pzhgpzmigrod
  lot 8 - Minden 4
 
                                               
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 16.06.18 MINDEN-4                                 
            Punktacja Całośc [ 8]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    40    5    15   247.71     
              2 MAŁYS           DOMINIK         1    47    5     8   245.51     
              3 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    61    5    20   243.07     
              4 PIETRZAK        WIESŁAW         3    29    5    18   242.73     
              5 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    24    5    13   242.00     
              6 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    28    5    10   239.36     
              7 KOWALCZYK       ROBERT          1    27    5    14   239.07     
              8 JASIŃSKI        JAN             1    32    5     8   234.00     
              9 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    13    5     8   233.72     
             10 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    52    5    10   231.67     
             11 MYRDZIO         JERZY           4    42    5     8   228.72     
             12 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    32    5     7   227.47     
             13 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    31    5     8   225.76     
             14 JUREK           ANDRZEJ         3    23    5     5   221.42     
             15 LIS             MARIAN          1    16    5     6   218.93     
             16 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    35    5     6   217.01     
             17 MIARKA          ADAM            2    36    5     6   216.68     
             18 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    17    4     4   188.98     
             19 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    15    4     4   181.56     
             20 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    25    4     4   173.61     
             21 KRÓLIK          ADAM            2    26    3     3   142.10     
             22 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    21    3     3   134.39     
             23 BIELAK          ANDRZEJ         2    14    3     3   123.91     
             24 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    10    2     2    98.09     
             25 DRĄG            AGNIESZKA       4    28    2     2    90.29     
             26 BOGONOS         DANUTA          2    14    2     2    88.87     
             27 KIEL            HENRYK          4    12    2     2    85.85     
             28 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    22    2     2    85.41     
             29 ZMARZŁY         MARIAN          2     9    2     2    82.43     
             30 SZEWCZYK        MARCIN          4    18    1     1    43.76     
             31 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    21    1     1    41.90     
             32 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3     8    1     1    41.71     
             33 BŁOŃSKI         MARIAN          3     2    0     0     0.00     
             34 DYK             WIKTOR          1    10    0     0     0.00     
             35 SICIAK          MARIAN          1    12    0     0     0.00     
             36 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    12    0     0     0.00     
             37 MYRDZIO         STANISŁAW       4    21    0     0     0.00     
             38 PROCYSZYN       RYSZARD         4    15    0     0     0.00     
             39 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    11    0     0     0.00     
             40 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    21    0     0     0.00     
             41 FIL             BOGUSŁAW        4    16    0     0     0.00     
             42 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3     1    0     0     0.00     
             43 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    14    0     0     0.00     
             44 DŁUGOSZ         ADAM            4     6    0     0     0.00     
             45 KOZŁOWSKI       JAN             4    11    0     0     0.00     
             46 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     5    0     0     0.00     
             47 JUREK           DARIUSZ         3     5    0     0     0.00     
             48 RĘKAS           ADAM            2    20    0     0     0.00     
             49 MOSKALIK        MACIEJ          2    16    0     0     0.00


                                                     
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 16.06.18 MINDEN-4                                 
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PIETRZAK        WIESŁAW         3    29    5    18   241.27     
              2 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    40    5    15   240.10     
              3 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    24    5    13   240.05     
              4 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    61    5    20   239.76     
              5 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    13    5     8   230.11     
              6 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    28    5    10   225.13     
              7 KOWALCZYK       ROBERT          1    27    5    14   224.24     
              8 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    32    5     7   220.49     
              9 LIS             MARIAN          1    16    5     6   218.93     
             10 MIARKA          ADAM            2    36    5     6   216.68     
             11 MYRDZIO         JERZY           4    42    5     8   216.14     
             12 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    15    4     4   181.56     
             13 JUREK           ANDRZEJ         3    23    4     5   179.37     
             14 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    52    4    10   174.19     
             15 MAŁYS           DOMINIK         1    47    3     8   145.91     
             16 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    31    3     8   127.71     
             17 BIELAK          ANDRZEJ         2    14    3     3   123.91     
             18 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    10    2     2    98.09     
             19 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    21    2     3    92.88     
             20 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    17    2     4    92.20     
             21 BOGONOS         DANUTA          2    14    2     2    88.87     
             22 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    25    2     4    88.10     
             23 KIEL            HENRYK          4    12    2     2    85.85     
             24 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    35    2     6    84.53     
             25 JASIŃSKI        JAN             1    32    1     8    49.56     
             26 DRĄG            AGNIESZKA       4    28    1     2    46.49     
             27 SZEWCZYK        MARCIN          4    18    1     1    43.76     
             28 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    21    1     1    41.90     
             29 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3     8    1     1    41.71     
             30 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    22    1     2    41.56     
             31 BŁOŃSKI         MARIAN          3     2    0     0     0.00     
             32 DYK             WIKTOR          1    10    0     0     0.00     
             33 SICIAK          MARIAN          1    12    0     0     0.00     
             34 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    12    0     0     0.00     
             35 MYRDZIO         STANISŁAW       4    21    0     0     0.00     
             36 ZMARZŁY         MARIAN          2     9    0     2     0.00     
             37 PROCYSZYN       RYSZARD         4    15    0     0     0.00     
             38 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    11    0     0     0.00     
             39 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    21    0     0     0.00     
             40 FIL             BOGUSŁAW        4    16    0     0     0.00     
             41 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3     1    0     0     0.00     
             42 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    14    0     0     0.00     
             43 DŁUGOSZ         ADAM            4     6    0     0     0.00     
             44 KOZŁOWSKI       JAN             4    11    0     0     0.00     
             45 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     5    0     0     0.00     
             46 JUREK           DARIUSZ         3     5    0     0     0.00     
             47 KRÓLIK          ADAM            2    26    0     3     0.00     
             48 RĘKAS           ADAM            2    20    0     0     0.00     
             49 MOSKALIK        MACIEJ          2    16    0     0     0.00 



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-4 z dnia 16.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,40,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  551.717 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   49                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1026                           
      5.Ilość konkursów.......................:  206                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1128.10                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1033.93                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,53,22                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,44,27                         
     10.Czas trwania konkursu.................:51 min.  5 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całośc [ 8]F                                                
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   11   |  271   |   82  |30.26|      
          | 2  | Zmigrod 2               |   12   |  234   |   32  |13.68|      
          | 3  | Borzecin                |   10   |  146   |   38  |26.03|      
          | 4  | Winsko                  |   16   |  375   |   54  |14.40|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   49   | 1026   |  206  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------    

 
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  8. Lot do MP w kat.B, C.
                                         z lotu MINDEN-4, w dniu 16.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   35              G   13:53:22     1128.10   0.97  40- 15-  5  556.568  50.000
     2 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   27              G   13:53:41     1127.38   1.95   2  <   3>  556.568  49.950
     3 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GC  13:54:03     1126.54   2.92   3  <  14>  556.568  49.900
     4 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              GS  14:01:27     1125.87   3.90  10-  2-  2  564.568  49.850
     5 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              GC  13:55:28     1114.11   4.87  24- 13-  5  552.003  49.800
     6 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              GC  13:50:35     1112.42   5.85  32-  7-  5  545.733  49.760
     7 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G   14:01:58     1109.03   6.82  47-  8-  5  556.698  49.710
     8 PIETRZAK WIESŁAW                3   34              GS  14:07:41     1108.81   7.80  29- 18-  5  562.922  49.660
     9 MAŁYS DOMINIK                   1    9              GS  14:02:10     1108.59   8.77   2  <  13>  556.698  49.610
    10 JASIŃSKI JAN                    1   20              GS  14:02:54     1108.53   9.75  32-  8-  5  557.482  49.560
    11 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              GS  14:03:24     1106.95  10.72  15-  4-  4  557.240  49.510
    12 KRÓLIK ADAM                     2    8              G   14:11:32     1106.84  11.70  26-  3-  3  566.185  49.460
    13 MAŁYS DOMINIK                   1   36              G   14:04:10     1104.19  12.67   3  <  23>  556.698  49.410
    14 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              GS  14:04:09     1103.97  13.65   4  <  32>  556.568  49.370
    15 KOWALCZYK ROBERT                1   21              G   14:09:35     1103.70  14.62  27- 14-  5  562.426  49.320
    16 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              GC  13:44:09     1103.55  15.59  61- 20-  5  534.284  49.270
    17 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GC  14:09:46     1103.30  16.57   2  <  25>  562.426  49.220
    17 PIETRZAK WIESŁAW                3   20              GC  14:10:13     1103.30  16.57   2  <  33>  562.922  49.220
    19 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              GC  13:45:08     1101.31  18.52   2  <  28>  534.284  49.120
    20 MYRDZIO JERZY                   4   34              G   13:48:44     1101.23  19.49  42-  8-  5  538.208  49.070
    21 JASIŃSKI JAN                    1   78                  14:06:21     1100.98  20.47   2  <  79>  557.482  49.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   25              G   14:06:48     1100.02  21.44  17-  4-  4  557.488  48.980
    23 MAŁYS DOMINIK                   1   26              GS  14:06:05     1100.01  22.42   4  <  45>  556.698  48.930
    24 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67                  13:50:10     1098.79  23.39  52- 10-  5  538.590  48.880
    25 KOWALCZYK ROBERT                1   26              G   14:11:54     1098.70  24.37   3  <  86>  562.426  48.830
    26 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              GS  14:03:09     1097.09  25.34   2  <  31>  552.003  48.780
    27 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   28              GS  13:59:36     1095.09  26.32  21-  3-  3  547.108  48.730
    28 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  13:47:54     1095.07  27.29   3  <  30>  534.284  48.680
    29 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    5              G   14:09:39     1093.84  28.27  28- 10-  5  557.474  48.630
    30 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              GC  13:48:41     1093.31  29.24   4  <  54>  534.284  48.590
    31 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              GC  14:04:55     1093.26  30.21   3  <  51>  552.003  48.540
    32 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   24              G   14:09:51     1091.63  31.19   5  <  34>  556.568  48.490
    33 PIETRZAK WIESŁAW                3   60                  14:16:08     1090.65  32.16   3  <  43>  562.922  48.440
    34 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G   14:10:38     1089.96  33.14   6  <  35>  556.568   0.000
    35 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              GS  14:10:41     1089.85  34.11   7  <  44>  556.568   0.000
    36 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    6              G   14:11:34     1089.74  35.09   2  <  41>  557.474  48.290
    37 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              GS  14:18:14     1089.41  36.06   2          564.568  48.240
    38 JUREK ANDRZEJ                   3    2              GS  14:11:47     1089.31  37.04  23-  5-  5  557.488  48.200
    39 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G   13:54:30     1089.16  38.01   2  <  47>  538.590  48.150
    40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   28              G   14:09:47     1088.82  38.99  31-  8-  5  555.062  48.100
    41 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   28              GS  14:12:17     1088.21  39.96   3  <  50>  557.474  48.050
    42 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   23              GS  14:12:25     1087.96  40.94   2  <  46>  557.488  48.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              GC  14:17:37     1087.53  41.91   4  <  53>  562.922  47.950
    44 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              G   14:11:50     1087.40  42.88   8  <  68>  556.568   0.000
    45 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G   14:12:01     1087.27  43.86   5  <  52>  556.698  47.850
    46 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   10              G   14:13:03     1086.62  44.83   3  < 120>  557.488  47.800
    47 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              GS  13:55:43     1086.49  45.81   3  < 126>  538.590  47.760
    48 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              GC  14:14:53     1085.19  46.78  13-  8-  5  558.747  47.710
    49 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              GC  14:13:38     1084.90  47.76   2  < 156>  557.240  47.660
    50 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   24              GC  14:13:55     1084.76  48.73   4  <  67>  557.474  47.610
    51 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              GS  14:09:08     1084.20  49.71   4  <  56>  552.003  47.560
    52 MAŁYS DOMINIK                   1   65                  14:14:10     1082.72  50.68   6  <  55>  556.698   0.000
    53 PIETRZAK WIESŁAW                3   59                  14:19:56     1082.68  51.66   5  <  57>  562.922  47.460
    54 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   45              G   13:53:38     1082.35  52.63   5  <  61>  534.284  47.410
    55 MAŁYS DOMINIK                   1   19              GS  14:14:29     1082.05  53.61   7  < 141>  556.698   0.000
    56 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              G   14:10:17     1081.76  54.58   5  <  69>  552.003  47.320
    57 PIETRZAK WIESŁAW                3   13              GC  14:20:25     1081.68  55.56   6  <  58>  562.922   0.000
    58 PIETRZAK WIESŁAW                3    3              G   14:20:27     1081.61  56.53   7  <  59>  562.922   0.000
    59 PIETRZAK WIESŁAW                3    9              GS  14:20:31     1081.47  57.50   8  <  65>  562.922   0.000
    60 LIS MARIAN                      1   23              GC  14:15:22     1081.12  58.48  16-  6-  5  557.174  47.120
    61 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G   13:54:15     1081.00  59.45   6  <  71>  534.284   0.000
    62 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              GC  14:05:11     1080.27  60.43   2  <  74>  545.733  47.020
    63 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              G   14:17:20     1080.05  61.40   2  <  66>  558.747  46.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    64 KRÓLIK ADAM                     2   18              G   14:24:15     1079.99  62.38   2  <  89>  566.185  46.930
    65 PIETRZAK WIESŁAW                3   27              GS  14:21:18     1079.84  63.35   9  <  81>  562.922   0.000
    66 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   34              G   14:17:28     1079.77  64.33   3  <  80>  558.747  46.830
    67 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              GC  14:16:26     1079.47  65.30   5  < 100>  557.474  46.780
    68 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              GS  14:15:37     1079.42  66.28   9  <  88>  556.568   0.000
    69 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              G   14:11:24     1079.40  67.25   6  <  72>  552.003   0.000
    70 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   15                  14:15:53     1079.21  68.23  35-  6-  5  556.746  46.630
    71 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   22              G   13:55:17     1078.74  69.20   7  < 102>  534.284   0.000
    72 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G   14:11:43     1078.73  70.18   7  <  75>  552.003   0.000
    73 DRĄG AGNIESZKA                  4   12              GC  13:50:35     1077.90  71.15  28-  2-  2  528.798  46.490
    74 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G   14:06:21     1077.78  72.12   3  < 162>  545.733  46.440
    75 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   27              G   14:12:13     1077.68  73.10   8  <  75>  552.003   0.000
    75 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   10              G   14:12:13     1077.68  73.10   9  <  96>  552.003   0.000
    77 MYRDZIO JERZY                   4   10              G   13:59:38     1077.21  75.05   2  <  93>  538.208  46.290
    78 BOGONOS DANUTA                  2   32              GS  14:07:29     1077.07  76.02  14-  2-  2  546.596  46.240
    79 JASIŃSKI JAN                    1   60                  14:17:44     1076.77  77.00   3  <  90>  557.482  46.200
    80 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              GS  14:19:03     1076.48  77.97   4  <  82>  558.747  46.150
    81 PIETRZAK WIESŁAW                3   26              G   14:22:59     1076.37  78.95  10  <  83>  562.922   0.000
    82 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              GC  14:19:11     1076.20  79.92   5  <  98>  558.747  46.050
    83 PIETRZAK WIESŁAW                3   56                  14:23:32     1075.24  80.90  11  <  84>  562.922   0.000
    84 PIETRZAK WIESŁAW                3   31              G   14:23:36     1075.10  81.87  12  <  85>  562.922   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    85 PIETRZAK WIESŁAW                3   18              G   14:23:37     1075.07  82.85  13  < 136>  562.922   0.000
    86 KOWALCZYK ROBERT                1   18              G   14:23:20     1074.70  83.82   4  <  86>  562.426  45.850
    86 KOWALCZYK ROBERT                1   19              GC  14:23:20     1074.70  83.82   5  <  92>  562.426  45.850
    88 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              GC  14:17:59     1074.49  85.77  10  <  97>  556.568   0.000
    89 KRÓLIK ADAM                     2   29              G   14:27:02     1074.29  86.74   3          566.185  45.710
    90 JASIŃSKI JAN                    1   55                  14:19:24     1073.32  87.72   4  < 133>  557.482  45.660
    91 JUREK ANDRZEJ                   3   35              GS  14:19:35     1072.95  88.69   2  <  95>  557.488  45.610
    92 KOWALCZYK ROBERT                1    8              GC  14:24:16     1072.79  89.67   6  < 101>  562.426   0.000
    93 MYRDZIO JERZY                   4   12              GS  14:02:24     1071.27  90.64   3  < 117>  538.208  45.510
    94 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   64              G   14:19:55     1070.84  91.62   2  < 143>  556.746  45.460
    95 JUREK ANDRZEJ                   3    6              GS  14:20:40     1070.72  92.59   3  < 164>  557.488  45.410
    96 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              GC  14:15:37     1070.57  93.57  10  < 104>  552.003   0.000
    97 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              GS  14:20:49     1068.65  94.54  11  < 144>  556.568   0.000
    98 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   20              GC  14:22:57     1068.45  95.52   6  < 105>  558.747   0.000
    99 MIARKA ADAM                     2   27              GS  14:23:21     1067.48  96.49  36-  6-  5  558.668  45.220
   100 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   31              G   14:22:17     1067.38  97.47   6  < 109>  557.474   0.000
   101 KOWALCZYK ROBERT                1   36              G   14:27:28     1066.28  98.44   7  < 110>  562.426   0.000
   102 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              G   14:01:07     1066.19  99.42   8  < 112>  534.284   0.000
   103 KIEL HENRYK                     4    6              GC  13:56:59     1065.87 100.39  12-  2-  2  529.719  45.020
   104 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   21              G   14:17:55     1065.81 101.36  11  < 108>  552.003   0.000
   105 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    3              GC  14:24:18     1065.70 102.34   7  < 111>  558.747   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   106 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   92                  14:21:14     1064.90 103.31   2  < 116>  555.062  44.880
   107 MIARKA ADAM                     2   30              GC  14:24:43     1064.70 104.29   2  < 130>  558.668  44.830
   108 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   55                  14:18:36     1064.41 105.26  12  < 146>  552.003   0.000
   109 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   14              G   14:23:55     1064.05 106.24   7  < 178>  557.474   0.000
   110 KOWALCZYK ROBERT                1   72                  14:29:18     1062.59 107.21   8  < 125>  562.426   0.000
   111 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              G   14:25:52     1062.53 108.19   8          558.747   0.000
   112 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G   14:03:00     1062.20 109.16   9  < 113>  534.284   0.000
   113 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                  14:03:07     1061.95 110.14  10  < 119>  534.284   0.000
   114 LIS MARIAN                      1   18              GS  14:24:44     1061.82 111.11   2  < 135>  557.174  44.490
   115 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              GC  14:26:34     1061.76 112.09  25-  4-  4  559.085  44.440
   116 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GC  14:22:50     1061.64 113.06   3  < 118>  555.062  44.390
   117 MYRDZIO JERZY                   4   15              GS  14:07:00     1061.55 114.04   4  < 134>  538.208  44.340
   118 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              G   14:22:54     1061.51 115.01   4  < 122>  555.062  44.290
   119 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   37              G   14:03:43     1060.68 115.98  11  < 122>  534.284   0.000
   120 WERPULEWSKI PAWEŁ               3    1              GS  14:25:50     1060.20 116.96   4          557.488  44.200
   121 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   23              GC  14:16:05     1060.12 117.93   2  < 175>  547.108  44.150
   122 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              GC  14:04:02     1060.02 118.91  12  < 132>  534.284   0.000
   122 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    9              G   14:23:38     1060.02 118.91   5  < 124>  555.062  44.100
   124 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   54                  14:23:43     1059.85 120.86   6  < 154>  555.062   0.000
   125 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G   14:30:43     1059.75 121.83   9  < 149>  562.426   0.000
   126 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              GS  14:08:29     1059.21 122.81   4  < 145>  538.590  43.900
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   127 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    3              G   14:21:10     1059.20 123.78  22-  2-  2  552.020  43.850
   128 DRĄG AGNIESZKA                  4   24              G   13:59:20     1059.01 124.76   2          528.798  43.800
   129 SZEWCZYK MARCIN                 4   17              G   14:04:40     1058.20 125.73  18-  1-  1  534.036  43.760
   130 MIARKA ADAM                     2   12              GS  14:28:07     1057.85 126.71   3  < 168>  558.668  43.710
   131 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              GC  14:28:33     1057.77 127.68   2  < 140>  559.085  43.660
   132 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G   14:05:09     1057.67 128.65  13  < 137>  534.284   0.000
   133 JASIŃSKI JAN                    1   17              G   14:27:06     1057.64 129.63   5  < 151>  557.482  43.560
   134 MYRDZIO JERZY                   4   13              GS  14:08:53     1057.63 130.60   5  < 170>  538.208  43.510
   135 LIS MARIAN                      1   12              GC  14:27:14     1056.79 131.58   3  < 161>  557.174  43.460
   136 PIETRZAK WIESŁAW                3   35              G   14:32:44     1056.67 132.55  14  < 147>  562.922   0.000
   137 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   87                  14:05:41     1056.56 133.53  14  < 138>  534.284   0.000
   138 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  14:05:42     1056.52 134.50  15  < 139>  534.284   0.000
   139 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   88                  14:05:54     1056.11 135.48  16  < 142>  534.284   0.000
   140 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   24              G   14:29:50     1055.21 136.45   3  < 159>  559.085  43.220
   141 MAŁYS DOMINIK                   1   59                  14:28:18     1053.75 137.43   8          556.698   0.000
   142 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   70                  14:07:10     1053.47 138.40  17  < 188>  534.284   0.000
   143 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    3              GS  14:28:37     1053.21 139.38   3  < 176>  556.746  43.070
   144 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   54                  14:28:35     1052.94 140.35  12  < 157>  556.568   0.000
   145 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   44              G   14:11:37     1052.72 141.33   5  < 148>  538.590  42.980
   146 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              G   14:24:24     1052.64 142.30  13          552.003   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   147 PIETRZAK WIESŁAW                3   64                  14:35:00     1052.19 143.27  15  < 177>  562.922   0.000
   148 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   33              G   14:11:55     1052.11 144.25   6  < 153>  538.590   0.000
   149 KOWALCZYK ROBERT                1   61                  14:34:50     1051.59 145.22  10  < 150>  562.426   0.000
   150 KOWALCZYK ROBERT                1    5              G   14:34:58     1051.33 146.20  11  < 165>  562.426   0.000
   151 JASIŃSKI JAN                    1   59                  14:30:23     1051.09 147.17   6  < 155>  557.482   0.000
   152 BOGONOS DANUTA                  2   70              GC  14:20:16     1050.61 148.15   2          546.596  42.630
   153 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71                  14:12:41     1050.53 149.12   7  < 160>  538.590   0.000
   154 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              GS  14:28:29     1050.29 150.10   7  < 190>  555.062   0.000
   155 JASIŃSKI JAN                    1   31              G   14:30:53     1050.10 151.07   7  < 205>  557.482   0.000
   156 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   18              GC  14:30:55     1049.58 152.05   3  < 166>  557.240  42.440
   157 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              GC  14:30:25     1049.30 153.02  13  < 183>  556.568   0.000
   158 BIELAK ANDRZEJ                  2   35              GS  14:24:57     1049.15 154.00  14-  3-  3  550.752  42.340
   159 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    3              G   14:32:54     1049.14 154.97   4          559.085  42.290
   160 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              GS  14:13:24     1049.07 155.95   8  < 191>  538.590   0.000
   161 LIS MARIAN                      1   14              GS  14:31:30     1048.31 156.92   4  < 172>  557.174  42.200
   162 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   45              G   14:21:25     1046.64 157.89   4  < 163>  545.733  42.150
   163 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              GC  14:21:43     1046.03 158.87   5  < 182>  545.733  42.100
   164 JUREK ANDRZEJ                   3   17              G   14:33:00     1045.94 159.84   4  < 203>  557.488  42.050
   165 KOWALCZYK ROBERT                1    2              GC  14:37:50     1045.73 160.82  12  < 173>  562.426   0.000
   166 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   11              GC  14:33:01     1045.45 161.79   4          557.240  41.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   167 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   39              GC  14:14:46     1045.28 162.77  21-  1-  1  538.075  41.900
   168 MIARKA ADAM                     2   24              GS  14:34:34     1045.09 163.74   4  < 184>  558.668  41.850
   169 ZMARZŁY MARIAN                  2    5              G   14:36:47     1044.31 164.72   9-  2-  2  560.566  41.800
   170 MYRDZIO JERZY                   4   16              GS  14:15:49     1043.41 165.69   6  < 185>  538.208   0.000
   171 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   14              GS  14:40:36     1043.39 166.67   8-  1-  1  564.059  41.710
   172 LIS MARIAN                      1   43              GC  14:34:19     1042.78 167.64   5  < 187>  557.174  41.660
   173 KOWALCZYK ROBERT                1   27              GC  14:39:25     1042.66 168.62  13  < 204>  562.426   0.000
   174 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    2              GC  14:29:27     1042.63 169.59   2          552.020  41.560
   175 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   24              G   14:24:47     1042.54 170.57   3          547.108  41.510
   176 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   71              GS  14:34:02     1042.53 171.54   4  < 198>  556.746  41.460
   177 PIETRZAK WIESŁAW                3    2              G   14:40:21     1041.77 172.51  16  < 181>  562.922   0.000
   178 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              GC  14:35:11     1041.65 173.49   8  < 179>  557.474   0.000
   179 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   29              GC  14:35:13     1041.59 174.46   9  < 180>  557.474   0.000
   180 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    8              G   14:35:17     1041.46 175.44  10          557.474   0.000
   181 PIETRZAK WIESŁAW                3   11              G   14:41:12     1040.14 176.41  17  < 206>  562.922   0.000
   182 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   12              GC  14:24:42     1040.09 177.39   6  < 197>  545.733   0.000
   183 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              G   14:35:08     1040.06 178.36  14  < 195>  556.568   0.000
   184 MIARKA ADAM                     2   13              GC  14:37:22     1039.64 179.34   5  < 201>  558.668  41.070
   185 MYRDZIO JERZY                   4   27              GS  14:17:54     1039.21 180.31   7  < 192>  538.208   0.000
   186 BIELAK ANDRZEJ                  2    9              GS  14:30:00     1039.16 181.29   2  < 194>  550.752  40.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   187 LIS MARIAN                      1   17              G   14:36:20     1038.86 182.26   6          557.174   0.000
   188 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   47              G   14:14:20     1038.79 183.24  18  < 196>  534.284   0.000
   189 KIEL HENRYK                     4    8              GC  14:10:01     1038.63 184.21   2          529.719  40.830
   190 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              GS  14:34:35     1038.31 185.19   8          555.062   0.000
   191 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   41              G   14:18:44     1038.28 186.16   9  < 200>  538.590   0.000
   192 MYRDZIO JERZY                   4   43              G   14:18:35     1037.84 187.13   8          538.208   0.000
   193 ZMARZŁY MARIAN                  2    6              G   14:40:08     1037.83 188.11   2          560.566  40.630
   194 BIELAK ANDRZEJ                  2   34              GS  14:30:48     1037.59 189.08   3          550.752  40.590
   195 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   13              G   14:36:42     1037.02 190.06  15          556.568   0.000
   196 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              GC  14:15:17     1036.87 191.03  19  < 199>  534.284   0.000
   197 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   40              GC  14:26:36     1036.33 192.01   7          545.733   0.000
   198 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   77              G   14:37:15     1036.29 192.98   5  < 202>  556.746  40.390
   199 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   72                  14:15:39     1036.14 193.96  20          534.284   0.000
   200 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   20              GS  14:19:50     1036.08 194.93  10          538.590   0.000
   201 MIARKA ADAM                     2   23              GS  14:39:26     1035.66 195.91   6          558.668   0.000
   202 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   26                  14:37:40     1035.49 196.88   6          556.746   0.000
   203 JUREK ANDRZEJ                   3   28              GS  14:38:45     1034.78 197.86   5          557.488  40.150
   204 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G   14:43:39     1034.54 198.83  14          562.426   0.000
   205 JASIŃSKI JAN                    1   38              G   14:38:58     1034.35 199.81   8          557.482   0.000
   206 PIETRZAK WIESŁAW                3   54                  14:44:27     1033.93 200.78  18          562.922   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   207 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   52                  14:16:51     1033.73   0.00  21          534.284   0.000
   208 MIARKA ADAM                     2   15              GC  14:40:44     1033.17   0.00   7          558.668   0.000
   209 MAŁYS DOMINIK                   1   53                  14:38:50     1033.15   0.00   9          556.698   0.000
   210 MAŁYS DOMINIK                   1   21              GS  14:39:13     1032.42   0.00  10          556.698   0.000
   211 MYRDZIO STANISŁAW               4   10              GC  14:20:38     1032.38   0.00  21-  0-  0  537.492   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 5 odwiedzający (13 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=