pzhgpzmigrod
  Listy konk.-Żmigród 2
 
                        PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 14, z dnia 29.07.18 HOLTEN-3                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MIARKA          ADAM            2    10    4     4   263.68     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    20    4     4   262.11     
              3 BOGONOS         DANUTA          2     7    3     3   195.27     
              4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    10    3     3   193.15     
              5 KRÓLIK          ADAM            2    15    2     2   138.42     
              6 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    19    2     2   125.79     
              7 RĘKAS           ADAM            2     9    1     1    61.05     
              8 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    10    1     1    60.53


                                                     
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 14, z dnia 29.07.18 HOLTEN-3                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MIARKA          ADAM            2    10    4     4   263.68     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    20    4     4   262.11     
              3 BOGONOS         DANUTA          2     7    3     3   195.27     
              4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    10    3     3   193.15     
              5 KRÓLIK          ADAM            2    15    2     2   138.42     
              6 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    19    1     2    65.79     
              7 RĘKAS           ADAM            2     9    1     1    61.05     
              8 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    10    1     1    60.53  



              PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 14                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-3 z dnia 29.07.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  729.241 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    8                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   100                           
      5.Ilość konkursów.......................:   20                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1076.08                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   972.08                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:17,21,15                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:18,38,32                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 17 min. 17 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |    8   |  100   |   20  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    8   |  100   |   20  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------   


  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 14.           
                                         z lotu HOLTEN-3, w dniu 29.07.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BOGONOS DANUTA                  2 PL-0346-16-7174   G   17:21:15     1076.08  10.00   7-  3-  3  716.941  70.000
     2 KRÓLIK ADAM                     2 PL-0356-13-5013   GC  17:40:34     1074.98  20.00  15-  2-  2  736.971  69.470
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     3 KRÓLIK ADAM                     2 PL-0356-13-5050   GS  17:50:40     1059.37  30.00   2          736.971  68.950
     4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2 PL-0356-15-2625   GC  17:44:18     1052.83  40.00  20-  4-  4  725.716  68.420
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2 PL-0356-16- 847   GS  17:50:39     1049.09  50.00  10-  3-  3  729.796  67.890
     6 MIARKA ADAM                     2 PL-0356-16- 451   GS  17:51:45     1046.85  60.00  10-  4-  4  729.392  67.370
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 MIARKA ADAM                     2 PL-0356-15-3958   GC  17:53:22     1044.43  70.00   2  <  10>  729.392  66.840
     8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2 PL-0356-15-3070   GC  17:50:14     1043.85  80.00   2  <  11>  725.716  66.320
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2 PL-0356-15-2848   GC  17:47:35     1043.60  90.00  19-  2-  2  722.777  65.790
    10 MIARKA ADAM                     2 PL-0356-16- 443   GC  18:04:48     1027.60 100.00   3  <  12>  729.392  65.260
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2 PL-0356-16-  41   GC  18:06:40     1019.74 110.00   3  <  15>  725.716  64.740
    12 MIARKA ADAM                     2 PL-0356-14-1197   GC  18:12:37     1016.41 120.00   4          729.392  64.210
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2 PL-0356-16- 844   GS  18:15:57     1012.27 130.00   2  <  17>  729.796  63.680
    14 BOGONOS DANUTA                  2 PL-0395-15-2815   G   18:08:10     1005.29 140.00   2  <  16>  716.941  63.160
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2 PL-0356-14-1443   GC  18:18:23     1003.23 150.00   4          725.716  62.630
    16 BOGONOS DANUTA                  2 PL-0395-15-2818   G   18:11:25     1000.73 160.00   3          716.941  62.110
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2 PL-0356-16- 812   GS  18:38:54      981.04 170.00   3          729.796  61.580
    18 RĘKAS ADAM                      2 PL-0356-16- 924   GC  18:50:06      975.98 180.00   9-  1-  1  736.965  61.050
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 RÓŻAŃSKI JACEK                  2 PL-0459-14-3984   GS  18:51:12      972.45 190.00  10-  1-  1  735.370  60.530
    20 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2 PL-0356-15-2811   G   18:38:32      972.08 200.00   2          722.777  60.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    21 BOGONOS DANUTA                  2 PL-0395-15-2813   G   18:32:35      972.01   0.00   4          716.941   0.000
    22 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2 PL-0356-15-2528   GC  18:44:27      968.33   0.00   5          725.716   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2 PL-0356-12-6178   GS  18:47:07      964.90   0.00   6          725.716   0.000
    24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2 PL-0356-16- 829   GC  18:55:56      959.08   0.00   4          729.796   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2 PL-0356-11-1002       19:01:21      946.98   0.00   7          725.716   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 21.07.18 GENTHIN-5                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    14    6    11   174.13     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    44    6    10   162.62     
              3 MIARKA          ADAM            2    32    6     9   155.22     
              4 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    37    6     6   139.34     
              5 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    4     4    99.56     
              6 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    28    3     3    71.09     
              7 RĘKAS           ADAM            2    23    2     2    47.18     
              8 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    10    1     1    28.04     
              9 KRÓLIK          ADAM            2    33    1     1    23.70     
             10 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2     2    0     0     0.00  


                                                     
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 21.07.18 GENTHIN-5                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    14    5    11   144.35     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    44    5    10   125.66     
              3 MIARKA          ADAM            2    32    5     9   120.87     
              4 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    4     4    99.56     
              5 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    37    4     6    95.86     
              6 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    28    2     3    46.96     
              7 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    10    1     1    28.04     
              8 KRÓLIK          ADAM            2    33    1     1    23.70     
              9 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2     2    0     0     0.00     
             10 RĘKAS           ADAM            2    23    0     2     0.00 



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-5 z dnia 21.07.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  341.892 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   233                           
      5.Ilość konkursów.......................:   47                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1217.49                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1111.56                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,32,07                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,52,56                         
     10.Czas trwania konkursu.................:20 min. 49 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   10   |  233   |   47  |20.17|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  233   |   47  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------    


 
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 13.           
                                         z lotu GENTHIN-5, w dniu 21.07.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 MIARKA ADAM                     2   45              G   10:32:07     1217.49   4.29  32-  9-  6  343.473  30.000
     2 BOGONOS DANUTA                  2    6              G   10:28:25     1196.55   8.58  14- 11-  6  333.138  29.780
     3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   32              G   10:34:41     1195.03  12.88  44- 10-  6  340.205  29.570
     4 BOGONOS DANUTA                  2   32              GC  10:28:56     1194.33  17.17   2  <   5>  333.138  29.350
     5 BOGONOS DANUTA                  2   35              GS  10:29:00     1194.04  21.46   3  <   6>  333.138  29.130
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 BOGONOS DANUTA                  2   57              GC  10:29:28     1192.05  25.75   4  <   7>  333.138  28.910
     7 BOGONOS DANUTA                  2   84              GS  10:30:44     1186.67  30.04   5  <   9>  333.138  28.700
     8 MIARKA ADAM                     2   27              GS  10:41:52     1176.82  34.33   2  <  14>  343.473  28.480
     9 BOGONOS DANUTA                  2   70              GC  10:33:55     1173.37  38.63   6  <  22>  333.138  28.260
    10 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              GC  10:47:42     1172.26  42.92  10-  1-  1  348.983  28.040
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GC  10:40:23     1171.57  47.21   2  <  13>  340.205  27.830
    12 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   11              GS  10:37:51     1169.80  51.50  37-  6-  6  336.727  27.610
    13 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   31              GS  10:41:23     1167.55  55.79   3  <  15>  340.205  27.390
    14 MIARKA ADAM                     2   16              GC  10:44:14     1167.35  60.09   3  <  20>  343.473  27.170
    15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   36              G   10:42:13     1164.22  64.38   4  <  21>  340.205  26.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              GC  10:45:41     1163.22  68.67  28-  3-  3  343.944  26.740
    17 BIELAK ANDRZEJ                  2   31              GC  10:38:43     1161.85  72.96  10-  4-  4  335.445  26.520
    18 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   19              GC  10:40:01     1161.06  77.25   2  <  31>  336.727  26.300
    19 BIELAK ANDRZEJ                  2    9              GS  10:39:26     1158.97  81.55   2  <  29>  335.445  26.090
    20 MIARKA ADAM                     2   33              G   10:46:43     1157.58  85.84   4  <  38>  343.473  25.870
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   69                  10:44:01     1157.09  90.13   5  <  23>  340.205  25.650
    22 BOGONOS DANUTA                  2   55              GS  10:37:59     1156.80  94.42   7  <  24>  333.138   0.000
    23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   50              G   10:44:06     1156.77  98.71   6  <  27>  340.205  25.220
    24 BOGONOS DANUTA                  2   29              G   10:38:59     1152.79 103.00   8  <  25>  333.138   0.000
    25 BOGONOS DANUTA                  2    1              G   10:39:01     1152.66 107.30   9  <  37>  333.138   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 RĘKAS ADAM                      2   24              G   10:55:31     1147.77 111.59  23-  2-  2  350.662  24.570
    27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GC  10:46:35     1147.08 115.88   7  <  32>  340.205   0.000
    28 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   37              G   10:50:07     1146.03 120.17   2  <  46>  343.944  24.130
    29 BIELAK ANDRZEJ                  2   34              GS  10:42:45     1145.84 124.46   3  <  33>  335.445  23.910
    30 KRÓLIK ADAM                     2   29              GC  10:56:44     1143.21 128.76  33-  1-  1  350.660  23.700
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   20              G   10:44:36     1143.00 133.05   3  <  41>  336.727  23.480
    32 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GC  10:47:43     1142.71 137.34   8  <  34>  340.205   0.000
    33 BIELAK ANDRZEJ                  2   32              GC  10:43:34     1142.65 141.63   4          335.445  23.040
    34 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    9              GS  10:49:00     1137.81 145.92   9  <  36>  340.205   0.000
    35 RĘKAS ADAM                      2   39              G   10:58:54     1135.20 150.21   2          350.662  22.610
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   16              G   10:50:42     1131.38 154.51  10          340.205   0.000
    37 BOGONOS DANUTA                  2   92              G   10:44:43     1130.37 158.80  10  <  42>  333.138   0.000
    38 MIARKA ADAM                     2   24              GC  10:54:04     1129.60 163.09   5  <  39>  343.473  21.960
    39 MIARKA ADAM                     2   30              GC  10:54:43     1127.19 167.38   6  <  40>  343.473  21.740
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 MIARKA ADAM                     2   23              GC  10:54:52     1126.63 171.67   7  <  43>  343.473   0.000
    41 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    3              GC  10:49:12     1125.42 175.97   4  <  44>  336.727  21.300
    42 BOGONOS DANUTA                  2   75                  10:47:18     1120.55 180.26  11          333.138   0.000
    43 MIARKA ADAM                     2    9              GS  10:57:24     1117.35 184.55   8  <  45>  343.473   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    44 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   21              GS  10:51:22     1117.33 188.84   5  <  47>  336.727  20.650
    45 MIARKA ADAM                     2   29              G   10:57:46     1116.02 193.13   9          343.473   0.000
    46 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              GC  10:58:17     1115.68 197.42   3          343.944  20.220
    47 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    4              G   10:52:56     1111.56 201.72   6          336.727  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    48 MIARKA ADAM                     2   12              GS  10:59:27     1109.95   0.00  10          343.473   0.000
    49 BIELAK ANDRZEJ                  2    6              GS  10:52:59     1107.14   0.00   5          335.445   0.000
    50 RĘKAS ADAM                      2   26              G   11:06:52     1106.66   0.00   3          350.662   0.000
    51 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   51                  10:57:28     1106.48   0.00  11          340.205   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    52 MIARKA ADAM                     2   35              G   11:00:38     1105.72   0.00  11          343.473   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------    




           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 14.07.18 HOLTEN-2                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    16    4     8   275.00     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    29    4     7   268.53     
              3 MIARKA          ADAM            2    19    4     6   267.07     
              4 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    18    3     3   198.52     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    18    2     2   134.41     
              6 KRÓLIK          ADAM            2    27    2     2   129.71     
              7 RÓŻAŃSKI        JACEK           2     9    2     2   127.94     
              8 RĘKAS           ADAM            2    17    2     2   123.53     
              9 ZMARZŁY         MARIAN          2     3    2     2   122.35     
             10 BIELAK          ANDRZEJ         2     9    1     1    61.18     
             11 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     3    0     0     0.00     
             12 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2     4    0     0     0.00


                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 14.07.18 HOLTEN-2                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    16    5     8   340.88     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    29    5     7   328.82     
              3 MIARKA          ADAM            2    19    3     6   200.60     
              4 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    18    3     3   198.52     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    18    2     2   134.41     
              6 RÓŻAŃSKI        JACEK           2     9    2     2   127.94     
              7 ZMARZŁY         MARIAN          2     3    2     2   122.35     
              8 BIELAK          ANDRZEJ         2     9    1     1    61.18     
              9 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     3    0     0     0.00     
             10 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2     4    0     0     0.00     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    27    0     2     0.00     
             12 RĘKAS           ADAM            2    17    0     2     0.00 



              PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-2 z dnia 14.07.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,55,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  728.463 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   172                           
      5.Ilość konkursów.......................:   35                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1309.00                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1223.73                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,02,42                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,40,52                         
     10.Czas trwania konkursu.................:38 min. 10 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   12   |  172   |   35  |20.35|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  172   |   35  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------  


   
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 12.           
                                         z lotu HOLTEN-2, w dniu 14.07.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BOGONOS DANUTA                  2    1              GS  15:02:42     1309.00   5.81  16-  8-  4  716.941  70.000
     2 BOGONOS DANUTA                  2   32              GC  15:08:11     1296.03  11.63   2  <   8>  716.941  69.710
     3 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   19              GS  15:12:47     1295.80  17.44  18-  3-  3  722.777  69.410
     4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GC  15:15:05     1295.73  23.26  29-  7-  4  725.716  69.120
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              GC  15:19:33     1292.70  29.07  18-  2-  2  729.796  68.820
     6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GC  15:17:24     1290.39  34.88   2  <  12>  725.716  68.530
     7 MIARKA ADAM                     2   30              GC  15:20:37     1289.55  40.70  19-  6-  4  729.392  68.240
     8 BOGONOS DANUTA                  2   35              GC  15:12:51     1285.19  46.51   3  <  10>  716.941  67.940
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 MIARKA ADAM                     2   16              GS  15:24:17     1281.25  52.33   2  <  13>  729.392  67.650
    10 BOGONOS DANUTA                  2   47              GS  15:15:15     1279.68  58.14   4  <  11>  716.941  67.350
    11 BOGONOS DANUTA                  2   27              G   15:15:17     1279.60  63.95   5  <  15>  716.941   0.000
    12 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              GS  15:22:19     1279.21  69.77   3  <  21>  725.716  66.760
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 MIARKA ADAM                     2   20              G   15:25:39     1278.18  75.58   3  <  19>  729.392  66.470
    14 KRÓLIK ADAM                     2    8              G   15:32:13     1276.77  81.40  27-  2-  2  736.971  66.180
    15 BOGONOS DANUTA                  2   34              GC  15:16:59     1275.73  87.21   6  <  28>  716.941   0.000
    16 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              GS  15:27:52     1273.94  93.02   2          729.796  65.590
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    3              GC  15:22:26     1273.77  98.84   2  <  22>  722.777  65.290
    18 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    4              GC  15:32:46     1272.78 104.65   9-  2-  2  735.370  65.000
    19 MIARKA ADAM                     2   27              GS  15:29:00     1270.72 110.47   4  <  20>  729.392  64.710
    20 MIARKA ADAM                     2   45              G   15:29:12     1270.28 116.28   5  <  33>  729.392   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   54                  15:27:41     1267.22 122.09   4  <  26>  725.716  64.120
    22 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    4              GS  15:26:33     1264.59 127.91   3          722.777  63.820
    23 KRÓLIK ADAM                     2   29              G   15:37:58     1264.17 133.72   2          736.971  63.530
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    24 RĘKAS ADAM                      2   55                  15:38:25     1263.19 139.53  17-  2-  2  736.965  63.240
    25 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              GC  15:39:09     1258.87 145.35   2          735.370  62.940
    26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              GC  15:35:00     1251.23 151.16   5  <  27>  725.716   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   24              G   15:35:18     1250.59 156.98   6  <  29>  725.716   0.000
    28 BOGONOS DANUTA                  2   67              G   15:28:35     1249.93 162.79   7  <  35>  716.941   0.000
    29 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              GC  15:36:10     1248.72 168.60   7          725.716   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    30 ZMARZŁY MARIAN                  2    5              GC  15:45:27     1238.46 174.42   3-  2-  2  731.249  61.470
    31 BIELAK ANDRZEJ                  2    9              GC  15:38:17     1236.99 180.23   9-  1-  1  721.515  61.180
    32 ZMARZŁY MARIAN                  2    1              GC  15:52:06     1224.67 186.05   2          731.249  60.880
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 MIARKA ADAM                     2   22              G   15:50:38     1224.57 191.86   6          729.392   0.000
    34 RĘKAS ADAM                      2   25              G   15:56:58     1224.26 197.67   2          736.965  60.290
    35 BOGONOS DANUTA                  2   68                  15:40:52     1223.73 203.49   8          716.941   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    36 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              GS  15:55:56     1223.71   0.00   3          735.370   0.000
    37 MIARKA ADAM                     2   12              GS  15:51:05     1223.64   0.00   7          729.392   0.000
    38 RĘKAS ADAM                      2   24              G   15:57:51     1222.47   0.00   3          736.965   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    39 MIARKA ADAM                     2    4              GS  15:52:18     1221.15   0.00   8          729.392   0.000
    40 KRÓLIK ADAM                     2   55                  15:59:18     1219.55   0.00   3          736.971   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------  




           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 GENTHIN-4                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    46    6    22   175.96     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    44    6    11   158.60     
              3 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    30    6     7   154.21     
              4 MIARKA          ADAM            2    29    6     8   151.04     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    33    6     7   148.77     
              6 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    10    2     2    48.25     
              7 BIELAK          ANDRZEJ         2    16    1     1    21.58     
              8 ZMARZŁY         MARIAN          2     3    0     0     0.00     
              9 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     5    0     0     0.00     
             10 MOSKALIK        MACIEJ          2    15    0     0     0.00     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    32    0     0     0.00     
             12 RĘKAS           ADAM            2    23    0     0     0.00 


                                                    
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 08.07.18 GENTHIN-4                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    46    5    22   130.52     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    44    5    11   130.36     
              3 MIARKA          ADAM            2    29    5     8   119.47     
              4 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    30    3     7    75.26     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    33    2     7    54.21     
              6 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    10    2     2    48.25     
              7 BIELAK          ANDRZEJ         2    16    1     1    21.58     
              8 ZMARZŁY         MARIAN          2     3    0     0     0.00     
              9 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     5    0     0     0.00     
             10 MOSKALIK        MACIEJ          2    15    0     0     0.00     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    32    0     0     0.00     
             12 RĘKAS           ADAM            2    23    0     0     0.00     




            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-4 z dnia 08.07.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  343.709 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   286                           
      5.Ilość konkursów.......................:   58                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1565.74                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1494.79                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,22,46                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,32,52                         
     10.Czas trwania konkursu.................:10 min.  6 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   12   |  286   |   58  |20.28|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  286   |   58  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------   


  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 11.           
                                         z lotu GENTHIN-4, w dniu 08.07.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BOGONOS DANUTA                  2   32              G    9:22:46     1565.74   3.50  46- 22-  6  333.138  30.000
     2 BOGONOS DANUTA                  2   98                   9:23:03     1563.66   6.99   2  <   5>  333.138  29.820
     3 MIARKA ADAM                     2    4              GS   9:30:07     1560.41  10.49  29-  8-  6  343.473  29.650
     4 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   39              G    9:25:57     1559.28  13.99  30-  7-  6  336.727  29.470
     5 BOGONOS DANUTA                  2   75                   9:23:56     1557.21  17.48   3  <   6>  333.138  29.300
     6 BOGONOS DANUTA                  2   57              GC   9:24:51     1550.56  20.98   4  <   7>  333.138  29.120
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 BOGONOS DANUTA                  2   11                   9:25:04     1549.00  24.48   5  <   8>  333.138  28.950
     8 BOGONOS DANUTA                  2   31                   9:25:06     1548.76  27.97   6  <   9>  333.138  28.770
     9 BOGONOS DANUTA                  2   37              G    9:25:08     1548.52  31.47   7  <  11>  333.138   0.000
    10 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   48              GS   9:32:46     1543.97  34.97  33-  7-  6  343.944  28.420
    11 BOGONOS DANUTA                  2   68                   9:25:55     1542.90  38.46   8  <  12>  333.138   0.000
    12 BOGONOS DANUTA                  2   35              GC   9:26:23     1539.57  41.96   9  <  13>  333.138   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 BOGONOS DANUTA                  2   70              GS   9:26:28     1538.98  45.45  10  <  17>  333.138   0.000
    14 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GC   9:31:14     1537.77  48.95  44- 11-  6  340.205  27.720
    15 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   32              GS   9:29:01     1537.45  52.45   2  <  29>  336.727  27.540
    16 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GC   9:31:30     1535.91  55.94   2  <  22>  340.205  27.370
    17 BOGONOS DANUTA                  2   56              G    9:26:55     1535.79  59.44  11  <  19>  333.138   0.000
    18 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              GS   9:37:15     1535.68  62.94  10-  2-  2  348.983  27.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 BOGONOS DANUTA                  2   47              G    9:27:09     1534.14  66.43  12  <  20>  333.138   0.000
    20 BOGONOS DANUTA                  2   96                   9:27:14     1533.55  69.93  13  <  32>  333.138   0.000
    21 MIARKA ADAM                     2   30              GC   9:34:08     1532.45  73.43   2  <  24>  343.473  26.490
    22 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              GS   9:32:19     1530.27  76.92   3  <  23>  340.205  26.320
    23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   69                   9:32:24     1529.70  80.42   4  <  26>  340.205  26.140
    24 MIARKA ADAM                     2   36              G    9:34:38     1529.04  83.92   3  <  28>  343.473  25.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              GS   9:35:34     1524.80  87.41   2  <  30>  343.944  25.790
    26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   74                   9:33:25     1522.74  90.91   5  <  27>  340.205  25.610
    27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              GC   9:33:28     1522.40  94.41   6  <  38>  340.205  25.440
    28 MIARKA ADAM                     2   45              G    9:35:48     1521.14  97.90   4  <  47>  343.473  25.260
    29 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   37              G    9:31:53     1517.59 101.40   3  <  31>  336.727  25.090
    30 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   43              G    9:36:39     1517.51 104.90   3  <  36>  343.944  24.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   26              GS   9:31:54     1517.47 108.39   4  <  33>  336.727  24.740
    32 BOGONOS DANUTA                  2   54              G    9:29:51     1515.30 111.89  14  <  34>  333.138   0.000
    33 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   19              G    9:32:14     1515.20 115.38   5  <  41>  336.727  24.390
    34 BOGONOS DANUTA                  2   91                   9:29:54     1514.95 118.88  15  <  35>  333.138   0.000
    35 BOGONOS DANUTA                  2   29              GC   9:30:00     1514.26 122.38  16  <  42>  333.138   0.000
    36 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   24              G    9:37:23     1512.62 125.87   4  <  37>  343.944  23.860
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   70                   9:37:33     1511.51 129.37   5  <  46>  343.944  23.680
    38 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   56                   9:35:15     1510.34 132.87   7  <  38>  340.205   0.000
    38 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GS   9:35:15     1510.34 132.87   8  <  40>  340.205   0.000
    40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   38              G    9:35:16     1510.23 139.86   9  <  44>  340.205   0.000
    41 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   20              GC   9:33:10     1508.86 143.36   6  <  45>  336.727  22.980
    42 BOGONOS DANUTA                  2   82                   9:30:48     1508.78 146.85  17  <  43>  333.138   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 BOGONOS DANUTA                  2   59                   9:31:00     1507.41 150.35  18  <  50>  333.138   0.000
    44 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   24              G    9:35:59     1505.44 153.85  10  <  52>  340.205   0.000
    45 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   13              G    9:33:41     1505.37 157.34   7          336.727   0.000
    46 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   37              G    9:38:44     1503.69 160.84   6  <  55>  343.944  22.110
    47 MIARKA ADAM                     2   20              G    9:38:31     1503.05 164.34   5  <  48>  343.473  21.930
    48 MIARKA ADAM                     2   24              GC   9:38:36     1502.51 167.83   6  <  53>  343.473  21.750
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 BIELAK ANDRZEJ                  2   34              GS   9:33:33     1500.54 171.33  16-  1-  1  335.445  21.580
    50 BOGONOS DANUTA                  2   55              GS   9:32:11     1499.38 174.83  19  <  56>  333.138   0.000
    51 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              GS   9:42:56     1498.21 178.32   2          348.983  21.230
    52 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   92                   9:37:06     1498.04 181.82  11          340.205   0.000
    53 MIARKA ADAM                     2   15              GC   9:39:19     1497.81 185.31   7  <  54>  343.473   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    54 MIARKA ADAM                     2   23              GC   9:39:20     1497.70 188.81   8          343.473   0.000
    55 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   56                   9:39:56     1495.84 192.31   7          343.944   0.000
    56 BOGONOS DANUTA                  2   86              G    9:32:51     1494.90 195.80  20  <  56>  333.138   0.000
    56 BOGONOS DANUTA                  2    5              G    9:32:51     1494.90 195.80  21  <  58>  333.138   0.000
    58 BOGONOS DANUTA                  2   66              G    9:32:52     1494.79 202.80  22          333.138   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    59 MIARKA ADAM                     2   22              G    9:39:48     1494.66   0.00   9          343.473   0.000
    60 BOGONOS DANUTA                  2   13                   9:32:54     1494.56   0.00  23          333.138   0.000
    61 MIARKA ADAM                     2    3              G    9:39:50     1494.44   0.00  10          343.473   0.000
    62 MIARKA ADAM                     2   16              GS   9:39:53     1494.12   0.00  11          343.473   0.000
    63 BOGONOS DANUTA                  2   42                   9:33:04     1493.45   0.00  24          333.138   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------        





                                              
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 30.06.18 HOLTEN-1                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    11    4     6   276.39     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    27    4     7   269.72     
              3 MIARKA          ADAM            2    17    4     8   268.62     
              4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    21    4     4   250.28     
              5 RĘKAS           ADAM            2    22    3     3   190.28     
              6 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    11    2     2   135.55     
              7 KRÓLIK          ADAM            2    20    2     2   130.55     
              8 BIELAK          ANDRZEJ         2     8    2     2   126.95     
              9 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    19    2     2   126.11     
             10 MOSKALIK        MACIEJ          2     9    1     1    66.39     
             11 ZMARZŁY         MARIAN          2     7    0     0     0.00     
             12 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     9    0     0     0.00


                                                  
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 30.06.18 HOLTEN-1                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    11    5     6   341.39     
              2 MIARKA          ADAM            2    17    5     8   330.56     
              3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    27    4     7   263.32     
              4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    21    3     4   190.28     
              5 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    11    2     2   135.55     
              6 BIELAK          ANDRZEJ         2     8    2     2   126.95     
              7 KRÓLIK          ADAM            2    20    1     2    68.33     
              8 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    19    1     2    63.61     
              9 ZMARZŁY         MARIAN          2     7    0     0     0.00     
             10 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     9    0     0     0.00     
             11 MOSKALIK        MACIEJ          2     9    0     1     0.00     
             12 RĘKAS           ADAM            2    22    0     3     0.00   



           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-1 z dnia 30.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  729.475 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   181                           
      5.Ilość konkursów.......................:   37                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1083.84                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   957.19                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,46,29                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:18,27,26                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 40 min. 57 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   12   |  181   |   37  |20.44|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  181   |   37  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------  


   
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 10.           
                                         z lotu HOLTEN-1, w dniu 30.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BOGONOS DANUTA                  2   66              GS  16:46:29     1083.84   5.52  11-  6-  4  716.941  70.000
     2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GC  17:11:39     1056.89  11.05  27-  7-  4  725.716  69.720
     3 BOGONOS DANUTA                  2   67              GS  17:15:51     1037.77  16.57   2  <   4>  716.941  69.440
     4 BOGONOS DANUTA                  2   35              GC  17:22:36     1027.73  22.10   3  <   9>  716.941  69.170
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     5 MIARKA ADAM                     2   30              GC  17:35:28     1026.64  27.62  17-  8-  4  729.392  68.890
     6 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    4              GC  17:42:40     1024.67  33.15  11-  2-  2  735.370  68.610
     7 KRÓLIK ADAM                     2   29              GC  17:47:08     1020.55  38.67  20-  2-  2  736.971  68.330
     8 MIARKA ADAM                     2   23              GC  17:39:55     1020.25  44.20   2  <  15>  729.392  68.060
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 BOGONOS DANUTA                  2   34              GC  17:27:55     1019.95  49.72   4  <  19>  716.941  67.780
    10 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   51                  17:37:11     1019.00  55.25   2  <  13>  725.716  67.500
    11 RĘKAS ADAM                      2   18              G   17:58:12     1005.14  60.77  22-  3-  3  736.965  67.220
    12 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    3              GC  17:57:19     1004.17  66.30   2          735.370  66.940
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   29              G   17:47:51     1003.97  71.82   3  <  16>  725.716  66.670
    14 MOSKALIK MACIEJ                 2   19              G   17:56:07     1003.83  77.35   9-  1-  1  733.919  66.390
    15 MIARKA ADAM                     2   27              GS  17:51:56     1003.38  82.87   3  <  17>  729.392  66.110
    16 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              GC  17:48:56     1002.46  88.40   4  <  21>  725.716  65.830
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 MIARKA ADAM                     2   12              GS  17:53:15     1001.57  93.92   4  <  18>  729.392  65.560
    18 MIARKA ADAM                     2   20              G   17:54:04     1000.45  99.45   5  <  30>  729.392   0.000
    19 BOGONOS DANUTA                  2   56              GS  17:43:46      997.46 104.97   5  <  33>  716.941   0.000
    20 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              GC  17:56:47      997.28 110.50  21-  4-  4  729.796  64.720
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              GS  17:53:35      996.07 116.02   5  <  25>  725.716   0.000
    22 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   24              GC  17:57:41      996.06 121.55   2  <  32>  729.796  64.170
    23 BIELAK ANDRZEJ                  2   31              GS  17:49:45      995.54 127.07   8-  2-  2  721.515  63.890
    24 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   23              GS  17:54:04      991.37 132.60  19-  2-  2  722.777  63.610
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              GC  17:57:47      990.36 138.12   6  <  31>  725.716   0.000
    26 BIELAK ANDRZEJ                  2   35              GC  17:53:40      990.19 143.65   2          721.515  63.060
    27 RĘKAS ADAM                      2   10              G   18:10:06      989.08 149.17   2  <  36>  736.965  62.780
    28 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   21              G   18:00:01      983.35 154.70   2          722.777  62.500
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 KRÓLIK ADAM                     2    8              G   18:19:27      976.83 160.22   2          736.971  62.220
    30 MIARKA ADAM                     2    9              GS  18:15:32      971.83 165.75   6  <  34>  729.392   0.000
    31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   24              G   18:12:44      970.56 171.27   7          725.716   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              GC  18:19:02      967.86 176.80   3  <  37>  729.796  61.390
    33 BOGONOS DANUTA                  2   27              G   18:09:30      962.98 182.32   6          716.941   0.000
    34 MIARKA ADAM                     2   38              G   18:23:02      962.22 187.85   7  <  35>  729.392   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    35 MIARKA ADAM                     2    4              G   18:24:14      960.70 193.37   8          729.392   0.000
    36 RĘKAS ADAM                      2   32              G   18:32:27      960.28 198.90   3          736.965  60.280
    37 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   11              G   18:27:26      957.19 204.42   4          729.796  60.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    38 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    1              GC  18:31:34      956.33   0.00   9-  0-  0  733.094   0.000
    39 MIARKA ADAM                     2   15              GC  18:33:30      949.11   0.00   9          729.392   0.000
    40 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              GS  18:43:03      945.15   0.00   3          735.370   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 KRÓLIK ADAM                     2   48              G   18:45:38      944.07   0.00   3          736.971   0.000
    42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   54                  18:33:44      944.04   0.00   8          725.716   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------    



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 GENTHIN-3                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    56    6    16   175.58     
              2 MIARKA          ADAM            2    26    6    10   161.94     
              3 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    41    6     7   160.26     
              4 RĘKAS           ADAM            2    30    6     8   159.34     
              5 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    52    6    11   156.35     
              6 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    39    6     6   149.99     
              7 ZMARZŁY         MARIAN          2    37    6     6   145.84     
              8 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    17    6     6   142.60     
              9 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    22    4     4    95.97     
             10 BIELAK          ANDRZEJ         2    18    2     2    47.80     
             11 MOSKALIK        MACIEJ          2    16    1     1    24.16     
             12 KRÓLIK          ADAM            2    32    1     1    20.52


                                                                                  
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 24.06.18 GENTHIN-3                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    56    5    16   144.93     
              2 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    41    5     7   137.27     
              3 MIARKA          ADAM            2    26    5    10   128.57     
              4 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    52    5    11   123.50     
              5 BIELAK          ANDRZEJ         2    18    2     2    47.80     
              6 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    39    1     6    26.49     
              7 ZMARZŁY         MARIAN          2    37    0     6     0.00     
              8 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    22    0     4     0.00     
              9 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    17    0     6     0.00     
             10 MOSKALIK        MACIEJ          2    16    0     1     0.00     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    32    0     1     0.00     
             12 RĘKAS           ADAM            2    30    0     8     0.00   



               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-3 z dnia 24.06.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  343.709 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   386                           
      5.Ilość konkursów.......................:   78                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1620.09                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1312.97                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,42,18                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,34,34                         
     10.Czas trwania konkursu.................:52 min. 16 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   12   |  386   |   78  |20.21|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  386   |   78  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------   


  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  9.           
                                         z lotu GENTHIN-3, w dniu 24.06.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    3              GS   9:42:18     1620.09   2.59  41-  7-  6  343.944  30.000
     2 BOGONOS DANUTA                  2   70              GS   9:37:42     1603.94   5.18  56- 16-  6  333.138  29.870
     3 BOGONOS DANUTA                  2   64              G    9:37:45     1603.55   7.77   2  <   5>  333.138  29.740
     4 MIARKA ADAM                     2   24              GC   9:48:46     1570.04  10.36  26- 10-  6  343.473  29.610
     5 BOGONOS DANUTA                  2   35              GC   9:43:51     1557.81  12.95   3  <   6>  333.138  29.480
     6 BOGONOS DANUTA                  2    2              GC   9:45:20     1547.08  15.54   4  <   9>  333.138  29.350
     7 MIARKA ADAM                     2    9              G    9:52:06     1546.48  18.13   2  <  21>  343.473  29.220
     8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              GC   9:50:24     1543.58  20.73  52- 11-  6  340.205  29.090
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 BOGONOS DANUTA                  2   29              GC   9:45:51     1543.38  23.32   5  <  15>  333.138  28.960
    10 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              GS   9:53:07     1541.54  25.91   2  <  12>  343.944  28.830
    11 ZMARZŁY MARIAN                  2   50              G    9:54:30     1539.16  28.50  37-  6-  6  345.542  28.700
    12 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              GC   9:55:30     1525.25  31.09   3  <  32>  343.944  28.570
    13 RĘKAS ADAM                      2    4              G   10:01:22     1515.61  33.68  30-  8-  6  350.662  28.440
    14 RĘKAS ADAM                      2   26              G   10:01:32     1514.52  36.27   2  <  24>  350.662  28.310
    15 BOGONOS DANUTA                  2   24                   9:50:34     1510.37  38.86   6  <  16>  333.138  28.180
    16 BOGONOS DANUTA                  2   27              G    9:50:40     1509.69  41.45   7  <  22>  333.138   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   53                   9:53:18     1507.96  44.04  39-  6-  6  336.727  27.920
    18 ZMARZŁY MARIAN                  2   28              G    9:59:21     1506.61  46.63   2  <  35>  345.542  27.790
    19 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    8              G   10:00:44     1505.50  49.22  22-  4-  4  347.368  27.660
    20 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              G   10:03:14     1496.28  51.81  17-  6-  6  348.983  27.530
    21 MIARKA ADAM                     2   20              G   10:00:28     1490.34  54.40   3  <  30>  343.473  27.400
    22 BOGONOS DANUTA                  2   60              GS   9:54:21     1484.90  56.99   8  <  29>  333.138   0.000
    23 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   10              G   10:04:03     1484.16  59.59   2  <  69>  347.368  27.140
    24 RĘKAS ADAM                      2   24              G   10:06:22     1483.55  62.18   3  <  25>  350.662  27.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 RĘKAS ADAM                      2   61                  10:06:51     1480.52  64.77   4  <  39>  350.662  26.880
    26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GC  10:00:50     1473.81  67.36   2  <  31>  340.205  26.750
    27 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   67                   9:59:35     1466.69  69.95   2  <  28>  336.727  26.620
    28 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   23              GC  10:00:40     1459.80  72.54   3  <  38>  336.727  26.490
    29 BOGONOS DANUTA                  2   34              GS   9:58:39     1456.98  75.13   9  <  40>  333.138   0.000
    30 MIARKA ADAM                     2   23              GC  10:06:08     1454.57  77.72   4  <  36>  343.473  26.230
    31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   31              G   10:03:58     1454.08  80.31   3  <  34>  340.205  26.100
    32 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   41              GS  10:06:47     1452.57  82.90   4  <  48>  343.944  25.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    9              G   10:10:42     1449.87  85.49   2  <  43>  348.983  25.840
    34 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              GS  10:04:42     1449.53  88.08   4  <  37>  340.205  25.710
    35 ZMARZŁY MARIAN                  2   55                  10:08:24     1449.42  90.67   3  <  60>  345.542  25.580
    36 MIARKA ADAM                     2   15              GC  10:08:20     1441.15  93.26   5  <  47>  343.473  25.450
    37 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   70                  10:07:13     1434.15  95.85   5  <  52>  340.205  25.320
    38 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   32              G   10:05:23     1430.55  98.45   4  <  51>  336.727  25.190
    39 RĘKAS ADAM                      2   10              G   10:16:02     1425.26 101.04   5  <  50>  350.662  25.060
    40 BOGONOS DANUTA                  2   49                  10:03:47     1424.99 103.63  10  <  41>  333.138   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 BOGONOS DANUTA                  2    1              G   10:03:55     1424.17 106.22  11  <  44>  333.138   0.000
    42 BIELAK ANDRZEJ                  2   32              GS  10:06:56     1415.78 108.81  18-  2-  2  335.445  24.680
    43 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   14              G   10:17:47     1408.42 111.40   3  <  56>  348.983  24.550
    44 BOGONOS DANUTA                  2   84              G   10:06:46     1407.03 113.99  12  <  45>  333.138   0.000
    45 BOGONOS DANUTA                  2   65              G   10:09:02     1393.69 116.58  13  <  61>  333.138   0.000
    46 MOSKALIK MACIEJ                 2   17              G   10:20:09     1392.60 119.17  16-  1-  1  348.358  24.160
    47 MIARKA ADAM                     2   12              GS  10:17:00     1390.58 121.76   6  <  49>  343.473  24.030
    48 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   15              GS  10:17:28     1389.86 124.35   5  <  55>  343.944  23.900
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 MIARKA ADAM                     2    4              G   10:19:00     1379.41 126.94   7  <  53>  343.473   0.000
    50 RĘKAS ADAM                      2   66                  10:24:40     1376.95 129.53   6  <  57>  350.662  23.640
    51 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   54                  10:14:36     1376.64 132.12   5  <  76>  336.727  23.510
    52 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G   10:18:04     1371.43 134.72   6  <  58>  340.205  23.380
    53 MIARKA ADAM                     2   27              GS  10:21:12     1367.33 137.31   8  <  63>  343.473   0.000
    54 BIELAK ANDRZEJ                  2   18              GS  10:15:26     1366.75 139.90   2          335.445  23.120
    55 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   11              G   10:21:48     1365.94 142.49   6  <  64>  343.944  22.990
    56 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   12              G   10:26:02     1363.04 145.08   4  <  65>  348.983  22.860
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 RĘKAS ADAM                      2   15              G   10:27:47     1360.30 147.67   7  <  59>  350.662   0.000
    58 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   36              G   10:20:44     1356.84 150.26   7  <  67>  340.205   0.000
    59 RĘKAS ADAM                      2   13              G   10:28:28     1356.70 152.85   8          350.662   0.000
    60 ZMARZŁY MARIAN                  2   18              G   10:25:20     1353.30 155.44   4  <  72>  345.542  22.340
    61 BOGONOS DANUTA                  2   50                  10:16:14     1352.94 158.03  14  <  62>  333.138   0.000
    62 BOGONOS DANUTA                  2   28              G   10:16:32     1351.29 160.62  15  <  66>  333.138   0.000
    63 MIARKA ADAM                     2   11              GS  10:24:49     1347.92 163.21   9  <  75>  343.473   0.000
    64 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   51                  10:26:12     1342.48 165.80   7          343.944   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    65 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    3              G   10:30:15     1340.95 168.39   5  <  77>  348.983  21.690
    66 BOGONOS DANUTA                  2   36              G   10:18:31     1340.51 170.98  16          333.138   0.000
    67 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   52                  10:24:21     1337.55 173.58   8  <  68>  340.205   0.000
    68 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   75                  10:24:29     1336.85 176.17   9  <  70>  340.205   0.000
    69 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   29              G   10:29:51     1336.80 178.76   3  <  78>  347.368  21.170
    70 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GC  10:24:35     1336.32 181.35  10  <  71>  340.205   0.000
    71 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              GC  10:25:02     1333.96 183.94  11          340.205   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    72 ZMARZŁY MARIAN                  2   12              G   10:30:31     1326.37 186.53   5  <  73>  345.542  20.780
    73 ZMARZŁY MARIAN                  2   30              G   10:31:24     1321.89 189.12   6          345.542  20.650
    74 KRÓLIK ADAM                     2   20              G   10:35:51     1319.01 191.71  32-  1-  1  350.660  20.520
    75 MIARKA ADAM                     2   38              G   10:30:41     1317.59 194.30  10          343.473   0.000
    76 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   66                  10:25:59     1315.43 196.89   6          336.727  20.260
    77 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   31              G   10:35:44     1313.28 199.48   6          348.983  20.130
    78 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   69                  10:34:34     1312.97 202.07   4          347.368  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    79 RĘKAS ADAM                      2   62                  10:37:21     1311.62   0.00   9          350.662   0.000
    80 BOGONOS DANUTA                  2   32              G   10:24:08     1310.88   0.00  17          333.138   0.000
    81 ZMARZŁY MARIAN                  2   64                  10:33:53     1309.45   0.00   7          345.542   0.000
    82 BOGONOS DANUTA                  2   38                  10:24:41     1308.05   0.00  18          333.138   0.000
    83 ZMARZŁY MARIAN                  2   38              G   10:35:07     1303.36   0.00   8          345.542   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   




          PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 16.06.18 MINDEN-4                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    31    5    10   239.78     
              2 KRÓLIK          ADAM            2    26    5     6   233.05     
              3 MIARKA          ADAM            2    36    5     7   232.39     
              4 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    22    5     5   214.57     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    25    4     4   185.44     
              6 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    10    4     4   180.44     
              7 BOGONOS         DANUTA          2    14    3     3   135.43     
              8 BIELAK          ANDRZEJ         2    14    3     3   133.04     
              9 ZMARZŁY         MARIAN          2     9    3     3   130.87     
             10 MOSKALIK        MACIEJ          2    16    2     2    83.47     
             11 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    11    0     0     0.00     
             12 RĘKAS           ADAM            2    20    0     0     0.00  


                                                                               
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 16.06.18 MINDEN-4                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MIARKA          ADAM            2    36    5     7   232.39     
              2 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    10    4     4   180.44     
              3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    31    3    10   137.17     
              4 BOGONOS         DANUTA          2    14    3     3   135.43     
              5 BIELAK          ANDRZEJ         2    14    3     3   133.04     
              6 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    22    3     5   126.09     
              7 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    25    2     4    94.13     
              8 MOSKALIK        MACIEJ          2    16    2     2    83.47     
              9 ZMARZŁY         MARIAN          2     9    0     3     0.00     
             10 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    11    0     0     0.00     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    26    0     6     0.00     
             12 RĘKAS           ADAM            2    20    0     0     0.00   



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-4 z dnia 16.06.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,40,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  557.830 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   234                           
      5.Ilość konkursów.......................:   47                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1125.87                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1010.59                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,01,27                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,58,39                         
     10.Czas trwania konkursu.................:57 min. 12 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   12   |  234   |   47  |20.09|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  234   |   47  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------   


  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  8.           
                                         z lotu MINDEN-4, w dniu 16.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              GS  14:01:27     1125.87   4.27  10-  4-  4  564.568  50.000
     2 KRÓLIK ADAM                     2    8              G   14:11:32     1106.84   8.55  26-  6-  5  566.185  49.780
     3 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              GS  14:18:14     1089.41  12.82   2  <  43>  564.568  49.570
     4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   28              G   14:09:47     1088.82  17.09  31- 10-  5  555.062  49.350
     5 KRÓLIK ADAM                     2   18              G   14:24:15     1079.99  21.37   2  <   7>  566.185  49.130
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 BOGONOS DANUTA                  2   32              GS  14:07:29     1077.07  25.64  14-  3-  3  546.596  48.910
     7 KRÓLIK ADAM                     2   29              G   14:27:02     1074.29  29.91   3  <  34>  566.185  48.700
     8 MIARKA ADAM                     2   27              GS  14:23:21     1067.48  34.19  36-  7-  5  558.668  48.480
     9 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   92                  14:21:14     1064.90  38.46   2  <  12>  555.062  48.260
    10 MIARKA ADAM                     2   30              GC  14:24:43     1064.70  42.74   2  <  17>  558.668  48.040
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              GC  14:26:34     1061.76  47.01  25-  4-  4  559.085  47.830
    12 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GC  14:22:50     1061.64  51.28   3  <  13>  555.062  47.610
    13 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              G   14:22:54     1061.51  55.56   4  <  14>  555.062  47.390
    14 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    9              G   14:23:38     1060.02  59.83   5  <  15>  555.062  47.170
    15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   54                  14:23:43     1059.85  64.10   6  <  21>  555.062   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    3              G   14:21:10     1059.20  68.38  22-  5-  5  552.020  46.740
    17 MIARKA ADAM                     2   12              GS  14:28:07     1057.85  72.65   3  <  24>  558.668  46.520
    18 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              GC  14:28:33     1057.77  76.92   2  <  19>  559.085  46.300
    19 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   24              G   14:29:50     1055.21  81.20   3  <  23>  559.085  46.090
    20 BOGONOS DANUTA                  2   70              GC  14:20:16     1050.61  85.47   2  <  44>  546.596  45.870
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              GS  14:28:29     1050.29  89.74   7  <  29>  555.062   0.000
    22 BIELAK ANDRZEJ                  2   35              GS  14:24:57     1049.15  94.02  14-  3-  3  550.752  45.430
    23 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    3              G   14:32:54     1049.14  98.29   4          559.085  45.220
    24 MIARKA ADAM                     2   24              GS  14:34:34     1045.09 102.56   4  <  27>  558.668  45.000
    25 ZMARZŁY MARIAN                  2    5              G   14:36:47     1044.31 106.84   9-  3-  3  560.566  44.780
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    2              GC  14:29:27     1042.63 111.11   2  <  39>  552.020  44.570
    27 MIARKA ADAM                     2   13              GC  14:37:22     1039.64 115.38   5  <  32>  558.668  44.350
    28 BIELAK ANDRZEJ                  2    9              GS  14:30:00     1039.16 119.66   2  <  31>  550.752  44.130
    29 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              GS  14:34:35     1038.31 123.93   8  <  40>  555.062   0.000
    30 ZMARZŁY MARIAN                  2    6              G   14:40:08     1037.83 128.21   2  <  36>  560.566  43.700
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 BIELAK ANDRZEJ                  2   34              GS  14:30:48     1037.59 132.48   3          550.752  43.480
    32 MIARKA ADAM                     2   23              GS  14:39:26     1035.66 136.75   6  <  33>  558.668   0.000
    33 MIARKA ADAM                     2   15              GC  14:40:44     1033.17 141.03   7          558.668   0.000
    34 KRÓLIK ADAM                     2   20              G   14:49:20     1030.68 145.30   4  <  35>  566.185  42.830
    35 KRÓLIK ADAM                     2   41              G   14:49:48     1029.80 149.57   5  <  38>  566.185  42.610
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 ZMARZŁY MARIAN                  2   61                  14:45:15     1028.09 153.85   3          560.566  42.390
    37 MOSKALIK MACIEJ                 2    9              G   14:50:12     1023.75 158.12  16-  2-  2  563.268  42.170
    38 KRÓLIK ADAM                     2    1              G   14:53:17     1023.32 162.39   6          566.185   0.000
    39 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   25              G   14:40:17     1021.72 166.67   3  <  42>  552.020  41.740
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   51                  14:44:31     1019.37 170.94   9  <  46>  555.062   0.000
    41 MOSKALIK MACIEJ                 2   13              G   14:53:13     1018.17 175.21   2          563.268  41.300
    42 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   11              GC  14:42:24     1017.74 179.49   4  <  45>  552.020  41.090
    43 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   14              GS  14:55:50     1015.72 183.76   3  <  47>  564.568  40.870
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    44 BOGONOS DANUTA                  2   66              GC  14:38:30     1015.03 188.03   3          546.596  40.650
    45 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   23              GS  14:44:35     1013.66 192.31   5          552.020  40.430
    46 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   16              G   14:47:36     1013.63 196.58  10          555.062   0.000
    47 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    9              GS  14:58:39     1010.59 200.85   4          564.568  40.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    48 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   25              GS  14:55:14     1006.94   0.00   5          559.085   0.000
    49 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   16              GS  14:56:14     1005.13   0.00   6          559.085   0.000
    50 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G   14:52:22     1004.88   0.00  11          555.062   0.000
    51 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              GS  15:02:19     1004.00   0.00   5          564.568   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    52 MIARKA ADAM                     2   52                  14:56:53     1003.21   0.00   8          558.668   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------    





            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 10.06.18 MINDEN-3                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    39    5    11   243.55     
              2 MOSKALIK        MACIEJ          2    24    5     5   237.28     
              3 BOGONOS         DANUTA          2    29    5     7   233.05     
              4 MIARKA          ADAM            2    35    5    10   231.36     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    22    5     5   223.39     
              6 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    42    5     7   221.69     
              7 RĘKAS           ADAM            2    26    5     5   215.09     
              8 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    21    4     4   187.12     
              9 KRÓLIK          ADAM            2    31    3     3   130.68     
             10 ZMARZŁY         MARIAN          2    11    3     3   129.66     
             11 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    0     0     0.00     
             12 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     4    0     0     0.00     
             13 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2     6    0     0     0.00 

                                               
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 10.06.18 MINDEN-3                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    39    5    11   238.13     
              2 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    42    4     7   168.47     
              3 BOGONOS         DANUTA          2    29    3     7   133.39     
              4 MIARKA          ADAM            2    35    2    10    92.38     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    22    1     5    40.00     
              6 ZMARZŁY         MARIAN          2    11    0     3     0.00     
              7 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    0     0     0.00     
              8 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     4    0     0     0.00     
              9 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2     6    0     0     0.00     
             10 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    21    0     4     0.00     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    31    0     3     0.00     
             12 RĘKAS           ADAM            2    26    0     5     0.00     
             13 MOSKALIK        MACIEJ          2    24    0     5     0.00      



                                                                              
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  7.           
                                         z lotu MINDEN-3, w dniu 10.06.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   14              G   17:25:57     1115.86   3.33  21-  4-  4  564.568  50.000
     2 BOGONOS DANUTA                  2   66              G   17:15:39     1102.79   6.67  29-  7-  5  546.596  49.830
     3 BOGONOS DANUTA                  2   35              GC  17:16:26     1101.05  10.00   2  <  15>  546.596  49.660
     4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GS  17:47:32     1052.18  13.33  39- 11-  5  555.062  49.490
     4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   70                  17:47:32     1052.18  13.33   2  <   6>  555.062  49.490
     6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              GS  17:47:51     1051.55  20.00   3  <  10>  555.062  49.150
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              G   17:51:59     1050.95  23.33  22-  5-  5  559.085  48.980
     8 MOSKALIK MACIEJ                 2   13              G   17:59:50     1043.41  26.67  24-  5-  5  563.268  48.810
     9 MOSKALIK MACIEJ                 2    9              G   18:02:25     1038.44  30.00   2  <  12>  563.268  48.640
    10 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              GS  17:57:22     1032.93  33.33   4  <  19>  555.062  48.470
    11 RĘKAS ADAM                      2   32              G   18:13:15     1023.37  36.67  26-  5-  5  566.181  48.310
    12 MOSKALIK MACIEJ                 2   10              G   18:11:20     1021.65  40.00   3  <  25>  563.268  48.140
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 MIARKA ADAM                     2   30              GC  18:08:50     1017.92  43.33  35- 10-  5  558.668  47.970
    14 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              G   18:18:13     1011.38  46.67   2  <  16>  564.568  47.800
    15 BOGONOS DANUTA                  2   28              G   18:00:50     1010.66  50.00   3  <  42>  546.596  47.630
    16 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    3              G   18:19:58     1008.22  53.33   3  <  49>  564.568  47.460
    17 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    2              G   18:08:48     1005.87  56.67  42-  7-  5  552.020  47.290
    18 MIARKA ADAM                     2   23              G   18:19:47      998.01  60.00   2  <  22>  558.668  47.120
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   28              G   18:23:30      985.03  63.33   5  <  20>  555.062  46.950
    20 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G   18:32:26      969.65  66.67   6  <  24>  555.062   0.000
    21 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              G   18:41:33      961.37  70.00   2  <  35>  559.085  46.610
    22 MIARKA ADAM                     2   20              G   18:46:25      952.68  73.33   3  <  30>  558.668  46.440
    23 ZMARZŁY MARIAN                  2    1              G   18:54:04      943.61  76.67  11-  3-  3  560.566  46.270
    24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   27              GS  18:51:09      938.95  80.00   7  <  28>  555.062   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 MOSKALIK MACIEJ                 2   19              G   19:00:58      937.27  83.33   4  <  26>  563.268  45.930
    26 MOSKALIK MACIEJ                 2   20              G   19:02:00      935.66  86.67   5          563.268  45.760
    27 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   27              GC  18:55:41      926.70  90.00   2  <  38>  552.020  45.590
    28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   57                  19:09:43      910.36  93.33   8  <  31>  555.062   0.000
    29 KRÓLIK ADAM                     2   41              G   19:48:49      872.64  96.67  31-  3-  3  566.185  45.250
    30 MIARKA ADAM                     2    3              G   19:43:02      868.80 100.00   4  <  32>  558.668  45.080
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              GS  19:47:15      857.57 103.33   9  <  33>  555.062   0.000
    32 MIARKA ADAM                     2   14              G   19:53:21      855.08 106.67   5  <  34>  558.668  44.750
    33 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              G   19:49:15      854.93 110.00  10  <  36>  555.062   0.000
    34 MIARKA ADAM                     2   15              GC  19:55:13      852.65 113.33   6  <  44>  558.668   0.000
    35 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   24              G   19:56:22      851.79 116.67   3  <  39>  559.085  44.240
    36 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GC  19:56:45      845.17 120.00  11          555.062   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 KRÓLIK ADAM                     2   52                  20:11:58      842.58 123.33   2  <  51>  566.185  43.900
    38 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   37              G   19:57:50      839.15 126.67   3  <  40>  552.020  43.730
    39 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G   20:07:35      837.48 130.00   4  <  60>  559.085  43.560
    40 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   23              G   20:01:39      834.31 133.33   4  <  50>  552.020  43.390
    41 RĘKAS ADAM                      2    8              G   20:22:46      829.25 136.67   2  <  46>  566.181  43.220
    42 BOGONOS DANUTA                  2   67              GS  20:00:11      827.95 140.00   4  <  43>  546.596  43.050
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 BOGONOS DANUTA                  2   59                  20:00:17      827.82 143.33   5  <  48>  546.596  42.880
    44 MIARKA ADAM                     2    2              G   20:17:51      824.18 146.67   7  <  45>  558.668   0.000
    45 MIARKA ADAM                     2   52                  20:20:16      821.25 150.00   8  <  52>  558.668   0.000
    46 RĘKAS ADAM                      2   58                  20:29:47      820.81 153.33   3  <  55>  566.181  42.370
    47 ZMARZŁY MARIAN                  2   61                  20:25:12      818.11 156.67   2  <  53>  560.566  42.200
    48 BOGONOS DANUTA                  2   68                  20:13:02      812.14 160.00   6  <  56>  546.596   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   20              G   20:39:10      807.49 163.33   4          564.568  41.860
    50 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   13              GS  20:29:12      800.96 166.67   5  <  54>  552.020  41.690
    51 KRÓLIK ADAM                     2   29              G   21:00:04      786.30 170.00   3          566.185  41.530
    52 MIARKA ADAM                     2   39              G   20:54:33      781.85 173.33   9  <  57>  558.668   0.000
    53 ZMARZŁY MARIAN                  2    3              G   20:58:20      780.37 176.67   3          560.566  41.190
    54 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   10              GC  20:52:21      774.93 180.00   6  <  59>  552.020   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 RĘKAS ADAM                      2    5              G   21:13:46      771.61 183.33   4  <  58>  566.181  40.850
    56 BOGONOS DANUTA                  2   57              GC  20:49:55      769.94 186.67   7          546.596   0.000
    57 MIARKA ADAM                     2    9              G   21:10:54      764.36 190.00  10          558.668   0.000
    58 RĘKAS ADAM                      2   26              G   21:20:57      764.13 193.33   5          566.181  40.340
    59 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   11              GC  21:15:44      750.30 196.67   7          552.020   0.000
    60 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              GC  21:27:53    21:26:41 200.00   5          559.085  40.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    61 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   55                  21:28:42    21:32:52   0.00  12          555.062   0.000
    62 BIELAK ANDRZEJ                  2   32              GS  21:27:14    21:37:08   0.00  10-  0-  0  550.752   0.000
    63 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   56                   7:52:26  2   7:56:35   0.00  13          555.062   0.000
    64 RĘKAS ADAM                      2    7              G    8:06:43  2   7:56:03   0.00   6          566.181   0.000
    65 MIARKA ADAM                     2   27              GS   7:56:00  2   7:55:21   0.00  11          558.668   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------        



                                                    
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 03.06.18 GENTHIN-2                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    61    6    23   178.26     
              2 MIARKA          ADAM            2    40    6    18   166.63     
              3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    57    6     8   154.89     
              4 ZMARZŁY         MARIAN          2    39    6     6   144.34     
              5 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    48    6     7   144.02     
              6 RĘKAS           ADAM            2    41    6     7   137.92     
              7 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    45    5     5   131.31     
              8 KRÓLIK          ADAM            2    33    5     5   129.14     
              9 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    21    4     4    90.77     
             10 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    12    3     3    83.26     
             11 BIELAK          ANDRZEJ         2    17    3     3    70.32     
             12 MOSKALIK        MACIEJ          2    25    2     2    46.85     
             13 MALESZKA        STANISŁAW       2    10    1     1    27.93     
             14 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    12    1     1    26.41



                                                     
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 03.06.18 GENTHIN-2                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MIARKA          ADAM            2    40    5    18   132.72     
              2 BOGONOS         DANUTA          2    61    3    23    89.02     
              3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    57    3     8    73.15     
              4 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    48    3     7    69.57     
              5 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    12    2     3    55.22     
              6 BIELAK          ANDRZEJ         2    17    2     3    50.21     
              7 ZMARZŁY         MARIAN          2    39    2     6    48.47     
              8 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    45    1     5    27.61     
              9 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    12    0     1     0.00     
             10 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    21    0     4     0.00     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    33    0     5     0.00     
             12 MALESZKA        STANISŁAW       2    10    0     1     0.00     
             13 RĘKAS           ADAM            2    41    0     7     0.00     
             14 MOSKALIK        MACIEJ          2    25    0     2     0.00   



                PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-2 z dnia 03.06.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,18,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  344.044 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   461                           
      5.Ilość konkursów.......................:   93                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1361.97                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1108.23                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,22,36                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,34,25                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 11 min. 49 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   14   |  461   |   93  |20.17|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  461   |   93  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------ 

    
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
                                         z lotu GENTHIN-2, w dniu 03.06.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BOGONOS DANUTA                  2   35              G   13:22:36     1361.97   2.17  61- 23-  6  333.138  30.000
     2 BOGONOS DANUTA                  2    4                  13:24:19     1352.48   4.34   2  <   3>  333.138  29.890
     3 BOGONOS DANUTA                  2   29              GC  13:24:51     1349.56   6.51   3  <   4>  333.138  29.780
     4 BOGONOS DANUTA                  2   60              GC  13:24:58     1348.92   8.68   4  <   5>  333.138  29.670
     5 BOGONOS DANUTA                  2    2              GC  13:29:41     1323.64  10.85   5  <   7>  333.138  29.570
     6 MIARKA ADAM                     2   26              GS  13:39:19     1314.39  13.02  40- 19-  6  343.473  29.460
     7 BOGONOS DANUTA                  2   92              G   13:32:24     1309.51  15.18   6  <   8>  333.138  29.350
     8 BOGONOS DANUTA                  2   11                  13:32:28     1309.16  17.35   7  <  13>  333.138   0.000
     9 MIARKA ADAM                     2   15              GC  13:41:02     1305.82  19.52   2  <  16>  343.473  29.130
    10 BIELAK ANDRZEJ                  2   32              GS  13:35:09     1304.47  21.69  17-  3-  3  335.445  29.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   70                  13:39:07     1302.89  23.86  57-  8-  6  340.205  28.910
    12 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   17              G   13:42:48     1298.88  26.03  45-  6-  6  343.944  28.800
    13 BOGONOS DANUTA                  2   79              G   13:35:37     1293.15  28.20   8  <  15>  333.138   0.000
    14 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   56                  13:41:29     1291.18  30.37   2  <  39>  340.205  28.590
    15 BOGONOS DANUTA                  2   50                  13:37:19     1284.68  32.54   9  <  21>  333.138   0.000
    16 MIARKA ADAM                     2    9              G   13:45:50     1282.41  34.71   3  <  24>  343.473  28.370
    17 KRÓLIK ADAM                     2    8              G   13:52:00     1279.78  36.88  33-  5-  5  350.660  28.260
    18 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   20              G   13:40:34     1278.48  39.05  12-  1-  1  335.686  28.150
    19 MALESZKA STANISŁAW              2   14              G   13:56:50     1278.29  41.21  10-  1-  1  356.430  28.040
    20 KRÓLIK ADAM                     2    4              G   13:52:41     1276.60  43.38   2  <  28>  350.660  27.930
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 BOGONOS DANUTA                  2   49                  13:39:08     1275.74  45.55  10  <  23>  333.138   0.000
    22 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              GC  13:49:03     1268.93  47.72   2  <  30>  343.944  27.720
    23 BOGONOS DANUTA                  2   98                  13:41:35     1263.88  49.89  11  <  25>  333.138   0.000
    24 MIARKA ADAM                     2   38              G   13:50:20     1261.22  52.06   4  <  32>  343.473  27.500
    25 BOGONOS DANUTA                  2   64              G   13:42:11     1261.01  54.23  12  <  26>  333.138   0.000
    26 BOGONOS DANUTA                  2   86              G   13:46:00     1243.05  56.40  13  <  27>  333.138   0.000
    27 BOGONOS DANUTA                  2   67              G   13:46:29     1240.81  58.57  14  <  31>  333.138   0.000
    28 KRÓLIK ADAM                     2   72                  14:02:00     1234.72  60.74   3  <  43>  350.660  27.070
    29 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   52                  13:51:00     1233.43  62.91  48-  7-  6  336.727  26.960
    30 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              G   13:56:57     1233.00  65.08   3  <  45>  343.944  26.850
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 BOGONOS DANUTA                  2    1              G   13:48:33     1231.34  67.25  15  <  35>  333.138   0.000
    32 MIARKA ADAM                     2   25              G   13:56:59     1231.16  69.41   5  <  36>  343.473  26.630
    33 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    1              G   14:00:13     1230.86  71.58  12-  1-  1  347.368  26.520
    34 ZMARZŁY MARIAN                  2   48              GS  13:58:59     1229.76  73.75  39-  6-  6  345.542  26.410
    35 BOGONOS DANUTA                  2   63                  13:49:03     1229.07  75.92  16  <  41>  333.138   0.000
    36 MIARKA ADAM                     2   24              GS  13:58:44     1223.49  78.09   6  <  44>  343.473  26.200
    37 ZMARZŁY MARIAN                  2   64                  14:00:27     1223.37  80.26   2  <  48>  345.542  26.090
    38 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   31              G   13:53:21     1222.91  82.43   2  <  42>  336.727  25.980
    39 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GS  13:56:16     1222.59  84.60   3  <  51>  340.205  25.870
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 RĘKAS ADAM                      2   24              G   14:04:50     1222.53  86.77  41-  7-  6  350.662  25.760
    41 BOGONOS DANUTA                  2   36              G   13:50:34     1222.23  88.94  17  <  49>  333.138   0.000
    42 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    4              GS  13:53:43     1221.28  91.11   3  <  55>  336.727  25.540
    43 KRÓLIK ADAM                     2    2              G   14:05:37     1219.19  93.28   4  <  82>  350.660  25.430
    44 MIARKA ADAM                     2   10              G   14:00:57     1213.90  95.44   7  <  46>  343.473   0.000
    45 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    3              G   14:01:33     1212.99  97.61   4  <  61>  343.944  25.220
    46 MIARKA ADAM                     2   30              GC  14:01:27     1211.76  99.78   8  <  50>  343.473   0.000
    47 MOSKALIK MACIEJ                 2   31              G   14:05:45     1210.63 101.95  25-  2-  2  348.358  25.000
    48 ZMARZŁY MARIAN                  2   28              G   14:04:52     1204.54 104.12   3  <  65>  345.542  24.890
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 BOGONOS DANUTA                  2   27              G   13:55:11     1201.87 106.29  18  <  53>  333.138   0.000
    50 MIARKA ADAM                     2   22              G   14:04:31     1198.79 108.46   9  <  60>  343.473   0.000
    51 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   92                  14:02:24     1196.22 110.63   4  <  54>  340.205  24.570
    52 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   10              G   14:10:07     1194.67 112.80  21-  4-  4  348.983  24.460
    53 BOGONOS DANUTA                  2   56              G   13:57:32     1191.77 114.97  19  <  62>  333.138   0.000
    54 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   27              GS  14:03:28     1191.75 117.14   5  <  58>  340.205  24.240
    55 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   27              GC  14:01:00     1189.85 119.31   4  <  76>  336.727  24.130
    56 RĘKAS ADAM                      2   33              G   14:13:11     1187.95 121.48   2  <  56>  350.662  24.020
    56 RĘKAS ADAM                      2   26              G   14:13:11     1187.95 121.48   3  <  70>  350.662  24.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    58 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G   14:04:42     1186.62 125.81   6  <  59>  340.205  23.800
    59 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GC  14:05:15     1184.35 127.98   7  <  75>  340.205   0.000
    60 MIARKA ADAM                     2   12              GS  14:08:22     1182.89 130.15  10  <  63>  343.473   0.000
    61 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   70                  14:11:08     1173.34 132.32   5  <  93>  343.944  23.480
    62 BOGONOS DANUTA                  2   55              G   14:02:34     1170.69 134.49  20  <  67>  333.138   0.000
    63 MIARKA ADAM                     2   23              G   14:11:42     1169.47 136.66  11  <  64>  343.473   0.000
    64 MIARKA ADAM                     2   41              G   14:11:43     1169.40 138.83  12  <  69>  343.473   0.000
    65 ZMARZŁY MARIAN                  2   66                  14:13:44     1168.42 141.00   4  <  68>  345.542  23.040
    66 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    4              G   14:17:11     1166.45 143.17   2  <  73>  348.983  22.930
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 BOGONOS DANUTA                  2    5              G   14:03:41     1166.11 145.34  21  <  77>  333.138   0.000
    68 ZMARZŁY MARIAN                  2   52                  14:15:05     1163.12 147.51   5  <  71>  345.542  22.720
    69 MIARKA ADAM                     2    2              G   14:13:44     1161.43 149.67  13  <  80>  343.473   0.000
    70 RĘKAS ADAM                      2   61                  14:19:57     1161.33 151.84   4  <  78>  350.662  22.500
    71 ZMARZŁY MARIAN                  2   34              GC  14:15:49     1160.25 154.01   6          345.542  22.390
    72 MOSKALIK MACIEJ                 2   20              G   14:18:40     1158.62 156.18   2          348.358  22.280
    73 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    3              G   14:20:05     1155.25 158.35   3  <  74>  348.983  22.170
    74 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   39              G   14:20:27     1153.85 160.52   4          348.983  22.070
    75 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   35              G   14:13:36     1150.90 162.69   8          340.205   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    76 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   47              G   14:10:39     1150.61 164.86   5  <  86>  336.727  21.850
    77 BOGONOS DANUTA                  2   93              G   14:08:24     1147.17 167.03  22  <  83>  333.138   0.000
    78 RĘKAS ADAM                      2   15              G   14:25:25     1140.67 169.20   5  <  81>  350.662  21.630
    79 BIELAK ANDRZEJ                  2    9              GS  14:12:39     1138.45 171.37   2  <  90>  335.445  21.520
    80 MIARKA ADAM                     2   28              G   14:20:22     1135.95 173.54  14  <  84>  343.473   0.000
    81 RĘKAS ADAM                      2   13              G   14:26:42     1135.93 175.70   6  <  91>  350.662  21.300
    82 KRÓLIK ADAM                     2    1              G   14:27:04     1134.58 177.87   5          350.660  21.200
    83 BOGONOS DANUTA                  2   54              G   14:11:39     1134.47 180.04  23          333.138   0.000
    84 MIARKA ADAM                     2   13              GC  14:21:36     1131.33 182.21  15  <  85>  343.473   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    85 MIARKA ADAM                     2   33              G   14:22:46     1127.00 184.38  16  <  87>  343.473   0.000
    86 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   50              G   14:18:21     1121.12 186.55   6  <  88>  336.727  20.760
    87 MIARKA ADAM                     2   35              G   14:24:48     1119.53 188.72  17  <  89>  343.473   0.000
    88 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   26              GS  14:20:29     1113.21 190.89   7          336.727   0.000
    89 MIARKA ADAM                     2   27              G   14:26:37     1112.94 193.06  18  <  92>  343.473   0.000
    90 BIELAK ANDRZEJ                  2    8              G   14:20:25     1109.22 195.23   3          335.445  20.330
    91 RĘKAS ADAM                      2   81                  14:34:25     1108.23 197.40   7          350.662   0.000
    92 MIARKA ADAM                     2   11              G   14:28:32     1106.07 199.57  19          343.473   0.000
    93 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   13              G   14:29:19     1104.80 201.74   6          343.944  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    94 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   28              G   14:23:03     1103.84   0.00   8          336.727   0.000
    95 ZMARZŁY MARIAN                  2    3              G   14:31:30     1102.21   0.00   7          345.542   0.000
    96 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              GC  14:26:48     1101.70   0.00   9          340.205   0.000
    97 ZMARZŁY MARIAN                  2    5              G   14:32:23     1099.11   0.00   8          345.542   0.000
    98 BIELAK ANDRZEJ                  2   16              G   14:23:46     1097.06   0.00   4          335.445   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 

     




           PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 MINDEN-2                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MIARKA          ADAM            2    33    5    15   240.00     
              2 BOGONOS         DANUTA          2    24    5    10   239.28     
              3 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    48    5    12   238.58     
              4 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    24    5     6   237.87     
              5 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    23    5     6   221.42     
              6 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    17    3     3   126.97     
              7 KRÓLIK          ADAM            2    38    2     2    93.75     
              8 RĘKAS           ADAM            2    40    1     1    46.96     
              9 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    1     1    46.07     
             10 ZMARZŁY         MARIAN          2    15    1     1    42.14     
             11 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    10    0     0     0.00 



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 27.05.18 MINDEN-2                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    48    5    12   236.97     
              2 MIARKA          ADAM            2    33    5    15   235.89     
              3 BOGONOS         DANUTA          2    24    5    10   234.28     
              4 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    23    5     6   220.71     
              5 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    24    4     6   188.76     
              6 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    1     1    46.07     
              7 ZMARZŁY         MARIAN          2    15    1     1    42.14     
              8 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    17    0     3     0.00     
              9 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    10    0     0     0.00     
             10 KRÓLIK          ADAM            2    38    0     2     0.00     
             11 RĘKAS           ADAM            2    40    0     1     0.00     



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-1 z dnia 27.05.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  557.139 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   282                           
      5.Ilość konkursów.......................:   57                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1069.61                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   963.33                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,42,42                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,43,49                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  1 min.  7 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   11   |  282   |   57  |20.21|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  282   |   57  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                         z lotu MINDEN-1, w dniu 27.05.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   21              GS  14:42:42     1069.61   3.55  48- 12-  5  559.085  50.000
     2 BOGONOS DANUTA                  2   65              G   14:32:42     1066.11   7.09  24- 10-  5  546.596  49.820
     3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   23              GS  14:43:07     1061.07  10.64  24-  6-  5  555.062  49.640
     4 MIARKA ADAM                     2   17              GC  14:47:00     1060.09  14.18  33- 15-  5  558.668  49.460
     5 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GS  14:44:04     1059.14  17.73   2  <   6>  555.062  49.290
     6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              G   14:46:43     1053.82  21.28   3  <  19>  555.062  49.110
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              GS  14:51:45     1051.41  24.82   2  <   8>  559.085  48.930
     8 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              GS  14:57:00     1041.13  28.37   3  <  20>  559.085  48.750
     9 MIARKA ADAM                     2   24              G   14:56:58     1040.42  31.91   2  <  12>  558.668  48.570
    10 BOGONOS DANUTA                  2    3              GC  14:49:01     1033.23  35.46   2  <  13>  546.596  48.390
    11 KRÓLIK ADAM                     2    8              G   15:13:34     1022.80  39.01  38-  2-  2  566.185  48.210
    12 MIARKA ADAM                     2   26              GS  15:07:09     1021.05  42.55   3  <  15>  558.668  48.040
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 BOGONOS DANUTA                  2   57              GS  14:56:35     1018.66  46.10   3  <  16>  546.596  47.860
    14 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    2              GS  15:02:22     1017.80  49.65  23-  6-  5  552.020  47.680
    15 MIARKA ADAM                     2   20              G   15:10:03     1015.67  53.19   4  <  21>  558.668  47.500
    16 BOGONOS DANUTA                  2    2              GC  14:58:50     1014.41  56.74   4  <  24>  546.596  47.320
    17 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    5              GC  15:06:04     1010.90  60.28   2  <  32>  552.020  47.140
    18 RĘKAS ADAM                      2   26              G   15:20:21     1010.41  63.83  40-  1-  1  566.181  46.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GC  15:10:10     1008.90  67.38   4  <  40>  555.062  46.790
    20 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    5              GS  15:14:14     1008.75  70.92   4  <  33>  559.085  46.610
    21 MIARKA ADAM                     2   16              GC  15:14:11     1008.09  74.47   5  <  22>  558.668  46.430
    22 MIARKA ADAM                     2   13              GC  15:15:32     1005.64  78.01   6  <  25>  558.668   0.000
    23 BIELAK ANDRZEJ                  2   32              GS  15:07:55     1005.18  81.56  10-  1-  1  550.752  46.070
    24 BOGONOS DANUTA                  2   62              GS  15:03:51     1005.05  85.11   5  <  29>  546.596  45.890
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 MIARKA ADAM                     2   30              GS  15:16:03     1004.71  88.65   7  <  28>  558.668   0.000
    26 KRÓLIK ADAM                     2   29              G   15:23:55     1004.02  92.20   2          566.185  45.540
    27 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    5              G   15:20:18     1003.77  95.74  17-  3-  3  562.410  45.360
    28 MIARKA ADAM                     2   38              G   15:16:50     1003.30  99.29   8  <  31>  558.668   0.000
    29 BOGONOS DANUTA                  2   56              G   15:06:13     1000.69 102.84   6  <  30>  546.596   0.000
    30 BOGONOS DANUTA                  2   55              GS  15:07:33      998.26 106.38   7  <  37>  546.596   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 MIARKA ADAM                     2   10              G   15:19:45      998.07 109.93   9  <  34>  558.668   0.000
    32 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   11              GC  15:13:07      998.02 113.48   3  <  50>  552.020  44.460
    33 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              G   15:20:41      997.15 117.02   5  <  36>  559.085  44.290
    34 MIARKA ADAM                     2   18              G   15:20:20      997.03 120.57  10  <  35>  558.668   0.000
    35 MIARKA ADAM                     2    2              G   15:22:02      994.01 124.11  11  <  38>  558.668   0.000
    36 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   41              G   15:22:35      993.78 127.66   6  <  39>  559.085   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 BOGONOS DANUTA                  2   66              G   15:10:28      992.97 131.21   8  <  51>  546.596   0.000
    38 MIARKA ADAM                     2   23              G   15:23:16      991.84 134.75  12  <  44>  558.668   0.000
    39 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    4              G   15:24:48      989.88 138.30   7  <  41>  559.085   0.000
    40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              GS  15:21:50      987.95 141.84   5  <  46>  555.062  43.040
    41 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   25              G   15:27:07      985.84 145.39   8  <  42>  559.085   0.000
    42 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   16              GS  15:27:09      985.78 148.94   9  <  43>  559.085   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   15              G   15:27:48      984.65 152.48  10  <  49>  559.085   0.000
    44 MIARKA ADAM                     2    6              G   15:28:15      983.14 156.03  13  <  47>  558.668   0.000
    45 ZMARZŁY MARIAN                  2    6              GC  15:31:41      980.55 159.57  15-  1-  1  560.566  42.140
    46 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              G   15:26:23      980.01 163.12   6          555.062   0.000
    47 MIARKA ADAM                     2    3              G   15:30:19      979.58 166.67  14  <  54>  558.668   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    48 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   10              G   15:35:10      977.82 170.21   2  <  57>  562.410  41.610
    49 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   23              G   15:32:12      977.08 173.76  11  <  53>  559.085   0.000
    50 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   10              GS  15:26:22      974.67 177.30   4  <  52>  552.020  41.250
    51 BOGONOS DANUTA                  2    1              G   15:21:06      974.15 180.85   9  <  55>  546.596   0.000
    52 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   26              G   15:27:00      973.58 184.40   5  <  56>  552.020  40.890
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   35              G   15:37:23      968.31 187.94  12          559.085   0.000
    54 MIARKA ADAM                     2   15              G   15:38:33      965.64 191.49  15          558.668   0.000
    55 BOGONOS DANUTA                  2   58                  15:26:11      965.41 195.04  10          546.596   0.000
    56 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    3              GS  15:32:53      963.58 198.58   6          552.020   0.000
    57 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   29              G   15:43:49      963.33 202.13   3          562.410  40.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    58 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   33              GS  15:32:32      962.40   0.00  10-  0-  0  551.008   0.000
    59 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   52                  15:41:42      961.12   0.00  13          559.085   0.000
    60 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    6              GS  15:34:59      960.06   0.00   7          552.020   0.000
    61 BOGONOS DANUTA                  2   32              GC  15:29:21      960.04   0.00  11          546.596   0.000
    62 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   60                  15:42:29      959.83   0.00  14          559.085   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------     





            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 MINDEN-1                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    38    5    21   248.56     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    53    5    15   241.81     
              3 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    58    5    15   238.93     
              4 MIARKA          ADAM            2    48    5    21   238.48     
              5 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    61    5     8   229.55     
              6 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    61    5     7   229.19     
              7 ZMARZŁY         MARIAN          2    53    5     6   221.79     
              8 RĘKAS           ADAM            2    44    5     9   220.17     
              9 KRÓLIK          ADAM            2    48    3     3   129.82     
             10 BIELAK          ANDRZEJ         2    27    2     2    92.88     
             11 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    23    2     2    90.18     
             12 MOSKALIK        MACIEJ          2    25    2     2    87.47     
             13 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    18    1     1    43.87 



                                                        
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 20.05.18 MINDEN-1                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    38    5    21   246.58     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    53    5    15   237.40     
              3 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    61    5     8   229.55     
              4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    58    5    15   227.84     
              5 MIARKA          ADAM            2    48    4    21   187.58     
              6 BIELAK          ANDRZEJ         2    27    2     2    92.88     
              7 ZMARZŁY         MARIAN          2    53    2     6    87.74     
              8 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    61    2     7    82.97     
              9 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    18    1     1    43.87     
             10 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    23    0     2     0.00     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    48    0     3     0.00     
             12 RĘKAS           ADAM            2    44    0     9     0.00     
             13 MOSKALIK        MACIEJ          2    25    0     2     0.00   


             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-1 z dnia 20.05.18                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  558.184 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   557                           
      5.Ilość konkursów.......................:  112                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1099.84                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   979.98                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,31,59                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,32,46                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  0 min. 47 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   13   |  557   |  112  |20.11|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  557   |  112  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 


                                                                              
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                         z lotu MINDEN-1, w dniu 20.05.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BOGONOS DANUTA                  2   35              G   15:31:59     1099.84   1.80  38- 21-  5  546.600  50.000
     2 BOGONOS DANUTA                  2   32              GC  15:34:30     1094.29   3.59   2  <   5>  546.600  49.910
     3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   23              G   15:43:43     1091.10   5.39  53- 15-  5  555.060  49.820
     4 MIARKA ADAM                     2   30              G   15:48:54     1087.12   7.18  48- 21-  5  558.670  49.730
     5 BOGONOS DANUTA                  2   55              GS  15:37:56     1086.82   8.98   3  <   6>  546.600  49.640
     6 BOGONOS DANUTA                  2    3              GS  15:42:15     1077.58  10.77   4  <   7>  546.600  49.550
     7 BOGONOS DANUTA                  2   57              G   15:42:26     1077.19  12.57   5  <   8>  546.600  49.460
     8 BOGONOS DANUTA                  2    2              GC  15:43:05     1075.81  14.36   6  <  10>  546.600   0.000
     9 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GS  15:52:23     1072.82  16.16   2  <  26>  555.060  49.280
    10 BOGONOS DANUTA                  2   70              G   15:45:15     1071.24  17.95   7  <  12>  546.600   0.000
    11 BIELAK ANDRZEJ                  2    9              GS  15:49:44     1069.97  19.75  27-  2-  2  550.750  49.100
    12 BOGONOS DANUTA                  2   33              G   15:46:28     1068.69  21.54   8  <  15>  546.600   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 RĘKAS ADAM                      2   39              G   16:05:01     1068.23  23.34  44-  9-  5  566.180  48.920
    14 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              G   15:59:48     1065.34  25.13  58- 15-  5  559.090  48.830
    15 BOGONOS DANUTA                  2   62              G   15:48:49     1063.80  26.93   9  <  18>  546.600   0.000
    16 ZMARZŁY MARIAN                  2   50              G   16:02:04     1063.57  28.73  53-  6-  5  560.570  48.650
    17 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              GS  16:01:08     1062.64  30.52   2  <  24>  559.090  48.560
    18 BOGONOS DANUTA                  2   63                  15:49:39     1062.08  32.32  10  <  20>  546.600   0.000
    19 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   53                  16:04:37     1061.92  34.11  61-  7-  5  562.410  48.380
    20 BOGONOS DANUTA                  2   58                  15:50:54     1059.51  35.91  11  <  22>  546.600   0.000
    21 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   19              GS  15:56:45     1058.02  37.70  61-  8-  5  552.020  48.200
    22 BOGONOS DANUTA                  2   67              GC  15:51:46     1057.73  39.50  12  <  23>  546.600   0.000
    23 BOGONOS DANUTA                  2   34              G   15:51:48     1057.66  41.29  13  <  25>  546.600   0.000
    24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   21              GS  16:03:48     1057.28  43.09   3  <  35>  559.090  47.930
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 BOGONOS DANUTA                  2   69              G   15:53:11     1054.84  44.88  14  <  34>  546.600   0.000
    26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   11              GC  16:01:51     1053.55  46.68   3  <  27>  555.060  47.750
    27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GC  16:04:01     1049.23  48.47   4  <  31>  555.060  47.660
    28 MIARKA ADAM                     2   20              GS  16:07:46     1048.62  50.27   2  <  32>  558.670  47.570
    29 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   11              GC  16:01:27     1048.57  52.06   2  <  44>  552.020  47.480
    30 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   10              G   16:11:25     1048.46  53.86   2  <  40>  562.410  47.390
    31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              GC  16:04:29     1048.31  55.66   5  <  41>  555.060  47.300
    32 MIARKA ADAM                     2   17              GC  16:09:55     1044.41  57.45   3  <  33>  558.670  47.210
    33 MIARKA ADAM                     2   15              GC  16:10:58     1042.36  59.25   4  <  36>  558.670  47.120
    34 BOGONOS DANUTA                  2   65              G   15:59:25     1042.30  61.04  15  <  42>  546.600   0.000
    35 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   56                  16:13:02     1039.14  62.84   4  <  38>  559.090  46.940
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 MIARKA ADAM                     2   27              G   16:13:04     1038.29  64.63   5  <  37>  558.670  46.850
    37 MIARKA ADAM                     2   37              G   16:13:36     1037.26  66.43   6  <  43>  558.670   0.000
    38 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   48              G   16:14:25     1036.47  68.22   5  <  39>  559.090  46.670
    39 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    8              GS  16:15:11     1035.00  70.02   6  <  55>  559.090   0.000
    40 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   44              G   16:20:38     1030.75  71.81   3  <  58>  562.410  46.490
    41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   28              G   16:14:14     1029.35  73.61   6  <  52>  555.060   0.000
    42 BOGONOS DANUTA                  2   50                  16:06:12     1028.99  75.40  16  <  53>  546.600   0.000
    43 MIARKA ADAM                     2    8              G   16:18:03     1028.76  77.20   7  <  45>  558.670   0.000
    44 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   10              GS  16:12:09     1027.68  78.99   3  <  65>  552.020  46.130
    45 MIARKA ADAM                     2    6              G   16:18:41     1027.57  80.79   8  <  47>  558.670   0.000
    46 KRÓLIK ADAM                     2   29              G   16:26:12     1027.20  82.59  48-  3-  3  566.190  45.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    47 MIARKA ADAM                     2   26              G   16:19:11     1026.62  84.38   9  <  48>  558.670   0.000
    48 MIARKA ADAM                     2   11              G   16:19:50     1025.40  86.18  10  <  49>  558.670   0.000
    49 MIARKA ADAM                     2   13              GC  16:19:57     1025.18  87.97  11  <  51>  558.670   0.000
    50 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   14              G   16:26:12     1024.26  89.77  23-  2-  2  564.570  45.590
    51 MIARKA ADAM                     2    4              G   16:20:48     1023.58  91.56  12  <  56>  558.670   0.000
    52 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GS  16:17:40     1022.84  93.36   7  <  54>  555.060   0.000
    53 BOGONOS DANUTA                  2   56              G   16:09:26     1022.77  95.15  17  <  72>  546.600   0.000
    54 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   27              G   16:18:16     1021.71  96.95   8  <  64>  555.060   0.000
    55 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    1              G   16:23:53     1018.60  98.74   7  <  57>  559.090   0.000
    56 MIARKA ADAM                     2    3              G   16:23:57     1017.71 100.54  13  <  60>  558.670   0.000
    57 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   41              G   16:24:23     1017.67 102.33   8  <  62>  559.090   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    58 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   45              G   16:27:45     1017.48 104.13   4  <  89>  562.410  44.860
    59 MOSKALIK MACIEJ                 2   14              G   16:29:13     1016.34 105.92  25-  2-  2  563.270  44.770
    60 MIARKA ADAM                     2    2              G   16:24:43     1016.29 107.72  14  <  67>  558.670   0.000
    61 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              G   16:31:30     1014.50 109.52   2          564.570  44.590
    62 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    5              GS  16:26:41     1013.43 111.31   9  <  66>  559.090   0.000
    63 ZMARZŁY MARIAN                  2   40              GC  16:28:16     1013.20 113.11   2  <  75>  560.570  44.410
    64 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   24              G   16:22:55     1013.04 114.90   9  <  77>  555.060   0.000
    65 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    5              GC  16:20:03     1012.79 116.70   4  <  73>  552.020  44.230
    66 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   16              G   16:27:21     1012.20 118.49  10  <  76>  559.090   0.000
    67 MIARKA ADAM                     2   38              G   16:29:11     1008.10 120.29  15  <  68>  558.670   0.000
    68 MIARKA ADAM                     2   19              G   16:30:12     1006.25 122.08  16  <  86>  558.670   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    69 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   26              GS  16:23:16     1005.00 123.88  18-  1-  1  551.010  43.870
    70 BIELAK ANDRZEJ                  2   34              GS  16:23:01     1004.99 125.67   2          550.750  43.780
    71 RĘKAS ADAM                      2   10              G   16:38:31     1004.73 127.47   2  <  74>  566.180  43.690
    72 BOGONOS DANUTA                  2   64              G   16:19:59     1002.97 129.26  18  <  78>  546.600   0.000
    73 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   27              GC  16:25:37     1002.55 131.06   5  <  98>  552.020  43.510
    74 RĘKAS ADAM                      2   29              G   16:40:08     1001.85 132.85   3  <  87>  566.180  43.420
    75 ZMARZŁY MARIAN                  2   13              GC  16:34:41     1001.58 134.65   3  <  79>  560.570  43.330
    76 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   69                  16:33:57     1000.25 136.45  11  <  81>  559.090   0.000
    77 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   48              G   16:30:44      998.79 138.24  10  <  90>  555.060   0.000
    78 BOGONOS DANUTA                  2   66              G   16:22:25      998.51 140.04  19  <  80>  546.600   0.000
    79 ZMARZŁY MARIAN                  2   30              G   16:37:13      997.07 141.83   4  <  85>  560.570  42.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    80 BOGONOS DANUTA                  2   59                  16:24:00      995.63 143.63  20  < 112>  546.600   0.000
    81 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   24              G   16:37:13      994.44 145.42  12  <  83>  559.090   0.000
    82 MOSKALIK MACIEJ                 2   20              G   16:41:35      994.15 147.22   2          563.270  42.700
    83 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G   16:37:44      993.53 149.01  13  <  88>  559.090   0.000
    84 KRÓLIK ADAM                     2   50              G   16:44:58      993.37 150.81   2  <  97>  566.190  42.520
    85 ZMARZŁY MARIAN                  2    3              G   16:39:32      992.98 152.60   5  <  94>  560.570  42.430
    86 MIARKA ADAM                     2   24              G   16:37:51      992.57 154.40  17  <  93>  558.670   0.000
    87 RĘKAS ADAM                      2   66                  16:45:36      992.25 156.19   4  <  91>  566.180  42.250
    88 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   17              G   16:38:47      991.68 157.99  14  < 109>  559.090   0.000
    89 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   27              GS  16:42:18      991.38 159.78   5  <  92>  562.410  42.070
    90 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              G   16:35:23      990.50 161.58  11  <  95>  555.060   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    91 RĘKAS ADAM                      2   18              G   16:46:46      990.23 163.38   5  < 105>  566.180  41.890
    92 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   21              G   16:43:22      989.52 165.17   6  < 102>  562.410   0.000
    93 MIARKA ADAM                     2   33              G   16:39:38      989.44 166.97  18  < 100>  558.670   0.000
    94 ZMARZŁY MARIAN                  2   64                  16:42:33      987.70 168.76   6          560.570   0.000
    95 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   56                  16:37:08      987.42 170.56  12  <  96>  555.060   0.000
    96 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   90                  16:37:23      986.98 172.35  13  <  99>  555.060   0.000
    97 KRÓLIK ADAM                     2   20              G   16:49:10      986.11 174.15   3          566.190  41.350
    98 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   41              G   16:34:57      985.84 175.94   6  < 104>  552.020   0.000
    99 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              G   16:38:05      985.75 177.74  14  < 103>  555.060   0.000
   100 MIARKA ADAM                     2   16              G   16:42:07      985.11 179.53  19  < 101>  558.670   0.000
   101 MIARKA ADAM                     2    9              G   16:42:10      985.02 181.33  20  < 111>  558.670   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   102 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    5              GS  16:46:12      984.61 183.12   7          562.410   0.000
   103 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G   16:38:53      984.35 184.92  15          555.060   0.000
   104 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    6              G   16:36:11      983.67 186.71   7  < 107>  552.020   0.000
   105 RĘKAS ADAM                      2    6              G   16:50:43      983.44 188.51   6  < 106>  566.180   0.000
   106 RĘKAS ADAM                      2   53                  16:50:44      983.41 190.31   7  < 108>  566.180   0.000
   107 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    2              G   16:37:03      982.16 192.10   8          552.020   0.000
   108 RĘKAS ADAM                      2   26              G   16:51:45      981.67 193.90   8  < 110>  566.180   0.000
   109 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   12              GS  16:45:07      980.66 195.69  15          559.090   0.000
   110 RĘKAS ADAM                      2   23              G   16:52:23      980.60 197.49   9          566.180   0.000
   111 MIARKA ADAM                     2    5              G   16:44:46      980.52 199.28  21          558.670   0.000
   112 BOGONOS DANUTA                  2   27              G   16:32:46      979.98 201.08  21          546.600   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   113 BOGONOS DANUTA                  2   29              G   16:33:08      979.34   0.00  22          546.600   0.000
   114 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   55                  16:42:18      978.42   0.00  16          555.060   0.000
   115 ZMARZŁY MARIAN                  2   34              GS  16:48:04      978.19   0.00   7          560.570   0.000
   116 BIELAK ANDRZEJ                  2    6              G   16:38:08      978.01   0.00   3          550.750   0.000
   117 MIARKA ADAM                     2   23              G   16:46:35      977.41   0.00  22          558.670   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------     




            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.05.18 GENTHIN-1                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    70    6    44   178.93     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    74    6    11   160.65     
              3 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    64    6    11   159.93     
              4 MIARKA          ADAM            2    50    6    19   159.22     
              5 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    66    6    11   153.06     
              6 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    73    6    11   152.07     
              7 ZMARZŁY         MARIAN          2    61    6     8   150.78     
              8 KRÓLIK          ADAM            2    60    6     9   150.14     
              9 RĘKAS           ADAM            2    53    6     6   138.36     
             10 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    32    5     5   127.22     
             11 BIELAK          ANDRZEJ         2    30    5     5   119.42     
             12 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    22    1     1    22.79     
             13 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    19    0     0     0.00     
             14 MOSKALIK        MACIEJ          2    30    0     0     0.00  

                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.05.18 GENTHIN-1                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    70    5    44   146.64     
              2 MIARKA          ADAM            2    50    5    19   122.00     
              3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    74    4    11    97.86     
              4 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    66    4    11    97.85     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    64    2    11    56.00     
              6 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    73    2    11    49.72     
              7 BIELAK          ANDRZEJ         2    30    2     5    48.50     
              8 ZMARZŁY         MARIAN          2    61    2     8    45.50     
              9 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    22    1     1    22.79     
             10 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    32    0     5     0.00     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    60    0     9     0.00     
             12 RĘKAS           ADAM            2    53    0     6     0.00     
             13 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    19    0     0     0.00     
             14 MOSKALIK        MACIEJ          2    30    0     0     0.00      



                 PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-1 z dnia 13.05.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,20,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  342.888 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   704                           
      5.Ilość konkursów.......................:  141                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1150.35                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   988.89                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,09,36                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,14,36                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  5 min.  0 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   14   |  704   |  141  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  704   |  141  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------ 

    
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                         z lotu GENTHIN-1, w dniu 13.05.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BOGONOS DANUTA                  2   84              G   11:09:36     1150.35   1.42  70- 44-  6  333.140  30.000
     2 BOGONOS DANUTA                  2   91                  11:09:48     1149.55   2.84   2  <   3>  333.140  29.930
     3 BOGONOS DANUTA                  2    6              G   11:12:28     1139.07   4.26   3  <   4>  333.140  29.860
     4 BOGONOS DANUTA                  2   69              G   11:12:34     1138.68   5.68   4  <   5>  333.140  29.790
     5 BOGONOS DANUTA                  2   75                  11:15:36     1127.00   7.10   5  <   6>  333.140  29.710
     6 BOGONOS DANUTA                  2    1              G   11:18:50     1114.80   8.52   6  <   7>  333.140  29.640
     7 BOGONOS DANUTA                  2   63                  11:18:56     1114.43   9.94   7  <   8>  333.140   0.000
     8 BOGONOS DANUTA                  2    2              G   11:20:29     1108.68  11.36   8  <   9>  333.140   0.000
     9 BOGONOS DANUTA                  2   60              G   11:21:27     1105.13  12.78   9  <  10>  333.140   0.000
    10 BOGONOS DANUTA                  2   55              G   11:22:45     1100.38  14.20  10  <  11>  333.140   0.000
    11 BOGONOS DANUTA                  2   67              G   11:22:49     1100.14  15.63  11  <  13>  333.140   0.000
    12 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    5              G   11:33:39     1096.57  17.05  64- 11-  6  343.940  29.210
    13 BOGONOS DANUTA                  2    5              G   11:23:58     1095.98  18.47  12  <  14>  333.140   0.000
    14 BOGONOS DANUTA                  2   26              G   11:24:01     1095.80  19.89  13  <  15>  333.140   0.000
    15 BOGONOS DANUTA                  2   29              G   11:24:08     1095.38  21.31  14  <  16>  333.140   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 BOGONOS DANUTA                  2   47              G   11:25:02     1092.14  22.73  15  <  17>  333.140   0.000
    17 BOGONOS DANUTA                  2   33              G   11:26:56     1085.38  24.15  16  <  19>  333.140   0.000
    18 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   21              G   11:37:38     1082.82  25.57   2  <  46>  343.940  28.790
    19 BOGONOS DANUTA                  2   27              G   11:28:07     1081.21  26.99  17  <  21>  333.140   0.000
    20 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    5              G   11:31:43     1080.24  28.41  66- 11-  6  336.730  28.640
    21 BOGONOS DANUTA                  2   65              G   11:28:27     1080.05  29.83  18  <  22>  333.140   0.000
    22 BOGONOS DANUTA                  2   58                  11:29:47     1075.40  31.25  19  <  23>  333.140   0.000
    23 BOGONOS DANUTA                  2   48                  11:29:58     1074.76  32.67  20  <  25>  333.140   0.000
    24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              G   11:38:23     1068.56  34.09  74- 11-  6  340.210  28.360
    25 BOGONOS DANUTA                  2   38                  11:31:55     1068.04  35.51  21  <  26>  333.140   0.000
    26 BOGONOS DANUTA                  2   56              G   11:32:38     1065.59  36.93  22  <  27>  333.140   0.000
    27 BOGONOS DANUTA                  2   82                  11:33:00     1064.35  38.35  23  <  30>  333.140   0.000
    28 MIARKA ADAM                     2   32              G   11:43:07     1062.99  39.77  50- 19-  6  343.470  28.070
    29 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   37              G   11:40:14     1062.38  41.19   2  <  36>  340.210  28.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    30 BOGONOS DANUTA                  2   35              G   11:33:37     1062.25  42.61  24  <  31>  333.140   0.000
    31 BOGONOS DANUTA                  2   21                  11:33:41     1062.03  44.03  25  <  33>  333.140   0.000
    32 MIARKA ADAM                     2   33              G   11:43:34     1061.51  45.45   2  <  43>  343.470  27.790
    33 BOGONOS DANUTA                  2   51                  11:34:19     1059.89  46.88  26  <  34>  333.140   0.000
    34 BOGONOS DANUTA                  2    3              G   11:34:30     1059.27  48.30  27  <  35>  333.140   0.000
    35 BOGONOS DANUTA                  2   90                  11:34:35     1058.99  49.72  28  <  40>  333.140   0.000
    36 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              G   11:41:32     1058.09  51.14   3  <  38>  340.210  27.500
    37 RĘKAS ADAM                      2   60                  11:51:26     1058.01  52.56  53-  6-  6  350.660  27.430
    38 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   50              G   11:41:47     1057.26  53.98   4  <  42>  340.210  27.360
    39 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              G   11:50:28     1056.02  55.40  32-  5-  5  348.980  27.290
    40 BOGONOS DANUTA                  2   59                  11:35:40     1055.35  56.82  29  <  48>  333.140   0.000
    41 ZMARZŁY MARIAN                  2   48              G   11:47:27     1055.25  58.24  61-  8-  6  345.540  27.140
    42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   32              G   11:42:25     1055.19  59.66   5  < 108>  340.210  27.070
    43 MIARKA ADAM                     2    7              G   11:46:26     1052.19  61.08   3  <  57>  343.470  27.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    44 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   23              G   11:51:52     1051.57  62.50   2  <  60>  348.980  26.930
    45 KRÓLIK ADAM                     2   50              G   11:53:59     1049.93  63.92  60-  9-  6  350.660  26.860
    46 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    8              G   11:47:38     1049.77  65.34   3  <  56>  343.940  26.790
    47 KRÓLIK ADAM                     2   59                  11:54:36     1048.00  66.76   2  <  62>  350.660  26.710
    48 BOGONOS DANUTA                  2   83              G   11:37:54     1047.94  68.18  30  <  49>  333.140   0.000
    49 BOGONOS DANUTA                  2   25                  11:37:57     1047.78  69.60  31  <  51>  333.140   0.000
    50 ZMARZŁY MARIAN                  2   64                  11:49:49     1047.67  71.02   2  <  64>  345.540  26.500
    51 BOGONOS DANUTA                  2   57              G   11:38:00     1047.61  72.44  32  <  58>  333.140   0.000
    52 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    7              G   11:51:37     1047.51  73.86  73- 11-  6  347.370  26.360
    53 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    1              G   11:51:46     1047.03  75.28   2  <  54>  347.370  26.290
    54 BIELAK ANDRZEJ                  2   34              G   11:40:53     1045.40  76.70  30-  5-  5  335.450  26.210
    54 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   13              G   11:52:17     1045.40  76.70   3  <  61>  347.370  26.210
    56 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   34              G   11:49:26     1044.04  79.55   4  <  76>  343.940  26.070
    57 MIARKA ADAM                     2   21              G   11:49:05     1043.72  80.97   4  <  59>  343.470  26.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    58 BOGONOS DANUTA                  2   32              G   11:39:13     1043.62  82.39  33  <  66>  333.140   0.000
    59 MIARKA ADAM                     2   17              G   11:49:17     1043.08  83.81   5  <  78>  343.470  25.860
    60 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              G   11:54:44     1042.56  85.23   3  <  75>  348.980  25.790
    61 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  103                  11:53:39     1041.12  86.65   4  <  87>  347.370  25.710
    62 KRÓLIK ADAM                     2   40              G   11:57:00     1040.53  88.07   3  <  80>  350.660  25.640
    63 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   18              G   11:44:02     1039.18  89.49   2  <  65>  336.730  25.570
    64 ZMARZŁY MARIAN                  2   47              G   11:52:31     1039.17  90.91   3  <  68>  345.540  25.500
    65 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    2              G   11:44:06     1038.97  92.33   3  <  69>  336.730  25.430
    66 BOGONOS DANUTA                  2   66              G   11:40:53     1038.20  93.75  34  <  67>  333.140   0.000
    67 BOGONOS DANUTA                  2   96                  11:41:04     1037.60  95.17  35  <  70>  333.140   0.000
    68 ZMARZŁY MARIAN                  2   39              G   11:53:09     1037.19  96.59   4  <  74>  345.540  25.210
    69 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   19              G   11:44:52     1036.52  98.01   4  <  77>  336.730  25.140
    70 BOGONOS DANUTA                  2   71              G   11:41:52     1035.03  99.43  36  <  71>  333.140   0.000
    71 BOGONOS DANUTA                  2   50                  11:41:55     1034.86 100.85  37  <  72>  333.140   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    72 BOGONOS DANUTA                  2   49                  11:41:58     1034.70 102.27  38  <  99>  333.140   0.000
    73 RĘKAS ADAM                      2   17              G   11:58:58     1034.50 103.69   2  <  94>  350.660  24.860
    74 ZMARZŁY MARIAN                  2   24              GC  11:54:08     1034.14 105.11   5  < 118>  345.540  24.790
    75 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   28              G   11:57:36     1033.71 106.53   4  < 106>  348.980  24.710
    76 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   38              G   11:53:08     1032.44 107.95   5  <  79>  343.940  24.640
    77 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   35              G   11:46:40     1030.81 109.38   5  <  89>  336.730  24.570
    78 MIARKA ADAM                     2   15              G   11:53:34     1029.69 110.80   6  <  84>  343.470  24.500
    79 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   48              G   11:54:08     1029.35 112.22   6  <  97>  343.940  24.430
    80 KRÓLIK ADAM                     2   48              G   12:01:35     1026.57 113.64   4  <  83>  350.660  24.360
    81 BIELAK ANDRZEJ                  2    7              G   11:47:09     1025.37 115.06   2  <  82>  335.450  24.290
    82 BIELAK ANDRZEJ                  2   16              G   11:47:18     1024.90 116.48   3  < 104>  335.450  24.210
    83 KRÓLIK ADAM                     2   29              G   12:02:24     1024.12 117.90   5  < 107>  350.660  24.140
    84 MIARKA ADAM                     2   20              G   11:55:32     1023.65 119.32   7  <  84>  343.470   0.000
    84 MIARKA ADAM                     2   12              G   11:55:32     1023.65 119.32   8  <  86>  343.470   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    86 MIARKA ADAM                     2   14              G   11:55:33     1023.60 122.16   9  <  88>  343.470   0.000
    87 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    5              G   11:59:23     1023.53 123.58   5  <  90>  347.370  23.860
    88 MIARKA ADAM                     2   22              G   11:55:42     1023.15 125.00  10  <  91>  343.470   0.000
    89 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   10              G   11:49:10     1022.98 126.42   6  <  96>  336.730  23.710
    90 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  101                  11:59:41     1022.63 127.84   6  <  93>  347.370  23.640
    91 MIARKA ADAM                     2   30              G   11:56:33     1020.56 129.26  11  <  92>  343.470   0.000
    92 MIARKA ADAM                     2    4              G   11:56:34     1020.51 130.68  12  <  95>  343.470   0.000
    93 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   34              G   12:01:07     1018.33 132.10   7  <  98>  347.370   0.000
    94 RĘKAS ADAM                      2   18              G   12:04:36     1017.59 133.52   3  < 110>  350.660  23.360
    95 MIARKA ADAM                     2   24              G   11:57:44     1016.99 134.94  13  < 116>  343.470   0.000
    96 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   31              G   11:51:09     1016.85 136.36   7  < 100>  336.730   0.000
    97 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              G   11:58:18     1016.67 137.78   7  < 123>  343.940   0.000
    98 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   21              G   12:01:46     1016.40 139.20   8  < 103>  347.370   0.000
    99 BOGONOS DANUTA                  2   31                  11:47:48     1016.29 140.63  39  < 101>  333.140   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   100 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   67                  11:51:25     1016.03 142.05   8  < 111>  336.730   0.000
   101 BOGONOS DANUTA                  2   64              G   11:48:04     1015.46 143.47  40  < 115>  333.140   0.000
   102 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   11              G   11:50:59     1014.22 144.89  22-  1-  1  335.690  22.790
   103 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   49              G   12:02:47     1013.38 146.31   9  < 105>  347.370   0.000
   104 BIELAK ANDRZEJ                  2   27              G   11:51:05     1013.19 147.73   4  < 112>  335.450  22.640
   105 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   53                  12:03:42     1010.68 149.15  10  < 122>  347.370   0.000
   106 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    7              G   12:05:45     1009.34 150.57   5          348.980  22.500
   107 KRÓLIK ADAM                     2   19              G   12:07:39     1008.66 151.99   6  < 113>  350.660  22.430
   108 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   84                  11:57:18     1008.63 153.41   6  < 109>  340.210  22.360
   109 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              G   11:57:21     1008.48 154.83   7  < 121>  340.210   0.000
   110 RĘKAS ADAM                      2   12              G   12:07:45     1008.37 156.25   4  < 135>  350.660  22.210
   111 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   17              G   11:54:02     1008.07 157.67   9  < 114>  336.730   0.000
   112 BIELAK ANDRZEJ                  2   18              G   11:53:00     1007.36 159.09   5          335.450  22.070
   113 KRÓLIK ADAM                     2   25              G   12:08:37     1005.86 160.51   7  < 126>  350.660   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   114 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   11              G   11:55:22     1004.07 161.93  10  < 139>  336.730   0.000
   115 BOGONOS DANUTA                  2    4                  11:51:50     1003.94 163.35  41  < 117>  333.140   0.000
   116 MIARKA ADAM                     2   18              G   12:02:13     1003.66 164.77  14  < 119>  343.470   0.000
   117 BOGONOS DANUTA                  2   28              G   11:51:56     1003.64 166.19  42  < 137>  333.140   0.000
   118 ZMARZŁY MARIAN                  2   13              G   12:04:29     1003.07 167.61   6  < 130>  345.540  21.640
   119 MIARKA ADAM                     2   23              G   12:02:43     1002.20 169.03  15  < 120>  343.470   0.000
   120 MIARKA ADAM                     2   27              G   12:03:20     1000.40 170.45  16  < 127>  343.470   0.000
   121 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              G   12:00:07     1000.27 171.88   8  < 132>  340.210   0.000
   122 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   45              G   12:07:17     1000.25 173.30  11          347.370   0.000
   123 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   58                  12:04:07      999.49 174.72   8  < 124>  343.940   0.000
   124 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G   12:04:10      999.34 176.14   9  < 125>  343.940   0.000
   125 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   52                  12:04:20      998.86 177.56  10  < 129>  343.940   0.000
   126 KRÓLIK ADAM                     2   33              G   12:11:06      998.75 178.98   8  < 141>  350.660   0.000
   127 MIARKA ADAM                     2   54                  12:04:21      997.44 180.40  17  < 128>  343.470   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   128 MIARKA ADAM                     2   16              G   12:05:28      994.22 181.82  18  < 136>  343.470   0.000
   129 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   69                  12:06:24      992.90 183.24  11          343.940   0.000
   130 ZMARZŁY MARIAN                  2   46              G   12:08:07      992.60 184.66   7  < 131>  345.540   0.000
   131 ZMARZŁY MARIAN                  2   40              GC  12:08:10      992.46 186.08   8          345.540   0.000
   132 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              G   12:02:54      992.16 187.50   9  < 133>  340.210   0.000
   133 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    9              G   12:02:55      992.11 188.92  10  < 134>  340.210   0.000
   134 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   29              G   12:02:59      991.91 190.34  11          340.210   0.000
   135 RĘKAS ADAM                      2   26              G   12:13:39      991.55 191.76   5  < 140>  350.660  20.430
   136 MIARKA ADAM                     2    2              G   12:06:26      991.45 193.18  19          343.470   0.000
   137 BOGONOS DANUTA                  2   30              G   11:56:08      991.10 194.60  43  < 137>  333.140   0.000
   137 BOGONOS DANUTA                  2   11                  11:56:08      991.10 194.60  44          333.140   0.000
   139 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   50              G   12:00:16      989.61 197.44  11          336.730   0.000
   140 RĘKAS ADAM                      2   39              G   12:14:27      989.31 198.86   6          350.660  20.070
   141 KRÓLIK ADAM                     2   32              G   12:14:36      988.89 200.28   9          350.660   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   142 BIELAK ANDRZEJ                  2   31              G   11:59:18      988.65   0.00   6          335.450   0.000
   143 BIELAK ANDRZEJ                  2    9              G   11:59:34      987.88   0.00   7          335.450   0.000
   144 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    4              G   12:13:29      987.26   0.00   6          348.980   0.000
   145 BOGONOS DANUTA                  2   92              G   11:57:32      986.98   0.00  45          333.140   0.000
   146 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              G   12:04:49      986.64   0.00  12          340.210   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   






            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 06.05.18 SŁUBICE                                  
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    79    6    39   105.74     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    80    6    23   103.92     
              3 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    84    6    17    98.85     
              4 ZMARZŁY         MARIAN          2    63    6    18    94.55     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    63    6    16    89.44     
              6 MIARKA          ADAM            2    50    6    15    89.42     
              7 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    72    6     8    88.13     
              8 BIELAK          ANDRZEJ         2    33    6     7    72.87     
              9 RĘKAS           ADAM            2    56    6     6    70.92     
             10 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    27    2     2    24.05     
             11 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    32    2     2    23.15     
             12 KRÓLIK          ADAM            2    66    1     1    10.40     
             13 MOSKALIK        MACIEJ          2    31    1     1     9.82     
             14 MALESZKA        STANISŁAW       2    14    0     0     0.00     
             15 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    24    0     0     0.00   

                                                           
                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 06.05.18 SŁUBICE                                  
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    79    5    39    85.91     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    80    5    23    72.98     
              3 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    84    5    17    71.82     
              4 MIARKA          ADAM            2    50    5    15    64.81     
              5 ZMARZŁY         MARIAN          2    63    4    18    56.21     
              6 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    72    3     8    38.54     
              7 BIELAK          ANDRZEJ         2    33    3     7    28.54     
              8 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    63    2    16    28.02     
              9 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    27    2     2    24.05     
             10 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    32    1     2    12.94     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    66    0     1     0.00     
             12 MALESZKA        STANISŁAW       2    14    0     0     0.00     
             13 RĘKAS           ADAM            2    56    0     6     0.00     
             14 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    24    0     0     0.00     
             15 MOSKALIK        MACIEJ          2    31    0     1     0.00     



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  SŁUBICE z dnia 06.05.18                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:38.0 N 14:36:55.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  190.027 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   15                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   774                           
      5.Ilość konkursów.......................:  155                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1296.58                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1158.97                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,51,39                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,16,58                         
     10.Czas trwania konkursu.................:25 min. 19 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  18.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   15   |  774   |  155  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   15   |  774   |  155  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------   


  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                          z lotu SŁUBICE, w dniu 06.05.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BOGONOS DANUTA                  2   70              G    9:51:39     1296.58   1.29  79- 39-  6  183.660  18.000
     2 BOGONOS DANUTA                  2   33              G    9:52:45     1286.59   2.58   2  <   3>  183.660  17.940
     3 BOGONOS DANUTA                  2   57              G    9:52:47     1286.29   3.88   3  <  10>  183.660  17.870
     4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   34              G    9:57:11     1271.27   5.17  80- 23-  6  187.110  17.810
     5 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G    9:57:31     1268.40   6.46   2  <   7>  187.110  17.740
     6 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   28              G   10:03:16     1262.57   7.75  84- 17-  6  193.510  17.680
     7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   69                   9:58:34     1259.44   9.04   3  <   8>  187.110  17.610
     8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   85                   9:58:36     1259.15  10.34   4  <  22>  187.110  17.550
     9 ZMARZŁY MARIAN                  2   29              G   10:02:44     1255.85  11.63  63- 18-  6  191.810  17.480
    10 BOGONOS DANUTA                  2   60              G    9:56:20     1255.08  12.92   4  <  11>  183.660  17.420
    11 BOGONOS DANUTA                  2   59                   9:56:39     1252.37  14.21   5  <  14>  183.660  17.350
    12 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   69                  10:01:48     1251.78  15.50  63- 16-  6  190.020  17.290
    13 ZMARZŁY MARIAN                  2   18              G   10:03:23     1250.53  16.80   2  <  16>  191.810  17.220
    14 BOGONOS DANUTA                  2   92              G    9:57:01     1249.25  18.09   6  <  15>  183.660  17.160
    15 BOGONOS DANUTA                  2   69              G    9:57:11     1247.83  19.38   7  <  17>  183.660   0.000
    16 ZMARZŁY MARIAN                  2   43              G   10:03:56     1246.06  20.67   3  <  47>  191.810  17.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 BOGONOS DANUTA                  2   29              G    9:57:25     1245.86  21.96   8  <  18>  183.660   0.000
    18 BOGONOS DANUTA                  2   11                   9:57:35     1244.45  23.26   9  <  19>  183.660   0.000
    19 BOGONOS DANUTA                  2   63                   9:57:44     1243.19  24.55  10  <  26>  183.660   0.000
    20 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   34              G   10:05:40     1243.11  25.84   2  <  21>  193.510  16.770
    21 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  103                  10:06:03     1240.05  27.13   3  <  25>  193.510  16.700
    22 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   28              G   10:00:55     1239.82  28.42   5  <  23>  187.110  16.640
    23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   56                  10:00:56     1239.69  29.72   6  <  30>  187.110  16.570
    24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   47              G   10:03:19     1239.40  31.01   2  <  44>  190.020  16.510
    25 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    6              G   10:06:11     1238.99  32.30   4  <  33>  193.510  16.440
    26 BOGONOS DANUTA                  2   67              G    9:58:18     1238.44  33.59  11  <  28>  183.660   0.000
    27 MIARKA ADAM                     2   15              G   10:03:02     1237.97  34.88  50- 15-  6  189.450  16.310
    28 BOGONOS DANUTA                  2    1              G    9:58:39     1235.52  36.18  12  <  35>  183.660   0.000
    29 RĘKAS ADAM                      2   17              G   10:08:20     1235.37  37.47  56-  6-  6  195.600  16.180
    30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   63                  10:01:31     1234.91  38.76   7  <  31>  187.110   0.000
    31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   21              G   10:01:34     1234.51  40.05   8  <  43>  187.110   0.000
    32 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   17              G    9:58:19     1232.57  41.34  72-  8-  6  182.810  15.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   14              G   10:07:00     1232.55  42.64   5  <  42>  193.510  15.920
    34 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   15              G    9:58:23     1232.01  43.93   2  <  45>  182.810  15.860
    35 BOGONOS DANUTA                  2   32              G    9:59:08     1231.52  45.22  13  <  37>  183.660   0.000
    36 BIELAK ANDRZEJ                  2   28              G    9:57:43     1229.11  46.51  33-  7-  6  181.560  15.730
    37 BOGONOS DANUTA                  2   55              G    9:59:26     1229.04  47.80  14  <  38>  183.660   0.000
    38 BOGONOS DANUTA                  2   37              G    9:59:29     1228.63  49.10  15  <  38>  183.660   0.000
    38 BOGONOS DANUTA                  2   84              G    9:59:29     1228.63  49.10  16  <  40>  183.660   0.000
    40 BOGONOS DANUTA                  2   36              G    9:59:35     1227.81  51.68  17  <  50>  183.660   0.000
    41 MIARKA ADAM                     2   37              G   10:04:22     1227.27  52.97   2  <  48>  189.450  15.400
    42 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   48              G   10:07:48     1226.30  54.26   6  <  55>  193.510  15.340
    43 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              G   10:02:38     1225.88  55.56   9  <  61>  187.110   0.000
    44 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   12              G   10:05:03     1225.54  56.85   3  <  46>  190.020  15.210
    45 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   20              G    9:59:11     1225.41  58.14   3  <  49>  182.810  15.140
    46 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   37              G   10:05:06     1225.15  59.43   4  <  75>  190.020  15.080
    47 ZMARZŁY MARIAN                  2   34              G   10:06:36     1224.84  60.72   4  <  63>  191.810  15.010
    48 MIARKA ADAM                     2   53                  10:04:45     1224.23  62.02   3  <  51>  189.450  14.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   67                   9:59:34     1222.26  63.31   4  <  58>  182.810  14.880
    50 BOGONOS DANUTA                  2    2              G   10:00:21     1221.55  64.60  18  <  53>  183.660   0.000
    51 MIARKA ADAM                     2   17              G   10:05:08     1221.21  65.89   4  <  52>  189.450  14.750
    52 MIARKA ADAM                     2   13              G   10:05:10     1220.95  67.18   5  <  73>  189.450  14.690
    53 BOGONOS DANUTA                  2   97              G   10:00:29     1220.47  68.48  19  <  56>  183.660   0.000
    54 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   33              G    9:59:21     1216.94  69.77  27-  2-  2  181.750  14.560
    55 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    2              G   10:09:02     1216.79  71.06   7  <  78>  193.510   0.000
    56 BOGONOS DANUTA                  2   95              G   10:01:13     1214.55  72.35  20  <  57>  183.660   0.000
    57 BOGONOS DANUTA                  2   34              G   10:01:14     1214.42  73.64  21  <  59>  183.660   0.000
    58 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   38              G   10:00:38     1213.61  74.94   5  <  94>  182.810  14.300
    59 BOGONOS DANUTA                  2   41              G   10:01:25     1212.94  76.23  22  <  60>  183.660   0.000
    60 BOGONOS DANUTA                  2   49                  10:01:29     1212.41  77.52  23  <  67>  183.660   0.000
    61 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   87                  10:04:33     1210.68  78.81  10  <  61>  187.110   0.000
    61 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              G   10:04:33     1210.68  78.81  11  <  68>  187.110   0.000
    63 ZMARZŁY MARIAN                  2   65                  10:08:31     1210.03  81.40   5  <  65>  191.810  13.970
    64 BIELAK ANDRZEJ                  2    6              G   10:00:09     1209.19  82.69   2  <  74>  181.560  13.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    65 ZMARZŁY MARIAN                  2   24              G   10:08:47     1208.00  83.98   6  <  66>  191.810  13.840
    66 ZMARZŁY MARIAN                  2   64                  10:09:01     1206.23  85.27   7  <  69>  191.810   0.000
    67 BOGONOS DANUTA                  2   35              G   10:02:16     1206.17  86.56  24  <  70>  183.660   0.000
    68 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              G   10:05:08     1206.12  87.86  12  <  80>  187.110   0.000
    69 ZMARZŁY MARIAN                  2   13              G   10:09:02     1206.10  89.15   8  <  71>  191.810   0.000
    70 BOGONOS DANUTA                  2    6              G   10:02:21     1205.51  90.44  25  <  77>  183.660   0.000
    71 ZMARZŁY MARIAN                  2   40              G   10:09:17     1204.21  91.73   9  <  87>  191.810   0.000
    72 RĘKAS ADAM                      2   18              G   10:12:37     1202.83  93.02   2  < 106>  195.600  13.390
    73 MIARKA ADAM                     2   23              G   10:07:42     1201.33  94.32   6  <  76>  189.450  13.320
    74 BIELAK ANDRZEJ                  2   32              G   10:01:18     1200.00  95.61   3  < 117>  181.560  13.260
    75 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   70                  10:08:26     1199.37  96.90   5  <  91>  190.020  13.190
    76 MIARKA ADAM                     2    8              G   10:08:04     1198.55  98.19   7  <  81>  189.450   0.000
    77 BOGONOS DANUTA                  2   47              G   10:03:16     1198.30  99.48  26  <  85>  183.660   0.000
    78 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  100                  10:11:39     1197.09 100.78   8  <  82>  193.510   0.000
    79 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   24              G   10:12:07     1195.68 102.07  32-  2-  2  193.840  12.940
    80 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              G   10:06:31     1195.46 103.36  13  <  90>  187.110   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    81 MIARKA ADAM                     2   28              G   10:08:29     1195.39 104.65   8  <  83>  189.450   0.000
    82 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   33              G   10:12:01     1194.38 105.94   9  <  86>  193.510   0.000
    83 MIARKA ADAM                     2   40              G   10:08:40     1194.01 107.24   9  <  84>  189.450   0.000
    84 MIARKA ADAM                     2   26              G   10:08:44     1193.51 108.53  10  < 103>  189.450   0.000
    85 BOGONOS DANUTA                  2   75                  10:03:54     1193.37 109.82  27  <  88>  183.660   0.000
    86 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   27              G   10:12:12     1193.03 111.11  10  < 123>  193.510   0.000
    87 ZMARZŁY MARIAN                  2   44              G   10:10:49     1192.73 112.40  10  <  98>  191.810   0.000
    88 BOGONOS DANUTA                  2   96                  10:04:01     1192.47 113.70  28  <  89>  183.660   0.000
    89 BOGONOS DANUTA                  2   98                  10:04:05     1191.95 114.99  29  <  92>  183.660   0.000
    90 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              G   10:07:06     1191.03 116.28  14  < 112>  187.110   0.000
    91 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              G   10:09:34     1190.85 117.57   6  <  93>  190.020  12.160
    92 BOGONOS DANUTA                  2   68                  10:04:17     1190.41 118.86  30  <  95>  183.660   0.000
    93 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   56                  10:09:38     1190.35 120.16   7  <  96>  190.020   0.000
    94 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    5              G   10:03:35     1190.30 121.45   6  < 102>  182.810  11.960
    95 BOGONOS DANUTA                  2   30              G   10:04:19     1190.15 122.74  31  <  97>  183.660   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    96 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    8              G   10:09:41     1189.98 124.03   8  < 101>  190.020   0.000
    97 BOGONOS DANUTA                  2   83              G   10:04:21     1189.89 125.32  32  < 100>  183.660   0.000
    98 ZMARZŁY MARIAN                  2   21              G   10:11:20     1188.91 126.61  11  <  99>  191.810   0.000
    99 ZMARZŁY MARIAN                  2   11              G   10:11:38     1186.70 127.91  12  < 105>  191.810   0.000
   100 BOGONOS DANUTA                  2   25                  10:04:48     1186.43 129.20  33  < 107>  183.660   0.000
   101 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    5              G   10:10:10     1186.39 130.49   9  < 122>  190.020   0.000
   102 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   11              G   10:04:26     1183.75 131.78   7  < 110>  182.810   0.000
   103 MIARKA ADAM                     2   16              G   10:10:12     1182.58 133.07  11  < 104>  189.450   0.000
   104 MIARKA ADAM                     2    2              G   10:10:16     1182.09 134.37  12  < 134>  189.450   0.000
   105 ZMARZŁY MARIAN                  2   61                  10:12:17     1181.95 135.66  13  < 108>  191.810   0.000
   106 RĘKAS ADAM                      2   70                  10:15:30     1181.87 136.95   3  < 111>  195.600  11.180
   107 BOGONOS DANUTA                  2   66              G   10:05:24     1181.85 138.24  34  < 125>  183.660   0.000
   108 ZMARZŁY MARIAN                  2   30              G   10:12:19     1181.70 139.53  14  < 109>  191.810   0.000
   109 ZMARZŁY MARIAN                  2   37              G   10:12:21     1181.46 140.83  15  < 119>  191.810   0.000
   110 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   37              G   10:04:45     1181.33 142.12   8          182.810   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   111 RĘKAS ADAM                      2   33              G   10:15:40     1180.68 143.41   4  < 129>  195.600  10.860
   112 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   89                  10:08:34     1180.01 144.70  15  < 113>  187.110   0.000
   113 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   11              G   10:08:35     1179.88 145.99  16  < 114>  187.110   0.000
   114 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   12              G   10:08:37     1179.64 147.29  17  < 115>  187.110   0.000
   115 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   45              G   10:08:38     1179.51 148.58  18  < 116>  187.110   0.000
   116 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   65                  10:08:42     1179.02 149.87  19  < 137>  187.110   0.000
   117 BIELAK ANDRZEJ                  2   25              G   10:04:00     1178.96 151.16   4  < 120>  181.560  10.470
   118 KRÓLIK ADAM                     2   40              G   10:16:01     1178.07 152.45  66-  1-  1  195.580  10.400
   119 ZMARZŁY MARIAN                  2   68                  10:12:55     1177.35 153.75  16  < 130>  191.810   0.000
   120 BIELAK ANDRZEJ                  2   34              G   10:04:16     1176.92 155.04   5  < 136>  181.560  10.270
   121 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    4              G   10:14:46     1176.45 156.33   2          193.840  10.210
   122 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   43              G   10:11:37     1175.75 157.62  10  < 138>  190.020   0.000
   123 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   25              G   10:14:43     1174.81 158.91  11  < 124>  193.510   0.000
   124 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  104                  10:14:55     1173.38 160.21  12  < 126>  193.510   0.000
   125 BOGONOS DANUTA                  2   62              G   10:06:32     1173.30 161.50  35  < 133>  183.660   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   126 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   41              G   10:14:59     1172.91 162.79  13  < 128>  193.510   0.000
   127 MOSKALIK MACIEJ                 2   14              G   10:16:07     1172.37 164.08  31-  1-  1  194.750   9.820
   128 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   53                  10:15:04     1172.31 165.37  14  < 135>  193.510   0.000
   129 RĘKAS ADAM                      2   62                  10:16:53     1172.08 166.67   5  < 130>  195.600   9.690
   130 RĘKAS ADAM                      2   49              G   10:16:55     1171.84 167.96   6          195.600   9.620
   130 ZMARZŁY MARIAN                  2   17              G   10:13:41     1171.84 167.96  17  < 143>  191.810   0.000
   132 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   32              G   10:05:12     1171.07 170.54   2          181.750   9.490
   133 BOGONOS DANUTA                  2   53                  10:06:51     1170.93 171.83  36  < 144>  183.660   0.000
   134 MIARKA ADAM                     2   38              G   10:11:56     1169.93 173.13  13  < 139>  189.450   0.000
   135 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    1              G   10:15:27     1169.60 174.42  15  < 152>  193.510   0.000
   136 BIELAK ANDRZEJ                  2   29              G   10:05:22     1168.59 175.71   6  < 142>  181.560   9.230
   137 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   84                  10:10:32     1165.55 177.00  20  < 145>  187.110   0.000
   138 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   35              G   10:13:02     1165.53 178.29  11  < 140>  190.020   0.000
   139 MIARKA ADAM                     2   20              G   10:12:35     1165.25 179.59  14  < 148>  189.450   0.000
   140 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   58                  10:13:17     1163.74 180.88  12  < 141>  190.020   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   141 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   18              G   10:13:22     1163.15 182.17  13  < 146>  190.020   0.000
   142 BIELAK ANDRZEJ                  2    7              G   10:06:07     1162.98 183.46   7          181.560   0.000
   143 ZMARZŁY MARIAN                  2   38              G   10:14:58     1162.72 184.75  18          191.810   0.000
   144 BOGONOS DANUTA                  2   78              G   10:07:59     1162.53 186.05  37  < 147>  183.660   0.000
   145 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   24              G   10:10:58     1162.42 187.34  21  < 151>  187.110   0.000
   146 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   51                  10:13:29     1162.32 188.63  14  < 150>  190.020   0.000
   147 BOGONOS DANUTA                  2   12              G   10:08:01     1162.28 189.92  38  < 149>  183.660   0.000
   148 MIARKA ADAM                     2   41              G   10:13:07     1161.44 191.21  15          189.450   0.000
   149 BOGONOS DANUTA                  2   19                  10:08:08     1161.43 192.51  39          183.660   0.000
   150 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   13              G   10:13:40     1161.02 193.80  15  < 154>  190.020   0.000
   151 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    7              G   10:11:20     1159.77 195.09  22  < 153>  187.110   0.000
   152 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   38              G   10:16:52     1159.67 196.38  16  < 155>  193.510   0.000
   153 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   58                  10:11:24     1159.29 197.67  23          187.110   0.000
   154 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   42              G   10:13:55     1159.25 198.97  16          190.020   0.000
   155 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   22              G   10:16:58     1158.97 200.26  17          193.510   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   156 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    4              G   10:13:58     1158.89   0.00  17          190.020   0.000
   157 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              G   10:11:28     1158.82   0.00  24          187.110   0.000
   158 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   68                  10:11:35     1157.98   0.00  25          187.110   0.000
   159 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   80                  10:11:41     1157.26   0.00  26          187.110   0.000
   160 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   53                  10:11:43     1157.02   0.00  27          187.110   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------       



         PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 29.04.18 KROSNO ODRZAŃSKIE                        
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    80    6    31    87.05     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    74    6    24    82.09     
              3 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    61    6    18    80.06     
              4 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    82    6     8    74.89     
              5 MIARKA          ADAM            2    43    6    13    72.49     
              6 BOGONOS         DANUTA          2    80    6    18    71.04     
              7 ZMARZŁY         MARIAN          2    64    6    15    70.92     
              8 RĘKAS           ADAM            2    61    6     7    64.78     
              9 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    35    6     8    59.22     
             10 BIELAK          ANDRZEJ         2    29    5     5    44.74     
             11 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    23    4     4    47.58     
             12 MOSKALIK        MACIEJ          2    29    2     2    11.31     
             13 KRÓLIK          ADAM            2    52    1     1     6.11     
             14 MALESZKA        STANISŁAW       2    26    0     0     0.00     
             15 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    28    0     0     0.00


                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 29.04.18 KROSNO ODRZAŃSKIE                        
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    80    5    31    65.79     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    74    5    24    61.40     
              3 MIARKA          ADAM            2    43    4    13    52.36     
              4 BOGONOS         DANUTA          2    80    4    18    35.56     
              5 BIELAK          ANDRZEJ         2    29    4     5    30.85     
              6 ZMARZŁY         MARIAN          2    64    3    15    35.91     
              7 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    35    3     8    26.44     
              8 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    61    2    18    22.03     
              9 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    23    2     4    20.46     
             10 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    82    1     8    11.27     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    52    0     1     0.00     
             12 MALESZKA        STANISŁAW       2    26    0     0     0.00     
             13 RĘKAS           ADAM            2    61    0     7     0.00     
             14 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    28    0     0     0.00     
             15 MOSKALIK        MACIEJ          2    29    0     2     0.00     


          PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     -----------------------                                   
                z lotu  KROSNO ODRZAŃSKIE z dnia 29.04.18                   
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:03:51.0 N 15:05:27.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  146.072 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   15                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   767                           
      5.Ilość konkursów.......................:  154                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1398.29                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1233.06                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,16,58                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,31,18                         
     10.Czas trwania konkursu.................:14 min. 20 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   15   |  767   |  154  |20.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   15   |  767   |  154  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------   

  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                     z lotu KROSNO ODRZAŃSKIE, w dniu 29.04.18  
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   53                   9:16:58     1398.29   1.30  80- 31-  6  149.570  15.000
     2 ZMARZŁY MARIAN                  2   18              G    9:16:41     1385.69   2.61  64- 15-  6  147.830  14.930
     3 MIARKA ADAM                     2   20              G    9:15:46     1375.95   3.91  43- 13-  6  145.530  14.870
     4 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   48              G    9:19:43     1363.24   5.22   2  <   6>  149.570  14.800
     5 RĘKAS ADAM                      2   18              G    9:22:00     1356.88   6.52  61-  7-  6  151.970  14.740
     6 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   34              G    9:20:21     1355.42   7.82   3  <   9>  149.570  14.670
     7 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   13              G    9:17:50     1354.68   9.13  61- 18-  6  146.080  14.610
     8 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   67                   9:17:52     1354.27  10.43   2  <  25>  146.080  14.540
     9 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   10              G    9:20:34     1352.76  11.73   4  <  15>  149.570  14.480
    10 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   19              G    9:12:39     1352.36  13.04  82-  8-  6  138.820  14.410
    11 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   56                   9:15:52     1350.47  14.34  74- 24-  6  142.970  14.350
    12 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   33              G    9:12:01     1350.37  15.65  23-  4-  4  137.760  14.280
    13 ZMARZŁY MARIAN                  2   24              G    9:19:42     1347.58  16.95   2  <  55>  147.830  14.220
    14 MIARKA ADAM                     2   25              G    9:18:11     1345.22  18.25   2  <  22>  145.530  14.150
    15 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   54                   9:21:18     1343.85  19.56   5  <  16>  149.570  14.080
    16 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  101                   9:21:26     1342.24  20.86   6  <  20>  149.570  14.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              G    9:16:38     1340.76  22.16   2  <  19>  142.970  13.950
    18 BIELAK ANDRZEJ                  2   29              G    9:12:36     1340.64  23.47  29-  5-  5  137.550  13.890
    19 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G    9:16:40     1340.34  24.77   3  <  21>  142.970  13.820
    20 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   46              G    9:21:36     1340.23  26.08   7  <  23>  149.570   0.000
    21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   75                   9:16:44     1339.51  27.38   4  <  24>  142.970  13.690
    22 MIARKA ADAM                     2   18              G    9:18:46     1338.00  28.68   3  <  74>  145.530  13.630
    23 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   76                   9:21:49     1337.64  29.99   8  <  26>  149.570   0.000
    24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   74                   9:16:58     1336.59  31.29   5  <  35>  142.970  13.500
    25 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   69                   9:19:26     1334.88  32.59   3  <  28>  146.080  13.430
    26 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   14              G    9:22:04     1334.65  33.90   9  <  31>  149.570   0.000
    27 RĘKAS ADAM                      2   79                   9:23:52     1334.63  35.20   2  <  53>  151.970  13.300
    28 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    5              G    9:19:32     1333.66  36.51   4  <  30>  146.080  13.240
    29 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   49              G    9:14:10     1332.67  37.81   2  <  32>  138.820  13.170
    30 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    8              G    9:19:45     1331.03  39.11   5  <  60>  146.080  13.100
    31 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   22              G    9:22:25     1330.50  40.42  10  <  50>  149.570   0.000
    32 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    6              G    9:14:26     1329.27  41.72   3  <  49>  138.820  12.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   43              G    9:23:27     1324.11  43.02  35-  8-  6  150.220  12.910
    34 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   26              G    9:14:03     1323.98  44.33   2  <  51>  137.760  12.840
    35 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   82                   9:18:08     1322.16  45.63   6  <  36>  142.970  12.780
    36 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   65                   9:18:12     1321.35  46.94   7  <  37>  142.970   0.000
    37 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   21              G    9:18:38     1316.08  48.24   8  <  39>  142.970   0.000
    38 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   10              G    9:24:09     1315.99  49.54   2  <  56>  150.220  12.580
    39 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   34              G    9:18:41     1315.47  50.85   9  <  40>  142.970   0.000
    40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   43              G    9:18:43     1315.07  52.15  10  <  42>  142.970   0.000
    41 BOGONOS DANUTA                  2   27              G    9:15:45     1313.95  53.46  80- 18-  6  138.950  12.390
    42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              G    9:18:49     1313.86  54.76  11  <  43>  142.970   0.000
    43 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   47              G    9:18:51     1313.46  56.06  12  <  46>  142.970   0.000
    44 BOGONOS DANUTA                  2   35              G    9:15:51     1312.71  57.37   2  <  45>  138.950  12.190
    45 BOGONOS DANUTA                  2   58                   9:15:53     1312.29  58.67   3  <  47>  138.950  12.120
    46 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   53                   9:18:57     1312.25  59.97  13  <  65>  142.970   0.000
    47 BOGONOS DANUTA                  2   77                   9:16:08     1309.20  61.28   4  <  48>  138.950  11.990
    48 BOGONOS DANUTA                  2   57              G    9:16:11     1308.59  62.58   5  <  71>  138.950  11.930
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   20              G    9:16:06     1308.39  63.89   4  <  58>  138.820  11.860
    50 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    5              G    9:24:23     1307.62  65.19  11  <  52>  149.570   0.000
    51 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   22              G    9:15:23     1307.23  66.49   3  <  97>  137.760  11.730
    52 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   84                   9:24:28     1306.67  67.80  12  <  54>  149.570   0.000
    53 RĘKAS ADAM                      2   29              G    9:26:23     1305.77  69.10   3  <  76>  151.970  11.600
    54 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   45              G    9:24:43     1303.82  70.40  13  <  57>  149.570   0.000
    55 ZMARZŁY MARIAN                  2   50              G    9:23:24     1303.62  71.71   3  <  61>  147.830  11.470
    56 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   30              G    9:25:18     1302.86  73.01   3  < 115>  150.220  11.410
    57 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   13              G    9:25:07     1299.29  74.32  14  <  63>  149.570   0.000
    58 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    5              G    9:16:57     1297.99  75.62   5  <  59>  138.820  11.270
    59 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    3              G    9:16:58     1297.79  76.92   6  < 109>  138.820  11.210
    60 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   20              G    9:22:47     1295.23  78.23   6  <  62>  146.080  11.140
    61 ZMARZŁY MARIAN                  2   43              G    9:24:13     1294.29  79.53   4  <  83>  147.830  11.080
    62 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   65                   9:22:54     1293.89  80.83   7  <  64>  146.080   0.000
    63 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   99                   9:25:40     1293.11  82.14  15  <  73>  149.570   0.000
    64 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   56                   9:23:03     1292.17  83.44   8  <  69>  146.080   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    65 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              G    9:20:47     1290.54  84.75  14  <  66>  142.970   0.000
    66 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   29              G    9:20:49     1290.15  86.05  15  <  67>  142.970   0.000
    67 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   85                   9:20:57     1288.60  87.35  16  <  68>  142.970   0.000
    68 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   45              G    9:20:59     1288.21  88.66  17  <  70>  142.970   0.000
    69 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   35              G    9:23:25     1287.99  89.96   9  <  75>  146.080   0.000
    70 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    9              G    9:21:01     1287.83  91.26  18  <  87>  142.970   0.000
    71 BOGONOS DANUTA                  2   42                   9:17:55     1287.57  92.57   6  <  72>  138.950  10.420
    72 BOGONOS DANUTA                  2   11                   9:18:00     1286.57  93.87   7  <  77>  138.950   0.000
    73 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  100                   9:26:17     1286.26  95.18  16  <  85>  149.570   0.000
    74 MIARKA ADAM                     2   53                   9:23:11     1285.79  96.48   4  <  79>  145.530  10.230
    75 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   45              G    9:23:38     1285.54  97.78  10  <  78>  146.080   0.000
    76 RĘKAS ADAM                      2   17              G    9:28:16     1284.98  99.09   4  <  93>  151.970  10.100
    77 BOGONOS DANUTA                  2   29              G    9:18:09     1284.79 100.39   8  <  80>  138.950   0.000
    78 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   44              G    9:23:43     1284.60 101.69  11  <  94>  146.080   0.000
    79 MIARKA ADAM                     2    8              G    9:23:18     1284.47 103.00   5  <  82>  145.530   9.900
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    80 BOGONOS DANUTA                  2   71              G    9:18:20     1282.62 104.30   9  <  81>  138.950   0.000
    81 BOGONOS DANUTA                  2   65              G    9:18:25     1281.63 105.61  10  <  98>  138.950   0.000
    82 MIARKA ADAM                     2   13              G    9:23:35     1281.26 106.91   6  < 108>  145.530   9.710
    83 ZMARZŁY MARIAN                  2   68                   9:25:30     1279.91 108.21   5  <  84>  147.830   9.640
    84 ZMARZŁY MARIAN                  2    2              G    9:25:33     1279.36 109.52   6  <  99>  147.830   9.580
    85 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   43              G    9:26:56     1279.11 110.82  17  <  86>  149.570   0.000
    86 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   94                   9:26:57     1278.92 112.13  18  <  88>  149.570   0.000
    87 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   92                   9:21:48     1278.80 113.43  19  <  89>  142.970   0.000
    88 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   88                   9:26:59     1278.56 114.73  19  <  90>  149.570   0.000
    89 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   62                   9:21:50     1278.42 116.04  20  < 114>  142.970   0.000
    90 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   83                   9:27:05     1277.47 117.34  20  <  90>  149.570   0.000
    90 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   33              G    9:27:05     1277.47 117.34  21  <  90>  149.570   0.000
    90 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    1              G    9:27:05     1277.47 117.34  22  < 100>  149.570   0.000
    93 RĘKAS ADAM                      2   65                   9:29:03     1276.52 121.25   5  < 138>  151.970   8.990
    94 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   61                   9:24:30     1275.81 122.56  12  <  95>  146.080   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    95 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   72                   9:24:31     1275.62 123.86  13  <  96>  146.080   0.000
    96 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   12              G    9:24:38     1274.32 125.16  14  < 103>  146.080   0.000
    97 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   16              G    9:18:11     1273.39 126.47   4          137.760   8.730
    98 BOGONOS DANUTA                  2   63                   9:19:12     1272.44 127.77  11  < 102>  138.950   0.000
    99 ZMARZŁY MARIAN                  2   48              G    9:26:12     1272.20 129.07   7  < 118>  147.830   0.000
   100 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    7              G    9:27:35     1272.03 130.38  23  < 101>  149.570   0.000
   101 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  103                   9:27:43     1270.59 131.68  24  < 112>  149.570   0.000
   102 BOGONOS DANUTA                  2   36              G    9:19:25     1269.92 132.99  12  < 105>  138.950   0.000
   103 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   41              G    9:25:15     1267.51 134.29  15  < 125>  146.080   0.000
   104 BIELAK ANDRZEJ                  2   35              G    9:18:38     1266.19 135.59   2  < 106>  137.550   8.270
   105 BOGONOS DANUTA                  2   56              G    9:19:46     1265.87 136.90  13  < 120>  138.950   0.000
   106 BIELAK ANDRZEJ                  2   25              G    9:18:44     1265.02 138.20   3  < 107>  137.550   8.140
   107 BIELAK ANDRZEJ                  2    5              G    9:18:45     1264.83 139.50   4  < 133>  137.550   8.070
   108 MIARKA ADAM                     2   14              G    9:25:10     1263.65 140.81   7  < 110>  145.530   0.000
   109 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   48              G    9:19:54     1263.15 142.11   7  < 111>  138.820   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   110 MIARKA ADAM                     2   35              G    9:25:15     1262.73 143.42   8  < 113>  145.530   0.000
   111 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   86                   9:19:59     1262.19 144.72   8          138.820   0.000
   112 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   82                   9:28:31     1262.02 146.02  25  < 123>  149.570   0.000
   113 MIARKA ADAM                     2   21              G    9:25:21     1261.64 147.33   9  < 122>  145.530   0.000
   114 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   80                   9:23:20     1261.50 148.63  21  < 117>  142.970   0.000
   115 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   39              G    9:29:11     1260.41 149.93   4  < 116>  150.220   7.550
   116 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    1              G    9:29:12     1260.24 151.24   5  < 119>  150.220   7.480
   117 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   67                   9:23:27     1260.20 152.54  22  < 126>  142.970   0.000
   118 ZMARZŁY MARIAN                  2    8              G    9:27:22     1259.56 153.85   8  < 124>  147.830   0.000
   119 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              G    9:29:18     1259.18 155.15   6  < 134>  150.220   7.290
   120 BOGONOS DANUTA                  2   32              G    9:20:23     1258.80 156.45  14  < 121>  138.950   0.000
   121 BOGONOS DANUTA                  2   52                   9:20:27     1258.04 157.76  15  < 131>  138.950   0.000
   122 MIARKA ADAM                     2   42              G    9:25:46     1257.10 159.06  10  < 145>  145.530   0.000
   123 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   52                   9:29:00     1256.89 160.37  26  < 130>  149.570   0.000
   124 ZMARZŁY MARIAN                  2    6              G    9:27:39     1256.52 161.67   9  < 127>  147.830   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   125 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   60                   9:26:16     1256.42 162.97  16  < 146>  146.080   0.000
   126 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   86                   9:23:50     1255.96 164.28  23  < 129>  142.970   0.000
   127 ZMARZŁY MARIAN                  2   40              G    9:27:45     1255.46 165.58  10  < 128>  147.830   0.000
   128 ZMARZŁY MARIAN                  2   65                   9:27:55     1253.68 166.88  11  < 132>  147.830   0.000
   129 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   69                   9:24:09     1252.48 168.19  24          142.970   0.000
   130 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  104                   9:29:28     1251.98 169.49  27  < 147>  149.570   0.000
   131 BOGONOS DANUTA                  2   49                   9:21:04     1251.05 170.80  16  < 140>  138.950   0.000
   132 ZMARZŁY MARIAN                  2   32              G    9:28:17     1249.80 172.10  12  < 139>  147.830   0.000
   133 BIELAK ANDRZEJ                  2   40              G    9:20:08     1248.94 173.40   5          137.550   6.370
   134 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   29              G    9:30:17     1248.89 174.71   7  < 135>  150.220   0.000
   135 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   24              G    9:30:21     1248.19 176.01   8          150.220   0.000
   136 MOSKALIK MACIEJ                 2   10              G    9:30:50     1247.67 177.31  29-  2-  2  150.760   6.180
   137 KRÓLIK ADAM                     2   40              G    9:31:53     1246.77 178.62  52-  1-  1  151.960   6.110
   138 RĘKAS ADAM                      2   40              G    9:31:59     1245.83 179.92   6  < 141>  151.970   6.050
   139 ZMARZŁY MARIAN                  2   30              G    9:28:43     1245.23 181.23  13  < 143>  147.830   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   140 BOGONOS DANUTA                  2   26              G    9:21:39     1244.51 182.53  17  < 142>  138.950   0.000
   141 RĘKAS ADAM                      2   54                   9:32:08     1244.30 183.83   7          151.970   0.000
   142 BOGONOS DANUTA                  2    6              G    9:21:45     1243.40 185.14  18          138.950   0.000
   143 ZMARZŁY MARIAN                  2   46              G    9:28:55     1243.14 186.44  14  < 144>  147.830   0.000
   144 ZMARZŁY MARIAN                  2    5              G    9:29:03     1241.75 187.74  15          147.830   0.000
   145 MIARKA ADAM                     2   28              G    9:27:25     1239.43 189.05  11  < 149>  145.530   0.000
   146 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   51                   9:27:53     1239.19 190.35  17  < 148>  146.080   0.000
   147 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   25              G    9:30:44     1238.85 191.66  28  < 151>  149.570   0.000
   148 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   48              G    9:27:58     1238.32 192.96  18          146.080   0.000
   149 MIARKA ADAM                     2   34              G    9:27:33     1238.03 194.26  12  < 150>  145.530   0.000
   150 MIARKA ADAM                     2   23              G    9:27:40     1236.80 195.57  13          145.530   0.000
   151 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  102                   9:31:02     1235.78 196.87  29  < 153>  149.570   0.000
   152 MOSKALIK MACIEJ                 2    4              G    9:32:07     1234.56 198.17   2          150.760   5.130
   153 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   89                   9:31:14     1233.74 199.48  30  < 154>  149.570   0.000
   154 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   75                   9:31:18     1233.06 200.78  31          149.570   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   155 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   43              G    9:28:31     1232.57   0.00  19          146.080   0.000
   156 ZMARZŁY MARIAN                  2   15              G    9:30:03     1231.40   0.00  16          147.830   0.000
   157 MIARKA ADAM                     2   15              G    9:28:13     1231.05   0.00  14          145.530   0.000
   158 GRZELEWSKI ŁUKASZ               2   17              G    9:26:15     1230.28   0.00  28-  0-  0  143.020   0.000
   159 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              G    9:28:45     1230.15   0.00  20          146.080   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------  
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 8 odwiedzający (63 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=