pzhgpzmigrod
  Wyniki - dorosłe Żmigród 2
 


                                                                 
  PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Całość [ 5]                                                                   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+-----+-------+-----+      
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|      
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |konk.|punkty |Wkł.%|      
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+-----+-------+-----+      
    1    3 BOGONOS         DANUTA          2  6  6  6   18    355.71  44.1      
    2    1 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2  6  6  6   18    346.66  25.4      
    3    2 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2  6  6  6   18    337.97  24.9      
    4    4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2  6  6  6   18    329.43  23.9      
    5    7 MIARKA          ADAM            2  6  6  6   18    321.13  32.9      
    6    5 ZMARZŁY         MARIAN          2  6  6  6   18    316.25  21.8      
    7    6 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2  6  6  6   18    316.08  12.3      
    8    8 RĘKAS           ADAM            2  6  6  6   18    274.06  11.2      
    9    9 BIELAK          ANDRZEJ         2  5  6  5   16    237.03  18.5      
   10   10 RÓŻAŃSKI        JACEK           2  6  2  5   13    209.59  15.2      
   11   13 KRÓLIK          ADAM            2  1  1  6    8    166.65   6.2      
   12   11 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2  4  2  1    7     94.42   9.7      
   13   12 MOSKALIK        MACIEJ          2  2  1  0    3     21.13   3.3      
   14   14 MALESZKA        STANISŁAW       2  0  0 --    0      0.00   0.0      
   15   15 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2  0  0  0    0      0.00   0.0 


                                                       
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.05.18 GENTHIN-1                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    70    6    44   178.93     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    74    6    11   160.65     
              3 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    64    6    11   159.93     
              4 MIARKA          ADAM            2    50    6    19   159.22     
              5 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    66    6    11   153.06     
              6 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    73    6    11   152.07     
              7 ZMARZŁY         MARIAN          2    61    6     8   150.78     
              8 KRÓLIK          ADAM            2    60    6     9   150.14     
              9 RĘKAS           ADAM            2    53    6     6   138.36     
             10 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    32    5     5   127.22     
             11 BIELAK          ANDRZEJ         2    30    5     5   119.42     
             12 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    22    1     1    22.79     
             13 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    19    0     0     0.00     
             14 MOSKALIK        MACIEJ          2    30    0     0     0.00  


                                                               
  PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                       
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Typowane [ 1]                                                                 
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+-----+-------+-----+      
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|      
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |konk.|punkty |Wkł.%|      
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+-----+-------+-----+      
    1    3 BOGONOS         DANUTA          2  4  5  5   14    268.11  44.1      
    2    4 MIARKA          ADAM            2  4  5  5   14    239.17  32.9      
    3    2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2  5  5  4   14    232.24  25.4      
    4    1 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2  5  5  2   12    187.33  24.9      
    5    8 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2  1  3  4    8    147.66  12.3      
    6    5 ZMARZŁY         MARIAN          2  3  4  2    9    137.62  21.8      
    7    6 BIELAK          ANDRZEJ         2  4  3  2    9    107.89  18.5      
    8    7 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2  2  2  2    6    106.05  23.9      
    9    9 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2  2  2  1    5     67.30   9.7      
   10   10 RÓŻAŃSKI        JACEK           2  3  1  0    4     39.38  15.2      
   11   11 KRÓLIK          ADAM            2  0  0  0    0      0.00   6.2      
   12   12 MALESZKA        STANISŁAW       2  0  0 --    0      0.00   0.0      
   13   13 RĘKAS           ADAM            2  0  0  0    0      0.00  11.2      
   14   14 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2  0  0  0    0      0.00   0.0      
   15   15 MOSKALIK        MACIEJ          2  0  0  0    0      0.00   3.3 


                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.05.18 GENTHIN-1                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    70    5    44   146.64     
              2 MIARKA          ADAM            2    50    5    19   122.00     
              3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    74    4    11    97.86     
              4 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    66    4    11    97.85     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    64    2    11    56.00     
              6 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    73    2    11    49.72     
              7 BIELAK          ANDRZEJ         2    30    2     5    48.50     
              8 ZMARZŁY         MARIAN          2    61    2     8    45.50     
              9 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    22    1     1    22.79     
             10 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    32    0     5     0.00     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    60    0     9     0.00     
             12 RĘKAS           ADAM            2    53    0     6     0.00     
             13 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    19    0     0     0.00     
             14 MOSKALIK        MACIEJ          2    30    0     0     0.00     
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 135 odwiedzający (751 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=