pzhgpzmigrod
  Ludwigsfelde - młode
 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 22.09.18 LUDWIGSFELDE                             
            Punktacja Całośc [ 8]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    45    7    29   172.45     
              2 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    32    7    13   168.49     
              3 MAŁYS           DOMINIK         1    67    7    23   167.07     
              4 OLEJNICZAK      EDWARD          1    55    7    29   165.46     
              5 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    96    7    35   162.49     
              6 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    26    7    12   161.85     
              7 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    40    7     9   160.97     
              8 JUREK           ANDRZEJ         3    53    7    19   160.44     
              9 LIS             MARIAN          1    27    7    10   157.92     
             10 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    29    7     9   155.14     
             11 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    32    7    12   154.02     
             12 RĘKAS           ADAM            2    42    7    13   151.36     
             13 JUREK           DARIUSZ         3    24    7     8   142.10     
             14 KOWALCZYK       Z & B           1    34    7    13   141.83     
             15 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    33    7     9   141.75     
             16 KOWALCZYK       ROBERT          1    39    7     8   140.06     
             17 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    25    7    11   136.67     
             18 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    34    7     9   131.40     
             19 BĄK             ZDZISŁAW        2    22    7    10   129.04     
             20 MAŁYS           HENRYK          1    61    7     7   123.69     
             21 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    29    6     6   122.35     
             22 SICIAK          MARIAN          1    14    5     5   105.56     
             23 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    49    5     5   101.61     
             24 KIEL            HENRYK          4    27    5     5    84.88     
             25 MUSIALIK        WOJCIECH        3    19    5     5    79.88     
             26 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    42    4     4    68.53     
             27 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    24    4     4    63.21     
             28 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    38    3     3    59.70     
             29 BOGONOS         DANUTA          2    16    3     3    59.53     
             30 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    41    3     3    51.67     
             31 BIELAK          ANDRZEJ         2    30    2     2    40.38     
             32 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    67    2     2    37.05     
             33 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    20    2     2    31.52     
             34 PROCYSZYN       RYSZARD         4    25    2     2    30.94     
             35 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    26    1     1    22.40     
             36 BŁOŃSKI         MARIAN          3     7    1     1    22.37     
             37 ARDELI          ERYK            4    53    1     1    20.12     
             38 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    43    1     1    15.70     
             39 DRĄG            AGNIESZKA       4    30    0     0     0.00     
             40 CZERYBA         MARIUSZ         4    28    0     0     0.00     
             41 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    23    0     0     0.00     
             42 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    16    0     0     0.00     
             43 DŁUGOSZ         ADAM            4    25    0     0     0.00     
             44 MYRDZIO         STANISŁAW       4    28    0     0     0.00     
             45 SZEWCZYK        MARCIN          4    21    0     0     0.00     
             46 KRÓLIK          ADAM            2    21    0     0     0.00     
             47 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    26    0     0     0.00     
             48 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    11    0     0     0.00     
             49 MYRDZIO         JERZY           4    69    0     0     0.00     
             50 FIL             BOGUSŁAW        4    20    0     0     0.00       
             51 CHMIELEWSKI     DOMINIK         3     9    0     0     0.00



                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 22.09.18 LUDWIGSFELDE                             
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    45    8    29   188.16     
              2 OLEJNICZAK      EDWARD          1    55    8    29   180.14     
              3 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    26    8    12   167.20     
              4 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    32    7    13   166.70     
              5 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    32    8    12   163.76     
              6 BĄK             ZDZISŁAW        2    22    8    10   144.21     
              7 LIS             MARIAN          1    27    6    10   137.30     
              8 MAŁYS           DOMINIK         1    67    6    23   134.12     
              9 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    33    7     9   131.87     
             10 JUREK           ANDRZEJ         3    53    6    19   128.92     
             11 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    29    6     9   122.26     
             12 KOWALCZYK       ROBERT          1    39    6     8   117.63     
             13 RĘKAS           ADAM            2    42    6    13   117.02     
             14 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    96    6    35   114.50     
             15 KOWALCZYK       Z & B           1    34    6    13   112.07     
             16 SICIAK          MARIAN          1    14    5     5   105.56     
             17 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    34    5     9    93.33     
             18 JUREK           DARIUSZ         3    24    4     8    80.96     
             19 KIEL            HENRYK          4    27    4     5    67.63     
             20 MUSIALIK        WOJCIECH        3    19    4     5    64.53     
             21 BOGONOS         DANUTA          2    16    3     3    59.53     
             22 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    24    3     4    47.65     
             23 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    40    2     9    46.11     
             24 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    29    2     6    42.02     
             25 BINKOWSKI       MIŁUCH          4    42    2     4    33.18     
             26 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    20    2     2    31.52     
             27 PROCYSZYN       RYSZARD         4    25    2     2    30.94     
             28 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    26    1     1    22.40     
             29 BŁOŃSKI         MARIAN          3     7    1     1    22.37     
             30 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    38    1     3    21.87     
             31 BIELAK          ANDRZEJ         2    30    1     2    17.95     
             32 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    49    1     5    16.75     
             33 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    41    1     3    16.29     
             34 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    25    0    11     0.00     
             35 DRĄG            AGNIESZKA       4    30    0     0     0.00     
             36 CZERYBA         MARIUSZ         4    28    0     0     0.00     
             37 ZŁOTKOWSKI      ANDRZEJ         4    43    0     1     0.00     
             38 ARDELI          ERYK            4    53    0     1     0.00     
             39 MAŁYS           HENRYK          1    61    0     7     0.00     
             40 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    23    0     0     0.00     
             41 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4    67    0     2     0.00     
             42 BAWOROWSKI      MICHAŁ          4    16    0     0     0.00     
             43 DŁUGOSZ         ADAM            4    25    0     0     0.00     
             44 MYRDZIO         STANISŁAW       4    28    0     0     0.00     
             45 SZEWCZYK        MARCIN          4    21    0     0     0.00     
             46 KRÓLIK          ADAM            2    21    0     0     0.00     
             47 DOMINIAK        ANDRZEJ         4    26    0     0     0.00     
             48 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4    11    0     0     0.00     
             49 MYRDZIO         JERZY           4    69    0     0     0.00     
             50 FIL             BOGUSŁAW        4    20    0     0     0.00     
             51 CHMIELEWSKI     DOMINIK         3     9    0     0     0.00



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  LUDWIGSFELDE z dnia 22.09.18                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:19:03.1 N 13:18:05.8 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  260.157 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   51                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1713                           
      5.Ilość konkursów.......................:  343                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1771.75                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1645.38                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,14,51                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,31,11                         
     10.Czas trwania konkursu.................:16 min. 20 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  25.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całośc [ 8]F                                                
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   16   |  586   |  181  |30.89|      
          | 2  | Zmigrod 2               |    9   |  273   |   49  |17.95|      
          | 3  | Borzecin                |   10   |  323   |   98  |30.34|      
          | 4  | Winsko                  |   16   |  531   |   15  | 2.82|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   51   | 1713   |  343  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------   

  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  5. Lot do MP w kat.A.  
                                       z lotu LUDWIGSFELDE, w dniu 22.09.18     
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 LIS MARIAN                      1   17              GS  12:14:51     1771.75   0.58  27- 10-  7  265.496  25.000
     2 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   27              GS  12:16:41     1765.15   1.17  32- 13-  7  267.744  24.970
     3 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    6              G   12:15:45     1761.33   1.75  33-  9-  7  265.520  24.940
     4 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   37              G   12:16:02     1758.06   2.34  45- 29-  7  265.525  24.910
     5 RĘKAS ADAM                      2    2              G   12:21:51     1756.17   2.92  42- 13-  7  275.455  24.880
     6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   21              G   12:16:55     1754.19   3.50  96- 35-  7  266.490  24.850
     7 JUREK ANDRZEJ                   3   57              GS  12:17:00     1753.42   4.09  53- 19-  7  266.520  24.820
     8 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   41              GS  12:21:10     1752.90   4.67  26- 12-  7  273.745  24.800
     9 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   55              G   12:13:01     1752.86   5.25  40-  9-  7  259.453  24.770
    10 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   43              GS  12:21:13     1752.34   5.84   2  <  11>  273.745  24.740
    11 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   17              G   12:21:14     1752.16   6.42   3  <  36>  273.745  24.710
    12 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   30              GS  12:16:34     1751.87   7.01   2  <  14>  265.525  24.680
    13 MAŁYS DOMINIK                   1   79              G   12:16:35     1751.84   7.59  67- 23-  7  265.549  24.650
    14 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   40              G   12:16:35     1751.68   8.17   3  <  14>  265.525  24.620
    14 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   10              G   12:16:35     1751.68   8.17   4  <  14>  265.525  24.620
    14 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   12              G   12:16:35     1751.68   8.17   5  <  18>  265.525  24.620
    17 MAŁYS DOMINIK                   1   80              G   12:16:36     1751.64   9.92   2  <  20>  265.549  24.530
    18 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   95              G   12:16:36     1751.48  10.51   6  <  18>  265.525  24.500
    18 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   71              GS  12:16:36     1751.48  10.51   7  <  21>  265.525  24.500
    20 MAŁYS DOMINIK                   1    7              GC  12:16:37     1751.45  11.68   3  <  22>  265.549  24.440
    21 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   17              G   12:16:37     1751.29  12.26   8  <  23>  265.525   0.000
    22 MAŁYS DOMINIK                   1    2              GC  12:16:39     1751.07  12.84   4  <  43>  265.549  24.390
    23 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   62              GS  12:16:53     1748.22  13.43   9  <  23>  265.525   0.000
    23 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   20              GS  12:16:53     1748.22  13.43  10  <  26>  265.525   0.000
    25 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              GS  12:13:25     1748.14  14.59   2  <  76>  259.453  24.300
    26 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   69              G   12:16:54     1748.03  15.18  11  <  27>  265.525   0.000
    27 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   92              GS  12:16:55     1747.83  15.76  12  <  29>  265.525   0.000
    28 LIS MARIAN                      1   18              GS  12:17:03     1746.11  16.35   2  <  47>  265.496  24.210
    29 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   67              G   12:17:07     1745.54  16.93  13  <  33>  265.525   0.000
    30 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   28              GS  12:18:30     1744.26  17.51   2  <  34>  267.744  24.150
    31 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   39              GS  12:17:11     1743.65  18.10  32- 12-  7  265.354  24.120
    32 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    6              G   12:17:14     1743.07  18.68   2  <  64>  265.354  24.090
    33 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   35              G   12:17:21     1742.86  19.26  14  <  38>  265.525   0.000
    34 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   10              G   12:18:38     1742.75  19.85   3  <  37>  267.744  24.040
    35 OLEJNICZAK EDWARD               1   41              G   12:17:20     1742.28  20.43  55- 29-  7  265.407  24.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    2              GS  12:22:09     1741.93  21.02   4  < 124>  273.745  23.980
    37 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   31              GS  12:18:43     1741.80  21.60   4  <  39>  267.744  23.950
    38 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   23              GS  12:17:27     1741.72  22.18  15  <  54>  265.525   0.000
    39 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   11              G   12:18:44     1741.61  22.77   5  <  40>  267.744  23.890
    40 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3    6              GS  12:18:45     1741.42  23.35   6  <  48>  267.744  23.860
    41 OLEJNICZAK EDWARD               1   76              GS  12:17:29     1740.56  23.93   2  <  42>  265.407  23.830
    42 OLEJNICZAK EDWARD               1    5              GS  12:17:32     1739.99  24.52   3  <  44>  265.407  23.800
    43 MAŁYS DOMINIK                   1   86              G   12:17:38     1739.78  25.10   5  <  46>  265.549  23.770
    44 OLEJNICZAK EDWARD               1   80              GS  12:17:34     1739.61  25.69   4  <  45>  265.407  23.740
    45 OLEJNICZAK EDWARD               1    7              G   12:17:36     1739.23  26.27   5  <  60>  265.407  23.710
    46 MAŁYS DOMINIK                   1   52              GC  12:17:41     1739.21  26.85   6  < 117>  265.549  23.680
    47 LIS MARIAN                      1   27              GS  12:17:41     1738.87  27.44   3  <  72>  265.496  23.650
    48 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   12              G   12:18:59     1738.79  28.02   7  <  50>  267.744  23.630
    49 JUREK ANDRZEJ                   3   84              GS  12:18:18     1738.55  28.60   2  <  56>  266.520  23.600
    50 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3    9              GS  12:19:02     1738.22  29.19   8  <  51>  267.744   0.000
    51 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3    3              GS  12:19:03     1738.03  29.77   9  <  81>  267.744   0.000
    52 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  143              G   12:18:31     1735.90  30.36   2  <  55>  266.490  23.510
    53 JUREK DARIUSZ                   3   31              GS  12:18:32     1735.85  30.94  24-  8-  7  266.510  23.480
    54 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   76              G   12:18:08     1733.95  31.52  16  <  62>  265.525   0.000
    55 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   50              G   12:18:57     1731.02  32.11   3  <  57>  266.490  23.420
    56 JUREK ANDRZEJ                   3   23              GS  12:18:59     1730.84  32.69   3  <  59>  266.520  23.390
    57 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    5              G   12:19:01     1730.27  33.27   4  <  63>  266.490  23.360
    58 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              G   12:18:30     1728.98  33.86  29-  9-  7  265.399  23.330
    59 JUREK ANDRZEJ                   3   31              G   12:19:10     1728.78  34.44   4  <  79>  266.520  23.300
    60 OLEJNICZAK EDWARD               1   44              G   12:18:37     1727.72  35.03   6  <  66>  265.407  23.270
    61 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3    1              GS  12:19:36     1727.56  35.61  29-  6-  6  267.081  23.250
    62 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1  102              G   12:18:43     1727.37  36.19  17  <  84>  265.525   0.000
    63 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  101              G   12:19:18     1727.09  36.78   5  < 100>  266.490  23.190
    64 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   16              G   12:18:54     1724.20  37.36   3  < 148>  265.354  23.160
    65 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              G   12:19:06     1722.25  37.95   2  <  67>  265.399  23.130
    66 OLEJNICZAK EDWARD               1   20              G   12:19:09     1721.75  38.53   7  <  68>  265.407  23.100
    67 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   21              GS  12:19:10     1721.51  39.11   3  <  86>  265.399  23.070
    68 OLEJNICZAK EDWARD               1   26              GS  12:19:15     1720.63  39.70   8  <  69>  265.407   0.000
    69 OLEJNICZAK EDWARD               1   65              G   12:19:18     1720.07  40.28   9  <  70>  265.407   0.000
    70 OLEJNICZAK EDWARD               1   82              G   12:19:21     1719.51  40.86  10  <  70>  265.407   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    70 OLEJNICZAK EDWARD               1    6              G   12:19:21     1719.51  40.86  11  <  73>  265.407   0.000
    72 LIS MARIAN                      1   33              GS  12:19:26     1719.16  42.03   4  <  75>  265.496  22.920
    73 OLEJNICZAK EDWARD               1   15              GS  12:19:24     1718.96  42.62  12  <  74>  265.407   0.000
    74 OLEJNICZAK EDWARD               1    3              GS  12:19:27     1718.40  43.20  13  <  87>  265.407   0.000
    75 LIS MARIAN                      1   43              GS  12:19:33     1717.87  43.78   5  < 181>  265.496  22.840
    76 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   53              G   12:16:03     1717.66  44.37   3  <  78>  259.453  22.810
    77 SICIAK MARIAN                   1    4              GS  12:16:29     1717.60  44.95  14-  5-  5  260.188  22.780
    78 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              G   12:16:07     1716.91  45.53   4  <  95>  259.453  22.750
    79 JUREK ANDRZEJ                   3   97              G   12:20:14     1716.90  46.12   5  < 127>  266.520  22.720
    80 SICIAK MARIAN                   1   24              GS  12:16:36     1716.28  46.70   2  < 121>  260.188  22.690
    81 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   48              GS  12:21:01     1716.12  47.29  10  < 180>  267.744   0.000
    82 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   64              G   12:20:02     1712.36  47.87  49-  5-  5  265.473  22.630
    83 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3  110              GS  12:24:36     1712.22  48.45  34-  9-  7  273.271  22.600
    84 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   31              GS  12:20:08     1711.59  49.04  18  <  85>  265.525   0.000
    85 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   89              G   12:20:09     1711.41  49.62  19  < 125>  265.525   0.000
    86 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              G   12:20:05     1711.33  50.20   4  <  93>  265.399  22.510
    87 OLEJNICZAK EDWARD               1   63              G   12:20:10     1710.46  50.79  14  <  88>  265.407   0.000
    88 OLEJNICZAK EDWARD               1   75              G   12:20:12     1710.10  51.37  15  <  98>  265.407   0.000
    89 BIELAK ANDRZEJ                  2   16              G   12:17:33     1707.38  51.96  30-  2-  2  260.461  22.430
    90 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   62              GS  12:17:42     1707.22  52.54  26-  1-  1  260.692  22.400
    91 BŁOŃSKI MARIAN                  3   12              GS  12:20:19     1705.49  53.12   7-  1-  1  264.891  22.370
    92 KOWALCZYK Z & B                 1   17              GS  12:25:34     1702.93  53.71  34- 13-  7  273.434  22.340
    93 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   35              GS  12:20:51     1702.91  54.29   5  < 111>  265.399  22.310
    94 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   30              G   12:21:17     1702.06  54.87  25- 11-  7  266.003  22.280
    95 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   34              G   12:17:29     1701.52  55.46   5  <  97>  259.453  22.250
    95 KOWALCZYK Z & B                 1   39              GS  12:25:42     1701.52  55.46   2  <  99>  273.434  22.250
    97 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              G   12:17:30     1701.33  56.63   6  < 107>  259.453  22.190
    98 OLEJNICZAK EDWARD               1   43              G   12:21:03     1700.78  57.21  16  < 105>  265.407   0.000
    99 KOWALCZYK Z & B                 1   20              G   12:25:50     1700.11  57.79   3  < 101>  273.434  22.130
   100 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   80              G   12:21:45     1700.10  58.38   6  < 102>  266.490  22.110
   101 KOWALCZYK Z & B                 1   61              G   12:25:52     1699.76  58.96   4  < 244>  273.434  22.080
   102 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  130              G   12:21:51     1699.01  59.54   7  < 103>  266.490  22.050
   103 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   97              G   12:21:52     1698.83  60.13   8  < 103>  266.490   0.000
   103 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   95              G   12:21:52     1698.83  60.13   9  < 115>  266.490   0.000
   105 OLEJNICZAK EDWARD               1   91              GS  12:21:14     1698.79  61.30  17  < 122>  265.407   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   106 KOWALCZYK ROBERT                1   59              G   12:25:28     1698.57  61.88  39-  8-  7  272.563  21.930
   107 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56              G   12:17:46     1698.36  62.46   7  < 109>  259.453  21.900
   108 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   49              GS  12:19:03     1698.11  63.05  38-  3-  3  261.594  21.870
   109 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   32              G   12:17:49     1697.81  63.63   8  < 110>  259.453   0.000
   110 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   27              GS  12:17:50     1697.62  64.21   9          259.453   0.000
   111 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              GS  12:21:21     1697.47  64.80   6  < 206>  265.399  21.780
   112 KOWALCZYK ROBERT                1    4              GS  12:25:36     1697.15  65.38   2  < 114>  272.563  21.750
   113 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   13              G   12:21:46     1696.81  65.97   2  < 140>  266.003  21.730
   114 KOWALCZYK ROBERT                1   53              GS  12:25:39     1696.63  66.55   3  < 116>  272.563  21.700
   115 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  109              G   12:22:06     1696.31  67.13  10  < 171>  266.490   0.000
   116 KOWALCZYK ROBERT                1   15              GS  12:25:42     1696.10  67.72   4  < 143>  272.563  21.640
   117 MAŁYS DOMINIK                   1   42              GC  12:21:35     1695.90  68.30   7  < 118>  265.549  21.610
   118 MAŁYS DOMINIK                   1   59              G   12:21:38     1695.35  68.88   8  < 123>  265.549   0.000
   119 BĄK ZDZISŁAW                    2   11              GS  12:23:28     1694.65  69.47  22- 10-  7  268.545  21.550
   120 BĄK ZDZISŁAW                    2   23              GS  12:23:33     1693.76  70.05   2  < 126>  268.545  21.520
   121 SICIAK MARIAN                   1   25              GS  12:18:38     1693.57  70.64   3  < 132>  260.188  21.490
   122 OLEJNICZAK EDWARD               1   47              G   12:21:44     1693.37  71.22  18  < 169>  265.407   0.000
   123 MAŁYS DOMINIK                   1  106              GC  12:21:50     1693.19  71.80   9  < 164>  265.549   0.000
   124 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   50              GS  12:26:42     1692.92  72.39   5  < 129>  273.745  21.400
   125 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   86              G   12:21:51     1692.86  72.97  20  < 172>  265.525   0.000
   126 BĄK ZDZISŁAW                    2    1              GS  12:23:40     1692.51  73.56   3  < 290>  268.545  21.350
   127 JUREK ANDRZEJ                   3   98              G   12:22:29     1692.37  74.14   6  < 128>  266.520  21.320
   128 JUREK ANDRZEJ                   3   45              G   12:22:32     1691.83  74.72   7  < 141>  266.520  21.290
   129 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    1              GS  12:26:49     1691.70  75.31   6  < 139>  273.745  21.260
   130 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   26              G   12:21:56     1691.63  75.89   2  < 153>  265.473  21.230
   131 RĘKAS ADAM                      2   28              GS  12:27:53     1691.12  76.47   2  < 133>  275.455  21.200
   132 SICIAK MARIAN                   1    2              GS  12:18:53     1690.81  77.06   4  < 260>  260.188  21.170
   133 RĘKAS ADAM                      2   12              GS  12:27:56     1690.60  77.64   3  < 135>  275.455  21.140
   134 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   71              GS  12:26:40     1690.34  78.23   2  < 239>  273.271  21.110
   135 RĘKAS ADAM                      2   49              G   12:27:58     1690.25  78.81   4  < 136>  275.455  21.080
   136 RĘKAS ADAM                      2   14              GS  12:27:59     1690.08  79.39   5  < 137>  275.455  21.050
   137 RĘKAS ADAM                      2   13              G   12:28:02     1689.56  79.98   6  < 138>  275.455  21.020
   138 RĘKAS ADAM                      2   20              G   12:28:10     1688.18  80.56   7  < 198>  275.455  20.990
   139 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   40              G   12:27:16     1687.01  81.14   7  < 270>  273.745  20.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   140 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    4              G   12:22:41     1686.94  81.73   3  < 213>  266.003  20.940
   141 JUREK ANDRZEJ                   3   50              GS  12:23:00     1686.84  82.31   8  < 163>  266.520   0.000
   142 MAŁYS HENRYK                    1    8              G   12:20:19     1686.77  82.90  61-  7-  7  261.983  20.880
   143 KOWALCZYK ROBERT                1   35              GS  12:26:43     1685.44  83.48   5  < 304>  272.563  20.850
   144 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   18              GC  12:22:33     1685.31  84.06   2  < 145>  265.520  20.820
   145 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              GC  12:22:35     1684.95  84.65   3  < 176>  265.520  20.790
   146 JUREK DARIUSZ                   3   40              GS  12:23:11     1684.82  85.23   2  < 147>  266.510  20.760
   147 JUREK DARIUSZ                   3    5              GS  12:23:14     1684.29  85.81   3  < 159>  266.510  20.730
   148 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   33              GS  12:22:34     1684.07  86.40   4  < 149>  265.354  20.700
   149 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   26              G   12:22:35     1683.90  86.98   5  < 149>  265.354  20.670
   149 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   11              GS  12:22:35     1683.90  86.98   6  < 151>  265.354  20.670
   151 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   25              GS  12:22:36     1683.72  88.15   7  < 152>  265.354  20.610
   152 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   13              GS  12:22:38     1683.36  88.73   8  < 154>  265.354   0.000
   153 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   59              G   12:22:44     1683.05  89.32   3  < 157>  265.473  20.560
   154 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   22              GS  12:22:41     1682.83  89.90   9  < 216>  265.354   0.000
   155 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   59              G   12:23:44     1682.58  90.48   2  < 156>  267.081  20.500
   156 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   36              G   12:23:47     1682.05  91.07   3  < 158>  267.081  20.470
   157 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   48              G   12:22:50     1681.98  91.65   4  < 283>  265.473  20.440
   158 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   50              G   12:23:54     1680.81  92.24   4  < 208>  267.081  20.410
   159 JUREK DARIUSZ                   3   47              G   12:23:35     1680.57  92.82   4  < 160>  266.510  20.380
   160 JUREK DARIUSZ                   3   35              G   12:23:36     1680.39  93.40   5  < 161>  266.510  20.350
   161 JUREK DARIUSZ                   3   32              G   12:23:37     1680.21  93.99   6  < 306>  266.510  20.320
   162 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   63              G   12:20:42     1680.12  94.57   2  < 256>  261.594  20.290
   163 JUREK ANDRZEJ                   3   77              GS  12:23:39     1679.92  95.15   9  < 166>  266.520   0.000
   164 MAŁYS DOMINIK                   1   89              G   12:23:05     1679.80  95.74  10  < 170>  265.549   0.000
   165 BOGONOS DANUTA                  2   10              GS  12:19:30     1679.46  96.32  16-  3-  3  259.476  20.200
   166 JUREK ANDRZEJ                   3  104              G   12:23:44     1679.04  96.91  10  < 189>  266.520   0.000
   167 BOGONOS DANUTA                  2   12              GS  12:19:33     1678.91  97.49   2  < 200>  259.476  20.150
   168 ARDELI ERYK                     4   31              G   12:11:52     1678.84  98.07  53-  1-  1  246.566  20.120
   169 OLEJNICZAK EDWARD               1   45              G   12:23:06     1678.73  98.66  19  < 209>  265.407   0.000
   170 MAŁYS DOMINIK                   1   70              G   12:23:12     1678.57  99.24  11  < 193>  265.549   0.000
   171 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  113              GS  12:23:46     1678.50  99.82  11  < 173>  266.490   0.000
   172 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   16              G   12:23:12     1678.41 100.41  21  < 174>  265.525   0.000
   173 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   74              G   12:23:47     1678.33 100.99  12  < 175>  266.490   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   174 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   27              G   12:23:13     1678.24 101.58  22  < 177>  265.525   0.000
   175 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              GS  12:23:48     1678.15 102.16  13  < 178>  266.490   0.000
   176 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              GC  12:23:15     1677.85 102.74   4  < 191>  265.520  19.880
   177 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   44              G   12:23:16     1677.71 103.33  23  < 182>  265.525   0.000
   178 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  148              G   12:23:51     1677.62 103.91  14  < 178>  266.490   0.000
   178 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   88              G   12:23:51     1677.62 103.91  15  < 183>  266.490   0.000
   180 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   40              G   12:24:36     1677.59 105.08  11  < 190>  267.744   0.000
   181 LIS MARIAN                      1    3              G   12:23:16     1677.52 105.66   6  < 187>  265.496  19.740
   182 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   99              G   12:23:18     1677.35 106.25  24  < 185>  265.525   0.000
   183 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   90              G   12:23:53     1677.27 106.83  16  < 183>  266.490   0.000
   183 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  150              G   12:23:53     1677.27 106.83  17  < 203>  266.490   0.000
   185 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   97              G   12:23:19     1677.18 108.00  25  < 186>  265.525   0.000
   186 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   11              G   12:23:20     1677.00 108.58  26  < 188>  265.525   0.000
   187 LIS MARIAN                      1   45              G   12:23:19     1676.99 109.17   7  < 207>  265.496  19.560
   188 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   19              GS  12:23:21     1676.82 109.75  27  < 278>  265.525   0.000
   189 JUREK ANDRZEJ                   3    4              G   12:23:58     1676.58 110.33  11  < 234>  266.520   0.000
   190 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   30              G   12:24:46     1675.84 110.92  12  < 215>  267.744   0.000
   191 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   17              GC  12:23:27     1675.73 111.50   5  < 192>  265.520  19.440
   192 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   22              GC  12:23:28     1675.56 112.08   6  < 293>  265.520  19.420
   193 MAŁYS DOMINIK                   1   29              G   12:23:31     1675.21 112.67  12  < 194>  265.549   0.000
   194 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G   12:23:35     1674.51 113.25  13  < 195>  265.549   0.000
   195 MAŁYS DOMINIK                   1   11              G   12:23:36     1674.33 113.84  14  < 195>  265.549   0.000
   195 MAŁYS DOMINIK                   1   57              G   12:23:36     1674.33 113.84  15  < 197>  265.549   0.000
   197 MAŁYS DOMINIK                   1   82              G   12:23:37     1674.16 115.00  16  < 199>  265.549   0.000
   198 RĘKAS ADAM                      2   55              GS  12:29:34     1673.82 115.59   8  < 201>  275.455   0.000
   199 MAŁYS DOMINIK                   1   31              G   12:23:39     1673.80 116.17  17  < 202>  265.549   0.000
   200 BOGONOS DANUTA                  2    1              GS  12:20:02     1673.68 116.75   3          259.476  19.180
   201 RĘKAS ADAM                      2   43              G   12:29:35     1673.65 117.34   9  < 238>  275.455   0.000
   202 MAŁYS DOMINIK                   1   48              G   12:23:40     1673.63 117.92  18  < 212>  265.549   0.000
   203 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   66              GS  12:24:14     1673.58 118.51  18  < 204>  266.490   0.000
   204 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  126              G   12:24:15     1673.41 119.09  19  < 205>  266.490   0.000
   205 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   71              G   12:24:17     1673.06 119.67  20  < 210>  266.490   0.000
   206 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   30              GS  12:23:41     1672.51 120.26   7  < 220>  265.399  19.010
   207 LIS MARIAN                      1    8              G   12:23:45     1672.42 120.84   8  < 217>  265.496   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   208 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3    9              G   12:24:42     1672.39 121.42   5  < 214>  267.081  18.950
   209 OLEJNICZAK EDWARD               1   93              G   12:23:43     1672.21 122.01  20  < 240>  265.407   0.000
   210 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   26              GS  12:24:22     1672.18 122.59  21  < 211>  266.490   0.000
   211 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  114              G   12:24:23     1672.01 123.18  22  < 219>  266.490   0.000
   212 MAŁYS DOMINIK                   1    8              G   12:23:51     1671.70 123.76  19  < 221>  265.549   0.000
   213 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   42              G   12:24:09     1671.40 124.34   4  < 228>  266.003  18.800
   214 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   33              GS  12:24:49     1671.17 124.93   6          267.081  18.770
   215 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   33              G   12:25:13     1671.14 125.51  13          267.744   0.000
   216 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    3              GS  12:23:49     1670.82 126.09  10  < 246>  265.354   0.000
   217 LIS MARIAN                      1   13              GS  12:23:55     1670.66 126.68   9  < 248>  265.496   0.000
   218 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   32              G   12:21:41     1670.53 127.26  41-  3-  3  261.744  18.650
   219 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  156              G   12:24:32     1670.44 127.85  23  < 226>  266.490   0.000
   220 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   25              GS  12:23:53     1670.40 128.43   8  < 258>  265.399   0.000
   221 MAŁYS DOMINIK                   1   21              GC  12:24:03     1669.59 129.01  20  < 225>  265.549   0.000
   222 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   59              G   12:13:32     1669.44 129.60  67-  2-  2  247.968  18.540
   223 CZARNECKI KRZYSZTOF             4   50              G   12:13:33     1669.26 130.18   2          247.968  18.510
   224 MAŁYS HENRYK                    1   44              G   12:21:59     1668.86 130.76   2  < 227>  261.983  18.480
   225 MAŁYS DOMINIK                   1   76              G   12:24:08     1668.72 131.35  21  < 232>  265.549   0.000
   226 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   49              GS  12:24:43     1668.52 131.93  24  < 229>  266.490   0.000
   227 MAŁYS HENRYK                    1  119              G   12:22:01     1668.50 132.52   3  < 286>  261.983  18.390
   228 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   39              G   12:24:26     1668.43 133.10   5  < 263>  266.003  18.360
   229 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   91              G   12:24:44     1668.34 133.68  25  < 230>  266.490   0.000
   230 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   55              G   12:24:45     1668.17 134.27  26  < 231>  266.490   0.000
   231 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   70              G   12:24:46     1668.00 134.85  27  < 233>  266.490   0.000
   232 MAŁYS DOMINIK                   1   38              G   12:24:13     1667.85 135.43  22  < 325>  265.549   0.000
   233 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   33              G   12:24:47     1667.82 136.02  28  < 235>  266.490   0.000
   234 JUREK ANDRZEJ                   3   22              G   12:24:50     1667.49 136.60  12  < 237>  266.520   0.000
   235 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   58              GS  12:24:50     1667.30 137.19  29  < 236>  266.490   0.000
   236 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   24              G   12:24:51     1667.13 137.77  30  < 272>  266.490   0.000
   237 JUREK ANDRZEJ                   3   12              G   12:24:53     1666.97 138.35  13  < 285>  266.520   0.000
   238 RĘKAS ADAM                      2   16              G   12:30:15     1666.90 138.94  10  < 259>  275.455   0.000
   239 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   96              G   12:28:58     1666.63 139.52   3  < 241>  273.271  18.040
   240 OLEJNICZAK EDWARD               1   38              GS  12:24:15     1666.61 140.11  21  < 247>  265.407   0.000
   241 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   44              G   12:28:59     1666.46 140.69   4  < 243>  273.271  17.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   242 BIELAK ANDRZEJ                  2   24              GS  12:21:18     1666.42 141.27   2          260.461  17.950
   243 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   86              GS  12:29:01     1666.12 141.86   5  < 245>  273.271  17.920
   244 KOWALCZYK Z & B                 1    6              GS  12:29:08     1665.93 142.44   5  < 253>  273.434  17.890
   245 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3  106              G   12:29:04     1665.61 143.02   6  < 313>  273.271  17.870
   246 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   44              GS  12:24:19     1665.58 143.61  11  < 249>  265.354   0.000
   247 OLEJNICZAK EDWARD               1   87              G   12:24:21     1665.56 144.19  22  < 250>  265.407   0.000
   248 LIS MARIAN                      1   23              G   12:24:29     1664.73 144.78  10          265.496   0.000
   249 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   48              G   12:24:24     1664.71 145.36  12          265.354   0.000
   250 OLEJNICZAK EDWARD               1   56              G   12:24:27     1664.52 145.94  23  < 254>  265.407   0.000
   251 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   33              G   12:15:30     1664.34 146.53  42-  4-  4  250.483  17.690
   252 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   40              G   12:15:32     1663.97 147.11   2  < 255>  250.483  17.660
   253 KOWALCZYK Z & B                 1    8              GS  12:29:20     1663.90 147.69   6  < 257>  273.434  17.630
   254 OLEJNICZAK EDWARD               1   79              G   12:24:31     1663.82 148.28  24  < 294>  265.407   0.000
   255 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   35              GS  12:15:33     1663.79 148.86   3  < 322>  250.483  17.570
   256 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              G   12:22:14     1663.73 149.45   3          261.594  17.540
   257 KOWALCZYK Z & B                 1   33              G   12:29:23     1663.39 150.03   7  < 261>  273.434  17.510
   258 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   20              GS  12:24:34     1663.25 150.61   9          265.399   0.000
   259 RĘKAS ADAM                      2   54              GS  12:30:37     1663.21 151.20  11  < 277>  275.455   0.000
   260 SICIAK MARIAN                   1   32              GS  12:21:27     1663.07 151.78   5          260.188  17.430
   261 KOWALCZYK Z & B                 1   62              G   12:29:25     1663.06 152.36   8  < 269>  273.434   0.000
   262 KIEL HENRYK                     4   12              GC  12:09:10     1662.69 152.95  27-  5-  5  239.705  17.370
   263 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   26              G   12:25:00     1662.52 153.53   6  < 267>  266.003  17.340
   264 MUSIALIK WOJCIECH               3   46              GS  12:27:40     1662.41 154.12  19-  5-  5  270.419  17.310
   265 KIEL HENRYK                     4   20              GC  12:09:12     1662.31 154.70   2  < 266>  239.705  17.280
   266 KIEL HENRYK                     4    7              G   12:09:13     1662.12 155.28   3  < 268>  239.705  17.250
   267 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   18              G   12:25:03     1662.00 155.87   7  < 296>  266.003  17.220
   268 KIEL HENRYK                     4   31              GC  12:09:15     1661.73 156.45   4  < 316>  239.705  17.190
   269 KOWALCZYK Z & B                 1   88              G   12:29:35     1661.37 157.03   9  < 274>  273.434   0.000
   270 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   26              GS  12:29:48     1661.07 157.62   8  < 271>  273.745   0.000
   271 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   37              GS  12:29:49     1660.91 158.20   9  < 275>  273.745   0.000
   272 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  138              G   12:25:27     1660.89 158.79  31  < 273>  266.490   0.000
   273 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   79              G   12:25:29     1660.55 159.37  32  < 279>  266.490   0.000
   274 KOWALCZYK Z & B                 1   71              G   12:29:40     1660.53 159.95  10  < 276>  273.434   0.000
   275 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              G   12:29:53     1660.24 160.54  10  < 282>  273.745   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   276 KOWALCZYK Z & B                 1   89              GS  12:29:42     1660.19 161.12  11  < 335>  273.434   0.000
   277 RĘKAS ADAM                      2   53              GS  12:30:57     1659.87 161.70  12  < 288>  275.455   0.000
   278 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   39              G   12:25:00     1659.53 162.29  28  < 318>  265.525   0.000
   279 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  104              G   12:25:35     1659.51 162.87  33  < 280>  266.490   0.000
   280 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   31              G   12:25:37     1659.17 163.46  34  < 300>  266.490   0.000
   281 MUSIALIK WOJCIECH               3   57              GS  12:28:00     1659.01 164.04   2  < 331>  270.419  16.810
   282 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   18              GS  12:30:02     1658.73 164.62  11  < 305>  273.745   0.000
   283 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   75              GS  12:25:03     1658.69 165.21   5          265.473  16.750
   284 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    6              G   12:22:51     1658.18 165.79   2  < 299>  261.744  16.730
   285 JUREK ANDRZEJ                   3   44              G   12:25:46     1657.81 166.37  14  < 287>  266.520   0.000
   286 MAŁYS HENRYK                    1   60              G   12:23:02     1657.77 166.96   4  < 291>  261.983  16.670
   287 JUREK ANDRZEJ                   3   25              G   12:25:47     1657.63 167.54  15  < 289>  266.520   0.000
   288 RĘKAS ADAM                      2   21              G   12:31:11     1657.54 168.13  13          275.455   0.000
   289 JUREK ANDRZEJ                   3  109              G   12:25:48     1657.46 168.71  16  < 301>  266.520   0.000
   290 BĄK ZDZISŁAW                    2   35              GS  12:27:02     1657.34 169.29   4  < 292>  268.545  16.550
   291 MAŁYS HENRYK                    1   74              G   12:23:05     1657.25 169.88   5  < 295>  261.983  16.520
   292 BĄK ZDZISŁAW                    2   16              GS  12:27:03     1657.17 170.46   5  < 303>  268.545  16.490
   293 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   13              GC  12:25:14     1657.08 171.04   7  < 298>  265.520  16.460
   294 OLEJNICZAK EDWARD               1   52              G   12:25:10     1657.07 171.63  25  < 317>  265.407   0.000
   295 MAŁYS HENRYK                    1   88              G   12:23:07     1656.90 172.21   6  < 297>  261.983  16.400
   296 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   28              G   12:25:34     1656.65 172.80   8  < 312>  266.003   0.000
   297 MAŁYS HENRYK                    1    9              G   12:23:10     1656.37 173.38   7          261.983  16.350
   298 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    1              G   12:25:19     1656.22 173.96   8  < 341>  265.520   0.000
   299 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   34              GS  12:23:03     1656.08 174.55   3          261.744  16.290
   300 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   54              G   12:25:58     1655.56 175.13  35          266.490   0.000
   301 JUREK ANDRZEJ                   3  103              G   12:26:00     1655.40 175.72  17  < 311>  266.520   0.000
   302 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   75              GS  12:25:40     1655.32 176.30  20-  2-  2  265.955  16.200
   303 BĄK ZDZISŁAW                    2   12              GS  12:27:14     1655.30 176.88   6  < 329>  268.545  16.170
   304 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G   12:29:40     1655.24 177.47   6  < 307>  272.563  16.140
   305 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   46              GS  12:30:24     1655.05 178.05  12          273.745   0.000
   306 JUREK DARIUSZ                   3   39              G   12:26:03     1654.83 178.63   7  < 309>  266.510  16.080
   307 KOWALCZYK ROBERT                1   17              GS  12:29:44     1654.57 179.22   7  < 321>  272.563  16.050
   308 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   26              GS  12:22:50     1654.28 179.80  24-  4-  4  261.101  16.020
   309 JUREK DARIUSZ                   3   14              GS  12:26:07     1654.14 180.39   8          266.510   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   310 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    5              GS  12:22:52     1653.93 180.97   2  < 320>  261.101  15.960
   311 JUREK ANDRZEJ                   3   62              GS  12:26:10     1653.69 181.55  18  < 313>  266.520   0.000
   312 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   34              G   12:25:52     1653.56 182.14   9  < 323>  266.003   0.000
   313 JUREK ANDRZEJ                   3   51              G   12:26:11     1653.52 182.72  19          266.520   0.000
   313 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   89              GS  12:30:16     1653.52 182.72   7  < 315>  273.271  15.880
   315 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3  101              GS  12:30:18     1653.18 183.89   8  < 327>  273.271   0.000
   316 KIEL HENRYK                     4   16              GC  12:10:02     1652.76 184.47   5          239.705  15.790
   317 OLEJNICZAK EDWARD               1   24              G   12:25:36     1652.60 185.06  26  < 333>  265.407   0.000
   318 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   50              G   12:25:43     1652.13 185.64  29          265.525   0.000
   319 ZŁOTKOWSKI ANDRZEJ              4   73              G   12:09:29     1651.99 186.22  43-  1-  1  238.685  15.700
   320 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    6              GS  12:23:06     1651.49 186.81   3  < 324>  261.101  15.670
   321 KOWALCZYK ROBERT                1   57              GS  12:30:03     1651.40 187.39   8          272.563   0.000
   322 BINKOWSKI      & MIŁUCH         4   17              GS  12:16:41     1651.36 187.97   4          250.483  15.610
   323 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   35              G   12:26:07     1651.00 188.56  10  < 337>  266.003   0.000
   324 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   11              G   12:23:11     1650.62 189.14   4          261.101  15.560
   325 MAŁYS DOMINIK                   1   22              G   12:25:53     1650.57 189.73  23          265.549   0.000
   326 PROCYSZYN RYSZARD               4    6              GS  12:15:09     1649.42 190.31  25-  2-  2  247.661  15.500
   327 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   26              G   12:30:46     1648.53 190.89   9          273.271   0.000
   328 PROCYSZYN RYSZARD               4   41              GS  12:15:14     1648.51 191.48   2          247.661  15.440
   329 BĄK ZDZISŁAW                    2   25              G   12:27:56     1648.19 192.06   7  < 330>  268.545  15.410
   330 BĄK ZDZISŁAW                    2    2              GS  12:27:58     1647.85 192.64   8  < 336>  268.545   0.000
   331 MUSIALIK WOJCIECH               3   64              G   12:29:08     1647.56 193.23   3  < 334>  270.419  15.350
   332 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   30              GS  12:26:27     1647.29 193.81   2          265.955  15.320
   333 OLEJNICZAK EDWARD               1   31              G   12:26:09     1646.96 194.40  27  < 340>  265.407   0.000
   334 MUSIALIK WOJCIECH               3    9              GS  12:29:12     1646.89 194.98   4  < 338>  270.419  15.260
   335 KOWALCZYK Z & B                 1   31              G   12:31:02     1646.86 195.56  12  < 343>  273.434   0.000
   336 BĄK ZDZISŁAW                    2    4              GS  12:28:04     1646.84 196.15   9  < 339>  268.545   0.000
   337 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    3              G   12:26:33     1646.57 196.73  11          266.003   0.000
   338 MUSIALIK WOJCIECH               3   67              GS  12:29:16     1646.22 197.31   5          270.419  15.150
   339 BĄK ZDZISŁAW                    2   17              GS  12:28:08     1646.17 197.90  10          268.545   0.000
   340 OLEJNICZAK EDWARD               1   16              G   12:26:15     1645.94 198.48  28  < 342>  265.407   0.000
   341 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   49              GC  12:26:21     1645.62 199.07   9          265.520   0.000
   342 OLEJNICZAK EDWARD               1    1              G   12:26:17     1645.60 199.65  29          265.407   0.000
   343 KOWALCZYK Z & B                 1   53              GS  12:31:11     1645.38 200.23  13          273.434   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   344 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   28              G   12:26:24     1645.11   0.00  10          265.520   0.000
   345 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   38              G   12:26:25     1644.94   0.00  11          265.520   0.000
   346 RĘKAS ADAM                      2   40              G   12:32:29     1644.67   0.00  14          275.455   0.000
   347 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   45              G   12:27:50     1644.28   0.00  14          267.744   0.000
   348 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   63              G   12:26:28     1644.14   0.00   6          265.473   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   


 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 8 odwiedzający (18 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=