pzhgpzmigrod
  Wyniki 2015 r.
 
                            Klasyfikacja GMP 2015 rok. Oddział                   
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 GEREŁO JAROSŁAW & JADW  136   1  40 2,388.69 15 728.15 15 905.58 10 754.96 
   2 OLEJNICZAK   & CIENCIE  120   1  39 2,372.41 15 725.81 14 886.91 10 759.69 
   3 ROGALA ANDRZEJ  & KAMI  131   1  39 2,354.86 15 734.48 15 937.12  9 683.26 
   4 KURAS MARIUSZ           207   2  38 2,328.52 13 630.63 15 931.98 10 765.91 
   5 KOWALCZYK ROBERT        134   1  39 2,278.42 15 697.22 15 886.99  9 694.21 
   6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF   302   3  38 2,218.40 14 636.21 14 858.93 10 723.26 
   7 KOŚCIELNY ANDRZEJ       115   1  38 2,204.45 14 634.85 15 894.43  9 675.17 
   8 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAM  307   3  38 2,196.65 13 568.63 15 905.53 10 722.49 
   9 JUREK ANDRZEJ           305   3  37 2,190.77 15 723.56 13 784.00  9 683.21 
  10 CZYŻOWICZ ANDRZEJ       408   4  37 2,186.01 15 722.54 12 709.16 10 754.31 
  11 FRĄCKOWIAK ROMAN        319   3  38 2,184.86 15 719.23 15 905.30  8 560.33 
  12 SUSEŁ KRZYSZTOF         125   1  37 2,172.12 15 704.87 13 793.35  9 673.90 
  13 GRABKOWSKI DARIUSZ      106   1  38 2,169.10 15 687.06 15 890.84  8 591.20 
  14 MIARKA ADAM             211   2  37 2,155.74 15 713.14 13 780.99  9 661.61 
  15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW    203   2  37 2,153.79 14 661.48 14 830.47  9 661.84 
  16 JANKOWSKI JERZY         129   1  36 2,133.79 15 709.33 12 749.92  9 674.54 
  17 NITA WIESŁAW            212   2  37 2,115.75 14 638.00 13 742.65 10 735.10 
  18 CHMIELNICKI DARIUSZ     406   4  36 2,030.54 14 622.72 15 891.49  7 516.33 
  19 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZAT  414   4  36 2,016.78 15 678.27 14 841.54  7 496.97 
  20 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW       201   2  35 1,979.22 13 594.46 15 916.24  7 468.52 
  21 JASIŃSKI JAN            108   1  34 1,944.77 14 649.42 12 709.10  8 586.25 
  22 NOWACZYK RYSZARD        213   2  32 1,818.29 13 591.22 13 781.86  6 445.21 
  23 CZARNECKI KRZYSZTOF     407   4  29 1,681.87 10 441.18 12 728.97  7 511.72 
  24 MAŁYS DOMINIK           118   1  29 1,649.82 12 542.46 11 657.84  6 449.52 
  25 LEWANDOWSKI GRZEGORZ    308   3  29 1,626.20 11 487.77 12 725.14  6 413.29 
  26 LIS MARIAN              116   1  28 1,600.95 11 513.65 10 615.91  7 471.39 
  27 ZIÓŁKOWSKI ROBERT       132   1  28 1,569.35 12 555.66 11 651.32  5 362.37 
  28 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF  110   1  27 1,478.75 12 547.86 11 649.73  4 281.16 
  29 PIETRZAK H & W          321   3  28 1,455.08 14 632.54 12 680.21  2 142.33 
  30 DYK W         & KUŚNIE  103   1  25 1,401.22 11 517.74 11 661.33  3 222.15 
  31 ZMARZŁY RADOSŁAW        133   1  24 1,372.57  8 352.07 11 647.29  5 373.21 
  32 DRĄG JACEK              411   4  23 1,224.69 12 549.38 11 675.31  0   0.00 
  33 ANDRZEJEWSKI ARTUR      101   1  20 1,161.23  7 300.46  5 296.74  8 564.03 
  34 DUDZIAK KAROL           102   1  21 1,149.52  9 404.17  8 461.95  4 283.40 
  35 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ    435   4  18 1,068.23  4 183.30 10 582.90  4 302.03 
  36 JANKOWSKI PAWEŁ         130   1  17   927.09  6 265.57  8 450.60  3 210.92 
  37 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW   412   4  17   915.07  7 321.05  9 522.04  1  71.98 
  38 JAŃCZYK ANDRZEJ         204   2  16   874.33  5 217.73 11 656.60  0   0.00 
  39 MYRDZIO JERZY           417   4  16   858.42  8 361.48  6 345.50  2 151.44 
  40 BŁOŃSKI MARIAN          301   3  15   844.29  6 282.46  5 286.96  4 274.87 
  41 SZTYMER MARIUSZ         433   4  13   690.34  4 166.88  9 523.46  0   0.00 
  42 ŁUKAWY JAN              117   1  13   687.05  5 215.52  8 471.53  0   0.00 
  43 KOBYLSKI MIROSŁAW       113   1  12   680.41  3 146.90  9 533.51  0   0.00 
  44 DOMINIAK ANDRZEJ        410   4  11   674.29  3 136.71  4 240.44  4 297.14 
  45 PIETRZAK ANDRZEJ        311   3  12   657.11  4 180.64  6 335.12  2 141.35 
  46 JAKÓB BRONISŁAW         107   1   9   511.88  2  88.72  6 351.00  1  72.16 
  47 KIEL HENRYK             424   4   9   460.65  6 284.06  3 176.59  0   0.00 
  48 JUREK DARIUSZ           306   3   8   459.51  1  41.71  7 417.80  0   0.00 
  49 KAZEK JAN               112   1   7   445.19  0   0.00  3 166.96  4 278.23 
  50 NIEDZIELA WOJCIECH      126   1   7   377.67  3 147.85  4 229.82  0   0.00 
  51 DOBRZAŃSKI RAFAŁ        318   3   6   332.82  2  89.33  4 243.49  0   0.00 
  52 JANKOWSKI JAN           128   1   6   274.09  6 274.09  0   0.00  0   0.00 
  53 PROCYSZYN RYSZARD       422   4   5   265.51  3 129.05  1  58.39  1  78.07 
  54 BAZYLEWICZ TADEUSZ      404   4   4   250.55  0   0.00  2 111.60  2 138.95 
  55 KOZŁOWSKI JAN           415   4   4   206.40  1  42.62  3 163.78  0   0.00 
  56 REMBISZ STANISŁAW       221   2   3   191.40  0   0.00  2 114.32  1  77.08 
  57 RÓŻAŃSKI JACEK          216   2   3   127.62  3 127.62  0   0.00  0   0.00 
  58 SKOWROŃSKI KRYSTIAN     219   2   2   120.21  0   0.00  2 120.21  0   0.00 
  59 MAŁYS HENRYK            119   1   2   110.71  0   0.00  2 110.71  0   0.00 
  60 MARCINIAK ŁUKASZ        416   4   1    64.40  0   0.00  0   0.00  1  64.40 
  61 SZEWCZYK MARCIN         427   4   1    62.73  0   0.00  1  62.73  0   0.00 
  62 SZYDEŁKO ZDZISŁAW       314   3   1    58.44  0   0.00  1  58.44  0   0.00 
  63 STEMPNIEWICZ STANISŁAW  426   4   1    57.29  0   0.00  1  57.29  0   0.00 
  64 PAWŁOWSKI ANDRZEJ       420   4   1    52.50  0   0.00  1  52.50  0   0.00 
  65 FIL BOGUSŁAW            413   4   1    52.29  0   0.00  1  52.29  0   0.00 


Najszybsze gołębie kategorii  A  od  100 do  400 km                           
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |     594.41    |  20 |  
 |   2  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |     640.01    |  20 |  
 |   3  |OLEJNICZAK   &       CIENCIERUK     |   1     |     961.42    |  20 |   
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  

                                                                                
  Najszybsze gołębie kategorii  B  od  300 do  600 km                           
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |ROGALA ANDRZEJ  &    KAMIL          |   1     |     413.82    |  16 |  
 |   2  |OLEJNICZAK   &       CIENCIERUK     |   1     |     437.80    |  16 |  
 |   3  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |     519.22    |  16 |  
 |   4  |GRUSZCZYŃSKA         MAŁGORZATA     |   4     |    1163.88    |  16 |  
 |   5  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |    1204.67    |  16 |      
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


  KATEGORIA C DO MISTRZOSTW ODDZIAŁU                                            
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |OLEJNICZAK   &       CIENCIERUK     |   1     |     112.96    |   9 |  
 |   2  |JANKOWSKI            JERZY          |   1     |     142.88    |   9 |  
 |   3  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |     149.77    |   9 |    
 |   4  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |     201.57    |   9 |  
 |   5  |GRUSZCZYŃSKA         MAŁGORZATA     |   4     |    1317.90    |   9 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


  KATEGORIA D DO MISTRZOSTW ODDZIAŁU                                            
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |    1036.80    |  45 |  
 |   2  |OLEJNICZAK   &       CIENCIERUK     |   1     |    1512.18    |  45 |  
 |   3  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |    1948.85    |  45 |      
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


KATEGORIA M DO MISTRZOSTW ODDZIAŁU
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
|   1  |GEREŁO JAROSŁAW &    JADWIGA        |   1     |     131.43    |   6 |
|   2  |KOWALCZYK            ROBERT         |   1     |     143.60    |   6 |
|   3  |CZYŻOWICZ            ANDRZEJ        |   4     |     181.77    |   6 |
|   4  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |     222.14    |   6 |  

|   5  |OLEJNICZAK   &       CIENCIERUK     |   1     |     279.13    |   6 |  

|   6  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |     322.05    |   6 |  

|   7  |GRUSZCZYŃSKA         MAŁGORZATA     |   4     |     417.16    |   6 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
ROCZNE         od  100 do  600 km
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
|   1  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |     767.52    |  20 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+

     KATRGORIA MŁODE DO MISTRZOSTW POLSKI                                       
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |FRĄCKOWIAK           ROMAN          |   3     |     439.95    |  15 |  
 |   2  |ANDRZEJEWSKI         ARTUR          |   1     |     702.05    |  15 |  
 |   3  |FRANKOWIAK           ZYGMUNT        |   1     |     813.07    |  15 |  
 |   4  |KOŚCIELNY            ANDRZEJ        |   1     |     876.77    |  15 |  
 |   5  |CIENCIERUK           ZDZISŁAW       |   1     |     909.13    |  15 |  
 |   6  |DYK W         &      KUŚNIERZ M     |   1     |     924.39    |  15 |  
 |   7  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |     939.39    |  15 |  
 |   8  |MAŁYS                DOMINIK        |   1     |    1033.88    |  15 |  
 |   9  |GRUSZCZYŃSKA         MAŁGORZATA     |   4     |    1136.81    |  15 |  
 |  10  |ROGALA ANDRZEJ  &    KAMIL          |   1     |    1238.12    |  15 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  




  PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.                
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Z CALOSCI [ 8]                                                      
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 JUREK           ANDRZEJ         3  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  5  3   60   2301.72  34.2
    2    2 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK      1  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  5  3   60   2297.47  40.2
    3    4 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  5  3   60   2249.57  26.6
    4    6 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  5  3   60   2239.94  30.7
    5    3 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  5  3   60   2239.65  39.7
    6    8 JASIŃSKI        JAN             1  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  5  3   60   2230.00  25.1
    7    9 KURAS           MARIUSZ         2  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  4  3   59   2229.84  45.1
    8   10 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  5  3   60   2219.73  33.9
    9   11 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  5  3   60   2213.63  24.2
   10   12 KOWALCZYK       ROBERT          1  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  5  3   60   2209.46  26.0
   11   14 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  5  3   60   2203.74  30.4
   12   13 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  5  3   60   2195.76  30.6
   13   16 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  5  3   60   2178.81  16.3
   14   17 NITA            WIESŁAW         2  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  5  3   60   2177.54  19.1
   15    5 MIARKA          ADAM            2  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  5  2   59   2172.85  35.2
   16   19 NOWACZYK        RYSZARD         2  5  5  5  4  4  5  4  4  5  2  5  3  5  3   59   2123.88  25.5
   17   18 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  5  3   60   2107.36  17.7
   18   20 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  4  3   59   2080.89  25.8
   19   22 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  2  4  3   58   2039.91  19.5
   20    7 JANKOWSKI       JERZY           1  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  5  0   57   2030.10  35.7
   21   15 MAŁYS           DOMINIK         1  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  5  3  5  0   57   1995.35  21.8
   22   24 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1  5  5  5  4  4  5  3  4  5 --  5  3  5  3   56   1948.26  37.1
   23   26 ZMARZŁY         RADOSŁAW        1  4 --  4  4  4  5  4  4  5  3  5  3  5  3   53   1925.00  13.3
   24   21 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2  5  5  5  4  4  5  4  4  5  3  4  3  3  0   54   1871.97  17.8
   25   27 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1  5  5  5  4  4  5  4  4  4  3  3  2  3  3   54   1869.95  12.8
   26   23 RÓŻAŃSKI        JACEK           2  5  5  5  4  4  5  4  4  2  3  5  3  3  0   52   1792.13  25.1
   27   25 FRĄCKOWIAK      ROMAN           3  5  5  5  4  4  5  2  4  5  2  5  3  3 --   52   1738.23  41.5
   28   30 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT          1  5  4  5  4  4  5  4  4  4  3  4  0 --  2   48   1656.97  16.9
   29   33 LIS             MARIAN          1  5  5  5  4  4  5  4  4  5  0 --  2  2  3   48   1646.97  21.8
   30   29 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  5  4  5  4  4  5  3  3  4  3  2  2  4  1   49   1637.12  16.8
   31   28 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3  5  4  5  4  4  5  4  4  4  3  5  1  1 --   49   1610.60  21.7
   32   31 RĘKAS           ADAM            2  5  4  5  4  4  4  4  3  3  3  4  2  1  1   47   1524.79  12.7
   33   35 MYRDZIO         JERZY           4  5  5  5  4  4  1  4  3  1  3  4 --  5  2   46   1513.01   9.0
   34   32 DUDZIAK         KAROL           1  5  5  3  4  4  4 --  4  5  2  5  3  4 --   48   1457.23  15.0
   35   38 PIETRZAK        H & W           3  5  5  5  4  4  4  2 --  5  1  4 --  5  3   47   1412.17  19.3
   36   34 DRĄG            JACEK           4  5  4 --  3  4  4  4  2  5  2  5  2  3  0   43   1395.56  16.6
   37   41 KRÓLIK          ADAM            2  2  1  5  2  1  1  3  4  3  2 --  3  3  3   33   1275.84   6.9
   38   36 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4  5  5  5  3  2  5  4  2  3  1  4  2  3  0   44   1271.53  12.4
   39   37 DYK W         & KUŚNIERZ M      1  5  5  5  4  3  5  4  2  5  1  3  0  1 --   43   1267.46  29.1
   40   39 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4  5  3  5  2  3  4  4  4  0  3  1  0 -- --   34   1124.23  13.3
   41   40 DOMINIAK        ANDRZEJ         4  5  4  4  3  3  3  4  0  3  3  0  1  1 --   34   1118.73  10.7
   42   42 KOBYLSKI        MIROSŁAW        1  5  5  5  4  4  5  4 -- -- -- -- -- -- --   32    917.46  16.7
   43   43 JANKOWSKI       PAWEŁ           1  2 --  3  2  1  5  3  1  4  2  2  2  0 --   27    909.86  12.1
   44   48 PIETRZAK        ANDRZEJ         3  2  5  5 --  2  0  3 --  2 --  4  1  5  2   31    869.33  11.3
   45   46 JAKÓB           BRONISŁAW       1 --  1  2  3  1  1  4  4  1  0  5  0  2  1   25    859.51   6.4
   46   44 NIEDZIELA       WOJCIECH        1  5  3  5  4  3  5  4 -- -- -- -- -- -- --   29    854.14  10.6
   47   45 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2  2  5  1  4  4  5  4  0  1 --  0 -- -- --   26    801.50  12.5
   48   47 JANKOWSKI       JAN             1  5  5  5  3 --  5 -- --  5 --  5 --  1 --   34    753.53  19.4
   49   49 ŁUKAWY          JAN             1  4  1  5  4  1  2  4 --  0  1  3 -- -- --   25    738.40  10.5
   50   50 JUREK           DARIUSZ         3  4  5  5  2  1  5  3  1  1  0 --  0 -- --   27    709.17  23.2
   51   52 BŁOŃSKI         MARIAN          3  5  5  2  4  0  0  1  0  1  0  2  0  2  2   24    660.48  22.8
   52   51 SZTYMER         MARIUSZ         4  5  0  0  2  3  0  4  3  0  0  2  0 -- --   19    596.72   7.8
   53   53 KIEL            HENRYK          4  2  4  5  2 --  1  0 --  0 --  4 --  4 --   22    516.69  11.4
   54   54 REMBISZ         STANISŁAW       2  2  3  0  1  1  0  4  2  0  1  1 --  0 --   15    494.45   3.7
   55   56 KAZEK           JAN             1  0  1  2  0  1  1  1  1  0  2 --  1  1  1   12    474.12   3.4
   56   55 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3  2 --  0  3  1  0  3  1  1  0  1 --  0 --   12    420.81   6.1
   57   57 PROCYSZYN       RYSZARD         4  3  1  0  1  0  0  1  0  1  1  5  0  0  0   13    322.07   2.6
   58   58 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4  4  1  2  2  0  0  0  0  0  1  0  0  0  0   10    232.07   2.5
   59   59 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2  2  2  1  2  0  0 --  0  0  0  0 -- -- --    7    158.54   3.4
   60   60 MAŁYS           HENRYK          1  2  0  0  3 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    5    131.31   3.5
   61   61 KOZŁOWSKI       JAN             4  1  0  2  0  0  1  1 --  0 --  0 --  0 --    5    114.65   2.3
   62   62 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        3  0  1 --  1  0  0  0 --  2 -- -- -- -- --    4    109.24   3.4
   63   63 SZEWCZYK        MARCIN          4  0  0  0  0  0  0  2  0 -- -- -- -- -- --    2     89.47   1.5
   64   64 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3  2  1  2  0  0  0 --  0  0 -- -- -- --  0    5     71.81   4.8
   65   65 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4  2  1  0  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0    4     64.90   2.1
   66   66 ADAMCZYK        MAREK           4  1  0  1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     23.71   2.4
   67   67 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1  2  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    2      8.47   1.9
   68   68 PRYSZMONT T     PISULA M        3  1  0  0  0  0  0  0 --  0  0 --  0 -- --    1      6.17   0.4
   69   69 MARCINIAK       ŁUKASZ          4  1  0  0  0 -- --  0  0  0  0 -- -- -- --    1      3.97   0.5
   70   70 MUSIALIK        WOJCIECH        3  1  0  0  0  0  0 --  0 -- -- -- -- -- --    1      2.45   3.8
   71   71 MALESZKA        STANISŁAW       2  0  0  0  0  0  0 --  0 --  0 -- -- --  0    0      0.00   0.0
   72   72 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2  0  0  0 -- --  0 -- -- -- -- --  0 -- --    0      0.00   0.0
   73   73 DŁUGOSZ         ADAM            4  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   74   74 FIL             BOGUSŁAW        4 --  0  0  0  0 -- --  0  0 --  0 --  0 --    0      0.00   0.0
   75   75 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4  0  0  0  0  0  0 --  0  0  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0
   76   76 GUSTAW          DARIUSZ         4 -- -- -- -- -- -- -- --  0 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   77   77 ŻYTKOWICZ       STANISŁAWA      4  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0



  PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.                
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja TYPOWANE [ 1]                                                       
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK      1  4  5  5  5  5  5  4  4  5  5  4  4  5  5   65   2593.42  40.2
    2    2 KURAS           MARIUSZ         2  5  5  5  5  5  5  4  4  5  5  2  5  3  5   63   2551.77  45.1
    3    3 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1  5  5  4  5  5  5  1  5  3  4  5  5  5  3   60   2307.23  39.7
    4   11 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4  1  2  4  3  4  5  2  2  5  5  4  5  5  5   52   2140.54  24.2
    5   12 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1  5  5  0  5  5  5  4  2  5  1  5  5  5  5   57   2138.19  33.9
    6    5 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3  2  5  1  5  5  5  5  4  3  3  5  5  3  3   54   2126.89  26.6
    7    6 KOWALCZYK       ROBERT          1  5  5  4  5  5  4  3  1  4  4  5  5  5  3   58   2124.21  26.0
    8    9 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  5  5  1  5  5  3  2  5  3  4  3  5  5  3   54   2055.05  30.7
    9    7 MIARKA          ADAM            2  5  4  4  4  5  5  3  1  5  5  5  4  5  2   57   2045.77  35.2
   10   10 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2  5  5  5  5  5  5  2  3  5  5  4  2  3  3   57   2040.21  30.6
   11   13 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  5  5  5  5  5  3  5  1  5  2  4  3  4  5   57   2015.84  30.4
   12    4 JANKOWSKI       JERZY           1  4  5  5  4  5  5  1  3  5  5  5  4  5  0   56   1971.01  35.7
   13   14 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3  5  5  4  5  5  3  2  5  2  3  3  3  3  5   53   1969.59  25.8
   14   16 JUREK           ANDRZEJ         3  0  5  5  4  5  5  0  2  5  4  5  1  5  5   51   1953.70  34.2
   15   17 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1  4  5  4  4  5  5  2  3  4 --  4  4  5  4   53   1870.49  37.1
   16    8 FRĄCKOWIAK      ROMAN           3  5  5  4  5  5  5  1  5  5  2  5  5  2 --   54   1869.25  41.5
   17   20 NITA            WIESŁAW         2  4  3  3  4  2  4  2  3  3  4  0  4  5  5   46   1790.53  19.1
   18   15 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4  5  4  1  5  5  4  4  4  4  1  2  5  4  2   50   1767.14  17.7
   19   19 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4  2  5  3  5  4  4  4  2  4  3  3  2  3  2   46   1653.57  19.5
   20   22 NOWACZYK        RYSZARD         2  1  5  5  5  4  5  3  2  0  2  3  2  5  3   45   1620.21  25.5
   21   18 JASIŃSKI        JAN             1  5  5  4  4  5  5  1  1  4  3  2  4  4  0   47   1577.35  25.1
   22   21 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2  2  5  4  5  3  5  4  5  5  0  1  2  2  0   43   1449.66  17.8
   23   23 MAŁYS           DOMINIK         1  5  5  4  5  2  2  2  3  3  1  2  4  4  0   42   1395.08  21.8
   24   24 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4  5  3  1  2  5  3  3  3  3  3  1  3  2  1   38   1367.21  16.3
   25   27 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT          1  5  1  4  4  2  4  3  3  3  3  3  0 --  2   37   1293.95  16.9
   26   25 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  2  1  5  2  4  5  1  3  4  2  2  2  3  1   37   1261.93  16.8
   27   26 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3  5  1  4  5  1  5  3  3  1  3  3  1  1 --   36   1182.75  21.7
   28   30 LIS             MARIAN          1  1  2  5  5  0  5  2  3  4  0 --  2  2  2   33   1175.73  21.8
   29   28 DRĄG            JACEK           4  5  1 --  2  3  4  3  1  4  2  4  2  2  0   33   1073.68  16.6
   30   29 DYK W         & KUŚNIERZ M      1  0  5  2  5  3  5  2  2  4  1  2  0  1 --   32   1055.01  29.1
   31   31 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4  5  3  2  2  2  3  4  4  0  4  1  0 -- --   30   1028.46  13.3
   32   32 ZMARZŁY         RADOSŁAW        1  1 --  0  3  2  0  2  5  1  5  2  0  3  0   24   1012.61  13.3
   33   33 PIETRZAK        H & W           3  1  2  5  1  4  2  2 --  4  1  3 --  4  1   30    943.05  19.3
   34   34 DUDZIAK         KAROL           1  0  2  1  3  1  1 --  3  2  2  4  2  2 --   23    823.17  15.0
   35   42 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1  1  1  1  2  0  1  1  0  1  1  1  2  0  5   17    770.46  12.8
   36   35 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4  5  3  2  2  2  3  3  1  1  0  1  1  3  0   27    739.46  12.4
   37   36 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2  0  4  1  2  5  5  3  0  0 --  0 -- -- --   20    641.17  12.5
   38   37 MYRDZIO         JERZY           4  0  3  2  2  2  0  1  0  0  1  3 --  4  1   19    629.14   9.0
   39   38 DOMINIAK        ANDRZEJ         4  3  1  1  1  1  1  2  0  1  3  0  1  0 --   15    558.06  10.7
   40   43 BŁOŃSKI         MARIAN          3  5  5  1  2  0  0  1  0  1  0  2  0  2  2   21    550.74  22.8
   41   39 ŁUKAWY          JAN             1  3  1  2  5  0  2  3 --  0  0  2 -- -- --   18    528.90  10.5
   42   40 KOBYLSKI        MIROSŁAW        1  2  2  3  4  2  3  1 -- -- -- -- -- -- --   17    517.00  16.7
   43   41 JANKOWSKI       PAWEŁ           1  1 --  0  0  1  4  3  1  2  2  0  0  0 --   14    489.70  12.1
   44   46 PIETRZAK        ANDRZEJ         3  1  3  1 --  1  0  3 --  1 --  2  0  1  2   15    455.37  11.3
   45   45 JAKÓB           BRONISŁAW       1 --  1  0  1  0  0  2  3  0  0  3  0  1  1   12    434.46   6.4
   46   44 SZTYMER         MARIUSZ         4  1  0  0  2  2  0  4  0  0  0  1  0 -- --   10    382.02   7.8
   47   47 KAZEK           JAN             1  0  1  1  0  1  0  0  1  0  2 --  1  0  1    8    370.87   3.4
   48   48 JANKOWSKI       JAN             1  1  4  4  0 --  2 -- --  3 --  0 --  0 --   14    294.36  19.4
   49   49 KIEL            HENRYK          4  0  2  0  2 --  1  0 --  0 --  3 --  2 --   10    289.76  11.4
   50   50 JUREK           DARIUSZ         3  1  0  0  2  1  0  3  0  0  0 --  0 -- --    7    284.04  23.2
   51   51 NIEDZIELA       WOJCIECH        1  1  0  2  0  1  3  2 -- -- -- -- -- -- --    9    278.22  10.6
   52   52 RÓŻAŃSKI        JACEK           2  5  3  5  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0   14    247.97  25.1
   53   53 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3  0 --  0  0  1  0  2  1  1  0  0 --  0 --    5    211.33   6.1
   54   54 REMBISZ         STANISŁAW       2  1  1  0  0  0  0  0  2  0  1  0 --  0 --    5    172.85   3.7
   55   55 PROCYSZYN       RYSZARD         4  1  1  0  1  0  0  0  0  0  1  2  0  0  0    6    171.35   2.6
   56   56 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2  0  2  1  2  0  0 --  0  0  0  0 -- -- --    5    144.33   3.4
   57   57 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4  0  1  0  1  0  0  0  0  0  1  0  0  0  0    3    118.65   2.5
   58   58 KOZŁOWSKI       JAN             4  0  0  2  0  0  1  1 --  0 --  0 --  0 --    4    112.32   2.3
   59   59 MAŁYS           HENRYK          1  0  0  0  2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     81.44   3.5
   60   60 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4  2  0  0  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0    3     52.73   2.1
   61   61 SZEWCZYK        MARCIN          4  0  0  0  0  0  0  1  0 -- -- -- -- -- --    1     47.90   1.5
   62   62 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        3  0  0 --  1  0  0  0 --  0 -- -- -- -- --    1     43.69   3.4
   63   63 ADAMCZYK        MAREK           4  0  0  1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     20.63   2.4
   64   64 PRYSZMONT T     PISULA M        3  1  0  0  0  0  0  0 --  0  0 --  0 -- --    1      6.17   0.4
   65   65 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1  1  0  0  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    1      4.75   1.9
   66   66 MUSIALIK        WOJCIECH        3  1  0  0  0  0  0 --  0 -- -- -- -- -- --    1      2.45   3.8
   67   67 KRÓLIK          ADAM            2  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0 --  0  0  0    0      0.00   6.9
   68   68 MALESZKA        STANISŁAW       2  0  0  0  0  0  0 --  0 --  0 -- -- --  0    0      0.00   0.0
   69   69 RĘKAS           ADAM            2  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00  12.7
   70   70 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2  0  0  0 -- --  0 -- -- -- -- --  0 -- --    0      0.00   0.0
   71   71 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3  0  0  0  0  0  0 --  0  0 -- -- -- --  0    0      0.00   4.8
   72   72 DŁUGOSZ         ADAM            4  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   73   73 FIL             BOGUSŁAW        4 --  0  0  0  0 -- --  0  0 --  0 --  0 --    0      0.00   0.0
   74   74 MARCINIAK       ŁUKASZ          4  0  0  0  0 -- --  0  0  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.5
   75   75 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4  0  0  0  0  0  0 --  0  0  0  0 --  0 --    0      0.00   0.0
   76   76 GUSTAW          DARIUSZ         4 -- -- -- -- -- -- -- --  0 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   77   77 ŻYTKOWICZ       STANISŁAWA      4  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0



 
                                                                               
              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Od|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 KURAS           MARIUSZ       2 PL-0356-12        1  13   550.88  6185.955 
   2 NITA            WIESŁAW       2 PL0356-12         0  13   651.58  6586.153 
   3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2 PL-0356-14        1  12   777.17  5235.308 
   4 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL         1 PL-0353-12        0  12   981.48  5449.242 
   5 KURAS           MARIUSZ       2 PL-0356-12        1  12  1019.25  5629.199 
   6 KURAS           MARIUSZ       2 PL-0356-12        1  11   497.40  5072.443 
   7 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-13        1  11   648.11  5497.943 
   8 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-14        0  11   698.32  5276.044 
   9 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1 PL-0144-11        0  11   759.71  4846.156 
  10 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0400-14        0  11   817.92  5327.106 
  11 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-11             0  11  1213.92  5317.277 
  12 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW     2 PL-0356-12        0  10   493.04  4026.231 
  13 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL-0356-12        1  10   497.54  4531.933 
  14 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        0  10   506.59  4724.495 
  15 JASIŃSKI        JAN           1 PL-0356-12        1  10   537.99  4566.257 
  16 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-11        0  10   545.68  4683.933 
  17 SUSEŁ           KRZYSZTOF     1 PL-0356-11        1  10   602.85  4321.710 
  18 JASIŃSKI        JAN           1 PL-0356-12        0  10   616.65  4350.451 
  19 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1 PL-0219-14        0  10   720.23  5088.429 
  20 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0346-13        1  10   722.22  4715.551 
  21 JUREK           ANDRZEJ       3 DV05357-11        0  10   811.47  4395.450 
  22 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-10        1  10   813.67  4508.311 
  23 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0417-12        0  10   844.49  4203.943 
  24 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL0356-12         0  10   870.86  4544.844 
  25 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ       4 PL-0356-12        0  10   884.62  4030.460 
  26 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ       4 PL-0356-13        0  10   944.76  4620.146 
  27 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-12        1  10  1024.34  4925.183 
  28 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-12        0   9   247.01  4492.717 
  29 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-13        1   9   264.73  3947.598 
  30 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-12        0   9   298.09  3825.485 
  31 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0417-13        0   9   419.23  4063.336 
  32 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL0356-13         0   9   515.62  4578.531 
  33 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-13        0   9   523.71  4033.191 
  34 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-13        0   9   527.57  3646.502 
  35 MIARKA          ADAM          2 PL-0356-12        1   9   586.79  4020.381 
  36 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-13        1   9   588.76  3613.981 
  37 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1 PL-0144-11        1   9   605.14  4332.685 
  38 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-13        0   9   645.76  4716.579 
  39 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ       4 PL-0356-12        1   9   652.05  3923.764 
  40 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0353-12        0   9   709.30  4171.574 
  41 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-12        0   9   727.54  3784.847 
  42 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ       4 PL-0356-12        1   9   749.78  4224.681 
  43 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-14        0   9   752.80  4240.192 
  44 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-13        0   9   773.04  4537.674 
  45 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ       4 PL-0356-13        0   9   779.27  4106.823 
  46 MIARKA          ADAM          2 PL-0356-14        1   9   809.24  3463.242 
  47 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-13        1   9   810.21  3613.981 
  48 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0346-13        0   9   843.74  4573.713 
  49 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL         1 PL-0353-13        0   9   898.30  4211.600 
  50 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2 PL-0356-11        0   9   903.36  4106.559 
  51 RÓŻAŃSKI        JACEK         2 PL-0349-13        0   9   914.89  4190.576 
  52 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA    4 PL-0219-12        0   9   918.26  4273.505 
  53 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF     1 PL-0356-12        0   9   926.87  3922.338 
  54 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ       4 PL-0356-12        0   9   973.22  3720.322 
  55 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-11             0   9  1054.90  3613.981 
  56 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-14        1   9  1082.58  4167.021 
  57 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-11             1   9  1186.18  4289.330 
  58 CHMIELNICKI     DARIUSZ       4 PL0346-09         0   9  1203.80  3617.200 
  59 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0353-14        1   8   282.05  3227.441 
  60 JASIŃSKI        JAN           1 PL-0356-12        0   8   313.10  3687.107 
  61 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ       4 PL-0356-12        1   8   367.88  4065.449 
  62 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-13        0   8   398.74  3476.581 
  63 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL         1 PL-0353-12        0   8   420.09  3108.295 
  64 SUSEŁ           KRZYSZTOF     1 PL-0356-14        1   8   456.55  3651.730 
  65 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-11             0   8   457.18  3765.241 
  66 DOMINIAK        ANDRZEJ       4 PL-0356-13        1   8   495.32  3516.195 
  67 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL         1 PL-0353-12        0   8   496.87  3323.988 
  68 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2 PL-0356-12        0   8   507.07  3079.652 
  69 MIARKA          ADAM          2 PL-0356-12        1   8   529.88  3238.128 
  70 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL0356-13         0   8   544.69  3825.714 
  71 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-10        1   8   563.26  3857.973 
  72 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL         1 PL-0353-13        0   8   564.14  3697.821 
  73 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1 PL-0144-11        0   8   590.00  3975.853 
  74 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        0   8   595.44  3601.481 
  75 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-12        0   8   608.44  3061.773 
  76 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        0   8   620.67  4061.188 
  77 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL0356-11         0   8   634.76  3973.378 
  78 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0417-13        0   8   649.01  3662.163 
  79 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2 PL-0356-11        0   8   651.07  3047.352 
  80 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-11        0   8   660.29  3654.642 
  81 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3 PL-0356-12        0   8   688.01  3899.354 
  82 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1 PL-11             0   8   707.91  3352.629 
  83 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-09        0   8   727.72  3390.988 
  84 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0353-12        0   8   727.98  3654.642 
  85 KURAS           MARIUSZ       2 PL-0356-14        1   8   729.43  3479.393 
  86 NOWACZYK        RYSZARD       2 PL-0356-09        1   8   729.56  3772.233 
  87 KURAS           MARIUSZ       2 PL-0356-14        0   8   747.19  3800.270 
  88 CHMIELNICKI     DARIUSZ       4 PL-0356-13        0   8   759.34  3456.923 
  89 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-13        0   8   768.14  3605.810 
  90 DRĄG            JACEK         4 PL-0356-13        1   8   768.76  3038.840 
  91 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL         1 PL-0356-11        0   8   789.14  3986.409 
  92 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT        1 PL0356-13         0   8   801.42  3964.016 
  93 ZMARZŁY         RADOSŁAW      1 PL-0353-13        0   8   821.93  4216.825 
  94 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-09        1   8   828.78  4009.264 
  95 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-13        1   8   836.60  3712.039 
  96 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        0   8   842.42  3483.679 
  97 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0417-14        1   8   914.35  2912.805 
  98 CZARNECKI       KRZYSZTOF     4 PL-0346-11        0   8   942.90  4414.633 
  99 SUSEŁ           KRZYSZTOF     1 PL-0356-11        1   8  1000.27  3460.782 
 100 MIARKA          ADAM          2 PL-0356-12        0   8  1017.31  3985.786


                    

                                                                                
     KATEGORIA MŁODE DO MISTRZOSTW OKRĘGU                                       
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |FRĄCKOWIAK           ROMAN          |   3     |     351.57    |  15 |  
 |   2  |ANDRZEJEWSKI         ARTUR          |   1     |     447.90    |  15 |  
 |   3  |MAŁYS                DOMINIK        |   1     |     468.71    |  15 |  
 |   4  |DYK W         &      KUŚNIERZ M     |   1     |     488.75    |  15 |  
 |   5  |FRANKOWIAK           ZYGMUNT        |   1     |     501.38    |  15 |  
 |   6  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |     621.59    |  15 |  
 |   7  |CHMIELNICKI          DARIUSZ        |   4     |     642.82    |  15 |  
 |   8  |GRUSZCZYŃSKA         MAŁGORZATA     |   4     |     671.25    |  15 |  
 |   9  |KOŚCIELNY            ANDRZEJ        |   1     |     671.31    |  15 |  
 |  10  |CIENCIERUK           ZDZISŁAW       |   1     |     734.62    |  15 |  
 |  11  |ZMARZŁY              RADOSŁAW       |   1     |     848.32    |  15 |  
 |  12  |JANKOWSKI            JAN            |   1     |     873.66    |  15 |  
 |  13  |JANKOWSKI            JERZY          |   1     |     969.00    |  15 |  
 |  14  |JASIŃSKI             JAN            |   1     |     976.33    |  15 |  
 |  15  |ROGALA ANDRZEJ  &    KAMIL          |   1     |    1141.98    |  15 |  
 |  16  |CZYŻOWICZ            ANDRZEJ        |   4     |    1372.91    |  15 |  
 |  17  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |    1373.26    |  15 |  
 |  18  |CHMIELEWSKI          KRZYSZTOF      |   3     |    1472.80    |  15 |  
 |  19  |GAWŁOWSKI            PRZEMYSŁAW     |   2     |    1662.24    |  15 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


  PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.                
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Calosc [ 8]                                                                   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1  7  7  7  7  7   35    681.15  37.1
    2    3 FRANKOWIAK      ZYGMUNT         1  7  7  7  7  7   35    671.88  47.4
    3    2 MAŁYS           DOMINIK         1  7  7  7  7  7   35    668.47  31.7
    4    7 JASIŃSKI        JAN             1  7  7  7  7  7   35    658.22  27.7
    5    4 JUREK           ANDRZEJ         3  7  7  7  7  7   35    653.22  37.8
    6    5 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  7  7  7  7  7   35    640.24  37.5
    7    6 ZMARZŁY         RADOSŁAW        1  7  7  7  7  7   35    635.89  24.0
    8   10 DYK W         & KUŚNIERZ M      1  7  7  7  7  7   35    635.76  45.1
    9   11 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4  7  7  7  7  7   35    635.63  31.1
   10    9 JANKOWSKI       JERZY           1  7  7  7  7  7   35    627.80  37.6
   11   13 JANKOWSKI       JAN             1  7  7  7  7  7   35    621.36  30.0
   12   14 KURAS           MARIUSZ         2  5  7  7  7  7   33    608.20  32.9
   13   17 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4  7  6  7  7  7   34    602.41  31.4
   14   15 FRĄCKOWIAK      ROMAN           3  7  7  7  5  7   33    588.31  43.8
   15   16 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4  7  7  7  7  7   35    581.47  19.6
   16   18 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1  7  4  7  7  7   32    566.64  44.8
   17   21 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3  6  7  7  7  7   34    545.80  22.3
   18   22 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2  3  7  7  7  7   31    543.59  23.6
   19   24 RÓŻAŃSKI        JACEK           2  7  7  7  5  7   33    503.76  24.0
   20   20 LIS             MARIAN          1  7  7  7  6  5   32    485.27  29.9
   21   25 KOWALCZYK       ROBERT          1  5  4  7  7  7   30    481.11  17.8
   22   12 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1  7  7  7  7  2   30    476.48  36.8
   23   28 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4  7  4  4  6  7   28    465.50  13.5
   24   26 RĘKAS           ADAM            2  5  6  5  7  7   30    456.55  11.6
   25   23 NOWACZYK        RYSZARD         2  7  5  7  7  5   31    450.64  18.6
   26    8 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1  7  7  7  7 --   28    450.17  32.0
   27   19 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT          1  7  7  7  6  2   29    426.39  23.8
   28   29 PIETRZAK        H & W           3 --  5  5  7  7   24    425.01  16.9
   29   30 NITA            WIESŁAW         2  7  2  4  7  7   27    413.66  18.1
   30   27 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3  7  7  2  7  4   27    396.29  26.1
   31   32 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2  1  7  3  6  6   23    377.37  14.0
   32   33 KIEL            HENRYK          4  7  4  0  6  6   23    368.28  17.8
   33   37 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2  7  7  3  2  6   25    339.36  18.6
   34   31 JAKÓB           BRONISŁAW       1  7  1  1  7  1   17    255.41  14.8
   35   38 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1 --  1  4  7  2   14    247.57   9.6
   36   45 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1  3  3  1  4  4   15    247.05  13.0
   37   36 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4  6  3  5  3  1   18    226.41   9.9
   38   53 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4  3  4  2  1  5   15    221.33   6.4
   39   34 DUDZIAK         KAROL           1  7  7  1  3 --   18    214.30  11.9
   40   43 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3  2  1  2  4  3   12    212.62  12.8
   41   42 WOZNIAK         ANDRZEJ         2  2  7  4  1  2   16    207.04  10.5
   42   35 DĄBEK           ANNA            2  7  7  4 -- --   18    202.07  14.3
   43   41 MUSIALIK        WOJCIECH        3  7  4  1  2  1   15    198.79  16.4
   44   50 MYRDZIO         JERZY           4  7  4  1  1  3   16    194.70   6.8
   45   49 GÓRNY           SEBASTIAN       4 --  4  3  3  3   13    191.77  12.4
   46   39 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  4  1  6  3 --   14    183.83  14.9
   47   40 JANKOWSKI       PAWEŁ           1  5  4  6  1 --   16    181.00  18.8
   48   52 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4  3  0  1  3  3   10    177.94   6.1
   49   47 DOMINIAK        ANDRZEJ         4  1  1  3  4  1   10    151.23   5.9
   50   44 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  7  6  1 -- --   14    144.07  17.3
   51   46 MAŁYS           HENRYK          1 --  1  0  7 --    8    138.96   5.5
   52   55 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3  2  2  3  1  2   10    138.68  16.1
   53   48 KRÓLIK          ADAM            2  7  2  4  0 --   13    126.96   6.8
   54   54 MIARKA          ADAM            2  0 --  4  2  1    7    125.80   5.9
   55   51 SZEWCZYK        MARCIN          4  7  1  1  0 --    9    107.37   9.0
   56   59 PROCYSZYN       RYSZARD         4  1  1  2  2  1    7     87.62   5.0
   57   61 KAZEK           JAN             1  4  1  1  0  1    7     83.88   4.9
   58   62 STAROSTA        KAZIMIERZ       1  0  0  0  3  1    4     81.08   5.0
   59   56 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        3  3 --  3 -- --    6     75.88  10.7
   60   63 FIL             BOGUSŁAW        4 --  3  0  1  1    5     75.22   4.5
   61   57 JUREK           DARIUSZ         3  6  2  0 -- --    8     72.36  18.2
   62   58 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2  1  2  0  3  0    6     70.15   4.0
   63   60 ADAMCZYK        MAREK           4  1  1  1  2  0    5     61.56   3.2
   64   64 BŁOŃSKI         MARIAN          3  1  2  1  0 --    4     39.95   8.9
   65   65 MALESZKA        STANISŁAW       2  3  0  1  0  0    4     32.96   3.4
   66   66 BUDREWICZ       KAROL           4  0  1  1  1  0    3     31.69   3.8
   67   67 BIELAK          ANDRZEJ         2  2  0  1 -- --    3     29.51   5.7
   68   68 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3  1  0  1  0  0    2     26.31   3.6
   69   69 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4  2  0 --  0  0    2     17.39   4.3
   70   70 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ         4  1  2 -- -- --    3     16.83   3.7
   71   71 ŁUKAWY          JAN             1  0  0  1 -- --    1     15.47   1.4
   72   72 PIETRZAK        ANDRZEJ         3  2 -- -- -- --    2     14.11  10.0
   73   73 NOWACZYK        EDWARD          3 -- --  1  0 --    1     12.67   2.6
   74   74 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2  1 -- -- -- --    1      8.80   2.2
   75   75 PRYSZMONT T     PISULA M        3 --  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   76   76 BAGIŃSKI        JAN             4 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   77   77 DŁUGOSZ         ADAM            4  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   78   78 MARCINIAK       ŁUKASZ          4  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   79   79 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   80   80 ŻYTKOWICZ       STANISŁAWA      4  0  0  0 --  0    0      0.00   0.0
     


                                                                 
  PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.                
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Typowane [ 1]                                                                 
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    4 JUREK           ANDRZEJ         3  5  7  7  7  7   33    577.34  37.8
    2    8 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4  5  6  7  7  7   32    546.83  31.5
    3    6 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1  5  4  7  7  7   30    544.28  44.8
    4    9 DYK W         & KUŚNIERZ M      1  7  7  6  6  7   33    544.06  45.1
    5   11 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4  6  1  7  7  7   28    535.89  31.4
    6    1 FRANKOWIAK      ZYGMUNT         1  7  7  7  7  4   32    527.54  47.4
    7    7 FRĄCKOWIAK      ROMAN           3  7  7  7  3  6   30    518.48  43.8
    8    2 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1  7  7  7  6  4   31    508.08  37.1
    9   13 JANKOWSKI       JERZY           1  5  7  4  5  7   28    488.13  37.6
   10   10 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  7  7  7  4  5   30    468.87  36.3
   11   14 KURAS           MARIUSZ         2  1  7  7  4  7   26    452.35  32.9
   12   17 JANKOWSKI       JAN             1  4  7  4  4  7   26    438.40  30.0
   13    3 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1  7  7  6  7  2   29    436.43  36.8
   14   19 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3  1  5  5  6  7   24    417.55  22.3
   15   25 JASIŃSKI        JAN             1  4  2  7  2  7   22    395.43  27.7
   16   16 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2  1  5  7  4  5   22    387.50  23.6
   17   20 KOWALCZYK       ROBERT          1  3  3  4  7  6   23    385.21  17.8
   18    5 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1  7  7  3  7 --   24    367.03  32.0
   19   12 MAŁYS           DOMINIK         1  7  7  7  2  2   25    363.94  31.7
   20   18 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3  7  7  2  6  4   26    343.82  26.1
   21   15 ZMARZŁY         RADOSŁAW        1  6  4  7  4  2   23    324.91  24.0
   22   23 NOWACZYK        RYSZARD         2  3  3  7  4  3   20    299.98  18.6
   23   32 KIEL            HENRYK          4  7  1  0  4  6   18    291.25  17.8
   24   21 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT          1  7  4  7  2  2   22    285.83  23.8
   25   24 LIS             MARIAN          1  7  6  5  1  3   22    284.81  29.9
   26   34 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2  1  5  2  3  6   17    283.67  14.0
   27   27 PIETRZAK        H & W           3 --  2  3  7  4   16    279.55  16.9
   28   33 NITA            WIESŁAW         2  4  1  3  4  5   17    257.09  18.1
   29   35 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4  4  2  3  2  5   16    254.56  12.7
   30   22 JAKÓB           BRONISŁAW       1  6  5  1  6  1   19    250.71  18.0
   31   36 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1  2  3  1  4  4   14    237.75  13.0
   32   39 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2  7  4  2  0  5   18    235.79  18.6
   33   26 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4  4  5  4  3  0   16    198.03  19.3
   34   28 MUSIALIK        WOJCIECH        3  7  4  1  2  1   15    195.09  16.4
   35   31 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4  2  2  4  3  1   12    180.26   9.9
   36   38 GÓRNY           SEBASTIAN       4 --  4  3  3  2   12    169.48  12.4
   37   29 JANKOWSKI       PAWEŁ           1  4  3  6  1 --   14    165.31  17.6
   38   30 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  1  1  6  3 --   11    156.05  14.9
   39   49 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4  2  4  1  0  4   11    152.14   6.4
   40   43 DRĄG  JACEK   & AGNIESZKA       4  2  0  1  3  2    8    140.80   6.1
   41   37 DUDZIAK         KAROL           1  3  5  1  2 --   11    128.40  11.9
   42   42 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1 --  0  3  3  1    7    126.73   9.6
   43   41 DOMINIAK        ANDRZEJ         4  1  0  3  3  1    8    121.45   5.9
   44   45 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3  2  0  3  1  2    8    120.91  16.1
   45   40 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  6  4  1 -- --   11    113.55  17.3
   46   54 MYRDZIO         JERZY           4  5  1  0  0  2    8     88.71   6.8
   47   48 MIARKA          ADAM            2  0 --  3  1  1    5     87.86   5.9
   48   50 STAROSTA        KAZIMIERZ       1  0  0  0  3  1    4     81.05   5.0
   49   44 MAŁYS           HENRYK          1 --  1  0  4 --    5     78.77   5.5
   50   51 PROCYSZYN       RYSZARD         4  1  1  1  2  1    6     77.48   5.0
   51   46 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2  1  2  0  3  0    6     70.05   4.0
   52   47 SZEWCZYK        MARCIN          4  5  0  1  0 --    6     68.56   9.0
   53   55 KAZEK           JAN             1  1  1  1  0  1    4     67.87   4.9
   54   58 FIL             BOGUSŁAW        4 --  2  0  1  1    4     62.50   4.5
   55   52 WOZNIAK         ANDRZEJ         2  0  0  4  0  0    4     53.35  10.5
   56   53 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        3  1 --  3 -- --    4     53.17  10.7
   57   56 BŁOŃSKI         MARIAN          3  1  2  1  0 --    4     39.89   8.9
   58   57 ADAMCZYK        MAREK           4  0  1  0  2  0    3     36.09   3.2
   59   59 BUDREWICZ       KAROL           4  0  1  1  1  0    3     31.62   3.8
   60   60 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3  0  0  1  0  0    1     19.65  12.8
   61   61 ŁUKAWY          JAN             1  0  0  1 -- --    1     15.47   1.4
   62   62 MALESZKA        STANISŁAW       2  0  0  1  0  0    1     15.45   3.4
   63   63 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3  0  0  1  0  0    1     13.11   3.6
   64   64 BIELAK          ANDRZEJ         2  0  0  1 -- --    1     12.96   5.7
   65   65 NOWACZYK        EDWARD          3 -- --  1  0 --    1     12.67   2.6
   66   66 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4  1  0 --  0  0    1      9.17   4.3
   67   67 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ         4  1  0 -- -- --    1      4.14   3.7
   68   68 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2  0 -- -- -- --    0      0.00   2.2
   69   69 KRÓLIK          ADAM            2  0  0  0  0 --    0      0.00   6.8
   70   70 RĘKAS           ADAM            2  0  0  0  0  0    0      0.00  11.6
   71   71 RÓŻAŃSKI        JACEK           2  0  0  0  0  0    0      0.00  24.0
   72   72 DĄBEK           ANNA            2  0  0  0 -- --    0      0.00  14.3
   73   73 JUREK           DARIUSZ         3  0  0  0 -- --    0      0.00  18.2
   74   74 PIETRZAK        ANDRZEJ         3  0 -- -- -- --    0      0.00  10.0
   75   75 PRYSZMONT T     PISULA M        3 --  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   76   76 BAGIŃSKI        JAN             4 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   77   77 DŁUGOSZ         ADAM            4  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   78   78 MARCINIAK       ŁUKASZ          4  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
   79   79 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   80   80 ŻYTKOWICZ       STANISŁAWA      4  0  0  0 --  0    0      0.00   0.0
     


                                                                             
              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Od|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 JUREK           ANDRZEJ       3    6              0   5   208.08  1135.050 
   2 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3   21              0   5   224.35  1153.135 
   3 ANDRZEJEWSKI    ARTUR         1   28              0   5   331.78  1132.987 
   4 JUREK           ANDRZEJ       3   98              0   5   356.11  1135.050 
   5 FRANKOWIAK      ZYGMUNT       1   56              0   5   366.04  1181.331 
   6 FRANKOWIAK      ZYGMUNT       1   49              0   5   379.36  1181.331 
   7 DYK W         & KUŚNIERZ M    1   23              0   5   465.65  1153.361 
   8 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1   19              0   5   472.75  1131.479 
   9 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1   55              0   5   564.09  1114.527 
  10 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1    4              0   4    68.55   982.002 
  11 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1   24              0   4   116.49   842.439 
  12 DYK W         & KUŚNIERZ M    1   10              0   4   126.23   926.813 
  13 CHMIELNICKI     DARIUSZ       4    7              0   4   144.95   892.092 
  14 CHMIELNICKI     DARIUSZ       4   42              0   4   145.63   892.092 
  15 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3   13              0   4   157.45   926.645 
  16 ANDRZEJEWSKI    ARTUR         1   15              0   4   170.93   798.499 
  17 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA    4   13              0   4   181.61   924.607 
  18 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW      3   46              0   4   200.57   986.762 
  19 FRANKOWIAK      ZYGMUNT       1   40              0   4   222.50  1021.608 
  20 SUSEŁ           KRZYSZTOF     1   32              0   4   223.82   789.524 
  21 FRANKOWIAK      ZYGMUNT       1   48              0   4   226.03   895.640 
  22 ANDRZEJEWSKI    ARTUR         1   25              0   4   228.74   983.181 
  23 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA    4   56              0   4   240.14   739.843 
  24 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3   16              0   4   240.48   814.392 
  25 DYK W         & KUŚNIERZ M    1   42              0   4   244.74   814.576 
  26 JASIŃSKI        JAN           1   60              0   4   244.82   984.793 
  27 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1   21              0   4   254.96   856.069 
  28 RÓŻAŃSKI        JACEK         2   43              0   4   256.16   886.434 
  29 MAŁYS           DOMINIK       1   31              0   4   256.71   797.654 
  30 ANDRZEJEWSKI    ARTUR         1   20              0   4   259.00   798.499 
  31 FRANKOWIAK      ZYGMUNT       1   86              0   4   260.65   836.824 
  32 ZMARZŁY         RADOSŁAW      1   81              0   4   265.01   994.338 
  33 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2   39              0   4   268.75   846.342 
  34 FRANKOWIAK      ZYGMUNT       1   23              0   4   269.66   949.644 
  35 SUSEŁ           KRZYSZTOF     1   13              0   4   269.85   789.524 
  36 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3   10              0   4   271.70   873.179 
  37 DYK W         & KUŚNIERZ M    1    5              0   4   276.99   999.346 
  38 JASIŃSKI        JAN           1   83              0   4   288.19   911.065 
  39 NOWACZYK        RYSZARD       2  112              0   4   294.27   864.209 
  40 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA    4    2              0   4   307.34   851.715 
  41 CHMIELNICKI     DARIUSZ       4   61              0   4   313.82   766.151 
  42 FRANKOWIAK      ZYGMUNT       1   33              0   4   321.52   836.824 
  43 JANKOWSKI       JAN           1   23              0   4   323.95   901.821 
  44 JUREK           ANDRZEJ       3   39              0   4   334.31   984.882 
  45 MAŁYS           DOMINIK       1   28              0   4   335.30   797.654 
  46 CHMIELNICKI     DARIUSZ       4   22              0   4   337.05   892.092 
  47 DYK W         & KUŚNIERZ M    1   11              0   4   352.93   999.346 
  48 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3    7              0   4   374.69   937.353 
  49 FRANKOWIAK      ZYGMUNT       1   60              0   4   379.42  1021.608 
  50 DYK W         & KUŚNIERZ M    1   17              0   4   384.74   873.363 
  51 MAŁYS           DOMINIK       1   97              0   4   386.06   797.654 
  52 JUREK           ANDRZEJ       3   56              0   4   395.38   858.976 
  53 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL         1   17              0   4   401.11   862.038 
  54 ZMARZŁY         RADOSŁAW      1   14              0   4   401.17   868.644 
  55 FRANKOWIAK      ZYGMUNT       1   52              0   4   413.18   895.640 
  56 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF     1    3              0   4   415.10   898.072 
  57 LIS             MARIAN        1   18              0   4   422.85   912.660 
  58 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT        1   29              0   4   434.36   976.437 
  59 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1    5              0   4   436.66   842.439 
  60 JANKOWSKI       JAN           1    4              0   4   441.73   850.475 
  61 JASIŃSKI        JAN           1  105              0   4   445.47   858.891 
  62 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL         1   40              0   4   447.11   803.429 
  63 DYK W         & KUŚNIERZ M    1   21              0   4   455.27   926.813 
  64 FRANKOWIAK      ZYGMUNT       1   32              0   4   456.57   895.640 
  65 NOWACZYK        RYSZARD       2   27              0   4   461.42  1048.641 
  66 FRANKOWIAK      ZYGMUNT       1   29              0   4   462.08   836.824 
  67 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ       4    4              0   4   463.23   937.040 
  68 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   84              0   4   477.02   911.172 
  69 JUREK           ANDRZEJ       3   15              0   4   481.59   800.286 
  70 JANKOWSKI       JAN           1   27              0   4   488.23   976.239 
  71 MAŁYS           DOMINIK       1   60              0   4   509.28   797.654 
  72 JASIŃSKI        JAN           1   54              0   4   524.70   911.065 
  73 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA    4   48              0   4   553.00   851.715 
  74 JUREK           ANDRZEJ       3   38              0   4   575.92   911.174 
  75 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT        1    2              0   4   592.22   792.065 
  76 ANDRZEJEWSKI    ARTUR         1    5              0   4   594.41   857.228 
  77 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA    4   19              0   4   636.53   798.624 
  78 RĘKAS           ADAM          2   32              0   4   641.40  1018.360 
  79 MAŁYS           DOMINIK       1   73              0   3    30.88   759.212 
  80 MAŁYS           DOMINIK       1   87              0   3    44.15   706.816 
  81 FRANKOWIAK      ZYGMUNT       1   20              0   3    76.23   789.921 
  82 FRANKOWIAK      ZYGMUNT       1   57              0   3    82.33   789.921 
  83 FRANKOWIAK      ZYGMUNT       1   35              0   3    95.33   789.921 
  84 DYK W         & KUŚNIERZ M    1   30              0   3   105.07   772.798 
  85 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3    8              0   3   108.14   534.436 
  86 SUSEŁ           KRZYSZTOF     1   26              0   3   113.14   642.001 
  87 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3   19              0   3   113.68   534.436 
  88 JANKOWSKI       JAN           1   53              0   3   113.85   753.900 
  89 FRANKOWIAK      ZYGMUNT       1   72              0   3   116.90   861.885 
  90 ANDRZEJEWSKI    ARTUR         1   98              0   3   116.96   522.740 
  91 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT        1   10              0   3   117.51   754.046 
  92 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA    4   31              0   3   120.07   789.365 
  93 JUREK           ANDRZEJ       3   23              0   3   124.72   524.212 
  94 ZMARZŁY         RADOSŁAW      1   24              0   3   126.77   531.933 
  95 JANKOWSKI       JERZY         1   30              0   3   129.05   641.370 
  96 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1   40              0   3   130.01   564.338 
  97 MAŁYS           DOMINIK       1   67              0   3   131.75   522.176 
  98 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1   26              0   3   132.21   511.609 
  99 FRANKOWIAK      ZYGMUNT       1   31              0   3   134.87   605.137 
 100 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA    4   47              0   3   137.38   789.365

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 9 odwiedzający (57 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=