pzhgpzmigrod
  lot 12 - Holten 2
 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 14.07.18 HOLTEN-2                                 
            Punktacja Całośc [ 8]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    60    4    25   278.92     
              2 PIETRZAK        WIESŁAW         3    67    4    23   277.96     
              3 BOGONOS         DANUTA          2    16    4     7   272.81     
              4 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    20    4     9   272.64     
              5 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    49    4    14   272.21     
              6 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    26    4    10   271.79     
              7 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    26    4     9   269.57     
              8 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    29    4     7   268.32     
              9 MIARKA          ADAM            2    19    4     5   267.49     
             10 JUREK           ANDRZEJ         3    17    4     6   266.46     
             11 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    24    4     5   259.28     
             12 MAŁYS           DOMINIK         1    36    4     8   258.74     
             13 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    44    4     5   256.58     
             14 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    16    4     4   256.35     
             15 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    33    4     5   252.69     
             16 MYRDZIO         JERZY           4    41    4     5   251.44     
             17 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    18    3     3   198.98     
             18 SICIAK          MARIAN          1     9    2     2   134.85     
             19 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    18    2     2   134.25     
             20 LIS             MARIAN          1    10    2     2   133.29     
             21 KRÓLIK          ADAM            2    27    2     2   131.08     
             22 RÓŻAŃSKI        JACEK           2     9    2     2   129.58     
             23 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1     6    1     1    67.37     
             24 DRĄG            AGNIESZKA       4    17    1     1    67.07     
             25 RĘKAS           ADAM            2    17    1     1    64.43     
             26 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    15    1     1    63.59     
             27 DUDZIAK         KAROL           1    13    1     1    62.87     
             28 ZMARZŁY         MARIAN          2     3    1     1    61.14     
             29 BIELAK          ANDRZEJ         2     9    1     1    60.90     
             30 KIEL            HENRYK          4    10    1     1    60.54     
             31 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    11    0     0     0.00     
             32 DYK             WIKTOR          1     5    0     0     0.00     
             33 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    38    0     0     0.00     
             34 BŁOŃSKI         MARIAN          3     2    0     0     0.00     
             35 MYRDZIO         STANISŁAW       4    19    0     0     0.00     
             36 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     3    0     0     0.00     
             37 PROCYSZYN       RYSZARD         4    15    0     0     0.00     
             38 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3     6    0     0     0.00     
             39 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2     4    0     0     0.00     
             40 KAZEK           JAN             1    21    0     0     0.00     
             41 CZERYBA         MARIUSZ         4    10    0     0     0.00



                                                     
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 14.07.18 HOLTEN-2                                 
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    60    5    25   344.43     
              2 BOGONOS         DANUTA          2    16    5     7   339.16     
              3 PIETRZAK        WIESŁAW         3    67    5    23   335.51     
              4 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    20    5     9   330.66     
              5 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    26    5    10   328.97     
              6 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    29    5     7   328.32     
              7 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    26    5     9   326.76     
              8 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    49    5    14   322.88     
              9 MAŁYS           DOMINIK         1    36    5     8   321.02     
             10 JUREK           ANDRZEJ         3    17    4     6   258.56     
             11 MIARKA          ADAM            2    19    3     5   200.72     
             12 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    18    3     3   198.98     
             13 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    24    3     5   194.25     
             14 SICIAK          MARIAN          1     9    2     2   134.85     
             15 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    16    2     4   134.67     
             16 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    18    2     2   134.25     
             17 LIS             MARIAN          1    10    2     2   133.29     
             18 RÓŻAŃSKI        JACEK           2     9    2     2   129.58     
             19 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    44    2     5   127.54     
             20 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    33    2     5   125.74     
             21 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1     6    1     1    67.37     
             22 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    15    1     1    63.59     
             23 DUDZIAK         KAROL           1    13    1     1    62.87     
             24 ZMARZŁY         MARIAN          2     3    1     1    61.14     
             25 BIELAK          ANDRZEJ         2     9    1     1    60.90     
             26 MYRDZIO         JERZY           4    41    1     5    60.66     
             27 KIEL            HENRYK          4    10    1     1    60.54     
             28 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    11    0     0     0.00     
             29 DYK             WIKTOR          1     5    0     0     0.00     
             30 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    38    0     0     0.00     
             31 DRĄG            AGNIESZKA       4    17    0     1     0.00     
             32 BŁOŃSKI         MARIAN          3     2    0     0     0.00     
             33 MYRDZIO         STANISŁAW       4    19    0     0     0.00     
             34 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     3    0     0     0.00     
             35 PROCYSZYN       RYSZARD         4    15    0     0     0.00     
             36 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3     6    0     0     0.00     
             37 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2     4    0     0     0.00     
             38 KAZEK           JAN             1    21    0     0     0.00     
             39 KRÓLIK          ADAM            2    27    0     2     0.00     
             40 CZERYBA         MARIUSZ         4    10    0     0     0.00     
             41 RĘKAS           ADAM            2    17    0     1     0.00  



              PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-2 z dnia 14.07.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,55,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  722.845 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   41                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   838                           
      5.Ilość konkursów.......................:  168                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1362.92                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1232.03                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,48,44                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,46,09                         
     10.Czas trwania konkursu.................:57 min. 25 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całośc [ 8]F                                                
            Lot do MP w kat.C, M.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   13   |  284   |   66  |23.24|      
          | 2  | Zmigrod 2               |   12   |  172   |   31  |18.02|      
          | 3  | Borzecin                |    6   |  129   |   39  |30.23|      
          | 4  | Winsko                  |   10   |  253   |   32  |12.65|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   41   |  838   |  168  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------  


   
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr 12. Lot do MP w kat.C, M.
                                         z lotu HOLTEN-2, w dniu 14.07.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              GC  14:48:44     1362.92   1.19  20-  9-  4  727.435  70.000
     2 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              GC  14:55:43     1346.69   2.39  16-  4-  4  728.177  69.940
     3 PIETRZAK WIESŁAW                3   34              GS  15:04:48     1334.53   3.58  67- 23-  4  733.724  69.880
     4 KOWALCZYK ROBERT                1   72                  15:07:31     1326.84   4.77  60- 25-  4  733.099  69.820
     5 KOWALCZYK ROBERT                1   75                  15:09:20     1322.49   5.97   2  <   6>  733.099  69.760
     6 KOWALCZYK ROBERT                1   19              GC  15:09:42     1321.61   7.16   3  <   7>  733.099  69.700
     7 KOWALCZYK ROBERT                1   15              GC  15:13:18     1313.09   8.35   4  <  13>  733.099  69.640
     8 PIETRZAK WIESŁAW                3   59                  15:15:02     1310.14   9.55   2  <  11>  733.724  69.580
     9 LIS MARIAN                      1   23              G   15:11:11     1309.11  10.74  10-  2-  2  728.106  69.520
    10 BOGONOS DANUTA                  2    1              GS  15:02:42     1309.00  11.93  16-  7-  4  716.941  69.460
    11 PIETRZAK WIESŁAW                3   61                  15:16:27     1306.84  13.13   3  <  16>  733.724  69.400
    12 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   60                  14:54:54     1305.95  14.32  49- 14-  4  705.082  69.340
    13 KOWALCZYK ROBERT                1    6              G   15:17:35     1303.09  15.51   5  <  14>  733.099   0.000
    14 KOWALCZYK ROBERT                1   87                  15:17:56     1302.28  16.71   6  <  15>  733.099   0.000
    15 KOWALCZYK ROBERT                1   21              G   15:18:00     1302.13  17.90   7  <  19>  733.099   0.000
    16 PIETRZAK WIESŁAW                3    9              G   15:18:37     1301.81  19.09   4  <  32>  733.724  69.100
    17 JUREK ANDRZEJ                   3   13              G   15:14:55     1300.77  20.29  17-  6-  4  728.325  69.040
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    18 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   26              GC  15:15:05     1300.37  21.48  26- 10-  4  728.313  68.980
    19 KOWALCZYK ROBERT                1    7              GC  15:18:50     1300.21  22.67   8  <  23>  733.099   0.000
    20 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   28              G   15:15:18     1299.86  23.87   2  <  42>  728.313  68.860
    21 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              GC  15:11:28     1299.37  25.06  26-  9-  4  723.055  68.800
    22 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    9              GC  15:13:18     1296.58  26.25  24-  5-  4  723.879  68.740
    23 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GC  15:20:33     1296.26  27.45   9  <  27>  733.099   0.000
    24 BOGONOS DANUTA                  2   32              GC  15:08:11     1296.03  28.64   2  <  39>  716.941  68.620
    25 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   19              GS  15:12:47     1295.80  29.83  18-  3-  3  722.777  68.560
    26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GC  15:15:05     1295.73  31.03  29-  7-  4  725.716  68.500
    27 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G   15:21:01     1295.19  32.22  10  <  43>  733.099   0.000
    28 SICIAK MARIAN                   1    2              GC  15:14:19     1293.91  33.41   9-  2-  2  723.704  68.380
    29 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    4              GC  15:00:19     1292.98  34.61   2  <  37>  705.082  68.320
    30 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              GC  15:19:33     1292.70  35.80  18-  2-  2  729.796  68.260
    31 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G   15:17:52     1292.38  36.99   2  <  47>  727.435  68.200
    32 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              GC  15:22:48     1292.22  38.19   5  <  40>  733.724   0.000
    33 JUREK ANDRZEJ                   3    2              GC  15:19:20     1290.59  39.38   2  <  81>  728.325  68.080
    34 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GC  15:17:24     1290.39  40.57   2  <  53>  725.716  68.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    35 MIARKA ADAM                     2   30              GC  15:20:37     1289.55  41.77  19-  5-  4  729.392  67.960
    36 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   30              G   15:15:48     1289.33  42.96   2  <  41>  723.055  67.900
    37 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   13              G   15:02:42     1287.35  44.15   3  <  56>  705.082  67.840
    38 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   42              G   15:06:33     1286.24  45.35  44-  5-  4  709.427  67.780
    39 BOGONOS DANUTA                  2   35              GC  15:12:51     1285.19  46.54   3  <  51>  716.941  67.720
    40 PIETRZAK WIESŁAW                3   30              G   15:26:30     1283.86  47.73   6  <  54>  733.724   0.000
    41 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              GC  15:18:38     1282.85  48.93   3  <  80>  723.055  67.600
    42 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              GS  15:23:07     1281.98  50.12   3  <  61>  728.313  67.540
    43 KOWALCZYK ROBERT                1    8              GC  15:26:58     1281.72  51.31  11  <  44>  733.099   0.000
    44 KOWALCZYK ROBERT                1    2              G   15:27:03     1281.53  52.51  12  <  49>  733.099   0.000
    45 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              GC  15:24:18     1281.35  53.70   6-  1-  1  729.472  67.370
    46 MIARKA ADAM                     2   16              GS  15:24:17     1281.25  54.89   2  <  55>  729.392  67.310
    47 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   13              GS  15:22:51     1281.03  56.09   3  <  48>  727.435  67.250
    48 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              G   15:22:53     1280.96  57.28   4  <  69>  727.435  67.190
    49 KOWALCZYK ROBERT                1   45              GC  15:27:31     1280.49  58.47  13  <  58>  733.099   0.000
    50 DRĄG AGNIESZKA                  4   34              G   15:01:27     1280.30  59.67  17-  1-  1  699.622  67.070
    51 BOGONOS DANUTA                  2   47              GS  15:15:15     1279.68  60.86   4  <  52>  716.941  67.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    52 BOGONOS DANUTA                  2   27              G   15:15:17     1279.60  62.05   5  <  62>  716.941   0.000
    53 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              GS  15:22:19     1279.21  63.25   3  <  86>  725.716  66.890
    54 PIETRZAK WIESŁAW                3   13              GC  15:28:44     1278.86  64.44   7  <  74>  733.724   0.000
    55 MIARKA ADAM                     2   20              G   15:25:39     1278.18  65.63   3  <  77>  729.392  66.770
    56 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   34              G   15:06:53     1277.59  66.83   4  <  57>  705.082  66.710
    57 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   31              G   15:06:56     1277.48  68.02   5  <  66>  705.082   0.000
    58 KOWALCZYK ROBERT                1   71                  15:29:04     1277.03  69.21  14  <  64>  733.099   0.000
    59 KRÓLIK ADAM                     2    8              G   15:32:13     1276.77  70.41  27-  2-  2  736.971  66.530
    60 SICIAK MARIAN                   1    5              GC  15:22:11     1275.96  71.60   2          723.704  66.470
    61 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              G   15:25:52     1275.80  72.79   4  <  79>  728.313  66.410
    62 BOGONOS DANUTA                  2   34              GC  15:16:59     1275.73  73.99   6  < 128>  716.941   0.000
    63 MAŁYS DOMINIK                   1    5              GC  15:25:23     1275.57  75.18  36-  8-  4  727.562  66.290
    64 KOWALCZYK ROBERT                1   11              GC  15:29:51     1275.29  76.37  15  <  65>  733.099   0.000
    65 KOWALCZYK ROBERT                1   13              G   15:30:00     1274.96  77.57  16  <  67>  733.099   0.000
    66 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              GC  15:08:06     1274.78  78.76   6  <  72>  705.082   0.000
    67 KOWALCZYK ROBERT                1  101                  15:30:26     1274.00  79.95  17  <  70>  733.099   0.000
    68 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              GS  15:27:52     1273.94  81.15   2          729.796  65.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    69 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GC  15:26:04     1273.82  82.34   5  <  87>  727.435   0.000
    70 KOWALCZYK ROBERT                1   68                  15:30:31     1273.81  83.53  18  <  83>  733.099   0.000
    71 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    3              GC  15:22:26     1273.77  84.73   2  <  91>  722.777  65.810
    72 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   36              G   15:08:49     1273.13  85.92   7  <  88>  705.082   0.000
    73 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    4              GC  15:32:46     1272.78  87.11   9-  2-  2  735.370  65.690
    74 PIETRZAK WIESŁAW                3   20              GS  15:31:35     1272.54  88.31   8  <  75>  733.724   0.000
    75 PIETRZAK WIESŁAW                3   32              G   15:32:02     1271.55  89.50   9  <  84>  733.724   0.000
    76 MAŁYS DOMINIK                   1    1              GC  15:27:14     1271.44  90.69   2  < 101>  727.562  65.510
    77 MIARKA ADAM                     2   27              GS  15:29:00     1270.72  91.89   4  <  78>  729.392  65.450
    78 MIARKA ADAM                     2   45              G   15:29:12     1270.28  93.08   5          729.392   0.000
    79 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   29              GS  15:28:25     1270.13  94.27   5  < 106>  728.313   0.000
    80 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              GS  15:24:26     1269.78  95.47   4  <  96>  723.055  65.270
    81 JUREK ANDRZEJ                   3   35              GC  15:28:36     1269.74  96.66   3  <  99>  728.325  65.210
    82 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              GS  15:25:59     1267.78  97.85   2  < 102>  723.879  65.150
    83 KOWALCZYK ROBERT                1   22              GC  15:33:24     1267.46  99.05  19  < 117>  733.099   0.000
    84 PIETRZAK WIESŁAW                3    2              G   15:33:59     1267.26 100.24  10  <  84>  733.724   0.000
    84 PIETRZAK WIESŁAW                3   27              GS  15:33:59     1267.26 100.24  11  <  90>  733.724   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    86 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   54                  15:27:41     1267.22 102.63   4  < 121>  725.716  64.910
    87 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              GC  15:29:07     1267.05 103.82   6  < 124>  727.435   0.000
    88 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   50              GC  15:11:35     1266.80 105.01   8  < 132>  705.082   0.000
    89 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              GC  15:30:15     1265.84 106.21   2  < 146>  728.177  64.730
    90 PIETRZAK WIESŁAW                3  125                  15:34:59     1265.08 107.40  12  < 100>  733.724   0.000
    91 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    4              GS  15:26:33     1264.59 108.59   3          722.777  64.610
    92 KRÓLIK ADAM                     2   29              G   15:37:58     1264.17 109.79   2          736.971  64.550
    93 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   61                  15:22:12     1263.24 110.98  33-  5-  4  716.508  64.490
    94 RĘKAS ADAM                      2   55                  15:38:25     1263.19 112.17  17-  1-  1  736.965  64.430
    95 MYRDZIO JERZY                   4   37              G   15:16:13     1263.15 113.37  41-  5-  4  708.901  64.370
    96 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              GS  15:27:54     1262.10 114.56   5  < 125>  723.055   0.000
    97 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   36              GS  15:17:26     1261.35 115.75   2  < 113>  709.427  64.250
    98 MYRDZIO JERZY                   4   52                  15:17:09     1261.05 116.95   2  < 131>  708.901  64.190
    99 JUREK ANDRZEJ                   3   41              G   15:32:54     1260.30 118.14   4  < 112>  728.325  64.130
   100 PIETRZAK WIESŁAW                3  131                  15:37:22     1259.90 119.33  13  < 104>  733.724   0.000
   101 MAŁYS DOMINIK                   1    8              GC  15:32:38     1259.56 120.53   3  < 119>  727.562  64.010
   102 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              G   15:29:57     1259.03 121.72   3  < 144>  723.879  63.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   103 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              GC  15:39:09     1258.87 122.91   2          735.370  63.890
   104 PIETRZAK WIESŁAW                3   23              GS  15:38:03     1258.42 124.11  14  < 107>  733.724   0.000
   105 LIS MARIAN                      1   18              G   15:33:40     1258.25 125.30   2          728.106  63.770
   106 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   24              GS  15:34:02     1257.81 126.49   6  < 111>  728.313   0.000
   107 PIETRZAK WIESŁAW                3   35              G   15:38:21     1257.78 127.68  15  < 108>  733.724   0.000
   108 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4    8              GS  15:19:20     1255.95 128.88  15-  1-  1  708.774  63.590
   108 PIETRZAK WIESŁAW                3    3              GC  15:39:12     1255.95 128.88  16  < 110>  733.724   0.000
   110 PIETRZAK WIESŁAW                3    6              G   15:39:15     1255.84 131.26  17  < 114>  733.724   0.000
   111 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    8              GC  15:35:09     1255.39 132.46   7  < 115>  728.313   0.000
   112 JUREK ANDRZEJ                   3   20              GS  15:35:26     1254.80 133.65   5  < 136>  728.325   0.000
   113 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              GS  15:20:25     1254.70 134.84   3  < 147>  709.427  63.290
   114 PIETRZAK WIESŁAW                3  102                  15:39:48     1254.66 136.04  18  < 116>  733.724   0.000
   115 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   20              G   15:35:44     1254.13 137.23   8  < 152>  728.313   0.000
   116 PIETRZAK WIESŁAW                3   12              G   15:40:07     1253.98 138.42  19  < 138>  733.724   0.000
   117 KOWALCZYK ROBERT                1   27              GC  15:40:16     1252.59 139.62  20  < 123>  733.099   0.000
   118 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4    3              GC  15:27:03     1252.53 140.81   2  < 122>  716.508  62.990
   119 MAŁYS DOMINIK                   1   29              GC  15:36:12     1251.83 142.00   4  < 130>  727.562  62.930
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   120 DUDZIAK KAROL                   1   17              GS  15:30:38     1251.28 143.20  13-  1-  1  720.276  62.870
   121 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              GC  15:35:00     1251.23 144.39   5  < 126>  725.716   0.000
   122 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   13              GC  15:27:44     1251.03 145.58   3  < 127>  716.508  62.750
   123 KOWALCZYK ROBERT                1   17              G   15:41:01     1250.99 146.78  21  < 129>  733.099   0.000
   124 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   27              GC  15:36:33     1250.86 147.97   7  < 141>  727.435   0.000
   125 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                  15:33:06     1250.74 149.16   6  < 137>  723.055   0.000
   126 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   24              G   15:35:18     1250.59 150.36   6  < 133>  725.716   0.000
   127 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   32              G   15:28:02     1250.38 151.55   4  < 145>  716.508  62.460
   128 BOGONOS DANUTA                  2   67              G   15:28:35     1249.93 152.74   7          716.941   0.000
   129 KOWALCZYK ROBERT                1   59                  15:41:34     1249.81 153.94  22  < 134>  733.099   0.000
   130 MAŁYS DOMINIK                   1    3              GC  15:37:14     1249.61 155.13   5  < 156>  727.562   0.000
   131 MYRDZIO JERZY                   4    9              G   15:22:29     1249.20 156.32   3  < 157>  708.901  62.220
   132 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   57                  15:19:27     1249.15 157.52   9  < 135>  705.082   0.000
   133 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              GC  15:36:10     1248.72 158.71   7          725.716   0.000
   134 KOWALCZYK ROBERT                1   62                  15:42:32     1247.76 159.90  23  < 158>  733.099   0.000
   135 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC  15:20:07     1247.68 161.10  10  < 140>  705.082   0.000
   136 JUREK ANDRZEJ                   3   18              GS  15:38:54     1247.35 162.29   6          728.325   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   137 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   27              G   15:35:02     1246.58 163.48   7  < 155>  723.055   0.000
   138 PIETRZAK WIESŁAW                3   31              G   15:43:46     1246.21 164.68  20  < 139>  733.724   0.000
   139 PIETRZAK WIESŁAW                3   65                  15:43:54     1245.92 165.87  21  < 148>  733.724   0.000
   140 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              GC  15:21:14     1245.22 167.06  11  < 142>  705.082   0.000
   141 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              G   15:39:15     1245.08 168.26   8  < 154>  727.435   0.000
   142 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   56                  15:21:22     1244.92 169.45  12  < 143>  705.082   0.000
   143 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   76                  15:21:26     1244.78 170.64  13  < 151>  705.082   0.000
   144 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   44              G   15:36:43     1244.38 171.84   4  < 162>  723.879  61.440
   145 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   37              G   15:31:10     1243.58 173.03   5          716.508   0.000
   146 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              G   15:40:55     1242.80 174.22   3  < 162>  728.177  61.320
   147 CZARNECKI KRZYSZTOF             4    9              G   15:25:51     1242.76 175.42   4  < 150>  709.427  61.260
   148 PIETRZAK WIESŁAW                3  115                  15:46:41     1240.06 176.61  22  < 165>  733.724   0.000
   149 ZMARZŁY MARIAN                  2    5              GC  15:45:27     1238.46 177.80   3-  1-  1  731.249  61.140
   150 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   63                  15:27:59     1238.13 179.00   5          709.427   0.000
   151 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G   15:24:30     1238.07 180.19  14          705.082   0.000
   152 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   31              G   15:43:41     1237.19 181.38   9  < 168>  728.313   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   153 BIELAK ANDRZEJ                  2    9              GC  15:38:17     1236.99 182.58   9-  1-  1  721.515  60.900
   154 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    5              G   15:43:27     1236.19 183.77   9          727.435   0.000
   155 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              GC  15:40:00     1235.99 184.96   8  < 161>  723.055   0.000
   156 MAŁYS DOMINIK                   1   14              GC  15:43:42     1235.88 186.16   6  < 166>  727.562   0.000
   157 MYRDZIO JERZY                   4   13              GS  15:28:47     1235.49 187.35   4  < 160>  708.901  60.660
   158 KOWALCZYK ROBERT                1   34              G   15:48:39     1234.90 188.54  24  < 164>  733.099   0.000
   159 KIEL HENRYK                     4   28              G   15:22:32     1234.29 189.74  10-  1-  1  700.503  60.540
   160 MYRDZIO JERZY                   4   42              G   15:29:26     1234.09 190.93   5          708.901   0.000
   161 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G   15:40:58     1233.95 192.12   9          723.055   0.000
   162 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    7              G   15:45:09     1233.89 193.32   4          728.177  60.360
   162 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   14              GS  15:41:40     1233.89 193.32   5          723.879   0.000
   164 KOWALCZYK ROBERT                1   76                  15:49:11     1233.79 195.70  25          733.099   0.000
   165 PIETRZAK WIESŁAW                3  116                  15:49:58     1233.22 196.90  23          733.724   0.000
   166 MAŁYS DOMINIK                   1   56                  15:45:00     1233.16 198.09   7  < 167>  727.562   0.000
   167 MAŁYS DOMINIK                   1    4              GC  15:45:23     1232.36 199.28   8          727.562   0.000
   168 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    5              G   15:46:09     1232.03 200.48  10          728.313   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   169 MAŁYS DOMINIK                   1   26              GC  15:45:35     1231.94   0.00   9          727.562   0.000
   170 MAŁYS DOMINIK                   1   81                  15:45:41     1231.73   0.00  10          727.562   0.000
   171 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   12              GS  15:46:26     1231.46   0.00  11-  0-  0  728.325   0.000
   172 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              G   15:45:49     1231.24   0.00  10          727.435   0.000
   173 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   32              G   15:27:46     1231.01   0.00  15          705.082   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 5 odwiedzający (15 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=