pzhgpzmigrod
  lot 13 - Genthin 5
 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 21.07.18 GENTHIN-5                                
            Punktacja Całośc [ 8]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    60    6    30   176.58     
              2 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    59    6    19   175.30     
              3 PIETRZAK        WIESŁAW         3    52    6    16   174.64     
              4 BOGONOS         DANUTA          2    14    6    11   173.39     
              5 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    91    6    17   173.16     
              6 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    46    6    20   172.93     
              7 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    37    6    15   166.80     
              8 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    48    6    11   165.62     
              9 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    44    6    10   164.18     
             10 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    32    6    11   158.43     
             11 MAŁYS           DOMINIK         1    50    6    12   158.29     
             12 MIARKA          ADAM            2    32    6    10   157.25     
             13 OLEJNICZAK      EDWARD          1    57    6    17   156.57     
             14 DRĄG            AGNIESZKA       4    31    6     9   154.10     
             15 MAŁYS           HENRYK          1    32    6     8   150.01     
             16 JUREK           ANDRZEJ         3    18    6     6   149.84     
             17 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    37    6     6   142.71     
             18 MYRDZIO         JERZY           4    56    6     8   141.65     
             19 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    44    6     7   139.78     
             20 DYK             WIKTOR          1    22    5     5   127.78     
             21 KIEL            HENRYK          4    46    5     5   121.18     
             22 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    30    4     4   111.45     
             23 MYRDZIO         STANISŁAW       4    37    5     5   110.95     
             24 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    22    4     4   105.63     
             25 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    13    4     4   104.87     
             26 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    4     4   102.50     
             27 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    18    4     4   101.09     
             28 ŁUKAWY          JAN             1    35    4     4    95.56     
             29 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    28    3     3    72.72     
             30 KAZEK           JAN             1    40    3     3    68.98     
             31 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    34    3     3    68.26     
             32 RĘKAS           ADAM            2    23    2     2    48.78     
             33 SICIAK          MARIAN          1    15    2     2    46.05     
             34 KASOWSKA        KATARZYNA       4    19    2     2    45.20     
             35 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    31    2     2    43.46     
             36 LIS             MARIAN          1    24    1     1    28.95     
             37 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    10    1     1    27.99     
             38 DŁUGOSZ         ADAM            4    15    1     1    25.72     
             39 KRÓLIK          ADAM            2    33    1     1    24.57     
             40 PROCYSZYN       RYSZARD         4    40    1     1    23.03     
             41 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3     7    1     1    20.49     
             42 JAKÓB           BRONISŁAW       1    18    0     0     0.00     
             43 SZEWCZYK        MARCIN          4    15    0     0     0.00     
             44 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2     2    0     0     0.00     
             45 FIL             BOGUSŁAW        4    24    0     0     0.00     
             46 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    15    0     0     0.00     
             47 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     7    0     0     0.00     
             48 CZERYBA         MARIUSZ         4    13    0     0     0.00     
             49 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     8    0     0     0.00     
             50 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    13    0     0     0.00       
             51 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    18    0     0     0.00


                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 21.07.18 GENTHIN-5                                
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    60    5    30   144.77     
              2 BOGONOS         DANUTA          2    14    5    11   144.15     
              3 PIETRZAK        WIESŁAW         3    52    5    16   142.37     
              4 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    46    5    20   141.68     
              5 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    91    5    17   135.46     
              6 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    48    5    11   131.87     
              7 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    44    5    10   128.43     
              8 DYK             WIKTOR          1    22    5     5   127.78     
              9 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    37    5    15   123.46     
             10 MIARKA          ADAM            2    32    5    10   123.36     
             11 MAŁYS           HENRYK          1    32    5     8   120.30     
             12 OLEJNICZAK      EDWARD          1    57    5    17   114.93     
             13 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    30    4     4   111.45     
             14 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    59    4    19   108.70     
             15 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    4     4   102.50     
             16 DRĄG            AGNIESZKA       4    31    4     9   102.10     
             17 JUREK           ANDRZEJ         3    18    4     6    99.34     
             18 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    32    4    11    97.99     
             19 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    37    4     6    97.87     
             20 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    22    3     4    82.24     
             21 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    13    3     4    76.25     
             22 MAŁYS           DOMINIK         1    50    3    12    74.63     
             23 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    18    3     4    74.05     
             24 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    44    3     7    69.51     
             25 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    28    2     3    47.79     
             26 MYRDZIO         STANISŁAW       4    37    2     5    46.97     
             27 SICIAK          MARIAN          1    15    2     2    46.05     
             28 MYRDZIO         JERZY           4    56    2     8    45.95     
             29 ŁUKAWY          JAN             1    35    2     4    45.76     
             30 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    34    2     3    43.85     
             31 LIS             MARIAN          1    24    1     1    28.95     
             32 KIEL            HENRYK          4    46    1     5    28.19     
             33 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    10    1     1    27.99     
             34 DŁUGOSZ         ADAM            4    15    1     1    25.72     
             35 KAZEK           JAN             1    40    1     3    25.66     
             36 KRÓLIK          ADAM            2    33    1     1    24.57     
             37 PROCYSZYN       RYSZARD         4    40    1     1    23.03     
             38 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    31    1     2    22.01     
             39 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3     7    1     1    20.49     
             40 KASOWSKA        KATARZYNA       4    19    0     2     0.00     
             41 JAKÓB           BRONISŁAW       1    18    0     0     0.00     
             42 SZEWCZYK        MARCIN          4    15    0     0     0.00     
             43 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2     2    0     0     0.00     
             44 FIL             BOGUSŁAW        4    24    0     0     0.00     
             45 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    15    0     0     0.00     
             46 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     7    0     0     0.00     
             47 CZERYBA         MARIUSZ         4    13    0     0     0.00     
             48 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4     8    0     0     0.00     
             49 PRZYTOCKI       STANISŁAW       4    13    0     0     0.00     
             50 RĘKAS           ADAM            2    23    0     2     0.00      
             51 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    18    0     0     0.00



              PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-5 z dnia 21.07.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  333.733 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   51                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1525                           
      5.Ilość konkursów.......................:  305                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1219.34                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1108.24                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,34,52                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,58,23                         
     10.Czas trwania konkursu.................:23 min. 31 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całośc [ 8]F                                                
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   16   |  552   |  130  |23.55|      
          | 2  | Zmigrod 2               |   10   |  233   |   48  |20.60|      
          | 3  | Borzecin                |    5   |  149   |   46  |30.87|      
          | 4  | Winsko                  |   20   |  591   |   81  |13.71|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   51   | 1525   |  305  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------ 


    
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                    Lista konkursowa nr 13. Lot do MP w kat.A.  
                                         z lotu GENTHIN-5, w dniu 21.07.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 PIETRZAK WIESŁAW                3  104                  10:34:52     1219.34   0.66  52- 16-  6  347.348  30.000
     2 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              GC  10:35:03     1218.55   1.31   2  <   3>  347.348  29.970
     3 PIETRZAK WIESŁAW                3   20              GC  10:35:07     1218.27   1.97   3  <  40>  347.348  29.930
     4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   50              G   10:30:33     1218.19   2.62  59- 19-  6  341.764  29.900
     5 MIARKA ADAM                     2   45              G   10:32:07     1217.49   3.28  32- 10-  6  343.473  29.870
     6 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   28              GC  10:23:09     1216.72   3.93  22-  4-  4  332.348  29.840
     7 KOWALCZYK ROBERT                1   71                  10:36:16     1213.66   4.59  60- 30-  6  347.430  29.800
     7 KOWALCZYK ROBERT                1   45              GC  10:36:16     1213.66   4.59   2  <  12>  347.430  29.800
     9 OLEJNICZAK EDWARD               1   41              G   10:30:56     1212.91   5.90  57- 17-  6  340.748  29.740
    10 OLEJNICZAK EDWARD               1   27              G   10:30:59     1212.70   6.56   2  < 135>  340.748  29.700
    11 MAŁYS DOMINIK                   1    4              GC  10:31:43     1210.02   7.21  50- 12-  6  340.883  29.670
    12 KOWALCZYK ROBERT                1   27              GC  10:37:19     1209.22   7.87   3  <  16>  347.430  29.640
    13 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              GC  10:17:10     1209.09   8.52  91- 17-  6  323.029  29.610
    14 ŁUKAWY JAN                      1   65                  10:28:19     1208.63   9.18  35-  4-  4  336.383  29.570
    15 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GC  10:32:20     1206.87   9.84  37- 15-  6  340.740  29.540
    16 KOWALCZYK ROBERT                1   59                  10:38:42     1203.43  10.49   4  <  31>  347.430  29.510
    17 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              GC  10:28:57     1202.02  11.15  48- 11-  6  335.304  29.470
    18 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   55                  10:34:29     1201.35  11.80   2  <  19>  341.764  29.440
    19 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   90                  10:34:32     1201.14  12.46   3  <  23>  341.764  29.410
    20 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  10:15:54     1199.50  13.11  46- 20-  6  318.946  29.380
    21 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   67                  10:19:21     1199.29  13.77   2  <  36>  323.029  29.340
    22 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G   10:16:07     1198.52  14.43   2  <  28>  318.946  29.310
    23 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   24              GC  10:35:30     1197.07  15.08   4  <  27>  341.764  29.280
    24 BOGONOS DANUTA                  2    6              G   10:28:25     1196.55  15.74  14- 11-  6  333.138  29.240
    25 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   33              G   10:30:26     1195.66  16.39   2  <  72>  335.304  29.210
    26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   32              G   10:34:41     1195.03  17.05  44- 10-  6  340.205  29.180
    27 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   57                  10:36:00     1194.98  17.70   5  <  58>  341.764  29.140
    28 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   28              G   10:17:02     1194.41  18.36   3  <  38>  318.946  29.110
    29 BOGONOS DANUTA                  2   32              GC  10:28:56     1194.33  19.02   2  <  30>  333.138  29.080
    30 BOGONOS DANUTA                  2   35              GS  10:29:00     1194.04  19.67   3  <  32>  333.138  29.050
    31 KOWALCZYK ROBERT                1   18              GC  10:41:12     1193.10  20.33   5  <  37>  347.430  29.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 BOGONOS DANUTA                  2   57              GC  10:29:28     1192.05  20.98   4  <  35>  333.138  28.980
    33 LIS MARIAN                      1   13              GC  10:37:00     1188.27  21.64  24-  1-  1  341.032  28.950
    34 DYK WIKTOR                      1    9              GS  10:39:29     1186.94  22.30  22-  5-  5  343.600  28.910
    35 BOGONOS DANUTA                  2   84              GS  10:30:44     1186.67  22.95   5  <  57>  333.138  28.880
    36 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   32              G   10:22:21     1186.08  23.61   3  <  47>  323.029  28.850
    37 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GC  10:43:30     1183.75  24.26   6  <  39>  347.430  28.820
    38 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              GC  10:19:35     1183.11  24.92   4  <  46>  318.946  28.780
    39 KOWALCZYK ROBERT                1   15              G   10:43:52     1182.27  25.57   7  <  41>  347.430   0.000
    40 PIETRZAK WIESŁAW                3   60                  10:43:53     1181.93  26.23   4  <  54>  347.348  28.720
    41 KOWALCZYK ROBERT                1   82                  10:44:00     1181.74  26.89   8  <  42>  347.430   0.000
    42 KOWALCZYK ROBERT                1   72                  10:44:04     1181.47  27.54   9  <  53>  347.430   0.000
    43 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   17              G   10:39:20     1181.30  28.20  13-  4-  4  341.788  28.620
    44 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   23              GC  10:35:25     1180.74  28.85  32- 11-  6  337.004  28.590
    45 DRĄG AGNIESZKA                  4   27              GC  10:15:41     1179.52  29.51  31-  9-  6  313.378  28.550
    46 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   50              GC  10:20:41     1178.30  30.16   5  <  67>  318.946  28.520
    47 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   43              G   10:24:25     1177.15  30.82   4  <  48>  323.029  28.490
    48 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              GC  10:24:26     1177.08  31.48   5  <  49>  323.029  28.450
    49 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   71                  10:24:27     1177.01  32.13   6  <  76>  323.029  28.420
    50 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   18              G   10:39:32     1176.86  32.79   2  <  52>  340.740  28.390
    51 MIARKA ADAM                     2   27              GS  10:41:52     1176.82  33.44   2  <  80>  343.473  28.360
    52 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              G   10:39:50     1175.64  34.10   3  <  86>  340.740  28.320
    53 KOWALCZYK ROBERT                1   61                  10:45:39     1175.14  34.75  10  <  77>  347.430   0.000
    54 PIETRZAK WIESŁAW                3  133                  10:45:46     1174.40  35.41   5  <  69>  347.348  28.260
    55 JUREK ANDRZEJ                   3    9              GS  10:41:09     1173.92  36.07  18-  6-  6  341.788  28.220
    56 KIEL HENRYK                     4   49              GS  10:17:57     1173.69  36.72  46-  5-  5  314.489  28.190
    57 BOGONOS DANUTA                  2   70              GC  10:33:55     1173.37  37.38   6  < 112>  333.138  28.160
    58 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              GS  10:41:17     1173.30  38.03   6  <  75>  341.764  28.130
    59 MAŁYS DOMINIK                   1   82                  10:40:33     1173.23  38.69   2  <  61>  340.883  28.090
    60 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   18              GC  10:40:52     1172.61  39.34  30-  4-  4  341.072  28.060
    61 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G   10:40:46     1172.36  40.00   3  < 122>  340.883  28.030
    62 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              GC  10:47:42     1172.26  40.66  10-  1-  1  348.983  27.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    63 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   35              G   10:37:31     1172.12  41.31   2  < 106>  337.004  27.960
    64 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              GC  10:41:01     1172.00  41.97   2  <  66>  341.072  27.930
    65 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   14              GS  10:41:39     1171.91  42.62   2  < 105>  341.788  27.890
    66 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              GC  10:41:03     1171.87  43.28   3  <  74>  341.072  27.860
    67 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC  10:22:12     1171.73  43.93   6  <  68>  318.946  27.830
    68 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   89                  10:22:13     1171.66  44.59   7  <  87>  318.946   0.000
    69 PIETRZAK WIESŁAW                3   26              GS  10:46:28     1171.63  45.25   6  <  71>  347.348  27.760
    70 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GC  10:40:23     1171.57  45.90   2  <  79>  340.205  27.730
    71 PIETRZAK WIESŁAW                3   23              GC  10:46:41     1170.77  46.56   7  <  92>  347.348   0.000
    72 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              GC  10:36:31     1170.28  47.21   3  <  85>  335.304  27.660
    73 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   11              GS  10:37:51     1169.80  47.87  37-  6-  6  336.727  27.630
    74 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   17              GC  10:41:35     1169.72  48.52   4          341.072  27.600
    75 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   49              GC  10:42:14     1169.49  49.18   7  < 104>  341.764   0.000
    76 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   20              GS  10:26:19     1169.05  49.84   7  < 115>  323.029   0.000
    77 KOWALCZYK ROBERT                1    2              GC  10:47:15     1168.81  50.49  11  <  84>  347.430   0.000
    78 MAŁYS HENRYK                    1   21              GS  10:38:42     1167.73  51.15  32-  8-  6  337.123  27.470
    79 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   31              GS  10:41:23     1167.55  51.80   3  <  88>  340.205  27.430
    80 MIARKA ADAM                     2   16              GC  10:44:14     1167.35  52.46   3  < 109>  343.473  27.400
    81 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              GC  10:33:08     1166.96  53.11  44-  7-  6  330.406  27.370
    82 JUREK ANDRZEJ                   3   40              G   10:42:55     1166.84  53.77   2  < 136>  341.788  27.340
    83 DYK WIKTOR                      1   48              GS  10:44:31     1166.66  54.43   2  < 110>  343.600  27.300
    84 KOWALCZYK ROBERT                1   66                  10:47:54     1166.26  55.08  12  <  89>  347.430   0.000
    85 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              GC  10:37:40     1165.60  55.74   4  < 118>  335.304  27.240
    86 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   58                  10:42:34     1164.66  56.39   4  < 101>  340.740  27.200
    87 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              GC  10:23:57     1164.25  57.05   8  <  93>  318.946   0.000
    88 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   36              G   10:42:13     1164.22  57.70   4  < 111>  340.205  27.140
    89 KOWALCZYK ROBERT                1   50              G   10:48:28     1164.05  58.36  13  <  89>  347.430   0.000
    89 KOWALCZYK ROBERT                1   87                  10:48:28     1164.05  58.36  14  <  94>  347.430   0.000
    91 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   59                  10:45:10     1163.91  59.67  18-  4-  4  343.546  27.040
    92 PIETRZAK WIESŁAW                3   31              GC  10:48:28     1163.78  60.33   8  < 108>  347.348   0.000
    93 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   67                  10:24:04     1163.75  60.98   9  < 138>  318.946   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    94 KOWALCZYK ROBERT                1  101                  10:48:33     1163.73  61.64  15  <  95>  347.430   0.000
    95 KOWALCZYK ROBERT                1   36              G   10:48:37     1163.47  62.30  16  <  96>  347.430   0.000
    96 KOWALCZYK ROBERT                1   79                  10:48:38     1163.40  62.95  17  < 117>  347.430   0.000
    97 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              GC  10:45:41     1163.22  63.61  28-  3-  3  343.944  26.840
    98 MYRDZIO JERZY                   4   38              G   10:28:00     1163.04  64.26  56-  8-  6  323.326  26.810
    99 BIELAK ANDRZEJ                  2   31              GC  10:38:43     1161.85  64.92  10-  4-  4  335.445  26.780
   100 KIEL HENRYK                     4   46              G   10:20:41     1161.83  65.57   2  < 214>  314.489  26.740
   101 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              GS  10:43:28     1161.09  66.23   5  < 103>  340.740  26.710
   102 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   19              GC  10:40:01     1161.06  66.89   2  < 168>  336.727  26.680
   103 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   27              G   10:43:31     1160.89  67.54   6  < 148>  340.740  26.640
   104 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   71                  10:44:24     1160.88  68.20   8  < 137>  341.764   0.000
   105 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   25              GS  10:44:42     1159.78  68.85   3  < 251>  341.788  26.580
   106 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   44              G   10:40:46     1159.02  69.51   3  < 142>  337.004  26.550
   107 BIELAK ANDRZEJ                  2    9              GS  10:39:26     1158.97  70.16   2  < 156>  335.445  26.510
   108 PIETRZAK WIESŁAW                3   57                  10:49:59     1157.89  70.82   9  < 127>  347.348   0.000
   109 MIARKA ADAM                     2   33              G   10:46:43     1157.58  71.48   4  < 223>  343.473  26.450
   110 DYK WIKTOR                      1    6              GS  10:46:57     1157.10  72.13   3  < 187>  343.600  26.410
   111 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   69                  10:44:01     1157.09  72.79   5  < 113>  340.205  26.380
   112 BOGONOS DANUTA                  2   55              GS  10:37:59     1156.80  73.44   7  < 124>  333.138   0.000
   113 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   50              G   10:44:06     1156.77  74.10   6  < 151>  340.205  26.320
   114 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   10              GC  10:37:23     1156.46  74.75   2  < 119>  332.348  26.280
   115 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              G   10:29:21     1156.36  75.41   8  < 116>  323.029   0.000
   116 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   12              G   10:29:25     1156.08  76.07   9  < 134>  323.029   0.000
   117 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G   10:50:39     1155.60  76.72  18  < 120>  347.430   0.000
   118 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              GS  10:40:10     1155.56  77.38   5  < 126>  335.304  26.150
   119 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    6              GC  10:37:43     1155.12  78.03   3  < 202>  332.348  26.120
   120 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G   10:51:03     1154.06  78.69  19  < 121>  347.430   0.000
   121 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G   10:51:08     1153.74  79.34  20  < 128>  347.430   0.000
   122 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G   10:45:28     1153.71  80.00   4  < 196>  340.883  26.020
   123 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   22              GS  10:47:55     1153.16  80.66   2  < 153>  343.546  25.990
   124 BOGONOS DANUTA                  2   29              G   10:38:59     1152.79  81.31   8  < 125>  333.138   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   125 BOGONOS DANUTA                  2    1              G   10:39:01     1152.66  81.97   9  < 218>  333.138   0.000
   126 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                  10:41:00     1152.25  82.62   6  < 160>  335.304  25.890
   127 PIETRZAK WIESŁAW                3   25              G   10:51:37     1151.62  83.28  10  < 129>  347.348   0.000
   128 KOWALCZYK ROBERT                1    8              GC  10:51:46     1151.32  83.93  21  < 143>  347.430   0.000
   129 PIETRZAK WIESŁAW                3  102                  10:51:43     1151.24  84.59  11  < 130>  347.348   0.000
   130 PIETRZAK WIESŁAW                3   71                  10:51:47     1150.99  85.25  12  < 177>  347.348   0.000
   131 DŁUGOSZ ADAM                    4   21              G   10:32:45     1150.91  85.90  15-  1-  1  325.420  25.720
   132 DRĄG AGNIESZKA                  4   37              GC  10:22:18     1150.86  86.56   2  < 141>  313.378  25.690
   133 KAZEK JAN                       1   14              GS  10:42:41     1150.69  87.21  40-  3-  3  336.789  25.660
   134 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   15              GC  10:30:49     1150.32  87.87  10  < 163>  323.029   0.000
   135 OLEJNICZAK EDWARD               1    4              GS  10:46:16     1150.14  88.52   3  < 184>  340.748  25.590
   136 JUREK ANDRZEJ                   3    4              GC  10:47:15     1149.83  89.18   3  < 185>  341.788  25.560
   137 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              G   10:47:19     1149.50  89.84   9  < 140>  341.764   0.000
   138 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              GC  10:27:29     1149.42  90.49  10  < 139>  318.946   0.000
   139 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   88                  10:27:34     1149.08  91.15  11  < 147>  318.946   0.000
   140 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   91                  10:47:31     1148.72  91.80  10  < 144>  341.764   0.000
   141 DRĄG AGNIESZKA                  4   34              G   10:22:49     1148.68  92.46   3  < 152>  313.378  25.390
   142 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   14              GS  10:43:27     1148.42  93.11   4  < 149>  337.004  25.360
   143 KOWALCZYK ROBERT                1   64                  10:52:32     1148.40  93.77  22  < 145>  347.430   0.000
   144 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   96                  10:47:38     1148.27  94.43  11  < 145>  341.764   0.000
   145 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   20              G   10:47:39     1148.21  95.08  12  < 159>  341.764   0.000
   145 KOWALCZYK ROBERT                1   70                  10:52:35     1148.21  95.08  23  < 179>  347.430   0.000
   147 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              GC  10:27:49     1148.05  96.39  12  < 165>  318.946   0.000
   148 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   24              G   10:46:49     1147.98  97.05   7  < 220>  340.740   0.000
   149 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   45              G   10:43:35     1147.90  97.70   5  < 158>  337.004  25.130
   150 RĘKAS ADAM                      2   24              G   10:55:31     1147.77  98.36  23-  2-  2  350.662  25.100
   151 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GC  10:46:35     1147.08  99.02   7  < 172>  340.205   0.000
   152 DRĄG AGNIESZKA                  4   12              GC  10:23:14     1146.92  99.67   4  < 154>  313.378  25.030
   153 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              GS  10:49:36     1146.68 100.33   3  < 212>  343.546  25.000
   154 DRĄG AGNIESZKA                  4   38              G   10:23:21     1146.44 100.98   5  < 169>  313.378  24.970
   155 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   37              G   10:50:07     1146.03 101.64   2  < 276>  343.944  24.930
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   156 BIELAK ANDRZEJ                  2   34              GS  10:42:45     1145.84 102.30   3  < 174>  335.445  24.900
   157 ŁUKAWY JAN                      1   27              GS  10:43:35     1145.78 102.95   2  < 278>  336.383  24.870
   158 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   32              G   10:44:08     1145.75 103.61   6  < 191>  337.004  24.840
   159 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G   10:48:19     1145.64 104.26  13  < 190>  341.764   0.000
   160 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   37              G   10:42:41     1145.62 104.92   7  < 205>  335.304   0.000
   161 MAŁYS HENRYK                    1    1              GS  10:44:24     1145.12 105.57   2  < 162>  337.123  24.740
   162 MAŁYS HENRYK                    1   42              G   10:44:31     1144.67 106.23   3  < 164>  337.123  24.700
   163 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   30              G   10:32:14     1144.55 106.89  11  < 176>  323.029   0.000
   164 MAŁYS HENRYK                    1   17              GS  10:44:36     1144.34 107.54   4  < 175>  337.123  24.640
   165 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   61                  10:28:58     1143.31 108.20  13  < 183>  318.946   0.000
   166 KRÓLIK ADAM                     2   29              GC  10:56:44     1143.21 108.85  33-  1-  1  350.660  24.570
   167 MYRDZIO JERZY                   4   63                  10:32:50     1143.17 109.51   2  < 170>  323.326  24.540
   168 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   20              G   10:44:36     1143.00 110.16   3  < 234>  336.727  24.510
   169 DRĄG AGNIESZKA                  4   13              G   10:24:11     1142.95 110.82   6  < 219>  313.378  24.470
   170 MYRDZIO JERZY                   4   49              GS  10:32:54     1142.90 111.48   3  < 203>  323.326  24.440
   171 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   28                  10:48:11     1142.85 112.13  34-  3-  3  340.780  24.410
   172 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GC  10:47:43     1142.71 112.79   8  < 189>  340.205   0.000
   173 MYRDZIO STANISŁAW               4   32              GC  10:32:10     1142.70 113.44  37-  5-  5  322.433  24.340
   174 BIELAK ANDRZEJ                  2   32              GC  10:43:34     1142.65 114.10   4          335.445  24.310
   175 MAŁYS HENRYK                    1   44              G   10:45:04     1142.53 114.75   5  < 178>  337.123  24.280
   176 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   29              GS  10:32:47     1142.32 115.41  12  < 224>  323.029   0.000
   177 PIETRZAK WIESŁAW                3   81                  10:54:06     1142.22 116.07  13  < 247>  347.348   0.000
   178 MAŁYS HENRYK                    1   27              G   10:45:14     1141.89 116.72   6  < 235>  337.123  24.180
   179 KOWALCZYK ROBERT                1   34              G   10:54:17     1141.80 117.38  24  < 180>  347.430   0.000
   180 KOWALCZYK ROBERT                1   93                  10:54:19     1141.67 118.03  25  < 181>  347.430   0.000
   181 KOWALCZYK ROBERT                1   75                  10:54:20     1141.61 118.69  26  < 208>  347.430   0.000
   182 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   49              G   10:39:34     1141.04 119.34   2  < 188>  330.406  24.050
   183 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   11              GC  10:29:37     1140.65 120.00  14  < 207>  318.946   0.000
   184 OLEJNICZAK EDWARD               1   31              GS  10:48:44     1140.64 120.66   4  < 186>  340.748  23.980
   185 JUREK ANDRZEJ                   3   18              GC  10:49:43     1140.37 121.31   4  < 209>  341.788  23.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   186 OLEJNICZAK EDWARD               1   73                  10:49:07     1139.18 121.97   5  < 194>  340.748  23.910
   187 DYK WIKTOR                      1   38              GS  10:51:38     1139.13 122.62   4  < 266>  343.600  23.880
   188 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4  102                  10:40:07     1138.87 123.28   3  < 233>  330.406  23.850
   189 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    9              GS  10:49:00     1137.81 123.93   9  < 215>  340.205   0.000
   190 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   21              G   10:50:32     1137.19 124.59  14  < 192>  341.764   0.000
   191 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   84                  10:46:40     1135.97 125.25   7  < 204>  337.004   0.000
   192 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   29              GC  10:50:56     1135.68 125.90  15  < 200>  341.764   0.000
   193 RĘKAS ADAM                      2   39              G   10:58:54     1135.20 126.56   2          350.662  23.680
   194 OLEJNICZAK EDWARD               1   67                  10:50:17     1134.76 127.21   6  < 195>  340.748  23.650
   195 OLEJNICZAK EDWARD               1   19              G   10:50:26     1134.19 127.87   7  < 199>  340.748   0.000
   196 MAŁYS DOMINIK                   1  117                  10:50:34     1134.13 128.52   5  < 217>  340.883  23.590
   197 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   75              GS  10:50:29     1134.11 129.18   2  < 296>  340.780  23.550
   198 SICIAK MARIAN                   1   39              GS  10:46:19     1133.96 129.84  15-  2-  2  336.012  23.520
   199 OLEJNICZAK EDWARD               1    5              GS  10:50:33     1133.75 130.49   8  < 201>  340.748   0.000
   200 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   94                  10:51:28     1133.67 131.15  16  < 288>  341.764   0.000
   201 OLEJNICZAK EDWARD               1   48              G   10:50:35     1133.62 131.80   9  < 210>  340.748   0.000
   202 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    5              G   10:43:11     1133.58 132.46   4          332.348  23.390
   203 MYRDZIO JERZY                   4   21              G   10:35:20     1133.15 133.11   4  < 259>  323.326  23.360
   204 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    9              GC  10:47:26     1133.04 133.77   8  < 260>  337.004   0.000
   205 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   20              G   10:46:03     1132.59 134.43   8  < 253>  335.304   0.000
   206 KASOWSKA KATARZYNA              4   35              G   10:27:33     1132.50 135.08  19-  2-  2  314.326  23.260
   207 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   27              G   10:31:40     1132.35 135.74  15  < 221>  318.946   0.000
   208 KOWALCZYK ROBERT                1   13              G   10:56:54     1132.06 136.39  27  < 211>  347.430   0.000
   209 JUREK ANDRZEJ                   3   41              G   10:51:56     1132.00 137.05   5  < 256>  341.788  23.160
   210 OLEJNICZAK EDWARD               1   46              G   10:51:02     1131.93 137.70  10  < 216>  340.748   0.000
   211 KOWALCZYK ROBERT                1   76                  10:56:58     1131.82 138.36  28  < 262>  347.430   0.000
   212 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              GC  10:53:38     1131.45 139.02   4          343.546  23.060
   213 PROCYSZYN RYSZARD               4    4              GC  10:35:09     1131.40 139.67  40-  1-  1  322.618  23.030
   214 KIEL HENRYK                     4   25              G   10:27:58     1131.39 140.33   3  < 237>  314.489  22.990
   215 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   16              G   10:50:42     1131.38 140.98  10          340.205   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   216 OLEJNICZAK EDWARD               1   16              G   10:51:15     1131.11 141.64  11  < 241>  340.748   0.000
   217 MAŁYS DOMINIK                   1   26              GC  10:51:26     1130.87 142.30   6  < 226>  340.883  22.890
   218 BOGONOS DANUTA                  2   92              G   10:44:43     1130.37 142.95  10  < 254>  333.138   0.000
   219 DRĄG AGNIESZKA                  4    9              GS  10:27:15     1130.31 143.61   7  < 263>  313.378   0.000
   220 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              GC  10:51:32     1130.02 144.26   8  < 222>  340.740   0.000
   221 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   47              G   10:32:17     1129.88 144.92  16  < 227>  318.946   0.000
   222 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   46              G   10:51:37     1129.71 145.57   9  < 236>  340.740   0.000
   223 MIARKA ADAM                     2   24              GC  10:54:04     1129.60 146.23   5  < 230>  343.473  22.700
   224 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   11              G   10:36:14     1128.55 146.89  13  < 229>  323.029   0.000
   225 MYRDZIO STANISŁAW               4   18              GC  10:35:43     1128.51 147.54   2  < 248>  322.433  22.630
   226 MAŁYS DOMINIK                   1   54                  10:52:06     1128.38 148.20   7  < 239>  340.883   0.000
   227 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   36              G   10:32:40     1128.35 148.85  17  < 237>  318.946   0.000
   228 SICIAK MARIAN                   1   25              GC  10:47:56     1127.81 149.51   2          336.012  22.530
   229 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   66                  10:36:32     1127.37 150.16  14  < 250>  323.029   0.000
   230 MIARKA ADAM                     2   30              GC  10:54:43     1127.19 150.82   6  < 231>  343.473  22.470
   231 MIARKA ADAM                     2   23              GC  10:54:52     1126.63 151.48   7  < 267>  343.473   0.000
   232 KAZEK JAN                       1   51                  10:49:05     1126.07 152.13   2  < 277>  336.789  22.400
   233 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   52                  10:43:28     1125.87 152.79   4  < 272>  330.406  22.370
   234 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    3              GC  10:49:12     1125.42 153.44   4  < 268>  336.727  22.340
   235 MAŁYS HENRYK                    1   19              GS  10:49:49     1124.43 154.10   7  < 270>  337.123   0.000
   236 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              GC  10:53:14     1123.69 154.75  10  < 240>  340.740   0.000
   237 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   44              G   10:33:53     1123.51 155.41  18  < 258>  318.946   0.000
   237 KIEL HENRYK                     4   39              G   10:29:55     1123.51 155.41   4  < 274>  314.489  22.240
   239 MAŁYS DOMINIK                   1   60                  10:53:27     1123.36 156.72   8  < 242>  340.883   0.000
   240 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   35              GS  10:53:23     1123.13 157.38  11  < 243>  340.740   0.000
   241 OLEJNICZAK EDWARD               1   44              G   10:53:24     1123.10 158.03  12  < 245>  340.748   0.000
   242 MAŁYS DOMINIK                   1   29              GC  10:53:32     1123.05 158.69   9  < 252>  340.883   0.000
   243 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   57                  10:53:25     1123.01 159.34  12  < 255>  340.740   0.000
   244 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   37              GC  10:37:46     1123.00 160.00  31-  2-  2  323.163  22.010
   245 OLEJNICZAK EDWARD               1   21              G   10:53:41     1122.05 160.66  13  < 269>  340.748   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   246 KASOWSKA KATARZYNA              4   19              G   10:30:10     1121.93 161.31   2          314.326  21.940
   247 PIETRZAK WIESŁAW                3  116                  10:59:38     1121.80 161.97  14  < 257>  347.348   0.000
   248 MYRDZIO STANISŁAW               4   26              G   10:37:30     1121.51 162.62   3  < 249>  322.433  21.880
   249 MYRDZIO STANISŁAW               4   59                  10:37:31     1121.44 163.28   4  < 297>  322.433  21.840
   250 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   40              G   10:38:03     1121.43 163.93  15  < 279>  323.029   0.000
   251 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   23              GC  10:54:48     1121.35 164.59   4          341.788  21.780
   252 MAŁYS DOMINIK                   1   56                  10:54:00     1121.33 165.25  10  < 265>  340.883   0.000
   253 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   27              G   10:49:11     1120.73 165.90   9  < 264>  335.304   0.000
   254 BOGONOS DANUTA                  2   75                  10:47:18     1120.55 166.56  11          333.138   0.000
   255 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              G   10:54:09     1120.30 167.21  13  < 299>  340.740   0.000
   256 JUREK ANDRZEJ                   3   35              GS  10:55:08     1120.13 167.87   6          341.788  21.610
   257 PIETRZAK WIESŁAW                3   35              G   11:00:09     1119.94 168.52  15  < 280>  347.348   0.000
   258 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                  10:34:53     1119.57 169.18  19  < 294>  318.946   0.000
   259 MYRDZIO JERZY                   4   16              GS  10:38:56     1119.03 169.84   5  < 275>  323.326  21.510
   260 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    1              G   10:51:11     1118.93 170.49   9  < 283>  337.004   0.000
   261 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   28              G   10:38:49     1118.92 171.15   2          323.163  21.450
   262 KOWALCZYK ROBERT                1   62                  11:00:33     1118.76 171.80  29  < 282>  347.430   0.000
   263 DRĄG AGNIESZKA                  4   18              G   10:30:20     1117.88 172.46   8  < 285>  313.378   0.000
   264 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              GC  10:50:00     1117.68 173.11  10  < 292>  335.304   0.000
   265 MAŁYS DOMINIK                   1   65                  10:55:02     1117.53 173.77  11  < 289>  340.883   0.000
   266 DYK WIKTOR                      1    5              GS  10:57:29     1117.46 174.43   5          343.600  21.280
   267 MIARKA ADAM                     2    9              GS  10:57:24     1117.35 175.08   8  < 271>  343.473   0.000
   268 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   21              GS  10:51:22     1117.33 175.74   5  < 295>  336.727  21.220
   269 OLEJNICZAK EDWARD               1    9              GS  10:54:59     1117.27 176.39  14  < 281>  340.748   0.000
   270 MAŁYS HENRYK                    1   13              GS  10:51:45     1117.23 177.05   8          337.123   0.000
   271 MIARKA ADAM                     2   29              G   10:57:46     1116.02 177.70   9  < 300>  343.473   0.000
   272 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              GC  10:46:04     1115.99 178.36   5  < 273>  330.406  21.090
   273 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   45              GC  10:46:06     1115.86 179.02   6  < 291>  330.406  21.050
   274 KIEL HENRYK                     4   56                  10:31:51     1115.80 179.67   5          314.489  21.020
   275 MYRDZIO JERZY                   4   43              G   10:39:48     1115.69 180.33   6  < 303>  323.326  20.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   276 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              GC  10:58:17     1115.68 180.98   3          343.944  20.950
   277 KAZEK JAN                       1   76                  10:51:53     1115.63 181.64   3          336.789  20.920
   278 ŁUKAWY JAN                      1   28              GC  10:51:35     1115.39 182.30   3  < 298>  336.383  20.890
   279 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  106                  10:39:48     1114.66 182.95  16  < 285>  323.029   0.000
   280 PIETRZAK WIESŁAW                3   46              G   11:01:40     1114.49 183.61  16          347.348   0.000
   281 OLEJNICZAK EDWARD               1   57                  10:55:49     1114.22 184.26  15  < 284>  340.748   0.000
   282 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G   11:01:49     1114.21 184.92  30          347.430   0.000
   283 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              GS  10:52:34     1113.82 185.57  10  < 287>  337.004   0.000
   284 OLEJNICZAK EDWARD               1   12              GS  10:55:56     1113.80 186.23  16  < 301>  340.748   0.000
   285 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   49              G   10:40:02     1113.77 186.89  17          323.029   0.000
   285 DRĄG AGNIESZKA                  4   14              G   10:31:22     1113.77 186.89   9          313.378   0.000
   287 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              G   10:52:39     1113.51 188.20  11          337.004   0.000
   288 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   79                  10:56:58     1113.36 188.85  17  < 293>  341.764   0.000
   289 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G   10:56:17     1112.97 189.51  12          340.883   0.000
   290 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   33              GC  10:57:37     1112.85 190.16   7-  1-  1  342.332  20.490
   291 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   64                  10:47:01     1112.42 190.82   7          330.406   0.000
   292 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   32              G   10:51:28     1112.24 191.48  11          335.304   0.000
   293 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   58                  10:57:19     1112.09 192.13  18  < 305>  341.764   0.000
   294 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   13              GC  10:36:56     1111.57 192.79  20          318.946   0.000
   295 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    4              G   10:52:56     1111.56 193.44   6          336.727  20.330
   296 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    4              GS  10:56:39     1111.30 194.10   3          340.780  20.300
   297 MYRDZIO STANISŁAW               4    4              G   10:40:09     1111.26 194.75   5          322.433  20.260
   298 ŁUKAWY JAN                      1   71                  10:52:43     1111.21 195.41   4          336.383  20.230
   299 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              G   10:56:42     1110.99 196.07  14  < 302>  340.740   0.000
   300 MIARKA ADAM                     2   12              GS  10:59:27     1109.95 196.72  10          343.473   0.000
   301 OLEJNICZAK EDWARD               1   28              G   10:57:18     1108.85 197.38  17          340.748   0.000
   302 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   28              G   10:57:22     1108.58 198.03  15          340.740   0.000
   303 MYRDZIO JERZY                   4   41              G   10:41:40     1108.55 198.69   7  < 304>  323.326   0.000
   304 MYRDZIO JERZY                   4   28              G   10:41:42     1108.42 199.34   8          323.326   0.000
   305 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    4              G   10:58:23     1108.24 200.00  19          341.764   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   306 JUREK ANDRZEJ                   3   39              GC  10:58:25     1108.20   0.00   7          341.788   0.000
   307 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   33              G   11:00:01     1108.15   0.00   5          343.546   0.000
   308 OLEJNICZAK EDWARD               1   40              G   10:57:32     1108.00   0.00  18          340.748   0.000
   309 KIEL HENRYK                     4   14              G   10:33:53     1107.81   0.00   6          314.489   0.000
   310 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    3              G   10:41:38     1107.66   0.00  18          323.029   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------            
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 181 odwiedzający (1504 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=