pzhgpzmigrod
  Wyniki 2014
 
  Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  GMP 25% [3]                                                                   
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
   1 ROGALA          ANDRZEJ-KAMIL   3  0  0  0  5  5  5  5  5  5  3  5  5  5  5   53   3158.38
   2 JUREK           ANDRZEJ         3  0  0  0  3  5  5  5  3  5  5  5  5  5  5   51   3036.12
   3 MIARKA          ADAM            2  0  0  0  5  5  5  5  5  5  4  5  5  5  2   51   2979.40
   4 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  0  0  0  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5  3   50   2957.11
   5 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  0  0  0  5  5  5  2  5  5  5  5  5  5  2   49   2939.22
   6 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2  0  0  0  5  4  5  4  5  3  5  5  5  4  4   49   2903.84
   7 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3  0  0  0  5  4  4  5  5  4  5  5  5  5  2   49   2840.52
   8 NITA            WIESŁAW         2  0  0  0  4  4  5  2  5  5  5  5  4  5  4   48   2826.70
   9 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4  0  0  0  5  5  5  4  5  2  3  5  5  3  5   47   2749.86
  10 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK      1  0  0  0  5  5  5  4  0  5  5  5  5  3  3   45   2720.01
  11 NOWACZYK        RYSZARD         2  0  0  0  4  3  5  5  4  5  3  5  4  4  5   47   2662.45
  12 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4  0  0  0  5  5  3  5  5  0  5  3  4  5  5   45   2656.55
  13 KURAS           MARIUSZ         2  0  0  0  5  5  5  0  5  5  4  5  5  3  2   44   2621.73
  14 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3  0  0  0  5  3  5  5  3  5  5  5  4  3  2   45   2617.71
  15 JASIŃSKI        JAN             1  0  0  0  5  4  5  2  3  5  4  4  4  5  4   45   2602.17
  16 BUDREWICZ       KAROL           4  0  0  0  4  2  5  1  5  5  4  5  5  5  3   44   2570.48
  17 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2  0  0  0  5  5  5  5  3  5  4  3  4  5  2   46   2550.83
  18 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4  0  0  0  4  5  5  5  2  1  5  5  5  2  4   43   2547.80
  19 MAŁYS           DAMIAN          1  0  0  0  1  2  3  5  5  5  3  4  5  3  5   41   2417.54
  20 KOWALCZYK       ROBERT          2  0  0  0  4  4 --  5  5  4  3  5  5  3  2   40   2384.82
  21 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1  0  0  0  5  5  5  3  0  4  4  5  4 --  5   40   2276.43
  22 JANKOWSKI       JERZY           3  0  0  0  5  5  5  3  3  3  5  3  2  4  1   39   2197.44
  23 DYK W         & KUŚNIERZ M      1  0  0  0  4  5  5  3  3  5  5  5  3  0 --   38   2131.34
  24 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1  0  0  0  3  5  4  5  5  5  3  4  3 -- --   37   2033.12
  25 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2  0  0  0  3  4  3  5  5  1  2  3  5  1  2   34   1984.58
  26 KRÓLIK          ADAM            2  0  0  0  4  3  3  3  5  2  1  0  2  2  5   30   1755.29
  27 DUDZIAK         KAROL           1  0  0  0  3  5  3  4  1  1  3  5  5  1  0   31   1728.09
  28 RĘKAS           ADAM            2  0  0  0  5  3  4  2  2  4  2  5  2  0  2   31   1649.70
  29 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3  0  0  0  3  2  3  5  3  3  3  1  2  2  1   28   1569.62
  30 KAZEK           JAN             1  0  0  0  4  2  5  5  4  0  2  5  1 --  1   29   1546.85
  31 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4  0  0  0  5  1  4  2  4  3  1  3  1  2  1   27   1449.60
  32 MYRDZIO         STANISŁAW       4  0  0  0  2  1  4  3  0  1  1  4  2  5  1   24   1284.88
  33 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4  0  0  0  3  1  3  1 --  2  4  4  2  2  1   23   1279.74
  34 JUREK           DARIUSZ         3  0  0  0  2  3  2  4  2  2  2  2  1  0 --   20   1131.47
  35 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT          3  0  0  0  3  5  5  4  1  0  2 -- -- -- --   20   1089.64
  36 PIETRZAK        ANDRZEJ         3 -- --  0  2  2  0  5  2  3 --  1  3 -- --   18    997.77
  37 DRĄG            JACEK           4  0  0  0  2  4  2  1  0  2  2  3  1  0  1   18    955.95
  38 JAKÓB           BRONISŁAW       1  0  0  0  1  2  2  2  1  3  1  0  0 --  4   16    910.70
  39 BARANOWSKI  &   ARDELI          4  0  0  0  1  1  1  1  2  0  3  0  1  1  3   14    847.91
  40 FRĄCKOWIAK      ROMAN           3  0  0  0  5  1  4  1 --  4  0  3 -- -- --   18    839.12
  41 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  0  0  0  1  3  4  1  1  3  2  0 -- -- --   15    787.97
  42 NIEDZIELA       WOJCIECH        1  0  0  0  1  4  1  2  2  4 --  1  0 -- --   15    772.01
  43 MAŁYS           HENRYK          1  0  0  0  2 --  1  3  1  1  3  2 -- -- --   13    713.98
  44 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4  0  0  0  2  2  1  4  1  1  1  0  0  1  0   13    678.73
  45 ŁUKAWY          JAN             1  0  0  0  1  2  2  0  5  1  1  0 -- -- --   12    663.26
  46 MYRDZIO         JERZY           4  0  0  0  2  0 --  2  4  0  2  0  1 -- --   11    645.09
  47 SZTYMER         MARIUSZ         4  0  0  0  2  2  0  3  0  0  2  0  0  1 --   10    570.30
  48 RÓŻAŃSKI        JACEK           2  0  0  0  2  0  0 --  1  4 --  2  0 -- --    9    420.73
  49 KOBYLSKI        MIROSŁAW        1  0  0  0  4  2  2 -- -- -- -- -- -- -- --    8    402.26
  50 LIS             MARIAN          1  0  0  0  1  3  2 -- --  2  0 -- -- -- --    8    390.19
  51 MALIŃSKI        WŁADYSŁAW       2  0 --  0  1  0  2  0  3  0  1  0 --  0  0    7    374.75
  52 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4  0  0  0  2  1  1  1  1  0  1  0  0  0 --    7    370.58
  53 DOMINIAK        ANDRZEJ         4  0  0  0  0  0  0  0  1  3  1  2  0  0 --    7    365.16
  54 FILIPIAK        TADEUSZ         1  0  0  0 --  0  0  3  2  1 --  0 -- -- --    6    330.69
  55 KOZŁOWSKI       JAN             4  0  0  0  1  3  1  0 --  0  0  1 -- -- --    6    301.97
  56 JURDECZKA       MARCIN          1 -- -- -- --  3  0 --  0 -- -- -- -- -- --    3    165.50
  57 NOWACZYK        EDWARD          3 -- --  0  0  0  0  0  1  0  1  0 -- -- --    2    123.98
  58 MARCINIAK       ŁUKASZ          4  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  1 --    2    122.13
  59 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3  0  0  0  0  2  0  0  0 -- -- -- -- -- --    2    110.67
  60 MUSIALIK        WOJCIECH        3  0  0  0  0  1  1 -- -- -- -- -- -- -- --    2    101.58
  61 PISULA          MAREK           3  0  0  0  1  1  0 --  0  0  0  0 --  0 --    2     99.79
  62 PROCYSZYN       RYSZARD         4  0  0  0  2  0  0  0  0  0  0  0  0 -- --    2     82.85
  63 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4 --  0  0 --  0  0 --  0  0  0  0  0 --  1    1     68.47
  64 FIL             BOGUSŁAW        4 --  0  0 --  0  0 --  0  0  1  0 -- -- --    1     66.39
  65 MALESZKA        STANISŁAW       2  0  0  0  0  0  1  0  0 --  0  0  0 --  0    1     47.67
  66 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3  0  0  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0 --    1     41.64
  67 ŻUCHOWICZ       RYSZARD         4 -- -- -- -- -- -- -- --  1 -- -- -- -- --    1     40.13
  68 SIEKIERKA       PIOTR           2  0  0  0  0  0  0 -- -- --  0 -- --  0 --    0      0.00
  69 PRYSZMONT       TOMASZ          3  0  0  0 -- --  0  0  0 -- --  0  0  0 --    0      0.00
  70 DŁUGOSZ         ADAM            4  0  0  0 --  0  0  0  0  0 --  0 -- -- --    0      0.00
  71 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4  0  0  0  0  0 --  0  0  0 --  0 --  0 --    0      0.00
  72 ADAMCZYK        MAREK           4 --  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00


  Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Całość [2]                                                                    
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
   1 JUREK           ANDRZEJ         3  6  6  6  6  5  6  5  5  6  4  6  4  5  4   74   2727.23
   2 MIARKA          ADAM            2  6  6  6  6  5  6  5  5  6  4  6  4  5  4   74   2722.20
   3 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3  6  6  6  6  5  6  5  5  6  4  6  4  5  4   74   2718.31
   4 NITA            WIESŁAW         2  6  6  6  6  5  6  5  5  6  4  6  4  5  4   74   2716.35
   5 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  6  6  6  6  5  6  5  5  6  4  6  4  5  4   74   2703.55
   6 ROGALA          ANDRZEJ-KAMIL   3  6  6  6  6  5  6  5  5  6  4  6  4  5  4   74   2702.56
   7 NOWACZYK        RYSZARD         2  6  6  6  6  5  6  5  5  6  4  6  4  5  4   74   2604.25
   8 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  6  6  6  6  5  6  5  5  6  4  6  4  5  2   72   2559.65
   9 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2  6  6  6  6  5  6  5  5  4  4  6  4  5  4   72   2557.63
  10 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4  6  6  6  6  5  6  5  5  5  4  6  4  5  4   73   2551.11
  11 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2  6  6  6  6  5  6  5  5  6  4  6  4  5  4   74   2549.80
  12 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK      1  6  6  6  6  5  6  5  0  6  4  6  4  5  4   69   2543.02
  13 JASIŃSKI        JAN             1  3  6  6  6  5  6  5  5  6  4  5  4  5  4   70   2540.69
  14 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4  6  6  6  6  5  6  5  5  3  4  6  4  5  4   71   2540.20
  15 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4  6  5  6  6  5  6  5  5  3  4  6  4  5  4   70   2539.02
  16 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3  6  6  6  6  5  6  5  5  6  4  6  4  5  2   72   2501.85
  17 KOWALCZYK       ROBERT          2  6  6  6  6  5 --  5  5  6  4  6  4  5  4   68   2457.11
  18 MAŁYS           DAMIAN          1  4  3  6  6  3  6  5  5  6  4  6  4  5  4   67   2366.67
  19 KURAS           MARIUSZ         2  6  6  6  6  5  6  2  5  6  4  6  4  2  2   66   2321.26
  20 KRÓLIK          ADAM            2  2  6  6  6  5  6  5  5  4  4  1  4  5  4   63   2271.70
  21 RĘKAS           ADAM            2  6  6  6  6  5  6  3  5  2  3  6  4  3  4   65   2124.86
  22 JANKOWSKI       JERZY           3  6  6  6  6  5  6  5  4  6  3  4  3  4  1   65   2118.09
  23 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3  6  5  6  6  5  5  5  2  6  4  4  3  3  4   64   2068.22
  24 BUDREWICZ       KAROL           4  6  6  3  5  3  4  1  5  5  4  6  4  5  3   60   2066.68
  25 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2  6  6  6  6  5  3  5  2  6  4  5  3  3  1   61   1911.30
  26 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4  6  5  6  4  5  6  2  5  6  4  5  1  5  1   61   1881.91
  27 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1  3  6  6  6  5  6  2  1  5  4  5  3 --  4   56   1843.89
  28 DYK W         & KUŚNIERZ M      1  6  6  6  6  5  6  5  3  6  3  6  2  1 --   61   1828.10
  29 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1  6  6  6  6  5  6  5  5  6  3  6  2 -- --   62   1811.11
  30 DUDZIAK         KAROL           1  6  5  6  4  5  3  4  4  2  4  5  4  1  0   53   1673.73
  31 MYRDZIO         STANISŁAW       4  4  1  4  6  3  5  5  1  1  3  5  2  5  1   46   1481.68
  32 KAZEK           JAN             1  2  5  1  4  2  6  5  5  1  4  4  1 --  2   42   1423.74
  33 JUREK           DARIUSZ         3  5  6  6  6  5  3  4  2  2  2  2  2  0 --   45   1285.28
  34 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4  3  6  6  6  2  3  2 --  2  3  3  1  3  1   41   1178.28
  35 JAKÓB           BRONISŁAW       1  2  0  3  2  5  2  3  1  3  4  1  0 --  4   30   1153.75
  36 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT          3  6  2  6  3  5  6  5  1  1  3 -- -- -- --   38   1066.63
  37 DOMINIAK        ANDRZEJ         4  6  1  3  6  5  0  2  3  4  1  2  1  0 --   34    967.51
  38 ŁUKAWY          JAN             1  3  2  1  3  5  4  3  5  3  0  2 -- -- --   31    915.08
  39 PIETRZAK        ANDRZEJ         3 -- --  5  3  2  0  5  3  3 --  4  2 -- --   27    887.03
  40 FRĄCKOWIAK      ROMAN           3  3  4  6  6  1  4  1 --  6  0  5 -- -- --   36    785.19
  41 BARANOWSKI  &   ARDELI          4  6  2  0  5  0  2  1  2  0  2  0  0  1  4   25    755.08
  42 KOBYLSKI        MIROSŁAW        1  6  6  6  6  5  6 -- -- -- -- -- -- -- --   35    738.47
  43 NIEDZIELA       WOJCIECH        1  2  5  3  4  3  2  3  1  4 --  0  0 -- --   27    651.04
  44 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  0  1  5  2  4  2  2  1  2  1  0 -- -- --   20    605.93
  45 RÓŻAŃSKI        JACEK           2  0  6  6  1  1  2 --  2  3 --  2  1 -- --   24    562.09
  46 MAŁYS           HENRYK          1  5  2  1  3 --  0  2  1  1  3  2 -- -- --   20    551.00
  47 MYRDZIO         JERZY           4  6  1  0  2  0 --  3  4  1  2  0  0 -- --   19    547.79
  48 DRĄG            JACEK           4  2  0  1  2  3  1  0  0  1  2  3  1  0  0   16    508.80
  49 LIS             MARIAN          1  0  3  6  2  5  1 -- --  4  0 -- -- -- --   21    505.86
  50 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4  5  0  3  2  1  1  5  2  1  0  0  0  0  0   20    492.77
  51 SZTYMER         MARIUSZ         4  0  0  0  3  2  0  2  0  0  1  0  0  1 --    9    351.16
  52 MALESZKA        STANISŁAW       2  0  3  3  1  2  2  2  0 --  0  1  0 --  0   14    344.42
  53 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3  1  1  1  2  3  0  1  0 -- -- -- -- -- --    9    248.71
  54 MALIŃSKI        WŁADYSŁAW       2  3 --  0  1  0  1  0  2  0  1  1 --  0  0    9    246.46
  55 FILIPIAK        TADEUSZ         1  0  0  1 --  0  0  3  2  0 --  0 -- -- --    6    235.33
  56 KOZŁOWSKI       JAN             4  2  1  0  2  2  1  0 --  0  0  1 -- -- --    9    195.73
  57 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4  2  0  0  1  0  1  1  0  1  1  0  0  0 --    7    186.98
  58 MARCINIAK       ŁUKASZ          4  2  0  0  0  1  0  0  1  0  0  0  1  0 --    5    160.49
  59 NOWACZYK        EDWARD          3 -- --  0  0  1  0  0  1  0  1  0 -- -- --    3    143.98
  60 SIEKIERKA       PIOTR           2  6  3  2  1  0  1 -- -- --  0 -- --  0 --   13    131.54
  61 PISULA          MAREK           3  0  2  2  1  1  0 --  0  0  0  0 --  0 --    6    108.51
  62 JURDECZKA       MARCIN          1 -- -- -- --  2  1 --  0 -- -- -- -- -- --    3    103.71
  63 MUSIALIK        WOJCIECH        3  0  0  0  1  1  0 -- -- -- -- -- -- -- --    2     67.71
  64 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3  0  1  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1 --    3     64.39
  65 PROCYSZYN       RYSZARD         4  0  1  1  0  0  0  1  0  0  0  0  0 -- --    3     62.73
  66 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4 --  0  0 --  0  0 --  0  0  0  0  0 --  1    1     60.98
  67 PRYSZMONT       TOMASZ          3  0  1  0 -- --  0  0  0 -- --  0  0  0 --    1      9.04
  68 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4  1  0  0  0  0 --  0  0  0 --  0 --  0 --    1      2.74
  69 DŁUGOSZ         ADAM            4  0  0  0 --  0  0  0  0  0 --  0 -- -- --    0      0.00
  70 FIL             BOGUSŁAW        4 --  0  0 --  0  0 --  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00
  71 ŻUCHOWICZ       RYSZARD         4 -- -- -- -- -- -- -- --  0 -- -- -- -- --    0      0.00
  72 ADAMCZYK        MAREK           4 --  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00



  Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Typowane 50-tka (GMP) [1]                                                     
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
   1 ROGALA          ANDRZEJ-KAMIL   3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  5  5   68   2555.68
   2 MIARKA          ADAM            2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5  5  2   66   2363.46
   3 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  4  3   60   2277.03
   4 JUREK           ANDRZEJ         3  1  5  4  2  4  5  5  2  4  5  5  5  5  4   56   2217.55
   5 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  4  5  4  5  5  5  2  5  5  5  5  5  3  2   60   2216.59
   6 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK      1  2  5  5  5  5  5  4  0  5  5  5  5  3  3   57   2164.97
   7 NITA            WIESŁAW         2  4  5  5  3  4  5  2  5  5  5  4  4  5  3   59   2161.27
   8 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2  5  5  3  4  4  5  3  5  2  3  5  5  4  4   57   2108.22
   9 KURAS           MARIUSZ         2  5  5  5  5  5  5  0  5  5  4  5  5  2  2   58   2097.08
  10 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4  5  5  5  5  5  5  4  4  2  3  5  4  2  5   59   2077.83
  11 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3  4  5  5  5  3  4  4  5  3  4  5  5  5  1   58   2045.15
  12 BUDREWICZ       KAROL           4  5  5  2  3  1  2  1  5  5  4  5  5  5  3   51   1886.63
  13 NOWACZYK        RYSZARD         2  5  5  5  4  2  5  4  3  5  3  2  3  4  5   55   1880.28
  14 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4  1  1  3  3  5  5  5  2  1  4  5  5  2  4   46   1879.95
  15 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3  2  5  5  4  3  5  5  3  5  3  5  3  3  2   53   1874.41
  16 KOWALCZYK       ROBERT          2  5  4  3  3  3 --  5  5  4  3  4  5  3  2   49   1808.19
  17 MAŁYS           DAMIAN          1  3  2  5  1  1  3  4  4  5  3  2  5  3  5   46   1773.29
  18 JASIŃSKI        JAN             1  0  5  3  5  4  5  2  3  4  2  3  3  4  4   47   1752.43
  19 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4  0  2  2  5  2  3  4  4  0  3  1  4  5  5   40   1717.97
  20 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2  2  4  2  4  4  2  4  5  2  2  4  5  1  2   43   1585.23
  21 JANKOWSKI       JERZY           3  5  5  5  4  5  4  3  2  3  3  2  2  4  1   48   1575.46
  22 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1  3  3  5  3  5  5  2  0  4  4  4  3 --  4   45   1553.12
  23 DYK W         & KUŚNIERZ M      1  5  3  5  4  5  5  2  3  5  3  5  2  0 --   47   1453.45
  24 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2  3  2  4  3  3  1  4  2  5  3  3  3  3  1   40   1401.00
  25 KRÓLIK          ADAM            2  1  5  2  3  3  3  3  5  1  1  0  2  2  4   35   1287.62
  26 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1  2  1  4  3  4  3  5  4  4  3  4  1 -- --   38   1270.97
  27 RĘKAS           ADAM            2  4  2  4  4  3  3  2  2  2  2  5  2  0  2   37   1136.29
  28 DUDZIAK         KAROL           1  1  1  4  2  5  2  3  1  1  2  3  4  1  0   30   1082.53
  29 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4  3  2  3  4  2  3  1  3  3  1  3  1  2  1   32    981.15
  30 KAZEK           JAN             1  0  1  0  3  1  5  5  4  0  1  4  1 --  1   26    924.78
  31 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3  1  2  4  1  2  3  3  1  3  2  1  1  2  1   27    917.03
  32 JUREK           DARIUSZ         3  2  4  3  2  3  2  3  2  2  2  2  1  0 --   28    885.03
  33 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4  0  4  1  3  1  2  1 --  1  3  2  1  2  1   22    781.87
  34 MYRDZIO         STANISŁAW       4  0  0  1  1  1  2  2  0  1  1  3  2  4  1   19    741.54
  35 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT          3  2  1  1  3  4  4  4  1  0  2 -- -- -- --   22    729.72
  36 PIETRZAK        ANDRZEJ         3 -- --  1  1  2  0  5  2  2 --  1  2 -- --   16    626.07
  37 JAKÓB           BRONISŁAW       1  2  0  0  0  2  1  1  1  1  1  0  0 --  4   13    558.36
  38 BARANOWSKI  &   ARDELI          4  3  0  0  1  0  1  1  2  0  2  0  0  1  3   14    538.74
  39 FRĄCKOWIAK      ROMAN           3  2  3  4  4  1  3  1 --  3  0  3 -- -- --   24    526.65
  40 MAŁYS           HENRYK          1  2  1  0  2 --  0  2  1  1  3  2 -- -- --   14    471.95
  41 ŁUKAWY          JAN             1  2  2  1  1  2  2  0  5  1  0  0 -- -- --   16    455.22
  42 DRĄG            JACEK           4  0  0  0  1  3  1  0  0  1  2  2  1  0  0   11    444.68
  43 NIEDZIELA       WOJCIECH        1  2  1  2  1  3  1  2  0  4 --  0  0 -- --   16    424.91
  44 KOBYLSKI        MIROSŁAW        1  1  5  5  4  3  2 -- -- -- -- -- -- -- --   20    416.04
  45 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  0  0  2  1  3  2  1  0  2  1  0 -- -- --   12    406.25
  46 MYRDZIO         JERZY           4  1  1  0  1  0 --  2  4  0  1  0  0 -- --   10    362.25
  47 SZTYMER         MARIUSZ         4  0  0  0  2  2  0  2  0  0  1  0  0  1 --    8    325.19
  48 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4  2  0  2  2  0  1  3  1  1  0  0  0  0  0   12    291.15
  49 RÓŻAŃSKI        JACEK           2  0  3  4  1  0  0 --  1  2 --  2  0 -- --   13    270.61
  50 FILIPIAK        TADEUSZ         1  0  0  1 --  0  0  3  2  0 --  0 -- -- --    6    235.33
  51 LIS             MARIAN          1  0  1  1  1  3  1 -- --  1  0 -- -- -- --    8    225.10
  52 MALIŃSKI        WŁADYSŁAW       2  3 --  0  1  0  1  0  2  0  1  0 --  0  0    8    222.84
  53 DOMINIAK        ANDRZEJ         4  0  0  0  0  0  0  0  1  2  1  2  0  0 --    6    217.28
  54 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4  2  0  0  0  0  1  1  0  0  1  0  0  0 --    5    142.71
  55 KOZŁOWSKI       JAN             4  0  1  0  0  2  1  0 --  0  0  1 -- -- --    5    141.43
  56 NOWACZYK        EDWARD          3 -- --  0  0  0  0  0  1  0  1  0 -- -- --    2    101.98
  57 JURDECZKA       MARCIN          1 -- -- -- --  2  0 --  0 -- -- -- -- -- --    2     82.15
  58 MARCINIAK       ŁUKASZ          4  2  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0 --    3     70.33
  59 PISULA          MAREK           3  0  2  2  1  0  0 --  0  0  0  0 --  0 --    5     67.05
  60 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4 --  0  0 --  0  0 --  0  0  0  0  0 --  1    1     60.98
  61 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3  1  0  1  0  1  0  0  0 -- -- -- -- -- --    3     60.46
  62 MUSIALIK        WOJCIECH        3  0  0  0  0  1  0 -- -- -- -- -- -- -- --    1     45.32
  63 MALESZKA        STANISŁAW       2  0  1  0  0  0  1  0  0 --  0  0  0 --  0    2     38.27
  64 SIEKIERKA       PIOTR           2  1  2  0  0  0  0 -- -- --  0 -- --  0 --    3     18.44
  65 PRYSZMONT       TOMASZ          3  0  1  0 -- --  0  0  0 -- --  0  0  0 --    1      9.04
  66 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0 --    0      0.00
  67 DŁUGOSZ         ADAM            4  0  0  0 --  0  0  0  0  0 --  0 -- -- --    0      0.00
  68 FIL             BOGUSŁAW        4 --  0  0 --  0  0 --  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00
  69 PROCYSZYN       RYSZARD         4  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0 -- --    0      0.00
  70 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4  0  0  0  0  0 --  0  0  0 --  0 --  0 --    0      0.00
  71 ŻUCHOWICZ       RYSZARD         4 -- -- -- -- -- -- -- --  0 -- -- -- -- --    0      0.00
  72 ADAMCZYK        MAREK           4 --  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00



  Klasyfikacja GMP 2014 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 KOŚCIELNY ANDRZEJ       115   1  40 2,407.71 15 733.03 15 913.32 10 761.36 
   2 JUREK ANDRZEJ           305   3  39 2,287.63 15 715.68 15 907.16  9 664.79 
   3 MIARKA ADAM             211   2  39 2,286.79 15 704.38 15 935.91  9 646.50 
   4 GRABKOWSKI DARIUSZ      106   1  38 2,269.77 15 725.61 15 940.21  8 603.95 
   5 ROGALA ANDRZEJ-KAMIL    313   3  38 2,255.38 15 715.10 15 934.35  8 605.93 
   6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW    203   2  38 2,224.87 15 693.03 13 805.28 10 726.56 
   7 NITA WIESŁAW            212   2  38 2,217.29 15 713.15 14 841.83  9 662.31 
   8 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAM  307   3  38 2,210.22 14 648.33 15 909.60  9 652.29 
   9 CHMIELNICKI DARIUSZ     406   4  38 2,183.89 15 696.86 14 833.22  9 653.81 
  10 OLEJNICZAK   & CIENCIE  120   1  37 2,250.90 15 737.11 12 747.11 10 766.68 
  11 KURAS MARIUSZ           207   2  37 2,233.47 15 726.43 13 815.02  9 692.02 
  12 JAŃCZYK ANDRZEJ         204   2  37 2,045.63 15 648.36 15 889.35  7 507.92 
  13 CZYŻOWICZ ANDRZEJ       408   4  36 2,077.31 14 625.33 12 721.43 10 730.55 
  14 CZARNECKI KRZYSZTOF     407   4  36 2,059.87 11 499.62 15 867.72 10 692.53 
  15 NOWACZYK RYSZARD        213   2  36 2,015.34 15 671.05 13 761.50  8 582.79 
  16 KOWALCZYK ROBERT        214   2  35 2,035.99 13 589.21 14 851.82  8 594.96 
  17 JASIŃSKI JAN            108   1  35 2,008.06 15 713.76 12 720.00  8 574.30 
  18 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF   302   3  34 1,993.22 15 719.86 11 699.03  8 574.33 
  19 MAŁYS DAMIAN            118   1  33 1,881.53 12 545.76 13 764.48  8 571.29 
  20 DYK W         & KUŚNIE  103   1  33 1,873.45 15 713.03 11 661.02  7 499.40 
  21 ANDRZEJEWSKI ARTUR      101   1  32 1,758.26 13 577.45 15 884.63  4 296.18 
  22 JANKOWSKI JERZY         304   3  31 1,751.50 13 592.18 12 730.95  6 428.37 
  23 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW       201   2  30 1,724.01  9 404.28 14 827.52  7 492.21 
  24 SUSEŁ KRZYSZTOF         125   1  30 1,670.49 15 678.44  8 490.65  7 501.40 
  25 BUDREWICZ KAROL         405   4  29 1,688.86 15 691.96 14 996.90  0   0.00 
  26 KAZEK JAN               112   1  28 1,474.23 14 622.83 11 641.21  3 210.19 
  27 DUDZIAK KAROL           102   1  27 1,474.98 11 480.41 10 577.88  6 416.69 
  28 KRÓLIK ADAM             206   2  26 1,472.47  9 399.21 11 651.65  6 421.61 
  29 RĘKAS ADAM              215   2  25 1,330.34 14 619.75  7 423.70  4 286.89 
  30 LEWANDOWSKI GRZEGORZ    308   3  23 1,278.05  9 408.41 10 572.03  4 297.61 
  31 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZAT  414   4  22 1,174.85 12 561.83  8 465.31  2 147.71 
  32 MYRDZIO STANISŁAW       418   4  22 1,161.85 10 432.84  9 519.00  3 210.01 
  33 ZIÓŁKOWSKI ROBERT       316   3  20 1,090.70  8 359.93 10 583.59  2 147.18 
  34 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ    435   4  19 1,061.13 10 449.16  4 247.03  5 364.94 
  35 JUREK DARIUSZ           306   3  18 1,035.99  6 285.04  9 539.83  3 211.12 
  36 JAKÓB BRONISŁAW         107   1  16   901.04  6 254.26  5 279.90  5 366.88 
  37 PIETRZAK ANDRZEJ        311   3  16   860.25  6 266.84  9 526.31  1  67.10 
  38 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF  110   1  15   789.46  8 354.68  5 299.50  2 135.28 
  39 FRĄCKOWIAK ROMAN        319   3  15   697.67 13 582.62  2 115.05  0   0.00 
  40 DRĄG JACEK              411   4  14   752.73  7 301.36  7 451.37  0   0.00 
  41 NIEDZIELA WOJCIECH      126   1  14   730.75  6 279.30  8 451.45  0   0.00 
  42 MAŁYS HENRYK            119   1  12   675.25  5 223.36  4 236.12  3 215.77 
  43 ŁUKAWY JAN              117   1  12   664.19  4 181.16  7 416.02  1  67.01 
  44 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW   412   4  12   627.04  4 175.31  7 385.40  1  66.33 
  45 BARANOWSKI  & ARDELI    402   4  11   651.85  2  85.89  4 229.39  5 336.57 
  46 MYRDZIO JERZY           417   4  10   579.71  2  83.53  6 356.18  2 140.00 
  47 SZTYMER MARIUSZ         433   4  10   571.59  2  87.26  6 347.61  2 136.72 
  48 RÓŻAŃSKI JACEK          216   2   9   420.73  8 356.60  1  64.13  0   0.00 
  49 KOBYLSKI MIROSŁAW       113   1   8   402.26  6 274.07  2 128.19  0   0.00 
  50 LIS MARIAN              116   1   8   390.19  5 220.88  3 169.31  0   0.00 
  51 MALIŃSKI WŁADYSŁAW      209   2   7   375.10  3 134.94  3 165.60  1  74.56 
  52 BAZYLEWICZ TADEUSZ      404   4   7   371.21  3 124.40  3 169.67  1  77.14 
  53 DOMINIAK ANDRZEJ        410   4   7   365.40  5 232.14  1  55.05  1  78.21 
  54 FILIPIAK TADEUSZ        104   1   6   330.69  1  41.15  5 289.54  0   0.00 
  55 KOZŁOWSKI JAN           415   4   6   301.97  3 126.98  3 174.99  0   0.00 
  56 JURDECZKA MARCIN        109   1   3   165.50  0   0.00  3 165.50  0   0.00 
  57 NOWACZYK EDWARD         317   3   2   124.73  0   0.00  1  56.09  1  68.64 
  58 MARCINIAK ŁUKASZ        416   4   2   118.64  0   0.00  1  52.75  1  65.89 
  59 DOBRZAŃSKI RAFAŁ        318   3   2   110.67  0   0.00  2 110.67  0   0.00 
  60 MUSIALIK WOJCIECH       309   3   2   101.58  1  41.44  1  60.14  0   0.00 
  61 PISULA MAREK            320   3   2    99.79  1  46.93  1  52.86  0   0.00 
  62 PROCYSZYN RYSZARD       422   4   2    82.85  2  82.85  0   0.00  0   0.00 
  63 FIL BOGUSŁAW            413   4   1    67.20  0   0.00  0   0.00  1  67.20 
  64 MALESZKA STANISŁAW      208   2   1    47.67  1  47.67  0   0.00  0   0.00 
  65 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW      310   3   1    41.64  1  41.64  0   0.00  0   0.00 
  66 ŻUCHOWICZ RYSZARD       430   4   1    40.13  1  40.13  0   0.00  0   0.00 



  Mistrzostwo Oddziału     Klasyfikacja GMP 2014 rok.                           
------------------------------------------------------------------------------- 
 Lp. Nazwisko, imie          Nr  Nr   Razem        300-500   500-700   pow.700  
                             Hod Sek  Knk  Punkty  Knk Pkt   Knk Pkt   Knk PkT  
------------------------------------------------------------------------------- 
   1 KOŚCIELNY ANDRZEJ       115   1  40 2,416.48 15 733.03 15 913.32 10 770.13 
   2 ROGALA ANDRZEJ-KAMIL    313   3  40 2,407.00 15 715.10 15 934.35 10 757.55 
   3 JUREK ANDRZEJ           305   3  40 2,362.66 15 715.68 15 907.16 10 739.82 
   4 MIARKA ADAM             211   2  39 2,298.85 15 704.38 15 935.91  9 658.56 
   5 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAM  307   3  39 2,282.57 14 648.33 15 909.60 10 724.64 
   6 CHMIELNICKI DARIUSZ     406   4  39 2,268.14 15 696.86 14 833.22 10 738.06 
   7 GRABKOWSKI DARIUSZ      106   1  38 2,275.80 15 725.61 15 940.21  8 609.98 
   8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW    203   2  38 2,235.36 15 693.03 13 805.28 10 737.05 
   9 NITA WIESŁAW            212   2  38 2,225.59 15 713.15 14 841.83  9 670.61 
  10 JAŃCZYK ANDRZEJ         204   2  38 2,113.81 15 648.36 15 889.35  8 576.10 
  11 OLEJNICZAK   & CIENCIE  120   1  37 2,259.87 15 737.11 12 747.11 10 775.65 
  12 KURAS MARIUSZ           207   2  37 2,239.68 15 726.43 13 815.02  9 698.23 
  13 NOWACZYK RYSZARD        213   2  37 2,093.11 15 671.05 13 761.50  9 660.56 
  14 CZYŻOWICZ ANDRZEJ       408   4  36 2,087.80 14 625.33 12 721.43 10 741.04 
  15 CZARNECKI KRZYSZTOF     407   4  36 2,077.14 11 499.62 15 867.72 10 709.80 
  16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF   302   3  35 2,065.21 15 719.86 11 699.03  9 646.32 
  17 KOWALCZYK ROBERT        214   2  35 2,046.72 13 589.21 14 851.82  8 605.69 
  18 MAŁYS DAMIAN            118   1  35 2,036.62 12 545.76 13 764.48 10 726.38 
  19 JASIŃSKI JAN            108   1  35 2,015.93 15 713.76 12 720.00  8 582.17 
  20 DYK W         & KUŚNIE  103   1  34 1,939.97 15 713.03 11 661.02  8 565.92 
  21 ANDRZEJEWSKI ARTUR      101   1  34 1,891.59 13 577.45 15 884.63  6 429.51 
  22 JANKOWSKI JERZY         304   3  32 1,816.38 13 592.18 12 730.95  7 493.25 
  23 SUSEŁ KRZYSZTOF         125   1  32 1,802.08 15 678.44  8 490.65  9 632.99 
  24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW       201   2  30 1,739.72  9 404.28 14 827.52  7 507.92 
  25 BUDREWICZ KAROL         405   4  29 1,688.86 15 691.96 14 996.90  0   0.00 
  26 DUDZIAK KAROL           102   1  29 1,617.76 11 480.41 10 577.88  8 559.47 
  27 KAZEK JAN               112   1  28 1,478.13 14 622.83 11 641.21  3 214.09 
  28 KRÓLIK ADAM             206   2  27 1,559.23  9 399.21 11 651.65  7 508.37 
  29 RĘKAS ADAM              215   2  25 1,334.87 14 619.75  7 423.70  4 291.42 
  30 LEWANDOWSKI GRZEGORZ    308   3  24 1,332.67  9 408.41 10 572.03  5 352.23 
  31 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZAT  414   4  22 1,178.37 12 561.83  8 465.31  2 151.23 
  32 MYRDZIO STANISŁAW       418   4  22 1,169.61 10 432.84  9 519.00  3 217.77 
  33 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ    435   4  20 1,123.05 10 449.16  4 247.03  6 426.86 
  34 ZIÓŁKOWSKI ROBERT       316   3  20 1,089.64  8 359.93 10 583.59  2 146.12 
  35 JUREK DARIUSZ           306   3  18 1,038.76  6 285.04  9 539.83  3 213.89 
  36 PIETRZAK ANDRZEJ        311   3  18   997.77  6 266.84  9 526.31  3 204.62 
  37 JAKÓB BRONISŁAW         107   1  16   910.86  6 254.26  5 279.90  5 376.70 
  38 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF  110   1  15   787.97  8 354.68  5 299.50  2 133.79 
  39 FRĄCKOWIAK ROMAN        319   3  15   697.67 13 582.62  2 115.05  0   0.00 
  40 DRĄG JACEK              411   4  14   752.73  7 301.36  7 451.37  0   0.00 
  41 NIEDZIELA WOJCIECH      126   1  14   730.75  6 279.30  8 451.45  0   0.00 
  42 BARANOWSKI  & ARDELI    402   4  12   728.13  2  85.89  4 229.39  6 412.85 
  43 MAŁYS HENRYK            119   1  12   673.14  5 223.36  4 236.12  3 213.66 
  44 ŁUKAWY JAN              117   1  12   663.26  4 181.16  7 416.02  1  66.08 
  45 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW   412   4  12   625.81  4 175.31  7 385.40  1  65.10 
  46 MYRDZIO JERZY           417   4  11   645.09  2  83.53  6 356.18  3 205.38 
  47 SZTYMER MARIUSZ         433   4  10   570.30  2  87.26  6 347.61  2 135.43 
  48 RÓŻAŃSKI JACEK          216   2   9   420.73  8 356.60  1  64.13  0   0.00 
  49 KOBYLSKI MIROSŁAW       113   1   8   402.26  6 274.07  2 128.19  0   0.00 
  50 LIS MARIAN              116   1   8   390.19  5 220.88  3 169.31  0   0.00 
  51 MALIŃSKI WŁADYSŁAW      209   2   7   374.75  3 134.94  3 165.60  1  74.21 
  52 BAZYLEWICZ TADEUSZ      404   4   7   370.58  3 124.40  3 169.67  1  76.51 
  53 DOMINIAK ANDRZEJ        410   4   7   365.16  5 232.14  1  55.05  1  77.97 
  54 FILIPIAK TADEUSZ        104   1   6   330.69  1  41.15  5 289.54  0   0.00 
  55 KOZŁOWSKI JAN           415   4   6   301.97  3 126.98  3 174.99  0   0.00 
  56 JURDECZKA MARCIN        109   1   3   165.50  0   0.00  3 165.50  0   0.00 
  57 NOWACZYK EDWARD         317   3   2   123.98  0   0.00  1  56.09  1  67.89 
  58 MARCINIAK ŁUKASZ        416   4   2   122.13  0   0.00  1  52.75  1  69.38 
  59 DOBRZAŃSKI RAFAŁ        318   3   2   110.67  0   0.00  2 110.67  0   0.00 
  60 MUSIALIK WOJCIECH       309   3   2   101.58  1  41.44  1  60.14  0   0.00 
  61 PISULA MAREK            320   3   2    99.79  1  46.93  1  52.86  0   0.00 
  62 PROCYSZYN RYSZARD       422   4   2    82.85  2  82.85  0   0.00  0   0.00 
  63 PAWŁOWSKI ANDRZEJ       420   4   1    68.47  0   0.00  0   0.00  1  68.47 
  64 FIL BOGUSŁAW            413   4   1    66.39  0   0.00  0   0.00  1  66.39 
  65 MALESZKA STANISŁAW      208   2   1    47.67  1  47.67  0   0.00  0   0.00 
  66 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW      310   3   1    41.64  1  41.64  0   0.00  0   0.00 
  67 ŻUCHOWICZ RYSZARD       430   4   1    40.13  1  40.13  0   0.00  0   0.00 



  KATEGORIA A do mistrzostw Okręgu                                              
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |     444.13    |  20 |  
 |   2  |ROGALA               ANDRZEJ-KAMIL  |   3     |     603.26    |  20 |  
 |   3  |OLEJNICZAK   &       CIENCIERUK     |   1     |     640.42    |  20 |  
 |   4  |GRABKOWSKI           DARIUSZ        |   1     |     852.26    |  20 |  
 |   5  |KOŚCIELNY            ANDRZEJ        |   1     |     911.76    |  20 |  
 |   6  |CHMIELEWSKI          KRZYSZTOF      |   3     |     962.12    |  20 |  
 |   7  |NITA                 WIESŁAW        |   2     |    1167.02    |  20 |  
 |   8  |MIARKA               ADAM           |   2     |    1176.36    |  20 |  
 |   9  |DYK W         &      KUŚNIERZ M     |   1     |    1346.39    |  20 |  
 |  10  |NOWACZYK             RYSZARD        |   2     |    1671.97    |  20 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


  KATEGORIA B do Mistrzostw Okręgu i Oddziału                                   
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |     248.28    |  16 |  
 |   2  |OLEJNICZAK   &       CIENCIERUK     |   1     |     369.69    |  16 |  
 |   3  |KOŚCIELNY            ANDRZEJ        |   1     |     380.84    |  16 |  
 |   4  |MIARKA               ADAM           |   2     |     452.33    |  16 |  
 |   5  |GRABKOWSKI           DARIUSZ        |   1     |     538.08    |  16 |  
 |   6  |CHMIELEWSKI          KRZYSZTOF      |   3     |     542.30    |  16 |  
 |   7  |NITA                 WIESŁAW        |   2     |     611.80    |  16 |  
 |   8  |ROGALA               ANDRZEJ-KAMIL  |   3     |     989.71    |  16 |  
 |   9  |BAŃKOSZ              WŁADYSŁAW      |   2     |    1094.40    |  16 |  
 |  10  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |    1123.04    |  16 |  
 |  11  |JASIŃSKI             JAN            |   1     |    1156.15    |  16 |  
 |  12  |KOWALCZYK            ROBERT         |   2     |    1177.96    |  16 |  
 |  13  |LEWANDOWSKI          BOGDAN-DAMIAN  |   3     |    1225.20    |  16 |  
 |  14  |JANKOWSKI            JERZY          |   3     |    1227.28    |  16 |  
 |  15  |ANDRZEJEWSKI         ARTUR          |   1     |    1257.15    |  16 |  
 |  16  |GAWŁOWSKI            PRZEMYSŁAW     |   2     |    1365.07    |  16 |  
 |  17  |NOWACZYK             RYSZARD        |   2     |    1445.47    |  16 |  
 |  18  |CZYŻOWICZ            ANDRZEJ        |   4     |    1550.68    |  16 |  
 |  19  |CZARNECKI            KRZYSZTOF      |   4     |    1676.25    |  16 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


  kategoria C Mistrzostwo Polski   pow.  500 km                                 
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |      85.81    |   9 |  
 |   2  |ROGALA               ANDRZEJ-KAMIL  |   3     |     185.82    |   9 |  
 |   3  |OLEJNICZAK   &       CIENCIERUK     |   1     |     205.62    |   9 |  
 |   4  |GRABKOWSKI           DARIUSZ        |   1     |     215.12    |   9 |  
 |   5  |NITA                 WIESŁAW        |   2     |     231.77    |   9 |  
 |   6  |CHMIELEWSKI          KRZYSZTOF      |   3     |     268.35    |   9 |  
 |   7  |MIARKA               ADAM           |   2     |     281.08    |   9 |  
 |   8  |KOŚCIELNY            ANDRZEJ        |   1     |     290.67    |   9 |  
 |   9  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |     297.20    |   9 |  
 |  10  |KOWALCZYK            ROBERT         |   2     |     303.56    |   9 |  
 |  11  |CZYŻOWICZ            ANDRZEJ        |   4     |     344.14    |   9 |  
 |  12  |GAWŁOWSKI            PRZEMYSŁAW     |   2     |     365.10    |   9 |  
 |  13  |JAŃCZYK              ANDRZEJ        |   2     |     422.73    |   9 |  
 |  14  |CHMIELNICKI          DARIUSZ        |   4     |     422.74    |   9 |  
 |  15  |JASIŃSKI             JAN            |   1     |     446.46    |   9 |  
 |  16  |LEWANDOWSKI          BOGDAN-DAMIAN  |   3     |     460.08    |   9 |  
 |  17  |ANDRZEJEWSKI         ARTUR          |   1     |     507.43    |   9 |  
 |  18  |DYK W         &      KUŚNIERZ M     |   1     |     546.01    |   9 |  
 |  19  |BAŃKOSZ              WŁADYSŁAW      |   2     |     551.85    |   9 |  
 |  20  |NOWACZYK             RYSZARD        |   2     |     560.83    |   9 |  
 |  21  |CZARNECKI            KRZYSZTOF      |   4     |     599.92    |   9 |  
 |  22  |BUDREWICZ            KAROL          |   4     |     626.95    |   9 |  
 |  23  |KRÓLIK               ADAM           |   2     |     708.62    |   9 |  
 |  24  |MAŁYS                DAMIAN         |   1     |     741.78    |   9 |  
 |  25  |RĘKAS                ADAM           |   2     |     835.37    |   9 |  
 |  26  |LEWANDOWSKI          GRZEGORZ       |   3     |     860.97    |   9 |  
 |  27  |DUDZIAK              KAROL          |   1     |    1089.61    |   9 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  

  Mistrzostwo Okręgu kategorii  C  pow.  500 km                                 
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |      85.81    |   9 |  
 |   2  |OLEJNICZAK   &       CIENCIERUK     |   1     |     150.41    |   9 |  
 |   3  |ROGALA               ANDRZEJ-KAMIL  |   3     |     185.82    |   9 |  
 |   4  |GRABKOWSKI           DARIUSZ        |   1     |     215.12    |   9 |  
 |   5  |NITA                 WIESŁAW        |   2     |     221.30    |   9 |  
 |   6  |CHMIELEWSKI          KRZYSZTOF      |   3     |     268.35    |   9 |  
 |   7  |MIARKA               ADAM           |   2     |     281.08    |   9 |  
 |   8  |CZYŻOWICZ            ANDRZEJ        |   4     |     282.35    |   9 |  
 |   9  |KOŚCIELNY            ANDRZEJ        |   1     |     290.67    |   9 |  
 |  10  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |     297.20    |   9 |  
 |  11  |KOWALCZYK            ROBERT         |   2     |     303.56    |   9 |  
 |  12  |GAWŁOWSKI            PRZEMYSŁAW     |   2     |     365.10    |   9 |  
 |  13  |JAŃCZYK              ANDRZEJ        |   2     |     422.73    |   9 |  
 |  14  |CHMIELNICKI          DARIUSZ        |   4     |     422.74    |   9 |  
 |  15  |JASIŃSKI             JAN            |   1     |     446.46    |   9 |  
 |  16  |LEWANDOWSKI          BOGDAN-DAMIAN  |   3     |     460.08    |   9 |  
 |  17  |CZARNECKI            KRZYSZTOF      |   4     |     500.22    |   9 |  
 |  18  |ANDRZEJEWSKI         ARTUR          |   1     |     507.43    |   9 |  
 |  19  |DYK W         &      KUŚNIERZ M     |   1     |     546.01    |   9 |  
 |  20  |BAŃKOSZ              WŁADYSŁAW      |   2     |     551.85    |   9 |  
 |  21  |NOWACZYK             RYSZARD        |   2     |     560.83    |   9 |  
 |  22  |BUDREWICZ            KAROL          |   4     |     626.95    |   9 |  
 |  23  |KRÓLIK               ADAM           |   2     |     650.88    |   9 |  
 |  24  |MAŁYS                DAMIAN         |   1     |     741.78    |   9 |  
 |  25  |RĘKAS                ADAM           |   2     |     835.37    |   9 |  
 |  26  |LEWANDOWSKI          GRZEGORZ       |   3     |     860.97    |   9 |  
 |  27  |DUDZIAK              KAROL          |   1     |    1089.61    |   9 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  

                                                                                
  Kategoria C do Mistrzostw Oddziału                                            
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |      85.81    |   9 |  
 |   2  |OLEJNICZAK   &       CIENCIERUK     |   1     |     150.41    |   9 |  
 |   3  |ROGALA               ANDRZEJ-KAMIL  |   3     |     185.82    |   9 |  
 |   4  |GRABKOWSKI           DARIUSZ        |   1     |     198.79    |   9 |  
 |   5  |NITA                 WIESŁAW        |   2     |     222.70    |   9 |  
 |   6  |CHMIELEWSKI          KRZYSZTOF      |   3     |     251.54    |   9 |  
 |   7  |MIARKA               ADAM           |   2     |     271.40    |   9 |  
 |   8  |CZYŻOWICZ            ANDRZEJ        |   4     |     282.35    |   9 |  
 |   9  |KOŚCIELNY            ANDRZEJ        |   1     |     290.67    |   9 |  
 |  10  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |     297.20    |   9 |  
 |  11  |KOWALCZYK            ROBERT         |   2     |     303.56    |   9 |  
 |  12  |GAWŁOWSKI            PRZEMYSŁAW     |   2     |     350.78    |   9 |  
 |  13  |CHMIELNICKI          DARIUSZ        |   4     |     364.22    |   9 |  
 |  14  |JAŃCZYK              ANDRZEJ        |   2     |     422.73    |   9 |  
 |  15  |JASIŃSKI             JAN            |   1     |     428.53    |   9 |  
 |  16  |LEWANDOWSKI          BOGDAN-DAMIAN  |   3     |     460.08    |   9 |  
 |  17  |NOWACZYK             RYSZARD        |   2     |     462.55    |   9 |  
 |  18  |CZARNECKI            KRZYSZTOF      |   4     |     500.22    |   9 |  
 |  19  |ANDRZEJEWSKI         ARTUR          |   1     |     507.43    |   9 |  
 |  20  |BUDREWICZ            KAROL          |   4     |     537.88    |   9 |  
 |  21  |DYK W         &      KUŚNIERZ M     |   1     |     546.01    |   9 |  
 |  22  |BAŃKOSZ              WŁADYSŁAW      |   2     |     551.85    |   9 |  
 |  23  |KRÓLIK               ADAM           |   2     |     638.24    |   9 |  
 |  24  |MAŁYS                DAMIAN         |   1     |     718.85    |   9 |  
 |  25  |RĘKAS                ADAM           |   2     |     835.37    |   9 |  
 |  26  |LEWANDOWSKI          GRZEGORZ       |   3     |     846.70    |   9 |  
 |  27  |DUDZIAK              KAROL          |   1     |    1089.61    |   9 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  

  Mistrzostwo Polski Kategoria  M  pow.  700 km                                 
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |OLEJNICZAK   &       CIENCIERUK     |   1     |      84.51    |   6 |  
 |   2  |KOŚCIELNY            ANDRZEJ        |   1     |     171.29    |   6 |  
 |   3  |GRABKOWSKI           DARIUSZ        |   1     |     198.73    |   6 |  
 |   4  |GAWŁOWSKI            PRZEMYSŁAW     |   2     |     204.71    |   6 |  
 |   5  |CZYŻOWICZ            ANDRZEJ        |   4     |     222.20    |   6 |  
 |   6  |KOWALCZYK            ROBERT         |   2     |     226.86    |   6 |  
 |   7  |NITA                 WIESŁAW        |   2     |     254.62    |   6 |  
 |   8  |ROGALA               ANDRZEJ-KAMIL  |   3     |     268.76    |   6 |  
 |   9  |CHMIELNICKI          DARIUSZ        |   4     |     280.73    |   6 |  
 |  10  |LEWANDOWSKI          BOGDAN-DAMIAN  |   3     |     319.02    |   6 |  
 |  11  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |     321.50    |   6 |  
 |  12  |MIARKA               ADAM           |   2     |     365.45    |   6 |  
 |  13  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |     369.59    |   6 |  
 |  14  |NOWACZYK             RYSZARD        |   2     |     375.99    |   6 |  
 |  15  |CZARNECKI            KRZYSZTOF      |   4     |     392.26    |   6 |  
 |  16  |CHMIELEWSKI          KRZYSZTOF      |   3     |     472.72    |   6 |  
 |  17  |MAŁYS                DAMIAN         |   1     |     568.61    |   6 |  
 |  18  |DUDZIAK              KAROL          |   1     |     579.84    |   6 |  
 |  19  |BAŃKOSZ              WŁADYSŁAW      |   2     |     616.44    |   6 |  
 |  20  |JASIŃSKI             JAN            |   1     |     638.40    |   6 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


  Mistrzostwo Okręgu Kategorii  M  pow.  700 km                                 
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |OLEJNICZAK   &       CIENCIERUK     |   1     |      84.51    |   6 |  
 |   2  |KOŚCIELNY            ANDRZEJ        |   1     |     171.29    |   6 |  
 |   3  |CZYŻOWICZ            ANDRZEJ        |   4     |     196.50    |   6 |  
 |   4  |GRABKOWSKI           DARIUSZ        |   1     |     198.73    |   6 |  
 |   5  |GAWŁOWSKI            PRZEMYSŁAW     |   2     |     204.71    |   6 |  
 |   6  |KOWALCZYK            ROBERT         |   2     |     226.86    |   6 |  
 |   7  |NITA                 WIESŁAW        |   2     |     243.84    |   6 |  
 |   8  |ROGALA               ANDRZEJ-KAMIL  |   3     |     268.76    |   6 |  
 |   9  |CHMIELNICKI          DARIUSZ        |   4     |     280.73    |   6 |  
 |  10  |LEWANDOWSKI          BOGDAN-DAMIAN  |   3     |     319.02    |   6 |  
 |  11  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |     321.50    |   6 |  
 |  12  |MIARKA               ADAM           |   2     |     365.45    |   6 |  
 |  13  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |     369.59    |   6 |  
 |  14  |NOWACZYK             RYSZARD        |   2     |     375.99    |   6 |  
 |  15  |CZARNECKI            KRZYSZTOF      |   4     |     392.26    |   6 |  
 |  16  |CHMIELEWSKI          KRZYSZTOF      |   3     |     472.72    |   6 |  
 |  17  |JASIŃSKI             JAN            |   1     |     531.97    |   6 |  
 |  18  |DUDZIAK              KAROL          |   1     |     564.34    |   6 |  
 |  19  |MAŁYS                DAMIAN         |   1     |     568.61    |   6 |  
 |  20  |BAŃKOSZ              WŁADYSŁAW      |   2     |     616.44    |   6 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  

                                                                                
  Kategoria M do Mistrzostw Oddziału                                            
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |OLEJNICZAK   &       CIENCIERUK     |   1     |     109.13    |   6 |  
 |   2  |KOŚCIELNY            ANDRZEJ        |   1     |     194.07    |   6 |  
 |   3  |GAWŁOWSKI            PRZEMYSŁAW     |   2     |     203.43    |   6 |  
 |   4  |CZYŻOWICZ            ANDRZEJ        |   4     |     221.59    |   6 |  
 |   5  |NITA                 WIESŁAW        |   2     |     222.24    |   6 |  
 |   6  |GRABKOWSKI           DARIUSZ        |   1     |     231.47    |   6 |  
 |   7  |KOWALCZYK            ROBERT         |   2     |     267.27    |   6 |  
 |   8  |ROGALA               ANDRZEJ-KAMIL  |   3     |     284.26    |   6 |  
 |   9  |CHMIELNICKI          DARIUSZ        |   4     |     311.48    |   6 |  
 |  10  |NOWACZYK             RYSZARD        |   2     |     364.42    |   6 |  
 |  11  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |     371.78    |   6 |  
 |  12  |LEWANDOWSKI          BOGDAN-DAMIAN  |   3     |     380.82    |   6 |  
 |  13  |MIARKA               ADAM           |   2     |     386.14    |   6 |  
 |  14  |CZARNECKI            KRZYSZTOF      |   4     |     387.96    |   6 |  
 |  15  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |     508.15    |   6 |  
 |  16  |CHMIELEWSKI          KRZYSZTOF      |   3     |     513.14    |   6 |  
 |  17  |JASIŃSKI             JAN            |   1     |     590.05    |   6 |  
 |  18  |BAŃKOSZ              WŁADYSŁAW      |   2     |     605.21    |   6 |  
 |  19  |MAŁYS                DAMIAN         |   1     |     615.75    |   6 |  
 |  20  |DUDZIAK              KAROL          |   1     |     650.72    |   6 |  
 |  21  |SUSEŁ                KRZYSZTOF      |   1     |     751.66    |   6 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+


Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Od|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL0356-11         0  12   776.12  4828.141 
   2 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-11             1  12   921.39  5570.869 
   3 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0353-12        0  12   956.03  5764.796 
   4 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIA  3 PL0260-09         0  12  1067.80  5102.297 
   5 MIARKA          ADAM          2 PL-11             1  11   586.59  4128.017 
   6 JANKOWSKI       JERZY         3 PL-0353-12        0  11   625.42  4516.615 
   7 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-11        0  11   661.15  4598.216 
   8 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-11             0  11   676.52  4867.795 
   9 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-11        0  11   765.33  4477.595 
  10 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL0356-11         1  11   845.91  4285.055 
  11 NOWACZYK        RYSZARD       2 PL-0356-12        0  11  1071.47  4838.542 
  12 MIARKA          ADAM          2 PL0356-09         0  11  1113.05  4861.139 
  13 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIA  3 PL-0356-10        1  11  1133.97  5119.331 
  14 NOWACZYK        RYSZARD       2 PL-0356-12        1  11  1299.69  5424.036 
  15 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL0356-11         0  10   444.62  3739.403 
  16 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0356-11        0  10   564.29  3951.615 
  17 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-11             0  10   574.12  4867.101 
  18 NITA            WIESŁAW       2 PL-0356-11        1  10   615.63  4855.248 
  19 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-10        1  10   621.42  4309.378 
  20 NITA            WIESŁAW       2 PL-0356-12        1  10   626.80  4251.310 
  21 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0353-12        0  10   659.81  3765.887 
  22 JUREK           DARIUSZ       3 PL-11             0  10   706.85  3564.791 
  23 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2 PL-0356-11        0  10   713.35  4456.021 
  24 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-12        1  10   729.39  3924.180 
  25 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        0  10   746.75  4116.242 
  26 NITA            WIESŁAW       2 PL-0356-13        1  10   755.74  4821.115 
  27 RĘKAS           ADAM          2 PL-0356-12        0  10   784.25  4589.723 
  28 MIARKA          ADAM          2 PL-0356-12        1  10   798.72  4122.656 
  29 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA    4 PL-11             1  10   859.74  3946.740 
  30 CHMIELNICKI     DARIUSZ       4 PL-0346-08        0  10   900.19  4611.902 
  31 MIARKA          ADAM          2 PL-0356-11        1  10   936.76  4489.217 
  32 MIARKA          ADAM          2 PL-0353-06        0  10  1120.12  4349.050 
  33 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-11        0  10  1256.28  4686.238 
  34 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0356-09        0  10  1298.12  4701.345 
  35 KURAS           MARIUSZ       2 PL-0356-12        1   9   287.69  3390.454 
  36 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-12        0   9   295.70  3399.226 
  37 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        0   9   371.41  3606.303 
  38 DYK W         & KUŚNIERZ M    1 PL-0356-12        0   9   397.94  3421.306 
  39 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-10        0   9   405.17  3748.732 
  40 KURAS           MARIUSZ       2 PL-0356-12        1   9   430.06  3562.847 
  41 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-13        1   9   436.29  3563.717 
  42 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0353-12        0   9   464.21  3404.611 
  43 KURAS           MARIUSZ       2 PL-0356-12        0   9   486.66  3929.153 
  44 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL0356-11         1   9   511.70  3964.633 
  45 NITA            WIESŁAW       2 PL-0356-13        0   9   525.15  3894.647 
  46 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-11             0   9   535.91  3196.665 
  47 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-11             0   9   543.88  3804.399 
  48 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-12        0   9   563.70  3779.895 
  49 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-13        1   9   599.38  3563.717 
  50 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-052-11         0   9   620.04  4337.955 
  51 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-10        0   9   634.68  4139.625 
  52 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-10        1   9   646.40  3205.803 
  53 MIARKA          ADAM          2 PL-0356-12        1   9   655.26  3987.842 
  54 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-13        0   9   675.86  3964.633 
  55 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0353-12        1   9   684.81  4348.693 
  56 NITA            WIESŁAW       2 PL-0356-13        1   9   708.47  4060.924 
  57 MIARKA          ADAM          2 PL-0356-12        1   9   722.93  4161.220 
  58 KURAS           MARIUSZ       2 PL-0356-12        1   9   730.78  3423.191 
  59 KOWALCZYK       ROBERT        2 PL-0356-12        1   9   742.10  4006.754 
  60 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-12        1   9   764.46  3931.006 
  61 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-12        0   9   817.69  3748.732 
  62 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-10        1   9   830.15  3973.263 
  63 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0356-08        0   9   830.81  3789.405 
  64 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-11             0   9   834.92  4491.543 
  65 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ       4 PL-0346-10        1   9   855.71  4438.343 
  66 MIARKA          ADAM          2 PL0356-09         0   9   912.25  3788.766 
  67 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0356-11        0   9   953.02  3986.867 
  68 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-11        0   9   953.40  3931.006 
  69 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-09        0   9   978.49  4524.862 
  70 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL0356-11         0   9  1008.28  3381.094 
  71 MIARKA          ADAM          2 PL0356-10         0   9  1018.38  3586.447 
  72 MIARKA          ADAM          2 PL-0356-12        0   9  1036.98  4155.327 
  73 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0353-12        0   9  1046.20  3971.873 
  74 NOWACZYK        RYSZARD       2 PL-0356-13        0   9  1119.56  3167.117 
  75 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW     2 PL-0356-12        0   9  1122.48  3774.782 
  76 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-12        0   9  1205.34  4127.572 
  77 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIA  3 PL-0356-12        0   9  1277.64  3990.430 
  78 KURAS           MARIUSZ       2 PL-0356-12        0   8   144.31  2835.439 
  79 JUREK           ANDRZEJ       3 PL0356-12         1   8   187.38  3201.462 
  80 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-12        0   8   307.95  2836.241 
  81 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        0   8   333.95  3229.394 
  82 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0356-11        0   8   350.34  3408.271 
  83 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ       4 PL-0356-12        1   8   355.53  3325.603 
  84 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0353-12        0   8   370.09  2675.139 
  85 KURAS           MARIUSZ       2 PL-0356-12        1   8   382.32  3231.300 
  86 MIARKA          ADAM          2 PL0356-09         0   8   436.64  3030.433 
  87 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL0356-11         0   8   446.20  3810.073 
  88 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL0356-11         0   8   460.84  3421.895 
  89 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIA  3 PL-0356-10        0   8   467.93  3281.128 
  90 KURAS           MARIUSZ       2 PL-0356-13        0   8   490.52  2480.508 
  91 KURAS           MARIUSZ       2 PL-0356-12        0   8   501.28  2663.046 
  92 NITA            WIESŁAW       2 PL-0356-12        1   8   502.52  3319.037 
  93 BUDREWICZ       KAROL         4 PL-0395-10        0   8   533.76  2937.745 
  94 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-10        1   8   544.94  2836.241 
  95 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-09        1   8   551.25  3807.132 
  96 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ       4 PL-0346-10        1   8   560.24  3337.033 
  97 JAŃCZYK         ANDRZEJ       2 PL-0356-12        0   8   569.42  4224.444 
  98 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-11             0   8   574.93  2651.503 
  99 JASIŃSKI        JAN           1 PL-0356-12        0   8   587.69  3419.846 
 100 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2 PL-0356-11        0   8   598.00  3598.798 
 101 JASIŃSKI        JAN           1 PL-0356-12        1   8   607.41  3814.941 
 102 KOWALCZYK       ROBERT        2 PL-0356-12        0   8   612.52  3656.277 
 103 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        1   8   616.85  2477.270 
 104 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-11        1   8   634.40  3207.127 
 105 MIARKA          ADAM          2 PL0356-10         1   8   636.99  3763.555 
 106 NITA            WIESŁAW       2 PL-0356-12        0   8   670.80  4077.708 
 107 CHMIELNICKI     DARIUSZ       4 PL-0346-10        0   8   683.56  2297.649 
 108 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-09        0   8   684.99  3378.383 
 109 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ       4 PL-0356-12        1   8   686.08  3506.496 
 110 CHMIELNICKI     DARIUSZ       4 PL-0356-12        0   8   692.74  3031.157 
 111 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-09        0   8   693.41  3196.172 
 112 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-11             1   8   715.30  3200.869 
 113 MIARKA          ADAM          2 PL0356-10         0   8   722.96  3407.708 
 114 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-11             0   8   742.78  3237.157 
 115 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        0   8   744.58  3393.536 
 116 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-12        1   8   758.93  3424.639 
 117 CZARNECKI       KRZYSZTOF     4 PL-0395-12        0   8   767.79  3451.710 
 118 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-11        0   8   785.29  4356.531 
 119 MIARKA          ADAM          2 PL-11             1   8   789.63  3223.616 
 120 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-10        0   8   810.04  3054.843 
 121 MIARKA          ADAM          2 PL-11             1   8   823.50  3398.617 
 122 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW     2 PL0356-09         1   8   827.83  3400.721 
 123 KRÓLIK          ADAM          2 PL-0356-13        1   8   828.72  4049.286 
 124 NITA            WIESŁAW       2 PL0356-12         0   8   842.44  3319.037 
 125 DUDZIAK         KAROL         1 PL-0356-11        1   8   849.28  3531.593 
 126 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL0356-12         1   8   857.78  2477.270 
 127 CHMIELNICKI     DARIUSZ       4 PL0346-09         0   8   859.57  2846.852 
 128 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-11             0   8   865.02  3193.547 
 129 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ      3 PL-0356-10        0   8   866.15  3253.813 
 130 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW     2 PL-0356-12        1   8   899.67  3429.732 
 131 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-12        1   8   913.51  3953.572 
 132 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0348-11        0   8   924.62  4146.253 
 133 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-09        0   8   935.99  3412.149 
 134 NITA            WIESŁAW       2 PL0356-12         0   8   978.40  3920.733 
 135 BUDREWICZ       KAROL         4 PL-0395-11        1   8   996.23  3531.450 
 136 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0353-12        0   8  1005.46  4010.385 
 137 KOWALCZYK       ROBERT        2 PL-0356-12        1   8  1032.61  3255.398 
 138 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-12        1   8  1051.08  2651.503 
 139 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL0356-11         1   8  1156.73  3412.149 
 140 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW     2 PL-0356-12        0   8  1271.95  4379.967 
 141 KURAS           MARIUSZ       2 PL-0356-12        1   7   138.93  2840.643 
 142 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIA  3 PL-0356-12        0   7   214.38  2714.580 
 143 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-12        1   7   285.51  3418.777 
 144 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-12        1   7   312.84  2108.765 
 145 KOWALCZYK       ROBERT        2 PL-0356-12        1   7   336.24  3063.101 
 146 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW     2 PL0356-13         1   7   375.92  2532.389 
 147 MIARKA          ADAM          2 PL-0356-12        0   7   380.56  2851.694 
 148 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-12        1   7   392.69  2466.071 
 149 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0353-12        0   7   400.79  2312.233 
 150 JAŃCZYK         ANDRZEJ       2 PL-0356-12        1   7   410.38  3091.756 
 151 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        0   7   427.23  2298.263 
 152 BUDREWICZ       KAROL         4 PL-0395-12        0   7   429.20  2794.361 
 153 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-10        1   7   446.27  2677.476 
 154 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-12        0   7   450.65  2511.371 
 155 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-13        1   7   450.85  2863.478 
 156 ANDRZEJEWSKI    ARTUR         1 PL-0353-12        0   7   457.23  3079.736 
 157 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-12        0   7   464.61  3228.681 
 158 MIARKA          ADAM          2 PL-0356-12        1   7   468.03  2851.694 
 159 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-12        0   7   468.53  3061.471 
 160 KOWALCZYK       ROBERT        2 PL-0356-12        1   7   471.20  2696.708 
 161 JASIŃSKI        JAN           1 PL-0356-12        0   7   480.96  2883.831 
 162 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-12        1   7   501.93  3243.785 
 163 MIARKA          ADAM          2 PL-0356-12        0   7   505.94  2913.846 
 164 KURAS           MARIUSZ       2 PL-0356-12        0   7   506.73  2485.712 
 165 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-12        1   7   506.86  3625.151 
 166 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2 PL-0356-11        0   7   511.48  3012.700 
 167 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        0   7   515.00  2115.917 
 168 MIARKA          ADAM          2 PL0356-09         0   7   523.20  2678.316 
 169 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2 PL-0356-11        0   7   524.07  3195.241 
 170 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-10        1   7   536.90  2871.180 
 171 NOWACZYK        RYSZARD       2 PL-0356-09        1   7   539.08  2614.602 
 172 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-12        0   7   549.07  3081.896 
 173 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-12        0   7   549.43  2878.673 
 174 NITA            WIESŁAW       2 PL-0356-11        0   7   557.29  2780.035 
 175 NITA            WIESŁAW       2 PL-0356-13        1   7   558.43  2750.187 
 176 NITA            WIESŁAW       2 PL-0356-12        1   7   574.49  3153.482 
 177 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        1   7   583.92  2298.263 
 178 NITA            WIESŁAW       2 PL-0356-12        0   7   587.11  3538.706 
 179 KURAS           MARIUSZ       2 PL-0356-12        1   7   587.20  3024.411 
 180 NOWACZYK        RYSZARD       2 PL-0356-12        0   7   612.03  3532.822 
 181 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL0356-13         1   7   620.89  2501.081 
 182 KOWALCZYK       ROBERT        2 PL-0356-12        1   7   623.16  3491.712 
 183 MIARKA          ADAM          2 PL-0356-11        0   7   650.77  3618.027 
 184 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIA  3 PL-0356-12        0   7   661.98  2345.478 
 185 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-12        1   7   663.29  3410.420 
 186 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2 PL-0356-12        0   7   680.62  2291.582 
 187 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL0356-11         0   7   689.17  3625.151 
 188 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-11             1   7   691.88  2501.081 
 189 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        1   7   706.98  3024.545 
 190 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK    1 PL-0356-13        0   7   716.43  3051.725 
 191 MAŁYS           DAMIAN        1 PL-0356-12        0   7   716.75  3080.354 
 192 KURAS           MARIUSZ       2 PL-0356-13        1   7   722.16  2503.892 
 193 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-12        1   7   723.51  2624.558 
 194 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2 PL-0356-12        0   7   724.41  2506.779 
 195 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ       4 PL-0356-12        0   7   733.69  2963.059 
 196 ANDRZEJEWSKI    ARTUR         1 PL-11             0   7   738.32  3036.215 
 197 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL0356-12         0   7   741.47  2298.263 
 198 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-10        1   7   745.58  3787.794 
 199 JUREK           ANDRZEJ       3 DV05357-11        0   7   748.64  2701.413 
 200 NOWACZYK        RYSZARD       2 PL-0356-13        1   7   755.70  2229.410


MŁODE


  Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Całość [2]                                                                    
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 JUREK           ANDRZEJ         3  7  7  7  7  7   35    624.29  43.8
    2    2 JANKOWSKI       JERZY           3  7  7  7  7  7   35    607.46  42.3
    3    4 JANKOWSKI       JAN             3  7  7  7  7  7   35    591.14  40.8
    4    5 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3  7  7  7  7  7   35    579.84  37.5
    5    7 JASIŃSKI        JAN             1  7  7  7  7  7   35    571.89  30.0
    6    6 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1  7  7  7  7  7   35    558.29  28.3
    7    8 MAŁYS           DOMINIK         1  7  7  7  7  7   35    557.22  32.6
    8   10 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3  7  7  7  7  7   35    557.11  28.7
    9   11 NOWACZYK        RYSZARD         2  7  7  7  7  7   35    556.76  33.0
   10    9 FRĄCKOWIAK      ROMAN           3  7  7  7  7  7   35    549.36  36.1
   11   12 NITA            WIESŁAW         2  7  7  7  7  7   35    539.18  21.7
   12    3 JUREK           DARIUSZ         3  7  7  7  7  3   31    512.74  35.6
   13   17 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4  7  6  7  7  7   34    504.63  25.8
   14   15 KURAS           MARIUSZ         2  7  7  7  7  7   35    496.12  31.0
   15   13 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1  7  7  7  7  5   33    487.58  24.5
   16   16 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  7  7  7  7  5   33    448.21  23.9
   17   14 DYK W         & KUŚNIERZ M      1  7  7  7  7  2   30    425.82  27.9
   18   20 DOMINIAK        ANDRZEJ         4  7  5  6  7  7   32    417.12  14.5
   19   25 RÓŻAŃSKI        JACEK           2 --  7  5  7  7   26    415.03  24.7
   20   24 KOWALCZYK       ROBERT          2  1  7  6  7  7   28    377.18  16.7
   21   18 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4  5  7  7  7  2   28    371.75  18.0
   22   19 MIARKA          ADAM            2  6  7  5  7 --   25    338.78  19.1
   23   32 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2  7  3  6  7  6   29    337.88  16.6
   24   23 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2  2  7  7  7  2   25    337.54  12.6
   25   33 PIETRZAK        H & W           3 --  4  7  6  6   23    329.54  11.3
   26   21 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3  7  7  6  5 --   25    320.46  20.9
   27   22 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  7  7  6  5 --   25    317.97  17.4
   28   27 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK      1  3  7  7  3  2   22    312.37  21.2
   29   35 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4  2  2  3  7  7   21    304.84  11.8
   30   31 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4  7  3  3  7  4   24    302.85   9.6
   31   26 DUDZIAK         KAROL           1 --  7  7  6 --   20    287.62  19.0
   32   34 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        3  6  3  4  6  4   23    284.76  24.7
   33   28 BOGONOS         DANUTA          2  2  4  7  5 --   18    279.58  23.4
   34   29 LIS             MARIAN          1  5  7  7  3 --   22    278.94  24.6
   35   30 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  7  7  7 -- --   21    278.65  25.6
   36   41 PROCYSZYN       RYSZARD         4  0  2  6  2  6   16    230.91   6.1
   37   47 KAZEK           JAN             1  7  1  4  0  7   19    230.12  10.5
   38   52 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4  7  0  4  2  7   20    229.30  13.6
   39   55 KIEL            HENRYK          4  7  0  3  1  7   18    207.07  13.2
   40   37 NIEDZIELA       WOJCIECH        1  6  7 --  3  1   17    193.45  12.2
   41   38 NOWACZYK        EDWARD          3 --  7  5  1  1   14    191.62   9.0
   42   44 JAKÓB           BRONISŁAW       1  2  3  4  2  4   15    191.49  12.3
   43   49 MYRDZIO         JERZY           4  2  0  4  3  5   14    186.00   5.3
   44   36 MAŁYS           HENRYK          1  7  7  0  3 --   17    184.90   9.4
   45   57 MYRDZIO         STANISŁAW       4  3  0  0  4  7   14    181.02   9.2
   46   40 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3  7 --  6  2  1   16    174.32  20.0
   47   39 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT          3  7  3  5 -- --   15    171.41  26.4
   48   60 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4  4  3  1  0  7   15    169.47   7.4
   49   50 BARANOWSKI  &   ARDELI          4  3  0  1  5  4   13    166.12   7.7
   50   45 RĘKAS           ADAM            2  3  7  3  0  1   14    150.65  10.1
   51   42 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2  1  6  2  3 --   12    148.45  10.2
   52   43 ŁUKAWY          JAN             1  1  4  1  4 --   10    139.40   8.0
   53   53 REMBISZ         STANISŁAW       2  3  5  1  2  2   13    131.95   6.8
   54   46 JURDECZKA       MARCIN          1  2  5  4  0 --   11    125.40   6.1
   55   48 PIETRZAK        ANDRZEJ         3  7  4 --  1 --   12    118.11  19.8
   56   51 SZTYMER         MARIUSZ         4  4  3  6  0  0   13    106.56   9.2
   57   61 DRĄG            JACEK           4  2  1  1  1  3    8    100.50   6.1
   58   54 MUSIALIK        WOJCIECH        3 --  4  2  2  0    8     99.77  11.3
   59   56 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2  0  4  3 -- --    7     91.32   8.0
   60   58 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4  0  0  4  1  1    6     86.71   5.6
   61   59 BUDREWICZ       KAROL           4  4  1  1  0  1    7     78.72   4.5
   62   64 ŻUCHOWICZ       RYSZARD         4  0  0  0  2  3    5     69.36   3.9
   63   65 FIL             BOGUSŁAW        4  1  0  0  1  2    4     48.43   2.8
   64   62 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3  1  1  2 -- --    4     38.69  11.4
   65   67 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4  0  0  1  0  1    2     35.83   3.8
   66   63 ADAMCZYK        MAREK           4  2  0  2  0 --    4     32.64   5.1
   67   73 DŁUGOSZ         ADAM            4  0  0  0  0  2    2     25.07   2.2
   68   66 FILIPIAK        TADEUSZ         1  0  0  0  1  0    1     18.31   1.0
   69   74 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4 -- --  0  0  1    1     12.49   2.0
   70   75 SZEWCZYK        MARCIN          4  0  0 --  0  1    1     11.43   1.7
   71   68 KRÓLIK          ADAM            2  2  0  0 -- --    2      8.28   2.3
   72   69 MALESZKA        STANISŁAW       2  0 -- --  0 --    0      0.00   0.0
   73   70 SIEKIERKA       PIOTR           2 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   74   71 PRYSZMONT       TOMASZ          3  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   75   72 PISULA          MAREK           3  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0



  Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Typowane [1]                                                                  
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    2 JANKOWSKI       JERZY           3  7  7  7  7  7   35    486.31  42.3
    2    1 JUREK           ANDRZEJ         3  7  7  7  7  6   34    472.37  43.8
    3    3 JANKOWSKI       JAN             3  7  7  6  7  4   31    419.59  40.8
    4    4 JUREK           DARIUSZ         3  7  7  4  7  3   28    385.85  35.6
    5    5 MAŁYS           DOMINIK         1  5  7  7  7  4   30    377.63  32.6
    6    7 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3  7  7  7  5  5   31    375.75  37.5
    7   10 NOWACZYK        RYSZARD         2  6  7  7  7  6   33    375.26  33.0
    8   11 FRĄCKOWIAK      ROMAN           3  7  4  7  6  6   30    374.64  36.1
    9    9 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1  7  4  7  5  4   27    348.90  28.3
   10   12 NITA            WIESŁAW         2  4  7  7  5  5   28    346.93  21.7
   11   14 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3  5  4  6  4  7   26    343.04  28.7
   12    6 DYK W         & KUŚNIERZ M      1  7  7  7  6  2   29    336.80  27.9
   13    8 JASIŃSKI        JAN             1  7  7  4  7  2   27    318.98  30.0
   14   19 KURAS           MARIUSZ         2  6  4  3  7  7   27    315.07  31.0
   15   15 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  6  7  3  5  5   26    295.66  23.9
   16   24 CHMIELNICKI     DARIUSZ         4  2  3  2  7  7   21    286.22  25.8
   17   16 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1  4  7  4  4  3   22    263.28  24.5
   18   18 GRUSZCZYŃSKA    MAŁGORZATA      4  2  7  5  5  2   21    236.92  18.0
   19   13 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3  6  5  5  5 --   21    229.42  20.9
   20   28 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2  3  1  4  6  6   20    221.63  16.6
   21   17 LIS             MARIAN          1  5  7  7  2 --   21    213.04  24.6
   22   25 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK      1  1  5  7  3  2   18    207.28  21.2
   23   31 PIETRZAK        H & W           3 --  1  6  4  6   17    205.43  11.3
   24   20 BOGONOS         DANUTA          2  1  4  7  4 --   16    203.49  23.4
   25   21 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  5  7  4  4 --   20    197.76  17.4
   26   37 SZWECHŁOWICZ    MARIUSZ         4  0  1  2  5  7   15    194.91  11.8
   27   22 MIARKA          ADAM            2  2  7  3  5 --   17    184.65  19.1
   28   23 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        3  5  3  4  6  0   18    183.95  24.7
   29   27 KOWALCZYK       ROBERT          2  0  4  5  4  3   16    172.42  16.7
   30   35 DOMINIAK        ANDRZEJ         4  1  1  2  5  5   14    170.51  14.5
   31   45 KAZEK           JAN             1  4  1  3  0  6   14    168.24  10.5
   32   33 JAKÓB           BRONISŁAW       1  2  3  4  2  4   15    163.49  12.3
   33   48 MYRDZIO         STANISŁAW       4  2  0  0  4  7   13    160.51   9.2
   34   46 KIEL            HENRYK          4  5  0  3  1  5   14    143.07  13.2
   35   26 RÓŻAŃSKI        JACEK           2 --  6  0  7  0   13    142.54  24.7
   36   42 BARANOWSKI  &   ARDELI          4  2  0  0  5  4   11    129.27   7.7
   37   62 DZIUBIŃSKI      MIECZYSŁAW      4  4  0  1  0  7   12    127.43  13.6
   38   29 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2  0  6  3  2  0   11    115.44  12.6
   39   58 BAZYLEWICZ      TADEUSZ         4  3  2  0  0  6   11    112.26   7.4
   40   30 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT          3  7  2  3 -- --   12    111.94  26.4
   41   32 DUDZIAK         KAROL           1 --  5  3  4 --   12    111.11  19.0
   42   34 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  6  1  5 -- --   12    108.45  25.6
   43   39 NOWACZYK        EDWARD          3 --  4  3  1  1    9    107.64   9.0
   44   36 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2  1  5  2  3 --   11    105.10  10.2
   45   38 ŁUKAWY          JAN             1  1  2  1  4 --    8     95.78   8.0
   46   40 CZARNECKI       KRZYSZTOF       4  2  1  1  4  0    8     92.95   9.6
   47   44 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3  7 --  0  1  1    9     82.29  20.0
   48   51 PROCYSZYN       RYSZARD         4  0  0  4  1  2    7     80.21   6.1
   49   41 PIETRZAK        ANDRZEJ         3  5  3 --  1 --    9     76.24  19.8
   50   57 DRĄG            JACEK           4  2  0  0  1  3    6     71.81   6.1
   51   43 MAŁYS           HENRYK          1  2  4  0  2 --    8     70.99   9.4
   52   50 CZYŻOWICZ       ANDRZEJ         4  0  0  4  1  1    6     67.71   5.6
   53   47 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2  0  4  2 -- --    6     63.98   8.0
   54   61 ŻUCHOWICZ       RYSZARD         4  0  0  0  2  3    5     63.36   3.9
   55   52 BUDREWICZ       KAROL           4  3  1  1  0  1    6     62.47   4.5
   56   55 NIEDZIELA       WOJCIECH        1  1  3 --  1  1    6     59.65  12.2
   57   49 MUSIALIK        WOJCIECH        3 --  2  2  2  0    6     58.09  11.3
   58   66 MYRDZIO         JERZY           4  0  0  1  0  3    4     50.61   5.3
   59   53 SZTYMER         MARIUSZ         4  3  3  2  0  0    8     48.30   9.2
   60   54 JURDECZKA       MARCIN          1  1  3  1  0 --    5     45.84   6.1
   61   65 FIL             BOGUSŁAW        4  0  0  0  1  2    3     40.29   2.8
   62   56 REMBISZ         STANISŁAW       2  1  1  0  2  0    4     36.17   6.8
   63   64 PAWŁOWSKI       ANDRZEJ         4  0  0  1  0  1    2     31.83   3.8
   64   73 DŁUGOSZ         ADAM            4  0  0  0  0  2    2     25.07   2.2
   65   59 ADAMCZYK        MAREK           4  2  0  2  0 --    4     24.64   5.1
   66   60 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3  1  0  2 -- --    3     23.66  11.4
   67   63 FILIPIAK        TADEUSZ         1  0  0  0  1  0    1     15.31   1.0
   68   74 STEMPNIEWICZ    STANISŁAW       4 -- --  0  0  1    1     12.49   2.0
   69   75 SZEWCZYK        MARCIN          4  0  0 --  0  1    1     11.43   1.7
   70   67 KRÓLIK          ADAM            2  2  0  0 -- --    2      8.28   2.3
   71   68 RĘKAS           ADAM            2  2  0  0  0  0    2      7.60  10.1
   72   69 MALESZKA        STANISŁAW       2  0 -- --  0 --    0      0.00   0.0
   73   70 SIEKIERKA       PIOTR           2 --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   74   71 PRYSZMONT       TOMASZ          3  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   75   72 PISULA          MAREK           3  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0


     MISTRZOSTWO OKRĘGU                                                         
  Najszybsze gołębie kategorii  A  od  100 do  400 km                           
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Odd.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |     210.43    |  15 |  
 |   2  |JANKOWSKI            JERZY          |   3     |     372.78    |  15 |  
 |   3  |JUREK                DARIUSZ        |   3     |     380.89    |  15 |  
 |   4  |CHMIELEWSKI          KRZYSZTOF      |   3     |     508.25    |  15 |  
 |   5  |JANKOWSKI            JAN            |   3     |     716.72    |  15 |  
 |   6  |JASIŃSKI             JAN            |   1     |     737.53    |  15 |  
 |   7  |MAŁYS                DOMINIK        |   1     |     829.93    |  15 |  
 |   8  |NOWACZYK             RYSZARD        |   2     |     950.04    |  15 |  
 |   9  |LEWANDOWSKI          BOGDAN-DAMIAN  |   3     |    1059.13    |  15 |  
 |  10  |FRĄCKOWIAK           ROMAN          |   3     |    1114.05    |  15 |  
 |  11  |NITA                 WIESŁAW        |   2     |    1128.81    |  15 |  
 |  12  |SUSEŁ                KRZYSZTOF      |   1     |    1162.74    |  15 |  
 |  13  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |    1248.53    |  15 |  
 |  14  |CHMIELNICKI          DARIUSZ        |   4     |    1486.45    |  15 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+ 


              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Od|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 JUREK           ANDRZEJ       3  120              0   5   245.62   906.334 
   2 JANKOWSKI       JERZY         3   45              0   5   279.22   923.006 
   3 JANKOWSKI       JERZY         3    9              0   5   283.54   923.006 
   4 NITA            WIESŁAW       2   46              0   5   327.10   974.179 
   5 NITA            WIESŁAW       2   87              0   5   370.14   974.179 
   6 JUREK           ANDRZEJ       3   78              0   5   373.73   906.334 
   7 NOWACZYK        RYSZARD       2   31              0   5   472.68   987.650 
   8 MAŁYS           DOMINIK       1   18              0   5   625.19   902.177 
   9 JANKOWSKI       JERZY         3   78              0   5   693.36   923.006 
  10 JANKOWSKI       JERZY         3   30              0   4   117.57   758.387 
  11 JUREK           ANDRZEJ       3    9              0   4   142.51   744.664 
  12 JANKOWSKI       JERZY         3   52              0   4   149.78   696.034 
  13 JUREK           ANDRZEJ       3   46              0   4   169.73   682.458 
  14 JUREK           ANDRZEJ       3   37              0   4   194.56   744.664 
  15 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3  115              0   4   194.89   682.384 
  16 JANKOWSKI       JAN           3   14              0   4   210.20   677.344 
  17 JANKOWSKI       JERZY         3   51              0   4   212.45   758.387 
  18 JUREK           ANDRZEJ       3  138              0   4   218.62   767.985 
  19 JANKOWSKI       JERZY         3   66              0   4   226.85   758.387 
  20 JUREK           DARIUSZ       3   26              0   4   236.93   744.591 
  21 JANKOWSKI       JAN           3   26              0   4   240.12   677.344 
  22 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3    6              0   4   257.80   691.659 
  23 RÓŻAŃSKI        JACEK         2   47              0   4   270.57   796.442 
  24 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   22              0   4   271.09   682.384 
  25 NOWACZYK        RYSZARD       2   40              0   4   281.24   832.995 
  26 SUSEŁ           KRZYSZTOF     1   37              0   4   281.98   756.433 
  27 NOWACZYK        RYSZARD       2   15              0   4   287.77   832.995 
  28 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   21              0   4   288.52   682.384 
  29 JUREK           ANDRZEJ       3   34              0   4   291.98   747.771 
  30 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   56              0   4   299.24   747.711 
  31 JUREK           DARIUSZ       3   52              0   4   302.68   744.591 
  32 JUREK           ANDRZEJ       3  104              0   4   305.43   682.458 
  33 JUREK           ANDRZEJ       3   59              0   4   315.63   767.985 
  34 DYK W         & KUŚNIERZ M    1   16              0   4   331.07   691.902 
  35 NOWACZYK        RYSZARD       2   79              0   4   331.62   747.516 
  36 JANKOWSKI       JAN           3   45              0   4   333.62   677.344 
  37 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3   59              0   4   335.51   794.923 
  38 JUREK           DARIUSZ       3   11              0   4   338.81   682.383 
  39 NOWACZYK        RYSZARD       2   28              0   4   342.80   747.516 
  40 JASIŃSKI        JAN           1   27              0   4   352.85   744.674 
  41 JANKOWSKI       JAN           3   55              0   4   392.35   677.344 
  42 JUREK           ANDRZEJ       3   60              0   4   403.09   767.985 
  43 JASIŃSKI        JAN           1   91              0   4   408.75   682.464 
  44 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3    3              0   4   409.58   794.923 
  45 JANKOWSKI       JERZY         3   75              0   4   424.90   696.034 
  46 KAZEK           JAN           1   16              0   4   427.74   661.197 
  47 NOWACZYK        RYSZARD       2   89              0   4   428.21   832.995 
  48 JANKOWSKI       JAN           3   21              0   4   434.47   677.344 
  49 JANKOWSKI       JERZY         3   99              0   4   451.71   760.401 
  50 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   63              0   4   467.01   682.384 
  51 MIARKA          ADAM          2   27              0   4   469.95   688.290 
  52 MAŁYS           DOMINIK       1    5              0   4   475.84   741.267 
  53 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   62              0   4   478.46   682.384 
  54 BOGONOS         DANUTA        2    9              0   4   493.73   645.948 
  55 KURAS           MARIUSZ       2   18              0   4   510.15   743.918 
  56 NITA            WIESŁAW       2   53              0   4   524.33   736.719 
  57 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3    7              0   4   530.13   682.384 
  58 NOWACZYK        RYSZARD       2  109              0   4   537.25   747.516 
  59 JUREK           ANDRZEJ       3   35              0   4   538.30   747.771 
  60 NOWACZYK        RYSZARD       2   57              0   4   539.88   809.763 
  61 JUREK           ANDRZEJ       3   64              0   4   553.96   744.664 
  62 JANKOWSKI       JERZY         3   44              0   4   580.59   696.034 
  63 PIETRZAK        H & W         3   32              0   4   605.97   783.883 
  64 JUREK           ANDRZEJ       3    6              0   3    22.36   458.582 
  65 JUREK           DARIUSZ       3    8              0   3    23.64   520.737 
  66 JUREK           ANDRZEJ       3   21              0   3    30.39   520.788 
  67 JUREK           ANDRZEJ       3  144              0   3    35.13   544.109 
  68 JASIŃSKI        JAN           1  101              0   3    41.21   544.112 
  69 JUREK           DARIUSZ       3   15              0   3    59.99   544.052 
  70 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   57              0   3    71.82   520.726 
  71 JASIŃSKI        JAN           1   73              0   3    72.46   544.112 
  72 JUREK           DARIUSZ       3   58              0   3    72.90   544.052 
  73 JANKOWSKI       JERZY         3  105              0   3    90.08   531.415 
  74 JUREK           ANDRZEJ       3  156              0   3    94.25   523.895 
  75 JANKOWSKI       JERZY         3    1              0   3    95.51   531.415 
  76 JUREK           ANDRZEJ       3   54              0   3   102.41   544.109 
  77 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   59              0   3   111.55   458.522 
  78 JANKOWSKI       JERZY         3   60              0   3   115.25   595.782 
  79 MAŁYS           DOMINIK       1    3              0   3   115.80   541.600 
  80 KURAS           MARIUSZ       2   10              0   3   119.56   543.310 
  81 MAŁYS           DOMINIK       1    4              0   3   129.01   541.600 
  82 JUREK           ANDRZEJ       3   51              0   3   129.51   523.895 
  83 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ      3    6              0   3   132.35   478.255 
  84 JUREK           ANDRZEJ       3   96              0   3   134.15   458.582 
  85 MAŁYS           DOMINIK       1   48              0   3   135.97   541.600 
  86 JANKOWSKI       JERZY         3    7              0   3   139.68   469.062 
  87 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3   21              0   3   140.04   531.663 
  88 JANKOWSKI       JERZY         3   18              0   3   142.03   469.062 
  89 SUSEŁ           KRZYSZTOF     1   36              0   3   143.27   515.294 
  90 JANKOWSKI       JAN           3   52              0   3   145.35   455.005 
  91 JUREK           DARIUSZ       3   56              0   3   148.83   523.831 
  92 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3   28              0   3   150.44   544.102 
  93 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   27              0   3   155.28   523.849 
  94 JUREK           ANDRZEJ       3  115              0   3   158.87   523.895 
  95 LIS             MARIAN        1   21              0   3   158.92   456.939 
  96 JUREK           ANDRZEJ       3  137              0   3   159.10   458.582 
  97 JUREK           DARIUSZ       3   59              0   3   161.30   544.052 
  98 JUREK           ANDRZEJ       3  147              0   3   161.77   523.895 
  99 JANKOWSKI       JERZY         3   61              0   3   163.42   531.415 
 100 JUREK           ANDRZEJ       3   69              0   3   172.66   544.109


SEKCJE

  Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Całość [2]                                                                    
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
   1 JUREK           ANDRZEJ         3  6  6  6  6  5  6  5  5  6  4  6  4  5  4   74   2708.60
   2 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3  6  6  6  6  5  6  5  5  6  4  6  4  5  4   74   2695.88
   3 ROGALA          ANDRZEJ-KAMIL   3  6  6  6  6  5  6  5  5  6  4  6  4  5  4   74   2685.88
   4 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3  6  6  6  6  5  6  5  5  5  4  6  4  5  2   71   2441.42
   5 JANKOWSKI       JERZY           3  6  6  6  6  5  6  5  4  4  3  3  1  3  0   58   1804.22
   6 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3  6  4  6  6  5  5  5  2  3  4  1  2  3  3   55   1759.21
   7 JUREK           DARIUSZ         3  4  6  4  5  5  3  4  2  2  2  2  1  0 --   40   1137.18
   8 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT          3  5  2  0  3  5  6  5  1  1  3 -- -- -- --   31    969.18
   9 FRĄCKOWIAK      ROMAN           3  3  1  6  6  1  4  0 --  6  0  4 -- -- --   31    673.35
  10 PIETRZAK        ANDRZEJ         3 -- --  3  3  2  0  2  3  2 --  4  1 -- --   20    637.51
  11 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3  1  1  1  2  4  0  1  0 -- -- -- -- -- --   10    279.36
  12 NOWACZYK        EDWARD          3 -- --  0  0  1  0  0  1  0  0  0 -- -- --    2     84.87
  13 PISULA          MAREK           3  0  0  1  1  1  0 --  0  0  0  0 --  0 --    3     81.48
  14 MUSIALIK        WOJCIECH        3  0  0  0  1  1  0 -- -- -- -- -- -- -- --    2     67.79
  15 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3  0  1  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1 --    2     52.16
  16 PRYSZMONT       TOMASZ          3  0  1  0 -- --  0  0  0 -- --  0  0  0 --    1      6.32


  Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Typ 50-tka (GMP) [1]                                                          
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
   1 ROGALA          ANDRZEJ-KAMIL   3  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5  5  5  4   66   2411.50
   2 JUREK           ANDRZEJ         3  0  4  4  2  4  5  4  2  4  4  5  4  5  4   51   2015.98
   3 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3  4  5  5  5  3  4  3  5  3  3  3  4  5  1   53   1799.70
   4 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3  2  5  5  4  3  5  5  3  5  3  2  3  3  1   49   1721.37
   5 JANKOWSKI       JERZY           3  5  5  5  4  5  4  3  2  2  3  2  1  3  0   44   1366.34
   6 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3  1  2  4  1  2  3  3  1  3  2  1  1  2  1   27    887.74
   7 JUREK           DARIUSZ         3  2  4  3  2  3  2  3  2  2  2  2  0  0 --   27    795.26
   8 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT          3  1  1  0  3  4  4  3  1  0  2 -- -- -- --   19    661.07
   9 FRĄCKOWIAK      ROMAN           3  2  1  4  4  1  3  0 --  2  0  3 -- -- --   20    433.89
  10 PIETRZAK        ANDRZEJ         3 -- --  0  1  2  0  1  2  2 --  1  1 -- --   10    383.27
  11 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3  1  0  1  0  2  0  0  0 -- -- -- -- -- --    4     95.59
  12 MUSIALIK        WOJCIECH        3  0  0  0  0  1  0 -- -- -- -- -- -- -- --    1     46.02
  13 NOWACZYK        EDWARD          3 -- --  0  0  0  0  0  1  0  0  0 -- -- --    1     41.91
  14 PISULA          MAREK           3  0  0  1  1  0  0 --  0  0  0  0 --  0 --    2     39.64
  15 PRYSZMONT       TOMASZ          3  0  1  0 -- --  0  0  0 -- --  0  0  0 --    1      6.32
  16 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0 --    0      0.00

              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Od|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-11             1  12  1102.32  5570.869 
   2 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0353-12        0  11   915.34  5401.890 
   3 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIA  3 PL0260-09         0  11  1015.63  4734.166 
   4 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIA  3 PL-0356-10        1  11  1293.54  5119.331 
   5 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0356-11        0  10   684.91  3767.517 
   6 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-11        0  10   748.31  4116.242 
   7 JUREK           DARIUSZ       3 PL-11             0  10   928.74  3564.791 
   8 JANKOWSKI       JERZY         3 PL-0353-12        0   9   280.57  3604.598 
   9 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        0   9   456.09  3606.303 
  10 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0353-12        0   9   553.30  3220.513 
  11 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0353-12        0   9   655.62  3404.611 
  12 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-11             0   9   680.63  3804.399 
  13 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-052-11         0   9   689.87  4337.955 
  14 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0353-12        1   9   720.00  4348.693 
  15 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0353-12        0   9  1249.92  3971.873 
  16 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0356-09        0   9  1271.89  4555.759 
  17 JUREK           ANDRZEJ       3 PL0356-12         1   8   272.24  3201.462 
  18 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0356-11        0   8   378.09  3408.271 
  19 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0353-12        0   8   416.97  2675.139 
  20 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        0   8   429.37  3229.394 
  21 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        0   8   453.66  3229.394 
  22 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0356-08        0   8   763.39  3426.499 
  23 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-10        1   8   788.48  3814.728 
  24 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0356-11        0   8   912.90  3441.493 
  25 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ      3 PL-0356-10        0   8  1053.93  3253.813 
  26 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL0356-12         1   8  1078.65  2477.270 
  27 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIA  3 PL-0356-12        0   7   299.51  2714.580 
  28 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIA  3 PL-0356-10        0   7   374.75  2912.997 
  29 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-10        1   7   458.41  2519.065 
  30 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        1   7   597.13  2290.625 
  31 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        0   7   678.93  2115.917 
  32 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        1   7   683.49  2298.263 
  33 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-11        0   7   692.09  3628.206 
  34 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        0   7   766.92  3032.183 
  35 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        1   7   867.56  3024.545 
  36 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0353-12        0   7   895.68  3647.479 
  37 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-12        0   6   134.12  1754.734 
  38 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0353-12        0   6   283.13  1766.859 
  39 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0353-12        0   6   300.66  3102.105 
  40 JANKOWSKI       JERZY         3 PL-0204-13        0   6   339.91  2380.542 
  41 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        0   6   383.82  2155.284 
  42 JUREK           DARIUSZ       3 PL-11             1   6   416.97  2155.362 
  43 JANKOWSKI       JERZY         3 PL-0353-12        1   6   424.15  1778.901 
  44 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL0356-13         1   6   509.81  2358.102 
  45 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL0356-13         0   6   556.76  2139.728 
  46 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-12        1   6   628.32  3449.182 
  47 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-11        0   6   630.63  3266.834 
  48 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL0356-12         0   6   639.45  2111.618 
  49 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIA  3 PL-0356-10        0   6   668.91  2336.778 
  50 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIA  3 PL-0356-12        0   6   672.37  1977.347 
  51 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0353-13        0   6   676.71  3255.646 
  52 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ      3 PL0260-11         0   6   677.14  3129.006 
  53 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-12        0   6   682.11  3451.439 
  54 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-11             1   6   745.68  2139.728 
  55 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIA  3 PL-0356-12        0   6   823.16  2906.494 
  56 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        0   5   296.96  1611.585 
  57 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIA  3 PL-0356-13        0   5   345.06  1812.027 
  58 JANKOWSKI       JERZY         3 PL-0356-13        1   5   374.19  1414.145 
  59 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        1   5   398.21  1393.211 
  60 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0353-12        0   5   416.52  2720.857 
  61 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        0   5   458.93  1996.749 
  62 JANKOWSKI       JERZY         3 PL-11             1   5   465.98  2199.700 
  63 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        1   5   517.84  1750.265 
  64 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-10        1   5   521.51  1932.611 
  65 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-11             1   5   531.83  1780.776 
  66 JANKOWSKI       JERZY         3 PL-0356-13        1   5   541.05  2015.786 
  67 JUREK           DARIUSZ       3 PL0356-12         0   5   541.65  1814.460 
  68 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0417-13        0   5   549.08  1420.369 
  69 JUREK           ANDRZEJ       3 DV05357-11        0   5   550.24  1978.669 
  70 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0353-12        0   5   585.32  1606.279 
  71 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIA  3 PL-436-13         0   5   600.05  1989.104 
  72 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL0356-13         0   5   614.30  1953.083 
  73 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ      3 PL-0356-13        0   5   677.25  1243.347 
  74 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT        3 PL-0356-12        0   5   682.31  2131.070 
  75 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-11        0   5   771.47  2720.763 
  76 JANKOWSKI       JERZY         3 PL-0356-13        1   5   790.84  1986.639 
  77 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        1   4   236.69  1250.232 
  78 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-13        1   4   259.62  1227.134 
  79 ROGALA          ANDRZEJ-KAMI  3 PL-0353-12        0   4   265.62   858.579 
  80 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-13        0   4   275.23  1024.325 
  81 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0353-12        1   4   284.56  2177.137 
  82 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-13        1   4   294.76  1067.996 
  83 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0353-12        1   4   312.68  1227.134 
  84 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-12        0   4   331.21  1609.632 
  85 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ      3 PL-0354-13        0   4   338.48   875.399 
  86 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIA  3 PL-0356-13        1   4   346.66   876.377 
  87 JANKOWSKI       JERZY         3 PL-0346-13        0   4   353.25  1266.374 
  88 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIA  3 PL-0356-12        0   4   362.78  2021.783 
  89 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0417-11        0   4   371.76  1056.854 
  90 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0353-08        0   4   401.36  1607.286 
  91 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-10        0   4   419.48  1609.632 
  92 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        1   4   435.47  1206.566 
  93 PIETRZAK        ANDRZEJ       3 PL-0356-11        0   4   435.60  2022.500 
  94 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIA  3 PL-0356-13        0   4   436.65  1058.731 
  95 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-13        0   4   439.65  1227.134 
  96 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ      3 PL-11             1   4   451.44  2388.017 
  97 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        0   4   463.89  1067.886 
  98 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0105-11        1   4   466.91  1974.246 
  99 PIETRZAK        ANDRZEJ       3 PL-0356-12        0   4   472.86  1837.934 
 100 JUREK           DARIUSZ       3 PL-11             0   4   473.55  1776.376 

  Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Całość [2]                                                                    
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 JUREK           ANDRZEJ         3  7  7  7  7  7   35    545.48  31.6
    2    2 JANKOWSKI       JERZY           3  7  7  7  7  7   35    504.07  27.1
    3    4 JANKOWSKI       JAN             3  7  7  7  7  7   35    475.73  26.4
    4    5 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3  7  7  7  7  7   35    452.92  26.2
    5    6 FRĄCKOWIAK      ROMAN           3  6  3  7  7  7   30    399.85  20.8
    6    3 JUREK           DARIUSZ         3  7  7  7  7  2   30    396.20  27.4
    7    7 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3  0  7  7  4  7   25    358.54  16.1
    8   12 PIETRZAK        H & W           3 --  4  4  1  6   15    160.63   7.1
    9   10 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        3  0  2  1  5  3   11    123.33  11.8
   10    8 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3  3  5  5  0 --   13    113.09  10.1
   11    9 NOWACZYK        EDWARD          3 --  1  5  1  1    8     99.63   5.1
   12   11 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT          3  7  3  1 -- --   11     78.32  12.6
   13   13 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3  4 --  1  0  1    6     42.38   5.5
   14   14 MUSIALIK        WOJCIECH        3 --  1  0  1  0    2     26.60   2.8
   15   15 PIETRZAK        ANDRZEJ         3  0  2 --  0 --    2     18.69   2.3
   16   16 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3  0  0  1 -- --    1      8.64   2.9
   17   17 PRYSZMONT       TOMASZ          3  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   18   18 PISULA          MAREK           3  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0



  Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Typowane [1]                                                                  
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    3 JANKOWSKI       JERZY           3  5  7  5  7  7   31    385.37  27.1
    2    1 JUREK           ANDRZEJ         3  6  7  6  4  5   28    363.54  31.6
    3    2 JANKOWSKI       JAN             3  3  7  6  7  4   27    340.92  26.4
    4    4 JUREK           DARIUSZ         3  7  7  2  6  2   24    307.84  27.4
    5    6 FRĄCKOWIAK      ROMAN           3  4  2  5  3  6   20    252.21  20.8
    6    7 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3  0  3  6  2  7   18    244.56  16.1
    7    5 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3  6  5  7  3  3   24    234.38  26.2
    8   12 PIETRZAK        H & W           3 --  1  2  0  6    9    113.47   7.1
    9    8 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3  3  4  4  0 --   11     95.80  10.1
   10    9 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        3  0  2  1  5  0    8     85.07  11.8
   11   10 NOWACZYK        EDWARD          3 --  1  3  1  1    6     78.41   5.1
   12   11 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT          3  5  2  1 -- --    8     58.12  12.6
   13   13 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3  4 --  0  0  1    5     31.59   5.5
   14   14 MUSIALIK        WOJCIECH        3 --  0  0  1  0    1     18.24   2.8
   15   15 PIETRZAK        ANDRZEJ         3  0  1 --  0 --    1     11.78   2.3
   16   16 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3  0  0  1 -- --    1      8.64   2.9
   17   17 PRYSZMONT       TOMASZ          3  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
   18   18 PISULA          MAREK           3  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0


              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Od|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 JUREK           ANDRZEJ       3  120              0   5   451.20   906.334 
   2 JANKOWSKI       JERZY         3   45              0   5   470.73   923.006 
   3 JUREK           ANDRZEJ       3    9              0   4   282.74   744.664 
   4 JANKOWSKI       JERZY         3   30              0   4   305.03   758.387 
   5 JUREK           ANDRZEJ       3   46              0   4   333.94   682.458 
   6 JANKOWSKI       JERZY         3   52              0   4   337.22   696.034 
   7 JANKOWSKI       JERZY         3    9              0   4   347.49   781.168 
   8 JUREK           ANDRZEJ       3  138              0   4   352.86   767.985 
   9 JUREK           ANDRZEJ       3   37              0   4   361.15   744.664 
  10 JANKOWSKI       JERZY         3   51              0   4   399.20   758.387 
  11 JANKOWSKI       JAN           3   14              0   4   401.65   677.344 
  12 JANKOWSKI       JAN           3   26              0   4   439.04   677.344 
  13 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3  115              0   4   472.62   682.384 
  14 JUREK           DARIUSZ       3   26              0   4   484.26   744.591 
  15 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   22              0   4   523.97   682.384 
  16 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3   59              0   4   556.19   794.923 
  17 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   56              0   4   592.04   747.711 
  18 JUREK           ANDRZEJ       3    6              0   3    62.69   458.582 
  19 JUREK           DARIUSZ       3    8              0   3    80.53   520.737 
  20 JUREK           ANDRZEJ       3  144              0   3    83.98   544.109 
  21 JUREK           ANDRZEJ       3   21              0   3    94.68   520.788 
  22 JUREK           DARIUSZ       3   15              0   3   119.33   544.052 
  23 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   57              0   3   137.90   520.726 
  24 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3    6              0   3   167.33   465.169 
  25 JUREK           DARIUSZ       3   58              0   3   179.05   544.052 
  26 JANKOWSKI       JERZY         3   66              0   3   210.71   616.549 
  27 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3   21              0   3   218.25   531.663 
  28 JUREK           ANDRZEJ       3   78              0   3   224.12   606.315 
  29 JUREK           ANDRZEJ       3   34              0   3   226.10   523.895 
  30 JANKOWSKI       JERZY         3   60              0   3   228.85   595.782 
  31 JANKOWSKI       JERZY         3    1              0   3   241.17   531.415 
  32 JUREK           DARIUSZ       3   56              0   3   244.00   523.831 
  33 JUREK           ANDRZEJ       3   54              0   3   245.37   544.109 
  34 JUREK           ANDRZEJ       3  115              0   3   260.77   523.895 
  35 JUREK           ANDRZEJ       3  156              0   3   263.89   523.895 
  36 JUREK           ANDRZEJ       3   51              0   3   266.97   523.895 
  37 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ      3    6              0   3   272.44   478.255 
  38 JUREK           ANDRZEJ       3  104              0   3   278.49   458.582 
  39 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   21              0   3   282.07   458.522 
  40 JUREK           DARIUSZ       3   59              0   3   282.42   544.052 
  41 JUREK           DARIUSZ       3   52              0   3   288.74   520.737 
  42 JUREK           ANDRZEJ       3   59              0   3   289.96   544.109 
  43 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   27              0   3   298.58   523.849 
  44 JUREK           ANDRZEJ       3  147              0   3   308.17   523.895 
  45 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   59              0   3   327.70   458.522 
  46 JUREK           ANDRZEJ       3   87              0   3   327.78   606.315 
  47 JANKOWSKI       JAN           3   71              0   3   328.81   540.204 
  48 JANKOWSKI       JERZY         3    7              0   3   332.03   469.062 
  49 JUREK           DARIUSZ       3   38              0   3   341.08   458.529 
  50 JANKOWSKI       JERZY         3   18              0   3   372.11   469.062 
  51 JANKOWSKI       JAN           3   21              0   3   382.24   519.487 
  52 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   67              0   3   393.33   520.726 
  53 JUREK           ANDRZEJ       3   60              0   3   416.40   544.109 
  54 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   31              0   3   477.56   520.726 
  55 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3    6              0   3   508.71   458.522 
  56 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   32              0   3   509.28   458.522 
  57 JANKOWSKI       JERZY         3   21              0   3   513.85   554.196 
  58 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3   39              0   2    15.85   398.993 
  59 JUREK           ANDRZEJ       3  131              0   2    17.15   296.912 
  60 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3    3              0   2    31.63   398.993 
  61 JANKOWSKI       JERZY         3   92              0   2    35.25   389.577 
  62 JANKOWSKI       JERZY         3  105              0   2    41.34   389.577 
  63 JUREK           ANDRZEJ       3  137              0   2    45.98   296.912 
  64 JUREK           ANDRZEJ       3   95              0   2    48.64   296.912 
  65 JANKOWSKI       JAN           3   34              0   2    51.91   380.196 
  66 JUREK           ANDRZEJ       3   29              0   2    58.01   296.912 
  67 JUREK           ANDRZEJ       3  123              0   2    58.46   320.233 
  68 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3   38              0   2    65.00   300.603 
  69 JUREK           ANDRZEJ       3   65              0   2    69.91   296.912 
  70 JANKOWSKI       JAN           3   64              0   2    80.90   317.865 
  71 JUREK           ANDRZEJ       3   96              0   2    86.31   320.233 
  72 JUREK           ANDRZEJ       3   69              0   2    87.50   382.439 
  73 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3   26              0   2    88.63   452.980 
  74 JANKOWSKI       JAN           3   52              0   2    89.50   317.865 
  75 JANKOWSKI       JAN           3   19              0   2    93.04   294.997 
  76 JANKOWSKI       JAN           3   27              0   2    93.83   444.678 
  77 JUREK           DARIUSZ       3   63              0   2    97.79   362.185 
  78 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3   66              0   2   100.90   333.703 
  79 JANKOWSKI       JAN           3   72              0   2   112.57   380.196 
  80 JUREK           ANDRZEJ       3   63              0   2   115.07   362.225 
  81 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3   91              0   2   115.10   299.987 
  82 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3    8              0   2   126.54   333.703 
  83 JANKOWSKI       JERZY         3   19              0   2   128.57   453.944 
  84 JANKOWSKI       JAN           3   49              0   2   129.60   380.196 
  85 JUREK           ANDRZEJ       3  102              0   2   131.28   296.912 
  86 JUREK           ANDRZEJ       3   90              0   2   135.73   362.225 
  87 JUREK           ANDRZEJ       3    2              0   2   136.13   362.225 
  88 JANKOWSKI       JERZY         3    3              0   2   141.67   391.591 
  89 JANKOWSKI       JAN           3   45              0   2   142.28   317.865 
  90 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ      3    5              0   2   144.49   333.330 
  91 JANKOWSKI       JAN           3   40              0   2   145.27   382.347 
  92 JANKOWSKI       JERZY         3   61              0   2   149.19   389.577 
  93 JUREK           ANDRZEJ       3   71              0   2   152.30   300.019 
  94 JUREK           ANDRZEJ       3  153              0   2   152.38   320.233 
  95 JUREK           ANDRZEJ       3   38              0   2   152.78   300.019 
  96 JUREK           ANDRZEJ       3   48              0   2   157.96   362.225 
  97 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3   20              0   2   162.74   391.056 
  98 JUREK           ANDRZEJ       3   32              0   2   165.43   385.546 
  99 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3   32              0   2   167.59   452.980 
 100 JANKOWSKI       JERZY         3   33              0   2   167.93   389.577


  Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Całość [2]                                                                    
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
   1 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  6  6  6  6  5  6  5  5  6  4  6  4  5  4   74   2686.45
   2 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  6  6  6  6  5  6  5  5  6  4  6  4  5  2   72   2551.03
   3 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK      1  6  6  6  6  5  6  5  0  6  4  6  4  5  4   69   2547.91
   4 JASIŃSKI        JAN             1  6  6  6  6  5  6  5  5  6  4  5  4  5  4   73   2525.04
   5 MAŁYS           DAMIAN          1  6  3  6  6  2  6  5  5  6  4  3  4  4  4   64   2182.64
   6 DYK W         & KUŚNIERZ M      1  6  6  6  6  4  6  5  3  6  2  5  2  1 --   58   1673.47
   7 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1  3  6  6  6  5  6  2  1  3  2  2  3 --  4   49   1595.73
   8 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1  6  6  6  6  5  3  5  5  3  2  3  2 -- --   52   1536.13
   9 DUDZIAK         KAROL           1  6  4  5  3  1  3  4  5  1  4  4  4  1  0   45   1441.73
  10 KAZEK           JAN             1  2  5  1  2  1  6  5  5  1  2  2  1 --  2   35   1155.48
  11 JAKÓB           BRONISŁAW       1  2  0  1  1  2  1  3  2  2  3  0  0 --  4   21    882.80
  12 ŁUKAWY          JAN             1  5  2  1  2  3  4  3  5  2  0  2 -- -- --   29    778.79
  13 KOBYLSKI        MIROSŁAW        1  6  6  6  6  5  6 -- -- -- -- -- -- -- --   35    724.71
  14 NIEDZIELA       WOJCIECH        1  2  4  2  4  1  1  3  2  2 --  0  0 -- --   21    522.87
  15 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  0  1  5  2  4  2  2  2  0  0  0 -- -- --   18    521.29
  16 MAŁYS           HENRYK          1  5  0  1  3 --  0  2  1  0  1  0 -- -- --   13    347.59
  17 LIS             MARIAN          1  0  3  4  2  3  1 -- --  2  0 -- -- -- --   15    333.96
  18 FILIPIAK        TADEUSZ         1  1  0  1 --  0  0  3  2  0 --  0 -- -- --    7    240.43
  19 JURDECZKA       MARCIN          1 -- -- -- --  0  0 --  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00


  Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Typ 50-tka (GMP) [1]                                                          
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |
|   |                             |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
   1 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  4  3   60   2242.66
   2 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  4  5  3  5  4  5  2  5  5  5  5  5  3  2   58   2141.48
   3 OLEJNICZAK   &  CIENCIERUK      1  3  5  5  5  5  5  4  0  5  5  5  5  3  3   58   2141.23
   4 MAŁYS           DAMIAN          1  4  2  3  1  1  3  4  5  5  3  1  5  3  5   45   1743.76
   5 JASIŃSKI        JAN             1  0  5  3  5  2  5  2  3  4  2  3  3  4  4   45   1645.91
   6 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1  3  3  2  3  5  4  2  0  3  2  2  3 --  4   36   1289.81
   7 DYK W         & KUŚNIERZ M      1  5  3  4  3  3  5  2  3  5  2  5  2  0 --   42   1248.48
   8 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1  4  1  3  3  3  1  5  4  1  2  3  1 -- --   31   1026.16
   9 DUDZIAK         KAROL           1  2  1  2  2  1  2  3  1  1  2  2  3  1  0   23    797.07
  10 KAZEK           JAN             1  0  1  0  1  0  4  5  4  0  1  2  1 --  1   20    767.38
  11 JAKÓB           BRONISŁAW       1  2  0  0  0  0  0  1  1  1  1  0  0 --  4   10    454.11
  12 ŁUKAWY          JAN             1  4  2  1  0  1  2  0  5  1  0  0 -- -- --   16    396.32
  13 KOBYLSKI        MIROSŁAW        1  1  5  5  4  3  1 -- -- -- -- -- -- -- --   19    382.47
  14 NIEDZIELA       WOJCIECH        1  2  1  2  1  1  1  2  1  2 --  0  0 -- --   13    337.14
  15 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  0  0  2  1  3  2  1  1  0  0  0 -- -- --   10    332.79
  16 MAŁYS           HENRYK          1  2  0  0  2 --  0  2  1  0  1  0 -- -- --    8    274.40
  17 FILIPIAK        TADEUSZ         1  0  0  1 --  0  0  3  2  0 --  0 -- -- --    6    236.69
  18 LIS             MARIAN          1  0  1  1  1  0  1 -- --  1  0 -- -- -- --    5     93.26
  19 JURDECZKA       MARCIN          1 -- -- -- --  0  0 --  0 -- -- -- -- -- --    0      0.00

Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL0356-11 0 12 912.03 4828.141
2 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 11 802.68 4867.795
3 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL0356-11 1 11 1028.43 4285.055
4 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL0356-11 0 10 535.41 3739.403
5 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-11 0 10 581.73 4059.233
6 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 1 10 700.56 4309.378
7 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 10 760.56 4867.101
8 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 1 10 823.14 3924.180
9 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 0 9 322.60 3399.226
10 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-10 0 9 472.81 3748.732
11 DYK W & KUŚNIERZ M 1 PL-0356-12 0 9 479.73 3421.306
12 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 1 9 542.88 3563.717
13 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 9 628.65 3196.665
14 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 0 9 653.32 3779.895
15 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 0 9 692.97 3738.709
16 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 1 9 755.62 3563.717
17 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-11 1 9 1007.95 3345.023
18 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 0 8 363.41 2836.241
19 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL0356-11 1 8 430.40 3604.209
20 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL0356-11 0 8 573.56 3810.073
21 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 1 8 654.34 3203.293
22 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 0 8 676.03 3421.895
23 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 8 714.17 2651.503
24 JASIŃSKI JAN 1 PL-0356-12 0 8 743.63 3419.846
25 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 0 8 752.70 2652.917
26 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-09 0 8 819.95 3196.172
27 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-11 0 8 863.11 4134.834
28 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-09 0 8 1040.28 4164.438
29 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 1 7 373.71 3418.777
30 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 1 7 408.02 2466.071
31 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL0356-11 0 7 448.03 2694.419
32 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-09 1 7 481.71 3446.708
33 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-09 0 7 514.56 3017.508
34 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-10 1 7 515.47 2677.476
35 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-12 1 7 525.05 3392.815
36 JASIŃSKI JAN 1 PL-0356-12 1 7 526.60 3453.567
37 JASIŃSKI JAN 1 PL-0356-12 0 7 563.30 2883.831
38 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 0 7 567.97 3061.471
39 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-12 0 7 569.19 2668.144
40 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 1 7 611.63 3243.785
41 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-10 1 7 654.63 2467.471
42 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 1 7 677.47 3625.151
43 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL0356-11 0 7 678.46 2477.133
44 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 1 7 698.51 3410.420
45 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 1 7 712.93 3063.764
46 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 7 777.12 2876.733
47 DUDZIAK KAROL 1 PL-0356-11 1 7 781.70 2996.047
48 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-12 1 7 815.31 2624.558
49 JASIŃSKI JAN 1 PL-0356-12 0 7 817.98 3243.061
50 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 PL-0353-12 0 7 818.89 2842.673
51 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 0 7 837.32 2327.367
52 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0348-11 0 7 859.44 3603.515
53 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 0 7 911.82 3051.725
54 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 0 7 987.66 3405.822
55 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 PL-0356-12 1 6 161.74 2525.204
56 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 1 6 240.27 1923.333
57 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 6 304.80 3263.700
58 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 1 6 309.26 2136.002
59 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-12 0 6 311.26 2871.972
60 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 1 6 410.69 2112.969
61 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL0356-11 0 6 448.01 2333.995
62 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-10 1 6 449.03 2147.301
63 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 0 6 451.65 2335.587
64 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 0 6 514.22 2721.021
65 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 PL-0356-11 1 6 530.75 2322.302
66 JASIŃSKI JAN 1 PL-0356-12 0 6 532.00 2296.423
67 DYK W & KUŚNIERZ M 1 PL-0356-11 0 6 545.73 1580.795
68 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 6 556.95 2472.699
69 JASIŃSKI JAN 1 PL-0356-11 0 6 569.46 2532.950
70 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-09 0 6 616.19 2896.648
71 DYK W & KUŚNIERZ M 1 PL-0356-13 0 6 636.93 1757.849
72 MAŁYS DAMIAN 1 PL-0356-11 0 6 648.39 3225.577
73 DYK W & KUŚNIERZ M 1 PL-0356-12 1 6 717.87 2675.040
74 MAŁYS DAMIAN 1 PL-0356-11 1 6 725.43 2134.214
75 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-09 0 6 735.90 2691.301
76 MAŁYS DAMIAN 1 PL-0356-09 0 6 750.89 2840.348
77 MAŁYS DAMIAN 1 PL-0356-12 0 6 768.03 2537.517
78 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 1 6 807.47 2308.570
79 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL0356-11 0 6 867.03 2301.349
80 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-10 1 6 899.00 2501.692
81 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 1 6 985.13 2675.622
82 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 PL-0353-12 0 5 207.72 2358.762
83 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 PL-0356-11 0 5 262.95 1596.801
84 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-13 0 5 272.73 2148.093
85 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-10 0 5 274.48 2147.785
86 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-11 0 5 295.34 2700.159
87 DUDZIAK KAROL 1 PL-0356-11 0 5 368.28 2315.485
88 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 PL-11 0 5 379.63 1948.087
89 MAŁYS DAMIAN 1 PL-0356-13 0 5 384.92 1381.110
90 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 PL-0356-11 1 5 386.22 1553.149
91 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 0 5 392.46 1627.128
92 KAZEK JAN 1 PL-0356-11 1 5 406.30 1943.149
93 DYK W & KUŚNIERZ M 1 PL-0356-09 0 5 418.19 2740.119
94 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-12 1 5 420.88 1205.603
95 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-10 1 5 439.06 2707.206
96 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-13 0 5 482.39 1790.592
97 NIEDZIELA WOJCIECH 1 PL-0356-13 1 5 486.01 1390.436
98 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL0356-11 0 5 491.42 1791.257
99 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 PL-0356-11 1 5 493.04 2688.091
100 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 0 5 513.14 2536.099
Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Całość [2] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 2 JASIŃSKI JAN 1 7 7 7 7 7 35 524.32 29.1 2 1 MAŁYS DOMINIK 1 7 7 7 7 7 35 513.83 32.8 3 3 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 7 7 7 7 7 35 503.85 26.6 4 4 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 7 7 7 7 5 33 435.32 24.1 5 6 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 7 6 7 7 7 34 400.88 26.4 6 5 DYK W & KUŚNIERZ M 1 7 7 7 7 3 31 375.18 29.5 7 9 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 3 7 7 4 2 23 269.17 21.2 8 7 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 7 7 6 6 -- 26 264.26 18.5 9 8 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 7 7 7 -- -- 21 241.53 23.8 10 10 LIS MARIAN 1 5 7 6 4 -- 22 222.77 22.0 11 16 KAZEK JAN 1 7 1 3 1 7 19 218.41 11.0 12 11 DUDZIAK KAROL 1 -- 7 6 6 -- 19 211.88 12.9 13 13 NIEDZIELA WOJCIECH 1 7 7 -- 3 1 18 176.96 12.2 14 12 MAŁYS HENRYK 1 7 5 0 3 -- 15 161.82 7.1 15 15 JAKÓB BRONISŁAW 1 2 3 2 3 4 14 161.64 11.5 16 14 ŁUKAWY JAN 1 1 4 1 6 -- 12 134.21 9.6 17 17 JURDECZKA MARCIN 1 2 3 3 0 -- 8 74.25 4.4 18 18 FILIPIAK TADEUSZ 1 0 0 0 1 0 1 15.72 1.0 Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Typowane [1] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 MAŁYS DOMINIK 1 5 7 7 7 7 33 417.93 32.8 2 3 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 7 4 7 5 5 28 365.58 26.6 3 2 DYK W & KUŚNIERZ M 1 7 7 7 7 3 31 359.66 29.5 4 4 JASIŃSKI JAN 1 7 5 4 7 3 26 326.45 29.1 5 6 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 7 5 3 5 7 27 312.73 26.4 6 5 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 4 7 4 4 3 22 266.76 24.1 7 9 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 1 4 7 4 2 18 202.20 21.2 8 7 LIS MARIAN 1 5 7 5 3 -- 20 199.09 22.0 9 8 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 5 7 4 4 -- 20 185.73 18.5 10 14 KAZEK JAN 1 4 1 3 1 6 15 177.05 11.0 11 12 JAKÓB BRONISŁAW 1 2 3 2 3 4 14 161.64 11.5 12 10 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 6 1 5 -- -- 12 110.51 23.8 13 11 ŁUKAWY JAN 1 1 2 1 5 -- 9 104.70 9.6 14 13 DUDZIAK KAROL 1 -- 3 0 4 -- 7 78.09 12.9 15 16 NIEDZIELA WOJCIECH 1 2 3 -- 1 1 7 59.97 12.2 16 15 MAŁYS HENRYK 1 2 1 0 2 -- 5 56.79 7.1 17 17 JURDECZKA MARCIN 1 1 1 1 0 -- 3 32.56 4.4 18 18 FILIPIAK TADEUSZ 1 0 0 0 1 0 1 15.72 1.0 Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów +---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+ |LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-| | | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY| +---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+ 1 DYK W & KUŚNIERZ M 1 16 0 5 505.71 918.450 2 MAŁYS DOMINIK 1 18 0 5 605.61 902.177 3 KAZEK JAN 1 16 0 5 679.53 879.383 4 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 37 0 4 270.52 756.433 5 JASIŃSKI JAN 1 73 0 4 271.53 767.983 6 JASIŃSKI JAN 1 27 0 4 302.52 744.674 7 MAŁYS DOMINIK 1 64 0 4 423.06 744.569 8 MAŁYS DOMINIK 1 30 0 4 443.01 679.095 9 MAŁYS DOMINIK 1 14 0 4 444.46 679.095 10 MAŁYS DOMINIK 1 5 0 4 452.69 741.267 11 JASIŃSKI JAN 1 70 0 4 604.17 682.464 12 MAŁYS DOMINIK 1 55 0 4 642.41 679.095 13 JASIŃSKI JAN 1 101 0 3 32.95 544.112 14 MAŁYS DOMINIK 1 3 0 3 92.72 541.600 15 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 36 0 3 109.63 515.294 16 MAŁYS DOMINIK 1 48 0 3 122.01 541.600 17 MAŁYS DOMINIK 1 4 0 3 130.58 541.600 18 JASIŃSKI JAN 1 62 0 3 162.11 606.322 19 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 56 0 3 190.23 577.461 20 MAŁYS DOMINIK 1 24 0 3 196.52 521.487 21 LIS MARIAN 1 21 0 3 199.48 456.939 22 JASIŃSKI JAN 1 92 0 3 201.93 520.803 23 JASIŃSKI JAN 1 91 0 3 222.27 523.884 24 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 16 0 3 228.02 515.294 25 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 60 0 3 230.14 444.608 26 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 20 0 3 230.20 511.993 27 JASIŃSKI JAN 1 74 0 3 233.04 609.403 28 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 22 0 3 245.20 457.101 29 JASIŃSKI JAN 1 85 0 3 248.57 544.112 30 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 43 0 3 252.80 455.910 31 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 37 0 3 288.48 455.910 32 MAŁYS DOMINIK 1 58 0 3 290.72 607.074 33 MAŁYS DOMINIK 1 6 0 3 292.81 518.185 34 MAŁYS DOMINIK 1 20 0 3 297.40 541.600 35 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 20 0 3 314.98 609.404 36 DYK W & KUŚNIERZ M 1 9 0 3 321.07 593.764 37 LIS MARIAN 1 34 0 3 352.60 456.939 38 MAŁYS DOMINIK 1 31 0 3 353.05 521.487 39 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 11 0 3 353.17 523.729 40 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 30 0 3 353.90 457.986 41 MAŁYS DOMINIK 1 74 0 3 361.80 583.659 42 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 34 0 3 364.67 542.849 43 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 42 0 3 376.05 607.257 44 MAŁYS DOMINIK 1 47 0 3 387.49 518.185 45 MAŁYS DOMINIK 1 73 0 3 387.69 603.772 46 JASIŃSKI JAN 1 3 0 3 395.15 544.112 47 MAŁYS DOMINIK 1 92 0 3 406.45 607.074 48 JAKÓB BRONISŁAW 1 15 0 3 409.35 520.983 49 MAŁYS DOMINIK 1 8 0 3 413.69 521.487 50 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 16 0 3 421.75 603.696 51 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 32 0 3 428.46 457.101 52 MAŁYS DOMINIK 1 63 0 3 431.11 541.600 53 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 32 0 3 465.71 543.661 54 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 12 0 2 17.23 314.399 55 DYK W & KUŚNIERZ M 1 29 0 2 23.10 324.686 56 JASIŃSKI JAN 1 12 0 2 41.44 362.223 57 JASIŃSKI JAN 1 17 0 2 45.81 382.451 58 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 1 0 2 69.03 356.444 59 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 34 0 2 69.31 290.976 60 DYK W & KUŚNIERZ M 1 22 0 2 69.57 324.686 61 JASIŃSKI JAN 1 67 0 2 70.67 362.223 62 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 15 0 2 72.71 298.470 63 MAŁYS DOMINIK 1 99 0 2 73.71 318.518 64 JASIŃSKI JAN 1 95 0 2 76.77 320.241 65 MAŁYS DOMINIK 1 12 0 2 76.92 318.518 66 MAŁYS HENRYK 1 45 0 2 81.07 287.615 67 LIS MARIAN 1 29 0 2 81.87 319.115 68 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 13 0 2 82.31 447.680 69 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 35 0 2 86.20 360.597 70 MAŁYS DOMINIK 1 23 0 2 92.59 383.992 71 KAZEK JAN 1 46 0 2 97.81 351.316 72 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 61 0 2 98.39 294.909 73 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 25 0 2 102.74 381.937 74 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 25 0 2 109.81 290.935 75 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 42 0 2 110.37 299.889 76 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 35 0 2 110.85 383.818 77 JASIŃSKI JAN 1 20 0 2 114.20 362.223 78 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 55 0 2 114.83 290.935 79 JASIŃSKI JAN 1 87 0 2 115.59 296.932 80 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 26 0 2 116.80 362.005 81 MAŁYS DOMINIK 1 36 0 2 117.47 360.577 82 JASIŃSKI JAN 1 36 0 2 119.30 385.532 83 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 33 0 2 122.07 298.225 84 DYK W & KUŚNIERZ M 1 5 0 2 123.57 391.168 85 JASIŃSKI JAN 1 51 0 2 123.67 362.223 86 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 1 0 2 129.47 447.680 87 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 10 0 2 130.32 356.444 88 MAŁYS DOMINIK 1 66 0 2 131.94 380.690 89 NIEDZIELA WOJCIECH 1 49 0 2 133.18 296.163 90 DYK W & KUŚNIERZ M 1 36 0 2 136.34 386.614 91 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 39 0 2 136.74 361.508 92 DYK W & KUŚNIERZ M 1 43 0 2 140.80 386.614 93 JASIŃSKI JAN 1 76 0 2 141.86 296.932 94 JASIŃSKI JAN 1 57 0 2 145.92 362.223 95 MAŁYS DOMINIK 1 79 0 2 146.36 383.992 96 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 48 0 2 154.42 294.909 97 JASIŃSKI JAN 1 71 0 2 163.05 362.223 98 JASIŃSKI JAN 1 58 0 2 163.46 382.451 99 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 11 0 2 164.02 318.441 100 JURDECZKA MARCIN 1 53 0 2 167.09 319.289 Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Całość [2] +---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem | | | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty | +---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+ 1 MIARKA ADAM 2 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2695.77 2 NITA WIESŁAW 2 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2678.76 3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 6 6 4 6 5 6 5 5 4 4 6 4 5 4 70 2474.63 4 KOWALCZYK ROBERT 2 6 6 6 6 5 -- 5 5 6 4 6 4 5 4 68 2413.09 5 NOWACZYK RYSZARD 2 6 6 6 6 5 6 5 1 6 4 6 4 5 4 70 2390.55 6 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 6 3 6 6 5 2 5 5 4 4 6 4 5 4 65 2349.04 7 KURAS MARIUSZ 2 6 6 6 6 5 6 2 5 6 4 6 4 2 2 66 2319.44 8 KRÓLIK ADAM 2 1 3 6 6 5 4 5 5 3 4 1 2 5 4 54 2000.72 9 RĘKAS ADAM 2 5 6 6 6 5 3 3 1 2 3 4 4 3 4 55 1780.60 10 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 6 3 6 6 5 3 4 0 6 4 4 2 3 1 53 1635.08 11 RÓŻAŃSKI JACEK 2 0 3 5 0 1 2 -- 2 3 -- 2 1 -- -- 19 483.84 12 MALESZKA STANISŁAW 2 0 2 1 1 2 2 2 0 -- 0 1 0 -- 0 11 298.13 13 MALIŃSKI WŁADYSŁAW 2 2 -- 0 1 0 1 0 0 0 1 1 -- 0 0 6 151.32 14 SIEKIERKA PIOTR 2 3 0 1 1 0 0 -- -- -- 0 -- -- 0 -- 5 56.57 Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Typ 50-tka (GMP) [1] +---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem | | | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty | +---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+ 1 MIARKA ADAM 2 5 5 4 4 5 4 5 5 5 4 5 4 5 2 62 2202.73 2 KURAS MARIUSZ 2 5 5 5 5 5 5 0 5 5 4 5 5 2 2 58 2087.15 3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 4 1 4 4 5 3 5 4 3 4 5 4 4 55 2044.66 4 NITA WIESŁAW 2 2 5 5 3 4 5 2 3 5 4 4 3 5 4 54 1976.71 5 KOWALCZYK ROBERT 2 4 3 1 3 2 -- 4 5 5 3 4 5 3 2 44 1684.31 6 NOWACZYK RYSZARD 2 5 5 5 2 1 5 4 1 5 2 2 3 4 5 49 1615.93 7 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 0 1 2 3 4 1 3 4 3 2 4 4 1 2 34 1352.36 8 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 3 1 3 3 3 1 4 0 5 3 3 2 3 1 35 1219.42 9 KRÓLIK ADAM 2 0 2 2 3 3 1 2 4 1 1 0 1 2 4 26 1046.46 10 RĘKAS ADAM 2 1 2 4 4 2 2 2 0 2 2 3 2 0 2 28 909.23 11 RÓŻAŃSKI JACEK 2 0 2 3 0 0 0 -- 1 3 -- 2 0 -- -- 11 244.12 12 MALIŃSKI WŁADYSŁAW 2 2 -- 0 1 0 1 0 0 0 1 0 -- 0 0 5 128.59 13 MALESZKA STANISŁAW 2 0 1 0 0 0 1 0 0 -- 0 0 0 -- 0 2 33.41 14 SIEKIERKA PIOTR 2 0 0 0 0 0 0 -- -- -- 0 -- -- 0 -- 0 0.00 Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 MIARKA ADAM 2 PL-11 1 11 777.27 4119.738
2 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 1 10 864.30 4243.445
3 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 1 10 1078.49 4114.377
4 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 1 9 429.95 3390.454
5 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-11 1 9 520.34 4105.496
6 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 0 9 625.54 3886.782
7 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 0 9 645.53 3929.153
8 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 1 9 706.43 4656.997
9 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-11 0 9 721.81 4298.528
10 RĘKAS ADAM 2 PL-0356-12 0 9 796.61 4037.156
11 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 1 9 922.07 3414.646
12 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 1 9 942.38 4161.220
13 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 0 9 974.69 4250.466
14 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 0 9 989.16 3760.637
15 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 1 9 1095.41 4478.401
16 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 0 8 193.98 2835.439
17 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 1 8 355.67 3403.693
18 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 1 8 554.07 3790.110
19 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 0 8 586.62 3022.154
20 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 PL-0356-12 0 8 628.37 4216.037
21 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 1 8 633.30 3319.037
22 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-13 0 8 653.35 2480.508
23 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 1 8 665.78 3896.806
24 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 1 8 723.97 3804.636
25 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 0 8 993.46 3784.217
26 NITA WIESŁAW 2 PL0356-12 0 8 1161.03 3912.868
27 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 1 7 218.74 2840.643
28 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 1 7 291.39 3042.591
29 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 0 7 444.07 2474.337
30 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 1 7 460.05 3054.655
31 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL0356-13 1 7 495.01 2532.389
32 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 PL-0356-12 1 7 498.44 3083.349
33 MIARKA ADAM 2 PL0356-10 1 7 541.02 3392.445
34 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-11 0 7 558.86 3432.753
35 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 0 7 566.95 3462.605
36 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 0 7 585.67 2851.694
37 MIARKA ADAM 2 PL-0356-11 1 7 589.82 3820.346
38 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 0 7 603.47 3905.626
39 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 1 7 649.85 2696.708
40 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 0 7 674.79 2485.712
41 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 0 7 684.54 2913.846
42 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 0 7 702.40 3524.894
43 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 0 7 711.09 3272.128
44 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 1 7 716.68 3153.482
45 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 0 7 717.21 3530.841
46 MIARKA ADAM 2 PL-0353-06 0 7 724.73 3261.414
47 MIARKA ADAM 2 PL-0356-11 0 7 787.58 4178.628
48 MIARKA ADAM 2 PL0356-10 0 7 821.94 3078.088
49 MIARKA ADAM 2 PL-11 1 7 822.25 3035.786
50 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-12 0 7 868.05 2291.582
51 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 0 7 1152.64 2945.900
52 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-13 1 6 381.90 1575.766
53 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-11 0 6 459.21 2038.148
54 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 0 6 467.49 2990.702
55 MIARKA ADAM 2 PL0356-10 0 6 483.19 3101.668
56 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-11 0 6 484.07 2846.655
57 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 0 6 486.21 2307.206
58 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-09 1 6 493.03 2054.570
59 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 1 6 516.01 2983.642
60 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 1 6 532.86 2586.069
61 KRÓLIK ADAM 2 PL-0356-13 1 6 539.74 3136.816
62 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-11 0 6 542.52 2653.287
63 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 1 6 597.67 2324.621
64 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 1 6 603.81 2942.497
65 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-13 0 6 656.82 2244.799
66 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 PL-0356-12 0 6 676.49 1992.232
67 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-12 0 6 696.15 2319.640
68 RĘKAS ADAM 2 PL-0356-11 0 6 707.19 2760.208
69 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 0 6 743.41 2955.562
70 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 1 6 859.12 2156.968
71 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-13 1 6 904.26 2054.570
72 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-13 0 5 186.26 1569.595
73 KURAS MARIUSZ 2 PL0356-10 0 5 228.36 2137.849
74 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 1 5 233.26 2160.866
75 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL-0356-12 0 5 233.76 1406.153
76 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 0 5 255.56 2326.399
77 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-13 0 5 314.35 1781.688
78 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-11 0 5 347.23 2119.718
79 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 0 5 363.82 1961.790
80 KURAS MARIUSZ 2 PL-0356-12 1 5 367.25 2152.406
81 MIARKA ADAM 2 PL-11 1 5 374.16 2150.964
82 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-13 0 5 376.81 2026.526
83 NITA WIESŁAW 2 PL0356-12 0 5 383.82 2615.735
84 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 1 5 393.44 2423.289
85 MIARKA ADAM 2 PL-0356-13 1 5 429.86 1823.246
86 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL-0356-12 0 5 429.95 2558.653
87 MIARKA ADAM 2 PL-0356-11 0 5 433.12 2150.964
88 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 1 5 434.68 2361.562
89 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 PL-0356-12 0 5 449.24 1779.033
90 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL-0356-12 1 5 465.96 2190.579
91 KOWALCZYK ROBERT 2 PL0356-13 1 5 477.44 3105.397
92 NITA WIESŁAW 2 PL0356-10 0 5 483.11 2239.513
93 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL0356-09 1 5 513.15 2363.833
94 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 0 5 517.69 1833.764
95 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL-0356-12 0 5 521.81 2741.134
96 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-12 1 5 549.37 2381.057
97 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 1 5 551.14 1877.197
98 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-11 0 5 577.68 3332.408
99 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-12 0 5 608.20 1291.703
100 KOWALCZYK ROBERT 2 PL-0356-13 1 5 624.30 1596.903
Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Całość [2] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 NOWACZYK RYSZARD 2 7 7 7 7 7 35 532.39 37.1 2 2 NITA WIESŁAW 2 7 7 7 7 7 35 509.19 21.4 3 3 KURAS MARIUSZ 2 7 7 7 7 7 35 471.88 29.8 4 6 RÓŻAŃSKI JACEK 2 -- 7 7 7 7 28 375.44 24.7 5 7 KOWALCZYK ROBERT 2 1 7 7 7 7 29 337.71 17.1 6 4 MIARKA ADAM 2 7 7 5 7 -- 26 324.47 22.2 7 8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 7 2 7 7 6 29 319.10 18.1 8 5 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 5 7 7 7 2 28 299.00 13.0 9 9 BOGONOS DANUTA 2 2 0 7 5 -- 14 219.42 19.8 10 10 RĘKAS ADAM 2 3 6 3 0 1 13 134.58 8.2 11 12 REMBISZ STANISŁAW 2 5 3 3 0 3 14 123.02 7.3 12 11 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 1 5 2 3 -- 11 117.50 9.3 13 13 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 0 3 3 -- -- 6 70.04 6.8 14 14 KRÓLIK ADAM 2 5 0 0 -- -- 5 28.99 5.7 15 15 MALESZKA STANISŁAW 2 0 -- -- 0 -- 0 0.00 0.0 16 16 SIEKIERKA PIOTR 2 -- 0 -- -- -- 0 0.00 0.0 Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Typowane [1] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 NOWACZYK RYSZARD 2 7 7 7 7 6 34 406.43 37.1 2 2 NITA WIESŁAW 2 4 5 7 4 5 25 346.45 21.4 3 3 KURAS MARIUSZ 2 7 3 3 7 7 27 343.22 29.8 4 7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 1 6 5 6 21 238.34 18.1 5 4 MIARKA ADAM 2 4 7 3 5 -- 19 197.54 22.2 6 5 BOGONOS DANUTA 2 1 0 7 4 -- 12 187.55 19.8 7 6 KOWALCZYK ROBERT 2 0 4 7 4 3 18 187.41 17.1 8 8 RÓŻAŃSKI JACEK 2 -- 5 0 6 0 11 117.14 24.7 9 9 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 0 5 3 2 0 10 110.94 13.0 10 10 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 1 4 2 3 -- 10 102.65 9.3 11 11 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 0 3 2 -- -- 5 60.98 6.8 12 12 REMBISZ STANISŁAW 2 3 1 2 0 0 6 38.42 7.3 13 13 KRÓLIK ADAM 2 3 0 0 -- -- 3 21.33 5.7 14 14 RĘKAS ADAM 2 2 0 0 0 0 2 18.03 8.2 15 15 MALESZKA STANISŁAW 2 0 -- -- 0 -- 0 0.00 0.0 16 16 SIEKIERKA PIOTR 2 -- 0 -- -- -- 0 0.00 0.0 Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów +---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+ |LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-| | | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY| +---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+ 1 NITA WIESŁAW 2 87 0 5 261.15 974.179 2 NITA WIESŁAW 2 46 0 5 265.05 974.179 3 NOWACZYK RYSZARD 2 31 0 5 413.20 987.650 4 NOWACZYK RYSZARD 2 89 0 5 628.82 987.650 5 NOWACZYK RYSZARD 2 28 0 4 231.54 747.516 6 RÓŻAŃSKI JACEK 2 47 0 4 237.29 796.442 7 NOWACZYK RYSZARD 2 79 0 4 275.90 747.516 8 NOWACZYK RYSZARD 2 40 0 4 291.28 832.995 9 NOWACZYK RYSZARD 2 15 0 4 296.77 832.995 10 MIARKA ADAM 2 27 0 4 394.77 688.290 11 NITA WIESŁAW 2 53 0 4 469.14 736.719 12 KURAS MARIUSZ 2 18 0 4 478.42 743.918 13 NOWACZYK RYSZARD 2 57 0 4 529.03 809.763 14 NOWACZYK RYSZARD 2 51 0 4 563.20 747.516 15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 6 0 4 662.18 738.895 16 KURAS MARIUSZ 2 10 0 3 109.06 543.310 17 BOGONOS DANUTA 2 9 0 3 182.51 494.318 18 KURAS MARIUSZ 2 19 0 3 184.86 607.421 19 NOWACZYK RYSZARD 2 10 0 3 203.01 507.382 20 NITA WIESŁAW 2 44 0 3 207.34 561.485 21 NOWACZYK RYSZARD 2 17 0 3 209.08 569.629 22 NITA WIESŁAW 2 99 0 3 217.95 499.259 23 KURAS MARIUSZ 2 65 0 3 231.86 520.653 24 NOWACZYK RYSZARD 2 73 0 3 232.75 507.382 25 KURAS MARIUSZ 2 60 0 3 236.50 522.390 26 NOWACZYK RYSZARD 2 77 0 3 264.42 572.676 27 NOWACZYK RYSZARD 2 59 0 3 272.24 507.382 28 NOWACZYK RYSZARD 2 109 0 3 278.39 507.382 29 NOWACZYK RYSZARD 2 22 0 3 287.51 569.629 30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 23 0 3 292.10 602.344 31 KURAS MARIUSZ 2 11 0 3 294.70 543.310 32 KURAS MARIUSZ 2 53 0 3 296.96 522.390 33 NOWACZYK RYSZARD 2 112 0 3 343.25 569.629 34 NOWACZYK RYSZARD 2 67 0 3 343.74 507.382 35 NOWACZYK RYSZARD 2 63 0 3 370.40 569.629 36 NOWACZYK RYSZARD 2 78 0 3 375.41 569.629 37 NOWACZYK RYSZARD 2 50 0 3 379.55 569.629 38 NOWACZYK RYSZARD 2 7 0 3 412.61 569.629 39 MIARKA ADAM 2 47 0 3 433.31 525.498 40 NOWACZYK RYSZARD 2 39 0 3 444.31 592.861 41 MIARKA ADAM 2 15 0 3 453.14 548.418 42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 0 3 472.53 515.617 43 NOWACZYK RYSZARD 2 70 0 3 473.96 569.629 44 RÓŻAŃSKI JACEK 2 21 0 3 495.31 627.721 45 BOGONOS DANUTA 2 13 0 2 25.21 364.679 46 NITA WIESŁAW 2 88 0 2 33.70 327.177 47 NITA WIESŁAW 2 13 0 2 49.07 324.025 48 BOGONOS DANUTA 2 5 0 2 52.87 343.200 49 NOWACZYK RYSZARD 2 108 0 2 68.04 394.789 50 RĘKAS ADAM 2 52 0 2 72.66 317.488 51 RÓŻAŃSKI JACEK 2 35 0 2 73.43 396.753 52 KURAS MARIUSZ 2 56 0 2 79.90 384.156 53 RÓŻAŃSKI JACEK 2 26 0 2 98.39 396.753 54 NITA WIESŁAW 2 17 0 2 105.05 324.025 55 KURAS MARIUSZ 2 36 0 2 105.71 361.499 56 NOWACZYK RYSZARD 2 83 0 2 107.00 332.542 57 NOWACZYK RYSZARD 2 98 0 2 111.02 332.542 58 KOWALCZYK ROBERT 2 30 0 2 113.83 395.466 59 MIARKA ADAM 2 49 0 2 121.27 300.384 60 KOWALCZYK ROBERT 2 51 0 2 122.74 331.119 61 NOWACZYK RYSZARD 2 43 0 2 127.59 414.974 62 NOWACZYK RYSZARD 2 58 0 2 131.81 329.495 63 NOWACZYK RYSZARD 2 95 0 2 133.01 352.727 64 KURAS MARIUSZ 2 21 0 2 133.26 384.156 65 NOWACZYK RYSZARD 2 102 0 2 135.18 332.542 66 MIARKA ADAM 2 42 0 2 137.48 387.906 67 KURAS MARIUSZ 2 29 0 2 139.14 361.499 68 NITA WIESŁAW 2 56 0 2 139.65 412.694 69 REMBISZ STANISŁAW 2 21 0 2 140.25 307.229 70 NOWACZYK RYSZARD 2 111 0 2 141.52 332.542 71 MIARKA ADAM 2 31 0 2 145.27 323.304 72 NITA WIESŁAW 2 2 0 2 146.81 327.177 73 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 8 0 2 147.92 309.893 74 KOWALCZYK ROBERT 2 42 0 2 148.45 457.824 75 NOWACZYK RYSZARD 2 69 0 2 151.63 480.268 76 NOWACZYK RYSZARD 2 47 0 2 154.31 352.727 77 NOWACZYK RYSZARD 2 101 0 2 156.94 329.495 78 KOWALCZYK ROBERT 2 58 0 2 157.09 308.358 79 MIARKA ADAM 2 5 0 2 161.49 300.384 80 NOWACZYK RYSZARD 2 25 0 2 161.93 394.789 81 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 0 2 162.01 301.344 82 NOWACZYK RYSZARD 2 81 0 2 162.09 332.542 83 KURAS MARIUSZ 2 48 0 2 165.69 446.530 84 RÓŻAŃSKI JACEK 2 25 0 2 166.14 461.936 85 NOWACZYK RYSZARD 2 82 0 2 170.10 394.789 86 NOWACZYK RYSZARD 2 13 0 2 170.23 332.542 87 NOWACZYK RYSZARD 2 114 0 2 171.35 329.495 88 NOWACZYK RYSZARD 2 68 0 2 172.71 329.495 89 NITA WIESŁAW 2 42 0 2 172.83 389.403 90 KURAS MARIUSZ 2 46 0 2 174.33 384.156 91 KURAS MARIUSZ 2 47 0 2 179.05 382.419 92 BOGONOS DANUTA 2 12 0 2 180.02 364.679 93 RĘKAS ADAM 2 23 0 2 182.43 317.488 94 MIARKA ADAM 2 54 0 2 185.38 300.384 95 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 27 0 2 185.41 331.010 96 NITA WIESŁAW 2 19 0 2 186.73 389.403 97 NITA WIESŁAW 2 90 0 2 186.98 324.025 98 KOWALCZYK ROBERT 2 33 0 2 191.34 393.477 99 NITA WIESŁAW 2 59 0 2 193.92 347.316 100 KURAS MARIUSZ 2 16 0 2 194.00 382.419 Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Całość [2] +---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem | | | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty | +---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+ 1 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2739.64 2 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2737.38 3 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 4 5 4 74 2734.50 4 BUDREWICZ KAROL 4 6 6 6 6 5 6 1 5 6 4 6 4 5 3 69 2413.03 5 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 6 6 6 6 5 6 5 5 6 4 6 3 5 1 70 2363.77 6 MYRDZIO STANISŁAW 4 5 6 6 6 5 6 5 2 6 3 6 3 5 1 65 2059.14 7 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 5 6 6 6 5 4 3 -- 6 4 6 4 3 1 59 1886.18 8 BARANOWSKI & ARDELI 4 6 6 6 6 2 6 2 4 6 4 2 2 1 3 56 1646.69 9 MYRDZIO JERZY 4 6 5 6 6 3 -- 5 5 6 4 1 2 -- -- 49 1447.42 10 DOMINIAK ANDRZEJ 4 6 6 6 6 5 1 2 5 6 1 3 2 0 -- 49 1390.81 11 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 6 5 6 3 4 2 5 3 6 1 5 1 1 0 48 1258.99 12 DRĄG JACEK 4 5 0 3 4 4 2 1 0 2 4 5 2 0 0 32 1008.19 13 KOZŁOWSKI JAN 4 2 6 6 4 5 2 1 -- 1 0 1 -- -- -- 28 614.78 14 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 2 3 1 3 2 2 2 1 2 2 0 0 0 -- 20 568.35 15 SZTYMER MARIUSZ 4 0 1 0 4 2 0 4 0 0 2 0 0 1 -- 14 552.77 16 MARCINIAK ŁUKASZ 4 4 2 4 0 2 0 0 1 1 0 0 1 1 -- 16 353.98 17 PROCYSZYN RYSZARD 4 1 4 3 2 0 1 2 0 0 0 0 0 -- -- 13 242.22 18 FIL BOGUSŁAW 4 -- 0 0 -- 0 0 -- 0 1 1 0 -- -- -- 2 85.69 19 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 -- 0 0 -- 0 0 -- 0 0 0 0 0 -- 1 1 61.36 20 ŻUCHOWICZ RYSZARD 4 -- -- -- -- -- -- -- -- 2 -- -- -- -- -- 2 49.01 21 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 1 1 1 0 0 -- 0 0 0 -- 0 -- 0 -- 3 27.49 22 DŁUGOSZ ADAM 4 0 0 0 -- 0 0 0 0 0 -- 0 -- -- -- 0 0.00 23 ADAMCZYK MAREK 4 -- 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Typ 50-tka (GMP) [1] +---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+ |L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem | | | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty | +---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+ 1 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 0 5 3 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 63 2494.31 2 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 5 5 5 5 5 5 4 5 5 4 5 5 3 5 66 2490.55 3 BUDREWICZ KAROL 4 5 5 5 5 3 5 1 5 5 5 5 5 5 3 62 2281.14 4 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 1 4 4 4 5 5 5 2 2 5 5 5 2 4 53 2145.30 5 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 5 4 5 5 4 5 3 5 5 2 4 1 2 1 51 1563.43 6 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 0 4 2 3 2 3 2 -- 3 4 5 3 2 1 34 1248.54 7 MYRDZIO STANISŁAW 4 0 2 5 2 1 4 3 0 4 1 5 2 5 1 35 1137.34 8 BARANOWSKI & ARDELI 4 5 2 2 2 1 3 1 3 3 5 2 1 1 2 33 1071.39 9 DRĄG JACEK 4 0 0 0 2 4 2 1 0 2 5 3 2 0 0 21 905.31 10 MYRDZIO JERZY 4 1 2 2 2 1 -- 3 4 3 4 1 1 -- -- 24 874.42 11 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 2 2 2 2 3 1 5 1 3 1 2 1 1 0 26 819.73 12 SZTYMER MARIUSZ 4 0 1 0 2 2 0 3 0 0 2 0 0 1 -- 11 461.66 13 KOZŁOWSKI JAN 4 0 3 3 1 4 2 0 -- 1 0 1 -- -- -- 15 366.93 14 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 2 2 1 2 1 1 1 1 1 1 0 0 0 -- 13 343.26 15 DOMINIAK ANDRZEJ 4 0 0 1 0 0 0 0 1 4 1 3 0 0 -- 10 319.44 16 MARCINIAK ŁUKASZ 4 2 1 2 0 1 0 0 0 1 0 0 1 1 -- 9 219.55 17 FIL BOGUSŁAW 4 -- 0 0 -- 0 0 -- 0 1 1 0 -- -- -- 2 85.69 18 PROCYSZYN RYSZARD 4 0 2 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0 -- -- 5 81.87 19 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 -- 0 0 -- 0 0 -- 0 0 0 0 0 -- 1 1 61.36 20 ŻUCHOWICZ RYSZARD 4 -- -- -- -- -- -- -- -- 1 -- -- -- -- -- 1 26.76 21 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 0 1 0 0 0 -- 0 0 0 -- 0 -- 0 -- 1 8.92 22 DŁUGOSZ ADAM 4 0 0 0 -- 0 0 0 0 0 -- 0 -- -- -- 0 0.00 23 ADAMCZYK MAREK 4 -- 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów +---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+ |LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-| | | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY| +---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+ 1 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-11 1 12 640.38 4645.028 2 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-08 0 12 825.84 5471.007 3 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0346-10 1 11 604.20 4935.591 4 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0395-12 0 11 775.18 4672.849 5 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-11 1 11 964.67 4228.590 6 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-11 1 11 1144.26 5222.149 7 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0346-10 1 10 583.30 4186.190 8 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0356-12 0 10 715.06 3890.262 9 BUDREWICZ KAROL 4 PL-0395-11 1 10 778.49 4188.088 10 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-12 0 10 789.25 4206.100 11 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-12 0 10 880.53 4359.261 12 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL0346-10 0 10 901.78 4188.004 13 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-13 0 10 926.92 4541.707 14 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-11 1 10 1038.28 4429.453 15 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-10 0 10 1095.54 4671.172 16 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 PL-0356-12 1 9 250.50 3500.488 17 BUDREWICZ KAROL 4 PL-0395-10 0 9 390.86 3092.440 18 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-10 0 9 431.79 2818.426 19 BUDREWICZ KAROL 4 PL-0395-12 0 9 450.57 3633.298 20 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-12 1 9 475.47 3653.942 21 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL0346-09 0 9 631.33 3551.934 22 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-10 0 9 673.60 3761.317 23 BUDREWICZ KAROL 4 PL-11 0 9 751.75 2910.141 24 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0356-12 0 9 844.62 4179.171 25 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-11 0 9 862.88 4293.393 26 BUDREWICZ KAROL 4 PL0219-10 0 9 881.83 2910.141 27 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-11 0 9 963.77 4089.269 28 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-0346-10 0 9 969.48 3429.174 29 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-10 1 9 1027.40 3185.180 30 MYRDZIO STANISŁAW 4 PL-0346-11 0 9 1035.04 3432.976 31 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-11 0 8 507.72 3752.797 32 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-10 0 8 550.89 3201.738 33 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-08 0 8 576.99 3636.222 34 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 PL-0346-11 1 8 579.74 2750.115 35 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-12 1 8 603.57 3304.140 36 BUDREWICZ KAROL 4 PL-0395-11 0 8 684.29 3336.834 37 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-10 0 8 709.32 4388.068 38 BUDREWICZ KAROL 4 PL-0395-10 0 8 826.16 3122.680 39 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0356-12 0 8 876.91 4203.556 40 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-10 1 8 879.17 2480.098 41 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-10 0 8 919.27 3213.606 42 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0218-07 0 8 942.22 2729.080 43 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-11 1 8 1010.19 3451.710 44 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-08 1 8 1033.90 4021.162 45 DOMINIAK ANDRZEJ 4 PL-0356-13 0 7 291.15 2003.993 46 BUDREWICZ KAROL 4 PL0219-10 0 7 368.78 2812.269 47 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0356-13 0 7 373.73 1776.872 48 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0395-12 1 7 387.12 3138.405 49 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-13 1 7 412.43 2438.079 50 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0356-12 1 7 440.60 3138.405 51 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-10 1 7 502.22 3282.397 52 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-11 1 7 537.26 2883.229 53 DRĄG JACEK 4 PL0356-11 1 7 552.47 2846.512 54 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-12 0 7 604.19 3913.624 55 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0356-12 0 7 614.36 2863.410 56 BUDREWICZ KAROL 4 PL-11 0 7 664.44 2489.207 57 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-0219-12 0 7 665.39 2206.849 58 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0346-11 0 7 666.54 3180.212 59 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-12 1 7 673.84 3162.116 60 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-08 0 7 694.41 3311.735 61 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0396-10 0 7 727.44 3109.189 62 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 PL-0356-13 0 7 795.25 2801.286 63 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0346-07 0 7 831.78 3913.624 64 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-11 0 7 833.71 2863.410 65 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0356-13 1 7 938.95 1776.872 66 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-06 1 7 958.25 3507.429 67 BUDREWICZ KAROL 4 PL-11 0 6 58.50 1549.275 68 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-13 0 6 221.20 3162.409 69 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0356-12 1 6 394.28 2768.786 70 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0396-10 1 6 440.74 2584.274 71 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-13 0 6 457.29 2261.348 72 BUDREWICZ KAROL 4 PL-11 0 6 488.83 2345.823 73 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0356-12 1 6 488.99 2544.901 74 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0346-08 0 6 491.39 2830.410 75 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 DV-07777-11 1 6 491.68 1999.942 76 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0356-12 1 6 501.46 2387.000 77 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0396-11 0 6 505.69 1635.154 78 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-0219-12 1 6 532.01 2043.678 79 MYRDZIO STANISŁAW 4 PL-0346-10 0 6 560.55 2427.366 80 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-13 0 6 574.99 2290.633 81 MYRDZIO STANISŁAW 4 PL-0346-11 1 6 639.87 1676.348 82 BUDREWICZ KAROL 4 PL-0366-11 1 6 645.96 2301.651 83 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0356-12 1 6 654.96 2428.978 84 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0356-12 1 6 668.18 1999.942 85 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 PL-0356-12 1 6 669.03 2214.444 86 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0346-10 0 6 669.16 2830.410 87 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0396-11 0 6 693.27 2595.456 88 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-11 0 6 696.52 2753.906 89 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-13 1 6 729.34 2839.785 90 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-11 0 6 733.11 2595.456 91 BARANOWSKI & ARDELI 4 PL-0346-12 0 6 776.81 2742.432 92 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0356-12 1 6 818.75 2584.274 93 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-0219-12 0 6 982.93 1658.383 94 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-12 0 5 165.76 1556.029 95 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0356-12 1 5 170.45 1455.102 96 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-0219-12 0 5 278.83 1130.684 97 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-0219-12 0 5 313.64 1690.825 98 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 PL-0356-12 0 5 318.67 1912.208 99 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0356-12 1 5 345.24 1519.123 100 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 PL-0356-12 0 5 381.38 2847.314 Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Całość [2] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 1 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 7 7 7 7 7 35 545.16 37.5 2 3 DOMINIAK ANDRZEJ 4 7 7 7 7 7 35 484.18 25.2 3 5 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 6 7 7 7 7 34 439.96 24.0 4 2 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 7 7 7 7 4 32 433.58 29.4 5 6 MYRDZIO STANISŁAW 4 7 7 7 7 7 35 408.48 25.4 6 4 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 7 7 7 7 2 30 407.73 25.3 7 10 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 7 7 6 7 7 34 400.91 26.2 8 9 MYRDZIO JERZY 4 7 7 7 6 7 34 376.89 14.9 9 8 PROCYSZYN RYSZARD 4 5 7 7 6 6 31 368.06 15.2 10 11 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 7 7 7 3 7 31 351.40 19.0 11 7 BARANOWSKI & ARDELI 4 7 7 6 7 4 31 346.74 23.2 12 12 KIEL HENRYK 4 7 3 7 3 7 27 323.75 21.9 13 13 BUDREWICZ KAROL 4 7 7 4 2 1 21 216.43 14.8 14 14 SZTYMER MARIUSZ 4 5 4 7 2 0 18 195.57 14.2 15 16 DRĄG JACEK 4 3 3 3 1 3 13 156.69 9.9 16 15 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 1 2 5 2 1 11 130.00 10.3 17 18 ŻUCHOWICZ RYSZARD 4 2 0 0 3 3 8 92.83 6.3 18 17 ADAMCZYK MAREK 4 3 4 2 0 -- 9 81.06 11.5 19 19 FIL BOGUSŁAW 4 3 0 2 1 2 8 76.02 5.6 20 23 DŁUGOSZ ADAM 4 1 0 0 0 3 4 39.63 4.3 21 20 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 0 0 1 0 1 2 33.60 3.8 22 21 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 -- -- 0 1 1 2 23.65 4.1 23 22 SZEWCZYK MARCIN 4 1 0 -- 0 1 2 17.85 3.4 Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2014. Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza Typowane [1] +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ |Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/| | Pop.| |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%| +---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+ 1 3 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 7 5 6 7 7 32 414.06 37.5 2 1 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 4 7 6 7 2 26 346.29 25.3 3 6 MYRDZIO STANISŁAW 4 6 6 4 7 7 30 339.83 25.4 4 7 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 1 7 3 6 7 24 313.53 24.0 5 2 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 7 7 7 7 0 28 309.04 29.4 6 5 DOMINIAK ANDRZEJ 4 4 6 5 6 5 26 306.19 25.2 7 4 BARANOWSKI & ARDELI 4 7 6 3 7 4 27 302.56 23.2 8 12 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 7 4 3 4 7 25 264.69 26.2 9 8 KIEL HENRYK 4 7 3 6 3 5 24 264.68 21.9 10 9 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 3 7 5 2 6 23 261.48 19.0 11 11 PROCYSZYN RYSZARD 4 3 1 7 3 2 16 178.39 15.2 12 10 BUDREWICZ KAROL 4 5 5 4 2 1 17 170.79 14.8 13 15 MYRDZIO JERZY 4 3 5 4 0 5 17 160.75 14.9 14 13 SZTYMER MARIUSZ 4 3 4 5 1 0 13 140.39 14.2 15 14 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 0 2 5 2 1 10 124.42 10.3 16 17 DRĄG JACEK 4 2 2 1 1 3 9 116.93 9.9 17 18 ŻUCHOWICZ RYSZARD 4 2 0 0 2 3 7 81.23 6.3 18 16 ADAMCZYK MAREK 4 3 4 2 0 -- 9 81.06 11.5 19 19 FIL BOGUSŁAW 4 2 0 2 1 2 7 65.36 5.6 20 23 DŁUGOSZ ADAM 4 1 0 0 0 3 4 39.63 4.3 21 20 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 0 0 1 0 1 2 33.60 3.8 22 21 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 -- -- 0 1 1 2 23.65 4.1 23 22 SZEWCZYK MARCIN 4 1 0 -- 0 1 2 17.85 3.4 Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów +---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+ |LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-| | | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY| +---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+ 1 DOMINIAK ANDRZEJ 4 40 0 5 723.01 827.329 2 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 60 0 4 222.85 655.165 3 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 17 0 4 256.24 607.235 4 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 2 0 4 291.39 607.235 5 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 48 0 4 294.83 590.534 6 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 52 0 4 321.74 655.165 7 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 63 0 4 379.07 652.792 8 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 65 0 4 391.66 607.235 9 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 34 0 4 397.71 635.579 10 MYRDZIO STANISŁAW 4 30 0 4 406.05 689.209 11 MYRDZIO STANISŁAW 4 6 0 4 409.12 666.377 12 BARANOWSKI & ARDELI 4 22 0 4 410.85 600.615 13 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 17 0 4 423.26 652.792 14 BARANOWSKI & ARDELI 4 38 0 4 434.16 662.881 15 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 46 0 4 450.12 672.240 16 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 54 0 4 477.04 655.165 17 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 23 0 3 53.55 472.960 18 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 40 0 3 121.48 476.626 19 DOMINIAK ANDRZEJ 4 51 0 3 125.52 476.731 20 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 49 0 3 126.76 452.101 21 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 52 0 3 132.55 496.608 22 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 61 0 3 134.44 539.815 23 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 6 0 3 148.33 410.896 24 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 39 0 3 188.26 475.184 25 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 75 0 3 191.37 539.815 26 MYRDZIO STANISŁAW 4 22 0 3 196.50 462.437 27 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 66 0 3 198.97 464.463 28 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 11 0 3 223.80 472.960 29 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 36 0 3 224.31 539.815 30 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 45 0 3 229.73 464.463 31 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 82 0 3 242.28 397.087 32 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 25 0 3 249.16 454.474 33 MYRDZIO JERZY 4 2 0 3 254.73 550.109 34 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 66 0 3 254.73 452.101 35 BARANOWSKI & ARDELI 4 32 0 3 255.23 459.671 36 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 25 0 3 257.02 487.293 37 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 14 0 3 259.63 454.474 38 DOMINIAK ANDRZEJ 4 2 0 3 262.91 496.706 39 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 42 0 3 263.78 472.960 40 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 16 0 3 268.51 464.589 41 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 8 0 3 268.92 528.597 42 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 71 0 3 270.97 454.474 43 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 50 0 3 271.22 485.467 44 MYRDZIO JERZY 4 6 0 3 276.94 402.717 45 MYRDZIO STANISŁAW 4 40 0 3 277.65 464.340 46 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 53 0 3 281.71 571.116 47 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 53 0 3 300.16 537.442 48 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 1 0 3 304.24 454.474 49 MYRDZIO STANISŁAW 4 21 0 3 305.98 464.340 50 PROCYSZYN RYSZARD 4 8 0 3 306.47 465.641 51 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 27 0 3 313.98 476.626 52 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 16 0 3 323.42 467.260 53 DRĄG JACEK 4 35 0 3 327.28 435.470 54 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 65 0 3 339.42 539.815 55 KIEL HENRYK 4 26 0 3 344.90 461.710 56 PROCYSZYN RYSZARD 4 49 0 3 347.63 400.881 57 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 73 0 3 349.11 487.727 58 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 30 0 3 349.18 452.101 59 DOMINIAK ANDRZEJ 4 3 0 3 350.13 410.991 60 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 61 0 3 354.16 423.350 61 DOMINIAK ANDRZEJ 4 49 0 3 356.48 496.706 62 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 27 0 3 363.02 487.727 63 DOMINIAK ANDRZEJ 4 53 0 3 368.02 562.446 64 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 9 0 3 370.56 402.255 65 BARANOWSKI & ARDELI 4 2 0 3 375.62 397.405 66 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 33 0 3 385.13 571.116 67 KIEL HENRYK 4 6 0 3 390.59 526.131 68 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 48 0 3 391.74 528.597 69 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 6 0 3 427.24 487.293 70 BARANOWSKI & ARDELI 4 27 0 3 441.91 547.364 71 MYRDZIO STANISŁAW 4 5 0 3 442.24 464.340 72 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 2 0 3 462.56 571.116 73 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 74 0 3 465.26 459.349 74 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 20 0 3 466.79 402.255 75 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 5 0 3 467.77 552.732 76 DOMINIAK ANDRZEJ 4 24 0 3 493.66 538.792 77 MYRDZIO STANISŁAW 4 36 0 3 526.69 400.113 78 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 39 0 2 10.22 354.204 79 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 62 0 2 25.61 339.124 80 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 69 0 2 29.18 336.751 81 PROCYSZYN RYSZARD 4 65 0 2 31.30 281.837 82 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 44 0 2 32.48 401.382 83 DOMINIAK ANDRZEJ 4 11 0 2 48.60 330.623 84 DOMINIAK ANDRZEJ 4 29 0 2 49.01 288.537 85 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 10 0 2 49.82 339.124 86 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 51 0 2 61.06 401.382 87 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 34 0 2 66.02 262.280 88 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 42 0 2 72.89 316.041 89 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 21 0 2 81.54 362.341 90 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 44 0 2 87.75 324.046 91 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 8 0 2 92.05 362.019 92 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 29 0 2 92.33 324.046 93 DOMINIAK ANDRZEJ 4 9 0 2 92.81 264.883 94 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 68 0 2 99.66 339.124 95 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 14 0 2 104.65 358.887 96 SZTYMER MARIUSZ 4 38 0 2 105.96 259.111 97 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 79 0 2 107.61 401.382 98 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 35 0 2 109.51 259.483 99 DOMINIAK ANDRZEJ 4 13 0 2 111.18 264.883 100 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 25 0 2 114.90 358.887

 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 9 odwiedzający (68 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=