Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
GMP 25% [3]
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 ROGALA ANDRZEJ-KAMIL 3 0 0 0 5 5 5 5 5 5 3 5 5 5 5 53 3158.38
2 JUREK ANDRZEJ 3 0 0 0 3 5 5 5 3 5 5 5 5 5 5 51 3036.12
3 MIARKA ADAM 2 0 0 0 5 5 5 5 5 5 4 5 5 5 2 51 2979.40
4 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 0 0 0 5 5 5 5 5 5 5 5 2 5 3 50 2957.11
5 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 0 0 0 5 5 5 2 5 5 5 5 5 5 2 49 2939.22
6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 0 0 0 5 4 5 4 5 3 5 5 5 4 4 49 2903.84
7 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 0 0 0 5 4 4 5 5 4 5 5 5 5 2 49 2840.52
8 NITA WIESŁAW 2 0 0 0 4 4 5 2 5 5 5 5 4 5 4 48 2826.70
9 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 0 0 0 5 5 5 4 5 2 3 5 5 3 5 47 2749.86
10 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 0 0 0 5 5 5 4 0 5 5 5 5 3 3 45 2720.01
11 NOWACZYK RYSZARD 2 0 0 0 4 3 5 5 4 5 3 5 4 4 5 47 2662.45
12 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 0 0 0 5 5 3 5 5 0 5 3 4 5 5 45 2656.55
13 KURAS MARIUSZ 2 0 0 0 5 5 5 0 5 5 4 5 5 3 2 44 2621.73
14 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 0 0 0 5 3 5 5 3 5 5 5 4 3 2 45 2617.71
15 JASIŃSKI JAN 1 0 0 0 5 4 5 2 3 5 4 4 4 5 4 45 2602.17
16 BUDREWICZ KAROL 4 0 0 0 4 2 5 1 5 5 4 5 5 5 3 44 2570.48
17 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 0 0 0 5 5 5 5 3 5 4 3 4 5 2 46 2550.83
18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 0 0 0 4 5 5 5 2 1 5 5 5 2 4 43 2547.80
19 MAŁYS DAMIAN 1 0 0 0 1 2 3 5 5 5 3 4 5 3 5 41 2417.54
20 KOWALCZYK ROBERT 2 0 0 0 4 4 -- 5 5 4 3 5 5 3 2 40 2384.82
21 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 0 0 0 5 5 5 3 0 4 4 5 4 -- 5 40 2276.43
22 JANKOWSKI JERZY 3 0 0 0 5 5 5 3 3 3 5 3 2 4 1 39 2197.44
23 DYK W & KUŚNIERZ M 1 0 0 0 4 5 5 3 3 5 5 5 3 0 -- 38 2131.34
24 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 0 0 0 3 5 4 5 5 5 3 4 3 -- -- 37 2033.12
25 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 0 0 0 3 4 3 5 5 1 2 3 5 1 2 34 1984.58
26 KRÓLIK ADAM 2 0 0 0 4 3 3 3 5 2 1 0 2 2 5 30 1755.29
27 DUDZIAK KAROL 1 0 0 0 3 5 3 4 1 1 3 5 5 1 0 31 1728.09
28 RĘKAS ADAM 2 0 0 0 5 3 4 2 2 4 2 5 2 0 2 31 1649.70
29 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 0 0 0 3 2 3 5 3 3 3 1 2 2 1 28 1569.62
30 KAZEK JAN 1 0 0 0 4 2 5 5 4 0 2 5 1 -- 1 29 1546.85
31 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 0 0 0 5 1 4 2 4 3 1 3 1 2 1 27 1449.60
32 MYRDZIO STANISŁAW 4 0 0 0 2 1 4 3 0 1 1 4 2 5 1 24 1284.88
33 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 0 0 0 3 1 3 1 -- 2 4 4 2 2 1 23 1279.74
34 JUREK DARIUSZ 3 0 0 0 2 3 2 4 2 2 2 2 1 0 -- 20 1131.47
35 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 3 0 0 0 3 5 5 4 1 0 2 -- -- -- -- 20 1089.64
36 PIETRZAK ANDRZEJ 3 -- -- 0 2 2 0 5 2 3 -- 1 3 -- -- 18 997.77
37 DRĄG JACEK 4 0 0 0 2 4 2 1 0 2 2 3 1 0 1 18 955.95
38 JAKÓB BRONISŁAW 1 0 0 0 1 2 2 2 1 3 1 0 0 -- 4 16 910.70
39 BARANOWSKI & ARDELI 4 0 0 0 1 1 1 1 2 0 3 0 1 1 3 14 847.91
40 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 0 0 0 5 1 4 1 -- 4 0 3 -- -- -- 18 839.12
41 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 0 0 0 1 3 4 1 1 3 2 0 -- -- -- 15 787.97
42 NIEDZIELA WOJCIECH 1 0 0 0 1 4 1 2 2 4 -- 1 0 -- -- 15 772.01
43 MAŁYS HENRYK 1 0 0 0 2 -- 1 3 1 1 3 2 -- -- -- 13 713.98
44 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 0 0 0 2 2 1 4 1 1 1 0 0 1 0 13 678.73
45 ŁUKAWY JAN 1 0 0 0 1 2 2 0 5 1 1 0 -- -- -- 12 663.26
46 MYRDZIO JERZY 4 0 0 0 2 0 -- 2 4 0 2 0 1 -- -- 11 645.09
47 SZTYMER MARIUSZ 4 0 0 0 2 2 0 3 0 0 2 0 0 1 -- 10 570.30
48 RÓŻAŃSKI JACEK 2 0 0 0 2 0 0 -- 1 4 -- 2 0 -- -- 9 420.73
49 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 0 0 0 4 2 2 -- -- -- -- -- -- -- -- 8 402.26
50 LIS MARIAN 1 0 0 0 1 3 2 -- -- 2 0 -- -- -- -- 8 390.19
51 MALIŃSKI WŁADYSŁAW 2 0 -- 0 1 0 2 0 3 0 1 0 -- 0 0 7 374.75
52 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 0 0 0 2 1 1 1 1 0 1 0 0 0 -- 7 370.58
53 DOMINIAK ANDRZEJ 4 0 0 0 0 0 0 0 1 3 1 2 0 0 -- 7 365.16
54 FILIPIAK TADEUSZ 1 0 0 0 -- 0 0 3 2 1 -- 0 -- -- -- 6 330.69
55 KOZŁOWSKI JAN 4 0 0 0 1 3 1 0 -- 0 0 1 -- -- -- 6 301.97
56 JURDECZKA MARCIN 1 -- -- -- -- 3 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- 3 165.50
57 NOWACZYK EDWARD 3 -- -- 0 0 0 0 0 1 0 1 0 -- -- -- 2 123.98
58 MARCINIAK ŁUKASZ 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 -- 2 122.13
59 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 0 0 0 0 2 0 0 0 -- -- -- -- -- -- 2 110.67
60 MUSIALIK WOJCIECH 3 0 0 0 0 1 1 -- -- -- -- -- -- -- -- 2 101.58
61 PISULA MAREK 3 0 0 0 1 1 0 -- 0 0 0 0 -- 0 -- 2 99.79
62 PROCYSZYN RYSZARD 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 -- -- 2 82.85
63 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 -- 0 0 -- 0 0 -- 0 0 0 0 0 -- 1 1 68.47
64 FIL BOGUSŁAW 4 -- 0 0 -- 0 0 -- 0 0 1 0 -- -- -- 1 66.39
65 MALESZKA STANISŁAW 2 0 0 0 0 0 1 0 0 -- 0 0 0 -- 0 1 47.67
66 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -- 1 41.64
67 ŻUCHOWICZ RYSZARD 4 -- -- -- -- -- -- -- -- 1 -- -- -- -- -- 1 40.13
68 SIEKIERKA PIOTR 2 0 0 0 0 0 0 -- -- -- 0 -- -- 0 -- 0 0.00
69 PRYSZMONT TOMASZ 3 0 0 0 -- -- 0 0 0 -- -- 0 0 0 -- 0 0.00
70 DŁUGOSZ ADAM 4 0 0 0 -- 0 0 0 0 0 -- 0 -- -- -- 0 0.00
71 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 0 0 0 0 0 -- 0 0 0 -- 0 -- 0 -- 0 0.00
72 ADAMCZYK MAREK 4 -- 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00
Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Całość [2]
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2727.23
2 MIARKA ADAM 2 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2722.20
3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2718.31
4 NITA WIESŁAW 2 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2716.35
5 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2703.55
6 ROGALA ANDRZEJ-KAMIL 3 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2702.56
7 NOWACZYK RYSZARD 2 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2604.25
8 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 2 72 2559.65
9 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 6 6 6 6 5 6 5 5 4 4 6 4 5 4 72 2557.63
10 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 6 6 6 6 5 6 5 5 5 4 6 4 5 4 73 2551.11
11 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2549.80
12 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 6 6 6 6 5 6 5 0 6 4 6 4 5 4 69 2543.02
13 JASIŃSKI JAN 1 3 6 6 6 5 6 5 5 6 4 5 4 5 4 70 2540.69
14 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 6 6 6 6 5 6 5 5 3 4 6 4 5 4 71 2540.20
15 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 6 5 6 6 5 6 5 5 3 4 6 4 5 4 70 2539.02
16 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 2 72 2501.85
17 KOWALCZYK ROBERT 2 6 6 6 6 5 -- 5 5 6 4 6 4 5 4 68 2457.11
18 MAŁYS DAMIAN 1 4 3 6 6 3 6 5 5 6 4 6 4 5 4 67 2366.67
19 KURAS MARIUSZ 2 6 6 6 6 5 6 2 5 6 4 6 4 2 2 66 2321.26
20 KRÓLIK ADAM 2 2 6 6 6 5 6 5 5 4 4 1 4 5 4 63 2271.70
21 RĘKAS ADAM 2 6 6 6 6 5 6 3 5 2 3 6 4 3 4 65 2124.86
22 JANKOWSKI JERZY 3 6 6 6 6 5 6 5 4 6 3 4 3 4 1 65 2118.09
23 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 6 5 6 6 5 5 5 2 6 4 4 3 3 4 64 2068.22
24 BUDREWICZ KAROL 4 6 6 3 5 3 4 1 5 5 4 6 4 5 3 60 2066.68
25 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 6 6 6 6 5 3 5 2 6 4 5 3 3 1 61 1911.30
26 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 6 5 6 4 5 6 2 5 6 4 5 1 5 1 61 1881.91
27 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 3 6 6 6 5 6 2 1 5 4 5 3 -- 4 56 1843.89
28 DYK W & KUŚNIERZ M 1 6 6 6 6 5 6 5 3 6 3 6 2 1 -- 61 1828.10
29 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 6 6 6 6 5 6 5 5 6 3 6 2 -- -- 62 1811.11
30 DUDZIAK KAROL 1 6 5 6 4 5 3 4 4 2 4 5 4 1 0 53 1673.73
31 MYRDZIO STANISŁAW 4 4 1 4 6 3 5 5 1 1 3 5 2 5 1 46 1481.68
32 KAZEK JAN 1 2 5 1 4 2 6 5 5 1 4 4 1 -- 2 42 1423.74
33 JUREK DARIUSZ 3 5 6 6 6 5 3 4 2 2 2 2 2 0 -- 45 1285.28
34 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 3 6 6 6 2 3 2 -- 2 3 3 1 3 1 41 1178.28
35 JAKÓB BRONISŁAW 1 2 0 3 2 5 2 3 1 3 4 1 0 -- 4 30 1153.75
36 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 3 6 2 6 3 5 6 5 1 1 3 -- -- -- -- 38 1066.63
37 DOMINIAK ANDRZEJ 4 6 1 3 6 5 0 2 3 4 1 2 1 0 -- 34 967.51
38 ŁUKAWY JAN 1 3 2 1 3 5 4 3 5 3 0 2 -- -- -- 31 915.08
39 PIETRZAK ANDRZEJ 3 -- -- 5 3 2 0 5 3 3 -- 4 2 -- -- 27 887.03
40 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 3 4 6 6 1 4 1 -- 6 0 5 -- -- -- 36 785.19
41 BARANOWSKI & ARDELI 4 6 2 0 5 0 2 1 2 0 2 0 0 1 4 25 755.08
42 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 6 6 6 6 5 6 -- -- -- -- -- -- -- -- 35 738.47
43 NIEDZIELA WOJCIECH 1 2 5 3 4 3 2 3 1 4 -- 0 0 -- -- 27 651.04
44 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 0 1 5 2 4 2 2 1 2 1 0 -- -- -- 20 605.93
45 RÓŻAŃSKI JACEK 2 0 6 6 1 1 2 -- 2 3 -- 2 1 -- -- 24 562.09
46 MAŁYS HENRYK 1 5 2 1 3 -- 0 2 1 1 3 2 -- -- -- 20 551.00
47 MYRDZIO JERZY 4 6 1 0 2 0 -- 3 4 1 2 0 0 -- -- 19 547.79
48 DRĄG JACEK 4 2 0 1 2 3 1 0 0 1 2 3 1 0 0 16 508.80
49 LIS MARIAN 1 0 3 6 2 5 1 -- -- 4 0 -- -- -- -- 21 505.86
50 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 5 0 3 2 1 1 5 2 1 0 0 0 0 0 20 492.77
51 SZTYMER MARIUSZ 4 0 0 0 3 2 0 2 0 0 1 0 0 1 -- 9 351.16
52 MALESZKA STANISŁAW 2 0 3 3 1 2 2 2 0 -- 0 1 0 -- 0 14 344.42
53 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 1 1 1 2 3 0 1 0 -- -- -- -- -- -- 9 248.71
54 MALIŃSKI WŁADYSŁAW 2 3 -- 0 1 0 1 0 2 0 1 1 -- 0 0 9 246.46
55 FILIPIAK TADEUSZ 1 0 0 1 -- 0 0 3 2 0 -- 0 -- -- -- 6 235.33
56 KOZŁOWSKI JAN 4 2 1 0 2 2 1 0 -- 0 0 1 -- -- -- 9 195.73
57 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 2 0 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0 -- 7 186.98
58 MARCINIAK ŁUKASZ 4 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0 -- 5 160.49
59 NOWACZYK EDWARD 3 -- -- 0 0 1 0 0 1 0 1 0 -- -- -- 3 143.98
60 SIEKIERKA PIOTR 2 6 3 2 1 0 1 -- -- -- 0 -- -- 0 -- 13 131.54
61 PISULA MAREK 3 0 2 2 1 1 0 -- 0 0 0 0 -- 0 -- 6 108.51
62 JURDECZKA MARCIN 1 -- -- -- -- 2 1 -- 0 -- -- -- -- -- -- 3 103.71
63 MUSIALIK WOJCIECH 3 0 0 0 1 1 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 2 67.71
64 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -- 3 64.39
65 PROCYSZYN RYSZARD 4 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 -- -- 3 62.73
66 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 -- 0 0 -- 0 0 -- 0 0 0 0 0 -- 1 1 60.98
67 PRYSZMONT TOMASZ 3 0 1 0 -- -- 0 0 0 -- -- 0 0 0 -- 1 9.04
68 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 1 0 0 0 0 -- 0 0 0 -- 0 -- 0 -- 1 2.74
69 DŁUGOSZ ADAM 4 0 0 0 -- 0 0 0 0 0 -- 0 -- -- -- 0 0.00
70 FIL BOGUSŁAW 4 -- 0 0 -- 0 0 -- 0 0 0 0 -- -- -- 0 0.00
71 ŻUCHOWICZ RYSZARD 4 -- -- -- -- -- -- -- -- 0 -- -- -- -- -- 0 0.00
72 ADAMCZYK MAREK 4 -- 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00
Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Typowane 50-tka (GMP) [1]
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 ROGALA ANDRZEJ-KAMIL 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 3 5 5 5 5 68 2555.68
2 MIARKA ADAM 2 5 5 5 5 5 5 5 5 5 4 5 5 5 2 66 2363.46
3 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 2 4 3 60 2277.03
4 JUREK ANDRZEJ 3 1 5 4 2 4 5 5 2 4 5 5 5 5 4 56 2217.55
5 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 4 5 4 5 5 5 2 5 5 5 5 5 3 2 60 2216.59
6 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 2 5 5 5 5 5 4 0 5 5 5 5 3 3 57 2164.97
7 NITA WIESŁAW 2 4 5 5 3 4 5 2 5 5 5 4 4 5 3 59 2161.27
8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 5 3 4 4 5 3 5 2 3 5 5 4 4 57 2108.22
9 KURAS MARIUSZ 2 5 5 5 5 5 5 0 5 5 4 5 5 2 2 58 2097.08
10 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 5 5 5 5 5 5 4 4 2 3 5 4 2 5 59 2077.83
11 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 4 5 5 5 3 4 4 5 3 4 5 5 5 1 58 2045.15
12 BUDREWICZ KAROL 4 5 5 2 3 1 2 1 5 5 4 5 5 5 3 51 1886.63
13 NOWACZYK RYSZARD 2 5 5 5 4 2 5 4 3 5 3 2 3 4 5 55 1880.28
14 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 1 1 3 3 5 5 5 2 1 4 5 5 2 4 46 1879.95
15 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 2 5 5 4 3 5 5 3 5 3 5 3 3 2 53 1874.41
16 KOWALCZYK ROBERT 2 5 4 3 3 3 -- 5 5 4 3 4 5 3 2 49 1808.19
17 MAŁYS DAMIAN 1 3 2 5 1 1 3 4 4 5 3 2 5 3 5 46 1773.29
18 JASIŃSKI JAN 1 0 5 3 5 4 5 2 3 4 2 3 3 4 4 47 1752.43
19 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 0 2 2 5 2 3 4 4 0 3 1 4 5 5 40 1717.97
20 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 2 4 2 4 4 2 4 5 2 2 4 5 1 2 43 1585.23
21 JANKOWSKI JERZY 3 5 5 5 4 5 4 3 2 3 3 2 2 4 1 48 1575.46
22 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 3 3 5 3 5 5 2 0 4 4 4 3 -- 4 45 1553.12
23 DYK W & KUŚNIERZ M 1 5 3 5 4 5 5 2 3 5 3 5 2 0 -- 47 1453.45
24 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 3 2 4 3 3 1 4 2 5 3 3 3 3 1 40 1401.00
25 KRÓLIK ADAM 2 1 5 2 3 3 3 3 5 1 1 0 2 2 4 35 1287.62
26 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 2 1 4 3 4 3 5 4 4 3 4 1 -- -- 38 1270.97
27 RĘKAS ADAM 2 4 2 4 4 3 3 2 2 2 2 5 2 0 2 37 1136.29
28 DUDZIAK KAROL 1 1 1 4 2 5 2 3 1 1 2 3 4 1 0 30 1082.53
29 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 3 2 3 4 2 3 1 3 3 1 3 1 2 1 32 981.15
30 KAZEK JAN 1 0 1 0 3 1 5 5 4 0 1 4 1 -- 1 26 924.78
31 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 1 2 4 1 2 3 3 1 3 2 1 1 2 1 27 917.03
32 JUREK DARIUSZ 3 2 4 3 2 3 2 3 2 2 2 2 1 0 -- 28 885.03
33 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 0 4 1 3 1 2 1 -- 1 3 2 1 2 1 22 781.87
34 MYRDZIO STANISŁAW 4 0 0 1 1 1 2 2 0 1 1 3 2 4 1 19 741.54
35 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 3 2 1 1 3 4 4 4 1 0 2 -- -- -- -- 22 729.72
36 PIETRZAK ANDRZEJ 3 -- -- 1 1 2 0 5 2 2 -- 1 2 -- -- 16 626.07
37 JAKÓB BRONISŁAW 1 2 0 0 0 2 1 1 1 1 1 0 0 -- 4 13 558.36
38 BARANOWSKI & ARDELI 4 3 0 0 1 0 1 1 2 0 2 0 0 1 3 14 538.74
39 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 2 3 4 4 1 3 1 -- 3 0 3 -- -- -- 24 526.65
40 MAŁYS HENRYK 1 2 1 0 2 -- 0 2 1 1 3 2 -- -- -- 14 471.95
41 ŁUKAWY JAN 1 2 2 1 1 2 2 0 5 1 0 0 -- -- -- 16 455.22
42 DRĄG JACEK 4 0 0 0 1 3 1 0 0 1 2 2 1 0 0 11 444.68
43 NIEDZIELA WOJCIECH 1 2 1 2 1 3 1 2 0 4 -- 0 0 -- -- 16 424.91
44 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 1 5 5 4 3 2 -- -- -- -- -- -- -- -- 20 416.04
45 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 0 0 2 1 3 2 1 0 2 1 0 -- -- -- 12 406.25
46 MYRDZIO JERZY 4 1 1 0 1 0 -- 2 4 0 1 0 0 -- -- 10 362.25
47 SZTYMER MARIUSZ 4 0 0 0 2 2 0 2 0 0 1 0 0 1 -- 8 325.19
48 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 2 0 2 2 0 1 3 1 1 0 0 0 0 0 12 291.15
49 RÓŻAŃSKI JACEK 2 0 3 4 1 0 0 -- 1 2 -- 2 0 -- -- 13 270.61
50 FILIPIAK TADEUSZ 1 0 0 1 -- 0 0 3 2 0 -- 0 -- -- -- 6 235.33
51 LIS MARIAN 1 0 1 1 1 3 1 -- -- 1 0 -- -- -- -- 8 225.10
52 MALIŃSKI WŁADYSŁAW 2 3 -- 0 1 0 1 0 2 0 1 0 -- 0 0 8 222.84
53 DOMINIAK ANDRZEJ 4 0 0 0 0 0 0 0 1 2 1 2 0 0 -- 6 217.28
54 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 2 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 -- 5 142.71
55 KOZŁOWSKI JAN 4 0 1 0 0 2 1 0 -- 0 0 1 -- -- -- 5 141.43
56 NOWACZYK EDWARD 3 -- -- 0 0 0 0 0 1 0 1 0 -- -- -- 2 101.98
57 JURDECZKA MARCIN 1 -- -- -- -- 2 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- 2 82.15
58 MARCINIAK ŁUKASZ 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 -- 3 70.33
59 PISULA MAREK 3 0 2 2 1 0 0 -- 0 0 0 0 -- 0 -- 5 67.05
60 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 -- 0 0 -- 0 0 -- 0 0 0 0 0 -- 1 1 60.98
61 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 1 0 1 0 1 0 0 0 -- -- -- -- -- -- 3 60.46
62 MUSIALIK WOJCIECH 3 0 0 0 0 1 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 1 45.32
63 MALESZKA STANISŁAW 2 0 1 0 0 0 1 0 0 -- 0 0 0 -- 0 2 38.27
64 SIEKIERKA PIOTR 2 1 2 0 0 0 0 -- -- -- 0 -- -- 0 -- 3 18.44
65 PRYSZMONT TOMASZ 3 0 1 0 -- -- 0 0 0 -- -- 0 0 0 -- 1 9.04
66 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -- 0 0.00
67 DŁUGOSZ ADAM 4 0 0 0 -- 0 0 0 0 0 -- 0 -- -- -- 0 0.00
68 FIL BOGUSŁAW 4 -- 0 0 -- 0 0 -- 0 0 0 0 -- -- -- 0 0.00
69 PROCYSZYN RYSZARD 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -- -- 0 0.00
70 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 0 0 0 0 0 -- 0 0 0 -- 0 -- 0 -- 0 0.00
71 ŻUCHOWICZ RYSZARD 4 -- -- -- -- -- -- -- -- 0 -- -- -- -- -- 0 0.00
72 ADAMCZYK MAREK 4 -- 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00
Klasyfikacja GMP 2014 rok.
-------------------------------------------------------------------------------
Lp. Nazwisko, imie Nr Nr Razem 300-500 500-700 pow.700
Hod Sek Knk Punkty Knk Pkt Knk Pkt Knk PkT
-------------------------------------------------------------------------------
1 KOŚCIELNY ANDRZEJ 115 1 40 2,407.71 15 733.03 15 913.32 10 761.36
2 JUREK ANDRZEJ 305 3 39 2,287.63 15 715.68 15 907.16 9 664.79
3 MIARKA ADAM 211 2 39 2,286.79 15 704.38 15 935.91 9 646.50
4 GRABKOWSKI DARIUSZ 106 1 38 2,269.77 15 725.61 15 940.21 8 603.95
5 ROGALA ANDRZEJ-KAMIL 313 3 38 2,255.38 15 715.10 15 934.35 8 605.93
6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 203 2 38 2,224.87 15 693.03 13 805.28 10 726.56
7 NITA WIESŁAW 212 2 38 2,217.29 15 713.15 14 841.83 9 662.31
8 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAM 307 3 38 2,210.22 14 648.33 15 909.60 9 652.29
9 CHMIELNICKI DARIUSZ 406 4 38 2,183.89 15 696.86 14 833.22 9 653.81
10 OLEJNICZAK & CIENCIE 120 1 37 2,250.90 15 737.11 12 747.11 10 766.68
11 KURAS MARIUSZ 207 2 37 2,233.47 15 726.43 13 815.02 9 692.02
12 JAŃCZYK ANDRZEJ 204 2 37 2,045.63 15 648.36 15 889.35 7 507.92
13 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 408 4 36 2,077.31 14 625.33 12 721.43 10 730.55
14 CZARNECKI KRZYSZTOF 407 4 36 2,059.87 11 499.62 15 867.72 10 692.53
15 NOWACZYK RYSZARD 213 2 36 2,015.34 15 671.05 13 761.50 8 582.79
16 KOWALCZYK ROBERT 214 2 35 2,035.99 13 589.21 14 851.82 8 594.96
17 JASIŃSKI JAN 108 1 35 2,008.06 15 713.76 12 720.00 8 574.30
18 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 302 3 34 1,993.22 15 719.86 11 699.03 8 574.33
19 MAŁYS DAMIAN 118 1 33 1,881.53 12 545.76 13 764.48 8 571.29
20 DYK W & KUŚNIE 103 1 33 1,873.45 15 713.03 11 661.02 7 499.40
21 ANDRZEJEWSKI ARTUR 101 1 32 1,758.26 13 577.45 15 884.63 4 296.18
22 JANKOWSKI JERZY 304 3 31 1,751.50 13 592.18 12 730.95 6 428.37
23 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 201 2 30 1,724.01 9 404.28 14 827.52 7 492.21
24 SUSEŁ KRZYSZTOF 125 1 30 1,670.49 15 678.44 8 490.65 7 501.40
25 BUDREWICZ KAROL 405 4 29 1,688.86 15 691.96 14 996.90 0 0.00
26 KAZEK JAN 112 1 28 1,474.23 14 622.83 11 641.21 3 210.19
27 DUDZIAK KAROL 102 1 27 1,474.98 11 480.41 10 577.88 6 416.69
28 KRÓLIK ADAM 206 2 26 1,472.47 9 399.21 11 651.65 6 421.61
29 RĘKAS ADAM 215 2 25 1,330.34 14 619.75 7 423.70 4 286.89
30 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 308 3 23 1,278.05 9 408.41 10 572.03 4 297.61
31 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZAT 414 4 22 1,174.85 12 561.83 8 465.31 2 147.71
32 MYRDZIO STANISŁAW 418 4 22 1,161.85 10 432.84 9 519.00 3 210.01
33 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 316 3 20 1,090.70 8 359.93 10 583.59 2 147.18
34 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 435 4 19 1,061.13 10 449.16 4 247.03 5 364.94
35 JUREK DARIUSZ 306 3 18 1,035.99 6 285.04 9 539.83 3 211.12
36 JAKÓB BRONISŁAW 107 1 16 901.04 6 254.26 5 279.90 5 366.88
37 PIETRZAK ANDRZEJ 311 3 16 860.25 6 266.84 9 526.31 1 67.10
38 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 110 1 15 789.46 8 354.68 5 299.50 2 135.28
39 FRĄCKOWIAK ROMAN 319 3 15 697.67 13 582.62 2 115.05 0 0.00
40 DRĄG JACEK 411 4 14 752.73 7 301.36 7 451.37 0 0.00
41 NIEDZIELA WOJCIECH 126 1 14 730.75 6 279.30 8 451.45 0 0.00
42 MAŁYS HENRYK 119 1 12 675.25 5 223.36 4 236.12 3 215.77
43 ŁUKAWY JAN 117 1 12 664.19 4 181.16 7 416.02 1 67.01
44 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 412 4 12 627.04 4 175.31 7 385.40 1 66.33
45 BARANOWSKI & ARDELI 402 4 11 651.85 2 85.89 4 229.39 5 336.57
46 MYRDZIO JERZY 417 4 10 579.71 2 83.53 6 356.18 2 140.00
47 SZTYMER MARIUSZ 433 4 10 571.59 2 87.26 6 347.61 2 136.72
48 RÓŻAŃSKI JACEK 216 2 9 420.73 8 356.60 1 64.13 0 0.00
49 KOBYLSKI MIROSŁAW 113 1 8 402.26 6 274.07 2 128.19 0 0.00
50 LIS MARIAN 116 1 8 390.19 5 220.88 3 169.31 0 0.00
51 MALIŃSKI WŁADYSŁAW 209 2 7 375.10 3 134.94 3 165.60 1 74.56
52 BAZYLEWICZ TADEUSZ 404 4 7 371.21 3 124.40 3 169.67 1 77.14
53 DOMINIAK ANDRZEJ 410 4 7 365.40 5 232.14 1 55.05 1 78.21
54 FILIPIAK TADEUSZ 104 1 6 330.69 1 41.15 5 289.54 0 0.00
55 KOZŁOWSKI JAN 415 4 6 301.97 3 126.98 3 174.99 0 0.00
56 JURDECZKA MARCIN 109 1 3 165.50 0 0.00 3 165.50 0 0.00
57 NOWACZYK EDWARD 317 3 2 124.73 0 0.00 1 56.09 1 68.64
58 MARCINIAK ŁUKASZ 416 4 2 118.64 0 0.00 1 52.75 1 65.89
59 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 318 3 2 110.67 0 0.00 2 110.67 0 0.00
60 MUSIALIK WOJCIECH 309 3 2 101.58 1 41.44 1 60.14 0 0.00
61 PISULA MAREK 320 3 2 99.79 1 46.93 1 52.86 0 0.00
62 PROCYSZYN RYSZARD 422 4 2 82.85 2 82.85 0 0.00 0 0.00
63 FIL BOGUSŁAW 413 4 1 67.20 0 0.00 0 0.00 1 67.20
64 MALESZKA STANISŁAW 208 2 1 47.67 1 47.67 0 0.00 0 0.00
65 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 310 3 1 41.64 1 41.64 0 0.00 0 0.00
66 ŻUCHOWICZ RYSZARD 430 4 1 40.13 1 40.13 0 0.00 0 0.00
Mistrzostwo Oddziału Klasyfikacja GMP 2014 rok.
-------------------------------------------------------------------------------
Lp. Nazwisko, imie Nr Nr Razem 300-500 500-700 pow.700
Hod Sek Knk Punkty Knk Pkt Knk Pkt Knk PkT
-------------------------------------------------------------------------------
1 KOŚCIELNY ANDRZEJ 115 1 40 2,416.48 15 733.03 15 913.32 10 770.13
2 ROGALA ANDRZEJ-KAMIL 313 3 40 2,407.00 15 715.10 15 934.35 10 757.55
3 JUREK ANDRZEJ 305 3 40 2,362.66 15 715.68 15 907.16 10 739.82
4 MIARKA ADAM 211 2 39 2,298.85 15 704.38 15 935.91 9 658.56
5 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAM 307 3 39 2,282.57 14 648.33 15 909.60 10 724.64
6 CHMIELNICKI DARIUSZ 406 4 39 2,268.14 15 696.86 14 833.22 10 738.06
7 GRABKOWSKI DARIUSZ 106 1 38 2,275.80 15 725.61 15 940.21 8 609.98
8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 203 2 38 2,235.36 15 693.03 13 805.28 10 737.05
9 NITA WIESŁAW 212 2 38 2,225.59 15 713.15 14 841.83 9 670.61
10 JAŃCZYK ANDRZEJ 204 2 38 2,113.81 15 648.36 15 889.35 8 576.10
11 OLEJNICZAK & CIENCIE 120 1 37 2,259.87 15 737.11 12 747.11 10 775.65
12 KURAS MARIUSZ 207 2 37 2,239.68 15 726.43 13 815.02 9 698.23
13 NOWACZYK RYSZARD 213 2 37 2,093.11 15 671.05 13 761.50 9 660.56
14 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 408 4 36 2,087.80 14 625.33 12 721.43 10 741.04
15 CZARNECKI KRZYSZTOF 407 4 36 2,077.14 11 499.62 15 867.72 10 709.80
16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 302 3 35 2,065.21 15 719.86 11 699.03 9 646.32
17 KOWALCZYK ROBERT 214 2 35 2,046.72 13 589.21 14 851.82 8 605.69
18 MAŁYS DAMIAN 118 1 35 2,036.62 12 545.76 13 764.48 10 726.38
19 JASIŃSKI JAN 108 1 35 2,015.93 15 713.76 12 720.00 8 582.17
20 DYK W & KUŚNIE 103 1 34 1,939.97 15 713.03 11 661.02 8 565.92
21 ANDRZEJEWSKI ARTUR 101 1 34 1,891.59 13 577.45 15 884.63 6 429.51
22 JANKOWSKI JERZY 304 3 32 1,816.38 13 592.18 12 730.95 7 493.25
23 SUSEŁ KRZYSZTOF 125 1 32 1,802.08 15 678.44 8 490.65 9 632.99
24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 201 2 30 1,739.72 9 404.28 14 827.52 7 507.92
25 BUDREWICZ KAROL 405 4 29 1,688.86 15 691.96 14 996.90 0 0.00
26 DUDZIAK KAROL 102 1 29 1,617.76 11 480.41 10 577.88 8 559.47
27 KAZEK JAN 112 1 28 1,478.13 14 622.83 11 641.21 3 214.09
28 KRÓLIK ADAM 206 2 27 1,559.23 9 399.21 11 651.65 7 508.37
29 RĘKAS ADAM 215 2 25 1,334.87 14 619.75 7 423.70 4 291.42
30 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 308 3 24 1,332.67 9 408.41 10 572.03 5 352.23
31 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZAT 414 4 22 1,178.37 12 561.83 8 465.31 2 151.23
32 MYRDZIO STANISŁAW 418 4 22 1,169.61 10 432.84 9 519.00 3 217.77
33 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 435 4 20 1,123.05 10 449.16 4 247.03 6 426.86
34 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 316 3 20 1,089.64 8 359.93 10 583.59 2 146.12
35 JUREK DARIUSZ 306 3 18 1,038.76 6 285.04 9 539.83 3 213.89
36 PIETRZAK ANDRZEJ 311 3 18 997.77 6 266.84 9 526.31 3 204.62
37 JAKÓB BRONISŁAW 107 1 16 910.86 6 254.26 5 279.90 5 376.70
38 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 110 1 15 787.97 8 354.68 5 299.50 2 133.79
39 FRĄCKOWIAK ROMAN 319 3 15 697.67 13 582.62 2 115.05 0 0.00
40 DRĄG JACEK 411 4 14 752.73 7 301.36 7 451.37 0 0.00
41 NIEDZIELA WOJCIECH 126 1 14 730.75 6 279.30 8 451.45 0 0.00
42 BARANOWSKI & ARDELI 402 4 12 728.13 2 85.89 4 229.39 6 412.85
43 MAŁYS HENRYK 119 1 12 673.14 5 223.36 4 236.12 3 213.66
44 ŁUKAWY JAN 117 1 12 663.26 4 181.16 7 416.02 1 66.08
45 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 412 4 12 625.81 4 175.31 7 385.40 1 65.10
46 MYRDZIO JERZY 417 4 11 645.09 2 83.53 6 356.18 3 205.38
47 SZTYMER MARIUSZ 433 4 10 570.30 2 87.26 6 347.61 2 135.43
48 RÓŻAŃSKI JACEK 216 2 9 420.73 8 356.60 1 64.13 0 0.00
49 KOBYLSKI MIROSŁAW 113 1 8 402.26 6 274.07 2 128.19 0 0.00
50 LIS MARIAN 116 1 8 390.19 5 220.88 3 169.31 0 0.00
51 MALIŃSKI WŁADYSŁAW 209 2 7 374.75 3 134.94 3 165.60 1 74.21
52 BAZYLEWICZ TADEUSZ 404 4 7 370.58 3 124.40 3 169.67 1 76.51
53 DOMINIAK ANDRZEJ 410 4 7 365.16 5 232.14 1 55.05 1 77.97
54 FILIPIAK TADEUSZ 104 1 6 330.69 1 41.15 5 289.54 0 0.00
55 KOZŁOWSKI JAN 415 4 6 301.97 3 126.98 3 174.99 0 0.00
56 JURDECZKA MARCIN 109 1 3 165.50 0 0.00 3 165.50 0 0.00
57 NOWACZYK EDWARD 317 3 2 123.98 0 0.00 1 56.09 1 67.89
58 MARCINIAK ŁUKASZ 416 4 2 122.13 0 0.00 1 52.75 1 69.38
59 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 318 3 2 110.67 0 0.00 2 110.67 0 0.00
60 MUSIALIK WOJCIECH 309 3 2 101.58 1 41.44 1 60.14 0 0.00
61 PISULA MAREK 320 3 2 99.79 1 46.93 1 52.86 0 0.00
62 PROCYSZYN RYSZARD 422 4 2 82.85 2 82.85 0 0.00 0 0.00
63 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 420 4 1 68.47 0 0.00 0 0.00 1 68.47
64 FIL BOGUSŁAW 413 4 1 66.39 0 0.00 0 0.00 1 66.39
65 MALESZKA STANISŁAW 208 2 1 47.67 1 47.67 0 0.00 0 0.00
66 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 310 3 1 41.64 1 41.64 0 0.00 0 0.00
67 ŻUCHOWICZ RYSZARD 430 4 1 40.13 1 40.13 0 0.00 0 0.00
KATEGORIA A do mistrzostw Okręgu
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |KURAS MARIUSZ | 2 | 444.13 | 20 |
| 2 |ROGALA ANDRZEJ-KAMIL | 3 | 603.26 | 20 |
| 3 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 640.42 | 20 |
| 4 |GRABKOWSKI DARIUSZ | 1 | 852.26 | 20 |
| 5 |KOŚCIELNY ANDRZEJ | 1 | 911.76 | 20 |
| 6 |CHMIELEWSKI KRZYSZTOF | 3 | 962.12 | 20 |
| 7 |NITA WIESŁAW | 2 | 1167.02 | 20 |
| 8 |MIARKA ADAM | 2 | 1176.36 | 20 |
| 9 |DYK W & KUŚNIERZ M | 1 | 1346.39 | 20 |
| 10 |NOWACZYK RYSZARD | 2 | 1671.97 | 20 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
KATEGORIA B do Mistrzostw Okręgu i Oddziału
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |KURAS MARIUSZ | 2 | 248.28 | 16 |
| 2 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 369.69 | 16 |
| 3 |KOŚCIELNY ANDRZEJ | 1 | 380.84 | 16 |
| 4 |MIARKA ADAM | 2 | 452.33 | 16 |
| 5 |GRABKOWSKI DARIUSZ | 1 | 538.08 | 16 |
| 6 |CHMIELEWSKI KRZYSZTOF | 3 | 542.30 | 16 |
| 7 |NITA WIESŁAW | 2 | 611.80 | 16 |
| 8 |ROGALA ANDRZEJ-KAMIL | 3 | 989.71 | 16 |
| 9 |BAŃKOSZ WŁADYSŁAW | 2 | 1094.40 | 16 |
| 10 |JUREK ANDRZEJ | 3 | 1123.04 | 16 |
| 11 |JASIŃSKI JAN | 1 | 1156.15 | 16 |
| 12 |KOWALCZYK ROBERT | 2 | 1177.96 | 16 |
| 13 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 1225.20 | 16 |
| 14 |JANKOWSKI JERZY | 3 | 1227.28 | 16 |
| 15 |ANDRZEJEWSKI ARTUR | 1 | 1257.15 | 16 |
| 16 |GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW | 2 | 1365.07 | 16 |
| 17 |NOWACZYK RYSZARD | 2 | 1445.47 | 16 |
| 18 |CZYŻOWICZ ANDRZEJ | 4 | 1550.68 | 16 |
| 19 |CZARNECKI KRZYSZTOF | 4 | 1676.25 | 16 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
kategoria C Mistrzostwo Polski pow. 500 km
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |KURAS MARIUSZ | 2 | 85.81 | 9 |
| 2 |ROGALA ANDRZEJ-KAMIL | 3 | 185.82 | 9 |
| 3 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 205.62 | 9 |
| 4 |GRABKOWSKI DARIUSZ | 1 | 215.12 | 9 |
| 5 |NITA WIESŁAW | 2 | 231.77 | 9 |
| 6 |CHMIELEWSKI KRZYSZTOF | 3 | 268.35 | 9 |
| 7 |MIARKA ADAM | 2 | 281.08 | 9 |
| 8 |KOŚCIELNY ANDRZEJ | 1 | 290.67 | 9 |
| 9 |JUREK ANDRZEJ | 3 | 297.20 | 9 |
| 10 |KOWALCZYK ROBERT | 2 | 303.56 | 9 |
| 11 |CZYŻOWICZ ANDRZEJ | 4 | 344.14 | 9 |
| 12 |GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW | 2 | 365.10 | 9 |
| 13 |JAŃCZYK ANDRZEJ | 2 | 422.73 | 9 |
| 14 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 4 | 422.74 | 9 |
| 15 |JASIŃSKI JAN | 1 | 446.46 | 9 |
| 16 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 460.08 | 9 |
| 17 |ANDRZEJEWSKI ARTUR | 1 | 507.43 | 9 |
| 18 |DYK W & KUŚNIERZ M | 1 | 546.01 | 9 |
| 19 |BAŃKOSZ WŁADYSŁAW | 2 | 551.85 | 9 |
| 20 |NOWACZYK RYSZARD | 2 | 560.83 | 9 |
| 21 |CZARNECKI KRZYSZTOF | 4 | 599.92 | 9 |
| 22 |BUDREWICZ KAROL | 4 | 626.95 | 9 |
| 23 |KRÓLIK ADAM | 2 | 708.62 | 9 |
| 24 |MAŁYS DAMIAN | 1 | 741.78 | 9 |
| 25 |RĘKAS ADAM | 2 | 835.37 | 9 |
| 26 |LEWANDOWSKI GRZEGORZ | 3 | 860.97 | 9 |
| 27 |DUDZIAK KAROL | 1 | 1089.61 | 9 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
Mistrzostwo Okręgu kategorii C pow. 500 km
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |KURAS MARIUSZ | 2 | 85.81 | 9 |
| 2 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 150.41 | 9 |
| 3 |ROGALA ANDRZEJ-KAMIL | 3 | 185.82 | 9 |
| 4 |GRABKOWSKI DARIUSZ | 1 | 215.12 | 9 |
| 5 |NITA WIESŁAW | 2 | 221.30 | 9 |
| 6 |CHMIELEWSKI KRZYSZTOF | 3 | 268.35 | 9 |
| 7 |MIARKA ADAM | 2 | 281.08 | 9 |
| 8 |CZYŻOWICZ ANDRZEJ | 4 | 282.35 | 9 |
| 9 |KOŚCIELNY ANDRZEJ | 1 | 290.67 | 9 |
| 10 |JUREK ANDRZEJ | 3 | 297.20 | 9 |
| 11 |KOWALCZYK ROBERT | 2 | 303.56 | 9 |
| 12 |GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW | 2 | 365.10 | 9 |
| 13 |JAŃCZYK ANDRZEJ | 2 | 422.73 | 9 |
| 14 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 4 | 422.74 | 9 |
| 15 |JASIŃSKI JAN | 1 | 446.46 | 9 |
| 16 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 460.08 | 9 |
| 17 |CZARNECKI KRZYSZTOF | 4 | 500.22 | 9 |
| 18 |ANDRZEJEWSKI ARTUR | 1 | 507.43 | 9 |
| 19 |DYK W & KUŚNIERZ M | 1 | 546.01 | 9 |
| 20 |BAŃKOSZ WŁADYSŁAW | 2 | 551.85 | 9 |
| 21 |NOWACZYK RYSZARD | 2 | 560.83 | 9 |
| 22 |BUDREWICZ KAROL | 4 | 626.95 | 9 |
| 23 |KRÓLIK ADAM | 2 | 650.88 | 9 |
| 24 |MAŁYS DAMIAN | 1 | 741.78 | 9 |
| 25 |RĘKAS ADAM | 2 | 835.37 | 9 |
| 26 |LEWANDOWSKI GRZEGORZ | 3 | 860.97 | 9 |
| 27 |DUDZIAK KAROL | 1 | 1089.61 | 9 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
Kategoria C do Mistrzostw Oddziału
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |KURAS MARIUSZ | 2 | 85.81 | 9 |
| 2 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 150.41 | 9 |
| 3 |ROGALA ANDRZEJ-KAMIL | 3 | 185.82 | 9 |
| 4 |GRABKOWSKI DARIUSZ | 1 | 198.79 | 9 |
| 5 |NITA WIESŁAW | 2 | 222.70 | 9 |
| 6 |CHMIELEWSKI KRZYSZTOF | 3 | 251.54 | 9 |
| 7 |MIARKA ADAM | 2 | 271.40 | 9 |
| 8 |CZYŻOWICZ ANDRZEJ | 4 | 282.35 | 9 |
| 9 |KOŚCIELNY ANDRZEJ | 1 | 290.67 | 9 |
| 10 |JUREK ANDRZEJ | 3 | 297.20 | 9 |
| 11 |KOWALCZYK ROBERT | 2 | 303.56 | 9 |
| 12 |GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW | 2 | 350.78 | 9 |
| 13 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 4 | 364.22 | 9 |
| 14 |JAŃCZYK ANDRZEJ | 2 | 422.73 | 9 |
| 15 |JASIŃSKI JAN | 1 | 428.53 | 9 |
| 16 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 460.08 | 9 |
| 17 |NOWACZYK RYSZARD | 2 | 462.55 | 9 |
| 18 |CZARNECKI KRZYSZTOF | 4 | 500.22 | 9 |
| 19 |ANDRZEJEWSKI ARTUR | 1 | 507.43 | 9 |
| 20 |BUDREWICZ KAROL | 4 | 537.88 | 9 |
| 21 |DYK W & KUŚNIERZ M | 1 | 546.01 | 9 |
| 22 |BAŃKOSZ WŁADYSŁAW | 2 | 551.85 | 9 |
| 23 |KRÓLIK ADAM | 2 | 638.24 | 9 |
| 24 |MAŁYS DAMIAN | 1 | 718.85 | 9 |
| 25 |RĘKAS ADAM | 2 | 835.37 | 9 |
| 26 |LEWANDOWSKI GRZEGORZ | 3 | 846.70 | 9 |
| 27 |DUDZIAK KAROL | 1 | 1089.61 | 9 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
Mistrzostwo Polski Kategoria M pow. 700 km
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 84.51 | 6 |
| 2 |KOŚCIELNY ANDRZEJ | 1 | 171.29 | 6 |
| 3 |GRABKOWSKI DARIUSZ | 1 | 198.73 | 6 |
| 4 |GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW | 2 | 204.71 | 6 |
| 5 |CZYŻOWICZ ANDRZEJ | 4 | 222.20 | 6 |
| 6 |KOWALCZYK ROBERT | 2 | 226.86 | 6 |
| 7 |NITA WIESŁAW | 2 | 254.62 | 6 |
| 8 |ROGALA ANDRZEJ-KAMIL | 3 | 268.76 | 6 |
| 9 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 4 | 280.73 | 6 |
| 10 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 319.02 | 6 |
| 11 |JUREK ANDRZEJ | 3 | 321.50 | 6 |
| 12 |MIARKA ADAM | 2 | 365.45 | 6 |
| 13 |KURAS MARIUSZ | 2 | 369.59 | 6 |
| 14 |NOWACZYK RYSZARD | 2 | 375.99 | 6 |
| 15 |CZARNECKI KRZYSZTOF | 4 | 392.26 | 6 |
| 16 |CHMIELEWSKI KRZYSZTOF | 3 | 472.72 | 6 |
| 17 |MAŁYS DAMIAN | 1 | 568.61 | 6 |
| 18 |DUDZIAK KAROL | 1 | 579.84 | 6 |
| 19 |BAŃKOSZ WŁADYSŁAW | 2 | 616.44 | 6 |
| 20 |JASIŃSKI JAN | 1 | 638.40 | 6 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
Mistrzostwo Okręgu Kategorii M pow. 700 km
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 84.51 | 6 |
| 2 |KOŚCIELNY ANDRZEJ | 1 | 171.29 | 6 |
| 3 |CZYŻOWICZ ANDRZEJ | 4 | 196.50 | 6 |
| 4 |GRABKOWSKI DARIUSZ | 1 | 198.73 | 6 |
| 5 |GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW | 2 | 204.71 | 6 |
| 6 |KOWALCZYK ROBERT | 2 | 226.86 | 6 |
| 7 |NITA WIESŁAW | 2 | 243.84 | 6 |
| 8 |ROGALA ANDRZEJ-KAMIL | 3 | 268.76 | 6 |
| 9 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 4 | 280.73 | 6 |
| 10 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 319.02 | 6 |
| 11 |JUREK ANDRZEJ | 3 | 321.50 | 6 |
| 12 |MIARKA ADAM | 2 | 365.45 | 6 |
| 13 |KURAS MARIUSZ | 2 | 369.59 | 6 |
| 14 |NOWACZYK RYSZARD | 2 | 375.99 | 6 |
| 15 |CZARNECKI KRZYSZTOF | 4 | 392.26 | 6 |
| 16 |CHMIELEWSKI KRZYSZTOF | 3 | 472.72 | 6 |
| 17 |JASIŃSKI JAN | 1 | 531.97 | 6 |
| 18 |DUDZIAK KAROL | 1 | 564.34 | 6 |
| 19 |MAŁYS DAMIAN | 1 | 568.61 | 6 |
| 20 |BAŃKOSZ WŁADYSŁAW | 2 | 616.44 | 6 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
Kategoria M do Mistrzostw Oddziału
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 109.13 | 6 |
| 2 |KOŚCIELNY ANDRZEJ | 1 | 194.07 | 6 |
| 3 |GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW | 2 | 203.43 | 6 |
| 4 |CZYŻOWICZ ANDRZEJ | 4 | 221.59 | 6 |
| 5 |NITA WIESŁAW | 2 | 222.24 | 6 |
| 6 |GRABKOWSKI DARIUSZ | 1 | 231.47 | 6 |
| 7 |KOWALCZYK ROBERT | 2 | 267.27 | 6 |
| 8 |ROGALA ANDRZEJ-KAMIL | 3 | 284.26 | 6 |
| 9 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 4 | 311.48 | 6 |
| 10 |NOWACZYK RYSZARD | 2 | 364.42 | 6 |
| 11 |JUREK ANDRZEJ | 3 | 371.78 | 6 |
| 12 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 380.82 | 6 |
| 13 |MIARKA ADAM | 2 | 386.14 | 6 |
| 14 |CZARNECKI KRZYSZTOF | 4 | 387.96 | 6 |
| 15 |KURAS MARIUSZ | 2 | 508.15 | 6 |
| 16 |CHMIELEWSKI KRZYSZTOF | 3 | 513.14 | 6 |
| 17 |JASIŃSKI JAN | 1 | 590.05 | 6 |
| 18 |BAŃKOSZ WŁADYSŁAW | 2 | 605.21 | 6 |
| 19 |MAŁYS DAMIAN | 1 | 615.75 | 6 |
| 20 |DUDZIAK KAROL | 1 | 650.72 | 6 |
| 21 |SUSEŁ KRZYSZTOF | 1 | 751.66 | 6 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL0356-11 0 12 776.12 4828.141
2 JUREK ANDRZEJ 3 PL-11 1 12 921.39 5570.869
3 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-12 0 12 956.03 5764.796
4 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL0260-09 0 12 1067.80 5102.297
5 MIARKA ADAM 2 PL-11 1 11 586.59 4128.017
6 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0353-12 0 11 625.42 4516.615
7 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-11 0 11 661.15 4598.216
8 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 11 676.52 4867.795
9 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-11 0 11 765.33 4477.595
10 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL0356-11 1 11 845.91 4285.055
11 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 0 11 1071.47 4838.542
12 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 0 11 1113.05 4861.139
13 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-10 1 11 1133.97 5119.331
14 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 1 11 1299.69 5424.036
15 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL0356-11 0 10 444.62 3739.403
16 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0356-11 0 10 564.29 3951.615
17 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 10 574.12 4867.101
18 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-11 1 10 615.63 4855.248
19 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 1 10 621.42 4309.378
20 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 1 10 626.80 4251.310
21 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-12 0 10 659.81 3765.887
22 JUREK DARIUSZ 3 PL-11 0 10 706.85 3564.791
23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-11 0 10 713.35 4456.021
24 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 1 10 729.39 3924.180
25 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-12 0 10 746.75 4116.242
26 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 1 10 755.74 4821.115
27 RĘKAS ADAM 2 PL-0356-12 0 10 784.25 4589.723
28 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 1 10 798.72 4122.656
29 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-11 1 10 859.74 3946.740
30 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-08 0 10 900.19 4611.902
31 MIARKA ADAM 2 PL-0356-11 1 10 936.76 4489.217
32 MIARKA ADAM 2 PL-0353-06 0 10 1120.12 4349.050
33 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0356-11 0 10 1256.28 4686.238
34 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0356-09 0 10 1298.12 4701.345
35 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 1 9 287.69 3390.454
36 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 0 9 295.70 3399.226
37 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-12 0 9 371.41 3606.303
38 DYK W & KUŚNIERZ M 1 PL-0356-12 0 9 397.94 3421.306
39 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-10 0 9 405.17 3748.732
40 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 1 9 430.06 3562.847
41 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 1 9 436.29 3563.717
42 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-12 0 9 464.21 3404.611
43 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 0 9 486.66 3929.153
44 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL0356-11 1 9 511.70 3964.633
45 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 0 9 525.15 3894.647
46 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 9 535.91 3196.665
47 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-11 0 9 543.88 3804.399
48 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 0 9 563.70 3779.895
49 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 1 9 599.38 3563.717
50 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-052-11 0 9 620.04 4337.955
51 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 0 9 634.68 4139.625
52 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0356-10 1 9 646.40 3205.803
53 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 1 9 655.26 3987.842
54 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 0 9 675.86 3964.633
55 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0353-12 1 9 684.81 4348.693
56 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 1 9 708.47 4060.924
57 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 1 9 722.93 4161.220
58 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 1 9 730.78 3423.191
59 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 1 9 742.10 4006.754
60 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-12 1 9 764.46 3931.006
61 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-12 0 9 817.69 3748.732
62 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-10 1 9 830.15 3973.263
63 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0356-08 0 9 830.81 3789.405
64 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-11 0 9 834.92 4491.543
65 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0346-10 1 9 855.71 4438.343
66 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 0 9 912.25 3788.766
67 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0356-11 0 9 953.02 3986.867
68 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-11 0 9 953.40 3931.006
69 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-09 0 9 978.49 4524.862
70 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL0356-11 0 9 1008.28 3381.094
71 MIARKA ADAM 2 PL0356-10 0 9 1018.38 3586.447
72 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 0 9 1036.98 4155.327
73 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-12 0 9 1046.20 3971.873
74 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-13 0 9 1119.56 3167.117
75 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL-0356-12 0 9 1122.48 3774.782
76 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 0 9 1205.34 4127.572
77 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-12 0 9 1277.64 3990.430
78 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 0 8 144.31 2835.439
79 JUREK ANDRZEJ 3 PL0356-12 1 8 187.38 3201.462
80 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 0 8 307.95 2836.241
81 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-12 0 8 333.95 3229.394
82 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0356-11 0 8 350.34 3408.271
83 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 PL-0356-12 1 8 355.53 3325.603
84 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-12 0 8 370.09 2675.139
85 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 1 8 382.32 3231.300
86 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 0 8 436.64 3030.433
87 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL0356-11 0 8 446.20 3810.073
88 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL0356-11 0 8 460.84 3421.895
89 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-10 0 8 467.93 3281.128
90 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-13 0 8 490.52 2480.508
91 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 0 8 501.28 2663.046
92 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 1 8 502.52 3319.037
93 BUDREWICZ KAROL 4 PL-0395-10 0 8 533.76 2937.745
94 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 1 8 544.94 2836.241
95 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-09 1 8 551.25 3807.132
96 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0346-10 1 8 560.24 3337.033
97 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 PL-0356-12 0 8 569.42 4224.444
98 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 8 574.93 2651.503
99 JASIŃSKI JAN 1 PL-0356-12 0 8 587.69 3419.846
100 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-11 0 8 598.00 3598.798
101 JASIŃSKI JAN 1 PL-0356-12 1 8 607.41 3814.941
102 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 0 8 612.52 3656.277
103 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-12 1 8 616.85 2477.270
104 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-11 1 8 634.40 3207.127
105 MIARKA ADAM 2 PL0356-10 1 8 636.99 3763.555
106 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 0 8 670.80 4077.708
107 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-10 0 8 683.56 2297.649
108 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-09 0 8 684.99 3378.383
109 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-12 1 8 686.08 3506.496
110 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0356-12 0 8 692.74 3031.157
111 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-09 0 8 693.41 3196.172
112 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 1 8 715.30 3200.869
113 MIARKA ADAM 2 PL0356-10 0 8 722.96 3407.708
114 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 8 742.78 3237.157
115 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-12 0 8 744.58 3393.536
116 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 1 8 758.93 3424.639
117 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0395-12 0 8 767.79 3451.710
118 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0356-11 0 8 785.29 4356.531
119 MIARKA ADAM 2 PL-11 1 8 789.63 3223.616
120 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 0 8 810.04 3054.843
121 MIARKA ADAM 2 PL-11 1 8 823.50 3398.617
122 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL0356-09 1 8 827.83 3400.721
123 KRÓLIK ADAM 2 PL-0356-13 1 8 828.72 4049.286
124 NITA WIESŁAW 2 PL0356-12 0 8 842.44 3319.037
125 DUDZIAK KAROL 1 PL-0356-11 1 8 849.28 3531.593
126 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL0356-12 1 8 857.78 2477.270
127 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL0346-09 0 8 859.57 2846.852
128 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 8 865.02 3193.547
129 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 PL-0356-10 0 8 866.15 3253.813
130 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL-0356-12 1 8 899.67 3429.732
131 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0356-12 1 8 913.51 3953.572
132 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0348-11 0 8 924.62 4146.253
133 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-09 0 8 935.99 3412.149
134 NITA WIESŁAW 2 PL0356-12 0 8 978.40 3920.733
135 BUDREWICZ KAROL 4 PL-0395-11 1 8 996.23 3531.450
136 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-12 0 8 1005.46 4010.385
137 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 1 8 1032.61 3255.398
138 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 1 8 1051.08 2651.503
139 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL0356-11 1 8 1156.73 3412.149
140 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL-0356-12 0 8 1271.95 4379.967
141 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 1 7 138.93 2840.643
142 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-12 0 7 214.38 2714.580
143 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 1 7 285.51 3418.777
144 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 1 7 312.84 2108.765
145 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 1 7 336.24 3063.101
146 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL0356-13 1 7 375.92 2532.389
147 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 0 7 380.56 2851.694
148 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 1 7 392.69 2466.071
149 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-12 0 7 400.79 2312.233
150 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 PL-0356-12 1 7 410.38 3091.756
151 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-13 0 7 427.23 2298.263
152 BUDREWICZ KAROL 4 PL-0395-12 0 7 429.20 2794.361
153 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-10 1 7 446.27 2677.476
154 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 0 7 450.65 2511.371
155 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 1 7 450.85 2863.478
156 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 PL-0353-12 0 7 457.23 3079.736
157 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-12 0 7 464.61 3228.681
158 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 1 7 468.03 2851.694
159 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 0 7 468.53 3061.471
160 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 1 7 471.20 2696.708
161 JASIŃSKI JAN 1 PL-0356-12 0 7 480.96 2883.831
162 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 1 7 501.93 3243.785
163 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 0 7 505.94 2913.846
164 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 0 7 506.73 2485.712
165 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 1 7 506.86 3625.151
166 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-11 0 7 511.48 3012.700
167 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-12 0 7 515.00 2115.917
168 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 0 7 523.20 2678.316
169 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-11 0 7 524.07 3195.241
170 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-10 1 7 536.90 2871.180
171 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-09 1 7 539.08 2614.602
172 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 0 7 549.07 3081.896
173 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 0 7 549.43 2878.673
174 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-11 0 7 557.29 2780.035
175 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 1 7 558.43 2750.187
176 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 1 7 574.49 3153.482
177 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-13 1 7 583.92 2298.263
178 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 0 7 587.11 3538.706
179 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 1 7 587.20 3024.411
180 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 0 7 612.03 3532.822
181 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL0356-13 1 7 620.89 2501.081
182 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 1 7 623.16 3491.712
183 MIARKA ADAM 2 PL-0356-11 0 7 650.77 3618.027
184 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-12 0 7 661.98 2345.478
185 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 1 7 663.29 3410.420
186 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-12 0 7 680.62 2291.582
187 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL0356-11 0 7 689.17 3625.151
188 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-11 1 7 691.88 2501.081
189 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-12 1 7 706.98 3024.545
190 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 0 7 716.43 3051.725
191 MAŁYS DAMIAN 1 PL-0356-12 0 7 716.75 3080.354
192 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-13 1 7 722.16 2503.892
193 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-12 1 7 723.51 2624.558
194 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-12 0 7 724.41 2506.779
195 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-12 0 7 733.69 2963.059
196 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 PL-11 0 7 738.32 3036.215
197 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL0356-12 0 7 741.47 2298.263
198 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-10 1 7 745.58 3787.794
199 JUREK ANDRZEJ 3 DV05357-11 0 7 748.64 2701.413
200 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-13 1 7 755.70 2229.410
MŁODE
Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Całość [2]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 1 JUREK ANDRZEJ 3 7 7 7 7 7 35 624.29 43.8
2 2 JANKOWSKI JERZY 3 7 7 7 7 7 35 607.46 42.3
3 4 JANKOWSKI JAN 3 7 7 7 7 7 35 591.14 40.8
4 5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 7 7 7 7 7 35 579.84 37.5
5 7 JASIŃSKI JAN 1 7 7 7 7 7 35 571.89 30.0
6 6 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 7 7 7 7 7 35 558.29 28.3
7 8 MAŁYS DOMINIK 1 7 7 7 7 7 35 557.22 32.6
8 10 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 7 7 7 7 7 35 557.11 28.7
9 11 NOWACZYK RYSZARD 2 7 7 7 7 7 35 556.76 33.0
10 9 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 7 7 7 7 7 35 549.36 36.1
11 12 NITA WIESŁAW 2 7 7 7 7 7 35 539.18 21.7
12 3 JUREK DARIUSZ 3 7 7 7 7 3 31 512.74 35.6
13 17 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 7 6 7 7 7 34 504.63 25.8
14 15 KURAS MARIUSZ 2 7 7 7 7 7 35 496.12 31.0
15 13 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 7 7 7 7 5 33 487.58 24.5
16 16 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 7 7 7 7 5 33 448.21 23.9
17 14 DYK W & KUŚNIERZ M 1 7 7 7 7 2 30 425.82 27.9
18 20 DOMINIAK ANDRZEJ 4 7 5 6 7 7 32 417.12 14.5
19 25 RÓŻAŃSKI JACEK 2 -- 7 5 7 7 26 415.03 24.7
20 24 KOWALCZYK ROBERT 2 1 7 6 7 7 28 377.18 16.7
21 18 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 5 7 7 7 2 28 371.75 18.0
22 19 MIARKA ADAM 2 6 7 5 7 -- 25 338.78 19.1
23 32 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 7 3 6 7 6 29 337.88 16.6
24 23 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 2 7 7 7 2 25 337.54 12.6
25 33 PIETRZAK H & W 3 -- 4 7 6 6 23 329.54 11.3
26 21 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 7 7 6 5 -- 25 320.46 20.9
27 22 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 7 7 6 5 -- 25 317.97 17.4
28 27 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 3 7 7 3 2 22 312.37 21.2
29 35 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 2 2 3 7 7 21 304.84 11.8
30 31 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 7 3 3 7 4 24 302.85 9.6
31 26 DUDZIAK KAROL 1 -- 7 7 6 -- 20 287.62 19.0
32 34 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 3 6 3 4 6 4 23 284.76 24.7
33 28 BOGONOS DANUTA 2 2 4 7 5 -- 18 279.58 23.4
34 29 LIS MARIAN 1 5 7 7 3 -- 22 278.94 24.6
35 30 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 7 7 7 -- -- 21 278.65 25.6
36 41 PROCYSZYN RYSZARD 4 0 2 6 2 6 16 230.91 6.1
37 47 KAZEK JAN 1 7 1 4 0 7 19 230.12 10.5
38 52 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 7 0 4 2 7 20 229.30 13.6
39 55 KIEL HENRYK 4 7 0 3 1 7 18 207.07 13.2
40 37 NIEDZIELA WOJCIECH 1 6 7 -- 3 1 17 193.45 12.2
41 38 NOWACZYK EDWARD 3 -- 7 5 1 1 14 191.62 9.0
42 44 JAKÓB BRONISŁAW 1 2 3 4 2 4 15 191.49 12.3
43 49 MYRDZIO JERZY 4 2 0 4 3 5 14 186.00 5.3
44 36 MAŁYS HENRYK 1 7 7 0 3 -- 17 184.90 9.4
45 57 MYRDZIO STANISŁAW 4 3 0 0 4 7 14 181.02 9.2
46 40 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 7 -- 6 2 1 16 174.32 20.0
47 39 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 3 7 3 5 -- -- 15 171.41 26.4
48 60 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 4 3 1 0 7 15 169.47 7.4
49 50 BARANOWSKI & ARDELI 4 3 0 1 5 4 13 166.12 7.7
50 45 RĘKAS ADAM 2 3 7 3 0 1 14 150.65 10.1
51 42 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 1 6 2 3 -- 12 148.45 10.2
52 43 ŁUKAWY JAN 1 1 4 1 4 -- 10 139.40 8.0
53 53 REMBISZ STANISŁAW 2 3 5 1 2 2 13 131.95 6.8
54 46 JURDECZKA MARCIN 1 2 5 4 0 -- 11 125.40 6.1
55 48 PIETRZAK ANDRZEJ 3 7 4 -- 1 -- 12 118.11 19.8
56 51 SZTYMER MARIUSZ 4 4 3 6 0 0 13 106.56 9.2
57 61 DRĄG JACEK 4 2 1 1 1 3 8 100.50 6.1
58 54 MUSIALIK WOJCIECH 3 -- 4 2 2 0 8 99.77 11.3
59 56 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 0 4 3 -- -- 7 91.32 8.0
60 58 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 0 0 4 1 1 6 86.71 5.6
61 59 BUDREWICZ KAROL 4 4 1 1 0 1 7 78.72 4.5
62 64 ŻUCHOWICZ RYSZARD 4 0 0 0 2 3 5 69.36 3.9
63 65 FIL BOGUSŁAW 4 1 0 0 1 2 4 48.43 2.8
64 62 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 1 1 2 -- -- 4 38.69 11.4
65 67 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 0 0 1 0 1 2 35.83 3.8
66 63 ADAMCZYK MAREK 4 2 0 2 0 -- 4 32.64 5.1
67 73 DŁUGOSZ ADAM 4 0 0 0 0 2 2 25.07 2.2
68 66 FILIPIAK TADEUSZ 1 0 0 0 1 0 1 18.31 1.0
69 74 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 -- -- 0 0 1 1 12.49 2.0
70 75 SZEWCZYK MARCIN 4 0 0 -- 0 1 1 11.43 1.7
71 68 KRÓLIK ADAM 2 2 0 0 -- -- 2 8.28 2.3
72 69 MALESZKA STANISŁAW 2 0 -- -- 0 -- 0 0.00 0.0
73 70 SIEKIERKA PIOTR 2 -- 0 -- -- -- 0 0.00 0.0
74 71 PRYSZMONT TOMASZ 3 0 0 -- -- -- 0 0.00 0.0
75 72 PISULA MAREK 3 0 -- -- -- -- 0 0.00 0.0
Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Typowane [1]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 2 JANKOWSKI JERZY 3 7 7 7 7 7 35 486.31 42.3
2 1 JUREK ANDRZEJ 3 7 7 7 7 6 34 472.37 43.8
3 3 JANKOWSKI JAN 3 7 7 6 7 4 31 419.59 40.8
4 4 JUREK DARIUSZ 3 7 7 4 7 3 28 385.85 35.6
5 5 MAŁYS DOMINIK 1 5 7 7 7 4 30 377.63 32.6
6 7 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 7 7 7 5 5 31 375.75 37.5
7 10 NOWACZYK RYSZARD 2 6 7 7 7 6 33 375.26 33.0
8 11 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 7 4 7 6 6 30 374.64 36.1
9 9 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 7 4 7 5 4 27 348.90 28.3
10 12 NITA WIESŁAW 2 4 7 7 5 5 28 346.93 21.7
11 14 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 5 4 6 4 7 26 343.04 28.7
12 6 DYK W & KUŚNIERZ M 1 7 7 7 6 2 29 336.80 27.9
13 8 JASIŃSKI JAN 1 7 7 4 7 2 27 318.98 30.0
14 19 KURAS MARIUSZ 2 6 4 3 7 7 27 315.07 31.0
15 15 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 6 7 3 5 5 26 295.66 23.9
16 24 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 2 3 2 7 7 21 286.22 25.8
17 16 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 4 7 4 4 3 22 263.28 24.5
18 18 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 2 7 5 5 2 21 236.92 18.0
19 13 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 6 5 5 5 -- 21 229.42 20.9
20 28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 1 4 6 6 20 221.63 16.6
21 17 LIS MARIAN 1 5 7 7 2 -- 21 213.04 24.6
22 25 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 1 5 7 3 2 18 207.28 21.2
23 31 PIETRZAK H & W 3 -- 1 6 4 6 17 205.43 11.3
24 20 BOGONOS DANUTA 2 1 4 7 4 -- 16 203.49 23.4
25 21 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 5 7 4 4 -- 20 197.76 17.4
26 37 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 0 1 2 5 7 15 194.91 11.8
27 22 MIARKA ADAM 2 2 7 3 5 -- 17 184.65 19.1
28 23 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 3 5 3 4 6 0 18 183.95 24.7
29 27 KOWALCZYK ROBERT 2 0 4 5 4 3 16 172.42 16.7
30 35 DOMINIAK ANDRZEJ 4 1 1 2 5 5 14 170.51 14.5
31 45 KAZEK JAN 1 4 1 3 0 6 14 168.24 10.5
32 33 JAKÓB BRONISŁAW 1 2 3 4 2 4 15 163.49 12.3
33 48 MYRDZIO STANISŁAW 4 2 0 0 4 7 13 160.51 9.2
34 46 KIEL HENRYK 4 5 0 3 1 5 14 143.07 13.2
35 26 RÓŻAŃSKI JACEK 2 -- 6 0 7 0 13 142.54 24.7
36 42 BARANOWSKI & ARDELI 4 2 0 0 5 4 11 129.27 7.7
37 62 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 4 0 1 0 7 12 127.43 13.6
38 29 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 0 6 3 2 0 11 115.44 12.6
39 58 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 3 2 0 0 6 11 112.26 7.4
40 30 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 3 7 2 3 -- -- 12 111.94 26.4
41 32 DUDZIAK KAROL 1 -- 5 3 4 -- 12 111.11 19.0
42 34 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 6 1 5 -- -- 12 108.45 25.6
43 39 NOWACZYK EDWARD 3 -- 4 3 1 1 9 107.64 9.0
44 36 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 1 5 2 3 -- 11 105.10 10.2
45 38 ŁUKAWY JAN 1 1 2 1 4 -- 8 95.78 8.0
46 40 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 2 1 1 4 0 8 92.95 9.6
47 44 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 7 -- 0 1 1 9 82.29 20.0
48 51 PROCYSZYN RYSZARD 4 0 0 4 1 2 7 80.21 6.1
49 41 PIETRZAK ANDRZEJ 3 5 3 -- 1 -- 9 76.24 19.8
50 57 DRĄG JACEK 4 2 0 0 1 3 6 71.81 6.1
51 43 MAŁYS HENRYK 1 2 4 0 2 -- 8 70.99 9.4
52 50 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 0 0 4 1 1 6 67.71 5.6
53 47 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 0 4 2 -- -- 6 63.98 8.0
54 61 ŻUCHOWICZ RYSZARD 4 0 0 0 2 3 5 63.36 3.9
55 52 BUDREWICZ KAROL 4 3 1 1 0 1 6 62.47 4.5
56 55 NIEDZIELA WOJCIECH 1 1 3 -- 1 1 6 59.65 12.2
57 49 MUSIALIK WOJCIECH 3 -- 2 2 2 0 6 58.09 11.3
58 66 MYRDZIO JERZY 4 0 0 1 0 3 4 50.61 5.3
59 53 SZTYMER MARIUSZ 4 3 3 2 0 0 8 48.30 9.2
60 54 JURDECZKA MARCIN 1 1 3 1 0 -- 5 45.84 6.1
61 65 FIL BOGUSŁAW 4 0 0 0 1 2 3 40.29 2.8
62 56 REMBISZ STANISŁAW 2 1 1 0 2 0 4 36.17 6.8
63 64 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 0 0 1 0 1 2 31.83 3.8
64 73 DŁUGOSZ ADAM 4 0 0 0 0 2 2 25.07 2.2
65 59 ADAMCZYK MAREK 4 2 0 2 0 -- 4 24.64 5.1
66 60 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 1 0 2 -- -- 3 23.66 11.4
67 63 FILIPIAK TADEUSZ 1 0 0 0 1 0 1 15.31 1.0
68 74 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 -- -- 0 0 1 1 12.49 2.0
69 75 SZEWCZYK MARCIN 4 0 0 -- 0 1 1 11.43 1.7
70 67 KRÓLIK ADAM 2 2 0 0 -- -- 2 8.28 2.3
71 68 RĘKAS ADAM 2 2 0 0 0 0 2 7.60 10.1
72 69 MALESZKA STANISŁAW 2 0 -- -- 0 -- 0 0.00 0.0
73 70 SIEKIERKA PIOTR 2 -- 0 -- -- -- 0 0.00 0.0
74 71 PRYSZMONT TOMASZ 3 0 0 -- -- -- 0 0.00 0.0
75 72 PISULA MAREK 3 0 -- -- -- -- 0 0.00 0.0
MISTRZOSTWO OKRĘGU
Najszybsze gołębie kategorii A od 100 do 400 km
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |JUREK ANDRZEJ | 3 | 210.43 | 15 |
| 2 |JANKOWSKI JERZY | 3 | 372.78 | 15 |
| 3 |JUREK DARIUSZ | 3 | 380.89 | 15 |
| 4 |CHMIELEWSKI KRZYSZTOF | 3 | 508.25 | 15 |
| 5 |JANKOWSKI JAN | 3 | 716.72 | 15 |
| 6 |JASIŃSKI JAN | 1 | 737.53 | 15 |
| 7 |MAŁYS DOMINIK | 1 | 829.93 | 15 |
| 8 |NOWACZYK RYSZARD | 2 | 950.04 | 15 |
| 9 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 1059.13 | 15 |
| 10 |FRĄCKOWIAK ROMAN | 3 | 1114.05 | 15 |
| 11 |NITA WIESŁAW | 2 | 1128.81 | 15 |
| 12 |SUSEŁ KRZYSZTOF | 1 | 1162.74 | 15 |
| 13 |KURAS MARIUSZ | 2 | 1248.53 | 15 |
| 14 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 4 | 1486.45 | 15 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 120 0 5 245.62 906.334
2 JANKOWSKI JERZY 3 45 0 5 279.22 923.006
3 JANKOWSKI JERZY 3 9 0 5 283.54 923.006
4 NITA WIESŁAW 2 46 0 5 327.10 974.179
5 NITA WIESŁAW 2 87 0 5 370.14 974.179
6 JUREK ANDRZEJ 3 78 0 5 373.73 906.334
7 NOWACZYK RYSZARD 2 31 0 5 472.68 987.650
8 MAŁYS DOMINIK 1 18 0 5 625.19 902.177
9 JANKOWSKI JERZY 3 78 0 5 693.36 923.006
10 JANKOWSKI JERZY 3 30 0 4 117.57 758.387
11 JUREK ANDRZEJ 3 9 0 4 142.51 744.664
12 JANKOWSKI JERZY 3 52 0 4 149.78 696.034
13 JUREK ANDRZEJ 3 46 0 4 169.73 682.458
14 JUREK ANDRZEJ 3 37 0 4 194.56 744.664
15 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 115 0 4 194.89 682.384
16 JANKOWSKI JAN 3 14 0 4 210.20 677.344
17 JANKOWSKI JERZY 3 51 0 4 212.45 758.387
18 JUREK ANDRZEJ 3 138 0 4 218.62 767.985
19 JANKOWSKI JERZY 3 66 0 4 226.85 758.387
20 JUREK DARIUSZ 3 26 0 4 236.93 744.591
21 JANKOWSKI JAN 3 26 0 4 240.12 677.344
22 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 6 0 4 257.80 691.659
23 RÓŻAŃSKI JACEK 2 47 0 4 270.57 796.442
24 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 22 0 4 271.09 682.384
25 NOWACZYK RYSZARD 2 40 0 4 281.24 832.995
26 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 37 0 4 281.98 756.433
27 NOWACZYK RYSZARD 2 15 0 4 287.77 832.995
28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 21 0 4 288.52 682.384
29 JUREK ANDRZEJ 3 34 0 4 291.98 747.771
30 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 56 0 4 299.24 747.711
31 JUREK DARIUSZ 3 52 0 4 302.68 744.591
32 JUREK ANDRZEJ 3 104 0 4 305.43 682.458
33 JUREK ANDRZEJ 3 59 0 4 315.63 767.985
34 DYK W & KUŚNIERZ M 1 16 0 4 331.07 691.902
35 NOWACZYK RYSZARD 2 79 0 4 331.62 747.516
36 JANKOWSKI JAN 3 45 0 4 333.62 677.344
37 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 59 0 4 335.51 794.923
38 JUREK DARIUSZ 3 11 0 4 338.81 682.383
39 NOWACZYK RYSZARD 2 28 0 4 342.80 747.516
40 JASIŃSKI JAN 1 27 0 4 352.85 744.674
41 JANKOWSKI JAN 3 55 0 4 392.35 677.344
42 JUREK ANDRZEJ 3 60 0 4 403.09 767.985
43 JASIŃSKI JAN 1 91 0 4 408.75 682.464
44 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 3 0 4 409.58 794.923
45 JANKOWSKI JERZY 3 75 0 4 424.90 696.034
46 KAZEK JAN 1 16 0 4 427.74 661.197
47 NOWACZYK RYSZARD 2 89 0 4 428.21 832.995
48 JANKOWSKI JAN 3 21 0 4 434.47 677.344
49 JANKOWSKI JERZY 3 99 0 4 451.71 760.401
50 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 63 0 4 467.01 682.384
51 MIARKA ADAM 2 27 0 4 469.95 688.290
52 MAŁYS DOMINIK 1 5 0 4 475.84 741.267
53 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 62 0 4 478.46 682.384
54 BOGONOS DANUTA 2 9 0 4 493.73 645.948
55 KURAS MARIUSZ 2 18 0 4 510.15 743.918
56 NITA WIESŁAW 2 53 0 4 524.33 736.719
57 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 7 0 4 530.13 682.384
58 NOWACZYK RYSZARD 2 109 0 4 537.25 747.516
59 JUREK ANDRZEJ 3 35 0 4 538.30 747.771
60 NOWACZYK RYSZARD 2 57 0 4 539.88 809.763
61 JUREK ANDRZEJ 3 64 0 4 553.96 744.664
62 JANKOWSKI JERZY 3 44 0 4 580.59 696.034
63 PIETRZAK H & W 3 32 0 4 605.97 783.883
64 JUREK ANDRZEJ 3 6 0 3 22.36 458.582
65 JUREK DARIUSZ 3 8 0 3 23.64 520.737
66 JUREK ANDRZEJ 3 21 0 3 30.39 520.788
67 JUREK ANDRZEJ 3 144 0 3 35.13 544.109
68 JASIŃSKI JAN 1 101 0 3 41.21 544.112
69 JUREK DARIUSZ 3 15 0 3 59.99 544.052
70 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 57 0 3 71.82 520.726
71 JASIŃSKI JAN 1 73 0 3 72.46 544.112
72 JUREK DARIUSZ 3 58 0 3 72.90 544.052
73 JANKOWSKI JERZY 3 105 0 3 90.08 531.415
74 JUREK ANDRZEJ 3 156 0 3 94.25 523.895
75 JANKOWSKI JERZY 3 1 0 3 95.51 531.415
76 JUREK ANDRZEJ 3 54 0 3 102.41 544.109
77 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 59 0 3 111.55 458.522
78 JANKOWSKI JERZY 3 60 0 3 115.25 595.782
79 MAŁYS DOMINIK 1 3 0 3 115.80 541.600
80 KURAS MARIUSZ 2 10 0 3 119.56 543.310
81 MAŁYS DOMINIK 1 4 0 3 129.01 541.600
82 JUREK ANDRZEJ 3 51 0 3 129.51 523.895
83 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 6 0 3 132.35 478.255
84 JUREK ANDRZEJ 3 96 0 3 134.15 458.582
85 MAŁYS DOMINIK 1 48 0 3 135.97 541.600
86 JANKOWSKI JERZY 3 7 0 3 139.68 469.062
87 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 21 0 3 140.04 531.663
88 JANKOWSKI JERZY 3 18 0 3 142.03 469.062
89 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 36 0 3 143.27 515.294
90 JANKOWSKI JAN 3 52 0 3 145.35 455.005
91 JUREK DARIUSZ 3 56 0 3 148.83 523.831
92 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 28 0 3 150.44 544.102
93 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 27 0 3 155.28 523.849
94 JUREK ANDRZEJ 3 115 0 3 158.87 523.895
95 LIS MARIAN 1 21 0 3 158.92 456.939
96 JUREK ANDRZEJ 3 137 0 3 159.10 458.582
97 JUREK DARIUSZ 3 59 0 3 161.30 544.052
98 JUREK ANDRZEJ 3 147 0 3 161.77 523.895
99 JANKOWSKI JERZY 3 61 0 3 163.42 531.415
100 JUREK ANDRZEJ 3 69 0 3 172.66 544.109
SEKCJE
Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Całość [2]
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2708.60
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2695.88
3 ROGALA ANDRZEJ-KAMIL 3 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2685.88
4 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 6 6 6 6 5 6 5 5 5 4 6 4 5 2 71 2441.42
5 JANKOWSKI JERZY 3 6 6 6 6 5 6 5 4 4 3 3 1 3 0 58 1804.22
6 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 6 4 6 6 5 5 5 2 3 4 1 2 3 3 55 1759.21
7 JUREK DARIUSZ 3 4 6 4 5 5 3 4 2 2 2 2 1 0 -- 40 1137.18
8 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 3 5 2 0 3 5 6 5 1 1 3 -- -- -- -- 31 969.18
9 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 3 1 6 6 1 4 0 -- 6 0 4 -- -- -- 31 673.35
10 PIETRZAK ANDRZEJ 3 -- -- 3 3 2 0 2 3 2 -- 4 1 -- -- 20 637.51
11 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 1 1 1 2 4 0 1 0 -- -- -- -- -- -- 10 279.36
12 NOWACZYK EDWARD 3 -- -- 0 0 1 0 0 1 0 0 0 -- -- -- 2 84.87
13 PISULA MAREK 3 0 0 1 1 1 0 -- 0 0 0 0 -- 0 -- 3 81.48
14 MUSIALIK WOJCIECH 3 0 0 0 1 1 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 2 67.79
15 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -- 2 52.16
16 PRYSZMONT TOMASZ 3 0 1 0 -- -- 0 0 0 -- -- 0 0 0 -- 1 6.32
Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Typ 50-tka (GMP) [1]
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 ROGALA ANDRZEJ-KAMIL 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 2 5 5 5 4 66 2411.50
2 JUREK ANDRZEJ 3 0 4 4 2 4 5 4 2 4 4 5 4 5 4 51 2015.98
3 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 4 5 5 5 3 4 3 5 3 3 3 4 5 1 53 1799.70
4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 2 5 5 4 3 5 5 3 5 3 2 3 3 1 49 1721.37
5 JANKOWSKI JERZY 3 5 5 5 4 5 4 3 2 2 3 2 1 3 0 44 1366.34
6 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 1 2 4 1 2 3 3 1 3 2 1 1 2 1 27 887.74
7 JUREK DARIUSZ 3 2 4 3 2 3 2 3 2 2 2 2 0 0 -- 27 795.26
8 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 3 1 1 0 3 4 4 3 1 0 2 -- -- -- -- 19 661.07
9 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 2 1 4 4 1 3 0 -- 2 0 3 -- -- -- 20 433.89
10 PIETRZAK ANDRZEJ 3 -- -- 0 1 2 0 1 2 2 -- 1 1 -- -- 10 383.27
11 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 1 0 1 0 2 0 0 0 -- -- -- -- -- -- 4 95.59
12 MUSIALIK WOJCIECH 3 0 0 0 0 1 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 1 46.02
13 NOWACZYK EDWARD 3 -- -- 0 0 0 0 0 1 0 0 0 -- -- -- 1 41.91
14 PISULA MAREK 3 0 0 1 1 0 0 -- 0 0 0 0 -- 0 -- 2 39.64
15 PRYSZMONT TOMASZ 3 0 1 0 -- -- 0 0 0 -- -- 0 0 0 -- 1 6.32
16 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -- 0 0.00
Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 PL-11 1 12 1102.32 5570.869
2 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-12 0 11 915.34 5401.890
3 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL0260-09 0 11 1015.63 4734.166
4 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-10 1 11 1293.54 5119.331
5 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0356-11 0 10 684.91 3767.517
6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-11 0 10 748.31 4116.242
7 JUREK DARIUSZ 3 PL-11 0 10 928.74 3564.791
8 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0353-12 0 9 280.57 3604.598
9 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-12 0 9 456.09 3606.303
10 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-12 0 9 553.30 3220.513
11 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-12 0 9 655.62 3404.611
12 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-11 0 9 680.63 3804.399
13 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-052-11 0 9 689.87 4337.955
14 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0353-12 1 9 720.00 4348.693
15 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-12 0 9 1249.92 3971.873
16 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0356-09 0 9 1271.89 4555.759
17 JUREK ANDRZEJ 3 PL0356-12 1 8 272.24 3201.462
18 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0356-11 0 8 378.09 3408.271
19 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-12 0 8 416.97 2675.139
20 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-12 0 8 429.37 3229.394
21 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-12 0 8 453.66 3229.394
22 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0356-08 0 8 763.39 3426.499
23 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-10 1 8 788.48 3814.728
24 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0356-11 0 8 912.90 3441.493
25 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 PL-0356-10 0 8 1053.93 3253.813
26 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL0356-12 1 8 1078.65 2477.270
27 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-12 0 7 299.51 2714.580
28 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-10 0 7 374.75 2912.997
29 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0356-10 1 7 458.41 2519.065
30 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-12 1 7 597.13 2290.625
31 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-12 0 7 678.93 2115.917
32 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-13 1 7 683.49 2298.263
33 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0356-11 0 7 692.09 3628.206
34 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-12 0 7 766.92 3032.183
35 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-12 1 7 867.56 3024.545
36 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-12 0 7 895.68 3647.479
37 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0356-12 0 6 134.12 1754.734
38 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-12 0 6 283.13 1766.859
39 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-12 0 6 300.66 3102.105
40 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0204-13 0 6 339.91 2380.542
41 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-13 0 6 383.82 2155.284
42 JUREK DARIUSZ 3 PL-11 1 6 416.97 2155.362
43 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0353-12 1 6 424.15 1778.901
44 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL0356-13 1 6 509.81 2358.102
45 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL0356-13 0 6 556.76 2139.728
46 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0356-12 1 6 628.32 3449.182
47 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0356-11 0 6 630.63 3266.834
48 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL0356-12 0 6 639.45 2111.618
49 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-10 0 6 668.91 2336.778
50 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-12 0 6 672.37 1977.347
51 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-13 0 6 676.71 3255.646
52 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 PL0260-11 0 6 677.14 3129.006
53 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0356-12 0 6 682.11 3451.439
54 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-11 1 6 745.68 2139.728
55 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-12 0 6 823.16 2906.494
56 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-13 0 5 296.96 1611.585
57 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-13 0 5 345.06 1812.027
58 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0356-13 1 5 374.19 1414.145
59 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-12 1 5 398.21 1393.211
60 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0353-12 0 5 416.52 2720.857
61 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-13 0 5 458.93 1996.749
62 JANKOWSKI JERZY 3 PL-11 1 5 465.98 2199.700
63 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-13 1 5 517.84 1750.265
64 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-10 1 5 521.51 1932.611
65 JUREK ANDRZEJ 3 PL-11 1 5 531.83 1780.776
66 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0356-13 1 5 541.05 2015.786
67 JUREK DARIUSZ 3 PL0356-12 0 5 541.65 1814.460
68 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 PL-0417-13 0 5 549.08 1420.369
69 JUREK ANDRZEJ 3 DV05357-11 0 5 550.24 1978.669
70 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-12 0 5 585.32 1606.279
71 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-436-13 0 5 600.05 1989.104
72 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL0356-13 0 5 614.30 1953.083
73 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 PL-0356-13 0 5 677.25 1243.347
74 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 3 PL-0356-12 0 5 682.31 2131.070
75 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-11 0 5 771.47 2720.763
76 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0356-13 1 5 790.84 1986.639
77 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-13 1 4 236.69 1250.232
78 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0356-13 1 4 259.62 1227.134
79 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-12 0 4 265.62 858.579
80 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0356-13 0 4 275.23 1024.325
81 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0353-12 1 4 284.56 2177.137
82 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0356-13 1 4 294.76 1067.996
83 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0353-12 1 4 312.68 1227.134
84 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0356-12 0 4 331.21 1609.632
85 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 PL-0354-13 0 4 338.48 875.399
86 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-13 1 4 346.66 876.377
87 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0346-13 0 4 353.25 1266.374
88 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-12 0 4 362.78 2021.783
89 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 PL-0417-11 0 4 371.76 1056.854
90 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0353-08 0 4 401.36 1607.286
91 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0356-10 0 4 419.48 1609.632
92 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-13 1 4 435.47 1206.566
93 PIETRZAK ANDRZEJ 3 PL-0356-11 0 4 435.60 2022.500
94 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-13 0 4 436.65 1058.731
95 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0356-13 0 4 439.65 1227.134
96 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 PL-11 1 4 451.44 2388.017
97 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-13 0 4 463.89 1067.886
98 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0105-11 1 4 466.91 1974.246
99 PIETRZAK ANDRZEJ 3 PL-0356-12 0 4 472.86 1837.934
100 JUREK DARIUSZ 3 PL-11 0 4 473.55 1776.376
Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Całość [2]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 1 JUREK ANDRZEJ 3 7 7 7 7 7 35 545.48 31.6
2 2 JANKOWSKI JERZY 3 7 7 7 7 7 35 504.07 27.1
3 4 JANKOWSKI JAN 3 7 7 7 7 7 35 475.73 26.4
4 5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 7 7 7 7 7 35 452.92 26.2
5 6 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 6 3 7 7 7 30 399.85 20.8
6 3 JUREK DARIUSZ 3 7 7 7 7 2 30 396.20 27.4
7 7 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 0 7 7 4 7 25 358.54 16.1
8 12 PIETRZAK H & W 3 -- 4 4 1 6 15 160.63 7.1
9 10 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 3 0 2 1 5 3 11 123.33 11.8
10 8 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 3 5 5 0 -- 13 113.09 10.1
11 9 NOWACZYK EDWARD 3 -- 1 5 1 1 8 99.63 5.1
12 11 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 3 7 3 1 -- -- 11 78.32 12.6
13 13 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 4 -- 1 0 1 6 42.38 5.5
14 14 MUSIALIK WOJCIECH 3 -- 1 0 1 0 2 26.60 2.8
15 15 PIETRZAK ANDRZEJ 3 0 2 -- 0 -- 2 18.69 2.3
16 16 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 0 0 1 -- -- 1 8.64 2.9
17 17 PRYSZMONT TOMASZ 3 0 0 -- -- -- 0 0.00 0.0
18 18 PISULA MAREK 3 0 -- -- -- -- 0 0.00 0.0
Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Typowane [1]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 3 JANKOWSKI JERZY 3 5 7 5 7 7 31 385.37 27.1
2 1 JUREK ANDRZEJ 3 6 7 6 4 5 28 363.54 31.6
3 2 JANKOWSKI JAN 3 3 7 6 7 4 27 340.92 26.4
4 4 JUREK DARIUSZ 3 7 7 2 6 2 24 307.84 27.4
5 6 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 4 2 5 3 6 20 252.21 20.8
6 7 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 0 3 6 2 7 18 244.56 16.1
7 5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 6 5 7 3 3 24 234.38 26.2
8 12 PIETRZAK H & W 3 -- 1 2 0 6 9 113.47 7.1
9 8 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 3 4 4 0 -- 11 95.80 10.1
10 9 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 3 0 2 1 5 0 8 85.07 11.8
11 10 NOWACZYK EDWARD 3 -- 1 3 1 1 6 78.41 5.1
12 11 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 3 5 2 1 -- -- 8 58.12 12.6
13 13 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 4 -- 0 0 1 5 31.59 5.5
14 14 MUSIALIK WOJCIECH 3 -- 0 0 1 0 1 18.24 2.8
15 15 PIETRZAK ANDRZEJ 3 0 1 -- 0 -- 1 11.78 2.3
16 16 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 0 0 1 -- -- 1 8.64 2.9
17 17 PRYSZMONT TOMASZ 3 0 0 -- -- -- 0 0.00 0.0
18 18 PISULA MAREK 3 0 -- -- -- -- 0 0.00 0.0
Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 120 0 5 451.20 906.334
2 JANKOWSKI JERZY 3 45 0 5 470.73 923.006
3 JUREK ANDRZEJ 3 9 0 4 282.74 744.664
4 JANKOWSKI JERZY 3 30 0 4 305.03 758.387
5 JUREK ANDRZEJ 3 46 0 4 333.94 682.458
6 JANKOWSKI JERZY 3 52 0 4 337.22 696.034
7 JANKOWSKI JERZY 3 9 0 4 347.49 781.168
8 JUREK ANDRZEJ 3 138 0 4 352.86 767.985
9 JUREK ANDRZEJ 3 37 0 4 361.15 744.664
10 JANKOWSKI JERZY 3 51 0 4 399.20 758.387
11 JANKOWSKI JAN 3 14 0 4 401.65 677.344
12 JANKOWSKI JAN 3 26 0 4 439.04 677.344
13 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 115 0 4 472.62 682.384
14 JUREK DARIUSZ 3 26 0 4 484.26 744.591
15 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 22 0 4 523.97 682.384
16 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 59 0 4 556.19 794.923
17 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 56 0 4 592.04 747.711
18 JUREK ANDRZEJ 3 6 0 3 62.69 458.582
19 JUREK DARIUSZ 3 8 0 3 80.53 520.737
20 JUREK ANDRZEJ 3 144 0 3 83.98 544.109
21 JUREK ANDRZEJ 3 21 0 3 94.68 520.788
22 JUREK DARIUSZ 3 15 0 3 119.33 544.052
23 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 57 0 3 137.90 520.726
24 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 6 0 3 167.33 465.169
25 JUREK DARIUSZ 3 58 0 3 179.05 544.052
26 JANKOWSKI JERZY 3 66 0 3 210.71 616.549
27 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 21 0 3 218.25 531.663
28 JUREK ANDRZEJ 3 78 0 3 224.12 606.315
29 JUREK ANDRZEJ 3 34 0 3 226.10 523.895
30 JANKOWSKI JERZY 3 60 0 3 228.85 595.782
31 JANKOWSKI JERZY 3 1 0 3 241.17 531.415
32 JUREK DARIUSZ 3 56 0 3 244.00 523.831
33 JUREK ANDRZEJ 3 54 0 3 245.37 544.109
34 JUREK ANDRZEJ 3 115 0 3 260.77 523.895
35 JUREK ANDRZEJ 3 156 0 3 263.89 523.895
36 JUREK ANDRZEJ 3 51 0 3 266.97 523.895
37 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 6 0 3 272.44 478.255
38 JUREK ANDRZEJ 3 104 0 3 278.49 458.582
39 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 21 0 3 282.07 458.522
40 JUREK DARIUSZ 3 59 0 3 282.42 544.052
41 JUREK DARIUSZ 3 52 0 3 288.74 520.737
42 JUREK ANDRZEJ 3 59 0 3 289.96 544.109
43 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 27 0 3 298.58 523.849
44 JUREK ANDRZEJ 3 147 0 3 308.17 523.895
45 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 59 0 3 327.70 458.522
46 JUREK ANDRZEJ 3 87 0 3 327.78 606.315
47 JANKOWSKI JAN 3 71 0 3 328.81 540.204
48 JANKOWSKI JERZY 3 7 0 3 332.03 469.062
49 JUREK DARIUSZ 3 38 0 3 341.08 458.529
50 JANKOWSKI JERZY 3 18 0 3 372.11 469.062
51 JANKOWSKI JAN 3 21 0 3 382.24 519.487
52 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 67 0 3 393.33 520.726
53 JUREK ANDRZEJ 3 60 0 3 416.40 544.109
54 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 31 0 3 477.56 520.726
55 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 6 0 3 508.71 458.522
56 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 32 0 3 509.28 458.522
57 JANKOWSKI JERZY 3 21 0 3 513.85 554.196
58 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 39 0 2 15.85 398.993
59 JUREK ANDRZEJ 3 131 0 2 17.15 296.912
60 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 3 0 2 31.63 398.993
61 JANKOWSKI JERZY 3 92 0 2 35.25 389.577
62 JANKOWSKI JERZY 3 105 0 2 41.34 389.577
63 JUREK ANDRZEJ 3 137 0 2 45.98 296.912
64 JUREK ANDRZEJ 3 95 0 2 48.64 296.912
65 JANKOWSKI JAN 3 34 0 2 51.91 380.196
66 JUREK ANDRZEJ 3 29 0 2 58.01 296.912
67 JUREK ANDRZEJ 3 123 0 2 58.46 320.233
68 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 38 0 2 65.00 300.603
69 JUREK ANDRZEJ 3 65 0 2 69.91 296.912
70 JANKOWSKI JAN 3 64 0 2 80.90 317.865
71 JUREK ANDRZEJ 3 96 0 2 86.31 320.233
72 JUREK ANDRZEJ 3 69 0 2 87.50 382.439
73 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 26 0 2 88.63 452.980
74 JANKOWSKI JAN 3 52 0 2 89.50 317.865
75 JANKOWSKI JAN 3 19 0 2 93.04 294.997
76 JANKOWSKI JAN 3 27 0 2 93.83 444.678
77 JUREK DARIUSZ 3 63 0 2 97.79 362.185
78 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 66 0 2 100.90 333.703
79 JANKOWSKI JAN 3 72 0 2 112.57 380.196
80 JUREK ANDRZEJ 3 63 0 2 115.07 362.225
81 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 91 0 2 115.10 299.987
82 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 8 0 2 126.54 333.703
83 JANKOWSKI JERZY 3 19 0 2 128.57 453.944
84 JANKOWSKI JAN 3 49 0 2 129.60 380.196
85 JUREK ANDRZEJ 3 102 0 2 131.28 296.912
86 JUREK ANDRZEJ 3 90 0 2 135.73 362.225
87 JUREK ANDRZEJ 3 2 0 2 136.13 362.225
88 JANKOWSKI JERZY 3 3 0 2 141.67 391.591
89 JANKOWSKI JAN 3 45 0 2 142.28 317.865
90 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 5 0 2 144.49 333.330
91 JANKOWSKI JAN 3 40 0 2 145.27 382.347
92 JANKOWSKI JERZY 3 61 0 2 149.19 389.577
93 JUREK ANDRZEJ 3 71 0 2 152.30 300.019
94 JUREK ANDRZEJ 3 153 0 2 152.38 320.233
95 JUREK ANDRZEJ 3 38 0 2 152.78 300.019
96 JUREK ANDRZEJ 3 48 0 2 157.96 362.225
97 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 20 0 2 162.74 391.056
98 JUREK ANDRZEJ 3 32 0 2 165.43 385.546
99 FRĄCKOWIAK ROMAN 3 32 0 2 167.59 452.980
100 JANKOWSKI JERZY 3 33 0 2 167.93 389.577
Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Całość [2]
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2686.45
2 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 2 72 2551.03
3 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 6 6 6 6 5 6 5 0 6 4 6 4 5 4 69 2547.91
4 JASIŃSKI JAN 1 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 5 4 5 4 73 2525.04
5 MAŁYS DAMIAN 1 6 3 6 6 2 6 5 5 6 4 3 4 4 4 64 2182.64
6 DYK W & KUŚNIERZ M 1 6 6 6 6 4 6 5 3 6 2 5 2 1 -- 58 1673.47
7 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 3 6 6 6 5 6 2 1 3 2 2 3 -- 4 49 1595.73
8 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 6 6 6 6 5 3 5 5 3 2 3 2 -- -- 52 1536.13
9 DUDZIAK KAROL 1 6 4 5 3 1 3 4 5 1 4 4 4 1 0 45 1441.73
10 KAZEK JAN 1 2 5 1 2 1 6 5 5 1 2 2 1 -- 2 35 1155.48
11 JAKÓB BRONISŁAW 1 2 0 1 1 2 1 3 2 2 3 0 0 -- 4 21 882.80
12 ŁUKAWY JAN 1 5 2 1 2 3 4 3 5 2 0 2 -- -- -- 29 778.79
13 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 6 6 6 6 5 6 -- -- -- -- -- -- -- -- 35 724.71
14 NIEDZIELA WOJCIECH 1 2 4 2 4 1 1 3 2 2 -- 0 0 -- -- 21 522.87
15 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 0 1 5 2 4 2 2 2 0 0 0 -- -- -- 18 521.29
16 MAŁYS HENRYK 1 5 0 1 3 -- 0 2 1 0 1 0 -- -- -- 13 347.59
17 LIS MARIAN 1 0 3 4 2 3 1 -- -- 2 0 -- -- -- -- 15 333.96
18 FILIPIAK TADEUSZ 1 1 0 1 -- 0 0 3 2 0 -- 0 -- -- -- 7 240.43
19 JURDECZKA MARCIN 1 -- -- -- -- 0 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- 0 0.00
Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Typ 50-tka (GMP) [1]
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 1 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 2 4 3 60 2242.66
2 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 4 5 3 5 4 5 2 5 5 5 5 5 3 2 58 2141.48
3 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 3 5 5 5 5 5 4 0 5 5 5 5 3 3 58 2141.23
4 MAŁYS DAMIAN 1 4 2 3 1 1 3 4 5 5 3 1 5 3 5 45 1743.76
5 JASIŃSKI JAN 1 0 5 3 5 2 5 2 3 4 2 3 3 4 4 45 1645.91
6 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 3 3 2 3 5 4 2 0 3 2 2 3 -- 4 36 1289.81
7 DYK W & KUŚNIERZ M 1 5 3 4 3 3 5 2 3 5 2 5 2 0 -- 42 1248.48
8 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 4 1 3 3 3 1 5 4 1 2 3 1 -- -- 31 1026.16
9 DUDZIAK KAROL 1 2 1 2 2 1 2 3 1 1 2 2 3 1 0 23 797.07
10 KAZEK JAN 1 0 1 0 1 0 4 5 4 0 1 2 1 -- 1 20 767.38
11 JAKÓB BRONISŁAW 1 2 0 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 -- 4 10 454.11
12 ŁUKAWY JAN 1 4 2 1 0 1 2 0 5 1 0 0 -- -- -- 16 396.32
13 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 1 5 5 4 3 1 -- -- -- -- -- -- -- -- 19 382.47
14 NIEDZIELA WOJCIECH 1 2 1 2 1 1 1 2 1 2 -- 0 0 -- -- 13 337.14
15 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 0 0 2 1 3 2 1 1 0 0 0 -- -- -- 10 332.79
16 MAŁYS HENRYK 1 2 0 0 2 -- 0 2 1 0 1 0 -- -- -- 8 274.40
17 FILIPIAK TADEUSZ 1 0 0 1 -- 0 0 3 2 0 -- 0 -- -- -- 6 236.69
18 LIS MARIAN 1 0 1 1 1 0 1 -- -- 1 0 -- -- -- -- 5 93.26
19 JURDECZKA MARCIN 1 -- -- -- -- 0 0 -- 0 -- -- -- -- -- -- 0 0.00
Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL0356-11 0 12 912.03 4828.141
2 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 11 802.68 4867.795
3 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL0356-11 1 11 1028.43 4285.055
4 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL0356-11 0 10 535.41 3739.403
5 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-11 0 10 581.73 4059.233
6 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 1 10 700.56 4309.378
7 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 10 760.56 4867.101
8 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 1 10 823.14 3924.180
9 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 0 9 322.60 3399.226
10 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-10 0 9 472.81 3748.732
11 DYK W & KUŚNIERZ M 1 PL-0356-12 0 9 479.73 3421.306
12 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 1 9 542.88 3563.717
13 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 9 628.65 3196.665
14 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 0 9 653.32 3779.895
15 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 0 9 692.97 3738.709
16 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 1 9 755.62 3563.717
17 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-11 1 9 1007.95 3345.023
18 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 0 8 363.41 2836.241
19 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL0356-11 1 8 430.40 3604.209
20 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL0356-11 0 8 573.56 3810.073
21 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 1 8 654.34 3203.293
22 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 0 8 676.03 3421.895
23 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 8 714.17 2651.503
24 JASIŃSKI JAN 1 PL-0356-12 0 8 743.63 3419.846
25 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 0 8 752.70 2652.917
26 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-09 0 8 819.95 3196.172
27 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-11 0 8 863.11 4134.834
28 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-09 0 8 1040.28 4164.438
29 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 1 7 373.71 3418.777
30 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 1 7 408.02 2466.071
31 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL0356-11 0 7 448.03 2694.419
32 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-09 1 7 481.71 3446.708
33 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-09 0 7 514.56 3017.508
34 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-10 1 7 515.47 2677.476
35 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-12 1 7 525.05 3392.815
36 JASIŃSKI JAN 1 PL-0356-12 1 7 526.60 3453.567
37 JASIŃSKI JAN 1 PL-0356-12 0 7 563.30 2883.831
38 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 0 7 567.97 3061.471
39 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-12 0 7 569.19 2668.144
40 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 1 7 611.63 3243.785
41 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-10 1 7 654.63 2467.471
42 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 1 7 677.47 3625.151
43 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL0356-11 0 7 678.46 2477.133
44 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 1 7 698.51 3410.420
45 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 1 7 712.93 3063.764
46 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 7 777.12 2876.733
47 DUDZIAK KAROL 1 PL-0356-11 1 7 781.70 2996.047
48 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-12 1 7 815.31 2624.558
49 JASIŃSKI JAN 1 PL-0356-12 0 7 817.98 3243.061
50 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 PL-0353-12 0 7 818.89 2842.673
51 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 0 7 837.32 2327.367
52 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0348-11 0 7 859.44 3603.515
53 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 0 7 911.82 3051.725
54 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 0 7 987.66 3405.822
55 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 PL-0356-12 1 6 161.74 2525.204
56 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 1 6 240.27 1923.333
57 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 6 304.80 3263.700
58 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 1 6 309.26 2136.002
59 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-12 0 6 311.26 2871.972
60 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 1 6 410.69 2112.969
61 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL0356-11 0 6 448.01 2333.995
62 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-10 1 6 449.03 2147.301
63 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 0 6 451.65 2335.587
64 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 0 6 514.22 2721.021
65 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 PL-0356-11 1 6 530.75 2322.302
66 JASIŃSKI JAN 1 PL-0356-12 0 6 532.00 2296.423
67 DYK W & KUŚNIERZ M 1 PL-0356-11 0 6 545.73 1580.795
68 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 6 556.95 2472.699
69 JASIŃSKI JAN 1 PL-0356-11 0 6 569.46 2532.950
70 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-09 0 6 616.19 2896.648
71 DYK W & KUŚNIERZ M 1 PL-0356-13 0 6 636.93 1757.849
72 MAŁYS DAMIAN 1 PL-0356-11 0 6 648.39 3225.577
73 DYK W & KUŚNIERZ M 1 PL-0356-12 1 6 717.87 2675.040
74 MAŁYS DAMIAN 1 PL-0356-11 1 6 725.43 2134.214
75 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-09 0 6 735.90 2691.301
76 MAŁYS DAMIAN 1 PL-0356-09 0 6 750.89 2840.348
77 MAŁYS DAMIAN 1 PL-0356-12 0 6 768.03 2537.517
78 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 1 6 807.47 2308.570
79 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL0356-11 0 6 867.03 2301.349
80 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-10 1 6 899.00 2501.692
81 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 1 6 985.13 2675.622
82 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 PL-0353-12 0 5 207.72 2358.762
83 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 PL-0356-11 0 5 262.95 1596.801
84 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-13 0 5 272.73 2148.093
85 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-10 0 5 274.48 2147.785
86 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-11 0 5 295.34 2700.159
87 DUDZIAK KAROL 1 PL-0356-11 0 5 368.28 2315.485
88 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 PL-11 0 5 379.63 1948.087
89 MAŁYS DAMIAN 1 PL-0356-13 0 5 384.92 1381.110
90 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 PL-0356-11 1 5 386.22 1553.149
91 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 0 5 392.46 1627.128
92 KAZEK JAN 1 PL-0356-11 1 5 406.30 1943.149
93 DYK W & KUŚNIERZ M 1 PL-0356-09 0 5 418.19 2740.119
94 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 1 5 420.88 1205.603
95 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-10 1 5 439.06 2707.206
96 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-13 0 5 482.39 1790.592
97 NIEDZIELA WOJCIECH 1 PL-0356-13 1 5 486.01 1390.436
98 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL0356-11 0 5 491.42 1791.257
99 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 PL-0356-11 1 5 493.04 2688.091
100 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 0 5 513.14 2536.099 Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Całość [2] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 2 JASIŃSKI JAN 1 7 7 7 7 7 35 524.32 29.1 2 1 MAŁYS DOMINIK 1 7 7 7 7 7 35 513.83 32.8 3 3 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 7 7 7 7 7 35 503.85 26.6 4 4 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 7 7 7 7 5 33 435.32 24.1 5 6 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 7 6 7 7 7 34 400.88 26.4 6 5 DYK W & KUŚNIERZ M 1 7 7 7 7 3 31 375.18 29.5 7 9 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 3 7 7 4 2 23 269.17 21.2 8 7 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 7 7 6 6 -- 26 264.26 18.5 9 8 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 7 7 7 -- -- 21 241.53 23.8 10 10 LIS MARIAN 1 5 7 6 4 -- 22 222.77 22.0 11 16 KAZEK JAN 1 7 1 3 1 7 19 218.41 11.0 12 11 DUDZIAK KAROL 1 -- 7 6 6 -- 19 211.88 12.9 13 13 NIEDZIELA WOJCIECH 1 7 7 -- 3 1 18 176.96 12.2 14 12 MAŁYS HENRYK 1 7 5 0 3 -- 15 161.82 7.1 15 15 JAKÓB BRONISŁAW 1 2 3 2 3 4 14 161.64 11.5 16 14 ŁUKAWY JAN 1 1 4 1 6 -- 12 134.21 9.6 17 17 JURDECZKA MARCIN 1 2 3 3 0 -- 8 74.25 4.4 18 18 FILIPIAK TADEUSZ 1 0 0 0 1 0 1 15.72 1.0 Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Typowane [1] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 MAŁYS DOMINIK 1 5 7 7 7 7 33 417.93 32.8 2 3 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 7 4 7 5 5 28 365.58 26.6 3 2 DYK W & KUŚNIERZ M 1 7 7 7 7 3 31 359.66 29.5 4 4 JASIŃSKI JAN 1 7 5 4 7 3 26 326.45 29.1 5 6 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 7 5 3 5 7 27 312.73 26.4 6 5 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 4 7 4 4 3 22 266.76 24.1 7 9 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 1 4 7 4 2 18 202.20 21.2 8 7 LIS MARIAN 1 5 7 5 3 -- 20 199.09 22.0 9 8 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 5 7 4 4 -- 20 185.73 18.5 10 14 KAZEK JAN 1 4 1 3 1 6 15 177.05 11.0 11 12 JAKÓB BRONISŁAW 1 2 3 2 3 4 14 161.64 11.5 12 10 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 6 1 5 -- -- 12 110.51 23.8 13 11 ŁUKAWY JAN 1 1 2 1 5 -- 9 104.70 9.6 14 13 DUDZIAK KAROL 1 -- 3 0 4 -- 7 78.09 12.9 15 16 NIEDZIELA WOJCIECH 1 2 3 -- 1 1 7 59.97 12.2 16 15 MAŁYS HENRYK 1 2 1 0 2 -- 5 56.79 7.1 17 17 JURDECZKA MARCIN 1 1 1 1 0 -- 3 32.56 4.4 18 18 FILIPIAK TADEUSZ 1 0 0 0 1 0 1 15.72 1.0 Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów +---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+ |LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-| | | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY| +---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+ 1 DYK W & KUŚNIERZ M 1 16 0 5 505.71 918.450 2 MAŁYS DOMINIK 1 18 0 5 605.61 902.177 3 KAZEK JAN 1 16 0 5 679.53 879.383 4 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 37 0 4 270.52 756.433 5 JASIŃSKI JAN 1 73 0 4 271.53 767.983 6 JASIŃSKI JAN 1 27 0 4 302.52 744.674 7 MAŁYS DOMINIK 1 64 0 4 423.06 744.569 8 MAŁYS DOMINIK 1 30 0 4 443.01 679.095 9 MAŁYS DOMINIK 1 14 0 4 444.46 679.095 10 MAŁYS DOMINIK 1 5 0 4 452.69 741.267 11 JASIŃSKI JAN 1 70 0 4 604.17 682.464 12 MAŁYS DOMINIK 1 55 0 4 642.41 679.095 13 JASIŃSKI JAN 1 101 0 3 32.95 544.112 14 MAŁYS DOMINIK 1 3 0 3 92.72 541.600 15 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 36 0 3 109.63 515.294 16 MAŁYS DOMINIK 1 48 0 3 122.01 541.600 17 MAŁYS DOMINIK 1 4 0 3 130.58 541.600 18 JASIŃSKI JAN 1 62 0 3 162.11 606.322 19 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 56 0 3 190.23 577.461 20 MAŁYS DOMINIK 1 24 0 3 196.52 521.487 21 LIS MARIAN 1 21 0 3 199.48 456.939 22 JASIŃSKI JAN 1 92 0 3 201.93 520.803 23 JASIŃSKI JAN 1 91 0 3 222.27 523.884 24 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 16 0 3 228.02 515.294 25 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 60 0 3 230.14 444.608 26 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 20 0 3 230.20 511.993 27 JASIŃSKI JAN 1 74 0 3 233.04 609.403 28 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 22 0 3 245.20 457.101 29 JASIŃSKI JAN 1 85 0 3 248.57 544.112 30 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 43 0 3 252.80 455.910 31 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 37 0 3 288.48 455.910 32 MAŁYS DOMINIK 1 58 0 3 290.72 607.074 33 MAŁYS DOMINIK 1 6 0 3 292.81 518.185 34 MAŁYS DOMINIK 1 20 0 3 297.40 541.600 35 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 20 0 3 314.98 609.404 36 DYK W & KUŚNIERZ M 1 9 0 3 321.07 593.764 37 LIS MARIAN 1 34 0 3 352.60 456.939 38 MAŁYS DOMINIK 1 31 0 3 353.05 521.487 39 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 11 0 3 353.17 523.729 40 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 30 0 3 353.90 457.986 41 MAŁYS DOMINIK 1 74 0 3 361.80 583.659 42 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 34 0 3 364.67 542.849 43 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 42 0 3 376.05 607.257 44 MAŁYS DOMINIK 1 47 0 3 387.49 518.185 45 MAŁYS DOMINIK 1 73 0 3 387.69 603.772 46 JASIŃSKI JAN 1 3 0 3 395.15 544.112 47 MAŁYS DOMINIK 1 92 0 3 406.45 607.074 48 JAKÓB BRONISŁAW 1 15 0 3 409.35 520.983 49 MAŁYS DOMINIK 1 8 0 3 413.69 521.487 50 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 16 0 3 421.75 603.696 51 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 32 0 3 428.46 457.101 52 MAŁYS DOMINIK 1 63 0 3 431.11 541.600 53 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 32 0 3 465.71 543.661 54 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 12 0 2 17.23 314.399 55 DYK W & KUŚNIERZ M 1 29 0 2 23.10 324.686 56 JASIŃSKI JAN 1 12 0 2 41.44 362.223 57 JASIŃSKI JAN 1 17 0 2 45.81 382.451 58 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 1 0 2 69.03 356.444 59 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 34 0 2 69.31 290.976 60 DYK W & KUŚNIERZ M 1 22 0 2 69.57 324.686 61 JASIŃSKI JAN 1 67 0 2 70.67 362.223 62 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 15 0 2 72.71 298.470 63 MAŁYS DOMINIK 1 99 0 2 73.71 318.518 64 JASIŃSKI JAN 1 95 0 2 76.77 320.241 65 MAŁYS DOMINIK 1 12 0 2 76.92 318.518 66 MAŁYS HENRYK 1 45 0 2 81.07 287.615 67 LIS MARIAN 1 29 0 2 81.87 319.115 68 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 13 0 2 82.31 447.680 69 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 35 0 2 86.20 360.597 70 MAŁYS DOMINIK 1 23 0 2 92.59 383.992 71 KAZEK JAN 1 46 0 2 97.81 351.316 72 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 61 0 2 98.39 294.909 73 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 25 0 2 102.74 381.937 74 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 25 0 2 109.81 290.935 75 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 42 0 2 110.37 299.889 76 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 35 0 2 110.85 383.818 77 JASIŃSKI JAN 1 20 0 2 114.20 362.223 78 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 55 0 2 114.83 290.935 79 JASIŃSKI JAN 1 87 0 2 115.59 296.932 80 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 26 0 2 116.80 362.005 81 MAŁYS DOMINIK 1 36 0 2 117.47 360.577 82 JASIŃSKI JAN 1 36 0 2 119.30 385.532 83 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 33 0 2 122.07 298.225 84 DYK W & KUŚNIERZ M 1 5 0 2 123.57 391.168 85 JASIŃSKI JAN 1 51 0 2 123.67 362.223 86 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 1 0 2 129.47 447.680 87 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 10 0 2 130.32 356.444 88 MAŁYS DOMINIK 1 66 0 2 131.94 380.690 89 NIEDZIELA WOJCIECH 1 49 0 2 133.18 296.163 90 DYK W & KUŚNIERZ M 1 36 0 2 136.34 386.614 91 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 39 0 2 136.74 361.508 92 DYK W & KUŚNIERZ M 1 43 0 2 140.80 386.614 93 JASIŃSKI JAN 1 76 0 2 141.86 296.932 94 JASIŃSKI JAN 1 57 0 2 145.92 362.223 95 MAŁYS DOMINIK 1 79 0 2 146.36 383.992 96 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 48 0 2 154.42 294.909 97 JASIŃSKI JAN 1 71 0 2 163.05 362.223 98 JASIŃSKI JAN 1 58 0 2 163.46 382.451 99 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 11 0 2 164.02 318.441 100 JURDECZKA MARCIN 1 53 0 2 167.09 319.289 Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Całość [2] +---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem | | | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty | +---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+ 1 MIARKA ADAM 2 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2695.77 2 NITA WIESŁAW 2 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2678.76 3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 6 6 4 6 5 6 5 5 4 4 6 4 5 4 70 2474.63 4 KOWALCZYK ROBERT 2 6 6 6 6 5 -- 5 5 6 4 6 4 5 4 68 2413.09 5 NOWACZYK RYSZARD 2 6 6 6 6 5 6 5 1 6 4 6 4 5 4 70 2390.55 6 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 6 3 6 6 5 2 5 5 4 4 6 4 5 4 65 2349.04 7 KURAS MARIUSZ 2 6 6 6 6 5 6 2 5 6 4 6 4 2 2 66 2319.44 8 KRÓLIK ADAM 2 1 3 6 6 5 4 5 5 3 4 1 2 5 4 54 2000.72 9 RĘKAS ADAM 2 5 6 6 6 5 3 3 1 2 3 4 4 3 4 55 1780.60 10 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 6 3 6 6 5 3 4 0 6 4 4 2 3 1 53 1635.08 11 RÓŻAŃSKI JACEK 2 0 3 5 0 1 2 -- 2 3 -- 2 1 -- -- 19 483.84 12 MALESZKA STANISŁAW 2 0 2 1 1 2 2 2 0 -- 0 1 0 -- 0 11 298.13 13 MALIŃSKI WŁADYSŁAW 2 2 -- 0 1 0 1 0 0 0 1 1 -- 0 0 6 151.32 14 SIEKIERKA PIOTR 2 3 0 1 1 0 0 -- -- -- 0 -- -- 0 -- 5 56.57 Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Typ 50-tka (GMP) [1] +---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem | | | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty | +---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+ 1 MIARKA ADAM 2 5 5 4 4 5 4 5 5 5 4 5 4 5 2 62 2202.73 2 KURAS MARIUSZ 2 5 5 5 5 5 5 0 5 5 4 5 5 2 2 58 2087.15 3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 4 1 4 4 5 3 5 4 3 4 5 4 4 55 2044.66 4 NITA WIESŁAW 2 2 5 5 3 4 5 2 3 5 4 4 3 5 4 54 1976.71 5 KOWALCZYK ROBERT 2 4 3 1 3 2 -- 4 5 5 3 4 5 3 2 44 1684.31 6 NOWACZYK RYSZARD 2 5 5 5 2 1 5 4 1 5 2 2 3 4 5 49 1615.93 7 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 0 1 2 3 4 1 3 4 3 2 4 4 1 2 34 1352.36 8 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 3 1 3 3 3 1 4 0 5 3 3 2 3 1 35 1219.42 9 KRÓLIK ADAM 2 0 2 2 3 3 1 2 4 1 1 0 1 2 4 26 1046.46 10 RĘKAS ADAM 2 1 2 4 4 2 2 2 0 2 2 3 2 0 2 28 909.23 11 RÓŻAŃSKI JACEK 2 0 2 3 0 0 0 -- 1 3 -- 2 0 -- -- 11 244.12 12 MALIŃSKI WŁADYSŁAW 2 2 -- 0 1 0 1 0 0 0 1 0 -- 0 0 5 128.59 13 MALESZKA STANISŁAW 2 0 1 0 0 0 1 0 0 -- 0 0 0 -- 0 2 33.41 14 SIEKIERKA PIOTR 2 0 0 0 0 0 0 -- -- -- 0 -- -- 0 -- 0 0.00 Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 MIARKA ADAM 2 PL-11 1 11 777.27 4119.738
2 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 1 10 864.30 4243.445
3 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 1 10 1078.49 4114.377
4 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 1 9 429.95 3390.454
5 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-11 1 9 520.34 4105.496
6 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 0 9 625.54 3886.782
7 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 0 9 645.53 3929.153
8 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 1 9 706.43 4656.997
9 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-11 0 9 721.81 4298.528
10 RĘKAS ADAM 2 PL-0356-12 0 9 796.61 4037.156
11 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 1 9 922.07 3414.646
12 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 1 9 942.38 4161.220
13 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 0 9 974.69 4250.466
14 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 0 9 989.16 3760.637
15 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 1 9 1095.41 4478.401
16 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 0 8 193.98 2835.439
17 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 1 8 355.67 3403.693
18 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 1 8 554.07 3790.110
19 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 0 8 586.62 3022.154
20 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 PL-0356-12 0 8 628.37 4216.037
21 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 1 8 633.30 3319.037
22 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-13 0 8 653.35 2480.508
23 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 1 8 665.78 3896.806
24 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 1 8 723.97 3804.636
25 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 0 8 993.46 3784.217
26 NITA WIESŁAW 2 PL0356-12 0 8 1161.03 3912.868
27 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 1 7 218.74 2840.643
28 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 1 7 291.39 3042.591
29 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 0 7 444.07 2474.337
30 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 1 7 460.05 3054.655
31 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL0356-13 1 7 495.01 2532.389
32 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 PL-0356-12 1 7 498.44 3083.349
33 MIARKA ADAM 2 PL0356-10 1 7 541.02 3392.445
34 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-11 0 7 558.86 3432.753
35 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 0 7 566.95 3462.605
36 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 0 7 585.67 2851.694
37 MIARKA ADAM 2 PL-0356-11 1 7 589.82 3820.346
38 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 0 7 603.47 3905.626
39 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 1 7 649.85 2696.708
40 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 0 7 674.79 2485.712
41 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 0 7 684.54 2913.846
42 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 0 7 702.40 3524.894
43 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 0 7 711.09 3272.128
44 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 1 7 716.68 3153.482
45 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 0 7 717.21 3530.841
46 MIARKA ADAM 2 PL-0353-06 0 7 724.73 3261.414
47 MIARKA ADAM 2 PL-0356-11 0 7 787.58 4178.628
48 MIARKA ADAM 2 PL0356-10 0 7 821.94 3078.088
49 MIARKA ADAM 2 PL-11 1 7 822.25 3035.786
50 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-12 0 7 868.05 2291.582
51 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 0 7 1152.64 2945.900
52 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-13 1 6 381.90 1575.766
53 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-11 0 6 459.21 2038.148
54 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 0 6 467.49 2990.702
55 MIARKA ADAM 2 PL0356-10 0 6 483.19 3101.668
56 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-11 0 6 484.07 2846.655
57 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 0 6 486.21 2307.206
58 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-09 1 6 493.03 2054.570
59 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 1 6 516.01 2983.642
60 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 1 6 532.86 2586.069
61 KRÓLIK ADAM 2 PL-0356-13 1 6 539.74 3136.816
62 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-11 0 6 542.52 2653.287
63 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 1 6 597.67 2324.621
64 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 1 6 603.81 2942.497
65 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-13 0 6 656.82 2244.799
66 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 PL-0356-12 0 6 676.49 1992.232
67 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-12 0 6 696.15 2319.640
68 RĘKAS ADAM 2 PL-0356-11 0 6 707.19 2760.208
69 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 0 6 743.41 2955.562
70 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 1 6 859.12 2156.968
71 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-13 1 6 904.26 2054.570
72 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-13 0 5 186.26 1569.595
73 KURAS MARIUSZ 2 PL0356-10 0 5 228.36 2137.849
74 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 1 5 233.26 2160.866
75 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL-0356-12 0 5 233.76 1406.153
76 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 0 5 255.56 2326.399
77 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-13 0 5 314.35 1781.688
78 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-11 0 5 347.23 2119.718
79 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 0 5 363.82 1961.790
80 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 1 5 367.25 2152.406
81 MIARKA ADAM 2 PL-11 1 5 374.16 2150.964
82 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-13 0 5 376.81 2026.526
83 NITA WIESŁAW 2 PL0356-12 0 5 383.82 2615.735
84 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 1 5 393.44 2423.289
85 MIARKA ADAM 2 PL-0356-13 1 5 429.86 1823.246
86 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL-0356-12 0 5 429.95 2558.653
87 MIARKA ADAM 2 PL-0356-11 0 5 433.12 2150.964
88 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 1 5 434.68 2361.562
89 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 PL-0356-12 0 5 449.24 1779.033
90 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL-0356-12 1 5 465.96 2190.579
91 KOWALCZYK ROBERT 2 PL0356-13 1 5 477.44 3105.397
92 NITA WIESŁAW 2 PL0356-10 0 5 483.11 2239.513
93 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL0356-09 1 5 513.15 2363.833
94 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 0 5 517.69 1833.764
95 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL-0356-12 0 5 521.81 2741.134
96 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 1 5 549.37 2381.057
97 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 1 5 551.14 1877.197
98 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-11 0 5 577.68 3332.408
99 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 0 5 608.20 1291.703
100 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-13 1 5 624.30 1596.903 Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Całość [2] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 NOWACZYK RYSZARD 2 7 7 7 7 7 35 532.39 37.1 2 2 NITA WIESŁAW 2 7 7 7 7 7 35 509.19 21.4 3 3 KURAS MARIUSZ 2 7 7 7 7 7 35 471.88 29.8 4 6 RÓŻAŃSKI JACEK 2 -- 7 7 7 7 28 375.44 24.7 5 7 KOWALCZYK ROBERT 2 1 7 7 7 7 29 337.71 17.1 6 4 MIARKA ADAM 2 7 7 5 7 -- 26 324.47 22.2 7 8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 7 2 7 7 6 29 319.10 18.1 8 5 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 5 7 7 7 2 28 299.00 13.0 9 9 BOGONOS DANUTA 2 2 0 7 5 -- 14 219.42 19.8 10 10 RĘKAS ADAM 2 3 6 3 0 1 13 134.58 8.2 11 12 REMBISZ STANISŁAW 2 5 3 3 0 3 14 123.02 7.3 12 11 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 1 5 2 3 -- 11 117.50 9.3 13 13 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 0 3 3 -- -- 6 70.04 6.8 14 14 KRÓLIK ADAM 2 5 0 0 -- -- 5 28.99 5.7 15 15 MALESZKA STANISŁAW 2 0 -- -- 0 -- 0 0.00 0.0 16 16 SIEKIERKA PIOTR 2 -- 0 -- -- -- 0 0.00 0.0 Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Typowane [1] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 NOWACZYK RYSZARD 2 7 7 7 7 6 34 406.43 37.1 2 2 NITA WIESŁAW 2 4 5 7 4 5 25 346.45 21.4 3 3 KURAS MARIUSZ 2 7 3 3 7 7 27 343.22 29.8 4 7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 1 6 5 6 21 238.34 18.1 5 4 MIARKA ADAM 2 4 7 3 5 -- 19 197.54 22.2 6 5 BOGONOS DANUTA 2 1 0 7 4 -- 12 187.55 19.8 7 6 KOWALCZYK ROBERT 2 0 4 7 4 3 18 187.41 17.1 8 8 RÓŻAŃSKI JACEK 2 -- 5 0 6 0 11 117.14 24.7 9 9 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 0 5 3 2 0 10 110.94 13.0 10 10 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 1 4 2 3 -- 10 102.65 9.3 11 11 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 0 3 2 -- -- 5 60.98 6.8 12 12 REMBISZ STANISŁAW 2 3 1 2 0 0 6 38.42 7.3 13 13 KRÓLIK ADAM 2 3 0 0 -- -- 3 21.33 5.7 14 14 RĘKAS ADAM 2 2 0 0 0 0 2 18.03 8.2 15 15 MALESZKA STANISŁAW 2 0 -- -- 0 -- 0 0.00 0.0 16 16 SIEKIERKA PIOTR 2 -- 0 -- -- -- 0 0.00 0.0 Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów +---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+ |LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-| | | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY| +---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+ 1 NITA WIESŁAW 2 87 0 5 261.15 974.179 2 NITA WIESŁAW 2 46 0 5 265.05 974.179 3 NOWACZYK RYSZARD 2 31 0 5 413.20 987.650 4 NOWACZYK RYSZARD 2 89 0 5 628.82 987.650 5 NOWACZYK RYSZARD 2 28 0 4 231.54 747.516 6 RÓŻAŃSKI JACEK 2 47 0 4 237.29 796.442 7 NOWACZYK RYSZARD 2 79 0 4 275.90 747.516 8 NOWACZYK RYSZARD 2 40 0 4 291.28 832.995 9 NOWACZYK RYSZARD 2 15 0 4 296.77 832.995 10 MIARKA ADAM 2 27 0 4 394.77 688.290 11 NITA WIESŁAW 2 53 0 4 469.14 736.719 12 KURAS MARIUSZ 2 18 0 4 478.42 743.918 13 NOWACZYK RYSZARD 2 57 0 4 529.03 809.763 14 NOWACZYK RYSZARD 2 51 0 4 563.20 747.516 15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 6 0 4 662.18 738.895 16 KURAS MARIUSZ 2 10 0 3 109.06 543.310 17 BOGONOS DANUTA 2 9 0 3 182.51 494.318 18 KURAS MARIUSZ 2 19 0 3 184.86 607.421 19 NOWACZYK RYSZARD 2 10 0 3 203.01 507.382 20 NITA WIESŁAW 2 44 0 3 207.34 561.485 21 NOWACZYK RYSZARD 2 17 0 3 209.08 569.629 22 NITA WIESŁAW 2 99 0 3 217.95 499.259 23 KURAS MARIUSZ 2 65 0 3 231.86 520.653 24 NOWACZYK RYSZARD 2 73 0 3 232.75 507.382 25 KURAS MARIUSZ 2 60 0 3 236.50 522.390 26 NOWACZYK RYSZARD 2 77 0 3 264.42 572.676 27 NOWACZYK RYSZARD 2 59 0 3 272.24 507.382 28 NOWACZYK RYSZARD 2 109 0 3 278.39 507.382 29 NOWACZYK RYSZARD 2 22 0 3 287.51 569.629 30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 23 0 3 292.10 602.344 31 KURAS MARIUSZ 2 11 0 3 294.70 543.310 32 KURAS MARIUSZ 2 53 0 3 296.96 522.390 33 NOWACZYK RYSZARD 2 112 0 3 343.25 569.629 34 NOWACZYK RYSZARD 2 67 0 3 343.74 507.382 35 NOWACZYK RYSZARD 2 63 0 3 370.40 569.629 36 NOWACZYK RYSZARD 2 78 0 3 375.41 569.629 37 NOWACZYK RYSZARD 2 50 0 3 379.55 569.629 38 NOWACZYK RYSZARD 2 7 0 3 412.61 569.629 39 MIARKA ADAM 2 47 0 3 433.31 525.498 40 NOWACZYK RYSZARD 2 39 0 3 444.31 592.861 41 MIARKA ADAM 2 15 0 3 453.14 548.418 42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 0 3 472.53 515.617 43 NOWACZYK RYSZARD 2 70 0 3 473.96 569.629 44 RÓŻAŃSKI JACEK 2 21 0 3 495.31 627.721 45 BOGONOS DANUTA 2 13 0 2 25.21 364.679 46 NITA WIESŁAW 2 88 0 2 33.70 327.177 47 NITA WIESŁAW 2 13 0 2 49.07 324.025 48 BOGONOS DANUTA 2 5 0 2 52.87 343.200 49 NOWACZYK RYSZARD 2 108 0 2 68.04 394.789 50 RĘKAS ADAM 2 52 0 2 72.66 317.488 51 RÓŻAŃSKI JACEK 2 35 0 2 73.43 396.753 52 KURAS MARIUSZ 2 56 0 2 79.90 384.156 53 RÓŻAŃSKI JACEK 2 26 0 2 98.39 396.753 54 NITA WIESŁAW 2 17 0 2 105.05 324.025 55 KURAS MARIUSZ 2 36 0 2 105.71 361.499 56 NOWACZYK RYSZARD 2 83 0 2 107.00 332.542 57 NOWACZYK RYSZARD 2 98 0 2 111.02 332.542 58 KOWALCZYK ROBERT 2 30 0 2 113.83 395.466 59 MIARKA ADAM 2 49 0 2 121.27 300.384 60 KOWALCZYK ROBERT 2 51 0 2 122.74 331.119 61 NOWACZYK RYSZARD 2 43 0 2 127.59 414.974 62 NOWACZYK RYSZARD 2 58 0 2 131.81 329.495 63 NOWACZYK RYSZARD 2 95 0 2 133.01 352.727 64 KURAS MARIUSZ 2 21 0 2 133.26 384.156 65 NOWACZYK RYSZARD 2 102 0 2 135.18 332.542 66 MIARKA ADAM 2 42 0 2 137.48 387.906 67 KURAS MARIUSZ 2 29 0 2 139.14 361.499 68 NITA WIESŁAW 2 56 0 2 139.65 412.694 69 REMBISZ STANISŁAW 2 21 0 2 140.25 307.229 70 NOWACZYK RYSZARD 2 111 0 2 141.52 332.542 71 MIARKA ADAM 2 31 0 2 145.27 323.304 72 NITA WIESŁAW 2 2 0 2 146.81 327.177 73 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 8 0 2 147.92 309.893 74 KOWALCZYK ROBERT 2 42 0 2 148.45 457.824 75 NOWACZYK RYSZARD 2 69 0 2 151.63 480.268 76 NOWACZYK RYSZARD 2 47 0 2 154.31 352.727 77 NOWACZYK RYSZARD 2 101 0 2 156.94 329.495 78 KOWALCZYK ROBERT 2 58 0 2 157.09 308.358 79 MIARKA ADAM 2 5 0 2 161.49 300.384 80 NOWACZYK RYSZARD 2 25 0 2 161.93 394.789 81 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 0 2 162.01 301.344 82 NOWACZYK RYSZARD 2 81 0 2 162.09 332.542 83 KURAS MARIUSZ 2 48 0 2 165.69 446.530 84 RÓŻAŃSKI JACEK 2 25 0 2 166.14 461.936 85 NOWACZYK RYSZARD 2 82 0 2 170.10 394.789 86 NOWACZYK RYSZARD 2 13 0 2 170.23 332.542 87 NOWACZYK RYSZARD 2 114 0 2 171.35 329.495 88 NOWACZYK RYSZARD 2 68 0 2 172.71 329.495 89 NITA WIESŁAW 2 42 0 2 172.83 389.403 90 KURAS MARIUSZ 2 46 0 2 174.33 384.156 91 KURAS MARIUSZ 2 47 0 2 179.05 382.419 92 BOGONOS DANUTA 2 12 0 2 180.02 364.679 93 RĘKAS ADAM 2 23 0 2 182.43 317.488 94 MIARKA ADAM 2 54 0 2 185.38 300.384 95 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 27 0 2 185.41 331.010 96 NITA WIESŁAW 2 19 0 2 186.73 389.403 97 NITA WIESŁAW 2 90 0 2 186.98 324.025 98 KOWALCZYK ROBERT 2 33 0 2 191.34 393.477 99 NITA WIESŁAW 2 59 0 2 193.92 347.316 100 KURAS MARIUSZ 2 16 0 2 194.00 382.419 Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Całość [2] +---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem | | | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty | +---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+ 1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2739.64 2 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2737.38 3 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2734.50 4 BUDREWICZ KAROL 4 6 6 6 6 5 6 1 5 6 4 6 4 5 3 69 2413.03 5 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 3 5 1 70 2363.77 6 MYRDZIO STANISŁAW 4 5 6 6 6 5 6 5 2 6 3 6 3 5 1 65 2059.14 7 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 5 6 6 6 5 4 3 -- 6 4 6 4 3 1 59 1886.18 8 BARANOWSKI & ARDELI 4 6 6 6 6 2 6 2 4 6 4 2 2 1 3 56 1646.69 9 MYRDZIO JERZY 4 6 5 6 6 3 -- 5 5 6 4 1 2 -- -- 49 1447.42 10 DOMINIAK ANDRZEJ 4 6 6 6 6 5 1 2 5 6 1 3 2 0 -- 49 1390.81 11 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 6 5 6 3 4 2 5 3 6 1 5 1 1 0 48 1258.99 12 DRĄG JACEK 4 5 0 3 4 4 2 1 0 2 4 5 2 0 0 32 1008.19 13 KOZŁOWSKI JAN 4 2 6 6 4 5 2 1 -- 1 0 1 -- -- -- 28 614.78 14 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 2 3 1 3 2 2 2 1 2 2 0 0 0 -- 20 568.35 15 SZTYMER MARIUSZ 4 0 1 0 4 2 0 4 0 0 2 0 0 1 -- 14 552.77 16 MARCINIAK ŁUKASZ 4 4 2 4 0 2 0 0 1 1 0 0 1 1 -- 16 353.98 17 PROCYSZYN RYSZARD 4 1 4 3 2 0 1 2 0 0 0 0 0 -- -- 13 242.22 18 FIL BOGUSŁAW 4 -- 0 0 -- 0 0 -- 0 1 1 0 -- -- -- 2 85.69 19 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 -- 0 0 -- 0 0 -- 0 0 0 0 0 -- 1 1 61.36 20 ŻUCHOWICZ RYSZARD 4 -- -- -- -- -- -- -- -- 2 -- -- -- -- -- 2 49.01 21 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 1 1 1 0 0 -- 0 0 0 -- 0 -- 0 -- 3 27.49 22 DŁUGOSZ ADAM 4 0 0 0 -- 0 0 0 0 0 -- 0 -- -- -- 0 0.00 23 ADAMCZYK MAREK 4 -- 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Typ 50-tka (GMP) [1] +---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem | | | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty | +---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+ 1 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 0 5 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 63 2494.31 2 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 5 5 5 5 5 5 4 5 5 4 5 5 3 5 66 2490.55 3 BUDREWICZ KAROL 4 5 5 5 5 3 5 1 5 5 5 5 5 5 3 62 2281.14 4 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 1 4 4 4 5 5 5 2 2 5 5 5 2 4 53 2145.30 5 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 5 4 5 5 4 5 3 5 5 2 4 1 2 1 51 1563.43 6 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 0 4 2 3 2 3 2 -- 3 4 5 3 2 1 34 1248.54 7 MYRDZIO STANISŁAW 4 0 2 5 2 1 4 3 0 4 1 5 2 5 1 35 1137.34 8 BARANOWSKI & ARDELI 4 5 2 2 2 1 3 1 3 3 5 2 1 1 2 33 1071.39 9 DRĄG JACEK 4 0 0 0 2 4 2 1 0 2 5 3 2 0 0 21 905.31 10 MYRDZIO JERZY 4 1 2 2 2 1 -- 3 4 3 4 1 1 -- -- 24 874.42 11 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 2 2 2 2 3 1 5 1 3 1 2 1 1 0 26 819.73 12 SZTYMER MARIUSZ 4 0 1 0 2 2 0 3 0 0 2 0 0 1 -- 11 461.66 13 KOZŁOWSKI JAN 4 0 3 3 1 4 2 0 -- 1 0 1 -- -- -- 15 366.93 14 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 2 2 1 2 1 1 1 1 1 1 0 0 0 -- 13 343.26 15 DOMINIAK ANDRZEJ 4 0 0 1 0 0 0 0 1 4 1 3 0 0 -- 10 319.44 16 MARCINIAK ŁUKASZ 4 2 1 2 0 1 0 0 0 1 0 0 1 1 -- 9 219.55 17 FIL BOGUSŁAW 4 -- 0 0 -- 0 0 -- 0 1 1 0 -- -- -- 2 85.69 18 PROCYSZYN RYSZARD 4 0 2 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0 -- -- 5 81.87 19 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 -- 0 0 -- 0 0 -- 0 0 0 0 0 -- 1 1 61.36 20 ŻUCHOWICZ RYSZARD 4 -- -- -- -- -- -- -- -- 1 -- -- -- -- -- 1 26.76 21 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 0 1 0 0 0 -- 0 0 0 -- 0 -- 0 -- 1 8.92 22 DŁUGOSZ ADAM 4 0 0 0 -- 0 0 0 0 0 -- 0 -- -- -- 0 0.00 23 ADAMCZYK MAREK 4 -- 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów +---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+ |LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-| | | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY| +---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+ 1 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-11 1 12 640.38 4645.028 2 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-08 0 12 825.84 5471.007 3 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0346-10 1 11 604.20 4935.591 4 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0395-12 0 11 775.18 4672.849 5 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-11 1 11 964.67 4228.590 6 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-11 1 11 1144.26 5222.149 7 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0346-10 1 10 583.30 4186.190 8 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0356-12 0 10 715.06 3890.262 9 BUDREWICZ KAROL 4 PL-0395-11 1 10 778.49 4188.088 10 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-12 0 10 789.25 4206.100 11 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-12 0 10 880.53 4359.261 12 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL0346-10 0 10 901.78 4188.004 13 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-13 0 10 926.92 4541.707 14 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-11 1 10 1038.28 4429.453 15 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-10 0 10 1095.54 4671.172 16 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 PL-0356-12 1 9 250.50 3500.488 17 BUDREWICZ KAROL 4 PL-0395-10 0 9 390.86 3092.440 18 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-10 0 9 431.79 2818.426 19 BUDREWICZ KAROL 4 PL-0395-12 0 9 450.57 3633.298 20 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-12 1 9 475.47 3653.942 21 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL0346-09 0 9 631.33 3551.934 22 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-10 0 9 673.60 3761.317 23 BUDREWICZ KAROL 4 PL-11 0 9 751.75 2910.141 24 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0356-12 0 9 844.62 4179.171 25 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-11 0 9 862.88 4293.393 26 BUDREWICZ KAROL 4 PL0219-10 0 9 881.83 2910.141 27 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-11 0 9 963.77 4089.269 28 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-0346-10 0 9 969.48 3429.174 29 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-10 1 9 1027.40 3185.180 30 MYRDZIO STANISŁAW 4 PL-0346-11 0 9 1035.04 3432.976 31 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-11 0 8 507.72 3752.797 32 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-10 0 8 550.89 3201.738 33 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-08 0 8 576.99 3636.222 34 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 PL-0346-11 1 8 579.74 2750.115 35 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-12 1 8 603.57 3304.140 36 BUDREWICZ KAROL 4 PL-0395-11 0 8 684.29 3336.834 37 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-10 0 8 709.32 4388.068 38 BUDREWICZ KAROL 4 PL-0395-10 0 8 826.16 3122.680 39 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0356-12 0 8 876.91 4203.556 40 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-10 1 8 879.17 2480.098 41 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-10 0 8 919.27 3213.606 42 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0218-07 0 8 942.22 2729.080 43 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-11 1 8 1010.19 3451.710 44 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-08 1 8 1033.90 4021.162 45 DOMINIAK ANDRZEJ 4 PL-0356-13 0 7 291.15 2003.993 46 BUDREWICZ KAROL 4 PL0219-10 0 7 368.78 2812.269 47 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0356-13 0 7 373.73 1776.872 48 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0395-12 1 7 387.12 3138.405 49 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-13 1 7 412.43 2438.079 50 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0356-12 1 7 440.60 3138.405 51 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-10 1 7 502.22 3282.397 52 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-11 1 7 537.26 2883.229 53 DRĄG JACEK 4 PL0356-11 1 7 552.47 2846.512 54 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-12 0 7 604.19 3913.624 55 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0356-12 0 7 614.36 2863.410 56 BUDREWICZ KAROL 4 PL-11 0 7 664.44 2489.207 57 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-0219-12 0 7 665.39 2206.849 58 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0346-11 0 7 666.54 3180.212 59 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-12 1 7 673.84 3162.116 60 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-08 0 7 694.41 3311.735 61 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0396-10 0 7 727.44 3109.189 62 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 PL-0356-13 0 7 795.25 2801.286 63 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0346-07 0 7 831.78 3913.624 64 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-11 0 7 833.71 2863.410 65 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0356-13 1 7 938.95 1776.872 66 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-06 1 7 958.25 3507.429 67 BUDREWICZ KAROL 4 PL-11 0 6 58.50 1549.275 68 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-13 0 6 221.20 3162.409 69 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0356-12 1 6 394.28 2768.786 70 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0396-10 1 6 440.74 2584.274 71 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-13 0 6 457.29 2261.348 72 BUDREWICZ KAROL 4 PL-11 0 6 488.83 2345.823 73 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0356-12 1 6 488.99 2544.901 74 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0346-08 0 6 491.39 2830.410 75 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 DV-07777-11 1 6 491.68 1999.942 76 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0356-12 1 6 501.46 2387.000 77 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0396-11 0 6 505.69 1635.154 78 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-0219-12 1 6 532.01 2043.678 79 MYRDZIO STANISŁAW 4 PL-0346-10 0 6 560.55 2427.366 80 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-13 0 6 574.99 2290.633 81 MYRDZIO STANISŁAW 4 PL-0346-11 1 6 639.87 1676.348 82 BUDREWICZ KAROL 4 PL-0366-11 1 6 645.96 2301.651 83 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0356-12 1 6 654.96 2428.978 84 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0356-12 1 6 668.18 1999.942 85 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 PL-0356-12 1 6 669.03 2214.444 86 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0346-10 0 6 669.16 2830.410 87 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0396-11 0 6 693.27 2595.456 88 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-11 0 6 696.52 2753.906 89 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-13 1 6 729.34 2839.785 90 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-11 0 6 733.11 2595.456 91 BARANOWSKI & ARDELI 4 PL-0346-12 0 6 776.81 2742.432 92 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0356-12 1 6 818.75 2584.274 93 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-0219-12 0 6 982.93 1658.383 94 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-12 0 5 165.76 1556.029 95 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0356-12 1 5 170.45 1455.102 96 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-0219-12 0 5 278.83 1130.684 97 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-0219-12 0 5 313.64 1690.825 98 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 PL-0356-12 0 5 318.67 1912.208 99 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0356-12 1 5 345.24 1519.123 100 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-12 0 5 381.38 2847.314 Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Całość [2] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 7 7 7 7 7 35 545.16 37.5 2 3 DOMINIAK ANDRZEJ 4 7 7 7 7 7 35 484.18 25.2 3 5 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 6 7 7 7 7 34 439.96 24.0 4 2 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 7 7 7 7 4 32 433.58 29.4 5 6 MYRDZIO STANISŁAW 4 7 7 7 7 7 35 408.48 25.4 6 4 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 7 7 7 7 2 30 407.73 25.3 7 10 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 7 7 6 7 7 34 400.91 26.2 8 9 MYRDZIO JERZY 4 7 7 7 6 7 34 376.89 14.9 9 8 PROCYSZYN RYSZARD 4 5 7 7 6 6 31 368.06 15.2 10 11 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 7 7 7 3 7 31 351.40 19.0 11 7 BARANOWSKI & ARDELI 4 7 7 6 7 4 31 346.74 23.2 12 12 KIEL HENRYK 4 7 3 7 3 7 27 323.75 21.9 13 13 BUDREWICZ KAROL 4 7 7 4 2 1 21 216.43 14.8 14 14 SZTYMER MARIUSZ 4 5 4 7 2 0 18 195.57 14.2 15 16 DRĄG JACEK 4 3 3 3 1 3 13 156.69 9.9 16 15 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 1 2 5 2 1 11 130.00 10.3 17 18 ŻUCHOWICZ RYSZARD 4 2 0 0 3 3 8 92.83 6.3 18 17 ADAMCZYK MAREK 4 3 4 2 0 -- 9 81.06 11.5 19 19 FIL BOGUSŁAW 4 3 0 2 1 2 8 76.02 5.6 20 23 DŁUGOSZ ADAM 4 1 0 0 0 3 4 39.63 4.3 21 20 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 0 0 1 0 1 2 33.60 3.8 22 21 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 -- -- 0 1 1 2 23.65 4.1 23 22 SZEWCZYK MARCIN 4 1 0 -- 0 1 2 17.85 3.4 Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Typowane [1] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 3 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 7 5 6 7 7 32 414.06 37.5 2 1 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 4 7 6 7 2 26 346.29 25.3 3 6 MYRDZIO STANISŁAW 4 6 6 4 7 7 30 339.83 25.4 4 7 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 1 7 3 6 7 24 313.53 24.0 5 2 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 7 7 7 7 0 28 309.04 29.4 6 5 DOMINIAK ANDRZEJ 4 4 6 5 6 5 26 306.19 25.2 7 4 BARANOWSKI & ARDELI 4 7 6 3 7 4 27 302.56 23.2 8 12 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 7 4 3 4 7 25 264.69 26.2 9 8 KIEL HENRYK 4 7 3 6 3 5 24 264.68 21.9 10 9 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 3 7 5 2 6 23 261.48 19.0 11 11 PROCYSZYN RYSZARD 4 3 1 7 3 2 16 178.39 15.2 12 10 BUDREWICZ KAROL 4 5 5 4 2 1 17 170.79 14.8 13 15 MYRDZIO JERZY 4 3 5 4 0 5 17 160.75 14.9 14 13 SZTYMER MARIUSZ 4 3 4 5 1 0 13 140.39 14.2 15 14 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 0 2 5 2 1 10 124.42 10.3 16 17 DRĄG JACEK 4 2 2 1 1 3 9 116.93 9.9 17 18 ŻUCHOWICZ RYSZARD 4 2 0 0 2 3 7 81.23 6.3 18 16 ADAMCZYK MAREK 4 3 4 2 0 -- 9 81.06 11.5 19 19 FIL BOGUSŁAW 4 2 0 2 1 2 7 65.36 5.6 20 23 DŁUGOSZ ADAM 4 1 0 0 0 3 4 39.63 4.3 21 20 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 0 0 1 0 1 2 33.60 3.8 22 21 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 -- -- 0 1 1 2 23.65 4.1 23 22 SZEWCZYK MARCIN 4 1 0 -- 0 1 2 17.85 3.4 Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów +---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+ |LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-| | | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY| +---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+ 1 DOMINIAK ANDRZEJ 4 40 0 5 723.01 827.329 2 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 60 0 4 222.85 655.165 3 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 17 0 4 256.24 607.235 4 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 2 0 4 291.39 607.235 5 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 48 0 4 294.83 590.534 6 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 52 0 4 321.74 655.165 7 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 63 0 4 379.07 652.792 8 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 65 0 4 391.66 607.235 9 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 34 0 4 397.71 635.579 10 MYRDZIO STANISŁAW 4 30 0 4 406.05 689.209 11 MYRDZIO STANISŁAW 4 6 0 4 409.12 666.377 12 BARANOWSKI & ARDELI 4 22 0 4 410.85 600.615 13 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 17 0 4 423.26 652.792 14 BARANOWSKI & ARDELI 4 38 0 4 434.16 662.881 15 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 46 0 4 450.12 672.240 16 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 54 0 4 477.04 655.165 17 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 23 0 3 53.55 472.960 18 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 40 0 3 121.48 476.626 19 DOMINIAK ANDRZEJ 4 51 0 3 125.52 476.731 20 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 49 0 3 126.76 452.101 21 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 52 0 3 132.55 496.608 22 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 61 0 3 134.44 539.815 23 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 6 0 3 148.33 410.896 24 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 39 0 3 188.26 475.184 25 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 75 0 3 191.37 539.815 26 MYRDZIO STANISŁAW 4 22 0 3 196.50 462.437 27 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 66 0 3 198.97 464.463 28 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 11 0 3 223.80 472.960 29 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 36 0 3 224.31 539.815 30 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 45 0 3 229.73 464.463 31 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 82 0 3 242.28 397.087 32 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 25 0 3 249.16 454.474 33 MYRDZIO JERZY 4 2 0 3 254.73 550.109 34 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 66 0 3 254.73 452.101 35 BARANOWSKI & ARDELI 4 32 0 3 255.23 459.671 36 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 25 0 3 257.02 487.293 37 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 14 0 3 259.63 454.474 38 DOMINIAK ANDRZEJ 4 2 0 3 262.91 496.706 39 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 42 0 3 263.78 472.960 40 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 16 0 3 268.51 464.589 41 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 8 0 3 268.92 528.597 42 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 71 0 3 270.97 454.474 43 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 50 0 3 271.22 485.467 44 MYRDZIO JERZY 4 6 0 3 276.94 402.717 45 MYRDZIO STANISŁAW 4 40 0 3 277.65 464.340 46 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 53 0 3 281.71 571.116 47 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 53 0 3 300.16 537.442 48 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 1 0 3 304.24 454.474 49 MYRDZIO STANISŁAW 4 21 0 3 305.98 464.340 50 PROCYSZYN RYSZARD 4 8 0 3 306.47 465.641 51 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 27 0 3 313.98 476.626 52 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 16 0 3 323.42 467.260 53 DRĄG JACEK 4 35 0 3 327.28 435.470 54 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 65 0 3 339.42 539.815 55 KIEL HENRYK 4 26 0 3 344.90 461.710 56 PROCYSZYN RYSZARD 4 49 0 3 347.63 400.881 57 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 73 0 3 349.11 487.727 58 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 30 0 3 349.18 452.101 59 DOMINIAK ANDRZEJ 4 3 0 3 350.13 410.991 60 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 61 0 3 354.16 423.350 61 DOMINIAK ANDRZEJ 4 49 0 3 356.48 496.706 62 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 27 0 3 363.02 487.727 63 DOMINIAK ANDRZEJ 4 53 0 3 368.02 562.446 64 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 9 0 3 370.56 402.255 65 BARANOWSKI & ARDELI 4 2 0 3 375.62 397.405 66 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 33 0 3 385.13 571.116 67 KIEL HENRYK 4 6 0 3 390.59 526.131 68 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 48 0 3 391.74 528.597 69 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 6 0 3 427.24 487.293 70 BARANOWSKI & ARDELI 4 27 0 3 441.91 547.364 71 MYRDZIO STANISŁAW 4 5 0 3 442.24 464.340 72 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 2 0 3 462.56 571.116 73 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 74 0 3 465.26 459.349 74 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 20 0 3 466.79 402.255 75 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 5 0 3 467.77 552.732 76 DOMINIAK ANDRZEJ 4 24 0 3 493.66 538.792 77 MYRDZIO STANISŁAW 4 36 0 3 526.69 400.113 78 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 39 0 2 10.22 354.204 79 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 62 0 2 25.61 339.124 80 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 69 0 2 29.18 336.751 81 PROCYSZYN RYSZARD 4 65 0 2 31.30 281.837 82 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 44 0 2 32.48 401.382 83 DOMINIAK ANDRZEJ 4 11 0 2 48.60 330.623 84 DOMINIAK ANDRZEJ 4 29 0 2 49.01 288.537 85 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 10 0 2 49.82 339.124 86 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 51 0 2 61.06 401.382 87 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 34 0 2 66.02 262.280 88 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 42 0 2 72.89 316.041 89 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 21 0 2 81.54 362.341 90 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 44 0 2 87.75 324.046 91 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 8 0 2 92.05 362.019 92 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 29 0 2 92.33 324.046 93 DOMINIAK ANDRZEJ 4 9 0 2 92.81 264.883 94 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 68 0 2 99.66 339.124 95 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 14 0 2 104.65 358.887 96 SZTYMER MARIUSZ 4 38 0 2 105.96 259.111 97 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 79 0 2 107.61 401.382 98 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 35 0 2 109.51 259.483 99 DOMINIAK ANDRZEJ 4 13 0 2 111.18 264.883 100 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 25 0 2 114.90 358.887