pzhgpzmigrod
  Listy konk.-dorosłe
 
           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 14.07.18 HOLTEN-2                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    60    4    23   277.50     
              2 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    20    4     9   269.10     
              3 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    26    4     7   265.72     
              4 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    24    4     4   254.65     
              5 MAŁYS           DOMINIK         1    36    4     5   254.29     
              6 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    16    3     3   193.21     
              7 SICIAK          MARIAN          1     9    2     2   132.68     
              8 LIS             MARIAN          1    10    2     2   131.43     
              9 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1     6    1     1    66.25     
             10 DUDZIAK         KAROL           1    13    1     1    61.96     
             11 DYK             WIKTOR          1     5    0     0     0.00     
             12 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    38    0     0     0.00     
             13 KAZEK           JAN             1    21    0     0     0.00


                                                    
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 14.07.18 HOLTEN-2                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    60    5    23   340.90     
              2 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    20    5     9   325.53     
              3 MAŁYS           DOMINIK         1    36    5     5   315.36     
              4 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    26    4     7   261.80     
              5 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    16    2     3   133.03     
              6 SICIAK          MARIAN          1     9    2     2   132.68     
              7 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    24    2     4   131.61     
              8 LIS             MARIAN          1    10    2     2   131.43     
              9 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1     6    1     1    66.25     
             10 DUDZIAK         KAROL           1    13    1     1    61.96     
             11 DYK             WIKTOR          1     5    0     0     0.00     
             12 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    38    0     0     0.00     
             13 KAZEK           JAN             1    21    0     0     0.00



              PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-2 z dnia 14.07.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,55,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  726.608 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   284                           
      5.Ilość konkursów.......................:   57                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1362.92                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1236.19                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,48,44                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,43,27                         
     10.Czas trwania konkursu.................:54 min. 43 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   13   |  284   |   57  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  284   |   57  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 12.           
                                         z lotu HOLTEN-2, w dniu 14.07.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              GC  14:48:44     1362.92   3.52  20-  9-  4  727.435  70.000
     2 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              GC  14:55:43     1346.69   7.04  16-  3-  3  728.177  69.820
     3 KOWALCZYK ROBERT                1   72                  15:07:31     1326.84  10.56  60- 23-  4  733.099  69.640
     4 KOWALCZYK ROBERT                1   75                  15:09:20     1322.49  14.08   2  <   5>  733.099  69.460
     5 KOWALCZYK ROBERT                1   19              GC  15:09:42     1321.61  17.61   3  <   6>  733.099  69.290
     6 KOWALCZYK ROBERT                1   15              GC  15:13:18     1313.09  21.13   4  <   8>  733.099  69.110
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 LIS MARIAN                      1   23              G   15:11:11     1309.11  24.65  10-  2-  2  728.106  68.930
     8 KOWALCZYK ROBERT                1    6              G   15:17:35     1303.09  28.17   5  <   9>  733.099   0.000
     9 KOWALCZYK ROBERT                1   87                  15:17:56     1302.28  31.69   6  <  10>  733.099   0.000
    10 KOWALCZYK ROBERT                1   21              G   15:18:00     1302.13  35.21   7  <  11>  733.099   0.000
    11 KOWALCZYK ROBERT                1    7              GC  15:18:50     1300.21  38.73   8  <  14>  733.099   0.000
    12 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              GC  15:11:28     1299.37  42.25  26-  7-  4  723.055  68.040
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    9              GC  15:13:18     1296.58  45.77  24-  4-  4  723.879  67.860
    14 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GC  15:20:33     1296.26  49.30   9  <  15>  733.099   0.000
    15 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G   15:21:01     1295.19  52.82  10  <  20>  733.099   0.000
    16 SICIAK MARIAN                   1    2              GC  15:14:19     1293.91  56.34   9-  2-  2  723.704  67.320
    17 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G   15:17:52     1292.38  59.86   2  <  23>  727.435  67.140
    18 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   30              G   15:15:48     1289.33  63.38   2  <  19>  723.055  66.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              GC  15:18:38     1282.85  66.90   3  <  35>  723.055  66.790
    20 KOWALCZYK ROBERT                1    8              GC  15:26:58     1281.72  70.42  11  <  21>  733.099   0.000
    21 KOWALCZYK ROBERT                1    2              G   15:27:03     1281.53  73.94  12  <  25>  733.099   0.000
    22 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              GC  15:24:18     1281.35  77.46   6-  1-  1  729.472  66.250
    23 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   13              GS  15:22:51     1281.03  80.99   3  <  24>  727.435  66.070
    24 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              G   15:22:53     1280.96  84.51   4  <  32>  727.435  65.890
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 KOWALCZYK ROBERT                1   45              GC  15:27:31     1280.49  88.03  13  <  26>  733.099   0.000
    26 KOWALCZYK ROBERT                1   71                  15:29:04     1277.03  91.55  14  <  29>  733.099   0.000
    27 SICIAK MARIAN                   1    5              GC  15:22:11     1275.96  95.07   2          723.704  65.360
    28 MAŁYS DOMINIK                   1    5              GC  15:25:23     1275.57  98.59  36-  5-  4  727.562  65.180
    29 KOWALCZYK ROBERT                1   11              GC  15:29:51     1275.29 102.11  15  <  30>  733.099   0.000
    30 KOWALCZYK ROBERT                1   13              G   15:30:00     1274.96 105.63  16  <  31>  733.099   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 KOWALCZYK ROBERT                1  101                  15:30:26     1274.00 109.15  17  <  33>  733.099   0.000
    32 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GC  15:26:04     1273.82 112.68   5  <  38>  727.435   0.000
    33 KOWALCZYK ROBERT                1   68                  15:30:31     1273.81 116.20  18  <  37>  733.099   0.000
    34 MAŁYS DOMINIK                   1    1              GC  15:27:14     1271.44 119.72   2  <  41>  727.562  64.110
    35 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              GS  15:24:26     1269.78 123.24   4  <  40>  723.055  63.930
    36 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              GS  15:25:59     1267.78 126.76   2  <  42>  723.879  63.750
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 KOWALCZYK ROBERT                1   22              GC  15:33:24     1267.46 130.28  19  <  44>  733.099   0.000
    38 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              GC  15:29:07     1267.05 133.80   6  <  48>  727.435   0.000
    39 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              GC  15:30:15     1265.84 137.32   2  <  56>  728.177  63.210
    40 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              GS  15:27:54     1262.10 140.85   5  <  49>  723.055   0.000
    41 MAŁYS DOMINIK                   1    8              GC  15:32:38     1259.56 144.37   3  <  45>  727.562  62.860
    42 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              G   15:29:57     1259.03 147.89   3  <  55>  723.879  62.680
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 LIS MARIAN                      1   18              G   15:33:40     1258.25 151.41   2          728.106  62.500
    44 KOWALCZYK ROBERT                1   27              GC  15:40:16     1252.59 154.93  20  <  47>  733.099   0.000
    45 MAŁYS DOMINIK                   1   29              GC  15:36:12     1251.83 158.45   4  <  51>  727.562  62.140
    46 DUDZIAK KAROL                   1   17              GS  15:30:38     1251.28 161.97  13-  1-  1  720.276  61.960
    47 KOWALCZYK ROBERT                1   17              G   15:41:01     1250.99 165.49  21  <  50>  733.099   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    48 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   27              GC  15:36:33     1250.86 169.01   7  <  54>  727.435   0.000
    49 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                  15:33:06     1250.74 172.54   6  <  53>  723.055   0.000
    50 KOWALCZYK ROBERT                1   59                  15:41:34     1249.81 176.06  22  <  52>  733.099   0.000
    51 MAŁYS DOMINIK                   1    3              GC  15:37:14     1249.61 179.58   5          727.562   0.000
    52 KOWALCZYK ROBERT                1   62                  15:42:32     1247.76 183.10  23          733.099   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   27              G   15:35:02     1246.58 186.62   7          723.055   0.000
    54 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              G   15:39:15     1245.08 190.14   8  <  57>  727.435   0.000
    55 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   44              G   15:36:43     1244.38 193.66   4          723.879  60.360
    56 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              G   15:40:55     1242.80 197.18   3          728.177  60.180
    57 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    5              G   15:43:27     1236.19 200.70   9          727.435   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    58 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              GC  15:40:00     1235.99   0.00   8          723.055   0.000
    59 MAŁYS DOMINIK                   1   14              GC  15:43:42     1235.88   0.00   6          727.562   0.000
    60 KOWALCZYK ROBERT                1   34              G   15:48:39     1234.90   0.00  24          733.099   0.000
    61 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G   15:40:58     1233.95   0.00   9          723.055   0.000
    62 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    7              G   15:45:09     1233.89   0.00   4          728.177   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   




            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 GENTHIN-4                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 OLEJNICZAK      EDWARD          1    58    6    17   170.61     
              2 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    49    6    13   167.13     
              3 KOWALCZYK       ROBERT          1    59    6    21   166.60     
              4 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    37    6    10   164.96     
              5 DYK             WIKTOR          1    20    6     9   164.00     
              6 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    21    6     7   158.45     
              7 MAŁYS           DOMINIK         1    50    6    11   153.65     
              8 MAŁYS           HENRYK          1    34    6     7   149.65     
              9 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    35    5     5   130.26     
             10 KAZEK           JAN             1    36    4     4    99.21     
             11 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    27    3     3    79.39     
             12 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    34    3     3    71.04     
             13 DUDZIAK         KAROL           1    22    2     2    57.39     
             14 LIS             MARIAN          1    26    2     2    47.04     
             15 SICIAK          MARIAN          1    20    1     1    26.96     
             16 JAKÓB           BRONISŁAW       1    14    1     1    25.91     
             17 ŁUKAWY          JAN             1    34    0     0     0.00


                                                 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 GENTHIN-4                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 DYK             WIKTOR          1    20    5     9   138.95     
              2 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    49    5    13   133.22     
              3 KOWALCZYK       ROBERT          1    59    5    21   130.35     
              4 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    37    5    10   129.30     
              5 MAŁYS           DOMINIK         1    50    4    11    93.22     
              6 MAŁYS           HENRYK          1    34    3     7    75.56     
              7 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    34    3     3    71.04     
              8 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    21    3     7    69.92     
              9 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    27    2     3    51.74     
             10 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    35    1     5    28.09     
             11 LIS             MARIAN          1    26    1     2    27.04     
             12 JAKÓB           BRONISŁAW       1    14    1     1    25.91     
             13 ŁUKAWY          JAN             1    34    0     0     0.00     
             14 DUDZIAK         KAROL           1    22    0     2     0.00     
             15 SICIAK          MARIAN          1    20    0     1     0.00     
             16 OLEJNICZAK      EDWARD          1    58    0    17     0.00     
             17 KAZEK           JAN             1    36    0     4     0.00     
  



           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-4 z dnia 08.07.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  339.675 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   17                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   576                           
      5.Ilość konkursów.......................:  116                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1581.14                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1500.03                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,29,44                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,37,21                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 7 min. 37 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   17   |  576   |  116  |20.14|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   17   |  576   |  116  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     
    


                                                                           
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 11.           
                                         z lotu GENTHIN-4, w dniu 08.07.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KOWALCZYK ROBERT                1   66                   9:29:44     1581.14   1.74  59- 21-  6  347.430  30.000
     2 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              GC   9:23:06     1573.46   3.47  49- 13-  6  335.304  29.910
     3 MAŁYS HENRYK                    1    7              GS   9:26:13     1559.19   5.21  34-  7-  6  337.123  29.830
     4 KAZEK JAN                       1   22              G    9:26:14     1557.53   6.94  36-  4-  4  336.789  29.740
     5 OLEJNICZAK EDWARD               1   27              G    9:29:25     1552.97   8.68  58- 17-  6  340.748  29.650
     6 DYK WIKTOR                      1    6              GS   9:31:28     1551.48  10.42  20-  9-  6  343.600  29.570
     7 OLEJNICZAK EDWARD               1   38              G    9:29:39     1551.32  12.15   2  <  11>  340.748  29.480
     8 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              GS   9:29:39     1551.29  13.89  37- 10-  6  340.740  29.390
     9 DYK WIKTOR                      1   48              GS   9:31:35     1550.66  15.63   2  <  15>  343.600  29.300
    10 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    5              G    9:31:33     1550.65  17.36  21-  7-  6  343.546  29.220
    11 OLEJNICZAK EDWARD               1   40              G    9:29:48     1550.26  19.10   3  <  17>  340.748  29.130
    12 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   20              GC   9:30:16     1550.19  20.83  27-  3-  3  341.455  29.040
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 DUDZIAK KAROL                   1   40              G    9:25:13     1550.07  22.57  22-  2-  2  333.600  28.960
    14 KOWALCZYK ROBERT                1   27              GC   9:34:09     1549.99  24.31   2  <  30>  347.430  28.870
    15 DYK WIKTOR                      1    9              GS   9:31:41     1549.96  26.04   3  <  38>  343.600  28.780
    16 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   47              G    9:29:56     1549.29  27.78   2  <  24>  340.740  28.700
    17 OLEJNICZAK EDWARD               1    3              G    9:29:58     1549.09  29.51   4  <  34>  340.748  28.610
    18 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                   9:26:32     1548.51  31.25   2  <  21>  335.304  28.520
    19 DUDZIAK KAROL                   1   59                   9:25:31     1547.91  32.99   2          333.600  28.430
    20 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   15              G    9:31:59     1547.62  34.72   2  <  27>  343.546  28.350
    21 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              GS   9:26:44     1547.08  36.46   3  <  31>  335.304  28.260
    22 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              G    9:28:05     1545.30  38.19  35-  5-  5  337.004  28.170
    23 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              GC   9:28:19     1543.65  39.93   2  <  45>  337.004  28.090
    24 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              G    9:31:00     1541.81  41.67   3  <  33>  340.740  28.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              GC   9:31:25     1540.41  43.40  34-  3-  3  341.072  27.910
    26 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G    9:31:19     1540.25  45.14  50- 11-  6  340.883  27.830
    27 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   59                   9:33:16     1538.73  46.88   3  <  29>  343.546  27.740
    28 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   38              G    9:32:08     1537.16  48.61   2  <  85>  341.455  27.650
    29 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              GC   9:33:32     1536.89  50.35   4  <  66>  343.546  27.570
    30 KOWALCZYK ROBERT                1   19              GC   9:36:19     1535.15  52.08   3  <  32>  347.430  27.480
    31 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              GC   9:28:28     1534.81  53.82   4  <  39>  335.304  27.390
    32 KOWALCZYK ROBERT                1   70                   9:36:23     1534.70  55.56   4  <  41>  347.430  27.300
    33 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   35              GS   9:32:02     1534.63  57.29   4  <  37>  340.740  27.220
    34 OLEJNICZAK EDWARD               1   19              G    9:32:04     1534.44  59.03   5  <  40>  340.748  27.130
    35 LIS MARIAN                      1   13              GC   9:32:17     1534.22  60.76  26-  2-  2  341.032  27.040
    36 SICIAK MARIAN                   1   43              G    9:29:18     1532.20  62.50  20-  1-  1  336.012  26.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              GS   9:32:31     1531.30  64.24   5  <  61>  340.740  26.870
    38 DYK WIKTOR                      1   36              GS   9:34:26     1530.97  65.97   4  <  60>  343.600  26.780
    39 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              GS   9:29:01     1530.95  67.71   5  <  43>  335.304  26.700
    40 OLEJNICZAK EDWARD               1    9              G    9:32:37     1530.65  69.44   6  <  59>  340.748  26.610
    41 KOWALCZYK ROBERT                1   76                   9:36:59     1530.64  71.18   5  <  42>  347.430  26.520
    42 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GC   9:37:00     1530.53  72.92   6  <  44>  347.430  26.430
    43 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   59                   9:29:05     1530.49  74.65   6  <  51>  335.304  26.350
    44 KOWALCZYK ROBERT                1  102                   9:37:02     1530.30  76.39   7  <  49>  347.430   0.000
    45 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   32              G    9:30:14     1530.21  78.13   3  <  69>  337.004  26.170
    46 MAŁYS HENRYK                    1   17              G    9:30:33     1528.56  79.86   2  <  55>  337.123  26.090
    47 MAŁYS DOMINIK                   1   88                   9:33:08     1527.71  81.60   2  <  56>  340.883  26.000
    48 JAKÓB BRONISŁAW                 1   19              G    9:33:46     1527.27  83.33  14-  1-  1  341.751  25.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 KOWALCZYK ROBERT                1   71                   9:37:31     1527.05  85.07   8  <  50>  347.430   0.000
    50 KOWALCZYK ROBERT                1    7              G    9:37:42     1525.82  86.81   9  <  54>  347.430   0.000
    51 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   39              G    9:29:46     1525.73  88.54   7  <  51>  335.304   0.000
    51 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   51                   9:29:46     1525.73  88.54   8  <  51>  335.304   0.000
    51 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   58                   9:29:46     1525.73  88.54   9  <  99>  335.304   0.000
    54 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G    9:37:43     1525.71  93.75  10  <  70>  347.430   0.000
    55 MAŁYS HENRYK                    1   21              GS   9:30:58     1525.67  95.49   3  <  71>  337.123  25.300
    56 MAŁYS DOMINIK                   1   23              GC   9:33:39     1524.18  97.22   3  <  57>  340.883  25.220
    57 MAŁYS DOMINIK                   1    9              GC   9:33:41     1523.95  98.96   4  <  58>  340.883  25.130
    58 MAŁYS DOMINIK                   1   36              G    9:33:44     1523.61 100.69   5  <  65>  340.883  25.040
    59 OLEJNICZAK EDWARD               1   28              G    9:33:40     1523.46 102.43   7  <  76>  340.748   0.000
    60 DYK WIKTOR                      1   38              G    9:35:45     1522.04 104.17   5  <  62>  343.600  24.870
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   54                   9:33:54     1521.84 105.90   6  <  63>  340.740  24.780
    62 DYK WIKTOR                      1   25              G    9:35:47     1521.81 107.64   6  <  64>  343.600  24.700
    63 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   27              G    9:33:55     1521.73 109.38   7  <  72>  340.740   0.000
    64 DYK WIKTOR                      1   28              GS   9:35:49     1521.59 111.11   7  <  95>  343.600   0.000
    65 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G    9:34:05     1521.23 112.85   6  <  86>  340.883  24.430
    66 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   53                   9:36:05     1519.56 114.58   5  < 102>  343.546  24.350
    67 KAZEK JAN                       1   57                   9:31:40     1519.35 116.32   2  <  68>  336.789  24.260
    68 KAZEK JAN                       1   54                   9:31:52     1517.98 118.06   3  < 104>  336.789  24.170
    69 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   41              G    9:32:09     1517.01 119.79   4  <  73>  337.004  24.090
    70 KOWALCZYK ROBERT                1    8              GC   9:39:04     1516.72 121.53  11  <  75>  347.430   0.000
    71 MAŁYS HENRYK                    1    3              G    9:32:17     1516.64 123.26   4  <  88>  337.123  23.910
    72 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   28              G    9:34:43     1516.31 125.00   8  <  74>  340.740   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   14              G    9:32:16     1516.22 126.74   5          337.004  23.740
    74 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GC   9:34:48     1515.75 128.47   9  <  91>  340.740   0.000
    75 KOWALCZYK ROBERT                1   18              GC   9:39:13     1515.73 130.21  12  <  77>  347.430   0.000
    76 OLEJNICZAK EDWARD               1   73                   9:34:49     1515.67 131.94   8  <  81>  340.748   0.000
    77 KOWALCZYK ROBERT                1   37              G    9:39:15     1515.51 133.68  13  <  78>  347.430   0.000
    78 KOWALCZYK ROBERT                1  101                   9:39:17     1515.29 135.42  14  <  78>  347.430   0.000
    78 KOWALCZYK ROBERT                1   45              GC   9:39:17     1515.29 135.42  15  <  78>  347.430   0.000
    78 KOWALCZYK ROBERT                1   15              GC   9:39:17     1515.29 135.42  16  <  87>  347.430   0.000
    81 OLEJNICZAK EDWARD               1   43              G    9:34:57     1514.77 140.63   9  <  81>  340.748   0.000
    81 OLEJNICZAK EDWARD               1   18              G    9:34:57     1514.77 140.63  10  <  83>  340.748   0.000
    83 OLEJNICZAK EDWARD               1    5              G    9:35:02     1514.21 144.10  11  <  84>  340.748   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    84 OLEJNICZAK EDWARD               1   42              G    9:35:03     1514.10 145.83  12  <  98>  340.748   0.000
    85 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   11              GC   9:35:36     1513.54 147.57   3          341.455  22.700
    86 MAŁYS DOMINIK                   1   29              GC   9:35:15     1513.35 149.31   7  <  90>  340.883   0.000
    87 KOWALCZYK ROBERT                1   75                   9:39:37     1513.09 151.04  17  <  93>  347.430   0.000
    88 MAŁYS HENRYK                    1   45              G    9:32:49     1513.01 152.78   5  <  92>  337.123  22.430
    89 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   32              GC   9:35:26     1512.96 154.51   2  < 107>  341.072  22.350
    90 MAŁYS DOMINIK                   1   43              G    9:35:26     1512.12 156.25   8  < 109>  340.883   0.000
    91 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              GS   9:35:41     1509.82 157.99  10          340.740   0.000
    92 MAŁYS HENRYK                    1   10              G    9:33:21     1509.39 159.72   6  < 111>  337.123  22.090
    93 KOWALCZYK ROBERT                1   36              GC   9:40:15     1508.93 161.46  18  <  94>  347.430   0.000
    94 KOWALCZYK ROBERT                1   93                   9:40:18     1508.60 163.19  19  <  96>  347.430   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    95 DYK WIKTOR                      1   55                   9:37:52     1507.90 164.93   8  <  97>  343.600   0.000
    96 KOWALCZYK ROBERT                1   61                   9:40:30     1507.29 166.67  20  < 106>  347.430   0.000
    97 DYK WIKTOR                      1   42              G    9:38:04     1506.58 168.40   9          343.600   0.000
    98 OLEJNICZAK EDWARD               1   59                   9:36:12     1506.40 170.14  13  < 100>  340.748   0.000
    99 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              G    9:32:40     1505.86 171.88  10  < 105>  335.304   0.000
   100 OLEJNICZAK EDWARD               1   14              G    9:36:18     1505.74 173.61  14  < 101>  340.748   0.000
   101 OLEJNICZAK EDWARD               1   30              G    9:36:20     1505.51 175.35  15  < 114>  340.748   0.000
   102 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              GS   9:38:16     1505.02 177.08   6  < 103>  343.546  21.220
   103 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              GC   9:38:18     1504.80 178.82   7          343.546   0.000
   104 KAZEK JAN                       1   66                   9:33:51     1504.53 180.56   4          336.789  21.040
   105 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              GS   9:32:54     1504.28 182.29  11  < 108>  335.304   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   106 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G    9:40:58     1504.24 184.03  21          347.430   0.000
   107 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              GC   9:36:48     1503.85 185.76   3          341.072  20.780
   108 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   10              G    9:33:10     1502.48 187.50  12  < 112>  335.304   0.000
   109 MAŁYS DOMINIK                   1   92                   9:36:53     1502.46 189.24   9  < 110>  340.883   0.000
   110 MAŁYS DOMINIK                   1   82                   9:36:56     1502.13 190.97  10  < 113>  340.883   0.000
   111 MAŁYS HENRYK                    1   32              GS   9:34:26     1502.11 192.71   7          337.123   0.000
   112 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   20              G    9:33:17     1501.70 194.44  13          335.304   0.000
   113 MAŁYS DOMINIK                   1   27              GC   9:37:07     1500.92 196.18  11          340.883   0.000
   114 OLEJNICZAK EDWARD               1   72                   9:37:02     1500.87 197.92  16  < 115>  340.748   0.000
   115 OLEJNICZAK EDWARD               1   55                   9:37:03     1500.76 199.65  17          340.748   0.000
   116 LIS MARIAN                      1   31              G    9:37:21     1500.03 201.39   2          341.032  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   117 OLEJNICZAK EDWARD               1   26              G    9:37:10     1499.99   0.00  18          340.748   0.000
   118 KAZEK JAN                       1    5              GS   9:34:35     1499.62   0.00   5          336.789   0.000
   119 LIS MARIAN                      1   37              G    9:37:27     1499.37   0.00   3          341.032   0.000
   120 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   24              G    9:37:17     1499.19   0.00  11          340.740   0.000
   121 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    9              GS   9:34:50     1498.91   0.00   6          337.004   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------  



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 30.06.18 HOLTEN-1                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    22    4    10   276.71     
              2 KOWALCZYK       ROBERT          1    53    4    16   273.44     
              3 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    28    4     9   271.04     
              4 MAŁYS           DOMINIK         1    30    4    10   267.76     
              5 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    14    4     5   266.41     
              6 JASIŃSKI        JAN             1    23    4     5   262.69     
              7 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    24    4     7   257.31     
              8 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    25    2     2   123.58     
              9 DYK             WIKTOR          1     7    1     1    70.00     
             10 LIS             MARIAN          1    16    1     1    68.51     
             11 ŁUKAWY          JAN             1     8    1     1    63.88     
             12 DUDZIAK         KAROL           1    15    1     1    60.00     
             13 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    24    0     0     0.00     
             14 SICIAK          MARIAN          1    10    0     0     0.00     
             15 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    13    0     0     0.00     
             16 JAKÓB           BRONISŁAW       1    10    0     0     0.00     
             17 KAZEK           JAN             1    18    0     0     0.00  


                                                    
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 30.06.18 HOLTEN-1                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    22    5    10   336.27     
              2 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    28    5     9   334.32     
              3 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    14    5     5   328.05     
              4 MAŁYS           DOMINIK         1    30    5    10   326.87     
              5 KOWALCZYK       ROBERT          1    53    4    16   256.27     
              6 JASIŃSKI        JAN             1    23    2     5   131.05     
              7 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    24    2     7   126.42     
              8 DYK             WIKTOR          1     7    1     1    70.00     
              9 LIS             MARIAN          1    16    1     1    68.51     
             10 ŁUKAWY          JAN             1     8    1     1    63.88     
             11 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    25    1     2    61.19     
             12 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    24    0     0     0.00     
             13 DUDZIAK         KAROL           1    15    0     1     0.00     
             14 SICIAK          MARIAN          1    10    0     0     0.00     
             15 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    13    0     0     0.00     
             16 JAKÓB           BRONISŁAW       1    10    0     0     0.00     
             17 KAZEK           JAN             1    18    0     0     0.00      



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-1 z dnia 30.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  726.594 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   17                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   340                           
      5.Ilość konkursów.......................:   68                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1049.57                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   974.51                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:17,21,36                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:18,04,07                         
     10.Czas trwania konkursu.................:42 min. 31 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   17   |  340   |   68  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   17   |  340   |   68  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------    


 
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 10.           
                                         z lotu HOLTEN-1, w dniu 30.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 DYK WIKTOR                      1   18              GS  17:21:36     1049.57   2.94   7-  1-  1  731.131  70.000
     2 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              GC  17:16:06     1046.24   5.88  28-  9-  4  723.055  69.850
     3 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   27              G   17:21:28     1044.47   8.82  22- 10-  4  727.435  69.700
     4 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              GS  17:22:02     1043.62  11.76   2  <   6>  727.435  69.550
     5 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              GC  17:23:19     1042.76  14.71  14-  5-  4  728.177  69.400
     6 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              GS  17:25:05     1039.07  17.65   3  <  13>  727.435  69.250
     7 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              G   17:23:46     1035.94  20.59  24-  7-  4  723.879  69.100
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     8 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              GS  17:23:28     1035.20  23.53   2  <  20>  723.055  68.960
     9 KOWALCZYK ROBERT                1   87                  17:33:13     1035.13  26.47  53- 16-  4  733.099  68.810
    10 KOWALCZYK ROBERT                1   58                  17:33:20     1034.96  29.41   2  <  14>  733.099  68.660
    11 LIS MARIAN                      1   23              GC  17:30:27     1032.12  32.35  16-  1-  1  728.106  68.510
    12 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G   17:30:53     1030.71  35.29  30- 10-  4  727.562  68.360
    13 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              GC  17:31:32     1029.58  38.24   4  <  21>  727.435  68.210
    14 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G   17:38:27     1027.54  41.18   3  <  15>  733.099  68.060
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G   17:38:50     1026.99  44.12   4  <  16>  733.099  67.910
    16 KOWALCZYK ROBERT                1   70                  17:40:43     1024.29  47.06   5  <  18>  733.099   0.000
    17 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              GC  17:37:12     1022.43  50.00   2  <  28>  728.177  67.610
    18 KOWALCZYK ROBERT                1   45              G   17:42:51     1021.24  52.94   6  <  23>  733.099   0.000
    19 MAŁYS DOMINIK                   1    1              GC  17:38:44     1019.38  55.88   2  <  24>  727.562  67.310
    20 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              GS  17:35:21     1017.89  58.82   3  <  34>  723.055  67.160
    21 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G   17:40:13     1017.08  61.76   5  <  26>  727.435   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 JASIŃSKI JAN                    1    6              GS  17:41:14     1016.87  64.71  23-  5-  4  728.316  66.870
    23 KOWALCZYK ROBERT                1   53                  17:45:59     1016.80  67.65   7  <  27>  733.099   0.000
    24 MAŁYS DOMINIK                   1    8              GC  17:41:58     1014.78  70.59   3  <  31>  727.562  66.570
    25 JASIŃSKI JAN                    1   60                  17:42:50     1014.60  73.53   2  <  33>  728.316  66.420
    26 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              GS  17:42:13     1014.25  76.47   6  <  29>  727.435   0.000
    27 KOWALCZYK ROBERT                1   62                  17:47:56     1014.06  79.41   8  <  30>  733.099   0.000
    28 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              GC  17:43:07     1014.01  82.35   3  <  45>  728.177  65.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   13              G   17:43:05     1013.02  85.29   7  <  48>  727.435   0.000
    30 KOWALCZYK ROBERT                1   19              GC  17:51:17     1009.38  88.24   9  <  39>  733.099   0.000
    31 MAŁYS DOMINIK                   1    3              GC  17:46:36     1008.26  91.18   4  <  32>  727.562  65.520
    32 MAŁYS DOMINIK                   1   60                  17:46:54     1007.84  94.12   5  <  36>  727.562   0.000
    33 JASIŃSKI JAN                    1    3              G   17:47:42     1007.77  97.06   3  <  40>  728.316  65.220
    34 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              GS  17:42:49     1007.30 100.00   4  <  35>  723.055  65.070
    35 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                  17:43:29     1006.36 102.94   5  <  43>  723.055   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 MAŁYS DOMINIK                   1    4              GS  17:48:52     1005.11 105.88   6  <  37>  727.562   0.000
    37 MAŁYS DOMINIK                   1   70                  17:48:55     1005.04 108.82   7  <  44>  727.562   0.000
    38 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   23              GC  17:45:53     1004.16 111.76   2  <  55>  723.879  64.480
    39 KOWALCZYK ROBERT                1   18              GC  17:56:19     1002.44 114.71  10  <  41>  733.099   0.000
    40 JASIŃSKI JAN                    1   28              GS  17:52:29     1001.15 117.65   4  <  62>  728.316  64.180
    41 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GC  17:57:57     1000.20 120.59  11  <  47>  733.099   0.000
    42 ŁUKAWY JAN                      1    9              GC  17:48:15      999.47 123.53   8-  1-  1  722.865  63.880
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G   17:48:34      999.29 126.47   6  <  46>  723.055   0.000
    44 MAŁYS DOMINIK                   1   21              G   17:54:07      997.87 129.41   8  <  50>  727.562   0.000
    45 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              GC  17:55:01      997.48 132.35   4  <  57>  728.177  63.430
    46 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              GC  17:51:16      995.58 135.29   7  <  49>  723.055   0.000
    47 KOWALCZYK ROBERT                1   75                  18:01:37      995.23 138.24  12  <  51>  733.099   0.000
    48 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              GS  17:59:36      990.25 141.18   8  <  64>  727.435   0.000
    49 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              GC  17:55:22      989.99 144.12   8  <  58>  723.055   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    50 MAŁYS DOMINIK                   1    9              GC  18:01:04      988.45 147.06   9  <  67>  727.562   0.000
    51 KOWALCZYK ROBERT                1   36              G   18:07:39      987.14 150.00  13  <  53>  733.099   0.000
    52 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   85              G   18:02:35      986.52 152.94  25-  2-  2  727.641  62.390
    53 KOWALCZYK ROBERT                1    8              GC  18:08:10      986.45 155.88  14  <  54>  733.099   0.000
    54 KOWALCZYK ROBERT                1   59                  18:08:46      985.66 158.82  15  <  63>  733.099   0.000
    55 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              GS  17:59:42      985.27 161.76   3  <  56>  723.879  61.940
    56 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   41              G   18:00:54      983.67 164.71   4  <  59>  723.879  61.790
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   11              GC  18:05:18      983.62 167.65   5          728.177   0.000
    58 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              GS  18:00:09      983.55 170.59   9          723.055   0.000
    59 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              G   18:01:05      983.42 173.53   5  <  61>  723.879   0.000
    60 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    3              GC  18:05:38      982.46 176.47   2          727.641  61.190
    61 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G   18:02:13      981.91 179.41   6  <  65>  723.879   0.000
    62 JASIŃSKI JAN                    1   59                  18:08:08      980.06 182.35   5          728.316   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    63 KOWALCZYK ROBERT                1    3              G   18:13:04      979.99 185.29  16          733.099   0.000
    64 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GC  18:07:32      979.67 188.24   9  <  66>  727.435   0.000
    65 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   32              G   18:06:06      976.76 191.18   7          723.879   0.000
    66 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              GC  18:09:46      976.73 194.12  10          727.435   0.000
    67 MAŁYS DOMINIK                   1   56                  18:10:10      976.38 197.06  10          727.562   0.000
    68 DUDZIAK KAROL                   1   35              G   18:04:07      974.51 200.00  15-  1-  1  720.276  60.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    69 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              G   18:12:22      973.33   0.00  11          727.435   0.000
    70 KOWALCZYK ROBERT                1   26              G   18:19:13      972.00   0.00  17          733.099   0.000
    71 MAŁYS DOMINIK                   1   14              GC  18:13:40      971.81   0.00  11          727.562   0.000
    72 DUDZIAK KAROL                   1   25              GC  18:06:40      971.16   0.00   2          720.276   0.000
    73 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G   18:14:29      970.75   0.00  12          727.562   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------      





           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 GENTHIN-3                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    32    6     9   173.67     
              2 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    39    6    19   172.99     
              3 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    48    6    14   169.01     
              4 KOWALCZYK       ROBERT          1    63    6    18   165.50     
              5 MAŁYS           DOMINIK         1    49    6    11   150.66     
              6 OLEJNICZAK      EDWARD          1    42    6     7   142.16     
              7 JAKÓB           BRONISŁAW       1    24    6     6   139.83     
              8 DYK             WIKTOR          1    27    5     5   129.26     
              9 DUDZIAK         KAROL           1    19    5     5   122.51     
             10 ŁUKAWY          JAN             1    36    5     5   117.33     
             11 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    30    5     5   115.01     
             12 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    31    4     4   102.17     
             13 LIS             MARIAN          1    32    3     3    79.00     
             14 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    21    3     3    76.09     
             15 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    32    3     3    73.99     
             16 KAZEK           JAN             1    57    2     2    56.08     
             17 SICIAK          MARIAN          1    20    2     2    48.33


                                                
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 GENTHIN-3                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    39    5    19   139.33     
              2 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    48    5    14   131.34     
              3 KOWALCZYK       ROBERT          1    63    5    18   127.17     
              4 DUDZIAK         KAROL           1    19    4     5    99.76     
              5 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    30    4     5    92.84     
              6 MAŁYS           DOMINIK         1    49    4    11    88.08     
              7 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    32    3     9    87.59     
              8 JAKÓB           BRONISŁAW       1    24    3     6    69.58     
              9 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    31    2     4    56.92     
             10 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    21    2     3    54.17     
             11 LIS             MARIAN          1    32    2     3    53.33     
             12 DYK             WIKTOR          1    27    2     5    53.09     
             13 SICIAK          MARIAN          1    20    2     2    48.33     
             14 OLEJNICZAK      EDWARD          1    42    2     7    40.75     
             15 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    32    1     3    21.83     
             16 ŁUKAWY          JAN             1    36    1     5    21.67     
             17 KAZEK           JAN             1    57    0     2     0.00



               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-3 z dnia 24.06.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  339.893 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   17                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   602                           
      5.Ilość konkursów.......................:  121                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1625.15                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1420.14                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,39,40                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,09,56                         
     10.Czas trwania konkursu.................:30 min. 16 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   17   |  602   |  121  |20.10|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   17   |  602   |  121  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     




                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  9.           
                                         z lotu GENTHIN-3, w dniu 24.06.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              GC   9:39:40     1625.15   1.66  39- 19-  6  340.740  30.000
     2 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    9              GC   9:39:44     1625.10   3.32  32-  9-  6  340.837  29.920
     3 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   24              G    9:39:43     1624.76   4.98   2  <   7>  340.740  29.830
     4 LIS MARIAN                      1   23              GS   9:40:46     1618.06   6.64  32-  3-  3  341.032  29.750
     5 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    3              GS   9:40:54     1616.11   8.31   2  <   6>  340.837  29.670
     6 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   38              G    9:40:58     1615.60   9.97   3  <  21>  340.837  29.580
     7 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GC   9:41:15     1612.97  11.63   3  <  22>  340.740  29.500
     8 KOWALCZYK ROBERT                1   27              GC   9:46:20     1605.99  13.29  63- 18-  6  347.430  29.420
     9 KAZEK JAN                       1   55                   9:40:26     1600.46  14.95  57-  2-  2  336.789  29.330
    10 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              GC   9:40:44     1599.20  16.61  21-  3-  3  337.004  29.250
    11 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              GS   9:45:30     1594.18  18.27  31-  4-  4  343.546  29.170
    12 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              G    9:40:21     1594.03  19.93  48- 14-  6  335.304  29.080
    13 DYK WIKTOR                      1   55                   9:45:56     1591.23  21.59  27-  5-  5  343.600  29.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   32              G    9:40:45     1591.00  23.26   2  <  16>  335.304  28.920
    15 KOWALCZYK ROBERT                1   31              G    9:48:36     1589.34  24.92   2  <  29>  347.430  28.830
    16 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              GS   9:41:51     1582.74  26.58   3  <  20>  335.304  28.750
    17 DUDZIAK KAROL                   1   29              GS   9:40:58     1581.29  28.24  19-  5-  5  333.600  28.670
    18 ŁUKAWY JAN                      1   36              G    9:42:49     1580.62  29.90  36-  5-  5  336.383  28.580
    19 OLEJNICZAK EDWARD               1   69                   9:46:08     1576.56  31.56  42-  7-  6  340.748  28.500
    20 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              GC   9:42:51     1575.31  33.22   4  <  32>  335.304  28.420
    21 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   52                   9:46:48     1572.13  34.88   4  <  23>  340.837  28.330
    22 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   35              GS   9:46:48     1571.68  36.54   4  <  27>  340.740  28.250
    23 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   60                   9:46:55     1571.28  38.21   5  <  25>  340.837  28.170
    24 MAŁYS DOMINIK                   1   31              G    9:47:04     1570.41  39.87  49- 11-  6  340.883  28.080
    25 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   37              G    9:48:21     1560.97  41.53   6  <  25>  340.837  28.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   35              GS   9:48:21     1560.97  41.53   7  <  38>  340.837   0.000
    27 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   54                   9:48:40     1558.26  44.85   5  <  30>  340.740  27.830
    28 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              GC   9:50:31     1557.91  46.51   2  <  79>  343.546  27.750
    29 KOWALCZYK ROBERT                1    8              GC   9:53:02     1557.75  48.17   3  <  37>  347.430  27.670
    30 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   57                   9:48:46     1557.55  49.83   6  <  31>  340.740  27.580
    31 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   53                   9:49:46     1550.46  51.50   7  <  36>  340.740   0.000
    32 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   59                   9:46:18     1550.18  53.16   5  <  44>  335.304  27.420
    33 MAŁYS DOMINIK                   1   54                   9:49:58     1549.70  54.82   2  <  70>  340.883  27.330
    34 DUDZIAK KAROL                   1    7              GS   9:45:24     1548.75  56.48   2  <  88>  333.600  27.250
    35 DYK WIKTOR                      1    6              GS   9:52:25     1544.85  58.14   2  <  41>  343.600  27.170
    36 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   40              G    9:50:40     1544.14  59.80   8  <  47>  340.740   0.000
    37 KOWALCZYK ROBERT                1   61                   9:55:15     1542.42  61.46   4  <  43>  347.430  27.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    38 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    1              G    9:51:31     1538.65  63.12   8  <  39>  340.837   0.000
    39 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   53                   9:51:33     1538.42  64.78   9          340.837   0.000
    40 KAZEK JAN                       1   66                   9:49:08     1536.91  66.45   2          336.789  26.750
    41 DYK WIKTOR                      1    4              G    9:53:52     1534.84  68.11   3  <  50>  343.600  26.670
    42 OLEJNICZAK EDWARD               1   63                   9:52:01     1534.79  69.77   2  <  64>  340.748  26.580
    43 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G    9:56:37     1533.12  71.43   5  <  48>  347.430  26.500
    44 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   62                   9:48:50     1532.24  73.09   6  <  56>  335.304  26.420
    45 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    2              G    9:53:08     1530.27  74.75  32-  3-  3  341.455  26.330
    46 SICIAK MARIAN                   1   37              GS   9:50:02     1527.10  76.41  20-  2-  2  336.012  26.250
    47 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              G    9:53:08     1527.07  78.07   9  <  49>  340.740   0.000
    48 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G    9:57:46     1525.38  79.73   6  <  52>  347.430  26.080
    49 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              GS   9:53:40     1523.43  81.40  10  <  54>  340.740   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    50 DYK WIKTOR                      1    1              GS   9:55:37     1522.94  83.06   4  < 115>  343.600  25.920
    51 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    3              G    9:54:15     1522.65  84.72   2  <  99>  341.455  25.830
    52 KOWALCZYK ROBERT                1   19              GC   9:58:19     1521.70  86.38   7  <  58>  347.430   0.000
    53 LIS MARIAN                      1   10              G    9:54:20     1520.20  88.04   2  <  78>  341.032  25.670
    54 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              GS   9:54:22     1518.68  89.70  11  <  55>  340.740   0.000
    55 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   33              G    9:55:01     1514.29  91.36  12  <  65>  340.740   0.000
    56 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              GC   9:51:34     1513.33  93.02   7  <  57>  335.304   0.000
    57 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              GC   9:51:38     1512.88  94.68   8  <  61>  335.304   0.000
    58 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G   10:00:19     1508.49  96.35   8  <  59>  347.430   0.000
    59 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G   10:00:22     1508.16  98.01   9  <  71>  347.430   0.000
    60 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              GC   9:56:15     1507.50  99.67  30-  5-  5  341.072  25.080
    61 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                   9:53:00     1503.61 101.33   9  <  80>  335.304   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    62 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              GS   9:54:12     1503.14 102.99   2  <  98>  337.004  24.920
    63 ŁUKAWY JAN                      1   48              G    9:54:21     1499.37 104.65   2  < 101>  336.383  24.830
    64 OLEJNICZAK EDWARD               1   66                   9:57:45     1496.15 106.31   3  < 105>  340.748  24.750
    65 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   11              G    9:58:21     1492.18 107.97  13  <  73>  340.740   0.000
    66 JAKÓB BRONISŁAW                 1   15              G    9:59:26     1489.54 109.63  24-  6-  6  341.751  24.580
    67 JAKÓB BRONISŁAW                 1   25              G    9:59:29     1489.22 111.30   2  <  68>  341.751  24.500
    68 JAKÓB BRONISŁAW                 1   28              G    9:59:33     1488.79 112.96   3  <  69>  341.751  24.420
    69 JAKÓB BRONISŁAW                 1   22              G    9:59:35     1488.57 114.62   4  < 106>  341.751  24.330
    70 MAŁYS DOMINIK                   1   26              GC   9:59:18     1486.63 116.28   3  <  74>  340.883  24.250
    71 KOWALCZYK ROBERT                1   62                  10:03:48     1486.01 117.94  10  <  72>  347.430   0.000
    72 KOWALCZYK ROBERT                1   37              G   10:03:50     1485.80 119.60  11  <  76>  347.430   0.000
    73 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              GC   9:59:23     1485.46 121.26  14  <  90>  340.740   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    74 MAŁYS DOMINIK                   1   51                   9:59:48     1483.39 122.92   4  <  75>  340.883  23.920
    75 MAŁYS DOMINIK                   1   53                  10:00:13     1480.71 124.58   5  <  82>  340.883  23.830
    76 KOWALCZYK ROBERT                1   82                  10:04:50     1479.48 126.25  12  <  81>  347.430   0.000
    77 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              GC  10:00:34     1479.28 127.91   2  <  86>  341.072  23.670
    78 LIS MARIAN                      1   14              GS  10:00:55     1476.86 129.57   3          341.032  23.580
    79 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   27              G   10:02:45     1476.03 131.23   3  < 100>  343.546  23.500
    80 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              GC   9:57:20     1474.94 132.89  10  <  85>  335.304   0.000
    81 KOWALCZYK ROBERT                1   15              GC  10:06:08     1471.33 134.55  13  <  83>  347.430   0.000
    82 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G   10:01:42     1471.23 136.21   6  <  84>  340.883  23.250
    83 KOWALCZYK ROBERT                1   51                  10:06:10     1471.12 137.87  14  <  97>  347.430   0.000
    84 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G   10:01:44     1471.01 139.53   7  <  89>  340.883   0.000
    85 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G    9:58:23     1468.16 141.20  11  <  87>  335.304   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    86 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   17              GC  10:02:59     1463.93 142.86   3  <  95>  341.072  22.920
    87 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              GS   9:59:05     1463.68 144.52  12  <  93>  335.304   0.000
    88 DUDZIAK KAROL                   1   16              G    9:58:42     1458.68 146.18   3  <  92>  333.600  22.750
    89 MAŁYS DOMINIK                   1   19              GC  10:03:46     1458.22 147.84   8  < 103>  340.883   0.000
    90 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G   10:03:48     1457.40 149.50  15  <  91>  340.740   0.000
    91 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   52                  10:03:52     1456.98 151.16  16  <  94>  340.740   0.000
    92 DUDZIAK KAROL                   1   24              GC   9:59:05     1456.24 152.82   4  < 104>  333.600  22.420
    93 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              GS  10:00:34     1454.26 154.49  13  < 111>  335.304   0.000
    94 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   50              G   10:04:26     1453.46 156.15  17  < 118>  340.740   0.000
    95 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   22              G   10:04:53     1452.09 157.81   4  < 107>  341.072  22.170
    96 SICIAK MARIAN                   1   32              GC  10:01:49     1449.47 159.47   2          336.012  22.080
    97 KOWALCZYK ROBERT                1   52                  10:09:43     1449.34 161.13  15  < 109>  347.430   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    98 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    1              G   10:02:44     1448.03 162.79   3          337.004  21.920
    99 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    9              GS  10:05:57     1447.15 164.45   3          341.455  21.830
   100 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   12              G   10:07:29     1446.61 166.11   4          343.546  21.750
   101 ŁUKAWY JAN                      1   45              GC  10:02:33     1446.50 167.77   3  < 102>  336.383  21.670
   102 ŁUKAWY JAN                      1   51                  10:02:44     1445.36 169.44   4  < 113>  336.383  21.580
   103 MAŁYS DOMINIK                   1   47              G   10:06:14     1442.99 171.10   9  < 108>  340.883   0.000
   104 DUDZIAK KAROL                   1   30              GS  10:01:25     1441.56 172.76   5          333.600  21.420
   105 OLEJNICZAK EDWARD               1   57                  10:06:34     1440.39 174.42   4  < 114>  340.748  21.330
   106 JAKÓB BRONISŁAW                 1    3              G   10:07:22     1439.76 176.08   5  < 112>  341.751  21.250
   107 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   18              GC  10:07:01     1439.02 177.74   5          341.072  21.170
   108 MAŁYS DOMINIK                   1   16              GC  10:07:16     1436.71 179.40  10  < 120>  340.883   0.000
   109 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GC  10:12:14     1434.28 181.06  16  < 110>  347.430   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   110 KOWALCZYK ROBERT                1   45              G   10:12:27     1433.00 182.72  17  < 119>  347.430   0.000
   111 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   55                  10:04:10     1431.90 184.39  14          335.304   0.000
   112 JAKÓB BRONISŁAW                 1   19              G   10:08:50     1430.92 186.05   6          341.751  20.750
   113 ŁUKAWY JAN                      1   28              G   10:05:22     1429.19 187.71   5          336.383  20.670
   114 OLEJNICZAK EDWARD               1   39              G   10:08:40     1427.72 189.37   5  < 116>  340.748  20.580
   115 DYK WIKTOR                      1   40              G   10:10:49     1426.81 191.03   5          343.600  20.500
   116 OLEJNICZAK EDWARD               1    4              GS  10:09:20     1423.74 192.69   6  < 117>  340.748  20.420
   117 OLEJNICZAK EDWARD               1   38              GS  10:09:22     1423.54 194.35   7          340.748   0.000
   118 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   46              G   10:09:33     1422.42 196.01  18  < 121>  340.740   0.000
   119 KOWALCZYK ROBERT                1   87                  10:14:16     1422.34 197.67  18          347.430   0.000
   120 MAŁYS DOMINIK                   1   29              GC  10:09:56     1420.74 199.34  11          340.883   0.000
   121 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   55                  10:09:56     1420.14 201.00  19          340.740   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   122 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   71                  10:10:02     1419.96   0.00  10          340.837   0.000
   123 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   61                  10:10:04     1419.76   0.00  11          340.837   0.000
   124 ŁUKAWY JAN                      1   64                  10:07:11     1418.24   0.00   6          336.383   0.000
   125 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G   10:08:07     1415.29   0.00   4          337.004   0.000
   126 OLEJNICZAK EDWARD               1   29              G   10:10:50     1414.87   0.00   8          340.748   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   




            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 16.06.18 MINDEN-4                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    40    5    11   244.62     
              2 MAŁYS           DOMINIK         1    47    5     7   240.55     
              3 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    24    5    12   234.26     
              4 KOWALCZYK       ROBERT          1    27    5     8   228.70     
              5 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    13    5     8   220.74     
              6 JASIŃSKI        JAN             1    32    4     4   181.86     
              7 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    15    2     2    94.44     
              8 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    35    2     2    85.56     
              9 LIS             MARIAN          1    16    1     1    44.81     
             10 DYK             WIKTOR          1    10    0     0     0.00     
             11 SICIAK          MARIAN          1    12    0     0     0.00 


                                                     
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 16.06.18 MINDEN-4                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    40    5    11   230.92     
              2 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    24    5    12   230.74     
              3 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    13    5     8   213.34     
              4 MAŁYS           DOMINIK         1    47    3     7   141.85     
              5 KOWALCZYK       ROBERT          1    27    3     8   132.40     
              6 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    15    2     2    94.44     
              7 JASIŃSKI        JAN             1    32    1     4    48.89     
              8 LIS             MARIAN          1    16    1     1    44.81     
              9 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    35    0     2     0.00     
             10 DYK             WIKTOR          1    10    0     0     0.00     
             11 SICIAK          MARIAN          1    12    0     0     0.00  



              PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-4 z dnia 16.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,40,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  557.079 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   271                           
      5.Ilość konkursów.......................:   55                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1128.10                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1062.53                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,53,22                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,25,52                         
     10.Czas trwania konkursu.................:32 min. 30 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   11   |  271   |   55  |20.30|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  271   |   55  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------   


  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  8.           
                                         z lotu MINDEN-4, w dniu 16.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   35              G   13:53:22     1128.10   3.69  40- 11-  5  556.568  50.000
     2 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   27              G   13:53:41     1127.38   7.38   2  <   3>  556.568  49.810
     3 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GC  13:54:03     1126.54  11.07   3  <  10>  556.568  49.630
     4 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              GC  13:55:28     1114.11  14.76  24- 12-  5  552.003  49.440
     5 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G   14:01:58     1109.03  18.45  47-  7-  5  556.698  49.260
     6 MAŁYS DOMINIK                   1    9              GS  14:02:10     1108.59  22.14   2  <   9>  556.698  49.070
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 JASIŃSKI JAN                    1   20              GS  14:02:54     1108.53  25.83  32-  4-  4  557.482  48.890
     8 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              GS  14:03:24     1106.95  29.52  15-  2-  2  557.240  48.700
     9 MAŁYS DOMINIK                   1   36              G   14:04:10     1104.19  33.21   3  <  14>  556.698  48.520
    10 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              GS  14:04:09     1103.97  36.90   4  <  18>  556.568  48.330
    11 KOWALCZYK ROBERT                1   21              G   14:09:35     1103.70  40.59  27-  8-  5  562.426  48.150
    12 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GC  14:09:46     1103.30  44.28   2  <  15>  562.426  47.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 JASIŃSKI JAN                    1   78                  14:06:21     1100.98  47.97   2  <  38>  557.482  47.780
    14 MAŁYS DOMINIK                   1   26              GS  14:06:05     1100.01  51.66   4  <  22>  556.698  47.590
    15 KOWALCZYK ROBERT                1   26              G   14:11:54     1098.70  55.35   3  <  41>  562.426  47.410
    16 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              GS  14:03:09     1097.09  59.04   2  <  17>  552.003  47.220
    17 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              GC  14:04:55     1093.26  62.73   3  <  25>  552.003  47.040
    18 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   24              G   14:09:51     1091.63  66.42   5  <  19>  556.568  46.850
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G   14:10:38     1089.96  70.11   6  <  20>  556.568   0.000
    20 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              GS  14:10:41     1089.85  73.80   7  <  21>  556.568   0.000
    21 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              G   14:11:50     1087.40  77.49   8  <  32>  556.568   0.000
    22 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G   14:12:01     1087.27  81.18   5  <  26>  556.698  46.110
    23 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              GC  14:14:53     1085.19  84.87  13-  8-  5  558.747  45.930
    24 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              GC  14:13:38     1084.90  88.56   2          557.240  45.740
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              GS  14:09:08     1084.20  92.25   4  <  28>  552.003  45.560
    26 MAŁYS DOMINIK                   1   65                  14:14:10     1082.72  95.94   6  <  27>  556.698   0.000
    27 MAŁYS DOMINIK                   1   19              GS  14:14:29     1082.05  99.63   7          556.698   0.000
    28 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              G   14:10:17     1081.76 103.32   5  <  33>  552.003  45.000
    29 LIS MARIAN                      1   23              GC  14:15:22     1081.12 107.01  16-  1-  1  557.174  44.810
    30 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              G   14:17:20     1080.05 110.70   2  <  31>  558.747  44.630
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   34              G   14:17:28     1079.77 114.39   3  <  39>  558.747  44.440
    32 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              GS  14:15:37     1079.42 118.08   9  <  43>  556.568   0.000
    33 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              G   14:11:24     1079.40 121.77   6  <  35>  552.003   0.000
    34 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   15                  14:15:53     1079.21 125.46  35-  2-  2  556.746  43.890
    35 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G   14:11:43     1078.73 129.15   7  <  36>  552.003   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   27              G   14:12:13     1077.68 132.84   8  <  36>  552.003   0.000
    36 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   10              G   14:12:13     1077.68 132.84   9  <  47>  552.003   0.000
    38 JASIŃSKI JAN                    1   60                  14:17:44     1076.77 140.22   3  <  44>  557.482  43.150
    39 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              GS  14:19:03     1076.48 143.91   4  <  40>  558.747  42.960
    40 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              GC  14:19:11     1076.20 147.60   5  <  49>  558.747  42.780
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 KOWALCZYK ROBERT                1   18              G   14:23:20     1074.70 151.29   4  <  41>  562.426  42.590
    41 KOWALCZYK ROBERT                1   19              GC  14:23:20     1074.70 151.29   5  <  45>  562.426  42.590
    43 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              GC  14:17:59     1074.49 158.67  10  <  48>  556.568   0.000
    44 JASIŃSKI JAN                    1   55                  14:19:24     1073.32 162.36   4          557.482  42.040
    45 KOWALCZYK ROBERT                1    8              GC  14:24:16     1072.79 166.05   6  <  50>  562.426   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   64              G   14:19:55     1070.84 169.74   2          556.746  41.670
    47 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              GC  14:15:37     1070.57 173.43  10  <  51>  552.003   0.000
    48 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              GS  14:20:49     1068.65 177.12  11          556.568   0.000
    49 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   20              GC  14:22:57     1068.45 180.81   6  <  52>  558.747   0.000
    50 KOWALCZYK ROBERT                1   36              G   14:27:28     1066.28 184.50   7  <  54>  562.426   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    51 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   21              G   14:17:55     1065.81 188.19  11  <  53>  552.003   0.000
    52 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    3              GC  14:24:18     1065.70 191.88   7  <  55>  558.747   0.000
    53 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   55                  14:18:36     1064.41 195.57  12          552.003   0.000
    54 KOWALCZYK ROBERT                1   72                  14:29:18     1062.59 199.26   8          562.426   0.000
    55 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              G   14:25:52     1062.53 202.95   8          558.747   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    56 LIS MARIAN                      1   18              GS  14:24:44     1061.82   0.00   2          557.174   0.000
    57 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G   14:30:43     1059.75   0.00   9          562.426   0.000
    58 JASIŃSKI JAN                    1   17              G   14:27:06     1057.64   0.00   5          557.482   0.000
    59 LIS MARIAN                      1   12              GC  14:27:14     1056.79   0.00   3          557.174   0.000
    60 MAŁYS DOMINIK                   1   59                  14:28:18     1053.75   0.00   8          556.698   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 




            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 10.06.18 MINDEN-3                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    72    5    19   244.28     
              2 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    30    5     9   242.09     
              3 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    24    5     8   240.76     
              4 MAŁYS           HENRYK          1    29    5     7   234.28     
              5 MAŁYS           DOMINIK         1    41    5    11   233.15     
              6 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    21    5     7   232.57     
              7 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    30    5     6   232.00     
              8 LIS             MARIAN          1    36    5     9   230.01     
              9 JASIŃSKI        JAN             1    40    5     7   226.76     
             10 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    44    5     6   221.81     
             11 DYK             WIKTOR          1    33    3     3   138.96     
             12 ŁUKAWY          JAN             1    17    3     3   136.57     
             13 SICIAK          MARIAN          1    19    3     3   136.18     
             14 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    17    3     3   135.33     
             15 KAZEK           JAN             1    33    3     3   128.57     
             16 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    16    1     1    42.86     
             17 DUDZIAK         KAROL           1    18    1     1    41.05     
             18 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1     9    0     0     0.00


                                                    
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 10.06.18 MINDEN-3                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    72    5    19   234.67     
              2 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    24    5     8   232.67     
              3 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    21    5     7   232.57     
              4 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    30    5     9   231.34     
              5 MAŁYS           DOMINIK         1    41    5    11   217.62     
              6 MAŁYS           HENRYK          1    29    3     7   136.86     
              7 ŁUKAWY          JAN             1    17    3     3   136.57     
              8 JASIŃSKI        JAN             1    40    3     7   136.48     
              9 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    17    3     3   135.33     
             10 DYK             WIKTOR          1    33    2     3    93.53     
             11 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    30    2     6    90.00     
             12 SICIAK          MARIAN          1    19    2     3    88.66     
             13 KAZEK           JAN             1    33    1     3    44.67     
             14 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    44    1     6    44.00     
             15 DUDZIAK         KAROL           1    18    1     1    41.05     
             16 LIS             MARIAN          1    36    0     9     0.00     
             17 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    16    0     1     0.00     
             18 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1     9    0     0     0.00 



               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-3 z dnia 10.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  555.366 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   18                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   529                           
      5.Ilość konkursów.......................:  106                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1141.87                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   824.05                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:17,12,33                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:20,22,31                         
     10.Czas trwania konkursu.................:3 godz.  9 min. 58 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   18   |  529   |  106  |20.04|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   18   |  529   |  106  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------    


 
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  7.           
                                         z lotu MINDEN-3, w dniu 10.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-0407-17-9234   GC  17:12:33     1141.87   1.89  72- 19-  5  562.426  50.000
     2 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-047-16-14934       17:12:34     1141.83   3.78   2  <  11>  562.426  49.900
     3 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1 PL-0356-16-5469   G   17:08:06     1132.92   5.67  30-  6-  5  552.977  49.810
     4 MAŁYS HENRYK                    1 PL-0356-16-4640   G   17:14:06     1118.52   7.56  29-  7-  5  552.662  49.710
     5 MAŁYS HENRYK                    1 PL-0356-15-  24   GS  17:14:29     1117.66   9.45   2  <  25>  552.662  49.620
     6 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1 PL-0356-16-4265   G   17:17:45     1109.00  11.34  30-  9-  5  552.003  49.520
     7 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1 PL0219-15-11162   GS  17:19:15     1105.66  13.23   2  <  18>  552.003  49.430
     8 JASIŃSKI JAN                    1 PL-0356-16-5633   G   17:29:39     1093.85  15.12  40-  7-  5  557.482  49.330
     9 LIS MARIAN                      1 PL-0356-16-5945   G   17:31:23     1089.54  17.01  36-  9-  5  557.174  49.240
    10 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1 PL0162-16-28671   GS  17:34:07     1086.81  18.90  17-  3-  3  558.747  49.140
    11 KOWALCZYK ROBERT                1 PL0225-16-14564   GC  17:38:08     1085.49  20.79   3  <  20>  562.426  49.050
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 GRABKOWSKI DARIUSZ              1 PL0356-15-17915   GC  17:34:46     1082.51  22.68  21-  7-  5  557.240  48.950
    13 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1 PL-0356-16-5680   GS  17:34:24     1081.98  24.57  24-  8-  5  556.568  48.860
    14 ŁUKAWY JAN                      1 PL-0356-16-5041   GS  17:30:23     1081.60  26.47  17-  3-  3  552.030  48.760
    15 DYK WIKTOR                      1 PL-0356-15- 213   GS  17:37:57     1081.43  28.36  33-  3-  3  560.124  48.670
    16 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1 PL-0356-16-5681   G   17:34:58     1080.79  30.25   2  <  23>  556.568  48.570
    17 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-14-5421   GS  17:35:16     1080.41  32.14  41- 11-  5  556.698  48.480
    18 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1 PL-0356-16-4271   G   17:31:46     1078.62  34.03   3  <  22>  552.003  48.380
    19 GRABKOWSKI DARIUSZ              1 PL-0356-16-5107   GC  17:37:35     1076.62  35.92   2  <  30>  557.240  48.290
    20 KOWALCZYK ROBERT                1 PL0356-17-18016   G   17:43:20     1074.70  37.81   4  <  31>  562.426  48.190
    21 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16-4889       17:38:34     1073.53  39.70   2  <  33>  556.698  48.100
    22 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1 PL-0356-16-4211   G   17:36:19     1069.12  41.59   4  <  35>  552.003  48.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1 PL-0356-16-5694   GS  17:42:03     1066.12  43.48   3  <  24>  556.568  47.900
    24 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1 PL-0356-16-5700   G   17:44:08     1061.88  45.37   4  <  26>  556.568  47.810
    25 MAŁYS HENRYK                    1 PL-0356-16-4621   G   17:41:40     1059.42  47.26   3  <  66>  552.662  47.710
    26 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1 PL-0356-16-5892   GS  17:45:42     1058.72  49.15   5  <  45>  556.568  47.620
    27 SICIAK MARIAN                   1 PL-0219-16-4110   G   17:42:37     1057.49  51.04  19-  3-  3  552.663  47.520
    28 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1 PL-0356-16-5460   G   17:43:45     1055.80  52.93   2  <  46>  552.977  47.430
    29 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1 PL-0356-16-4033   G   17:47:58     1054.51  54.82  44-  6-  5  556.746  47.330
    30 GRABKOWSKI DARIUSZ              1 PL-0356-16-5124   GC  17:48:30     1054.38  56.71   3  <  44>  557.240  47.240
    31 KOWALCZYK ROBERT                1 PL0225-15-11456       17:56:30     1048.32  58.60   5  <  32>  562.426  47.140
    32 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-0453-14-8322   GC  17:56:50     1047.67  60.49   6  <  34>  562.426   0.000
    33 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16-4828   G   17:52:06     1046.23  62.38   3  <  53>  556.698  46.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-0453-14-8295   GC  17:58:27     1044.53  64.27   7  <  41>  562.426   0.000
    35 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1 PL-0356-16-4264   GS  17:49:14     1043.02  66.16   5  <  38>  552.003  46.760
    36 LIS MARIAN                      1 PL-0356-16-5943   G   17:55:22     1040.73  68.05   2  <  40>  557.174  46.670
    37 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1 PL-0356-17-2216   G   17:58:56     1033.05  69.94   2  <  64>  556.746  46.570
    38 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1 PL0219-15-11156   GS  17:56:41     1028.55  71.83   6  <  39>  552.003   0.000
    39 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1 PL-0356-16-4240   GC  17:57:31     1026.95  73.72   7  <  82>  552.003   0.000
    40 LIS MARIAN                      1 PL-0459-16-7236   G   18:03:30     1025.16  75.61   3  <  62>  557.174  46.290
    41 KOWALCZYK ROBERT                1 PL0225-16-14558   G   18:09:18     1023.90  77.50   8  <  47>  562.426   0.000
    42 JASIŃSKI JAN                    1 PL-0356-16-4752   GS  18:06:20     1020.41  79.40   2  <  43>  557.482  46.100
    43 JASIŃSKI JAN                    1 PL-0356-16-4777   GS  18:12:43     1008.62  81.29   3  <  60>  557.482  46.000
    44 GRABKOWSKI DARIUSZ              1 PL-0356-16-5137   GC  18:20:15      994.63  83.18   4  <  83>  557.240  45.900
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1 PL-0356-16-1992   GS  18:19:35      994.61  85.07   6  <  48>  556.568   0.000
    46 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1 PL-0356-16-4904   GS  18:17:37      991.68  86.96   3  <  56>  552.977  45.710
    47 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-0356-16-5361   G   18:28:20      989.61  88.85   9  <  51>  562.426   0.000
    48 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1 PL-0356-16-5682   G   18:22:39      989.19  90.74   7  <  80>  556.568   0.000
    49 DYK WIKTOR                      1 PL-0356-17-3365   G   18:26:37      988.54  92.63   2  <  55>  560.124  45.430
    50 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1 PL-0356-15-2173   GC  18:25:35      987.91  94.52   2  <  97>  558.747  45.330
    51 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-0407-17-9218       18:30:12      986.37  96.41  10  <  54>  562.426   0.000
    52 SICIAK MARIAN                   1 PL-0219-16-4130   GS  18:20:23      986.22  98.30   2  <  69>  552.663  45.140
    53 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16-4817       18:24:32      986.12 100.19   4  <  58>  556.698  45.050
    54 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-0356-16-5357       18:31:50      983.55 102.08  11  <  65>  562.426   0.000
    55 DYK WIKTOR                      1 PL-0356-15- 203   GS  18:31:01      980.92 103.97   3          560.124  44.860
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1 PL-0356-15- 448   G   18:24:18      979.93 105.86   4  <  61>  552.977  44.760
    57 KAZEK JAN                       1 PL0356-15-17575   GS  18:26:55      973.15 107.75  33-  3-  3  551.693  44.670
    58 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-12-4130   G   18:33:50      970.14 109.64   5  <  59>  556.698  44.570
    59 MAŁYS DOMINIK                   1 PL0356-15-17826   GS  18:33:51      970.11 111.53   6  <  72>  556.698   0.000
    60 JASIŃSKI JAN                    1 PL-0356-16-4767   GC  18:35:01      969.51 113.42   4  <  96>  557.482  44.380
    61 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1 PL-0356-15- 433   GS  18:31:17      967.96 115.31   5  <  74>  552.977  44.290
    62 LIS MARIAN                      1 PL-0459-16-7242   G   18:35:54      967.48 117.20   4  <  68>  557.174  44.190
    63 ŁUKAWY JAN                      1 PL-0356-17-3018       18:31:32      965.88 119.09   2  <  67>  552.030  44.100
    64 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1 PL-0356-15-2002   GC  18:38:47      961.93 120.98   3  <  78>  556.746  44.000
    65 KOWALCZYK ROBERT                1 PL0225-15-11451       18:45:43      960.24 122.87  12  <  73>  562.426   0.000
    66 MAŁYS HENRYK                    1 PL-0356-15-  68   GS  18:35:43      959.96 124.76   4  <  70>  552.662  43.810
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 ŁUKAWY JAN                      1 PL-0356-16-1996   GS  18:36:56      956.84 126.65   3          552.030  43.710
    68 LIS MARIAN                      1 PL0356-15-17652   G   18:42:24      956.69 128.54   5  <  86>  557.174  43.620
    69 SICIAK MARIAN                   1 PL-0219-13-5849   GS  18:39:15      954.10 130.43   3          552.663  43.520
    70 MAŁYS HENRYK                    1 PL-0356-14-6129   GS  18:40:24      952.21 132.33   5  <  75>  552.662  43.430
    71 KAZEK JAN                       1 PL-0356-12-8571   G   18:40:46      949.94 134.22   2  < 100>  551.693  43.330
    72 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-13-3183   G   18:49:47      943.90 136.11   7  <  77>  556.698   0.000
    73 KOWALCZYK ROBERT                1 PL0225-15-11454   G   18:59:01      938.92 138.00  13  <  81>  562.426   0.000
    74 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1 PL-0356-16-4901   G   18:49:02      938.79 139.89   6          552.977   0.000
    75 MAŁYS HENRYK                    1 PL-0356-15-  15   G   18:48:51      938.55 141.78   6  < 101>  552.662   0.000
    76 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1 PL-0287-15-3742   G   18:54:03      938.40 143.67  16-  1-  1  557.458  42.860
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    77 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-15- 197   G   18:54:54      935.78 145.56   8  <  79>  556.698   0.000
    78 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1 PL-0356-16-4039   G   18:56:29      933.38 147.45   4  <  93>  556.746  42.670
    79 MAŁYS DOMINIK                   1 PL0432-16-11286   GS  18:57:09      932.26 149.34   9  <  92>  556.698   0.000
    80 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1 PL-0356-15- 280   GC  18:57:12      931.96 151.23   8          556.568   0.000
    81 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-0453-14-8330   G   19:04:13      930.84 153.12  14  <  84>  562.426   0.000
    82 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1 PL-0144-13-6081   GC  18:55:22      927.17 155.01   8  < 103>  552.003   0.000
    83 GRABKOWSKI DARIUSZ              1 PL-0356-12-8817   GC  19:04:46      921.41 156.90   5  <  85>  557.240  42.190
    84 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-0453-14-8342       19:13:12      917.20 158.79  15  <  88>  562.426   0.000
    85 GRABKOWSKI DARIUSZ              1 PL-0356-16-5157   GC  19:18:10      901.44 160.68   6  < 102>  557.240   0.000
    86 LIS MARIAN                      1 PL-0459-16-7233   G   19:26:00      890.05 162.57   6  <  87>  557.174   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    87 LIS MARIAN                      1 PL0219-15-11185   G   19:29:21      885.32 164.46   7  <  91>  557.174   0.000
    88 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-0356-12-9069   GC  19:45:59      870.65 166.35  16  <  89>  562.426   0.000
    89 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-0453-14-8302   G   19:51:22      863.46 168.24  17  <  90>  562.426   0.000
    90 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-0453-14-8344       19:51:30      863.28 170.13  18  < 106>  562.426   0.000
    91 LIS MARIAN                      1 PL-0393-15-3065   G   19:46:18      862.10 172.02   8  <  94>  557.174   0.000
    92 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-15- 156   GS  19:46:57      860.50 173.91  10  <  98>  556.698   0.000
    93 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1 PL-0356-16-4015   G   19:56:43      847.77 175.80   5  < 104>  556.746  41.240
    94 LIS MARIAN                      1 PL0356-15-17612   G   19:57:22      847.59 177.69   9          557.174   0.000
    95 DUDZIAK KAROL                   1 PL-0260-15-1646   GS  19:49:13      846.26 179.58  18-  1-  1  549.404  41.050
    96 JASIŃSKI JAN                    1 PL-0356-16-4757       20:02:05      842.01 181.47   5  <  99>  557.482  40.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    97 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1 PL-0356-16-3935   GS  20:03:45      841.80 183.36   3          558.747  40.860
    98 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-15- 167   GC  20:01:46      841.23 185.26  11          556.698   0.000
    99 JASIŃSKI JAN                    1 PL0356-17-18845   G   20:03:29      840.24 187.15   6  < 105>  557.482   0.000
   100 KAZEK JAN                       1 PL-0356-13-4518   G   19:56:49      839.95 189.04   3          551.693  40.570
   101 MAŁYS HENRYK                    1 PL-0356-16-4668   G   19:58:06      839.78 190.93   7          552.662   0.000
   102 GRABKOWSKI DARIUSZ              1 PL-0356-16-5122   GC  20:05:06      837.83 192.82   7          557.240   0.000
   103 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1 PL-0356-16-4230   GC  20:05:12      829.83 194.71   9          552.003   0.000
   104 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1 PL-0356-17-2296       20:12:53      827.40 196.60   6          556.746   0.000
   105 JASIŃSKI JAN                    1 PL-0356-16-4760   G   20:16:10      824.47 198.49   7          557.482   0.000
   106 KOWALCZYK ROBERT                1 PL0225-15-11421   GC  20:22:31      824.05 200.38  19          562.426   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   107 KOWALCZYK ROBERT                1 PL0225-15-11437   G   20:24:11      822.04   0.00  20          562.426   0.000
   108 MAŁYS HENRYK                    1 PL-0356-16-4679   GS  20:13:38      820.42   0.00   8          552.662   0.000
   109 ŁUKAWY JAN                      1 PL-0356-16-1994   GC  20:13:16      819.93   0.00   4          552.030   0.000
   110 KOWALCZYK ROBERT                1 PL0356-17-18002   G   20:26:23      819.41   0.00  21          562.426   0.000
   111 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1 PL-0356-16-5685   G   20:19:24      819.21   0.00   9          556.568   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------    




            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 03.06.18 GENTHIN-2                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JASIŃSKI        JAN             1    41    6    16   172.46     
              2 KOWALCZYK       ROBERT          1    73    6    19   172.36     
              3 LIS             MARIAN          1    50    6    14   170.48     
              4 OLEJNICZAK      EDWARD          1    61    6    12   169.25     
              5 MAŁYS           DOMINIK         1    75    6    16   167.86     
              6 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    48    6    14   165.13     
              7 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    43    6    14   164.92     
              8 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    37    6     9   164.13     
              9 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    45    6     9   157.49     
             10 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    49    6    11   155.67     
             11 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    41    6     9   151.86     
             12 DUDZIAK         KAROL           1    32    6     7   150.64     
             13 KAZEK           JAN             1    67    6     9   149.51     
             14 SICIAK          MARIAN          1    35    5     5   115.08     
             15 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    34    4     4   114.49     
             16 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    22    4     4    95.50     
             17 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    39    4     4    94.12     
             18 MAŁYS           HENRYK          1    59    3     3    76.95     
             19 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    32    3     3    74.54     
             20 DYK             WIKTOR          1    27    3     3    73.58     
             21 ŁUKAWY          JAN             1    28    3     3    69.73


                                                
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 03.06.18 GENTHIN-2                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MAŁYS           DOMINIK         1    75    5    16   137.02     
              2 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    43    5    14   131.07     
              3 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    37    4     9   107.12     
              4 JASIŃSKI        JAN             1    41    4    16   103.42     
              5 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    45    4     9   100.85     
              6 KOWALCZYK       ROBERT          1    73    4    19    99.52     
              7 DUDZIAK         KAROL           1    32    4     7    97.27     
              8 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    34    3     4    85.83     
              9 LIS             MARIAN          1    50    3    14    85.61     
             10 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    48    3    14    84.76     
             11 OLEJNICZAK      EDWARD          1    61    3    12    75.40     
             12 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    32    3     3    74.54     
             13 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    41    3     9    71.77     
             14 DYK             WIKTOR          1    27    2     3    52.46     
             15 ŁUKAWY          JAN             1    28    2     3    43.58     
             16 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    49    1    11    26.79     
             17 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    39    0     4     0.00     
             18 MAŁYS           HENRYK          1    59    0     3     0.00     
             19 SICIAK          MARIAN          1    35    0     5     0.00     
             20 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    22    0     4     0.00     
             21 KAZEK           JAN             1    67    0     9     0.00   



              PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-2 z dnia 03.06.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,18,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  339.817 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   21                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   938                           
      5.Ilość konkursów.......................:  188                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1402.72                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1130.41                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,20,59                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,20,22                         
     10.Czas trwania konkursu.................:59 min. 23 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   21   |  938   |  188  |20.04|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   21   |  938   |  188  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     
 

                                                                              
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
                                         z lotu GENTHIN-2, w dniu 03.06.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   25              GC  13:20:59     1402.72   1.07  41-  9-  6  340.837  30.000
     2 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   22              GC  13:23:36     1398.69   2.13  32-  3-  3  343.517  29.950
     3 LIS MARIAN                      1   67                  13:22:34     1394.43   3.20  50- 14-  6  341.032  29.890
     4 LIS MARIAN                      1   21              GC  13:25:36     1377.35   4.26   2  <  23>  341.032  29.840
     5 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G   13:30:59     1373.33   5.33  73- 19-  6  347.430  29.790
     6 JASIŃSKI JAN                    1   19              GC  13:29:19     1360.03   6.40  41- 16-  6  341.797  29.730
     7 JASIŃSKI JAN                    1   29              G   13:29:20     1359.94   7.46   2  <  11>  341.797  29.680
     8 MAŁYS DOMINIK                   1   10              GC  13:29:34     1355.04   8.53  75- 16-  6  340.883  29.630
     9 KOWALCZYK ROBERT                1   36              G   13:35:30     1349.24   9.59   2  <  13>  347.430  29.570
    10 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              GC  13:26:33     1349.04  10.66  48- 14-  6  335.304  29.520
    11 JASIŃSKI JAN                    1   31              G   13:31:58     1345.83  11.73   3  <  20>  341.797  29.470
    12 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   51                  13:31:17     1345.68  12.79   2  < 118>  340.837  29.410
    13 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G   13:36:14     1345.41  13.86   3  <  35>  347.430  29.360
    14 OLEJNICZAK EDWARD               1    4              GS  13:31:24     1344.70  14.93  61- 12-  6  340.748  29.300
    15 OLEJNICZAK EDWARD               1   35              G   13:31:25     1344.62  15.99   2  <  19>  340.748  29.250
    16 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              GS  13:33:36     1344.08  17.06  34-  4-  4  343.546  29.200
    17 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   20              GC  13:34:39     1338.58  18.12   2  <  26>  343.546  29.140
    18 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    4              GS  13:32:41     1338.05  19.19  45-  9-  6  340.780  29.090
    19 OLEJNICZAK EDWARD               1   19              G   13:33:53     1331.65  20.26   3  <  28>  340.748  29.040
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    20 JASIŃSKI JAN                    1   45              G   13:34:51     1330.73  21.32   4  <  51>  341.797  28.980
    21 MAŁYS DOMINIK                   1   14              GS  13:34:30     1328.98  22.39   2  <  33>  340.883  28.930
    22 MAŁYS HENRYK                    1   46              G   13:32:04     1326.91  23.45  59-  3-  3  337.123  28.880
    23 LIS MARIAN                      1   16              GC  13:35:05     1326.54  24.52   3  <  39>  341.032  28.820
    24 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   12              G   13:35:19     1325.50  25.59  37-  9-  6  341.072  28.770
    25 DUDZIAK KAROL                   1   28              G   13:30:20     1322.06  26.65  32-  7-  6  333.600  28.720
    26 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   58                  13:38:23     1319.39  27.72   3  <  48>  343.546  28.660
    27 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   16              G   13:36:47     1316.70  28.78  43- 14-  6  340.740  28.610
    28 OLEJNICZAK EDWARD               1   73                  13:36:48     1316.65  29.85   4  <  62>  340.748  28.560
    29 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              GC  13:39:00     1306.79  30.92   2  <  31>  341.072  28.500
    30 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              G   13:34:55     1305.11  31.98   2  <  37>  335.304  28.450
    31 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              GC  13:40:50     1297.67  33.05   3  <  34>  341.072  28.400
    32 KAZEK JAN                       1   58                  13:37:34     1297.51  34.12  67-  9-  6  336.789  28.340
    33 MAŁYS DOMINIK                   1    8              GS  13:41:37     1293.10  35.18   3  <  43>  340.883  28.290
    34 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   24              G   13:42:04     1291.61  36.25   4  <  82>  341.072  28.240
    35 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G   13:47:56     1287.10  37.31   4  <  42>  347.430  28.180
    36 DUDZIAK KAROL                   1    7              GC  13:37:19     1286.46  38.38   2  <  63>  333.600  28.130
    37 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              GC  13:38:42     1286.17  39.45   3  <  40>  335.304  28.070
    38 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    3              G   13:40:16     1284.97  40.51  49- 11-  6  337.004  28.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    39 LIS MARIAN                      1   32              G   13:44:56     1277.59  41.58   4  <  57>  341.032  27.970
    40 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G   13:40:36     1276.86  42.64   4  <  54>  335.304  27.910
    41 DYK WIKTOR                      1   23              GS  13:47:07     1276.77  43.71  27-  3-  3  343.600  27.860
    42 KOWALCZYK ROBERT                1   27              GS  13:50:18     1275.91  44.78   5  <  45>  347.430  27.810
    43 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G   13:45:46     1273.06  45.84   4  <  56>  340.883  27.750
    44 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GC  13:45:43     1272.76  46.91   2  <  49>  340.740  27.700
    45 KOWALCZYK ROBERT                1   53                  13:51:27     1270.54  47.97   6  <  70>  347.430  27.650
    46 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   59              G   13:46:43     1268.18  49.04   2  <  59>  340.780  27.590
    47 SICIAK MARIAN                   1   25              G   13:43:01     1267.89  50.11  35-  5-  5  336.012  27.540
    48 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              GS  13:49:04     1267.39  51.17   4          343.546  27.490
    49 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              GC  13:46:52     1267.32  52.24   3  <  50>  340.740  27.430
    50 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              GS  13:46:58     1266.85  53.30   4  <  53>  340.740  27.380
    51 JASIŃSKI JAN                    1   11              G   13:48:03     1265.68  54.37   5  <  52>  341.797  27.330
    52 JASIŃSKI JAN                    1   67                  13:49:07     1260.70  55.44   6  <  55>  341.797  27.270
    53 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   41              G   13:48:28     1259.82  56.50   5  <  65>  340.740  27.220
    54 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              GS  13:44:11     1259.67  57.57   5  < 113>  335.304  27.170
    55 JASIŃSKI JAN                    1   78                  13:49:31     1258.84  58.64   7  <  68>  341.797   0.000
    56 MAŁYS DOMINIK                   1   21              G   13:49:23     1256.09  59.70   5  <  72>  340.883  27.060
    57 LIS MARIAN                      1   28              G   13:49:50     1254.56  60.77   5  <  58>  341.032  27.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    58 LIS MARIAN                      1   34              GC  13:49:56     1254.10  61.83   6  <  64>  341.032  26.950
    59 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   71              G   13:49:50     1253.64  62.90   3  <  87>  340.780  26.900
    60 MAŁYS HENRYK                    1    5              G   13:47:10     1252.47  63.97   2  < 165>  337.123  26.840
    61 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   23              GS  13:47:21     1251.18  65.03   2  <  67>  337.004  26.790
    62 OLEJNICZAK EDWARD               1   25              G   13:50:24     1250.91  66.10   5  <  69>  340.748  26.740
    63 DUDZIAK KAROL                   1   14              GC  13:44:51     1250.14  67.16   3  < 101>  333.600  26.680
    64 LIS MARIAN                      1    5              G   13:51:16     1247.98  68.23   7  <  81>  341.032   0.000
    65 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   54                  13:51:03     1247.90  69.30   6  <  74>  340.740  26.580
    66 KAZEK JAN                       1    5              G   13:48:31     1244.98  70.36   2  <  92>  336.789  26.520
    67 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   22              G   13:49:05     1243.18  71.43   3  <  79>  337.004  26.470
    68 JASIŃSKI JAN                    1    2              GC  13:53:02     1242.75  72.49   8  <  75>  341.797   0.000
    69 OLEJNICZAK EDWARD               1   15              G   13:52:25     1241.72  73.56   6  <  90>  340.748  26.360
    70 KOWALCZYK ROBERT                1   80                  13:58:16     1239.64  74.63   7  <  71>  347.430   0.000
    71 KOWALCZYK ROBERT                1   54                  13:59:01     1236.33  75.69   8  <  76>  347.430   0.000
    72 MAŁYS DOMINIK                   1   52                  13:54:02     1234.93  76.76   6  <  80>  340.883  26.200
    73 ŁUKAWY JAN                      1   73                  13:50:32     1234.28  77.83  28-  3-  3  336.383  26.150
    74 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              GS  13:54:09     1233.90  78.89   7  <  93>  340.740   0.000
    75 JASIŃSKI JAN                    1   54                  13:55:24     1232.15  79.96   9  <  78>  341.797   0.000
    76 KOWALCZYK ROBERT                1    6              GS  14:00:17     1230.79  81.02   9  <  84>  347.430   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    77 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    7              G   13:51:47     1229.11  82.09  22-  4-  4  336.511  25.940
    78 JASIŃSKI JAN                    1   18              GC  13:56:21     1227.94  83.16  10  <  99>  341.797   0.000
    79 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   62                  13:52:30     1227.70  84.22   4  <  88>  337.004  25.830
    80 MAŁYS DOMINIK                   1    9              GC  13:55:43     1227.45  85.29   7  <  85>  340.883   0.000
    81 LIS MARIAN                      1   47              G   13:56:22     1225.12  86.35   8  <  83>  341.032   0.000
    82 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              GC  13:56:38     1224.09  87.42   5  < 103>  341.072  25.670
    83 LIS MARIAN                      1   14              G   13:56:41     1223.73  88.49   9  < 127>  341.032   0.000
    84 KOWALCZYK ROBERT                1    8              GC  14:02:09     1222.70  89.55  10  <  86>  347.430   0.000
    85 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G   13:56:49     1222.61  90.62   8  <  91>  340.883   0.000
    86 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G   14:02:16     1222.20  91.68  11  <  98>  347.430   0.000
    87 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   73              GS  13:56:57     1221.65  92.75   4  <  97>  340.780  25.400
    88 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   68                  13:54:03     1220.81  93.82   5  < 128>  337.004  25.350
    89 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   39              G   13:57:42     1220.79  94.88  39-  4-  4  341.455  25.290
    90 OLEJNICZAK EDWARD               1   75                  13:57:09     1220.66  95.95   7  <  94>  340.748   0.000
    91 MAŁYS DOMINIK                   1   56                  13:57:17     1220.56  97.01   9  <  96>  340.883   0.000
    92 KAZEK JAN                       1   12              G   13:53:56     1220.55  98.08   3  < 122>  336.789  25.130
    93 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   36              G   13:57:11     1220.49  99.15   8  < 111>  340.740   0.000
    94 OLEJNICZAK EDWARD               1   12              GS  13:57:13     1220.37 100.21   8  < 110>  340.748   0.000
    95 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   61                  13:54:44     1216.01 101.28   2  < 109>  336.511  24.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    96 MAŁYS DOMINIK                   1   25              G   13:58:22     1215.85 102.35  10  < 105>  340.883   0.000
    97 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   75              G   13:58:17     1215.84 103.41   5  < 120>  340.780  24.870
    98 KOWALCZYK ROBERT                1   82                  14:03:53     1215.29 104.48  12  < 116>  347.430   0.000
    99 JASIŃSKI JAN                    1   24              G   13:59:29     1214.27 105.54  11  < 100>  341.797   0.000
   100 JASIŃSKI JAN                    1   59                  13:59:30     1214.20 106.61  12  < 160>  341.797   0.000
   101 DUDZIAK KAROL                   1   58                  13:52:49     1213.90 107.68   4  < 155>  333.600  24.650
   102 DYK WIKTOR                      1   28              GS  14:01:21     1212.64 108.74   2  < 167>  343.600  24.600
   103 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              GC  13:59:54     1209.90 109.81   6  < 146>  341.072  24.550
   104 SICIAK MARIAN                   1   30              G   13:55:46     1209.69 110.87   2  < 158>  336.012  24.490
   105 MAŁYS DOMINIK                   1   88                  13:59:55     1209.16 111.94  11  < 106>  340.883   0.000
   106 MAŁYS DOMINIK                   1   19              GS  13:59:57     1209.02 113.01  12  < 107>  340.883   0.000
   107 MAŁYS DOMINIK                   1   80                  13:59:58     1208.95 114.07  13  < 108>  340.883   0.000
   108 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G   14:00:03     1208.59 115.14  14  < 132>  340.883   0.000
   109 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   28              G   13:57:21     1204.62 116.20   3  < 181>  336.511  24.220
   110 OLEJNICZAK EDWARD               1   60                  14:01:00     1204.06 117.27   9  < 115>  340.748   0.000
   111 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              G   14:01:02     1203.89 118.34   9  < 114>  340.740   0.000
   112 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   28              GC  14:03:45     1202.16 119.40   2  < 178>  343.517  24.060
   113 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   32              G   13:57:03     1201.59 120.47   6  < 117>  335.304  24.010
   114 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   21              G   14:01:54     1200.21 121.54  10  < 142>  340.740   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   115 OLEJNICZAK EDWARD               1   42              G   14:01:55     1200.17 122.60  10  < 123>  340.748   0.000
   116 KOWALCZYK ROBERT                1   70                  14:07:40     1199.41 123.67  13  < 135>  347.430   0.000
   117 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   36              G   13:57:40     1198.94 124.73   7  < 119>  335.304   0.000
   118 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   69                  14:02:24     1198.44 125.80   3  < 124>  340.837  23.740
   119 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   65                  13:58:13     1196.59 126.87   8  < 150>  335.304   0.000
   120 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   61                  14:02:51     1196.35 127.93   6  < 121>  340.780  23.640
   121 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    3              GS  14:02:59     1195.79 129.00   7  < 125>  340.780   0.000
   122 KAZEK JAN                       1   25              G   13:59:49     1195.06 130.06   4  < 131>  336.789  23.530
   123 OLEJNICZAK EDWARD               1   59                  14:03:12     1194.77 131.13  11  < 168>  340.748   0.000
   124 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   20              G   14:03:28     1193.96 132.20   4  < 138>  340.837  23.420
   125 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   93              G   14:03:33     1193.42 133.26   8  < 136>  340.780   0.000
   126 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   29              G   14:04:09     1193.27 134.33   2  < 130>  341.455  23.320
   127 LIS MARIAN                      1   43              G   14:04:04     1192.14 135.39  10  < 134>  341.032   0.000
   128 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   44              G   14:00:53     1191.32 136.46   6  < 129>  337.004  23.210
   129 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   40              G   14:00:55     1191.18 137.53   7  < 137>  337.004   0.000
   130 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    9              G   14:04:52     1190.29 138.59   3  < 143>  341.455  23.100
   131 KAZEK JAN                       1   16              G   14:00:59     1190.14 139.66   5  < 133>  336.789  23.050
   132 MAŁYS DOMINIK                   1   95                  14:04:29     1189.89 140.72  15  < 179>  340.883   0.000
   133 KAZEK JAN                       1   27              G   14:01:04     1189.79 141.79   6  < 164>  336.789  22.940
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   134 LIS MARIAN                      1   36              G   14:04:57     1188.47 142.86  11  < 147>  341.032   0.000
   135 KOWALCZYK ROBERT                1   51                  14:10:29     1187.86 143.92  14  < 141>  347.430   0.000
   136 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    1              GS  14:06:34     1180.94 144.99   9          340.780   0.000
   137 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   17              G   14:03:27     1180.61 146.06   8  < 140>  337.004   0.000
   138 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    4              G   14:07:00     1179.37 147.12   5  < 139>  340.837  22.670
   139 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   35              G   14:07:01     1179.30 148.19   6  < 157>  340.837  22.620
   140 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   19              G   14:03:53     1178.82 149.25   9  < 152>  337.004   0.000
   141 KOWALCZYK ROBERT                1   46              G   14:12:53     1178.20 150.32  15  < 144>  347.430   0.000
   142 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              GC  14:07:20     1177.67 151.39  11  < 145>  340.740   0.000
   143 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   63                  14:08:42     1174.60 152.45   4          341.455  22.410
   144 KOWALCZYK ROBERT                1    3              G   14:13:59     1173.82 153.52  16  < 156>  347.430   0.000
   145 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    9              G   14:08:33     1172.74 154.58  12  < 149>  340.740   0.000
   146 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   32              G   14:09:00     1172.07 155.65   7  < 154>  341.072   0.000
   147 LIS MARIAN                      1    6              G   14:09:11     1171.19 156.72  12  < 177>  341.032   0.000
   148 ŁUKAWY JAN                      1   48              GC  14:05:33     1169.82 157.78   2  < 161>  336.383  22.140
   149 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G   14:09:21     1169.52 158.85  13  < 184>  340.740   0.000
   150 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   62                  14:04:53     1168.78 159.91   9  < 151>  335.304   0.000
   151 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                  14:05:08     1167.76 160.98  10  < 153>  335.304   0.000
   152 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   15              G   14:07:12     1165.30 162.05  10  < 159>  337.004   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   153 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G   14:05:53     1164.72 163.11  11  < 174>  335.304   0.000
   154 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   17              G   14:11:05     1163.74 164.18   8  < 170>  341.072   0.000
   155 DUDZIAK KAROL                   1   17              GC  14:04:45     1163.38 165.25   5  < 175>  333.600  21.760
   156 KOWALCZYK ROBERT                1   31              G   14:17:08     1161.46 166.31  17  < 163>  347.430   0.000
   157 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   71                  14:11:33     1161.09 167.38   7  < 171>  340.837   0.000
   158 SICIAK MARIAN                   1   34              G   14:07:29     1160.73 168.44   3  < 169>  336.012  21.600
   159 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G   14:08:46     1159.02 169.51  11          337.004   0.000
   160 JASIŃSKI JAN                    1   50              G   14:13:36     1156.28 170.58  13  < 162>  341.797   0.000
   161 ŁUKAWY JAN                      1   27              GC  14:09:02     1155.82 171.64   3          336.383  21.440
   162 JASIŃSKI JAN                    1    1              GS  14:13:45     1155.70 172.71  14  < 166>  341.797   0.000
   163 KOWALCZYK ROBERT                1   72                  14:18:43     1155.34 173.77  18  < 185>  347.430   0.000
   164 KAZEK JAN                       1   76                  14:09:43     1154.51 174.84   7  < 173>  336.789   0.000
   165 MAŁYS HENRYK                    1   28              G   14:10:09     1153.94 175.91   3          337.123  21.230
   166 JASIŃSKI JAN                    1   55                  14:14:13     1153.88 176.97  15  < 188>  341.797   0.000
   167 DYK WIKTOR                      1   32              G   14:15:49     1153.73 178.04   3          343.600  21.120
   168 OLEJNICZAK EDWARD               1    9              GS  14:13:39     1152.54 179.10  12          340.748   0.000
   169 SICIAK MARIAN                   1   29              G   14:10:34     1148.50 180.17   4  < 180>  336.012  21.020
   170 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    1              G   14:15:25     1146.78 181.24   9          341.072   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   171 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   10              GC  14:15:20     1146.31 182.30   8  < 172>  340.837   0.000
   172 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    9              GC  14:15:21     1146.25 183.37   9          340.837   0.000
   173 KAZEK JAN                       1   48              G   14:11:57     1145.74 184.43   8  < 186>  336.789   0.000
   174 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   20              G   14:10:44     1145.43 185.50  12  < 182>  335.304   0.000
   175 DUDZIAK KAROL                   1   13              GS  14:09:17     1145.28 186.57   6  < 176>  333.600  20.700
   176 DUDZIAK KAROL                   1   21              G   14:09:20     1145.08 187.63   7          333.600   0.000
   177 LIS MARIAN                      1   10              G   14:17:03     1140.39 188.70  13  < 187>  341.032   0.000
   178 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   21              GC  14:19:16     1140.24 189.77   3          343.517  20.530
   179 MAŁYS DOMINIK                   1   62                  14:17:18     1138.93 190.83  16          340.883   0.000
   180 SICIAK MARIAN                   1   40              G   14:13:23     1137.55 191.90   5          336.012  20.430
   181 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   20              G   14:13:52     1137.37 192.96   4          336.511  20.370
   182 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              G   14:12:51     1137.20 194.03  13  < 183>  335.304   0.000
   183 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   44              G   14:12:53     1137.07 195.10  14          335.304   0.000
   184 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   53                  14:18:11     1135.11 196.16  14          340.740   0.000
   185 KOWALCZYK ROBERT                1   14              GC  14:24:14     1134.53 197.23  19          347.430   0.000
   186 KAZEK JAN                       1   82                  14:14:56     1134.22 198.29   9          336.789   0.000
   187 LIS MARIAN                      1   44              G   14:19:14     1132.12 199.36  14          341.032   0.000
   188 JASIŃSKI JAN                    1   52                  14:20:22     1130.41 200.43  16          341.797   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   189 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              GS  14:16:08     1130.38   0.00  12          337.004   0.000
   190 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   12              G   14:15:49     1129.93   0.00   5          336.511   0.000
   191 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   64                  14:19:46     1129.47   0.00  10          340.837   0.000
   192 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              G   14:20:00     1129.38   0.00  10          341.072   0.000
   193 OLEJNICZAK EDWARD               1   29              G   14:19:50     1128.93   0.00  13          340.748   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   




            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 MINDEN-2                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    24    5     9   246.00     
              2 KOWALCZYK       ROBERT          1    63    5    22   243.10     
              3 JASIŃSKI        JAN             1    47    5     8   241.20     
              4 MAŁYS           DOMINIK         1    79    5    11   240.80     
              5 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    27    5    10   236.50     
              6 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    16    5     7   232.00     
              7 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    50    5     8   231.20     
              8 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    21    5     6   227.70     
              9 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    29    5     6   224.20     
             10 LIS             MARIAN          1    30    4     4   171.00     
             11 MAŁYS           HENRYK          1    31    3     3   129.60     
             12 DUDZIAK         KAROL           1    22    2     2    88.90     
             13 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    17    2     2    85.60     
             14 DYK             WIKTOR          1    13    2     2    80.30     
             15 ŁUKAWY          JAN             1    19    1     1    40.40     
             16 SICIAK          MARIAN          1    15    0     0     0.00 


                                                                

                                                 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 MINDEN-2                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    24    5     9   243.10     
              2 KOWALCZYK       ROBERT          1    63    5    22   237.90     
              3 MAŁYS           DOMINIK         1    79    5    11   236.40     
              4 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    16    5     7   230.30     
              5 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    21    5     6   227.70     
              6 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    27    4    10   185.50     
              7 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    50    3     8   134.30     
              8 JASIŃSKI        JAN             1    47    2     8    93.50     
              9 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    29    2     6    88.80     
             10 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    17    2     2    85.60     
             11 LIS             MARIAN          1    30    2     4    83.90     
             12 DYK             WIKTOR          1    13    2     2    80.30     
             13 DUDZIAK         KAROL           1    22    1     2    43.20     
             14 MAŁYS           HENRYK          1    31    1     3    43.10     
             15 ŁUKAWY          JAN             1    19    1     1    40.40     
             16 SICIAK          MARIAN          1    15    0     0     0.00     



               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-2 z dnia 27.05.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  555.775 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   16                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   503                           
      5.Ilość konkursów.......................:  101                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1094.25                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   993.42                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,29,28                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,20,52                         
     10.Czas trwania konkursu.................:51 min. 24 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   16   |  503   |  101  |20.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   16   |  503   |  101  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------  


   
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                         z lotu MINDEN-2, w dniu 27.05.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 JASIŃSKI JAN                    1   61                  14:29:28     1094.25   1.99  47-  8-  5  557.482  50.000
     2 KOWALCZYK ROBERT                1   42              G   14:44:00     1073.33   3.98  63- 22-  5  562.426  49.900
     3 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GC  14:39:15     1071.87   5.96  24-  9-  5  556.568  49.800
     4 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              G   14:36:07     1069.53   7.95  29-  6-  5  552.003  49.700
     5 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   13              GS  14:44:55     1060.30   9.94   2  <   6>  556.568  49.600
     6 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              G   14:47:13     1055.67  11.93   3  <   7>  556.568  49.500
     7 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   30              GS  14:48:02     1054.04  13.92   4  <  24>  556.568  49.400
     8 KOWALCZYK ROBERT                1   15              GC  14:55:36     1050.09  15.90   2  <  17>  562.426  49.300
     9 MAŁYS DOMINIK                   1    4              GC  14:50:27     1049.48  17.89  79- 11-  5  556.698  49.200
    10 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              GS  14:52:42     1048.90  19.88  16-  7-  5  558.747  49.100
    11 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              GS  14:52:03     1047.35  21.87  21-  6-  5  557.240  49.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 JASIŃSKI JAN                    1   29              G   14:53:21     1045.25  23.86   2  <  13>  557.482  48.900
    13 JASIŃSKI JAN                    1   31              G   14:54:26     1043.13  25.84   3  <  28>  557.482  48.800
    14 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              GC  14:56:27     1041.56  27.83   2  <  48>  558.747  48.700
    15 MAŁYS DOMINIK                   1  110                  14:54:44     1041.08  29.82   2  <  16>  556.698  48.600
    16 MAŁYS DOMINIK                   1   13              G   14:54:47     1040.98  31.81   3  <  21>  556.698  48.500
    17 KOWALCZYK ROBERT                1   72                  15:00:20     1040.89  33.80   3  <  22>  562.426  48.400
    18 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    6              GC  14:51:25     1040.57  35.79  27- 10-  5  552.977  48.300
    19 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   59              G   14:55:32     1039.61  37.77  50-  8-  5  556.746  48.200
    20 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   23              GC  14:52:08     1039.17  39.76   2  <  23>  552.977  48.100
    21 MAŁYS DOMINIK                   1   21              GS  14:55:48     1039.00  41.75   4  <  36>  556.698  48.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 KOWALCZYK ROBERT                1   14              GS  15:01:22     1038.90  43.74   4  <  25>  562.426  47.900
    23 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              G   14:52:18     1038.85  45.73   3  <  34>  552.977  47.800
    24 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              GS  14:55:50     1038.70  47.71   5  <  35>  556.568  47.700
    25 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GC  15:02:24     1036.92  49.70   5  <  26>  562.426  47.600
    26 KOWALCZYK ROBERT                1   66                  15:02:50     1036.09  51.69   6  <  27>  562.426   0.000
    27 KOWALCZYK ROBERT                1   46              G   15:02:57     1035.87  53.68   7  <  29>  562.426   0.000
    28 JASIŃSKI JAN                    1    4              GS  14:58:31     1035.22  55.67   4  <  39>  557.482  47.300
    29 KOWALCZYK ROBERT                1    2              GS  15:03:18     1035.20  57.65   8  <  30>  562.426   0.000
    30 KOWALCZYK ROBERT                1   80                  15:03:39     1034.54  59.64   9  <  32>  562.426   0.000
    31 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   67              GC  14:58:12     1034.46  61.63   2  <  46>  556.746  47.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G   15:03:49     1034.22  63.62  10  <  42>  562.426   0.000
    33 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              GC  14:53:59     1033.75  65.61   2  <  61>  552.003  46.800
    34 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   45              G   14:55:22     1032.89  67.59   4  <  45>  552.977  46.700
    35 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              GC  14:59:06     1032.40  69.58   6  <  57>  556.568   0.000
    36 MAŁYS DOMINIK                   1   26              GC  14:59:26     1032.01  71.57   5  <  37>  556.698  46.500
    37 MAŁYS DOMINIK                   1    9              GS  14:59:59     1030.95  73.56   6  <  38>  556.698   0.000
    38 MAŁYS DOMINIK                   1    8              GC  15:00:04     1030.80  75.55   7  <  40>  556.698   0.000
    39 JASIŃSKI JAN                    1   30              GC  15:01:12     1030.09  77.53   5  <  43>  557.482  46.200
    40 MAŁYS DOMINIK                   1   87                  15:00:27     1030.06  79.52   8  <  56>  556.698   0.000
    41 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              GC  15:01:04     1029.89  81.51   2  <  49>  557.240  46.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    42 KOWALCZYK ROBERT                1   17              GS  15:07:11     1027.86  83.50  11  <  52>  562.426   0.000
    43 JASIŃSKI JAN                    1   12              G   15:02:27     1027.71  85.49   6  <  53>  557.482   0.000
    44 DUDZIAK KAROL                   1   11              G   14:55:06     1026.73  87.48  22-  2-  2  549.404  45.700
    45 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    1              GC  14:59:20     1025.30  89.46   5  <  66>  552.977  45.600
    46 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    4              GC  15:03:28     1024.43  91.45   3  <  47>  556.746  45.500
    47 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   75              G   15:03:57     1023.52  93.44   4  <  50>  556.746  45.400
    48 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   20              GS  15:06:35     1022.25  95.43   3  <  54>  558.747  45.300
    49 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              GC  15:05:07     1022.24  97.42   3  <  51>  557.240  45.200
    50 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   77              G   15:04:43     1022.08  99.40   5  <  65>  556.746  45.100
    51 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              GS  15:05:32     1021.46 101.39   4  <  76>  557.240  45.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    52 KOWALCZYK ROBERT                1    7              G   15:11:43     1019.41 103.38  12  <  55>  562.426   0.000
    53 JASIŃSKI JAN                    1   78                  15:07:05     1019.01 105.37   7  <  68>  557.482   0.000
    54 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              G   15:08:20     1018.99 107.36   4  <  59>  558.747  44.700
    55 KOWALCZYK ROBERT                1    6              G   15:12:05     1018.73 109.34  13  <  75>  562.426   0.000
    56 MAŁYS DOMINIK                   1   53                  15:06:47     1018.13 111.33   9  <  64>  556.698   0.000
    57 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              G   15:06:44     1017.99 113.32   7  <  63>  556.568   0.000
    58 LIS MARIAN                      1   18              G   15:07:27     1017.76 115.31  30-  4-  4  557.174  44.300
    59 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              GC  15:09:06     1017.57 117.30   5  <  71>  558.747  44.200
    60 MAŁYS HENRYK                    1   42              G   15:03:19     1017.20 119.28  31-  3-  3  552.662  44.100
    61 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   10              G   15:02:56     1016.71 121.27   3  <  81>  552.003  44.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    62 LIS MARIAN                      1   23              GS  15:08:18     1016.19 123.26   2  <  73>  557.174  43.900
    63 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   29              G   15:08:12     1015.27 125.25   8  <  89>  556.568   0.000
    64 MAŁYS DOMINIK                   1   47              G   15:08:43     1014.55 127.24  10  <  91>  556.698   0.000
    65 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   28                  15:09:27     1013.28 129.22   6  <  83>  556.746   0.000
    66 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              GS  15:05:46     1013.21 131.21   6  <  72>  552.977   0.000
    67 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   10              GC  15:10:34     1012.52 133.20  17-  2-  2  557.458  43.400
    68 JASIŃSKI JAN                    1   60                  15:11:08     1011.52 135.19   8          557.482   0.000
    69 DUDZIAK KAROL                   1   17              GS  15:03:09     1011.51 137.18   2          549.404  43.200
    70 MAŁYS HENRYK                    1   21              GS  15:06:55     1010.51 139.17   2  <  77>  552.662  43.100
    71 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              GC  15:13:20     1009.78 141.15   6  <  82>  558.747   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    72 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   38              G   15:07:57     1009.17 143.14   7  <  74>  552.977   0.000
    73 LIS MARIAN                      1   48              G   15:12:45     1008.00 145.13   3  < 101>  557.174  42.800
    74 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   35              G   15:08:47     1007.64 147.12   8  <  87>  552.977   0.000
    75 KOWALCZYK ROBERT                1    8              GS  15:18:20     1007.33 149.11  14  <  78>  562.426   0.000
    76 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   18              GS  15:13:22     1007.00 151.09   5  <  88>  557.240  42.500
    77 MAŁYS HENRYK                    1   10              G   15:08:54     1006.85 153.08   3          552.662  42.400
    78 KOWALCZYK ROBERT                1   45              G   15:18:40     1006.73 155.07  15  <  80>  562.426   0.000
    79 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   12              GS  15:14:14     1005.82 157.06   2          557.458  42.200
    80 KOWALCZYK ROBERT                1   61                  15:19:23     1005.44 159.05  16  <  85>  562.426   0.000
    81 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              GS  15:09:38     1004.31 161.03   4  <  84>  552.003  42.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    82 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              GS  15:16:26     1004.16 163.02   7          558.747   0.000
    83 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    3              GC  15:14:40     1003.75 165.01   7  <  94>  556.746   0.000
    84 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G   15:10:50     1002.12 167.00   5  <  92>  552.003  41.700
    85 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G   15:21:21     1001.92 168.99  17  <  86>  562.426   0.000
    86 KOWALCZYK ROBERT                1   26              G   15:21:23     1001.86 170.97  18  <  93>  562.426   0.000
    87 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              G   15:12:29     1000.89 172.96   9  <  90>  552.977   0.000
    88 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              GC  15:17:06     1000.25 174.95   6          557.240   0.000
    89 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G   15:16:33     1000.03 176.94   9          556.568   0.000
    90 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   32              G   15:13:00      999.96 178.93  10          552.977   0.000
    91 MAŁYS DOMINIK                   1   10              G   15:16:46      999.88 180.91  11          556.698   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    92 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              G   15:12:08      999.76 182.90   6          552.003   0.000
    93 KOWALCZYK ROBERT                1   16              G   15:22:50      999.28 184.89  19  <  95>  562.426   0.000
    94 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   85              G   15:17:58      997.81 186.88   8          556.746   0.000
    95 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G   15:24:26      996.44 188.87  20  <  96>  562.426   0.000
    96 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G   15:24:36      996.15 190.85  21  <  98>  562.426   0.000
    97 ŁUKAWY JAN                      1    9              GS  15:14:25      995.70 192.84  19-  1-  1  552.030  40.400
    98 KOWALCZYK ROBERT                1  106                  15:25:12      995.09 194.83  22          562.426   0.000
    99 DYK WIKTOR                      1    9              GS  15:23:21      994.27 196.82  13-  2-  2  560.124  40.200
   100 DYK WIKTOR                      1    3              GS  15:23:22      994.24 198.81   2          560.124  40.100
   101 LIS MARIAN                      1   33              GC  15:20:52      993.42 200.80   4          557.174  40.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   102 KOWALCZYK ROBERT                1   62                  15:26:10      993.39   0.00  23          562.426   0.000
   103 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              GS  15:15:43      993.32   0.00   7          552.003   0.000
   104 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   51                  15:15:47      993.20   0.00   8          552.003   0.000
   105 KOWALCZYK ROBERT                1   21              G   15:26:34      992.69   0.00  24          562.426   0.000
   106 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    3              GC  15:22:59      992.48   0.00   8          558.747   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 






           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 MINDEN-1                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    80    5    30   248.33     
              2 JASIŃSKI        JAN             1    62    5    23   246.46     
              3 MAŁYS           DOMINIK         1    97    5    20   244.20     
              4 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    45    5    15   243.38     
              5 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    53    5    14   242.77     
              6 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    39    5    11   239.17     
              7 LIS             MARIAN          1    44    5    14   231.71     
              8 ŁUKAWY          JAN             1    59    5     7   227.12     
              9 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    58    5     9   226.74     
             10 DYK             WIKTOR          1    35    5     5   222.55     
             11 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    38    5    10   220.82     
             12 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    45    5     5   219.34     
             13 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    40    5     6   212.60     
             14 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    50    4     4   185.69     
             15 MAŁYS           HENRYK          1    36    3     3   137.35     
             16 SICIAK          MARIAN          1    20    3     3   129.56     
             17 DUDZIAK         KAROL           1    29    2     2    85.25     
             18 JAKÓB           BRONISŁAW       1    30    1     1    40.50     
             19 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    39    0     0     0.00     
             20 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    10    0     0     0.00

                                                   
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 MINDEN-1                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    80    5    30   243.86     
              2 JASIŃSKI        JAN             1    62    5    23   243.04     
              3 MAŁYS           DOMINIK         1    97    5    20   238.56     
              4 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    53    5    14   227.51     
              5 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    39    5    11   225.08     
              6 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    38    5    10   214.25     
              7 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    40    5     6   212.60     
              8 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    58    4     9   175.24     
              9 LIS             MARIAN          1    44    4    14   171.87     
             10 DYK             WIKTOR          1    35    3     5   138.46     
             11 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    45    3     5   129.40     
             12 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    45    2    15    96.47     
             13 MAŁYS           HENRYK          1    36    2     3    91.05     
             14 ŁUKAWY          JAN             1    59    2     7    86.35     
             15 DUDZIAK         KAROL           1    29    2     2    85.25     
             16 SICIAK          MARIAN          1    20    2     3    85.08     
             17 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    50    1     4    48.12     
             18 JAKÓB           BRONISŁAW       1    30    1     1    40.50     
             19 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    39    0     0     0.00     
             20 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    10    0     0     0.00      



              PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-1 z dnia 20.05.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  555.684 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   909                           
      5.Ilość konkursów.......................:  182                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1096.00                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   997.95                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,43,39                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,28,10                         
     10.Czas trwania konkursu.................:44 min. 31 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   20   |  909   |  182  |20.02|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  909   |  182  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------    


 
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                         z lotu MINDEN-1, w dniu 20.05.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 JASIŃSKI JAN                    1   61                  15:43:39     1096.00   1.10  62- 23-  5  557.480  50.000
     2 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   71                  15:43:42     1094.20   2.20  50-  4-  4  556.620  49.940
     3 JASIŃSKI JAN                    1   18              GC  15:44:31     1094.14   3.30   2  <  14>  557.480  49.890
     4 KOWALCZYK ROBERT                1   46              G   15:50:54     1090.19   4.40  80- 30-  5  562.430  49.830
     5 KOWALCZYK ROBERT                1   76                  15:51:54     1088.08   5.50   2  <   6>  562.430  49.780
     6 KOWALCZYK ROBERT                1   72                  15:52:17     1087.28   6.60   3  <   8>  562.430  49.720
     7 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              GS  15:42:48     1087.04   7.70  45- 15-  5  552.000  49.670
     8 KOWALCZYK ROBERT                1   22              GS  15:53:19     1085.11   8.80   4  <  12>  562.430  49.610
     9 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   11              G   15:48:10     1084.58   9.90  53- 14-  5  556.570  49.560
    10 MAŁYS DOMINIK                   1   19              GS  15:48:37     1083.88  11.00  97- 20-  5  556.700  49.500
    11 DYK WIKTOR                      1   14              GS  15:52:36     1082.15  12.10  35-  5-  5  560.120  49.450
    12 KOWALCZYK ROBERT                1   26              G   15:55:14     1081.11  13.20   5  <  19>  562.430  49.390
    13 MAŁYS DOMINIK                   1   29              GC  15:51:02     1078.81  14.30   2  <  18>  556.700  49.340
    14 JASIŃSKI JAN                    1   15              GS  15:51:50     1078.65  15.40   3  <  25>  557.480  49.280
    15 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              GC  15:53:33     1077.52  16.50  39- 11-  5  558.750  49.230
    16 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    4              G   15:55:03     1074.42  17.60   2  <  48>  558.750  49.170
    17 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G   15:53:26     1073.56  18.70   2  <  33>  556.570  49.120
    18 MAŁYS DOMINIK                   1   98                  15:53:51     1072.95  19.80   3  <  31>  556.700  49.060
    19 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GS  15:59:14     1072.86  20.90   6  <  20>  562.430   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    20 KOWALCZYK ROBERT                1   15              GC  15:59:30     1072.32  22.00   7  <  27>  562.430   0.000
    21 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   13              G   15:50:54     1069.98  23.10   2  <  21>  552.000  48.900
    21 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   30              G   15:50:54     1069.98  23.10   3  <  23>  552.000  48.900
    23 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              G   15:50:56     1069.91  25.30   4  <  53>  552.000  48.780
    24 ŁUKAWY JAN                      1   79                  15:51:08     1069.55  26.40  59-  7-  5  552.030  48.730
    25 JASIŃSKI JAN                    1   78                  15:57:17     1067.39  27.50   4  <  26>  557.480  48.670
    26 JASIŃSKI JAN                    1    8              G   15:57:18     1067.36  28.60   5  <  28>  557.480  48.620
    27 KOWALCZYK ROBERT                1   18              GS  16:02:09     1066.93  29.70   8  <  30>  562.430   0.000
    28 JASIŃSKI JAN                    1   19              GS  15:57:31     1066.91  30.80   6  <  32>  557.480   0.000
    29 LIS MARIAN                      1   47              G   15:57:22     1066.63  31.90  44- 14-  5  557.170  48.450
    30 KOWALCZYK ROBERT                1   42              G   16:02:30     1066.22  33.00   9  <  40>  562.430   0.000
    31 MAŁYS DOMINIK                   1   26              GC  15:58:26     1063.56  34.10   4  <  38>  556.700  48.340
    32 JASIŃSKI JAN                    1   30              G   15:59:17     1063.32  35.20   7  <  36>  557.480   0.000
    33 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              GS  15:58:43     1062.73  36.30   3  <  34>  556.570  48.230
    34 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   57                  15:59:33     1061.04  37.40   4  <  43>  556.570  48.180
    35 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   14              GS  15:59:42     1060.84  38.50   2  < 108>  556.620  48.120
    36 JASIŃSKI JAN                    1    2              GC  16:00:59     1059.88  39.60   8  <  44>  557.480   0.000
    37 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              GC  15:56:54     1059.55  40.70  38- 10-  5  552.980  48.010
    38 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G   16:01:07     1058.13  41.80   5  <  39>  556.700  47.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    39 MAŁYS DOMINIK                   1   22              G   16:01:10     1058.03  42.90   6  <  41>  556.700   0.000
    40 KOWALCZYK ROBERT                1   66                  16:07:05     1057.03  44.00  10  <  42>  562.430   0.000
    41 MAŁYS DOMINIK                   1   20              G   16:02:39     1055.06  45.10   7  <  46>  556.700   0.000
    42 KOWALCZYK ROBERT                1   10              GC  16:08:24     1054.42  46.20  11  <  45>  562.430   0.000
    43 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   29              G   16:04:20     1051.46  47.30   5  <  55>  556.570  47.680
    44 JASIŃSKI JAN                    1    6              G   16:06:33     1048.78  48.40   9  <  50>  557.480   0.000
    45 KOWALCZYK ROBERT                1    3              G   16:12:11     1047.00  49.50  12  <  47>  562.430   0.000
    46 MAŁYS DOMINIK                   1   90                  16:07:22     1045.71  50.61   8  <  57>  556.700   0.000
    47 KOWALCZYK ROBERT                1   32              G   16:12:51     1045.70  51.71  13  <  56>  562.430   0.000
    48 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              GC  16:09:22     1045.63  52.81   3  <  52>  558.750  47.400
    49 DYK WIKTOR                      1    5              GC  16:10:44     1045.52  53.91   2  < 110>  560.120  47.350
    50 JASIŃSKI JAN                    1   20              GC  16:08:13     1045.50  55.01  10  <  72>  557.480   0.000
    51 LIS MARIAN                      1   38              G   16:07:59     1045.38  56.11   2  <  83>  557.170  47.240
    52 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   22              G   16:09:57     1044.49  57.21   4  <  70>  558.750  47.180
    53 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   22              G   16:03:39     1044.17  58.31   5  <  59>  552.000  47.130
    54 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   46              G   16:08:58     1044.00  59.41  45-  5-  5  557.460  47.070
    55 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   30              G   16:08:26     1043.37  60.51   6  <  58>  556.570   0.000
    56 KOWALCZYK ROBERT                1   68                  16:14:12     1043.08  61.61  14  <  64>  562.430   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G   16:08:53     1042.74  62.71   9  <  60>  556.700   0.000
    58 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GC  16:08:57     1042.36  63.81   7  <  73>  556.570   0.000
    59 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              GS  16:04:48     1041.90  64.91   6  <  63>  552.000   0.000
    60 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   67              G   16:10:41     1039.33  66.01  58-  9-  5  556.750  46.740
    60 MAŁYS DOMINIK                   1    4              GC  16:10:38     1039.33  66.01  10  <  88>  556.700   0.000
    62 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    8              G   16:10:53     1038.94  68.21   2  <  86>  556.750  46.630
    63 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    2              G   16:06:23     1038.80  69.31   7  <  85>  552.000   0.000
    64 KOWALCZYK ROBERT                1    6              G   16:16:31     1038.62  70.41  15  <  65>  562.430   0.000
    65 KOWALCZYK ROBERT                1   17              G   16:16:47     1038.11  71.51  16  <  66>  562.430   0.000
    66 KOWALCZYK ROBERT                1   59                  16:17:57     1035.88  72.61  17  <  74>  562.430   0.000
    67 ŁUKAWY JAN                      1   48              G   16:08:18     1035.12  73.71   2  <  94>  552.030  46.350
    68 MAŁYS HENRYK                    1   21              G   16:09:15     1034.46  74.81  36-  3-  3  552.660  46.300
    69 MAŁYS HENRYK                    1   40              GS  16:09:22     1034.23  75.91   2  <  95>  552.660  46.240
    70 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              G   16:15:16     1034.21  77.01   5  <  71>  558.750  46.190
    71 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   59                  16:15:18     1034.15  78.11   6  <  82>  558.750   0.000
    72 JASIŃSKI JAN                    1   14              G   16:14:17     1033.74  79.21  11  <  78>  557.480   0.000
    73 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   27              G   16:13:30     1033.56  80.31   8  <  77>  556.570   0.000
    74 KOWALCZYK ROBERT                1    2              G   16:19:16     1033.37  81.41  18  <  75>  562.430   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    75 KOWALCZYK ROBERT                1    5              G   16:19:21     1033.21  82.51  19  <  76>  562.430   0.000
    76 KOWALCZYK ROBERT                1   70                  16:19:23     1033.15  83.61  20  <  79>  562.430   0.000
    77 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              GS  16:13:44     1033.11  84.71   9  <  87>  556.570   0.000
    78 JASIŃSKI JAN                    1    1              G   16:14:44     1032.88  85.81  12  < 100>  557.480   0.000
    79 KOWALCZYK ROBERT                1    7              G   16:19:47     1032.39  86.91  21  <  80>  562.430   0.000
    80 KOWALCZYK ROBERT                1   65                  16:19:58     1032.05  88.01  22  < 103>  562.430   0.000
    81 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   10              GS  16:15:16     1031.82  89.11   2  < 130>  557.460  45.580
    82 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   40              G   16:16:32     1031.79  90.21   7  <  91>  558.750   0.000
    83 LIS MARIAN                      1   39              G   16:15:01     1031.76  91.31   3  <  84>  557.170  45.470
    84 LIS MARIAN                      1   33              GC  16:15:03     1031.70  92.41   4  <  89>  557.170  45.410
    85 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   55                  16:10:14     1031.33  93.51   8  <  90>  552.000   0.000
    86 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    4              GC  16:15:02     1030.96  94.61   3  <  99>  556.750  45.300
    87 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   13              G   16:14:55     1030.84  95.71  10  < 113>  556.570   0.000
    88 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G   16:15:39     1029.69  96.81  11  <  92>  556.700   0.000
    89 LIS MARIAN                      1    5              G   16:16:20     1029.26  97.91   5  <  96>  557.170  45.140
    90 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   27              G   16:11:33     1028.80  99.01   9  < 112>  552.000   0.000
    91 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              GS  16:18:13     1028.60 100.11   8  < 143>  558.750   0.000
    92 MAŁYS DOMINIK                   1   95                  16:16:33     1027.98 101.21  12  <  93>  556.700   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    93 MAŁYS DOMINIK                   1   41              G   16:16:39     1027.79 102.31  13  <  98>  556.700   0.000
    94 ŁUKAWY JAN                      1   16              GS  16:12:18     1027.42 103.41   3  < 106>  552.030  44.860
    95 MAŁYS HENRYK                    1   41              GS  16:13:07     1027.03 104.51   3          552.660  44.810
    96 LIS MARIAN                      1   28              G   16:18:07     1025.88 105.61   6  <  97>  557.170   0.000
    97 LIS MARIAN                      1   23              G   16:18:22     1025.40 106.71   7  < 122>  557.170   0.000
    98 MAŁYS DOMINIK                   1    8              GC  16:17:57     1025.33 107.81  14  < 105>  556.700   0.000
    99 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   72              G   16:18:07     1025.10 108.91   4  < 119>  556.750  44.590
   100 JASIŃSKI JAN                    1    4              G   16:18:53     1025.00 110.01  13  < 104>  557.480   0.000
   101 SICIAK MARIAN                   1    5              G   16:14:27     1024.49 111.11  20-  3-  3  552.660  44.480
   102 SICIAK MARIAN                   1   17              GS  16:14:49     1023.79 112.21   2  < 170>  552.660  44.420
   103 KOWALCZYK ROBERT                1    8              GC  16:24:22     1023.78 113.31  23  < 107>  562.430   0.000
   104 JASIŃSKI JAN                    1   17              G   16:19:53     1023.12 114.41  14  < 109>  557.480   0.000
   105 MAŁYS DOMINIK                   1  110                  16:19:46     1021.91 115.51  15  < 132>  556.700   0.000
   106 ŁUKAWY JAN                      1   65                  16:15:29     1021.36 116.61   4  < 128>  552.030  44.200
   107 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G   16:25:48     1021.12 117.71  24  < 117>  562.430   0.000
   108 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   35              G   16:20:11     1020.98 118.81   3  < 118>  556.620  44.090
   109 JASIŃSKI JAN                    1   56                  16:21:14     1020.59 119.91  15  < 114>  557.480   0.000
   110 DYK WIKTOR                      1   18              G   16:23:53     1020.47 121.01   3  < 152>  560.120  43.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   111 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   23              GC  16:17:09     1019.98 122.11   2  < 115>  552.980  43.920
   112 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G   16:16:14     1019.89 123.21  10  < 116>  552.000   0.000
   113 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              GC  16:20:54     1019.55 124.31  11  < 131>  556.570   0.000
   114 JASIŃSKI JAN                    1   28              G   16:21:51     1019.44 125.41  16  < 127>  557.480   0.000
   115 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G   16:17:32     1019.26 126.51   3  < 134>  552.980  43.700
   116 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G   16:16:35     1019.23 127.61  11  < 125>  552.000   0.000
   117 KOWALCZYK ROBERT                1   87                  16:27:14     1018.46 128.71  25  < 120>  562.430   0.000
   118 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   43              G   16:21:45     1018.05 129.81   4          556.620  43.540
   119 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   58                  16:21:55     1017.98 130.91   5  < 126>  556.750  43.480
   120 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              GS  16:22:28     1017.85 132.01  40-  6-  5  557.240  43.430
   120 KOWALCZYK ROBERT                1   27              G   16:27:34     1017.85 132.01  26  < 133>  562.430   0.000
   122 LIS MARIAN                      1   27              GS  16:22:33     1017.57 134.21   8  < 151>  557.170   0.000
   123 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   47              GS  16:23:21     1016.21 135.31   2  < 124>  557.240  43.260
   124 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              GC  16:23:43     1015.53 136.41   3  < 139>  557.240  43.200
   125 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              G   16:18:45     1015.17 137.51  12  < 141>  552.000   0.000
   126 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    9                  16:23:32     1014.98 138.61   6  < 142>  556.750   0.000
   127 JASIŃSKI JAN                    1   12              G   16:24:17     1014.92 139.71  17  < 147>  557.480   0.000
   128 ŁUKAWY JAN                      1   77                  16:19:00     1014.76 140.81   5  < 155>  552.030  42.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   129 DUDZIAK KAROL                   1   17              GS  16:16:32     1014.53 141.91  29-  2-  2  549.400  42.930
   130 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   35              G   16:24:39     1014.21 143.01   3  < 137>  557.460  42.870
   131 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              GC  16:24:07     1013.57 144.11  12  < 145>  556.570   0.000
   132 MAŁYS DOMINIK                   1   70                  16:24:18     1013.47 145.21  16  < 135>  556.700   0.000
   133 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G   16:30:04     1013.27 146.31  27  < 138>  562.430   0.000
   134 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              G   16:20:59     1012.82 147.41   4  < 136>  552.980  42.650
   135 MAŁYS DOMINIK                   1   24              G   16:24:41     1012.77 148.51  17  < 149>  556.700   0.000
   136 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G   16:21:01     1012.75 149.61   5  < 144>  552.980  42.540
   137 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   23              GC  16:25:31     1012.61 150.72   4  < 158>  557.460  42.490
   138 KOWALCZYK ROBERT                1   45              G   16:30:49     1011.90 151.82  28  < 166>  562.430   0.000
   139 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              GC  16:26:12     1010.96 152.92   4  < 176>  557.240  42.380
   140 DUDZIAK KAROL                   1   24              GS  16:18:45     1010.39 154.02   2          549.400  42.320
   141 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                  16:21:26     1010.19 155.12  13  < 146>  552.000   0.000
   142 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   91              GC  16:26:12     1010.07 156.22   7  < 164>  556.750   0.000
   143 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   20              GS  16:28:18     1009.85 157.32   9  < 159>  558.750   0.000
   144 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    1              G   16:22:50     1009.40 158.42   6  < 157>  552.980   0.000
   145 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   54                  16:26:37     1008.98 159.52  13  < 153>  556.570   0.000
   146 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   20              G   16:22:19     1008.56 160.62  14  < 154>  552.000   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   147 JASIŃSKI JAN                    1   27              G   16:27:48     1008.47 161.72  18  < 148>  557.480   0.000
   148 JASIŃSKI JAN                    1   54                  16:27:51     1008.38 162.82  19  < 150>  557.480   0.000
   149 MAŁYS DOMINIK                   1    9              G   16:27:16     1008.03 163.92  18  < 163>  556.700   0.000
   150 JASIŃSKI JAN                    1    5              G   16:28:12     1007.74 165.02  20  < 160>  557.480   0.000
   151 LIS MARIAN                      1   13              GS  16:27:55     1007.69 166.12   9  < 156>  557.170   0.000
   152 DYK WIKTOR                      1    6              GC  16:30:52     1007.65 167.22   4  < 180>  560.120  41.660
   153 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G   16:28:10     1006.15 168.32  14          556.570   0.000
   154 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G   16:23:41     1006.05 169.42  15          552.000   0.000
   155 ŁUKAWY JAN                      1   22              GC  16:23:56     1005.64 170.52   6  < 182>  552.030   0.000
   156 LIS MARIAN                      1   42              GS  16:29:04     1005.60 171.62  10  < 162>  557.170   0.000
   157 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    6              GC  16:25:04     1005.30 172.72   7  < 172>  552.980   0.000
   158 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   20              GC  16:29:53     1004.64 173.82   5          557.460  41.330
   159 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    3              GC  16:31:35     1003.89 174.92  10  < 171>  558.750   0.000
   160 JASIŃSKI JAN                    1   60                  16:30:25     1003.72 176.02  21  < 161>  557.480   0.000
   161 JASIŃSKI JAN                    1   59                  16:30:27     1003.66 177.12  22  < 178>  557.480   0.000
   162 LIS MARIAN                      1   48              G   16:30:17     1003.40 178.22  11  < 167>  557.170   0.000
   163 MAŁYS DOMINIK                   1   80                  16:29:55     1003.21 179.32  19  < 168>  556.700   0.000
   164 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   83              GC  16:30:04     1003.03 180.42   8  < 165>  556.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   165 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   84              G   16:30:05     1003.00 181.52   9          556.750   0.000
   166 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G   16:35:47     1002.94 182.62  29  < 179>  562.430   0.000
   167 LIS MARIAN                      1   16              G   16:30:37     1002.80 183.72  12  < 169>  557.170   0.000
   168 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G   16:30:09     1002.79 184.82  20          556.700   0.000
   169 LIS MARIAN                      1   26              G   16:30:39     1002.74 185.92  13  < 174>  557.170   0.000
   170 SICIAK MARIAN                   1   16              GS  16:26:19     1002.44 187.02   3          552.660  40.660
   171 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   57                  16:32:56     1001.46 188.12  11          558.750   0.000
   172 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    9              GS  16:27:42     1000.51 189.22   8  < 175>  552.980   0.000
   173 JAKÓB BRONISŁAW                 1    1              GS  16:32:33     1000.36 190.32  30-  1-  1  557.750  40.500
   174 LIS MARIAN                      1   44              G   16:32:05     1000.16 191.42  14          557.170   0.000
   175 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   10              GS  16:28:11      999.63 192.52   9  < 177>  552.980   0.000
   176 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              GS  16:32:27      999.62 193.62   5  < 181>  557.240  40.330
   177 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              G   16:28:13      999.57 194.72  10          552.980   0.000
   178 JASIŃSKI JAN                    1   53                  16:32:53      999.28 195.82  23          557.480   0.000
   179 KOWALCZYK ROBERT                1   75                  16:37:53      999.20 196.92  30          562.430   0.000
   180 DYK WIKTOR                      1   43              G   16:35:49      998.76 198.02   5          560.120  40.110
   181 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              GS  16:33:19      998.07 199.12   6          557.240   0.000
   182 ŁUKAWY JAN                      1   13              G   16:28:10      997.95 200.22   7          552.030   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   183 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   25              G   16:32:46      997.94   0.00   5          556.620   0.000
   184 JASIŃSKI JAN                    1   11              G   16:33:40      997.88   0.00  24          557.480   0.000
   185 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   42              G   16:28:46      997.70   0.00  39-  0-  0  552.490   0.000
   186 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G   16:38:57      997.31   0.00  31          562.430   0.000
   187 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   11              G   16:33:45      997.30   0.00   7          557.240   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------  
                                                    




           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.05.18 GENTHIN-1                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    94    6    38   176.79     
              2 JASIŃSKI        JAN             1    68    6    25   175.59     
              3 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    47    6    16   173.95     
              4 MAŁYS           DOMINIK         1   104    6    26   173.56     
              5 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    56    6    17   171.31     
              6 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    62    6    18   170.08     
              7 ŁUKAWY          JAN             1    66    6    12   168.54     
              8 OLEJNICZAK      EDWARD          1    61    6    17   167.28     
              9 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    64    6    22   164.41     
             10 DYK             WIKTOR          1    45    6     6   162.09     
             11 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    50    6    12   159.26     
             12 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    63    6    11   157.11     
             13 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    76    6     8   151.50     
             14 LIS             MARIAN          1    60    6     8   146.52     
             15 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    51    6     8   144.32     
             16 SICIAK          MARIAN          1    43    6     6   135.10     
             17 DUDZIAK         KAROL           1    45    5     5   124.21     
             18 MAŁYS           HENRYK          1    61    3     3    66.41     
             19 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    33    1     1    27.88     
             20 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    52    1     1    21.31     
             21 JAKÓB           BRONISŁAW       1    28    0     0     0.00     
             22 KAZEK           JAN             1    52    0     0     0.00     
             23 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    16    0     0     0.00 


                                                     
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.05.18 GENTHIN-1                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    62    5    18   140.04     
              2 MAŁYS           DOMINIK         1   104    5    26   134.78     
              3 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    56    5    17   132.66     
              4 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    47    5    16   129.08     
              5 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    64    5    22   122.98     
              6 ŁUKAWY          JAN             1    66    4    12   111.51     
              7 KOWALCZYK       ROBERT          1    94    4    38   110.81     
              8 OLEJNICZAK      EDWARD          1    61    3    17    81.96     
              9 JASIŃSKI        JAN             1    68    3    25    75.72     
             10 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    50    3    12    72.00     
             11 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    63    3    11    70.49     
             12 LIS             MARIAN          1    60    3     8    66.83     
             13 DYK             WIKTOR          1    45    2     6    54.91     
             14 SICIAK          MARIAN          1    43    2     6    46.49     
             15 MAŁYS           HENRYK          1    61    2     3    46.06     
             16 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    33    1     1    27.88     
             17 DUDZIAK         KAROL           1    45    1     5    26.22     
             18 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    76    1     8    24.05     
             19 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    51    1     8    23.32     
             20 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    52    1     1    21.31     
             21 JAKÓB           BRONISŁAW       1    28    0     0     0.00     
             22 KAZEK           JAN             1    52    0     0     0.00     
             23 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    16    0     0     0.00   



               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-1 z dnia 13.05.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,20,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  339.862 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   23                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1297                           
      5.Ilość konkursów.......................:  260                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1103.38                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   998.97                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,23,53                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,01,06                         
     10.Czas trwania konkursu.................:37 min. 13 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   23   | 1297   |  260  |20.05|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   23   | 1297   |  260  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------   

  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  3. Lot do MP w kat.A, B.
                                         z lotu GENTHIN-1, w dniu 13.05.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   59                  11:23:53     1103.38   0.77  64- 22-  6  335.300  30.000
     2 KOWALCZYK ROBERT                1   66                  11:35:32     1101.09   1.54  94- 38-  6  347.430  29.960
     3 KOWALCZYK ROBERT                1   15              G   11:36:36     1097.38   2.31   2  <   7>  347.430  29.920
     4 OLEJNICZAK EDWARD               1   19              G   11:31:26     1094.14   3.08  61- 17-  6  340.750  29.880
     5 ŁUKAWY JAN                      1   49              G   11:28:29     1090.43   3.86  66- 12-  6  336.380  29.850
     6 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    8              G   11:35:15     1089.77   4.63  47- 16-  6  343.550  29.810
     7 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G   11:39:02     1089.01   5.40   3  <  23>  347.430  29.770
     8 JASIŃSKI JAN                    1   78                  11:33:54     1088.88   6.17  68- 25-  6  341.800  29.730
     9 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   36              G   11:29:31     1088.79   6.94  62- 18-  6  337.000  29.690
    10 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              G   11:33:17     1087.64   7.71  56- 17-  6  340.740  29.650
    11 JASIŃSKI JAN                    1   66                  11:34:31     1086.75   8.48   2  <  17>  341.800  29.610
    12 MAŁYS DOMINIK                   1    6              G   11:34:22     1084.34   9.25 104- 26-  6  340.880  29.580
    13 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   55                  11:36:52     1084.21  10.02   2  <  21>  343.550  29.540
    14 DYK WIKTOR                      1    7              G   11:37:25     1082.49  10.79  45-  6-  6  343.600  29.500
    15 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    4              G   11:34:50     1082.41  11.57  76-  8-  6  340.780  29.460
    16 DYK WIKTOR                      1   43              G   11:37:32     1082.09  12.34   2  <  35>  343.600  29.420
    17 JASIŃSKI JAN                    1   15              G   11:36:08     1081.19  13.11   3  <  19>  341.800  29.380
    18 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              G   11:35:10     1081.14  13.88   2  <  20>  340.740  29.340
    19 JASIŃSKI JAN                    1   18              G   11:36:42     1079.26  14.65   4  <  32>  341.800  29.310
    20 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   30              G   11:35:48     1078.97  15.42   3  <  57>  340.740  29.270
    21 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              G   11:38:54     1077.30  16.19   3  <  31>  343.550  29.230
    22 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   16              G   11:32:58     1076.79  16.96   2  <  37>  337.000  29.190
    23 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G   11:42:58     1075.75  17.73   4  <  26>  347.430  29.150
    24 MAŁYS DOMINIK                   1   75                  11:37:18     1074.32  18.50   2  <  25>  340.880  29.110
    25 MAŁYS DOMINIK                   1   29              GC  11:37:26     1073.86  19.28   3  <  34>  340.880  29.070
    26 KOWALCZYK ROBERT                1   71                  11:43:40     1073.42  20.05   5  <  28>  347.430  29.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 ŁUKAWY JAN                      1   65                  11:33:52     1071.73  20.82   2  <  39>  336.380  29.000
    28 KOWALCZYK ROBERT                1   72                  11:44:26     1070.88  21.59   6  <  29>  347.430  28.960
    29 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G   11:44:27     1070.83  22.36   7  <  40>  347.430   0.000
    30 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   47              G   11:38:33     1070.70  23.13  50- 12-  6  341.070  28.880
    31 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   22              G   11:40:57     1070.42  23.90   4  <  41>  343.550  28.840
    32 JASIŃSKI JAN                    1   55                  11:39:24     1070.13  24.67   5  <  33>  341.800  28.800
    33 JASIŃSKI JAN                    1   38              G   11:39:33     1069.63  25.44   6  <  44>  341.800  28.760
    34 MAŁYS DOMINIK                   1  118                  11:38:44     1069.48  26.21   4  <  36>  340.880  28.730
    35 DYK WIKTOR                      1    6              G   11:41:47     1067.80  26.99   3  <  75>  343.600  28.690
    36 MAŁYS DOMINIK                   1   30              G   11:39:15     1067.75  27.76   5  <  42>  340.880  28.650
    37 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    6              G   11:35:46     1067.24  28.53   3  <  49>  337.000  28.610
    38 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   63                  11:39:21     1067.11  29.30   2  < 155>  340.780  28.570
    39 ŁUKAWY JAN                      1    4              G   11:35:20     1066.74  30.07   3  <  52>  336.380  28.530
    40 KOWALCZYK ROBERT                1   27              GC  11:45:42     1066.72  30.84   8  <  55>  347.430   0.000
    41 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    5              GS  11:42:06     1066.59  31.61   5  <  51>  343.550  28.460
    42 MAŁYS DOMINIK                   1   26              GS  11:39:43     1066.19  32.38   6  <  43>  340.880  28.420
    43 MAŁYS DOMINIK                   1   90                  11:40:00     1065.25  33.15   7  <  82>  340.880   0.000
    44 JASIŃSKI JAN                    1   64                  11:41:00     1064.80  33.92   7  <  50>  341.800   0.000
    45 DUDZIAK KAROL                   1   61                  11:33:24     1064.45  34.70  45-  5-  5  333.600  28.300
    46 OLEJNICZAK EDWARD               1    4              G   11:40:09     1064.35  35.47   2  <  53>  340.750  28.260
    47 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    3              GC  11:40:37     1063.08  36.24  63- 11-  6  340.840  28.220
    48 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   43              G   11:40:40     1062.91  37.01   2  <  95>  340.840  28.190
    49 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   67                  11:37:26     1061.64  37.78   4  <  60>  337.000  28.150
    50 JASIŃSKI JAN                    1   20              G   11:42:09     1061.00  38.55   8  <  59>  341.800   0.000
    51 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    3              G   11:44:00     1060.34  39.32   6  <  63>  343.550  28.070
    52 ŁUKAWY JAN                      1   56                  11:37:43     1058.74  40.09   4  <  78>  336.380  28.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 OLEJNICZAK EDWARD               1   48              G   11:42:07     1057.85  40.86   3  <  54>  340.750  27.990
    54 OLEJNICZAK EDWARD               1   27              G   11:42:15     1057.41  41.63   4  <  68>  340.750  27.950
    55 KOWALCZYK ROBERT                1   13              G   11:48:43     1056.93  42.41   9  <  58>  347.430   0.000
    56 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   29              G   11:45:02     1056.88  43.18  33-  1-  1  343.520  27.880
    57 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              G   11:42:27     1056.72  43.95   4  <  62>  340.740  27.840
    58 KOWALCZYK ROBERT                1    8              G   11:48:53     1056.39  44.72  10  <  65>  347.430   0.000
    59 JASIŃSKI JAN                    1   63                  11:43:35     1056.30  45.49   9  <  61>  341.800   0.000
    60 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   31              G   11:39:13     1055.71  46.26   5  <  86>  337.000  27.720
    61 JASIŃSKI JAN                    1   30              G   11:43:46     1055.70  47.03  10  <  66>  341.800   0.000
    62 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              G   11:42:52     1055.36  47.80   5  <  64>  340.740  27.640
    63 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   59                  11:45:34     1055.24  48.57   7  <  76>  343.550   0.000
    64 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G   11:43:20     1053.84  49.34   6  < 105>  340.740  27.570
    65 KOWALCZYK ROBERT                1   18              G   11:49:53     1053.19  50.12  11  <  69>  347.430   0.000
    66 JASIŃSKI JAN                    1   29              G   11:44:53     1052.07  50.89  11  <  70>  341.800   0.000
    67 DUDZIAK KAROL                   1   18              G   11:37:08     1051.92  51.66   2  <  99>  333.600  27.450
    68 OLEJNICZAK EDWARD               1   18              G   11:44:04     1051.48  52.43   5  < 110>  340.750  27.410
    69 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G   11:50:26     1051.44  53.20  12  <  74>  347.430   0.000
    70 JASIŃSKI JAN                    1   48              G   11:45:17     1050.78  53.97  12  <  71>  341.800   0.000
    71 JASIŃSKI JAN                    1    2              GC  11:45:20     1050.62  54.74  13  <  81>  341.800   0.000
    72 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              G   11:39:14     1050.33  55.51   2  <  79>  335.300  27.260
    73 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   43              G   11:44:47     1050.15  56.28   2  < 103>  341.070  27.220
    74 KOWALCZYK ROBERT                1   80                  11:50:53     1050.01  57.05  13  <  84>  347.430   0.000
    75 DYK WIKTOR                      1   28              G   11:47:19     1049.75  57.83   4  < 120>  343.600  27.140
    76 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              GC  11:47:22     1049.44  58.60   8  <  77>  343.550   0.000
    77 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   11              GC  11:47:26     1049.22  59.37   9  < 132>  343.550   0.000
    78 ŁUKAWY JAN                      1   16              G   11:40:48     1048.57  60.14   5  < 102>  336.380  27.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              G   11:40:00     1047.81  60.91   3  <  80>  335.300  26.990
    80 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   32              G   11:40:03     1047.65  61.68   4  <  87>  335.300  26.950
    81 JASIŃSKI JAN                    1   21              G   11:46:21     1047.34  62.45  14  <  84>  341.800   0.000
    82 MAŁYS DOMINIK                   1   80                  11:45:37     1046.88  63.22   8  <  83>  340.880   0.000
    83 MAŁYS DOMINIK                   1    9              GS  11:45:45     1046.45  63.99   9  <  90>  340.880   0.000
    84 JASIŃSKI JAN                    1    3              G   11:46:41     1046.27  64.76  15  <  92>  341.800   0.000
    84 KOWALCZYK ROBERT                1   76                  11:52:04     1046.27  64.76  14  <  88>  347.430   0.000
    86 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   10              G   11:42:47     1044.04  66.31   6  <  94>  337.000  26.720
    87 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   23              G   11:41:11     1043.95  67.08   5  <  91>  335.300  26.680
    88 KOWALCZYK ROBERT                1   78                  11:52:53     1043.70  67.85  15  <  89>  347.430   0.000
    89 KOWALCZYK ROBERT                1   75                  11:52:59     1043.39  68.62  16  <  96>  347.430   0.000
    90 MAŁYS DOMINIK                   1   19              GC  11:46:53     1042.82  69.39  10  <  97>  340.880   0.000
    91 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   34              G   11:41:44     1042.17  70.16   6  < 101>  335.300  26.530
    92 JASIŃSKI JAN                    1   70                  11:48:01     1042.02  70.93  16  <  93>  341.800   0.000
    93 JASIŃSKI JAN                    1   57                  11:48:03     1041.91  71.70  17  < 146>  341.800   0.000
    94 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              G   11:43:36     1041.41  72.47   7  < 109>  337.000   0.000
    95 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   47              G   11:47:32     1040.63  73.25   3  < 113>  340.840  26.370
    96 KOWALCZYK ROBERT                1  100                  11:54:01     1040.16  74.02  17  <  98>  347.430   0.000
    97 MAŁYS DOMINIK                   1  115                  11:47:50     1039.80  74.79  11  < 100>  340.880   0.000
    98 KOWALCZYK ROBERT                1   21              G   11:54:19     1039.22  75.56  18  < 129>  347.430   0.000
    99 DUDZIAK KAROL                   1   24              G   11:41:01     1039.20  76.33   3  < 204>  333.600  26.220
   100 MAŁYS DOMINIK                   1   65                  11:48:05     1039.00  77.10  12  < 120>  340.880   0.000
   101 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              G   11:42:45     1038.89  77.87   7  < 116>  335.300   0.000
   102 ŁUKAWY JAN                      1   22              G   11:43:48     1038.85  78.64   6  < 160>  336.380  26.100
   103 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    3              G   11:48:27     1038.42  79.41   3  < 104>  341.070  26.060
   104 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   60                  11:48:31     1038.21  80.19   4  < 115>  341.070  26.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   105 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              G   11:48:14     1038.10  80.96   7  < 106>  340.740   0.000
   106 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   27              G   11:48:16     1038.00  81.73   8  < 143>  340.740   0.000
   107 MAŁYS HENRYK                    1    1              G   11:44:58     1037.40  82.50  61-  3-  3  337.120  25.910
   108 SICIAK MARIAN                   1   12              G   11:43:55     1037.34  83.27  43-  6-  6  336.010  25.870
   109 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   23              G   11:45:01     1036.87  84.04   8  < 112>  337.000   0.000
   110 OLEJNICZAK EDWARD               1   61                  11:48:44     1036.55  84.81   6  < 111>  340.750  25.790
   111 OLEJNICZAK EDWARD               1   31              G   11:48:49     1036.29  85.58   7  < 127>  340.750   0.000
   112 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   40              G   11:45:13     1036.23  86.35   9  < 122>  337.000   0.000
   113 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   73                  11:48:57     1036.15  87.12   4  < 135>  340.840  25.680
   114 LIS MARIAN                      1   58                  11:49:19     1035.57  87.90  60-  8-  6  341.030  25.640
   115 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   27              G   11:49:30     1035.11  88.67   5  < 118>  341.070  25.600
   116 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   45              G   11:43:56     1035.09  89.44   8  < 117>  335.300   0.000
   117 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   22              G   11:43:59     1034.93  90.21   9  < 136>  335.300   0.000
   118 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   55                  11:49:38     1034.70  90.98   6  < 119>  341.070  25.480
   119 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G   11:49:41     1034.54  91.75   7  < 126>  341.070   0.000
   120 DYK WIKTOR                      1    9              G   11:52:23     1033.75  92.52   5  < 210>  343.600  25.410
   120 MAŁYS DOMINIK                   1    4              G   11:49:45     1033.75  92.52  13  < 128>  340.880   0.000
   122 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    9              G   11:46:01     1033.69  94.06  10  < 142>  337.000   0.000
   123 LIS MARIAN                      1   27              G   11:50:01     1033.37  94.83   2  < 124>  341.030  25.290
   124 LIS MARIAN                      1   10              G   11:50:04     1033.22  95.61   3  < 140>  341.030  25.250
   125 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   46              G   11:50:32     1033.06  96.38  51-  8-  6  341.460  25.210
   126 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              G   11:50:20     1032.50  97.15   8  < 153>  341.070   0.000
   127 OLEJNICZAK EDWARD               1    5              G   11:50:07     1032.21  97.92   8  < 151>  340.750   0.000
   128 MAŁYS DOMINIK                   1   23              G   11:50:15     1032.19  98.69  14  < 147>  340.880   0.000
   129 KOWALCZYK ROBERT                1   61                  11:56:44     1031.77  99.46  19  < 130>  347.430   0.000
   130 KOWALCZYK ROBERT                1   16              G   11:56:46     1031.66 100.23  20  < 137>  347.430   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   131 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   22              G   11:50:59     1031.65 101.00   2  < 134>  341.460  24.980
   132 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   14              GS  11:53:01     1031.63 101.77  10  < 133>  343.550   0.000
   133 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              G   11:53:03     1031.53 102.54  11  < 145>  343.550   0.000
   134 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   66                  11:51:17     1030.72 103.32   3  < 174>  341.460  24.860
   135 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   13              G   11:50:51     1030.20 104.09   5  < 161>  340.840  24.830
   136 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              G   11:45:30     1030.11 104.86  10  < 138>  335.300   0.000
   137 KOWALCZYK ROBERT                1   17              GS  11:57:22     1029.83 105.63  21  < 144>  347.430   0.000
   138 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              G   11:45:43     1029.42 106.40  11  < 139>  335.300   0.000
   139 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              G   11:45:47     1029.21 107.17  12  < 141>  335.300   0.000
   140 LIS MARIAN                      1    7              G   11:51:28     1028.85 107.94   4  < 182>  341.030  24.630
   141 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   10              G   11:46:06     1028.21 108.71  13  < 150>  335.300   0.000
   142 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    1              G   11:48:02     1027.34 109.48  11  < 168>  337.000   0.000
   143 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              G   11:51:47     1027.00 110.25   9  < 185>  340.740   0.000
   144 KOWALCZYK ROBERT                1   63                  11:58:29     1026.43 111.03  22  < 148>  347.430   0.000
   145 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              G   11:55:01     1025.47 111.80  12  < 213>  343.550   0.000
   146 JASIŃSKI JAN                    1    1              GC  11:53:19     1025.45 112.57  18  < 156>  341.800   0.000
   147 MAŁYS DOMINIK                   1   98                  11:52:26     1025.41 113.34  15  < 159>  340.880   0.000
   148 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G   11:58:51     1025.32 114.11  23  < 149>  347.430   0.000
   149 KOWALCZYK ROBERT                1   59                  11:58:56     1025.07 114.88  24  < 152>  347.430   0.000
   150 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   68                  11:47:10     1024.86 115.65  14  < 179>  335.300   0.000
   151 OLEJNICZAK EDWARD               1   38              G   11:52:32     1024.71 116.42   9  < 164>  340.750   0.000
   152 KOWALCZYK ROBERT                1  101                  11:59:04     1024.67 117.19  25  < 154>  347.430   0.000
   153 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              G   11:52:58     1024.34 117.96   9  < 215>  341.070   0.000
   154 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G   11:59:28     1023.46 118.74  26  < 158>  347.430   0.000
   155 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   85              G   11:53:16     1022.55 119.51   3  < 172>  340.780  24.050
   156 JASIŃSKI JAN                    1    4              GS  11:54:23     1022.18 120.28  19  < 166>  341.800   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   157 SICIAK MARIAN                   1   22              G   11:48:47     1021.98 121.05   2  < 181>  336.010  23.980
   158 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G   12:00:04     1021.65 121.82  27  < 162>  347.430   0.000
   159 MAŁYS DOMINIK                   1   21              GS  11:54:09     1020.14 122.59  16  < 170>  340.880   0.000
   160 ŁUKAWY JAN                      1   28              G   11:49:45     1020.11 123.36   7  < 188>  336.380   0.000
   161 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   51                  11:54:09     1020.02 124.13   6  < 178>  340.840  23.820
   162 KOWALCZYK ROBERT                1   70                  12:00:56     1019.06 124.90  28  < 162>  347.430   0.000
   162 KOWALCZYK ROBERT                1    6              G   12:00:56     1019.06 124.90  29  < 165>  347.430   0.000
   164 OLEJNICZAK EDWARD               1    9              G   11:54:23     1019.04 126.45  10  < 171>  340.750   0.000
   165 KOWALCZYK ROBERT                1    3              G   12:00:58     1018.96 127.22  30  < 167>  347.430   0.000
   166 JASIŃSKI JAN                    1   52                  11:55:27     1018.93 127.99  20  < 169>  341.800   0.000
   167 KOWALCZYK ROBERT                1   62                  12:01:01     1018.81 128.76  31  < 184>  347.430   0.000
   168 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              G   11:50:49     1018.69 129.53  12  < 204>  337.000   0.000
   169 JASIŃSKI JAN                    1   60                  11:55:37     1018.42 130.30  21  < 173>  341.800   0.000
   170 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G   11:54:49     1018.11 131.07  17  < 183>  340.880   0.000
   171 OLEJNICZAK EDWARD               1   28              G   11:54:51     1017.62 131.84  11  < 186>  340.750   0.000
   172 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   69              G   11:55:03     1017.10 132.61   4  < 175>  340.780  23.400
   173 JASIŃSKI JAN                    1   56                  11:56:05     1017.01 133.38  22  < 176>  341.800   0.000
   174 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   11              G   11:55:47     1016.91 134.16   4  < 180>  341.460  23.320
   175 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   86              G   11:55:08     1016.85 134.93   5  < 189>  340.780  23.280
   176 JASIŃSKI JAN                    1    9              G   11:56:12     1016.66 135.70  23  < 177>  341.800   0.000
   177 JASIŃSKI JAN                    1    6              G   11:56:14     1016.56 136.47  24  < 203>  341.800   0.000
   178 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   37              G   11:55:19     1016.47 137.24   7  < 192>  340.840   0.000
   179 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G   11:49:55     1016.32 138.01  15  < 193>  335.300   0.000
   180 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   34              G   11:56:02     1016.15 138.78   5  < 186>  341.460  23.090
   181 SICIAK MARIAN                   1   39              G   11:50:47     1015.80 139.55   3  < 237>  336.010  23.050
   182 LIS MARIAN                      1   50              GS  11:55:53     1015.32 140.32   5  < 190>  341.030  23.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   183 MAŁYS DOMINIK                   1    1              G   11:55:47     1015.18 141.09  18  < 194>  340.880   0.000
   184 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G   12:02:28     1014.49 141.87  32  < 202>  347.430   0.000
   185 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   24              G   11:55:57     1014.26 142.64  10  < 207>  340.740   0.000
   186 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   39              G   11:56:49     1013.79 143.41   6  < 211>  341.460  22.860
   186 OLEJNICZAK EDWARD               1   34              G   11:56:07     1013.79 143.41  12  < 238>  340.750   0.000
   188 ŁUKAWY JAN                      1    8              G   11:51:55     1013.45 144.95   8  < 208>  336.380   0.000
   189 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    8              G   11:56:17     1013.37 145.72   6  < 234>  340.780  22.740
   190 LIS MARIAN                      1   33              G   11:56:36     1013.16 146.49   6  < 191>  341.030  22.700
   191 LIS MARIAN                      1   64                  11:56:42     1012.86 147.26   7  < 231>  341.030   0.000
   192 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   21              G   11:56:35     1012.65 148.03   8  < 206>  340.840   0.000
   193 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   20              G   11:51:08     1012.58 148.80  16  < 196>  335.300   0.000
   194 MAŁYS DOMINIK                   1   89                  11:56:40     1012.52 149.58  19  < 195>  340.880   0.000
   195 MAŁYS DOMINIK                   1   87                  11:56:45     1012.26 150.35  20  < 197>  340.880   0.000
   196 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   53                  11:51:16     1012.18 151.12  17  < 200>  335.300   0.000
   197 MAŁYS DOMINIK                   1   11              GS  11:56:50     1012.01 151.89  21  < 198>  340.880   0.000
   198 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G   11:56:57     1011.66 152.66  22  < 199>  340.880   0.000
   199 MAŁYS DOMINIK                   1   67                  11:57:02     1011.41 153.43  23  < 232>  340.880   0.000
   200 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              GC  11:51:32     1011.36 154.20  18  < 201>  335.300   0.000
   201 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              GC  11:51:33     1011.31 154.97  19  < 225>  335.300   0.000
   202 KOWALCZYK ROBERT                1   94                  12:03:55     1010.22 155.74  33  < 216>  347.430   0.000
   203 JASIŃSKI JAN                    1   36              G   11:58:27     1009.90 156.52  25          341.800   0.000
   204 DUDZIAK KAROL                   1   17              G   11:50:20     1009.89 157.29   4  < 258>  333.600  22.160
   204 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   45              G   11:53:42     1009.89 157.29  13  < 217>  337.000   0.000
   206 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   18              G   11:57:32     1009.80 158.83   9  < 241>  340.840   0.000
   207 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    3              G   11:57:28     1009.70 159.60  11  < 212>  340.740   0.000
   208 ŁUKAWY JAN                      1   48              G   11:53:14     1009.44 160.37   9  < 209>  336.380   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   209 ŁUKAWY JAN                      1   26              G   11:53:18     1009.24 161.14  10  < 230>  336.380   0.000
   210 DYK WIKTOR                      1   31              G   12:00:28     1009.20 161.91   6          343.600  21.930
   211 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   54                  11:58:24     1009.04 162.68   7  < 223>  341.460   0.000
   212 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   50              G   11:57:44     1008.90 163.45  12  < 218>  340.740   0.000
   213 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   33              G   12:00:39     1008.51 164.23  13  < 214>  343.550   0.000
   214 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   58                  12:00:40     1008.46 165.00  14  < 221>  343.550   0.000
   215 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              G   11:58:18     1008.19 165.77  10  < 224>  341.070   0.000
   216 KOWALCZYK ROBERT                1   74                  12:04:39     1008.07 166.54  34  < 220>  347.430   0.000
   217 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   74                  11:54:21     1007.93 167.31  14  < 219>  337.000   0.000
   218 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   36              G   11:58:05     1007.86 168.08  13  < 222>  340.740   0.000
   219 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              G   11:54:23     1007.83 168.85  15  < 227>  337.000   0.000
   220 KOWALCZYK ROBERT                1   87                  12:04:47     1007.68 169.62  35  < 228>  347.430   0.000
   221 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   15              GS  12:01:10     1006.99 170.39  15  < 243>  343.550   0.000
   222 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G   11:58:26     1006.82 171.16  14  < 229>  340.740   0.000
   223 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   29              G   11:59:10     1006.76 171.94   8          341.460   0.000
   224 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              G   11:58:55     1006.35 172.71  11  < 252>  341.070   0.000
   225 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              GC  11:53:13     1006.25 173.48  20  < 233>  335.300   0.000
   226 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   30              G   11:54:27     1006.16 174.25  52-  1-  1  336.510  21.310
   227 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              G   11:54:59     1006.02 175.02  16  < 236>  337.000   0.000
   228 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G   12:05:22     1005.97 175.79  36  < 246>  347.430   0.000
   229 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              G   11:58:45     1005.88 176.56  15  < 235>  340.740   0.000
   230 ŁUKAWY JAN                      1   79                  11:54:28     1005.72 177.33  11  < 249>  336.380   0.000
   231 LIS MARIAN                      1   13              G   11:59:19     1005.05 178.10   8          341.030   0.000
   232 MAŁYS DOMINIK                   1  104                  11:59:12     1004.95 178.87  24  < 253>  340.880   0.000
   233 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   67                  11:53:42     1004.80 179.65  21  < 250>  335.300   0.000
   234 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   75              G   11:59:10     1004.76 180.42   7  < 245>  340.780   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   235 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G   11:59:08     1004.74 181.19  16  < 248>  340.740   0.000
   236 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   62                  11:55:25     1004.72 181.96  17  < 259>  337.000   0.000
   237 SICIAK MARIAN                   1   11              G   11:54:34     1004.31 182.73   4  < 242>  336.010  20.890
   238 OLEJNICZAK EDWARD               1   40              G   11:59:21     1004.13 183.50  13  < 239>  340.750   0.000
   239 OLEJNICZAK EDWARD               1   70                  11:59:25     1003.93 184.27  14  < 240>  340.750   0.000
   240 OLEJNICZAK EDWARD               1   17              G   11:59:30     1003.68 185.04  15  < 247>  340.750   0.000
   241 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   42              G   11:59:36     1003.65 185.81  10  < 255>  340.840   0.000
   242 SICIAK MARIAN                   1   28              G   11:55:08     1002.62 186.58   5  < 244>  336.010  20.690
   243 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   20              GC  12:02:42     1002.48 187.36  16          343.550   0.000
   244 SICIAK MARIAN                   1   16              G   11:55:13     1002.37 188.13   6          336.010  20.620
   245 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   62                  12:00:00     1002.29 188.90   8          340.780   0.000
   246 KOWALCZYK ROBERT                1   32              G   12:06:44     1002.01 189.67  37  < 257>  347.430   0.000
   247 OLEJNICZAK EDWARD               1   10              G   12:00:06     1001.91 190.44  16  < 260>  340.750   0.000
   248 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   28              G   12:00:09     1001.74 191.21  17          340.740   0.000
   249 ŁUKAWY JAN                      1   11              G   11:55:58     1001.23 191.98  12          336.380   0.000
   250 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    9              G   11:54:57     1001.05 192.75  22          335.300   0.000
   251 MAŁYS HENRYK                    1    7              G   11:56:54     1000.65 193.52   2  < 256>  337.120  20.350
   252 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   53                  12:00:58     1000.30 194.29  12          341.070   0.000
   253 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G   12:00:47     1000.28 195.07  25  < 254>  340.880   0.000
   254 MAŁYS DOMINIK                   1  106                  12:00:49     1000.19 195.84  26          340.880   0.000
   255 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   10              GC  12:00:49     1000.07 196.61  11          340.840   0.000
   256 MAŁYS HENRYK                    1   13              G   11:57:16      999.57 197.38   3          337.120  20.150
   257 KOWALCZYK ROBERT                1    5              G   12:07:35      999.56 198.15  38          347.430   0.000
   258 DUDZIAK KAROL                   1   39              G   11:53:45      999.55 198.92   5          333.600  20.080
   259 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G   11:57:12      999.41 199.69  18          337.000   0.000
   260 OLEJNICZAK EDWARD               1   59                  12:01:06      998.97 200.46  17          340.750   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   261 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    6              G   12:01:29      998.79   0.00  13          341.070   0.000
   262 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    7              G   12:04:02      998.51   0.00   2          343.520   0.000
   263 LIS MARIAN                      1   18              G   12:01:33      998.48   0.00   9          341.030   0.000
   264 LIS MARIAN                      1   42              G   12:01:36      998.33   0.00  10          341.030   0.000
   265 MAŁYS DOMINIK                   1  102                  12:01:33      998.04   0.00  27          340.880   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 






            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 06.05.18 SŁUBICE                                  
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    67    6    26   106.21     
              2 JASIŃSKI        JAN             1    71    6    38   102.76     
              3 KOWALCZYK       ROBERT          1    95    6    27   102.67     
              4 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    47    6    22   100.80     
              5 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    57    6    15    97.96     
              6 MAŁYS           DOMINIK         1   105    6    19    96.80     
              7 OLEJNICZAK      EDWARD          1    61    6    12    93.69     
              8 ŁUKAWY          JAN             1    67    6    18    93.13     
              9 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    68    6    17    86.80     
             10 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    66    6    14    82.60     
             11 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    36    6     7    77.71     
             12 DYK             WIKTOR          1    42    6     9    75.31     
             13 LIS             MARIAN          1    64    6     6    70.47     
             14 MAŁYS           HENRYK          1    71    6     7    69.68     
             15 SICIAK          MARIAN          1    42    6     6    67.95     
             16 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    51    6     7    63.44     
             17 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    79    5     5    65.54     
             18 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    57    5     5    59.86     
             19 DUDZIAK         KAROL           1    44    4     4    63.31     
             20 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    51    2     2    24.54     
             21 KAZEK           JAN             1    41    1     1    11.33     
             22 JAKÓB           BRONISŁAW       1    34    1     1     8.45     
             23 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    23    0     0     0.00  



                                                 
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 06.05.18 SŁUBICE                                  
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    67    5    26    87.46     
              2 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    57    5    15    79.59     
              3 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    47    5    22    75.09     
              4 KOWALCZYK       ROBERT          1    95    5    27    74.24     
              5 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    68    5    17    69.33     
              6 JASIŃSKI        JAN             1    71    5    38    59.56     
              7 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    66    5    14    58.98     
              8 ŁUKAWY          JAN             1    67    4    18    54.17     
              9 LIS             MARIAN          1    64    3     6    39.92     
             10 MAŁYS           HENRYK          1    71    3     7    38.38     
             11 DYK             WIKTOR          1    42    2     9    29.11     
             12 SICIAK          MARIAN          1    42    2     6    28.39     
             13 MAŁYS           DOMINIK         1   105    2    19    25.66     
             14 OLEJNICZAK      EDWARD          1    61    2    12    25.62     
             15 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    36    2     7    21.84     
             16 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    51    2     7    21.17     
             17 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    79    1     5    12.38     
             18 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    57    1     5    11.75     
             19 KAZEK           JAN             1    41    1     1    11.33     
             20 JAKÓB           BRONISŁAW       1    34    1     1     8.45     
             21 DUDZIAK         KAROL           1    44    0     4     0.00     
             22 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    51    0     2     0.00     
             23 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    23    0     0     0.00     



               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  SŁUBICE z dnia 06.05.18                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:38.0 N 14:36:55.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  184.577 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   23                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1339                           
      5.Ilość konkursów.......................:  268                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1297.38                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1179.02                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,53,03                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,01,05                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 8 min.  2 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  18.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   23   | 1339   |  268  |20.01|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   23   | 1339   |  268  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------  


   
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.  
                                          z lotu SŁUBICE, w dniu 06.05.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   17              G    9:53:03     1297.38   0.75  67- 26-  6  185.590  18.000
     2 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   53                   9:53:06     1296.93   1.49   2  <  11>  185.590  17.960
     3 ŁUKAWY JAN                      1   49              G    9:50:05     1296.73   2.24  67- 18-  6  181.650  17.930
     4 JASIŃSKI JAN                    1   18              G    9:54:03     1296.29   2.99  71- 38-  6  186.730  17.890
     5 MAŁYS DOMINIK                   1   79                   9:53:16     1295.21   3.73 105- 19-  6  185.560  17.850
     6 DUDZIAK KAROL                   1   40              G    9:47:59     1294.58   4.48  44-  4-  4  178.630  17.810
     7 JASIŃSKI JAN                    1   14              G    9:54:22     1293.44   5.23   2  <  23>  186.730  17.780
     8 OLEJNICZAK EDWARD               1   27              G    9:53:32     1291.69   5.97  61- 12-  6  185.400  17.740
     9 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              G    9:56:55     1289.92   6.72  47- 22-  6  189.510  17.700
    10 MAŁYS DOMINIK                   1   50              G    9:54:53     1280.76   7.47   2  <  33>  185.560  17.660
    11 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   10              G    9:54:59     1280.08   8.22   3  <  12>  185.590  17.630
    12 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   14              G    9:55:01     1279.78   8.96   4  <  13>  185.590  17.590
    13 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   38              G    9:55:04     1279.34   9.71   5  <  15>  185.590  17.550
    14 KOWALCZYK ROBERT                1   30              G   10:01:31     1278.21  10.46  95- 27-  6  193.670  17.510
    15 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   34              G    9:55:17     1277.44  11.20   6  <  17>  185.590  17.480
    16 KOWALCZYK ROBERT                1   26              G   10:01:39     1277.09  11.95   2  <  21>  193.670  17.440
    17 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    9              G    9:55:57     1271.60  12.70   7  <  27>  185.590   0.000
    18 OLEJNICZAK EDWARD               1    1              G    9:55:52     1271.02  13.44   2  <  74>  185.400  17.360
    19 DUDZIAK KAROL                   1   28              G    9:50:49     1268.53  14.19   2  < 103>  178.630  17.330
    20 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   38              G    9:56:11     1268.20  14.94  57- 15-  6  185.390  17.290
    21 KOWALCZYK ROBERT                1   66                  10:02:51     1267.06  15.68   3  <  25>  193.670  17.250
    22 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   27              G    9:59:42     1265.93  16.43   2  <  24>  189.510  17.210
    23 JASIŃSKI JAN                    1   50              G    9:57:32     1265.68  17.18   3  <  26>  186.730  17.180
    24 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   57                   9:59:45     1265.51  17.92   3  <  41>  189.510  17.140
    25 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G   10:03:05     1265.13  18.67   4  <  34>  193.670  17.100
    26 JASIŃSKI JAN                    1   25              G    9:57:50     1263.11  19.42   4  <  37>  186.730  17.060
    27 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    6              G    9:57:01     1262.37  20.16   8  <  28>  185.590   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   27              G    9:57:02     1262.23  20.91   9  <  29>  185.590   0.000
    29 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    3              G    9:57:03     1262.09  21.66  10  <  30>  185.590   0.000
    30 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   73                   9:57:04     1261.95  22.40  11  <  31>  185.590   0.000
    31 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   70                   9:57:05     1261.80  23.15  12  <  46>  185.590   0.000
    32 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   36              G    9:56:58     1261.44  23.90   2  <  36>  185.390  16.840
    33 MAŁYS DOMINIK                   1   42              G    9:57:26     1258.60  24.65   3  <  59>  185.560  16.800
    34 KOWALCZYK ROBERT                1   68                  10:03:57     1258.01  25.39   5  <  38>  193.670  16.760
    35 ŁUKAWY JAN                      1   27              G    9:54:28     1257.38  26.14   2  <  44>  181.650  16.730
    36 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   35              G    9:57:27     1257.31  26.89   3  <  54>  185.390  16.690
    37 JASIŃSKI JAN                    1   61                   9:58:36     1256.60  27.63   5  <  49>  186.730  16.650
    38 KOWALCZYK ROBERT                1   59                  10:04:23     1254.48  28.38   6  <  40>  193.670  16.610
    39 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   19              G   10:01:20     1253.33  29.13  36-  7-  6  189.670  16.580
    40 KOWALCZYK ROBERT                1   72                  10:04:35     1252.85  29.87   7  <  45>  193.670   0.000
    41 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   11              G   10:01:20     1252.27  30.62   4  <  42>  189.510  16.500
    42 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              G   10:01:24     1251.72  31.37   5  <  60>  189.510  16.460
    43 LIS MARIAN                      1   64                   9:57:56     1250.16  32.11  64-  6-  6  184.940  16.430
    44 ŁUKAWY JAN                      1   35              G    9:55:31     1248.31  32.86   3  <  73>  181.650  16.390
    45 KOWALCZYK ROBERT                1   27              G   10:05:09     1248.28  33.61   8  <  62>  193.670   0.000
    46 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   36              G    9:58:46     1247.52  34.35  13  <  48>  185.590   0.000
    47 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   61                   9:55:07     1247.27  35.10  51-  2-  2  181.000  16.280
    48 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   74                   9:58:53     1246.55  35.85  14  <  53>  185.590   0.000
    49 JASIŃSKI JAN                    1    5              G    9:59:48     1246.53  36.59   6  <  51>  186.730  16.200
    50 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   11              G    9:58:31     1246.39  37.34  79-  5-  5  185.110  16.160
    51 JASIŃSKI JAN                    1   30              G    9:59:50     1246.25  38.09   7  <  52>  186.730   0.000
    52 JASIŃSKI JAN                    1    2              G    9:59:54     1245.70  38.83   8  <  56>  186.730   0.000
    53 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   31              G    9:59:03     1245.15  39.58  15  <  75>  185.590   0.000
    54 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              G    9:58:58     1244.51  40.33   4  <  55>  185.390  16.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              G    9:59:05     1243.53  41.08   5  <  77>  185.390  15.980
    56 JASIŃSKI JAN                    1    1              G   10:00:15     1242.80  41.82   9  <  56>  186.730   0.000
    56 JASIŃSKI JAN                    1   59                  10:00:15     1242.80  41.82  10  <  64>  186.730   0.000
    58 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   28              G   10:02:38     1242.65  43.32   2  < 161>  189.670  15.870
    59 MAŁYS DOMINIK                   1   10              G    9:59:28     1241.48  44.06   4  <  70>  185.560  15.830
    60 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   58                  10:02:42     1241.06  44.81   6  <  67>  189.510  15.790
    61 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   42              G    9:53:34     1240.75  45.56  66- 14-  6  178.130  15.750
    62 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G   10:06:10     1240.15  46.30   9  <  72>  193.670   0.000
    63 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   38              G    9:56:22     1239.90  47.05  68- 17-  6  181.480  15.680
    64 JASIŃSKI JAN                    1   24              G   10:00:45     1238.67  47.80  11  <  65>  186.730   0.000
    65 JASIŃSKI JAN                    1   54                  10:00:48     1238.26  48.54  12  <  66>  186.730   0.000
    66 JASIŃSKI JAN                    1   65                  10:00:51     1237.85  49.29  13  <  68>  186.730   0.000
    67 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   23              G   10:03:06     1237.82  50.04   7  <  94>  189.510   0.000
    68 JASIŃSKI JAN                    1   46              G   10:00:53     1237.58  50.78  14  <  69>  186.730   0.000
    69 JASIŃSKI JAN                    1   17              G   10:00:57     1237.03  51.53  15  <  84>  186.730   0.000
    70 MAŁYS DOMINIK                   1  112                  10:00:06     1236.24  52.28   5  < 128>  185.560  15.420
    71 DYK WIKTOR                      1    7              G   10:00:55     1235.98  53.02  42-  9-  6  186.530  15.380
    72 KOWALCZYK ROBERT                1   63                  10:06:42     1235.93  53.77  10  <  80>  193.670   0.000
    73 ŁUKAWY JAN                      1    4              G    9:57:01     1235.57  54.52   4  <  96>  181.650  15.300
    74 OLEJNICZAK EDWARD               1   14              G   10:00:04     1235.45  55.27   3  <  76>  185.400  15.270
    75 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   40              G   10:00:14     1235.35  56.01  16  <  78>  185.590   0.000
    76 OLEJNICZAK EDWARD               1   49              G   10:00:07     1235.04  56.76   4  <  96>  185.400  15.190
    77 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G   10:00:11     1234.43  57.51   6  <  79>  185.390  15.150
    78 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   20              G   10:00:22     1234.25  58.25  17  <  82>  185.590   0.000
    79 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   18              G   10:00:14     1234.01  59.00   7  < 106>  185.390   0.000
    80 KOWALCZYK ROBERT                1   87                  10:07:01     1233.44  59.75  11  <  83>  193.670   0.000
    81 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              G    9:54:26     1233.30  60.49   2  < 123>  178.130  15.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    82 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    1              G   10:00:31     1233.02  61.24  18  <  90>  185.590   0.000
    83 KOWALCZYK ROBERT                1   76                  10:07:05     1232.91  61.99  12  <  86>  193.670   0.000
    84 JASIŃSKI JAN                    1    6              G   10:01:28     1232.81  62.73  16  <  85>  186.730   0.000
    85 JASIŃSKI JAN                    1   78                  10:01:29     1232.68  63.48  17  <  86>  186.730   0.000
    86 JASIŃSKI JAN                    1   11              G   10:01:34     1232.00  64.23  18  <  88>  186.730   0.000
    86 KOWALCZYK ROBERT                1    7              G   10:07:12     1232.00  64.23  13  < 107>  193.670   0.000
    88 JASIŃSKI JAN                    1   47              G   10:01:35     1231.86  65.72  19  <  89>  186.730   0.000
    89 JASIŃSKI JAN                    1   62                  10:01:39     1231.32  66.47  20  < 102>  186.730   0.000
    90 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   39              G   10:00:46     1230.98  67.21  19  <  91>  185.590   0.000
    91 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   35              G   10:00:47     1230.84  67.96  20  < 120>  185.590   0.000
    92 LIS MARIAN                      1   50              G   10:00:17     1230.61  68.71   2  < 174>  184.940  14.590
    93 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              G    9:57:30     1230.37  69.45   2  <  95>  181.480  14.550
    94 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              G   10:04:04     1230.05  70.20   8  < 101>  189.510   0.000
    95 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   23              G    9:57:34     1229.82  70.95   3  <  99>  181.480  14.480
    96 ŁUKAWY JAN                      1   30              G    9:57:45     1229.44  71.70   5  < 152>  181.650  14.440
    96 OLEJNICZAK EDWARD               1   64                  10:00:48     1229.44  71.70   5  < 116>  185.400  14.440
    98 MAŁYS HENRYK                    1   21              G    9:58:32     1229.42  73.19  71-  7-  6  182.610  14.370
    99 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   89                   9:57:37     1229.40  73.94   4  < 111>  181.480  14.330
   100 SICIAK MARIAN                   1    2              G    9:55:34     1229.20  74.68  42-  6-  6  178.930  14.290
   101 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   55                  10:04:13     1228.86  75.43   9  < 104>  189.510   0.000
   102 JASIŃSKI JAN                    1   56                  10:02:03     1228.08  76.18  21  < 114>  186.730   0.000
   103 DUDZIAK KAROL                   1   27              G    9:55:29     1227.84  76.92   3  < 108>  178.630  14.180
   104 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    5              G   10:04:22     1227.66  77.67  10  < 110>  189.510   0.000
   105 SICIAK MARIAN                   1   17              G    9:55:45     1227.65  78.42   2  < 156>  178.930  14.100
   106 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              G   10:01:07     1226.80  79.16   8  < 109>  185.390   0.000
   107 KOWALCZYK ROBERT                1   21              G   10:07:53     1226.67  79.91  14  < 140>  193.670   0.000
   108 DUDZIAK KAROL                   1   47              G    9:55:39     1226.43  80.66   4          178.630  13.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   109 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   40              G   10:01:11     1226.26  81.40   9  < 119>  185.390   0.000
   110 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              G   10:04:35     1225.94  82.15  11  < 113>  189.510   0.000
   111 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   40              G    9:58:04     1225.66  82.90   5  < 111>  181.480  13.880
   111 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G    9:58:04     1225.66  82.90   6  < 131>  181.480  13.880
   113 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   51                  10:04:38     1225.54  84.39  12  < 122>  189.510   0.000
   114 JASIŃSKI JAN                    1   15              G   10:02:26     1225.00  85.14  22  < 126>  186.730   0.000
   115 DYK WIKTOR                      1   38              G   10:02:21     1224.35  85.88   2  < 117>  186.530  13.730
   116 OLEJNICZAK EDWARD               1    5              G   10:01:29     1223.90  86.63   6  < 118>  185.400  13.690
   117 DYK WIKTOR                      1   20              G   10:02:25     1223.82  87.38   3  < 184>  186.530  13.660
   118 OLEJNICZAK EDWARD               1   59                  10:01:37     1222.82  88.13   7  < 137>  185.400   0.000
   119 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   34              G   10:01:48     1221.28  88.87  10  < 136>  185.390   0.000
   120 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   37              G   10:01:58     1221.26  89.62  21  < 121>  185.590   0.000
   121 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   26              G   10:02:00     1220.99  90.37  22  < 124>  185.590   0.000
   122 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   20              G   10:05:13     1220.94  91.11  13  < 130>  189.510   0.000
   123 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   59                   9:55:58     1220.35  91.86   3  < 134>  178.130  13.430
   124 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   72                  10:02:05     1220.32  92.61  23  < 155>  185.590   0.000
   125 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   62                  10:01:44     1219.97  93.35   2  < 151>  185.110  13.360
   126 JASIŃSKI JAN                    1   74                  10:03:04     1219.93  94.10  23  < 127>  186.730   0.000
   127 JASIŃSKI JAN                    1   38              G   10:03:05     1219.79  94.85  24  < 139>  186.730   0.000
   128 MAŁYS DOMINIK                   1   58                  10:02:09     1219.59  95.59   6  < 132>  185.560  13.240
   129 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   51                  10:02:15     1219.51  96.34  57-  5-  5  185.670  13.210
   130 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   37              G   10:05:24     1219.50  97.09  14  < 199>  189.510   0.000
   131 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    3              G    9:58:50     1219.35  97.83   7  < 135>  181.480   0.000
   132 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G   10:02:13     1219.05  98.58   7  < 133>  185.560   0.000
   133 MAŁYS DOMINIK                   1   81                  10:02:14     1218.92  99.33   8  < 149>  185.560   0.000
   134 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   36              G    9:56:15     1217.98 100.07   4  < 142>  178.130  13.020
   135 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   21              G    9:59:05     1217.31 100.82   8  < 153>  181.480   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   136 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              G   10:02:18     1217.27 101.57  11  < 173>  185.390   0.000
   137 OLEJNICZAK EDWARD               1   61                  10:02:20     1217.07 102.32   8  < 146>  185.400   0.000
   138 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   22              G   10:02:35     1216.84 103.06   2  < 168>  185.670  12.870
   139 JASIŃSKI JAN                    1   49              G   10:03:32     1216.22 103.81  25  < 145>  186.730   0.000
   140 KOWALCZYK ROBERT                1   62                  10:09:16     1216.01 104.56  15  < 140>  193.670   0.000
   140 KOWALCZYK ROBERT                1   80                  10:09:16     1216.01 104.56  16  < 144>  193.670   0.000
   142 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              G    9:56:31     1215.77 106.05   5  < 143>  178.130  12.720
   143 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   48              G    9:56:37     1214.94 106.80   6  < 164>  178.130  12.680
   144 KOWALCZYK ROBERT                1   46              G   10:09:25     1214.87 107.54  17  < 147>  193.670   0.000
   145 JASIŃSKI JAN                    1   20              G   10:03:43     1214.77 108.29  26  < 159>  186.730   0.000
   146 OLEJNICZAK EDWARD               1   70                  10:02:38     1214.68 109.04   9  < 163>  185.400   0.000
   147 KOWALCZYK ROBERT                1    2              G   10:09:27     1214.61 109.78  18  < 148>  193.670   0.000
   148 KOWALCZYK ROBERT                1   17              G   10:09:33     1213.85 110.53  19  < 167>  193.670   0.000
   149 MAŁYS DOMINIK                   1   73                  10:02:53     1213.74 111.28   9  < 150>  185.560   0.000
   150 MAŁYS DOMINIK                   1  118                  10:02:54     1213.60 112.02  10  < 166>  185.560   0.000
   151 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   16              G   10:02:32     1213.57 112.77   3  < 157>  185.110  12.380
   152 ŁUKAWY JAN                      1   16              G    9:59:42     1213.43 113.52   6  < 158>  181.650  12.340
   153 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   16              G    9:59:35     1213.24 114.26   9  < 154>  181.480   0.000
   154 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G    9:59:41     1212.43 115.01  10  < 172>  181.480   0.000
   155 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   52                  10:03:10     1211.69 115.76  24  < 193>  185.590   0.000
   156 SICIAK MARIAN                   1   52                   9:57:45     1211.03 116.50   3  < 220>  178.930  12.190
   157 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   85              G   10:02:52     1210.93 117.25   4  < 175>  185.110  12.160
   158 ŁUKAWY JAN                      1   71                  10:00:02     1210.73 118.00   7  < 182>  181.650   0.000
   159 JASIŃSKI JAN                    1   55                  10:04:15     1210.57 118.75  27  < 169>  186.730   0.000
   160 MAŁYS HENRYK                    1   40              G   10:00:51     1210.54 119.49   2  < 162>  182.610  12.040
   161 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   29              G   10:06:43     1210.27 120.24   3  < 171>  189.670  12.010
   162 MAŁYS HENRYK                    1   13              G   10:00:54     1210.14 120.99   3  < 191>  182.610  11.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   163 OLEJNICZAK EDWARD               1    2              G   10:03:14     1209.92 121.73  10  < 236>  185.400   0.000
   164 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   49              G    9:57:17     1209.44 122.48   7  < 165>  178.130   0.000
   165 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    5              G    9:57:18     1209.30 123.23   8  < 181>  178.130   0.000
   166 MAŁYS DOMINIK                   1   80                  10:03:29     1208.99 123.97  11  < 178>  185.560   0.000
   167 KOWALCZYK ROBERT                1   65                  10:10:13     1208.80 124.72  20  < 188>  193.670   0.000
   168 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    2              G   10:03:44     1207.74 125.47   3  < 170>  185.670  11.750
   169 JASIŃSKI JAN                    1   19              G   10:04:41     1207.18 126.21  28  < 176>  186.730   0.000
   170 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   54                  10:03:49     1207.09 126.96   4  < 205>  185.670  11.670
   171 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   33              G   10:07:08     1207.06 127.71   4  < 177>  189.670  11.630
   172 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   10              G   10:00:21     1207.05 128.45  11  < 189>  181.480   0.000
   173 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    5              G   10:03:39     1206.57 129.20  12  < 194>  185.390   0.000
   174 LIS MARIAN                      1   13              G   10:03:17     1206.52 129.95   3  < 207>  184.940  11.520
   175 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   67              G   10:03:32     1205.67 130.69   5          185.110  11.480
   176 JASIŃSKI JAN                    1   53                  10:04:55     1205.36 131.44  29  < 187>  186.730   0.000
   177 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   36              G   10:07:22     1205.27 132.19   5  < 209>  189.670  11.410
   178 MAŁYS DOMINIK                   1   59                  10:04:02     1204.67 132.94  12  < 212>  185.560   0.000
   179 KAZEK JAN                       1   13              G   10:02:35     1204.39 133.68  41-  1-  1  183.770  11.330
   180 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   47              G   10:03:34     1204.17 134.43  51-  7-  6  184.920  11.300
   181 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   65                   9:57:56     1204.12 135.18   9  < 198>  178.130   0.000
   182 ŁUKAWY JAN                      1   54                  10:00:53     1203.91 135.92   8  < 185>  181.650   0.000
   183 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              G   10:03:38     1203.65 136.67   2  < 200>  184.920  11.180
   184 DYK WIKTOR                      1   43              G   10:04:59     1203.55 137.42   4  < 186>  186.530  11.150
   185 ŁUKAWY JAN                      1   56                  10:00:57     1203.38 138.16   9  < 192>  181.650   0.000
   186 DYK WIKTOR                      1   22              G   10:05:02     1203.16 138.91   5  < 206>  186.530  11.070
   187 JASIŃSKI JAN                    1   45              G   10:05:18     1202.38 139.66  30  < 204>  186.730   0.000
   188 KOWALCZYK ROBERT                1   64                  10:11:05     1202.30 140.40  21  < 190>  193.670   0.000
   189 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   14              G   10:00:58     1202.12 141.15  12  < 213>  181.480   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   190 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G   10:11:07     1202.05 141.90  22  < 195>  193.670   0.000
   191 MAŁYS HENRYK                    1   27              G   10:01:55     1202.04 142.64   4  < 208>  182.610  10.880
   192 ŁUKAWY JAN                      1   70                  10:01:10     1201.65 143.39  10  < 196>  181.650   0.000
   193 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   41              G   10:04:29     1201.36 144.14  25  < 197>  185.590   0.000
   194 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              G   10:04:20     1201.23 144.88  13  < 226>  185.390   0.000
   195 KOWALCZYK ROBERT                1  104                  10:11:14     1201.18 145.63  23  < 217>  193.670   0.000
   196 ŁUKAWY JAN                      1   15              G   10:01:15     1200.99 146.38  11  < 224>  181.650   0.000
   197 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   51                  10:04:36     1200.45 147.12  26          185.590   0.000
   198 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   34              G    9:58:27     1199.93 147.87  10  < 211>  178.130   0.000
   199 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   15              G   10:07:59     1199.56 148.62  15  < 201>  189.510   0.000
   200 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   27              G   10:04:12     1199.22 149.37   3  < 202>  184.920  10.550
   201 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   35              G   10:08:06     1198.67 150.11  16  < 203>  189.510   0.000
   202 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   39              G   10:04:18     1198.45 150.86   4  < 215>  184.920  10.470
   203 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   12              G   10:08:08     1198.42 151.61  17  < 218>  189.510   0.000
   204 JASIŃSKI JAN                    1   76                  10:05:49     1198.40 152.35  31  < 221>  186.730   0.000
   205 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   48              G   10:04:56     1198.39 153.10   5          185.670  10.360
   206 DYK WIKTOR                      1   24              G   10:05:44     1197.75 153.85   6  < 238>  186.530  10.320
   207 LIS MARIAN                      1   32              G   10:04:25     1197.67 154.59   4  < 244>  184.940  10.280
   208 MAŁYS HENRYK                    1   45              G   10:02:30     1197.44 155.34   5  < 210>  182.610  10.250
   209 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   14              G   10:08:26     1197.16 156.09   6  < 225>  189.670  10.210
   210 MAŁYS HENRYK                    1   50              G   10:02:34     1196.92 156.83   6  < 233>  182.610  10.170
   211 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              G    9:58:50     1196.84 157.58  11  < 234>  178.130   0.000
   212 MAŁYS DOMINIK                   1  104                  10:05:06     1196.39 158.33  13  < 231>  185.560   0.000
   213 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    6              G   10:01:46     1195.78 159.07  13  < 214>  181.480   0.000
   214 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   59                  10:01:51     1195.13 159.82  14  < 222>  181.480   0.000
   215 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G   10:04:48     1194.57 160.57   5  < 216>  184.920   9.990
   216 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              G   10:04:50     1194.32 161.31   6  < 253>  184.920   9.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   217 KOWALCZYK ROBERT                1   61                  10:12:12     1194.02 162.06  24  < 219>  193.670   0.000
   218 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   14              G   10:08:43     1194.01 162.81  18  < 228>  189.510   0.000
   219 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G   10:12:14     1193.77 163.55  25  < 236>  193.670   0.000
   220 SICIAK MARIAN                   1   53                   9:59:56     1193.40 164.30   4  < 232>  178.930   9.800
   221 JASIŃSKI JAN                    1   60                  10:06:32     1192.91 165.05  32  < 223>  186.730   0.000
   222 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    1              G   10:02:08     1192.90 165.80  15  < 229>  181.480   0.000
   223 JASIŃSKI JAN                    1   26              G   10:06:34     1192.66 166.54  33  < 239>  186.730   0.000
   224 ŁUKAWY JAN                      1   66                  10:02:30     1191.15 167.29  12  < 227>  181.650   0.000
   225 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    9              G   10:09:17     1190.77 168.04   7          189.670   0.000
   226 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    2              G   10:05:42     1190.69 168.78  14  < 267>  185.390   0.000
   227 ŁUKAWY JAN                      1   64                  10:02:34     1190.63 169.53  13  < 230>  181.650   0.000
   228 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   13              G   10:09:13     1190.27 170.28  19  < 263>  189.510   0.000
   229 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              G   10:02:29     1190.16 171.02  16  < 257>  181.480   0.000
   230 ŁUKAWY JAN                      1   32              G   10:02:40     1189.85 171.77  14  < 247>  181.650   0.000
   231 MAŁYS DOMINIK                   1  114                  10:06:00     1189.49 172.52  14  < 240>  185.560   0.000
   232 SICIAK MARIAN                   1   37              G   10:00:28     1189.17 173.26   5  < 262>  178.930   9.350
   233 MAŁYS HENRYK                    1   33              G   10:03:35     1189.00 174.01   7          182.610   0.000
   234 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              G    9:59:57     1187.93 174.76  12  < 234>  178.130   0.000
   234 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              G    9:59:57     1187.93 174.76  13  < 268>  178.130   0.000
   236 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G   10:13:09     1187.07 176.25  26  < 250>  193.670   0.000
   236 OLEJNICZAK EDWARD               1   31              G   10:06:11     1187.07 176.25  11  < 246>  185.400   0.000
   238 DYK WIKTOR                      1   12              G   10:07:14     1186.33 177.74   7  < 242>  186.530   0.000
   239 JASIŃSKI JAN                    1   12              G   10:07:25     1186.22 178.49  34  < 258>  186.730   0.000
   240 MAŁYS DOMINIK                   1   45              G   10:06:26     1186.19 179.24  15  < 241>  185.560   0.000
   241 MAŁYS DOMINIK                   1   46              G   10:06:28     1185.94 179.99  16  < 243>  185.560   0.000
   242 DYK WIKTOR                      1   29              G   10:07:22     1185.32 180.73   8  < 249>  186.530   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   243 MAŁYS DOMINIK                   1   95                  10:06:36     1184.93 181.48  17  < 245>  185.560   0.000
   244 LIS MARIAN                      1   45              G   10:06:06     1184.75 182.23   5  < 248>  184.940   8.900
   245 MAŁYS DOMINIK                   1   13              G   10:06:38     1184.68 182.97  18  < 250>  185.560   0.000
   246 OLEJNICZAK EDWARD               1    9              G   10:06:30     1184.67 183.72  12          185.400   0.000
   247 ŁUKAWY JAN                      1    2              G   10:03:22     1184.42 184.47  15  < 252>  181.650   0.000
   248 LIS MARIAN                      1   28              G   10:06:10     1184.25 185.21   6          184.940   8.750
   249 DYK WIKTOR                      1    3              G   10:07:33     1183.94 185.96   9          186.530   0.000
   250 KOWALCZYK ROBERT                1   71                  10:13:36     1183.80 186.71  27          193.670   0.000
   250 MAŁYS DOMINIK                   1    2              G   10:06:45     1183.80 186.71  19          185.560   0.000
   252 ŁUKAWY JAN                      1   22              G   10:03:27     1183.77 188.20  16  < 254>  181.650   0.000
   253 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   37              G   10:06:13     1183.74 188.95   7          184.920   0.000
   254 ŁUKAWY JAN                      1   38              G   10:03:29     1183.52 189.69  17  < 255>  181.650   0.000
   255 ŁUKAWY JAN                      1    6              G   10:03:32     1183.13 190.44  18          181.650   0.000
   256 JAKÓB BRONISŁAW                 1   18              G   10:07:15     1182.64 191.19  34-  1-  1  185.970   8.450
   257 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   67                  10:03:40     1181.00 191.93  17          181.480   0.000
   258 JASIŃSKI JAN                    1   21              G   10:08:08     1180.84 192.68  35  < 259>  186.730   0.000
   259 JASIŃSKI JAN                    1   75                  10:08:13     1180.22 193.43  36  < 260>  186.730   0.000
   260 JASIŃSKI JAN                    1   52                  10:08:16     1179.84 194.17  37  < 264>  186.730   0.000
   261 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   37              G   10:03:25     1179.79 194.92   2          181.000   8.260
   262 SICIAK MARIAN                   1   49              G   10:01:41     1179.63 195.67   6          178.930   8.220
   263 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              G   10:10:40     1179.52 196.42  20  < 265>  189.510   0.000
   264 JASIŃSKI JAN                    1   36              G   10:08:19     1179.47 197.16  38          186.730   0.000
   265 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    3              G   10:10:43     1179.16 197.91  21  < 265>  189.510   0.000
   265 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   40              G   10:10:43     1179.16 197.91  22          189.510   0.000
   267 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G   10:07:14     1179.08 199.40  15          185.390   0.000
   268 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              G   10:01:05     1179.02 200.15  14          178.130   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   269 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   60                  10:01:06     1178.89   0.00  15          178.130   0.000
   270 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              G   10:07:16     1178.83   0.00  16          185.390   0.000
   271 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   33              G   10:10:48     1178.55   0.00  23          189.510   0.000
   272 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   60                  10:07:31     1178.23   0.00  27          185.590   0.000
   273 LIS MARIAN                      1   44              G   10:06:58     1178.21   0.00   7          184.940   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------    
 



         PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 29.04.18 KROSNO ODRZAŃSKIE                        
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    71    6    35    86.78     
              2 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    52    6    20    85.72     
              3 JASIŃSKI        JAN             1    72    6    22    85.62     
              4 KOWALCZYK       ROBERT          1    80    6    18    84.32     
              5 MAŁYS           DOMINIK         1   112    6    31    82.64     
              6 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    57    6    21    81.44     
              7 ŁUKAWY          JAN             1    65    6    18    74.47     
              8 SICIAK          MARIAN          1    52    6    15    73.44     
              9 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    68    6    17    71.79     
             10 LIS             MARIAN          1    65    6     8    65.00     
             11 MAŁYS           HENRYK          1    42    6     9    64.37     
             12 DUDZIAK         KAROL           1    61    6     7    64.02     
             13 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    82    6    12    59.64     
             14 DYK             WIKTOR          1    52    6     6    59.45     
             15 OLEJNICZAK      EDWARD          1    69    6     6    53.78     
             16 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    57    6     6    49.22     
             17 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    77    5     5    53.30     
             18 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    50    5     5    44.70     
             19 JAKÓB           BRONISŁAW       1    32    5     5    40.80     
             20 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    61    4     4    33.08     
             21 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    36    3     3    35.54     
             22 KAZEK           JAN             1    42    3     3    24.64     
             23 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    26    1     1     5.83 

                                                       
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 29.04.18 KROSNO ODRZAŃSKIE                        
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    71    5    35    66.71     
              2 JASIŃSKI        JAN             1    72    5    22    64.75     
              3 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    52    5    20    54.82     
              4 ŁUKAWY          JAN             1    65    5    18    47.00     
              5 MAŁYS           DOMINIK         1   112    4    31    52.86     
              6 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    57    4    21    42.32     
              7 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    68    4    17    32.47     
              8 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    36    3     3    35.54     
              9 JAKÓB           BRONISŁAW       1    32    3     5    23.91     
             10 SICIAK          MARIAN          1    52    3    15    22.43     
             11 DUDZIAK         KAROL           1    61    2     7    23.52     
             12 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    50    2     5    22.13     
             13 OLEJNICZAK      EDWARD          1    69    2     6    20.94     
             14 DYK             WIKTOR          1    52    2     6    19.27     
             15 KOWALCZYK       ROBERT          1    80    2    18    16.09     
             16 LIS             MARIAN          1    65    1     8    11.88     
             17 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    57    1     6    11.56     
             18 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    61    1     4     7.10     
             19 MAŁYS           HENRYK          1    42    1     9     6.67     
             20 KAZEK           JAN             1    42    1     3     6.12     
             21 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    82    0    12     0.00     
             22 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    26    0     1     0.00     
             23 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    77    0     5     0.00     


               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  KROSNO ODRZAŃSKIE z dnia 29.04.18                   
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:03:51.0 N 15:05:27.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  140.965 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   23                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1381                           
      5.Ilość konkursów.......................:  277                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1403.77                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1250.34                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,08,12                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,20,15                         
     10.Czas trwania konkursu.................:12 min.  3 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   23   | 1381   |  277  |20.06|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   23   | 1381   |  277  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------  

   
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.  
                                     z lotu KROSNO ODRZAŃSKIE, w dniu 29.04.18  
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 ŁUKAWY JAN                      1   22              G    9:08:12     1403.77   0.72  65- 18-  6  137.850  15.000
     2 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   34              G    9:11:41     1396.10   1.45  71- 35-  6  141.960  14.960
     3 OLEJNICZAK EDWARD               1    2              G    9:11:40     1394.66   2.17  69-  6-  6  141.790  14.930
     4 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   17              G    9:11:53     1393.36   2.90   2  <   5>  141.960  14.890
     5 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   36              G    9:11:55     1392.90   3.62   3  <  27>  141.960  14.860
     6 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G    9:17:34     1391.79   4.34  80- 18-  6  149.710  14.820
     7 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              G    9:14:58     1387.01   5.07  52- 20-  6  145.590  14.780
     8 KOWALCZYK ROBERT                1   66                   9:18:35     1378.76   5.79   2  <  14>  149.710  14.750
     9 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              G    9:15:40     1377.82   6.52   2  <  18>  145.590  14.710
    10 MAŁYS DOMINIK                   1   40              G    9:13:04     1377.17   7.24 112- 31-  6  141.940  14.670
    11 MAŁYS DOMINIK                   1   90                   9:13:07     1376.50   7.97   2  <  34>  141.940  14.640
    12 JASIŃSKI JAN                    1   10              G    9:13:56     1376.36   8.69  72- 22-  6  143.050  14.600
    13 JASIŃSKI JAN                    1   74                   9:14:02     1375.04   9.41   2  <  16>  143.050  14.570
    14 KOWALCZYK ROBERT                1   26              G    9:18:55     1374.54  10.14   3  <  35>  149.710  14.530
    15 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              G    9:13:10     1374.28  10.86  57- 21-  6  141.780  14.490
    16 JASIŃSKI JAN                    1   19              G    9:14:06     1374.16  11.59   3  <  20>  143.050  14.460
    17 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   35              G    9:13:16     1372.95  12.31   2  <  42>  141.780  14.420
    18 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   36              G    9:16:07     1371.98  13.03   3  <  24>  145.590  14.380
    19 ŁUKAWY JAN                      1   49              G    9:10:32     1371.19  13.76   2  <  69>  137.850  14.350
    20 JASIŃSKI JAN                    1   24              G    9:14:22     1370.65  14.48   4  <  26>  143.050  14.310
    21 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   22              G    9:16:21     1370.10  15.21  36-  3-  3  145.710  14.280
    22 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   88                   9:10:39     1370.09  15.93  77-  5-  5  137.900  14.240
    23 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   33              G    9:08:42     1368.39  16.65  68- 17-  6  135.060  14.200
    24 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   20              G    9:16:27     1367.68  17.38   4  <  25>  145.590  14.170
    25 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   11              G    9:16:31     1366.83  18.10   5  <  41>  145.590  14.130
    26 JASIŃSKI JAN                    1    4              G    9:14:43     1366.07  18.83   5  <  40>  143.050  14.090
    27 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   24              G    9:13:56     1365.88  19.55   4  <  28>  141.960  14.060
    28 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    9              G    9:13:58     1365.44  20.28   5  <  29>  141.960  14.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   61                   9:13:59     1365.22  21.00   6  <  30>  141.960  13.990
    30 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    5              G    9:14:00     1365.00  21.72   7  <  31>  141.960   0.000
    31 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   10              G    9:14:07     1363.47  22.45   8  <  31>  141.960   0.000
    31 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   42              G    9:14:07     1363.47  22.45   9  <  33>  141.960   0.000
    33 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    6              G    9:14:10     1362.82  23.90  10  <  38>  141.960   0.000
    34 MAŁYS DOMINIK                   1   42              G    9:14:15     1361.54  24.62   3  <  36>  141.940  13.800
    35 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G    9:19:58     1361.41  25.34   4  <  49>  149.710  13.770
    36 MAŁYS DOMINIK                   1   65                   9:14:20     1360.45  26.07   4  <  54>  141.940  13.730
    37 DUDZIAK KAROL                   1   27              G    9:09:09     1360.36  26.79  61-  7-  6  134.880  13.700
    38 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   68                   9:14:32     1358.04  27.52  11  <  39>  141.960   0.000
    39 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   73                   9:14:38     1356.74  28.24  12  <  43>  141.960   0.000
    40 JASIŃSKI JAN                    1   50              G    9:15:28     1356.35  28.96   6  <  52>  143.050  13.590
    41 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              G    9:17:29     1354.54  29.69   6  <  46>  145.590  13.550
    42 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   50              G    9:14:42     1354.16  30.41   3  <  47>  141.780  13.510
    43 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   59                   9:14:50     1354.15  31.14  13  <  44>  141.960   0.000
    44 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   39              G    9:14:51     1353.93  31.86  14  <  62>  141.960   0.000
    45 DYK WIKTOR                      1   55                   9:15:59     1353.70  32.59  52-  6-  6  143.470  13.410
    46 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   42              G    9:17:37     1352.86  33.31   7  <  48>  145.590   0.000
    47 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   58                   9:14:49     1352.65  34.03   4  <  60>  141.780  13.330
    48 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   35              G    9:17:44     1351.39  34.76   8  <  92>  145.590   0.000
    49 KOWALCZYK ROBERT                1   64                   9:20:59     1348.94  35.48   5  <  51>  149.710  13.260
    50 MAŁYS HENRYK                    1   41              G    9:12:58     1347.62  36.21  42-  9-  6  138.760  13.220
    51 KOWALCZYK ROBERT                1   18              G    9:21:15     1345.71  36.93   6  <  74>  149.710  13.190
    52 JASIŃSKI JAN                    1   29              G    9:16:22     1344.88  37.65   7  <  71>  143.050   0.000
    53 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   34              G    9:10:26     1344.77  38.38   2  <  77>  135.060  13.120
    54 MAŁYS DOMINIK                   1  114                   9:15:34     1344.55  39.10   5  <  64>  141.940  13.080
    55 SICIAK MARIAN                   1    3              G    9:11:02     1344.31  39.83  52- 15-  6  135.820  13.040
    56 SICIAK MARIAN                   1   19              G    9:11:04     1343.87  40.55   2  <  57>  135.820  13.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 SICIAK MARIAN                   1   17              G    9:11:06     1343.42  41.27   3  <  81>  135.820  12.970
    58 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   21              G    9:18:32     1342.54  42.00   2  < 185>  145.710  12.930
    59 LIS MARIAN                      1   70                   9:15:30     1341.71  42.72  65-  8-  6  141.550  12.900
    60 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              G    9:15:41     1341.56  43.45   5  <  61>  141.780  12.860
    61 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              G    9:16:00     1337.55  44.17   6  <  66>  141.780  12.830
    62 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    3              G    9:16:09     1337.35  44.90  15  <  63>  141.960   0.000
    63 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   65                   9:16:11     1336.93  45.62  16  <  65>  141.960   0.000
    64 MAŁYS DOMINIK                   1   79                   9:16:11     1336.75  46.34   6  <  70>  141.940  12.720
    65 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   29              G    9:16:18     1335.47  47.07  17  <  67>  141.960   0.000
    66 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   32              G    9:16:10     1335.45  47.79   7  <  68>  141.780   0.000
    67 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   26              G    9:16:21     1334.84  48.52  18  <  78>  141.960   0.000
    68 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   48              G    9:16:15     1334.40  49.24   8  < 101>  141.780   0.000
    69 ŁUKAWY JAN                      1   10              G    9:13:20     1334.03  49.96   3  < 102>  137.850  12.540
    70 MAŁYS DOMINIK                   1   58                   9:16:25     1333.81  50.69   7  <  72>  141.940   0.000
    71 JASIŃSKI JAN                    1   62                   9:17:15     1333.80  51.41   8  <  75>  143.050   0.000
    72 MAŁYS DOMINIK                   1   11              G    9:16:27     1333.40  52.14   8  <  73>  141.940   0.000
    73 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G    9:16:30     1332.77  52.86   9  <  84>  141.940   0.000
    74 KOWALCZYK ROBERT                1   32              G    9:22:23     1332.14  53.58   7  < 100>  149.710   0.000
    75 JASIŃSKI JAN                    1   14              G    9:17:25     1331.73  54.31   9  <  82>  143.050   0.000
    76 DYK WIKTOR                      1   14              G    9:17:44     1331.71  55.03   2  < 147>  143.470  12.280
    77 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   61                   9:11:26     1331.52  55.76   3  < 104>  135.060  12.250
    78 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    2              G    9:16:37     1331.50  56.48  19  <  93>  141.960   0.000
    79 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   26              G    9:13:12     1331.49  57.20  50-  5-  5  137.410  12.170
    80 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G    9:13:35     1331.30  57.93   2  <  97>  137.900  12.140
    81 SICIAK MARIAN                   1   29              G    9:12:02     1331.13  58.65   4  < 105>  135.820  12.100
    82 JASIŃSKI JAN                    1   17              G    9:17:32     1330.29  59.38  10  <  89>  143.050   0.000
    83 MAŁYS HENRYK                    1   35              G    9:14:22     1329.54  60.10   2  < 108>  138.760  12.030
    84 MAŁYS DOMINIK                   1   44              G    9:16:53     1327.99  60.83  10  <  85>  141.940   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    85 MAŁYS DOMINIK                   1   19              G    9:16:57     1327.16  61.55  11  <  88>  141.940   0.000
    86 LIS MARIAN                      1   29              G    9:16:40     1327.03  62.27   2  <  87>  141.550  11.920
    87 LIS MARIAN                      1   19              G    9:16:42     1326.62  63.00   3  < 130>  141.550  11.880
    88 MAŁYS DOMINIK                   1   89                   9:17:00     1326.54  63.72  12  < 111>  141.940   0.000
    89 JASIŃSKI JAN                    1    8              G    9:17:57     1325.15  64.45  11  < 115>  143.050   0.000
    90 KAZEK JAN                       1   72                   9:15:22     1324.80  65.17  42-  3-  3  139.590  11.780
    91 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   85              G    9:16:54     1324.51  65.89  82- 12-  6  141.590  11.740
    92 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   37              G    9:19:56     1324.35  66.62   9  <  94>  145.590   0.000
    93 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    1              G    9:17:15     1323.64  67.34  20  <  95>  141.960   0.000
    94 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   27              G    9:20:02     1323.15  68.07  10  <  99>  145.590   0.000
    95 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   13              G    9:17:21     1322.40  68.79  21  < 112>  141.960   0.000
    96 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G    9:17:03     1322.28  69.51  57-  6-  6  141.550  11.560
    97 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   22              G    9:14:18     1322.15  70.24   3  < 165>  137.900  11.520
    98 JAKÓB BRONISŁAW                 1   36              G    9:17:48     1321.80  70.96  32-  5-  5  142.490  11.490
    99 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   48              G    9:20:09     1321.74  71.69  11  < 137>  145.590   0.000
   100 KOWALCZYK ROBERT                1   30              G    9:23:18     1321.36  72.41   8  < 103>  149.710   0.000
   101 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   30              G    9:17:21     1320.73  73.14   9  < 110>  141.780   0.000
   102 ŁUKAWY JAN                      1   26              G    9:14:23     1320.61  73.86   4  < 106>  137.850  11.340
   103 KOWALCZYK ROBERT                1   59                   9:23:24     1320.19  74.58   9  < 117>  149.710   0.000
   104 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   10              G    9:12:21     1319.59  75.31   4  < 106>  135.060  11.270
   105 SICIAK MARIAN                   1   53                   9:12:58     1319.07  76.03   5  < 109>  135.820  11.230
   106 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   64                   9:12:28     1318.09  76.76   5  < 146>  135.060  11.200
   106 ŁUKAWY JAN                      1   35              G    9:14:35     1318.09  76.76   5  < 138>  137.850  11.200
   108 MAŁYS HENRYK                    1   21              G    9:15:17     1317.97  78.20   3  < 113>  138.760  11.120
   109 SICIAK MARIAN                   1   12              G    9:13:04     1317.79  78.93   6  < 128>  135.820  11.090
   110 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   36              G    9:17:38     1317.25  79.65  10  < 114>  141.780   0.000
   111 MAŁYS DOMINIK                   1   18              G    9:17:46     1317.11  80.38  13  < 118>  141.940   0.000
   112 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   18              G    9:17:47     1317.09  81.10  22  < 116>  141.960   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   113 MAŁYS HENRYK                    1   28              G    9:15:22     1316.93  81.82   4  < 171>  138.760  10.940
   114 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   46              G    9:17:40     1316.84  82.55  11  < 120>  141.780   0.000
   115 JASIŃSKI JAN                    1   26              G    9:18:38     1316.82  83.27  12  < 122>  143.050   0.000
   116 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   31              G    9:17:50     1316.48  84.00  23  < 124>  141.960   0.000
   117 KOWALCZYK ROBERT                1   65                   9:23:46     1315.94  84.72  10  < 127>  149.710   0.000
   118 MAŁYS DOMINIK                   1   45              G    9:17:55     1315.27  85.45  14  < 119>  141.940   0.000
   119 MAŁYS DOMINIK                   1   55                   9:17:56     1315.07  86.17  15  < 123>  141.940   0.000
   120 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   20              G    9:17:52     1314.40  86.89  12  < 145>  141.780   0.000
   121 JAKÓB BRONISŁAW                 1   19              G    9:18:25     1314.28  87.62   2  < 225>  142.490  10.650
   122 JASIŃSKI JAN                    1   41              G    9:18:51     1314.19  88.34  13  < 157>  143.050   0.000
   123 MAŁYS DOMINIK                   1  102                   9:18:01     1314.06  89.07  16  < 125>  141.940   0.000
   124 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   35              G    9:18:05     1313.43  89.79  24  < 134>  141.960   0.000
   125 MAŁYS DOMINIK                   1  111                   9:18:05     1313.25  90.51  17  < 126>  141.940   0.000
   126 MAŁYS DOMINIK                   1  101                   9:18:07     1312.84  91.24  18  < 151>  141.940   0.000
   127 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G    9:24:08     1311.71  91.96  11  < 174>  149.710   0.000
   128 SICIAK MARIAN                   1   32              G    9:13:33     1311.64  92.69   7  < 197>  135.820   0.000
   129 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   21                   9:18:01     1310.82  93.41   2  < 131>  141.590  10.360
   130 LIS MARIAN                      1   64                   9:18:00     1310.65  94.13   4  < 166>  141.550  10.330
   131 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   59              G    9:18:04     1310.21  94.86   3  < 133>  141.590  10.290
   132 DUDZIAK KAROL                   1   29              G    9:12:57     1310.15  95.58   2  < 135>  134.880  10.250
   133 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   77              G    9:18:05     1310.01  96.31   4  < 178>  141.590  10.220
   134 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   19              G    9:18:24     1309.59  97.03  25  < 152>  141.960   0.000
   135 DUDZIAK KAROL                   1   63                   9:13:01     1309.30  97.76   3  < 136>  134.880  10.140
   136 DUDZIAK KAROL                   1   24              G    9:13:02     1309.09  98.48   4  < 139>  134.880  10.110
   137 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   15              G    9:21:14     1308.87  99.20  12  < 141>  145.590   0.000
   138 ŁUKAWY JAN                      1   43              G    9:15:21     1308.50  99.93   6  < 149>  137.850  10.040
   139 DUDZIAK KAROL                   1   47              G    9:13:05     1308.46 100.65   5  < 144>  134.880  10.000
   140 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   44              G    9:15:03     1308.04 101.38   2  < 203>  137.410   9.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   141 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    5              G    9:21:19     1307.89 102.10  13  < 142>  145.590   0.000
   142 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              G    9:21:22     1307.30 102.82  14  < 176>  145.590   0.000
   143 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   19              G    9:18:19     1306.82 103.55   2  < 214>  141.550   9.860
   144 DUDZIAK KAROL                   1    3              G    9:13:25     1304.24 104.27   6  < 181>  134.880   9.820
   145 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   34              G    9:18:43     1304.12 105.00  13  < 199>  141.780   0.000
   146 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              G    9:13:37     1303.46 105.72   6  < 148>  135.060   9.750
   147 DYK WIKTOR                      1    8              G    9:20:06     1303.09 106.44   3  < 169>  143.470   9.710
   148 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   60                   9:13:40     1302.83 107.17   7  < 175>  135.060   0.000
   149 ŁUKAWY JAN                      1   83                   9:15:52     1302.11 107.89   7  < 150>  137.850   0.000
   150 ŁUKAWY JAN                      1   40              G    9:16:00     1300.47 108.62   8  < 153>  137.850   0.000
   151 MAŁYS DOMINIK                   1   51                   9:19:09     1300.41 109.34  19  < 154>  141.940   0.000
   152 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   21              G    9:19:12     1300.00 110.07  26  < 161>  141.960   0.000
   153 ŁUKAWY JAN                      1    2              G    9:16:03     1299.86 110.79   9  < 155>  137.850   0.000
   154 MAŁYS DOMINIK                   1   75                   9:19:18     1298.63 111.51  20  < 156>  141.940   0.000
   155 ŁUKAWY JAN                      1   42              G    9:16:10     1298.43 112.24  10  < 177>  137.850   0.000
   156 MAŁYS DOMINIK                   1   29              G    9:19:21     1298.03 112.96  21  < 160>  141.940   0.000
   157 JASIŃSKI JAN                    1   12              G    9:20:14     1297.70 113.69  14  < 158>  143.050   0.000
   158 JASIŃSKI JAN                    1   59                   9:20:18     1296.92 114.41  15  < 159>  143.050   0.000
   159 JASIŃSKI JAN                    1   13              G    9:20:21     1296.33 115.13  16  < 180>  143.050   0.000
   160 MAŁYS DOMINIK                   1   82                   9:19:30     1296.26 115.86  22  < 172>  141.940   0.000
   161 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    4              G    9:19:34     1295.65 116.58  27  < 163>  141.960   0.000
   162 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   54                   9:19:46     1295.38 117.31  61-  4-  4  142.190   9.170
   163 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   40              G    9:19:37     1295.06 118.03  28  < 164>  141.960   0.000
   164 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   14              G    9:19:38     1294.86 118.75  29  < 186>  141.960   0.000
   165 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   21              G    9:16:31     1294.63 119.48   4  < 240>  137.900   9.060
   166 LIS MARIAN                      1   45              G    9:19:23     1294.07 120.20   5  < 168>  141.550   9.020
   167 OLEJNICZAK EDWARD               1   72                   9:19:35     1293.90 120.93   2  < 173>  141.790   8.990
   168 LIS MARIAN                      1   18              G    9:19:27     1293.29 121.65   6  < 170>  141.550   8.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   169 DYK WIKTOR                      1    2              G    9:20:57     1293.11 122.38   4  < 190>  143.470   8.910
   170 LIS MARIAN                      1   30              G    9:19:28     1293.09 123.10   7  < 189>  141.550   0.000
   171 MAŁYS HENRYK                    1   44              G    9:17:20     1292.80 123.82   5  < 188>  138.760   8.840
   172 MAŁYS DOMINIK                   1   60                   9:19:57     1290.95 124.55  23  < 205>  141.940   0.000
   173 OLEJNICZAK EDWARD               1   55                   9:19:51     1290.76 125.27   3  < 191>  141.790   8.770
   174 KOWALCZYK ROBERT                1   94                   9:26:00     1290.60 126.00  12  < 192>  149.710   0.000
   175 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              G    9:14:41     1290.18 126.72   8  < 179>  135.060   0.000
   176 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              G    9:22:52     1289.93 127.44  15  < 187>  145.590   0.000
   177 ŁUKAWY JAN                      1   70                   9:17:00     1288.32 128.17  11  < 193>  137.850   0.000
   178 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   26                   9:20:01     1286.99 128.89   5  < 182>  141.590   8.590
   179 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              G    9:14:57     1286.90 129.62   9  < 237>  135.060   0.000
   180 JASIŃSKI JAN                    1   28              G    9:21:10     1286.81 130.34  17  < 198>  143.050   0.000
   181 DUDZIAK KAROL                   1   26              G    9:14:52     1286.21 131.06   7          134.880   0.000
   182 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   36              G    9:20:07     1285.82 131.79   6  < 195>  141.590   8.440
   182 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   55                   9:20:35     1285.82 131.79   2  < 184>  142.190   8.440
   184 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   51                   9:20:40     1284.85 133.24   3  < 219>  142.190   8.370
   185 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   28              G    9:23:28     1284.17 133.96   3          145.710   8.330
   186 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   12              G    9:20:33     1284.13 134.69  30  < 201>  141.960   0.000
   187 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   57                   9:23:23     1284.05 135.41  16  < 250>  145.590   0.000
   188 MAŁYS HENRYK                    1   14              G    9:18:07     1283.43 136.13   6  < 202>  138.760   8.220
   189 LIS MARIAN                      1   50              G    9:20:20     1282.93 136.86   8          141.550   0.000
   190 DYK WIKTOR                      1   54                   9:21:50     1282.89 137.58   5  < 222>  143.470   8.150
   191 OLEJNICZAK EDWARD               1   64                   9:20:39     1281.43 138.31   4  < 223>  141.790   8.120
   192 KOWALCZYK ROBERT                1    8              G    9:26:51     1281.22 139.03  13  < 194>  149.710   0.000
   193 ŁUKAWY JAN                      1   81                   9:17:36     1281.13 139.75  12  < 196>  137.850   0.000
   194 KOWALCZYK ROBERT                1   15              G    9:26:52     1281.03 140.48  14  < 215>  149.710   0.000
   195 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   17                   9:20:32     1280.97 141.20   7  < 208>  141.590   0.000
   196 ŁUKAWY JAN                      1   14              G    9:17:37     1280.94 141.93  13  < 218>  137.850   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   197 SICIAK MARIAN                   1   33              G    9:16:04     1280.52 142.65   8  < 207>  135.820   0.000
   198 JASIŃSKI JAN                    1   21              G    9:21:44     1280.28 143.37  18  < 200>  143.050   0.000
   199 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   13              G    9:20:46     1279.99 144.10  14  < 204>  141.780   0.000
   200 JASIŃSKI JAN                    1   15              G    9:21:46     1279.90 144.82  19  < 221>  143.050   0.000
   201 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   45              G    9:20:55     1279.88 145.55  31  < 224>  141.960   0.000
   202 MAŁYS HENRYK                    1   97                   9:18:27     1279.48 146.27   7  < 230>  138.760   0.000
   203 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   31              G    9:17:27     1278.83 146.99   3  < 206>  137.410   7.680
   204 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   44              G    9:20:53     1278.64 147.72  15  < 212>  141.780   0.000
   205 MAŁYS DOMINIK                   1  112                   9:21:01     1278.55 148.44  24  < 211>  141.940   0.000
   206 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   18              G    9:17:29     1278.43 149.17   4  < 213>  137.410   7.570
   207 SICIAK MARIAN                   1    2              G    9:16:15     1278.31 149.89   9  < 209>  135.820   0.000
   208 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   91              G    9:20:47     1278.08 150.62   8  < 236>  141.590   0.000
   209 SICIAK MARIAN                   1    4              G    9:16:17     1277.91 151.34  10  < 210>  135.820   0.000
   210 SICIAK MARIAN                   1    9              G    9:16:18     1277.71 152.06  11  < 252>  135.820   0.000
   211 MAŁYS DOMINIK                   1   95                   9:21:06     1277.59 152.79  25  < 258>  141.940   0.000
   212 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              G    9:20:59     1277.49 153.51  16  < 216>  141.780   0.000
   213 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   43              G    9:17:35     1277.24 154.24   5          137.410   7.320
   214 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   39              G    9:20:50     1277.14 154.96   3  < 220>  141.550   7.280
   215 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G    9:27:17     1276.48 155.68  15  < 226>  149.710   0.000
   216 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   38              G    9:21:06     1276.15 156.41  17  < 217>  141.780   0.000
   217 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   56                   9:21:08     1275.77 157.13  18  < 234>  141.780   0.000
   218 ŁUKAWY JAN                      1   56                   9:18:06     1275.21 157.86  14  < 226>  137.850   0.000
   219 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   11              G    9:21:31     1275.06 158.58   4          142.190   7.100
   220 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   51                   9:21:06     1274.08 159.30   4  < 228>  141.550   7.070
   221 JASIŃSKI JAN                    1   67                   9:22:17     1274.01 160.03  20  < 233>  143.050   0.000
   222 DYK WIKTOR                      1    7              G    9:22:40     1273.40 160.75   6          143.470   6.990
   223 OLEJNICZAK EDWARD               1   74                   9:21:26     1272.42 161.48   5  < 249>  141.790   6.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   224 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   43              G    9:21:38     1271.66 162.20  32  < 244>  141.960   0.000
   225 JAKÓB BRONISŁAW                 1   18              G    9:22:04     1271.48 162.93   3  < 239>  142.490   6.880
   226 KOWALCZYK ROBERT                1   61                   9:27:49     1270.70 163.65  16  < 235>  149.710   0.000
   226 ŁUKAWY JAN                      1   18              G    9:18:29     1270.70 163.65  15  < 260>  137.850   0.000
   228 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   41              G    9:21:28     1269.89 165.10   5  < 231>  141.550   6.780
   229 KAZEK JAN                       1   47              G    9:19:59     1269.19 165.82   2  < 246>  139.590   6.740
   230 MAŁYS HENRYK                    1   33              G    9:19:23     1268.57 166.55   8  < 231>  138.760   0.000
   231 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    1              G    9:21:36     1268.37 167.27   6          141.550   6.670
   231 MAŁYS HENRYK                    1   75                   9:19:24     1268.37 167.27   9          138.760   0.000
   233 JASIŃSKI JAN                    1   37              G    9:22:48     1268.17 168.72  21  < 255>  143.050   0.000
   234 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   54                   9:21:49     1267.97 169.44  19  < 241>  141.780   0.000
   235 KOWALCZYK ROBERT                1   37              G    9:28:07     1267.48 170.17  17  < 275>  149.710   0.000
   236 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   20                   9:21:54     1265.33 170.89   9  < 238>  141.590   0.000
   237 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              G    9:16:45     1265.20 171.61  10  < 243>  135.060   0.000
   238 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   63                   9:21:57     1264.76 172.34  10  < 242>  141.590   0.000
   239 JAKÓB BRONISŁAW                 1   32              G    9:22:44     1263.96 173.06   4  < 266>  142.490   6.380
   240 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   36              G    9:19:07     1263.79 173.79   5          137.900   6.340
   241 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   42              G    9:22:20     1262.14 174.51  20  < 274>  141.780   0.000
   242 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   30                   9:22:16     1261.19 175.24  11  < 261>  141.590   0.000
   243 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   71                   9:17:08     1260.67 175.96  11  < 247>  135.060   0.000
   244 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   38              G    9:22:39     1260.19 176.68  33  < 245>  141.960   0.000
   245 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   55                   9:22:40     1260.00 177.41  34  < 251>  141.960   0.000
   246 KAZEK JAN                       1    3              G    9:20:50     1259.46 178.13   3          139.590   6.120
   247 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G    9:17:16     1259.11 178.86  12  < 248>  135.060   0.000
   248 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              G    9:17:17     1258.91 179.58  13  < 257>  135.060   0.000
   249 OLEJNICZAK EDWARD               1    3              G    9:22:38     1258.86 180.30   6          141.790   6.010
   250 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    3              G    9:25:45     1257.80 181.03  17  < 253>  145.590   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   251 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   56                   9:22:58     1256.65 181.75  35          141.960   0.000
   252 SICIAK MARIAN                   1   37              G    9:18:05     1256.62 182.48  12  < 265>  135.820   0.000
   253 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              G    9:25:52     1256.53 183.20  18  < 256>  145.590   0.000
   254 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1    6              G    9:21:54     1256.12 183.92  26-  1-  1  140.560   5.830
   255 JASIŃSKI JAN                    1   40              G    9:23:53     1256.11 184.65  22          143.050   0.000
   256 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              G    9:25:57     1255.63 185.37  19  < 276>  145.590   0.000
   257 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   24              G    9:17:35     1255.40 186.10  14  < 262>  135.060   0.000
   258 MAŁYS DOMINIK                   1   14              G    9:23:04     1255.37 186.82  26  < 259>  141.940   0.000
   259 MAŁYS DOMINIK                   1   88                   9:23:07     1254.81 187.55  27  < 263>  141.940   0.000
   260 ŁUKAWY JAN                      1    4              G    9:19:53     1254.51 188.27  16  < 268>  137.850   0.000
   261 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   55                   9:22:53     1254.30 188.99  12          141.590   0.000
   262 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                   9:17:41     1254.23 189.72  15  < 270>  135.060   0.000
   263 MAŁYS DOMINIK                   1    9              G    9:23:11     1254.07 190.44  28  < 264>  141.940   0.000
   264 MAŁYS DOMINIK                   1  104                   9:23:17     1252.97 191.17  29  < 268>  141.940   0.000
   265 SICIAK MARIAN                   1   11              G    9:18:26     1252.57 191.89  13  < 267>  135.820   0.000
   266 JAKÓB BRONISŁAW                 1    8              G    9:23:46     1252.48 192.61   5          142.490   5.400
   267 SICIAK MARIAN                   1   25              G    9:18:27     1252.37 193.34  14  < 272>  135.820   0.000
   268 ŁUKAWY JAN                      1   58                   9:20:05     1252.23 194.06  17  < 277>  137.850   0.000
   268 MAŁYS DOMINIK                   1    7              G    9:23:21     1252.23 194.06  30  < 273>  141.940   0.000
   270 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    5              G    9:17:52     1252.10 195.51  16  < 270>  135.060   0.000
   270 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   43              G    9:17:52     1252.10 195.51  17          135.060   0.000
   272 SICIAK MARIAN                   1   15              G    9:18:29     1251.99 196.96  15          135.820   0.000
   273 MAŁYS DOMINIK                   1    2              G    9:23:23     1251.86 197.68  31          141.940   0.000
   274 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   31              G    9:23:19     1251.18 198.41  21          141.780   0.000
   275 KOWALCZYK ROBERT                1   58                   9:29:42     1250.71 199.13  18          149.710   0.000
   276 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   23              G    9:26:25     1250.59 199.86  20          145.590   0.000
   277 ŁUKAWY JAN                      1    9              G    9:20:15     1250.34 200.58  18          137.850   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   278 DUDZIAK KAROL                   1   39              G    9:17:53     1250.24   0.00   8          134.880   0.000
   279 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   38              G    9:26:28     1250.06   0.00  21          145.590   0.000
   280 KOWALCZYK ROBERT                1    7              G    9:29:47     1249.84   0.00  19          149.710   0.000
   281 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   47              G    9:20:22     1249.47   0.00   6          137.900   0.000
   282 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   42              G    9:20:01     1248.99   0.00   6          137.410   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 42 odwiedzający (174 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=