pzhgpzmigrod
  lot 5 - Minden 2
 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 MINDEN-2                                 
            Punktacja Całośc [ 8]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    24    5     9   246.41     
              2 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    32    5    17   245.91     
              3 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    65    5    18   245.63     
              4 KOWALCZYK       ROBERT          1    63    5    28   243.88     
              5 JASIŃSKI        JAN             1    47    5    13   242.82     
              6 MAŁYS           DOMINIK         1    79    5    14   242.00     
              7 PIETRZAK        WIESŁAW         3    42    5    12   240.10     
              8 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    27    5    12   239.59     
              9 JUREK           ANDRZEJ         3    20    5    10   239.22     
             10 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    16    5     8   237.28     
             11 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    50    5    13   236.73     
             12 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    48    5    11   236.29     
             13 MYRDZIO         JERZY           4    48    5    11   235.83     
             14 MIARKA          ADAM            2    33    5    14   235.82     
             15 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    24    5     6   235.48     
             16 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    21    5     6   234.73     
             17 BOGONOS         DANUTA          2    24    5     8   234.27     
             18 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    58    5     9   234.07     
             19 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    29    5    12   232.14     
             20 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    16    5     7   231.66     
             21 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    49    5     8   224.53     
             22 LIS             MARIAN          1    30    5     5   221.09     
             23 MAŁYS           HENRYK          1    31    5     5   219.02     
             24 SOBOŃ           RYSZARD         3     9    4     4   183.49     
             25 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    27    4     4   179.25     
             26 MYRDZIO         STANISŁAW       4    37    4     4   173.59     
             27 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    29    4     4   168.65     
             28 BŁOŃSKI         MARIAN          3    12    3     3   140.39     
             29 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    23    3     3   135.30     
             30 DRĄG            AGNIESZKA       4    30    3     3   133.21     
             31 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    16    3     3   124.28     
             32 DUDZIAK         KAROL           1    22    2     2    92.65     
             33 KRÓLIK          ADAM            2    38    2     2    91.20     
             34 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    17    2     2    90.36     
             35 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    14    2     2    90.16     
             36 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    10    2     2    89.19     
             37 DYK             WIKTOR          1    13    2     2    85.92     
             38 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    17    2     2    84.49     
             39 SICIAK          MARIAN          1    15    2     2    81.81     
             40 KASOWSKA        KATARZYNA       4     8    2     2    81.62     
             41 KIEL            HENRYK          4    14    1     1    48.38     
             42 RĘKAS           ADAM            2    40    1     1    45.47     
             43 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    1     1    44.53     
             44 ŁUKAWY          JAN             1    19    1     1    43.14     
             45 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    10    1     1    43.07     
             46 SZEWCZYK        MARCIN          4    26    1     1    41.49     
             47 ZMARZŁY         MARIAN          2    15    1     1    40.84     
             48 DŁUGOSZ         ADAM            4    12    1     1    40.32     
             49 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3     9    0     0     0.00     
             50 MUSIALIK        WOJCIECH        3    26    0     0     0.00     
             51 PROCYSZYN       RYSZARD         4    21    0     0     0.00     
             52 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    10    0     0     0.00     
             53 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    42    0     0     0.00     
             54 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    27    0     0     0.00     
             55 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    15    0     0     0.00     
             56 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    13    0     0     0.00     
             57 BINKOWSKI       MIŁUCH          4     9    0     0     0.00     
             58 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     5    0     0     0.00     
             59 CZERYBA         MARIUSZ         4     7    0     0     0.00     
             60 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     6    0     0     0.00



                                                 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 MINDEN-2                                 
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    24    5     9   244.60     
              2 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    32    5    17   243.06     
              3 KOWALCZYK       ROBERT          1    63    5    28   240.52     
              4 MAŁYS           DOMINIK         1    79    5    14   239.68     
              5 JUREK           ANDRZEJ         3    20    5    10   237.53     
              6 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    65    5    18   237.02     
              7 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    16    5     8   236.15     
              8 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    21    5     6   234.73     
              9 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    48    5    11   234.35     
             10 MIARKA          ADAM            2    33    5    14   230.39     
             11 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    27    5    12   229.62     
             12 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    16    5     7   228.74     
             13 BOGONOS         DANUTA          2    24    5     8   228.06     
             14 MYRDZIO         JERZY           4    48    5    11   225.25     
             15 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    49    5     8   221.78     
             16 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    50    5    13   220.36     
             17 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    29    5    12   216.76     
             18 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    24    4     6   186.19     
             19 SOBOŃ           RYSZARD         3     9    4     4   183.49     
             20 PIETRZAK        WIESŁAW         3    42    4    12   179.62     
             21 BŁOŃSKI         MARIAN          3    12    3     3   140.39     
             22 JASIŃSKI        JAN             1    47    3    13   136.41     
             23 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    23    3     3   135.30     
             24 MAŁYS           HENRYK          1    31    3     5   128.02     
             25 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    29    3     4   127.94     
             26 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    16    3     3   124.28     
             27 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    17    2     2    90.36     
             28 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    14    2     2    90.16     
             29 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    10    2     2    89.19     
             30 LIS             MARIAN          1    30    2     5    88.86     
             31 DYK             WIKTOR          1    13    2     2    85.92     
             32 SICIAK          MARIAN          1    15    2     2    81.81     
             33 KASOWSKA        KATARZYNA       4     8    2     2    81.62     
             34 KIEL            HENRYK          4    14    1     1    48.38     
             35 DUDZIAK         KAROL           1    22    1     2    45.63     
             36 DRĄG            AGNIESZKA       4    30    1     3    45.18     
             37 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    1     1    44.53     
             38 ŁUKAWY          JAN             1    19    1     1    43.14     
             39 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    10    1     1    43.07     
             40 ZMARZŁY         MARIAN          2    15    1     1    40.84     
             41 DŁUGOSZ         ADAM            4    12    1     1    40.32     
             42 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    58    0     9     0.00     
             43 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3     9    0     0     0.00     
             44 MUSIALIK        WOJCIECH        3    26    0     0     0.00     
             45 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    27    0     4     0.00     
             46 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    17    0     2     0.00     
             47 PROCYSZYN       RYSZARD         4    21    0     0     0.00     
             48 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    10    0     0     0.00     
             49 MYRDZIO         STANISŁAW       4    37    0     4     0.00     
             50 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    42    0     0     0.00     
             51 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    27    0     0     0.00     
             52 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    15    0     0     0.00     
             53 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    13    0     0     0.00     
             54 SZEWCZYK        MARCIN          4    26    0     1     0.00     
             55 BINKOWSKI       MIŁUCH          4     9    0     0     0.00     
             56 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     5    0     0     0.00     
             57 CZERYBA         MARIUSZ         4     7    0     0     0.00     
             58 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     6    0     0     0.00     
             59 KRÓLIK          ADAM            2    38    0     2     0.00     
             60 RĘKAS           ADAM            2    40    0     1     0.00






                  PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-2 z dnia 27.05.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  550.613 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   60                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1549                           
      5.Ilość konkursów.......................:  310                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1099.24                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   976.79                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,06,03                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,30,44                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 24 min. 41 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 10  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EPunktacja Typowane [ 1]F                                              
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   16   |  503   |  134  |26.64|      
          | 2  | Zmigrod 2               |   11   |  282   |   49  |17.38|      
          | 3  | Borzecin                |   12   |  217   |   59  |27.19|      
          | 4  | Winsko                  |   21   |  547   |   68  |12.43|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   60   | 1549   |  310  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------   



  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  5. Lot do MP w kat.B, C.
                                         z lotu MINDEN-2, w dniu 27.05.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+--------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |    PUNKTY    |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |InterM.  GMP  |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+--------------+
     1 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              G M 14:06:03     1099.24   0.65  65- 18-  5  534.284  50.000
     2 JASIŃSKI JAN                    1   61                  14:29:28     1094.25   1.29  47- 13-  3  557.482   0.000
     3 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   17              GSM 14:30:27     1092.15   1.94  16-  7-  5  557.488  49.940
     4 KOWALCZYK ROBERT                1   42              G   14:44:00     1073.33   2.58  63- 28-  5  562.426   0.000
     5 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GCM 14:39:15     1071.87   3.23  24-  9-  5  556.568  49.870
     6 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   21              GSM 14:42:42     1069.61   3.87  48- 11-  5  559.085  49.840
     7 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              G   14:36:07     1069.53   4.52  29- 12-  5  552.003   0.000
     8 BOGONOS DANUTA                  2   65              G   14:32:42     1066.11   5.16  24-  8-  5  546.596   0.000
     9 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   24              GSM 14:43:52     1064.15   5.81  32- 17-  5  557.474  49.740
    10 JUREK ANDRZEJ                   3    2              GSM 14:44:12     1063.50   6.46  20- 10-  5  557.488  49.710
    11 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   23              GSM 14:43:07     1061.07   7.10  24-  6-  4  555.062  49.680
    12 JUREK ANDRZEJ                   3    4              GSM 14:45:41     1060.50   7.75   2  <  80>  557.488  49.640
    13 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   13              GSM 14:44:55     1060.30   8.39   2  <  19>  556.568  49.610
    14 MIARKA ADAM                     2   17              GCM 14:47:00     1060.09   9.04  33- 14-  5  558.668  49.580
    15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GSM 14:44:04     1059.14   9.68   2  <  23>  555.062  49.550
    16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              GSM 14:46:22     1059.10  10.33   2  <  26>  557.474  49.510
    17 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   19              GSM 14:46:59     1057.89  10.97   2  < 142>  557.488  49.480
    18 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              G   14:29:45     1056.58  11.62  58-  9-  0  538.590   0.000
    19 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              G   14:47:13     1055.67  12.27   3  <  22>  556.568   0.000
    20 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              GCM 14:53:21     1055.45  12.91  42- 12-  4  562.922  49.390
    21 BŁOŃSKI MARIAN                  3    5              GCM 14:47:36     1054.86  13.56  12-  3-  3  556.542  49.350
    22 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   30              GSM 14:48:02     1054.04  14.20   4  <  57>  556.568  49.320
    23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              G   14:46:43     1053.82  14.85   3  < 148>  555.062   0.000
    24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              GSM 14:51:45     1051.41  15.49   2  <  45>  559.085  49.260
    25 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              G   14:28:31     1050.67  16.14   2  <  31>  534.284   0.000
    26 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              GSM 14:50:48     1050.25  16.79   3  <  38>  557.474  49.190
    27 KOWALCZYK ROBERT                1   15              GCM 14:55:36     1050.09  17.43   2  <  48>  562.426  49.160
    28 MAŁYS DOMINIK                   1    4              GCM 14:50:27     1049.48  18.08  79- 14-  5  556.698  49.130
    29 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              GSM 14:52:42     1048.90  18.72  16-  8-  5  558.747  49.090
    30 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              GSM 14:52:03     1047.35  19.37  21-  6-  5  557.240  49.060
    31 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G   14:30:34     1046.45  20.01   3  <  39>  534.284   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 MYRDZIO JERZY                   4    3              GSM 14:34:24     1046.28  20.66  48- 11-  5  538.208  49.000
    33 MYRDZIO JERZY                   4   34              GSM 14:34:27     1046.18  21.30   2  <  35>  538.208  48.960
    34 PIETRZAK WIESŁAW                3    9              G   14:58:31     1045.32  21.95   2  <  41>  562.922   0.000
    35 MYRDZIO JERZY                   4   49              G   14:34:54     1045.27  22.60   3  < 146>  538.208   0.000
    36 JASIŃSKI JAN                    1   29              G   14:53:21     1045.25  23.24   2  <  40>  557.482   0.000
    37 SOBOŃ RYSZARD                   3    6              GSM 14:55:16     1045.16  23.89   9-  4-  4  559.440  48.830
    38 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   29              G   14:53:24     1045.13  24.53   4  <  42>  557.474   0.000
    39 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              G   14:31:27     1044.65  25.18   4  <  44>  534.284   0.000
    40 JASIŃSKI JAN                    1   31              G   14:54:26     1043.13  25.82   3  <  65>  557.482   0.000
    41 PIETRZAK WIESŁAW                3   70                  14:59:59     1042.48  26.47   3  <  73>  562.922   0.000
    42 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    4              G   14:54:59     1042.04  27.11   5  <  67>  557.474   0.000
    43 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              GCM 14:56:27     1041.56  27.76   2  <  99>  558.747  48.640
    44 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              G M 14:33:05     1041.32  28.41   5  <  58>  534.284  48.610
    45 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              GSM 14:57:00     1041.13  29.05   3  < 149>  559.085  48.580
    46 MAŁYS DOMINIK                   1  110                  14:54:44     1041.08  29.70   2  <  47>  556.698   0.000
    47 MAŁYS DOMINIK                   1   13              G   14:54:47     1040.98  30.34   3  <  54>  556.698   0.000
    48 KOWALCZYK ROBERT                1   72                  15:00:20     1040.89  30.99   3  <  55>  562.426   0.000
    49 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    6              GCM 14:51:25     1040.57  31.63  27- 12-  5  552.977  48.450
    50 MIARKA ADAM                     2   24              G   14:56:58     1040.42  32.28   2  < 104>  558.668   0.000
    51 KIEL HENRYK                     4    8              G M 14:29:19     1040.06  32.92  14-  1-  1  529.719  48.380
    52 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   59              G   14:55:32     1039.61  33.57  50- 13-  5  556.746   0.000
    53 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   23              GCM 14:52:08     1039.17  34.22   2  <  56>  552.977  48.320
    54 MAŁYS DOMINIK                   1   21              GSM 14:55:48     1039.00  34.86   4  <  77>  556.698  48.280
    55 KOWALCZYK ROBERT                1   14              GSM 15:01:22     1038.90  35.51   4  <  60>  562.426  48.250
    56 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              G   14:52:18     1038.85  36.15   3  <  74>  552.977   0.000
    57 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              GSM 14:55:50     1038.70  36.80   5  <  75>  556.568  48.190
    58 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   67                  14:34:32     1038.39  37.44   6  <  76>  534.284   0.000
    59 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   15              G   14:47:36     1036.98  38.09  27-  4-  0  547.108   0.000
    60 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GCM 15:02:24     1036.92  38.73   5  <  62>  562.426  48.090
    61 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              G M 14:46:38     1036.27  39.38  49-  8-  5  545.733  48.060
    62 KOWALCZYK ROBERT                1   66                  15:02:50     1036.09  40.03   6  <  63>  562.426   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    63 KOWALCZYK ROBERT                1   46              G   15:02:57     1035.87  40.67   7  <  66>  562.426   0.000
    63 SOBOŃ RYSZARD                   3    5              GSM 15:00:04     1035.87  40.67   2  < 155>  559.440  47.990
    65 JASIŃSKI JAN                    1    4              GSM 14:58:31     1035.22  41.96   4  <  84>  557.482  47.930
    66 KOWALCZYK ROBERT                1    2              GSM 15:03:18     1035.20  42.61   8  <  68>  562.426  47.900
    67 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G   14:58:47     1034.69  43.25   6  <  80>  557.474   0.000
    68 KOWALCZYK ROBERT                1   80                  15:03:39     1034.54  43.90   9  <  70>  562.426   0.000
    69 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   67              GCM 14:58:12     1034.46  44.54   2  <  96>  556.746  47.800
    70 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G   15:03:49     1034.22  45.19  10  <  90>  562.426   0.000
    71 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              GCM 14:53:59     1033.75  45.84   2  < 120>  552.003  47.730
    72 BOGONOS DANUTA                  2    3              GCM 14:49:01     1033.23  46.48   2  < 112>  546.596  47.700
    73 PIETRZAK WIESŁAW                3   27              G   15:04:55     1033.04  47.13   4  < 143>  562.922   0.000
    74 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   45              G   14:55:22     1032.89  47.77   4  <  95>  552.977   0.000
    75 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              GCM 14:59:06     1032.40  48.42   6  < 114>  556.568  47.610
    76 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              G M 14:37:33     1032.33  49.06   7  <  79>  534.284  47.570
    77 MAŁYS DOMINIK                   1   26              GCM 14:59:26     1032.01  49.71   5  <  82>  556.698  47.540
    78 BŁOŃSKI MARIAN                  3    4              GCM 14:59:27     1031.68  50.36   2  < 201>  556.542  47.510
    79 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              G   14:38:09     1031.14  51.00   8  < 121>  534.284   0.000
    80 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    3              GSM 15:00:42     1031.02  51.65   7  <  87>  557.474  47.440
    80 JUREK ANDRZEJ                   3   35              GSM 15:00:43     1031.02  51.65   3  < 106>  557.488  47.440
    82 MAŁYS DOMINIK                   1    9              GSM 14:59:59     1030.95  52.94   6  <  83>  556.698  47.380
    83 MAŁYS DOMINIK                   1    8              GCM 15:00:04     1030.80  53.58   7  <  85>  556.698  47.350
    84 JASIŃSKI JAN                    1   30              GCM 15:01:12     1030.09  54.23   5  <  91>  557.482  47.310
    85 MAŁYS DOMINIK                   1   87                  15:00:27     1030.06  54.87   8  < 113>  556.698   0.000
    86 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              GCM 15:01:04     1029.89  55.52   2  < 100>  557.240  47.250
    87 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   11              G   15:01:41     1029.15  56.17   8  <  88>  557.474   0.000
    88 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   19              GSM 15:01:42     1029.12  56.81   9  < 102>  557.474  47.180
    89 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71                  14:43:54     1028.04  57.46   2  <  94>  538.590   0.000
    90 KOWALCZYK ROBERT                1   17              GSM 15:07:11     1027.86  58.10  11  < 107>  562.426  47.120
    91 JASIŃSKI JAN                    1   12              G   15:02:27     1027.71  58.75   6  < 109>  557.482   0.000
    92 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   19              GCM 14:43:39     1027.55  59.39  29-  4-  3  538.075  47.060
    93 DUDZIAK KAROL                   1   11              G   14:55:06     1026.73  60.04  22-  2-  1  549.404   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    94 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   58                  14:45:11     1025.53  60.68   3  < 131>  538.590   0.000
    95 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    1              GCM 14:59:20     1025.30  61.33   5  < 133>  552.977  46.960
    96 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    4              GCM 15:03:28     1024.43  61.98   3  <  97>  556.746  46.930
    97 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   75              G   15:03:57     1023.52  62.62   4  < 101>  556.746   0.000
    98 KRÓLIK ADAM                     2    8              G   15:13:34     1022.80  63.27  38-  2-  0  566.185   0.000
    99 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   20              GSM 15:06:35     1022.25  63.91   3  < 110>  558.747  46.830
   100 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              GCM 15:05:07     1022.24  64.56   3  < 103>  557.240  46.800
   101 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   77              G   15:04:43     1022.08  65.20   5  < 132>  556.746   0.000
   102 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   27              G   15:05:41     1021.61  65.85  10  < 108>  557.474   0.000
   103 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              GSM 15:05:32     1021.46  66.49   4  < 158>  557.240  46.700
   104 MIARKA ADAM                     2   26              GSM 15:07:09     1021.05  67.14   3  < 123>  558.668  46.670
   105 MYRDZIO STANISŁAW               4   16              G   14:46:27     1020.97  67.79  37-  4-  0  537.492   0.000
   106 JUREK ANDRZEJ                   3    7              GSM 15:06:29     1020.14  68.43   4  < 130>  557.488  46.600
   107 KOWALCZYK ROBERT                1    7              G   15:11:43     1019.41  69.08  12  < 111>  562.426   0.000
   108 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    8              G   15:06:57     1019.24  69.72  11  < 124>  557.474   0.000
   109 JASIŃSKI JAN                    1   78                  15:07:05     1019.01  70.37   7  < 135>  557.482   0.000
   110 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              G   15:08:20     1018.99  71.01   4  < 117>  558.747   0.000
   111 KOWALCZYK ROBERT                1    6              G   15:12:05     1018.73  71.66  13  < 156>  562.426   0.000
   112 BOGONOS DANUTA                  2   57              GSM 14:56:35     1018.66  72.30   3  < 128>  546.596  46.410
   113 MAŁYS DOMINIK                   1   53                  15:06:47     1018.13  72.95   9  < 127>  556.698   0.000
   114 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              G   15:06:44     1017.99  73.60   7  < 125>  556.568   0.000
   115 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    2              GSM 15:02:22     1017.80  74.24  23-  3-  3  552.020  46.310
   116 LIS MARIAN                      1   18              G   15:07:27     1017.76  74.89  30-  5-  2  557.174   0.000
   117 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              GCM 15:09:06     1017.57  75.53   5  < 145>  558.747  46.250
   118 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    2              G M 14:56:19     1017.56  76.18   2  < 172>  545.733  46.210
   119 MAŁYS HENRYK                    1   42              G   15:03:19     1017.20  76.82  31-  5-  3  552.662   0.000
   120 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   10              G   15:02:56     1016.71  77.47   3  < 174>  552.003   0.000
   121 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              G M 14:45:36     1016.52  78.11   9  < 129>  534.284  46.120
   122 LIS MARIAN                      1   23              GSM 15:08:18     1016.19  78.76   2  < 153>  557.174  46.080
   123 MIARKA ADAM                     2   20              G   15:10:03     1015.67  79.41   4  < 152>  558.668   0.000
   124 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   12              G   15:09:03     1015.34  80.05  12  < 137>  557.474   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   125 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   29              G   15:08:12     1015.27  80.70   8  < 193>  556.568   0.000
   126 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    9              G M 14:52:10     1015.21  81.34  14-  2-  2  540.262  45.950
   127 MAŁYS DOMINIK                   1   47              G   15:08:43     1014.55  81.99  10  < 195>  556.698   0.000
   128 BOGONOS DANUTA                  2    2              GCM 14:58:50     1014.41  82.63   4  < 171>  546.596  45.890
   129 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                  14:46:51     1014.11  83.28  10  < 151>  534.284   0.000
   130 JUREK ANDRZEJ                   3   10              G   15:10:04     1013.49  83.93   5  < 159>  557.488   0.000
   131 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   23              G   14:51:31     1013.31  84.57   4  < 165>  538.590   0.000
   132 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   28                  15:09:27     1013.28  85.22   6  < 178>  556.746   0.000
   133 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              GSM 15:05:46     1013.21  85.86   6  < 147>  552.977  45.730
   134 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   10              GCM 15:10:34     1012.52  86.51  17-  2-  2  557.458  45.700
   135 JASIŃSKI JAN                    1   60                  15:11:08     1011.52  87.15   8  < 244>  557.482   0.000
   136 DUDZIAK KAROL                   1   17              GSM 15:03:09     1011.51  87.80   2          549.404  45.630
   137 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   20              G   15:11:10     1011.44  88.44  13  < 217>  557.474   0.000
   138 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    8              G   15:01:05     1011.13  89.09   2  < 207>  547.108   0.000
   139 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    5              GCM 15:06:04     1010.90  89.74   2  < 203>  552.020  45.530
   140 MAŁYS HENRYK                    1   21              GSM 15:06:55     1010.51  90.38   2  < 161>  552.662  45.500
   141 RĘKAS ADAM                      2   26              G   15:20:21     1010.41  91.03  40-  1-  0  566.181   0.000
   142 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   11              G   15:12:01     1009.91  91.67   3  < 183>  557.488   0.000
   143 PIETRZAK WIESŁAW                3   30              G   15:17:26     1009.85  92.32   5  < 144>  562.922   0.000
   144 PIETRZAK WIESŁAW                3   18              G   15:17:28     1009.79  92.96   6  < 163>  562.922   0.000
   145 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              GCM 15:13:20     1009.78  93.61   6  < 175>  558.747  45.340
   146 MYRDZIO JERZY                   4   23              G   14:53:09     1009.49  94.25   4  < 197>  538.208   0.000
   147 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   38              G   15:07:57     1009.17  94.90   7  < 154>  552.977   0.000
   148 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GCM 15:10:10     1008.90  95.55   4  < 257>  555.062  45.240
   149 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    5              GSM 15:14:14     1008.75  96.19   4  < 205>  559.085  45.210
   150 DRĄG AGNIESZKA                  4   17              GCM 14:44:13     1008.74  96.84  30-  3-  1  528.798  45.180
   151 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   72                  14:49:42     1008.65  97.48  11  < 160>  534.284   0.000
   152 MIARKA ADAM                     2   16              GCM 15:14:11     1008.09  98.13   5  < 168>  558.668  45.110
   153 LIS MARIAN                      1   48              G   15:12:45     1008.00  98.77   3  < 224>  557.174   0.000
   154 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   35              G   15:08:47     1007.64  99.42   8  < 190>  552.977   0.000
   155 SOBOŃ RYSZARD                   3   13              GSM 15:15:21     1007.37 100.06   3  < 259>  559.440  45.020
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   156 KOWALCZYK ROBERT                1    8              GSM 15:18:20     1007.33 100.71  14  < 162>  562.426   0.000
   157 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   32              GSM 15:13:58     1007.28 101.36  10-  2-  2  558.001  44.950
   158 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   18              GSM 15:13:22     1007.00 102.00   5  < 192>  557.240  44.920
   159 JUREK ANDRZEJ                   3    5              G   15:13:38     1006.96 102.65   6  < 182>  557.488   0.000
   160 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   51                  14:50:37     1006.91 103.29  12  < 164>  534.284   0.000
   161 MAŁYS HENRYK                    1   10              G   15:08:54     1006.85 103.94   3  < 253>  552.662   0.000
   162 KOWALCZYK ROBERT                1   45              G   15:18:40     1006.73 104.58  15  < 169>  562.426   0.000
   163 PIETRZAK WIESŁAW                3    2              GSM 15:19:32     1006.06 105.23   7  < 167>  562.922  44.760
   164 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   16              G M 14:51:08     1005.93 105.87  13  < 208>  534.284  44.720
   165 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   14              G   14:55:28     1005.83 106.52   5  < 229>  538.590   0.000
   166 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   12              GSM 15:14:14     1005.82 107.17   2          557.458  44.660
   167 PIETRZAK WIESŁAW                3   26              G   15:19:44     1005.70 107.81   8  < 212>  562.922   0.000
   168 MIARKA ADAM                     2   13              GCM 15:15:32     1005.64 108.46   6  < 173>  558.668  44.600
   169 KOWALCZYK ROBERT                1   61                  15:19:23     1005.44 109.10  16  < 186>  562.426   0.000
   170 BIELAK ANDRZEJ                  2   32              GSM 15:07:55     1005.18 109.75  10-  1-  1  550.752  44.530
   171 BOGONOS DANUTA                  2   62              GSM 15:03:51     1005.05 110.39   5  < 191>  546.596  44.500
   172 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              G   15:03:09     1004.76 111.04   3  < 199>  545.733   0.000
   173 MIARKA ADAM                     2   30              GSM 15:16:03     1004.71 111.68   7  < 181>  558.668  44.430
   174 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              GSM 15:09:38     1004.31 112.33   4  < 185>  552.003  44.400
   175 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              GSM 15:16:26     1004.16 112.98   7  < 235>  558.747   0.000
   176 KRÓLIK ADAM                     2   29              G   15:23:55     1004.02 113.62   2          566.185   0.000
   177 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    5              G   15:20:18     1003.77 114.27  17-  2-  0  562.410   0.000
   178 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    3              GCM 15:14:40     1003.75 114.91   7  < 204>  556.746  44.270
   179 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3    8              GSM 15:15:59     1003.63 115.56   2          558.001  44.240
   180 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    6              G M 14:58:26     1003.40 116.20   2          540.262  44.210
   181 MIARKA ADAM                     2   38              G   15:16:50     1003.30 116.85   8  < 201>  558.668   0.000
   182 JUREK ANDRZEJ                   3   13              GSM 15:16:02     1002.62 117.50   7  < 220>  557.488  44.140
   183 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   14              GSM 15:16:04     1002.56 118.14   4  < 227>  557.488  44.110
   184 DRĄG AGNIESZKA                  4   12              G   14:47:30     1002.46 118.79   2  < 188>  528.798   0.000
   185 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G   15:10:50     1002.12 119.43   5  < 196>  552.003   0.000
   186 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G   15:21:21     1001.92 120.08  17  < 187>  562.426   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   187 KOWALCZYK ROBERT                1   26              G   15:21:23     1001.86 120.72  18  < 198>  562.426   0.000
   188 DRĄG AGNIESZKA                  4   33              G   14:48:06     1001.32 121.37   3          528.798   0.000
   189 MYRDZIO STANISŁAW               4    7              G   14:56:54     1001.10 122.01   2  < 230>  537.492   0.000
   190 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              G   15:12:29     1000.89 122.66   9  < 194>  552.977   0.000
   191 BOGONOS DANUTA                  2   56              G   15:06:13     1000.69 123.31   6  < 200>  546.596   0.000
   192 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              GCM 15:17:06     1000.25 123.95   6          557.240   0.000
   193 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G   15:16:33     1000.03 124.60   9          556.568   0.000
   194 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   32              G   15:13:00      999.96 125.24  10  < 261>  552.977   0.000
   195 MAŁYS DOMINIK                   1   10              G   15:16:46      999.88 125.89  11  < 237>  556.698   0.000
   196 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              G   15:12:08      999.76 126.53   6  < 226>  552.003   0.000
   197 MYRDZIO JERZY                   4   45              G   14:58:23      999.67 127.18   5  < 210>  538.208   0.000
   198 KOWALCZYK ROBERT                1   16              G   15:22:50      999.28 127.82  19  < 209>  562.426   0.000
   199 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   40              G M 15:06:22      998.84 128.47   4  < 242>  545.733  43.590
   200 BOGONOS DANUTA                  2   55              GSM 15:07:33      998.26 129.12   7  < 231>  546.596  43.560
   201 BŁOŃSKI MARIAN                  3   17              GCM 15:17:37      998.07 129.76   3          556.542  43.530
   201 MIARKA ADAM                     2   10              G   15:19:45      998.07 129.76   9  < 206>  558.668   0.000
   203 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   11              GCM 15:13:07      998.02 131.05   3          552.020  43.460
   204 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   85              G   15:17:58      997.81 131.70   8  < 240>  556.746   0.000
   205 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              G   15:20:41      997.15 132.34   5  < 222>  559.085   0.000
   206 MIARKA ADAM                     2   18              G   15:20:20      997.03 132.99  10  < 221>  558.668   0.000
   207 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   23              G   15:08:51      996.83 133.63   3  < 241>  547.108   0.000
   208 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   71                  14:56:08      996.55 134.28  14  < 234>  534.284   0.000
   209 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G   15:24:26      996.44 134.93  20  < 211>  562.426   0.000
   210 MYRDZIO JERZY                   4   35              GSM 15:00:12      996.31 135.57   6  < 214>  538.208  43.240
   211 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G   15:24:36      996.15 136.22  21  < 216>  562.426   0.000
   212 PIETRZAK WIESŁAW                3   14              GSM 15:25:21      995.71 136.86   9  < 239>  562.922  43.170
   213 ŁUKAWY JAN                      1    9              GSM 15:14:25      995.70 137.51  19-  1-  1  552.030  43.140
   214 MYRDZIO JERZY                   4   33              GSM 15:00:38      995.51 138.15   7  < 223>  538.208  43.110
   215 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   34              GSM 15:22:43      995.29 138.80  10-  1-  1  560.064  43.070
   216 KOWALCZYK ROBERT                1  106                  15:25:12      995.09 139.44  22  < 225>  562.426   0.000
   217 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   28              G   15:20:27      994.69 140.09  14  < 246>  557.474   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   218 DYK WIKTOR                      1    9              GSM 15:23:21      994.27 140.74  13-  2-  2  560.124  42.980
   219 DYK WIKTOR                      1    3              GSM 15:23:22      994.24 141.38   2          560.124  42.940
   220 JUREK ANDRZEJ                   3    6              GSM 15:20:44      994.21 142.03   8  < 236>  557.488   0.000
   221 MIARKA ADAM                     2    2              G   15:22:02      994.01 142.67  11  < 238>  558.668   0.000
   222 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   41              G   15:22:35      993.78 143.32   6  < 247>  559.085   0.000
   223 MYRDZIO JERZY                   4   13              G   15:01:45      993.46 143.96   8  < 250>  538.208   0.000
   224 LIS MARIAN                      1   33              GCM 15:20:52      993.42 144.61   4  < 283>  557.174  42.780
   225 KOWALCZYK ROBERT                1   62                  15:26:10      993.39 145.26  23  < 233>  562.426   0.000
   226 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              GSM 15:15:43      993.32 145.90   7  < 228>  552.003  42.720
   227 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   12              GSM 15:21:18      993.21 146.55   5  < 232>  557.488  42.690
   228 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   51                  15:15:47      993.20 147.19   8  < 252>  552.003   0.000
   229 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G   15:02:17      993.19 147.84   6  < 267>  538.590   0.000
   230 MYRDZIO STANISŁAW               4   78                  15:01:12      993.15 148.48   3  < 296>  537.492   0.000
   231 BOGONOS DANUTA                  2   66              G   15:10:28      992.97 149.13   8          546.596   0.000
   232 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   15              GSM 15:21:27      992.94 149.77   6  < 309>  557.488  42.520
   233 KOWALCZYK ROBERT                1   21              G   15:26:34      992.69 150.42  24  < 251>  562.426   0.000
   234 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              G M 14:58:15      992.63 151.07  15  < 266>  534.284   0.000
   235 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    3              GCM 15:22:59      992.48 151.71   8          558.747   0.000
   236 JUREK ANDRZEJ                   3   40              G   15:21:47      992.35 152.36   9  < 310>  557.488   0.000
   237 MAŁYS DOMINIK                   1   80                  15:21:12      991.98 153.00  12  < 293>  556.698   0.000
   238 MIARKA ADAM                     2   23              G   15:23:16      991.84 153.65  12  < 277>  558.668   0.000
   239 PIETRZAK WIESŁAW                3    7              GSM 15:27:37      991.73 154.29  10  < 249>  562.922  42.300
   240 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   71              G   15:21:25      991.68 154.94   9  < 254>  556.746   0.000
   241 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    2              G   15:12:08      990.90 155.58   4          547.108   0.000
   242 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   34              G   15:10:53      990.65 156.23   5  < 243>  545.733   0.000
   243 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              G M 15:10:54      990.62 156.88   6  < 256>  545.733  42.170
   244 JASIŃSKI JAN                    1    8              G   15:22:52      990.43 157.52   9  < 245>  557.482   0.000
   245 JASIŃSKI JAN                    1   17              G   15:22:59      990.23 158.17  10  < 274>  557.482   0.000
   246 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   26              G   15:23:10      989.89 158.81  15  < 268>  557.474   0.000
   247 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    4              G   15:24:48      989.88 159.46   7  < 263>  559.085   0.000
   248 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   10              GSM 15:30:09      989.59 160.10  16-  3-  3  564.217  42.010
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   249 PIETRZAK WIESŁAW                3    6              G   15:28:55      989.46 160.75  11  < 299>  562.922   0.000
   250 MYRDZIO JERZY                   4   11              G   15:03:59      989.38 161.39   9  < 281>  538.208   0.000
   251 KOWALCZYK ROBERT                1   87                  15:28:38      989.08 162.04  25  < 255>  562.426   0.000
   252 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                  15:18:07      989.05 162.69   9  < 269>  552.003   0.000
   253 MAŁYS HENRYK                    1   13              GSM 15:18:52      988.90 163.33   4  < 289>  552.662  41.840
   254 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   58                  15:23:03      988.80 163.98  10  < 270>  556.746   0.000
   255 KOWALCZYK ROBERT                1    3              G   15:29:05      988.30 164.62  26  < 258>  562.426   0.000
   256 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   12              G M 15:12:22      987.99 165.27   7  < 260>  545.733  41.750
   257 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              GSM 15:21:50      987.95 165.91   5  < 286>  555.062  41.720
   258 KOWALCZYK ROBERT                1   65                  15:29:41      987.26 166.56  27  < 282>  562.426   0.000
   259 SOBOŃ RYSZARD                   3    9              GSM 15:26:47      987.04 167.20   4          559.440  41.650
   260 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   65                  15:12:55      987.01 167.85   8          545.733   0.000
   261 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G   15:20:19      986.90 168.50  11  < 305>  552.977   0.000
   262 SICIAK MARIAN                   1    5              GSM 15:20:22      986.25 169.14  15-  2-  2  552.663  41.550
   263 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   25              G   15:27:07      985.84 169.79   8  < 265>  559.085   0.000
   264 SZEWCZYK MARCIN                 4    1              G   15:01:44      985.79 170.43  26-  1-  0  534.036   0.000
   265 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   16              GSM 15:27:09      985.78 171.08   9  < 271>  559.085  41.460
   266 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   60                  15:02:09      985.49 171.72  16  < 275>  534.284   0.000
   267 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    8              G   15:06:35      985.38 172.37   7  < 276>  538.590   0.000
   268 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   15              G   15:25:46      985.34 173.01  16  < 306>  557.474   0.000
   269 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              GCM 15:20:25      984.99 173.66  10  < 292>  552.003  41.330
   270 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   86              G   15:25:15      984.96 174.31  11  < 280>  556.746   0.000
   271 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   15              G   15:27:48      984.65 174.95  10  < 308>  559.085   0.000
   272 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    3              GSM 15:33:28      983.87 175.60   2  < 278>  564.217  41.230
   273 KASOWSKA KATARZYNA              4   11              GSM 14:57:15      983.82 176.24   8-  2-  2  528.557  41.200
   274 JASIŃSKI JAN                    1   15              GSM 15:26:48      983.56 176.89  11  < 301>  557.482  41.170
   275 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   37              G   15:03:15      983.50 177.53  17  < 285>  534.284   0.000
   276 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              G   15:07:41      983.40 178.18   8  < 279>  538.590   0.000
   277 MIARKA ADAM                     2    6              G   15:28:15      983.14 178.83  13  < 291>  558.668   0.000
   278 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   11              GSM 15:33:56      983.07 179.47   3          564.217  41.040
   279 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   44              G   15:08:08      982.59 180.12   9          538.590   0.000
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   280 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   61               SM 15:26:43      982.41 180.76  12  < 298>  556.746  40.970
   281 MYRDZIO JERZY                   4   16              GSM 15:07:53      982.34 181.41  10  < 287>  538.208  40.940
   282 KOWALCZYK ROBERT                1   27              GSM 15:32:49      981.86 182.05  28          562.426   0.000
   283 LIS MARIAN                      1   16              G   15:27:43      981.43 182.70   5          557.174   0.000
   284 ZMARZŁY MARIAN                  2    6              GCM 15:31:41      980.55 183.34  15-  1-  1  560.566  40.840
   285 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   18              G   15:05:06      980.16 183.99  18          534.284   0.000
   286 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              G   15:26:23      980.01 184.64   6          555.062   0.000
   287 MYRDZIO JERZY                   4   31              G   15:09:17      979.84 185.28  11          538.208   0.000
   288 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    8              G   15:09:12      979.74 185.93   2  < 290>  538.075   0.000
   289 MAŁYS HENRYK                    1   15              GSM 15:24:07      979.70 186.57   5          552.662  40.680
   290 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    1              GCM 15:09:14      979.68 187.22   3  < 303>  538.075  40.650
   291 MIARKA ADAM                     2    3              G   15:30:19      979.58 187.86  14          558.668   0.000
   292 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              GCM 15:23:35      979.45 188.51  11  < 295>  552.003  40.580
   293 MAŁYS DOMINIK                   1   51                  15:28:33      979.15 189.15  13  < 294>  556.698   0.000
   294 MAŁYS DOMINIK                   1   20              G   15:28:36      979.07 189.80  14          556.698   0.000
   295 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   13              GCM 15:24:00      978.73 190.45  12          552.003   0.000
   296 MYRDZIO STANISŁAW               4   32              G   15:09:14      978.62 191.09   4          537.492   0.000
   297 KASOWSKA KATARZYNA              4    7              GCM 15:00:10      978.51 191.74   2          528.557  40.420
   298 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   69              GCM 15:29:03      978.38 192.38  13          556.746  40.390
   299 PIETRZAK WIESŁAW                3   61                  15:35:22      978.37 193.03  12          562.922   0.000
   300 DŁUGOSZ ADAM                    4    5              G M 15:12:49      978.31 193.67  12-  1-  1  540.826  40.320
   301 JASIŃSKI JAN                    1   55                  15:29:54      978.21 194.32  12  < 307>  557.482   0.000
   302 SICIAK MARIAN                   1    7              GSM 15:25:10      977.88 194.96   2          552.663  40.260
   303 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              GCM 15:10:15      977.87 195.61   4          538.075  40.230
   304 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   10              G   15:35:10      977.82 196.26   2          562.410   0.000
   305 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   14              GSM 15:25:37      977.65 196.90  12          552.977  40.160
   306 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    9              G   15:30:24      977.34 197.55  17          557.474   0.000
   307 JASIŃSKI JAN                    1   28              G   15:30:31      977.15 198.19  13          557.482   0.000
   308 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   23              G   15:32:12      977.08 198.84  11          559.085   0.000
   309 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   10              GSM 15:30:41      976.88 199.48   7          557.488   0.000
   310 JUREK ANDRZEJ                   3   30              G   15:30:44      976.79 200.13  10          557.488   0.000
   --------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ------------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   311 MAŁYS DOMINIK                   1   32              G   15:30:02      976.61   0.00  15          556.698   0.000
   312 MAŁYS DOMINIK                   1   82                  15:30:08      976.44   0.00  16          556.698   0.000
   313 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   16              GCM 15:11:04      976.43   0.00   5          538.075   0.000
   314 MAŁYS DOMINIK                   1   56                  15:30:11      976.35   0.00  17          556.698   0.000
   315 SOBOŃ RYSZARD                   3    8              GSM 15:33:01      976.31   0.00   5          559.440   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------     

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (4 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=