pzhgpzmigrod
  lot 9 - Genthin 3
 
           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 GENTHIN-3                                
            Punktacja Całośc [ 8]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PIETRZAK        WIESŁAW         3    72    6    29   177.16     
              2 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    32    6    13   176.95     
              3 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    39    6    24   176.74     
              4 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    48    6    18   174.82     
              5 BOGONOS         DANUTA          2    56    6    15   173.34     
              6 KOWALCZYK       ROBERT          1    63    6    26   173.19     
              7 MAŁYS           DOMINIK         1    49    6    15   164.97     
              8 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    66    6    16   163.04     
              9 DYK             WIKTOR          1    27    6     8   162.44     
             10 OLEJNICZAK      EDWARD          1    42    6    17   159.06     
             11 MIARKA          ADAM            2    26    6     9   158.72     
             12 JAKÓB           BRONISŁAW       1    24    6     6   158.14     
             13 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    31    6     7   157.04     
             14 KIEL            HENRYK          4    35    6     7   156.76     
             15 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    41    6     6   156.25     
             16 ŁUKAWY          JAN             1    36    6     8   155.81     
             17 RĘKAS           ADAM            2    30    6     8   155.60     
             18 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    53    6    10   155.55     
             19 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    30    6     7   153.15     
             20 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    52    6     7   152.86     
             21 LIS             MARIAN          1    32    6     9   151.85     
             22 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    21    6     8   151.82     
             23 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    57    6    12   146.07     
             24 MYRDZIO         JERZY           4    59    6     7   144.52     
             25 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    91    6    12   142.46     
             26 DUDZIAK         KAROL           1    19    5     5   135.25     
             27 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    39    5     5   126.42     
             28 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    32    5     5   126.29     
             29 JUREK           ANDRZEJ         3    16    5     5   124.52     
             30 DRĄG            AGNIESZKA       4    37    5     5   123.61     
             31 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    22    5     5   123.08     
             32 KAZEK           JAN             1    57    4     4   103.16     
             33 ZMARZŁY         MARIAN          2    37    4     4   101.90     
             34 KASOWSKA        KATARZYNA       4    23    4     4    98.88     
             35 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    17    4     4    97.59     
             36 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    34    4     4    89.99     
             37 SICIAK          MARIAN          1    20    3     3    74.93     
             38 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    13    3     3    70.05     
             39 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    22    2     2    54.30     
             40 SZALA           TOMASZ          4    11    2     2    51.34     
             41 PROCYSZYN       RYSZARD         4    50    2     2    46.33     
             42 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    32    2     2    45.37     
             43 BIELAK          ANDRZEJ         2    18    2     2    45.27     
             44 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     9    1     1    27.51     
             45 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    20    1     1    25.19     
             46 MYRDZIO         STANISŁAW       4    21    1     1    23.82     
             47 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3     6    1     1    23.32     
             48 MOSKALIK        MACIEJ          2    16    1     1    22.83     
             49 BŁOŃSKI         MARIAN          3    12    0     0     0.00     
             50 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    15    0     0     0.00     
             51 MUSIALIK        WOJCIECH        3     7    0     0     0.00     
             52 SZEWCZYK        MARCIN          4    18    0     0     0.00     
             53 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    17    0     0     0.00     
             54 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    11    0     0     0.00     
             55 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    20    0     0     0.00     
             56 DŁUGOSZ         ADAM            4    10    0     0     0.00     
             57 KOZŁOWSKI       JAN             4    24    0     0     0.00     
             58 CZERYBA         MARIUSZ         4    19    0     0     0.00     
             59 JUREK           DARIUSZ         3     4    0     0     0.00     
             60 KRÓLIK          ADAM            2    32    0     0     0.00 


                                                    
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 GENTHIN-3                                
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    39    5    24   144.76     
              2 BOGONOS         DANUTA          2    56    5    15   142.94     
              3 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    48    5    18   140.61     
              4 KOWALCZYK       ROBERT          1    63    5    26   137.94     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    41    5     6   134.89     
              6 PIETRZAK        WIESŁAW         3    72    5    29   132.51     
              7 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    30    5     7   127.54     
              8 MAŁYS           DOMINIK         1    49    5    15   125.10     
              9 MIARKA          ADAM            2    26    5     9   124.23     
             10 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    57    5    12   120.50     
             11 DUDZIAK         KAROL           1    19    4     5   109.23     
             12 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    31    4     7   104.26     
             13 DYK             WIKTOR          1    27    4     8   102.36     
             14 LIS             MARIAN          1    32    4     9   101.90     
             15 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    66    4    16    99.57     
             16 JUREK           ANDRZEJ         3    16    4     5    96.31     
             17 OLEJNICZAK      EDWARD          1    42    4    17    90.01     
             18 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    53    4    10    88.82     
             19 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    32    3    13    88.80     
             20 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    52    3     7    80.69     
             21 JAKÓB           BRONISŁAW       1    24    3     6    78.88     
             22 SICIAK          MARIAN          1    20    3     3    74.93     
             23 KASOWSKA        KATARZYNA       4    23    3     4    69.58     
             24 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    21    2     8    56.95     
             25 DRĄG            AGNIESZKA       4    37    2     5    53.05     
             26 SZALA           TOMASZ          4    11    2     2    51.34     
             27 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    13    2     3    49.01     
             28 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    34    2     4    47.75     
             29 ŁUKAWY          JAN             1    36    2     8    47.75     
             30 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    32    2     5    47.19     
             31 BIELAK          ANDRZEJ         2    18    2     2    45.27     
             32 KIEL            HENRYK          4    35    1     7    28.05     
             33 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     9    1     1    27.51     
             34 MYRDZIO         JERZY           4    59    1     7    26.26     
             35 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    39    1     5    26.04     
             36 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    91    1    12    25.78     
             37 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3     6    1     1    23.32     
             38 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    32    1     2    22.03     
             39 BŁOŃSKI         MARIAN          3    12    0     0     0.00     
             40 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    22    0     5     0.00     
             41 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    15    0     0     0.00     
             42 MYRDZIO         STANISŁAW       4    21    0     1     0.00     
             43 ZMARZŁY         MARIAN          2    37    0     4     0.00     
             44 MUSIALIK        WOJCIECH        3     7    0     0     0.00     
             45 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    22    0     2     0.00     
             46 SZEWCZYK        MARCIN          4    18    0     0     0.00     
             47 PROCYSZYN       RYSZARD         4    50    0     2     0.00     
             48 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    17    0     4     0.00     
             49 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    17    0     0     0.00     
             50 KAZEK           JAN             1    57    0     4     0.00     
             51 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    11    0     0     0.00     
             52 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    20    0     0     0.00     
             53 DŁUGOSZ         ADAM            4    10    0     0     0.00     
             54 KOZŁOWSKI       JAN             4    24    0     0     0.00     
             55 CZERYBA         MARIUSZ         4    19    0     0     0.00     
             56 JUREK           DARIUSZ         3     4    0     0     0.00     
             57 KRÓLIK          ADAM            2    32    0     0     0.00     
             58 RĘKAS           ADAM            2    30    0     8     0.00     
             59 MOSKALIK        MACIEJ          2    16    0     1     0.00     
             60 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    20    0     1     0.00   



        PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-3 z dnia 24.06.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  335.422 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   60                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1872                           
      5.Ilość konkursów.......................:  375                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1627.56                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1347.79                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,43,25                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,27,43                         
     10.Czas trwania konkursu.................:44 min. 18 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całośc [ 8]F                                                
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   17   |  602   |  183  |30.40|      
          | 2  | Zmigrod 2               |   12   |  386   |   63  |16.32|      
          | 3  | Borzecin                |   11   |  244   |   59  |24.18|      
          | 4  | Winsko                  |   20   |  640   |   70  |10.94|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   60   | 1872   |  375  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     
   


                                                                            
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  9. Lot do MP w kat.A, B.
                                         z lotu GENTHIN-3, w dniu 24.06.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 PIETRZAK WIESŁAW                3   20              GS   9:43:25     1627.56   0.53  72- 29-  6  347.348  30.000
     2 PIETRZAK WIESŁAW                3   45              G    9:43:34     1626.42   1.07   2  <   7>  347.348  29.970
     3 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              GC   9:39:40     1625.15   1.60  39- 24-  6  340.740  29.950
     4 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    9              GC   9:39:44     1625.10   2.14  32- 13-  6  340.837  29.920
     5 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   24              G    9:39:43     1624.76   2.67   2  <  11>  340.740  29.890
     6 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    3              GS   9:42:18     1620.09   3.21  41-  6-  6  343.944  29.870
     7 PIETRZAK WIESŁAW                3    3              G    9:44:29     1619.46   3.74   3  <  13>  347.348  29.840
     8 LIS MARIAN                      1   23              GS   9:40:46     1618.06   4.27  32-  9-  6  341.032  29.810
     9 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    3              GS   9:40:54     1616.11   4.81   2  <  10>  340.837  29.790
    10 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   38              G    9:40:58     1615.60   5.34   3  <  30>  340.837  29.760
    11 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GC   9:41:15     1612.97   5.88   3  <  31>  340.740  29.730
    12 KOWALCZYK ROBERT                1   27              GC   9:46:20     1605.99   6.41  63- 26-  6  347.430  29.710
    13 PIETRZAK WIESŁAW                3   17              G    9:46:26     1604.87   6.94   4  <  26>  347.348  29.680
    14 BOGONOS DANUTA                  2   70              GS   9:37:42     1603.94   7.48  56- 15-  6  333.138  29.650
    15 BOGONOS DANUTA                  2   64              G    9:37:45     1603.55   8.01   2  <  39>  333.138  29.630
    16 KAZEK JAN                       1   55                   9:40:26     1600.46   8.55  57-  4-  4  336.789  29.600
    17 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              GC   9:40:44     1599.20   9.08  21-  8-  6  337.004  29.570
    18 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              GS   9:45:30     1594.18   9.62  31-  7-  6  343.546  29.550
    19 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              G    9:40:21     1594.03  10.15  48- 18-  6  335.304  29.520
    20 DYK WIKTOR                      1   55                   9:45:56     1591.23  10.68  27-  8-  6  343.600  29.490
    21 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   32              G    9:40:45     1591.00  11.22   2  <  23>  335.304  29.470
    22 KOWALCZYK ROBERT                1   31              G    9:48:36     1589.34  11.75   2  <  40>  347.430  29.440
    23 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              GS   9:41:51     1582.74  12.29   3  <  29>  335.304  29.410
    24 DUDZIAK KAROL                   1   29              GS   9:40:58     1581.29  12.82  19-  5-  5  333.600  29.390
    25 ŁUKAWY JAN                      1   36              G    9:42:49     1580.62  13.35  36-  8-  6  336.383  29.360
    26 PIETRZAK WIESŁAW                3   65                   9:49:47     1580.41  13.89   5  <  63>  347.348  29.330
    27 KASOWSKA KATARZYNA              4   34              G    9:29:01     1579.40  14.42  23-  4-  4  314.326  29.300
    28 OLEJNICZAK EDWARD               1   69                   9:46:08     1576.56  14.96  42- 17-  6  340.748  29.280
    29 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              GC   9:42:51     1575.31  15.49   4  <  44>  335.304  29.250
    30 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   52                   9:46:48     1572.13  16.03   4  <  32>  340.837  29.220
    31 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   35              GS   9:46:48     1571.68  16.56   4  <  37>  340.740  29.200
    32 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   60                   9:46:55     1571.28  17.09   5  <  35>  340.837  29.170
    33 MAŁYS DOMINIK                   1   31              G    9:47:04     1570.41  17.63  49- 15-  6  340.883  29.140
    34 MIARKA ADAM                     2   24              GC   9:48:46     1570.04  18.16  26-  9-  6  343.473  29.120
    35 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   37              G    9:48:21     1560.97  18.70   6  <  35>  340.837  29.090
    35 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   35              GS   9:48:21     1560.97  18.70   7  <  56>  340.837   0.000
    37 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   54                   9:48:40     1558.26  19.76   5  <  41>  340.740  29.040
    38 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              GC   9:50:31     1557.91  20.30   2  < 130>  343.546  29.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    39 BOGONOS DANUTA                  2   35              GC   9:43:51     1557.81  20.83   3  <  47>  333.138  28.980
    40 KOWALCZYK ROBERT                1    8              GC   9:53:02     1557.75  21.37   3  <  53>  347.430  28.960
    41 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   57                   9:48:46     1557.55  21.90   6  <  43>  340.740  28.930
    42 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   38              G    9:49:49     1554.77  22.44  66- 16-  6  341.764  28.900
    43 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   53                   9:49:46     1550.46  22.97   7  <  50>  340.740   0.000
    44 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   59                   9:46:18     1550.18  23.50   5  <  64>  335.304  28.850
    45 MAŁYS DOMINIK                   1   54                   9:49:58     1549.70  24.04   2  < 112>  340.883  28.820
    46 DUDZIAK KAROL                   1    7              GS   9:45:24     1548.75  24.57   2  < 150>  333.600  28.800
    47 BOGONOS DANUTA                  2    2              GC   9:45:20     1547.08  25.11   4  <  52>  333.138  28.770
    48 MIARKA ADAM                     2    9              G    9:52:06     1546.48  25.64   2  < 107>  343.473  28.740
    49 DYK WIKTOR                      1    6              GS   9:52:25     1544.85  26.18   2  <  59>  343.600  28.720
    50 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   40              G    9:50:40     1544.14  26.71   8  <  71>  340.740   0.000
    51 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              GC   9:50:24     1543.58  27.24  52-  7-  6  340.205  28.660
    52 BOGONOS DANUTA                  2   29              GC   9:45:51     1543.38  27.78   5  <  88>  333.138  28.640
    53 KOWALCZYK ROBERT                1   61                   9:55:15     1542.42  28.31   4  <  62>  347.430  28.610
    54 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              GS   9:53:07     1541.54  28.85   2  <  73>  343.944  28.580
    55 ZMARZŁY MARIAN                  2   50              G    9:54:30     1539.16  29.38  37-  4-  4  345.542  28.560
    56 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    1              G    9:51:31     1538.65  29.91   8  <  57>  340.837   0.000
    57 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   53                   9:51:33     1538.42  30.45   9  < 224>  340.837   0.000
    58 KAZEK JAN                       1   66                   9:49:08     1536.91  30.98   2  < 246>  336.789  28.480
    59 DYK WIKTOR                      1    4              G    9:53:52     1534.84  31.52   3  <  76>  343.600  28.450
    60 OLEJNICZAK EDWARD               1   63                   9:52:01     1534.79  32.05   2  < 103>  340.748  28.420
    61 KIEL HENRYK                     4   55                   9:34:59     1534.22  32.59  35-  7-  6  314.489  28.400
    62 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G    9:56:37     1533.12  33.12   5  <  72>  347.430  28.370
    63 PIETRZAK WIESŁAW                3   60                   9:56:37     1532.76  33.65   6  <  65>  347.348  28.340
    64 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   62                   9:48:50     1532.24  34.19   6  <  86>  335.304  28.320
    65 PIETRZAK WIESŁAW                3   64                   9:56:52     1531.07  34.72   7  <  69>  347.348   0.000
    66 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   81                   9:38:22     1530.70  35.26  53- 10-  6  318.946  28.260
    67 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    2              G    9:53:08     1530.27  35.79  32-  5-  5  341.455  28.240
    68 JUREK ANDRZEJ                   3   20              G    9:53:39     1528.23  36.32  16-  5-  5  341.788  28.210
    69 PIETRZAK WIESŁAW                3   35              GS   9:57:25     1527.36  36.86   8  < 152>  347.348   0.000
    70 SICIAK MARIAN                   1   37              GS   9:50:02     1527.10  37.39  20-  3-  3  336.012  28.160
    71 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              G    9:53:08     1527.07  37.93   9  <  75>  340.740   0.000
    72 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G    9:57:46     1525.38  38.46   6  <  78>  347.430  28.100
    73 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              GC   9:55:30     1525.25  39.00   3  < 164>  343.944  28.070
    74 KIEL HENRYK                     4   47              GC   9:36:26     1523.44  39.53   2  < 100>  314.489  28.050
    75 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              GS   9:53:40     1523.43  40.06  10  <  81>  340.740   0.000
    76 DYK WIKTOR                      1    1              GS   9:55:37     1522.94  40.60   4  < 205>  343.600  27.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    77 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    3              G    9:54:15     1522.65  41.13   2  < 174>  341.455  27.970
    78 KOWALCZYK ROBERT                1   19              GC   9:58:19     1521.70  41.67   7  <  90>  347.430   0.000
    79 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   58                   9:39:39     1521.33  42.20   2  <  83>  318.946  27.910
    80 LIS MARIAN                      1   10              G    9:54:20     1520.20  42.74   2  < 129>  341.032  27.890
    81 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              GS   9:54:22     1518.68  43.27  11  <  85>  340.740   0.000
    82 RĘKAS ADAM                      2    4              G   10:01:22     1515.61  43.80  30-  8-  6  350.662  27.830
    83 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   60                   9:40:33     1514.82  44.34   3  < 121>  318.946  27.810
    84 RĘKAS ADAM                      2   26              G   10:01:32     1514.52  44.87   2  < 119>  350.662  27.780
    85 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   33              G    9:55:01     1514.29  45.41  12  < 106>  340.740   0.000
    86 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              GC   9:51:34     1513.33  45.94   7  <  87>  335.304   0.000
    87 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              GC   9:51:38     1512.88  46.47   8  <  98>  335.304   0.000
    88 BOGONOS DANUTA                  2   24                   9:50:34     1510.37  47.01   6  <  89>  333.138  27.670
    89 BOGONOS DANUTA                  2   27              G    9:50:40     1509.69  47.54   7  < 117>  333.138   0.000
    90 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G   10:00:19     1508.49  48.08   8  <  91>  347.430   0.000
    91 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G   10:00:22     1508.16  48.61   9  < 114>  347.430   0.000
    92 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   53                   9:53:18     1507.96  49.15  39-  5-  5  336.727  27.570
    93 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              GC   9:56:15     1507.50  49.68  30-  7-  6  341.072  27.540
    94 PAWŁOWSKI ANDRZEJ               4   29              G    9:43:16     1507.39  50.21   9-  1-  1  321.475  27.510
    95 DRĄG AGNIESZKA                  4   23              GS   9:37:59     1506.75  50.75  37-  5-  5  313.378  27.490
    96 ZMARZŁY MARIAN                  2   28              G    9:59:21     1506.61  51.28   2  < 170>  345.542  27.460
    97 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    8              G   10:00:44     1505.50  51.82  22-  2-  2  347.368  27.430
    98 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                   9:53:00     1503.61  52.35   9  < 131>  335.304   0.000
    99 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              GS   9:54:12     1503.14  52.88   2  < 173>  337.004  27.380
   100 KIEL HENRYK                     4   44              G    9:39:18     1502.58  53.42   3  < 143>  314.489  27.350
   101 ŁUKAWY JAN                      1   48              G    9:54:21     1499.37  53.95   2  < 176>  336.383  27.330
   102 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              G   10:03:14     1496.28  54.49  17-  4-  4  348.983  27.300
   103 OLEJNICZAK EDWARD               1   66                   9:57:45     1496.15  55.02   3  < 183>  340.748  27.270
   104 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   15              GS   9:58:28     1495.90  55.56   2  < 105>  341.764  27.250
   105 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   58                   9:58:36     1495.03  56.09   3  < 122>  341.764  27.220
   106 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   11              G    9:58:21     1492.18  56.62  13  < 116>  340.740   0.000
   107 MIARKA ADAM                     2   20              G   10:00:28     1490.34  57.16   3  < 160>  343.473  27.170
   108 JAKÓB BRONISŁAW                 1   15              G    9:59:26     1489.54  57.69  24-  6-  6  341.751  27.140
   109 JAKÓB BRONISŁAW                 1   25              G    9:59:29     1489.22  58.23   2  < 110>  341.751  27.110
   110 JAKÓB BRONISŁAW                 1   28              G    9:59:33     1488.79  58.76   3  < 111>  341.751  27.090
   111 JAKÓB BRONISŁAW                 1   22              G    9:59:35     1488.57  59.29   4  < 187>  341.751  27.060
   112 MAŁYS DOMINIK                   1   26              GC   9:59:18     1486.63  59.83   3  < 120>  340.883  27.030
   113 SZALA TOMASZ                    4   39              GS   9:42:07     1486.44  60.36  11-  2-  2  315.298  27.010
   114 KOWALCZYK ROBERT                1   62                  10:03:48     1486.01  60.90  10  < 115>  347.430   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   115 KOWALCZYK ROBERT                1   37              G   10:03:50     1485.80  61.43  11  < 125>  347.430   0.000
   116 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              GC   9:59:23     1485.46  61.97  14  < 153>  340.740   0.000
   117 BOGONOS DANUTA                  2   60              GS   9:54:21     1484.90  62.50   8  < 155>  333.138   0.000
   118 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   10              G   10:04:03     1484.16  63.03   2          347.368  26.870
   119 RĘKAS ADAM                      2   24              G   10:06:22     1483.55  63.57   3  < 124>  350.662  26.840
   120 MAŁYS DOMINIK                   1   51                   9:59:48     1483.39  64.10   4  < 123>  340.883  26.820
   121 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              GC   9:45:05     1482.90  64.64   4  < 281>  318.946  26.790
   122 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   67                  10:00:45     1481.10  65.17   4  < 128>  341.764  26.760
   123 MAŁYS DOMINIK                   1   53                  10:00:13     1480.71  65.71   5  < 135>  340.883  26.740
   124 RĘKAS ADAM                      2   61                  10:06:51     1480.52  66.24   4  < 207>  350.662  26.710
   125 KOWALCZYK ROBERT                1   82                  10:04:50     1479.48  66.77  12  < 134>  347.430   0.000
   126 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              GC  10:00:34     1479.28  67.31   2  < 146>  341.072  26.660
   127 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   11              G   10:05:32     1478.98  67.84  22-  5-  5  348.350  26.630
   128 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              GS  10:01:05     1478.96  68.38   5  < 139>  341.764  26.600
   129 LIS MARIAN                      1   14              GS  10:00:55     1476.86  68.91   3  < 239>  341.032  26.580
   130 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   27              G   10:02:45     1476.03  69.44   3  < 175>  343.546  26.550
   131 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              GC   9:57:20     1474.94  69.98  10  < 140>  335.304   0.000
   132 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GC  10:00:50     1473.81  70.51   2  < 162>  340.205  26.500
   133 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   45              GC   9:54:23     1472.51  71.05  57- 12-  6  330.406  26.470
   134 KOWALCZYK ROBERT                1   15              GC  10:06:08     1471.33  71.58  13  < 136>  347.430   0.000
   135 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G   10:01:42     1471.23  72.12   6  < 137>  340.883  26.420
   136 KOWALCZYK ROBERT                1   51                  10:06:10     1471.12  72.65  14  < 171>  347.430   0.000
   137 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G   10:01:44     1471.01  73.18   7  < 151>  340.883   0.000
   138 KASOWSKA KATARZYNA              4   21              GS   9:43:44     1470.65  73.72   2  < 288>  314.326  26.340
   139 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   79                  10:02:34     1469.53  74.25   6  < 158>  341.764  26.310
   140 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G    9:58:23     1468.16  74.79  11  < 147>  335.304   0.000
   141 MYRDZIO JERZY                   4   10              GS   9:50:15     1468.00  75.32  59-  7-  6  323.326  26.260
   142 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   67                   9:59:35     1466.69  75.85   2  < 149>  336.727  26.230
   143 KIEL HENRYK                     4   25              G    9:44:26     1466.61  76.39   4  < 234>  314.489  26.200
   144 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67                   9:50:30     1464.98  76.92  91- 12-  6  323.029  26.180
   145 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   20              G   10:07:49     1464.78  77.46   2  < 218>  348.350  26.150
   146 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   17              GC  10:02:59     1463.93  77.99   3  < 165>  341.072  26.120
   147 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              GS   9:59:05     1463.68  78.53  12  < 161>  335.304   0.000
   148 MYRDZIO JERZY                   4   63                   9:51:19     1460.92  79.06   2  < 177>  323.326  26.070
   149 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   23              GC  10:00:40     1459.80  79.59   3  < 200>  336.727  26.040
   150 DUDZIAK KAROL                   1   16              G    9:58:42     1458.68  80.13   3  < 157>  333.600  26.020
   151 MAŁYS DOMINIK                   1   19              GC  10:03:46     1458.22  80.66   8  < 179>  340.883   0.000
   152 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              GC  10:08:16     1457.81  81.20   9  < 154>  347.348   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   153 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G   10:03:48     1457.40  81.73  15  < 155>  340.740   0.000
   154 PIETRZAK WIESŁAW                3   23              G   10:08:23     1457.10  82.26  10  < 184>  347.348   0.000
   155 BOGONOS DANUTA                  2   34              GS   9:58:39     1456.98  82.80   9  < 208>  333.138   0.000
   155 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   52                  10:03:52     1456.98  82.80  16  < 163>  340.740   0.000
   157 DUDZIAK KAROL                   1   24              GC   9:59:05     1456.24  83.87   4  < 180>  333.600  25.830
   158 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    8              G   10:04:48     1455.55  84.40   7  < 190>  341.764   0.000
   159 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   31              GS   9:52:04     1454.65  84.94   2  < 255>  323.029  25.780
   160 MIARKA ADAM                     2   23              GC  10:06:08     1454.57  85.47   4  < 182>  343.473  25.750
   161 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              GS  10:00:34     1454.26  86.00  13  < 197>  335.304   0.000
   162 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   31              G   10:03:58     1454.08  86.54   3  < 168>  340.205  25.700
   163 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   50              G   10:04:26     1453.46  87.07  17  < 215>  340.740   0.000
   164 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   41              GS  10:06:47     1452.57  87.61   4  < 273>  343.944  25.640
   165 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   22              G   10:04:53     1452.09  88.14   4  < 189>  341.072  25.610
   166 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    9              G   10:10:42     1449.87  88.68   2  < 244>  348.983  25.590
   167 DRĄG AGNIESZKA                  4    1              GS   9:46:09     1449.82  89.21   2  < 198>  313.378  25.560
   168 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              GS  10:04:42     1449.53  89.74   4  < 193>  340.205  25.530
   169 SICIAK MARIAN                   1   32              GC  10:01:49     1449.47  90.28   2  < 328>  336.012  25.510
   170 ZMARZŁY MARIAN                  2   55                  10:08:24     1449.42  90.81   3  < 360>  345.542  25.480
   171 KOWALCZYK ROBERT                1   52                  10:09:43     1449.34  91.35  15  < 192>  347.430   0.000
   172 JUREK ANDRZEJ                   3   28              GS  10:05:53     1448.97  91.88   2  < 186>  341.788  25.430
   173 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    1              G   10:02:44     1448.03  92.41   3  < 231>  337.004  25.400
   174 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    9              GS  10:05:57     1447.15  92.95   3  < 267>  341.455  25.370
   175 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   12              G   10:07:29     1446.61  93.48   4  < 243>  343.546  25.350
   176 ŁUKAWY JAN                      1   45              GC  10:02:33     1446.50  94.02   3  < 178>  336.383  25.320
   177 MYRDZIO JERZY                   4   42              G    9:53:33     1446.33  94.55   3  < 258>  323.326  25.290
   178 ŁUKAWY JAN                      1   51                  10:02:44     1445.36  95.09   4  < 202>  336.383  25.270
   179 MAŁYS DOMINIK                   1   47              G   10:06:14     1442.99  95.62   9  < 191>  340.883   0.000
   180 DUDZIAK KAROL                   1   30              GS  10:01:25     1441.56  96.15   5          333.600  25.210
   181 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   28              G    9:47:33     1441.43  96.69  20-  1-  1  313.583  25.190
   182 MIARKA ADAM                     2   15              GC  10:08:20     1441.15  97.22   5  < 271>  343.473  25.160
   183 OLEJNICZAK EDWARD               1   57                  10:06:34     1440.39  97.76   4  < 204>  340.748  25.130
   184 PIETRZAK WIESŁAW                3  137                  10:11:09     1440.38  98.29  11  < 194>  347.348   0.000
   185 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              GC   9:59:27     1439.99  98.82   2  < 214>  330.406  25.080
   186 JUREK ANDRZEJ                   3   13              GS  10:07:23     1439.82  99.36   3  < 253>  341.788  25.050
   187 JAKÓB BRONISŁAW                 1    3              G   10:07:22     1439.76  99.89   5  < 199>  341.751  25.030
   188 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   23              GS  10:07:26     1439.51 100.43  13-  3-  3  341.788  25.000
   189 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   18              GC  10:07:01     1439.02 100.96   5  < 291>  341.072  24.970
   190 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    5              G   10:07:36     1438.40 101.50   8  < 201>  341.764   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   191 MAŁYS DOMINIK                   1   16              GC  10:07:16     1436.71 102.03  10  < 220>  340.883   0.000
   192 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GC  10:12:14     1434.28 102.56  16  < 196>  347.430   0.000
   193 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   70                  10:07:13     1434.15 103.10   5  < 315>  340.205  24.870
   194 PIETRZAK WIESŁAW                3  122                  10:12:12     1434.14 103.63  12  < 195>  347.348   0.000
   195 PIETRZAK WIESŁAW                3    9              G   10:12:19     1433.45 104.17  13  < 206>  347.348   0.000
   196 KOWALCZYK ROBERT                1   45              G   10:12:27     1433.00 104.70  17  < 216>  347.430   0.000
   197 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   55                  10:04:10     1431.90 105.24  14  < 260>  335.304   0.000
   198 DRĄG AGNIESZKA                  4    5              G    9:48:55     1431.49 105.77   3  < 240>  313.378  24.730
   199 JAKÓB BRONISŁAW                 1   19              G   10:08:50     1430.92 106.30   6          341.751  24.710
   200 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   32              G   10:05:23     1430.55 106.84   4  < 304>  336.727  24.680
   201 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   47              GC  10:08:56     1430.37 107.37   9  < 203>  341.764   0.000
   202 ŁUKAWY JAN                      1   28              G   10:05:22     1429.19 107.91   5  < 229>  336.383  24.630
   203 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   20              G   10:09:19     1428.08 108.44  10  < 228>  341.764   0.000
   204 OLEJNICZAK EDWARD               1   39              G   10:08:40     1427.72 108.97   5  < 211>  340.748  24.570
   205 DYK WIKTOR                      1   40              G   10:10:49     1426.81 109.51   5  < 254>  343.600  24.550
   206 PIETRZAK WIESŁAW                3  138                  10:13:38     1425.70 110.04  14  < 210>  347.348   0.000
   207 RĘKAS ADAM                      2   10              G   10:16:02     1425.26 110.58   5  < 302>  350.662  24.490
   208 BOGONOS DANUTA                  2   49                  10:03:47     1424.99 111.11  10  < 209>  333.138   0.000
   209 BOGONOS DANUTA                  2    1              G   10:03:55     1424.17 111.65  11  < 247>  333.138   0.000
   210 PIETRZAK WIESŁAW                3    4              GC  10:13:58     1423.75 112.18  15  < 221>  347.348   0.000
   211 OLEJNICZAK EDWARD               1    4              GS  10:09:20     1423.74 112.71   6  < 212>  340.748  24.390
   212 OLEJNICZAK EDWARD               1   38              GS  10:09:22     1423.54 113.25   7  < 233>  340.748   0.000
   213 SZALA TOMASZ                    4    3              GC   9:51:30     1423.47 113.78   2          315.298  24.330
   214 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              GC  10:02:12     1422.94 114.32   3  < 242>  330.406  24.300
   215 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   46              G   10:09:33     1422.42 114.85  18  < 222>  340.740   0.000
   216 KOWALCZYK ROBERT                1   87                  10:14:16     1422.34 115.38  18  < 238>  347.430   0.000
   217 PROCYSZYN RYSZARD               4    8              G    9:56:52     1422.06 115.92  50-  2-  2  322.618  24.220
   218 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   14              G   10:15:03     1421.55 116.45   3  < 219>  348.350  24.200
   219 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    1              G   10:15:07     1421.16 116.99   4  < 303>  348.350  24.170
   220 MAŁYS DOMINIK                   1   29              GC  10:09:56     1420.74 117.52  11  < 262>  340.883   0.000
   221 PIETRZAK WIESŁAW                3   22              G   10:14:31     1420.55 118.06  16  < 227>  347.348   0.000
   222 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   55                  10:09:56     1420.14 118.59  19  < 274>  340.740   0.000
   223 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   38              GS   9:57:34     1420.08 119.12  34-  4-  4  323.163  24.060
   224 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   71                  10:10:02     1419.96 119.66  10  < 226>  340.837   0.000
   225 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   17              GS  10:10:43     1419.88 120.19   2  < 336>  341.788  24.010
   226 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   61                  10:10:04     1419.76 120.73  11  < 241>  340.837   0.000
   227 PIETRZAK WIESŁAW                3   26              GS  10:14:49     1418.81 121.26  17  < 235>  347.348   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   228 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   82                  10:10:56     1418.50 121.79  11  < 313>  341.764   0.000
   229 ŁUKAWY JAN                      1   64                  10:07:11     1418.24 122.33   6  < 284>  336.383  23.900
   230 BIELAK ANDRZEJ                  2   32              GS  10:06:56     1415.78 122.86  18-  2-  2  335.445  23.880
   231 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G   10:08:07     1415.29 123.40   4  < 257>  337.004  23.850
   232 MYRDZIO STANISŁAW               4    4              G    9:57:53     1414.90 123.93  21-  1-  1  322.433  23.820
   233 OLEJNICZAK EDWARD               1   29              G   10:10:50     1414.87 124.47   8  < 272>  340.748   0.000
   234 KIEL HENRYK                     4   59                   9:52:24     1414.07 125.00   5  < 263>  314.489  23.770
   235 PIETRZAK WIESŁAW                3   41              G   10:15:39     1414.00 125.53  18  < 236>  347.348   0.000
   236 PIETRZAK WIESŁAW                3  139                  10:15:51     1412.85 126.07  19  < 248>  347.348   0.000
   237 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   16              GC   9:58:47     1412.53 126.60   2  < 318>  323.163  23.690
   238 KOWALCZYK ROBERT                1   46              G   10:16:02     1412.13 127.14  19  < 249>  347.430   0.000
   239 LIS MARIAN                      1   50              GS  10:11:32     1411.95 127.67   4  < 298>  341.032  23.640
   240 DRĄG AGNIESZKA                  4    7              G    9:51:59     1411.72 128.21   4  < 292>  313.378  23.610
   241 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   64                  10:11:31     1411.24 128.74  12  < 293>  340.837   0.000
   242 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   52                  10:04:10     1410.99 129.27   4  < 245>  330.406  23.560
   243 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   34              GS  10:13:35     1410.38 129.81   5  < 261>  343.546  23.530
   244 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   14              G   10:17:47     1408.42 130.34   3  < 330>  348.983  23.500
   245 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   33              G   10:04:36     1408.38 130.88   5  < 256>  330.406  23.480
   246 KAZEK JAN                       1   49              G   10:09:13     1407.88 131.41   3  < 314>  336.789  23.450
   247 BOGONOS DANUTA                  2   84              G   10:06:46     1407.03 131.94  12  < 265>  333.138   0.000
   248 PIETRZAK WIESŁAW                3  102                  10:16:57     1406.55 132.48  20  < 329>  347.348   0.000
   249 KOWALCZYK ROBERT                1   76                  10:17:09     1405.75 133.01  20  < 252>  347.430   0.000
   250 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    6              G   10:06:36     1404.68 133.55  32-  2-  2  332.348  23.340
   251 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   33              G   10:13:43     1404.63 134.08   6-  1-  1  342.332  23.320
   252 KOWALCZYK ROBERT                1    6              GC  10:17:33     1403.47 134.62  21  < 268>  347.430   0.000
   253 JUREK ANDRZEJ                   3    6              GS  10:13:49     1401.82 135.15   4  < 279>  341.788  23.260
   254 DYK WIKTOR                      1    9              GS  10:15:31     1399.50 135.68   6  < 285>  343.600  23.240
   255 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   76                  10:00:54     1399.00 136.22   3  < 266>  323.029  23.210
   256 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              GC  10:06:14     1398.64 136.75   6  < 259>  330.406  23.180
   257 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   70                  10:11:05     1397.87 137.29   5  < 283>  337.004  23.160
   258 MYRDZIO JERZY                   4   35              G   10:01:18     1397.86 137.82   4  < 275>  323.326  23.130
   259 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   65                  10:06:37     1396.38 138.35   7  < 264>  330.406   0.000
   260 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   58                  10:10:15     1395.65 138.89  15  < 301>  335.304   0.000
   261 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   56                  10:16:11     1395.49 139.42   6  < 294>  343.546  23.050
   262 MAŁYS DOMINIK                   1   21              GC  10:14:19     1395.25 139.96  12  < 276>  340.883   0.000
   263 KIEL HENRYK                     4    2              G    9:55:26     1395.04 140.49   6  < 309>  314.489  22.990
   264 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   89                  10:06:51     1395.00 141.03   8  < 270>  330.406   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   265 BOGONOS DANUTA                  2   65              G   10:09:02     1393.69 141.56  13  < 361>  333.138   0.000
   266 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   30              G   10:01:49     1393.47 142.09   4  < 278>  323.029  22.910
   267 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   36              G   10:15:07     1393.03 142.63   4  < 307>  341.455  22.890
   268 KOWALCZYK ROBERT                1   84                  10:19:27     1392.78 143.16  22  < 300>  347.430   0.000
   269 MOSKALIK MACIEJ                 2   17              G   10:20:09     1392.60 143.70  16-  1-  1  348.358  22.830
   270 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   71                  10:07:23     1391.87 144.23   9  < 320>  330.406   0.000
   271 MIARKA ADAM                     2   12              GS  10:17:00     1390.58 144.76   6  < 295>  343.473  22.780
   272 OLEJNICZAK EDWARD               1   17              G   10:15:05     1390.34 145.30   9  < 282>  340.748   0.000
   273 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   15              GS  10:17:28     1389.86 145.83   5  < 324>  343.944  22.730
   274 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G   10:15:17     1389.17 146.37  20  < 285>  340.740   0.000
   275 MYRDZIO JERZY                   4   23              G   10:02:46     1389.06 146.90   5  < 334>  323.326  22.670
   276 MAŁYS DOMINIK                   1   20              G   10:15:29     1388.62 147.44  13  < 277>  340.883   0.000
   277 MAŁYS DOMINIK                   1   88                  10:15:32     1388.34 147.97  14  < 280>  340.883   0.000
   278 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   28              G   10:02:57     1386.69 148.50   5  < 308>  323.029  22.590
   279 JUREK ANDRZEJ                   3   18              GS  10:16:30     1386.56 149.04   5          341.788  22.570
   280 MAŁYS DOMINIK                   1    9              GC  10:15:59     1385.80 149.57  15          340.883   0.000
   281 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   12              G   10:00:13     1385.42 150.11   5  < 290>  318.946  22.510
   282 OLEJNICZAK EDWARD               1   67                  10:16:00     1385.15 150.64  10  < 287>  340.748   0.000
   283 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   40              G   10:13:18     1385.14 151.18   6  < 340>  337.004  22.460
   284 ŁUKAWY JAN                      1   40              GC  10:12:58     1384.48 151.71   7  < 289>  336.383   0.000
   285 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   41              G   10:16:08     1384.37 152.24  21  < 297>  340.740   0.000
   285 DYK WIKTOR                      1   36              GS  10:18:12     1384.37 152.24   7  < 346>  343.600   0.000
   287 OLEJNICZAK EDWARD               1    5              G   10:16:11     1384.12 153.31  11  < 310>  340.748   0.000
   288 KASOWSKA KATARZYNA              4   29              GS   9:57:20     1382.67 153.85   3  < 341>  314.326  22.330
   289 ŁUKAWY JAN                      1   43              G   10:13:18     1382.59 154.38   8          336.383   0.000
   290 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   53                  10:00:43     1382.41 154.91   6  < 319>  318.946  22.270
   291 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    1              GC  10:16:53     1381.51 155.45   6  < 370>  341.072  22.250
   292 DRĄG AGNIESZKA                  4   34              G    9:56:51     1381.43 155.98   5          313.378  22.220
   293 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   41              G   10:16:57     1380.19 156.52  13          340.837   0.000
   294 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              GS  10:18:59     1379.80 157.05   7          343.546   0.000
   295 MIARKA ADAM                     2    4              G   10:19:00     1379.41 157.59   7  < 322>  343.473   0.000
   296 PROCYSZYN RYSZARD               4   14              G   10:03:57     1379.00 158.12   2          322.618  22.110
   297 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   47              G   10:17:08     1378.77 158.65  22  < 316>  340.740   0.000
   298 LIS MARIAN                      1   34              G   10:17:21     1378.74 159.19   5  < 305>  341.032  22.060
   299 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    9              GS  10:11:08     1378.28 159.72   2          332.348  22.030
   300 KOWALCZYK ROBERT                1   53                  10:22:12     1377.60 160.26  23  < 326>  347.430   0.000
   301 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   21              G   10:13:26     1377.40 160.79  16  < 325>  335.304   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   302 RĘKAS ADAM                      2   66                  10:24:40     1376.95 161.32   6  < 337>  350.662  21.950
   303 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   28              G   10:23:01     1376.79 161.86   5          348.350  21.930
   304 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   54                  10:14:36     1376.64 162.39   5          336.727  21.900
   305 LIS MARIAN                      1   48              GC  10:17:49     1376.15 162.93   6  < 306>  341.032  21.870
   306 LIS MARIAN                      1   33              G   10:18:01     1375.04 163.46   7  < 339>  341.032   0.000
   307 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   39              GC  10:18:23     1374.71 164.00   5          341.455  21.820
   308 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              G   10:05:04     1374.20 164.53   6  < 312>  323.029  21.790
   309 KIEL HENRYK                     4   15              G    9:58:55     1373.81 165.06   7          314.489   0.000
   310 OLEJNICZAK EDWARD               1   65                  10:18:06     1373.43 165.60  12  < 311>  340.748   0.000
   311 OLEJNICZAK EDWARD               1   71                  10:18:08     1373.25 166.13  13  < 321>  340.748   0.000
   312 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  116                  10:05:26     1372.06 166.67   7  < 317>  323.029   0.000
   313 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G   10:19:07     1371.90 167.20  12  < 335>  341.764   0.000
   314 KAZEK JAN                       1   33              G   10:15:30     1371.85 167.74   4          336.789  21.630
   315 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G   10:18:04     1371.43 168.27   6  < 349>  340.205  21.600
   316 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   20              G   10:18:28     1371.37 168.80  23  < 352>  340.740   0.000
   317 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   47              G   10:05:53     1369.44 169.34   8  < 332>  323.029   0.000
   318 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   48              G   10:06:04     1368.95 169.87   3  < 348>  323.163  21.520
   319 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   76                  10:03:06     1368.28 170.41   7  < 327>  318.946   0.000
   320 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              GC  10:11:37     1367.48 170.94  10  < 365>  330.406   0.000
   321 OLEJNICZAK EDWARD               1   34              G   10:19:11     1367.46 171.47  14  < 331>  340.748   0.000
   322 MIARKA ADAM                     2   27              GS  10:21:12     1367.33 172.01   8  < 374>  343.473   0.000
   323 BIELAK ANDRZEJ                  2   18              GS  10:15:26     1366.75 172.54   2          335.445  21.390
   324 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   11              G   10:21:48     1365.94 173.08   6          343.944  21.360
   325 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              G   10:15:30     1365.80 173.61  17  < 354>  335.304   0.000
   326 KOWALCZYK ROBERT                1   26              G   10:24:23     1365.77 174.15  24  < 347>  347.430   0.000
   327 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  10:03:33     1365.64 174.68   8  < 353>  318.946   0.000
   328 SICIAK MARIAN                   1   25              GC  10:16:23     1363.78 175.21   3          336.012  21.260
   329 PIETRZAK WIESŁAW                3  127                  10:24:48     1363.22 175.75  21  < 338>  347.348   0.000
   330 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   12              G   10:26:02     1363.04 176.28   4          348.983  21.200
   331 OLEJNICZAK EDWARD               1   19              GS  10:20:06     1362.45 176.82  15  < 367>  340.748   0.000
   332 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    5              G   10:07:13     1361.75 177.35   9  < 333>  323.029   0.000
   333 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G   10:07:16     1361.46 177.88  10  < 356>  323.029   0.000
   334 MYRDZIO JERZY                   4   53                  10:07:33     1361.09 178.42   6  < 362>  323.326  21.100
   335 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   28              GC  10:21:11     1360.62 178.95  13  < 355>  341.764   0.000
   336 WERPULEWSKI PAWEŁ               3    9              G   10:21:14     1360.44 179.49   3          341.788  21.040
   337 RĘKAS ADAM                      2   15              G   10:27:47     1360.30 180.02   7  < 350>  350.662   0.000
   338 PIETRZAK WIESŁAW                3   68                  10:25:21     1360.28 180.56  22  < 342>  347.348   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   339 LIS MARIAN                      1   16              G   10:20:49     1359.69 181.09   8  < 359>  341.032   0.000
   340 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   88                  10:17:54     1359.44 181.62   7  < 363>  337.004   0.000
   341 KASOWSKA KATARZYNA              4   14              GS  10:01:17     1359.05 182.16   4          314.326  20.910
   342 PIETRZAK WIESŁAW                3   57                  10:25:36     1358.95 182.69  23  < 343>  347.348   0.000
   343 PIETRZAK WIESŁAW                3   38              GC  10:25:37     1358.86 183.23  24  < 344>  347.348   0.000
   344 PIETRZAK WIESŁAW                3  133                  10:25:40     1358.60 183.76  25  < 345>  347.348   0.000
   345 PIETRZAK WIESŁAW                3  142                  10:25:41     1358.51 184.29  26  < 351>  347.348   0.000
   346 DYK WIKTOR                      1   22              G   10:22:57     1358.37 184.83   8          343.600   0.000
   347 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G   10:25:50     1358.03 185.36  25  < 373>  347.430   0.000
   348 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   42              G   10:08:05     1357.35 185.90   4          323.163  20.720
   349 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   36              G   10:20:44     1356.84 186.43   7          340.205   0.000
   350 RĘKAS ADAM                      2   13              G   10:28:28     1356.70 186.97   8          350.662   0.000
   351 PIETRZAK WIESŁAW                3   44              G   10:26:02     1356.65 187.50  27  < 366>  347.348   0.000
   352 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   21              G   10:21:11     1356.54 188.03  24          340.740   0.000
   353 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              GC  10:05:08     1356.45 188.57   9  < 369>  318.946   0.000
   354 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   51                  10:17:21     1355.59 189.10  18          335.304   0.000
   355 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   54                  10:22:09     1355.40 189.64  14  < 356>  341.764   0.000
   356 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   71                  10:22:21     1354.33 190.17  15  < 364>  341.764   0.000
   356 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   25              G   10:08:31     1354.33 190.17  11  < 358>  323.029   0.000
   358 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   27              G   10:08:33     1354.14 191.24  12          323.029   0.000
   359 LIS MARIAN                      1   38              G   10:21:51     1354.11 191.77   9          341.032   0.000
   360 ZMARZŁY MARIAN                  2   18              G   10:25:20     1353.30 192.31   4          345.542  20.400
   361 BOGONOS DANUTA                  2   50                  10:16:14     1352.94 192.84  14  < 368>  333.138   0.000
   362 MYRDZIO JERZY                   4   28              G   10:08:59     1352.92 193.38   7          323.326   0.000
   363 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   58                  10:19:09     1352.62 193.91   8          337.004   0.000
   364 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   35              G   10:22:47     1352.00 194.44  16          341.764   0.000
   365 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   46              G   10:14:24     1351.91 194.98  11  < 371>  330.406   0.000
   366 PIETRZAK WIESŁAW                3  120                  10:26:59     1351.64 195.51  28  < 375>  347.348   0.000
   367 OLEJNICZAK EDWARD               1   21              G   10:22:08     1351.46 196.05  16  < 372>  340.748   0.000
   368 BOGONOS DANUTA                  2   28              G   10:16:32     1351.29 196.58  15          333.138   0.000
   369 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  10:06:06     1350.89 197.12  10          318.946   0.000
   370 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   39              G   10:22:37     1350.16 197.65   7          341.072   0.000
   371 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   15              G   10:14:47     1349.79 198.18  12          330.406   0.000
   372 OLEJNICZAK EDWARD               1    3              GS  10:22:35     1349.05 198.72  17          340.748   0.000
   373 KOWALCZYK ROBERT                1   85                  10:27:43     1348.11 199.25  26          347.430   0.000
   374 MIARKA ADAM                     2   11              GS  10:24:49     1347.92 199.79   9          343.473   0.000
   375 PIETRZAK WIESŁAW                3   12              G   10:27:43     1347.79 200.32  29          347.348   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   376 MAŁYS DOMINIK                   1   12              G   10:23:08     1346.65   0.00  16          340.883   0.000
   377 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   15              G   10:23:45     1345.64   0.00   6          341.455   0.000
   378 DYK WIKTOR                      1   52                  10:25:28     1344.99   0.00   9          343.600   0.000
   379 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              GC  10:10:22     1344.46   0.00   5          323.163   0.000
   380 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    7              G   10:23:45     1344.13   0.00   8          341.072   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 8 odwiedzający (84 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=