pzhgpzmigrod
  lot 14 - Holten 3
 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 14, z dnia 29.07.18 HOLTEN-3                                 
            Punktacja Całośc [ 8]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    49    4    19   277.86     
              2 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1     8    4     7   273.40     
              3 MYRDZIO         JERZY           4    50    4     9   271.79     
              4 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    45    4    12   271.43     
              5 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    24    4     5   268.66     
              6 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    28    4     8   268.57     
              7 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    44    4     8   268.22     
              8 PIETRZAK        WIESŁAW         3    42    4    10   265.09     
              9 MAŁYS           DOMINIK         1    25    4     7   263.30     
             10 MIARKA          ADAM            2    10    4     4   256.24     
             11 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    20    4     4   253.84     
             12 JUREK           ANDRZEJ         3    15    3     3   196.16     
             13 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    20    3     3   191.34     
             14 KIEL            HENRYK          4    10    2     2   138.13     
             15 KRÓLIK          ADAM            2    15    2     2   135.27     
             16 BOGONOS         DANUTA          2     7    2     2   129.11     
             17 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    10    2     2   127.86     
             18 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    12    2     2   125.18     
             19 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    11    1     1    65.89     
             20 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    19    1     1    64.91     
             21 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    27    1     1    63.75     
             22 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    19    1     1    62.32     
             23 DRĄG            AGNIESZKA       4    10    0     0     0.00     
             24 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4     6    0     0     0.00     
             25 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    10    0     0     0.00     
             26 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3     6    0     0     0.00     
             27 FIL             BOGUSŁAW        4    14    0     0     0.00     
             28 RĘKAS           ADAM            2     9    0     0     0.00


                                                       
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 14, z dnia 29.07.18 HOLTEN-3                                 
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    49    5    19   344.02     
              2 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1     8    5     7   340.10     
              3 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    45    5    12   326.97     
              4 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    28    5     8   325.35     
              5 MYRDZIO         JERZY           4    50    4     9   271.17     
              6 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    44    4     8   267.86     
              7 MAŁYS           DOMINIK         1    25    4     7   259.55     
              8 MIARKA          ADAM            2    10    4     4   256.24     
              9 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    20    4     4   253.84     
             10 PIETRZAK        WIESŁAW         3    42    4    10   246.60     
             11 JUREK           ANDRZEJ         3    15    3     3   196.16     
             12 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    20    3     3   191.34     
             13 KIEL            HENRYK          4    10    2     2   138.13     
             14 KRÓLIK          ADAM            2    15    2     2   135.27     
             15 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    24    2     5   132.05     
             16 BOGONOS         DANUTA          2     7    2     2   129.11     
             17 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    10    2     2   127.86     
             18 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    11    1     1    65.89     
             19 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    19    1     1    64.91     
             20 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    27    1     1    63.75     
             21 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    12    1     2    62.50     
             22 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    19    1     1    62.32     
             23 DRĄG            AGNIESZKA       4    10    0     0     0.00     
             24 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4     6    0     0     0.00     
             25 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    10    0     0     0.00     
             26 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3     6    0     0     0.00     
             27 FIL             BOGUSŁAW        4    14    0     0     0.00     
             28 RĘKAS           ADAM            2     9    0     0     0.00  



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 14                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-3 z dnia 29.07.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  722.410 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   28                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   565                           
      5.Ilość konkursów.......................:  113                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1119.37                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1002.62                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:17,01,41                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:18,02,03                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  0 min. 22 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całośc [ 8]F                                                
            Lot do MP w kat.C.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |    6   |  149   |   45  |30.20|      
          | 2  | Zmigrod 2               |    8   |  100   |   15  |15.00|      
          | 3  | Borzecin                |    5   |   99   |   20  |20.20|      
          | 4  | Winsko                  |    9   |  217   |   33  |15.21|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   28   |  565   |  113  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     
  


                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                    Lista konkursowa nr 14. Lot do MP w kat.C.  
                                         z lotu HOLTEN-3, w dniu 29.07.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   22              G   17:01:41     1119.37   1.77   8-  7-  4  723.879  70.000
     2 KOWALCZYK ROBERT                1   12              GC  17:14:34     1111.49   3.54  49- 19-  4  733.099  69.910
     3 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   34              GC  16:54:29     1109.38   5.31  44-  8-  4  709.427  69.820
     4 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G   16:51:24     1107.92   7.08  45- 12-  4  705.082  69.730
     5 JUREK ANDRZEJ                   3    9              GC  17:13:34     1105.92   8.85  15-  3-  3  728.325  69.640
     6 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              GC  17:09:06     1105.42  10.62  28-  8-  4  723.055  69.550
     7 KOWALCZYK ROBERT                1    6              G   17:19:35     1103.10  12.39   2  <   8>  733.099  69.460
     8 KOWALCZYK ROBERT                1   18              GC  17:21:37     1099.73  14.16   3  <  11>  733.099  69.380
     9 KIEL HENRYK                     4   28              GS  16:54:36     1095.22  15.93  10-  2-  2  700.503  69.290
    10 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    9              G   17:18:23     1091.19  17.70   2  <  30>  723.879  69.200
    11 KOWALCZYK ROBERT                1   21              G   17:27:18     1090.43  19.47   4  <  15>  733.099  69.110
    12 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   13              G   17:22:16     1090.17  21.24  20-  3-  3  727.435  69.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G   17:24:21     1088.09  23.01  24-  5-  4  728.313  68.930
    14 KIEL HENRYK                     4   25              GS  16:59:18     1087.23  24.78   2          700.503  68.840
    15 KOWALCZYK ROBERT                1    2              GC  17:30:27     1085.35  26.55   5  <  16>  733.099   0.000
    16 KOWALCZYK ROBERT                1   27              GC  17:31:36     1083.50  28.32   6  <  26>  733.099   0.000
    17 MYRDZIO JERZY                   4   34              G   17:11:11     1080.34  30.09  50-  9-  4  708.901  68.570
    18 BOGONOS DANUTA                  2   66              G   17:21:15     1076.08  31.86   7-  2-  2  716.941  68.480
    19 KRÓLIK ADAM                     2    4              GC  17:40:34     1074.98  33.63  15-  2-  2  736.971  68.390
    20 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   26              GC  17:32:41     1074.71  35.40   2  <  27>  728.313  68.300
    21 PIETRZAK WIESŁAW                3  102                  17:38:04     1074.16  37.17  42- 10-  4  733.724  68.210
    22 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  17:12:15     1072.78  38.94   2  <  28>  705.082  68.130
    23 MYRDZIO JERZY                   4   21              G   17:17:02     1070.79  40.71   2  <  24>  708.901  68.040
    24 MYRDZIO JERZY                   4    3              G   17:17:41     1069.74  42.48   3  <  32>  708.901  67.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                  17:31:29     1068.84  44.25   2  <  45>  723.055  67.860
    26 KOWALCZYK ROBERT                1   70                  17:41:08     1068.45  46.02   7  <  31>  733.099   0.000
    27 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    7              G   17:36:42     1068.38  47.79   3  <  71>  728.313  67.680
    28 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   81                  17:15:06     1068.14  49.56   3  <  46>  705.082  67.590
    29 MAŁYS DOMINIK                   1    3              GC  17:36:54     1066.96  51.33  25-  7-  4  727.562  67.500
    30 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G   17:34:59     1064.55  53.10   3  <  37>  723.879  67.410
    31 KOWALCZYK ROBERT                1   11              GC  17:44:23     1063.41  54.87   8  <  33>  733.099   0.000
    32 MYRDZIO JERZY                   4   48              G   17:22:08     1062.61  56.64   4  <  39>  708.901  67.230
    33 KOWALCZYK ROBERT                1   79                  17:46:04     1060.82  58.41   9  <  35>  733.099   0.000
    34 PIETRZAK WIESŁAW                3   15              G   17:47:28     1059.58  60.18   2  <  51>  733.724  67.050
    35 KOWALCZYK ROBERT                1   45              GC  17:46:54     1059.55  61.95  10  <  60>  733.099   0.000
    36 KRÓLIK ADAM                     2    8              GS  17:50:40     1059.37  63.72   2          736.971  66.880
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   25              G   17:38:26     1059.18  65.49   4  <  38>  723.879  66.790
    38 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    1              G   17:39:56     1056.86  67.26   5  <  81>  723.879   0.000
    39 MYRDZIO JERZY                   4   11              G   17:27:10     1054.65  69.03   5  <  66>  708.901   0.000
    40 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              GS  17:28:38     1053.14  70.80   2  <  43>  709.427  66.520
    41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GC  17:44:18     1052.83  72.57  20-  4-  4  725.716  66.430
    42 MAŁYS DOMINIK                   1   60                  17:47:16     1050.99  74.34   2  <  59>  727.562  66.340
    43 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              GC  17:30:31     1050.20  76.11   3  <  50>  709.427  66.250
    44 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              GS  17:50:39     1049.09  77.88  10-  2-  2  729.796  66.160
    45 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    5              G   17:44:15     1049.05  79.65   3  <  56>  723.055  66.070
    46 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  17:28:23     1047.07  81.42   4  <  49>  705.082  65.980
    47 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    1              G   17:31:56     1047.04  83.19  11-  1-  1  708.774  65.890
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    48 MIARKA ADAM                     2   27              GS  17:51:45     1046.85  84.96  10-  4-  4  729.392  65.800
    49 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              GC  17:28:45     1046.50  86.73   5  <  53>  705.082   0.000
    50 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G   17:33:01     1046.33  88.50   4  <  52>  709.427  65.630
    51 PIETRZAK WIESŁAW                3   61                  17:56:44     1045.59  90.27   3  <  65>  733.724  65.540
    52 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   33              G   17:33:43     1045.25  92.04   5  <  54>  709.427   0.000
    53 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              GC  17:29:34     1045.24  93.81   6  <  62>  705.082   0.000
    54 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              GS  17:33:52     1045.02  95.58   6  <  82>  709.427   0.000
    55 MIARKA ADAM                     2   12              GC  17:53:22     1044.43  97.35   2  <  77>  729.392  65.180
    56 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              GS  17:47:19     1044.40  99.12   4  <  63>  723.055  65.090
    57 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GC  17:50:14     1043.85 100.88   2  <  89>  725.716  65.000
    58 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   11              GC  17:47:35     1043.60 102.65  19-  1-  1  722.777  64.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    59 MAŁYS DOMINIK                   1    9              GC  17:52:13     1043.52 104.42   3  <  61>  727.562  64.820
    60 KOWALCZYK ROBERT                1   36              G   17:57:58     1042.87 106.19  11  <  69>  733.099   0.000
    61 MAŁYS DOMINIK                   1   29              GC  17:54:37     1039.94 107.96   4  <  84>  727.562  64.640
    62 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   18              G   17:33:50     1038.67 109.73   7  <  64>  705.082   0.000
    63 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              GC  17:52:05     1037.26 111.50   5  <  68>  723.055   0.000
    64 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    2              G   17:35:00     1036.89 113.27   8  <  78>  705.082   0.000
    65 PIETRZAK WIESŁAW                3    9              G   18:02:49     1036.60 115.04   4  <  74>  733.724  64.290
    66 MYRDZIO JERZY                   4   41              G   17:38:53     1036.58 116.81   6  <  99>  708.901   0.000
    67 JUREK ANDRZEJ                   3   35              GC  17:58:01     1036.00 118.58   2  <  86>  728.325  64.110
    68 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              GS  17:54:36     1033.53 120.35   6  <  88>  723.055   0.000
    69 KOWALCZYK ROBERT                1    8              GC  18:04:34     1033.16 122.12  12  <  70>  733.099   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    70 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G   18:04:58     1032.58 123.89  13  <  73>  733.099   0.000
    71 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   31              GS  18:00:38     1032.14 125.66   4  <  97>  728.313  63.750
    71 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   19              GC  17:49:12     1032.14 125.66  27-  1-  1  716.508  63.750
    73 KOWALCZYK ROBERT                1   13              G   18:06:14     1030.74 129.20  14  <  75>  733.099   0.000
    74 PIETRZAK WIESŁAW                3   27              GC  18:07:33     1029.72 130.97   5  <  79>  733.724   0.000
    75 KOWALCZYK ROBERT                1   54                  18:07:10     1029.39 132.74  15  <  76>  733.099   0.000
    76 KOWALCZYK ROBERT                1   75                  18:07:51     1028.41 134.51  16  < 104>  733.099   0.000
    77 MIARKA ADAM                     2   23              GC  18:04:48     1027.60 136.28   3  <  90>  729.392  63.210
    78 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G   17:41:12     1027.52 138.05   9  <  93>  705.082   0.000
    79 PIETRZAK WIESŁAW                3   68                  18:09:10     1027.39 139.82   6  <  80>  733.724   0.000
    80 PIETRZAK WIESŁAW                3   54                  18:09:13     1027.31 141.59   7  < 100>  733.724   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    81 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              G   17:59:48     1027.07 143.36   6  <  92>  723.879   0.000
    82 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    3              G   17:46:14     1026.32 145.13   7  <  98>  709.427   0.000
    83 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   23              G   18:04:49     1026.08 146.90  12-  2-  2  728.325  62.680
    84 MAŁYS DOMINIK                   1    4              GC  18:04:48     1025.02 148.67   5  <  95>  727.562   0.000
    85 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   17              GS  18:06:19     1023.91 150.44   2          728.325  62.500
    86 JUREK ANDRZEJ                   3    4              GC  18:07:36     1022.07 152.21   3          728.325  62.410
    87 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              GC  18:07:37     1021.84 153.98  19-  1-  1  728.177  62.320
    88 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              GS  18:03:53     1019.99 155.75   7  < 102>  723.055   0.000
    89 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              GC  18:06:40     1019.74 157.52   3  < 110>  725.716  62.140
    90 MIARKA ADAM                     2    4              GC  18:12:37     1016.41 159.29   4          729.392  62.050
    91 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              G   18:10:58     1016.02 161.06   2  < 109>  727.435  61.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    92 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   44              G   18:09:37     1012.96 162.83   7          723.879   0.000
    93 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   50              GC  17:51:11     1012.78 164.60  10  <  96>  705.082   0.000
    94 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              GS  18:15:57     1012.27 166.37   2          729.796  61.700
    95 MAŁYS DOMINIK                   1   56                  18:15:10     1010.27 168.14   6  < 111>  727.562   0.000
    96 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   14              G   17:52:59     1010.17 169.91  11  < 108>  705.082   0.000
    97 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              G   18:16:37     1009.28 171.68   5          728.313   0.000
    98 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   17              G   17:57:55     1009.26 173.45   8          709.427   0.000
    99 MYRDZIO JERZY                   4    2              G   17:57:32     1009.06 175.22   7  < 112>  708.901   0.000
   100 PIETRZAK WIESŁAW                3   26              GS  18:22:18     1008.83 176.99   8  < 101>  733.724   0.000
   101 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              GC  18:22:20     1008.79 178.76   9  < 103>  733.724   0.000
   102 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   20              G   18:11:51     1008.66 180.53   8          723.055   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   103 PIETRZAK WIESŁAW                3   13              GS  18:23:28     1007.22 182.30  10          733.724   0.000
   104 KOWALCZYK ROBERT                1   58                  18:23:03     1006.94 184.07  17  < 105>  733.099   0.000
   105 KOWALCZYK ROBERT                1   26              G   18:24:05     1005.51 185.84  18  < 107>  733.099   0.000
   106 BOGONOS DANUTA                  2   34              G   18:08:10     1005.29 187.61   2          716.941  60.630
   107 KOWALCZYK ROBERT                1   19              GC  18:24:37     1004.77 189.38  19          733.099   0.000
   108 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   36              G   17:56:59     1004.41 191.15  12          705.082   0.000
   109 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              G   18:19:15     1004.40 192.92   3          727.435  60.360
   110 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              GC  18:18:23     1003.23 194.69   4          725.716  60.270
   111 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G   18:20:18     1003.12 196.46   7          727.562   0.000
   112 MYRDZIO JERZY                   4   46              G   18:01:49     1002.95 198.23   8  < 113>  708.901   0.000
   113 MYRDZIO JERZY                   4   31              G   18:02:03     1002.62 200.00   9          708.901   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   114 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              GC  18:17:24     1000.91   0.00   9          723.055   0.000
   115 BOGONOS DANUTA                  2   35              G   18:11:25     1000.73   0.00   3          716.941   0.000
   116 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G   18:22:10     1000.37   0.00   4          727.435   0.000
   117 KOWALCZYK ROBERT                1   15              GC  18:29:12      998.50   0.00  20          733.099   0.000
   118 KOWALCZYK ROBERT                1    5              G   18:29:12      998.50   0.00  21          733.099   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                     

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 1 odwiedzający (7 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=