pzhgpzmigrod
  lot 15 - Holten 3
 
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 15, z dnia 30.07.17 HOLTEN-3
Punktacja Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 MIARKA ADAM 2 17 5 8 336.90
2 KOWALCZYK ROBERT 1 22 5 8 336.28
3 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 13 5 7 328.30
4 MAŁYS DOMINIK 1 31 4 8 266.27
5 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 51 4 11 263.34
6 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 26 4 8 262.10
7 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 3 5 200.77
8 LIS MARIAN 1 10 3 3 200.53
9 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 44 3 11 190.00
10 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 7 3 3 186.13
11 JASIŃSKI JAN 1 30 2 6 135.35
12 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 16 2 2 131.24
13 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 16 2 3 130.24
14 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 17 2 2 129.30
15 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 29 2 6 128.14
16 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 14 2 2 126.52
17 KAZEK JAN 1 10 2 2 126.13
18 PIETRZAK WIESŁAW 3 19 2 3 125.81
19 JAKÓB BRONISŁAW 1 18 2 4 124.65
20 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 11 1 1 68.29
21 JUREK ANDRZEJ 3 15 1 3 65.81
22 KIEL HENRYK 4 9 1 1 64.81
23 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 16 1 4 63.33
24 PIETRZAK ANDRZEJ 3 16 1 2 63.10
25 DRĄG AGNIESZKA 4 10 1 1 62.40
26 KURAS MARIUSZ 2 24 0 2 0.00
27 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 10 0 0 0.00
28 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 10 0 0 0.00
29 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 11 0 0 0.00
30 JANKOWSKI JAN 1 12 0 4 0.00
31 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 0 0 0.00
32 ZMARZŁY MARIAN 2 10 0 0 0.00
33 MYRDZIO STANISŁAW 4 9 0 0 0.00
34 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 8 0 0 0.00
35 KRÓLIK ADAM 2 19 0 5 0.00
36 RĘKAS ADAM 2 20 0 1 0.00
37 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 0 4 0.00


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 15, z dnia 30.07.17 HOLTEN-3
Punktacja Całośc [ 8]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 MAŁYS DOMINIK 1 31 4 8 274.64
2 JASIŃSKI JAN 1 30 4 6 274.42
3 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 44 4 11 274.18
4 KOWALCZYK ROBERT 1 22 4 8 273.49
5 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 13 4 7 272.56
6 MIARKA ADAM 2 17 4 8 272.48
7 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 29 4 6 271.63
8 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 51 4 11 270.31
9 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 26 4 8 269.92
10 KASOWSKA KATARZYNA 4 14 4 5 266.43
11 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 4 4 264.72
12 JANKOWSKI JAN 1 12 4 4 257.60
13 KRÓLIK ADAM 2 19 4 5 256.12
14 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 16 4 4 255.27
15 JAKÓB BRONISŁAW 1 18 4 4 249.62
16 JUREK ANDRZEJ 3 15 3 3 200.77
17 LIS MARIAN 1 10 3 3 200.53
18 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 16 3 3 190.40
19 PIETRZAK WIESŁAW 3 19 3 3 189.53
20 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 7 3 3 186.13
21 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 16 2 2 131.24
22 KURAS MARIUSZ 2 24 2 2 130.78
23 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 17 2 2 129.30
24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 14 2 2 126.52
25 KAZEK JAN 1 10 2 2 126.13
26 PIETRZAK ANDRZEJ 3 16 2 2 125.66
27 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 11 1 1 68.29
28 KIEL HENRYK 4 9 1 1 64.81
29 RĘKAS ADAM 2 20 1 1 64.50
30 DRĄG AGNIESZKA 4 10 1 1 62.40
31 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 10 0 0 0.00
32 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 0 0 0.00
33 ZMARZŁY MARIAN 2 10 0 0 0.00
34 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 8 0 0 0.00
35 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 10 0 0 0.00
36 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 11 0 0 0.00
37 MYRDZIO STANISŁAW 4 9 0 0 0.00




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 15
------------------------
z lotu HOLTEN-3 z dnia 30.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,10,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 723.338 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 37
4.Ilość wysłanych gołębi................: 646
5.Ilość konkursów.......................: 130
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1129.47
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 939.88
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,59,04
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:19,04,11
10.Czas trwania konkursu.................:2 godz. 5 min. 7 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 70.0- gradacja
EPunktacja Typowane [ 1]F
Lot do MP w kat.C, M.

ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 12 | 227 | 57 |25.11|
| 2 | Zmigrod 2 | 9 | 144 | 22 |15.28|
| 3 | Borzecin | 6 | 102 | 21 |20.59|
| 4 | Winsko | 10 | 173 | 30 |17.34|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 37 | 646 | 130 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 15. Lot do MP w kat.C, M.
z lotu HOLTEN-3, w dniu 30.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KOWALCZYK ROBERT 1 11 G M 16:59:04 1129.47 1.55 22- 8- 5 733.100 70.000
2 JUREK ANDRZEJ 3 6 G 16:55:28 1128.38 3.10 15- 3- 1 728.330 0.000
3 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 5 G 16:55:53 1126.58 4.64 44- 11- 3 727.640 0.000
4 JASIŃSKI JAN 1 6 G M 17:00:38 1119.40 6.19 30- 6- 2 728.320 69.770
5 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 11 G 17:02:48 1107.63 7.74 13- 7- 5 723.060 0.000
6 JASIŃSKI JAN 1 19 G 17:11:50 1100.46 9.29 2 < 8> 728.320 0.000
7 LIS MARIAN 1 7 G M 17:14:19 1096.03 10.84 10- 3- 3 728.110 69.530
8 JASIŃSKI JAN 1 20 G 17:16:18 1093.08 12.38 3 < 58> 728.320 0.000
9 MIARKA ADAM 2 20 G M 17:17:28 1092.77 13.93 17- 8- 5 729.390 69.380
10 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 26 G 17:20:27 1086.30 15.48 29- 6- 2 728.310 0.000
11 MAŁYS DOMINIK 1 31 G M 17:20:10 1085.64 17.03 31- 8- 4 727.560 69.220
12 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 78 G M 17:21:16 1083.98 18.58 2 < 27> 727.640 69.150
13 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 2 G M 17:04:32 1083.87 20.12 51- 11- 4 709.430 69.070
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14 MAŁYS DOMINIK 1 8 G 17:22:00 1082.68 21.67 2 < 17> 727.560 0.000
15 RÓŻAŃSKI JACEK 2 8 G 17:29:28 1082.28 23.22 12- 4- 0 735.370 0.000
16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 9 G 17:22:57 1082.27 24.77 2 < 26> 728.310 0.000
17 MAŁYS DOMINIK 1 14 G M 17:25:09 1077.63 26.32 3 < 31> 727.560 68.760
18 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 11 G M 17:15:34 1076.54 27.86 26- 8- 4 716.510 68.680
19 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 21 G 17:09:03 1076.44 29.41 2 < 48> 709.430 0.000
20 KOWALCZYK ROBERT 1 14 G M 17:31:33 1075.64 30.96 2 < 21> 733.100 68.530
21 KOWALCZYK ROBERT 1 8 G 17:32:31 1074.11 32.51 3 < 46> 733.100 0.000
22 MIARKA ADAM 2 4 G 17:32:43 1068.36 34.06 2 < 28> 729.390 0.000
23 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 45 G M 17:32:03 1067.63 35.60 11- 1- 1 728.180 68.290
24 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 1 G M 17:27:22 1067.46 37.15 2 < 33> 723.060 68.220
24 KASOWSKA KATARZYNA 4 9 G M 17:04:57 1067.46 37.15 14- 5- 3 699.130 68.220
26 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 40 G M 17:35:09 1062.99 40.25 3 < 60> 728.310 68.060
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 77 17:35:21 1061.71 41.80 3 < 37> 727.640 0.000
28 MIARKA ADAM 2 1 G M 17:40:22 1056.53 43.34 3 < 42> 729.390 67.910
29 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 23 G M 17:28:58 1055.30 44.89 2 < 40> 716.510 67.830
30 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 18 G M 17:20:56 1054.50 46.44 17- 2- 2 707.500 67.750
31 MAŁYS DOMINIK 1 69 17:41:09 1052.68 47.99 4 < 34> 727.560 0.000
32 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 6 G M 17:38:01 1052.13 49.54 16- 3- 2 723.880 67.600
33 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 9 G M 17:37:40 1051.47 51.08 3 < 38> 723.060 67.520
34 MAŁYS DOMINIK 1 13 G M 17:42:12 1051.08 52.63 5 < 79> 727.560 67.440
34 RÓŻAŃSKI JACEK 2 6 G 17:49:38 1051.08 52.63 2 < 50> 735.370 0.000
36 KURAS MARIUSZ 2 2 G 17:42:07 1050.99 55.73 24- 2- 0 727.410 0.000
37 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 71 17:43:06 1049.83 57.28 4 < 74> 727.640 0.000
38 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 6 G M 17:38:54 1049.59 58.82 4 < 77> 723.060 67.130
39 KASOWSKA KATARZYNA 4 2 G M 17:16:07 1049.56 60.37 2 < 57> 699.130 67.050
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 34 G 17:33:54 1047.68 61.92 3 < 47> 716.510 0.000
41 KRÓLIK ADAM 2 22 G 17:53:29 1047.60 63.47 19- 5- 0 736.970 0.000
42 MIARKA ADAM 2 2 G M 17:47:07 1046.30 65.02 4 < 43> 729.390 66.820
43 MIARKA ADAM 2 18 G M 17:47:36 1045.57 66.56 5 < 52> 729.390 66.740
44 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 1 G M 17:30:14 1041.95 68.11 16- 2- 2 708.770 66.670
45 JANKOWSKI JAN 1 16 G 17:47:27 1041.80 69.66 12- 4- 0 726.600 0.000
46 KOWALCZYK ROBERT 1 22 G M 17:54:12 1041.04 71.21 4 < 54> 733.100 66.510
47 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 27 G 17:39:03 1039.85 72.76 4 < 75> 716.510 0.000
48 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 9 G M 17:33:41 1037.66 74.30 3 < 49> 709.430 66.360
49 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 31 G 17:34:04 1037.08 75.85 4 < 69> 709.430 0.000
50 RÓŻAŃSKI JACEK 2 13 G 18:00:30 1035.00 77.40 3 < 102> 735.370 0.000
51 LIS MARIAN 1 1 G M 17:53:30 1034.98 78.95 2 < 67> 728.110 66.120
52 MIARKA ADAM 2 23 G M 17:54:50 1034.84 80.50 6 < 73> 729.390 66.050
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
53 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 6 G 18:01:14 1033.47 82.04 16- 4- 1 735.040 0.000
54 KOWALCZYK ROBERT 1 7 G M 18:00:20 1032.05 83.59 5 < 61> 733.100 65.890
55 JUREK ANDRZEJ 3 29 G M 17:56:07 1031.46 85.14 2 < 65> 728.330 65.810
56 KAZEK JAN 1 38 G M 17:51:28 1029.79 86.69 10- 2- 2 722.360 65.740
57 KASOWSKA KATARZYNA 4 24 G 17:29:10 1029.39 88.24 3 < 59> 699.130 0.000
58 JASIŃSKI JAN 1 17 G M 17:57:32 1029.38 89.78 4 < 66> 728.320 65.580
59 KASOWSKA KATARZYNA 4 13 G M 17:34:05 1022.00 91.33 4 < 101> 699.130 65.500
60 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 22 G 18:03:08 1021.28 92.88 4 < 120> 728.310 0.000
61 KOWALCZYK ROBERT 1 24 G M 18:07:51 1021.24 94.43 6 < 114> 733.100 65.350
62 JANKOWSKI JAN 1 12 G 18:01:46 1020.84 95.98 2 < 64> 726.600 0.000
63 KRÓLIK ADAM 2 37 G 18:12:13 1020.43 97.52 2 < 103> 736.970 0.000
64 JANKOWSKI JAN 1 9 G 18:03:20 1018.60 99.07 3 < 122> 726.600 0.000
65 JUREK ANDRZEJ 3 3 G 18:06:49 1016.06 100.62 3 728.330 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
66 JASIŃSKI JAN 1 5 G 18:06:51 1016.00 102.17 5 < 78> 728.320 0.000
67 LIS MARIAN 1 13 G M 18:06:45 1015.85 103.72 3 728.110 64.880
68 KIEL HENRYK 4 8 G M 17:40:09 1015.00 105.26 9- 1- 1 700.500 64.810
69 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 5 G M 17:49:38 1014.00 106.81 5 < 89> 709.430 64.730
70 PIETRZAK WIESŁAW 3 23 G M 18:15:04 1011.94 108.36 19- 3- 2 733.720 64.650
71 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 23 G M 17:50:26 1011.90 109.91 2 708.770 64.570
72 RĘKAS ADAM 2 36 G 18:19:15 1010.59 111.46 20- 1- 0 736.970 0.000
73 MIARKA ADAM 2 7 G M 18:12:08 1010.05 113.00 7 < 111> 729.390 0.000
74 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 42 18:10:55 1009.33 114.55 5 < 80> 727.640 0.000
75 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 18 G 18:01:44 1006.71 116.10 5 < 76> 716.510 0.000
76 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 7 G M 18:03:10 1004.69 117.65 6 < 91> 716.510 64.190
77 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 10 G M 18:09:56 1004.34 119.20 5 < 113> 723.060 64.110
78 JASIŃSKI JAN 1 23 G 18:15:31 1003.86 120.74 6 728.320 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
79 MAŁYS DOMINIK 1 18 G 18:16:04 1002.06 122.29 6 < 81> 727.560 0.000
80 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 73 G 18:16:56 1000.97 123.84 6 < 94> 727.640 0.000
81 MAŁYS DOMINIK 1 70 18:16:53 1000.93 125.39 7 < 119> 727.560 0.000
82 PIETRZAK WIESŁAW 3 7 G 18:23:07 1000.82 126.93 2 < 115> 733.720 0.000
83 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 3 G 18:27:00 997.34 128.48 2 < 87> 735.040 0.000
84 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 22 G M 18:19:38 994.64 130.03 14- 2- 2 725.720 63.570
85 KURAS MARIUSZ 2 75 18:22:01 993.71 131.58 2 727.410 0.000
86 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 13 G M 18:30:06 992.96 133.13 7- 3- 3 734.890 63.410
87 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 20 G M 18:31:52 990.80 134.67 3 < 100> 735.040 63.330
88 JAKÓB BRONISŁAW 1 3 G 18:25:50 990.24 136.22 18- 4- 2 728.650 0.000
89 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 10 G M 18:11:10 983.73 137.77 6 < 95> 709.430 63.180
90 PIETRZAK ANDRZEJ 3 7 G M 18:37:33 983.52 139.32 16- 2- 1 735.230 63.100
91 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 21 G 18:19:06 982.73 140.87 7 < 112> 716.510 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
92 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 1 G M 18:30:04 980.61 142.41 2 725.720 62.950
93 JAKÓB BRONISŁAW 1 8 G M 18:33:08 980.51 143.96 2 < 107> 728.650 62.870
94 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 14 G 18:33:47 978.30 145.51 7 < 118> 727.640 0.000
95 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 54 18:15:48 977.45 147.06 7 < 98> 709.430 0.000
96 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 28 G M 18:31:31 976.22 148.61 2 < 128> 723.880 62.640
97 PIETRZAK ANDRZEJ 3 4 G 18:43:46 975.41 150.15 2 735.230 0.000
98 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 28 G 18:18:14 974.18 151.70 8 < 104> 709.430 0.000
99 DRĄG AGNIESZKA 4 18 G M 18:08:38 973.54 153.25 10- 1- 1 699.620 62.400
100 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 14 G 18:45:16 973.22 154.80 4 735.040 0.000
101 KASOWSKA KATARZYNA 4 18 G 18:08:29 973.06 156.35 5 699.130 0.000
102 RÓŻAŃSKI JACEK 2 16 G 18:47:06 971.30 157.89 4 735.370 0.000
103 KRÓLIK ADAM 2 8 G 18:49:56 969.78 159.44 3 < 105> 736.970 0.000
104 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 57 18:21:37 969.67 160.99 9 < 106> 709.430 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
105 KRÓLIK ADAM 2 23 G 18:54:14 964.33 162.54 4 < 121> 736.970 0.000
106 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 59 18:26:20 963.46 164.09 10 < 117> 709.430 0.000
107 JAKÓB BRONISŁAW 1 17 G M 18:47:29 961.94 165.63 3 < 108> 728.650 61.780
108 JAKÓB BRONISŁAW 1 18 G 18:47:32 961.87 167.18 4 728.650 0.000
109 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 4 G M 18:57:58 956.93 168.73 2 < 116> 734.890 61.630
110 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 34 G M 18:30:54 954.92 170.28 2 707.500 61.550
111 MIARKA ADAM 2 5 G 18:54:23 954.22 171.83 8 729.390 0.000
112 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 16 G M 18:42:06 952.68 173.37 8 716.510 61.400
113 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 7 G M 18:49:28 952.06 174.92 6 < 127> 723.060 61.320
114 KOWALCZYK ROBERT 1 59 19:00:15 951.77 176.47 7 < 124> 733.100 0.000
115 PIETRZAK WIESŁAW 3 4 G M 19:03:09 949.00 178.02 3 733.720 61.160
116 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 14 G M 19:04:47 948.51 179.57 3 734.890 61.090
117 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 24 G 18:38:11 948.20 181.11 11 709.430 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
118 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 86 G 18:57:48 947.70 182.66 8 < 123> 727.640 0.000
119 MAŁYS DOMINIK 1 1 G M 18:58:37 946.58 184.21 8 727.560 60.850
120 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 1 G 18:59:36 946.35 185.76 5 < 129> 728.310 0.000
121 KRÓLIK ADAM 2 12 G 19:09:16 945.72 187.31 5 736.970 0.000
122 JANKOWSKI JAN 1 6 G 18:58:45 945.17 188.85 4 726.600 0.000
123 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 9 G M 19:00:00 944.99 190.40 9 < 126> 727.640 60.540
124 KOWALCZYK ROBERT 1 31 G 19:06:20 944.31 191.95 8 733.100 0.000
125 KAZEK JAN 1 25 G M 18:55:07 944.12 193.50 2 722.360 60.390
126 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 2 M 19:01:25 943.25 195.05 10 < 130> 727.640 60.310
127 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 5 G 18:56:35 943.22 196.59 7 723.060 0.000
128 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 15 G 18:58:02 942.51 198.14 3 723.880 0.000
129 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 5 G M 19:04:10 940.77 199.69 6 728.310 60.080
130 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 30 19:04:11 939.88 201.24 11 727.640 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
131 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 2 G M 18:40:17 939.75 0.00 10- 0- 0 705.080 0.000
132 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 91 19:06:02 937.64 0.00 12 727.640 0.000
133 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 4 G M 18:54:21 937.41 0.00 9 716.510 0.000
134 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 32 G 19:10:13 933.47 0.00 7 728.310 0.000
135 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 1 G 19:06:52 931.79 0.00 4 723.880 0.000

D O B R Y L O T !
------------------
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 9 odwiedzający (71 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=