pzhgpzmigrod
  lot 6 - Genthin 2
 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 03.06.18 GENTHIN-2                                
            Punktacja Całośc [ 8]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PIETRZAK        WIESŁAW         3    86    6    30   177.01     
              2 BOGONOS         DANUTA          2    61    6    23   176.43     
              3 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    79    6    25   175.82     
              4 JUREK           ANDRZEJ         3    25    6    10   173.94     
              5 JASIŃSKI        JAN             1    41    6    17   173.69     
              6 KOWALCZYK       ROBERT          1    73    6    21   173.38     
              7 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    70    6    21   173.16     
              8 LIS             MARIAN          1    50    6    16   172.12     
              9 OLEJNICZAK      EDWARD          1    61    6    16   171.17     
             10 MAŁYS           DOMINIK         1    75    6    18   169.60     
             11 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    43    6    15   167.53     
             12 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    48    6    16   167.48     
             13 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    37    6    10   166.79     
             14 MIARKA          ADAM            2    40    6    19   166.58     
             15 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    73    6    11   166.43     
             16 MYRDZIO         JERZY           4    60    6     9   165.83     
             17 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    27    6     8   161.53     
             18 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    45    6    12   161.16     
             19 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    49    6    15   159.41     
             20 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    21    6     8   157.37     
             21 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    43    6     6   156.97     
             22 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    41    6    13   156.66     
             23 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    57    6     8   156.56     
             24 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    47    6     9   155.55     
             25 DUDZIAK         KAROL           1    32    6     8   155.52     
             26 KAZEK           JAN             1    67    6    12   154.80     
             27 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    83    6    10   154.48     
             28 KASOWSKA        KATARZYNA       4    31    6     7   150.80     
             29 DRĄG            AGNIESZKA       4    38    6     9   149.23     
             30 KIEL            HENRYK          4    41    6     6   147.47     
             31 ZMARZŁY         MARIAN          2    39    6     6   147.07     
             32 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    48    6     7   146.57     
             33 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    26    6     7   144.38     
             34 RĘKAS           ADAM            2    41    6     7   141.25     
             35 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    22    6     6   141.18     
             36 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    35    6     7   140.74     
             37 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    45    5     5   132.48     
             38 KRÓLIK          ADAM            2    33    5     5   130.69     
             39 MYRDZIO         STANISŁAW       4    53    5     5   121.89     
             40 SICIAK          MARIAN          1    35    5     5   120.42     
             41 MAŁYS           HENRYK          1    59    5     5   119.74     
             42 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    39    5     5   118.94     
             43 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    34    4     4   115.60     
             44 FIL             BOGUSŁAW        4    30    5     5   103.51     
             45 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    35    4     4   100.69     
             46 DYK             WIKTOR          1    27    4     4    96.84     
             47 ŁUKAWY          JAN             1    28    4     4    93.14     
             48 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    21    4     4    92.97     
             49 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    12    3     3    83.36     
             50 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    32    3     3    77.05     
             51 BIELAK          ANDRZEJ         2    17    3     3    70.95     
             52 MUSIALIK        WOJCIECH        3    39    3     3    70.95     
             53 SOBOŃ           RYSZARD         3    10    2     2    51.65     
             54 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3     8    2     2    49.25     
             55 MOSKALIK        MACIEJ          2    25    2     2    48.25     
             56 BŁOŃSKI         MARIAN          3    11    2     2    47.63     
             57 PROCYSZYN       RYSZARD         4    39    2     2    46.95     
             58 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    22    2     2    44.78     
             59 SZEWCZYK        MARCIN          4    24    2     2    43.84     
             60 DŁUGOSZ         ADAM            4    24    2     2    43.41     
             61 MALESZKA        STANISŁAW       2    10    1     1    28.23     
             62 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    24    1     1    28.00     
             63 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    12    1     1    26.53     
             64 KOZŁOWSKI       JAN             4    29    1     1    25.47     
             65 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    28    1     1    24.93     
             66 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    18    1     1    20.54     
             67 SZALA           TOMASZ          4    13    0     0     0.00     
             68 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    22    0     0     0.00     
             69 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    12    0     0     0.00     
             70 CZERYBA         MARIUSZ         4    17    0     0     0.00     
             71 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     7    0     0     0.00     
             72 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    24    0     0     0.00     
             73 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4     8    0     0     0.00

                                             
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 03.06.18 GENTHIN-2                                
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JUREK           ANDRZEJ         3    25    5    10   139.29     
              2 MAŁYS           DOMINIK         1    75    5    18   139.07     
              3 PIETRZAK        WIESŁAW         3    86    5    30   137.92     
              4 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    43    5    15   134.20     
              5 MIARKA          ADAM            2    40    5    19   133.57     
              6 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    70    5    21   119.64     
              7 MYRDZIO         JERZY           4    60    4     9   116.19     
              8 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    37    4    10   109.20     
              9 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    79    4    25   107.46     
             10 JASIŃSKI        JAN             1    41    4    17   105.81     
             11 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    45    4    12   104.08     
             12 KOWALCZYK       ROBERT          1    73    4    21   102.54     
             13 DUDZIAK         KAROL           1    32    4     8   100.80     
             14 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    21    4     8    99.53     
             15 BOGONOS         DANUTA          2    61    3    23    88.18     
             16 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    34    3     4    86.57     
             17 LIS             MARIAN          1    50    3    16    86.51     
             18 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    48    3    16    85.52     
             19 OLEJNICZAK      EDWARD          1    61    3    16    77.78     
             20 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    32    3     3    77.05     
             21 DRĄG            AGNIESZKA       4    38    3     9    76.12     
             22 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    27    3     8    75.86     
             23 KIEL            HENRYK          4    41    3     6    75.73     
             24 MYRDZIO         STANISŁAW       4    53    3     5    75.57     
             25 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    47    3     9    74.90     
             26 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    57    3     8    74.65     
             27 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    41    3    13    74.50     
             28 KASOWSKA        KATARZYNA       4    31    3     7    73.30     
             29 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    48    3     7    70.88     
             30 ŁUKAWY          JAN             1    28    3     4    66.44     
             31 FIL             BOGUSŁAW        4    30    3     5    62.54     
             32 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    73    2    11    55.89     
             33 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    83    2    10    55.49     
             34 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    12    2     3    55.11     
             35 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    26    2     7    54.66     
             36 DYK             WIKTOR          1    27    2     4    53.69     
             37 SOBOŃ           RYSZARD         3    10    2     2    51.65     
             38 BIELAK          ANDRZEJ         2    17    2     3    50.69     
             39 ZMARZŁY         MARIAN          2    39    2     6    49.31     
             40 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    49    2    15    48.79     
             41 BŁOŃSKI         MARIAN          3    11    2     2    47.63     
             42 MUSIALIK        WOJCIECH        3    39    2     3    45.97     
             43 SZEWCZYK        MARCIN          4    24    2     2    43.84     
             44 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    45    1     5    27.95     
             45 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3     8    1     2    27.48     
             46 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    43    1     6    27.22     
             47 KOZŁOWSKI       JAN             4    29    1     1    25.47     
             48 PROCYSZYN       RYSZARD         4    39    1     2    23.82     
             49 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    35    1     7    21.06     
             50 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    22    1     2    20.84        
             51 DŁUGOSZ         ADAM            4    24    1     2    20.67     
             52 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    39    1     5    20.45     
             53 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    35    1     4    20.13     
             54 MAŁYS           HENRYK          1    59    0     5     0.00     
             55 SICIAK          MARIAN          1    35    0     5     0.00     
             56 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    12    0     1     0.00     
             57 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    24    0     1     0.00     
             58 SZALA           TOMASZ          4    13    0     0     0.00     
             59 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    22    0     0     0.00     
             60 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    22    0     6     0.00     
             61 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    21    0     4     0.00     
             62 KAZEK           JAN             1    67    0    12     0.00     
             63 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    18    0     1     0.00     
             64 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    12    0     0     0.00     
             65 CZERYBA         MARIUSZ         4    17    0     0     0.00     
             66 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     7    0     0     0.00     
             67 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    24    0     0     0.00     
             68 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4     8    0     0     0.00     
             69 KRÓLIK          ADAM            2    33    0     5     0.00     
             70 MALESZKA        STANISŁAW       2    10    0     1     0.00     
             71 RĘKAS           ADAM            2    41    0     7     0.00     
             72 MOSKALIK        MACIEJ          2    25    0     2     0.00     
             73 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    28    0     1     0.00   



                 PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-2 z dnia 03.06.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,18,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  335.280 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   73                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2681                           
      5.Ilość konkursów.......................:  537                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1402.72                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1105.52                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,20,59                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,26,13                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  5 min. 14 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całośc [ 8]F                                                
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   21   |  938   |  225  |23.99|      
          | 2  | Zmigrod 2               |   14   |  461   |   94  |20.39|      
          | 3  | Borzecin                |   12   |  391   |  105  |26.85|      
          | 4  | Winsko                  |   26   |  891   |  113  |12.68|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   73   | 2681   |  537  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------ 


    
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  6. Lot do MP w kat.A, B.
                                         z lotu GENTHIN-2, w dniu 03.06.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   25              GC  13:20:59     1402.72   0.37  41- 13-  6  340.837  30.000
     2 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   22              GC  13:23:36     1398.69   0.75  32-  3-  3  343.517  29.980
     3 LIS MARIAN                      1   67                  13:22:34     1394.43   1.12  50- 16-  6  341.032  29.960
     4 LIS MARIAN                      1   21              GC  13:25:36     1377.35   1.49   2  <  47>  341.032  29.940
     5 MYRDZIO JERZY                   4   49              GS  13:12:54     1376.44   1.86  60-  9-  6  323.326  29.930
     6 JUREK ANDRZEJ                   3   39              GS  13:26:26     1375.77   2.24  25- 10-  6  341.788  29.910
     7 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   15              G   13:26:38     1374.57   2.61  79- 25-  6  341.764  29.890
     8 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G   13:30:59     1373.33   2.98  73- 21-  6  347.430  29.870
     9 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              GC  13:31:02     1372.74   3.36  86- 30-  6  347.348  29.850
    10 PIETRZAK WIESŁAW                3   15              G   13:31:03     1372.65   3.73   2  <  11>  347.348  29.830
    11 PIETRZAK WIESŁAW                3  104                  13:31:30     1370.21   4.10   3  <  36>  347.348  29.810
    12 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3    3              G   13:28:56     1369.01   4.48  27-  8-  6  343.531  29.790
    13 BOGONOS DANUTA                  2   35              G   13:22:36     1361.97   4.85  61- 23-  6  333.138  29.780
    14 JASIŃSKI JAN                    1   19              GC  13:29:19     1360.03   5.22  41- 17-  6  341.797  29.760
    15 JASIŃSKI JAN                    1   29              G   13:29:20     1359.94   5.59   2  <  28>  341.797  29.740
    16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   47              G   13:29:33     1358.63   5.97   2  <  17>  341.764  29.720
    17 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   29              G   13:29:40     1358.00   6.34   3  <  18>  341.764  29.700
    18 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   24              GC  13:29:45     1357.55   6.71   4  <  74>  341.764  29.680
    19 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   81                  13:12:59     1357.31   7.09  70- 21-  6  318.946  29.660
    20 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   37              GS  13:31:22     1355.87   7.46   2  <  52>  343.531  29.650
    21 MAŁYS DOMINIK                   1   10              GC  13:29:34     1355.04   7.83  75- 18-  6  340.883  29.630
    22 BOGONOS DANUTA                  2    4                  13:24:19     1352.48   8.21   2  <  24>  333.138  29.610
    23 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   11              GS  13:35:44     1351.59   8.58  21-  8-  6  348.350  29.590
    24 BOGONOS DANUTA                  2   29              GC  13:24:51     1349.56   8.95   3  <  27>  333.138  29.570
    25 KOWALCZYK ROBERT                1   36              G   13:35:30     1349.24   9.32   2  <  31>  347.430  29.550
    26 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              GC  13:26:33     1349.04   9.70  48- 16-  6  335.304  29.530
    27 BOGONOS DANUTA                  2   60              GC  13:24:58     1348.92  10.07   4  <  49>  333.138  29.510
    28 JASIŃSKI JAN                    1   31              G   13:31:58     1345.83  10.44   3  <  43>  341.797  29.500
    29 JUREK ANDRZEJ                   3   20              G   13:31:59     1345.71  10.82   2  <  32>  341.788  29.480
    30 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   51                  13:31:17     1345.68  11.19   2  < 279>  340.837  29.460
    31 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G   13:36:14     1345.41  11.56   3  <  86>  347.430  29.440
    32 JUREK ANDRZEJ                   3   10              GS  13:32:03     1345.36  11.94   3  <  56>  341.788  29.420
    33 OLEJNICZAK EDWARD               1    4              GS  13:31:24     1344.70  12.31  61- 16-  6  340.748  29.400
    34 OLEJNICZAK EDWARD               1   35              G   13:31:25     1344.62  12.68   2  <  42>  340.748  29.380
    35 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              GS  13:33:36     1344.08  13.05  34-  4-  4  343.546  29.370
    36 PIETRZAK WIESŁAW                3    3              GS  13:36:30     1343.71  13.43   4  <  39>  347.348  29.350
    37 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   20              GC  13:34:39     1338.58  13.80   2  <  53>  343.546  29.330
    38 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    4              GS  13:32:41     1338.05  14.17  45- 12-  6  340.780  29.310
    39 PIETRZAK WIESŁAW                3   64                  13:37:43     1337.41  14.55   5  <  61>  347.348  29.290
    40 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   11              G   13:25:20     1335.87  14.92  73- 11-  6  330.406  29.270
    41 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              G   13:17:10     1333.57  15.29   2  <  44>  318.946  29.250
    42 OLEJNICZAK EDWARD               1   19              G   13:33:53     1331.65  15.67   3  <  55>  340.748  29.240
    43 JASIŃSKI JAN                    1   45              G   13:34:51     1330.73  16.04   4  < 118>  341.797  29.220
    44 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G   13:17:48     1330.05  16.41   3  <  67>  318.946  29.200
    45 MAŁYS DOMINIK                   1   14              GS  13:34:30     1328.98  16.78   2  <  82>  340.883  29.180
    46 MAŁYS HENRYK                    1   46              G   13:32:04     1326.91  17.16  59-  5-  5  337.123  29.160
    47 LIS MARIAN                      1   16              GC  13:35:05     1326.54  17.53   3  <  97>  341.032  29.140
    48 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   12              G   13:35:19     1325.50  17.90  37- 10-  6  341.072  29.120
    49 BOGONOS DANUTA                  2    2              GC  13:29:41     1323.64  18.28   5  <  62>  333.138  29.100
    50 DUDZIAK KAROL                   1   28              G   13:30:20     1322.06  18.65  32-  8-  6  333.600  29.090
    51 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   10              G   13:29:24     1321.99  19.02  43-  6-  6  332.348  29.070
    52 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   30              G   13:37:52     1321.95  19.40   3  < 268>  343.531  29.050
    53 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   58                  13:38:23     1319.39  19.77   3  < 115>  343.546  29.030
    54 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   16              G   13:36:47     1316.70  20.14  43- 15-  6  340.740  29.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 OLEJNICZAK EDWARD               1   73                  13:36:48     1316.65  20.51   4  < 148>  340.748  28.990
    56 JUREK ANDRZEJ                   3   13              GS  13:37:43     1316.00  20.89   4  <  57>  341.788  28.970
    57 JUREK ANDRZEJ                   3   28              G   13:37:47     1315.67  21.26   5  < 151>  341.788  28.960
    58 MIARKA ADAM                     2   26              GS  13:39:19     1314.39  21.63  40- 19-  6  343.473  28.940
    59 MYRDZIO JERZY                   4   31              GS  13:24:10     1313.44  22.01   2  <  72>  323.326  28.920
    60 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   40              G   13:43:23     1312.63  22.38   2  < 132>  348.350  28.900
    61 PIETRZAK WIESŁAW                3  115                  13:43:14     1309.59  22.75   6  <  78>  347.348  28.880
    62 BOGONOS DANUTA                  2   92              G   13:32:24     1309.51  23.13   6  <  63>  333.138  28.860
    63 BOGONOS DANUTA                  2   11                  13:32:28     1309.16  23.50   7  <  81>  333.138   0.000
    64 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   24              GS  13:34:39     1307.95  23.87  12-  3-  3  335.686  28.820
    65 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              GC  13:39:00     1306.79  24.24   2  <  75>  341.072  28.810
    66 MIARKA ADAM                     2   15              GC  13:41:02     1305.82  24.62   2  <  91>  343.473  28.790
    67 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   39              G   13:22:16     1305.73  24.99   4  <  94>  318.946  28.770
    68 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              G   13:34:55     1305.11  25.36   2  <  88>  335.304  28.750
    69 BIELAK ANDRZEJ                  2   32              GS  13:35:09     1304.47  25.74  17-  3-  3  335.445  28.730
    70 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   70                  13:39:07     1302.89  26.11  57-  8-  6  340.205  28.710
    71 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   17              G   13:42:48     1298.88  26.48  45-  5-  5  343.944  28.690
    72 MYRDZIO JERZY                   4   11              GS  13:26:57     1298.76  26.86   3  <  73>  323.326  28.680
    73 MYRDZIO JERZY                   4   16              GS  13:27:05     1298.06  27.23   4  < 264>  323.326  28.660
    74 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   14              G   13:41:21     1297.76  27.60   5  <  98>  341.764  28.640
    75 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              GC  13:40:50     1297.67  27.97   3  <  83>  341.072  28.620
    76 KAZEK JAN                       1   58                  13:37:34     1297.51  28.35  67- 12-  6  336.789  28.600
    77 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   24              G   13:34:15     1296.97  28.72   2  < 150>  332.348  28.580
    78 PIETRZAK WIESŁAW                3  111                  13:45:51     1296.80  29.09   7  < 121>  347.348   0.000
    79 KIEL HENRYK                     4   49              GS  13:20:49     1295.17  29.47  41-  6-  6  314.489  28.540
    80 SOBOŃ RYSZARD                   3   13              GS  13:42:52     1294.79  29.84  10-  2-  2  342.946  28.530
    81 BOGONOS DANUTA                  2   79              G   13:35:37     1293.15  30.21   8  <  90>  333.138   0.000
    82 MAŁYS DOMINIK                   1    8              GS  13:41:37     1293.10  30.59   3  < 105>  340.883  28.490
    83 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   24              G   13:42:04     1291.61  30.96   4  < 198>  341.072  28.470
    84 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   56                  13:41:29     1291.18  31.33   2  < 206>  340.205  28.450
    85 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              GS  13:34:26     1288.47  31.70   2  < 110>  330.406  28.430
    86 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G   13:47:56     1287.10  32.08   4  < 102>  347.430  28.410
    87 DUDZIAK KAROL                   1    7              GC  13:37:19     1286.46  32.45   2  < 149>  333.600  28.400
    88 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              GC  13:38:42     1286.17  32.82   3  <  99>  335.304  28.380
    89 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    3              G   13:40:16     1284.97  33.20  49- 15-  6  337.004  28.360
    90 BOGONOS DANUTA                  2   50                  13:37:19     1284.68  33.57   9  < 103>  333.138   0.000
    91 MIARKA ADAM                     2    9              G   13:45:50     1282.41  33.94   3  < 124>  343.473  28.320
    92 KRÓLIK ADAM                     2    8              G   13:52:00     1279.78  34.32  33-  5-  5  350.660  28.300
    93 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   38              G   13:45:11     1279.23  34.69  35-  7-  6  341.788  28.280
    94 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              G   13:27:28     1278.51  35.06   5  < 107>  318.946  28.260
    95 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   20              G   13:40:34     1278.48  35.43   2  < 200>  335.686  28.250
    96 MALESZKA STANISŁAW              2   14              G   13:56:50     1278.29  35.81  10-  1-  1  356.430  28.230
    97 LIS MARIAN                      1   32              G   13:44:56     1277.59  36.18   4  < 138>  341.032  28.210
    98 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    9              G   13:45:31     1277.54  36.55   6  < 113>  341.764  28.190
    99 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G   13:40:36     1276.86  36.93   4  < 129>  335.304  28.170
   100 DYK WIKTOR                      1   23              GS  13:47:07     1276.77  37.30  27-  4-  4  343.600  28.150
   101 KRÓLIK ADAM                     2    4              G   13:52:41     1276.60  37.67   2  < 177>  350.660  28.130
   102 KOWALCZYK ROBERT                1   27              GS  13:50:18     1275.91  38.05   5  < 109>  347.430  28.120
   103 BOGONOS DANUTA                  2   49                  13:39:08     1275.74  38.42  10  < 123>  333.138   0.000
   104 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              GS  13:31:26     1274.61  38.79  83- 10-  6  323.029  28.080
   105 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G   13:45:46     1273.06  39.16   4  < 135>  340.883  28.060
   106 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GC  13:45:43     1272.76  39.54   2  < 116>  340.740  28.040
   107 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   53                  13:28:38     1272.56  39.91   6  < 119>  318.946  28.020
   108 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   33              G   13:47:04     1272.29  40.28  24-  1-  1  342.332  28.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   109 KOWALCZYK ROBERT                1   53                  13:51:27     1270.54  40.66   6  < 169>  347.430  27.990
   110 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   36              G   13:38:09     1270.06  41.03   3  < 120>  330.406  27.970
   111 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              GC  13:49:03     1268.93  41.40   2  < 181>  343.944  27.950
   112 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   59              G   13:46:43     1268.18  41.78   2  < 141>  340.780  27.930
   113 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    4              G   13:47:30     1268.14  42.15   7  < 126>  341.764   0.000
   114 SICIAK MARIAN                   1   25              G   13:43:01     1267.89  42.52  35-  5-  5  336.012  27.890
   115 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              GS  13:49:04     1267.39  42.89   4          343.546  27.870
   116 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              GC  13:46:52     1267.32  43.27   3  < 117>  340.740  27.850
   117 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              GS  13:46:58     1266.85  43.64   4  < 128>  340.740  27.840
   118 JASIŃSKI JAN                    1   11              G   13:48:03     1265.68  44.01   5  < 127>  341.797  27.820
   119 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    1              G   13:30:13     1264.57  44.39   7  < 146>  318.946   0.000
   120 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   33              G   13:39:18     1264.47  44.76   4  < 137>  330.406  27.780
   121 PIETRZAK WIESŁAW                3   22              G   13:52:43     1264.39  45.13   8  < 122>  347.348   0.000
   122 PIETRZAK WIESŁAW                3   56                  13:52:44     1264.31  45.51   9  < 134>  347.348   0.000
   123 BOGONOS DANUTA                  2   98                  13:41:35     1263.88  45.88  11  < 125>  333.138   0.000
   124 MIARKA ADAM                     2   38              G   13:50:20     1261.22  46.25   4  < 186>  343.473  27.710
   125 BOGONOS DANUTA                  2   64              G   13:42:11     1261.01  46.62  12  < 162>  333.138   0.000
   126 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    8              G   13:49:05     1260.73  47.00   8  < 170>  341.764   0.000
   127 JASIŃSKI JAN                    1   67                  13:49:07     1260.70  47.37   6  < 131>  341.797  27.650
   128 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   41              G   13:48:28     1259.82  47.74   5  < 153>  340.740  27.630
   129 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              GS  13:44:11     1259.67  48.12   5  < 267>  335.304  27.610
   130 DOMINIAK ANDRZEJ                4   32              G   13:36:42     1259.17  48.49  35-  4-  4  325.747  27.590
   131 JASIŃSKI JAN                    1   78                  13:49:31     1258.84  48.86   7  < 164>  341.797   0.000
   132 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    1              G   13:54:47     1258.57  49.24   3  < 331>  348.350  27.560
   133 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   14              G   13:35:04     1257.12  49.61  47-  9-  6  323.163  27.540
   134 PIETRZAK WIESŁAW                3   14              GS  13:54:30     1256.23  49.98  10  < 144>  347.348   0.000
   135 MAŁYS DOMINIK                   1   21              G   13:49:23     1256.09  50.35   5  < 176>  340.883  27.500
   136 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   22              GS  13:49:31     1255.38  50.73   8-  2-  2  340.857  27.480
   137 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              GC  13:41:18     1254.87  51.10   5  < 241>  330.406  27.460
   138 LIS MARIAN                      1   28              G   13:49:50     1254.56  51.47   5  < 139>  341.032  27.440
   139 LIS MARIAN                      1   34              GC  13:49:56     1254.10  51.85   6  < 152>  341.032  27.430
   140 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              GS  13:35:40     1253.67  52.22   2  < 157>  323.029  27.410
   141 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   71              G   13:49:50     1253.64  52.59   3  < 212>  340.780  27.390
   142 MAŁYS HENRYK                    1    5              G   13:47:10     1252.47  52.97   2  < 399>  337.123  27.370
   143 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    5              GS  13:56:18     1252.44  53.34  26-  7-  6  348.554  27.350
   144 PIETRZAK WIESŁAW                3   61                  13:55:23     1252.23  53.71  11  < 159>  347.348   0.000
   145 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    3              GS  13:56:21     1252.22  54.08   2  < 255>  348.554  27.310
   146 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  13:32:47     1251.83  54.46   8  < 211>  318.946   0.000
   147 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   23              GS  13:47:21     1251.18  54.83   2  < 161>  337.004  27.280
   148 OLEJNICZAK EDWARD               1   25              G   13:50:24     1250.91  55.20   5  < 167>  340.748  27.260
   149 DUDZIAK KAROL                   1   14              GC  13:44:51     1250.14  55.58   3  < 235>  333.600  27.240
   150 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   21              GS  13:43:57     1249.66  55.95   3  < 197>  332.348  27.220
   151 JUREK ANDRZEJ                   3   34              G   13:51:34     1249.38  56.32   6  < 193>  341.788  27.200
   152 LIS MARIAN                      1    5              G   13:51:16     1247.98  56.70   7  < 196>  341.032   0.000
   153 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   54                  13:51:03     1247.90  57.07   6  < 179>  340.740  27.160
   154 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    2              GS  13:37:05     1247.33  57.44   2  < 155>  323.163  27.150
   155 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    1              GS  13:37:18     1246.29  57.81   3  < 213>  323.163  27.130
   156 DOMINIAK ANDRZEJ                4    2              G   13:39:27     1245.93  58.19   2  < 223>  325.747  27.110
   157 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   73                  13:37:20     1245.61  58.56   3  < 298>  323.029  27.090
   158 KAZEK JAN                       1    5              G   13:48:31     1244.98  58.93   2  < 220>  336.789  27.070
   159 PIETRZAK WIESŁAW                3   23              G   13:57:11     1244.16  59.31  12  < 159>  347.348   0.000
   159 PIETRZAK WIESŁAW                3  113                  13:57:11     1244.16  59.31  13  < 171>  347.348   0.000
   161 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   22              G   13:49:05     1243.18  60.05   3  < 194>  337.004  27.010
   162 BOGONOS DANUTA                  2   86              G   13:46:00     1243.05  60.43  13  < 168>  333.138   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   163 KASOWSKA KATARZYNA              4   11              GC  13:30:54     1242.89  60.80  31-  7-  6  314.326  26.980
   164 JASIŃSKI JAN                    1    2              GC  13:53:02     1242.75  61.17   8  < 184>  341.797   0.000
   165 KASOWSKA KATARZYNA              4   14              G   13:31:01     1242.31  61.54   2  < 239>  314.326  26.940
   166 KIEL HENRYK                     4   14              G   13:31:14     1241.89  61.92   2  < 311>  314.489  26.920
   167 OLEJNICZAK EDWARD               1   15              G   13:52:25     1241.72  62.29   6  < 218>  340.748  26.900
   168 BOGONOS DANUTA                  2   67              G   13:46:29     1240.81  62.66  14  < 185>  333.138   0.000
   169 KOWALCZYK ROBERT                1   80                  13:58:16     1239.64  63.04   7  < 174>  347.430   0.000
   170 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              GC  13:53:42     1239.62  63.41   9  < 208>  341.764   0.000
   171 PIETRZAK WIESŁAW                3  127                  13:58:29     1238.39  63.78  14  < 173>  347.348   0.000
   172 BŁOŃSKI MARIAN                  3    5              GC  13:52:56     1238.17  64.16  11-  2-  2  340.415  26.810
   173 PIETRZAK WIESŁAW                3   95                  13:58:36     1237.88  64.53  15  < 182>  347.348   0.000
   174 KOWALCZYK ROBERT                1   54                  13:59:01     1236.33  64.90   8  < 188>  347.430   0.000
   175 DRĄG AGNIESZKA                  4   17              GC  13:31:39     1235.47  65.27  38-  9-  6  313.378  26.750
   176 MAŁYS DOMINIK                   1   52                  13:54:02     1234.93  65.65   6  < 195>  340.883  26.740
   177 KRÓLIK ADAM                     2   72                  14:02:00     1234.72  66.02   3  < 225>  350.660  26.720
   178 ŁUKAWY JAN                      1   73                  13:50:32     1234.28  66.39  28-  4-  4  336.383  26.700
   179 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              GS  13:54:09     1233.90  66.77   7  < 221>  340.740   0.000
   180 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   52                  13:51:00     1233.43  67.14  48-  7-  6  336.727  26.660
   181 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              G   13:56:57     1233.00  67.51   3  < 238>  343.944  26.640
   182 PIETRZAK WIESŁAW                3   45              G   13:59:48     1232.61  67.89  16  < 183>  347.348   0.000
   183 PIETRZAK WIESŁAW                3   49              G   13:59:51     1232.39  68.26  17  < 215>  347.348   0.000
   184 JASIŃSKI JAN                    1   54                  13:55:24     1232.15  68.63   9  < 192>  341.797   0.000
   185 BOGONOS DANUTA                  2    1              G   13:48:33     1231.34  69.00  15  < 191>  333.138   0.000
   186 MIARKA ADAM                     2   25              G   13:56:59     1231.16  69.38   5  < 201>  343.473  26.550
   187 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    1              G   14:00:13     1230.86  69.75  12-  1-  1  347.368  26.530
   188 KOWALCZYK ROBERT                1    6              GS  14:00:17     1230.79  70.12   9  < 204>  347.430   0.000
   189 ZMARZŁY MARIAN                  2   48              GS  13:58:59     1229.76  70.50  39-  6-  6  345.542  26.490
   190 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    7              G   13:51:47     1229.11  70.87  22-  6-  6  336.511  26.470
   191 BOGONOS DANUTA                  2   63                  13:49:03     1229.07  71.24  16  < 209>  333.138   0.000
   192 JASIŃSKI JAN                    1   18              GC  13:56:21     1227.94  71.62  10  < 233>  341.797   0.000
   193 JUREK ANDRZEJ                   3    6              GS  13:56:21     1227.91  71.99   7  < 292>  341.788   0.000
   194 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   62                  13:52:30     1227.70  72.36   4  < 216>  337.004  26.400
   195 MAŁYS DOMINIK                   1    9              GC  13:55:43     1227.45  72.73   7  < 205>  340.883   0.000
   196 LIS MARIAN                      1   47              G   13:56:22     1225.12  73.11   8  < 199>  341.032   0.000
   197 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   35              G   13:49:29     1224.19  73.48   4  < 359>  332.348  26.340
   198 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              GC  13:56:38     1224.09  73.85   5  < 245>  341.072  26.320
   199 LIS MARIAN                      1   14              G   13:56:41     1223.73  74.23   9  < 299>  341.032   0.000
   200 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2    6              GS  13:52:20     1223.64  74.60   3          335.686  26.290
   201 MIARKA ADAM                     2   24              GS  13:58:44     1223.49  74.97   6  < 235>  343.473  26.270
   202 ZMARZŁY MARIAN                  2   64                  14:00:27     1223.37  75.35   2  < 257>  345.542  26.250
   203 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   31              G   13:53:21     1222.91  75.72   2  < 214>  336.727  26.230
   204 KOWALCZYK ROBERT                1    8              GC  14:02:09     1222.70  76.09  10  < 210>  347.430   0.000
   205 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G   13:56:49     1222.61  76.46   8  < 219>  340.883   0.000
   206 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GS  13:56:16     1222.59  76.84   3  < 283>  340.205  26.180
   207 RĘKAS ADAM                      2   24              G   14:04:50     1222.53  77.21  41-  7-  6  350.662  26.160
   208 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   84                  13:57:35     1222.41  77.58  10  < 227>  341.764   0.000
   209 BOGONOS DANUTA                  2   36              G   13:50:34     1222.23  77.96  17  < 266>  333.138   0.000
   210 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G   14:02:16     1222.20  78.33  11  < 232>  347.430   0.000
   211 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G   13:38:58     1222.17  78.70   9  < 226>  318.946   0.000
   212 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   73              GS  13:56:57     1221.65  79.07   4  < 231>  340.780  26.060
   213 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   28              G   13:42:33     1221.56  79.45   4  < 320>  323.163  26.040
   214 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    4              GS  13:53:43     1221.28  79.82   3  < 308>  336.727  26.030
   215 PIETRZAK WIESŁAW                3    4              GS  14:02:25     1221.27  80.19  18  < 253>  347.348   0.000
   216 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   68                  13:54:03     1220.81  80.57   5  < 303>  337.004  25.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   217 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   39              G   13:57:42     1220.79  80.94  39-  5-  5  341.455  25.970
   218 OLEJNICZAK EDWARD               1   75                  13:57:09     1220.66  81.31   7  < 222>  340.748   0.000
   219 MAŁYS DOMINIK                   1   56                  13:57:17     1220.56  81.69   9  < 230>  340.883   0.000
   220 KAZEK JAN                       1   12              G   13:53:56     1220.55  82.06   3  < 287>  336.789  25.910
   221 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   36              G   13:57:11     1220.49  82.43   8  < 261>  340.740   0.000
   222 OLEJNICZAK EDWARD               1   12              GS  13:57:13     1220.37  82.80   8  < 260>  340.748   0.000
   223 DOMINIAK ANDRZEJ                4   12              G   13:44:56     1220.33  83.18   3  < 530>  325.747  25.860
   224 DRĄG AGNIESZKA                  4   13              GC  13:34:55     1219.77  83.55   2  < 271>  313.378  25.840
   225 KRÓLIK ADAM                     2    2              G   14:05:37     1219.19  83.92   4  < 445>  350.660  25.820
   226 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              GS  13:39:38     1219.06  84.30  10  < 263>  318.946   0.000
   227 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   28              GS  13:58:44     1217.40  84.67  11  < 252>  341.764   0.000
   228 MUSIALIK WOJCIECH               3   49              GC  14:02:04     1217.10  85.04  39-  3-  3  345.737  25.760
   229 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   61                  13:54:44     1216.01  85.42   2  < 256>  336.511  25.750
   230 MAŁYS DOMINIK                   1   25              G   13:58:22     1215.85  85.79  10  < 247>  340.883   0.000
   231 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   75              G   13:58:17     1215.84  86.16   5  < 282>  340.780  25.710
   232 KOWALCZYK ROBERT                1   82                  14:03:53     1215.29  86.53  12  < 275>  347.430   0.000
   233 JASIŃSKI JAN                    1   24              G   13:59:29     1214.27  86.91  11  < 234>  341.797   0.000
   234 JASIŃSKI JAN                    1   59                  13:59:30     1214.20  87.28  12  < 392>  341.797   0.000
   235 DUDZIAK KAROL                   1   58                  13:52:49     1213.90  87.65   4  < 376>  333.600  25.630
   235 MIARKA ADAM                     2   10              G   14:00:57     1213.90  87.65   7  < 242>  343.473   0.000
   235 MYRDZIO STANISŁAW               4   10              GC  13:43:37     1213.90  87.65  53-  5-  5  322.433  25.630
   238 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    3              G   14:01:33     1212.99  88.77   4  < 343>  343.944  25.580
   239 KASOWSKA KATARZYNA              4   24              GC  13:37:11     1212.76  89.15   3  < 322>  314.326  25.560
   240 DYK WIKTOR                      1   28              GS  14:01:21     1212.64  89.52   2  < 402>  343.600  25.540
   241 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   61                  13:50:34     1212.20  89.89   6  < 254>  330.406  25.520
   242 MIARKA ADAM                     2   30              GC  14:01:27     1211.76  90.26   8  < 278>  343.473   0.000
   243 MOSKALIK MACIEJ                 2   31              G   14:05:45     1210.63  90.64  25-  2-  2  348.358  25.490
   244 KOZŁOWSKI JAN                   4   12              GS  13:50:55     1210.10  91.01  29-  1-  1  330.257  25.470
   245 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              GC  13:59:54     1209.90  91.38   6  < 346>  341.072  25.450
   246 SICIAK MARIAN                   1   30              G   13:55:46     1209.69  91.76   2  < 384>  336.012  25.430
   247 MAŁYS DOMINIK                   1   88                  13:59:55     1209.16  92.13  11  < 248>  340.883   0.000
   248 MAŁYS DOMINIK                   1   19              GS  13:59:57     1209.02  92.50  12  < 249>  340.883   0.000
   249 MAŁYS DOMINIK                   1   80                  13:59:58     1208.95  92.88  13  < 251>  340.883   0.000
   250 MYRDZIO STANISŁAW               4   16              GC  13:44:46     1208.67  93.25   2  < 291>  322.433  25.350
   251 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G   14:00:03     1208.59  93.62  14  < 307>  340.883   0.000
   252 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   92                  14:00:51     1208.29  93.99  12  < 261>  341.764   0.000
   253 PIETRZAK WIESŁAW                3   17              G   14:05:56     1206.35  94.37  19  < 257>  347.348   0.000
   254 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              G   13:51:56     1206.16  94.74   7  < 276>  330.406   0.000
   255 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   41              G   14:07:04     1205.79  95.11   3  < 451>  348.554  25.260
   256 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   28              G   13:57:21     1204.62  95.49   3  < 436>  336.511  25.240
   257 PIETRZAK WIESŁAW                3   41              G   14:06:22     1204.54  95.86  20  < 259>  347.348   0.000
   257 ZMARZŁY MARIAN                  2   28              G   14:04:52     1204.54  95.86   3  < 360>  345.542  25.220
   259 PIETRZAK WIESŁAW                3   31              GC  14:06:26     1204.26  96.61  21  < 286>  347.348   0.000
   260 OLEJNICZAK EDWARD               1   60                  14:01:00     1204.06  96.98   9  < 273>  340.748   0.000
   261 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   20              GS  14:01:53     1203.89  97.35  13  < 297>  341.764   0.000
   261 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              G   14:01:02     1203.89  97.35   9  < 272>  340.740   0.000
   263 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                  13:43:09     1202.89  98.10  11  < 300>  318.946   0.000
   264 MYRDZIO JERZY                   4   30              G   13:46:57     1202.18  98.47   5  < 293>  323.326  25.090
   265 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   28              GC  14:03:45     1202.16  98.84   2  < 430>  343.517  25.070
   266 BOGONOS DANUTA                  2   27              G   13:55:11     1201.87  99.22  18  < 301>  333.138   0.000
   267 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   32              G   13:57:03     1201.59  99.59   6  < 277>  335.304  25.040
   268 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   36              G   14:03:55     1201.51  99.96   4  < 280>  343.531  25.020
   269 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   32              G   14:02:36     1200.94 100.34   2  < 365>  341.788  25.000
   270 MUSIALIK WOJCIECH               3   56                  14:05:58     1200.62 100.71   2  < 526>  345.737  24.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   271 DRĄG AGNIESZKA                  4    6              G   13:39:05     1200.30 101.08   3  < 285>  313.378  24.960
   272 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   21              G   14:01:54     1200.21 101.45  10  < 334>  340.740   0.000
   273 OLEJNICZAK EDWARD               1   42              G   14:01:55     1200.17 101.83  10  < 288>  340.748   0.000
   273 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   81                  13:39:17     1200.17 101.83  28-  1-  1  313.583  24.930
   275 KOWALCZYK ROBERT                1   70                  14:07:40     1199.41 102.57  13  < 316>  347.430   0.000
   276 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   65                  13:53:30     1199.30 102.95   8  < 335>  330.406   0.000
   277 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   36              G   13:57:40     1198.94 103.32   7  < 281>  335.304   0.000
   278 MIARKA ADAM                     2   22              G   14:04:31     1198.79 103.69   9  < 319>  343.473   0.000
   279 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   69                  14:02:24     1198.44 104.07   3  < 290>  340.837  24.810
   280 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   25              GS  14:04:41     1198.29 104.44   5  < 364>  343.531  24.790
   281 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   65                  13:58:13     1196.59 104.81   8  < 358>  335.304   0.000
   282 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   61                  14:02:51     1196.35 105.18   6  < 284>  340.780  24.760
   283 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   92                  14:02:24     1196.22 105.56   4  < 302>  340.205  24.740
   284 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    3              GS  14:02:59     1195.79 105.93   7  < 294>  340.780   0.000
   285 DRĄG AGNIESZKA                  4   23              G   13:40:08     1195.49 106.30   4  < 348>  313.378  24.700
   286 PIETRZAK WIESŁAW                3   54                  14:08:39     1195.07 106.68  22  < 296>  347.348   0.000
   287 KAZEK JAN                       1   25              G   13:59:49     1195.06 107.05   4  < 306>  336.789  24.660
   288 OLEJNICZAK EDWARD               1   59                  14:03:12     1194.77 107.42  11  < 403>  340.748   0.000
   289 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   10              G   14:10:07     1194.67 107.80  21-  4-  4  348.983  24.630
   290 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   20              G   14:03:28     1193.96 108.17   4  < 328>  340.837  24.610
   291 MYRDZIO STANISŁAW               4    7              GS  13:48:09     1193.53 108.54   3  < 362>  322.433  24.590
   292 JUREK ANDRZEJ                   3    9              GS  14:04:23     1193.46 108.91   8  < 473>  341.788   0.000
   293 MYRDZIO JERZY                   4   14              G   13:48:55     1193.45 109.29   6  < 310>  323.326  24.550
   294 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   93              G   14:03:33     1193.42 109.66   8  < 323>  340.780   0.000
   295 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   29              G   14:04:09     1193.27 110.03   2  < 305>  341.455  24.510
   296 PIETRZAK WIESŁAW                3   59                  14:09:10     1192.95 110.41  23  < 339>  347.348   0.000
   297 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   45              G   14:04:31     1192.82 110.78  14  < 321>  341.764   0.000
   298 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   26              G   13:48:57     1192.21 111.15   4  < 324>  323.029  24.460
   299 LIS MARIAN                      1   43              G   14:04:04     1192.14 111.53  10  < 312>  341.032   0.000
   300 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G   13:45:34     1192.02 111.90  12  < 313>  318.946   0.000
   301 BOGONOS DANUTA                  2   56              G   13:57:32     1191.77 112.27  19  < 350>  333.138   0.000
   302 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   27              GS  14:03:28     1191.75 112.64   5  < 317>  340.205  24.380
   303 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   44              G   14:00:53     1191.32 113.02   6  < 304>  337.004  24.370
   304 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   40              G   14:00:55     1191.18 113.39   7  < 325>  337.004   0.000
   305 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    9              G   14:04:52     1190.29 113.76   3  < 340>  341.455  24.330
   306 KAZEK JAN                       1   16              G   14:00:59     1190.14 114.14   5  < 309>  336.789  24.310
   307 MAŁYS DOMINIK                   1   95                  14:04:29     1189.89 114.51  15  < 431>  340.883   0.000
   308 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   27              GC  14:01:00     1189.85 114.88   4  < 409>  336.727  24.270
   309 KAZEK JAN                       1   27              G   14:01:04     1189.79 115.26   6  < 398>  336.789  24.250
   310 MYRDZIO JERZY                   4   61                  13:49:55     1189.06 115.63   7  < 428>  323.326   0.000
   311 KIEL HENRYK                     4    6              GC  13:42:35     1188.62 116.00   3  < 363>  314.489  24.220
   312 LIS MARIAN                      1   36              G   14:04:57     1188.47 116.37  11  < 349>  341.032   0.000
   313 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                  13:46:24     1188.32 116.75  13  < 368>  318.946   0.000
   314 RĘKAS ADAM                      2   33              G   14:13:11     1187.95 117.12   2  < 314>  350.662  24.160
   314 RĘKAS ADAM                      2   26              G   14:13:11     1187.95 117.12   3  < 381>  350.662  24.160
   316 KOWALCZYK ROBERT                1   51                  14:10:29     1187.86 117.87  14  < 333>  347.430   0.000
   317 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G   14:04:42     1186.62 118.24   6  < 318>  340.205  24.100
   318 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GC  14:05:15     1184.35 118.61   7  < 407>  340.205   0.000
   319 MIARKA ADAM                     2   12              GS  14:08:22     1182.89 118.99  10  < 356>  343.473   0.000
   320 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   34              G   13:51:12     1182.88 119.36   5  < 342>  323.163  24.050
   321 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   31              G   14:07:00     1182.57 119.73  15  < 327>  341.764   0.000
   322 KASOWSKA KATARZYNA              4    9              G   13:43:49     1182.49 120.10   4  < 338>  314.326  24.010
   323 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    1              GS  14:06:34     1180.94 120.48   9  < 479>  340.780   0.000
   324 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              G   13:51:35     1180.73 120.85   5  < 351>  323.029  23.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   325 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   17              G   14:03:27     1180.61 121.22   8  < 330>  337.004   0.000
   326 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   32              G   13:52:17     1180.20 121.60  22-  2-  2  323.708  23.940
   327 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   90                  14:07:38     1179.99 121.97  16  < 408>  341.764   0.000
   328 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    4              G   14:07:00     1179.37 122.34   5  < 329>  340.837  23.900
   329 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   35              G   14:07:01     1179.30 122.72   6  < 382>  340.837  23.880
   330 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   19              G   14:03:53     1178.82 123.09   9  < 371>  337.004   0.000
   331 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   21              GS  14:13:31     1178.78 123.46   4  < 336>  348.350  23.840
   332 PROCYSZYN RYSZARD               4    8              GS  13:51:44     1178.59 123.83  39-  2-  2  322.618  23.820
   333 KOWALCZYK ROBERT                1   46              G   14:12:53     1178.20 124.21  15  < 341>  347.430   0.000
   334 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              GC  14:07:20     1177.67 124.58  11  < 345>  340.740   0.000
   335 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   21              G   13:58:35     1177.57 124.95   9  < 393>  330.406   0.000
   336 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   28              GS  14:13:58     1176.99 125.33   5  < 337>  348.350  23.750
   337 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   33              G   14:14:12     1176.06 125.70   6  < 411>  348.350  23.730
   338 KASOWSKA KATARZYNA              4   23              G   13:45:31     1174.98 126.07   5  < 344>  314.326  23.710
   339 PIETRZAK WIESŁAW                3   65                  14:13:40     1174.80 126.45  24  < 347>  347.348   0.000
   340 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   63                  14:08:42     1174.60 126.82   4  < 513>  341.455  23.680
   341 KOWALCZYK ROBERT                1    3              G   14:13:59     1173.82 127.19  16  < 379>  347.430   0.000
   342 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    3              G   13:53:19     1173.79 127.56   6  < 391>  323.163  23.640
   343 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   70                  14:11:08     1173.34 127.94   5          343.944  23.620
   344 KASOWSKA KATARZYNA              4   42              G   13:45:55     1173.22 128.31   6  < 496>  314.326  23.600
   345 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    9              G   14:08:33     1172.74 128.68  12  < 355>  340.740   0.000
   346 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   32              G   14:09:00     1172.07 129.06   7  < 374>  341.072   0.000
   347 PIETRZAK WIESŁAW                3   21              G   14:14:22     1172.02 129.43  25  < 375>  347.348   0.000
   348 DRĄG AGNIESZKA                  4   12              GC  13:45:24     1171.95 129.80   5  < 352>  313.378  23.530
   349 LIS MARIAN                      1    6              G   14:09:11     1171.19 130.18  12  < 429>  341.032   0.000
   350 BOGONOS DANUTA                  2   55              G   14:02:34     1170.69 130.55  20  < 367>  333.138   0.000
   351 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   17              G   13:54:00     1170.40 130.92   6  < 385>  323.029  23.470
   352 DRĄG AGNIESZKA                  4   39              G   13:45:53     1169.83 131.29   6  < 354>  313.378  23.450
   353 ŁUKAWY JAN                      1   48              GC  14:05:33     1169.82 131.67   2  < 394>  336.383  23.430
   354 DRĄG AGNIESZKA                  4    3              G   13:45:56     1169.61 132.04   7  < 410>  313.378   0.000
   355 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G   14:09:21     1169.52 132.41  13  < 443>  340.740   0.000
   356 MIARKA ADAM                     2   23              G   14:11:42     1169.47 132.79  11  < 357>  343.473   0.000
   357 MIARKA ADAM                     2   41              G   14:11:43     1169.40 133.16  12  < 380>  343.473   0.000
   358 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   62                  14:04:53     1168.78 133.53   9  < 361>  335.304   0.000
   359 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    5              G   14:02:22     1168.73 133.91   5  < 406>  332.348  23.320
   360 ZMARZŁY MARIAN                  2   66                  14:13:44     1168.42 134.28   4  < 377>  345.542  23.300
   361 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                  14:05:08     1167.76 134.65  10  < 372>  335.304   0.000
   362 MYRDZIO STANISŁAW               4   11              G   13:54:12     1167.39 135.02   4  < 373>  322.433  23.260
   363 KIEL HENRYK                     4   35              G   13:47:26     1167.22 135.40   4  < 378>  314.489  23.250
   364 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   18              G   14:12:20     1167.15 135.77   6  < 405>  343.531  23.230
   365 WERPULEWSKI PAWEŁ               3    9              G   14:10:57     1166.71 136.14   3  < 439>  341.788  23.210
   366 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    4              G   14:17:11     1166.45 136.52   2  < 397>  348.983  23.190
   367 BOGONOS DANUTA                  2    5              G   14:03:41     1166.11 136.89  21  < 413>  333.138   0.000
   368 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   36              G   13:51:36     1165.74 137.26  14  < 387>  318.946   0.000
   369 PROCYSZYN RYSZARD               4   51                  13:54:50     1165.39 137.64   2          322.618  23.130
   370 SOBOŃ RYSZARD                   3    4              GS  14:12:17     1165.36 138.01   2          342.946  23.120
   371 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   15              G   14:07:12     1165.30 138.38  10  < 388>  337.004   0.000
   372 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G   14:05:53     1164.72 138.75  11  < 419>  335.304   0.000
   373 MYRDZIO STANISŁAW               4    6              G   13:54:55     1164.37 139.13   5          322.433  23.060
   374 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   17              G   14:11:05     1163.74 139.50   8  < 414>  341.072   0.000
   375 PIETRZAK WIESŁAW                3  129                  14:16:30     1163.65 139.87  26  < 425>  347.348   0.000
   376 DUDZIAK KAROL                   1   17              GC  14:04:45     1163.38 140.25   5  < 421>  333.600  23.000
   377 ZMARZŁY MARIAN                  2   52                  14:15:05     1163.12 140.62   5  < 386>  345.542  22.990
   378 KIEL HENRYK                     4   10              GS  13:48:27     1162.84 140.99   5  < 453>  314.489  22.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   379 KOWALCZYK ROBERT                1   31              G   14:17:08     1161.46 141.37  17  < 396>  347.430   0.000
   380 MIARKA ADAM                     2    2              G   14:13:44     1161.43 141.74  13  < 440>  343.473   0.000
   381 RĘKAS ADAM                      2   61                  14:19:57     1161.33 142.11   4  < 426>  350.662  22.910
   382 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   71                  14:11:33     1161.09 142.48   7  < 416>  340.837   0.000
   383 SZEWCZYK MARCIN                 4   33              G   13:52:31     1160.87 142.86  24-  2-  2  318.678  22.870
   384 SICIAK MARIAN                   1   34              G   14:07:29     1160.73 143.23   3  < 412>  336.012  22.850
   385 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  115                  13:56:21     1160.51 143.60   7  < 470>  323.029   0.000
   386 ZMARZŁY MARIAN                  2   34              GC  14:15:49     1160.25 143.98   6          345.542  22.820
   387 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   18              G   13:53:10     1159.10 144.35  15  < 404>  318.946   0.000
   388 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G   14:08:46     1159.02 144.72  11  < 456>  337.004   0.000
   389 MOSKALIK MACIEJ                 2   20              G   14:18:40     1158.62 145.10   2          348.358  22.760
   390 DŁUGOSZ ADAM                    4   38              G   13:58:57     1158.28 145.47  24-  2-  2  325.420  22.740
   391 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   66                  13:57:08     1157.74 145.84   7  < 450>  323.163   0.000
   392 JASIŃSKI JAN                    1   50              G   14:13:36     1156.28 146.21  13  < 395>  341.797   0.000
   393 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   18              G   14:03:49     1156.01 146.59  10  < 444>  330.406   0.000
   394 ŁUKAWY JAN                      1   27              GC  14:09:02     1155.82 146.96   3  < 519>  336.383  22.670
   395 JASIŃSKI JAN                    1    1              GS  14:13:45     1155.70 147.33  14  < 400>  341.797   0.000
   396 KOWALCZYK ROBERT                1   72                  14:18:43     1155.34 147.71  18  < 446>  347.430   0.000
   397 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    3              G   14:20:05     1155.25 148.08   3  < 401>  348.983  22.610
   398 KAZEK JAN                       1   76                  14:09:43     1154.51 148.45   7  < 418>  336.789   0.000
   399 MAŁYS HENRYK                    1   28              G   14:10:09     1153.94 148.83   3  < 505>  337.123  22.570
   400 JASIŃSKI JAN                    1   55                  14:14:13     1153.88 149.20  15  < 455>  341.797   0.000
   401 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   39              G   14:20:27     1153.85 149.57   4          348.983  22.540
   402 DYK WIKTOR                      1   32              G   14:15:49     1153.73 149.94   3  < 503>  343.600  22.520
   403 OLEJNICZAK EDWARD               1    9              GS  14:13:39     1152.54 150.32  12  < 460>  340.748   0.000
   404 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              GC  13:54:58     1151.57 150.69  16  < 423>  318.946   0.000
   405 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   16              G   14:16:24     1151.24 151.06   7  < 461>  343.531   0.000
   406 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   58                  14:06:42     1151.19 151.44   6          332.348  22.440
   407 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   35              G   14:13:36     1150.90 151.81   8          340.205   0.000
   408 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   78                  14:14:59     1150.79 152.18  17  < 415>  341.764   0.000
   409 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   47              G   14:10:39     1150.61 152.56   5  < 484>  336.727  22.390
   410 DRĄG AGNIESZKA                  4   25              G   13:50:24     1150.43 152.93   8  < 475>  313.378   0.000
   411 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   18              GS  14:21:13     1148.85 153.30   7  < 462>  348.350   0.000
   412 SICIAK MARIAN                   1   29              G   14:10:34     1148.50 153.67   4  < 434>  336.012  22.330
   413 BOGONOS DANUTA                  2   93              G   14:08:24     1147.17 154.05  22  < 447>  333.138   0.000
   414 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    1              G   14:15:25     1146.78 154.42   9  < 459>  341.072   0.000
   415 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   71                  14:16:06     1146.47 154.79  18  < 465>  341.764   0.000
   416 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   10              GC  14:15:20     1146.31 155.17   8  < 417>  340.837   0.000
   417 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    9              GC  14:15:21     1146.25 155.54   9  < 458>  340.837   0.000
   418 KAZEK JAN                       1   48              G   14:11:57     1145.74 155.91   8  < 448>  336.789   0.000
   419 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   20              G   14:10:44     1145.43 156.28  12  < 437>  335.304   0.000
   420 FIL BOGUSŁAW                    4   20              GS  14:07:06     1145.30 156.66  30-  5-  5  331.107  22.180
   421 DUDZIAK KAROL                   1   13              GS  14:09:17     1145.28 157.03   6  < 422>  333.600  22.160
   422 DUDZIAK KAROL                   1   21              G   14:09:20     1145.08 157.40   7  < 536>  333.600   0.000
   423 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              GC  13:56:43     1144.34 157.78  17  < 424>  318.946   0.000
   424 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   45              G   13:56:50     1143.86 158.15  18  < 433>  318.946   0.000
   425 PIETRZAK WIESŁAW                3   30              G   14:22:30     1140.72 158.52  27  < 427>  347.348   0.000
   426 RĘKAS ADAM                      2   15              G   14:25:25     1140.67 158.90   5  < 441>  350.662  22.070
   427 PIETRZAK WIESŁAW                3   27              GS  14:22:32     1140.59 159.27  28  < 468>  347.348   0.000
   428 MYRDZIO JERZY                   4   69                  14:01:29     1140.55 159.64   8  < 517>  323.326   0.000
   429 LIS MARIAN                      1   10              G   14:17:03     1140.39 160.01  13  < 449>  341.032   0.000
   430 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   21              GC  14:19:16     1140.24 160.39   3          343.517  22.000
   431 MAŁYS DOMINIK                   1   62                  14:17:18     1138.93 160.76  16  < 491>  340.883   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   432 BIELAK ANDRZEJ                  2    9              GS  14:12:39     1138.45 161.13   2  < 523>  335.445  21.960
   433 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              GS  13:58:10     1138.42 161.51  19  < 435>  318.946   0.000
   434 SICIAK MARIAN                   1   40              G   14:13:23     1137.55 161.88   5          336.012  21.920
   435 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   32              G   13:58:23     1137.54 162.25  20  < 522>  318.946   0.000
   436 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   20              G   14:13:52     1137.37 162.63   4  < 457>  336.511  21.880
   437 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              G   14:12:51     1137.20 163.00  13  < 438>  335.304   0.000
   438 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   44              G   14:12:53     1137.07 163.37  14  < 472>  335.304   0.000
   439 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   18              G   14:18:46     1136.39 163.74   4  < 464>  341.788  21.830
   440 MIARKA ADAM                     2   28              G   14:20:22     1135.95 164.12  14  < 452>  343.473   0.000
   441 RĘKAS ADAM                      2   13              G   14:26:42     1135.93 164.49   6  < 529>  350.662  21.790
   442 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   23              G   14:18:12     1135.43 164.86   2          340.857  21.770
   443 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   53                  14:18:11     1135.11 165.24  14  < 537>  340.740   0.000
   444 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    3              G   14:09:10     1134.77 165.61  11          330.406   0.000
   445 KRÓLIK ADAM                     2    1              G   14:27:04     1134.58 165.98   5          350.660  21.720
   446 KOWALCZYK ROBERT                1   14              GC  14:24:14     1134.53 166.36  19  < 488>  347.430   0.000
   447 BOGONOS DANUTA                  2   54              G   14:11:39     1134.47 166.73  23          333.138   0.000
   448 KAZEK JAN                       1   82                  14:14:56     1134.22 167.10   9  < 463>  336.789   0.000
   449 LIS MARIAN                      1   44              G   14:19:14     1132.12 167.47  14  < 494>  341.032   0.000
   450 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    9              G   14:03:28     1132.05 167.85   8  < 504>  323.163   0.000
   451 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    4              G   14:26:00     1131.67 168.22   4  < 454>  348.554  21.600
   452 MIARKA ADAM                     2   13              GC  14:21:36     1131.33 168.59  15  < 466>  343.473   0.000
   453 KIEL HENRYK                     4    2              G   13:55:59     1131.32 168.97   6          314.489  21.570
   454 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   50              G   14:26:13     1130.87 169.34   5  < 467>  348.554  21.550
   455 JASIŃSKI JAN                    1   52                  14:20:22     1130.41 169.71  16  < 477>  341.797   0.000
   456 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              GS  14:16:08     1130.38 170.09  12  < 487>  337.004   0.000
   457 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   12              G   14:15:49     1129.93 170.46   5  < 518>  336.511  21.490
   458 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   64                  14:19:46     1129.47 170.83  10  < 469>  340.837   0.000
   459 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              G   14:20:00     1129.38 171.20  10          341.072   0.000
   460 OLEJNICZAK EDWARD               1   29              G   14:19:50     1128.93 171.58  13  < 478>  340.748   0.000
   461 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   22              GS  14:22:18     1128.92 171.95   8          343.531   0.000
   462 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   20              G   14:26:42     1128.44 172.32   8          348.350   0.000
   463 KAZEK JAN                       1   54                  14:16:32     1128.15 172.70  10  < 516>  336.789   0.000
   464 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   15              G   14:21:08     1127.52 173.07   5  < 480>  341.788  21.360
   465 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   23              G   14:21:08     1127.44 173.44  19  < 474>  341.764   0.000
   466 MIARKA ADAM                     2   33              G   14:22:46     1127.00 173.82  16  < 489>  343.473   0.000
   467 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   57                  14:27:17     1126.97 174.19   6  < 486>  348.554  21.310
   468 PIETRZAK WIESŁAW                3    9              G   14:26:19     1126.60 174.56  29  < 532>  347.348   0.000
   469 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   38              G   14:20:45     1125.80 174.93  11  < 515>  340.837   0.000
   470 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   28              G   14:04:58     1125.67 175.31   8  < 471>  323.029   0.000
   471 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   20              G   14:05:02     1125.41 175.68   9  < 531>  323.029   0.000
   472 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              G   14:15:59     1125.24 176.05  15  < 482>  335.304   0.000
   473 JUREK ANDRZEJ                   3   35              GS  14:21:47     1125.11 176.43   9  < 476>  341.788   0.000
   474 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   74                  14:21:49     1124.90 176.80  20  < 481>  341.764   0.000
   475 DRĄG AGNIESZKA                  4   41              G   13:56:41     1124.50 177.17   9          313.378   0.000
   476 JUREK ANDRZEJ                   3    5              G   14:22:04     1124.06 177.55  10          341.788   0.000
   477 JASIŃSKI JAN                    1   53                  14:22:08     1123.84 177.92  17          341.797   0.000
   478 OLEJNICZAK EDWARD               1   11              G   14:21:35     1122.42 178.29  14  < 499>  340.748   0.000
   479 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   90              G   14:21:37     1122.40 178.66  10  < 507>  340.780   0.000
   480 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   11              GS  14:22:41     1121.78 179.04   6  < 520>  341.788  21.060
   481 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   82                  14:22:48     1121.27 179.41  21  < 483>  341.764   0.000
   482 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   68                  14:17:03     1121.23 179.78  16          335.304   0.000
   483 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    5              G   14:22:50     1121.15 180.16  22  < 490>  341.764   0.000
   484 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   50              G   14:18:21     1121.12 180.53   6  < 506>  336.727  20.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   485 SZEWCZYK MARCIN                 4    8              G   14:02:17     1120.99 180.90   2          318.678  20.970
   486 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   10              G   14:29:03     1120.57 181.28   7          348.554   0.000
   487 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   32              G   14:18:57     1119.80 181.65  13  < 510>  337.004   0.000
   488 KOWALCZYK ROBERT                1   90                  14:28:19     1119.60 182.02  20  < 524>  347.430   0.000
   489 MIARKA ADAM                     2   35              G   14:24:48     1119.53 182.39  17  < 508>  343.473   0.000
   490 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   39              G   14:23:34     1118.46 182.77  23  < 497>  341.764   0.000
   491 MAŁYS DOMINIK                   1    1              G   14:22:48     1118.38 183.14  17  < 502>  340.883   0.000
   492 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    2              GS  14:07:33     1117.97 183.51   2          323.708  20.840
   493 BŁOŃSKI MARIAN                  3    1              GC  14:22:30     1117.95 183.89   2          340.415  20.820
   494 LIS MARIAN                      1   50              G   14:23:05     1117.83 184.26  15  < 498>  341.032   0.000
   495 FIL BOGUSŁAW                    4   56                  14:14:14     1117.72 184.63   2  < 521>  331.107  20.780
   496 KASOWSKA KATARZYNA              4   10              GC  13:59:22     1117.14 185.01   7          314.326   0.000
   497 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   87                  14:24:08     1116.39 185.38  24  < 512>  341.764   0.000
   498 LIS MARIAN                      1    7              G   14:23:32     1116.19 185.75  16          341.032   0.000
   499 OLEJNICZAK EDWARD               1   20              G   14:23:24     1115.74 186.12  15  < 500>  340.748   0.000
   500 OLEJNICZAK EDWARD               1    6              G   14:23:25     1115.68 186.50  16          340.748   0.000
   501 DŁUGOSZ ADAM                    4   47              G   14:09:44     1115.47 186.87   2          325.420  20.670
   502 MAŁYS DOMINIK                   1   82                  14:23:43     1115.03 187.24  18          340.883   0.000
   503 DYK WIKTOR                      1   48              G   14:26:11     1114.92 187.62   4          343.600  20.630
   504 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   16              GC  14:08:00     1114.36 187.99   9          323.163   0.000
   505 MAŁYS HENRYK                    1   14              G   14:20:32     1114.33 188.36   4  < 535>  337.123  20.600
   506 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   26              GS  14:20:29     1113.21 188.74   7          336.727   0.000
   507 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    8              G   14:24:11     1112.99 189.11  11  < 511>  340.780   0.000
   508 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   65                  14:10:27     1112.94 189.48  18-  1-  1  325.480  20.540
   508 MIARKA ADAM                     2   27              G   14:26:37     1112.94 189.48  18  < 533>  343.473   0.000
   510 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   45              G   14:20:51     1112.78 190.23  14  < 514>  337.004   0.000
   511 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   77              G   14:24:17     1112.63 190.60  12          340.780   0.000
   512 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   48              G   14:25:17     1112.21 190.97  25          341.764   0.000
   513 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    3              GS  14:25:05     1111.93 191.35   5          341.455  20.450
   514 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   88                  14:21:06     1111.86 191.72  15          337.004   0.000
   515 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   27              G   14:24:41     1111.37 192.09  12  < 525>  340.837   0.000
   516 KAZEK JAN                       1   49              G   14:21:08     1111.03 192.47  11  < 528>  336.789   0.000
   517 MYRDZIO JERZY                   4   70                  14:09:08     1110.58 192.84   9          323.326   0.000
   518 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   31              G   14:21:01     1110.54 193.21   6          336.511  20.350
   519 ŁUKAWY JAN                      1   36              GS  14:21:00     1110.18 193.58   4          336.383  20.340
   520 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   44              G   14:25:57     1109.88 193.96   7          341.788   0.000
   521 FIL BOGUSŁAW                    4    7              GS  14:16:23     1109.67 194.33   3  < 527>  331.107  20.300
   522 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   70                  14:05:26     1109.64 194.70  21          318.946   0.000
   523 BIELAK ANDRZEJ                  2    8              G   14:20:25     1109.22 195.08   3          335.445  20.260
   524 KOWALCZYK ROBERT                1   58                  14:31:14     1109.17 195.45  21          347.430   0.000
   525 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    1              G   14:25:22     1108.89 195.82  13          340.837   0.000
   526 MUSIALIK WOJCIECH               3    7              GS  14:29:52     1108.61 196.20   3          345.737  20.210
   527 FIL BOGUSŁAW                    4   41              G   14:16:43     1108.43 196.57   4  < 534>  331.107  20.190
   528 KAZEK JAN                       1   51                  14:21:51     1108.41 196.94  12          336.789   0.000
   529 RĘKAS ADAM                      2   81                  14:34:25     1108.23 197.31   7          350.662   0.000
   530 DOMINIAK ANDRZEJ                4    3              GS  14:11:57     1108.17 197.69   4          325.747  20.130
   531 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G   14:09:53     1106.71 198.06  10          323.029   0.000
   532 PIETRZAK WIESŁAW                3    2              G   14:31:58     1106.32 198.43  30          347.348   0.000
   533 MIARKA ADAM                     2   11              G   14:28:32     1106.07 198.81  19          343.473   0.000
   534 FIL BOGUSŁAW                    4    4              GS  14:17:23     1105.96 199.18   5          331.107  20.060
   535 MAŁYS HENRYK                    1    6              G   14:22:54     1105.68 199.55   5          337.123  20.040
   536 DUDZIAK KAROL                   1    6              G   14:19:44     1105.61 199.93   8          333.600   0.000
   537 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   12              G   14:26:13     1105.52 200.30  15          340.740   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   538 MAŁYS HENRYK                    1   32              G   14:22:58     1105.44   0.00   6          337.123   0.000
   539 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   31              G   14:16:57     1105.22   0.00  12          330.406   0.000
   540 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   55                  14:33:13     1105.11   0.00   9          348.350   0.000
   541 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   11              G   14:22:31     1105.07   0.00   7          336.511   0.000
   542 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   13              G   14:29:19     1104.80   0.00   6          343.944   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------    


 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 44 odwiedzający (191 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=