pzhgpzmigrod
  lot 7 - Minden 3
 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 10.06.18 MINDEN-3                                 
            Punktacja Całośc [ 8]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    72    5    22   246.43     
              2 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    30    5     9   245.15     
              3 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    60    5    15   244.61     
              4 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    24    5    10   244.58     
              5 PIETRZAK        WIESŁAW         3    84    5    24   243.60     
              6 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    66    5    19   240.94     
              7 JUREK           ANDRZEJ         3    18    5     8   239.29     
              8 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    39    5    11   238.55     
              9 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    57    5    14   238.53     
             10 MAŁYS           HENRYK          1    29    5     8   237.77     
             11 MAŁYS           DOMINIK         1    41    5    13   237.44     
             12 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    21    5     8   236.86     
             13 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    30    5     6   235.66     
             14 MYRDZIO         JERZY           4    47    5     9   234.81     
             15 LIS             MARIAN          1    36    5    11   234.59     
             16 MOSKALIK        MACIEJ          2    24    5     5   231.07     
             17 JASIŃSKI        JAN             1    40    5     7   230.94     
             18 BOGONOS         DANUTA          2    29    5     6   229.29     
             19 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    44    5     7   227.67     
             20 MIARKA          ADAM            2    35    5     8   223.78     
             21 KIEL            HENRYK          4    16    5     5   221.11     
             22 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    17    5     5   219.03     
             23 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    42    5     5   215.05     
             24 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    18    4     4   187.31     
             25 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    21    4     4   184.00     
             26 DYK             WIKTOR          1    33    4     4   181.55     
             27 ŁUKAWY          JAN             1    17    4     4   180.30     
             28 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    22    4     4   177.88     
             29 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    10    4     4   170.50     
             30 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    27    3     3   142.32     
             31 SICIAK          MARIAN          1    19    3     3   139.29     
             32 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    24    3     3   137.41     
             33 KAZEK           JAN             1    33    3     3   132.29     
             34 RĘKAS           ADAM            2    26    3     3   130.14     
             35 MYRDZIO         STANISŁAW       4    38    3     3   126.67     
             36 KRÓLIK          ADAM            2    31    3     3   125.55     
             37 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3     7    2     2    91.51     
             38 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    22    2     2    89.09     
             39 ZMARZŁY         MARIAN          2    11    2     2    85.48     
             40 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3     9    2     2    84.51     
             41 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    15    2     2    84.48     
             42 DUDZIAK         KAROL           1    18    2     2    82.97     
             43 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    21    2     2    80.74     
             44 BINKOWSKI       MIŁUCH          4     7    1     1    45.69     
             45 BŁOŃSKI         MARIAN          3    12    1     1    45.52     
             46 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    16    1     1    44.24     
             47 SZEWCZYK        MARCIN          4    11    1     1    41.78     
             48 KASOWSKA        KATARZYNA       4    13    0     0     0.00     
             49 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    14    0     0     0.00     
             50 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    0     0     0.00       
             51 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     4    0     0     0.00     
             52 PROCYSZYN       RYSZARD         4    13    0     0     0.00     
             53 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2     6    0     0     0.00     
             54 FIL             BOGUSŁAW        4    23    0     0     0.00     
             55 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3     5    0     0     0.00     
             56 DŁUGOSZ         ADAM            4     9    0     0     0.00     
             57 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1     9    0     0     0.00     
             58 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     8    0     0     0.00     
             59 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4     7    0     0     0.00


                                                    
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 10.06.18 MINDEN-3                                 
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    72    5    22   238.45     
              2 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    60    5    15   237.54     
              3 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    24    5    10   237.03     
              4 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    21    5     8   236.86     
              5 JUREK           ANDRZEJ         3    18    5     8   236.73     
              6 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    30    5     9   236.22     
              7 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    39    5    11   231.41     
              8 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    66    5    19   223.84     
              9 MAŁYS           DOMINIK         1    41    5    13   223.67     
             10 KIEL            HENRYK          4    16    5     5   221.11     
             11 MAŁYS           HENRYK          1    29    4     8   180.46     
             12 ŁUKAWY          JAN             1    17    4     4   180.30     
             13 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    17    4     5   178.76     
             14 PIETRZAK        WIESŁAW         3    84    4    24   175.42     
             15 JASIŃSKI        JAN             1    40    3     7   139.06     
             16 DYK             WIKTOR          1    33    3     4   135.42     
             17 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    10    3     4   128.65     
             18 MYRDZIO         JERZY           4    47    3     9   127.95     
             19 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    27    2     3    96.60     
             20 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3     7    2     2    91.51     
             21 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    30    2     6    91.48     
             22 BOGONOS         DANUTA          2    29    2     6    91.28     
             23 SICIAK          MARIAN          1    19    2     3    90.70     
             24 MIARKA          ADAM            2    35    2     8    89.63     
             25 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    57    2    14    87.58     
             26 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    44    2     7    85.08     
             27 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3     9    2     2    84.51     
             28 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    15    2     2    84.48     
             29 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    42    2     5    84.34     
             30 DUDZIAK         KAROL           1    18    2     2    82.97     
             31 MYRDZIO         STANISŁAW       4    38    2     3    82.66     
             32 LIS             MARIAN          1    36    2    11    80.91     
             33 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    24    1     3    48.05     
             34 BINKOWSKI       MIŁUCH          4     7    1     1    45.69     
             35 BŁOŃSKI         MARIAN          3    12    1     1    45.52     
             36 KAZEK           JAN             1    33    1     3    45.45     
             37 SZEWCZYK        MARCIN          4    11    1     1    41.78     
             38 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    21    1     2    40.64     
             39 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    22    0     4     0.00     
             40 KASOWSKA        KATARZYNA       4    13    0     0     0.00     
             41 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    14    0     0     0.00     
             42 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    16    0     1     0.00     
             43 ZMARZŁY         MARIAN          2    11    0     2     0.00     
             44 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    0     0     0.00     
             45 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     4    0     0     0.00     
             46 PROCYSZYN       RYSZARD         4    13    0     0     0.00     
             47 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2     6    0     0     0.00     
             48 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    18    0     4     0.00     
             49 FIL             BOGUSŁAW        4    23    0     0     0.00     
             50 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3     5    0     0     0.00     
             51 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    22    0     2     0.00     
             52 DŁUGOSZ         ADAM            4     9    0     0     0.00     
             53 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1     9    0     0     0.00     
             54 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    21    0     4     0.00     
             55 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     8    0     0     0.00     
             56 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4     7    0     0     0.00     
             57 KRÓLIK          ADAM            2    31    0     3     0.00     
             58 RĘKAS           ADAM            2    26    0     3     0.00     
             59 MOSKALIK        MACIEJ          2    24    0     5     0.00



              PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-3 z dnia 10.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  551.458 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   59                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1490                           
      5.Ilość konkursów.......................:  298                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1143.10                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   786.24                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,47,24                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:20,55,58                         
     10.Czas trwania konkursu.................:4 godz.  8 min. 34 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całośc [ 8]F                                                
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   18   |  529   |  123  |23.25|      
          | 2  | Zmigrod 2               |   13   |  300   |   51  |17.00|      
          | 3  | Borzecin                |    9   |  182   |   43  |23.63|      
          | 4  | Winsko                  |   19   |  479   |   81  |16.91|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   59   | 1490   |  298  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------    


 
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  7. Lot do MP w kat.B, C.
                                         z lotu MINDEN-3, w dniu 10.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                  16:47:24     1143.10   0.67  66- 19-  5  534.284  50.000
     2 KOWALCZYK ROBERT                1   46              GC  17:12:33     1141.87   1.34  72- 22-  5  562.426  49.970
     3 KOWALCZYK ROBERT                1   63                  17:12:34     1141.83   2.01   2  <  19>  562.426  49.930
     4 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   45              G   17:08:06     1132.92   2.68  30-  6-  5  552.977  49.900
     5 MAŁYS HENRYK                    1   38              G   17:14:06     1118.52   3.36  29-  8-  5  552.662  49.870
     6 MAŁYS HENRYK                    1   15              G   17:14:29     1117.66   4.03   2  <  41>  552.662  49.830
     7 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              GC  17:08:41     1116.74   4.70  60- 15-  5  545.733  49.800
     8 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   14              G   17:25:57     1115.86   5.37  21-  4-  4  564.568  49.760
     9 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   40              GS  17:10:19     1113.02   6.04   2  <  15>  545.733  49.730
    10 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   30              G   17:17:45     1109.00   6.71  30-  9-  5  552.003  49.700
    11 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              G   17:19:15     1105.66   7.38   2  <  29>  552.003  49.660
    12 BOGONOS DANUTA                  2   66              G   17:15:39     1102.79   8.05  29-  6-  5  546.596  49.630
    13 BOGONOS DANUTA                  2   35              GC  17:16:26     1101.05   8.72   2  <  98>  546.596  49.600
    14 JUREK ANDRZEJ                   3    2              GS  17:28:32     1096.27   9.40  18-  8-  5  557.488  49.560
    15 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              GS  17:18:53     1093.91  10.07   3  <  55>  545.733  49.530
    16 JASIŃSKI JAN                    1   26              G   17:29:39     1093.85  10.74  40-  7-  5  557.482  49.490
    17 LIS MARIAN                      1   37              G   17:31:23     1089.54  11.41  36- 11-  5  557.174  49.460
    18 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              GS  17:34:07     1086.81  12.08  17-  5-  5  558.747  49.430
    19 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GC  17:38:08     1085.49  12.75   3  <  31>  562.426  49.390
    20 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   60                  17:13:25     1082.83  13.42   2  <  70>  534.284  49.360
    21 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   11              GC  17:34:46     1082.51  14.09  21-  8-  5  557.240  49.330
    22 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   13              G   17:34:24     1081.98  14.77  24- 10-  5  556.568  49.290
    23 ŁUKAWY JAN                      1   18              G   17:30:23     1081.60  15.44  17-  4-  4  552.030  49.260
    24 DYK WIKTOR                      1    6              GS  17:37:57     1081.43  16.11  33-  4-  4  560.124  49.230
    25 PIETRZAK WIESŁAW                3   59                  17:40:41     1081.12  16.78  84- 24-  5  562.922  49.190
    26 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G   17:34:58     1080.79  17.45   2  <  36>  556.568  49.160
    27 PIETRZAK WIESŁAW                3   45              G   17:40:54     1080.67  18.12   2  <  34>  562.922  49.120
    28 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G   17:35:16     1080.41  18.79  41- 13-  5  556.698  49.090
    29 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   32              G   17:31:46     1078.62  19.46   3  <  33>  552.003  49.060
    30 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              GC  17:37:35     1076.62  20.13   2  <  47>  557.240  49.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 KOWALCZYK ROBERT                1   36              G   17:43:20     1074.70  20.81   4  <  56>  562.426  48.990
    32 MAŁYS DOMINIK                   1   70                  17:38:34     1073.53  21.48   2  <  60>  556.698  48.960
    33 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G   17:36:19     1069.12  22.15   4  <  66>  552.003  48.920
    34 PIETRZAK WIESŁAW                3   11              G   17:46:35     1069.01  22.82   3  <  48>  562.922  48.890
    35 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   32              G   17:42:12     1068.56  23.49  18-  4-  4  558.001  48.860
    36 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              G   17:42:03     1066.12  24.16   3  <  40>  556.568  48.820
    37 JUREK ANDRZEJ                   3   39              GS  17:43:11     1065.57  24.83   2  <  82>  557.488  48.790
    38 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   33              G   17:43:56     1065.02  25.50   2  < 115>  558.001  48.750
    39 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   23              GC  17:34:12     1064.00  26.17  27-  3-  3  547.108  48.720
    40 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              G   17:44:08     1061.88  26.85   4  <  42>  556.568  48.690
    41 MAŁYS HENRYK                    1   32              G   17:41:40     1059.42  27.52   3  < 155>  552.662  48.650
    42 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              G   17:45:42     1058.72  28.19   5  < 110>  556.568  48.620
    43 SICIAK MARIAN                   1   13              G   17:42:37     1057.49  28.86  19-  3-  3  552.663  48.590
    44 MYRDZIO JERZY                   4   15              G   17:29:16     1056.83  29.53  47-  9-  5  538.208  48.550
    45 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              G   17:43:45     1055.80  30.20   2  < 112>  552.977  48.520
    46 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   75              G   17:47:58     1054.51  30.87  44-  7-  5  556.746  48.480
    47 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   18              GC  17:48:30     1054.38  31.54   3  < 109>  557.240  48.450
    48 PIETRZAK WIESŁAW                3   21              G   17:53:57     1054.26  32.21   4  <  61>  562.922  48.420
    49 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GS  17:47:32     1052.18  32.89  39- 11-  5  555.062  48.380
    49 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   70                  17:47:32     1052.18  32.89   2  <  51>  555.062  48.380
    51 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              GS  17:47:51     1051.55  34.23   3  <  74>  555.062  48.320
    52 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67                  17:32:23     1051.15  34.90  57- 14-  5  538.590  48.280
    53 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              G   17:51:59     1050.95  35.57  22-  4-  4  559.085  48.250
    54 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   41              G   17:33:12     1049.47  36.24   2  <  65>  538.590  48.220
    55 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   52                  17:40:14     1049.02  36.91   4  <  79>  545.733  48.180
    56 KOWALCZYK ROBERT                1   62                  17:56:30     1048.32  37.58   5  <  57>  562.426  48.150
    57 KOWALCZYK ROBERT                1    8              GC  17:56:50     1047.67  38.26   6  <  62>  562.426   0.000
    58 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   11              GS  17:58:40     1047.14  38.93   7-  2-  2  564.059  48.080
    59 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   32              GS  17:35:58     1047.09  39.60  24-  3-  3  540.262  48.050
    60 MAŁYS DOMINIK                   1   21              G   17:52:06     1046.23  40.27   3  < 121>  556.698  48.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 PIETRZAK WIESŁAW                3  102                  17:58:45     1044.87  40.94   5  <  72>  562.922  47.980
    62 KOWALCZYK ROBERT                1    6              GC  17:58:27     1044.53  41.61   7  <  83>  562.426   0.000
    63 MOSKALIK MACIEJ                 2   13              G   17:59:50     1043.41  42.28  24-  5-  5  563.268  47.910
    64 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   22              GC  17:44:21     1043.40  42.95   2  < 128>  547.108  47.880
    65 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   59                  17:36:22     1043.04  43.62   3  <  86>  538.590  47.850
    66 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              G   17:49:14     1043.02  44.30   5  <  76>  552.003  47.810
    67 LIS MARIAN                      1   35              G   17:55:22     1040.73  44.97   2  <  78>  557.174  47.780
    68 MYRDZIO JERZY                   4   19              G   17:37:11     1040.65  45.64   2  <  95>  538.208  47.740
    69 MOSKALIK MACIEJ                 2    9              G   18:02:25     1038.44  46.31   2  <  87>  563.268  47.710
    70 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   28              G   17:35:31     1036.41  46.98   3  <  90>  534.284  47.680
    71 KIEL HENRYK                     4   13              GC  17:31:40     1035.28  47.65  16-  5-  5  529.719  47.640
    72 PIETRZAK WIESŁAW                3   12              G   18:04:22     1034.09  48.32   6  <  80>  562.922   0.000
    73 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   19              G   17:58:56     1033.05  48.99   2  < 151>  556.746  47.580
    74 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              GS  17:57:22     1032.93  49.66   4  < 122>  555.062  47.540
    75 KIEL HENRYK                     4   26              GC  17:33:54     1030.78  50.34   2  < 183>  529.719  47.510
    76 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              G   17:56:41     1028.55  51.01   6  <  77>  552.003   0.000
    77 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              G   17:57:31     1026.95  51.68   7  < 184>  552.003   0.000
    78 LIS MARIAN                      1   46              G   18:03:30     1025.16  52.35   3  < 144>  557.174  47.410
    79 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    6              G   17:52:24     1025.04  53.02   5  < 130>  545.733  47.370
    80 PIETRZAK WIESŁAW                3   54                  18:09:36     1024.24  53.69   7  <  81>  562.922   0.000
    81 PIETRZAK WIESŁAW                3   56                  18:09:40     1024.12  54.36   8  <  84>  562.922   0.000
    82 JUREK ANDRZEJ                   3   13              GS  18:04:23     1024.07  55.03   3  <  91>  557.488  47.270
    83 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G   18:09:18     1023.90  55.70   8  < 113>  562.426   0.000
    84 PIETRZAK WIESŁAW                3   61                  18:09:57     1023.59  56.38   9  <  97>  562.922   0.000
    85 RĘKAS ADAM                      2   32              G   18:13:15     1023.37  57.05  26-  3-  3  566.181  47.170
    86 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   47              G   17:47:08     1021.73  57.72   4  <  89>  538.590  47.140
    87 MOSKALIK MACIEJ                 2   10              G   18:11:20     1021.65  58.39   3  < 173>  563.268  47.100
    88 JASIŃSKI JAN                    1   15              GS  18:06:20     1020.41  59.06   2  < 100>  557.482  47.070
    89 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              GC  17:47:56     1020.19  59.73   5  <  94>  538.590  47.040
    90 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   22              G   17:43:59     1019.66  60.40   4  <  93>  534.284  47.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    91 JUREK ANDRZEJ                   3   26              G   18:07:38     1018.00  61.07   4  <  99>  557.488  46.970
    92 MIARKA ADAM                     2   30              GC  18:08:50     1017.92  61.74  35-  8-  5  558.668  46.940
    93 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   39              G   17:44:54     1017.88  62.42   5  < 102>  534.284  46.900
    94 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              G   17:51:41     1012.99  63.09   6  < 132>  538.590   0.000
    95 MYRDZIO JERZY                   4   11              GS  17:51:56     1011.80  63.76   3  < 104>  538.208  46.840
    96 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              G   18:18:13     1011.38  64.43   2  < 101>  564.568  46.800
    97 PIETRZAK WIESŁAW                3   60                  18:16:39     1011.27  65.10  10  < 105>  562.922   0.000
    98 BOGONOS DANUTA                  2   28              G   18:00:50     1010.66  65.77   3  < 248>  546.596  46.730
    99 JUREK ANDRZEJ                   3    7              GS  18:12:19     1009.36  66.44   5  < 108>  557.488  46.700
   100 JASIŃSKI JAN                    1   20              GS  18:12:43     1008.62  67.11   3  < 140>  557.482  46.670
   101 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    3              G   18:19:58     1008.22  67.79   3  < 274>  564.568  46.630
   102 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              GC  17:50:18     1007.51  68.46   6  < 118>  534.284   0.000
   103 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    2              G   18:08:48     1005.87  69.13  42-  5-  5  552.020  46.570
   104 MYRDZIO JERZY                   4   48              G   17:55:17     1005.46  69.80   4  < 145>  538.208  46.530
   105 PIETRZAK WIESŁAW                3   26              G   18:20:34     1004.20  70.47  11  < 106>  562.922   0.000
   106 PIETRZAK WIESŁAW                3   34              G   18:21:05     1003.28  71.14  12  < 123>  562.922   0.000
   107 MIARKA ADAM                     2   23              G   18:19:47      998.01  71.81   2  < 160>  558.668  46.430
   108 JUREK ANDRZEJ                   3   28              G   18:18:48      997.65  72.48   6  < 141>  557.488   0.000
   109 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              GC  18:20:15      994.63  73.15   4  < 188>  557.240  46.360
   110 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G   18:19:35      994.61  73.83   6  < 114>  556.568   0.000
   111 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    5              G   18:04:14      992.70  74.50   2  < 207>  540.262  46.300
   112 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              GS  18:17:37      991.68  75.17   3  < 127>  552.977  46.260
   113 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G   18:28:20      989.61  75.84   9  < 119>  562.426   0.000
   114 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              G   18:22:39      989.19  76.51   7  < 180>  556.568   0.000
   115 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   45              G   18:24:19      988.81  77.18   3  < 193>  558.001  46.160
   116 DYK WIKTOR                      1   36              G   18:26:37      988.54  77.85   2  < 126>  560.124  46.130
   117 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              GC  18:25:35      987.91  78.52   2  < 228>  558.747  46.090
   118 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              GC  18:01:37      986.46  79.19   7  < 131>  534.284   0.000
   119 KOWALCZYK ROBERT                1   97                  18:30:12      986.37  79.87  10  < 124>  562.426   0.000
   120 SICIAK MARIAN                   1   17              G   18:20:23      986.22  80.54   2  < 158>  552.663  45.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   121 MAŁYS DOMINIK                   1   65                  18:24:32      986.12  81.21   4  < 137>  556.698  45.960
   122 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   28              G   18:23:30      985.03  81.88   5  < 139>  555.062  45.930
   123 PIETRZAK WIESŁAW                3   46              G   18:31:29      985.02  82.55  13  < 146>  562.922   0.000
   124 KOWALCZYK ROBERT                1   72                  18:31:50      983.55  83.22  11  < 154>  562.426   0.000
   125 DOMINIAK ANDRZEJ                4    6              G   18:11:21      982.65  83.89  22-  2-  2  541.783  45.820
   126 DYK WIKTOR                      1    5              GS  18:31:01      980.92  84.56   3  < 286>  560.124  45.790
   127 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              G   18:24:18      979.93  85.23   4  < 143>  552.977  45.760
   128 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    6              G   18:18:21      979.87  85.91   3          547.108  45.720
   129 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   16              GC  18:13:38      977.02  86.58   7-  1-  1  540.913  45.690
   130 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   49              G   18:18:47      976.65  87.25   6  < 159>  545.733   0.000
   131 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   41              G   18:07:25      976.01  87.92   8  < 133>  534.284   0.000
   132 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   20              G   18:12:13      975.32  88.59   7  < 135>  538.590   0.000
   133 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              GC  18:08:10      974.67  89.26   9  < 182>  534.284   0.000
   134 BŁOŃSKI MARIAN                  3    7              GC  18:31:15      974.25  89.93  12-  1-  1  556.542  45.520
   135 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   16              G   18:13:16      973.47  90.60   8  < 142>  538.590   0.000
   136 KAZEK JAN                       1   22              GS  18:26:55      973.15  91.28  33-  3-  3  551.693  45.450
   137 MAŁYS DOMINIK                   1    1              G   18:33:50      970.14  91.95   5  < 138>  556.698  45.420
   138 MAŁYS DOMINIK                   1   19              G   18:33:51      970.11  92.62   6  < 165>  556.698   0.000
   139 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G   18:32:26      969.65  93.29   6  < 168>  555.062   0.000
   140 JASIŃSKI JAN                    1   19              GC  18:35:01      969.51  93.96   4  < 227>  557.482  45.320
   141 JUREK ANDRZEJ                   3   40              G   18:35:13      969.18  94.63   7  < 167>  557.488   0.000
   142 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   63                  18:16:05      968.54  95.30   9  < 153>  538.590   0.000
   143 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   10              GS  18:31:17      967.96  95.97   5  < 170>  552.977  45.220
   144 LIS MARIAN                      1   48              G   18:35:54      967.48  96.64   4  < 157>  557.174  45.190
   145 MYRDZIO JERZY                   4   24              G   18:16:44      966.73  97.32   5  < 275>  538.208  45.150
   146 PIETRZAK WIESŁAW                3    7              GC  18:42:47      965.92  97.99  14  < 148>  562.922   0.000
   147 ŁUKAWY JAN                      1   58                  18:31:32      965.88  98.66   2  < 156>  552.030  45.080
   148 PIETRZAK WIESŁAW                3   16              G   18:42:49      965.87  99.33  15  < 149>  562.922   0.000
   149 PIETRZAK WIESŁAW                3  120                  18:43:12      965.23 100.00  16  < 150>  562.922   0.000
   150 PIETRZAK WIESŁAW                3    9              GS  18:44:51      962.51 100.67  17  < 163>  562.922   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   151 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    4              G   18:38:47      961.93 101.34   3  < 177>  556.746  44.950
   152 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              G   18:41:33      961.37 102.01   2  < 219>  559.085  44.920
   153 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              G   18:20:42      960.57 102.68  10  < 164>  538.590   0.000
   154 KOWALCZYK ROBERT                1   61                  18:45:43      960.24 103.36  12  < 169>  562.426   0.000
   155 MAŁYS HENRYK                    1   21              G   18:35:43      959.96 104.03   4  < 161>  552.662  44.810
   156 ŁUKAWY JAN                      1   10              G   18:36:56      956.84 104.70   3  < 263>  552.030  44.780
   157 LIS MARIAN                      1   17              G   18:42:24      956.69 105.37   5  < 200>  557.174  44.750
   158 SICIAK MARIAN                   1    2              G   18:39:15      954.10 106.04   3          552.663  44.710
   159 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              GS  18:32:41      952.94 106.71   7  < 176>  545.733   0.000
   160 MIARKA ADAM                     2   20              G   18:46:25      952.68 107.38   3  < 209>  558.668  44.650
   161 MAŁYS HENRYK                    1    7              G   18:40:24      952.21 108.05   5  < 171>  552.662  44.610
   162 KAZEK JAN                       1   11              G   18:40:46      949.94 108.72   2  < 231>  551.693  44.580
   163 PIETRZAK WIESŁAW                3   95                  18:53:03      949.20 109.40  18  < 198>  562.922   0.000
   164 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   28              G   18:29:03      946.47 110.07  11  < 210>  538.590   0.000
   165 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G   18:49:47      943.90 110.74   7  < 174>  556.698   0.000
   166 ZMARZŁY MARIAN                  2    1              G   18:54:04      943.61 111.41  11-  2-  2  560.566  44.440
   167 JUREK ANDRZEJ                   3   35              GS  18:53:35      939.19 112.08   8          557.488   0.000
   168 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   27              GS  18:51:09      938.95 112.75   7  < 194>  555.062   0.000
   169 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G   18:59:01      938.92 113.42  13  < 181>  562.426   0.000
   170 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   17              G   18:49:02      938.79 114.09   6          552.977   0.000
   171 MAŁYS HENRYK                    1   14              G   18:48:51      938.55 114.77   6  < 232>  552.662   0.000
   172 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   15              G   18:54:03      938.40 115.44  16-  1-  1  557.458  44.240
   173 MOSKALIK MACIEJ                 2   19              G   19:00:58      937.27 116.11   4  < 175>  563.268  44.210
   174 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G   18:54:54      935.78 116.78   8  < 178>  556.698   0.000
   175 MOSKALIK MACIEJ                 2   20              G   19:02:00      935.66 117.45   5          563.268  44.140
   176 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G   18:44:11      934.18 118.12   8  < 185>  545.733   0.000
   177 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   77              G   18:56:29      933.38 118.79   4  < 221>  556.746  44.070
   178 MAŁYS DOMINIK                   1   29              G   18:57:09      932.26 119.46   9  < 214>  556.698   0.000
   179 MYRDZIO STANISŁAW               4   10              G   18:36:40      932.07 120.13  38-  3-  3  537.492  44.010
   180 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              G   18:57:12      931.96 120.81   8  < 265>  556.568   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   181 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G   19:04:13      930.84 121.48  14  < 191>  562.426   0.000
   182 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   37              G   18:34:04      930.70 122.15  10  < 190>  534.284   0.000
   183 KIEL HENRYK                     4    8              GS  18:30:29      928.54 122.82   3  < 242>  529.719  43.870
   184 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G   18:55:22      927.17 123.49   8  < 246>  552.003   0.000
   185 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              GC  18:48:50      926.80 124.16   9  < 187>  545.733   0.000
   186 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   27              GC  18:55:41      926.70 124.83   2  < 234>  552.020  43.770
   187 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   83                  18:49:18      926.07 125.50  10  < 189>  545.733   0.000
   188 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    1              GC  19:04:46      921.41 126.17   5  < 197>  557.240  43.700
   189 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  116                  18:52:20      921.33 126.85  11  < 251>  545.733   0.000
   190 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                  18:41:51      918.25 127.52  11  < 199>  534.284   0.000
   191 KOWALCZYK ROBERT                1   57                  19:13:12      917.20 128.19  15  < 208>  562.426   0.000
   192 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    1              GS  18:47:48      915.41 128.86  10-  4-  4  538.075  43.570
   193 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   41              G   19:09:36      915.36 129.53   4          558.001  43.540
   194 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   57                  19:09:43      910.36 130.20   8  < 215>  555.062   0.000
   195 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    4              GS  19:21:26      907.93 130.87  15-  2-  2  564.217  43.470
   196 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    1              GS  19:21:45      907.21 131.54   2          564.059  43.430
   197 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              GC  19:18:10      901.44 132.21   6  < 236>  557.240   0.000
   198 PIETRZAK WIESŁAW                3   35              GC  19:27:50      896.61 132.89  19  < 220>  562.922   0.000
   199 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              G   18:58:50      892.21 133.56  12  < 204>  534.284   0.000
   200 LIS MARIAN                      1   44              G   19:26:00      890.05 134.23   6  < 203>  557.174   0.000
   201 DOMINIAK ANDRZEJ                4    8              G   19:09:17      889.21 134.90   2          541.783  43.270
   202 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              GC  19:06:55      886.57 135.57   2  < 243>  538.075  43.230
   203 LIS MARIAN                      1   23              G   19:29:21      885.32 136.24   7  < 213>  557.174   0.000
   204 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              GC  19:04:59      883.14 136.91  13  < 225>  534.284   0.000
   205 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   15              GS  19:32:06      881.96 137.58   9-  2-  2  557.488  43.130
   206 KRÓLIK ADAM                     2   41              G   19:48:49      872.64 138.26  31-  3-  3  566.185  43.100
   207 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   29              G   19:20:01      871.37 138.93   3          540.262  43.060
   208 KOWALCZYK ROBERT                1    2              GC  19:45:59      870.65 139.60  16  < 211>  562.426   0.000
   209 MIARKA ADAM                     2    3              G   19:43:02      868.80 140.27   4  < 216>  558.668  43.000
   210 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              G   19:22:48      864.79 140.94  12  < 282>  538.590   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   211 KOWALCZYK ROBERT                1    7              G   19:51:22      863.46 141.61  17  < 212>  562.426   0.000
   212 KOWALCZYK ROBERT                1   58                  19:51:30      863.28 142.28  18  < 256>  562.426   0.000
   213 LIS MARIAN                      1   18              G   19:46:18      862.10 142.95   8  < 222>  557.174   0.000
   214 MAŁYS DOMINIK                   1   13              G   19:46:57      860.50 143.62  10  < 229>  556.698   0.000
   215 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              GS  19:47:15      857.57 144.30   9  < 217>  555.062   0.000
   216 MIARKA ADAM                     2   14              G   19:53:21      855.08 144.97   5  < 218>  558.668  42.760
   217 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              G   19:49:15      854.93 145.64  10  < 224>  555.062   0.000
   218 MIARKA ADAM                     2   15              GC  19:55:13      852.65 146.31   6  < 255>  558.668   0.000
   219 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   24              G   19:56:22      851.79 146.98   3  < 237>  559.085  42.660
   220 PIETRZAK WIESŁAW                3   17              G   20:01:31      850.96 147.65  20  < 240>  562.922   0.000
   221 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   70              G   19:56:43      847.77 148.32   5  < 250>  556.746  42.590
   222 LIS MARIAN                      1   12              G   19:57:22      847.59 148.99   9  < 276>  557.174   0.000
   223 DUDZIAK KAROL                   1   13              GS  19:49:13      846.26 149.66  18-  2-  2  549.404  42.530
   224 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GC  19:56:45      845.17 150.34  11          555.062   0.000
   225 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  19:32:53      844.21 151.01  14  < 233>  534.284   0.000
   226 KRÓLIK ADAM                     2   52                  20:11:58      842.58 151.68   2  < 297>  566.185  42.420
   227 JASIŃSKI JAN                    1   60                  20:02:05      842.01 152.35   5  < 230>  557.482  42.390
   228 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              GS  20:03:45      841.80 153.02   3  < 272>  558.747  42.360
   229 MAŁYS DOMINIK                   1   14              G   20:01:46      841.23 153.69  11  < 271>  556.698   0.000
   230 JASIŃSKI JAN                    1   49              G   20:03:29      840.24 154.36   6  < 254>  557.482   0.000
   231 KAZEK JAN                       1   12              G   19:56:49      839.95 155.03   3          551.693  42.260
   232 MAŁYS HENRYK                    1   39              G   19:58:06      839.78 155.70   7  < 262>  552.662   0.000
   233 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   56                  19:36:29      839.43 156.38  15  < 238>  534.284   0.000
   234 MYRDZIO STANISŁAW               4   26              GS  19:40:31      839.15 157.05   2  < 283>  537.492  42.150
   234 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   37              G   19:57:50      839.15 157.05   3  < 239>  552.020  42.150
   236 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   17              GC  20:05:06      837.83 158.39   7  < 277>  557.240   0.000
   237 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G   20:07:35      837.48 159.06   4          559.085  42.050
   238 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   47              G   19:39:31      835.45 159.73  16  < 266>  534.284   0.000
   239 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   23              G   20:01:39      834.31 160.40   4  < 281>  552.020  41.990
   240 PIETRZAK WIESŁAW                3   13              GS  20:15:03      833.90 161.07  21  < 241>  562.922   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   241 PIETRZAK WIESŁAW                3  105                  20:16:57      831.56 161.74  22  < 273>  562.922   0.000
   242 KIEL HENRYK                     4    5              GS  19:37:06      831.45 162.42   4  < 292>  529.719  41.890
   243 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   19              GC  19:47:31      830.98 163.09   3  < 243>  538.075  41.850
   243 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   14              G   19:47:31      830.98 163.09   4          538.075  41.850
   245 SZEWCZYK MARCIN                 4    8              G   19:43:31      829.87 164.43  11-  1-  1  534.036  41.780
   246 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              G   20:05:12      829.83 165.10   9          552.003   0.000
   247 RĘKAS ADAM                      2    8              G   20:22:46      829.25 165.77   2  < 261>  566.181  41.720
   248 BOGONOS DANUTA                  2   67              GS  20:00:11      827.95 166.44   4  < 249>  546.596  41.680
   249 BOGONOS DANUTA                  2   59                  20:00:17      827.82 167.11   5  < 270>  546.596  41.650
   250 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   58                  20:12:53      827.40 167.79   6  < 294>  556.746   0.000
   251 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    3              G   19:59:45      827.18 168.46  12  < 252>  545.733   0.000
   252 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   34              GS  19:59:47      827.14 169.13  13  < 253>  545.733   0.000
   253 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   91                  20:00:16      826.53 169.80  14  < 258>  545.733   0.000
   254 JASIŃSKI JAN                    1   17              G   20:16:10      824.47 170.47   7          557.482   0.000
   255 MIARKA ADAM                     2    2              G   20:17:51      824.18 171.14   7  < 260>  558.668   0.000
   256 KOWALCZYK ROBERT                1   15              GC  20:22:31      824.05 171.81  19  < 259>  562.426   0.000
   257 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   12              GS  20:16:41      823.85 172.48   2          557.488  41.380
   258 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   12              GS  20:03:10      822.92 173.15  15          545.733   0.000
   259 KOWALCZYK ROBERT                1   17              G   20:24:11      822.04 173.83  20  < 264>  562.426   0.000
   260 MIARKA ADAM                     2   52                  20:20:16      821.25 174.50   8          558.668   0.000
   261 RĘKAS ADAM                      2   58                  20:29:47      820.81 175.17   3          566.181  41.250
   262 MAŁYS HENRYK                    1   40              G   20:13:38      820.42 175.84   8          552.662   0.000
   263 ŁUKAWY JAN                      1    9              G   20:13:16      819.93 176.51   4          552.030  41.180
   264 KOWALCZYK ROBERT                1   32              G   20:26:23      819.41 177.18  21  < 278>  562.426   0.000
   265 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              G   20:19:24      819.21 177.85   9  < 269>  556.568   0.000
   266 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   71                  19:52:57      818.26 178.52  17  < 289>  534.284   0.000
   267 ZMARZŁY MARIAN                  2   61                  20:25:12      818.11 179.19   2          560.566  41.040
   268 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   20              GS  20:30:37      816.98 179.87   2          564.217  41.010
   269 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    9              G   20:24:51      812.69 180.54  10          556.568   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   270 BOGONOS DANUTA                  2   68                  20:13:02      812.14 181.21   6          546.596   0.000
   271 MAŁYS DOMINIK                   1   15              G   20:25:55      811.61 181.88  12  < 287>  556.698   0.000
   272 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    3              GC  20:31:02      808.57 182.55   4  < 290>  558.747  40.880
   273 PIETRZAK WIESŁAW                3   38              G   20:36:52      807.79 183.22  23  < 298>  562.922   0.000
   274 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   20              G   20:39:10      807.49 183.89   4          564.568  40.810
   275 MYRDZIO JERZY                   4   16              GS  20:08:22      805.26 184.56   6  < 280>  538.208   0.000
   276 LIS MARIAN                      1   28              G   20:33:34      803.35 185.23  10  < 293>  557.174   0.000
   277 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    2              G   20:34:11      802.73 185.91   8          557.240   0.000
   278 KOWALCZYK ROBERT                1   19              GC  20:41:18      801.98 186.58  22          562.426   0.000
   279 GAJEWSKI MATEUSZ                4    8              GC  20:21:37      801.36 187.25  21-  2-  2  546.218  40.640
   280 MYRDZIO JERZY                   4   45              G   20:11:47      801.16 187.92   7  < 284>  538.208   0.000
   281 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   13              GS  20:29:12      800.96 188.59   5          552.020  40.570
   282 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              GC  20:12:28      800.92 189.26  13  < 291>  538.590   0.000
   283 MYRDZIO STANISŁAW               4   32              GS  20:12:08      799.68 189.93   3          537.492  40.510
   284 MYRDZIO JERZY                   4   13              G   20:14:10      798.33 190.60   8  < 288>  538.208   0.000
   285 DUDZIAK KAROL                   1   15              GS  20:29:03      797.34 191.28   2          549.404  40.440
   286 DYK WIKTOR                      1   28              GS  20:43:09      796.59 191.95   4          560.124  40.400
   287 MAŁYS DOMINIK                   1    4              G   20:40:13      795.04 192.62  13          556.698   0.000
   288 MYRDZIO JERZY                   4   27              GS  20:18:46      792.92 193.29   9          538.208   0.000
   289 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   12              G   20:14:08      792.55 193.96  18  < 296>  534.284   0.000
   290 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   14              G   20:45:26      792.06 194.63   5          558.747  40.270
   291 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              G   20:20:37      791.33 195.30  14          538.590   0.000
   292 KIEL HENRYK                     4    1              GC  20:09:51      790.80 195.97   5          529.719  40.200
   293 LIS MARIAN                      1   43              G   20:44:41      790.67 196.64  11          557.174   0.000
   294 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   71              G   20:44:53      789.84 197.32   7          556.746   0.000
   295 GAJEWSKI MATEUSZ                4   40              G   20:32:09      789.16 197.99   2          546.218  40.100
   296 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  20:18:48      787.10 198.66  19          534.284   0.000
   297 KRÓLIK ADAM                     2   29              G   21:00:04      786.30 199.33   3          566.185  40.030
   298 PIETRZAK WIESŁAW                3   91                  20:55:58      786.24 200.00  24          562.922   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   299 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   12              G   20:36:14      785.81   0.00   4          547.108   0.000
   300 MIARKA ADAM                     2   39              G   20:54:33      781.85   0.00   9          558.668   0.000
   301 ZMARZŁY MARIAN                  2    3              G   20:58:20      780.37   0.00   3          560.566   0.000
   302 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   22              G   20:31:23      779.00   0.00  15          538.590   0.000
   303 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   10              GC  20:52:21      774.93   0.00   6          552.020   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 7 odwiedzający (20 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=