pzhgpzmigrod
  lot 4 - Minden 1
 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 MINDEN-1                                 
            Punktacja Całośc [ 8]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    80    5    35   248.87     
              2 BOGONOS         DANUTA          2    38    5    20   248.73     
              3 JASIŃSKI        JAN             1    62    5    30   247.63     
              4 MAŁYS           DOMINIK         1    97    5    24   246.15     
              5 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    79    5    29   246.14     
              6 JUREK           ANDRZEJ         3    37    5     9   245.61     
              7 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    45    5    19   245.21     
              8 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    53    5    15   244.91     
              9 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    53    5    14   243.73     
             10 PIETRZAK        WIESŁAW         3    51    5    22   243.64     
             11 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    33    5    21   243.56     
             12 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    39    5    13   241.53     
             13 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    58    5    14   240.92     
             14 MIARKA          ADAM            2    48    5    20   240.58     
             15 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    67    5    18   237.85     
             16 KASOWSKA        KATARZYNA       4    12    5     5   237.78     
             17 MYRDZIO         JERZY           4    72    5    19   237.52     
             18 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    63    5    13   236.39     
             19 LIS             MARIAN          1    44    5    19   236.38     
             20 BŁOŃSKI         MARIAN          3    13    5     9   232.57     
             21 ŁUKAWY          JAN             1    59    5     9   232.33     
             22 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    58    5    13   232.09     
             23 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    50    5     5   231.15     
             24 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    61    5     6   229.82     
             25 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    61    5     6   229.34     
             26 DYK             WIKTOR          1    35    5     6   228.67     
             27 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    29    5     7   228.21     
             28 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    38    5    14   227.51     
             29 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    45    5     6   226.21     
             30 SOBOŃ           RYSZARD         3    12    5     6   223.56     
             31 MAŁYS           HENRYK          1    36    5     6   222.47     
             32 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    33    5     5   221.11     
             33 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    40    5     9   220.79     
             34 ZMARZŁY         MARIAN          2    53    5     6   219.32     
             35 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    34    5     5   219.01     
             36 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    43    5     6   217.75     
             37 SICIAK          MARIAN          1    20    5     6   217.36     
             38 DRĄG            AGNIESZKA       4    32    5     5   217.31     
             39 RĘKAS           ADAM            2    44    5     5   217.26     
             40 MYRDZIO         STANISŁAW       4    67    4     4   180.41     
             41 DUDZIAK         KAROL           1    29    4     4   170.63     
             42 KIEL            HENRYK          4    24    3     3   135.75     
             43 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    58    3     3   133.22     
             44 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    40    3     3   130.35     
             45 KRÓLIK          ADAM            2    48    3     3   127.63     
             46 BIELAK          ANDRZEJ         2    27    2     2    92.46     
             47 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    23    2     2    90.22     
             48 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    62    2     2    89.19     
             49 SZALA           TOMASZ          4    25    2     2    88.77     
             50 FIL             BOGUSŁAW        4    25    2     2    88.14     
             51 MOSKALIK        MACIEJ          2    25    2     2    86.31     
             52 DŁUGOSZ         ADAM            4    21    2     2    85.55     
             53 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    11    2     2    84.57     
             54 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    43    2     2    83.50     
             55 SZEWCZYK        MARCIN          4    41    1     1    46.43     
             56 PROCYSZYN       RYSZARD         4    22    1     1    44.74     
             57 MUSIALIK        WOJCIECH        3    16    1     1    43.53     
             58 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    18    1     1    43.27     
             59 JAKÓB           BRONISŁAW       1    30    1     1    42.54     
             60 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    23    1     1    42.33     
             61 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    39    1     1    42.10     
             62 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    26    1     1    40.63     
             63 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    28    0     0     0.00     
             64 KOZŁOWSKI       JAN             4    16    0     0     0.00     
             65 CZERYBA         MARIUSZ         4    28    0     0     0.00     
             66 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    10    0     0     0.00     
             67 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4    11    0     0     0.00     
             68 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    10    0     0     0.00     
             69 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    33    0     0     0.00     
             70 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    16    0     0     0.00 


                                                    
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 MINDEN-1                                 
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    38    5    20   247.24     
              2 KOWALCZYK       ROBERT          1    80    5    35   245.86     
              3 JASIŃSKI        JAN             1    62    5    30   245.01     
              4 JUREK           ANDRZEJ         3    37    5     9   241.95     
              5 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    79    5    29   241.86     
              6 MAŁYS           DOMINIK         1    97    5    24   241.44     
              7 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    53    5    14   239.39     
              8 PIETRZAK        WIESŁAW         3    51    5    22   238.54     
              9 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    33    5    21   237.81     
             10 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    53    5    15   232.86     
             11 BŁOŃSKI         MARIAN          3    13    5     9   232.57     
             12 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    39    5    13   230.61     
             13 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    61    5     6   229.82     
             14 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    29    5     7   228.21     
             15 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    63    5    13   227.93     
             16 SOBOŃ           RYSZARD         3    12    5     6   223.56     
             17 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    38    5    14   222.24     
             18 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    58    5    13   221.98     
             19 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    45    5    19   221.38     
             20 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    40    5     9   220.79     
             21 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    67    5    18   220.41     
             22 LIS             MARIAN          1    44    5    19   219.03     
             23 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    34    5     5   219.01     
             24 MYRDZIO         JERZY           4    72    5    19   218.83     
             25 MAŁYS           HENRYK          1    36    5     6   215.52     
             26 KASOWSKA        KATARZYNA       4    12    4     5   191.49     
             27 MIARKA          ADAM            2    48    4    20   189.27     
             28 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    58    4    14   188.83     
             29 DYK             WIKTOR          1    35    4     6   181.89     
             30 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    45    4     6   174.61     
             31 SICIAK          MARIAN          1    20    3     6   129.51     
             32 BIELAK          ANDRZEJ         2    27    2     2    92.46     
             33 ŁUKAWY          JAN             1    59    2     9    89.39     
             34 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    43    2     6    89.28     
             35 DUDZIAK         KAROL           1    29    2     4    88.55     
             36 DRĄG            AGNIESZKA       4    32    2     5    88.51     
             37 KIEL            HENRYK          4    24    2     3    87.74     
             38 ZMARZŁY         MARIAN          2    53    2     6    87.02     
             39 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    11    2     2    84.57     
             40 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    40    2     3    84.43     
             41 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    50    1     5    48.71     
             42 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    33    1     5    47.68     
             43 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    58    1     3    47.54     
             44 PROCYSZYN       RYSZARD         4    22    1     1    44.74     
             45 MUSIALIK        WOJCIECH        3    16    1     1    43.53     
             46 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    62    1     2    43.44     
             47 MYRDZIO         STANISŁAW       4    67    1     4    43.33     
             48 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    18    1     1    43.27     
             49 JAKÓB           BRONISŁAW       1    30    1     1    42.54     
             50 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    23    1     1    42.33     
             51 SZALA           TOMASZ          4    25    1     2    42.08     
             52 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    61    1     6    41.16     
             53 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    26    1     1    40.63     
             54 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    39    0     1     0.00     
             55 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    43    0     2     0.00     
             56 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    23    0     2     0.00     
             57 SZEWCZYK        MARCIN          4    41    0     1     0.00     
             58 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    28    0     0     0.00     
             59 FIL             BOGUSŁAW        4    25    0     2     0.00     
             60 DŁUGOSZ         ADAM            4    21    0     2     0.00     
             61 KOZŁOWSKI       JAN             4    16    0     0     0.00     
             62 CZERYBA         MARIUSZ         4    28    0     0     0.00     
             63 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    10    0     0     0.00     
             64 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4    11    0     0     0.00     
             65 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    10    0     0     0.00     
             66 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    33    0     0     0.00     
             67 KRÓLIK          ADAM            2    48    0     3     0.00     
             68 RĘKAS           ADAM            2    44    0     5     0.00     
             69 MOSKALIK        MACIEJ          2    25    0     2     0.00     
             70 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    16    0     0     0.00    



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 MINDEN-1                                 
            Punktacja InterMistrzostwo [ 3]                                     
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    38    3    25   41.881     
              2 JASIŃSKI        JAN             1    62    3    32   72.373     
              3 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    79    3    33   81.190     
              4 MAŁYS           DOMINIK         1    97    3    29   82.659     
              5 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    53    3    19  110.948     
              6 PIETRZAK        WIESŁAW         3    51    3    26  124.173     
              7 KOWALCZYK       ROBERT          1    80    3    39  134.827     
              8 MIARKA          ADAM            2    48    3    25  177.810     
              9 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    63    3    19  181.484     
             10 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    39    3    14  190.302     
             11 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    29    3     7  220.426     
             12 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    53    3    18  256.796     
             13 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    38    3    15  256.797     
             14 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    61    3     9  297.576     
             15 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    58    3    18  331.006     
             16 KASOWSKA        KATARZYNA       4    12    3     6  343.130     
             17 ZMARZŁY         MARIAN          2    53    3     9  504.041     
             18 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    45    3    21  554.372     
             19 DYK             WIKTOR          1    35    2     8  171.565     
             20 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    40    2    13  226.305     
             21 KIEL            HENRYK          4    24    2     5  245.776     
             22 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    45    2     9  253.490     
             23 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    11    2     4  473.182     
             24 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    33    1     6   46.657     
             25 LIS             MARIAN          1    44    1    24   68.332     
             26 DRĄG            AGNIESZKA       4    32    1     6   90.742     
             27 PROCYSZYN       RYSZARD         4    22    1     1  105.070     
             28 ŁUKAWY          JAN             1    59    1    11  132.990     
             29 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    23    1     2  153.564     
             30 SZALA           TOMASZ          4    25    1     2  158.707     
             31 MUSIALIK        WOJCIECH        3    16    1     2  218.589     
             32 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    33    0    23    0.000     
             33 SOBOŃ           RYSZARD         3    12    0     6    0.000     
             34 JUREK           ANDRZEJ         3    37    0    10    0.000     
             35 BŁOŃSKI         MARIAN          3    13    0     9    0.000     
             36 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    34    0     6    0.000     
             37 MAŁYS           HENRYK          1    36    0     7    0.000     
             38 MYRDZIO         JERZY           4    72    0    27    0.000     
             39 SICIAK          MARIAN          1    20    0     7    0.000     
             40 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    58    0    17    0.000     
             41 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    67    0    21    0.000     
             42 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    50    0     7    0.000     
             43 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    62    0     6    0.000     
             44 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    40    0     5    0.000     
             45 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    61    0     8    0.000     
             46 BIELAK          ANDRZEJ         2    27    0     4    0.000     
             47 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    43    0     7    0.000     
             48 DUDZIAK         KAROL           1    29    0     7    0.000     
             49 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    18    0     3    0.000     
             50 MYRDZIO         STANISŁAW       4    67    0     6    0.000     
             51 JAKÓB           BRONISŁAW       1    30    0     1    0.000     
             52 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    58    0     4    0.000     
             53 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    39    0     2    0.000     
             54 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    43    0     2    0.000     
             55 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    26    0     1    0.000     
             56 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    23    0     2    0.000     
             57 SZEWCZYK        MARCIN          4    41    0     3    0.000     
             58 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    28    0     1    0.000     
             59 FIL             BOGUSŁAW        4    25    0     2    0.000     
             60 DŁUGOSZ         ADAM            4    21    0     2    0.000     
             61 KOZŁOWSKI       JAN             4    16    0     0    0.000     
             62 CZERYBA         MARIUSZ         4    28    0     0    0.000     
             63 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    10    0     0    0.000     
             64 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4    11    0     0    0.000     
             65 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    10    0     0    0.000     
             66 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    33    0     1    0.000     
             67 KRÓLIK          ADAM            2    48    0     4    0.000     
             68 RĘKAS           ADAM            2    44    0    10    0.000     
             69 MOSKALIK        MACIEJ          2    25    0     3    0.000     
             70 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    16    0     0    0.000


                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 MINDEN-1                                 
            Punktacja GMP [ 2]                                                  
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    38    5    25   297.34     
              2 KOWALCZYK       ROBERT          1    80    5    39   296.03     
              3 JASIŃSKI        JAN             1    62    5    32   295.24     
              4 JUREK           ANDRZEJ         3    37    5    10   292.27     
              5 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    79    5    33   292.18     
              6 MAŁYS           DOMINIK         1    97    5    29   291.77     
              7 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    53    5    19   289.82     
              8 PIETRZAK        WIESŁAW         3    51    5    26   288.99     
              9 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    33    5    23   288.30     
             10 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    53    5    18   283.56     
             11 BŁOŃSKI         MARIAN          3    13    5     9   283.27     
             12 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    39    5    14   281.38     
             13 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    61    5     9   280.62     
             14 KASOWSKA        KATARZYNA       4    12    5     6   280.18     
             15 SZABELKOWSKI    WOJCIECH        4    29    5     7   279.09     
             16 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    58    5    17   279.03     
             17 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    63    5    19   278.84     
             18 MIARKA          ADAM            2    48    5    25   278.83     
             19 SOBOŃ           RYSZARD         3    12    5     6   274.62     
             20 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    38    5    15   273.36     
             21 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    45    5    21   272.53     
             22 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    40    5    13   271.96     
             23 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    67    5    21   271.59     
             24 LIS             MARIAN          1    44    5    24   270.27     
             25 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    34    5     6   270.24     
             26 MYRDZIO         JERZY           4    72    5    27   270.07     
             27 MAŁYS           HENRYK          1    36    5     7   266.89     
             28 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    58    5    18   265.92     
             29 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    45    5     9   264.42     
             30 DYK             WIKTOR          1    35    4     8   222.62     
             31 ZMARZŁY         MARIAN          2    53    4     9   205.27     
             32 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    11    4     4   202.51     
             33 SICIAK          MARIAN          1    20    3     7   160.32     
             34 DUDZIAK         KAROL           1    29    3     7   158.00     
             35 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    43    3     7   157.85     
             36 DRĄG            AGNIESZKA       4    32    3     6   157.69     
             37 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    61    3     8   150.42     
             38 BIELAK          ANDRZEJ         2    27    2     4   112.80     
             39 ŁUKAWY          JAN             1    59    2    11   109.82     
             40 KIEL            HENRYK          4    24    2     5   108.23     
             41 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    33    2     6   106.66     
             42 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    40    2     5   105.04     
             43 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    62    2     6   103.34     
             44 MUSIALIK        WOJCIECH        3    16    2     2   103.31     
             45 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    18    2     3   102.72     
             46 GAJEWSKI        MATEUSZ         4    23    2     2   101.50     
             47 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    50    1     7    58.76     
             48 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4    58    1     4    57.64     
             49 PROCYSZYN       RYSZARD         4    22    1     1    54.97     
             50 MYRDZIO         STANISŁAW       4    67    1     6    53.59     
             51 JAKÓB           BRONISŁAW       1    30    1     1    52.84     
             52 SZALA           TOMASZ          4    25    1     2    52.39     
             53 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    26    1     1    51.00     
             54 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    39    0     2     0.00     
             55 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    43    0     2     0.00     
             56 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    23    0     2     0.00     
             57 SZEWCZYK        MARCIN          4    41    0     3     0.00     
             58 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    28    0     1     0.00     
             59 FIL             BOGUSŁAW        4    25    0     2     0.00     
             60 DŁUGOSZ         ADAM            4    21    0     2     0.00     
             61 KOZŁOWSKI       JAN             4    16    0     0     0.00     
             62 CZERYBA         MARIUSZ         4    28    0     0     0.00     
             63 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    10    0     0     0.00     
             64 HUKIEWICZ       ŁUKASZ          4    11    0     0     0.00     
             65 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    10    0     0     0.00     
             66 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    33    0     1     0.00     
             67 KRÓLIK          ADAM            2    48    0     4     0.00     
             68 RĘKAS           ADAM            2    44    0    10     0.00     
             69 MOSKALIK        MACIEJ          2    25    0     3     0.00     
             70 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    16    0     0     0.00      



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-1 z dnia 20.05.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  550.778 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   70                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  2722                           
      5.Ilość konkursów.......................:  545                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1099.84                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   985.02                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,31,59                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,42,10                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 10 min. 11 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całośc [ 8]F                                                
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   20   |  909   |  235  |25.85|      
          | 2  | Zmigrod 2               |   13   |  557   |  101  |18.13|      
          | 3  | Borzecin                |   12   |  377   |   82  |21.75|      
          | 4  | Winsko                  |   25   |  879   |  127  |14.45|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   70   | 2722   |  545  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------    

 
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  4. Lot do MP w kat.B, C.
                                         z lotu MINDEN-1, w dniu 20.05.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BOGONOS DANUTA                  2   35              G   15:31:59     1099.84   0.37  38- 20-  5  546.600  50.000
     2 JASIŃSKI JAN                    1   61                  15:43:39     1096.00   0.73  62- 30-  5  557.480  49.980
     3 BOGONOS DANUTA                  2   32              GC  15:34:30     1094.29   1.10   2  <  14>  546.600  49.960
     4 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   71                  15:43:42     1094.20   1.47  50-  5-  5  556.620  49.940
     5 JASIŃSKI JAN                    1   18              GC  15:44:31     1094.14   1.84   2  <  26>  557.480  49.930
     6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   19              G   15:45:29     1092.04   2.20  33- 21-  5  557.470  49.910
     7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   23              G   15:43:43     1091.10   2.57  53- 14-  5  555.060  49.890
     8 KOWALCZYK ROBERT                1   46              G   15:50:54     1090.19   2.94  80- 35-  5  562.430  49.870
     9 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              GS  15:46:25     1090.05   3.31   2  <  83>  557.470  49.850
    10 KOWALCZYK ROBERT                1   76                  15:51:54     1088.08   3.67   2  <  11>  562.430  49.830
    11 KOWALCZYK ROBERT                1   72                  15:52:17     1087.28   4.04   3  <  15>  562.430  49.820
    12 MIARKA ADAM                     2   30              G   15:48:54     1087.12   4.41  48- 20-  5  558.670  49.800
    13 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              GS  15:42:48     1087.04   4.78  45- 19-  5  552.000  49.780
    14 BOGONOS DANUTA                  2   55              GS  15:37:56     1086.82   5.14   3  <  27>  546.600  49.760
    15 KOWALCZYK ROBERT                1   22              GS  15:53:19     1085.11   5.51   4  <  22>  562.430  49.740
    16 PIETRZAK WIESŁAW                3   82                  15:53:47     1085.08   5.88  51- 22-  5  562.920  49.720
    17 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   11              G   15:48:10     1084.58   6.25  53- 15-  5  556.570  49.710
    18 MAŁYS DOMINIK                   1   19              GS  15:48:37     1083.88   6.61  97- 24-  5  556.700  49.690
    19 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              GC  15:54:55     1082.71   6.98   2  <  95>  562.920  49.670
    20 DYK WIKTOR                      1   14              GS  15:52:36     1082.15   7.35  35-  6-  5  560.120  49.650
    21 JUREK ANDRZEJ                   3   39              G   15:50:18     1081.88   7.71  37-  9-  5  557.490  49.630
    22 KOWALCZYK ROBERT                1   26              G   15:55:14     1081.11   8.08   5  <  36>  562.430  49.610
    23 JUREK ANDRZEJ                   3    2              GS  15:51:01     1080.37   8.45   2  <  24>  557.490  49.600
    24 JUREK ANDRZEJ                   3    7              GS  15:51:43     1078.91   8.82   3  <  84>  557.490  49.580
    25 MAŁYS DOMINIK                   1   29              GC  15:51:02     1078.81   9.18   2  <  35>  556.700  49.560
    26 JASIŃSKI JAN                    1   15              GS  15:51:50     1078.65   9.55   3  <  50>  557.480  49.540
    27 BOGONOS DANUTA                  2    3              GS  15:42:15     1077.58   9.92   4  <  29>  546.600  49.520
    28 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              GC  15:53:33     1077.52  10.29  39- 13-  5  558.750  49.500
    29 BOGONOS DANUTA                  2   57              G   15:42:26     1077.19  10.65   5  <  32>  546.600  49.490
    30 MYRDZIO STANISŁAW               4   59                  15:34:02     1077.06  11.02  67-  4-  4  537.490  49.470
    31 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              GS  15:31:17     1076.56  11.39  79- 29-  5  534.280  49.450
    32 BOGONOS DANUTA                  2    2              GC  15:43:05     1075.81  11.76   6  <  41>  546.600   0.000
    33 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    4              G   15:55:03     1074.42  12.12   2  < 117>  558.750  49.410
    34 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G   15:53:26     1073.56  12.49   2  <  63>  556.570  49.390
    35 MAŁYS DOMINIK                   1   98                  15:53:51     1072.95  12.86   3  <  61>  556.700  49.380
    36 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GS  15:59:14     1072.86  13.23   6  <  38>  562.430   0.000
    37 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GS  15:52:23     1072.82  13.59   2  <  93>  555.060  49.340
    38 KOWALCZYK ROBERT                1   15              GC  15:59:30     1072.32  13.96   7  <  52>  562.430   0.000
    39 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              G   15:33:38     1071.49  14.33   2  <  40>  534.280  49.300
    40 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  15:33:40     1071.42  14.70   3  <  49>  534.280  49.280
    41 BOGONOS DANUTA                  2   70              G   15:45:15     1071.24  15.06   7  <  47>  546.600   0.000
    42 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   13              G   15:50:54     1069.98  15.43   2  <  42>  552.000  49.250
    42 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   30              G   15:50:54     1069.98  15.43   3  <  45>  552.000  49.250
    44 BIELAK ANDRZEJ                  2    9              GS  15:49:44     1069.97  16.16  27-  2-  2  550.750  49.210
    45 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              G   15:50:56     1069.91  16.53   4  < 124>  552.000  49.190
    46 ŁUKAWY JAN                      1   79                  15:51:08     1069.55  16.90  59-  9-  5  552.030  49.170
    47 BOGONOS DANUTA                  2   33              G   15:46:28     1068.69  17.27   8  <  59>  546.600   0.000
    48 RĘKAS ADAM                      2   39              G   16:05:01     1068.23  17.63  44-  5-  5  566.180  49.140
    49 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   84                  15:35:29     1067.53  18.00   4  <  56>  534.280  49.120
    50 JASIŃSKI JAN                    1   78                  15:57:17     1067.39  18.37   4  <  51>  557.480  49.100
    51 JASIŃSKI JAN                    1    8              G   15:57:18     1067.36  18.74   5  <  53>  557.480  49.080
    52 KOWALCZYK ROBERT                1   18              GS  16:02:09     1066.93  19.10   8  <  55>  562.430   0.000
    53 JASIŃSKI JAN                    1   19              GS  15:57:31     1066.91  19.47   6  <  62>  557.480   0.000
    54 LIS MARIAN                      1   47              G   15:57:22     1066.63  19.84  44- 19-  5  557.170  49.030
    55 KOWALCZYK ROBERT                1   42              G   16:02:30     1066.22  20.21   9  <  82>  562.430   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   50              G   15:36:16     1065.86  20.57   5  <  68>  534.280  48.990
    57 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              G   15:59:48     1065.34  20.94  58- 14-  5  559.090  48.970
    58 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    2              GC  15:42:36     1064.34  21.31  29-  7-  5  540.260  48.950
    59 BOGONOS DANUTA                  2   62              G   15:48:49     1063.80  21.68   9  <  65>  546.600   0.000
    60 ZMARZŁY MARIAN                  2   50              G   16:02:04     1063.57  22.04  53-  6-  5  560.570  48.920
    61 MAŁYS DOMINIK                   1   26              GC  15:58:26     1063.56  22.41   4  <  76>  556.700  48.900
    62 JASIŃSKI JAN                    1   30              G   15:59:17     1063.32  22.78   7  <  72>  557.480   0.000
    63 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              GS  15:58:43     1062.73  23.14   3  <  70>  556.570  48.860
    64 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              GS  16:01:08     1062.64  23.51   2  <  81>  559.090  48.840
    65 BOGONOS DANUTA                  2   63                  15:49:39     1062.08  23.88  10  <  75>  546.600   0.000
    66 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   53                  16:04:37     1061.92  24.25  61-  6-  5  562.410  48.810
    67 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   22              G   15:50:19     1061.70  24.61  33-  5-  5  547.110  48.790
    68 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   37              G   15:38:14     1061.69  24.98   6  <  85>  534.280   0.000
    69 SOBOŃ RYSZARD                   3    8              GS  16:02:09     1061.25  25.35  12-  6-  5  559.440  48.750
    70 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   57                  15:59:33     1061.04  25.72   4  <  98>  556.570  48.730
    71 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   14              GS  15:59:42     1060.84  26.08   2  < 252>  556.620  48.710
    72 JASIŃSKI JAN                    1    2              GC  16:00:59     1059.88  26.45   8  < 103>  557.480   0.000
    73 BŁOŃSKI MARIAN                  3    5              GS  16:00:12     1059.67  26.82  13-  9-  5  556.540  48.680
    74 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              GC  15:56:54     1059.55  27.19  38- 14-  5  552.980  48.660
    75 BOGONOS DANUTA                  2   58                  15:50:54     1059.51  27.55  11  <  79>  546.600   0.000
    76 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G   16:01:07     1058.13  27.92   5  <  77>  556.700  48.620
    77 MAŁYS DOMINIK                   1   22              G   16:01:10     1058.03  28.29   6  <  86>  556.700   0.000
    78 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   19              GS  15:56:45     1058.02  28.66  61-  6-  5  552.020  48.580
    79 BOGONOS DANUTA                  2   67              GC  15:51:46     1057.73  29.02  12  <  80>  546.600   0.000
    80 BOGONOS DANUTA                  2   34              G   15:51:48     1057.66  29.39  13  <  88>  546.600   0.000
    81 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   21              GS  16:03:48     1057.28  29.76   3  < 143>  559.090  48.530
    82 KOWALCZYK ROBERT                1   66                  16:07:05     1057.03  30.12  10  <  89>  562.430   0.000
    83 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    8              G   16:02:29     1056.85  30.49   3  < 126>  557.470  48.490
    84 JUREK ANDRZEJ                   3   35              GS  16:02:51     1056.15  30.86   4  <  92>  557.490  48.470
    85 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    9              GC  15:41:01     1055.86  31.23   7  <  96>  534.280   0.000
    86 MAŁYS DOMINIK                   1   20              G   16:02:39     1055.06  31.59   7  < 115>  556.700   0.000
    87 KASOWSKA KATARZYNA              4   11              GS  15:36:03     1054.91  31.96  12-  5-  5  528.560  48.420
    88 BOGONOS DANUTA                  2   69              G   15:53:11     1054.84  32.33  14  < 134>  546.600   0.000
    89 KOWALCZYK ROBERT                1   10              GC  16:08:24     1054.42  32.70  11  < 113>  562.430   0.000
    90 MYRDZIO JERZY                   4    3              G   15:45:30     1054.28  33.06  72- 19-  5  538.210  48.360
    91 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   20              G   15:52:48     1053.94  33.43  63- 13-  5  545.730  48.350
    92 JUREK ANDRZEJ                   3    4              GS  16:04:06     1053.66  33.80   5  < 156>  557.490  48.330
    93 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   11              GC  16:01:51     1053.55  34.17   3  < 101>  555.060  48.310
    94 MYRDZIO JERZY                   4   34              G   15:46:02     1053.18  34.53   2  < 160>  538.210  48.290
    95 PIETRZAK WIESŁAW                3   30              G   16:09:31     1053.14  34.90   3  < 110>  562.920  48.270
    96 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  15:42:42     1052.35  35.27   8  < 114>  534.280   0.000
    97 KASOWSKA KATARZYNA              4    7              GC  15:37:40     1051.51  35.64   2  < 107>  528.560  48.240
    98 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   29              G   16:04:20     1051.46  36.00   5  < 128>  556.570  48.220
    99 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G   15:47:37     1050.67  36.37  67- 18-  5  538.590  48.200
   100 BŁOŃSKI MARIAN                  3    4              GS  16:05:07     1049.84  36.74   2  < 189>  556.540  48.180
   101 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GC  16:04:01     1049.23  37.11   4  < 108>  555.060  48.160
   102 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67                  15:48:29     1048.90  37.47   2  < 112>  538.590  48.140
   103 JASIŃSKI JAN                    1    6              G   16:06:33     1048.78  37.84   9  < 120>  557.480   0.000
   104 MIARKA ADAM                     2   20              GS  16:07:46     1048.62  38.21   2  < 123>  558.670  48.110
   105 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   11              GC  16:01:27     1048.57  38.57   2  < 215>  552.020  48.090
   106 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   10              G   16:11:25     1048.46  38.94   2  < 194>  562.410  48.070
   107 KASOWSKA KATARZYNA              4    2              GS  15:39:09     1048.42  39.31   3  < 176>  528.560  48.050
   108 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              GC  16:04:29     1048.31  39.68   5  < 199>  555.060  48.030
   109 KIEL HENRYK                     4   28              G   15:40:22     1048.19  40.04  24-  3-  3  529.720  48.010
   110 PIETRZAK WIESŁAW                3   14              GC  16:12:05     1048.11  40.41   4  < 111>  562.920  48.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   111 PIETRZAK WIESŁAW                3   33              GS  16:12:07     1048.04  40.78   5  < 137>  562.920  47.980
   112 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G   15:49:03     1047.74  41.15   3  < 163>  538.590  47.960
   113 KOWALCZYK ROBERT                1    3              G   16:12:11     1047.00  41.51  12  < 116>  562.430   0.000
   114 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   43              G   15:45:38     1046.31  41.88   9  < 150>  534.280   0.000
   115 MAŁYS DOMINIK                   1   90                  16:07:22     1045.71  42.25   8  < 130>  556.700   0.000
   116 KOWALCZYK ROBERT                1   32              G   16:12:51     1045.70  42.62  13  < 129>  562.430   0.000
   117 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   24              GC  15:56:55     1045.63  42.98   2  < 141>  545.730  47.870
   117 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              GC  16:09:22     1045.63  42.98   3  < 122>  558.750  47.870
   119 DYK WIKTOR                      1    5              GC  16:10:44     1045.52  43.72   2  < 255>  560.120  47.830
   120 JASIŃSKI JAN                    1   20              GC  16:08:13     1045.50  44.09  10  < 170>  557.480   0.000
   121 LIS MARIAN                      1   38              G   16:07:59     1045.38  44.45   2  < 185>  557.170  47.790
   122 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   22              G   16:09:57     1044.49  44.82   4  < 166>  558.750  47.780
   123 MIARKA ADAM                     2   17              GC  16:09:55     1044.41  45.19   3  < 132>  558.670  47.760
   124 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   22              G   16:03:39     1044.17  45.55   5  < 136>  552.000  47.740
   125 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   46              G   16:08:58     1044.00  45.92  45-  6-  5  557.460  47.720
   126 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   24              GS  16:09:04     1043.82  46.29   4  < 131>  557.470  47.700
   127 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   23              GC  15:59:19     1043.47  46.66   2  < 402>  547.110  47.680
   128 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   30              G   16:08:26     1043.37  47.02   6  < 132>  556.570   0.000
   129 KOWALCZYK ROBERT                1   68                  16:14:12     1043.08  47.39  14  < 146>  562.430   0.000
   130 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G   16:08:53     1042.74  47.76   9  < 139>  556.700   0.000
   131 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              GS  16:09:41     1042.62  48.13   5  < 138>  557.470  47.610
   132 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GC  16:08:57     1042.36  48.49   7  < 171>  556.570   0.000
   132 MIARKA ADAM                     2   15              GC  16:10:58     1042.36  48.49   4  < 147>  558.670  47.590
   134 BOGONOS DANUTA                  2   65              G   15:59:25     1042.30  49.23  15  < 202>  546.600   0.000
   135 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    1              GS  15:58:46     1042.16  49.60  58-  3-  3  545.850  47.540
   136 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              GS  16:04:48     1041.90  49.96   6  < 145>  552.000   0.000
   137 PIETRZAK WIESŁAW                3   34              G   16:15:37     1041.26  50.33   6  < 180>  562.920   0.000
   138 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   20              G   16:11:03     1039.96  50.70   6  < 142>  557.470   0.000
   139 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   67              G   16:10:41     1039.33  51.07  58- 13-  5  556.750  47.460
   139 MAŁYS DOMINIK                   1    4              GC  16:10:38     1039.33  51.07  10  < 197>  556.700   0.000
   141 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              GC  16:00:05     1039.32  51.80   3  < 193>  545.730  47.430
   142 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   31              G   16:11:28     1039.15  52.17   7  < 149>  557.470   0.000
   143 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   56                  16:13:02     1039.14  52.53   4  < 154>  559.090  47.390
   144 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    8              G   16:10:53     1038.94  52.90   2  < 191>  556.750  47.370
   145 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    2              G   16:06:23     1038.80  53.27   7  < 188>  552.000   0.000
   146 KOWALCZYK ROBERT                1    6              G   16:16:31     1038.62  53.64  15  < 148>  562.430   0.000
   147 MIARKA ADAM                     2   27              G   16:13:04     1038.29  54.00   5  < 152>  558.670  47.320
   148 KOWALCZYK ROBERT                1   17              G   16:16:47     1038.11  54.37  16  < 155>  562.430   0.000
   149 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   14              G   16:12:02     1038.06  54.74   8  < 153>  557.470   0.000
   150 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   16              G   15:49:42     1038.04  55.11  10  < 161>  534.280   0.000
   151 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    9              GC  15:55:38     1037.70  55.47   2  < 169>  540.260  47.240
   152 MIARKA ADAM                     2   37              G   16:13:36     1037.26  55.84   6  < 206>  558.670   0.000
   153 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   28              GS  16:12:45     1036.67  56.21   9  < 168>  557.470   0.000
   154 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   48              G   16:14:25     1036.47  56.58   5  < 159>  559.090  47.190
   155 KOWALCZYK ROBERT                1   59                  16:17:57     1035.88  56.94  17  < 172>  562.430   0.000
   156 JUREK ANDRZEJ                   3    9              G   16:13:28     1035.33  57.31   6  < 201>  557.490   0.000
   157 ŁUKAWY JAN                      1   48              G   16:08:18     1035.12  57.68   2  < 217>  552.030  47.130
   158 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   16              GS  15:54:51     1035.07  58.05  34-  5-  5  538.080  47.110
   159 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    8              GS  16:15:11     1035.00  58.41   6  < 269>  559.090   0.000
   160 MYRDZIO JERZY                   4    9              G   15:55:05     1034.85  58.78   3  < 162>  538.210  47.080
   161 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    6              G   15:51:19     1034.79  59.15  11  < 196>  534.280   0.000
   162 MYRDZIO JERZY                   4   36              G   15:55:08     1034.75  59.52   4  < 178>  538.210  47.040
   163 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   33              G   15:55:39     1034.46  59.88   4  < 190>  538.590  47.020
   163 MAŁYS HENRYK                    1   21              G   16:09:15     1034.46  59.88  36-  6-  5  552.660  47.020
   165 MAŁYS HENRYK                    1   40              GS  16:09:22     1034.23  60.62   2  < 219>  552.660  46.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   166 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              G   16:15:16     1034.21  60.98   5  < 167>  558.750  46.970
   167 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   59                  16:15:18     1034.15  61.35   6  < 184>  558.750   0.000
   168 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   17              G   16:14:08     1034.01  61.72  10  < 198>  557.470   0.000
   169 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    6              GS  15:57:37     1033.76  62.09   3  < 391>  540.260  46.910
   170 JASIŃSKI JAN                    1   14              G   16:14:17     1033.74  62.45  11  < 176>  557.480   0.000
   171 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   27              G   16:13:30     1033.56  62.82   8  < 175>  556.570   0.000
   172 KOWALCZYK ROBERT                1    2              G   16:19:16     1033.37  63.19  18  < 173>  562.430   0.000
   173 KOWALCZYK ROBERT                1    5              G   16:19:21     1033.21  63.56  19  < 174>  562.430   0.000
   174 KOWALCZYK ROBERT                1   70                  16:19:23     1033.15  63.92  20  < 179>  562.430   0.000
   175 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              GS  16:13:44     1033.11  64.29   9  < 192>  556.570   0.000
   176 JASIŃSKI JAN                    1    1              G   16:14:44     1032.88  64.66  12  < 231>  557.480   0.000
   176 KASOWSKA KATARZYNA              4    3              GC  15:46:44     1032.88  64.66   4  < 203>  528.560  46.780
   178 MYRDZIO JERZY                   4   35              GS  15:56:18     1032.44  65.39   5  < 207>  538.210  46.750
   179 KOWALCZYK ROBERT                1    7              G   16:19:47     1032.39  65.76  21  < 182>  562.430   0.000
   180 PIETRZAK WIESŁAW                3   31              GS  16:20:16     1032.38  66.13   7  < 187>  562.920   0.000
   181 SZALA TOMASZ                    4   23              G   15:48:43     1032.28  66.50  25-  2-  2  530.300  46.690
   182 KOWALCZYK ROBERT                1   65                  16:19:58     1032.05  66.86  22  < 240>  562.430   0.000
   183 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   10              GS  16:15:16     1031.82  67.23   2  < 301>  557.460  46.650
   184 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   40              G   16:16:32     1031.79  67.60   7  < 210>  558.750   0.000
   185 LIS MARIAN                      1   39              G   16:15:01     1031.76  67.96   3  < 186>  557.170  46.620
   186 LIS MARIAN                      1   33              GC  16:15:03     1031.70  68.33   4  < 200>  557.170  46.600
   187 PIETRZAK WIESŁAW                3   64                  16:20:43     1031.52  68.70   8  < 209>  562.920   0.000
   188 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   55                  16:10:14     1031.33  69.07   8  < 205>  552.000   0.000
   189 BŁOŃSKI MARIAN                  3   10              GS  16:14:42     1031.20  69.43   3  < 294>  556.540  46.540
   190 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   13              G   15:57:18     1031.19  69.80   5  < 224>  538.590  46.530
   191 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    4              GC  16:15:02     1030.96  70.17   3  < 230>  556.750  46.510
   192 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   13              G   16:14:55     1030.84  70.54  10  < 261>  556.570   0.000
   193 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   61                  16:04:25     1030.81  70.90   4  < 204>  545.730  46.470
   194 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   44              G   16:20:38     1030.75  71.27   3  < 281>  562.410  46.450
   195 SZEWCZYK MARCIN                 4    8              G   15:53:20     1030.30  71.64  41-  1-  1  534.040  46.430
   196 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              GS  15:53:37     1030.20  72.01  12  < 211>  534.280   0.000
   197 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G   16:15:39     1029.69  72.37  11  < 212>  556.700   0.000
   198 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    3              G   16:16:33     1029.40  72.74  11  < 208>  557.470   0.000
   199 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   28              G   16:14:14     1029.35  73.11   6  < 243>  555.060   0.000
   200 LIS MARIAN                      1    5              G   16:16:20     1029.26  73.48   5  < 225>  557.170  46.340
   201 JUREK ANDRZEJ                   3   26              G   16:16:46     1029.02  73.84   7  < 220>  557.490   0.000
   202 BOGONOS DANUTA                  2   50                  16:06:12     1028.99  74.21  16  < 244>  546.600   0.000
   203 KASOWSKA KATARZYNA              4    6              G   15:48:44     1028.86  74.58   5          528.560  46.290
   204 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   25              G   16:05:26     1028.84  74.94   5  < 236>  545.730  46.270
   205 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   27              G   16:11:33     1028.80  75.31   9  < 260>  552.000   0.000
   206 MIARKA ADAM                     2    8              G   16:18:03     1028.76  75.68   7  < 216>  558.670   0.000
   207 MYRDZIO JERZY                   4   46              GS  15:58:10     1028.75  76.05   6  < 272>  538.210   0.000
   208 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G   16:16:57     1028.64  76.41  12  < 245>  557.470   0.000
   209 PIETRZAK WIESŁAW                3   35              GC  16:22:15     1028.63  76.78   9  < 222>  562.920   0.000
   210 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              GS  16:18:13     1028.60  77.15   8  < 332>  558.750   0.000
   211 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   22              G   15:54:30     1028.45  77.52  13  < 213>  534.280   0.000
   212 MAŁYS DOMINIK                   1   95                  16:16:33     1027.98  77.88  12  < 214>  556.700   0.000
   213 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   18              G   15:54:48     1027.86  78.25  14  < 264>  534.280   0.000
   214 MAŁYS DOMINIK                   1   41              G   16:16:39     1027.79  78.62  13  < 228>  556.700   0.000
   215 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   10              GS  16:12:09     1027.68  78.99   3  < 315>  552.020  46.070
   216 MIARKA ADAM                     2    6              G   16:18:41     1027.57  79.35   8  < 221>  558.670   0.000
   217 ŁUKAWY JAN                      1   16              GS  16:12:18     1027.42  79.72   3  < 250>  552.030  46.030
   218 KRÓLIK ADAM                     2   29              G   16:26:12     1027.20  80.09  48-  3-  3  566.190  46.010
   219 MAŁYS HENRYK                    1   41              GS  16:13:07     1027.03  80.46   3  < 443>  552.660  45.990
   220 JUREK ANDRZEJ                   3   13              GS  16:18:00     1026.69  80.82   8  < 304>  557.490   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   221 MIARKA ADAM                     2   26              G   16:19:11     1026.62  81.19   9  < 226>  558.670   0.000
   222 PIETRZAK WIESŁAW                3    7              G   16:23:21     1026.57  81.56  10  < 253>  562.920   0.000
   223 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   57                  16:24:42     1026.12  81.93  40-  3-  3  564.060  45.920
   224 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              G   15:59:55     1026.05  82.29   6  < 237>  538.590   0.000
   225 LIS MARIAN                      1   28              G   16:18:07     1025.88  82.66   6  < 226>  557.170   0.000
   226 LIS MARIAN                      1   23              G   16:18:22     1025.40  83.03   7  < 280>  557.170   0.000
   226 MIARKA ADAM                     2   11              G   16:19:50     1025.40  83.03  10  < 229>  558.670   0.000
   228 MAŁYS DOMINIK                   1    8              GC  16:17:57     1025.33  83.76  14  < 246>  556.700   0.000
   229 MIARKA ADAM                     2   13              GC  16:19:57     1025.18  84.13  11  < 241>  558.670   0.000
   230 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   72              G   16:18:07     1025.10  84.50   4  < 275>  556.750  45.790
   231 JASIŃSKI JAN                    1    4              G   16:18:53     1025.00  84.86  13  < 242>  557.480   0.000
   232 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   19              G   16:19:08     1024.55  85.23  62-  2-  2  557.490  45.750
   233 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   19              GS  16:00:12     1024.52  85.60   2  < 284>  538.080  45.740
   234 SICIAK MARIAN                   1    5              G   16:14:27     1024.49  85.97  20-  6-  5  552.660  45.720
   235 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   14              G   16:26:12     1024.26  86.33  23-  2-  2  564.570  45.700
   236 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              G   16:07:49     1024.24  86.70   6  < 238>  545.730   0.000
   237 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   19              GS  16:00:53     1024.16  87.07   7  < 283>  538.590   0.000
   238 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   40              GC  16:07:53     1024.11  87.44   7  < 265>  545.730   0.000
   239 SICIAK MARIAN                   1   17              GS  16:14:49     1023.79  87.80   2  < 392>  552.660  45.630
   240 KOWALCZYK ROBERT                1    8              GC  16:24:22     1023.78  88.17  23  < 251>  562.430   0.000
   241 MIARKA ADAM                     2    4              G   16:20:48     1023.58  88.54  12  < 278>  558.670   0.000
   242 JASIŃSKI JAN                    1   17              G   16:19:53     1023.12  88.91  14  < 254>  557.480   0.000
   243 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GS  16:17:40     1022.84  89.27   7  < 248>  555.060   0.000
   244 BOGONOS DANUTA                  2   56              G   16:09:26     1022.77  89.64  17  < 383>  546.600   0.000
   245 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   21              G   16:20:30     1021.94  90.01  13  < 249>  557.470   0.000
   246 MAŁYS DOMINIK                   1  110                  16:19:46     1021.91  90.37  15  < 307>  556.700   0.000
   247 DRĄG AGNIESZKA                  4    9              GC  15:52:29     1021.87  90.74  32-  5-  5  528.800  45.480
   248 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   27              G   16:18:16     1021.71  91.11   8  < 312>  555.060   0.000
   249 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   11              GS  16:20:44     1021.51  91.48  14  < 262>  557.470   0.000
   250 ŁUKAWY JAN                      1   65                  16:15:29     1021.36  91.84   4  < 296>  552.030  45.420
   251 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G   16:25:48     1021.12  92.21  24  < 271>  562.430   0.000
   252 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   35              G   16:20:11     1020.98  92.58   3  < 274>  556.620  45.390
   253 PIETRZAK WIESŁAW                3    9              G   16:26:33     1020.62  92.95  11  < 268>  562.920   0.000
   254 JASIŃSKI JAN                    1   56                  16:21:14     1020.59  93.31  15  < 263>  557.480   0.000
   255 DYK WIKTOR                      1   18              G   16:23:53     1020.47  93.68   3  < 348>  560.120  45.330
   256 MYRDZIO STANISŁAW               4   41              G   16:01:45     1020.39  94.05   2  < 364>  537.490  45.310
   257 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   25              GS  16:28:00     1020.29  94.42  43-  6-  5  564.220  45.290
   258 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   10              G   16:28:03     1020.20  94.78   2  < 328>  564.220  45.280
   259 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   23              GC  16:17:09     1019.98  95.15   2  < 265>  552.980  45.260
   260 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G   16:16:14     1019.89  95.52  10  < 267>  552.000   0.000
   261 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              GC  16:20:54     1019.55  95.89  11  < 306>  556.570   0.000
   262 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   15              G   16:21:49     1019.48  96.25  15  < 321>  557.470   0.000
   263 JASIŃSKI JAN                    1   28              G   16:21:51     1019.44  96.62  16  < 295>  557.480   0.000
   264 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                  15:59:09     1019.33  96.99  15  < 270>  534.280   0.000
   265 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   56                  16:10:25     1019.26  97.35   8  < 341>  545.730   0.000
   265 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G   16:17:32     1019.26  97.35   3  < 314>  552.980  45.150
   267 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G   16:16:35     1019.23  98.09  11  < 292>  552.000   0.000
   268 PIETRZAK WIESŁAW                3  106                  16:27:35     1018.71  98.46  12  < 302>  562.920   0.000
   269 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    1              G   16:23:53     1018.60  98.82   7  < 279>  559.090   0.000
   270 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   45              G   15:59:34     1018.52  99.19  16  < 303>  534.280   0.000
   271 KOWALCZYK ROBERT                1   87                  16:27:14     1018.46  99.56  25  < 276>  562.430   0.000
   272 MYRDZIO JERZY                   4   47              G   16:03:35     1018.21  99.93   7  < 273>  538.210   0.000
   273 MYRDZIO JERZY                   4   13              G   16:03:37     1018.15 100.29   8  < 282>  538.210   0.000
   274 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   43              G   16:21:45     1018.05 100.66   4  < 429>  556.620  44.980
   275 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   58                  16:21:55     1017.98 101.03   5  < 293>  556.750  44.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   276 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              GS  16:22:28     1017.85 101.40  40-  9-  5  557.240  44.940
   276 KOWALCZYK ROBERT                1   27              G   16:27:34     1017.85 101.40  26  < 309>  562.430   0.000
   278 MIARKA ADAM                     2    3              G   16:23:57     1017.71 102.13  13  < 286>  558.670   0.000
   279 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   41              G   16:24:23     1017.67 102.50   8  < 308>  559.090   0.000
   280 LIS MARIAN                      1   27              GS  16:22:33     1017.57 102.87   8  < 346>  557.170   0.000
   281 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   45              G   16:27:45     1017.48 103.23   4  < 482>  562.410  44.850
   282 MYRDZIO JERZY                   4   30              G   16:04:07     1017.19 103.60   9  < 339>  538.210   0.000
   283 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              G   16:04:35     1017.01 103.97   8  < 290>  538.590   0.000
   284 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   21              GS  16:04:10     1016.84 104.34   3  < 486>  538.080  44.800
   285 MOSKALIK MACIEJ                 2   14              G   16:29:13     1016.34 104.70  25-  2-  2  563.270  44.780
   286 MIARKA ADAM                     2    2              G   16:24:43     1016.29 105.07  14  < 342>  558.670   0.000
   287 PROCYSZYN RYSZARD               4   20              GC  16:04:24     1016.28 105.44  22-  1-  1  538.020  44.740
   288 FIL BOGUSŁAW                    4   26              G   16:11:57     1016.22 105.80  25-  2-  2  545.660  44.720
   289 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   47              GS  16:23:21     1016.21 106.17   2  < 291>  557.240  44.710
   290 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              GS  16:05:03     1016.11 106.54   9  < 326>  538.590   0.000
   291 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              GC  16:23:43     1015.53 106.91   3  < 325>  557.240  44.670
   292 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              G   16:18:45     1015.17 107.27  12  < 329>  552.000   0.000
   293 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    9                  16:23:32     1014.98 107.64   6  < 330>  556.750   0.000
   294 BŁOŃSKI MARIAN                  3   17              GS  16:23:21     1014.94 108.01   4  < 297>  556.540  44.610
   295 JASIŃSKI JAN                    1   12              G   16:24:17     1014.92 108.38  17  < 338>  557.480   0.000
   296 ŁUKAWY JAN                      1   77                  16:19:00     1014.76 108.74   5  < 362>  552.030  44.580
   297 BŁOŃSKI MARIAN                  3   32              GS  16:23:31     1014.63 109.11   5  < 334>  556.540  44.560
   298 DUDZIAK KAROL                   1   17              GS  16:16:32     1014.53 109.48  29-  4-  4  549.400  44.540
   299 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              G   16:31:30     1014.50 109.85   2          564.570  44.520
   300 SOBOŃ RYSZARD                   3    5              GS  16:26:31     1014.37 110.21   2  < 319>  559.440  44.500
   301 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   35              G   16:24:39     1014.21 110.58   3  < 318>  557.460  44.490
   302 PIETRZAK WIESŁAW                3    4              G   16:30:06     1014.09 110.95  13  < 347>  562.920   0.000
   303 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   31              G   16:01:55     1013.97 111.32  17  < 305>  534.280   0.000
   304 JUREK ANDRZEJ                   3    6              G   16:24:54     1013.80 111.68   9          557.490   0.000
   305 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G   16:02:07     1013.59 112.05  18  < 311>  534.280   0.000
   306 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              GC  16:24:07     1013.57 112.42  12  < 335>  556.570   0.000
   307 MAŁYS DOMINIK                   1   70                  16:24:18     1013.47 112.78  16  < 316>  556.700   0.000
   308 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    5              GS  16:26:41     1013.43 113.15   9  < 320>  559.090   0.000
   309 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G   16:30:04     1013.27 113.52  27  < 322>  562.430   0.000
   310 ZMARZŁY MARIAN                  2   40              GC  16:28:16     1013.20 113.89   2  < 398>  560.570  44.320
   311 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   54                  16:02:24     1013.05 114.25  19  < 324>  534.280   0.000
   312 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   24              G   16:22:55     1013.04 114.62   9  < 421>  555.060   0.000
   312 KIEL HENRYK                     4    8              GC  15:57:54     1013.04 114.62   2  < 357>  529.720  44.280
   314 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              G   16:20:59     1012.82 115.36   4  < 317>  552.980  44.250
   315 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    5              GC  16:20:03     1012.79 115.72   4  < 390>  552.020  44.230
   316 MAŁYS DOMINIK                   1   24              G   16:24:41     1012.77 116.09  17  < 343>  556.700   0.000
   317 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G   16:21:01     1012.75 116.46   5  < 333>  552.980  44.190
   318 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   23              GC  16:25:31     1012.61 116.83   4  < 372>  557.460  44.170
   319 SOBOŃ RYSZARD                   3    4              GS  16:27:35     1012.41 117.19   3  < 336>  559.440  44.150
   320 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   16              G   16:27:21     1012.20 117.56  10  < 409>  559.090   0.000
   321 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   10              G   16:25:54     1011.93 117.93  16  < 349>  557.470   0.000
   322 KOWALCZYK ROBERT                1   45              G   16:30:49     1011.90 118.30  28  < 384>  562.430   0.000
   323 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4    3              G   16:14:40     1011.46 118.66   2  < 458>  545.850  44.080
   324 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   88                  16:03:19     1011.29 119.03  20  < 344>  534.280   0.000
   325 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              GC  16:26:12     1010.96 119.40   4  < 413>  557.240  44.040
   326 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   23              GS  16:07:51     1010.77 119.76  10  < 352>  538.590   0.000
   327 DUDZIAK KAROL                   1   24              GS  16:18:45     1010.39 120.13   2  < 444>  549.400  44.010
   328 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   15              GS  16:33:27     1010.33 120.50   3  < 424>  564.220  43.990
   329 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                  16:21:26     1010.19 120.87  13  < 337>  552.000   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   330 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   91              GC  16:26:12     1010.07 121.23   7  < 381>  556.750   0.000
   331 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   17              GS  16:29:32     1009.97 121.60  11-  2-  2  560.060  43.930
   332 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   20              GS  16:28:18     1009.85 121.97   9  < 373>  558.750   0.000
   333 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    1              G   16:22:50     1009.40 122.34   6  < 366>  552.980   0.000
   334 BŁOŃSKI MARIAN                  3    7              G   16:26:27     1009.23 122.70   6  < 360>  556.540   0.000
   335 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   54                  16:26:37     1008.98 123.07  13  < 355>  556.570   0.000
   336 SOBOŃ RYSZARD                   3    3              GS  16:29:37     1008.70 123.44   4  < 419>  559.440  43.840
   337 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   20              G   16:22:19     1008.56 123.81  14  < 356>  552.000   0.000
   338 JASIŃSKI JAN                    1   27              G   16:27:48     1008.47 124.17  18  < 340>  557.480   0.000
   339 MYRDZIO JERZY                   4   48              GS  16:08:44     1008.39 124.54  10  < 386>  538.210   0.000
   340 JASIŃSKI JAN                    1   54                  16:27:51     1008.38 124.91  19  < 345>  557.480   0.000
   341 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    2              GS  16:16:19     1008.15 125.28   9  < 369>  545.730   0.000
   342 MIARKA ADAM                     2   38              G   16:29:11     1008.10 125.64  15  < 354>  558.670   0.000
   343 MAŁYS DOMINIK                   1    9              G   16:27:16     1008.03 126.01  18  < 378>  556.700   0.000
   344 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   85                  16:05:10     1007.76 126.38  21  < 405>  534.280   0.000
   345 JASIŃSKI JAN                    1    5              G   16:28:12     1007.74 126.75  20  < 374>  557.480   0.000
   346 LIS MARIAN                      1   13              GS  16:27:55     1007.69 127.11   9  < 363>  557.170   0.000
   347 PIETRZAK WIESŁAW                3    3              G   16:33:38     1007.67 127.48  14  < 371>  562.920   0.000
   348 DYK WIKTOR                      1    6              GC  16:30:52     1007.65 127.85   4  < 423>  560.120  43.620
   349 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   26              G   16:28:17     1007.57 128.21  17  < 351>  557.470   0.000
   350 DŁUGOSZ ADAM                    4   26              G   16:11:57     1007.23 128.58  21-  2-  2  540.830  43.580
   351 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    9              G   16:28:31     1007.14 128.95  18  < 376>  557.470   0.000
   352 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    5              G   16:10:07     1006.49 129.32  11  < 361>  538.590   0.000
   353 MUSIALIK WOJCIECH               3    7              GS  16:32:56     1006.36 129.68  16-  1-  1  561.480  43.530
   354 MIARKA ADAM                     2   19              G   16:30:12     1006.25 130.05  16  < 473>  558.670   0.000
   355 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G   16:28:10     1006.15 130.42  14  < 464>  556.570   0.000
   356 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G   16:23:41     1006.05 130.79  15  < 446>  552.000   0.000
   357 KIEL HENRYK                     4   26              GC  16:01:34     1005.99 131.15   3          529.720  43.460
   358 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   40              GS  16:29:14     1005.88 131.52   2          557.490  43.440
   359 FIL BOGUSŁAW                    4   17              G   16:17:31     1005.79 131.89   2          545.660  43.420
   360 BŁOŃSKI MARIAN                  3    1              G   16:28:22     1005.74 132.26   7  < 365>  556.540   0.000
   361 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   37              GS  16:10:33     1005.68 132.62  12  < 394>  538.590   0.000
   362 ŁUKAWY JAN                      1   22              GC  16:23:56     1005.64 132.99   6  < 428>  552.030   0.000
   363 LIS MARIAN                      1   42              GS  16:29:04     1005.60 133.36  10  < 377>  557.170   0.000
   364 MYRDZIO STANISŁAW               4   16              GS  16:09:37     1005.38 133.73   3  < 420>  537.490  43.330
   365 BŁOŃSKI MARIAN                  3   16              G   16:28:35     1005.34 134.09   8  < 497>  556.540   0.000
   366 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    6              GC  16:25:04     1005.30 134.46   7  < 404>  552.980   0.000
   367 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   26              GS  16:23:16     1005.00 134.83  18-  1-  1  551.010  43.270
   368 BIELAK ANDRZEJ                  2   34              GS  16:23:01     1004.99 135.19   2          550.750  43.250
   369 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   12              GS  16:18:06     1004.84 135.56  10  < 448>  545.730   0.000
   370 RĘKAS ADAM                      2   10              G   16:38:31     1004.73 135.93   2  < 396>  566.180  43.220
   371 PIETRZAK WIESŁAW                3   27              G   16:35:17     1004.71 136.30  15  < 397>  562.920   0.000
   372 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   20              GC  16:29:53     1004.64 136.66   5  < 512>  557.460  43.180
   373 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    3              GC  16:31:35     1003.89 137.03  10  < 400>  558.750   0.000
   374 JASIŃSKI JAN                    1   60                  16:30:25     1003.72 137.40  21  < 375>  557.480   0.000
   375 JASIŃSKI JAN                    1   59                  16:30:27     1003.66 137.77  22  < 416>  557.480   0.000
   376 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   12              G   16:30:30     1003.55 138.13  19  < 527>  557.470   0.000
   377 LIS MARIAN                      1   48              G   16:30:17     1003.40 138.50  11  < 387>  557.170   0.000
   378 MAŁYS DOMINIK                   1   80                  16:29:55     1003.21 138.87  19  < 388>  556.700   0.000
   379 DRĄG AGNIESZKA                  4   27              G   16:02:07     1003.19 139.24   2  < 380>  528.800  43.050
   380 DRĄG AGNIESZKA                  4   16              GS  16:02:12     1003.04 139.60   3  < 384>  528.800  43.030
   381 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   83              GC  16:30:04     1003.03 139.97   8  < 382>  556.750   0.000
   382 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   84              G   16:30:05     1003.00 140.34   9  < 440>  556.750   0.000
   383 BOGONOS DANUTA                  2   64              G   16:19:59     1002.97 140.71  18  < 425>  546.600   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   384 DRĄG AGNIESZKA                  4   24              G   16:02:15     1002.94 141.07   4  < 393>  528.800  42.960
   384 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G   16:35:47     1002.94 141.07  29  < 417>  562.430   0.000
   386 MYRDZIO JERZY                   4   15              G   16:11:41     1002.85 141.81  11  < 395>  538.210   0.000
   387 LIS MARIAN                      1   16              G   16:30:37     1002.80 142.17  12  < 389>  557.170   0.000
   388 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G   16:30:09     1002.79 142.54  20  < 454>  556.700   0.000
   389 LIS MARIAN                      1   26              G   16:30:39     1002.74 142.91  13  < 411>  557.170   0.000
   390 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   27              GC  16:25:37     1002.55 143.28   5  < 538>  552.020  42.850
   391 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4    7              GC  16:13:54     1002.52 143.64   4  < 421>  540.260  42.830
   392 SICIAK MARIAN                   1   16              GS  16:26:19     1002.44 144.01   3  < 453>  552.660  42.810
   393 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              G   16:02:32     1002.40 144.38   5          528.800  42.790
   394 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   59                  16:12:32     1001.97 144.75  13  < 401>  538.590   0.000
   395 MYRDZIO JERZY                   4   12              G   16:12:11     1001.91 145.11  12  < 403>  538.210   0.000
   396 RĘKAS ADAM                      2   29              G   16:40:08     1001.85 145.48   3  < 474>  566.180  42.740
   397 PIETRZAK WIESŁAW                3   61                  16:36:55     1001.79 145.85  16  < 408>  562.920   0.000
   398 ZMARZŁY MARIAN                  2   13              GC  16:34:41     1001.58 146.22   3  < 436>  560.570  42.700
   399 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   14              GS  16:38:11     1001.56 146.58   2  < 450>  564.060  42.680
   400 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   57                  16:32:56     1001.46 146.95  11  < 437>  558.750   0.000
   401 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   42              GS  16:13:01     1001.07 147.32  14  < 414>  538.590   0.000
   402 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   10              G   16:21:47     1000.60 147.69   3  < 445>  547.110  42.630
   403 MYRDZIO JERZY                   4    6              G   16:12:54     1000.58 148.05  13  < 456>  538.210   0.000
   404 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    9              GS  16:27:42     1000.51 148.42   8  < 412>  552.980   0.000
   405 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              G   16:09:02     1000.46 148.79  22  < 410>  534.280   0.000
   406 DOMINIAK ANDRZEJ                4   32              G   16:16:34     1000.39 149.16  43-  2-  2  541.780  42.560
   407 JAKÓB BRONISŁAW                 1    1              GS  16:32:33     1000.36 149.52  30-  1-  1  557.750  42.540
   408 PIETRZAK WIESŁAW                3    6              G   16:37:45     1000.30 149.89  17  < 426>  562.920   0.000
   409 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   69                  16:33:57     1000.25 150.26  11  < 459>  559.090   0.000
   410 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              G   16:09:09     1000.24 150.62  23  < 442>  534.280   0.000
   411 LIS MARIAN                      1   44              G   16:32:05     1000.16 150.99  14  < 435>  557.170   0.000
   412 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   10              GS  16:28:11      999.63 151.36   9  < 415>  552.980   0.000
   413 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              GS  16:32:27      999.62 151.73   5  < 427>  557.240  42.430
   414 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71                  16:13:48      999.61 152.09  15  < 455>  538.590   0.000
   415 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              G   16:28:13      999.57 152.46  10  < 452>  552.980   0.000
   416 JASIŃSKI JAN                    1   53                  16:32:53      999.28 152.83  23  < 430>  557.480   0.000
   417 KOWALCZYK ROBERT                1   75                  16:37:53      999.20 153.20  30  < 433>  562.430   0.000
   418 GAJEWSKI MATEUSZ                4   16              GC  16:21:48      998.94 153.56  23-  1-  1  546.220  42.330
   419 SOBOŃ RYSZARD                   3   12              GS  16:35:03      998.91 153.93   5  < 460>  559.440  42.320
   420 MYRDZIO STANISŁAW               4    7              G   16:13:06      998.87 154.30   4          537.490  42.300
   421 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   48              G   16:30:44      998.79 154.67  10  < 496>  555.060   0.000
   421 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   14              GS  16:15:55      998.79 154.67   5  < 489>  540.260  42.280
   423 DYK WIKTOR                      1   43              G   16:35:49      998.76 155.40   5  < 502>  560.120  42.240
   424 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   68                  16:39:58      998.68 155.77   4  < 492>  564.220  42.220
   425 BOGONOS DANUTA                  2   66              G   16:22:25      998.51 156.14  19  < 447>  546.600   0.000
   426 PIETRZAK WIESŁAW                3    2              G   16:38:55      998.23 156.50  18  < 439>  562.920   0.000
   427 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              GS  16:33:19      998.07 156.87   6  < 434>  557.240   0.000
   428 ŁUKAWY JAN                      1   13              G   16:28:10      997.95 157.24   7  < 526>  552.030   0.000
   429 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   25              G   16:32:46      997.94 157.60   5          556.620  42.130
   430 JASIŃSKI JAN                    1   11              G   16:33:40      997.88 157.97  24  < 450>  557.480   0.000
   431 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   42              G   16:28:46      997.70 158.34  39-  1-  1  552.490  42.100
   432 SZALA TOMASZ                    4   25              GC  16:06:32      997.68 158.71   2          530.300  42.080
   433 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G   16:38:57      997.31 159.07  31  < 481>  562.430   0.000
   434 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   11              G   16:33:45      997.30 159.44   7  < 492>  557.240   0.000
   435 LIS MARIAN                      1   35              G   16:33:45      997.17 159.81  15  < 461>  557.170   0.000
   436 ZMARZŁY MARIAN                  2   30              G   16:37:13      997.07 160.18   4  < 470>  560.570  42.000
   437 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              G   16:35:28      996.94 160.54  12  < 504>  558.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   438 DŁUGOSZ ADAM                    4   17              G   16:17:31      996.89 160.91   2          540.830  41.970
   439 PIETRZAK WIESŁAW                3   25              G   16:39:44      996.79 161.28  19  < 441>  562.920   0.000
   440 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   86              G   16:33:39      996.60 161.65  10  < 479>  556.750   0.000
   441 PIETRZAK WIESŁAW                3   46              G   16:39:53      996.52 162.01  20  < 474>  562.920   0.000
   442 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    5              G   16:11:11      996.45 162.38  24  < 449>  534.280   0.000
   443 MAŁYS HENRYK                    1   15              GS  16:29:40      996.38 162.75   4  < 513>  552.660  41.880
   444 DUDZIAK KAROL                   1   29              G   16:26:29      996.22 163.12   3  < 533>  549.400  41.860
   445 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    2              G   16:24:17      996.04 163.48   4  < 536>  547.110  41.840
   446 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              GS  16:29:15      995.94 163.85  16  < 466>  552.000   0.000
   447 BOGONOS DANUTA                  2   59                  16:24:00      995.63 164.22  20          546.600   0.000
   448 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   26              G   16:23:08      995.62 164.58  11  < 505>  545.730   0.000
   449 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G   16:11:44      995.43 164.95  25  < 471>  534.280   0.000
   450 JASIŃSKI JAN                    1   31              G   16:35:11      995.17 165.32  25  < 477>  557.480   0.000
   450 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   12              GS  16:41:48      995.17 165.32   3          564.060  41.750
   452 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   15              G   16:30:42      995.11 166.05  11  < 485>  552.980   0.000
   453 SICIAK MARIAN                   1   14              G   16:30:26      995.01 166.42   4  < 463>  552.660  41.690
   454 MAŁYS DOMINIK                   1   10              G   16:34:32      994.94 166.79  21  < 457>  556.700   0.000
   455 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   25              G   16:16:23      994.84 167.16  16  < 476>  538.590   0.000
   456 MYRDZIO JERZY                   4   33              GS  16:16:04      994.72 167.52  14  < 469>  538.210   0.000
   457 MAŁYS DOMINIK                   1   88                  16:34:44      994.58 167.89  22  < 490>  556.700   0.000
   458 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ            4   16              G   16:23:53      994.47 168.26   3          545.850  41.600
   459 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   24              G   16:37:13      994.44 168.63  12  < 467>  559.090   0.000
   460 SOBOŃ RYSZARD                   3    6              G   16:37:38      994.32 168.99   6          559.440   0.000
   461 LIS MARIAN                      1   37              G   16:35:23      994.27 169.36  16  < 465>  557.170   0.000
   462 MOSKALIK MACIEJ                 2   20              G   16:41:35      994.15 169.73   2          563.270  41.530
   463 SICIAK MARIAN                   1   57                  16:30:59      994.02 170.10   5  < 487>  552.660  41.510
   464 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    5              GC  16:34:56      993.99 170.46  15          556.570   0.000
   465 LIS MARIAN                      1    9              G   16:35:45      993.62 170.83  17  < 500>  557.170   0.000
   466 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              GC  16:30:34      993.58 171.20  17  < 501>  552.000   0.000
   467 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G   16:37:44      993.53 171.57  13  < 480>  559.090   0.000
   468 KRÓLIK ADAM                     2   50              G   16:44:58      993.37 171.93   2  < 534>  566.190  41.420
   469 MYRDZIO JERZY                   4   31              G   16:16:55      993.16 172.30  15  < 509>  538.210   0.000
   470 ZMARZŁY MARIAN                  2    3              G   16:39:32      992.98 172.67   5  < 522>  560.570  41.380
   471 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                  16:13:05      992.93 173.03  26  < 472>  534.280   0.000
   472 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   39              G   16:13:06      992.90 173.40  27  < 514>  534.280   0.000
   473 MIARKA ADAM                     2   24              G   16:37:51      992.57 173.77  17  < 508>  558.670   0.000
   474 PIETRZAK WIESŁAW                3   70                  16:42:19      992.25 174.14  21  < 484>  562.920   0.000
   474 RĘKAS ADAM                      2   66                  16:45:36      992.25 174.14   4  < 499>  566.180  41.310
   476 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              G   16:17:49      992.21 174.87  17  < 517>  538.590   0.000
   477 JASIŃSKI JAN                    1   52                  16:36:53      992.16 175.24  26  < 478>  557.480   0.000
   478 JASIŃSKI JAN                    1   38              G   16:36:55      992.10 175.61  27  < 483>  557.480   0.000
   479 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   77              G   16:36:12      992.07 175.97  11  < 488>  556.750   0.000
   480 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   17              G   16:38:47      991.68 176.34  14          559.090   0.000
   481 KOWALCZYK ROBERT                1   38              G   16:42:14      991.53 176.71  32  < 491>  562.430   0.000
   482 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   27              GS  16:42:18      991.38 177.08   5  < 506>  562.410  41.160
   483 JASIŃSKI JAN                    1   57                  16:37:20      991.37 177.44  28  < 503>  557.480   0.000
   484 PIETRZAK WIESŁAW                3   15              G   16:42:56      991.17 177.81  22          562.920   0.000
   485 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G   16:32:55      991.15 178.18  12  < 498>  552.980   0.000
   486 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   22              GS  16:17:55      991.09 178.55   4  < 530>  538.080  41.080
   487 SICIAK MARIAN                   1    9              GS  16:32:40      991.02 178.91   6          552.660   0.000
   488 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    3              GC  16:36:55      990.81 179.28  12  < 523>  556.750   0.000
   489 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   12              G   16:20:20      990.70 179.65   6  < 540>  540.260   0.000
   490 MAŁYS DOMINIK                   1   53                  16:36:57      990.66 180.01  23  < 516>  556.700   0.000
   491 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G   16:42:45      990.63 180.38  33  < 495>  562.430   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   492 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    2              G   16:37:33      990.56 180.75   8  < 535>  557.240   0.000
   492 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   11              G   16:44:36      990.56 180.75   5  < 519>  564.220  40.970
   494 DOMINIAK ANDRZEJ                4   29              G   16:21:58      990.52 181.48   2          541.780  40.940
   495 KOWALCZYK ROBERT                1   80                  16:42:49      990.51 181.85  34  < 544>  562.430   0.000
   496 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              G   16:35:23      990.50 182.22  11  < 525>  555.060   0.000
   497 BŁOŃSKI MARIAN                  3    3              G   16:36:57      990.37 182.59   9          556.540   0.000
   498 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   32              G   16:33:26      990.24 182.95  13  < 520>  552.980   0.000
   499 RĘKAS ADAM                      2   18              G   16:46:46      990.23 183.32   5          566.180  40.850
   500 LIS MARIAN                      1   21              G   16:37:42      990.17 183.69  18  < 515>  557.170   0.000
   501 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              GC  16:32:30      990.14 184.06  18  < 542>  552.000   0.000
   502 DYK WIKTOR                      1   28              GS  16:40:45      990.05 184.42   6          560.120   0.000
   503 JASIŃSKI JAN                    1   77                  16:38:06      990.02 184.79  29  < 528>  557.480   0.000
   504 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   34              G   16:39:25      989.96 185.16  13          558.750   0.000
   505 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    7              G   16:26:29      989.57 185.53  12  < 507>  545.730   0.000
   506 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   21              G   16:43:22      989.52 185.89   6          562.410   0.000
   507 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   37              G   16:26:32      989.48 186.26  13          545.730   0.000
   508 MIARKA ADAM                     2   33              G   16:39:38      989.44 186.63  18  < 543>  558.670   0.000
   509 MYRDZIO JERZY                   4   54                  16:18:59      989.39 186.99  16  < 518>  538.210   0.000
   510 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3    7              GS  16:41:06      989.33 187.36   2          560.060  40.640
   511 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   10              GS  16:37:01      989.26 187.73  26-  1-  1  555.980  40.630
   512 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    3              GS  16:38:36      989.11 188.10   6          557.460   0.000
   513 MAŁYS HENRYK                    1    1              GS  16:33:47      989.04 188.46   5  < 541>  552.660  40.590
   514 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G   16:15:18      988.86 188.83  28  < 524>  534.280   0.000
   515 LIS MARIAN                      1   18              GS  16:38:32      988.71 189.20  19          557.170   0.000
   516 MAŁYS DOMINIK                   1   23              G   16:38:08      988.58 189.57  24          556.700   0.000
   517 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   31              G   16:19:56      988.36 189.93  18          538.590   0.000
   518 MYRDZIO JERZY                   4   57                  16:19:34      988.33 190.30  17  < 521>  538.210   0.000
   519 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    9              G   16:45:59      988.16 190.67   6          564.220   0.000
   520 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   33              G   16:34:40      988.05 191.04  14          552.980   0.000
   521 MYRDZIO JERZY                   4   42              GS  16:19:48      987.90 191.40  18  < 532>  538.210   0.000
   522 ZMARZŁY MARIAN                  2   64                  16:42:33      987.70 191.77   6          560.570   0.000
   523 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   85              G   16:38:46      987.55 192.14  13          556.750   0.000
   524 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   28              G   16:16:03      987.49 192.51  29          534.280   0.000
   525 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   56                  16:37:08      987.42 192.87  12  < 529>  555.060   0.000
   526 ŁUKAWY JAN                      1   11              G   16:34:07      987.33 193.24   8  < 537>  552.030   0.000
   527 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   22              G   16:39:45      987.11 193.61  20  < 530>  557.470   0.000
   528 JASIŃSKI JAN                    1   55                  16:39:49      987.01 193.98  30          557.480   0.000
   529 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   90                  16:37:23      986.98 194.34  13  < 539>  555.060   0.000
   530 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   34              G   16:39:52      986.91 194.71  21          557.470   0.000
   530 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    4              GS  16:20:13      986.91 194.71   5          538.080  40.280
   532 MYRDZIO JERZY                   4   50              G   16:20:37      986.43 195.44  19          538.210   0.000
   533 DUDZIAK KAROL                   1   10              G   16:32:02      986.30 195.81   4          549.400  40.220
   534 KRÓLIK ADAM                     2   20              G   16:49:10      986.11 196.18   3          566.190  40.200
   535 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   52                  16:40:09      986.00 196.55   9          557.240   0.000
   536 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   15              G   16:29:55      985.93 196.91   5          547.110  40.170
   537 ŁUKAWY JAN                      1   42              G   16:34:55      985.92 197.28   9          552.030   0.000
   538 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   41              G   16:34:57      985.84 197.65   6          552.020   0.000
   539 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              G   16:38:05      985.75 198.02  14          555.060   0.000
   540 SZABELKOWSKI WOJCIECH           4   10              G   16:23:08      985.64 198.38   7          540.260   0.000
   541 MAŁYS HENRYK                    1   19              GS  16:35:46      985.54 198.75   6          552.660   0.000
   542 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              GC  16:35:20      985.13 199.12  19          552.000   0.000
   543 MIARKA ADAM                     2   16              G   16:42:07      985.11 199.49  19  < 545>  558.670   0.000
   544 KOWALCZYK ROBERT                1   51                  16:45:57      985.08 199.85  35          562.430   0.000
   545 MIARKA ADAM                     2    9              G   16:42:10      985.02 200.22  20          558.670   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   546 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   51                  16:17:28      984.91   0.00  30          534.280   0.000
   547 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   90              GS  16:40:22      984.76   0.00  14          556.750   0.000
   548 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   49              G   16:40:17      984.67   0.00   6          556.620   0.000
   549 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    5              GS  16:46:12      984.61   0.00   7          562.410   0.000
   550 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   72                  16:17:39      984.58   0.00  31          534.280   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 


 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 33 odwiedzający (110 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=