pzhgpzmigrod
  Listy konk.-Żmigród 2
 

            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.05.18 GENTHIN-1                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    70    6    44   178.93     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    74    6    11   160.65     
              3 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    64    6    11   159.93     
              4 MIARKA          ADAM            2    50    6    19   159.22     
              5 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    66    6    11   153.06     
              6 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    73    6    11   152.07     
              7 ZMARZŁY         MARIAN          2    61    6     8   150.78     
              8 KRÓLIK          ADAM            2    60    6     9   150.14     
              9 RĘKAS           ADAM            2    53    6     6   138.36     
             10 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    32    5     5   127.22     
             11 BIELAK          ANDRZEJ         2    30    5     5   119.42     
             12 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    22    1     1    22.79     
             13 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    19    0     0     0.00     
             14 MOSKALIK        MACIEJ          2    30    0     0     0.00  

                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 13.05.18 GENTHIN-1                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    70    5    44   146.64     
              2 MIARKA          ADAM            2    50    5    19   122.00     
              3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    74    4    11    97.86     
              4 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    66    4    11    97.85     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    64    2    11    56.00     
              6 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    73    2    11    49.72     
              7 BIELAK          ANDRZEJ         2    30    2     5    48.50     
              8 ZMARZŁY         MARIAN          2    61    2     8    45.50     
              9 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    22    1     1    22.79     
             10 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    32    0     5     0.00     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    60    0     9     0.00     
             12 RĘKAS           ADAM            2    53    0     6     0.00     
             13 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    19    0     0     0.00     
             14 MOSKALIK        MACIEJ          2    30    0     0     0.00      



                 PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  GENTHIN-1 z dnia 13.05.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:53.4 N 12:09:37.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,20,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  342.888 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   704                           
      5.Ilość konkursów.......................:  141                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1150.35                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   988.89                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,09,36                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,14,36                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  5 min.  0 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   14   |  704   |  141  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  704   |  141  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------ 

    
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                         z lotu GENTHIN-1, w dniu 13.05.18      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BOGONOS DANUTA                  2   84              G   11:09:36     1150.35   1.42  70- 44-  6  333.140  30.000
     2 BOGONOS DANUTA                  2   91                  11:09:48     1149.55   2.84   2  <   3>  333.140  29.930
     3 BOGONOS DANUTA                  2    6              G   11:12:28     1139.07   4.26   3  <   4>  333.140  29.860
     4 BOGONOS DANUTA                  2   69              G   11:12:34     1138.68   5.68   4  <   5>  333.140  29.790
     5 BOGONOS DANUTA                  2   75                  11:15:36     1127.00   7.10   5  <   6>  333.140  29.710
     6 BOGONOS DANUTA                  2    1              G   11:18:50     1114.80   8.52   6  <   7>  333.140  29.640
     7 BOGONOS DANUTA                  2   63                  11:18:56     1114.43   9.94   7  <   8>  333.140   0.000
     8 BOGONOS DANUTA                  2    2              G   11:20:29     1108.68  11.36   8  <   9>  333.140   0.000
     9 BOGONOS DANUTA                  2   60              G   11:21:27     1105.13  12.78   9  <  10>  333.140   0.000
    10 BOGONOS DANUTA                  2   55              G   11:22:45     1100.38  14.20  10  <  11>  333.140   0.000
    11 BOGONOS DANUTA                  2   67              G   11:22:49     1100.14  15.63  11  <  13>  333.140   0.000
    12 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    5              G   11:33:39     1096.57  17.05  64- 11-  6  343.940  29.210
    13 BOGONOS DANUTA                  2    5              G   11:23:58     1095.98  18.47  12  <  14>  333.140   0.000
    14 BOGONOS DANUTA                  2   26              G   11:24:01     1095.80  19.89  13  <  15>  333.140   0.000
    15 BOGONOS DANUTA                  2   29              G   11:24:08     1095.38  21.31  14  <  16>  333.140   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 BOGONOS DANUTA                  2   47              G   11:25:02     1092.14  22.73  15  <  17>  333.140   0.000
    17 BOGONOS DANUTA                  2   33              G   11:26:56     1085.38  24.15  16  <  19>  333.140   0.000
    18 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   21              G   11:37:38     1082.82  25.57   2  <  46>  343.940  28.790
    19 BOGONOS DANUTA                  2   27              G   11:28:07     1081.21  26.99  17  <  21>  333.140   0.000
    20 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    5              G   11:31:43     1080.24  28.41  66- 11-  6  336.730  28.640
    21 BOGONOS DANUTA                  2   65              G   11:28:27     1080.05  29.83  18  <  22>  333.140   0.000
    22 BOGONOS DANUTA                  2   58                  11:29:47     1075.40  31.25  19  <  23>  333.140   0.000
    23 BOGONOS DANUTA                  2   48                  11:29:58     1074.76  32.67  20  <  25>  333.140   0.000
    24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              G   11:38:23     1068.56  34.09  74- 11-  6  340.210  28.360
    25 BOGONOS DANUTA                  2   38                  11:31:55     1068.04  35.51  21  <  26>  333.140   0.000
    26 BOGONOS DANUTA                  2   56              G   11:32:38     1065.59  36.93  22  <  27>  333.140   0.000
    27 BOGONOS DANUTA                  2   82                  11:33:00     1064.35  38.35  23  <  30>  333.140   0.000
    28 MIARKA ADAM                     2   32              G   11:43:07     1062.99  39.77  50- 19-  6  343.470  28.070
    29 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   37              G   11:40:14     1062.38  41.19   2  <  36>  340.210  28.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    30 BOGONOS DANUTA                  2   35              G   11:33:37     1062.25  42.61  24  <  31>  333.140   0.000
    31 BOGONOS DANUTA                  2   21                  11:33:41     1062.03  44.03  25  <  33>  333.140   0.000
    32 MIARKA ADAM                     2   33              G   11:43:34     1061.51  45.45   2  <  43>  343.470  27.790
    33 BOGONOS DANUTA                  2   51                  11:34:19     1059.89  46.88  26  <  34>  333.140   0.000
    34 BOGONOS DANUTA                  2    3              G   11:34:30     1059.27  48.30  27  <  35>  333.140   0.000
    35 BOGONOS DANUTA                  2   90                  11:34:35     1058.99  49.72  28  <  40>  333.140   0.000
    36 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              G   11:41:32     1058.09  51.14   3  <  38>  340.210  27.500
    37 RĘKAS ADAM                      2   60                  11:51:26     1058.01  52.56  53-  6-  6  350.660  27.430
    38 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   50              G   11:41:47     1057.26  53.98   4  <  42>  340.210  27.360
    39 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              G   11:50:28     1056.02  55.40  32-  5-  5  348.980  27.290
    40 BOGONOS DANUTA                  2   59                  11:35:40     1055.35  56.82  29  <  48>  333.140   0.000
    41 ZMARZŁY MARIAN                  2   48              G   11:47:27     1055.25  58.24  61-  8-  6  345.540  27.140
    42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   32              G   11:42:25     1055.19  59.66   5  < 108>  340.210  27.070
    43 MIARKA ADAM                     2    7              G   11:46:26     1052.19  61.08   3  <  57>  343.470  27.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    44 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   23              G   11:51:52     1051.57  62.50   2  <  60>  348.980  26.930
    45 KRÓLIK ADAM                     2   50              G   11:53:59     1049.93  63.92  60-  9-  6  350.660  26.860
    46 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    8              G   11:47:38     1049.77  65.34   3  <  56>  343.940  26.790
    47 KRÓLIK ADAM                     2   59                  11:54:36     1048.00  66.76   2  <  62>  350.660  26.710
    48 BOGONOS DANUTA                  2   83              G   11:37:54     1047.94  68.18  30  <  49>  333.140   0.000
    49 BOGONOS DANUTA                  2   25                  11:37:57     1047.78  69.60  31  <  51>  333.140   0.000
    50 ZMARZŁY MARIAN                  2   64                  11:49:49     1047.67  71.02   2  <  64>  345.540  26.500
    51 BOGONOS DANUTA                  2   57              G   11:38:00     1047.61  72.44  32  <  58>  333.140   0.000
    52 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    7              G   11:51:37     1047.51  73.86  73- 11-  6  347.370  26.360
    53 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    1              G   11:51:46     1047.03  75.28   2  <  54>  347.370  26.290
    54 BIELAK ANDRZEJ                  2   34              G   11:40:53     1045.40  76.70  30-  5-  5  335.450  26.210
    54 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   13              G   11:52:17     1045.40  76.70   3  <  61>  347.370  26.210
    56 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   34              G   11:49:26     1044.04  79.55   4  <  76>  343.940  26.070
    57 MIARKA ADAM                     2   21              G   11:49:05     1043.72  80.97   4  <  59>  343.470  26.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    58 BOGONOS DANUTA                  2   32              G   11:39:13     1043.62  82.39  33  <  66>  333.140   0.000
    59 MIARKA ADAM                     2   17              G   11:49:17     1043.08  83.81   5  <  78>  343.470  25.860
    60 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              G   11:54:44     1042.56  85.23   3  <  75>  348.980  25.790
    61 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  103                  11:53:39     1041.12  86.65   4  <  87>  347.370  25.710
    62 KRÓLIK ADAM                     2   40              G   11:57:00     1040.53  88.07   3  <  80>  350.660  25.640
    63 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   18              G   11:44:02     1039.18  89.49   2  <  65>  336.730  25.570
    64 ZMARZŁY MARIAN                  2   47              G   11:52:31     1039.17  90.91   3  <  68>  345.540  25.500
    65 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    2              G   11:44:06     1038.97  92.33   3  <  69>  336.730  25.430
    66 BOGONOS DANUTA                  2   66              G   11:40:53     1038.20  93.75  34  <  67>  333.140   0.000
    67 BOGONOS DANUTA                  2   96                  11:41:04     1037.60  95.17  35  <  70>  333.140   0.000
    68 ZMARZŁY MARIAN                  2   39              G   11:53:09     1037.19  96.59   4  <  74>  345.540  25.210
    69 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   19              G   11:44:52     1036.52  98.01   4  <  77>  336.730  25.140
    70 BOGONOS DANUTA                  2   71              G   11:41:52     1035.03  99.43  36  <  71>  333.140   0.000
    71 BOGONOS DANUTA                  2   50                  11:41:55     1034.86 100.85  37  <  72>  333.140   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    72 BOGONOS DANUTA                  2   49                  11:41:58     1034.70 102.27  38  <  99>  333.140   0.000
    73 RĘKAS ADAM                      2   17              G   11:58:58     1034.50 103.69   2  <  94>  350.660  24.860
    74 ZMARZŁY MARIAN                  2   24              GC  11:54:08     1034.14 105.11   5  < 118>  345.540  24.790
    75 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   28              G   11:57:36     1033.71 106.53   4  < 106>  348.980  24.710
    76 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   38              G   11:53:08     1032.44 107.95   5  <  79>  343.940  24.640
    77 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   35              G   11:46:40     1030.81 109.38   5  <  89>  336.730  24.570
    78 MIARKA ADAM                     2   15              G   11:53:34     1029.69 110.80   6  <  84>  343.470  24.500
    79 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   48              G   11:54:08     1029.35 112.22   6  <  97>  343.940  24.430
    80 KRÓLIK ADAM                     2   48              G   12:01:35     1026.57 113.64   4  <  83>  350.660  24.360
    81 BIELAK ANDRZEJ                  2    7              G   11:47:09     1025.37 115.06   2  <  82>  335.450  24.290
    82 BIELAK ANDRZEJ                  2   16              G   11:47:18     1024.90 116.48   3  < 104>  335.450  24.210
    83 KRÓLIK ADAM                     2   29              G   12:02:24     1024.12 117.90   5  < 107>  350.660  24.140
    84 MIARKA ADAM                     2   20              G   11:55:32     1023.65 119.32   7  <  84>  343.470   0.000
    84 MIARKA ADAM                     2   12              G   11:55:32     1023.65 119.32   8  <  86>  343.470   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    86 MIARKA ADAM                     2   14              G   11:55:33     1023.60 122.16   9  <  88>  343.470   0.000
    87 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    5              G   11:59:23     1023.53 123.58   5  <  90>  347.370  23.860
    88 MIARKA ADAM                     2   22              G   11:55:42     1023.15 125.00  10  <  91>  343.470   0.000
    89 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   10              G   11:49:10     1022.98 126.42   6  <  96>  336.730  23.710
    90 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  101                  11:59:41     1022.63 127.84   6  <  93>  347.370  23.640
    91 MIARKA ADAM                     2   30              G   11:56:33     1020.56 129.26  11  <  92>  343.470   0.000
    92 MIARKA ADAM                     2    4              G   11:56:34     1020.51 130.68  12  <  95>  343.470   0.000
    93 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   34              G   12:01:07     1018.33 132.10   7  <  98>  347.370   0.000
    94 RĘKAS ADAM                      2   18              G   12:04:36     1017.59 133.52   3  < 110>  350.660  23.360
    95 MIARKA ADAM                     2   24              G   11:57:44     1016.99 134.94  13  < 116>  343.470   0.000
    96 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   31              G   11:51:09     1016.85 136.36   7  < 100>  336.730   0.000
    97 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              G   11:58:18     1016.67 137.78   7  < 123>  343.940   0.000
    98 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   21              G   12:01:46     1016.40 139.20   8  < 103>  347.370   0.000
    99 BOGONOS DANUTA                  2   31                  11:47:48     1016.29 140.63  39  < 101>  333.140   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   100 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   67                  11:51:25     1016.03 142.05   8  < 111>  336.730   0.000
   101 BOGONOS DANUTA                  2   64              G   11:48:04     1015.46 143.47  40  < 115>  333.140   0.000
   102 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   11              G   11:50:59     1014.22 144.89  22-  1-  1  335.690  22.790
   103 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   49              G   12:02:47     1013.38 146.31   9  < 105>  347.370   0.000
   104 BIELAK ANDRZEJ                  2   27              G   11:51:05     1013.19 147.73   4  < 112>  335.450  22.640
   105 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   53                  12:03:42     1010.68 149.15  10  < 122>  347.370   0.000
   106 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    7              G   12:05:45     1009.34 150.57   5          348.980  22.500
   107 KRÓLIK ADAM                     2   19              G   12:07:39     1008.66 151.99   6  < 113>  350.660  22.430
   108 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   84                  11:57:18     1008.63 153.41   6  < 109>  340.210  22.360
   109 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              G   11:57:21     1008.48 154.83   7  < 121>  340.210   0.000
   110 RĘKAS ADAM                      2   12              G   12:07:45     1008.37 156.25   4  < 135>  350.660  22.210
   111 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   17              G   11:54:02     1008.07 157.67   9  < 114>  336.730   0.000
   112 BIELAK ANDRZEJ                  2   18              G   11:53:00     1007.36 159.09   5          335.450  22.070
   113 KRÓLIK ADAM                     2   25              G   12:08:37     1005.86 160.51   7  < 126>  350.660   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   114 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   11              G   11:55:22     1004.07 161.93  10  < 139>  336.730   0.000
   115 BOGONOS DANUTA                  2    4                  11:51:50     1003.94 163.35  41  < 117>  333.140   0.000
   116 MIARKA ADAM                     2   18              G   12:02:13     1003.66 164.77  14  < 119>  343.470   0.000
   117 BOGONOS DANUTA                  2   28              G   11:51:56     1003.64 166.19  42  < 137>  333.140   0.000
   118 ZMARZŁY MARIAN                  2   13              G   12:04:29     1003.07 167.61   6  < 130>  345.540  21.640
   119 MIARKA ADAM                     2   23              G   12:02:43     1002.20 169.03  15  < 120>  343.470   0.000
   120 MIARKA ADAM                     2   27              G   12:03:20     1000.40 170.45  16  < 127>  343.470   0.000
   121 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              G   12:00:07     1000.27 171.88   8  < 132>  340.210   0.000
   122 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   45              G   12:07:17     1000.25 173.30  11          347.370   0.000
   123 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   58                  12:04:07      999.49 174.72   8  < 124>  343.940   0.000
   124 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G   12:04:10      999.34 176.14   9  < 125>  343.940   0.000
   125 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   52                  12:04:20      998.86 177.56  10  < 129>  343.940   0.000
   126 KRÓLIK ADAM                     2   33              G   12:11:06      998.75 178.98   8  < 141>  350.660   0.000
   127 MIARKA ADAM                     2   54                  12:04:21      997.44 180.40  17  < 128>  343.470   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   128 MIARKA ADAM                     2   16              G   12:05:28      994.22 181.82  18  < 136>  343.470   0.000
   129 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   69                  12:06:24      992.90 183.24  11          343.940   0.000
   130 ZMARZŁY MARIAN                  2   46              G   12:08:07      992.60 184.66   7  < 131>  345.540   0.000
   131 ZMARZŁY MARIAN                  2   40              GC  12:08:10      992.46 186.08   8          345.540   0.000
   132 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              G   12:02:54      992.16 187.50   9  < 133>  340.210   0.000
   133 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    9              G   12:02:55      992.11 188.92  10  < 134>  340.210   0.000
   134 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   29              G   12:02:59      991.91 190.34  11          340.210   0.000
   135 RĘKAS ADAM                      2   26              G   12:13:39      991.55 191.76   5  < 140>  350.660  20.430
   136 MIARKA ADAM                     2    2              G   12:06:26      991.45 193.18  19          343.470   0.000
   137 BOGONOS DANUTA                  2   30              G   11:56:08      991.10 194.60  43  < 137>  333.140   0.000
   137 BOGONOS DANUTA                  2   11                  11:56:08      991.10 194.60  44          333.140   0.000
   139 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   50              G   12:00:16      989.61 197.44  11          336.730   0.000
   140 RĘKAS ADAM                      2   39              G   12:14:27      989.31 198.86   6          350.660  20.070
   141 KRÓLIK ADAM                     2   32              G   12:14:36      988.89 200.28   9          350.660   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   142 BIELAK ANDRZEJ                  2   31              G   11:59:18      988.65   0.00   6          335.450   0.000
   143 BIELAK ANDRZEJ                  2    9              G   11:59:34      987.88   0.00   7          335.450   0.000
   144 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    4              G   12:13:29      987.26   0.00   6          348.980   0.000
   145 BOGONOS DANUTA                  2   92              G   11:57:32      986.98   0.00  45          333.140   0.000
   146 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              G   12:04:49      986.64   0.00  12          340.210   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   






            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 06.05.18 SŁUBICE                                  
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    79    6    39   105.74     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    80    6    23   103.92     
              3 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    84    6    17    98.85     
              4 ZMARZŁY         MARIAN          2    63    6    18    94.55     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    63    6    16    89.44     
              6 MIARKA          ADAM            2    50    6    15    89.42     
              7 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    72    6     8    88.13     
              8 BIELAK          ANDRZEJ         2    33    6     7    72.87     
              9 RĘKAS           ADAM            2    56    6     6    70.92     
             10 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    27    2     2    24.05     
             11 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    32    2     2    23.15     
             12 KRÓLIK          ADAM            2    66    1     1    10.40     
             13 MOSKALIK        MACIEJ          2    31    1     1     9.82     
             14 MALESZKA        STANISŁAW       2    14    0     0     0.00     
             15 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    24    0     0     0.00   

                                                           
                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 06.05.18 SŁUBICE                                  
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    79    5    39    85.91     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    80    5    23    72.98     
              3 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    84    5    17    71.82     
              4 MIARKA          ADAM            2    50    5    15    64.81     
              5 ZMARZŁY         MARIAN          2    63    4    18    56.21     
              6 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    72    3     8    38.54     
              7 BIELAK          ANDRZEJ         2    33    3     7    28.54     
              8 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    63    2    16    28.02     
              9 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    27    2     2    24.05     
             10 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    32    1     2    12.94     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    66    0     1     0.00     
             12 MALESZKA        STANISŁAW       2    14    0     0     0.00     
             13 RĘKAS           ADAM            2    56    0     6     0.00     
             14 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    24    0     0     0.00     
             15 MOSKALIK        MACIEJ          2    31    0     1     0.00     



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  SŁUBICE z dnia 06.05.18                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:38.0 N 14:36:55.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  190.027 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   15                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   774                           
      5.Ilość konkursów.......................:  155                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1296.58                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1158.97                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,51,39                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,16,58                         
     10.Czas trwania konkursu.................:25 min. 19 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  18.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   15   |  774   |  155  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   15   |  774   |  155  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------   


  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                          z lotu SŁUBICE, w dniu 06.05.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BOGONOS DANUTA                  2   70              G    9:51:39     1296.58   1.29  79- 39-  6  183.660  18.000
     2 BOGONOS DANUTA                  2   33              G    9:52:45     1286.59   2.58   2  <   3>  183.660  17.940
     3 BOGONOS DANUTA                  2   57              G    9:52:47     1286.29   3.88   3  <  10>  183.660  17.870
     4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   34              G    9:57:11     1271.27   5.17  80- 23-  6  187.110  17.810
     5 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G    9:57:31     1268.40   6.46   2  <   7>  187.110  17.740
     6 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   28              G   10:03:16     1262.57   7.75  84- 17-  6  193.510  17.680
     7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   69                   9:58:34     1259.44   9.04   3  <   8>  187.110  17.610
     8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   85                   9:58:36     1259.15  10.34   4  <  22>  187.110  17.550
     9 ZMARZŁY MARIAN                  2   29              G   10:02:44     1255.85  11.63  63- 18-  6  191.810  17.480
    10 BOGONOS DANUTA                  2   60              G    9:56:20     1255.08  12.92   4  <  11>  183.660  17.420
    11 BOGONOS DANUTA                  2   59                   9:56:39     1252.37  14.21   5  <  14>  183.660  17.350
    12 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   69                  10:01:48     1251.78  15.50  63- 16-  6  190.020  17.290
    13 ZMARZŁY MARIAN                  2   18              G   10:03:23     1250.53  16.80   2  <  16>  191.810  17.220
    14 BOGONOS DANUTA                  2   92              G    9:57:01     1249.25  18.09   6  <  15>  183.660  17.160
    15 BOGONOS DANUTA                  2   69              G    9:57:11     1247.83  19.38   7  <  17>  183.660   0.000
    16 ZMARZŁY MARIAN                  2   43              G   10:03:56     1246.06  20.67   3  <  47>  191.810  17.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 BOGONOS DANUTA                  2   29              G    9:57:25     1245.86  21.96   8  <  18>  183.660   0.000
    18 BOGONOS DANUTA                  2   11                   9:57:35     1244.45  23.26   9  <  19>  183.660   0.000
    19 BOGONOS DANUTA                  2   63                   9:57:44     1243.19  24.55  10  <  26>  183.660   0.000
    20 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   34              G   10:05:40     1243.11  25.84   2  <  21>  193.510  16.770
    21 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  103                  10:06:03     1240.05  27.13   3  <  25>  193.510  16.700
    22 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   28              G   10:00:55     1239.82  28.42   5  <  23>  187.110  16.640
    23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   56                  10:00:56     1239.69  29.72   6  <  30>  187.110  16.570
    24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   47              G   10:03:19     1239.40  31.01   2  <  44>  190.020  16.510
    25 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    6              G   10:06:11     1238.99  32.30   4  <  33>  193.510  16.440
    26 BOGONOS DANUTA                  2   67              G    9:58:18     1238.44  33.59  11  <  28>  183.660   0.000
    27 MIARKA ADAM                     2   15              G   10:03:02     1237.97  34.88  50- 15-  6  189.450  16.310
    28 BOGONOS DANUTA                  2    1              G    9:58:39     1235.52  36.18  12  <  35>  183.660   0.000
    29 RĘKAS ADAM                      2   17              G   10:08:20     1235.37  37.47  56-  6-  6  195.600  16.180
    30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   63                  10:01:31     1234.91  38.76   7  <  31>  187.110   0.000
    31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   21              G   10:01:34     1234.51  40.05   8  <  43>  187.110   0.000
    32 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   17              G    9:58:19     1232.57  41.34  72-  8-  6  182.810  15.990
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   14              G   10:07:00     1232.55  42.64   5  <  42>  193.510  15.920
    34 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   15              G    9:58:23     1232.01  43.93   2  <  45>  182.810  15.860
    35 BOGONOS DANUTA                  2   32              G    9:59:08     1231.52  45.22  13  <  37>  183.660   0.000
    36 BIELAK ANDRZEJ                  2   28              G    9:57:43     1229.11  46.51  33-  7-  6  181.560  15.730
    37 BOGONOS DANUTA                  2   55              G    9:59:26     1229.04  47.80  14  <  38>  183.660   0.000
    38 BOGONOS DANUTA                  2   37              G    9:59:29     1228.63  49.10  15  <  38>  183.660   0.000
    38 BOGONOS DANUTA                  2   84              G    9:59:29     1228.63  49.10  16  <  40>  183.660   0.000
    40 BOGONOS DANUTA                  2   36              G    9:59:35     1227.81  51.68  17  <  50>  183.660   0.000
    41 MIARKA ADAM                     2   37              G   10:04:22     1227.27  52.97   2  <  48>  189.450  15.400
    42 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   48              G   10:07:48     1226.30  54.26   6  <  55>  193.510  15.340
    43 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              G   10:02:38     1225.88  55.56   9  <  61>  187.110   0.000
    44 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   12              G   10:05:03     1225.54  56.85   3  <  46>  190.020  15.210
    45 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   20              G    9:59:11     1225.41  58.14   3  <  49>  182.810  15.140
    46 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   37              G   10:05:06     1225.15  59.43   4  <  75>  190.020  15.080
    47 ZMARZŁY MARIAN                  2   34              G   10:06:36     1224.84  60.72   4  <  63>  191.810  15.010
    48 MIARKA ADAM                     2   53                  10:04:45     1224.23  62.02   3  <  51>  189.450  14.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   67                   9:59:34     1222.26  63.31   4  <  58>  182.810  14.880
    50 BOGONOS DANUTA                  2    2              G   10:00:21     1221.55  64.60  18  <  53>  183.660   0.000
    51 MIARKA ADAM                     2   17              G   10:05:08     1221.21  65.89   4  <  52>  189.450  14.750
    52 MIARKA ADAM                     2   13              G   10:05:10     1220.95  67.18   5  <  73>  189.450  14.690
    53 BOGONOS DANUTA                  2   97              G   10:00:29     1220.47  68.48  19  <  56>  183.660   0.000
    54 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   33              G    9:59:21     1216.94  69.77  27-  2-  2  181.750  14.560
    55 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    2              G   10:09:02     1216.79  71.06   7  <  78>  193.510   0.000
    56 BOGONOS DANUTA                  2   95              G   10:01:13     1214.55  72.35  20  <  57>  183.660   0.000
    57 BOGONOS DANUTA                  2   34              G   10:01:14     1214.42  73.64  21  <  59>  183.660   0.000
    58 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   38              G   10:00:38     1213.61  74.94   5  <  94>  182.810  14.300
    59 BOGONOS DANUTA                  2   41              G   10:01:25     1212.94  76.23  22  <  60>  183.660   0.000
    60 BOGONOS DANUTA                  2   49                  10:01:29     1212.41  77.52  23  <  67>  183.660   0.000
    61 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   87                  10:04:33     1210.68  78.81  10  <  61>  187.110   0.000
    61 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              G   10:04:33     1210.68  78.81  11  <  68>  187.110   0.000
    63 ZMARZŁY MARIAN                  2   65                  10:08:31     1210.03  81.40   5  <  65>  191.810  13.970
    64 BIELAK ANDRZEJ                  2    6              G   10:00:09     1209.19  82.69   2  <  74>  181.560  13.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    65 ZMARZŁY MARIAN                  2   24              G   10:08:47     1208.00  83.98   6  <  66>  191.810  13.840
    66 ZMARZŁY MARIAN                  2   64                  10:09:01     1206.23  85.27   7  <  69>  191.810   0.000
    67 BOGONOS DANUTA                  2   35              G   10:02:16     1206.17  86.56  24  <  70>  183.660   0.000
    68 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              G   10:05:08     1206.12  87.86  12  <  80>  187.110   0.000
    69 ZMARZŁY MARIAN                  2   13              G   10:09:02     1206.10  89.15   8  <  71>  191.810   0.000
    70 BOGONOS DANUTA                  2    6              G   10:02:21     1205.51  90.44  25  <  77>  183.660   0.000
    71 ZMARZŁY MARIAN                  2   40              G   10:09:17     1204.21  91.73   9  <  87>  191.810   0.000
    72 RĘKAS ADAM                      2   18              G   10:12:37     1202.83  93.02   2  < 106>  195.600  13.390
    73 MIARKA ADAM                     2   23              G   10:07:42     1201.33  94.32   6  <  76>  189.450  13.320
    74 BIELAK ANDRZEJ                  2   32              G   10:01:18     1200.00  95.61   3  < 117>  181.560  13.260
    75 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   70                  10:08:26     1199.37  96.90   5  <  91>  190.020  13.190
    76 MIARKA ADAM                     2    8              G   10:08:04     1198.55  98.19   7  <  81>  189.450   0.000
    77 BOGONOS DANUTA                  2   47              G   10:03:16     1198.30  99.48  26  <  85>  183.660   0.000
    78 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  100                  10:11:39     1197.09 100.78   8  <  82>  193.510   0.000
    79 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   24              G   10:12:07     1195.68 102.07  32-  2-  2  193.840  12.940
    80 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              G   10:06:31     1195.46 103.36  13  <  90>  187.110   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    81 MIARKA ADAM                     2   28              G   10:08:29     1195.39 104.65   8  <  83>  189.450   0.000
    82 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   33              G   10:12:01     1194.38 105.94   9  <  86>  193.510   0.000
    83 MIARKA ADAM                     2   40              G   10:08:40     1194.01 107.24   9  <  84>  189.450   0.000
    84 MIARKA ADAM                     2   26              G   10:08:44     1193.51 108.53  10  < 103>  189.450   0.000
    85 BOGONOS DANUTA                  2   75                  10:03:54     1193.37 109.82  27  <  88>  183.660   0.000
    86 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   27              G   10:12:12     1193.03 111.11  10  < 123>  193.510   0.000
    87 ZMARZŁY MARIAN                  2   44              G   10:10:49     1192.73 112.40  10  <  98>  191.810   0.000
    88 BOGONOS DANUTA                  2   96                  10:04:01     1192.47 113.70  28  <  89>  183.660   0.000
    89 BOGONOS DANUTA                  2   98                  10:04:05     1191.95 114.99  29  <  92>  183.660   0.000
    90 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              G   10:07:06     1191.03 116.28  14  < 112>  187.110   0.000
    91 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              G   10:09:34     1190.85 117.57   6  <  93>  190.020  12.160
    92 BOGONOS DANUTA                  2   68                  10:04:17     1190.41 118.86  30  <  95>  183.660   0.000
    93 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   56                  10:09:38     1190.35 120.16   7  <  96>  190.020   0.000
    94 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    5              G   10:03:35     1190.30 121.45   6  < 102>  182.810  11.960
    95 BOGONOS DANUTA                  2   30              G   10:04:19     1190.15 122.74  31  <  97>  183.660   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    96 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    8              G   10:09:41     1189.98 124.03   8  < 101>  190.020   0.000
    97 BOGONOS DANUTA                  2   83              G   10:04:21     1189.89 125.32  32  < 100>  183.660   0.000
    98 ZMARZŁY MARIAN                  2   21              G   10:11:20     1188.91 126.61  11  <  99>  191.810   0.000
    99 ZMARZŁY MARIAN                  2   11              G   10:11:38     1186.70 127.91  12  < 105>  191.810   0.000
   100 BOGONOS DANUTA                  2   25                  10:04:48     1186.43 129.20  33  < 107>  183.660   0.000
   101 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    5              G   10:10:10     1186.39 130.49   9  < 122>  190.020   0.000
   102 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   11              G   10:04:26     1183.75 131.78   7  < 110>  182.810   0.000
   103 MIARKA ADAM                     2   16              G   10:10:12     1182.58 133.07  11  < 104>  189.450   0.000
   104 MIARKA ADAM                     2    2              G   10:10:16     1182.09 134.37  12  < 134>  189.450   0.000
   105 ZMARZŁY MARIAN                  2   61                  10:12:17     1181.95 135.66  13  < 108>  191.810   0.000
   106 RĘKAS ADAM                      2   70                  10:15:30     1181.87 136.95   3  < 111>  195.600  11.180
   107 BOGONOS DANUTA                  2   66              G   10:05:24     1181.85 138.24  34  < 125>  183.660   0.000
   108 ZMARZŁY MARIAN                  2   30              G   10:12:19     1181.70 139.53  14  < 109>  191.810   0.000
   109 ZMARZŁY MARIAN                  2   37              G   10:12:21     1181.46 140.83  15  < 119>  191.810   0.000
   110 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   37              G   10:04:45     1181.33 142.12   8          182.810   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   111 RĘKAS ADAM                      2   33              G   10:15:40     1180.68 143.41   4  < 129>  195.600  10.860
   112 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   89                  10:08:34     1180.01 144.70  15  < 113>  187.110   0.000
   113 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   11              G   10:08:35     1179.88 145.99  16  < 114>  187.110   0.000
   114 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   12              G   10:08:37     1179.64 147.29  17  < 115>  187.110   0.000
   115 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   45              G   10:08:38     1179.51 148.58  18  < 116>  187.110   0.000
   116 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   65                  10:08:42     1179.02 149.87  19  < 137>  187.110   0.000
   117 BIELAK ANDRZEJ                  2   25              G   10:04:00     1178.96 151.16   4  < 120>  181.560  10.470
   118 KRÓLIK ADAM                     2   40              G   10:16:01     1178.07 152.45  66-  1-  1  195.580  10.400
   119 ZMARZŁY MARIAN                  2   68                  10:12:55     1177.35 153.75  16  < 130>  191.810   0.000
   120 BIELAK ANDRZEJ                  2   34              G   10:04:16     1176.92 155.04   5  < 136>  181.560  10.270
   121 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    4              G   10:14:46     1176.45 156.33   2          193.840  10.210
   122 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   43              G   10:11:37     1175.75 157.62  10  < 138>  190.020   0.000
   123 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   25              G   10:14:43     1174.81 158.91  11  < 124>  193.510   0.000
   124 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  104                  10:14:55     1173.38 160.21  12  < 126>  193.510   0.000
   125 BOGONOS DANUTA                  2   62              G   10:06:32     1173.30 161.50  35  < 133>  183.660   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   126 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   41              G   10:14:59     1172.91 162.79  13  < 128>  193.510   0.000
   127 MOSKALIK MACIEJ                 2   14              G   10:16:07     1172.37 164.08  31-  1-  1  194.750   9.820
   128 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   53                  10:15:04     1172.31 165.37  14  < 135>  193.510   0.000
   129 RĘKAS ADAM                      2   62                  10:16:53     1172.08 166.67   5  < 130>  195.600   9.690
   130 RĘKAS ADAM                      2   49              G   10:16:55     1171.84 167.96   6          195.600   9.620
   130 ZMARZŁY MARIAN                  2   17              G   10:13:41     1171.84 167.96  17  < 143>  191.810   0.000
   132 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   32              G   10:05:12     1171.07 170.54   2          181.750   9.490
   133 BOGONOS DANUTA                  2   53                  10:06:51     1170.93 171.83  36  < 144>  183.660   0.000
   134 MIARKA ADAM                     2   38              G   10:11:56     1169.93 173.13  13  < 139>  189.450   0.000
   135 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    1              G   10:15:27     1169.60 174.42  15  < 152>  193.510   0.000
   136 BIELAK ANDRZEJ                  2   29              G   10:05:22     1168.59 175.71   6  < 142>  181.560   9.230
   137 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   84                  10:10:32     1165.55 177.00  20  < 145>  187.110   0.000
   138 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   35              G   10:13:02     1165.53 178.29  11  < 140>  190.020   0.000
   139 MIARKA ADAM                     2   20              G   10:12:35     1165.25 179.59  14  < 148>  189.450   0.000
   140 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   58                  10:13:17     1163.74 180.88  12  < 141>  190.020   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   141 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   18              G   10:13:22     1163.15 182.17  13  < 146>  190.020   0.000
   142 BIELAK ANDRZEJ                  2    7              G   10:06:07     1162.98 183.46   7          181.560   0.000
   143 ZMARZŁY MARIAN                  2   38              G   10:14:58     1162.72 184.75  18          191.810   0.000
   144 BOGONOS DANUTA                  2   78              G   10:07:59     1162.53 186.05  37  < 147>  183.660   0.000
   145 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   24              G   10:10:58     1162.42 187.34  21  < 151>  187.110   0.000
   146 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   51                  10:13:29     1162.32 188.63  14  < 150>  190.020   0.000
   147 BOGONOS DANUTA                  2   12              G   10:08:01     1162.28 189.92  38  < 149>  183.660   0.000
   148 MIARKA ADAM                     2   41              G   10:13:07     1161.44 191.21  15          189.450   0.000
   149 BOGONOS DANUTA                  2   19                  10:08:08     1161.43 192.51  39          183.660   0.000
   150 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   13              G   10:13:40     1161.02 193.80  15  < 154>  190.020   0.000
   151 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    7              G   10:11:20     1159.77 195.09  22  < 153>  187.110   0.000
   152 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   38              G   10:16:52     1159.67 196.38  16  < 155>  193.510   0.000
   153 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   58                  10:11:24     1159.29 197.67  23          187.110   0.000
   154 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   42              G   10:13:55     1159.25 198.97  16          190.020   0.000
   155 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   22              G   10:16:58     1158.97 200.26  17          193.510   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   156 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    4              G   10:13:58     1158.89   0.00  17          190.020   0.000
   157 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              G   10:11:28     1158.82   0.00  24          187.110   0.000
   158 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   68                  10:11:35     1157.98   0.00  25          187.110   0.000
   159 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   80                  10:11:41     1157.26   0.00  26          187.110   0.000
   160 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   53                  10:11:43     1157.02   0.00  27          187.110   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------       



         PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 29.04.18 KROSNO ODRZAŃSKIE                        
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    80    6    31    87.05     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    74    6    24    82.09     
              3 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    61    6    18    80.06     
              4 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    82    6     8    74.89     
              5 MIARKA          ADAM            2    43    6    13    72.49     
              6 BOGONOS         DANUTA          2    80    6    18    71.04     
              7 ZMARZŁY         MARIAN          2    64    6    15    70.92     
              8 RĘKAS           ADAM            2    61    6     7    64.78     
              9 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    35    6     8    59.22     
             10 BIELAK          ANDRZEJ         2    29    5     5    44.74     
             11 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    23    4     4    47.58     
             12 MOSKALIK        MACIEJ          2    29    2     2    11.31     
             13 KRÓLIK          ADAM            2    52    1     1     6.11     
             14 MALESZKA        STANISŁAW       2    26    0     0     0.00     
             15 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    28    0     0     0.00


                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 29.04.18 KROSNO ODRZAŃSKIE                        
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    80    5    31    65.79     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    74    5    24    61.40     
              3 MIARKA          ADAM            2    43    4    13    52.36     
              4 BOGONOS         DANUTA          2    80    4    18    35.56     
              5 BIELAK          ANDRZEJ         2    29    4     5    30.85     
              6 ZMARZŁY         MARIAN          2    64    3    15    35.91     
              7 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    35    3     8    26.44     
              8 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    61    2    18    22.03     
              9 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    23    2     4    20.46     
             10 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    82    1     8    11.27     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    52    0     1     0.00     
             12 MALESZKA        STANISŁAW       2    26    0     0     0.00     
             13 RĘKAS           ADAM            2    61    0     7     0.00     
             14 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    28    0     0     0.00     
             15 MOSKALIK        MACIEJ          2    29    0     2     0.00     


          PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     -----------------------                                   
                z lotu  KROSNO ODRZAŃSKIE z dnia 29.04.18                   
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:03:51.0 N 15:05:27.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  146.072 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   15                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   767                           
      5.Ilość konkursów.......................:  154                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1398.29                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1233.06                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,16,58                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,31,18                         
     10.Czas trwania konkursu.................:14 min. 20 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   15   |  767   |  154  |20.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   15   |  767   |  154  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------   

  
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                     z lotu KROSNO ODRZAŃSKIE, w dniu 29.04.18  
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   53                   9:16:58     1398.29   1.30  80- 31-  6  149.570  15.000
     2 ZMARZŁY MARIAN                  2   18              G    9:16:41     1385.69   2.61  64- 15-  6  147.830  14.930
     3 MIARKA ADAM                     2   20              G    9:15:46     1375.95   3.91  43- 13-  6  145.530  14.870
     4 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   48              G    9:19:43     1363.24   5.22   2  <   6>  149.570  14.800
     5 RĘKAS ADAM                      2   18              G    9:22:00     1356.88   6.52  61-  7-  6  151.970  14.740
     6 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   34              G    9:20:21     1355.42   7.82   3  <   9>  149.570  14.670
     7 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   13              G    9:17:50     1354.68   9.13  61- 18-  6  146.080  14.610
     8 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   67                   9:17:52     1354.27  10.43   2  <  25>  146.080  14.540
     9 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   10              G    9:20:34     1352.76  11.73   4  <  15>  149.570  14.480
    10 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   19              G    9:12:39     1352.36  13.04  82-  8-  6  138.820  14.410
    11 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   56                   9:15:52     1350.47  14.34  74- 24-  6  142.970  14.350
    12 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   33              G    9:12:01     1350.37  15.65  23-  4-  4  137.760  14.280
    13 ZMARZŁY MARIAN                  2   24              G    9:19:42     1347.58  16.95   2  <  55>  147.830  14.220
    14 MIARKA ADAM                     2   25              G    9:18:11     1345.22  18.25   2  <  22>  145.530  14.150
    15 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   54                   9:21:18     1343.85  19.56   5  <  16>  149.570  14.080
    16 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  101                   9:21:26     1342.24  20.86   6  <  20>  149.570  14.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              G    9:16:38     1340.76  22.16   2  <  19>  142.970  13.950
    18 BIELAK ANDRZEJ                  2   29              G    9:12:36     1340.64  23.47  29-  5-  5  137.550  13.890
    19 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G    9:16:40     1340.34  24.77   3  <  21>  142.970  13.820
    20 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   46              G    9:21:36     1340.23  26.08   7  <  23>  149.570   0.000
    21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   75                   9:16:44     1339.51  27.38   4  <  24>  142.970  13.690
    22 MIARKA ADAM                     2   18              G    9:18:46     1338.00  28.68   3  <  74>  145.530  13.630
    23 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   76                   9:21:49     1337.64  29.99   8  <  26>  149.570   0.000
    24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   74                   9:16:58     1336.59  31.29   5  <  35>  142.970  13.500
    25 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   69                   9:19:26     1334.88  32.59   3  <  28>  146.080  13.430
    26 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   14              G    9:22:04     1334.65  33.90   9  <  31>  149.570   0.000
    27 RĘKAS ADAM                      2   79                   9:23:52     1334.63  35.20   2  <  53>  151.970  13.300
    28 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    5              G    9:19:32     1333.66  36.51   4  <  30>  146.080  13.240
    29 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   49              G    9:14:10     1332.67  37.81   2  <  32>  138.820  13.170
    30 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    8              G    9:19:45     1331.03  39.11   5  <  60>  146.080  13.100
    31 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   22              G    9:22:25     1330.50  40.42  10  <  50>  149.570   0.000
    32 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    6              G    9:14:26     1329.27  41.72   3  <  49>  138.820  12.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   43              G    9:23:27     1324.11  43.02  35-  8-  6  150.220  12.910
    34 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   26              G    9:14:03     1323.98  44.33   2  <  51>  137.760  12.840
    35 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   82                   9:18:08     1322.16  45.63   6  <  36>  142.970  12.780
    36 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   65                   9:18:12     1321.35  46.94   7  <  37>  142.970   0.000
    37 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   21              G    9:18:38     1316.08  48.24   8  <  39>  142.970   0.000
    38 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   10              G    9:24:09     1315.99  49.54   2  <  56>  150.220  12.580
    39 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   34              G    9:18:41     1315.47  50.85   9  <  40>  142.970   0.000
    40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   43              G    9:18:43     1315.07  52.15  10  <  42>  142.970   0.000
    41 BOGONOS DANUTA                  2   27              G    9:15:45     1313.95  53.46  80- 18-  6  138.950  12.390
    42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              G    9:18:49     1313.86  54.76  11  <  43>  142.970   0.000
    43 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   47              G    9:18:51     1313.46  56.06  12  <  46>  142.970   0.000
    44 BOGONOS DANUTA                  2   35              G    9:15:51     1312.71  57.37   2  <  45>  138.950  12.190
    45 BOGONOS DANUTA                  2   58                   9:15:53     1312.29  58.67   3  <  47>  138.950  12.120
    46 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   53                   9:18:57     1312.25  59.97  13  <  65>  142.970   0.000
    47 BOGONOS DANUTA                  2   77                   9:16:08     1309.20  61.28   4  <  48>  138.950  11.990
    48 BOGONOS DANUTA                  2   57              G    9:16:11     1308.59  62.58   5  <  71>  138.950  11.930
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   20              G    9:16:06     1308.39  63.89   4  <  58>  138.820  11.860
    50 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    5              G    9:24:23     1307.62  65.19  11  <  52>  149.570   0.000
    51 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   22              G    9:15:23     1307.23  66.49   3  <  97>  137.760  11.730
    52 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   84                   9:24:28     1306.67  67.80  12  <  54>  149.570   0.000
    53 RĘKAS ADAM                      2   29              G    9:26:23     1305.77  69.10   3  <  76>  151.970  11.600
    54 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   45              G    9:24:43     1303.82  70.40  13  <  57>  149.570   0.000
    55 ZMARZŁY MARIAN                  2   50              G    9:23:24     1303.62  71.71   3  <  61>  147.830  11.470
    56 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   30              G    9:25:18     1302.86  73.01   3  < 115>  150.220  11.410
    57 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   13              G    9:25:07     1299.29  74.32  14  <  63>  149.570   0.000
    58 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    5              G    9:16:57     1297.99  75.62   5  <  59>  138.820  11.270
    59 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    3              G    9:16:58     1297.79  76.92   6  < 109>  138.820  11.210
    60 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   20              G    9:22:47     1295.23  78.23   6  <  62>  146.080  11.140
    61 ZMARZŁY MARIAN                  2   43              G    9:24:13     1294.29  79.53   4  <  83>  147.830  11.080
    62 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   65                   9:22:54     1293.89  80.83   7  <  64>  146.080   0.000
    63 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   99                   9:25:40     1293.11  82.14  15  <  73>  149.570   0.000
    64 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   56                   9:23:03     1292.17  83.44   8  <  69>  146.080   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    65 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              G    9:20:47     1290.54  84.75  14  <  66>  142.970   0.000
    66 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   29              G    9:20:49     1290.15  86.05  15  <  67>  142.970   0.000
    67 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   85                   9:20:57     1288.60  87.35  16  <  68>  142.970   0.000
    68 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   45              G    9:20:59     1288.21  88.66  17  <  70>  142.970   0.000
    69 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   35              G    9:23:25     1287.99  89.96   9  <  75>  146.080   0.000
    70 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    9              G    9:21:01     1287.83  91.26  18  <  87>  142.970   0.000
    71 BOGONOS DANUTA                  2   42                   9:17:55     1287.57  92.57   6  <  72>  138.950  10.420
    72 BOGONOS DANUTA                  2   11                   9:18:00     1286.57  93.87   7  <  77>  138.950   0.000
    73 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  100                   9:26:17     1286.26  95.18  16  <  85>  149.570   0.000
    74 MIARKA ADAM                     2   53                   9:23:11     1285.79  96.48   4  <  79>  145.530  10.230
    75 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   45              G    9:23:38     1285.54  97.78  10  <  78>  146.080   0.000
    76 RĘKAS ADAM                      2   17              G    9:28:16     1284.98  99.09   4  <  93>  151.970  10.100
    77 BOGONOS DANUTA                  2   29              G    9:18:09     1284.79 100.39   8  <  80>  138.950   0.000
    78 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   44              G    9:23:43     1284.60 101.69  11  <  94>  146.080   0.000
    79 MIARKA ADAM                     2    8              G    9:23:18     1284.47 103.00   5  <  82>  145.530   9.900
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    80 BOGONOS DANUTA                  2   71              G    9:18:20     1282.62 104.30   9  <  81>  138.950   0.000
    81 BOGONOS DANUTA                  2   65              G    9:18:25     1281.63 105.61  10  <  98>  138.950   0.000
    82 MIARKA ADAM                     2   13              G    9:23:35     1281.26 106.91   6  < 108>  145.530   9.710
    83 ZMARZŁY MARIAN                  2   68                   9:25:30     1279.91 108.21   5  <  84>  147.830   9.640
    84 ZMARZŁY MARIAN                  2    2              G    9:25:33     1279.36 109.52   6  <  99>  147.830   9.580
    85 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   43              G    9:26:56     1279.11 110.82  17  <  86>  149.570   0.000
    86 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   94                   9:26:57     1278.92 112.13  18  <  88>  149.570   0.000
    87 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   92                   9:21:48     1278.80 113.43  19  <  89>  142.970   0.000
    88 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   88                   9:26:59     1278.56 114.73  19  <  90>  149.570   0.000
    89 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   62                   9:21:50     1278.42 116.04  20  < 114>  142.970   0.000
    90 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   83                   9:27:05     1277.47 117.34  20  <  90>  149.570   0.000
    90 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   33              G    9:27:05     1277.47 117.34  21  <  90>  149.570   0.000
    90 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    1              G    9:27:05     1277.47 117.34  22  < 100>  149.570   0.000
    93 RĘKAS ADAM                      2   65                   9:29:03     1276.52 121.25   5  < 138>  151.970   8.990
    94 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   61                   9:24:30     1275.81 122.56  12  <  95>  146.080   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    95 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   72                   9:24:31     1275.62 123.86  13  <  96>  146.080   0.000
    96 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   12              G    9:24:38     1274.32 125.16  14  < 103>  146.080   0.000
    97 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   16              G    9:18:11     1273.39 126.47   4          137.760   8.730
    98 BOGONOS DANUTA                  2   63                   9:19:12     1272.44 127.77  11  < 102>  138.950   0.000
    99 ZMARZŁY MARIAN                  2   48              G    9:26:12     1272.20 129.07   7  < 118>  147.830   0.000
   100 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    7              G    9:27:35     1272.03 130.38  23  < 101>  149.570   0.000
   101 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  103                   9:27:43     1270.59 131.68  24  < 112>  149.570   0.000
   102 BOGONOS DANUTA                  2   36              G    9:19:25     1269.92 132.99  12  < 105>  138.950   0.000
   103 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   41              G    9:25:15     1267.51 134.29  15  < 125>  146.080   0.000
   104 BIELAK ANDRZEJ                  2   35              G    9:18:38     1266.19 135.59   2  < 106>  137.550   8.270
   105 BOGONOS DANUTA                  2   56              G    9:19:46     1265.87 136.90  13  < 120>  138.950   0.000
   106 BIELAK ANDRZEJ                  2   25              G    9:18:44     1265.02 138.20   3  < 107>  137.550   8.140
   107 BIELAK ANDRZEJ                  2    5              G    9:18:45     1264.83 139.50   4  < 133>  137.550   8.070
   108 MIARKA ADAM                     2   14              G    9:25:10     1263.65 140.81   7  < 110>  145.530   0.000
   109 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   48              G    9:19:54     1263.15 142.11   7  < 111>  138.820   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   110 MIARKA ADAM                     2   35              G    9:25:15     1262.73 143.42   8  < 113>  145.530   0.000
   111 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   86                   9:19:59     1262.19 144.72   8          138.820   0.000
   112 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   82                   9:28:31     1262.02 146.02  25  < 123>  149.570   0.000
   113 MIARKA ADAM                     2   21              G    9:25:21     1261.64 147.33   9  < 122>  145.530   0.000
   114 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   80                   9:23:20     1261.50 148.63  21  < 117>  142.970   0.000
   115 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   39              G    9:29:11     1260.41 149.93   4  < 116>  150.220   7.550
   116 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    1              G    9:29:12     1260.24 151.24   5  < 119>  150.220   7.480
   117 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   67                   9:23:27     1260.20 152.54  22  < 126>  142.970   0.000
   118 ZMARZŁY MARIAN                  2    8              G    9:27:22     1259.56 153.85   8  < 124>  147.830   0.000
   119 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              G    9:29:18     1259.18 155.15   6  < 134>  150.220   7.290
   120 BOGONOS DANUTA                  2   32              G    9:20:23     1258.80 156.45  14  < 121>  138.950   0.000
   121 BOGONOS DANUTA                  2   52                   9:20:27     1258.04 157.76  15  < 131>  138.950   0.000
   122 MIARKA ADAM                     2   42              G    9:25:46     1257.10 159.06  10  < 145>  145.530   0.000
   123 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   52                   9:29:00     1256.89 160.37  26  < 130>  149.570   0.000
   124 ZMARZŁY MARIAN                  2    6              G    9:27:39     1256.52 161.67   9  < 127>  147.830   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   125 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   60                   9:26:16     1256.42 162.97  16  < 146>  146.080   0.000
   126 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   86                   9:23:50     1255.96 164.28  23  < 129>  142.970   0.000
   127 ZMARZŁY MARIAN                  2   40              G    9:27:45     1255.46 165.58  10  < 128>  147.830   0.000
   128 ZMARZŁY MARIAN                  2   65                   9:27:55     1253.68 166.88  11  < 132>  147.830   0.000
   129 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   69                   9:24:09     1252.48 168.19  24          142.970   0.000
   130 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  104                   9:29:28     1251.98 169.49  27  < 147>  149.570   0.000
   131 BOGONOS DANUTA                  2   49                   9:21:04     1251.05 170.80  16  < 140>  138.950   0.000
   132 ZMARZŁY MARIAN                  2   32              G    9:28:17     1249.80 172.10  12  < 139>  147.830   0.000
   133 BIELAK ANDRZEJ                  2   40              G    9:20:08     1248.94 173.40   5          137.550   6.370
   134 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   29              G    9:30:17     1248.89 174.71   7  < 135>  150.220   0.000
   135 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   24              G    9:30:21     1248.19 176.01   8          150.220   0.000
   136 MOSKALIK MACIEJ                 2   10              G    9:30:50     1247.67 177.31  29-  2-  2  150.760   6.180
   137 KRÓLIK ADAM                     2   40              G    9:31:53     1246.77 178.62  52-  1-  1  151.960   6.110
   138 RĘKAS ADAM                      2   40              G    9:31:59     1245.83 179.92   6  < 141>  151.970   6.050
   139 ZMARZŁY MARIAN                  2   30              G    9:28:43     1245.23 181.23  13  < 143>  147.830   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   140 BOGONOS DANUTA                  2   26              G    9:21:39     1244.51 182.53  17  < 142>  138.950   0.000
   141 RĘKAS ADAM                      2   54                   9:32:08     1244.30 183.83   7          151.970   0.000
   142 BOGONOS DANUTA                  2    6              G    9:21:45     1243.40 185.14  18          138.950   0.000
   143 ZMARZŁY MARIAN                  2   46              G    9:28:55     1243.14 186.44  14  < 144>  147.830   0.000
   144 ZMARZŁY MARIAN                  2    5              G    9:29:03     1241.75 187.74  15          147.830   0.000
   145 MIARKA ADAM                     2   28              G    9:27:25     1239.43 189.05  11  < 149>  145.530   0.000
   146 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   51                   9:27:53     1239.19 190.35  17  < 148>  146.080   0.000
   147 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   25              G    9:30:44     1238.85 191.66  28  < 151>  149.570   0.000
   148 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   48              G    9:27:58     1238.32 192.96  18          146.080   0.000
   149 MIARKA ADAM                     2   34              G    9:27:33     1238.03 194.26  12  < 150>  145.530   0.000
   150 MIARKA ADAM                     2   23              G    9:27:40     1236.80 195.57  13          145.530   0.000
   151 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2  102                   9:31:02     1235.78 196.87  29  < 153>  149.570   0.000
   152 MOSKALIK MACIEJ                 2    4              G    9:32:07     1234.56 198.17   2          150.760   5.130
   153 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   89                   9:31:14     1233.74 199.48  30  < 154>  149.570   0.000
   154 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   75                   9:31:18     1233.06 200.78  31          149.570   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   155 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   43              G    9:28:31     1232.57   0.00  19          146.080   0.000
   156 ZMARZŁY MARIAN                  2   15              G    9:30:03     1231.40   0.00  16          147.830   0.000
   157 MIARKA ADAM                     2   15              G    9:28:13     1231.05   0.00  14          145.530   0.000
   158 GRZELEWSKI ŁUKASZ               2   17              G    9:26:15     1230.28   0.00  28-  0-  0  143.020   0.000
   159 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              G    9:28:45     1230.15   0.00  20          146.080   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------  
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 136 odwiedzający (774 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=