pzhgpzmigrod
  Listy konk.-Borzęcin
 
                                             
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 14.07.18 HOLTEN-2                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PIETRZAK        WIESŁAW         3    67    4    16   277.60     
              2 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    26    4     6   266.80     
              3 JUREK           ANDRZEJ         3    17    4     4   260.80     
              4 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    11    0     0     0.00     
              5 BŁOŃSKI         MARIAN          3     2    0     0     0.00     
              6 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3     6    0     0     0.00


                                              
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 14.07.18 HOLTEN-2                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PIETRZAK        WIESŁAW         3    67    5    16   330.80     
              2 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    26    4     6   258.80     
              3 JUREK           ANDRZEJ         3    17    2     4   130.40     
              4 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    11    0     0     0.00     
              5 BŁOŃSKI         MARIAN          3     2    0     0     0.00     
              6 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3     6    0     0     0.00  



           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-2 z dnia 14.07.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,55,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  729.165 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    6                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   129                           
      5.Ilość konkursów.......................:   26                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1334.53                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1255.95                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,04,48                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,39,12                         
     10.Czas trwania konkursu.................:34 min. 24 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |    6   |  129   |   26  |20.16|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    6   |  129   |   26  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 12.           
                                         z lotu HOLTEN-2, w dniu 14.07.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 PIETRZAK WIESŁAW                3   34              GS  15:04:48     1334.53   7.75  67- 16-  4  733.724  70.000
     2 PIETRZAK WIESŁAW                3   59                  15:15:02     1310.14  15.50   2  <   3>  733.724  69.600
     3 PIETRZAK WIESŁAW                3   61                  15:16:27     1306.84  23.26   3  <   4>  733.724  69.200
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     4 PIETRZAK WIESŁAW                3    9              G   15:18:37     1301.81  31.01   4  <   8>  733.724  68.800
     5 JUREK ANDRZEJ                   3   13              G   15:14:55     1300.77  38.76  17-  4-  4  728.325  68.400
     6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   26              GC  15:15:05     1300.37  46.51  26-  6-  4  728.313  68.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   28              G   15:15:18     1299.86  54.26   2  <  11>  728.313  67.600
     8 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              GC  15:22:48     1292.22  62.02   5  <  10>  733.724   0.000
     9 JUREK ANDRZEJ                   3    2              GC  15:19:20     1290.59  69.77   2  <  17>  728.325  66.800
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 PIETRZAK WIESŁAW                3   30              G   15:26:30     1283.86  77.52   6  <  12>  733.724   0.000
    11 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              GS  15:23:07     1281.98  85.27   3  <  13>  728.313  66.000
    12 PIETRZAK WIESŁAW                3   13              GC  15:28:44     1278.86  93.02   7  <  14>  733.724   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              G   15:25:52     1275.80 100.78   4  <  16>  728.313  65.200
    14 PIETRZAK WIESŁAW                3   20              GS  15:31:35     1272.54 108.53   8  <  15>  733.724   0.000
    15 PIETRZAK WIESŁAW                3   32              G   15:32:02     1271.55 116.28   9  <  18>  733.724   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   29              GS  15:28:25     1270.13 124.03   5  <  24>  728.313   0.000
    17 JUREK ANDRZEJ                   3   35              GC  15:28:36     1269.74 131.78   3  <  21>  728.325  63.600
    18 PIETRZAK WIESŁAW                3    2              G   15:33:59     1267.26 139.53  10  <  18>  733.724   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    18 PIETRZAK WIESŁAW                3   27              GS  15:33:59     1267.26 139.53  11  <  20>  733.724   0.000
    20 PIETRZAK WIESŁAW                3  125                  15:34:59     1265.08 155.04  12  <  22>  733.724   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 JUREK ANDRZEJ                   3   41              G   15:32:54     1260.30 162.79   4          728.325  62.000
    22 PIETRZAK WIESŁAW                3  131                  15:37:22     1259.90 170.54  13  <  23>  733.724   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 PIETRZAK WIESŁAW                3   23              GS  15:38:03     1258.42 178.29  14  <  25>  733.724   0.000
    24 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   24              GS  15:34:02     1257.81 186.05   6          728.313   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 PIETRZAK WIESŁAW                3   35              G   15:38:21     1257.78 193.80  15  <  26>  733.724   0.000
    26 PIETRZAK WIESŁAW                3    3              GC  15:39:12     1255.95 201.55  16          733.724   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    27 PIETRZAK WIESŁAW                3    6              G   15:39:15     1255.84   0.00  17          733.724   0.000
    28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    8              GC  15:35:09     1255.39   0.00   7          728.313   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 JUREK ANDRZEJ                   3   20              GS  15:35:26     1254.80   0.00   5          728.325   0.000
    30 PIETRZAK WIESŁAW                3  102                  15:39:48     1254.66   0.00  18          733.724   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   20              G   15:35:44     1254.13   0.00   8          728.313   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------    




            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 GENTHIN-4                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PIETRZAK        WIESŁAW         3    67    6    17   171.14     
              2 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    60    6    13   167.72     
              3 JUREK           ANDRZEJ         3    16    6     6   156.00     
              4 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3     8    0     0     0.00     
              5 BŁOŃSKI         MARIAN          3    10    0     0     0.00     
              6 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    12    0     0     0.00     
              7 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3     7    0     0     0.00   


                                                       
                                             
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 GENTHIN-4                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JUREK           ANDRZEJ         3    16    5     6   130.86     
              2 PIETRZAK        WIESŁAW         3    67    3    17    81.72     
              3 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    60    1    13    28.86     
              4 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3     8    0     0     0.00     
              5 BŁOŃSKI         MARIAN          3    10    0     0     0.00     
              6 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    12    0     0     0.00     
              7 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3     7    0     0     0.00    



               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-4 z dnia 08.07.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  343.398 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    7                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   180                           
      5.Ilość konkursów.......................:   36                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1607.29                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1509.00                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,22,38                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,36,29                         
     10.Czas trwania konkursu.................:13 min. 51 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |    7   |  180   |   36  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    7   |  180   |   36  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     
  


                                                                             
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 11.           
                                         z lotu GENTHIN-4, w dniu 08.07.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   71                   9:22:38     1607.29   5.56  60- 13-  6  341.764  30.000
     2 PIETRZAK WIESŁAW                3  127                   9:27:36     1596.27  11.11  67- 17-  6  347.348  29.710
     3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   55                   9:29:16     1558.67  16.67   2  <   5>  341.764  29.430
     4 PIETRZAK WIESŁAW                3  104                   9:33:16     1555.75  22.22   2  <   6>  347.348  29.140
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   19              GC   9:30:06     1552.77  27.78   3  <  12>  341.764  28.860
     6 PIETRZAK WIESŁAW                3   20              GC   9:33:48     1552.05  33.33   3  <   7>  347.348  28.570
     7 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              GC   9:34:48     1545.14  38.89   4  <   8>  347.348  28.290
     8 PIETRZAK WIESŁAW                3   31              G    9:34:56     1544.23  44.44   5  <  10>  347.348  28.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 JUREK ANDRZEJ                   3   18              GS   9:31:23     1543.87  50.00  16-  6-  6  341.788  27.710
    10 PIETRZAK WIESŁAW                3   57                   9:35:10     1542.63  55.56   6  <  19>  347.348  27.430
    11 JUREK ANDRZEJ                   3   39              GC   9:32:04     1539.12  61.11   2  <  14>  341.788  27.140
    12 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   96                   9:33:19     1530.40  66.67   4  <  13>  341.764  26.860
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   28              G    9:33:31     1529.03  72.22   5  <  15>  341.764  26.570
    14 JUREK ANDRZEJ                   3   20              GS   9:33:49     1527.09  77.78   3  <  17>  341.788  26.290
    15 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   83                   9:33:57     1526.07  83.33   6  <  16>  341.764  26.000
    16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   79                   9:33:59     1525.85  88.89   7  <  25>  341.764   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 JUREK ANDRZEJ                   3   35              GS   9:34:04     1525.39  94.44   4  <  18>  341.788  25.430
    18 JUREK ANDRZEJ                   3   13              G    9:34:05     1525.27 100.00   5  <  21>  341.788  25.140
    19 PIETRZAK WIESŁAW                3    3              GS   9:37:52     1524.35 105.56   7  <  20>  347.348   0.000
    20 PIETRZAK WIESŁAW                3  142                   9:38:03     1523.12 111.11   8  <  22>  347.348   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 JUREK ANDRZEJ                   3   40              GS   9:34:25     1523.01 116.67   6          341.788  24.290
    22 PIETRZAK WIESŁAW                3   68                   9:38:06     1522.79 122.22   9  <  23>  347.348   0.000
    23 PIETRZAK WIESŁAW                3  122                   9:38:10     1522.34 127.78  10  <  24>  347.348   0.000
    24 PIETRZAK WIESŁAW                3  143                   9:38:11     1522.23 133.33  11  <  26>  347.348   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G    9:34:40     1521.21 138.89   8  <  28>  341.764   0.000
    26 PIETRZAK WIESŁAW                3   90                   9:39:07     1516.03 144.44  12  <  27>  347.348   0.000
    27 PIETRZAK WIESŁAW                3   55                   9:39:09     1515.81 150.00  13  <  32>  347.348   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   57                   9:35:44     1514.02 155.56   9  <  29>  341.764   0.000
    29 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  104                   9:35:46     1513.79 161.11  10  <  30>  341.764   0.000
    30 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   65                   9:35:49     1513.46 166.67  11  <  31>  341.764   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    4              G    9:35:55     1512.79 172.22  12  <  36>  341.764   0.000
    32 PIETRZAK WIESŁAW                3   76                   9:39:45     1511.85 177.78  14  <  33>  347.348   0.000
    33 PIETRZAK WIESŁAW                3   61                   9:39:48     1511.52 183.33  15  <  34>  347.348   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 PIETRZAK WIESŁAW                3   95                   9:39:54     1510.87 188.89  16  <  35>  347.348   0.000
    35 PIETRZAK WIESŁAW                3   12              G    9:40:00     1510.21 194.44  17          347.348   0.000
    36 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   49              G    9:36:29     1509.00 200.00  13          341.764   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    37 PIETRZAK WIESŁAW                3  105                   9:40:34     1506.50   0.00  18          347.348   0.000
    38 PIETRZAK WIESŁAW                3  106                   9:40:35     1506.39   0.00  19          347.348   0.000
    39 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    8              GC   9:37:54     1499.62   0.00  14          341.764   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   27              G    9:37:57     1499.29   0.00  15          341.764   0.000
    41 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   11              GS   9:38:13     1497.54   0.00  16          341.764   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                                                         



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 30.06.18 HOLTEN-1                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PIETRZAK        WIESŁAW         3    38    4    13   273.34     
              2 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    28    4     7   264.45     
              3 JUREK           ANDRZEJ         3    20    3     3   200.00     
              4 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    17    3     3   199.63     
              5 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3     8    1     1    67.04     
              6 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    10    1     1    60.37     
              7 BŁOŃSKI         MARIAN          3     4    0     0     0.00     
              8 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3     9    0     0     0.00     
              9 JUREK           DARIUSZ         3     4    0     0     0.00  


                                                  
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 30.06.18 HOLTEN-1                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PIETRZAK        WIESŁAW         3    38    5    13   331.86     
              2 JUREK           ANDRZEJ         3    20    3     3   200.00     
              3 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    17    3     3   199.63     
              4 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    28    3     7   192.23     
              5 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3     8    1     1    67.04     
              6 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    10    1     1    60.37     
              7 BŁOŃSKI         MARIAN          3     4    0     0     0.00     
              8 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3     9    0     0     0.00     
              9 JUREK           DARIUSZ         3     4    0     0     0.00





                     PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  EHOLTEN-1F z dnia 30.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  730.357 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    9                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   138                           
      5.Ilość konkursów.......................:   28                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1081.51                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   951.15                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,58,26                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:18,30,43                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 32 min. 17 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |    9   |  138   |   28  |20.29|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    9   |  138   |   28  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     
  


                                                                             
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 10.           
                                         z lotu HOLTEN-1, w dniu 30.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 JUREK ANDRZEJ                   3   39              GC  16:58:26     1081.51   7.25  20-  3-  3  728.325  70.000
     2 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   25              GS  17:15:09     1055.31  14.49  17-  3-  3  728.325  69.630
     3 PIETRZAK WIESŁAW                3   27              G   17:27:57     1043.78  21.74  38- 13-  4  733.724  69.260
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   11              G   17:24:02     1041.89  28.99  28-  7-  4  728.313  68.890
     5 PIETRZAK WIESŁAW                3   34              GS  17:30:02     1040.69  36.23   2  <   6>  733.724  68.520
     6 PIETRZAK WIESŁAW                3   23              G   17:32:37     1036.90  43.48   3  <   8>  733.724  68.150
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 JUREK ANDRZEJ                   3   35              GS  17:31:46     1030.50  50.72   2  <  22>  728.325  67.780
     8 PIETRZAK WIESŁAW                3    9              GC  17:37:10     1030.27  57.97   4  <  12>  733.724  67.410
     9 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   11              GS  17:39:45     1028.18  65.22   8-  1-  1  734.889  67.040
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    8              GC  17:41:04     1017.10  72.46   2  <  13>  728.313  66.670
    11 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   23              GC  17:42:14     1015.47  79.71   2  <  18>  728.325  66.300
    12 PIETRZAK WIESŁAW                3   26              GS  17:47:59     1014.86  86.96   5  <  14>  733.724   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   15              GS  17:45:45     1010.49  94.20   3  <  19>  728.313  65.560
    14 PIETRZAK WIESŁAW                3    7              GS  17:51:26     1010.04 101.45   6  <  15>  733.724   0.000
    15 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              GC  17:52:11     1009.00 108.70   7  <  16>  733.724   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 PIETRZAK WIESŁAW                3   35              G   17:53:56     1006.57 115.94   8  <  17>  733.724   0.000
    17 PIETRZAK WIESŁAW                3   15              G   17:58:47      999.92 123.19   9  <  21>  733.724   0.000
    18 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   12              GC  17:53:53      999.23 130.43   3          728.325  63.700
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G   17:54:53      997.85 137.68   4  <  20>  728.313  63.330
    20 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   26              G   17:56:45      995.30 144.93   5  <  26>  728.313   0.000
    21 PIETRZAK WIESŁAW                3   13              GC  18:02:54      994.34 152.17  10  <  23>  733.724   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 JUREK ANDRZEJ                   3    2              GS  18:06:43      981.95 159.42   3          728.325  62.220
    23 PIETRZAK WIESŁAW                3   61                  18:17:01      975.68 166.67  11  <  24>  733.724   0.000
    24 PIETRZAK WIESŁAW                3    6              G   18:20:13      971.54 173.91  12  <  25>  733.724   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 PIETRZAK WIESŁAW                3    2              GC  18:20:43      970.90 181.16  13          733.724   0.000
    26 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   29              G   18:21:02      963.34 188.41   6  <  28>  728.313   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   20              GC  18:35:12      954.34 195.65  10-  1-  1  735.036  60.370
    28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    5              GS  18:30:43      951.15 202.90   7          728.313   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    29 PIETRZAK WIESŁAW                3   14              G   18:42:55      943.19   0.00  14          733.724   0.000
    30 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   18              GS  18:40:13      939.51   0.00   4          728.325   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   24              GC  18:40:47      938.81   0.00   8          728.313   0.000
    32 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    4              G   18:43:53      935.07   0.00   9          728.313   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   35              G   18:45:28      933.18   0.00  10          728.313   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   




            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 GENTHIN-3                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PIETRZAK        WIESŁAW         3    72    6    22   176.67     
              2 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    66    6    13   166.05     
              3 JUREK           ANDRZEJ         3    16    5     5   122.29     
              4 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    22    5     5   121.87     
              5 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    13    3     3    68.34     
              6 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3     6    1     1    21.67     
              7 BŁOŃSKI         MARIAN          3    12    0     0     0.00     
              8 MUSIALIK        WOJCIECH        3     7    0     0     0.00     
              9 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    15    0     0     0.00     
             10 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    11    0     0     0.00     
             11 JUREK           DARIUSZ         3     4    0     0     0.00


                                           
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 GENTHIN-3                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PIETRZAK        WIESŁAW         3    72    5    22   131.05     
              2 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    66    4    13    99.80     
              3 JUREK           ANDRZEJ         3    16    4     5    93.96     
              4 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    13    2     3    48.13     
              5 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3     6    1     1    21.67     
              6 BŁOŃSKI         MARIAN          3    12    0     0     0.00     
              7 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    22    0     5     0.00     
              8 MUSIALIK        WOJCIECH        3     7    0     0     0.00     
              9 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    15    0     0     0.00     
             10 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    11    0     0     0.00     
             11 JUREK           DARIUSZ         3     4    0     0     0.00  




               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-3 z dnia 24.06.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  343.701 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   244                           
      5.Ilość konkursów.......................:   49                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1627.56                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1360.28                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,43,25                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,25,21                         
     10.Czas trwania konkursu.................:41 min. 56 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   11   |  244   |   49  |20.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  244   |   49  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------   


  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  9.           
                                         z lotu GENTHIN-3, w dniu 24.06.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 PIETRZAK WIESŁAW                3   20              GS   9:43:25     1627.56   4.10  72- 22-  6  347.348  30.000
     2 PIETRZAK WIESŁAW                3   45              G    9:43:34     1626.42   8.20   2  <   3>  347.348  29.790
     3 PIETRZAK WIESŁAW                3    3              G    9:44:29     1619.46  12.30   3  <   4>  347.348  29.580
     4 PIETRZAK WIESŁAW                3   17              G    9:46:26     1604.87  16.39   4  <   5>  347.348  29.380
     5 PIETRZAK WIESŁAW                3   65                   9:49:47     1580.41  20.49   5  <   7>  347.348  29.170
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   38              G    9:49:49     1554.77  24.59  66- 13-  6  341.764  28.960
     7 PIETRZAK WIESŁAW                3   60                   9:56:37     1532.76  28.69   6  <   8>  347.348  28.750
     8 PIETRZAK WIESŁAW                3   64                   9:56:52     1531.07  32.79   7  <  10>  347.348   0.000
     9 JUREK ANDRZEJ                   3   20              G    9:53:39     1528.23  36.89  16-  5-  5  341.788  28.330
    10 PIETRZAK WIESŁAW                3   35              GS   9:57:25     1527.36  40.98   8  <  18>  347.348   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   15              GS   9:58:28     1495.90  45.08   2  <  12>  341.764  27.920
    12 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   58                   9:58:36     1495.03  49.18   3  <  13>  341.764  27.710
    13 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   67                  10:00:45     1481.10  53.28   4  <  15>  341.764  27.500
    14 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   11              G   10:05:32     1478.98  57.38  22-  5-  5  348.350  27.290
    15 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              GS  10:01:05     1478.96  61.48   5  <  16>  341.764  27.080
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   79                  10:02:34     1469.53  65.57   6  <  20>  341.764  26.880
    17 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   20              G   10:07:49     1464.78  69.67   2  <  32>  348.350  26.670
    18 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              GC  10:08:16     1457.81  73.77   9  <  19>  347.348   0.000
    19 PIETRZAK WIESŁAW                3   23              G   10:08:23     1457.10  77.87  10  <  22>  347.348   0.000
    20 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    8              G   10:04:48     1455.55  81.97   7  <  25>  341.764   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 JUREK ANDRZEJ                   3   28              GS  10:05:53     1448.97  86.07   2  <  23>  341.788  25.830
    22 PIETRZAK WIESŁAW                3  137                  10:11:09     1440.38  90.16  11  <  26>  347.348   0.000
    23 JUREK ANDRZEJ                   3   13              GS  10:07:23     1439.82  94.26   3  <  42>  341.788  25.420
    24 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   23              GS  10:07:26     1439.51  98.36  13-  3-  3  341.788  25.210
    25 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    5              G   10:07:36     1438.40 102.46   8  <  28>  341.764   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 PIETRZAK WIESŁAW                3  122                  10:12:12     1434.14 106.56  12  <  27>  347.348   0.000
    27 PIETRZAK WIESŁAW                3    9              G   10:12:19     1433.45 110.66  13  <  30>  347.348   0.000
    28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   47              GC  10:08:56     1430.37 114.75   9  <  29>  341.764   0.000
    29 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   20              G   10:09:19     1428.08 118.85  10  <  37>  341.764   0.000
    30 PIETRZAK WIESŁAW                3  138                  10:13:38     1425.70 122.95  14  <  31>  347.348   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 PIETRZAK WIESŁAW                3    4              GC  10:13:58     1423.75 127.05  15  <  34>  347.348   0.000
    32 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   14              G   10:15:03     1421.55 131.15   3  <  33>  348.350  23.540
    33 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    1              G   10:15:07     1421.16 135.25   4  <  44>  348.350  23.330
    34 PIETRZAK WIESŁAW                3   22              G   10:14:31     1420.55 139.34  16  <  36>  347.348   0.000
    35 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   17              GS  10:10:43     1419.88 143.44   2  <  48>  341.788  22.920
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 PIETRZAK WIESŁAW                3   26              GS  10:14:49     1418.81 147.54  17  <  38>  347.348   0.000
    37 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   82                  10:10:56     1418.50 151.64  11  <  45>  341.764   0.000
    38 PIETRZAK WIESŁAW                3   41              G   10:15:39     1414.00 155.74  18  <  39>  347.348   0.000
    39 PIETRZAK WIESŁAW                3  139                  10:15:51     1412.85 159.84  19  <  40>  347.348   0.000
    40 PIETRZAK WIESŁAW                3  102                  10:16:57     1406.55 163.93  20  <  46>  347.348   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   33              G   10:13:43     1404.63 168.03   6-  1-  1  342.332  21.670
    42 JUREK ANDRZEJ                   3    6              GS  10:13:49     1401.82 172.13   4  <  43>  341.788  21.460
    43 JUREK ANDRZEJ                   3   18              GS  10:16:30     1386.56 176.23   5          341.788  21.250
    44 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   28              G   10:23:01     1376.79 180.33   5          348.350  21.040
    45 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G   10:19:07     1371.90 184.43  12  <  47>  341.764   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 PIETRZAK WIESŁAW                3  127                  10:24:48     1363.22 188.52  21  <  49>  347.348   0.000
    47 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   28              GC  10:21:11     1360.62 192.62  13          341.764   0.000
    48 WERPULEWSKI PAWEŁ               3    9              G   10:21:14     1360.44 196.72   3          341.788  20.210
    49 PIETRZAK WIESŁAW                3   68                  10:25:21     1360.28 200.82  22          347.348   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    50 PIETRZAK WIESŁAW                3   57                  10:25:36     1358.95   0.00  23          347.348   0.000
    51 PIETRZAK WIESŁAW                3   38              GC  10:25:37     1358.86   0.00  24          347.348   0.000
    52 PIETRZAK WIESŁAW                3  133                  10:25:40     1358.60   0.00  25          347.348   0.000
    53 PIETRZAK WIESŁAW                3  142                  10:25:41     1358.51   0.00  26          347.348   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    54 PIETRZAK WIESŁAW                3   44              G   10:26:02     1356.65   0.00  27          347.348   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------  




            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 16.06.18 MINDEN-4                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PIETRZAK        WIESŁAW         3    29    5    15   241.04     
              2 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    28    5     7   235.19     
              3 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    17    4     4   184.13     
              4 JUREK           ANDRZEJ         3    23    4     4   172.41     
              5 BŁOŃSKI         MARIAN          3     2    0     0     0.00     
              6 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3     8    0     0     0.00     
              7 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    12    0     0     0.00     
              8 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    21    0     0     0.00     
              9 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3     1    0     0     0.00     
             10 JUREK           DARIUSZ         3     5    0     0     0.00

                                                           
                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 16.06.18 MINDEN-4                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PIETRZAK        WIESŁAW         3    29    5    15   236.91     
              2 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    28    3     7   137.94     
              3 JUREK           ANDRZEJ         3    23    3     4   132.41     
              4 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    17    2     4    88.27     
              5 BŁOŃSKI         MARIAN          3     2    0     0     0.00     
              6 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3     8    0     0     0.00     
              7 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    12    0     0     0.00     
              8 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    21    0     0     0.00     
              9 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3     1    0     0     0.00     
             10 JUREK           DARIUSZ         3     5    0     0     0.00 
  



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-4 z dnia 16.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,40,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  559.164 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   146                           
      5.Ilość konkursów.......................:   30                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1108.81                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1045.94                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,07,41                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,33,00                         
     10.Czas trwania konkursu.................:25 min. 19 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   10   |  146   |   30  |20.55|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  146   |   30  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------  


   
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  8.           
                                         z lotu MINDEN-4, w dniu 16.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 PIETRZAK WIESŁAW                3   34              GS  14:07:41     1108.81   6.85  29- 15-  5  562.922  50.000
     2 PIETRZAK WIESŁAW                3   20              GC  14:10:13     1103.30  13.70   2  <   5>  562.922  49.660
     3 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   25              G   14:06:48     1100.02  20.55  17-  4-  4  557.488  49.310
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    5              G   14:09:39     1093.84  27.40  28-  7-  5  557.474  48.970
     5 PIETRZAK WIESŁAW                3   60                  14:16:08     1090.65  34.25   3  <  10>  562.922  48.620
     6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    6              G   14:11:34     1089.74  41.10   2  <   8>  557.474  48.280
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 JUREK ANDRZEJ                   3    2              GS  14:11:47     1089.31  47.95  23-  4-  4  557.488  47.930
     8 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   28              GS  14:12:17     1088.21  54.79   3  <  12>  557.474  47.590
     9 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   23              GS  14:12:25     1087.96  61.64   2  <  11>  557.488  47.240
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              GC  14:17:37     1087.53  68.49   4  <  13>  562.922  46.900
    11 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   10              G   14:13:03     1086.62  75.34   3  <  27>  557.488  46.550
    12 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   24              GC  14:13:55     1084.76  82.19   4  <  18>  557.474  46.210
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 PIETRZAK WIESŁAW                3   59                  14:19:56     1082.68  89.04   5  <  14>  562.922  45.860
    14 PIETRZAK WIESŁAW                3   13              GC  14:20:25     1081.68  95.89   6  <  15>  562.922   0.000
    15 PIETRZAK WIESŁAW                3    3              G   14:20:27     1081.61 102.74   7  <  16>  562.922   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 PIETRZAK WIESŁAW                3    9              GS  14:20:31     1081.47 109.59   8  <  17>  562.922   0.000
    17 PIETRZAK WIESŁAW                3   27              GS  14:21:18     1079.84 116.44   9  <  19>  562.922   0.000
    18 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              GC  14:16:26     1079.47 123.29   5  <  25>  557.474  44.140
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 PIETRZAK WIESŁAW                3   26              G   14:22:59     1076.37 130.14  10  <  20>  562.922   0.000
    20 PIETRZAK WIESŁAW                3   56                  14:23:32     1075.24 136.99  11  <  21>  562.922   0.000
    21 PIETRZAK WIESŁAW                3   31              G   14:23:36     1075.10 143.84  12  <  22>  562.922   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 PIETRZAK WIESŁAW                3   18              G   14:23:37     1075.07 150.68  13  <  28>  562.922   0.000
    23 JUREK ANDRZEJ                   3   35              GS  14:19:35     1072.95 157.53   2  <  24>  557.488  42.410
    24 JUREK ANDRZEJ                   3    6              GS  14:20:40     1070.72 164.38   3  <  30>  557.488  42.070
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   31              G   14:22:17     1067.38 171.23   6  <  26>  557.474   0.000
    26 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   14              G   14:23:55     1064.05 178.08   7          557.474   0.000
    27 WERPULEWSKI PAWEŁ               3    1              GS  14:25:50     1060.20 184.93   4          557.488  41.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 PIETRZAK WIESŁAW                3   35              G   14:32:44     1056.67 191.78  14  <  29>  562.922   0.000
    29 PIETRZAK WIESŁAW                3   64                  14:35:00     1052.19 198.63  15          562.922   0.000
    30 JUREK ANDRZEJ                   3   17              G   14:33:00     1045.94 205.48   4          557.488  40.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    31 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   14              GS  14:40:36     1043.39   0.00   8-  0-  0  564.059   0.000
    32 PIETRZAK WIESŁAW                3    2              G   14:40:21     1041.77   0.00  16          562.922   0.000
    33 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              GC  14:35:11     1041.65   0.00   8          557.474   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   29              GC  14:35:13     1041.59   0.00   9          557.474   0.000
    35 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    8              G   14:35:17     1041.46   0.00  10          557.474   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 




            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 10.06.18 MINDEN-3                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PIETRZAK        WIESŁAW         3    84    5    20   243.89     
              2 JUREK           ANDRZEJ         3    18    5     8   236.11     
              3 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    18    4     4   182.78     
              4 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3     7    2     2    88.61     
              5 BŁOŃSKI         MARIAN          3    12    1     1    43.61     
              6 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    15    1     1    41.11     
              7 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3     9    1     1    40.28     
              8 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    14    0     0     0.00     
              9 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3     5    0     0     0.00


                                                    
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 10.06.18 MINDEN-3                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JUREK           ANDRZEJ         3    18    5     8   231.95     
              2 PIETRZAK        WIESŁAW         3    84    3    20   125.84     
              3 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3     7    2     2    88.61     
              4 BŁOŃSKI         MARIAN          3    12    1     1    43.61     
              5 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    15    1     1    41.11     
              6 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3     9    1     1    40.28     
              7 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    14    0     0     0.00     
              8 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    18    0     4     0.00     
              9 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3     5    0     0     0.00 



               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-3 z dnia 10.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  559.640 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    9                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   182                           
      5.Ilość konkursów.......................:   37                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1096.27                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   850.96                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:17,28,32                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:20,01,31                         
     10.Czas trwania konkursu.................:2 godz. 32 min. 59 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |    9   |  182   |   37  |20.33|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    9   |  182   |   37  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------    


 
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  7.           
                                         z lotu MINDEN-3, w dniu 10.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 JUREK ANDRZEJ                   3    2              GS  17:28:32     1096.27   5.49  18-  8-  5  557.488  50.000
     2 PIETRZAK WIESŁAW                3   59                  17:40:41     1081.12  10.99  84- 20-  5  562.922  49.720
     3 PIETRZAK WIESŁAW                3   45              G   17:40:54     1080.67  16.48   2  <   4>  562.922  49.440
     4 PIETRZAK WIESŁAW                3   11              G   17:46:35     1069.01  21.98   3  <   8>  562.922  49.170
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     5 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   32              G   17:42:12     1068.56  27.47  18-  4-  4  558.001  48.890
     6 JUREK ANDRZEJ                   3   39              GS  17:43:11     1065.57  32.97   2  <  14>  557.488  48.610
     7 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   33              G   17:43:56     1065.02  38.46   2  <  22>  558.001  48.330
     8 PIETRZAK WIESŁAW                3   21              G   17:53:57     1054.26  43.96   4  <  10>  562.922  48.060
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   11              GS  17:58:40     1047.14  49.45   7-  2-  2  564.059  47.780
    10 PIETRZAK WIESŁAW                3  102                  17:58:45     1044.87  54.95   5  <  11>  562.922  47.500
    11 PIETRZAK WIESŁAW                3   12              G   18:04:22     1034.09  60.44   6  <  12>  562.922   0.000
    12 PIETRZAK WIESŁAW                3   54                  18:09:36     1024.24  65.93   7  <  13>  562.922   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 PIETRZAK WIESŁAW                3   56                  18:09:40     1024.12  71.43   8  <  15>  562.922   0.000
    14 JUREK ANDRZEJ                   3   13              GS  18:04:23     1024.07  76.92   3  <  16>  557.488  46.390
    15 PIETRZAK WIESŁAW                3   61                  18:09:57     1023.59  82.42   9  <  17>  562.922   0.000
    16 JUREK ANDRZEJ                   3   26              G   18:07:38     1018.00  87.91   4  <  18>  557.488  45.830
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 PIETRZAK WIESŁAW                3   60                  18:16:39     1011.27  93.41  10  <  19>  562.922   0.000
    18 JUREK ANDRZEJ                   3    7              GS  18:12:19     1009.36  98.90   5  <  21>  557.488  45.280
    19 PIETRZAK WIESŁAW                3   26              G   18:20:34     1004.20 104.40  11  <  20>  562.922   0.000
    20 PIETRZAK WIESŁAW                3   34              G   18:21:05     1003.28 109.89  12  <  23>  562.922   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 JUREK ANDRZEJ                   3   28              G   18:18:48      997.65 115.38   6  <  25>  557.488   0.000
    22 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   45              G   18:24:19      988.81 120.88   3  <  32>  558.001  44.170
    23 PIETRZAK WIESŁAW                3   46              G   18:31:29      985.02 126.37  13  <  26>  562.922   0.000
    24 BŁOŃSKI MARIAN                  3    7              GC  18:31:15      974.25 131.87  12-  1-  1  556.542  43.610
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 JUREK ANDRZEJ                   3   40              G   18:35:13      969.18 137.36   7  <  31>  557.488   0.000
    26 PIETRZAK WIESŁAW                3    7              GC  18:42:47      965.92 142.86  14  <  27>  562.922   0.000
    27 PIETRZAK WIESŁAW                3   16              G   18:42:49      965.87 148.35  15  <  28>  562.922   0.000
    28 PIETRZAK WIESŁAW                3  120                  18:43:12      965.23 153.85  16  <  29>  562.922   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 PIETRZAK WIESŁAW                3    9              GS  18:44:51      962.51 159.34  17  <  30>  562.922   0.000
    30 PIETRZAK WIESŁAW                3   95                  18:53:03      949.20 164.84  18  <  35>  562.922   0.000
    31 JUREK ANDRZEJ                   3   35              GS  18:53:35      939.19 170.33   8          557.488   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   41              G   19:09:36      915.36 175.82   4          558.001  41.390
    33 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    4              GS  19:21:26      907.93 181.32  15-  1-  1  564.217  41.110
    34 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    1              GS  19:21:45      907.21 186.81   2          564.059  40.830
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    35 PIETRZAK WIESŁAW                3   35              GC  19:27:50      896.61 192.31  19  <  37>  562.922   0.000
    36 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   15              GS  19:32:06      881.96 197.80   9-  1-  1  557.488  40.280
    37 PIETRZAK WIESŁAW                3   17              G   20:01:31      850.96 203.30  20          562.922   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    38 PIETRZAK WIESŁAW                3   13              GS  20:15:03      833.90   0.00  21          562.922   0.000
    39 PIETRZAK WIESŁAW                3  105                  20:16:57      831.56   0.00  22          562.922   0.000
    40 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   12              GS  20:16:41      823.85   0.00   2          557.488   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   20              GS  20:30:37      816.98   0.00   2          564.217   0.000
    42 PIETRZAK WIESŁAW                3   38              G   20:36:52      807.79   0.00  23          562.922   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   




            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 03.06.18 GENTHIN-2                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PIETRZAK        WIESŁAW         3    86    6    26   172.95     
              2 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    79    6    18   171.53     
              3 JUREK           ANDRZEJ         3    25    6     8   168.20     
              4 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    27    6     7   152.45     
              5 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    21    6     7   146.79     
              6 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    26    3     3    74.61     
              7 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    35    3     3    70.51     
              8 SOBOŃ           RYSZARD         3    10    2     2    47.82     
              9 MUSIALIK        WOJCIECH        3    39    2     2    46.28     
             10 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    24    1     1    26.79     
             11 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3     8    1     1    25.90     
             12 BŁOŃSKI         MARIAN          3    11    1     1    24.74 



                                                    
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 03.06.18 GENTHIN-2                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JUREK           ANDRZEJ         3    25    5     8   132.82     
              2 PIETRZAK        WIESŁAW         3    86    5    26   131.15     
              3 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    79    4    18   100.77     
              4 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    21    4     7    91.80     
              5 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    27    2     7    51.29     
              6 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    26    2     3    51.28     
              7 SOBOŃ           RYSZARD         3    10    2     2    47.82     
              8 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3     8    1     1    25.90     
              9 BŁOŃSKI         MARIAN          3    11    1     1    24.74     
             10 MUSIALIK        WOJCIECH        3    39    1     2    23.72     
             11 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    35    0     3     0.00     
             12 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    24    0     1     0.00    


               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-2 z dnia 03.06.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,18,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  343.784 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   391                           
      5.Ilość konkursów.......................:   79                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1375.77                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1146.47                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,26,26                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,16,06                         
     10.Czas trwania konkursu.................:49 min. 40 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   12   |  391   |   79  |20.20|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  391   |   79  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------   


  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
                                         z lotu GENTHIN-2, w dniu 03.06.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 JUREK ANDRZEJ                   3   39              GS  13:26:26     1375.77   2.56  25-  8-  6  341.788  30.000
     2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   15              G   13:26:38     1374.57   5.12  79- 18-  6  341.764  29.870
     3 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              GC  13:31:02     1372.74   7.67  86- 26-  6  347.348  29.740
     4 PIETRZAK WIESŁAW                3   15              G   13:31:03     1372.65  10.23   2  <   5>  347.348  29.620
     5 PIETRZAK WIESŁAW                3  104                  13:31:30     1370.21  12.79   3  <  14>  347.348  29.490
     6 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3    3              G   13:28:56     1369.01  15.35  27-  7-  6  343.531  29.360
     7 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   47              G   13:29:33     1358.63  17.90   2  <   8>  341.764  29.230
     8 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   29              G   13:29:40     1358.00  20.46   3  <   9>  341.764  29.100
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   24              GC  13:29:45     1357.55  23.02   4  <  21>  341.764  28.970
    10 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   37              GS  13:31:22     1355.87  25.58   2  <  16>  343.531  28.850
    11 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   11              GS  13:35:44     1351.59  28.13  21-  7-  6  348.350  28.720
    12 JUREK ANDRZEJ                   3   20              G   13:31:59     1345.71  30.69   2  <  13>  341.788  28.590
    13 JUREK ANDRZEJ                   3   10              GS  13:32:03     1345.36  33.25   3  <  17>  341.788  28.460
    14 PIETRZAK WIESŁAW                3    3              GS  13:36:30     1343.71  35.81   4  <  15>  347.348  28.330
    15 PIETRZAK WIESŁAW                3   64                  13:37:43     1337.41  38.36   5  <  20>  347.348  28.210
    16 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   30              G   13:37:52     1321.95  40.92   3  <  57>  343.531  28.080
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 JUREK ANDRZEJ                   3   13              GS  13:37:43     1316.00  43.48   4  <  18>  341.788  27.950
    18 JUREK ANDRZEJ                   3   28              G   13:37:47     1315.67  46.04   5  <  37>  341.788  27.820
    19 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   40              G   13:43:23     1312.63  48.59   2  <  31>  348.350  27.690
    20 PIETRZAK WIESŁAW                3  115                  13:43:14     1309.59  51.15   6  <  22>  347.348  27.560
    21 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   14              G   13:41:21     1297.76  53.71   5  <  25>  341.764  27.440
    22 PIETRZAK WIESŁAW                3  111                  13:45:51     1296.80  56.27   7  <  28>  347.348   0.000
    23 SOBOŃ RYSZARD                   3   13              GS  13:42:52     1294.79  58.82  10-  2-  2  342.946  27.180
    24 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   38              G   13:45:11     1279.23  61.38  35-  3-  3  341.788  27.050
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    9              G   13:45:31     1277.54  63.94   6  <  27>  341.764  26.920
    26 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   33              G   13:47:04     1272.29  66.50  24-  1-  1  342.332  26.790
    27 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    4              G   13:47:30     1268.14  69.05   7  <  30>  341.764   0.000
    28 PIETRZAK WIESŁAW                3   22              G   13:52:43     1264.39  71.61   8  <  29>  347.348   0.000
    29 PIETRZAK WIESŁAW                3   56                  13:52:44     1264.31  74.17   9  <  32>  347.348   0.000
    30 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    8              G   13:49:05     1260.73  76.73   8  <  40>  341.764   0.000
    31 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    1              G   13:54:47     1258.57  79.28   3  <  67>  348.350  26.150
    32 PIETRZAK WIESŁAW                3   14              GS  13:54:30     1256.23  81.84  10  <  35>  347.348   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   22              GS  13:49:31     1255.38  84.40   8-  1-  1  340.857  25.900
    34 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    5              GS  13:56:18     1252.44  86.96  26-  3-  3  348.554  25.770
    35 PIETRZAK WIESŁAW                3   61                  13:55:23     1252.23  89.51  11  <  38>  347.348   0.000
    36 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    3              GS  13:56:21     1252.22  92.07   2  <  53>  348.554  25.510
    37 JUREK ANDRZEJ                   3   34              G   13:51:34     1249.38  94.63   6  <  46>  341.788  25.380
    38 PIETRZAK WIESŁAW                3   23              G   13:57:11     1244.16  97.19  12  <  38>  347.348   0.000
    38 PIETRZAK WIESŁAW                3  113                  13:57:11     1244.16  97.19  13  <  41>  347.348   0.000
    40 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              GC  13:53:42     1239.62 102.30   9  <  47>  341.764   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 PIETRZAK WIESŁAW                3  127                  13:58:29     1238.39 104.86  14  <  43>  347.348   0.000
    42 BŁOŃSKI MARIAN                  3    5              GC  13:52:56     1238.17 107.42  11-  1-  1  340.415  24.740
    43 PIETRZAK WIESŁAW                3   95                  13:58:36     1237.88 109.97  15  <  44>  347.348   0.000
    44 PIETRZAK WIESŁAW                3   45              G   13:59:48     1232.61 112.53  16  <  45>  347.348   0.000
    45 PIETRZAK WIESŁAW                3   49              G   13:59:51     1232.39 115.09  17  <  48>  347.348   0.000
    46 JUREK ANDRZEJ                   3    6              GS  13:56:21     1227.91 117.65   7  <  62>  341.788   0.000
    47 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   84                  13:57:35     1222.41 120.20  10  <  49>  341.764   0.000
    48 PIETRZAK WIESŁAW                3    4              GS  14:02:25     1221.27 122.76  18  <  52>  347.348   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   28              GS  13:58:44     1217.40 125.32  11  <  51>  341.764   0.000
    50 MUSIALIK WOJCIECH               3   49              GC  14:02:04     1217.10 127.88  39-  2-  2  345.737  23.720
    51 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   92                  14:00:51     1208.29 130.43  12  <  56>  341.764   0.000
    52 PIETRZAK WIESŁAW                3   17              G   14:05:56     1206.35 132.99  19  <  54>  347.348   0.000
    53 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   41              G   14:07:04     1205.79 135.55   3          348.554  23.330
    54 PIETRZAK WIESŁAW                3   41              G   14:06:22     1204.54 138.11  20  <  55>  347.348   0.000
    55 PIETRZAK WIESŁAW                3   31              GC  14:06:26     1204.26 140.66  21  <  61>  347.348   0.000
    56 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   20              GS  14:01:53     1203.89 143.22  13  <  64>  341.764   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   36              G   14:03:55     1201.51 145.78   4  <  60>  343.531  22.820
    58 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   32              G   14:02:36     1200.94 148.34   2  <  73>  341.788  22.690
    59 MUSIALIK WOJCIECH               3   56                  14:05:58     1200.62 150.90   2          345.737  22.560
    60 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   25              GS  14:04:41     1198.29 153.45   5  <  72>  343.531  22.440
    61 PIETRZAK WIESŁAW                3   54                  14:08:39     1195.07 156.01  22  <  63>  347.348   0.000
    62 JUREK ANDRZEJ                   3    9              GS  14:04:23     1193.46 158.57   8          341.788   0.000
    63 PIETRZAK WIESŁAW                3   59                  14:09:10     1192.95 161.13  23  <  70>  347.348   0.000
    64 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   45              G   14:04:31     1192.82 163.68  14  <  65>  341.764   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    65 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   31              G   14:07:00     1182.57 166.24  15  <  66>  341.764   0.000
    66 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   90                  14:07:38     1179.99 168.80  16  <  77>  341.764   0.000
    67 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   21              GS  14:13:31     1178.78 171.36   4  <  68>  348.350  21.540
    68 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   28              GS  14:13:58     1176.99 173.91   5  <  69>  348.350  21.410
    69 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   33              G   14:14:12     1176.06 176.47   6  <  78>  348.350  21.280
    70 PIETRZAK WIESŁAW                3   65                  14:13:40     1174.80 179.03  24  <  71>  347.348   0.000
    71 PIETRZAK WIESŁAW                3   21              G   14:14:22     1172.02 181.59  25  <  75>  347.348   0.000
    72 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   18              G   14:12:20     1167.15 184.14   6  <  76>  343.531  20.900
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 WERPULEWSKI PAWEŁ               3    9              G   14:10:57     1166.71 186.70   3          341.788  20.770
    74 SOBOŃ RYSZARD                   3    4              GS  14:12:17     1165.36 189.26   2          342.946  20.640
    75 PIETRZAK WIESŁAW                3  129                  14:16:30     1163.65 191.82  26          347.348   0.000
    76 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   16              G   14:16:24     1151.24 194.37   7          343.531   0.000
    77 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   78                  14:14:59     1150.79 196.93  17  <  79>  341.764   0.000
    78 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   18              GS  14:21:13     1148.85 199.49   7          348.350   0.000
    79 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   71                  14:16:06     1146.47 202.05  18          341.764   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    80 PIETRZAK WIESŁAW                3   30              G   14:22:30     1140.72   0.00  27          347.348   0.000
    81 PIETRZAK WIESŁAW                3   27              GS  14:22:32     1140.59   0.00  28          347.348   0.000
    82 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   18              G   14:18:46     1136.39   0.00   4          341.788   0.000
    83 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   23              G   14:18:12     1135.43   0.00   2          340.857   0.000
    84 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    4              G   14:26:00     1131.67   0.00   4          348.554   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------    




            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.06.18 MINDEN-2                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    32    5    14   241.40     
              2 PIETRZAK        WIESŁAW         3    42    5     9   233.26     
              3 JUREK           ANDRZEJ         3    20    5     8   233.24     
              4 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    16    4     4   183.49     
              5 SOBOŃ           RYSZARD         3     9    3     3   137.20     
              6 BŁOŃSKI         MARIAN          3    12    3     3   135.35     
              7 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    10    2     2    84.19     
              8 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    10    1     1    40.47     
              9 MUSIALIK        WOJCIECH        3    26    0     0     0.00     
             10 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3     9    0     0     0.00     
             11 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    16    0     0     0.00     
             12 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    15    0     0     0.00 


                                                    
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.06.18 MINDEN-2                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    32    5    14   237.91     
              2 JUREK           ANDRZEJ         3    20    5     8   230.69     
              3 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    16    3     4   140.00     
              4 SOBOŃ           RYSZARD         3     9    3     3   137.20     
              5 BŁOŃSKI         MARIAN          3    12    3     3   135.35     
              6 PIETRZAK        WIESŁAW         3    42    3     9   131.39     
              7 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    10    2     2    84.19     
              8 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    10    1     1    40.47     
              9 MUSIALIK        WOJCIECH        3    26    0     0     0.00     
             10 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3     9    0     0     0.00     
             11 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    16    0     0     0.00     
             12 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    15    0     0     0.00    



              PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-2 z dnia 27.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  559.596 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   217                           
      5.Ilość konkursów.......................:   44                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1092.15                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   994.21                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,30,27                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,20,44                         
     10.Czas trwania konkursu.................:50 min. 17 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   12   |  217   |   44  |20.28|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  217   |   44  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------ 


    
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                         z lotu MINDEN-2, w dniu 27.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   17              GSM 14:30:27     1092.15   4.61  16-  4-  4  557.488  50.000
     2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   24              GSM 14:43:52     1064.15   9.22  32- 14-  5  557.474  49.770
     3 JUREK ANDRZEJ                   3    2              GSM 14:44:12     1063.50  13.82  20-  8-  5  557.488  49.530
     4 JUREK ANDRZEJ                   3    4              GSM 14:45:41     1060.50  18.43   2  <  19>  557.488  49.300
     5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              GSM 14:46:22     1059.10  23.04   2  <   9>  557.474  49.070
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   19              GSM 14:46:59     1057.89  27.65   2  <  29>  557.488  48.840
     7 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              GCM 14:53:21     1055.45  32.26  42-  9-  5  562.922  48.600
     8 BŁOŃSKI MARIAN                  3    5              GCM 14:47:36     1054.86  36.87  12-  3-  3  556.542  48.370
     9 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              GSM 14:50:48     1050.25  41.47   3  <  12>  557.474  48.140
    10 PIETRZAK WIESŁAW                3    9              G   14:58:31     1045.32  46.08   2  <  13>  562.922  47.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 SOBOŃ RYSZARD                   3    6              GSM 14:55:16     1045.16  50.69   9-  3-  3  559.440  47.670
    12 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   29              G   14:53:24     1045.13  55.30   4  <  14>  557.474  47.440
    13 PIETRZAK WIESŁAW                3   70                  14:59:59     1042.48  59.91   3  <  17>  562.922  47.210
    14 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    4              G   14:54:59     1042.04  64.52   5  <  16>  557.474  46.980
    15 SOBOŃ RYSZARD                   3    5              GSM 15:00:04     1035.87  69.12   2  <  32>  559.440  46.740
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G   14:58:47     1034.69  73.73   6  <  19>  557.474   0.000
    17 PIETRZAK WIESŁAW                3   27              G   15:04:55     1033.04  78.34   4  <  30>  562.922  46.280
    18 BŁOŃSKI MARIAN                  3    4              GCM 14:59:27     1031.68  82.95   2  <  40>  556.542  46.050
    19 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    3              GSM 15:00:42     1031.02  87.56   7  <  21>  557.474   0.000
    19 JUREK ANDRZEJ                   3   35              GSM 15:00:43     1031.02  87.56   3  <  24>  557.488  45.810
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   11              G   15:01:41     1029.15  96.77   8  <  22>  557.474   0.000
    22 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   19              GSM 15:01:42     1029.12 101.38   9  <  23>  557.474   0.000
    23 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   27              G   15:05:41     1021.61 105.99  10  <  25>  557.474   0.000
    24 JUREK ANDRZEJ                   3    7              GSM 15:06:29     1020.14 110.60   4  <  27>  557.488  44.650
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    8              G   15:06:57     1019.24 115.21  11  <  26>  557.474   0.000
    26 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   12              G   15:09:03     1015.34 119.82  12  <  28>  557.474   0.000
    27 JUREK ANDRZEJ                   3   10              G   15:10:04     1013.49 124.42   5  <  34>  557.488  43.950
    28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   20              G   15:11:10     1011.44 129.03  13  <  43>  557.474   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   11              G   15:12:01     1009.91 133.64   3  <  39>  557.488  43.490
    30 PIETRZAK WIESŁAW                3   30              G   15:17:26     1009.85 138.25   5  <  31>  562.922  43.260
    31 PIETRZAK WIESŁAW                3   18              G   15:17:28     1009.79 142.86   6  <  35>  562.922   0.000
    32 SOBOŃ RYSZARD                   3   13              GSM 15:15:21     1007.37 147.47   3          559.440  42.790
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   32              GSM 15:13:58     1007.28 152.07  10-  2-  2  558.001  42.560
    34 JUREK ANDRZEJ                   3    5              G   15:13:38     1006.96 156.68   6  <  38>  557.488   0.000
    35 PIETRZAK WIESŁAW                3    2              GSM 15:19:32     1006.06 161.29   7  <  36>  562.922   0.000
    36 PIETRZAK WIESŁAW                3   26              G   15:19:44     1005.70 165.90   8  <  41>  562.922   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3    8              GSM 15:15:59     1003.63 170.51   2          558.001  41.630
    38 JUREK ANDRZEJ                   3   13              GSM 15:16:02     1002.62 175.12   7  <  44>  557.488   0.000
    39 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   14              GSM 15:16:04     1002.56 179.72   4          557.488  41.160
    40 BŁOŃSKI MARIAN                  3   17              GCM 15:17:37      998.07 184.33   3          556.542  40.930
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 PIETRZAK WIESŁAW                3   14              GSM 15:25:21      995.71 188.94   9          562.922   0.000
    42 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   34              GSM 15:22:43      995.29 193.55  10-  1-  1  560.064  40.470
    43 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   28              G   15:20:27      994.69 198.16  14          557.474   0.000
    44 JUREK ANDRZEJ                   3    6              GSM 15:20:44      994.21 202.76   8          557.488   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    45 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   12              GSM 15:21:18      993.21   0.00   5          557.488   0.000
    46 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   15              GSM 15:21:27      992.94   0.00   6          557.488   0.000
    47 JUREK ANDRZEJ                   3   40              G   15:21:47      992.35   0.00   9          557.488   0.000
    48 PIETRZAK WIESŁAW                3    7              GSM 15:27:37      991.73   0.00  10          562.922   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   26              G   15:23:10      989.89   0.00  15          557.474   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 




            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 MINDEN-1                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JUREK           ANDRZEJ         3    37    5     9   245.20     
              2 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    33    5    19   244.27     
              3 PIETRZAK        WIESŁAW         3    51    5    22   243.86     
              4 BŁOŃSKI         MARIAN          3    13    5     8   232.00     
              5 SOBOŃ           RYSZARD         3    12    5     6   220.80     
              6 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    43    5     5   213.87     
              7 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    40    3     3   127.47     
              8 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    62    2     2    87.60     
              9 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    11    1     1    43.20     
             10 MUSIALIK        WOJCIECH        3    16    1     1    42.40     
             11 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    33    0     0     0.00     
             12 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    26    0     0     0.00

                                              
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 MINDEN-1                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JUREK           ANDRZEJ         3    37    5     9   241.46     
              2 PIETRZAK        WIESŁAW         3    51    5    22   238.27     
              3 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    33    5    19   237.61     
              4 BŁOŃSKI         MARIAN          3    13    5     8   232.00     
              5 SOBOŃ           RYSZARD         3    12    5     6   220.80     
              6 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    43    2     5    88.13     
              7 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    40    2     3    82.00     
              8 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    11    1     1    43.20     
              9 MUSIALIK        WOJCIECH        3    16    1     1    42.40     
             10 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    62    1     2    42.27     
             11 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    33    0     0     0.00     
             12 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    26    0     0     0.00    



              PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-1 z dnia 20.05.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  559.596 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   377                           
      5.Ilość konkursów.......................:   76                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1092.04                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   990.56                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,45,29                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,44,36                         
     10.Czas trwania konkursu.................:59 min.  7 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   12   |  377   |   76  |20.16|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  377   |   76  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 


                                                                              
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                         z lotu MINDEN-1, w dniu 20.05.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   19              G   15:45:29     1092.04   2.65  33- 19-  5  557.470  50.000
     2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              GS  15:46:25     1090.05   5.31   2  <  10>  557.470  49.870
     3 PIETRZAK WIESŁAW                3   82                  15:53:47     1085.08   7.96  51- 22-  5  562.920  49.730
     4 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              GC  15:54:55     1082.71  10.61   2  <  13>  562.920  49.600
     5 JUREK ANDRZEJ                   3   39              G   15:50:18     1081.88  13.26  37-  9-  5  557.490  49.470
     6 JUREK ANDRZEJ                   3    2              GS  15:51:01     1080.37  15.92   2  <   7>  557.490  49.330
     7 JUREK ANDRZEJ                   3    7              GS  15:51:43     1078.91  18.57   3  <  11>  557.490  49.200
     8 SOBOŃ RYSZARD                   3    8              GS  16:02:09     1061.25  21.22  12-  6-  5  559.440  49.070
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 BŁOŃSKI MARIAN                  3    5              GS  16:00:12     1059.67  23.87  13-  8-  5  556.540  48.930
    10 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    8              G   16:02:29     1056.85  26.53   3  <  17>  557.470  48.800
    11 JUREK ANDRZEJ                   3   35              GS  16:02:51     1056.15  29.18   4  <  12>  557.490  48.670
    12 JUREK ANDRZEJ                   3    4              GS  16:04:06     1053.66  31.83   5  <  24>  557.490  48.530
    13 PIETRZAK WIESŁAW                3   30              G   16:09:31     1053.14  34.48   3  <  15>  562.920  48.400
    14 BŁOŃSKI MARIAN                  3    4              GS  16:05:07     1049.84  37.14   2  <  28>  556.540  48.270
    15 PIETRZAK WIESŁAW                3   14              GC  16:12:05     1048.11  39.79   4  <  16>  562.920  48.130
    16 PIETRZAK WIESŁAW                3   33              GS  16:12:07     1048.04  42.44   5  <  19>  562.920  48.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   24              GS  16:09:04     1043.82  45.09   4  <  18>  557.470  47.870
    18 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              GS  16:09:41     1042.62  47.75   5  <  20>  557.470  47.730
    19 PIETRZAK WIESŁAW                3   34              G   16:15:37     1041.26  50.40   6  <  26>  562.920   0.000
    20 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   20              G   16:11:03     1039.96  53.05   6  <  21>  557.470   0.000
    21 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   31              G   16:11:28     1039.15  55.70   7  <  22>  557.470   0.000
    22 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   14              G   16:12:02     1038.06  58.36   8  <  23>  557.470   0.000
    23 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   28              GS  16:12:45     1036.67  61.01   9  <  25>  557.470   0.000
    24 JUREK ANDRZEJ                   3    9              G   16:13:28     1035.33  63.66   6  <  30>  557.490   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   17              G   16:14:08     1034.01  66.31  10  <  29>  557.470   0.000
    26 PIETRZAK WIESŁAW                3   31              GS  16:20:16     1032.38  68.97   7  <  27>  562.920   0.000
    27 PIETRZAK WIESŁAW                3   64                  16:20:43     1031.52  71.62   8  <  32>  562.920   0.000
    28 BŁOŃSKI MARIAN                  3   10              GS  16:14:42     1031.20  74.27   3  <  44>  556.540  46.400
    29 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    3              G   16:16:33     1029.40  76.92  11  <  31>  557.470   0.000
    30 JUREK ANDRZEJ                   3   26              G   16:16:46     1029.02  79.58   7  <  33>  557.490   0.000
    31 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G   16:16:57     1028.64  82.23  12  <  37>  557.470   0.000
    32 PIETRZAK WIESŁAW                3   35              GC  16:22:15     1028.63  84.88   9  <  34>  562.920   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 JUREK ANDRZEJ                   3   13              GS  16:18:00     1026.69  87.53   8  <  48>  557.490   0.000
    34 PIETRZAK WIESŁAW                3    7              G   16:23:21     1026.57  90.19  10  <  39>  562.920   0.000
    35 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   57                  16:24:42     1026.12  92.84  40-  3-  3  564.060  45.470
    36 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   19              G   16:19:08     1024.55  95.49  62-  2-  2  557.490  45.330
    37 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   21              G   16:20:30     1021.94  98.14  13  <  38>  557.470   0.000
    38 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   11              GS  16:20:44     1021.51 100.80  14  <  42>  557.470   0.000
    39 PIETRZAK WIESŁAW                3    9              G   16:26:33     1020.62 103.45  11  <  43>  562.920   0.000
    40 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   25              GS  16:28:00     1020.29 106.10  43-  5-  5  564.220  44.800
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   10              G   16:28:03     1020.20 108.75   2  <  51>  564.220  44.670
    42 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   15              G   16:21:49     1019.48 111.41  15  <  50>  557.470   0.000
    43 PIETRZAK WIESŁAW                3  106                  16:27:35     1018.71 114.06  12  <  47>  562.920   0.000
    44 BŁOŃSKI MARIAN                  3   17              GS  16:23:21     1014.94 116.71   4  <  45>  556.540  44.270
    45 BŁOŃSKI MARIAN                  3   32              GS  16:23:31     1014.63 119.36   5  <  53>  556.540  44.130
    46 SOBOŃ RYSZARD                   3    5              GS  16:26:31     1014.37 122.02   2  <  49>  559.440  44.000
    47 PIETRZAK WIESŁAW                3    4              G   16:30:06     1014.09 124.67  13  <  55>  562.920   0.000
    48 JUREK ANDRZEJ                   3    6              G   16:24:54     1013.80 127.32   9          557.490   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 SOBOŃ RYSZARD                   3    4              GS  16:27:35     1012.41 129.97   3  <  54>  559.440  43.600
    50 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   10              G   16:25:54     1011.93 132.63  16  <  56>  557.470   0.000
    51 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   15              GS  16:33:27     1010.33 135.28   3  <  68>  564.220  43.330
    52 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   17              GS  16:29:32     1009.97 137.93  11-  1-  1  560.060  43.200
    53 BŁOŃSKI MARIAN                  3    7              G   16:26:27     1009.23 140.58   6  <  60>  556.540   0.000
    54 SOBOŃ RYSZARD                   3    3              GS  16:29:37     1008.70 143.24   4  <  67>  559.440  42.930
    55 PIETRZAK WIESŁAW                3    3              G   16:33:38     1007.67 145.89  14  <  62>  562.920   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   26              G   16:28:17     1007.57 148.54  17  <  57>  557.470   0.000
    57 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    9              G   16:28:31     1007.14 151.19  18  <  63>  557.470   0.000
    58 MUSIALIK WOJCIECH               3    7              GS  16:32:56     1006.36 153.85  16-  1-  1  561.480  42.400
    59 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   40              GS  16:29:14     1005.88 156.50   2          557.490  42.270
    60 BŁOŃSKI MARIAN                  3    1              G   16:28:22     1005.74 159.15   7  <  61>  556.540   0.000
    61 BŁOŃSKI MARIAN                  3   16              G   16:28:35     1005.34 161.80   8          556.540   0.000
    62 PIETRZAK WIESŁAW                3   27              G   16:35:17     1004.71 164.46  15  <  64>  562.920   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    63 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   12              G   16:30:30     1003.55 167.11  19          557.470   0.000
    64 PIETRZAK WIESŁAW                3   61                  16:36:55     1001.79 169.76  16  <  66>  562.920   0.000
    65 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   14              GS  16:38:11     1001.56 172.41   2  <  72>  564.060  41.470
    66 PIETRZAK WIESŁAW                3    6              G   16:37:45     1000.30 175.07  17  <  69>  562.920   0.000
    67 SOBOŃ RYSZARD                   3   12              GS  16:35:03      998.91 177.72   5  <  73>  559.440  41.200
    68 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   68                  16:39:58      998.68 180.37   4  <  76>  564.220  41.070
    69 PIETRZAK WIESŁAW                3    2              G   16:38:55      998.23 183.02  18  <  70>  562.920   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    70 PIETRZAK WIESŁAW                3   25              G   16:39:44      996.79 185.68  19  <  71>  562.920   0.000
    71 PIETRZAK WIESŁAW                3   46              G   16:39:53      996.52 188.33  20  <  74>  562.920   0.000
    72 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   12              GS  16:41:48      995.17 190.98   3          564.060  40.530
    73 SOBOŃ RYSZARD                   3    6              G   16:37:38      994.32 193.63   6          559.440   0.000
    74 PIETRZAK WIESŁAW                3   70                  16:42:19      992.25 196.29  21  <  75>  562.920   0.000
    75 PIETRZAK WIESŁAW                3   15              G   16:42:56      991.17 198.94  22          562.920   0.000
    76 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   11              G   16:44:36      990.56 201.59   5          564.220  40.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    77 BŁOŃSKI MARIAN                  3    3              G   16:36:57      990.37   0.00   9          556.540   0.000
    78 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3    7              GS  16:41:06      989.33   0.00   2          560.060   0.000
    79 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   10              GS  16:37:01      989.26   0.00  26-  0-  0  555.980   0.000
    80 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    9              G   16:45:59      988.16   0.00   6          564.220   0.000
    81 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   22              G   16:39:45      987.11   0.00  20          557.470   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   





            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.05.18 GENTHIN-1                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PIETRZAK        WIESŁAW         3    89    6    30   176.09     
              2 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    30    6     7   161.60     
              3 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    36    6    11   161.13     
              4 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    70    6     9   158.20     
              5 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    50    6    10   158.10     
              6 JUREK           ANDRZEJ         3    45    6     8   155.35     
              7 BŁOŃSKI         MARIAN          3    23    6     6   153.91     
              8 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    50    6     9   153.15     
              9 SOBOŃ           RYSZARD         3    14    6     6   153.05     
             10 MUSIALIK        WOJCIECH        3    47    6     9   152.85     
             11 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    40    1     1    24.67     
             12 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    34    0     0     0.00

                                                  
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.05.18 GENTHIN-1                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PIETRZAK        WIESŁAW         3    89    5    30   134.86     
              2 SOBOŃ           RYSZARD         3    14    5     6   132.76     
              3 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    36    5    11   132.56     
              4 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    50    5    10   130.77     
              5 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    70    3     9    80.39     
              6 BŁOŃSKI         MARIAN          3    23    3     6    78.19     
              7 JUREK           ANDRZEJ         3    45    3     8    72.77     
              8 MUSIALIK        WOJCIECH        3    47    3     9    70.76     
              9 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    30    2     7    53.33     
             10 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    50    2     9    48.67     
             11 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    40    0     1     0.00     
             12 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    34    0     0     0.00     



               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-1 z dnia 13.05.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,20,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  343.785 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   528                           
      5.Ilość konkursów.......................:  106                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1121.42                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   986.46                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,25,49                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,13,08                         
     10.Czas trwania konkursu.................:47 min. 19 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   12   |  528   |  106  |20.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  528   |  106  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------ 


    
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                         z lotu GENTHIN-1, w dniu 13.05.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 SOBOŃ RYSZARD                   3    8              G   11:25:49     1121.42   1.89  14-  6-  6  342.950  30.000
     2 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3    6              G   11:33:10     1096.96   3.79  30-  7-  6  343.530  29.900
     3 PIETRZAK WIESŁAW                3   59                  11:36:57     1095.91   5.68  89- 30-  6  347.350  29.810
     4 PIETRZAK WIESŁAW                3   35              G   11:37:10     1095.17   7.58   2  <   8>  347.350  29.710
     5 JUREK ANDRZEJ                   3    8              G   11:32:22     1094.20   9.47  45-  8-  6  341.790  29.620
     6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   24              G   11:34:25     1086.97  11.36  36- 11-  6  341.760  29.520
     7 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   17              G   11:38:55     1071.72  13.26  70-  9-  6  341.790  29.430
     8 PIETRZAK WIESŁAW                3   13              G   11:44:19     1071.02  15.15   3  <   9>  347.350  29.330
     9 PIETRZAK WIESŁAW                3    4              G   11:44:21     1070.91  17.05   4  <  10>  347.350  29.240
    10 PIETRZAK WIESŁAW                3   65                  11:44:31     1070.36  18.94   5  <  13>  347.350  29.140
    11 BŁOŃSKI MARIAN                  3    5              G   11:38:35     1068.54  20.83  23-  6-  6  340.420  29.050
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   32              G   11:42:01     1066.81  22.73   2  <  23>  343.530  28.950
    13 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              G   11:45:36     1066.80  24.62   6  <  16>  347.350  28.860
    14 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   57                  11:47:11     1065.31  26.52  50-  9-  6  348.550  28.760
    15 BŁOŃSKI MARIAN                  3   32              G   11:39:44     1064.70  28.41   2  <  35>  340.420  28.670
    16 PIETRZAK WIESŁAW                3  143                  11:46:15     1064.67  30.30   7  <  18>  347.350   0.000
    17 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   31              G   11:47:27     1063.83  32.20  50- 10-  6  348.350  28.480
    18 PIETRZAK WIESŁAW                3    1              G   11:47:36     1060.29  34.09   8  <  28>  347.350   0.000
    19 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   23              G   11:49:04     1059.21  35.98   2  <  24>  348.550  28.290
    19 WERPULEWSKI PAWEŁ               3    2              G   11:42:41     1059.21  35.98   2  <  26>  341.790  28.290
    21 SOBOŃ RYSZARD                   3    5              G   11:44:01     1058.43  39.77   2  <  25>  342.950  28.100
    22 MUSIALIK WOJCIECH               3   28              G   11:46:50     1057.85  41.67  47-  9-  6  345.740  28.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   13              G   11:45:25     1055.66  43.56   3  <  31>  343.530  27.900
    24 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   47              G   11:50:21     1055.09  45.45   3  <  68>  348.550  27.810
    25 SOBOŃ RYSZARD                   3    4              G   11:45:35     1053.34  47.35   3  <  69>  342.950  27.710
    26 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   40              G   11:44:37     1052.90  49.24   3  <  41>  341.790  27.620
    27 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   27              G   11:44:50     1052.11  51.14   2  <  33>  341.760  27.520
    28 PIETRZAK WIESŁAW                3   33              G   11:50:19     1051.57  53.03   9  <  30>  347.350   0.000
    29 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   57                  11:52:18     1048.30  54.92   2  <  38>  348.350  27.330
    30 PIETRZAK WIESŁAW                3   31              G   11:52:43     1043.98  56.82  10  <  32>  347.350   0.000
    31 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   16              G   11:49:04     1043.95  58.71   4  <  60>  343.530  27.140
    32 PIETRZAK WIESŁAW                3   21              G   11:52:49     1043.67  60.61  11  <  34>  347.350   0.000
    33 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              G   11:47:31     1043.49  62.50   3  <  43>  341.760  26.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 PIETRZAK WIESŁAW                3  141                  11:52:54     1043.41  64.39  12  <  36>  347.350   0.000
    35 BŁOŃSKI MARIAN                  3    1              G   11:46:22     1043.06  66.29   3  <  61>  340.420  26.760
    36 PIETRZAK WIESŁAW                3   34              G   11:53:33     1041.37  68.18  13  <  46>  347.350   0.000
    37 MUSIALIK WOJCIECH               3   10              G   11:52:01     1041.33  70.08   2  <  44>  345.740  26.570
    38 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   11              G   11:55:10     1039.33  71.97   3  <  39>  348.350  26.480
    39 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   25              G   11:55:13     1039.18  73.86   4  <  55>  348.350  26.380
    40 JUREK ANDRZEJ                   3   28              G   11:49:16     1038.03  75.76   2  <  42>  341.790  26.290
    41 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   46              G   11:49:36     1036.98  77.65   4  <  64>  341.790  26.190
    42 JUREK ANDRZEJ                   3   35              G   11:49:39     1036.83  79.55   3  <  49>  341.790  26.100
    43 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   12              G   11:50:09     1035.17  81.44   4  <  45>  341.760  26.000
    44 MUSIALIK WOJCIECH               3   22              G   11:54:06     1034.84  83.33   3  <  59>  345.740  25.900
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    3              G   11:50:21     1034.54  85.23   5  <  50>  341.760  25.810
    46 PIETRZAK WIESŁAW                3  105                  11:56:36     1031.94  87.12  14  <  47>  347.350   0.000
    47 PIETRZAK WIESŁAW                3   27              G   11:57:07     1030.36  89.02  15  <  48>  347.350   0.000
    48 PIETRZAK WIESŁAW                3   25              G   11:57:13     1030.05  90.91  16  <  51>  347.350   0.000
    49 JUREK ANDRZEJ                   3   40              G   11:52:22     1028.35  92.80   4  <  63>  341.790  25.430
    50 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              G   11:52:26     1028.06  94.70   6  <  56>  341.760  25.330
    51 PIETRZAK WIESŁAW                3   26              G   11:58:14     1026.95  96.59  17  <  52>  347.350   0.000
    52 PIETRZAK WIESŁAW                3   18              G   11:58:18     1026.75  98.48  18  <  53>  347.350   0.000
    53 PIETRZAK WIESŁAW                3   60                  11:58:21     1026.60 100.38  19  <  54>  347.350   0.000
    54 PIETRZAK WIESŁAW                3   82                  11:58:25     1026.40 102.27  20  <  75>  347.350   0.000
    55 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    5              G   11:59:34     1025.87 104.17   5  <  58>  348.350  24.860
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   10              G   11:53:25     1025.02 106.06   7  <  65>  341.760   0.000
    57 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   32              G   11:54:00     1024.94 107.95  40-  1-  1  342.330  24.670
    58 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   14              G   12:00:09     1024.11 109.85   6  <  73>  348.350  24.570
    59 MUSIALIK WOJCIECH               3   17              G   11:58:23     1021.74 111.74   4  <  62>  345.740  24.480
    60 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3    8              G   11:56:15     1021.65 113.64   5  <  71>  343.530  24.380
    61 BŁOŃSKI MARIAN                  3    7              G   11:53:32     1020.65 115.53   4  <  77>  340.420  24.290
    62 MUSIALIK WOJCIECH               3   44              G   11:59:03     1019.73 117.42   5  <  67>  345.740  24.190
    63 JUREK ANDRZEJ                   3    4              G   11:55:14     1019.56 119.32   5  <  66>  341.790  24.100
    64 WERPULEWSKI PAWEŁ               3    4              G   11:55:34     1018.55 121.21   5  <  78>  341.790  24.000
    65 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   28              G   11:55:40     1018.15 123.11   8  <  90>  341.760   0.000
    66 JUREK ANDRZEJ                   3   22              G   11:56:42     1015.12 125.00   6  <  76>  341.790  23.810
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 MUSIALIK WOJCIECH               3   54                  12:00:46     1014.60 126.89   6  <  74>  345.740  23.710
    68 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   54                  12:03:33     1014.55 128.79   4  <  80>  348.550  23.620
    69 SOBOŃ RYSZARD                   3    3              G   11:59:15     1010.91 130.68   4  <  70>  342.950  23.520
    70 SOBOŃ RYSZARD                   3    6              G   11:59:26     1010.36 132.58   5  < 103>  342.950  23.430
    71 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   33              G   12:00:15     1009.64 134.47   6  <  72>  343.530  23.330
    72 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   36              G   12:00:59     1007.47 136.36   7          343.530   0.000
    73 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   67                  12:06:19     1005.87 138.26   7  <  98>  348.350   0.000
    74 MUSIALIK WOJCIECH               3   21              G   12:03:55     1005.30 140.15   7  <  86>  345.740   0.000
    75 PIETRZAK WIESŁAW                3  128                  12:05:42     1004.77 142.05  21  <  79>  347.350   0.000
    76 JUREK ANDRZEJ                   3   39              G   12:00:12     1004.67 143.94   7  <  91>  341.790   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    77 BŁOŃSKI MARIAN                  3   17              G   11:58:59     1004.24 145.83   5  <  81>  340.420  22.760
    78 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   16              G   12:00:40     1003.30 147.73   6  <  84>  341.790  22.670
    79 PIETRZAK WIESŁAW                3   20              G   12:06:18     1003.03 149.62  22  <  82>  347.350   0.000
    80 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    2              G   12:07:31     1002.97 151.52   5  <  83>  348.550  22.480
    81 BŁOŃSKI MARIAN                  3   13              G   11:59:42     1002.12 153.41   6          340.420  22.380
    82 PIETRZAK WIESŁAW                3  106                  12:07:01     1000.96 155.30  23  <  85>  347.350   0.000
    83 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   13              G   12:08:16     1000.81 157.20   6  <  93>  348.550  22.190
    84 WERPULEWSKI PAWEŁ               3    6              G   12:01:57      999.53 159.09   7  <  92>  341.790   0.000
    85 PIETRZAK WIESŁAW                3    7              G   12:07:36      999.28 160.98  24  <  87>  347.350   0.000
    86 MUSIALIK WOJCIECH               3   18              G   12:06:00      999.25 162.88   8  <  97>  345.740   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    87 PIETRZAK WIESŁAW                3  126                  12:07:42      998.99 164.77  25  <  88>  347.350   0.000
    88 PIETRZAK WIESŁAW                3    5              G   12:07:53      998.47 166.67  26  <  89>  347.350   0.000
    89 PIETRZAK WIESŁAW                3    9              G   12:08:31      996.65 168.56  27  <  94>  347.350   0.000
    90 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    4              G   12:03:19      995.47 170.45   9  < 100>  341.760   0.000
    91 JUREK ANDRZEJ                   3   11              G   12:03:27      995.17 172.35   8          341.790   0.000
    92 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   20              G   12:03:30      995.02 174.24   8  <  99>  341.790   0.000
    93 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    4              G   12:10:19      994.96 176.14   7  < 101>  348.550   0.000
    94 PIETRZAK WIESŁAW                3   56                  12:09:07      994.94 178.03  28  <  95>  347.350   0.000
    95 PIETRZAK WIESŁAW                3    6              G   12:09:18      994.42 179.92  29  <  96>  347.350   0.000
    96 PIETRZAK WIESŁAW                3   30              G   12:09:22      994.23 181.82  30          347.350   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    97 MUSIALIK WOJCIECH               3   41              G   12:07:47      994.13 183.71   9          345.740   0.000
    98 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   12              G   12:10:49      992.97 185.61   8  < 104>  348.350   0.000
    99 WERPULEWSKI PAWEŁ               3    3              G   12:04:21      992.57 187.50   9          341.790   0.000
   100 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    8              G   12:04:24      992.33 189.39  10  < 105>  341.760   0.000
   101 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   10              G   12:11:27      991.75 191.29   8  < 102>  348.550   0.000
   102 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   15              G   12:11:36      991.33 193.18   9          348.550   0.000
   103 SOBOŃ RYSZARD                   3   13              G   12:06:21      990.18 195.08   6          342.950  20.290
   104 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    6              G   12:12:14      988.98 196.97   9  < 106>  348.350   0.000
   105 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    6              G   12:06:10      987.27 198.86  11          341.760   0.000
   106 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   34              G   12:13:08      986.46 200.76  10          348.350   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   107 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   25              G   12:08:22      986.12   0.00   8          343.530   0.000
   108 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    7              G   12:06:49      985.42   0.00  12          341.760   0.000
   109 BŁOŃSKI MARIAN                  3   23              G   12:05:49      984.39   0.00   7          340.420   0.000
   110 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   58                  12:14:30      983.22   0.00  10          348.550   0.000
   111 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   31              G   12:08:09      981.65   0.00  13          341.760   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 

 


           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 06.05.18 SŁUBICE                                  
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 PIETRZAK        WIESŁAW         3   107    6    29    99.91     
              2 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    67    6    14    98.27     
              3 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    35    6    18    97.12     
              4 JUREK           ANDRZEJ         3    45    6    15    94.43     
              5 MUSIALIK        WOJCIECH        3    50    6     9    92.43     
              6 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    31    6    12    92.26     
              7 SOBOŃ           RYSZARD         3    14    6     7    92.09     
              8 BŁOŃSKI         MARIAN          3    27    6     6    68.87     
              9 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    53    4     4    46.08     
             10 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    40    2     2    27.74     
             11 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    52    0     0     0.00     
             12 JUREK           DARIUSZ         3    12    0     0     0.00     
             13 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    45    0     0     0.00 


                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 06.05.18 SŁUBICE                                  
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SOBOŃ           RYSZARD         3    14    5     7    78.26     
              2 MUSIALIK        WOJCIECH        3    50    5     9    77.65     
              3 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    35    5    18    74.08     
              4 PIETRZAK        WIESŁAW         3   107    5    29    73.82     
              5 JUREK           ANDRZEJ         3    45    5    15    65.38     
              6 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    67    4    14    59.92     
              7 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    31    3    12    47.73     
              8 BŁOŃSKI         MARIAN          3    27    3     6    36.70     
              9 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    53    1     4    13.74     
             10 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    52    0     0     0.00     
             11 JUREK           DARIUSZ         3    12    0     0     0.00     
             12 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    40    0     2     0.00     
             13 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    45    0     0     0.00   



                PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  SŁUBICE z dnia 06.05.18                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:38.0 N 14:36:55.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  188.214 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   578                           
      5.Ilość konkursów.......................:  116                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1280.76                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1176.74                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,55,44                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,08,37                         
     10.Czas trwania konkursu.................:12 min. 53 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  18.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   13   |  578   |  116  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  578   |  116  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------ 


    
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                          z lotu SŁUBICE, w dniu 06.05.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    1              G    9:55:44     1280.76   1.73  35- 18-  6  186.650  18.000
     2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              G    9:55:46     1280.47   3.46   2  <   4>  186.650  17.910
     3 PIETRZAK WIESŁAW                3   31              G   10:00:18     1279.38   5.19 107- 29-  6  192.290  17.830
     4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   28              G    9:56:09     1277.11   6.92   3  <  32>  186.650  17.740
     5 JUREK ANDRZEJ                   3   15              G    9:56:35     1273.61   8.65  45- 15-  6  186.690  17.650
     6 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   16              G    9:56:38     1273.18  10.38  67- 14-  6  186.690  17.570
     7 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   17              G    9:57:17     1267.56  12.11   2  <  24>  186.690  17.480
     8 PIETRZAK WIESŁAW                3   38              G   10:01:48     1266.73  13.84   2  <  19>  192.290  17.390
     9 JUREK ANDRZEJ                   3   17              G    9:57:25     1266.41  15.57   2  <  10>  186.690  17.300
    10 JUREK ANDRZEJ                   3   38              G    9:57:33     1265.27  17.30   3  <  39>  186.690  17.220
    11 MUSIALIK WOJCIECH               3   18              G   10:00:41     1263.31  19.03  50-  9-  6  190.360  17.130
    12 MUSIALIK WOJCIECH               3   47              G   10:00:44     1262.89  20.76   2  <  14>  190.360  17.040
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 BŁOŃSKI MARIAN                  3    1              G    9:56:05     1262.23  22.49  27-  6-  6  184.390  16.960
    14 MUSIALIK WOJCIECH               3   28              G   10:01:13     1258.86  24.22   3  <  36>  190.360  16.870
    15 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   25              G    9:58:13     1257.89  25.95  31- 12-  6  186.440  16.780
    16 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   22              G    9:58:20     1256.90  27.68   2  <  22>  186.440  16.700
    17 SOBOŃ RYSZARD                   3    4              G    9:58:06     1255.71  29.41  14-  7-  6  185.970  16.610
    18 SOBOŃ RYSZARD                   3    7              G    9:58:07     1255.56  31.14   2  <  20>  185.970  16.520
    19 PIETRZAK WIESŁAW                3   34              G   10:03:14     1254.88  32.87   3  <  21>  192.290  16.430
    20 SOBOŃ RYSZARD                   3    3              G    9:58:14     1254.58  34.60   3  <  37>  185.970  16.350
    21 PIETRZAK WIESŁAW                3   59                  10:03:33     1252.30  36.33   4  <  23>  192.290  16.260
    22 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3    8              G    9:58:54     1252.12  38.06   3  <  38>  186.440  16.170
    23 PIETRZAK WIESŁAW                3   35              G   10:04:13     1246.88  39.79   5  <  25>  192.290  16.090
    24 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   40              G    9:59:59     1244.74  41.52   3  <  26>  186.690  16.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 PIETRZAK WIESŁAW                3   22              G   10:04:30     1244.60  43.25   6  <  29>  192.290  15.910
    26 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   51                  10:00:50     1237.72  44.98   4  <  27>  186.690  15.830
    27 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   26              G   10:00:54     1237.18  46.71   5  <  28>  186.690  15.740
    28 WERPULEWSKI PAWEŁ               3    9              G   10:01:02     1236.09  48.44   6  <  34>  186.690  15.650
    29 PIETRZAK WIESŁAW                3    4              G   10:05:41     1235.14  50.17   7  <  30>  192.290   0.000
    30 PIETRZAK WIESŁAW                3   49              G   10:05:55     1233.29  51.90   8  <  31>  192.290   0.000
    31 PIETRZAK WIESŁAW                3   13              G   10:05:56     1233.16  53.63   9  <  33>  192.290   0.000
    32 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   10              G   10:01:27     1232.42  55.36   4  <  41>  186.650  15.300
    33 PIETRZAK WIESŁAW                3  141                  10:06:05     1231.97  57.09  10  <  45>  192.290   0.000
    34 WERPULEWSKI PAWEŁ               3    7              G   10:02:02     1227.95  58.82   7  <  46>  186.690   0.000
    35 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   36              G   10:02:37     1227.13  60.55  40-  2-  2  187.280  15.040
    36 MUSIALIK WOJCIECH               3   30              G   10:05:08     1227.07  62.28   4  <  42>  190.360  14.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 SOBOŃ RYSZARD                   3    6              G   10:01:37     1226.58  64.01   4  <  48>  185.970  14.870
    38 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3    3              G   10:02:08     1225.50  65.74   4  <  43>  186.440  14.780
    39 JUREK ANDRZEJ                   3   29              G   10:02:57     1220.60  67.47   4  <  44>  186.690  14.700
    40 BŁOŃSKI MARIAN                  3   15              G   10:01:04     1220.59  69.20   2  <  80>  184.390  14.610
    41 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   26              G   10:03:05     1219.27  70.93   5  <  51>  186.650  14.520
    42 MUSIALIK WOJCIECH               3   24              G   10:06:08     1219.21  72.66   5  <  70>  190.360  14.430
    43 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   27              G   10:03:02     1218.30  74.39   5  <  53>  186.440  14.350
    44 JUREK ANDRZEJ                   3   35              G   10:03:18     1217.81  76.12   5  <  55>  186.690  14.260
    45 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              G   10:07:55     1217.67  77.85  11  <  54>  192.290   0.000
    46 WERPULEWSKI PAWEŁ               3    2              G   10:03:24     1217.01  79.58   8  <  47>  186.690   0.000
    47 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   38              G   10:03:29     1216.35  81.31   9  <  52>  186.690   0.000
    48 SOBOŃ RYSZARD                   3   12              G   10:02:56     1216.02  83.04   5  <  49>  185.970  13.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 SOBOŃ RYSZARD                   3    8              G   10:03:00     1215.49  84.78   6  < 105>  185.970  13.830
    50 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   14              G   10:08:48     1215.05  86.51  53-  4-  4  192.950  13.740
    51 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   19              G   10:03:37     1215.04  88.24   6  <  61>  186.650  13.650
    52 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   41              G   10:03:42     1214.64  89.97  10  <  82>  186.690   0.000
    53 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   32              G   10:03:30     1214.59  91.70   6  <  90>  186.440  13.480
    54 PIETRZAK WIESŁAW                3  126                  10:08:21     1214.34  93.43  12  <  58>  192.290   0.000
    55 JUREK ANDRZEJ                   3   18              G   10:03:51     1213.46  95.16   6  <  56>  186.690  13.300
    56 JUREK ANDRZEJ                   3   39              G   10:04:11     1210.83  96.89   7  <  66>  186.690   0.000
    57 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   57                  10:09:26     1210.22  98.62   2  <  84>  192.950  13.130
    58 PIETRZAK WIESŁAW                3    1              G   10:09:00     1209.37 100.35  13  <  59>  192.290   0.000
    59 PIETRZAK WIESŁAW                3   23              G   10:09:03     1208.99 102.08  14  <  60>  192.290   0.000
    60 PIETRZAK WIESŁAW                3   18              G   10:09:06     1208.61 103.81  15  <  63>  192.290   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   12              G   10:04:44     1206.27 105.54   7  <  65>  186.650   0.000
    62 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   30              G   10:05:16     1206.18 107.27   2          187.280  12.700
    63 PIETRZAK WIESŁAW                3  111                  10:09:30     1205.58 109.00  16  <  64>  192.290   0.000
    64 PIETRZAK WIESŁAW                3   61                  10:09:40     1204.32 110.73  17  <  67>  192.290   0.000
    65 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   11              G   10:05:14     1202.38 112.46   8  <  73>  186.650   0.000
    66 JUREK ANDRZEJ                   3   22              G   10:05:17     1202.25 114.19   8  <  68>  186.690   0.000
    67 PIETRZAK WIESŁAW                3    3              G   10:09:57     1202.19 115.92  18  <  69>  192.290   0.000
    68 JUREK ANDRZEJ                   3   12              G   10:05:20     1201.87 117.65   9  <  75>  186.690   0.000
    69 PIETRZAK WIESŁAW                3  134                  10:10:00     1201.81 119.38  19  <  71>  192.290   0.000
    70 MUSIALIK WOJCIECH               3   42              G   10:08:25     1201.64 121.11   6  <  74>  190.360  12.000
    71 PIETRZAK WIESŁAW                3   20              G   10:10:02     1201.56 122.84  20  <  72>  192.290   0.000
    72 PIETRZAK WIESŁAW                3   44              G   10:10:03     1201.44 124.57  21  <  88>  192.290   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    7              G   10:05:23     1201.22 126.30   9  <  76>  186.650   0.000
    74 MUSIALIK WOJCIECH               3   54                  10:08:29     1201.14 128.03   7  <  89>  190.360   0.000
    75 JUREK ANDRZEJ                   3   10              G   10:05:26     1201.09 129.76  10  <  78>  186.690   0.000
    76 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   24              G   10:05:32     1200.06 131.49  10  <  77>  186.650   0.000
    77 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   35              G   10:05:33     1199.94 133.22  11  <  79>  186.650   0.000
    78 JUREK ANDRZEJ                   3   13              G   10:05:40     1199.29 134.95  11  <  85>  186.690   0.000
    79 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   29              G   10:05:43     1198.65 136.68  12  <  81>  186.650   0.000
    80 BŁOŃSKI MARIAN                  3   17              G   10:03:50     1198.64 138.41   3  < 101>  184.390  11.130
    81 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   34              G   10:05:55     1197.11 140.14  13  <  83>  186.650   0.000
    82 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   34              G   10:06:03     1196.35 141.87  11  <  86>  186.690   0.000
    83 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   20              G   10:06:08     1195.45 143.60  14  <  93>  186.650   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    84 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   25              G   10:11:29     1194.86 145.33   3  < 111>  192.950  10.780
    85 JUREK ANDRZEJ                   3   50              G   10:06:16     1194.69 147.06  12  < 106>  186.690   0.000
    86 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   69                  10:06:35     1192.27 148.79  12  <  87>  186.690   0.000
    87 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   71                  10:06:38     1191.89 150.52  13  <  98>  186.690   0.000
    88 PIETRZAK WIESŁAW                3   25              G   10:11:20     1191.88 152.25  22  <  95>  192.290   0.000
    89 MUSIALIK WOJCIECH               3   52                  10:09:43     1191.86 153.98   8  < 108>  190.360   0.000
    90 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3    4              G   10:06:27     1191.69 155.71   7  <  91>  186.440   0.000
    91 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   37              G   10:06:32     1191.06 157.44   8  <  92>  186.440   0.000
    92 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   11              G   10:06:41     1189.92 159.17   9  <  94>  186.440   0.000
    93 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   23              G   10:06:52     1189.86 160.90  15  < 112>  186.650   0.000
    94 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3    7              G   10:06:52     1188.53 162.63  10  <  96>  186.440   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    95 PIETRZAK WIESŁAW                3   40              G   10:11:49     1188.32 164.36  23  <  97>  192.290   0.000
    96 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   17              G   10:07:01     1187.39 166.09  11  <  99>  186.440   0.000
    97 PIETRZAK WIESŁAW                3  143                  10:11:58     1187.22 167.82  24  < 100>  192.290   0.000
    98 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   87                  10:07:18     1186.84 169.55  14          186.690   0.000
    99 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   14              G   10:07:07     1186.63 171.28  12          186.440   0.000
   100 PIETRZAK WIESŁAW                3   32              G   10:12:05     1186.37 173.01  25  < 102>  192.290   0.000
   101 BŁOŃSKI MARIAN                  3    4              G   10:05:40     1184.52 174.74   4  < 109>  184.390   9.300
   102 PIETRZAK WIESŁAW                3   16              G   10:12:40     1182.11 176.47  26  < 103>  192.290   0.000
   103 PIETRZAK WIESŁAW                3   43              G   10:12:43     1181.75 178.20  27  < 104>  192.290   0.000
   104 PIETRZAK WIESŁAW                3    7              G   10:12:47     1181.26 179.93  28  < 114>  192.290   0.000
   105 SOBOŃ RYSZARD                   3   13              G   10:07:27     1181.14 181.66   7          185.970   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   106 JUREK ANDRZEJ                   3    5              G   10:08:20     1179.10 183.39  13  < 107>  186.690   0.000
   107 JUREK ANDRZEJ                   3   30              G   10:08:21     1178.97 185.12  14  < 110>  186.690   0.000
   108 MUSIALIK WOJCIECH               3   48              G   10:11:28     1178.94 186.85   9          190.360   0.000
   109 BŁOŃSKI MARIAN                  3   32              G   10:06:28     1178.46 188.58   5  < 113>  184.390   8.610
   110 JUREK ANDRZEJ                   3   44              G   10:08:26     1178.35 190.31  15          186.690   0.000
   111 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   39              G   10:13:47     1178.08 192.04   4          192.950   8.430
   112 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   13              G   10:08:31     1177.48 193.77  16  < 115>  186.650   0.000
   113 BŁOŃSKI MARIAN                  3   12              G   10:06:38     1177.21 195.50   6          184.390   8.260
   114 PIETRZAK WIESŁAW                3   65                  10:13:22     1177.05 197.23  29          192.290   0.000
   115 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    6              G   10:08:36     1176.86 198.96  17  < 116>  186.650   0.000
   116 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G   10:08:37     1176.74 200.69  18          186.650   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   117 JUREK ANDRZEJ                   3   48              G   10:08:46     1175.88   0.00  16          186.690   0.000
   118 JUREK ANDRZEJ                   3    3              G   10:08:52     1175.14   0.00  17          186.690   0.000
   119 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   54                  10:14:15     1174.73   0.00   5          192.950   0.000
   120 SOBOŃ RYSZARD                   3    1              G   10:08:22     1174.30   0.00   8          185.970   0.000
   121 JUREK ANDRZEJ                   3   40              G   10:09:00     1174.15   0.00  18          186.690   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 





            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 29.04.18 KROSNO ODRZAŃSKIE                        
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JUREK           ANDRZEJ         3    47    6    12    84.84     
              2 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    77    6    16    79.19     
              3 PIETRZAK        WIESŁAW         3    38    6     9    78.39     
              4 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    35    6    11    78.18     
              5 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    60    6    16    72.93     
              6 MUSIALIK        WOJCIECH        3    50    6    11    71.92     
              7 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    33    6    10    57.78     
              8 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    59    6     6    54.44     
              9 SOBOŃ           RYSZARD         3    14    4     4    37.58     
             10 BŁOŃSKI         MARIAN          3    22    3     3    29.04     
             11 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    41    2     2    24.04     
             12 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    23    0     0     0.00 

                                                     
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 29.04.18 KROSNO ODRZAŃSKIE                        
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JUREK           ANDRZEJ         3    47    5    12    57.82     
              2 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3    35    5    11    57.11     
              3 MUSIALIK        WOJCIECH        3    50    4    11    51.42     
              4 WERPULEWSKI     PAWEŁ           3    77    4    16    45.25     
              5 PIETRZAK        WIESŁAW         3    38    3     9    36.41     
              6 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3    60    3    16    29.04     
              7 BŁOŃSKI         MARIAN          3    22    3     3    29.04     
              8 SOBOŃ           RYSZARD         3    14    3     4    28.94     
              9 FRĄCKOWIAK      ROMAN-MARIAN    3    33    2    10    13.13     
             10 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3    41    0     2     0.00     
             11 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3    23    0     0     0.00     
             12 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3    59    0     6     0.00     



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  KROSNO ODRZAŃSKIE z dnia 29.04.18                   
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:03:51.0 N 15:05:27.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  144.790 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   499                           
      5.Ilość konkursów.......................:  100                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1402.16                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1287.14                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,12,00                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,21,05                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 9 min.  5 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   12   |  499   |  100  |20.04|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  499   |  100  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
   

                                                                            
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                     z lotu KROSNO ODRZAŃSKIE, w dniu 29.04.18  
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 WERPULEWSKI PAWEŁ               3    3              G    9:12:00     1402.16   2.00  77- 16-  6  143.020  15.000
     2 JUREK ANDRZEJ                   3   41              G    9:12:03     1401.47   4.01  47- 12-  6  143.020  14.900
     3 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   82                   9:12:41     1392.83   6.01   2  <  18>  143.020  14.800
     4 JUREK ANDRZEJ                   3   37              G    9:12:44     1392.15   8.02   2  <   7>  143.020  14.700
     5 MUSIALIK WOJCIECH               3   41              G    9:15:58     1385.25  10.02  50- 11-  6  146.790  14.600
     6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   19              G    9:13:46     1377.90  12.02  35- 11-  6  142.980  14.490
     7 JUREK ANDRZEJ                   3   15              G    9:13:54     1376.52  14.03   3  <  11>  143.020  14.390
     8 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    1              G    9:13:58     1375.25  16.03   2  <  15>  142.980  14.290
     9 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   32              G    9:19:27     1367.57  18.04  60- 16-  6  149.680  14.190
    10 MUSIALIK WOJCIECH               3   18              G    9:17:44     1362.53  20.04   2  <  21>  146.790  14.090
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 JUREK ANDRZEJ                   3   16              G    9:15:19     1358.00  22.04   4  <  16>  143.020  13.990
    12 PIETRZAK WIESŁAW                3   61                   9:19:33     1356.82  24.05  38-  9-  6  148.640  13.890
    13 PIETRZAK WIESŁAW                3   33              G    9:19:43     1354.76  26.05   2  <  14>  148.640  13.790
    14 PIETRZAK WIESŁAW                3   24              G    9:19:51     1353.12  28.06   3  <  24>  148.640  13.690
    15 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   26              G    9:15:43     1352.48  30.06   3  <  22>  142.980  13.590
    16 JUREK ANDRZEJ                   3    2              G    9:15:50     1351.37  32.06   5  <  17>  143.020  13.480
    17 JUREK ANDRZEJ                   3   35              G    9:15:55     1350.31  34.07   6  <  34>  143.020  13.380
    18 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   16              G    9:15:57     1349.88  36.07   3  <  19>  143.020  13.280
    19 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   34              G    9:15:58     1349.67  38.08   4  <  27>  143.020  13.180
    20 SOBOŃ RYSZARD                   3    5              G    9:16:26     1342.34  40.08  14-  4-  4  142.870  13.080
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 MUSIALIK WOJCIECH               3   54                   9:19:24     1341.77  42.08   3  <  46>  146.790  12.980
    22 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    6              G    9:16:47     1338.97  44.09   4  <  29>  142.980  12.880
    23 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   24              G    9:22:03     1335.83  46.09   2  <  28>  149.680  12.780
    24 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3    3              G    9:17:26     1334.69  48.10  33- 10-  6  143.390  12.680
    24 PIETRZAK WIESŁAW                3    4              G    9:21:22     1334.69  48.10   4  <  26>  148.640  12.680
    26 PIETRZAK WIESŁAW                3   26              G    9:21:27     1333.69  52.10   5  <  32>  148.640  12.470
    27 WERPULEWSKI PAWEŁ               3    1              G    9:17:26     1331.24  54.11   5  <  45>  143.020  12.370
    28 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   57                   9:22:33     1329.90  56.11   3  <  32>  149.680  12.270
    29 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              G    9:17:34     1329.22  58.12   5  <  43>  142.980  12.170
    30 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   32              G    9:18:04     1328.81  60.12  41-  2-  2  143.600  12.070
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   26              G    9:18:07     1328.20  62.12   2          143.600  11.970
    32 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   68                   9:22:43     1327.93  64.13   4  <  41>  149.680  11.870
    32 PIETRZAK WIESŁAW                3   59                   9:21:56     1327.93  64.13   6  <  36>  148.640  11.870
    34 JUREK ANDRZEJ                   3   44              G    9:17:43     1327.74  68.14   7  <  54>  143.020   0.000
    35 BŁOŃSKI MARIAN                  3   32              G    9:16:11     1327.61  70.14  22-  3-  3  140.970  11.570
    36 PIETRZAK WIESŁAW                3   53                   9:22:00     1327.14  72.14   7  <  38>  148.640   0.000
    37 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   34              G    9:22:36     1326.82  74.15  59-  6-  6  149.400  11.360
    38 PIETRZAK WIESŁAW                3    3              G    9:22:07     1325.76  76.15   8  <  39>  148.640   0.000
    39 PIETRZAK WIESŁAW                3   31              G    9:22:12     1324.78  78.16   9          148.640   0.000
    40 BŁOŃSKI MARIAN                  3   12              G    9:16:28     1324.08  80.16   2  <  86>  140.970  11.060
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   23              G    9:23:06     1323.43  82.16   5  <  42>  149.680  10.960
    42 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   10              G    9:23:07     1323.24  84.17   6  <  48>  149.680  10.860
    43 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    7              G    9:18:09     1322.05  86.17   6  <  64>  142.980  10.760
    44 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   16              G    9:18:28     1321.97  88.18   2  <  47>  143.390  10.660
    45 WERPULEWSKI PAWEŁ               3    9              G    9:18:12     1321.81  90.18   6  <  51>  143.020  10.560
    46 MUSIALIK WOJCIECH               3   40              G    9:21:04     1321.64  92.18   4  <  50>  146.790  10.450
    47 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   18              G    9:18:36     1320.35  94.19   3  <  69>  143.390  10.350
    48 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   56                   9:23:25     1319.74  96.19   7  <  55>  149.680   0.000
    49 SOBOŃ RYSZARD                   3    1              G    9:18:21     1318.60  98.20   2  <  64>  142.870  10.150
    50 MUSIALIK WOJCIECH               3   30              G    9:21:23     1317.88 100.20   5  <  53>  146.790  10.050
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    51 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   39              G    9:18:33     1317.55 102.20   7  <  51>  143.020   0.000
    51 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   14              G    9:18:33     1317.55 102.20   8  <  58>  143.020   0.000
    53 MUSIALIK WOJCIECH               3   12              G    9:21:33     1315.91 106.21   6  <  62>  146.790   9.750
    54 JUREK ANDRZEJ                   3    5              G    9:18:44     1315.33 108.22   8  <  76>  143.020   0.000
    55 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   50              G    9:23:54     1314.14 110.22   8  <  57>  149.680   0.000
    56 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   21              G    9:23:42     1313.98 112.22   2  <  59>  149.400   9.440
    57 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   29              G    9:23:55     1313.94 114.23   9  <  61>  149.680   0.000
    58 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   66                   9:18:51     1313.92 116.23   9  <  66>  143.020   0.000
    59 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   20              G    9:23:44     1313.60 118.24   3  <  60>  149.400   9.140
    60 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   14              G    9:23:46     1313.21 120.24   4  <  72>  149.400   9.040
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   48              G    9:23:59     1313.17 122.24  10  <  67>  149.680   0.000
    62 MUSIALIK WOJCIECH               3   26              G    9:21:51     1312.38 124.25   7  <  63>  146.790   0.000
    63 MUSIALIK WOJCIECH               3   22              G    9:21:52     1312.19 126.25   8  <  85>  146.790   0.000
    64 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   27              G    9:19:00     1311.74 128.26   7  <  75>  142.980   0.000
    64 SOBOŃ RYSZARD                   3    9              G    9:18:55     1311.74 128.26   3  <  93>  142.870   8.640
    66 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   51                   9:19:02     1311.71 132.26  10  <  73>  143.020   0.000
    67 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   18              G    9:24:07     1311.64 134.27  11  <  68>  149.680   0.000
    68 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    5              G    9:24:10     1311.07 136.27  12  <  78>  149.680   0.000
    69 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3    2              G    9:19:28     1309.90 138.28   4  <  70>  143.390   8.130
    70 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   20              G    9:19:29     1309.70 140.28   5  <  71>  143.390   8.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    71 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   25              G    9:19:34     1308.70 142.28   6  <  79>  143.390   7.930
    72 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   62                   9:24:16     1307.47 144.29   5  <  74>  149.400   7.830
    73 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   71                   9:19:26     1306.91 146.29  11  <  77>  143.020   0.000
    74 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   36              G    9:24:22     1306.33 148.30   6          149.400   7.630
    75 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   13              G    9:19:37     1304.36 150.30   8  <  80>  142.980   0.000
    76 JUREK ANDRZEJ                   3   24              G    9:19:39     1304.33 152.30   9  <  87>  143.020   0.000
    77 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   26              G    9:19:40     1304.13 154.31  12  <  81>  143.020   0.000
    78 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   26              G    9:24:49     1303.64 156.31  13  <  91>  149.680   0.000
    79 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   14              G    9:20:07     1302.16 158.32   7  <  83>  143.390   0.000
    80 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   14              G    9:19:49     1301.99 160.32   9  <  96>  142.980   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    81 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   65                   9:19:51     1301.96 162.32  13  <  82>  143.020   0.000
    82 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   36              G    9:19:59     1300.38 164.33  14  <  90>  143.020   0.000
    83 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   22              G    9:20:19     1299.80 166.33   8  <  84>  143.390   0.000
    84 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   37              G    9:20:21     1299.41 168.34   9  <  99>  143.390   0.000
    85 MUSIALIK WOJCIECH               3   39              G    9:23:05     1298.07 170.34   9  <  88>  146.790   0.000
    86 BŁOŃSKI MARIAN                  3    1              G    9:18:39     1297.47 172.34   3          140.970   6.410
    87 JUREK ANDRZEJ                   3    7              G    9:20:20     1296.25 174.35  10  <  89>  143.020   0.000
    88 MUSIALIK WOJCIECH               3    7              G    9:23:18     1295.59 176.35  10  <  94>  146.790   0.000
    89 JUREK ANDRZEJ                   3    1              G    9:20:26     1295.08 178.36  11  <  98>  143.020   0.000
    90 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   62                   9:20:27     1294.89 180.36  15  <  95>  143.020   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    91 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   65                   9:25:46     1292.95 182.36  14  <  92>  149.680   0.000
    92 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   22              G    9:25:48     1292.57 184.37  15  <  97>  149.680   0.000
    93 SOBOŃ RYSZARD                   3    3              G    9:20:32     1292.55 186.37   4          142.870   5.710
    94 MUSIALIK WOJCIECH               3   15              G    9:23:36     1292.17 188.38  11          146.790   0.000
    95 WERPULEWSKI PAWEŁ               3   20              G    9:20:42     1291.96 190.38  16          143.020   0.000
    96 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              G    9:20:42     1291.60 192.38  10  < 100>  142.980   0.000
    97 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   15              G    9:25:54     1291.46 194.39  16          149.680   0.000
    98 JUREK ANDRZEJ                   3   38              G    9:20:59     1288.66 196.39  12          143.020   0.000
    99 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   28              G    9:21:17     1288.51 198.40  10          143.390   0.000
   100 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   20              G    9:21:05     1287.14 200.40  11          142.980   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   101 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   29              G    9:21:25     1286.97   0.00  11          143.390   0.000
   102 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   19              G    9:21:29     1286.20   0.00  12          143.390   0.000
   103 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN         3   21              G    9:21:37     1284.67   0.00  13          143.390   0.000
   104 SOBOŃ RYSZARD                   3    4              G    9:21:13     1284.61   0.00   5          142.870   0.000
   105 SOBOŃ RYSZARD                   3    8              G    9:21:16     1284.03   0.00   6          142.870   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------  
                      
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 35 odwiedzający (180 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=