pzhgpzmigrod
  Listy konk..młode
 
                       
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 21.09.18 LUDWIGSFELDE                             
            Punktacja Całość [ 4]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    26    7    12   165.37     
              2 RĘKAS           ADAM            2    42    7    15   156.67     
              3 BĄK             ZDZISŁAW        2    22    7    10   138.52     
              4 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    49    7     8   137.96     
              5 BOGONOS         DANUTA          2    16    4     4    76.49     
              6 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    41    3     3    54.99     
              7 BIELAK          ANDRZEJ         2    30    2     2    43.33     
              8 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    26    1     1    23.70     
              9 KRÓLIK          ADAM            2    21    0     0     0.00 


                                                     
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 21.09.18 LUDWIGSFELDE                             
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    26    8    12   175.92     
              2 BĄK             ZDZISŁAW        2    22    8    10   154.63     
              3 RĘKAS           ADAM            2    42    7    15   140.19     
              4 BOGONOS         DANUTA          2    16    4     4    76.49     
              5 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    26    1     1    23.70     
              6 BIELAK          ANDRZEJ         2    30    1     2    19.44     
              7 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    49    1     8    18.15     
              8 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    41    1     3    17.22     
              9 KRÓLIK          ADAM            2    21    0     0     0.00



               PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  LUDWIGSFELDE z dnia 21.09.18                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:19:03.1 N 13:18:05.8 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  266.782 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    9                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   273                           
      5.Ilość konkursów.......................:   55                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1756.17                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1640.70                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,21,51                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,23,09                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 1 min. 18 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  25.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |    9   |  273   |   55  |20.15|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    9   |  273   |   55  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------  


   
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                       z lotu LUDWIGSFELDE, w dniu 21.09.18     
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 RĘKAS ADAM                      2    2              G   12:21:51  2   1756.17   3.66  42- 15-  7  275.455  25.000
     2 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   41              GS  12:21:10  2   1752.90   7.33  26- 12-  7  273.745  24.810
     3 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   43              GS  12:21:13  2   1752.34  10.99   2  <   4>  273.745  24.630
     4 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   17              G   12:21:14  2   1752.16  14.65   3  <   5>  273.745  24.440
     5 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    2              GS  12:22:09  2   1741.93  18.32   4  <  11>  273.745  24.260
     6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   64              G   12:20:02  2   1712.36  21.98  49-  8-  7  265.473  24.070
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 BIELAK ANDRZEJ                  2   16              G   12:17:33  2   1707.38  25.64  30-  2-  2  260.461  23.890
     8 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   62              GS  12:17:42  2   1707.22  29.30  26-  1-  1  260.692  23.700
     9 BĄK ZDZISŁAW                    2   11              GS  12:23:28  2   1694.65  32.97  22- 10-  7  268.545  23.520
    10 BĄK ZDZISŁAW                    2   23              GS  12:23:33  2   1693.76  36.63   2  <  12>  268.545  23.330
    11 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   50              GS  12:26:42  2   1692.92  40.29   5  <  13>  273.745  23.150
    12 BĄK ZDZISŁAW                    2    1              GS  12:23:40  2   1692.51  43.96   3  <  41>  268.545  22.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    1              GS  12:26:49  2   1691.70  47.62   6  <  21>  273.745  22.780
    14 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   26              G   12:21:56  2   1691.63  51.28   2  <  22>  265.473  22.590
    15 RĘKAS ADAM                      2   28              GS  12:27:53  2   1691.12  54.95   2  <  16>  275.455  22.410
    16 RĘKAS ADAM                      2   12              GS  12:27:56  2   1690.60  58.61   3  <  17>  275.455  22.220
    17 RĘKAS ADAM                      2   49              G   12:27:58  2   1690.25  62.27   4  <  18>  275.455  22.040
    18 RĘKAS ADAM                      2   14              GS  12:27:59  2   1690.08  65.93   5  <  19>  275.455  21.850
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 RĘKAS ADAM                      2   13              G   12:28:02  2   1689.56  69.60   6  <  20>  275.455  21.670
    20 RĘKAS ADAM                      2   20              G   12:28:10  2   1688.18  73.26   7  <  26>  275.455  21.480
    21 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   40              G   12:27:16  2   1687.01  76.92   7  <  33>  273.745  21.300
    22 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   59              G   12:22:44  2   1683.05  80.59   3  <  23>  265.473  21.110
    23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   48              G   12:22:50  2   1681.98  84.25   4  <  38>  265.473  20.930
    24 BOGONOS DANUTA                  2   10              GS  12:19:30  2   1679.46  87.91  16-  4-  4  259.476  20.740
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 BOGONOS DANUTA                  2   12              GS  12:19:33  2   1678.91  91.58   2  <  27>  259.476  20.560
    26 RĘKAS ADAM                      2   55              GS  12:29:34  2   1673.82  95.24   8  <  28>  275.455   0.000
    27 BOGONOS DANUTA                  2    1              GS  12:20:02  2   1673.68  98.90   3  <  55>  259.476  20.190
    28 RĘKAS ADAM                      2   43              G   12:29:35  2   1673.65 102.56   9  <  30>  275.455   0.000
    29 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   32              G   12:21:41  2   1670.53 106.23  41-  3-  3  261.744  19.810
    30 RĘKAS ADAM                      2   16              G   12:30:15  2   1666.90 109.89  10  <  32>  275.455   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 BIELAK ANDRZEJ                  2   24              GS  12:21:18  2   1666.42 113.55   2          260.461  19.440
    32 RĘKAS ADAM                      2   54              GS  12:30:37  2   1663.21 117.22  11  <  36>  275.455   0.000
    33 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   26              GS  12:29:48  2   1661.07 120.88   8  <  34>  273.745   0.000
    34 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   37              GS  12:29:49  2   1660.91 124.54   9  <  35>  273.745   0.000
    35 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              G   12:29:53  2   1660.24 128.21  10  <  37>  273.745   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 RĘKAS ADAM                      2   53              GS  12:30:57  2   1659.87 131.87  12  <  40>  275.455   0.000
    37 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   18              GS  12:30:02  2   1658.73 135.53  11  <  45>  273.745   0.000
    38 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   75              GS  12:25:03  2   1658.69 139.19   5  <  51>  265.473  18.150
    39 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    6              G   12:22:51  2   1658.18 142.86   2  <  43>  261.744  17.960
    40 RĘKAS ADAM                      2   21              G   12:31:11  2   1657.54 146.52  13  <  50>  275.455   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 BĄK ZDZISŁAW                    2   35              GS  12:27:02  2   1657.34 150.18   4  <  42>  268.545  17.590
    42 BĄK ZDZISŁAW                    2   16              GS  12:27:03  2   1657.17 153.85   5  <  44>  268.545  17.410
    43 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   34              GS  12:23:03  2   1656.08 157.51   3          261.744  17.220
    44 BĄK ZDZISŁAW                    2   12              GS  12:27:14  2   1655.30 161.17   6  <  46>  268.545  17.040
    45 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   46              GS  12:30:24  2   1655.05 164.84  12          273.745   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 BĄK ZDZISŁAW                    2   25              G   12:27:56  2   1648.19 168.50   7  <  47>  268.545  16.670
    47 BĄK ZDZISŁAW                    2    2              GS  12:27:58  2   1647.85 172.16   8  <  48>  268.545   0.000
    48 BĄK ZDZISŁAW                    2    4              GS  12:28:04  2   1646.84 175.82   9  <  49>  268.545   0.000
    49 BĄK ZDZISŁAW                    2   17              GS  12:28:08  2   1646.17 179.49  10          268.545   0.000
    50 RĘKAS ADAM                      2   40              G   12:32:29  2   1644.67 183.15  14  <  52>  275.455   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    51 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   63              G   12:26:28  2   1644.14 186.81   6  <  53>  265.473  15.740
    52 RĘKAS ADAM                      2   44              GS  12:32:44  2   1642.22 190.48  15          275.455   0.000
    53 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   84              G   12:26:44  2   1641.42 194.14   7  <  54>  265.473  15.370
    54 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              G   12:26:48  2   1640.75 197.80   8          265.473   0.000
    55 BOGONOS DANUTA                  2   26              GS  12:23:09  2   1640.70 201.47   4          259.476  15.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    56 BOGONOS DANUTA                  2    9              GS  12:23:12  2   1640.18   0.00   5          259.476   0.000
    57 KRÓLIK ADAM                     2   27              GS  12:32:58  2   1639.91   0.00  21-  0-  0  275.450   0.000
    58 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   66              G   12:26:53  2   1639.90   0.00   9          265.473   0.000
    59 BOGONOS DANUTA                  2   21              GS  12:23:14  2   1639.83   0.00   6          259.476   0.000
    60 BOGONOS DANUTA                  2   20              GS  12:23:15  2   1639.66   0.00   7          259.476   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 16.09.18 FURSTENWALDE                             
            Punktacja Całość [ 4]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    25    7    10   140.15     
              2 BOGONOS         DANUTA          2    17    7     8   137.69     
              3 BĄK             ZDZISŁAW        2    26    7     7   132.93     
              4 RĘKAS           ADAM            2    43    7    14   132.93     
              5 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    49    7    13   122.16     
              6 ZMARZŁY         MARIAN          2    43    6     6    90.47     
              7 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    26    2     2    40.15     
              8 BIELAK          ANDRZEJ         2    28    2     2    35.54     
              9 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    38    2     2    29.54     
             10 MIARKA          ADAM            2    15    2     2    25.08     
             11 MOSKALIK        MACIEJ          2    20    0     0     0.00



                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 16.09.18 FURSTENWALDE                             
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    17    8     8   151.38     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    49    8    13   130.00     
              3 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    25    7    10   126.61     
              4 RĘKAS           ADAM            2    43    7    14   125.24     
              5 BĄK             ZDZISŁAW        2    26    2     7    37.08     
              6 BIELAK          ANDRZEJ         2    28    2     2    35.54     
              7 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    38    2     2    29.54     
              8 ZMARZŁY         MARIAN          2    43    2     6    28.16     
              9 MIARKA          ADAM            2    15    2     2    25.08     
             10 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    26    1     2    18.15     
             11 MOSKALIK        MACIEJ          2    20    0     0     0.00



              PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  FURSTENWALDE z dnia 16.09.18                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:45.0 N 14:05:32.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  219.256 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   330                           
      5.Ilość konkursów.......................:   66                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1399.68                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1314.72                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,16,58                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,37,41                         
     10.Czas trwania konkursu.................:20 min. 43 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  22.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   11   |  330   |   66  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  330   |   66  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------  


   
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                       z lotu FURSTENWALDE, w dniu 16.09.18     
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   54              G   11:16:58     1399.68   3.03  26-  2-  2  212.705  22.000
     2 BOGONOS DANUTA                  2   26              GS  11:18:21     1390.50   6.06  17-  8-  7  213.233  21.850
     3 BOGONOS DANUTA                  2    2              GS  11:18:23     1390.20   9.09   2  <   4>  213.233  21.690
     4 BOGONOS DANUTA                  2   20              GS  11:18:25     1389.90  12.12   3  <   5>  213.233  21.540
     5 BOGONOS DANUTA                  2   18              GS  11:18:26     1389.74  15.15   4  <  32>  213.233  21.380
     6 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    7              GS  11:28:23     1378.89  18.18  25- 10-  7  225.288  21.230
     7 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   43              GS  11:28:26     1378.47  21.21   2  <   8>  225.288  21.080
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     8 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    2              GS  11:28:32     1377.63  24.24   3  <  13>  225.288  20.920
     9 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              GS  11:23:36     1373.42  27.27  49- 13-  7  217.824  20.770
    10 RĘKAS ADAM                      2   10              GS  11:30:57     1368.07  30.30  43- 14-  7  227.031  20.620
    11 RĘKAS ADAM                      2   20              GS  11:31:07     1366.70  33.33   2  <  18>  227.031  20.460
    12 BĄK ZDZISŁAW                    2   23              G   11:26:25     1366.17  36.36  26-  7-  7  220.522  20.310
    13 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   46              GS  11:30:02     1365.11  39.39   4  <  14>  225.288  20.150
    14 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   37              G   11:30:04     1364.83  42.42   5  <  19>  225.288  20.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 BĄK ZDZISŁAW                    2   20              G   11:27:28     1357.34  45.45   2  <  16>  220.522  19.850
    16 BĄK ZDZISŁAW                    2   12              G   11:27:31     1356.92  48.48   3  <  17>  220.522  19.690
    17 BĄK ZDZISŁAW                    2    6              G   11:28:13     1351.10  51.52   4  <  20>  220.522  19.540
    18 RĘKAS ADAM                      2   12              GS  11:33:30     1347.37  54.55   3  <  21>  227.031  19.380
    19 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   15              G   11:32:21     1346.21  57.58   6  <  30>  225.288  19.230
    20 BĄK ZDZISŁAW                    2    1              GS  11:28:50     1346.01  60.61   5  <  27>  220.522  19.080
    21 RĘKAS ADAM                      2   46              G   11:33:42     1345.77  63.64   4  <  23>  227.031  18.920
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   79              G   11:27:03     1344.18  66.67   2  <  24>  217.824  18.770
    23 RĘKAS ADAM                      2   53              GS  11:33:54     1344.17  69.70   5  <  25>  227.031  18.620
    24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   53              GS  11:27:38     1339.36  72.73   3  <  38>  217.824  18.460
    25 RĘKAS ADAM                      2   14              GS  11:34:32     1339.15  75.76   6  <  36>  227.031  18.310
    26 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   17              GS  11:24:02     1337.49  78.79   2          212.705  18.150
    27 BĄK ZDZISŁAW                    2   43              GS  11:29:58     1336.77  81.82   6  <  37>  220.522  18.000
    28 BIELAK ANDRZEJ                  2   30              GS  11:24:03     1336.01  84.85  28-  2-  2  212.492  17.850
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 BIELAK ANDRZEJ                  2   14              GS  11:24:09     1335.17  87.88   2          212.492  17.690
    30 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   50              GS  11:33:47     1334.78  90.91   7  <  56>  225.288  17.540
    31 ZMARZŁY MARIAN                  2   13              G   11:31:59     1334.10  93.94  43-  6-  6  222.772  17.380
    32 BOGONOS DANUTA                  2    6              GS  11:24:52     1333.82  96.97   5  <  33>  213.233  17.230
    33 BOGONOS DANUTA                  2    7              GS  11:24:54     1333.54 100.00   6  <  34>  213.233  17.080
    34 BOGONOS DANUTA                  2    1              GS  11:24:55     1333.40 103.03   7  <  55>  213.233  16.920
    35 ZMARZŁY MARIAN                  2   49              G   11:32:09     1332.77 106.06   2  <  46>  222.772  16.770
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 RĘKAS ADAM                      2    7              G   11:35:40     1330.26 109.09   7  <  41>  227.031  16.620
    37 BĄK ZDZISŁAW                    2   46              G   11:30:47     1330.18 112.12   7          220.522  16.460
    38 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   37              GS  11:28:58     1328.47 115.15   4  <  38>  217.824  16.310
    38 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   47              GS  11:28:58     1328.47 115.15   5  <  40>  217.824  16.310
    40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   51              G   11:29:03     1327.79 121.21   6  <  43>  217.824  16.000
    41 RĘKAS ADAM                      2   16              GS  11:36:10     1326.37 124.24   8  <  42>  227.031   0.000
    42 RĘKAS ADAM                      2    8              G   11:36:14     1325.86 127.27   9  <  57>  227.031   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   78              G   11:29:18     1325.77 130.30   7  <  44>  217.824  15.540
    44 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G   11:29:19     1325.64 133.33   8  <  45>  217.824   0.000
    45 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   75              GS  11:29:22     1325.23 136.36   9  <  48>  217.824   0.000
    46 ZMARZŁY MARIAN                  2   55              GS  11:33:16     1323.92 139.39   3  <  51>  222.772  15.080
    47 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   52              GS  11:26:28     1323.88 142.42  38-  2-  2  213.763  14.920
    48 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   21              GS  11:29:34     1323.62 145.45  10  <  50>  217.824   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    7              GS  11:26:31     1323.47 148.48   2          213.763  14.620
    50 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              G   11:29:37     1323.22 151.52  11  <  52>  217.824   0.000
    51 ZMARZŁY MARIAN                  2    4              G   11:33:24     1322.87 154.55   4  <  54>  222.772  14.310
    52 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   74              GS  11:29:40     1322.82 157.58  12  <  53>  217.824   0.000
    53 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   52              GS  11:29:43     1322.42 160.61  13          217.824   0.000
    54 ZMARZŁY MARIAN                  2   11              G   11:33:30     1322.09 163.64   5  <  59>  222.772  13.850
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 BOGONOS DANUTA                  2   14              GS  11:26:27     1320.74 166.67   8          213.233   0.000
    56 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   24              GS  11:35:41     1319.92 169.70   8  <  64>  225.288   0.000
    57 RĘKAS ADAM                      2   24              G   11:37:08     1318.93 172.73  10  <  58>  227.031   0.000
    58 RĘKAS ADAM                      2    9              G   11:37:13     1318.29 175.76  11  <  60>  227.031   0.000
    59 ZMARZŁY MARIAN                  2   56              GS  11:34:00     1318.18 178.79   6          222.772  13.080
    60 RĘKAS ADAM                      2   50              G   11:37:14     1318.16 181.82  12  <  61>  227.031   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 RĘKAS ADAM                      2    4              G   11:37:15     1318.03 184.85  13  <  66>  227.031   0.000
    62 MIARKA ADAM                     2   38              GS  11:32:27     1316.78 187.88  15-  2-  2  220.494  12.620
    63 MIARKA ADAM                     2    6              GS  11:32:30     1316.38 190.91   2          220.494  12.460
    64 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   26              G   11:36:12     1315.94 193.94   9  <  65>  225.288   0.000
    65 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   41              GS  11:36:14     1315.68 196.97  10          225.288   0.000
    66 RĘKAS ADAM                      2   54              GS  11:37:41     1314.72 200.00  14          227.031   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    67 ZMARZŁY MARIAN                  2   27              G   11:34:34     1313.77   0.00   7          222.772   0.000
    68 BĄK ZDZISŁAW                    2   17              GS  11:32:53     1313.54   0.00   8          220.522   0.000
    69 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   15              GS  11:26:56     1313.53   0.00   3          212.705   0.000
    70 BĄK ZDZISŁAW                    2   18              G   11:32:55     1313.28   0.00   9          220.522   0.000
    71 BĄK ZDZISŁAW                    2    2              GS  11:32:58     1312.89   0.00  10          220.522   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   




            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 09.09.18 SŁUBICE                                  
            Punktacja Całość [ 4]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    18    7    11   137.01     
              2 RĘKAS           ADAM            2    45    7    18   125.21     
              3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    55    7     9   123.61     
              4 ZMARZŁY         MARIAN          2    42    7    15   115.11     
              5 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    29    7     7   109.36     
              6 BĄK             ZDZISŁAW        2    29    7    10   107.03     
              7 BIELAK          ANDRZEJ         2    33    7     9    92.97     
              8 MIARKA          ADAM            2    34    5     5    75.00     
              9 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    28    4     4    52.03     
             10 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    42    4     4    49.80     
             11 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    30    3     3    40.53     
             12 KRÓLIK          ADAM            2    42    0     0     0.00     
             13 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    25    0     0     0.00     
             14 MOSKALIK        MACIEJ          2    22    0     0     0.00 


                                                      
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 09.09.18 SŁUBICE                                  
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BOGONOS         DANUTA          2    18    8    11   154.78     
              2 RĘKAS           ADAM            2    45    8    18   124.47     
              3 BĄK             ZDZISŁAW        2    29    8    10   110.43     
              4 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    55    5     9    89.25     
              5 BIELAK          ANDRZEJ         2    33    4     9    57.44     
              6 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    29    3     7    49.78     
              7 MIARKA          ADAM            2    34    3     5    44.15     
              8 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    30    2     3    28.62     
              9 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    42    2     4    24.37     
             10 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    28    2     4    22.45     
             11 ZMARZŁY         MARIAN          2    42    2    15    20.74     
             12 KRÓLIK          ADAM            2    42    0     0     0.00     
             13 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    25    0     0     0.00     
             14 MOSKALIK        MACIEJ          2    22    0     0     0.00      



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  SŁUBICE z dnia 09.09.18                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:20:38.0 N 14:36:55.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  188.906 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   474                           
      5.Ilość konkursów.......................:   95                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1208.61                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1091.32                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,32,03                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,53,37                         
     10.Czas trwania konkursu.................:21 min. 34 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  20.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   14   |  474   |   95  |20.04|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  474   |   95  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------    


 
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                          z lotu SŁUBICE, w dniu 09.09.18       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BOGONOS DANUTA                  2   18              GS  11:32:03     1208.61   2.11  18- 11-  7  183.769  20.000
     2 BOGONOS DANUTA                  2    7              GS  11:32:05     1208.34   4.22   2  <   2>  183.769  19.890
     2 BOGONOS DANUTA                  2   23              GS  11:32:05     1208.34   4.22   3  <   2>  183.769  19.890
     2 BOGONOS DANUTA                  2   21              GS  11:32:05     1208.34   4.22   4  <   7>  183.769  19.890
     5 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   46              G   11:40:32     1207.46  10.55  29-  7-  7  193.837  19.570
     6 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   43              GS  11:40:41     1206.33  12.66   2  <   8>  193.837  19.470
     7 BOGONOS DANUTA                  2   20              GS  11:32:30     1205.04  14.77   5  <  10>  183.769  19.360
     8 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    7              G   11:41:29     1200.35  16.88   3  <  30>  193.837  19.260
     9 ZMARZŁY MARIAN                  2   94              G   11:40:56     1191.86  18.99  42- 15-  7  191.810  19.150
    10 BOGONOS DANUTA                  2   12              GS  11:34:25     1190.09  21.10   6  <  11>  183.769  19.040
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 BOGONOS DANUTA                  2    4              GS  11:34:28     1189.70  23.21   7  <  22>  183.769  18.940
    12 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   52              GS  11:37:41     1186.64  25.32  55-  9-  7  187.114  18.830
    13 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   29              GS  11:37:43     1186.39  27.43   2  <  18>  187.114  18.720
    14 RĘKAS ADAM                      2   60              GS  11:46:02     1178.05  29.54  45- 18-  7  195.596  18.620
    15 ZMARZŁY MARIAN                  2   68              G   11:43:35     1172.55  31.65   2  <  39>  191.810  18.510
    16 RĘKAS ADAM                      2   54              G   11:47:55     1164.84  33.76   2  <  17>  195.596  18.400
    17 RĘKAS ADAM                      2   16              G   11:48:22     1161.73  35.86   3  <  20>  195.596  18.300
    18 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   75              G   11:41:22     1159.56  37.97   3  <  24>  187.114  18.190
    19 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   15              G   11:43:59     1158.80  40.08  28-  4-  4  190.024  18.090
    20 RĘKAS ADAM                      2   49              GS  11:49:22     1154.87  42.19   4  <  21>  195.596  17.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 RĘKAS ADAM                      2    2              G   11:49:31     1153.85  44.30   5  <  23>  195.596  17.870
    22 BOGONOS DANUTA                  2   14              GS  11:39:27     1152.52  46.41   8  <  26>  183.769   0.000
    23 RĘKAS ADAM                      2   44              G   11:50:32     1146.97  48.52   6  <  35>  195.596  17.660
    24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   72              GS  11:43:23     1145.25  50.63   4  <  25>  187.114  17.550
    25 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    5              GS  11:43:25     1145.01  52.74   5  <  32>  187.114  17.450
    26 BOGONOS DANUTA                  2    2              GS  11:40:48     1142.84  54.85   9  <  36>  183.769   0.000
    27 BIELAK ANDRZEJ                  2   14              GS  11:38:53     1142.70  56.96  33-  9-  7  181.556  17.230
    28 MIARKA ADAM                     2   48              G   11:45:56     1141.74  59.07  34-  5-  5  189.453  17.130
    29 MIARKA ADAM                     2   36              GS  11:46:00     1141.28  61.18   2  <  60>  189.453  17.020
    30 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   24              GS  11:50:04     1139.77  63.29   4  <  63>  193.837  16.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   17              GS  11:39:33     1139.15  65.40  30-  3-  3  181.751  16.810
    32 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              GS  11:44:24     1138.16  67.51   6  <  37>  187.114  16.700
    33 BĄK ZDZISŁAW                    2   16              GS  11:46:40     1136.83  69.62  29- 10-  7  189.472  16.600
    34 BĄK ZDZISŁAW                    2   11              GS  11:46:42     1136.61  71.73   2  <  42>  189.472  16.490
    35 RĘKAS ADAM                      2   10              G   11:52:07     1136.42  73.84   7  <  38>  195.596  16.380
    36 BOGONOS DANUTA                  2    9              G   11:41:49     1135.66  75.95  10  <  50>  183.769   0.000
    37 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   47              G   11:45:17     1132.08  78.06   7  <  68>  187.114  16.170
    38 RĘKAS ADAM                      2   34              G   11:53:01     1130.50  80.17   8  <  44>  195.596   0.000
    39 ZMARZŁY MARIAN                  2   87              G   11:49:49     1129.51  82.28   3  <  41>  191.810  15.960
    40 BIELAK ANDRZEJ                  2   16              GS  11:40:47     1129.20  84.39   2  <  73>  181.556  15.850
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 ZMARZŁY MARIAN                  2   38              G   11:50:01     1128.18  86.50   4  <  45>  191.810  15.740
    42 BĄK ZDZISŁAW                    2    8              G   11:48:03     1127.47  88.61   3  <  43>  189.472  15.640
    43 BĄK ZDZISŁAW                    2   35              G   11:48:05     1127.25  90.72   4  <  54>  189.472  15.530
    44 RĘKAS ADAM                      2   14              GS  11:53:33     1127.03  92.83   9  <  48>  195.596   0.000
    45 ZMARZŁY MARIAN                  2   56              G   11:50:14     1126.75  94.94   5  <  45>  191.810  15.320
    45 ZMARZŁY MARIAN                  2   90              G   11:50:14     1126.75  94.94   6  <  47>  191.810  15.320
    47 ZMARZŁY MARIAN                  2   47              G   11:50:15     1126.64  99.16   7  <  64>  191.810  15.110
    48 RĘKAS ADAM                      2   35              GS  11:53:42     1126.06 101.27  10  <  49>  195.596   0.000
    49 RĘKAS ADAM                      2   15              GS  11:53:43     1125.95 103.38  11  <  51>  195.596   0.000
    50 BOGONOS DANUTA                  2   24              G   11:43:31     1123.86 105.49  11          183.769   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    51 RĘKAS ADAM                      2   53              G   11:54:18     1122.18 107.59  12  <  52>  195.596   0.000
    52 RĘKAS ADAM                      2   50              GS  11:54:35     1120.36 109.70  13  <  53>  195.596   0.000
    53 RĘKAS ADAM                      2   12              G   11:54:39     1119.93 111.81  14  <  57>  195.596   0.000
    54 BĄK ZDZISŁAW                    2   19              GS  11:49:22     1118.71 113.92   5  <  55>  189.472  14.360
    55 BĄK ZDZISŁAW                    2   42              GS  11:49:23     1118.60 116.03   6  <  56>  189.472  14.260
    56 BĄK ZDZISŁAW                    2    6              GS  11:49:32     1117.61 118.14   7  <  65>  189.472  14.150
    57 RĘKAS ADAM                      2   20              GS  11:55:05     1117.16 120.25  15  <  58>  195.596   0.000
    58 RĘKAS ADAM                      2    8              GS  11:55:07     1116.95 122.36  16  <  59>  195.596   0.000
    59 RĘKAS ADAM                      2   43              G   11:55:10     1116.63 124.47  17  <  71>  195.596   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    60 MIARKA ADAM                     2   34              G   11:49:41     1116.51 126.58   3  <  61>  189.453  13.720
    61 MIARKA ADAM                     2   39              GS  11:49:43     1116.29 128.69   4  <  62>  189.453  13.620
    62 MIARKA ADAM                     2   13              GS  11:49:44     1116.18 130.80   5          189.453  13.510
    63 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   37              GS  11:53:56     1114.43 132.91   5  <  91>  193.837  13.400
    64 ZMARZŁY MARIAN                  2   91              G   11:52:25     1112.48 135.02   8  <  70>  191.810   0.000
    65 BĄK ZDZISŁAW                    2   49              GS  11:50:21     1112.25 137.13   8  <  82>  189.472   0.000
    66 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   29              GS  11:44:33     1110.95 139.24  42-  4-  4  182.807  13.090
    67 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    7              G   11:44:37     1110.50 141.35   2  <  72>  182.807  12.980
    68 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              G   11:48:31     1110.36 143.46   8  <  69>  187.114   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    69 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   66              G   11:48:33     1110.14 145.57   9          187.114   0.000
    70 ZMARZŁY MARIAN                  2    9              G   11:52:55     1109.26 147.68   9  <  79>  191.810   0.000
    71 RĘKAS ADAM                      2   55              G   11:56:24     1108.82 149.79  18          195.596   0.000
    72 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   16              G   11:45:17     1106.02 151.90   3  <  83>  182.807  12.450
    73 BIELAK ANDRZEJ                  2   22              G   11:44:14     1105.48 154.01   3  <  74>  181.556  12.340
    74 BIELAK ANDRZEJ                  2   28              GS  11:44:16     1105.25 156.12   4  <  75>  181.556  12.230
    75 BIELAK ANDRZEJ                  2    9              GS  11:44:18     1105.03 158.23   5  <  76>  181.556  12.130
    76 BIELAK ANDRZEJ                  2   30              G   11:44:20     1104.80 160.34   6  <  84>  181.556  12.020
    77 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   23              G   11:44:39     1103.86 162.45   2  <  78>  181.751  11.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    78 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   57              GS  11:44:40     1103.75 164.56   3          181.751  11.810
    79 ZMARZŁY MARIAN                  2   55              G   11:53:52     1103.20 166.67  10  <  88>  191.810   0.000
    80 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    4              GS  11:52:45     1099.99 168.78   2  <  81>  190.024  11.600
    81 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   33              G   11:52:47     1099.78 170.89   3  <  87>  190.024  11.490
    82 BĄK ZDZISŁAW                    2    2              GS  11:52:22     1099.24 173.00   9  <  95>  189.472   0.000
    83 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    6              GS  11:46:20     1099.04 175.11   4          182.807  11.280
    84 BIELAK ANDRZEJ                  2   20              G   11:45:15     1098.68 177.22   7  <  85>  181.556  11.170
    85 BIELAK ANDRZEJ                  2   58              G   11:45:19     1098.23 179.32   8  <  86>  181.556   0.000
    86 BIELAK ANDRZEJ                  2   56              G   11:45:25     1097.57 181.43   9          181.556   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    87 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   45              GS  11:53:10     1097.35 183.54   4          190.024  10.850
    88 ZMARZŁY MARIAN                  2   52              G   11:54:56     1096.48 185.65  11  <  89>  191.810   0.000
    89 ZMARZŁY MARIAN                  2   54              G   11:55:09     1095.12 187.76  12  <  90>  191.810   0.000
    90 ZMARZŁY MARIAN                  2   44              GS  11:55:10     1095.01 189.87  13  <  93>  191.810   0.000
    91 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   49              G   11:57:15     1093.58 191.98   6  <  92>  193.837  10.430
    92 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   20              G   11:57:17     1093.37 194.09   7          193.837  10.320
    93 ZMARZŁY MARIAN                  2   85              GS  11:55:28     1093.14 196.20  14  <  94>  191.810   0.000
    94 ZMARZŁY MARIAN                  2    5              G   11:55:40     1091.90 198.31  15          191.810   0.000
    95 BĄK ZDZISŁAW                    2   41              GS  11:53:37     1091.32 200.42  10          189.472   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    96 ZMARZŁY MARIAN                  2   88              G   11:55:46     1091.28   0.00  16          191.810   0.000
    97 RĘKAS ADAM                      2   28              G   11:59:37     1088.96   0.00  19          195.596   0.000
    98 BIELAK ANDRZEJ                  2   39              G   11:46:46     1088.68   0.00  10          181.556   0.000
    99 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   52              G   11:48:05     1087.60   0.00   5          182.807   0.000
   100 RĘKAS ADAM                      2    7              G   11:59:51     1087.55   0.00  20          195.596   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------    
 



PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 02.09.18 KROSNO ODRZ-2                            
            Punktacja Całość [ 4]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 DRAGOSZ         JANUSZ          2    48    7    18    87.62     
              2 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    35    7    11    85.01     
              3 RĘKAS           ADAM            2    48    7    14    82.07     
              4 BIELAK          ANDRZEJ         2    50    7    10    79.55     
              5 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    54    7    10    76.07     
              6 ZMARZŁY         MARIAN          2    74    7     9    73.61     
              7 MIARKA          ADAM            2    44    7     9    69.47     
              8 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    34    6     6    61.38     
              9 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    69    7     8    60.53     
             10 BOGONOS         DANUTA          2    23    7     8    60.16     
             11 BĄK             ZDZISŁAW        2    38    7     8    56.84     
             12 KRÓLIK          ADAM            2    57    7     7    56.76     
             13 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    36    7     7    54.85     
             14 MOSKALIK        MACIEJ          2    29    5     5    37.23     
             15 PIASECKI        RADOSŁAW        2    14    1     1     4.77 


                                                        
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 02.09.18 KROSNO ODRZ-2                            
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    35    5    11    52.85     
              2 BOGONOS         DANUTA          2    23    6     8    52.08     
              3 RĘKAS           ADAM            2    48    4    14    44.99     
              4 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    54    3    10    37.85     
              5 BIELAK          ANDRZEJ         2    50    3    10    31.85     
              6 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    69    3     8    31.46     
              7 MIARKA          ADAM            2    44    3     9    29.62     
              8 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    36    3     7    28.38     
              9 KRÓLIK          ADAM            2    57    2     7    19.00     
             10 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    34    1     6    11.31     
             11 BĄK             ZDZISŁAW        2    38    2     8     9.53     
             12 ZMARZŁY         MARIAN          2    74    1     9     8.69     
             13 PIASECKI        RADOSŁAW        2    14    1     1     4.77     
             14 MOSKALIK        MACIEJ          2    29    0     5     0.00     
             15 DRAGOSZ         JANUSZ          2    48    0    18     0.00  



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  KROSNO ODRZ-2 z dnia 02.09.18                       
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:03:51.0 N 15:05:27.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 10,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  144.949 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   15                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   653                           
      5.Ilość konkursów.......................:  131                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   998.69                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   695.93                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,32,44                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,34,12                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  9 min. 19 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  14.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   15   |  653   |  131  |20.06|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   15   |  653   |  131  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------    



 
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                       z lotu KROSNO ODRZ-2, w dniu 02.09.18    
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BIELAK ANDRZEJ                  2   14              GS  12:32:44      998.69   1.53  50- 10-  7  137.553  14.000
     2 RĘKAS ADAM                      2   11              GS  12:47:18      997.82   3.06  48- 14-  7  151.968  13.920
     3 DRAGOSZ JANUSZ                  2   48              G   12:42:11      992.67   4.59  48- 18-  7  146.104  13.850
     4 ZMARZŁY MARIAN                  2   43              G   12:44:53      986.32   6.13  74-  9-  7  147.833  13.770
     5 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   17              G   12:35:03      983.65   7.66  34-  6-  6  137.760  13.690
     6 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   20              GS  12:37:39      973.14   9.19  54- 10-  7  138.818  13.620
     7 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   37              G   12:49:42      971.05  10.72  35- 11-  7  150.221  13.540
     8 RĘKAS ADAM                      2   35              G   12:51:30      971.04  12.25   2  <  27>  151.968  13.460
     9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    3              G   12:38:55      964.57  13.78   2  <  17>  138.818  13.380
    10 DRAGOSZ JANUSZ                  2   70              G   12:47:14      959.74  15.31   2  <  14>  146.104  13.310
    11 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   53              GS  12:44:42      955.06  16.85  69-  8-  7  142.973  13.230
    12 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   31              GS  12:52:45      952.27  18.38   2  <  13>  150.221  13.150
    13 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              GS  12:52:46      952.17  19.91   3  <  19>  150.221  13.080
    14 DRAGOSZ JANUSZ                  2   28              G   12:48:29      951.92  21.44   3  <  16>  146.104  13.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    5              G   12:45:50      947.89  22.97   2  <  56>  142.973  12.920
    16 DRAGOSZ JANUSZ                  2   13              G   12:52:43      926.37  24.50   4  <  21>  146.104  12.850
    17 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    1              GS  12:45:00      925.45  26.03   3  <  34>  138.818  12.770
    18 MIARKA ADAM                     2   10              G   12:52:51      921.94  27.57  44-  9-  7  145.528  12.690
    19 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   49              G   12:58:24      919.35  29.10   4  <  24>  150.221  12.620
    20 MIARKA ADAM                     2   47              G   12:54:02      915.08  30.63   2  <  32>  145.528  12.540
    21 DRAGOSZ JANUSZ                  2   65              G   12:54:59      913.25  32.16   5  <  38>  146.104  12.460
    22 ZMARZŁY MARIAN                  2   85              G   12:57:26      910.12  33.69   2  <  47>  147.833  12.380
    23 BIELAK ANDRZEJ                  2   37              G   12:46:29      908.04  35.22   2  <  29>  137.553  12.310
    24 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   52              G   13:00:34      907.31  36.75   5  <  39>  150.221  12.230
    25 BOGONOS DANUTA                  2   17              GS  12:49:20      901.03  38.28  23-  8-  7  139.059  12.150
    26 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   15              G   12:48:02      900.20  39.82   2  <  36>  137.760  12.080
    27 RĘKAS ADAM                      2   40              G   13:04:21      897.36  41.35   3  <  28>  151.968  12.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 RĘKAS ADAM                      2    9              GS  13:04:29      896.66  42.88   4  <  41>  151.968  11.920
    29 BIELAK ANDRZEJ                  2   39              G   12:49:23      890.98  44.41   3  <  29>  137.553  11.850
    29 BIELAK ANDRZEJ                  2   24              G   12:49:23      890.98  44.41   4  <  31>  137.553  11.850
    31 BIELAK ANDRZEJ                  2   12              G   12:49:27      890.60  47.47   5  <  45>  137.553  11.690
    32 MIARKA ADAM                     2   39              GS  12:59:42      883.59  49.00   3  <  33>  145.528  11.620
    33 MIARKA ADAM                     2   17              GS  12:59:44      883.42  50.54   4  <  72>  145.528  11.540
    34 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   11              GS  12:53:14      877.30  52.07   4  <  35>  138.818  11.460
    35 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   13              G   12:53:15      877.21  53.60   5  <  90>  138.818  11.380
    36 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   67              GS  12:52:24      875.22  55.13   3  <  48>  137.760  11.310
    37 KRÓLIK ADAM                     2   13              G   13:09:42      869.81  56.66  57-  7-  7  151.956  11.230
    38 DRAGOSZ JANUSZ                  2   26              G   13:04:46      860.62  58.19   6  <  40>  146.104  11.150
    39 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    2              GS  13:10:04      858.08  59.72   6  <  62>  150.221  11.080
    40 DRAGOSZ JANUSZ                  2   51              G   13:05:39      856.16  61.26   7  <  42>  146.104  11.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 RĘKAS ADAM                      2   46              GS  13:12:33      855.92  62.79   5  <  49>  151.968  10.920
    42 DRAGOSZ JANUSZ                  2   21              G   13:05:51      855.16  64.32   8  <  43>  146.104   0.000
    43 DRAGOSZ JANUSZ                  2   43              G   13:06:07      853.83  65.85   9  <  44>  146.104   0.000
    44 DRAGOSZ JANUSZ                  2   20              G   13:06:27      852.17  67.38  10  <  54>  146.104   0.000
    45 BIELAK ANDRZEJ                  2   42              GS  12:56:30      851.72  68.91   6  <  89>  137.553  10.620
    46 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              GS  13:07:05      848.89  70.44  36-  7-  7  146.079  10.540
    47 ZMARZŁY MARIAN                  2    8              G   13:10:33      842.11  71.98   3  <  58>  147.833  10.460
    48 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   57              G   12:58:46      841.20  73.51   4  <  60>  137.760  10.380
    49 RĘKAS ADAM                      2   12              G   13:16:05      839.22  75.04   6  <  59>  151.968  10.310
    50 BĄK ZDZISŁAW                    2   18              G   13:08:27      839.16  76.57  38-  8-  7  145.552  10.230
    51 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   14              GS  13:09:28      837.29  78.10   2  <  81>  146.079  10.150
    52 KRÓLIK ADAM                     2  100              GS  13:17:03      834.69  79.63   2  <  67>  151.956  10.080
    53 BĄK ZDZISŁAW                    2    4              G   13:09:42      833.15  81.16   2  <  69>  145.552  10.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    54 DRAGOSZ JANUSZ                  2   17              G   13:10:28      832.66  82.70  11  <  55>  146.104   0.000
    55 DRAGOSZ JANUSZ                  2   42              G   13:10:45      831.32  84.23  12  <  61>  146.104   0.000
    56 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   37              GS  13:07:20      829.63  85.76   3  <  73>  142.973   9.770
    57 MOSKALIK MACIEJ                 2   27              G   13:16:50      829.11  87.29  29-  5-  5  150.760   9.690
    58 ZMARZŁY MARIAN                  2   10              G   13:13:23      828.74  88.82   4  <  63>  147.833   9.620
    59 RĘKAS ADAM                      2   60              G   13:18:24      828.62  90.35   7  <  76>  151.968   9.540
    60 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   51              G   13:01:59      824.99  91.88   5  < 125>  137.760   9.460
    61 DRAGOSZ JANUSZ                  2   54              G   13:13:19      819.35  93.42  13  <  85>  146.104   0.000
    62 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   24              GS  13:18:22      819.24  94.95   7  <  71>  150.221   9.310
    63 ZMARZŁY MARIAN                  2   84              G   13:15:51      817.43  96.48   5  <  64>  147.833   9.230
    64 ZMARZŁY MARIAN                  2   24              G   13:17:03      812.05  98.01   6  <  66>  147.833   9.150
    65 BOGONOS DANUTA                  2   14              GS  13:06:22      811.47  99.54   2  <  68>  139.059   9.080
    66 ZMARZŁY MARIAN                  2   13              G   13:17:12      811.38 101.07   7  <  70>  147.833   9.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 KRÓLIK ADAM                     2   40              GS  13:22:31      810.36 102.60   3  <  74>  151.956   8.920
    68 BOGONOS DANUTA                  2   18              GS  13:06:50      809.27 104.13   3  <  77>  139.059   8.850
    69 BĄK ZDZISŁAW                    2   37              G   13:15:18      807.28 105.67   3  <  80>  145.552   8.770
    70 ZMARZŁY MARIAN                  2   27              GS  13:18:45      804.53 107.20   8  < 115>  147.833   0.000
    71 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    9              G   13:23:51      795.45 108.73   8  <  97>  150.221   0.000
    72 MIARKA ADAM                     2   14              G   13:18:19      793.86 110.26   5  <  99>  145.528   8.540
    73 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   21              GS  13:15:31      792.02 111.79   4  <  98>  142.973   8.460
    74 KRÓLIK ADAM                     2   34              G   13:27:25      789.72 113.32   4  <  93>  151.956   8.380
    75 MOSKALIK MACIEJ                 2   17              G   13:26:07      788.84 114.85   2  <  91>  150.760   8.310
    76 RĘKAS ADAM                      2   44              GS  13:27:43      788.56 116.39   8  <  84>  151.968   0.000
    77 BOGONOS DANUTA                  2    1              GS  13:11:22      788.47 117.92   4  <  78>  139.059   8.150
    78 BOGONOS DANUTA                  2    4              GS  13:11:25      788.24 119.45   5  <  79>  139.059   8.080
    79 BOGONOS DANUTA                  2   24              G   13:11:27      788.09 120.98   6  < 107>  139.059   8.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    80 BĄK ZDZISŁAW                    2   41              G   13:19:54      787.19 122.51   4  <  82>  145.552   7.920
    81 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    6              G   13:20:40      786.78 124.04   3  <  83>  146.079   7.850
    82 BĄK ZDZISŁAW                    2   49              G   13:20:41      783.87 125.57   5  <  95>  145.552   7.770
    83 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    8              GS  13:21:26      783.55 127.11   4  <  88>  146.079   7.690
    84 RĘKAS ADAM                      2   24              G   13:29:32      781.19 128.64   9  <  87>  151.968   0.000
    85 DRAGOSZ JANUSZ                  2   62              G   13:22:09      780.68 130.17  14  <  86>  146.104   0.000
    86 DRAGOSZ JANUSZ                  2   27              G   13:23:38      774.54 131.70  15  < 106>  146.104   0.000
    87 RĘKAS ADAM                      2   43              G   13:31:14      774.43 133.23  10  <  92>  151.968   0.000
    88 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   45              G   13:24:16      771.82 134.76   5  < 109>  146.079   7.310
    89 BIELAK ANDRZEJ                  2   21              GS  13:14:09      767.81 136.29   7  < 100>  137.553   7.230
    90 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   26              G   13:15:55      767.30 137.83   6  < 101>  138.818   7.150
    91 MOSKALIK MACIEJ                 2   33              G   13:31:35      766.90 139.36   3  <  96>  150.760   7.080
    92 RĘKAS ADAM                      2   18              G   13:33:16      766.48 140.89  11  < 103>  151.968   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    93 KRÓLIK ADAM                     2   35              G   13:33:17      766.36 142.42   5  <  94>  151.956   6.920
    94 KRÓLIK ADAM                     2   60              G   13:33:19      766.23 143.95   6  < 126>  151.956   6.850
    95 BĄK ZDZISŁAW                    2   36              G   13:24:59      766.13 145.48   6  < 113>  145.552   6.770
    96 MOSKALIK MACIEJ                 2   11              G   13:32:13      764.44 147.01   4  < 112>  150.760   6.690
    97 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   10              G   13:31:33      764.29 148.55   9  < 102>  150.221   0.000
    98 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   52              G   13:22:09      763.95 150.08   5  < 119>  142.973   6.540
    99 MIARKA ADAM                     2   30              GS  13:25:45      762.93 151.61   6  < 104>  145.528   6.460
   100 BIELAK ANDRZEJ                  2   10              G   13:15:22      762.63 153.14   8  < 117>  137.553   0.000
   101 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   23              G   13:17:40      759.95 154.67   7  < 105>  138.818   6.310
   102 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   41              GS  13:32:48      759.46 156.20  10  < 114>  150.221   0.000
   103 RĘKAS ADAM                      2   28              G   13:35:51      756.62 157.73  12  < 116>  151.968   0.000
   104 MIARKA ADAM                     2   21              G   13:27:53      754.49 159.26   7  < 111>  145.528   6.080
   105 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   42              G   13:19:06      754.04 160.80   8  < 123>  138.818   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   106 DRAGOSZ JANUSZ                  2   68              G   13:29:06      752.73 162.33  16  < 118>  146.104   0.000
   107 BOGONOS DANUTA                  2   12              G   13:21:21    13:29:12 163.86   7  < 108>  139.059   5.850
   108 BOGONOS DANUTA                  2   23              GS  13:21:37    13:29:28 165.39   8          139.059   0.000
   109 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   37              G   13:31:03    13:29:32 166.92   6  < 110>  146.079   5.690
   110 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   26              G   13:31:11    13:29:41 168.45   7          146.079   5.620
   111 MIARKA ADAM                     2   13              G   13:30:36    13:29:50 169.98   8  < 131>  145.528   0.000
   112 MOSKALIK MACIEJ                 2   35              G   13:37:49    13:30:04 171.52   5          150.760   5.460
   113 BĄK ZDZISŁAW                    2    6              GS  13:31:25    13:30:37 173.05   7  < 129>  145.552   5.380
   114 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   43              G   13:38:20    13:31:18 174.58  11          150.221   0.000
   115 ZMARZŁY MARIAN                  2   49              G   13:35:10    13:31:19 176.11   9          147.833   0.000
   116 RĘKAS ADAM                      2   10              G   13:40:58    13:31:37 177.64  13  < 124>  151.968   0.000
   117 BIELAK ANDRZEJ                  2   30              G   13:21:47    13:31:38 179.17   9  < 128>  137.553   0.000
   118 DRAGOSZ JANUSZ                  2   11              G   13:33:18    13:31:46 180.70  17  < 120>  146.104   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   119 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   42              G   13:29:14    13:31:52 182.24   6  < 122>  142.973   4.920
   120 DRAGOSZ JANUSZ                  2   50              G   13:33:58    13:32:26 183.77  18          146.104   0.000
   121 PIASECKI RADOSŁAW               2    5              GS  13:28:58    13:32:49 185.30  14-  1-  1  142.064   4.770
   122 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   64              G   13:30:12    13:32:50 186.83   7  < 127>  142.973   4.690
   123 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   59              G   13:25:19    13:33:29 188.36   9  < 130>  138.818   0.000
   124 RĘKAS ADAM                      2   50              G   13:43:17    13:33:55 189.89  14          151.968   0.000
   125 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2    1              G   13:24:26    13:34:01 191.42   6          137.760   4.460
   126 KRÓLIK ADAM                     2   17              G   13:44:07    13:34:46 192.96   7          151.956   4.380
   127 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   74              G   13:32:31    13:35:09 194.49   8          142.973   0.000
   128 BIELAK ANDRZEJ                  2    9              G   13:26:28    13:36:20 196.02  10          137.553   0.000
   129 BĄK ZDZISŁAW                    2   11              GS  13:37:17    13:36:29 197.55   8          145.552   0.000
   130 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   28              G   13:28:54    13:37:04 199.08  10          138.818   0.000
   131 MIARKA ADAM                     2   12              G   13:38:03    13:37:17 200.61   9          145.528   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   132 BĄK ZDZISŁAW                    2    1              GS  13:39:08    13:38:20   0.00   9          145.552   0.000
   133 DRAGOSZ JANUSZ                  2    2              G   13:40:29    13:38:56   0.00  19          146.104   0.000
   134 MOSKALIK MACIEJ                 2   19              G   13:46:50    13:39:05   0.00   6          150.760   0.000
   135 RĘKAS ADAM                      2   14              G   13:48:51    13:39:29   0.00  15          151.968   0.000
   136 KRÓLIK ADAM                     2    9              G   13:50:49    13:41:28   0.00   8          151.956   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 
 
 



            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 26.08.18 KROSNO ODRZAŃSKIE                        
            Punktacja Całość [ 4]                                               
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    40    7    18    94.46     
              2 BOGONOS         DANUTA          2    24    7    17    86.00     
              3 DRAGOSZ         JANUSZ          2    52    7    10    84.66     
              4 ZMARZŁY         MARIAN          2    80    7    16    78.26     
              5 PIASECKI        RADOSŁAW        2    20    7     8    77.80     
              6 RĘKAS           ADAM            2    54    7    14    77.67     
              7 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    72    7    17    66.54     
              8 BIELAK          ANDRZEJ         2    55    7    10    63.80     
              9 MIARKA          ADAM            2    46    7    14    53.87     
             10 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    40    6     6    46.26     
             11 BĄK             ZDZISŁAW        2    45    7     8    46.20     
             12 KRÓLIK          ADAM            2    49    6     6    45.00     
             13 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    22    4     4    32.27     
             14 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    57    2     2    15.87     
             15 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    61    1     1    11.47     
             16 MOSKALIK        MACIEJ          2    35    0     0     0.00  


                                                  
            PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                      
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 26.08.18 KROSNO ODRZAŃSKIE                        
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    40    8    18   100.73     
              2 BOGONOS         DANUTA          2    24    8    17    97.14     
              3 PIASECKI        RADOSŁAW        2    20    5     8    55.60     
              4 ZMARZŁY         MARIAN          2    80    5    16    46.06     
              5 BIELAK          ANDRZEJ         2    55    4    10    34.46     
              6 RĘKAS           ADAM            2    54    4    14    30.93     
              7 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    22    2     4    22.80     
              8 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    72    4    17    20.34     
              9 MIARKA          ADAM            2    46    3    14    18.27     
             10 BĄK             ZDZISŁAW        2    45    2     8    18.13     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    49    2     6    17.47     
             12 GŁOZOWSKI       MICHAŁ          2    61    1     1    11.47     
             13 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    57    1     2    10.07     
             14 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    40    1     6     8.67     
             15 MOSKALIK        MACIEJ          2    35    0     0     0.00     
             16 DRAGOSZ         JANUSZ          2    52    0    10     0.00   



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.                     
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  KROSNO ODRZAŃSKIE z dnia 26.08.18                   
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:03:51.0 N 15:05:27.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  144.828 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   16                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   752                           
      5.Ilość konkursów.......................:  151                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1506.78                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1331.01                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,34,17                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,47,25                         
     10.Czas trwania konkursu.................:13 min.  8 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  14.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   16   |  752   |  151  |20.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   16   |  752   |  151  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
      606423015                                                                 
       ----------------                                  ------------------  


   
                                                                               
                                       PZHGP ODDZ. ZMIGROD (0356), rok 2018.    
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                     z lotu KROSNO ODRZAŃSKIE, w dniu 26.08.18  
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 PIASECKI RADOSŁAW               2   24              GS   9:34:17     1506.78   1.33  20-  8-  7  142.064  14.000
     2 PIASECKI RADOSŁAW               2   44              G    9:34:18     1506.51   2.66   2  <   3>  142.064  13.930
     3 PIASECKI RADOSŁAW               2    7              GS   9:34:32     1502.79   3.99   3  <  56>  142.064  13.870
     4 DRAGOSZ JANUSZ                  2   51              G    9:38:00     1490.86   5.32  52- 10-  7  146.104  13.800
     5 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    2              GS   9:40:59     1487.58   6.65  40- 18-  7  150.221  13.730
     5 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              GS   9:40:59     1487.58   6.65   2  <   7>  150.221  13.730
     7 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   30              G    9:41:00     1487.34   9.31   3  <   8>  150.221  13.600
     8 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   41              G    9:41:06     1485.87  10.64   4  <   9>  150.221  13.530
     9 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    4              GS   9:41:10     1484.89  11.97   5  <  10>  150.221  13.470
    10 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   31              G    9:41:13     1484.15  13.30   6  <  16>  150.221  13.400
    11 ZMARZŁY MARIAN                  2   97              G    9:39:39     1483.52  14.63  80- 16-  7  147.833  13.330
    12 RĘKAS ADAM                      2    3              G    9:42:29     1482.86  15.96  54- 14-  7  151.968  13.270
    13 ZMARZŁY MARIAN                  2   21              GS   9:39:44     1482.28  17.29   2  <  14>  147.833  13.200
    14 ZMARZŁY MARIAN                  2   23              G    9:39:47     1481.54  18.62   3  <  45>  147.833  13.130
    15 RĘKAS ADAM                      2   10              G    9:42:35     1481.41  19.95   2  <  42>  151.968  13.070
    16 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   48              G    9:41:28     1480.50  21.28   7  <  17>  150.221  13.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   40              GS   9:41:30     1480.01  22.61   8  <  18>  150.221   0.000
    18 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   50              GS   9:41:31     1479.77  23.94   9  <  19>  150.221   0.000
    19 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              GS   9:41:36     1478.55  25.27  10  <  19>  150.221   0.000
    19 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   36              G    9:41:36     1478.55  25.27  11  <  47>  150.221   0.000
    21 GRZELEWSKI ŁUKASZ               2    7              GS   9:37:09     1472.16  27.93  22-  4-  4  143.020  12.670
    22 DRAGOSZ JANUSZ                  2   35              G    9:39:20     1470.85  29.26   2  <  24>  146.104  12.600
    23 BOGONOS DANUTA                  2   10              GS   9:34:39     1469.19  30.59  24- 17-  7  139.059  12.530
    24 BOGONOS DANUTA                  2   15              G    9:34:45     1467.64  31.91   2  <  26>  139.059  12.470
    24 DRAGOSZ JANUSZ                  2   24              G    9:39:33     1467.64  31.91   3  <  32>  146.104  12.470
    26 BOGONOS DANUTA                  2   18              GS   9:34:49     1466.61  34.57   3  <  27>  139.059  12.330
    27 BOGONOS DANUTA                  2   20              GS   9:34:51     1466.09  35.90   4  <  28>  139.059  12.270
    28 BOGONOS DANUTA                  2    2              GS   9:34:52     1465.84  37.23   5  <  29>  139.059  12.200
    29 BOGONOS DANUTA                  2    1              G    9:34:54     1465.32  38.56   6  <  30>  139.059  12.130
    30 BOGONOS DANUTA                  2   14              GS   9:34:55     1465.06  39.89   7  <  31>  139.059  12.070
    31 BOGONOS DANUTA                  2   23              GS   9:34:58     1464.29  41.22   8  <  33>  139.059   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 DRAGOSZ JANUSZ                  2   17              G    9:39:48     1463.97  42.55   4  <  40>  146.104  11.930
    33 BOGONOS DANUTA                  2    4              GS   9:35:00     1463.78  43.88   9  <  33>  139.059   0.000
    33 BOGONOS DANUTA                  2   13              GS   9:35:00     1463.78  43.88  10  <  35>  139.059   0.000
    35 BOGONOS DANUTA                  2    7              G    9:35:03     1463.01  46.54  11  <  36>  139.059   0.000
    36 BOGONOS DANUTA                  2   22              G    9:35:09     1461.47  47.87  12  <  51>  139.059   0.000
    37 BIELAK ANDRZEJ                  2   48              G    9:34:14     1459.71  49.20  55- 10-  7  137.553  11.600
    38 BIELAK ANDRZEJ                  2   14              GS   9:34:18     1458.67  50.53   2  <  52>  137.553  11.530
    39 GŁOZOWSKI MICHAŁ                2   53              GS   9:35:24     1444.03  51.86  61-  1-  1  137.760  11.470
    40 DRAGOSZ JANUSZ                  2   69              G    9:41:17     1442.53  53.19   5  <  41>  146.104  11.400
    41 DRAGOSZ JANUSZ                  2   28              G    9:41:37     1437.80  54.52   6  <  44>  146.104  11.330
    42 RĘKAS ADAM                      2    2              G    9:45:46     1436.82  55.85   3  <  43>  151.968  11.270
    43 RĘKAS ADAM                      2   16              G    9:45:50     1435.92  57.18   4  <  65>  151.968  11.200
    44 DRAGOSZ JANUSZ                  2   59              G    9:41:51     1434.50  58.51   7  <  82>  146.104  11.130
    45 ZMARZŁY MARIAN                  2    4              G    9:43:10     1432.95  59.84   4  <  69>  147.833  11.070
    46 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   47              G    9:42:14     1428.88  61.17  40-  6-  6  146.079  11.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    47 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   17              G    9:45:19     1426.37  62.50  12  <  47>  150.221   0.000
    47 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   26              G    9:45:19     1426.37  62.50  13  <  49>  150.221   0.000
    49 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   20              G    9:45:40     1421.65  65.16  14  <  50>  150.221   0.000
    50 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   24              GS   9:45:42     1421.20  66.49  15  <  54>  150.221   0.000
    51 BOGONOS DANUTA                  2   17              G    9:38:38     1409.86  67.82  13  <  57>  139.059   0.000
    52 BIELAK ANDRZEJ                  2   27              GS   9:37:39     1408.63  69.15   3  <  53>  137.553  10.600
    53 BIELAK ANDRZEJ                  2   42              G    9:37:48     1406.47  70.48   4  < 111>  137.553  10.530
    54 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   15              GS   9:46:54     1405.25  71.81  16  <  94>  150.221   0.000
    55 KRÓLIK ADAM                     2   51              GS   9:48:19     1402.89  73.14  49-  6-  6  151.956  10.400
    56 PIASECKI RADOSŁAW               2    4              GS   9:41:37     1398.04  74.47   4  <  58>  142.064  10.330
    57 BOGONOS DANUTA                  2    9              G    9:39:31     1397.34  75.80  14  <  66>  139.059   0.000
    58 PIASECKI RADOSŁAW               2    5              GS   9:41:42     1396.89  77.13   5  <  87>  142.064  10.200
    59 GRZELEWSKI ŁUKASZ               2   12              GS   9:42:30     1395.32  78.46   2  < 132>  143.020  10.130
    60 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   21              GS   9:39:33     1394.46  79.79  57-  2-  2  138.818  10.070
    61 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   43              G    9:42:43     1391.92  81.12  72- 17-  7  142.973  10.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    62 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   63              G    9:42:44     1391.69  82.45   2  <  63>  142.973   9.930
    63 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   19              G    9:42:47     1391.01  83.78   3  <  64>  142.973   9.870
    64 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   69              G    9:42:55     1389.21  85.11   4  <  75>  142.973   9.800
    65 RĘKAS ADAM                      2   22              G    9:49:49     1383.83  86.44   5  <  67>  151.968   9.730
    66 BOGONOS DANUTA                  2    6              G    9:40:30     1383.67  87.77  15  <  70>  139.059   0.000
    67 RĘKAS ADAM                      2   37              GS   9:49:54     1382.78  89.10   6  <  68>  151.968   9.600
    68 RĘKAS ADAM                      2   55              G    9:49:55     1382.58  90.43   7  <  72>  151.968   9.530
    69 ZMARZŁY MARIAN                  2   16              GS   9:46:57     1382.26  91.76   5  <  71>  147.833   9.470
    70 BOGONOS DANUTA                  2   24              G    9:40:37     1382.07  93.09  16  < 149>  139.059   0.000
    71 ZMARZŁY MARIAN                  2   22              G    9:47:01     1381.40  94.41   6  <  80>  147.833   9.330
    72 RĘKAS ADAM                      2   43              GS   9:50:01     1381.32  95.74   8  <  95>  151.968   0.000
    73 BĄK ZDZISŁAW                    2   11              GS   9:45:29     1379.86  97.07  45-  8-  7  145.552   9.200
    74 KRÓLIK ADAM                     2   59              G    9:50:10     1379.33  98.40   2  < 104>  151.956   9.130
    75 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   75              G    9:43:41     1378.94  99.73   5  <  76>  142.973   9.070
    76 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   16              G    9:43:42     1378.72 101.06   6  <  78>  142.973   9.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    77 BĄK ZDZISŁAW                    2    1              GS   9:45:36     1378.33 102.39   2  <  83>  145.552   8.930
    78 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   84              G    9:43:45     1378.05 103.72   7  <  78>  142.973   8.870
    78 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   32              G    9:43:45     1378.05 103.72   8  < 109>  142.973   0.000
    80 ZMARZŁY MARIAN                  2    2              GS   9:47:23     1376.69 106.38   7  <  84>  147.833   8.730
    81 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   50              GS   9:46:08     1376.37 107.71   2  < 106>  146.079   8.670
    82 DRAGOSZ JANUSZ                  2    3              G    9:46:14     1375.31 109.04   8  <  96>  146.104   0.000
    83 BĄK ZDZISŁAW                    2    4              G    9:45:52     1374.86 110.37   3  < 134>  145.552   8.530
    84 ZMARZŁY MARIAN                  2   12              G    9:47:33     1374.55 111.70   8  <  85>  147.833   0.000
    85 ZMARZŁY MARIAN                  2   37              G    9:47:36     1373.91 113.03   9  <  86>  147.833   0.000
    86 ZMARZŁY MARIAN                  2    6              GS   9:47:37     1373.70 114.36  10  < 102>  147.833   0.000
    87 PIASECKI RADOSŁAW               2   43              G    9:43:26     1373.48 115.69   6  < 103>  142.064   8.270
    88 MIARKA ADAM                     2    8              G    9:45:58     1373.34 117.02  46- 14-  7  145.528   8.200
    89 MIARKA ADAM                     2   25              G    9:46:01     1372.69 118.35   2  <  90>  145.528   8.130
    90 MIARKA ADAM                     2   36              G    9:46:04     1372.04 119.68   3  <  91>  145.528   8.070
    91 MIARKA ADAM                     2   46              GS   9:46:05     1371.83 121.01   4  <  91>  145.528   8.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    91 MIARKA ADAM                     2   39              G    9:46:05     1371.83 121.01   5  <  93>  145.528   8.000
    93 MIARKA ADAM                     2   19              G    9:46:06     1371.61 123.67   6  < 127>  145.528   7.870
    94 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   10              G    9:49:33     1371.26 125.00  17  <  98>  150.221   0.000
    95 RĘKAS ADAM                      2   40              GS   9:50:52     1370.73 126.33   9  <  97>  151.968   0.000
    96 DRAGOSZ JANUSZ                  2   14              G    9:46:37     1370.37 127.66   9  < 101>  146.104   0.000
    97 RĘKAS ADAM                      2   17              G    9:50:54     1370.32 128.99  10  <  99>  151.968   0.000
    98 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   43              GS   9:49:39     1370.01 130.32  18          150.221   0.000
    99 RĘKAS ADAM                      2    5              G    9:51:00     1369.08 131.65  11  < 100>  151.968   0.000
   100 RĘKAS ADAM                      2   25              G    9:51:03     1368.47 132.98  12  < 142>  151.968   0.000
   101 DRAGOSZ JANUSZ                  2   50              G    9:46:50     1367.59 134.31  10          146.104   0.000
   102 ZMARZŁY MARIAN                  2   27              G    9:48:10     1366.72 135.64  11  < 108>  147.833   0.000
   103 PIASECKI RADOSŁAW               2   30              GS   9:44:25     1360.55 136.97   7  < 139>  142.064   7.200
   104 KRÓLIK ADAM                     2   61              G    9:51:46     1359.58 138.30   3  < 105>  151.956   7.130
   105 KRÓLIK ADAM                     2   26              GS   9:51:51     1358.57 139.63   4  < 120>  151.956   7.070
   106 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   16              G    9:47:36     1357.61 140.96   3  < 107>  146.079   7.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   107 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              G    9:47:40     1356.77 142.29   4  < 113>  146.079   6.930
   108 ZMARZŁY MARIAN                  2   86              G    9:49:01     1356.06 143.62  12  < 110>  147.833   0.000
   109 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   74              G    9:45:30     1355.19 144.95   9  < 115>  142.973   0.000
   110 ZMARZŁY MARIAN                  2   17              G    9:49:11     1353.99 146.28  13  < 114>  147.833   0.000
   111 BIELAK ANDRZEJ                  2   36              G    9:41:36     1353.87 147.61   5  < 112>  137.553   6.670
   112 BIELAK ANDRZEJ                  2    7              GS   9:41:37     1353.65 148.94   6  < 117>  137.553   6.600
   113 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   29              G    9:47:55     1353.63 150.27   5  < 119>  146.079   6.530
   114 ZMARZŁY MARIAN                  2   78              G    9:49:13     1353.58 151.60  14  < 116>  147.833   0.000
   115 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   73              GS   9:45:39     1353.27 152.93  10  < 122>  142.973   0.000
   116 ZMARZŁY MARIAN                  2   20              GS   9:49:15     1353.16 154.26  15  < 143>  147.833   0.000
   117 BIELAK ANDRZEJ                  2   61              G    9:41:41     1352.76 155.59   7  < 118>  137.553   6.270
   118 BIELAK ANDRZEJ                  2   11              G    9:41:43     1352.32 156.91   8  < 121>  137.553   0.000
   119 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   21              G    9:48:02     1352.17 158.24   6          146.079   6.130
   120 KRÓLIK ADAM                     2   27              G    9:52:23     1352.12 159.57   5  < 133>  151.956   6.070
   121 BIELAK ANDRZEJ                  2   59              G    9:41:44     1352.09 160.90   9  < 125>  137.553   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   122 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   47              G    9:45:45     1351.99 162.23  11  < 123>  142.973   0.000
   123 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   29              GS   9:45:46     1351.78 163.56  12  < 126>  142.973   0.000
   124 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   23              G    9:42:45     1351.03 164.89   2          138.818   5.800
   125 BIELAK ANDRZEJ                  2   21              GS   9:41:49     1350.99 166.22  10          137.553   0.000
   126 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              G    9:45:51     1350.71 167.55  13  < 130>  142.973   0.000
   127 MIARKA ADAM                     2   48              GS   9:47:48     1349.98 168.88   7  < 128>  145.528   5.600
   128 MIARKA ADAM                     2   27              G    9:47:50     1349.56 170.21   8  < 129>  145.528   0.000
   129 MIARKA ADAM                     2   30              G    9:47:51     1349.36 171.54   9  < 131>  145.528   0.000
   130 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   58              G    9:45:58     1349.23 172.87  14  < 147>  142.973   0.000
   131 MIARKA ADAM                     2   18              G    9:47:54     1348.73 174.20  10  < 136>  145.528   0.000
   132 GRZELEWSKI ŁUKASZ               2   10              G    9:46:07     1347.76 175.53   3  < 148>  143.020   5.270
   133 KRÓLIK ADAM                     2   38              G    9:52:56     1345.54 176.86   6          151.956   5.200
   134 BĄK ZDZISŁAW                    2   20              G    9:48:15     1344.59 178.19   4  < 135>  145.552   5.130
   135 BĄK ZDZISŁAW                    2    8              G    9:48:27     1342.11 179.52   5  < 138>  145.552   5.070
   136 MIARKA ADAM                     2    9              G    9:48:26     1342.10 180.85  11  < 137>  145.528   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   137 MIARKA ADAM                     2   33              GS   9:48:28     1341.68 182.18  12  < 140>  145.528   0.000
   138 BĄK ZDZISŁAW                    2    7              G    9:48:30     1341.49 183.51   6  < 144>  145.552   4.870
   139 PIASECKI RADOSŁAW               2   12              G    9:45:55     1341.28 184.84   8          142.064   0.000
   140 MIARKA ADAM                     2   17              G    9:48:30     1341.27 186.17  13  < 141>  145.528   0.000
   141 MIARKA ADAM                     2   45              GS   9:48:31     1341.07 187.50  14          145.528   0.000
   142 RĘKAS ADAM                      2    1              G    9:53:20     1340.89 188.83  13  < 146>  151.968   0.000
   143 ZMARZŁY MARIAN                  2   36              G    9:50:16     1340.69 190.16  16          147.833   0.000
   144 BĄK ZDZISŁAW                    2   49              G    9:48:34     1340.67 191.49   7  < 145>  145.552   4.470
   145 BĄK ZDZISŁAW                    2   12              G    9:48:45     1338.41 192.82   8          145.552   0.000
   146 RĘKAS ADAM                      2   20              GS   9:53:33     1338.34 194.15  14          151.968   0.000
   147 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G    9:47:21     1331.84 195.48  15  < 150>  142.973   0.000
   148 GRZELEWSKI ŁUKASZ               2    9              G    9:47:25     1331.45 196.81   4          143.020   4.200
   149 BOGONOS DANUTA                  2   26              G    9:44:27     1331.35 198.14  17          139.059   0.000
   150 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   72              GS   9:47:24     1331.22 199.47  16  < 151>  142.973   0.000
   151 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   38              GS   9:47:25     1331.01 200.80  17          142.973   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   152 KRÓLIK ADAM                     2   85              G    9:54:10     1331.00   0.00   7          151.956   0.000
   153 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   11              G    9:49:51     1329.80   0.00   7          146.079   0.000
   154 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   86              G    9:47:37     1328.54   0.00  18          142.973   0.000
   155 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   35              G    9:44:30     1328.40   0.00   3          138.818   0.000
   156 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    3              GS   9:44:33     1327.77   0.00   4          138.818   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 
 
 
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 181 odwiedzający (1545 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=