pzhgpzmigrod
  Sekcje -2017
 
SEKCJA ŻMIGRÓD 1


  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. A  od  100 do  600 km    ROCZNE                
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |     405.35    |  20 |  
 |   2  |MIARKA               ADAM           |   2     |     744.75    |  20 |  
 |   3  |JASIŃSKI             JAN            |   1     |     959.01    |  20 |  
 |   4  |CIENCIERUK           ZDZISŁAW       |   1     |    1134.13    |  20 |  
 |   5  |PIETRZAK             WIESŁAW        |   3     |    1305.76    |  20 |  
 |   6  |KOWALCZYK            ROBERT         |   1     |    1417.57    |  20 |  
 |   7  |KOŚCIELNY            ANDRZEJ        |   1     |    1971.59    |  20 |  
 |   8  |JANKOWSKI            JAN            |   1     |    1899.72    |  19 |  
 |   9  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |    1042.14    |  18 |  
 |  10  |MAŁYS                DOMINIK        |   1     |    1186.62    |  18 |  
 |  11  |GRABKOWSKI           DARIUSZ        |   1     |    1544.73    |  18 |  
 |  12  |JANKOWSKI            JERZY          |   1     |     970.93    |  17 |  
 |  13  |CHMIELEWSKI          KRZYSZTOF      |   3     |    1250.64    |  17 |  
 |  14  |GEREŁO JAROSŁAW &    JADWIGA        |   1     |    1400.31    |  17 |  
 |  15  |GAWŁOWSKI            PRZEMYSŁAW     |   2     |    1193.25    |  16 |  
 |  16  |GRUSZCZYŃSKI  M &    MAŁGORZATA     |   4     |    1963.50    |  16 |  
 |  17  |CZYŻOWICZ            ANDRZEJ        |   4     |    1558.65    |  15 |  
 |  18  |ANDRZEJEWSKI         ARTUR          |   1     |    1419.64    |  14 |  
 |  19  |RĘKAS                ADAM           |   2     |    1798.94    |  14 |  
 |  20  |SUSEŁ                KRZYSZTOF      |   1     |     659.03    |  12 |  
 |  21  |FRĄCKOWIAK           ROMAN-MARIAN   |   3     |    1164.86    |  12 |  
 |  22  |BŁOŃSKI              MARIAN         |   3     |    1261.71    |  12 |  
 |  23  |BAŃKOSZ              WŁADYSŁAW      |   2     |    1520.88    |  12 |  
 |  24  |MAŁYS                HENRYK         |   1     |    1608.36    |  12 |  
 |  25  |KRÓLIK               ADAM           |   2     |    1623.41    |  12 |  
 |  26  |DUDZIAK              KAROL          |   1     |     621.00    |  10 |  
 |  27  |LIS                  MARIAN         |   1     |    1105.77    |  10 |  
 |  28  |ROGALA ANDRZEJ  &    KAMIL          |   1     |     779.31    |   9 |  
 |  29  |KIEL                 HENRYK         |   4     |     957.36    |   9 |  
 |  30  |OWSIAŃSKI            ZBIGNIEW       |   3     |    1239.72    |   9 |  
 |  31  |DYK                  WIKTOR         |   1     |     581.18    |   8 |  
 |  32  |CHMIELNICKI          DARIUSZ        |   4     |     690.10    |   8 |  
 |  33  |LEWANDOWSKI          BOGDAN-DAMIAN  |   3     |     839.43    |   8 |  
 |  34  |KARPUSZEWICZ         KRZYSZTOF      |   1     |     983.12    |   8 |  
 |  35  |SOBOŃ                RYSZARD        |   3     |     702.74    |   7 |  
 |  36  |ŁUKAWY               JAN            |   1     |     822.56    |   7 |  
 |  37  |JANKOWSKI            PAWEŁ          |   1     |     581.17    |   5 |  
 |  38  |LEWANDOWSKI          GRZEGORZ       |   3     |     544.98    |   4 |  
 |  39  |ADAMCZYK  MAREK &    JERZY          |   4     |      69.96    |   3 |  
 |  40  |JAKÓB                BRONISŁAW      |   1     |     373.05    |   3 |  
 |  41  |SZALA                TOMASZ         |   4     |      66.33    |   2 |  
 |  42  |CZARNECKI            KRZYSZTOF      |   4     |     113.91    |   2 |  
 |  43  |BIELAK               ANDRZEJ        |   2     |     146.93    |   2 |  
 |  44  |SZYDEŁKO             ZDZISŁAW       |   1     |     182.02    |   2 |  
 |  45  |MYRDZIO              STANISŁAW      |   4     |     209.41    |   2 |  
 |  46  |FIL                  BOGUSŁAW       |   4     |     210.59    |   2 |  
 |  47  |DZIUBIŃSKI           MIECZYSŁAW     |   4     |     336.89    |   2 |  
 |  48  |MOSKALIK             MACIEJ         |   2     |     355.40    |   2 |  
 |  49  |SZWECHŁOWICZ         MARIUSZ        |   4     |     392.00    |   2 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


  PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Typowane [ 1]                                                                 
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|15|16|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 KOWALCZYK       ROBERT          1  5  5  5  5  5  5  5  5  4  3  4  5  5  5  5  5   76   2756.90  34.4
    2    2 MAŁYS           DOMINIK         1  5  4  2  5  5  4  5  5  2  5  3  5  5  5  3  2   65   2326.57  28.5
    3    3 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  5  3  3  5  5  4  3  5  5  5  3  5  5  3  1  1   61   2212.42  28.9
    4    4 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1  3  5  5  4  2  4  5  5  5  5  4  5  4  5  0  1   62   2104.57  29.8
    5    6 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1  3  2  3  3  5  4  5  5  2  5  1  4  2  3  5  5   57   1991.00  27.1
    6    5 JASIŃSKI        JAN             1  3  5  4  2  5  1  4  4  3  4  4  5  4  3  2  0   53   1885.32  24.6
    7    7 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  1  3  3  2  2  1  4  5  4  5  5  1  3  2  2  3   46   1749.35  20.6
    8    8 LIS             MARIAN          1  4  3  1  5  3  5  3  2  4  3  5  0  1  1  3 --   43   1572.31  16.5
    9   10 DYK             WIKTOR          1  5 --  3  3  4  2  3  3  3  5  0  5  2  4 --  4   46   1380.49  27.9
   10    9 JANKOWSKI       JERZY           1  5  0  5  5  5  2  2  0  2  3  3  2  3  2 --  0   39   1312.69  28.0
   11   11 JANKOWSKI       JAN             1  2  5  5  4  5  4  2  3  3  2  1  2  1  0  0  0   39   1233.60  16.4
   12   12 KAZEK           JAN             1  0  0 --  1  2  1  1  2  1  0  4  4  3  2  1 --   22    968.19   8.0
   13   13 MAŁYS           HENRYK          1  2  0  1  2  1  3  4  2  1  3  2  3  0  2 -- --   26    833.03   9.8
   14   14 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  1  0  3  4  5  3  2  2  1  1  0  2  1 -- -- --   25    829.58  12.1
   15   15 DUDZIAK         KAROL           1  1  3  1  2  2  2  3  2  3  3  1  1  1 -- -- --   25    817.99  13.5
   16   16 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1  3  5  2  3  3  3  4  3  2  1 -- -- -- -- -- --   29    809.78  19.7
   17   17 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1  0  0  2  2  0  1  0  2  0  1  1  1  3  0  1 --   14    590.10  13.3
   18   18 ŁUKAWY          JAN             1  3  0  2  2  1  0  0  2  1  0  2  2  1 -- -- --   16    528.88   7.8
   19   19 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1  2  5  3  2  4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   16    376.90  23.6
   20   20 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1  1  2  3  1  2  1  0  0  1  1  0  0  0 -- -- --   12    298.01   7.9
   21   21 JAKÓB           BRONISŁAW       1 -- -- --  0  0  0  1 --  1  1  1  0  0  0  2 --    6    282.48   4.5
   22   22 JANKOWSKI       PAWEŁ           1 --  2  0  1  0  2  0  1  0  0  0  0  0 -- -- --    6    166.89   8.9
   23   23 KOBYLSKI        MIROSŁAW        1  0 --  2  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     36.49   4.4
   24   24 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1  1  2  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     27.50   8.6
   25   25 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1  0  0  1  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    1     17.45   2.2


                                                    


                                                                 
  PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Całość [ 5]                                                                   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|15|16|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    2 KOWALCZYK       ROBERT          1  6  6  6  6  5  5  6  5  5  6  4  6  4  6  4  6   86   3068.03  34.4
    2    1 MAŁYS           DOMINIK         1  6  6  6  6  5  5  6  5  5  6  4  6  4  6  4  3   83   3005.24  28.5
    3    3 JASIŃSKI        JAN             1  6  6  6  6  5  5  6  5  5  6  4  6  4  6  4  0   80   2914.06  24.6
    4    4 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1  6  5  6  6  5  5  6  5  5  6  4  6  4  6  4  6   85   2910.24  27.1
    5    5 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  6  6  6  6  5  5  6  5  5  6  4  5  4  6  2  6   83   2843.98  20.6
    6    6 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1  6  6  6  6  5  5  5  5  5  6  4  5  4  6  4 --   78   2653.97  13.3
    7    7 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  6  6  6  6  5  5  6  5  5  6  4  6  4  6  1  1   78   2640.76  28.9
    8    8 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1  6  6  6  6  5  5  6  5  5  6  4  6  4  6  0  3   79   2638.85  29.8
    9   10 JANKOWSKI       JAN             1  6  6  6  6  5  5  6  5  5  2  4  2  2  4  3  4   71   2401.98  16.4
   10    9 LIS             MARIAN          1  6  6  4  6  5  5  6  5  5  6  4  1  3  6  3 --   71   2369.38  16.5
   11   11 JANKOWSKI       JERZY           1  6  6  6  6  5  5  6  3  3  3  4  6  3  4 --  3   69   2183.22  28.0
   12   12 DYK             WIKTOR          1  6 --  4  4  5  3  6  5  5  6  0  6  2  6 --  6   64   1984.06  27.9
   13   13 MAŁYS           HENRYK          1  6  6  6  4  5  5  6  3  3  3  2  4  0  2 -- --   55   1559.83   9.8
   14   14 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1  6  6  4  6  5  5  6  5  3  2 -- -- -- -- -- --   48   1419.49  19.7
   15   15 KAZEK           JAN             1  0  0 --  1  3  5  1  2  1  1  4  6  4  3  1 --   32   1325.78   8.0
   16   16 DUDZIAK         KAROL           1  6  6  6  6  2  4  4  3  4  4  1  1  1 -- -- --   48   1324.05  13.5
   17   17 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  6  3  6  6  5  3  3  3  1  3  1  3  1 -- -- --   44   1210.29  12.1
   18   18 ŁUKAWY          JAN             1  6  1  2  2  2  2  0  3  1  0  2  3  1 -- -- --   25    765.23   7.8
   19   19 JAKÓB           BRONISŁAW       1 -- -- --  1  0  0  2 --  1  1  2  0  0  2  4 --   13    561.80   4.5
   20   20 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1  5  6  4  6  4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --   25    543.54  23.6
   21   21 JANKOWSKI       PAWEŁ           1 --  5  1  3  2  2  1  1  0  2  1  2  0 -- -- --   20    529.05   8.9
   22   22 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1  2  3  5  2  2  1  0  0  1  1  0  1  0 -- -- --   18    401.78   7.9
   23   23 KOBYLSKI        MIROSŁAW        1  1 --  5  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    6    107.81   4.4
   24   24 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1  2  2  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    5     52.85   8.6
   25   25 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1  0  0  2  0  0  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     39.44   2.2



                Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Se|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1    9              0  11   596.28  4599.620 
   2 KOWALCZYK       ROBERT        1    2              1  11   718.19  4645.300 
   3 MAŁYS           DOMINIK       1   14              0  11   850.69  4887.010 
   4 KOWALCZYK       ROBERT        1    5              0  11   880.67  4731.260 
   5 KOWALCZYK       ROBERT        1   13              1  11   941.10  4770.970 
   6 KOWALCZYK       ROBERT        1   11              0  11   941.92  5152.020 
   7 KOWALCZYK       ROBERT        1   19              0  11   993.72  4362.800 
   8 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1   45              0  11  1176.57  5177.200 
   9 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1   13              1  10   584.91  4169.300 
  10 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1    1              1  10   656.06  4032.350 
  11 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1   24              0  10   685.39  5026.600 
  12 MAŁYS           DOMINIK       1   31              1  10   708.52  3923.160 
  13 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1   10              0  10   749.97  4376.490 
  14 MAŁYS           DOMINIK       1    7              0  10   751.72  4796.170 
  15 JASIŃSKI        JAN           1    6              0  10   815.39  4604.390 
  16 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1   15              0  10   874.16  4832.840 
  17 KOWALCZYK       ROBERT        1   24              0  10   940.90  4872.090 
  18 KOWALCZYK       ROBERT        1   14              0  10  1307.82  5096.030 
  19 MAŁYS           DOMINIK       1   17              0   9   551.89  3490.600 
  20 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1   16              0   9   630.24  3786.350 
  21 KOWALCZYK       ROBERT        1   22              0   9   632.44  4547.160 
  22 JASIŃSKI        JAN           1   27              1   9   676.41  3817.390 
  23 KOWALCZYK       ROBERT        1    9              1   9   789.88  3237.940 
  24 MAŁYS           DOMINIK       1   13              0   9   819.14  4218.630 
  25 JANKOWSKI       JERZY         1    6              0   9   908.30  3687.680 
  26 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1   37              0   9   953.55  3023.710 
  27 JANKOWSKI       JERZY         1    7              0   9  1027.64  4207.920 
  28 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1    4              0   8   478.11  3845.630 
  29 MAŁYS           DOMINIK       1   16              0   8   496.37  3846.570 
  30 JASIŃSKI        JAN           1   16              0   8   569.53  3161.500 
  31 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1   18              0   8   598.88  3298.380 
  32 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1   42              0   8   617.80  2874.270 
  33 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1   16              0   8   660.67  3519.160 
  34 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1   28              0   8   666.43  2811.720 
  35 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1    6              0   8   692.60  3690.220 
  36 JASIŃSKI        JAN           1   17              1   8   706.33  3948.680 
  37 KOWALCZYK       ROBERT        1   31              1   8   791.59  3307.620 
  38 KOWALCZYK       ROBERT        1   18              1   8   853.09  3136.950 
  39 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1   19              0   8   924.49  3127.320 
  40 MAŁYS           DOMINIK       1   18              0   8   928.90  3327.270 
  41 JASIŃSKI        JAN           1   23              0   8   980.52  3712.180 
  42 KOWALCZYK       ROBERT        1   10              0   8   989.79  3702.230 
  43 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1   10              1   8  1025.41  2860.500 
  44 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1   14              1   8  1114.89  3289.280 
  45 JASIŃSKI        JAN           1   74              0   7   296.54  2196.680 
  46 DYK             WIKTOR        1    8              1   7   396.23  3147.740 
  47 JANKOWSKI       JAN           1   12              1   7   420.60  3095.280 
  48 KOWALCZYK       ROBERT        1   60              0   7   454.32  2857.020 
  49 KOWALCZYK       ROBERT        1   63              1   7   478.02  2982.690 
  50 JASIŃSKI        JAN           1   33              0   7   489.29  2729.930 
  51 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1   11              0   7   513.21  3333.330 
  52 JASIŃSKI        JAN           1   13              0   7   523.41  2545.340 
  53 JANKOWSKI       JAN           1    3              1   7   528.86  2700.970 
  54 KOWALCZYK       ROBERT        1   21              0   7   572.77  2390.290 
  55 KOWALCZYK       ROBERT        1    1              0   7   598.19  3027.690 
  56 KOWALCZYK       ROBERT        1   17              0   7   608.89  2803.750 
  57 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1   39              0   7   614.20  3131.870 
  58 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1   40              0   7   625.61  2169.760 
  59 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1   29              1   7   628.05  2109.820 
  60 JANKOWSKI       JERZY         1   12              0   7   661.46  2731.990 
  61 KOWALCZYK       ROBERT        1    4              0   7   667.45  2915.860 
  62 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1   13              0   7   681.90  2999.220 
  63 KOWALCZYK       ROBERT        1   28              1   7   684.05  3139.800 
  64 KOWALCZYK       ROBERT        1   20              1   7   745.29  3587.680 
  65 JANKOWSKI       JAN           1   16              1   7   750.42  2924.570 
  66 LIS             MARIAN        1    1              0   7   789.68  3969.090 
  67 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1   24              1   7   793.17  2525.600 
  68 JANKOWSKI       JERZY         1   19              0   7   808.42  2843.730 
  69 KOWALCZYK       ROBERT        1   34              0   7   866.38  3771.910 
  70 MAŁYS           DOMINIK       1   70              0   7   893.56  2770.570 
  71 LIS             MARIAN        1    7              1   7   909.09  2926.040 
  72 KAZEK           JAN           1   19              0   7   987.50  3755.530 
  73 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1    5              0   7   991.43  2999.220 
  74 DYK             WIKTOR        1    1              0   7  1104.09  2962.970 
  75 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1   23              1   6   314.85  2370.060 
  76 DUDZIAK         KAROL         1   12              1   6   343.39  2037.680 
  77 MAŁYS           DOMINIK       1   62              0   6   375.82  3007.330 
  78 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1   24              0   6   381.54  2651.430 
  79 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1   19              1   6   395.60  1990.370 
  80 KOWALCZYK       ROBERT        1   62              0   6   400.96  2294.590 
  81 MAŁYS           DOMINIK       1   78              1   6   416.70  2474.250 
  82 MAŁYS           DOMINIK       1    9              0   6   421.76  2672.670 
  83 JASIŃSKI        JAN           1   59              0   6   431.08  2885.630 
  84 JANKOWSKI       JERZY         1   40              1   6   439.88  2000.810 
  85 LIS             MARIAN        1   25              0   6   462.69  2677.140 
  86 JASIŃSKI        JAN           1   20              0   6   464.30  3182.380 
  87 KOWALCZYK       ROBERT        1    8              1   6   472.66  3044.100 
  88 LIS             MARIAN        1   20              1   6   486.11  2085.740 
  89 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1   14              0   6   497.08  2561.620 
  90 JASIŃSKI        JAN           1   51              0   6   502.93  2566.040 
  91 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1   20              1   6   505.85  2820.720 
  92 MAŁYS           HENRYK        1    6              0   6   516.46  2633.610 
  93 MAŁYS           DOMINIK       1   24              0   6   518.27  2829.750 
  94 JANKOWSKI       JERZY         1   59              0   6   521.00  2632.790 
  95 JASIŃSKI        JAN           1   36              1   6   527.46  2617.950 
  96 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1    9              0   6   540.03  2599.940 
  97 JASIŃSKI        JAN           1   26              1   6   575.84  2775.040 
  98 MAŁYS           DOMINIK       1    6              0   6   591.39  2562.310 
  99 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1   30              0   6   604.78  2599.940 
 100 KOWALCZYK       ROBERT        1    7              0   6   616.02  2635.930



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 16, z dnia 30.07.17 HALLE-6                                  
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    28    5    10   126.18     
              2 KOWALCZYK       ROBERT          1    34    5     9   115.75     
              3 DYK             WIKTOR          1    15    4     6   104.68     
              4 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    35    3     9    83.19     
              5 MAŁYS           DOMINIK         1    29    2     3    47.66     
              6 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    19    1     1    30.00     
              7 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    24    1     3    22.98     
              8 JASIŃSKI        JAN             1    27    0     0     0.00     
              9 JANKOWSKI       JERZY           1    10    0     3     0.00     
             10 JANKOWSKI       JAN             1    18    0     4     0.00

                                                      
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 16, z dnia 30.07.17 HALLE-6                                  
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    35    6     9   166.60     
              2 DYK             WIKTOR          1    15    6     6   159.36     
              3 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    28    6    10   153.20     
              4 KOWALCZYK       ROBERT          1    34    6     9   149.58     
              5 JANKOWSKI       JAN             1    18    4     4    95.74     
              6 JANKOWSKI       JERZY           1    10    3     3    76.59     
              7 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    24    3     3    75.32     
              8 MAŁYS           DOMINIK         1    29    3     3    71.92     
              9 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    19    1     1    30.00     
             10 JASIŃSKI        JAN             1    27    0     0     0.00   




                                                                               
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 16.           
                                          z lotu HALLE-6, w dniu 30.07.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   32              G M 11:14:15     1179.67   4.18  19-  1-  1  335.320  30.000
     2 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   42              G M 11:12:17     1171.98   8.37  35-  9-  3  330.830  29.790
     3 DYK WIKTOR                      1    3              G M 11:22:14     1159.31  12.55  15-  6-  4  338.790  29.570
     4 JANKOWSKI JAN                   1   32              G   11:17:31     1155.72  16.74  18-  4-  0  332.290   0.000
     5 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G M 11:17:42     1151.27  20.92  28- 10-  5  331.220  29.150
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G M 11:25:37     1145.03  25.10  34-  9-  5  338.490  28.940
     7 JANKOWSKI JERZY                 1   12              G   11:25:23     1139.64  29.29  10-  3-  0  336.630   0.000
     8 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              G M 11:20:30     1138.83  33.47   2  <  10>  330.830  28.510
     9 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   42              G   11:23:48     1137.10  37.66  24-  3-  1  334.080   0.000
    10 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   78                  11:21:37     1134.47  41.84   3  <  13>  330.830   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 DYK WIKTOR                      1   35              G M 11:28:50     1133.71  46.03   2  <  12>  338.790  27.870
    12 DYK WIKTOR                      1   13              G   11:28:53     1133.52  50.21   3  <  15>  338.790   0.000
    13 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   57                  11:22:03     1132.79  54.39   4  <  14>  330.830   0.000
    14 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   72                  11:22:04     1132.72  58.58   5  <  22>  330.830   0.000
    15 DYK WIKTOR                      1   17              G   11:29:27     1131.37  62.76   4  <  20>  338.790   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 JANKOWSKI JERZY                 1    7              G   11:28:47     1126.67  66.95   2  <  43>  336.630   0.000
    17 KOWALCZYK ROBERT                1   62                  11:31:21     1123.25  71.13   2  <  18>  338.490   0.000
    18 KOWALCZYK ROBERT                1   60                  11:31:32     1122.56  75.31   3  <  35>  338.490   0.000
    19 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   39              G M 11:25:04     1122.53  79.50   2  <  23>  331.220  26.170
    20 DYK WIKTOR                      1   16              G M 11:32:32     1119.84  83.68   5  <  42>  338.790  25.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 JANKOWSKI JAN                   1   45              G   11:27:17     1117.76  87.87   2  <  45>  332.290   0.000
    22 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   59                  11:26:56     1114.16  92.05   6  <  25>  330.830   0.000
    23 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   36              G   11:28:23     1110.05  96.23   3  <  24>  331.220   0.000
    24 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   24              G M 11:28:30     1109.62 100.42   4  <  30>  331.220  25.110
    25 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   29              G M 11:28:18     1109.05 104.60   7  <  26>  330.830  24.890
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   17              G   11:28:41     1107.63 108.79   8  <  40>  330.830   0.000
    27 MAŁYS DOMINIK                   1   49              G M 11:31:52     1107.08 112.97  29-  3-  2  334.190  24.470
    28 MAŁYS DOMINIK                   1  104                  11:31:56     1106.83 117.15   2  <  33>  334.190   0.000
    29 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   54                  11:32:06     1105.86 121.34   2  <  34>  334.080   0.000
    30 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   45              G   11:30:29     1102.29 125.52   5  <  31>  331.220   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              G M 11:30:32     1102.11 129.71   6  <  32>  331.220  23.620
    32 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   34              G   11:30:43     1101.44 133.89   7  <  38>  331.220   0.000
    33 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G M 11:34:36     1097.14 138.08   3          334.190  23.190
    34 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   47              G M 11:34:34     1096.90 142.26   3          334.080  22.980
    35 KOWALCZYK ROBERT                1   89                  11:38:49     1096.09 146.44   4  <  36>  338.490   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G M 11:38:50     1096.03 150.63   5  <  37>  338.490  22.550
    37 KOWALCZYK ROBERT                1    4              G M 11:38:54     1095.79 154.81   6  <  41>  338.490  22.340
    38 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   20              G M 11:32:23     1095.37 159.00   8  <  38>  331.220  22.130
    38 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   40              G M 11:32:23     1095.37 159.00   9  <  44>  331.220   0.000
    40 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   58                  11:32:12     1094.74 167.36   9          330.830   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 KOWALCZYK ROBERT                1   13              G M 11:39:21     1094.20 171.55   7  <  46>  338.490  21.490
    42 DYK WIKTOR                      1   24              G M 11:39:38     1094.17 175.73   6          338.790  21.280
    43 JANKOWSKI JERZY                 1    6              G   11:38:01     1092.90 179.92   3          336.630   0.000
    44 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              G   11:33:14     1092.29 184.10  10          331.220   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 JANKOWSKI JAN                   1   71                  11:34:19     1091.92 188.28   3  <  48>  332.290   0.000
    46 KOWALCZYK ROBERT                1    5              G M 11:40:05     1091.61 192.47   8  <  46>  338.490  20.430
    46 KOWALCZYK ROBERT                1   88                  11:40:05     1091.61 192.47   9          338.490   0.000
    48 JANKOWSKI JAN                   1   43              G   11:35:08     1089.00 200.84   4          332.290   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    49 KOWALCZYK ROBERT                1   32              G   11:40:54     1088.74   0.00  10          338.490   0.000
    50 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              G   11:34:45     1086.86   0.00  11          331.220   0.000
    51 MAŁYS DOMINIK                   1   22              G M 11:37:31     1086.74   0.00   4          334.190   0.000
    52 JANKOWSKI JAN                   1   24              G   11:35:59     1085.97   0.00   5          332.290   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   33              G   11:39:08     1084.71   0.00   2          335.320   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 
            



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 15, z dnia 30.07.17 HOLTEN-3                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    22    5     6   330.67     
              2 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    13    5     6   320.66     
              3 MAŁYS           DOMINIK         1    31    3     7   202.00     
              4 LIS             MARIAN          1    10    3     3   196.45     
              5 JASIŃSKI        JAN             1    30    2     6   133.56     
              6 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    16    2     2   126.89     
              7 JAKÓB           BRONISŁAW       1    18    2     4   121.55     
              8 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    44    1     7    68.22     
              9 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    11    1     1    67.11     
             10 KAZEK           JAN             1    10    1     1    64.22     
             11 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    10    0     0     0.00     
             12 JANKOWSKI       JAN             1    12    0     3     0.00  


                                                      
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 15, z dnia 30.07.17 HOLTEN-3                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JASIŃSKI        JAN             1    30    4     6   271.34     
              2 MAŁYS           DOMINIK         1    31    4     7   270.66     
              3 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    44    4     7   270.23     
              4 KOWALCZYK       ROBERT          1    22    4     6   269.78     
              5 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    13    4     6   267.55     
              6 JAKÓB           BRONISŁAW       1    18    4     4   243.10     
              7 LIS             MARIAN          1    10    3     3   196.45     
              8 JANKOWSKI       JAN             1    12    3     3   192.00     
              9 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    16    2     2   126.89     
             10 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    11    1     1    67.11     
             11 KAZEK           JAN             1    10    1     1    64.22     
             12 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    10    0     0     0.00   




                                                                               
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 15.           
                                         z lotu HOLTEN-3, w dniu 30.07.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G M 16:59:04     1129.47   4.41  22-  6-  5  733.100  70.000
     2 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    5              G   16:55:53     1126.58   8.81  44-  7-  1  727.640   0.000
     3 JASIŃSKI JAN                    1    6              G M 17:00:38     1119.40  13.22  30-  6-  2  728.320  69.560
     4 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   11              G   17:02:48     1107.63  17.62  13-  6-  5  723.060   0.000
     5 JASIŃSKI JAN                    1   19              G   17:11:50     1100.46  22.03   2  <   7>  728.320   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 LIS MARIAN                      1    7              G M 17:14:19     1096.03  26.43  10-  3-  3  728.110  68.890
     7 JASIŃSKI JAN                    1   20              G   17:16:18     1093.08  30.84   3  <  28>  728.320   0.000
     8 MAŁYS DOMINIK                   1   31              G M 17:20:10     1085.64  35.24  31-  7-  3  727.560  68.440
     9 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   78              G M 17:21:16     1083.98  39.65   2  <  16>  727.640  68.220
    10 MAŁYS DOMINIK                   1    8              G   17:22:00     1082.68  44.05   2  <  11>  727.560   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 MAŁYS DOMINIK                   1   14              G M 17:25:09     1077.63  48.46   3  <  17>  727.560  67.780
    12 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G M 17:31:33     1075.64  52.86   2  <  13>  733.100  67.560
    13 KOWALCZYK ROBERT                1    8              G   17:32:31     1074.11  57.27   3  <  24>  733.100   0.000
    14 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   45              G M 17:32:03     1067.63  61.67  11-  1-  1  728.180  67.110
    15 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    1              G M 17:27:22     1067.46  66.08   2  <  19>  723.060  66.890
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   77                  17:35:21     1061.71  70.48   3  <  21>  727.640   0.000
    17 MAŁYS DOMINIK                   1   69                  17:41:09     1052.68  74.89   4  <  20>  727.560   0.000
    18 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    6              G M 17:38:01     1052.13  79.30  16-  2-  2  723.880  66.220
    19 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    9              G M 17:37:40     1051.47  83.70   3  <  22>  723.060  66.000
    20 MAŁYS DOMINIK                   1   13              G M 17:42:12     1051.08  88.11   5  <  37>  727.560  65.780
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   71                  17:43:06     1049.83  92.51   4  <  34>  727.640   0.000
    22 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G M 17:38:54     1049.59  96.92   4  <  35>  723.060  65.330
    23 JANKOWSKI JAN                   1   16              G   17:47:27     1041.80 101.32  12-  3-  0  726.600   0.000
    24 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G M 17:54:12     1041.04 105.73   4  <  26>  733.100  64.890
    25 LIS MARIAN                      1    1              G M 17:53:30     1034.98 110.13   2  <  33>  728.110  64.670
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 KOWALCZYK ROBERT                1    7              G M 18:00:20     1032.05 114.54   5  <  29>  733.100  64.440
    27 KAZEK JAN                       1   38              G M 17:51:28     1029.79 118.94  10-  1-  1  722.360  64.220
    28 JASIŃSKI JAN                    1   17              G M 17:57:32     1029.38 123.35   4  <  32>  728.320  64.000
    29 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G M 18:07:51     1021.24 127.75   6          733.100  63.780
    30 JANKOWSKI JAN                   1   12              G   18:01:46     1020.84 132.16   2  <  31>  726.600   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 JANKOWSKI JAN                   1    9              G   18:03:20     1018.60 136.56   3          726.600   0.000
    32 JASIŃSKI JAN                    1    5              G   18:06:51     1016.00 140.97   5  <  36>  728.320   0.000
    33 LIS MARIAN                      1   13              G M 18:06:45     1015.85 145.37   3          728.110  62.890
    34 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   42                  18:10:55     1009.33 149.78   5  <  38>  727.640   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    35 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   10              G M 18:09:56     1004.34 154.19   5  <  46>  723.060  62.440
    36 JASIŃSKI JAN                    1   23              G   18:15:31     1003.86 158.59   6          728.320   0.000
    37 MAŁYS DOMINIK                   1   18              G   18:16:04     1002.06 163.00   6  <  39>  727.560   0.000
    38 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   73              G   18:16:56     1000.97 167.40   6  <  42>  727.640   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    39 MAŁYS DOMINIK                   1   70                  18:16:53     1000.93 171.81   7          727.560   0.000
    40 JAKÓB BRONISŁAW                 1    3              G   18:25:50      990.24 176.21  18-  4-  2  728.650   0.000
    41 JAKÓB BRONISŁAW                 1    8              G M 18:33:08      980.51 180.62   2  <  44>  728.650  61.110
    42 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   14              G   18:33:47      978.30 185.02   7          727.640   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   28              G M 18:31:31      976.22 189.43   2          723.880  60.670
    44 JAKÓB BRONISŁAW                 1   17              G M 18:47:29      961.94 193.83   3  <  45>  728.650  60.440
    45 JAKÓB BRONISŁAW                 1   18              G   18:47:32      961.87 198.24   4          728.650   0.000
    46 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              G M 18:49:28      952.06 202.64   6          723.060  60.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    47 KOWALCZYK ROBERT                1   59                  19:00:15      951.77   0.00   7          733.100   0.000
    48 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   86              G   18:57:48      947.70   0.00   8          727.640   0.000
    49 MAŁYS DOMINIK                   1    1              G M 18:58:37      946.58   0.00   8          727.560   0.000
    50 JANKOWSKI JAN                   1    6              G   18:58:45      945.17   0.00   4          726.600   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    51 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    9              G M 19:00:00      944.99   0.00   9          727.640   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 





                                 



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 14, z dnia 23.07.17 HALLE-5                                  
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    35    5    11   133.45     
              2 KOWALCZYK       ROBERT          1    54    5    16   132.04     
              3 MAŁYS           DOMINIK         1    56    5    19   131.77     
              4 DYK             WIKTOR          1    17    4     6   106.37     
              5 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    44    3     7    82.13     
              6 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    30    3     8    68.95     
              7 JASIŃSKI        JAN             1    56    3    14    67.43     
              8 JANKOWSKI       JERZY           1    20    2     4    52.57     
              9 KAZEK           JAN             1    39    2     3    51.41     
             10 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    43    2     6    49.38     
             11 MAŁYS           HENRYK          1    30    2     2    45.84     
             12 LIS             MARIAN          1    45    1     6    21.15     
             13 JANKOWSKI       JAN             1    30    0     4     0.00     
             14 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    42    0     6     0.00     
             15 JAKÓB           BRONISŁAW       1    25    0     2     0.00

                                                    
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 14, z dnia 23.07.17 HALLE-5                                  
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JASIŃSKI        JAN             1    56    6    14   172.22     
              2 KOWALCZYK       ROBERT          1    54    6    16   170.62     
              3 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    35    6    11   169.29     
              4 MAŁYS           DOMINIK         1    56    6    19   167.34     
              5 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    44    6     7   160.80     
              6 DYK             WIKTOR          1    17    6     6   159.91     
              7 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    43    6     6   147.60     
              8 LIS             MARIAN          1    45    6     6   146.54     
              9 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    42    6     6   145.93     
             10 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    30    6     8   141.43     
             11 JANKOWSKI       JERZY           1    20    4     4    97.44     
             12 JANKOWSKI       JAN             1    30    4     4    91.15     
             13 KAZEK           JAN             1    39    3     3    71.59     
             14 MAŁYS           HENRYK          1    30    2     2    45.84     
             15 JAKÓB           BRONISŁAW       1    25    2     2    42.04    



          PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 14                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-5 z dnia 23.07.17                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,25,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  333.964 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   15                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   566                           
      5.Ilość konkursów.......................:  114                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1637.84                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1426.54                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,50,32                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,19,16                         
     10.Czas trwania konkursu.................:28 min. 44 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   15   |  566   |  114  |20.14|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   15   |  566   |  114  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------   


  
                                                                               
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 14.           
                                          z lotu HALLE-5, w dniu 23.07.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 JANKOWSKI JERZY                 1   40              GSM 11:50:32     1637.84   1.77  20-  4-  2  336.630  30.000
     2 JASIŃSKI JAN                    1   69                  11:49:53     1633.76   3.53  56- 14-  3  334.730   0.000
     3 KOWALCZYK ROBERT                1    6              G   11:52:21     1632.46   5.30  54- 16-  5  338.490   0.000
     4 DYK WIKTOR                      1   19              G   11:54:09     1619.84   7.07  17-  6-  4  338.790   0.000
     5 DYK WIKTOR                      1    3              GSM 11:54:18     1618.68   8.83   2  <  44>  338.790  29.650
     6 JASIŃSKI JAN                    1    7              G   11:52:10     1615.75  10.60   2  <  19>  334.730   0.000
     7 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              GSM 11:51:51     1615.08  12.37  35- 11-  5  334.080  29.470
     8 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    9              G   11:52:17     1611.71  14.13   2  <   9>  334.080   0.000
     9 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   13              G   11:52:36     1609.25  15.90   3  <  10>  334.080   0.000
    10 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   16              GSM 11:53:27     1602.69  17.67   4  <  34>  334.080  29.200
    11 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              GCM 11:52:41     1594.83  19.43  44-  7-  3  331.220  29.120
    12 KOWALCZYK ROBERT                1   13              GSM 11:57:57     1589.53  21.20   2  <  13>  338.490  29.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 KOWALCZYK ROBERT                1    5              GCM 11:57:58     1589.40  22.97   3  <  15>  338.490  28.940
    14 MAŁYS DOMINIK                   1   16              GCM 11:55:18     1589.11  24.73  56- 19-  5  334.190  28.850
    15 KOWALCZYK ROBERT                1    7              G   11:58:03     1588.78  26.50   4  <  24>  338.490   0.000
    16 MAŁYS DOMINIK                   1   14              GCM 11:55:22     1588.61  28.27   2  <  17>  334.190  28.670
    17 MAŁYS DOMINIK                   1   18              G   11:55:27     1587.98  30.04   3  <  29>  334.190   0.000
    18 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              GCM 11:53:35     1586.08  31.80  43-  6-  2  330.830  28.500
    19 JASIŃSKI JAN                    1   58                  11:56:25     1583.27  33.57   3  <  20>  334.730   0.000
    20 JASIŃSKI JAN                    1   31              G   11:56:26     1583.15  35.34   4  <  21>  334.730   0.000
    21 JASIŃSKI JAN                    1   59                  11:56:29     1582.77  37.10   5  <  26>  334.730   0.000
    22 LIS MARIAN                      1    6              G   11:56:49     1582.55  38.87  45-  6-  1  335.210   0.000
    23 KAZEK JAN                       1   27              GSM 11:52:25     1580.73  40.64  39-  3-  2  327.870  28.050
    24 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G   11:59:24     1578.78  42.40   5  <  45>  338.490   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   24              G   11:55:14     1575.49  44.17   2  <  40>  331.220   0.000
    26 JASIŃSKI JAN                    1   75                  11:57:28     1575.45  45.94   6  <  30>  334.730   0.000
    27 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   72              G   11:57:37     1573.21  47.70  42-  6-  0  334.490   0.000
    28 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G   11:55:21     1572.76  49.47   2  <  36>  330.830   0.000
    29 MAŁYS DOMINIK                   1   44              G   11:57:44     1570.93  51.24   4  <  35>  334.190   0.000
    30 JASIŃSKI JAN                    1    3              G   11:58:13     1569.91  53.00   7  <  32>  334.730   0.000
    31 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   10              GCM 11:58:39     1569.48  54.77  30-  8-  3  335.320  27.350
    32 JASIŃSKI JAN                    1   51                  11:58:21     1568.92  56.54   8  <  43>  334.730   0.000
    33 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   38              G   11:58:47     1568.50  58.30   2  <  81>  335.320   0.000
    34 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              GSM 11:58:02     1568.21  60.07   5  <  59>  334.080  27.080
    35 MAŁYS DOMINIK                   1   70                  11:58:30     1565.29  61.84   5  <  38>  334.190   0.000
    36 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   34              G   11:57:44     1555.14  63.60   3  <  83>  330.830   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   91                  12:00:35     1551.56  65.37   2  <  67>  334.490   0.000
    38 MAŁYS DOMINIK                   1   68                  12:00:52     1548.13  67.14   6  <  39>  334.190   0.000
    39 MAŁYS DOMINIK                   1   10              G   12:01:02     1546.94  68.90   7  <  50>  334.190   0.000
    40 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              GCM 11:59:39     1543.07  70.67   3  <  41>  331.220  26.550
    41 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              GCM 11:59:40     1542.95  72.44   4  <  49>  331.220  26.460
    42 LIS MARIAN                      1   11              G   12:02:23     1542.02  74.20   2  <  64>  335.210   0.000
    43 JASIŃSKI JAN                    1   53                  12:02:38     1538.05  75.97   9  <  55>  334.730   0.000
    44 DYK WIKTOR                      1   10              GSM 12:05:46     1534.61  77.74   3  <  48>  338.790  26.190
    45 KOWALCZYK ROBERT                1   76                  12:05:44     1533.48  79.51   6  <  46>  338.490   0.000
    46 KOWALCZYK ROBERT                1   91                  12:05:46     1533.25  81.27   7  <  47>  338.490   0.000
    47 KOWALCZYK ROBERT                1   28              GSM 12:06:10     1530.48  83.04   8  <  53>  338.490  25.930
    48 DYK WIKTOR                      1    8              GSM 12:06:35     1528.95  84.81   4  <  61>  338.790  25.840
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              G   12:01:39     1528.83  86.57   5  <  57>  331.220   0.000
    50 MAŁYS DOMINIK                   1    9              GSM 12:03:38     1528.54  88.34   8  <  51>  334.190  25.660
    51 MAŁYS DOMINIK                   1   59                  12:03:41     1528.19  90.11   9  <  52>  334.190   0.000
    52 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G   12:03:48     1527.38  91.87  10  <  60>  334.190   0.000
    53 KOWALCZYK ROBERT                1   17              G   12:07:09     1523.70  93.64   9  <  54>  338.490   0.000
    54 KOWALCZYK ROBERT                1   31              GCM 12:07:11     1523.47  95.41  10  <  69>  338.490  25.310
    55 JASIŃSKI JAN                    1   16              GSM 12:05:15     1519.77  97.17  10  <  56>  334.730  25.220
    56 JASIŃSKI JAN                    1   13              G   12:05:16     1519.66  98.94  11  <  73>  334.730   0.000
    57 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   49              G   12:04:15     1510.70 100.71   6  <  58>  331.220   0.000
    58 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    9              G   12:04:18     1510.35 102.47   7          331.220   0.000
    59 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   53                  12:06:12     1510.31 104.24   6  <  63>  334.080   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    60 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G   12:06:17     1510.24 106.01  11  <  65>  334.190   0.000
    61 DYK WIKTOR                      1    1              GSM 12:09:36     1508.42 107.77   5  <  71>  338.790  24.690
    62 JANKOWSKI JAN                   1   43              G   12:05:59     1503.69 109.54  30-  4-  0  332.290   0.000
    63 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              GSM 12:07:28     1501.71 111.31   7  <  78>  334.080  24.510
    64 LIS MARIAN                      1   36              G   12:08:29     1499.93 113.07   3  <  75>  335.210   0.000
    65 MAŁYS DOMINIK                   1   31              GSM 12:08:05     1498.05 114.84  12  <  66>  334.190  24.340
    66 MAŁYS DOMINIK                   1   13              GCM 12:08:06     1497.94 116.61  13  <  67>  334.190  24.250
    67 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   24                  12:08:19     1497.83 118.37   3  <  79>  334.490   0.000
    67 MAŁYS DOMINIK                   1   22              G   12:08:07     1497.83 118.37  14  <  70>  334.190   0.000
    69 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G   12:11:03     1497.41 121.91  11  <  77>  338.490   0.000
    70 MAŁYS DOMINIK                   1    7              G   12:08:23     1496.04 123.67  15  <  93>  334.190   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    71 DYK WIKTOR                      1    4              G   12:11:28     1495.98 125.44   6          338.790   0.000
    72 JANKOWSKI JAN                   1   24              G   12:07:37     1492.66 127.21   2  <  89>  332.290   0.000
    73 JASIŃSKI JAN                    1    9              G   12:09:29     1491.11 128.98  12  <  95>  334.730   0.000
    74 MAŁYS HENRYK                    1    6              GSM 12:06:19     1490.17 130.74  30-  2-  2  329.800  23.540
    75 LIS MARIAN                      1   33              G   12:10:14     1488.28 132.51   4  <  80>  335.210   0.000
    76 KAZEK JAN                       1    5              GSM 12:05:45     1485.26 134.28   2  < 112>  327.870  23.360
    77 KOWALCZYK ROBERT                1   63                  12:12:57     1484.93 136.04  12  <  82>  338.490   0.000
    78 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   32              GSM 12:10:10     1483.70 137.81   8  <  96>  334.080  23.190
    79 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   60                  12:10:49     1481.25 139.58   4  <  90>  334.490   0.000
    80 LIS MARIAN                      1   77                  12:11:33     1479.63 141.34   5  < 101>  335.210   0.000
    81 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   26              G   12:11:43     1479.03 143.11   3  <  98>  335.320   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    82 KOWALCZYK ROBERT                1    2              GCM 12:14:22     1475.76 144.88  13  <  84>  338.490  22.830
    83 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   16              G   12:09:13     1475.49 146.64   4  < 103>  330.830   0.000
    84 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G   12:14:43     1473.51 148.41  14  <  97>  338.490   0.000
    85 JANKOWSKI JERZY                 1    7              GSM 12:13:36     1472.57 150.18   2  <  86>  336.630  22.570
    86 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G   12:14:53     1464.35 151.94   3  <  87>  336.630   0.000
    87 JANKOWSKI JERZY                 1   23              G   12:14:58     1463.82 153.71   4          336.630   0.000
    88 MAŁYS HENRYK                    1   14              GSM 12:10:36     1461.88 155.48   2          329.800  22.300
    89 JANKOWSKI JAN                   1   59                  12:12:55     1457.95 157.24   3  < 107>  332.290   0.000
    90 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   20                  12:14:41     1456.31 159.01   5  <  91>  334.490   0.000
    91 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   85              G   12:15:10     1453.25 160.78   6          334.490   0.000
    92 JAKÓB BRONISŁAW                 1    4              G   12:16:07     1451.73 162.54  25-  2-  0  335.520   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    93 MAŁYS DOMINIK                   1   75                  12:15:15     1451.42 164.31  16  <  94>  334.190   0.000
    94 MAŁYS DOMINIK                   1   19              G   12:15:22     1450.69 166.08  17  < 109>  334.190   0.000
    95 JASIŃSKI JAN                    1   14              GSM 12:15:59     1449.15 167.84  13  < 108>  334.730  21.680
    96 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   57                  12:15:35     1448.85 169.61   9  < 106>  334.080   0.000
    97 KOWALCZYK ROBERT                1   53                  12:19:04     1446.13 171.38  15  < 102>  338.490   0.000
    98 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    6              G   12:16:53     1446.07 173.14   4  <  99>  335.320   0.000
    99 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   13              GCM 12:16:55     1445.86 174.91   5  < 100>  335.320  21.330
   100 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   44              G   12:17:03     1445.03 176.68   6  < 105>  335.320   0.000
   101 LIS MARIAN                      1    7              GSM 12:17:00     1444.87 178.45   6          335.210  21.150
   102 KOWALCZYK ROBERT                1   59                  12:19:21     1444.38 180.21  16          338.490   0.000
   103 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   60                  12:14:05     1444.15 181.98   5  < 104>  330.830   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   104 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   25              GSM 12:14:07     1443.94 183.75   6          330.830  20.880
   105 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    2              G   12:17:28     1442.44 185.51   7  < 111>  335.320   0.000
   106 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   37              G   12:17:04     1439.59 187.28  10  < 110>  334.080   0.000
   107 JANKOWSKI JAN                   1   54                  12:16:13     1437.14 189.05   4          332.290   0.000
   108 JASIŃSKI JAN                    1   32              GSM 12:18:11     1435.48 190.81  14          334.730  20.530
   109 MAŁYS DOMINIK                   1    6              G   12:17:55     1434.81 192.58  18  < 114>  334.190   0.000
   110 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G   12:18:01     1433.72 194.35  11          334.080   0.000
   111 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              GSM 12:18:59     1433.09 196.11   8          335.320  20.270
   112 KAZEK JAN                       1    4              G   12:14:32     1428.42 197.88   3          327.870   0.000
   113 JAKÓB BRONISŁAW                 1    3              G   12:20:00     1427.75 199.65   2          335.520   0.000
   114 MAŁYS DOMINIK                   1   66                  12:19:16     1426.54 201.41  19          334.190   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   115 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              G   12:19:46     1423.03   0.00  12          334.080   0.000
   116 MAŁYS DOMINIK                   1   56                  12:19:54     1422.69   0.00  20          334.190   0.000
   117 MAŁYS HENRYK                    1   15              G   12:17:07     1420.84   0.00   3          329.800   0.000
   118 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   37              G   12:18:21     1417.74   0.00   7          330.830   0.000
   119 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   19              GSM 12:23:00     1408.91   0.00   9          335.320   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------     



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 15.07.17 HOLTEN-2                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    52    5    26   338.50     
              2 MAŁYS           DOMINIK         1    44    5    14   336.00     
              3 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    20    5     8   336.00     
              4 JASIŃSKI        JAN             1    58    4    17   257.90     
              5 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    13    4     4   257.50     
              6 JANKOWSKI       JERZY           1    12    3     3   198.60     
              7 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    31    3     7   193.90     
              8 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    48    3     4   185.80     
              9 KAZEK           JAN             1    20    3     4   185.10     
             10 DYK             WIKTOR          1    10    2     2   133.30     
             11 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    25    2     4   128.50     
             12 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    20    1     1    69.60     
             13 DUDZIAK         KAROL           1    19    1     1    69.40     
             14 JANKOWSKI       JAN             1    36    1     2    69.30     
             15 ŁUKAWY          JAN             1    12    1     1    65.80     
             16 LIS             MARIAN          1    27    1     3    63.10     
             17 MAŁYS           HENRYK          1    17    0     0     0.00     
             18 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    11    0     0     0.00     
             19 JANKOWSKI       PAWEŁ           1     8    0     0     0.00     
             20 JAKÓB           BRONISŁAW       1    19    0     0     0.00


                                                   
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 15.07.17 HOLTEN-2                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    52    4    26   278.50     
              2 MAŁYS           DOMINIK         1    44    4    14   275.80     
              3 JASIŃSKI        JAN             1    58    4    17   273.90     
              4 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    20    4     8   270.10     
              5 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    31    4     7   260.40     
              6 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    13    4     4   257.50     
              7 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    25    4     4   257.30     
              8 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    48    4     4   254.10     
              9 KAZEK           JAN             1    20    4     4   247.10     
             10 JANKOWSKI       JERZY           1    12    3     3   198.60     
             11 LIS             MARIAN          1    27    3     3   190.60     
             12 JANKOWSKI       JAN             1    36    2     2   138.20     
             13 DYK             WIKTOR          1    10    2     2   133.30     
             14 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    20    1     1    69.60     
             15 DUDZIAK         KAROL           1    19    1     1    69.40     
             16 ŁUKAWY          JAN             1    12    1     1    65.80     
             17 MAŁYS           HENRYK          1    17    0     0     0.00     
             18 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    11    0     0     0.00     
             19 JANKOWSKI       PAWEŁ           1     8    0     0     0.00     
             20 JAKÓB           BRONISŁAW       1    19    0     0     0.00



           PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-2 z dnia 15.07.17                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  726.904 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   502                           
      5.Ilość konkursów.......................:  101                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1420.23                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1316.02                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,36,11                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,12,51                         
     10.Czas trwania konkursu.................:36 min. 40 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   20   |  502   |  101  |20.12|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  502   |  101  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------    


 
                                                                               
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 13.           
                                         z lotu HOLTEN-2, w dniu 15.07.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KOWALCZYK ROBERT                1   11              GCM 14:36:11     1420.23   1.99  52- 26-  5  733.100  70.000
     2 DYK WIKTOR                      1    8              GSM 14:39:42     1406.83   3.98  10-  2-  2  731.130  69.900
     3 KOWALCZYK ROBERT                1   31              GCM 14:41:37     1405.44   5.98   2  <   4>  733.100  69.800
     4 KOWALCZYK ROBERT                1   48              G   14:41:59     1404.45   7.97   3  <  11>  733.100   0.000
     5 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   23              GCM 14:38:44     1404.11   9.96  20-  1-  1  728.360  69.600
     6 MAŁYS DOMINIK                   1   14              GSM 14:38:51     1402.26  11.95  44- 14-  5  727.560  69.500
     7 DUDZIAK KAROL                   1    7              GSM 14:34:51     1399.01  13.94  19-  1-  1  720.280  69.400
     8 JANKOWSKI JAN                   1    3              GSM 14:40:20     1396.41  15.94  36-  2-  1  726.600  69.300
     9 MAŁYS DOMINIK                   1    8              G   14:43:02     1391.04  17.93   2  <  15>  727.560   0.000
    10 JASIŃSKI JAN                    1    6              G   14:43:35     1391.03  19.92  58- 17-  4  728.320   0.000
    11 KOWALCZYK ROBERT                1   88                  14:47:26     1389.94  21.91   4  <  23>  733.100   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 JANKOWSKI JAN                   1   54                  14:43:11     1388.81  23.90   2          726.600   0.000
    13 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   11              GCM 14:44:40     1387.89  25.90  20-  8-  5  728.180  68.800
    14 JASIŃSKI JAN                    1   27              GSM 14:45:09     1386.88  27.89   2  <  19>  728.320  68.700
    15 MAŁYS DOMINIK                   1    1              G   14:45:21     1384.91  29.88   3  <  16>  727.560   0.000
    16 MAŁYS DOMINIK                   1    6              GSM 14:46:39     1381.49  31.87   4  <  17>  727.560  68.500
    17 MAŁYS DOMINIK                   1   62                  14:46:42     1381.36  33.86   5  <  24>  727.560   0.000
    18 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   72              G   14:47:29     1379.46  35.86  48-  4-  3  727.640   0.000
    19 JASIŃSKI JAN                    1   59                  14:48:04     1379.22  37.85   3  <  22>  728.320   0.000
    20 JANKOWSKI JERZY                 1    7              GSM 14:50:22     1378.63  39.84  12-  3-  3  731.180  68.100
    21 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              GCM 14:45:18     1378.03  41.83  31-  7-  3  723.880  68.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 JASIŃSKI JAN                    1   26              G   14:49:20     1375.92  43.82   4  <  35>  728.320   0.000
    23 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G   14:53:05     1375.21  45.82   5  <  25>  733.100   0.000
    24 MAŁYS DOMINIK                   1   16              GCM 14:49:07     1375.05  47.81   6  <  30>  727.560  67.700
    25 KOWALCZYK ROBERT                1    8              G   14:53:28     1374.22  49.80   6  <  27>  733.100   0.000
    26 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   45              GSM 14:50:31     1372.59  51.79   2  <  31>  728.180  67.500
    27 KOWALCZYK ROBERT                1    7              G   14:55:14     1369.68  53.78   7  <  28>  733.100   0.000
    28 KOWALCZYK ROBERT                1   17              G   14:55:16     1369.60  55.78   8  <  29>  733.100   0.000
    29 KOWALCZYK ROBERT                1   20              GSM 14:56:03     1367.60  57.77   9  <  34>  733.100  67.200
    30 MAŁYS DOMINIK                   1   78                  14:52:07     1367.29  59.76   7  <  36>  727.560   0.000
    31 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   24              GCM 14:52:53     1366.49  61.75   3  <  33>  728.180  67.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              GSM 14:49:34     1365.38  63.75  25-  4-  2  723.060  66.900
    33 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    9              GCM 14:53:34     1364.74  65.74   4  <  39>  728.180  66.800
    34 KOWALCZYK ROBERT                1    4              GSM 14:57:50     1363.06  67.73  10  <  38>  733.100  66.700
    35 JASIŃSKI JAN                    1   14              GSM 14:54:23     1362.92  69.72   5  <  40>  728.320  66.600
    36 MAŁYS DOMINIK                   1   68                  14:54:07     1362.17  71.71   8  <  45>  727.560   0.000
    37 JANKOWSKI JERZY                 1    6              GSM 14:56:47     1362.15  73.71   2  <  60>  731.180  66.400
    38 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G   14:58:13     1362.09  75.70  11  <  49>  733.100   0.000
    39 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G   14:55:06     1360.83  77.69   5  <  42>  728.180   0.000
    40 JASIŃSKI JAN                    1   51                  14:55:18     1360.58  79.68   6  <  56>  728.320   0.000
    41 LIS MARIAN                      1   28              G   14:55:54     1358.67  81.67  27-  3-  1  728.110   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    42 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   10              GSM 14:56:29     1357.32  83.67   6  <  47>  728.180  65.900
    43 ŁUKAWY JAN                      1    6              GSM 14:52:49     1356.70  85.66  12-  1-  1  722.870  65.800
    44 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              GSM 14:57:38     1353.04  87.65  13-  4-  4  727.440  65.700
    45 MAŁYS DOMINIK                   1   31              GSM 14:57:48     1352.85  89.64   9  <  54>  727.560  65.600
    46 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              GSM 14:57:50     1352.54  91.63   2  <  55>  727.440  65.500
    47 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              G   14:58:31     1352.20  93.63   7  <  68>  728.180   0.000
    48 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   30              G   14:55:10     1351.09  95.62   2  <  66>  723.060   0.000
    49 KOWALCZYK ROBERT                1   59                  15:03:26     1349.02  97.61  12  <  51>  733.100   0.000
    50 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              GCM 14:56:36     1349.01  99.60   2  <  64>  723.880  65.100
    51 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G   15:03:28     1348.93 101.59  13  <  52>  733.100   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    52 KOWALCZYK ROBERT                1   34              G   15:03:31     1348.81 103.59  14  <  53>  733.100   0.000
    53 KOWALCZYK ROBERT                1   28              GSM 15:03:38     1348.52 105.58  15  <  57>  733.100  64.800
    54 MAŁYS DOMINIK                   1   13              GCM 14:59:37     1348.29 107.57  10  <  63>  727.560  64.700
    55 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              GSM 14:59:52     1347.44 109.56   3  <  84>  727.440  64.600
    56 JASIŃSKI JAN                    1   48              G   15:00:32     1347.41 111.55   7  <  61>  728.320   0.000
    57 KOWALCZYK ROBERT                1    6              G   15:04:07     1347.32 113.55  16  <  59>  733.100   0.000
    58 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    4              GCM 15:00:24     1346.48 115.54   2  <  92>  727.640  64.300
    59 KOWALCZYK ROBERT                1   13              G   15:04:51     1345.51 117.53  17  <  71>  733.100   0.000
    60 JANKOWSKI JERZY                 1   12              GSM 15:03:43     1344.78 119.52   3          731.180  64.100
    61 JASIŃSKI JAN                    1   29              G   15:02:09     1343.39 121.51   8  <  62>  728.320   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    62 JASIŃSKI JAN                    1    1              G   15:02:45     1341.91 123.51   9  <  74>  728.320   0.000
    63 MAŁYS DOMINIK                   1   24              G   15:02:15     1341.74 125.50  11  <  75>  727.560   0.000
    64 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   28              G   14:59:36     1341.51 127.49   3  <  65>  723.880   0.000
    65 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   14              G   14:59:39     1341.39 129.48   4  <  82>  723.880   0.000
    66 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              G   15:00:13     1338.46 131.47   3  <  85>  723.060   0.000
    67 DYK WIKTOR                      1    1              GSM 15:06:45     1337.23 133.47   2          731.130  63.400
    68 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   13              GSM 15:04:40     1336.93 135.46   8          728.180   0.000
    69 KAZEK JAN                       1    5              GSM 15:00:23     1336.76 137.45  20-  4-  3  722.360  63.200
    70 LIS MARIAN                      1    1              GSM 15:04:57     1336.10 139.44   2  <  86>  728.110  63.100
    71 KOWALCZYK ROBERT                1   55                  15:08:57     1335.46 141.43  18  <  72>  733.100   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    72 KOWALCZYK ROBERT                1    5              GCM 15:09:01     1335.30 143.43  19  <  73>  733.100   0.000
    73 KOWALCZYK ROBERT                1   85                  15:09:11     1334.89 145.42  20  <  76>  733.100   0.000
    74 JASIŃSKI JAN                    1   63                  15:05:52     1334.25 147.41  10  <  79>  728.320   0.000
    75 MAŁYS DOMINIK                   1    7              GC  15:05:20     1334.16 149.40  12  <  97>  727.560   0.000
    76 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G   15:09:34     1333.96 151.39  21  <  77>  733.100   0.000
    77 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G   15:10:36     1331.46 153.39  22  <  78>  733.100   0.000
    78 KOWALCZYK ROBERT                1    2              G   15:10:39     1331.34 155.38  23  <  80>  733.100   0.000
    79 JASIŃSKI JAN                    1   35              G   15:07:15     1330.87 157.37  11  <  87>  728.320   0.000
    80 KOWALCZYK ROBERT                1   80                  15:10:55     1330.69 159.36  24  <  94>  733.100   0.000
    81 KAZEK JAN                       1   22              G   15:02:55     1330.52 161.35   2  <  83>  722.360   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    82 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   12              G   15:04:28     1329.52 163.35   5  <  88>  723.880   0.000
    83 KAZEK JAN                       1   19              GSM 15:03:25     1329.29 165.34   3  < 100>  722.360  61.800
    84 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              GSM 15:07:16     1329.22 167.33   4          727.440  61.700
    85 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              GCM 15:04:00     1329.15 169.32   4          723.060  61.600
    86 LIS MARIAN                      1   36              G   15:07:56     1328.83 171.31   3          728.110   0.000
    87 JASIŃSKI JAN                    1    2              GSM 15:08:09     1328.69 173.31  12  <  89>  728.320  61.400
    88 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G   15:05:42     1326.52 175.30   6  <  93>  723.880   0.000
    89 JASIŃSKI JAN                    1   18              GSM 15:09:05     1326.43 177.29  13  <  90>  728.320  61.200
    90 JASIŃSKI JAN                    1   20              G   15:09:08     1326.31 179.28  14  <  91>  728.320   0.000
    91 JASIŃSKI JAN                    1   53                  15:09:14     1326.07 181.27  15  <  98>  728.320   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    92 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    7              GSM 15:08:45     1326.00 183.27   3  <  95>  727.640  60.900
    93 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    2              GCM 15:06:27     1324.70 185.26   7          723.880  60.800
    94 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G   15:14:31     1322.05 187.25  25  <  96>  733.100   0.000
    95 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   78              GSM 15:10:45     1321.18 189.24   4          727.640  60.600
    96 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G   15:15:13     1320.39 191.24  26          733.100   0.000
    97 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G   15:11:02     1320.36 193.23  13  < 101>  727.560   0.000
    98 JASIŃSKI JAN                    1   62                  15:11:38     1320.30 195.22  16  <  99>  728.320   0.000
    99 JASIŃSKI JAN                    1   23              G   15:12:19     1318.66 197.21  17          728.320   0.000
   100 KAZEK JAN                       1   27              GSM 15:08:34     1316.81 199.20   4          722.360  60.100
   101 MAŁYS DOMINIK                   1   74                  15:12:51     1316.02 201.20  14          727.560   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   102 MAŁYS DOMINIK                   1   73                  15:13:40     1314.08   0.00  15          727.560   0.000
   103 JASIŃSKI JAN                    1   69                  15:14:31     1313.43   0.00  18          728.320   0.000
   104 JANKOWSKI JAN                   1   47              G   15:13:16     1313.29   0.00   3          726.600   0.000
   105 MAŁYS DOMINIK                   1   56                  15:14:09     1312.93   0.00  16          727.560   0.000
   106 KOWALCZYK ROBERT                1   60                  15:18:26     1312.78   0.00  27          733.100   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   





            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 09.07.17 HALLE-4                                  
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JASIŃSKI        JAN             1    57    5    14   143.12     
              2 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    37    5    11   140.62     
              3 KOWALCZYK       ROBERT          1    55    5    30   138.62     
              4 MAŁYS           DOMINIK         1    56    5    20   133.68     
              5 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    34    5    13   129.72     
              6 DYK             WIKTOR          1    22    5     7   127.50     
              7 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    47    4    11    99.25     
              8 KAZEK           JAN             1    41    4     6    98.33     
              9 MAŁYS           HENRYK          1    45    3     4    71.66     
             10 JANKOWSKI       JAN             1    36    2     2    49.73     
             11 JANKOWSKI       JERZY           1    25    2     6    49.10     
             12 ŁUKAWY          JAN             1    25    2     3    48.54     
             13 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    28    2     3    43.69     
             14 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    50    1     5    25.00     
             15 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    50    1     5    20.69     
             16 DUDZIAK         KAROL           1    32    1     1    20.35     
             17 LIS             MARIAN          1    28    0     1     0.00     
             18 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    11    0     1     0.00     
             19 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    18    0     2     0.00     
             20 JAKÓB           BRONISŁAW       1    28    0     0     0.00


                                                   
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 09.07.17 HALLE-4                                  
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JASIŃSKI        JAN             1    57    6    14   175.42     
              2 KOWALCZYK       ROBERT          1    55    6    30   174.04     
              3 MAŁYS           DOMINIK         1    56    6    20   172.15     
              4 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    37    6    11   166.80     
              5 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    34    6    13   166.32     
              6 DYK             WIKTOR          1    22    6     7   155.42     
              7 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    47    6    11   154.52     
              8 JANKOWSKI       JERZY           1    25    6     6   149.87     
              9 KAZEK           JAN             1    41    6     6   141.39     
             10 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    50    5     5   120.61     
             11 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    50    5     5   110.75     
             12 MAŁYS           HENRYK          1    45    4     4    98.54     
             13 ŁUKAWY          JAN             1    25    3     3    75.69     
             14 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    28    3     3    68.55     
             15 JANKOWSKI       JAN             1    36    2     2    49.73     
             16 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    18    2     2    44.65     
             17 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    11    1     1    22.85     
             18 DUDZIAK         KAROL           1    32    1     1    20.35     
             19 LIS             MARIAN          1    28    1     1    20.28     
             20 JAKÓB           BRONISŁAW       1    28    0     0     0.00




            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-4 z dnia 09.07.17                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,40,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  333.418 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   725                           
      5.Ilość konkursów.......................:  145                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1243.15                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1150.26                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,12,17                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,30,32                         
     10.Czas trwania konkursu.................:18 min. 15 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   20   |  725   |  145  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  725   |  145  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------


     
                                                                               
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 12.           
                                          z lotu HALLE-4, w dniu 09.07.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KOWALCZYK ROBERT                1   62                  11:12:17     1243.15   1.38  55- 30-  5  338.490   0.000
     2 JASIŃSKI JAN                    1   74                  11:09:31     1241.96   2.76  57- 14-  5  334.730   0.000
     3 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   32              G   11:10:13     1240.93   4.14  34- 13-  5  335.320   0.000
     4 JASIŃSKI JAN                    1   33              GSM 11:11:50     1231.38   5.52   2  <   9>  334.730  29.790
     5 MAŁYS DOMINIK                   1   17              GCM 11:12:17     1227.36   6.90  56- 20-  5  334.190  29.720
     6 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    9              GCM 11:14:53     1219.86   8.28   2  <  20>  335.320  29.650
     7 MAŁYS DOMINIK                   1   18              GCM 11:14:05     1219.30   9.66   2  <  17>  334.190   0.000
     8 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              GSM 11:14:23     1217.57  11.03  37- 11-  5  334.080  29.510
     9 JASIŃSKI JAN                    1   27              GSM 11:15:00     1217.20  12.41   3  <  10>  334.730  29.440
    10 JASIŃSKI JAN                    1   51                  11:15:05     1216.83  13.79   4  <  14>  334.730   0.000
    11 KOWALCZYK ROBERT                1    2              GSM 11:18:24     1215.84  15.17   2  <  12>  338.490  29.310
    12 KOWALCZYK ROBERT                1   48              G   11:18:28     1215.55  16.55   3  <  13>  338.490   0.000
    13 KOWALCZYK ROBERT                1   88                  11:18:32     1215.26  17.93   4  <  27>  338.490   0.000
    14 JASIŃSKI JAN                    1   16              GSM 11:15:41     1214.18  19.31   5  <  33>  334.730  29.100
    15 JANKOWSKI JERZY                 1   40              G   11:17:20     1213.81  20.69  25-  6-  2  336.630   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              GSM 11:15:21     1213.29  22.07   2  <  18>  334.080  28.960
    17 MAŁYS DOMINIK                   1   30              G   11:15:37     1212.52  23.45   3  <  19>  334.190   0.000
    18 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   37              GSM 11:15:41     1211.83  24.83   3  <  22>  334.080  28.820
    19 MAŁYS DOMINIK                   1    9              GSM 11:16:01     1210.76  26.21   4  <  32>  334.190  28.750
    20 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G   11:17:20     1209.09  27.59   3  <  54>  335.320   0.000
    21 MAŁYS HENRYK                    1   25              GSM 11:12:54     1208.50  28.97  45-  4-  3  329.800  28.610
    22 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   16              GSM 11:16:29     1208.32  30.34   4  <  56>  334.080  28.540
    23 DYK WIKTOR                      1   24              GSM 11:20:25     1208.17  31.72  22-  7-  5  338.790  28.470
    24 ŁUKAWY JAN                      1   39              GSM 11:12:37     1208.14  33.10  25-  3-  2  329.360  28.400
    25 KAZEK JAN                       1   27              GSM 11:11:27     1207.85  34.48  41-  6-  4  327.870  28.330
    26 DYK WIKTOR                      1   10              GSM 11:20:30     1207.81  35.86   2  <  51>  338.790  28.260
    27 KOWALCZYK ROBERT                1    5              GCM 11:20:41     1205.95  37.24   5  <  28>  338.490  28.190
    28 KOWALCZYK ROBERT                1   59                  11:20:43     1205.81  38.62   6  <  28>  338.490   0.000
    28 KOWALCZYK ROBERT                1   43              G   11:20:43     1205.81  38.62   7  <  30>  338.490   0.000
    30 KOWALCZYK ROBERT                1   33              G   11:20:48     1205.45  41.38   8  <  34>  338.490   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 JANKOWSKI JERZY                 1    6              GSM 11:19:17     1205.34  42.76   2  <  36>  336.630  27.920
    32 MAŁYS DOMINIK                   1   42              GSM 11:17:18     1205.16  44.14   5  <  39>  334.190  27.850
    33 JASIŃSKI JAN                    1   32              GSM 11:17:57     1204.28  45.52   6  <  38>  334.730  27.780
    34 KOWALCZYK ROBERT                1   22              GCM 11:21:32     1202.31  46.90   9  <  35>  338.490  27.710
    35 KOWALCZYK ROBERT                1    8              G   11:21:33     1202.24  48.28  10  <  37>  338.490   0.000
    36 JANKOWSKI JERZY                 1   47              G   11:20:03     1202.04  49.66   3  < 105>  336.630   0.000
    37 KOWALCZYK ROBERT                1   82                  11:21:39     1201.81  51.03  11  <  43>  338.490   0.000
    38 JASIŃSKI JAN                    1   13              G   11:18:33     1201.69  52.41   7  <  44>  334.730   0.000
    39 MAŁYS DOMINIK                   1   31              GSM 11:18:19     1200.76  53.79   6  <  40>  334.190  27.360
    40 MAŁYS DOMINIK                   1   44              G   11:18:21     1200.61  55.17   7  <  41>  334.190   0.000
    41 MAŁYS DOMINIK                   1   24              G   11:18:25     1200.32  56.55   8  <  58>  334.190   0.000
    42 ŁUKAWY JAN                      1   13              G   11:14:26     1200.15  57.93   2  < 143>  329.360   0.000
    43 KOWALCZYK ROBERT                1    4              G   11:22:06     1199.89  59.31  12  <  48>  338.490   0.000
    44 JASIŃSKI JAN                    1   17              GSM 11:19:20     1198.32  60.69   8  <  47>  334.730  27.010
    45 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              G   11:16:26     1198.19  62.07  47- 11-  4  331.220   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 MAŁYS HENRYK                    1   41              G   11:15:16     1198.11  63.45   2  < 115>  329.800   0.000
    47 JASIŃSKI JAN                    1   36              G   11:19:39     1196.96  64.83   9  <  84>  334.730   0.000
    48 KOWALCZYK ROBERT                1   11              GCM 11:22:48     1196.92  66.21  13  <  49>  338.490  26.740
    49 KOWALCZYK ROBERT                1    9              GCM 11:22:49     1196.85  67.59  14  <  50>  338.490  26.670
    50 KOWALCZYK ROBERT                1   31              G   11:22:51     1196.71  68.97  15  <  53>  338.490   0.000
    51 DYK WIKTOR                      1    8              G   11:23:29     1195.10  70.34   3  <  67>  338.790   0.000
    52 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              GSM 11:17:11     1194.95  71.72   2  <  66>  331.220  26.460
    53 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G   11:23:32     1193.83  73.10  16  <  57>  338.490   0.000
    54 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   19              GSM 11:21:17     1192.11  74.48   4  <  55>  335.320  26.320
    55 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              GSM 11:21:43     1190.27  75.86   5  <  65>  335.320  26.250
    56 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   53                  11:20:46     1189.89  77.24   5  <  76>  334.080   0.000
    57 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G   11:25:03     1187.48  78.62  17  <  68>  338.490   0.000
    58 MAŁYS DOMINIK                   1    8              G   11:21:26     1187.46  80.00   9  <  59>  334.190   0.000
    59 MAŁYS DOMINIK                   1    6              G   11:21:33     1186.97  81.38  10  <  60>  334.190   0.000
    60 MAŁYS DOMINIK                   1   14              G   11:21:43     1186.26  82.76  11  <  77>  334.190   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G   11:19:04     1185.49  84.14  50-  5-  1  330.830   0.000
    62 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   57                  11:19:11     1184.99  85.52   2  <  73>  330.830   0.000
    63 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   42                  11:22:32     1183.90  86.90  50-  5-  1  334.490   0.000
    64 JANKOWSKI JAN                   1   43              GSM 11:21:00     1182.53  88.28  36-  2-  2  332.290  25.630
    65 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   34              G   11:23:49     1181.47  89.66   6  <  74>  335.320   0.000
    66 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              GSM 11:20:21     1181.45  91.03   3  <  69>  331.220  25.490
    67 DYK WIKTOR                      1   16              GSM 11:26:51     1181.07  92.41   4  <  93>  338.790  25.420
    68 KOWALCZYK ROBERT                1   60                  11:26:44     1180.51  93.79  18  <  80>  338.490   0.000
    69 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   24              G   11:20:38     1180.26  95.17   4  <  70>  331.220   0.000
    70 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              G   11:20:39     1180.19  96.55   5  <  71>  331.220   0.000
    71 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   13              G   11:21:00     1178.72  97.93   6  <  72>  331.220   0.000
    72 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    9              G   11:21:02     1178.58  99.31   7  <  82>  331.220   0.000
    73 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   29              GCM 11:20:50     1178.03 100.69   3  <  98>  330.830  25.000
    74 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    2              G   11:24:43     1177.73 102.07   7  <  78>  335.320   0.000
    75 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   18              G   11:24:43     1177.49 103.45  28-  3-  2  335.250   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    76 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              GSM 11:23:44     1177.44 104.83   6  <  83>  334.080  24.790
    77 MAŁYS DOMINIK                   1   79                  11:24:01     1176.66 106.21  12  <  90>  334.190   0.000
    78 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              G   11:25:01     1176.49 107.59   8  <  85>  335.320   0.000
    79 KAZEK JAN                       1   41              GSM 11:18:42     1176.43 108.97   2  <  91>  327.870  24.580
    80 KOWALCZYK ROBERT                1   89                  11:27:48     1176.13 110.34  19  <  81>  338.490   0.000
    81 KOWALCZYK ROBERT                1   85                  11:27:50     1175.99 111.72  20  <  87>  338.490   0.000
    82 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              GCM 11:21:55     1174.89 113.10   8  <  92>  331.220  24.380
    83 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              GSM 11:24:26     1174.55 114.48   7  < 120>  334.080   0.000
    84 JASIŃSKI JAN                    1    6              G   11:25:02     1174.35 115.86  10  <  95>  334.730   0.000
    85 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   24              GCM 11:25:36     1174.09 117.24   9  <  97>  335.320  24.170
    86 JANKOWSKI JAN                   1   16              GSM 11:23:02     1174.03 118.62   2          332.290  24.100
    87 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G   11:28:34     1173.01 120.00  21  <  88>  338.490   0.000
    88 KOWALCZYK ROBERT                1   17              G   11:28:36     1172.87 121.38  22  <  89>  338.490   0.000
    89 KOWALCZYK ROBERT                1    7              G   11:28:37     1172.80 122.76  23  <  99>  338.490   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    90 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G   11:24:58     1172.73 124.14  13  <  94>  334.190   0.000
    91 KAZEK JAN                       1   32              GSM 11:19:37     1172.57 125.52   3  < 102>  327.870  23.750
    92 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   20              G   11:23:03     1170.18 126.90   9  < 103>  331.220   0.000
    93 DYK WIKTOR                      1    5              G   11:29:32     1170.12 128.28   5  < 100>  338.790   0.000
    94 MAŁYS DOMINIK                   1   19              G   11:26:00     1168.50 129.66  14  < 108>  334.190   0.000
    95 JASIŃSKI JAN                    1   23              G   11:26:36     1167.93 131.03  11  <  96>  334.730   0.000
    96 JASIŃSKI JAN                    1   18              G   11:26:40     1167.66 132.41  12  < 127>  334.730   0.000
    97 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   13              GSM 11:27:11     1167.62 133.79  10  < 112>  335.320  23.330
    98 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   42              G   11:23:25     1167.29 135.17   4  < 134>  330.830   0.000
    99 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G   11:30:05     1166.87 136.55  24  < 101>  338.490   0.000
   100 DYK WIKTOR                      1   40              GSM 11:30:21     1166.83 137.93   6  < 113>  338.790  23.130
   101 KOWALCZYK ROBERT                1   18              G   11:30:09     1166.60 139.31  25  < 106>  338.490   0.000
   102 KAZEK JAN                       1   57                  11:21:29     1164.79 140.69   4  < 121>  327.870   0.000
   103 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              GSM 11:24:30     1164.22 142.07  10  < 137>  331.220  22.920
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   104 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1   14              G   11:25:27     1163.95 143.45  11-  1-  0  332.250   0.000
   105 JANKOWSKI JERZY                 1   31              G   11:29:30     1162.80 144.83   4  < 125>  336.630   0.000
   106 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G   11:31:10     1162.53 146.21  26  < 107>  338.490   0.000
   107 KOWALCZYK ROBERT                1   53                  11:31:12     1162.40 147.59  27  < 110>  338.490   0.000
   108 MAŁYS DOMINIK                   1   22              G   11:27:32     1162.27 148.97  15  < 111>  334.190   0.000
   109 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   32              G   11:28:16     1162.01 150.34  18-  2-  0  334.970   0.000
   110 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G   11:31:32     1161.07 151.72  28  < 132>  338.490   0.000
   111 MAŁYS DOMINIK                   1   66                  11:27:55     1160.72 153.10  16  < 130>  334.190   0.000
   112 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              G   11:29:07     1159.81 154.48  11  < 125>  335.320   0.000
   113 DYK WIKTOR                      1    6              GSM 11:32:09     1159.64 155.86   7          338.790  22.220
   114 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   39              G   11:28:54     1159.47 157.24   2          334.970   0.000
   115 MAŁYS HENRYK                    1    6              GSM 11:24:31     1159.16 158.62   3  < 131>  329.800  22.080
   116 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   35                  11:28:37     1158.94 160.00   2  < 117>  334.490   0.000
   117 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   71                  11:28:42     1158.61 161.38   3  < 135>  334.490   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   118 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   23              GSM 11:29:25     1158.37 162.76   2  < 119>  335.250  21.880
   119 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    5              GCM 11:29:26     1158.30 164.14   3          335.250  21.810
   120 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   32              G   11:28:33     1157.79 165.52   8  < 122>  334.080   0.000
   121 KAZEK JAN                       1   19              GSM 11:23:24     1156.92 166.90   5  < 144>  327.870  21.670
   122 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   47              G   11:28:53     1156.45 168.28   9  < 123>  334.080   0.000
   123 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   42              G   11:28:56     1156.25 169.66  10  < 124>  334.080   0.000
   124 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   12              G   11:29:00     1155.99 171.03  11          334.080   0.000
   125 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   36              G   11:30:07     1155.81 172.41  12  < 138>  335.320   0.000
   125 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G   11:31:15     1155.81 172.41   5  < 128>  336.630   0.000
   127 JASIŃSKI JAN                    1   29              G   11:29:38     1155.70 175.17  13  < 129>  334.730   0.000
   128 JANKOWSKI JERZY                 1   19              GSM 11:31:17     1155.68 176.55   6          336.630  21.180
   129 JASIŃSKI JAN                    1    8              G   11:29:39     1155.64 177.93  14          334.730   0.000
   130 MAŁYS DOMINIK                   1   63                  11:29:13     1155.50 179.31  17  < 136>  334.190   0.000
   131 MAŁYS HENRYK                    1   40              GSM 11:25:29     1155.23 180.69   4          329.800  20.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   132 KOWALCZYK ROBERT                1   13              G   11:33:12     1154.47 182.07  29  < 133>  338.490   0.000
   133 KOWALCZYK ROBERT                1   61                  11:33:21     1153.88 183.45  30          338.490   0.000
   134 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   83                  11:26:43     1153.86 184.83   5          330.830   0.000
   135 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    4              GCM 11:29:54     1153.81 186.21   4  < 139>  334.490  20.690
   136 MAŁYS DOMINIK                   1   12              G   11:29:40     1153.71 187.59  18  < 142>  334.190   0.000
   137 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   30              G   11:27:06     1153.68 188.97  11          331.220   0.000
   138 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   45              GCM 11:30:40     1153.62 190.34  13          335.320   0.000
   139 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   10              G   11:30:00     1153.41 191.72   5          334.490   0.000
   140 DUDZIAK KAROL                   1   37              GSM 11:23:35     1153.31 193.10  32-  1-  1  327.060  20.350
   141 LIS MARIAN                      1   42              G   11:30:59     1151.99 194.48  28-  1-  0  335.210   0.000
   142 MAŁYS DOMINIK                   1   70                  11:30:09     1151.78 195.86  19  < 145>  334.190   0.000
   143 ŁUKAWY JAN                      1    3              GSM 11:26:00     1151.61 197.24   3          329.360  20.140
   144 KAZEK JAN                       1   38              G   11:24:44     1151.50 198.62   6          327.870   0.000
   145 MAŁYS DOMINIK                   1    7              GCM 11:30:32     1150.26 200.00  20          334.190  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   146 JANKOWSKI JAN                   1    3              GSM 11:28:54     1150.19   0.00   3          332.290   0.000
   147 MAŁYS DOMINIK                   1   21              G   11:30:35     1150.07   0.00  21          334.190   0.000
   148 JANKOWSKI JAN                   1   64                  11:29:00     1149.79   0.00   4          332.290   0.000
   149 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G   11:30:36     1149.62   0.00  12          334.080   0.000
   150 KOWALCZYK ROBERT                1   67                  11:34:28     1149.50   0.00  31          338.490   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------


            




            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 02.07.17 HOLTEN-1                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    32    4     4   277.34     
              2 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    27    4     8   273.83     
              3 LIS             MARIAN          1    22    4     9   272.24     
              4 MAŁYS           DOMINIK         1    47    4    10   270.85     
              5 JASIŃSKI        JAN             1    59    4    16   270.21     
              6 KOWALCZYK       ROBERT          1    53    4    13   268.83     
              7 JANKOWSKI       JAN             1    31    4     4   264.80     
              8 KAZEK           JAN             1    20    4     4   261.70     
              9 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    24    4     5   258.18     
             10 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    13    4     5   257.34     
             11 JANKOWSKI       JERZY           1    13    4     4   253.94     
             12 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    22    4     4   253.40     
             13 MAŁYS           HENRYK          1    10    2     2   135.10     
             14 ŁUKAWY          JAN             1    10    2     2   131.39     
             15 JAKÓB           BRONISŁAW       1    23    2     2   130.32     
             16 JANKOWSKI       PAWEŁ           1     7    1     1    69.57     
             17 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    20    1     1    67.45     
             18 DUDZIAK         KAROL           1    16    1     1    67.13     
             19 DYK             WIKTOR          1    10    0     0     0.00     
             20 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    12    0     0     0.00    


                                                
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 02.07.17 HOLTEN-1                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    27    5     8   328.72     
              2 LIS             MARIAN          1    22    5     9   321.70     
              3 KOWALCZYK       ROBERT          1    53    4    13   263.62     
              4 KAZEK           JAN             1    20    4     4   261.70     
              5 JASIŃSKI        JAN             1    59    4    16   257.66     
              6 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    13    4     5   256.27     
              7 JANKOWSKI       JERZY           1    13    3     4   192.98     
              8 MAŁYS           DOMINIK         1    47    3    10   192.02     
              9 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    22    3     4   190.95     
             10 MAŁYS           HENRYK          1    10    2     2   135.10     
             11 ŁUKAWY          JAN             1    10    2     2   131.39     
             12 JANKOWSKI       JAN             1    31    1     4    69.79     
             13 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    32    1     4    69.47     
             14 DUDZIAK         KAROL           1    16    1     1    67.13     
             15 JAKÓB           BRONISŁAW       1    23    1     2    65.21     
             16 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    24    1     5    61.49     
             17 DYK             WIKTOR          1    10    0     0     0.00     
             18 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    20    0     1     0.00     
             19 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    12    0     0     0.00     
             20 JANKOWSKI       PAWEŁ           1     7    0     1     0.00    




           PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-1 z dnia 02.07.17                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  726.904 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   471                           
      5.Ilość konkursów.......................:   95                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1775.67                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1495.55                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,49,47                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,06,29                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 16 min. 42 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   20   |  471   |   95  |20.17|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  471   |   95  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 


                               
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 11.           
                                         z lotu HOLTEN-1, w dniu 02.07.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    2                  12:49:47     1775.67   2.12  32-  4-  1  727.640   0.000
     2 LIS MARIAN                      1    1              G   12:51:11     1770.77   4.25  22-  9-  5  728.110   0.000
     3 JANKOWSKI JAN                   1   12              GSM 12:56:08     1746.08   6.37  31-  4-  1  726.600  69.790
     4 JASIŃSKI JAN                    1   43              G   12:58:26     1740.59   8.49  59- 16-  4  728.320   0.000
     5 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   14              G   13:06:32     1709.93  10.62   7-  1-  0  729.340   0.000
     6 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   78              GSM 13:08:52     1696.66  12.74   2  <   7>  727.640  69.470
     7 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    9              G   13:09:01     1696.07  14.86   3  <  15>  727.640   0.000
     8 ŁUKAWY JAN                      1    6              GSM 13:06:23     1695.35  16.99  10-  2-  2  722.870  69.260
     9 KOWALCZYK ROBERT                1   22              GSM 13:13:36     1690.73  19.11  53- 13-  4  733.100  69.150
    10 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    2              GCM 13:09:56     1683.70  21.23  27-  8-  5  723.880  69.040
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 MAŁYS DOMINIK                   1   75                  13:14:25     1674.80  23.35  47- 10-  3  727.560   0.000
    12 LIS MARIAN                      1   18              GSM 13:20:10     1654.17  25.48   2  <  19>  728.110  68.830
    13 KAZEK JAN                       1   27              GSM 13:18:56     1645.72  27.60  20-  4-  4  722.360  68.720
    14 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              GCM 13:25:39     1624.32  29.72   2  <  17>  723.880  68.620
    15 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    4              G   13:31:34     1611.37  31.85   4          727.640   0.000
    16 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   20              G   13:29:44     1607.75  33.97  24-  5-  1  723.060   0.000
    17 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   31              G   13:30:19     1607.49  36.09   3  <  21>  723.880   0.000
    18 MAŁYS HENRYK                    1   10              GCM 13:31:31     1602.31  38.22  10-  2-  2  723.470  68.190
    19 LIS MARIAN                      1   19              G   13:35:19     1599.13  40.34   3  <  44>  728.110   0.000
    20 KOWALCZYK ROBERT                1    9              GSM 13:38:57     1597.34  42.46   2  <  29>  733.100  67.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   40              G   13:33:22     1596.68  44.59   4  <  40>  723.880   0.000
    22 MAŁYS DOMINIK                   1   60                  13:36:20     1594.36  46.71   2  <  27>  727.560   0.000
    23 KAZEK JAN                       1    7              GSM 13:35:21     1586.38  48.83   2  <  55>  722.360  67.660
    24 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              GSM 13:38:55     1585.12  50.96  13-  5-  4  727.440  67.550
    25 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   14              G   13:39:47     1584.14  53.08  20-  1-  0  728.360   0.000
    26 JASIŃSKI JAN                    1   14              G   13:40:49     1580.50  55.20   2  <  32>  728.320   0.000
    27 MAŁYS DOMINIK                   1    7              GCM 13:40:32     1579.82  57.32   3  <  30>  727.560  67.230
    28 DUDZIAK KAROL                   1   25              GSM 13:36:05     1579.27  59.45  16-  1-  1  720.280  67.130
    29 KOWALCZYK ROBERT                1   34              G   13:45:54     1573.51  61.57   3  <  51>  733.100   0.000
    30 MAŁYS DOMINIK                   1   26              G   13:42:26     1573.33  63.69   4  <  41>  727.560   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    30 MAŁYS HENRYK                    1    6              GSM 13:39:50     1573.33  63.69   2          723.470  66.910
    32 JASIŃSKI JAN                    1   90                  13:43:51     1570.16  67.94   3  <  34>  728.320   0.000
    33 JANKOWSKI JAN                   1    6              G   13:42:50     1569.90  70.06   2  <  53>  726.600   0.000
    34 JASIŃSKI JAN                    1   26              G   13:45:08     1565.83  72.19   4  <  35>  728.320   0.000
    35 JASIŃSKI JAN                    1   27              GSM 13:45:09     1565.77  74.31   5  <  38>  728.320  66.380
    36 JANKOWSKI JERZY                 1   21              GSM 13:48:32     1560.57  76.43  13-  4-  3  731.180  66.280
    37 JANKOWSKI JERZY                 1    3              GCM 13:48:35     1560.41  78.56   2  <  86>  731.180  66.170
    38 JASIŃSKI JAN                    1   77                  13:47:27     1558.07  80.68   6  <  39>  728.320   0.000
    39 JASIŃSKI JAN                    1    6              G   13:47:48     1556.91  82.80   7  <  42>  728.320   0.000
    40 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              GSM 13:45:34     1554.84  84.93   5  <  64>  723.880  65.850
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 MAŁYS DOMINIK                   1   73                  13:48:08     1554.17  87.05   5  <  50>  727.560   0.000
    42 JASIŃSKI JAN                    1   58                  13:49:00     1552.92  89.17   8  <  54>  728.320   0.000
    43 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   10              GSM 13:49:12     1551.96  91.30  22-  4-  3  728.180  65.530
    44 LIS MARIAN                      1   34              G   13:49:30     1550.82  93.42   4  <  45>  728.110   0.000
    45 LIS MARIAN                      1    6              GSM 13:49:41     1550.22  95.54   5  <  48>  728.110  65.320
    46 JAKÓB BRONISŁAW                 1   14              GSM 13:50:43     1547.96  97.66  23-  2-  1  728.650  65.210
    47 JAKÓB BRONISŁAW                 1   16              G   13:50:59     1547.08  99.79   2          728.650   0.000
    48 LIS MARIAN                      1    7              GSM 13:51:15     1545.06 101.91   6  <  79>  728.110  65.000
    49 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   24              G   13:48:02     1544.89 104.03   2  <  63>  723.060   0.000
    50 MAŁYS DOMINIK                   1   16              GCM 13:52:13     1540.73 106.16   6  <  91>  727.560  64.790
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    51 KOWALCZYK ROBERT                1   11              GCM 13:55:52     1540.56 108.28   4  <  52>  733.100  64.680
    52 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G   13:55:54     1540.45 110.40   5  <  61>  733.100   0.000
    53 JANKOWSKI JAN                   1   54                  13:52:16     1538.54 112.53   3  <  58>  726.600   0.000
    54 JASIŃSKI JAN                    1   32              GSM 13:54:15     1535.73 114.65   9  <  56>  728.320  64.360
    55 KAZEK JAN                       1   19              GSM 13:50:43     1534.60 116.77   3  <  85>  722.360  64.260
    56 JASIŃSKI JAN                    1   42              GSM 13:55:46     1530.83 118.90  10  <  57>  728.320  64.150
    57 JASIŃSKI JAN                    1   72                  13:55:56     1530.30 121.02  11  <  60>  728.320   0.000
    58 JANKOWSKI JAN                   1   23              G   13:54:52     1530.11 123.14   4          726.600   0.000
    59 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   16              GSM 13:56:03     1528.08 125.27   2  <  66>  727.440  63.830
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    60 JASIŃSKI JAN                    1   34              G   13:57:08     1526.45 127.39  12  <  69>  728.320   0.000
    61 KOWALCZYK ROBERT                1    4              G   14:00:49     1524.70 129.51   6  <  62>  733.100   0.000
    62 KOWALCZYK ROBERT                1   50              G   14:01:20     1523.06 131.63   7  <  67>  733.100   0.000
    63 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              G   13:55:03     1522.07 133.76   3  <  81>  723.060   0.000
    64 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              GSM 13:56:05     1520.49 135.88   6  <  77>  723.880  63.300
    65 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   11              GCM 13:59:12     1519.57 138.00   2  <  72>  728.180  63.190
    66 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    2              G   13:58:44     1519.51 140.13   3  <  68>  727.440   0.000
    67 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G   14:02:31     1519.33 142.25   8  <  70>  733.100   0.000
    68 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              GSM 13:58:55     1518.93 144.37   4  <  76>  727.440  62.870
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    69 JASIŃSKI JAN                    1   17              GSM 13:59:42     1518.28 146.50  13  <  71>  728.320  62.770
    70 KOWALCZYK ROBERT                1   59                  14:02:52     1518.22 148.62   9  <  73>  733.100   0.000
    71 JASIŃSKI JAN                    1    8              G   13:59:48     1517.97 150.74  14  <  80>  728.320   0.000
    72 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              G   13:59:46     1517.78 152.87   3  <  74>  728.180   0.000
    73 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G   14:03:32     1516.13 154.99  10  <  78>  733.100   0.000
    74 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   24              GCM 14:00:22     1515.88 157.11   4          728.180  62.230
    75 ŁUKAWY JAN                      1    7              GSM 13:57:15     1514.66 159.24   2          722.870  62.130
    76 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              GSM 14:00:28     1514.03 161.36   5          727.440  62.020
    77 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    6              GSM 13:58:13     1513.71 163.48   7  <  94>  723.880  61.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    78 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GSM 14:04:27     1513.26 165.61  11  <  82>  733.100  61.810
    79 LIS MARIAN                      1   32              GSM 14:01:11     1513.17 167.73   7  <  87>  728.110  61.700
    80 JASIŃSKI JAN                    1   30              G   14:02:16     1510.20 169.85  15  <  83>  728.320   0.000
    81 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              GCM 13:58:55     1509.78 171.97   4  <  84>  723.060  61.490
    82 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G   14:06:24     1507.20 174.10  12  <  88>  733.100   0.000
    83 JASIŃSKI JAN                    1   23              G   14:03:37     1505.99 176.22  16          728.320   0.000
    84 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              G   14:00:40     1504.29 178.34   5          723.060   0.000
    85 KAZEK JAN                       1   25              GSM 14:00:14     1504.19 180.47   4          722.360  61.060
    86 JANKOWSKI JERZY                 1   23              G   14:06:14     1503.76 182.59   3  <  90>  731.180   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    87 LIS MARIAN                      1   29              GSM 14:04:21     1503.27 184.71   8  <  89>  728.110  60.850
    88 KOWALCZYK ROBERT                1   26              G   14:08:18     1501.33 186.84  13          733.100   0.000
    89 LIS MARIAN                      1   15              G   14:05:05     1501.00 188.96   9          728.110   0.000
    90 JANKOWSKI JERZY                 1    7              GCM 14:07:12     1500.78 191.08   4          731.180  60.530
    91 MAŁYS DOMINIK                   1   24              G   14:05:32     1498.48 193.21   7  <  92>  727.560   0.000
    92 MAŁYS DOMINIK                   1   77                  14:05:36     1498.27 195.33   8  <  93>  727.560   0.000
    93 MAŁYS DOMINIK                   1   63                  14:06:18     1496.11 197.45   9  <  95>  727.560   0.000
    94 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   37              G   14:04:00     1495.62 199.58   8          723.880   0.000
    95 MAŁYS DOMINIK                   1    1              GSM 14:06:29     1495.55 201.70  10          727.560  60.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    96 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              GSM 14:06:45     1494.48   0.00   6          727.440   0.000
    97 LIS MARIAN                      1   13              G   14:07:15     1494.33   0.00  10          728.110   0.000
    98 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   21              GSM 14:08:01     1492.49   0.00   2          728.360   0.000
    99 ŁUKAWY JAN                      1   16              GSM 14:04:29     1492.04   0.00   3          722.870   0.000
   100 KOWALCZYK ROBERT                1   31              G   14:11:36     1491.25   0.00  14          733.100   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------     





    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 25.06.17 HALLE-3                                  
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    50    6    25   175.47     
              2 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    46    6    18   175.20     
              3 DYK             WIKTOR          1    21    6    14   174.62     
              4 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    34    6    12   169.62     
              5 MAŁYS           DOMINIK         1    60    6    17   165.33     
              6 JASIŃSKI        JAN             1    60    6    11   160.00     
              7 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    37    6    12   150.45     
              8 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    43    6     6   149.08     
              9 KOWALCZYK       ROBERT          1    54    6    11   147.14     
             10 LIS             MARIAN          1    52    6     7   145.32     
             11 DUDZIAK         KAROL           1    31    4     4   103.31     
             12 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    28    3     3    78.71     
             13 MAŁYS           HENRYK          1    46    3     3    71.95     
             14 JANKOWSKI       JERZY           1    21    3     3    70.07     
             15 JANKOWSKI       JAN             1    36    2     2    49.94     
             16 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    30    2     2    49.93     
             17 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    18    2     2    43.83     
             18 JAKÓB           BRONISŁAW       1    30    1     1    26.23     
             19 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    12    1     1    21.56     
             20 KAZEK           JAN             1    40    1     1    20.19     
             21 ŁUKAWY          JAN             1    24    0     0     0.00                   


                                                    
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 25.06.17 HALLE-3                                  
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 DYK             WIKTOR          1    21    5    14   145.40     
              2 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    46    5    18   143.57     
              3 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    34    5    12   133.52     
              4 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    37    5    12   122.72     
              5 MAŁYS           DOMINIK         1    60    5    17   122.47     
              6 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    50    5    25   120.45     
              7 JASIŃSKI        JAN             1    60    4    11    99.67     
              8 DUDZIAK         KAROL           1    31    3     4    77.01     
              9 LIS             MARIAN          1    52    3     7    72.27     
             10 MAŁYS           HENRYK          1    46    3     3    71.95     
             11 JANKOWSKI       JERZY           1    21    3     3    70.07     
             12 KOWALCZYK       ROBERT          1    54    3    11    65.45     
             13 JANKOWSKI       JAN             1    36    2     2    49.94     
             14 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    28    1     3    28.51     
             15 JAKÓB           BRONISŁAW       1    30    1     1    26.23     
             16 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    30    1     2    22.92     
             17 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    43    1     6    21.82     
             18 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    12    1     1    21.56     
             19 KAZEK           JAN             1    40    0     1     0.00     
             20 ŁUKAWY          JAN             1    24    0     0     0.00     
             21 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    18    0     2     0.00  




            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-3 z dnia 25.06.17                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  333.502 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   21                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   773                           
      5.Ilość konkursów.......................:  155                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1491.42                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1411.23                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,12,05                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,30,04                         
     10.Czas trwania konkursu.................:17 min. 59 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   21   |  773   |  155  |20.05|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   21   |  773   |  155  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------    


                          
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 10.           
                                          z lotu HALLE-3, w dniu 25.06.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   39              G   10:12:05     1491.42   1.29  46- 18-  5  331.220   0.000
     2 DYK WIKTOR                      1   18              GSM 10:18:45     1481.05   2.59  21- 14-  5  338.790  29.940
     3 LIS MARIAN                      1   20              GSM 10:16:26     1480.39   3.88  52-  7-  3  335.210  29.870
     4 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   20              G   10:13:47     1480.09   5.17   2  <   9>  331.220   0.000
     5 DYK WIKTOR                      1   16              GSM 10:19:36     1475.57   6.47   2  <   6>  338.790  29.740
     6 DYK WIKTOR                      1   12              GSM 10:19:53     1473.75   7.76   3  <  20>  338.790  29.680
     7 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G   10:17:18     1470.26   9.06  60- 17-  5  334.190   0.000
     8 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   35              GSM 10:15:01     1470.25  10.35  50- 25-  5  330.830  29.550
     9 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              GCM 10:15:26     1469.26  11.64   3  <  21>  331.220  29.480
    10 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   60                  10:15:12     1469.05  12.94   2  <  13>  330.830   0.000
    11 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   19              GSM 10:18:21     1468.45  14.23  34- 12-  5  335.320  29.350
    12 MAŁYS DOMINIK                   1    7              GCM 10:17:44     1467.46  15.52   2  <  36>  334.190  29.290
    13 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   42              G   10:15:38     1466.23  16.82   3  <  14>  330.830   0.000
    14 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   93                  10:15:39     1466.12  18.11   4  <  15>  330.830   0.000
    15 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   57                  10:15:41     1465.90  19.40   5  <  16>  330.830   0.000
    16 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   78                  10:15:43     1465.69  20.70   6  <  19>  330.830   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 LIS MARIAN                      1   56                  10:18:48     1465.08  21.99   2  < 111>  335.210   0.000
    18 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   24              GCM 10:19:00     1464.28  23.29   2  <  28>  335.320  28.900
    19 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   83                  10:16:05     1463.31  24.58   7  <  52>  330.830   0.000
    20 DYK WIKTOR                      1    6              GSM 10:21:32     1463.25  25.87   4  <  25>  338.790  28.770
    21 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   40              GCM 10:16:22     1463.20  27.17   4  <  22>  331.220  28.700
    22 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   23              GCM 10:16:23     1463.09  28.46   5  <  23>  331.220  28.640
    23 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              GSM 10:16:24     1462.99  29.75   6  <  29>  331.220  28.570
    24 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    2              GSM 10:19:20     1461.85  31.05  28-  3-  1  335.250  28.510
    25 DYK WIKTOR                      1   23              G   10:21:55     1460.83  32.34   5  <  31>  338.790   0.000
    26 JASIŃSKI JAN                    1   33              GSM 10:19:36     1457.88  33.64  60- 11-  4  334.730  28.380
    27 JASIŃSKI JAN                    1   32              GSM 10:19:37     1457.78  34.93   2  <  35>  334.730  28.310
    28 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   11              GSM 10:20:05     1457.39  36.22   3  <  30>  335.320  28.250
    29 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              GCM 10:17:18     1457.19  37.52   7  <  34>  331.220  28.180
    30 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   17              G   10:20:09     1456.96  38.81   4  <  32>  335.320   0.000
    31 DYK WIKTOR                      1   24              G   10:23:00     1454.03  40.10   6  <  43>  338.790   0.000
    32 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              G   10:20:47     1452.97  41.40   5  <  47>  335.320   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 DUDZIAK KAROL                   1   33              GSM 10:15:11     1452.42  42.69  31-  4-  3  327.060  27.920
    34 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    9              G   10:18:10     1451.66  43.98   8  <  38>  331.220   0.000
    35 JASIŃSKI JAN                    1   74                  10:20:47     1450.41  45.28   3  <  40>  334.730   0.000
    36 MAŁYS DOMINIK                   1   44              G   10:20:35     1449.32  46.57   3  <  56>  334.190   0.000
    37 DUDZIAK KAROL                   1   37              GSM 10:15:47     1448.56  47.87   2  <  58>  327.060  27.660
    38 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              G   10:18:40     1448.48  49.16   9  <  44>  331.220   0.000
    39 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   38                  10:21:07     1447.28  50.45  43-  6-  1  334.490   0.000
    40 JASIŃSKI JAN                    1   20              G   10:21:19     1447.06  51.75   4  <  69>  334.730   0.000
    41 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   37                  10:21:13     1446.65  53.04   2  <  61>  334.490   0.000
    42 JANKOWSKI JERZY                 1    6              GCM 10:22:47     1446.11  54.33  21-  3-  3  336.630  27.340
    43 DYK WIKTOR                      1    2              GSM 10:24:19     1445.86  55.63   7  <  51>  338.790  27.270
    44 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   64                  10:19:08     1445.53  56.92  10  <  44>  331.220   0.000
    44 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                  10:19:08     1445.53  56.92  11  <  46>  331.220   0.000
    46 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G   10:19:09     1445.43  59.51  12  <  75>  331.220   0.000
    47 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              G   10:22:14     1443.89  60.80   6  <  87>  335.320   0.000
    47 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   48              G   10:22:09     1443.89  60.80  30-  2-  1  335.200   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 KOWALCZYK ROBERT                1   63                  10:24:27     1443.76  63.39  54- 11-  3  338.490   0.000
    50 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   18              G   10:22:16     1443.38  64.68   2  < 103>  335.250   0.000
    51 DYK WIKTOR                      1   10              G   10:24:44     1443.30  65.98   8  <  62>  338.790   0.000
    52 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   16              G   10:19:23     1442.26  67.27   8  <  53>  330.830   0.000
    53 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   29              GSM 10:19:25     1442.05  68.56   9  <  54>  330.830  26.620
    54 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   81                  10:19:33     1441.21  69.86  10  <  55>  330.830   0.000
    55 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   61                  10:19:35     1441.00  71.15  11  <  71>  330.830   0.000
    56 MAŁYS DOMINIK                   1  104                  10:21:57     1440.79  72.45   4  <  57>  334.190   0.000
    57 MAŁYS DOMINIK                   1   74                  10:21:58     1440.68  73.74   5  <  64>  334.190   0.000
    58 DUDZIAK KAROL                   1   14              G   10:17:02     1440.58  75.03   3  < 133>  327.060   0.000
    59 JAKÓB BRONISŁAW                 1   34              GSM 10:22:56     1440.41  76.33  30-  1-  1  335.520  26.230
    60 JANKOWSKI JAN                   1    3              GSM 10:20:44     1440.15  77.62  36-  2-  2  332.290  26.170
    61 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   24                  10:22:22     1439.49  78.91   3  <  68>  334.490   0.000
    62 DYK WIKTOR                      1    5              G   10:25:25     1439.11  80.21   9  <  65>  338.790   0.000
    63 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              GSM 10:22:10     1438.97  81.50  37- 12-  5  334.080  25.970
    64 MAŁYS DOMINIK                   1   17              GCM 10:22:15     1438.92  82.79   6  <  67>  334.190  25.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    65 DYK WIKTOR                      1   11              G   10:25:28     1438.80  84.09  10  <  99>  338.790   0.000
    66 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   49              G   10:22:12     1438.76  85.38   2  <  76>  334.080   0.000
    67 MAŁYS DOMINIK                   1   13              GSM 10:22:19     1438.51  86.68   7  <  92>  334.190  25.710
    68 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   50                  10:22:42     1437.43  87.97   4  < 127>  334.490   0.000
    69 JASIŃSKI JAN                    1   61                  10:22:54     1437.23  89.26   5  < 117>  334.730   0.000
    70 MAŁYS HENRYK                    1    1              GSM 10:19:31     1436.93  90.56  46-  3-  3  329.800  25.520
    71 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   58                  10:20:17     1436.62  91.85  12  <  72>  330.830   0.000
    72 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   63                  10:20:20     1436.31  93.14  13  <  72>  330.830   0.000
    72 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   17              G   10:20:20     1436.31  93.14  14  <  74>  330.830   0.000
    74 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   62                  10:20:24     1435.89  95.73  15  <  79>  330.830   0.000
    75 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   47              G   10:20:46     1435.30  97.02  13  <  80>  331.220   0.000
    76 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              GSM 10:22:48     1435.05  98.32   3  <  77>  334.080  25.130
    77 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   34              GSM 10:22:52     1434.64  99.61   4  <  88>  334.080  25.060
    78 KOWALCZYK ROBERT                1   17              G   10:26:06     1433.67 100.91   2  <  82>  338.490   0.000
    79 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   59                  10:20:52     1432.99 102.20  16  <  85>  330.830   0.000
    80 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    4              G   10:21:10     1432.82 103.49  14  <  81>  331.220   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    81 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   22              G   10:21:11     1432.72 104.79  15  <  83>  331.220   0.000
    82 KOWALCZYK ROBERT                1   62                  10:26:17     1432.56 106.08   3  <  90>  338.490   0.000
    83 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              G   10:21:14     1432.41 107.37  16  <  84>  331.220   0.000
    84 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   30              G   10:21:22     1431.58 108.67  17  < 118>  331.220   0.000
    85 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   41              G   10:21:17     1430.41 109.96  17  <  86>  330.830   0.000
    86 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   38              G   10:21:19     1430.20 111.25  18  <  94>  330.830   0.000
    87 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   26              G   10:24:32     1429.73 112.55   7  <  89>  335.320   0.000
    88 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   16              GSM 10:23:49     1428.81 113.84   5  <  91>  334.080  24.350
    89 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    9              GCM 10:24:42     1428.72 115.14   8  <  98>  335.320  24.290
    90 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G   10:26:56     1428.63 116.43   4  < 106>  338.490   0.000
    91 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   37              G   10:23:52     1428.51 117.72   6  < 102>  334.080   0.000
    92 MAŁYS DOMINIK                   1   79                  10:23:58     1428.37 119.02   8  <  93>  334.190   0.000
    93 MAŁYS DOMINIK                   1   49              G   10:23:59     1428.26 120.31   9  <  96>  334.190   0.000
    94 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G   10:21:44     1427.63 121.60  19  < 114>  330.830   0.000
    95 MAŁYS HENRYK                    1   21              GSM 10:21:01     1427.60 122.90   2  < 116>  329.800  23.900
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    96 MAŁYS DOMINIK                   1    1              G   10:24:06     1427.55 124.19  10  < 101>  334.190   0.000
    97 JANKOWSKI JAN                   1   12              GSM 10:22:51     1427.06 125.49   2          332.290  23.770
    98 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   38              G   10:25:08     1426.08 126.78   9  < 100>  335.320   0.000
    99 DYK WIKTOR                      1   40              G   10:27:35     1425.98 128.07  11  < 104>  338.790   0.000
   100 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G   10:25:15     1425.38 129.37  10  < 112>  335.320   0.000
   101 MAŁYS DOMINIK                   1   14              G   10:24:30     1425.12 130.66  11  < 137>  334.190   0.000
   102 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   40              G   10:24:29     1424.75 131.95   7  < 105>  334.080   0.000
   103 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   23              G   10:25:19     1424.68 133.25   3          335.250   0.000
   104 DYK WIKTOR                      1   13              G   10:27:51     1424.39 134.54  12  < 124>  338.790   0.000
   105 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   54                  10:24:39     1423.74 135.83   8  < 121>  334.080   0.000
   106 KOWALCZYK ROBERT                1   69                  10:27:50     1423.22 137.13   5  < 107>  338.490   0.000
   107 KOWALCZYK ROBERT                1   43              G   10:27:52     1423.02 138.42   6  < 108>  338.490   0.000
   108 KOWALCZYK ROBERT                1   50              G   10:27:53     1422.92 139.72   7  < 125>  338.490   0.000
   109 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    2              G   10:25:26     1422.78 141.01  18-  2-  0  334.970   0.000
   110 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   54                M 10:25:40     1422.35 142.30   2          335.200  22.920
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   111 LIS MARIAN                      1   16              G   10:25:41     1422.29 143.60   3  < 134>  335.210   0.000
   112 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   47              G   10:25:58     1421.05 144.89  11  < 113>  335.320   0.000
   113 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   45              GCM 10:26:00     1420.85 146.18  12          335.320  22.730
   114 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              GSM 10:22:51     1420.79 147.48  20  < 132>  330.830  22.660
   115 JANKOWSKI JERZY                 1   12              GSM 10:27:03     1420.08 148.77   2  < 153>  336.630  22.600
   116 MAŁYS HENRYK                    1   40              GSM 10:22:16     1419.92 150.06   3          329.800  22.530
   117 JASIŃSKI JAN                    1   42              G   10:25:50     1419.35 151.36   6  < 119>  334.730   0.000
   118 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   24              G   10:23:23     1419.21 152.65  18          331.220   0.000
   119 JASIŃSKI JAN                    1   29              G   10:25:53     1419.05 153.95   7  < 120>  334.730   0.000
   120 JASIŃSKI JAN                    1   27              GSM 10:25:58     1418.55 155.24   8  < 129>  334.730  22.270
   121 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              GSM 10:25:33     1418.30 156.53   9  < 122>  334.080  22.210
   122 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              G   10:25:35     1418.10 157.83  10  < 123>  334.080   0.000
   123 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              GSM 10:25:38     1417.80 159.12  11  < 145>  334.080   0.000
   124 DYK WIKTOR                      1    1              G   10:28:58     1417.73 160.41  13  < 155>  338.790   0.000
   125 KOWALCZYK ROBERT                1    5              GCM 10:28:48     1417.46 161.71   8  < 126>  338.490  21.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   126 KOWALCZYK ROBERT                1    9              GSM 10:28:50     1417.26 163.00   9  < 128>  338.490  21.880
   127 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    7              GCM 10:26:01     1417.23 164.29   5  < 146>  334.490  21.820
   128 KOWALCZYK ROBERT                1    8              G   10:28:51     1417.17 165.59  10  < 130>  338.490   0.000
   129 JASIŃSKI JAN                    1    6              G   10:26:12     1417.15 166.88   9  < 141>  334.730   0.000
   130 KOWALCZYK ROBERT                1   31              GSM 10:28:54     1416.87 168.18  11          338.490  21.620
   131 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1    9              GSM 10:24:36     1416.24 169.47  12-  1-  1  332.250  21.560
   132 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G   10:23:36     1416.22 170.76  21  < 135>  330.830   0.000
   133 DUDZIAK KAROL                   1   21              GSM 10:21:03     1415.54 172.06   4          327.060  21.430
   134 LIS MARIAN                      1   25              GSM 10:26:49     1415.48 173.35   4  < 136>  335.210  21.360
   135 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              GSM 10:23:50     1414.81 174.64  22  < 138>  330.830  21.300
   136 LIS MARIAN                      1    1              G   10:26:56     1414.79 175.94   5  < 139>  335.210   0.000
   137 MAŁYS DOMINIK                   1    8              GSM 10:26:14     1414.66 177.23  12  < 147>  334.190  21.170
   138 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   90                  10:23:52     1414.61 178.53  23  < 143>  330.830   0.000
   139 LIS MARIAN                      1   10              GSM 10:27:00     1414.39 179.82   6  < 140>  335.210  21.040
   140 LIS MARIAN                      1   14              G   10:27:03     1414.09 181.11   7          335.210   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   141 JASIŃSKI JAN                    1   24              G   10:26:46     1413.76 182.41  10  < 144>  334.730   0.000
   142 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   23              G   10:26:59     1413.48 183.70   2          334.970   0.000
   143 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   22              G   10:24:05     1413.30 184.99  24  < 150>  330.830   0.000
   144 JASIŃSKI JAN                    1   18              GSM 10:26:51     1413.26 186.29  11          334.730  20.710
   145 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G   10:26:25     1413.10 187.58  12          334.080   0.000
   146 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   14              G   10:26:45     1412.84 188.87   6          334.490   0.000
   147 MAŁYS DOMINIK                   1    2              G   10:26:33     1412.77 190.17  13  < 147>  334.190   0.000
   147 MAŁYS DOMINIK                   1   47              G   10:26:33     1412.77 190.17  14  < 149>  334.190   0.000
   149 MAŁYS DOMINIK                   1    9              GCM 10:26:35     1412.57 192.76  15  < 151>  334.190  20.390
   150 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              GSM 10:24:14     1412.40 194.05  25          330.830  20.320
   151 MAŁYS DOMINIK                   1   31              G   10:26:37     1412.37 195.34  16  < 154>  334.190   0.000
   152 KAZEK JAN                       1   19              G   10:22:09     1412.32 196.64  40-  1-  0  327.870   0.000
   153 JANKOWSKI JERZY                 1    7              GCM 10:28:24     1412.04 197.93   3          336.630  20.130
   154 MAŁYS DOMINIK                   1   18              G   10:26:41     1411.97 199.22  17          334.190   0.000
   155 DYK WIKTOR                      1   17              G   10:30:04     1411.23 200.52  14          338.790   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   156 DUDZIAK KAROL                   1   25              G   10:21:48     1410.96   0.00   5          327.060   0.000
   157 KOWALCZYK ROBERT                1   25              G   10:29:55     1410.87   0.00  12          338.490   0.000
   158 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   67                  10:27:07     1410.66   0.00   7          334.490   0.000
   159 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    5              GSM 10:27:52     1409.40   0.00   4          335.250   0.000
   160 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G   10:25:01     1409.35   0.00  19          331.220   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------          



             PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 18.06.17 MINDEN-4                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    56    5    17   244.32     
              2 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    38    5    13   243.93     
              3 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    21    5    11   242.43     
              4 JASIŃSKI        JAN             1    56    5    11   242.28     
              5 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    56    5    11   240.98     
              6 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    57    5     8   238.64     
              7 MAŁYS           DOMINIK         1    60    5    13   237.87     
              8 LIS             MARIAN          1    28    5     7   236.83     
              9 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    36    5    11   233.48     
             10 JANKOWSKI       JAN             1    40    5     8   231.75     
             11 DYK             WIKTOR          1    15    5     5   211.35     
             12 DUDZIAK         KAROL           1    20    4     4   167.05     
             13 MAŁYS           HENRYK          1    26    3     3   139.54     
             14 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    18    3     3   136.29     
             15 JANKOWSKI       JERZY           1    29    3     3   122.43     
             16 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    20    1     1    48.18     
             17 ŁUKAWY          JAN             1    15    1     1    43.71     
             18 JAKÓB           BRONISŁAW       1    26    1     1    42.50     
             19 KAZEK           JAN             1    23    1     1    41.74     
             20 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    12    1     1    40.38     
             21 JANKOWSKI       PAWEŁ           1     9    0     0     0.00     


                                              
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 18.06.17 MINDEN-4                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    21    5    11   238.87     
              2 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    38    5    13   234.02     
              3 LIS             MARIAN          1    28    4     7   191.07     
              4 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    56    4    11   190.23     
              5 KOWALCZYK       ROBERT          1    56    4    17   188.41     
              6 JASIŃSKI        JAN             1    56    3    11   137.51     
              7 JANKOWSKI       JAN             1    40    3     8   134.25     
              8 DYK             WIKTOR          1    15    3     5   127.19     
              9 DUDZIAK         KAROL           1    20    3     4   126.44     
             10 MAŁYS           DOMINIK         1    60    2    13    92.27     
             11 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    18    2     3    91.52     
             12 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    36    2    11    89.77     
             13 JANKOWSKI       JERZY           1    29    2     3    81.29     
             14 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    20    1     1    48.18     
             15 MAŁYS           HENRYK          1    26    1     3    47.65     
             16 ŁUKAWY          JAN             1    15    1     1    43.71     
             17 JAKÓB           BRONISŁAW       1    26    1     1    42.50     
             18 KAZEK           JAN             1    23    1     1    41.74     
             19 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    12    1     1    40.38     
             20 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    57    0     8     0.00     
             21 JANKOWSKI       PAWEŁ           1     9    0     0     0.00   






            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-4 z dnia 18.06.17                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  556.192 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   21                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   661                           
      5.Ilość konkursów.......................:  133                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1458.02                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1353.04                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,15,45                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,36,03                         
     10.Czas trwania konkursu.................:20 min. 18 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   21   |  661   |  133  |20.12|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   21   |  661   |  133  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
  


        
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  9.           
                                         z lotu MINDEN-4, w dniu 18.06.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KOWALCZYK ROBERT                1    2              GCM 12:15:45     1458.02   1.51  56- 17-  4  562.430  50.000
     2 JASIŃSKI JAN                    1   59                  12:17:17     1439.46   3.03  56- 11-  3  557.480   0.000
     3 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              GSM 12:14:53     1436.75   4.54  56- 11-  4  552.980  49.850
     4 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    9              GCM 12:18:58     1432.62   6.05  21- 11-  5  557.240  49.770
     5 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   24              GSM 12:19:57     1429.00   7.56   2  <   7>  557.240  49.700
     6 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   78              G   12:19:40     1428.79   9.08  57-  8-  0  556.750   0.000
     7 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   19              GSM 12:20:04     1428.58  10.59   3  <  33>  557.240  49.550
     8 JASIŃSKI JAN                    1   32              G   12:21:37     1423.54  12.10   2  <  26>  557.480   0.000
     9 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   54                  12:22:31     1417.95  13.62  38- 13-  5  556.570   0.000
    10 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    4              G   12:20:18     1414.30  15.13  36- 11-  2  552.000   0.000
    11 MAŁYS DOMINIK                   1   84                  12:23:40     1414.14  16.64  60- 13-  2  556.700   0.000
    12 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   16              GSM 12:23:48     1413.33  18.15   2  <  13>  556.570  49.170
    13 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              GSM 12:24:28     1410.94  19.67   3  <  23>  556.570  49.090
    14 LIS MARIAN                      1   25              GSM 12:25:06     1410.20  21.18  28-  7-  4  557.170  49.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   37                  12:24:54     1409.85  22.69   2  <  24>  556.750   0.000
    16 KOWALCZYK ROBERT                1   22              GSM 12:29:20     1408.42  24.21   2  <  17>  562.430  48.860
    17 KOWALCZYK ROBERT                1   63                  12:30:03     1405.90  25.72   3  <  19>  562.430   0.000
    18 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   53                  12:23:45     1404.39  27.23   2  <  20>  552.980   0.000
    19 KOWALCZYK ROBERT                1   13              GCM 12:30:38     1403.85  28.74   4  <  27>  562.430  48.640
    20 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              GSM 12:24:30     1401.72  30.26   3  <  41>  552.980  48.560
    21 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G   12:27:15     1401.39  31.77   2  <  30>  556.700   0.000
    22 JANKOWSKI JAN                   1   27              G   12:26:42     1401.29  33.28  40-  8-  3  555.890   0.000
    23 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   40              G   12:27:15     1401.06  34.80   4  <  28>  556.570   0.000
    24 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    7              G   12:28:00     1398.87  36.31   3  <  44>  556.750   0.000
    25 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   20              GSM 12:28:34     1398.66  37.82  20-  1-  1  557.460  48.180
    26 JASIŃSKI JAN                    1   63                  12:28:45     1398.07  39.33   3  <  31>  557.480   0.000
    27 KOWALCZYK ROBERT                1   48              G   12:32:25     1397.63  40.85   5  <  46>  562.430   0.000
    28 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G   12:29:01     1394.85  42.36   5  <  35>  556.570   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 LIS MARIAN                      1   32              GSM 12:29:35     1394.38  43.87   2  <  36>  557.170  47.880
    30 MAŁYS DOMINIK                   1   19              G   12:29:15     1394.36  45.39   3  <  50>  556.700   0.000
    31 JASIŃSKI JAN                    1   17              GSM 12:30:01     1393.64  46.90   4  <  40>  557.480  47.730
    32 MAŁYS HENRYK                    1   30              GSM 12:26:37     1393.44  48.41  26-  3-  1  552.660  47.650
    33 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   12              G   12:30:06     1392.75  49.92   4  <  56>  557.240   0.000
    34 MAŁYS HENRYK                    1    6              G   12:26:52     1392.56  51.44   2  <  75>  552.660   0.000
    35 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   25              GSM 12:29:50     1392.01  52.95   6  <  45>  556.570  47.420
    36 LIS MARIAN                      1   10              GSM 12:30:16     1392.00  54.46   3  <  43>  557.170  47.350
    37 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   45              G   12:26:36     1391.83  55.98   2  <  39>  552.000   0.000
    38 JANKOWSKI JAN                   1   37              GSM 12:29:24     1391.81  57.49   2  <  50>  555.890  47.200
    39 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   47              G   12:26:37     1391.77  59.00   3  <  65>  552.000   0.000
    40 JASIŃSKI JAN                    1   27              GSM 12:30:40     1391.38  60.51   5  <  74>  557.480  47.050
    41 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              GSM 12:28:04     1389.16  62.03   4  <  42>  552.980  46.970
    42 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   34              G   12:28:05     1389.11  63.54   5  <  64>  552.980   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 LIS MARIAN                      1   20              GSM 12:31:10     1388.87  65.05   4  <  57>  557.170  46.820
    44 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   72              G   12:31:01     1388.35  66.57   4  <  66>  556.750   0.000
    45 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              G   12:30:57     1388.13  68.08   7  <  47>  556.570   0.000
    46 KOWALCZYK ROBERT                1   40              G   12:35:11     1388.09  69.59   6  <  48>  562.430   0.000
    47 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              GSM 12:31:00     1387.96  71.10   8  <  61>  556.570  46.520
    48 KOWALCZYK ROBERT                1   33              G   12:35:16     1387.80  72.62   7  <  49>  562.430   0.000
    49 KOWALCZYK ROBERT                1   31              G   12:35:22     1387.46  74.13   8  <  60>  562.430   0.000
    50 JANKOWSKI JAN                   1   43              GSM 12:30:47     1387.01  75.64   3  <  58>  555.890  46.290
    50 MAŁYS DOMINIK                   1   17              GCM 12:31:22     1387.01  75.64   4  <  53>  556.700  46.290
    52 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   10              GSM 12:32:58     1386.59  78.67  18-  3-  2  558.750  46.140
    53 MAŁYS DOMINIK                   1   59                  12:31:31     1386.49  80.18   5  <  54>  556.700   0.000
    54 MAŁYS DOMINIK                   1   13              GSM 12:31:35     1386.26  81.69   6  <  55>  556.700  45.980
    55 MAŁYS DOMINIK                   1   94                  12:31:40     1385.98  83.21   7  <  59>  556.700   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    3              GSM 12:32:28     1384.56  84.72   5  <  63>  557.240  45.830
    57 LIS MARIAN                      1    6              G   12:32:30     1384.27  86.23   5  <  92>  557.170   0.000
    58 JANKOWSKI JAN                   1   64                  12:31:35     1384.25  87.75   4  <  78>  555.890   0.000
    59 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G   12:32:18     1383.79  89.26   8  <  71>  556.700   0.000
    60 KOWALCZYK ROBERT                1   26              G   12:36:45     1382.74  90.77   9  <  68>  562.430   0.000
    61 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   32              G   12:32:35     1382.50  92.28   9  <  76>  556.570   0.000
    62 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   22              GSM 12:34:36     1380.99  93.80   2  <  70>  558.750  45.380
    63 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              G   12:33:34     1380.79  95.31   6  <  80>  557.240   0.000
    64 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   16              G   12:30:29     1380.78  96.82   6  <  69>  552.980   0.000
    65 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              GSM 12:29:55     1380.29  98.34   4  <  72>  552.000  45.150
    66 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   86              G   12:33:31     1379.75  99.85   5  <  85>  556.750   0.000
    67 DUDZIAK KAROL                   1   14              GSM 12:28:14     1379.59 101.36  20-  4-  3  549.400  45.000
    68 KOWALCZYK ROBERT                1   62                  12:37:44     1379.41 102.87  10  <  73>  562.430   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    69 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              GSM 12:31:25     1377.57 104.39   7  <  77>  552.980  44.850
    70 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              G   12:35:46     1377.02 105.90   3          558.750   0.000
    71 MAŁYS DOMINIK                   1   62                  12:34:20     1376.83 107.41   9  <  81>  556.700   0.000
    72 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              GSM 12:31:05     1376.27 108.93   5  <  83>  552.000  44.620
    73 KOWALCZYK ROBERT                1   82                  12:38:53     1375.53 110.44  11  <  89>  562.430   0.000
    74 JASIŃSKI JAN                    1   33              G   12:35:21     1375.31 111.95   6  <  96>  557.480   0.000
    75 MAŁYS HENRYK                    1   15              G   12:31:51     1375.29 113.46   3          552.660   0.000
    76 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   34              G   12:35:02     1374.13 114.98  10  < 109>  556.570   0.000
    77 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              G   12:32:31     1373.81 116.49   8  <  88>  552.980   0.000
    78 JANKOWSKI JAN                   1   48              G   12:34:39     1373.76 118.00   5  <  79>  555.890   0.000
    79 JANKOWSKI JAN                   1   31              G   12:34:42     1373.59 119.52   6  <  94>  555.890   0.000
    80 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   45              GCM 12:35:48     1373.19 121.03   7  <  93>  557.240  44.020
    81 MAŁYS DOMINIK                   1   28              G   12:35:31     1372.82 122.54  10  <  87>  556.700   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    82 DYK WIKTOR                      1    8              G   12:38:10     1372.28 124.05  15-  5-  3  560.120   0.000
    83 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   20              G   12:32:25     1371.71 125.57   6  <  95>  552.000   0.000
    84 ŁUKAWY JAN                      1   11              GSM 12:32:43     1370.77 127.08  15-  1-  1  552.030  43.710
    85 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   39              G   12:36:20     1370.18 128.59   6  < 111>  556.750   0.000
    86 DYK WIKTOR                      1    2              GSM 12:38:51     1369.99 130.11   2  <  91>  560.120  43.560
    87 MAŁYS DOMINIK                   1   75                  12:36:22     1369.95 131.62  11  < 124>  556.700   0.000
    88 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   60                  12:34:00     1368.76 133.13   9  <  90>  552.980   0.000
    89 KOWALCZYK ROBERT                1   34              G   12:40:55     1368.72 134.64  12  <  98>  562.430   0.000
    90 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   78                  12:34:04     1368.54 136.16  10  < 132>  552.980   0.000
    91 DYK WIKTOR                      1    1              GSM 12:39:21     1368.32 137.67   3  < 127>  560.120  43.180
    92 LIS MARIAN                      1   27              G   12:37:39     1366.79 139.18   6  < 103>  557.170   0.000
    93 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              G   12:37:47     1366.51 140.70   8  < 106>  557.240   0.000
    94 JANKOWSKI JAN                   1   13              G   12:36:53     1366.22 142.21   7  < 123>  555.890   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    95 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              G   12:34:04     1366.11 143.72   7  < 102>  552.000   0.000
    96 JASIŃSKI JAN                    1   34              G   12:38:12     1365.70 145.23   7  <  97>  557.480   0.000
    97 JASIŃSKI JAN                    1   13              GSM 12:38:19     1365.31 146.75   8  < 101>  557.480  42.730
    98 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G   12:42:08     1364.68 148.26  13  <  99>  562.430   0.000
    99 KOWALCZYK ROBERT                1   25              G   12:42:33     1363.30 149.77  14  < 107>  562.430   0.000
   100 JAKÓB BRONISŁAW                 1   34              GSM 12:39:08     1363.25 151.29  26-  1-  1  557.750  42.500
   101 JASIŃSKI JAN                    1   18              G   12:38:59     1363.09 152.80   9  < 105>  557.480   0.000
   102 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   42              G   12:34:58     1363.08 154.31   8  < 104>  552.000   0.000
   103 LIS MARIAN                      1   17              G   12:38:46     1363.05 155.82   7          557.170   0.000
   104 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   39              G   12:35:18     1361.95 157.34   9  < 108>  552.000   0.000
   105 JASIŃSKI JAN                    1   85                  12:39:35     1361.09 158.85  10  < 122>  557.480   0.000
   106 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              G   12:39:25     1361.06 160.36   9  < 112>  557.240   0.000
   107 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G   12:43:17     1360.88 161.88  15  < 116>  562.430   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   108 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              G   12:35:38     1360.84 163.39  10  < 117>  552.000   0.000
   109 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              GSM 12:39:12     1360.14 164.90  11  < 115>  556.570  41.820
   110 KAZEK JAN                       1   19              GSM 12:35:39     1360.02 166.41  23-  1-  1  551.690  41.740
   111 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   89              G   12:39:28     1359.70 167.93   7  < 113>  556.750   0.000
   112 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   10              GCM 12:39:55     1359.40 169.44  10  < 130>  557.240   0.000
   113 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   65                  12:39:43     1358.87 170.95   8          556.750   0.000
   114 DUDZIAK KAROL                   1    5              GSM 12:34:23     1358.61 172.47   2  < 125>  549.400  41.440
   115 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G   12:39:46     1358.26 173.98  12  < 120>  556.570   0.000
   116 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G   12:44:09     1358.04 175.49  16  < 121>  562.430   0.000
   117 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G   12:36:35     1357.66 177.00  11          552.000   0.000
   118 JANKOWSKI JERZY                 1    6              GCM 12:42:56     1357.34 178.52  29-  3-  2  560.490  41.140
   118 JANKOWSKI JERZY                 1   59                  12:42:56     1357.34 178.52   2  < 131>  560.490   0.000
   120 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   37              G   12:40:08     1357.05 181.54  13          556.570   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   121 KOWALCZYK ROBERT                1   11              GSM 12:44:32     1356.78 183.06  17          562.430  40.910
   122 JASIŃSKI JAN                    1   26              G   12:41:03     1356.23 184.57  11          557.480   0.000
   123 JANKOWSKI JAN                   1   32              GSM 12:39:55     1356.11 186.08   8          555.890  40.760
   124 MAŁYS DOMINIK                   1   26              G   12:40:39     1355.66 187.59  12  < 126>  556.700   0.000
   125 DUDZIAK KAROL                   1    6              G   12:35:19     1355.48 189.11   3  < 133>  549.400   0.000
   126 MAŁYS DOMINIK                   1   12              G   12:40:43     1355.44 190.62  13          556.700   0.000
   127 DYK WIKTOR                      1   11              GSM 12:43:17     1355.29 192.13   4  < 129>  560.120  40.450
   128 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1    9              GCM 12:40:31     1354.00 193.65  12-  1-  1  555.840  40.380
   129 DYK WIKTOR                      1   17              G   12:43:41     1353.98 195.16   5          560.120   0.000
   130 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G   12:41:36     1353.84 196.67  11          557.240   0.000
   131 JANKOWSKI JERZY                 1   19              GCM 12:44:03     1353.68 198.18   3          560.490  40.150
   132 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   63                  12:38:33     1353.52 199.70  11          552.980   0.000
   133 DUDZIAK KAROL                   1    9              GSM 12:36:03     1353.04 201.21   4          549.400  40.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   134 DUDZIAK KAROL                   1   13              GSM 12:36:04     1352.98   0.00   5          549.400   0.000
   135 MAŁYS HENRYK                    1    1              GSM 12:38:48     1351.91   0.00   4          552.660   0.000
   136 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    9              G   12:43:21     1351.76   0.00   4          558.750   0.000
   137 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   14              G   12:39:06     1351.70   0.00  12          552.980   0.000
   138 MAŁYS HENRYK                    1    5              G   12:38:54     1351.58   0.00   5          552.660   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------        





           PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 11.06.17 MINDEN-3                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    39    5    12   245.33     
              2 KOWALCZYK       ROBERT          1    55    5    18   243.82     
              3 MAŁYS           DOMINIK         1    60    5    17   241.43     
              4 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    62    5    11   241.27     
              5 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    39    5    20   237.16     
              6 DYK             WIKTOR          1    29    5     6   236.60     
              7 JASIŃSKI        JAN             1    58    5    13   234.82     
              8 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    33    5     6   234.18     
              9 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    35    5     6   232.69     
             10 JANKOWSKI       JAN             1    46    5     5   227.65     
             11 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    61    5     5   222.77     
             12 LIS             MARIAN          1    29    5     5   216.45     
             13 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    22    3     3   138.73     
             14 DUDZIAK         KAROL           1    21    3     3   138.51     
             15 JANKOWSKI       JERZY           1    20    3     3   137.02     
             16 MAŁYS           HENRYK          1    34    3     3   134.26     
             17 ŁUKAWY          JAN             1    20    3     3   127.30     
             18 KAZEK           JAN             1    20    2     2    81.42     
             19 JANKOWSKI       PAWEŁ           1     9    1     1    40.07     
             20 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    14    0     0     0.00     

                                           
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 11.06.17 MINDEN-3                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    39    5    12   241.43     
              2 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    62    5    11   241.27     
              3 KOWALCZYK       ROBERT          1    55    5    18   241.27     
              4 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    33    5     6   234.18     
              5 MAŁYS           DOMINIK         1    60    5    17   233.70     
              6 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    39    5    20   221.35     
              7 JASIŃSKI        JAN             1    58    4    13   188.44     
              8 DYK             WIKTOR          1    29    3     6   139.22     
              9 JANKOWSKI       JAN             1    46    3     5   139.07     
             10 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    35    3     6   132.05     
             11 DUDZIAK         KAROL           1    21    2     3    93.05     
             12 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    22    2     3    91.00     
             13 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    61    2     5    90.36     
             14 MAŁYS           HENRYK          1    34    2     3    89.08     
             15 LIS             MARIAN          1    29    2     5    88.23     
             16 ŁUKAWY          JAN             1    20    2     3    83.40     
             17 KAZEK           JAN             1    20    2     2    81.42     
             18 JANKOWSKI       PAWEŁ           1     9    1     1    40.07     
             19 JANKOWSKI       JERZY           1    20    0     3     0.00     
             20 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    14    0     0     0.00    




           PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-3 z dnia 11.06.17                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  556.115 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   706                           
      5.Ilość konkursów.......................:  142                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1270.35                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1166.08                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,05,55                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,42,18                         
     10.Czas trwania konkursu.................:36 min. 23 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   20   |  706   |  142  |20.11|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  706   |  142  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
   



         
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  8.           
                                         z lotu MINDEN-3, w dniu 11.06.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 DYK WIKTOR                      1   18              G   13:05:55     1270.35   1.42  29-  6-  3  560.120   0.000
     2 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   16              GSM 13:10:01     1250.67   2.83  39- 12-  5  556.570  49.930
     3 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              GSM 13:10:27     1249.46   4.25   2  <  15>  556.570  49.860
     4 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              GCM 13:07:55     1248.50   5.67  62- 11-  5  552.980  49.790
     5 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    5              GCM 13:11:03     1248.18   7.08  61-  5-  2  556.750  49.720
     6 MAŁYS DOMINIK                   1    7              GCM 13:12:13     1244.81   8.50  60- 17-  5  556.700  49.650
     7 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   35              GCM 13:09:15     1244.75   9.92   2  <   9>  552.980  49.570
     8 KOWALCZYK ROBERT                1    2              GCM 13:17:39     1242.53  11.33  55- 18-  5  562.430  49.500
     9 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              GSM 13:10:24     1241.54  12.75   3  <  41>  552.980  49.430
    10 JANKOWSKI JAN                   1   29              GSM 13:16:52     1230.21  14.16  46-  5-  3  555.890  49.360
    11 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    9              GCM 13:19:58     1224.79  15.58  33-  6-  5  557.240  49.290
    12 KOWALCZYK ROBERT                1   13              GCM 13:24:14     1224.72  17.00   2  <  13>  562.430  49.220
    13 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GSM 13:24:22     1224.36  18.41   3  <  19>  562.430  49.150
    14 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   10              GSM 13:20:16     1223.99  19.83   2  <  62>  557.240  49.080
    15 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   25              G   13:20:05     1223.01  21.25   3  <  17>  556.570   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 MAŁYS HENRYK                    1   25              GSM 13:16:57     1222.83  22.66  34-  3-  2  552.660  48.940
    17 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              GSM 13:20:52     1220.91  24.08   4  <  34>  556.570  48.870
    18 DYK WIKTOR                      1   11              GSM 13:23:47     1220.88  25.50   2  <  38>  560.120  48.790
    19 KOWALCZYK ROBERT                1   18              G   13:25:42     1220.82  26.91   4  <  40>  562.430   0.000
    20 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   22              G   13:17:16     1220.52  28.33  39- 20-  5  552.000   0.000
    21 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   25              G   13:23:48     1217.85  29.75  35-  6-  3  558.750   0.000
    22 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              G   13:23:52     1217.67  31.16   2  <  52>  558.750   0.000
    23 MAŁYS DOMINIK                   1   31              GSM 13:22:17     1217.41  32.58   2  <  25>  556.700  48.440
    24 JANKOWSKI JERZY                 1   19              G   13:25:40     1216.69  33.99  20-  3-  0  560.490   0.000
    25 MAŁYS DOMINIK                   1   13              G   13:23:06     1215.24  35.41   3  <  35>  556.700   0.000
    26 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    2              GSM 13:23:51     1214.91  36.83  22-  3-  2  557.460  48.230
    27 JASIŃSKI JAN                    1    2              GSM 13:24:15     1213.89  38.24  58- 13-  4  557.480  48.160
    28 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              GCM 13:20:21     1212.25  39.66   2  <  39>  552.000  48.090
    29 DUDZIAK KAROL                   1   21              GSM 13:18:17     1212.05  41.08  21-  3-  2  549.400  48.010
    30 JASIŃSKI JAN                    1   16              GSM 13:25:02     1211.83  42.49   2  <  50>  557.480  47.940
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 JANKOWSKI JERZY                 1   59                  13:27:40     1211.43  43.91   2  < 131>  560.490   0.000
    32 LIS MARIAN                      1   18              GSM 13:24:56     1211.42  45.33  29-  5-  2  557.170  47.800
    33 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   18              G   13:25:12     1211.34  46.74   2  < 103>  557.460   0.000
    34 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   47              GSM 13:24:32     1211.16  48.16   5  <  36>  556.570  47.660
    35 MAŁYS DOMINIK                   1   84                  13:24:39     1211.14  49.58   4  <  37>  556.700   0.000
    36 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   42              G   13:24:34     1211.08  50.99   6  <  61>  556.570   0.000
    37 MAŁYS DOMINIK                   1    9              GSM 13:25:39     1208.51  52.41   5  <  43>  556.700  47.450
    38 DYK WIKTOR                      1   10              G   13:28:50     1207.59  53.82   3  <  46>  560.120   0.000
    39 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   20              G   13:22:13     1207.31  55.24   3  <  45>  552.000   0.000
    40 KOWALCZYK ROBERT                1    5              GCM 13:30:52     1207.28  56.66   5  <  49>  562.430  47.230
    41 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              GSM 13:23:11     1206.90  58.07   4  <  67>  552.980  47.160
    42 JANKOWSKI JAN                   1    3              GSM 13:25:41     1206.66  59.49   2  <  51>  555.890  47.090
    43 MAŁYS DOMINIK                   1   47              G   13:26:53     1205.28  60.91   6  <  47>  556.700   0.000
    44 LIS MARIAN                      1   20              G   13:27:19     1205.17  62.32   2  < 129>  557.170   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   42              G   13:23:13     1204.67  63.74   4  <  54>  552.000   0.000
    46 DYK WIKTOR                      1    2              GSM 13:30:43     1202.71  65.16   4  <  91>  560.120  46.810
    47 MAŁYS DOMINIK                   1    3              GSM 13:27:55     1202.59  66.57   7  <  58>  556.700  46.740
    48 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   72              G   13:28:46     1200.50  67.99   2  <  84>  556.750   0.000
    49 KOWALCZYK ROBERT                1   60                  13:33:36     1200.24  69.41   6  <  55>  562.430   0.000
    50 JASIŃSKI JAN                    1   36              GSM 13:29:39     1199.79  70.82   3  <  53>  557.480  46.520
    51 JANKOWSKI JAN                   1   32              G   13:28:21     1199.72  72.24   3  < 105>  555.890   0.000
    52 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    8              GCM 13:30:45     1199.68  73.65   3  <  74>  558.750  46.380
    53 JASIŃSKI JAN                    1    6              G   13:29:42     1199.66  75.07   4  <  59>  557.480   0.000
    54 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   43              G   13:25:09     1199.61  76.49   5  <  63>  552.000   0.000
    55 KOWALCZYK ROBERT                1   19              GCM 13:34:22     1198.27  77.90   7  <  56>  562.430  46.170
    56 KOWALCZYK ROBERT                1   89                  13:34:30     1197.93  79.32   8  <  57>  562.430   0.000
    57 KOWALCZYK ROBERT                1   31              G   13:34:39     1197.55  80.74   9  <  72>  562.430   0.000
    58 MAŁYS DOMINIK                   1  104                  13:29:54     1197.46  82.15   8  <  66>  556.700   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    59 JASIŃSKI JAN                    1   42              G   13:30:35     1197.38  83.57   5  <  60>  557.480   0.000
    60 JASIŃSKI JAN                    1    9              GSM 13:31:01     1196.27  84.99   6  <  64>  557.480  45.820
    61 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              G   13:30:22     1195.98  86.40   7  <  70>  556.570   0.000
    62 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   11              GCM 13:31:23     1194.81  87.82   3  <  68>  557.240  45.670
    63 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   10              G   13:27:08     1194.46  89.24   6  <  77>  552.000   0.000
    64 JASIŃSKI JAN                    1   93                  13:31:47     1194.30  90.65   7  <  88>  557.480   0.000
    65 DUDZIAK KAROL                   1    7              G   13:25:09     1193.96  92.07   2  <  71>  549.400   0.000
    66 MAŁYS DOMINIK                   1   10              G   13:31:22     1193.70  93.48   9  <  78>  556.700   0.000
    67 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              GCM 13:28:44     1192.45  94.90   5  <  82>  552.980  45.320
    68 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   45              GSM 13:32:19     1192.43  96.32   4  <  73>  557.240  45.250
    69 MAŁYS HENRYK                    1   41              G   13:28:33     1192.23  97.73   2  < 140>  552.660   0.000
    70 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              GSM 13:31:57     1191.93  99.15   8  <  79>  556.570  45.110
    71 DUDZIAK KAROL                   1    5              GSM 13:26:32     1190.38 100.57   3          549.400  45.040
    72 KOWALCZYK ROBERT                1   50              G   13:37:45     1189.70 101.98  10  <  75>  562.430   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   13              GCM 13:33:35     1189.20 103.40   5  <  92>  557.240  44.890
    74 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              GCM 13:34:56     1189.00 104.82   4  <  80>  558.750  44.820
    75 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G   13:38:09     1188.69 106.23  11  <  76>  562.430   0.000
    76 KOWALCZYK ROBERT                1   62                  13:38:12     1188.57 107.65  12  <  83>  562.430   0.000
    77 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   34              G   13:29:36     1188.12 109.07   7  <  86>  552.000   0.000
    78 MAŁYS DOMINIK                   1   78                  13:33:37     1187.97 110.48  10  <  81>  556.700   0.000
    79 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   53                  13:33:37     1187.69 111.90   9  < 114>  556.570   0.000
    80 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   54                  13:35:49     1186.77 113.31   5  < 130>  558.750   0.000
    81 MAŁYS DOMINIK                   1   70                  13:34:13     1186.45 114.73  11  < 117>  556.700   0.000
    82 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   28              G   13:31:12     1186.14 116.15   6  < 104>  552.980   0.000
    83 KOWALCZYK ROBERT                1   63                  13:39:30     1185.31 117.56  13  <  85>  562.430   0.000
    84 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   20                  13:34:49     1185.04 118.98   3  < 119>  556.750   0.000
    85 KOWALCZYK ROBERT                1   21              G   13:39:41     1184.85 120.40  14  <  89>  562.430   0.000
    86 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              GCM 13:30:59     1184.59 121.81   8  <  93>  552.000  43.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    87 ŁUKAWY JAN                      1   12              G   13:31:46     1182.67 123.23  20-  3-  2  552.030   0.000
    88 JASIŃSKI JAN                    1   15              G   13:36:23     1182.65 124.65   8  <  90>  557.480   0.000
    89 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G   13:40:38     1182.49 126.06  15  <  95>  562.430   0.000
    90 JASIŃSKI JAN                    1   49              G   13:36:27     1182.48 127.48   9  <  98>  557.480   0.000
    91 DYK WIKTOR                      1    6              GSM 13:38:46     1182.27 128.90   5  < 127>  560.120  43.620
    92 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   24              G   13:36:28     1181.93 130.31   6          557.240   0.000
    93 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   23              GCM 13:32:08     1181.68 131.73   9  <  94>  552.000  43.480
    94 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              G   13:32:09     1181.63 133.14  10  <  96>  552.000   0.000
    95 KOWALCZYK ROBERT                1   34              G   13:40:59     1181.62 134.56  16  < 110>  562.430   0.000
    96 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              GSM 13:32:19     1181.21 135.98  11  <  96>  552.000  43.260
    96 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              G   13:32:19     1181.21 135.98  12  < 102>  552.000   0.000
    98 JASIŃSKI JAN                    1   59                  13:37:43     1179.31 138.81  10  <  98>  557.480   0.000
    98 JASIŃSKI JAN                    1   82                  13:37:43     1179.31 138.81  11  < 100>  557.480   0.000
   100 JASIŃSKI JAN                    1   19              G   13:37:44     1179.27 141.64  12  < 101>  557.480   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   101 JASIŃSKI JAN                    1    5              G   13:37:45     1179.23 143.06  13          557.480   0.000
   102 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   47              G   13:33:30     1178.23 144.48  13  < 106>  552.000   0.000
   103 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   21              GSM 13:38:18     1177.82 145.89   3          557.460  42.770
   104 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   58                  13:34:38     1177.47 147.31   7  < 111>  552.980   0.000
   105 JANKOWSKI JAN                   1   18              GCM 13:37:08     1177.40 148.73   4  < 112>  555.890  42.620
   106 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   39              G   13:34:05     1176.76 150.14  14  < 106>  552.000   0.000
   106 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              GSM 13:34:05     1176.76 150.14  15  < 108>  552.000  42.550
   108 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G   13:34:09     1176.60 152.97  16  < 109>  552.000   0.000
   109 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              G   13:34:10     1176.55 154.39  17  < 113>  552.000   0.000
   110 KOWALCZYK ROBERT                1   78                  13:43:03     1176.51 155.81  17  < 135>  562.430   0.000
   111 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   59                  13:35:02     1176.47 157.22   8  < 118>  552.980   0.000
   112 JANKOWSKI JAN                   1   43              G   13:37:37     1176.20 158.64   5          555.890   0.000
   113 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    5              G   13:34:37     1175.43 160.06  18  < 123>  552.000   0.000
   114 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    9              G   13:38:33     1175.31 161.47  10  < 116>  556.570   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   115 ŁUKAWY JAN                      1   39              GSM 13:34:45     1175.16 162.89   2  < 121>  552.030  41.910
   116 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              G   13:38:45     1174.82 164.31  11  < 142>  556.570   0.000
   117 MAŁYS DOMINIK                   1   14              G   13:38:53     1174.76 165.72  12  < 120>  556.700   0.000
   118 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   78                  13:35:46     1174.64 167.14   9  < 126>  552.980   0.000
   119 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   65                  13:39:04     1174.41 168.56   4  < 133>  556.750   0.000
   120 MAŁYS DOMINIK                   1   56                  13:39:19     1173.69 169.97  13  < 122>  556.700   0.000
   121 ŁUKAWY JAN                      1    9              GSM 13:35:21     1173.66 171.39   3          552.030  41.490
   122 MAŁYS DOMINIK                   1    2              GSM 13:39:26     1173.40 172.80  14  < 128>  556.700  41.420
   123 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   11              G   13:35:53     1172.27 174.22  19  < 124>  552.000   0.000
   124 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   40              G   13:35:55     1172.18 175.64  20          552.000   0.000
   125 KAZEK JAN                       1   22              GSM 13:35:50     1171.73 177.05  20-  2-  2  551.690  41.210
   126 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   88                  13:37:00     1171.57 178.47  10  < 134>  552.980   0.000
   127 DYK WIKTOR                      1   13              G   13:43:30     1170.58 179.89   6          560.120   0.000
   128 MAŁYS DOMINIK                   1   73                  13:40:41     1170.32 181.30  15  < 132>  556.700   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   129 LIS MARIAN                      1   31              G   13:41:06     1170.28 182.72   3  < 136>  557.170   0.000
   130 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    9              GSM 13:42:31     1170.12 184.14   6          558.750  40.850
   131 JANKOWSKI JERZY                 1   60                  13:44:19     1169.35 185.55   3          560.490   0.000
   132 MAŁYS DOMINIK                   1   68                  13:41:15     1168.92 186.97  16  < 138>  556.700   0.000
   133 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   82              GCM 13:41:19     1168.87 188.39   5          556.750  40.640
   134 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    6              G   13:38:07     1168.80 189.80  11          552.980   0.000
   135 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G   13:46:27     1168.20 191.22  18          562.430   0.000
   136 LIS MARIAN                      1   10              GSM 13:42:09     1167.70 192.63   4  < 137>  557.170  40.430
   137 LIS MARIAN                      1    7              G   13:42:12     1167.58 194.05   5          557.170   0.000
   138 MAŁYS DOMINIK                   1   26              G   13:42:00     1167.09 195.47  17          556.700   0.000
   139 KAZEK JAN                       1   18              GSM 13:37:51     1166.73 196.88   2          551.690  40.210
   140 MAŁYS HENRYK                    1   21              GSM 13:38:46     1166.52 198.30   3          552.660  40.140
   141 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    2              GSM 13:44:02     1166.18 199.72   9-  1-  1  558.640  40.070
   142 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   36              G   13:42:18     1166.08 201.13  12          556.570   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   143 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   24              G   13:38:45     1165.17   0.00  21          552.000   0.000
   144 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              G   13:38:47     1165.09   0.00  22          552.000   0.000
   145 MAŁYS DOMINIK                   1   62                  13:42:52     1164.97   0.00  18          556.700   0.000
   146 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              G   13:42:47     1164.90   0.00  13          556.570   0.000
   147 MAŁYS DOMINIK                   1   29              G   13:42:55     1164.85   0.00  19          556.700   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------            







            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 04.06.17 HALLE-2                                  
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    57    6    19   175.54     
              2 MAŁYS           DOMINIK         1    60    6    19   173.01     
              3 DYK             WIKTOR          1    32    6     8   169.66     
              4 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    48    6    22   169.32     
              5 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    40    6    17   168.49     
              6 JASIŃSKI        JAN             1    59    6    21   166.93     
              7 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    36    6    10   165.03     
              8 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    54    6    11   164.33     
              9 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    34    6     6   157.62     
             10 MAŁYS           HENRYK          1    53    6     7   150.01     
             11 JANKOWSKI       JAN             1    44    6     6   147.97     
             12 LIS             MARIAN          1    52    6     6   144.00     
             13 JANKOWSKI       JERZY           1    30    6     6   141.11     
             14 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    66    5     5   118.49     
             15 DUDZIAK         KAROL           1    35    4     4    92.14     
             16 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    32    3     3    63.30     
             17 JAKÓB           BRONISŁAW       1    29    2     2    48.49     
             18 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    19    1     1    23.82     
             19 KAZEK           JAN             1    43    1     1    22.77     
             20 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    15    0     0     0.00     
             21 ŁUKAWY          JAN             1    28    0     0     0.00     


                                                 
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 04.06.17 HALLE-2                                  
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MAŁYS           DOMINIK         1    60    5    19   140.92     
              2 KOWALCZYK       ROBERT          1    57    5    19   136.47     
              3 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    48    5    22   135.61     
              4 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    40    5    17   133.40     
              5 MAŁYS           HENRYK          1    53    4     7   103.01     
              6 JASIŃSKI        JAN             1    59    4    21    95.37     
              7 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    36    4    10    94.16     
              8 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    54    4    11    93.58     
              9 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    34    3     6    85.08     
             10 DYK             WIKTOR          1    32    3     8    81.45     
             11 LIS             MARIAN          1    52    3     6    75.44     
             12 DUDZIAK         KAROL           1    35    3     4    70.35     
             13 JANKOWSKI       JAN             1    44    2     6    43.93     
             14 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    32    2     3    43.18     
             15 JANKOWSKI       JERZY           1    30    2     6    42.08     
             16 JAKÓB           BRONISŁAW       1    29    1     2    26.99     
             17 KAZEK           JAN             1    43    1     1    22.77     
             18 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    15    0     0     0.00     
             19 ŁUKAWY          JAN             1    28    0     0     0.00     
             20 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    66    0     5     0.00     
             21 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    19    0     1     0.00 






              PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-2 z dnia 03.06.17                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,05,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  333.502 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   21                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   866                           
      5.Ilość konkursów.......................:  174                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1128.90                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1014.92                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,00,56                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,31,21                         
     10.Czas trwania konkursu.................:30 min. 25 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   21   |  866   |  174  |20.09|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   21   |  866   |  174  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


           
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  7.           
                                          z lotu HALLE-2, w dniu 04.06.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              GSM 11:00:56     1128.90   1.15  40- 17-  5  334.080  30.000
     2 MAŁYS DOMINIK                   1    7              GCM 11:01:49     1125.91   2.31  60- 19-  5  334.190  29.940
     3 KOWALCZYK ROBERT                1   19              GSM 11:05:58     1124.68   3.46  57- 19-  5  338.490  29.880
     4 DYK WIKTOR                      1   16              GSM 11:06:17     1124.49   4.62  32-  8-  3  338.790  29.830
     5 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   24              GSM 11:03:21     1123.92   5.77  34-  6-  3  335.320  29.770
     6 KOWALCZYK ROBERT                1   60                  11:07:53     1117.56   6.93   2  <  11>  338.490   0.000
     7 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   53                  11:06:08     1109.41   8.08   2  <  15>  334.080   0.000
     8 JANKOWSKI JERZY                 1   59                  11:08:35     1108.86   9.24  30-  6-  2  336.630   0.000
     9 DYK WIKTOR                      1    8              G   11:11:52     1104.03  10.39   2  <  20>  338.790   0.000
    10 LIS MARIAN                      1   25              GSM 11:09:20     1101.46  11.55  52-  6-  3  335.210  29.480
    11 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G   11:12:53     1099.41  12.70   3  <  14>  338.490   0.000
    12 JASIŃSKI JAN                    1   16              G   11:10:12     1096.76  13.86  59- 21-  4  334.730   0.000
    13 MAŁYS DOMINIK                   1   20              GSM 11:10:03     1095.53  15.01   2  <  18>  334.190  29.310
    14 KOWALCZYK ROBERT                1   18              G   11:14:10     1094.85  16.17   4  <  23>  338.490   0.000
    15 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   42              GSM 11:10:36     1093.19  17.32   3  <  43>  334.080  29.190
    16 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    9              GSM 11:12:14     1091.42  18.48   2  <  67>  335.320  29.130
    17 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G   11:09:49     1086.62  19.63  48- 22-  5  331.220   0.000
    18 MAŁYS DOMINIK                   1   79                  11:12:43     1086.03  20.79   3  <  25>  334.190   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              G   11:13:40     1085.96  21.94  36- 10-  4  335.200   0.000
    20 DYK WIKTOR                      1   35              G   11:17:31     1084.07  23.09   3  <  29>  338.790   0.000
    21 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G   11:10:23     1083.33  24.25  54- 11-  4  330.830   0.000
    22 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   50              G   11:10:59     1082.48  25.40   2  <  31>  331.220   0.000
    23 KOWALCZYK ROBERT                1    9              GSM 11:18:50     1078.57  26.56   5  <  26>  338.490  28.730
    24 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   22              G   11:15:55     1078.10  27.71   2  <  40>  335.200   0.000
    25 MAŁYS DOMINIK                   1   14              G   11:15:00     1078.03  28.87   4  <  32>  334.190   0.000
    26 KOWALCZYK ROBERT                1    2              GCM 11:19:31     1076.22  30.02   6  <  36>  338.490  28.550
    27 MAŁYS HENRYK                    1    1              GSM 11:11:38     1075.55  31.18  53-  7-  4  329.800  28.500
    28 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G   11:12:41     1075.23  32.33   2  <  39>  330.830   0.000
    29 DYK WIKTOR                      1   12              GSM 11:20:23     1074.22  33.49   4  <  58>  338.790  28.380
    30 JASIŃSKI JAN                    1   29              G   11:16:45     1073.71  34.64   2  <  33>  334.730   0.000
    31 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   23              GCM 11:13:40     1073.07  35.80   3  <  38>  331.220  28.270
    32 MAŁYS DOMINIK                   1   16              GCM 11:16:31     1072.78  36.95   5  <  37>  334.190  28.210
    33 JASIŃSKI JAN                    1   18              G   11:17:16     1071.94  38.11   3  <  48>  334.730   0.000
    34 JANKOWSKI JAN                   1    5              G   11:15:03     1071.73  39.26  44-  6-  2  332.290   0.000
    35 JANKOWSKI JAN                   1   11              G   11:15:04     1071.67  40.42   2  <  46>  332.290   0.000
    36 KOWALCZYK ROBERT                1   49              G   11:21:17     1070.21  41.57   7  <  81>  338.490   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G   11:17:29     1069.47  42.73   6  <  44>  334.190   0.000
    38 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              GCM 11:15:04     1068.22  43.88   4  <  41>  331.220  27.860
    39 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   35              G   11:15:14     1066.39  45.03   3  <  47>  330.830   0.000
    40 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   26              G   11:19:24     1066.16  46.19   3  <  59>  335.200   0.000
    41 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   22              G   11:15:46     1065.82  47.34   5  <  42>  331.220   0.000
    42 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   40              GSM 11:15:47     1065.76  48.50   6  <  45>  331.220  27.630
    43 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   16              G   11:18:39     1065.14  49.65   4  <  69>  334.080   0.000
    44 MAŁYS DOMINIK                   1   31              GSM 11:18:57     1064.47  50.81   7  <  56>  334.190  27.510
    45 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   13              G   11:16:10     1064.45  51.96   7  <  50>  331.220   0.000
    46 JANKOWSKI JAN                   1   38              G   11:17:19     1063.95  53.12   3  < 112>  332.290   0.000
    47 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   61                  11:15:59     1063.82  54.27   4  <  60>  330.830   0.000
    48 JASIŃSKI JAN                    1   12              GSM 11:19:41     1063.70  55.43   4  <  54>  334.730  27.280
    49 JANKOWSKI JERZY                 1   19              G   11:21:33     1063.43  56.58   2  < 146>  336.630   0.000
    50 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   30              G   11:16:29     1063.36  57.74   8  <  51>  331.220   0.000
    51 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   11              G   11:16:34     1063.08  58.89   9  <  52>  331.220   0.000
    52 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   39              G   11:16:43     1062.57  60.05  10  <  57>  331.220   0.000
    53 JAKÓB BRONISŁAW                 1   17              GSM 11:20:52     1062.22  61.20  29-  2-  1  335.520  26.990
    54 JASIŃSKI JAN                    1   17              G   11:20:15     1061.79  62.36   5  <  55>  334.730   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 JASIŃSKI JAN                    1   74                  11:20:19     1061.57  63.51   6  <  63>  334.730   0.000
    56 MAŁYS DOMINIK                   1   62                  11:20:04     1060.70  64.67   8  <  64>  334.190   0.000
    57 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              GSM 11:17:51     1058.72  65.82  11  <  79>  331.220  26.760
    58 DYK WIKTOR                      1   25              G   11:25:05     1058.44  66.97   5  <  65>  338.790   0.000
    59 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              GSM 11:21:47     1058.14  68.13   4  <  61>  335.200  26.650
    60 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   57                  11:17:50     1057.53  69.28   5  <  82>  330.830   0.000
    61 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   48              G   11:22:01     1057.36  70.44   5  <  62>  335.200   0.000
    62 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   54                  11:22:03     1057.25  71.59   6  < 110>  335.200   0.000
    63 JASIŃSKI JAN                    1   26              G   11:21:46     1056.71  72.75   7  <  72>  334.730   0.000
    64 MAŁYS DOMINIK                   1   22              G   11:21:23     1056.28  73.90   9  <  71>  334.190   0.000
    65 DYK WIKTOR                      1    3              G   11:25:51     1055.91  75.06   6  <  74>  338.790   0.000
    66 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    8              G   11:21:56     1055.40  76.21  66-  5-  0  334.490   0.000
    67 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   45              GSM 11:22:53     1054.85  77.37   3  <  77>  335.320  26.180
    68 MAŁYS HENRYK                    1   25              GSM 11:17:41     1054.74  78.52   2  <  83>  329.800  26.130
    69 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G   11:21:48     1054.55  79.68   5  <  70>  334.080   0.000
    70 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   47              G   11:21:49     1054.49  80.83   6  <  73>  334.080   0.000
    71 MAŁYS DOMINIK                   1   17              GCM 11:21:58     1054.34  81.99  10  <  89>  334.190  25.950
    72 JASIŃSKI JAN                    1   23              G   11:22:34     1054.05  83.14   8  <  78>  334.730   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   46              G   11:21:58     1053.99  84.30   7  <  75>  334.080   0.000
    74 DYK WIKTOR                      1   24              G   11:26:35     1053.51  85.45   7  < 118>  338.790   0.000
    75 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              GSM 11:22:12     1053.22  86.61   8  <  80>  334.080  25.720
    76 DUDZIAK KAROL                   1   37              GSM 11:15:35     1053.05  87.76  35-  4-  3  327.060  25.660
    77 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              G   11:23:36     1052.48  88.91   4  <  98>  335.320   0.000
    78 JASIŃSKI JAN                    1   93                  11:23:03     1052.45  90.07   9  <  88>  334.730   0.000
    79 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   37              G   11:19:48     1052.16  91.22  12  <  85>  331.220   0.000
    80 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              GSM 11:22:39     1051.72  92.38   9  <  94>  334.080  25.430
    81 KOWALCZYK ROBERT                1   21              GSM 11:26:51     1051.70  93.53   8  <  90>  338.490  25.380
    82 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   81                  11:19:36     1051.59  94.69   6  <  84>  330.830   0.000
    83 MAŁYS HENRYK                    1   45              GSM 11:18:43     1051.27  95.84   3  <  99>  329.800  25.260
    84 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              GSM 11:19:42     1051.26  97.00   7  < 111>  330.830  25.200
    85 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                  11:20:07     1051.10  98.15  13  <  86>  331.220   0.000
    86 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              GCM 11:20:08     1051.05  99.31  14  <  87>  331.220  25.090
    87 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G   11:20:11     1050.88 100.46  15  <  92>  331.220   0.000
    88 JASIŃSKI JAN                    1   21              G   11:23:44     1050.19 101.62  10  <  95>  334.730   0.000
    89 MAŁYS DOMINIK                   1  104                  11:23:22     1049.70 102.77  11  <  93>  334.190   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    90 KOWALCZYK ROBERT                1   67                  11:27:33     1049.42 103.93   9  <  91>  338.490   0.000
    91 KOWALCZYK ROBERT                1   88                  11:27:39     1049.09 105.08  10  < 104>  338.490   0.000
    92 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              G   11:20:51     1048.66 106.24  16  <  96>  331.220   0.000
    93 MAŁYS DOMINIK                   1    8              G   11:23:49     1048.22 107.39  12  < 103>  334.190   0.000
    94 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   35              G   11:23:45     1048.09 108.55  10  < 105>  334.080   0.000
    95 JASIŃSKI JAN                    1    4              G   11:24:23     1048.05 109.70  11  <  97>  334.730   0.000
    96 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   43              G   11:21:27     1046.67 110.85  17  < 140>  331.220   0.000
    97 JASIŃSKI JAN                    1    2              GSM 11:24:52     1046.47 112.01  12  < 109>  334.730  24.450
    98 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   19              G   11:25:34     1046.02 113.16   5  < 130>  335.320   0.000
    99 MAŁYS HENRYK                    1   75                  11:20:20     1045.88 114.32   4  < 120>  329.800   0.000
   100 LIS MARIAN                      1   33              GSM 11:25:38     1045.46 115.47   2  < 101>  335.210  24.280
   101 LIS MARIAN                      1    8              G   11:25:40     1045.35 116.63   3  < 124>  335.210   0.000
   102 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   12              G   11:25:01     1045.23 117.78   2  < 107>  334.490   0.000
   103 MAŁYS DOMINIK                   1   70                  11:24:46     1045.11 118.94  13  < 117>  334.190   0.000
   104 KOWALCZYK ROBERT                1   34              G   11:28:53     1045.10 120.09  11  < 106>  338.490   0.000
   105 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    9              G   11:24:44     1044.87 121.25  11  < 121>  334.080   0.000
   106 KOWALCZYK ROBERT                1    5              GCM 11:29:03     1044.56 122.40  12  < 113>  338.490  23.930
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   107 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   10              G   11:25:21     1044.14 123.56   3  < 114>  334.490   0.000
   108 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   41              G   11:25:53     1043.90 124.71  19-  1-  0  334.970   0.000
   109 JASIŃSKI JAN                    1   63                  11:26:03     1042.61 125.87  13  < 115>  334.730   0.000
   110 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              GCM 11:26:45     1041.80 127.02   7  < 129>  335.200  23.700
   111 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              GSM 11:22:40     1041.44 128.18   8  < 127>  330.830  23.640
   112 JANKOWSKI JAN                   1   27              GSM 11:24:08     1041.23 129.33   4  < 165>  332.290  23.580
   113 KOWALCZYK ROBERT                1   22              GSM 11:30:19     1040.49 130.48  13  < 119>  338.490   0.000
   114 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   91                  11:26:30     1040.40 131.64   4  < 161>  334.490   0.000
   115 JASIŃSKI JAN                    1   33              GSM 11:26:47     1040.23 132.79  14  < 116>  334.730  23.410
   116 JASIŃSKI JAN                    1   51                  11:26:54     1039.86 133.95  15  < 132>  334.730   0.000
   117 MAŁYS DOMINIK                   1   84                  11:26:26     1039.69 135.10  14  < 135>  334.190   0.000
   118 DYK WIKTOR                      1    2              GSM 11:30:54     1039.55 136.26   8          338.790  23.240
   119 KOWALCZYK ROBERT                1   80                  11:30:42     1039.27 137.41  14  < 125>  338.490   0.000
   120 MAŁYS HENRYK                    1   21              GSM 11:22:33     1038.58 138.57   5  < 128>  329.800  23.120
   121 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   32              GSM 11:27:05     1037.25 139.72  12  < 122>  334.080  23.060
   122 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   25              G   11:27:07     1037.14 140.88  13  < 123>  334.080   0.000
   123 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   38              G   11:27:09     1037.03 142.03  14  < 138>  334.080   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   124 LIS MARIAN                      1   26              G   11:28:22     1036.63 143.19   4  < 145>  335.210   0.000
   125 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G   11:31:49     1035.72 144.34  15  < 133>  338.490   0.000
   126 KAZEK JAN                       1   33              GSM 11:21:45     1035.11 145.50  43-  1-  1  327.870  22.770
   127 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   37              GSM 11:24:57     1034.01 146.65   9  < 134>  330.830  22.720
   128 MAŁYS HENRYK                    1   87                  11:24:14     1033.10 147.81   6  < 142>  329.800   0.000
   129 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   15              GSM 11:29:28     1033.08 148.96   8  < 153>  335.200  22.600
   130 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   38              G   11:29:37     1032.97 150.12   6          335.320   0.000
   131 DUDZIAK KAROL                   1   33              GSM 11:21:42     1032.71 151.27   2  < 136>  327.060  22.490
   132 JASIŃSKI JAN                    1   58                  11:29:25     1031.79 152.42  16  < 137>  334.730   0.000
   133 KOWALCZYK ROBERT                1   13              GCM 11:33:06     1031.67 153.58  16  < 162>  338.490   0.000
   134 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   16              G   11:25:44     1031.48 154.73  10  < 139>  330.830   0.000
   135 MAŁYS DOMINIK                   1   74                  11:29:18     1030.50 155.89  15  < 151>  334.190   0.000
   136 DUDZIAK KAROL                   1   12              GSM 11:22:31     1030.06 157.04   3  < 143>  327.060  22.200
   137 JASIŃSKI JAN                    1   24              G   11:29:59     1029.99 158.20  17  < 144>  334.730   0.000
   138 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   57                  11:29:42     1028.89 159.35  15  < 158>  334.080   0.000
   139 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              GSM 11:26:34     1028.81 160.51  11          330.830  22.020
   140 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   24              G   11:27:10     1028.10 161.66  18  < 157>  331.220   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   141 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   23              GSM 11:31:07     1028.01 162.82  32-  3-  2  335.250  21.910
   142 MAŁYS HENRYK                    1   76                  11:25:53     1027.79 163.97   7          329.800   0.000
   143 DUDZIAK KAROL                   1   28              G   11:23:14     1027.74 165.13   4          327.060   0.000
   144 JASIŃSKI JAN                    1   60                  11:30:57     1026.94 166.28  18  < 147>  334.730   0.000
   145 LIS MARIAN                      1    1              GSM 11:31:26     1026.89 167.44   5  < 149>  335.210  21.680
   146 JANKOWSKI JERZY                 1    6              GCM 11:32:50     1026.83 168.59   3  < 150>  336.630  21.620
   147 JASIŃSKI JAN                    1   77                  11:31:01     1026.73 169.75  19  < 159>  334.730   0.000
   148 JAKÓB BRONISŁAW                 1    3              G   11:31:59     1026.11 170.90   2          335.520   0.000
   149 LIS MARIAN                      1   42              G   11:32:29     1023.59 172.06   6          335.210   0.000
   150 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G   11:33:53     1023.55 173.21   4  < 160>  336.630   0.000
   151 MAŁYS DOMINIK                   1   15              G   11:31:39     1023.08 174.36  16  < 155>  334.190   0.000
   152 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   26              GSM 11:32:42     1023.04 175.52   2  < 172>  335.250  21.270
   153 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    4              GCM 11:32:43     1022.84 176.67   9  < 154>  335.200  21.210
   154 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   14              G   11:32:54     1022.26 177.83  10          335.200   0.000
   155 MAŁYS DOMINIK                   1   10              G   11:32:24     1020.74 178.98  17  < 156>  334.190   0.000
   156 MAŁYS DOMINIK                   1    4              G   11:32:33     1020.27 180.14  18  < 164>  334.190   0.000
   157 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   10              G   11:29:43     1020.03 181.29  19  < 163>  331.220   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   158 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   34              G   11:32:45     1019.31 182.45  16  < 171>  334.080   0.000
   159 JASIŃSKI JAN                    1    8              G   11:33:42     1018.35 183.60  20  < 170>  334.730   0.000
   160 JANKOWSKI JERZY                 1    8              G   11:35:44     1017.83 184.76   5  < 166>  336.630   0.000
   161 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   96              G   11:33:41     1017.67 185.91   5          334.490   0.000
   162 KOWALCZYK ROBERT                1    7              G   11:37:55     1016.74 187.07  17  < 169>  338.490   0.000
   163 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              G   11:30:47     1016.69 188.22  20  < 167>  331.220   0.000
   164 MAŁYS DOMINIK                   1    6              G   11:33:43     1016.65 189.38  19          334.190   0.000
   165 JANKOWSKI JAN                   1   36              G   11:31:54     1016.49 190.53   5  < 168>  332.290   0.000
   166 JANKOWSKI JERZY                 1   22              GCM 11:36:12     1016.40 191.69   6          336.630  20.460
   167 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    3              G   11:30:57     1016.17 192.84  21  < 174>  331.220   0.000
   168 JANKOWSKI JAN                   1    3              GSM 11:32:04     1015.97 194.00   6          332.290  20.350
   169 KOWALCZYK ROBERT                1   32              G   11:38:13     1015.83 195.15  18  < 173>  338.490   0.000
   170 JASIŃSKI JAN                    1   36              GSM 11:34:33     1015.72 196.30  21          334.730  20.230
   171 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   54                  11:33:55     1015.70 197.46  17          334.080   0.000
   172 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    9              G   11:35:06     1015.60 198.61   3          335.250   0.000
   173 KOWALCZYK ROBERT                1    4              G   11:38:18     1015.57 199.77  19          338.490   0.000
   174 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              G   11:31:21     1014.92 200.92  22          331.220   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   175 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   83                  11:30:59     1014.87   0.00  12          330.830   0.000
   176 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   53                  11:31:05     1014.56   0.00  13          330.830   0.000
   177 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   72                  11:31:09     1014.35   0.00  14          330.830   0.000
   178 JASIŃSKI JAN                    1   53                  11:35:04     1014.13   0.00  22          334.730   0.000
   179 JASIŃSKI JAN                    1   66                  11:35:10     1013.82   0.00  23          334.730   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------        






            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 28.05.17 MINDEN-2                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MAŁYS           DOMINIK         1    65    5    16   246.47     
              2 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    66    5     8   243.27     
              3 KOWALCZYK       ROBERT          1    53    5    18   242.36     
              4 JASIŃSKI        JAN             1    59    5    17   240.26     
              5 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    29    5     8   239.94     
              6 LIS             MARIAN          1    29    5     8   236.93     
              7 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    42    5    10   236.07     
              8 JANKOWSKI       JAN             1    39    5    11   235.88     
              9 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    31    5     5   234.77     
             10 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    72    5    12   231.69     
             11 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    22    5     6   231.64     
             12 JANKOWSKI       JERZY           1    24    5     7   228.88     
             13 MAŁYS           HENRYK          1    51    5     8   220.13     
             14 KAZEK           JAN             1    27    5     5   212.56     
             15 DUDZIAK         KAROL           1    20    4     4   184.51     
             16 DYK             WIKTOR          1    15    3     3   132.61     
             17 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    23    3     3   132.35     
             18 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    15    2     2    85.75     
             19 ŁUKAWY          JAN             1    29    2     2    83.47     
             20 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    17    1     1    40.33     
             21 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    12    0     0     0.00     
             22 JAKÓB           BRONISŁAW       1    28    0     0     0.00     

                                            
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 28.05.17 MINDEN-2                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    53    5    18   240.59     
              2 LIS             MARIAN          1    29    5     8   232.35     
              3 MAŁYS           DOMINIK         1    65    4    16   192.68     
              4 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    31    4     5   188.95     
              5 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    29    4     8   185.30     
              6 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    42    4    10   174.12     
              7 JANKOWSKI       JAN             1    39    4    11   168.76     
              8 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    22    3     6   137.78     
              9 MAŁYS           HENRYK          1    51    3     8   134.57     
             10 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    23    3     3   132.35     
             11 DUDZIAK         KAROL           1    20    2     4    97.71     
             12 JANKOWSKI       JERZY           1    24    2     7    93.13     
             13 DYK             WIKTOR          1    15    2     3    87.19     
             14 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    15    2     2    85.75     
             15 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    66    1     8    49.35     
             16 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    72    1    12    47.97     
             17 JASIŃSKI        JAN             1    59    1    17    47.65     
             18 KAZEK           JAN             1    27    1     5    43.73     
             19 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    17    1     1    40.33     
             20 ŁUKAWY          JAN             1    29    0     2     0.00     
             21 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    12    0     0     0.00     
             22 JAKÓB           BRONISŁAW       1    28    0     0     0.00   




               PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-2 z dnia 28.05.17                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  556.112 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   22                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   768                           
      5.Ilość konkursów.......................:  154                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1141.06                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1008.05                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,31,29                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,41,27                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  9 min. 58 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   22   |  768   |  154  |20.05|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   22   |  768   |  154  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
    


                                                                           
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
                                         z lotu MINDEN-2, w dniu 28.05.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 DUDZIAK KAROL                   1   12              GSM 14:31:29     1141.06   1.30  20-  4-  2  549.400  50.000
     2 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              GSM 14:38:46     1129.37   2.60  29-  8-  4  552.000  49.930
     3 MAŁYS DOMINIK                   1   62                  14:50:45     1111.73   3.91  65- 16-  4  556.700   0.000
     4 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G   14:46:45     1111.22   5.21   2  <  28>  552.000   0.000
     5 JASIŃSKI JAN                    1   20              G   14:51:52     1110.81   6.51  59- 17-  1  557.480   0.000
     6 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    9              GSM 14:53:37     1106.48   7.81  31-  5-  4  557.240  49.670
     7 KOWALCZYK ROBERT                1   13              GCM 15:00:57     1100.75   9.11  53- 18-  5  562.430  49.610
     8 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   42              G   14:57:32     1096.62  10.42  42- 10-  4  556.570   0.000
     9 LIS MARIAN                      1    6              G   14:58:11     1096.40  11.72  29-  8-  5  557.170   0.000
    10 MAŁYS DOMINIK                   1   69                  14:57:55     1096.05  13.02   2  <  12>  556.700   0.000
    11 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   29              GSM 14:54:32     1096.02  14.32  66-  8-  1  552.980  49.350
    12 MAŁYS DOMINIK                   1    9              GSM 14:57:59     1095.90  15.63   3  <  16>  556.700  49.280
    13 JANKOWSKI JAN                   1   24              G   14:57:30     1095.35  16.93  39- 11-  4  555.890   0.000
    14 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G   14:55:23     1094.18  18.23   2  <  20>  552.980   0.000
    15 JANKOWSKI JERZY                 1    7              GCM 15:02:26     1093.78  19.53  24-  7-  2  560.490  49.080
    16 MAŁYS DOMINIK                   1    2              G   14:59:45     1092.10  20.83   4  <  18>  556.700   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 MAŁYS HENRYK                    1   14              GSM 14:56:44     1090.63  22.14  51-  8-  3  552.660  48.950
    18 MAŁYS DOMINIK                   1   17              GSM 15:01:42     1087.94  23.44   5  <  24>  556.700  48.890
    19 KOWALCZYK ROBERT                1    5              GCM 15:07:50     1086.12  24.74   2  <  26>  562.430  48.820
    20 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   35              G   14:59:41     1084.95  26.04   3  <  25>  552.980   0.000
    21 JASIŃSKI JAN                    1   29              G   15:05:12     1082.07  27.34   2  <  37>  557.480   0.000
    22 LIS MARIAN                      1   32              GSM 15:06:00     1079.79  28.65   2  <  44>  557.170  48.630
    23 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    8              GSM 15:07:31     1079.68  29.95  22-  6-  3  558.750  48.560
    24 MAŁYS DOMINIK                   1   13              G   15:06:09     1078.56  31.25   6  <  27>  556.700   0.000
    25 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              G   15:03:27     1076.99  32.55   4  <  38>  552.980   0.000
    26 KOWALCZYK ROBERT                1   11              GCM 15:12:48     1075.80  33.85   3  <  31>  562.430  48.370
    27 MAŁYS DOMINIK                   1    7              GSM 15:07:35     1075.58  35.16   7  <  35>  556.700  48.300
    28 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              GSM 15:03:32     1074.91  36.46   3  <  56>  552.000  48.240
    29 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   22              G   15:09:50     1074.86  37.76   2  <  42>  558.750   0.000
    30 JANKOWSKI JAN                   1   12              G   15:07:22     1074.46  39.06   2  <  32>  555.890   0.000
    31 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G   15:14:10     1073.00  40.36   4  <  39>  562.430   0.000
    32 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   86              GSM 15:08:55     1072.91  41.67  72- 12-  1  556.750  47.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 JANKOWSKI JAN                   1   18              G   15:08:07     1072.91  41.67   3  <  61>  555.890   0.000
    34 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   47              G   15:08:52     1072.67  44.27   2  <  43>  556.570   0.000
    35 MAŁYS DOMINIK                   1   14              G   15:09:10     1072.30  45.57   8  <  59>  556.700   0.000
    36 DUDZIAK KAROL                   1    5              GSM 15:02:25     1072.17  46.88   2  <  98>  549.400  47.710
    37 JASIŃSKI JAN                    1   36              GSM 15:10:12     1071.67  48.18   3  <  45>  557.480  47.650
    38 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   93                  15:06:25     1070.80  49.48   5  <  58>  552.980   0.000
    39 KOWALCZYK ROBERT                1   63                  15:15:57     1069.36  50.78   5  <  47>  562.430   0.000
    40 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    3              GSM 15:11:09     1069.25  52.08   2  <  52>  557.240  47.450
    41 JANKOWSKI JERZY                 1   12              G   15:14:12     1069.23  53.39   2  <  53>  560.490   0.000
    42 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              GCM 15:12:52     1068.63  54.69   3  <  67>  558.750  47.320
    43 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G   15:11:05     1068.10  55.99   3  <  63>  556.570   0.000
    44 LIS MARIAN                      1   25              GSM 15:12:26     1066.49  57.29   3  <  64>  557.170  47.190
    45 JASIŃSKI JAN                    1   66                  15:13:29     1064.94  58.59   4  <  46>  557.480   0.000
    46 JASIŃSKI JAN                    1   17              G   15:14:03     1063.79  59.90   5  <  54>  557.480   0.000
    47 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GSM 15:18:51     1063.50  61.20   6  <  48>  562.430  46.990
    48 KOWALCZYK ROBERT                1    8              G   15:18:54     1063.40  62.50   7  <  50>  562.430   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    3              GSM 15:14:32     1062.77  63.80  23-  3-  3  557.460  46.860
    50 KOWALCZYK ROBERT                1    2              GSM 15:19:14     1062.73  65.10   8  <  55>  562.430  46.800
    51 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   87              G   15:14:18     1061.89  66.41   2  <  62>  556.750   0.000
    52 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   24              GSM 15:15:45     1059.90  67.71   3  <  65>  557.240  46.670
    53 JANKOWSKI JERZY                 1    2              G   15:19:26     1058.66  69.01   3  <  92>  560.490   0.000
    54 JASIŃSKI JAN                    1    9              G   15:17:09     1057.54  70.31   6  <  57>  557.480   0.000
    55 KOWALCZYK ROBERT                1   17              G   15:23:12     1054.82  71.61   9  <  73>  562.430   0.000
    56 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   30              G   15:13:35     1054.27  72.92   4  <  69>  552.000   0.000
    57 JASIŃSKI JAN                    1   16              G   15:18:57     1053.94  74.22   7  <  77>  557.480   0.000
    58 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   61                  15:14:44     1053.83  75.52   6  <  60>  552.980   0.000
    59 MAŁYS DOMINIK                   1   16              GSM 15:18:54     1052.56  76.82   9  <  94>  556.700  46.210
    60 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    8              G   15:15:32     1052.23  78.13   7  < 126>  552.980   0.000
    61 JANKOWSKI JAN                   1   25              G   15:19:35     1049.67  79.43   4  <  85>  555.890   0.000
    62 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   61              G   15:20:46     1048.95  80.73   3  <  68>  556.750   0.000
    63 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   24              G   15:20:49     1048.52  82.03   4  <  70>  556.570   0.000
    64 LIS MARIAN                      1   29              GSM 15:21:26     1048.43  83.33   4  <  66>  557.170  45.880
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    65 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   45              G   15:21:35     1048.27  84.64   4  <  75>  557.240   0.000
    66 LIS MARIAN                      1    1              GSM 15:21:33     1048.20  85.94   5  <  79>  557.170  45.750
    67 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   12              G   15:23:13     1047.89  87.24   4  < 125>  558.750   0.000
    68 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    5              G   15:21:28     1047.57  88.54   4  <  72>  556.750   0.000
    69 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              GCM 15:17:17     1046.88  89.84   5  <  81>  552.000  45.560
    70 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   38              GSM 15:21:39     1046.87  91.15   5  <  93>  556.570  45.490
    71 DYK WIKTOR                      1   18              G   15:25:03     1046.86  92.45  15-  3-  2  560.120   0.000
    72 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   96              G   15:21:57     1046.62  93.75   5  <  80>  556.750   0.000
    73 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G   15:27:46     1045.86  95.05  10  <  78>  562.430   0.000
    74 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    9              GSM 15:24:26     1045.29  96.35  15-  2-  2  558.640  45.230
    75 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    7              GSM 15:23:12     1045.09  97.66   5          557.240  45.160
    76 DYK WIKTOR                      1    8              GSM 15:26:07     1044.77  98.96   2  < 122>  560.120  45.100
    77 JASIŃSKI JAN                    1    8              G   15:23:39     1044.66 100.26   8  <  82>  557.480   0.000
    78 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G   15:28:24     1044.63 101.56  11  <  87>  562.430   0.000
    79 LIS MARIAN                      1   33              GSM 15:23:37     1044.14 102.86   6  <  96>  557.170  44.900
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    80 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   21                  15:23:53     1042.83 104.17   6  <  89>  556.750   0.000
    81 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   22              G   15:19:25     1042.66 105.47   6  < 114>  552.000   0.000
    82 JASIŃSKI JAN                    1   79                  15:24:42     1042.60 106.77   9  <  83>  557.480   0.000
    83 JASIŃSKI JAN                    1   23              G   15:24:49     1042.38 108.07  10  <  84>  557.480   0.000
    84 JASIŃSKI JAN                    1    5              G   15:24:51     1042.31 109.38  11  <  86>  557.480   0.000
    85 JANKOWSKI JAN                   1   29              GCM 15:23:43     1041.55 110.68   5  < 111>  555.890  44.510
    86 JASIŃSKI JAN                    1   60                  15:25:19     1041.40 111.98  12  <  88>  557.480   0.000
    87 KOWALCZYK ROBERT                1   60                  15:30:07     1041.31 113.28  12  <  91>  562.430   0.000
    88 JASIŃSKI JAN                    1   15              G   15:25:23     1041.27 114.58  13  <  90>  557.480   0.000
    89 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   80                  15:24:44     1041.17 115.89   7  < 100>  556.750   0.000
    90 JASIŃSKI JAN                    1   38              G   15:25:50     1040.40 117.19  14  < 133>  557.480   0.000
    91 KOWALCZYK ROBERT                1   18              G   15:30:39     1040.29 118.49  13  <  95>  562.430   0.000
    92 JANKOWSKI JERZY                 1   18              GCM 15:29:06     1039.68 119.79   4  < 127>  560.490  44.050
    93 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              GSM 15:25:29     1039.38 121.09   6  < 109>  556.570  43.990
    94 MAŁYS DOMINIK                   1   66                  15:25:52     1038.88 122.40  10  <  99>  556.700   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    95 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G   15:31:24     1038.84 123.70  14  < 103>  562.430   0.000
    96 LIS MARIAN                      1   18              G   15:26:22     1038.79 125.00   7  < 102>  557.170   0.000
    97 KAZEK JAN                       1   22              GSM 15:21:10     1038.64 126.30  27-  5-  1  551.690  43.730
    98 DUDZIAK KAROL                   1   13              G   15:19:02     1038.50 127.60   3  < 106>  549.400   0.000
    99 MAŁYS DOMINIK                   1   68                  15:26:17     1038.07 128.91  11  < 104>  556.700   0.000
   100 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    2                  15:26:21     1038.04 130.21   8  < 120>  556.750   0.000
   101 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   21              GSM 15:27:34     1037.01 131.51   2  < 123>  557.460  43.460
   102 LIS MARIAN                      1   13              G   15:27:25     1036.76 132.81   8          557.170   0.000
   103 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G   15:32:59     1035.81 134.11  15  < 115>  562.430   0.000
   104 MAŁYS DOMINIK                   1  104                  15:27:33     1035.63 135.42  12  < 107>  556.700   0.000
   105 MAŁYS HENRYK                    1   34              GSM 15:24:15     1034.46 136.72   2  < 110>  552.660  43.200
   106 DUDZIAK KAROL                   1   25              G   15:21:15     1034.17 138.02   4          549.400   0.000
   107 MAŁYS DOMINIK                   1   22              G   15:29:30     1031.88 139.32  13  < 124>  556.700   0.000
   108 KAZEK JAN                       1   19              G   15:24:51     1031.49 140.63   2  < 116>  551.690   0.000
   109 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   12              G   15:29:43     1031.23 141.93   7  < 118>  556.570   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   110 MAŁYS HENRYK                    1   81                  15:26:19     1030.47 143.23   3  < 113>  552.660   0.000
   111 JANKOWSKI JAN                   1   27              GSM 15:29:35     1030.22 144.53   6  < 128>  555.890  42.810
   112 ŁUKAWY JAN                      1   19              G   15:25:58     1029.97 145.83  29-  2-  0  552.030   0.000
   113 MAŁYS HENRYK                    1   30              G   15:26:47     1029.58 147.14   4  < 117>  552.660   0.000
   114 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    5              G   15:26:31     1028.86 148.44   7  < 130>  552.000   0.000
   115 KOWALCZYK ROBERT                1   48              G   15:36:50     1028.52 149.74  16  < 137>  562.430   0.000
   116 KAZEK JAN                       1   10              G   15:26:28     1028.38 151.04   3  < 121>  551.690   0.000
   117 MAŁYS HENRYK                    1    1              GSM 15:27:47     1027.66 152.34   5  < 131>  552.660  42.420
   118 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              GSM 15:31:59     1026.91 153.65   8  < 119>  556.570  42.350
   119 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   34              GSM 15:32:05     1026.72 154.95   9  < 134>  556.570  42.290
   120 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   32                  15:32:17     1026.68 156.25   9  < 145>  556.750   0.000
   121 KAZEK JAN                       1   38              G   15:27:23     1026.62 157.55   4  < 136>  551.690   0.000
   122 DYK WIKTOR                      1    6              GSM 15:35:39     1026.52 158.85   3          560.120  42.090
   123 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   20              GSM 15:33:12     1026.25 160.16   3          557.460  42.030
   124 MAŁYS DOMINIK                   1   19              G   15:32:32     1026.11 161.46  14  < 139>  556.700   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   125 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    4              GCM 15:35:24     1024.48 162.76   5  < 148>  558.750  41.900
   126 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   81                  15:29:56     1024.16 164.06   8          552.980   0.000
   127 JANKOWSKI JERZY                 1   16              G   15:37:33     1023.63 165.36   5  < 129>  560.490   0.000
   128 JANKOWSKI JAN                   1   23              G   15:33:11     1023.39 166.67   7  < 132>  555.890   0.000
   129 JANKOWSKI JERZY                 1   23              G   15:37:41     1023.38 167.97   6  < 142>  560.490   0.000
   130 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              GCM 15:29:45     1022.70 169.27   8          552.000  41.570
   131 MAŁYS HENRYK                    1   23              G   15:30:31     1022.47 170.57   6  < 147>  552.660   0.000
   132 JANKOWSKI JAN                   1    7              GCM 15:34:02     1021.79 171.88   8  < 140>  555.890  41.440
   133 JASIŃSKI JAN                    1   59                  15:35:44     1021.53 173.18  15  < 135>  557.480   0.000
   134 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    9              G   15:35:19     1020.64 174.48  10          556.570   0.000
   135 JASIŃSKI JAN                    1    4              G   15:36:17     1020.50 175.78  16  < 138>  557.480   0.000
   136 KAZEK JAN                       1   18              G   15:30:38     1020.45 177.08   5          551.690   0.000
   137 KOWALCZYK ROBERT                1   59                  15:41:11     1020.41 178.39  17  < 151>  562.430   0.000
   138 JASIŃSKI JAN                    1   57                  15:36:20     1020.40 179.69  17          557.480   0.000
   139 MAŁYS DOMINIK                   1   18              G   15:35:36     1020.35 180.99  15  < 144>  556.700   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   140 JANKOWSKI JAN                   1   17              G   15:34:50     1020.29 182.29   9  < 141>  555.890   0.000
   141 JANKOWSKI JAN                   1   10              G   15:34:53     1020.20 183.59  10  < 154>  555.890   0.000
   142 JANKOWSKI JERZY                 1   21              G   15:40:37     1017.93 184.90   7          560.490   0.000
   143 ŁUKAWY JAN                      1   22              G   15:32:59     1016.66 186.20   2          552.030   0.000
   144 MAŁYS DOMINIK                   1   73                  15:37:44     1016.37 187.50  16          556.700   0.000
   145 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   89              G   15:39:01     1014.09 188.80  10  < 152>  556.750   0.000
   146 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    3              GCM 15:41:04     1013.74 190.10   2          558.640  40.520
   147 MAŁYS HENRYK                    1   21              G   15:35:12     1013.68 191.41   7  < 150>  552.660   0.000
   148 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   17              G   15:41:47     1012.63 192.71   6          558.750   0.000
   149 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1    3              GCM 15:39:11     1012.12 194.01  17-  1-  1  555.840  40.330
   150 MAŁYS HENRYK                    1   73                  15:36:51     1010.62 195.31   8          552.660   0.000
   151 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G   15:46:36     1010.47 196.61  18          562.430   0.000
   152 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   71                  15:41:52     1008.85 197.92  11  < 153>  556.750   0.000
   153 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   66              G   15:41:58     1008.67 199.22  12          556.750   0.000
   154 JANKOWSKI JAN                   1   16              GCM 15:41:27     1008.05 200.52  11          555.890  40.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   155 KAZEK JAN                       1   32              G   15:37:39     1007.38   0.00   6          551.690   0.000
   156 LIS MARIAN                      1   10              G   15:43:10     1007.24   0.00   9          557.170   0.000
   157 MAŁYS DOMINIK                   1   43              GSM 15:42:49     1007.03   0.00  17          556.700   0.000
   158 LIS MARIAN                      1    4              G   15:43:53     1005.93   0.00  10          557.170   0.000
   159 MAŁYS HENRYK                    1    7              G   15:39:41     1005.42   0.00   9          552.660   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------          







           PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 21.05.17 MINDEN-1                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JASIŃSKI        JAN             1    65    5    22   248.20     
              2 KOWALCZYK       ROBERT          1    69    5    21   245.57     
              3 MAŁYS           DOMINIK         1    74    5    26   244.92     
              4 JANKOWSKI       JERZY           1    34    5    12   242.97     
              5 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    24    5    10   240.85     
              6 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    35    5    10   239.95     
              7 JANKOWSKI       JAN             1    56    5    11   236.94     
              8 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    47    5     9   234.87     
              9 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    71    5    11   233.91     
             10 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    84    5     7   232.38     
             11 LIS             MARIAN          1    52    5    10   229.00     
             12 MAŁYS           HENRYK          1    59    5     6   228.25     
             13 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    44    5     9   227.67     
             14 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    33    5     6   214.23     
             15 DYK             WIKTOR          1    16    5     5   207.89     
             16 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    22    4     4   180.00     
             17 KAZEK           JAN             1    32    3     3   137.57     
             18 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    20    2     2    95.29     
             19 DUDZIAK         KAROL           1    22    2     2    90.79     
             20 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    24    2     2    88.73     
             21 ŁUKAWY          JAN             1    25    2     2    83.22     
             22 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    10    0     0     0.00     
             23 JAKÓB           BRONISŁAW       1    30    0     0     0.00     


                                                   
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 21.05.17 MINDEN-1                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    69    5    21   239.95     
              2 JANKOWSKI       JERZY           1    34    5    12   237.20     
              3 JASIŃSKI        JAN             1    65    5    22   235.46     
              4 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    35    5    10   233.86     
              5 MAŁYS           DOMINIK         1    74    5    26   228.68     
              6 JANKOWSKI       JAN             1    56    5    11   228.00     
              7 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    44    5     9   225.03     
              8 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    33    5     6   212.32     
              9 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    22    4     4   180.00     
             10 DYK             WIKTOR          1    16    4     5   164.66     
             11 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    24    3    10   142.33     
             12 LIS             MARIAN          1    52    3    10   131.85     
             13 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    47    2     9    97.30     
             14 KAZEK           JAN             1    32    2     3    94.24     
             15 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    71    2    11    93.33     
             16 DUDZIAK         KAROL           1    22    2     2    90.79     
             17 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    24    2     2    88.73     
             18 MAŁYS           HENRYK          1    59    1     6    47.88     
             19 ŁUKAWY          JAN             1    25    1     2    40.42     
             20 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    84    0     7     0.00     
             21 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    20    0     2     0.00     
             22 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    10    0     0     0.00     
             23 JAKÓB           BRONISŁAW       1    30    0     0     0.00  




           PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-1 z dnia 21.05.17                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  556.134 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   23                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   948                           
      5.Ilość konkursów.......................:  190                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1447.66                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1356.50                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,10,58                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,37,55                         
     10.Czas trwania konkursu.................:26 min. 57 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   23   |  948   |  190  |20.04|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   23   |  948   |  190  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
    


                                                                           
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  5. Lot do MP w kat.A.  
                                         z lotu MINDEN-1, w dniu 21.05.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    9              GSM 13:10:58     1447.66   1.05  24- 10-  3  558.750  50.000
     2 MAŁYS DOMINIK                   1   16              GSM 13:13:14     1433.93   2.11  74- 26-  5  556.700  49.950
     3 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    4              G   13:13:59     1431.30   3.16  84-  7-  0  556.750   0.000
     4 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              GSM 13:14:36     1428.57   4.22  47-  9-  2  556.570  49.840
     5 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    4              GCM 13:16:24     1427.57   5.27   2  <  27>  558.750  49.790
     6 JASIŃSKI JAN                    1   33              GSM 13:16:34     1423.72   6.33  65- 22-  5  557.480  49.740
     7 JASIŃSKI JAN                    1   20              G   13:16:36     1423.60   7.38   2  <   8>  557.480   0.000
     8 JASIŃSKI JAN                    1   74                  13:16:39     1423.41   8.44   3  <   8>  557.480   0.000
     8 JASIŃSKI JAN                    1   27              GSM 13:16:39     1423.41   8.44   4  <  10>  557.480  49.630
    10 JASIŃSKI JAN                    1   36              G   13:16:41     1423.29  10.55   5  <  11>  557.480   0.000
    11 JASIŃSKI JAN                    1   17              G   13:16:47     1422.93  11.60   6  <  34>  557.480   0.000
    12 JANKOWSKI JERZY                 1   44              GCM 13:18:58     1422.68  12.66  34- 12-  5  560.490  49.420
    13 KOWALCZYK ROBERT                1   13              G   13:20:23     1422.49  13.71  69- 21-  5  562.430   0.000
    14 JANKOWSKI JERZY                 1    6              GCM 13:19:07     1422.14  14.77   2  <  26>  560.490  49.310
    15 KOWALCZYK ROBERT                1   21              GCM 13:20:30     1422.07  15.82   2  <  16>  562.430  49.260
    16 KOWALCZYK ROBERT                1    5              GSM 13:21:18     1419.20  16.88   3  <  22>  562.430  49.210
    17 MAŁYS DOMINIK                   1   24              G   13:17:43     1417.56  17.93   2  <  18>  556.700   0.000
    18 MAŁYS DOMINIK                   1   50              G   13:17:45     1417.44  18.99   3  <  21>  556.700   0.000
    19 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    2              G   13:19:18     1416.79  20.04  20-  2-  0  558.640   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    20 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   25              GSM 13:17:56     1416.58  21.10  22-  4-  4  556.620  48.990
    21 MAŁYS DOMINIK                   1   36              G   13:18:00     1416.54  22.15   4  <  43>  556.700   0.000
    22 KOWALCZYK ROBERT                1   76                  13:22:20     1415.51  23.21   4  <  23>  562.430   0.000
    23 KOWALCZYK ROBERT                1   77                  13:22:25     1415.22  24.26   5  <  28>  562.430   0.000
    24 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   13              GSM 13:18:52     1414.79  25.32  35- 10-  5  557.240  48.780
    25 JANKOWSKI JAN                   1    7              G   13:18:22     1413.16  26.37  56- 11-  5  555.890   0.000
    26 JANKOWSKI JERZY                 1    4              G   13:22:00     1411.81  27.43   3  <  32>  560.490   0.000
    27 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   54                  13:20:47     1411.76  28.48   3  <  64>  558.750   0.000
    28 KOWALCZYK ROBERT                1   19              GCM 13:24:01     1409.54  29.54   6  <  29>  562.430  48.570
    29 KOWALCZYK ROBERT                1   60                  13:24:30     1407.84  30.59   7  <  63>  562.430   0.000
    30 JANKOWSKI JAN                   1   37              GCM 13:20:01     1407.26  31.65   2  <  37>  555.890  48.470
    31 MAŁYS HENRYK                    1   41              G   13:17:44     1407.21  32.70  59-  6-  1  552.660   0.000
    32 JANKOWSKI JERZY                 1   18              GSM 13:23:23     1406.91  33.76   4  <  54>  560.490  48.360
    33 KAZEK JAN                       1   19              GSM 13:17:13     1406.60  34.81  32-  3-  2  551.690  48.310
    34 JASIŃSKI JAN                    1   66                  13:21:25     1406.30  35.86   7  <  55>  557.480   0.000
    35 MAŁYS HENRYK                    1   21              G   13:18:01     1406.20  36.92   2  <  41>  552.660   0.000
    36 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    9              GSM 13:21:17     1406.17  37.97   2  <  38>  557.240  48.150
    37 JANKOWSKI JAN                   1   29              GSM 13:20:20     1406.13  39.03   3  <  52>  555.890  48.100
    38 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    3              G   13:21:21     1405.93  40.08   3  <  40>  557.240   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    39 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              GSM 13:18:32     1405.17  41.14  71- 11-  2  552.980  47.990
    40 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   45              G   13:21:44     1404.57  42.19   4  <  57>  557.240   0.000
    41 MAŁYS HENRYK                    1    6              GSM 13:18:41     1403.82  43.25   3  < 122>  552.660  47.880
    42 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   32              G   13:19:01     1403.44  44.30   2  <  51>  552.980   0.000
    43 MAŁYS DOMINIK                   1   78                  13:21:43     1403.27  45.36   5  <  44>  556.700   0.000
    44 MAŁYS DOMINIK                   1    9              G   13:21:47     1403.03  46.41   6  <  45>  556.700   0.000
    45 MAŁYS DOMINIK                   1   19              G   13:21:48     1402.97  47.47   7  <  46>  556.700   0.000
    46 MAŁYS DOMINIK                   1   47              G   13:21:49     1402.92  48.52   8  <  50>  556.700   0.000
    47 LIS MARIAN                      1   49              G   13:22:13     1402.69  49.58  52- 10-  3  557.170   0.000
    48 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   10              GSM 13:21:54     1402.42  50.63   2  < 140>  556.620  47.510
    49 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   37              GSM 13:21:56     1402.18  51.69   2  <  70>  556.570  47.460
    50 MAŁYS DOMINIK                   1    6              GSM 13:22:10     1401.68  52.74   9  <  59>  556.700  47.410
    51 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   33              G   13:19:39     1401.19  53.80   3  <  88>  552.980   0.000
    52 JANKOWSKI JAN                   1   27              GSM 13:21:51     1400.76  54.85   4  < 108>  555.890  47.300
    53 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1    4              GCM 13:21:49     1400.75  55.91  24-  2-  2  555.840  47.250
    54 JANKOWSKI JERZY                 1   40              GSM 13:25:09     1400.70  56.96   5  <  76>  560.490  47.200
    55 JASIŃSKI JAN                    1   57                  13:23:28     1399.06  58.02   8  <  61>  557.480   0.000
    56 DUDZIAK KAROL                   1   12              GSM 13:17:43     1398.97  59.07  22-  2-  2  549.400  47.090
    57 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   11              GSM 13:24:01     1396.53  60.13   5  <  58>  557.240  47.040
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    58 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   34              G   13:24:07     1396.18  61.18   6  <  94>  557.240   0.000
    59 MAŁYS DOMINIK                   1   73                  13:23:44     1396.17  62.24  10  <  62>  556.700   0.000
    60 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   78              G   13:23:50     1395.95  63.29   2  <  66>  556.750   0.000
    61 JASIŃSKI JAN                    1   13              GSM 13:24:24     1395.79  64.35   9  <  80>  557.480  46.830
    62 MAŁYS DOMINIK                   1   26              G   13:24:05     1394.95  65.40  11  <  82>  556.700   0.000
    63 KOWALCZYK ROBERT                1   85                  13:28:18     1394.57  66.46   8  <  65>  562.430   0.000
    64 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              G   13:25:44     1394.32  67.51   4  <  81>  558.750   0.000
    65 KOWALCZYK ROBERT                1   24              GCM 13:28:26     1394.11  68.57   9  <  67>  562.430  46.610
    66 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   90                  13:24:22     1394.08  69.62   3  < 104>  556.750   0.000
    67 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G   13:28:31     1393.82  70.68  10  <  71>  562.430   0.000
    68 LIS MARIAN                      1   66                  13:24:47     1393.68  71.73   2  <  69>  557.170   0.000
    69 LIS MARIAN                      1   32              GSM 13:24:51     1393.45  72.78   3  < 101>  557.170  46.400
    70 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   18              G   13:24:35     1392.88  73.84   3  <  83>  556.570   0.000
    71 KOWALCZYK ROBERT                1    2              GSM 13:28:49     1392.79  74.89  11  <  79>  562.430  46.300
    72 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   39              G   13:26:16     1392.19  75.95   2          558.640   0.000
    73 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              GCM 13:21:33     1392.01  77.00  44-  9-  5  552.000  46.190
    74 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              GSM 13:21:38     1391.71  78.06   2  <  75>  552.000  46.140
    75 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   23              GCM 13:21:39     1391.66  79.11   3  < 102>  552.000  46.080
    76 JANKOWSKI JERZY                 1   19              G   13:27:56     1391.02  80.17   6  <  77>  560.490   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    77 JANKOWSKI JERZY                 1   59                  13:27:58     1390.91  81.22   7  < 132>  560.490   0.000
    78 KAZEK JAN                       1    7              GSM 13:21:45     1390.52  82.28   2  < 127>  551.690  45.930
    79 KOWALCZYK ROBERT                1   55                  13:29:29     1390.49  83.33  12  <  90>  562.430   0.000
    80 JASIŃSKI JAN                    1    6              G   13:26:03     1390.05  84.39  10  <  98>  557.480   0.000
    81 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              G   13:27:01     1389.87  85.44   5  <  86>  558.750   0.000
    82 MAŁYS DOMINIK                   1   17              GSM 13:25:49     1388.91  86.50  12  <  84>  556.700  45.710
    83 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   53                  13:25:44     1388.88  87.55   4  <  85>  556.570   0.000
    84 MAŁYS DOMINIK                   1   79                  13:25:50     1388.86  88.61  13  <  95>  556.700   0.000
    85 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   34              G   13:25:46     1388.76  89.66   5  <  93>  556.570   0.000
    86 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   10              G   13:27:25     1388.49  90.72   6  < 100>  558.750   0.000
    87 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   11              GSM 13:26:30     1388.44  91.77  33-  6-  5  557.460  45.450
    88 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              G   13:23:17     1388.41  92.83   4  <  89>  552.980   0.000
    89 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              GSM 13:23:20     1388.23  93.88   5  <  91>  552.980  45.340
    90 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G   13:30:13     1387.97  94.94  13  <  92>  562.430   0.000
    91 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    6              G   13:23:25     1387.94  95.99   6  < 158>  552.980   0.000
    92 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G   13:30:19     1387.63  97.05  14  <  97>  562.430   0.000
    93 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              G   13:26:08     1387.49  98.10   6  < 110>  556.570   0.000
    94 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   10              GSM 13:26:39     1387.38  99.16   7  <  99>  557.240  45.080
    95 MAŁYS DOMINIK                   1   75                  13:26:19     1387.18 100.21  14  <  96>  556.700   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    96 MAŁYS DOMINIK                   1   62                  13:26:20     1387.13 101.27  15  < 111>  556.700   0.000
    97 KOWALCZYK ROBERT                1   49              G   13:30:31     1386.95 102.32  15  < 114>  562.430   0.000
    98 JASIŃSKI JAN                    1    7              GSM 13:26:58     1386.88 103.38  11  < 107>  557.480  44.870
    99 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   24              GSM 13:26:53     1386.57 104.43   8  < 168>  557.240  44.810
   100 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   23              G   13:28:06     1386.13 105.49   7  < 119>  558.750   0.000
   101 LIS MARIAN                      1    1              G   13:27:09     1385.48 106.54   4  < 117>  557.170   0.000
   102 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              G   13:23:28     1385.31 107.59   4  < 103>  552.000   0.000
   103 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    4              G   13:23:29     1385.25 108.65   5  < 109>  552.000   0.000
   104 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    5              G   13:26:58     1385.07 109.70   4  < 105>  556.750   0.000
   105 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   39              G   13:27:02     1384.84 110.76   5  < 161>  556.750   0.000
   106 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    5              GSM 13:27:34     1384.76 111.81   2  < 149>  557.460  44.440
   107 JASIŃSKI JAN                    1   14              GSM 13:27:42     1384.36 112.87  12  < 115>  557.480  44.390
   108 JANKOWSKI JAN                   1   21              G   13:26:35     1384.25 113.92   5  < 116>  555.890   0.000
   109 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              GSM 13:23:53     1383.86 114.98   6  < 145>  552.000  44.290
   110 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   25              G   13:27:18     1383.47 116.03   7  < 113>  556.570   0.000
   111 MAŁYS DOMINIK                   1   14              G   13:27:47     1382.13 117.09  16  < 112>  556.700   0.000
   112 MAŁYS DOMINIK                   1   15              G   13:27:49     1382.02 118.14  17  < 125>  556.700   0.000
   113 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              G   13:27:47     1381.81 119.20   8  < 166>  556.570   0.000
   114 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G   13:32:13     1381.16 120.25  16  < 128>  562.430   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   115 JASIŃSKI JAN                    1   60                  13:28:39     1381.10 121.31  13  < 121>  557.480   0.000
   116 JANKOWSKI JAN                   1   15              GSM 13:27:31     1381.04 122.36   6  < 124>  555.890  43.920
   117 LIS MARIAN                      1   70                  13:28:29     1380.90 123.42   5  < 118>  557.170   0.000
   118 LIS MARIAN                      1   10              GSM 13:28:33     1380.67 124.47   6  < 123>  557.170  43.810
   119 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    8              G   13:30:06     1379.29 125.53   8  < 142>  558.750   0.000
   120 DUDZIAK KAROL                   1   10              GSM 13:23:45     1377.81 126.58   2          549.400  43.700
   121 JASIŃSKI JAN                    1   19              G   13:29:50     1377.06 127.64  14  < 139>  557.480   0.000
   122 MAŁYS HENRYK                    1   27              G   13:26:27     1376.66 128.69   4  < 187>  552.660   0.000
   123 LIS MARIAN                      1   29              G   13:29:48     1376.41 129.75   7  < 131>  557.170   0.000
   124 JANKOWSKI JAN                   1   33              G   13:29:05     1375.68 130.80   7  < 144>  555.890   0.000
   125 MAŁYS DOMINIK                   1   18              G   13:29:43     1375.53 131.86  18  < 126>  556.700   0.000
   126 MAŁYS DOMINIK                   1   20              GSM 13:29:44     1375.47 132.91  19  < 136>  556.700  43.390
   127 KAZEK JAN                       1   27              G   13:26:19     1374.70 133.97   3          551.690   0.000
   128 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G   13:34:13     1374.41 135.02  17  < 130>  562.430   0.000
   129 DYK WIKTOR                      1   11              G   13:32:41     1373.91 136.08  16-  5-  4  560.120   0.000
   130 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G   13:34:24     1373.79 137.13  18  < 138>  562.430   0.000
   131 LIS MARIAN                      1   18              G   13:31:00     1372.34 138.19   8  < 147>  557.170   0.000
   132 JANKOWSKI JERZY                 1   21              G   13:33:27     1372.24 139.24   8  < 134>  560.490   0.000
   133 DYK WIKTOR                      1   12              GSM 13:33:13     1372.11 140.30   2  < 160>  560.120  43.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   134 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G   13:33:33     1371.90 141.35   9  < 135>  560.490   0.000
   135 JANKOWSKI JERZY                 1   13              GSM 13:33:38     1371.62 142.41  10  < 157>  560.490  42.910
   136 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G   13:30:53     1371.58 143.46  20  < 148>  556.700   0.000
   137 ŁUKAWY JAN                      1   36              G   13:27:34     1371.28 144.51  25-  2-  1  552.030   0.000
   138 KOWALCZYK ROBERT                1   34              G   13:35:32     1370.00 145.57  19  < 154>  562.430   0.000
   139 JASIŃSKI JAN                    1    9              G   13:32:13     1369.00 146.62  15  < 141>  557.480   0.000
   140 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   35              GSM 13:31:37     1368.91 147.68   3  < 174>  556.620  42.650
   141 JASIŃSKI JAN                    1   51                  13:32:18     1368.72 148.73  16  < 143>  557.480   0.000
   142 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   25              GCM 13:33:15     1368.65 149.79   9  < 153>  558.750  42.540
   143 JASIŃSKI JAN                    1   62                  13:32:25     1368.33 150.84  17  < 151>  557.480   0.000
   144 JANKOWSKI JAN                   1   67                  13:31:19     1368.12 151.90   8  < 169>  555.890   0.000
   145 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    9              G   13:28:41     1367.41 152.95   7  < 146>  552.000   0.000
   146 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              GSM 13:28:43     1367.30 154.01   8  < 179>  552.000  42.330
   147 LIS MARIAN                      1   55                  13:32:30     1367.29 155.06   9  < 159>  557.170   0.000
   148 MAŁYS DOMINIK                   1    7              GSM 13:32:13     1367.09 156.12  21  < 150>  556.700  42.220
   149 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    6              G   13:32:59     1366.38 157.17   3  < 155>  557.460   0.000
   150 MAŁYS DOMINIK                   1   69                  13:32:27     1366.30 158.23  22  < 156>  556.700   0.000
   151 JASIŃSKI JAN                    1   21              G   13:33:03     1366.21 159.28  18  < 152>  557.480   0.000
   152 JASIŃSKI JAN                    1   49              G   13:33:19     1365.31 160.34  19  < 171>  557.480   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   153 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   11              G   13:34:17     1365.19 161.39  10          558.750   0.000
   154 KOWALCZYK ROBERT                1   18              G   13:37:07     1364.74 162.45  20  < 176>  562.430   0.000
   155 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    2              GSM 13:33:38     1364.21 163.50   4  < 184>  557.460  41.850
   156 MAŁYS DOMINIK                   1  104                  13:33:07     1364.07 164.56  23  < 163>  556.700   0.000
   157 JANKOWSKI JERZY                 1    9              G   13:35:54     1364.06 165.61  11  < 177>  560.490   0.000
   158 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   14              G   13:30:31     1363.64 166.67   7  < 164>  552.980   0.000
   159 LIS MARIAN                      1   25              GSM 13:33:41     1363.33 167.72  10          557.170  41.640
   160 DYK WIKTOR                      1    3              GSM 13:35:56     1363.04 168.78   3  < 189>  560.120  41.590
   161 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   34              G   13:33:29     1362.97 169.83   6  < 181>  556.750   0.000
   162 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1    2              GSM 13:32:52     1362.80 170.89   2          555.840  41.480
   163 MAŁYS DOMINIK                   1   54                  13:33:30     1362.79 171.94  24  < 167>  556.700   0.000
   164 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   19              G   13:30:51     1362.52 173.00   8  < 164>  552.980   0.000
   164 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    2              G   13:30:51     1362.52 173.00   9  < 173>  552.980   0.000
   166 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   27              G   13:33:32     1362.36 175.11   9          556.570   0.000
   167 MAŁYS DOMINIK                   1   63                  13:33:47     1361.85 176.16  25  < 170>  556.700   0.000
   168 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              G   13:34:16     1361.56 177.22   9  < 178>  557.240   0.000
   169 JANKOWSKI JAN                   1    9              G   13:33:20     1361.36 178.27   9  < 175>  555.890   0.000
   170 MAŁYS DOMINIK                   1   59                  13:33:56     1361.35 179.32  26          556.700   0.000
   171 JASIŃSKI JAN                    1    3              G   13:34:34     1361.15 180.38  20  < 172>  557.480   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   172 JASIŃSKI JAN                    1   93                  13:34:43     1360.65 181.43  21  < 180>  557.480   0.000
   173 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   37              G   13:31:37     1359.95 182.49  10  < 183>  552.980   0.000
   174 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    4              GSM 13:34:20     1359.82 183.54   4          556.620  40.850
   175 JANKOWSKI JAN                   1   54                  13:33:51     1359.64 184.60  10  < 186>  555.890   0.000
   176 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G   13:38:41     1359.57 185.65  21          562.430   0.000
   177 JANKOWSKI JERZY                 1    7              GCM 13:37:20     1359.31 186.71  12          560.490   0.000
   178 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G   13:34:57     1359.29 187.76  10          557.240   0.000
   179 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   39              G   13:31:18     1358.60 188.82   9          552.000   0.000
   180 JASIŃSKI JAN                    1   16              G   13:35:22     1358.49 189.87  22          557.480   0.000
   181 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   30                  13:34:51     1358.42 190.93   7          556.750   0.000
   182 ŁUKAWY JAN                      1    9              GSM 13:31:24     1358.34 191.98   2          552.030  40.420
   183 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    1              G   13:32:19     1357.62 193.04  11          552.980   0.000
   184 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   23              GSM 13:35:40     1357.45 194.09   5  < 185>  557.460  40.320
   185 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    7              GSM 13:35:44     1357.23 195.15   6          557.460  40.260
   186 JANKOWSKI JAN                   1   16              GCM 13:34:38     1357.04 196.20  11          555.890  40.210
   187 MAŁYS HENRYK                    1   40              G   13:32:19     1356.83 197.26   5  < 188>  552.660   0.000
   188 MAŁYS HENRYK                    1   45              G   13:32:22     1356.67 198.31   6          552.660   0.000
   189 DYK WIKTOR                      1    9              GSM 13:37:52     1356.66 199.37   4  < 190>  560.120  40.050
   190 DYK WIKTOR                      1    1              GSM 13:37:55     1356.50 200.42   5          560.120  40.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   191 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G   13:35:36     1355.82   0.00  27          556.700   0.000
   192 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              G   13:32:53     1355.73   0.00  12          552.980   0.000
   193 LIS MARIAN                      1    7              G   13:36:02     1355.54   0.00  11          557.170   0.000
   194 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G   13:40:01     1355.20   0.00  22          562.430   0.000
   195 MAŁYS HENRYK                    1   17              G   13:33:06     1354.23   0.00   7          552.660   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------        








            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 14.05.17 HALLE-1                                  
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MAŁYS           DOMINIK         1    72    6    26   175.44     
              2 JANKOWSKI       JERZY           1    41    6    21   173.90     
              3 JASIŃSKI        JAN             1    64    6    15   169.58     
              4 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    56    6    10   168.60     
              5 JANKOWSKI       JAN             1    55    6     9   167.58     
              6 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    44    6    16   167.17     
              7 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    74    6    17   164.88     
              8 KOWALCZYK       ROBERT          1    67    6    21   164.79     
              9 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    38    6    13   163.43     
             10 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    35    6     7   159.80     
             11 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    79    6    16   158.10     
             12 DUDZIAK         KAROL           1    37    6     6   154.85     
             13 LIS             MARIAN          1    54    6     9   154.06     
             14 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    22    6     6   146.60     
             15 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    36    6     7   141.90     
             16 DYK             WIKTOR          1    32    4     4   104.23     
             17 MAŁYS           HENRYK          1    63    4     4   100.60     
             18 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    32    3     3    67.26     
             19 ŁUKAWY          JAN             1    33    2     2    57.81     
             20 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    25    2     2    43.39     
             21 JAKÓB           BRONISŁAW       1    34    1     1    29.12     
             22 KAZEK           JAN             1    34    1     1    23.53     
             23 KOBYLSKI        MIROSŁAW        1    35    0     0     0.00     
             24 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    14    0     0     0.00     

                                                 
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 14.05.17 HALLE-1                                  
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MAŁYS           DOMINIK         1    72    5    26   127.78     
              2 JANKOWSKI       JERZY           1    41    5    21   127.68     
              3 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    38    5    13   126.04     
              4 KOWALCZYK       ROBERT          1    67    5    21   121.59     
              5 LIS             MARIAN          1    54    5     9   111.91     
              6 JANKOWSKI       JAN             1    55    4     9   111.86     
              7 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    44    4    16   104.69     
              8 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    36    4     7    94.74     
              9 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    35    3     7    78.97     
             10 DYK             WIKTOR          1    32    3     4    78.42     
             11 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    56    3    10    77.81     
             12 ŁUKAWY          JAN             1    33    2     2    57.81     
             13 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    74    2    17    56.60     
             14 JASIŃSKI        JAN             1    64    2    15    55.49     
             15 DUDZIAK         KAROL           1    37    2     6    51.68     
             16 MAŁYS           HENRYK          1    63    2     4    51.07     
             17 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    79    2    16    48.83     
             18 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    22    2     6    48.14     
             19 KAZEK           JAN             1    34    1     1    23.53     
             20 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    32    1     3    23.12     
             21 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    25    1     2    20.60     
             22 KOBYLSKI        MIROSŁAW        1    35    0     0     0.00     
             23 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    14    0     0     0.00     
             24 JAKÓB           BRONISŁAW       1    34    0     1     0.00     
 





         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-1 z dnia 14.05.17                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  333.922 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   24                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1076                           
      5.Ilość konkursów.......................:  216                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1340.69                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1242.11                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,54,16                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,14,03                         
     10.Czas trwania konkursu.................:19 min. 47 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   24   | 1076   |  216  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   24   | 1076   |  216  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 




                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                          z lotu HALLE-1, w dniu 14.05.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 MAŁYS DOMINIK                   1   40              G   10:54:16     1340.69   0.93  72- 26-  5  334.190   0.000
     2 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   23              G M 10:53:32     1332.70   1.86  56- 10-  3  331.220  29.950
     3 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              G   10:53:33     1332.61   2.79   2  <  46>  331.220   0.000
     4 MAŁYS DOMINIK                   1    7              G   10:55:48     1332.50   3.72   2  <  12>  334.190   0.000
     5 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              G M 10:55:47     1332.15   4.65  44- 16-  4  334.080  29.810
     6 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   34              G   10:55:49     1331.97   5.58   2  <  15>  334.080   0.000
     7 JANKOWSKI JERZY                 1   44              G   10:58:36     1327.41   6.51  41- 21-  5  336.630   0.000
     8 JASIŃSKI JAN                    1   89                  10:57:12     1327.24   7.43  64- 15-  2  334.730   0.000
     9 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   32              G   10:58:23     1323.37   8.36  38- 13-  5  335.320   0.000
    10 JANKOWSKI JERZY                 1    6              G   11:00:30     1317.53   9.29   2  <  13>  336.630   0.000
    11 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   24              G M 10:59:40     1316.70  10.22   2  <  66>  335.320  29.530
    12 MAŁYS DOMINIK                   1   43              G   10:59:20     1313.98  11.15   3  <  19>  334.190   0.000
    13 JANKOWSKI JERZY                 1   17              G   11:01:25     1312.82  12.08   3  <  32>  336.630   0.000
    14 DUDZIAK KAROL                   1   41              G M 10:54:28     1311.04  13.01  37-  6-  2  327.060  29.400
    15 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   42              G   10:59:55     1310.55  13.94   3  <  80>  334.080   0.000
    16 KOWALCZYK ROBERT                1   49              G   11:03:53     1307.50  14.87  67- 21-  5  338.490   0.000
    17 MAŁYS HENRYK                    1   26              G M 10:57:16     1307.35  15.80  63-  4-  2  329.800  29.260
    18 JANKOWSKI JAN                   1    3              G M 10:59:28     1305.83  16.73  55-  9-  4  332.290  29.210
    19 MAŁYS DOMINIK                   1   24              G   11:00:59     1305.52  17.66   4  <  31>  334.190   0.000
    20 JAKÓB BRONISŁAW                 1   17              G   11:02:17     1304.09  18.59  34-  1-  0  335.520   0.000
    21 JANKOWSKI JAN                   1   24              G M 10:59:49     1304.04  19.52   2  <  21>  332.290  29.070
    21 JANKOWSKI JAN                   1   12              G M 10:59:49     1304.04  19.52   3  <  30>  332.290  29.070
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 JASIŃSKI JAN                    1   74                  11:01:44     1303.80  21.38   2  <  48>  334.730   0.000
    24 ŁUKAWY JAN                      1    3              G M 10:58:14     1300.62  22.30  33-  2-  2  329.360  28.930
    25 ŁUKAWY JAN                      1   39              G M 10:58:16     1300.45  23.23   2          329.360  28.880
    26 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   85              G   11:02:21     1299.75  24.16  79- 16-  2  334.490   0.000
    27 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   25              G   11:02:59     1299.31  25.09  35-  7-  3  335.200   0.000
    28 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    2              G M 11:03:26     1297.24  26.02  36-  7-  4  335.250  28.740
    29 KOWALCZYK ROBERT                1   17              G   11:05:59     1296.98  26.95   2  <  63>  338.490   0.000
    30 JANKOWSKI JAN                   1   29              G   11:01:13     1296.91  27.88   4  <  64>  332.290   0.000
    31 MAŁYS DOMINIK                   1   84                  11:02:41     1296.90  28.81   5  <  37>  334.190   0.000
    32 JANKOWSKI JERZY                 1   59                  11:04:34     1296.89  29.74   4  <  36>  336.630   0.000
    33 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              G M 11:00:14     1296.19  30.67  74- 17-  2  330.830  28.510
    34 LIS MARIAN                      1   25              G   11:03:39     1296.00  31.60  54-  9-  5  335.210   0.000
    35 LIS MARIAN                      1   32              G   11:03:43     1295.66  32.53   2  <  38>  335.210   0.000
    36 JANKOWSKI JERZY                 1   40              G   11:05:04     1294.40  33.46   5  <  39>  336.630   0.000
    37 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G   11:03:15     1294.06  34.39   6  <  56>  334.190   0.000
    38 LIS MARIAN                      1   81                  11:04:11     1293.33  35.32   3  < 143>  335.210   0.000
    39 JANKOWSKI JERZY                 1   26              G   11:05:17     1293.32  36.25   6  <  40>  336.630   0.000
    40 JANKOWSKI JERZY                 1    1              G M 11:05:18     1293.24  37.17   7  <  43>  336.630  28.190
    41 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              G   11:00:52     1292.98  38.10   2  <  42>  330.830   0.000
    42 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   38              G M 11:00:53     1292.89  39.03   3  <  55>  330.830  28.090
    43 JANKOWSKI JERZY                 1   28              G   11:05:23     1292.83  39.96   8  <  70>  336.630   0.000
    44 DUDZIAK KAROL                   1   12              G   10:58:01     1292.64  40.89   2  <  47>  327.060   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   30              G   11:04:30     1291.72  41.82   2  <  53>  335.200   0.000
    46 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   40              G   11:01:29     1291.39  42.75   3  <  51>  331.220   0.000
    47 DUDZIAK KAROL                   1   33              G   10:58:35     1289.75  43.68   3  < 112>  327.060   0.000
    48 JASIŃSKI JAN                    1   24              G   11:04:32     1289.74  44.61   3  <  49>  334.730   0.000
    49 JASIŃSKI JAN                    1    2              G M 11:04:33     1289.66  45.54   4  <  50>  334.730  27.770
    50 JASIŃSKI JAN                    1   13              G M 11:04:35     1289.49  46.47   5  <  52>  334.730  27.720
    51 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              GCM 11:01:52     1289.46  47.40   4  <  62>  331.220  27.670
    52 JASIŃSKI JAN                    1   82                  11:04:36     1289.41  48.33   6  <  68>  334.730   0.000
    53 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   19              GCM 11:05:16     1287.91  49.26   3  <  71>  335.200  27.580
    54 DYK WIKTOR                      1   10              G M 11:08:08     1287.52  50.19  32-  4-  3  338.790  27.530
    55 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   49              G   11:02:02     1287.11  51.12   4  <  67>  330.830   0.000
    56 MAŁYS DOMINIK                   1   79                  11:04:46     1286.50  52.04   7  <  57>  334.190   0.000
    57 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G   11:04:49     1286.25  52.97   8  <  58>  334.190   0.000
    58 MAŁYS DOMINIK                   1   41              G   11:04:51     1286.09  53.90   9  <  60>  334.190   0.000
    59 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   82              G M 11:05:24     1284.52  54.83   2  <  86>  334.490  27.300
    60 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G M 11:05:14     1284.19  55.76  10  <  61>  334.190  27.260
    61 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G M 11:05:18     1283.87  56.69  11  <  74>  334.190  27.210
    62 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    9              G   11:03:05     1283.38  57.62   5  <  87>  331.220   0.000
    63 KOWALCZYK ROBERT                1    2              G M 11:08:53     1282.73  58.55   3  <  65>  338.490  27.120
    64 JANKOWSKI JAN                   1   37              G   11:04:12     1281.98  59.48   5  < 119>  332.290   0.000
    65 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G M 11:09:03     1281.92  60.41   4  <  78>  338.490  27.020
    66 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    9              G M 11:06:35     1281.89  61.34   3  <  74>  335.320  26.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   64                  11:03:13     1281.21  62.27   5  <  93>  330.830   0.000
    68 JASIŃSKI JAN                    1   33              G   11:06:16     1281.18  63.20   7  <  90>  334.730   0.000
    69 DYK WIKTOR                      1    9              G M 11:09:30     1280.87  64.13   2  <  91>  338.790  26.840
    70 JANKOWSKI JERZY                 1    4              G M 11:08:07     1279.39  65.06   9  <  73>  336.630  26.790
    71 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    4              G M 11:07:06     1278.90  65.99   4  < 116>  335.200  26.740
    72 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   34              G M 11:06:20     1278.25  66.91  22-  6-  2  334.050  26.700
    73 JANKOWSKI JERZY                 1   18              G   11:08:26     1277.86  67.84  10  <  89>  336.630   0.000
    74 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   26              G   11:07:26     1277.73  68.77   4  <  85>  335.320   0.000
    74 MAŁYS DOMINIK                   1   38              G   11:06:33     1277.73  68.77  12  <  74>  334.190   0.000
    74 MAŁYS DOMINIK                   1   75                  11:06:33     1277.73  68.77  13  <  79>  334.190   0.000
    77 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   19              G   11:06:27     1277.68  71.56   2  < 108>  334.050   0.000
    78 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G M 11:09:57     1277.56  72.49   5  <  82>  338.490  26.420
    79 MAŁYS DOMINIK                   1   50              G   11:06:37     1277.40  73.42  14  <  81>  334.190   0.000
    80 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              G   11:06:33     1277.31  74.35   4  <  84>  334.080   0.000
    81 MAŁYS DOMINIK                   1   46              G M 11:06:41     1277.08  75.28  15  <  95>  334.190  26.280
    82 KOWALCZYK ROBERT                1   63                  11:10:19     1275.80  76.21   6  <  83>  338.490   0.000
    83 KOWALCZYK ROBERT                1   47              G   11:10:22     1275.56  77.14   7  <  96>  338.490   0.000
    84 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              G M 11:07:05     1274.71  78.07   5  <  92>  334.080  26.140
    85 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   13              G M 11:08:08     1274.34  79.00   5  < 117>  335.320  26.090
    86 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   94                  11:07:31     1274.17  79.93   3  < 101>  334.490   0.000
    87 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   30              G   11:05:06     1273.43  80.86   6  < 200>  331.220   0.000
    88 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   28              G   11:08:22     1272.94  81.78   2  < 118>  335.250   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    89 JANKOWSKI JERZY                 1   31              G M 11:09:36     1272.22  82.71  11  < 126>  336.630  25.910
    90 JASIŃSKI JAN                    1   16              G   11:08:11     1271.85  83.64   8  < 131>  334.730   0.000
    91 DYK WIKTOR                      1   13              G   11:11:24     1271.73  84.57   3  < 129>  338.790   0.000
    92 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   36              G   11:07:44     1271.56  85.50   6  < 106>  334.080   0.000
    93 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   92                  11:05:18     1270.96  86.43   6  <  94>  330.830   0.000
    94 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   84                  11:05:22     1270.63  87.36   7  < 110>  330.830   0.000
    95 MAŁYS DOMINIK                   1   78                  11:08:08     1270.04  88.29  16  < 109>  334.190   0.000
    96 KOWALCZYK ROBERT                1    8              G   11:11:32     1269.97  89.22   8  <  97>  338.490   0.000
    97 KOWALCZYK ROBERT                1   26              G   11:11:38     1269.50  90.15   9  <  98>  338.490   0.000
    98 KOWALCZYK ROBERT                1    5              G   11:11:39     1269.42  91.08  10  <  98>  338.490   0.000
    98 KOWALCZYK ROBERT                1   69                  11:11:39     1269.42  91.08  11  < 100>  338.490   0.000
   100 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G   11:11:41     1269.26  92.94  12  < 111>  338.490   0.000
   101 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    8              G   11:08:33     1269.17  93.87   4  < 102>  334.490   0.000
   102 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   90                  11:08:35     1269.01  94.80   5  < 103>  334.490   0.000
   103 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   65                  11:08:40     1268.61  95.72   6  < 104>  334.490   0.000
   104 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   28              G   11:08:42     1268.45  96.65   7  < 123>  334.490   0.000
   105 MAŁYS HENRYK                    1   53                  11:05:01     1268.38  97.58   2  < 122>  329.800   0.000
   106 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   35              G   11:08:32     1267.70  98.51   7  < 107>  334.080   0.000
   107 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   32              G M 11:08:36     1267.38  99.44   8  < 120>  334.080  25.070
   108 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   16              G   11:08:35     1267.34 100.37   3  < 125>  334.050   0.000
   109 MAŁYS DOMINIK                   1   47              G M 11:08:47     1266.91 101.30  17  < 113>  334.190  24.980
   110 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   33              G   11:06:08     1266.90 102.23   8  < 114>  330.830   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   111 KOWALCZYK ROBERT                1   33              G   11:12:11     1266.88 103.16  13  < 132>  338.490   0.000
   112 DUDZIAK KAROL                   1   37              G   11:03:12     1266.69 104.09   4  < 163>  327.060   0.000
   113 MAŁYS DOMINIK                   1   73                  11:08:50     1266.67 105.02  18  < 146>  334.190   0.000
   114 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   59                  11:06:11     1266.66 105.95   9  < 115>  330.830   0.000
   115 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   83                  11:06:13     1266.50 106.88  10  < 133>  330.830   0.000
   116 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   15              G M 11:09:41     1266.42 107.81   5  < 128>  335.200  24.650
   117 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   17              G   11:09:52     1266.00 108.74   6  < 127>  335.320   0.000
   118 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   48              G M 11:09:55     1265.49 109.67   3  < 190>  335.250  24.560
   119 JANKOWSKI JAN                   1   16              G M 11:07:35     1265.47 110.59   6  < 124>  332.290  24.510
   120 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G   11:09:10     1264.66 111.52   9  < 121>  334.080   0.000
   121 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   25              G   11:09:12     1264.50 112.45  10  < 137>  334.080   0.000
   122 MAŁYS HENRYK                    1   84                  11:05:49     1264.49 113.38   3  < 177>  329.800   0.000
   123 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   12              G   11:09:33     1264.37 114.31   8  < 130>  334.490   0.000
   124 JANKOWSKI JAN                   1   26              G   11:07:52     1264.10 115.24   7  < 145>  332.290   0.000
   125 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   10              G   11:09:17     1263.98 116.17   4  < 157>  334.050   0.000
   126 JANKOWSKI JERZY                 1   39              G   11:11:58     1260.94 117.10  12  < 136>  336.630   0.000
   127 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              G   11:10:57     1260.84 118.03   7  < 141>  335.320   0.000
   128 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   48              G   11:10:53     1260.70 118.96   6  < 179>  335.200   0.000
   129 DYK WIKTOR                      1   16              G M 11:13:45     1260.61 119.89   4          338.790  24.050
   130 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    7              G   11:10:23     1260.40 120.82   9  < 150>  334.490   0.000
   131 JASIŃSKI JAN                    1   34              G   11:10:37     1260.20 121.75   9  < 135>  334.730   0.000
   132 KOWALCZYK ROBERT                1   50              G   11:13:40     1259.89 122.68  14  < 134>  338.490   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   133 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    7              G   11:07:43     1259.27 123.61  11  < 148>  330.830   0.000
   134 KOWALCZYK ROBERT                1   82                  11:13:48     1259.26 124.54  15  < 164>  338.490   0.000
   135 JASIŃSKI JAN                    1   29              G   11:10:59     1258.46 125.46  10  < 138>  334.730   0.000
   136 JANKOWSKI JERZY                 1    9              G   11:12:31     1258.35 126.39  13  < 142>  336.630   0.000
   137 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   37              G M 11:10:30     1258.31 127.32  11  < 151>  334.080  23.670
   138 JASIŃSKI JAN                    1   62                  11:11:30     1256.02 128.25  11  < 139>  334.730   0.000
   139 JASIŃSKI JAN                    1    6              G   11:11:31     1255.94 129.18  12  < 153>  334.730   0.000
   140 KAZEK JAN                       1   26              G M 11:06:06     1255.73 130.11  34-  1-  1  327.870  23.530
   141 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   45              G   11:12:02     1255.72 131.04   8  < 160>  335.320   0.000
   142 JANKOWSKI JERZY                 1   10              G M 11:13:11     1255.22 131.97  14  < 144>  336.630  23.440
   143 LIS MARIAN                      1   16              G M 11:12:06     1255.00 132.90   4  < 155>  335.210  23.400
   144 JANKOWSKI JERZY                 1    7              G M 11:13:22     1254.37 133.83  15  < 147>  336.630  23.350
   145 JANKOWSKI JAN                   1   27              G   11:09:55     1254.32 134.76   8  < 186>  332.290   0.000
   146 MAŁYS DOMINIK                   1   91                  11:11:28     1254.15 135.69  19  < 152>  334.190   0.000
   147 JANKOWSKI JERZY                 1   11              G   11:13:25     1254.13 136.62  16  < 158>  336.630   0.000
   148 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   90                  11:08:48     1254.09 137.55  12  < 173>  330.830   0.000
   149 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    1              G M 11:12:10     1253.79 138.48  32-  3-  1  334.970  23.120
   150 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   14              G   11:11:50     1253.55 139.41  10  < 176>  334.490   0.000
   151 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   16              G   11:11:32     1253.43 140.33  12  < 181>  334.080   0.000
   152 MAŁYS DOMINIK                   1   49              G   11:11:38     1253.37 141.26  20  < 154>  334.190   0.000
   153 JASIŃSKI JAN                    1   88                  11:12:06     1253.20 142.19  13  < 187>  334.730   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   154 MAŁYS DOMINIK                   1   12              G   11:11:41     1253.13 143.12  21  < 166>  334.190   0.000
   155 LIS MARIAN                      1   31              G M 11:12:32     1252.97 144.05   5  < 159>  335.210  22.840
   156 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1   18              G   11:10:11     1252.91 144.98  25-  2-  1  332.250   0.000
   157 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   21              G   11:11:41     1252.61 145.91   5  < 185>  334.050   0.000
   158 JANKOWSKI JERZY                 1   19              G   11:13:52     1252.03 146.84  17  < 170>  336.630   0.000
   159 LIS MARIAN                      1   20              G M 11:12:45     1251.95 147.77   6  < 162>  335.210  22.650
   160 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              G   11:12:52     1251.82 148.70   9  < 161>  335.320   0.000
   161 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   10              G M 11:12:55     1251.58 149.63  10  < 196>  335.320  22.560
   162 LIS MARIAN                      1   77                  11:12:50     1251.56 150.56   7  < 168>  335.210   0.000
   163 DUDZIAK KAROL                   1   43              G   11:06:21     1251.43 151.49   5  < 167>  327.060   0.000
   164 KOWALCZYK ROBERT                1   79                  11:15:30     1251.35 152.42  16  < 165>  338.490   0.000
   165 KOWALCZYK ROBERT                1   89                  11:15:32     1251.20 153.35  17  < 204>  338.490   0.000
   166 MAŁYS DOMINIK                   1    2              G   11:12:08     1251.02 154.28  22  < 171>  334.190   0.000
   167 DUDZIAK KAROL                   1    5              G M 11:06:30     1250.71 155.20   6          327.060  22.280
   168 LIS MARIAN                      1   35              G M 11:13:04     1250.47 156.13   8  < 199>  335.210  22.230
   169 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   10              G   11:12:57     1250.12 157.06   2  < 174>  334.970   0.000
   170 JANKOWSKI JERZY                 1   20              G   11:14:26     1249.40 157.99  18  < 189>  336.630   0.000
   171 MAŁYS DOMINIK                   1   59                  11:12:29     1249.39 158.92  23  < 172>  334.190   0.000
   172 MAŁYS DOMINIK                   1   20              G M 11:12:30     1249.31 159.85  24  < 193>  334.190  22.050
   173 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   81                  11:09:49     1249.28 160.78  13  < 175>  330.830   0.000
   174 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    6              G   11:13:10     1249.11 161.71   3          334.970   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   175 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              G   11:09:52     1249.04 162.64  14  < 191>  330.830   0.000
   176 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   70              G   11:12:49     1248.95 163.57  11  < 178>  334.490   0.000
   177 MAŁYS HENRYK                    1   34              G M 11:09:04     1248.93 164.50   4          329.800  21.810
   178 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   92              G   11:12:50     1248.87 165.43  12  < 180>  334.490   0.000
   179 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              G   11:13:26     1248.73 166.36   7          335.200   0.000
   180 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   91                  11:12:54     1248.56 167.29  13  < 183>  334.490   0.000
   181 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   18              G   11:12:35     1248.51 168.22  13  < 182>  334.080   0.000
   182 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   48              G   11:12:40     1248.12 169.14  14  < 184>  334.080   0.000
   183 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   55              G M 11:13:02     1247.94 170.07  14  < 207>  334.490  21.530
   184 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   49              G   11:12:44     1247.81 171.00  15  < 205>  334.080   0.000
   185 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    1              G M 11:12:43     1247.77 171.93   6          334.050  21.440
   186 JANKOWSKI JAN                   1   15              G   11:11:19     1247.73 172.86   9          332.290   0.000
   187 JASIŃSKI JAN                    1   49              G   11:13:17     1247.67 173.79  14  < 188>  334.730   0.000
   188 JASIŃSKI JAN                    1   78                  11:13:19     1247.52 174.72  15          334.730   0.000
   189 JANKOWSKI JERZY                 1   12              G   11:14:53     1247.32 175.65  19  < 201>  336.630   0.000
   190 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   26              G   11:13:47     1247.29 176.58   4  < 193>  335.250   0.000
   191 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   88                  11:10:17     1247.08 177.51  15  < 192>  330.830   0.000
   192 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   73                  11:10:18     1247.00 178.44  16  < 195>  330.830   0.000
   193 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   46              G M 11:13:52     1246.90 179.37   5  < 208>  335.250  21.070
   193 MAŁYS DOMINIK                   1   18              G   11:13:01     1246.90 179.37  25  < 216>  334.190   0.000
   195 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              G   11:10:20     1246.85 181.23  17          330.830   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   196 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   38              G   11:14:03     1246.31 182.16  11  < 197>  335.320   0.000
   197 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   48              G M 11:14:04     1246.23 183.09  12  < 198>  335.320  20.880
   198 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G   11:14:07     1246.00 184.01  13          335.320   0.000
   199 LIS MARIAN                      1   10              G M 11:14:09     1245.44 184.94   9          335.210  20.790
   200 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   42              G   11:10:57     1245.42 185.87   7  < 210>  331.220   0.000
   201 JANKOWSKI JERZY                 1   21              G   11:15:18     1245.39 186.80  20  < 202>  336.630   0.000
   202 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G   11:15:19     1245.32 187.73  21          336.630   0.000
   203 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1   20              G M 11:11:53     1244.93 188.66   2          332.250  20.600
   204 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G M 11:16:57     1244.68 189.59  18  < 206>  338.490  20.560
   205 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   43              G   11:13:29     1244.32 190.52  16          334.080   0.000
   206 KOWALCZYK ROBERT                1   21              G M 11:17:04     1244.14 191.45  19  < 214>  338.490  20.470
   207 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   71                  11:13:54     1243.92 192.38  15  < 209>  334.490   0.000
   208 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    3              G M 11:14:31     1243.89 193.31   6  < 213>  335.250  20.370
   209 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   50                  11:14:00     1243.46 194.24  16          334.490   0.000
   210 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              G   11:11:25     1243.24 195.17   8  < 210>  331.220   0.000
   210 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    4              G   11:11:25     1243.24 195.17   9  < 212>  331.220   0.000
   212 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              GCM 11:11:26     1243.16 197.03  10          331.220  20.190
   213 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   40              G   11:14:42     1243.05 197.96   7          335.250   0.000
   214 KOWALCZYK ROBERT                1   55                  11:17:25     1242.55 198.88  20  < 215>  338.490   0.000
   215 KOWALCZYK ROBERT                1   18              G   11:17:29     1242.24 199.81  21          338.490   0.000
   216 MAŁYS DOMINIK                   1   70                  11:14:03     1242.11 200.74  26          334.190   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   217 ŁUKAWY JAN                      1   31              G   11:10:12     1241.93   0.00   3          329.360   0.000
   218 MAŁYS DOMINIK                   1   29              G   11:14:06     1241.88   0.00  27          334.190   0.000
   219 MAŁYS DOMINIK                   1   13              G   11:14:07     1241.80   0.00  28          334.190   0.000
   220 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   24              G   11:14:56     1241.79   0.00   8          335.200   0.000
   221 JASIŃSKI JAN                    1   69                  11:14:34     1241.73   0.00  16          334.730   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                

           




            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 07.05.17 TORGAU                                   
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    78    6    31   147.92     
              2 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    74    6    17   143.38     
              3 JANKOWSKI       JERZY           1    48    6    15   141.06     
              4 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    50    6    21   138.29     
              5 MAŁYS           DOMINIK         1    82    6    19   136.53     
              6 JASIŃSKI        JAN             1    67    6    16   134.21     
              7 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    78    6    18   131.20     
              8 MAŁYS           HENRYK          1    69    6     6   131.06     
              9 DUDZIAK         KAROL           1    38    6     7   124.73     
             10 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    44    6    10   124.68     
             11 JANKOWSKI       JAN             1    54    6     9   119.30     
             12 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    46    6    10   118.29     
             13 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    30    6     6   116.68     
             14 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    24    5     5   106.07     
             15 KOBYLSKI        MIROSŁAW        1    45    5     5    99.50     
             16 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    22    4     4    84.62     
             17 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    44    4     4    82.91     
             18 LIS             MARIAN          1    56    4     4    78.34     
             19 DYK             WIKTOR          1    33    4     4    77.83     
             20 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    18    2     2    39.44     
             21 ŁUKAWY          JAN             1    31    2     2    37.31     
             22 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    33    1     1    24.21     
             23 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    18    1     1    19.26     
     





            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 07.05.17 TORGAU                                   
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    78    5    31   121.11     
              2 JANKOWSKI       JERZY           1    48    5    15   110.84     
              3 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    50    5    21   109.40     
              4 JANKOWSKI       JAN             1    54    5     9    95.19     
              5 JASIŃSKI        JAN             1    67    4    16    84.31     
              6 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    22    3     4    64.95     
              7 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    44    3    10    59.62     
              8 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    46    3    10    59.02     
              9 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    24    3     5    58.84     
             10 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    30    3     6    56.52     
             11 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    74    3    16    55.10     
             12 DYK             WIKTOR          1    33    3     4    53.10     
             13 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    44    2     4    45.79     
             14 MAŁYS           DOMINIK         1    82    2    19    38.75     
             15 ŁUKAWY          JAN             1    31    2     2    37.41     
             16 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    78    2    18    37.04     
             17 KOBYLSKI        MIROSŁAW        1    45    2     5    36.57     
             18 DUDZIAK         KAROL           1    38    1     7    21.06     
             19 MAŁYS           HENRYK          1    69    1     7    20.51     
             20 LIS             MARIAN          1    56    1     4    18.56     
             21 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    18    1     2    17.50     
             22 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    18    0     1     0.00     
             23 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    33    0     1     0.00    




            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  TORGAU z dnia 07.05.17                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 11,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  275.273 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   23                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1082                           
      5.Ilość konkursów.......................:  217                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1362.08                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1108.00                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,35,31                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,14,41                         
     10.Czas trwania konkursu.................:39 min. 10 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  25.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   23   | 1082   |  217  |20.06|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   23   | 1082   |  217  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 




                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                          z lotu TORGAU, w dniu 07.05.17        
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G M 14:35:31     1362.08   0.92  78- 31-  5  279.930  25.000
     2 MAŁYS HENRYK                    1   56                  14:30:24     1352.84   1.85  69-  6-  1  271.110   0.000
     3 JANKOWSKI JERZY                 1    3              G   14:35:36     1352.43   2.77  48- 15-  5  278.060   0.000
     4 DYK WIKTOR                      1    8              G   14:37:37     1348.64   3.70  33-  4-  3  280.000   0.000
     5 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   64                  14:33:24     1337.71   4.62  74- 17-  3  272.090   0.000
     6 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   11              G   14:33:29     1337.16   5.55   2  <  16>  272.090   0.000
     7 MAŁYS HENRYK                    1   60                  14:33:26     1332.67   6.47   2  <  22>  271.110   0.000
     8 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G M 14:42:28     1317.52   7.39   2  <   9>  279.930  24.680
     9 KOWALCZYK ROBERT                1   63                  14:45:15     1300.49   8.32   3  <  10>  279.930   0.000
    10 KOWALCZYK ROBERT                1   33              G   14:46:03     1295.67   9.24   4  <  11>  279.930   0.000
    11 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G   14:48:32     1280.95  10.17   5  <  12>  279.930   0.000
    12 KOWALCZYK ROBERT                1    5              G   14:48:35     1280.66  11.09   6  <  13>  279.930   0.000
    13 KOWALCZYK ROBERT                1   79                  14:48:36     1280.56  12.01   7  <  14>  279.930   0.000
    14 KOWALCZYK ROBERT                1   21              G M 14:48:39     1280.27  12.94   8  <  17>  279.930  24.400
    15 JASIŃSKI JAN                    1    2              G M 14:46:28     1275.25  13.86  67- 16-  4  276.050  24.350
    16 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   58                  14:43:43     1273.13  14.79   3  <  19>  272.090   0.000
    17 KOWALCZYK ROBERT                1   16              G   14:50:21     1270.39  15.71   9  <  29>  279.930   0.000
    18 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    7              G   14:47:53     1268.43  16.64  33-  1-  0  276.370   0.000
    19 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G   14:44:43     1267.21  17.56   4  <  48>  272.090   0.000
    20 DUDZIAK KAROL                   1   10              G   14:42:24     1263.32  18.48  38-  7-  1  268.330   0.000
    21 JANKOWSKI JERZY                 1   11              G   14:50:18     1262.19  19.41   2  <  28>  278.060   0.000
    22 MAŁYS HENRYK                    1   21              G   14:45:12     1259.81  20.33   3  <  99>  271.110   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 JANKOWSKI JAN                   1   16              G M 14:47:16     1259.70  21.26  54-  9-  5  273.690  23.980
    24 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   10              G M 14:49:46     1258.47  22.18  44- 10-  3  276.570  23.940
    25 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1   10              G   14:47:34     1257.73  23.11  24-  5-  3  273.640   0.000
    26 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   33              G M 14:49:33     1254.25  24.03  50- 21-  5  275.370  23.840
    27 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G   14:49:47     1253.42  24.95  82- 19-  2  275.480   0.000
    28 JANKOWSKI JERZY                 1   10              G M 14:51:56     1252.90  25.88   3  <  39>  278.060  23.750
    29 KOWALCZYK ROBERT                1   13              G   14:53:51     1250.53  26.80  10  <  30>  279.930   0.000
    30 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G M 14:53:52     1250.43  27.73  11  <  37>  279.930  23.660
    31 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   15              G M 14:51:18     1249.84  28.65  44-  4-  2  276.590  23.610
    32 MAŁYS DOMINIK                   1   31              G   14:50:34     1248.97  29.57   2  <  47>  275.480   0.000
    33 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   25              G M 14:50:55     1246.40  30.50  22-  4-  3  275.350  23.520
    34 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1    7              G   14:49:33     1246.37  31.42   2  <  78>  273.640   0.000
    35 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   56                  14:59:50     1246.34  32.35  45-  5-  2  286.450   0.000
    36 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   54                  14:50:57     1246.30  33.27   2  <  43>  275.370   0.000
    37 KOWALCZYK ROBERT                1    4              G   14:54:47     1245.33  34.20  12  <  38>  279.930   0.000
    38 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G M 14:54:54     1244.69  35.12  13  <  49>  279.930  23.290
    39 JANKOWSKI JERZY                 1   22              G M 14:53:30     1244.12  36.04   4  <  45>  278.060  23.240
    40 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    7              G   14:51:41     1243.94  36.97  78- 18-  2  275.760   0.000
    41 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   23              G   14:49:00     1243.84  37.89  46- 10-  3  272.400   0.000
    42 JASIŃSKI JAN                    1    3              G M 14:51:58     1243.66  38.82   2  <  60>  276.050  23.100
    43 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G   14:51:26     1243.58  39.74   3  <  44>  275.370   0.000
    44 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              G M 14:51:28     1243.39  40.67   4  <  51>  275.370  23.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 JANKOWSKI JERZY                 1    7              G M 14:53:38     1243.38  41.59   5  <  63>  278.060  22.960
    46 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   13              G M 14:49:33     1240.72  42.51   2  < 138>  272.400  22.920
    47 MAŁYS DOMINIK                   1    6              G   14:52:47     1236.54  43.44   3  <  52>  275.480   0.000
    48 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              G M 14:50:03     1236.49  44.36   5  <  55>  272.090  22.820
    49 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G   14:56:36     1235.35  45.29  14  <  57>  279.930   0.000
    50 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   34              G M 14:53:18     1233.09  46.21   2  < 113>  275.350  22.730
    51 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              G M 14:54:05     1228.87  47.13   5  <  59>  275.370  22.690
    52 MAŁYS DOMINIK                   1   10              G   14:54:11     1228.82  48.06   4  <  69>  275.480   0.000
    53 DUDZIAK KAROL                   1   18              G   14:48:36     1227.49  48.98   2  <  54>  268.330   0.000
    54 DUDZIAK KAROL                   1    3              G   14:48:42     1226.93  49.91   3  <  87>  268.330   0.000
    55 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   53                  14:52:21     1223.70  50.83   6  <  80>  272.090   0.000
    56 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   90                  14:55:22     1223.61  51.76   2  <  73>  275.760   0.000
    57 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G   14:58:58     1222.58  52.68  15  <  83>  279.930   0.000
    58 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   19              G   14:56:14     1222.50  53.60   2  <  79>  276.570   0.000
    59 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   24              G   14:55:51     1219.26  54.53   6  <  71>  275.370   0.000
    60 JASIŃSKI JAN                    1   18              G   14:56:26     1219.12  55.45   3  <  72>  276.050   0.000
    61 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   24              G   14:57:05     1217.66  56.38  30-  6-  3  276.510   0.000
    62 LIS MARIAN                      1   31              G   14:57:05     1217.44  57.30  56-  4-  1  276.460   0.000
    63 JANKOWSKI JERZY                 1   14              G   14:58:24     1217.43  58.23   6  <  68>  278.060   0.000
    64 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              G M 14:57:12     1217.39  59.15   2  <  93>  276.590  22.080
    65 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   46              G   14:57:20     1216.32  60.07   2  <  97>  276.510   0.000
    66 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1    4              G   14:54:44     1213.84  61.00  18-  2-  1  272.790   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 JANKOWSKI JAN                   1   33              G   14:55:41     1212.72  61.92   2  < 105>  273.690   0.000
    68 JANKOWSKI JERZY                 1    8              G   14:59:53     1209.57  62.85   7  <  94>  278.060   0.000
    69 MAŁYS DOMINIK                   1   77                  14:57:54     1208.78  63.77   5  <  70>  275.480   0.000
    70 MAŁYS DOMINIK                   1   62                  14:57:59     1208.33  64.70   6  <  89>  275.480   0.000
    71 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   45              G   14:57:55     1208.21  65.62   7  <  77>  275.370   0.000
    72 JASIŃSKI JAN                    1   12              G   14:58:39     1207.30  66.54   4  <  76>  276.050   0.000
    73 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   39              G   14:58:37     1206.21  67.47   3  <  74>  275.760   0.000
    74 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   63              G   14:58:43     1205.68  68.39   4  <  81>  275.760   0.000
    75 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   51                  15:07:39     1205.34  69.32   2  < 135>  286.450   0.000
    76 JASIŃSKI JAN                    1   51                  14:59:10     1204.58  70.24   5  <  82>  276.050   0.000
    77 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G   14:59:24     1200.39  71.16   8  <  92>  275.370   0.000
    78 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1   20              G M 14:58:00     1200.18  72.09   3  < 126>  273.640  21.440
    79 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              G   15:00:38     1199.18  73.01   3  < 112>  276.570   0.000
    80 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   27              G   14:57:14     1197.40  73.94   7  <  84>  272.090   0.000
    81 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   42                  15:00:22     1197.05  74.86   5  <  88>  275.760   0.000
    82 JASIŃSKI JAN                    1   13              G   15:00:38     1196.92  75.79   6  <  95>  276.050   0.000
    83 KOWALCZYK ROBERT                1   55                  15:03:57     1196.54  76.71  16  <  86>  279.930   0.000
    84 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    9              G   14:57:28     1196.18  77.63   8  <  96>  272.090   0.000
    85 LIS MARIAN                      1   35              G   15:01:12     1195.76  78.56   2  < 141>  276.460   0.000
    86 KOWALCZYK ROBERT                1   57                  15:04:11     1195.35  79.48  17  <  91>  279.930   0.000
    87 DUDZIAK KAROL                   1    5              G M 14:54:32     1195.06  80.41   4  < 124>  268.330  21.020
    88 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   88              G M 15:01:48     1189.65  81.33   6  < 115>  275.760  20.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    89 MAŁYS DOMINIK                   1   26              G   15:01:48     1188.44  82.26   7  <  90>  275.480   0.000
    90 MAŁYS DOMINIK                   1   45              G M 15:01:51     1188.18  83.18   8  < 100>  275.480  20.880
    91 KOWALCZYK ROBERT                1   18              G   15:05:38     1187.99  84.10  18  <  98>  279.930   0.000
    92 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              G M 15:01:49     1187.88  85.03   9  < 101>  275.370  20.790
    93 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              G   15:03:05     1186.66  85.95   3  < 185>  276.590   0.000
    94 JANKOWSKI JERZY                 1    1              G M 15:04:23     1186.35  86.88   8  < 109>  278.060  20.690
    95 JASIŃSKI JAN                    1   19              G   15:02:51     1185.53  87.80   7  < 128>  276.050   0.000
    96 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G   14:59:35     1185.15  88.72   9  < 120>  272.090   0.000
    97 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    3              G M 15:03:21     1184.96  89.65   3  < 111>  276.510  20.560
    98 KOWALCZYK ROBERT                1   54                  15:06:20     1184.47  90.57  19  < 102>  279.930   0.000
    99 MAŁYS HENRYK                    1    1              G M 14:58:55     1184.32  91.50   4  < 104>  271.110  20.460
   100 MAŁYS DOMINIK                   1   72                  15:02:47     1183.42  92.42   9  < 108>  275.480   0.000
   101 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              G   15:02:42     1183.37  93.35  10  < 107>  275.370   0.000
   102 KOWALCZYK ROBERT                1    6              G   15:06:44     1182.47  94.27  20  < 103>  279.930   0.000
   103 KOWALCZYK ROBERT                1   53                  15:06:48     1182.14  95.19  21  < 106>  279.930   0.000
   104 MAŁYS HENRYK                    1   75                  14:59:34     1180.96  96.12   5  < 181>  271.110   0.000
   105 JANKOWSKI JAN                   1   12              G M 15:01:50     1180.55  97.04   3  < 156>  273.690  20.190
   106 KOWALCZYK ROBERT                1   56                  15:07:13     1180.06  97.97  22  < 116>  279.930   0.000
   107 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   48              G   15:03:39     1178.56  98.89  11  < 121>  275.370   0.000
   108 MAŁYS DOMINIK                   1    1              G   15:03:58     1177.43  99.82  10  < 119>  275.480   0.000
   109 JANKOWSKI JERZY                 1   39              G   15:06:20     1176.56 100.74   9  < 110>  278.060   0.000
   110 JANKOWSKI JERZY                 1   12              G M 15:06:23     1176.31 101.66  10  < 155>  278.060  19.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   111 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   18              G M 15:05:07     1176.05 102.59   4  < 195>  276.510  19.910
   112 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   41              G   15:05:26     1174.73 103.51   4  < 131>  276.570   0.000
   113 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   10              G   15:04:35     1173.78 104.44   3  < 140>  275.350   0.000
   114 DYK WIKTOR                      1   15              G M 15:08:50     1172.37 105.36   2  < 178>  280.000  19.770
   115 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   10              G   15:05:18     1171.95 106.28   7  < 117>  275.760   0.000
   116 KOWALCZYK ROBERT                1   65                  15:08:58     1171.42 107.21  23  < 118>  279.930   0.000
   117 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   14              G   15:05:26     1171.29 108.13   8  < 150>  275.760   0.000
   118 KOWALCZYK ROBERT                1   25              G   15:09:06     1170.77 109.06  24  < 127>  279.930   0.000
   119 MAŁYS DOMINIK                   1   14              G   15:05:26     1170.10 109.98  11  < 136>  275.480   0.000
   120 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G   15:02:44     1169.11 110.91  10  < 123>  272.090   0.000
   121 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   41              G   15:05:40     1168.47 111.83  12  < 122>  275.370   0.000
   122 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   46              G   15:05:57     1167.07 112.75  13  < 130>  275.370   0.000
   123 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   52                  15:03:33     1165.02 113.68  11  < 146>  272.090   0.000
   124 DUDZIAK KAROL                   1   17              G   15:00:40     1163.28 114.60   5  < 214>  268.330   0.000
   125 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    4              G   15:03:42     1162.26 115.53  18-  1-  0  271.620   0.000
   126 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1    4              G M 15:05:53     1160.07 116.45   4  < 151>  273.640  19.210
   127 KOWALCZYK ROBERT                1   61                  15:11:24     1159.61 117.38  25  < 129>  279.930   0.000
   128 JASIŃSKI JAN                    1   27              G M 15:08:12     1158.90 118.30   8  < 147>  276.050  19.120
   129 KOWALCZYK ROBERT                1   80                  15:11:42     1158.17 119.22  26  < 132>  279.930   0.000
   130 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              G   15:07:57     1157.26 120.15  14  < 134>  275.370   0.000
   131 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    7              G   15:09:24     1155.26 121.07   5  < 149>  276.570   0.000
   132 KOWALCZYK ROBERT                1   45              G   15:12:28     1154.51 122.00  27  < 132>  279.930   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   132 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G   15:12:28     1154.51 122.00  28  < 144>  279.930   0.000
   134 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   37              G M 15:08:40     1153.79 123.84  15  < 142>  275.370  18.840
   135 KOBYLSKI MIROSŁAW               1    3              G M 15:18:27     1152.95 124.77   3  < 152>  286.450  18.800
   136 MAŁYS DOMINIK                   1   39              G   15:09:21     1150.95 125.69  12  < 157>  275.480   0.000
   137 ŁUKAWY JAN                      1   21              G M 15:05:16     1150.44 126.62  31-  2-  2  270.660  18.700
   138 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              G M 15:06:57     1149.61 127.54   3  < 145>  272.400  18.660
   139 ŁUKAWY JAN                      1    5              G M 15:05:44     1148.16 128.47   2          270.660  18.610
   140 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   31              G M 15:09:50     1148.09 129.39   4          275.350  18.560
   141 LIS MARIAN                      1    7              G M 15:10:54     1147.61 130.31   3  < 184>  276.460  18.520
   142 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              G M 15:10:01     1147.30 131.24  16  < 143>  275.370   0.000
   143 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   16              G   15:10:27     1145.23 132.16  17  < 162>  275.370   0.000
   144 KOWALCZYK ROBERT                1   31              G   15:14:34     1144.60 133.09  29  < 176>  279.930   0.000
   145 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    3              G   15:08:12     1143.58 134.01   4  < 154>  272.400   0.000
   146 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   77                  15:08:01     1143.16 134.94  12  < 175>  272.090   0.000
   147 JASIŃSKI JAN                    1   33              G   15:11:35     1142.67 135.86   9  < 148>  276.050   0.000
   148 JASIŃSKI JAN                    1   36              G   15:11:37     1142.51 136.78  10  < 161>  276.050   0.000
   149 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   37              G M 15:12:15     1141.67 137.71   6  < 165>  276.570  18.150
   150 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   77                  15:11:48     1140.45 138.63   9  < 153>  275.760   0.000
   151 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1   24              G M 15:10:07     1139.61 139.56   5          273.640  18.060
   152 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   60                  15:21:25     1139.34 140.48   4  < 159>  286.450   0.000
   153 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   72              G   15:12:07     1138.96 141.40  10  < 163>  275.760   0.000
   154 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              G   15:09:19     1138.24 142.33   5  < 167>  272.400   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   155 JANKOWSKI JERZY                 1    4              G   15:14:26     1137.57 143.25  11  < 171>  278.060   0.000
   156 JANKOWSKI JAN                   1   22              G   15:10:44     1136.90 144.18   4  < 158>  273.690   0.000
   157 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G M 15:12:23     1136.55 145.10  13  < 168>  275.480  17.780
   158 JANKOWSKI JAN                   1   46              G M 15:10:51     1136.35 146.03   5  < 160>  273.690  17.730
   159 KOBYLSKI MIROSŁAW               1    2              G M 15:22:13     1135.73 146.95   5          286.450  17.690
   160 JANKOWSKI JAN                   1    3              G M 15:11:15     1134.47 147.87   6  < 186>  273.690  17.640
   161 JASIŃSKI JAN                    1   26              G M 15:13:25     1134.06 148.80  11  < 170>  276.050  17.590
   162 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    3              G   15:13:01     1133.13 149.72  18  < 177>  275.370   0.000
   163 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    5              G   15:13:26     1132.80 150.65  11  < 166>  275.760   0.000
   164 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1    7              G M 15:10:49     1132.77 151.57   2          272.790  17.450
   165 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   11              G M 15:14:32     1131.01 152.50   7  < 169>  276.570  17.410
   166 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    4              G   15:13:56     1130.47 153.42  12  < 192>  275.760   0.000
   167 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              G M 15:11:00     1130.29 154.34   6  < 200>  272.400  17.310
   168 MAŁYS DOMINIK                   1   15              G   15:13:48     1129.94 155.27  14  < 173>  275.480   0.000
   169 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   31              G   15:14:50     1129.63 156.19   8  < 206>  276.570   0.000
   170 JASIŃSKI JAN                    1    5              G   15:14:24     1129.50 157.12  12  < 204>  276.050   0.000
   171 JANKOWSKI JERZY                 1   31              G   15:16:14     1129.25 158.04  12  < 172>  278.060   0.000
   172 JANKOWSKI JERZY                 1   51                  15:16:20     1128.80 158.96  13  < 179>  278.060   0.000
   173 MAŁYS DOMINIK                   1   63                  15:14:03     1128.79 159.89  15  < 174>  275.480   0.000
   174 MAŁYS DOMINIK                   1   60                  15:14:07     1128.48 160.81  16  < 182>  275.480   0.000
   175 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   14              G   15:11:07     1128.46 161.74  13  < 189>  272.090   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   176 KOWALCZYK ROBERT                1   88                  15:18:12     1127.84 162.66  30  < 180>  279.930   0.000
   177 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   38              G   15:14:29     1126.33 163.59  19  < 191>  275.370   0.000
   178 DYK WIKTOR                      1    1              G M 15:18:45     1125.63 164.51   3  < 187>  280.000  16.810
   179 JANKOWSKI JERZY                 1   40              G   15:17:07     1125.22 165.43  14  < 193>  278.060   0.000
   180 KOWALCZYK ROBERT                1   34              G   15:18:50     1124.97 166.36  31          279.930   0.000
   181 MAŁYS HENRYK                    1   26              G   15:11:09     1124.24 167.28   6          271.110   0.000
   182 MAŁYS DOMINIK                   1    2              G   15:15:12     1123.49 168.21  17  < 183>  275.480   0.000
   183 MAŁYS DOMINIK                   1   13              G   15:15:15     1123.26 169.13  18  < 207>  275.480   0.000
   184 LIS MARIAN                      1   29              G   15:16:08     1123.21 170.06   4          276.460   0.000
   185 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              G   15:16:30     1122.07 170.98   4          276.590   0.000
   186 JANKOWSKI JAN                   1   24              G   15:13:57     1121.91 171.90   7  < 188>  273.690   0.000
   187 DYK WIKTOR                      1    2              G M 15:19:38     1121.65 172.83   4          280.000  16.390
   188 JANKOWSKI JAN                   1   35              G   15:14:01     1121.60 173.75   8  < 208>  273.690   0.000
   189 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    8              G   15:12:39     1121.33 174.68  14  < 190>  272.090   0.000
   190 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   29              G M 15:12:44     1120.94 175.60  15  < 194>  272.090  16.250
   191 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   43              G   15:15:46     1120.45 176.52  20  < 202>  275.370   0.000
   192 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   27              G   15:16:08     1120.37 177.45  13  < 196>  275.760   0.000
   193 JANKOWSKI JERZY                 1   59                  15:18:27     1119.18 178.37  15          278.060   0.000
   194 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   61                  15:13:09     1119.02 179.30  16  < 198>  272.090   0.000
   195 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   21              G   15:17:11     1118.64 180.22   5  < 197>  276.510   0.000
   196 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   82              G M 15:16:34     1118.40 181.15  14  < 199>  275.760  15.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   197 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   11              G M 15:17:20     1117.97 182.07   6          276.510  15.930
   198 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    3              G M 15:13:33     1117.18 182.99  17          272.090  15.880
   199 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   85              G   15:16:51     1117.12 183.92  15  < 201>  275.760   0.000
   200 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   17              G   15:14:04     1116.09 184.84   7  < 203>  272.400   0.000
   201 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    9              G   15:17:07     1115.91 185.77  16  < 212>  275.760   0.000
   202 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   42              G   15:16:47     1115.84 186.69  21          275.370   0.000
   203 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              G   15:14:12     1115.48 187.62   8  < 209>  272.400   0.000
   204 JASIŃSKI JAN                    1   20              G   15:17:30     1115.35 188.54  13  < 205>  276.050   0.000
   205 JASIŃSKI JAN                    1    8              G   15:17:31     1115.28 189.46  14  < 210>  276.050   0.000
   206 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   38              G   15:18:00     1115.20 190.39   9  < 213>  276.570   0.000
   207 MAŁYS DOMINIK                   1   12              G   15:17:03     1115.08 191.31  19          275.480   0.000
   208 JANKOWSKI JAN                   1   18              G M 15:15:34     1114.52 192.24   9          273.690  15.420
   209 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              G   15:14:31     1114.03 193.16   9  < 211>  272.400   0.000
   210 JASIŃSKI JAN                    1   66                  15:17:52     1113.70 194.09  15  < 216>  276.050   0.000
   211 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   32              G   15:14:55     1112.22 195.01  10          272.400   0.000
   212 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   49              G   15:18:03     1111.71 195.93  17  < 217>  275.760   0.000
   213 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   32              G   15:19:04     1110.43 196.86  10          276.570   0.000
   214 DUDZIAK KAROL                   1    4              G   15:11:39     1110.41 197.78   6  < 215>  268.330   0.000
   215 DUDZIAK KAROL                   1    7              G   15:11:41     1110.25 198.71   7          268.330   0.000
   216 JASIŃSKI JAN                    1   62                  15:18:56     1108.93 199.63  16          276.050   0.000
   217 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    8              G   15:18:41     1108.88 200.55  18          275.760   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   218 MAŁYS HENRYK                    1   17              G   15:14:41     1108.00   0.00   7          271.110   0.000
   219 DYK WIKTOR                      1   16              G   15:22:56     1107.01   0.00   5          280.000   0.000
   220 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   32              G   15:28:49     1106.77   0.00   6          286.450   0.000
   221 JANKOWSKI JERZY                 1   20              G   15:21:43     1104.66   0.00  16          278.060   0.000
   222 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              G   15:16:33     1103.59   0.00  18          272.090   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------           

    






            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 03.05.17 ŁĘKNICA-2                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    23    6    10    79.51     
              2 JANKOWSKI       JAN             1    58    6    14    78.79     
              3 MAŁYS           DOMINIK         1    87    6    19    78.40     
              4 JASIŃSKI        JAN             1    75    6    20    78.21     
              5 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    72    6    16    73.66     
              6 JANKOWSKI       JERZY           1    47    6    10    71.42     
              7 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    52    6    16    70.36     
              8 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    47    6    16    66.73     
              9 KOWALCZYK       ROBERT          1    65    6    23    62.94     
             10 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    79    6    13    60.98     
             11 DUDZIAK         KAROL           1    37    6     8    60.88     
             12 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    33    6     8    58.83     
             13 LIS             MARIAN          1    63    6    11    56.20     
             14 MAŁYS           HENRYK          1    65    6     7    54.58     
             15 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    37    5     5    34.60     
             16 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    47    5     5    32.97     
             17 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    39    3     3    25.63     
             18 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    25    3     3    22.96     
             19 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    18    2     2    17.18     
             20 ŁUKAWY          JAN             1    33    1     1    11.70     
             21 KAZEK           JAN             1    30    0     0     0.00     
             22 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    14    0     0     0.00     


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 03.05.17 ŁĘKNICA-2                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    23    5    10    57.57     
              2 JANKOWSKI       JAN             1    58    5    14    52.97     
              3 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    52    5    16    52.92     
              4 MAŁYS           DOMINIK         1    87    4    19    52.17     
              5 JASIŃSKI        JAN             1    75    5    20    47.65     
              6 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    33    5     8    40.15     
              7 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    72    3    16    33.96     
              8 KOWALCZYK       ROBERT          1    65    5    23    32.20     
              9 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    47    3    16    30.90     
             10 DUDZIAK         KAROL           1    37    3     8    21.75     
             11 LIS             MARIAN          1    63    3    11    20.13     
             12 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    37    2     5    17.95     
             13 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    18    2     2    17.18     
             14 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    25    2     3    17.14     
             15 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    47    1     5     6.49     
             16 JANKOWSKI       JERZY           1    47    0    10     0.00     
             17 ŁUKAWY          JAN             1    33    0     1     0.00     
             18 MAŁYS           HENRYK          1    65    0     7     0.00     
             19 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    39    0     3     0.00     
             20 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    79    0    13     0.00     
             21 KAZEK           JAN             1    30    0     0     0.00     
             22 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    14    0     0     0.00    





            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ŁĘKNICA-2 z dnia 03.05.17                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 11,05,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  148.405 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   22                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1046                           
      5.Ilość konkursów.......................:  210                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1216.11                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1039.51                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,06,38                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,24,42                         
     10.Czas trwania konkursu.................:18 min.  4 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  14.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   22   | 1046   |  210  |20.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   22   | 1046   |  210  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------   

         
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  2. Lot do MP w kat.A.  
                                         z lotu ŁĘKNICA-2, w dniu 03.05.17      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 JANKOWSKI JAN                   1   12              G   13:06:38     1216.11   0.96  58- 14-  5  147.920   0.000
     2 JANKOWSKI JAN                   1   16              G   13:06:42     1215.45   1.91   2  <  10>  147.920   0.000
     3 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   24              G   13:08:58     1205.32   2.87  23- 10-  5  149.420   0.000
     4 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   23              G M 13:09:06     1204.03   3.82   2  <   5>  149.420  13.860
     5 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   34              G M 13:09:13     1202.90   4.78   3  <  25>  149.420  13.810
     6 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              G M 13:09:50     1197.12   5.74  52- 16-  5  149.440  13.760
     7 JASIŃSKI JAN                    1   65                  13:11:13     1189.54   6.69  75- 20-  5  150.140   0.000
     8 MAŁYS DOMINIK                   1  106                  13:10:47     1188.95   7.65  87- 19-  4  149.550   0.000
     9 JASIŃSKI JAN                    1   78                  13:11:19     1188.60   8.60   2  <  15>  150.140   0.000
    10 JANKOWSKI JAN                   1   46              G M 13:09:28     1188.43   9.56   3  <  18>  147.920  13.570
    11 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              G M 13:11:29     1181.50  10.52   2  <  54>  149.440  13.520
    12 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    9              G   13:13:00     1178.28  11.47  33-  8-  5  150.820   0.000
    13 JANKOWSKI JERZY                 1   22              G   13:14:21     1177.97  12.43  47- 10-  0  152.370   0.000
    14 MAŁYS DOMINIK                   1   20              G M 13:12:18     1174.78  13.38   2  <  20>  149.550  13.380
    15 JASIŃSKI JAN                    1   42              G   13:13:07     1171.90  14.34   3  <  23>  150.140   0.000
    16 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   35              G M 13:09:58     1169.35  15.30  72- 16-  3  146.130  13.280
    17 DUDZIAK KAROL                   1   41              G M 13:07:09     1165.62  16.25  37-  8-  3  142.380  13.230
    18 JANKOWSKI JAN                   1    3              G   13:12:06     1163.81  17.21   4  <  24>  147.920   0.000
    19 JANKOWSKI JERZY                 1   47              G   13:16:23     1159.74  18.16   2  <  34>  152.370   0.000
    20 MAŁYS DOMINIK                   1   48              G M 13:13:58     1159.60  19.12   3  <  21>  149.550  13.090
    21 MAŁYS DOMINIK                   1   37              G M 13:13:59     1159.45  20.08   4  <  29>  149.550  13.040
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   95                  13:14:15     1159.07  21.03  79- 13-  0  149.810   0.000
    23 JASIŃSKI JAN                    1   23              G M 13:14:56     1155.52  21.99   4  <  30>  150.140  12.950
    24 JANKOWSKI JAN                   1   41              G   13:13:01     1155.48  22.94   5  <  60>  147.920   0.000
    25 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   35              G M 13:14:21     1155.16  23.90   4  <  27>  149.420  12.850
    26 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   48              G   13:15:24     1154.91  24.86  47- 16-  3  150.600   0.000
    27 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    4              G   13:14:23     1154.86  25.81   5  <  36>  149.420   0.000
    28 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   84                  13:11:35     1154.42  26.77   2  <  39>  146.130   0.000
    29 MAŁYS DOMINIK                   1   31              G M 13:14:42     1153.05  27.72   5  <  31>  149.550  12.660
    30 JASIŃSKI JAN                    1   46              G   13:15:23     1151.53  28.68   5  <  43>  150.140   0.000
    31 MAŁYS DOMINIK                   1   70                  13:14:55     1151.12  29.64   6  <  45>  149.550   0.000
    32 DUDZIAK KAROL                   1   12              G   13:09:16     1145.76  30.59   2  <  35>  142.380   0.000
    33 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   10              G M 13:16:35     1144.52  31.55   2  <  37>  150.600  12.470
    34 JANKOWSKI JERZY                 1   26              G   13:18:40     1139.93  32.50   3  <  38>  152.370   0.000
    35 DUDZIAK KAROL                   1   47              G   13:10:09     1137.68  33.46   3  <  56>  142.380   0.000
    36 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   38              G   13:16:33     1135.84  34.42   6  <  50>  149.420   0.000
    37 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   36              G   13:17:39     1135.32  35.37   3  <  64>  150.600   0.000
    38 JANKOWSKI JERZY                 1   28              G   13:19:30     1132.86  36.33   4  <  62>  152.370   0.000
    39 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   64                  13:14:00     1132.79  37.28   3  <  40>  146.130   0.000
    40 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   41              G   13:14:06     1131.91  38.24   4  <  42>  146.130   0.000
    41 LIS MARIAN                      1   17              G   13:17:59     1131.65  39.20  63- 11-  3  150.490   0.000
    42 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   38              G   13:14:12     1131.04  40.15   5  <  57>  146.130   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 JASIŃSKI JAN                    1   59                  13:18:26     1125.21  41.11   6  <  44>  150.140   0.000
    44 JASIŃSKI JAN                    1   79                  13:18:30     1124.64  42.07   7  <  59>  150.140   0.000
    45 MAŁYS DOMINIK                   1   40              G   13:18:02     1124.15  43.02   7  <  45>  149.550   0.000
    45 MAŁYS DOMINIK                   1   94                  13:18:02     1124.15  43.02   8  <  47>  149.550   0.000
    47 MAŁYS DOMINIK                   1   45              G   13:18:03     1124.01  44.93   9  <  47>  149.550   0.000
    47 MAŁYS DOMINIK                   1   98                  13:18:03     1124.01  44.93  10  <  55>  149.550   0.000
    49 ŁUKAWY JAN                      1   12              G   13:13:49     1123.61  46.85  33-  1-  0  144.740   0.000
    50 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   30              G   13:18:02     1123.18  47.80   7  <  51>  149.420   0.000
    51 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   32              G M 13:18:06     1122.62  48.76   8  <  52>  149.420  11.610
    52 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   25              G   13:18:08     1122.33  49.71   9  < 180>  149.420   0.000
    53 KOWALCZYK ROBERT                1   82                  13:22:36     1121.08  50.67  65- 23-  5  154.260   0.000
    54 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   32              G M 13:18:33     1118.98  51.63   3  <  72>  149.440  11.460
    55 MAŁYS DOMINIK                   1   33              G   13:19:09     1114.80  52.58  11  <  80>  149.550   0.000
    56 DUDZIAK KAROL                   1   21              G   13:12:50     1113.79  53.54   4  < 147>  142.380   0.000
    57 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   29              G M 13:16:28     1111.54  54.49   6  <  78>  146.130  11.320
    58 MAŁYS HENRYK                    1   87                  13:15:40     1111.38  55.45  65-  7-  0  145.220   0.000
    59 JASIŃSKI JAN                    1   14              G M 13:20:14     1110.23  56.41   8  <  81>  150.140  11.220
    60 JANKOWSKI JAN                   1   18              G   13:18:18     1109.68  57.36   6  <  61>  147.920   0.000
    61 JANKOWSKI JAN                   1   32              G M 13:18:20     1109.40  58.32   7  <  67>  147.920  11.130
    62 JANKOWSKI JERZY                 1   42              G   13:22:34     1107.61  59.27   5  < 103>  152.370   0.000
    63 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   48              G   13:20:58     1107.33  60.23  39-  3-  0  150.560   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    64 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   30              G M 13:21:22     1104.38  61.19   4  <  94>  150.600  10.990
    65 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G   13:24:47     1103.57  62.14   2  <  66>  154.260   0.000
    66 KOWALCZYK ROBERT                1   33              G   13:24:51     1103.04  63.10   3  <  68>  154.260   0.000
    67 JANKOWSKI JAN                   1   14              G M 13:19:11     1102.37  64.05   8  < 106>  147.920  10.840
    68 KOWALCZYK ROBERT                1   60                  13:25:07     1100.94  65.01   4  <  70>  154.260   0.000
    69 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   13              G M 13:22:13     1099.14  65.97   2  <  71>  150.820  10.750
    70 KOWALCZYK ROBERT                1   84                  13:25:21     1099.11  66.92   5  < 124>  154.260   0.000
    71 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   17              G M 13:22:16     1098.74  67.88   3  <  76>  150.820  10.650
    72 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              G   13:21:07     1097.88  68.83   4  <  73>  149.440   0.000
    73 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   43              G   13:21:13     1097.08  69.79   5  <  75>  149.440   0.000
    74 MAŁYS HENRYK                    1   25              G   13:17:30     1096.00  70.75   2  <  89>  145.220   0.000
    75 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   51                  13:21:23     1095.74  71.70   6  <  85>  149.440   0.000
    76 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              G   13:22:47     1094.62  72.66   4  < 151>  150.820   0.000
    77 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   65                  13:22:10     1092.18  73.61   2  <  84>  149.810   0.000
    78 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   65                  13:18:52     1091.61  74.57   7  <  79>  146.130   0.000
    79 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   83                  13:18:55     1091.20  75.53   8  <  98>  146.130   0.000
    80 MAŁYS DOMINIK                   1   78                  13:22:05     1090.94  76.48  12  <  82>  149.550   0.000
    81 JASIŃSKI JAN                    1   62                  13:22:41     1090.47  77.44   9  <  86>  150.140   0.000
    82 MAŁYS DOMINIK                   1  100                  13:22:13     1089.88  78.39  13  <  83>  149.550   0.000
    83 MAŁYS DOMINIK                   1   46              G   13:22:15     1089.62  79.35  14  < 109>  149.550   0.000
    84 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   37                  13:22:32     1089.26  80.31   3  <  90>  149.810   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    85 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   33              G   13:22:23     1087.76  81.26   7  <  97>  149.440   0.000
    86 JASIŃSKI JAN                    1   31              G   13:23:07     1087.05  82.22  10  <  87>  150.140   0.000
    87 JASIŃSKI JAN                    1   66                  13:23:13     1086.27  83.17  11  < 101>  150.140   0.000
    88 LIS MARIAN                      1   77                  13:23:39     1085.40  84.13   2  <  91>  150.490   0.000
    89 MAŁYS HENRYK                    1   33              G   13:18:49     1085.22  85.09   3  <  92>  145.220   0.000
    90 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   12              G   13:23:03     1085.19  86.04   4  <  96>  149.810   0.000
    91 LIS MARIAN                      1   63                  13:23:42     1085.00  87.00   3  < 119>  150.490   0.000
    92 MAŁYS HENRYK                    1   75                  13:18:51     1084.95  87.95   4  < 100>  145.220   0.000
    93 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1    3              G M 13:21:19     1084.75  88.91  25-  3-  2  147.870   9.600
    94 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              G   13:24:03     1083.06  89.87   5  < 113>  150.600   0.000
    95 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    2              G M 13:19:42     1081.29  90.82  18-  2-  2  145.650   9.500
    96 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   96              G   13:23:39     1080.49  91.78   5  < 118>  149.810   0.000
    97 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   37              G M 13:23:19     1080.42  92.73   8  < 114>  149.440   9.410
    98 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   10              G M 13:20:26     1078.98  93.69   9  <  99>  146.130   9.360
    99 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              G   13:20:37     1077.52  94.65  10  < 104>  146.130   0.000
   100 MAŁYS HENRYK                    1   69                  13:19:52     1076.77  95.60   5  < 208>  145.220   0.000
   101 JASIŃSKI JAN                    1    3              G M 13:24:29     1076.40  96.56  12  < 102>  150.140   9.220
   102 JASIŃSKI JAN                    1   74                  13:24:30     1076.27  97.51  13  < 110>  150.140   0.000
   103 JANKOWSKI JERZY                 1    2              G   13:26:40     1075.55  98.47   6  < 141>  152.370   0.000
   104 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   37              G   13:20:53     1075.41  99.43  11  < 162>  146.130   0.000
   105 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    5              G M 13:25:05     1075.29 100.38  37-  5-  2  150.630   9.020
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   106 JANKOWSKI JAN                   1   48              G   13:22:35     1075.13 101.34   9  < 108>  147.920   0.000
   107 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   39              G M 13:25:09     1074.78 102.29   2  < 167>  150.630   8.930
   108 JANKOWSKI JAN                   1   37              G M 13:22:39     1074.61 103.25  10  < 115>  147.920   8.880
   109 MAŁYS DOMINIK                   1   10              G   13:24:12     1074.35 104.21  15  < 111>  149.550   0.000
   110 JASIŃSKI JAN                    1    6              G M 13:24:46     1074.22 105.16  14  < 143>  150.140   8.780
   111 MAŁYS DOMINIK                   1   74                  13:24:14     1074.10 106.12  16  < 111>  149.550   0.000
   111 MAŁYS DOMINIK                   1   12              G   13:24:14     1074.10 106.12  17  < 134>  149.550   0.000
   113 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   18              G   13:25:17     1073.54 108.03   6  < 116>  150.600   0.000
   114 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   40              G   13:24:13     1073.44 108.99   9  < 149>  149.440   0.000
   115 JANKOWSKI JAN                   1    9              G M 13:22:50     1073.18 109.94  11  < 117>  147.920   8.550
   116 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   28              G   13:25:20     1073.16 110.90   7  < 138>  150.600   0.000
   117 JANKOWSKI JAN                   1   26              G   13:22:52     1072.92 111.85  12  < 173>  147.920   0.000
   118 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   61              G   13:24:42     1072.37 112.81   6  < 120>  149.810   0.000
   119 LIS MARIAN                      1   81                  13:25:22     1072.12 113.77   4  < 123>  150.490   0.000
   120 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   55              G   13:24:48     1071.60 114.72   7  < 132>  149.810   0.000
   121 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   40              G   13:21:42     1071.25 115.68  47-  5-  1  146.440   0.000
   122 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   34              G   13:25:38     1070.59 116.63   2  < 160>  150.560   0.000
   123 LIS MARIAN                      1    7              G M 13:25:41     1069.71 117.59   5  < 125>  150.490   8.160
   124 KOWALCZYK ROBERT                1   75                  13:29:15     1069.39 118.55   6  < 126>  154.260   0.000
   125 LIS MARIAN                      1   41              G   13:25:49     1068.70 119.50   6  < 130>  150.490   0.000
   126 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G   13:29:26     1068.04 120.46   7  < 126>  154.260   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   126 KOWALCZYK ROBERT                1   21              G   13:29:26     1068.04 120.46   8  < 128>  154.260   0.000
   128 KOWALCZYK ROBERT                1   79                  13:29:28     1067.79 122.37   9  < 128>  154.260   0.000
   128 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G M 13:29:28     1067.79 122.37  10  < 137>  154.260   7.920
   130 LIS MARIAN                      1   56                  13:26:03     1066.93 124.28   7  < 131>  150.490   0.000
   131 LIS MARIAN                      1   65                  13:26:05     1066.68 125.24   8  < 140>  150.490   0.000
   132 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   50                  13:25:33     1065.88 126.20   8  < 135>  149.810   0.000
   133 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   29              G M 13:21:42     1065.47 127.15   2          145.650   7.680
   134 MAŁYS DOMINIK                   1   22              G   13:25:24     1065.17 128.11  18  < 186>  149.550   0.000
   135 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   83              G   13:25:40     1065.00 129.06   9  < 154>  149.810   0.000
   136 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1    4              G M 13:23:55     1064.45 130.02   2  < 172>  147.870   7.540
   137 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G   13:29:57     1064.23 130.98  11  < 142>  154.260   0.000
   138 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    9              G M 13:26:34     1063.81 131.93   8  < 150>  150.600   7.440
   139 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   38              G   13:22:40     1063.73 132.89   2  < 158>  146.440   0.000
   140 LIS MARIAN                      1   27              G   13:26:29     1063.66 133.84   9  < 146>  150.490   0.000
   141 JANKOWSKI JERZY                 1    8              G   13:28:16     1063.54 134.80   7  < 152>  152.370   0.000
   142 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G M 13:30:03     1063.50 135.76  12  < 144>  154.260   7.250
   143 JASIŃSKI JAN                    1   38              G   13:26:12     1063.31 136.71  15  < 178>  150.140   0.000
   144 KOWALCZYK ROBERT                1   47              G   13:30:05     1063.25 137.67  13  < 145>  154.260   0.000
   145 KOWALCZYK ROBERT                1   17              G   13:30:13     1062.28 138.62  14  < 148>  154.260   0.000
   146 LIS MARIAN                      1   26              G M 13:26:43     1061.91 139.58  10  < 191>  150.490   7.060
   147 DUDZIAK KAROL                   1   22              G   13:19:08     1061.48 140.54   5  < 202>  142.380   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   148 KOWALCZYK ROBERT                1   72                  13:30:23     1061.06 141.49  15  < 155>  154.260   0.000
   149 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              G   13:25:51     1060.99 142.45  10  < 175>  149.440   0.000
   150 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   35              G   13:27:00     1060.56 143.40   9  < 156>  150.600   0.000
   151 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              G M 13:27:14     1060.37 144.36   5  < 153>  150.820   6.820
   152 JANKOWSKI JERZY                 1   51                  13:28:44     1060.09 145.32   8  < 169>  152.370   0.000
   153 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    4              G M 13:27:19     1059.75 146.27   6  < 170>  150.820   6.730
   154 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   36                  13:26:24     1059.48 147.23  10  < 157>  149.810   0.000
   155 KOWALCZYK ROBERT                1   50              G   13:30:37     1059.36 148.18  16  < 163>  154.260   0.000
   156 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    7              G   13:27:10     1059.32 149.14  10  < 165>  150.600   0.000
   157 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   33                  13:26:27     1059.10 150.10  11  < 159>  149.810   0.000
   158 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   13              G M 13:23:18     1058.86 151.05   3  < 161>  146.440   6.490
   159 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   64              G   13:26:29     1058.85 152.01  12  < 168>  149.810   0.000
   160 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   26              G   13:27:18     1058.05 152.96   3          150.560   0.000
   161 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              G   13:23:31     1057.20 153.92   4  < 200>  146.440   0.000
   162 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   28              G   13:23:16     1056.87 154.88  12  < 193>  146.130   0.000
   163 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G M 13:31:00     1056.58 155.83  17  < 163>  154.260   6.250
   163 KOWALCZYK ROBERT                1    2              G M 13:31:00     1056.58 155.83  18  < 166>  154.260   6.250
   165 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   26              G   13:27:33     1056.47 157.74  11  < 171>  150.600   0.000
   166 KOWALCZYK ROBERT                1   46              G   13:31:01     1056.46 158.70  19  < 184>  154.260   0.000
   167 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    8              G   13:27:36     1056.31 159.66   3  < 176>  150.630   0.000
   168 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   70              G   13:26:55     1055.62 160.61  13          149.810   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   169 JANKOWSKI JERZY                 1   40              G   13:29:23     1055.32 161.57   9  < 174>  152.370   0.000
   170 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   35              G   13:28:08     1053.70 162.52   7  < 185>  150.820   0.000
   171 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   17              G   13:27:58     1053.39 163.48  12  < 182>  150.600   0.000
   172 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1    2              G   13:25:26     1052.96 164.44   3          147.870   0.000
   173 JANKOWSKI JAN                   1   11              G   13:25:37     1051.94 165.39  13  < 177>  147.920   0.000
   174 JANKOWSKI JERZY                 1   45              G   13:29:51     1051.92 166.35  10          152.370   0.000
   175 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   39              G   13:27:04     1051.90 167.30  11  < 187>  149.440   0.000
   176 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   31              G   13:28:14     1051.64 168.26   4  < 190>  150.630   0.000
   177 JANKOWSKI JAN                   1   29              G   13:25:42     1051.32 169.22  14          147.920   0.000
   178 JASIŃSKI JAN                    1   49              G   13:27:54     1050.67 170.17  16  < 179>  150.140   0.000
   179 JASIŃSKI JAN                    1   27              G M 13:27:56     1050.42 171.13  17  < 181>  150.140   5.480
   180 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    1              G M 13:27:15     1050.40 172.08  10          149.420   5.440
   181 JASIŃSKI JAN                    1   75                  13:27:57     1050.30 173.04  18  < 203>  150.140   0.000
   182 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   45              G   13:28:24     1050.21 174.00  13  < 183>  150.600   0.000
   183 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              G   13:28:25     1050.09 174.95  14  < 192>  150.600   0.000
   184 KOWALCZYK ROBERT                1   89                  13:31:55     1049.98 175.91  20  < 199>  154.260   0.000
   185 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   15              G M 13:28:47     1048.94 176.86   8          150.820   5.200
   186 MAŁYS DOMINIK                   1   73                  13:27:35     1048.86 177.82  19          149.550   0.000
   187 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   35              G   13:27:29     1048.82 178.78  12  < 188>  149.440   0.000
   188 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   47              G   13:27:33     1048.33 179.73  13  < 189>  149.440   0.000
   189 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   54                  13:27:35     1048.09 180.69  14  < 194>  149.440   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   190 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    6              G   13:28:45     1047.86 181.64   5          150.630   0.000
   191 LIS MARIAN                      1   20              G M 13:28:41     1047.37 182.60  11          150.490   4.910
   192 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   27              G   13:28:49     1047.17 183.56  15  < 197>  150.600   0.000
   193 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   61                  13:24:45     1045.65 184.51  13  < 194>  146.130   0.000
   194 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              G M 13:27:57     1045.40 185.47  15  < 196>  149.440   4.770
   194 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   40              G   13:24:47     1045.40 185.47  14  < 198>  146.130   0.000
   196 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   22              G   13:28:00     1045.04 187.38  16          149.440   0.000
   197 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G   13:29:09     1044.75 188.34  16          150.600   0.000
   198 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   56                  13:24:53     1044.66 189.29  15  < 206>  146.130   0.000
   199 KOWALCZYK ROBERT                1    3              G M 13:32:41     1044.53 190.25  21  < 201>  154.260   4.530
   200 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   11              G   13:25:13     1044.38 191.20   5          146.440   0.000
   201 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G M 13:32:47     1043.83 192.16  22  < 209>  154.260   0.000
   202 DUDZIAK KAROL                   1   28              G M 13:21:40     1041.81 193.12   6  < 205>  142.380   4.380
   203 JASIŃSKI JAN                    1   24              G   13:29:08     1041.67 194.07  19  < 204>  150.140   0.000
   204 JASIŃSKI JAN                    1   17              G   13:29:09     1041.55 195.03  20          150.140   0.000
   205 DUDZIAK KAROL                   1    5              G   13:21:44     1041.30 195.98   7  < 207>  142.380   0.000
   206 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   45              G   13:25:30     1040.07 196.94  16          146.130   0.000
   207 DUDZIAK KAROL                   1   18              G M 13:21:54     1040.03 197.90   8          142.380   4.140
   208 MAŁYS HENRYK                    1   20              G   13:24:38     1040.01 198.85   6  < 210>  145.220   0.000
   209 KOWALCZYK ROBERT                1   13              G   13:33:20     1039.96 199.81  23          154.260   0.000
   210 MAŁYS HENRYK                    1   60                  13:24:42     1039.51 200.76   7          145.220   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   211 JANKOWSKI JERZY                 1   59                  13:31:40     1038.89   0.00  11          152.370   0.000
   212 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   45              G   13:28:56     1038.26   0.00  17          149.440   0.000
   213 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1   12              G   13:27:28     1037.93   0.00   4          147.870   0.000
   214 JANKOWSKI JERZY                 1    7              G M 13:31:49     1037.83   0.00  12          152.370   0.000
   215 JANKOWSKI JERZY                 1    3              G   13:31:51     1037.59   0.00  13          152.370   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------            


            





            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 30.04.17 ŁĘKNICA-1                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KOWALCZYK       ROBERT          1    73    6    30    82.28     
              2 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    46    6    20    78.99     
              3 JANKOWSKI       JERZY           1    55    6    20    77.92     
              4 MAŁYS           DOMINIK         1   100    6    35    77.12     
              5 JASIŃSKI        JAN             1    90    6    18    76.48     
              6 JANKOWSKI       JAN             1    67    6    14    74.56     
              7 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    90    6    15    66.90     
              8 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    48    6     8    61.52     
              9 DYK             WIKTOR          1    30    6    13    61.28     
             10 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    56    6    12    57.64     
             11 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    51    6    13    56.06     
             12 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    34    5     5    52.81     
             13 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    92    6     7    52.29     
             14 DUDZIAK         KAROL           1    49    6     6    50.40     
             15 MAŁYS           HENRYK          1    74    6     8    49.97     
             16 ŁUKAWY          JAN             1    50    6     7    47.83     
             17 LIS             MARIAN          1    66    6    12    46.14     
             18 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    48    6     6    44.98     
             19 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    22    2     2    16.41     
             20 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    25    2     2    15.51     
             21 KOBYLSKI        MIROSŁAW        1    55    1     1     8.31     
             22 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    25    0     0     0.00     
             23 KAZEK           JAN             1    20    0     0     0.00   



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 30.04.17 ŁĘKNICA-1                                
            Punktacja Typowane [ 1]                                             
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    46    5    20    58.79     
              2 JANKOWSKI       JERZY           1    55    5    20    57.40     
              3 KOWALCZYK       ROBERT          1    73    5    30    54.78     
              4 MAŁYS           DOMINIK         1   100    5    35    54.11     
              5 JASIŃSKI        JAN             1    90    3    18    34.25     
              6 DYK             WIKTOR          1    30    5    13    32.14     
              7 LIS             MARIAN          1    66    4    12    28.14     
              8 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    34    2     5    26.38     
              9 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    51    3    13    24.49     
             10 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    48    3     8    24.21     
             11 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    56    3    12    23.98     
             12 JANKOWSKI       JAN             1    67    2    14    21.04     
             13 ŁUKAWY          JAN             1    50    3     7    20.50     
             14 MAŁYS           HENRYK          1    74    2     8    14.76     
             15 DUDZIAK         KAROL           1    49    1     6    11.31     
             16 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1    25    1     2    10.56     
             17 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    22    1     2    10.32     
             18 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    48    1     6     9.61     
             19 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    90    1    15     8.55     
             20 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    92    0     7     0.00     
             21 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    25    0     0     0.00     
             22 KAZEK           JAN             1    20    0     0     0.00     
             23 KOBYLSKI        MIROSŁAW        1    55    0     1     0.00     





             PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ŁĘKNICA-1 z dnia 30.04.17                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  149.085 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   23                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1266                           
      5.Ilość konkursów.......................:  254                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1210.28                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1025.20                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,33,34                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,55,46                         
     10.Czas trwania konkursu.................:22 min. 12 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  14.0- gradacja                                             
       ECałość [ 5]F                                                          
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   23   | 1266   |  254  |20.06|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   23   | 1266   |  254  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 

  


        
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.  
                                         z lotu ŁĘKNICA-1, w dniu 30.04.17      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G   10:33:34     1210.28   0.79 100- 35-  5  149.550   0.000
     2 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   13              G M 10:34:03     1204.51   1.58  34-  5-  2  149.420  13.960
     3 JASIŃSKI JAN                    1   49              G   10:34:42     1204.01   2.37  90- 18-  3  150.140   0.000
     4 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G   10:38:13     1203.12   3.16  73- 30-  5  154.260   0.000
     5 JANKOWSKI JAN                   1   36              G   10:33:04     1201.95   3.95  67- 14-  2  147.920   0.000
     6 JASIŃSKI JAN                    1    3              G M 10:35:03     1200.64   4.74   2  <  29>  150.140  13.800
     7 KOWALCZYK ROBERT                1    2              G M 10:38:31     1200.31   5.53   2  <   8>  154.260  13.760
     8 KOWALCZYK ROBERT                1   61                  10:38:48     1197.67   6.32   3  <   9>  154.260   0.000
     9 KOWALCZYK ROBERT                1   44              G   10:38:55     1196.59   7.11   4  <  10>  154.260   0.000
    10 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G   10:38:59     1195.97   7.90   5  <  11>  154.260   0.000
    11 KOWALCZYK ROBERT                1   46              G   10:39:07     1194.73   8.69   6  <  12>  154.260   0.000
    12 KOWALCZYK ROBERT                1   68                  10:39:09     1194.43   9.48   7  <  15>  154.260   0.000
    13 JANKOWSKI JERZY                 1   44              G   10:37:51     1191.79  10.27  55- 20-  5  152.370   0.000
    14 JANKOWSKI JERZY                 1   39              G   10:37:59     1190.55  11.06   2  <  26>  152.370   0.000
    15 KOWALCZYK ROBERT                1   62                  10:40:09     1185.25  11.85   8  <  18>  154.260   0.000
    16 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   11              G M 10:37:21     1182.57  12.64  46- 20-  5  150.600  13.410
    17 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   37              G   10:37:23     1182.26  13.43   2  <  19>  150.600   0.000
    18 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G   10:40:29     1182.22  14.22   9  <  23>  154.260   0.000
    19 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   28              G   10:37:28     1181.49  15.01   3  <  21>  150.600   0.000
    20 MAŁYS DOMINIK                   1   82                  10:36:44     1180.04  15.80   2  <  22>  149.550   0.000
    21 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              G   10:37:40     1179.63  16.59   4  <  24>  150.600   0.000
    22 MAŁYS DOMINIK                   1  100                  10:36:48     1179.42  17.38   3  <  44>  149.550   0.000
    23 KOWALCZYK ROBERT                1   21              G   10:40:50     1179.06  18.17  10  <  28>  154.260   0.000
    24 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   34              G   10:37:48     1178.40  18.96   5  <  36>  150.600   0.000
    25 JANKOWSKI JAN                   1    2              G M 10:35:58     1174.28  19.75   2  <  34>  147.920  13.050
    26 JANKOWSKI JERZY                 1   10              G M 10:39:58     1172.38  20.54   3  <  32>  152.370  13.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 DYK WIKTOR                      1   29              G   10:41:25     1172.00  21.33  30- 13-  5  154.020   0.000
    28 KOWALCZYK ROBERT                1    4              G M 10:41:39     1171.74  22.12  11  <  30>  154.260  12.930
    29 JASIŃSKI JAN                    1    6              G   10:38:10     1171.44  22.91   3  <  48>  150.140   0.000
    30 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G M 10:41:48     1170.41  23.70  12  <  43>  154.260  12.850
    31 LIS MARIAN                      1   20              G M 10:38:42     1169.31  24.49  66- 12-  4  150.490  12.810
    32 JANKOWSKI JERZY                 1    1              G   10:40:24     1168.48  25.28   4  <  33>  152.370   0.000
    33 JANKOWSKI JERZY                 1   13              G M 10:40:28     1167.89  26.07   5  <  42>  152.370  12.740
    34 JANKOWSKI JAN                   1   32              G   10:36:45     1167.02  26.86   3  <  35>  147.920   0.000
    35 JANKOWSKI JAN                   1   37              G   10:36:47     1166.72  27.65   4  <  66>  147.920   0.000
    36 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   10              G M 10:39:12     1165.64  28.44   6  <  37>  150.600  12.620
    37 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   30              G M 10:39:16     1165.03  29.23   7  <  38>  150.600  12.580
    38 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   13              G M 10:39:20     1164.43  30.02   8  <  52>  150.600  12.540
    39 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   43              G   10:39:39     1163.29  30.81  48-  8-  3  150.820   0.000
    40 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   16              G   10:38:29     1162.95  31.60   2  <  41>  149.420   0.000
    41 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   31              G M 10:38:30     1162.80  32.39   3  < 151>  149.420  12.420
    42 JANKOWSKI JERZY                 1   12              G M 10:41:07     1162.10  33.18   6  <  90>  152.370  12.380
    43 KOWALCZYK ROBERT                1   56                  10:42:46     1161.89  33.97  13  <  58>  154.260   0.000
    44 MAŁYS DOMINIK                   1   18              G   10:38:48     1161.10  34.76   4  <  46>  149.550   0.000
    45 ŁUKAWY JAN                      1   21              G   10:34:43     1160.55  35.55  50-  7-  3  144.740   0.000
    46 MAŁYS DOMINIK                   1   78                  10:38:54     1160.20  36.33   5  <  47>  149.550   0.000
    47 MAŁYS DOMINIK                   1   98                  10:38:56     1159.90  37.12   6  <  50>  149.550   0.000
    48 JASIŃSKI JAN                    1   41              G   10:39:40     1157.89  37.91   4  <  49>  150.140   0.000
    49 JASIŃSKI JAN                    1   13              G   10:39:45     1157.15  38.70   5  <  61>  150.140   0.000
    50 MAŁYS DOMINIK                   1    4              G   10:39:39     1153.49  39.49   7  <  51>  149.550   0.000
    51 MAŁYS DOMINIK                   1   20              G M 10:39:41     1153.19  40.28   8  <  55>  149.550  12.020
    52 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   27              G   10:40:41     1152.40  41.07   9  <  57>  150.600   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   20                  10:40:00     1152.39  41.86  92-  7-  0  149.810   0.000
    54 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   52                  10:40:58     1151.59  42.65   2  <  63>  150.820   0.000
    55 MAŁYS DOMINIK                   1   36              G M 10:39:53     1151.42  43.44   9  <  65>  149.550  11.870
    56 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   54                  10:37:04     1150.03  44.23  90- 15-  1  146.130   0.000
    57 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   46              G   10:41:12     1147.87  45.02  10  < 110>  150.600   0.000
    58 KOWALCZYK ROBERT                1   72                  10:44:25     1147.63  45.81  14  <  71>  154.260   0.000
    59 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   37              G M 10:40:29     1145.28  46.60  56- 12-  3  149.440  11.710
    60 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   51                  10:40:31     1144.99  47.39   2  < 114>  149.440   0.000
    61 JASIŃSKI JAN                    1   27              G M 10:41:25     1142.47  48.18   6  <  62>  150.140  11.630
    62 JASIŃSKI JAN                    1   16              G   10:41:34     1141.17  48.97   7  <  68>  150.140   0.000
    63 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   10              G M 10:42:38     1137.12  49.76   3  <  82>  150.820  11.550
    64 DYK WIKTOR                      1   21              G   10:45:58     1132.78  50.55   2  <  86>  154.020   0.000
    65 MAŁYS DOMINIK                   1   42              G M 10:42:03     1132.53  51.34  10  <  67>  149.550  11.470
    66 JANKOWSKI JAN                   1   46              G   10:40:41     1131.90  52.13   5  <  80>  147.920   0.000
    67 MAŁYS DOMINIK                   1   34              G   10:42:08     1131.81  52.92  11  < 100>  149.550   0.000
    68 JASIŃSKI JAN                    1   26              G   10:42:44     1131.14  53.71   8  <  73>  150.140   0.000
    69 DUDZIAK KAROL                   1   12              G M 10:36:08     1128.81  54.50  49-  6-  1  142.380  11.310
    70 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   60                  10:39:28     1128.71  55.29   2  <  75>  146.130   0.000
    71 KOWALCZYK ROBERT                1   49              G   10:46:45     1128.04  56.08  15  < 108>  154.260   0.000
    72 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   40              G   10:39:50     1127.91  56.87  51- 13-  3  146.440   0.000
    73 JASIŃSKI JAN                    1   74                  10:43:10     1127.46  57.66   9  <  74>  150.140   0.000
    74 JASIŃSKI JAN                    1   60                  10:43:12     1127.18  58.45  10  <  97>  150.140   0.000
    75 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              G   10:39:40     1126.97  59.24   3  <  78>  146.130   0.000
    76 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              G M 10:40:03     1126.03  60.03   2  <  77>  146.440  11.040
    77 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G   10:40:07     1125.45  60.82   3  < 143>  146.440   0.000
    78 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   91                  10:40:07     1123.07  61.61   4  <  79>  146.130   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   61                  10:40:10     1122.64  62.40   5  <  81>  146.130   0.000
    80 JANKOWSKI JAN                   1   44              G   10:41:48     1122.31  63.19   6  <  83>  147.920   0.000
    81 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   85                  10:40:15     1121.92  63.98   6  <  95>  146.130   0.000
    82 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   49              G   10:44:27     1121.76  64.77   4  < 168>  150.820   0.000
    83 JANKOWSKI JAN                   1   14              G   10:41:52     1121.74  65.56   7  <  92>  147.920   0.000
    84 LIS MARIAN                      1   47              G   10:44:12     1121.39  66.35   2  < 202>  150.490   0.000
    85 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   25                  10:43:40     1120.77  67.14   2  < 152>  149.810   0.000
    86 DYK WIKTOR                      1   40              G   10:48:04     1115.55  67.93   3  < 118>  154.020   0.000
    87 MAŁYS HENRYK                    1    6              G   10:40:19     1114.36  68.72  74-  8-  2  145.220   0.000
    88 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1    4              G M 10:42:44     1114.04  69.51  25-  2-  1  147.870  10.560
    89 MAŁYS HENRYK                    1   82                M 10:40:39     1111.52  70.30   2  < 121>  145.220  10.520
    90 JANKOWSKI JERZY                 1   16              G   10:47:08     1111.11  71.09   7  <  93>  152.370   0.000
    91 DUDZIAK KAROL                   1   28              G   10:38:23     1109.02  71.88   2  < 159>  142.380   0.000
    92 JANKOWSKI JAN                   1   72                  10:43:23     1108.98  72.67   8  < 153>  147.920   0.000
    93 JANKOWSKI JERZY                 1   42              G   10:47:24     1108.95  73.46   8  <  99>  152.370   0.000
    94 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   27              G M 10:41:21     1108.87  74.25  22-  2-  1  145.650  10.320
    95 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    1              G   10:42:02     1106.77  75.04   7  <  96>  146.130   0.000
    96 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              G   10:42:12     1105.37  75.83   8  < 115>  146.130   0.000
    97 JASIŃSKI JAN                    1    9              G   10:45:50     1105.33  76.62  11  <  98>  150.140   0.000
    98 JASIŃSKI JAN                    1   61                  10:45:54     1104.78  77.41  12  < 117>  150.140   0.000
    99 JANKOWSKI JERZY                 1    4              G M 10:47:57     1104.53  78.20   9  < 107>  152.370  10.130
   100 MAŁYS DOMINIK                   1   31              G   10:45:28     1103.96  78.99  12  < 101>  149.550   0.000
   101 MAŁYS DOMINIK                   1   43              G M 10:45:29     1103.83  79.78  13  < 102>  149.550  10.050
   102 MAŁYS DOMINIK                   1   50              G   10:45:30     1103.69  80.57  14  < 103>  149.550   0.000
   103 MAŁYS DOMINIK                   1   14              G   10:45:31     1103.55  81.36  15  < 104>  149.550   0.000
   104 MAŁYS DOMINIK                   1   66                  10:45:33     1103.28  82.15  16  < 104>  149.550   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   104 MAŁYS DOMINIK                   1   30              G   10:45:33     1103.28  82.15  17  < 106>  149.550   0.000
   106 MAŁYS DOMINIK                   1   44              G   10:45:37     1102.74  83.73  18  < 130>  149.550   0.000
   107 JANKOWSKI JERZY                 1    9              G   10:48:15     1102.13  84.52  10  < 120>  152.370   0.000
   108 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G   10:50:03     1101.46  85.31  16  < 109>  154.260   0.000
   109 KOWALCZYK ROBERT                1   65                  10:50:07     1100.94  86.10  17  < 111>  154.260   0.000
   110 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    6              G   10:46:49     1100.74  86.89  11  < 125>  150.600   0.000
   111 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G   10:50:09     1100.68  87.68  18  < 116>  154.260   0.000
   112 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    5              G M 10:46:59     1099.11  88.47  48-  6-  1  150.560   9.610
   113 ŁUKAWY JAN                      1   23              G   10:41:49     1098.04  89.26   2  < 128>  144.740   0.000
   114 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   48              G   10:46:13     1097.08  90.05   3  < 144>  149.440   0.000
   115 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   89                  10:43:23     1095.56  90.84   9  < 131>  146.130   0.000
   116 KOWALCZYK ROBERT                1   82                  10:50:49     1095.47  91.63  19  < 134>  154.260   0.000
   117 JASIŃSKI JAN                    1    7              G   10:47:13     1094.18  92.42  13  < 123>  150.140   0.000
   118 DYK WIKTOR                      1    3              G   10:50:49     1093.76  93.21   4  < 119>  154.020   0.000
   119 DYK WIKTOR                      1   22              G M 10:50:55     1092.99  94.00   5  < 167>  154.020   9.340
   120 JANKOWSKI JERZY                 1   11              G   10:49:25     1092.91  94.79  11  < 124>  152.370   0.000
   121 MAŁYS HENRYK                    1   41              G   10:43:03     1091.47  95.58   3  < 122>  145.220   0.000
   122 MAŁYS HENRYK                    1   73                  10:43:07     1090.92  96.37   4  < 207>  145.220   0.000
   123 JASIŃSKI JAN                    1   81                  10:47:48     1089.55  97.16  14  < 132>  150.140   0.000
   124 JANKOWSKI JERZY                 1   31              G M 10:49:56     1088.88  97.95  12  < 127>  152.370   9.140
   125 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              G   10:48:23     1088.28  98.74  12  < 126>  150.600   0.000
   126 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   47              G   10:48:25     1088.02  99.53  13  < 129>  150.600   0.000
   127 JANKOWSKI JERZY                 1    3              G   10:50:05     1087.71 100.32  13  < 147>  152.370   0.000
   128 ŁUKAWY JAN                      1    3              G M 10:43:05     1087.59 101.11   3  < 185>  144.740   8.980
   129 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   36              G   10:48:29     1087.50 101.90  14  < 162>  150.600   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   130 MAŁYS DOMINIK                   1   13              G   10:47:38     1086.58 102.69  19  < 135>  149.550   0.000
   131 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   73                  10:44:31     1086.33 103.48  10  < 139>  146.130   0.000
   132 JASIŃSKI JAN                    1   23              G M 10:48:14     1086.14 104.27  15  < 170>  150.140   8.820
   133 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   13              G   10:48:38     1086.03 105.06   2  < 148>  150.560   0.000
   134 KOWALCZYK ROBERT                1   18              G   10:52:08     1085.32 105.85  20  < 137>  154.260   0.000
   135 MAŁYS DOMINIK                   1   48              G M 10:47:48     1085.27 106.64  20  < 136>  149.550   8.700
   136 MAŁYS DOMINIK                   1   24              G   10:47:50     1085.01 107.42  21  < 140>  149.550   0.000
   137 KOWALCZYK ROBERT                1    3              G   10:52:11     1084.94 108.21  21  < 138>  154.260   0.000
   138 KOWALCZYK ROBERT                1   25              G   10:52:12     1084.81 109.00  22  < 141>  154.260   0.000
   139 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   29              G M 10:44:47     1084.18 109.79  11  < 142>  146.130   8.550
   140 MAŁYS DOMINIK                   1   47              G   10:47:59     1083.83 110.58  22  < 154>  149.550   0.000
   141 KOWALCZYK ROBERT                1    7              G M 10:52:20     1083.79 111.37  23  < 149>  154.260   8.470
   142 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              G   10:44:56     1082.98 112.16  12  < 191>  146.130   0.000
   143 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   33              G   10:45:16     1082.60 112.95   4  < 171>  146.440   0.000
   144 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   28              G   10:48:04     1082.38 113.74   4  < 146>  149.440   0.000
   145 KOBYLSKI MIROSŁAW               1    7              G   10:58:26     1082.37 114.53  55-  1-  0  160.660   0.000
   146 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              G   10:48:08     1081.85 115.32   5  < 150>  149.440   0.000
   147 JANKOWSKI JERZY                 1   19              G M 10:50:51     1081.79 116.11  14  < 155>  152.370   0.000
   148 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   11              G   10:49:11     1081.74 116.90   3  < 173>  150.560   0.000
   149 KOWALCZYK ROBERT                1   75                  10:52:42     1081.01 117.69  24  < 177>  154.260   0.000
   150 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   50              G   10:48:16     1080.81 118.48   6  < 166>  149.440   0.000
   151 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   38              G   10:48:17     1080.54 119.27   4  < 206>  149.420   0.000
   152 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   66              G   10:48:40     1080.36 120.06   3  < 165>  149.810   0.000
   153 JANKOWSKI JAN                   1    6              G M 10:46:58     1079.97 120.85   9  < 179>  147.920   7.990
   154 MAŁYS DOMINIK                   1   39              G   10:48:29     1079.91 121.64  23  < 156>  149.550   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   155 JANKOWSKI JERZY                 1   23              G   10:51:15     1078.73 122.43  15  < 158>  152.370   0.000
   156 MAŁYS DOMINIK                   1    2              G   10:48:47     1077.58 123.22  24  < 157>  149.550   0.000
   157 MAŁYS DOMINIK                   1   10              G   10:48:50     1077.19 124.01  25  < 180>  149.550   0.000
   158 JANKOWSKI JERZY                 1   17              G   10:51:30     1076.82 124.80  16  < 193>  152.370   0.000
   159 DUDZIAK KAROL                   1   43              G   10:42:17     1076.33 125.59   3  < 160>  142.380   0.000
   160 DUDZIAK KAROL                   1   41              G   10:42:26     1075.11 126.38   4  < 160>  142.380   0.000
   160 DUDZIAK KAROL                   1   39              G   10:42:26     1075.11 126.38   5  < 217>  142.380   0.000
   162 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    9              G M 10:50:19     1073.29 127.96  15  < 163>  150.600   7.640
   163 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   35              G   10:50:20     1073.16 128.75  16  < 164>  150.600   0.000
   164 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   19              G   10:50:24     1072.65 129.54  17  < 182>  150.600   0.000
   165 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   16              G   10:49:47     1071.73 130.33   4  < 175>  149.810   0.000
   166 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   42              G   10:49:28     1071.51 131.12   7  < 187>  149.440   0.000
   167 DYK WIKTOR                      1   12              G M 10:53:47     1071.20 131.91   6  < 222>  154.020   7.440
   168 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    4              G   10:50:51     1070.79 132.70   5  < 169>  150.820   0.000
   169 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              G M 10:50:55     1070.28 133.49   6  < 221>  150.820   7.360
   170 JASIŃSKI JAN                    1   69                  10:50:23     1069.50 134.28  16  < 172>  150.140   0.000
   171 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   24              G   10:47:01     1068.78 135.07   5  < 174>  146.440   0.000
   172 JASIŃSKI JAN                    1   46              G   10:50:30     1068.61 135.86  17  < 209>  150.140   0.000
   173 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   12              G   10:50:55     1068.43 136.65   4  < 188>  150.560   0.000
   174 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              G M 10:47:09     1067.74 137.44   6  < 176>  146.440   7.160
   175 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   87              G   10:50:20     1067.53 138.23   5  < 178>  149.810   0.000
   176 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   48              G   10:47:11     1067.48 139.02   7  < 183>  146.440   0.000
   177 KOWALCZYK ROBERT                1    6              G   10:54:33     1067.17 139.81  25  < 184>  154.260   0.000
   178 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   93                  10:50:23     1067.15 140.60   6  < 213>  149.810   0.000
   179 JANKOWSKI JAN                   1    9              G   10:48:38     1066.99 141.39  10  < 181>  147.920   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   180 MAŁYS DOMINIK                   1   49              G   10:50:13     1066.56 142.18  26  < 190>  149.550   0.000
   181 JANKOWSKI JAN                   1   47              G   10:48:43     1066.35 142.97  11  < 215>  147.920   0.000
   182 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   40              G   10:51:33     1063.94 143.76  18  < 195>  150.600   0.000
   183 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G   10:47:47     1062.83 144.55   8  < 196>  146.440   0.000
   184 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G M 10:55:22     1061.18 145.34  26  < 186>  154.260   6.770
   185 ŁUKAWY JAN                      1   39              G M 10:46:25     1061.01 146.13   4  < 216>  144.740   6.730
   186 KOWALCZYK ROBERT                1   42              G   10:55:24     1060.94 146.92  27  < 209>  154.260   0.000
   187 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G   10:50:54     1060.61 147.71   8  < 189>  149.440   0.000
   188 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   17              G   10:52:04     1059.78 148.50   5  < 239>  150.560   0.000
   189 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              G M 10:51:04     1059.36 149.29   9  < 205>  149.440   6.570
   190 MAŁYS DOMINIK                   1   53                  10:51:12     1059.14 150.08  27  < 192>  149.550   0.000
   191 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   21              G   10:48:00     1058.91 150.87  13  < 194>  146.130   0.000
   192 MAŁYS DOMINIK                   1   92                  10:51:17     1058.51 151.66  28  < 199>  149.550   0.000
   193 JANKOWSKI JERZY                 1   33              G   10:54:03     1057.76 152.45  17  < 200>  152.370   0.000
   194 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              G   10:48:13     1057.25 153.24  14  < 197>  146.130   0.000
   195 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   31              G   10:52:31     1056.72 154.03  19  < 218>  150.600   0.000
   196 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              G M 10:48:36     1056.57 154.82   9  < 198>  146.440   6.290
   197 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   40              G   10:48:20     1056.36 155.61  15          146.130   0.000
   198 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    3              G   10:48:38     1056.31 156.40  10  < 204>  146.440   0.000
   199 MAŁYS DOMINIK                   1   33              G   10:51:35     1056.27 157.19  29  < 208>  149.550   0.000
   200 JANKOWSKI JERZY                 1   20              G   10:54:21     1055.56 157.98  18  < 233>  152.370   0.000
   201 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   29              G   10:48:00     1055.44 158.77   2          145.650   0.000
   202 LIS MARIAN                      1   78                  10:52:41     1054.71 159.56   3  < 203>  150.490   0.000
   203 LIS MARIAN                      1    7              G M 10:52:42     1054.59 160.35   4  < 219>  150.490   6.020
   204 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G   10:48:57     1053.90 161.14  11  < 244>  146.440   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   205 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              G   10:51:51     1053.51 161.93  10  < 211>  149.440   0.000
   206 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    1              G   10:51:57     1052.62 162.72   5          149.420   0.000
   207 MAŁYS HENRYK                    1   56                  10:48:01     1052.19 163.51   5  < 241>  145.220   0.000
   208 MAŁYS DOMINIK                   1   63                  10:52:10     1051.93 164.30  30  < 212>  149.550   0.000
   209 JASIŃSKI JAN                    1   24              G   10:52:46     1051.65 165.09  18          150.140   0.000
   209 KOWALCZYK ROBERT                1   31              G   10:56:41     1051.65 165.09  28  < 220>  154.260   0.000
   211 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              G M 10:52:11     1051.04 166.67  11  < 254>  149.440   5.700
   212 MAŁYS DOMINIK                   1   26              G   10:52:20     1050.70 167.46  31  < 214>  149.550   0.000
   213 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   30                  10:52:44     1049.58 168.25   7          149.810   0.000
   214 MAŁYS DOMINIK                   1   37              G M 10:52:33     1049.11 169.04  32  < 235>  149.550   0.000
   215 JANKOWSKI JAN                   1   23              G   10:51:00     1049.08 169.83  12  < 227>  147.920   0.000
   216 ŁUKAWY JAN                      1   41              G   10:48:04     1048.33 170.62   5  < 234>  144.740   0.000
   217 DUDZIAK KAROL                   1   21              G   10:45:55     1047.55 171.41   6          142.380   0.000
   218 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   44              G   10:53:50     1047.05 172.20  20          150.600   0.000
   219 LIS MARIAN                      1   16              G   10:53:51     1046.16 172.99   5  < 225>  150.490   0.000
   220 KOWALCZYK ROBERT                1   53                  10:57:32     1045.59 173.78  29  < 243>  154.260   0.000
   221 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   14              G M 10:54:16     1045.43 174.57   7  < 224>  150.820   5.300
   222 DYK WIKTOR                      1    9              G M 10:57:24     1044.91 175.36   7  < 223>  154.020   5.260
   223 DYK WIKTOR                      1    6              G M 10:57:32     1043.97 176.15   8  < 229>  154.020   5.230
   224 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   47              G   10:54:31     1043.62 176.94   8          150.820   0.000
   225 LIS MARIAN                      1   10              G   10:54:22     1042.42 177.73   6  < 226>  150.490   0.000
   226 LIS MARIAN                      1   26              G M 10:54:27     1041.81 178.52   7  < 228>  150.490   5.110
   227 JANKOWSKI JAN                   1   49              G   10:52:00     1041.69 179.30  13  < 240>  147.920   0.000
   228 LIS MARIAN                      1   60                  10:54:31     1041.33 180.09   8  < 231>  150.490   0.000
   229 DYK WIKTOR                      1   34              G   10:57:56     1041.15 180.88   9  < 232>  154.020   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   230 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1    3              G   10:52:07     1040.48 181.67   2          147.870   0.000
   231 LIS MARIAN                      1   50              G   10:54:42     1040.01 182.46   9  < 245>  150.490   0.000
   232 DYK WIKTOR                      1   36              G M 10:58:06     1039.97 183.25  10  < 250>  154.020   4.870
   233 JANKOWSKI JERZY                 1    2              G   10:56:38     1039.12 184.04  19  < 236>  152.370   0.000
   234 ŁUKAWY JAN                      1    5              G M 10:49:20     1038.80 184.83   6  < 252>  144.740   4.790
   235 MAŁYS DOMINIK                   1   74                  10:53:59     1038.66 185.62  33  < 237>  149.550   0.000
   236 JANKOWSKI JERZY                 1    6              G   10:56:43     1038.53 186.41  20          152.370   0.000
   237 MAŁYS DOMINIK                   1   77                  10:54:03     1038.18 187.20  34  < 237>  149.550   0.000
   237 MAŁYS DOMINIK                   1   90                  10:54:03     1038.18 187.20  35          149.550   0.000
   239 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   35              G   10:55:03     1037.99 188.78   6          150.560   0.000
   240 JANKOWSKI JAN                   1   70                  10:52:47     1035.98 189.57  14          147.920   0.000
   241 MAŁYS HENRYK                    1    7              G   10:50:16     1035.31 190.36   6  < 242>  145.220   0.000
   242 MAŁYS HENRYK                    1   69                  10:50:25     1034.21 191.15   7  < 248>  145.220   0.000
   243 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G M 10:59:11     1034.03 191.94  30          154.260   0.000
   244 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   17              G   10:51:49     1032.60 192.73  12  < 247>  146.440   0.000
   245 LIS MARIAN                      1   43              G   10:56:06     1030.05 193.52  10  < 246>  150.490   0.000
   246 LIS MARIAN                      1   49              G   10:56:09     1029.70 194.31  11  < 249>  150.490   0.000
   247 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   60                  10:52:35     1027.05 195.10  13          146.440   0.000
   248 MAŁYS HENRYK                    1   45              G M 10:51:24     1027.02 195.89   8          145.220   4.240
   249 LIS MARIAN                      1   17              G M 10:56:32     1027.00 196.68  12          150.490   4.200
   250 DYK WIKTOR                      1   15              G M 11:00:00     1026.80 197.47  11  < 251>  154.020   0.000
   251 DYK WIKTOR                      1   19              G   11:00:04     1026.34 198.26  12  < 253>  154.020   0.000
   252 ŁUKAWY JAN                      1   14              G   10:51:03     1026.16 199.05   7          144.740   0.000
   253 DYK WIKTOR                      1    1              G   11:00:06     1026.12 199.84  13          154.020   0.000
   254 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   33              G   10:55:46     1025.20 200.63  12          149.440   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   255 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   10              G M 10:52:33     1025.11   0.00  16          146.130   0.000
   256 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   35              G   10:55:48     1024.97   0.00  13          149.440   0.000
   257 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   51                  10:52:35     1024.87   0.00  17          146.130   0.000
   258 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              G M 10:57:13     1024.48   0.00   9          150.820   0.000
   259 DYK WIKTOR                      1   20              G   11:00:21     1024.41   0.00  14          154.020   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------             




MŁODE



  PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Typowane [ 1]                                                                 
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 OLEJNICZAK      EDWARD          1  4  8  8  6  8   34    606.44  35.6
    2    2 JANKOWSKI       JERZY           1  7  7  7  5  5   31    516.74  33.5
    3    3 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1  8  6  6  5  5   30    486.33  32.7
    4    5 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1 --  5  7  5  4   21    405.55  31.1
    5   10 MAŁYS           DOMINIK         1  3  3  6  2  8   22    396.93  25.2
    6    4 DYK             WIKTOR          1  5  8  2  6  3   24    367.91  25.7
    7    8 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1  4  3  1  6  3   17    288.84  14.2
    8    6 JANKOWSKI       PAWEŁ           1  5  5  7  2  2   21    279.80  24.4
    9    9 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  3  4  2  4  2   15    243.26  19.2
   10    7 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1  3  6  6  3  0   18    233.94  19.1
   11   16 ŁUKAWY          JAN             1  0  1  6  0  4   11    199.49  14.9
   12   21 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1  0  3  0  0  6    9    183.93  15.9
   13   11 MAŁYS           HENRYK          1  4  1  2  3  1   11    180.88  10.7
   14   19 JASIŃSKI        JAN             1  4  1 --  1  4   10    158.09  14.5
   15   12 KAZEK           JAN             1  5  2  1  2  0   10    132.26  13.6
   16   13 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  0  1  0  5 --    6    126.72  10.7
   17   14 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1  1  4  1  3 --    9    121.40  14.7
   18   15 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  4  2  2  1 --    9    116.05  15.9
   19   17 KOWALCZYK       ZBIGNIEW        1  1  2  3  1  1    8    108.41  16.5
   20   18 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1  1  0  3  1  1    6     91.64   7.7
   21   20 LIS             MARIAN          1  1  2  1 -- --    4     37.30   7.0
   22   22 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1 --  1  1  0 --    2     20.84  10.3
   23   23 ZGOBA           SEBASTIAN       1  1  1  0  0 --    2     14.53   1.7
   24   24 DUDZIAK         KAROL           1  0  1  0 -- --    1     11.94   7.4



                                                                  
  PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Całość [ 4]                                                                   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    2 OLEJNICZAK      EDWARD          1  7  7  7  7  7   35    707.19  35.6
    2    1 JANKOWSKI       JERZY           1  7  7  7  7  7   35    701.89  33.5
    3    5 MAŁYS           DOMINIK         1  6  7  7  7  7   34    638.62  25.2
    4    4 JANKOWSKI       PAWEŁ           1  7  7  7  7  7   35    608.95  24.4
    5    7 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1 --  7  7  7  7   28    603.79  31.1
    6    3 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1  7  7  7  7  5   33    584.94  32.7
    7   10 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1  7  7  7  5  7   33    556.51  15.9
    8    8 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  6  7  6  7  4   30    492.31  19.2
    9    6 KAZEK           JAN             1  7  5  7  7  3   29    492.05  13.6
   10   11 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1  7  7  4  7  5   30    485.34  14.2
   11   13 MAŁYS           HENRYK          1  7  2  5  7  5   26    468.93  10.7
   12    9 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1  7  7  7  6  3   30    452.06  19.1
   13   12 DYK             WIKTOR          1  7  7  4  6  4   28    442.34  25.7
   14   18 ŁUKAWY          JAN             1  0  5  7  2  7   21    385.86  14.9
   15   19 JASIŃSKI        JAN             1  4  3 --  6  7   20    360.90  14.5
   16   14 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  7  7  5  3 --   22    283.71  15.9
   17   15 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  1  2  3  7 --   13    232.59  10.7
   18   16 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1 --  6  6  4 --   16    219.38  10.3
   19   20 KOWALCZYK       ZBIGNIEW        1  7  4  4  1  1   17    214.24  16.5
   20   17 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1  4  7  2  4 --   17    209.51  14.7
   21   21 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1  4  1  5  3  2   15    207.60   7.7
   22   22 DUDZIAK         KAROL           1  2  2  3 -- --    7     90.84   7.4
   23   23 LIS             MARIAN          1  1  2  1 -- --    4     37.30   7.0
   24   24 ZGOBA           SEBASTIAN       1  1  1  0  0 --    2     14.53   1.7


                                                       
              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Se|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 OLEJNICZAK      EDWARD        1   58              0   5   249.85  1131.330 
   2 JANKOWSKI       JERZY         1   69              0   5   445.64  1146.400 
   3 OLEJNICZAK      EDWARD        1   38              0   4   118.75   981.880 
   4 OLEJNICZAK      EDWARD        1    4              0   4   142.33   797.240 
   5 JANKOWSKI       JERZY         1   70              0   4   151.58   868.340 
   6 JANKOWSKI       JERZY         1   35              0   4   203.81   994.030 
   7 SUSEŁ           KRZYSZTOF     1    9              0   4   206.70   981.820 
   8 OLEJNICZAK      EDWARD        1   13              0   4   245.19   981.880 
   9 JANKOWSKI       JERZY         1   97              0   4   288.13   994.030 
  10 OLEJNICZAK      EDWARD        1    7              0   4   303.70   797.240 
  11 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1    8              0   4   305.59   981.840 
  12 JANKOWSKI       JERZY         1   42              0   4   308.57   809.770 
  13 OLEJNICZAK      EDWARD        1   15              0   4   325.72   855.950 
  14 OLEJNICZAK      EDWARD        1   17              0   4   326.47   908.370 
  15 JANKOWSKI       JERZY         1  113              0   4   341.50   994.030 
  16 PIASECKI R    & JURDECZKA P   1   11              0   4   395.70   912.530 
  17 JANKOWSKI       JERZY         1   45              0   4   408.34   994.030 
  18 OLEJNICZAK      EDWARD        1   67              0   4   425.91   981.880 
  19 JANKOWSKI       PAWEŁ         1   54              0   4   429.83   802.720 
  20 JANKOWSKI       JERZY         1   75              0   4   431.45   809.770 
  21 OLEJNICZAK      EDWARD        1   10              0   4   437.19   981.880 
  22 SUSEŁ           KRZYSZTOF     1   12              0   4   443.37   981.820 
  23 JANKOWSKI       JERZY         1   49              0   4   460.86   994.030 
  24 MAŁYS           DOMINIK       1   40              0   4   469.62   982.300 
  25 JANKOWSKI       PAWEŁ         1   14              0   4   490.30   861.320 
  26 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1    7              0   4   570.70   797.200 
  27 MAŁYS           DOMINIK       1   73              0   4   679.30   982.300 
  28 OLEJNICZAK      EDWARD        1   20              0   3    51.13   632.990 
  29 SUSEŁ           KRZYSZTOF     1   54              0   3    77.91   706.470 
  30 JANKOWSKI       JERZY         1  112              0   3    82.63   641.370 
  31 SUSEŁ           KRZYSZTOF     1   14              0   3   109.54   706.470 
  32 JANKOWSKI       JERZY         1   68              0   3   111.40   531.710 
  33 OLEJNICZAK      EDWARD        1   91              0   3   115.65   832.430 
  34 MAŁYS           HENRYK        1   21              0   3   116.93   819.970 
  35 JANKOWSKI       JERZY         1   82              0   3   125.07   657.400 
  36 MAŁYS           DOMINIK       1   50              0   3   145.37   706.820 
  37 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1   12              0   3   152.64   521.830 
  38 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1   19              0   3   169.59   696.320 
  39 SUSEŁ           KRZYSZTOF     1   43              0   3   179.26   647.770 
  40 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1   19              0   3   183.91   758.890 
  41 SUSEŁ           KRZYSZTOF     1   71              0   3   184.94   647.770 
  42 OLEJNICZAK      EDWARD        1    9              0   3   191.80   706.500 
  43 OLEJNICZAK      EDWARD        1   61              0   3   193.06   758.920 
  44 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1    2              0   3   201.43   832.400 
  45 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1   18              0   3   211.28   521.830 
  46 JANKOWSKI       PAWEŁ         1    1              0   3   213.13   652.090 
  47 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1   48              0   3   219.51   637.580 
  48 ANDRZEJEWSKI    ARTUR         1   15              0   3   229.10   634.110 
  49 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1   24              0   3   229.24   637.580 
  50 JANKOWSKI       JERZY         1   36              0   3   230.01   641.370 
  51 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1   21              0   3   235.49   521.830 
  52 DYK             WIKTOR        1   25              0   3   235.73   588.040 
  53 OLEJNICZAK      EDWARD        1   16              0   3   241.63   521.860 
  54 JANKOWSKI       JERZY         1   50              0   3   241.74   715.970 
  55 JANKOWSKI       JERZY         1   41              0   3   247.03   715.970 
  56 MAŁYS           DOMINIK       1   81              0   3   252.59   522.180 
  57 ANDRZEJEWSKI    ARTUR         1   28              0   3   255.63   634.110 
  58 OLEJNICZAK      EDWARD        1   14              0   3   257.37   521.860 
  59 ANDRZEJEWSKI    ARTUR         1   21              0   3   261.42   707.430 
  60 JANKOWSKI       JERZY         1   18              0   3   261.64   715.970 
  61 MAŁYS           DOMINIK       1   85              0   3   264.62   832.750 
  62 MAŁYS           DOMINIK       1   36              0   3   267.94   759.220 
  63 MAŁYS           DOMINIK       1   96              0   3   268.86   759.220 
  64 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW      1   32              0   3   269.46   747.630 
  65 OLEJNICZAK      EDWARD        1   36              0   3   270.87   632.990 
  66 ANDRZEJEWSKI    ARTUR         1   37              0   3   273.59   833.380 
  67 OLEJNICZAK      EDWARD        1    2              0   3   280.67   574.280 
  68 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1   32              0   3   280.95   632.960 
  69 ANDRZEJEWSKI    ARTUR         1   27              0   3   284.44   634.110 
  70 JANKOWSKI       PAWEŁ         1   40              0   3   287.48   526.350 
  71 DYK             WIKTOR        1   16              0   3   288.61   588.040 
  72 MAŁYS           DOMINIK       1   75              0   3   288.99   759.220 
  73 ANDRZEJEWSKI    ARTUR         1   30              0   3   292.23   522.750 
  74 ANDRZEJEWSKI    ARTUR         1   75              0   3   305.38   634.110 
  75 JANKOWSKI       JERZY         1  117              0   3   312.40   657.400 
  76 JANKOWSKI       JERZY         1   43              0   3   325.10   531.710 
  77 DYK             WIKTOR        1   42              0   3   326.03   772.810 
  78 MAŁYS           DOMINIK       1   80              0   3   330.90   706.820 
  79 SUSEŁ           KRZYSZTOF     1   48              0   3   331.70   706.470 
  80 JASIŃSKI        JAN           1    3              0   3   332.17   760.920 
  81 JANKOWSKI       PAWEŁ         1   23              0   3   333.89   636.230 
  82 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1   27              0   3   341.86   574.250 
  83 MAŁYS           DOMINIK       1   99              0   3   346.88   759.220 
  84 OLEJNICZAK      EDWARD        1   19              0   3   347.67   758.920 
  85 ANDRZEJEWSKI    ARTUR         1   70              0   3   353.37   707.430 
  86 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW      1    9              0   3   363.06   621.660 
  87 OLEJNICZAK      EDWARD        1   73              0   3   366.13   758.920 
  88 PIASECKI R    & JURDECZKA P   1   41              0   3   369.51   524.680 
  89 OLEJNICZAK      EDWARD        1   37              0   3   374.85   632.990 
  90 MAŁYS           DOMINIK       1   29              0   3   376.43   648.110 
  91 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW      1    7              0   3   391.72   636.140 
  92 JANKOWSKI       JERZY         1  119              0   3   399.04   715.970 
  93 OLEJNICZAK      EDWARD        1   80              0   3   402.97   647.790 
  94 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1   24              0   3   418.35   521.830 
  95 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1   21              0   3   419.95   511.620 
  96 PIASECKI R    & JURDECZKA P   1   19              0   3   425.38   524.680 
  97 OLEJNICZAK      EDWARD        1   89              0   3   440.34   832.430 
  98 OLEJNICZAK      EDWARD        1   74              0   3   449.68   521.860 
  99 OLEJNICZAK      EDWARD        1   68              0   3   452.83   758.920 
 100 DYK             WIKTOR        1   48              0   3   470.66   660.570



                        PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 16.09.17 HALLE                                    
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MAŁYS           DOMINIK         1    64    8    21   208.57     
              2 OLEJNICZAK      EDWARD          1    73    8    26   206.05     
              3 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    56    6    13   148.77     
              4 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    29    5     5   137.21     
              5 JANKOWSKI       JERZY           1    77    5    19   121.95     
              6 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    57    4    19   109.94     
              7 ŁUKAWY          JAN             1    36    4    11   106.82     
              8 JASIŃSKI        JAN             1    30    4     7    96.83     
              9 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    41    3     5    76.36     
             10 DYK             WIKTOR          1    31    3     4    68.19     
             11 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    45    2     4    52.79     
             12 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    44    2     7    43.18     
             13 MAŁYS           HENRYK          1    47    1     5    27.34     
             14 KOWALCZYK       ZBIGNIEW        1    13    1     1    27.14     
             15 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    34    1     2    21.30     
             16 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1    34    0     3     0.00     
             17 KAZEK           JAN             1    60    0     3     0.00


                                                       
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 16.09.17 HALLE                                    
            Całość [ 4]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    57    7    19   203.78     
              2 MAŁYS           DOMINIK         1    64    7    21   203.51     
              3 OLEJNICZAK      EDWARD          1    73    7    26   202.35     
              4 ŁUKAWY          JAN             1    36    7    11   194.15     
              5 JANKOWSKI       JERZY           1    77    7    19   191.29     
              6 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    56    7    13   177.93     
              7 JASIŃSKI        JAN             1    30    7     7   170.07     
              8 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    44    7     7   164.34     
              9 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    29    5     5   137.21     
             10 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    41    5     5   122.33     
             11 MAŁYS           HENRYK          1    47    5     5   121.16     
             12 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    45    4     4    94.41     
             13 DYK             WIKTOR          1    31    4     4    90.98     
             14 KAZEK           JAN             1    60    3     3    73.05     
             15 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1    34    3     3    70.26     
             16 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    34    2     2    42.47     
             17 KOWALCZYK       ZBIGNIEW        1    13    1     1    27.14



           PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE z dnia 16.09.17                               
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  333.654 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   17                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   771                           
      5.Ilość konkursów.......................:  155                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1296.40                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1170.20                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,17,47                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,45,35                         
     10.Czas trwania konkursu.................:27 min. 48 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  8  liczy się pierwszych   8 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   17   |  771   |  155  |20.10|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   17   |  771   |  155  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------

     
                                                                               
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                           z lotu HALLE, w dniu 16.09.17        
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 MAŁYS DOMINIK                   1   50              G   12:17:47     1296.40   1.30  64- 21-  8  334.190   0.000
     2 MAŁYS DOMINIK                   1   99              GSM 12:17:48     1296.32   2.59   2  <   4>  334.190  29.940
     3 ŁUKAWY JAN                      1   14              G   12:14:08     1296.01   3.89  36- 11-  4  329.360   0.000
     4 MAŁYS DOMINIK                   1   83              GSM 12:17:52     1295.98   5.19   3  <   5>  334.190  29.810
     5 MAŁYS DOMINIK                   1   95              G   12:17:54     1295.81   6.49   4  <  31>  334.190   0.000
     6 OLEJNICZAK EDWARD               1   67              G   12:18:20     1293.25   7.78  73- 26-  8  334.090   0.000
     7 OLEJNICZAK EDWARD               1   20              GSM 12:18:24     1292.92   9.08   2  <  17>  334.090  29.610
     8 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    1              G   12:18:28     1292.43  10.38  57- 19-  4  334.050   0.000
     8 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   78              G   12:18:28     1292.43  10.38   2  <  12>  334.050   0.000
    10 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   32              GSM 12:18:34     1292.05  12.97  29-  5-  5  334.080  29.420
    11 JANKOWSKI JERZY                 1  112              G   12:21:07     1289.19  14.27  77- 19-  5  336.630   0.000
    12 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   12              GSM 12:19:26     1287.61  15.56   3  <  15>  334.050  29.290
    13 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   27              GSM 12:16:39     1287.20  16.86  41-  5-  3  330.360  29.220
    14 JASIŃSKI JAN                    1   24              GSM 12:20:17     1286.02  18.16  30-  7-  4  334.730  29.160
    15 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    8              G   12:22:09     1274.27  19.46   4  <  16>  334.050   0.000
    16 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   88              G   12:22:10     1274.19  20.75   5  <  21>  334.050   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 OLEJNICZAK EDWARD               1   91              G   12:23:20     1268.70  22.05   3  <  20>  334.090   0.000
    18 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   28              GSM 12:23:58     1267.17  23.35  56- 13-  6  334.490  28.900
    19 ŁUKAWY JAN                      1   24              GSM 12:20:39     1263.61  24.64   2  <  30>  329.360  28.830
    20 OLEJNICZAK EDWARD               1   61              G   12:24:26     1263.42  25.94   4  <  22>  334.090   0.000
    21 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   54              G   12:24:35     1262.55  27.24   6  <  23>  334.050   0.000
    22 OLEJNICZAK EDWARD               1   38              GSM 12:24:54     1261.19  28.53   5  <  24>  334.090  28.640
    23 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    9              GSM 12:25:15     1259.38  29.83   7  <  26>  334.050  28.570
    24 OLEJNICZAK EDWARD               1   36              G   12:25:35     1257.95  31.13   6  <  29>  334.090   0.000
    25 JANKOWSKI JERZY                 1   35              GSM 12:27:49     1256.94  32.43   2  <  46>  336.630  28.440
    26 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   86              G   12:25:55     1256.22  33.72   8  <  27>  334.050   0.000
    27 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   14              GSM 12:25:56     1256.14  35.02   9  <  28>  334.050  28.310
    28 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   16              G   12:26:03     1255.59  36.32  10  <  60>  334.050   0.000
    29 OLEJNICZAK EDWARD               1   92              G   12:26:05     1255.58  37.61   7  <  36>  334.090   0.000
    30 ŁUKAWY JAN                      1   36              GSM 12:22:23     1255.26  38.91   3  <  35>  329.360  28.120
    31 MAŁYS DOMINIK                   1   85              GSM 12:26:35     1253.60  40.21   5  <  31>  334.190  28.050
    31 MAŁYS DOMINIK                   1   42              G   12:26:35     1253.60  40.21   6  <  33>  334.190   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 MAŁYS DOMINIK                   1   24              GSM 12:26:37     1253.45  42.80   7  <  33>  334.190  27.920
    33 MAŁYS DOMINIK                   1    7              G   12:26:37     1253.45  42.80   8  <  67>  334.190   0.000
    35 ŁUKAWY JAN                      1   44              G   12:22:47     1253.35  45.40   4  <  53>  329.360   0.000
    36 OLEJNICZAK EDWARD               1   58              GSM 12:26:35     1253.23  46.69   8  <  38>  334.090  27.730
    37 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   30              GSM 12:26:35     1253.19  47.99   2  <  43>  334.080  27.660
    38 OLEJNICZAK EDWARD               1   40              G   12:26:38     1252.99  49.29   9  <  63>  334.090   0.000
    39 JASIŃSKI JAN                    1    6              G   12:27:12     1252.73  50.58   2  <  92>  334.730   0.000
    40 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   70              G   12:27:39     1252.23  51.88  34-  3-  0  335.160   0.000
    41 MAŁYS HENRYK                    1   45              G   12:23:50     1250.03  53.18  47-  5-  1  329.800   0.000
    42 MAŁYS HENRYK                    1   21              GSM 12:23:53     1249.80  54.47   2  <  98>  329.800  27.340
    43 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              GSM 12:27:28     1249.05  55.77   3  <  50>  334.080  27.270
    44 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    1              GSM 12:24:53     1248.97  57.07  45-  4-  2  330.830  27.210
    45 KOWALCZYK ZBIGNIEW              1   27              GSM 12:33:38     1247.98  58.37  13-  1-  1  341.490  27.140
    46 JANKOWSKI JERZY                 1   49              G   12:31:12     1241.26  59.66   3  <  47>  336.630   0.000
    47 JANKOWSKI JERZY                 1   45              G   12:31:18     1240.80  60.96   4  <  51>  336.630   0.000
    48 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   31              G   12:30:14     1239.56  62.26  44-  7-  2  334.970   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   15              G   12:30:19     1239.18  63.55   2  <  82>  334.970   0.000
    50 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    2              GSM 12:29:36     1239.17  64.85   4  <  62>  334.080  26.820
    51 JANKOWSKI JERZY                 1   50              G   12:31:45     1238.75  66.15   5  <  57>  336.630   0.000
    52 KAZEK JAN                       1   54              G   12:24:45     1238.41  67.44  60-  3-  0  327.870   0.000
    53 ŁUKAWY JAN                      1   40              G   12:26:00     1238.20  68.74   5  <  55>  329.360   0.000
    54 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   51              GSM 12:30:09     1238.16  70.04   2  <  64>  334.490  26.560
    55 ŁUKAWY JAN                      1   28              G   12:26:58     1233.71  71.34   6  <  56>  329.360   0.000
    56 ŁUKAWY JAN                      1   50              G   12:27:12     1232.64  72.63   7  <  74>  329.360   0.000
    57 JANKOWSKI JERZY                 1   97              G   12:33:21     1231.50  73.93   6  <  58>  336.630   0.000
    58 JANKOWSKI JERZY                 1  111              G   12:33:26     1231.12  75.23   7  <  59>  336.630   0.000
    59 JANKOWSKI JERZY                 1   65              G   12:33:29     1230.90  76.52   8  <  75>  336.630   0.000
    60 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   91              G   12:31:36     1229.93  77.82  11  <  61>  334.050   0.000
    61 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   39              G   12:31:42     1229.48  79.12  12  <  89>  334.050   0.000
    62 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              GSM 12:31:52     1228.84  80.42   5          334.080  26.040
    63 OLEJNICZAK EDWARD               1    9              GSM 12:31:57     1228.50  81.71  10  <  65>  334.090  25.970
    64 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   15              GSM 12:32:49     1226.06  83.01   3  <  70>  334.490  25.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    65 OLEJNICZAK EDWARD               1   60              G   12:32:31     1225.94  84.31  11  <  66>  334.090   0.000
    66 OLEJNICZAK EDWARD               1   64              G   12:32:35     1225.64  85.60  12  <  77>  334.090   0.000
    67 MAŁYS DOMINIK                   1   75              GSM 12:32:44     1225.34  86.90   9  <  68>  334.190  25.710
    68 MAŁYS DOMINIK                   1   36              G   12:32:45     1225.26  88.20  10  <  79>  334.190   0.000
    69 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   19              GSM 12:30:23     1223.56  89.49   2  < 138>  330.830  25.580
    70 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   70              G   12:33:35     1222.63  90.79   4  <  78>  334.490   0.000
    71 KAZEK JAN                       1   62              G   12:28:32     1220.97  92.09   2  < 141>  327.870   0.000
    72 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   37              G   12:30:45     1220.17  93.39   2  <  73>  330.360   0.000
    73 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    9              GSM 12:30:48     1219.94  94.68   3  < 127>  330.360  25.320
    74 ŁUKAWY JAN                      1   48              GSM 12:30:04     1219.55  95.98   8  <  84>  329.360  25.260
    75 JANKOWSKI JERZY                 1   70              G   12:36:21     1218.13  97.28   9  <  76>  336.630   0.000
    76 JANKOWSKI JERZY                 1   69              GSM 12:36:25     1217.84  98.57  10  <  91>  336.630  25.130
    77 OLEJNICZAK EDWARD               1   73              G   12:34:32     1216.94  99.87  13  <  80>  334.090   0.000
    78 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   75              GSM 12:34:56     1216.62 101.17   5  < 108>  334.490  25.000
    79 MAŁYS DOMINIK                   1   40              GSM 12:34:43     1216.49 102.46  11  <  85>  334.190  24.940
    80 OLEJNICZAK EDWARD               1   15              GSM 12:35:09     1214.21 103.76  14  <  81>  334.090  24.870
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    81 OLEJNICZAK EDWARD               1   57              G   12:35:16     1213.70 105.06  15  <  87>  334.090   0.000
    82 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   23              G   12:36:04     1213.37 106.36   3  < 107>  334.970   0.000
    83 DYK WIKTOR                      1   56              GSM 12:39:23     1212.64 107.65  31-  4-  3  338.790  24.680
    84 ŁUKAWY JAN                      1   29              GSM 12:31:44     1212.07 108.95   9  <  95>  329.360  24.610
    85 MAŁYS DOMINIK                   1   96              G   12:36:23     1209.15 110.25  12  <  86>  334.190   0.000
    86 MAŁYS DOMINIK                   1  106              G   12:36:26     1208.94 111.54  13  <  94>  334.190   0.000
    87 OLEJNICZAK EDWARD               1   19              G   12:36:33     1208.06 112.84  16  <  88>  334.090   0.000
    88 OLEJNICZAK EDWARD               1   75              G   12:36:34     1207.99 114.14  17  <  96>  334.090   0.000
    89 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   62              G   12:36:37     1207.63 115.43  13  <  90>  334.050   0.000
    90 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   48              G   12:36:50     1206.68 116.73  14  <  97>  334.050   0.000
    91 JANKOWSKI JERZY                 1  118              G   12:38:59     1206.63 118.03  11  < 101>  336.630   0.000
    92 JASIŃSKI JAN                    1    9              G   12:37:25     1206.60 119.33   3  <  93>  334.730   0.000
    93 JASIŃSKI JAN                    1    7              GSM 12:37:42     1205.37 120.62   4  < 125>  334.730  24.030
    94 MAŁYS DOMINIK                   1   35              G   12:37:31     1204.22 121.92  14  < 106>  334.190   0.000
    95 ŁUKAWY JAN                      1   30              G   12:33:39     1203.58 123.22  10  < 104>  329.360   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    96 OLEJNICZAK EDWARD               1   17              G   12:37:56     1202.05 124.51  18  <  99>  334.090   0.000
    97 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    3              GSM 12:38:20     1200.18 125.81  15  < 103>  334.050  23.770
    98 MAŁYS HENRYK                    1   49              G   12:34:55     1199.64 127.11   3  < 128>  329.800   0.000
    99 OLEJNICZAK EDWARD               1   13              GSM 12:38:35     1199.25 128.40  19  < 100>  334.090  23.640
   100 OLEJNICZAK EDWARD               1   90              G   12:38:44     1198.60 129.70  20  < 105>  334.090   0.000
   101 JANKOWSKI JERZY                 1   41              G   12:40:55     1198.33 131.00  12  < 102>  336.630   0.000
   102 JANKOWSKI JERZY                 1  113              GSM 12:40:56     1198.26 132.30  13  < 113>  336.630  23.440
   103 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   93              G   12:38:53     1197.81 133.59  16  < 110>  334.050   0.000
   104 ŁUKAWY JAN                      1   16              G   12:35:08     1197.09 134.89  11          329.360   0.000
   105 OLEJNICZAK EDWARD               1   89              GSM 12:39:28     1195.46 136.19  21  < 119>  334.090  23.250
   106 MAŁYS DOMINIK                   1   80              G   12:39:44     1194.67 137.48  15  < 116>  334.190   0.000
   107 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   71              GSM 12:40:45     1193.13 138.78   4  < 134>  334.970  23.120
   108 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   12              G   12:40:35     1192.12 140.08   6  < 109>  334.490   0.000
   109 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   58              G   12:40:36     1192.05 141.37   7  < 115>  334.490   0.000
   110 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   32              G   12:40:25     1191.26 142.67  17  < 132>  334.050   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   111 DYK WIKTOR                      1    7              GSM 12:44:28     1190.97 143.97   2  < 112>  338.790  22.860
   112 DYK WIKTOR                      1   30              G   12:44:34     1190.55 145.27   3  < 145>  338.790   0.000
   113 JANKOWSKI JERZY                 1   36              GSM 12:42:48     1190.35 146.56  14  < 114>  336.630  22.730
   114 JANKOWSKI JERZY                 1   89              G   12:42:49     1190.28 147.86  15  < 121>  336.630   0.000
   115 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   20              G   12:41:12     1189.51 149.16   8  < 120>  334.490   0.000
   116 MAŁYS DOMINIK                   1   70              G   12:41:00     1189.29 150.45  16  < 117>  334.190   0.000
   117 MAŁYS DOMINIK                   1   47              G   12:41:14     1188.30 151.75  17  < 122>  334.190   0.000
   118 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   30              G   12:42:06     1188.09 153.05   2  < 149>  335.160   0.000
   119 OLEJNICZAK EDWARD               1   10              GSM 12:41:13     1188.02 154.35  22  < 126>  334.090  22.340
   120 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   56              G   12:41:48     1186.98 155.64   9  < 131>  334.490   0.000
   121 JANKOWSKI JERZY                 1   86              GSM 12:43:52     1185.87 156.94  16  < 143>  336.630  22.210
   122 MAŁYS DOMINIK                   1  108              GSM 12:42:03     1184.86 158.24  18  < 122>  334.190  22.140
   122 MAŁYS DOMINIK                   1  113              G   12:42:03     1184.86 158.24  19  < 124>  334.190   0.000
   124 MAŁYS DOMINIK                   1   78              G   12:42:04     1184.79 160.83  20  < 154>  334.190   0.000
   125 JASIŃSKI JAN                    1    3              GSM 12:42:40     1184.19 162.13   5  < 129>  334.730  21.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   126 OLEJNICZAK EDWARD               1   45              G   12:42:09     1184.09 163.42  23  < 150>  334.090   0.000
   127 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   32              GSM 12:39:01     1184.02 164.72   4  < 146>  330.360  21.820
   128 MAŁYS HENRYK                    1   72              G   12:38:35     1183.85 166.02   4  < 140>  329.800   0.000
   129 JASIŃSKI JAN                    1    8              GSM 12:42:49     1183.56 167.32   6  < 130>  334.730  21.690
   130 JASIŃSKI JAN                    1   14              G   12:42:52     1183.35 168.61   7          334.730   0.000
   131 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   21              GSM 12:42:42     1183.20 169.91  10  < 133>  334.490  21.560
   132 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   40              G   12:42:20     1183.18 171.21  18  < 138>  334.050   0.000
   133 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   37              G   12:42:43     1183.13 172.50  11  < 142>  334.490   0.000
   134 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   70              G   12:43:15     1182.60 173.80   5  < 136>  334.970   0.000
   135 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   61              GSM 12:40:12     1182.08 175.10  34-  2-  1  331.220  21.300
   136 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   30              G   12:43:25     1181.90 176.39   6  < 154>  334.970   0.000
   137 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   63              G   12:40:24     1181.24 177.69   2          331.220   0.000
   138 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   11              G   12:40:43     1178.52 178.99   3  < 147>  330.830   0.000
   138 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    7              G   12:43:27     1178.52 178.99  19          334.050   0.000
   140 MAŁYS HENRYK                    1   33              G   12:39:53     1178.35 181.58   5          329.800   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   141 KAZEK JAN                       1   12              G   12:38:20     1177.98 182.88   3          327.870   0.000
   142 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   27              GSM 12:44:04     1177.51 184.18  12  < 148>  334.490  20.840
   143 JANKOWSKI JERZY                 1  119              G   12:46:01     1176.96 185.47  17  < 144>  336.630   0.000
   144 JANKOWSKI JERZY                 1   79              G   12:46:03     1176.82 186.77  18  < 153>  336.630   0.000
   145 DYK WIKTOR                      1   42              GSM 12:48:03     1176.15 188.07   4          338.790  20.650
   146 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    5              G   12:41:14     1174.68 189.36   5          330.360   0.000
   147 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   62              G   12:41:57     1173.36 190.66   4          330.830   0.000
   148 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    3              G   12:45:06     1173.24 191.96  13          334.490   0.000
   149 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   11              G   12:46:02     1171.75 193.26   3          335.160   0.000
   150 OLEJNICZAK EDWARD               1   79              G   12:45:14     1171.29 194.55  24  < 151>  334.090   0.000
   151 OLEJNICZAK EDWARD               1   37              G   12:45:16     1171.15 195.85  25  < 152>  334.090   0.000
   152 OLEJNICZAK EDWARD               1   68              G   12:45:18     1171.01 197.15  26          334.090   0.000
   153 JANKOWSKI JERZY                 1   18              G   12:47:31     1170.82 198.44  19          336.630   0.000
   154 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   14              GSM 12:46:15     1170.20 199.74   7          334.970  20.060
   154 MAŁYS DOMINIK                   1   73              GSM 12:45:35     1170.20 199.74  21          334.190  20.060
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   156 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   31              G   12:45:30     1170.16   0.00   6          334.080   0.000
   157 MAŁYS DOMINIK                   1   63              G   12:45:40     1169.86   0.00  22          334.190   0.000
   158 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   47              G   12:45:49     1168.76   0.00  20          334.050   0.000
   159 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    3              GSM 12:43:29     1168.39   0.00   3          331.220   0.000
   160 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   24              GSM 12:46:04     1167.84   0.00   7          334.080   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 





            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 10.09.17 TORGAU                                   
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 OLEJNICZAK      EDWARD          1    79    6    26   138.45     
              2 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    57    6     9   133.87     
              3 DYK             WIKTOR          1    26    6     6   127.72     
              4 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    31    5    10   117.87     
              5 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    63    5    19   112.97     
              6 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    33    5     9   112.78     
              7 JANKOWSKI       JERZY           1    90    5    27   104.86     
              8 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    46    4    11    84.21     
              9 MAŁYS           HENRYK          1    59    3    11    70.16     
             10 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1    40    3     6    66.47     
             11 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    24    3     4    64.79     
             12 MAŁYS           DOMINIK         1    74    2    22    41.64     
             13 KAZEK           JAN             1    64    2    12    41.29     
             14 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    46    2     8    39.76     
             15 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    37    1     3    26.46     
             16 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    39    1     3    25.97     
             17 JASIŃSKI        JAN             1    33    1     6    25.87     
             18 KOWALCZYK       ZBIGNIEW        1    11    1     1    18.97     
             19 ŁUKAWY          JAN             1    39    0     2     0.00     
             20 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    59    0     5     0.00     
             21 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    46    0     4     0.00     
             22 ZGOBA           SEBASTIAN       1    22    0     0     0.00

                                                  
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 10.09.17 TORGAU                                   
            Całość [ 4]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 OLEJNICZAK      EDWARD          1    79    7    26   179.39     
              2 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    31    7    10   176.69     
              3 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    63    7    19   174.26     
              4 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    46    7    11   173.78     
              5 MAŁYS           DOMINIK         1    74    7    22   173.25     
              6 JANKOWSKI       JERZY           1    90    7    27   172.61     
              7 KAZEK           JAN             1    64    7    12   169.23     
              8 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    46    7     8   165.84     
              9 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    57    7     9   165.16     
             10 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    33    7     9   160.47     
             11 MAŁYS           HENRYK          1    59    7    11   160.28     
             12 JASIŃSKI        JAN             1    33    6     6   134.22     
             13 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1    40    6     6   131.31     
             14 DYK             WIKTOR          1    26    6     6   127.72     
             15 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    59    5     5   111.84     
             16 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    24    4     4    87.01     
             17 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    46    4     4    81.50     
             18 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    37    3     3    69.33     
             19 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    39    3     3    62.58     
             20 ŁUKAWY          JAN             1    39    2     2    46.86     
             21 KOWALCZYK       ZBIGNIEW        1    11    1     1    18.97     
             22 ZGOBA           SEBASTIAN       1    22    0     0     0.00 



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  TORGAU z dnia 10.09.17                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  274.983 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   22                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1018                           
      5.Ilość konkursów.......................:  204                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1209.62                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   973.03                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,02,39                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,00,46                         
     10.Czas trwania konkursu.................:58 min.  7 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  8  liczy się pierwszych   8 konkursów                             
       Punkty stałe  27.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   22   | 1018   |  204  |20.04|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   22   | 1018   |  204  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------ 


    
                                                                               
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                          z lotu TORGAU, w dniu 10.09.17        
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   36              G   12:02:39     1209.62   0.98  31- 10-  5  275.370   0.000
     2 JANKOWSKI JERZY                 1   44              G   12:05:09     1208.17   1.96  90- 27-  5  278.060   0.000
     3 KAZEK JAN                       1   37              G   12:00:56     1191.86   2.95  64- 12-  2  269.280   0.000
     4 OLEJNICZAK EDWARD               1    4              GSM 12:06:22     1190.23   3.93  79- 26-  6  275.380  26.850
     5 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   98              G   12:06:22     1190.10   4.91  63- 19-  5  275.350   0.000
     6 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              G   12:06:35     1174.91   5.89  46- 11-  4  272.090   0.000
     7 JASIŃSKI JAN                    1    5              G   12:10:27     1172.44   6.88  33-  6-  1  276.050   0.000
     8 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              G   12:08:30     1165.27   7.86   2  <  30>  272.090   0.000
     9 MAŁYS DOMINIK                   1    2              G   12:12:14     1161.22   8.84  74- 22-  2  275.480   0.000
    10 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   19              G   12:15:03     1152.22   9.82  46-  4-  0  276.590   0.000
    11 ŁUKAWY JAN                      1   26              G   12:10:00     1151.75  10.81  39-  2-  0  270.660   0.000
    12 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    6              GSM 12:15:14     1151.01  11.79  37-  3-  1  276.510  26.460
    13 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   37              G   12:14:43     1150.36  12.77  59-  5-  0  275.760   0.000
    14 MAŁYS DOMINIK                   1    7              G   12:16:26     1141.02  13.75   2  <  27>  275.480   0.000
    15 JASIŃSKI JAN                    1   25              G   12:17:38     1137.73  14.73   2  <  24>  276.050   0.000
    16 OLEJNICZAK EDWARD               1   60              G   12:17:15     1136.76  15.72   2  <  26>  275.380   0.000
    17 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   55              G   12:17:35     1135.07  16.70   2  <  41>  275.350   0.000
    18 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   32              GSM 12:15:08     1131.12  17.68  57-  9-  6  271.620  26.160
    18 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   50              G   12:19:20     1131.12  17.68  46-  8-  2  276.370   0.000
    18 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    8              G   12:19:20     1131.12  17.68   2  <  32>  276.370   0.000
    21 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   22              GSM 12:15:11     1130.89  20.63   2  <  37>  271.620  26.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   10              GSM 12:15:59     1130.37  21.61  39-  3-  1  272.400  25.970
    23 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              GSM 12:18:37     1130.34  22.59   2  <  25>  275.370  25.920
    24 JASIŃSKI JAN                    1    3              GSM 12:19:25     1129.42  23.58   3  < 132>  276.050  25.870
    25 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              GSM 12:18:55     1128.95  24.56   3  <  45>  275.370  25.820
    26 OLEJNICZAK EDWARD               1   61              G   12:18:59     1128.68  25.54   3  <  29>  275.380   0.000
    27 MAŁYS DOMINIK                   1   95              G   12:19:10     1128.25  26.52   3  <  50>  275.480   0.000
    28 MAŁYS HENRYK                    1   21              GSM 12:15:21     1127.98  27.50  59- 11-  3  271.110  25.670
    29 OLEJNICZAK EDWARD               1    2              G   12:19:13     1127.61  28.49   4  <  33>  275.380   0.000
    30 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   27              GSM 12:16:36     1126.20  29.47   3  <  56>  272.090  25.570
    31 KAZEK JAN                       1   15              G   12:14:20     1125.13  30.45   2  <  40>  269.280   0.000
    32 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   48              G   12:20:53     1123.99  31.43   3  <  38>  276.370   0.000
    33 OLEJNICZAK EDWARD               1   90              G   12:20:12     1123.08  32.42   5  <  42>  275.380   0.000
    34 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   11              GSM 12:22:54     1115.09  33.40  40-  6-  3  276.430  25.370
    35 JANKOWSKI JERZY                 1   91              G   12:24:39     1113.80  34.38   2  <  36>  278.060   0.000
    36 JANKOWSKI JERZY                 1   80              G   12:24:40     1113.73  35.36   3  <  63>  278.060   0.000
    37 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   33              G   12:18:57     1113.43  36.35   3  <  59>  271.620   0.000
    38 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   43              G   12:23:26     1112.45  37.33   4  < 110>  276.370   0.000
    39 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   39              GSM 12:23:42     1112.06  38.31  33-  9-  5  276.570  25.130
    40 KAZEK JAN                       1   16              G   12:20:07     1098.58  39.29   3  <  60>  269.280   0.000
    41 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    4              G   12:25:57     1097.23  40.28   3  <  48>  275.350   0.000
    42 OLEJNICZAK EDWARD               1   38              G   12:26:34     1094.66  41.26   6  <  52>  275.380   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   10              G   12:27:33     1094.56  42.24   2  <  64>  276.430   0.000
    44 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   59              G   12:28:04     1092.64  43.22   2  < 184>  276.510   0.000
    45 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   13              G   12:27:22     1091.15  44.20   4  <  51>  275.370   0.000
    46 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   19              G   12:28:50     1089.57  45.19   2  <  47>  276.570   0.000
    47 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              GSM 12:29:07     1088.36  46.17   3  <  66>  276.570  24.730
    48 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   43              GSM 12:28:21     1086.84  47.15   4  <  49>  275.350  24.680
    49 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   71              GSM 12:28:23     1086.69  48.13   5  <  71>  275.350  24.640
    50 MAŁYS DOMINIK                   1   75              G   12:28:32     1086.56  49.12   4  <  72>  275.480   0.000
    51 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    2              GSM 12:28:42     1085.42  50.10   5  <  54>  275.370  24.540
    52 OLEJNICZAK EDWARD               1   72              G   12:28:54     1084.60  51.08   7  <  53>  275.380   0.000
    53 OLEJNICZAK EDWARD               1   17              GSM 12:29:04     1083.89  52.06   8  <  61>  275.380  24.440
    54 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   28              G   12:29:07     1083.64  53.05   6  <  58>  275.370   0.000
    55 MAŁYS HENRYK                    1    2              G   12:25:47     1081.05  54.03   2  <  81>  271.110   0.000
    56 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   57              GSM 12:27:10     1079.01  55.01   4  <  57>  272.090  24.290
    57 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   48              G   12:27:12     1078.87  55.99   5  <  79>  272.090   0.000
    58 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   27              G   12:31:14     1074.69  56.97   7  < 123>  275.370   0.000
    59 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   62              G   12:28:03     1073.39  57.96   4  < 106>  271.620   0.000
    60 KAZEK JAN                       1   44              G   12:26:02     1072.69  58.94   4  <  73>  269.280   0.000
    61 OLEJNICZAK EDWARD               1    7              GSM 12:31:50     1072.21  59.92   9  <  62>  275.380  24.040
    62 OLEJNICZAK EDWARD               1   67              G   12:31:54     1071.94  60.90  10  <  65>  275.380   0.000
    63 JANKOWSKI JERZY                 1   86              G   12:34:27     1071.73  61.89   4  <  67>  278.060   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    64 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   42              GSM 12:33:43     1068.47  62.87   3  < 127>  276.430  23.900
    65 OLEJNICZAK EDWARD               1   11              G   12:33:35     1064.96  63.85  11  <  70>  275.380   0.000
    66 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   40              GSM 12:34:59     1063.80  64.83   4  <  86>  276.570  23.800
    67 JANKOWSKI JERZY                 1   38              G   12:36:33     1063.12  65.82   5  <  68>  278.060   0.000
    68 JANKOWSKI JERZY                 1   67              G   12:36:34     1063.06  66.80   6  <  69>  278.060   0.000
    69 JANKOWSKI JERZY                 1  108              G   12:36:38     1062.79  67.78   7  <  83>  278.060   0.000
    70 OLEJNICZAK EDWARD               1   91              G   12:34:44     1060.24  68.76  12  <  97>  275.380   0.000
    71 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   31              GSM 12:34:51     1059.65  69.74   6  <  75>  275.350  23.550
    72 MAŁYS DOMINIK                   1   96              G   12:35:14     1058.59  70.73   5  <  77>  275.480   0.000
    73 KAZEK JAN                       1   25              G   12:29:35     1057.73  71.71   5  < 100>  269.280   0.000
    74 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   59              GSM 12:33:13     1056.44  72.69  24-  4-  3  272.790  23.400
    75 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    6              G   12:35:53     1055.45  73.67   7  <  76>  275.350   0.000
    76 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   81              G   12:35:55     1055.32  74.66   8  <  84>  275.350   0.000
    77 MAŁYS DOMINIK                   1   79              GSM 12:36:19     1054.20  75.64   6  <  78>  275.480  23.260
    78 MAŁYS DOMINIK                   1   56              G   12:36:23     1053.93  76.62   7  <  82>  275.480   0.000
    79 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   68              G   12:33:38     1052.03  77.60   6  <  80>  272.090   0.000
    80 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   64              G   12:33:42     1051.76  78.59   7  < 109>  272.090   0.000
    81 MAŁYS HENRYK                    1   56              GSM 12:32:51     1051.43  79.57   3  <  94>  271.110  23.060
    82 MAŁYS DOMINIK                   1   29              G   12:37:14     1050.52  80.55   8  <  93>  275.480   0.000
    83 JANKOWSKI JERZY                 1   25              G   12:39:55     1049.61  81.53   8  <  88>  278.060   0.000
    84 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   78              G   12:37:41     1048.22  82.51   9  < 102>  275.350   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    85 DYK WIKTOR                      1    7              GSM 12:42:10     1048.04  83.50  26-  6-  6  280.000  22.860
    86 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              G   12:39:09     1047.02  84.48   5  < 135>  276.570   0.000
    87 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   23              GSM 12:35:36     1046.78  85.46   2  <  98>  272.790  22.760
    88 JANKOWSKI JERZY                 1   82              G   12:40:56     1045.60  86.44   9  <  89>  278.060   0.000
    89 JANKOWSKI JERZY                 1   69              GSM 12:41:00     1045.34  87.43  10  <  90>  278.060  22.670
    90 JANKOWSKI JERZY                 1   40              G   12:41:04     1045.08  88.41  11  <  91>  278.060   0.000
    91 JANKOWSKI JERZY                 1   97              G   12:41:06     1044.95  89.39  12  <  92>  278.060   0.000
    92 JANKOWSKI JERZY                 1   42              GSM 12:41:09     1044.75  90.37  13  < 107>  278.060  22.520
    93 MAŁYS DOMINIK                   1   35              G   12:38:41     1044.74  91.36   9  <  95>  275.480   0.000
    94 MAŁYS HENRYK                    1  109              G   12:34:54     1043.13  92.34   4  < 105>  271.110   0.000
    95 MAŁYS DOMINIK                   1   63              G   12:39:10     1042.83  93.32  10  <  96>  275.480   0.000
    96 MAŁYS DOMINIK                   1   36              G   12:39:12     1042.70  94.30  11  < 129>  275.480   0.000
    97 OLEJNICZAK EDWARD               1   13              GSM 12:39:10     1042.45  95.28  13  < 116>  275.380  22.270
    98 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   51              G   12:36:41     1042.44  96.27   3  < 171>  272.790   0.000
    99 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   63              G   12:40:07     1040.15  97.25   2  < 112>  275.760   0.000
   100 KAZEK JAN                       1   85              G   12:33:58     1039.83  98.23   6  < 101>  269.280   0.000
   101 KAZEK JAN                       1   40              GSM 12:34:02     1039.56  99.21   7  < 143>  269.280  22.070
   102 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    9              GSM 12:40:04     1038.80 100.20  10  < 145>  275.350  22.020
   103 DYK WIKTOR                      1   16              GSM 12:44:55     1037.36 101.18   2  < 104>  280.000  21.980
   104 DYK WIKTOR                      1   42              GSM 12:45:04     1036.78 102.16   3  < 115>  280.000  21.930
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   105 MAŁYS HENRYK                    1   61              G   12:36:46     1035.69 103.14   5  < 113>  271.110   0.000
   106 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   52              GSM 12:37:22     1035.27 104.13   5  < 117>  271.620  21.830
   107 JANKOWSKI JERZY                 1  117              G   12:43:43     1034.77 105.11  14  < 107>  278.060   0.000
   107 JANKOWSKI JERZY                 1   34              GSM 12:43:43     1034.77 105.11  15  < 124>  278.060  21.780
   109 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G   12:38:12     1033.78 107.07   8  < 137>  272.090   0.000
   110 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    1              GSM 12:42:21     1033.74 108.06   5  < 111>  276.370  21.630
   111 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   11              G   12:42:25     1033.48 109.04   6  < 150>  276.370   0.000
   112 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   29              G   12:41:55     1033.13 110.02   3  < 125>  275.760   0.000
   113 MAŁYS HENRYK                    1   96              G   12:37:48     1031.62 111.00   6  < 114>  271.110   0.000
   114 MAŁYS HENRYK                    1   57              GSM 12:38:23     1029.34 111.98   7  < 119>  271.110  21.430
   115 DYK WIKTOR                      1   33              GSM 12:47:23     1027.96 112.97   4  < 138>  280.000  21.380
   116 OLEJNICZAK EDWARD               1   27              G   12:42:57     1027.73 113.95  14  < 118>  275.380   0.000
   117 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   16              G   12:39:18     1027.70 114.93   6  < 133>  271.620   0.000
   118 OLEJNICZAK EDWARD               1   58              GSM 12:42:59     1027.60 115.91  15  < 120>  275.380  21.240
   119 MAŁYS HENRYK                    1   24              G   12:38:56     1027.19 116.90   8  < 122>  271.110   0.000
   120 OLEJNICZAK EDWARD               1   88              G   12:43:06     1027.15 117.88  16  < 120>  275.380   0.000
   120 OLEJNICZAK EDWARD               1   81              G   12:43:06     1027.15 117.88  17  < 128>  275.380   0.000
   122 MAŁYS HENRYK                    1  112              G   12:38:57     1027.13 119.84   9  < 162>  271.110   0.000
   123 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              GSM 12:43:22     1026.10 120.83   8  < 131>  275.370  20.990
   124 JANKOWSKI JERZY                 1   49              G   12:46:07     1025.61 121.81  16  < 130>  278.060   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   125 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   20              G   12:44:18     1023.99 122.79   4  < 126>  275.760   0.000
   126 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   69              G   12:44:19     1023.93 123.77   5          275.760   0.000
   127 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   30              G   12:45:02     1023.69 124.75   4  < 161>  276.430   0.000
   128 OLEJNICZAK EDWARD               1   92              G   12:44:10     1023.08 125.74  18  < 151>  275.380   0.000
   129 MAŁYS DOMINIK                   1  106              G   12:44:29     1022.25 126.72  12  < 143>  275.480   0.000
   130 JANKOWSKI JERZY                 1    8              G   12:47:15     1021.34 127.70  17  < 139>  278.060   0.000
   131 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GSM 12:44:39     1021.21 128.68   9  < 199>  275.370  20.600
   132 JASIŃSKI JAN                    1   24              G   12:45:25     1020.83 129.67   4  < 190>  276.050   0.000
   133 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    1              GSM 12:41:15     1020.17 130.65   7  < 134>  271.620  20.500
   134 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    7              GSM 12:41:16     1020.11 131.63   8  < 165>  271.620  20.450
   135 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   15              GSM 12:46:11     1019.86 132.61   6  < 167>  276.570  20.400
   136 ŁUKAWY JAN                      1   36              G   12:40:29     1019.50 133.60   2          270.660   0.000
   137 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G   12:41:58     1019.19 134.58   9  < 198>  272.090   0.000
   138 DYK WIKTOR                      1   25              GSM 12:50:09     1017.63 135.56   5  < 157>  280.000  20.250
   139 JANKOWSKI JERZY                 1   53              G   12:48:15     1017.60 136.54  18  < 140>  278.060   0.000
   140 JANKOWSKI JERZY                 1   35              GSM 12:48:16     1017.54 137.52  19  < 141>  278.060  20.150
   141 JANKOWSKI JERZY                 1  113              G   12:48:17     1017.48 138.51  20  < 142>  278.060   0.000
   142 JANKOWSKI JERZY                 1   96              G   12:48:37     1016.24 139.49  21  < 152>  278.060   0.000
   143 KAZEK JAN                       1   95              G   12:40:01     1016.09 140.47   8  < 159>  269.280   0.000
   143 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G   12:46:07     1016.09 140.47  13  < 155>  275.480   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   145 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   62              G   12:46:03     1015.86 142.44  11  < 146>  275.350   0.000
   146 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   72              G   12:46:04     1015.80 143.42  12  < 146>  275.350   0.000
   146 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   41              G   12:46:04     1015.80 143.42  13  < 148>  275.350   0.000
   148 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   93              G   12:46:05     1015.74 145.38  14  < 149>  275.350   0.000
   149 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   64              G   12:46:07     1015.61 146.37  15  < 166>  275.350   0.000
   150 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   39              G   12:47:10     1015.44 147.35   7  < 181>  276.370   0.000
   151 OLEJNICZAK EDWARD               1   10              GSM 12:46:13     1015.35 148.33  19  < 154>  275.380  19.610
   152 JANKOWSKI JERZY                 1    9              G   12:49:31     1012.91 149.31  22  < 153>  278.060   0.000
   153 JANKOWSKI JERZY                 1   45              G   12:49:37     1012.54 150.29  23  < 163>  278.060   0.000
   154 OLEJNICZAK EDWARD               1   80              G   12:47:10     1011.81 151.28  20  < 160>  275.380   0.000
   155 MAŁYS DOMINIK                   1   99              G   12:47:33     1010.75 152.26  14  < 156>  275.480   0.000
   156 MAŁYS DOMINIK                   1   46              G   12:47:39     1010.38 153.24  15  < 176>  275.480   0.000
   157 DYK WIKTOR                      1   48              GSM 12:52:16     1009.86 154.22   6          280.000  19.320
   158 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   40              G   12:49:15     1008.53 155.21   2  < 180>  276.590   0.000
   159 KAZEK JAN                       1    3              GSM 12:42:05     1008.23 156.19   9  < 168>  269.280  19.220
   160 OLEJNICZAK EDWARD               1   19              G   12:48:11     1008.04 157.17  21  < 170>  275.380   0.000
   161 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   22              G   12:49:34     1006.79 158.15   5  < 200>  276.430   0.000
   162 MAŁYS HENRYK                    1    1              G   12:45:02     1003.99 159.14  10  < 185>  271.110   0.000
   163 JANKOWSKI JERZY                 1   62              G   12:52:01     1003.77 160.12  24  < 173>  278.060   0.000
   164 KOWALCZYK ZBIGNIEW              1    4              GSM 12:56:55     1003.20 161.10  11-  1-  1  282.820  18.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   165 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   47              GSM 12:46:02     1002.17 162.08   9          271.620  18.920
   166 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   53              G   12:49:59     1001.33 163.06  16  < 174>  275.350   0.000
   167 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    6              G   12:51:46      999.29 164.05   7  < 169>  276.570   0.000
   168 KAZEK JAN                       1   11              G   12:44:40      998.57 165.03  10  < 183>  269.280   0.000
   169 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              GSM 12:52:00      998.45 166.01   8  < 193>  276.570  18.720
   170 OLEJNICZAK EDWARD               1   73              G   12:50:50      998.36 166.99  22  < 172>  275.380   0.000
   171 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   55              GSM 12:48:50      996.19 167.98   4          272.790  18.630
   172 OLEJNICZAK EDWARD               1   51              G   12:51:38      995.47 168.96  23  < 175>  275.380   0.000
   173 JANKOWSKI JERZY                 1  107              G   12:54:27      995.03 169.94  25  < 189>  278.060   0.000
   174 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   12              G   12:51:45      994.94 170.92  17  < 182>  275.350   0.000
   175 OLEJNICZAK EDWARD               1   68              G   12:52:02      994.03 171.91  24  < 186>  275.380   0.000
   176 MAŁYS DOMINIK                   1   85              GSM 12:52:12      993.80 172.89  16  < 179>  275.480  18.380
   177 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   21              G   12:49:21      992.89 173.87   2  < 178>  272.400   0.000
   178 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   55              G   12:49:26      992.59 174.85   3          272.400   0.000
   179 MAŁYS DOMINIK                   1   73              G   12:52:46      991.77 175.83  17  < 187>  275.480   0.000
   180 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   34              G   12:54:07      990.95 176.82   3  < 194>  276.590   0.000
   181 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   54              GSM 12:54:11      989.92 177.80   8          276.370  18.130
   182 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   42              GSM 12:53:39      988.16 178.78  18  < 201>  275.350  18.080
   183 KAZEK JAN                       1   47              G   12:47:35      987.88 179.76  11  < 192>  269.280   0.000
   184 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   20              G   12:55:12      986.83 180.75   3          276.510   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   185 MAŁYS HENRYK                    1   22              G   12:49:59      985.91 181.73  11          271.110   0.000
   186 OLEJNICZAK EDWARD               1   89              G   12:54:25      985.55 182.71  25  < 191>  275.380   0.000
   187 MAŁYS DOMINIK                   1  103              G   12:54:39      985.09 183.69  18  < 188>  275.480   0.000
   188 MAŁYS DOMINIK                   1   32              G   12:54:40      985.03 184.68  19  < 195>  275.480   0.000
   189 JANKOWSKI JERZY                 1   75              GSM 12:57:22      984.75 185.66  26  < 204>  278.060  17.740
   190 JASIŃSKI JAN                    1   26              G   12:55:30      984.14 186.64   5  < 202>  276.050   0.000
   191 OLEJNICZAK EDWARD               1   93              G   12:55:04      983.27 187.62  26          275.380   0.000
   192 KAZEK JAN                       1   43              G   12:48:53      983.19 188.61  12          269.280   0.000
   193 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    1              G   12:56:28      982.60 189.59   9          276.570   0.000
   194 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   54              G   12:56:35      982.27 190.57   4          276.590   0.000
   195 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G   12:55:28      982.22 191.55  20  < 196>  275.480   0.000
   196 MAŁYS DOMINIK                   1   77              G   12:55:32      981.99 192.53  21  < 197>  275.480   0.000
   197 MAŁYS DOMINIK                   1   40              G   12:55:33      981.93 193.52  22          275.480   0.000
   198 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              GSM 12:52:12      981.57 194.50  10  < 203>  272.090  17.300
   199 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    5              G   12:55:40      981.13 195.48  10          275.370   0.000
   200 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   39              GSM 12:57:13      979.50 196.46   6          276.430  17.200
   201 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   24              G   12:56:49      977.05 197.45  19          275.350   0.000
   202 JASIŃSKI JAN                    1    8              G   12:57:46      976.25 198.43   6          276.050   0.000
   203 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   37              GSM 12:54:17      974.24 199.41  11          272.090  17.050
   204 JANKOWSKI JERZY                 1  103              G   13:00:46      973.03 200.39  27          278.060   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   205 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   87              G   12:59:06      973.00   0.00   7          276.430   0.000
   206 OLEJNICZAK EDWARD               1   82              G   12:58:02      972.96   0.00  27          275.380   0.000
   207 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   47              G   12:59:14      972.83   0.00   4          276.510   0.000
   208 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   23              G   12:59:11      970.36   0.00   6          275.760   0.000
   209 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   70              G   13:00:10      969.36   0.00   8          276.430   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   
            



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 03.09.17 LUCKAU                                   
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 OLEJNICZAK      EDWARD          1    83    8    26   132.67     
              2 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    73    7    19   122.62     
              3 JANKOWSKI       JERZY           1    91    7    36   115.94     
              4 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    47    7    17   104.61     
              5 MAŁYS           DOMINIK         1    82    6    19    94.32     
              6 ŁUKAWY          JAN             1    40    6    12    87.34     
              7 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    32    6    11    82.64     
              8 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1    39    6    12    82.20     
              9 KOWALCZYK       ZBIGNIEW        1    18    3     4    38.85     
             10 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    34    3     5    38.71     
             11 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    51    2     6    37.98     
             12 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    42    2     5    33.32     
             13 MAŁYS           HENRYK          1    62    2     5    31.70     
             14 DYK             WIKTOR          1    31    2     4    31.24     
             15 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    20    1     2    18.39     
             16 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    64    1     4    15.30     
             17 KAZEK           JAN             1    63    1    11    14.33     
             18 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    49    1     6    11.15     
             19 LIS             MARIAN          1    17    1     1    10.78     
             20 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    62    0     7     0.00     
             21 ZGOBA           SEBASTIAN       1    28    0     0     0.00     
             22 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    30    0     3     0.00     
             23 DUDZIAK         KAROL           1    29    0     3     0.00


                                                      
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 03.09.17 LUCKAU                                   
            Całość [ 4]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JANKOWSKI       JERZY           1    91    7    36   136.45     
              2 OLEJNICZAK      EDWARD          1    83    7    26   136.09     
              3 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    73    7    19   127.54     
              4 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    47    7    17   126.18     
              5 MAŁYS           DOMINIK         1    82    7    19   124.38     
              6 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    32    7    11   114.06     
              7 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1    39    7    12   110.65     
              8 ŁUKAWY          JAN             1    40    7    12   104.99     
              9 KAZEK           JAN             1    63    7    11   101.47     
             10 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    62    7     7   100.41     
             11 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    51    6     6    92.67     
             12 MAŁYS           HENRYK          1    62    5     5    87.32     
             13 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    49    6     6    80.46     
             14 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    42    5     5    72.68     
             15 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    34    5     5    62.03     
             16 DYK             WIKTOR          1    31    4     4    56.95     
             17 KOWALCZYK       ZBIGNIEW        1    18    4     4    56.09     
             18 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    64    4     4    53.73     
             19 DUDZIAK         KAROL           1    29    3     3    43.69     
             20 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    30    3     3    42.03     
             21 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    20    2     2    28.57     
             22 LIS             MARIAN          1    17    1     1    10.78     
             23 ZGOBA           SEBASTIAN       1    28    0     0     0.00 



                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  LUCKAU z dnia 03.09.17                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:51:41.4 N 13:44:33.7 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,05,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  222.285 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   23                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1087                           
      5.Ilość konkursów.......................:  218                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1444.74                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1316.10                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,40,48                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,00,22                         
     10.Czas trwania konkursu.................:19 min. 34 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  8  liczy się pierwszych   8 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   23   | 1087   |  218  |20.06|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   23   | 1087   |  218  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------    


 
                                                                               
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                          z lotu LUCKAU, w dniu 03.09.17        
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    1              GSM 10:40:48     1444.74   0.92  47- 17-  7  225.090  20.000
     2 OLEJNICZAK EDWARD               1   38              G   10:41:41     1423.00   1.84  83- 26-  8  222.960   0.000
     3 OLEJNICZAK EDWARD               1    9              GSM 10:41:48     1421.94   2.76   2  <  10>  222.960  19.910
     4 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   61              G   10:43:20     1421.62   3.68   2  <  49>  225.090   0.000
     5 JANKOWSKI JERZY                 1   82              G   10:44:42     1421.23   4.60  91- 36-  7  226.970   0.000
     6 JANKOWSKI JERZY                 1   19              G   10:44:43     1421.08   5.52   2  <   7>  226.970   0.000
     7 JANKOWSKI JERZY                 1   95              G   10:44:44     1420.93   6.44   3  <   8>  226.970   0.000
     8 JANKOWSKI JERZY                 1   71              G   10:44:47     1420.49   7.36   4  <  14>  226.970   0.000
     9 KAZEK JAN                       1   85              G   10:38:39     1420.05   8.28  63- 11-  1  218.190   0.000
    10 OLEJNICZAK EDWARD               1   10              GSM 10:42:01     1419.98   9.20   3  <  11>  222.960  19.590
    11 OLEJNICZAK EDWARD               1   13              GSM 10:42:07     1419.07  10.12   4  <  21>  222.960  19.540
    12 MAŁYS DOMINIK                   1   10              GSM 10:42:14     1418.78  11.04  82- 19-  6  223.080  19.490
    13 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              GSM 10:39:44     1417.67  11.96  51-  6-  2  219.360  19.450
    14 JANKOWSKI JERZY                 1   85              GSM 10:45:07     1417.53  12.88   5  <  20>  226.970  19.400
    15 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   48              G   10:39:47     1417.21  13.80   2  <  33>  219.360   0.000
    16 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   21              G   10:43:08     1411.02  14.72  62-  7-  0  223.130   0.000
    17 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   31              G   10:43:18     1408.72  15.64  73- 19-  7  223.000   0.000
    18 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G   10:43:17     1408.55  16.56  32- 11-  6  222.950   0.000
    19 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G   10:43:20     1408.11  17.48   2  <  92>  222.950   0.000
    20 JANKOWSKI JERZY                 1   35              GSM 10:46:27     1405.82  18.40   6  <  24>  226.970  19.120
    21 OLEJNICZAK EDWARD               1   58              G   10:43:39     1405.36  19.32   5  <  22>  222.960   0.000
    22 OLEJNICZAK EDWARD               1   75              G   10:43:57     1402.71  20.24   6  <  23>  222.960   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 OLEJNICZAK EDWARD               1   11              G   10:44:19     1399.48  21.16   7  <  25>  222.960   0.000
    24 JANKOWSKI JERZY                 1   27              G   10:47:26     1397.31  22.08   7  <  34>  226.970   0.000
    25 OLEJNICZAK EDWARD               1   16              G   10:44:43     1395.97  23.00   8  <  27>  222.960   0.000
    26 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   25              G   10:45:19     1395.61  23.92  39- 12-  6  223.740   0.000
    27 OLEJNICZAK EDWARD               1   91              G   10:44:46     1395.54  24.84   9  <  28>  222.960   0.000
    28 OLEJNICZAK EDWARD               1   41              G   10:44:49     1395.10  25.76  10  <  39>  222.960   0.000
    29 MAŁYS HENRYK                    1  102              G   10:42:16     1392.92  26.68  62-  5-  2  219.060   0.000
    30 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   73              G   10:45:17     1392.10  27.60   2  <  96>  223.130   0.000
    31 MAŁYS HENRYK                    1   45              G   10:42:22     1392.04  28.52   2  <  38>  219.060   0.000
    32 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    5              GSM 10:45:49     1391.90  29.44  42-  5-  2  223.840  18.570
    33 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   19              GSM 10:42:43     1390.85  30.36   3  < 159>  219.360  18.530
    34 JANKOWSKI JERZY                 1   70              GSM 10:48:25     1388.90  31.28   8  <  35>  226.970  18.480
    35 JANKOWSKI JERZY                 1  110              G   10:48:31     1388.05  32.20   9  <  37>  226.970   0.000
    36 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   25              GSM 10:44:07     1387.85  33.12  20-  2-  1  220.830  18.390
    37 JANKOWSKI JERZY                 1  113              G   10:48:34     1387.63  34.04  10  <  63>  226.970   0.000
    38 MAŁYS HENRYK                    1   21              G   10:42:57     1386.90  34.96   3  <  66>  219.060   0.000
    39 OLEJNICZAK EDWARD               1   94              G   10:45:47     1386.71  35.88  11  <  43>  222.960   0.000
    40 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   33              G   10:45:52     1386.24  36.80   2  <  40>  223.000   0.000
    40 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   34              GSM 10:45:52     1386.24  36.80   3  <  40>  223.000  18.200
    40 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    9              GSM 10:45:52     1386.24  36.80   4  <  45>  223.000  18.200
    43 OLEJNICZAK EDWARD               1    4              GSM 10:45:51     1386.14  39.56  12  <  43>  222.960  18.060
    43 OLEJNICZAK EDWARD               1   77              G   10:45:51     1386.14  39.56  13  <  46>  222.960   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   24              G   10:45:54     1385.95  41.40   5  <  47>  223.000   0.000
    46 OLEJNICZAK EDWARD               1   26              G   10:45:53     1385.85  42.32  14  <  50>  222.960   0.000
    47 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   71              GSM 10:45:55     1385.81  43.24   6  <  48>  223.000  17.880
    48 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   54              G   10:45:57     1385.52  44.16   7  <  58>  223.000   0.000
    49 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   71              G   10:47:28     1385.45  45.08   3  <  51>  225.090   0.000
    50 OLEJNICZAK EDWARD               1   14              G   10:45:56     1385.42  46.00  15  <  99>  222.960   0.000
    51 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   36              G   10:47:29     1385.31  46.92   4  <  52>  225.090   0.000
    52 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   62              G   10:47:31     1385.03  47.84   5  <  74>  225.090   0.000
    53 MAŁYS DOMINIK                   1   81              GSM 10:46:05     1384.87  48.76   2  <  54>  223.080  17.600
    54 MAŁYS DOMINIK                   1   50              G   10:46:08     1384.44  49.68   3  <  55>  223.080   0.000
    55 MAŁYS DOMINIK                   1   40              GSM 10:46:20     1382.73  50.60   4  <  56>  223.080  17.510
    56 MAŁYS DOMINIK                   1   85              GSM 10:46:23     1382.30  51.52   5  <  57>  223.080  17.470
    57 MAŁYS DOMINIK                   1   69              G   10:46:26     1381.87  52.44   6  <  59>  223.080   0.000
    58 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   14              GSM 10:46:26     1381.38  53.36   8  <  62>  223.000  17.370
    59 MAŁYS DOMINIK                   1   80              G   10:46:33     1380.87  54.28   7  < 112>  223.080   0.000
    60 KOWALCZYK ZBIGNIEW              1   45              GSM 10:52:11     1380.52  55.20  18-  4-  3  230.800  17.280
    61 KOWALCZYK ZBIGNIEW              1   17              G   10:52:19     1379.42  56.12   2  < 184>  230.800   0.000
    62 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   13              GSM 10:46:42     1379.10  57.04   9  <  64>  223.000  17.190
    63 JANKOWSKI JERZY                 1   18              G   10:49:36     1378.92  57.96  11  <  67>  226.970   0.000
    64 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   43              GSM 10:46:45     1378.67  58.88  10  <  73>  223.000  17.100
    65 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   13              G   10:48:32     1377.03  59.80  49-  6-  1  225.190   0.000
    66 MAŁYS HENRYK                    1   39              GSM 10:44:20     1374.85  60.72   4  < 116>  219.060  17.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 JANKOWSKI JERZY                 1   62              G   10:50:08     1374.47  61.64  12  <  67>  226.970   0.000
    67 JANKOWSKI JERZY                 1  102              GSM 10:50:08     1374.47  61.64  13  <  69>  226.970  16.960
    69 JANKOWSKI JERZY                 1  119              G   10:50:09     1374.33  63.48  14  <  86>  226.970   0.000
    70 DYK WIKTOR                      1   21              GSM 10:49:51     1374.28  64.40  31-  4-  2  226.550  16.820
    71 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              G   10:47:50     1373.37  65.32  30-  3-  0  223.630   0.000
    72 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1    2              G   10:48:01     1372.50  66.24   2  <  76>  223.740   0.000
    73 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   49              GSM 10:47:29     1372.45  67.16  11  <  75>  223.000  16.680
    74 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   25              G   10:49:03     1372.08  68.08   6  <  76>  225.090   0.000
    75 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   86              G   10:47:32     1372.03  69.00  12  <  78>  223.000   0.000
    76 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   68              GSM 10:49:04     1371.94  69.92   7  <  81>  225.090  16.540
    76 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   37              GSM 10:48:05     1371.94  69.92   3  <  90>  223.740  16.540
    78 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   28              G   10:47:33     1371.89  71.76  13  <  78>  223.000   0.000
    78 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   48              G   10:47:33     1371.89  71.76  14  <  80>  223.000   0.000
    80 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   74              G   10:47:34     1371.75  73.60  15  <  82>  223.000   0.000
    81 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   42              G   10:49:06     1371.66  74.52   8  < 126>  225.090   0.000
    82 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   12              G   10:47:35     1371.60  75.44  16  <  83>  223.000   0.000
    83 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   25              G   10:47:36     1371.46  76.36  17  <  88>  223.000   0.000
    84 ŁUKAWY JAN                      1   24              GSM 10:44:19     1370.98  77.28  40- 12-  6  218.420  16.180
    85 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   17              GSM 10:44:22     1370.86  78.20  34-  5-  3  218.470  16.130
    86 JANKOWSKI JERZY                 1   68              GSM 10:50:35     1370.73  79.12  15  <  87>  226.970  16.080
    87 JANKOWSKI JERZY                 1   49              G   10:50:36     1370.59  80.04  16  <  89>  226.970   0.000
    88 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   46              G   10:47:50     1369.50  80.96  18  < 137>  223.000   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    89 JANKOWSKI JERZY                 1   81              G   10:50:46     1369.21  81.88  17  <  95>  226.970   0.000
    90 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   33              GSM 10:48:28     1368.72  82.80   4  < 102>  223.740  15.900
    91 ŁUKAWY JAN                      1   25              GSM 10:44:39     1368.12  83.72   2  < 105>  218.420  15.850
    92 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   18              GSM 10:48:02     1367.51  84.64   3  <  93>  222.950  15.810
    93 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   12              GSM 10:48:03     1367.37  85.56   4  <  94>  222.950  15.760
    94 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    2              G   10:48:04     1367.23  86.48   5  < 100>  222.950   0.000
    95 JANKOWSKI JERZY                 1   43              G   10:51:03     1366.88  87.40  18  <  98>  226.970   0.000
    96 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   37              G   10:48:17     1366.52  88.32   3  < 146>  223.130   0.000
    97 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   25              G   10:48:51     1366.13  89.24   2  < 115>  223.840   0.000
    98 JANKOWSKI JERZY                 1   78              G   10:51:09     1366.06  90.16  19  < 104>  226.970   0.000
    99 OLEJNICZAK EDWARD               1   15              GSM 10:48:14     1365.90  91.08  16  < 101>  222.960  15.480
   100 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   22              GSM 10:48:15     1365.70  92.00   6  < 154>  222.950  15.440
   101 OLEJNICZAK EDWARD               1    7              GSM 10:48:16     1365.62  92.92  17  < 129>  222.960  15.390
   102 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   31              G   10:48:54     1365.10  93.84   5  < 138>  223.740   0.000
   103 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   42              GSM 10:45:20     1365.09  94.76  64-  4-  1  218.870  15.300
   104 JANKOWSKI JERZY                 1   91              G   10:51:17     1364.96  95.68  20  < 109>  226.970   0.000
   105 ŁUKAWY JAN                      1   47              GSM 10:45:03     1364.70  96.60   3  < 107>  218.420  15.210
   106 DYK WIKTOR                      1   35              G   10:51:01     1364.62  97.52   2  < 122>  226.550   0.000
   107 ŁUKAWY JAN                      1   34              GSM 10:45:04     1364.56  98.44   4  < 108>  218.420  15.120
   108 ŁUKAWY JAN                      1   38              G   10:45:05     1364.41  99.36   5  < 125>  218.420   0.000
   109 JANKOWSKI JERZY                 1   33              G   10:51:27     1363.59 100.28  21  < 110>  226.970   0.000
   110 JANKOWSKI JERZY                 1   41              G   10:51:40     1361.82 101.20  22  < 111>  226.970   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   111 JANKOWSKI JERZY                 1   97              G   10:51:41     1361.68 102.12  23  < 131>  226.970   0.000
   112 MAŁYS DOMINIK                   1   29              G   10:48:55     1360.94 103.04   8  < 114>  223.080   0.000
   113 DUDZIAK KAROL                   1   44              G   10:43:35     1360.74 103.96  29-  3-  0  215.790   0.000
   114 MAŁYS DOMINIK                   1    1              G   10:48:58     1360.52 104.88   9  < 117>  223.080   0.000
   115 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   15              GSM 10:49:32     1360.45 105.80   3  < 162>  223.840  14.750
   116 MAŁYS HENRYK                    1   98              GSM 10:46:02     1360.34 106.72   5          219.060  14.700
   117 MAŁYS DOMINIK                   1   73              G   10:49:00     1360.24 107.64  10  < 119>  223.080   0.000
   118 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              G   10:49:25     1360.14 108.56   2  < 204>  223.630   0.000
   119 MAŁYS DOMINIK                   1   82              G   10:49:02     1359.97 109.48  11  < 119>  223.080   0.000
   119 MAŁYS DOMINIK                   1  114              G   10:49:02     1359.97 109.48  12  < 164>  223.080   0.000
   121 DUDZIAK KAROL                   1   16              G   10:43:44     1359.45 111.32   2  < 123>  215.790   0.000
   122 DYK WIKTOR                      1   18              GSM 10:51:42     1359.03 112.24   3  < 206>  226.550  14.420
   123 DUDZIAK KAROL                   1   19              G   10:43:50     1358.59 113.16   3          215.790   0.000
   124 KAZEK JAN                       1   23              GSM 10:45:38     1358.31 114.08   2  < 128>  218.190  14.330
   125 ŁUKAWY JAN                      1   40              GSM 10:45:52     1357.77 115.00   6  < 147>  218.420  14.290
   126 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   40              GSM 10:50:53     1356.92 115.92   9  < 127>  225.090  14.240
   127 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   14              GSM 10:50:57     1356.37 116.84  10  < 139>  225.090  14.190
   128 KAZEK JAN                       1   63              G   10:45:53     1356.20 117.76   3  < 130>  218.190   0.000
   129 OLEJNICZAK EDWARD               1    6              GSM 10:49:26     1355.93 118.68  18  < 132>  222.960  14.100
   130 KAZEK JAN                       1   66              G   10:45:55     1355.92 119.60   4  < 135>  218.190   0.000
   131 JANKOWSKI JERZY                 1   69              G   10:52:25     1355.72 120.52  24  < 133>  226.970   0.000
   132 OLEJNICZAK EDWARD               1   89              G   10:49:30     1355.38 121.44  19  < 148>  222.960   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   133 JANKOWSKI JERZY                 1   50              G   10:52:28     1355.31 122.36  25  < 134>  226.970   0.000
   134 JANKOWSKI JERZY                 1   74              G   10:52:29     1355.18 123.28  26  < 142>  226.970   0.000
   135 KAZEK JAN                       1   42              G   10:46:01     1355.08 124.20   5  < 157>  218.190   0.000
   136 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   30              G   10:46:39     1353.98 125.11   2  < 167>  218.870   0.000
   137 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   95              G   10:49:45     1353.57 126.03  19          223.000   0.000
   138 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   42              GSM 10:50:18     1353.54 126.95   6  < 140>  223.740  13.690
   139 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    3              G   10:51:18     1353.52 127.87  11  < 141>  225.090   0.000
   140 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   28              GSM 10:50:19     1353.40 128.79   7  < 170>  223.740  13.590
   141 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   10              GSM 10:51:21     1353.11 129.71  12  < 143>  225.090  13.550
   142 JANKOWSKI JERZY                 1   42              GSM 10:52:45     1353.03 130.63  27  < 144>  226.970  13.500
   143 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   54              GSM 10:51:24     1352.70 131.55  13  < 161>  225.090  13.460
   144 JANKOWSKI JERZY                 1   93              G   10:52:50     1352.35 132.47  28  < 145>  226.970   0.000
   145 JANKOWSKI JERZY                 1   45              G   10:52:53     1351.95 133.39  29  < 166>  226.970   0.000
   146 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   70              G   10:50:06     1351.48 134.31   4  < 156>  223.130   0.000
   147 ŁUKAWY JAN                      1   14              G   10:46:37     1351.47 135.23   7  < 171>  218.420   0.000
   148 OLEJNICZAK EDWARD               1   80              G   10:50:02     1351.00 136.15  20  < 158>  222.960   0.000
   149 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   21              G   10:46:44     1350.80 137.07   2  < 172>  218.470   0.000
   150 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   57              G   10:52:00     1348.44 137.99   2  < 151>  225.190   0.000
   151 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   48              G   10:52:05     1347.77 138.91   3  < 152>  225.190   0.000
   152 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              G   10:52:08     1347.37 139.83   4  < 153>  225.190   0.000
   153 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   10              G   10:52:13     1346.70 140.75   5  < 193>  225.190   0.000
   154 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   21              GSM 10:50:39     1345.91 141.67   7  < 155>  222.950  12.950
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   155 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G   10:50:42     1345.50 142.59   8  < 181>  222.950   0.000
   156 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   67              G   10:50:53     1345.10 143.51   5  < 211>  223.130   0.000
   157 KAZEK JAN                       1   34              G   10:47:24     1343.53 144.43   6  < 160>  218.190   0.000
   158 OLEJNICZAK EDWARD               1   22              G   10:50:58     1343.40 145.35  21  < 188>  222.960   0.000
   159 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   47              G   10:48:20     1343.02 146.27   4  < 163>  219.360   0.000
   160 KAZEK JAN                       1   11              G   10:47:28     1342.98 147.19   7  < 185>  218.190   0.000
   161 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   63              GSM 10:52:38     1342.75 148.11  14  < 174>  225.090  12.630
   162 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   45              G   10:51:43     1342.64 149.03   4  < 192>  223.840   0.000
   163 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   12              G   10:48:24     1342.47 149.95   5  < 216>  219.360   0.000
   164 MAŁYS DOMINIK                   1   39              G   10:51:16     1341.70 150.87  13  < 165>  223.080   0.000
   165 MAŁYS DOMINIK                   1   45              G   10:51:22     1340.89 151.79  14  < 177>  223.080   0.000
   166 JANKOWSKI JERZY                 1   75              GSM 10:54:18     1340.64 152.71  30  < 169>  226.970  12.400
   167 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    7              G   10:48:16     1340.57 153.63   3  < 168>  218.870   0.000
   168 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   53              G   10:48:18     1340.29 154.55   4          218.870   0.000
   169 JANKOWSKI JERZY                 1   34              G   10:54:21     1340.24 155.47  31  < 189>  226.970   0.000
   170 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1    5              G   10:52:01     1339.63 156.39   8  < 186>  223.740   0.000
   171 ŁUKAWY JAN                      1    6              G   10:48:10     1338.63 157.31   8  < 173>  218.420   0.000
   172 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   61              GSM 10:48:13     1338.53 158.23   3  < 208>  218.470  12.120
   173 ŁUKAWY JAN                      1   27              G   10:48:22     1336.99 159.15   9  < 175>  218.420   0.000
   174 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   20              G   10:53:22     1336.90 160.07  15  < 183>  225.090   0.000
   175 ŁUKAWY JAN                      1   35              G   10:48:24     1336.72 160.99  10  < 176>  218.420   0.000
   176 ŁUKAWY JAN                      1   48              G   10:48:32     1335.63 161.91  11  < 203>  218.420   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   177 MAŁYS DOMINIK                   1   30              G   10:52:02     1335.54 162.83  15  < 178>  223.080   0.000
   178 MAŁYS DOMINIK                   1   52              GSM 10:52:04     1335.28 163.75  16  < 178>  223.080  11.840
   178 MAŁYS DOMINIK                   1   11              G   10:52:04     1335.28 163.75  17  < 180>  223.080   0.000
   180 MAŁYS DOMINIK                   1   79              G   10:52:06     1335.01 165.59  18  < 209>  223.080   0.000
   181 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   24              GSM 10:52:05     1334.36 166.51   9  < 182>  222.950  11.710
   182 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    3              G   10:52:09     1333.83 167.43  10  < 197>  222.950   0.000
   183 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   59              G   10:53:52     1332.95 168.35  16  < 202>  225.090   0.000
   184 KOWALCZYK ZBIGNIEW              1    2              GSM 10:58:13     1332.44 169.27   3  < 218>  230.800  11.570
   185 KAZEK JAN                       1   25              G   10:48:47     1332.19 170.19   8  < 186>  218.190   0.000
   186 KAZEK JAN                       1   92              G   10:48:48     1332.05 171.11   9  < 210>  218.190   0.000
   186 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   41              GSM 10:52:58     1332.05 171.11   9  < 194>  223.740  11.470
   188 OLEJNICZAK EDWARD               1   95              G   10:52:24     1331.90 172.95  22  < 191>  222.960   0.000
   189 JANKOWSKI JERZY                 1   23              G   10:55:25     1331.85 173.87  32  < 189>  226.970   0.000
   189 JANKOWSKI JERZY                 1  107              G   10:55:25     1331.85 173.87  33  < 198>  226.970   0.000
   191 OLEJNICZAK EDWARD               1   43              G   10:52:28     1331.37 175.71  23  < 199>  222.960   0.000
   192 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    6              G   10:53:30     1328.43 176.63   5          223.840   0.000
   193 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   19              GSM 10:54:49     1326.08 177.55   6          225.190  11.150
   194 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   20              G   10:53:45     1325.87 178.47  10  < 195>  223.740   0.000
   195 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1    4              G   10:53:46     1325.74 179.39  11  < 196>  223.740   0.000
   196 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   19              GSM 10:53:48     1325.47 180.31  12          223.740  11.010
   197 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GSM 10:53:13     1325.37 181.23  11          222.950  10.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   198 JANKOWSKI JERZY                 1    4              G   10:56:19     1324.86 182.15  34  < 200>  226.970   0.000
   199 OLEJNICZAK EDWARD               1   52              G   10:53:18     1324.78 183.07  24  < 205>  222.960   0.000
   200 JANKOWSKI JERZY                 1   79              G   10:56:22     1324.47 183.99  35  < 213>  226.970   0.000
   201 LIS MARIAN                      1   12              GSM 10:53:51     1324.02 184.91  17-  1-  1  223.560  10.780
   202 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   53              G   10:55:10     1322.76 185.83  17          225.090   0.000
   203 ŁUKAWY JAN                      1   16              GSM 10:50:13     1322.02 186.75  12          218.420  10.690
   204 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   45              G   10:54:11     1321.82 187.67   3          223.630   0.000
   205 OLEJNICZAK EDWARD               1   74              GSM 10:53:41     1321.77 188.59  25  < 207>  222.960  10.600
   206 DYK WIKTOR                      1   48              G   10:56:28     1321.25 189.51   4          226.550   0.000
   207 OLEJNICZAK EDWARD               1   67              G   10:53:46     1321.11 190.43  26          222.960   0.000
   208 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    3              GSM 10:50:23     1320.99 191.35   4  < 215>  218.470  10.460
   209 MAŁYS DOMINIK                   1   72              GSM 10:53:56     1320.52 192.27  19          223.080  10.410
   210 KAZEK JAN                       1   32              G   10:50:25     1319.03 193.19  10  < 217>  218.190   0.000
   211 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   30              G   10:54:10     1319.00 194.11   6  < 211>  223.130   0.000
   211 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   72              G   10:54:10     1319.00 194.11   7          223.130   0.000
   213 JANKOWSKI JERZY                 1  117              G   10:57:20     1317.04 195.95  36          226.970   0.000
   214 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   49              G   10:52:44     1316.55 196.87   2          220.830   0.000
   215 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   72              G   10:50:57     1316.48 197.79   5          218.470   0.000
   216 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   21              G   10:51:40     1316.16 198.71   6          219.360   0.000
   217 KAZEK JAN                       1    9              G   10:50:47     1316.12 199.63  11          218.190   0.000
   218 KOWALCZYK ZBIGNIEW              1    1              GSM 11:00:22     1316.10 200.55   4          230.800  10.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   219 OLEJNICZAK EDWARD               1   85              G   10:54:32     1315.14   0.00  27          222.960   0.000
   220 JANKOWSKI JERZY                 1   46              G   10:57:40     1314.50   0.00  37          226.970   0.000
   221 JANKOWSKI JERZY                 1   73              G   10:57:46     1313.74   0.00  38          226.970   0.000
   222 JANKOWSKI JERZY                 1   21              G   10:57:49     1313.36   0.00  39          226.970   0.000
   223 JANKOWSKI JERZY                 1   48              G   10:57:53     1312.85   0.00  40          226.970   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------     

         



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 26.08.17 ŁĘKNICA-2                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 OLEJNICZAK      EDWARD          1    80    8    33    95.39     
              2 DYK             WIKTOR          1    46    8    21    93.75     
              3 JANKOWSKI       JERZY           1    98    7    26    89.04     
              4 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    33    6     9    61.18     
              5 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1    46    6    12    60.36     
              6 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    77    5    27    60.02     
              7 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    49    5    17    47.08     
              8 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    61    4    17    38.44     
              9 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    65    3     9    35.16     
             10 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    30    4     7    32.08     
             11 MAŁYS           DOMINIK         1    96    3    20    30.23     
             12 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    63    3     8    29.90     
             13 KAZEK           JAN             1    69    2     5    24.40     
             14 LIS             MARIAN          1    18    2     2    18.94     
             15 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    44    2     7    16.09     
             16 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    32    1     2    13.94     
             17 MAŁYS           HENRYK          1    70    1     2    13.29     
             18 KOWALCZYK       ZBIGNIEW        1    21    2     4    12.73     
             19 DUDZIAK         KAROL           1    30    1     2    11.94     
             20 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    60    1     6     9.69     
             21 ZGOBA           SEBASTIAN       1    33    1     1     7.78     
             22 JASIŃSKI        JAN             1    36    1     3     5.61     
             23 ŁUKAWY          JAN             1    40    1     5     5.33     
             24 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    32    0     1     0.00


                                                     
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 26.08.17 ŁĘKNICA-2                                
            Całość [ 4]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 DYK             WIKTOR          1    46    7    21   101.25     
              2 OLEJNICZAK      EDWARD          1    80    7    33    99.37     
              3 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1    77    7    27    98.21     
              4 JANKOWSKI       JERZY           1    98    7    26    98.03     
              5 MAŁYS           DOMINIK         1    96    7    20    87.91     
              6 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    65    7     9    87.45     
              7 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    49    7    17    84.06     
              8 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    61    7    17    83.25     
              9 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1    46    7    12    80.79     
             10 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    63    7     8    76.80     
             11 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    33    7     9    72.34     
             12 KAZEK           JAN             1    69    5     5    61.56     
             13 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1    60    6     6    57.42     
             14 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    44    7     7    55.95     
             15 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    30    7     7    54.63     
             16 ŁUKAWY          JAN             1    40    5     5    39.86     
             17 KOWALCZYK       ZBIGNIEW        1    21    4     4    31.18     
             18 JASIŃSKI        JAN             1    36    3     3    26.83     
             19 MAŁYS           HENRYK          1    70    2     2    26.70     
             20 DUDZIAK         KAROL           1    30    2     2    23.96     
             21 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    32    2     2    22.08     
             22 LIS             MARIAN          1    18    2     2    18.94     
             23 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    32    1     1     8.59     
             24 ZGOBA           SEBASTIAN       1    33    1     1     7.78    


                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ŁĘKNICA-2 z dnia 26.08.17                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  148.863 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   24                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1229                           
      5.Ilość konkursów.......................:  246                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1189.96                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1062.90                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,24,26                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,33,13                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 8 min. 47 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  8  liczy się pierwszych   8 konkursów                             
       Punkty stałe  15.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   24   | 1229   |  246  |20.02|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   24   | 1229   |  246  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------


     
                                                                               
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                         z lotu ŁĘKNICA-2, w dniu 26.08.17      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 DYK WIKTOR                      1   14              GSM  9:24:26     1189.96   0.81  46- 21-  8  154.020  15.000
     2 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   12              GSM  9:20:40     1189.18   1.63  33-  9-  6  149.440  14.960
     3 DYK WIKTOR                      1   25              GSM  9:24:45     1187.05   2.44   2  <   4>  154.020  14.920
     4 DYK WIKTOR                      1   15              GSM  9:24:48     1186.60   3.25   3  <   7>  154.020  14.880
     5 MAŁYS DOMINIK                   1   83              G    9:21:07     1185.81   4.07  96- 20-  3  149.550   0.000
     6 MAŁYS DOMINIK                   1   81              GSM  9:21:29     1182.37   4.88   2  <  38>  149.550  14.800
     7 DYK WIKTOR                      1   47              G    9:25:29     1180.38   5.70   4  <   9>  154.020   0.000
     8 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   54              G    9:21:56     1177.15   6.51  77- 27-  5  149.420   0.000
     9 DYK WIKTOR                      1   51              G    9:25:53     1176.77   7.32   5  <  31>  154.020   0.000
    10 OLEJNICZAK EDWARD               1    6              GSM  9:22:14     1174.61   8.14  80- 33-  8  149.450  14.630
    11 OLEJNICZAK EDWARD               1    3              G    9:22:18     1174.00   8.95   2  <  12>  149.450   0.000
    12 OLEJNICZAK EDWARD               1   20              GSM  9:22:19     1173.85   9.76   3  <  13>  149.450  14.550
    13 OLEJNICZAK EDWARD               1   56              GSM  9:22:23     1173.23  10.58   4  <  14>  149.450  14.510
    14 OLEJNICZAK EDWARD               1   13              GSM  9:22:24     1173.08  11.39   5  <  17>  149.450  14.470
    15 JANKOWSKI JERZY                 1   68              G    9:25:12     1170.28  12.21  98- 26-  7  152.370   0.000
    16 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    6              GSM  9:22:41     1170.24  13.02   2  <  20>  149.420  14.390
    17 OLEJNICZAK EDWARD               1   58              G    9:22:50     1169.10  13.83   6  <  68>  149.450   0.000
    18 JANKOWSKI JERZY                 1   96              G    9:25:44     1165.50  14.65   2  <  19>  152.370   0.000
    19 JANKOWSKI JERZY                 1   35              GSM  9:25:46     1165.21  15.46   3  <  24>  152.370  14.270
    20 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   57              G    9:23:17     1164.77  16.27   3  <  21>  149.420   0.000
    21 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   59              GSM  9:23:18     1164.61  17.09   4  <  26>  149.420  14.180
    22 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   21              GSM  9:23:41     1161.30  17.90   2  <  87>  149.440  14.140
    23 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   30              G    9:24:04     1160.72  18.71  65-  9-  3  149.810   0.000
    24 JANKOWSKI JERZY                 1   70              GSM  9:26:30     1158.71  19.53   4  <  25>  152.370  14.060
    25 JANKOWSKI JERZY                 1   85              G    9:26:31     1158.56  20.34   5  <  35>  152.370   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   14              G    9:24:23     1154.86  21.16   5  <  33>  149.420   0.000
    27 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   29              GSM  9:25:26     1154.61  21.97  32-  2-  1  150.600  13.940
    28 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              GSM  9:21:34     1154.57  22.78  61- 17-  4  146.130  13.900
    29 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   68              G    9:21:44     1153.05  23.60   2  <  32>  146.130   0.000
    30 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   24              G    9:21:29     1151.54  24.41  63-  8-  3  145.650   0.000
    31 DYK WIKTOR                      1   45              G    9:28:47     1151.26  25.22   6  <  44>  154.020   0.000
    32 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   47              G    9:21:58     1150.93  26.04   3  <  64>  146.130   0.000
    33 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   23              G    9:24:57     1149.83  26.85   6  <  49>  149.420   0.000
    34 KAZEK JAN                       1   16              G    9:20:05     1147.72  27.66  69-  5-  2  143.560   0.000
    35 JANKOWSKI JERZY                 1   36              GSM  9:28:02     1145.35  28.48   6  <  42>  152.370  13.610
    36 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   30              G    9:26:36     1144.61  29.29  49- 17-  5  150.630   0.000
    37 JASIŃSKI JAN                    1    7              G    9:26:24     1142.62  30.11  36-  3-  1  150.140   0.000
    38 MAŁYS DOMINIK                   1   43              G    9:26:24     1138.13  30.92   3  <  62>  149.550   0.000
    39 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   41              GSM  9:27:28     1135.91  31.73  46- 12-  6  150.470  13.450
    40 MAŁYS HENRYK                    1  101              G    9:23:15     1132.32  32.55  70-  2-  1  145.220   0.000
    41 ŁUKAWY JAN                      1   44              G    9:22:50     1132.26  33.36  40-  5-  1  144.740   0.000
    42 JANKOWSKI JERZY                 1   15              GSM  9:29:35     1132.16  34.17   7  <  54>  152.370  13.330
    43 MAŁYS HENRYK                    1   91              GSM  9:23:18     1131.88  34.99   2          145.220  13.290
    44 DYK WIKTOR                      1   42              G    9:31:14     1130.56  35.80   7  <  45>  154.020   0.000
    45 DYK WIKTOR                      1   39              GSM  9:31:15     1130.42  36.62   8  <  61>  154.020  13.200
    46 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   27              GSM  9:27:48     1128.09  37.43   2  <  53>  149.810  13.160
    47 LIS MARIAN                      1    3              GSM  9:28:41     1125.72  38.24  18-  2-  2  150.490  13.120
    48 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    9              G    9:28:54     1124.42  39.06  44-  7-  2  150.560   0.000
    49 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    9              G    9:28:05     1122.76  39.87   7  <  50>  149.420   0.000
    50 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    8              GSM  9:28:06     1122.62  40.68   8  <  51>  149.420  13.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    51 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   58              G    9:28:07     1122.47  41.50   9  <  52>  149.420   0.000
    52 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   18              G    9:28:08     1122.33  42.31  10  <  90>  149.420   0.000
    53 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   15              GSM  9:28:31     1122.03  43.12   3  <  55>  149.810  12.880
    54 JANKOWSKI JERZY                 1   42              G    9:30:48     1122.02  43.94   8  <  67>  152.370   0.000
    55 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   69              G    9:28:34     1121.61  44.75   4  <  56>  149.810   0.000
    56 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    7              G    9:28:35     1121.47  45.57   5  <  59>  149.810   0.000
    57 KAZEK JAN                       1    2              GSM  9:23:14     1119.52  46.38   2  <  80>  143.560  12.710
    58 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   14              G    9:29:37     1118.96  47.19   2  <  60>  150.630   0.000
    59 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   75              G    9:29:07     1117.01  48.01   6  < 145>  149.810   0.000
    60 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   10              G    9:29:55     1116.47  48.82   3  <  63>  150.630   0.000
    61 DYK WIKTOR                      1    9              G    9:32:58     1116.36  49.63   9  <  86>  154.020   0.000
    62 MAŁYS DOMINIK                   1   59              G    9:29:13     1114.24  50.45   4  < 104>  149.550   0.000
    63 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   23              G    9:30:15     1113.72  51.26   4  <  65>  150.630   0.000
    64 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   67              G    9:26:16     1113.23  52.07   4  <  66>  146.130   0.000
    65 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   40              GSM  9:30:19     1113.17  52.89   5  < 117>  150.630  12.390
    66 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   21              G    9:26:18     1112.95  53.70   5  < 159>  146.130   0.000
    67 JANKOWSKI JERZY                 1   59              G    9:32:03     1111.78  54.52   9  <  69>  152.370   0.000
    68 OLEJNICZAK EDWARD               1   29              G    9:29:26     1111.70  55.33   7  <  70>  149.450   0.000
    69 JANKOWSKI JERZY                 1  112              GSM  9:32:06     1111.38  56.14  10  <  71>  152.370  12.220
    70 OLEJNICZAK EDWARD               1    4              GSM  9:29:29     1111.29  56.96   8  <  72>  149.450  12.180
    71 JANKOWSKI JERZY                 1    3              G    9:32:08     1111.11  57.77  11  <  75>  152.370   0.000
    72 OLEJNICZAK EDWARD               1   37              G    9:29:31     1111.02  58.58   9  <  73>  149.450   0.000
    73 OLEJNICZAK EDWARD               1   26              G    9:29:32     1110.88  59.40  10  <  88>  149.450   0.000
    74 DUDZIAK KAROL                   1   44              G    9:23:14     1110.32  60.21  30-  2-  1  142.380   0.000
    75 JANKOWSKI JERZY                 1   47              G    9:32:17     1109.89  61.03  12  <  79>  152.370   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    76 DUDZIAK KAROL                   1   39              GSM  9:23:18     1109.74  61.84   2          142.380  11.940
    77 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   39              G    9:26:16     1109.57  62.65   2  <  78>  145.650   0.000
    78 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   36              GSM  9:26:21     1108.87  63.47   3  < 107>  145.650  11.860
    79 JANKOWSKI JERZY                 1   75              G    9:32:29     1108.28  64.28  13  <  83>  152.370   0.000
    80 KAZEK JAN                       1   34              G    9:24:37     1107.57  65.09   3  <  81>  143.560   0.000
    81 KAZEK JAN                       1    4              G    9:24:42     1106.86  65.91   4  <  82>  143.560   0.000
    82 KAZEK JAN                       1    7              GSM  9:24:43     1106.72  66.72   5          143.560  11.690
    83 JANKOWSKI JERZY                 1    6              GSM  9:33:09     1102.93  67.53  14  < 101>  152.370  11.650
    84 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   34              G    9:31:26     1102.88  68.35   2  <  91>  150.470   0.000
    85 KOWALCZYK ZBIGNIEW              1   27              G    9:37:26     1101.92  69.16  21-  4-  2  156.950   0.000
    86 DYK WIKTOR                      1   38              G    9:35:00     1100.14  69.98  10  < 125>  154.020   0.000
    87 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   18              GSM  9:30:57     1099.23  70.79   3  <  97>  149.440  11.490
    88 OLEJNICZAK EDWARD               1   83              G    9:31:01     1098.76  71.60  11  <  89>  149.450   0.000
    89 OLEJNICZAK EDWARD               1   15              G    9:31:08     1097.82  72.42  12  <  92>  149.450   0.000
    90 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   43              G    9:31:07     1097.74  73.23  11  <  94>  149.420   0.000
    91 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   19              GSM  9:32:06     1097.52  74.04   3  <  93>  150.470  11.330
    92 OLEJNICZAK EDWARD               1   17              G    9:31:12     1097.28  74.86  13  < 120>  149.450   0.000
    93 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   11              GSM  9:32:08     1097.25  75.67   4  <  96>  150.470  11.240
    94 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    7              G    9:31:12     1097.06  76.48  12  < 103>  149.420   0.000
    95 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   59              G    9:28:59     1096.48  77.30  30-  7-  4  146.910   0.000
    96 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   29              GSM  9:32:14     1096.45  78.11   5  <  98>  150.470  11.120
    97 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              G    9:31:19     1096.27  78.93   4  < 191>  149.440   0.000
    98 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   28              G    9:32:18     1095.92  79.74   6  <  99>  150.470   0.000
    99 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   61              G    9:32:19     1095.79  80.55   7  < 172>  150.470   0.000
   100 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   41              GSM  9:29:18     1093.89  81.37   2  < 129>  146.910  10.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   101 JANKOWSKI JERZY                 1  100              G    9:34:19     1093.70  82.18  15  < 101>  152.370   0.000
   101 JANKOWSKI JERZY                 1    4              G    9:34:19     1093.70  82.18  16  < 114>  152.370   0.000
   103 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   46              GSM  9:31:40     1093.32  83.81  13  < 111>  149.420  10.840
   104 MAŁYS DOMINIK                   1   30              G    9:31:48     1093.20  84.62   5  < 105>  149.550   0.000
   105 MAŁYS DOMINIK                   1   36              G    9:31:53     1092.54  85.44   6  < 106>  149.550   0.000
   106 MAŁYS DOMINIK                   1  110              G    9:31:54     1092.40  86.25   7  < 108>  149.550   0.000
   107 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   32              G    9:28:22     1092.10  87.06   4  < 110>  145.650   0.000
   108 MAŁYS DOMINIK                   1   24              G    9:31:58     1091.87  87.88   8  < 108>  149.550   0.000
   108 MAŁYS DOMINIK                   1   96              G    9:31:58     1091.87  87.88   9  < 116>  149.550   0.000
   110 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    9              GSM  9:28:24     1091.83  89.50   5  < 113>  145.650  10.550
   111 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   13              G    9:31:53     1091.59  90.32  14  < 112>  149.420   0.000
   112 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   16              G    9:31:54     1091.45  91.13  15  < 115>  149.420   0.000
   113 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   16              G    9:28:27     1091.42  91.94   6  < 183>  145.650   0.000
   114 JANKOWSKI JERZY                 1   21              G    9:34:37     1091.35  92.76  17  < 118>  152.370   0.000
   115 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   71              G    9:31:55     1091.32  93.57  16  < 138>  149.420   0.000
   116 MAŁYS DOMINIK                   1   50              G    9:32:03     1091.21  94.39  10  < 171>  149.550   0.000
   117 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   80              G    9:33:05     1090.86  95.20   6  < 121>  150.630   0.000
   118 JANKOWSKI JERZY                 1   28              G    9:34:41     1090.82  96.01  18  < 118>  152.370   0.000
   118 JANKOWSKI JERZY                 1  106              G    9:34:41     1090.82  96.01  19  < 126>  152.370   0.000
   120 OLEJNICZAK EDWARD               1   27              G    9:32:04     1090.35  97.64  14  < 122>  149.450   0.000
   121 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   28              G    9:33:10     1090.21  98.45   7  < 124>  150.630   0.000
   122 OLEJNICZAK EDWARD               1   73              G    9:32:06     1090.08  99.27  15  < 122>  149.450   0.000
   122 OLEJNICZAK EDWARD               1   77              G    9:32:06     1090.08  99.27  16  < 135>  149.450   0.000
   124 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   63              G    9:33:13     1089.81 100.90   8  < 128>  150.630   0.000
   125 DYK WIKTOR                      1   18              G    9:36:23     1089.38 101.71  11  < 144>  154.020   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   126 JANKOWSKI JERZY                 1   48              GSM  9:34:57     1088.75 102.52  20  < 127>  152.370   9.900
   127 JANKOWSKI JERZY                 1   69              G    9:34:58     1088.62 103.34  21  < 165>  152.370   0.000
   128 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    1              GSM  9:33:24     1088.37 104.15   9  < 130>  150.630   9.820
   129 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   31              GSM  9:29:59     1088.36 104.96   3  < 212>  146.910   9.780
   130 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   60              GSM  9:33:27     1087.97 105.78  10  < 137>  150.630   9.730
   131 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   13              GSM  9:33:39     1087.78 106.59  60-  6-  1  150.820   9.690
   132 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   24              G    9:33:43     1087.25 107.40   2  < 133>  150.820   0.000
   133 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   50              G    9:33:44     1087.12 108.22   3  < 133>  150.820   0.000
   133 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   39              G    9:33:44     1087.12 108.22   4  < 136>  150.820   0.000
   135 OLEJNICZAK EDWARD               1    7              GSM  9:32:29     1087.04 109.85  17  < 140>  149.450   9.530
   136 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   35              G    9:33:46     1086.86 110.66   5  < 139>  150.820   0.000
   137 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   48              G    9:33:37     1086.67 111.47  11  < 143>  150.630   0.000
   138 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   42              G    9:32:32     1086.43 112.29  17  < 175>  149.420   0.000
   139 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   29              G    9:33:51     1086.21 113.10   6          150.820   0.000
   140 OLEJNICZAK EDWARD               1   84              G    9:32:44     1085.07 113.91  18  < 142>  149.450   0.000
   141 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   14              GSM  9:33:46     1084.99 114.73   2  < 186>  150.560   9.290
   142 OLEJNICZAK EDWARD               1   80              G    9:32:50     1084.28 115.54  19  < 145>  149.450   0.000
   143 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   75              G    9:34:01     1083.54 116.35  12  < 147>  150.630   0.000
   144 DYK WIKTOR                      1    3              GSM  9:37:09     1083.50 117.17  12  < 148>  154.020   9.160
   145 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    3              GSM  9:33:16     1083.49 117.98   7  < 160>  149.810   9.120
   145 OLEJNICZAK EDWARD               1   74              G    9:32:56     1083.49 117.98  20  < 154>  149.450   0.000
   147 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   54              GSM  9:34:02     1083.41 119.61  13  < 149>  150.630   9.040
   148 DYK WIKTOR                      1    8              GSM  9:37:10     1083.38 120.42  13  < 150>  154.020   9.000
   149 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   50              G    9:34:05     1083.02 121.24  14  < 179>  150.630   0.000
   150 DYK WIKTOR                      1   24              G    9:37:14     1082.87 122.05  14  < 151>  154.020   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   151 DYK WIKTOR                      1   16              GSM  9:37:15     1082.74 122.86  15  < 152>  154.020   8.880
   152 DYK WIKTOR                      1   35              G    9:37:16     1082.62 123.68  16  < 153>  154.020   0.000
   153 DYK WIKTOR                      1    5              G    9:37:18     1082.36 124.49  17  < 155>  154.020   0.000
   154 OLEJNICZAK EDWARD               1   10              GSM  9:33:07     1082.06 125.31  21  < 174>  149.450   8.760
   155 DYK WIKTOR                      1   11              GSM  9:37:21     1081.98 126.12  18  < 156>  154.020   8.710
   156 DYK WIKTOR                      1   50              G    9:37:22     1081.85 126.93  19  < 156>  154.020   0.000
   156 DYK WIKTOR                      1   48              G    9:37:22     1081.85 126.93  20  < 161>  154.020   0.000
   158 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              G    9:30:22     1081.80 128.56  32-  1-  0  146.440   0.000
   159 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   61              G    9:30:07     1081.51 129.37   6  < 162>  146.130   0.000
   160 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   28              G    9:33:35     1081.01 130.19   8  < 173>  149.810   0.000
   161 DYK WIKTOR                      1   22              G    9:37:29     1080.97 131.00  21          154.020   0.000
   162 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   11              G    9:30:13     1080.71 131.81   7  < 162>  146.130   0.000
   162 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   66              G    9:30:13     1080.71 131.81   8  < 164>  146.130   0.000
   164 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              G    9:30:16     1080.31 133.44   9  < 166>  146.130   0.000
   165 JANKOWSKI JERZY                 1  115              G    9:36:04     1080.13 134.26  22  < 216>  152.370   0.000
   166 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              G    9:30:18     1080.04 135.07  10  < 167>  146.130   0.000
   167 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   52              GSM  9:30:20     1079.78 135.88  11  < 167>  146.130   8.220
   167 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   41              GSM  9:30:20     1079.78 135.88  12  < 170>  146.130   8.220
   169 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   10              G    9:34:30     1079.57 137.51   2          150.600   0.000
   170 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   34              GSM  9:30:25     1079.11 138.32  13  < 177>  146.130   8.100
   171 MAŁYS DOMINIK                   1   80              GSM  9:33:38     1078.75 139.14  11  < 188>  149.550   8.060
   172 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   36              G    9:34:33     1078.25 139.95   8  < 190>  150.470   0.000
   173 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   63              G    9:33:57     1078.16 140.76   9          149.810   0.000
   174 OLEJNICZAK EDWARD               1   61              G    9:33:37     1078.15 141.58  22  < 203>  149.450   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   175 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   79              G    9:33:38     1077.81 142.39  18  < 176>  149.420   0.000
   176 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   48              G    9:33:40     1077.55 143.21  19  < 181>  149.420   0.000
   177 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   23              G    9:30:41     1076.99 144.02  14  < 184>  146.130   0.000
   178 ZGOBA SEBASTIAN                 1   45              GSM  9:31:29     1076.84 144.83  33-  1-  1  146.970   7.780
   179 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    3              G    9:34:53     1076.83 145.65  15  < 217>  150.630   0.000
   180 JASIŃSKI JAN                    1    3              G    9:34:26     1076.79 146.46   2  < 231>  150.140   0.000
   181 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   33              G    9:33:47     1076.64 147.27  20  < 182>  149.420   0.000
   182 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   35              GSM  9:33:49     1076.38 148.09  21  < 218>  149.420   7.610
   183 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    4              G    9:30:19     1076.36 148.90   7  < 185>  145.650   0.000
   184 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   48              G    9:30:47     1076.20 149.72  15  < 194>  146.130   0.000
   185 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   38              GSM  9:30:21     1076.10 150.53   8          145.650   7.490
   186 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    2              G    9:34:56     1075.94 151.34   3  < 187>  150.560   0.000
   187 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   39              G    9:34:59     1075.56 152.16   4  < 201>  150.560   0.000
   188 MAŁYS DOMINIK                   1   75              G    9:34:04     1075.38 152.97  12  < 188>  149.550   0.000
   188 MAŁYS DOMINIK                   1   52              GSM  9:34:04     1075.38 152.97  13  < 192>  149.550   7.370
   190 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   39              G    9:34:57     1075.17 154.60   9  < 206>  150.470   0.000
   191 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   32              GSM  9:34:01     1074.98 155.41   5  < 195>  149.440   7.240
   192 MAŁYS DOMINIK                   1  113              G    9:34:08     1074.87 156.22  14  < 235>  149.550   0.000
   193 ŁUKAWY JAN                      1   12              G    9:29:40     1074.80 157.04   2  < 196>  144.740   0.000
   194 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   33              G    9:30:58     1074.75 157.85  16  < 199>  146.130   0.000
   195 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    9              GSM  9:34:03     1074.72 158.67   6  < 213>  149.440   7.080
   196 ŁUKAWY JAN                      1   28              G    9:29:43     1074.40 159.48   3  < 198>  144.740   0.000
   197 KOWALCZYK ZBIGNIEW              1   39              GSM  9:41:05     1074.39 160.29   2  < 200>  156.950   7.000
   198 ŁUKAWY JAN                      1   39              G    9:29:45     1074.14 161.11   4  < 238>  144.740   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   199 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   64              G    9:31:03     1074.09 161.92  17          146.130   0.000
   200 KOWALCZYK ZBIGNIEW              1   33              G    9:41:08     1074.02 162.73   3  < 228>  156.950   0.000
   201 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   35              G    9:35:19     1073.00 163.55   5  < 202>  150.560   0.000
   202 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   20              GSM  9:35:20     1072.87 164.36   6  < 244>  150.560   6.800
   203 OLEJNICZAK EDWARD               1   85              GSM  9:34:19     1072.74 165.17  23  < 204>  149.450   6.760
   204 OLEJNICZAK EDWARD               1   14              G    9:34:21     1072.48 165.99  24  < 205>  149.450   0.000
   205 OLEJNICZAK EDWARD               1   67              G    9:34:22     1072.35 166.80  25  < 209>  149.450   0.000
   206 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1    3              GSM  9:35:23     1071.85 167.62  10  < 207>  150.470   6.630
   207 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   16              GSM  9:35:25     1071.60 168.43  11  < 208>  150.470   6.590
   208 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   56              G    9:35:26     1071.47 169.24  12          150.470   0.000
   209 OLEJNICZAK EDWARD               1   82              G    9:34:29     1071.45 170.06  26  < 210>  149.450   0.000
   210 OLEJNICZAK EDWARD               1   50              G    9:34:32     1071.07 170.87  27  < 211>  149.450   0.000
   211 OLEJNICZAK EDWARD               1   36              G    9:34:38     1070.30 171.68  28  < 214>  149.450   0.000
   212 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   44              G    9:32:16     1070.25 172.50   4  < 229>  146.910   0.000
   213 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   24              G    9:34:38     1070.23 173.31   7  < 215>  149.440   0.000
   214 OLEJNICZAK EDWARD               1   16              G    9:34:40     1070.05 174.13  29  < 220>  149.450   0.000
   215 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   27              GSM  9:34:40     1069.98 174.94   8  < 239>  149.440   6.270
   216 JANKOWSKI JERZY                 1   43              G    9:37:25     1069.89 175.75  23  < 221>  152.370   0.000
   217 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   16              G    9:35:48     1069.82 176.57  16  < 219>  150.630   0.000
   218 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   44              G    9:34:41     1069.71 177.38  22  < 223>  149.420   0.000
   219 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   45              GSM  9:35:49     1069.69 178.19  17          150.630   6.100
   220 OLEJNICZAK EDWARD               1   46              G    9:34:43     1069.67 179.01  30  < 222>  149.450   0.000
   221 JANKOWSKI JERZY                 1   72              G    9:37:27     1069.64 179.82  24  < 242>  152.370   0.000
   222 OLEJNICZAK EDWARD               1    2              G    9:34:45     1069.41 180.63  31  < 224>  149.450   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   223 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   12              G    9:34:45     1069.20 181.45  23  < 225>  149.420   0.000
   224 OLEJNICZAK EDWARD               1   40              G    9:34:47     1069.16 182.26  32  < 227>  149.450   0.000
   225 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   28              G    9:34:47     1068.94 183.08  24  < 232>  149.420   0.000
   226 LIS MARIAN                      1   20              GSM  9:35:51     1068.44 183.89   2          150.490   5.820
   227 OLEJNICZAK EDWARD               1   31              G    9:34:59     1067.63 184.70  33          149.450   0.000
   228 KOWALCZYK ZBIGNIEW              1    5              GSM  9:42:07     1066.84 185.52   4          156.950   5.730
   229 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   23              GSM  9:32:45     1066.50 186.33   5  < 230>  146.910   5.690
   230 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1    1              GSM  9:32:48     1066.11 187.14   6  < 246>  146.910   5.650
   231 JASIŃSKI JAN                    1   28              GSM  9:35:50     1066.08 187.96   3          150.140   5.610
   232 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   17              G    9:35:12     1065.76 188.77  25  < 233>  149.420   0.000
   233 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   19              G    9:35:15     1065.38 189.59  26  < 234>  149.420   0.000
   234 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   11              G    9:35:16     1065.26 190.40  27          149.420   0.000
   235 MAŁYS DOMINIK                   1   42              G    9:35:24     1065.17 191.21  15  < 236>  149.550   0.000
   236 MAŁYS DOMINIK                   1   99              G    9:35:25     1065.05 192.03  16  < 237>  149.550   0.000
   237 MAŁYS DOMINIK                   1   29              G    9:35:27     1064.79 192.84  17  < 240>  149.550   0.000
   238 ŁUKAWY JAN                      1   11              GSM  9:30:58     1064.53 193.65   5          144.740   5.330
   239 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              G    9:35:23     1064.51 194.47   9          149.440   0.000
   240 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G    9:35:32     1064.16 195.28  18  < 241>  149.550   0.000
   241 MAŁYS DOMINIK                   1   73              G    9:35:33     1064.03 196.09  19  < 243>  149.550   0.000
   242 JANKOWSKI JERZY                 1   98              G    9:38:14     1063.79 196.91  25  < 245>  152.370   0.000
   243 MAŁYS DOMINIK                   1   11              G    9:35:36     1063.66 197.72  20          149.550   0.000
   244 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   17              G    9:36:34     1063.53 198.54   7          150.560   0.000
   245 JANKOWSKI JERZY                 1   49              G    9:38:20     1063.05 199.35  26          152.370   0.000
   246 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   37              G    9:33:13     1062.90 200.16   7          146.910   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   247 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   76              G    9:32:05     1062.49   0.00   9          145.650   0.000
   248 JANKOWSKI JERZY                 1  120              G    9:38:25     1062.43   0.00  27          152.370   0.000
   249 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    5              G    9:32:07     1062.23   0.00  10          145.650   0.000
   250 JANKOWSKI JERZY                 1  104              G    9:38:27     1062.18   0.00  28          152.370   0.000
   251 JANKOWSKI JERZY                 1    1              G    9:38:27     1062.18   0.00  29          152.370   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 






             PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 20.08.17 ŁĘKNICA-1                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    34    8    17    87.43     
              2 JANKOWSKI       JERZY           1   109    7    48    84.95     
              3 KAZEK           JAN             1    53    5    11    52.24     
              4 DYK             WIKTOR          1    49    5    12    47.01     
              5 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    60    5    11    45.17     
              6 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    53    4    13    40.18     
              7 MAŁYS           HENRYK          1    89    4    12    38.39     
              8 OLEJNICZAK      EDWARD          1    84    4    31    33.88     
              9 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    64    4    15    33.41     
             10 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    26    3     6    29.84     
             11 JASIŃSKI        JAN             1    39    4     4    29.78     
             12 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1    56    3     8    24.91     
             13 MAŁYS           DOMINIK         1    33    3     6    22.17     
             14 KOWALCZYK       ZBIGNIEW        1    40    1     7    10.72     
             15 LIS             MARIAN          1    22    1     1     7.58     
             16 ZGOBA           SEBASTIAN       1    35    1     1     6.75     
             17 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    42    1     4     6.14     
             18 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    57    1     4     5.66     
             19 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    73    0    16     0.00     
             20 DUDZIAK         KAROL           1    36    0     2     0.00     
             21 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    45    0     1     0.00     
             22 ŁUKAWY          JAN             1    47    0     0     0.00     



                                                     
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 20.08.17 ŁĘKNICA-1                                
            Całość [ 4]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 JANKOWSKI       JERZY           1   109    7    48   103.51     
              2 OLEJNICZAK      EDWARD          1    84    7    31    89.99     
              3 KAZEK           JAN             1    53    7    11    86.74     
              4 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1    53    7    13    85.75     
              5 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1    34    7    17    84.64     
              6 KOWALCZYK       ZBIGNIEW        1    40    7     7    80.86     
              7 ANDRZEJEWSKI    ARTUR           1    73    7    16    78.88     
              8 MAŁYS           HENRYK          1    89    7    12    73.47     
              9 JANKOWSKI       PAWEŁ           1    60    7    11    68.53     
             10 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    64    7    15    67.32     
             11 DYK             WIKTOR          1    49    7    12    65.44     
             12 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1    56    7     8    59.05     
             13 MAŁYS           DOMINIK         1    33    6     6    49.57     
             14 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1    26    6     6    48.20     
             15 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1    42    4     4    39.30     
             16 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1    57    4     4    31.93     
             17 JASIŃSKI        JAN             1    39    4     4    29.78     
             18 DUDZIAK         KAROL           1    36    2     2    23.19     
             19 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1    45    1     1     8.01     
             20 LIS             MARIAN          1    22    1     1     7.58     
             21 ZGOBA           SEBASTIAN       1    35    1     1     6.75     
             22 ŁUKAWY          JAN             1    47    0     0     0.00     



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ŁĘKNICA-1 z dnia 20.08.17                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  148.749 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   22                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1146                           
      5.Ilość konkursów.......................:  230                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1616.20                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1284.16                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,43,12                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,06,55                         
     10.Czas trwania konkursu.................:23 min. 43 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  8  liczy się pierwszych   8 konkursów                             
       Punkty stałe  15.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   22   | 1146   |  230  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   22   | 1146   |  230  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
    



                                                                           
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                         z lotu ŁĘKNICA-1, w dniu 20.08.17      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   54              GSM  8:43:12     1616.20   0.87  60- 11-  5  150.630  15.000
     2 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   14              G    8:43:46     1605.69   1.75  53- 13-  4  150.560   0.000
     3 JANKOWSKI JERZY                 1  102              G    8:47:17     1566.25   2.62 109- 48-  7  152.370   0.000
     4 JANKOWSKI JERZY                 1   70              G    8:47:18     1565.98   3.49   2  <   4>  152.370   0.000
     4 JANKOWSKI JERZY                 1   40              G    8:47:18     1565.98   3.49   3  <   6>  152.370   0.000
     6 JANKOWSKI JERZY                 1   18              GSM  8:47:20     1565.45   5.24   4  <   7>  152.370  14.780
     7 JANKOWSKI JERZY                 1    6              GSM  8:47:23     1564.64   6.11   5  <   8>  152.370  14.740
     8 JANKOWSKI JERZY                 1   80              G    8:47:29     1563.04   6.98   6  <   9>  152.370   0.000
     9 JANKOWSKI JERZY                 1   21              G    8:47:30     1562.77   7.85   7  <   9>  152.370   0.000
     9 JANKOWSKI JERZY                 1   93              G    8:47:30     1562.77   7.85   8  <  11>  152.370   0.000
    11 JANKOWSKI JERZY                 1   48              G    8:47:31     1562.50   9.60   9  <  12>  152.370   0.000
    12 JANKOWSKI JERZY                 1   26              G    8:47:33     1561.97  10.47  10  <  13>  152.370   0.000
    13 JANKOWSKI JERZY                 1  117              G    8:47:34     1561.70  11.34  11  <  14>  152.370   0.000
    14 JANKOWSKI JERZY                 1  112              G    8:47:35     1561.44  12.22  12  <  15>  152.370   0.000
    15 JANKOWSKI JERZY                 1   27              G    8:49:26     1532.38  13.09  13  <  16>  152.370   0.000
    16 JANKOWSKI JERZY                 1   76              GSM  8:49:27     1532.13  13.96  14  <  17>  152.370  14.340
    17 JANKOWSKI JERZY                 1   41              G    8:49:28     1531.87  14.83  15  <  18>  152.370   0.000
    18 JANKOWSKI JERZY                 1   28              G    8:49:52     1525.73  15.71  16  <  23>  152.370   0.000
    19 KAZEK JAN                       1   55              G    8:44:52     1513.28  16.58  53- 11-  5  143.560   0.000
    20 KAZEK JAN                       1    3              GSM  8:45:00     1511.16  17.45   2  <  30>  143.560  14.170
    21 KOWALCZYK ZBIGNIEW              1   33              G    8:54:46     1498.09  18.32  40-  7-  1  156.950   0.000
    22 KOWALCZYK ZBIGNIEW              1    2              G    8:55:01     1494.53  19.20   2  <  53>  156.950   0.000
    23 JANKOWSKI JERZY                 1   68              G    8:52:31     1486.30  20.07  17  <  24>  152.370   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    24 JANKOWSKI JERZY                 1   99              G    8:52:34     1485.57  20.94  18  <  25>  152.370   0.000
    25 JANKOWSKI JERZY                 1   44              G    8:52:42     1483.64  21.82  19  <  26>  152.370   0.000
    26 JANKOWSKI JERZY                 1   97              G    8:52:54     1480.76  22.69  20  <  33>  152.370   0.000
    27 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1    5              G    8:49:15     1480.20  23.56  42-  4-  1  146.910   0.000
    28 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1    8              G    8:49:53     1470.82  24.43   2  < 204>  146.910   0.000
    29 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   44              GSM  8:52:45     1465.30  25.31   2  <  32>  150.560  13.780
    30 KAZEK JAN                       1   61              G    8:48:03     1464.15  26.18   3  <  45>  143.560   0.000
    31 MAŁYS HENRYK                    1  107              GSM  8:49:12     1463.91  27.05  89- 12-  4  145.220  13.690
    32 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   23              G    8:52:53     1463.41  27.92   3  <  58>  150.560   0.000
    33 JANKOWSKI JERZY                 1   75              G    8:54:39     1456.00  28.80  21  <  35>  152.370   0.000
    34 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   76              G    8:52:59     1454.70  29.67  73- 16-  0  149.810   0.000
    35 JANKOWSKI JERZY                 1    1              G    8:54:58     1451.60  30.54  22  <  36>  152.370   0.000
    36 JANKOWSKI JERZY                 1   95              G    8:55:05     1449.99  31.41  23  <  39>  152.370   0.000
    37 OLEJNICZAK EDWARD               1   20              G    8:53:37     1442.34  32.29  84- 31-  4  149.450   0.000
    38 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G    8:53:44     1440.62  33.16  34- 17-  8  149.440   0.000
    39 JANKOWSKI JERZY                 1   82              G    8:55:54     1438.81  34.03  24  <  40>  152.370   0.000
    40 JANKOWSKI JERZY                 1   88              GSM  8:55:55     1438.58  34.90  25  <  41>  152.370  13.300
    41 JANKOWSKI JERZY                 1   69              G    8:55:56     1438.36  35.78  26  <  42>  152.370   0.000
    42 JANKOWSKI JERZY                 1  113              G    8:55:57     1438.13  36.65  27  <  43>  152.370   0.000
    43 JANKOWSKI JERZY                 1   59              G    8:55:58     1437.91  37.52  28  <  45>  152.370   0.000
    44 DUDZIAK KAROL                   1   11              G    8:49:02     1437.70  38.39  36-  2-  0  142.380   0.000
    45 JANKOWSKI JERZY                 1   71              G    8:56:05     1436.32  39.27  29  <  49>  152.370   0.000
    45 KAZEK JAN                       1   47              GSM  8:49:57     1436.32  39.27   4  <  55>  143.560  13.080
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    47 OLEJNICZAK EDWARD               1    7              G    8:54:04     1436.10  41.01   2  <  48>  149.450   0.000
    48 OLEJNICZAK EDWARD               1    4              G    8:54:05     1435.87  41.88   3  <  51>  149.450   0.000
    49 JANKOWSKI JERZY                 1   89              G    8:56:08     1435.65  42.76  30  <  50>  152.370   0.000
    50 JANKOWSKI JERZY                 1   42              G    8:56:10     1435.20  43.63  31  <  59>  152.370   0.000
    51 OLEJNICZAK EDWARD               1   16              G    8:54:10     1434.72  44.50   4  <  52>  149.450   0.000
    52 OLEJNICZAK EDWARD               1   14              G    8:54:13     1434.03  45.38   5  <  54>  149.450   0.000
    53 KOWALCZYK ZBIGNIEW              1    5              G    8:59:31     1433.12  46.25   3  <  81>  156.950   0.000
    54 OLEJNICZAK EDWARD               1   38              G    8:54:19     1432.66  47.12   6  <  62>  149.450   0.000
    55 KAZEK JAN                       1   40              GSM  8:50:22     1430.36  47.99   5  <  70>  143.560  12.640
    56 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   44              GSM  8:52:50     1416.37  48.87  64- 15-  4  145.650  12.600
    57 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   19              GSM  8:53:13     1415.76  49.74  26-  6-  3  146.130  12.550
    58 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   18              G    8:56:29     1413.93  50.61   4  < 104>  150.560   0.000
    59 JANKOWSKI JERZY                 1   73              G    8:57:46     1413.89  51.48  32  <  60>  152.370   0.000
    60 JANKOWSKI JERZY                 1   17              G    8:57:48     1413.45  52.36  33  <  61>  152.370   0.000
    61 JANKOWSKI JERZY                 1   50              G    8:57:52     1412.58  53.23  34  <  63>  152.370   0.000
    62 OLEJNICZAK EDWARD               1   58              G    8:55:58     1410.35  54.10   7  <  66>  149.450   0.000
    63 JANKOWSKI JERZY                 1   36              G    8:58:09     1408.88  54.97  35  <  71>  152.370   0.000
    64 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   18              G    8:56:08     1408.04  55.85   2  <  65>  149.440   0.000
    65 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    9              GSM  8:56:10     1407.60  56.72   3  <  68>  149.440  12.210
    66 OLEJNICZAK EDWARD               1   81              G    8:56:12     1407.25  57.59   8  <  67>  149.450   0.000
    67 OLEJNICZAK EDWARD               1   15              G    8:56:18     1405.93  58.46   9  <  77>  149.450   0.000
    68 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   29              G    8:56:19     1405.61  59.34   4  <  75>  149.440   0.000
    69 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   27              GSM  8:54:02     1404.65  60.21   2  < 192>  146.130  12.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    70 KAZEK JAN                       1   54              G    8:52:20     1402.87  61.08   6  < 186>  143.560   0.000
    71 JANKOWSKI JERZY                 1   43              G    8:58:42     1401.75  61.95  36  <  73>  152.370   0.000
    72 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   27              G    8:57:06     1398.79  62.83   2  <  85>  149.810   0.000
    73 JANKOWSKI JERZY                 1   45              G    8:59:05     1396.82  63.70  37  <  94>  152.370   0.000
    74 DYK WIKTOR                      1   16              GSM  9:00:30     1393.85  64.57  49- 12-  5  154.020  11.810
    75 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   12              GSM  8:57:24     1391.43  65.45   5  <  76>  149.440  11.770
    76 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              GSM  8:57:41     1387.77  66.32   6  <  87>  149.440  11.720
    77 OLEJNICZAK EDWARD               1   41              G    8:57:46     1386.79  67.19  10  <  78>  149.450   0.000
    78 OLEJNICZAK EDWARD               1   36              G    8:57:48     1386.36  68.06  11  <  79>  149.450   0.000
    79 OLEJNICZAK EDWARD               1   32              G    8:58:00     1383.80  68.94  12  <  80>  149.450   0.000
    80 OLEJNICZAK EDWARD               1   57              G    8:58:12     1381.24  69.81  13  <  82>  149.450   0.000
    81 KOWALCZYK ZBIGNIEW              1   43              G    9:03:42     1380.39  70.68   4  <  99>  156.950   0.000
    82 OLEJNICZAK EDWARD               1   56              G    8:58:22     1379.11  71.55  14  <  82>  149.450   0.000
    82 OLEJNICZAK EDWARD               1    2              G    8:58:22     1379.11  71.55  15  <  84>  149.450   0.000
    84 OLEJNICZAK EDWARD               1   46              G    8:58:30     1377.42  73.30  16  <  86>  149.450   0.000
    85 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   44              G    8:58:54     1375.67  74.17   3  <  88>  149.810   0.000
    86 OLEJNICZAK EDWARD               1   17              G    8:58:41     1375.10  75.04  17  <  89>  149.450   0.000
    87 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   21              GSM  8:58:45     1374.16  75.92   7  <  90>  149.440  11.240
    88 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   21              G    8:59:05     1373.35  76.79   4  <  91>  149.810   0.000
    89 OLEJNICZAK EDWARD               1   19              GSM  8:58:51     1372.99  77.66  18  <  96>  149.450  11.160
    90 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   24              G    8:58:54     1372.27  78.53   8  <  92>  149.440   0.000
    91 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   30              G    8:59:13     1371.68  79.41   5  < 117>  149.810   0.000
    92 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   33              GSM  8:58:59     1371.22  80.28   9  <  93>  149.440  11.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    93 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              G    8:59:00     1371.01  81.15  10  <  97>  149.440   0.000
    94 JANKOWSKI JERZY                 1   47              G    9:01:20     1368.59  82.02  38  <  98>  152.370   0.000
    95 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    3              G    8:57:01     1368.39  82.90  57-  4-  1  146.440   0.000
    96 OLEJNICZAK EDWARD               1   68              G    8:59:15     1367.96  83.77  19  < 123>  149.450   0.000
    97 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G    8:59:27     1365.37  84.64  11  < 100>  149.440   0.000
    98 JANKOWSKI JERZY                 1   67              G    9:01:38     1364.92  85.51  39  < 105>  152.370   0.000
    99 KOWALCZYK ZBIGNIEW              1   46              GSM  9:05:02     1364.39  86.39   5  < 140>  156.950  10.720
   100 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   30              GSM  8:59:36     1363.50  87.26  12  < 126>  149.440  10.680
   101 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   35              GSM  9:00:22     1363.37  88.13  56-  8-  3  150.470  10.630
   102 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   40              G    9:00:30     1361.72  89.01   2  < 107>  150.470   0.000
   103 MAŁYS HENRYK                    1   69              GSM  8:56:44     1360.59  89.88   2  < 106>  145.220  10.550
   104 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   19              G    9:00:41     1360.28  90.75   5  < 110>  150.560   0.000
   105 JANKOWSKI JERZY                 1    3              GSM  9:02:02     1360.04  91.62  40  < 120>  152.370  10.460
   106 MAŁYS HENRYK                    1   47              G    8:56:52     1358.89  92.50   3  < 109>  145.220   0.000
   107 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   11              G    9:00:44     1358.85  93.37   3  < 165>  150.470   0.000
   108 DYK WIKTOR                      1   53              GSM  9:03:23     1358.40  94.24   2  < 112>  154.020  10.330
   109 MAŁYS HENRYK                    1   42              G    8:56:59     1357.41  95.11   4  < 115>  145.220   0.000
   110 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   22              G    9:00:59     1356.60  95.99   6  < 113>  150.560   0.000
   111 JASIŃSKI JAN                    1    5              GSM  9:00:41     1356.48  96.86  39-  4-  4  150.140  10.200
   112 DYK WIKTOR                      1   25              G    9:03:33     1356.41  97.73   3  < 152>  154.020   0.000
   113 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   13              GSM  9:01:02     1355.99  98.60   7  < 132>  150.560  10.110
   114 DUDZIAK KAROL                   1    7              G    8:55:04     1355.14  99.48   2          142.380   0.000
   115 MAŁYS HENRYK                    1   22              G    8:57:10     1355.09 100.35   5  < 116>  145.220   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   116 MAŁYS HENRYK                    1   46              G    8:57:13     1354.45 101.22   6  < 149>  145.220   0.000
   117 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   28              G    9:00:45     1352.69 102.09   6  < 118>  149.810   0.000
   118 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   15              G    9:00:47     1352.28 102.97   7  < 143>  149.810   0.000
   119 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   36              G    8:57:44     1351.95 103.84   2  < 121>  145.650   0.000
   120 JANKOWSKI JERZY                 1   61              GSM  9:02:48     1350.80 104.71  41  < 124>  152.370   9.800
   121 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   69              G    8:57:55     1349.65 105.58   3  < 122>  145.650   0.000
   122 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    7              G    8:58:05     1347.57 106.46   4  < 148>  145.650   0.000
   123 OLEJNICZAK EDWARD               1    9              GSM  9:00:59     1346.60 107.33  20  < 138>  149.450   9.670
   124 JANKOWSKI JERZY                 1   38              G    9:03:11     1346.22 108.20  42  < 125>  152.370   0.000
   125 JANKOWSKI JERZY                 1  118              G    9:03:13     1345.83 109.08  43  < 162>  152.370   0.000
   126 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   27              G    9:01:05     1345.30 109.95  13  < 127>  149.440   0.000
   127 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              G    9:01:12     1343.89 110.82  14  < 129>  149.440   0.000
   128 JASIŃSKI JAN                    1   25              GSM  9:01:46     1343.33 111.69   2  < 227>  150.140   9.450
   129 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   32              GSM  9:01:17     1342.88 112.57  15  < 130>  149.440   9.410
   130 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              GSM  9:01:20     1342.28 113.44  16  < 131>  149.440   9.370
   131 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   31              G    9:01:22     1341.87 114.31  17          149.440   0.000
   132 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   34              G    9:02:14     1341.49 115.18   8  < 150>  150.560   0.000
   133 MAŁYS DOMINIK                   1   39              G    9:01:33     1340.65 116.06  33-  6-  3  149.550   0.000
   134 MAŁYS DOMINIK                   1   12              G    9:01:35     1340.25 116.93   2  < 139>  149.550   0.000
   135 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   36              G    9:02:24     1340.13 117.80   2  < 136>  150.630   0.000
   136 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   40              GSM  9:02:26     1339.73 118.67   3  < 137>  150.630   9.100
   137 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   72              G    9:02:29     1339.13 119.55   4  < 142>  150.630   0.000
   138 OLEJNICZAK EDWARD               1   37              G    9:01:37     1338.96 120.42  21  < 163>  149.450   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   139 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G    9:01:48     1337.66 121.29   3  < 141>  149.550   0.000
   140 KOWALCZYK ZBIGNIEW              1   18              G    9:07:20     1337.64 122.16   6  < 144>  156.950   0.000
   141 MAŁYS DOMINIK                   1   40              GSM  9:01:49     1337.46 123.04   4  < 157>  149.550   8.890
   142 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   33              GSM  9:02:38     1337.35 123.91   5  < 145>  150.630   8.840
   143 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   53              G    9:02:02     1337.19 124.78   8  < 147>  149.810   0.000
   144 KOWALCZYK ZBIGNIEW              1   15              G    9:07:24     1336.88 125.65   7          156.950   0.000
   145 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   14              G    9:02:41     1336.76 126.53   6  < 146>  150.630   0.000
   146 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   39              G    9:02:45     1335.97 127.40   7  < 198>  150.630   0.000
   147 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   70              G    9:02:09     1335.80 128.27   9  < 179>  149.810   0.000
   148 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    1              G    8:59:27     1330.75 129.14   5  < 151>  145.650   0.000
   149 MAŁYS HENRYK                    1   98              G    8:59:15     1329.25 130.02   7  < 168>  145.220   0.000
   150 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   45              G    9:03:17     1329.06 130.89   9  < 156>  150.560   0.000
   151 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   49              GSM  8:59:44     1327.31 131.76   6  < 153>  145.650   8.450
   152 DYK WIKTOR                      1   14              GSM  9:06:04     1327.00 132.64   4  < 154>  154.020   8.410
   153 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   59              G    8:59:50     1326.10 133.51   7  < 174>  145.650   0.000
   154 DYK WIKTOR                      1   23              GSM  9:06:24     1323.20 134.38   5  < 155>  154.020   8.320
   155 DYK WIKTOR                      1   43              G    9:06:31     1321.87 135.25   6  < 158>  154.020   0.000
   156 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    5              GSM  9:03:57     1321.28 136.13  10  < 160>  150.560   8.230
   157 MAŁYS DOMINIK                   1   86              GSM  9:03:13     1320.92 137.00   5  < 228>  149.550   8.190
   158 DYK WIKTOR                      1   15              GSM  9:06:38     1320.55 137.87   7  < 159>  154.020   8.140
   159 DYK WIKTOR                      1   33              G    9:06:45     1319.23 138.74   8  < 173>  154.020   0.000
   160 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   15              GSM  9:04:10     1318.77 139.62  11  < 169>  150.560   8.060
   161 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   36              G    9:04:12     1318.74 140.49  45-  1-  0  150.600   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   162 JANKOWSKI JERZY                 1   15              G    9:05:35     1318.27 141.36  44  < 172>  152.370   0.000
   163 OLEJNICZAK EDWARD               1   30              G    9:03:24     1317.90 142.23  22  < 164>  149.450   0.000
   164 OLEJNICZAK EDWARD               1   74              GSM  9:03:26     1317.51 143.11  23  < 166>  149.450   7.880
   165 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   76              GSM  9:04:13     1317.41 143.98   4  < 191>  150.470   7.840
   166 OLEJNICZAK EDWARD               1   51              G    9:03:34     1315.97 144.85  24  < 175>  149.450   0.000
   167 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G    9:01:22     1314.94 145.72   2  < 170>  146.440   0.000
   168 MAŁYS HENRYK                    1  114              G    9:00:27     1314.80 146.60   8  < 181>  145.220   0.000
   169 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   51              G    9:04:34     1314.17 147.47  12  < 221>  150.560   0.000
   170 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              G    9:01:26     1314.15 148.34   3  < 215>  146.440   0.000
   171 LIS MARIAN                      1    7              GSM  9:04:32     1313.94 149.21  22-  1-  1  150.490   7.580
   172 JANKOWSKI JERZY                 1  119              GSM  9:05:58     1313.91 150.09  45  < 185>  152.370   7.530
   173 DYK WIKTOR                      1   22              G    9:07:16     1313.42 150.96   9  < 178>  154.020   0.000
   174 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   13              G    9:01:17     1308.82 151.83   8  < 176>  145.650   0.000
   175 OLEJNICZAK EDWARD               1   34              G    9:04:12     1308.67 152.71  25  < 195>  149.450   0.000
   176 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   25              G    9:01:20     1308.23 153.58   9  < 177>  145.650   0.000
   177 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   38              G    9:01:21     1308.04 154.45  10  < 193>  145.650   0.000
   178 DYK WIKTOR                      1    8              G    9:07:53     1306.55 155.32  10  < 187>  154.020   0.000
   179 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   56              G    9:04:44     1305.72 156.20  10  < 179>  149.810   0.000
   179 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   75              G    9:04:44     1305.72 156.20  11  < 182>  149.810   0.000
   181 MAŁYS HENRYK                    1   82              GSM  9:01:16     1305.15 157.94   9  < 183>  145.220   7.140
   182 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   24              G    9:04:49     1304.78 158.81  12  < 201>  149.810   0.000
   183 MAŁYS HENRYK                    1   19              G    9:01:18     1304.76 159.69  10  < 184>  145.220   0.000
   184 MAŁYS HENRYK                    1   77              GSM  9:01:19     1304.57 160.56  11  < 210>  145.220   7.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   185 JANKOWSKI JERZY                 1   30              G    9:06:48     1304.54 161.43  46  < 216>  152.370   0.000
   186 KAZEK JAN                       1    7              G    9:00:07     1303.71 162.30   7  < 188>  143.560   0.000
   187 DYK WIKTOR                      1   56              G    9:08:13     1302.86 163.18  11  < 220>  154.020   0.000
   188 KAZEK JAN                       1   38              GSM  9:00:12     1302.72 164.05   8  < 189>  143.560   6.830
   189 KAZEK JAN                       1   12              G    9:00:14     1302.33 164.92   9  < 203>  143.560   0.000
   190 ZGOBA SEBASTIAN                 1   27              GSM  9:02:57     1301.20 165.79  35-  1-  1  146.970   6.750
   191 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   41              G    9:05:39     1301.08 166.67   5  < 196>  150.470   0.000
   192 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   21              G    9:02:23     1300.28 167.54   3  < 207>  146.130   0.000
   193 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   42              G    9:02:01     1300.25 168.41  11  < 194>  145.650   0.000
   194 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   23              G    9:02:04     1299.67 169.28  12  < 200>  145.650   0.000
   195 OLEJNICZAK EDWARD               1   63              G    9:05:00     1299.57 170.16  26  < 212>  149.450   0.000
   196 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   19              G    9:05:51     1298.84 171.03   6  < 197>  150.470   0.000
   197 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1    3              GSM  9:05:55     1298.09 171.90   7  < 217>  150.470   6.440
   198 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    8              G    9:06:10     1296.67 172.77   8  < 198>  150.630   0.000
   198 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   42              GSM  9:06:10     1296.67 172.77   9  < 202>  150.630   6.400
   200 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   53              GSM  9:02:21     1296.40 174.52  13  < 205>  145.650   6.310
   201 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   48              G    9:05:35     1296.12 175.39  13  < 208>  149.810   0.000
   202 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   23              G    9:06:15     1295.74 176.27  10  < 211>  150.630   0.000
   203 KAZEK JAN                       1   63              G    9:00:51     1295.08 177.14  10  < 218>  143.560   0.000
   204 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   22              GSM  9:03:27     1294.93 178.01   3  < 219>  146.910   6.140
   205 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1    9              G    9:02:30     1294.67 178.88  14  < 206>  145.650   0.000
   206 GAWŁÓW IWONA  & ZBIGNIEW        1   65              GSM  9:02:32     1294.28 179.76  15          145.650   6.050
   207 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   34              G    9:02:56     1293.95 180.63   4  < 214>  146.130   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   208 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   61              G    9:05:47     1293.88 181.50  14  < 208>  149.810   0.000
   208 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   12              G    9:05:47     1293.88 181.50  15  < 225>  149.810   0.000
   210 MAŁYS HENRYK                    1   93              G    9:02:15     1293.72 183.25  12          145.220   0.000
   211 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   60              GSM  9:06:30     1292.96 184.12  11          150.630   5.830
   212 OLEJNICZAK EDWARD               1   66              G    9:05:37     1292.63 184.99  27  < 213>  149.450   0.000
   213 OLEJNICZAK EDWARD               1   95              G    9:05:38     1292.45 185.86  28  < 222>  149.450   0.000
   214 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   41              G    9:03:06     1292.04 186.74   5  < 224>  146.130   0.000
   215 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   68              GSM  9:03:25     1291.17 187.61   4          146.440   5.660
   216 JANKOWSKI JERZY                 1   79              G    9:08:01     1291.09 188.48  47  < 229>  152.370   0.000
   217 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   27              G    9:06:33     1291.03 189.35   8          150.470   0.000
   218 KAZEK JAN                       1   72              GSM  9:01:12     1291.01 190.23  11          143.560   5.520
   219 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   41              G    9:03:55     1289.63 191.10   4          146.910   0.000
   220 DYK WIKTOR                      1   11              G    9:09:30     1288.87 191.97  12          154.020   0.000
   221 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   41              G    9:06:58     1287.20 192.84  13          150.560   0.000
   222 OLEJNICZAK EDWARD               1   29              G    9:06:09     1286.70 193.72  29  < 223>  149.450   0.000
   223 OLEJNICZAK EDWARD               1   84              G    9:06:10     1286.51 194.59  30  < 226>  149.450   0.000
   224 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              GSM  9:03:36     1286.36 195.46   6          146.130   5.260
   225 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    8              G    9:06:28     1286.29 196.34  16          149.810   0.000
   226 OLEJNICZAK EDWARD               1   35              GSM  9:06:13     1285.96 197.21  31          149.450   5.170
   227 JASIŃSKI JAN                    1   10              GSM  9:06:47     1285.63 198.08   3  < 230>  150.140   5.130
   228 MAŁYS DOMINIK                   1   81              GSM  9:06:24     1284.79 198.95   6          149.550   5.090
   229 JANKOWSKI JERZY                 1   23              G    9:08:36     1284.74 199.83  48          152.370   0.000
   230 JASIŃSKI JAN                    1   21              GSM  9:06:55     1284.16 200.70   4          150.140   5.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   231 OLEJNICZAK EDWARD               1   21              G    9:06:24     1283.94   0.00  32          149.450   0.000
   232 MAŁYS DOMINIK                   1   16              GSM  9:06:30     1283.69   0.00   7          149.550   0.000
   233 PIASECKI R    & JURDECZKA P     1   67              GSM  9:07:16     1283.14   0.00   9          150.470   0.000
   234 DUDZIAK KAROL                   1    9              G    9:01:00     1282.70   0.00   3          142.380   0.000
   235 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   13              G    9:06:33     1282.20   0.00  18          149.440   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------         

 



                                                      
  





SEKCJA  ŻMIGRÓD 2


  PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Typowane [ 1]                                                                 
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|15|16|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 MIARKA          ADAM            2  5  5  5  1  5  4  2  3  5  5  4  5  5  5  5  3   67   2448.07  33.9
    2    3 KURAS           MARIUSZ         2  5  5  4  5  5  5  5  5  4  5  3  5  5  2  0  5   68   2405.88  48.1
    3    2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2  5  5  2  5  5  3  5  5  5  5  4  5  5  2  2  5   68   2377.47  32.7
    4    4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2  4  5  5  4  3  2  4  1  2  1  2  0  1  2  0  0   36    987.04  15.8
    5    5 ZMARZŁY         MARIAN          2  5  4  3  1  5  2  2  0  0  0  0  0  0  0  0 --   22    511.42  11.8
    6    6 BIELAK          ANDRZEJ         2  0  0  0  0  1  0  0  0  0  1  0  0  1  0 --  0    3    129.23   3.1
    7    7 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2  3  0  0  1 --  0  1 --  0  0 -- -- --  0 --  0    5     66.14   5.5
    8    8 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2  2  1  0  0  0  0 -- --  0  1  0  0 --  0  0  0    4     47.82   4.5
    9    9 MOSKALIK        MACIEJ          2 -- --  2  0  0  0  0  0 --  0 --  0  0  0 -- --    2     35.65   5.8
   10   10 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2  1  2  0  0  0  0  0  0  0  0 --  0 -- -- -- --    3     31.57   8.2
   11   11 KRÓLIK          ADAM            2  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00   7.7
   12   12 MALESZKA        STANISŁAW       2  0 --  0 --  0  0 --  0  0 --  0 -- -- -- -- --    0      0.00   4.6
   13   13 RĘKAS           ADAM            2  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00  13.8
   14   14 RÓŻAŃSKI        JACEK           2  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0    0      0.00  18.0
   15   15 REMBISZ         STANISŁAW       2  0  0 --  0  0 --  0  0 -- --  0  0 -- -- -- --    0      0.00   2.1



 


                                                                  
  PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                    
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Całość [ 5]                                                                   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|15|16|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    2 KURAS           MARIUSZ         2  6  6  6  6  5  5  6  5  5  6  4  6  4  6  2  6   84   3028.69  48.1
    2    1 MIARKA          ADAM            2  6  6  6  6  5  5  6  5  5  6  4  6  4  6  4  5   85   2994.28  33.9
    3    3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2  6  6  6  6  5  5  6  5  5  6  4  6  4  4  2  5   81   2737.89  32.7
    4    4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2  6  6  6  6  5  5  6  4  3  2  4  0  2  6  3  2   66   2109.75  15.8
    5    5 RĘKAS           ADAM            2  6  6  6  6  5  4  6  3  0  4  4  0  3  6  2  1   62   1897.80  13.8
    6    6 RÓŻAŃSKI        JACEK           2  5  3  6  3  4  5  4  2  3  5  1  3  2  4  4  0   54   1724.38  18.0
    7    7 KRÓLIK          ADAM            2  2  6  6  1  3  5  3  2  0  0  2  0  0  6  4  0   40   1267.89   7.7
    8    8 ZMARZŁY         MARIAN          2  6  6  6  1  5  4  3  0  0  0  1  0  0  3  0 --   35    853.08  11.8
    9    9 MOSKALIK        MACIEJ          2 -- --  5  2  0  4  2  0 --  0 --  0  0  2 -- --   15    390.27   5.8
   10   10 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2  2  2  3  1  2  0 -- --  0  2  0  0 --  1  0  0   13    268.91   4.5
   11   11 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2  2  6  2  3  0  0  0  0  0  0 --  0 -- -- -- --   13    183.80   8.2
   12   12 BIELAK          ANDRZEJ         2  0  1  0  0  1  0  0  0  0  1  0  0  1  1 --  0    5    165.57   3.1
   13   13 MALESZKA        STANISŁAW       2  1 --  0 --  0  1 --  0  0 --  1 -- -- -- -- --    3    118.15   4.6
   14   14 REMBISZ         STANISŁAW       2  0  0 --  1  2 --  0  0 -- --  0  0 -- -- -- --    3    107.46   2.1
   15   15 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2  3  0  1  1 --  0  1 --  0  0 -- -- --  0 --  0    6     86.68   5.5


                                                      

              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Se|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2   10              1  13  1421.40  5746.510 
   2 MIARKA          ADAM          2    1              1  12   927.84  5335.420 
   3 MIARKA          ADAM          2   41              0  12  1109.95  5237.640 
   4 KURAS           MARIUSZ       2   20              0  11   757.15  4892.390 
   5 MIARKA          ADAM          2   28              0  11  1080.61  4961.130 
   6 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2    4              1  11  1189.93  4564.020 
   7 MIARKA          ADAM          2   20              0  11  1297.01  5112.410 
   8 KURAS           MARIUSZ       2   82              0  10   573.95  4433.980 
   9 KURAS           MARIUSZ       2    2              1  10   699.62  3743.180 
  10 KURAS           MARIUSZ       2   12              1  10   786.46  4559.640 
  11 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2    3              1  10   884.56  3555.770 
  12 KURAS           MARIUSZ       2   49              1  10   966.73  4730.290 
  13 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW     2   10              1  10  1160.97  4386.790 
  14 KURAS           MARIUSZ       2   26              0   9   263.45  3877.220 
  15 KURAS           MARIUSZ       2   42              0   9   448.37  3890.790 
  16 KURAS           MARIUSZ       2    5              0   9   464.74  3818.660 
  17 KURAS           MARIUSZ       2   31              0   9   493.39  4173.530 
  18 KURAS           MARIUSZ       2   57              0   9   604.06  4271.880 
  19 KURAS           MARIUSZ       2    8              1   9   646.11  3818.660 
  20 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2   17              1   9   725.36  3283.240 
  21 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2    8              0   9   767.05  4032.770 
  22 KURAS           MARIUSZ       2   15              0   9   771.89  3594.650 
  23 KURAS           MARIUSZ       2   35              0   9   779.40  3239.780 
  24 KURAS           MARIUSZ       2   19              1   9   788.16  3468.990 
  25 KURAS           MARIUSZ       2    3              0   9   798.61  3648.010 
  26 KURAS           MARIUSZ       2   25              1   9   823.01  3877.220 
  27 MIARKA          ADAM          2   25              0   9   891.53  3838.010 
  28 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2   11              0   9   937.75  3229.930 
  29 KURAS           MARIUSZ       2   14              0   8   257.73  2907.030 
  30 KURAS           MARIUSZ       2   27              1   8   295.76  3558.040 
  31 KURAS           MARIUSZ       2   36              1   8   489.67  3334.030 
  32 KURAS           MARIUSZ       2   40              0   8   507.09  2912.230 
  33 KURAS           MARIUSZ       2   22              1   8   645.68  3485.910 
  34 MIARKA          ADAM          2   27              0   8   657.33  3167.230 
  35 KURAS           MARIUSZ       2   88              0   8   712.57  3136.240 
  36 MIARKA          ADAM          2   42              0   8   784.94  3337.950 
  37 KURAS           MARIUSZ       2   51              0   8   797.33  3136.240 
  38 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW     2   26              0   8   840.93  3111.530 
  39 RÓŻAŃSKI        JACEK         2   19              1   8   874.05  2527.310 
  40 MIARKA          ADAM          2   24              0   8  1018.02  3337.950 
  41 KURAS           MARIUSZ       2   83              0   7   330.67  2184.820 
  42 KURAS           MARIUSZ       2   33              0   7   365.52  3211.720 
  43 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2   13              1   7   424.10  3199.930 
  44 MIARKA          ADAM          2   39              1   7   435.66  2200.630 
  45 KURAS           MARIUSZ       2    6              1   7   452.60  2987.710 
  46 KURAS           MARIUSZ       2   41              1   7   510.59  2947.920 
  47 KURAS           MARIUSZ       2   21              0   7   574.19  2718.710 
  48 KURAS           MARIUSZ       2   64              0   7   574.56  3001.280 
  49 KURAS           MARIUSZ       2   59              0   7   624.62  3171.930 
  50 RÓŻAŃSKI        JACEK         2    6              0   7   707.23  3394.880 
  51 MIARKA          ADAM          2   50              0   7   782.90  3397.100 
  52 ZMARZŁY         MARIAN        2   31              1   7   825.91  2377.580 
  53 MIARKA          ADAM          2    7              1   7   861.17  3581.480 
  54 KURAS           MARIUSZ       2    9              0   7   907.50  2763.700 
  55 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2   22              0   7   985.99  3312.030 
  56 MIARKA          ADAM          2   23              0   6   262.23  2609.100 
  57 KURAS           MARIUSZ       2   71              0   6   292.05  1753.720 
  58 RĘKAS           ADAM          2   24              0   6   386.28  2490.500 
  59 KURAS           MARIUSZ       2   30              0   6   391.12  2615.170 
  60 KURAS           MARIUSZ       2   32              0   6   400.25  2076.080 
  61 KURAS           MARIUSZ       2   18              1   6   452.47  2668.530 
  62 KURAS           MARIUSZ       2   85              0   6   468.76  2484.310 
  63 KURAS           MARIUSZ       2   78              1   6   477.76  2839.180 
  64 MIARKA          ADAM          2   33              1   6   505.80  2444.160 
  65 KRÓLIK          ADAM          2   10              1   6   527.85  2261.160 
  66 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2    5              1   6   619.48  2434.480 
  67 MIARKA          ADAM          2   40              0   6   624.53  2681.370 
  68 MIARKA          ADAM          2   13              0   6   648.74  2254.000 
  69 KURAS           MARIUSZ       2   77              1   6   652.78  1977.730 
  70 KURAS           MARIUSZ       2    7              0   6   675.86  2654.960 
  71 MIARKA          ADAM          2   31              1   6   678.66  2609.100 
  72 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2   39              0   6   758.72  2434.480 
  73 MIARKA          ADAM          2    5              0   6   777.79  2595.440 
  74 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2   16              1   6   781.07  2196.930 
  75 MIARKA          ADAM          2   29              1   6   782.49  2030.450 
  76 RÓŻAŃSKI        JACEK         2   12              1   6   799.50  2422.730 
  77 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW     2   21              1   6   854.65  2446.310 
  78 MIARKA          ADAM          2   17              0   6   870.59  2089.060 
  79 MIARKA          ADAM          2   18              0   6   888.80  3187.750 
  80 RÓŻAŃSKI        JACEK         2   13              1   5   311.64  2659.630 
  81 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2   33              0   5   332.08  1879.420 
  82 KURAS           MARIUSZ       2   76              0   5   354.54  2282.420 
  83 KURAS           MARIUSZ       2   69              0   5   374.19  2506.430 
  84 MIARKA          ADAM          2   35              0   5   383.13  1530.390 
  85 MIARKA          ADAM          2   43              1   5   385.33  1899.150 
  86 RĘKAS           ADAM          2   36              0   5   446.24  2318.340 
  87 RĘKAS           ADAM          2    5              1   5   479.77  2102.580 
  88 KURAS           MARIUSZ       2   75              1   5   528.40  2268.850 
  89 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2    1              0   5   557.58  2879.070 
  90 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW     2   54              1   5   620.98  1755.820 
  91 KURAS           MARIUSZ       2    4              1   5   687.27  1519.320 
  92 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW     2   31              1   5   732.93  2110.870 
  93 RĘKAS           ADAM          2   12              1   5   745.50  1753.530 
  94 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW    2   40              0   4   229.88  1758.720 
  95 KURAS           MARIUSZ       2   60              1   4   230.51  1594.800 
  96 KURAS           MARIUSZ       2   17              1   4   267.12  1312.230 
  97 KURAS           MARIUSZ       2   72              0   4   290.89  1779.020 
  98 KURAS           MARIUSZ       2   45              1   4   305.74  1949.670 
  99 KURAS           MARIUSZ       2   63              1   4   325.87  1146.780 
 100 MIARKA          ADAM          2    2              1   4   331.57  2746.840



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 16, z dnia 30.07.17 HALLE-6                                  
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    28    5    16   143.21     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    15    5     5   113.92     
              3 MIARKA          ADAM            2    20    3     5    75.00     
              4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    20    0     2     0.00     
              5 BIELAK          ANDRZEJ         2     5    0     0     0.00     
              6 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2     9    0     0     0.00     
              7 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    19    0     0     0.00     
              8 KRÓLIK          ADAM            2     9    0     0     0.00     
              9 RĘKAS           ADAM            2    10    0     1     0.00     
             10 RÓŻAŃSKI        JACEK           2     8    0     0     0.00

                                                   
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 16, z dnia 30.07.17 HALLE-6                                  
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    28    6    16   174.64     
              2 MIARKA          ADAM            2    20    5     5   119.64     
              3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    15    5     5   113.92     
              4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    20    2     2    46.43     
              5 RĘKAS           ADAM            2    10    1     1    21.07     
              6 BIELAK          ANDRZEJ         2     5    0     0     0.00     
              7 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2     9    0     0     0.00     
              8 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    19    0     0     0.00     
              9 KRÓLIK          ADAM            2     9    0     0     0.00     
             10 RÓŻAŃSKI        JACEK           2     8    0     0     0.00 





                                                                               
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 16.           
                                          z lotu HALLE-6, w dniu 30.07.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2   26              G M 11:12:15     1178.92   6.99  28- 16-  5  332.750  30.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2    5              G M 11:15:17     1166.38  13.99   2  <   3>  332.750  29.640
     3 KURAS MARIUSZ                   2   40              G   11:18:05     1155.05  20.98   3  <   4>  332.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     4 KURAS MARIUSZ                   2   31              G M 11:19:13     1150.52  27.97   4  <   5>  332.750  28.930
     5 KURAS MARIUSZ                   2   82                  11:19:53     1147.88  34.97   5  <   6>  332.750   0.000
     6 KURAS MARIUSZ                   2   71                  11:21:13     1142.62  41.96   6  <   7>  332.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 KURAS MARIUSZ                   2   88                  11:21:33     1141.31  48.95   7  <   8>  332.750   0.000
     8 KURAS MARIUSZ                   2   42              G M 11:21:39     1140.92  55.94   8  <   9>  332.750  27.500
     9 KURAS MARIUSZ                   2   27              G M 11:24:15     1130.84  62.94   9  <  11>  332.750  27.140
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 MIARKA ADAM                     2   43              G M 11:26:40     1129.62  69.93  20-  5-  3  335.120  26.790
    11 KURAS MARIUSZ                   2   36              G   11:24:46     1128.86  76.92  10  <  13>  332.750   0.000
    12 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   54                  11:29:51     1118.69  83.92  20-  2-  0  335.440   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 KURAS MARIUSZ                   2   12              G   11:27:44     1117.61  90.91  11  <  14>  332.750   0.000
    14 KURAS MARIUSZ                   2   83                  11:33:36     1096.01  97.90  12  <  18>  332.750   0.000
    15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              G M 11:32:18     1095.24 104.90  15-  5-  5  331.090  25.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 MIARKA ADAM                     2   42              G   11:37:38     1089.35 111.89   2  <  16>  335.120   0.000
    16 MIARKA ADAM                     2   25              G M 11:37:38     1089.35 111.89   3  <  19>  335.120  24.640
    18 KURAS MARIUSZ                   2   41              G   11:36:29     1085.70 125.87  13  <  22>  332.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 MIARKA ADAM                     2   41              G M 11:40:13     1080.28 132.87   4  <  29>  335.120  23.570
    20 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              G M 11:37:42     1076.02 139.86   2  <  21>  331.090  23.210
    21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    5              G M 11:37:59     1075.03 146.85   3  <  23>  331.090  22.860
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 KURAS MARIUSZ                   2   59                  11:40:07     1072.98 153.85  14  <  24>  332.750   0.000
    23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   11              G M 11:39:09     1070.97 160.84   4  <  27>  331.090  22.140
    24 KURAS MARIUSZ                   2   77                  11:42:54     1063.44 167.83  15  <  25>  332.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 KURAS MARIUSZ                   2   35              G   11:43:01     1063.04 174.83  16          332.750   0.000
    26 RĘKAS ADAM                      2   58                  11:52:48     1062.42 181.82  10-  1-  0  342.950   0.000
    27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    4              G M 11:41:57     1061.36 188.81   5          331.090  20.710
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   60                  11:46:26     1060.07 195.80   2          335.440   0.000
    29 MIARKA ADAM                     2   29              G   11:46:19     1059.45 202.80   5          335.120   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    30 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   21              G M 11:46:45     1059.01   0.00   3          335.440   0.000
    31 KRÓLIK ADAM                     2   19              G   11:54:59     1055.35   0.00   9-  0-  0  342.970   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 MIARKA ADAM                     2   47              G   11:48:33     1052.02   0.00   6          335.120   0.000
    33 MIARKA ADAM                     2   50              G   11:48:41     1051.58   0.00   7          335.120   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 MIARKA ADAM                     2   28              G M 11:48:55     1050.81   0.00   8          335.120   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------            




            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 15, z dnia 30.07.17 HOLTEN-3                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MIARKA          ADAM            2    17    5     9   340.00     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    14    2     2   129.29     
              3 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    20    0     3     0.00     
              4 KRÓLIK          ADAM            2    19    0     7     0.00     
              5 KURAS           MARIUSZ         2    24    0     2     0.00     
              6 ZMARZŁY         MARIAN          2    10    0     0     0.00     
              7 RĘKAS           ADAM            2    20    0     2     0.00     
              8 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    12    0     4     0.00     
              9 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2     8    0     0     0.00   


                                                       
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 15, z dnia 30.07.17 HOLTEN-3                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MIARKA          ADAM            2    17    4     9   275.72     
              2 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    12    4     4   268.93     
              3 KRÓLIK          ADAM            2    19    4     7   260.71     
              4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    20    3     3   183.93     
              5 KURAS           MARIUSZ         2    24    2     2   132.85     
              6 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    14    2     2   129.29     
              7 RĘKAS           ADAM            2    20    2     2   126.78     
              8 ZMARZŁY         MARIAN          2    10    0     0     0.00     
              9 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2     8    0     0     0.00     




                                                                               
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 15.           
                                         z lotu HOLTEN-3, w dniu 30.07.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 MIARKA ADAM                     2   20              G M 17:17:28     1092.77   6.94  17-  9-  5  729.390  70.000
     2 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    8              G   17:29:28     1082.28  13.89  12-  4-  0  735.370   0.000
     3 MIARKA ADAM                     2    4              G   17:32:43     1068.36  20.83   2  <   4>  729.390   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     4 MIARKA ADAM                     2    1              G M 17:40:22     1056.53  27.78   3  <   8>  729.390  68.930
     5 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    6              G   17:49:38     1051.08  34.72   2  <  10>  735.370   0.000
     6 KURAS MARIUSZ                   2    2              G   17:42:07     1050.99  41.67  24-  2-  0  727.410   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 KRÓLIK ADAM                     2   22              G   17:53:29     1047.60  48.61  19-  7-  0  736.970   0.000
     8 MIARKA ADAM                     2    2              G M 17:47:07     1046.30  55.56   4  <   9>  729.390  67.500
     9 MIARKA ADAM                     2   18              G M 17:47:36     1045.57  62.50   5  <  11>  729.390  67.140
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              G   18:00:30     1035.00  69.44   3  <  18>  735.370   0.000
    11 MIARKA ADAM                     2   23              G M 17:54:50     1034.84  76.39   6  <  14>  729.390  66.430
    12 KRÓLIK ADAM                     2   37              G   18:12:13     1020.43  83.33   2  <  19>  736.970   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 RĘKAS ADAM                      2   36              G   18:19:15     1010.59  90.28  20-  2-  0  736.970   0.000
    14 MIARKA ADAM                     2    7              G M 18:12:08     1010.05  97.22   7  <  21>  729.390   0.000
    15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              G M 18:19:38      994.64 104.17  14-  2-  2  725.720  65.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 KURAS MARIUSZ                   2   75                  18:22:01      993.71 111.11   2          727.410   0.000
    17 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G M 18:30:04      980.61 118.06   2          725.720  64.290
    18 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              G   18:47:06      971.30 125.00   4          735.370   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 KRÓLIK ADAM                     2    8              G   18:49:56      969.78 131.94   3  <  20>  736.970   0.000
    20 KRÓLIK ADAM                     2   23              G   18:54:14      964.33 138.89   4  <  22>  736.970   0.000
    21 MIARKA ADAM                     2    5              G   18:54:23      954.22 145.83   8  <  25>  729.390   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 KRÓLIK ADAM                     2   12              G   19:09:16      945.72 152.78   5  <  27>  736.970   0.000
    23 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   16              G   19:14:09      930.69 159.72  20-  3-  0  729.800   0.000
    24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   32              G   19:18:12      925.91 166.67   2  <  29>  729.800   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 MIARKA ADAM                     2   15              G   19:18:10      925.43 173.61   9          729.390   0.000
    26 RĘKAS ADAM                      2    6              G   19:32:52      917.92 180.56   2          736.970   0.000
    27 KRÓLIK ADAM                     2    7              G   19:33:41      916.99 187.50   6  <  28>  736.970   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 KRÓLIK ADAM                     2    1              G   19:33:53      916.76 194.44   7          736.970   0.000
    29 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    1              G   19:30:43      911.43 201.39   3          729.800   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    30 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   33              G   19:33:57      907.77   0.00   4          729.800   0.000
    31 RĘKAS ADAM                      2   32              G   19:42:45      906.76   0.00   3          736.970   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 ZMARZŁY MARIAN                  2    7              G   19:42:23      900.13   0.00  10-  0-  0  731.250   0.000
    33 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    9              G M 19:43:02      897.63   0.00   5          729.800   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    4              G M 19:46:56      893.34   0.00   6          729.800   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------  
                      




            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 14, z dnia 23.07.17 HALLE-5                                  
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MIARKA          ADAM            2    37    5    14   131.54     
              2 KURAS           MARIUSZ         2    48    2    10    55.08     
              3 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    40    2     7    51.84     
              4 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    25    2     4    49.08     
              5 ZMARZŁY         MARIAN          2    13    0     3     0.00     
              6 BIELAK          ANDRZEJ         2     6    0     1     0.00     
              7 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    11    0     0     0.00     
              8 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    25    0     1     0.00     
              9 MOSKALIK        MACIEJ          2    26    0     2     0.00     
             10 KRÓLIK          ADAM            2    39    0    12     0.00     
             11 RĘKAS           ADAM            2    36    0     8     0.00     
             12 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    20    0     4     0.00

                                                    
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 14, z dnia 23.07.17 HALLE-5                                  
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MIARKA          ADAM            2    37    6    14   170.92     
              2 KURAS           MARIUSZ         2    48    6    10   165.08     
              3 KRÓLIK          ADAM            2    39    6    12   163.85     
              4 RĘKAS           ADAM            2    36    6     8   151.85     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    40    6     7   151.23     
              6 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    20    4     4   112.15     
              7 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    25    4     4   100.93     
              8 ZMARZŁY         MARIAN          2    13    3     3    63.38     
              9 MOSKALIK        MACIEJ          2    26    2     2    41.23     
             10 BIELAK          ANDRZEJ         2     6    1     1    29.69     
             11 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    25    1     1    22.31     
             12 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    11    0     0     0.00 



          PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 14                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-5 z dnia 23.07.17                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,25,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  335.428 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   326                           
      5.Ilość konkursów.......................:   66                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1617.65                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1406.80                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,50,42                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,26,06                         
     10.Czas trwania konkursu.................:35 min. 24 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   12   |  326   |   66  |20.25|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  326   |   66  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------    


 
                                                                               
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 14.           
                                          z lotu HALLE-5, w dniu 23.07.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2   20              GSM 11:50:42     1617.65   3.07  48- 10-  2  332.750  30.000
     2 MIARKA ADAM                     2   33              GSM 11:52:46     1612.96   6.13  37- 14-  5  335.120  29.850
     3 BIELAK ANDRZEJ                  2   19              G   11:48:49     1607.18   9.20   6-  1-  0  327.570   0.000
     4 KRÓLIK ADAM                     2   10              G   11:59:04     1602.16  12.27  39- 12-  0  342.970   0.000
     5 MIARKA ADAM                     2   35              G   11:54:56     1596.32  15.34   2  <   9>  335.120   0.000
     6 KURAS MARIUSZ                   2   83                  11:56:38     1572.30  18.40   2  <  12>  332.750   0.000
     7 RĘKAS ADAM                      2   24              G   12:03:47     1567.53  21.47  36-  8-  0  342.950   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     8 KRÓLIK ADAM                     2    4              G   12:07:28     1541.67  24.54   2  <  23>  342.970   0.000
     9 MIARKA ADAM                     2   25              G   12:02:47     1538.78  27.61   3  <  14>  335.120   0.000
    10 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   11              GSM 12:00:50     1534.01  30.67  25-  4-  2  331.090  28.620
    11 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              G   12:08:40     1526.74  33.74  20-  4-  0  341.480   0.000
    12 KURAS MARIUSZ                   2   41              G   12:03:04     1525.91  36.81   3  <  22>  332.750   0.000
    13 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    6              G   12:10:48     1512.31  39.88   2  <  15>  341.480   0.000
    14 MIARKA ADAM                     2   12              G   12:07:58     1503.01  42.94   4  <  17>  335.120   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    5              G   12:12:24     1501.67  46.01   3  <  16>  341.480   0.000
    16 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    4              G   12:12:29     1501.12  49.08   4          341.480   0.000
    17 MIARKA ADAM                     2    1              GSM 12:08:48     1497.41  52.15   5  <  18>  335.120  27.540
    18 MIARKA ADAM                     2   15              G   12:10:08     1488.54  55.21   6  <  30>  335.120   0.000
    19 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              G   12:07:45     1486.38  58.28   2  <  36>  331.090   0.000
    20 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    4              G   12:10:47     1485.67  61.35  40-  7-  2  335.440   0.000
    21 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   23              GSM 12:10:49     1485.45  64.42   2  <  34>  335.440  26.920
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 KURAS MARIUSZ                   2   59                  12:09:11     1484.28  67.48   4  <  29>  332.750   0.000
    23 KRÓLIK ADAM                     2    3              G   12:16:25     1482.05  70.55   3  <  24>  342.970   0.000
    24 KRÓLIK ADAM                     2   69                  12:16:33     1481.19  73.62   4  <  25>  342.970   0.000
    25 KRÓLIK ADAM                     2    5              G   12:18:53     1466.42  76.69   5  <  27>  342.970   0.000
    26 RĘKAS ADAM                      2   36              G   12:19:27     1462.79  79.75   2  <  28>  342.950   0.000
    27 KRÓLIK ADAM                     2    2              G   12:19:33     1462.25  82.82   6  <  40>  342.970   0.000
    28 RĘKAS ADAM                      2   57                  12:19:52     1460.19  85.89   3  <  32>  342.950   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 KURAS MARIUSZ                   2   88                  12:12:58     1459.64  88.96   5  <  33>  332.750   0.000
    30 MIARKA ADAM                     2   41              GCM 12:14:46     1458.52  92.02   7  <  31>  335.120  25.540
    31 MIARKA ADAM                     2   28              GCM 12:14:57     1457.36  95.09   8  <  41>  335.120  25.380
    32 RĘKAS ADAM                      2   47              G   12:20:47     1454.51  98.16   4  <  42>  342.950   0.000
    33 KURAS MARIUSZ                   2   19              GSM 12:14:24     1450.52 101.23   6  <  38>  332.750  25.080
    34 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   26              GSM 12:16:27     1449.30 104.29   3  <  35>  335.440  24.920
    35 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              G   12:16:31     1448.88 107.36   4  <  37>  335.440   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   33              G   12:13:44     1447.49 110.43   3  <  63>  331.090   0.000
    37 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   41              G   12:16:45     1447.42 113.50   5  <  46>  335.440   0.000
    38 KURAS MARIUSZ                   2   30              G   12:14:59     1446.84 116.56   7  <  39>  332.750   0.000
    39 KURAS MARIUSZ                   2   71                  12:15:00     1446.74 119.63   8  <  52>  332.750   0.000
    40 KRÓLIK ADAM                     2   50              G   12:22:34     1443.68 122.70   7  <  44>  342.970   0.000
    41 MIARKA ADAM                     2   49              G   12:17:09     1443.55 125.77   9  <  43>  335.120   0.000
    42 RĘKAS ADAM                      2   46              G   12:22:50     1441.98 128.83   5  <  54>  342.950   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 MIARKA ADAM                     2   37              G   12:17:46     1439.73 131.90  10  <  45>  335.120   0.000
    44 KRÓLIK ADAM                     2    1              G   12:23:15     1439.54 134.97   8  <  48>  342.970   0.000
    45 MIARKA ADAM                     2   39              GSM 12:17:53     1439.00 138.04  11  <  50>  335.120  23.230
    46 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    2              G   12:18:08     1438.83 141.10   6  <  61>  335.440   0.000
    47 ZMARZŁY MARIAN                  2    3              G   12:19:08     1438.11 144.17  13-  3-  0  336.710   0.000
    48 KRÓLIK ADAM                     2    6              G   12:24:14     1433.62 147.24   9  <  49>  342.970   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 KRÓLIK ADAM                     2   61                  12:24:16     1433.42 150.31  10  <  53>  342.970   0.000
    50 MIARKA ADAM                     2   20              GCM 12:19:45     1427.56 153.37  12  <  55>  335.120   0.000
    51 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   15              G   12:15:42     1425.14 156.44  25-  1-  0  328.780   0.000
    52 KURAS MARIUSZ                   2   15              G   12:19:03     1421.71 159.51   9  <  59>  332.750   0.000
    53 KRÓLIK ADAM                     2    8              G   12:26:23     1420.85 162.58  11  <  60>  342.970   0.000
    54 RĘKAS ADAM                      2   12              G   12:26:23     1420.77 165.64   6  <  57>  342.950   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 MIARKA ADAM                     2   18              G   12:21:02     1419.80 168.71  13  <  56>  335.120   0.000
    56 MIARKA ADAM                     2   26              G   12:21:13     1418.70 171.78  14          335.120   0.000
    57 RĘKAS ADAM                      2   58                  12:26:48     1418.32 174.85   7  <  62>  342.950   0.000
    58 MOSKALIK MACIEJ                 2    5              G   12:24:12     1417.98 177.91  26-  2-  0  339.180   0.000
    59 KURAS MARIUSZ                   2   76                  12:20:19     1414.05 180.98  10          332.750   0.000
    60 KRÓLIK ADAM                     2   67                  12:27:41     1413.24 184.05  12          342.970   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   51                  12:22:23     1413.07 187.12   7          335.440   0.000
    62 RĘKAS ADAM                      2    7              G   12:28:19     1409.48 190.18   8          342.950   0.000
    63 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              GCM 12:20:00     1408.89 193.25   4          331.090  20.460
    64 ZMARZŁY MARIAN                  2   12              G   12:24:16     1407.26 196.32   2  <  65>  336.710   0.000
    65 ZMARZŁY MARIAN                  2   11              G   12:24:18     1407.06 199.39   3          336.710   0.000
    66 MOSKALIK MACIEJ                 2   14              G   12:26:06     1406.80 202.45   2          339.180   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    67 KURAS MARIUSZ                   2   10              G   12:21:54     1404.60   0.00  11          332.750   0.000
    68 ZMARZŁY MARIAN                  2   66                  12:25:02     1402.76   0.00   4          336.710   0.000
    69 KURAS MARIUSZ                   2   42              GSM 12:23:23     1395.86   0.00  12          332.750   0.000
    70 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   38              G   12:29:57     1394.08   0.00   5          341.480   0.000
    71 KURAS MARIUSZ                   2   49              G   12:24:08     1391.48   0.00  13          332.750   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------ 
           



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 15.07.17 HOLTEN-2                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    48    5    21   329.99     
              2 MIARKA          ADAM            2    38    5    12   329.18     
              3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    27    5     9   322.25     
              4 BIELAK          ANDRZEJ         2     6    1     1    66.53     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    27    1     2    64.49     
              6 ZMARZŁY         MARIAN          2     9    0     0     0.00     
              7 MOSKALIK        MACIEJ          2     6    0     0     0.00     
              8 KRÓLIK          ADAM            2    35    0     0     0.00     
              9 RĘKAS           ADAM            2    32    0     3     0.00     
             10 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    19    0     2     0.00

                                                  
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 13, z dnia 15.07.17 HOLTEN-2                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    48    4    21   278.78     
              2 MIARKA          ADAM            2    38    4    12   266.32     
              3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    27    4     9   263.47     
              4 RĘKAS           ADAM            2    32    3     3   198.57     
              5 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    19    2     2   130.00     
              6 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    27    2     2   129.59     
              7 BIELAK          ANDRZEJ         2     6    1     1    66.53     
              8 ZMARZŁY         MARIAN          2     9    0     0     0.00     
              9 MOSKALIK        MACIEJ          2     6    0     0     0.00     
             10 KRÓLIK          ADAM            2    35    0     0     0.00 



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-2 z dnia 15.07.17                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  730.832 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   247                           
      5.Ilość konkursów.......................:   50                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1420.45                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1310.64                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,32,06                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,16,31                         
     10.Czas trwania konkursu.................:44 min. 25 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   10   |  247   |   50  |20.24|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  247   |   50  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 13.           
                                         z lotu HOLTEN-2, w dniu 15.07.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2   19              GSM 14:32:06     1420.45   4.05  48- 21-  5  727.410  70.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   57                  14:33:06     1417.68   8.10   2  <   3>  727.410   0.000
     3 KURAS MARIUSZ                   2    6              G   14:39:25     1400.44  12.15   3  <   4>  727.410   0.000
     4 KURAS MARIUSZ                   2   44              G   14:41:01     1396.14  16.19   4  <   6>  727.410   0.000
     5 RĘKAS ADAM                      2   36              G   14:48:10     1395.34  20.24  32-  3-  0  736.970   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 KURAS MARIUSZ                   2   41              G   14:41:50     1393.95  24.29   5  <   7>  727.410   0.000
     7 KURAS MARIUSZ                   2   40              G   14:42:03     1393.37  28.34   6  <   8>  727.410   0.000
     8 KURAS MARIUSZ                   2   12              G   14:45:44     1383.61  32.39   7  <   9>  727.410   0.000
     9 KURAS MARIUSZ                   2   78                  14:46:48     1380.81  36.44   8  <  10>  727.410   0.000
    10 KURAS MARIUSZ                   2   31              GSM 14:46:55     1380.50  40.49   9  <  12>  727.410  68.160
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 MIARKA ADAM                     2    1              GSM 14:49:54     1376.47  44.53  38- 12-  5  729.390  67.960
    12 KURAS MARIUSZ                   2   51                  14:50:51     1370.27  48.58  10  <  13>  727.410   0.000
    13 KURAS MARIUSZ                   2    8              GSM 14:50:53     1370.19  52.63  11  <  16>  727.410  67.550
    14 RĘKAS ADAM                      2   24              G   14:59:26     1366.19  56.68   2  <  40>  736.970   0.000
    15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              GSM 14:51:22     1365.76  60.73  27-  9-  5  725.720  67.140
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 KURAS MARIUSZ                   2   30              G   14:52:37     1365.73  64.78  12  <  21>  727.410   0.000
    17 MIARKA ADAM                     2   41              GCM 14:54:57     1363.47  68.83   2  <  20>  729.390  66.730
    18 BIELAK ANDRZEJ                  2   19              GSM 14:51:00     1358.80  72.87   6-  1-  1  721.520  66.530
    19 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   16              G   14:54:56     1356.66  76.92   2  <  24>  725.720   0.000
    20 MIARKA ADAM                     2   20              GCM 14:58:05     1355.53  80.97   3  <  23>  729.390  66.120
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 KURAS MARIUSZ                   2   76                  14:57:01     1354.54  85.02  13  <  26>  727.410   0.000
    22 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    8              G   15:03:44     1352.45  89.07  19-  2-  0  735.370   0.000
    23 MIARKA ADAM                     2    2              GSM 15:00:53     1348.52  93.12   4  <  32>  729.390  65.510
    24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              GSM 14:58:21     1348.05  97.17   3  <  27>  725.720  65.310
    25 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   14              G   15:01:25     1347.95 101.21  27-  2-  1  729.800   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 KURAS MARIUSZ                   2   69                  15:01:28     1343.41 105.26  14  <  37>  727.410   0.000
    27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   40              G   15:01:15     1340.82 109.31   4  <  30>  725.720   0.000
    28 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   10              GSM 15:04:32     1340.23 113.36   2          729.800  64.490
    29 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   12              G   15:08:43     1340.16 117.41   2          735.370   0.000
    30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              GSM 15:01:35     1340.00 121.46   5  <  31>  725.720  64.080
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              GCM 15:01:37     1339.91 125.51   6  <  34>  725.720  63.880
    32 MIARKA ADAM                     2   15              G   15:05:23     1337.39 129.55   5  <  33>  729.390   0.000
    33 MIARKA ADAM                     2   50              G   15:05:27     1337.23 133.60   6  <  35>  729.390   0.000
    34 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   11              G   15:02:53     1336.79 137.65   7  <  38>  725.720   0.000
    35 MIARKA ADAM                     2   33              G   15:08:01     1330.96 141.70   7  <  36>  729.390   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 MIARKA ADAM                     2   28              GCM 15:08:48     1329.06 145.75   8  <  44>  729.390  62.860
    37 KURAS MARIUSZ                   2   49              GSM 15:08:57     1325.09 149.80  15  <  39>  727.410  62.650
    38 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   46              G   15:08:17     1323.62 153.85   8  <  41>  725.720   0.000
    39 KURAS MARIUSZ                   2   45              G   15:09:36     1323.53 157.89  16  <  42>  727.410   0.000
    40 RĘKAS ADAM                      2   20              G   15:17:27     1322.04 161.94   3          736.970   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GCM 15:09:18     1321.17 165.99   9          725.720  61.840
    42 KURAS MARIUSZ                   2   20              GSM 15:11:39     1318.61 170.04  17  <  43>  727.410  61.630
    43 KURAS MARIUSZ                   2   11              G   15:12:19     1317.02 174.09  18  <  45>  727.410   0.000
    44 MIARKA ADAM                     2    3              G   15:13:59     1316.63 178.14   9  <  46>  729.390   0.000
    45 KURAS MARIUSZ                   2    9              G   15:12:36     1316.34 182.19  19  <  47>  727.410   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 MIARKA ADAM                     2   18              G   15:14:21     1315.76 186.23  10  <  48>  729.390   0.000
    47 KURAS MARIUSZ                   2   75                  15:13:51     1313.37 190.28  20  <  49>  727.410   0.000
    48 MIARKA ADAM                     2   31              G   15:15:30     1313.03 194.33  11  <  50>  729.390   0.000
    49 KURAS MARIUSZ                   2   24              G   15:14:47     1311.16 198.38  21          727.410   0.000
    50 MIARKA ADAM                     2    5              G   15:16:31     1310.64 202.43  12          729.390   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    51 MIARKA ADAM                     2    7              G   15:16:46     1310.05   0.00  13          729.390   0.000
    52 RĘKAS ADAM                      2   40              G   15:23:01     1308.97   0.00   4          736.970   0.000
    53 KURAS MARIUSZ                   2   85                  15:15:51     1308.64   0.00  22          727.410   0.000
    54 KRÓLIK ADAM                     2   12              G   15:23:22     1308.15   0.00  35-  0-  0  736.970   0.000
    55 KRÓLIK ADAM                     2   24              G   15:23:36     1307.61   0.00   2          736.970   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------  

            



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 09.07.17 HALLE-4                                  
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    56    5    40   141.52     
              2 MIARKA          ADAM            2    39    5    16   136.81     
              3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    31    5    14   135.41     
              4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    40    0     0     0.00     
              5 ZMARZŁY         MARIAN          2    14    0     0     0.00     
              6 BIELAK          ANDRZEJ         2     8    0     0     0.00     
              7 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    26    0     0     0.00     
              8 MOSKALIK        MACIEJ          2    27    0     0     0.00     
              9 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     4    0     0     0.00     
             10 KRÓLIK          ADAM            2    41    0     0     0.00     
             11 RĘKAS           ADAM            2    42    0     0     0.00     
             12 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    22    0     3     0.00     
             13 REMBISZ         STANISŁAW       2    13    0     0     0.00


                                                      
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 12, z dnia 09.07.17 HALLE-4                                  
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    56    6    40   177.91     
              2 MIARKA          ADAM            2    39    6    16   164.87     
              3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    31    6    14   159.72     
              4 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    22    3     3    64.73     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    40    0     0     0.00     
              6 ZMARZŁY         MARIAN          2    14    0     0     0.00     
              7 BIELAK          ANDRZEJ         2     8    0     0     0.00     
              8 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    26    0     0     0.00     
              9 MOSKALIK        MACIEJ          2    27    0     0     0.00     
             10 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     4    0     0     0.00     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    41    0     0     0.00     
             12 RĘKAS           ADAM            2    42    0     0     0.00     
             13 REMBISZ         STANISŁAW       2    13    0     0     0.00




          PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-4 z dnia 09.07.17                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,40,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  336.175 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   363                           
      5.Ilość konkursów.......................:   73                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1248.44                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1167.89                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,06,32                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,24,55                         
     10.Czas trwania konkursu.................:18 min. 23 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   13   |  363   |   73  |20.11|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  363   |   73  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------


     
                                                                               
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 12.           
                                          z lotu HALLE-4, w dniu 09.07.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2   27              GSM 11:06:32     1248.44   2.75  56- 40-  5  332.750  30.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   19              G   11:06:33     1248.36   5.51   2  <   3>  332.750   0.000
     3 KURAS MARIUSZ                   2   45              G   11:06:40     1247.81   8.26   3  <   4>  332.750   0.000
     4 KURAS MARIUSZ                   2   31              G   11:06:41     1247.74  11.02   4  <   5>  332.750   0.000
     5 KURAS MARIUSZ                   2   42              GSM 11:06:42     1247.66  13.77   5  <   6>  332.750  29.440
     6 KURAS MARIUSZ                   2   76                  11:06:43     1247.58  16.53   6  <   6>  332.750   0.000
     6 KURAS MARIUSZ                   2   25              G   11:06:43     1247.58  16.53   7  <  11>  332.750   0.000
     8 MIARKA ADAM                     2   41              GCM 11:09:18     1244.41  22.04  39- 16-  5  335.120  29.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 MIARKA ADAM                     2   24              GCM 11:09:36     1243.03  24.79   2  <  10>  335.120  28.890
    10 MIARKA ADAM                     2   39              GSM 11:09:37     1242.95  27.55   3  <  21>  335.120  28.750
    11 KURAS MARIUSZ                   2   64                  11:07:47     1242.61  30.30   8  <  14>  332.750   0.000
    12 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              GCM 11:06:43     1241.36  33.06  31- 14-  5  331.090  28.470
    13 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              GCM 11:06:45     1241.20  35.81   2  <  24>  331.090  28.330
    14 KURAS MARIUSZ                   2   40              G   11:08:06     1241.14  38.57   9  <  15>  332.750   0.000
    15 KURAS MARIUSZ                   2   82                  11:08:11     1240.76  41.32  10  <  16>  332.750   0.000
    16 KURAS MARIUSZ                   2   41              G   11:08:12     1240.68  44.08  11  <  17>  332.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 KURAS MARIUSZ                   2   69                  11:08:15     1240.45  46.83  12  <  18>  332.750   0.000
    18 KURAS MARIUSZ                   2   26              GSM 11:08:18     1240.22  49.59  13  <  19>  332.750  27.640
    19 KURAS MARIUSZ                   2   20              GSM 11:08:20     1240.06  52.34  14  <  20>  332.750  27.500
    20 KURAS MARIUSZ                   2   30              G   11:09:31     1234.62  55.10  15  <  22>  332.750   0.000
    21 MIARKA ADAM                     2    1              G   11:12:25     1230.17  57.85   4  <  33>  335.120   0.000
    22 KURAS MARIUSZ                   2   44              G   11:10:30     1230.13  60.61  16  <  23>  332.750   0.000
    23 KURAS MARIUSZ                   2    6              GSM 11:11:28     1225.75  63.36  17  <  25>  332.750  26.940
    24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    5              GSM 11:10:29     1224.07  66.12   3  <  30>  331.090  26.810
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 KURAS MARIUSZ                   2   59                  11:12:05     1222.97  68.87  18  <  26>  332.750   0.000
    26 KURAS MARIUSZ                   2   71                  11:12:09     1222.67  71.63  19  <  27>  332.750   0.000
    27 KURAS MARIUSZ                   2   35              G   11:12:14     1222.30  74.38  20  <  28>  332.750   0.000
    28 KURAS MARIUSZ                   2   78                  11:12:23     1221.62  77.13  21  <  29>  332.750   0.000
    29 KURAS MARIUSZ                   2   60                  11:12:28     1221.25  79.89  22  <  32>  332.750   0.000
    30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              GCM 11:11:30     1219.48  82.64   4  <  31>  331.090  25.970
    31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GSM 11:11:32     1219.34  85.40   5  <  42>  331.090  25.830
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 KURAS MARIUSZ                   2   15              G   11:13:09     1218.20  88.15  23  <  36>  332.750   0.000
    33 MIARKA ADAM                     2   40              G   11:15:25     1216.78  90.91   5  <  34>  335.120   0.000
    34 MIARKA ADAM                     2   23              G   11:15:31     1216.33  93.66   6  <  35>  335.120   0.000
    35 MIARKA ADAM                     2   27              GCM 11:15:39     1215.75  96.42   7  <  38>  335.120  25.280
    36 KURAS MARIUSZ                   2    2              G   11:14:34     1211.91  99.17  24  <  37>  332.750   0.000
    37 KURAS MARIUSZ                   2   36              G   11:14:35     1211.84 101.93  25  <  39>  332.750   0.000
    38 MIARKA ADAM                     2   28              GCM 11:16:49     1210.62 104.68   8  <  49>  335.120  24.860
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    39 KURAS MARIUSZ                   2   49              G   11:15:16     1208.83 107.44  26  <  40>  332.750   0.000
    40 KURAS MARIUSZ                   2   46              G   11:15:19     1208.61 110.19  27  <  41>  332.750   0.000
    41 KURAS MARIUSZ                   2   57                  11:15:21     1208.46 112.95  28  <  43>  332.750   0.000
    42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   50              G   11:14:04     1208.06 115.70   6  <  50>  331.090   0.000
    43 KURAS MARIUSZ                   2    8              G   11:15:37     1207.29 118.46  29  <  45>  332.750   0.000
    44 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   18              G   11:23:00     1206.64 121.21  22-  3-  0  341.480   0.000
    45 KURAS MARIUSZ                   2   10              G   11:15:53     1206.13 123.97  30  <  46>  332.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 KURAS MARIUSZ                   2   22              G   11:15:55     1205.98 126.72  31  <  47>  332.750   0.000
    47 KURAS MARIUSZ                   2   75                  11:15:56     1205.91 129.48  32  <  48>  332.750   0.000
    48 KURAS MARIUSZ                   2   63                  11:15:59     1205.69 132.23  33  <  56>  332.750   0.000
    49 MIARKA ADAM                     2   31              G   11:18:16     1204.31 134.99   9  <  53>  335.120   0.000
    50 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   28              G   11:14:56     1204.26 137.74   7  <  51>  331.090   0.000
    51 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              G   11:14:57     1204.18 140.50   8  <  52>  331.090   0.000
    52 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GCM 11:14:59     1204.04 143.25   9  <  54>  331.090   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 MIARKA ADAM                     2   43              G   11:18:21     1203.95 146.01  10  <  55>  335.120   0.000
    54 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    4              G   11:15:04     1203.67 148.76  10  <  61>  331.090   0.000
    55 MIARKA ADAM                     2   38              G   11:18:58     1201.29 151.52  11  <  58>  335.120   0.000
    56 KURAS MARIUSZ                   2   51                  11:17:13     1200.33 154.27  34  <  57>  332.750   0.000
    57 KURAS MARIUSZ                   2   18              G   11:17:27     1199.32 157.02  35  <  64>  332.750   0.000
    58 MIARKA ADAM                     2   17              G   11:19:42     1198.14 159.78  12  <  59>  335.120   0.000
    59 MIARKA ADAM                     2    4              G   11:20:33     1194.51 162.53  13  <  60>  335.120   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    60 MIARKA ADAM                     2   35              G   11:20:35     1194.37 165.29  14  <  63>  335.120   0.000
    61 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              G   11:17:14     1194.27 168.04  11  <  62>  331.090   0.000
    62 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   16              G   11:17:15     1194.19 170.80  12  <  67>  331.090   0.000
    63 MIARKA ADAM                     2   34              G   11:21:26     1190.76 173.55  15  <  71>  335.120   0.000
    64 KURAS MARIUSZ                   2    9              G   11:20:06     1187.97 176.31  36  <  65>  332.750   0.000
    65 KURAS MARIUSZ                   2    3              G   11:21:12     1183.32 179.06  37  <  66>  332.750   0.000
    66 KURAS MARIUSZ                   2    4              G   11:21:15     1183.11 181.82  38  <  68>  332.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   11              G   11:20:13     1181.55 184.57  13  <  70>  331.090   0.000
    68 KURAS MARIUSZ                   2   21              G   11:21:59     1180.03 187.33  39  <  73>  332.750   0.000
    69 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   20              G   11:31:11     1172.73 190.08   2  <  72>  341.480   0.000
    70 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   14              G   11:22:23     1172.48 192.84  14          331.090   0.000
    71 MIARKA ADAM                     2   25              G   11:26:28     1169.84 195.59  16          335.120   0.000
    72 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              G   11:32:22     1167.99 198.35   3          341.480   0.000
    73 KURAS MARIUSZ                   2   79                  11:24:55     1167.89 201.10  40          332.750   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    74 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              G   11:32:25     1167.79   0.00   4          341.480   0.000
    75 MIARKA ADAM                     2   29              GSM 11:27:20     1166.31   0.00  17          335.120   0.000
    76 MIARKA ADAM                     2    5              G   11:27:20     1166.31   0.00  18          335.120   0.000
    77 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   21              GSM 11:27:53     1165.19   0.00  40-  0-  0  335.440   0.000
    78 MIARKA ADAM                     2   37              G   11:28:31     1161.53   0.00  19          335.120   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------
     




            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 02.07.17 HOLTEN-1                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    45    4    15   272.83     
              2 MIARKA          ADAM            2    40    4    11   270.43     
              3 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    27    4     8   263.05     
              4 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    20    4     4   256.75     
              5 RĘKAS           ADAM            2    24    4     4   252.82     
              6 KRÓLIK          ADAM            2    21    2     2   130.43     
              7 ZMARZŁY         MARIAN          2    15    1     1    70.00     
              8 MALESZKA        STANISŁAW       2     3    1     1    68.70     
              9 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    12    1     1    67.17     
             10 BIELAK          ANDRZEJ         2     7    0     0     0.00     
             11 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    11    0     0     0.00     
             12 REMBISZ         STANISŁAW       2    10    0     0     0.00    


                                               
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 11, z dnia 02.07.17 HOLTEN-1                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 MIARKA          ADAM            2    40    4    11   259.13     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    20    4     4   256.75     
              3 KURAS           MARIUSZ         2    45    3    15   197.39     
              4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    27    2     8   124.78     
              5 ZMARZŁY         MARIAN          2    15    0     1     0.00     
              6 BIELAK          ANDRZEJ         2     7    0     0     0.00     
              7 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    11    0     0     0.00     
              8 KRÓLIK          ADAM            2    21    0     2     0.00     
              9 MALESZKA        STANISŁAW       2     3    0     1     0.00     
             10 RĘKAS           ADAM            2    24    0     4     0.00     
             11 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    12    0     1     0.00     
             12 REMBISZ         STANISŁAW       2    10    0     0     0.00 
 




         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-1 z dnia 02.07.17                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  730.994 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   235                           
      5.Ilość konkursów.......................:   47                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1756.97                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1485.63                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,56,12                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,16,04                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 19 min. 52 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   12   |  235   |   47  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  235   |   47  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
    


                                                                           
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 11.           
                                         z lotu HOLTEN-1, w dniu 02.07.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 ZMARZŁY MARIAN                  2   10              G   12:56:12     1756.97   4.26  15-  1-  0  731.250   0.000
     2 KRÓLIK ADAM                     2    1              G   13:04:41     1735.34   8.51  21-  2-  0  736.970   0.000
     3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GSM 13:15:50     1665.13  12.77  20-  4-  4  725.720  69.570
     4 MIARKA ADAM                     2    7              GSM 13:20:17     1656.64  17.02  40- 11-  4  729.390  69.350
     5 KURAS MARIUSZ                   2    7              G   13:21:14     1648.58  21.28  45- 15-  3  727.410   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 RĘKAS ADAM                      2    6              G   13:27:48     1645.76  25.53  24-  4-  0  736.970   0.000
     7 MALESZKA STANISŁAW              2   26              G   13:34:33     1633.15  29.79   3-  1-  0  742.350   0.000
     8 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   25              G   13:34:35     1605.43  34.04  27-  8-  2  729.800   0.000
     9 KURAS MARIUSZ                   2   15              G   13:35:33     1596.77  38.30   2  <  11>  727.410   0.000
    10 MIARKA ADAM                     2   42              G   13:38:08     1592.09  42.55   2  <  16>  729.390   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 KURAS MARIUSZ                   2   82                  13:38:34     1586.27  46.81   3  <  12>  727.410   0.000
    12 KURAS MARIUSZ                   2   22              G   13:38:36     1586.15  51.06   4  <  13>  727.410   0.000
    13 KURAS MARIUSZ                   2   88                  13:41:07     1577.50  55.32   5  <  15>  727.410   0.000
    14 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              G   13:46:46     1575.46  59.57  12-  1-  0  735.370   0.000
    15 KURAS MARIUSZ                   2    5              GSM 13:42:01     1574.42  63.83   6  <  20>  727.410  66.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 MIARKA ADAM                     2   20              GSM 13:45:31     1566.84  68.09   3  <  18>  729.390  66.740
    17 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   21              G   13:46:43     1563.69  72.34   2  <  27>  729.800   0.000
    18 MIARKA ADAM                     2   46              G   13:47:42     1559.53  76.60   4  <  19>  729.390   0.000
    19 MIARKA ADAM                     2    2              G   13:48:43     1556.14  80.85   5  <  26>  729.390   0.000
    20 KURAS MARIUSZ                   2   57                  13:49:02     1550.87  85.11   7  <  21>  727.410   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 KURAS MARIUSZ                   2   26              GCM 13:49:04     1550.76  89.36   8  <  22>  727.410  65.650
    22 KURAS MARIUSZ                   2   31              G   13:49:11     1550.38  93.62   9  <  24>  727.410   0.000
    23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              GSM 13:51:50     1538.09  97.87   2  <  42>  725.720  65.220
    24 KURAS MARIUSZ                   2   49              G   13:53:01     1537.81 102.13  10  <  25>  727.410   0.000
    25 KURAS MARIUSZ                   2   33              GCM 13:53:23     1536.62 106.38  11  <  28>  727.410  64.780
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 MIARKA ADAM                     2   28              G   13:55:13     1534.86 110.64   6  <  29>  729.390   0.000
    27 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    9              G   13:56:20     1532.12 114.89   3  <  30>  729.800   0.000
    28 KURAS MARIUSZ                   2   59                  13:56:00     1528.17 119.15  12  <  32>  727.410   0.000
    29 MIARKA ADAM                     2   25              G   13:57:55     1526.19 123.40   7  <  34>  729.390   0.000
    30 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              G   13:58:45     1524.39 127.66   4  <  31>  729.800   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   10              GSM 13:59:28     1522.11 131.91   5  <  33>  729.800  63.480
    32 KURAS MARIUSZ                   2   25              G   13:58:40     1519.66 136.17  13  <  38>  727.410   0.000
    33 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   15              G   14:00:24     1519.15 140.43   6  <  37>  729.800   0.000
    34 MIARKA ADAM                     2   37              G   14:00:29     1518.03 144.68   8  <  35>  729.390   0.000
    35 MIARKA ADAM                     2   41              GCM 14:01:18     1515.46 148.94   9  <  45>  729.390  62.610
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 RĘKAS ADAM                      2   19              G   14:09:41     1504.99 153.19   2  <  40>  736.970   0.000
    37 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   18              G   14:06:32     1500.00 157.45   7  <  41>  729.800   0.000
    38 KURAS MARIUSZ                   2   44              G   14:07:12     1493.04 161.70  14  <  39>  727.410   0.000
    39 KURAS MARIUSZ                   2   11              G   14:07:15     1492.89 165.96  15          727.410   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 RĘKAS ADAM                      2   58                  14:13:52     1492.25 170.21   3  <  47>  736.970   0.000
    41 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              GSM 14:09:32     1490.81 174.47   8          729.800  61.300
    42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              GCM 14:06:56     1490.39 178.72   3  <  43>  725.720  61.090
    43 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    4              GCM 14:07:38     1488.25 182.98   4          725.720  60.870
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    44 KRÓLIK ADAM                     2   18              G   14:15:45     1486.58 187.23   2          736.970   0.000
    45 MIARKA ADAM                     2   24              GSM 14:10:51     1485.97 191.49  10  <  46>  729.390  60.430
    46 MIARKA ADAM                     2   50              G   14:10:52     1485.92 195.74  11          729.390   0.000
    47 RĘKAS ADAM                      2   32              G   14:16:04     1485.63 200.00   4          736.970   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    48 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    5              G   14:15:35     1483.85   0.00   2          735.370   0.000
    49 MIARKA ADAM                     2   34              G   14:11:42     1483.41   0.00  12          729.390   0.000
    50 KRÓLIK ADAM                     2   49              G   14:16:53     1483.19   0.00   3          736.970   0.000
    51 KURAS MARIUSZ                   2    4              G   14:10:47     1482.14   0.00  16          727.410   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    52 KURAS MARIUSZ                   2   27              GSM 14:10:49     1482.04   0.00  17          727.410   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------        





                 PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 25.06.17 HALLE-3                                  
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    52    6    33   175.06     
              2 MIARKA          ADAM            2    43    6    18   174.52     
              3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    31    6     9   149.59     
              4 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    22    5     5   112.88     
              5 RĘKAS           ADAM            2    39    4     4    90.95     
              6 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    30    2     2    49.32     
              7 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    48    2     2    48.50     
              8 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    1     1    20.96     
              9 ZMARZŁY         MARIAN          2    16    0     0     0.00     
             10 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    11    0     0     0.00     
             11 MOSKALIK        MACIEJ          2    21    0     0     0.00     
             12 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     5    0     0     0.00     
             13 KRÓLIK          ADAM            2    41    0     0     0.00 


                                                    
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr 10, z dnia 25.06.17 HALLE-3                                  
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    52    5    33   139.31     
              2 MIARKA          ADAM            2    43    5    18   123.97     
              3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    31    5     9   120.14     
              4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    48    1     2    28.36     
              5 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    30    1     2    28.22     
              6 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    1     1    20.96     
              7 ZMARZŁY         MARIAN          2    16    0     0     0.00     
              8 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    11    0     0     0.00     
              9 MOSKALIK        MACIEJ          2    21    0     0     0.00     
             10 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     5    0     0     0.00     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    41    0     0     0.00     
             12 RĘKAS           ADAM            2    39    0     4     0.00     
             13 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    22    0     5     0.00   






          PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-3 z dnia 25.06.17                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  335.667 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   369                           
      5.Ilość konkursów.......................:   74                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1446.35                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1382.71                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,21,42                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,30,39                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 8 min. 57 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   13   |  369   |   74  |20.05|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  369   |   74  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 


                   
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 10.           
                                          z lotu HALLE-3, w dniu 25.06.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 MIARKA ADAM                     2   39              GSM 10:21:42     1446.35   2.71  43- 18-  5  335.120  30.000
     2 MIARKA ADAM                     2   43              G   10:21:51     1445.42   5.42   2  <   3>  335.120   0.000
     3 MIARKA ADAM                     2   40              G   10:22:00     1444.48   8.13   3  <  11>  335.120   0.000
     4 KURAS MARIUSZ                   2   46              G   10:22:20     1432.21  10.84  52- 33-  5  332.750   0.000
     5 KURAS MARIUSZ                   2   27              GSM 10:22:40     1430.16  13.55   2  <   7>  332.750  29.450
     6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   33              G   10:21:31     1430.09  16.26  31-  9-  5  331.090   0.000
     7 KURAS MARIUSZ                   2   21              G   10:22:43     1429.85  18.97   3  <   8>  332.750   0.000
     8 KURAS MARIUSZ                   2   31              G   10:22:45     1429.65  21.68   4  <   9>  332.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 KURAS MARIUSZ                   2   26              GCM 10:22:47     1429.44  24.39   5  <   9>  332.750  28.900
     9 KURAS MARIUSZ                   2   76                  10:22:47     1429.44  24.39   6  <  20>  332.750   0.000
    11 MIARKA ADAM                     2   11              G   10:24:28     1429.29  29.81   4  <  12>  335.120   0.000
    12 MIARKA ADAM                     2   28              G   10:24:30     1429.08  32.52   5  <  17>  335.120   0.000
    13 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   10              GSM 10:24:50     1428.42  35.23  48-  2-  1  335.440  28.360
    14 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    9              GSM 10:20:12     1428.24  37.94  30-  2-  1  328.780  28.220
    15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GCM 10:22:50     1422.00  40.65   2  <  48>  331.090  28.080
    16 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   11              G   10:30:15     1421.35  43.36  22-  5-  0  341.480   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 MIARKA ADAM                     2   27              GCM 10:26:06     1419.40  46.07   6  <  19>  335.120  27.810
    18 RĘKAS ADAM                      2    5              G   10:31:45     1418.61  48.78  39-  4-  0  342.950   0.000
    19 MIARKA ADAM                     2   33              G   10:26:34     1416.60  51.49   7  <  30>  335.120   0.000
    20 KURAS MARIUSZ                   2   30              G   10:25:04     1415.56  54.20   7  <  21>  332.750   0.000
    21 KURAS MARIUSZ                   2   33              GCM 10:25:19     1414.05  56.91   8  <  22>  332.750  27.260
    22 KURAS MARIUSZ                   2   42              GSM 10:25:22     1413.75  59.62   9  <  22>  332.750  27.120
    22 KURAS MARIUSZ                   2   85                  10:25:22     1413.75  59.62  10  <  24>  332.750   0.000
    24 KURAS MARIUSZ                   2   57                  10:25:25     1413.45  65.04  11  <  25>  332.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 KURAS MARIUSZ                   2   83                  10:25:33     1412.65  67.75  12  <  26>  332.750   0.000
    26 KURAS MARIUSZ                   2   36              GSM 10:25:34     1412.55  70.46  13  <  27>  332.750  26.580
    27 KURAS MARIUSZ                   2   49              G   10:25:35     1412.45  73.17  14  <  28>  332.750   0.000
    28 KURAS MARIUSZ                   2   25              G   10:25:36     1412.35  75.88  15  <  29>  332.750   0.000
    29 KURAS MARIUSZ                   2   19              G   10:25:38     1412.15  78.59  16  <  31>  332.750   0.000
    30 MIARKA ADAM                     2   42              G   10:27:20     1412.02  81.30   8  <  34>  335.120   0.000
    31 KURAS MARIUSZ                   2    9              G   10:25:43     1411.65  84.01  17  <  32>  332.750   0.000
    32 KURAS MARIUSZ                   2    4              G   10:25:46     1411.35  86.72  18  <  33>  332.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 KURAS MARIUSZ                   2    3              GSM 10:25:50     1410.95  89.43  19  <  35>  332.750   0.000
    34 MIARKA ADAM                     2   30              G   10:27:35     1410.54  92.14   9  <  42>  335.120   0.000
    35 KURAS MARIUSZ                   2   82                  10:26:10     1408.96  94.85  20  <  36>  332.750   0.000
    36 KURAS MARIUSZ                   2   51                  10:26:11     1408.86  97.56  21  <  37>  332.750   0.000
    37 KURAS MARIUSZ                   2   20              GCM 10:26:12     1408.76 100.27  22  <  37>  332.750   0.000
    37 KURAS MARIUSZ                   2    5              G   10:26:12     1408.76 100.27  23  <  39>  332.750   0.000
    39 KURAS MARIUSZ                   2   18              G   10:26:13     1408.66 105.69  24  <  40>  332.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 KURAS MARIUSZ                   2    8              G   10:26:14     1408.57 108.40  25  <  41>  332.750   0.000
    41 KURAS MARIUSZ                   2    6              G   10:26:16     1408.37 111.11  26  <  42>  332.750   0.000
    42 KURAS MARIUSZ                   2   69                  10:26:18     1408.17 113.82  27  <  42>  332.750   0.000
    42 KURAS MARIUSZ                   2   24              G   10:26:18     1408.17 113.82  28  <  45>  332.750   0.000
    42 MIARKA ADAM                     2   49              G   10:27:59     1408.17 113.82  10  <  51>  335.120   0.000
    45 KURAS MARIUSZ                   2   12              G   10:26:20     1407.97 121.95  29  <  46>  332.750   0.000
    46 KURAS MARIUSZ                   2   64                  10:26:21     1407.87 124.66  30  <  46>  332.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 KURAS MARIUSZ                   2    2              G   10:26:21     1407.87 124.66  31  <  49>  332.750   0.000
    48 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              GCM 10:25:12     1407.70 130.08   3  <  50>  331.090  23.560
    49 KURAS MARIUSZ                   2   45              G   10:26:26     1407.37 132.79  32  <  74>  332.750   0.000
    50 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              GSM 10:25:16     1407.30 135.50   4  <  54>  331.090  23.290
    51 MIARKA ADAM                     2   17              G   10:28:18     1406.30 138.21  11  <  52>  335.120   0.000
    52 MIARKA ADAM                     2   24              GCM 10:28:23     1405.80 140.92  12  <  53>  335.120  23.010
    53 MIARKA ADAM                     2   46              G   10:28:28     1405.31 143.63  13  <  61>  335.120   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    54 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              GSM 10:25:54     1403.52 146.34   5  <  55>  331.090  22.740
    55 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              G   10:25:55     1403.42 149.05   6  <  56>  331.090   0.000
    56 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    4              GCM 10:25:57     1403.22 151.76   7  <  58>  331.090  22.470
    57 RĘKAS ADAM                      2   26              G   10:34:26     1403.04 154.47   2  <  69>  342.950   0.000
    58 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G   10:25:59     1403.02 157.18   8  <  65>  331.090   0.000
    59 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              G   10:34:01     1399.41 159.89   2  <  60>  341.480   0.000
    60 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   17              G   10:34:45     1395.22 162.60   3  <  70>  341.480   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 MIARKA ADAM                     2   41              GCM 10:30:33     1393.14 165.31  14  <  62>  335.120  21.780
    62 MIARKA ADAM                     2   50              G   10:30:34     1393.04 168.02  15  <  63>  335.120   0.000
    63 MIARKA ADAM                     2   34              G   10:30:39     1392.56 170.73  16  <  64>  335.120   0.000
    64 MIARKA ADAM                     2    7              GSM 10:30:42     1392.27 173.44  17  <  68>  335.120  21.370
    65 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   16              G   10:28:08     1390.36 176.15   9          331.090   0.000
    66 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   57                  10:26:38     1389.41 178.86   2          328.780   0.000
    67 BIELAK ANDRZEJ                  2   19              GSM 10:25:47     1389.28 181.57  10-  1-  1  327.570  20.960
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    68 MIARKA ADAM                     2    1              G   10:31:25     1388.14 184.28  18          335.120   0.000
    69 RĘKAS ADAM                      2   48              G   10:37:23     1386.31 186.99   3  <  72>  342.950   0.000
    70 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   18              G   10:36:34     1384.94 189.70   4  <  71>  341.480   0.000
    71 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   20              G   10:36:41     1384.29 192.41   5          341.480   0.000
    72 RĘKAS ADAM                      2   12              G   10:37:47     1384.07 195.12   4          342.950   0.000
    73 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   21              G   10:32:33     1382.97 197.83   2          335.440   0.000
    74 KURAS MARIUSZ                   2    7              G   10:30:39     1382.71 200.54  33          332.750   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    75 ZMARZŁY MARIAN                  2   11              G   10:33:53     1380.62   0.00  16-  0-  0  336.710   0.000
    76 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   18              GSM 10:28:11     1380.37   0.00   3          328.780   0.000
    77 MIARKA ADAM                     2   23              G   10:32:51     1379.95   0.00  19          335.120   0.000
    78 RĘKAS ADAM                      2   37              G   10:38:37     1379.43   0.00   5          342.950   0.000
    79 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    5              G   10:30:05     1379.06   0.00  10          331.090   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------            




            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 18.06.17 MINDEN-4                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    53    5    33   248.28     
              2 MIARKA          ADAM            2    43    5    13   230.17     
              3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    34    5     7   224.15     
              4 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    13    3     3   127.93     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    39    3     3   125.52     
              6 ZMARZŁY         MARIAN          2    18    0     0     0.00     
              7 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2     1    0     0     0.00     
              8 BIELAK          ANDRZEJ         2    12    0     0     0.00     
              9 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     6    0     0     0.00     
             10 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2     5    0     0     0.00     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    33    0     0     0.00     
             12 MALESZKA        STANISŁAW       2     4    0     0     0.00     
             13 RĘKAS           ADAM            2    33    0     0     0.00     


                                                               
                                                  
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  9, z dnia 18.06.17 MINDEN-4                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    34    5     7   224.15     
              2 MIARKA          ADAM            2    43    5    13   223.44     
              3 KURAS           MARIUSZ         2    53    4    33   190.69     
              4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    39    2     3    81.38     
              5 ZMARZŁY         MARIAN          2    18    0     0     0.00     
              6 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2     1    0     0     0.00     
              7 BIELAK          ANDRZEJ         2    12    0     0     0.00     
              8 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     6    0     0     0.00     
              9 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2     5    0     0     0.00     
             10 KRÓLIK          ADAM            2    33    0     0     0.00     
             11 MALESZKA        STANISŁAW       2     4    0     0     0.00     
             12 RĘKAS           ADAM            2    33    0     0     0.00     
             13 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    13    0     3     0.00   






            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-4 z dnia 18.06.17                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  559.923 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   294                           
      5.Ilość konkursów.......................:   59                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1463.49                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1370.87                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,10,26                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,41,50                         
     10.Czas trwania konkursu.................:31 min. 24 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   13   |  294   |   59  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  294   |   59  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
  


      
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  9.           
                                         z lotu MINDEN-4, w dniu 18.06.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2   33              G   12:10:26     1463.49   3.40  53- 33-  4  556.760   0.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   45              G   12:17:05     1438.35   6.80   2  <   3>  556.760   0.000
     3 KURAS MARIUSZ                   2   82                  12:17:08     1438.16  10.20   3  <   4>  556.760   0.000
     4 KURAS MARIUSZ                   2   10              G   12:18:01     1434.89  13.61   4  <   5>  556.760   0.000
     5 KURAS MARIUSZ                   2   36              G   12:20:16     1426.61  17.01   5  <   6>  556.760   0.000
     6 KURAS MARIUSZ                   2   26              GCM 12:20:22     1426.25  20.41   6  <   7>  556.760  49.140
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 KURAS MARIUSZ                   2   72                  12:22:23     1418.92  23.81   7  <   8>  556.760   0.000
     8 KURAS MARIUSZ                   2   42              G   12:22:26     1418.74  27.21   8  <   9>  556.760   0.000
     9 KURAS MARIUSZ                   2   27              GSM 12:22:52     1417.17  30.61   9  <  10>  556.760  48.620
    10 KURAS MARIUSZ                   2   18              GSM 12:22:55     1416.99  34.01  10  <  11>  556.760  48.450
    11 KURAS MARIUSZ                   2   69                  12:22:58     1416.81  37.41  11  <  12>  556.760   0.000
    12 KURAS MARIUSZ                   2   20              G   12:22:59     1416.75  40.82  12  <  13>  556.760   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 KURAS MARIUSZ                   2   15              G   12:23:00     1416.69  44.22  13  <  14>  556.760   0.000
    14 KURAS MARIUSZ                   2   76                  12:23:11     1416.03  47.62  14  <  15>  556.760   0.000
    15 KURAS MARIUSZ                   2   85                  12:23:15     1415.79  51.02  15  <  17>  556.760   0.000
    16 MIARKA ADAM                     2    1              GSM 12:25:24     1412.92  54.42  43- 13-  5  558.670  47.410
    17 KURAS MARIUSZ                   2   59                  12:24:17     1412.08  57.82  16  <  18>  556.760   0.000
    18 KURAS MARIUSZ                   2    3              G   12:24:24     1411.66  61.22  17  <  20>  556.760   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 MIARKA ADAM                     2   50              G   12:26:04     1410.55  64.63   2  <  24>  558.670   0.000
    20 KURAS MARIUSZ                   2   78                  12:25:07     1409.10  68.03  18  <  21>  556.760   0.000
    21 KURAS MARIUSZ                   2   60                  12:25:08     1409.04  71.43  19  <  25>  556.760   0.000
    22 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              GCM 12:23:57     1408.96  74.83  34-  7-  5  555.060  46.380
    22 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              GSM 12:23:57     1408.96  74.83   2  <  32>  555.060  46.380
    24 MIARKA ADAM                     2   27              GCM 12:27:18     1406.17  81.63   3  <  30>  558.670  46.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 KURAS MARIUSZ                   2   19              G   12:26:33     1404.01  85.03  20  <  26>  556.760   0.000
    26 KURAS MARIUSZ                   2   77                  12:26:34     1403.95  88.44  21  <  28>  556.760   0.000
    27 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   20              G   12:32:10     1403.82  91.84  13-  3-  0  564.570   0.000
    28 KURAS MARIUSZ                   2   12              G   12:26:38     1403.72  95.24  22  <  29>  556.760   0.000
    29 KURAS MARIUSZ                   2    8              G   12:26:48     1403.13  98.64  23  <  33>  556.760   0.000
    30 MIARKA ADAM                     2    2              G   12:28:58     1400.29 102.04   4  <  31>  558.670   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 MIARKA ADAM                     2   24              G   12:29:00     1400.18 105.44   5  <  36>  558.670   0.000
    32 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GCM 12:26:34     1399.66 108.84   3  <  39>  555.060  44.660
    33 KURAS MARIUSZ                   2   35              GCM 12:28:34     1396.91 112.24  24  <  34>  556.760  44.480
    34 KURAS MARIUSZ                   2   25              G   12:28:41     1396.50 115.65  25  <  38>  556.760   0.000
    35 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   21              G   12:30:23     1396.39 119.05  39-  3-  2  559.090   0.000
    36 MIARKA ADAM                     2   29              GSM 12:31:11     1392.56 122.45   6  <  37>  558.670  43.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 MIARKA ADAM                     2   41              GCM 12:31:17     1392.21 125.85   7  <  42>  558.670  43.790
    38 KURAS MARIUSZ                   2   64                  12:30:01     1391.84 129.25  26  <  43>  556.760   0.000
    39 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   11              GCM 12:29:33     1389.21 132.65   4  <  40>  555.060  43.450
    40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    4              GCM 12:29:49     1388.29 136.05   5  <  41>  555.060  43.280
    41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              GSM 12:29:52     1388.11 139.46   6  <  57>  555.060   0.000
    42 MIARKA ADAM                     2   42              G   12:32:30     1388.00 142.86   8  <  44>  558.670   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 KURAS MARIUSZ                   2   57                  12:31:29     1386.76 146.26  27  <  48>  556.760   0.000
    44 MIARKA ADAM                     2   17              G   12:33:16     1385.36 149.66   9  <  46>  558.670   0.000
    45 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    8              G   12:37:33     1385.28 153.06   2  <  59>  564.570   0.000
    46 MIARKA ADAM                     2   31              GSM 12:33:38     1384.10 156.46  10  <  47>  558.670  42.240
    47 MIARKA ADAM                     2   20              G   12:34:14     1382.05 159.86  11  <  54>  558.670   0.000
    48 KURAS MARIUSZ                   2    7              G   12:33:15     1380.68 163.27  28  <  49>  556.760   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 KURAS MARIUSZ                   2   49              G   12:33:18     1380.51 166.67  29  <  50>  556.760   0.000
    50 KURAS MARIUSZ                   2   34              G   12:33:31     1379.77 170.07  30  <  51>  556.760   0.000
    51 KURAS MARIUSZ                   2   28              G   12:33:37     1379.43 173.47  31  <  53>  556.760   0.000
    52 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   10              GSM 12:35:38     1378.31 176.87   2  <  58>  559.090  41.210
    53 KURAS MARIUSZ                   2   51                  12:34:00     1378.12 180.27  32  <  55>  556.760   0.000
    54 MIARKA ADAM                     2   28              G   12:35:41     1377.11 183.67  12  <  56>  558.670   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 KURAS MARIUSZ                   2    4              G   12:34:47     1375.45 187.07  33          556.760   0.000
    56 MIARKA ADAM                     2   40              G   12:36:21     1374.85 190.48  13          558.670   0.000
    57 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GCM 12:33:58     1374.02 193.88   7          555.060   0.000
    58 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   26              GSM 12:37:42     1371.33 197.28   3          559.090  40.170
    59 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    6              G   12:41:50     1370.87 200.68   3          564.570   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    60 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   41              G   12:38:42     1367.97   0.00   4          559.090   0.000
    61 KURAS MARIUSZ                   2    9              G   12:38:01     1364.55   0.00  34          556.760   0.000
    62 MIARKA ADAM                     2    4              G   12:39:50     1363.16   0.00  14          558.670   0.000
    63 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   46              G   12:37:12     1363.11   0.00   8          555.060   0.000
    64 RĘKAS ADAM                      2   21              G   12:45:29     1362.70   0.00  33-  0-  0  566.180   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------     

    


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 11.06.17 MINDEN-3                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    55    5    36   248.49     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    21    5     7   235.14     
              3 MIARKA          ADAM            2    43    5    13   234.85     
              4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    44    4     4   178.33     
              5 RĘKAS           ADAM            2    33    3     3   133.19     
              6 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    21    2     2    88.49     
              7 KRÓLIK          ADAM            2    33    2     2    87.88     
              8 ZMARZŁY         MARIAN          2    21    0     0     0.00     
              9 BIELAK          ANDRZEJ         2    12    0     0     0.00     
             10 MOSKALIK        MACIEJ          2    26    0     0     0.00     
             11 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     7    0     0     0.00     
             12 MALESZKA        STANISŁAW       2     4    0     0     0.00     
             13 REMBISZ         STANISŁAW       2    15    0     0     0.00     

                                            
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  8, z dnia 11.06.17 MINDEN-3                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    55    5    36   245.00     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    21    5     7   231.36     
              3 MIARKA          ADAM            2    43    3    13   135.01     
              4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    44    1     4    41.82     
              5 ZMARZŁY         MARIAN          2    21    0     0     0.00     
              6 BIELAK          ANDRZEJ         2    12    0     0     0.00     
              7 MOSKALIK        MACIEJ          2    26    0     0     0.00     
              8 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2     7    0     0     0.00     
              9 KRÓLIK          ADAM            2    33    0     2     0.00     
             10 MALESZKA        STANISŁAW       2     4    0     0     0.00     
             11 RĘKAS           ADAM            2    33    0     3     0.00     
             12 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    21    0     2     0.00     
             13 REMBISZ         STANISŁAW       2    15    0     0     0.00   





         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-3 z dnia 11.06.17                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  561.302 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   335                           
      5.Ilość konkursów.......................:   67                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1250.63                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1162.99                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,10,11                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,43,44                         
     10.Czas trwania konkursu.................:33 min. 33 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   13   |  335   |   67  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  335   |   67  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 



                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  8.           
                                         z lotu MINDEN-3, w dniu 11.06.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2   26              GSM 13:10:11     1250.63   2.99  55- 36-  5  556.760  50.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   20              GSM 13:10:49     1248.85   5.97   2  <   3>  556.760  49.850
     3 KURAS MARIUSZ                   2   27              G   13:10:54     1248.62   8.96   3  <   4>  556.760   0.000
     4 KURAS MARIUSZ                   2   30              G   13:10:57     1248.48  11.94   4  <   5>  556.760   0.000
     5 KURAS MARIUSZ                   2   22              G   13:15:57     1234.64  14.93   5  <   8>  556.760   0.000
     6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              GSM 13:15:08     1233.10  17.91  21-  7-  5  555.060  49.240
     7 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   62                  13:19:59     1228.81  20.90  44-  4-  1  559.090   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     8 KURAS MARIUSZ                   2    6              GSM 13:19:31     1224.95  23.88   6  <   9>  556.760  48.940
     9 KURAS MARIUSZ                   2    3              G   13:19:40     1224.55  26.87   7  <  10>  556.760   0.000
    10 KURAS MARIUSZ                   2   59                  13:19:46     1224.28  29.85   8  <  12>  556.760   0.000
    11 MIARKA ADAM                     2   25              G   13:22:18     1221.67  32.84  43- 13-  3  558.670   0.000
    12 KURAS MARIUSZ                   2   42              GSM 13:21:20     1220.07  35.82   9  <  13>  556.760  48.330
    13 KURAS MARIUSZ                   2   57                  13:21:56     1218.47  38.81  10  <  14>  556.760   0.000
    14 KURAS MARIUSZ                   2   32              G   13:22:15     1217.63  41.79  11  <  15>  556.760   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 KURAS MARIUSZ                   2    2              GSM 13:22:16     1217.58  44.78  12  <  16>  556.760  47.880
    16 KURAS MARIUSZ                   2   18              G   13:22:45     1216.30  47.76  13  <  17>  556.760   0.000
    17 KURAS MARIUSZ                   2   82                  13:22:48     1216.16  50.75  14  <  21>  556.760   0.000
    18 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    4              GCM 13:21:35     1215.68  53.73   2  <  20>  555.060  47.420
    19 MIARKA ADAM                     2   27              G   13:24:49     1214.98  56.72   2  <  22>  558.670   0.000
    20 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              GSM 13:22:50     1212.36  59.70   3  <  28>  555.060  47.120
    21 KURAS MARIUSZ                   2    8              G   13:25:12     1209.82  62.69  15  <  25>  556.760   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 MIARKA ADAM                     2   39              G   13:27:39     1207.54  65.67   3  <  24>  558.670   0.000
    23 RĘKAS ADAM                      2    5              G   13:33:53     1207.51  68.66  33-  3-  0  566.180   0.000
    24 MIARKA ADAM                     2    1              GSM 13:28:02     1206.54  71.64   4  <  29>  558.670  46.520
    25 KURAS MARIUSZ                   2   33              G   13:26:30     1206.41  74.63  16  <  26>  556.760   0.000
    26 KURAS MARIUSZ                   2   14              G   13:26:35     1206.20  77.61  17  <  27>  556.760   0.000
    27 KURAS MARIUSZ                   2   72                  13:26:46     1205.72  80.60  18  <  30>  556.760   0.000
    28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    5              GSM 13:25:25     1205.56  83.58   4  <  31>  555.060  45.910
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 MIARKA ADAM                     2   28              G   13:28:34     1205.16  86.57   5  <  34>  558.670   0.000
    30 KURAS MARIUSZ                   2   11              G   13:27:09     1204.72  89.55  19  <  32>  556.760   0.000
    31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   33              G   13:25:49     1204.51  92.54   5  <  56>  555.060   0.000
    32 KURAS MARIUSZ                   2   78                  13:27:31     1203.76  95.52  20  <  33>  556.760   0.000
    33 KURAS MARIUSZ                   2   83                  13:28:14     1201.90  98.51  21  <  40>  556.760   0.000
    34 MIARKA ADAM                     2   49              G   13:30:15     1200.80 101.49   6  <  35>  558.670   0.000
    35 MIARKA ADAM                     2   41              GCM 13:30:22     1200.49 104.48   7  <  38>  558.670  44.850
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   18              G   13:36:12     1198.15 107.46  21-  2-  0  564.570   0.000
    37 KRÓLIK ADAM                     2   10              G   13:37:53     1197.31 110.45  33-  2-  0  566.190   0.000
    38 MIARKA ADAM                     2   12              G   13:31:40     1197.15 113.43   8  <  43>  558.670   0.000
    39 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   35              G   13:32:03     1197.07 116.42   2  <  46>  559.090   0.000
    40 KURAS MARIUSZ                   2   49              G   13:30:54     1195.02 119.40  22  <  44>  556.760   0.000
    41 RĘKAS ADAM                      2   59                  13:38:52     1194.81 122.39   2  <  50>  566.180   0.000
    42 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    6              G   13:37:53     1193.89 125.37   2          564.570   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 MIARKA ADAM                     2   13              GCM 13:33:06     1193.48 128.36   9  <  48>  558.670  43.640
    44 KURAS MARIUSZ                   2   85                  13:32:00     1192.21 131.34  23  <  47>  556.760   0.000
    45 KRÓLIK ADAM                     2   37              G   13:39:55     1192.19 134.33   2          566.190   0.000
    46 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              G   13:34:53     1189.85 137.31   3  <  55>  559.090   0.000
    47 KURAS MARIUSZ                   2   64                  13:33:13     1189.11 140.30  24  <  51>  556.760   0.000
    48 MIARKA ADAM                     2   20              G   13:35:52     1186.47 143.28  10  <  49>  558.670   0.000
    49 MIARKA ADAM                     2   31              G   13:35:54     1186.39 146.27  11  <  57>  558.670   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    50 RĘKAS ADAM                      2   26              G   13:42:59     1184.52 149.25   3          566.180   0.000
    51 KURAS MARIUSZ                   2   12              G   13:35:19     1183.80 152.24  25  <  52>  556.760   0.000
    52 KURAS MARIUSZ                   2   25              G   13:35:21     1183.71 155.22  26  <  53>  556.760   0.000
    53 KURAS MARIUSZ                   2   35              G   13:35:26     1183.51 158.21  27  <  54>  556.760   0.000
    54 KURAS MARIUSZ                   2    5              G   13:36:16     1181.41 161.19  28  <  58>  556.760   0.000
    55 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   10              GSM 13:38:25     1180.97 164.18   4          559.090  41.820
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              GCM 13:36:14     1177.89 167.16   6  <  62>  555.060  41.670
    57 MIARKA ADAM                     2   29              G   13:39:20     1177.80 170.15  12  <  59>  558.670   0.000
    58 KURAS MARIUSZ                   2   28              G   13:37:53     1177.37 173.13  29  <  60>  556.760   0.000
    59 MIARKA ADAM                     2   18              G   13:40:10     1175.74 176.12  13          558.670   0.000
    60 KURAS MARIUSZ                   2   88                  13:38:36     1175.59 179.10  30  <  61>  556.760   0.000
    61 KURAS MARIUSZ                   2   10              G   13:39:28     1173.44 182.09  31  <  63>  556.760   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    62 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GCM 13:39:05     1170.81 185.07   7          555.060   0.000
    63 KURAS MARIUSZ                   2   44              G   13:41:42     1167.95 188.06  32  <  64>  556.760   0.000
    64 KURAS MARIUSZ                   2   79                  13:41:52     1167.54 191.04  33  <  65>  556.760   0.000
    65 KURAS MARIUSZ                   2    9              G   13:43:33     1163.43 194.03  34  <  66>  556.760   0.000
    66 KURAS MARIUSZ                   2   41              G   13:43:38     1163.23 197.01  35  <  67>  556.760   0.000
    67 KURAS MARIUSZ                   2   31              G   13:43:44     1162.99 200.00  36          556.760   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    68 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   11              G   13:50:40     1162.46   0.00   3          564.570   0.000
    69 MIARKA ADAM                     2   11              G   13:45:43     1162.16   0.00  14          558.670   0.000
    70 MIARKA ADAM                     2    8              GSM 13:45:46     1162.04   0.00  15          558.670   0.000
    71 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   14              G   13:43:24     1160.24   0.00   8          555.060   0.000
    72 MOSKALIK MACIEJ                 2   40              G   13:51:50     1157.01   0.00  26-  0-  0  563.270   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------       



 




            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 03.06.17 HALLE-2                                  
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    53    6    28   175.92     
              2 MIARKA          ADAM            2    43    6    11   169.48     
              3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    38    6    13   166.33     
              4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    44    6     6   145.13     
              5 RĘKAS           ADAM            2    41    6     6   143.02     
              6 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    22    4     4    91.32     
              7 KRÓLIK          ADAM            2    48    3     3    68.15     
              8 ZMARZŁY         MARIAN          2    23    3     3    67.24     
              9 MOSKALIK        MACIEJ          2    25    2     2    48.55     
             10 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    10    1     1    20.26     
             11 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    0     0     0.00     
             12 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    11    0     0     0.00     
             13 REMBISZ         STANISŁAW       2    16    0     0     0.00     

                                                 
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  7, z dnia 03.06.17 HALLE-2                                  
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    53    5    28   141.58     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    38    5    13   137.11     
              3 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    44    4     6   102.37     
              4 MIARKA          ADAM            2    43    2    11    52.90     
              5 ZMARZŁY         MARIAN          2    23    2     3    46.19     
              6 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    10    1     1    20.26     
              7 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    0     0     0.00     
              8 MOSKALIK        MACIEJ          2    25    0     2     0.00     
              9 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    11    0     0     0.00     
             10 KRÓLIK          ADAM            2    48    0     3     0.00     
             11 RĘKAS           ADAM            2    41    0     6     0.00     
             12 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    22    0     4     0.00     
             13 REMBISZ         STANISŁAW       2    16    0     0     0.00   





            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-2 z dnia 03.06.17                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,05,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  336.352 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   384                           
      5.Ilość konkursów.......................:   77                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1116.67                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1000.87                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,02,59                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,40,09                         
     10.Czas trwania konkursu.................:37 min. 10 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   13   |  384   |   77  |20.05|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  384   |   77  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
     


        
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  7.           
                                          z lotu HALLE-2, w dniu 03.06.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2   36              G   11:02:59     1116.67   2.60  53- 28-  5  332.750   0.000
     2 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   26              GSM 11:05:32     1116.15   5.21  44-  6-  4  335.440  29.870
     3 KURAS MARIUSZ                   2   26              GSM 11:03:42     1113.99   7.81   2  <   4>  332.750  29.740
     4 KURAS MARIUSZ                   2   20              GSM 11:03:53     1113.31  10.42   3  <   6>  332.750  29.610
     5 MIARKA ADAM                     2   24              G   11:07:16     1108.69  13.02  43- 11-  2  335.120   0.000
     6 KURAS MARIUSZ                   2   31              G   11:07:39     1099.46  15.63   4  <  11>  332.750   0.000
     7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   40              GSM 11:06:39     1097.60  18.23  38- 13-  5  331.090  29.210
     8 MIARKA ADAM                     2   40              G   11:10:35     1096.66  20.83   2  <   9>  335.120   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 MIARKA ADAM                     2   41              G   11:10:38     1096.48  23.44   3  <  16>  335.120   0.000
    10 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              GCM 11:08:13     1091.93  26.04   2  <  15>  331.090  28.820
    11 KURAS MARIUSZ                   2   14              GSM 11:09:58     1091.10  28.65   5  <  12>  332.750  28.680
    12 KURAS MARIUSZ                   2    2              G   11:10:59     1087.48  31.25   6  <  14>  332.750   0.000
    13 MOSKALIK MACIEJ                 2   40              G   11:16:57     1087.29  33.85  25-  2-  0  339.180   0.000
    14 KURAS MARIUSZ                   2   57                  11:12:47     1081.12  36.46   7  <  20>  332.750   0.000
    15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   33              G   11:11:16     1081.05  39.06   3  <  23>  331.090   0.000
    16 MIARKA ADAM                     2   33              GSM 11:15:39     1078.77  41.67   4  <  19>  335.120  28.030
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 RĘKAS ADAM                      2   21              G   11:24:35     1073.12  44.27  41-  6-  0  342.950   0.000
    18 RĘKAS ADAM                      2   24              G   11:24:36     1073.06  46.88   2  <  59>  342.950   0.000
    19 MIARKA ADAM                     2   42              G   11:17:22     1072.84  49.48   5  <  29>  335.120   0.000
    20 KURAS MARIUSZ                   2   18              G   11:16:30     1068.22  52.08   8  <  21>  332.750   0.000
    21 KURAS MARIUSZ                   2   77                  11:16:46     1067.31  54.69   9  <  22>  332.750   0.000
    22 KURAS MARIUSZ                   2   41              G   11:16:51     1067.02  57.29  10  <  25>  332.750   0.000
    23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              GSM 11:15:54     1064.94  59.90   4  <  27>  331.090  27.110
    24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   24              GSM 11:20:43     1062.47  62.50   2  <  35>  335.440  26.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 KURAS MARIUSZ                   2    6              GSM 11:18:14     1062.31  65.10  11  <  26>  332.750  26.840
    26 KURAS MARIUSZ                   2   21              GSM 11:18:27     1061.57  67.71  12  <  30>  332.750  26.710
    27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GCM 11:17:19     1060.11  70.31   5  <  28>  331.090  26.580
    28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   48              G   11:17:20     1060.05  72.92   6  <  36>  331.090   0.000
    29 MIARKA ADAM                     2   12              G   11:21:11     1059.89  75.52   6  <  33>  335.120   0.000
    30 KURAS MARIUSZ                   2   49              G   11:19:18     1058.70  78.13  13  <  31>  332.750   0.000
    31 KURAS MARIUSZ                   2   32              G   11:19:20     1058.59  80.73  14  <  32>  332.750   0.000
    32 KURAS MARIUSZ                   2   85                  11:19:22     1058.48  83.33  15  <  34>  332.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 MIARKA ADAM                     2   27              G   11:22:02     1057.05  85.94   7  <  40>  335.120   0.000
    34 KURAS MARIUSZ                   2   30              G   11:19:49     1056.96  88.54  16  <  37>  332.750   0.000
    35 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   10              GCM 11:22:53     1055.23  91.15   3  <  63>  335.440  25.530
    36 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              GSM 11:18:46     1055.21  93.75   7  <  41>  331.090  25.390
    37 KURAS MARIUSZ                   2   63                  11:20:25     1054.95  96.35  17  <  42>  332.750   0.000
    38 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              G   11:30:00     1050.71  98.96  22-  4-  0  341.480   0.000
    39 KRÓLIK ADAM                     2   10              G   11:31:47     1049.53 101.56  48-  3-  0  342.970   0.000
    40 MIARKA ADAM                     2    7              GSM 11:24:23     1049.27 104.17   8  <  44>  335.120  24.870
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              G   11:21:20     1046.65 106.77   8  <  45>  331.090   0.000
    42 KURAS MARIUSZ                   2   78                  11:24:44     1040.71 109.38  18  <  43>  332.750   0.000
    43 KURAS MARIUSZ                   2   12              G   11:24:50     1040.39 111.98  19  <  46>  332.750   0.000
    44 MIARKA ADAM                     2   28              G   11:27:10     1040.21 114.58   9  <  65>  335.120   0.000
    45 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    5              G   11:23:24     1039.86 117.19   9  <  55>  331.090   0.000
    46 KURAS MARIUSZ                   2   40              G   11:25:22     1038.65 119.79  20  <  47>  332.750   0.000
    47 KURAS MARIUSZ                   2   72                  11:26:25     1035.26 122.40  21  <  48>  332.750   0.000
    48 KURAS MARIUSZ                   2    9              G   11:26:28     1035.10 125.00  22  <  49>  332.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 KURAS MARIUSZ                   2   59                  11:27:16     1032.53 127.60  23  <  50>  332.750   0.000
    50 KURAS MARIUSZ                   2   51                  11:27:19     1032.37 130.21  24  <  52>  332.750   0.000
    51 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    6              G   11:36:31     1030.05 132.81   2  <  61>  341.480   0.000
    52 KURAS MARIUSZ                   2   64                  11:28:06     1029.87 135.42  25  <  57>  332.750   0.000
    53 ZMARZŁY MARIAN                  2    7              GSM 11:32:02     1029.59 138.02  23-  3-  2  336.710  23.160
    54 ZMARZŁY MARIAN                  2   31              GSM 11:32:09     1029.22 140.63   2  <  69>  336.710  23.030
    55 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   16              G   11:26:52     1028.66 143.23  10  <  58>  331.090   0.000
    56 KRÓLIK ADAM                     2   43              G   11:38:31     1028.34 145.83   2  <  74>  342.970   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 KURAS MARIUSZ                   2   42              G   11:28:35     1028.33 148.44  26  <  67>  332.750   0.000
    58 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GCM 11:27:05     1027.96 151.04  11  <  64>  331.090   0.000
    59 RĘKAS ADAM                      2   52                  11:39:06     1026.49 153.65   3  <  60>  342.950   0.000
    60 RĘKAS ADAM                      2   11              G   11:39:08     1026.39 156.25   4  <  62>  342.950   0.000
    61 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   12              G   11:38:06     1025.16 158.85   3  <  72>  341.480   0.000
    62 RĘKAS ADAM                      2   37              G   11:39:37     1024.90 161.46   5  <  71>  342.950   0.000
    63 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   21              G   11:32:26     1024.45 164.06   4  <  70>  335.440   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    64 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              G   11:28:19     1024.04 166.67  12  <  66>  331.090   0.000
    65 MIARKA ADAM                     2   45              G   11:32:29     1023.32 169.27  10  <  68>  335.120   0.000
    66 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   11              G   11:29:57     1018.90 171.88  13          331.090   0.000
    67 KURAS MARIUSZ                   2   25              G   11:33:22     1013.35 174.48  27  <  73>  332.750   0.000
    68 MIARKA ADAM                     2   20              G   11:35:58     1012.55 177.08  11          335.120   0.000
    69 ZMARZŁY MARIAN                  2    4              G   11:37:38     1012.26 179.69   3          336.710   0.000
    70 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   35              G   11:36:41     1011.33 182.29   5  <  77>  335.440   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    71 RĘKAS ADAM                      2   40              G   11:44:14     1010.96 184.90   6          342.950   0.000
    72 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              G   11:43:16     1009.50 187.50   4          341.480   0.000
    73 KURAS MARIUSZ                   2   15              G   11:35:24     1007.11 190.10  28          332.750   0.000
    74 KRÓLIK ADAM                     2   73                  11:45:50     1006.27 192.71   3          342.970   0.000
    75 GRZELEWSKI ŁUKASZ               2    6              GSM 11:35:34     1001.58 195.31  10-  1-  1  331.090  20.260
    76 MOSKALIK MACIEJ                 2    4              G   11:43:52     1000.93 197.92   2          339.180   0.000
    77 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   23              GSM 11:40:09     1000.87 200.52   6          335.440  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    78 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    8              GSM 11:41:14      997.64   0.00   7          335.440   0.000
    79 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   19              G   11:36:57      997.41   0.00  14          331.090   0.000
    80 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   54                  11:42:20      994.39   0.00   8          335.440   0.000
    81 MIARKA ADAM                     2   17              G   11:42:24      993.24   0.00  12          335.120   0.000
    82 KURAS MARIUSZ                   2   76                  11:40:20      992.30   0.00  29          332.750   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              






          PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 28.05.17 MINDEN-2                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    45    5    18   247.37     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    26    5     9   241.06     
              3 MIARKA          ADAM            2    45    5    16   238.56     
              4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    45    5     9   226.72     
              5 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    16    5     6   220.26     
              6 KRÓLIK          ADAM            2    48    5     6   217.25     
              7 RĘKAS           ADAM            2    39    4     4   181.44     
              8 ZMARZŁY         MARIAN          2    30    4     4   173.55     
              9 MOSKALIK        MACIEJ          2    30    4     4   170.39     
             10 MALESZKA        STANISŁAW       2    11    1     1    43.29     
             11 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    10    0     0     0.00     
             12 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    0     0     0.00     
             13 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    13    0     0     0.00     
             14 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    13    0     0     0.00     

                                           
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  6, z dnia 28.05.17 MINDEN-2                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    45    5    18   242.49     
              2 MIARKA          ADAM            2    45    4    16   183.42     
              3 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    26    3     9   138.03     
              4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    45    2     9    90.66     
              5 ZMARZŁY         MARIAN          2    30    2     4    85.00     
              6 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    10    0     0     0.00     
              7 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    0     0     0.00     
              8 MOSKALIK        MACIEJ          2    30    0     4     0.00     
              9 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    13    0     0     0.00     
             10 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    13    0     0     0.00     
             11 KRÓLIK          ADAM            2    48    0     6     0.00     
             12 MALESZKA        STANISŁAW       2    11    0     1     0.00     
             13 RĘKAS           ADAM            2    39    0     4     0.00     
             14 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    16    0     6     0.00  





        PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-2 z dnia 28.05.17                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  560.162 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   381                           
      5.Ilość konkursów.......................:   77                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1112.98                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   974.11                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,48,43                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,03,31                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 14 min. 48 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   14   |  381   |   77  |20.21|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  381   |   77  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 



                                                                              
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
                                         z lotu MINDEN-2, w dniu 28.05.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    4              GCM 14:48:43     1112.98   2.62  26-  9-  3  555.060  50.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   82                  14:56:04     1100.17   5.25  45- 18-  5  556.760   0.000
     3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G   14:55:53     1097.21   7.87   2  <  16>  555.060   0.000
     4 KURAS MARIUSZ                   2    5              GSM 14:58:37     1094.66  10.50   2  <   5>  556.760  49.610
     5 KURAS MARIUSZ                   2   14              GSM 15:02:09     1087.10  13.12   3  <   6>  556.760  49.470
     6 KURAS MARIUSZ                   2   33              G   15:02:38     1086.08  15.75   4  <   8>  556.760   0.000
     7 RĘKAS ADAM                      2   24              G   15:11:23     1085.92  18.37  39-  4-  0  566.180   0.000
     8 KURAS MARIUSZ                   2   58                  15:03:56     1083.33  21.00   5  <  11>  556.760   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 MIARKA ADAM                     2   23              GCM 15:06:19     1082.03  23.62  45- 16-  4  558.670  48.950
    10 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   26              GCM 15:06:53     1081.66  26.25  45-  9-  2  559.090  48.820
    11 KURAS MARIUSZ                   2    3              GSM 15:06:31     1077.91  28.87   6  <  12>  556.760  48.680
    12 KURAS MARIUSZ                   2   26              G   15:09:31     1071.69  31.50   7  <  13>  556.760   0.000
    13 KURAS MARIUSZ                   2   27              G   15:09:33     1071.62  34.12   8  <  17>  556.760   0.000
    14 MIARKA ADAM                     2    1              GSM 15:11:35     1071.10  36.75   2  <  15>  558.670  48.290
    15 MIARKA ADAM                     2   41              G   15:12:54     1068.41  39.37   3  <  22>  558.670   0.000
    16 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              G   15:10:01     1067.39  41.99   3  <  23>  555.060   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 KURAS MARIUSZ                   2    6              G   15:13:16     1064.01  44.62   9  <  18>  556.760   0.000
    18 KURAS MARIUSZ                   2   20              GSM 15:16:19     1057.84  47.24  10  <  19>  556.760  47.760
    19 KURAS MARIUSZ                   2   88                  15:16:52     1056.74  49.87  11  <  20>  556.760   0.000
    20 KURAS MARIUSZ                   2   42              G   15:18:57     1052.58  52.49  12  <  24>  556.760   0.000
    21 KRÓLIK ADAM                     2   24              G   15:31:25     1045.76  55.12  48-  6-  0  566.190   0.000
    22 MIARKA ADAM                     2   35              G   15:24:54     1044.44  57.74   4  <  32>  558.670   0.000
    23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   14              G   15:21:50     1043.67  60.37   4  <  30>  555.060   0.000
    24 KURAS MARIUSZ                   2   12              GSM 15:24:25     1041.81  62.99  13  <  26>  556.760  46.970
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   15              G   15:33:53     1038.04  65.62  16-  6-  0  564.570   0.000
    26 KURAS MARIUSZ                   2   49              G   15:27:46     1035.32  68.24  14  <  27>  556.760   0.000
    27 KURAS MARIUSZ                   2   69                  15:28:19     1034.26  70.87  15  <  29>  556.760   0.000
    28 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              G   15:36:28     1033.13  73.49   2  <  55>  564.570   0.000
    29 KURAS MARIUSZ                   2   21              GSM 15:29:09     1032.66  76.12  16  <  35>  556.760   0.000
    30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    9              G   15:27:40     1032.35  78.74   5  <  34>  555.060   0.000
    31 RĘKAS ADAM                      2   54                  15:39:04     1031.17  81.36   2  <  43>  566.180   0.000
    32 MIARKA ADAM                     2   42              G   15:32:36     1029.62  83.99   5  <  37>  558.670   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   62                  15:33:14     1029.19  86.61   2  <  41>  559.090   0.000
    34 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    5              G   15:31:07     1025.77  89.24   6  <  40>  555.060   0.000
    35 KURAS MARIUSZ                   2   22              G   15:33:03     1025.25  91.86  17  <  36>  556.760   0.000
    36 KURAS MARIUSZ                   2   36              G   15:33:34     1024.27  94.49  18          556.760   0.000
    37 MIARKA ADAM                     2   47              G   15:36:21     1022.55  97.11   6  <  46>  558.670   0.000
    38 MOSKALIK MACIEJ                 2   18              G   15:41:12     1021.90  99.74  30-  4-  0  563.270   0.000
    39 ZMARZŁY MARIAN                  2   16              G   15:38:37     1021.79 102.36  30-  4-  2  560.570   0.000
    40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              GSM 15:33:32     1021.21 104.99   7  <  47>  555.060  44.870
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   35              G   15:37:57     1020.33 107.61   3  <  44>  559.090   0.000
    42 KRÓLIK ADAM                     2   61                  15:45:09     1019.89 110.24   2  <  59>  566.190   0.000
    43 RĘKAS ADAM                      2   27              G   15:46:21     1017.67 112.86   3  <  64>  566.180   0.000
    44 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    3              G   15:42:11     1012.51 115.49   4  <  54>  559.090   0.000
    45 ZMARZŁY MARIAN                  2   31              GSM 15:44:42     1010.58 118.11   2  <  50>  560.570  44.210
    46 MIARKA ADAM                     2   18              G   15:43:25     1009.49 120.73   7  <  48>  558.670   0.000
    47 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              G   15:40:57     1007.46 123.36   8  <  53>  555.060   0.000
    48 MIARKA ADAM                     2    8              G   15:44:38     1007.28 125.98   8  <  49>  558.670   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 MIARKA ADAM                     2    7              GSM 15:45:55     1004.95 128.61   9  <  58>  558.670  43.680
    50 ZMARZŁY MARIAN                  2    3              G   15:48:00     1004.61 131.23   3  <  71>  560.570   0.000
    51 MOSKALIK MACIEJ                 2   34              G   15:51:14     1003.63 133.86   2  <  68>  563.270   0.000
    52 MALESZKA STANISŁAW              2   26              G   16:00:42     1001.67 136.48  11-  1-  0  571.650   0.000
    53 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              GSM 15:44:34     1000.89 139.11   9          555.060  43.160
    54 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   54                  15:49:05     1000.01 141.73   5  <  56>  559.090   0.000
    55 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    6              G   15:54:48      999.59 144.36   3  <  61>  564.570   0.000
    56 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   41              G   15:49:41      998.94 146.98   6  <  57>  559.090   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              G   15:49:53      998.58 149.61   7  <  63>  559.090   0.000
    58 MIARKA ADAM                     2   13              GCM 15:49:45      998.07 152.23  10  <  60>  558.670  42.500
    59 KRÓLIK ADAM                     2   38              G   15:58:31      995.91 154.86   3  <  65>  566.190   0.000
    60 MIARKA ADAM                     2   33              G   15:51:02      995.79 157.48  11  <  66>  558.670   0.000
    61 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   20              G   15:57:42      994.49 160.10   4  <  62>  564.570   0.000
    62 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   17              G   15:57:47      994.34 162.73   5  <  69>  564.570   0.000
    63 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   10              GCM 15:52:40      993.64 165.35   8  <  74>  559.090  41.840
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    64 RĘKAS ADAM                      2    6              G   16:00:07      993.10 167.98   4          566.180   0.000
    65 KRÓLIK ADAM                     2   10              G   16:00:24      992.62 170.60   4  <  67>  566.190   0.000
    66 MIARKA ADAM                     2   25              G   15:53:53      990.76 173.23  12  <  70>  558.670   0.000
    67 KRÓLIK ADAM                     2   40              G   16:02:41      988.66 175.85   5  <  75>  566.190   0.000
    68 MOSKALIK MACIEJ                 2   32              G   16:03:14      982.62 178.48   3  <  72>  563.270   0.000
    69 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    9              G   16:05:22      981.24 181.10   6          564.570   0.000
    70 MIARKA ADAM                     2   34              G   16:01:03      978.32 183.73  13  <  73>  558.670   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    71 ZMARZŁY MARIAN                  2    6              GSM 16:03:15      977.88 186.35   4          560.570  40.790
    72 MOSKALIK MACIEJ                 2   26              G   16:06:51      976.46 188.98   4          563.270   0.000
    73 MIARKA ADAM                     2   40              G   16:02:42      975.50 191.60  14  <  76>  558.670   0.000
    74 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   17              G   16:03:23      975.07 194.23   9          559.090   0.000
    75 KRÓLIK ADAM                     2   53                  16:10:45      974.93 196.85   6          566.190   0.000
    76 MIARKA ADAM                     2   20              G   16:03:17      974.51 199.48  15  <  77>  558.670   0.000
    77 MIARKA ADAM                     2   24              G   16:03:31      974.11 202.10  16          558.670   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    78 RĘKAS ADAM                      2   42              G   16:11:22      973.88   0.00   5          566.180   0.000
    79 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   21              G   16:07:49      967.59   0.00  10          559.090   0.000
    80 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G   16:04:00      967.00   0.00  10          555.060   0.000
    81 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              G   16:14:48      965.41   0.00   7          564.570   0.000
    82 RĘKAS ADAM                      2   36              G   16:16:37      965.16   0.00   6          566.180   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------        



            
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 21.05.17 MINDEN-1                                 
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    63    5    30   248.70     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    36    5    15   241.84     
              3 MIARKA          ADAM            2    45    5    16   241.19     
              4 RĘKAS           ADAM            2    44    5     9   234.56     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    46    5     6   213.69     
              6 ZMARZŁY         MARIAN          2    34    5     5   211.52     
              7 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    26    4     4   169.25     
              8 KRÓLIK          ADAM            2    52    3     3   127.83     
              9 REMBISZ         STANISŁAW       2    18    2     2    86.09     
             10 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    35    2     2    85.43     
             11 BIELAK          ANDRZEJ         2    15    1     1    41.74     
             12 MOSKALIK        MACIEJ          2    31    0     0     0.00     
             13 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    10    0     0     0.00     
             14 MALESZKA        STANISŁAW       2    10    0     0     0.00     

                                         
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  5, z dnia 21.05.17 MINDEN-1                                 
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    63    5    30   244.89     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    36    5    15   233.79     
              3 MIARKA          ADAM            2    45    5    16   225.01     
              4 ZMARZŁY         MARIAN          2    34    5     5   211.52     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    46    3     6   123.69     
              6 BIELAK          ANDRZEJ         2    15    1     1    41.74     
              7 MOSKALIK        MACIEJ          2    31    0     0     0.00     
              8 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    10    0     0     0.00     
              9 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    35    0     2     0.00     
             10 KRÓLIK          ADAM            2    52    0     3     0.00     
             11 MALESZKA        STANISŁAW       2    10    0     0     0.00     
             12 RĘKAS           ADAM            2    44    0     9     0.00     
             13 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    26    0     4     0.00     
             14 REMBISZ         STANISŁAW       2    18    0     2     0.00    




             PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-1 z dnia 21.05.17                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  560.639 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   465                           
      5.Ilość konkursów.......................:   93                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1445.44                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1335.03                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,10,11                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,40,46                         
     10.Czas trwania konkursu.................:30 min. 35 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   14   |  465   |   93  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  465   |   93  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
   


                                                                            
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                         z lotu MINDEN-1, w dniu 21.05.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2    5              G   13:10:11     1445.44   2.15  63- 30-  5  556.760   0.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   14              GSM 13:10:13     1445.32   4.30   2  <   3>  556.760  49.890
     3 KURAS MARIUSZ                   2   15              GSM 13:11:56     1438.90   6.45   3  <   5>  556.760  49.780
     4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   46              G   13:11:19     1436.80   8.60  36- 15-  5  555.060   0.000
     5 KURAS MARIUSZ                   2   64                  13:12:41     1436.12  10.75   4  <   6>  556.760   0.000
     6 KURAS MARIUSZ                   2   12              GSM 13:13:06     1434.58  12.90   5  <   8>  556.760  49.460
     7 MIARKA ADAM                     2   50              G   13:15:23     1431.08  15.05  45- 16-  5  558.670   0.000
     8 KURAS MARIUSZ                   2   35              G   13:16:07     1423.51  17.20   6  <   9>  556.760   0.000
     9 KURAS MARIUSZ                   2   17              G   13:16:08     1423.45  19.35   7  <  10>  556.760   0.000
    10 KURAS MARIUSZ                   2    7              G   13:16:11     1423.27  21.51   8  <  14>  556.760   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GCM 13:15:39     1420.86  23.66   2  <  15>  555.060  48.910
    12 MIARKA ADAM                     2   46              G   13:18:33     1419.57  25.81   2  <  19>  558.670   0.000
    13 RĘKAS ADAM                      2   19              G   13:24:05     1418.70  27.96  44-  9-  0  566.180   0.000
    14 KURAS MARIUSZ                   2   21              GSM 13:17:51     1417.23  30.11   9  <  16>  556.760  48.590
    15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   42              G   13:16:58     1416.09  32.26   3  <  17>  555.060   0.000
    16 KURAS MARIUSZ                   2   57                  13:18:19     1415.55  34.41  10  <  21>  556.760   0.000
    17 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              GCM 13:17:31     1414.11  36.56   4  <  33>  555.060  48.260
    18 RĘKAS ADAM                      2    5              G   13:25:32     1413.57  38.71   2  <  34>  566.180   0.000
    19 MIARKA ADAM                     2   27              G   13:20:40     1411.97  40.86   3  <  20>  558.670   0.000
    20 MIARKA ADAM                     2   23              GCM 13:20:48     1411.50  43.01   4  <  28>  558.670  47.930
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 KURAS MARIUSZ                   2   51                  13:20:04     1409.28  45.16  11  <  22>  556.760   0.000
    22 KURAS MARIUSZ                   2   42              G   13:20:06     1409.16  47.31  12  <  23>  556.760   0.000
    23 KURAS MARIUSZ                   2   54                  13:20:07     1409.10  49.46  13  <  24>  556.760   0.000
    24 KURAS MARIUSZ                   2   31              G   13:20:08     1409.04  51.61  14  <  25>  556.760   0.000
    25 KURAS MARIUSZ                   2   25              G   13:20:10     1408.93  53.76  15  <  26>  556.760   0.000
    26 KURAS MARIUSZ                   2   18              G   13:21:17     1404.95  55.91  16  <  27>  556.760   0.000
    27 KURAS MARIUSZ                   2    8              GSM 13:23:15     1398.02  58.06  17  <  30>  556.760  47.170
    28 MIARKA ADAM                     2   25              G   13:25:09     1396.15  60.22   5  <  29>  558.670   0.000
    29 MIARKA ADAM                     2    1              GSM 13:25:31     1394.87  62.37   6  <  32>  558.670  46.960
    30 KURAS MARIUSZ                   2   32              GSM 13:24:49     1392.54  64.52  18  <  31>  556.760   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 KURAS MARIUSZ                   2   60                  13:24:55     1392.19  66.67  19  <  37>  556.760   0.000
    32 MIARKA ADAM                     2   43              G   13:26:27     1391.63  68.82   7  <  46>  558.670   0.000
    33 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   12              G   13:24:13     1390.37  70.97   5  <  39>  555.060   0.000
    34 RĘKAS ADAM                      2   12              G   13:33:00     1387.70  73.12   3  <  35>  566.180   0.000
    35 RĘKAS ADAM                      2   54                  13:33:05     1387.41  75.27   4  <  47>  566.180   0.000
    36 KRÓLIK ADAM                     2   73                  13:33:06     1387.38  77.42  52-  3-  0  566.190   0.000
    37 KURAS MARIUSZ                   2    3              G   13:26:36     1386.36  79.57  20  <  38>  556.760   0.000
    38 KURAS MARIUSZ                   2   79                  13:26:39     1386.18  81.72  21  <  51>  556.760   0.000
    39 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   21              G   13:25:26     1386.15  83.87   6  <  40>  555.060   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G   13:25:28     1386.03  86.02   7  <  41>  555.060   0.000
    41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   40              GSM 13:25:48     1384.88  88.17   8  <  42>  555.060  45.650
    42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              GCM 13:25:50     1384.77  90.32   9  <  43>  555.060  45.540
    43 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    4              GCM 13:26:45     1381.61  92.47  10  <  45>  555.060  45.430
    44 REMBISZ STANISŁAW               2    6              G   13:31:49     1380.84  94.62  18-  2-  0  561.750   0.000
    45 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              G   13:27:26     1379.26  96.77  11  <  72>  555.060   0.000
    46 MIARKA ADAM                     2   28              G   13:30:08     1378.98  98.92   8  <  50>  558.670   0.000
    47 RĘKAS ADAM                      2   51                  13:35:40     1378.69 101.08   5  <  58>  566.180   0.000
    48 ZMARZŁY MARIAN                  2   31              GSM 13:31:37     1378.62 103.23  34-  5-  5  560.570  44.890
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   24              G   13:30:49     1377.69 105.38  46-  6-  3  559.090   0.000
    50 MIARKA ADAM                     2   45              G   13:30:54     1376.37 107.53   9  <  57>  558.670   0.000
    51 KURAS MARIUSZ                   2   20              GSM 13:29:40     1375.85 109.68  22  <  53>  556.760   0.000
    52 ZMARZŁY MARIAN                  2   15              GSM 13:32:28     1375.74 111.83   2  <  80>  560.570  44.460
    53 KURAS MARIUSZ                   2    2              G   13:30:28     1373.13 113.98  23  <  54>  556.760   0.000
    54 KURAS MARIUSZ                   2   22              G   13:31:04     1371.11 116.13  24  <  56>  556.760   0.000
    55 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   12              G   13:37:02     1370.21 118.28  26-  4-  0  564.570   0.000
    56 KURAS MARIUSZ                   2   36              G   13:32:28     1366.39 120.43  25  <  61>  556.760   0.000
    57 MIARKA ADAM                     2   40              G   13:34:21     1364.77 122.58  10  <  59>  558.670   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    58 RĘKAS ADAM                      2   21              G   13:39:58     1364.40 124.73   6  <  63>  566.180   0.000
    59 MIARKA ADAM                     2    6              GCM 13:35:13     1361.89 126.88  11  <  60>  558.670  43.700
    60 MIARKA ADAM                     2   13              GCM 13:35:19     1361.56 129.03  12  <  66>  558.670  43.590
    61 KURAS MARIUSZ                   2   27              G   13:34:06     1360.94 131.18  26  <  62>  556.760   0.000
    62 KURAS MARIUSZ                   2   85                  13:34:09     1360.77 133.33  27  <  68>  556.760   0.000
    63 RĘKAS ADAM                      2   41              G   13:41:08     1360.57 135.48   7  <  78>  566.180   0.000
    64 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   54                  13:35:59     1360.37 137.63   2  <  70>  559.090   0.000
    65 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   19              G   13:31:20     1358.54 139.78  35-  2-  0  552.020   0.000
    66 MIARKA ADAM                     2   17              G   13:36:35     1357.37 141.94  13  <  67>  558.670   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 MIARKA ADAM                     2    5              GCM 13:36:50     1356.54 144.09  14  <  88>  558.670  42.830
    68 KURAS MARIUSZ                   2   82                  13:35:48     1355.31 146.24  28  <  69>  556.760   0.000
    69 KURAS MARIUSZ                   2   19              G   13:35:52     1355.09 148.39  29  <  75>  556.760   0.000
    70 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   40              G   13:37:57     1353.89 150.54   3  <  73>  559.090   0.000
    71 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   38              G   13:32:48     1353.65 152.69   2          552.020   0.000
    72 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   30              G   13:35:08     1353.37 154.84  12  <  79>  555.060   0.000
    73 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              GSM 13:38:17     1352.80 156.99   4  <  83>  559.090  42.170
    74 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   17              G   13:42:38     1351.83 159.14   2  <  76>  564.570   0.000
    75 KURAS MARIUSZ                   2   40              G   13:36:52     1351.80 161.29  30          556.760   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    76 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              G   13:42:39     1351.78 163.44   3  <  82>  564.570   0.000
    77 BIELAK ANDRZEJ                  2   26              GSM 13:32:45     1350.71 165.59  15-  1-  1  550.750  41.740
    78 RĘKAS ADAM                      2   60                  13:44:18     1350.30 167.74   8  <  85>  566.180   0.000
    79 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              G   13:36:18     1349.53 169.89  13  <  84>  555.060   0.000
    80 ZMARZŁY MARIAN                  2   29              GSM 13:40:36     1348.82 172.04   3  <  87>  560.570  41.410
    81 KRÓLIK ADAM                     2   22              G   13:44:51     1348.55 174.19   2  <  90>  566.190   0.000
    82 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    5              G   13:44:26     1346.03 176.34   4          564.570   0.000
    83 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   26              GCM 13:40:31     1345.53 178.49   5  <  89>  559.090  41.090
    84 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              G   13:37:37     1345.22 180.65  14  <  93>  555.060   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    85 RĘKAS ADAM                      2   38              G   13:46:23     1343.62 182.80   9          566.180   0.000
    86 REMBISZ STANISŁAW               2   10              G   13:43:09     1343.42 184.95   2          561.750   0.000
    87 ZMARZŁY MARIAN                  2    6              GSM 13:42:47     1341.77 187.10   4  <  92>  560.570  40.650
    88 MIARKA ADAM                     2    7              G   13:42:17     1338.83 189.25  15  <  91>  558.670   0.000
    89 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    4              GCM 13:43:04     1337.32 191.40   6          559.090  40.430
    90 KRÓLIK ADAM                     2    2              G   13:48:40     1336.40 193.55   3          566.190   0.000
    91 MIARKA ADAM                     2    9              G   13:43:03     1336.37 195.70  16          558.670   0.000
    92 ZMARZŁY MARIAN                  2    7              GSM 13:44:43     1335.59 197.85   5          560.570  40.110
    93 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              G   13:40:46     1335.03 200.00  15          555.060   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    94 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    6              GSM 13:38:35     1334.73   0.00   3          552.020   0.000
    95 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   16              GSM 13:43:57     1334.50   0.00   7          559.090   0.000
    96 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    9              G   13:41:00     1334.28   0.00  16          555.060   0.000
    97 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    2              G   13:44:15     1333.55   0.00   8          559.090   0.000
    98 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   46              G   13:44:39     1332.28   0.00   9          559.090   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------     

   

            WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.       
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 14.05.17 HALLE-1                                  
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    63    6    40   178.33     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    39    6    19   169.02     
              3 MIARKA          ADAM            2    44    6    12   155.68     
              4 RĘKAS           ADAM            2    43    6     9   141.38     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    48    6    10   140.69     
              6 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    27    3     3    73.24     
              7 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    33    3     3    69.31     
              8 MOSKALIK        MACIEJ          2    33    2     2    44.21     
              9 KRÓLIK          ADAM            2    56    1     1    26.27     
             10 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    15    1     1    24.51     
             11 ZMARZŁY         MARIAN          2    53    1     1    24.02     
             12 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    31    1     1    22.25     
             13 REMBISZ         STANISŁAW       2    19    1     1    21.37     
             14 BIELAK          ANDRZEJ         2    11    0     0     0.00     


                                           
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  4, z dnia 14.05.17 HALLE-1                                  
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    63    5    40   140.79     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    39    5    19   126.28     
              3 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    48    4    10    88.33     
              4 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    15    1     1    24.51     
              5 ZMARZŁY         MARIAN          2    53    1     1    24.02     
              6 MIARKA          ADAM            2    44    1    12    20.59     
              7 MOSKALIK        MACIEJ          2    33    0     2     0.00     
              8 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    33    0     3     0.00     
              9 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    31    0     1     0.00     
             10 KRÓLIK          ADAM            2    56    0     1     0.00     
             11 RĘKAS           ADAM            2    43    0     9     0.00     
             12 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    27    0     3     0.00     
             13 REMBISZ         STANISŁAW       2    19    0     1     0.00     
             14 BIELAK          ANDRZEJ         2    11    0     0     0.00    





           PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-1 z dnia 14.05.17                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  335.811 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   515                           
      5.Ilość konkursów.......................:  103                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1349.53                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1209.53                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,51,34                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,22,04                         
     10.Czas trwania konkursu.................:30 min. 30 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   14   |  515   |  103  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  515   |  103  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
      


        
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                          z lotu HALLE-1, w dniu 14.05.17       
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2   12              G   10:51:34     1349.53   1.94  63- 40-  5  332.750   0.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   64                  10:51:36     1349.35   3.88   2  <   3>  332.750   0.000
     3 KURAS MARIUSZ                   2   36              G   10:51:39     1349.08   5.83   3  <   4>  332.750   0.000
     4 KURAS MARIUSZ                   2   42              G   10:53:09     1340.92   7.77   4  <   6>  332.750   0.000
     5 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              G   10:52:56     1335.40   9.71  39- 19-  5  331.090   0.000
     6 KURAS MARIUSZ                   2   27              G   10:54:31     1333.58  11.65   5  <   7>  332.750   0.000
     7 KURAS MARIUSZ                   2   71                  10:55:39     1327.55  13.59   6  <   9>  332.750   0.000
     8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   42              G   10:55:37     1321.10  15.53   2  <  21>  331.090   0.000
     9 KURAS MARIUSZ                   2   21              G   10:57:12     1319.39  17.48   7  <  10>  332.750   0.000
    10 KURAS MARIUSZ                   2    2              G M 10:57:13     1319.30  19.42   8  <  11>  332.750  29.120
    11 KURAS MARIUSZ                   2   49              G   10:57:15     1319.13  21.36   9  <  12>  332.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 KURAS MARIUSZ                   2   32              G   10:57:20     1318.69  23.30  10  <  13>  332.750   0.000
    13 KURAS MARIUSZ                   2   41              G   10:58:22     1313.31  25.24  11  <  14>  332.750   0.000
    14 KURAS MARIUSZ                   2   22              G   11:01:14     1298.62  27.18  12  <  15>  332.750   0.000
    15 KURAS MARIUSZ                   2   25              G   11:01:17     1298.37  29.13  13  <  16>  332.750   0.000
    16 KURAS MARIUSZ                   2   83                  11:02:12     1293.74  31.07  14  <  17>  332.750   0.000
    17 KURAS MARIUSZ                   2   15              G   11:02:46     1290.90  33.01  15  <  18>  332.750   0.000
    18 KURAS MARIUSZ                   2   20              G M 11:02:47     1290.81  34.95  16  <  19>  332.750  28.330
    19 KURAS MARIUSZ                   2   33              G   11:02:49     1290.65  36.89  17  <  20>  332.750   0.000
    20 KURAS MARIUSZ                   2   75                  11:03:54     1285.25  38.83  18  <  22>  332.750   0.000
    21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              G   11:02:37     1285.20  40.78   3  <  26>  331.090   0.000
    22 KURAS MARIUSZ                   2    9              G M 11:03:55     1285.16  42.72  19  <  23>  332.750  27.940
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 KURAS MARIUSZ                   2   63                  11:03:59     1284.83  44.66  20  <  24>  332.750   0.000
    24 KURAS MARIUSZ                   2    8              G M 11:05:04     1279.48  46.60  21  <  25>  332.750  27.750
    25 KURAS MARIUSZ                   2    5              G M 11:05:20     1278.17  48.54  22  <  28>  332.750  27.650
    26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              G M 11:04:12     1277.35  50.49   4  <  27>  331.090  27.550
    27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              G   11:04:48     1274.40  52.43   5  <  31>  331.090   0.000
    28 KURAS MARIUSZ                   2   79                  11:06:25     1272.87  54.37  23  <  32>  332.750   0.000
    29 MIARKA ADAM                     2   28              G   11:08:34     1271.48  56.31  44- 12-  1  335.120   0.000
    30 MIARKA ADAM                     2   39              G   11:08:39     1271.08  58.25   2  <  36>  335.120   0.000
    31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   28              G   11:05:31     1270.90  60.19   6  <  37>  331.090   0.000
    32 KURAS MARIUSZ                   2   10              G   11:07:44     1266.49  62.14  24  <  33>  332.750   0.000
    33 KURAS MARIUSZ                   2   72                  11:08:21     1263.53  64.08  25  <  34>  332.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 KURAS MARIUSZ                   2   35              G   11:08:25     1263.21  66.02  26  <  40>  332.750   0.000
    35 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              G   11:15:30     1262.40  67.96  27-  3-  0  341.480   0.000
    36 MIARKA ADAM                     2   50              G   11:10:43     1261.19  69.90   3  <  44>  335.120   0.000
    37 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   11              G M 11:07:54     1259.38  71.84   7  <  38>  331.090  26.470
    38 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   33              G   11:08:23     1257.07  73.79   8  <  43>  331.090   0.000
    39 KRÓLIK ADAM                     2   22              G   11:17:53     1256.84  75.73  56-  1-  0  342.970   0.000
    40 KURAS MARIUSZ                   2   40              G   11:09:52     1256.29  77.67  27  <  41>  332.750   0.000
    41 KURAS MARIUSZ                   2   34              G   11:09:54     1256.13  79.61  28  <  45>  332.750   0.000
    42 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    1              GCM 11:12:07     1255.78  81.55  48- 10-  4  335.440  25.980
    43 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   21              G   11:08:46     1255.24  83.50   9  <  54>  331.090   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    44 MIARKA ADAM                     2   48              G   11:12:02     1254.97  85.44   4  <  49>  335.120   0.000
    45 KURAS MARIUSZ                   2   14              G   11:10:12     1254.71  87.38  29  <  46>  332.750   0.000
    46 KURAS MARIUSZ                   2   17              G   11:10:14     1254.56  89.32  30  <  47>  332.750   0.000
    47 KURAS MARIUSZ                   2   78                  11:10:23     1253.85  91.26  31  <  50>  332.750   0.000
    48 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   44              G   11:15:15     1252.69  93.20  33-  3-  0  338.540   0.000
    49 MIARKA ADAM                     2   43              G   11:12:33     1252.55  95.15   5  <  66>  335.120   0.000
    50 KURAS MARIUSZ                   2   80                  11:11:04     1250.63  97.09  32  <  51>  332.750   0.000
    51 KURAS MARIUSZ                   2   82                  11:11:10     1250.16  99.03  33  <  53>  332.750   0.000
    52 RĘKAS ADAM                      2   14              G   11:19:26     1249.67 100.97  43-  9-  0  342.950   0.000
    53 KURAS MARIUSZ                   2   58                  11:11:33     1248.36 102.91  34  <  61>  332.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    54 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   16              G   11:10:35     1246.65 104.85  10  <  58>  331.090   0.000
    55 RĘKAS ADAM                      2   48              G   11:20:36     1244.38 106.80   2  <  68>  342.950   0.000
    56 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   12              G   11:19:32     1243.86 108.74   2  <  83>  341.480   0.000
    57 GRZELEWSKI ŁUKASZ               2   13              G M 11:11:16     1243.45 110.68  15-  1-  1  331.090  24.510
    58 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   46              G   11:11:25     1242.75 112.62  11  <  59>  331.090   0.000
    59 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   36              G M 11:11:35     1241.98 114.56  12  <  60>  331.090  24.310
    60 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    5              G M 11:11:36     1241.90 116.50  13  <  65>  331.090  24.220
    61 KURAS MARIUSZ                   2   88                  11:13:00     1241.60 118.45  35  <  63>  332.750   0.000
    62 ZMARZŁY MARIAN                  2   31              G M 11:16:12     1241.56 120.39  53-  1-  1  336.710  24.020
    63 KURAS MARIUSZ                   2   11              G   11:13:02     1241.45 122.33  36  <  81>  332.750   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    64 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   21              G   11:15:24     1240.53 124.27   2  <  69>  335.440   0.000
    65 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              G M 11:12:01     1239.96 126.21  14  <  72>  331.090  23.730
    66 MIARKA ADAM                     2   46              G   11:15:50     1237.37 128.16   6  <  77>  335.120   0.000
    67 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   30              G   11:18:49     1236.38 130.10   2  <  99>  338.540   0.000
    68 RĘKAS ADAM                      2   28              G   11:22:40     1235.11 132.04   3  <  74>  342.950   0.000
    69 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   52                  11:16:42     1234.60 133.98   3  <  70>  335.440   0.000
    70 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    6              G   11:16:49     1234.07 135.92   4  <  71>  335.440   0.000
    71 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   49              G   11:16:51     1233.92 137.86   5  <  91>  335.440   0.000
    72 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   20              G   11:13:47     1231.81 139.81  15  <  73>  331.090   0.000
    73 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   29              G   11:13:48     1231.73 141.75  16  <  90>  331.090   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    74 RĘKAS ADAM                      2   24              G   11:23:38     1230.83 143.69   4  <  75>  342.950   0.000
    75 RĘKAS ADAM                      2   12              G   11:23:40     1230.68 145.63   5  <  76>  342.950   0.000
    76 RĘKAS ADAM                      2   52                  11:23:42     1230.54 147.57   6  <  87>  342.950   0.000
    77 MIARKA ADAM                     2   27              G   11:18:00     1227.55 149.51   7  <  78>  335.120   0.000
    78 MIARKA ADAM                     2    7              G   11:18:13     1226.57 151.46   8  <  85>  335.120   0.000
    79 MOSKALIK MACIEJ                 2   16              G   11:21:45     1225.58 153.40  33-  2-  0  339.180   0.000
    80 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   15              G   11:13:21     1225.19 155.34  31-  1-  0  328.780   0.000
    81 KURAS MARIUSZ                   2   19              G   11:16:36     1225.15 157.28  37  <  82>  332.750   0.000
    82 KURAS MARIUSZ                   2   77                  11:16:37     1225.07 159.22  38  <  86>  332.750   0.000
    83 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              G   11:23:47     1224.89 161.17   3          341.480   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    84 MOSKALIK MACIEJ                 2    5              G   11:21:55     1224.85 163.11   2          339.180   0.000
    85 MIARKA ADAM                     2   45              G   11:18:38     1224.71 165.05   9  <  96>  335.120   0.000
    86 KURAS MARIUSZ                   2    3              G   11:16:46     1224.40 166.99  39  <  88>  332.750   0.000
    87 RĘKAS ADAM                      2   36              G   11:25:28     1222.78 168.93   7  <  95>  342.950   0.000
    88 KURAS MARIUSZ                   2    7              G   11:17:41     1220.28 170.87  40          332.750   0.000
    89 REMBISZ STANISŁAW               2   10              G   11:22:07     1218.58 172.82  19-  1-  0  337.690   0.000
    90 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   48              G   11:16:50     1217.99 174.76  17  < 101>  331.090   0.000
    91 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              G   11:20:41     1216.76 176.70   6  <  92>  335.440   0.000
    92 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   20              GCM 11:20:50     1216.10 178.64   7  <  93>  335.440  21.080
    93 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   18              G M 11:20:56     1215.66 180.58   8  <  94>  335.440  20.980
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    94 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   44              G   11:21:02     1215.22 182.52   9  < 100>  335.440   0.000
    95 RĘKAS ADAM                      2   51                  11:27:17     1214.91 184.47   8  <  98>  342.950   0.000
    96 MIARKA ADAM                     2   24              G   11:20:53     1214.72 186.41  10  <  97>  335.120   0.000
    97 MIARKA ADAM                     2    1              G M 11:20:56     1214.50 188.35  11  < 103>  335.120  20.590
    98 RĘKAS ADAM                      2    5              G   11:27:49     1212.62 190.29   9          342.950   0.000
    99 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    9              G   11:24:23     1211.74 192.23   3          338.540   0.000
   100 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   26              G M 11:22:00     1210.98 194.17  10          335.440  20.290
   101 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              G   11:18:30     1210.57 196.12  18  < 102>  331.090   0.000
   102 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    4              G M 11:18:42     1209.68 198.06  19          331.090   0.000
   103 MIARKA ADAM                     2   42              G   11:22:04     1209.53 200.00  12          335.120   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   104 RĘKAS ADAM                      2   32              G   11:28:41     1208.92   0.00  10          342.950   0.000
   105 MIARKA ADAM                     2    6              G   11:22:51     1206.12   0.00  13          335.120   0.000
   106 MIARKA ADAM                     2   41              G   11:23:04     1205.18   0.00  14          335.120   0.000
   107 MOSKALIK MACIEJ                 2   28              G   11:26:34     1204.62   0.00   3          339.180   0.000
   108 KURAS MARIUSZ                   2   44              G   11:21:14     1204.60   0.00  41          332.750   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------          


            




            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 07.05.17 TORGAU                                   
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    53    6    19   142.97     
              2 MIARKA          ADAM            2    45    6    17   139.90     
              3 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    51    6    11   137.13     
              4 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    28    6    10   133.26     
              5 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    40    6     9   131.78     
              6 RĘKAS           ADAM            2    44    6    12   130.29     
              7 KRÓLIK          ADAM            2    56    6     6   120.89     
              8 ZMARZŁY         MARIAN          2    30    6     7   119.30     
              9 MOSKALIK        MACIEJ          2    34    5     5    85.89     
             10 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    34    3     3    59.16     
             11 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    54    2     2    37.92     
             12 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    14    1     1    20.54     
             13 MALESZKA        STANISŁAW       2    17    0     0     0.00     
             14 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    0     0     0.00     






            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  3, z dnia 07.05.17 TORGAU                                   
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    51    5    11   110.05     
              2 MIARKA          ADAM            2    45    5    17   107.37     
              3 KURAS           MARIUSZ         2    53    4    19    89.71     
              4 ZMARZŁY         MARIAN          2    30    3     7    57.57     
              5 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    40    2     9    46.93     
              6 MOSKALIK        MACIEJ          2    34    2     5    35.65     
              7 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    54    0     2     0.00     
              8 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    14    0     1     0.00     
              9 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    34    0     3     0.00     
             10 KRÓLIK          ADAM            2    56    0     6     0.00     
             11 MALESZKA        STANISŁAW       2    17    0     0     0.00     
             12 RĘKAS           ADAM            2    44    0    12     0.00     
             13 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    28    0    10     0.00     
             14 BIELAK          ANDRZEJ         2    10    0     0     0.00    



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  TORGAU z dnia 07.05.17                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 11,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  277.938 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   510                           
      5.Ilość konkursów.......................:  102                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1283.75                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1085.28                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,45,39                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,24,47                         
     10.Czas trwania konkursu.................:39 min.  8 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  25.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   14   |  510   |  102  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  510   |  102  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
   




                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                          z lotu TORGAU, w dniu 07.05.17        
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   28              G M 14:45:39     1283.75   1.96  51- 11-  5  276.840  25.000
     2 RĘKAS ADAM                      2    6              G   14:51:58     1280.91   3.92  44- 12-  0  284.320   0.000
     3 KURAS MARIUSZ                   2   71                  14:45:01     1275.20   5.88  53- 19-  4  274.190   0.000
     4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              G M 14:44:09     1272.61   7.84  40-  9-  2  272.530  24.700
     5 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              G   14:52:56     1268.72   9.80  28- 10-  0  282.840   0.000
     6 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   26              G M 14:48:17     1268.26  11.76   2  <   7>  276.840  24.500
     7 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    3              G M 14:48:19     1268.07  13.73   3  <  14>  276.840  24.410
     8 KURAS MARIUSZ                   2    5              G M 14:46:16     1267.83  15.69   2  <  13>  274.190  24.310
     9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   37              G   14:43:54     1262.88  17.65  34-  3-  0  270.130   0.000
    10 KRÓLIK ADAM                     2   10              G   14:55:26     1261.26  19.61  56-  6-  0  284.330   0.000
    11 MIARKA ADAM                     2   31              G M 14:49:31     1259.63  21.57  45- 17-  5  276.510  24.010
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 MIARKA ADAM                     2   23              G M 14:49:38     1258.96  23.53   2  <  17>  276.510  23.910
    13 KURAS MARIUSZ                   2   22              G   14:47:53     1258.43  25.49   3  <  16>  274.190   0.000
    14 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   13              G   14:50:00     1258.36  27.45   4  <  47>  276.840   0.000
    15 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    6              G   14:55:05     1256.60  29.41   2  <  21>  282.840   0.000
    16 KURAS MARIUSZ                   2   31              G   14:48:23     1255.55  31.37   4  <  18>  274.190   0.000
    17 MIARKA ADAM                     2   49              G   14:50:48     1252.31  33.33   3  <  20>  276.510   0.000
    18 KURAS MARIUSZ                   2   35              G   14:49:11     1250.96  35.29   5  <  19>  274.190   0.000
    19 KURAS MARIUSZ                   2   14              G M 14:49:16     1250.49  37.25   6  <  24>  274.190  23.220
    20 MIARKA ADAM                     2   25              G   14:51:31     1248.26  39.22   4  <  23>  276.510   0.000
    21 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              G   14:57:14     1244.71  41.18   3  <  33>  282.840   0.000
    22 ZMARZŁY MARIAN                  2   14              G   14:55:20     1234.35  43.14  30-  7-  3  278.140   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 MIARKA ADAM                     2   41              G   14:55:21     1227.03  45.10   5  <  25>  276.510   0.000
    24 KURAS MARIUSZ                   2   34              G   14:53:34     1226.44  47.06   7  <  27>  274.190   0.000
    25 MIARKA ADAM                     2   15              G   14:55:56     1223.86  49.02   6  <  30>  276.510   0.000
    26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    7              G   14:52:51     1222.93  50.98   2  <  29>  272.530   0.000
    27 KURAS MARIUSZ                   2   15              G   14:54:39     1220.52  52.94   8  <  37>  274.190   0.000
    28 RĘKAS ADAM                      2   54                  15:03:35     1217.21  54.90   2  <  34>  284.320   0.000
    29 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              G M 14:54:01     1216.56  56.86   3  <  32>  272.530  22.230
    30 MIARKA ADAM                     2    5              G M 14:58:33     1209.85  58.82   7  <  31>  276.510  22.130
    31 MIARKA ADAM                     2    9              G   14:58:55     1207.91  60.78   8  <  55>  276.510   0.000
    32 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              G   14:57:02     1200.40  62.75   4  <  39>  272.530   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    7              G   15:05:53     1199.07  64.71   4  <  38>  282.840   0.000
    34 RĘKAS ADAM                      2   17              G   15:07:08     1198.99  66.67   3  <  35>  284.320   0.000
    35 RĘKAS ADAM                      2    9              G   15:07:17     1198.23  68.63   4  <  52>  284.320   0.000
    36 ZMARZŁY MARIAN                  2   37              G M 15:02:44     1195.10  70.59   2  <  44>  278.140  21.530
    37 KURAS MARIUSZ                   2   84                  14:59:32     1194.55  72.55   9  <  40>  274.190   0.000
    38 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   21              G   15:07:02     1193.25  74.51   5  <  63>  282.840   0.000
    39 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   36              G   14:58:35     1192.26  76.47   5  <  60>  272.530   0.000
    40 KURAS MARIUSZ                   2    2              G M 15:00:00     1192.13  78.43  10  <  41>  274.190  21.140
    41 KURAS MARIUSZ                   2    8              G M 15:00:04     1191.79  80.39  11  <  41>  274.190  21.040
    41 KURAS MARIUSZ                   2   49              G   15:00:04     1191.79  80.39  12  <  43>  274.190   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 KURAS MARIUSZ                   2    3              G   15:00:09     1191.35  84.31  13  <  48>  274.190   0.000
    44 ZMARZŁY MARIAN                  2   31              G M 15:03:32     1191.01  86.27   3  <  50>  278.140  20.740
    45 KRÓLIK ADAM                     2    9              G   15:08:58     1189.83  88.24   2  <  51>  284.330   0.000
    46 GRZELEWSKI ŁUKASZ               2   10              G   14:59:36     1186.93  90.20  14-  1-  0  272.520   0.000
    47 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    8              G M 15:06:16     1171.73  92.16   5  <  61>  276.840  20.450
    48 KURAS MARIUSZ                   2   28              G   15:05:07     1166.19  94.12  14  <  53>  274.190   0.000
    49 MOSKALIK MACIEJ                 2   20              G M 15:11:01     1164.40  96.08  34-  5-  2  280.640  20.250
    50 ZMARZŁY MARIAN                  2   15              G   15:09:03     1163.52  98.04   4  <  78>  278.140   0.000
    51 KRÓLIK ADAM                     2   26              G   15:14:34     1162.59 100.00   3  <  62>  284.330   0.000
    52 RĘKAS ADAM                      2    3              G   15:14:46     1161.60 101.96   5  <  54>  284.320   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 KURAS MARIUSZ                   2   12              G   15:06:25     1159.77 103.92  15  <  58>  274.190   0.000
    54 RĘKAS ADAM                      2   15              G   15:15:32     1157.97 105.88   6  <  66>  284.320   0.000
    55 MIARKA ADAM                     2   22              G   15:09:27     1154.77 107.84   9  <  56>  276.510   0.000
    56 MIARKA ADAM                     2   13              G M 15:09:32     1154.37 109.80  10  <  57>  276.510  19.550
    57 MIARKA ADAM                     2   45              G   15:09:35     1154.13 111.76  11  <  72>  276.510   0.000
    58 KURAS MARIUSZ                   2   17              G   15:07:50     1152.87 113.73  16  <  84>  274.190   0.000
    59 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    3              G   15:13:36     1149.30 115.69  54-  2-  0  279.970   0.000
    60 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   14              G   15:07:18     1148.46 117.65   6  <  81>  272.530   0.000
    61 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   23              G   15:11:04     1148.40 119.61   6  <  80>  276.840   0.000
    62 KRÓLIK ADAM                     2   69                  15:18:06     1146.03 121.57   4  <  63>  284.330   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    63 KRÓLIK ADAM                     2   11              G   15:18:07     1145.95 123.53   5  <  69>  284.330   0.000
    63 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    4              G   15:16:49     1145.95 123.53   6  <  67>  282.840   0.000
    65 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   22              G   15:14:51     1143.44 127.45   2          279.970   0.000
    66 RĘKAS ADAM                      2   48              G   15:18:53     1142.38 129.41   7  <  68>  284.320   0.000
    67 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    8              G   15:18:05     1140.10 131.37   7  <  77>  282.840   0.000
    68 RĘKAS ADAM                      2    5              G   15:19:32     1139.41 133.33   8  <  70>  284.320   0.000
    69 KRÓLIK ADAM                     2   16              G   15:20:16     1136.11 135.29   6          284.330   0.000
    70 RĘKAS ADAM                      2   55                  15:20:31     1134.93 137.25   9  <  71>  284.320   0.000
    71 RĘKAS ADAM                      2   22              G   15:20:33     1134.78 139.22  10  <  87>  284.320   0.000
    72 MIARKA ADAM                     2   10              G   15:13:41     1134.71 141.18  12  <  73>  276.510   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 MIARKA ADAM                     2   16              G   15:13:42     1134.63 143.14  13  <  74>  276.510   0.000
    74 MIARKA ADAM                     2   29              G M 15:14:10     1132.46 145.10  14  <  89>  276.510  17.770
    75 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   20              G   15:09:52     1126.17 147.06   2  <  79>  270.130   0.000
    76 MOSKALIK MACIEJ                 2   24              G   15:19:43     1123.83 149.02   2  <  83>  280.640   0.000
    77 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   29              G   15:22:03     1122.16 150.98   8  <  85>  282.840   0.000
    78 ZMARZŁY MARIAN                  2   10              G   15:18:12     1120.63 152.94   5  <  86>  278.140   0.000
    79 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   10              G   15:11:14     1119.79 154.90   3          270.130   0.000
    80 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   29              G   15:17:49     1117.12 156.86   7  <  82>  276.840   0.000
    81 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   45              G   15:14:04     1116.62 158.82   7  <  88>  272.530   0.000
    82 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   20              G   15:18:16     1115.09 160.78   8  <  91>  276.840   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    83 MOSKALIK MACIEJ                 2   14              G   15:21:47     1114.61 162.75   3  <  94>  280.640   0.000
    84 KURAS MARIUSZ                   2   77                  15:16:04     1114.29 164.71  17  <  90>  274.190   0.000
    85 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   12              G   15:23:51     1114.20 166.67   9  < 100>  282.840   0.000
    86 ZMARZŁY MARIAN                  2   28              G   15:19:41     1113.97 168.63   6  <  99>  278.140   0.000
    87 RĘKAS ADAM                      2   26              G   15:25:45     1111.71 170.59  11  <  92>  284.320   0.000
    88 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   19              G   15:15:50     1108.60 172.55   8  <  96>  272.530   0.000
    89 MIARKA ADAM                     2   18              G   15:19:45     1107.15 174.51  15  <  97>  276.510   0.000
    90 KURAS MARIUSZ                   2   21              G   15:18:13     1104.64 176.47  18  <  93>  274.190   0.000
    91 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   18              G   15:20:56     1103.24 178.43   9  <  95>  276.840   0.000
    92 RĘKAS ADAM                      2    8              G   15:28:12     1101.16 180.39  12          284.320   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    93 KURAS MARIUSZ                   2   20              G   15:19:03     1100.94 182.35  19          274.190   0.000
    94 MOSKALIK MACIEJ                 2   34              G   15:25:37     1097.89 184.31   4  <  98>  280.640   0.000
    95 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   10              G M 15:23:19     1092.86 186.27  10  < 101>  276.840  15.690
    96 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              G   15:19:28     1092.45 188.24   9          272.530   0.000
    97 MIARKA ADAM                     2   12              G   15:23:47     1089.55 190.20  16  < 102>  276.510   0.000
    98 MOSKALIK MACIEJ                 2    1              G M 15:28:01     1087.68 192.16   5          280.640  15.400
    99 ZMARZŁY MARIAN                  2   34              G M 15:25:51     1087.12 194.12   7          278.140  15.300
   100 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   39              G   15:30:25     1086.11 196.08  10          282.840   0.000
   101 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   16              G   15:25:00     1085.65 198.04  11          276.840   0.000
   102 MIARKA ADAM                     2   20              G M 15:24:47     1085.28 200.00  17          276.510   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   103 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   60                  15:28:33     1082.85   0.00   3          279.970   0.000
   104 KRÓLIK ADAM                     2    7              G   15:32:40     1082.48   0.00   7          284.330   0.000
   105 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   43              G   15:28:53     1081.45   0.00   4          279.970   0.000
   106 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   64                  15:28:57     1081.17   0.00   5          279.970   0.000
   107 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   53                  15:28:59     1081.04   0.00   6          279.970   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                 





            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 03.05.17 ŁĘKNICA-2                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    47    6    19    79.91     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    38    6    15    76.66     
              3 MIARKA          ADAM            2    41    6    13    72.16     
              4 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    44    6    10    65.33     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    38    6    13    59.31     
              6 ZMARZŁY         MARIAN          2    58    6     8    52.67     
              7 KRÓLIK          ADAM            2    59    6     7    52.49     
              8 RĘKAS           ADAM            2    49    6     8    49.50     
              9 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    30    3     3    22.61     
             10 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    39    2     2    15.96     
             11 BIELAK          ANDRZEJ         2    15    1     1     6.65     
             12 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    14    0     0     0.00     
             13 REMBISZ         STANISŁAW       2    22    0     0     0.00     


            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  2, z dnia 03.05.17 ŁĘKNICA-2                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    38    5    15    54.69     
              2 MIARKA          ADAM            2    41    5    13    54.69     
              3 KURAS           MARIUSZ         2    47    5    19    49.08     
              4 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    38    5    13    41.73     
              5 ZMARZŁY         MARIAN          2    58    4     8    32.53     
              6 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    44    2    10    25.86     
              7 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    39    1     2     5.12     
              8 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    14    0     0     0.00     
              9 KRÓLIK          ADAM            2    59    0     7     0.00     
             10 RĘKAS           ADAM            2    49    0     8     0.00     
             11 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    30    0     3     0.00     
             12 REMBISZ         STANISŁAW       2    22    0     0     0.00     
             13 BIELAK          ANDRZEJ         2    15    0     1     0.00  





       PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ŁĘKNICA-2 z dnia 03.05.17                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 11,05,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  151.203 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   494                           
      5.Ilość konkursów.......................:   99                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1205.28                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1019.00                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,10,04                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,33,17                         
     10.Czas trwania konkursu.................:23 min. 13 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  14.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   13   |  494   |   99  |20.04|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  494   |   99  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
  


            
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                         z lotu ŁĘKNICA-2, w dniu 03.05.17      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 MIARKA ADAM                     2   23              G   13:10:04     1205.28   2.02  41- 13-  5  150.740   0.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   14              G M 13:09:03     1197.34   4.05  47- 19-  5  148.530  13.900
     3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    4              G M 13:07:39     1197.31   6.07  38- 15-  5  146.850  13.800
     4 KURAS MARIUSZ                   2   83                  13:09:05     1197.02   8.10   2  <   5>  148.530   0.000
     5 KURAS MARIUSZ                   2   85                  13:09:11     1196.05  10.12   3  <   6>  148.530   0.000
     6 KURAS MARIUSZ                   2   40              G   13:09:18     1194.93  12.15   4  <  10>  148.530   0.000
     7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   40              G   13:08:09     1192.45  14.17   2  <  15>  146.850   0.000
     8 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              G   13:14:51     1163.65  16.19  38- 13-  5  151.100   0.000
     9 MIARKA ADAM                     2   39              G M 13:15:07     1158.50  18.22   2  <  18>  150.740  13.180
    10 KURAS MARIUSZ                   2    8              G   13:13:36     1154.98  20.24   5  <  19>  148.530   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    3              G M 13:18:44     1153.64  22.27  44- 10-  2  154.280  12.980
    12 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   53                M 13:19:03     1150.91  24.29   2  <  14>  154.280  12.880
    13 KRÓLIK ADAM                     2   49              G   13:22:44     1150.85  26.32  59-  7-  0  158.510   0.000
    14 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   30              G   13:19:42     1145.36  28.34   3  <  34>  154.280   0.000
    15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              G M 13:13:26     1143.40  30.36   3  <  16>  146.850  12.570
    16 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   36              G   13:13:31     1142.65  32.39   4  <  17>  146.850   0.000
    17 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              G   13:13:34     1142.21  34.41   5  <  20>  146.850   0.000
    18 MIARKA ADAM                     2   29              G M 13:17:27     1138.09  36.44   3  <  25>  150.740  12.270
    19 KURAS MARIUSZ                   2    4              G M 13:15:57     1134.25  38.46   6  <  21>  148.530  12.160
    20 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   11              G M 13:14:29     1134.12  40.49   6  <  27>  146.850  12.060
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 KURAS MARIUSZ                   2   62                  13:16:20     1130.94  42.51   7  <  22>  148.530   0.000
    22 KURAS MARIUSZ                   2   82                  13:17:53     1117.75  44.53   8  <  24>  148.530   0.000
    23 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   10              G M 13:20:13     1117.47  46.56   2  <  38>  151.100  11.760
    24 KURAS MARIUSZ                   2    5              G   13:18:24     1113.42  48.58   9  <  26>  148.530   0.000
    25 MIARKA ADAM                     2   13              G   13:20:46     1110.29  50.61   4  <  33>  150.740   0.000
    26 KURAS MARIUSZ                   2   63                  13:18:52     1109.54  52.63  10  <  29>  148.530   0.000
    27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    7              G   13:17:33     1107.88  54.66   7  <  28>  146.850   0.000
    28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   14              G   13:17:34     1107.75  56.68   8  <  30>  146.850   0.000
    29 KURAS MARIUSZ                   2   75                  13:19:41     1102.81  58.70  11  <  48>  148.530   0.000
    30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   12              G M 13:18:18     1101.65  60.73   9  <  31>  146.850  11.040
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   35              G   13:18:23     1100.96  62.75  10  <  41>  146.850   0.000
    32 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   29              G   13:16:22     1098.38  64.78  39-  2-  1  144.290   0.000
    33 MIARKA ADAM                     2   20              G M 13:22:15     1098.29  66.80   5  <  36>  150.740  10.730
    34 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   70                  13:25:34     1097.56  68.83   4  <  47>  154.280   0.000
    35 ZMARZŁY MARIAN                  2    6              G M 13:24:12     1095.12  70.85  58-  8-  4  152.440  10.530
    36 MIARKA ADAM                     2   42              G   13:22:42     1094.70  72.87   6  <  45>  150.740   0.000
    37 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   10              G   13:28:47     1091.85  74.90  30-  3-  0  156.990   0.000
    38 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   28              G M 13:23:52     1088.09  76.92   3  <  58>  151.100  10.220
    39 ZMARZŁY MARIAN                  2   41              G   13:25:17     1086.66  78.95   2  <  40>  152.440   0.000
    40 ZMARZŁY MARIAN                  2   35              G   13:25:24     1085.76  80.97   3  <  55>  152.440   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   38              G   13:20:24     1084.56  83.00  11  <  52>  146.850   0.000
    42 KRÓLIK ADAM                     2   85                  13:31:22     1082.97  85.02   2  <  56>  158.510   0.000
    43 RĘKAS ADAM                      2   36              G   13:31:59     1078.35  87.04  49-  8-  0  158.500   0.000
    43 RĘKAS ADAM                      2   32              G   13:31:59     1078.35  87.04   2  <  46>  158.500   0.000
    45 MIARKA ADAM                     2   35              G M 13:24:52     1077.74  91.09   7  <  50>  150.740   9.510
    46 RĘKAS ADAM                      2   11              G   13:32:18     1076.04  93.12   3  <  49>  158.500   0.000
    47 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    4              G   13:28:25     1075.75  95.14   5  <  71>  154.280   0.000
    48 KURAS MARIUSZ                   2   19              G   13:23:13     1074.62  97.17  12  <  51>  148.530   0.000
    49 RĘKAS ADAM                      2   24              G   13:32:38     1073.61  99.19   4  <  81>  158.500   0.000
    50 MIARKA ADAM                     2    1              G M 13:25:29     1073.01 101.21   8  <  63>  150.740   9.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    51 KURAS MARIUSZ                   2    9              G   13:23:30     1072.42 103.24  13  <  53>  148.530   0.000
    52 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              G   13:22:00     1071.90 105.26  12  <  78>  146.850   0.000
    53 KURAS MARIUSZ                   2   51                  13:23:56     1069.07 107.29  14  <  54>  148.530   0.000
    54 KURAS MARIUSZ                   2   88                  13:23:57     1068.95 109.31  15  <  59>  148.530   0.000
    55 ZMARZŁY MARIAN                  2   37              G M 13:27:56     1066.51 111.34   4  <  67>  152.440   8.490
    56 KRÓLIK ADAM                     2   10              G   13:33:38     1066.45 113.36   3  <  57>  158.510   0.000
    57 KRÓLIK ADAM                     2   30              G   13:33:42     1065.97 115.38   4  <  72>  158.510   0.000
    58 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              G M 13:27:04     1063.59 117.41   4  <  60>  151.100   8.180
    59 KURAS MARIUSZ                   2    2              G M 13:24:59     1061.06 119.43  16  <  62>  148.530   8.080
    60 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   20              G   13:27:26     1060.85 121.46   5  <  61>  151.100   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   26              G   13:27:27     1060.72 123.48   6  <  65>  151.100   0.000
    62 KURAS MARIUSZ                   2   32              G M 13:25:51     1054.53 125.51  17  <  68>  148.530   7.780
    63 MIARKA ADAM                     2   25              G   13:27:59     1054.25 127.53   9  <  66>  150.740   0.000
    64 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   12              G   13:34:13     1052.09 129.55   2  <  92>  156.990   0.000
    65 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   17              G   13:28:40     1051.74 131.58   7  <  79>  151.100   0.000
    66 MIARKA ADAM                     2    5              G   13:28:29     1050.58 133.60  10  <  69>  150.740   0.000
    67 ZMARZŁY MARIAN                  2   31              G M 13:30:16     1049.38 135.63   5  <  77>  152.440   7.270
    68 KURAS MARIUSZ                   2   35              G M 13:26:47     1047.58 137.65  18  <  95>  148.530   7.160
    69 MIARKA ADAM                     2   17              G   13:28:59     1046.93 139.68  11  <  70>  150.740   0.000
    70 MIARKA ADAM                     2   41              G   13:29:03     1046.44 141.70  12  <  76>  150.740   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    71 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   35              G   13:32:32     1045.73 143.72   6  <  74>  154.280   0.000
    72 KRÓLIK ADAM                     2   38              G   13:36:41     1045.01 145.75   5  <  75>  158.510   0.000
    73 BIELAK ANDRZEJ                  2   12              G   13:21:54     1045.00 147.77  15-  1-  0  143.060   0.000
    74 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   49              G   13:32:58     1042.67 149.80   7  <  89>  154.280   0.000
    75 KRÓLIK ADAM                     2   43              G   13:37:19     1040.66 151.82   6  <  97>  158.510   0.000
    76 MIARKA ADAM                     2   24              G   13:30:00     1039.59 153.85  13          150.740   0.000
    77 ZMARZŁY MARIAN                  2   38              G M 13:32:02     1036.77 155.87   6  <  86>  152.440   6.240
    78 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   34              G   13:26:50     1035.37 157.89  13  <  87>  146.850   0.000
    79 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    8              G M 13:31:08     1033.99 159.92   8  <  80>  151.100   6.040
    80 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              G   13:31:19     1032.69 161.94   9  <  84>  151.100   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    81 RĘKAS ADAM                      2   14              G   13:38:48     1030.56 163.97   5  <  82>  158.500   0.000
    82 RĘKAS ADAM                      2   12              G   13:38:50     1030.34 165.99   6  <  83>  158.500   0.000
    83 RĘKAS ADAM                      2   16              G   13:39:33     1025.56 168.02   7  <  85>  158.500   0.000
    84 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   54                M 13:32:22     1025.33 170.04  10  <  91>  151.100   5.530
    85 RĘKAS ADAM                      2   41              G   13:39:36     1025.23 172.06   8          158.500   0.000
    86 ZMARZŁY MARIAN                  2   15              G   13:33:43     1025.04 174.09   7  <  98>  152.440   0.000
    87 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              G M 13:28:16     1025.01 176.11  14  <  89>  146.850   5.220
    88 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   23              G M 13:25:47     1024.91 178.14   2          144.290   5.120
    89 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              G   13:28:17     1024.89 180.16  15          146.850   0.000
    89 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   75                  13:35:32     1024.89 180.16   8  <  93>  154.280   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    91 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    3              G   13:32:27     1024.75 184.21  11  <  96>  151.100   0.000
    92 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              G   13:38:24     1023.40 186.23   3          156.990   0.000
    93 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   55                  13:35:48     1023.08 188.26   9  <  94>  154.280   0.000
    94 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   56                  13:35:50     1022.85 190.28  10          154.280   0.000
    95 KURAS MARIUSZ                   2   22              G   13:30:14     1022.70 192.31  19          148.530   0.000
    96 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   33              G   13:33:01     1020.83 194.33  12  <  99>  151.100   0.000
    97 KRÓLIK ADAM                     2   48              G   13:40:18     1020.67 196.36   7          158.510   0.000
    98 ZMARZŁY MARIAN                  2   52                  13:34:28     1019.89 198.38   8          152.440   0.000
    99 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   11              G   13:33:17     1019.00 200.40  13          151.100   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   100 MIARKA ADAM                     2   38              G   13:33:03     1018.17   0.00  14          150.740   0.000
   101 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   26              G   13:26:50     1017.32   0.00   3          144.290   0.000
   102 RĘKAS ADAM                      2   49              G   13:40:59     1016.13   0.00   9          158.500   0.000
   103 KRÓLIK ADAM                     2   16              G   13:41:18     1014.14   0.00   8          158.510   0.000
   104 RĘKAS ADAM                      2   22              G   13:41:20     1013.86   0.00  10          158.500   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                





            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 30.04.17 ŁĘKNICA-1                                
            Całość [ 5]                                                         
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 KURAS           MARIUSZ         2    74    6    28    81.57     
              2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    36    6    13    78.24     
              3 ZMARZŁY         MARIAN          2    71    6    17    71.40     
              4 MIARKA          ADAM            2    43    6    16    69.87     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    57    6    14    60.50     
              6 RĘKAS           ADAM            2    64    6     9    42.38     
              7 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    29    5     5    42.16     
              8 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    14    3     3    21.37     
              9 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    10    2     2    14.48     
             10 KRÓLIK          ADAM            2    70    2     2    12.14     
             11 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    21    2     2    11.24     
             12 MALESZKA        STANISŁAW       2    16    1     1     6.16     
             13 REMBISZ         STANISŁAW       2    28    0     0     0.00     
             14 BIELAK          ANDRZEJ         2    26    0     0     0.00    



            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
            Tabela współzawodnictwa                                             
            Lot nr  1, z dnia 30.04.17 ŁĘKNICA-1                                
            Typowane [ 1]                                                       
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
          |L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |   
          |   |                             |Sek|      | Pkt. |Konk.|       |   
          +---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+   
              1 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2    36    5    13    58.29     
              2 KURAS           MARIUSZ         2    74    5    28    55.15     
              3 ZMARZŁY         MARIAN          2    71    5    17    54.59     
              4 MIARKA          ADAM            2    43    5    16    50.01     
              5 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2    57    4    14    37.54     
              6 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2    14    3     3    21.37     
              7 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2    10    2     2    14.48     
              8 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2    21    1     2     5.71     
              9 KRÓLIK          ADAM            2    70    0     2     0.00     
             10 MALESZKA        STANISŁAW       2    16    0     1     0.00     
             11 RĘKAS           ADAM            2    64    0     9     0.00     
             12 RÓŻAŃSKI        JACEK           2    29    0     5     0.00     
             13 REMBISZ         STANISŁAW       2    28    0     0     0.00     
             14 BIELAK          ANDRZEJ         2    26    0     0     0.00   




           PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                  
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ŁĘKNICA-1 z dnia 30.04.17                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  152.087 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   559                           
      5.Ilość konkursów.......................:  112                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1259.61                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1007.20                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,26,35                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,07,22                         
     10.Czas trwania konkursu.................:40 min. 47 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  14.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   14   |  559   |  112  |20.04|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  559   |  112  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



         
                                    PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017. 
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                         z lotu ŁĘKNICA-1, w dniu 30.04.17      
  +---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+----