pzhgpzmigrod
  lot 16 - Halle 6
 
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 16, z dnia 30.07.17 HALLE
Punktacja Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 28 5 14 145.04
2 JUREK ANDRZEJ 3 62 5 22 138.96
3 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 5 7 137.63
4 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 28 5 14 132.95
5 DYK WIKTOR 1 15 5 8 130.05
6 KOWALCZYK ROBERT 1 34 5 14 126.59
7 MAŁYS DOMINIK 1 29 5 9 117.50
8 DRĄG AGNIESZKA 4 14 4 4 90.64
9 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 15 4 4 86.83
10 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 33 3 8 86.12
11 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 35 3 11 84.38
12 MIARKA ADAM 2 20 3 4 73.64
13 MUSIALIK WOJCIECH 3 13 3 3 65.26
14 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 25 2 3 46.82
15 PIETRZAK ANDRZEJ 3 13 2 2 46.31
16 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 24 2 6 45.95
17 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 15 2 2 45.84
18 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 19 1 2 29.88
19 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 22 1 2 25.95
20 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 23 1 2 24.51
21 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 11 1 1 24.22
22 DŁUGOSZ ADAM 4 16 1 1 23.18
23 MYRDZIO STANISŁAW 4 32 1 3 22.43
24 JASIŃSKI JAN 1 27 1 1 21.73
25 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 33 1 7 21.68
26 KIEL HENRYK 4 24 1 1 20.52
27 PIETRZAK WIESŁAW 3 38 0 5 0.00
28 JANKOWSKI JAN 1 18 0 8 0.00
29 JANKOWSKI JERZY 1 10 0 3 0.00
30 BŁOŃSKI MARIAN 3 14 0 0 0.00
31 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 0 1 0.00
32 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 20 0 1 0.00
33 PROCYSZYN RYSZARD 4 34 0 1 0.00
34 BIELAK ANDRZEJ 2 5 0 0 0.00
35 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 9 0 0 0.00
36 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 14 0 0 0.00
37 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 19 0 0 0.00
38 SZEWCZYK MARCIN 4 14 0 0 0.00
39 KRÓLIK ADAM 2 9 0 0 0.00
40 RĘKAS ADAM 2 10 0 0 0.00
41 RÓŻAŃSKI JACEK 2 8 0 0 0.00




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 16, z dnia 30.07.17 HALLE
Punktacja Całośc [ 8]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 28 6 14 175.56
2 JUREK ANDRZEJ 3 62 6 22 174.68
3 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 35 6 11 169.35
4 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 33 6 8 166.07
5 DYK WIKTOR 1 15 6 8 165.20
6 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 28 6 14 160.41
7 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 6 7 160.29
8 KOWALCZYK ROBERT 1 34 6 14 158.15
9 JANKOWSKI JAN 1 18 6 8 149.47
10 MAŁYS DOMINIK 1 29 6 9 145.83
11 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 33 6 7 145.32
12 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 24 6 6 144.45
13 PIETRZAK WIESŁAW 3 38 5 5 121.97
14 MIARKA ADAM 2 20 4 4 97.34
15 DRĄG AGNIESZKA 4 14 4 4 90.64
16 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 15 4 4 86.83
17 JANKOWSKI JERZY 1 10 3 3 80.35
18 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 25 3 3 75.95
19 MYRDZIO STANISŁAW 4 32 3 3 71.10
20 MUSIALIK WOJCIECH 3 13 3 3 65.26
21 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 23 2 2 53.30
22 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 19 2 2 52.89
23 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 22 2 2 48.78
24 PIETRZAK ANDRZEJ 3 13 2 2 46.31
25 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 15 2 2 45.84
26 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 1 1 26.99
27 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 11 1 1 24.22
28 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 20 1 1 23.47
29 DŁUGOSZ ADAM 4 16 1 1 23.18
30 JASIŃSKI JAN 1 27 1 1 21.73
31 PROCYSZYN RYSZARD 4 34 1 1 20.92
32 KIEL HENRYK 4 24 1 1 20.52
33 BŁOŃSKI MARIAN 3 14 0 0 0.00
34 BIELAK ANDRZEJ 2 5 0 0 0.00
35 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 9 0 0 0.00
36 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 14 0 0 0.00
37 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 19 0 0 0.00
38 SZEWCZYK MARCIN 4 14 0 0 0.00
39 KRÓLIK ADAM 2 9 0 0 0.00
40 RĘKAS ADAM 2 10 0 0 0.00
41 RÓŻAŃSKI JACEK 2 8 0 0 0.00




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 16
------------------------
z lotu HALLE z dnia 30.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,30,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 328.179 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 41
4.Ilość wysłanych gołębi................: 866
5.Ilość konkursów.......................: 174
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1180.87
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1068.81
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,47,46
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,46,56
10.Czas trwania konkursu.................:59 min. 10 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
EPunktacja Typowane [ 1]F
Lot do MP w kat.A, B.

ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 10 | 239 | 76 |31.80|
| 2 | Zmigrod 2 | 10 | 143 | 23 |16.08|
| 3 | Borzecin | 7 | 173 | 35 |20.23|
| 4 | Winsko | 14 | 311 | 40 |12.86|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 41 | 866 | 174 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 16. Lot do MP w kat.A, B.
z lotu HALLE, w dniu 30.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KASOWSKA KATARZYNA 4 6 G M 10:47:46 1180.87 1.15 14- 7- 5 304.390 30.000
2 JUREK ANDRZEJ 3 128 11:13:40 1180.12 2.31 62- 22- 5 334.760 0.000
3 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 32 G M 11:14:15 1179.67 3.46 19- 2- 1 335.320 29.880
4 KURAS MARIUSZ 2 26 G M 11:12:15 1178.92 4.62 28- 14- 5 332.750 29.830
5 JUREK ANDRZEJ 3 43 G M 11:14:46 1175.56 5.77 2 < 6> 334.760 29.770
6 JUREK ANDRZEJ 3 38 G M 11:14:53 1175.08 6.93 3 < 9> 334.760 29.710
7 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 42 G M 11:12:17 1171.98 8.08 35- 11- 3 330.830 29.650
8 KURAS MARIUSZ 2 5 G M 11:15:17 1166.38 9.24 2 < 13> 332.750 29.600
9 JUREK ANDRZEJ 3 65 11:18:11 1161.62 10.39 4 < 35> 334.760 0.000
10 DYK WIKTOR 1 3 G M 11:22:14 1159.31 11.55 15- 8- 5 338.790 29.480
11 JANKOWSKI JAN 1 32 G 11:17:31 1155.72 12.70 18- 8- 0 332.290 0.000
12 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 31 G M 10:59:42 1155.36 13.86 33- 8- 3 311.600 29.360
13 KURAS MARIUSZ 2 40 G 11:18:05 1155.05 15.01 3 < 18> 332.750 0.000
14 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 20 G M 10:59:53 1154.57 16.17 2 < 27> 311.600 29.250
15 DRĄG AGNIESZKA 4 15 G M 10:55:40 1153.33 17.32 14- 4- 4 306.400 29.190
16 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 48 G 11:03:10 1151.75 18.48 25- 3- 2 314.620 0.000
17 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 6 G M 11:17:42 1151.27 19.63 28- 14- 5 331.220 29.080
18 KURAS MARIUSZ 2 31 G M 11:19:13 1150.52 20.79 4 < 19> 332.750 29.020
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 KURAS MARIUSZ 2 82 11:19:53 1147.88 21.94 5 < 21> 332.750 0.000
20 KOWALCZYK ROBERT 1 23 G M 11:25:37 1145.03 23.09 34- 14- 5 338.490 28.900
21 KURAS MARIUSZ 2 71 11:21:13 1142.62 24.25 6 < 23> 332.750 0.000
22 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 117 11:06:50 1141.99 25.40 23- 2- 1 316.140 0.000
23 KURAS MARIUSZ 2 88 11:21:33 1141.31 26.56 7 < 24> 332.750 0.000
24 KURAS MARIUSZ 2 42 G M 11:21:39 1140.92 27.71 8 < 37> 332.750 28.670
25 JANKOWSKI JERZY 1 12 G 11:25:23 1139.64 28.87 10- 3- 0 336.630 0.000
26 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 24 G M 11:20:30 1138.83 30.02 2 < 29> 330.830 28.550
27 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 39 G 11:03:46 1138.20 31.18 3 < 44> 311.600 0.000
28 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 42 G 11:23:48 1137.10 32.33 24- 6- 2 334.080 0.000
29 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 78 11:21:37 1134.47 33.49 3 < 33> 330.830 0.000
30 DYK WIKTOR 1 35 G M 11:28:50 1133.71 34.64 2 < 31> 338.790 28.320
31 DYK WIKTOR 1 13 G 11:28:53 1133.52 35.80 3 < 36> 338.790 0.000
32 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 49 G 11:14:42 1133.51 36.95 33- 7- 1 322.710 0.000
33 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 57 11:22:03 1132.79 38.11 4 < 34> 330.830 0.000
34 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 72 11:22:04 1132.72 39.26 5 < 61> 330.830 0.000
35 JUREK ANDRZEJ 3 115 11:25:34 1132.60 40.42 5 < 41> 334.760 0.000
36 DYK WIKTOR 1 17 G 11:29:27 1131.37 41.57 4 < 52> 338.790 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37 KURAS MARIUSZ 2 27 G M 11:24:15 1130.84 42.73 9 < 39> 332.750 27.920
38 MIARKA ADAM 2 43 G M 11:26:40 1129.62 43.88 20- 4- 3 335.120 27.860
39 KURAS MARIUSZ 2 36 G 11:24:46 1128.86 45.03 10 < 55> 332.750 0.000
40 JANKOWSKI JERZY 1 7 G 11:28:47 1126.67 46.19 2 < 105> 336.630 0.000
41 JUREK ANDRZEJ 3 82 11:27:19 1125.94 47.34 6 < 43> 334.760 0.000
42 KASOWSKA KATARZYNA 4 39 G M 11:00:23 1125.77 48.50 2 < 45> 304.390 27.630
43 JUREK ANDRZEJ 3 63 11:27:25 1125.56 49.65 7 < 47> 334.760 0.000
44 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 8 G M 11:07:02 1124.77 50.81 4 < 64> 311.600 27.510
45 KASOWSKA KATARZYNA 4 45 G M 11:00:43 1124.39 51.96 3 < 56> 304.390 27.460
46 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 88 11:17:06 1124.03 53.12 2 < 88> 322.710 0.000
47 JUREK ANDRZEJ 3 7 G M 11:27:54 1123.73 54.27 8 < 51> 334.760 27.340
48 KOWALCZYK ROBERT 1 62 11:31:21 1123.25 55.43 2 < 49> 338.490 0.000
49 KOWALCZYK ROBERT 1 60 11:31:32 1122.56 56.58 3 < 87> 338.490 0.000
50 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 39 G M 11:25:04 1122.53 57.74 2 < 65> 331.220 27.170
51 JUREK ANDRZEJ 3 68 11:28:19 1122.16 58.89 9 < 58> 334.760 0.000
52 DYK WIKTOR 1 16 G M 11:32:32 1119.84 60.05 5 < 103> 338.790 27.050
53 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 54 11:29:51 1118.69 61.20 20- 1- 0 335.440 0.000
54 JANKOWSKI JAN 1 45 G 11:27:17 1117.76 62.36 2 < 107> 332.290 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
55 KURAS MARIUSZ 2 12 G 11:27:44 1117.61 63.51 11 < 90> 332.750 0.000
56 KASOWSKA KATARZYNA 4 46 G M 11:02:22 1117.57 64.67 4 < 75> 304.390 26.820
57 MYRDZIO STANISŁAW 4 40 G 11:11:41 1115.72 65.82 32- 3- 1 314.280 0.000
58 JUREK ANDRZEJ 3 45 G 11:30:06 1115.50 66.97 10 < 59> 334.760 0.000
59 JUREK ANDRZEJ 3 32 G M 11:30:07 1115.43 68.13 11 < 62> 334.760 26.650
60 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 44 G M 11:12:22 1114.23 69.28 2 < 170> 314.620 26.590
61 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 59 11:26:56 1114.16 70.44 6 < 67> 330.830 0.000
62 JUREK ANDRZEJ 3 28 G 11:30:38 1113.52 71.59 12 < 63> 334.760 0.000
63 JUREK ANDRZEJ 3 52 11:30:47 1112.96 72.75 13 < 77> 334.760 0.000
64 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 35 G 11:10:24 1111.27 73.90 5 < 86> 311.600 0.000
65 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 36 G 11:28:23 1110.05 75.06 3 < 66> 331.220 0.000
66 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 24 G M 11:28:30 1109.62 76.21 4 < 73> 331.220 26.240
67 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 29 G M 11:28:18 1109.05 77.37 7 < 68> 330.830 26.180
68 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 17 G 11:28:41 1107.63 78.52 8 < 97> 330.830 0.000
69 MAŁYS DOMINIK 1 49 G M 11:31:52 1107.08 79.68 29- 9- 5 334.190 26.070
70 MAŁYS DOMINIK 1 104 11:31:56 1106.83 80.83 2 < 84> 334.190 0.000
71 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 37 G M 11:32:37 1106.25 81.99 22- 2- 1 334.770 25.950
72 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 54 11:32:06 1105.86 83.14 2 < 85> 334.080 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
73 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 45 G 11:30:29 1102.29 84.30 5 < 74> 331.220 0.000
74 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 28 G M 11:30:32 1102.11 85.45 6 < 76> 331.220 25.780
75 KASOWSKA KATARZYNA 4 42 G M 11:06:18 1101.67 86.61 5 < 128> 304.390 25.720
76 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 34 G 11:30:43 1101.44 87.76 7 < 93> 331.220 0.000
77 JUREK ANDRZEJ 3 39 G 11:33:56 1101.43 88.91 14 < 78> 334.760 0.000
78 JUREK ANDRZEJ 3 47 G 11:34:06 1100.82 90.07 15 < 79> 334.760 0.000
79 JUREK ANDRZEJ 3 22 G M 11:34:12 1100.46 91.22 16 < 82> 334.760 25.490
80 PIETRZAK WIESŁAW 3 83 11:38:59 1099.93 92.38 38- 5- 0 339.860 0.000
81 PIETRZAK WIESŁAW 3 93 11:39:02 1099.75 93.53 2 < 83> 339.860 0.000
82 JUREK ANDRZEJ 3 71 11:34:44 1098.53 94.69 17 < 98> 334.760 0.000
83 PIETRZAK WIESŁAW 3 60 11:39:27 1098.27 95.84 3 < 104> 339.860 0.000
84 MAŁYS DOMINIK 1 17 G M 11:34:36 1097.14 97.00 3 < 117> 334.190 25.200
85 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 47 G M 11:34:34 1096.90 98.15 3 < 129> 334.080 25.140
86 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 36 G 11:14:16 1096.15 99.31 6 < 92> 311.600 0.000
87 KOWALCZYK ROBERT 1 89 11:38:49 1096.09 100.46 4 < 89> 338.490 0.000
88 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 76 11:24:26 1096.04 101.62 3 < 143> 322.710 0.000
89 KOWALCZYK ROBERT 1 19 G M 11:38:50 1096.03 102.77 5 < 91> 338.490 24.910
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
90 KURAS MARIUSZ 2 83 11:33:36 1096.01 103.93 12 < 121> 332.750 0.000
91 KOWALCZYK ROBERT 1 4 G M 11:38:54 1095.79 105.08 6 < 102> 338.490 24.800
92 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 52 11:14:23 1095.70 106.24 7 < 156> 311.600 0.000
93 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 20 G M 11:32:23 1095.37 107.39 8 < 93> 331.220 24.680
93 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 40 G M 11:32:23 1095.37 107.39 9 < 106> 331.220 0.000
95 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 G M 11:32:18 1095.24 109.70 15- 4- 4 331.090 24.570
96 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 104 M 11:18:42 1095.05 110.85 2 316.140 24.510
97 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 58 11:32:12 1094.74 112.01 9 < 134> 330.830 0.000
98 JUREK ANDRZEJ 3 114 11:35:50 1094.58 113.16 18 < 100> 334.760 0.000
99 PIETRZAK ANDRZEJ 3 17 G M 11:42:00 1094.46 114.32 13- 2- 2 341.470 24.340
100 JUREK ANDRZEJ 3 44 G 11:35:55 1094.29 115.47 19 < 115> 334.760 0.000
101 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 9 G M 11:41:53 1094.22 116.63 11- 1- 1 341.270 24.220
102 KOWALCZYK ROBERT 1 13 G M 11:39:21 1094.20 117.78 7 < 108> 338.490 24.160
103 DYK WIKTOR 1 24 G M 11:39:38 1094.17 118.94 6 < 155> 338.790 24.100
104 PIETRZAK WIESŁAW 3 36 G 11:40:39 1094.03 120.09 4 < 142> 339.860 0.000
105 JANKOWSKI JERZY 1 6 G 11:38:01 1092.90 121.25 3 336.630 0.000
106 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 25 G 11:33:14 1092.29 122.40 10 < 116> 331.220 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
107 JANKOWSKI JAN 1 71 11:34:19 1091.92 123.56 3 < 112> 332.290 0.000
108 KOWALCZYK ROBERT 1 5 G M 11:40:05 1091.61 124.71 8 < 108> 338.490 23.820
108 KOWALCZYK ROBERT 1 88 11:40:05 1091.61 124.71 9 < 113> 338.490 0.000
110 MIARKA ADAM 2 42 G 11:37:38 1089.35 127.02 2 < 110> 335.120 0.000
110 MIARKA ADAM 2 25 G M 11:37:38 1089.35 127.02 3 < 138> 335.120 23.700
112 JANKOWSKI JAN 1 43 G 11:35:08 1089.00 129.33 4 < 120> 332.290 0.000
113 KOWALCZYK ROBERT 1 32 G 11:40:54 1088.74 130.48 10 < 127> 338.490 0.000
114 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 78 11:18:33 1088.06 131.64 20- 1- 0 313.960 0.000
115 JUREK ANDRZEJ 3 66 11:37:45 1087.77 132.79 20 < 167> 334.760 0.000
116 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 16 G 11:34:45 1086.86 133.95 11 < 133> 331.220 0.000
117 MAŁYS DOMINIK 1 22 G M 11:37:31 1086.74 135.10 4 < 126> 334.190 23.290
118 MUSIALIK WOJCIECH 3 16 G M 11:41:51 1086.23 136.26 13- 3- 3 338.740 23.240
119 DŁUGOSZ ADAM 4 30 G M 11:22:52 1086.06 137.41 16- 1- 1 318.070 23.180
120 JANKOWSKI JAN 1 24 G 11:35:59 1085.97 138.57 5 < 130> 332.290 0.000
121 KURAS MARIUSZ 2 41 G 11:36:29 1085.70 139.72 13 < 166> 332.750 0.000
122 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 33 G 11:39:08 1084.71 140.88 2 335.320 0.000
123 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 22 G M 11:25:13 1083.98 142.03 15- 2- 2 320.010 22.950
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
124 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA 4 39 G M 11:25:14 1083.92 143.19 2 320.010 22.890
125 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 62 11:38:59 1083.46 144.34 2 334.770 0.000
126 MAŁYS DOMINIK 1 44 G M 11:38:28 1083.39 145.50 5 < 131> 334.190 22.770
127 KOWALCZYK ROBERT 1 49 G 11:42:33 1083.00 146.65 11 < 137> 338.490 0.000
128 KASOWSKA KATARZYNA 4 35 G 11:11:04 1082.98 147.81 6 < 149> 304.390 0.000
129 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 57 11:38:32 1082.80 148.96 4 < 147> 334.080 0.000
130 JANKOWSKI JAN 1 47 G 11:36:59 1082.44 150.12 6 < 136> 332.290 0.000
131 MAŁYS DOMINIK 1 56 11:38:47 1082.28 151.27 6 < 146> 334.190 0.000
132 MYRDZIO STANISŁAW 4 10 G M 11:20:30 1081.86 152.42 2 < 141> 314.280 22.430
133 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 43 G 11:36:13 1081.65 153.58 12 < 148> 331.220 0.000
134 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 86 11:35:58 1081.26 154.73 10 < 135> 330.830 0.000
135 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 50 G 11:36:00 1081.14 155.89 11 330.830 0.000
136 JANKOWSKI JAN 1 23 G 11:37:22 1081.09 157.04 7 < 169> 332.290 0.000
137 KOWALCZYK ROBERT 1 77 11:43:20 1080.29 158.20 12 < 162> 338.490 0.000
138 MIARKA ADAM 2 41 G M 11:40:13 1080.28 159.35 4 335.120 22.080
139 MUSIALIK WOJCIECH 3 49 G M 11:43:45 1079.65 160.51 2 < 174> 338.740 22.020
140 PIETRZAK ANDRZEJ 3 36 G M 11:46:17 1079.63 161.66 2 341.470 21.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
141 MYRDZIO STANISŁAW 4 53 11:21:09 1079.44 162.82 3 314.280 0.000
142 PIETRZAK WIESŁAW 3 74 11:44:57 1079.09 163.97 5 339.860 0.000
143 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 69 11:29:08 1078.82 165.13 4 < 145> 322.710 0.000
144 JASIŃSKI JAN 1 30 G M 11:40:22 1078.50 166.28 27- 1- 1 334.730 21.730
145 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 43 G M 11:29:15 1078.40 167.44 5 < 152> 322.710 21.680
146 MAŁYS DOMINIK 1 84 11:40:01 1077.97 168.59 7 < 150> 334.190 0.000
147 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 55 11:40:05 1077.39 169.75 5 < 160> 334.080 0.000
148 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 47 G 11:37:26 1077.37 170.90 13 < 151> 331.220 0.000
149 KASOWSKA KATARZYNA 4 29 G 11:12:41 1076.79 172.06 7 304.390 0.000
150 MAŁYS DOMINIK 1 102 11:40:25 1076.59 173.21 8 < 171> 334.190 0.000
151 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 14 G 11:37:42 1076.44 174.36 14 331.220 0.000
152 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 83 11:29:49 1076.36 175.52 6 < 153> 322.710 0.000
153 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 66 11:29:53 1076.12 176.67 7 322.710 0.000
154 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 G M 11:37:42 1076.02 177.83 2 < 157> 331.090 21.160
155 DYK WIKTOR 1 18 G M 11:45:02 1075.41 178.98 7 < 159> 338.790 21.100
156 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 37 G 11:19:46 1075.35 180.14 8 311.600 0.000
157 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 G M 11:37:59 1075.03 181.29 3 < 172> 331.090 20.980
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
158 PROCYSZYN RYSZARD 4 55 11:23:26 1074.62 182.45 34- 1- 0 315.330 0.000
159 DYK WIKTOR 1 4 G 11:45:25 1074.10 183.60 8 338.790 0.000
160 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 34 G M 11:41:07 1073.81 184.76 6 334.080 20.810
161 DRĄG AGNIESZKA 4 21 G M 11:15:22 1073.71 185.91 2 < 163> 306.400 20.750
162 KOWALCZYK ROBERT 1 69 11:45:17 1073.61 187.07 13 < 164> 338.490 0.000
163 DRĄG AGNIESZKA 4 44 G M 11:15:24 1073.58 188.22 3 < 173> 306.400 20.640
164 KOWALCZYK ROBERT 1 85 11:45:24 1073.21 189.38 14 338.490 0.000
165 KIEL HENRYK 4 21 G M 11:16:05 1073.08 190.53 24- 1- 1 306.990 20.520
166 KURAS MARIUSZ 2 59 11:40:07 1072.98 191.69 14 332.750 0.000
167 JUREK ANDRZEJ 3 23 G 11:42:01 1072.89 192.84 21 < 168> 334.760 0.000
168 JUREK ANDRZEJ 3 10 G 11:42:03 1072.78 194.00 22 334.760 0.000
169 JANKOWSKI JAN 1 26 G 11:39:50 1072.48 195.15 8 332.290 0.000
170 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 14 G M 11:23:31 1071.90 196.30 3 314.620 20.230
171 MAŁYS DOMINIK 1 48 G M 11:41:54 1071.47 197.46 9 334.190 20.170
172 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 G M 11:39:09 1070.97 198.61 4 331.090 20.120
173 DRĄG AGNIESZKA 4 12 G M 11:16:09 1070.77 199.77 4 306.400 20.060
174 MUSIALIK WOJCIECH 3 40 G M 11:46:56 1068.81 200.92 3 338.740 20.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
175 MAŁYS DOMINIK 1 74 11:42:50 1068.27 0.00 10 334.190 0.000
176 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 76 11:23:57 1068.07 0.00 2 313.960 0.000
177 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 39 G M 11:32:18 1067.52 0.00 8 322.710 0.000
178 KIEL HENRYK 4 41 G M 11:17:36 1067.42 0.00 2 306.990 0.000
179 KIEL HENRYK 4 35 G 11:17:39 1067.23 0.00 3 306.990 0.000

D O B R Y L O T !
------------------



 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 9 odwiedzający (46 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=