pzhgpzmigrod
  Wyniki 2013
 



Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2013.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
CALOSC [2]
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 MIARKA ADAM 2 5 5 5 5 5 5 4 5 3 5 3 5 3 58 1931.95
2 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 5 5 5 5 5 5 4 5 3 5 3 5 3 58 1912.23
3 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 5 5 5 5 5 5 4 5 3 5 3 5 3 58 1904.58
4 ROGALA ANDRZEJ-KAMIL 3 5 5 5 5 5 5 4 5 3 5 3 5 3 58 1903.00
5 NITA WIESŁAW 2 5 5 5 5 5 5 4 5 3 5 3 5 3 58 1902.15
6 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 5 5 5 5 5 5 4 5 3 5 3 5 3 58 1891.08
7 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 5 5 5 5 5 5 4 5 3 5 3 5 3 58 1878.20
8 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 5 5 5 5 5 5 4 5 3 5 3 5 3 58 1822.40
9 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 5 5 5 5 5 5 4 5 3 5 3 5 3 58 1816.01
10 NOWACZYK RYSZARD 2 5 5 5 5 5 5 4 5 3 5 3 5 3 58 1813.90
11 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 5 0 5 5 5 5 4 5 3 5 3 5 3 53 1813.07
12 KOWALCZYK BERNARD 1 5 5 5 5 5 5 4 5 3 5 3 5 3 58 1793.95
13 KURAS M & H 2 5 5 5 5 5 5 4 5 3 5 3 5 1 56 1774.41
14 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 5 5 5 5 5 3 4 5 3 5 3 5 3 56 1772.95
15 RĘKAS ADAM 2 5 5 5 5 5 5 4 5 3 4 3 4 3 56 1760.96
16 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 5 0 5 5 5 5 4 5 3 5 3 5 3 53 1752.72
17 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 5 5 5 5 5 4 5 3 5 3 4 3 57 1727.81
18 JASIŃSKI JAN 1 5 5 5 5 5 5 4 5 1 5 3 5 3 56 1675.33
19 KRÓLIK ADAM 2 5 5 5 4 5 4 4 5 3 5 3 5 3 56 1645.67
20 POSTOŁ MIROSŁAW 4 -- 5 2 5 5 5 4 5 3 5 3 5 3 50 1620.27
21 MAŁYS DAMIAN & DOMINIK 1 5 5 4 5 5 3 4 3 3 5 3 2 3 50 1553.68
22 LIS MARIAN 1 5 5 5 5 5 3 4 5 3 0 3 4 3 50 1551.03
23 ZARĘBA MIROSŁAW 1 5 5 5 5 5 2 4 5 3 4 3 -- 3 49 1529.53
24 BUDREWICZ KAROL 4 5 2 5 5 5 5 4 5 1 5 3 5 0 50 1504.08
25 MYRDZIO STANISŁAW 4 5 5 5 5 5 4 3 5 2 4 3 3 3 52 1480.09
26 JANKOWSKI JERZY 3 5 5 5 5 1 5 4 5 1 5 3 5 1 50 1477.08
27 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 5 5 5 5 5 5 4 5 3 2 1 5 1 51 1446.80
28 MYRDZIO JERZY 4 5 0 4 5 5 4 2 5 3 5 3 3 3 47 1441.45
29 JUREK ANDRZEJ 3 5 5 5 5 5 5 4 5 2 1 3 1 1 47 1411.43
30 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 5 5 5 5 5 4 4 2 3 1 3 0 3 45 1391.80
31 MARUDA KRYSTIAN 2 5 5 5 5 5 3 2 2 3 5 3 2 1 46 1343.82
32 RUTKOWSKI PIOTR 1 5 5 5 5 4 0 4 5 2 5 1 5 2 48 1304.32
33 ŁUKAWY JAN 1 5 5 5 5 5 3 4 2 1 5 1 5 2 48 1292.23
34 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 5 5 5 5 5 5 4 5 1 5 1 3 -- 49 1279.27
35 BARANOWSKI & ARDELI 4 5 5 5 5 5 3 4 5 3 3 2 1 -- 46 1262.64
36 JAKÓB BRONISŁAW 1 5 0 5 5 5 4 2 4 0 2 3 2 3 40 1190.04
37 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 5 5 5 5 5 2 4 2 3 2 2 1 0 41 1152.20
38 BORZĘCKI ŁUKASZ 2 5 5 5 5 5 5 2 5 3 3 1 -- -- 44 1135.08
39 PIETRZAK ANDRZEJ 3 -- -- 5 5 5 2 4 1 -- 2 3 3 3 33 1106.35
40 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 2 2 5 5 5 3 3 5 3 2 1 0 1 37 1068.02
41 DYK W & KUŚNIERZ M 1 5 5 5 5 1 2 2 5 0 3 3 5 -- 41 1018.82
42 KAZEK JAN 1 1 4 5 5 5 3 1 1 3 5 2 2 0 37 991.52
43 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 5 5 4 4 5 3 2 2 3 0 0 2 1 36 924.86
44 DOMINIAK ANDRZEJ 4 5 3 5 4 5 0 3 3 3 1 1 1 -- 34 899.96
45 MAŁYS HENRYK 1 3 5 2 3 3 3 2 -- 3 3 2 3 -- 32 870.09
46 KOWALCZYK ROBERT 2 -- -- -- -- -- -- 4 1 3 5 3 -- -- 16 735.25
47 JUREK DARIUSZ 3 5 5 4 5 5 2 3 1 1 0 -- -- -- 31 691.67
48 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 5 0 1 4 5 0 2 -- 0 0 1 1 3 22 666.18
49 KOZŁOWSKI JAN 4 5 2 1 3 4 1 1 1 1 3 1 0 -- 23 550.57
50 ŚLEBODA & GUSTAW 4 2 0 2 4 4 2 2 1 2 -- -- -- -- 19 540.39
51 MALIŃSKI WŁADYSŁAW 2 -- -- 4 2 5 0 1 0 1 0 1 0 2 16 534.98
52 KASOWSKA KATARZYNA 4 1 0 2 5 3 2 0 1 2 1 0 2 0 19 515.14
53 FILIPIAK TADEUSZ 1 3 1 3 0 5 0 3 0 2 -- -- 0 0 17 481.27
54 DUDZIAK KAROL 1 5 5 5 5 5 -- -- -- -- -- -- -- -- 25 465.13
55 RAUBE JAN 4 1 0 2 3 5 1 -- 0 2 0 1 0 -- 15 444.69
56 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 3 1 4 5 0 -- 0 0 2 0 1 -- -- 16 421.01
57 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 3 5 2 1 4 2 2 1 2 -- -- -- -- -- 19 359.87
58 BŁOŃSKI MARIAN 3 0 5 5 1 4 -- -- 0 1 0 0 1 -- 17 346.20
59 DRĄG JACEK 4 4 -- 1 1 0 1 1 3 -- 1 0 0 1 13 306.68
60 PROCYSZYN RYSZARD 4 0 1 1 3 3 0 2 1 -- 1 0 0 -- 12 298.92
61 KONCEWICZ BRONISŁAW 2 1 2 1 1 4 0 0 2 -- 0 1 -- -- 12 273.03
62 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 5 2 5 0 3 1 1 0 -- -- -- -- -- 17 267.39
63 MARCINIAK ŁUKASZ 4 2 0 1 2 5 0 0 0 0 0 -- 0 -- 10 202.58
64 RÓŻAŃSKI JACEK 2 4 4 3 0 1 0 1 0 0 0 -- -- -- 13 195.64
65 PRYSZMONT TOMASZ 3 3 5 3 3 0 0 0 0 -- -- -- -- 0 14 174.52
66 SOCHA HERONIM 4 2 1 2 2 2 -- -- -- -- -- -- -- -- 9 155.90
67 OWSIANSKI ZBIGNIEW 3 4 5 1 -- 0 0 0 -- 0 -- 1 -- -- 11 154.43
68 TERPIC ROBERT 3 3 4 1 0 2 0 0 -- -- -- -- -- -- 10 138.80
69 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 3 4 4 2 -- 1 -- -- -- -- -- -- -- -- 11 120.15
70 PRZYTOCKI STANISŁAW 4 1 0 1 0 2 0 -- -- 0 0 0 -- -- 4 72.60
71 MALESZKA STANISŁAW 2 2 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 -- -- 7 70.53
72 SZEWCZYK MARCIN 4 -- -- 0 1 1 -- -- -- -- -- -- -- -- 2 56.76
73 ŻUCHOWICZ RYSZARD 4 3 0 -- 0 1 -- -- 0 -- 0 -- -- -- 4 48.12
74 SZURLEJ DANIEL 4 -- 1 1 0 -- -- -- 1 -- -- -- -- -- 3 43.78
75 GOLEMO RYSZARD 1 1 1 0 0 1 0 -- -- -- -- -- -- -- 3 37.10
76 NAUMIENIA ŁUKASZ 4 -- 0 -- 0 1 -- -- -- -- -- -- -- -- 1 24.62
77 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 1 -- -- 0 0 0 -- 0 -- -- -- 0 -- 1 12.00
78 DOBRZAŃSKI BRONISŁAW 3 1 0 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 1 5.86
79 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 1 0 0 0 0 0 -- 0 0 0 0 0 -- 1 5.19
80 BAGIŃSKI JAN 4 -- 0 0 0 -- -- -- 0 -- -- -- -- -- 0 0.00
81 DŁUGOSZ ADAM 4 -- 0 0 0 -- 0 0 0 -- 0 -- -- -- 0 0.00
82 RATAJ WIESŁAW 4 -- 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00


Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2013.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
TYPOWANE [1]
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+------+
1 MIARKA ADAM 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 38 1328.17
2 ROGALA ANDRZEJ-KAMIL 3 3 3 1 3 1 2 3 3 3 3 3 3 3 34 1226.35
3 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 3 3 2 3 2 3 3 3 2 3 3 3 2 35 1156.88
4 KURAS M & H 2 1 2 3 3 3 3 1 3 3 3 3 3 1 32 1089.19
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 2 3 2 2 3 2 3 2 3 1 3 1 2 29 1040.28
6 NITA WIESŁAW 2 2 3 3 3 2 0 3 3 2 3 3 3 1 31 1013.42
7 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 2 0 1 3 1 3 1 3 3 3 3 3 1 27 987.93
8 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 3 3 2 3 1 3 3 3 3 3 2 3 0 32 978.70
9 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 3 1 0 3 1 2 1 2 3 1 3 2 3 25 937.57
10 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 2 3 3 3 2 3 2 2 3 3 2 1 0 29 919.40
11 JANKOWSKI JERZY 3 1 3 3 2 0 3 3 3 0 3 3 3 1 28 890.60
12 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 0 2 2 1 0 3 3 3 2 3 1 3 2 25 868.48
13 BUDREWICZ KAROL 4 1 0 2 3 3 3 3 3 0 3 2 3 0 26 822.45
14 KOWALCZYK BERNARD 1 3 3 3 3 2 3 2 0 0 2 2 3 2 28 805.80
15 MAŁYS DAMIAN & DOMINIK 1 2 3 1 3 2 1 3 1 2 2 2 1 1 24 766.49
16 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 1 3 3 0 3 0 2 2 2 1 2 0 3 22 758.31
17 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 2 3 3 3 1 1 2 3 1 2 2 1 1 25 722.24
18 JASIŃSKI JAN 1 1 2 2 1 0 3 2 3 0 0 3 1 2 20 697.18
19 RUTKOWSKI PIOTR 1 2 2 1 2 0 0 2 1 2 3 1 2 2 20 690.96
20 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 1 2 1 2 2 2 1 3 0 3 2 2 1 22 679.09
21 NOWACZYK RYSZARD 2 3 3 3 3 0 2 0 1 3 0 1 1 1 21 626.06
22 ZARĘBA MIROSŁAW 1 3 2 2 1 3 1 2 3 1 1 2 -- 0 21 590.58
23 POSTOŁ MIROSŁAW 4 -- 1 0 1 1 3 3 2 1 0 2 0 1 15 583.22
24 ŁUKAWY JAN 1 2 1 0 3 2 2 0 1 0 3 1 3 2 20 582.12
25 JUREK ANDRZEJ 3 1 2 1 2 1 3 3 3 1 0 1 0 0 18 553.18
26 KRÓLIK ADAM 2 1 2 1 2 2 1 3 0 1 1 0 1 2 17 532.25
27 DYK W & KUŚNIERZ M 1 2 3 3 2 0 2 1 3 0 1 2 2 -- 21 526.88
28 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 0 0 0 2 1 3 2 1 1 2 1 2 0 15 489.67
29 MYRDZIO JERZY 4 0 0 0 0 2 1 0 2 2 2 2 2 0 13 479.99
30 BARANOWSKI & ARDELI 4 1 2 0 2 0 3 3 2 1 1 1 0 -- 16 479.90
31 PIETRZAK ANDRZEJ 3 -- -- 1 0 2 1 2 1 -- 0 2 0 2 11 466.87
32 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 2 3 3 2 1 0 1 0 2 0 1 1 0 16 438.11
33 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 2 1 2 2 1 1 2 2 0 0 0 2 1 16 434.25
34 LIS MARIAN 1 1 2 3 0 0 1 1 2 0 0 3 1 0 14 426.40
35 KOWALCZYK ROBERT 2 -- -- -- -- -- -- 1 1 1 3 3 -- -- 9 412.57
36 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 1 2 2 0 2 1 1 1 2 0 0 0 1 13 389.33
37 BORZĘCKI ŁUKASZ 2 2 1 2 1 3 1 1 1 0 2 1 -- -- 15 382.46
38 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 2 0 3 1 1 0 2 2 0 2 0 2 -- 15 379.47
39 JAKÓB BRONISŁAW 1 1 0 2 1 1 0 0 2 0 1 1 0 2 11 365.08
40 KOZŁOWSKI JAN 4 0 1 1 2 1 1 0 1 1 1 1 0 -- 10 308.66
41 ŚLEBODA & GUSTAW 4 0 0 1 1 1 1 1 1 2 -- -- -- -- 8 288.52
42 MAŁYS HENRYK 1 0 1 0 0 2 1 1 -- 1 1 0 2 -- 9 258.34
43 MYRDZIO STANISŁAW 4 1 0 0 0 1 1 0 1 0 2 0 2 1 9 253.40
44 KASOWSKA KATARZYNA 4 1 0 0 2 0 2 0 1 1 1 0 1 0 9 251.72
45 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 1 0 0 0 0 0 1 -- 0 0 0 1 2 5 204.49
46 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 0 0 0 1 0 0 1 1 1 1 0 0 0 5 183.24
47 MARUDA KRYSTIAN 2 1 2 1 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0 10 181.36
48 DUDZIAK KAROL 1 0 2 1 2 3 -- -- -- -- -- -- -- -- 8 165.64
49 DRĄG JACEK 4 2 -- 0 0 0 1 1 2 -- 1 0 0 0 7 158.70
50 FILIPIAK TADEUSZ 1 1 0 0 0 1 0 1 0 1 -- -- 0 0 4 147.46
51 DOMINIAK ANDRZEJ 4 0 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 -- 3 145.97
52 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 3 1 0 0 1 1 2 0 1 -- -- -- -- -- 6 127.48
53 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 1 0 0 1 0 -- 0 0 0 0 1 -- -- 3 95.37
54 KONCEWICZ BRONISŁAW 2 0 0 0 0 1 0 0 0 -- 0 1 -- -- 2 85.88
55 TERPIC ROBERT 3 1 2 1 0 1 0 0 -- -- -- -- -- -- 5 76.96
56 JUREK DARIUSZ 3 1 3 1 1 0 0 0 0 0 0 -- -- -- 6 74.60
57 KAZEK JAN 1 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 70.86
58 PRYSZMONT TOMASZ 3 2 2 0 1 0 0 0 0 -- -- -- -- 0 5 65.33
59 SOCHA HERONIM 4 1 1 1 1 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 4 55.13
60 BŁOŃSKI MARIAN 3 0 1 2 0 0 -- -- 0 0 0 0 0 -- 3 36.63
61 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 3 1 1 1 -- 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 3 33.67
62 PRZYTOCKI STANISŁAW 4 1 0 0 0 1 0 -- -- 0 0 0 -- -- 2 31.85
63 MARCINIAK ŁUKASZ 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 -- 0 -- 1 27.42
64 RAUBE JAN 4 0 0 0 0 0 1 -- 0 0 0 0 0 -- 1 23.57
65 PROCYSZYN RYSZARD 4 0 0 0 1 0 0 0 0 -- 0 0 0 -- 1 21.86
66 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 1 0 1 0 0 0 0 0 -- -- -- -- -- 2 17.35
67 SZURLEJ DANIEL 4 -- 0 1 0 -- -- -- 0 -- -- -- -- -- 1 15.14
68 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 1 -- -- 0 0 0 -- 0 -- -- -- 0 -- 1 12.00
69 OWSIANSKI ZBIGNIEW 3 0 1 0 -- 0 0 0 -- 0 -- 0 -- -- 1 7.88
70 GOLEMO RYSZARD 1 0 0 0 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00
71 MALESZKA STANISŁAW 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -- -- 0 0.00
72 MALIŃSKI WŁADYSŁAW 2 -- -- 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
73 RĘKAS ADAM 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00
74 RÓŻAŃSKI JACEK 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 -- -- -- 0 0.00
75 DOBRZAŃSKI BRONISŁAW 3 0 0 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00
76 BAGIŃSKI JAN 4 -- 0 0 0 -- -- -- 0 -- -- -- -- -- 0 0.00
77 DŁUGOSZ ADAM 4 -- 0 0 0 -- 0 0 0 -- 0 -- -- -- 0 0.00
78 NAUMIENIA ŁUKASZ 4 -- 0 -- 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00
79 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 0 0 0 0 0 0 -- 0 0 0 0 0 -- 0 0.00
80 RATAJ WIESŁAW 4 -- 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00
81 SZEWCZYK MARCIN 4 -- -- 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00
82 ŻUCHOWICZ RYSZARD 4 0 0 -- 0 0 -- -- 0 -- 0 -- -- -- 0 0.00



Wydolność lotowa z 13 lotów
-------------------------------------------------------------------------------
Lp. Nazwisko,Imie Nr.H. Wkład Konk. Wydol.%
-------------------------------------------------------------------------------
1 MIARKA ADAM 211 614 314 51.14
2 KURAS M & H 207 421 208 49.41
3 ROGALA ANDRZEJ-KAMIL 313 561 212 37.79
4 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 307 546 206 37.73
5 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 120 1148 418 36.41
6 KOŚCIELNY ANDRZEJ 115 776 267 34.41
7 BUDREWICZ KAROL 405 421 140 33.25
8 GRABKOWSKI DARIUSZ 106 703 224 31.86
9 JANKOWSKI JERZY 304 327 104 31.80
10 NITA WIESŁAW 212 879 251 28.56
11 NOWACZYK RYSZARD 213 609 171 28.08
12 RUTKOWSKI PIOTR 121 196 54 27.55
13 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 203 497 130 26.16
14 JASIŃSKI JAN 108 593 154 25.97
15 LIS MARIAN 116 435 110 25.29
16 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 414 511 127 24.85
17 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 201 686 170 24.78
18 RĘKAS ADAM 215 420 103 24.52
19 CHMIELNICKI DARIUSZ 406 691 169 24.46
20 KOWALCZYK BERNARD 114 567 136 23.99
21 DYK W & KUŚNIERZ 103 223 53 23.77
22 ZARĘBA MIROSŁAW 122 421 100 23.75
23 KOBYLSKI MIROSŁAW 113 460 105 22.83
24 ŁUKAWY JAN 117 337 76 22.55
25 BORZĘCKI ŁUKASZ 202 258 57 22.09
26 JUREK ANDRZEJ 305 567 125 22.05
27 MARUDA KRYSTIAN 210 391 84 21.48
28 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 308 443 95 21.44
29 DUDZIAK KAROL 102 196 39 19.90
30 KOWALCZYK ROBERT 214 112 22 19.64
31 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 408 753 145 19.26
32 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 302 741 141 19.03
33 JUREK DARIUSZ 306 226 41 18.14
34 ANDRZEJEWSKI ARTUR 101 561 100 17.83
35 CZARNECKI KRZYSZTOF 407 1025 182 17.76
36 MAŁYS DAMIAN & DOMINIK 118 476 81 17.02
37 KRÓLIK ADAM 206 676 113 16.72
38 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 110 313 52 16.61
39 BŁOŃSKI MARIAN 301 139 23 16.55
40 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 314 70 11 15.71
41 PIETRZAK ANDRZEJ 311 262 40 15.27
42 POSTOŁ MIROSŁAW 421 561 83 14.80
43 TERPIC ROBERT 315 75 10 13.33
44 JAKÓB BRONISŁAW 107 488 63 12.91
45 BARANOWSKI & ARDELI 402 518 66 12.74
46 PRYSZMONT TOMASZ 312 114 14 12.28
47 JAŃCZYK ANDRZEJ 204 177 20 11.30
48 MYRDZIO STANISŁAW 418 717 78 10.88
49 MAŁYS HENRYK 119 313 34 10.86
50 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 316 177 19 10.73
51 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 412 437 45 10.30
52 MYRDZIO JERZY 417 738 75 10.16
53 ŚLEBODA & GUSTAW 429 204 19 9.31
54 KASOWSKA KATARZYNA 432 220 20 9.09
55 DOMINIAK ANDRZEJ 410 586 52 8.87
56 KAZEK JAN 112 504 44 8.73
57 RÓŻAŃSKI JACEK 216 158 13 8.23
58 FILIPIAK TADEUSZ 104 216 17 7.87
59 OWSIANSKI ZBIGNIEW 310 144 11 7.64
60 KOZŁOWSKI JAN 415 349 26 7.45
61 DRĄG JACEK 411 178 13 7.30
62 MALIŃSKI WŁADYSŁAW 209 279 19 6.81
63 SOCHA HERONIM 425 134 9 6.72
64 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 111 269 17 6.32
65 BAZYLEWICZ TADEUSZ 404 434 24 5.53
66 KONCEWICZ BRONISŁAW 205 236 12 5.08
67 MALESZKA STANISŁAW 208 138 7 5.07
68 PROCYSZYN RYSZARD 422 317 12 3.79
69 SZEWCZYK MARCIN 427 56 2 3.57
70 RAUBE JAN 428 449 15 3.34
71 MARCINIAK ŁUKASZ 416 358 11 3.07
72 ŻUCHOWICZ RYSZARD 430 152 4 2.63
73 PRZYTOCKI STANISŁAW 423 172 4 2.33
74 GOLEMO RYSZARD 105 131 3 2.29
75 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 426 57 1 1.75
76 SZURLEJ DANIEL 431 213 3 1.41
77 DOBRZAŃSKI BRONISŁAW 303 78 1 1.28
78 NAUMIENIA ŁUKASZ 419 138 1 0.72
79 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 420 194 1 0.52
80 BAGIŃSKI JAN 401 50 0 0.00
81 DŁUGOSZ ADAM 409 60 0 0.00
82 RATAJ WIESŁAW 424 41 0 0.00



Kat. A do Mistrzostw Polski od 100 do 400 km
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |BUDREWICZ KAROL | 4 | 431.32 | 20 |
| 2 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 540.10 | 20 |
| 3 |ROGALA ANDRZEJ-KAMIL | 3 | 566.43 | 20 |
| 4 |MIARKA ADAM | 2 | 582.61 | 20 |
| 5 |KURAS M & H | 2 | 600.22 | 20 |
| 6 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 753.54 | 20 |
| 7 |NITA WIESŁAW | 2 | 784.03 | 20 |
| 8 |KOŚCIELNY ANDRZEJ | 1 | 866.48 | 20 |
| 9 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 4 | 909.23 | 20 |
| 10 |GRABKOWSKI DARIUSZ | 1 | 961.22 | 20 |
| 11 |JANKOWSKI JERZY | 3 | 1053.34 | 20 |
| 12 |GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA | 4 | 1134.76 | 20 |
| 13 |CZARNECKI KRZYSZTOF | 4 | 1450.67 | 20 |
| 14 |GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW | 2 | 1790.11 | 20 |
| 15 |NOWACZYK RYSZARD | 2 | 2023.19 | 20 |
| 16 |RUTKOWSKI PIOTR | 1 | 2089.83 | 20 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+


Kat B do Mistrzostw Polski od 300 do 600 km
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 225.17 | 16 |
| 2 |KURAS M & H | 2 | 253.95 | 16 |
| 3 |BUDREWICZ KAROL | 4 | 289.92 | 16 |
| 4 |MIARKA ADAM | 2 | 376.43 | 16 |
| 5 |ROGALA ANDRZEJ-KAMIL | 3 | 450.77 | 16 |
| 6 |KOŚCIELNY ANDRZEJ | 1 | 461.85 | 16 |
| 7 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 519.70 | 16 |
| 8 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 4 | 576.97 | 16 |
| 9 |NITA WIESŁAW | 2 | 639.70 | 16 |
| 10 |GRABKOWSKI DARIUSZ | 1 | 653.26 | 16 |
| 11 |GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA | 4 | 680.91 | 16 |
| 12 |CZARNECKI KRZYSZTOF | 4 | 766.67 | 16 |
| 13 |JANKOWSKI JERZY | 3 | 785.72 | 16 |
| 14 |POSTOŁ MIROSŁAW | 4 | 1249.78 | 16 |
| 15 |RĘKAS ADAM | 2 | 1383.71 | 16 |
| 16 |CZYŻOWICZ ANDRZEJ | 4 | 1503.52 | 16 |
| 17 |GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW | 2 | 1784.61 | 16 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+

Kat roczne do Mistrzostw Polski od 100 do 600 km
+------+------------------------------------+--------+-------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk|
+------+------------------------------------+--------+-------------+-----+
| 1 |KURAS M & H | 2 | 491.23 | 20 |
| 2 |NITA WIESŁAW | 2 | 1068.37 | 20 |
| 3 |MIARKA ADAM | 2 | 1323.56 | 20 |
+------+------------------------------------+--------+-------------+-----+

Kategoria A do Mistrzostw Oddziału i Okręgu od 100 do 400 km
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |BUDREWICZ KAROL | 4 | 431.32 | 20 |
| 2 |KURAS M & H | 2 | 511.21 | 20 |
| 3 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 540.10 | 20 |
| 4 |ROGALA ANDRZEJ-KAMIL | 3 | 566.43 | 20 |
| 5 |MIARKA ADAM | 2 | 582.61 | 20 |
| 6 |KOŚCIELNY ANDRZEJ | 1 | 687.21 | 20 |
| 7 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 707.90 | 20 |
| 8 |NITA WIESŁAW | 2 | 784.03 | 20 |
| 9 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 4 | 909.23 | 20 |
| 10 |GRABKOWSKI DARIUSZ | 1 | 961.22 | 20 |
| 11 |JANKOWSKI JERZY | 3 | 1048.83 | 20 |
| 12 |GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA | 4 | 1132.50 | 20 |
| 13 |CZARNECKI KRZYSZTOF | 4 | 1448.42 | 20 |
| 14 |GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW | 2 | 1787.30 | 20 |
| 15 |NOWACZYK RYSZARD | 2 | 2019.81 | 20 |
| 16 |RUTKOWSKI PIOTR | 1 | 2083.07 | 20 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+

Kategoria B do Mistrzostw Oddziału i Okręgu od 300 do 600 km
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 225.17 | 16 |
| 2 |KURAS M & H | 2 | 250.95 | 16 |
| 3 |BUDREWICZ KAROL | 4 | 289.92 | 16 |
| 4 |MIARKA ADAM | 2 | 376.43 | 16 |
| 5 |KOŚCIELNY ANDRZEJ | 1 | 391.81 | 16 |
| 6 |ROGALA ANDRZEJ-KAMIL | 3 | 450.77 | 16 |
| 7 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 518.01 | 16 |
| 8 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 4 | 562.33 | 16 |
| 9 |GRABKOWSKI DARIUSZ | 1 | 626.06 | 16 |
| 10 |NITA WIESŁAW | 2 | 639.70 | 16 |
| 11 |GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA | 4 | 680.91 | 16 |
| 12 |CZARNECKI KRZYSZTOF | 4 | 766.67 | 16 |
| 13 |JANKOWSKI JERZY | 3 | 785.72 | 16 |
| 14 |BAŃKOSZ WŁADYSŁAW | 2 | 1096.39 | 16 |
| 15 |JASIŃSKI JAN | 1 | 1182.44 | 16 |
| 16 |POSTOŁ MIROSŁAW | 4 | 1247.07 | 16 |
| 17 |RĘKAS ADAM | 2 | 1381.46 | 16 |
| 18 |CZYŻOWICZ ANDRZEJ | 4 | 1493.39 | 16 |
| 19 |KOWALCZYK BERNARD | 1 | 1535.97 | 16 |
| 20 |GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW | 2 | 1778.42 | 16 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+

Najszybsze gołębie kategorii A+B od 100 do 600 km 5X5 KONK
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 548.32 | 25 |
| 2 |KURAS M & H | 2 | 560.54 | 25 |
| 3 |BUDREWICZ KAROL | 4 | 602.84 | 25 |
| 4 |MIARKA ADAM | 2 | 606.62 | 25 |
| 5 |KOŚCIELNY ANDRZEJ | 1 | 699.50 | 25 |
| 6 |ROGALA ANDRZEJ-KAMIL | 3 | 746.25 | 25 |
| 7 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 773.90 | 25 |
| 8 |NITA WIESŁAW | 2 | 1025.63 | 25 |
| 9 |GRABKOWSKI DARIUSZ | 1 | 1178.95 | 25 |
| 10 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 4 | 1185.25 | 25 |
| 11 |JANKOWSKI JERZY | 3 | 1337.60 | 25 |
| 12 |GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA | 4 | 1439.34 | 25 |
| 13 |CZARNECKI KRZYSZTOF | 4 | 1650.02 | 25 |
| 14 |RĘKAS ADAM | 2 | 2074.46 | 25 |
| 15 |GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW | 2 | 2195.48 | 25 |
| 16 |KOWALCZYK BERNARD | 1 | 2256.55 | 25 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
KATEGORIA C DO MIATRZOSTW ODDZIAŁU
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |MIARKA ADAM | 2 | 285.36 | 9 |
| 2 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 392.39 | 9 |
| 3 |ROGALA ANDRZEJ-KAMIL | 3 | 533.17 | 9 |
| 4 |BAŃKOSZ WŁADYSŁAW | 2 | 559.46 | 9 |
| 5 |NITA WIESŁAW | 2 | 599.21 | 9 |
| 6 |KURAS M & H | 2 | 603.89 | 9 |
| 7 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 4 | 798.81 | 9 |
| 8 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 985.80 | 9 |
| 9 |JASIŃSKI JAN | 1 | 565.56 | 6 |
| 10 |KOŚCIELNY ANDRZEJ | 1 | 572.35 | 6 |
| 11 |GRABKOWSKI DARIUSZ | 1 | 607.19 | 6 |
| 12 |CZARNECKI KRZYSZTOF | 4 | 685.63 | 6 |
| 13 |GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA | 4 | 693.19 | 6 |
| 14 |KRÓLIK ADAM | 2 | 701.48 | 6 |
| 15 |GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW | 2 | 77.31 | 3 |
| 16 |KOWALCZYK ROBERT | 2 | 191.12 | 3 |
| 17 |NOWACZYK RYSZARD | 2 | 251.89 | 3 |
| 18 |ANDRZEJEWSKI ARTUR | 1 | 319.09 | 3 |
| 19 |POSTOŁ MIROSŁAW | 4 | 340.44 | 3 |
| 20 |LIS MARIAN | 1 | 364.91 | 3 |
| 21 |BUDREWICZ KAROL | 4 | 373.53 | 3 |
| 22 |RUTKOWSKI PIOTR | 1 | 381.95 | 3 |
| 23 |CZYŻOWICZ ANDRZEJ | 4 | 384.49 | 3 |
| 24 |KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF | 1 | 462.49 | 3 |
| 25 |MAŁYS DAMIAN & DOMINIK | 1 | 514.97 | 3 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+

KATEGORIA M DO MISTRZOSTW ODDZIAŁU
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |MIARKA ADAM | 2 | 119.11 | 6 |
| 2 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 187.65 | 6 |
| 3 |ROGALA ANDRZEJ-KAMIL | 3 | 190.12 | 6 |
| 4 |KURAS M & H | 2 | 233.32 | 6 |
| 5 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 4 | 240.11 | 6 |
| 6 |BAŃKOSZ WŁADYSŁAW | 2 | 296.69 | 6 |
| 7 |NITA WIESŁAW | 2 | 297.36 | 6 |
| 8 |GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW | 2 | 360.81 | 6 |
| 9 |JASIŃSKI JAN | 1 | 369.51 | 6 |
| 10 |KRÓLIK ADAM | 2 | 410.95 | 6 |
| 11 |JAKÓB BRONISŁAW | 1 | 424.71 | 6 |
| 12 |CZARNECKI KRZYSZTOF | 4 | 440.21 | 6 |
| 13 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 471.31 | 6 |
| 14 |KOŚCIELNY ANDRZEJ | 1 | 517.80 | 6 |
| 15 |ANDRZEJEWSKI ARTUR | 1 | 545.84 | 6 |
| 16 |POSTOŁ MIROSŁAW | 4 | 600.81 | 6 |
| 17 |LIS MARIAN | 1 | 626.01 | 6 |
| 18 |GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA | 4 | 628.08 | 6 |
| 19 |KOWALCZYK ROBERT | 2 | 631.75 | 6 |
| 20 |GRABKOWSKI DARIUSZ | 1 | 657.24 | 6 |
| 21 |ZARĘBA MIROSŁAW | 1 | 807.64 | 6 |
| 22 |CZYŻOWICZ ANDRZEJ | 4 | 268.06 | 4 |
| 23 |RUTKOWSKI PIOTR | 1 | 314.59 | 4 |
| 24 |KOWALCZYK BERNARD | 1 | 338.06 | 4 |
| 25 |NOWACZYK RYSZARD | 2 | 361.20 | 4 |
| 26 |MYRDZIO JERZY | 4 | 633.23 | 4 |
| 27 |KOZŁOWSKI JAN | 4 | 84.48 | 2 |
| 28 |JANKOWSKI JERZY | 3 | 121.00 | 2 |
| 29 |MARUDA KRYSTIAN | 2 | 150.87 | 2 |
| 30 |LEWANDOWSKI GRZEGORZ | 3 | 195.77 | 2 |
| 31 |JUREK ANDRZEJ | 3 | 202.38 | 2 |
| 32 |KAZEK JAN | 1 | 204.99 | 2 |
| 33 |MALIŃSKI WŁADYSŁAW | 2 | 254.08 | 2 |
| 34 |PIETRZAK ANDRZEJ | 3 | 280.01 | 2 |
| 35 |BARANOWSKI & ARDELI | 4 | 284.08 | 2 |
| 36 |MAŁYS DAMIAN & DOMINIK | 1 | 314.97 | 2 |
| 37 |KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF | 1 | 338.99 | 2 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+

Kategoria C do Mistrzostw Okręgu
+------+---------------------------------+--------+-------------+------+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+---------------------------------+--------+-------------+------+
| 1 |MIARKA ADAM | 2 | 428.68 | 9 |
| 2 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 477.67 | 9 |
| 3 |BAŃKOSZ WŁADYSŁAW | 2 | 668.30 | 9 |
| 4 |NITA WIESŁAW | 2 | 683.43 | 9 |
| 5 |ROGALA ANDRZEJ-KAMIL | 3 | 776.47 | 9 |
+------+---------------------------------+--------+-------------+------+

KATEGORIA C DO MISTRZOSTW POLSKI pow. 500 km
+------+---------------------------------+--------+--------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+---------------------------------+--------+--------------+-----+
| 1 |MIARKA ADAM | 2 | 428.68 | 9 |
| 2 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 559.05 | 9 |
| 3 |BAŃKOSZ WŁADYSŁAW | 2 | 668.30 | 9 |
| 4 |NITA WIESŁAW | 2 | 683.43 | 9 |
+------+---------------------------------+--------+--------------+-----+

Kategoria M do Mistrzostw Okręgu
+------+---------------------------------+--------+--------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+---------------------------------+--------+--------------+-----+
| 1 |ROGALA ANDRZEJ-KAMIL | 3 | 198.32 | 6 |
| 2 |MIARKA ADAM | 2 | 208.62 | 6 |
| 3 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 4 | 240.11 | 6 |
| 4 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 260.67 | 6 |
| 5 |BAŃKOSZ WŁADYSŁAW | 2 | 312.90 | 6 |
| 6 |KURAS M & H | 2 | 355.49 | 6 |
| 7 |NITA WIESŁAW | 2 | 399.91 | 6 |
| 8 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 471.31 | 6 |
| 9 |CZARNECKI KRZYSZTOF | 4 | 549.18 | 6 |
| 10 |KOWALCZYK ROBERT | 2 | 631.75 | 6 |
| 11 |GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW | 2 | 684.99 | 6 |
+------+---------------------------------+--------+--------------+-----+

KATEGORIA M DO MISTRZOSTW POLSKI
+------+---------------------------------+--------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+---------------------------------+--------+---------------+-----+
| 1 |ROGALA ANDRZEJ-KAMIL | 3 | 198.32 | 6 |
| 2 |MIARKA ADAM | 2 | 208.62 | 6 |
| 3 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 4 | 240.11 | 6 |
| 4 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 293.76 | 6 |
| 5 |BAŃKOSZ WŁADYSŁAW | 2 | 312.90 | 6 |
| 6 |KURAS M & H | 2 | 355.49 | 6 |
| 7 |NITA WIESŁAW | 2 | 399.91 | 6 |
| 8 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 471.31 | 6 |
| 9 |KOWALCZYK ROBERT | 2 | 631.75 | 6 |
| 10 |GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW | 2 | 684.99 | 6 |
| 11 |CZARNECKI KRZYSZTOF | 4 | 816.83 | 6 |
+------+---------------------------------+--------+---------------+-----+

GENERALNE MISTRZOSTWO POLSKI
+------+---------------------------------+--------+--------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Punkty |Konk |
+------+---------------------------------+--------+--------------+-----+
| 1 |MIARKA ADAM | 2 | 1365.55 | 32 |
+------+---------------------------------+--------+--------------+-----+






Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
+---+-------------------------+--+----------------+-+---+-------+--------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+-------------------------+--+----------------+-+---+-------+--------+
1 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 0 12 918.13 4655.412
2 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 12 967.60 4623.618
3 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 0 12 1071.79 5021.970
4 MIARKA ADAM 2 PL-11 1 11 555.45 4292.524
5 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL0356-10 0 11 883.42 4877.905
6 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 0 11 1024.10 4876.376
7 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 0 11 1183.12 4086.958
8 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL0260-09 0 10 249.25 4346.092
9 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 0 10 640.05 4146.515
10 MIARKA ADAM 2 PL-0353-06 0 10 644.45 4146.930
11 MIARKA ADAM 2 PL-0356-11 1 10 644.98 3736.445
12 KURAS M & H 2 PL-0356-11 0 10 670.66 3913.349
13 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-11 0 10 745.06 3197.863
14 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0356-08 0 10 788.02 4514.461
15 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-08 0 10 800.93 4443.022
16 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 10 804.26 4296.364
17 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-11 1 10 835.22 4265.745
18 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-10 1 10 906.95 4124.858
19 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 10 937.95 3726.534
20 BUDREWICZ KAROL 4 PL-0395-11 1 10 1008.97 3977.151
21 MIARKA ADAM 2 PL-0356-08 0 10 1112.82 4513.488
22 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0353-09 0 9 344.37 3217.557
23 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-11 1 9 400.51 3727.206
24 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 1 9 422.17 2808.242
25 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL0387-10 0 9 499.16 3028.785
26 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-12 0 9 523.02 3397.050
27 NITA WIESŁAW 2 PL0356-10 0 9 556.47 3495.836
28 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0356-11 0 9 568.24 3374.797
29 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-10 1 9 621.70 3610.470
30 KURAS M & H 2 PL-0356-10 0 9 668.06 3618.951
31 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 0 9 682.74 3935.554
32 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-09 0 9 714.36 3174.908
33 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0353-08 0 9 766.15 3463.000
34 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0356-10 1 9 800.12 3184.317
35 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0356-08 0 9 801.54 3958.680
36 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 1 9 825.07 3198.377
37 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL0356-09 1 9 851.09 4544.570
38 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-09 0 9 852.22 3890.778
39 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 1 9 866.03 3760.948
40 MIARKA ADAM 2 PL0356-10 0 9 909.69 3740.115
41 ŁUKAWY JAN 1 PL-11 0 9 951.88 2593.363
42 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-10 0 9 959.19 3902.812
43 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 PL-11 1 9 992.30 3909.137
44 MIARKA ADAM 2 PL0356-10 0 9 1033.86 3025.010
45 MAŁYS DAMIAN & DOMINIK 1 PL-0356-07 0 9 1067.60 3543.246
46 JASIŃSKI JAN 1 PL-0356-12 0 8 266.27 3188.797
47 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0356-11 0 8 298.32 3055.688
48 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-11 0 8 318.49 3178.933
49 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 8 321.01 3942.182
50 KOWALCZYK BERNARD 1 PL-11 1 8 343.41 3287.313
51 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-11 0 8 425.66 3177.929
52 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-11 1 8 442.18 3148.500
53 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-11 1 8 448.05 3109.816
54 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-12 0 8 478.71 2460.011
55 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 0 8 483.75 3568.190
56 KURAS M & H 2 PL0356-10 0 8 508.85 3796.548
57 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0356-10 1 8 524.41 3261.319
58 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-12 1 8 556.75 2973.054
59 BUDREWICZ KAROL 4 PL0219-10 0 8 584.24 2412.422
60 KURAS M & H 2 PL-0356-12 0 8 584.44 2675.038
61 BUDREWICZ KAROL 4 PL-0219-11 0 8 585.01 2586.045
62 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-10 1 8 600.29 3259.498
63 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0356-09 0 8 607.67 3420.459
64 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-11 0 8 621.90 3251.688
65 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-11 1 8 622.33 3223.822
66 NITA WIESŁAW 2 PL0356-10 1 8 650.24 3882.731
67 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-09 0 8 675.57 3690.699
68 JANKOWSKI JERZY 3 PL-11 1 8 683.56 2659.386
69 POSTOŁ MIROSŁAW 4 PL-0346-10 0 8 685.53 3273.149
70 MIARKA ADAM 2 PL-0356-08 0 8 706.75 3245.974
71 MIARKA ADAM 2 PL-11 0 8 706.99 3419.341
72 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-10 0 8 713.53 3050.976
73 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 1 8 736.73 3399.280
74 MAŁYS DAMIAN & DOMINIK 1 PL-0356-09 0 8 758.15 2990.646
75 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-11 1 8 767.79 3200.318
76 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL0353-09 0 8 777.33 2700.554
77 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-0346-10 0 8 781.36 2870.653
78 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-0219-11 0 8 783.76 2370.396
79 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 PL-0346-10 0 8 788.97 2349.809
80 MIARKA ADAM 2 PL-0356-11 0 8 790.83 2662.122
81 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-11 0 8 824.65 3219.648
82 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL-0356-09 0 8 827.53 2992.799
83 MIARKA ADAM 2 PL-0356-12 0 8 914.93 2861.405
84 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 PL-0356-11 0 8 943.58 2636.927
85 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0356-08 0 8 967.89 3029.743
86 MIARKA ADAM 2 PL0356-09 1 8 987.78 2879.416
87 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-10 1 8 1128.40 2684.631
88 BUDREWICZ KAROL 4 PL-11 0 7 115.83 2080.812
89 KURAS M & H 2 PL-0356-12 1 7 270.58 2139.245
90 ROGALA ANDRZEJ-KAMI 3 PL-0353-12 0 7 303.54 2108.776
91 RĘKAS ADAM 2 PL-0356-12 1 7 308.66 2767.230
92 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 PL-0356-11 0 7 337.44 2389.703
93 KURAS M & H 2 PL-0356-12 1 7 345.40 2485.900
94 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 PL0356-11 1 7 350.37 2264.622
95 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0346-08 0 7 361.53 3102.213
96 KURAS M & H 2 PL0356-10 0 7 379.62 3260.326
97 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-11 0 7 385.76 2578.289
98 KURAS M & H 2 PL0356-10 0 7 396.50 1922.740
99 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-10 0 7 405.19 3038.856
100 MARUDA KRYSTIAN 2 PL-0356-12 0 7 426.75 2198.281




MŁODE




Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2013.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Punktacja Całość [2]
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 KURAS M & H 2 7 7 7 7 7 35 618.79
2 JANKOWSKI JERZY 3 7 7 7 7 7 35 612.35
3 JUREK ANDRZEJ 3 7 7 7 7 7 35 605.85
4 NOWACZYK RYSZARD 2 7 7 7 7 7 35 560.43
5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 7 7 7 7 7 35 551.17
6 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 7 7 7 7 7 35 550.69
7 NITA WIESŁAW 2 7 7 7 7 7 35 543.16
8 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 7 7 7 7 7 35 543.11
9 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 7 7 7 7 7 35 538.74
10 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 7 7 7 7 6 34 510.09
11 DYK W & KUŚNIERZ M 1 7 5 7 7 7 33 506.83
12 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 7 7 4 7 7 32 491.62
13 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 7 7 7 6 7 34 480.49
14 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 7 7 6 7 2 29 409.00
15 KRÓLIK ADAM 2 7 7 3 6 6 29 386.72
16 ZARĘBA MIROSŁAW 1 -- 5 7 5 5 22 327.62
17 RĘKAS ADAM 2 7 7 4 2 5 25 317.43
18 MYRDZIO JERZY 4 7 7 2 7 2 25 313.42
19 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 5 5 6 4 4 24 301.78
20 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 3 7 6 3 2 4 22 291.04
21 JUREK DARIUSZ 3 7 7 5 2 2 23 277.56
22 BUDREWICZ KAROL 4 7 -- 3 7 1 18 262.57
23 BARANOWSKI & ARDELI 4 7 0 4 3 4 18 238.00
24 DRĄG JACEK 4 7 5 3 2 4 21 235.95
25 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 7 7 2 5 1 22 234.38
26 ROGALA ANDRZEJ-KAMIL 3 4 -- 5 7 -- 16 198.83
27 JASIŃSKI JAN 1 6 -- 2 7 -- 15 192.71
28 DOMINIAK ANDRZEJ 4 6 0 7 1 3 17 192.47
29 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 5 3 3 2 3 16 186.62
30 MAŁYS DAMIAN & DOMINIK 1 5 4 0 1 4 14 175.76
31 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 7 2 4 2 1 16 161.22
32 KOWALCZYK ROBERT 2 -- 3 0 5 2 10 158.16
33 PIETRZAK ANDRZEJ 3 -- 3 4 4 -- 11 155.60
34 BĘBEN JAROSŁAW 2 7 4 3 1 1 16 129.66
35 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 3 7 4 4 -- -- 15 125.24
36 MAŁYS HENRYK 1 7 2 4 1 -- 14 109.88
37 JAKÓB BRONISŁAW 1 7 -- 5 1 -- 13 101.74
38 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 7 -- 5 1 -- 13 93.60
39 MALIŃSKI WŁADYSŁAW 2 3 1 5 0 0 9 77.22
40 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 7 1 1 1 -- 10 76.01
41 RÓŻAŃSKI JACEK 2 -- 3 2 1 -- 6 63.52
42 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 4 2 1 -- -- 7 59.46
43 BORZĘCKI ŁUKASZ 2 5 1 1 1 -- 8 58.81
44 MIARKA ADAM 2 7 -- -- -- -- 7 56.22
45 KAZEK JAN 1 6 3 0 0 -- 9 56.05
46 JURDECZKA MARCIN 1 5 1 0 1 -- 7 53.55
47 NOWACZYK EDWARD 3 7 0 2 0 -- 9 47.74
48 ŻYTKOWICZ ADAM 4 3 2 1 -- -- 6 47.51
49 PROCYSZYN RYSZARD 4 3 0 2 0 0 5 45.43
50 MARUDA KRYSTIAN 2 4 1 -- -- -- 5 43.02
51 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 2 2 1 0 -- 5 38.19
52 DUDZIAK KAROL 1 5 -- -- -- -- 5 34.71
53 ŻUCHOWICZ RYSZARD 4 3 -- 1 0 0 4 28.28
54 DOBRZAŃSKI BRONISŁAW 3 4 0 0 -- -- 4 19.56
55 RAUBE JAN 4 2 0 0 -- -- 2 19.26
56 FILIPIAK TADEUSZ 1 0 -- 0 1 -- 1 16.34
57 PRYSZMONT TOMASZ 3 2 0 -- -- -- 2 16.27
58 RUTKOWSKI PIOTR 1 4 -- 0 -- -- 4 16.23
59 KOZŁOWSKI JAN 4 2 0 0 1 -- 3 15.08
60 KOWALCZYK BERNARD 1 -- 0 1 0 -- 1 13.40
61 SOCHA HERONIM 4 4 -- -- -- -- 4 12.56
62 LIS MARIAN 1 3 -- -- -- -- 3 9.36
63 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 2 -- 0 -- -- 2 8.22
64 KUCZKOWSKI WŁADYSŁAW 1 3 -- -- -- -- 3 6.24
65 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 1 -- -- -- -- 1 3.88
66 BŁOŃSKI MARIAN 3 1 -- -- -- -- 1 3.58
67 SZEWCZYK MARCIN 4 1 -- 0 0 -- 1 2.03
68 MARCINIAK ŁUKASZ 4 1 0 -- -- -- 1 0.65
69 NAUMIENIA ŁUKASZ 4 1 -- -- -- -- 1 0.39
70 ŁUKAWY JAN 1 2 -- 0 -- -- 2 0.36
71 MALESZKA STANISŁAW 2 -- 0 0 0 -- 0 0.00
72 MUSZALIK WOJCIECH 3 -- 0 0 -- -- 0 0.00
73 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 -- 0 -- -- -- 0 0.00
74 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 0 0 -- -- -- 0 0.00
75 DŁUGOSZ ADAM 4 0 -- 0 -- -- 0 0.00
76 FIL BOGUSŁAW 4 -- -- 0 0 -- 0 0.00
77 MYRDZIO STANISŁAW 4 0 -- -- -- -- 0 0.00
78 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 0 0 0 0 0 0 0.00
79 SZTYMER MARIUSZ 4 0 0 0 0 -- 0 0.00


Oddz.ŻMIGRÓD (0356) okr. WROCŁAW, rok 2013.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Punktacja Typowane [1]
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |
| | |Odd|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+
1 KURAS M & H 2 7 7 7 7 7 35 578.70
2 JANKOWSKI JERZY 3 7 7 7 6 7 34 507.14
3 DYK W & KUŚNIERZ M 1 7 5 7 7 7 33 493.16
4 NITA WIESŁAW 2 7 7 7 5 7 33 483.40
5 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 4 5 7 7 7 30 472.24
6 JUREK ANDRZEJ 3 7 7 7 7 2 30 437.41
7 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 5 5 7 5 7 29 437.35
8 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 2 6 7 7 7 29 437.10
9 NOWACZYK RYSZARD 2 7 3 4 7 7 28 430.34
10 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 6 7 7 3 6 29 410.06
11 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 2 7 3 7 4 23 352.60
12 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 7 6 3 7 2 25 306.72
13 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 4 5 6 1 7 23 305.03
14 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 7 7 3 7 1 25 301.50
15 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 3 5 6 4 4 22 298.25
16 JUREK DARIUSZ 3 7 7 5 2 2 23 277.56
17 ZARĘBA MIROSŁAW 1 -- 1 5 5 5 16 271.72
18 BUDREWICZ KAROL 4 5 -- 3 7 1 16 245.14
19 MYRDZIO JERZY 4 5 1 2 7 2 17 220.96
20 DRĄG JACEK 4 3 4 3 2 4 16 220.49
21 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 1 7 1 5 1 15 183.16
22 BARANOWSKI & ARDELI 4 6 0 2 2 4 14 175.93
23 MAŁYS DAMIAN & DOMINIK 1 2 4 0 1 4 11 162.64
24 KOWALCZYK ROBERT 2 -- 3 0 5 2 10 158.16
25 PIETRZAK ANDRZEJ 3 -- 2 4 4 -- 10 145.05
26 KRÓLIK ADAM 2 7 4 1 4 0 16 143.29
27 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 2 3 0 2 3 10 132.98
28 ROGALA ANDRZEJ-KAMIL 3 4 -- 5 3 -- 12 128.84
29 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 2 1 4 2 1 10 123.24
30 BĘBEN JAROSŁAW 2 3 4 3 1 1 12 111.97
31 DOMINIAK ANDRZEJ 4 2 0 4 1 2 9 108.87
32 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 3 0 6 3 0 0 9 94.52
33 JAKÓB BRONISŁAW 1 3 -- 5 1 -- 9 85.80
34 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 4 -- 5 1 -- 10 85.54
35 MAŁYS HENRYK 1 2 2 3 1 -- 8 84.40
36 ZIÓŁKOWSKI ROBERT 3 3 3 3 -- -- 9 77.76
37 MALIŃSKI WŁADYSŁAW 2 3 1 5 0 0 9 77.22
38 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 6 1 1 1 -- 9 67.99
39 JASIŃSKI JAN 1 0 -- 1 2 -- 3 55.86
40 KAZEK JAN 1 4 3 0 0 -- 7 47.83
41 ŻYTKOWICZ ADAM 4 3 2 1 -- -- 6 47.51
42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 2 2 1 0 -- 5 38.19
43 BORZĘCKI ŁUKASZ 2 5 0 0 1 -- 6 35.06
44 MARUDA KRYSTIAN 2 3 1 -- -- -- 4 33.90
45 ŻUCHOWICZ RYSZARD 4 3 -- 1 0 0 4 28.28
46 PROCYSZYN RYSZARD 4 0 0 2 0 0 2 27.97
47 NOWACZYK EDWARD 3 0 0 2 0 -- 2 22.51
48 MIARKA ADAM 2 3 -- -- -- -- 3 20.75
49 RAUBE JAN 4 2 0 0 -- -- 2 19.26
50 FILIPIAK TADEUSZ 1 0 -- 0 1 -- 1 16.34
51 PRYSZMONT TOMASZ 3 2 0 -- -- -- 2 16.27
52 KOZŁOWSKI JAN 4 2 0 0 1 -- 3 15.08
53 KOWALCZYK BERNARD 1 -- 0 1 0 -- 1 13.40
54 DUDZIAK KAROL 1 2 -- -- -- -- 2 11.95
55 STEMPNIEWICZ STANISŁAW 4 2 -- 0 -- -- 2 8.22
56 SOCHA HERONIM 4 2 -- -- -- -- 2 6.11
57 RUTKOWSKI PIOTR 1 1 -- 0 -- -- 1 5.60
58 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 1 -- -- -- -- 1 3.88
59 BŁOŃSKI MARIAN 3 1 -- -- -- -- 1 3.58
60 NAUMIENIA ŁUKASZ 4 1 -- -- -- -- 1 0.39
61 ŁUKAWY JAN 1 2 -- 0 -- -- 2 0.36
62 JURDECZKA MARCIN 1 0 0 0 0 -- 0 0.00
63 LIS MARIAN 1 0 -- -- -- -- 0 0.00
64 KUCZKOWSKI WŁADYSŁAW 1 0 -- -- -- -- 0 0.00
65 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 0 0 0 -- -- 0 0.00
66 MALESZKA STANISŁAW 2 -- 0 0 0 -- 0 0.00
67 RĘKAS ADAM 2 0 0 0 0 0 0 0.00
68 RÓŻAŃSKI JACEK 2 -- 0 0 0 -- 0 0.00
69 DOBRZAŃSKI BRONISŁAW 3 0 0 0 -- -- 0 0.00
70 MUSZALIK WOJCIECH 3 -- 0 0 -- -- 0 0.00
71 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 -- 0 -- -- -- 0 0.00
72 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 0 0 -- -- -- 0 0.00
73 DŁUGOSZ ADAM 4 0 -- 0 -- -- 0 0.00
74 FIL BOGUSŁAW 4 -- -- 0 0 -- 0 0.00
75 MARCINIAK ŁUKASZ 4 0 0 -- -- -- 0 0.00
76 MYRDZIO STANISŁAW 4 0 -- -- -- -- 0 0.00
77 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 0 0 0 0 0 0 0.00
78 SZEWCZYK MARCIN 4 0 -- 0 0 -- 0 0.00
79 SZTYMER MARIUSZ 4 0 0 0 0 -- 0 0.00


Kategorie do Mistrzostw Polski
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |KURAS M & H | 2 | 464.67 | 15 |
| 2 |JANKOWSKI JERZY | 3 | 654.86 | 15 |
| 3 |GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA | 4 | 1009.09 | 15 |
| 4 |DYK W & KUŚNIERZ M | 1 | 1102.27 | 15 |
| 5 |NITA WIESŁAW | 2 | 1123.14 | 15 |
| 6 |KOŚCIELNY ANDRZEJ | 1 | 1384.35 | 15 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+


kATEGORIA A DO MISTRZOSTW OKRĘGU MŁODE
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Odd. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |KURAS M & H | 2 | 396.60 | 15 |
| 2 |JUREK ANDRZEJ | 3 | 512.92 | 15 |
| 3 |JANKOWSKI JERZY | 3 | 539.11 | 15 |
| 4 |NOWACZYK RYSZARD | 2 | 834.94 | 15 |
| 5 |NITA WIESŁAW | 2 | 842.02 | 15 |
| 6 |DYK W & KUŚNIERZ M | 1 | 854.03 | 15 |
| 7 |CHMIELEWSKI KRZYSZTOF | 3 | 949.38 | 15 |
| 8 |GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA | 4 | 978.56 | 15 |
| 9 |OLEJNICZAK & CIENCIERUK | 1 | 983.07 | 15 |
| 10 |KOŚCIELNY ANDRZEJ | 1 | 1021.24 | 15 |
| 11 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 1118.58 | 15 |
| 12 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 4 | 1220.42 | 15 |
| 13 |MYRDZIO JERZY | 4 | 1356.39 | 15 |
| 14 |ANDRZEJEWSKI ARTUR | 1 | 1518.08 | 15 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+




Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Od| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0346-13 0 5 279.90 1043.638
2 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-0356-13 0 5 349.10 948.436
3 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 0 5 382.54 1095.170
4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-13 0 5 396.92 1027.287
5 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0356-13 0 5 454.16 1043.638
6 JUREK DARIUSZ 3 PL-0356-13 0 5 513.32 1027.269
7 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-13 0 5 523.92 1108.591
8 MYRDZIO JERZY 4 PL-0356-13 0 5 570.42 932.737
9 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 0 5 584.30 1022.820
10 KURAS M & H 2 PL-0356-13 0 5 602.02 1025.356
11 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0346-13 0 5 630.56 1027.371
12 KURAS M & H 2 PL-0356-13 0 4 207.80 700.708
13 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0346-13 0 4 215.10 701.752
14 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-13 0 4 241.79 888.958
15 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-13 0 4 259.67 933.751
16 KURAS M & H 2 PL-0356-13 0 4 266.56 887.122
17 DYK W & KUŚNIERZ M 1 PL-0356-13 0 4 276.36 711.310
18 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 0 4 290.41 923.088
19 JANKOWSKI JERZY 3 PL0346-13 0 4 309.66 881.033
20 KURAS M & H 2 PL-0356-13 0 4 329.92 700.708
21 KRÓLIK ADAM 2 PL-0356-13 0 4 331.19 900.738
22 KURAS M & H 2 PL-0356-13 0 4 335.85 887.122
23 RĘKAS ADAM 2 PL-0356-13 0 4 336.05 819.208
24 KURAS M & H 2 PL-0356-13 0 4 340.64 864.465
25 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0356-13 0 4 350.15 715.221
26 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0206-13 0 4 360.77 609.795
27 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 0 4 365.56 919.936
28 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0346-13 0 4 381.83 715.221
29 DYK W & KUŚNIERZ M 1 PL-0356-13 0 4 386.73 875.271
30 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 0 4 390.15 756.003
31 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 0 4 393.99 838.426
32 NITA WIESŁAW 2 PL-0356-13 0 4 409.26 838.426
33 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 PL-0356-13 0 4 410.65 891.936
34 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0356-13 0 4 411.89 879.019
35 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-13 0 4 414.06 765.826
36 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-13 0 4 417.97 784.130
37 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 0 4 421.77 698.032
38 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 PL-0356-13 0 4 433.00 865.905
39 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 PL-0356-13 0 4 436.38 791.594
40 DYK W & KUŚNIERZ M 1 PL-0356-13 0 4 438.01 879.825
41 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0346-13 0 4 446.26 701.752
42 KURAS M & H 2 PL-0356-13 0 4 459.29 700.708
43 DRĄG JACEK 4 PL-0356-13 0 4 467.43 774.836
44 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0346-13 0 4 477.35 889.022
45 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 PL-0356-13 0 4 486.44 698.370
46 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-13 0 4 492.54 765.826
47 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-13 0 4 508.42 850.851
48 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-13 0 4 512.04 728.705
49 MYRDZIO JERZY 4 PL-0356-13 0 4 525.77 790.403
50 KRÓLIK ADAM 2 PL-0356-13 0 4 593.42 900.738
51 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0356-13 0 4 629.42 609.795
52 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0346-13 0 3 43.20 543.189
53 DYK W & KUŚNIERZ M 1 PL-0356-13 0 3 55.35 633.869
54 KURAS M & H 2 PL-0356-13 0 3 61.91 458.279
55 KURAS M & H 2 PL-0356-13 0 3 67.15 539.817
56 KURAS M & H 2 PL-0356-13 0 3 85.43 458.279
57 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0346-13 0 3 101.85 543.189
58 KURAS M & H 2 PL-0356-13 0 3 104.50 539.817
59 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0346-13 0 3 113.37 458.582
60 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 3 PL-0356-13 0 3 115.39 454.870
61 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0346-13 0 3 117.94 573.383
62 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0346-13 0 3 120.56 469.062
63 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0353-13 0 3 125.37 469.062
64 KURAS M & H 2 PL-0356-13 0 3 125.70 458.279
65 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0346-13 0 3 128.05 563.403
66 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-0219-13 0 3 133.57 492.317
67 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-13 0 3 134.08 727.320
68 KURAS M & H 2 PL-0356-13 0 3 138.04 562.474
69 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0346-13 0 3 141.79 469.062
70 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 0 3 142.18 455.726
71 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-13 0 3 144.00 526.060
72 KURAS M & H 2 PL-0356-13 0 3 144.46 458.279
73 KURAS M & H 2 PL-0356-13 0 3 157.38 541.554
74 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 PL-0356-13 0 3 160.27 645.801
75 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0346-13 0 3 163.76 543.189
76 JUREK DARIUSZ 3 PL-0356-13 0 3 169.91 458.529
77 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-13 0 3 169.93 563.385
78 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 PL-0356-13 0 3 169.98 504.803
79 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIA 3 PL-0356-13 0 3 170.06 642.747
80 KURAS M & H 2 PL-0356-13 0 3 170.60 562.474
81 MYRDZIO JERZY 4 PL-0356-13 0 3 171.78 485.864
82 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0346-13 0 3 171.98 458.582
83 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 0 3 172.91 540.531
84 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0346-13 0 3 172.92 655.641
85 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 PL0356-13 0 3 174.50 643.416
86 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0346-13 0 3 174.69 458.582
87 JUREK ANDRZEJ 3 PL-0346-13 0 3 178.66 458.582
88 JANKOWSKI JERZY 3 PL-0356-13 0 3 182.64 469.062
89 JUREK DARIUSZ 3 PL-0356-13 0 3 189.64 540.030
90 OLEJNICZAK & CIENCIERUK 1 PL-0356-13 0 3 191.45 727.919
91 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-13 0 3 193.15 755.864
92 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-13 0 3 193.61 755.864
93 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-13 0 3 193.83 588.899
94 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-13 0 3 194.94 717.160
95 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-0356-13 0 3 198.94 755.864
96 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 PL-0356-13 0 3 198.97 471.362
97 KURAS M & H 2 PL-0356-13 0 3 202.55 458.279
98 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 PL-0356-13 0 3 203.98 529.632
99 GRUSZCZYŃSKA MAŁGORZATA 4 PL-0356-13 0 3 207.63 492.317
100 NOWACZYK RYSZARD 2 PL-046-13 0 3 213.84 755.864
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 9 odwiedzający (32 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=