pzhgpzmigrod
  lot 11 - Genthin 4
 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 GENTHIN-4                                
            Punktacja Całośc [ 8]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    46    6    24   176.22     
              2 PIETRZAK        WIESŁAW         3    67    6    24   174.88     
              3 OLEJNICZAK      EDWARD          1    58    6    21   172.29     
              4 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    60    6    20   170.45     
              5 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    49    6    15   170.26     
              6 KOWALCZYK       ROBERT          1    59    6    24   169.57     
              7 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    37    6    11   168.31     
              8 DYK             WIKTOR          1    20    6    10   167.50     
              9 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    48    6    19   165.63     
             10 JUREK           ANDRZEJ         3    16    6     6   163.50     
             11 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    21    6    10   163.40     
             12 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    44    6    11   163.19     
             13 MAŁYS           DOMINIK         1    50    6    14   160.85     
             14 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    30    6     7   157.61     
             15 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    35    6    11   157.43     
             16 MAŁYS           HENRYK          1    34    6    11   157.01     
             17 MIARKA          ADAM            2    29    6    11   156.10     
             18 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    92    6     9   154.67     
             19 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    33    6     7   152.16     
             20 KAZEK           JAN             1    36    6     6   146.90     
             21 MYRDZIO         JERZY           4    55    6     6   144.94     
             22 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    50    5     5   117.75     
             23 LIS             MARIAN          1    26    5     5   114.72     
             24 KASOWSKA        KATARZYNA       4    16    4     4   114.16     
             25 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    34    4     4    96.53     
             26 DRĄG            AGNIESZKA       4    31    4     4    93.19     
             27 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    27    3     3    81.82     
             28 DUDZIAK         KAROL           1    22    3     3    78.53     
             29 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    29    3     3    69.41     
             30 KIEL            HENRYK          4    34    3     3    68.29     
             31 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    10    2     2    49.91     
             32 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    33    1     1    28.06     
             33 SICIAK          MARIAN          1    20    1     1    27.56     
             34 JAKÓB           BRONISŁAW       1    14    1     1    27.03     
             35 BIELAK          ANDRZEJ         2    16    1     1    22.50     
             36 MYRDZIO         STANISŁAW       4    26    1     1    22.03     
             37 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3     8    1     1    21.56     
             38 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    12    1     1    20.44     
             39 BŁOŃSKI         MARIAN          3    10    1     1    20.38     
             40 ŁUKAWY          JAN             1    34    0     0     0.00     
             41 ZMARZŁY         MARIAN          2     3    0     0     0.00     
             42 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     5    0     0     0.00     
             43 PROCYSZYN       RYSZARD         4    44    0     0     0.00     
             44 SZEWCZYK        MARCIN          4    12    0     0     0.00     
             45 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3     7    0     0     0.00     
             46 KRÓLIK          ADAM            2    32    0     0     0.00     
             47 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    20    0     0     0.00     
             48 DŁUGOSZ         ADAM            4    15    0     0     0.00     
             49 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     8    0     0     0.00     
             50 CZERYBA         MARIUSZ         4    15    0     0     0.00      
             51 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    10    0     0     0.00     
             52 RĘKAS           ADAM            2    23    0     0     0.00     
             53 MOSKALIK        MACIEJ          2    15    0     0     0.00     
             54 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    21    0     0     0.00 



                                                
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 GENTHIN-4                                
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 DYK             WIKTOR          1    20    5    10   141.28     
              2 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    49    5    15   137.10     
              3 JUREK           ANDRZEJ         3    16    5     6   136.91     
              4 KOWALCZYK       ROBERT          1    59    5    24   135.01     
              5 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    44    5    11   133.72     
              6 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    37    5    11   133.68     
              7 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4    48    5    19   133.25     
              8 BOGONOS         DANUTA          2    46    5    24   132.81     
              9 MIARKA          ADAM            2    29    5    11   123.71     
             10 MAŁYS           DOMINIK         1    50    5    14   121.16     
             11 MAŁYS           HENRYK          1    34    4    11   101.07     
             12 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    21    4    10    94.47     
             13 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    35    4    11    91.52     
             14 PIETRZAK        WIESŁAW         3    67    3    24    84.69     
             15 KASOWSKA        KATARZYNA       4    16    3     4    84.35     
             16 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    30    3     7    77.38     
             17 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    34    3     4    75.78     
             18 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    60    3    20    73.50     
             19 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    92    3     9    72.00     
             20 DRĄG            AGNIESZKA       4    31    3     4    69.63     
             21 ADAMCZYK  MAREK JERZY           4    29    3     3    69.41     
             22 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    33    2     7    55.22     
             23 MYRDZIO         JERZY           4    55    2     6    54.94     
             24 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    27    2     3    53.69     
             25 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    10    2     2    49.91     
             26 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4    33    1     1    28.06     
             27 LIS             MARIAN          1    26    1     5    27.75     
             28 JAKÓB           BRONISŁAW       1    14    1     1    27.03     
             29 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4    50    1     5    25.34     
             30 KIEL            HENRYK          4    34    1     3    23.88     
             31 BIELAK          ANDRZEJ         2    16    1     1    22.50     
             32 KAZEK           JAN             1    36    1     6    22.31     
             33 MYRDZIO         STANISŁAW       4    26    1     1    22.03     
             34 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3     8    1     1    21.56     
             35 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    12    1     1    20.44     
             36 BŁOŃSKI         MARIAN          3    10    1     1    20.38     
             37 ŁUKAWY          JAN             1    34    0     0     0.00     
             38 SICIAK          MARIAN          1    20    0     1     0.00     
             39 DUDZIAK         KAROL           1    22    0     3     0.00     
             40 OLEJNICZAK      EDWARD          1    58    0    21     0.00     
             41 ZMARZŁY         MARIAN          2     3    0     0     0.00     
             42 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     5    0     0     0.00     
             43 PROCYSZYN       RYSZARD         4    44    0     0     0.00     
             44 SZEWCZYK        MARCIN          4    12    0     0     0.00     
             45 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3     7    0     0     0.00     
             46 KRÓLIK          ADAM            2    32    0     0     0.00     
             47 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    20    0     0     0.00     
             48 DŁUGOSZ         ADAM            4    15    0     0     0.00     
             49 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4     8    0     0     0.00     
             50 CZERYBA         MARIUSZ         4    15    0     0     0.00     
             51 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4    10    0     0     0.00     
             52 RĘKAS           ADAM            2    23    0     0     0.00     
             53 MOSKALIK        MACIEJ          2    15    0     0     0.00     
             54 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    21    0     0     0.00 



          PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-4 z dnia 08.07.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  335.157 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   54                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1601                           
      5.Ilość konkursów.......................:  321                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1607.29                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1491.35                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,22,38                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,32,51                         
     10.Czas trwania konkursu.................:10 min. 13 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całośc [ 8]F                                                
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   17   |  576   |  150  |26.04|      
          | 2  | Zmigrod 2               |   12   |  286   |   63  |22.03|      
          | 3  | Borzecin                |    7   |  180   |   53  |29.44|      
          | 4  | Winsko                  |   18   |  559   |   55  | 9.84|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   54   | 1601   |  321  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     
    


                                                                           
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr 11. Lot do MP w kat.A, B.
                                         z lotu GENTHIN-4, w dniu 08.07.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   71                   9:22:38     1607.29   0.62  60- 20-  6  341.764  30.000
     2 PIETRZAK WIESŁAW                3  127                   9:27:36     1596.27   1.25  67- 24-  6  347.348  29.970
     3 KOWALCZYK ROBERT                1   66                   9:29:44     1581.14   1.87  59- 24-  6  347.430  29.940
     4 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              GC   9:23:06     1573.46   2.50  49- 15-  6  335.304  29.910
     5 KASOWSKA KATARZYNA              4    4              GS   9:10:16     1569.54   3.12  16-  4-  4  314.326  29.880
     6 KASOWSKA KATARZYNA              4   40              GS   9:10:20     1569.02   3.75   2  <   7>  314.326  29.840
     7 KASOWSKA KATARZYNA              4   51                   9:10:23     1568.62   4.37   3  < 173>  314.326  29.810
     8 BOGONOS DANUTA                  2   32              G    9:22:46     1565.74   5.00  46- 24-  6  333.138  29.780
     9 BOGONOS DANUTA                  2   98                   9:23:03     1563.66   5.62   2  <  15>  333.138  29.750
    10 MIARKA ADAM                     2    4              GS   9:30:07     1560.41   6.25  29- 11-  6  343.473  29.720
    11 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   39              G    9:25:57     1559.28   6.87  30-  7-  6  336.727  29.690
    12 MAŁYS HENRYK                    1    7              GS   9:26:13     1559.19   7.50  34- 11-  6  337.123  29.660
    13 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   55                   9:29:16     1558.67   8.12   2  <  18>  341.764  29.630
    14 KAZEK JAN                       1   22              G    9:26:14     1557.53   8.74  36-  6-  6  336.789  29.590
    15 BOGONOS DANUTA                  2   75                   9:23:56     1557.21   9.37   3  <  26>  333.138  29.560
    16 PIETRZAK WIESŁAW                3  104                   9:33:16     1555.75   9.99   2  <  19>  347.348  29.530
    17 OLEJNICZAK EDWARD               1   27              G    9:29:25     1552.97  10.62  58- 21-  6  340.748  29.500
    18 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   19              GC   9:30:06     1552.77  11.24   3  <  87>  341.764  29.470
    19 PIETRZAK WIESŁAW                3   20              GC   9:33:48     1552.05  11.87   3  <  42>  347.348  29.440
    20 DYK WIKTOR                      1    6              GS   9:31:28     1551.48  12.49  20- 10-  6  343.600  29.410
    21 OLEJNICZAK EDWARD               1   38              G    9:29:39     1551.32  13.12   2  <  27>  340.748  29.380
    22 CHMIELNICKI DARIUSZ             4    3              GC   9:15:36     1551.29  13.74  48- 19-  6  318.946  29.340
    22 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              GS   9:29:39     1551.29  13.74  37- 11-  6  340.740  29.340
    24 DYK WIKTOR                      1   48              GS   9:31:35     1550.66  14.99   2  <  31>  343.600  29.280
    25 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    5              G    9:31:33     1550.65  15.62  21- 10-  6  343.546  29.250
    26 BOGONOS DANUTA                  2   57              GC   9:24:51     1550.56  16.24   4  <  34>  333.138  29.220
    27 OLEJNICZAK EDWARD               1   40              G    9:29:48     1550.26  16.86   3  <  33>  340.748  29.190
    28 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   20              GC   9:30:16     1550.19  17.49  27-  3-  3  341.455  29.160
    29 DUDZIAK KAROL                   1   40              G    9:25:13     1550.07  18.11  22-  3-  3  333.600  29.130
    30 KOWALCZYK ROBERT                1   27              GC   9:34:09     1549.99  18.74   2  <  68>  347.430  29.090
    31 DYK WIKTOR                      1    9              GS   9:31:41     1549.96  19.36   3  <  81>  343.600  29.060
    32 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   47              G    9:29:56     1549.29  19.99   2  <  50>  340.740  29.030
    33 OLEJNICZAK EDWARD               1    3              G    9:29:58     1549.09  20.61   4  <  72>  340.748  29.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 BOGONOS DANUTA                  2   11                   9:25:04     1549.00  21.24   5  <  35>  333.138  28.970
    35 BOGONOS DANUTA                  2   31                   9:25:06     1548.76  21.86   6  <  36>  333.138  28.940
    36 BOGONOS DANUTA                  2   37              G    9:25:08     1548.52  22.49   7  <  47>  333.138   0.000
    37 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                   9:26:32     1548.51  23.11   2  <  40>  335.304  28.880
    38 DUDZIAK KAROL                   1   59                   9:25:31     1547.91  23.74   2  < 303>  333.600  28.840
    39 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   15              G    9:31:59     1547.62  24.36   2  <  57>  343.546  28.810
    40 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              GS   9:26:44     1547.08  24.98   3  <  69>  335.304  28.780
    41 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              G    9:28:05     1545.30  25.61  35- 11-  6  337.004  28.750
    42 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              GC   9:34:48     1545.14  26.23   4  <  43>  347.348  28.720
    43 PIETRZAK WIESŁAW                3   31              G    9:34:56     1544.23  26.86   5  <  48>  347.348  28.690
    44 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   48              GS   9:32:46     1543.97  27.48  33-  7-  6  343.944  28.660
    45 JUREK ANDRZEJ                   3   18              GS   9:31:23     1543.87  28.11  16-  6-  6  341.788  28.630
    46 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              GC   9:28:19     1543.65  28.73   2  <  90>  337.004  28.590
    47 BOGONOS DANUTA                  2   68                   9:25:55     1542.90  29.36   8  <  54>  333.138   0.000
    48 PIETRZAK WIESŁAW                3   57                   9:35:10     1542.63  29.98   6  < 112>  347.348  28.530
    49 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   25              GS   9:25:28     1542.46  30.61  29-  3-  3  332.348  28.500
    50 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              G    9:31:00     1541.81  31.23   3  <  71>  340.740  28.470
    51 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              GC   9:31:25     1540.41  31.86  34-  4-  4  341.072  28.440
    52 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G    9:31:19     1540.25  32.48  50- 14-  6  340.883  28.410
    53 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   37              G    9:17:05     1540.18  33.10   2  <  75>  318.946  28.380
    54 BOGONOS DANUTA                  2   35              GC   9:26:23     1539.57  33.73   9  <  56>  333.138   0.000
    55 JUREK ANDRZEJ                   3   39              GC   9:32:04     1539.12  34.35   2  <  97>  341.788  28.310
    56 BOGONOS DANUTA                  2   70              GS   9:26:28     1538.98  34.98  10  <  66>  333.138   0.000
    57 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   59                   9:33:16     1538.73  35.60   3  <  62>  343.546  28.250
    58 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  117                   9:19:56     1538.72  36.23  92-  9-  6  323.029  28.220
    59 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GC   9:31:14     1537.77  36.85  44- 11-  6  340.205  28.190
    60 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   32              GS   9:29:01     1537.45  37.48   2  < 141>  336.727  28.160
    61 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   38              G    9:32:08     1537.16  38.10   2  < 176>  341.455  28.130
    62 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              GC   9:33:32     1536.89  38.73   4  < 134>  343.546  28.090
    63 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW           4   38              GS   9:20:24     1535.95  39.35  33-  1-  1  323.163  28.060
    64 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GC   9:31:30     1535.91  39.98   2  <  89>  340.205  28.030
    65 MYRDZIO JERZY                   4   42              GS   9:20:31     1535.87  40.60  55-  6-  6  323.326  28.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    66 BOGONOS DANUTA                  2   56              G    9:26:55     1535.79  41.22  11  <  74>  333.138   0.000
    67 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              GS   9:37:15     1535.68  41.85  10-  2-  2  348.983  27.940
    68 KOWALCZYK ROBERT                1   19              GC   9:36:19     1535.15  42.47   3  <  70>  347.430  27.910
    69 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              GC   9:28:28     1534.81  43.10   4  <  82>  335.304  27.880
    70 KOWALCZYK ROBERT                1   70                   9:36:23     1534.70  43.72   4  <  84>  347.430  27.840
    71 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   35              GS   9:32:02     1534.63  44.35   4  <  80>  340.740  27.810
    72 OLEJNICZAK EDWARD               1   19              G    9:32:04     1534.44  44.97   5  <  83>  340.748  27.780
    73 LIS MARIAN                      1   13              GC   9:32:17     1534.22  45.60  26-  5-  5  341.032  27.750
    74 BOGONOS DANUTA                  2   47              G    9:27:09     1534.14  46.22  12  <  77>  333.138   0.000
    75 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   94                   9:17:54     1534.13  46.85   3  <  76>  318.946  27.690
    76 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   26              G    9:17:58     1533.64  47.47   4  < 103>  318.946  27.660
    77 BOGONOS DANUTA                  2   96                   9:27:14     1533.55  48.09  13  < 160>  333.138   0.000
    78 MIARKA ADAM                     2   30              GC   9:34:08     1532.45  48.72   2  <  92>  343.473  27.590
    79 SICIAK MARIAN                   1   43              G    9:29:18     1532.20  49.34  20-  1-  1  336.012  27.560
    80 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              GS   9:32:31     1531.30  49.97   5  < 125>  340.740  27.530
    81 DYK WIKTOR                      1   36              GS   9:34:26     1530.97  50.59   4  < 124>  343.600  27.500
    82 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              GS   9:29:01     1530.95  51.22   5  <  86>  335.304  27.470
    83 OLEJNICZAK EDWARD               1    9              G    9:32:37     1530.65  51.84   6  < 116>  340.748  27.440
    84 KOWALCZYK ROBERT                1   76                   9:36:59     1530.64  52.47   5  <  85>  347.430  27.410
    85 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GC   9:37:00     1530.53  53.09   6  <  88>  347.430  27.380
    86 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   59                   9:29:05     1530.49  53.72   6  < 104>  335.304  27.340
    87 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   96                   9:33:19     1530.40  54.34   4  <  93>  341.764  27.310
    88 KOWALCZYK ROBERT                1  102                   9:37:02     1530.30  54.97   7  <  98>  347.430   0.000
    89 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              GS   9:32:19     1530.27  55.59   3  <  91>  340.205  27.250
    90 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   32              G    9:30:14     1530.21  56.21   3  < 145>  337.004  27.220
    91 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   69                   9:32:24     1529.70  56.84   4  < 120>  340.205  27.190
    92 MIARKA ADAM                     2   36              G    9:34:38     1529.04  57.46   3  < 132>  343.473  27.160
    93 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   28              G    9:33:31     1529.03  58.09   5  < 100>  341.764  27.130
    94 MAŁYS HENRYK                    1   17              G    9:30:33     1528.56  58.71   2  < 108>  337.123  27.090
    95 MAŁYS DOMINIK                   1   88                   9:33:08     1527.71  59.34   2  < 113>  340.883  27.060
    96 JAKÓB BRONISŁAW                 1   19              G    9:33:46     1527.27  59.96  14-  1-  1  341.751  27.030
    97 JUREK ANDRZEJ                   3   20              GS   9:33:49     1527.09  60.59   3  < 109>  341.788  27.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    98 KOWALCZYK ROBERT                1   71                   9:37:31     1527.05  61.21   8  < 102>  347.430   0.000
    99 MYRDZIO JERZY                   4   16              GS   9:21:45     1526.92  61.84   2  < 149>  323.326  26.940
   100 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   83                   9:33:57     1526.07  62.46   6  < 101>  341.764  26.910
   101 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   79                   9:33:59     1525.85  63.09   7  < 131>  341.764   0.000
   102 KOWALCZYK ROBERT                1    7              G    9:37:42     1525.82  63.71   9  < 107>  347.430   0.000
   103 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   39              GC   9:19:02     1525.81  64.33   5  < 137>  318.946  26.810
   104 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   39              G    9:29:46     1525.73  64.96   7  < 104>  335.304   0.000
   104 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   51                   9:29:46     1525.73  64.96   8  < 104>  335.304   0.000
   104 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   58                   9:29:46     1525.73  64.96   9  < 215>  335.304   0.000
   107 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G    9:37:43     1525.71  66.83  10  < 146>  347.430   0.000
   108 MAŁYS HENRYK                    1   21              GS   9:30:58     1525.67  67.46   3  < 147>  337.123  26.660
   109 JUREK ANDRZEJ                   3   35              GS   9:34:04     1525.39  68.08   4  < 110>  341.788  26.630
   110 JUREK ANDRZEJ                   3   13              G    9:34:05     1525.27  68.71   5  < 118>  341.788  26.590
   111 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              GS   9:35:34     1524.80  69.33   2  < 143>  343.944  26.560
   112 PIETRZAK WIESŁAW                3    3              GS   9:37:52     1524.35  69.96   7  < 117>  347.348   0.000
   113 MAŁYS DOMINIK                   1   23              GC   9:33:39     1524.18  70.58   3  < 114>  340.883  26.500
   114 MAŁYS DOMINIK                   1    9              GC   9:33:41     1523.95  71.21   4  < 115>  340.883  26.470
   115 MAŁYS DOMINIK                   1   36              G    9:33:44     1523.61  71.83   5  < 130>  340.883  26.440
   116 OLEJNICZAK EDWARD               1   28              G    9:33:40     1523.46  72.45   7  < 157>  340.748   0.000
   117 PIETRZAK WIESŁAW                3  142                   9:38:03     1523.12  73.08   8  < 119>  347.348   0.000
   118 JUREK ANDRZEJ                   3   40              GS   9:34:25     1523.01  73.70   6          341.788  26.340
   119 PIETRZAK WIESŁAW                3   68                   9:38:06     1522.79  74.33   9  < 122>  347.348   0.000
   120 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   74                   9:33:25     1522.74  74.95   5  < 121>  340.205  26.280
   121 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              GC   9:33:28     1522.40  75.58   6  < 193>  340.205  26.250
   122 PIETRZAK WIESŁAW                3  122                   9:38:10     1522.34  76.20  10  < 123>  347.348   0.000
   123 PIETRZAK WIESŁAW                3  143                   9:38:11     1522.23  76.83  11  < 153>  347.348   0.000
   124 DYK WIKTOR                      1   38              G    9:35:45     1522.04  77.45   5  < 126>  343.600  26.160
   125 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   54                   9:33:54     1521.84  78.08   6  < 127>  340.740  26.130
   126 DYK WIKTOR                      1   25              G    9:35:47     1521.81  78.70   6  < 128>  343.600  26.090
   127 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   27              G    9:33:55     1521.73  79.33   7  < 151>  340.740   0.000
   128 DYK WIKTOR                      1   28              GS   9:35:49     1521.59  79.95   7  < 206>  343.600   0.000
   129 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   37              GS   9:22:18     1521.57  80.57   2  < 133>  323.029  26.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   130 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G    9:34:05     1521.23  81.20   6  < 178>  340.883  25.970
   131 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G    9:34:40     1521.21  81.82   8  < 174>  341.764   0.000
   132 MIARKA ADAM                     2   45              G    9:35:48     1521.14  82.45   4  < 229>  343.473  25.910
   133 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  109                   9:22:32     1519.90  83.07   3  < 140>  323.029  25.880
   134 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   53                   9:36:05     1519.56  83.70   5  < 220>  343.546  25.840
   135 KAZEK JAN                       1   57                   9:31:40     1519.35  84.32   2  < 139>  336.789  25.810
   136 DRĄG AGNIESZKA                  4   16              GS   9:16:16     1519.29  84.95  31-  4-  4  313.378  25.780
   137 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   10              GC   9:20:02     1518.55  85.57   6  < 138>  318.946  25.750
   138 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   17              GC   9:20:04     1518.31  86.20   7  < 141>  318.946   0.000
   139 KAZEK JAN                       1   54                   9:31:52     1517.98  86.82   3  < 222>  336.789  25.690
   140 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   38              GC   9:22:51     1517.64  87.45   4  < 165>  323.029  25.660
   141 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   23              GC   9:20:10     1517.59  88.07   8  < 158>  318.946   0.000
   141 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   37              G    9:31:53     1517.59  88.07   3  < 144>  336.727  25.630
   143 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   43              G    9:36:39     1517.51  89.32   3  < 184>  343.944  25.560
   144 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   26              GS   9:31:54     1517.47  89.94   4  < 164>  336.727  25.530
   145 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   41              G    9:32:09     1517.01  90.57   4  < 152>  337.004  25.500
   146 KOWALCZYK ROBERT                1    8              GC   9:39:04     1516.72  91.19  11  < 156>  347.430   0.000
   147 MAŁYS HENRYK                    1    3              G    9:32:17     1516.64  91.82   4  < 181>  337.123  25.440
   148 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   54                   9:27:52     1516.55  92.44  50-  5-  5  330.406  25.410
   149 MYRDZIO JERZY                   4   30              G    9:23:12     1516.54  93.07   3  < 257>  323.326  25.380
   150 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   45              GC   9:27:54     1516.32  93.69   2  < 210>  330.406  25.340
   151 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   28              G    9:34:43     1516.31  94.32   8  < 155>  340.740   0.000
   152 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   14              G    9:32:16     1516.22  94.94   5  < 254>  337.004  25.280
   153 PIETRZAK WIESŁAW                3   90                   9:39:07     1516.03  95.57  12  < 154>  347.348   0.000
   154 PIETRZAK WIESŁAW                3   55                   9:39:09     1515.81  96.19  13  < 187>  347.348   0.000
   155 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GC   9:34:48     1515.75  96.81   9  < 199>  340.740   0.000
   156 KOWALCZYK ROBERT                1   18              GC   9:39:13     1515.73  97.44  12  < 159>  347.430   0.000
   157 OLEJNICZAK EDWARD               1   73                   9:34:49     1515.67  98.06   8  < 168>  340.748   0.000
   158 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   76                   9:20:27     1515.54  98.69   9  < 167>  318.946   0.000
   159 KOWALCZYK ROBERT                1   37              G    9:39:15     1515.51  99.31  13  < 161>  347.430   0.000
   160 BOGONOS DANUTA                  2   54              G    9:29:51     1515.30  99.94  14  < 166>  333.138   0.000
   161 KOWALCZYK ROBERT                1  101                   9:39:17     1515.29 100.56  14  < 161>  347.430   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   161 KOWALCZYK ROBERT                1   45              GC   9:39:17     1515.29 100.56  15  < 161>  347.430   0.000
   161 KOWALCZYK ROBERT                1   15              GC   9:39:17     1515.29 100.56  16  < 180>  347.430   0.000
   164 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   19              G    9:32:14     1515.20 102.44   5  < 203>  336.727  24.910
   165 CZARNECKI KRZYSZTOF             4  112                   9:23:12     1515.15 103.06   5  < 192>  323.029  24.880
   166 BOGONOS DANUTA                  2   91                   9:29:54     1514.95 103.69  15  < 170>  333.138   0.000
   167 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   32              G    9:20:33     1514.82 104.31  10  < 179>  318.946   0.000
   168 OLEJNICZAK EDWARD               1   43              G    9:34:57     1514.77 104.93   9  < 168>  340.748   0.000
   168 OLEJNICZAK EDWARD               1   18              G    9:34:57     1514.77 104.93  10  < 171>  340.748   0.000
   170 BOGONOS DANUTA                  2   29              GC   9:30:00     1514.26 106.18  16  < 204>  333.138   0.000
   171 OLEJNICZAK EDWARD               1    5              G    9:35:02     1514.21 106.81  11  < 172>  340.748   0.000
   172 OLEJNICZAK EDWARD               1   42              G    9:35:03     1514.10 107.43  12  < 213>  340.748   0.000
   173 KASOWSKA KATARZYNA              4    3              GS   9:17:36     1514.09 108.06   4          314.326  24.630
   174 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   57                   9:35:44     1514.02 108.68   9  < 175>  341.764   0.000
   175 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  104                   9:35:46     1513.79 109.31  10  < 177>  341.764   0.000
   176 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   11              GC   9:35:36     1513.54 109.93   3          341.455  24.530
   177 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   65                   9:35:49     1513.46 110.56  11  < 183>  341.764   0.000
   178 MAŁYS DOMINIK                   1   29              GC   9:35:15     1513.35 111.18   7  < 186>  340.883   0.000
   179 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   47              G    9:20:46     1513.27 111.81  11  < 185>  318.946   0.000
   180 KOWALCZYK ROBERT                1   75                   9:39:37     1513.09 112.43  17  < 202>  347.430   0.000
   181 MAŁYS HENRYK                    1   45              G    9:32:49     1513.01 113.05   5  < 200>  337.123  24.380
   182 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   32              GC   9:35:26     1512.96 113.68   2  < 225>  341.072  24.340
   183 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    4              G    9:35:55     1512.79 114.30  12  < 201>  341.764   0.000
   184 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   24              G    9:37:23     1512.62 114.93   4  < 189>  343.944  24.280
   185 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   50              GC   9:20:53     1512.43 115.55  12  < 190>  318.946   0.000
   186 MAŁYS DOMINIK                   1   43              G    9:35:26     1512.12 116.18   8  < 232>  340.883   0.000
   187 PIETRZAK WIESŁAW                3   76                   9:39:45     1511.85 116.80  14  < 188>  347.348   0.000
   188 PIETRZAK WIESŁAW                3   61                   9:39:48     1511.52 117.43  15  < 191>  347.348   0.000
   189 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   70                   9:37:33     1511.51 118.05   5  < 226>  343.944  24.130
   190 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   61                   9:21:03     1511.23 118.68  13  < 198>  318.946   0.000
   191 PIETRZAK WIESŁAW                3   95                   9:39:54     1510.87 119.30  16  < 196>  347.348   0.000
   192 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   78                   9:23:52     1510.42 119.93   6  < 227>  323.029  24.030
   193 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   56                   9:35:15     1510.34 120.55   7  < 193>  340.205   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   193 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GS   9:35:15     1510.34 120.55   8  < 195>  340.205   0.000
   195 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   38              G    9:35:16     1510.23 121.80   9  < 218>  340.205   0.000
   196 PIETRZAK WIESŁAW                3   12              G    9:40:00     1510.21 122.42  17  < 212>  347.348   0.000
   197 KIEL HENRYK                     4   45              GC   9:18:15     1510.15 123.05  34-  3-  3  314.489  23.880
   198 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   36              G    9:21:13     1510.04 123.67  14  < 237>  318.946   0.000
   199 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              GS   9:35:41     1509.82 124.30  10  < 252>  340.740   0.000
   200 MAŁYS HENRYK                    1   10              G    9:33:21     1509.39 124.92   6  < 235>  337.123  23.780
   201 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   49              G    9:36:29     1509.00 125.55  13  < 247>  341.764   0.000
   202 KOWALCZYK ROBERT                1   36              GC   9:40:15     1508.93 126.17  18  < 205>  347.430   0.000
   203 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   20              GC   9:33:10     1508.86 126.80   6  < 219>  336.727  23.690
   204 BOGONOS DANUTA                  2   82                   9:30:48     1508.78 127.42  17  < 208>  333.138   0.000
   205 KOWALCZYK ROBERT                1   93                   9:40:18     1508.60 128.04  19  < 209>  347.430   0.000
   206 DYK WIKTOR                      1   55                   9:37:52     1507.90 128.67   8  < 211>  343.600   0.000
   207 DRĄG AGNIESZKA                  4   53                   9:17:53     1507.47 129.29   2  < 242>  313.378  23.560
   208 BOGONOS DANUTA                  2   59                   9:31:00     1507.41 129.92  18  < 249>  333.138   0.000
   209 KOWALCZYK ROBERT                1   61                   9:40:30     1507.29 130.54  20  < 224>  347.430   0.000
   210 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   96                   9:29:17     1506.75 131.17   3  < 233>  330.406  23.470
   211 DYK WIKTOR                      1   42              G    9:38:04     1506.58 131.79   9  < 272>  343.600   0.000
   212 PIETRZAK WIESŁAW                3  105                   9:40:34     1506.50 132.42  18  < 214>  347.348   0.000
   213 OLEJNICZAK EDWARD               1   59                   9:36:12     1506.40 133.04  13  < 216>  340.748   0.000
   214 PIETRZAK WIESŁAW                3  106                   9:40:35     1506.39 133.67  19  < 267>  347.348   0.000
   215 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              G    9:32:40     1505.86 134.29  10  < 223>  335.304   0.000
   216 OLEJNICZAK EDWARD               1   14              G    9:36:18     1505.74 134.92  14  < 217>  340.748   0.000
   217 OLEJNICZAK EDWARD               1   30              G    9:36:20     1505.51 135.54  15  < 239>  340.748   0.000
   218 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   24              G    9:35:59     1505.44 136.16  10  < 261>  340.205   0.000
   219 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   13              G    9:33:41     1505.37 136.79   7          336.727   0.000
   220 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              GS   9:38:16     1505.02 137.41   6  < 221>  343.546  23.160
   221 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              GC   9:38:18     1504.80 138.04   7  < 288>  343.546   0.000
   222 KAZEK JAN                       1   66                   9:33:51     1504.53 138.66   4  < 247>  336.789  23.090
   223 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              GS   9:32:54     1504.28 139.29  11  < 231>  335.304   0.000
   224 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G    9:40:58     1504.24 139.91  21  < 312>  347.430   0.000
   225 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              GC   9:36:48     1503.85 140.54   3  < 297>  341.072  23.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   226 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   37              G    9:38:44     1503.69 141.16   6  < 276>  343.944  22.970
   227 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   21              G    9:24:50     1503.63 141.79   7  < 262>  323.029   0.000
   228 KIEL HENRYK                     4   35              G    9:19:13     1503.17 142.41   2  < 273>  314.489  22.910
   229 MIARKA ADAM                     2   20              G    9:38:31     1503.05 143.04   5  < 230>  343.473  22.880
   230 MIARKA ADAM                     2   24              GC   9:38:36     1502.51 143.66   6  < 263>  343.473  22.840
   231 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   10              G    9:33:10     1502.48 144.28  12  < 236>  335.304   0.000
   232 MAŁYS DOMINIK                   1   92                   9:36:53     1502.46 144.91   9  < 234>  340.883   0.000
   233 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   37              G    9:29:55     1502.42 145.53   4  < 296>  330.406  22.750
   234 MAŁYS DOMINIK                   1   82                   9:36:56     1502.13 146.16  10  < 238>  340.883   0.000
   235 MAŁYS HENRYK                    1   32              GS   9:34:26     1502.11 146.78   7  < 255>  337.123   0.000
   236 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   20              G    9:33:17     1501.70 147.41  13  < 299>  335.304   0.000
   237 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   15              GC   9:22:27     1501.28 148.03  15  < 245>  318.946   0.000
   238 MAŁYS DOMINIK                   1   27              GC   9:37:07     1500.92 148.66  11  < 285>  340.883   0.000
   239 OLEJNICZAK EDWARD               1   72                   9:37:02     1500.87 149.28  16  < 240>  340.748   0.000
   240 OLEJNICZAK EDWARD               1   55                   9:37:03     1500.76 149.91  17  < 244>  340.748   0.000
   241 BIELAK ANDRZEJ                  2   34              GS   9:33:33     1500.54 150.53  16-  1-  1  335.445  22.500
   242 DRĄG AGNIESZKA                  4    9              GS   9:18:51     1500.49 151.16   3  < 277>  313.378  22.470
   243 LIS MARIAN                      1   31              G    9:37:21     1500.03 151.78   2  < 250>  341.032  22.440
   244 OLEJNICZAK EDWARD               1   26              G    9:37:10     1499.99 152.40  18  < 260>  340.748   0.000
   245 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   89                   9:22:38     1499.98 153.03  16  < 246>  318.946   0.000
   246 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   19              G    9:22:41     1499.63 153.65  17  < 253>  318.946   0.000
   247 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    8              GC   9:37:54     1499.62 154.28  14  < 251>  341.764   0.000
   247 KAZEK JAN                       1    5              GS   9:34:35     1499.62 154.28   5  < 308>  336.789  22.310
   249 BOGONOS DANUTA                  2   55              GS   9:32:11     1499.38 155.53  19  < 283>  333.138   0.000
   250 LIS MARIAN                      1   37              G    9:37:27     1499.37 156.15   3  < 264>  341.032  22.220
   251 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   27              G    9:37:57     1499.29 156.78  15  < 266>  341.764   0.000
   252 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   24              G    9:37:17     1499.19 157.40  11          340.740   0.000
   253 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   60                   9:22:46     1499.04 158.03  18  < 289>  318.946   0.000
   254 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    9              GS   9:34:50     1498.91 158.65   6  < 274>  337.004  22.090
   255 MAŁYS HENRYK                    1   13              GS   9:34:55     1498.88 159.28   8  < 258>  337.123   0.000
   256 MYRDZIO STANISŁAW               4   26              GS   9:25:08     1498.76 159.90  26-  1-  1  322.433  22.030
   257 MYRDZIO JERZY                   4    6              G    9:25:46     1498.50 160.52   4  < 278>  323.326  22.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   258 MAŁYS HENRYK                    1   29              G    9:35:01     1498.21 161.15   9  < 268>  337.123   0.000
   258 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              GS   9:42:56     1498.21 161.15   2          348.983  21.970
   260 OLEJNICZAK EDWARD               1   67                   9:37:27     1498.12 162.40  19  < 305>  340.748   0.000
   261 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   92                   9:37:06     1498.04 163.02  11          340.205   0.000
   262 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   40              G    9:25:39     1497.93 163.65   8  < 310>  323.029   0.000
   263 MIARKA ADAM                     2   15              GC   9:39:19     1497.81 164.27   7  < 265>  343.473   0.000
   264 LIS MARIAN                      1   42              G    9:37:42     1497.73 164.90   4  < 304>  341.032  21.780
   265 MIARKA ADAM                     2   23              GC   9:39:20     1497.70 165.52   8  < 290>  343.473   0.000
   266 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   11              GS   9:38:13     1497.54 166.15  16  < 269>  341.764   0.000
   267 PIETRZAK WIESŁAW                3   81                   9:41:59     1497.30 166.77  20  < 279>  347.348   0.000
   268 MAŁYS HENRYK                    1   19              G    9:35:10     1497.22 167.40  10  < 270>  337.123   0.000
   269 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   39              G    9:38:16     1497.21 168.02  17  < 306>  341.764   0.000
   270 MAŁYS HENRYK                    1    8              G    9:35:12     1496.99 168.64  11          337.123   0.000
   271 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   23              GC   9:38:24     1496.45 169.27   8-  1-  1  341.788  21.560
   272 DYK WIKTOR                      1   52                   9:39:38     1496.30 169.89  10          343.600   0.000
   273 KIEL HENRYK                     4   25              G    9:20:11     1496.26 170.52   3          314.489  21.500
   274 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   70                   9:35:15     1496.13 171.14   7  < 275>  337.004   0.000
   275 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   58                   9:35:17     1495.91 171.77   8  < 302>  337.004   0.000
   276 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   56                   9:39:56     1495.84 172.39   7          343.944   0.000
   277 DRĄG AGNIESZKA                  4   13              GS   9:19:32     1495.60 173.02   4          313.378  21.380
   278 MYRDZIO JERZY                   4   63                   9:26:14     1495.26 173.64   5  < 280>  323.326  21.340
   279 PIETRZAK WIESŁAW                3   56                   9:42:19     1495.15 174.27  21  < 281>  347.348   0.000
   280 MYRDZIO JERZY                   4   25              G    9:26:16     1495.03 174.89   6          323.326  21.280
   281 PIETRZAK WIESŁAW                3   41              G    9:42:21     1494.93 175.52  22  < 281>  347.348   0.000
   281 PIETRZAK WIESŁAW                3   75                   9:42:21     1494.93 175.52  23  < 286>  347.348   0.000
   283 BOGONOS DANUTA                  2   86              G    9:32:51     1494.90 176.76  20  < 283>  333.138   0.000
   283 BOGONOS DANUTA                  2    5              G    9:32:51     1494.90 176.76  21  < 287>  333.138   0.000
   285 MAŁYS DOMINIK                   1    8              GC   9:38:02     1494.88 178.01  12  < 290>  340.883   0.000
   286 PIETRZAK WIESŁAW                3   54                   9:42:22     1494.83 178.64  24          347.348   0.000
   287 BOGONOS DANUTA                  2   66              G    9:32:52     1494.79 179.26  22  < 293>  333.138   0.000
   288 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   27              G    9:39:50     1494.76 179.89   8  < 318>  343.546   0.000
   289 CHMIELNICKI DARIUSZ             4   13              GC   9:23:23     1494.71 180.51  19          318.946   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   290 MAŁYS DOMINIK                   1   13              G    9:38:04     1494.66 181.14  13  < 294>  340.883   0.000
   290 MIARKA ADAM                     2   22              G    9:39:48     1494.66 181.14   9  < 295>  343.473   0.000
   292 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    9              GS   9:32:22     1494.60 182.39   2  < 321>  332.348  20.910
   293 BOGONOS DANUTA                  2   13                   9:32:54     1494.56 183.01  23  < 300>  333.138   0.000
   294 MAŁYS DOMINIK                   1   49              G    9:38:06     1494.45 183.64  14          340.883   0.000
   295 MIARKA ADAM                     2    3              G    9:39:50     1494.44 184.26  10  < 298>  343.473   0.000
   296 CZYŻOWICZ ANDRZEJ               4   46              G    9:31:06     1494.37 184.88   5          330.406  20.780
   297 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   15              G    9:38:15     1494.29 185.51   4          341.072  20.750
   298 MIARKA ADAM                     2   16              GS   9:39:53     1494.12 186.13  11          343.473   0.000
   299 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   36              G    9:34:29     1493.67 186.76  14  < 300>  335.304   0.000
   300 BOGONOS DANUTA                  2   42                   9:33:04     1493.45 187.38  24          333.138   0.000
   300 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   62                   9:34:31     1493.45 187.38  15          335.304   0.000
   302 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   10              GS   9:35:40     1493.37 188.63   9  < 313>  337.004   0.000
   303 DUDZIAK KAROL                   1   39              G    9:33:25     1493.17 189.26   3          333.600  20.560
   304 LIS MARIAN                      1   36              G    9:38:25     1493.03 189.88   5          341.032  20.530
   305 OLEJNICZAK EDWARD               1   41              G    9:38:14     1492.98 190.51  20  < 315>  340.748   0.000
   306 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   92                   9:38:56     1492.85 191.13  18  < 311>  341.764   0.000
   307 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   57               C   9:43:22     1492.72 191.76  12-  1-  1  348.350  20.440
   308 KAZEK JAN                       1   51                   9:35:38     1492.64 192.38   6          336.789  20.410
   309 BŁOŃSKI MARIAN                  3    1              GC   9:38:04     1492.61 193.00  10-  1-  1  340.415  20.380
   310 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   20              GS   9:26:29     1492.17 193.63   9          323.029   0.000
   311 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   94                   9:39:03     1492.09 194.25  19  < 319>  341.764   0.000
   312 KOWALCZYK ROBERT                1   26              G    9:42:54     1491.76 194.88  22  < 316>  347.430   0.000
   313 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   40              G    9:35:55     1491.72 195.50  10  < 313>  337.004   0.000
   313 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   35              GS   9:35:55     1491.72 195.50  11          337.004   0.000
   315 OLEJNICZAK EDWARD               1   65                   9:38:26     1491.67 196.75  21          340.748   0.000
   316 KOWALCZYK ROBERT                1   13              G    9:42:56     1491.54 197.38  23  < 316>  347.430   0.000
   316 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G    9:42:56     1491.54 197.38  24          347.430   0.000
   318 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   20              GC   9:40:20     1491.52 198.63   9  < 320>  343.546   0.000
   319 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   21              G    9:39:09     1491.44 199.25  20          341.764   0.000
   320 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   11              G    9:40:21     1491.41 199.88  10          343.546   0.000
   321 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4   35              GC   9:32:51     1491.35 200.50   3          332.348  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   322 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              GS   9:40:22     1491.30   0.00  11          343.546   0.000
   323 ADAMCZYK  MAREK & JERZY         4    6              GC   9:32:52     1491.24   0.00   4          332.348   0.000
   324 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   24              GS   9:39:11     1491.23   0.00  21          341.764   0.000
   325 BIELAK ANDRZEJ                  2    9              GS   9:35:02     1490.65   0.00   2          335.445   0.000
   326 MIARKA ADAM                     2   29              G    9:40:26     1490.55   0.00  12          343.473   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------    
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 42 odwiedzający (139 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=