SEKCJA ŻMIGRÓD 1
Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. A od 100 do 600 km ROCZNE
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| L.p. | Nazwisko,Imie |Nr Sek. | Coefficient |Konk |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
| 1 |KURAS MARIUSZ | 2 | 405.35 | 20 |
| 2 |MIARKA ADAM | 2 | 744.75 | 20 |
| 3 |JASIŃSKI JAN | 1 | 959.01 | 20 |
| 4 |CIENCIERUK ZDZISŁAW | 1 | 1134.13 | 20 |
| 5 |PIETRZAK WIESŁAW | 3 | 1305.76 | 20 |
| 6 |KOWALCZYK ROBERT | 1 | 1417.57 | 20 |
| 7 |KOŚCIELNY ANDRZEJ | 1 | 1971.59 | 20 |
| 8 |JANKOWSKI JAN | 1 | 1899.72 | 19 |
| 9 |JUREK ANDRZEJ | 3 | 1042.14 | 18 |
| 10 |MAŁYS DOMINIK | 1 | 1186.62 | 18 |
| 11 |GRABKOWSKI DARIUSZ | 1 | 1544.73 | 18 |
| 12 |JANKOWSKI JERZY | 1 | 970.93 | 17 |
| 13 |CHMIELEWSKI KRZYSZTOF | 3 | 1250.64 | 17 |
| 14 |GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA | 1 | 1400.31 | 17 |
| 15 |GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW | 2 | 1193.25 | 16 |
| 16 |GRUSZCZYŃSKI M & MAŁGORZATA | 4 | 1963.50 | 16 |
| 17 |CZYŻOWICZ ANDRZEJ | 4 | 1558.65 | 15 |
| 18 |ANDRZEJEWSKI ARTUR | 1 | 1419.64 | 14 |
| 19 |RĘKAS ADAM | 2 | 1798.94 | 14 |
| 20 |SUSEŁ KRZYSZTOF | 1 | 659.03 | 12 |
| 21 |FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN | 3 | 1164.86 | 12 |
| 22 |BŁOŃSKI MARIAN | 3 | 1261.71 | 12 |
| 23 |BAŃKOSZ WŁADYSŁAW | 2 | 1520.88 | 12 |
| 24 |MAŁYS HENRYK | 1 | 1608.36 | 12 |
| 25 |KRÓLIK ADAM | 2 | 1623.41 | 12 |
| 26 |DUDZIAK KAROL | 1 | 621.00 | 10 |
| 27 |LIS MARIAN | 1 | 1105.77 | 10 |
| 28 |ROGALA ANDRZEJ & KAMIL | 1 | 779.31 | 9 |
| 29 |KIEL HENRYK | 4 | 957.36 | 9 |
| 30 |OWSIAŃSKI ZBIGNIEW | 3 | 1239.72 | 9 |
| 31 |DYK WIKTOR | 1 | 581.18 | 8 |
| 32 |CHMIELNICKI DARIUSZ | 4 | 690.10 | 8 |
| 33 |LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN | 3 | 839.43 | 8 |
| 34 |KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF | 1 | 983.12 | 8 |
| 35 |SOBOŃ RYSZARD | 3 | 702.74 | 7 |
| 36 |ŁUKAWY JAN | 1 | 822.56 | 7 |
| 37 |JANKOWSKI PAWEŁ | 1 | 581.17 | 5 |
| 38 |LEWANDOWSKI GRZEGORZ | 3 | 544.98 | 4 |
| 39 |ADAMCZYK MAREK & JERZY | 4 | 69.96 | 3 |
| 40 |JAKÓB BRONISŁAW | 1 | 373.05 | 3 |
| 41 |SZALA TOMASZ | 4 | 66.33 | 2 |
| 42 |CZARNECKI KRZYSZTOF | 4 | 113.91 | 2 |
| 43 |BIELAK ANDRZEJ | 2 | 146.93 | 2 |
| 44 |SZYDEŁKO ZDZISŁAW | 1 | 182.02 | 2 |
| 45 |MYRDZIO STANISŁAW | 4 | 209.41 | 2 |
| 46 |FIL BOGUSŁAW | 4 | 210.59 | 2 |
| 47 |DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW | 4 | 336.89 | 2 |
| 48 |MOSKALIK MACIEJ | 2 | 355.40 | 2 |
| 49 |SZWECHŁOWICZ MARIUSZ | 4 | 392.00 | 2 |
+------+------------------------------------+---------+---------------+-----+
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Typowane [ 1]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|15|16|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 1 KOWALCZYK ROBERT 1 5 5 5 5 5 5 5 5 4 3 4 5 5 5 5 5 76 2756.90 34.4
2 2 MAŁYS DOMINIK 1 5 4 2 5 5 4 5 5 2 5 3 5 5 5 3 2 65 2326.57 28.5
3 3 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 5 3 3 5 5 4 3 5 5 5 3 5 5 3 1 1 61 2212.42 28.9
4 4 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 3 5 5 4 2 4 5 5 5 5 4 5 4 5 0 1 62 2104.57 29.8
5 6 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 3 2 3 3 5 4 5 5 2 5 1 4 2 3 5 5 57 1991.00 27.1
6 5 JASIŃSKI JAN 1 3 5 4 2 5 1 4 4 3 4 4 5 4 3 2 0 53 1885.32 24.6
7 7 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 1 3 3 2 2 1 4 5 4 5 5 1 3 2 2 3 46 1749.35 20.6
8 8 LIS MARIAN 1 4 3 1 5 3 5 3 2 4 3 5 0 1 1 3 -- 43 1572.31 16.5
9 10 DYK WIKTOR 1 5 -- 3 3 4 2 3 3 3 5 0 5 2 4 -- 4 46 1380.49 27.9
10 9 JANKOWSKI JERZY 1 5 0 5 5 5 2 2 0 2 3 3 2 3 2 -- 0 39 1312.69 28.0
11 11 JANKOWSKI JAN 1 2 5 5 4 5 4 2 3 3 2 1 2 1 0 0 0 39 1233.60 16.4
12 12 KAZEK JAN 1 0 0 -- 1 2 1 1 2 1 0 4 4 3 2 1 -- 22 968.19 8.0
13 13 MAŁYS HENRYK 1 2 0 1 2 1 3 4 2 1 3 2 3 0 2 -- -- 26 833.03 9.8
14 14 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 1 0 3 4 5 3 2 2 1 1 0 2 1 -- -- -- 25 829.58 12.1
15 15 DUDZIAK KAROL 1 1 3 1 2 2 2 3 2 3 3 1 1 1 -- -- -- 25 817.99 13.5
16 16 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 3 5 2 3 3 3 4 3 2 1 -- -- -- -- -- -- 29 809.78 19.7
17 17 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 0 0 2 2 0 1 0 2 0 1 1 1 3 0 1 -- 14 590.10 13.3
18 18 ŁUKAWY JAN 1 3 0 2 2 1 0 0 2 1 0 2 2 1 -- -- -- 16 528.88 7.8
19 19 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 2 5 3 2 4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 16 376.90 23.6
20 20 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 1 2 3 1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 -- -- -- 12 298.01 7.9
21 21 JAKÓB BRONISŁAW 1 -- -- -- 0 0 0 1 -- 1 1 1 0 0 0 2 -- 6 282.48 4.5
22 22 JANKOWSKI PAWEŁ 1 -- 2 0 1 0 2 0 1 0 0 0 0 0 -- -- -- 6 166.89 8.9
23 23 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 0 -- 2 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 2 36.49 4.4
24 24 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 1 2 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 3 27.50 8.6
25 25 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 0 0 1 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 1 17.45 2.2
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Całość [ 5]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|15|16|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 2 KOWALCZYK ROBERT 1 6 6 6 6 5 5 6 5 5 6 4 6 4 6 4 6 86 3068.03 34.4
2 1 MAŁYS DOMINIK 1 6 6 6 6 5 5 6 5 5 6 4 6 4 6 4 3 83 3005.24 28.5
3 3 JASIŃSKI JAN 1 6 6 6 6 5 5 6 5 5 6 4 6 4 6 4 0 80 2914.06 24.6
4 4 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 6 5 6 6 5 5 6 5 5 6 4 6 4 6 4 6 85 2910.24 27.1
5 5 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 6 6 6 6 5 5 6 5 5 6 4 5 4 6 2 6 83 2843.98 20.6
6 6 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 6 6 6 6 5 5 5 5 5 6 4 5 4 6 4 -- 78 2653.97 13.3
7 7 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 6 6 6 6 5 5 6 5 5 6 4 6 4 6 1 1 78 2640.76 28.9
8 8 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 6 6 6 6 5 5 6 5 5 6 4 6 4 6 0 3 79 2638.85 29.8
9 10 JANKOWSKI JAN 1 6 6 6 6 5 5 6 5 5 2 4 2 2 4 3 4 71 2401.98 16.4
10 9 LIS MARIAN 1 6 6 4 6 5 5 6 5 5 6 4 1 3 6 3 -- 71 2369.38 16.5
11 11 JANKOWSKI JERZY 1 6 6 6 6 5 5 6 3 3 3 4 6 3 4 -- 3 69 2183.22 28.0
12 12 DYK WIKTOR 1 6 -- 4 4 5 3 6 5 5 6 0 6 2 6 -- 6 64 1984.06 27.9
13 13 MAŁYS HENRYK 1 6 6 6 4 5 5 6 3 3 3 2 4 0 2 -- -- 55 1559.83 9.8
14 14 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 6 6 4 6 5 5 6 5 3 2 -- -- -- -- -- -- 48 1419.49 19.7
15 15 KAZEK JAN 1 0 0 -- 1 3 5 1 2 1 1 4 6 4 3 1 -- 32 1325.78 8.0
16 16 DUDZIAK KAROL 1 6 6 6 6 2 4 4 3 4 4 1 1 1 -- -- -- 48 1324.05 13.5
17 17 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 6 3 6 6 5 3 3 3 1 3 1 3 1 -- -- -- 44 1210.29 12.1
18 18 ŁUKAWY JAN 1 6 1 2 2 2 2 0 3 1 0 2 3 1 -- -- -- 25 765.23 7.8
19 19 JAKÓB BRONISŁAW 1 -- -- -- 1 0 0 2 -- 1 1 2 0 0 2 4 -- 13 561.80 4.5
20 20 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 5 6 4 6 4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 25 543.54 23.6
21 21 JANKOWSKI PAWEŁ 1 -- 5 1 3 2 2 1 1 0 2 1 2 0 -- -- -- 20 529.05 8.9
22 22 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 2 3 5 2 2 1 0 0 1 1 0 1 0 -- -- -- 18 401.78 7.9
23 23 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 1 -- 5 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 6 107.81 4.4
24 24 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 2 2 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 5 52.85 8.6
25 25 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 0 0 2 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 2 39.44 2.2
Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Se| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 9 0 11 596.28 4599.620
2 KOWALCZYK ROBERT 1 2 1 11 718.19 4645.300
3 MAŁYS DOMINIK 1 14 0 11 850.69 4887.010
4 KOWALCZYK ROBERT 1 5 0 11 880.67 4731.260
5 KOWALCZYK ROBERT 1 13 1 11 941.10 4770.970
6 KOWALCZYK ROBERT 1 11 0 11 941.92 5152.020
7 KOWALCZYK ROBERT 1 19 0 11 993.72 4362.800
8 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 45 0 11 1176.57 5177.200
9 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 13 1 10 584.91 4169.300
10 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 1 1 10 656.06 4032.350
11 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 24 0 10 685.39 5026.600
12 MAŁYS DOMINIK 1 31 1 10 708.52 3923.160
13 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 10 0 10 749.97 4376.490
14 MAŁYS DOMINIK 1 7 0 10 751.72 4796.170
15 JASIŃSKI JAN 1 6 0 10 815.39 4604.390
16 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 15 0 10 874.16 4832.840
17 KOWALCZYK ROBERT 1 24 0 10 940.90 4872.090
18 KOWALCZYK ROBERT 1 14 0 10 1307.82 5096.030
19 MAŁYS DOMINIK 1 17 0 9 551.89 3490.600
20 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 16 0 9 630.24 3786.350
21 KOWALCZYK ROBERT 1 22 0 9 632.44 4547.160
22 JASIŃSKI JAN 1 27 1 9 676.41 3817.390
23 KOWALCZYK ROBERT 1 9 1 9 789.88 3237.940
24 MAŁYS DOMINIK 1 13 0 9 819.14 4218.630
25 JANKOWSKI JERZY 1 6 0 9 908.30 3687.680
26 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 37 0 9 953.55 3023.710
27 JANKOWSKI JERZY 1 7 0 9 1027.64 4207.920
28 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 4 0 8 478.11 3845.630
29 MAŁYS DOMINIK 1 16 0 8 496.37 3846.570
30 JASIŃSKI JAN 1 16 0 8 569.53 3161.500
31 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 18 0 8 598.88 3298.380
32 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 42 0 8 617.80 2874.270
33 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 16 0 8 660.67 3519.160
34 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 28 0 8 666.43 2811.720
35 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 6 0 8 692.60 3690.220
36 JASIŃSKI JAN 1 17 1 8 706.33 3948.680
37 KOWALCZYK ROBERT 1 31 1 8 791.59 3307.620
38 KOWALCZYK ROBERT 1 18 1 8 853.09 3136.950
39 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 19 0 8 924.49 3127.320
40 MAŁYS DOMINIK 1 18 0 8 928.90 3327.270
41 JASIŃSKI JAN 1 23 0 8 980.52 3712.180
42 KOWALCZYK ROBERT 1 10 0 8 989.79 3702.230
43 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 10 1 8 1025.41 2860.500
44 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 14 1 8 1114.89 3289.280
45 JASIŃSKI JAN 1 74 0 7 296.54 2196.680
46 DYK WIKTOR 1 8 1 7 396.23 3147.740
47 JANKOWSKI JAN 1 12 1 7 420.60 3095.280
48 KOWALCZYK ROBERT 1 60 0 7 454.32 2857.020
49 KOWALCZYK ROBERT 1 63 1 7 478.02 2982.690
50 JASIŃSKI JAN 1 33 0 7 489.29 2729.930
51 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 11 0 7 513.21 3333.330
52 JASIŃSKI JAN 1 13 0 7 523.41 2545.340
53 JANKOWSKI JAN 1 3 1 7 528.86 2700.970
54 KOWALCZYK ROBERT 1 21 0 7 572.77 2390.290
55 KOWALCZYK ROBERT 1 1 0 7 598.19 3027.690
56 KOWALCZYK ROBERT 1 17 0 7 608.89 2803.750
57 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 39 0 7 614.20 3131.870
58 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 40 0 7 625.61 2169.760
59 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 29 1 7 628.05 2109.820
60 JANKOWSKI JERZY 1 12 0 7 661.46 2731.990
61 KOWALCZYK ROBERT 1 4 0 7 667.45 2915.860
62 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 13 0 7 681.90 2999.220
63 KOWALCZYK ROBERT 1 28 1 7 684.05 3139.800
64 KOWALCZYK ROBERT 1 20 1 7 745.29 3587.680
65 JANKOWSKI JAN 1 16 1 7 750.42 2924.570
66 LIS MARIAN 1 1 0 7 789.68 3969.090
67 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 24 1 7 793.17 2525.600
68 JANKOWSKI JERZY 1 19 0 7 808.42 2843.730
69 KOWALCZYK ROBERT 1 34 0 7 866.38 3771.910
70 MAŁYS DOMINIK 1 70 0 7 893.56 2770.570
71 LIS MARIAN 1 7 1 7 909.09 2926.040
72 KAZEK JAN 1 19 0 7 987.50 3755.530
73 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 5 0 7 991.43 2999.220
74 DYK WIKTOR 1 1 0 7 1104.09 2962.970
75 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 23 1 6 314.85 2370.060
76 DUDZIAK KAROL 1 12 1 6 343.39 2037.680
77 MAŁYS DOMINIK 1 62 0 6 375.82 3007.330
78 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 24 0 6 381.54 2651.430
79 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 19 1 6 395.60 1990.370
80 KOWALCZYK ROBERT 1 62 0 6 400.96 2294.590
81 MAŁYS DOMINIK 1 78 1 6 416.70 2474.250
82 MAŁYS DOMINIK 1 9 0 6 421.76 2672.670
83 JASIŃSKI JAN 1 59 0 6 431.08 2885.630
84 JANKOWSKI JERZY 1 40 1 6 439.88 2000.810
85 LIS MARIAN 1 25 0 6 462.69 2677.140
86 JASIŃSKI JAN 1 20 0 6 464.30 3182.380
87 KOWALCZYK ROBERT 1 8 1 6 472.66 3044.100
88 LIS MARIAN 1 20 1 6 486.11 2085.740
89 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 14 0 6 497.08 2561.620
90 JASIŃSKI JAN 1 51 0 6 502.93 2566.040
91 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 20 1 6 505.85 2820.720
92 MAŁYS HENRYK 1 6 0 6 516.46 2633.610
93 MAŁYS DOMINIK 1 24 0 6 518.27 2829.750
94 JANKOWSKI JERZY 1 59 0 6 521.00 2632.790
95 JASIŃSKI JAN 1 36 1 6 527.46 2617.950
96 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 9 0 6 540.03 2599.940
97 JASIŃSKI JAN 1 26 1 6 575.84 2775.040
98 MAŁYS DOMINIK 1 6 0 6 591.39 2562.310
99 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 30 0 6 604.78 2599.940
100 KOWALCZYK ROBERT 1 7 0 6 616.02 2635.930
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 16, z dnia 30.07.17 HALLE-6
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 28 5 10 126.18
2 KOWALCZYK ROBERT 1 34 5 9 115.75
3 DYK WIKTOR 1 15 4 6 104.68
4 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 35 3 9 83.19
5 MAŁYS DOMINIK 1 29 2 3 47.66
6 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 19 1 1 30.00
7 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 24 1 3 22.98
8 JASIŃSKI JAN 1 27 0 0 0.00
9 JANKOWSKI JERZY 1 10 0 3 0.00
10 JANKOWSKI JAN 1 18 0 4 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 16, z dnia 30.07.17 HALLE-6
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 35 6 9 166.60
2 DYK WIKTOR 1 15 6 6 159.36
3 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 28 6 10 153.20
4 KOWALCZYK ROBERT 1 34 6 9 149.58
5 JANKOWSKI JAN 1 18 4 4 95.74
6 JANKOWSKI JERZY 1 10 3 3 76.59
7 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 24 3 3 75.32
8 MAŁYS DOMINIK 1 29 3 3 71.92
9 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 19 1 1 30.00
10 JASIŃSKI JAN 1 27 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 16.
z lotu HALLE-6, w dniu 30.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 32 G M 11:14:15 1179.67 4.18 19- 1- 1 335.320 30.000
2 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 42 G M 11:12:17 1171.98 8.37 35- 9- 3 330.830 29.790
3 DYK WIKTOR 1 3 G M 11:22:14 1159.31 12.55 15- 6- 4 338.790 29.570
4 JANKOWSKI JAN 1 32 G 11:17:31 1155.72 16.74 18- 4- 0 332.290 0.000
5 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 6 G M 11:17:42 1151.27 20.92 28- 10- 5 331.220 29.150
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 KOWALCZYK ROBERT 1 23 G M 11:25:37 1145.03 25.10 34- 9- 5 338.490 28.940
7 JANKOWSKI JERZY 1 12 G 11:25:23 1139.64 29.29 10- 3- 0 336.630 0.000
8 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 24 G M 11:20:30 1138.83 33.47 2 < 10> 330.830 28.510
9 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 42 G 11:23:48 1137.10 37.66 24- 3- 1 334.080 0.000
10 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 78 11:21:37 1134.47 41.84 3 < 13> 330.830 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 DYK WIKTOR 1 35 G M 11:28:50 1133.71 46.03 2 < 12> 338.790 27.870
12 DYK WIKTOR 1 13 G 11:28:53 1133.52 50.21 3 < 15> 338.790 0.000
13 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 57 11:22:03 1132.79 54.39 4 < 14> 330.830 0.000
14 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 72 11:22:04 1132.72 58.58 5 < 22> 330.830 0.000
15 DYK WIKTOR 1 17 G 11:29:27 1131.37 62.76 4 < 20> 338.790 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 JANKOWSKI JERZY 1 7 G 11:28:47 1126.67 66.95 2 < 43> 336.630 0.000
17 KOWALCZYK ROBERT 1 62 11:31:21 1123.25 71.13 2 < 18> 338.490 0.000
18 KOWALCZYK ROBERT 1 60 11:31:32 1122.56 75.31 3 < 35> 338.490 0.000
19 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 39 G M 11:25:04 1122.53 79.50 2 < 23> 331.220 26.170
20 DYK WIKTOR 1 16 G M 11:32:32 1119.84 83.68 5 < 42> 338.790 25.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 JANKOWSKI JAN 1 45 G 11:27:17 1117.76 87.87 2 < 45> 332.290 0.000
22 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 59 11:26:56 1114.16 92.05 6 < 25> 330.830 0.000
23 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 36 G 11:28:23 1110.05 96.23 3 < 24> 331.220 0.000
24 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 24 G M 11:28:30 1109.62 100.42 4 < 30> 331.220 25.110
25 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 29 G M 11:28:18 1109.05 104.60 7 < 26> 330.830 24.890
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 17 G 11:28:41 1107.63 108.79 8 < 40> 330.830 0.000
27 MAŁYS DOMINIK 1 49 G M 11:31:52 1107.08 112.97 29- 3- 2 334.190 24.470
28 MAŁYS DOMINIK 1 104 11:31:56 1106.83 117.15 2 < 33> 334.190 0.000
29 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 54 11:32:06 1105.86 121.34 2 < 34> 334.080 0.000
30 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 45 G 11:30:29 1102.29 125.52 5 < 31> 331.220 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 28 G M 11:30:32 1102.11 129.71 6 < 32> 331.220 23.620
32 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 34 G 11:30:43 1101.44 133.89 7 < 38> 331.220 0.000
33 MAŁYS DOMINIK 1 17 G M 11:34:36 1097.14 138.08 3 334.190 23.190
34 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 47 G M 11:34:34 1096.90 142.26 3 334.080 22.980
35 KOWALCZYK ROBERT 1 89 11:38:49 1096.09 146.44 4 < 36> 338.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36 KOWALCZYK ROBERT 1 19 G M 11:38:50 1096.03 150.63 5 < 37> 338.490 22.550
37 KOWALCZYK ROBERT 1 4 G M 11:38:54 1095.79 154.81 6 < 41> 338.490 22.340
38 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 20 G M 11:32:23 1095.37 159.00 8 < 38> 331.220 22.130
38 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 40 G M 11:32:23 1095.37 159.00 9 < 44> 331.220 0.000
40 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 58 11:32:12 1094.74 167.36 9 330.830 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 KOWALCZYK ROBERT 1 13 G M 11:39:21 1094.20 171.55 7 < 46> 338.490 21.490
42 DYK WIKTOR 1 24 G M 11:39:38 1094.17 175.73 6 338.790 21.280
43 JANKOWSKI JERZY 1 6 G 11:38:01 1092.90 179.92 3 336.630 0.000
44 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 25 G 11:33:14 1092.29 184.10 10 331.220 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45 JANKOWSKI JAN 1 71 11:34:19 1091.92 188.28 3 < 48> 332.290 0.000
46 KOWALCZYK ROBERT 1 5 G M 11:40:05 1091.61 192.47 8 < 46> 338.490 20.430
46 KOWALCZYK ROBERT 1 88 11:40:05 1091.61 192.47 9 338.490 0.000
48 JANKOWSKI JAN 1 43 G 11:35:08 1089.00 200.84 4 332.290 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
49 KOWALCZYK ROBERT 1 32 G 11:40:54 1088.74 0.00 10 338.490 0.000
50 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 16 G 11:34:45 1086.86 0.00 11 331.220 0.000
51 MAŁYS DOMINIK 1 22 G M 11:37:31 1086.74 0.00 4 334.190 0.000
52 JANKOWSKI JAN 1 24 G 11:35:59 1085.97 0.00 5 332.290 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
53 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 33 G 11:39:08 1084.71 0.00 2 335.320 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 15, z dnia 30.07.17 HOLTEN-3
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KOWALCZYK ROBERT 1 22 5 6 330.67
2 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 13 5 6 320.66
3 MAŁYS DOMINIK 1 31 3 7 202.00
4 LIS MARIAN 1 10 3 3 196.45
5 JASIŃSKI JAN 1 30 2 6 133.56
6 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 16 2 2 126.89
7 JAKÓB BRONISŁAW 1 18 2 4 121.55
8 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 44 1 7 68.22
9 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 11 1 1 67.11
10 KAZEK JAN 1 10 1 1 64.22
11 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 10 0 0 0.00
12 JANKOWSKI JAN 1 12 0 3 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 15, z dnia 30.07.17 HOLTEN-3
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JASIŃSKI JAN 1 30 4 6 271.34
2 MAŁYS DOMINIK 1 31 4 7 270.66
3 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 44 4 7 270.23
4 KOWALCZYK ROBERT 1 22 4 6 269.78
5 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 13 4 6 267.55
6 JAKÓB BRONISŁAW 1 18 4 4 243.10
7 LIS MARIAN 1 10 3 3 196.45
8 JANKOWSKI JAN 1 12 3 3 192.00
9 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 16 2 2 126.89
10 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 11 1 1 67.11
11 KAZEK JAN 1 10 1 1 64.22
12 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 10 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 15.
z lotu HOLTEN-3, w dniu 30.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KOWALCZYK ROBERT 1 11 G M 16:59:04 1129.47 4.41 22- 6- 5 733.100 70.000
2 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 5 G 16:55:53 1126.58 8.81 44- 7- 1 727.640 0.000
3 JASIŃSKI JAN 1 6 G M 17:00:38 1119.40 13.22 30- 6- 2 728.320 69.560
4 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 11 G 17:02:48 1107.63 17.62 13- 6- 5 723.060 0.000
5 JASIŃSKI JAN 1 19 G 17:11:50 1100.46 22.03 2 < 7> 728.320 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 LIS MARIAN 1 7 G M 17:14:19 1096.03 26.43 10- 3- 3 728.110 68.890
7 JASIŃSKI JAN 1 20 G 17:16:18 1093.08 30.84 3 < 28> 728.320 0.000
8 MAŁYS DOMINIK 1 31 G M 17:20:10 1085.64 35.24 31- 7- 3 727.560 68.440
9 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 78 G M 17:21:16 1083.98 39.65 2 < 16> 727.640 68.220
10 MAŁYS DOMINIK 1 8 G 17:22:00 1082.68 44.05 2 < 11> 727.560 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 MAŁYS DOMINIK 1 14 G M 17:25:09 1077.63 48.46 3 < 17> 727.560 67.780
12 KOWALCZYK ROBERT 1 14 G M 17:31:33 1075.64 52.86 2 < 13> 733.100 67.560
13 KOWALCZYK ROBERT 1 8 G 17:32:31 1074.11 57.27 3 < 24> 733.100 0.000
14 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 45 G M 17:32:03 1067.63 61.67 11- 1- 1 728.180 67.110
15 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 1 G M 17:27:22 1067.46 66.08 2 < 19> 723.060 66.890
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 77 17:35:21 1061.71 70.48 3 < 21> 727.640 0.000
17 MAŁYS DOMINIK 1 69 17:41:09 1052.68 74.89 4 < 20> 727.560 0.000
18 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 6 G M 17:38:01 1052.13 79.30 16- 2- 2 723.880 66.220
19 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 9 G M 17:37:40 1051.47 83.70 3 < 22> 723.060 66.000
20 MAŁYS DOMINIK 1 13 G M 17:42:12 1051.08 88.11 5 < 37> 727.560 65.780
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 71 17:43:06 1049.83 92.51 4 < 34> 727.640 0.000
22 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 6 G M 17:38:54 1049.59 96.92 4 < 35> 723.060 65.330
23 JANKOWSKI JAN 1 16 G 17:47:27 1041.80 101.32 12- 3- 0 726.600 0.000
24 KOWALCZYK ROBERT 1 22 G M 17:54:12 1041.04 105.73 4 < 26> 733.100 64.890
25 LIS MARIAN 1 1 G M 17:53:30 1034.98 110.13 2 < 33> 728.110 64.670
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26 KOWALCZYK ROBERT 1 7 G M 18:00:20 1032.05 114.54 5 < 29> 733.100 64.440
27 KAZEK JAN 1 38 G M 17:51:28 1029.79 118.94 10- 1- 1 722.360 64.220
28 JASIŃSKI JAN 1 17 G M 17:57:32 1029.38 123.35 4 < 32> 728.320 64.000
29 KOWALCZYK ROBERT 1 24 G M 18:07:51 1021.24 127.75 6 733.100 63.780
30 JANKOWSKI JAN 1 12 G 18:01:46 1020.84 132.16 2 < 31> 726.600 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 JANKOWSKI JAN 1 9 G 18:03:20 1018.60 136.56 3 726.600 0.000
32 JASIŃSKI JAN 1 5 G 18:06:51 1016.00 140.97 5 < 36> 728.320 0.000
33 LIS MARIAN 1 13 G M 18:06:45 1015.85 145.37 3 728.110 62.890
34 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 42 18:10:55 1009.33 149.78 5 < 38> 727.640 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 10 G M 18:09:56 1004.34 154.19 5 < 46> 723.060 62.440
36 JASIŃSKI JAN 1 23 G 18:15:31 1003.86 158.59 6 728.320 0.000
37 MAŁYS DOMINIK 1 18 G 18:16:04 1002.06 163.00 6 < 39> 727.560 0.000
38 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 73 G 18:16:56 1000.97 167.40 6 < 42> 727.640 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
39 MAŁYS DOMINIK 1 70 18:16:53 1000.93 171.81 7 727.560 0.000
40 JAKÓB BRONISŁAW 1 3 G 18:25:50 990.24 176.21 18- 4- 2 728.650 0.000
41 JAKÓB BRONISŁAW 1 8 G M 18:33:08 980.51 180.62 2 < 44> 728.650 61.110
42 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 14 G 18:33:47 978.30 185.02 7 727.640 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 28 G M 18:31:31 976.22 189.43 2 723.880 60.670
44 JAKÓB BRONISŁAW 1 17 G M 18:47:29 961.94 193.83 3 < 45> 728.650 60.440
45 JAKÓB BRONISŁAW 1 18 G 18:47:32 961.87 198.24 4 728.650 0.000
46 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 7 G M 18:49:28 952.06 202.64 6 723.060 60.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
47 KOWALCZYK ROBERT 1 59 19:00:15 951.77 0.00 7 733.100 0.000
48 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 86 G 18:57:48 947.70 0.00 8 727.640 0.000
49 MAŁYS DOMINIK 1 1 G M 18:58:37 946.58 0.00 8 727.560 0.000
50 JANKOWSKI JAN 1 6 G 18:58:45 945.17 0.00 4 726.600 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
51 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 9 G M 19:00:00 944.99 0.00 9 727.640 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 14, z dnia 23.07.17 HALLE-5
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 35 5 11 133.45
2 KOWALCZYK ROBERT 1 54 5 16 132.04
3 MAŁYS DOMINIK 1 56 5 19 131.77
4 DYK WIKTOR 1 17 4 6 106.37
5 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 44 3 7 82.13
6 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 30 3 8 68.95
7 JASIŃSKI JAN 1 56 3 14 67.43
8 JANKOWSKI JERZY 1 20 2 4 52.57
9 KAZEK JAN 1 39 2 3 51.41
10 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 43 2 6 49.38
11 MAŁYS HENRYK 1 30 2 2 45.84
12 LIS MARIAN 1 45 1 6 21.15
13 JANKOWSKI JAN 1 30 0 4 0.00
14 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 42 0 6 0.00
15 JAKÓB BRONISŁAW 1 25 0 2 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 14, z dnia 23.07.17 HALLE-5
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JASIŃSKI JAN 1 56 6 14 172.22
2 KOWALCZYK ROBERT 1 54 6 16 170.62
3 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 35 6 11 169.29
4 MAŁYS DOMINIK 1 56 6 19 167.34
5 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 44 6 7 160.80
6 DYK WIKTOR 1 17 6 6 159.91
7 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 43 6 6 147.60
8 LIS MARIAN 1 45 6 6 146.54
9 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 42 6 6 145.93
10 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 30 6 8 141.43
11 JANKOWSKI JERZY 1 20 4 4 97.44
12 JANKOWSKI JAN 1 30 4 4 91.15
13 KAZEK JAN 1 39 3 3 71.59
14 MAŁYS HENRYK 1 30 2 2 45.84
15 JAKÓB BRONISŁAW 1 25 2 2 42.04
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 14
------------------------
z lotu HALLE-5 z dnia 23.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,25,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 333.964 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 15
4.Ilość wysłanych gołębi................: 566
5.Ilość konkursów.......................: 114
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1637.84
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1426.54
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,50,32
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,19,16
10.Czas trwania konkursu.................:28 min. 44 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 15 | 566 | 114 |20.14|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 15 | 566 | 114 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 14.
z lotu HALLE-5, w dniu 23.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 JANKOWSKI JERZY 1 40 GSM 11:50:32 1637.84 1.77 20- 4- 2 336.630 30.000
2 JASIŃSKI JAN 1 69 11:49:53 1633.76 3.53 56- 14- 3 334.730 0.000
3 KOWALCZYK ROBERT 1 6 G 11:52:21 1632.46 5.30 54- 16- 5 338.490 0.000
4 DYK WIKTOR 1 19 G 11:54:09 1619.84 7.07 17- 6- 4 338.790 0.000
5 DYK WIKTOR 1 3 GSM 11:54:18 1618.68 8.83 2 < 44> 338.790 29.650
6 JASIŃSKI JAN 1 7 G 11:52:10 1615.75 10.60 2 < 19> 334.730 0.000
7 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 4 GSM 11:51:51 1615.08 12.37 35- 11- 5 334.080 29.470
8 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 9 G 11:52:17 1611.71 14.13 2 < 9> 334.080 0.000
9 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 13 G 11:52:36 1609.25 15.90 3 < 10> 334.080 0.000
10 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 16 GSM 11:53:27 1602.69 17.67 4 < 34> 334.080 29.200
11 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 6 GCM 11:52:41 1594.83 19.43 44- 7- 3 331.220 29.120
12 KOWALCZYK ROBERT 1 13 GSM 11:57:57 1589.53 21.20 2 < 13> 338.490 29.030
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 KOWALCZYK ROBERT 1 5 GCM 11:57:58 1589.40 22.97 3 < 15> 338.490 28.940
14 MAŁYS DOMINIK 1 16 GCM 11:55:18 1589.11 24.73 56- 19- 5 334.190 28.850
15 KOWALCZYK ROBERT 1 7 G 11:58:03 1588.78 26.50 4 < 24> 338.490 0.000
16 MAŁYS DOMINIK 1 14 GCM 11:55:22 1588.61 28.27 2 < 17> 334.190 28.670
17 MAŁYS DOMINIK 1 18 G 11:55:27 1587.98 30.04 3 < 29> 334.190 0.000
18 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 13 GCM 11:53:35 1586.08 31.80 43- 6- 2 330.830 28.500
19 JASIŃSKI JAN 1 58 11:56:25 1583.27 33.57 3 < 20> 334.730 0.000
20 JASIŃSKI JAN 1 31 G 11:56:26 1583.15 35.34 4 < 21> 334.730 0.000
21 JASIŃSKI JAN 1 59 11:56:29 1582.77 37.10 5 < 26> 334.730 0.000
22 LIS MARIAN 1 6 G 11:56:49 1582.55 38.87 45- 6- 1 335.210 0.000
23 KAZEK JAN 1 27 GSM 11:52:25 1580.73 40.64 39- 3- 2 327.870 28.050
24 KOWALCZYK ROBERT 1 12 G 11:59:24 1578.78 42.40 5 < 45> 338.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 24 G 11:55:14 1575.49 44.17 2 < 40> 331.220 0.000
26 JASIŃSKI JAN 1 75 11:57:28 1575.45 45.94 6 < 30> 334.730 0.000
27 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 72 G 11:57:37 1573.21 47.70 42- 6- 0 334.490 0.000
28 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 30 G 11:55:21 1572.76 49.47 2 < 36> 330.830 0.000
29 MAŁYS DOMINIK 1 44 G 11:57:44 1570.93 51.24 4 < 35> 334.190 0.000
30 JASIŃSKI JAN 1 3 G 11:58:13 1569.91 53.00 7 < 32> 334.730 0.000
31 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 10 GCM 11:58:39 1569.48 54.77 30- 8- 3 335.320 27.350
32 JASIŃSKI JAN 1 51 11:58:21 1568.92 56.54 8 < 43> 334.730 0.000
33 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 38 G 11:58:47 1568.50 58.30 2 < 81> 335.320 0.000
34 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 14 GSM 11:58:02 1568.21 60.07 5 < 59> 334.080 27.080
35 MAŁYS DOMINIK 1 70 11:58:30 1565.29 61.84 5 < 38> 334.190 0.000
36 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 34 G 11:57:44 1555.14 63.60 3 < 83> 330.830 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 91 12:00:35 1551.56 65.37 2 < 67> 334.490 0.000
38 MAŁYS DOMINIK 1 68 12:00:52 1548.13 67.14 6 < 39> 334.190 0.000
39 MAŁYS DOMINIK 1 10 G 12:01:02 1546.94 68.90 7 < 50> 334.190 0.000
40 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 18 GCM 11:59:39 1543.07 70.67 3 < 41> 331.220 26.550
41 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 28 GCM 11:59:40 1542.95 72.44 4 < 49> 331.220 26.460
42 LIS MARIAN 1 11 G 12:02:23 1542.02 74.20 2 < 64> 335.210 0.000
43 JASIŃSKI JAN 1 53 12:02:38 1538.05 75.97 9 < 55> 334.730 0.000
44 DYK WIKTOR 1 10 GSM 12:05:46 1534.61 77.74 3 < 48> 338.790 26.190
45 KOWALCZYK ROBERT 1 76 12:05:44 1533.48 79.51 6 < 46> 338.490 0.000
46 KOWALCZYK ROBERT 1 91 12:05:46 1533.25 81.27 7 < 47> 338.490 0.000
47 KOWALCZYK ROBERT 1 28 GSM 12:06:10 1530.48 83.04 8 < 53> 338.490 25.930
48 DYK WIKTOR 1 8 GSM 12:06:35 1528.95 84.81 4 < 61> 338.790 25.840
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 25 G 12:01:39 1528.83 86.57 5 < 57> 331.220 0.000
50 MAŁYS DOMINIK 1 9 GSM 12:03:38 1528.54 88.34 8 < 51> 334.190 25.660
51 MAŁYS DOMINIK 1 59 12:03:41 1528.19 90.11 9 < 52> 334.190 0.000
52 MAŁYS DOMINIK 1 5 G 12:03:48 1527.38 91.87 10 < 60> 334.190 0.000
53 KOWALCZYK ROBERT 1 17 G 12:07:09 1523.70 93.64 9 < 54> 338.490 0.000
54 KOWALCZYK ROBERT 1 31 GCM 12:07:11 1523.47 95.41 10 < 69> 338.490 25.310
55 JASIŃSKI JAN 1 16 GSM 12:05:15 1519.77 97.17 10 < 56> 334.730 25.220
56 JASIŃSKI JAN 1 13 G 12:05:16 1519.66 98.94 11 < 73> 334.730 0.000
57 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 49 G 12:04:15 1510.70 100.71 6 < 58> 331.220 0.000
58 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 9 G 12:04:18 1510.35 102.47 7 331.220 0.000
59 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 53 12:06:12 1510.31 104.24 6 < 63> 334.080 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
60 MAŁYS DOMINIK 1 3 G 12:06:17 1510.24 106.01 11 < 65> 334.190 0.000
61 DYK WIKTOR 1 1 GSM 12:09:36 1508.42 107.77 5 < 71> 338.790 24.690
62 JANKOWSKI JAN 1 43 G 12:05:59 1503.69 109.54 30- 4- 0 332.290 0.000
63 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 10 GSM 12:07:28 1501.71 111.31 7 < 78> 334.080 24.510
64 LIS MARIAN 1 36 G 12:08:29 1499.93 113.07 3 < 75> 335.210 0.000
65 MAŁYS DOMINIK 1 31 GSM 12:08:05 1498.05 114.84 12 < 66> 334.190 24.340
66 MAŁYS DOMINIK 1 13 GCM 12:08:06 1497.94 116.61 13 < 67> 334.190 24.250
67 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 24 12:08:19 1497.83 118.37 3 < 79> 334.490 0.000
67 MAŁYS DOMINIK 1 22 G 12:08:07 1497.83 118.37 14 < 70> 334.190 0.000
69 KOWALCZYK ROBERT 1 19 G 12:11:03 1497.41 121.91 11 < 77> 338.490 0.000
70 MAŁYS DOMINIK 1 7 G 12:08:23 1496.04 123.67 15 < 93> 334.190 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
71 DYK WIKTOR 1 4 G 12:11:28 1495.98 125.44 6 338.790 0.000
72 JANKOWSKI JAN 1 24 G 12:07:37 1492.66 127.21 2 < 89> 332.290 0.000
73 JASIŃSKI JAN 1 9 G 12:09:29 1491.11 128.98 12 < 95> 334.730 0.000
74 MAŁYS HENRYK 1 6 GSM 12:06:19 1490.17 130.74 30- 2- 2 329.800 23.540
75 LIS MARIAN 1 33 G 12:10:14 1488.28 132.51 4 < 80> 335.210 0.000
76 KAZEK JAN 1 5 GSM 12:05:45 1485.26 134.28 2 < 112> 327.870 23.360
77 KOWALCZYK ROBERT 1 63 12:12:57 1484.93 136.04 12 < 82> 338.490 0.000
78 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 32 GSM 12:10:10 1483.70 137.81 8 < 96> 334.080 23.190
79 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 60 12:10:49 1481.25 139.58 4 < 90> 334.490 0.000
80 LIS MARIAN 1 77 12:11:33 1479.63 141.34 5 < 101> 335.210 0.000
81 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 26 G 12:11:43 1479.03 143.11 3 < 98> 335.320 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
82 KOWALCZYK ROBERT 1 2 GCM 12:14:22 1475.76 144.88 13 < 84> 338.490 22.830
83 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 16 G 12:09:13 1475.49 146.64 4 < 103> 330.830 0.000
84 KOWALCZYK ROBERT 1 23 G 12:14:43 1473.51 148.41 14 < 97> 338.490 0.000
85 JANKOWSKI JERZY 1 7 GSM 12:13:36 1472.57 150.18 2 < 86> 336.630 22.570
86 JANKOWSKI JERZY 1 24 G 12:14:53 1464.35 151.94 3 < 87> 336.630 0.000
87 JANKOWSKI JERZY 1 23 G 12:14:58 1463.82 153.71 4 336.630 0.000
88 MAŁYS HENRYK 1 14 GSM 12:10:36 1461.88 155.48 2 329.800 22.300
89 JANKOWSKI JAN 1 59 12:12:55 1457.95 157.24 3 < 107> 332.290 0.000
90 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 20 12:14:41 1456.31 159.01 5 < 91> 334.490 0.000
91 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 85 G 12:15:10 1453.25 160.78 6 334.490 0.000
92 JAKÓB BRONISŁAW 1 4 G 12:16:07 1451.73 162.54 25- 2- 0 335.520 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
93 MAŁYS DOMINIK 1 75 12:15:15 1451.42 164.31 16 < 94> 334.190 0.000
94 MAŁYS DOMINIK 1 19 G 12:15:22 1450.69 166.08 17 < 109> 334.190 0.000
95 JASIŃSKI JAN 1 14 GSM 12:15:59 1449.15 167.84 13 < 108> 334.730 21.680
96 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 57 12:15:35 1448.85 169.61 9 < 106> 334.080 0.000
97 KOWALCZYK ROBERT 1 53 12:19:04 1446.13 171.38 15 < 102> 338.490 0.000
98 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 6 G 12:16:53 1446.07 173.14 4 < 99> 335.320 0.000
99 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 13 GCM 12:16:55 1445.86 174.91 5 < 100> 335.320 21.330
100 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 44 G 12:17:03 1445.03 176.68 6 < 105> 335.320 0.000
101 LIS MARIAN 1 7 GSM 12:17:00 1444.87 178.45 6 335.210 21.150
102 KOWALCZYK ROBERT 1 59 12:19:21 1444.38 180.21 16 338.490 0.000
103 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 60 12:14:05 1444.15 181.98 5 < 104> 330.830 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
104 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 25 GSM 12:14:07 1443.94 183.75 6 330.830 20.880
105 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 2 G 12:17:28 1442.44 185.51 7 < 111> 335.320 0.000
106 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 37 G 12:17:04 1439.59 187.28 10 < 110> 334.080 0.000
107 JANKOWSKI JAN 1 54 12:16:13 1437.14 189.05 4 332.290 0.000
108 JASIŃSKI JAN 1 32 GSM 12:18:11 1435.48 190.81 14 334.730 20.530
109 MAŁYS DOMINIK 1 6 G 12:17:55 1434.81 192.58 18 < 114> 334.190 0.000
110 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 6 G 12:18:01 1433.72 194.35 11 334.080 0.000
111 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 8 GSM 12:18:59 1433.09 196.11 8 335.320 20.270
112 KAZEK JAN 1 4 G 12:14:32 1428.42 197.88 3 327.870 0.000
113 JAKÓB BRONISŁAW 1 3 G 12:20:00 1427.75 199.65 2 335.520 0.000
114 MAŁYS DOMINIK 1 66 12:19:16 1426.54 201.41 19 334.190 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
115 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 1 G 12:19:46 1423.03 0.00 12 334.080 0.000
116 MAŁYS DOMINIK 1 56 12:19:54 1422.69 0.00 20 334.190 0.000
117 MAŁYS HENRYK 1 15 G 12:17:07 1420.84 0.00 3 329.800 0.000
118 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 37 G 12:18:21 1417.74 0.00 7 330.830 0.000
119 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 19 GSM 12:23:00 1408.91 0.00 9 335.320 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 13, z dnia 15.07.17 HOLTEN-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KOWALCZYK ROBERT 1 52 5 26 338.50
2 MAŁYS DOMINIK 1 44 5 14 336.00
3 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 20 5 8 336.00
4 JASIŃSKI JAN 1 58 4 17 257.90
5 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 13 4 4 257.50
6 JANKOWSKI JERZY 1 12 3 3 198.60
7 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 31 3 7 193.90
8 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 48 3 4 185.80
9 KAZEK JAN 1 20 3 4 185.10
10 DYK WIKTOR 1 10 2 2 133.30
11 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 25 2 4 128.50
12 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 20 1 1 69.60
13 DUDZIAK KAROL 1 19 1 1 69.40
14 JANKOWSKI JAN 1 36 1 2 69.30
15 ŁUKAWY JAN 1 12 1 1 65.80
16 LIS MARIAN 1 27 1 3 63.10
17 MAŁYS HENRYK 1 17 0 0 0.00
18 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 11 0 0 0.00
19 JANKOWSKI PAWEŁ 1 8 0 0 0.00
20 JAKÓB BRONISŁAW 1 19 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 13, z dnia 15.07.17 HOLTEN-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KOWALCZYK ROBERT 1 52 4 26 278.50
2 MAŁYS DOMINIK 1 44 4 14 275.80
3 JASIŃSKI JAN 1 58 4 17 273.90
4 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 20 4 8 270.10
5 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 31 4 7 260.40
6 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 13 4 4 257.50
7 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 25 4 4 257.30
8 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 48 4 4 254.10
9 KAZEK JAN 1 20 4 4 247.10
10 JANKOWSKI JERZY 1 12 3 3 198.60
11 LIS MARIAN 1 27 3 3 190.60
12 JANKOWSKI JAN 1 36 2 2 138.20
13 DYK WIKTOR 1 10 2 2 133.30
14 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 20 1 1 69.60
15 DUDZIAK KAROL 1 19 1 1 69.40
16 ŁUKAWY JAN 1 12 1 1 65.80
17 MAŁYS HENRYK 1 17 0 0 0.00
18 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 11 0 0 0.00
19 JANKOWSKI PAWEŁ 1 8 0 0 0.00
20 JAKÓB BRONISŁAW 1 19 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 13
------------------------
z lotu HOLTEN-2 z dnia 15.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,00,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 726.904 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 20
4.Ilość wysłanych gołębi................: 502
5.Ilość konkursów.......................: 101
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1420.23
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1316.02
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,36,11
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,12,51
10.Czas trwania konkursu.................:36 min. 40 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 70.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 20 | 502 | 101 |20.12|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 20 | 502 | 101 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 13.
z lotu HOLTEN-2, w dniu 15.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KOWALCZYK ROBERT 1 11 GCM 14:36:11 1420.23 1.99 52- 26- 5 733.100 70.000
2 DYK WIKTOR 1 8 GSM 14:39:42 1406.83 3.98 10- 2- 2 731.130 69.900
3 KOWALCZYK ROBERT 1 31 GCM 14:41:37 1405.44 5.98 2 < 4> 733.100 69.800
4 KOWALCZYK ROBERT 1 48 G 14:41:59 1404.45 7.97 3 < 11> 733.100 0.000
5 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 23 GCM 14:38:44 1404.11 9.96 20- 1- 1 728.360 69.600
6 MAŁYS DOMINIK 1 14 GSM 14:38:51 1402.26 11.95 44- 14- 5 727.560 69.500
7 DUDZIAK KAROL 1 7 GSM 14:34:51 1399.01 13.94 19- 1- 1 720.280 69.400
8 JANKOWSKI JAN 1 3 GSM 14:40:20 1396.41 15.94 36- 2- 1 726.600 69.300
9 MAŁYS DOMINIK 1 8 G 14:43:02 1391.04 17.93 2 < 15> 727.560 0.000
10 JASIŃSKI JAN 1 6 G 14:43:35 1391.03 19.92 58- 17- 4 728.320 0.000
11 KOWALCZYK ROBERT 1 88 14:47:26 1389.94 21.91 4 < 23> 733.100 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12 JANKOWSKI JAN 1 54 14:43:11 1388.81 23.90 2 726.600 0.000
13 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 11 GCM 14:44:40 1387.89 25.90 20- 8- 5 728.180 68.800
14 JASIŃSKI JAN 1 27 GSM 14:45:09 1386.88 27.89 2 < 19> 728.320 68.700
15 MAŁYS DOMINIK 1 1 G 14:45:21 1384.91 29.88 3 < 16> 727.560 0.000
16 MAŁYS DOMINIK 1 6 GSM 14:46:39 1381.49 31.87 4 < 17> 727.560 68.500
17 MAŁYS DOMINIK 1 62 14:46:42 1381.36 33.86 5 < 24> 727.560 0.000
18 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 72 G 14:47:29 1379.46 35.86 48- 4- 3 727.640 0.000
19 JASIŃSKI JAN 1 59 14:48:04 1379.22 37.85 3 < 22> 728.320 0.000
20 JANKOWSKI JERZY 1 7 GSM 14:50:22 1378.63 39.84 12- 3- 3 731.180 68.100
21 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 13 GCM 14:45:18 1378.03 41.83 31- 7- 3 723.880 68.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 JASIŃSKI JAN 1 26 G 14:49:20 1375.92 43.82 4 < 35> 728.320 0.000
23 KOWALCZYK ROBERT 1 12 G 14:53:05 1375.21 45.82 5 < 25> 733.100 0.000
24 MAŁYS DOMINIK 1 16 GCM 14:49:07 1375.05 47.81 6 < 30> 727.560 67.700
25 KOWALCZYK ROBERT 1 8 G 14:53:28 1374.22 49.80 6 < 27> 733.100 0.000
26 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 45 GSM 14:50:31 1372.59 51.79 2 < 31> 728.180 67.500
27 KOWALCZYK ROBERT 1 7 G 14:55:14 1369.68 53.78 7 < 28> 733.100 0.000
28 KOWALCZYK ROBERT 1 17 G 14:55:16 1369.60 55.78 8 < 29> 733.100 0.000
29 KOWALCZYK ROBERT 1 20 GSM 14:56:03 1367.60 57.77 9 < 34> 733.100 67.200
30 MAŁYS DOMINIK 1 78 14:52:07 1367.29 59.76 7 < 36> 727.560 0.000
31 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 24 GCM 14:52:53 1366.49 61.75 3 < 33> 728.180 67.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
32 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 18 GSM 14:49:34 1365.38 63.75 25- 4- 2 723.060 66.900
33 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 9 GCM 14:53:34 1364.74 65.74 4 < 39> 728.180 66.800
34 KOWALCZYK ROBERT 1 4 GSM 14:57:50 1363.06 67.73 10 < 38> 733.100 66.700
35 JASIŃSKI JAN 1 14 GSM 14:54:23 1362.92 69.72 5 < 40> 728.320 66.600
36 MAŁYS DOMINIK 1 68 14:54:07 1362.17 71.71 8 < 45> 727.560 0.000
37 JANKOWSKI JERZY 1 6 GSM 14:56:47 1362.15 73.71 2 < 60> 731.180 66.400
38 KOWALCZYK ROBERT 1 10 G 14:58:13 1362.09 75.70 11 < 49> 733.100 0.000
39 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 5 G 14:55:06 1360.83 77.69 5 < 42> 728.180 0.000
40 JASIŃSKI JAN 1 51 14:55:18 1360.58 79.68 6 < 56> 728.320 0.000
41 LIS MARIAN 1 28 G 14:55:54 1358.67 81.67 27- 3- 1 728.110 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
42 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 10 GSM 14:56:29 1357.32 83.67 6 < 47> 728.180 65.900
43 ŁUKAWY JAN 1 6 GSM 14:52:49 1356.70 85.66 12- 1- 1 722.870 65.800
44 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 14 GSM 14:57:38 1353.04 87.65 13- 4- 4 727.440 65.700
45 MAŁYS DOMINIK 1 31 GSM 14:57:48 1352.85 89.64 9 < 54> 727.560 65.600
46 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 10 GSM 14:57:50 1352.54 91.63 2 < 55> 727.440 65.500
47 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 16 G 14:58:31 1352.20 93.63 7 < 68> 728.180 0.000
48 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 30 G 14:55:10 1351.09 95.62 2 < 66> 723.060 0.000
49 KOWALCZYK ROBERT 1 59 15:03:26 1349.02 97.61 12 < 51> 733.100 0.000
50 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 39 GCM 14:56:36 1349.01 99.60 2 < 64> 723.880 65.100
51 KOWALCZYK ROBERT 1 1 G 15:03:28 1348.93 101.59 13 < 52> 733.100 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
52 KOWALCZYK ROBERT 1 34 G 15:03:31 1348.81 103.59 14 < 53> 733.100 0.000
53 KOWALCZYK ROBERT 1 28 GSM 15:03:38 1348.52 105.58 15 < 57> 733.100 64.800
54 MAŁYS DOMINIK 1 13 GCM 14:59:37 1348.29 107.57 10 < 63> 727.560 64.700
55 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 15 GSM 14:59:52 1347.44 109.56 3 < 84> 727.440 64.600
56 JASIŃSKI JAN 1 48 G 15:00:32 1347.41 111.55 7 < 61> 728.320 0.000
57 KOWALCZYK ROBERT 1 6 G 15:04:07 1347.32 113.55 16 < 59> 733.100 0.000
58 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 4 GCM 15:00:24 1346.48 115.54 2 < 92> 727.640 64.300
59 KOWALCZYK ROBERT 1 13 G 15:04:51 1345.51 117.53 17 < 71> 733.100 0.000
60 JANKOWSKI JERZY 1 12 GSM 15:03:43 1344.78 119.52 3 731.180 64.100
61 JASIŃSKI JAN 1 29 G 15:02:09 1343.39 121.51 8 < 62> 728.320 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
62 JASIŃSKI JAN 1 1 G 15:02:45 1341.91 123.51 9 < 74> 728.320 0.000
63 MAŁYS DOMINIK 1 24 G 15:02:15 1341.74 125.50 11 < 75> 727.560 0.000
64 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 28 G 14:59:36 1341.51 127.49 3 < 65> 723.880 0.000
65 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 14 G 14:59:39 1341.39 129.48 4 < 82> 723.880 0.000
66 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 12 G 15:00:13 1338.46 131.47 3 < 85> 723.060 0.000
67 DYK WIKTOR 1 1 GSM 15:06:45 1337.23 133.47 2 731.130 63.400
68 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 13 GSM 15:04:40 1336.93 135.46 8 728.180 0.000
69 KAZEK JAN 1 5 GSM 15:00:23 1336.76 137.45 20- 4- 3 722.360 63.200
70 LIS MARIAN 1 1 GSM 15:04:57 1336.10 139.44 2 < 86> 728.110 63.100
71 KOWALCZYK ROBERT 1 55 15:08:57 1335.46 141.43 18 < 72> 733.100 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
72 KOWALCZYK ROBERT 1 5 GCM 15:09:01 1335.30 143.43 19 < 73> 733.100 0.000
73 KOWALCZYK ROBERT 1 85 15:09:11 1334.89 145.42 20 < 76> 733.100 0.000
74 JASIŃSKI JAN 1 63 15:05:52 1334.25 147.41 10 < 79> 728.320 0.000
75 MAŁYS DOMINIK 1 7 GC 15:05:20 1334.16 149.40 12 < 97> 727.560 0.000
76 KOWALCZYK ROBERT 1 19 G 15:09:34 1333.96 151.39 21 < 77> 733.100 0.000
77 KOWALCZYK ROBERT 1 14 G 15:10:36 1331.46 153.39 22 < 78> 733.100 0.000
78 KOWALCZYK ROBERT 1 2 G 15:10:39 1331.34 155.38 23 < 80> 733.100 0.000
79 JASIŃSKI JAN 1 35 G 15:07:15 1330.87 157.37 11 < 87> 728.320 0.000
80 KOWALCZYK ROBERT 1 80 15:10:55 1330.69 159.36 24 < 94> 733.100 0.000
81 KAZEK JAN 1 22 G 15:02:55 1330.52 161.35 2 < 83> 722.360 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
82 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 12 G 15:04:28 1329.52 163.35 5 < 88> 723.880 0.000
83 KAZEK JAN 1 19 GSM 15:03:25 1329.29 165.34 3 < 100> 722.360 61.800
84 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 4 GSM 15:07:16 1329.22 167.33 4 727.440 61.700
85 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 6 GCM 15:04:00 1329.15 169.32 4 723.060 61.600
86 LIS MARIAN 1 36 G 15:07:56 1328.83 171.31 3 728.110 0.000
87 JASIŃSKI JAN 1 2 GSM 15:08:09 1328.69 173.31 12 < 89> 728.320 61.400
88 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 43 G 15:05:42 1326.52 175.30 6 < 93> 723.880 0.000
89 JASIŃSKI JAN 1 18 GSM 15:09:05 1326.43 177.29 13 < 90> 728.320 61.200
90 JASIŃSKI JAN 1 20 G 15:09:08 1326.31 179.28 14 < 91> 728.320 0.000
91 JASIŃSKI JAN 1 53 15:09:14 1326.07 181.27 15 < 98> 728.320 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
92 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 7 GSM 15:08:45 1326.00 183.27 3 < 95> 727.640 60.900
93 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 2 GCM 15:06:27 1324.70 185.26 7 723.880 60.800
94 KOWALCZYK ROBERT 1 24 G 15:14:31 1322.05 187.25 25 < 96> 733.100 0.000
95 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 78 GSM 15:10:45 1321.18 189.24 4 727.640 60.600
96 KOWALCZYK ROBERT 1 23 G 15:15:13 1320.39 191.24 26 733.100 0.000
97 MAŁYS DOMINIK 1 5 G 15:11:02 1320.36 193.23 13 < 101> 727.560 0.000
98 JASIŃSKI JAN 1 62 15:11:38 1320.30 195.22 16 < 99> 728.320 0.000
99 JASIŃSKI JAN 1 23 G 15:12:19 1318.66 197.21 17 728.320 0.000
100 KAZEK JAN 1 27 GSM 15:08:34 1316.81 199.20 4 722.360 60.100
101 MAŁYS DOMINIK 1 74 15:12:51 1316.02 201.20 14 727.560 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
102 MAŁYS DOMINIK 1 73 15:13:40 1314.08 0.00 15 727.560 0.000
103 JASIŃSKI JAN 1 69 15:14:31 1313.43 0.00 18 728.320 0.000
104 JANKOWSKI JAN 1 47 G 15:13:16 1313.29 0.00 3 726.600 0.000
105 MAŁYS DOMINIK 1 56 15:14:09 1312.93 0.00 16 727.560 0.000
106 KOWALCZYK ROBERT 1 60 15:18:26 1312.78 0.00 27 733.100 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 12, z dnia 09.07.17 HALLE-4
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JASIŃSKI JAN 1 57 5 14 143.12
2 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 37 5 11 140.62
3 KOWALCZYK ROBERT 1 55 5 30 138.62
4 MAŁYS DOMINIK 1 56 5 20 133.68
5 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 34 5 13 129.72
6 DYK WIKTOR 1 22 5 7 127.50
7 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 47 4 11 99.25
8 KAZEK JAN 1 41 4 6 98.33
9 MAŁYS HENRYK 1 45 3 4 71.66
10 JANKOWSKI JAN 1 36 2 2 49.73
11 JANKOWSKI JERZY 1 25 2 6 49.10
12 ŁUKAWY JAN 1 25 2 3 48.54
13 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 28 2 3 43.69
14 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 50 1 5 25.00
15 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 50 1 5 20.69
16 DUDZIAK KAROL 1 32 1 1 20.35
17 LIS MARIAN 1 28 0 1 0.00
18 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 11 0 1 0.00
19 JANKOWSKI PAWEŁ 1 18 0 2 0.00
20 JAKÓB BRONISŁAW 1 28 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 12, z dnia 09.07.17 HALLE-4
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JASIŃSKI JAN 1 57 6 14 175.42
2 KOWALCZYK ROBERT 1 55 6 30 174.04
3 MAŁYS DOMINIK 1 56 6 20 172.15
4 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 37 6 11 166.80
5 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 34 6 13 166.32
6 DYK WIKTOR 1 22 6 7 155.42
7 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 47 6 11 154.52
8 JANKOWSKI JERZY 1 25 6 6 149.87
9 KAZEK JAN 1 41 6 6 141.39
10 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 50 5 5 120.61
11 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 50 5 5 110.75
12 MAŁYS HENRYK 1 45 4 4 98.54
13 ŁUKAWY JAN 1 25 3 3 75.69
14 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 28 3 3 68.55
15 JANKOWSKI JAN 1 36 2 2 49.73
16 JANKOWSKI PAWEŁ 1 18 2 2 44.65
17 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 11 1 1 22.85
18 DUDZIAK KAROL 1 32 1 1 20.35
19 LIS MARIAN 1 28 1 1 20.28
20 JAKÓB BRONISŁAW 1 28 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 12
------------------------
z lotu HALLE-4 z dnia 09.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,40,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 333.418 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 20
4.Ilość wysłanych gołębi................: 725
5.Ilość konkursów.......................: 145
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1243.15
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1150.26
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,12,17
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,30,32
10.Czas trwania konkursu.................:18 min. 15 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 20 | 725 | 145 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 20 | 725 | 145 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 12.
z lotu HALLE-4, w dniu 09.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KOWALCZYK ROBERT 1 62 11:12:17 1243.15 1.38 55- 30- 5 338.490 0.000
2 JASIŃSKI JAN 1 74 11:09:31 1241.96 2.76 57- 14- 5 334.730 0.000
3 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 32 G 11:10:13 1240.93 4.14 34- 13- 5 335.320 0.000
4 JASIŃSKI JAN 1 33 GSM 11:11:50 1231.38 5.52 2 < 9> 334.730 29.790
5 MAŁYS DOMINIK 1 17 GCM 11:12:17 1227.36 6.90 56- 20- 5 334.190 29.720
6 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 9 GCM 11:14:53 1219.86 8.28 2 < 20> 335.320 29.650
7 MAŁYS DOMINIK 1 18 GCM 11:14:05 1219.30 9.66 2 < 17> 334.190 0.000
8 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 4 GSM 11:14:23 1217.57 11.03 37- 11- 5 334.080 29.510
9 JASIŃSKI JAN 1 27 GSM 11:15:00 1217.20 12.41 3 < 10> 334.730 29.440
10 JASIŃSKI JAN 1 51 11:15:05 1216.83 13.79 4 < 14> 334.730 0.000
11 KOWALCZYK ROBERT 1 2 GSM 11:18:24 1215.84 15.17 2 < 12> 338.490 29.310
12 KOWALCZYK ROBERT 1 48 G 11:18:28 1215.55 16.55 3 < 13> 338.490 0.000
13 KOWALCZYK ROBERT 1 88 11:18:32 1215.26 17.93 4 < 27> 338.490 0.000
14 JASIŃSKI JAN 1 16 GSM 11:15:41 1214.18 19.31 5 < 33> 334.730 29.100
15 JANKOWSKI JERZY 1 40 G 11:17:20 1213.81 20.69 25- 6- 2 336.630 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 1 GSM 11:15:21 1213.29 22.07 2 < 18> 334.080 28.960
17 MAŁYS DOMINIK 1 30 G 11:15:37 1212.52 23.45 3 < 19> 334.190 0.000
18 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 37 GSM 11:15:41 1211.83 24.83 3 < 22> 334.080 28.820
19 MAŁYS DOMINIK 1 9 GSM 11:16:01 1210.76 26.21 4 < 32> 334.190 28.750
20 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 5 G 11:17:20 1209.09 27.59 3 < 54> 335.320 0.000
21 MAŁYS HENRYK 1 25 GSM 11:12:54 1208.50 28.97 45- 4- 3 329.800 28.610
22 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 16 GSM 11:16:29 1208.32 30.34 4 < 56> 334.080 28.540
23 DYK WIKTOR 1 24 GSM 11:20:25 1208.17 31.72 22- 7- 5 338.790 28.470
24 ŁUKAWY JAN 1 39 GSM 11:12:37 1208.14 33.10 25- 3- 2 329.360 28.400
25 KAZEK JAN 1 27 GSM 11:11:27 1207.85 34.48 41- 6- 4 327.870 28.330
26 DYK WIKTOR 1 10 GSM 11:20:30 1207.81 35.86 2 < 51> 338.790 28.260
27 KOWALCZYK ROBERT 1 5 GCM 11:20:41 1205.95 37.24 5 < 28> 338.490 28.190
28 KOWALCZYK ROBERT 1 59 11:20:43 1205.81 38.62 6 < 28> 338.490 0.000
28 KOWALCZYK ROBERT 1 43 G 11:20:43 1205.81 38.62 7 < 30> 338.490 0.000
30 KOWALCZYK ROBERT 1 33 G 11:20:48 1205.45 41.38 8 < 34> 338.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 JANKOWSKI JERZY 1 6 GSM 11:19:17 1205.34 42.76 2 < 36> 336.630 27.920
32 MAŁYS DOMINIK 1 42 GSM 11:17:18 1205.16 44.14 5 < 39> 334.190 27.850
33 JASIŃSKI JAN 1 32 GSM 11:17:57 1204.28 45.52 6 < 38> 334.730 27.780
34 KOWALCZYK ROBERT 1 22 GCM 11:21:32 1202.31 46.90 9 < 35> 338.490 27.710
35 KOWALCZYK ROBERT 1 8 G 11:21:33 1202.24 48.28 10 < 37> 338.490 0.000
36 JANKOWSKI JERZY 1 47 G 11:20:03 1202.04 49.66 3 < 105> 336.630 0.000
37 KOWALCZYK ROBERT 1 82 11:21:39 1201.81 51.03 11 < 43> 338.490 0.000
38 JASIŃSKI JAN 1 13 G 11:18:33 1201.69 52.41 7 < 44> 334.730 0.000
39 MAŁYS DOMINIK 1 31 GSM 11:18:19 1200.76 53.79 6 < 40> 334.190 27.360
40 MAŁYS DOMINIK 1 44 G 11:18:21 1200.61 55.17 7 < 41> 334.190 0.000
41 MAŁYS DOMINIK 1 24 G 11:18:25 1200.32 56.55 8 < 58> 334.190 0.000
42 ŁUKAWY JAN 1 13 G 11:14:26 1200.15 57.93 2 < 143> 329.360 0.000
43 KOWALCZYK ROBERT 1 4 G 11:22:06 1199.89 59.31 12 < 48> 338.490 0.000
44 JASIŃSKI JAN 1 17 GSM 11:19:20 1198.32 60.69 8 < 47> 334.730 27.010
45 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 29 G 11:16:26 1198.19 62.07 47- 11- 4 331.220 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
46 MAŁYS HENRYK 1 41 G 11:15:16 1198.11 63.45 2 < 115> 329.800 0.000
47 JASIŃSKI JAN 1 36 G 11:19:39 1196.96 64.83 9 < 84> 334.730 0.000
48 KOWALCZYK ROBERT 1 11 GCM 11:22:48 1196.92 66.21 13 < 49> 338.490 26.740
49 KOWALCZYK ROBERT 1 9 GCM 11:22:49 1196.85 67.59 14 < 50> 338.490 26.670
50 KOWALCZYK ROBERT 1 31 G 11:22:51 1196.71 68.97 15 < 53> 338.490 0.000
51 DYK WIKTOR 1 8 G 11:23:29 1195.10 70.34 3 < 67> 338.790 0.000
52 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 19 GSM 11:17:11 1194.95 71.72 2 < 66> 331.220 26.460
53 KOWALCZYK ROBERT 1 24 G 11:23:32 1193.83 73.10 16 < 57> 338.490 0.000
54 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 19 GSM 11:21:17 1192.11 74.48 4 < 55> 335.320 26.320
55 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 20 GSM 11:21:43 1190.27 75.86 5 < 65> 335.320 26.250
56 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 53 11:20:46 1189.89 77.24 5 < 76> 334.080 0.000
57 KOWALCZYK ROBERT 1 1 G 11:25:03 1187.48 78.62 17 < 68> 338.490 0.000
58 MAŁYS DOMINIK 1 8 G 11:21:26 1187.46 80.00 9 < 59> 334.190 0.000
59 MAŁYS DOMINIK 1 6 G 11:21:33 1186.97 81.38 10 < 60> 334.190 0.000
60 MAŁYS DOMINIK 1 14 G 11:21:43 1186.26 82.76 11 < 77> 334.190 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
61 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 43 G 11:19:04 1185.49 84.14 50- 5- 1 330.830 0.000
62 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 57 11:19:11 1184.99 85.52 2 < 73> 330.830 0.000
63 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 42 11:22:32 1183.90 86.90 50- 5- 1 334.490 0.000
64 JANKOWSKI JAN 1 43 GSM 11:21:00 1182.53 88.28 36- 2- 2 332.290 25.630
65 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 34 G 11:23:49 1181.47 89.66 6 < 74> 335.320 0.000
66 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 8 GSM 11:20:21 1181.45 91.03 3 < 69> 331.220 25.490
67 DYK WIKTOR 1 16 GSM 11:26:51 1181.07 92.41 4 < 93> 338.790 25.420
68 KOWALCZYK ROBERT 1 60 11:26:44 1180.51 93.79 18 < 80> 338.490 0.000
69 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 24 G 11:20:38 1180.26 95.17 4 < 70> 331.220 0.000
70 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 12 G 11:20:39 1180.19 96.55 5 < 71> 331.220 0.000
71 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 13 G 11:21:00 1178.72 97.93 6 < 72> 331.220 0.000
72 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 9 G 11:21:02 1178.58 99.31 7 < 82> 331.220 0.000
73 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 29 GCM 11:20:50 1178.03 100.69 3 < 98> 330.830 25.000
74 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 2 G 11:24:43 1177.73 102.07 7 < 78> 335.320 0.000
75 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 18 G 11:24:43 1177.49 103.45 28- 3- 2 335.250 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
76 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 15 GSM 11:23:44 1177.44 104.83 6 < 83> 334.080 24.790
77 MAŁYS DOMINIK 1 79 11:24:01 1176.66 106.21 12 < 90> 334.190 0.000
78 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 16 G 11:25:01 1176.49 107.59 8 < 85> 335.320 0.000
79 KAZEK JAN 1 41 GSM 11:18:42 1176.43 108.97 2 < 91> 327.870 24.580
80 KOWALCZYK ROBERT 1 89 11:27:48 1176.13 110.34 19 < 81> 338.490 0.000
81 KOWALCZYK ROBERT 1 85 11:27:50 1175.99 111.72 20 < 87> 338.490 0.000
82 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 28 GCM 11:21:55 1174.89 113.10 8 < 92> 331.220 24.380
83 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 10 GSM 11:24:26 1174.55 114.48 7 < 120> 334.080 0.000
84 JASIŃSKI JAN 1 6 G 11:25:02 1174.35 115.86 10 < 95> 334.730 0.000
85 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 24 GCM 11:25:36 1174.09 117.24 9 < 97> 335.320 24.170
86 JANKOWSKI JAN 1 16 GSM 11:23:02 1174.03 118.62 2 332.290 24.100
87 KOWALCZYK ROBERT 1 12 G 11:28:34 1173.01 120.00 21 < 88> 338.490 0.000
88 KOWALCZYK ROBERT 1 17 G 11:28:36 1172.87 121.38 22 < 89> 338.490 0.000
89 KOWALCZYK ROBERT 1 7 G 11:28:37 1172.80 122.76 23 < 99> 338.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
90 MAŁYS DOMINIK 1 3 G 11:24:58 1172.73 124.14 13 < 94> 334.190 0.000
91 KAZEK JAN 1 32 GSM 11:19:37 1172.57 125.52 3 < 102> 327.870 23.750
92 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 20 G 11:23:03 1170.18 126.90 9 < 103> 331.220 0.000
93 DYK WIKTOR 1 5 G 11:29:32 1170.12 128.28 5 < 100> 338.790 0.000
94 MAŁYS DOMINIK 1 19 G 11:26:00 1168.50 129.66 14 < 108> 334.190 0.000
95 JASIŃSKI JAN 1 23 G 11:26:36 1167.93 131.03 11 < 96> 334.730 0.000
96 JASIŃSKI JAN 1 18 G 11:26:40 1167.66 132.41 12 < 127> 334.730 0.000
97 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 13 GSM 11:27:11 1167.62 133.79 10 < 112> 335.320 23.330
98 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 42 G 11:23:25 1167.29 135.17 4 < 134> 330.830 0.000
99 KOWALCZYK ROBERT 1 28 G 11:30:05 1166.87 136.55 24 < 101> 338.490 0.000
100 DYK WIKTOR 1 40 GSM 11:30:21 1166.83 137.93 6 < 113> 338.790 23.130
101 KOWALCZYK ROBERT 1 18 G 11:30:09 1166.60 139.31 25 < 106> 338.490 0.000
102 KAZEK JAN 1 57 11:21:29 1164.79 140.69 4 < 121> 327.870 0.000
103 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 18 GSM 11:24:30 1164.22 142.07 10 < 137> 331.220 22.920
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
104 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 14 G 11:25:27 1163.95 143.45 11- 1- 0 332.250 0.000
105 JANKOWSKI JERZY 1 31 G 11:29:30 1162.80 144.83 4 < 125> 336.630 0.000
106 KOWALCZYK ROBERT 1 14 G 11:31:10 1162.53 146.21 26 < 107> 338.490 0.000
107 KOWALCZYK ROBERT 1 53 11:31:12 1162.40 147.59 27 < 110> 338.490 0.000
108 MAŁYS DOMINIK 1 22 G 11:27:32 1162.27 148.97 15 < 111> 334.190 0.000
109 JANKOWSKI PAWEŁ 1 32 G 11:28:16 1162.01 150.34 18- 2- 0 334.970 0.000
110 KOWALCZYK ROBERT 1 10 G 11:31:32 1161.07 151.72 28 < 132> 338.490 0.000
111 MAŁYS DOMINIK 1 66 11:27:55 1160.72 153.10 16 < 130> 334.190 0.000
112 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 8 G 11:29:07 1159.81 154.48 11 < 125> 335.320 0.000
113 DYK WIKTOR 1 6 GSM 11:32:09 1159.64 155.86 7 338.790 22.220
114 JANKOWSKI PAWEŁ 1 39 G 11:28:54 1159.47 157.24 2 334.970 0.000
115 MAŁYS HENRYK 1 6 GSM 11:24:31 1159.16 158.62 3 < 131> 329.800 22.080
116 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 35 11:28:37 1158.94 160.00 2 < 117> 334.490 0.000
117 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 71 11:28:42 1158.61 161.38 3 < 135> 334.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
118 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 23 GSM 11:29:25 1158.37 162.76 2 < 119> 335.250 21.880
119 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 5 GCM 11:29:26 1158.30 164.14 3 335.250 21.810
120 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 32 G 11:28:33 1157.79 165.52 8 < 122> 334.080 0.000
121 KAZEK JAN 1 19 GSM 11:23:24 1156.92 166.90 5 < 144> 327.870 21.670
122 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 47 G 11:28:53 1156.45 168.28 9 < 123> 334.080 0.000
123 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 42 G 11:28:56 1156.25 169.66 10 < 124> 334.080 0.000
124 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 12 G 11:29:00 1155.99 171.03 11 334.080 0.000
125 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 36 G 11:30:07 1155.81 172.41 12 < 138> 335.320 0.000
125 JANKOWSKI JERZY 1 24 G 11:31:15 1155.81 172.41 5 < 128> 336.630 0.000
127 JASIŃSKI JAN 1 29 G 11:29:38 1155.70 175.17 13 < 129> 334.730 0.000
128 JANKOWSKI JERZY 1 19 GSM 11:31:17 1155.68 176.55 6 336.630 21.180
129 JASIŃSKI JAN 1 8 G 11:29:39 1155.64 177.93 14 334.730 0.000
130 MAŁYS DOMINIK 1 63 11:29:13 1155.50 179.31 17 < 136> 334.190 0.000
131 MAŁYS HENRYK 1 40 GSM 11:25:29 1155.23 180.69 4 329.800 20.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
132 KOWALCZYK ROBERT 1 13 G 11:33:12 1154.47 182.07 29 < 133> 338.490 0.000
133 KOWALCZYK ROBERT 1 61 11:33:21 1153.88 183.45 30 338.490 0.000
134 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 83 11:26:43 1153.86 184.83 5 330.830 0.000
135 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 4 GCM 11:29:54 1153.81 186.21 4 < 139> 334.490 20.690
136 MAŁYS DOMINIK 1 12 G 11:29:40 1153.71 187.59 18 < 142> 334.190 0.000
137 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 30 G 11:27:06 1153.68 188.97 11 331.220 0.000
138 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 45 GCM 11:30:40 1153.62 190.34 13 335.320 0.000
139 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 10 G 11:30:00 1153.41 191.72 5 334.490 0.000
140 DUDZIAK KAROL 1 37 GSM 11:23:35 1153.31 193.10 32- 1- 1 327.060 20.350
141 LIS MARIAN 1 42 G 11:30:59 1151.99 194.48 28- 1- 0 335.210 0.000
142 MAŁYS DOMINIK 1 70 11:30:09 1151.78 195.86 19 < 145> 334.190 0.000
143 ŁUKAWY JAN 1 3 GSM 11:26:00 1151.61 197.24 3 329.360 20.140
144 KAZEK JAN 1 38 G 11:24:44 1151.50 198.62 6 327.870 0.000
145 MAŁYS DOMINIK 1 7 GCM 11:30:32 1150.26 200.00 20 334.190 20.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
146 JANKOWSKI JAN 1 3 GSM 11:28:54 1150.19 0.00 3 332.290 0.000
147 MAŁYS DOMINIK 1 21 G 11:30:35 1150.07 0.00 21 334.190 0.000
148 JANKOWSKI JAN 1 64 11:29:00 1149.79 0.00 4 332.290 0.000
149 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 8 G 11:30:36 1149.62 0.00 12 334.080 0.000
150 KOWALCZYK ROBERT 1 67 11:34:28 1149.50 0.00 31 338.490 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 11, z dnia 02.07.17 HOLTEN-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 32 4 4 277.34
2 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 27 4 8 273.83
3 LIS MARIAN 1 22 4 9 272.24
4 MAŁYS DOMINIK 1 47 4 10 270.85
5 JASIŃSKI JAN 1 59 4 16 270.21
6 KOWALCZYK ROBERT 1 53 4 13 268.83
7 JANKOWSKI JAN 1 31 4 4 264.80
8 KAZEK JAN 1 20 4 4 261.70
9 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 24 4 5 258.18
10 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 13 4 5 257.34
11 JANKOWSKI JERZY 1 13 4 4 253.94
12 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 22 4 4 253.40
13 MAŁYS HENRYK 1 10 2 2 135.10
14 ŁUKAWY JAN 1 10 2 2 131.39
15 JAKÓB BRONISŁAW 1 23 2 2 130.32
16 JANKOWSKI PAWEŁ 1 7 1 1 69.57
17 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 20 1 1 67.45
18 DUDZIAK KAROL 1 16 1 1 67.13
19 DYK WIKTOR 1 10 0 0 0.00
20 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 12 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 11, z dnia 02.07.17 HOLTEN-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 27 5 8 328.72
2 LIS MARIAN 1 22 5 9 321.70
3 KOWALCZYK ROBERT 1 53 4 13 263.62
4 KAZEK JAN 1 20 4 4 261.70
5 JASIŃSKI JAN 1 59 4 16 257.66
6 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 13 4 5 256.27
7 JANKOWSKI JERZY 1 13 3 4 192.98
8 MAŁYS DOMINIK 1 47 3 10 192.02
9 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 22 3 4 190.95
10 MAŁYS HENRYK 1 10 2 2 135.10
11 ŁUKAWY JAN 1 10 2 2 131.39
12 JANKOWSKI JAN 1 31 1 4 69.79
13 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 32 1 4 69.47
14 DUDZIAK KAROL 1 16 1 1 67.13
15 JAKÓB BRONISŁAW 1 23 1 2 65.21
16 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 24 1 5 61.49
17 DYK WIKTOR 1 10 0 0 0.00
18 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 20 0 1 0.00
19 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 12 0 0 0.00
20 JANKOWSKI PAWEŁ 1 7 0 1 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 11
------------------------
z lotu HOLTEN-1 z dnia 02.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,00,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 726.904 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 20
4.Ilość wysłanych gołębi................: 471
5.Ilość konkursów.......................: 95
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1775.67
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1495.55
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,49,47
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,06,29
10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 16 min. 42 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 70.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 20 | 471 | 95 |20.17|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 20 | 471 | 95 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 11.
z lotu HOLTEN-1, w dniu 02.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 2 12:49:47 1775.67 2.12 32- 4- 1 727.640 0.000
2 LIS MARIAN 1 1 G 12:51:11 1770.77 4.25 22- 9- 5 728.110 0.000
3 JANKOWSKI JAN 1 12 GSM 12:56:08 1746.08 6.37 31- 4- 1 726.600 69.790
4 JASIŃSKI JAN 1 43 G 12:58:26 1740.59 8.49 59- 16- 4 728.320 0.000
5 JANKOWSKI PAWEŁ 1 14 G 13:06:32 1709.93 10.62 7- 1- 0 729.340 0.000
6 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 78 GSM 13:08:52 1696.66 12.74 2 < 7> 727.640 69.470
7 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 9 G 13:09:01 1696.07 14.86 3 < 15> 727.640 0.000
8 ŁUKAWY JAN 1 6 GSM 13:06:23 1695.35 16.99 10- 2- 2 722.870 69.260
9 KOWALCZYK ROBERT 1 22 GSM 13:13:36 1690.73 19.11 53- 13- 4 733.100 69.150
10 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 2 GCM 13:09:56 1683.70 21.23 27- 8- 5 723.880 69.040
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 MAŁYS DOMINIK 1 75 13:14:25 1674.80 23.35 47- 10- 3 727.560 0.000
12 LIS MARIAN 1 18 GSM 13:20:10 1654.17 25.48 2 < 19> 728.110 68.830
13 KAZEK JAN 1 27 GSM 13:18:56 1645.72 27.60 20- 4- 4 722.360 68.720
14 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 13 GCM 13:25:39 1624.32 29.72 2 < 17> 723.880 68.620
15 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 4 G 13:31:34 1611.37 31.85 4 727.640 0.000
16 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 20 G 13:29:44 1607.75 33.97 24- 5- 1 723.060 0.000
17 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 31 G 13:30:19 1607.49 36.09 3 < 21> 723.880 0.000
18 MAŁYS HENRYK 1 10 GCM 13:31:31 1602.31 38.22 10- 2- 2 723.470 68.190
19 LIS MARIAN 1 19 G 13:35:19 1599.13 40.34 3 < 44> 728.110 0.000
20 KOWALCZYK ROBERT 1 9 GSM 13:38:57 1597.34 42.46 2 < 29> 733.100 67.980
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 40 G 13:33:22 1596.68 44.59 4 < 40> 723.880 0.000
22 MAŁYS DOMINIK 1 60 13:36:20 1594.36 46.71 2 < 27> 727.560 0.000
23 KAZEK JAN 1 7 GSM 13:35:21 1586.38 48.83 2 < 55> 722.360 67.660
24 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 4 GSM 13:38:55 1585.12 50.96 13- 5- 4 727.440 67.550
25 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 14 G 13:39:47 1584.14 53.08 20- 1- 0 728.360 0.000
26 JASIŃSKI JAN 1 14 G 13:40:49 1580.50 55.20 2 < 32> 728.320 0.000
27 MAŁYS DOMINIK 1 7 GCM 13:40:32 1579.82 57.32 3 < 30> 727.560 67.230
28 DUDZIAK KAROL 1 25 GSM 13:36:05 1579.27 59.45 16- 1- 1 720.280 67.130
29 KOWALCZYK ROBERT 1 34 G 13:45:54 1573.51 61.57 3 < 51> 733.100 0.000
30 MAŁYS DOMINIK 1 26 G 13:42:26 1573.33 63.69 4 < 41> 727.560 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30 MAŁYS HENRYK 1 6 GSM 13:39:50 1573.33 63.69 2 723.470 66.910
32 JASIŃSKI JAN 1 90 13:43:51 1570.16 67.94 3 < 34> 728.320 0.000
33 JANKOWSKI JAN 1 6 G 13:42:50 1569.90 70.06 2 < 53> 726.600 0.000
34 JASIŃSKI JAN 1 26 G 13:45:08 1565.83 72.19 4 < 35> 728.320 0.000
35 JASIŃSKI JAN 1 27 GSM 13:45:09 1565.77 74.31 5 < 38> 728.320 66.380
36 JANKOWSKI JERZY 1 21 GSM 13:48:32 1560.57 76.43 13- 4- 3 731.180 66.280
37 JANKOWSKI JERZY 1 3 GCM 13:48:35 1560.41 78.56 2 < 86> 731.180 66.170
38 JASIŃSKI JAN 1 77 13:47:27 1558.07 80.68 6 < 39> 728.320 0.000
39 JASIŃSKI JAN 1 6 G 13:47:48 1556.91 82.80 7 < 42> 728.320 0.000
40 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 4 GSM 13:45:34 1554.84 84.93 5 < 64> 723.880 65.850
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 MAŁYS DOMINIK 1 73 13:48:08 1554.17 87.05 5 < 50> 727.560 0.000
42 JASIŃSKI JAN 1 58 13:49:00 1552.92 89.17 8 < 54> 728.320 0.000
43 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 10 GSM 13:49:12 1551.96 91.30 22- 4- 3 728.180 65.530
44 LIS MARIAN 1 34 G 13:49:30 1550.82 93.42 4 < 45> 728.110 0.000
45 LIS MARIAN 1 6 GSM 13:49:41 1550.22 95.54 5 < 48> 728.110 65.320
46 JAKÓB BRONISŁAW 1 14 GSM 13:50:43 1547.96 97.66 23- 2- 1 728.650 65.210
47 JAKÓB BRONISŁAW 1 16 G 13:50:59 1547.08 99.79 2 728.650 0.000
48 LIS MARIAN 1 7 GSM 13:51:15 1545.06 101.91 6 < 79> 728.110 65.000
49 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 24 G 13:48:02 1544.89 104.03 2 < 63> 723.060 0.000
50 MAŁYS DOMINIK 1 16 GCM 13:52:13 1540.73 106.16 6 < 91> 727.560 64.790
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
51 KOWALCZYK ROBERT 1 11 GCM 13:55:52 1540.56 108.28 4 < 52> 733.100 64.680
52 KOWALCZYK ROBERT 1 20 G 13:55:54 1540.45 110.40 5 < 61> 733.100 0.000
53 JANKOWSKI JAN 1 54 13:52:16 1538.54 112.53 3 < 58> 726.600 0.000
54 JASIŃSKI JAN 1 32 GSM 13:54:15 1535.73 114.65 9 < 56> 728.320 64.360
55 KAZEK JAN 1 19 GSM 13:50:43 1534.60 116.77 3 < 85> 722.360 64.260
56 JASIŃSKI JAN 1 42 GSM 13:55:46 1530.83 118.90 10 < 57> 728.320 64.150
57 JASIŃSKI JAN 1 72 13:55:56 1530.30 121.02 11 < 60> 728.320 0.000
58 JANKOWSKI JAN 1 23 G 13:54:52 1530.11 123.14 4 726.600 0.000
59 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 16 GSM 13:56:03 1528.08 125.27 2 < 66> 727.440 63.830
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
60 JASIŃSKI JAN 1 34 G 13:57:08 1526.45 127.39 12 < 69> 728.320 0.000
61 KOWALCZYK ROBERT 1 4 G 14:00:49 1524.70 129.51 6 < 62> 733.100 0.000
62 KOWALCZYK ROBERT 1 50 G 14:01:20 1523.06 131.63 7 < 67> 733.100 0.000
63 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 7 G 13:55:03 1522.07 133.76 3 < 81> 723.060 0.000
64 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 20 GSM 13:56:05 1520.49 135.88 6 < 77> 723.880 63.300
65 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 11 GCM 13:59:12 1519.57 138.00 2 < 72> 728.180 63.190
66 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 2 G 13:58:44 1519.51 140.13 3 < 68> 727.440 0.000
67 KOWALCZYK ROBERT 1 28 G 14:02:31 1519.33 142.25 8 < 70> 733.100 0.000
68 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 1 GSM 13:58:55 1518.93 144.37 4 < 76> 727.440 62.870
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
69 JASIŃSKI JAN 1 17 GSM 13:59:42 1518.28 146.50 13 < 71> 728.320 62.770
70 KOWALCZYK ROBERT 1 59 14:02:52 1518.22 148.62 9 < 73> 733.100 0.000
71 JASIŃSKI JAN 1 8 G 13:59:48 1517.97 150.74 14 < 80> 728.320 0.000
72 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 4 G 13:59:46 1517.78 152.87 3 < 74> 728.180 0.000
73 KOWALCZYK ROBERT 1 14 G 14:03:32 1516.13 154.99 10 < 78> 733.100 0.000
74 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 24 GCM 14:00:22 1515.88 157.11 4 728.180 62.230
75 ŁUKAWY JAN 1 7 GSM 13:57:15 1514.66 159.24 2 722.870 62.130
76 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 15 GSM 14:00:28 1514.03 161.36 5 727.440 62.020
77 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 6 GSM 13:58:13 1513.71 163.48 7 < 94> 723.880 61.910
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
78 KOWALCZYK ROBERT 1 24 GSM 14:04:27 1513.26 165.61 11 < 82> 733.100 61.810
79 LIS MARIAN 1 32 GSM 14:01:11 1513.17 167.73 7 < 87> 728.110 61.700
80 JASIŃSKI JAN 1 30 G 14:02:16 1510.20 169.85 15 < 83> 728.320 0.000
81 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 16 GCM 13:58:55 1509.78 171.97 4 < 84> 723.060 61.490
82 KOWALCZYK ROBERT 1 10 G 14:06:24 1507.20 174.10 12 < 88> 733.100 0.000
83 JASIŃSKI JAN 1 23 G 14:03:37 1505.99 176.22 16 728.320 0.000
84 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 25 G 14:00:40 1504.29 178.34 5 723.060 0.000
85 KAZEK JAN 1 25 GSM 14:00:14 1504.19 180.47 4 722.360 61.060
86 JANKOWSKI JERZY 1 23 G 14:06:14 1503.76 182.59 3 < 90> 731.180 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
87 LIS MARIAN 1 29 GSM 14:04:21 1503.27 184.71 8 < 89> 728.110 60.850
88 KOWALCZYK ROBERT 1 26 G 14:08:18 1501.33 186.84 13 733.100 0.000
89 LIS MARIAN 1 15 G 14:05:05 1501.00 188.96 9 728.110 0.000
90 JANKOWSKI JERZY 1 7 GCM 14:07:12 1500.78 191.08 4 731.180 60.530
91 MAŁYS DOMINIK 1 24 G 14:05:32 1498.48 193.21 7 < 92> 727.560 0.000
92 MAŁYS DOMINIK 1 77 14:05:36 1498.27 195.33 8 < 93> 727.560 0.000
93 MAŁYS DOMINIK 1 63 14:06:18 1496.11 197.45 9 < 95> 727.560 0.000
94 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 37 G 14:04:00 1495.62 199.58 8 723.880 0.000
95 MAŁYS DOMINIK 1 1 GSM 14:06:29 1495.55 201.70 10 727.560 60.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
96 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 10 GSM 14:06:45 1494.48 0.00 6 727.440 0.000
97 LIS MARIAN 1 13 G 14:07:15 1494.33 0.00 10 728.110 0.000
98 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 21 GSM 14:08:01 1492.49 0.00 2 728.360 0.000
99 ŁUKAWY JAN 1 16 GSM 14:04:29 1492.04 0.00 3 722.870 0.000
100 KOWALCZYK ROBERT 1 31 G 14:11:36 1491.25 0.00 14 733.100 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 10, z dnia 25.06.17 HALLE-3
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 50 6 25 175.47
2 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 46 6 18 175.20
3 DYK WIKTOR 1 21 6 14 174.62
4 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 34 6 12 169.62
5 MAŁYS DOMINIK 1 60 6 17 165.33
6 JASIŃSKI JAN 1 60 6 11 160.00
7 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 37 6 12 150.45
8 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 43 6 6 149.08
9 KOWALCZYK ROBERT 1 54 6 11 147.14
10 LIS MARIAN 1 52 6 7 145.32
11 DUDZIAK KAROL 1 31 4 4 103.31
12 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 28 3 3 78.71
13 MAŁYS HENRYK 1 46 3 3 71.95
14 JANKOWSKI JERZY 1 21 3 3 70.07
15 JANKOWSKI JAN 1 36 2 2 49.94
16 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 30 2 2 49.93
17 JANKOWSKI PAWEŁ 1 18 2 2 43.83
18 JAKÓB BRONISŁAW 1 30 1 1 26.23
19 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 12 1 1 21.56
20 KAZEK JAN 1 40 1 1 20.19
21 ŁUKAWY JAN 1 24 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 10, z dnia 25.06.17 HALLE-3
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 DYK WIKTOR 1 21 5 14 145.40
2 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 46 5 18 143.57
3 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 34 5 12 133.52
4 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 37 5 12 122.72
5 MAŁYS DOMINIK 1 60 5 17 122.47
6 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 50 5 25 120.45
7 JASIŃSKI JAN 1 60 4 11 99.67
8 DUDZIAK KAROL 1 31 3 4 77.01
9 LIS MARIAN 1 52 3 7 72.27
10 MAŁYS HENRYK 1 46 3 3 71.95
11 JANKOWSKI JERZY 1 21 3 3 70.07
12 KOWALCZYK ROBERT 1 54 3 11 65.45
13 JANKOWSKI JAN 1 36 2 2 49.94
14 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 28 1 3 28.51
15 JAKÓB BRONISŁAW 1 30 1 1 26.23
16 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 30 1 2 22.92
17 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 43 1 6 21.82
18 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 12 1 1 21.56
19 KAZEK JAN 1 40 0 1 0.00
20 ŁUKAWY JAN 1 24 0 0 0.00
21 JANKOWSKI PAWEŁ 1 18 0 2 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 10
------------------------
z lotu HALLE-3 z dnia 25.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,30,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 333.502 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 21
4.Ilość wysłanych gołębi................: 773
5.Ilość konkursów.......................: 155
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1491.42
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1411.23
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,12,05
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,30,04
10.Czas trwania konkursu.................:17 min. 59 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 21 | 773 | 155 |20.05|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 21 | 773 | 155 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 10.
z lotu HALLE-3, w dniu 25.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 39 G 10:12:05 1491.42 1.29 46- 18- 5 331.220 0.000
2 DYK WIKTOR 1 18 GSM 10:18:45 1481.05 2.59 21- 14- 5 338.790 29.940
3 LIS MARIAN 1 20 GSM 10:16:26 1480.39 3.88 52- 7- 3 335.210 29.870
4 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 20 G 10:13:47 1480.09 5.17 2 < 9> 331.220 0.000
5 DYK WIKTOR 1 16 GSM 10:19:36 1475.57 6.47 2 < 6> 338.790 29.740
6 DYK WIKTOR 1 12 GSM 10:19:53 1473.75 7.76 3 < 20> 338.790 29.680
7 MAŁYS DOMINIK 1 27 G 10:17:18 1470.26 9.06 60- 17- 5 334.190 0.000
8 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 35 GSM 10:15:01 1470.25 10.35 50- 25- 5 330.830 29.550
9 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 16 GCM 10:15:26 1469.26 11.64 3 < 21> 331.220 29.480
10 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 60 10:15:12 1469.05 12.94 2 < 13> 330.830 0.000
11 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 19 GSM 10:18:21 1468.45 14.23 34- 12- 5 335.320 29.350
12 MAŁYS DOMINIK 1 7 GCM 10:17:44 1467.46 15.52 2 < 36> 334.190 29.290
13 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 42 G 10:15:38 1466.23 16.82 3 < 14> 330.830 0.000
14 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 93 10:15:39 1466.12 18.11 4 < 15> 330.830 0.000
15 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 57 10:15:41 1465.90 19.40 5 < 16> 330.830 0.000
16 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 78 10:15:43 1465.69 20.70 6 < 19> 330.830 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 LIS MARIAN 1 56 10:18:48 1465.08 21.99 2 < 111> 335.210 0.000
18 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 24 GCM 10:19:00 1464.28 23.29 2 < 28> 335.320 28.900
19 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 83 10:16:05 1463.31 24.58 7 < 52> 330.830 0.000
20 DYK WIKTOR 1 6 GSM 10:21:32 1463.25 25.87 4 < 25> 338.790 28.770
21 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 40 GCM 10:16:22 1463.20 27.17 4 < 22> 331.220 28.700
22 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 23 GCM 10:16:23 1463.09 28.46 5 < 23> 331.220 28.640
23 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 28 GSM 10:16:24 1462.99 29.75 6 < 29> 331.220 28.570
24 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 2 GSM 10:19:20 1461.85 31.05 28- 3- 1 335.250 28.510
25 DYK WIKTOR 1 23 G 10:21:55 1460.83 32.34 5 < 31> 338.790 0.000
26 JASIŃSKI JAN 1 33 GSM 10:19:36 1457.88 33.64 60- 11- 4 334.730 28.380
27 JASIŃSKI JAN 1 32 GSM 10:19:37 1457.78 34.93 2 < 35> 334.730 28.310
28 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 11 GSM 10:20:05 1457.39 36.22 3 < 30> 335.320 28.250
29 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 14 GCM 10:17:18 1457.19 37.52 7 < 34> 331.220 28.180
30 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 17 G 10:20:09 1456.96 38.81 4 < 32> 335.320 0.000
31 DYK WIKTOR 1 24 G 10:23:00 1454.03 40.10 6 < 43> 338.790 0.000
32 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 20 G 10:20:47 1452.97 41.40 5 < 47> 335.320 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33 DUDZIAK KAROL 1 33 GSM 10:15:11 1452.42 42.69 31- 4- 3 327.060 27.920
34 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 9 G 10:18:10 1451.66 43.98 8 < 38> 331.220 0.000
35 JASIŃSKI JAN 1 74 10:20:47 1450.41 45.28 3 < 40> 334.730 0.000
36 MAŁYS DOMINIK 1 44 G 10:20:35 1449.32 46.57 3 < 56> 334.190 0.000
37 DUDZIAK KAROL 1 37 GSM 10:15:47 1448.56 47.87 2 < 58> 327.060 27.660
38 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 29 G 10:18:40 1448.48 49.16 9 < 44> 331.220 0.000
39 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 38 10:21:07 1447.28 50.45 43- 6- 1 334.490 0.000
40 JASIŃSKI JAN 1 20 G 10:21:19 1447.06 51.75 4 < 69> 334.730 0.000
41 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 37 10:21:13 1446.65 53.04 2 < 61> 334.490 0.000
42 JANKOWSKI JERZY 1 6 GCM 10:22:47 1446.11 54.33 21- 3- 3 336.630 27.340
43 DYK WIKTOR 1 2 GSM 10:24:19 1445.86 55.63 7 < 51> 338.790 27.270
44 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 64 10:19:08 1445.53 56.92 10 < 44> 331.220 0.000
44 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 56 10:19:08 1445.53 56.92 11 < 46> 331.220 0.000
46 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 18 G 10:19:09 1445.43 59.51 12 < 75> 331.220 0.000
47 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 8 G 10:22:14 1443.89 60.80 6 < 87> 335.320 0.000
47 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 48 G 10:22:09 1443.89 60.80 30- 2- 1 335.200 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 KOWALCZYK ROBERT 1 63 10:24:27 1443.76 63.39 54- 11- 3 338.490 0.000
50 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 18 G 10:22:16 1443.38 64.68 2 < 103> 335.250 0.000
51 DYK WIKTOR 1 10 G 10:24:44 1443.30 65.98 8 < 62> 338.790 0.000
52 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 16 G 10:19:23 1442.26 67.27 8 < 53> 330.830 0.000
53 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 29 GSM 10:19:25 1442.05 68.56 9 < 54> 330.830 26.620
54 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 81 10:19:33 1441.21 69.86 10 < 55> 330.830 0.000
55 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 61 10:19:35 1441.00 71.15 11 < 71> 330.830 0.000
56 MAŁYS DOMINIK 1 104 10:21:57 1440.79 72.45 4 < 57> 334.190 0.000
57 MAŁYS DOMINIK 1 74 10:21:58 1440.68 73.74 5 < 64> 334.190 0.000
58 DUDZIAK KAROL 1 14 G 10:17:02 1440.58 75.03 3 < 133> 327.060 0.000
59 JAKÓB BRONISŁAW 1 34 GSM 10:22:56 1440.41 76.33 30- 1- 1 335.520 26.230
60 JANKOWSKI JAN 1 3 GSM 10:20:44 1440.15 77.62 36- 2- 2 332.290 26.170
61 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 24 10:22:22 1439.49 78.91 3 < 68> 334.490 0.000
62 DYK WIKTOR 1 5 G 10:25:25 1439.11 80.21 9 < 65> 338.790 0.000
63 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 15 GSM 10:22:10 1438.97 81.50 37- 12- 5 334.080 25.970
64 MAŁYS DOMINIK 1 17 GCM 10:22:15 1438.92 82.79 6 < 67> 334.190 25.910
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
65 DYK WIKTOR 1 11 G 10:25:28 1438.80 84.09 10 < 99> 338.790 0.000
66 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 49 G 10:22:12 1438.76 85.38 2 < 76> 334.080 0.000
67 MAŁYS DOMINIK 1 13 GSM 10:22:19 1438.51 86.68 7 < 92> 334.190 25.710
68 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 50 10:22:42 1437.43 87.97 4 < 127> 334.490 0.000
69 JASIŃSKI JAN 1 61 10:22:54 1437.23 89.26 5 < 117> 334.730 0.000
70 MAŁYS HENRYK 1 1 GSM 10:19:31 1436.93 90.56 46- 3- 3 329.800 25.520
71 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 58 10:20:17 1436.62 91.85 12 < 72> 330.830 0.000
72 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 63 10:20:20 1436.31 93.14 13 < 72> 330.830 0.000
72 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 17 G 10:20:20 1436.31 93.14 14 < 74> 330.830 0.000
74 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 62 10:20:24 1435.89 95.73 15 < 79> 330.830 0.000
75 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 47 G 10:20:46 1435.30 97.02 13 < 80> 331.220 0.000
76 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 1 GSM 10:22:48 1435.05 98.32 3 < 77> 334.080 25.130
77 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 34 GSM 10:22:52 1434.64 99.61 4 < 88> 334.080 25.060
78 KOWALCZYK ROBERT 1 17 G 10:26:06 1433.67 100.91 2 < 82> 338.490 0.000
79 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 59 10:20:52 1432.99 102.20 16 < 85> 330.830 0.000
80 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 4 G 10:21:10 1432.82 103.49 14 < 81> 331.220 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
81 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 22 G 10:21:11 1432.72 104.79 15 < 83> 331.220 0.000
82 KOWALCZYK ROBERT 1 62 10:26:17 1432.56 106.08 3 < 90> 338.490 0.000
83 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 19 G 10:21:14 1432.41 107.37 16 < 84> 331.220 0.000
84 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 30 G 10:21:22 1431.58 108.67 17 < 118> 331.220 0.000
85 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 41 G 10:21:17 1430.41 109.96 17 < 86> 330.830 0.000
86 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 38 G 10:21:19 1430.20 111.25 18 < 94> 330.830 0.000
87 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 26 G 10:24:32 1429.73 112.55 7 < 89> 335.320 0.000
88 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 16 GSM 10:23:49 1428.81 113.84 5 < 91> 334.080 24.350
89 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 9 GCM 10:24:42 1428.72 115.14 8 < 98> 335.320 24.290
90 KOWALCZYK ROBERT 1 1 G 10:26:56 1428.63 116.43 4 < 106> 338.490 0.000
91 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 37 G 10:23:52 1428.51 117.72 6 < 102> 334.080 0.000
92 MAŁYS DOMINIK 1 79 10:23:58 1428.37 119.02 8 < 93> 334.190 0.000
93 MAŁYS DOMINIK 1 49 G 10:23:59 1428.26 120.31 9 < 96> 334.190 0.000
94 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 30 G 10:21:44 1427.63 121.60 19 < 114> 330.830 0.000
95 MAŁYS HENRYK 1 21 GSM 10:21:01 1427.60 122.90 2 < 116> 329.800 23.900
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
96 MAŁYS DOMINIK 1 1 G 10:24:06 1427.55 124.19 10 < 101> 334.190 0.000
97 JANKOWSKI JAN 1 12 GSM 10:22:51 1427.06 125.49 2 332.290 23.770
98 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 38 G 10:25:08 1426.08 126.78 9 < 100> 335.320 0.000
99 DYK WIKTOR 1 40 G 10:27:35 1425.98 128.07 11 < 104> 338.790 0.000
100 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 5 G 10:25:15 1425.38 129.37 10 < 112> 335.320 0.000
101 MAŁYS DOMINIK 1 14 G 10:24:30 1425.12 130.66 11 < 137> 334.190 0.000
102 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 40 G 10:24:29 1424.75 131.95 7 < 105> 334.080 0.000
103 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 23 G 10:25:19 1424.68 133.25 3 335.250 0.000
104 DYK WIKTOR 1 13 G 10:27:51 1424.39 134.54 12 < 124> 338.790 0.000
105 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 54 10:24:39 1423.74 135.83 8 < 121> 334.080 0.000
106 KOWALCZYK ROBERT 1 69 10:27:50 1423.22 137.13 5 < 107> 338.490 0.000
107 KOWALCZYK ROBERT 1 43 G 10:27:52 1423.02 138.42 6 < 108> 338.490 0.000
108 KOWALCZYK ROBERT 1 50 G 10:27:53 1422.92 139.72 7 < 125> 338.490 0.000
109 JANKOWSKI PAWEŁ 1 2 G 10:25:26 1422.78 141.01 18- 2- 0 334.970 0.000
110 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 54 M 10:25:40 1422.35 142.30 2 335.200 22.920
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
111 LIS MARIAN 1 16 G 10:25:41 1422.29 143.60 3 < 134> 335.210 0.000
112 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 47 G 10:25:58 1421.05 144.89 11 < 113> 335.320 0.000
113 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 45 GCM 10:26:00 1420.85 146.18 12 335.320 22.730
114 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 13 GSM 10:22:51 1420.79 147.48 20 < 132> 330.830 22.660
115 JANKOWSKI JERZY 1 12 GSM 10:27:03 1420.08 148.77 2 < 153> 336.630 22.600
116 MAŁYS HENRYK 1 40 GSM 10:22:16 1419.92 150.06 3 329.800 22.530
117 JASIŃSKI JAN 1 42 G 10:25:50 1419.35 151.36 6 < 119> 334.730 0.000
118 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 24 G 10:23:23 1419.21 152.65 18 331.220 0.000
119 JASIŃSKI JAN 1 29 G 10:25:53 1419.05 153.95 7 < 120> 334.730 0.000
120 JASIŃSKI JAN 1 27 GSM 10:25:58 1418.55 155.24 8 < 129> 334.730 22.270
121 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 10 GSM 10:25:33 1418.30 156.53 9 < 122> 334.080 22.210
122 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 26 G 10:25:35 1418.10 157.83 10 < 123> 334.080 0.000
123 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 23 GSM 10:25:38 1417.80 159.12 11 < 145> 334.080 0.000
124 DYK WIKTOR 1 1 G 10:28:58 1417.73 160.41 13 < 155> 338.790 0.000
125 KOWALCZYK ROBERT 1 5 GCM 10:28:48 1417.46 161.71 8 < 126> 338.490 21.950
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
126 KOWALCZYK ROBERT 1 9 GSM 10:28:50 1417.26 163.00 9 < 128> 338.490 21.880
127 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 7 GCM 10:26:01 1417.23 164.29 5 < 146> 334.490 21.820
128 KOWALCZYK ROBERT 1 8 G 10:28:51 1417.17 165.59 10 < 130> 338.490 0.000
129 JASIŃSKI JAN 1 6 G 10:26:12 1417.15 166.88 9 < 141> 334.730 0.000
130 KOWALCZYK ROBERT 1 31 GSM 10:28:54 1416.87 168.18 11 338.490 21.620
131 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 9 GSM 10:24:36 1416.24 169.47 12- 1- 1 332.250 21.560
132 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 43 G 10:23:36 1416.22 170.76 21 < 135> 330.830 0.000
133 DUDZIAK KAROL 1 21 GSM 10:21:03 1415.54 172.06 4 327.060 21.430
134 LIS MARIAN 1 25 GSM 10:26:49 1415.48 173.35 4 < 136> 335.210 21.360
135 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 20 GSM 10:23:50 1414.81 174.64 22 < 138> 330.830 21.300
136 LIS MARIAN 1 1 G 10:26:56 1414.79 175.94 5 < 139> 335.210 0.000
137 MAŁYS DOMINIK 1 8 GSM 10:26:14 1414.66 177.23 12 < 147> 334.190 21.170
138 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 90 10:23:52 1414.61 178.53 23 < 143> 330.830 0.000
139 LIS MARIAN 1 10 GSM 10:27:00 1414.39 179.82 6 < 140> 335.210 21.040
140 LIS MARIAN 1 14 G 10:27:03 1414.09 181.11 7 335.210 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
141 JASIŃSKI JAN 1 24 G 10:26:46 1413.76 182.41 10 < 144> 334.730 0.000
142 JANKOWSKI PAWEŁ 1 23 G 10:26:59 1413.48 183.70 2 334.970 0.000
143 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 22 G 10:24:05 1413.30 184.99 24 < 150> 330.830 0.000
144 JASIŃSKI JAN 1 18 GSM 10:26:51 1413.26 186.29 11 334.730 20.710
145 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 14 G 10:26:25 1413.10 187.58 12 334.080 0.000
146 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 14 G 10:26:45 1412.84 188.87 6 334.490 0.000
147 MAŁYS DOMINIK 1 2 G 10:26:33 1412.77 190.17 13 < 147> 334.190 0.000
147 MAŁYS DOMINIK 1 47 G 10:26:33 1412.77 190.17 14 < 149> 334.190 0.000
149 MAŁYS DOMINIK 1 9 GCM 10:26:35 1412.57 192.76 15 < 151> 334.190 20.390
150 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 24 GSM 10:24:14 1412.40 194.05 25 330.830 20.320
151 MAŁYS DOMINIK 1 31 G 10:26:37 1412.37 195.34 16 < 154> 334.190 0.000
152 KAZEK JAN 1 19 G 10:22:09 1412.32 196.64 40- 1- 0 327.870 0.000
153 JANKOWSKI JERZY 1 7 GCM 10:28:24 1412.04 197.93 3 336.630 20.130
154 MAŁYS DOMINIK 1 18 G 10:26:41 1411.97 199.22 17 334.190 0.000
155 DYK WIKTOR 1 17 G 10:30:04 1411.23 200.52 14 338.790 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
156 DUDZIAK KAROL 1 25 G 10:21:48 1410.96 0.00 5 327.060 0.000
157 KOWALCZYK ROBERT 1 25 G 10:29:55 1410.87 0.00 12 338.490 0.000
158 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 67 10:27:07 1410.66 0.00 7 334.490 0.000
159 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 5 GSM 10:27:52 1409.40 0.00 4 335.250 0.000
160 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 46 G 10:25:01 1409.35 0.00 19 331.220 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 9, z dnia 18.06.17 MINDEN-4
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KOWALCZYK ROBERT 1 56 5 17 244.32
2 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 38 5 13 243.93
3 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 21 5 11 242.43
4 JASIŃSKI JAN 1 56 5 11 242.28
5 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 56 5 11 240.98
6 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 57 5 8 238.64
7 MAŁYS DOMINIK 1 60 5 13 237.87
8 LIS MARIAN 1 28 5 7 236.83
9 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 36 5 11 233.48
10 JANKOWSKI JAN 1 40 5 8 231.75
11 DYK WIKTOR 1 15 5 5 211.35
12 DUDZIAK KAROL 1 20 4 4 167.05
13 MAŁYS HENRYK 1 26 3 3 139.54
14 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 18 3 3 136.29
15 JANKOWSKI JERZY 1 29 3 3 122.43
16 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 20 1 1 48.18
17 ŁUKAWY JAN 1 15 1 1 43.71
18 JAKÓB BRONISŁAW 1 26 1 1 42.50
19 KAZEK JAN 1 23 1 1 41.74
20 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 12 1 1 40.38
21 JANKOWSKI PAWEŁ 1 9 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 9, z dnia 18.06.17 MINDEN-4
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 21 5 11 238.87
2 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 38 5 13 234.02
3 LIS MARIAN 1 28 4 7 191.07
4 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 56 4 11 190.23
5 KOWALCZYK ROBERT 1 56 4 17 188.41
6 JASIŃSKI JAN 1 56 3 11 137.51
7 JANKOWSKI JAN 1 40 3 8 134.25
8 DYK WIKTOR 1 15 3 5 127.19
9 DUDZIAK KAROL 1 20 3 4 126.44
10 MAŁYS DOMINIK 1 60 2 13 92.27
11 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 18 2 3 91.52
12 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 36 2 11 89.77
13 JANKOWSKI JERZY 1 29 2 3 81.29
14 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 20 1 1 48.18
15 MAŁYS HENRYK 1 26 1 3 47.65
16 ŁUKAWY JAN 1 15 1 1 43.71
17 JAKÓB BRONISŁAW 1 26 1 1 42.50
18 KAZEK JAN 1 23 1 1 41.74
19 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 12 1 1 40.38
20 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 57 0 8 0.00
21 JANKOWSKI PAWEŁ 1 9 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 9
------------------------
z lotu MINDEN-4 z dnia 18.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 5,50,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 556.192 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 21
4.Ilość wysłanych gołębi................: 661
5.Ilość konkursów.......................: 133
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1458.02
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1353.04
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,15,45
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,36,03
10.Czas trwania konkursu.................:20 min. 18 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 21 | 661 | 133 |20.12|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 21 | 661 | 133 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 9.
z lotu MINDEN-4, w dniu 18.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KOWALCZYK ROBERT 1 2 GCM 12:15:45 1458.02 1.51 56- 17- 4 562.430 50.000
2 JASIŃSKI JAN 1 59 12:17:17 1439.46 3.03 56- 11- 3 557.480 0.000
3 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 39 GSM 12:14:53 1436.75 4.54 56- 11- 4 552.980 49.850
4 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 9 GCM 12:18:58 1432.62 6.05 21- 11- 5 557.240 49.770
5 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 24 GSM 12:19:57 1429.00 7.56 2 < 7> 557.240 49.700
6 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 78 G 12:19:40 1428.79 9.08 57- 8- 0 556.750 0.000
7 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 19 GSM 12:20:04 1428.58 10.59 3 < 33> 557.240 49.550
8 JASIŃSKI JAN 1 32 G 12:21:37 1423.54 12.10 2 < 26> 557.480 0.000
9 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 54 12:22:31 1417.95 13.62 38- 13- 5 556.570 0.000
10 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 4 G 12:20:18 1414.30 15.13 36- 11- 2 552.000 0.000
11 MAŁYS DOMINIK 1 84 12:23:40 1414.14 16.64 60- 13- 2 556.700 0.000
12 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 16 GSM 12:23:48 1413.33 18.15 2 < 13> 556.570 49.170
13 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 1 GSM 12:24:28 1410.94 19.67 3 < 23> 556.570 49.090
14 LIS MARIAN 1 25 GSM 12:25:06 1410.20 21.18 28- 7- 4 557.170 49.020
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 37 12:24:54 1409.85 22.69 2 < 24> 556.750 0.000
16 KOWALCZYK ROBERT 1 22 GSM 12:29:20 1408.42 24.21 2 < 17> 562.430 48.860
17 KOWALCZYK ROBERT 1 63 12:30:03 1405.90 25.72 3 < 19> 562.430 0.000
18 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 53 12:23:45 1404.39 27.23 2 < 20> 552.980 0.000
19 KOWALCZYK ROBERT 1 13 GCM 12:30:38 1403.85 28.74 4 < 27> 562.430 48.640
20 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 13 GSM 12:24:30 1401.72 30.26 3 < 41> 552.980 48.560
21 MAŁYS DOMINIK 1 27 G 12:27:15 1401.39 31.77 2 < 30> 556.700 0.000
22 JANKOWSKI JAN 1 27 G 12:26:42 1401.29 33.28 40- 8- 3 555.890 0.000
23 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 40 G 12:27:15 1401.06 34.80 4 < 28> 556.570 0.000
24 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 7 G 12:28:00 1398.87 36.31 3 < 44> 556.750 0.000
25 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 20 GSM 12:28:34 1398.66 37.82 20- 1- 1 557.460 48.180
26 JASIŃSKI JAN 1 63 12:28:45 1398.07 39.33 3 < 31> 557.480 0.000
27 KOWALCZYK ROBERT 1 48 G 12:32:25 1397.63 40.85 5 < 46> 562.430 0.000
28 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 14 G 12:29:01 1394.85 42.36 5 < 35> 556.570 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29 LIS MARIAN 1 32 GSM 12:29:35 1394.38 43.87 2 < 36> 557.170 47.880
30 MAŁYS DOMINIK 1 19 G 12:29:15 1394.36 45.39 3 < 50> 556.700 0.000
31 JASIŃSKI JAN 1 17 GSM 12:30:01 1393.64 46.90 4 < 40> 557.480 47.730
32 MAŁYS HENRYK 1 30 GSM 12:26:37 1393.44 48.41 26- 3- 1 552.660 47.650
33 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 12 G 12:30:06 1392.75 49.92 4 < 56> 557.240 0.000
34 MAŁYS HENRYK 1 6 G 12:26:52 1392.56 51.44 2 < 75> 552.660 0.000
35 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 25 GSM 12:29:50 1392.01 52.95 6 < 45> 556.570 47.420
36 LIS MARIAN 1 10 GSM 12:30:16 1392.00 54.46 3 < 43> 557.170 47.350
37 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 45 G 12:26:36 1391.83 55.98 2 < 39> 552.000 0.000
38 JANKOWSKI JAN 1 37 GSM 12:29:24 1391.81 57.49 2 < 50> 555.890 47.200
39 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 47 G 12:26:37 1391.77 59.00 3 < 65> 552.000 0.000
40 JASIŃSKI JAN 1 27 GSM 12:30:40 1391.38 60.51 5 < 74> 557.480 47.050
41 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 24 GSM 12:28:04 1389.16 62.03 4 < 42> 552.980 46.970
42 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 34 G 12:28:05 1389.11 63.54 5 < 64> 552.980 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 LIS MARIAN 1 20 GSM 12:31:10 1388.87 65.05 4 < 57> 557.170 46.820
44 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 72 G 12:31:01 1388.35 66.57 4 < 66> 556.750 0.000
45 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 10 G 12:30:57 1388.13 68.08 7 < 47> 556.570 0.000
46 KOWALCZYK ROBERT 1 40 G 12:35:11 1388.09 69.59 6 < 48> 562.430 0.000
47 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 15 GSM 12:31:00 1387.96 71.10 8 < 61> 556.570 46.520
48 KOWALCZYK ROBERT 1 33 G 12:35:16 1387.80 72.62 7 < 49> 562.430 0.000
49 KOWALCZYK ROBERT 1 31 G 12:35:22 1387.46 74.13 8 < 60> 562.430 0.000
50 JANKOWSKI JAN 1 43 GSM 12:30:47 1387.01 75.64 3 < 58> 555.890 46.290
50 MAŁYS DOMINIK 1 17 GCM 12:31:22 1387.01 75.64 4 < 53> 556.700 46.290
52 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 10 GSM 12:32:58 1386.59 78.67 18- 3- 2 558.750 46.140
53 MAŁYS DOMINIK 1 59 12:31:31 1386.49 80.18 5 < 54> 556.700 0.000
54 MAŁYS DOMINIK 1 13 GSM 12:31:35 1386.26 81.69 6 < 55> 556.700 45.980
55 MAŁYS DOMINIK 1 94 12:31:40 1385.98 83.21 7 < 59> 556.700 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
56 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 3 GSM 12:32:28 1384.56 84.72 5 < 63> 557.240 45.830
57 LIS MARIAN 1 6 G 12:32:30 1384.27 86.23 5 < 92> 557.170 0.000
58 JANKOWSKI JAN 1 64 12:31:35 1384.25 87.75 4 < 78> 555.890 0.000
59 MAŁYS DOMINIK 1 3 G 12:32:18 1383.79 89.26 8 < 71> 556.700 0.000
60 KOWALCZYK ROBERT 1 26 G 12:36:45 1382.74 90.77 9 < 68> 562.430 0.000
61 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 32 G 12:32:35 1382.50 92.28 9 < 76> 556.570 0.000
62 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 22 GSM 12:34:36 1380.99 93.80 2 < 70> 558.750 45.380
63 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 20 G 12:33:34 1380.79 95.31 6 < 80> 557.240 0.000
64 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 16 G 12:30:29 1380.78 96.82 6 < 69> 552.980 0.000
65 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 8 GSM 12:29:55 1380.29 98.34 4 < 72> 552.000 45.150
66 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 86 G 12:33:31 1379.75 99.85 5 < 85> 556.750 0.000
67 DUDZIAK KAROL 1 14 GSM 12:28:14 1379.59 101.36 20- 4- 3 549.400 45.000
68 KOWALCZYK ROBERT 1 62 12:37:44 1379.41 102.87 10 < 73> 562.430 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
69 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 20 GSM 12:31:25 1377.57 104.39 7 < 77> 552.980 44.850
70 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 6 G 12:35:46 1377.02 105.90 3 558.750 0.000
71 MAŁYS DOMINIK 1 62 12:34:20 1376.83 107.41 9 < 81> 556.700 0.000
72 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 14 GSM 12:31:05 1376.27 108.93 5 < 83> 552.000 44.620
73 KOWALCZYK ROBERT 1 82 12:38:53 1375.53 110.44 11 < 89> 562.430 0.000
74 JASIŃSKI JAN 1 33 G 12:35:21 1375.31 111.95 6 < 96> 557.480 0.000
75 MAŁYS HENRYK 1 15 G 12:31:51 1375.29 113.46 3 552.660 0.000
76 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 34 G 12:35:02 1374.13 114.98 10 < 109> 556.570 0.000
77 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 4 G 12:32:31 1373.81 116.49 8 < 88> 552.980 0.000
78 JANKOWSKI JAN 1 48 G 12:34:39 1373.76 118.00 5 < 79> 555.890 0.000
79 JANKOWSKI JAN 1 31 G 12:34:42 1373.59 119.52 6 < 94> 555.890 0.000
80 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 45 GCM 12:35:48 1373.19 121.03 7 < 93> 557.240 44.020
81 MAŁYS DOMINIK 1 28 G 12:35:31 1372.82 122.54 10 < 87> 556.700 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
82 DYK WIKTOR 1 8 G 12:38:10 1372.28 124.05 15- 5- 3 560.120 0.000
83 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 20 G 12:32:25 1371.71 125.57 6 < 95> 552.000 0.000
84 ŁUKAWY JAN 1 11 GSM 12:32:43 1370.77 127.08 15- 1- 1 552.030 43.710
85 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 39 G 12:36:20 1370.18 128.59 6 < 111> 556.750 0.000
86 DYK WIKTOR 1 2 GSM 12:38:51 1369.99 130.11 2 < 91> 560.120 43.560
87 MAŁYS DOMINIK 1 75 12:36:22 1369.95 131.62 11 < 124> 556.700 0.000
88 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 60 12:34:00 1368.76 133.13 9 < 90> 552.980 0.000
89 KOWALCZYK ROBERT 1 34 G 12:40:55 1368.72 134.64 12 < 98> 562.430 0.000
90 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 78 12:34:04 1368.54 136.16 10 < 132> 552.980 0.000
91 DYK WIKTOR 1 1 GSM 12:39:21 1368.32 137.67 3 < 127> 560.120 43.180
92 LIS MARIAN 1 27 G 12:37:39 1366.79 139.18 6 < 103> 557.170 0.000
93 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 14 G 12:37:47 1366.51 140.70 8 < 106> 557.240 0.000
94 JANKOWSKI JAN 1 13 G 12:36:53 1366.22 142.21 7 < 123> 555.890 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
95 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 29 G 12:34:04 1366.11 143.72 7 < 102> 552.000 0.000
96 JASIŃSKI JAN 1 34 G 12:38:12 1365.70 145.23 7 < 97> 557.480 0.000
97 JASIŃSKI JAN 1 13 GSM 12:38:19 1365.31 146.75 8 < 101> 557.480 42.730
98 KOWALCZYK ROBERT 1 14 G 12:42:08 1364.68 148.26 13 < 99> 562.430 0.000
99 KOWALCZYK ROBERT 1 25 G 12:42:33 1363.30 149.77 14 < 107> 562.430 0.000
100 JAKÓB BRONISŁAW 1 34 GSM 12:39:08 1363.25 151.29 26- 1- 1 557.750 42.500
101 JASIŃSKI JAN 1 18 G 12:38:59 1363.09 152.80 9 < 105> 557.480 0.000
102 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 42 G 12:34:58 1363.08 154.31 8 < 104> 552.000 0.000
103 LIS MARIAN 1 17 G 12:38:46 1363.05 155.82 7 557.170 0.000
104 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 39 G 12:35:18 1361.95 157.34 9 < 108> 552.000 0.000
105 JASIŃSKI JAN 1 85 12:39:35 1361.09 158.85 10 < 122> 557.480 0.000
106 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 4 G 12:39:25 1361.06 160.36 9 < 112> 557.240 0.000
107 KOWALCZYK ROBERT 1 20 G 12:43:17 1360.88 161.88 15 < 116> 562.430 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
108 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 7 G 12:35:38 1360.84 163.39 10 < 117> 552.000 0.000
109 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 17 GSM 12:39:12 1360.14 164.90 11 < 115> 556.570 41.820
110 KAZEK JAN 1 19 GSM 12:35:39 1360.02 166.41 23- 1- 1 551.690 41.740
111 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 89 G 12:39:28 1359.70 167.93 7 < 113> 556.750 0.000
112 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 10 GCM 12:39:55 1359.40 169.44 10 < 130> 557.240 0.000
113 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 65 12:39:43 1358.87 170.95 8 556.750 0.000
114 DUDZIAK KAROL 1 5 GSM 12:34:23 1358.61 172.47 2 < 125> 549.400 41.440
115 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 8 G 12:39:46 1358.26 173.98 12 < 120> 556.570 0.000
116 KOWALCZYK ROBERT 1 10 G 12:44:09 1358.04 175.49 16 < 121> 562.430 0.000
117 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 46 G 12:36:35 1357.66 177.00 11 552.000 0.000
118 JANKOWSKI JERZY 1 6 GCM 12:42:56 1357.34 178.52 29- 3- 2 560.490 41.140
118 JANKOWSKI JERZY 1 59 12:42:56 1357.34 178.52 2 < 131> 560.490 0.000
120 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 37 G 12:40:08 1357.05 181.54 13 556.570 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
121 KOWALCZYK ROBERT 1 11 GSM 12:44:32 1356.78 183.06 17 562.430 40.910
122 JASIŃSKI JAN 1 26 G 12:41:03 1356.23 184.57 11 557.480 0.000
123 JANKOWSKI JAN 1 32 GSM 12:39:55 1356.11 186.08 8 555.890 40.760
124 MAŁYS DOMINIK 1 26 G 12:40:39 1355.66 187.59 12 < 126> 556.700 0.000
125 DUDZIAK KAROL 1 6 G 12:35:19 1355.48 189.11 3 < 133> 549.400 0.000
126 MAŁYS DOMINIK 1 12 G 12:40:43 1355.44 190.62 13 556.700 0.000
127 DYK WIKTOR 1 11 GSM 12:43:17 1355.29 192.13 4 < 129> 560.120 40.450
128 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 9 GCM 12:40:31 1354.00 193.65 12- 1- 1 555.840 40.380
129 DYK WIKTOR 1 17 G 12:43:41 1353.98 195.16 5 560.120 0.000
130 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 5 G 12:41:36 1353.84 196.67 11 557.240 0.000
131 JANKOWSKI JERZY 1 19 GCM 12:44:03 1353.68 198.18 3 560.490 40.150
132 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 63 12:38:33 1353.52 199.70 11 552.980 0.000
133 DUDZIAK KAROL 1 9 GSM 12:36:03 1353.04 201.21 4 549.400 40.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
134 DUDZIAK KAROL 1 13 GSM 12:36:04 1352.98 0.00 5 549.400 0.000
135 MAŁYS HENRYK 1 1 GSM 12:38:48 1351.91 0.00 4 552.660 0.000
136 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 9 G 12:43:21 1351.76 0.00 4 558.750 0.000
137 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 14 G 12:39:06 1351.70 0.00 12 552.980 0.000
138 MAŁYS HENRYK 1 5 G 12:38:54 1351.58 0.00 5 552.660 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 8, z dnia 11.06.17 MINDEN-3
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 39 5 12 245.33
2 KOWALCZYK ROBERT 1 55 5 18 243.82
3 MAŁYS DOMINIK 1 60 5 17 241.43
4 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 62 5 11 241.27
5 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 39 5 20 237.16
6 DYK WIKTOR 1 29 5 6 236.60
7 JASIŃSKI JAN 1 58 5 13 234.82
8 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 33 5 6 234.18
9 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 35 5 6 232.69
10 JANKOWSKI JAN 1 46 5 5 227.65
11 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 61 5 5 222.77
12 LIS MARIAN 1 29 5 5 216.45
13 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 22 3 3 138.73
14 DUDZIAK KAROL 1 21 3 3 138.51
15 JANKOWSKI JERZY 1 20 3 3 137.02
16 MAŁYS HENRYK 1 34 3 3 134.26
17 ŁUKAWY JAN 1 20 3 3 127.30
18 KAZEK JAN 1 20 2 2 81.42
19 JANKOWSKI PAWEŁ 1 9 1 1 40.07
20 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 14 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 8, z dnia 11.06.17 MINDEN-3
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 39 5 12 241.43
2 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 62 5 11 241.27
3 KOWALCZYK ROBERT 1 55 5 18 241.27
4 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 33 5 6 234.18
5 MAŁYS DOMINIK 1 60 5 17 233.70
6 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 39 5 20 221.35
7 JASIŃSKI JAN 1 58 4 13 188.44
8 DYK WIKTOR 1 29 3 6 139.22
9 JANKOWSKI JAN 1 46 3 5 139.07
10 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 35 3 6 132.05
11 DUDZIAK KAROL 1 21 2 3 93.05
12 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 22 2 3 91.00
13 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 61 2 5 90.36
14 MAŁYS HENRYK 1 34 2 3 89.08
15 LIS MARIAN 1 29 2 5 88.23
16 ŁUKAWY JAN 1 20 2 3 83.40
17 KAZEK JAN 1 20 2 2 81.42
18 JANKOWSKI PAWEŁ 1 9 1 1 40.07
19 JANKOWSKI JERZY 1 20 0 3 0.00
20 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 14 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 8
------------------------
z lotu MINDEN-3 z dnia 11.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 5,45,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 556.115 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 20
4.Ilość wysłanych gołębi................: 706
5.Ilość konkursów.......................: 142
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1270.35
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1166.08
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,05,55
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,42,18
10.Czas trwania konkursu.................:36 min. 23 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 20 | 706 | 142 |20.11|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 20 | 706 | 142 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 8.
z lotu MINDEN-3, w dniu 11.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 DYK WIKTOR 1 18 G 13:05:55 1270.35 1.42 29- 6- 3 560.120 0.000
2 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 16 GSM 13:10:01 1250.67 2.83 39- 12- 5 556.570 49.930
3 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 1 GSM 13:10:27 1249.46 4.25 2 < 15> 556.570 49.860
4 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 13 GCM 13:07:55 1248.50 5.67 62- 11- 5 552.980 49.790
5 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 5 GCM 13:11:03 1248.18 7.08 61- 5- 2 556.750 49.720
6 MAŁYS DOMINIK 1 7 GCM 13:12:13 1244.81 8.50 60- 17- 5 556.700 49.650
7 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 35 GCM 13:09:15 1244.75 9.92 2 < 9> 552.980 49.570
8 KOWALCZYK ROBERT 1 2 GCM 13:17:39 1242.53 11.33 55- 18- 5 562.430 49.500
9 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 24 GSM 13:10:24 1241.54 12.75 3 < 41> 552.980 49.430
10 JANKOWSKI JAN 1 29 GSM 13:16:52 1230.21 14.16 46- 5- 3 555.890 49.360
11 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 9 GCM 13:19:58 1224.79 15.58 33- 6- 5 557.240 49.290
12 KOWALCZYK ROBERT 1 13 GCM 13:24:14 1224.72 17.00 2 < 13> 562.430 49.220
13 KOWALCZYK ROBERT 1 24 GSM 13:24:22 1224.36 18.41 3 < 19> 562.430 49.150
14 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 10 GSM 13:20:16 1223.99 19.83 2 < 62> 557.240 49.080
15 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 25 G 13:20:05 1223.01 21.25 3 < 17> 556.570 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 MAŁYS HENRYK 1 25 GSM 13:16:57 1222.83 22.66 34- 3- 2 552.660 48.940
17 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 15 GSM 13:20:52 1220.91 24.08 4 < 34> 556.570 48.870
18 DYK WIKTOR 1 11 GSM 13:23:47 1220.88 25.50 2 < 38> 560.120 48.790
19 KOWALCZYK ROBERT 1 18 G 13:25:42 1220.82 26.91 4 < 40> 562.430 0.000
20 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 22 G 13:17:16 1220.52 28.33 39- 20- 5 552.000 0.000
21 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 25 G 13:23:48 1217.85 29.75 35- 6- 3 558.750 0.000
22 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 7 G 13:23:52 1217.67 31.16 2 < 52> 558.750 0.000
23 MAŁYS DOMINIK 1 31 GSM 13:22:17 1217.41 32.58 2 < 25> 556.700 48.440
24 JANKOWSKI JERZY 1 19 G 13:25:40 1216.69 33.99 20- 3- 0 560.490 0.000
25 MAŁYS DOMINIK 1 13 G 13:23:06 1215.24 35.41 3 < 35> 556.700 0.000
26 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 2 GSM 13:23:51 1214.91 36.83 22- 3- 2 557.460 48.230
27 JASIŃSKI JAN 1 2 GSM 13:24:15 1213.89 38.24 58- 13- 4 557.480 48.160
28 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 16 GCM 13:20:21 1212.25 39.66 2 < 39> 552.000 48.090
29 DUDZIAK KAROL 1 21 GSM 13:18:17 1212.05 41.08 21- 3- 2 549.400 48.010
30 JASIŃSKI JAN 1 16 GSM 13:25:02 1211.83 42.49 2 < 50> 557.480 47.940
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 JANKOWSKI JERZY 1 59 13:27:40 1211.43 43.91 2 < 131> 560.490 0.000
32 LIS MARIAN 1 18 GSM 13:24:56 1211.42 45.33 29- 5- 2 557.170 47.800
33 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 18 G 13:25:12 1211.34 46.74 2 < 103> 557.460 0.000
34 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 47 GSM 13:24:32 1211.16 48.16 5 < 36> 556.570 47.660
35 MAŁYS DOMINIK 1 84 13:24:39 1211.14 49.58 4 < 37> 556.700 0.000
36 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 42 G 13:24:34 1211.08 50.99 6 < 61> 556.570 0.000
37 MAŁYS DOMINIK 1 9 GSM 13:25:39 1208.51 52.41 5 < 43> 556.700 47.450
38 DYK WIKTOR 1 10 G 13:28:50 1207.59 53.82 3 < 46> 560.120 0.000
39 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 20 G 13:22:13 1207.31 55.24 3 < 45> 552.000 0.000
40 KOWALCZYK ROBERT 1 5 GCM 13:30:52 1207.28 56.66 5 < 49> 562.430 47.230
41 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 39 GSM 13:23:11 1206.90 58.07 4 < 67> 552.980 47.160
42 JANKOWSKI JAN 1 3 GSM 13:25:41 1206.66 59.49 2 < 51> 555.890 47.090
43 MAŁYS DOMINIK 1 47 G 13:26:53 1205.28 60.91 6 < 47> 556.700 0.000
44 LIS MARIAN 1 20 G 13:27:19 1205.17 62.32 2 < 129> 557.170 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 42 G 13:23:13 1204.67 63.74 4 < 54> 552.000 0.000
46 DYK WIKTOR 1 2 GSM 13:30:43 1202.71 65.16 4 < 91> 560.120 46.810
47 MAŁYS DOMINIK 1 3 GSM 13:27:55 1202.59 66.57 7 < 58> 556.700 46.740
48 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 72 G 13:28:46 1200.50 67.99 2 < 84> 556.750 0.000
49 KOWALCZYK ROBERT 1 60 13:33:36 1200.24 69.41 6 < 55> 562.430 0.000
50 JASIŃSKI JAN 1 36 GSM 13:29:39 1199.79 70.82 3 < 53> 557.480 46.520
51 JANKOWSKI JAN 1 32 G 13:28:21 1199.72 72.24 3 < 105> 555.890 0.000
52 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 8 GCM 13:30:45 1199.68 73.65 3 < 74> 558.750 46.380
53 JASIŃSKI JAN 1 6 G 13:29:42 1199.66 75.07 4 < 59> 557.480 0.000
54 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 43 G 13:25:09 1199.61 76.49 5 < 63> 552.000 0.000
55 KOWALCZYK ROBERT 1 19 GCM 13:34:22 1198.27 77.90 7 < 56> 562.430 46.170
56 KOWALCZYK ROBERT 1 89 13:34:30 1197.93 79.32 8 < 57> 562.430 0.000
57 KOWALCZYK ROBERT 1 31 G 13:34:39 1197.55 80.74 9 < 72> 562.430 0.000
58 MAŁYS DOMINIK 1 104 13:29:54 1197.46 82.15 8 < 66> 556.700 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
59 JASIŃSKI JAN 1 42 G 13:30:35 1197.38 83.57 5 < 60> 557.480 0.000
60 JASIŃSKI JAN 1 9 GSM 13:31:01 1196.27 84.99 6 < 64> 557.480 45.820
61 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 23 G 13:30:22 1195.98 86.40 7 < 70> 556.570 0.000
62 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 11 GCM 13:31:23 1194.81 87.82 3 < 68> 557.240 45.670
63 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 10 G 13:27:08 1194.46 89.24 6 < 77> 552.000 0.000
64 JASIŃSKI JAN 1 93 13:31:47 1194.30 90.65 7 < 88> 557.480 0.000
65 DUDZIAK KAROL 1 7 G 13:25:09 1193.96 92.07 2 < 71> 549.400 0.000
66 MAŁYS DOMINIK 1 10 G 13:31:22 1193.70 93.48 9 < 78> 556.700 0.000
67 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 5 GCM 13:28:44 1192.45 94.90 5 < 82> 552.980 45.320
68 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 45 GSM 13:32:19 1192.43 96.32 4 < 73> 557.240 45.250
69 MAŁYS HENRYK 1 41 G 13:28:33 1192.23 97.73 2 < 140> 552.660 0.000
70 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 4 GSM 13:31:57 1191.93 99.15 8 < 79> 556.570 45.110
71 DUDZIAK KAROL 1 5 GSM 13:26:32 1190.38 100.57 3 549.400 45.040
72 KOWALCZYK ROBERT 1 50 G 13:37:45 1189.70 101.98 10 < 75> 562.430 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
73 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 13 GCM 13:33:35 1189.20 103.40 5 < 92> 557.240 44.890
74 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 1 GCM 13:34:56 1189.00 104.82 4 < 80> 558.750 44.820
75 KOWALCZYK ROBERT 1 1 G 13:38:09 1188.69 106.23 11 < 76> 562.430 0.000
76 KOWALCZYK ROBERT 1 62 13:38:12 1188.57 107.65 12 < 83> 562.430 0.000
77 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 34 G 13:29:36 1188.12 109.07 7 < 86> 552.000 0.000
78 MAŁYS DOMINIK 1 78 13:33:37 1187.97 110.48 10 < 81> 556.700 0.000
79 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 53 13:33:37 1187.69 111.90 9 < 114> 556.570 0.000
80 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 54 13:35:49 1186.77 113.31 5 < 130> 558.750 0.000
81 MAŁYS DOMINIK 1 70 13:34:13 1186.45 114.73 11 < 117> 556.700 0.000
82 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 28 G 13:31:12 1186.14 116.15 6 < 104> 552.980 0.000
83 KOWALCZYK ROBERT 1 63 13:39:30 1185.31 117.56 13 < 85> 562.430 0.000
84 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 20 13:34:49 1185.04 118.98 3 < 119> 556.750 0.000
85 KOWALCZYK ROBERT 1 21 G 13:39:41 1184.85 120.40 14 < 89> 562.430 0.000
86 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 6 GCM 13:30:59 1184.59 121.81 8 < 93> 552.000 43.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
87 ŁUKAWY JAN 1 12 G 13:31:46 1182.67 123.23 20- 3- 2 552.030 0.000
88 JASIŃSKI JAN 1 15 G 13:36:23 1182.65 124.65 8 < 90> 557.480 0.000
89 KOWALCZYK ROBERT 1 22 G 13:40:38 1182.49 126.06 15 < 95> 562.430 0.000
90 JASIŃSKI JAN 1 49 G 13:36:27 1182.48 127.48 9 < 98> 557.480 0.000
91 DYK WIKTOR 1 6 GSM 13:38:46 1182.27 128.90 5 < 127> 560.120 43.620
92 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 24 G 13:36:28 1181.93 130.31 6 557.240 0.000
93 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 23 GCM 13:32:08 1181.68 131.73 9 < 94> 552.000 43.480
94 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 12 G 13:32:09 1181.63 133.14 10 < 96> 552.000 0.000
95 KOWALCZYK ROBERT 1 34 G 13:40:59 1181.62 134.56 16 < 110> 562.430 0.000
96 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 14 GSM 13:32:19 1181.21 135.98 11 < 96> 552.000 43.260
96 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 7 G 13:32:19 1181.21 135.98 12 < 102> 552.000 0.000
98 JASIŃSKI JAN 1 59 13:37:43 1179.31 138.81 10 < 98> 557.480 0.000
98 JASIŃSKI JAN 1 82 13:37:43 1179.31 138.81 11 < 100> 557.480 0.000
100 JASIŃSKI JAN 1 19 G 13:37:44 1179.27 141.64 12 < 101> 557.480 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
101 JASIŃSKI JAN 1 5 G 13:37:45 1179.23 143.06 13 557.480 0.000
102 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 47 G 13:33:30 1178.23 144.48 13 < 106> 552.000 0.000
103 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 21 GSM 13:38:18 1177.82 145.89 3 557.460 42.770
104 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 58 13:34:38 1177.47 147.31 7 < 111> 552.980 0.000
105 JANKOWSKI JAN 1 18 GCM 13:37:08 1177.40 148.73 4 < 112> 555.890 42.620
106 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 39 G 13:34:05 1176.76 150.14 14 < 106> 552.000 0.000
106 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 19 GSM 13:34:05 1176.76 150.14 15 < 108> 552.000 42.550
108 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 18 G 13:34:09 1176.60 152.97 16 < 109> 552.000 0.000
109 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 25 G 13:34:10 1176.55 154.39 17 < 113> 552.000 0.000
110 KOWALCZYK ROBERT 1 78 13:43:03 1176.51 155.81 17 < 135> 562.430 0.000
111 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 59 13:35:02 1176.47 157.22 8 < 118> 552.980 0.000
112 JANKOWSKI JAN 1 43 G 13:37:37 1176.20 158.64 5 555.890 0.000
113 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 5 G 13:34:37 1175.43 160.06 18 < 123> 552.000 0.000
114 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 9 G 13:38:33 1175.31 161.47 10 < 116> 556.570 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
115 ŁUKAWY JAN 1 39 GSM 13:34:45 1175.16 162.89 2 < 121> 552.030 41.910
116 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 17 G 13:38:45 1174.82 164.31 11 < 142> 556.570 0.000
117 MAŁYS DOMINIK 1 14 G 13:38:53 1174.76 165.72 12 < 120> 556.700 0.000
118 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 78 13:35:46 1174.64 167.14 9 < 126> 552.980 0.000
119 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 65 13:39:04 1174.41 168.56 4 < 133> 556.750 0.000
120 MAŁYS DOMINIK 1 56 13:39:19 1173.69 169.97 13 < 122> 556.700 0.000
121 ŁUKAWY JAN 1 9 GSM 13:35:21 1173.66 171.39 3 552.030 41.490
122 MAŁYS DOMINIK 1 2 GSM 13:39:26 1173.40 172.80 14 < 128> 556.700 41.420
123 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 11 G 13:35:53 1172.27 174.22 19 < 124> 552.000 0.000
124 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 40 G 13:35:55 1172.18 175.64 20 552.000 0.000
125 KAZEK JAN 1 22 GSM 13:35:50 1171.73 177.05 20- 2- 2 551.690 41.210
126 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 88 13:37:00 1171.57 178.47 10 < 134> 552.980 0.000
127 DYK WIKTOR 1 13 G 13:43:30 1170.58 179.89 6 560.120 0.000
128 MAŁYS DOMINIK 1 73 13:40:41 1170.32 181.30 15 < 132> 556.700 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
129 LIS MARIAN 1 31 G 13:41:06 1170.28 182.72 3 < 136> 557.170 0.000
130 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 9 GSM 13:42:31 1170.12 184.14 6 558.750 40.850
131 JANKOWSKI JERZY 1 60 13:44:19 1169.35 185.55 3 560.490 0.000
132 MAŁYS DOMINIK 1 68 13:41:15 1168.92 186.97 16 < 138> 556.700 0.000
133 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 82 GCM 13:41:19 1168.87 188.39 5 556.750 40.640
134 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 6 G 13:38:07 1168.80 189.80 11 552.980 0.000
135 KOWALCZYK ROBERT 1 14 G 13:46:27 1168.20 191.22 18 562.430 0.000
136 LIS MARIAN 1 10 GSM 13:42:09 1167.70 192.63 4 < 137> 557.170 40.430
137 LIS MARIAN 1 7 G 13:42:12 1167.58 194.05 5 557.170 0.000
138 MAŁYS DOMINIK 1 26 G 13:42:00 1167.09 195.47 17 556.700 0.000
139 KAZEK JAN 1 18 GSM 13:37:51 1166.73 196.88 2 551.690 40.210
140 MAŁYS HENRYK 1 21 GSM 13:38:46 1166.52 198.30 3 552.660 40.140
141 JANKOWSKI PAWEŁ 1 2 GSM 13:44:02 1166.18 199.72 9- 1- 1 558.640 40.070
142 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 36 G 13:42:18 1166.08 201.13 12 556.570 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
143 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 24 G 13:38:45 1165.17 0.00 21 552.000 0.000
144 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 8 G 13:38:47 1165.09 0.00 22 552.000 0.000
145 MAŁYS DOMINIK 1 62 13:42:52 1164.97 0.00 18 556.700 0.000
146 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 10 G 13:42:47 1164.90 0.00 13 556.570 0.000
147 MAŁYS DOMINIK 1 29 G 13:42:55 1164.85 0.00 19 556.700 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 7, z dnia 04.06.17 HALLE-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KOWALCZYK ROBERT 1 57 6 19 175.54
2 MAŁYS DOMINIK 1 60 6 19 173.01
3 DYK WIKTOR 1 32 6 8 169.66
4 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 48 6 22 169.32
5 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 40 6 17 168.49
6 JASIŃSKI JAN 1 59 6 21 166.93
7 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 36 6 10 165.03
8 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 54 6 11 164.33
9 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 34 6 6 157.62
10 MAŁYS HENRYK 1 53 6 7 150.01
11 JANKOWSKI JAN 1 44 6 6 147.97
12 LIS MARIAN 1 52 6 6 144.00
13 JANKOWSKI JERZY 1 30 6 6 141.11
14 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 66 5 5 118.49
15 DUDZIAK KAROL 1 35 4 4 92.14
16 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 32 3 3 63.30
17 JAKÓB BRONISŁAW 1 29 2 2 48.49
18 JANKOWSKI PAWEŁ 1 19 1 1 23.82
19 KAZEK JAN 1 43 1 1 22.77
20 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 15 0 0 0.00
21 ŁUKAWY JAN 1 28 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 7, z dnia 04.06.17 HALLE-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 MAŁYS DOMINIK 1 60 5 19 140.92
2 KOWALCZYK ROBERT 1 57 5 19 136.47
3 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 48 5 22 135.61
4 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 40 5 17 133.40
5 MAŁYS HENRYK 1 53 4 7 103.01
6 JASIŃSKI JAN 1 59 4 21 95.37
7 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 36 4 10 94.16
8 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 54 4 11 93.58
9 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 34 3 6 85.08
10 DYK WIKTOR 1 32 3 8 81.45
11 LIS MARIAN 1 52 3 6 75.44
12 DUDZIAK KAROL 1 35 3 4 70.35
13 JANKOWSKI JAN 1 44 2 6 43.93
14 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 32 2 3 43.18
15 JANKOWSKI JERZY 1 30 2 6 42.08
16 JAKÓB BRONISŁAW 1 29 1 2 26.99
17 KAZEK JAN 1 43 1 1 22.77
18 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 15 0 0 0.00
19 ŁUKAWY JAN 1 28 0 0 0.00
20 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 66 0 5 0.00
21 JANKOWSKI PAWEŁ 1 19 0 1 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 7
------------------------
z lotu HALLE-2 z dnia 03.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,05,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 333.502 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 21
4.Ilość wysłanych gołębi................: 866
5.Ilość konkursów.......................: 174
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1128.90
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1014.92
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,00,56
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,31,21
10.Czas trwania konkursu.................:30 min. 25 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 21 | 866 | 174 |20.09|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 21 | 866 | 174 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 7.
z lotu HALLE-2, w dniu 04.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 15 GSM 11:00:56 1128.90 1.15 40- 17- 5 334.080 30.000
2 MAŁYS DOMINIK 1 7 GCM 11:01:49 1125.91 2.31 60- 19- 5 334.190 29.940
3 KOWALCZYK ROBERT 1 19 GSM 11:05:58 1124.68 3.46 57- 19- 5 338.490 29.880
4 DYK WIKTOR 1 16 GSM 11:06:17 1124.49 4.62 32- 8- 3 338.790 29.830
5 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 24 GSM 11:03:21 1123.92 5.77 34- 6- 3 335.320 29.770
6 KOWALCZYK ROBERT 1 60 11:07:53 1117.56 6.93 2 < 11> 338.490 0.000
7 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 53 11:06:08 1109.41 8.08 2 < 15> 334.080 0.000
8 JANKOWSKI JERZY 1 59 11:08:35 1108.86 9.24 30- 6- 2 336.630 0.000
9 DYK WIKTOR 1 8 G 11:11:52 1104.03 10.39 2 < 20> 338.790 0.000
10 LIS MARIAN 1 25 GSM 11:09:20 1101.46 11.55 52- 6- 3 335.210 29.480
11 KOWALCZYK ROBERT 1 1 G 11:12:53 1099.41 12.70 3 < 14> 338.490 0.000
12 JASIŃSKI JAN 1 16 G 11:10:12 1096.76 13.86 59- 21- 4 334.730 0.000
13 MAŁYS DOMINIK 1 20 GSM 11:10:03 1095.53 15.01 2 < 18> 334.190 29.310
14 KOWALCZYK ROBERT 1 18 G 11:14:10 1094.85 16.17 4 < 23> 338.490 0.000
15 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 42 GSM 11:10:36 1093.19 17.32 3 < 43> 334.080 29.190
16 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 9 GSM 11:12:14 1091.42 18.48 2 < 67> 335.320 29.130
17 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 46 G 11:09:49 1086.62 19.63 48- 22- 5 331.220 0.000
18 MAŁYS DOMINIK 1 79 11:12:43 1086.03 20.79 3 < 25> 334.190 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 2 G 11:13:40 1085.96 21.94 36- 10- 4 335.200 0.000
20 DYK WIKTOR 1 35 G 11:17:31 1084.07 23.09 3 < 29> 338.790 0.000
21 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 30 G 11:10:23 1083.33 24.25 54- 11- 4 330.830 0.000
22 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 50 G 11:10:59 1082.48 25.40 2 < 31> 331.220 0.000
23 KOWALCZYK ROBERT 1 9 GSM 11:18:50 1078.57 26.56 5 < 26> 338.490 28.730
24 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 22 G 11:15:55 1078.10 27.71 2 < 40> 335.200 0.000
25 MAŁYS DOMINIK 1 14 G 11:15:00 1078.03 28.87 4 < 32> 334.190 0.000
26 KOWALCZYK ROBERT 1 2 GCM 11:19:31 1076.22 30.02 6 < 36> 338.490 28.550
27 MAŁYS HENRYK 1 1 GSM 11:11:38 1075.55 31.18 53- 7- 4 329.800 28.500
28 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 46 G 11:12:41 1075.23 32.33 2 < 39> 330.830 0.000
29 DYK WIKTOR 1 12 GSM 11:20:23 1074.22 33.49 4 < 58> 338.790 28.380
30 JASIŃSKI JAN 1 29 G 11:16:45 1073.71 34.64 2 < 33> 334.730 0.000
31 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 23 GCM 11:13:40 1073.07 35.80 3 < 38> 331.220 28.270
32 MAŁYS DOMINIK 1 16 GCM 11:16:31 1072.78 36.95 5 < 37> 334.190 28.210
33 JASIŃSKI JAN 1 18 G 11:17:16 1071.94 38.11 3 < 48> 334.730 0.000
34 JANKOWSKI JAN 1 5 G 11:15:03 1071.73 39.26 44- 6- 2 332.290 0.000
35 JANKOWSKI JAN 1 11 G 11:15:04 1071.67 40.42 2 < 46> 332.290 0.000
36 KOWALCZYK ROBERT 1 49 G 11:21:17 1070.21 41.57 7 < 81> 338.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37 MAŁYS DOMINIK 1 27 G 11:17:29 1069.47 42.73 6 < 44> 334.190 0.000
38 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 18 GCM 11:15:04 1068.22 43.88 4 < 41> 331.220 27.860
39 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 35 G 11:15:14 1066.39 45.03 3 < 47> 330.830 0.000
40 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 26 G 11:19:24 1066.16 46.19 3 < 59> 335.200 0.000
41 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 22 G 11:15:46 1065.82 47.34 5 < 42> 331.220 0.000
42 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 40 GSM 11:15:47 1065.76 48.50 6 < 45> 331.220 27.630
43 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 16 G 11:18:39 1065.14 49.65 4 < 69> 334.080 0.000
44 MAŁYS DOMINIK 1 31 GSM 11:18:57 1064.47 50.81 7 < 56> 334.190 27.510
45 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 13 G 11:16:10 1064.45 51.96 7 < 50> 331.220 0.000
46 JANKOWSKI JAN 1 38 G 11:17:19 1063.95 53.12 3 < 112> 332.290 0.000
47 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 61 11:15:59 1063.82 54.27 4 < 60> 330.830 0.000
48 JASIŃSKI JAN 1 12 GSM 11:19:41 1063.70 55.43 4 < 54> 334.730 27.280
49 JANKOWSKI JERZY 1 19 G 11:21:33 1063.43 56.58 2 < 146> 336.630 0.000
50 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 30 G 11:16:29 1063.36 57.74 8 < 51> 331.220 0.000
51 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 11 G 11:16:34 1063.08 58.89 9 < 52> 331.220 0.000
52 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 39 G 11:16:43 1062.57 60.05 10 < 57> 331.220 0.000
53 JAKÓB BRONISŁAW 1 17 GSM 11:20:52 1062.22 61.20 29- 2- 1 335.520 26.990
54 JASIŃSKI JAN 1 17 G 11:20:15 1061.79 62.36 5 < 55> 334.730 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
55 JASIŃSKI JAN 1 74 11:20:19 1061.57 63.51 6 < 63> 334.730 0.000
56 MAŁYS DOMINIK 1 62 11:20:04 1060.70 64.67 8 < 64> 334.190 0.000
57 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 16 GSM 11:17:51 1058.72 65.82 11 < 79> 331.220 26.760
58 DYK WIKTOR 1 25 G 11:25:05 1058.44 66.97 5 < 65> 338.790 0.000
59 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 6 GSM 11:21:47 1058.14 68.13 4 < 61> 335.200 26.650
60 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 57 11:17:50 1057.53 69.28 5 < 82> 330.830 0.000
61 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 48 G 11:22:01 1057.36 70.44 5 < 62> 335.200 0.000
62 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 54 11:22:03 1057.25 71.59 6 < 110> 335.200 0.000
63 JASIŃSKI JAN 1 26 G 11:21:46 1056.71 72.75 7 < 72> 334.730 0.000
64 MAŁYS DOMINIK 1 22 G 11:21:23 1056.28 73.90 9 < 71> 334.190 0.000
65 DYK WIKTOR 1 3 G 11:25:51 1055.91 75.06 6 < 74> 338.790 0.000
66 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 8 G 11:21:56 1055.40 76.21 66- 5- 0 334.490 0.000
67 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 45 GSM 11:22:53 1054.85 77.37 3 < 77> 335.320 26.180
68 MAŁYS HENRYK 1 25 GSM 11:17:41 1054.74 78.52 2 < 83> 329.800 26.130
69 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 14 G 11:21:48 1054.55 79.68 5 < 70> 334.080 0.000
70 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 47 G 11:21:49 1054.49 80.83 6 < 73> 334.080 0.000
71 MAŁYS DOMINIK 1 17 GCM 11:21:58 1054.34 81.99 10 < 89> 334.190 25.950
72 JASIŃSKI JAN 1 23 G 11:22:34 1054.05 83.14 8 < 78> 334.730 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
73 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 46 G 11:21:58 1053.99 84.30 7 < 75> 334.080 0.000
74 DYK WIKTOR 1 24 G 11:26:35 1053.51 85.45 7 < 118> 338.790 0.000
75 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 1 GSM 11:22:12 1053.22 86.61 8 < 80> 334.080 25.720
76 DUDZIAK KAROL 1 37 GSM 11:15:35 1053.05 87.76 35- 4- 3 327.060 25.660
77 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 20 G 11:23:36 1052.48 88.91 4 < 98> 335.320 0.000
78 JASIŃSKI JAN 1 93 11:23:03 1052.45 90.07 9 < 88> 334.730 0.000
79 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 37 G 11:19:48 1052.16 91.22 12 < 85> 331.220 0.000
80 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 4 GSM 11:22:39 1051.72 92.38 9 < 94> 334.080 25.430
81 KOWALCZYK ROBERT 1 21 GSM 11:26:51 1051.70 93.53 8 < 90> 338.490 25.380
82 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 81 11:19:36 1051.59 94.69 6 < 84> 330.830 0.000
83 MAŁYS HENRYK 1 45 GSM 11:18:43 1051.27 95.84 3 < 99> 329.800 25.260
84 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 13 GSM 11:19:42 1051.26 97.00 7 < 111> 330.830 25.200
85 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 56 11:20:07 1051.10 98.15 13 < 86> 331.220 0.000
86 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 28 GCM 11:20:08 1051.05 99.31 14 < 87> 331.220 25.090
87 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 6 G 11:20:11 1050.88 100.46 15 < 92> 331.220 0.000
88 JASIŃSKI JAN 1 21 G 11:23:44 1050.19 101.62 10 < 95> 334.730 0.000
89 MAŁYS DOMINIK 1 104 11:23:22 1049.70 102.77 11 < 93> 334.190 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
90 KOWALCZYK ROBERT 1 67 11:27:33 1049.42 103.93 9 < 91> 338.490 0.000
91 KOWALCZYK ROBERT 1 88 11:27:39 1049.09 105.08 10 < 104> 338.490 0.000
92 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 8 G 11:20:51 1048.66 106.24 16 < 96> 331.220 0.000
93 MAŁYS DOMINIK 1 8 G 11:23:49 1048.22 107.39 12 < 103> 334.190 0.000
94 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 35 G 11:23:45 1048.09 108.55 10 < 105> 334.080 0.000
95 JASIŃSKI JAN 1 4 G 11:24:23 1048.05 109.70 11 < 97> 334.730 0.000
96 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 43 G 11:21:27 1046.67 110.85 17 < 140> 331.220 0.000
97 JASIŃSKI JAN 1 2 GSM 11:24:52 1046.47 112.01 12 < 109> 334.730 24.450
98 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 19 G 11:25:34 1046.02 113.16 5 < 130> 335.320 0.000
99 MAŁYS HENRYK 1 75 11:20:20 1045.88 114.32 4 < 120> 329.800 0.000
100 LIS MARIAN 1 33 GSM 11:25:38 1045.46 115.47 2 < 101> 335.210 24.280
101 LIS MARIAN 1 8 G 11:25:40 1045.35 116.63 3 < 124> 335.210 0.000
102 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 12 G 11:25:01 1045.23 117.78 2 < 107> 334.490 0.000
103 MAŁYS DOMINIK 1 70 11:24:46 1045.11 118.94 13 < 117> 334.190 0.000
104 KOWALCZYK ROBERT 1 34 G 11:28:53 1045.10 120.09 11 < 106> 338.490 0.000
105 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 9 G 11:24:44 1044.87 121.25 11 < 121> 334.080 0.000
106 KOWALCZYK ROBERT 1 5 GCM 11:29:03 1044.56 122.40 12 < 113> 338.490 23.930
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
107 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 10 G 11:25:21 1044.14 123.56 3 < 114> 334.490 0.000
108 JANKOWSKI PAWEŁ 1 41 G 11:25:53 1043.90 124.71 19- 1- 0 334.970 0.000
109 JASIŃSKI JAN 1 63 11:26:03 1042.61 125.87 13 < 115> 334.730 0.000
110 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 1 GCM 11:26:45 1041.80 127.02 7 < 129> 335.200 23.700
111 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 5 GSM 11:22:40 1041.44 128.18 8 < 127> 330.830 23.640
112 JANKOWSKI JAN 1 27 GSM 11:24:08 1041.23 129.33 4 < 165> 332.290 23.580
113 KOWALCZYK ROBERT 1 22 GSM 11:30:19 1040.49 130.48 13 < 119> 338.490 0.000
114 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 91 11:26:30 1040.40 131.64 4 < 161> 334.490 0.000
115 JASIŃSKI JAN 1 33 GSM 11:26:47 1040.23 132.79 14 < 116> 334.730 23.410
116 JASIŃSKI JAN 1 51 11:26:54 1039.86 133.95 15 < 132> 334.730 0.000
117 MAŁYS DOMINIK 1 84 11:26:26 1039.69 135.10 14 < 135> 334.190 0.000
118 DYK WIKTOR 1 2 GSM 11:30:54 1039.55 136.26 8 338.790 23.240
119 KOWALCZYK ROBERT 1 80 11:30:42 1039.27 137.41 14 < 125> 338.490 0.000
120 MAŁYS HENRYK 1 21 GSM 11:22:33 1038.58 138.57 5 < 128> 329.800 23.120
121 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 32 GSM 11:27:05 1037.25 139.72 12 < 122> 334.080 23.060
122 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 25 G 11:27:07 1037.14 140.88 13 < 123> 334.080 0.000
123 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 38 G 11:27:09 1037.03 142.03 14 < 138> 334.080 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
124 LIS MARIAN 1 26 G 11:28:22 1036.63 143.19 4 < 145> 335.210 0.000
125 KOWALCZYK ROBERT 1 10 G 11:31:49 1035.72 144.34 15 < 133> 338.490 0.000
126 KAZEK JAN 1 33 GSM 11:21:45 1035.11 145.50 43- 1- 1 327.870 22.770
127 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 37 GSM 11:24:57 1034.01 146.65 9 < 134> 330.830 22.720
128 MAŁYS HENRYK 1 87 11:24:14 1033.10 147.81 6 < 142> 329.800 0.000
129 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 15 GSM 11:29:28 1033.08 148.96 8 < 153> 335.200 22.600
130 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 38 G 11:29:37 1032.97 150.12 6 335.320 0.000
131 DUDZIAK KAROL 1 33 GSM 11:21:42 1032.71 151.27 2 < 136> 327.060 22.490
132 JASIŃSKI JAN 1 58 11:29:25 1031.79 152.42 16 < 137> 334.730 0.000
133 KOWALCZYK ROBERT 1 13 GCM 11:33:06 1031.67 153.58 16 < 162> 338.490 0.000
134 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 16 G 11:25:44 1031.48 154.73 10 < 139> 330.830 0.000
135 MAŁYS DOMINIK 1 74 11:29:18 1030.50 155.89 15 < 151> 334.190 0.000
136 DUDZIAK KAROL 1 12 GSM 11:22:31 1030.06 157.04 3 < 143> 327.060 22.200
137 JASIŃSKI JAN 1 24 G 11:29:59 1029.99 158.20 17 < 144> 334.730 0.000
138 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 57 11:29:42 1028.89 159.35 15 < 158> 334.080 0.000
139 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 39 GSM 11:26:34 1028.81 160.51 11 330.830 22.020
140 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 24 G 11:27:10 1028.10 161.66 18 < 157> 331.220 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
141 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 23 GSM 11:31:07 1028.01 162.82 32- 3- 2 335.250 21.910
142 MAŁYS HENRYK 1 76 11:25:53 1027.79 163.97 7 329.800 0.000
143 DUDZIAK KAROL 1 28 G 11:23:14 1027.74 165.13 4 327.060 0.000
144 JASIŃSKI JAN 1 60 11:30:57 1026.94 166.28 18 < 147> 334.730 0.000
145 LIS MARIAN 1 1 GSM 11:31:26 1026.89 167.44 5 < 149> 335.210 21.680
146 JANKOWSKI JERZY 1 6 GCM 11:32:50 1026.83 168.59 3 < 150> 336.630 21.620
147 JASIŃSKI JAN 1 77 11:31:01 1026.73 169.75 19 < 159> 334.730 0.000
148 JAKÓB BRONISŁAW 1 3 G 11:31:59 1026.11 170.90 2 335.520 0.000
149 LIS MARIAN 1 42 G 11:32:29 1023.59 172.06 6 335.210 0.000
150 JANKOWSKI JERZY 1 24 G 11:33:53 1023.55 173.21 4 < 160> 336.630 0.000
151 MAŁYS DOMINIK 1 15 G 11:31:39 1023.08 174.36 16 < 155> 334.190 0.000
152 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 26 GSM 11:32:42 1023.04 175.52 2 < 172> 335.250 21.270
153 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 4 GCM 11:32:43 1022.84 176.67 9 < 154> 335.200 21.210
154 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 14 G 11:32:54 1022.26 177.83 10 335.200 0.000
155 MAŁYS DOMINIK 1 10 G 11:32:24 1020.74 178.98 17 < 156> 334.190 0.000
156 MAŁYS DOMINIK 1 4 G 11:32:33 1020.27 180.14 18 < 164> 334.190 0.000
157 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 10 G 11:29:43 1020.03 181.29 19 < 163> 331.220 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
158 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 34 G 11:32:45 1019.31 182.45 16 < 171> 334.080 0.000
159 JASIŃSKI JAN 1 8 G 11:33:42 1018.35 183.60 20 < 170> 334.730 0.000
160 JANKOWSKI JERZY 1 8 G 11:35:44 1017.83 184.76 5 < 166> 336.630 0.000
161 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 96 G 11:33:41 1017.67 185.91 5 334.490 0.000
162 KOWALCZYK ROBERT 1 7 G 11:37:55 1016.74 187.07 17 < 169> 338.490 0.000
163 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 19 G 11:30:47 1016.69 188.22 20 < 167> 331.220 0.000
164 MAŁYS DOMINIK 1 6 G 11:33:43 1016.65 189.38 19 334.190 0.000
165 JANKOWSKI JAN 1 36 G 11:31:54 1016.49 190.53 5 < 168> 332.290 0.000
166 JANKOWSKI JERZY 1 22 GCM 11:36:12 1016.40 191.69 6 336.630 20.460
167 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 3 G 11:30:57 1016.17 192.84 21 < 174> 331.220 0.000
168 JANKOWSKI JAN 1 3 GSM 11:32:04 1015.97 194.00 6 332.290 20.350
169 KOWALCZYK ROBERT 1 32 G 11:38:13 1015.83 195.15 18 < 173> 338.490 0.000
170 JASIŃSKI JAN 1 36 GSM 11:34:33 1015.72 196.30 21 334.730 20.230
171 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 54 11:33:55 1015.70 197.46 17 334.080 0.000
172 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 9 G 11:35:06 1015.60 198.61 3 335.250 0.000
173 KOWALCZYK ROBERT 1 4 G 11:38:18 1015.57 199.77 19 338.490 0.000
174 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 14 G 11:31:21 1014.92 200.92 22 331.220 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
175 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 83 11:30:59 1014.87 0.00 12 330.830 0.000
176 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 53 11:31:05 1014.56 0.00 13 330.830 0.000
177 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 72 11:31:09 1014.35 0.00 14 330.830 0.000
178 JASIŃSKI JAN 1 53 11:35:04 1014.13 0.00 22 334.730 0.000
179 JASIŃSKI JAN 1 66 11:35:10 1013.82 0.00 23 334.730 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 6, z dnia 28.05.17 MINDEN-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 MAŁYS DOMINIK 1 65 5 16 246.47
2 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 66 5 8 243.27
3 KOWALCZYK ROBERT 1 53 5 18 242.36
4 JASIŃSKI JAN 1 59 5 17 240.26
5 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 29 5 8 239.94
6 LIS MARIAN 1 29 5 8 236.93
7 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 42 5 10 236.07
8 JANKOWSKI JAN 1 39 5 11 235.88
9 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 31 5 5 234.77
10 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 72 5 12 231.69
11 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 22 5 6 231.64
12 JANKOWSKI JERZY 1 24 5 7 228.88
13 MAŁYS HENRYK 1 51 5 8 220.13
14 KAZEK JAN 1 27 5 5 212.56
15 DUDZIAK KAROL 1 20 4 4 184.51
16 DYK WIKTOR 1 15 3 3 132.61
17 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 23 3 3 132.35
18 JANKOWSKI PAWEŁ 1 15 2 2 85.75
19 ŁUKAWY JAN 1 29 2 2 83.47
20 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 17 1 1 40.33
21 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 12 0 0 0.00
22 JAKÓB BRONISŁAW 1 28 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 6, z dnia 28.05.17 MINDEN-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KOWALCZYK ROBERT 1 53 5 18 240.59
2 LIS MARIAN 1 29 5 8 232.35
3 MAŁYS DOMINIK 1 65 4 16 192.68
4 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 31 4 5 188.95
5 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 29 4 8 185.30
6 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 42 4 10 174.12
7 JANKOWSKI JAN 1 39 4 11 168.76
8 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 22 3 6 137.78
9 MAŁYS HENRYK 1 51 3 8 134.57
10 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 23 3 3 132.35
11 DUDZIAK KAROL 1 20 2 4 97.71
12 JANKOWSKI JERZY 1 24 2 7 93.13
13 DYK WIKTOR 1 15 2 3 87.19
14 JANKOWSKI PAWEŁ 1 15 2 2 85.75
15 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 66 1 8 49.35
16 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 72 1 12 47.97
17 JASIŃSKI JAN 1 59 1 17 47.65
18 KAZEK JAN 1 27 1 5 43.73
19 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 17 1 1 40.33
20 ŁUKAWY JAN 1 29 0 2 0.00
21 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 12 0 0 0.00
22 JAKÓB BRONISŁAW 1 28 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 6
------------------------
z lotu MINDEN-2 z dnia 28.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,30,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 556.112 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 22
4.Ilość wysłanych gołębi................: 768
5.Ilość konkursów.......................: 154
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1141.06
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1008.05
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,31,29
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,41,27
10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 9 min. 58 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 22 | 768 | 154 |20.05|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 22 | 768 | 154 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 6.
z lotu MINDEN-2, w dniu 28.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 DUDZIAK KAROL 1 12 GSM 14:31:29 1141.06 1.30 20- 4- 2 549.400 50.000
2 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 6 GSM 14:38:46 1129.37 2.60 29- 8- 4 552.000 49.930
3 MAŁYS DOMINIK 1 62 14:50:45 1111.73 3.91 65- 16- 4 556.700 0.000
4 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 18 G 14:46:45 1111.22 5.21 2 < 28> 552.000 0.000
5 JASIŃSKI JAN 1 20 G 14:51:52 1110.81 6.51 59- 17- 1 557.480 0.000
6 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 9 GSM 14:53:37 1106.48 7.81 31- 5- 4 557.240 49.670
7 KOWALCZYK ROBERT 1 13 GCM 15:00:57 1100.75 9.11 53- 18- 5 562.430 49.610
8 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 42 G 14:57:32 1096.62 10.42 42- 10- 4 556.570 0.000
9 LIS MARIAN 1 6 G 14:58:11 1096.40 11.72 29- 8- 5 557.170 0.000
10 MAŁYS DOMINIK 1 69 14:57:55 1096.05 13.02 2 < 12> 556.700 0.000
11 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 29 GSM 14:54:32 1096.02 14.32 66- 8- 1 552.980 49.350
12 MAŁYS DOMINIK 1 9 GSM 14:57:59 1095.90 15.63 3 < 16> 556.700 49.280
13 JANKOWSKI JAN 1 24 G 14:57:30 1095.35 16.93 39- 11- 4 555.890 0.000
14 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 43 G 14:55:23 1094.18 18.23 2 < 20> 552.980 0.000
15 JANKOWSKI JERZY 1 7 GCM 15:02:26 1093.78 19.53 24- 7- 2 560.490 49.080
16 MAŁYS DOMINIK 1 2 G 14:59:45 1092.10 20.83 4 < 18> 556.700 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 MAŁYS HENRYK 1 14 GSM 14:56:44 1090.63 22.14 51- 8- 3 552.660 48.950
18 MAŁYS DOMINIK 1 17 GSM 15:01:42 1087.94 23.44 5 < 24> 556.700 48.890
19 KOWALCZYK ROBERT 1 5 GCM 15:07:50 1086.12 24.74 2 < 26> 562.430 48.820
20 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 35 G 14:59:41 1084.95 26.04 3 < 25> 552.980 0.000
21 JASIŃSKI JAN 1 29 G 15:05:12 1082.07 27.34 2 < 37> 557.480 0.000
22 LIS MARIAN 1 32 GSM 15:06:00 1079.79 28.65 2 < 44> 557.170 48.630
23 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 8 GSM 15:07:31 1079.68 29.95 22- 6- 3 558.750 48.560
24 MAŁYS DOMINIK 1 13 G 15:06:09 1078.56 31.25 6 < 27> 556.700 0.000
25 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 20 G 15:03:27 1076.99 32.55 4 < 38> 552.980 0.000
26 KOWALCZYK ROBERT 1 11 GCM 15:12:48 1075.80 33.85 3 < 31> 562.430 48.370
27 MAŁYS DOMINIK 1 7 GSM 15:07:35 1075.58 35.16 7 < 35> 556.700 48.300
28 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 16 GSM 15:03:32 1074.91 36.46 3 < 56> 552.000 48.240
29 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 22 G 15:09:50 1074.86 37.76 2 < 42> 558.750 0.000
30 JANKOWSKI JAN 1 12 G 15:07:22 1074.46 39.06 2 < 32> 555.890 0.000
31 KOWALCZYK ROBERT 1 28 G 15:14:10 1073.00 40.36 4 < 39> 562.430 0.000
32 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 86 GSM 15:08:55 1072.91 41.67 72- 12- 1 556.750 47.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
32 JANKOWSKI JAN 1 18 G 15:08:07 1072.91 41.67 3 < 61> 555.890 0.000
34 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 47 G 15:08:52 1072.67 44.27 2 < 43> 556.570 0.000
35 MAŁYS DOMINIK 1 14 G 15:09:10 1072.30 45.57 8 < 59> 556.700 0.000
36 DUDZIAK KAROL 1 5 GSM 15:02:25 1072.17 46.88 2 < 98> 549.400 47.710
37 JASIŃSKI JAN 1 36 GSM 15:10:12 1071.67 48.18 3 < 45> 557.480 47.650
38 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 93 15:06:25 1070.80 49.48 5 < 58> 552.980 0.000
39 KOWALCZYK ROBERT 1 63 15:15:57 1069.36 50.78 5 < 47> 562.430 0.000
40 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 3 GSM 15:11:09 1069.25 52.08 2 < 52> 557.240 47.450
41 JANKOWSKI JERZY 1 12 G 15:14:12 1069.23 53.39 2 < 53> 560.490 0.000
42 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 1 GCM 15:12:52 1068.63 54.69 3 < 67> 558.750 47.320
43 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 6 G 15:11:05 1068.10 55.99 3 < 63> 556.570 0.000
44 LIS MARIAN 1 25 GSM 15:12:26 1066.49 57.29 3 < 64> 557.170 47.190
45 JASIŃSKI JAN 1 66 15:13:29 1064.94 58.59 4 < 46> 557.480 0.000
46 JASIŃSKI JAN 1 17 G 15:14:03 1063.79 59.90 5 < 54> 557.480 0.000
47 KOWALCZYK ROBERT 1 24 GSM 15:18:51 1063.50 61.20 6 < 48> 562.430 46.990
48 KOWALCZYK ROBERT 1 8 G 15:18:54 1063.40 62.50 7 < 50> 562.430 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 3 GSM 15:14:32 1062.77 63.80 23- 3- 3 557.460 46.860
50 KOWALCZYK ROBERT 1 2 GSM 15:19:14 1062.73 65.10 8 < 55> 562.430 46.800
51 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 87 G 15:14:18 1061.89 66.41 2 < 62> 556.750 0.000
52 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 24 GSM 15:15:45 1059.90 67.71 3 < 65> 557.240 46.670
53 JANKOWSKI JERZY 1 2 G 15:19:26 1058.66 69.01 3 < 92> 560.490 0.000
54 JASIŃSKI JAN 1 9 G 15:17:09 1057.54 70.31 6 < 57> 557.480 0.000
55 KOWALCZYK ROBERT 1 17 G 15:23:12 1054.82 71.61 9 < 73> 562.430 0.000
56 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 30 G 15:13:35 1054.27 72.92 4 < 69> 552.000 0.000
57 JASIŃSKI JAN 1 16 G 15:18:57 1053.94 74.22 7 < 77> 557.480 0.000
58 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 61 15:14:44 1053.83 75.52 6 < 60> 552.980 0.000
59 MAŁYS DOMINIK 1 16 GSM 15:18:54 1052.56 76.82 9 < 94> 556.700 46.210
60 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 8 G 15:15:32 1052.23 78.13 7 < 126> 552.980 0.000
61 JANKOWSKI JAN 1 25 G 15:19:35 1049.67 79.43 4 < 85> 555.890 0.000
62 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 61 G 15:20:46 1048.95 80.73 3 < 68> 556.750 0.000
63 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 24 G 15:20:49 1048.52 82.03 4 < 70> 556.570 0.000
64 LIS MARIAN 1 29 GSM 15:21:26 1048.43 83.33 4 < 66> 557.170 45.880
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
65 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 45 G 15:21:35 1048.27 84.64 4 < 75> 557.240 0.000
66 LIS MARIAN 1 1 GSM 15:21:33 1048.20 85.94 5 < 79> 557.170 45.750
67 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 12 G 15:23:13 1047.89 87.24 4 < 125> 558.750 0.000
68 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 5 G 15:21:28 1047.57 88.54 4 < 72> 556.750 0.000
69 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 19 GCM 15:17:17 1046.88 89.84 5 < 81> 552.000 45.560
70 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 38 GSM 15:21:39 1046.87 91.15 5 < 93> 556.570 45.490
71 DYK WIKTOR 1 18 G 15:25:03 1046.86 92.45 15- 3- 2 560.120 0.000
72 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 96 G 15:21:57 1046.62 93.75 5 < 80> 556.750 0.000
73 KOWALCZYK ROBERT 1 22 G 15:27:46 1045.86 95.05 10 < 78> 562.430 0.000
74 JANKOWSKI PAWEŁ 1 9 GSM 15:24:26 1045.29 96.35 15- 2- 2 558.640 45.230
75 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 7 GSM 15:23:12 1045.09 97.66 5 557.240 45.160
76 DYK WIKTOR 1 8 GSM 15:26:07 1044.77 98.96 2 < 122> 560.120 45.100
77 JASIŃSKI JAN 1 8 G 15:23:39 1044.66 100.26 8 < 82> 557.480 0.000
78 KOWALCZYK ROBERT 1 9 G 15:28:24 1044.63 101.56 11 < 87> 562.430 0.000
79 LIS MARIAN 1 33 GSM 15:23:37 1044.14 102.86 6 < 96> 557.170 44.900
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
80 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 21 15:23:53 1042.83 104.17 6 < 89> 556.750 0.000
81 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 22 G 15:19:25 1042.66 105.47 6 < 114> 552.000 0.000
82 JASIŃSKI JAN 1 79 15:24:42 1042.60 106.77 9 < 83> 557.480 0.000
83 JASIŃSKI JAN 1 23 G 15:24:49 1042.38 108.07 10 < 84> 557.480 0.000
84 JASIŃSKI JAN 1 5 G 15:24:51 1042.31 109.38 11 < 86> 557.480 0.000
85 JANKOWSKI JAN 1 29 GCM 15:23:43 1041.55 110.68 5 < 111> 555.890 44.510
86 JASIŃSKI JAN 1 60 15:25:19 1041.40 111.98 12 < 88> 557.480 0.000
87 KOWALCZYK ROBERT 1 60 15:30:07 1041.31 113.28 12 < 91> 562.430 0.000
88 JASIŃSKI JAN 1 15 G 15:25:23 1041.27 114.58 13 < 90> 557.480 0.000
89 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 80 15:24:44 1041.17 115.89 7 < 100> 556.750 0.000
90 JASIŃSKI JAN 1 38 G 15:25:50 1040.40 117.19 14 < 133> 557.480 0.000
91 KOWALCZYK ROBERT 1 18 G 15:30:39 1040.29 118.49 13 < 95> 562.430 0.000
92 JANKOWSKI JERZY 1 18 GCM 15:29:06 1039.68 119.79 4 < 127> 560.490 44.050
93 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 1 GSM 15:25:29 1039.38 121.09 6 < 109> 556.570 43.990
94 MAŁYS DOMINIK 1 66 15:25:52 1038.88 122.40 10 < 99> 556.700 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
95 KOWALCZYK ROBERT 1 14 G 15:31:24 1038.84 123.70 14 < 103> 562.430 0.000
96 LIS MARIAN 1 18 G 15:26:22 1038.79 125.00 7 < 102> 557.170 0.000
97 KAZEK JAN 1 22 GSM 15:21:10 1038.64 126.30 27- 5- 1 551.690 43.730
98 DUDZIAK KAROL 1 13 G 15:19:02 1038.50 127.60 3 < 106> 549.400 0.000
99 MAŁYS DOMINIK 1 68 15:26:17 1038.07 128.91 11 < 104> 556.700 0.000
100 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 2 15:26:21 1038.04 130.21 8 < 120> 556.750 0.000
101 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 21 GSM 15:27:34 1037.01 131.51 2 < 123> 557.460 43.460
102 LIS MARIAN 1 13 G 15:27:25 1036.76 132.81 8 557.170 0.000
103 KOWALCZYK ROBERT 1 20 G 15:32:59 1035.81 134.11 15 < 115> 562.430 0.000
104 MAŁYS DOMINIK 1 104 15:27:33 1035.63 135.42 12 < 107> 556.700 0.000
105 MAŁYS HENRYK 1 34 GSM 15:24:15 1034.46 136.72 2 < 110> 552.660 43.200
106 DUDZIAK KAROL 1 25 G 15:21:15 1034.17 138.02 4 549.400 0.000
107 MAŁYS DOMINIK 1 22 G 15:29:30 1031.88 139.32 13 < 124> 556.700 0.000
108 KAZEK JAN 1 19 G 15:24:51 1031.49 140.63 2 < 116> 551.690 0.000
109 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 12 G 15:29:43 1031.23 141.93 7 < 118> 556.570 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
110 MAŁYS HENRYK 1 81 15:26:19 1030.47 143.23 3 < 113> 552.660 0.000
111 JANKOWSKI JAN 1 27 GSM 15:29:35 1030.22 144.53 6 < 128> 555.890 42.810
112 ŁUKAWY JAN 1 19 G 15:25:58 1029.97 145.83 29- 2- 0 552.030 0.000
113 MAŁYS HENRYK 1 30 G 15:26:47 1029.58 147.14 4 < 117> 552.660 0.000
114 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 5 G 15:26:31 1028.86 148.44 7 < 130> 552.000 0.000
115 KOWALCZYK ROBERT 1 48 G 15:36:50 1028.52 149.74 16 < 137> 562.430 0.000
116 KAZEK JAN 1 10 G 15:26:28 1028.38 151.04 3 < 121> 551.690 0.000
117 MAŁYS HENRYK 1 1 GSM 15:27:47 1027.66 152.34 5 < 131> 552.660 42.420
118 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 15 GSM 15:31:59 1026.91 153.65 8 < 119> 556.570 42.350
119 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 34 GSM 15:32:05 1026.72 154.95 9 < 134> 556.570 42.290
120 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 32 15:32:17 1026.68 156.25 9 < 145> 556.750 0.000
121 KAZEK JAN 1 38 G 15:27:23 1026.62 157.55 4 < 136> 551.690 0.000
122 DYK WIKTOR 1 6 GSM 15:35:39 1026.52 158.85 3 560.120 42.090
123 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 20 GSM 15:33:12 1026.25 160.16 3 557.460 42.030
124 MAŁYS DOMINIK 1 19 G 15:32:32 1026.11 161.46 14 < 139> 556.700 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
125 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 4 GCM 15:35:24 1024.48 162.76 5 < 148> 558.750 41.900
126 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 81 15:29:56 1024.16 164.06 8 552.980 0.000
127 JANKOWSKI JERZY 1 16 G 15:37:33 1023.63 165.36 5 < 129> 560.490 0.000
128 JANKOWSKI JAN 1 23 G 15:33:11 1023.39 166.67 7 < 132> 555.890 0.000
129 JANKOWSKI JERZY 1 23 G 15:37:41 1023.38 167.97 6 < 142> 560.490 0.000
130 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 14 GCM 15:29:45 1022.70 169.27 8 552.000 41.570
131 MAŁYS HENRYK 1 23 G 15:30:31 1022.47 170.57 6 < 147> 552.660 0.000
132 JANKOWSKI JAN 1 7 GCM 15:34:02 1021.79 171.88 8 < 140> 555.890 41.440
133 JASIŃSKI JAN 1 59 15:35:44 1021.53 173.18 15 < 135> 557.480 0.000
134 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 9 G 15:35:19 1020.64 174.48 10 556.570 0.000
135 JASIŃSKI JAN 1 4 G 15:36:17 1020.50 175.78 16 < 138> 557.480 0.000
136 KAZEK JAN 1 18 G 15:30:38 1020.45 177.08 5 551.690 0.000
137 KOWALCZYK ROBERT 1 59 15:41:11 1020.41 178.39 17 < 151> 562.430 0.000
138 JASIŃSKI JAN 1 57 15:36:20 1020.40 179.69 17 557.480 0.000
139 MAŁYS DOMINIK 1 18 G 15:35:36 1020.35 180.99 15 < 144> 556.700 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
140 JANKOWSKI JAN 1 17 G 15:34:50 1020.29 182.29 9 < 141> 555.890 0.000
141 JANKOWSKI JAN 1 10 G 15:34:53 1020.20 183.59 10 < 154> 555.890 0.000
142 JANKOWSKI JERZY 1 21 G 15:40:37 1017.93 184.90 7 560.490 0.000
143 ŁUKAWY JAN 1 22 G 15:32:59 1016.66 186.20 2 552.030 0.000
144 MAŁYS DOMINIK 1 73 15:37:44 1016.37 187.50 16 556.700 0.000
145 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 89 G 15:39:01 1014.09 188.80 10 < 152> 556.750 0.000
146 JANKOWSKI PAWEŁ 1 3 GCM 15:41:04 1013.74 190.10 2 558.640 40.520
147 MAŁYS HENRYK 1 21 G 15:35:12 1013.68 191.41 7 < 150> 552.660 0.000
148 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 17 G 15:41:47 1012.63 192.71 6 558.750 0.000
149 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 3 GCM 15:39:11 1012.12 194.01 17- 1- 1 555.840 40.330
150 MAŁYS HENRYK 1 73 15:36:51 1010.62 195.31 8 552.660 0.000
151 KOWALCZYK ROBERT 1 19 G 15:46:36 1010.47 196.61 18 562.430 0.000
152 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 71 15:41:52 1008.85 197.92 11 < 153> 556.750 0.000
153 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 66 G 15:41:58 1008.67 199.22 12 556.750 0.000
154 JANKOWSKI JAN 1 16 GCM 15:41:27 1008.05 200.52 11 555.890 40.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
155 KAZEK JAN 1 32 G 15:37:39 1007.38 0.00 6 551.690 0.000
156 LIS MARIAN 1 10 G 15:43:10 1007.24 0.00 9 557.170 0.000
157 MAŁYS DOMINIK 1 43 GSM 15:42:49 1007.03 0.00 17 556.700 0.000
158 LIS MARIAN 1 4 G 15:43:53 1005.93 0.00 10 557.170 0.000
159 MAŁYS HENRYK 1 7 G 15:39:41 1005.42 0.00 9 552.660 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 21.05.17 MINDEN-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JASIŃSKI JAN 1 65 5 22 248.20
2 KOWALCZYK ROBERT 1 69 5 21 245.57
3 MAŁYS DOMINIK 1 74 5 26 244.92
4 JANKOWSKI JERZY 1 34 5 12 242.97
5 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 24 5 10 240.85
6 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 35 5 10 239.95
7 JANKOWSKI JAN 1 56 5 11 236.94
8 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 47 5 9 234.87
9 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 71 5 11 233.91
10 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 84 5 7 232.38
11 LIS MARIAN 1 52 5 10 229.00
12 MAŁYS HENRYK 1 59 5 6 228.25
13 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 44 5 9 227.67
14 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 33 5 6 214.23
15 DYK WIKTOR 1 16 5 5 207.89
16 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 22 4 4 180.00
17 KAZEK JAN 1 32 3 3 137.57
18 JANKOWSKI PAWEŁ 1 20 2 2 95.29
19 DUDZIAK KAROL 1 22 2 2 90.79
20 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 24 2 2 88.73
21 ŁUKAWY JAN 1 25 2 2 83.22
22 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 10 0 0 0.00
23 JAKÓB BRONISŁAW 1 30 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 21.05.17 MINDEN-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KOWALCZYK ROBERT 1 69 5 21 239.95
2 JANKOWSKI JERZY 1 34 5 12 237.20
3 JASIŃSKI JAN 1 65 5 22 235.46
4 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 35 5 10 233.86
5 MAŁYS DOMINIK 1 74 5 26 228.68
6 JANKOWSKI JAN 1 56 5 11 228.00
7 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 44 5 9 225.03
8 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 33 5 6 212.32
9 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 22 4 4 180.00
10 DYK WIKTOR 1 16 4 5 164.66
11 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 24 3 10 142.33
12 LIS MARIAN 1 52 3 10 131.85
13 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 47 2 9 97.30
14 KAZEK JAN 1 32 2 3 94.24
15 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 71 2 11 93.33
16 DUDZIAK KAROL 1 22 2 2 90.79
17 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 24 2 2 88.73
18 MAŁYS HENRYK 1 59 1 6 47.88
19 ŁUKAWY JAN 1 25 1 2 40.42
20 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 84 0 7 0.00
21 JANKOWSKI PAWEŁ 1 20 0 2 0.00
22 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 10 0 0 0.00
23 JAKÓB BRONISŁAW 1 30 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 5
------------------------
z lotu MINDEN-1 z dnia 21.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,45,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 556.134 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 23
4.Ilość wysłanych gołębi................: 948
5.Ilość konkursów.......................: 190
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1447.66
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1356.50
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,10,58
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,37,55
10.Czas trwania konkursu.................:26 min. 57 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
Lot do MP w kat.A.
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 23 | 948 | 190 |20.04|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 23 | 948 | 190 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 5. Lot do MP w kat.A.
z lotu MINDEN-1, w dniu 21.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 9 GSM 13:10:58 1447.66 1.05 24- 10- 3 558.750 50.000
2 MAŁYS DOMINIK 1 16 GSM 13:13:14 1433.93 2.11 74- 26- 5 556.700 49.950
3 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 4 G 13:13:59 1431.30 3.16 84- 7- 0 556.750 0.000
4 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 4 GSM 13:14:36 1428.57 4.22 47- 9- 2 556.570 49.840
5 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 4 GCM 13:16:24 1427.57 5.27 2 < 27> 558.750 49.790
6 JASIŃSKI JAN 1 33 GSM 13:16:34 1423.72 6.33 65- 22- 5 557.480 49.740
7 JASIŃSKI JAN 1 20 G 13:16:36 1423.60 7.38 2 < 8> 557.480 0.000
8 JASIŃSKI JAN 1 74 13:16:39 1423.41 8.44 3 < 8> 557.480 0.000
8 JASIŃSKI JAN 1 27 GSM 13:16:39 1423.41 8.44 4 < 10> 557.480 49.630
10 JASIŃSKI JAN 1 36 G 13:16:41 1423.29 10.55 5 < 11> 557.480 0.000
11 JASIŃSKI JAN 1 17 G 13:16:47 1422.93 11.60 6 < 34> 557.480 0.000
12 JANKOWSKI JERZY 1 44 GCM 13:18:58 1422.68 12.66 34- 12- 5 560.490 49.420
13 KOWALCZYK ROBERT 1 13 G 13:20:23 1422.49 13.71 69- 21- 5 562.430 0.000
14 JANKOWSKI JERZY 1 6 GCM 13:19:07 1422.14 14.77 2 < 26> 560.490 49.310
15 KOWALCZYK ROBERT 1 21 GCM 13:20:30 1422.07 15.82 2 < 16> 562.430 49.260
16 KOWALCZYK ROBERT 1 5 GSM 13:21:18 1419.20 16.88 3 < 22> 562.430 49.210
17 MAŁYS DOMINIK 1 24 G 13:17:43 1417.56 17.93 2 < 18> 556.700 0.000
18 MAŁYS DOMINIK 1 50 G 13:17:45 1417.44 18.99 3 < 21> 556.700 0.000
19 JANKOWSKI PAWEŁ 1 2 G 13:19:18 1416.79 20.04 20- 2- 0 558.640 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 25 GSM 13:17:56 1416.58 21.10 22- 4- 4 556.620 48.990
21 MAŁYS DOMINIK 1 36 G 13:18:00 1416.54 22.15 4 < 43> 556.700 0.000
22 KOWALCZYK ROBERT 1 76 13:22:20 1415.51 23.21 4 < 23> 562.430 0.000
23 KOWALCZYK ROBERT 1 77 13:22:25 1415.22 24.26 5 < 28> 562.430 0.000
24 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 13 GSM 13:18:52 1414.79 25.32 35- 10- 5 557.240 48.780
25 JANKOWSKI JAN 1 7 G 13:18:22 1413.16 26.37 56- 11- 5 555.890 0.000
26 JANKOWSKI JERZY 1 4 G 13:22:00 1411.81 27.43 3 < 32> 560.490 0.000
27 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 54 13:20:47 1411.76 28.48 3 < 64> 558.750 0.000
28 KOWALCZYK ROBERT 1 19 GCM 13:24:01 1409.54 29.54 6 < 29> 562.430 48.570
29 KOWALCZYK ROBERT 1 60 13:24:30 1407.84 30.59 7 < 63> 562.430 0.000
30 JANKOWSKI JAN 1 37 GCM 13:20:01 1407.26 31.65 2 < 37> 555.890 48.470
31 MAŁYS HENRYK 1 41 G 13:17:44 1407.21 32.70 59- 6- 1 552.660 0.000
32 JANKOWSKI JERZY 1 18 GSM 13:23:23 1406.91 33.76 4 < 54> 560.490 48.360
33 KAZEK JAN 1 19 GSM 13:17:13 1406.60 34.81 32- 3- 2 551.690 48.310
34 JASIŃSKI JAN 1 66 13:21:25 1406.30 35.86 7 < 55> 557.480 0.000
35 MAŁYS HENRYK 1 21 G 13:18:01 1406.20 36.92 2 < 41> 552.660 0.000
36 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 9 GSM 13:21:17 1406.17 37.97 2 < 38> 557.240 48.150
37 JANKOWSKI JAN 1 29 GSM 13:20:20 1406.13 39.03 3 < 52> 555.890 48.100
38 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 3 G 13:21:21 1405.93 40.08 3 < 40> 557.240 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
39 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 24 GSM 13:18:32 1405.17 41.14 71- 11- 2 552.980 47.990
40 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 45 G 13:21:44 1404.57 42.19 4 < 57> 557.240 0.000
41 MAŁYS HENRYK 1 6 GSM 13:18:41 1403.82 43.25 3 < 122> 552.660 47.880
42 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 32 G 13:19:01 1403.44 44.30 2 < 51> 552.980 0.000
43 MAŁYS DOMINIK 1 78 13:21:43 1403.27 45.36 5 < 44> 556.700 0.000
44 MAŁYS DOMINIK 1 9 G 13:21:47 1403.03 46.41 6 < 45> 556.700 0.000
45 MAŁYS DOMINIK 1 19 G 13:21:48 1402.97 47.47 7 < 46> 556.700 0.000
46 MAŁYS DOMINIK 1 47 G 13:21:49 1402.92 48.52 8 < 50> 556.700 0.000
47 LIS MARIAN 1 49 G 13:22:13 1402.69 49.58 52- 10- 3 557.170 0.000
48 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 10 GSM 13:21:54 1402.42 50.63 2 < 140> 556.620 47.510
49 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 37 GSM 13:21:56 1402.18 51.69 2 < 70> 556.570 47.460
50 MAŁYS DOMINIK 1 6 GSM 13:22:10 1401.68 52.74 9 < 59> 556.700 47.410
51 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 33 G 13:19:39 1401.19 53.80 3 < 88> 552.980 0.000
52 JANKOWSKI JAN 1 27 GSM 13:21:51 1400.76 54.85 4 < 108> 555.890 47.300
53 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 4 GCM 13:21:49 1400.75 55.91 24- 2- 2 555.840 47.250
54 JANKOWSKI JERZY 1 40 GSM 13:25:09 1400.70 56.96 5 < 76> 560.490 47.200
55 JASIŃSKI JAN 1 57 13:23:28 1399.06 58.02 8 < 61> 557.480 0.000
56 DUDZIAK KAROL 1 12 GSM 13:17:43 1398.97 59.07 22- 2- 2 549.400 47.090
57 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 11 GSM 13:24:01 1396.53 60.13 5 < 58> 557.240 47.040
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
58 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 34 G 13:24:07 1396.18 61.18 6 < 94> 557.240 0.000
59 MAŁYS DOMINIK 1 73 13:23:44 1396.17 62.24 10 < 62> 556.700 0.000
60 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 78 G 13:23:50 1395.95 63.29 2 < 66> 556.750 0.000
61 JASIŃSKI JAN 1 13 GSM 13:24:24 1395.79 64.35 9 < 80> 557.480 46.830
62 MAŁYS DOMINIK 1 26 G 13:24:05 1394.95 65.40 11 < 82> 556.700 0.000
63 KOWALCZYK ROBERT 1 85 13:28:18 1394.57 66.46 8 < 65> 562.430 0.000
64 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 6 G 13:25:44 1394.32 67.51 4 < 81> 558.750 0.000
65 KOWALCZYK ROBERT 1 24 GCM 13:28:26 1394.11 68.57 9 < 67> 562.430 46.610
66 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 90 13:24:22 1394.08 69.62 3 < 104> 556.750 0.000
67 KOWALCZYK ROBERT 1 22 G 13:28:31 1393.82 70.68 10 < 71> 562.430 0.000
68 LIS MARIAN 1 66 13:24:47 1393.68 71.73 2 < 69> 557.170 0.000
69 LIS MARIAN 1 32 GSM 13:24:51 1393.45 72.78 3 < 101> 557.170 46.400
70 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 18 G 13:24:35 1392.88 73.84 3 < 83> 556.570 0.000
71 KOWALCZYK ROBERT 1 2 GSM 13:28:49 1392.79 74.89 11 < 79> 562.430 46.300
72 JANKOWSKI PAWEŁ 1 39 G 13:26:16 1392.19 75.95 2 558.640 0.000
73 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 28 GCM 13:21:33 1392.01 77.00 44- 9- 5 552.000 46.190
74 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 16 GSM 13:21:38 1391.71 78.06 2 < 75> 552.000 46.140
75 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 23 GCM 13:21:39 1391.66 79.11 3 < 102> 552.000 46.080
76 JANKOWSKI JERZY 1 19 G 13:27:56 1391.02 80.17 6 < 77> 560.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
77 JANKOWSKI JERZY 1 59 13:27:58 1390.91 81.22 7 < 132> 560.490 0.000
78 KAZEK JAN 1 7 GSM 13:21:45 1390.52 82.28 2 < 127> 551.690 45.930
79 KOWALCZYK ROBERT 1 55 13:29:29 1390.49 83.33 12 < 90> 562.430 0.000
80 JASIŃSKI JAN 1 6 G 13:26:03 1390.05 84.39 10 < 98> 557.480 0.000
81 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 7 G 13:27:01 1389.87 85.44 5 < 86> 558.750 0.000
82 MAŁYS DOMINIK 1 17 GSM 13:25:49 1388.91 86.50 12 < 84> 556.700 45.710
83 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 53 13:25:44 1388.88 87.55 4 < 85> 556.570 0.000
84 MAŁYS DOMINIK 1 79 13:25:50 1388.86 88.61 13 < 95> 556.700 0.000
85 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 34 G 13:25:46 1388.76 89.66 5 < 93> 556.570 0.000
86 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 10 G 13:27:25 1388.49 90.72 6 < 100> 558.750 0.000
87 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 11 GSM 13:26:30 1388.44 91.77 33- 6- 5 557.460 45.450
88 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 20 G 13:23:17 1388.41 92.83 4 < 89> 552.980 0.000
89 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 39 GSM 13:23:20 1388.23 93.88 5 < 91> 552.980 45.340
90 KOWALCZYK ROBERT 1 1 G 13:30:13 1387.97 94.94 13 < 92> 562.430 0.000
91 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 6 G 13:23:25 1387.94 95.99 6 < 158> 552.980 0.000
92 KOWALCZYK ROBERT 1 12 G 13:30:19 1387.63 97.05 14 < 97> 562.430 0.000
93 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 15 G 13:26:08 1387.49 98.10 6 < 110> 556.570 0.000
94 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 10 GSM 13:26:39 1387.38 99.16 7 < 99> 557.240 45.080
95 MAŁYS DOMINIK 1 75 13:26:19 1387.18 100.21 14 < 96> 556.700 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
96 MAŁYS DOMINIK 1 62 13:26:20 1387.13 101.27 15 < 111> 556.700 0.000
97 KOWALCZYK ROBERT 1 49 G 13:30:31 1386.95 102.32 15 < 114> 562.430 0.000
98 JASIŃSKI JAN 1 7 GSM 13:26:58 1386.88 103.38 11 < 107> 557.480 44.870
99 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 24 GSM 13:26:53 1386.57 104.43 8 < 168> 557.240 44.810
100 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 23 G 13:28:06 1386.13 105.49 7 < 119> 558.750 0.000
101 LIS MARIAN 1 1 G 13:27:09 1385.48 106.54 4 < 117> 557.170 0.000
102 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 8 G 13:23:28 1385.31 107.59 4 < 103> 552.000 0.000
103 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 4 G 13:23:29 1385.25 108.65 5 < 109> 552.000 0.000
104 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 5 G 13:26:58 1385.07 109.70 4 < 105> 556.750 0.000
105 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 39 G 13:27:02 1384.84 110.76 5 < 161> 556.750 0.000
106 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 5 GSM 13:27:34 1384.76 111.81 2 < 149> 557.460 44.440
107 JASIŃSKI JAN 1 14 GSM 13:27:42 1384.36 112.87 12 < 115> 557.480 44.390
108 JANKOWSKI JAN 1 21 G 13:26:35 1384.25 113.92 5 < 116> 555.890 0.000
109 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 19 GSM 13:23:53 1383.86 114.98 6 < 145> 552.000 44.290
110 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 25 G 13:27:18 1383.47 116.03 7 < 113> 556.570 0.000
111 MAŁYS DOMINIK 1 14 G 13:27:47 1382.13 117.09 16 < 112> 556.700 0.000
112 MAŁYS DOMINIK 1 15 G 13:27:49 1382.02 118.14 17 < 125> 556.700 0.000
113 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 17 G 13:27:47 1381.81 119.20 8 < 166> 556.570 0.000
114 KOWALCZYK ROBERT 1 10 G 13:32:13 1381.16 120.25 16 < 128> 562.430 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
115 JASIŃSKI JAN 1 60 13:28:39 1381.10 121.31 13 < 121> 557.480 0.000
116 JANKOWSKI JAN 1 15 GSM 13:27:31 1381.04 122.36 6 < 124> 555.890 43.920
117 LIS MARIAN 1 70 13:28:29 1380.90 123.42 5 < 118> 557.170 0.000
118 LIS MARIAN 1 10 GSM 13:28:33 1380.67 124.47 6 < 123> 557.170 43.810
119 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 8 G 13:30:06 1379.29 125.53 8 < 142> 558.750 0.000
120 DUDZIAK KAROL 1 10 GSM 13:23:45 1377.81 126.58 2 549.400 43.700
121 JASIŃSKI JAN 1 19 G 13:29:50 1377.06 127.64 14 < 139> 557.480 0.000
122 MAŁYS HENRYK 1 27 G 13:26:27 1376.66 128.69 4 < 187> 552.660 0.000
123 LIS MARIAN 1 29 G 13:29:48 1376.41 129.75 7 < 131> 557.170 0.000
124 JANKOWSKI JAN 1 33 G 13:29:05 1375.68 130.80 7 < 144> 555.890 0.000
125 MAŁYS DOMINIK 1 18 G 13:29:43 1375.53 131.86 18 < 126> 556.700 0.000
126 MAŁYS DOMINIK 1 20 GSM 13:29:44 1375.47 132.91 19 < 136> 556.700 43.390
127 KAZEK JAN 1 27 G 13:26:19 1374.70 133.97 3 551.690 0.000
128 KOWALCZYK ROBERT 1 11 G 13:34:13 1374.41 135.02 17 < 130> 562.430 0.000
129 DYK WIKTOR 1 11 G 13:32:41 1373.91 136.08 16- 5- 4 560.120 0.000
130 KOWALCZYK ROBERT 1 14 G 13:34:24 1373.79 137.13 18 < 138> 562.430 0.000
131 LIS MARIAN 1 18 G 13:31:00 1372.34 138.19 8 < 147> 557.170 0.000
132 JANKOWSKI JERZY 1 21 G 13:33:27 1372.24 139.24 8 < 134> 560.490 0.000
133 DYK WIKTOR 1 12 GSM 13:33:13 1372.11 140.30 2 < 160> 560.120 43.020
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
134 JANKOWSKI JERZY 1 24 G 13:33:33 1371.90 141.35 9 < 135> 560.490 0.000
135 JANKOWSKI JERZY 1 13 GSM 13:33:38 1371.62 142.41 10 < 157> 560.490 42.910
136 MAŁYS DOMINIK 1 5 G 13:30:53 1371.58 143.46 20 < 148> 556.700 0.000
137 ŁUKAWY JAN 1 36 G 13:27:34 1371.28 144.51 25- 2- 1 552.030 0.000
138 KOWALCZYK ROBERT 1 34 G 13:35:32 1370.00 145.57 19 < 154> 562.430 0.000
139 JASIŃSKI JAN 1 9 G 13:32:13 1369.00 146.62 15 < 141> 557.480 0.000
140 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 35 GSM 13:31:37 1368.91 147.68 3 < 174> 556.620 42.650
141 JASIŃSKI JAN 1 51 13:32:18 1368.72 148.73 16 < 143> 557.480 0.000
142 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 25 GCM 13:33:15 1368.65 149.79 9 < 153> 558.750 42.540
143 JASIŃSKI JAN 1 62 13:32:25 1368.33 150.84 17 < 151> 557.480 0.000
144 JANKOWSKI JAN 1 67 13:31:19 1368.12 151.90 8 < 169> 555.890 0.000
145 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 9 G 13:28:41 1367.41 152.95 7 < 146> 552.000 0.000
146 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 14 GSM 13:28:43 1367.30 154.01 8 < 179> 552.000 42.330
147 LIS MARIAN 1 55 13:32:30 1367.29 155.06 9 < 159> 557.170 0.000
148 MAŁYS DOMINIK 1 7 GSM 13:32:13 1367.09 156.12 21 < 150> 556.700 42.220
149 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 6 G 13:32:59 1366.38 157.17 3 < 155> 557.460 0.000
150 MAŁYS DOMINIK 1 69 13:32:27 1366.30 158.23 22 < 156> 556.700 0.000
151 JASIŃSKI JAN 1 21 G 13:33:03 1366.21 159.28 18 < 152> 557.480 0.000
152 JASIŃSKI JAN 1 49 G 13:33:19 1365.31 160.34 19 < 171> 557.480 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
153 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 11 G 13:34:17 1365.19 161.39 10 558.750 0.000
154 KOWALCZYK ROBERT 1 18 G 13:37:07 1364.74 162.45 20 < 176> 562.430 0.000
155 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 2 GSM 13:33:38 1364.21 163.50 4 < 184> 557.460 41.850
156 MAŁYS DOMINIK 1 104 13:33:07 1364.07 164.56 23 < 163> 556.700 0.000
157 JANKOWSKI JERZY 1 9 G 13:35:54 1364.06 165.61 11 < 177> 560.490 0.000
158 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 14 G 13:30:31 1363.64 166.67 7 < 164> 552.980 0.000
159 LIS MARIAN 1 25 GSM 13:33:41 1363.33 167.72 10 557.170 41.640
160 DYK WIKTOR 1 3 GSM 13:35:56 1363.04 168.78 3 < 189> 560.120 41.590
161 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 34 G 13:33:29 1362.97 169.83 6 < 181> 556.750 0.000
162 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 2 GSM 13:32:52 1362.80 170.89 2 555.840 41.480
163 MAŁYS DOMINIK 1 54 13:33:30 1362.79 171.94 24 < 167> 556.700 0.000
164 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 19 G 13:30:51 1362.52 173.00 8 < 164> 552.980 0.000
164 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 2 G 13:30:51 1362.52 173.00 9 < 173> 552.980 0.000
166 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 27 G 13:33:32 1362.36 175.11 9 556.570 0.000
167 MAŁYS DOMINIK 1 63 13:33:47 1361.85 176.16 25 < 170> 556.700 0.000
168 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 4 G 13:34:16 1361.56 177.22 9 < 178> 557.240 0.000
169 JANKOWSKI JAN 1 9 G 13:33:20 1361.36 178.27 9 < 175> 555.890 0.000
170 MAŁYS DOMINIK 1 59 13:33:56 1361.35 179.32 26 556.700 0.000
171 JASIŃSKI JAN 1 3 G 13:34:34 1361.15 180.38 20 < 172> 557.480 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
172 JASIŃSKI JAN 1 93 13:34:43 1360.65 181.43 21 < 180> 557.480 0.000
173 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 37 G 13:31:37 1359.95 182.49 10 < 183> 552.980 0.000
174 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 4 GSM 13:34:20 1359.82 183.54 4 556.620 40.850
175 JANKOWSKI JAN 1 54 13:33:51 1359.64 184.60 10 < 186> 555.890 0.000
176 KOWALCZYK ROBERT 1 20 G 13:38:41 1359.57 185.65 21 562.430 0.000
177 JANKOWSKI JERZY 1 7 GCM 13:37:20 1359.31 186.71 12 560.490 0.000
178 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 5 G 13:34:57 1359.29 187.76 10 557.240 0.000
179 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 39 G 13:31:18 1358.60 188.82 9 552.000 0.000
180 JASIŃSKI JAN 1 16 G 13:35:22 1358.49 189.87 22 557.480 0.000
181 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 30 13:34:51 1358.42 190.93 7 556.750 0.000
182 ŁUKAWY JAN 1 9 GSM 13:31:24 1358.34 191.98 2 552.030 40.420
183 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 1 G 13:32:19 1357.62 193.04 11 552.980 0.000
184 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 23 GSM 13:35:40 1357.45 194.09 5 < 185> 557.460 40.320
185 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 7 GSM 13:35:44 1357.23 195.15 6 557.460 40.260
186 JANKOWSKI JAN 1 16 GCM 13:34:38 1357.04 196.20 11 555.890 40.210
187 MAŁYS HENRYK 1 40 G 13:32:19 1356.83 197.26 5 < 188> 552.660 0.000
188 MAŁYS HENRYK 1 45 G 13:32:22 1356.67 198.31 6 552.660 0.000
189 DYK WIKTOR 1 9 GSM 13:37:52 1356.66 199.37 4 < 190> 560.120 40.050
190 DYK WIKTOR 1 1 GSM 13:37:55 1356.50 200.42 5 560.120 40.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
191 MAŁYS DOMINIK 1 3 G 13:35:36 1355.82 0.00 27 556.700 0.000
192 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 4 G 13:32:53 1355.73 0.00 12 552.980 0.000
193 LIS MARIAN 1 7 G 13:36:02 1355.54 0.00 11 557.170 0.000
194 KOWALCZYK ROBERT 1 28 G 13:40:01 1355.20 0.00 22 562.430 0.000
195 MAŁYS HENRYK 1 17 G 13:33:06 1354.23 0.00 7 552.660 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 14.05.17 HALLE-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 MAŁYS DOMINIK 1 72 6 26 175.44
2 JANKOWSKI JERZY 1 41 6 21 173.90
3 JASIŃSKI JAN 1 64 6 15 169.58
4 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 56 6 10 168.60
5 JANKOWSKI JAN 1 55 6 9 167.58
6 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 44 6 16 167.17
7 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 74 6 17 164.88
8 KOWALCZYK ROBERT 1 67 6 21 164.79
9 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 38 6 13 163.43
10 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 35 6 7 159.80
11 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 79 6 16 158.10
12 DUDZIAK KAROL 1 37 6 6 154.85
13 LIS MARIAN 1 54 6 9 154.06
14 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 22 6 6 146.60
15 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 36 6 7 141.90
16 DYK WIKTOR 1 32 4 4 104.23
17 MAŁYS HENRYK 1 63 4 4 100.60
18 JANKOWSKI PAWEŁ 1 32 3 3 67.26
19 ŁUKAWY JAN 1 33 2 2 57.81
20 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 25 2 2 43.39
21 JAKÓB BRONISŁAW 1 34 1 1 29.12
22 KAZEK JAN 1 34 1 1 23.53
23 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 35 0 0 0.00
24 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 14 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 14.05.17 HALLE-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 MAŁYS DOMINIK 1 72 5 26 127.78
2 JANKOWSKI JERZY 1 41 5 21 127.68
3 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 38 5 13 126.04
4 KOWALCZYK ROBERT 1 67 5 21 121.59
5 LIS MARIAN 1 54 5 9 111.91
6 JANKOWSKI JAN 1 55 4 9 111.86
7 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 44 4 16 104.69
8 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 36 4 7 94.74
9 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 35 3 7 78.97
10 DYK WIKTOR 1 32 3 4 78.42
11 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 56 3 10 77.81
12 ŁUKAWY JAN 1 33 2 2 57.81
13 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 74 2 17 56.60
14 JASIŃSKI JAN 1 64 2 15 55.49
15 DUDZIAK KAROL 1 37 2 6 51.68
16 MAŁYS HENRYK 1 63 2 4 51.07
17 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 79 2 16 48.83
18 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 22 2 6 48.14
19 KAZEK JAN 1 34 1 1 23.53
20 JANKOWSKI PAWEŁ 1 32 1 3 23.12
21 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 25 1 2 20.60
22 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 35 0 0 0.00
23 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 14 0 0 0.00
24 JAKÓB BRONISŁAW 1 34 0 1 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 4
------------------------
z lotu HALLE-1 z dnia 14.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,45,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 333.922 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 24
4.Ilość wysłanych gołębi................: 1076
5.Ilość konkursów.......................: 216
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1340.69
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1242.11
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,54,16
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,14,03
10.Czas trwania konkursu.................:19 min. 47 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 24 | 1076 | 216 |20.07|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 24 | 1076 | 216 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 4.
z lotu HALLE-1, w dniu 14.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 MAŁYS DOMINIK 1 40 G 10:54:16 1340.69 0.93 72- 26- 5 334.190 0.000
2 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 23 G M 10:53:32 1332.70 1.86 56- 10- 3 331.220 29.950
3 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 28 G 10:53:33 1332.61 2.79 2 < 46> 331.220 0.000
4 MAŁYS DOMINIK 1 7 G 10:55:48 1332.50 3.72 2 < 12> 334.190 0.000
5 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 1 G M 10:55:47 1332.15 4.65 44- 16- 4 334.080 29.810
6 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 34 G 10:55:49 1331.97 5.58 2 < 15> 334.080 0.000
7 JANKOWSKI JERZY 1 44 G 10:58:36 1327.41 6.51 41- 21- 5 336.630 0.000
8 JASIŃSKI JAN 1 89 10:57:12 1327.24 7.43 64- 15- 2 334.730 0.000
9 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 32 G 10:58:23 1323.37 8.36 38- 13- 5 335.320 0.000
10 JANKOWSKI JERZY 1 6 G 11:00:30 1317.53 9.29 2 < 13> 336.630 0.000
11 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 24 G M 10:59:40 1316.70 10.22 2 < 66> 335.320 29.530
12 MAŁYS DOMINIK 1 43 G 10:59:20 1313.98 11.15 3 < 19> 334.190 0.000
13 JANKOWSKI JERZY 1 17 G 11:01:25 1312.82 12.08 3 < 32> 336.630 0.000
14 DUDZIAK KAROL 1 41 G M 10:54:28 1311.04 13.01 37- 6- 2 327.060 29.400
15 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 42 G 10:59:55 1310.55 13.94 3 < 80> 334.080 0.000
16 KOWALCZYK ROBERT 1 49 G 11:03:53 1307.50 14.87 67- 21- 5 338.490 0.000
17 MAŁYS HENRYK 1 26 G M 10:57:16 1307.35 15.80 63- 4- 2 329.800 29.260
18 JANKOWSKI JAN 1 3 G M 10:59:28 1305.83 16.73 55- 9- 4 332.290 29.210
19 MAŁYS DOMINIK 1 24 G 11:00:59 1305.52 17.66 4 < 31> 334.190 0.000
20 JAKÓB BRONISŁAW 1 17 G 11:02:17 1304.09 18.59 34- 1- 0 335.520 0.000
21 JANKOWSKI JAN 1 24 G M 10:59:49 1304.04 19.52 2 < 21> 332.290 29.070
21 JANKOWSKI JAN 1 12 G M 10:59:49 1304.04 19.52 3 < 30> 332.290 29.070
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23 JASIŃSKI JAN 1 74 11:01:44 1303.80 21.38 2 < 48> 334.730 0.000
24 ŁUKAWY JAN 1 3 G M 10:58:14 1300.62 22.30 33- 2- 2 329.360 28.930
25 ŁUKAWY JAN 1 39 G M 10:58:16 1300.45 23.23 2 329.360 28.880
26 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 85 G 11:02:21 1299.75 24.16 79- 16- 2 334.490 0.000
27 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 25 G 11:02:59 1299.31 25.09 35- 7- 3 335.200 0.000
28 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 2 G M 11:03:26 1297.24 26.02 36- 7- 4 335.250 28.740
29 KOWALCZYK ROBERT 1 17 G 11:05:59 1296.98 26.95 2 < 63> 338.490 0.000
30 JANKOWSKI JAN 1 29 G 11:01:13 1296.91 27.88 4 < 64> 332.290 0.000
31 MAŁYS DOMINIK 1 84 11:02:41 1296.90 28.81 5 < 37> 334.190 0.000
32 JANKOWSKI JERZY 1 59 11:04:34 1296.89 29.74 4 < 36> 336.630 0.000
33 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 13 G M 11:00:14 1296.19 30.67 74- 17- 2 330.830 28.510
34 LIS MARIAN 1 25 G 11:03:39 1296.00 31.60 54- 9- 5 335.210 0.000
35 LIS MARIAN 1 32 G 11:03:43 1295.66 32.53 2 < 38> 335.210 0.000
36 JANKOWSKI JERZY 1 40 G 11:05:04 1294.40 33.46 5 < 39> 336.630 0.000
37 MAŁYS DOMINIK 1 27 G 11:03:15 1294.06 34.39 6 < 56> 334.190 0.000
38 LIS MARIAN 1 81 11:04:11 1293.33 35.32 3 < 143> 335.210 0.000
39 JANKOWSKI JERZY 1 26 G 11:05:17 1293.32 36.25 6 < 40> 336.630 0.000
40 JANKOWSKI JERZY 1 1 G M 11:05:18 1293.24 37.17 7 < 43> 336.630 28.190
41 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 24 G 11:00:52 1292.98 38.10 2 < 42> 330.830 0.000
42 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 38 G M 11:00:53 1292.89 39.03 3 < 55> 330.830 28.090
43 JANKOWSKI JERZY 1 28 G 11:05:23 1292.83 39.96 8 < 70> 336.630 0.000
44 DUDZIAK KAROL 1 12 G 10:58:01 1292.64 40.89 2 < 47> 327.060 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 30 G 11:04:30 1291.72 41.82 2 < 53> 335.200 0.000
46 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 40 G 11:01:29 1291.39 42.75 3 < 51> 331.220 0.000
47 DUDZIAK KAROL 1 33 G 10:58:35 1289.75 43.68 3 < 112> 327.060 0.000
48 JASIŃSKI JAN 1 24 G 11:04:32 1289.74 44.61 3 < 49> 334.730 0.000
49 JASIŃSKI JAN 1 2 G M 11:04:33 1289.66 45.54 4 < 50> 334.730 27.770
50 JASIŃSKI JAN 1 13 G M 11:04:35 1289.49 46.47 5 < 52> 334.730 27.720
51 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 19 GCM 11:01:52 1289.46 47.40 4 < 62> 331.220 27.670
52 JASIŃSKI JAN 1 82 11:04:36 1289.41 48.33 6 < 68> 334.730 0.000
53 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 19 GCM 11:05:16 1287.91 49.26 3 < 71> 335.200 27.580
54 DYK WIKTOR 1 10 G M 11:08:08 1287.52 50.19 32- 4- 3 338.790 27.530
55 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 49 G 11:02:02 1287.11 51.12 4 < 67> 330.830 0.000
56 MAŁYS DOMINIK 1 79 11:04:46 1286.50 52.04 7 < 57> 334.190 0.000
57 MAŁYS DOMINIK 1 3 G 11:04:49 1286.25 52.97 8 < 58> 334.190 0.000
58 MAŁYS DOMINIK 1 41 G 11:04:51 1286.09 53.90 9 < 60> 334.190 0.000
59 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 82 G M 11:05:24 1284.52 54.83 2 < 86> 334.490 27.300
60 MAŁYS DOMINIK 1 17 G M 11:05:14 1284.19 55.76 10 < 61> 334.190 27.260
61 MAŁYS DOMINIK 1 16 G M 11:05:18 1283.87 56.69 11 < 74> 334.190 27.210
62 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 9 G 11:03:05 1283.38 57.62 5 < 87> 331.220 0.000
63 KOWALCZYK ROBERT 1 2 G M 11:08:53 1282.73 58.55 3 < 65> 338.490 27.120
64 JANKOWSKI JAN 1 37 G 11:04:12 1281.98 59.48 5 < 119> 332.290 0.000
65 KOWALCZYK ROBERT 1 11 G M 11:09:03 1281.92 60.41 4 < 78> 338.490 27.020
66 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 9 G M 11:06:35 1281.89 61.34 3 < 74> 335.320 26.980
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
67 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 64 11:03:13 1281.21 62.27 5 < 93> 330.830 0.000
68 JASIŃSKI JAN 1 33 G 11:06:16 1281.18 63.20 7 < 90> 334.730 0.000
69 DYK WIKTOR 1 9 G M 11:09:30 1280.87 64.13 2 < 91> 338.790 26.840
70 JANKOWSKI JERZY 1 4 G M 11:08:07 1279.39 65.06 9 < 73> 336.630 26.790
71 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 4 G M 11:07:06 1278.90 65.99 4 < 116> 335.200 26.740
72 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 34 G M 11:06:20 1278.25 66.91 22- 6- 2 334.050 26.700
73 JANKOWSKI JERZY 1 18 G 11:08:26 1277.86 67.84 10 < 89> 336.630 0.000
74 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 26 G 11:07:26 1277.73 68.77 4 < 85> 335.320 0.000
74 MAŁYS DOMINIK 1 38 G 11:06:33 1277.73 68.77 12 < 74> 334.190 0.000
74 MAŁYS DOMINIK 1 75 11:06:33 1277.73 68.77 13 < 79> 334.190 0.000
77 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 19 G 11:06:27 1277.68 71.56 2 < 108> 334.050 0.000
78 KOWALCZYK ROBERT 1 9 G M 11:09:57 1277.56 72.49 5 < 82> 338.490 26.420
79 MAŁYS DOMINIK 1 50 G 11:06:37 1277.40 73.42 14 < 81> 334.190 0.000
80 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 23 G 11:06:33 1277.31 74.35 4 < 84> 334.080 0.000
81 MAŁYS DOMINIK 1 46 G M 11:06:41 1277.08 75.28 15 < 95> 334.190 26.280
82 KOWALCZYK ROBERT 1 63 11:10:19 1275.80 76.21 6 < 83> 338.490 0.000
83 KOWALCZYK ROBERT 1 47 G 11:10:22 1275.56 77.14 7 < 96> 338.490 0.000
84 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 26 G M 11:07:05 1274.71 78.07 5 < 92> 334.080 26.140
85 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 13 G M 11:08:08 1274.34 79.00 5 < 117> 335.320 26.090
86 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 94 11:07:31 1274.17 79.93 3 < 101> 334.490 0.000
87 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 30 G 11:05:06 1273.43 80.86 6 < 200> 331.220 0.000
88 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 28 G 11:08:22 1272.94 81.78 2 < 118> 335.250 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
89 JANKOWSKI JERZY 1 31 G M 11:09:36 1272.22 82.71 11 < 126> 336.630 25.910
90 JASIŃSKI JAN 1 16 G 11:08:11 1271.85 83.64 8 < 131> 334.730 0.000
91 DYK WIKTOR 1 13 G 11:11:24 1271.73 84.57 3 < 129> 338.790 0.000
92 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 36 G 11:07:44 1271.56 85.50 6 < 106> 334.080 0.000
93 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 92 11:05:18 1270.96 86.43 6 < 94> 330.830 0.000
94 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 84 11:05:22 1270.63 87.36 7 < 110> 330.830 0.000
95 MAŁYS DOMINIK 1 78 11:08:08 1270.04 88.29 16 < 109> 334.190 0.000
96 KOWALCZYK ROBERT 1 8 G 11:11:32 1269.97 89.22 8 < 97> 338.490 0.000
97 KOWALCZYK ROBERT 1 26 G 11:11:38 1269.50 90.15 9 < 98> 338.490 0.000
98 KOWALCZYK ROBERT 1 5 G 11:11:39 1269.42 91.08 10 < 98> 338.490 0.000
98 KOWALCZYK ROBERT 1 69 11:11:39 1269.42 91.08 11 < 100> 338.490 0.000
100 KOWALCZYK ROBERT 1 24 G 11:11:41 1269.26 92.94 12 < 111> 338.490 0.000
101 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 8 G 11:08:33 1269.17 93.87 4 < 102> 334.490 0.000
102 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 90 11:08:35 1269.01 94.80 5 < 103> 334.490 0.000
103 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 65 11:08:40 1268.61 95.72 6 < 104> 334.490 0.000
104 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 28 G 11:08:42 1268.45 96.65 7 < 123> 334.490 0.000
105 MAŁYS HENRYK 1 53 11:05:01 1268.38 97.58 2 < 122> 329.800 0.000
106 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 35 G 11:08:32 1267.70 98.51 7 < 107> 334.080 0.000
107 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 32 G M 11:08:36 1267.38 99.44 8 < 120> 334.080 25.070
108 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 16 G 11:08:35 1267.34 100.37 3 < 125> 334.050 0.000
109 MAŁYS DOMINIK 1 47 G M 11:08:47 1266.91 101.30 17 < 113> 334.190 24.980
110 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 33 G 11:06:08 1266.90 102.23 8 < 114> 330.830 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
111 KOWALCZYK ROBERT 1 33 G 11:12:11 1266.88 103.16 13 < 132> 338.490 0.000
112 DUDZIAK KAROL 1 37 G 11:03:12 1266.69 104.09 4 < 163> 327.060 0.000
113 MAŁYS DOMINIK 1 73 11:08:50 1266.67 105.02 18 < 146> 334.190 0.000
114 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 59 11:06:11 1266.66 105.95 9 < 115> 330.830 0.000
115 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 83 11:06:13 1266.50 106.88 10 < 133> 330.830 0.000
116 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 15 G M 11:09:41 1266.42 107.81 5 < 128> 335.200 24.650
117 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 17 G 11:09:52 1266.00 108.74 6 < 127> 335.320 0.000
118 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 48 G M 11:09:55 1265.49 109.67 3 < 190> 335.250 24.560
119 JANKOWSKI JAN 1 16 G M 11:07:35 1265.47 110.59 6 < 124> 332.290 24.510
120 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 6 G 11:09:10 1264.66 111.52 9 < 121> 334.080 0.000
121 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 25 G 11:09:12 1264.50 112.45 10 < 137> 334.080 0.000
122 MAŁYS HENRYK 1 84 11:05:49 1264.49 113.38 3 < 177> 329.800 0.000
123 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 12 G 11:09:33 1264.37 114.31 8 < 130> 334.490 0.000
124 JANKOWSKI JAN 1 26 G 11:07:52 1264.10 115.24 7 < 145> 332.290 0.000
125 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 10 G 11:09:17 1263.98 116.17 4 < 157> 334.050 0.000
126 JANKOWSKI JERZY 1 39 G 11:11:58 1260.94 117.10 12 < 136> 336.630 0.000
127 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 25 G 11:10:57 1260.84 118.03 7 < 141> 335.320 0.000
128 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 48 G 11:10:53 1260.70 118.96 6 < 179> 335.200 0.000
129 DYK WIKTOR 1 16 G M 11:13:45 1260.61 119.89 4 338.790 24.050
130 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 7 G 11:10:23 1260.40 120.82 9 < 150> 334.490 0.000
131 JASIŃSKI JAN 1 34 G 11:10:37 1260.20 121.75 9 < 135> 334.730 0.000
132 KOWALCZYK ROBERT 1 50 G 11:13:40 1259.89 122.68 14 < 134> 338.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
133 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 7 G 11:07:43 1259.27 123.61 11 < 148> 330.830 0.000
134 KOWALCZYK ROBERT 1 82 11:13:48 1259.26 124.54 15 < 164> 338.490 0.000
135 JASIŃSKI JAN 1 29 G 11:10:59 1258.46 125.46 10 < 138> 334.730 0.000
136 JANKOWSKI JERZY 1 9 G 11:12:31 1258.35 126.39 13 < 142> 336.630 0.000
137 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 37 G M 11:10:30 1258.31 127.32 11 < 151> 334.080 23.670
138 JASIŃSKI JAN 1 62 11:11:30 1256.02 128.25 11 < 139> 334.730 0.000
139 JASIŃSKI JAN 1 6 G 11:11:31 1255.94 129.18 12 < 153> 334.730 0.000
140 KAZEK JAN 1 26 G M 11:06:06 1255.73 130.11 34- 1- 1 327.870 23.530
141 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 45 G 11:12:02 1255.72 131.04 8 < 160> 335.320 0.000
142 JANKOWSKI JERZY 1 10 G M 11:13:11 1255.22 131.97 14 < 144> 336.630 23.440
143 LIS MARIAN 1 16 G M 11:12:06 1255.00 132.90 4 < 155> 335.210 23.400
144 JANKOWSKI JERZY 1 7 G M 11:13:22 1254.37 133.83 15 < 147> 336.630 23.350
145 JANKOWSKI JAN 1 27 G 11:09:55 1254.32 134.76 8 < 186> 332.290 0.000
146 MAŁYS DOMINIK 1 91 11:11:28 1254.15 135.69 19 < 152> 334.190 0.000
147 JANKOWSKI JERZY 1 11 G 11:13:25 1254.13 136.62 16 < 158> 336.630 0.000
148 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 90 11:08:48 1254.09 137.55 12 < 173> 330.830 0.000
149 JANKOWSKI PAWEŁ 1 1 G M 11:12:10 1253.79 138.48 32- 3- 1 334.970 23.120
150 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 14 G 11:11:50 1253.55 139.41 10 < 176> 334.490 0.000
151 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 16 G 11:11:32 1253.43 140.33 12 < 181> 334.080 0.000
152 MAŁYS DOMINIK 1 49 G 11:11:38 1253.37 141.26 20 < 154> 334.190 0.000
153 JASIŃSKI JAN 1 88 11:12:06 1253.20 142.19 13 < 187> 334.730 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
154 MAŁYS DOMINIK 1 12 G 11:11:41 1253.13 143.12 21 < 166> 334.190 0.000
155 LIS MARIAN 1 31 G M 11:12:32 1252.97 144.05 5 < 159> 335.210 22.840
156 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 18 G 11:10:11 1252.91 144.98 25- 2- 1 332.250 0.000
157 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 21 G 11:11:41 1252.61 145.91 5 < 185> 334.050 0.000
158 JANKOWSKI JERZY 1 19 G 11:13:52 1252.03 146.84 17 < 170> 336.630 0.000
159 LIS MARIAN 1 20 G M 11:12:45 1251.95 147.77 6 < 162> 335.210 22.650
160 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 8 G 11:12:52 1251.82 148.70 9 < 161> 335.320 0.000
161 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 10 G M 11:12:55 1251.58 149.63 10 < 196> 335.320 22.560
162 LIS MARIAN 1 77 11:12:50 1251.56 150.56 7 < 168> 335.210 0.000
163 DUDZIAK KAROL 1 43 G 11:06:21 1251.43 151.49 5 < 167> 327.060 0.000
164 KOWALCZYK ROBERT 1 79 11:15:30 1251.35 152.42 16 < 165> 338.490 0.000
165 KOWALCZYK ROBERT 1 89 11:15:32 1251.20 153.35 17 < 204> 338.490 0.000
166 MAŁYS DOMINIK 1 2 G 11:12:08 1251.02 154.28 22 < 171> 334.190 0.000
167 DUDZIAK KAROL 1 5 G M 11:06:30 1250.71 155.20 6 327.060 22.280
168 LIS MARIAN 1 35 G M 11:13:04 1250.47 156.13 8 < 199> 335.210 22.230
169 JANKOWSKI PAWEŁ 1 10 G 11:12:57 1250.12 157.06 2 < 174> 334.970 0.000
170 JANKOWSKI JERZY 1 20 G 11:14:26 1249.40 157.99 18 < 189> 336.630 0.000
171 MAŁYS DOMINIK 1 59 11:12:29 1249.39 158.92 23 < 172> 334.190 0.000
172 MAŁYS DOMINIK 1 20 G M 11:12:30 1249.31 159.85 24 < 193> 334.190 22.050
173 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 81 11:09:49 1249.28 160.78 13 < 175> 330.830 0.000
174 JANKOWSKI PAWEŁ 1 6 G 11:13:10 1249.11 161.71 3 334.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
175 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 18 G 11:09:52 1249.04 162.64 14 < 191> 330.830 0.000
176 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 70 G 11:12:49 1248.95 163.57 11 < 178> 334.490 0.000
177 MAŁYS HENRYK 1 34 G M 11:09:04 1248.93 164.50 4 329.800 21.810
178 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 92 G 11:12:50 1248.87 165.43 12 < 180> 334.490 0.000
179 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 6 G 11:13:26 1248.73 166.36 7 335.200 0.000
180 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 91 11:12:54 1248.56 167.29 13 < 183> 334.490 0.000
181 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 18 G 11:12:35 1248.51 168.22 13 < 182> 334.080 0.000
182 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 48 G 11:12:40 1248.12 169.14 14 < 184> 334.080 0.000
183 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 55 G M 11:13:02 1247.94 170.07 14 < 207> 334.490 21.530
184 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 49 G 11:12:44 1247.81 171.00 15 < 205> 334.080 0.000
185 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 1 G M 11:12:43 1247.77 171.93 6 334.050 21.440
186 JANKOWSKI JAN 1 15 G 11:11:19 1247.73 172.86 9 332.290 0.000
187 JASIŃSKI JAN 1 49 G 11:13:17 1247.67 173.79 14 < 188> 334.730 0.000
188 JASIŃSKI JAN 1 78 11:13:19 1247.52 174.72 15 334.730 0.000
189 JANKOWSKI JERZY 1 12 G 11:14:53 1247.32 175.65 19 < 201> 336.630 0.000
190 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 26 G 11:13:47 1247.29 176.58 4 < 193> 335.250 0.000
191 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 88 11:10:17 1247.08 177.51 15 < 192> 330.830 0.000
192 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 73 11:10:18 1247.00 178.44 16 < 195> 330.830 0.000
193 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 46 G M 11:13:52 1246.90 179.37 5 < 208> 335.250 21.070
193 MAŁYS DOMINIK 1 18 G 11:13:01 1246.90 179.37 25 < 216> 334.190 0.000
195 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 5 G 11:10:20 1246.85 181.23 17 330.830 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
196 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 38 G 11:14:03 1246.31 182.16 11 < 197> 335.320 0.000
197 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 48 G M 11:14:04 1246.23 183.09 12 < 198> 335.320 20.880
198 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 5 G 11:14:07 1246.00 184.01 13 335.320 0.000
199 LIS MARIAN 1 10 G M 11:14:09 1245.44 184.94 9 335.210 20.790
200 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 42 G 11:10:57 1245.42 185.87 7 < 210> 331.220 0.000
201 JANKOWSKI JERZY 1 21 G 11:15:18 1245.39 186.80 20 < 202> 336.630 0.000
202 JANKOWSKI JERZY 1 24 G 11:15:19 1245.32 187.73 21 336.630 0.000
203 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 20 G M 11:11:53 1244.93 188.66 2 332.250 20.600
204 KOWALCZYK ROBERT 1 19 G M 11:16:57 1244.68 189.59 18 < 206> 338.490 20.560
205 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 43 G 11:13:29 1244.32 190.52 16 334.080 0.000
206 KOWALCZYK ROBERT 1 21 G M 11:17:04 1244.14 191.45 19 < 214> 338.490 20.470
207 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 71 11:13:54 1243.92 192.38 15 < 209> 334.490 0.000
208 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 3 G M 11:14:31 1243.89 193.31 6 < 213> 335.250 20.370
209 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 50 11:14:00 1243.46 194.24 16 334.490 0.000
210 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 29 G 11:11:25 1243.24 195.17 8 < 210> 331.220 0.000
210 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 4 G 11:11:25 1243.24 195.17 9 < 212> 331.220 0.000
212 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 16 GCM 11:11:26 1243.16 197.03 10 331.220 20.190
213 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 40 G 11:14:42 1243.05 197.96 7 335.250 0.000
214 KOWALCZYK ROBERT 1 55 11:17:25 1242.55 198.88 20 < 215> 338.490 0.000
215 KOWALCZYK ROBERT 1 18 G 11:17:29 1242.24 199.81 21 338.490 0.000
216 MAŁYS DOMINIK 1 70 11:14:03 1242.11 200.74 26 334.190 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
217 ŁUKAWY JAN 1 31 G 11:10:12 1241.93 0.00 3 329.360 0.000
218 MAŁYS DOMINIK 1 29 G 11:14:06 1241.88 0.00 27 334.190 0.000
219 MAŁYS DOMINIK 1 13 G 11:14:07 1241.80 0.00 28 334.190 0.000
220 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 24 G 11:14:56 1241.79 0.00 8 335.200 0.000
221 JASIŃSKI JAN 1 69 11:14:34 1241.73 0.00 16 334.730 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 07.05.17 TORGAU
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KOWALCZYK ROBERT 1 78 6 31 147.92
2 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 74 6 17 143.38
3 JANKOWSKI JERZY 1 48 6 15 141.06
4 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 50 6 21 138.29
5 MAŁYS DOMINIK 1 82 6 19 136.53
6 JASIŃSKI JAN 1 67 6 16 134.21
7 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 78 6 18 131.20
8 MAŁYS HENRYK 1 69 6 6 131.06
9 DUDZIAK KAROL 1 38 6 7 124.73
10 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 44 6 10 124.68
11 JANKOWSKI JAN 1 54 6 9 119.30
12 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 46 6 10 118.29
13 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 30 6 6 116.68
14 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 24 5 5 106.07
15 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 45 5 5 99.50
16 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 22 4 4 84.62
17 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 44 4 4 82.91
18 LIS MARIAN 1 56 4 4 78.34
19 DYK WIKTOR 1 33 4 4 77.83
20 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 18 2 2 39.44
21 ŁUKAWY JAN 1 31 2 2 37.31
22 JANKOWSKI PAWEŁ 1 33 1 1 24.21
23 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 18 1 1 19.26
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 07.05.17 TORGAU
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KOWALCZYK ROBERT 1 78 5 31 121.11
2 JANKOWSKI JERZY 1 48 5 15 110.84
3 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 50 5 21 109.40
4 JANKOWSKI JAN 1 54 5 9 95.19
5 JASIŃSKI JAN 1 67 4 16 84.31
6 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 22 3 4 64.95
7 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 44 3 10 59.62
8 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 46 3 10 59.02
9 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 24 3 5 58.84
10 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 30 3 6 56.52
11 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 74 3 16 55.10
12 DYK WIKTOR 1 33 3 4 53.10
13 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 44 2 4 45.79
14 MAŁYS DOMINIK 1 82 2 19 38.75
15 ŁUKAWY JAN 1 31 2 2 37.41
16 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 78 2 18 37.04
17 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 45 2 5 36.57
18 DUDZIAK KAROL 1 38 1 7 21.06
19 MAŁYS HENRYK 1 69 1 7 20.51
20 LIS MARIAN 1 56 1 4 18.56
21 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 18 1 2 17.50
22 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 18 0 1 0.00
23 JANKOWSKI PAWEŁ 1 33 0 1 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 3
------------------------
z lotu TORGAU z dnia 07.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 11,10,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 275.273 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 23
4.Ilość wysłanych gołębi................: 1082
5.Ilość konkursów.......................: 217
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1362.08
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1108.00
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,35,31
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,14,41
10.Czas trwania konkursu.................:39 min. 10 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 25.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 23 | 1082 | 217 |20.06|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 23 | 1082 | 217 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 3.
z lotu TORGAU, w dniu 07.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KOWALCZYK ROBERT 1 11 G M 14:35:31 1362.08 0.92 78- 31- 5 279.930 25.000
2 MAŁYS HENRYK 1 56 14:30:24 1352.84 1.85 69- 6- 1 271.110 0.000
3 JANKOWSKI JERZY 1 3 G 14:35:36 1352.43 2.77 48- 15- 5 278.060 0.000
4 DYK WIKTOR 1 8 G 14:37:37 1348.64 3.70 33- 4- 3 280.000 0.000
5 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 64 14:33:24 1337.71 4.62 74- 17- 3 272.090 0.000
6 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 11 G 14:33:29 1337.16 5.55 2 < 16> 272.090 0.000
7 MAŁYS HENRYK 1 60 14:33:26 1332.67 6.47 2 < 22> 271.110 0.000
8 KOWALCZYK ROBERT 1 19 G M 14:42:28 1317.52 7.39 2 < 9> 279.930 24.680
9 KOWALCZYK ROBERT 1 63 14:45:15 1300.49 8.32 3 < 10> 279.930 0.000
10 KOWALCZYK ROBERT 1 33 G 14:46:03 1295.67 9.24 4 < 11> 279.930 0.000
11 KOWALCZYK ROBERT 1 20 G 14:48:32 1280.95 10.17 5 < 12> 279.930 0.000
12 KOWALCZYK ROBERT 1 5 G 14:48:35 1280.66 11.09 6 < 13> 279.930 0.000
13 KOWALCZYK ROBERT 1 79 14:48:36 1280.56 12.01 7 < 14> 279.930 0.000
14 KOWALCZYK ROBERT 1 21 G M 14:48:39 1280.27 12.94 8 < 17> 279.930 24.400
15 JASIŃSKI JAN 1 2 G M 14:46:28 1275.25 13.86 67- 16- 4 276.050 24.350
16 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 58 14:43:43 1273.13 14.79 3 < 19> 272.090 0.000
17 KOWALCZYK ROBERT 1 16 G 14:50:21 1270.39 15.71 9 < 29> 279.930 0.000
18 JANKOWSKI PAWEŁ 1 7 G 14:47:53 1268.43 16.64 33- 1- 0 276.370 0.000
19 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 30 G 14:44:43 1267.21 17.56 4 < 48> 272.090 0.000
20 DUDZIAK KAROL 1 10 G 14:42:24 1263.32 18.48 38- 7- 1 268.330 0.000
21 JANKOWSKI JERZY 1 11 G 14:50:18 1262.19 19.41 2 < 28> 278.060 0.000
22 MAŁYS HENRYK 1 21 G 14:45:12 1259.81 20.33 3 < 99> 271.110 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23 JANKOWSKI JAN 1 16 G M 14:47:16 1259.70 21.26 54- 9- 5 273.690 23.980
24 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 10 G M 14:49:46 1258.47 22.18 44- 10- 3 276.570 23.940
25 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 10 G 14:47:34 1257.73 23.11 24- 5- 3 273.640 0.000
26 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 33 G M 14:49:33 1254.25 24.03 50- 21- 5 275.370 23.840
27 MAŁYS DOMINIK 1 5 G 14:49:47 1253.42 24.95 82- 19- 2 275.480 0.000
28 JANKOWSKI JERZY 1 10 G M 14:51:56 1252.90 25.88 3 < 39> 278.060 23.750
29 KOWALCZYK ROBERT 1 13 G 14:53:51 1250.53 26.80 10 < 30> 279.930 0.000
30 KOWALCZYK ROBERT 1 10 G M 14:53:52 1250.43 27.73 11 < 37> 279.930 23.660
31 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 15 G M 14:51:18 1249.84 28.65 44- 4- 2 276.590 23.610
32 MAŁYS DOMINIK 1 31 G 14:50:34 1248.97 29.57 2 < 47> 275.480 0.000
33 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 25 G M 14:50:55 1246.40 30.50 22- 4- 3 275.350 23.520
34 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 7 G 14:49:33 1246.37 31.42 2 < 78> 273.640 0.000
35 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 56 14:59:50 1246.34 32.35 45- 5- 2 286.450 0.000
36 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 54 14:50:57 1246.30 33.27 2 < 43> 275.370 0.000
37 KOWALCZYK ROBERT 1 4 G 14:54:47 1245.33 34.20 12 < 38> 279.930 0.000
38 KOWALCZYK ROBERT 1 9 G M 14:54:54 1244.69 35.12 13 < 49> 279.930 23.290
39 JANKOWSKI JERZY 1 22 G M 14:53:30 1244.12 36.04 4 < 45> 278.060 23.240
40 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 7 G 14:51:41 1243.94 36.97 78- 18- 2 275.760 0.000
41 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 23 G 14:49:00 1243.84 37.89 46- 10- 3 272.400 0.000
42 JASIŃSKI JAN 1 3 G M 14:51:58 1243.66 38.82 2 < 60> 276.050 23.100
43 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 14 G 14:51:26 1243.58 39.74 3 < 44> 275.370 0.000
44 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 4 G M 14:51:28 1243.39 40.67 4 < 51> 275.370 23.010
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45 JANKOWSKI JERZY 1 7 G M 14:53:38 1243.38 41.59 5 < 63> 278.060 22.960
46 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 13 G M 14:49:33 1240.72 42.51 2 < 138> 272.400 22.920
47 MAŁYS DOMINIK 1 6 G 14:52:47 1236.54 43.44 3 < 52> 275.480 0.000
48 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 39 G M 14:50:03 1236.49 44.36 5 < 55> 272.090 22.820
49 KOWALCZYK ROBERT 1 28 G 14:56:36 1235.35 45.29 14 < 57> 279.930 0.000
50 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 34 G M 14:53:18 1233.09 46.21 2 < 113> 275.350 22.730
51 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 17 G M 14:54:05 1228.87 47.13 5 < 59> 275.370 22.690
52 MAŁYS DOMINIK 1 10 G 14:54:11 1228.82 48.06 4 < 69> 275.480 0.000
53 DUDZIAK KAROL 1 18 G 14:48:36 1227.49 48.98 2 < 54> 268.330 0.000
54 DUDZIAK KAROL 1 3 G 14:48:42 1226.93 49.91 3 < 87> 268.330 0.000
55 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 53 14:52:21 1223.70 50.83 6 < 80> 272.090 0.000
56 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 90 14:55:22 1223.61 51.76 2 < 73> 275.760 0.000
57 KOWALCZYK ROBERT 1 12 G 14:58:58 1222.58 52.68 15 < 83> 279.930 0.000
58 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 19 G 14:56:14 1222.50 53.60 2 < 79> 276.570 0.000
59 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 24 G 14:55:51 1219.26 54.53 6 < 71> 275.370 0.000
60 JASIŃSKI JAN 1 18 G 14:56:26 1219.12 55.45 3 < 72> 276.050 0.000
61 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 24 G 14:57:05 1217.66 56.38 30- 6- 3 276.510 0.000
62 LIS MARIAN 1 31 G 14:57:05 1217.44 57.30 56- 4- 1 276.460 0.000
63 JANKOWSKI JERZY 1 14 G 14:58:24 1217.43 58.23 6 < 68> 278.060 0.000
64 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 16 G M 14:57:12 1217.39 59.15 2 < 93> 276.590 22.080
65 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 46 G 14:57:20 1216.32 60.07 2 < 97> 276.510 0.000
66 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 4 G 14:54:44 1213.84 61.00 18- 2- 1 272.790 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
67 JANKOWSKI JAN 1 33 G 14:55:41 1212.72 61.92 2 < 105> 273.690 0.000
68 JANKOWSKI JERZY 1 8 G 14:59:53 1209.57 62.85 7 < 94> 278.060 0.000
69 MAŁYS DOMINIK 1 77 14:57:54 1208.78 63.77 5 < 70> 275.480 0.000
70 MAŁYS DOMINIK 1 62 14:57:59 1208.33 64.70 6 < 89> 275.480 0.000
71 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 45 G 14:57:55 1208.21 65.62 7 < 77> 275.370 0.000
72 JASIŃSKI JAN 1 12 G 14:58:39 1207.30 66.54 4 < 76> 276.050 0.000
73 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 39 G 14:58:37 1206.21 67.47 3 < 74> 275.760 0.000
74 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 63 G 14:58:43 1205.68 68.39 4 < 81> 275.760 0.000
75 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 51 15:07:39 1205.34 69.32 2 < 135> 286.450 0.000
76 JASIŃSKI JAN 1 51 14:59:10 1204.58 70.24 5 < 82> 276.050 0.000
77 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 8 G 14:59:24 1200.39 71.16 8 < 92> 275.370 0.000
78 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 20 G M 14:58:00 1200.18 72.09 3 < 126> 273.640 21.440
79 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 4 G 15:00:38 1199.18 73.01 3 < 112> 276.570 0.000
80 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 27 G 14:57:14 1197.40 73.94 7 < 84> 272.090 0.000
81 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 42 15:00:22 1197.05 74.86 5 < 88> 275.760 0.000
82 JASIŃSKI JAN 1 13 G 15:00:38 1196.92 75.79 6 < 95> 276.050 0.000
83 KOWALCZYK ROBERT 1 55 15:03:57 1196.54 76.71 16 < 86> 279.930 0.000
84 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 9 G 14:57:28 1196.18 77.63 8 < 96> 272.090 0.000
85 LIS MARIAN 1 35 G 15:01:12 1195.76 78.56 2 < 141> 276.460 0.000
86 KOWALCZYK ROBERT 1 57 15:04:11 1195.35 79.48 17 < 91> 279.930 0.000
87 DUDZIAK KAROL 1 5 G M 14:54:32 1195.06 80.41 4 < 124> 268.330 21.020
88 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 88 G M 15:01:48 1189.65 81.33 6 < 115> 275.760 20.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
89 MAŁYS DOMINIK 1 26 G 15:01:48 1188.44 82.26 7 < 90> 275.480 0.000
90 MAŁYS DOMINIK 1 45 G M 15:01:51 1188.18 83.18 8 < 100> 275.480 20.880
91 KOWALCZYK ROBERT 1 18 G 15:05:38 1187.99 84.10 18 < 98> 279.930 0.000
92 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 19 G M 15:01:49 1187.88 85.03 9 < 101> 275.370 20.790
93 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 1 G 15:03:05 1186.66 85.95 3 < 185> 276.590 0.000
94 JANKOWSKI JERZY 1 1 G M 15:04:23 1186.35 86.88 8 < 109> 278.060 20.690
95 JASIŃSKI JAN 1 19 G 15:02:51 1185.53 87.80 7 < 128> 276.050 0.000
96 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 43 G 14:59:35 1185.15 88.72 9 < 120> 272.090 0.000
97 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 3 G M 15:03:21 1184.96 89.65 3 < 111> 276.510 20.560
98 KOWALCZYK ROBERT 1 54 15:06:20 1184.47 90.57 19 < 102> 279.930 0.000
99 MAŁYS HENRYK 1 1 G M 14:58:55 1184.32 91.50 4 < 104> 271.110 20.460
100 MAŁYS DOMINIK 1 72 15:02:47 1183.42 92.42 9 < 108> 275.480 0.000
101 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 26 G 15:02:42 1183.37 93.35 10 < 107> 275.370 0.000
102 KOWALCZYK ROBERT 1 6 G 15:06:44 1182.47 94.27 20 < 103> 279.930 0.000
103 KOWALCZYK ROBERT 1 53 15:06:48 1182.14 95.19 21 < 106> 279.930 0.000
104 MAŁYS HENRYK 1 75 14:59:34 1180.96 96.12 5 < 181> 271.110 0.000
105 JANKOWSKI JAN 1 12 G M 15:01:50 1180.55 97.04 3 < 156> 273.690 20.190
106 KOWALCZYK ROBERT 1 56 15:07:13 1180.06 97.97 22 < 116> 279.930 0.000
107 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 48 G 15:03:39 1178.56 98.89 11 < 121> 275.370 0.000
108 MAŁYS DOMINIK 1 1 G 15:03:58 1177.43 99.82 10 < 119> 275.480 0.000
109 JANKOWSKI JERZY 1 39 G 15:06:20 1176.56 100.74 9 < 110> 278.060 0.000
110 JANKOWSKI JERZY 1 12 G M 15:06:23 1176.31 101.66 10 < 155> 278.060 19.950
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
111 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 18 G M 15:05:07 1176.05 102.59 4 < 195> 276.510 19.910
112 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 41 G 15:05:26 1174.73 103.51 4 < 131> 276.570 0.000
113 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 10 G 15:04:35 1173.78 104.44 3 < 140> 275.350 0.000
114 DYK WIKTOR 1 15 G M 15:08:50 1172.37 105.36 2 < 178> 280.000 19.770
115 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 10 G 15:05:18 1171.95 106.28 7 < 117> 275.760 0.000
116 KOWALCZYK ROBERT 1 65 15:08:58 1171.42 107.21 23 < 118> 279.930 0.000
117 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 14 G 15:05:26 1171.29 108.13 8 < 150> 275.760 0.000
118 KOWALCZYK ROBERT 1 25 G 15:09:06 1170.77 109.06 24 < 127> 279.930 0.000
119 MAŁYS DOMINIK 1 14 G 15:05:26 1170.10 109.98 11 < 136> 275.480 0.000
120 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 46 G 15:02:44 1169.11 110.91 10 < 123> 272.090 0.000
121 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 41 G 15:05:40 1168.47 111.83 12 < 122> 275.370 0.000
122 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 46 G 15:05:57 1167.07 112.75 13 < 130> 275.370 0.000
123 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 52 15:03:33 1165.02 113.68 11 < 146> 272.090 0.000
124 DUDZIAK KAROL 1 17 G 15:00:40 1163.28 114.60 5 < 214> 268.330 0.000
125 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 4 G 15:03:42 1162.26 115.53 18- 1- 0 271.620 0.000
126 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 4 G M 15:05:53 1160.07 116.45 4 < 151> 273.640 19.210
127 KOWALCZYK ROBERT 1 61 15:11:24 1159.61 117.38 25 < 129> 279.930 0.000
128 JASIŃSKI JAN 1 27 G M 15:08:12 1158.90 118.30 8 < 147> 276.050 19.120
129 KOWALCZYK ROBERT 1 80 15:11:42 1158.17 119.22 26 < 132> 279.930 0.000
130 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 23 G 15:07:57 1157.26 120.15 14 < 134> 275.370 0.000
131 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 7 G 15:09:24 1155.26 121.07 5 < 149> 276.570 0.000
132 KOWALCZYK ROBERT 1 45 G 15:12:28 1154.51 122.00 27 < 132> 279.930 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
132 KOWALCZYK ROBERT 1 23 G 15:12:28 1154.51 122.00 28 < 144> 279.930 0.000
134 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 37 G M 15:08:40 1153.79 123.84 15 < 142> 275.370 18.840
135 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 3 G M 15:18:27 1152.95 124.77 3 < 152> 286.450 18.800
136 MAŁYS DOMINIK 1 39 G 15:09:21 1150.95 125.69 12 < 157> 275.480 0.000
137 ŁUKAWY JAN 1 21 G M 15:05:16 1150.44 126.62 31- 2- 2 270.660 18.700
138 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 12 G M 15:06:57 1149.61 127.54 3 < 145> 272.400 18.660
139 ŁUKAWY JAN 1 5 G M 15:05:44 1148.16 128.47 2 270.660 18.610
140 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 31 G M 15:09:50 1148.09 129.39 4 275.350 18.560
141 LIS MARIAN 1 7 G M 15:10:54 1147.61 130.31 3 < 184> 276.460 18.520
142 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 10 G M 15:10:01 1147.30 131.24 16 < 143> 275.370 0.000
143 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 16 G 15:10:27 1145.23 132.16 17 < 162> 275.370 0.000
144 KOWALCZYK ROBERT 1 31 G 15:14:34 1144.60 133.09 29 < 176> 279.930 0.000
145 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 3 G 15:08:12 1143.58 134.01 4 < 154> 272.400 0.000
146 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 77 15:08:01 1143.16 134.94 12 < 175> 272.090 0.000
147 JASIŃSKI JAN 1 33 G 15:11:35 1142.67 135.86 9 < 148> 276.050 0.000
148 JASIŃSKI JAN 1 36 G 15:11:37 1142.51 136.78 10 < 161> 276.050 0.000
149 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 37 G M 15:12:15 1141.67 137.71 6 < 165> 276.570 18.150
150 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 77 15:11:48 1140.45 138.63 9 < 153> 275.760 0.000
151 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 24 G M 15:10:07 1139.61 139.56 5 273.640 18.060
152 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 60 15:21:25 1139.34 140.48 4 < 159> 286.450 0.000
153 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 72 G 15:12:07 1138.96 141.40 10 < 163> 275.760 0.000
154 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 28 G 15:09:19 1138.24 142.33 5 < 167> 272.400 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
155 JANKOWSKI JERZY 1 4 G 15:14:26 1137.57 143.25 11 < 171> 278.060 0.000
156 JANKOWSKI JAN 1 22 G 15:10:44 1136.90 144.18 4 < 158> 273.690 0.000
157 MAŁYS DOMINIK 1 16 G M 15:12:23 1136.55 145.10 13 < 168> 275.480 17.780
158 JANKOWSKI JAN 1 46 G M 15:10:51 1136.35 146.03 5 < 160> 273.690 17.730
159 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 2 G M 15:22:13 1135.73 146.95 5 286.450 17.690
160 JANKOWSKI JAN 1 3 G M 15:11:15 1134.47 147.87 6 < 186> 273.690 17.640
161 JASIŃSKI JAN 1 26 G M 15:13:25 1134.06 148.80 11 < 170> 276.050 17.590
162 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 3 G 15:13:01 1133.13 149.72 18 < 177> 275.370 0.000
163 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 5 G 15:13:26 1132.80 150.65 11 < 166> 275.760 0.000
164 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 7 G M 15:10:49 1132.77 151.57 2 272.790 17.450
165 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 11 G M 15:14:32 1131.01 152.50 7 < 169> 276.570 17.410
166 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 4 G 15:13:56 1130.47 153.42 12 < 192> 275.760 0.000
167 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 14 G M 15:11:00 1130.29 154.34 6 < 200> 272.400 17.310
168 MAŁYS DOMINIK 1 15 G 15:13:48 1129.94 155.27 14 < 173> 275.480 0.000
169 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 31 G 15:14:50 1129.63 156.19 8 < 206> 276.570 0.000
170 JASIŃSKI JAN 1 5 G 15:14:24 1129.50 157.12 12 < 204> 276.050 0.000
171 JANKOWSKI JERZY 1 31 G 15:16:14 1129.25 158.04 12 < 172> 278.060 0.000
172 JANKOWSKI JERZY 1 51 15:16:20 1128.80 158.96 13 < 179> 278.060 0.000
173 MAŁYS DOMINIK 1 63 15:14:03 1128.79 159.89 15 < 174> 275.480 0.000
174 MAŁYS DOMINIK 1 60 15:14:07 1128.48 160.81 16 < 182> 275.480 0.000
175 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 14 G 15:11:07 1128.46 161.74 13 < 189> 272.090 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
176 KOWALCZYK ROBERT 1 88 15:18:12 1127.84 162.66 30 < 180> 279.930 0.000
177 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 38 G 15:14:29 1126.33 163.59 19 < 191> 275.370 0.000
178 DYK WIKTOR 1 1 G M 15:18:45 1125.63 164.51 3 < 187> 280.000 16.810
179 JANKOWSKI JERZY 1 40 G 15:17:07 1125.22 165.43 14 < 193> 278.060 0.000
180 KOWALCZYK ROBERT 1 34 G 15:18:50 1124.97 166.36 31 279.930 0.000
181 MAŁYS HENRYK 1 26 G 15:11:09 1124.24 167.28 6 271.110 0.000
182 MAŁYS DOMINIK 1 2 G 15:15:12 1123.49 168.21 17 < 183> 275.480 0.000
183 MAŁYS DOMINIK 1 13 G 15:15:15 1123.26 169.13 18 < 207> 275.480 0.000
184 LIS MARIAN 1 29 G 15:16:08 1123.21 170.06 4 276.460 0.000
185 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 7 G 15:16:30 1122.07 170.98 4 276.590 0.000
186 JANKOWSKI JAN 1 24 G 15:13:57 1121.91 171.90 7 < 188> 273.690 0.000
187 DYK WIKTOR 1 2 G M 15:19:38 1121.65 172.83 4 280.000 16.390
188 JANKOWSKI JAN 1 35 G 15:14:01 1121.60 173.75 8 < 208> 273.690 0.000
189 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 8 G 15:12:39 1121.33 174.68 14 < 190> 272.090 0.000
190 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 29 G M 15:12:44 1120.94 175.60 15 < 194> 272.090 16.250
191 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 43 G 15:15:46 1120.45 176.52 20 < 202> 275.370 0.000
192 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 27 G 15:16:08 1120.37 177.45 13 < 196> 275.760 0.000
193 JANKOWSKI JERZY 1 59 15:18:27 1119.18 178.37 15 278.060 0.000
194 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 61 15:13:09 1119.02 179.30 16 < 198> 272.090 0.000
195 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 21 G 15:17:11 1118.64 180.22 5 < 197> 276.510 0.000
196 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 82 G M 15:16:34 1118.40 181.15 14 < 199> 275.760 15.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
197 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 11 G M 15:17:20 1117.97 182.07 6 276.510 15.930
198 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 3 G M 15:13:33 1117.18 182.99 17 272.090 15.880
199 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 85 G 15:16:51 1117.12 183.92 15 < 201> 275.760 0.000
200 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 17 G 15:14:04 1116.09 184.84 7 < 203> 272.400 0.000
201 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 9 G 15:17:07 1115.91 185.77 16 < 212> 275.760 0.000
202 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 42 G 15:16:47 1115.84 186.69 21 275.370 0.000
203 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 8 G 15:14:12 1115.48 187.62 8 < 209> 272.400 0.000
204 JASIŃSKI JAN 1 20 G 15:17:30 1115.35 188.54 13 < 205> 276.050 0.000
205 JASIŃSKI JAN 1 8 G 15:17:31 1115.28 189.46 14 < 210> 276.050 0.000
206 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 38 G 15:18:00 1115.20 190.39 9 < 213> 276.570 0.000
207 MAŁYS DOMINIK 1 12 G 15:17:03 1115.08 191.31 19 275.480 0.000
208 JANKOWSKI JAN 1 18 G M 15:15:34 1114.52 192.24 9 273.690 15.420
209 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 7 G 15:14:31 1114.03 193.16 9 < 211> 272.400 0.000
210 JASIŃSKI JAN 1 66 15:17:52 1113.70 194.09 15 < 216> 276.050 0.000
211 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 32 G 15:14:55 1112.22 195.01 10 272.400 0.000
212 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 49 G 15:18:03 1111.71 195.93 17 < 217> 275.760 0.000
213 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 32 G 15:19:04 1110.43 196.86 10 276.570 0.000
214 DUDZIAK KAROL 1 4 G 15:11:39 1110.41 197.78 6 < 215> 268.330 0.000
215 DUDZIAK KAROL 1 7 G 15:11:41 1110.25 198.71 7 268.330 0.000
216 JASIŃSKI JAN 1 62 15:18:56 1108.93 199.63 16 276.050 0.000
217 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 8 G 15:18:41 1108.88 200.55 18 275.760 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
218 MAŁYS HENRYK 1 17 G 15:14:41 1108.00 0.00 7 271.110 0.000
219 DYK WIKTOR 1 16 G 15:22:56 1107.01 0.00 5 280.000 0.000
220 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 32 G 15:28:49 1106.77 0.00 6 286.450 0.000
221 JANKOWSKI JERZY 1 20 G 15:21:43 1104.66 0.00 16 278.060 0.000
222 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 4 G 15:16:33 1103.59 0.00 18 272.090 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 03.05.17 ŁĘKNICA-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 23 6 10 79.51
2 JANKOWSKI JAN 1 58 6 14 78.79
3 MAŁYS DOMINIK 1 87 6 19 78.40
4 JASIŃSKI JAN 1 75 6 20 78.21
5 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 72 6 16 73.66
6 JANKOWSKI JERZY 1 47 6 10 71.42
7 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 52 6 16 70.36
8 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 47 6 16 66.73
9 KOWALCZYK ROBERT 1 65 6 23 62.94
10 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 79 6 13 60.98
11 DUDZIAK KAROL 1 37 6 8 60.88
12 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 33 6 8 58.83
13 LIS MARIAN 1 63 6 11 56.20
14 MAŁYS HENRYK 1 65 6 7 54.58
15 JANKOWSKI PAWEŁ 1 37 5 5 34.60
16 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 47 5 5 32.97
17 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 39 3 3 25.63
18 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 25 3 3 22.96
19 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 18 2 2 17.18
20 ŁUKAWY JAN 1 33 1 1 11.70
21 KAZEK JAN 1 30 0 0 0.00
22 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 14 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 03.05.17 ŁĘKNICA-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 23 5 10 57.57
2 JANKOWSKI JAN 1 58 5 14 52.97
3 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 52 5 16 52.92
4 MAŁYS DOMINIK 1 87 4 19 52.17
5 JASIŃSKI JAN 1 75 5 20 47.65
6 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 33 5 8 40.15
7 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 72 3 16 33.96
8 KOWALCZYK ROBERT 1 65 5 23 32.20
9 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 47 3 16 30.90
10 DUDZIAK KAROL 1 37 3 8 21.75
11 LIS MARIAN 1 63 3 11 20.13
12 JANKOWSKI PAWEŁ 1 37 2 5 17.95
13 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 18 2 2 17.18
14 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 25 2 3 17.14
15 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 47 1 5 6.49
16 JANKOWSKI JERZY 1 47 0 10 0.00
17 ŁUKAWY JAN 1 33 0 1 0.00
18 MAŁYS HENRYK 1 65 0 7 0.00
19 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 39 0 3 0.00
20 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 79 0 13 0.00
21 KAZEK JAN 1 30 0 0 0.00
22 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 14 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 2
------------------------
z lotu ŁĘKNICA-2 z dnia 03.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 11,05,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 148.405 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 22
4.Ilość wysłanych gołębi................: 1046
5.Ilość konkursów.......................: 210
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1216.11
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1039.51
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,06,38
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,24,42
10.Czas trwania konkursu.................:18 min. 4 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 14.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
Lot do MP w kat.A.
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 22 | 1046 | 210 |20.08|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 22 | 1046 | 210 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 2. Lot do MP w kat.A.
z lotu ŁĘKNICA-2, w dniu 03.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 JANKOWSKI JAN 1 12 G 13:06:38 1216.11 0.96 58- 14- 5 147.920 0.000
2 JANKOWSKI JAN 1 16 G 13:06:42 1215.45 1.91 2 < 10> 147.920 0.000
3 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 24 G 13:08:58 1205.32 2.87 23- 10- 5 149.420 0.000
4 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 23 G M 13:09:06 1204.03 3.82 2 < 5> 149.420 13.860
5 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 34 G M 13:09:13 1202.90 4.78 3 < 25> 149.420 13.810
6 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 1 G M 13:09:50 1197.12 5.74 52- 16- 5 149.440 13.760
7 JASIŃSKI JAN 1 65 13:11:13 1189.54 6.69 75- 20- 5 150.140 0.000
8 MAŁYS DOMINIK 1 106 13:10:47 1188.95 7.65 87- 19- 4 149.550 0.000
9 JASIŃSKI JAN 1 78 13:11:19 1188.60 8.60 2 < 15> 150.140 0.000
10 JANKOWSKI JAN 1 46 G M 13:09:28 1188.43 9.56 3 < 18> 147.920 13.570
11 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 19 G M 13:11:29 1181.50 10.52 2 < 54> 149.440 13.520
12 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 9 G 13:13:00 1178.28 11.47 33- 8- 5 150.820 0.000
13 JANKOWSKI JERZY 1 22 G 13:14:21 1177.97 12.43 47- 10- 0 152.370 0.000
14 MAŁYS DOMINIK 1 20 G M 13:12:18 1174.78 13.38 2 < 20> 149.550 13.380
15 JASIŃSKI JAN 1 42 G 13:13:07 1171.90 14.34 3 < 23> 150.140 0.000
16 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 35 G M 13:09:58 1169.35 15.30 72- 16- 3 146.130 13.280
17 DUDZIAK KAROL 1 41 G M 13:07:09 1165.62 16.25 37- 8- 3 142.380 13.230
18 JANKOWSKI JAN 1 3 G 13:12:06 1163.81 17.21 4 < 24> 147.920 0.000
19 JANKOWSKI JERZY 1 47 G 13:16:23 1159.74 18.16 2 < 34> 152.370 0.000
20 MAŁYS DOMINIK 1 48 G M 13:13:58 1159.60 19.12 3 < 21> 149.550 13.090
21 MAŁYS DOMINIK 1 37 G M 13:13:59 1159.45 20.08 4 < 29> 149.550 13.040
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 95 13:14:15 1159.07 21.03 79- 13- 0 149.810 0.000
23 JASIŃSKI JAN 1 23 G M 13:14:56 1155.52 21.99 4 < 30> 150.140 12.950
24 JANKOWSKI JAN 1 41 G 13:13:01 1155.48 22.94 5 < 60> 147.920 0.000
25 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 35 G M 13:14:21 1155.16 23.90 4 < 27> 149.420 12.850
26 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 48 G 13:15:24 1154.91 24.86 47- 16- 3 150.600 0.000
27 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 4 G 13:14:23 1154.86 25.81 5 < 36> 149.420 0.000
28 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 84 13:11:35 1154.42 26.77 2 < 39> 146.130 0.000
29 MAŁYS DOMINIK 1 31 G M 13:14:42 1153.05 27.72 5 < 31> 149.550 12.660
30 JASIŃSKI JAN 1 46 G 13:15:23 1151.53 28.68 5 < 43> 150.140 0.000
31 MAŁYS DOMINIK 1 70 13:14:55 1151.12 29.64 6 < 45> 149.550 0.000
32 DUDZIAK KAROL 1 12 G 13:09:16 1145.76 30.59 2 < 35> 142.380 0.000
33 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 10 G M 13:16:35 1144.52 31.55 2 < 37> 150.600 12.470
34 JANKOWSKI JERZY 1 26 G 13:18:40 1139.93 32.50 3 < 38> 152.370 0.000
35 DUDZIAK KAROL 1 47 G 13:10:09 1137.68 33.46 3 < 56> 142.380 0.000
36 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 38 G 13:16:33 1135.84 34.42 6 < 50> 149.420 0.000
37 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 36 G 13:17:39 1135.32 35.37 3 < 64> 150.600 0.000
38 JANKOWSKI JERZY 1 28 G 13:19:30 1132.86 36.33 4 < 62> 152.370 0.000
39 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 64 13:14:00 1132.79 37.28 3 < 40> 146.130 0.000
40 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 41 G 13:14:06 1131.91 38.24 4 < 42> 146.130 0.000
41 LIS MARIAN 1 17 G 13:17:59 1131.65 39.20 63- 11- 3 150.490 0.000
42 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 38 G 13:14:12 1131.04 40.15 5 < 57> 146.130 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 JASIŃSKI JAN 1 59 13:18:26 1125.21 41.11 6 < 44> 150.140 0.000
44 JASIŃSKI JAN 1 79 13:18:30 1124.64 42.07 7 < 59> 150.140 0.000
45 MAŁYS DOMINIK 1 40 G 13:18:02 1124.15 43.02 7 < 45> 149.550 0.000
45 MAŁYS DOMINIK 1 94 13:18:02 1124.15 43.02 8 < 47> 149.550 0.000
47 MAŁYS DOMINIK 1 45 G 13:18:03 1124.01 44.93 9 < 47> 149.550 0.000
47 MAŁYS DOMINIK 1 98 13:18:03 1124.01 44.93 10 < 55> 149.550 0.000
49 ŁUKAWY JAN 1 12 G 13:13:49 1123.61 46.85 33- 1- 0 144.740 0.000
50 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 30 G 13:18:02 1123.18 47.80 7 < 51> 149.420 0.000
51 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 32 G M 13:18:06 1122.62 48.76 8 < 52> 149.420 11.610
52 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 25 G 13:18:08 1122.33 49.71 9 < 180> 149.420 0.000
53 KOWALCZYK ROBERT 1 82 13:22:36 1121.08 50.67 65- 23- 5 154.260 0.000
54 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 32 G M 13:18:33 1118.98 51.63 3 < 72> 149.440 11.460
55 MAŁYS DOMINIK 1 33 G 13:19:09 1114.80 52.58 11 < 80> 149.550 0.000
56 DUDZIAK KAROL 1 21 G 13:12:50 1113.79 53.54 4 < 147> 142.380 0.000
57 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 29 G M 13:16:28 1111.54 54.49 6 < 78> 146.130 11.320
58 MAŁYS HENRYK 1 87 13:15:40 1111.38 55.45 65- 7- 0 145.220 0.000
59 JASIŃSKI JAN 1 14 G M 13:20:14 1110.23 56.41 8 < 81> 150.140 11.220
60 JANKOWSKI JAN 1 18 G 13:18:18 1109.68 57.36 6 < 61> 147.920 0.000
61 JANKOWSKI JAN 1 32 G M 13:18:20 1109.40 58.32 7 < 67> 147.920 11.130
62 JANKOWSKI JERZY 1 42 G 13:22:34 1107.61 59.27 5 < 103> 152.370 0.000
63 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 48 G 13:20:58 1107.33 60.23 39- 3- 0 150.560 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
64 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 30 G M 13:21:22 1104.38 61.19 4 < 94> 150.600 10.990
65 KOWALCZYK ROBERT 1 19 G 13:24:47 1103.57 62.14 2 < 66> 154.260 0.000
66 KOWALCZYK ROBERT 1 33 G 13:24:51 1103.04 63.10 3 < 68> 154.260 0.000
67 JANKOWSKI JAN 1 14 G M 13:19:11 1102.37 64.05 8 < 106> 147.920 10.840
68 KOWALCZYK ROBERT 1 60 13:25:07 1100.94 65.01 4 < 70> 154.260 0.000
69 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 13 G M 13:22:13 1099.14 65.97 2 < 71> 150.820 10.750
70 KOWALCZYK ROBERT 1 84 13:25:21 1099.11 66.92 5 < 124> 154.260 0.000
71 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 17 G M 13:22:16 1098.74 67.88 3 < 76> 150.820 10.650
72 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 15 G 13:21:07 1097.88 68.83 4 < 73> 149.440 0.000
73 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 43 G 13:21:13 1097.08 69.79 5 < 75> 149.440 0.000
74 MAŁYS HENRYK 1 25 G 13:17:30 1096.00 70.75 2 < 89> 145.220 0.000
75 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 51 13:21:23 1095.74 71.70 6 < 85> 149.440 0.000
76 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 1 G 13:22:47 1094.62 72.66 4 < 151> 150.820 0.000
77 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 65 13:22:10 1092.18 73.61 2 < 84> 149.810 0.000
78 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 65 13:18:52 1091.61 74.57 7 < 79> 146.130 0.000
79 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 83 13:18:55 1091.20 75.53 8 < 98> 146.130 0.000
80 MAŁYS DOMINIK 1 78 13:22:05 1090.94 76.48 12 < 82> 149.550 0.000
81 JASIŃSKI JAN 1 62 13:22:41 1090.47 77.44 9 < 86> 150.140 0.000
82 MAŁYS DOMINIK 1 100 13:22:13 1089.88 78.39 13 < 83> 149.550 0.000
83 MAŁYS DOMINIK 1 46 G 13:22:15 1089.62 79.35 14 < 109> 149.550 0.000
84 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 37 13:22:32 1089.26 80.31 3 < 90> 149.810 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
85 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 33 G 13:22:23 1087.76 81.26 7 < 97> 149.440 0.000
86 JASIŃSKI JAN 1 31 G 13:23:07 1087.05 82.22 10 < 87> 150.140 0.000
87 JASIŃSKI JAN 1 66 13:23:13 1086.27 83.17 11 < 101> 150.140 0.000
88 LIS MARIAN 1 77 13:23:39 1085.40 84.13 2 < 91> 150.490 0.000
89 MAŁYS HENRYK 1 33 G 13:18:49 1085.22 85.09 3 < 92> 145.220 0.000
90 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 12 G 13:23:03 1085.19 86.04 4 < 96> 149.810 0.000
91 LIS MARIAN 1 63 13:23:42 1085.00 87.00 3 < 119> 150.490 0.000
92 MAŁYS HENRYK 1 75 13:18:51 1084.95 87.95 4 < 100> 145.220 0.000
93 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 3 G M 13:21:19 1084.75 88.91 25- 3- 2 147.870 9.600
94 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 14 G 13:24:03 1083.06 89.87 5 < 113> 150.600 0.000
95 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 2 G M 13:19:42 1081.29 90.82 18- 2- 2 145.650 9.500
96 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 96 G 13:23:39 1080.49 91.78 5 < 118> 149.810 0.000
97 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 37 G M 13:23:19 1080.42 92.73 8 < 114> 149.440 9.410
98 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 10 G M 13:20:26 1078.98 93.69 9 < 99> 146.130 9.360
99 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 13 G 13:20:37 1077.52 94.65 10 < 104> 146.130 0.000
100 MAŁYS HENRYK 1 69 13:19:52 1076.77 95.60 5 < 208> 145.220 0.000
101 JASIŃSKI JAN 1 3 G M 13:24:29 1076.40 96.56 12 < 102> 150.140 9.220
102 JASIŃSKI JAN 1 74 13:24:30 1076.27 97.51 13 < 110> 150.140 0.000
103 JANKOWSKI JERZY 1 2 G 13:26:40 1075.55 98.47 6 < 141> 152.370 0.000
104 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 37 G 13:20:53 1075.41 99.43 11 < 162> 146.130 0.000
105 JANKOWSKI PAWEŁ 1 5 G M 13:25:05 1075.29 100.38 37- 5- 2 150.630 9.020
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
106 JANKOWSKI JAN 1 48 G 13:22:35 1075.13 101.34 9 < 108> 147.920 0.000
107 JANKOWSKI PAWEŁ 1 39 G M 13:25:09 1074.78 102.29 2 < 167> 150.630 8.930
108 JANKOWSKI JAN 1 37 G M 13:22:39 1074.61 103.25 10 < 115> 147.920 8.880
109 MAŁYS DOMINIK 1 10 G 13:24:12 1074.35 104.21 15 < 111> 149.550 0.000
110 JASIŃSKI JAN 1 6 G M 13:24:46 1074.22 105.16 14 < 143> 150.140 8.780
111 MAŁYS DOMINIK 1 74 13:24:14 1074.10 106.12 16 < 111> 149.550 0.000
111 MAŁYS DOMINIK 1 12 G 13:24:14 1074.10 106.12 17 < 134> 149.550 0.000
113 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 18 G 13:25:17 1073.54 108.03 6 < 116> 150.600 0.000
114 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 40 G 13:24:13 1073.44 108.99 9 < 149> 149.440 0.000
115 JANKOWSKI JAN 1 9 G M 13:22:50 1073.18 109.94 11 < 117> 147.920 8.550
116 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 28 G 13:25:20 1073.16 110.90 7 < 138> 150.600 0.000
117 JANKOWSKI JAN 1 26 G 13:22:52 1072.92 111.85 12 < 173> 147.920 0.000
118 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 61 G 13:24:42 1072.37 112.81 6 < 120> 149.810 0.000
119 LIS MARIAN 1 81 13:25:22 1072.12 113.77 4 < 123> 150.490 0.000
120 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 55 G 13:24:48 1071.60 114.72 7 < 132> 149.810 0.000
121 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 40 G 13:21:42 1071.25 115.68 47- 5- 1 146.440 0.000
122 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 34 G 13:25:38 1070.59 116.63 2 < 160> 150.560 0.000
123 LIS MARIAN 1 7 G M 13:25:41 1069.71 117.59 5 < 125> 150.490 8.160
124 KOWALCZYK ROBERT 1 75 13:29:15 1069.39 118.55 6 < 126> 154.260 0.000
125 LIS MARIAN 1 41 G 13:25:49 1068.70 119.50 6 < 130> 150.490 0.000
126 KOWALCZYK ROBERT 1 10 G 13:29:26 1068.04 120.46 7 < 126> 154.260 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
126 KOWALCZYK ROBERT 1 21 G 13:29:26 1068.04 120.46 8 < 128> 154.260 0.000
128 KOWALCZYK ROBERT 1 79 13:29:28 1067.79 122.37 9 < 128> 154.260 0.000
128 KOWALCZYK ROBERT 1 24 G M 13:29:28 1067.79 122.37 10 < 137> 154.260 7.920
130 LIS MARIAN 1 56 13:26:03 1066.93 124.28 7 < 131> 150.490 0.000
131 LIS MARIAN 1 65 13:26:05 1066.68 125.24 8 < 140> 150.490 0.000
132 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 50 13:25:33 1065.88 126.20 8 < 135> 149.810 0.000
133 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 29 G M 13:21:42 1065.47 127.15 2 145.650 7.680
134 MAŁYS DOMINIK 1 22 G 13:25:24 1065.17 128.11 18 < 186> 149.550 0.000
135 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 83 G 13:25:40 1065.00 129.06 9 < 154> 149.810 0.000
136 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 4 G M 13:23:55 1064.45 130.02 2 < 172> 147.870 7.540
137 KOWALCZYK ROBERT 1 28 G 13:29:57 1064.23 130.98 11 < 142> 154.260 0.000
138 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 9 G M 13:26:34 1063.81 131.93 8 < 150> 150.600 7.440
139 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 38 G 13:22:40 1063.73 132.89 2 < 158> 146.440 0.000
140 LIS MARIAN 1 27 G 13:26:29 1063.66 133.84 9 < 146> 150.490 0.000
141 JANKOWSKI JERZY 1 8 G 13:28:16 1063.54 134.80 7 < 152> 152.370 0.000
142 KOWALCZYK ROBERT 1 9 G M 13:30:03 1063.50 135.76 12 < 144> 154.260 7.250
143 JASIŃSKI JAN 1 38 G 13:26:12 1063.31 136.71 15 < 178> 150.140 0.000
144 KOWALCZYK ROBERT 1 47 G 13:30:05 1063.25 137.67 13 < 145> 154.260 0.000
145 KOWALCZYK ROBERT 1 17 G 13:30:13 1062.28 138.62 14 < 148> 154.260 0.000
146 LIS MARIAN 1 26 G M 13:26:43 1061.91 139.58 10 < 191> 150.490 7.060
147 DUDZIAK KAROL 1 22 G 13:19:08 1061.48 140.54 5 < 202> 142.380 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
148 KOWALCZYK ROBERT 1 72 13:30:23 1061.06 141.49 15 < 155> 154.260 0.000
149 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 17 G 13:25:51 1060.99 142.45 10 < 175> 149.440 0.000
150 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 35 G 13:27:00 1060.56 143.40 9 < 156> 150.600 0.000
151 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 2 G M 13:27:14 1060.37 144.36 5 < 153> 150.820 6.820
152 JANKOWSKI JERZY 1 51 13:28:44 1060.09 145.32 8 < 169> 152.370 0.000
153 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 4 G M 13:27:19 1059.75 146.27 6 < 170> 150.820 6.730
154 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 36 13:26:24 1059.48 147.23 10 < 157> 149.810 0.000
155 KOWALCZYK ROBERT 1 50 G 13:30:37 1059.36 148.18 16 < 163> 154.260 0.000
156 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 7 G 13:27:10 1059.32 149.14 10 < 165> 150.600 0.000
157 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 33 13:26:27 1059.10 150.10 11 < 159> 149.810 0.000
158 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 13 G M 13:23:18 1058.86 151.05 3 < 161> 146.440 6.490
159 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 64 G 13:26:29 1058.85 152.01 12 < 168> 149.810 0.000
160 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 26 G 13:27:18 1058.05 152.96 3 150.560 0.000
161 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 14 G 13:23:31 1057.20 153.92 4 < 200> 146.440 0.000
162 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 28 G 13:23:16 1056.87 154.88 12 < 193> 146.130 0.000
163 KOWALCZYK ROBERT 1 11 G M 13:31:00 1056.58 155.83 17 < 163> 154.260 6.250
163 KOWALCZYK ROBERT 1 2 G M 13:31:00 1056.58 155.83 18 < 166> 154.260 6.250
165 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 26 G 13:27:33 1056.47 157.74 11 < 171> 150.600 0.000
166 KOWALCZYK ROBERT 1 46 G 13:31:01 1056.46 158.70 19 < 184> 154.260 0.000
167 JANKOWSKI PAWEŁ 1 8 G 13:27:36 1056.31 159.66 3 < 176> 150.630 0.000
168 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 70 G 13:26:55 1055.62 160.61 13 149.810 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
169 JANKOWSKI JERZY 1 40 G 13:29:23 1055.32 161.57 9 < 174> 152.370 0.000
170 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 35 G 13:28:08 1053.70 162.52 7 < 185> 150.820 0.000
171 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 17 G 13:27:58 1053.39 163.48 12 < 182> 150.600 0.000
172 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 2 G 13:25:26 1052.96 164.44 3 147.870 0.000
173 JANKOWSKI JAN 1 11 G 13:25:37 1051.94 165.39 13 < 177> 147.920 0.000
174 JANKOWSKI JERZY 1 45 G 13:29:51 1051.92 166.35 10 152.370 0.000
175 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 39 G 13:27:04 1051.90 167.30 11 < 187> 149.440 0.000
176 JANKOWSKI PAWEŁ 1 31 G 13:28:14 1051.64 168.26 4 < 190> 150.630 0.000
177 JANKOWSKI JAN 1 29 G 13:25:42 1051.32 169.22 14 147.920 0.000
178 JASIŃSKI JAN 1 49 G 13:27:54 1050.67 170.17 16 < 179> 150.140 0.000
179 JASIŃSKI JAN 1 27 G M 13:27:56 1050.42 171.13 17 < 181> 150.140 5.480
180 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 1 G M 13:27:15 1050.40 172.08 10 149.420 5.440
181 JASIŃSKI JAN 1 75 13:27:57 1050.30 173.04 18 < 203> 150.140 0.000
182 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 45 G 13:28:24 1050.21 174.00 13 < 183> 150.600 0.000
183 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 16 G 13:28:25 1050.09 174.95 14 < 192> 150.600 0.000
184 KOWALCZYK ROBERT 1 89 13:31:55 1049.98 175.91 20 < 199> 154.260 0.000
185 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 15 G M 13:28:47 1048.94 176.86 8 150.820 5.200
186 MAŁYS DOMINIK 1 73 13:27:35 1048.86 177.82 19 149.550 0.000
187 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 35 G 13:27:29 1048.82 178.78 12 < 188> 149.440 0.000
188 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 47 G 13:27:33 1048.33 179.73 13 < 189> 149.440 0.000
189 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 54 13:27:35 1048.09 180.69 14 < 194> 149.440 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
190 JANKOWSKI PAWEŁ 1 6 G 13:28:45 1047.86 181.64 5 150.630 0.000
191 LIS MARIAN 1 20 G M 13:28:41 1047.37 182.60 11 150.490 4.910
192 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 27 G 13:28:49 1047.17 183.56 15 < 197> 150.600 0.000
193 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 61 13:24:45 1045.65 184.51 13 < 194> 146.130 0.000
194 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 10 G M 13:27:57 1045.40 185.47 15 < 196> 149.440 4.770
194 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 40 G 13:24:47 1045.40 185.47 14 < 198> 146.130 0.000
196 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 22 G 13:28:00 1045.04 187.38 16 149.440 0.000
197 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 5 G 13:29:09 1044.75 188.34 16 150.600 0.000
198 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 56 13:24:53 1044.66 189.29 15 < 206> 146.130 0.000
199 KOWALCZYK ROBERT 1 3 G M 13:32:41 1044.53 190.25 21 < 201> 154.260 4.530
200 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 11 G 13:25:13 1044.38 191.20 5 146.440 0.000
201 KOWALCZYK ROBERT 1 14 G M 13:32:47 1043.83 192.16 22 < 209> 154.260 0.000
202 DUDZIAK KAROL 1 28 G M 13:21:40 1041.81 193.12 6 < 205> 142.380 4.380
203 JASIŃSKI JAN 1 24 G 13:29:08 1041.67 194.07 19 < 204> 150.140 0.000
204 JASIŃSKI JAN 1 17 G 13:29:09 1041.55 195.03 20 150.140 0.000
205 DUDZIAK KAROL 1 5 G 13:21:44 1041.30 195.98 7 < 207> 142.380 0.000
206 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 45 G 13:25:30 1040.07 196.94 16 146.130 0.000
207 DUDZIAK KAROL 1 18 G M 13:21:54 1040.03 197.90 8 142.380 4.140
208 MAŁYS HENRYK 1 20 G 13:24:38 1040.01 198.85 6 < 210> 145.220 0.000
209 KOWALCZYK ROBERT 1 13 G 13:33:20 1039.96 199.81 23 154.260 0.000
210 MAŁYS HENRYK 1 60 13:24:42 1039.51 200.76 7 145.220 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
211 JANKOWSKI JERZY 1 59 13:31:40 1038.89 0.00 11 152.370 0.000
212 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 45 G 13:28:56 1038.26 0.00 17 149.440 0.000
213 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 12 G 13:27:28 1037.93 0.00 4 147.870 0.000
214 JANKOWSKI JERZY 1 7 G M 13:31:49 1037.83 0.00 12 152.370 0.000
215 JANKOWSKI JERZY 1 3 G 13:31:51 1037.59 0.00 13 152.370 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 30.04.17 ŁĘKNICA-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KOWALCZYK ROBERT 1 73 6 30 82.28
2 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 46 6 20 78.99
3 JANKOWSKI JERZY 1 55 6 20 77.92
4 MAŁYS DOMINIK 1 100 6 35 77.12
5 JASIŃSKI JAN 1 90 6 18 76.48
6 JANKOWSKI JAN 1 67 6 14 74.56
7 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 90 6 15 66.90
8 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 48 6 8 61.52
9 DYK WIKTOR 1 30 6 13 61.28
10 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 56 6 12 57.64
11 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 51 6 13 56.06
12 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 34 5 5 52.81
13 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 92 6 7 52.29
14 DUDZIAK KAROL 1 49 6 6 50.40
15 MAŁYS HENRYK 1 74 6 8 49.97
16 ŁUKAWY JAN 1 50 6 7 47.83
17 LIS MARIAN 1 66 6 12 46.14
18 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 48 6 6 44.98
19 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 22 2 2 16.41
20 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 25 2 2 15.51
21 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 55 1 1 8.31
22 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 25 0 0 0.00
23 KAZEK JAN 1 20 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 30.04.17 ŁĘKNICA-1
Punktacja Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 46 5 20 58.79
2 JANKOWSKI JERZY 1 55 5 20 57.40
3 KOWALCZYK ROBERT 1 73 5 30 54.78
4 MAŁYS DOMINIK 1 100 5 35 54.11
5 JASIŃSKI JAN 1 90 3 18 34.25
6 DYK WIKTOR 1 30 5 13 32.14
7 LIS MARIAN 1 66 4 12 28.14
8 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 34 2 5 26.38
9 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 51 3 13 24.49
10 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 48 3 8 24.21
11 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 56 3 12 23.98
12 JANKOWSKI JAN 1 67 2 14 21.04
13 ŁUKAWY JAN 1 50 3 7 20.50
14 MAŁYS HENRYK 1 74 2 8 14.76
15 DUDZIAK KAROL 1 49 1 6 11.31
16 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 25 1 2 10.56
17 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 22 1 2 10.32
18 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 48 1 6 9.61
19 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 90 1 15 8.55
20 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 92 0 7 0.00
21 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 25 0 0 0.00
22 KAZEK JAN 1 20 0 0 0.00
23 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 55 0 1 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 1
------------------------
z lotu ŁĘKNICA-1 z dnia 30.04.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,30,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 149.085 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 23
4.Ilość wysłanych gołębi................: 1266
5.Ilość konkursów.......................: 254
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1210.28
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1025.20
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,33,34
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,55,46
10.Czas trwania konkursu.................:22 min. 12 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Wszystkie wsadzone liczy się 6 konkursów
Punkty stałe 14.0- gradacja
ECałość [ 5]F
Lot do MP w kat.A.
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 23 | 1266 | 254 |20.06|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 23 | 1266 | 254 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 1. Lot do MP w kat.A.
z lotu ŁĘKNICA-1, w dniu 30.04.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 MAŁYS DOMINIK 1 17 G 10:33:34 1210.28 0.79 100- 35- 5 149.550 0.000
2 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 13 G M 10:34:03 1204.51 1.58 34- 5- 2 149.420 13.960
3 JASIŃSKI JAN 1 49 G 10:34:42 1204.01 2.37 90- 18- 3 150.140 0.000
4 KOWALCZYK ROBERT 1 19 G 10:38:13 1203.12 3.16 73- 30- 5 154.260 0.000
5 JANKOWSKI JAN 1 36 G 10:33:04 1201.95 3.95 67- 14- 2 147.920 0.000
6 JASIŃSKI JAN 1 3 G M 10:35:03 1200.64 4.74 2 < 29> 150.140 13.800
7 KOWALCZYK ROBERT 1 2 G M 10:38:31 1200.31 5.53 2 < 8> 154.260 13.760
8 KOWALCZYK ROBERT 1 61 10:38:48 1197.67 6.32 3 < 9> 154.260 0.000
9 KOWALCZYK ROBERT 1 44 G 10:38:55 1196.59 7.11 4 < 10> 154.260 0.000
10 KOWALCZYK ROBERT 1 14 G 10:38:59 1195.97 7.90 5 < 11> 154.260 0.000
11 KOWALCZYK ROBERT 1 46 G 10:39:07 1194.73 8.69 6 < 12> 154.260 0.000
12 KOWALCZYK ROBERT 1 68 10:39:09 1194.43 9.48 7 < 15> 154.260 0.000
13 JANKOWSKI JERZY 1 44 G 10:37:51 1191.79 10.27 55- 20- 5 152.370 0.000
14 JANKOWSKI JERZY 1 39 G 10:37:59 1190.55 11.06 2 < 26> 152.370 0.000
15 KOWALCZYK ROBERT 1 62 10:40:09 1185.25 11.85 8 < 18> 154.260 0.000
16 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 11 G M 10:37:21 1182.57 12.64 46- 20- 5 150.600 13.410
17 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 37 G 10:37:23 1182.26 13.43 2 < 19> 150.600 0.000
18 KOWALCZYK ROBERT 1 22 G 10:40:29 1182.22 14.22 9 < 23> 154.260 0.000
19 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 28 G 10:37:28 1181.49 15.01 3 < 21> 150.600 0.000
20 MAŁYS DOMINIK 1 82 10:36:44 1180.04 15.80 2 < 22> 149.550 0.000
21 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 25 G 10:37:40 1179.63 16.59 4 < 24> 150.600 0.000
22 MAŁYS DOMINIK 1 100 10:36:48 1179.42 17.38 3 < 44> 149.550 0.000
23 KOWALCZYK ROBERT 1 21 G 10:40:50 1179.06 18.17 10 < 28> 154.260 0.000
24 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 34 G 10:37:48 1178.40 18.96 5 < 36> 150.600 0.000
25 JANKOWSKI JAN 1 2 G M 10:35:58 1174.28 19.75 2 < 34> 147.920 13.050
26 JANKOWSKI JERZY 1 10 G M 10:39:58 1172.38 20.54 3 < 32> 152.370 13.010
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27 DYK WIKTOR 1 29 G 10:41:25 1172.00 21.33 30- 13- 5 154.020 0.000
28 KOWALCZYK ROBERT 1 4 G M 10:41:39 1171.74 22.12 11 < 30> 154.260 12.930
29 JASIŃSKI JAN 1 6 G 10:38:10 1171.44 22.91 3 < 48> 150.140 0.000
30 KOWALCZYK ROBERT 1 24 G M 10:41:48 1170.41 23.70 12 < 43> 154.260 12.850
31 LIS MARIAN 1 20 G M 10:38:42 1169.31 24.49 66- 12- 4 150.490 12.810
32 JANKOWSKI JERZY 1 1 G 10:40:24 1168.48 25.28 4 < 33> 152.370 0.000
33 JANKOWSKI JERZY 1 13 G M 10:40:28 1167.89 26.07 5 < 42> 152.370 12.740
34 JANKOWSKI JAN 1 32 G 10:36:45 1167.02 26.86 3 < 35> 147.920 0.000
35 JANKOWSKI JAN 1 37 G 10:36:47 1166.72 27.65 4 < 66> 147.920 0.000
36 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 10 G M 10:39:12 1165.64 28.44 6 < 37> 150.600 12.620
37 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 30 G M 10:39:16 1165.03 29.23 7 < 38> 150.600 12.580
38 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 13 G M 10:39:20 1164.43 30.02 8 < 52> 150.600 12.540
39 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 43 G 10:39:39 1163.29 30.81 48- 8- 3 150.820 0.000
40 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 16 G 10:38:29 1162.95 31.60 2 < 41> 149.420 0.000
41 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 31 G M 10:38:30 1162.80 32.39 3 < 151> 149.420 12.420
42 JANKOWSKI JERZY 1 12 G M 10:41:07 1162.10 33.18 6 < 90> 152.370 12.380
43 KOWALCZYK ROBERT 1 56 10:42:46 1161.89 33.97 13 < 58> 154.260 0.000
44 MAŁYS DOMINIK 1 18 G 10:38:48 1161.10 34.76 4 < 46> 149.550 0.000
45 ŁUKAWY JAN 1 21 G 10:34:43 1160.55 35.55 50- 7- 3 144.740 0.000
46 MAŁYS DOMINIK 1 78 10:38:54 1160.20 36.33 5 < 47> 149.550 0.000
47 MAŁYS DOMINIK 1 98 10:38:56 1159.90 37.12 6 < 50> 149.550 0.000
48 JASIŃSKI JAN 1 41 G 10:39:40 1157.89 37.91 4 < 49> 150.140 0.000
49 JASIŃSKI JAN 1 13 G 10:39:45 1157.15 38.70 5 < 61> 150.140 0.000
50 MAŁYS DOMINIK 1 4 G 10:39:39 1153.49 39.49 7 < 51> 149.550 0.000
51 MAŁYS DOMINIK 1 20 G M 10:39:41 1153.19 40.28 8 < 55> 149.550 12.020
52 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 27 G 10:40:41 1152.40 41.07 9 < 57> 150.600 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
53 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 20 10:40:00 1152.39 41.86 92- 7- 0 149.810 0.000
54 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 52 10:40:58 1151.59 42.65 2 < 63> 150.820 0.000
55 MAŁYS DOMINIK 1 36 G M 10:39:53 1151.42 43.44 9 < 65> 149.550 11.870
56 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 54 10:37:04 1150.03 44.23 90- 15- 1 146.130 0.000
57 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 46 G 10:41:12 1147.87 45.02 10 < 110> 150.600 0.000
58 KOWALCZYK ROBERT 1 72 10:44:25 1147.63 45.81 14 < 71> 154.260 0.000
59 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 37 G M 10:40:29 1145.28 46.60 56- 12- 3 149.440 11.710
60 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 51 10:40:31 1144.99 47.39 2 < 114> 149.440 0.000
61 JASIŃSKI JAN 1 27 G M 10:41:25 1142.47 48.18 6 < 62> 150.140 11.630
62 JASIŃSKI JAN 1 16 G 10:41:34 1141.17 48.97 7 < 68> 150.140 0.000
63 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 10 G M 10:42:38 1137.12 49.76 3 < 82> 150.820 11.550
64 DYK WIKTOR 1 21 G 10:45:58 1132.78 50.55 2 < 86> 154.020 0.000
65 MAŁYS DOMINIK 1 42 G M 10:42:03 1132.53 51.34 10 < 67> 149.550 11.470
66 JANKOWSKI JAN 1 46 G 10:40:41 1131.90 52.13 5 < 80> 147.920 0.000
67 MAŁYS DOMINIK 1 34 G 10:42:08 1131.81 52.92 11 < 100> 149.550 0.000
68 JASIŃSKI JAN 1 26 G 10:42:44 1131.14 53.71 8 < 73> 150.140 0.000
69 DUDZIAK KAROL 1 12 G M 10:36:08 1128.81 54.50 49- 6- 1 142.380 11.310
70 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 60 10:39:28 1128.71 55.29 2 < 75> 146.130 0.000
71 KOWALCZYK ROBERT 1 49 G 10:46:45 1128.04 56.08 15 < 108> 154.260 0.000
72 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 40 G 10:39:50 1127.91 56.87 51- 13- 3 146.440 0.000
73 JASIŃSKI JAN 1 74 10:43:10 1127.46 57.66 9 < 74> 150.140 0.000
74 JASIŃSKI JAN 1 60 10:43:12 1127.18 58.45 10 < 97> 150.140 0.000
75 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 5 G 10:39:40 1126.97 59.24 3 < 78> 146.130 0.000
76 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 16 G M 10:40:03 1126.03 60.03 2 < 77> 146.440 11.040
77 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 18 G 10:40:07 1125.45 60.82 3 < 143> 146.440 0.000
78 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 91 10:40:07 1123.07 61.61 4 < 79> 146.130 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
79 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 61 10:40:10 1122.64 62.40 5 < 81> 146.130 0.000
80 JANKOWSKI JAN 1 44 G 10:41:48 1122.31 63.19 6 < 83> 147.920 0.000
81 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 85 10:40:15 1121.92 63.98 6 < 95> 146.130 0.000
82 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 49 G 10:44:27 1121.76 64.77 4 < 168> 150.820 0.000
83 JANKOWSKI JAN 1 14 G 10:41:52 1121.74 65.56 7 < 92> 147.920 0.000
84 LIS MARIAN 1 47 G 10:44:12 1121.39 66.35 2 < 202> 150.490 0.000
85 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 25 10:43:40 1120.77 67.14 2 < 152> 149.810 0.000
86 DYK WIKTOR 1 40 G 10:48:04 1115.55 67.93 3 < 118> 154.020 0.000
87 MAŁYS HENRYK 1 6 G 10:40:19 1114.36 68.72 74- 8- 2 145.220 0.000
88 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 4 G M 10:42:44 1114.04 69.51 25- 2- 1 147.870 10.560
89 MAŁYS HENRYK 1 82 M 10:40:39 1111.52 70.30 2 < 121> 145.220 10.520
90 JANKOWSKI JERZY 1 16 G 10:47:08 1111.11 71.09 7 < 93> 152.370 0.000
91 DUDZIAK KAROL 1 28 G 10:38:23 1109.02 71.88 2 < 159> 142.380 0.000
92 JANKOWSKI JAN 1 72 10:43:23 1108.98 72.67 8 < 153> 147.920 0.000
93 JANKOWSKI JERZY 1 42 G 10:47:24 1108.95 73.46 8 < 99> 152.370 0.000
94 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 27 G M 10:41:21 1108.87 74.25 22- 2- 1 145.650 10.320
95 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 1 G 10:42:02 1106.77 75.04 7 < 96> 146.130 0.000
96 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 13 G 10:42:12 1105.37 75.83 8 < 115> 146.130 0.000
97 JASIŃSKI JAN 1 9 G 10:45:50 1105.33 76.62 11 < 98> 150.140 0.000
98 JASIŃSKI JAN 1 61 10:45:54 1104.78 77.41 12 < 117> 150.140 0.000
99 JANKOWSKI JERZY 1 4 G M 10:47:57 1104.53 78.20 9 < 107> 152.370 10.130
100 MAŁYS DOMINIK 1 31 G 10:45:28 1103.96 78.99 12 < 101> 149.550 0.000
101 MAŁYS DOMINIK 1 43 G M 10:45:29 1103.83 79.78 13 < 102> 149.550 10.050
102 MAŁYS DOMINIK 1 50 G 10:45:30 1103.69 80.57 14 < 103> 149.550 0.000
103 MAŁYS DOMINIK 1 14 G 10:45:31 1103.55 81.36 15 < 104> 149.550 0.000
104 MAŁYS DOMINIK 1 66 10:45:33 1103.28 82.15 16 < 104> 149.550 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
104 MAŁYS DOMINIK 1 30 G 10:45:33 1103.28 82.15 17 < 106> 149.550 0.000
106 MAŁYS DOMINIK 1 44 G 10:45:37 1102.74 83.73 18 < 130> 149.550 0.000
107 JANKOWSKI JERZY 1 9 G 10:48:15 1102.13 84.52 10 < 120> 152.370 0.000
108 KOWALCZYK ROBERT 1 20 G 10:50:03 1101.46 85.31 16 < 109> 154.260 0.000
109 KOWALCZYK ROBERT 1 65 10:50:07 1100.94 86.10 17 < 111> 154.260 0.000
110 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 6 G 10:46:49 1100.74 86.89 11 < 125> 150.600 0.000
111 KOWALCZYK ROBERT 1 1 G 10:50:09 1100.68 87.68 18 < 116> 154.260 0.000
112 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 5 G M 10:46:59 1099.11 88.47 48- 6- 1 150.560 9.610
113 ŁUKAWY JAN 1 23 G 10:41:49 1098.04 89.26 2 < 128> 144.740 0.000
114 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 48 G 10:46:13 1097.08 90.05 3 < 144> 149.440 0.000
115 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 89 10:43:23 1095.56 90.84 9 < 131> 146.130 0.000
116 KOWALCZYK ROBERT 1 82 10:50:49 1095.47 91.63 19 < 134> 154.260 0.000
117 JASIŃSKI JAN 1 7 G 10:47:13 1094.18 92.42 13 < 123> 150.140 0.000
118 DYK WIKTOR 1 3 G 10:50:49 1093.76 93.21 4 < 119> 154.020 0.000
119 DYK WIKTOR 1 22 G M 10:50:55 1092.99 94.00 5 < 167> 154.020 9.340
120 JANKOWSKI JERZY 1 11 G 10:49:25 1092.91 94.79 11 < 124> 152.370 0.000
121 MAŁYS HENRYK 1 41 G 10:43:03 1091.47 95.58 3 < 122> 145.220 0.000
122 MAŁYS HENRYK 1 73 10:43:07 1090.92 96.37 4 < 207> 145.220 0.000
123 JASIŃSKI JAN 1 81 10:47:48 1089.55 97.16 14 < 132> 150.140 0.000
124 JANKOWSKI JERZY 1 31 G M 10:49:56 1088.88 97.95 12 < 127> 152.370 9.140
125 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 20 G 10:48:23 1088.28 98.74 12 < 126> 150.600 0.000
126 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 47 G 10:48:25 1088.02 99.53 13 < 129> 150.600 0.000
127 JANKOWSKI JERZY 1 3 G 10:50:05 1087.71 100.32 13 < 147> 152.370 0.000
128 ŁUKAWY JAN 1 3 G M 10:43:05 1087.59 101.11 3 < 185> 144.740 8.980
129 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 36 G 10:48:29 1087.50 101.90 14 < 162> 150.600 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
130 MAŁYS DOMINIK 1 13 G 10:47:38 1086.58 102.69 19 < 135> 149.550 0.000
131 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 73 10:44:31 1086.33 103.48 10 < 139> 146.130 0.000
132 JASIŃSKI JAN 1 23 G M 10:48:14 1086.14 104.27 15 < 170> 150.140 8.820
133 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 13 G 10:48:38 1086.03 105.06 2 < 148> 150.560 0.000
134 KOWALCZYK ROBERT 1 18 G 10:52:08 1085.32 105.85 20 < 137> 154.260 0.000
135 MAŁYS DOMINIK 1 48 G M 10:47:48 1085.27 106.64 20 < 136> 149.550 8.700
136 MAŁYS DOMINIK 1 24 G 10:47:50 1085.01 107.42 21 < 140> 149.550 0.000
137 KOWALCZYK ROBERT 1 3 G 10:52:11 1084.94 108.21 21 < 138> 154.260 0.000
138 KOWALCZYK ROBERT 1 25 G 10:52:12 1084.81 109.00 22 < 141> 154.260 0.000
139 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 29 G M 10:44:47 1084.18 109.79 11 < 142> 146.130 8.550
140 MAŁYS DOMINIK 1 47 G 10:47:59 1083.83 110.58 22 < 154> 149.550 0.000
141 KOWALCZYK ROBERT 1 7 G M 10:52:20 1083.79 111.37 23 < 149> 154.260 8.470
142 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 18 G 10:44:56 1082.98 112.16 12 < 191> 146.130 0.000
143 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 33 G 10:45:16 1082.60 112.95 4 < 171> 146.440 0.000
144 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 28 G 10:48:04 1082.38 113.74 4 < 146> 149.440 0.000
145 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 7 G 10:58:26 1082.37 114.53 55- 1- 0 160.660 0.000
146 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 19 G 10:48:08 1081.85 115.32 5 < 150> 149.440 0.000
147 JANKOWSKI JERZY 1 19 G M 10:50:51 1081.79 116.11 14 < 155> 152.370 0.000
148 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 11 G 10:49:11 1081.74 116.90 3 < 173> 150.560 0.000
149 KOWALCZYK ROBERT 1 75 10:52:42 1081.01 117.69 24 < 177> 154.260 0.000
150 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 50 G 10:48:16 1080.81 118.48 6 < 166> 149.440 0.000
151 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 38 G 10:48:17 1080.54 119.27 4 < 206> 149.420 0.000
152 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 66 G 10:48:40 1080.36 120.06 3 < 165> 149.810 0.000
153 JANKOWSKI JAN 1 6 G M 10:46:58 1079.97 120.85 9 < 179> 147.920 7.990
154 MAŁYS DOMINIK 1 39 G 10:48:29 1079.91 121.64 23 < 156> 149.550 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
155 JANKOWSKI JERZY 1 23 G 10:51:15 1078.73 122.43 15 < 158> 152.370 0.000
156 MAŁYS DOMINIK 1 2 G 10:48:47 1077.58 123.22 24 < 157> 149.550 0.000
157 MAŁYS DOMINIK 1 10 G 10:48:50 1077.19 124.01 25 < 180> 149.550 0.000
158 JANKOWSKI JERZY 1 17 G 10:51:30 1076.82 124.80 16 < 193> 152.370 0.000
159 DUDZIAK KAROL 1 43 G 10:42:17 1076.33 125.59 3 < 160> 142.380 0.000
160 DUDZIAK KAROL 1 41 G 10:42:26 1075.11 126.38 4 < 160> 142.380 0.000
160 DUDZIAK KAROL 1 39 G 10:42:26 1075.11 126.38 5 < 217> 142.380 0.000
162 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 9 G M 10:50:19 1073.29 127.96 15 < 163> 150.600 7.640
163 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 35 G 10:50:20 1073.16 128.75 16 < 164> 150.600 0.000
164 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 19 G 10:50:24 1072.65 129.54 17 < 182> 150.600 0.000
165 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 16 G 10:49:47 1071.73 130.33 4 < 175> 149.810 0.000
166 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 42 G 10:49:28 1071.51 131.12 7 < 187> 149.440 0.000
167 DYK WIKTOR 1 12 G M 10:53:47 1071.20 131.91 6 < 222> 154.020 7.440
168 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 4 G 10:50:51 1070.79 132.70 5 < 169> 150.820 0.000
169 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 16 G M 10:50:55 1070.28 133.49 6 < 221> 150.820 7.360
170 JASIŃSKI JAN 1 69 10:50:23 1069.50 134.28 16 < 172> 150.140 0.000
171 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 24 G 10:47:01 1068.78 135.07 5 < 174> 146.440 0.000
172 JASIŃSKI JAN 1 46 G 10:50:30 1068.61 135.86 17 < 209> 150.140 0.000
173 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 12 G 10:50:55 1068.43 136.65 4 < 188> 150.560 0.000
174 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 15 G M 10:47:09 1067.74 137.44 6 < 176> 146.440 7.160
175 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 87 G 10:50:20 1067.53 138.23 5 < 178> 149.810 0.000
176 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 48 G 10:47:11 1067.48 139.02 7 < 183> 146.440 0.000
177 KOWALCZYK ROBERT 1 6 G 10:54:33 1067.17 139.81 25 < 184> 154.260 0.000
178 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 93 10:50:23 1067.15 140.60 6 < 213> 149.810 0.000
179 JANKOWSKI JAN 1 9 G 10:48:38 1066.99 141.39 10 < 181> 147.920 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
180 MAŁYS DOMINIK 1 49 G 10:50:13 1066.56 142.18 26 < 190> 149.550 0.000
181 JANKOWSKI JAN 1 47 G 10:48:43 1066.35 142.97 11 < 215> 147.920 0.000
182 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 40 G 10:51:33 1063.94 143.76 18 < 195> 150.600 0.000
183 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 46 G 10:47:47 1062.83 144.55 8 < 196> 146.440 0.000
184 KOWALCZYK ROBERT 1 9 G M 10:55:22 1061.18 145.34 26 < 186> 154.260 6.770
185 ŁUKAWY JAN 1 39 G M 10:46:25 1061.01 146.13 4 < 216> 144.740 6.730
186 KOWALCZYK ROBERT 1 42 G 10:55:24 1060.94 146.92 27 < 209> 154.260 0.000
187 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 8 G 10:50:54 1060.61 147.71 8 < 189> 149.440 0.000
188 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 17 G 10:52:04 1059.78 148.50 5 < 239> 150.560 0.000
189 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 1 G M 10:51:04 1059.36 149.29 9 < 205> 149.440 6.570
190 MAŁYS DOMINIK 1 53 10:51:12 1059.14 150.08 27 < 192> 149.550 0.000
191 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 21 G 10:48:00 1058.91 150.87 13 < 194> 146.130 0.000
192 MAŁYS DOMINIK 1 92 10:51:17 1058.51 151.66 28 < 199> 149.550 0.000
193 JANKOWSKI JERZY 1 33 G 10:54:03 1057.76 152.45 17 < 200> 152.370 0.000
194 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 39 G 10:48:13 1057.25 153.24 14 < 197> 146.130 0.000
195 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 31 G 10:52:31 1056.72 154.03 19 < 218> 150.600 0.000
196 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 19 G M 10:48:36 1056.57 154.82 9 < 198> 146.440 6.290
197 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 40 G 10:48:20 1056.36 155.61 15 146.130 0.000
198 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 3 G 10:48:38 1056.31 156.40 10 < 204> 146.440 0.000
199 MAŁYS DOMINIK 1 33 G 10:51:35 1056.27 157.19 29 < 208> 149.550 0.000
200 JANKOWSKI JERZY 1 20 G 10:54:21 1055.56 157.98 18 < 233> 152.370 0.000
201 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 29 G 10:48:00 1055.44 158.77 2 145.650 0.000
202 LIS MARIAN 1 78 10:52:41 1054.71 159.56 3 < 203> 150.490 0.000
203 LIS MARIAN 1 7 G M 10:52:42 1054.59 160.35 4 < 219> 150.490 6.020
204 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 6 G 10:48:57 1053.90 161.14 11 < 244> 146.440 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
205 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 23 G 10:51:51 1053.51 161.93 10 < 211> 149.440 0.000
206 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 1 G 10:51:57 1052.62 162.72 5 149.420 0.000
207 MAŁYS HENRYK 1 56 10:48:01 1052.19 163.51 5 < 241> 145.220 0.000
208 MAŁYS DOMINIK 1 63 10:52:10 1051.93 164.30 30 < 212> 149.550 0.000
209 JASIŃSKI JAN 1 24 G 10:52:46 1051.65 165.09 18 150.140 0.000
209 KOWALCZYK ROBERT 1 31 G 10:56:41 1051.65 165.09 28 < 220> 154.260 0.000
211 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 10 G M 10:52:11 1051.04 166.67 11 < 254> 149.440 5.700
212 MAŁYS DOMINIK 1 26 G 10:52:20 1050.70 167.46 31 < 214> 149.550 0.000
213 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 30 10:52:44 1049.58 168.25 7 149.810 0.000
214 MAŁYS DOMINIK 1 37 G M 10:52:33 1049.11 169.04 32 < 235> 149.550 0.000
215 JANKOWSKI JAN 1 23 G 10:51:00 1049.08 169.83 12 < 227> 147.920 0.000
216 ŁUKAWY JAN 1 41 G 10:48:04 1048.33 170.62 5 < 234> 144.740 0.000
217 DUDZIAK KAROL 1 21 G 10:45:55 1047.55 171.41 6 142.380 0.000
218 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 44 G 10:53:50 1047.05 172.20 20 150.600 0.000
219 LIS MARIAN 1 16 G 10:53:51 1046.16 172.99 5 < 225> 150.490 0.000
220 KOWALCZYK ROBERT 1 53 10:57:32 1045.59 173.78 29 < 243> 154.260 0.000
221 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 14 G M 10:54:16 1045.43 174.57 7 < 224> 150.820 5.300
222 DYK WIKTOR 1 9 G M 10:57:24 1044.91 175.36 7 < 223> 154.020 5.260
223 DYK WIKTOR 1 6 G M 10:57:32 1043.97 176.15 8 < 229> 154.020 5.230
224 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 47 G 10:54:31 1043.62 176.94 8 150.820 0.000
225 LIS MARIAN 1 10 G 10:54:22 1042.42 177.73 6 < 226> 150.490 0.000
226 LIS MARIAN 1 26 G M 10:54:27 1041.81 178.52 7 < 228> 150.490 5.110
227 JANKOWSKI JAN 1 49 G 10:52:00 1041.69 179.30 13 < 240> 147.920 0.000
228 LIS MARIAN 1 60 10:54:31 1041.33 180.09 8 < 231> 150.490 0.000
229 DYK WIKTOR 1 34 G 10:57:56 1041.15 180.88 9 < 232> 154.020 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
230 SZYDEŁKO ZDZISŁAW 1 3 G 10:52:07 1040.48 181.67 2 147.870 0.000
231 LIS MARIAN 1 50 G 10:54:42 1040.01 182.46 9 < 245> 150.490 0.000
232 DYK WIKTOR 1 36 G M 10:58:06 1039.97 183.25 10 < 250> 154.020 4.870
233 JANKOWSKI JERZY 1 2 G 10:56:38 1039.12 184.04 19 < 236> 152.370 0.000
234 ŁUKAWY JAN 1 5 G M 10:49:20 1038.80 184.83 6 < 252> 144.740 4.790
235 MAŁYS DOMINIK 1 74 10:53:59 1038.66 185.62 33 < 237> 149.550 0.000
236 JANKOWSKI JERZY 1 6 G 10:56:43 1038.53 186.41 20 152.370 0.000
237 MAŁYS DOMINIK 1 77 10:54:03 1038.18 187.20 34 < 237> 149.550 0.000
237 MAŁYS DOMINIK 1 90 10:54:03 1038.18 187.20 35 149.550 0.000
239 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 35 G 10:55:03 1037.99 188.78 6 150.560 0.000
240 JANKOWSKI JAN 1 70 10:52:47 1035.98 189.57 14 147.920 0.000
241 MAŁYS HENRYK 1 7 G 10:50:16 1035.31 190.36 6 < 242> 145.220 0.000
242 MAŁYS HENRYK 1 69 10:50:25 1034.21 191.15 7 < 248> 145.220 0.000
243 KOWALCZYK ROBERT 1 11 G M 10:59:11 1034.03 191.94 30 154.260 0.000
244 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 17 G 10:51:49 1032.60 192.73 12 < 247> 146.440 0.000
245 LIS MARIAN 1 43 G 10:56:06 1030.05 193.52 10 < 246> 150.490 0.000
246 LIS MARIAN 1 49 G 10:56:09 1029.70 194.31 11 < 249> 150.490 0.000
247 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 60 10:52:35 1027.05 195.10 13 146.440 0.000
248 MAŁYS HENRYK 1 45 G M 10:51:24 1027.02 195.89 8 145.220 4.240
249 LIS MARIAN 1 17 G M 10:56:32 1027.00 196.68 12 150.490 4.200
250 DYK WIKTOR 1 15 G M 11:00:00 1026.80 197.47 11 < 251> 154.020 0.000
251 DYK WIKTOR 1 19 G 11:00:04 1026.34 198.26 12 < 253> 154.020 0.000
252 ŁUKAWY JAN 1 14 G 10:51:03 1026.16 199.05 7 144.740 0.000
253 DYK WIKTOR 1 1 G 11:00:06 1026.12 199.84 13 154.020 0.000
254 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 33 G 10:55:46 1025.20 200.63 12 149.440 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
255 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 10 G M 10:52:33 1025.11 0.00 16 146.130 0.000
256 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 35 G 10:55:48 1024.97 0.00 13 149.440 0.000
257 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 51 10:52:35 1024.87 0.00 17 146.130 0.000
258 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 2 G M 10:57:13 1024.48 0.00 9 150.820 0.000
259 DYK WIKTOR 1 20 G 11:00:21 1024.41 0.00 14 154.020 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
MŁODE
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Typowane [ 1]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 1 OLEJNICZAK EDWARD 1 4 8 8 6 8 34 606.44 35.6
2 2 JANKOWSKI JERZY 1 7 7 7 5 5 31 516.74 33.5
3 3 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 8 6 6 5 5 30 486.33 32.7
4 5 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 -- 5 7 5 4 21 405.55 31.1
5 10 MAŁYS DOMINIK 1 3 3 6 2 8 22 396.93 25.2
6 4 DYK WIKTOR 1 5 8 2 6 3 24 367.91 25.7
7 8 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 4 3 1 6 3 17 288.84 14.2
8 6 JANKOWSKI PAWEŁ 1 5 5 7 2 2 21 279.80 24.4
9 9 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 3 4 2 4 2 15 243.26 19.2
10 7 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 3 6 6 3 0 18 233.94 19.1
11 16 ŁUKAWY JAN 1 0 1 6 0 4 11 199.49 14.9
12 21 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 0 3 0 0 6 9 183.93 15.9
13 11 MAŁYS HENRYK 1 4 1 2 3 1 11 180.88 10.7
14 19 JASIŃSKI JAN 1 4 1 -- 1 4 10 158.09 14.5
15 12 KAZEK JAN 1 5 2 1 2 0 10 132.26 13.6
16 13 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 0 1 0 5 -- 6 126.72 10.7
17 14 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 1 4 1 3 -- 9 121.40 14.7
18 15 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 4 2 2 1 -- 9 116.05 15.9
19 17 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 1 2 3 1 1 8 108.41 16.5
20 18 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 1 0 3 1 1 6 91.64 7.7
21 20 LIS MARIAN 1 1 2 1 -- -- 4 37.30 7.0
22 22 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 -- 1 1 0 -- 2 20.84 10.3
23 23 ZGOBA SEBASTIAN 1 1 1 0 0 -- 2 14.53 1.7
24 24 DUDZIAK KAROL 1 0 1 0 -- -- 1 11.94 7.4
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Całość [ 4]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 2 OLEJNICZAK EDWARD 1 7 7 7 7 7 35 707.19 35.6
2 1 JANKOWSKI JERZY 1 7 7 7 7 7 35 701.89 33.5
3 5 MAŁYS DOMINIK 1 6 7 7 7 7 34 638.62 25.2
4 4 JANKOWSKI PAWEŁ 1 7 7 7 7 7 35 608.95 24.4
5 7 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 -- 7 7 7 7 28 603.79 31.1
6 3 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 7 7 7 7 5 33 584.94 32.7
7 10 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 7 7 7 5 7 33 556.51 15.9
8 8 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 6 7 6 7 4 30 492.31 19.2
9 6 KAZEK JAN 1 7 5 7 7 3 29 492.05 13.6
10 11 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 7 7 4 7 5 30 485.34 14.2
11 13 MAŁYS HENRYK 1 7 2 5 7 5 26 468.93 10.7
12 9 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 7 7 7 6 3 30 452.06 19.1
13 12 DYK WIKTOR 1 7 7 4 6 4 28 442.34 25.7
14 18 ŁUKAWY JAN 1 0 5 7 2 7 21 385.86 14.9
15 19 JASIŃSKI JAN 1 4 3 -- 6 7 20 360.90 14.5
16 14 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 7 7 5 3 -- 22 283.71 15.9
17 15 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 1 2 3 7 -- 13 232.59 10.7
18 16 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 -- 6 6 4 -- 16 219.38 10.3
19 20 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 7 4 4 1 1 17 214.24 16.5
20 17 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 4 7 2 4 -- 17 209.51 14.7
21 21 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 4 1 5 3 2 15 207.60 7.7
22 22 DUDZIAK KAROL 1 2 2 3 -- -- 7 90.84 7.4
23 23 LIS MARIAN 1 1 2 1 -- -- 4 37.30 7.0
24 24 ZGOBA SEBASTIAN 1 1 1 0 0 -- 2 14.53 1.7
Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Se| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 OLEJNICZAK EDWARD 1 58 0 5 249.85 1131.330
2 JANKOWSKI JERZY 1 69 0 5 445.64 1146.400
3 OLEJNICZAK EDWARD 1 38 0 4 118.75 981.880
4 OLEJNICZAK EDWARD 1 4 0 4 142.33 797.240
5 JANKOWSKI JERZY 1 70 0 4 151.58 868.340
6 JANKOWSKI JERZY 1 35 0 4 203.81 994.030
7 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 9 0 4 206.70 981.820
8 OLEJNICZAK EDWARD 1 13 0 4 245.19 981.880
9 JANKOWSKI JERZY 1 97 0 4 288.13 994.030
10 OLEJNICZAK EDWARD 1 7 0 4 303.70 797.240
11 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 8 0 4 305.59 981.840
12 JANKOWSKI JERZY 1 42 0 4 308.57 809.770
13 OLEJNICZAK EDWARD 1 15 0 4 325.72 855.950
14 OLEJNICZAK EDWARD 1 17 0 4 326.47 908.370
15 JANKOWSKI JERZY 1 113 0 4 341.50 994.030
16 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 11 0 4 395.70 912.530
17 JANKOWSKI JERZY 1 45 0 4 408.34 994.030
18 OLEJNICZAK EDWARD 1 67 0 4 425.91 981.880
19 JANKOWSKI PAWEŁ 1 54 0 4 429.83 802.720
20 JANKOWSKI JERZY 1 75 0 4 431.45 809.770
21 OLEJNICZAK EDWARD 1 10 0 4 437.19 981.880
22 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 12 0 4 443.37 981.820
23 JANKOWSKI JERZY 1 49 0 4 460.86 994.030
24 MAŁYS DOMINIK 1 40 0 4 469.62 982.300
25 JANKOWSKI PAWEŁ 1 14 0 4 490.30 861.320
26 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 7 0 4 570.70 797.200
27 MAŁYS DOMINIK 1 73 0 4 679.30 982.300
28 OLEJNICZAK EDWARD 1 20 0 3 51.13 632.990
29 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 54 0 3 77.91 706.470
30 JANKOWSKI JERZY 1 112 0 3 82.63 641.370
31 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 14 0 3 109.54 706.470
32 JANKOWSKI JERZY 1 68 0 3 111.40 531.710
33 OLEJNICZAK EDWARD 1 91 0 3 115.65 832.430
34 MAŁYS HENRYK 1 21 0 3 116.93 819.970
35 JANKOWSKI JERZY 1 82 0 3 125.07 657.400
36 MAŁYS DOMINIK 1 50 0 3 145.37 706.820
37 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 12 0 3 152.64 521.830
38 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 19 0 3 169.59 696.320
39 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 43 0 3 179.26 647.770
40 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 19 0 3 183.91 758.890
41 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 71 0 3 184.94 647.770
42 OLEJNICZAK EDWARD 1 9 0 3 191.80 706.500
43 OLEJNICZAK EDWARD 1 61 0 3 193.06 758.920
44 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 2 0 3 201.43 832.400
45 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 18 0 3 211.28 521.830
46 JANKOWSKI PAWEŁ 1 1 0 3 213.13 652.090
47 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 48 0 3 219.51 637.580
48 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 15 0 3 229.10 634.110
49 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 24 0 3 229.24 637.580
50 JANKOWSKI JERZY 1 36 0 3 230.01 641.370
51 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 21 0 3 235.49 521.830
52 DYK WIKTOR 1 25 0 3 235.73 588.040
53 OLEJNICZAK EDWARD 1 16 0 3 241.63 521.860
54 JANKOWSKI JERZY 1 50 0 3 241.74 715.970
55 JANKOWSKI JERZY 1 41 0 3 247.03 715.970
56 MAŁYS DOMINIK 1 81 0 3 252.59 522.180
57 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 28 0 3 255.63 634.110
58 OLEJNICZAK EDWARD 1 14 0 3 257.37 521.860
59 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 21 0 3 261.42 707.430
60 JANKOWSKI JERZY 1 18 0 3 261.64 715.970
61 MAŁYS DOMINIK 1 85 0 3 264.62 832.750
62 MAŁYS DOMINIK 1 36 0 3 267.94 759.220
63 MAŁYS DOMINIK 1 96 0 3 268.86 759.220
64 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 32 0 3 269.46 747.630
65 OLEJNICZAK EDWARD 1 36 0 3 270.87 632.990
66 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 37 0 3 273.59 833.380
67 OLEJNICZAK EDWARD 1 2 0 3 280.67 574.280
68 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 32 0 3 280.95 632.960
69 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 27 0 3 284.44 634.110
70 JANKOWSKI PAWEŁ 1 40 0 3 287.48 526.350
71 DYK WIKTOR 1 16 0 3 288.61 588.040
72 MAŁYS DOMINIK 1 75 0 3 288.99 759.220
73 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 30 0 3 292.23 522.750
74 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 75 0 3 305.38 634.110
75 JANKOWSKI JERZY 1 117 0 3 312.40 657.400
76 JANKOWSKI JERZY 1 43 0 3 325.10 531.710
77 DYK WIKTOR 1 42 0 3 326.03 772.810
78 MAŁYS DOMINIK 1 80 0 3 330.90 706.820
79 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 48 0 3 331.70 706.470
80 JASIŃSKI JAN 1 3 0 3 332.17 760.920
81 JANKOWSKI PAWEŁ 1 23 0 3 333.89 636.230
82 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 27 0 3 341.86 574.250
83 MAŁYS DOMINIK 1 99 0 3 346.88 759.220
84 OLEJNICZAK EDWARD 1 19 0 3 347.67 758.920
85 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 70 0 3 353.37 707.430
86 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 9 0 3 363.06 621.660
87 OLEJNICZAK EDWARD 1 73 0 3 366.13 758.920
88 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 41 0 3 369.51 524.680
89 OLEJNICZAK EDWARD 1 37 0 3 374.85 632.990
90 MAŁYS DOMINIK 1 29 0 3 376.43 648.110
91 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 7 0 3 391.72 636.140
92 JANKOWSKI JERZY 1 119 0 3 399.04 715.970
93 OLEJNICZAK EDWARD 1 80 0 3 402.97 647.790
94 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 24 0 3 418.35 521.830
95 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 21 0 3 419.95 511.620
96 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 19 0 3 425.38 524.680
97 OLEJNICZAK EDWARD 1 89 0 3 440.34 832.430
98 OLEJNICZAK EDWARD 1 74 0 3 449.68 521.860
99 OLEJNICZAK EDWARD 1 68 0 3 452.83 758.920
100 DYK WIKTOR 1 48 0 3 470.66 660.570
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 16.09.17 HALLE
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 MAŁYS DOMINIK 1 64 8 21 208.57
2 OLEJNICZAK EDWARD 1 73 8 26 206.05
3 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 56 6 13 148.77
4 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 29 5 5 137.21
5 JANKOWSKI JERZY 1 77 5 19 121.95
6 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 57 4 19 109.94
7 ŁUKAWY JAN 1 36 4 11 106.82
8 JASIŃSKI JAN 1 30 4 7 96.83
9 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 41 3 5 76.36
10 DYK WIKTOR 1 31 3 4 68.19
11 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 45 2 4 52.79
12 JANKOWSKI PAWEŁ 1 44 2 7 43.18
13 MAŁYS HENRYK 1 47 1 5 27.34
14 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 13 1 1 27.14
15 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 34 1 2 21.30
16 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 34 0 3 0.00
17 KAZEK JAN 1 60 0 3 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 16.09.17 HALLE
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 57 7 19 203.78
2 MAŁYS DOMINIK 1 64 7 21 203.51
3 OLEJNICZAK EDWARD 1 73 7 26 202.35
4 ŁUKAWY JAN 1 36 7 11 194.15
5 JANKOWSKI JERZY 1 77 7 19 191.29
6 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 56 7 13 177.93
7 JASIŃSKI JAN 1 30 7 7 170.07
8 JANKOWSKI PAWEŁ 1 44 7 7 164.34
9 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 29 5 5 137.21
10 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 41 5 5 122.33
11 MAŁYS HENRYK 1 47 5 5 121.16
12 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 45 4 4 94.41
13 DYK WIKTOR 1 31 4 4 90.98
14 KAZEK JAN 1 60 3 3 73.05
15 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 34 3 3 70.26
16 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 34 2 2 42.47
17 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 13 1 1 27.14
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 5
------------------------
z lotu HALLE z dnia 16.09.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,00,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 333.654 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 17
4.Ilość wysłanych gołębi................: 771
5.Ilość konkursów.......................: 155
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1296.40
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1170.20
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,17,47
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,45,35
10.Czas trwania konkursu.................:27 min. 48 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 17 | 771 | 155 |20.10|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 17 | 771 | 155 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 5.
z lotu HALLE, w dniu 16.09.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 MAŁYS DOMINIK 1 50 G 12:17:47 1296.40 1.30 64- 21- 8 334.190 0.000
2 MAŁYS DOMINIK 1 99 GSM 12:17:48 1296.32 2.59 2 < 4> 334.190 29.940
3 ŁUKAWY JAN 1 14 G 12:14:08 1296.01 3.89 36- 11- 4 329.360 0.000
4 MAŁYS DOMINIK 1 83 GSM 12:17:52 1295.98 5.19 3 < 5> 334.190 29.810
5 MAŁYS DOMINIK 1 95 G 12:17:54 1295.81 6.49 4 < 31> 334.190 0.000
6 OLEJNICZAK EDWARD 1 67 G 12:18:20 1293.25 7.78 73- 26- 8 334.090 0.000
7 OLEJNICZAK EDWARD 1 20 GSM 12:18:24 1292.92 9.08 2 < 17> 334.090 29.610
8 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 1 G 12:18:28 1292.43 10.38 57- 19- 4 334.050 0.000
8 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 78 G 12:18:28 1292.43 10.38 2 < 12> 334.050 0.000
10 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 32 GSM 12:18:34 1292.05 12.97 29- 5- 5 334.080 29.420
11 JANKOWSKI JERZY 1 112 G 12:21:07 1289.19 14.27 77- 19- 5 336.630 0.000
12 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 12 GSM 12:19:26 1287.61 15.56 3 < 15> 334.050 29.290
13 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 27 GSM 12:16:39 1287.20 16.86 41- 5- 3 330.360 29.220
14 JASIŃSKI JAN 1 24 GSM 12:20:17 1286.02 18.16 30- 7- 4 334.730 29.160
15 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 8 G 12:22:09 1274.27 19.46 4 < 16> 334.050 0.000
16 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 88 G 12:22:10 1274.19 20.75 5 < 21> 334.050 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 OLEJNICZAK EDWARD 1 91 G 12:23:20 1268.70 22.05 3 < 20> 334.090 0.000
18 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 28 GSM 12:23:58 1267.17 23.35 56- 13- 6 334.490 28.900
19 ŁUKAWY JAN 1 24 GSM 12:20:39 1263.61 24.64 2 < 30> 329.360 28.830
20 OLEJNICZAK EDWARD 1 61 G 12:24:26 1263.42 25.94 4 < 22> 334.090 0.000
21 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 54 G 12:24:35 1262.55 27.24 6 < 23> 334.050 0.000
22 OLEJNICZAK EDWARD 1 38 GSM 12:24:54 1261.19 28.53 5 < 24> 334.090 28.640
23 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 9 GSM 12:25:15 1259.38 29.83 7 < 26> 334.050 28.570
24 OLEJNICZAK EDWARD 1 36 G 12:25:35 1257.95 31.13 6 < 29> 334.090 0.000
25 JANKOWSKI JERZY 1 35 GSM 12:27:49 1256.94 32.43 2 < 46> 336.630 28.440
26 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 86 G 12:25:55 1256.22 33.72 8 < 27> 334.050 0.000
27 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 14 GSM 12:25:56 1256.14 35.02 9 < 28> 334.050 28.310
28 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 16 G 12:26:03 1255.59 36.32 10 < 60> 334.050 0.000
29 OLEJNICZAK EDWARD 1 92 G 12:26:05 1255.58 37.61 7 < 36> 334.090 0.000
30 ŁUKAWY JAN 1 36 GSM 12:22:23 1255.26 38.91 3 < 35> 329.360 28.120
31 MAŁYS DOMINIK 1 85 GSM 12:26:35 1253.60 40.21 5 < 31> 334.190 28.050
31 MAŁYS DOMINIK 1 42 G 12:26:35 1253.60 40.21 6 < 33> 334.190 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33 MAŁYS DOMINIK 1 24 GSM 12:26:37 1253.45 42.80 7 < 33> 334.190 27.920
33 MAŁYS DOMINIK 1 7 G 12:26:37 1253.45 42.80 8 < 67> 334.190 0.000
35 ŁUKAWY JAN 1 44 G 12:22:47 1253.35 45.40 4 < 53> 329.360 0.000
36 OLEJNICZAK EDWARD 1 58 GSM 12:26:35 1253.23 46.69 8 < 38> 334.090 27.730
37 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 30 GSM 12:26:35 1253.19 47.99 2 < 43> 334.080 27.660
38 OLEJNICZAK EDWARD 1 40 G 12:26:38 1252.99 49.29 9 < 63> 334.090 0.000
39 JASIŃSKI JAN 1 6 G 12:27:12 1252.73 50.58 2 < 92> 334.730 0.000
40 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 70 G 12:27:39 1252.23 51.88 34- 3- 0 335.160 0.000
41 MAŁYS HENRYK 1 45 G 12:23:50 1250.03 53.18 47- 5- 1 329.800 0.000
42 MAŁYS HENRYK 1 21 GSM 12:23:53 1249.80 54.47 2 < 98> 329.800 27.340
43 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 8 GSM 12:27:28 1249.05 55.77 3 < 50> 334.080 27.270
44 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 1 GSM 12:24:53 1248.97 57.07 45- 4- 2 330.830 27.210
45 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 27 GSM 12:33:38 1247.98 58.37 13- 1- 1 341.490 27.140
46 JANKOWSKI JERZY 1 49 G 12:31:12 1241.26 59.66 3 < 47> 336.630 0.000
47 JANKOWSKI JERZY 1 45 G 12:31:18 1240.80 60.96 4 < 51> 336.630 0.000
48 JANKOWSKI PAWEŁ 1 31 G 12:30:14 1239.56 62.26 44- 7- 2 334.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 JANKOWSKI PAWEŁ 1 15 G 12:30:19 1239.18 63.55 2 < 82> 334.970 0.000
50 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 2 GSM 12:29:36 1239.17 64.85 4 < 62> 334.080 26.820
51 JANKOWSKI JERZY 1 50 G 12:31:45 1238.75 66.15 5 < 57> 336.630 0.000
52 KAZEK JAN 1 54 G 12:24:45 1238.41 67.44 60- 3- 0 327.870 0.000
53 ŁUKAWY JAN 1 40 G 12:26:00 1238.20 68.74 5 < 55> 329.360 0.000
54 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 51 GSM 12:30:09 1238.16 70.04 2 < 64> 334.490 26.560
55 ŁUKAWY JAN 1 28 G 12:26:58 1233.71 71.34 6 < 56> 329.360 0.000
56 ŁUKAWY JAN 1 50 G 12:27:12 1232.64 72.63 7 < 74> 329.360 0.000
57 JANKOWSKI JERZY 1 97 G 12:33:21 1231.50 73.93 6 < 58> 336.630 0.000
58 JANKOWSKI JERZY 1 111 G 12:33:26 1231.12 75.23 7 < 59> 336.630 0.000
59 JANKOWSKI JERZY 1 65 G 12:33:29 1230.90 76.52 8 < 75> 336.630 0.000
60 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 91 G 12:31:36 1229.93 77.82 11 < 61> 334.050 0.000
61 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 39 G 12:31:42 1229.48 79.12 12 < 89> 334.050 0.000
62 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 19 GSM 12:31:52 1228.84 80.42 5 334.080 26.040
63 OLEJNICZAK EDWARD 1 9 GSM 12:31:57 1228.50 81.71 10 < 65> 334.090 25.970
64 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 15 GSM 12:32:49 1226.06 83.01 3 < 70> 334.490 25.910
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
65 OLEJNICZAK EDWARD 1 60 G 12:32:31 1225.94 84.31 11 < 66> 334.090 0.000
66 OLEJNICZAK EDWARD 1 64 G 12:32:35 1225.64 85.60 12 < 77> 334.090 0.000
67 MAŁYS DOMINIK 1 75 GSM 12:32:44 1225.34 86.90 9 < 68> 334.190 25.710
68 MAŁYS DOMINIK 1 36 G 12:32:45 1225.26 88.20 10 < 79> 334.190 0.000
69 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 19 GSM 12:30:23 1223.56 89.49 2 < 138> 330.830 25.580
70 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 70 G 12:33:35 1222.63 90.79 4 < 78> 334.490 0.000
71 KAZEK JAN 1 62 G 12:28:32 1220.97 92.09 2 < 141> 327.870 0.000
72 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 37 G 12:30:45 1220.17 93.39 2 < 73> 330.360 0.000
73 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 9 GSM 12:30:48 1219.94 94.68 3 < 127> 330.360 25.320
74 ŁUKAWY JAN 1 48 GSM 12:30:04 1219.55 95.98 8 < 84> 329.360 25.260
75 JANKOWSKI JERZY 1 70 G 12:36:21 1218.13 97.28 9 < 76> 336.630 0.000
76 JANKOWSKI JERZY 1 69 GSM 12:36:25 1217.84 98.57 10 < 91> 336.630 25.130
77 OLEJNICZAK EDWARD 1 73 G 12:34:32 1216.94 99.87 13 < 80> 334.090 0.000
78 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 75 GSM 12:34:56 1216.62 101.17 5 < 108> 334.490 25.000
79 MAŁYS DOMINIK 1 40 GSM 12:34:43 1216.49 102.46 11 < 85> 334.190 24.940
80 OLEJNICZAK EDWARD 1 15 GSM 12:35:09 1214.21 103.76 14 < 81> 334.090 24.870
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
81 OLEJNICZAK EDWARD 1 57 G 12:35:16 1213.70 105.06 15 < 87> 334.090 0.000
82 JANKOWSKI PAWEŁ 1 23 G 12:36:04 1213.37 106.36 3 < 107> 334.970 0.000
83 DYK WIKTOR 1 56 GSM 12:39:23 1212.64 107.65 31- 4- 3 338.790 24.680
84 ŁUKAWY JAN 1 29 GSM 12:31:44 1212.07 108.95 9 < 95> 329.360 24.610
85 MAŁYS DOMINIK 1 96 G 12:36:23 1209.15 110.25 12 < 86> 334.190 0.000
86 MAŁYS DOMINIK 1 106 G 12:36:26 1208.94 111.54 13 < 94> 334.190 0.000
87 OLEJNICZAK EDWARD 1 19 G 12:36:33 1208.06 112.84 16 < 88> 334.090 0.000
88 OLEJNICZAK EDWARD 1 75 G 12:36:34 1207.99 114.14 17 < 96> 334.090 0.000
89 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 62 G 12:36:37 1207.63 115.43 13 < 90> 334.050 0.000
90 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 48 G 12:36:50 1206.68 116.73 14 < 97> 334.050 0.000
91 JANKOWSKI JERZY 1 118 G 12:38:59 1206.63 118.03 11 < 101> 336.630 0.000
92 JASIŃSKI JAN 1 9 G 12:37:25 1206.60 119.33 3 < 93> 334.730 0.000
93 JASIŃSKI JAN 1 7 GSM 12:37:42 1205.37 120.62 4 < 125> 334.730 24.030
94 MAŁYS DOMINIK 1 35 G 12:37:31 1204.22 121.92 14 < 106> 334.190 0.000
95 ŁUKAWY JAN 1 30 G 12:33:39 1203.58 123.22 10 < 104> 329.360 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
96 OLEJNICZAK EDWARD 1 17 G 12:37:56 1202.05 124.51 18 < 99> 334.090 0.000
97 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 3 GSM 12:38:20 1200.18 125.81 15 < 103> 334.050 23.770
98 MAŁYS HENRYK 1 49 G 12:34:55 1199.64 127.11 3 < 128> 329.800 0.000
99 OLEJNICZAK EDWARD 1 13 GSM 12:38:35 1199.25 128.40 19 < 100> 334.090 23.640
100 OLEJNICZAK EDWARD 1 90 G 12:38:44 1198.60 129.70 20 < 105> 334.090 0.000
101 JANKOWSKI JERZY 1 41 G 12:40:55 1198.33 131.00 12 < 102> 336.630 0.000
102 JANKOWSKI JERZY 1 113 GSM 12:40:56 1198.26 132.30 13 < 113> 336.630 23.440
103 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 93 G 12:38:53 1197.81 133.59 16 < 110> 334.050 0.000
104 ŁUKAWY JAN 1 16 G 12:35:08 1197.09 134.89 11 329.360 0.000
105 OLEJNICZAK EDWARD 1 89 GSM 12:39:28 1195.46 136.19 21 < 119> 334.090 23.250
106 MAŁYS DOMINIK 1 80 G 12:39:44 1194.67 137.48 15 < 116> 334.190 0.000
107 JANKOWSKI PAWEŁ 1 71 GSM 12:40:45 1193.13 138.78 4 < 134> 334.970 23.120
108 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 12 G 12:40:35 1192.12 140.08 6 < 109> 334.490 0.000
109 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 58 G 12:40:36 1192.05 141.37 7 < 115> 334.490 0.000
110 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 32 G 12:40:25 1191.26 142.67 17 < 132> 334.050 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
111 DYK WIKTOR 1 7 GSM 12:44:28 1190.97 143.97 2 < 112> 338.790 22.860
112 DYK WIKTOR 1 30 G 12:44:34 1190.55 145.27 3 < 145> 338.790 0.000
113 JANKOWSKI JERZY 1 36 GSM 12:42:48 1190.35 146.56 14 < 114> 336.630 22.730
114 JANKOWSKI JERZY 1 89 G 12:42:49 1190.28 147.86 15 < 121> 336.630 0.000
115 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 20 G 12:41:12 1189.51 149.16 8 < 120> 334.490 0.000
116 MAŁYS DOMINIK 1 70 G 12:41:00 1189.29 150.45 16 < 117> 334.190 0.000
117 MAŁYS DOMINIK 1 47 G 12:41:14 1188.30 151.75 17 < 122> 334.190 0.000
118 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 30 G 12:42:06 1188.09 153.05 2 < 149> 335.160 0.000
119 OLEJNICZAK EDWARD 1 10 GSM 12:41:13 1188.02 154.35 22 < 126> 334.090 22.340
120 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 56 G 12:41:48 1186.98 155.64 9 < 131> 334.490 0.000
121 JANKOWSKI JERZY 1 86 GSM 12:43:52 1185.87 156.94 16 < 143> 336.630 22.210
122 MAŁYS DOMINIK 1 108 GSM 12:42:03 1184.86 158.24 18 < 122> 334.190 22.140
122 MAŁYS DOMINIK 1 113 G 12:42:03 1184.86 158.24 19 < 124> 334.190 0.000
124 MAŁYS DOMINIK 1 78 G 12:42:04 1184.79 160.83 20 < 154> 334.190 0.000
125 JASIŃSKI JAN 1 3 GSM 12:42:40 1184.19 162.13 5 < 129> 334.730 21.950
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
126 OLEJNICZAK EDWARD 1 45 G 12:42:09 1184.09 163.42 23 < 150> 334.090 0.000
127 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 32 GSM 12:39:01 1184.02 164.72 4 < 146> 330.360 21.820
128 MAŁYS HENRYK 1 72 G 12:38:35 1183.85 166.02 4 < 140> 329.800 0.000
129 JASIŃSKI JAN 1 8 GSM 12:42:49 1183.56 167.32 6 < 130> 334.730 21.690
130 JASIŃSKI JAN 1 14 G 12:42:52 1183.35 168.61 7 334.730 0.000
131 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 21 GSM 12:42:42 1183.20 169.91 10 < 133> 334.490 21.560
132 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 40 G 12:42:20 1183.18 171.21 18 < 138> 334.050 0.000
133 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 37 G 12:42:43 1183.13 172.50 11 < 142> 334.490 0.000
134 JANKOWSKI PAWEŁ 1 70 G 12:43:15 1182.60 173.80 5 < 136> 334.970 0.000
135 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 61 GSM 12:40:12 1182.08 175.10 34- 2- 1 331.220 21.300
136 JANKOWSKI PAWEŁ 1 30 G 12:43:25 1181.90 176.39 6 < 154> 334.970 0.000
137 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 63 G 12:40:24 1181.24 177.69 2 331.220 0.000
138 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 11 G 12:40:43 1178.52 178.99 3 < 147> 330.830 0.000
138 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 7 G 12:43:27 1178.52 178.99 19 334.050 0.000
140 MAŁYS HENRYK 1 33 G 12:39:53 1178.35 181.58 5 329.800 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
141 KAZEK JAN 1 12 G 12:38:20 1177.98 182.88 3 327.870 0.000
142 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 27 GSM 12:44:04 1177.51 184.18 12 < 148> 334.490 20.840
143 JANKOWSKI JERZY 1 119 G 12:46:01 1176.96 185.47 17 < 144> 336.630 0.000
144 JANKOWSKI JERZY 1 79 G 12:46:03 1176.82 186.77 18 < 153> 336.630 0.000
145 DYK WIKTOR 1 42 GSM 12:48:03 1176.15 188.07 4 338.790 20.650
146 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 5 G 12:41:14 1174.68 189.36 5 330.360 0.000
147 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 62 G 12:41:57 1173.36 190.66 4 330.830 0.000
148 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 3 G 12:45:06 1173.24 191.96 13 334.490 0.000
149 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 11 G 12:46:02 1171.75 193.26 3 335.160 0.000
150 OLEJNICZAK EDWARD 1 79 G 12:45:14 1171.29 194.55 24 < 151> 334.090 0.000
151 OLEJNICZAK EDWARD 1 37 G 12:45:16 1171.15 195.85 25 < 152> 334.090 0.000
152 OLEJNICZAK EDWARD 1 68 G 12:45:18 1171.01 197.15 26 334.090 0.000
153 JANKOWSKI JERZY 1 18 G 12:47:31 1170.82 198.44 19 336.630 0.000
154 JANKOWSKI PAWEŁ 1 14 GSM 12:46:15 1170.20 199.74 7 334.970 20.060
154 MAŁYS DOMINIK 1 73 GSM 12:45:35 1170.20 199.74 21 334.190 20.060
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
156 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 31 G 12:45:30 1170.16 0.00 6 334.080 0.000
157 MAŁYS DOMINIK 1 63 G 12:45:40 1169.86 0.00 22 334.190 0.000
158 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 47 G 12:45:49 1168.76 0.00 20 334.050 0.000
159 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 3 GSM 12:43:29 1168.39 0.00 3 331.220 0.000
160 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 24 GSM 12:46:04 1167.84 0.00 7 334.080 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 10.09.17 TORGAU
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 OLEJNICZAK EDWARD 1 79 6 26 138.45
2 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 57 6 9 133.87
3 DYK WIKTOR 1 26 6 6 127.72
4 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 31 5 10 117.87
5 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 63 5 19 112.97
6 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 33 5 9 112.78
7 JANKOWSKI JERZY 1 90 5 27 104.86
8 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 46 4 11 84.21
9 MAŁYS HENRYK 1 59 3 11 70.16
10 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 40 3 6 66.47
11 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 24 3 4 64.79
12 MAŁYS DOMINIK 1 74 2 22 41.64
13 KAZEK JAN 1 64 2 12 41.29
14 JANKOWSKI PAWEŁ 1 46 2 8 39.76
15 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 37 1 3 26.46
16 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 39 1 3 25.97
17 JASIŃSKI JAN 1 33 1 6 25.87
18 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 11 1 1 18.97
19 ŁUKAWY JAN 1 39 0 2 0.00
20 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 59 0 5 0.00
21 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 46 0 4 0.00
22 ZGOBA SEBASTIAN 1 22 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 10.09.17 TORGAU
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 OLEJNICZAK EDWARD 1 79 7 26 179.39
2 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 31 7 10 176.69
3 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 63 7 19 174.26
4 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 46 7 11 173.78
5 MAŁYS DOMINIK 1 74 7 22 173.25
6 JANKOWSKI JERZY 1 90 7 27 172.61
7 KAZEK JAN 1 64 7 12 169.23
8 JANKOWSKI PAWEŁ 1 46 7 8 165.84
9 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 57 7 9 165.16
10 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 33 7 9 160.47
11 MAŁYS HENRYK 1 59 7 11 160.28
12 JASIŃSKI JAN 1 33 6 6 134.22
13 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 40 6 6 131.31
14 DYK WIKTOR 1 26 6 6 127.72
15 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 59 5 5 111.84
16 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 24 4 4 87.01
17 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 46 4 4 81.50
18 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 37 3 3 69.33
19 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 39 3 3 62.58
20 ŁUKAWY JAN 1 39 2 2 46.86
21 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 11 1 1 18.97
22 ZGOBA SEBASTIAN 1 22 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 4
------------------------
z lotu TORGAU z dnia 10.09.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,15,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 274.983 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 22
4.Ilość wysłanych gołębi................: 1018
5.Ilość konkursów.......................: 204
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1209.62
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 973.03
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,02,39
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,00,46
10.Czas trwania konkursu.................:58 min. 7 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 27.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 22 | 1018 | 204 |20.04|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 22 | 1018 | 204 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 4.
z lotu TORGAU, w dniu 10.09.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 36 G 12:02:39 1209.62 0.98 31- 10- 5 275.370 0.000
2 JANKOWSKI JERZY 1 44 G 12:05:09 1208.17 1.96 90- 27- 5 278.060 0.000
3 KAZEK JAN 1 37 G 12:00:56 1191.86 2.95 64- 12- 2 269.280 0.000
4 OLEJNICZAK EDWARD 1 4 GSM 12:06:22 1190.23 3.93 79- 26- 6 275.380 26.850
5 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 98 G 12:06:22 1190.10 4.91 63- 19- 5 275.350 0.000
6 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 18 G 12:06:35 1174.91 5.89 46- 11- 4 272.090 0.000
7 JASIŃSKI JAN 1 5 G 12:10:27 1172.44 6.88 33- 6- 1 276.050 0.000
8 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 5 G 12:08:30 1165.27 7.86 2 < 30> 272.090 0.000
9 MAŁYS DOMINIK 1 2 G 12:12:14 1161.22 8.84 74- 22- 2 275.480 0.000
10 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 19 G 12:15:03 1152.22 9.82 46- 4- 0 276.590 0.000
11 ŁUKAWY JAN 1 26 G 12:10:00 1151.75 10.81 39- 2- 0 270.660 0.000
12 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 6 GSM 12:15:14 1151.01 11.79 37- 3- 1 276.510 26.460
13 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 37 G 12:14:43 1150.36 12.77 59- 5- 0 275.760 0.000
14 MAŁYS DOMINIK 1 7 G 12:16:26 1141.02 13.75 2 < 27> 275.480 0.000
15 JASIŃSKI JAN 1 25 G 12:17:38 1137.73 14.73 2 < 24> 276.050 0.000
16 OLEJNICZAK EDWARD 1 60 G 12:17:15 1136.76 15.72 2 < 26> 275.380 0.000
17 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 55 G 12:17:35 1135.07 16.70 2 < 41> 275.350 0.000
18 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 32 GSM 12:15:08 1131.12 17.68 57- 9- 6 271.620 26.160
18 JANKOWSKI PAWEŁ 1 50 G 12:19:20 1131.12 17.68 46- 8- 2 276.370 0.000
18 JANKOWSKI PAWEŁ 1 8 G 12:19:20 1131.12 17.68 2 < 32> 276.370 0.000
21 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 22 GSM 12:15:11 1130.89 20.63 2 < 37> 271.620 26.010
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 10 GSM 12:15:59 1130.37 21.61 39- 3- 1 272.400 25.970
23 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 8 GSM 12:18:37 1130.34 22.59 2 < 25> 275.370 25.920
24 JASIŃSKI JAN 1 3 GSM 12:19:25 1129.42 23.58 3 < 132> 276.050 25.870
25 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 19 GSM 12:18:55 1128.95 24.56 3 < 45> 275.370 25.820
26 OLEJNICZAK EDWARD 1 61 G 12:18:59 1128.68 25.54 3 < 29> 275.380 0.000
27 MAŁYS DOMINIK 1 95 G 12:19:10 1128.25 26.52 3 < 50> 275.480 0.000
28 MAŁYS HENRYK 1 21 GSM 12:15:21 1127.98 27.50 59- 11- 3 271.110 25.670
29 OLEJNICZAK EDWARD 1 2 G 12:19:13 1127.61 28.49 4 < 33> 275.380 0.000
30 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 27 GSM 12:16:36 1126.20 29.47 3 < 56> 272.090 25.570
31 KAZEK JAN 1 15 G 12:14:20 1125.13 30.45 2 < 40> 269.280 0.000
32 JANKOWSKI PAWEŁ 1 48 G 12:20:53 1123.99 31.43 3 < 38> 276.370 0.000
33 OLEJNICZAK EDWARD 1 90 G 12:20:12 1123.08 32.42 5 < 42> 275.380 0.000
34 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 11 GSM 12:22:54 1115.09 33.40 40- 6- 3 276.430 25.370
35 JANKOWSKI JERZY 1 91 G 12:24:39 1113.80 34.38 2 < 36> 278.060 0.000
36 JANKOWSKI JERZY 1 80 G 12:24:40 1113.73 35.36 3 < 63> 278.060 0.000
37 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 33 G 12:18:57 1113.43 36.35 3 < 59> 271.620 0.000
38 JANKOWSKI PAWEŁ 1 43 G 12:23:26 1112.45 37.33 4 < 110> 276.370 0.000
39 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 39 GSM 12:23:42 1112.06 38.31 33- 9- 5 276.570 25.130
40 KAZEK JAN 1 16 G 12:20:07 1098.58 39.29 3 < 60> 269.280 0.000
41 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 4 G 12:25:57 1097.23 40.28 3 < 48> 275.350 0.000
42 OLEJNICZAK EDWARD 1 38 G 12:26:34 1094.66 41.26 6 < 52> 275.380 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 10 G 12:27:33 1094.56 42.24 2 < 64> 276.430 0.000
44 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 59 G 12:28:04 1092.64 43.22 2 < 184> 276.510 0.000
45 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 13 G 12:27:22 1091.15 44.20 4 < 51> 275.370 0.000
46 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 19 G 12:28:50 1089.57 45.19 2 < 47> 276.570 0.000
47 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 21 GSM 12:29:07 1088.36 46.17 3 < 66> 276.570 24.730
48 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 43 GSM 12:28:21 1086.84 47.15 4 < 49> 275.350 24.680
49 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 71 GSM 12:28:23 1086.69 48.13 5 < 71> 275.350 24.640
50 MAŁYS DOMINIK 1 75 G 12:28:32 1086.56 49.12 4 < 72> 275.480 0.000
51 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 2 GSM 12:28:42 1085.42 50.10 5 < 54> 275.370 24.540
52 OLEJNICZAK EDWARD 1 72 G 12:28:54 1084.60 51.08 7 < 53> 275.380 0.000
53 OLEJNICZAK EDWARD 1 17 GSM 12:29:04 1083.89 52.06 8 < 61> 275.380 24.440
54 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 28 G 12:29:07 1083.64 53.05 6 < 58> 275.370 0.000
55 MAŁYS HENRYK 1 2 G 12:25:47 1081.05 54.03 2 < 81> 271.110 0.000
56 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 57 GSM 12:27:10 1079.01 55.01 4 < 57> 272.090 24.290
57 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 48 G 12:27:12 1078.87 55.99 5 < 79> 272.090 0.000
58 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 27 G 12:31:14 1074.69 56.97 7 < 123> 275.370 0.000
59 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 62 G 12:28:03 1073.39 57.96 4 < 106> 271.620 0.000
60 KAZEK JAN 1 44 G 12:26:02 1072.69 58.94 4 < 73> 269.280 0.000
61 OLEJNICZAK EDWARD 1 7 GSM 12:31:50 1072.21 59.92 9 < 62> 275.380 24.040
62 OLEJNICZAK EDWARD 1 67 G 12:31:54 1071.94 60.90 10 < 65> 275.380 0.000
63 JANKOWSKI JERZY 1 86 G 12:34:27 1071.73 61.89 4 < 67> 278.060 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
64 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 42 GSM 12:33:43 1068.47 62.87 3 < 127> 276.430 23.900
65 OLEJNICZAK EDWARD 1 11 G 12:33:35 1064.96 63.85 11 < 70> 275.380 0.000
66 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 40 GSM 12:34:59 1063.80 64.83 4 < 86> 276.570 23.800
67 JANKOWSKI JERZY 1 38 G 12:36:33 1063.12 65.82 5 < 68> 278.060 0.000
68 JANKOWSKI JERZY 1 67 G 12:36:34 1063.06 66.80 6 < 69> 278.060 0.000
69 JANKOWSKI JERZY 1 108 G 12:36:38 1062.79 67.78 7 < 83> 278.060 0.000
70 OLEJNICZAK EDWARD 1 91 G 12:34:44 1060.24 68.76 12 < 97> 275.380 0.000
71 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 31 GSM 12:34:51 1059.65 69.74 6 < 75> 275.350 23.550
72 MAŁYS DOMINIK 1 96 G 12:35:14 1058.59 70.73 5 < 77> 275.480 0.000
73 KAZEK JAN 1 25 G 12:29:35 1057.73 71.71 5 < 100> 269.280 0.000
74 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 59 GSM 12:33:13 1056.44 72.69 24- 4- 3 272.790 23.400
75 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 6 G 12:35:53 1055.45 73.67 7 < 76> 275.350 0.000
76 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 81 G 12:35:55 1055.32 74.66 8 < 84> 275.350 0.000
77 MAŁYS DOMINIK 1 79 GSM 12:36:19 1054.20 75.64 6 < 78> 275.480 23.260
78 MAŁYS DOMINIK 1 56 G 12:36:23 1053.93 76.62 7 < 82> 275.480 0.000
79 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 68 G 12:33:38 1052.03 77.60 6 < 80> 272.090 0.000
80 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 64 G 12:33:42 1051.76 78.59 7 < 109> 272.090 0.000
81 MAŁYS HENRYK 1 56 GSM 12:32:51 1051.43 79.57 3 < 94> 271.110 23.060
82 MAŁYS DOMINIK 1 29 G 12:37:14 1050.52 80.55 8 < 93> 275.480 0.000
83 JANKOWSKI JERZY 1 25 G 12:39:55 1049.61 81.53 8 < 88> 278.060 0.000
84 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 78 G 12:37:41 1048.22 82.51 9 < 102> 275.350 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
85 DYK WIKTOR 1 7 GSM 12:42:10 1048.04 83.50 26- 6- 6 280.000 22.860
86 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 16 G 12:39:09 1047.02 84.48 5 < 135> 276.570 0.000
87 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 23 GSM 12:35:36 1046.78 85.46 2 < 98> 272.790 22.760
88 JANKOWSKI JERZY 1 82 G 12:40:56 1045.60 86.44 9 < 89> 278.060 0.000
89 JANKOWSKI JERZY 1 69 GSM 12:41:00 1045.34 87.43 10 < 90> 278.060 22.670
90 JANKOWSKI JERZY 1 40 G 12:41:04 1045.08 88.41 11 < 91> 278.060 0.000
91 JANKOWSKI JERZY 1 97 G 12:41:06 1044.95 89.39 12 < 92> 278.060 0.000
92 JANKOWSKI JERZY 1 42 GSM 12:41:09 1044.75 90.37 13 < 107> 278.060 22.520
93 MAŁYS DOMINIK 1 35 G 12:38:41 1044.74 91.36 9 < 95> 275.480 0.000
94 MAŁYS HENRYK 1 109 G 12:34:54 1043.13 92.34 4 < 105> 271.110 0.000
95 MAŁYS DOMINIK 1 63 G 12:39:10 1042.83 93.32 10 < 96> 275.480 0.000
96 MAŁYS DOMINIK 1 36 G 12:39:12 1042.70 94.30 11 < 129> 275.480 0.000
97 OLEJNICZAK EDWARD 1 13 GSM 12:39:10 1042.45 95.28 13 < 116> 275.380 22.270
98 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 51 G 12:36:41 1042.44 96.27 3 < 171> 272.790 0.000
99 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 63 G 12:40:07 1040.15 97.25 2 < 112> 275.760 0.000
100 KAZEK JAN 1 85 G 12:33:58 1039.83 98.23 6 < 101> 269.280 0.000
101 KAZEK JAN 1 40 GSM 12:34:02 1039.56 99.21 7 < 143> 269.280 22.070
102 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 9 GSM 12:40:04 1038.80 100.20 10 < 145> 275.350 22.020
103 DYK WIKTOR 1 16 GSM 12:44:55 1037.36 101.18 2 < 104> 280.000 21.980
104 DYK WIKTOR 1 42 GSM 12:45:04 1036.78 102.16 3 < 115> 280.000 21.930
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
105 MAŁYS HENRYK 1 61 G 12:36:46 1035.69 103.14 5 < 113> 271.110 0.000
106 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 52 GSM 12:37:22 1035.27 104.13 5 < 117> 271.620 21.830
107 JANKOWSKI JERZY 1 117 G 12:43:43 1034.77 105.11 14 < 107> 278.060 0.000
107 JANKOWSKI JERZY 1 34 GSM 12:43:43 1034.77 105.11 15 < 124> 278.060 21.780
109 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 43 G 12:38:12 1033.78 107.07 8 < 137> 272.090 0.000
110 JANKOWSKI PAWEŁ 1 1 GSM 12:42:21 1033.74 108.06 5 < 111> 276.370 21.630
111 JANKOWSKI PAWEŁ 1 11 G 12:42:25 1033.48 109.04 6 < 150> 276.370 0.000
112 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 29 G 12:41:55 1033.13 110.02 3 < 125> 275.760 0.000
113 MAŁYS HENRYK 1 96 G 12:37:48 1031.62 111.00 6 < 114> 271.110 0.000
114 MAŁYS HENRYK 1 57 GSM 12:38:23 1029.34 111.98 7 < 119> 271.110 21.430
115 DYK WIKTOR 1 33 GSM 12:47:23 1027.96 112.97 4 < 138> 280.000 21.380
116 OLEJNICZAK EDWARD 1 27 G 12:42:57 1027.73 113.95 14 < 118> 275.380 0.000
117 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 16 G 12:39:18 1027.70 114.93 6 < 133> 271.620 0.000
118 OLEJNICZAK EDWARD 1 58 GSM 12:42:59 1027.60 115.91 15 < 120> 275.380 21.240
119 MAŁYS HENRYK 1 24 G 12:38:56 1027.19 116.90 8 < 122> 271.110 0.000
120 OLEJNICZAK EDWARD 1 88 G 12:43:06 1027.15 117.88 16 < 120> 275.380 0.000
120 OLEJNICZAK EDWARD 1 81 G 12:43:06 1027.15 117.88 17 < 128> 275.380 0.000
122 MAŁYS HENRYK 1 112 G 12:38:57 1027.13 119.84 9 < 162> 271.110 0.000
123 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 14 GSM 12:43:22 1026.10 120.83 8 < 131> 275.370 20.990
124 JANKOWSKI JERZY 1 49 G 12:46:07 1025.61 121.81 16 < 130> 278.060 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
125 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 20 G 12:44:18 1023.99 122.79 4 < 126> 275.760 0.000
126 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 69 G 12:44:19 1023.93 123.77 5 275.760 0.000
127 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 30 G 12:45:02 1023.69 124.75 4 < 161> 276.430 0.000
128 OLEJNICZAK EDWARD 1 92 G 12:44:10 1023.08 125.74 18 < 151> 275.380 0.000
129 MAŁYS DOMINIK 1 106 G 12:44:29 1022.25 126.72 12 < 143> 275.480 0.000
130 JANKOWSKI JERZY 1 8 G 12:47:15 1021.34 127.70 17 < 139> 278.060 0.000
131 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 7 GSM 12:44:39 1021.21 128.68 9 < 199> 275.370 20.600
132 JASIŃSKI JAN 1 24 G 12:45:25 1020.83 129.67 4 < 190> 276.050 0.000
133 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 1 GSM 12:41:15 1020.17 130.65 7 < 134> 271.620 20.500
134 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 7 GSM 12:41:16 1020.11 131.63 8 < 165> 271.620 20.450
135 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 15 GSM 12:46:11 1019.86 132.61 6 < 167> 276.570 20.400
136 ŁUKAWY JAN 1 36 G 12:40:29 1019.50 133.60 2 270.660 0.000
137 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 46 G 12:41:58 1019.19 134.58 9 < 198> 272.090 0.000
138 DYK WIKTOR 1 25 GSM 12:50:09 1017.63 135.56 5 < 157> 280.000 20.250
139 JANKOWSKI JERZY 1 53 G 12:48:15 1017.60 136.54 18 < 140> 278.060 0.000
140 JANKOWSKI JERZY 1 35 GSM 12:48:16 1017.54 137.52 19 < 141> 278.060 20.150
141 JANKOWSKI JERZY 1 113 G 12:48:17 1017.48 138.51 20 < 142> 278.060 0.000
142 JANKOWSKI JERZY 1 96 G 12:48:37 1016.24 139.49 21 < 152> 278.060 0.000
143 KAZEK JAN 1 95 G 12:40:01 1016.09 140.47 8 < 159> 269.280 0.000
143 MAŁYS DOMINIK 1 17 G 12:46:07 1016.09 140.47 13 < 155> 275.480 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
145 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 62 G 12:46:03 1015.86 142.44 11 < 146> 275.350 0.000
146 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 72 G 12:46:04 1015.80 143.42 12 < 146> 275.350 0.000
146 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 41 G 12:46:04 1015.80 143.42 13 < 148> 275.350 0.000
148 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 93 G 12:46:05 1015.74 145.38 14 < 149> 275.350 0.000
149 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 64 G 12:46:07 1015.61 146.37 15 < 166> 275.350 0.000
150 JANKOWSKI PAWEŁ 1 39 G 12:47:10 1015.44 147.35 7 < 181> 276.370 0.000
151 OLEJNICZAK EDWARD 1 10 GSM 12:46:13 1015.35 148.33 19 < 154> 275.380 19.610
152 JANKOWSKI JERZY 1 9 G 12:49:31 1012.91 149.31 22 < 153> 278.060 0.000
153 JANKOWSKI JERZY 1 45 G 12:49:37 1012.54 150.29 23 < 163> 278.060 0.000
154 OLEJNICZAK EDWARD 1 80 G 12:47:10 1011.81 151.28 20 < 160> 275.380 0.000
155 MAŁYS DOMINIK 1 99 G 12:47:33 1010.75 152.26 14 < 156> 275.480 0.000
156 MAŁYS DOMINIK 1 46 G 12:47:39 1010.38 153.24 15 < 176> 275.480 0.000
157 DYK WIKTOR 1 48 GSM 12:52:16 1009.86 154.22 6 280.000 19.320
158 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 40 G 12:49:15 1008.53 155.21 2 < 180> 276.590 0.000
159 KAZEK JAN 1 3 GSM 12:42:05 1008.23 156.19 9 < 168> 269.280 19.220
160 OLEJNICZAK EDWARD 1 19 G 12:48:11 1008.04 157.17 21 < 170> 275.380 0.000
161 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 22 G 12:49:34 1006.79 158.15 5 < 200> 276.430 0.000
162 MAŁYS HENRYK 1 1 G 12:45:02 1003.99 159.14 10 < 185> 271.110 0.000
163 JANKOWSKI JERZY 1 62 G 12:52:01 1003.77 160.12 24 < 173> 278.060 0.000
164 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 4 GSM 12:56:55 1003.20 161.10 11- 1- 1 282.820 18.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
165 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 47 GSM 12:46:02 1002.17 162.08 9 271.620 18.920
166 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 53 G 12:49:59 1001.33 163.06 16 < 174> 275.350 0.000
167 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 6 G 12:51:46 999.29 164.05 7 < 169> 276.570 0.000
168 KAZEK JAN 1 11 G 12:44:40 998.57 165.03 10 < 183> 269.280 0.000
169 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 14 GSM 12:52:00 998.45 166.01 8 < 193> 276.570 18.720
170 OLEJNICZAK EDWARD 1 73 G 12:50:50 998.36 166.99 22 < 172> 275.380 0.000
171 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 55 GSM 12:48:50 996.19 167.98 4 272.790 18.630
172 OLEJNICZAK EDWARD 1 51 G 12:51:38 995.47 168.96 23 < 175> 275.380 0.000
173 JANKOWSKI JERZY 1 107 G 12:54:27 995.03 169.94 25 < 189> 278.060 0.000
174 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 12 G 12:51:45 994.94 170.92 17 < 182> 275.350 0.000
175 OLEJNICZAK EDWARD 1 68 G 12:52:02 994.03 171.91 24 < 186> 275.380 0.000
176 MAŁYS DOMINIK 1 85 GSM 12:52:12 993.80 172.89 16 < 179> 275.480 18.380
177 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 21 G 12:49:21 992.89 173.87 2 < 178> 272.400 0.000
178 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 55 G 12:49:26 992.59 174.85 3 272.400 0.000
179 MAŁYS DOMINIK 1 73 G 12:52:46 991.77 175.83 17 < 187> 275.480 0.000
180 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 34 G 12:54:07 990.95 176.82 3 < 194> 276.590 0.000
181 JANKOWSKI PAWEŁ 1 54 GSM 12:54:11 989.92 177.80 8 276.370 18.130
182 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 42 GSM 12:53:39 988.16 178.78 18 < 201> 275.350 18.080
183 KAZEK JAN 1 47 G 12:47:35 987.88 179.76 11 < 192> 269.280 0.000
184 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 20 G 12:55:12 986.83 180.75 3 276.510 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
185 MAŁYS HENRYK 1 22 G 12:49:59 985.91 181.73 11 271.110 0.000
186 OLEJNICZAK EDWARD 1 89 G 12:54:25 985.55 182.71 25 < 191> 275.380 0.000
187 MAŁYS DOMINIK 1 103 G 12:54:39 985.09 183.69 18 < 188> 275.480 0.000
188 MAŁYS DOMINIK 1 32 G 12:54:40 985.03 184.68 19 < 195> 275.480 0.000
189 JANKOWSKI JERZY 1 75 GSM 12:57:22 984.75 185.66 26 < 204> 278.060 17.740
190 JASIŃSKI JAN 1 26 G 12:55:30 984.14 186.64 5 < 202> 276.050 0.000
191 OLEJNICZAK EDWARD 1 93 G 12:55:04 983.27 187.62 26 275.380 0.000
192 KAZEK JAN 1 43 G 12:48:53 983.19 188.61 12 269.280 0.000
193 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 1 G 12:56:28 982.60 189.59 9 276.570 0.000
194 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 54 G 12:56:35 982.27 190.57 4 276.590 0.000
195 MAŁYS DOMINIK 1 5 G 12:55:28 982.22 191.55 20 < 196> 275.480 0.000
196 MAŁYS DOMINIK 1 77 G 12:55:32 981.99 192.53 21 < 197> 275.480 0.000
197 MAŁYS DOMINIK 1 40 G 12:55:33 981.93 193.52 22 275.480 0.000
198 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 24 GSM 12:52:12 981.57 194.50 10 < 203> 272.090 17.300
199 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 5 G 12:55:40 981.13 195.48 10 275.370 0.000
200 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 39 GSM 12:57:13 979.50 196.46 6 276.430 17.200
201 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 24 G 12:56:49 977.05 197.45 19 275.350 0.000
202 JASIŃSKI JAN 1 8 G 12:57:46 976.25 198.43 6 276.050 0.000
203 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 37 GSM 12:54:17 974.24 199.41 11 272.090 17.050
204 JANKOWSKI JERZY 1 103 G 13:00:46 973.03 200.39 27 278.060 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
205 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 87 G 12:59:06 973.00 0.00 7 276.430 0.000
206 OLEJNICZAK EDWARD 1 82 G 12:58:02 972.96 0.00 27 275.380 0.000
207 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 47 G 12:59:14 972.83 0.00 4 276.510 0.000
208 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 23 G 12:59:11 970.36 0.00 6 275.760 0.000
209 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 70 G 13:00:10 969.36 0.00 8 276.430 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 03.09.17 LUCKAU
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 OLEJNICZAK EDWARD 1 83 8 26 132.67
2 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 73 7 19 122.62
3 JANKOWSKI JERZY 1 91 7 36 115.94
4 JANKOWSKI PAWEŁ 1 47 7 17 104.61
5 MAŁYS DOMINIK 1 82 6 19 94.32
6 ŁUKAWY JAN 1 40 6 12 87.34
7 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 32 6 11 82.64
8 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 39 6 12 82.20
9 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 18 3 4 38.85
10 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 34 3 5 38.71
11 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 51 2 6 37.98
12 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 42 2 5 33.32
13 MAŁYS HENRYK 1 62 2 5 31.70
14 DYK WIKTOR 1 31 2 4 31.24
15 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 20 1 2 18.39
16 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 64 1 4 15.30
17 KAZEK JAN 1 63 1 11 14.33
18 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 49 1 6 11.15
19 LIS MARIAN 1 17 1 1 10.78
20 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 62 0 7 0.00
21 ZGOBA SEBASTIAN 1 28 0 0 0.00
22 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 30 0 3 0.00
23 DUDZIAK KAROL 1 29 0 3 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 03.09.17 LUCKAU
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JANKOWSKI JERZY 1 91 7 36 136.45
2 OLEJNICZAK EDWARD 1 83 7 26 136.09
3 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 73 7 19 127.54
4 JANKOWSKI PAWEŁ 1 47 7 17 126.18
5 MAŁYS DOMINIK 1 82 7 19 124.38
6 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 32 7 11 114.06
7 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 39 7 12 110.65
8 ŁUKAWY JAN 1 40 7 12 104.99
9 KAZEK JAN 1 63 7 11 101.47
10 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 62 7 7 100.41
11 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 51 6 6 92.67
12 MAŁYS HENRYK 1 62 5 5 87.32
13 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 49 6 6 80.46
14 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 42 5 5 72.68
15 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 34 5 5 62.03
16 DYK WIKTOR 1 31 4 4 56.95
17 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 18 4 4 56.09
18 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 64 4 4 53.73
19 DUDZIAK KAROL 1 29 3 3 43.69
20 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 30 3 3 42.03
21 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 20 2 2 28.57
22 LIS MARIAN 1 17 1 1 10.78
23 ZGOBA SEBASTIAN 1 28 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 3
------------------------
z lotu LUCKAU z dnia 03.09.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:51:41.4 N 13:44:33.7 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,05,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 222.285 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 23
4.Ilość wysłanych gołębi................: 1087
5.Ilość konkursów.......................: 218
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1444.74
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1316.10
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,40,48
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,00,22
10.Czas trwania konkursu.................:19 min. 34 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 20.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 23 | 1087 | 218 |20.06|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 23 | 1087 | 218 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 3.
z lotu LUCKAU, w dniu 03.09.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 JANKOWSKI PAWEŁ 1 1 GSM 10:40:48 1444.74 0.92 47- 17- 7 225.090 20.000
2 OLEJNICZAK EDWARD 1 38 G 10:41:41 1423.00 1.84 83- 26- 8 222.960 0.000
3 OLEJNICZAK EDWARD 1 9 GSM 10:41:48 1421.94 2.76 2 < 10> 222.960 19.910
4 JANKOWSKI PAWEŁ 1 61 G 10:43:20 1421.62 3.68 2 < 49> 225.090 0.000
5 JANKOWSKI JERZY 1 82 G 10:44:42 1421.23 4.60 91- 36- 7 226.970 0.000
6 JANKOWSKI JERZY 1 19 G 10:44:43 1421.08 5.52 2 < 7> 226.970 0.000
7 JANKOWSKI JERZY 1 95 G 10:44:44 1420.93 6.44 3 < 8> 226.970 0.000
8 JANKOWSKI JERZY 1 71 G 10:44:47 1420.49 7.36 4 < 14> 226.970 0.000
9 KAZEK JAN 1 85 G 10:38:39 1420.05 8.28 63- 11- 1 218.190 0.000
10 OLEJNICZAK EDWARD 1 10 GSM 10:42:01 1419.98 9.20 3 < 11> 222.960 19.590
11 OLEJNICZAK EDWARD 1 13 GSM 10:42:07 1419.07 10.12 4 < 21> 222.960 19.540
12 MAŁYS DOMINIK 1 10 GSM 10:42:14 1418.78 11.04 82- 19- 6 223.080 19.490
13 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 24 GSM 10:39:44 1417.67 11.96 51- 6- 2 219.360 19.450
14 JANKOWSKI JERZY 1 85 GSM 10:45:07 1417.53 12.88 5 < 20> 226.970 19.400
15 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 48 G 10:39:47 1417.21 13.80 2 < 33> 219.360 0.000
16 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 21 G 10:43:08 1411.02 14.72 62- 7- 0 223.130 0.000
17 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 31 G 10:43:18 1408.72 15.64 73- 19- 7 223.000 0.000
18 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 14 G 10:43:17 1408.55 16.56 32- 11- 6 222.950 0.000
19 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 6 G 10:43:20 1408.11 17.48 2 < 92> 222.950 0.000
20 JANKOWSKI JERZY 1 35 GSM 10:46:27 1405.82 18.40 6 < 24> 226.970 19.120
21 OLEJNICZAK EDWARD 1 58 G 10:43:39 1405.36 19.32 5 < 22> 222.960 0.000
22 OLEJNICZAK EDWARD 1 75 G 10:43:57 1402.71 20.24 6 < 23> 222.960 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23 OLEJNICZAK EDWARD 1 11 G 10:44:19 1399.48 21.16 7 < 25> 222.960 0.000
24 JANKOWSKI JERZY 1 27 G 10:47:26 1397.31 22.08 7 < 34> 226.970 0.000
25 OLEJNICZAK EDWARD 1 16 G 10:44:43 1395.97 23.00 8 < 27> 222.960 0.000
26 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 25 G 10:45:19 1395.61 23.92 39- 12- 6 223.740 0.000
27 OLEJNICZAK EDWARD 1 91 G 10:44:46 1395.54 24.84 9 < 28> 222.960 0.000
28 OLEJNICZAK EDWARD 1 41 G 10:44:49 1395.10 25.76 10 < 39> 222.960 0.000
29 MAŁYS HENRYK 1 102 G 10:42:16 1392.92 26.68 62- 5- 2 219.060 0.000
30 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 73 G 10:45:17 1392.10 27.60 2 < 96> 223.130 0.000
31 MAŁYS HENRYK 1 45 G 10:42:22 1392.04 28.52 2 < 38> 219.060 0.000
32 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 5 GSM 10:45:49 1391.90 29.44 42- 5- 2 223.840 18.570
33 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 19 GSM 10:42:43 1390.85 30.36 3 < 159> 219.360 18.530
34 JANKOWSKI JERZY 1 70 GSM 10:48:25 1388.90 31.28 8 < 35> 226.970 18.480
35 JANKOWSKI JERZY 1 110 G 10:48:31 1388.05 32.20 9 < 37> 226.970 0.000
36 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 25 GSM 10:44:07 1387.85 33.12 20- 2- 1 220.830 18.390
37 JANKOWSKI JERZY 1 113 G 10:48:34 1387.63 34.04 10 < 63> 226.970 0.000
38 MAŁYS HENRYK 1 21 G 10:42:57 1386.90 34.96 3 < 66> 219.060 0.000
39 OLEJNICZAK EDWARD 1 94 G 10:45:47 1386.71 35.88 11 < 43> 222.960 0.000
40 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 33 G 10:45:52 1386.24 36.80 2 < 40> 223.000 0.000
40 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 34 GSM 10:45:52 1386.24 36.80 3 < 40> 223.000 18.200
40 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 9 GSM 10:45:52 1386.24 36.80 4 < 45> 223.000 18.200
43 OLEJNICZAK EDWARD 1 4 GSM 10:45:51 1386.14 39.56 12 < 43> 222.960 18.060
43 OLEJNICZAK EDWARD 1 77 G 10:45:51 1386.14 39.56 13 < 46> 222.960 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 24 G 10:45:54 1385.95 41.40 5 < 47> 223.000 0.000
46 OLEJNICZAK EDWARD 1 26 G 10:45:53 1385.85 42.32 14 < 50> 222.960 0.000
47 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 71 GSM 10:45:55 1385.81 43.24 6 < 48> 223.000 17.880
48 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 54 G 10:45:57 1385.52 44.16 7 < 58> 223.000 0.000
49 JANKOWSKI PAWEŁ 1 71 G 10:47:28 1385.45 45.08 3 < 51> 225.090 0.000
50 OLEJNICZAK EDWARD 1 14 G 10:45:56 1385.42 46.00 15 < 99> 222.960 0.000
51 JANKOWSKI PAWEŁ 1 36 G 10:47:29 1385.31 46.92 4 < 52> 225.090 0.000
52 JANKOWSKI PAWEŁ 1 62 G 10:47:31 1385.03 47.84 5 < 74> 225.090 0.000
53 MAŁYS DOMINIK 1 81 GSM 10:46:05 1384.87 48.76 2 < 54> 223.080 17.600
54 MAŁYS DOMINIK 1 50 G 10:46:08 1384.44 49.68 3 < 55> 223.080 0.000
55 MAŁYS DOMINIK 1 40 GSM 10:46:20 1382.73 50.60 4 < 56> 223.080 17.510
56 MAŁYS DOMINIK 1 85 GSM 10:46:23 1382.30 51.52 5 < 57> 223.080 17.470
57 MAŁYS DOMINIK 1 69 G 10:46:26 1381.87 52.44 6 < 59> 223.080 0.000
58 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 14 GSM 10:46:26 1381.38 53.36 8 < 62> 223.000 17.370
59 MAŁYS DOMINIK 1 80 G 10:46:33 1380.87 54.28 7 < 112> 223.080 0.000
60 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 45 GSM 10:52:11 1380.52 55.20 18- 4- 3 230.800 17.280
61 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 17 G 10:52:19 1379.42 56.12 2 < 184> 230.800 0.000
62 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 13 GSM 10:46:42 1379.10 57.04 9 < 64> 223.000 17.190
63 JANKOWSKI JERZY 1 18 G 10:49:36 1378.92 57.96 11 < 67> 226.970 0.000
64 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 43 GSM 10:46:45 1378.67 58.88 10 < 73> 223.000 17.100
65 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 13 G 10:48:32 1377.03 59.80 49- 6- 1 225.190 0.000
66 MAŁYS HENRYK 1 39 GSM 10:44:20 1374.85 60.72 4 < 116> 219.060 17.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
67 JANKOWSKI JERZY 1 62 G 10:50:08 1374.47 61.64 12 < 67> 226.970 0.000
67 JANKOWSKI JERZY 1 102 GSM 10:50:08 1374.47 61.64 13 < 69> 226.970 16.960
69 JANKOWSKI JERZY 1 119 G 10:50:09 1374.33 63.48 14 < 86> 226.970 0.000
70 DYK WIKTOR 1 21 GSM 10:49:51 1374.28 64.40 31- 4- 2 226.550 16.820
71 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 14 G 10:47:50 1373.37 65.32 30- 3- 0 223.630 0.000
72 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 2 G 10:48:01 1372.50 66.24 2 < 76> 223.740 0.000
73 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 49 GSM 10:47:29 1372.45 67.16 11 < 75> 223.000 16.680
74 JANKOWSKI PAWEŁ 1 25 G 10:49:03 1372.08 68.08 6 < 76> 225.090 0.000
75 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 86 G 10:47:32 1372.03 69.00 12 < 78> 223.000 0.000
76 JANKOWSKI PAWEŁ 1 68 GSM 10:49:04 1371.94 69.92 7 < 81> 225.090 16.540
76 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 37 GSM 10:48:05 1371.94 69.92 3 < 90> 223.740 16.540
78 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 28 G 10:47:33 1371.89 71.76 13 < 78> 223.000 0.000
78 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 48 G 10:47:33 1371.89 71.76 14 < 80> 223.000 0.000
80 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 74 G 10:47:34 1371.75 73.60 15 < 82> 223.000 0.000
81 JANKOWSKI PAWEŁ 1 42 G 10:49:06 1371.66 74.52 8 < 126> 225.090 0.000
82 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 12 G 10:47:35 1371.60 75.44 16 < 83> 223.000 0.000
83 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 25 G 10:47:36 1371.46 76.36 17 < 88> 223.000 0.000
84 ŁUKAWY JAN 1 24 GSM 10:44:19 1370.98 77.28 40- 12- 6 218.420 16.180
85 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 17 GSM 10:44:22 1370.86 78.20 34- 5- 3 218.470 16.130
86 JANKOWSKI JERZY 1 68 GSM 10:50:35 1370.73 79.12 15 < 87> 226.970 16.080
87 JANKOWSKI JERZY 1 49 G 10:50:36 1370.59 80.04 16 < 89> 226.970 0.000
88 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 46 G 10:47:50 1369.50 80.96 18 < 137> 223.000 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
89 JANKOWSKI JERZY 1 81 G 10:50:46 1369.21 81.88 17 < 95> 226.970 0.000
90 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 33 GSM 10:48:28 1368.72 82.80 4 < 102> 223.740 15.900
91 ŁUKAWY JAN 1 25 GSM 10:44:39 1368.12 83.72 2 < 105> 218.420 15.850
92 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 18 GSM 10:48:02 1367.51 84.64 3 < 93> 222.950 15.810
93 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 12 GSM 10:48:03 1367.37 85.56 4 < 94> 222.950 15.760
94 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 2 G 10:48:04 1367.23 86.48 5 < 100> 222.950 0.000
95 JANKOWSKI JERZY 1 43 G 10:51:03 1366.88 87.40 18 < 98> 226.970 0.000
96 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 37 G 10:48:17 1366.52 88.32 3 < 146> 223.130 0.000
97 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 25 G 10:48:51 1366.13 89.24 2 < 115> 223.840 0.000
98 JANKOWSKI JERZY 1 78 G 10:51:09 1366.06 90.16 19 < 104> 226.970 0.000
99 OLEJNICZAK EDWARD 1 15 GSM 10:48:14 1365.90 91.08 16 < 101> 222.960 15.480
100 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 22 GSM 10:48:15 1365.70 92.00 6 < 154> 222.950 15.440
101 OLEJNICZAK EDWARD 1 7 GSM 10:48:16 1365.62 92.92 17 < 129> 222.960 15.390
102 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 31 G 10:48:54 1365.10 93.84 5 < 138> 223.740 0.000
103 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 42 GSM 10:45:20 1365.09 94.76 64- 4- 1 218.870 15.300
104 JANKOWSKI JERZY 1 91 G 10:51:17 1364.96 95.68 20 < 109> 226.970 0.000
105 ŁUKAWY JAN 1 47 GSM 10:45:03 1364.70 96.60 3 < 107> 218.420 15.210
106 DYK WIKTOR 1 35 G 10:51:01 1364.62 97.52 2 < 122> 226.550 0.000
107 ŁUKAWY JAN 1 34 GSM 10:45:04 1364.56 98.44 4 < 108> 218.420 15.120
108 ŁUKAWY JAN 1 38 G 10:45:05 1364.41 99.36 5 < 125> 218.420 0.000
109 JANKOWSKI JERZY 1 33 G 10:51:27 1363.59 100.28 21 < 110> 226.970 0.000
110 JANKOWSKI JERZY 1 41 G 10:51:40 1361.82 101.20 22 < 111> 226.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
111 JANKOWSKI JERZY 1 97 G 10:51:41 1361.68 102.12 23 < 131> 226.970 0.000
112 MAŁYS DOMINIK 1 29 G 10:48:55 1360.94 103.04 8 < 114> 223.080 0.000
113 DUDZIAK KAROL 1 44 G 10:43:35 1360.74 103.96 29- 3- 0 215.790 0.000
114 MAŁYS DOMINIK 1 1 G 10:48:58 1360.52 104.88 9 < 117> 223.080 0.000
115 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 15 GSM 10:49:32 1360.45 105.80 3 < 162> 223.840 14.750
116 MAŁYS HENRYK 1 98 GSM 10:46:02 1360.34 106.72 5 219.060 14.700
117 MAŁYS DOMINIK 1 73 G 10:49:00 1360.24 107.64 10 < 119> 223.080 0.000
118 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 16 G 10:49:25 1360.14 108.56 2 < 204> 223.630 0.000
119 MAŁYS DOMINIK 1 82 G 10:49:02 1359.97 109.48 11 < 119> 223.080 0.000
119 MAŁYS DOMINIK 1 114 G 10:49:02 1359.97 109.48 12 < 164> 223.080 0.000
121 DUDZIAK KAROL 1 16 G 10:43:44 1359.45 111.32 2 < 123> 215.790 0.000
122 DYK WIKTOR 1 18 GSM 10:51:42 1359.03 112.24 3 < 206> 226.550 14.420
123 DUDZIAK KAROL 1 19 G 10:43:50 1358.59 113.16 3 215.790 0.000
124 KAZEK JAN 1 23 GSM 10:45:38 1358.31 114.08 2 < 128> 218.190 14.330
125 ŁUKAWY JAN 1 40 GSM 10:45:52 1357.77 115.00 6 < 147> 218.420 14.290
126 JANKOWSKI PAWEŁ 1 40 GSM 10:50:53 1356.92 115.92 9 < 127> 225.090 14.240
127 JANKOWSKI PAWEŁ 1 14 GSM 10:50:57 1356.37 116.84 10 < 139> 225.090 14.190
128 KAZEK JAN 1 63 G 10:45:53 1356.20 117.76 3 < 130> 218.190 0.000
129 OLEJNICZAK EDWARD 1 6 GSM 10:49:26 1355.93 118.68 18 < 132> 222.960 14.100
130 KAZEK JAN 1 66 G 10:45:55 1355.92 119.60 4 < 135> 218.190 0.000
131 JANKOWSKI JERZY 1 69 G 10:52:25 1355.72 120.52 24 < 133> 226.970 0.000
132 OLEJNICZAK EDWARD 1 89 G 10:49:30 1355.38 121.44 19 < 148> 222.960 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
133 JANKOWSKI JERZY 1 50 G 10:52:28 1355.31 122.36 25 < 134> 226.970 0.000
134 JANKOWSKI JERZY 1 74 G 10:52:29 1355.18 123.28 26 < 142> 226.970 0.000
135 KAZEK JAN 1 42 G 10:46:01 1355.08 124.20 5 < 157> 218.190 0.000
136 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 30 G 10:46:39 1353.98 125.11 2 < 167> 218.870 0.000
137 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 95 G 10:49:45 1353.57 126.03 19 223.000 0.000
138 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 42 GSM 10:50:18 1353.54 126.95 6 < 140> 223.740 13.690
139 JANKOWSKI PAWEŁ 1 3 G 10:51:18 1353.52 127.87 11 < 141> 225.090 0.000
140 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 28 GSM 10:50:19 1353.40 128.79 7 < 170> 223.740 13.590
141 JANKOWSKI PAWEŁ 1 10 GSM 10:51:21 1353.11 129.71 12 < 143> 225.090 13.550
142 JANKOWSKI JERZY 1 42 GSM 10:52:45 1353.03 130.63 27 < 144> 226.970 13.500
143 JANKOWSKI PAWEŁ 1 54 GSM 10:51:24 1352.70 131.55 13 < 161> 225.090 13.460
144 JANKOWSKI JERZY 1 93 G 10:52:50 1352.35 132.47 28 < 145> 226.970 0.000
145 JANKOWSKI JERZY 1 45 G 10:52:53 1351.95 133.39 29 < 166> 226.970 0.000
146 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 70 G 10:50:06 1351.48 134.31 4 < 156> 223.130 0.000
147 ŁUKAWY JAN 1 14 G 10:46:37 1351.47 135.23 7 < 171> 218.420 0.000
148 OLEJNICZAK EDWARD 1 80 G 10:50:02 1351.00 136.15 20 < 158> 222.960 0.000
149 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 21 G 10:46:44 1350.80 137.07 2 < 172> 218.470 0.000
150 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 57 G 10:52:00 1348.44 137.99 2 < 151> 225.190 0.000
151 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 48 G 10:52:05 1347.77 138.91 3 < 152> 225.190 0.000
152 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 21 G 10:52:08 1347.37 139.83 4 < 153> 225.190 0.000
153 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 10 G 10:52:13 1346.70 140.75 5 < 193> 225.190 0.000
154 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 21 GSM 10:50:39 1345.91 141.67 7 < 155> 222.950 12.950
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
155 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 8 G 10:50:42 1345.50 142.59 8 < 181> 222.950 0.000
156 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 67 G 10:50:53 1345.10 143.51 5 < 211> 223.130 0.000
157 KAZEK JAN 1 34 G 10:47:24 1343.53 144.43 6 < 160> 218.190 0.000
158 OLEJNICZAK EDWARD 1 22 G 10:50:58 1343.40 145.35 21 < 188> 222.960 0.000
159 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 47 G 10:48:20 1343.02 146.27 4 < 163> 219.360 0.000
160 KAZEK JAN 1 11 G 10:47:28 1342.98 147.19 7 < 185> 218.190 0.000
161 JANKOWSKI PAWEŁ 1 63 GSM 10:52:38 1342.75 148.11 14 < 174> 225.090 12.630
162 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 45 G 10:51:43 1342.64 149.03 4 < 192> 223.840 0.000
163 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 12 G 10:48:24 1342.47 149.95 5 < 216> 219.360 0.000
164 MAŁYS DOMINIK 1 39 G 10:51:16 1341.70 150.87 13 < 165> 223.080 0.000
165 MAŁYS DOMINIK 1 45 G 10:51:22 1340.89 151.79 14 < 177> 223.080 0.000
166 JANKOWSKI JERZY 1 75 GSM 10:54:18 1340.64 152.71 30 < 169> 226.970 12.400
167 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 7 G 10:48:16 1340.57 153.63 3 < 168> 218.870 0.000
168 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 53 G 10:48:18 1340.29 154.55 4 218.870 0.000
169 JANKOWSKI JERZY 1 34 G 10:54:21 1340.24 155.47 31 < 189> 226.970 0.000
170 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 5 G 10:52:01 1339.63 156.39 8 < 186> 223.740 0.000
171 ŁUKAWY JAN 1 6 G 10:48:10 1338.63 157.31 8 < 173> 218.420 0.000
172 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 61 GSM 10:48:13 1338.53 158.23 3 < 208> 218.470 12.120
173 ŁUKAWY JAN 1 27 G 10:48:22 1336.99 159.15 9 < 175> 218.420 0.000
174 JANKOWSKI PAWEŁ 1 20 G 10:53:22 1336.90 160.07 15 < 183> 225.090 0.000
175 ŁUKAWY JAN 1 35 G 10:48:24 1336.72 160.99 10 < 176> 218.420 0.000
176 ŁUKAWY JAN 1 48 G 10:48:32 1335.63 161.91 11 < 203> 218.420 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
177 MAŁYS DOMINIK 1 30 G 10:52:02 1335.54 162.83 15 < 178> 223.080 0.000
178 MAŁYS DOMINIK 1 52 GSM 10:52:04 1335.28 163.75 16 < 178> 223.080 11.840
178 MAŁYS DOMINIK 1 11 G 10:52:04 1335.28 163.75 17 < 180> 223.080 0.000
180 MAŁYS DOMINIK 1 79 G 10:52:06 1335.01 165.59 18 < 209> 223.080 0.000
181 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 24 GSM 10:52:05 1334.36 166.51 9 < 182> 222.950 11.710
182 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 3 G 10:52:09 1333.83 167.43 10 < 197> 222.950 0.000
183 JANKOWSKI PAWEŁ 1 59 G 10:53:52 1332.95 168.35 16 < 202> 225.090 0.000
184 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 2 GSM 10:58:13 1332.44 169.27 3 < 218> 230.800 11.570
185 KAZEK JAN 1 25 G 10:48:47 1332.19 170.19 8 < 186> 218.190 0.000
186 KAZEK JAN 1 92 G 10:48:48 1332.05 171.11 9 < 210> 218.190 0.000
186 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 41 GSM 10:52:58 1332.05 171.11 9 < 194> 223.740 11.470
188 OLEJNICZAK EDWARD 1 95 G 10:52:24 1331.90 172.95 22 < 191> 222.960 0.000
189 JANKOWSKI JERZY 1 23 G 10:55:25 1331.85 173.87 32 < 189> 226.970 0.000
189 JANKOWSKI JERZY 1 107 G 10:55:25 1331.85 173.87 33 < 198> 226.970 0.000
191 OLEJNICZAK EDWARD 1 43 G 10:52:28 1331.37 175.71 23 < 199> 222.960 0.000
192 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 6 G 10:53:30 1328.43 176.63 5 223.840 0.000
193 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 19 GSM 10:54:49 1326.08 177.55 6 225.190 11.150
194 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 20 G 10:53:45 1325.87 178.47 10 < 195> 223.740 0.000
195 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 4 G 10:53:46 1325.74 179.39 11 < 196> 223.740 0.000
196 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 19 GSM 10:53:48 1325.47 180.31 12 223.740 11.010
197 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 7 GSM 10:53:13 1325.37 181.23 11 222.950 10.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
198 JANKOWSKI JERZY 1 4 G 10:56:19 1324.86 182.15 34 < 200> 226.970 0.000
199 OLEJNICZAK EDWARD 1 52 G 10:53:18 1324.78 183.07 24 < 205> 222.960 0.000
200 JANKOWSKI JERZY 1 79 G 10:56:22 1324.47 183.99 35 < 213> 226.970 0.000
201 LIS MARIAN 1 12 GSM 10:53:51 1324.02 184.91 17- 1- 1 223.560 10.780
202 JANKOWSKI PAWEŁ 1 53 G 10:55:10 1322.76 185.83 17 225.090 0.000
203 ŁUKAWY JAN 1 16 GSM 10:50:13 1322.02 186.75 12 218.420 10.690
204 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 45 G 10:54:11 1321.82 187.67 3 223.630 0.000
205 OLEJNICZAK EDWARD 1 74 GSM 10:53:41 1321.77 188.59 25 < 207> 222.960 10.600
206 DYK WIKTOR 1 48 G 10:56:28 1321.25 189.51 4 226.550 0.000
207 OLEJNICZAK EDWARD 1 67 G 10:53:46 1321.11 190.43 26 222.960 0.000
208 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 3 GSM 10:50:23 1320.99 191.35 4 < 215> 218.470 10.460
209 MAŁYS DOMINIK 1 72 GSM 10:53:56 1320.52 192.27 19 223.080 10.410
210 KAZEK JAN 1 32 G 10:50:25 1319.03 193.19 10 < 217> 218.190 0.000
211 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 30 G 10:54:10 1319.00 194.11 6 < 211> 223.130 0.000
211 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 72 G 10:54:10 1319.00 194.11 7 223.130 0.000
213 JANKOWSKI JERZY 1 117 G 10:57:20 1317.04 195.95 36 226.970 0.000
214 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 49 G 10:52:44 1316.55 196.87 2 220.830 0.000
215 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 72 G 10:50:57 1316.48 197.79 5 218.470 0.000
216 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 21 G 10:51:40 1316.16 198.71 6 219.360 0.000
217 KAZEK JAN 1 9 G 10:50:47 1316.12 199.63 11 218.190 0.000
218 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 1 GSM 11:00:22 1316.10 200.55 4 230.800 10.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
219 OLEJNICZAK EDWARD 1 85 G 10:54:32 1315.14 0.00 27 222.960 0.000
220 JANKOWSKI JERZY 1 46 G 10:57:40 1314.50 0.00 37 226.970 0.000
221 JANKOWSKI JERZY 1 73 G 10:57:46 1313.74 0.00 38 226.970 0.000
222 JANKOWSKI JERZY 1 21 G 10:57:49 1313.36 0.00 39 226.970 0.000
223 JANKOWSKI JERZY 1 48 G 10:57:53 1312.85 0.00 40 226.970 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 26.08.17 ŁĘKNICA-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 OLEJNICZAK EDWARD 1 80 8 33 95.39
2 DYK WIKTOR 1 46 8 21 93.75
3 JANKOWSKI JERZY 1 98 7 26 89.04
4 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 33 6 9 61.18
5 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 46 6 12 60.36
6 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 77 5 27 60.02
7 JANKOWSKI PAWEŁ 1 49 5 17 47.08
8 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 61 4 17 38.44
9 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 65 3 9 35.16
10 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 30 4 7 32.08
11 MAŁYS DOMINIK 1 96 3 20 30.23
12 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 63 3 8 29.90
13 KAZEK JAN 1 69 2 5 24.40
14 LIS MARIAN 1 18 2 2 18.94
15 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 44 2 7 16.09
16 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 32 1 2 13.94
17 MAŁYS HENRYK 1 70 1 2 13.29
18 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 21 2 4 12.73
19 DUDZIAK KAROL 1 30 1 2 11.94
20 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 60 1 6 9.69
21 ZGOBA SEBASTIAN 1 33 1 1 7.78
22 JASIŃSKI JAN 1 36 1 3 5.61
23 ŁUKAWY JAN 1 40 1 5 5.33
24 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 32 0 1 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 26.08.17 ŁĘKNICA-2
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 DYK WIKTOR 1 46 7 21 101.25
2 OLEJNICZAK EDWARD 1 80 7 33 99.37
3 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 77 7 27 98.21
4 JANKOWSKI JERZY 1 98 7 26 98.03
5 MAŁYS DOMINIK 1 96 7 20 87.91
6 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 65 7 9 87.45
7 JANKOWSKI PAWEŁ 1 49 7 17 84.06
8 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 61 7 17 83.25
9 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 46 7 12 80.79
10 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 63 7 8 76.80
11 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 33 7 9 72.34
12 KAZEK JAN 1 69 5 5 61.56
13 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 60 6 6 57.42
14 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 44 7 7 55.95
15 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 30 7 7 54.63
16 ŁUKAWY JAN 1 40 5 5 39.86
17 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 21 4 4 31.18
18 JASIŃSKI JAN 1 36 3 3 26.83
19 MAŁYS HENRYK 1 70 2 2 26.70
20 DUDZIAK KAROL 1 30 2 2 23.96
21 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 32 2 2 22.08
22 LIS MARIAN 1 18 2 2 18.94
23 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 32 1 1 8.59
24 ZGOBA SEBASTIAN 1 33 1 1 7.78
LISTA KONKURSOWA NR 2
------------------------
z lotu ŁĘKNICA-2 z dnia 26.08.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 7,15,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 148.863 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 24
4.Ilość wysłanych gołębi................: 1229
5.Ilość konkursów.......................: 246
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1189.96
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1062.90
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,24,26
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,33,13
10.Czas trwania konkursu.................: 8 min. 47 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 15.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 24 | 1229 | 246 |20.02|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 24 | 1229 | 246 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 2.
z lotu ŁĘKNICA-2, w dniu 26.08.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 DYK WIKTOR 1 14 GSM 9:24:26 1189.96 0.81 46- 21- 8 154.020 15.000
2 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 12 GSM 9:20:40 1189.18 1.63 33- 9- 6 149.440 14.960
3 DYK WIKTOR 1 25 GSM 9:24:45 1187.05 2.44 2 < 4> 154.020 14.920
4 DYK WIKTOR 1 15 GSM 9:24:48 1186.60 3.25 3 < 7> 154.020 14.880
5 MAŁYS DOMINIK 1 83 G 9:21:07 1185.81 4.07 96- 20- 3 149.550 0.000
6 MAŁYS DOMINIK 1 81 GSM 9:21:29 1182.37 4.88 2 < 38> 149.550 14.800
7 DYK WIKTOR 1 47 G 9:25:29 1180.38 5.70 4 < 9> 154.020 0.000
8 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 54 G 9:21:56 1177.15 6.51 77- 27- 5 149.420 0.000
9 DYK WIKTOR 1 51 G 9:25:53 1176.77 7.32 5 < 31> 154.020 0.000
10 OLEJNICZAK EDWARD 1 6 GSM 9:22:14 1174.61 8.14 80- 33- 8 149.450 14.630
11 OLEJNICZAK EDWARD 1 3 G 9:22:18 1174.00 8.95 2 < 12> 149.450 0.000
12 OLEJNICZAK EDWARD 1 20 GSM 9:22:19 1173.85 9.76 3 < 13> 149.450 14.550
13 OLEJNICZAK EDWARD 1 56 GSM 9:22:23 1173.23 10.58 4 < 14> 149.450 14.510
14 OLEJNICZAK EDWARD 1 13 GSM 9:22:24 1173.08 11.39 5 < 17> 149.450 14.470
15 JANKOWSKI JERZY 1 68 G 9:25:12 1170.28 12.21 98- 26- 7 152.370 0.000
16 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 6 GSM 9:22:41 1170.24 13.02 2 < 20> 149.420 14.390
17 OLEJNICZAK EDWARD 1 58 G 9:22:50 1169.10 13.83 6 < 68> 149.450 0.000
18 JANKOWSKI JERZY 1 96 G 9:25:44 1165.50 14.65 2 < 19> 152.370 0.000
19 JANKOWSKI JERZY 1 35 GSM 9:25:46 1165.21 15.46 3 < 24> 152.370 14.270
20 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 57 G 9:23:17 1164.77 16.27 3 < 21> 149.420 0.000
21 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 59 GSM 9:23:18 1164.61 17.09 4 < 26> 149.420 14.180
22 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 21 GSM 9:23:41 1161.30 17.90 2 < 87> 149.440 14.140
23 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 30 G 9:24:04 1160.72 18.71 65- 9- 3 149.810 0.000
24 JANKOWSKI JERZY 1 70 GSM 9:26:30 1158.71 19.53 4 < 25> 152.370 14.060
25 JANKOWSKI JERZY 1 85 G 9:26:31 1158.56 20.34 5 < 35> 152.370 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 14 G 9:24:23 1154.86 21.16 5 < 33> 149.420 0.000
27 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 29 GSM 9:25:26 1154.61 21.97 32- 2- 1 150.600 13.940
28 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 24 GSM 9:21:34 1154.57 22.78 61- 17- 4 146.130 13.900
29 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 68 G 9:21:44 1153.05 23.60 2 < 32> 146.130 0.000
30 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 24 G 9:21:29 1151.54 24.41 63- 8- 3 145.650 0.000
31 DYK WIKTOR 1 45 G 9:28:47 1151.26 25.22 6 < 44> 154.020 0.000
32 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 47 G 9:21:58 1150.93 26.04 3 < 64> 146.130 0.000
33 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 23 G 9:24:57 1149.83 26.85 6 < 49> 149.420 0.000
34 KAZEK JAN 1 16 G 9:20:05 1147.72 27.66 69- 5- 2 143.560 0.000
35 JANKOWSKI JERZY 1 36 GSM 9:28:02 1145.35 28.48 6 < 42> 152.370 13.610
36 JANKOWSKI PAWEŁ 1 30 G 9:26:36 1144.61 29.29 49- 17- 5 150.630 0.000
37 JASIŃSKI JAN 1 7 G 9:26:24 1142.62 30.11 36- 3- 1 150.140 0.000
38 MAŁYS DOMINIK 1 43 G 9:26:24 1138.13 30.92 3 < 62> 149.550 0.000
39 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 41 GSM 9:27:28 1135.91 31.73 46- 12- 6 150.470 13.450
40 MAŁYS HENRYK 1 101 G 9:23:15 1132.32 32.55 70- 2- 1 145.220 0.000
41 ŁUKAWY JAN 1 44 G 9:22:50 1132.26 33.36 40- 5- 1 144.740 0.000
42 JANKOWSKI JERZY 1 15 GSM 9:29:35 1132.16 34.17 7 < 54> 152.370 13.330
43 MAŁYS HENRYK 1 91 GSM 9:23:18 1131.88 34.99 2 145.220 13.290
44 DYK WIKTOR 1 42 G 9:31:14 1130.56 35.80 7 < 45> 154.020 0.000
45 DYK WIKTOR 1 39 GSM 9:31:15 1130.42 36.62 8 < 61> 154.020 13.200
46 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 27 GSM 9:27:48 1128.09 37.43 2 < 53> 149.810 13.160
47 LIS MARIAN 1 3 GSM 9:28:41 1125.72 38.24 18- 2- 2 150.490 13.120
48 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 9 G 9:28:54 1124.42 39.06 44- 7- 2 150.560 0.000
49 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 9 G 9:28:05 1122.76 39.87 7 < 50> 149.420 0.000
50 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 8 GSM 9:28:06 1122.62 40.68 8 < 51> 149.420 13.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
51 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 58 G 9:28:07 1122.47 41.50 9 < 52> 149.420 0.000
52 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 18 G 9:28:08 1122.33 42.31 10 < 90> 149.420 0.000
53 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 15 GSM 9:28:31 1122.03 43.12 3 < 55> 149.810 12.880
54 JANKOWSKI JERZY 1 42 G 9:30:48 1122.02 43.94 8 < 67> 152.370 0.000
55 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 69 G 9:28:34 1121.61 44.75 4 < 56> 149.810 0.000
56 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 7 G 9:28:35 1121.47 45.57 5 < 59> 149.810 0.000
57 KAZEK JAN 1 2 GSM 9:23:14 1119.52 46.38 2 < 80> 143.560 12.710
58 JANKOWSKI PAWEŁ 1 14 G 9:29:37 1118.96 47.19 2 < 60> 150.630 0.000
59 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 75 G 9:29:07 1117.01 48.01 6 < 145> 149.810 0.000
60 JANKOWSKI PAWEŁ 1 10 G 9:29:55 1116.47 48.82 3 < 63> 150.630 0.000
61 DYK WIKTOR 1 9 G 9:32:58 1116.36 49.63 9 < 86> 154.020 0.000
62 MAŁYS DOMINIK 1 59 G 9:29:13 1114.24 50.45 4 < 104> 149.550 0.000
63 JANKOWSKI PAWEŁ 1 23 G 9:30:15 1113.72 51.26 4 < 65> 150.630 0.000
64 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 67 G 9:26:16 1113.23 52.07 4 < 66> 146.130 0.000
65 JANKOWSKI PAWEŁ 1 40 GSM 9:30:19 1113.17 52.89 5 < 117> 150.630 12.390
66 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 21 G 9:26:18 1112.95 53.70 5 < 159> 146.130 0.000
67 JANKOWSKI JERZY 1 59 G 9:32:03 1111.78 54.52 9 < 69> 152.370 0.000
68 OLEJNICZAK EDWARD 1 29 G 9:29:26 1111.70 55.33 7 < 70> 149.450 0.000
69 JANKOWSKI JERZY 1 112 GSM 9:32:06 1111.38 56.14 10 < 71> 152.370 12.220
70 OLEJNICZAK EDWARD 1 4 GSM 9:29:29 1111.29 56.96 8 < 72> 149.450 12.180
71 JANKOWSKI JERZY 1 3 G 9:32:08 1111.11 57.77 11 < 75> 152.370 0.000
72 OLEJNICZAK EDWARD 1 37 G 9:29:31 1111.02 58.58 9 < 73> 149.450 0.000
73 OLEJNICZAK EDWARD 1 26 G 9:29:32 1110.88 59.40 10 < 88> 149.450 0.000
74 DUDZIAK KAROL 1 44 G 9:23:14 1110.32 60.21 30- 2- 1 142.380 0.000
75 JANKOWSKI JERZY 1 47 G 9:32:17 1109.89 61.03 12 < 79> 152.370 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
76 DUDZIAK KAROL 1 39 GSM 9:23:18 1109.74 61.84 2 142.380 11.940
77 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 39 G 9:26:16 1109.57 62.65 2 < 78> 145.650 0.000
78 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 36 GSM 9:26:21 1108.87 63.47 3 < 107> 145.650 11.860
79 JANKOWSKI JERZY 1 75 G 9:32:29 1108.28 64.28 13 < 83> 152.370 0.000
80 KAZEK JAN 1 34 G 9:24:37 1107.57 65.09 3 < 81> 143.560 0.000
81 KAZEK JAN 1 4 G 9:24:42 1106.86 65.91 4 < 82> 143.560 0.000
82 KAZEK JAN 1 7 GSM 9:24:43 1106.72 66.72 5 143.560 11.690
83 JANKOWSKI JERZY 1 6 GSM 9:33:09 1102.93 67.53 14 < 101> 152.370 11.650
84 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 34 G 9:31:26 1102.88 68.35 2 < 91> 150.470 0.000
85 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 27 G 9:37:26 1101.92 69.16 21- 4- 2 156.950 0.000
86 DYK WIKTOR 1 38 G 9:35:00 1100.14 69.98 10 < 125> 154.020 0.000
87 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 18 GSM 9:30:57 1099.23 70.79 3 < 97> 149.440 11.490
88 OLEJNICZAK EDWARD 1 83 G 9:31:01 1098.76 71.60 11 < 89> 149.450 0.000
89 OLEJNICZAK EDWARD 1 15 G 9:31:08 1097.82 72.42 12 < 92> 149.450 0.000
90 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 43 G 9:31:07 1097.74 73.23 11 < 94> 149.420 0.000
91 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 19 GSM 9:32:06 1097.52 74.04 3 < 93> 150.470 11.330
92 OLEJNICZAK EDWARD 1 17 G 9:31:12 1097.28 74.86 13 < 120> 149.450 0.000
93 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 11 GSM 9:32:08 1097.25 75.67 4 < 96> 150.470 11.240
94 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 7 G 9:31:12 1097.06 76.48 12 < 103> 149.420 0.000
95 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 59 G 9:28:59 1096.48 77.30 30- 7- 4 146.910 0.000
96 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 29 GSM 9:32:14 1096.45 78.11 5 < 98> 150.470 11.120
97 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 19 G 9:31:19 1096.27 78.93 4 < 191> 149.440 0.000
98 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 28 G 9:32:18 1095.92 79.74 6 < 99> 150.470 0.000
99 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 61 G 9:32:19 1095.79 80.55 7 < 172> 150.470 0.000
100 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 41 GSM 9:29:18 1093.89 81.37 2 < 129> 146.910 10.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
101 JANKOWSKI JERZY 1 100 G 9:34:19 1093.70 82.18 15 < 101> 152.370 0.000
101 JANKOWSKI JERZY 1 4 G 9:34:19 1093.70 82.18 16 < 114> 152.370 0.000
103 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 46 GSM 9:31:40 1093.32 83.81 13 < 111> 149.420 10.840
104 MAŁYS DOMINIK 1 30 G 9:31:48 1093.20 84.62 5 < 105> 149.550 0.000
105 MAŁYS DOMINIK 1 36 G 9:31:53 1092.54 85.44 6 < 106> 149.550 0.000
106 MAŁYS DOMINIK 1 110 G 9:31:54 1092.40 86.25 7 < 108> 149.550 0.000
107 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 32 G 9:28:22 1092.10 87.06 4 < 110> 145.650 0.000
108 MAŁYS DOMINIK 1 24 G 9:31:58 1091.87 87.88 8 < 108> 149.550 0.000
108 MAŁYS DOMINIK 1 96 G 9:31:58 1091.87 87.88 9 < 116> 149.550 0.000
110 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 9 GSM 9:28:24 1091.83 89.50 5 < 113> 145.650 10.550
111 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 13 G 9:31:53 1091.59 90.32 14 < 112> 149.420 0.000
112 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 16 G 9:31:54 1091.45 91.13 15 < 115> 149.420 0.000
113 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 16 G 9:28:27 1091.42 91.94 6 < 183> 145.650 0.000
114 JANKOWSKI JERZY 1 21 G 9:34:37 1091.35 92.76 17 < 118> 152.370 0.000
115 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 71 G 9:31:55 1091.32 93.57 16 < 138> 149.420 0.000
116 MAŁYS DOMINIK 1 50 G 9:32:03 1091.21 94.39 10 < 171> 149.550 0.000
117 JANKOWSKI PAWEŁ 1 80 G 9:33:05 1090.86 95.20 6 < 121> 150.630 0.000
118 JANKOWSKI JERZY 1 28 G 9:34:41 1090.82 96.01 18 < 118> 152.370 0.000
118 JANKOWSKI JERZY 1 106 G 9:34:41 1090.82 96.01 19 < 126> 152.370 0.000
120 OLEJNICZAK EDWARD 1 27 G 9:32:04 1090.35 97.64 14 < 122> 149.450 0.000
121 JANKOWSKI PAWEŁ 1 28 G 9:33:10 1090.21 98.45 7 < 124> 150.630 0.000
122 OLEJNICZAK EDWARD 1 73 G 9:32:06 1090.08 99.27 15 < 122> 149.450 0.000
122 OLEJNICZAK EDWARD 1 77 G 9:32:06 1090.08 99.27 16 < 135> 149.450 0.000
124 JANKOWSKI PAWEŁ 1 63 G 9:33:13 1089.81 100.90 8 < 128> 150.630 0.000
125 DYK WIKTOR 1 18 G 9:36:23 1089.38 101.71 11 < 144> 154.020 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
126 JANKOWSKI JERZY 1 48 GSM 9:34:57 1088.75 102.52 20 < 127> 152.370 9.900
127 JANKOWSKI JERZY 1 69 G 9:34:58 1088.62 103.34 21 < 165> 152.370 0.000
128 JANKOWSKI PAWEŁ 1 1 GSM 9:33:24 1088.37 104.15 9 < 130> 150.630 9.820
129 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 31 GSM 9:29:59 1088.36 104.96 3 < 212> 146.910 9.780
130 JANKOWSKI PAWEŁ 1 60 GSM 9:33:27 1087.97 105.78 10 < 137> 150.630 9.730
131 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 13 GSM 9:33:39 1087.78 106.59 60- 6- 1 150.820 9.690
132 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 24 G 9:33:43 1087.25 107.40 2 < 133> 150.820 0.000
133 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 50 G 9:33:44 1087.12 108.22 3 < 133> 150.820 0.000
133 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 39 G 9:33:44 1087.12 108.22 4 < 136> 150.820 0.000
135 OLEJNICZAK EDWARD 1 7 GSM 9:32:29 1087.04 109.85 17 < 140> 149.450 9.530
136 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 35 G 9:33:46 1086.86 110.66 5 < 139> 150.820 0.000
137 JANKOWSKI PAWEŁ 1 48 G 9:33:37 1086.67 111.47 11 < 143> 150.630 0.000
138 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 42 G 9:32:32 1086.43 112.29 17 < 175> 149.420 0.000
139 ROGALA ANDRZEJ & KAMIL 1 29 G 9:33:51 1086.21 113.10 6 150.820 0.000
140 OLEJNICZAK EDWARD 1 84 G 9:32:44 1085.07 113.91 18 < 142> 149.450 0.000
141 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 14 GSM 9:33:46 1084.99 114.73 2 < 186> 150.560 9.290
142 OLEJNICZAK EDWARD 1 80 G 9:32:50 1084.28 115.54 19 < 145> 149.450 0.000
143 JANKOWSKI PAWEŁ 1 75 G 9:34:01 1083.54 116.35 12 < 147> 150.630 0.000
144 DYK WIKTOR 1 3 GSM 9:37:09 1083.50 117.17 12 < 148> 154.020 9.160
145 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 3 GSM 9:33:16 1083.49 117.98 7 < 160> 149.810 9.120
145 OLEJNICZAK EDWARD 1 74 G 9:32:56 1083.49 117.98 20 < 154> 149.450 0.000
147 JANKOWSKI PAWEŁ 1 54 GSM 9:34:02 1083.41 119.61 13 < 149> 150.630 9.040
148 DYK WIKTOR 1 8 GSM 9:37:10 1083.38 120.42 13 < 150> 154.020 9.000
149 JANKOWSKI PAWEŁ 1 50 G 9:34:05 1083.02 121.24 14 < 179> 150.630 0.000
150 DYK WIKTOR 1 24 G 9:37:14 1082.87 122.05 14 < 151> 154.020 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
151 DYK WIKTOR 1 16 GSM 9:37:15 1082.74 122.86 15 < 152> 154.020 8.880
152 DYK WIKTOR 1 35 G 9:37:16 1082.62 123.68 16 < 153> 154.020 0.000
153 DYK WIKTOR 1 5 G 9:37:18 1082.36 124.49 17 < 155> 154.020 0.000
154 OLEJNICZAK EDWARD 1 10 GSM 9:33:07 1082.06 125.31 21 < 174> 149.450 8.760
155 DYK WIKTOR 1 11 GSM 9:37:21 1081.98 126.12 18 < 156> 154.020 8.710
156 DYK WIKTOR 1 50 G 9:37:22 1081.85 126.93 19 < 156> 154.020 0.000
156 DYK WIKTOR 1 48 G 9:37:22 1081.85 126.93 20 < 161> 154.020 0.000
158 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 8 G 9:30:22 1081.80 128.56 32- 1- 0 146.440 0.000
159 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 61 G 9:30:07 1081.51 129.37 6 < 162> 146.130 0.000
160 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 28 G 9:33:35 1081.01 130.19 8 < 173> 149.810 0.000
161 DYK WIKTOR 1 22 G 9:37:29 1080.97 131.00 21 154.020 0.000
162 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 11 G 9:30:13 1080.71 131.81 7 < 162> 146.130 0.000
162 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 66 G 9:30:13 1080.71 131.81 8 < 164> 146.130 0.000
164 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 39 G 9:30:16 1080.31 133.44 9 < 166> 146.130 0.000
165 JANKOWSKI JERZY 1 115 G 9:36:04 1080.13 134.26 22 < 216> 152.370 0.000
166 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 13 G 9:30:18 1080.04 135.07 10 < 167> 146.130 0.000
167 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 52 GSM 9:30:20 1079.78 135.88 11 < 167> 146.130 8.220
167 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 41 GSM 9:30:20 1079.78 135.88 12 < 170> 146.130 8.220
169 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 10 G 9:34:30 1079.57 137.51 2 150.600 0.000
170 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 34 GSM 9:30:25 1079.11 138.32 13 < 177> 146.130 8.100
171 MAŁYS DOMINIK 1 80 GSM 9:33:38 1078.75 139.14 11 < 188> 149.550 8.060
172 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 36 G 9:34:33 1078.25 139.95 8 < 190> 150.470 0.000
173 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 63 G 9:33:57 1078.16 140.76 9 149.810 0.000
174 OLEJNICZAK EDWARD 1 61 G 9:33:37 1078.15 141.58 22 < 203> 149.450 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
175 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 79 G 9:33:38 1077.81 142.39 18 < 176> 149.420 0.000
176 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 48 G 9:33:40 1077.55 143.21 19 < 181> 149.420 0.000
177 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 23 G 9:30:41 1076.99 144.02 14 < 184> 146.130 0.000
178 ZGOBA SEBASTIAN 1 45 GSM 9:31:29 1076.84 144.83 33- 1- 1 146.970 7.780
179 JANKOWSKI PAWEŁ 1 3 G 9:34:53 1076.83 145.65 15 < 217> 150.630 0.000
180 JASIŃSKI JAN 1 3 G 9:34:26 1076.79 146.46 2 < 231> 150.140 0.000
181 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 33 G 9:33:47 1076.64 147.27 20 < 182> 149.420 0.000
182 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 35 GSM 9:33:49 1076.38 148.09 21 < 218> 149.420 7.610
183 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 4 G 9:30:19 1076.36 148.90 7 < 185> 145.650 0.000
184 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 48 G 9:30:47 1076.20 149.72 15 < 194> 146.130 0.000
185 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 38 GSM 9:30:21 1076.10 150.53 8 145.650 7.490
186 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 2 G 9:34:56 1075.94 151.34 3 < 187> 150.560 0.000
187 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 39 G 9:34:59 1075.56 152.16 4 < 201> 150.560 0.000
188 MAŁYS DOMINIK 1 75 G 9:34:04 1075.38 152.97 12 < 188> 149.550 0.000
188 MAŁYS DOMINIK 1 52 GSM 9:34:04 1075.38 152.97 13 < 192> 149.550 7.370
190 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 39 G 9:34:57 1075.17 154.60 9 < 206> 150.470 0.000
191 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 32 GSM 9:34:01 1074.98 155.41 5 < 195> 149.440 7.240
192 MAŁYS DOMINIK 1 113 G 9:34:08 1074.87 156.22 14 < 235> 149.550 0.000
193 ŁUKAWY JAN 1 12 G 9:29:40 1074.80 157.04 2 < 196> 144.740 0.000
194 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 33 G 9:30:58 1074.75 157.85 16 < 199> 146.130 0.000
195 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 9 GSM 9:34:03 1074.72 158.67 6 < 213> 149.440 7.080
196 ŁUKAWY JAN 1 28 G 9:29:43 1074.40 159.48 3 < 198> 144.740 0.000
197 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 39 GSM 9:41:05 1074.39 160.29 2 < 200> 156.950 7.000
198 ŁUKAWY JAN 1 39 G 9:29:45 1074.14 161.11 4 < 238> 144.740 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
199 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 64 G 9:31:03 1074.09 161.92 17 146.130 0.000
200 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 33 G 9:41:08 1074.02 162.73 3 < 228> 156.950 0.000
201 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 35 G 9:35:19 1073.00 163.55 5 < 202> 150.560 0.000
202 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 20 GSM 9:35:20 1072.87 164.36 6 < 244> 150.560 6.800
203 OLEJNICZAK EDWARD 1 85 GSM 9:34:19 1072.74 165.17 23 < 204> 149.450 6.760
204 OLEJNICZAK EDWARD 1 14 G 9:34:21 1072.48 165.99 24 < 205> 149.450 0.000
205 OLEJNICZAK EDWARD 1 67 G 9:34:22 1072.35 166.80 25 < 209> 149.450 0.000
206 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 3 GSM 9:35:23 1071.85 167.62 10 < 207> 150.470 6.630
207 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 16 GSM 9:35:25 1071.60 168.43 11 < 208> 150.470 6.590
208 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 56 G 9:35:26 1071.47 169.24 12 150.470 0.000
209 OLEJNICZAK EDWARD 1 82 G 9:34:29 1071.45 170.06 26 < 210> 149.450 0.000
210 OLEJNICZAK EDWARD 1 50 G 9:34:32 1071.07 170.87 27 < 211> 149.450 0.000
211 OLEJNICZAK EDWARD 1 36 G 9:34:38 1070.30 171.68 28 < 214> 149.450 0.000
212 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 44 G 9:32:16 1070.25 172.50 4 < 229> 146.910 0.000
213 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 24 G 9:34:38 1070.23 173.31 7 < 215> 149.440 0.000
214 OLEJNICZAK EDWARD 1 16 G 9:34:40 1070.05 174.13 29 < 220> 149.450 0.000
215 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 27 GSM 9:34:40 1069.98 174.94 8 < 239> 149.440 6.270
216 JANKOWSKI JERZY 1 43 G 9:37:25 1069.89 175.75 23 < 221> 152.370 0.000
217 JANKOWSKI PAWEŁ 1 16 G 9:35:48 1069.82 176.57 16 < 219> 150.630 0.000
218 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 44 G 9:34:41 1069.71 177.38 22 < 223> 149.420 0.000
219 JANKOWSKI PAWEŁ 1 45 GSM 9:35:49 1069.69 178.19 17 150.630 6.100
220 OLEJNICZAK EDWARD 1 46 G 9:34:43 1069.67 179.01 30 < 222> 149.450 0.000
221 JANKOWSKI JERZY 1 72 G 9:37:27 1069.64 179.82 24 < 242> 152.370 0.000
222 OLEJNICZAK EDWARD 1 2 G 9:34:45 1069.41 180.63 31 < 224> 149.450 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
223 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 12 G 9:34:45 1069.20 181.45 23 < 225> 149.420 0.000
224 OLEJNICZAK EDWARD 1 40 G 9:34:47 1069.16 182.26 32 < 227> 149.450 0.000
225 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 28 G 9:34:47 1068.94 183.08 24 < 232> 149.420 0.000
226 LIS MARIAN 1 20 GSM 9:35:51 1068.44 183.89 2 150.490 5.820
227 OLEJNICZAK EDWARD 1 31 G 9:34:59 1067.63 184.70 33 149.450 0.000
228 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 5 GSM 9:42:07 1066.84 185.52 4 156.950 5.730
229 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 23 GSM 9:32:45 1066.50 186.33 5 < 230> 146.910 5.690
230 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 1 GSM 9:32:48 1066.11 187.14 6 < 246> 146.910 5.650
231 JASIŃSKI JAN 1 28 GSM 9:35:50 1066.08 187.96 3 150.140 5.610
232 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 17 G 9:35:12 1065.76 188.77 25 < 233> 149.420 0.000
233 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 19 G 9:35:15 1065.38 189.59 26 < 234> 149.420 0.000
234 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 11 G 9:35:16 1065.26 190.40 27 149.420 0.000
235 MAŁYS DOMINIK 1 42 G 9:35:24 1065.17 191.21 15 < 236> 149.550 0.000
236 MAŁYS DOMINIK 1 99 G 9:35:25 1065.05 192.03 16 < 237> 149.550 0.000
237 MAŁYS DOMINIK 1 29 G 9:35:27 1064.79 192.84 17 < 240> 149.550 0.000
238 ŁUKAWY JAN 1 11 GSM 9:30:58 1064.53 193.65 5 144.740 5.330
239 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 7 G 9:35:23 1064.51 194.47 9 149.440 0.000
240 MAŁYS DOMINIK 1 27 G 9:35:32 1064.16 195.28 18 < 241> 149.550 0.000
241 MAŁYS DOMINIK 1 73 G 9:35:33 1064.03 196.09 19 < 243> 149.550 0.000
242 JANKOWSKI JERZY 1 98 G 9:38:14 1063.79 196.91 25 < 245> 152.370 0.000
243 MAŁYS DOMINIK 1 11 G 9:35:36 1063.66 197.72 20 149.550 0.000
244 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 17 G 9:36:34 1063.53 198.54 7 150.560 0.000
245 JANKOWSKI JERZY 1 49 G 9:38:20 1063.05 199.35 26 152.370 0.000
246 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 37 G 9:33:13 1062.90 200.16 7 146.910 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
247 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 76 G 9:32:05 1062.49 0.00 9 145.650 0.000
248 JANKOWSKI JERZY 1 120 G 9:38:25 1062.43 0.00 27 152.370 0.000
249 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 5 G 9:32:07 1062.23 0.00 10 145.650 0.000
250 JANKOWSKI JERZY 1 104 G 9:38:27 1062.18 0.00 28 152.370 0.000
251 JANKOWSKI JERZY 1 1 G 9:38:27 1062.18 0.00 29 152.370 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 20.08.17 ŁĘKNICA-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 34 8 17 87.43
2 JANKOWSKI JERZY 1 109 7 48 84.95
3 KAZEK JAN 1 53 5 11 52.24
4 DYK WIKTOR 1 49 5 12 47.01
5 JANKOWSKI PAWEŁ 1 60 5 11 45.17
6 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 53 4 13 40.18
7 MAŁYS HENRYK 1 89 4 12 38.39
8 OLEJNICZAK EDWARD 1 84 4 31 33.88
9 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 64 4 15 33.41
10 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 26 3 6 29.84
11 JASIŃSKI JAN 1 39 4 4 29.78
12 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 56 3 8 24.91
13 MAŁYS DOMINIK 1 33 3 6 22.17
14 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 40 1 7 10.72
15 LIS MARIAN 1 22 1 1 7.58
16 ZGOBA SEBASTIAN 1 35 1 1 6.75
17 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 42 1 4 6.14
18 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 57 1 4 5.66
19 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 73 0 16 0.00
20 DUDZIAK KAROL 1 36 0 2 0.00
21 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 45 0 1 0.00
22 ŁUKAWY JAN 1 47 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 20.08.17 ŁĘKNICA-1
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JANKOWSKI JERZY 1 109 7 48 103.51
2 OLEJNICZAK EDWARD 1 84 7 31 89.99
3 KAZEK JAN 1 53 7 11 86.74
4 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 53 7 13 85.75
5 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 34 7 17 84.64
6 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 40 7 7 80.86
7 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 73 7 16 78.88
8 MAŁYS HENRYK 1 89 7 12 73.47
9 JANKOWSKI PAWEŁ 1 60 7 11 68.53
10 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 64 7 15 67.32
11 DYK WIKTOR 1 49 7 12 65.44
12 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 56 7 8 59.05
13 MAŁYS DOMINIK 1 33 6 6 49.57
14 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 26 6 6 48.20
15 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 42 4 4 39.30
16 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 57 4 4 31.93
17 JASIŃSKI JAN 1 39 4 4 29.78
18 DUDZIAK KAROL 1 36 2 2 23.19
19 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 45 1 1 8.01
20 LIS MARIAN 1 22 1 1 7.58
21 ZGOBA SEBASTIAN 1 35 1 1 6.75
22 ŁUKAWY JAN 1 47 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 1
------------------------
z lotu ŁĘKNICA-1 z dnia 20.08.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 7,10,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 148.749 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 22
4.Ilość wysłanych gołębi................: 1146
5.Ilość konkursów.......................: 230
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1616.20
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1284.16
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,43,12
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,06,55
10.Czas trwania konkursu.................:23 min. 43 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 15.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 1 | Zmigrod 1 | 22 | 1146 | 230 |20.07|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 22 | 1146 | 230 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 1.
z lotu ŁĘKNICA-1, w dniu 20.08.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 JANKOWSKI PAWEŁ 1 54 GSM 8:43:12 1616.20 0.87 60- 11- 5 150.630 15.000
2 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 14 G 8:43:46 1605.69 1.75 53- 13- 4 150.560 0.000
3 JANKOWSKI JERZY 1 102 G 8:47:17 1566.25 2.62 109- 48- 7 152.370 0.000
4 JANKOWSKI JERZY 1 70 G 8:47:18 1565.98 3.49 2 < 4> 152.370 0.000
4 JANKOWSKI JERZY 1 40 G 8:47:18 1565.98 3.49 3 < 6> 152.370 0.000
6 JANKOWSKI JERZY 1 18 GSM 8:47:20 1565.45 5.24 4 < 7> 152.370 14.780
7 JANKOWSKI JERZY 1 6 GSM 8:47:23 1564.64 6.11 5 < 8> 152.370 14.740
8 JANKOWSKI JERZY 1 80 G 8:47:29 1563.04 6.98 6 < 9> 152.370 0.000
9 JANKOWSKI JERZY 1 21 G 8:47:30 1562.77 7.85 7 < 9> 152.370 0.000
9 JANKOWSKI JERZY 1 93 G 8:47:30 1562.77 7.85 8 < 11> 152.370 0.000
11 JANKOWSKI JERZY 1 48 G 8:47:31 1562.50 9.60 9 < 12> 152.370 0.000
12 JANKOWSKI JERZY 1 26 G 8:47:33 1561.97 10.47 10 < 13> 152.370 0.000
13 JANKOWSKI JERZY 1 117 G 8:47:34 1561.70 11.34 11 < 14> 152.370 0.000
14 JANKOWSKI JERZY 1 112 G 8:47:35 1561.44 12.22 12 < 15> 152.370 0.000
15 JANKOWSKI JERZY 1 27 G 8:49:26 1532.38 13.09 13 < 16> 152.370 0.000
16 JANKOWSKI JERZY 1 76 GSM 8:49:27 1532.13 13.96 14 < 17> 152.370 14.340
17 JANKOWSKI JERZY 1 41 G 8:49:28 1531.87 14.83 15 < 18> 152.370 0.000
18 JANKOWSKI JERZY 1 28 G 8:49:52 1525.73 15.71 16 < 23> 152.370 0.000
19 KAZEK JAN 1 55 G 8:44:52 1513.28 16.58 53- 11- 5 143.560 0.000
20 KAZEK JAN 1 3 GSM 8:45:00 1511.16 17.45 2 < 30> 143.560 14.170
21 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 33 G 8:54:46 1498.09 18.32 40- 7- 1 156.950 0.000
22 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 2 G 8:55:01 1494.53 19.20 2 < 53> 156.950 0.000
23 JANKOWSKI JERZY 1 68 G 8:52:31 1486.30 20.07 17 < 24> 152.370 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24 JANKOWSKI JERZY 1 99 G 8:52:34 1485.57 20.94 18 < 25> 152.370 0.000
25 JANKOWSKI JERZY 1 44 G 8:52:42 1483.64 21.82 19 < 26> 152.370 0.000
26 JANKOWSKI JERZY 1 97 G 8:52:54 1480.76 22.69 20 < 33> 152.370 0.000
27 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 5 G 8:49:15 1480.20 23.56 42- 4- 1 146.910 0.000
28 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 8 G 8:49:53 1470.82 24.43 2 < 204> 146.910 0.000
29 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 44 GSM 8:52:45 1465.30 25.31 2 < 32> 150.560 13.780
30 KAZEK JAN 1 61 G 8:48:03 1464.15 26.18 3 < 45> 143.560 0.000
31 MAŁYS HENRYK 1 107 GSM 8:49:12 1463.91 27.05 89- 12- 4 145.220 13.690
32 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 23 G 8:52:53 1463.41 27.92 3 < 58> 150.560 0.000
33 JANKOWSKI JERZY 1 75 G 8:54:39 1456.00 28.80 21 < 35> 152.370 0.000
34 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 76 G 8:52:59 1454.70 29.67 73- 16- 0 149.810 0.000
35 JANKOWSKI JERZY 1 1 G 8:54:58 1451.60 30.54 22 < 36> 152.370 0.000
36 JANKOWSKI JERZY 1 95 G 8:55:05 1449.99 31.41 23 < 39> 152.370 0.000
37 OLEJNICZAK EDWARD 1 20 G 8:53:37 1442.34 32.29 84- 31- 4 149.450 0.000
38 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 6 G 8:53:44 1440.62 33.16 34- 17- 8 149.440 0.000
39 JANKOWSKI JERZY 1 82 G 8:55:54 1438.81 34.03 24 < 40> 152.370 0.000
40 JANKOWSKI JERZY 1 88 GSM 8:55:55 1438.58 34.90 25 < 41> 152.370 13.300
41 JANKOWSKI JERZY 1 69 G 8:55:56 1438.36 35.78 26 < 42> 152.370 0.000
42 JANKOWSKI JERZY 1 113 G 8:55:57 1438.13 36.65 27 < 43> 152.370 0.000
43 JANKOWSKI JERZY 1 59 G 8:55:58 1437.91 37.52 28 < 45> 152.370 0.000
44 DUDZIAK KAROL 1 11 G 8:49:02 1437.70 38.39 36- 2- 0 142.380 0.000
45 JANKOWSKI JERZY 1 71 G 8:56:05 1436.32 39.27 29 < 49> 152.370 0.000
45 KAZEK JAN 1 47 GSM 8:49:57 1436.32 39.27 4 < 55> 143.560 13.080
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
47 OLEJNICZAK EDWARD 1 7 G 8:54:04 1436.10 41.01 2 < 48> 149.450 0.000
48 OLEJNICZAK EDWARD 1 4 G 8:54:05 1435.87 41.88 3 < 51> 149.450 0.000
49 JANKOWSKI JERZY 1 89 G 8:56:08 1435.65 42.76 30 < 50> 152.370 0.000
50 JANKOWSKI JERZY 1 42 G 8:56:10 1435.20 43.63 31 < 59> 152.370 0.000
51 OLEJNICZAK EDWARD 1 16 G 8:54:10 1434.72 44.50 4 < 52> 149.450 0.000
52 OLEJNICZAK EDWARD 1 14 G 8:54:13 1434.03 45.38 5 < 54> 149.450 0.000
53 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 5 G 8:59:31 1433.12 46.25 3 < 81> 156.950 0.000
54 OLEJNICZAK EDWARD 1 38 G 8:54:19 1432.66 47.12 6 < 62> 149.450 0.000
55 KAZEK JAN 1 40 GSM 8:50:22 1430.36 47.99 5 < 70> 143.560 12.640
56 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 44 GSM 8:52:50 1416.37 48.87 64- 15- 4 145.650 12.600
57 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 19 GSM 8:53:13 1415.76 49.74 26- 6- 3 146.130 12.550
58 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 18 G 8:56:29 1413.93 50.61 4 < 104> 150.560 0.000
59 JANKOWSKI JERZY 1 73 G 8:57:46 1413.89 51.48 32 < 60> 152.370 0.000
60 JANKOWSKI JERZY 1 17 G 8:57:48 1413.45 52.36 33 < 61> 152.370 0.000
61 JANKOWSKI JERZY 1 50 G 8:57:52 1412.58 53.23 34 < 63> 152.370 0.000
62 OLEJNICZAK EDWARD 1 58 G 8:55:58 1410.35 54.10 7 < 66> 149.450 0.000
63 JANKOWSKI JERZY 1 36 G 8:58:09 1408.88 54.97 35 < 71> 152.370 0.000
64 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 18 G 8:56:08 1408.04 55.85 2 < 65> 149.440 0.000
65 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 9 GSM 8:56:10 1407.60 56.72 3 < 68> 149.440 12.210
66 OLEJNICZAK EDWARD 1 81 G 8:56:12 1407.25 57.59 8 < 67> 149.450 0.000
67 OLEJNICZAK EDWARD 1 15 G 8:56:18 1405.93 58.46 9 < 77> 149.450 0.000
68 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 29 G 8:56:19 1405.61 59.34 4 < 75> 149.440 0.000
69 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 27 GSM 8:54:02 1404.65 60.21 2 < 192> 146.130 12.030
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
70 KAZEK JAN 1 54 G 8:52:20 1402.87 61.08 6 < 186> 143.560 0.000
71 JANKOWSKI JERZY 1 43 G 8:58:42 1401.75 61.95 36 < 73> 152.370 0.000
72 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 27 G 8:57:06 1398.79 62.83 2 < 85> 149.810 0.000
73 JANKOWSKI JERZY 1 45 G 8:59:05 1396.82 63.70 37 < 94> 152.370 0.000
74 DYK WIKTOR 1 16 GSM 9:00:30 1393.85 64.57 49- 12- 5 154.020 11.810
75 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 12 GSM 8:57:24 1391.43 65.45 5 < 76> 149.440 11.770
76 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 7 GSM 8:57:41 1387.77 66.32 6 < 87> 149.440 11.720
77 OLEJNICZAK EDWARD 1 41 G 8:57:46 1386.79 67.19 10 < 78> 149.450 0.000
78 OLEJNICZAK EDWARD 1 36 G 8:57:48 1386.36 68.06 11 < 79> 149.450 0.000
79 OLEJNICZAK EDWARD 1 32 G 8:58:00 1383.80 68.94 12 < 80> 149.450 0.000
80 OLEJNICZAK EDWARD 1 57 G 8:58:12 1381.24 69.81 13 < 82> 149.450 0.000
81 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 43 G 9:03:42 1380.39 70.68 4 < 99> 156.950 0.000
82 OLEJNICZAK EDWARD 1 56 G 8:58:22 1379.11 71.55 14 < 82> 149.450 0.000
82 OLEJNICZAK EDWARD 1 2 G 8:58:22 1379.11 71.55 15 < 84> 149.450 0.000
84 OLEJNICZAK EDWARD 1 46 G 8:58:30 1377.42 73.30 16 < 86> 149.450 0.000
85 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 44 G 8:58:54 1375.67 74.17 3 < 88> 149.810 0.000
86 OLEJNICZAK EDWARD 1 17 G 8:58:41 1375.10 75.04 17 < 89> 149.450 0.000
87 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 21 GSM 8:58:45 1374.16 75.92 7 < 90> 149.440 11.240
88 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 21 G 8:59:05 1373.35 76.79 4 < 91> 149.810 0.000
89 OLEJNICZAK EDWARD 1 19 GSM 8:58:51 1372.99 77.66 18 < 96> 149.450 11.160
90 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 24 G 8:58:54 1372.27 78.53 8 < 92> 149.440 0.000
91 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 30 G 8:59:13 1371.68 79.41 5 < 117> 149.810 0.000
92 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 33 GSM 8:58:59 1371.22 80.28 9 < 93> 149.440 11.030
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
93 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 10 G 8:59:00 1371.01 81.15 10 < 97> 149.440 0.000
94 JANKOWSKI JERZY 1 47 G 9:01:20 1368.59 82.02 38 < 98> 152.370 0.000
95 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 3 G 8:57:01 1368.39 82.90 57- 4- 1 146.440 0.000
96 OLEJNICZAK EDWARD 1 68 G 8:59:15 1367.96 83.77 19 < 123> 149.450 0.000
97 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 8 G 8:59:27 1365.37 84.64 11 < 100> 149.440 0.000
98 JANKOWSKI JERZY 1 67 G 9:01:38 1364.92 85.51 39 < 105> 152.370 0.000
99 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 46 GSM 9:05:02 1364.39 86.39 5 < 140> 156.950 10.720
100 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 30 GSM 8:59:36 1363.50 87.26 12 < 126> 149.440 10.680
101 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 35 GSM 9:00:22 1363.37 88.13 56- 8- 3 150.470 10.630
102 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 40 G 9:00:30 1361.72 89.01 2 < 107> 150.470 0.000
103 MAŁYS HENRYK 1 69 GSM 8:56:44 1360.59 89.88 2 < 106> 145.220 10.550
104 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 19 G 9:00:41 1360.28 90.75 5 < 110> 150.560 0.000
105 JANKOWSKI JERZY 1 3 GSM 9:02:02 1360.04 91.62 40 < 120> 152.370 10.460
106 MAŁYS HENRYK 1 47 G 8:56:52 1358.89 92.50 3 < 109> 145.220 0.000
107 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 11 G 9:00:44 1358.85 93.37 3 < 165> 150.470 0.000
108 DYK WIKTOR 1 53 GSM 9:03:23 1358.40 94.24 2 < 112> 154.020 10.330
109 MAŁYS HENRYK 1 42 G 8:56:59 1357.41 95.11 4 < 115> 145.220 0.000
110 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 22 G 9:00:59 1356.60 95.99 6 < 113> 150.560 0.000
111 JASIŃSKI JAN 1 5 GSM 9:00:41 1356.48 96.86 39- 4- 4 150.140 10.200
112 DYK WIKTOR 1 25 G 9:03:33 1356.41 97.73 3 < 152> 154.020 0.000
113 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 13 GSM 9:01:02 1355.99 98.60 7 < 132> 150.560 10.110
114 DUDZIAK KAROL 1 7 G 8:55:04 1355.14 99.48 2 142.380 0.000
115 MAŁYS HENRYK 1 22 G 8:57:10 1355.09 100.35 5 < 116> 145.220 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
116 MAŁYS HENRYK 1 46 G 8:57:13 1354.45 101.22 6 < 149> 145.220 0.000
117 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 28 G 9:00:45 1352.69 102.09 6 < 118> 149.810 0.000
118 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 15 G 9:00:47 1352.28 102.97 7 < 143> 149.810 0.000
119 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 36 G 8:57:44 1351.95 103.84 2 < 121> 145.650 0.000
120 JANKOWSKI JERZY 1 61 GSM 9:02:48 1350.80 104.71 41 < 124> 152.370 9.800
121 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 69 G 8:57:55 1349.65 105.58 3 < 122> 145.650 0.000
122 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 7 G 8:58:05 1347.57 106.46 4 < 148> 145.650 0.000
123 OLEJNICZAK EDWARD 1 9 GSM 9:00:59 1346.60 107.33 20 < 138> 149.450 9.670
124 JANKOWSKI JERZY 1 38 G 9:03:11 1346.22 108.20 42 < 125> 152.370 0.000
125 JANKOWSKI JERZY 1 118 G 9:03:13 1345.83 109.08 43 < 162> 152.370 0.000
126 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 27 G 9:01:05 1345.30 109.95 13 < 127> 149.440 0.000
127 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 17 G 9:01:12 1343.89 110.82 14 < 129> 149.440 0.000
128 JASIŃSKI JAN 1 25 GSM 9:01:46 1343.33 111.69 2 < 227> 150.140 9.450
129 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 32 GSM 9:01:17 1342.88 112.57 15 < 130> 149.440 9.410
130 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 4 GSM 9:01:20 1342.28 113.44 16 < 131> 149.440 9.370
131 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 31 G 9:01:22 1341.87 114.31 17 149.440 0.000
132 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 34 G 9:02:14 1341.49 115.18 8 < 150> 150.560 0.000
133 MAŁYS DOMINIK 1 39 G 9:01:33 1340.65 116.06 33- 6- 3 149.550 0.000
134 MAŁYS DOMINIK 1 12 G 9:01:35 1340.25 116.93 2 < 139> 149.550 0.000
135 JANKOWSKI PAWEŁ 1 36 G 9:02:24 1340.13 117.80 2 < 136> 150.630 0.000
136 JANKOWSKI PAWEŁ 1 40 GSM 9:02:26 1339.73 118.67 3 < 137> 150.630 9.100
137 JANKOWSKI PAWEŁ 1 72 G 9:02:29 1339.13 119.55 4 < 142> 150.630 0.000
138 OLEJNICZAK EDWARD 1 37 G 9:01:37 1338.96 120.42 21 < 163> 149.450 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
139 MAŁYS DOMINIK 1 27 G 9:01:48 1337.66 121.29 3 < 141> 149.550 0.000
140 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 18 G 9:07:20 1337.64 122.16 6 < 144> 156.950 0.000
141 MAŁYS DOMINIK 1 40 GSM 9:01:49 1337.46 123.04 4 < 157> 149.550 8.890
142 JANKOWSKI PAWEŁ 1 33 GSM 9:02:38 1337.35 123.91 5 < 145> 150.630 8.840
143 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 53 G 9:02:02 1337.19 124.78 8 < 147> 149.810 0.000
144 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 15 G 9:07:24 1336.88 125.65 7 156.950 0.000
145 JANKOWSKI PAWEŁ 1 14 G 9:02:41 1336.76 126.53 6 < 146> 150.630 0.000
146 JANKOWSKI PAWEŁ 1 39 G 9:02:45 1335.97 127.40 7 < 198> 150.630 0.000
147 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 70 G 9:02:09 1335.80 128.27 9 < 179> 149.810 0.000
148 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 1 G 8:59:27 1330.75 129.14 5 < 151> 145.650 0.000
149 MAŁYS HENRYK 1 98 G 8:59:15 1329.25 130.02 7 < 168> 145.220 0.000
150 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 45 G 9:03:17 1329.06 130.89 9 < 156> 150.560 0.000
151 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 49 GSM 8:59:44 1327.31 131.76 6 < 153> 145.650 8.450
152 DYK WIKTOR 1 14 GSM 9:06:04 1327.00 132.64 4 < 154> 154.020 8.410
153 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 59 G 8:59:50 1326.10 133.51 7 < 174> 145.650 0.000
154 DYK WIKTOR 1 23 GSM 9:06:24 1323.20 134.38 5 < 155> 154.020 8.320
155 DYK WIKTOR 1 43 G 9:06:31 1321.87 135.25 6 < 158> 154.020 0.000
156 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 5 GSM 9:03:57 1321.28 136.13 10 < 160> 150.560 8.230
157 MAŁYS DOMINIK 1 86 GSM 9:03:13 1320.92 137.00 5 < 228> 149.550 8.190
158 DYK WIKTOR 1 15 GSM 9:06:38 1320.55 137.87 7 < 159> 154.020 8.140
159 DYK WIKTOR 1 33 G 9:06:45 1319.23 138.74 8 < 173> 154.020 0.000
160 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 15 GSM 9:04:10 1318.77 139.62 11 < 169> 150.560 8.060
161 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 36 G 9:04:12 1318.74 140.49 45- 1- 0 150.600 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
162 JANKOWSKI JERZY 1 15 G 9:05:35 1318.27 141.36 44 < 172> 152.370 0.000
163 OLEJNICZAK EDWARD 1 30 G 9:03:24 1317.90 142.23 22 < 164> 149.450 0.000
164 OLEJNICZAK EDWARD 1 74 GSM 9:03:26 1317.51 143.11 23 < 166> 149.450 7.880
165 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 76 GSM 9:04:13 1317.41 143.98 4 < 191> 150.470 7.840
166 OLEJNICZAK EDWARD 1 51 G 9:03:34 1315.97 144.85 24 < 175> 149.450 0.000
167 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 46 G 9:01:22 1314.94 145.72 2 < 170> 146.440 0.000
168 MAŁYS HENRYK 1 114 G 9:00:27 1314.80 146.60 8 < 181> 145.220 0.000
169 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 51 G 9:04:34 1314.17 147.47 12 < 221> 150.560 0.000
170 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 15 G 9:01:26 1314.15 148.34 3 < 215> 146.440 0.000
171 LIS MARIAN 1 7 GSM 9:04:32 1313.94 149.21 22- 1- 1 150.490 7.580
172 JANKOWSKI JERZY 1 119 GSM 9:05:58 1313.91 150.09 45 < 185> 152.370 7.530
173 DYK WIKTOR 1 22 G 9:07:16 1313.42 150.96 9 < 178> 154.020 0.000
174 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 13 G 9:01:17 1308.82 151.83 8 < 176> 145.650 0.000
175 OLEJNICZAK EDWARD 1 34 G 9:04:12 1308.67 152.71 25 < 195> 149.450 0.000
176 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 25 G 9:01:20 1308.23 153.58 9 < 177> 145.650 0.000
177 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 38 G 9:01:21 1308.04 154.45 10 < 193> 145.650 0.000
178 DYK WIKTOR 1 8 G 9:07:53 1306.55 155.32 10 < 187> 154.020 0.000
179 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 56 G 9:04:44 1305.72 156.20 10 < 179> 149.810 0.000
179 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 75 G 9:04:44 1305.72 156.20 11 < 182> 149.810 0.000
181 MAŁYS HENRYK 1 82 GSM 9:01:16 1305.15 157.94 9 < 183> 145.220 7.140
182 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 24 G 9:04:49 1304.78 158.81 12 < 201> 149.810 0.000
183 MAŁYS HENRYK 1 19 G 9:01:18 1304.76 159.69 10 < 184> 145.220 0.000
184 MAŁYS HENRYK 1 77 GSM 9:01:19 1304.57 160.56 11 < 210> 145.220 7.010
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
185 JANKOWSKI JERZY 1 30 G 9:06:48 1304.54 161.43 46 < 216> 152.370 0.000
186 KAZEK JAN 1 7 G 9:00:07 1303.71 162.30 7 < 188> 143.560 0.000
187 DYK WIKTOR 1 56 G 9:08:13 1302.86 163.18 11 < 220> 154.020 0.000
188 KAZEK JAN 1 38 GSM 9:00:12 1302.72 164.05 8 < 189> 143.560 6.830
189 KAZEK JAN 1 12 G 9:00:14 1302.33 164.92 9 < 203> 143.560 0.000
190 ZGOBA SEBASTIAN 1 27 GSM 9:02:57 1301.20 165.79 35- 1- 1 146.970 6.750
191 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 41 G 9:05:39 1301.08 166.67 5 < 196> 150.470 0.000
192 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 21 G 9:02:23 1300.28 167.54 3 < 207> 146.130 0.000
193 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 42 G 9:02:01 1300.25 168.41 11 < 194> 145.650 0.000
194 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 23 G 9:02:04 1299.67 169.28 12 < 200> 145.650 0.000
195 OLEJNICZAK EDWARD 1 63 G 9:05:00 1299.57 170.16 26 < 212> 149.450 0.000
196 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 19 G 9:05:51 1298.84 171.03 6 < 197> 150.470 0.000
197 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 3 GSM 9:05:55 1298.09 171.90 7 < 217> 150.470 6.440
198 JANKOWSKI PAWEŁ 1 8 G 9:06:10 1296.67 172.77 8 < 198> 150.630 0.000
198 JANKOWSKI PAWEŁ 1 42 GSM 9:06:10 1296.67 172.77 9 < 202> 150.630 6.400
200 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 53 GSM 9:02:21 1296.40 174.52 13 < 205> 145.650 6.310
201 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 48 G 9:05:35 1296.12 175.39 13 < 208> 149.810 0.000
202 JANKOWSKI PAWEŁ 1 23 G 9:06:15 1295.74 176.27 10 < 211> 150.630 0.000
203 KAZEK JAN 1 63 G 9:00:51 1295.08 177.14 10 < 218> 143.560 0.000
204 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 22 GSM 9:03:27 1294.93 178.01 3 < 219> 146.910 6.140
205 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 9 G 9:02:30 1294.67 178.88 14 < 206> 145.650 0.000
206 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 65 GSM 9:02:32 1294.28 179.76 15 145.650 6.050
207 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 34 G 9:02:56 1293.95 180.63 4 < 214> 146.130 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
208 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 61 G 9:05:47 1293.88 181.50 14 < 208> 149.810 0.000
208 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 12 G 9:05:47 1293.88 181.50 15 < 225> 149.810 0.000
210 MAŁYS HENRYK 1 93 G 9:02:15 1293.72 183.25 12 145.220 0.000
211 JANKOWSKI PAWEŁ 1 60 GSM 9:06:30 1292.96 184.12 11 150.630 5.830
212 OLEJNICZAK EDWARD 1 66 G 9:05:37 1292.63 184.99 27 < 213> 149.450 0.000
213 OLEJNICZAK EDWARD 1 95 G 9:05:38 1292.45 185.86 28 < 222> 149.450 0.000
214 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 41 G 9:03:06 1292.04 186.74 5 < 224> 146.130 0.000
215 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA 1 68 GSM 9:03:25 1291.17 187.61 4 146.440 5.660
216 JANKOWSKI JERZY 1 79 G 9:08:01 1291.09 188.48 47 < 229> 152.370 0.000
217 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 27 G 9:06:33 1291.03 189.35 8 150.470 0.000
218 KAZEK JAN 1 72 GSM 9:01:12 1291.01 190.23 11 143.560 5.520
219 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 41 G 9:03:55 1289.63 191.10 4 146.910 0.000
220 DYK WIKTOR 1 11 G 9:09:30 1288.87 191.97 12 154.020 0.000
221 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 41 G 9:06:58 1287.20 192.84 13 150.560 0.000
222 OLEJNICZAK EDWARD 1 29 G 9:06:09 1286.70 193.72 29 < 223> 149.450 0.000
223 OLEJNICZAK EDWARD 1 84 G 9:06:10 1286.51 194.59 30 < 226> 149.450 0.000
224 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 43 GSM 9:03:36 1286.36 195.46 6 146.130 5.260
225 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 8 G 9:06:28 1286.29 196.34 16 149.810 0.000
226 OLEJNICZAK EDWARD 1 35 GSM 9:06:13 1285.96 197.21 31 149.450 5.170
227 JASIŃSKI JAN 1 10 GSM 9:06:47 1285.63 198.08 3 < 230> 150.140 5.130
228 MAŁYS DOMINIK 1 81 GSM 9:06:24 1284.79 198.95 6 149.550 5.090
229 JANKOWSKI JERZY 1 23 G 9:08:36 1284.74 199.83 48 152.370 0.000
230 JASIŃSKI JAN 1 21 GSM 9:06:55 1284.16 200.70 4 150.140 5.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
231 OLEJNICZAK EDWARD 1 21 G 9:06:24 1283.94 0.00 32 149.450 0.000
232 MAŁYS DOMINIK 1 16 GSM 9:06:30 1283.69 0.00 7 149.550 0.000
233 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 67 GSM 9:07:16 1283.14 0.00 9 150.470 0.000
234 DUDZIAK KAROL 1 9 G 9:01:00 1282.70 0.00 3 142.380 0.000
235 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 13 G 9:06:33 1282.20 0.00 18 149.440 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
SEKCJA ŻMIGRÓD 2
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Typowane [ 1]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|15|16|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 1 MIARKA ADAM 2 5 5 5 1 5 4 2 3 5 5 4 5 5 5 5 3 67 2448.07 33.9
2 3 KURAS MARIUSZ 2 5 5 4 5 5 5 5 5 4 5 3 5 5 2 0 5 68 2405.88 48.1
3 2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 5 2 5 5 3 5 5 5 5 4 5 5 2 2 5 68 2377.47 32.7
4 4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 4 5 5 4 3 2 4 1 2 1 2 0 1 2 0 0 36 987.04 15.8
5 5 ZMARZŁY MARIAN 2 5 4 3 1 5 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 -- 22 511.42 11.8
6 6 BIELAK ANDRZEJ 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0 -- 0 3 129.23 3.1
7 7 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 3 0 0 1 -- 0 1 -- 0 0 -- -- -- 0 -- 0 5 66.14 5.5
8 8 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 2 1 0 0 0 0 -- -- 0 1 0 0 -- 0 0 0 4 47.82 4.5
9 9 MOSKALIK MACIEJ 2 -- -- 2 0 0 0 0 0 -- 0 -- 0 0 0 -- -- 2 35.65 5.8
10 10 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 -- 0 -- -- -- -- 3 31.57 8.2
11 11 KRÓLIK ADAM 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 7.7
12 12 MALESZKA STANISŁAW 2 0 -- 0 -- 0 0 -- 0 0 -- 0 -- -- -- -- -- 0 0.00 4.6
13 13 RĘKAS ADAM 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 13.8
14 14 RÓŻAŃSKI JACEK 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.00 18.0
15 15 REMBISZ STANISŁAW 2 0 0 -- 0 0 -- 0 0 -- -- 0 0 -- -- -- -- 0 0.00 2.1
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Całość [ 5]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|15|16|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 2 KURAS MARIUSZ 2 6 6 6 6 5 5 6 5 5 6 4 6 4 6 2 6 84 3028.69 48.1
2 1 MIARKA ADAM 2 6 6 6 6 5 5 6 5 5 6 4 6 4 6 4 5 85 2994.28 33.9
3 3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 6 6 6 6 5 5 6 5 5 6 4 6 4 4 2 5 81 2737.89 32.7
4 4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 6 6 6 6 5 5 6 4 3 2 4 0 2 6 3 2 66 2109.75 15.8
5 5 RĘKAS ADAM 2 6 6 6 6 5 4 6 3 0 4 4 0 3 6 2 1 62 1897.80 13.8
6 6 RÓŻAŃSKI JACEK 2 5 3 6 3 4 5 4 2 3 5 1 3 2 4 4 0 54 1724.38 18.0
7 7 KRÓLIK ADAM 2 2 6 6 1 3 5 3 2 0 0 2 0 0 6 4 0 40 1267.89 7.7
8 8 ZMARZŁY MARIAN 2 6 6 6 1 5 4 3 0 0 0 1 0 0 3 0 -- 35 853.08 11.8
9 9 MOSKALIK MACIEJ 2 -- -- 5 2 0 4 2 0 -- 0 -- 0 0 2 -- -- 15 390.27 5.8
10 10 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 2 2 3 1 2 0 -- -- 0 2 0 0 -- 1 0 0 13 268.91 4.5
11 11 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 2 6 2 3 0 0 0 0 0 0 -- 0 -- -- -- -- 13 183.80 8.2
12 12 BIELAK ANDRZEJ 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1 -- 0 5 165.57 3.1
13 13 MALESZKA STANISŁAW 2 1 -- 0 -- 0 1 -- 0 0 -- 1 -- -- -- -- -- 3 118.15 4.6
14 14 REMBISZ STANISŁAW 2 0 0 -- 1 2 -- 0 0 -- -- 0 0 -- -- -- -- 3 107.46 2.1
15 15 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 3 0 1 1 -- 0 1 -- 0 0 -- -- -- 0 -- 0 6 86.68 5.5
Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Se| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 1 13 1421.40 5746.510
2 MIARKA ADAM 2 1 1 12 927.84 5335.420
3 MIARKA ADAM 2 41 0 12 1109.95 5237.640
4 KURAS MARIUSZ 2 20 0 11 757.15 4892.390
5 MIARKA ADAM 2 28 0 11 1080.61 4961.130
6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 1 11 1189.93 4564.020
7 MIARKA ADAM 2 20 0 11 1297.01 5112.410
8 KURAS MARIUSZ 2 82 0 10 573.95 4433.980
9 KURAS MARIUSZ 2 2 1 10 699.62 3743.180
10 KURAS MARIUSZ 2 12 1 10 786.46 4559.640
11 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 1 10 884.56 3555.770
12 KURAS MARIUSZ 2 49 1 10 966.73 4730.290
13 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 1 10 1160.97 4386.790
14 KURAS MARIUSZ 2 26 0 9 263.45 3877.220
15 KURAS MARIUSZ 2 42 0 9 448.37 3890.790
16 KURAS MARIUSZ 2 5 0 9 464.74 3818.660
17 KURAS MARIUSZ 2 31 0 9 493.39 4173.530
18 KURAS MARIUSZ 2 57 0 9 604.06 4271.880
19 KURAS MARIUSZ 2 8 1 9 646.11 3818.660
20 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 1 9 725.36 3283.240
21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 0 9 767.05 4032.770
22 KURAS MARIUSZ 2 15 0 9 771.89 3594.650
23 KURAS MARIUSZ 2 35 0 9 779.40 3239.780
24 KURAS MARIUSZ 2 19 1 9 788.16 3468.990
25 KURAS MARIUSZ 2 3 0 9 798.61 3648.010
26 KURAS MARIUSZ 2 25 1 9 823.01 3877.220
27 MIARKA ADAM 2 25 0 9 891.53 3838.010
28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 0 9 937.75 3229.930
29 KURAS MARIUSZ 2 14 0 8 257.73 2907.030
30 KURAS MARIUSZ 2 27 1 8 295.76 3558.040
31 KURAS MARIUSZ 2 36 1 8 489.67 3334.030
32 KURAS MARIUSZ 2 40 0 8 507.09 2912.230
33 KURAS MARIUSZ 2 22 1 8 645.68 3485.910
34 MIARKA ADAM 2 27 0 8 657.33 3167.230
35 KURAS MARIUSZ 2 88 0 8 712.57 3136.240
36 MIARKA ADAM 2 42 0 8 784.94 3337.950
37 KURAS MARIUSZ 2 51 0 8 797.33 3136.240
38 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 26 0 8 840.93 3111.530
39 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 1 8 874.05 2527.310
40 MIARKA ADAM 2 24 0 8 1018.02 3337.950
41 KURAS MARIUSZ 2 83 0 7 330.67 2184.820
42 KURAS MARIUSZ 2 33 0 7 365.52 3211.720
43 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 13 1 7 424.10 3199.930
44 MIARKA ADAM 2 39 1 7 435.66 2200.630
45 KURAS MARIUSZ 2 6 1 7 452.60 2987.710
46 KURAS MARIUSZ 2 41 1 7 510.59 2947.920
47 KURAS MARIUSZ 2 21 0 7 574.19 2718.710
48 KURAS MARIUSZ 2 64 0 7 574.56 3001.280
49 KURAS MARIUSZ 2 59 0 7 624.62 3171.930
50 RÓŻAŃSKI JACEK 2 6 0 7 707.23 3394.880
51 MIARKA ADAM 2 50 0 7 782.90 3397.100
52 ZMARZŁY MARIAN 2 31 1 7 825.91 2377.580
53 MIARKA ADAM 2 7 1 7 861.17 3581.480
54 KURAS MARIUSZ 2 9 0 7 907.50 2763.700
55 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 22 0 7 985.99 3312.030
56 MIARKA ADAM 2 23 0 6 262.23 2609.100
57 KURAS MARIUSZ 2 71 0 6 292.05 1753.720
58 RĘKAS ADAM 2 24 0 6 386.28 2490.500
59 KURAS MARIUSZ 2 30 0 6 391.12 2615.170
60 KURAS MARIUSZ 2 32 0 6 400.25 2076.080
61 KURAS MARIUSZ 2 18 1 6 452.47 2668.530
62 KURAS MARIUSZ 2 85 0 6 468.76 2484.310
63 KURAS MARIUSZ 2 78 1 6 477.76 2839.180
64 MIARKA ADAM 2 33 1 6 505.80 2444.160
65 KRÓLIK ADAM 2 10 1 6 527.85 2261.160
66 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 1 6 619.48 2434.480
67 MIARKA ADAM 2 40 0 6 624.53 2681.370
68 MIARKA ADAM 2 13 0 6 648.74 2254.000
69 KURAS MARIUSZ 2 77 1 6 652.78 1977.730
70 KURAS MARIUSZ 2 7 0 6 675.86 2654.960
71 MIARKA ADAM 2 31 1 6 678.66 2609.100
72 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 39 0 6 758.72 2434.480
73 MIARKA ADAM 2 5 0 6 777.79 2595.440
74 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 16 1 6 781.07 2196.930
75 MIARKA ADAM 2 29 1 6 782.49 2030.450
76 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 1 6 799.50 2422.730
77 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 1 6 854.65 2446.310
78 MIARKA ADAM 2 17 0 6 870.59 2089.060
79 MIARKA ADAM 2 18 0 6 888.80 3187.750
80 RÓŻAŃSKI JACEK 2 13 1 5 311.64 2659.630
81 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 33 0 5 332.08 1879.420
82 KURAS MARIUSZ 2 76 0 5 354.54 2282.420
83 KURAS MARIUSZ 2 69 0 5 374.19 2506.430
84 MIARKA ADAM 2 35 0 5 383.13 1530.390
85 MIARKA ADAM 2 43 1 5 385.33 1899.150
86 RĘKAS ADAM 2 36 0 5 446.24 2318.340
87 RĘKAS ADAM 2 5 1 5 479.77 2102.580
88 KURAS MARIUSZ 2 75 1 5 528.40 2268.850
89 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 1 0 5 557.58 2879.070
90 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 54 1 5 620.98 1755.820
91 KURAS MARIUSZ 2 4 1 5 687.27 1519.320
92 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 31 1 5 732.93 2110.870
93 RĘKAS ADAM 2 12 1 5 745.50 1753.530
94 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 40 0 4 229.88 1758.720
95 KURAS MARIUSZ 2 60 1 4 230.51 1594.800
96 KURAS MARIUSZ 2 17 1 4 267.12 1312.230
97 KURAS MARIUSZ 2 72 0 4 290.89 1779.020
98 KURAS MARIUSZ 2 45 1 4 305.74 1949.670
99 KURAS MARIUSZ 2 63 1 4 325.87 1146.780
100 MIARKA ADAM 2 2 1 4 331.57 2746.840
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 16, z dnia 30.07.17 HALLE-6
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 28 5 16 143.21
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 15 5 5 113.92
3 MIARKA ADAM 2 20 3 5 75.00
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 0 2 0.00
5 BIELAK ANDRZEJ 2 5 0 0 0.00
6 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 9 0 0 0.00
7 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 19 0 0 0.00
8 KRÓLIK ADAM 2 9 0 0 0.00
9 RĘKAS ADAM 2 10 0 1 0.00
10 RÓŻAŃSKI JACEK 2 8 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 16, z dnia 30.07.17 HALLE-6
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 28 6 16 174.64
2 MIARKA ADAM 2 20 5 5 119.64
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 15 5 5 113.92
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 2 2 46.43
5 RĘKAS ADAM 2 10 1 1 21.07
6 BIELAK ANDRZEJ 2 5 0 0 0.00
7 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 9 0 0 0.00
8 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 19 0 0 0.00
9 KRÓLIK ADAM 2 9 0 0 0.00
10 RÓŻAŃSKI JACEK 2 8 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 16.
z lotu HALLE-6, w dniu 30.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 26 G M 11:12:15 1178.92 6.99 28- 16- 5 332.750 30.000
2 KURAS MARIUSZ 2 5 G M 11:15:17 1166.38 13.99 2 < 3> 332.750 29.640
3 KURAS MARIUSZ 2 40 G 11:18:05 1155.05 20.98 3 < 4> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 KURAS MARIUSZ 2 31 G M 11:19:13 1150.52 27.97 4 < 5> 332.750 28.930
5 KURAS MARIUSZ 2 82 11:19:53 1147.88 34.97 5 < 6> 332.750 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 71 11:21:13 1142.62 41.96 6 < 7> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 KURAS MARIUSZ 2 88 11:21:33 1141.31 48.95 7 < 8> 332.750 0.000
8 KURAS MARIUSZ 2 42 G M 11:21:39 1140.92 55.94 8 < 9> 332.750 27.500
9 KURAS MARIUSZ 2 27 G M 11:24:15 1130.84 62.94 9 < 11> 332.750 27.140
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 MIARKA ADAM 2 43 G M 11:26:40 1129.62 69.93 20- 5- 3 335.120 26.790
11 KURAS MARIUSZ 2 36 G 11:24:46 1128.86 76.92 10 < 13> 332.750 0.000
12 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 54 11:29:51 1118.69 83.92 20- 2- 0 335.440 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 KURAS MARIUSZ 2 12 G 11:27:44 1117.61 90.91 11 < 14> 332.750 0.000
14 KURAS MARIUSZ 2 83 11:33:36 1096.01 97.90 12 < 18> 332.750 0.000
15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 G M 11:32:18 1095.24 104.90 15- 5- 5 331.090 25.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 MIARKA ADAM 2 42 G 11:37:38 1089.35 111.89 2 < 16> 335.120 0.000
16 MIARKA ADAM 2 25 G M 11:37:38 1089.35 111.89 3 < 19> 335.120 24.640
18 KURAS MARIUSZ 2 41 G 11:36:29 1085.70 125.87 13 < 22> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 MIARKA ADAM 2 41 G M 11:40:13 1080.28 132.87 4 < 29> 335.120 23.570
20 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 G M 11:37:42 1076.02 139.86 2 < 21> 331.090 23.210
21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 G M 11:37:59 1075.03 146.85 3 < 23> 331.090 22.860
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 KURAS MARIUSZ 2 59 11:40:07 1072.98 153.85 14 < 24> 332.750 0.000
23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 G M 11:39:09 1070.97 160.84 4 < 27> 331.090 22.140
24 KURAS MARIUSZ 2 77 11:42:54 1063.44 167.83 15 < 25> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 KURAS MARIUSZ 2 35 G 11:43:01 1063.04 174.83 16 332.750 0.000
26 RĘKAS ADAM 2 58 11:52:48 1062.42 181.82 10- 1- 0 342.950 0.000
27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 G M 11:41:57 1061.36 188.81 5 331.090 20.710
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 60 11:46:26 1060.07 195.80 2 335.440 0.000
29 MIARKA ADAM 2 29 G 11:46:19 1059.45 202.80 5 335.120 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
30 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 G M 11:46:45 1059.01 0.00 3 335.440 0.000
31 KRÓLIK ADAM 2 19 G 11:54:59 1055.35 0.00 9- 0- 0 342.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
32 MIARKA ADAM 2 47 G 11:48:33 1052.02 0.00 6 335.120 0.000
33 MIARKA ADAM 2 50 G 11:48:41 1051.58 0.00 7 335.120 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
34 MIARKA ADAM 2 28 G M 11:48:55 1050.81 0.00 8 335.120 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 15, z dnia 30.07.17 HOLTEN-3
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 MIARKA ADAM 2 17 5 9 340.00
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 14 2 2 129.29
3 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 0 3 0.00
4 KRÓLIK ADAM 2 19 0 7 0.00
5 KURAS MARIUSZ 2 24 0 2 0.00
6 ZMARZŁY MARIAN 2 10 0 0 0.00
7 RĘKAS ADAM 2 20 0 2 0.00
8 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 0 4 0.00
9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 8 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 15, z dnia 30.07.17 HOLTEN-3
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 MIARKA ADAM 2 17 4 9 275.72
2 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 4 4 268.93
3 KRÓLIK ADAM 2 19 4 7 260.71
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 3 3 183.93
5 KURAS MARIUSZ 2 24 2 2 132.85
6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 14 2 2 129.29
7 RĘKAS ADAM 2 20 2 2 126.78
8 ZMARZŁY MARIAN 2 10 0 0 0.00
9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 8 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 15.
z lotu HOLTEN-3, w dniu 30.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 MIARKA ADAM 2 20 G M 17:17:28 1092.77 6.94 17- 9- 5 729.390 70.000
2 RÓŻAŃSKI JACEK 2 8 G 17:29:28 1082.28 13.89 12- 4- 0 735.370 0.000
3 MIARKA ADAM 2 4 G 17:32:43 1068.36 20.83 2 < 4> 729.390 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 MIARKA ADAM 2 1 G M 17:40:22 1056.53 27.78 3 < 8> 729.390 68.930
5 RÓŻAŃSKI JACEK 2 6 G 17:49:38 1051.08 34.72 2 < 10> 735.370 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 2 G 17:42:07 1050.99 41.67 24- 2- 0 727.410 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 KRÓLIK ADAM 2 22 G 17:53:29 1047.60 48.61 19- 7- 0 736.970 0.000
8 MIARKA ADAM 2 2 G M 17:47:07 1046.30 55.56 4 < 9> 729.390 67.500
9 MIARKA ADAM 2 18 G M 17:47:36 1045.57 62.50 5 < 11> 729.390 67.140
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 RÓŻAŃSKI JACEK 2 13 G 18:00:30 1035.00 69.44 3 < 18> 735.370 0.000
11 MIARKA ADAM 2 23 G M 17:54:50 1034.84 76.39 6 < 14> 729.390 66.430
12 KRÓLIK ADAM 2 37 G 18:12:13 1020.43 83.33 2 < 19> 736.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 RĘKAS ADAM 2 36 G 18:19:15 1010.59 90.28 20- 2- 0 736.970 0.000
14 MIARKA ADAM 2 7 G M 18:12:08 1010.05 97.22 7 < 21> 729.390 0.000
15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 22 G M 18:19:38 994.64 104.17 14- 2- 2 725.720 65.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 KURAS MARIUSZ 2 75 18:22:01 993.71 111.11 2 727.410 0.000
17 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 1 G M 18:30:04 980.61 118.06 2 725.720 64.290
18 RÓŻAŃSKI JACEK 2 16 G 18:47:06 971.30 125.00 4 735.370 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 KRÓLIK ADAM 2 8 G 18:49:56 969.78 131.94 3 < 20> 736.970 0.000
20 KRÓLIK ADAM 2 23 G 18:54:14 964.33 138.89 4 < 22> 736.970 0.000
21 MIARKA ADAM 2 5 G 18:54:23 954.22 145.83 8 < 25> 729.390 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 KRÓLIK ADAM 2 12 G 19:09:16 945.72 152.78 5 < 27> 736.970 0.000
23 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 16 G 19:14:09 930.69 159.72 20- 3- 0 729.800 0.000
24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 32 G 19:18:12 925.91 166.67 2 < 29> 729.800 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 MIARKA ADAM 2 15 G 19:18:10 925.43 173.61 9 729.390 0.000
26 RĘKAS ADAM 2 6 G 19:32:52 917.92 180.56 2 736.970 0.000
27 KRÓLIK ADAM 2 7 G 19:33:41 916.99 187.50 6 < 28> 736.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28 KRÓLIK ADAM 2 1 G 19:33:53 916.76 194.44 7 736.970 0.000
29 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 1 G 19:30:43 911.43 201.39 3 729.800 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
30 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 33 G 19:33:57 907.77 0.00 4 729.800 0.000
31 RĘKAS ADAM 2 32 G 19:42:45 906.76 0.00 3 736.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
32 ZMARZŁY MARIAN 2 7 G 19:42:23 900.13 0.00 10- 0- 0 731.250 0.000
33 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 9 G M 19:43:02 897.63 0.00 5 729.800 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
34 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 4 G M 19:46:56 893.34 0.00 6 729.800 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 14, z dnia 23.07.17 HALLE-5
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 MIARKA ADAM 2 37 5 14 131.54
2 KURAS MARIUSZ 2 48 2 10 55.08
3 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 40 2 7 51.84
4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 25 2 4 49.08
5 ZMARZŁY MARIAN 2 13 0 3 0.00
6 BIELAK ANDRZEJ 2 6 0 1 0.00
7 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 11 0 0 0.00
8 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 25 0 1 0.00
9 MOSKALIK MACIEJ 2 26 0 2 0.00
10 KRÓLIK ADAM 2 39 0 12 0.00
11 RĘKAS ADAM 2 36 0 8 0.00
12 RÓŻAŃSKI JACEK 2 20 0 4 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 14, z dnia 23.07.17 HALLE-5
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 MIARKA ADAM 2 37 6 14 170.92
2 KURAS MARIUSZ 2 48 6 10 165.08
3 KRÓLIK ADAM 2 39 6 12 163.85
4 RĘKAS ADAM 2 36 6 8 151.85
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 40 6 7 151.23
6 RÓŻAŃSKI JACEK 2 20 4 4 112.15
7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 25 4 4 100.93
8 ZMARZŁY MARIAN 2 13 3 3 63.38
9 MOSKALIK MACIEJ 2 26 2 2 41.23
10 BIELAK ANDRZEJ 2 6 1 1 29.69
11 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 25 1 1 22.31
12 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 11 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 14
------------------------
z lotu HALLE-5 z dnia 23.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,25,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 335.428 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 12
4.Ilość wysłanych gołębi................: 326
5.Ilość konkursów.......................: 66
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1617.65
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1406.80
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,50,42
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,26,06
10.Czas trwania konkursu.................:35 min. 24 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 12 | 326 | 66 |20.25|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 12 | 326 | 66 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 14.
z lotu HALLE-5, w dniu 23.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 20 GSM 11:50:42 1617.65 3.07 48- 10- 2 332.750 30.000
2 MIARKA ADAM 2 33 GSM 11:52:46 1612.96 6.13 37- 14- 5 335.120 29.850
3 BIELAK ANDRZEJ 2 19 G 11:48:49 1607.18 9.20 6- 1- 0 327.570 0.000
4 KRÓLIK ADAM 2 10 G 11:59:04 1602.16 12.27 39- 12- 0 342.970 0.000
5 MIARKA ADAM 2 35 G 11:54:56 1596.32 15.34 2 < 9> 335.120 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 83 11:56:38 1572.30 18.40 2 < 12> 332.750 0.000
7 RĘKAS ADAM 2 24 G 12:03:47 1567.53 21.47 36- 8- 0 342.950 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 KRÓLIK ADAM 2 4 G 12:07:28 1541.67 24.54 2 < 23> 342.970 0.000
9 MIARKA ADAM 2 25 G 12:02:47 1538.78 27.61 3 < 14> 335.120 0.000
10 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 GSM 12:00:50 1534.01 30.67 25- 4- 2 331.090 28.620
11 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 12:08:40 1526.74 33.74 20- 4- 0 341.480 0.000
12 KURAS MARIUSZ 2 41 G 12:03:04 1525.91 36.81 3 < 22> 332.750 0.000
13 RÓŻAŃSKI JACEK 2 6 G 12:10:48 1512.31 39.88 2 < 15> 341.480 0.000
14 MIARKA ADAM 2 12 G 12:07:58 1503.01 42.94 4 < 17> 335.120 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 RÓŻAŃSKI JACEK 2 5 G 12:12:24 1501.67 46.01 3 < 16> 341.480 0.000
16 RÓŻAŃSKI JACEK 2 4 G 12:12:29 1501.12 49.08 4 341.480 0.000
17 MIARKA ADAM 2 1 GSM 12:08:48 1497.41 52.15 5 < 18> 335.120 27.540
18 MIARKA ADAM 2 15 G 12:10:08 1488.54 55.21 6 < 30> 335.120 0.000
19 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 6 G 12:07:45 1486.38 58.28 2 < 36> 331.090 0.000
20 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 4 G 12:10:47 1485.67 61.35 40- 7- 2 335.440 0.000
21 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 23 GSM 12:10:49 1485.45 64.42 2 < 34> 335.440 26.920
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 KURAS MARIUSZ 2 59 12:09:11 1484.28 67.48 4 < 29> 332.750 0.000
23 KRÓLIK ADAM 2 3 G 12:16:25 1482.05 70.55 3 < 24> 342.970 0.000
24 KRÓLIK ADAM 2 69 12:16:33 1481.19 73.62 4 < 25> 342.970 0.000
25 KRÓLIK ADAM 2 5 G 12:18:53 1466.42 76.69 5 < 27> 342.970 0.000
26 RĘKAS ADAM 2 36 G 12:19:27 1462.79 79.75 2 < 28> 342.950 0.000
27 KRÓLIK ADAM 2 2 G 12:19:33 1462.25 82.82 6 < 40> 342.970 0.000
28 RĘKAS ADAM 2 57 12:19:52 1460.19 85.89 3 < 32> 342.950 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29 KURAS MARIUSZ 2 88 12:12:58 1459.64 88.96 5 < 33> 332.750 0.000
30 MIARKA ADAM 2 41 GCM 12:14:46 1458.52 92.02 7 < 31> 335.120 25.540
31 MIARKA ADAM 2 28 GCM 12:14:57 1457.36 95.09 8 < 41> 335.120 25.380
32 RĘKAS ADAM 2 47 G 12:20:47 1454.51 98.16 4 < 42> 342.950 0.000
33 KURAS MARIUSZ 2 19 GSM 12:14:24 1450.52 101.23 6 < 38> 332.750 25.080
34 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 26 GSM 12:16:27 1449.30 104.29 3 < 35> 335.440 24.920
35 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 31 G 12:16:31 1448.88 107.36 4 < 37> 335.440 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 33 G 12:13:44 1447.49 110.43 3 < 63> 331.090 0.000
37 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 41 G 12:16:45 1447.42 113.50 5 < 46> 335.440 0.000
38 KURAS MARIUSZ 2 30 G 12:14:59 1446.84 116.56 7 < 39> 332.750 0.000
39 KURAS MARIUSZ 2 71 12:15:00 1446.74 119.63 8 < 52> 332.750 0.000
40 KRÓLIK ADAM 2 50 G 12:22:34 1443.68 122.70 7 < 44> 342.970 0.000
41 MIARKA ADAM 2 49 G 12:17:09 1443.55 125.77 9 < 43> 335.120 0.000
42 RĘKAS ADAM 2 46 G 12:22:50 1441.98 128.83 5 < 54> 342.950 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 MIARKA ADAM 2 37 G 12:17:46 1439.73 131.90 10 < 45> 335.120 0.000
44 KRÓLIK ADAM 2 1 G 12:23:15 1439.54 134.97 8 < 48> 342.970 0.000
45 MIARKA ADAM 2 39 GSM 12:17:53 1439.00 138.04 11 < 50> 335.120 23.230
46 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 2 G 12:18:08 1438.83 141.10 6 < 61> 335.440 0.000
47 ZMARZŁY MARIAN 2 3 G 12:19:08 1438.11 144.17 13- 3- 0 336.710 0.000
48 KRÓLIK ADAM 2 6 G 12:24:14 1433.62 147.24 9 < 49> 342.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 KRÓLIK ADAM 2 61 12:24:16 1433.42 150.31 10 < 53> 342.970 0.000
50 MIARKA ADAM 2 20 GCM 12:19:45 1427.56 153.37 12 < 55> 335.120 0.000
51 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 15 G 12:15:42 1425.14 156.44 25- 1- 0 328.780 0.000
52 KURAS MARIUSZ 2 15 G 12:19:03 1421.71 159.51 9 < 59> 332.750 0.000
53 KRÓLIK ADAM 2 8 G 12:26:23 1420.85 162.58 11 < 60> 342.970 0.000
54 RĘKAS ADAM 2 12 G 12:26:23 1420.77 165.64 6 < 57> 342.950 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
55 MIARKA ADAM 2 18 G 12:21:02 1419.80 168.71 13 < 56> 335.120 0.000
56 MIARKA ADAM 2 26 G 12:21:13 1418.70 171.78 14 335.120 0.000
57 RĘKAS ADAM 2 58 12:26:48 1418.32 174.85 7 < 62> 342.950 0.000
58 MOSKALIK MACIEJ 2 5 G 12:24:12 1417.98 177.91 26- 2- 0 339.180 0.000
59 KURAS MARIUSZ 2 76 12:20:19 1414.05 180.98 10 332.750 0.000
60 KRÓLIK ADAM 2 67 12:27:41 1413.24 184.05 12 342.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
61 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 51 12:22:23 1413.07 187.12 7 335.440 0.000
62 RĘKAS ADAM 2 7 G 12:28:19 1409.48 190.18 8 342.950 0.000
63 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GCM 12:20:00 1408.89 193.25 4 331.090 20.460
64 ZMARZŁY MARIAN 2 12 G 12:24:16 1407.26 196.32 2 < 65> 336.710 0.000
65 ZMARZŁY MARIAN 2 11 G 12:24:18 1407.06 199.39 3 336.710 0.000
66 MOSKALIK MACIEJ 2 14 G 12:26:06 1406.80 202.45 2 339.180 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
67 KURAS MARIUSZ 2 10 G 12:21:54 1404.60 0.00 11 332.750 0.000
68 ZMARZŁY MARIAN 2 66 12:25:02 1402.76 0.00 4 336.710 0.000
69 KURAS MARIUSZ 2 42 GSM 12:23:23 1395.86 0.00 12 332.750 0.000
70 RÓŻAŃSKI JACEK 2 38 G 12:29:57 1394.08 0.00 5 341.480 0.000
71 KURAS MARIUSZ 2 49 G 12:24:08 1391.48 0.00 13 332.750 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 13, z dnia 15.07.17 HOLTEN-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 48 5 21 329.99
2 MIARKA ADAM 2 38 5 12 329.18
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 27 5 9 322.25
4 BIELAK ANDRZEJ 2 6 1 1 66.53
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 27 1 2 64.49
6 ZMARZŁY MARIAN 2 9 0 0 0.00
7 MOSKALIK MACIEJ 2 6 0 0 0.00
8 KRÓLIK ADAM 2 35 0 0 0.00
9 RĘKAS ADAM 2 32 0 3 0.00
10 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 0 2 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 13, z dnia 15.07.17 HOLTEN-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 48 4 21 278.78
2 MIARKA ADAM 2 38 4 12 266.32
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 27 4 9 263.47
4 RĘKAS ADAM 2 32 3 3 198.57
5 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 2 2 130.00
6 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 27 2 2 129.59
7 BIELAK ANDRZEJ 2 6 1 1 66.53
8 ZMARZŁY MARIAN 2 9 0 0 0.00
9 MOSKALIK MACIEJ 2 6 0 0 0.00
10 KRÓLIK ADAM 2 35 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 13
------------------------
z lotu HOLTEN-2 z dnia 15.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,00,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 730.832 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 10
4.Ilość wysłanych gołębi................: 247
5.Ilość konkursów.......................: 50
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1420.45
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1310.64
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,32,06
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,16,31
10.Czas trwania konkursu.................:44 min. 25 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 70.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 10 | 247 | 50 |20.24|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 10 | 247 | 50 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 13.
z lotu HOLTEN-2, w dniu 15.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 19 GSM 14:32:06 1420.45 4.05 48- 21- 5 727.410 70.000
2 KURAS MARIUSZ 2 57 14:33:06 1417.68 8.10 2 < 3> 727.410 0.000
3 KURAS MARIUSZ 2 6 G 14:39:25 1400.44 12.15 3 < 4> 727.410 0.000
4 KURAS MARIUSZ 2 44 G 14:41:01 1396.14 16.19 4 < 6> 727.410 0.000
5 RĘKAS ADAM 2 36 G 14:48:10 1395.34 20.24 32- 3- 0 736.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 KURAS MARIUSZ 2 41 G 14:41:50 1393.95 24.29 5 < 7> 727.410 0.000
7 KURAS MARIUSZ 2 40 G 14:42:03 1393.37 28.34 6 < 8> 727.410 0.000
8 KURAS MARIUSZ 2 12 G 14:45:44 1383.61 32.39 7 < 9> 727.410 0.000
9 KURAS MARIUSZ 2 78 14:46:48 1380.81 36.44 8 < 10> 727.410 0.000
10 KURAS MARIUSZ 2 31 GSM 14:46:55 1380.50 40.49 9 < 12> 727.410 68.160
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 MIARKA ADAM 2 1 GSM 14:49:54 1376.47 44.53 38- 12- 5 729.390 67.960
12 KURAS MARIUSZ 2 51 14:50:51 1370.27 48.58 10 < 13> 727.410 0.000
13 KURAS MARIUSZ 2 8 GSM 14:50:53 1370.19 52.63 11 < 16> 727.410 67.550
14 RĘKAS ADAM 2 24 G 14:59:26 1366.19 56.68 2 < 40> 736.970 0.000
15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 13 GSM 14:51:22 1365.76 60.73 27- 9- 5 725.720 67.140
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 KURAS MARIUSZ 2 30 G 14:52:37 1365.73 64.78 12 < 21> 727.410 0.000
17 MIARKA ADAM 2 41 GCM 14:54:57 1363.47 68.83 2 < 20> 729.390 66.730
18 BIELAK ANDRZEJ 2 19 GSM 14:51:00 1358.80 72.87 6- 1- 1 721.520 66.530
19 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 16 G 14:54:56 1356.66 76.92 2 < 24> 725.720 0.000
20 MIARKA ADAM 2 20 GCM 14:58:05 1355.53 80.97 3 < 23> 729.390 66.120
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 KURAS MARIUSZ 2 76 14:57:01 1354.54 85.02 13 < 26> 727.410 0.000
22 RÓŻAŃSKI JACEK 2 8 G 15:03:44 1352.45 89.07 19- 2- 0 735.370 0.000
23 MIARKA ADAM 2 2 GSM 15:00:53 1348.52 93.12 4 < 32> 729.390 65.510
24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 22 GSM 14:58:21 1348.05 97.17 3 < 27> 725.720 65.310
25 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 14 G 15:01:25 1347.95 101.21 27- 2- 1 729.800 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26 KURAS MARIUSZ 2 69 15:01:28 1343.41 105.26 14 < 37> 727.410 0.000
27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 40 G 15:01:15 1340.82 109.31 4 < 30> 725.720 0.000
28 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 GSM 15:04:32 1340.23 113.36 2 729.800 64.490
29 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 G 15:08:43 1340.16 117.41 2 735.370 0.000
30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 1 GSM 15:01:35 1340.00 121.46 5 < 31> 725.720 64.080
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GCM 15:01:37 1339.91 125.51 6 < 34> 725.720 63.880
32 MIARKA ADAM 2 15 G 15:05:23 1337.39 129.55 5 < 33> 729.390 0.000
33 MIARKA ADAM 2 50 G 15:05:27 1337.23 133.60 6 < 35> 729.390 0.000
34 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 G 15:02:53 1336.79 137.65 7 < 38> 725.720 0.000
35 MIARKA ADAM 2 33 G 15:08:01 1330.96 141.70 7 < 36> 729.390 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36 MIARKA ADAM 2 28 GCM 15:08:48 1329.06 145.75 8 < 44> 729.390 62.860
37 KURAS MARIUSZ 2 49 GSM 15:08:57 1325.09 149.80 15 < 39> 727.410 62.650
38 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 46 G 15:08:17 1323.62 153.85 8 < 41> 725.720 0.000
39 KURAS MARIUSZ 2 45 G 15:09:36 1323.53 157.89 16 < 42> 727.410 0.000
40 RĘKAS ADAM 2 20 G 15:17:27 1322.04 161.94 3 736.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 GCM 15:09:18 1321.17 165.99 9 725.720 61.840
42 KURAS MARIUSZ 2 20 GSM 15:11:39 1318.61 170.04 17 < 43> 727.410 61.630
43 KURAS MARIUSZ 2 11 G 15:12:19 1317.02 174.09 18 < 45> 727.410 0.000
44 MIARKA ADAM 2 3 G 15:13:59 1316.63 178.14 9 < 46> 729.390 0.000
45 KURAS MARIUSZ 2 9 G 15:12:36 1316.34 182.19 19 < 47> 727.410 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
46 MIARKA ADAM 2 18 G 15:14:21 1315.76 186.23 10 < 48> 729.390 0.000
47 KURAS MARIUSZ 2 75 15:13:51 1313.37 190.28 20 < 49> 727.410 0.000
48 MIARKA ADAM 2 31 G 15:15:30 1313.03 194.33 11 < 50> 729.390 0.000
49 KURAS MARIUSZ 2 24 G 15:14:47 1311.16 198.38 21 727.410 0.000
50 MIARKA ADAM 2 5 G 15:16:31 1310.64 202.43 12 729.390 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
51 MIARKA ADAM 2 7 G 15:16:46 1310.05 0.00 13 729.390 0.000
52 RĘKAS ADAM 2 40 G 15:23:01 1308.97 0.00 4 736.970 0.000
53 KURAS MARIUSZ 2 85 15:15:51 1308.64 0.00 22 727.410 0.000
54 KRÓLIK ADAM 2 12 G 15:23:22 1308.15 0.00 35- 0- 0 736.970 0.000
55 KRÓLIK ADAM 2 24 G 15:23:36 1307.61 0.00 2 736.970 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 12, z dnia 09.07.17 HALLE-4
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 56 5 40 141.52
2 MIARKA ADAM 2 39 5 16 136.81
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 31 5 14 135.41
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 40 0 0 0.00
5 ZMARZŁY MARIAN 2 14 0 0 0.00
6 BIELAK ANDRZEJ 2 8 0 0 0.00
7 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 26 0 0 0.00
8 MOSKALIK MACIEJ 2 27 0 0 0.00
9 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 4 0 0 0.00
10 KRÓLIK ADAM 2 41 0 0 0.00
11 RĘKAS ADAM 2 42 0 0 0.00
12 RÓŻAŃSKI JACEK 2 22 0 3 0.00
13 REMBISZ STANISŁAW 2 13 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 12, z dnia 09.07.17 HALLE-4
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 56 6 40 177.91
2 MIARKA ADAM 2 39 6 16 164.87
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 31 6 14 159.72
4 RÓŻAŃSKI JACEK 2 22 3 3 64.73
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 40 0 0 0.00
6 ZMARZŁY MARIAN 2 14 0 0 0.00
7 BIELAK ANDRZEJ 2 8 0 0 0.00
8 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 26 0 0 0.00
9 MOSKALIK MACIEJ 2 27 0 0 0.00
10 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 4 0 0 0.00
11 KRÓLIK ADAM 2 41 0 0 0.00
12 RĘKAS ADAM 2 42 0 0 0.00
13 REMBISZ STANISŁAW 2 13 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 12
------------------------
z lotu HALLE-4 z dnia 09.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,40,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 336.175 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 363
5.Ilość konkursów.......................: 73
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1248.44
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1167.89
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,06,32
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,24,55
10.Czas trwania konkursu.................:18 min. 23 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 13 | 363 | 73 |20.11|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 363 | 73 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 12.
z lotu HALLE-4, w dniu 09.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 27 GSM 11:06:32 1248.44 2.75 56- 40- 5 332.750 30.000
2 KURAS MARIUSZ 2 19 G 11:06:33 1248.36 5.51 2 < 3> 332.750 0.000
3 KURAS MARIUSZ 2 45 G 11:06:40 1247.81 8.26 3 < 4> 332.750 0.000
4 KURAS MARIUSZ 2 31 G 11:06:41 1247.74 11.02 4 < 5> 332.750 0.000
5 KURAS MARIUSZ 2 42 GSM 11:06:42 1247.66 13.77 5 < 6> 332.750 29.440
6 KURAS MARIUSZ 2 76 11:06:43 1247.58 16.53 6 < 6> 332.750 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 25 G 11:06:43 1247.58 16.53 7 < 11> 332.750 0.000
8 MIARKA ADAM 2 41 GCM 11:09:18 1244.41 22.04 39- 16- 5 335.120 29.030
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 MIARKA ADAM 2 24 GCM 11:09:36 1243.03 24.79 2 < 10> 335.120 28.890
10 MIARKA ADAM 2 39 GSM 11:09:37 1242.95 27.55 3 < 21> 335.120 28.750
11 KURAS MARIUSZ 2 64 11:07:47 1242.61 30.30 8 < 14> 332.750 0.000
12 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 GCM 11:06:43 1241.36 33.06 31- 14- 5 331.090 28.470
13 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 13 GCM 11:06:45 1241.20 35.81 2 < 24> 331.090 28.330
14 KURAS MARIUSZ 2 40 G 11:08:06 1241.14 38.57 9 < 15> 332.750 0.000
15 KURAS MARIUSZ 2 82 11:08:11 1240.76 41.32 10 < 16> 332.750 0.000
16 KURAS MARIUSZ 2 41 G 11:08:12 1240.68 44.08 11 < 17> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 KURAS MARIUSZ 2 69 11:08:15 1240.45 46.83 12 < 18> 332.750 0.000
18 KURAS MARIUSZ 2 26 GSM 11:08:18 1240.22 49.59 13 < 19> 332.750 27.640
19 KURAS MARIUSZ 2 20 GSM 11:08:20 1240.06 52.34 14 < 20> 332.750 27.500
20 KURAS MARIUSZ 2 30 G 11:09:31 1234.62 55.10 15 < 22> 332.750 0.000
21 MIARKA ADAM 2 1 G 11:12:25 1230.17 57.85 4 < 33> 335.120 0.000
22 KURAS MARIUSZ 2 44 G 11:10:30 1230.13 60.61 16 < 23> 332.750 0.000
23 KURAS MARIUSZ 2 6 GSM 11:11:28 1225.75 63.36 17 < 25> 332.750 26.940
24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 GSM 11:10:29 1224.07 66.12 3 < 30> 331.090 26.810
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 KURAS MARIUSZ 2 59 11:12:05 1222.97 68.87 18 < 26> 332.750 0.000
26 KURAS MARIUSZ 2 71 11:12:09 1222.67 71.63 19 < 27> 332.750 0.000
27 KURAS MARIUSZ 2 35 G 11:12:14 1222.30 74.38 20 < 28> 332.750 0.000
28 KURAS MARIUSZ 2 78 11:12:23 1221.62 77.13 21 < 29> 332.750 0.000
29 KURAS MARIUSZ 2 60 11:12:28 1221.25 79.89 22 < 32> 332.750 0.000
30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GCM 11:11:30 1219.48 82.64 4 < 31> 331.090 25.970
31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 GSM 11:11:32 1219.34 85.40 5 < 42> 331.090 25.830
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
32 KURAS MARIUSZ 2 15 G 11:13:09 1218.20 88.15 23 < 36> 332.750 0.000
33 MIARKA ADAM 2 40 G 11:15:25 1216.78 90.91 5 < 34> 335.120 0.000
34 MIARKA ADAM 2 23 G 11:15:31 1216.33 93.66 6 < 35> 335.120 0.000
35 MIARKA ADAM 2 27 GCM 11:15:39 1215.75 96.42 7 < 38> 335.120 25.280
36 KURAS MARIUSZ 2 2 G 11:14:34 1211.91 99.17 24 < 37> 332.750 0.000
37 KURAS MARIUSZ 2 36 G 11:14:35 1211.84 101.93 25 < 39> 332.750 0.000
38 MIARKA ADAM 2 28 GCM 11:16:49 1210.62 104.68 8 < 49> 335.120 24.860
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
39 KURAS MARIUSZ 2 49 G 11:15:16 1208.83 107.44 26 < 40> 332.750 0.000
40 KURAS MARIUSZ 2 46 G 11:15:19 1208.61 110.19 27 < 41> 332.750 0.000
41 KURAS MARIUSZ 2 57 11:15:21 1208.46 112.95 28 < 43> 332.750 0.000
42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 50 G 11:14:04 1208.06 115.70 6 < 50> 331.090 0.000
43 KURAS MARIUSZ 2 8 G 11:15:37 1207.29 118.46 29 < 45> 332.750 0.000
44 RÓŻAŃSKI JACEK 2 18 G 11:23:00 1206.64 121.21 22- 3- 0 341.480 0.000
45 KURAS MARIUSZ 2 10 G 11:15:53 1206.13 123.97 30 < 46> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
46 KURAS MARIUSZ 2 22 G 11:15:55 1205.98 126.72 31 < 47> 332.750 0.000
47 KURAS MARIUSZ 2 75 11:15:56 1205.91 129.48 32 < 48> 332.750 0.000
48 KURAS MARIUSZ 2 63 11:15:59 1205.69 132.23 33 < 56> 332.750 0.000
49 MIARKA ADAM 2 31 G 11:18:16 1204.31 134.99 9 < 53> 335.120 0.000
50 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 28 G 11:14:56 1204.26 137.74 7 < 51> 331.090 0.000
51 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 25 G 11:14:57 1204.18 140.50 8 < 52> 331.090 0.000
52 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 GCM 11:14:59 1204.04 143.25 9 < 54> 331.090 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
53 MIARKA ADAM 2 43 G 11:18:21 1203.95 146.01 10 < 55> 335.120 0.000
54 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 G 11:15:04 1203.67 148.76 10 < 61> 331.090 0.000
55 MIARKA ADAM 2 38 G 11:18:58 1201.29 151.52 11 < 58> 335.120 0.000
56 KURAS MARIUSZ 2 51 11:17:13 1200.33 154.27 34 < 57> 332.750 0.000
57 KURAS MARIUSZ 2 18 G 11:17:27 1199.32 157.02 35 < 64> 332.750 0.000
58 MIARKA ADAM 2 17 G 11:19:42 1198.14 159.78 12 < 59> 335.120 0.000
59 MIARKA ADAM 2 4 G 11:20:33 1194.51 162.53 13 < 60> 335.120 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
60 MIARKA ADAM 2 35 G 11:20:35 1194.37 165.29 14 < 63> 335.120 0.000
61 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 39 G 11:17:14 1194.27 168.04 11 < 62> 331.090 0.000
62 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 16 G 11:17:15 1194.19 170.80 12 < 67> 331.090 0.000
63 MIARKA ADAM 2 34 G 11:21:26 1190.76 173.55 15 < 71> 335.120 0.000
64 KURAS MARIUSZ 2 9 G 11:20:06 1187.97 176.31 36 < 65> 332.750 0.000
65 KURAS MARIUSZ 2 3 G 11:21:12 1183.32 179.06 37 < 66> 332.750 0.000
66 KURAS MARIUSZ 2 4 G 11:21:15 1183.11 181.82 38 < 68> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
67 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 G 11:20:13 1181.55 184.57 13 < 70> 331.090 0.000
68 KURAS MARIUSZ 2 21 G 11:21:59 1180.03 187.33 39 < 73> 332.750 0.000
69 RÓŻAŃSKI JACEK 2 20 G 11:31:11 1172.73 190.08 2 < 72> 341.480 0.000
70 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 14 G 11:22:23 1172.48 192.84 14 331.090 0.000
71 MIARKA ADAM 2 25 G 11:26:28 1169.84 195.59 16 335.120 0.000
72 RÓŻAŃSKI JACEK 2 16 G 11:32:22 1167.99 198.35 3 341.480 0.000
73 KURAS MARIUSZ 2 79 11:24:55 1167.89 201.10 40 332.750 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
74 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 11:32:25 1167.79 0.00 4 341.480 0.000
75 MIARKA ADAM 2 29 GSM 11:27:20 1166.31 0.00 17 335.120 0.000
76 MIARKA ADAM 2 5 G 11:27:20 1166.31 0.00 18 335.120 0.000
77 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 GSM 11:27:53 1165.19 0.00 40- 0- 0 335.440 0.000
78 MIARKA ADAM 2 37 G 11:28:31 1161.53 0.00 19 335.120 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 11, z dnia 02.07.17 HOLTEN-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 45 4 15 272.83
2 MIARKA ADAM 2 40 4 11 270.43
3 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 27 4 8 263.05
4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 20 4 4 256.75
5 RĘKAS ADAM 2 24 4 4 252.82
6 KRÓLIK ADAM 2 21 2 2 130.43
7 ZMARZŁY MARIAN 2 15 1 1 70.00
8 MALESZKA STANISŁAW 2 3 1 1 68.70
9 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 1 1 67.17
10 BIELAK ANDRZEJ 2 7 0 0 0.00
11 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 11 0 0 0.00
12 REMBISZ STANISŁAW 2 10 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 11, z dnia 02.07.17 HOLTEN-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 MIARKA ADAM 2 40 4 11 259.13
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 20 4 4 256.75
3 KURAS MARIUSZ 2 45 3 15 197.39
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 27 2 8 124.78
5 ZMARZŁY MARIAN 2 15 0 1 0.00
6 BIELAK ANDRZEJ 2 7 0 0 0.00
7 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 11 0 0 0.00
8 KRÓLIK ADAM 2 21 0 2 0.00
9 MALESZKA STANISŁAW 2 3 0 1 0.00
10 RĘKAS ADAM 2 24 0 4 0.00
11 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 0 1 0.00
12 REMBISZ STANISŁAW 2 10 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 11
------------------------
z lotu HOLTEN-1 z dnia 02.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,00,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 730.994 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 12
4.Ilość wysłanych gołębi................: 235
5.Ilość konkursów.......................: 47
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1756.97
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1485.63
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,56,12
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,16,04
10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 19 min. 52 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 70.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 12 | 235 | 47 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 12 | 235 | 47 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 11.
z lotu HOLTEN-1, w dniu 02.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 ZMARZŁY MARIAN 2 10 G 12:56:12 1756.97 4.26 15- 1- 0 731.250 0.000
2 KRÓLIK ADAM 2 1 G 13:04:41 1735.34 8.51 21- 2- 0 736.970 0.000
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 GSM 13:15:50 1665.13 12.77 20- 4- 4 725.720 69.570
4 MIARKA ADAM 2 7 GSM 13:20:17 1656.64 17.02 40- 11- 4 729.390 69.350
5 KURAS MARIUSZ 2 7 G 13:21:14 1648.58 21.28 45- 15- 3 727.410 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 RĘKAS ADAM 2 6 G 13:27:48 1645.76 25.53 24- 4- 0 736.970 0.000
7 MALESZKA STANISŁAW 2 26 G 13:34:33 1633.15 29.79 3- 1- 0 742.350 0.000
8 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 25 G 13:34:35 1605.43 34.04 27- 8- 2 729.800 0.000
9 KURAS MARIUSZ 2 15 G 13:35:33 1596.77 38.30 2 < 11> 727.410 0.000
10 MIARKA ADAM 2 42 G 13:38:08 1592.09 42.55 2 < 16> 729.390 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 KURAS MARIUSZ 2 82 13:38:34 1586.27 46.81 3 < 12> 727.410 0.000
12 KURAS MARIUSZ 2 22 G 13:38:36 1586.15 51.06 4 < 13> 727.410 0.000
13 KURAS MARIUSZ 2 88 13:41:07 1577.50 55.32 5 < 15> 727.410 0.000
14 RÓŻAŃSKI JACEK 2 13 G 13:46:46 1575.46 59.57 12- 1- 0 735.370 0.000
15 KURAS MARIUSZ 2 5 GSM 13:42:01 1574.42 63.83 6 < 20> 727.410 66.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 MIARKA ADAM 2 20 GSM 13:45:31 1566.84 68.09 3 < 18> 729.390 66.740
17 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 G 13:46:43 1563.69 72.34 2 < 27> 729.800 0.000
18 MIARKA ADAM 2 46 G 13:47:42 1559.53 76.60 4 < 19> 729.390 0.000
19 MIARKA ADAM 2 2 G 13:48:43 1556.14 80.85 5 < 26> 729.390 0.000
20 KURAS MARIUSZ 2 57 13:49:02 1550.87 85.11 7 < 21> 727.410 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 KURAS MARIUSZ 2 26 GCM 13:49:04 1550.76 89.36 8 < 22> 727.410 65.650
22 KURAS MARIUSZ 2 31 G 13:49:11 1550.38 93.62 9 < 24> 727.410 0.000
23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 1 GSM 13:51:50 1538.09 97.87 2 < 42> 725.720 65.220
24 KURAS MARIUSZ 2 49 G 13:53:01 1537.81 102.13 10 < 25> 727.410 0.000
25 KURAS MARIUSZ 2 33 GCM 13:53:23 1536.62 106.38 11 < 28> 727.410 64.780
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26 MIARKA ADAM 2 28 G 13:55:13 1534.86 110.64 6 < 29> 729.390 0.000
27 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 9 G 13:56:20 1532.12 114.89 3 < 30> 729.800 0.000
28 KURAS MARIUSZ 2 59 13:56:00 1528.17 119.15 12 < 32> 727.410 0.000
29 MIARKA ADAM 2 25 G 13:57:55 1526.19 123.40 7 < 34> 729.390 0.000
30 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 27 G 13:58:45 1524.39 127.66 4 < 31> 729.800 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 GSM 13:59:28 1522.11 131.91 5 < 33> 729.800 63.480
32 KURAS MARIUSZ 2 25 G 13:58:40 1519.66 136.17 13 < 38> 727.410 0.000
33 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 15 G 14:00:24 1519.15 140.43 6 < 37> 729.800 0.000
34 MIARKA ADAM 2 37 G 14:00:29 1518.03 144.68 8 < 35> 729.390 0.000
35 MIARKA ADAM 2 41 GCM 14:01:18 1515.46 148.94 9 < 45> 729.390 62.610
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36 RĘKAS ADAM 2 19 G 14:09:41 1504.99 153.19 2 < 40> 736.970 0.000
37 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 18 G 14:06:32 1500.00 157.45 7 < 41> 729.800 0.000
38 KURAS MARIUSZ 2 44 G 14:07:12 1493.04 161.70 14 < 39> 727.410 0.000
39 KURAS MARIUSZ 2 11 G 14:07:15 1492.89 165.96 15 727.410 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40 RĘKAS ADAM 2 58 14:13:52 1492.25 170.21 3 < 47> 736.970 0.000
41 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 31 GSM 14:09:32 1490.81 174.47 8 729.800 61.300
42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GCM 14:06:56 1490.39 178.72 3 < 43> 725.720 61.090
43 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 GCM 14:07:38 1488.25 182.98 4 725.720 60.870
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
44 KRÓLIK ADAM 2 18 G 14:15:45 1486.58 187.23 2 736.970 0.000
45 MIARKA ADAM 2 24 GSM 14:10:51 1485.97 191.49 10 < 46> 729.390 60.430
46 MIARKA ADAM 2 50 G 14:10:52 1485.92 195.74 11 729.390 0.000
47 RĘKAS ADAM 2 32 G 14:16:04 1485.63 200.00 4 736.970 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
48 RÓŻAŃSKI JACEK 2 5 G 14:15:35 1483.85 0.00 2 735.370 0.000
49 MIARKA ADAM 2 34 G 14:11:42 1483.41 0.00 12 729.390 0.000
50 KRÓLIK ADAM 2 49 G 14:16:53 1483.19 0.00 3 736.970 0.000
51 KURAS MARIUSZ 2 4 G 14:10:47 1482.14 0.00 16 727.410 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
52 KURAS MARIUSZ 2 27 GSM 14:10:49 1482.04 0.00 17 727.410 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 10, z dnia 25.06.17 HALLE-3
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 52 6 33 175.06
2 MIARKA ADAM 2 43 6 18 174.52
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 31 6 9 149.59
4 RÓŻAŃSKI JACEK 2 22 5 5 112.88
5 RĘKAS ADAM 2 39 4 4 90.95
6 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 30 2 2 49.32
7 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 48 2 2 48.50
8 BIELAK ANDRZEJ 2 10 1 1 20.96
9 ZMARZŁY MARIAN 2 16 0 0 0.00
10 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 11 0 0 0.00
11 MOSKALIK MACIEJ 2 21 0 0 0.00
12 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 5 0 0 0.00
13 KRÓLIK ADAM 2 41 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 10, z dnia 25.06.17 HALLE-3
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 52 5 33 139.31
2 MIARKA ADAM 2 43 5 18 123.97
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 31 5 9 120.14
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 48 1 2 28.36
5 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 30 1 2 28.22
6 BIELAK ANDRZEJ 2 10 1 1 20.96
7 ZMARZŁY MARIAN 2 16 0 0 0.00
8 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 11 0 0 0.00
9 MOSKALIK MACIEJ 2 21 0 0 0.00
10 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 5 0 0 0.00
11 KRÓLIK ADAM 2 41 0 0 0.00
12 RĘKAS ADAM 2 39 0 4 0.00
13 RÓŻAŃSKI JACEK 2 22 0 5 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 10
------------------------
z lotu HALLE-3 z dnia 25.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,30,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 335.667 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 369
5.Ilość konkursów.......................: 74
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1446.35
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1382.71
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,21,42
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,30,39
10.Czas trwania konkursu.................: 8 min. 57 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 13 | 369 | 74 |20.05|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 369 | 74 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 10.
z lotu HALLE-3, w dniu 25.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 MIARKA ADAM 2 39 GSM 10:21:42 1446.35 2.71 43- 18- 5 335.120 30.000
2 MIARKA ADAM 2 43 G 10:21:51 1445.42 5.42 2 < 3> 335.120 0.000
3 MIARKA ADAM 2 40 G 10:22:00 1444.48 8.13 3 < 11> 335.120 0.000
4 KURAS MARIUSZ 2 46 G 10:22:20 1432.21 10.84 52- 33- 5 332.750 0.000
5 KURAS MARIUSZ 2 27 GSM 10:22:40 1430.16 13.55 2 < 7> 332.750 29.450
6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 33 G 10:21:31 1430.09 16.26 31- 9- 5 331.090 0.000
7 KURAS MARIUSZ 2 21 G 10:22:43 1429.85 18.97 3 < 8> 332.750 0.000
8 KURAS MARIUSZ 2 31 G 10:22:45 1429.65 21.68 4 < 9> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 KURAS MARIUSZ 2 26 GCM 10:22:47 1429.44 24.39 5 < 9> 332.750 28.900
9 KURAS MARIUSZ 2 76 10:22:47 1429.44 24.39 6 < 20> 332.750 0.000
11 MIARKA ADAM 2 11 G 10:24:28 1429.29 29.81 4 < 12> 335.120 0.000
12 MIARKA ADAM 2 28 G 10:24:30 1429.08 32.52 5 < 17> 335.120 0.000
13 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 GSM 10:24:50 1428.42 35.23 48- 2- 1 335.440 28.360
14 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 9 GSM 10:20:12 1428.24 37.94 30- 2- 1 328.780 28.220
15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 GCM 10:22:50 1422.00 40.65 2 < 48> 331.090 28.080
16 RÓŻAŃSKI JACEK 2 11 G 10:30:15 1421.35 43.36 22- 5- 0 341.480 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 MIARKA ADAM 2 27 GCM 10:26:06 1419.40 46.07 6 < 19> 335.120 27.810
18 RĘKAS ADAM 2 5 G 10:31:45 1418.61 48.78 39- 4- 0 342.950 0.000
19 MIARKA ADAM 2 33 G 10:26:34 1416.60 51.49 7 < 30> 335.120 0.000
20 KURAS MARIUSZ 2 30 G 10:25:04 1415.56 54.20 7 < 21> 332.750 0.000
21 KURAS MARIUSZ 2 33 GCM 10:25:19 1414.05 56.91 8 < 22> 332.750 27.260
22 KURAS MARIUSZ 2 42 GSM 10:25:22 1413.75 59.62 9 < 22> 332.750 27.120
22 KURAS MARIUSZ 2 85 10:25:22 1413.75 59.62 10 < 24> 332.750 0.000
24 KURAS MARIUSZ 2 57 10:25:25 1413.45 65.04 11 < 25> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 KURAS MARIUSZ 2 83 10:25:33 1412.65 67.75 12 < 26> 332.750 0.000
26 KURAS MARIUSZ 2 36 GSM 10:25:34 1412.55 70.46 13 < 27> 332.750 26.580
27 KURAS MARIUSZ 2 49 G 10:25:35 1412.45 73.17 14 < 28> 332.750 0.000
28 KURAS MARIUSZ 2 25 G 10:25:36 1412.35 75.88 15 < 29> 332.750 0.000
29 KURAS MARIUSZ 2 19 G 10:25:38 1412.15 78.59 16 < 31> 332.750 0.000
30 MIARKA ADAM 2 42 G 10:27:20 1412.02 81.30 8 < 34> 335.120 0.000
31 KURAS MARIUSZ 2 9 G 10:25:43 1411.65 84.01 17 < 32> 332.750 0.000
32 KURAS MARIUSZ 2 4 G 10:25:46 1411.35 86.72 18 < 33> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33 KURAS MARIUSZ 2 3 GSM 10:25:50 1410.95 89.43 19 < 35> 332.750 0.000
34 MIARKA ADAM 2 30 G 10:27:35 1410.54 92.14 9 < 42> 335.120 0.000
35 KURAS MARIUSZ 2 82 10:26:10 1408.96 94.85 20 < 36> 332.750 0.000
36 KURAS MARIUSZ 2 51 10:26:11 1408.86 97.56 21 < 37> 332.750 0.000
37 KURAS MARIUSZ 2 20 GCM 10:26:12 1408.76 100.27 22 < 37> 332.750 0.000
37 KURAS MARIUSZ 2 5 G 10:26:12 1408.76 100.27 23 < 39> 332.750 0.000
39 KURAS MARIUSZ 2 18 G 10:26:13 1408.66 105.69 24 < 40> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40 KURAS MARIUSZ 2 8 G 10:26:14 1408.57 108.40 25 < 41> 332.750 0.000
41 KURAS MARIUSZ 2 6 G 10:26:16 1408.37 111.11 26 < 42> 332.750 0.000
42 KURAS MARIUSZ 2 69 10:26:18 1408.17 113.82 27 < 42> 332.750 0.000
42 KURAS MARIUSZ 2 24 G 10:26:18 1408.17 113.82 28 < 45> 332.750 0.000
42 MIARKA ADAM 2 49 G 10:27:59 1408.17 113.82 10 < 51> 335.120 0.000
45 KURAS MARIUSZ 2 12 G 10:26:20 1407.97 121.95 29 < 46> 332.750 0.000
46 KURAS MARIUSZ 2 64 10:26:21 1407.87 124.66 30 < 46> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
46 KURAS MARIUSZ 2 2 G 10:26:21 1407.87 124.66 31 < 49> 332.750 0.000
48 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GCM 10:25:12 1407.70 130.08 3 < 50> 331.090 23.560
49 KURAS MARIUSZ 2 45 G 10:26:26 1407.37 132.79 32 < 74> 332.750 0.000
50 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 39 GSM 10:25:16 1407.30 135.50 4 < 54> 331.090 23.290
51 MIARKA ADAM 2 17 G 10:28:18 1406.30 138.21 11 < 52> 335.120 0.000
52 MIARKA ADAM 2 24 GCM 10:28:23 1405.80 140.92 12 < 53> 335.120 23.010
53 MIARKA ADAM 2 46 G 10:28:28 1405.31 143.63 13 < 61> 335.120 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
54 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 GSM 10:25:54 1403.52 146.34 5 < 55> 331.090 22.740
55 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 15 G 10:25:55 1403.42 149.05 6 < 56> 331.090 0.000
56 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 GCM 10:25:57 1403.22 151.76 7 < 58> 331.090 22.470
57 RĘKAS ADAM 2 26 G 10:34:26 1403.04 154.47 2 < 69> 342.950 0.000
58 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 13 G 10:25:59 1403.02 157.18 8 < 65> 331.090 0.000
59 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 10:34:01 1399.41 159.89 2 < 60> 341.480 0.000
60 RÓŻAŃSKI JACEK 2 17 G 10:34:45 1395.22 162.60 3 < 70> 341.480 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
61 MIARKA ADAM 2 41 GCM 10:30:33 1393.14 165.31 14 < 62> 335.120 21.780
62 MIARKA ADAM 2 50 G 10:30:34 1393.04 168.02 15 < 63> 335.120 0.000
63 MIARKA ADAM 2 34 G 10:30:39 1392.56 170.73 16 < 64> 335.120 0.000
64 MIARKA ADAM 2 7 GSM 10:30:42 1392.27 173.44 17 < 68> 335.120 21.370
65 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 16 G 10:28:08 1390.36 176.15 9 331.090 0.000
66 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 57 10:26:38 1389.41 178.86 2 328.780 0.000
67 BIELAK ANDRZEJ 2 19 GSM 10:25:47 1389.28 181.57 10- 1- 1 327.570 20.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
68 MIARKA ADAM 2 1 G 10:31:25 1388.14 184.28 18 335.120 0.000
69 RĘKAS ADAM 2 48 G 10:37:23 1386.31 186.99 3 < 72> 342.950 0.000
70 RÓŻAŃSKI JACEK 2 18 G 10:36:34 1384.94 189.70 4 < 71> 341.480 0.000
71 RÓŻAŃSKI JACEK 2 20 G 10:36:41 1384.29 192.41 5 341.480 0.000
72 RĘKAS ADAM 2 12 G 10:37:47 1384.07 195.12 4 342.950 0.000
73 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 G 10:32:33 1382.97 197.83 2 335.440 0.000
74 KURAS MARIUSZ 2 7 G 10:30:39 1382.71 200.54 33 332.750 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
75 ZMARZŁY MARIAN 2 11 G 10:33:53 1380.62 0.00 16- 0- 0 336.710 0.000
76 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 18 GSM 10:28:11 1380.37 0.00 3 328.780 0.000
77 MIARKA ADAM 2 23 G 10:32:51 1379.95 0.00 19 335.120 0.000
78 RĘKAS ADAM 2 37 G 10:38:37 1379.43 0.00 5 342.950 0.000
79 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 G 10:30:05 1379.06 0.00 10 331.090 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 9, z dnia 18.06.17 MINDEN-4
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 53 5 33 248.28
2 MIARKA ADAM 2 43 5 13 230.17
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 34 5 7 224.15
4 RÓŻAŃSKI JACEK 2 13 3 3 127.93
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 39 3 3 125.52
6 ZMARZŁY MARIAN 2 18 0 0 0.00
7 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 1 0 0 0.00
8 BIELAK ANDRZEJ 2 12 0 0 0.00
9 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 6 0 0 0.00
10 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 5 0 0 0.00
11 KRÓLIK ADAM 2 33 0 0 0.00
12 MALESZKA STANISŁAW 2 4 0 0 0.00
13 RĘKAS ADAM 2 33 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 9, z dnia 18.06.17 MINDEN-4
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 34 5 7 224.15
2 MIARKA ADAM 2 43 5 13 223.44
3 KURAS MARIUSZ 2 53 4 33 190.69
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 39 2 3 81.38
5 ZMARZŁY MARIAN 2 18 0 0 0.00
6 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 1 0 0 0.00
7 BIELAK ANDRZEJ 2 12 0 0 0.00
8 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 6 0 0 0.00
9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 5 0 0 0.00
10 KRÓLIK ADAM 2 33 0 0 0.00
11 MALESZKA STANISŁAW 2 4 0 0 0.00
12 RĘKAS ADAM 2 33 0 0 0.00
13 RÓŻAŃSKI JACEK 2 13 0 3 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 9
------------------------
z lotu MINDEN-4 z dnia 18.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 5,50,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 559.923 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 294
5.Ilość konkursów.......................: 59
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1463.49
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1370.87
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,10,26
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,41,50
10.Czas trwania konkursu.................:31 min. 24 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 13 | 294 | 59 |20.07|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 294 | 59 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 9.
z lotu MINDEN-4, w dniu 18.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 33 G 12:10:26 1463.49 3.40 53- 33- 4 556.760 0.000
2 KURAS MARIUSZ 2 45 G 12:17:05 1438.35 6.80 2 < 3> 556.760 0.000
3 KURAS MARIUSZ 2 82 12:17:08 1438.16 10.20 3 < 4> 556.760 0.000
4 KURAS MARIUSZ 2 10 G 12:18:01 1434.89 13.61 4 < 5> 556.760 0.000
5 KURAS MARIUSZ 2 36 G 12:20:16 1426.61 17.01 5 < 6> 556.760 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 26 GCM 12:20:22 1426.25 20.41 6 < 7> 556.760 49.140
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 KURAS MARIUSZ 2 72 12:22:23 1418.92 23.81 7 < 8> 556.760 0.000
8 KURAS MARIUSZ 2 42 G 12:22:26 1418.74 27.21 8 < 9> 556.760 0.000
9 KURAS MARIUSZ 2 27 GSM 12:22:52 1417.17 30.61 9 < 10> 556.760 48.620
10 KURAS MARIUSZ 2 18 GSM 12:22:55 1416.99 34.01 10 < 11> 556.760 48.450
11 KURAS MARIUSZ 2 69 12:22:58 1416.81 37.41 11 < 12> 556.760 0.000
12 KURAS MARIUSZ 2 20 G 12:22:59 1416.75 40.82 12 < 13> 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 KURAS MARIUSZ 2 15 G 12:23:00 1416.69 44.22 13 < 14> 556.760 0.000
14 KURAS MARIUSZ 2 76 12:23:11 1416.03 47.62 14 < 15> 556.760 0.000
15 KURAS MARIUSZ 2 85 12:23:15 1415.79 51.02 15 < 17> 556.760 0.000
16 MIARKA ADAM 2 1 GSM 12:25:24 1412.92 54.42 43- 13- 5 558.670 47.410
17 KURAS MARIUSZ 2 59 12:24:17 1412.08 57.82 16 < 18> 556.760 0.000
18 KURAS MARIUSZ 2 3 G 12:24:24 1411.66 61.22 17 < 20> 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 MIARKA ADAM 2 50 G 12:26:04 1410.55 64.63 2 < 24> 558.670 0.000
20 KURAS MARIUSZ 2 78 12:25:07 1409.10 68.03 18 < 21> 556.760 0.000
21 KURAS MARIUSZ 2 60 12:25:08 1409.04 71.43 19 < 25> 556.760 0.000
22 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 GCM 12:23:57 1408.96 74.83 34- 7- 5 555.060 46.380
22 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 13 GSM 12:23:57 1408.96 74.83 2 < 32> 555.060 46.380
24 MIARKA ADAM 2 27 GCM 12:27:18 1406.17 81.63 3 < 30> 558.670 46.030
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 KURAS MARIUSZ 2 19 G 12:26:33 1404.01 85.03 20 < 26> 556.760 0.000
26 KURAS MARIUSZ 2 77 12:26:34 1403.95 88.44 21 < 28> 556.760 0.000
27 RÓŻAŃSKI JACEK 2 20 G 12:32:10 1403.82 91.84 13- 3- 0 564.570 0.000
28 KURAS MARIUSZ 2 12 G 12:26:38 1403.72 95.24 22 < 29> 556.760 0.000
29 KURAS MARIUSZ 2 8 G 12:26:48 1403.13 98.64 23 < 33> 556.760 0.000
30 MIARKA ADAM 2 2 G 12:28:58 1400.29 102.04 4 < 31> 558.670 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 MIARKA ADAM 2 24 G 12:29:00 1400.18 105.44 5 < 36> 558.670 0.000
32 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 GCM 12:26:34 1399.66 108.84 3 < 39> 555.060 44.660
33 KURAS MARIUSZ 2 35 GCM 12:28:34 1396.91 112.24 24 < 34> 556.760 44.480
34 KURAS MARIUSZ 2 25 G 12:28:41 1396.50 115.65 25 < 38> 556.760 0.000
35 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 G 12:30:23 1396.39 119.05 39- 3- 2 559.090 0.000
36 MIARKA ADAM 2 29 GSM 12:31:11 1392.56 122.45 6 < 37> 558.670 43.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37 MIARKA ADAM 2 41 GCM 12:31:17 1392.21 125.85 7 < 42> 558.670 43.790
38 KURAS MARIUSZ 2 64 12:30:01 1391.84 129.25 26 < 43> 556.760 0.000
39 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 GCM 12:29:33 1389.21 132.65 4 < 40> 555.060 43.450
40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 GCM 12:29:49 1388.29 136.05 5 < 41> 555.060 43.280
41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GSM 12:29:52 1388.11 139.46 6 < 57> 555.060 0.000
42 MIARKA ADAM 2 42 G 12:32:30 1388.00 142.86 8 < 44> 558.670 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 KURAS MARIUSZ 2 57 12:31:29 1386.76 146.26 27 < 48> 556.760 0.000
44 MIARKA ADAM 2 17 G 12:33:16 1385.36 149.66 9 < 46> 558.670 0.000
45 RÓŻAŃSKI JACEK 2 8 G 12:37:33 1385.28 153.06 2 < 59> 564.570 0.000
46 MIARKA ADAM 2 31 GSM 12:33:38 1384.10 156.46 10 < 47> 558.670 42.240
47 MIARKA ADAM 2 20 G 12:34:14 1382.05 159.86 11 < 54> 558.670 0.000
48 KURAS MARIUSZ 2 7 G 12:33:15 1380.68 163.27 28 < 49> 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 KURAS MARIUSZ 2 49 G 12:33:18 1380.51 166.67 29 < 50> 556.760 0.000
50 KURAS MARIUSZ 2 34 G 12:33:31 1379.77 170.07 30 < 51> 556.760 0.000
51 KURAS MARIUSZ 2 28 G 12:33:37 1379.43 173.47 31 < 53> 556.760 0.000
52 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 GSM 12:35:38 1378.31 176.87 2 < 58> 559.090 41.210
53 KURAS MARIUSZ 2 51 12:34:00 1378.12 180.27 32 < 55> 556.760 0.000
54 MIARKA ADAM 2 28 G 12:35:41 1377.11 183.67 12 < 56> 558.670 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
55 KURAS MARIUSZ 2 4 G 12:34:47 1375.45 187.07 33 556.760 0.000
56 MIARKA ADAM 2 40 G 12:36:21 1374.85 190.48 13 558.670 0.000
57 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 GCM 12:33:58 1374.02 193.88 7 555.060 0.000
58 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 26 GSM 12:37:42 1371.33 197.28 3 559.090 40.170
59 RÓŻAŃSKI JACEK 2 6 G 12:41:50 1370.87 200.68 3 564.570 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
60 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 41 G 12:38:42 1367.97 0.00 4 559.090 0.000
61 KURAS MARIUSZ 2 9 G 12:38:01 1364.55 0.00 34 556.760 0.000
62 MIARKA ADAM 2 4 G 12:39:50 1363.16 0.00 14 558.670 0.000
63 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 46 G 12:37:12 1363.11 0.00 8 555.060 0.000
64 RĘKAS ADAM 2 21 G 12:45:29 1362.70 0.00 33- 0- 0 566.180 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 8, z dnia 11.06.17 MINDEN-3
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 55 5 36 248.49
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 21 5 7 235.14
3 MIARKA ADAM 2 43 5 13 234.85
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 44 4 4 178.33
5 RĘKAS ADAM 2 33 3 3 133.19
6 RÓŻAŃSKI JACEK 2 21 2 2 88.49
7 KRÓLIK ADAM 2 33 2 2 87.88
8 ZMARZŁY MARIAN 2 21 0 0 0.00
9 BIELAK ANDRZEJ 2 12 0 0 0.00
10 MOSKALIK MACIEJ 2 26 0 0 0.00
11 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 7 0 0 0.00
12 MALESZKA STANISŁAW 2 4 0 0 0.00
13 REMBISZ STANISŁAW 2 15 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 8, z dnia 11.06.17 MINDEN-3
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 55 5 36 245.00
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 21 5 7 231.36
3 MIARKA ADAM 2 43 3 13 135.01
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 44 1 4 41.82
5 ZMARZŁY MARIAN 2 21 0 0 0.00
6 BIELAK ANDRZEJ 2 12 0 0 0.00
7 MOSKALIK MACIEJ 2 26 0 0 0.00
8 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 7 0 0 0.00
9 KRÓLIK ADAM 2 33 0 2 0.00
10 MALESZKA STANISŁAW 2 4 0 0 0.00
11 RĘKAS ADAM 2 33 0 3 0.00
12 RÓŻAŃSKI JACEK 2 21 0 2 0.00
13 REMBISZ STANISŁAW 2 15 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 8
------------------------
z lotu MINDEN-3 z dnia 11.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 5,45,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 561.302 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 335
5.Ilość konkursów.......................: 67
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1250.63
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1162.99
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,10,11
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,43,44
10.Czas trwania konkursu.................:33 min. 33 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 13 | 335 | 67 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 335 | 67 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 8.
z lotu MINDEN-3, w dniu 11.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 26 GSM 13:10:11 1250.63 2.99 55- 36- 5 556.760 50.000
2 KURAS MARIUSZ 2 20 GSM 13:10:49 1248.85 5.97 2 < 3> 556.760 49.850
3 KURAS MARIUSZ 2 27 G 13:10:54 1248.62 8.96 3 < 4> 556.760 0.000
4 KURAS MARIUSZ 2 30 G 13:10:57 1248.48 11.94 4 < 5> 556.760 0.000
5 KURAS MARIUSZ 2 22 G 13:15:57 1234.64 14.93 5 < 8> 556.760 0.000
6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 13 GSM 13:15:08 1233.10 17.91 21- 7- 5 555.060 49.240
7 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 62 13:19:59 1228.81 20.90 44- 4- 1 559.090 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 KURAS MARIUSZ 2 6 GSM 13:19:31 1224.95 23.88 6 < 9> 556.760 48.940
9 KURAS MARIUSZ 2 3 G 13:19:40 1224.55 26.87 7 < 10> 556.760 0.000
10 KURAS MARIUSZ 2 59 13:19:46 1224.28 29.85 8 < 12> 556.760 0.000
11 MIARKA ADAM 2 25 G 13:22:18 1221.67 32.84 43- 13- 3 558.670 0.000
12 KURAS MARIUSZ 2 42 GSM 13:21:20 1220.07 35.82 9 < 13> 556.760 48.330
13 KURAS MARIUSZ 2 57 13:21:56 1218.47 38.81 10 < 14> 556.760 0.000
14 KURAS MARIUSZ 2 32 G 13:22:15 1217.63 41.79 11 < 15> 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 KURAS MARIUSZ 2 2 GSM 13:22:16 1217.58 44.78 12 < 16> 556.760 47.880
16 KURAS MARIUSZ 2 18 G 13:22:45 1216.30 47.76 13 < 17> 556.760 0.000
17 KURAS MARIUSZ 2 82 13:22:48 1216.16 50.75 14 < 21> 556.760 0.000
18 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 GCM 13:21:35 1215.68 53.73 2 < 20> 555.060 47.420
19 MIARKA ADAM 2 27 G 13:24:49 1214.98 56.72 2 < 22> 558.670 0.000
20 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GSM 13:22:50 1212.36 59.70 3 < 28> 555.060 47.120
21 KURAS MARIUSZ 2 8 G 13:25:12 1209.82 62.69 15 < 25> 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 MIARKA ADAM 2 39 G 13:27:39 1207.54 65.67 3 < 24> 558.670 0.000
23 RĘKAS ADAM 2 5 G 13:33:53 1207.51 68.66 33- 3- 0 566.180 0.000
24 MIARKA ADAM 2 1 GSM 13:28:02 1206.54 71.64 4 < 29> 558.670 46.520
25 KURAS MARIUSZ 2 33 G 13:26:30 1206.41 74.63 16 < 26> 556.760 0.000
26 KURAS MARIUSZ 2 14 G 13:26:35 1206.20 77.61 17 < 27> 556.760 0.000
27 KURAS MARIUSZ 2 72 13:26:46 1205.72 80.60 18 < 30> 556.760 0.000
28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 GSM 13:25:25 1205.56 83.58 4 < 31> 555.060 45.910
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29 MIARKA ADAM 2 28 G 13:28:34 1205.16 86.57 5 < 34> 558.670 0.000
30 KURAS MARIUSZ 2 11 G 13:27:09 1204.72 89.55 19 < 32> 556.760 0.000
31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 33 G 13:25:49 1204.51 92.54 5 < 56> 555.060 0.000
32 KURAS MARIUSZ 2 78 13:27:31 1203.76 95.52 20 < 33> 556.760 0.000
33 KURAS MARIUSZ 2 83 13:28:14 1201.90 98.51 21 < 40> 556.760 0.000
34 MIARKA ADAM 2 49 G 13:30:15 1200.80 101.49 6 < 35> 558.670 0.000
35 MIARKA ADAM 2 41 GCM 13:30:22 1200.49 104.48 7 < 38> 558.670 44.850
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36 RÓŻAŃSKI JACEK 2 18 G 13:36:12 1198.15 107.46 21- 2- 0 564.570 0.000
37 KRÓLIK ADAM 2 10 G 13:37:53 1197.31 110.45 33- 2- 0 566.190 0.000
38 MIARKA ADAM 2 12 G 13:31:40 1197.15 113.43 8 < 43> 558.670 0.000
39 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 35 G 13:32:03 1197.07 116.42 2 < 46> 559.090 0.000
40 KURAS MARIUSZ 2 49 G 13:30:54 1195.02 119.40 22 < 44> 556.760 0.000
41 RĘKAS ADAM 2 59 13:38:52 1194.81 122.39 2 < 50> 566.180 0.000
42 RÓŻAŃSKI JACEK 2 6 G 13:37:53 1193.89 125.37 2 564.570 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 MIARKA ADAM 2 13 GCM 13:33:06 1193.48 128.36 9 < 48> 558.670 43.640
44 KURAS MARIUSZ 2 85 13:32:00 1192.21 131.34 23 < 47> 556.760 0.000
45 KRÓLIK ADAM 2 37 G 13:39:55 1192.19 134.33 2 566.190 0.000
46 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 22 G 13:34:53 1189.85 137.31 3 < 55> 559.090 0.000
47 KURAS MARIUSZ 2 64 13:33:13 1189.11 140.30 24 < 51> 556.760 0.000
48 MIARKA ADAM 2 20 G 13:35:52 1186.47 143.28 10 < 49> 558.670 0.000
49 MIARKA ADAM 2 31 G 13:35:54 1186.39 146.27 11 < 57> 558.670 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
50 RĘKAS ADAM 2 26 G 13:42:59 1184.52 149.25 3 566.180 0.000
51 KURAS MARIUSZ 2 12 G 13:35:19 1183.80 152.24 25 < 52> 556.760 0.000
52 KURAS MARIUSZ 2 25 G 13:35:21 1183.71 155.22 26 < 53> 556.760 0.000
53 KURAS MARIUSZ 2 35 G 13:35:26 1183.51 158.21 27 < 54> 556.760 0.000
54 KURAS MARIUSZ 2 5 G 13:36:16 1181.41 161.19 28 < 58> 556.760 0.000
55 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 GSM 13:38:25 1180.97 164.18 4 559.090 41.820
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
56 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 GCM 13:36:14 1177.89 167.16 6 < 62> 555.060 41.670
57 MIARKA ADAM 2 29 G 13:39:20 1177.80 170.15 12 < 59> 558.670 0.000
58 KURAS MARIUSZ 2 28 G 13:37:53 1177.37 173.13 29 < 60> 556.760 0.000
59 MIARKA ADAM 2 18 G 13:40:10 1175.74 176.12 13 558.670 0.000
60 KURAS MARIUSZ 2 88 13:38:36 1175.59 179.10 30 < 61> 556.760 0.000
61 KURAS MARIUSZ 2 10 G 13:39:28 1173.44 182.09 31 < 63> 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
62 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 GCM 13:39:05 1170.81 185.07 7 555.060 0.000
63 KURAS MARIUSZ 2 44 G 13:41:42 1167.95 188.06 32 < 64> 556.760 0.000
64 KURAS MARIUSZ 2 79 13:41:52 1167.54 191.04 33 < 65> 556.760 0.000
65 KURAS MARIUSZ 2 9 G 13:43:33 1163.43 194.03 34 < 66> 556.760 0.000
66 KURAS MARIUSZ 2 41 G 13:43:38 1163.23 197.01 35 < 67> 556.760 0.000
67 KURAS MARIUSZ 2 31 G 13:43:44 1162.99 200.00 36 556.760 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
68 RÓŻAŃSKI JACEK 2 11 G 13:50:40 1162.46 0.00 3 564.570 0.000
69 MIARKA ADAM 2 11 G 13:45:43 1162.16 0.00 14 558.670 0.000
70 MIARKA ADAM 2 8 GSM 13:45:46 1162.04 0.00 15 558.670 0.000
71 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 14 G 13:43:24 1160.24 0.00 8 555.060 0.000
72 MOSKALIK MACIEJ 2 40 G 13:51:50 1157.01 0.00 26- 0- 0 563.270 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 7, z dnia 03.06.17 HALLE-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 53 6 28 175.92
2 MIARKA ADAM 2 43 6 11 169.48
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 38 6 13 166.33
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 44 6 6 145.13
5 RĘKAS ADAM 2 41 6 6 143.02
6 RÓŻAŃSKI JACEK 2 22 4 4 91.32
7 KRÓLIK ADAM 2 48 3 3 68.15
8 ZMARZŁY MARIAN 2 23 3 3 67.24
9 MOSKALIK MACIEJ 2 25 2 2 48.55
10 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 10 1 1 20.26
11 BIELAK ANDRZEJ 2 10 0 0 0.00
12 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 11 0 0 0.00
13 REMBISZ STANISŁAW 2 16 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 7, z dnia 03.06.17 HALLE-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 53 5 28 141.58
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 38 5 13 137.11
3 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 44 4 6 102.37
4 MIARKA ADAM 2 43 2 11 52.90
5 ZMARZŁY MARIAN 2 23 2 3 46.19
6 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 10 1 1 20.26
7 BIELAK ANDRZEJ 2 10 0 0 0.00
8 MOSKALIK MACIEJ 2 25 0 2 0.00
9 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 11 0 0 0.00
10 KRÓLIK ADAM 2 48 0 3 0.00
11 RĘKAS ADAM 2 41 0 6 0.00
12 RÓŻAŃSKI JACEK 2 22 0 4 0.00
13 REMBISZ STANISŁAW 2 16 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 7
------------------------
z lotu HALLE-2 z dnia 03.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,05,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 336.352 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 384
5.Ilość konkursów.......................: 77
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1116.67
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1000.87
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,02,59
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,40,09
10.Czas trwania konkursu.................:37 min. 10 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 13 | 384 | 77 |20.05|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 384 | 77 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 7.
z lotu HALLE-2, w dniu 03.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 36 G 11:02:59 1116.67 2.60 53- 28- 5 332.750 0.000
2 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 26 GSM 11:05:32 1116.15 5.21 44- 6- 4 335.440 29.870
3 KURAS MARIUSZ 2 26 GSM 11:03:42 1113.99 7.81 2 < 4> 332.750 29.740
4 KURAS MARIUSZ 2 20 GSM 11:03:53 1113.31 10.42 3 < 6> 332.750 29.610
5 MIARKA ADAM 2 24 G 11:07:16 1108.69 13.02 43- 11- 2 335.120 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 31 G 11:07:39 1099.46 15.63 4 < 11> 332.750 0.000
7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 40 GSM 11:06:39 1097.60 18.23 38- 13- 5 331.090 29.210
8 MIARKA ADAM 2 40 G 11:10:35 1096.66 20.83 2 < 9> 335.120 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 MIARKA ADAM 2 41 G 11:10:38 1096.48 23.44 3 < 16> 335.120 0.000
10 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 GCM 11:08:13 1091.93 26.04 2 < 15> 331.090 28.820
11 KURAS MARIUSZ 2 14 GSM 11:09:58 1091.10 28.65 5 < 12> 332.750 28.680
12 KURAS MARIUSZ 2 2 G 11:10:59 1087.48 31.25 6 < 14> 332.750 0.000
13 MOSKALIK MACIEJ 2 40 G 11:16:57 1087.29 33.85 25- 2- 0 339.180 0.000
14 KURAS MARIUSZ 2 57 11:12:47 1081.12 36.46 7 < 20> 332.750 0.000
15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 33 G 11:11:16 1081.05 39.06 3 < 23> 331.090 0.000
16 MIARKA ADAM 2 33 GSM 11:15:39 1078.77 41.67 4 < 19> 335.120 28.030
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 RĘKAS ADAM 2 21 G 11:24:35 1073.12 44.27 41- 6- 0 342.950 0.000
18 RĘKAS ADAM 2 24 G 11:24:36 1073.06 46.88 2 < 59> 342.950 0.000
19 MIARKA ADAM 2 42 G 11:17:22 1072.84 49.48 5 < 29> 335.120 0.000
20 KURAS MARIUSZ 2 18 G 11:16:30 1068.22 52.08 8 < 21> 332.750 0.000
21 KURAS MARIUSZ 2 77 11:16:46 1067.31 54.69 9 < 22> 332.750 0.000
22 KURAS MARIUSZ 2 41 G 11:16:51 1067.02 57.29 10 < 25> 332.750 0.000
23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GSM 11:15:54 1064.94 59.90 4 < 27> 331.090 27.110
24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 24 GSM 11:20:43 1062.47 62.50 2 < 35> 335.440 26.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 KURAS MARIUSZ 2 6 GSM 11:18:14 1062.31 65.10 11 < 26> 332.750 26.840
26 KURAS MARIUSZ 2 21 GSM 11:18:27 1061.57 67.71 12 < 30> 332.750 26.710
27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 GCM 11:17:19 1060.11 70.31 5 < 28> 331.090 26.580
28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 48 G 11:17:20 1060.05 72.92 6 < 36> 331.090 0.000
29 MIARKA ADAM 2 12 G 11:21:11 1059.89 75.52 6 < 33> 335.120 0.000
30 KURAS MARIUSZ 2 49 G 11:19:18 1058.70 78.13 13 < 31> 332.750 0.000
31 KURAS MARIUSZ 2 32 G 11:19:20 1058.59 80.73 14 < 32> 332.750 0.000
32 KURAS MARIUSZ 2 85 11:19:22 1058.48 83.33 15 < 34> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33 MIARKA ADAM 2 27 G 11:22:02 1057.05 85.94 7 < 40> 335.120 0.000
34 KURAS MARIUSZ 2 30 G 11:19:49 1056.96 88.54 16 < 37> 332.750 0.000
35 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 GCM 11:22:53 1055.23 91.15 3 < 63> 335.440 25.530
36 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 39 GSM 11:18:46 1055.21 93.75 7 < 41> 331.090 25.390
37 KURAS MARIUSZ 2 63 11:20:25 1054.95 96.35 17 < 42> 332.750 0.000
38 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 11:30:00 1050.71 98.96 22- 4- 0 341.480 0.000
39 KRÓLIK ADAM 2 10 G 11:31:47 1049.53 101.56 48- 3- 0 342.970 0.000
40 MIARKA ADAM 2 7 GSM 11:24:23 1049.27 104.17 8 < 44> 335.120 24.870
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 15 G 11:21:20 1046.65 106.77 8 < 45> 331.090 0.000
42 KURAS MARIUSZ 2 78 11:24:44 1040.71 109.38 18 < 43> 332.750 0.000
43 KURAS MARIUSZ 2 12 G 11:24:50 1040.39 111.98 19 < 46> 332.750 0.000
44 MIARKA ADAM 2 28 G 11:27:10 1040.21 114.58 9 < 65> 335.120 0.000
45 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 G 11:23:24 1039.86 117.19 9 < 55> 331.090 0.000
46 KURAS MARIUSZ 2 40 G 11:25:22 1038.65 119.79 20 < 47> 332.750 0.000
47 KURAS MARIUSZ 2 72 11:26:25 1035.26 122.40 21 < 48> 332.750 0.000
48 KURAS MARIUSZ 2 9 G 11:26:28 1035.10 125.00 22 < 49> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 KURAS MARIUSZ 2 59 11:27:16 1032.53 127.60 23 < 50> 332.750 0.000
50 KURAS MARIUSZ 2 51 11:27:19 1032.37 130.21 24 < 52> 332.750 0.000
51 RÓŻAŃSKI JACEK 2 6 G 11:36:31 1030.05 132.81 2 < 61> 341.480 0.000
52 KURAS MARIUSZ 2 64 11:28:06 1029.87 135.42 25 < 57> 332.750 0.000
53 ZMARZŁY MARIAN 2 7 GSM 11:32:02 1029.59 138.02 23- 3- 2 336.710 23.160
54 ZMARZŁY MARIAN 2 31 GSM 11:32:09 1029.22 140.63 2 < 69> 336.710 23.030
55 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 16 G 11:26:52 1028.66 143.23 10 < 58> 331.090 0.000
56 KRÓLIK ADAM 2 43 G 11:38:31 1028.34 145.83 2 < 74> 342.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
57 KURAS MARIUSZ 2 42 G 11:28:35 1028.33 148.44 26 < 67> 332.750 0.000
58 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 GCM 11:27:05 1027.96 151.04 11 < 64> 331.090 0.000
59 RĘKAS ADAM 2 52 11:39:06 1026.49 153.65 3 < 60> 342.950 0.000
60 RĘKAS ADAM 2 11 G 11:39:08 1026.39 156.25 4 < 62> 342.950 0.000
61 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 G 11:38:06 1025.16 158.85 3 < 72> 341.480 0.000
62 RĘKAS ADAM 2 37 G 11:39:37 1024.90 161.46 5 < 71> 342.950 0.000
63 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 G 11:32:26 1024.45 164.06 4 < 70> 335.440 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
64 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 6 G 11:28:19 1024.04 166.67 12 < 66> 331.090 0.000
65 MIARKA ADAM 2 45 G 11:32:29 1023.32 169.27 10 < 68> 335.120 0.000
66 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 G 11:29:57 1018.90 171.88 13 331.090 0.000
67 KURAS MARIUSZ 2 25 G 11:33:22 1013.35 174.48 27 < 73> 332.750 0.000
68 MIARKA ADAM 2 20 G 11:35:58 1012.55 177.08 11 335.120 0.000
69 ZMARZŁY MARIAN 2 4 G 11:37:38 1012.26 179.69 3 336.710 0.000
70 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 35 G 11:36:41 1011.33 182.29 5 < 77> 335.440 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
71 RĘKAS ADAM 2 40 G 11:44:14 1010.96 184.90 6 342.950 0.000
72 RÓŻAŃSKI JACEK 2 16 G 11:43:16 1009.50 187.50 4 341.480 0.000
73 KURAS MARIUSZ 2 15 G 11:35:24 1007.11 190.10 28 332.750 0.000
74 KRÓLIK ADAM 2 73 11:45:50 1006.27 192.71 3 342.970 0.000
75 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 6 GSM 11:35:34 1001.58 195.31 10- 1- 1 331.090 20.260
76 MOSKALIK MACIEJ 2 4 G 11:43:52 1000.93 197.92 2 339.180 0.000
77 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 23 GSM 11:40:09 1000.87 200.52 6 335.440 20.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
78 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 8 GSM 11:41:14 997.64 0.00 7 335.440 0.000
79 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 19 G 11:36:57 997.41 0.00 14 331.090 0.000
80 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 54 11:42:20 994.39 0.00 8 335.440 0.000
81 MIARKA ADAM 2 17 G 11:42:24 993.24 0.00 12 335.120 0.000
82 KURAS MARIUSZ 2 76 11:40:20 992.30 0.00 29 332.750 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 6, z dnia 28.05.17 MINDEN-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 45 5 18 247.37
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 26 5 9 241.06
3 MIARKA ADAM 2 45 5 16 238.56
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 45 5 9 226.72
5 RÓŻAŃSKI JACEK 2 16 5 6 220.26
6 KRÓLIK ADAM 2 48 5 6 217.25
7 RĘKAS ADAM 2 39 4 4 181.44
8 ZMARZŁY MARIAN 2 30 4 4 173.55
9 MOSKALIK MACIEJ 2 30 4 4 170.39
10 MALESZKA STANISŁAW 2 11 1 1 43.29
11 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 10 0 0 0.00
12 BIELAK ANDRZEJ 2 10 0 0 0.00
13 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 13 0 0 0.00
14 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 13 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 6, z dnia 28.05.17 MINDEN-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 45 5 18 242.49
2 MIARKA ADAM 2 45 4 16 183.42
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 26 3 9 138.03
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 45 2 9 90.66
5 ZMARZŁY MARIAN 2 30 2 4 85.00
6 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 10 0 0 0.00
7 BIELAK ANDRZEJ 2 10 0 0 0.00
8 MOSKALIK MACIEJ 2 30 0 4 0.00
9 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 13 0 0 0.00
10 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 13 0 0 0.00
11 KRÓLIK ADAM 2 48 0 6 0.00
12 MALESZKA STANISŁAW 2 11 0 1 0.00
13 RĘKAS ADAM 2 39 0 4 0.00
14 RÓŻAŃSKI JACEK 2 16 0 6 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 6
------------------------
z lotu MINDEN-2 z dnia 28.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,30,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 560.162 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 14
4.Ilość wysłanych gołębi................: 381
5.Ilość konkursów.......................: 77
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1112.98
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 974.11
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,48,43
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,03,31
10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 14 min. 48 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 14 | 381 | 77 |20.21|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 14 | 381 | 77 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 6.
z lotu MINDEN-2, w dniu 28.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 GCM 14:48:43 1112.98 2.62 26- 9- 3 555.060 50.000
2 KURAS MARIUSZ 2 82 14:56:04 1100.17 5.25 45- 18- 5 556.760 0.000
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 13 G 14:55:53 1097.21 7.87 2 < 16> 555.060 0.000
4 KURAS MARIUSZ 2 5 GSM 14:58:37 1094.66 10.50 2 < 5> 556.760 49.610
5 KURAS MARIUSZ 2 14 GSM 15:02:09 1087.10 13.12 3 < 6> 556.760 49.470
6 KURAS MARIUSZ 2 33 G 15:02:38 1086.08 15.75 4 < 8> 556.760 0.000
7 RĘKAS ADAM 2 24 G 15:11:23 1085.92 18.37 39- 4- 0 566.180 0.000
8 KURAS MARIUSZ 2 58 15:03:56 1083.33 21.00 5 < 11> 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 MIARKA ADAM 2 23 GCM 15:06:19 1082.03 23.62 45- 16- 4 558.670 48.950
10 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 26 GCM 15:06:53 1081.66 26.25 45- 9- 2 559.090 48.820
11 KURAS MARIUSZ 2 3 GSM 15:06:31 1077.91 28.87 6 < 12> 556.760 48.680
12 KURAS MARIUSZ 2 26 G 15:09:31 1071.69 31.50 7 < 13> 556.760 0.000
13 KURAS MARIUSZ 2 27 G 15:09:33 1071.62 34.12 8 < 17> 556.760 0.000
14 MIARKA ADAM 2 1 GSM 15:11:35 1071.10 36.75 2 < 15> 558.670 48.290
15 MIARKA ADAM 2 41 G 15:12:54 1068.41 39.37 3 < 22> 558.670 0.000
16 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 15 G 15:10:01 1067.39 41.99 3 < 23> 555.060 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 KURAS MARIUSZ 2 6 G 15:13:16 1064.01 44.62 9 < 18> 556.760 0.000
18 KURAS MARIUSZ 2 20 GSM 15:16:19 1057.84 47.24 10 < 19> 556.760 47.760
19 KURAS MARIUSZ 2 88 15:16:52 1056.74 49.87 11 < 20> 556.760 0.000
20 KURAS MARIUSZ 2 42 G 15:18:57 1052.58 52.49 12 < 24> 556.760 0.000
21 KRÓLIK ADAM 2 24 G 15:31:25 1045.76 55.12 48- 6- 0 566.190 0.000
22 MIARKA ADAM 2 35 G 15:24:54 1044.44 57.74 4 < 32> 558.670 0.000
23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 14 G 15:21:50 1043.67 60.37 4 < 30> 555.060 0.000
24 KURAS MARIUSZ 2 12 GSM 15:24:25 1041.81 62.99 13 < 26> 556.760 46.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 RÓŻAŃSKI JACEK 2 15 G 15:33:53 1038.04 65.62 16- 6- 0 564.570 0.000
26 KURAS MARIUSZ 2 49 G 15:27:46 1035.32 68.24 14 < 27> 556.760 0.000
27 KURAS MARIUSZ 2 69 15:28:19 1034.26 70.87 15 < 29> 556.760 0.000
28 RÓŻAŃSKI JACEK 2 13 G 15:36:28 1033.13 73.49 2 < 55> 564.570 0.000
29 KURAS MARIUSZ 2 21 GSM 15:29:09 1032.66 76.12 16 < 35> 556.760 0.000
30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 9 G 15:27:40 1032.35 78.74 5 < 34> 555.060 0.000
31 RĘKAS ADAM 2 54 15:39:04 1031.17 81.36 2 < 43> 566.180 0.000
32 MIARKA ADAM 2 42 G 15:32:36 1029.62 83.99 5 < 37> 558.670 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 62 15:33:14 1029.19 86.61 2 < 41> 559.090 0.000
34 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 G 15:31:07 1025.77 89.24 6 < 40> 555.060 0.000
35 KURAS MARIUSZ 2 22 G 15:33:03 1025.25 91.86 17 < 36> 556.760 0.000
36 KURAS MARIUSZ 2 36 G 15:33:34 1024.27 94.49 18 556.760 0.000
37 MIARKA ADAM 2 47 G 15:36:21 1022.55 97.11 6 < 46> 558.670 0.000
38 MOSKALIK MACIEJ 2 18 G 15:41:12 1021.90 99.74 30- 4- 0 563.270 0.000
39 ZMARZŁY MARIAN 2 16 G 15:38:37 1021.79 102.36 30- 4- 2 560.570 0.000
40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GSM 15:33:32 1021.21 104.99 7 < 47> 555.060 44.870
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 35 G 15:37:57 1020.33 107.61 3 < 44> 559.090 0.000
42 KRÓLIK ADAM 2 61 15:45:09 1019.89 110.24 2 < 59> 566.190 0.000
43 RĘKAS ADAM 2 27 G 15:46:21 1017.67 112.86 3 < 64> 566.180 0.000
44 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 3 G 15:42:11 1012.51 115.49 4 < 54> 559.090 0.000
45 ZMARZŁY MARIAN 2 31 GSM 15:44:42 1010.58 118.11 2 < 50> 560.570 44.210
46 MIARKA ADAM 2 18 G 15:43:25 1009.49 120.73 7 < 48> 558.670 0.000
47 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 22 G 15:40:57 1007.46 123.36 8 < 53> 555.060 0.000
48 MIARKA ADAM 2 8 G 15:44:38 1007.28 125.98 8 < 49> 558.670 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 MIARKA ADAM 2 7 GSM 15:45:55 1004.95 128.61 9 < 58> 558.670 43.680
50 ZMARZŁY MARIAN 2 3 G 15:48:00 1004.61 131.23 3 < 71> 560.570 0.000
51 MOSKALIK MACIEJ 2 34 G 15:51:14 1003.63 133.86 2 < 68> 563.270 0.000
52 MALESZKA STANISŁAW 2 26 G 16:00:42 1001.67 136.48 11- 1- 0 571.650 0.000
53 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 39 GSM 15:44:34 1000.89 139.11 9 555.060 43.160
54 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 54 15:49:05 1000.01 141.73 5 < 56> 559.090 0.000
55 RÓŻAŃSKI JACEK 2 6 G 15:54:48 999.59 144.36 3 < 61> 564.570 0.000
56 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 41 G 15:49:41 998.94 146.98 6 < 57> 559.090 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
57 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 30 G 15:49:53 998.58 149.61 7 < 63> 559.090 0.000
58 MIARKA ADAM 2 13 GCM 15:49:45 998.07 152.23 10 < 60> 558.670 42.500
59 KRÓLIK ADAM 2 38 G 15:58:31 995.91 154.86 3 < 65> 566.190 0.000
60 MIARKA ADAM 2 33 G 15:51:02 995.79 157.48 11 < 66> 558.670 0.000
61 RÓŻAŃSKI JACEK 2 20 G 15:57:42 994.49 160.10 4 < 62> 564.570 0.000
62 RÓŻAŃSKI JACEK 2 17 G 15:57:47 994.34 162.73 5 < 69> 564.570 0.000
63 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 GCM 15:52:40 993.64 165.35 8 < 74> 559.090 41.840
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
64 RĘKAS ADAM 2 6 G 16:00:07 993.10 167.98 4 566.180 0.000
65 KRÓLIK ADAM 2 10 G 16:00:24 992.62 170.60 4 < 67> 566.190 0.000
66 MIARKA ADAM 2 25 G 15:53:53 990.76 173.23 12 < 70> 558.670 0.000
67 KRÓLIK ADAM 2 40 G 16:02:41 988.66 175.85 5 < 75> 566.190 0.000
68 MOSKALIK MACIEJ 2 32 G 16:03:14 982.62 178.48 3 < 72> 563.270 0.000
69 RÓŻAŃSKI JACEK 2 9 G 16:05:22 981.24 181.10 6 564.570 0.000
70 MIARKA ADAM 2 34 G 16:01:03 978.32 183.73 13 < 73> 558.670 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
71 ZMARZŁY MARIAN 2 6 GSM 16:03:15 977.88 186.35 4 560.570 40.790
72 MOSKALIK MACIEJ 2 26 G 16:06:51 976.46 188.98 4 563.270 0.000
73 MIARKA ADAM 2 40 G 16:02:42 975.50 191.60 14 < 76> 558.670 0.000
74 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 17 G 16:03:23 975.07 194.23 9 559.090 0.000
75 KRÓLIK ADAM 2 53 16:10:45 974.93 196.85 6 566.190 0.000
76 MIARKA ADAM 2 20 G 16:03:17 974.51 199.48 15 < 77> 558.670 0.000
77 MIARKA ADAM 2 24 G 16:03:31 974.11 202.10 16 558.670 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
78 RĘKAS ADAM 2 42 G 16:11:22 973.88 0.00 5 566.180 0.000
79 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 G 16:07:49 967.59 0.00 10 559.090 0.000
80 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 1 G 16:04:00 967.00 0.00 10 555.060 0.000
81 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 16:14:48 965.41 0.00 7 564.570 0.000
82 RĘKAS ADAM 2 36 G 16:16:37 965.16 0.00 6 566.180 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 21.05.17 MINDEN-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 63 5 30 248.70
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 36 5 15 241.84
3 MIARKA ADAM 2 45 5 16 241.19
4 RĘKAS ADAM 2 44 5 9 234.56
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 46 5 6 213.69
6 ZMARZŁY MARIAN 2 34 5 5 211.52
7 RÓŻAŃSKI JACEK 2 26 4 4 169.25
8 KRÓLIK ADAM 2 52 3 3 127.83
9 REMBISZ STANISŁAW 2 18 2 2 86.09
10 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 35 2 2 85.43
11 BIELAK ANDRZEJ 2 15 1 1 41.74
12 MOSKALIK MACIEJ 2 31 0 0 0.00
13 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 10 0 0 0.00
14 MALESZKA STANISŁAW 2 10 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 21.05.17 MINDEN-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 63 5 30 244.89
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 36 5 15 233.79
3 MIARKA ADAM 2 45 5 16 225.01
4 ZMARZŁY MARIAN 2 34 5 5 211.52
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 46 3 6 123.69
6 BIELAK ANDRZEJ 2 15 1 1 41.74
7 MOSKALIK MACIEJ 2 31 0 0 0.00
8 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 10 0 0 0.00
9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 35 0 2 0.00
10 KRÓLIK ADAM 2 52 0 3 0.00
11 MALESZKA STANISŁAW 2 10 0 0 0.00
12 RĘKAS ADAM 2 44 0 9 0.00
13 RÓŻAŃSKI JACEK 2 26 0 4 0.00
14 REMBISZ STANISŁAW 2 18 0 2 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 5
------------------------
z lotu MINDEN-1 z dnia 21.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,45,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 560.639 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 14
4.Ilość wysłanych gołębi................: 465
5.Ilość konkursów.......................: 93
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1445.44
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1335.03
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,10,11
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,40,46
10.Czas trwania konkursu.................:30 min. 35 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 14 | 465 | 93 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 14 | 465 | 93 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 5.
z lotu MINDEN-1, w dniu 21.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 5 G 13:10:11 1445.44 2.15 63- 30- 5 556.760 0.000
2 KURAS MARIUSZ 2 14 GSM 13:10:13 1445.32 4.30 2 < 3> 556.760 49.890
3 KURAS MARIUSZ 2 15 GSM 13:11:56 1438.90 6.45 3 < 5> 556.760 49.780
4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 46 G 13:11:19 1436.80 8.60 36- 15- 5 555.060 0.000
5 KURAS MARIUSZ 2 64 13:12:41 1436.12 10.75 4 < 6> 556.760 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 12 GSM 13:13:06 1434.58 12.90 5 < 8> 556.760 49.460
7 MIARKA ADAM 2 50 G 13:15:23 1431.08 15.05 45- 16- 5 558.670 0.000
8 KURAS MARIUSZ 2 35 G 13:16:07 1423.51 17.20 6 < 9> 556.760 0.000
9 KURAS MARIUSZ 2 17 G 13:16:08 1423.45 19.35 7 < 10> 556.760 0.000
10 KURAS MARIUSZ 2 7 G 13:16:11 1423.27 21.51 8 < 14> 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 GCM 13:15:39 1420.86 23.66 2 < 15> 555.060 48.910
12 MIARKA ADAM 2 46 G 13:18:33 1419.57 25.81 2 < 19> 558.670 0.000
13 RĘKAS ADAM 2 19 G 13:24:05 1418.70 27.96 44- 9- 0 566.180 0.000
14 KURAS MARIUSZ 2 21 GSM 13:17:51 1417.23 30.11 9 < 16> 556.760 48.590
15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 42 G 13:16:58 1416.09 32.26 3 < 17> 555.060 0.000
16 KURAS MARIUSZ 2 57 13:18:19 1415.55 34.41 10 < 21> 556.760 0.000
17 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 GCM 13:17:31 1414.11 36.56 4 < 33> 555.060 48.260
18 RĘKAS ADAM 2 5 G 13:25:32 1413.57 38.71 2 < 34> 566.180 0.000
19 MIARKA ADAM 2 27 G 13:20:40 1411.97 40.86 3 < 20> 558.670 0.000
20 MIARKA ADAM 2 23 GCM 13:20:48 1411.50 43.01 4 < 28> 558.670 47.930
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 KURAS MARIUSZ 2 51 13:20:04 1409.28 45.16 11 < 22> 556.760 0.000
22 KURAS MARIUSZ 2 42 G 13:20:06 1409.16 47.31 12 < 23> 556.760 0.000
23 KURAS MARIUSZ 2 54 13:20:07 1409.10 49.46 13 < 24> 556.760 0.000
24 KURAS MARIUSZ 2 31 G 13:20:08 1409.04 51.61 14 < 25> 556.760 0.000
25 KURAS MARIUSZ 2 25 G 13:20:10 1408.93 53.76 15 < 26> 556.760 0.000
26 KURAS MARIUSZ 2 18 G 13:21:17 1404.95 55.91 16 < 27> 556.760 0.000
27 KURAS MARIUSZ 2 8 GSM 13:23:15 1398.02 58.06 17 < 30> 556.760 47.170
28 MIARKA ADAM 2 25 G 13:25:09 1396.15 60.22 5 < 29> 558.670 0.000
29 MIARKA ADAM 2 1 GSM 13:25:31 1394.87 62.37 6 < 32> 558.670 46.960
30 KURAS MARIUSZ 2 32 GSM 13:24:49 1392.54 64.52 18 < 31> 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 KURAS MARIUSZ 2 60 13:24:55 1392.19 66.67 19 < 37> 556.760 0.000
32 MIARKA ADAM 2 43 G 13:26:27 1391.63 68.82 7 < 46> 558.670 0.000
33 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 12 G 13:24:13 1390.37 70.97 5 < 39> 555.060 0.000
34 RĘKAS ADAM 2 12 G 13:33:00 1387.70 73.12 3 < 35> 566.180 0.000
35 RĘKAS ADAM 2 54 13:33:05 1387.41 75.27 4 < 47> 566.180 0.000
36 KRÓLIK ADAM 2 73 13:33:06 1387.38 77.42 52- 3- 0 566.190 0.000
37 KURAS MARIUSZ 2 3 G 13:26:36 1386.36 79.57 20 < 38> 556.760 0.000
38 KURAS MARIUSZ 2 79 13:26:39 1386.18 81.72 21 < 51> 556.760 0.000
39 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 21 G 13:25:26 1386.15 83.87 6 < 40> 555.060 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 1 G 13:25:28 1386.03 86.02 7 < 41> 555.060 0.000
41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 40 GSM 13:25:48 1384.88 88.17 8 < 42> 555.060 45.650
42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 GCM 13:25:50 1384.77 90.32 9 < 43> 555.060 45.540
43 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 GCM 13:26:45 1381.61 92.47 10 < 45> 555.060 45.430
44 REMBISZ STANISŁAW 2 6 G 13:31:49 1380.84 94.62 18- 2- 0 561.750 0.000
45 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 22 G 13:27:26 1379.26 96.77 11 < 72> 555.060 0.000
46 MIARKA ADAM 2 28 G 13:30:08 1378.98 98.92 8 < 50> 558.670 0.000
47 RĘKAS ADAM 2 51 13:35:40 1378.69 101.08 5 < 58> 566.180 0.000
48 ZMARZŁY MARIAN 2 31 GSM 13:31:37 1378.62 103.23 34- 5- 5 560.570 44.890
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 24 G 13:30:49 1377.69 105.38 46- 6- 3 559.090 0.000
50 MIARKA ADAM 2 45 G 13:30:54 1376.37 107.53 9 < 57> 558.670 0.000
51 KURAS MARIUSZ 2 20 GSM 13:29:40 1375.85 109.68 22 < 53> 556.760 0.000
52 ZMARZŁY MARIAN 2 15 GSM 13:32:28 1375.74 111.83 2 < 80> 560.570 44.460
53 KURAS MARIUSZ 2 2 G 13:30:28 1373.13 113.98 23 < 54> 556.760 0.000
54 KURAS MARIUSZ 2 22 G 13:31:04 1371.11 116.13 24 < 56> 556.760 0.000
55 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 G 13:37:02 1370.21 118.28 26- 4- 0 564.570 0.000
56 KURAS MARIUSZ 2 36 G 13:32:28 1366.39 120.43 25 < 61> 556.760 0.000
57 MIARKA ADAM 2 40 G 13:34:21 1364.77 122.58 10 < 59> 558.670 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
58 RĘKAS ADAM 2 21 G 13:39:58 1364.40 124.73 6 < 63> 566.180 0.000
59 MIARKA ADAM 2 6 GCM 13:35:13 1361.89 126.88 11 < 60> 558.670 43.700
60 MIARKA ADAM 2 13 GCM 13:35:19 1361.56 129.03 12 < 66> 558.670 43.590
61 KURAS MARIUSZ 2 27 G 13:34:06 1360.94 131.18 26 < 62> 556.760 0.000
62 KURAS MARIUSZ 2 85 13:34:09 1360.77 133.33 27 < 68> 556.760 0.000
63 RĘKAS ADAM 2 41 G 13:41:08 1360.57 135.48 7 < 78> 566.180 0.000
64 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 54 13:35:59 1360.37 137.63 2 < 70> 559.090 0.000
65 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 19 G 13:31:20 1358.54 139.78 35- 2- 0 552.020 0.000
66 MIARKA ADAM 2 17 G 13:36:35 1357.37 141.94 13 < 67> 558.670 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
67 MIARKA ADAM 2 5 GCM 13:36:50 1356.54 144.09 14 < 88> 558.670 42.830
68 KURAS MARIUSZ 2 82 13:35:48 1355.31 146.24 28 < 69> 556.760 0.000
69 KURAS MARIUSZ 2 19 G 13:35:52 1355.09 148.39 29 < 75> 556.760 0.000
70 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 40 G 13:37:57 1353.89 150.54 3 < 73> 559.090 0.000
71 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 38 G 13:32:48 1353.65 152.69 2 552.020 0.000
72 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 30 G 13:35:08 1353.37 154.84 12 < 79> 555.060 0.000
73 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 31 GSM 13:38:17 1352.80 156.99 4 < 83> 559.090 42.170
74 RÓŻAŃSKI JACEK 2 17 G 13:42:38 1351.83 159.14 2 < 76> 564.570 0.000
75 KURAS MARIUSZ 2 40 G 13:36:52 1351.80 161.29 30 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
76 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 13:42:39 1351.78 163.44 3 < 82> 564.570 0.000
77 BIELAK ANDRZEJ 2 26 GSM 13:32:45 1350.71 165.59 15- 1- 1 550.750 41.740
78 RĘKAS ADAM 2 60 13:44:18 1350.30 167.74 8 < 85> 566.180 0.000
79 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 39 G 13:36:18 1349.53 169.89 13 < 84> 555.060 0.000
80 ZMARZŁY MARIAN 2 29 GSM 13:40:36 1348.82 172.04 3 < 87> 560.570 41.410
81 KRÓLIK ADAM 2 22 G 13:44:51 1348.55 174.19 2 < 90> 566.190 0.000
82 RÓŻAŃSKI JACEK 2 5 G 13:44:26 1346.03 176.34 4 564.570 0.000
83 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 26 GCM 13:40:31 1345.53 178.49 5 < 89> 559.090 41.090
84 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 25 G 13:37:37 1345.22 180.65 14 < 93> 555.060 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
85 RĘKAS ADAM 2 38 G 13:46:23 1343.62 182.80 9 566.180 0.000
86 REMBISZ STANISŁAW 2 10 G 13:43:09 1343.42 184.95 2 561.750 0.000
87 ZMARZŁY MARIAN 2 6 GSM 13:42:47 1341.77 187.10 4 < 92> 560.570 40.650
88 MIARKA ADAM 2 7 G 13:42:17 1338.83 189.25 15 < 91> 558.670 0.000
89 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 4 GCM 13:43:04 1337.32 191.40 6 559.090 40.430
90 KRÓLIK ADAM 2 2 G 13:48:40 1336.40 193.55 3 566.190 0.000
91 MIARKA ADAM 2 9 G 13:43:03 1336.37 195.70 16 558.670 0.000
92 ZMARZŁY MARIAN 2 7 GSM 13:44:43 1335.59 197.85 5 560.570 40.110
93 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 G 13:40:46 1335.03 200.00 15 555.060 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
94 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 6 GSM 13:38:35 1334.73 0.00 3 552.020 0.000
95 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 16 GSM 13:43:57 1334.50 0.00 7 559.090 0.000
96 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 9 G 13:41:00 1334.28 0.00 16 555.060 0.000
97 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 2 G 13:44:15 1333.55 0.00 8 559.090 0.000
98 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 46 G 13:44:39 1332.28 0.00 9 559.090 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 14.05.17 HALLE-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 63 6 40 178.33
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 39 6 19 169.02
3 MIARKA ADAM 2 44 6 12 155.68
4 RĘKAS ADAM 2 43 6 9 141.38
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 48 6 10 140.69
6 RÓŻAŃSKI JACEK 2 27 3 3 73.24
7 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 33 3 3 69.31
8 MOSKALIK MACIEJ 2 33 2 2 44.21
9 KRÓLIK ADAM 2 56 1 1 26.27
10 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 15 1 1 24.51
11 ZMARZŁY MARIAN 2 53 1 1 24.02
12 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 31 1 1 22.25
13 REMBISZ STANISŁAW 2 19 1 1 21.37
14 BIELAK ANDRZEJ 2 11 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 14.05.17 HALLE-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 63 5 40 140.79
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 39 5 19 126.28
3 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 48 4 10 88.33
4 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 15 1 1 24.51
5 ZMARZŁY MARIAN 2 53 1 1 24.02
6 MIARKA ADAM 2 44 1 12 20.59
7 MOSKALIK MACIEJ 2 33 0 2 0.00
8 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 33 0 3 0.00
9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 31 0 1 0.00
10 KRÓLIK ADAM 2 56 0 1 0.00
11 RĘKAS ADAM 2 43 0 9 0.00
12 RÓŻAŃSKI JACEK 2 27 0 3 0.00
13 REMBISZ STANISŁAW 2 19 0 1 0.00
14 BIELAK ANDRZEJ 2 11 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 4
------------------------
z lotu HALLE-1 z dnia 14.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,45,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 335.811 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 14
4.Ilość wysłanych gołębi................: 515
5.Ilość konkursów.......................: 103
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1349.53
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1209.53
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,51,34
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,22,04
10.Czas trwania konkursu.................:30 min. 30 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 14 | 515 | 103 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 14 | 515 | 103 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 4.
z lotu HALLE-1, w dniu 14.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 12 G 10:51:34 1349.53 1.94 63- 40- 5 332.750 0.000
2 KURAS MARIUSZ 2 64 10:51:36 1349.35 3.88 2 < 3> 332.750 0.000
3 KURAS MARIUSZ 2 36 G 10:51:39 1349.08 5.83 3 < 4> 332.750 0.000
4 KURAS MARIUSZ 2 42 G 10:53:09 1340.92 7.77 4 < 6> 332.750 0.000
5 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 G 10:52:56 1335.40 9.71 39- 19- 5 331.090 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 27 G 10:54:31 1333.58 11.65 5 < 7> 332.750 0.000
7 KURAS MARIUSZ 2 71 10:55:39 1327.55 13.59 6 < 9> 332.750 0.000
8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 42 G 10:55:37 1321.10 15.53 2 < 21> 331.090 0.000
9 KURAS MARIUSZ 2 21 G 10:57:12 1319.39 17.48 7 < 10> 332.750 0.000
10 KURAS MARIUSZ 2 2 G M 10:57:13 1319.30 19.42 8 < 11> 332.750 29.120
11 KURAS MARIUSZ 2 49 G 10:57:15 1319.13 21.36 9 < 12> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12 KURAS MARIUSZ 2 32 G 10:57:20 1318.69 23.30 10 < 13> 332.750 0.000
13 KURAS MARIUSZ 2 41 G 10:58:22 1313.31 25.24 11 < 14> 332.750 0.000
14 KURAS MARIUSZ 2 22 G 11:01:14 1298.62 27.18 12 < 15> 332.750 0.000
15 KURAS MARIUSZ 2 25 G 11:01:17 1298.37 29.13 13 < 16> 332.750 0.000
16 KURAS MARIUSZ 2 83 11:02:12 1293.74 31.07 14 < 17> 332.750 0.000
17 KURAS MARIUSZ 2 15 G 11:02:46 1290.90 33.01 15 < 18> 332.750 0.000
18 KURAS MARIUSZ 2 20 G M 11:02:47 1290.81 34.95 16 < 19> 332.750 28.330
19 KURAS MARIUSZ 2 33 G 11:02:49 1290.65 36.89 17 < 20> 332.750 0.000
20 KURAS MARIUSZ 2 75 11:03:54 1285.25 38.83 18 < 22> 332.750 0.000
21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 15 G 11:02:37 1285.20 40.78 3 < 26> 331.090 0.000
22 KURAS MARIUSZ 2 9 G M 11:03:55 1285.16 42.72 19 < 23> 332.750 27.940
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23 KURAS MARIUSZ 2 63 11:03:59 1284.83 44.66 20 < 24> 332.750 0.000
24 KURAS MARIUSZ 2 8 G M 11:05:04 1279.48 46.60 21 < 25> 332.750 27.750
25 KURAS MARIUSZ 2 5 G M 11:05:20 1278.17 48.54 22 < 28> 332.750 27.650
26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 G M 11:04:12 1277.35 50.49 4 < 27> 331.090 27.550
27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 39 G 11:04:48 1274.40 52.43 5 < 31> 331.090 0.000
28 KURAS MARIUSZ 2 79 11:06:25 1272.87 54.37 23 < 32> 332.750 0.000
29 MIARKA ADAM 2 28 G 11:08:34 1271.48 56.31 44- 12- 1 335.120 0.000
30 MIARKA ADAM 2 39 G 11:08:39 1271.08 58.25 2 < 36> 335.120 0.000
31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 28 G 11:05:31 1270.90 60.19 6 < 37> 331.090 0.000
32 KURAS MARIUSZ 2 10 G 11:07:44 1266.49 62.14 24 < 33> 332.750 0.000
33 KURAS MARIUSZ 2 72 11:08:21 1263.53 64.08 25 < 34> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
34 KURAS MARIUSZ 2 35 G 11:08:25 1263.21 66.02 26 < 40> 332.750 0.000
35 RÓŻAŃSKI JACEK 2 13 G 11:15:30 1262.40 67.96 27- 3- 0 341.480 0.000
36 MIARKA ADAM 2 50 G 11:10:43 1261.19 69.90 3 < 44> 335.120 0.000
37 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 G M 11:07:54 1259.38 71.84 7 < 38> 331.090 26.470
38 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 33 G 11:08:23 1257.07 73.79 8 < 43> 331.090 0.000
39 KRÓLIK ADAM 2 22 G 11:17:53 1256.84 75.73 56- 1- 0 342.970 0.000
40 KURAS MARIUSZ 2 40 G 11:09:52 1256.29 77.67 27 < 41> 332.750 0.000
41 KURAS MARIUSZ 2 34 G 11:09:54 1256.13 79.61 28 < 45> 332.750 0.000
42 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 1 GCM 11:12:07 1255.78 81.55 48- 10- 4 335.440 25.980
43 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 21 G 11:08:46 1255.24 83.50 9 < 54> 331.090 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
44 MIARKA ADAM 2 48 G 11:12:02 1254.97 85.44 4 < 49> 335.120 0.000
45 KURAS MARIUSZ 2 14 G 11:10:12 1254.71 87.38 29 < 46> 332.750 0.000
46 KURAS MARIUSZ 2 17 G 11:10:14 1254.56 89.32 30 < 47> 332.750 0.000
47 KURAS MARIUSZ 2 78 11:10:23 1253.85 91.26 31 < 50> 332.750 0.000
48 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 44 G 11:15:15 1252.69 93.20 33- 3- 0 338.540 0.000
49 MIARKA ADAM 2 43 G 11:12:33 1252.55 95.15 5 < 66> 335.120 0.000
50 KURAS MARIUSZ 2 80 11:11:04 1250.63 97.09 32 < 51> 332.750 0.000
51 KURAS MARIUSZ 2 82 11:11:10 1250.16 99.03 33 < 53> 332.750 0.000
52 RĘKAS ADAM 2 14 G 11:19:26 1249.67 100.97 43- 9- 0 342.950 0.000
53 KURAS MARIUSZ 2 58 11:11:33 1248.36 102.91 34 < 61> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
54 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 16 G 11:10:35 1246.65 104.85 10 < 58> 331.090 0.000
55 RĘKAS ADAM 2 48 G 11:20:36 1244.38 106.80 2 < 68> 342.950 0.000
56 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 G 11:19:32 1243.86 108.74 2 < 83> 341.480 0.000
57 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 13 G M 11:11:16 1243.45 110.68 15- 1- 1 331.090 24.510
58 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 46 G 11:11:25 1242.75 112.62 11 < 59> 331.090 0.000
59 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 36 G M 11:11:35 1241.98 114.56 12 < 60> 331.090 24.310
60 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 G M 11:11:36 1241.90 116.50 13 < 65> 331.090 24.220
61 KURAS MARIUSZ 2 88 11:13:00 1241.60 118.45 35 < 63> 332.750 0.000
62 ZMARZŁY MARIAN 2 31 G M 11:16:12 1241.56 120.39 53- 1- 1 336.710 24.020
63 KURAS MARIUSZ 2 11 G 11:13:02 1241.45 122.33 36 < 81> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
64 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 G 11:15:24 1240.53 124.27 2 < 69> 335.440 0.000
65 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 G M 11:12:01 1239.96 126.21 14 < 72> 331.090 23.730
66 MIARKA ADAM 2 46 G 11:15:50 1237.37 128.16 6 < 77> 335.120 0.000
67 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 30 G 11:18:49 1236.38 130.10 2 < 99> 338.540 0.000
68 RĘKAS ADAM 2 28 G 11:22:40 1235.11 132.04 3 < 74> 342.950 0.000
69 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 52 11:16:42 1234.60 133.98 3 < 70> 335.440 0.000
70 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 6 G 11:16:49 1234.07 135.92 4 < 71> 335.440 0.000
71 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 49 G 11:16:51 1233.92 137.86 5 < 91> 335.440 0.000
72 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 20 G 11:13:47 1231.81 139.81 15 < 73> 331.090 0.000
73 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 29 G 11:13:48 1231.73 141.75 16 < 90> 331.090 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
74 RĘKAS ADAM 2 24 G 11:23:38 1230.83 143.69 4 < 75> 342.950 0.000
75 RĘKAS ADAM 2 12 G 11:23:40 1230.68 145.63 5 < 76> 342.950 0.000
76 RĘKAS ADAM 2 52 11:23:42 1230.54 147.57 6 < 87> 342.950 0.000
77 MIARKA ADAM 2 27 G 11:18:00 1227.55 149.51 7 < 78> 335.120 0.000
78 MIARKA ADAM 2 7 G 11:18:13 1226.57 151.46 8 < 85> 335.120 0.000
79 MOSKALIK MACIEJ 2 16 G 11:21:45 1225.58 153.40 33- 2- 0 339.180 0.000
80 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 15 G 11:13:21 1225.19 155.34 31- 1- 0 328.780 0.000
81 KURAS MARIUSZ 2 19 G 11:16:36 1225.15 157.28 37 < 82> 332.750 0.000
82 KURAS MARIUSZ 2 77 11:16:37 1225.07 159.22 38 < 86> 332.750 0.000
83 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 11:23:47 1224.89 161.17 3 341.480 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
84 MOSKALIK MACIEJ 2 5 G 11:21:55 1224.85 163.11 2 339.180 0.000
85 MIARKA ADAM 2 45 G 11:18:38 1224.71 165.05 9 < 96> 335.120 0.000
86 KURAS MARIUSZ 2 3 G 11:16:46 1224.40 166.99 39 < 88> 332.750 0.000
87 RĘKAS ADAM 2 36 G 11:25:28 1222.78 168.93 7 < 95> 342.950 0.000
88 KURAS MARIUSZ 2 7 G 11:17:41 1220.28 170.87 40 332.750 0.000
89 REMBISZ STANISŁAW 2 10 G 11:22:07 1218.58 172.82 19- 1- 0 337.690 0.000
90 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 48 G 11:16:50 1217.99 174.76 17 < 101> 331.090 0.000
91 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 31 G 11:20:41 1216.76 176.70 6 < 92> 335.440 0.000
92 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 GCM 11:20:50 1216.10 178.64 7 < 93> 335.440 21.080
93 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 18 G M 11:20:56 1215.66 180.58 8 < 94> 335.440 20.980
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
94 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 44 G 11:21:02 1215.22 182.52 9 < 100> 335.440 0.000
95 RĘKAS ADAM 2 51 11:27:17 1214.91 184.47 8 < 98> 342.950 0.000
96 MIARKA ADAM 2 24 G 11:20:53 1214.72 186.41 10 < 97> 335.120 0.000
97 MIARKA ADAM 2 1 G M 11:20:56 1214.50 188.35 11 < 103> 335.120 20.590
98 RĘKAS ADAM 2 5 G 11:27:49 1212.62 190.29 9 342.950 0.000
99 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 9 G 11:24:23 1211.74 192.23 3 338.540 0.000
100 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 26 G M 11:22:00 1210.98 194.17 10 335.440 20.290
101 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 22 G 11:18:30 1210.57 196.12 18 < 102> 331.090 0.000
102 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 G M 11:18:42 1209.68 198.06 19 331.090 0.000
103 MIARKA ADAM 2 42 G 11:22:04 1209.53 200.00 12 335.120 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
104 RĘKAS ADAM 2 32 G 11:28:41 1208.92 0.00 10 342.950 0.000
105 MIARKA ADAM 2 6 G 11:22:51 1206.12 0.00 13 335.120 0.000
106 MIARKA ADAM 2 41 G 11:23:04 1205.18 0.00 14 335.120 0.000
107 MOSKALIK MACIEJ 2 28 G 11:26:34 1204.62 0.00 3 339.180 0.000
108 KURAS MARIUSZ 2 44 G 11:21:14 1204.60 0.00 41 332.750 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 07.05.17 TORGAU
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 53 6 19 142.97
2 MIARKA ADAM 2 45 6 17 139.90
3 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 51 6 11 137.13
4 RÓŻAŃSKI JACEK 2 28 6 10 133.26
5 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 40 6 9 131.78
6 RĘKAS ADAM 2 44 6 12 130.29
7 KRÓLIK ADAM 2 56 6 6 120.89
8 ZMARZŁY MARIAN 2 30 6 7 119.30
9 MOSKALIK MACIEJ 2 34 5 5 85.89
10 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 34 3 3 59.16
11 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 54 2 2 37.92
12 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 14 1 1 20.54
13 MALESZKA STANISŁAW 2 17 0 0 0.00
14 BIELAK ANDRZEJ 2 10 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 07.05.17 TORGAU
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 51 5 11 110.05
2 MIARKA ADAM 2 45 5 17 107.37
3 KURAS MARIUSZ 2 53 4 19 89.71
4 ZMARZŁY MARIAN 2 30 3 7 57.57
5 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 40 2 9 46.93
6 MOSKALIK MACIEJ 2 34 2 5 35.65
7 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 54 0 2 0.00
8 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 14 0 1 0.00
9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 34 0 3 0.00
10 KRÓLIK ADAM 2 56 0 6 0.00
11 MALESZKA STANISŁAW 2 17 0 0 0.00
12 RĘKAS ADAM 2 44 0 12 0.00
13 RÓŻAŃSKI JACEK 2 28 0 10 0.00
14 BIELAK ANDRZEJ 2 10 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 3
------------------------
z lotu TORGAU z dnia 07.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 11,10,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 277.938 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 14
4.Ilość wysłanych gołębi................: 510
5.Ilość konkursów.......................: 102
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1283.75
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1085.28
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,45,39
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,24,47
10.Czas trwania konkursu.................:39 min. 8 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 25.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 14 | 510 | 102 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 14 | 510 | 102 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 3.
z lotu TORGAU, w dniu 07.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 28 G M 14:45:39 1283.75 1.96 51- 11- 5 276.840 25.000
2 RĘKAS ADAM 2 6 G 14:51:58 1280.91 3.92 44- 12- 0 284.320 0.000
3 KURAS MARIUSZ 2 71 14:45:01 1275.20 5.88 53- 19- 4 274.190 0.000
4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 G M 14:44:09 1272.61 7.84 40- 9- 2 272.530 24.700
5 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 14:52:56 1268.72 9.80 28- 10- 0 282.840 0.000
6 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 26 G M 14:48:17 1268.26 11.76 2 < 7> 276.840 24.500
7 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 3 G M 14:48:19 1268.07 13.73 3 < 14> 276.840 24.410
8 KURAS MARIUSZ 2 5 G M 14:46:16 1267.83 15.69 2 < 13> 274.190 24.310
9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 37 G 14:43:54 1262.88 17.65 34- 3- 0 270.130 0.000
10 KRÓLIK ADAM 2 10 G 14:55:26 1261.26 19.61 56- 6- 0 284.330 0.000
11 MIARKA ADAM 2 31 G M 14:49:31 1259.63 21.57 45- 17- 5 276.510 24.010
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12 MIARKA ADAM 2 23 G M 14:49:38 1258.96 23.53 2 < 17> 276.510 23.910
13 KURAS MARIUSZ 2 22 G 14:47:53 1258.43 25.49 3 < 16> 274.190 0.000
14 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 13 G 14:50:00 1258.36 27.45 4 < 47> 276.840 0.000
15 RÓŻAŃSKI JACEK 2 6 G 14:55:05 1256.60 29.41 2 < 21> 282.840 0.000
16 KURAS MARIUSZ 2 31 G 14:48:23 1255.55 31.37 4 < 18> 274.190 0.000
17 MIARKA ADAM 2 49 G 14:50:48 1252.31 33.33 3 < 20> 276.510 0.000
18 KURAS MARIUSZ 2 35 G 14:49:11 1250.96 35.29 5 < 19> 274.190 0.000
19 KURAS MARIUSZ 2 14 G M 14:49:16 1250.49 37.25 6 < 24> 274.190 23.220
20 MIARKA ADAM 2 25 G 14:51:31 1248.26 39.22 4 < 23> 276.510 0.000
21 RÓŻAŃSKI JACEK 2 13 G 14:57:14 1244.71 41.18 3 < 33> 282.840 0.000
22 ZMARZŁY MARIAN 2 14 G 14:55:20 1234.35 43.14 30- 7- 3 278.140 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23 MIARKA ADAM 2 41 G 14:55:21 1227.03 45.10 5 < 25> 276.510 0.000
24 KURAS MARIUSZ 2 34 G 14:53:34 1226.44 47.06 7 < 27> 274.190 0.000
25 MIARKA ADAM 2 15 G 14:55:56 1223.86 49.02 6 < 30> 276.510 0.000
26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 7 G 14:52:51 1222.93 50.98 2 < 29> 272.530 0.000
27 KURAS MARIUSZ 2 15 G 14:54:39 1220.52 52.94 8 < 37> 274.190 0.000
28 RĘKAS ADAM 2 54 15:03:35 1217.21 54.90 2 < 34> 284.320 0.000
29 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 G M 14:54:01 1216.56 56.86 3 < 32> 272.530 22.230
30 MIARKA ADAM 2 5 G M 14:58:33 1209.85 58.82 7 < 31> 276.510 22.130
31 MIARKA ADAM 2 9 G 14:58:55 1207.91 60.78 8 < 55> 276.510 0.000
32 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 6 G 14:57:02 1200.40 62.75 4 < 39> 272.530 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33 RÓŻAŃSKI JACEK 2 7 G 15:05:53 1199.07 64.71 4 < 38> 282.840 0.000
34 RĘKAS ADAM 2 17 G 15:07:08 1198.99 66.67 3 < 35> 284.320 0.000
35 RĘKAS ADAM 2 9 G 15:07:17 1198.23 68.63 4 < 52> 284.320 0.000
36 ZMARZŁY MARIAN 2 37 G M 15:02:44 1195.10 70.59 2 < 44> 278.140 21.530
37 KURAS MARIUSZ 2 84 14:59:32 1194.55 72.55 9 < 40> 274.190 0.000
38 RÓŻAŃSKI JACEK 2 21 G 15:07:02 1193.25 74.51 5 < 63> 282.840 0.000
39 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 36 G 14:58:35 1192.26 76.47 5 < 60> 272.530 0.000
40 KURAS MARIUSZ 2 2 G M 15:00:00 1192.13 78.43 10 < 41> 274.190 21.140
41 KURAS MARIUSZ 2 8 G M 15:00:04 1191.79 80.39 11 < 41> 274.190 21.040
41 KURAS MARIUSZ 2 49 G 15:00:04 1191.79 80.39 12 < 43> 274.190 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 KURAS MARIUSZ 2 3 G 15:00:09 1191.35 84.31 13 < 48> 274.190 0.000
44 ZMARZŁY MARIAN 2 31 G M 15:03:32 1191.01 86.27 3 < 50> 278.140 20.740
45 KRÓLIK ADAM 2 9 G 15:08:58 1189.83 88.24 2 < 51> 284.330 0.000
46 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 10 G 14:59:36 1186.93 90.20 14- 1- 0 272.520 0.000
47 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 8 G M 15:06:16 1171.73 92.16 5 < 61> 276.840 20.450
48 KURAS MARIUSZ 2 28 G 15:05:07 1166.19 94.12 14 < 53> 274.190 0.000
49 MOSKALIK MACIEJ 2 20 G M 15:11:01 1164.40 96.08 34- 5- 2 280.640 20.250
50 ZMARZŁY MARIAN 2 15 G 15:09:03 1163.52 98.04 4 < 78> 278.140 0.000
51 KRÓLIK ADAM 2 26 G 15:14:34 1162.59 100.00 3 < 62> 284.330 0.000
52 RĘKAS ADAM 2 3 G 15:14:46 1161.60 101.96 5 < 54> 284.320 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
53 KURAS MARIUSZ 2 12 G 15:06:25 1159.77 103.92 15 < 58> 274.190 0.000
54 RĘKAS ADAM 2 15 G 15:15:32 1157.97 105.88 6 < 66> 284.320 0.000
55 MIARKA ADAM 2 22 G 15:09:27 1154.77 107.84 9 < 56> 276.510 0.000
56 MIARKA ADAM 2 13 G M 15:09:32 1154.37 109.80 10 < 57> 276.510 19.550
57 MIARKA ADAM 2 45 G 15:09:35 1154.13 111.76 11 < 72> 276.510 0.000
58 KURAS MARIUSZ 2 17 G 15:07:50 1152.87 113.73 16 < 84> 274.190 0.000
59 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 3 G 15:13:36 1149.30 115.69 54- 2- 0 279.970 0.000
60 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 14 G 15:07:18 1148.46 117.65 6 < 81> 272.530 0.000
61 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 23 G 15:11:04 1148.40 119.61 6 < 80> 276.840 0.000
62 KRÓLIK ADAM 2 69 15:18:06 1146.03 121.57 4 < 63> 284.330 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
63 KRÓLIK ADAM 2 11 G 15:18:07 1145.95 123.53 5 < 69> 284.330 0.000
63 RÓŻAŃSKI JACEK 2 4 G 15:16:49 1145.95 123.53 6 < 67> 282.840 0.000
65 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 22 G 15:14:51 1143.44 127.45 2 279.970 0.000
66 RĘKAS ADAM 2 48 G 15:18:53 1142.38 129.41 7 < 68> 284.320 0.000
67 RÓŻAŃSKI JACEK 2 8 G 15:18:05 1140.10 131.37 7 < 77> 282.840 0.000
68 RĘKAS ADAM 2 5 G 15:19:32 1139.41 133.33 8 < 70> 284.320 0.000
69 KRÓLIK ADAM 2 16 G 15:20:16 1136.11 135.29 6 284.330 0.000
70 RĘKAS ADAM 2 55 15:20:31 1134.93 137.25 9 < 71> 284.320 0.000
71 RĘKAS ADAM 2 22 G 15:20:33 1134.78 139.22 10 < 87> 284.320 0.000
72 MIARKA ADAM 2 10 G 15:13:41 1134.71 141.18 12 < 73> 276.510 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
73 MIARKA ADAM 2 16 G 15:13:42 1134.63 143.14 13 < 74> 276.510 0.000
74 MIARKA ADAM 2 29 G M 15:14:10 1132.46 145.10 14 < 89> 276.510 17.770
75 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 20 G 15:09:52 1126.17 147.06 2 < 79> 270.130 0.000
76 MOSKALIK MACIEJ 2 24 G 15:19:43 1123.83 149.02 2 < 83> 280.640 0.000
77 RÓŻAŃSKI JACEK 2 29 G 15:22:03 1122.16 150.98 8 < 85> 282.840 0.000
78 ZMARZŁY MARIAN 2 10 G 15:18:12 1120.63 152.94 5 < 86> 278.140 0.000
79 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 10 G 15:11:14 1119.79 154.90 3 270.130 0.000
80 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 29 G 15:17:49 1117.12 156.86 7 < 82> 276.840 0.000
81 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 45 G 15:14:04 1116.62 158.82 7 < 88> 272.530 0.000
82 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 G 15:18:16 1115.09 160.78 8 < 91> 276.840 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
83 MOSKALIK MACIEJ 2 14 G 15:21:47 1114.61 162.75 3 < 94> 280.640 0.000
84 KURAS MARIUSZ 2 77 15:16:04 1114.29 164.71 17 < 90> 274.190 0.000
85 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 G 15:23:51 1114.20 166.67 9 < 100> 282.840 0.000
86 ZMARZŁY MARIAN 2 28 G 15:19:41 1113.97 168.63 6 < 99> 278.140 0.000
87 RĘKAS ADAM 2 26 G 15:25:45 1111.71 170.59 11 < 92> 284.320 0.000
88 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 19 G 15:15:50 1108.60 172.55 8 < 96> 272.530 0.000
89 MIARKA ADAM 2 18 G 15:19:45 1107.15 174.51 15 < 97> 276.510 0.000
90 KURAS MARIUSZ 2 21 G 15:18:13 1104.64 176.47 18 < 93> 274.190 0.000
91 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 18 G 15:20:56 1103.24 178.43 9 < 95> 276.840 0.000
92 RĘKAS ADAM 2 8 G 15:28:12 1101.16 180.39 12 284.320 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
93 KURAS MARIUSZ 2 20 G 15:19:03 1100.94 182.35 19 274.190 0.000
94 MOSKALIK MACIEJ 2 34 G 15:25:37 1097.89 184.31 4 < 98> 280.640 0.000
95 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 G M 15:23:19 1092.86 186.27 10 < 101> 276.840 15.690
96 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 22 G 15:19:28 1092.45 188.24 9 272.530 0.000
97 MIARKA ADAM 2 12 G 15:23:47 1089.55 190.20 16 < 102> 276.510 0.000
98 MOSKALIK MACIEJ 2 1 G M 15:28:01 1087.68 192.16 5 280.640 15.400
99 ZMARZŁY MARIAN 2 34 G M 15:25:51 1087.12 194.12 7 278.140 15.300
100 RÓŻAŃSKI JACEK 2 39 G 15:30:25 1086.11 196.08 10 282.840 0.000
101 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 16 G 15:25:00 1085.65 198.04 11 276.840 0.000
102 MIARKA ADAM 2 20 G M 15:24:47 1085.28 200.00 17 276.510 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
103 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 60 15:28:33 1082.85 0.00 3 279.970 0.000
104 KRÓLIK ADAM 2 7 G 15:32:40 1082.48 0.00 7 284.330 0.000
105 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 43 G 15:28:53 1081.45 0.00 4 279.970 0.000
106 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 64 15:28:57 1081.17 0.00 5 279.970 0.000
107 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 53 15:28:59 1081.04 0.00 6 279.970 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 03.05.17 ŁĘKNICA-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 47 6 19 79.91
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 38 6 15 76.66
3 MIARKA ADAM 2 41 6 13 72.16
4 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 44 6 10 65.33
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 38 6 13 59.31
6 ZMARZŁY MARIAN 2 58 6 8 52.67
7 KRÓLIK ADAM 2 59 6 7 52.49
8 RĘKAS ADAM 2 49 6 8 49.50
9 RÓŻAŃSKI JACEK 2 30 3 3 22.61
10 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 39 2 2 15.96
11 BIELAK ANDRZEJ 2 15 1 1 6.65
12 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 14 0 0 0.00
13 REMBISZ STANISŁAW 2 22 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 03.05.17 ŁĘKNICA-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 38 5 15 54.69
2 MIARKA ADAM 2 41 5 13 54.69
3 KURAS MARIUSZ 2 47 5 19 49.08
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 38 5 13 41.73
5 ZMARZŁY MARIAN 2 58 4 8 32.53
6 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 44 2 10 25.86
7 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 39 1 2 5.12
8 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 14 0 0 0.00
9 KRÓLIK ADAM 2 59 0 7 0.00
10 RĘKAS ADAM 2 49 0 8 0.00
11 RÓŻAŃSKI JACEK 2 30 0 3 0.00
12 REMBISZ STANISŁAW 2 22 0 0 0.00
13 BIELAK ANDRZEJ 2 15 0 1 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 2
------------------------
z lotu ŁĘKNICA-2 z dnia 03.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 11,05,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 151.203 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 494
5.Ilość konkursów.......................: 99
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1205.28
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1019.00
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,10,04
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,33,17
10.Czas trwania konkursu.................:23 min. 13 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 14.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 13 | 494 | 99 |20.04|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 494 | 99 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 2.
z lotu ŁĘKNICA-2, w dniu 03.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 MIARKA ADAM 2 23 G 13:10:04 1205.28 2.02 41- 13- 5 150.740 0.000
2 KURAS MARIUSZ 2 14 G M 13:09:03 1197.34 4.05 47- 19- 5 148.530 13.900
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 G M 13:07:39 1197.31 6.07 38- 15- 5 146.850 13.800
4 KURAS MARIUSZ 2 83 13:09:05 1197.02 8.10 2 < 5> 148.530 0.000
5 KURAS MARIUSZ 2 85 13:09:11 1196.05 10.12 3 < 6> 148.530 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 40 G 13:09:18 1194.93 12.15 4 < 10> 148.530 0.000
7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 40 G 13:08:09 1192.45 14.17 2 < 15> 146.850 0.000
8 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 22 G 13:14:51 1163.65 16.19 38- 13- 5 151.100 0.000
9 MIARKA ADAM 2 39 G M 13:15:07 1158.50 18.22 2 < 18> 150.740 13.180
10 KURAS MARIUSZ 2 8 G 13:13:36 1154.98 20.24 5 < 19> 148.530 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 3 G M 13:18:44 1153.64 22.27 44- 10- 2 154.280 12.980
12 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 53 M 13:19:03 1150.91 24.29 2 < 14> 154.280 12.880
13 KRÓLIK ADAM 2 49 G 13:22:44 1150.85 26.32 59- 7- 0 158.510 0.000
14 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 30 G 13:19:42 1145.36 28.34 3 < 34> 154.280 0.000
15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 G M 13:13:26 1143.40 30.36 3 < 16> 146.850 12.570
16 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 36 G 13:13:31 1142.65 32.39 4 < 17> 146.850 0.000
17 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 G 13:13:34 1142.21 34.41 5 < 20> 146.850 0.000
18 MIARKA ADAM 2 29 G M 13:17:27 1138.09 36.44 3 < 25> 150.740 12.270
19 KURAS MARIUSZ 2 4 G M 13:15:57 1134.25 38.46 6 < 21> 148.530 12.160
20 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 G M 13:14:29 1134.12 40.49 6 < 27> 146.850 12.060
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 KURAS MARIUSZ 2 62 13:16:20 1130.94 42.51 7 < 22> 148.530 0.000
22 KURAS MARIUSZ 2 82 13:17:53 1117.75 44.53 8 < 24> 148.530 0.000
23 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 G M 13:20:13 1117.47 46.56 2 < 38> 151.100 11.760
24 KURAS MARIUSZ 2 5 G 13:18:24 1113.42 48.58 9 < 26> 148.530 0.000
25 MIARKA ADAM 2 13 G 13:20:46 1110.29 50.61 4 < 33> 150.740 0.000
26 KURAS MARIUSZ 2 63 13:18:52 1109.54 52.63 10 < 29> 148.530 0.000
27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 7 G 13:17:33 1107.88 54.66 7 < 28> 146.850 0.000
28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 14 G 13:17:34 1107.75 56.68 8 < 30> 146.850 0.000
29 KURAS MARIUSZ 2 75 13:19:41 1102.81 58.70 11 < 48> 148.530 0.000
30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 12 G M 13:18:18 1101.65 60.73 9 < 31> 146.850 11.040
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 35 G 13:18:23 1100.96 62.75 10 < 41> 146.850 0.000
32 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 29 G 13:16:22 1098.38 64.78 39- 2- 1 144.290 0.000
33 MIARKA ADAM 2 20 G M 13:22:15 1098.29 66.80 5 < 36> 150.740 10.730
34 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 70 13:25:34 1097.56 68.83 4 < 47> 154.280 0.000
35 ZMARZŁY MARIAN 2 6 G M 13:24:12 1095.12 70.85 58- 8- 4 152.440 10.530
36 MIARKA ADAM 2 42 G 13:22:42 1094.70 72.87 6 < 45> 150.740 0.000
37 RÓŻAŃSKI JACEK 2 10 G 13:28:47 1091.85 74.90 30- 3- 0 156.990 0.000
38 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 28 G M 13:23:52 1088.09 76.92 3 < 58> 151.100 10.220
39 ZMARZŁY MARIAN 2 41 G 13:25:17 1086.66 78.95 2 < 40> 152.440 0.000
40 ZMARZŁY MARIAN 2 35 G 13:25:24 1085.76 80.97 3 < 55> 152.440 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 38 G 13:20:24 1084.56 83.00 11 < 52> 146.850 0.000
42 KRÓLIK ADAM 2 85 13:31:22 1082.97 85.02 2 < 56> 158.510 0.000
43 RĘKAS ADAM 2 36 G 13:31:59 1078.35 87.04 49- 8- 0 158.500 0.000
43 RĘKAS ADAM 2 32 G 13:31:59 1078.35 87.04 2 < 46> 158.500 0.000
45 MIARKA ADAM 2 35 G M 13:24:52 1077.74 91.09 7 < 50> 150.740 9.510
46 RĘKAS ADAM 2 11 G 13:32:18 1076.04 93.12 3 < 49> 158.500 0.000
47 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 4 G 13:28:25 1075.75 95.14 5 < 71> 154.280 0.000
48 KURAS MARIUSZ 2 19 G 13:23:13 1074.62 97.17 12 < 51> 148.530 0.000
49 RĘKAS ADAM 2 24 G 13:32:38 1073.61 99.19 4 < 81> 158.500 0.000
50 MIARKA ADAM 2 1 G M 13:25:29 1073.01 101.21 8 < 63> 150.740 9.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
51 KURAS MARIUSZ 2 9 G 13:23:30 1072.42 103.24 13 < 53> 148.530 0.000
52 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 6 G 13:22:00 1071.90 105.26 12 < 78> 146.850 0.000
53 KURAS MARIUSZ 2 51 13:23:56 1069.07 107.29 14 < 54> 148.530 0.000
54 KURAS MARIUSZ 2 88 13:23:57 1068.95 109.31 15 < 59> 148.530 0.000
55 ZMARZŁY MARIAN 2 37 G M 13:27:56 1066.51 111.34 4 < 67> 152.440 8.490
56 KRÓLIK ADAM 2 10 G 13:33:38 1066.45 113.36 3 < 57> 158.510 0.000
57 KRÓLIK ADAM 2 30 G 13:33:42 1065.97 115.38 4 < 72> 158.510 0.000
58 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 31 G M 13:27:04 1063.59 117.41 4 < 60> 151.100 8.180
59 KURAS MARIUSZ 2 2 G M 13:24:59 1061.06 119.43 16 < 62> 148.530 8.080
60 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 G 13:27:26 1060.85 121.46 5 < 61> 151.100 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
61 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 26 G 13:27:27 1060.72 123.48 6 < 65> 151.100 0.000
62 KURAS MARIUSZ 2 32 G M 13:25:51 1054.53 125.51 17 < 68> 148.530 7.780
63 MIARKA ADAM 2 25 G 13:27:59 1054.25 127.53 9 < 66> 150.740 0.000
64 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 G 13:34:13 1052.09 129.55 2 < 92> 156.990 0.000
65 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 17 G 13:28:40 1051.74 131.58 7 < 79> 151.100 0.000
66 MIARKA ADAM 2 5 G 13:28:29 1050.58 133.60 10 < 69> 150.740 0.000
67 ZMARZŁY MARIAN 2 31 G M 13:30:16 1049.38 135.63 5 < 77> 152.440 7.270
68 KURAS MARIUSZ 2 35 G M 13:26:47 1047.58 137.65 18 < 95> 148.530 7.160
69 MIARKA ADAM 2 17 G 13:28:59 1046.93 139.68 11 < 70> 150.740 0.000
70 MIARKA ADAM 2 41 G 13:29:03 1046.44 141.70 12 < 76> 150.740 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
71 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 35 G 13:32:32 1045.73 143.72 6 < 74> 154.280 0.000
72 KRÓLIK ADAM 2 38 G 13:36:41 1045.01 145.75 5 < 75> 158.510 0.000
73 BIELAK ANDRZEJ 2 12 G 13:21:54 1045.00 147.77 15- 1- 0 143.060 0.000
74 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 49 G 13:32:58 1042.67 149.80 7 < 89> 154.280 0.000
75 KRÓLIK ADAM 2 43 G 13:37:19 1040.66 151.82 6 < 97> 158.510 0.000
76 MIARKA ADAM 2 24 G 13:30:00 1039.59 153.85 13 150.740 0.000
77 ZMARZŁY MARIAN 2 38 G M 13:32:02 1036.77 155.87 6 < 86> 152.440 6.240
78 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 34 G 13:26:50 1035.37 157.89 13 < 87> 146.850 0.000
79 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 8 G M 13:31:08 1033.99 159.92 8 < 80> 151.100 6.040
80 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 27 G 13:31:19 1032.69 161.94 9 < 84> 151.100 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
81 RĘKAS ADAM 2 14 G 13:38:48 1030.56 163.97 5 < 82> 158.500 0.000
82 RĘKAS ADAM 2 12 G 13:38:50 1030.34 165.99 6 < 83> 158.500 0.000
83 RĘKAS ADAM 2 16 G 13:39:33 1025.56 168.02 7 < 85> 158.500 0.000
84 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 54 M 13:32:22 1025.33 170.04 10 < 91> 151.100 5.530
85 RĘKAS ADAM 2 41 G 13:39:36 1025.23 172.06 8 158.500 0.000
86 ZMARZŁY MARIAN 2 15 G 13:33:43 1025.04 174.09 7 < 98> 152.440 0.000
87 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 G M 13:28:16 1025.01 176.11 14 < 89> 146.850 5.220
88 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 23 G M 13:25:47 1024.91 178.14 2 144.290 5.120
89 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 22 G 13:28:17 1024.89 180.16 15 146.850 0.000
89 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 75 13:35:32 1024.89 180.16 8 < 93> 154.280 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
91 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 3 G 13:32:27 1024.75 184.21 11 < 96> 151.100 0.000
92 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 13:38:24 1023.40 186.23 3 156.990 0.000
93 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 55 13:35:48 1023.08 188.26 9 < 94> 154.280 0.000
94 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 56 13:35:50 1022.85 190.28 10 154.280 0.000
95 KURAS MARIUSZ 2 22 G 13:30:14 1022.70 192.31 19 148.530 0.000
96 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 33 G 13:33:01 1020.83 194.33 12 < 99> 151.100 0.000
97 KRÓLIK ADAM 2 48 G 13:40:18 1020.67 196.36 7 158.510 0.000
98 ZMARZŁY MARIAN 2 52 13:34:28 1019.89 198.38 8 152.440 0.000
99 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 11 G 13:33:17 1019.00 200.40 13 151.100 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
100 MIARKA ADAM 2 38 G 13:33:03 1018.17 0.00 14 150.740 0.000
101 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 26 G 13:26:50 1017.32 0.00 3 144.290 0.000
102 RĘKAS ADAM 2 49 G 13:40:59 1016.13 0.00 9 158.500 0.000
103 KRÓLIK ADAM 2 16 G 13:41:18 1014.14 0.00 8 158.510 0.000
104 RĘKAS ADAM 2 22 G 13:41:20 1013.86 0.00 10 158.500 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 30.04.17 ŁĘKNICA-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 74 6 28 81.57
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 36 6 13 78.24
3 ZMARZŁY MARIAN 2 71 6 17 71.40
4 MIARKA ADAM 2 43 6 16 69.87
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 57 6 14 60.50
6 RĘKAS ADAM 2 64 6 9 42.38
7 RÓŻAŃSKI JACEK 2 29 5 5 42.16
8 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 14 3 3 21.37
9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 10 2 2 14.48
10 KRÓLIK ADAM 2 70 2 2 12.14
11 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 21 2 2 11.24
12 MALESZKA STANISŁAW 2 16 1 1 6.16
13 REMBISZ STANISŁAW 2 28 0 0 0.00
14 BIELAK ANDRZEJ 2 26 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 30.04.17 ŁĘKNICA-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 36 5 13 58.29
2 KURAS MARIUSZ 2 74 5 28 55.15
3 ZMARZŁY MARIAN 2 71 5 17 54.59
4 MIARKA ADAM 2 43 5 16 50.01
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 57 4 14 37.54
6 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 14 3 3 21.37
7 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 10 2 2 14.48
8 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 21 1 2 5.71
9 KRÓLIK ADAM 2 70 0 2 0.00
10 MALESZKA STANISŁAW 2 16 0 1 0.00
11 RĘKAS ADAM 2 64 0 9 0.00
12 RÓŻAŃSKI JACEK 2 29 0 5 0.00
13 REMBISZ STANISŁAW 2 28 0 0 0.00
14 BIELAK ANDRZEJ 2 26 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 1
------------------------
z lotu ŁĘKNICA-1 z dnia 30.04.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,30,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 152.087 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 14
4.Ilość wysłanych gołębi................: 559
5.Ilość konkursów.......................: 112
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1259.61
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1007.20
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,26,35
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,07,22
10.Czas trwania konkursu.................:40 min. 47 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 14.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 14 | 559 | 112 |20.04|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 14 | 559 | 112 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 1.
z lotu ŁĘKNICA-1, w dniu 30.04.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 G 10:26:35 1259.61 1.79 36- 13- 5 146.850 0.000
2 KURAS MARIUSZ 2 35 G 10:29:29 1243.10 3.58 74- 28- 5 148.530 0.000
3 KURAS MARIUSZ 2 14 G 10:29:54 1238.78 5.37 2 < 5> 148.530 0.000
4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 G M 10:29:00 1234.03 7.16 2 < 8> 146.850 13.730
5 KURAS MARIUSZ 2 83 10:31:05 1226.68 8.94 3 < 6> 148.530 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 50 G 10:31:14 1225.16 10.73 4 < 7> 148.530 0.000
7 KURAS MARIUSZ 2 60 10:31:18 1224.49 12.52 5 < 10> 148.530 0.000
8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 G M 10:30:09 1222.22 14.31 3 < 9> 146.850 13.370
9 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 G M 10:30:34 1218.00 16.10 4 < 16> 146.850 13.280
10 KURAS MARIUSZ 2 77 10:32:07 1216.30 17.89 6 < 11> 148.530 0.000
11 KURAS MARIUSZ 2 53 10:32:20 1214.14 19.68 7 < 15> 148.530 0.000
12 ZMARZŁY MARIAN 2 38 G M 10:35:35 1213.86 21.47 71- 17- 5 152.440 13.010
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 ZMARZŁY MARIAN 2 45 G M 10:35:40 1213.05 23.26 2 < 20> 152.440 12.920
14 MIARKA ADAM 2 31 G M 10:34:27 1211.25 25.04 43- 16- 5 150.740 12.830
15 KURAS MARIUSZ 2 2 G M 10:33:10 1205.93 26.83 8 < 17> 148.530 12.740
16 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 G 10:32:38 1197.47 28.62 5 < 32> 146.850 0.000
17 KURAS MARIUSZ 2 26 G M 10:34:11 1196.05 30.41 9 < 18> 148.530 12.560
18 KURAS MARIUSZ 2 54 10:34:15 1195.41 32.20 10 < 19> 148.530 0.000
19 KURAS MARIUSZ 2 51 10:34:52 1189.51 33.99 11 < 22> 148.530 0.000
20 ZMARZŁY MARIAN 2 17 G 10:38:29 1186.46 35.78 3 < 21> 152.440 0.000
21 ZMARZŁY MARIAN 2 37 G M 10:39:19 1178.81 37.57 4 < 33> 152.440 12.200
22 KURAS MARIUSZ 2 71 10:36:12 1176.94 39.36 12 < 25> 148.530 0.000
23 MIARKA ADAM 2 20 G 10:38:11 1175.97 41.14 2 < 26> 150.740 0.000
24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 32 G M 10:38:34 1175.27 42.93 57- 14- 4 151.100 11.930
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 KURAS MARIUSZ 2 17 G 10:36:35 1173.38 44.72 13 < 27> 148.530 0.000
26 MIARKA ADAM 2 1 G M 10:38:38 1171.86 46.51 3 < 29> 150.740 11.750
27 KURAS MARIUSZ 2 40 G 10:36:50 1171.06 48.30 14 < 35> 148.530 0.000
28 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 G M 10:39:11 1169.66 50.09 2 < 49> 151.100 11.570
29 MIARKA ADAM 2 28 G 10:39:31 1163.87 51.88 4 < 30> 150.740 0.000
30 MIARKA ADAM 2 35 G 10:39:39 1162.67 53.67 5 < 41> 150.740 0.000
31 RĘKAS ADAM 2 37 G 10:46:54 1157.78 55.46 64- 9- 0 158.500 0.000
32 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 24 G 10:38:04 1146.67 57.25 6 < 39> 146.850 0.000
33 ZMARZŁY MARIAN 2 59 10:43:08 1145.02 59.03 5 < 47> 152.440 0.000
34 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 10:47:12 1144.24 60.82 29- 5- 0 156.990 0.000
35 KURAS MARIUSZ 2 88 10:39:51 1143.86 62.61 15 < 36> 148.530 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36 KURAS MARIUSZ 2 32 G 10:39:58 1142.83 64.40 16 < 37> 148.530 0.000
37 KURAS MARIUSZ 2 25 G M 10:40:00 1142.54 66.19 17 < 38> 148.530 10.760
38 KURAS MARIUSZ 2 65 10:40:07 1141.51 67.98 18 < 40> 148.530 0.000
39 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 13 G M 10:38:57 1138.81 69.77 7 < 45> 146.850 10.580
40 KURAS MARIUSZ 2 33 G 10:40:52 1134.97 71.56 19 < 42> 148.530 0.000
41 MIARKA ADAM 2 32 G 10:42:49 1134.95 73.35 6 < 44> 150.740 0.000
42 KURAS MARIUSZ 2 80 10:40:59 1133.96 75.13 20 < 43> 148.530 0.000
43 KURAS MARIUSZ 2 57 10:41:00 1133.82 76.92 21 < 46> 148.530 0.000
44 MIARKA ADAM 2 13 G 10:43:04 1132.82 78.71 7 < 52> 150.740 0.000
45 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 38 G 10:39:48 1131.36 80.50 8 < 61> 146.850 0.000
46 KURAS MARIUSZ 2 3 G M 10:42:02 1124.94 82.29 22 < 55> 148.530 9.950
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
47 ZMARZŁY MARIAN 2 29 G 10:45:39 1123.77 84.08 6 < 57> 152.440 0.000
48 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 10 G M 10:40:42 1123.57 85.87 14- 3- 3 146.850 9.770
49 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 54 10:45:01 1119.12 87.66 3 < 50> 151.100 0.000
50 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 57 10:45:26 1115.68 89.45 4 < 51> 151.100 0.000
51 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 8 G M 10:45:32 1114.86 91.23 5 < 65> 151.100 9.500
52 MIARKA ADAM 2 5 G M 10:45:31 1112.34 93.02 8 < 56> 150.740 9.410
53 RĘKAS ADAM 2 27 G 10:52:45 1110.33 94.81 2 < 86> 158.500 0.000
54 RÓŻAŃSKI JACEK 2 30 G 10:51:45 1107.51 96.60 2 < 71> 156.990 0.000
55 KURAS MARIUSZ 2 7 G M 10:44:17 1106.09 98.39 23 < 62> 148.530 9.140
56 MIARKA ADAM 2 27 G M 10:46:41 1102.84 100.18 9 < 59> 150.740 9.050
57 ZMARZŁY MARIAN 2 48 G 10:48:37 1099.72 101.97 7 < 63> 152.440 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
58 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 9 G M 10:41:16 1099.21 103.76 10- 2- 2 144.290 8.860
59 MIARKA ADAM 2 29 G 10:47:34 1095.76 105.55 10 < 60> 150.740 0.000
60 MIARKA ADAM 2 33 G 10:47:36 1095.49 107.33 11 < 70> 150.740 0.000
61 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 16 G 10:44:05 1095.21 109.12 9 < 75> 146.850 0.000
62 KURAS MARIUSZ 2 19 G 10:45:39 1094.95 110.91 24 < 74> 148.530 0.000
63 ZMARZŁY MARIAN 2 6 G 10:49:20 1094.07 112.70 8 < 64> 152.440 0.000
64 ZMARZŁY MARIAN 2 34 G M 10:49:40 1091.46 114.49 9 < 66> 152.440 8.320
65 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 28 G 10:48:51 1088.23 116.28 6 < 69> 151.100 0.000
66 ZMARZŁY MARIAN 2 39 G M 10:50:12 1087.30 118.07 10 < 67> 152.440 8.140
67 ZMARZŁY MARIAN 2 56 10:50:23 1085.88 119.86 11 < 68> 152.440 0.000
68 ZMARZŁY MARIAN 2 31 G 10:50:29 1085.11 121.65 12 < 73> 152.440 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
69 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 46 G 10:49:17 1084.84 123.43 7 < 81> 151.100 0.000
70 MIARKA ADAM 2 39 G 10:49:03 1084.07 125.22 12 < 76> 150.740 0.000
71 RÓŻAŃSKI JACEK 2 15 G 10:54:59 1082.81 127.01 3 < 72> 156.990 0.000
72 RÓŻAŃSKI JACEK 2 10 G 10:55:20 1080.21 128.80 4 < 83> 156.990 0.000
73 ZMARZŁY MARIAN 2 67 10:51:54 1074.28 130.59 13 < 78> 152.440 0.000
74 KURAS MARIUSZ 2 6 G 10:48:18 1073.97 132.38 25 < 89> 148.530 0.000
75 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 1 G M 10:47:16 1069.82 134.17 10 < 84> 146.850 7.330
76 MIARKA ADAM 2 50 G 10:51:36 1064.55 135.96 13 < 79> 150.740 0.000
77 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 5 G M 10:48:03 1063.75 137.75 2 < 107> 146.850 7.150
78 ZMARZŁY MARIAN 2 1 G 10:53:19 1063.66 139.53 14 < 102> 152.440 0.000
79 MIARKA ADAM 2 17 G M 10:51:50 1062.80 141.32 14 < 80> 150.740 6.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
80 MIARKA ADAM 2 48 G 10:52:15 1059.68 143.11 15 < 82> 150.740 0.000
81 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 24 G 10:52:52 1057.63 144.90 8 < 85> 151.100 0.000
82 MIARKA ADAM 2 8 G 10:52:37 1056.96 146.69 16 150.740 0.000
83 RÓŻAŃSKI JACEK 2 7 G 10:58:39 1056.11 148.48 5 156.990 0.000
84 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 12 G 10:49:20 1053.95 150.27 11 < 110> 146.850 0.000
85 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 23 G 10:53:27 1053.33 152.06 9 < 90> 151.100 0.000
86 RĘKAS ADAM 2 54 11:00:36 1052.46 153.85 3 < 97> 158.500 0.000
87 KRÓLIK ADAM 2 33 G 11:00:46 1051.36 155.64 70- 2- 0 158.510 0.000
88 MALESZKA STANISŁAW 2 28 G 11:06:03 1048.25 157.42 16- 1- 0 163.580 0.000
89 KURAS MARIUSZ 2 15 G 10:52:02 1045.74 159.21 26 < 98> 148.530 0.000
90 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 18 G 10:54:33 1045.31 161.00 10 < 92> 151.100 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
91 KRÓLIK ADAM 2 49 G 11:01:51 1043.86 162.79 2 158.510 0.000
92 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 41 G 10:55:09 1040.99 164.58 11 < 96> 151.100 0.000
93 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 15 G M 10:58:13 1040.91 166.37 21- 2- 1 154.280 5.710
94 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 6 G M 10:48:38 1040.80 168.16 2 144.290 5.620
95 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 10 G 10:58:20 1040.09 169.95 2 154.280 0.000
96 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 33 G 10:55:18 1039.92 171.74 12 < 99> 151.100 0.000
97 RĘKAS ADAM 2 53 11:02:33 1039.00 173.52 4 < 100> 158.500 0.000
98 KURAS MARIUSZ 2 58 10:53:02 1038.43 175.31 27 < 108> 148.530 0.000
99 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 G 10:56:16 1033.05 177.10 13 < 106> 151.100 0.000
100 RĘKAS ADAM 2 28 G 11:04:23 1026.67 178.89 5 < 101> 158.500 0.000
101 RĘKAS ADAM 2 45 G 11:04:25 1026.44 180.68 6 < 103> 158.500 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
102 ZMARZŁY MARIAN 2 18 G 10:58:53 1023.89 182.47 15 < 104> 152.440 0.000
103 RĘKAS ADAM 2 14 G 11:04:49 1023.79 184.26 7 < 109> 158.500 0.000
104 ZMARZŁY MARIAN 2 16 G 10:58:58 1023.32 186.05 16 < 105> 152.440 0.000
105 ZMARZŁY MARIAN 2 5 G 10:59:09 1022.06 187.84 17 152.440 0.000
106 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 3 G M 10:58:10 1019.80 189.62 14 151.100 4.540
107 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 1 G M 10:54:54 1013.46 191.41 3 146.850 4.450
108 KURAS MARIUSZ 2 4 G 10:56:36 1013.17 193.20 28 148.530 0.000
109 RĘKAS ADAM 2 15 G 11:06:37 1012.03 194.99 8 < 112> 158.500 0.000
110 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 21 G M 10:55:26 1009.74 196.78 12 < 111> 146.850 0.000
111 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 48 G 10:55:28 1009.51 198.57 13 146.850 0.000
112 RĘKAS ADAM 2 61 11:07:22 1007.20 200.36 9 158.500 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
113 RÓŻAŃSKI JACEK 2 28 G 11:05:53 1007.10 0.00 6 156.990 0.000
114 RĘKAS ADAM 2 5 G 11:08:03 1002.85 0.00 10 158.500 0.000
115 BIELAK ANDRZEJ 2 10 G 10:52:46 1002.06 0.00 26- 0- 0 143.060 0.000
116 BIELAK ANDRZEJ 2 2 G M 10:52:48 1001.82 0.00 2 143.060 0.000
117 ZMARZŁY MARIAN 2 27 G 11:02:10 1001.80 0.00 18 152.440 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
MŁODE
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Typowane [ 1]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 1 KURAS MARIUSZ 2 6 7 7 8 8 36 617.74 40.9
2 2 BOGONOS DANUTA 2 8 8 5 4 8 33 616.57 47.1
3 4 ZMARZŁY MARIAN 2 2 7 5 4 3 21 329.08 28.9
4 3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 6 6 5 3 1 21 309.37 26.5
5 5 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 1 6 3 5 1 16 246.12 17.3
6 6 BIELAK ANDRZEJ 2 2 5 2 1 3 13 175.68 16.6
7 9 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 2 0 0 1 3 6 114.12 11.5
8 8 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 3 1 0 1 2 7 110.68 14.2
9 7 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 0 0 1 3 0 4 84.14 8.9
10 10 KRÓLIK ADAM 2 4 0 0 0 0 4 35.21 6.5
11 11 REMBISZ STANISŁAW 2 0 -- 1 0 -- 1 16.01 11.5
12 12 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 0 0 0 0 -- 0 0.00 6.7
13 13 MIARKA ADAM 2 -- 0 0 0 0 0 0.00 10.1
14 14 RĘKAS ADAM 2 0 0 0 0 0 0 0.00 19.5
15 15 RÓŻAŃSKI JACEK 2 0 0 0 0 0 0 0.00 17.7
16 16 MOSKALIK MACIEJ 2 0 -- -- -- -- 0 0.00 0.0
17 17 MAZURKIEWICZ PIOTR 2 -- -- 0 0 -- 0 0.00 0.0
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Całość [ 4]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 2 BOGONOS DANUTA 2 7 7 7 7 7 35 708.14 47.1
2 1 KURAS MARIUSZ 2 7 7 7 7 7 35 706.31 40.9
3 3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 7 7 7 7 7 35 668.10 26.5
4 4 ZMARZŁY MARIAN 2 7 7 7 7 7 35 617.48 28.9
5 5 RĘKAS ADAM 2 7 4 7 7 7 32 543.34 19.5
6 6 RÓŻAŃSKI JACEK 2 6 3 7 7 5 28 478.72 17.7
7 8 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 5 5 6 3 5 24 393.24 8.9
8 11 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 7 1 5 3 7 23 377.67 11.5
9 10 BIELAK ANDRZEJ 2 7 7 3 3 5 25 347.35 16.6
10 7 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 3 7 4 6 1 21 308.34 17.3
11 9 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 7 1 5 5 -- 18 245.88 6.7
12 14 KRÓLIK ADAM 2 7 0 0 5 2 14 231.28 6.5
13 12 MIARKA ADAM 2 -- 4 4 5 1 14 230.54 10.1
14 15 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 6 1 4 2 2 15 219.13 14.2
15 13 REMBISZ STANISŁAW 2 5 -- 6 3 -- 14 198.85 11.5
16 16 MOSKALIK MACIEJ 2 0 -- -- -- -- 0 0.00 0.0
17 17 MAZURKIEWICZ PIOTR 2 -- -- 0 0 -- 0 0.00 0.0
Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Se| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 RĘKAS ADAM 2 67 0 5 303.49 1176.860
2 KURAS MARIUSZ 2 23 0 5 324.84 1127.270
3 KURAS MARIUSZ 2 20 0 5 480.11 1127.270
4 KURAS MARIUSZ 2 27 0 5 656.90 1127.270
5 BOGONOS DANUTA 2 20 0 4 70.47 859.180
6 BOGONOS DANUTA 2 8 0 4 165.07 935.200
7 BOGONOS DANUTA 2 32 0 4 170.51 935.200
8 BOGONOS DANUTA 2 36 0 4 179.02 859.180
9 BOGONOS DANUTA 2 12 0 4 207.73 810.120
10 KURAS MARIUSZ 2 35 0 4 222.40 978.740
11 BOGONOS DANUTA 2 17 0 4 280.27 859.180
12 KURAS MARIUSZ 2 49 0 4 284.26 978.740
13 KURAS MARIUSZ 2 62 0 4 353.66 794.520
14 BIELAK ANDRZEJ 2 23 0 4 354.05 882.600
15 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 38 0 4 393.28 972.050
16 ZMARZŁY MARIAN 2 74 0 4 403.02 810.070
17 KURAS MARIUSZ 2 38 0 4 428.11 904.000
18 KURAS MARIUSZ 2 50 0 4 505.83 853.080
19 BOGONOS DANUTA 2 31 0 3 36.96 489.030
20 BOGONOS DANUTA 2 27 0 3 38.99 489.030
21 BOGONOS DANUTA 2 13 0 3 67.44 489.030
22 KURAS MARIUSZ 2 68 0 3 97.98 520.330
23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 9 0 3 116.81 640.950
24 BOGONOS DANUTA 2 30 0 3 117.85 596.430
25 BOGONOS DANUTA 2 40 0 3 120.10 596.430
26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 36 0 3 139.47 515.270
27 BOGONOS DANUTA 2 14 0 3 141.21 721.510
28 BOGONOS DANUTA 2 9 0 3 154.68 596.430
29 ZMARZŁY MARIAN 2 53 0 3 161.91 657.630
30 RÓŻAŃSKI JACEK 2 43 0 3 164.59 855.290
31 BOGONOS DANUTA 2 11 0 3 168.22 721.510
32 ZMARZŁY MARIAN 2 34 0 3 176.61 531.930
33 ZMARZŁY MARIAN 2 65 0 3 177.43 641.590
34 KURAS MARIUSZ 2 99 0 3 205.12 520.330
35 KURAS MARIUSZ 2 26 0 3 209.16 645.990
36 KURAS MARIUSZ 2 67 0 3 212.52 704.550
37 BOGONOS DANUTA 2 37 0 3 214.30 672.450
38 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 16 0 3 221.64 640.950
39 KURAS MARIUSZ 2 55 0 3 232.56 645.990
40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 27 0 3 236.07 515.270
41 KURAS MARIUSZ 2 15 0 3 237.32 830.210
42 KURAS MARIUSZ 2 37 0 3 239.53 830.210
43 KURAS MARIUSZ 2 65 0 3 268.76 645.990
44 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 0 3 269.48 640.950
45 KURAS MARIUSZ 2 18 0 3 270.19 755.470
46 KURAS MARIUSZ 2 56 0 3 279.18 629.810
47 RÓŻAŃSKI JACEK 2 14 0 3 279.65 781.310
48 KURAS MARIUSZ 2 88 0 3 281.98 520.330
49 KURAS MARIUSZ 2 2 0 3 283.46 571.250
50 ZMARZŁY MARIAN 2 6 0 3 284.55 583.020
51 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 35 0 3 284.66 750.470
52 RĘKAS ADAM 2 65 0 3 307.52 734.040
53 KURAS MARIUSZ 2 14 0 3 310.26 830.210
54 KURAS MARIUSZ 2 39 0 3 317.80 645.990
55 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 0 3 318.71 624.790
56 KURAS MARIUSZ 2 76 0 3 325.69 755.470
57 KURAS MARIUSZ 2 24 0 3 326.40 645.990
58 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 28 0 3 327.60 750.470
59 ZMARZŁY MARIAN 2 38 0 3 334.35 716.200
60 KURAS MARIUSZ 2 21 0 3 338.11 645.990
61 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 39 0 3 347.09 699.530
62 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 33 0 3 355.67 537.450
63 BIELAK ANDRZEJ 2 20 0 3 365.62 739.540
64 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 0 3 367.75 837.820
65 KURAS MARIUSZ 2 75 0 3 367.82 520.330
66 BOGONOS DANUTA 2 15 0 3 378.51 489.030
67 KURAS MARIUSZ 2 63 0 3 393.05 629.810
68 KURAS MARIUSZ 2 42 0 3 406.61 704.550
69 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 64 0 3 407.78 699.510
70 KURAS MARIUSZ 2 97 0 3 409.69 704.550
71 ZMARZŁY MARIAN 2 3 0 3 475.62 841.900
72 ZMARZŁY MARIAN 2 44 0 3 497.85 767.290
73 BOGONOS DANUTA 2 24 0 2 25.74 458.760
74 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 33 0 2 31.76 360.760
75 BOGONOS DANUTA 2 34 0 2 37.26 275.340
76 BOGONOS DANUTA 2 3 0 2 42.19 400.420
77 RÓŻAŃSKI JACEK 2 49 0 2 46.36 513.810
78 ZMARZŁY MARIAN 2 61 0 2 51.00 430.580
79 BOGONOS DANUTA 2 29 0 2 67.10 275.340
80 RĘKAS ADAM 2 12 0 2 81.85 442.820
81 KURAS MARIUSZ 2 46 0 2 95.47 481.280
82 BOGONOS DANUTA 2 26 0 2 96.84 583.840
83 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 1 0 2 100.74 368.420
84 ZMARZŁY MARIAN 2 62 0 2 103.89 379.490
85 BOGONOS DANUTA 2 28 0 2 105.52 458.760
86 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 30 0 2 116.45 494.100
87 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 18 0 2 118.73 293.700
88 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 27 0 2 118.92 597.020
89 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 12 0 2 119.01 368.420
90 KURAS MARIUSZ 2 29 0 2 120.92 481.280
91 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 36 0 2 122.05 486.540
92 KURAS MARIUSZ 2 40 0 2 127.44 556.020
93 KURAS MARIUSZ 2 53 0 2 128.02 556.020
94 KURAS MARIUSZ 2 19 0 2 128.48 371.800
95 BIELAK ANDRZEJ 2 39 0 2 131.72 286.120
96 RÓŻAŃSKI JACEK 2 29 0 2 140.83 498.470
97 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 19 0 2 140.84 477.940
98 KURAS MARIUSZ 2 61 0 2 142.82 556.020
99 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 48 0 2 143.15 552.660
100 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 4 0 2 146.34 302.200
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 16.09.17 HALLE
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 BOGONOS DANUTA 2 34 8 19 226.35
2 KURAS MARIUSZ 2 79 8 32 197.11
3 BIELAK ANDRZEJ 2 39 3 5 78.47
4 ZMARZŁY MARIAN 2 40 3 7 72.79
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 42 3 7 71.92
6 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 15 2 2 43.84
7 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 20 1 1 26.06
8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 62 1 10 22.79
9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 43 0 5 0.00
10 KRÓLIK ADAM 2 40 0 2 0.00
11 MIARKA ADAM 2 26 0 1 0.00
12 RĘKAS ADAM 2 55 0 9 0.00
13 RÓŻAŃSKI JACEK 2 27 0 5 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 16.09.17 HALLE
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 BOGONOS DANUTA 2 34 7 19 204.62
2 KURAS MARIUSZ 2 79 7 32 202.11
3 RĘKAS ADAM 2 55 7 9 178.85
4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 62 7 10 170.01
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 42 7 7 163.17
6 ZMARZŁY MARIAN 2 40 7 7 161.55
7 RÓŻAŃSKI JACEK 2 27 5 5 136.44
8 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 43 5 5 127.40
9 BIELAK ANDRZEJ 2 39 5 5 123.57
10 KRÓLIK ADAM 2 40 2 2 44.32
11 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 15 2 2 43.84
12 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 20 1 1 26.06
13 MIARKA ADAM 2 26 1 1 20.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 5
------------------------
z lotu HALLE z dnia 16.09.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,00,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 333.452 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 522
5.Ilość konkursów.......................: 105
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1301.58
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1182.36
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,15,39
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,43,26
10.Czas trwania konkursu.................:27 min. 47 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 13 | 522 | 105 |20.11|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 522 | 105 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 5.
z lotu HALLE, w dniu 16.09.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 67 G 12:15:39 1301.58 1.92 79- 32- 8 332.750 0.000
2 KURAS MARIUSZ 2 40 G 12:15:49 1300.74 3.83 2 < 3> 332.750 0.000
3 KURAS MARIUSZ 2 56 GSM 12:16:40 1296.43 5.75 3 < 14> 332.750 29.810
4 BOGONOS DANUTA 2 36 GSM 12:08:08 1294.02 7.66 34- 19- 8 321.090 29.710
5 BOGONOS DANUTA 2 20 GSM 12:08:15 1293.41 9.58 2 < 8> 321.090 29.620
6 BIELAK ANDRZEJ 2 23 GSM 12:13:38 1291.51 11.49 39- 5- 3 327.570 29.520
7 RÓŻAŃSKI JACEK 2 43 G 12:25:07 1288.04 13.41 27- 5- 0 341.480 0.000
8 BOGONOS DANUTA 2 11 G 12:10:28 1281.97 15.33 3 < 9> 321.090 0.000
9 BOGONOS DANUTA 2 8 G 12:10:52 1279.92 17.24 4 < 10> 321.090 0.000
10 BOGONOS DANUTA 2 12 G 12:11:10 1278.39 19.16 5 < 11> 321.090 0.000
11 BOGONOS DANUTA 2 24 G 12:11:15 1277.97 21.07 6 < 16> 321.090 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12 RĘKAS ADAM 2 46 G 12:28:26 1277.60 22.99 55- 9- 0 342.950 0.000
13 RĘKAS ADAM 2 65 G 12:28:49 1275.78 24.90 2 < 27> 342.950 0.000
14 KURAS MARIUSZ 2 92 G 12:21:36 1271.98 26.82 4 < 15> 332.750 0.000
15 KURAS MARIUSZ 2 37 G 12:21:44 1271.33 28.74 5 < 25> 332.750 0.000
16 BOGONOS DANUTA 2 9 GSM 12:14:01 1264.05 30.65 7 < 17> 321.090 28.560
17 BOGONOS DANUTA 2 14 G 12:14:02 1263.97 32.57 8 < 20> 321.090 0.000
18 RÓŻAŃSKI JACEK 2 14 G 12:30:37 1261.86 34.48 2 < 19> 341.480 0.000
19 RÓŻAŃSKI JACEK 2 41 G 12:30:51 1260.77 36.40 3 < 48> 341.480 0.000
20 BOGONOS DANUTA 2 30 GSM 12:14:50 1260.00 38.31 9 < 21> 321.090 28.170
21 BOGONOS DANUTA 2 17 GSM 12:14:51 1259.92 40.23 10 < 22> 321.090 28.080
22 BOGONOS DANUTA 2 40 GSM 12:15:02 1259.01 42.15 11 < 24> 321.090 27.980
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 12 G 12:21:15 1258.49 44.06 43- 5- 0 328.780 0.000
24 BOGONOS DANUTA 2 37 GSM 12:15:34 1256.39 45.98 12 < 35> 321.090 27.790
25 KURAS MARIUSZ 2 15 G 12:25:27 1253.53 47.89 6 < 29> 332.750 0.000
26 BIELAK ANDRZEJ 2 20 GSM 12:21:34 1252.34 49.81 2 < 78> 327.570 27.600
27 RĘKAS ADAM 2 67 G 12:34:50 1247.85 51.72 3 < 37> 342.950 0.000
28 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 97 G 12:23:36 1247.27 53.64 2 < 31> 328.780 0.000
29 KURAS MARIUSZ 2 20 GSM 12:26:52 1246.88 55.56 7 < 30> 332.750 27.310
30 KURAS MARIUSZ 2 29 G 12:27:21 1244.62 57.47 8 < 33> 332.750 0.000
31 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 13 G 12:24:10 1244.59 59.39 3 < 73> 328.780 0.000
32 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 22 G 12:26:04 1244.39 61.30 62- 10- 1 331.090 0.000
33 KURAS MARIUSZ 2 74 G 12:27:36 1243.46 63.22 9 < 34> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
34 KURAS MARIUSZ 2 46 G 12:27:44 1242.84 65.13 10 < 39> 332.750 0.000
35 BOGONOS DANUTA 2 21 G 12:18:27 1242.37 67.05 13 < 36> 321.090 0.000
36 BOGONOS DANUTA 2 38 G 12:18:37 1241.57 68.97 14 < 38> 321.090 0.000
37 RĘKAS ADAM 2 5 G 12:36:28 1240.48 70.88 4 < 66> 342.950 0.000
38 BOGONOS DANUTA 2 26 GSM 12:18:58 1239.89 72.80 15 < 45> 321.090 26.440
39 KURAS MARIUSZ 2 76 G 12:28:28 1239.45 74.71 11 < 40> 332.750 0.000
40 KURAS MARIUSZ 2 53 G 12:29:00 1236.99 76.63 12 < 43> 332.750 0.000
41 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 62 G 12:31:55 1233.61 78.54 42- 7- 3 335.440 0.000
42 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 27 GSM 12:26:04 1232.17 80.46 20- 1- 1 327.840 26.060
43 KURAS MARIUSZ 2 50 G 12:30:11 1231.57 82.38 13 < 46> 332.750 0.000
44 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 19 G 12:29:07 1230.28 84.29 2 < 50> 331.090 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45 BOGONOS DANUTA 2 28 G 12:21:06 1229.76 86.21 16 < 58> 321.090 0.000
46 KURAS MARIUSZ 2 63 GSM 12:30:39 1229.45 88.12 14 < 47> 332.750 25.670
47 KURAS MARIUSZ 2 61 G 12:30:42 1229.22 90.04 15 < 49> 332.750 0.000
48 RÓŻAŃSKI JACEK 2 20 G 12:37:59 1228.42 91.95 4 < 54> 341.480 0.000
49 KURAS MARIUSZ 2 10 G 12:31:29 1225.67 93.87 16 < 51> 332.750 0.000
50 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 55 G 12:30:13 1225.28 95.79 3 < 70> 331.090 0.000
51 KURAS MARIUSZ 2 23 GSM 12:31:37 1225.07 97.70 17 < 53> 332.750 25.190
52 ZMARZŁY MARIAN 2 65 GSM 12:35:01 1224.33 99.62 40- 7- 3 336.710 25.100
53 KURAS MARIUSZ 2 35 GSM 12:31:56 1223.65 101.53 18 < 56> 332.750 25.000
54 RÓŻAŃSKI JACEK 2 29 G 12:39:49 1220.37 103.45 5 341.480 0.000
55 ZMARZŁY MARIAN 2 75 GSM 12:35:56 1220.26 105.36 2 < 68> 336.710 24.810
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
56 KURAS MARIUSZ 2 31 G 12:32:56 1219.16 107.28 19 < 60> 332.750 0.000
57 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 36 GSM 12:35:10 1219.04 109.20 2 < 62> 335.440 24.620
58 BOGONOS DANUTA 2 32 G 12:23:27 1218.79 111.11 17 < 59> 321.090 0.000
59 BOGONOS DANUTA 2 19 G 12:23:29 1218.64 113.03 18 < 99> 321.090 0.000
60 KURAS MARIUSZ 2 38 G 12:33:32 1216.49 114.94 20 < 61> 332.750 0.000
61 KURAS MARIUSZ 2 45 G 12:33:36 1216.19 116.86 21 < 63> 332.750 0.000
62 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 GSM 12:36:56 1211.27 118.77 3 < 71> 335.440 24.130
63 KURAS MARIUSZ 2 18 G 12:34:52 1210.59 120.69 22 < 64> 332.750 0.000
64 KURAS MARIUSZ 2 66 G 12:35:05 1209.63 122.61 23 < 65> 332.750 0.000
65 KURAS MARIUSZ 2 95 G 12:35:13 1209.05 124.52 24 < 69> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
66 RĘKAS ADAM 2 7 G 12:44:18 1206.30 126.44 5 < 87> 342.950 0.000
67 KRÓLIK ADAM 2 16 G 12:44:29 1205.59 128.35 40- 2- 0 342.970 0.000
68 ZMARZŁY MARIAN 2 19 G 12:39:20 1205.41 130.27 3 < 75> 336.710 0.000
69 KURAS MARIUSZ 2 49 GSM 12:36:10 1204.89 132.18 25 < 84> 332.750 23.460
70 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 64 G 12:34:55 1204.33 134.10 4 < 74> 331.090 0.000
71 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 G 12:38:46 1203.30 136.02 4 < 72> 335.440 0.000
72 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 18 GSM 12:39:02 1202.15 137.93 5 < 95> 335.440 23.170
73 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 102 G 12:33:39 1201.46 139.85 4 < 85> 328.780 0.000
74 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 48 G 12:35:48 1200.47 141.76 5 < 76> 331.090 0.000
75 ZMARZŁY MARIAN 2 3 GSM 12:40:31 1200.32 143.68 4 < 81> 336.710 22.880
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
76 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 35 GSM 12:35:51 1200.25 145.59 6 < 77> 331.090 22.790
77 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 28 G 12:35:57 1199.82 147.51 7 < 80> 331.090 0.000
78 BIELAK ANDRZEJ 2 3 G 12:33:06 1199.45 149.43 3 < 79> 327.570 0.000
79 BIELAK ANDRZEJ 2 17 G 12:33:08 1199.30 151.34 4 < 91> 327.570 0.000
80 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 51 G 12:36:11 1198.81 153.26 8 < 93> 331.090 0.000
81 ZMARZŁY MARIAN 2 52 G 12:40:54 1198.68 155.17 5 < 83> 336.710 0.000
82 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 38 GSM 12:36:42 1196.57 157.09 15- 2- 2 331.090 22.210
83 ZMARZŁY MARIAN 2 44 G 12:41:31 1196.06 159.00 6 < 97> 336.710 0.000
84 KURAS MARIUSZ 2 13 G 12:38:16 1195.80 160.92 26 < 86> 332.750 0.000
85 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 26 G 12:34:57 1195.78 162.84 5 328.780 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
86 KURAS MARIUSZ 2 14 G 12:38:19 1195.58 164.75 27 < 94> 332.750 0.000
87 RĘKAS ADAM 2 48 G 12:46:52 1195.50 166.67 6 < 89> 342.950 0.000
88 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 39 GSM 12:36:57 1195.49 168.58 2 331.090 21.630
89 RĘKAS ADAM 2 26 G 12:46:56 1195.23 170.50 7 < 90> 342.950 0.000
90 RĘKAS ADAM 2 11 G 12:47:04 1194.67 172.41 8 < 92> 342.950 0.000
91 BIELAK ANDRZEJ 2 11 GSM 12:34:37 1192.83 174.33 5 327.570 21.350
92 RĘKAS ADAM 2 22 G 12:47:34 1192.59 176.25 9 342.950 0.000
93 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 41 G 12:37:47 1191.90 178.16 9 < 100> 331.090 0.000
94 KURAS MARIUSZ 2 42 G 12:39:16 1191.51 180.08 28 < 101> 332.750 0.000
95 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 31 G 12:41:37 1191.12 181.99 6 < 96> 335.440 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
96 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 15 G 12:41:41 1190.84 183.91 7 335.440 0.000
97 ZMARZŁY MARIAN 2 38 G 12:43:31 1187.62 185.82 7 336.710 0.000
98 KRÓLIK ADAM 2 76 G 12:48:51 1187.36 187.74 2 342.970 0.000
99 BOGONOS DANUTA 2 5 G 12:30:30 1187.02 189.66 19 321.090 0.000
100 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 G 12:39:10 1185.99 191.57 10 331.090 0.000
101 KURAS MARIUSZ 2 27 GSM 12:40:42 1185.43 193.49 29 < 102> 332.750 20.380
102 KURAS MARIUSZ 2 17 GSM 12:41:02 1184.02 195.40 30 < 103> 332.750 20.290
103 KURAS MARIUSZ 2 97 G 12:41:05 1183.81 197.32 31 < 104> 332.750 0.000
104 KURAS MARIUSZ 2 5 G 12:41:19 1182.83 199.23 32 332.750 0.000
105 MIARKA ADAM 2 9 G 12:43:26 1182.36 201.15 26- 1- 0 335.120 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
106 MIARKA ADAM 2 8 G 12:43:29 1182.15 0.00 2 335.120 0.000
107 MIARKA ADAM 2 37 G 12:43:33 1181.87 0.00 3 335.120 0.000
108 MIARKA ADAM 2 43 G 12:43:34 1181.80 0.00 4 335.120 0.000
109 MIARKA ADAM 2 17 G 12:43:36 1181.66 0.00 5 335.120 0.000
110 RĘKAS ADAM 2 4 G 12:50:36 1180.15 0.00 10 342.950 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 10.09.17 TORGAU
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 81 8 29 170.68
2 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 23 5 6 102.90
3 ZMARZŁY MARIAN 2 42 4 14 92.76
4 BOGONOS DANUTA 2 34 4 13 90.34
5 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 15 3 3 70.43
6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 70 3 17 67.13
7 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 18 1 2 25.06
8 BIELAK ANDRZEJ 2 34 1 3 19.10
9 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 38 1 3 18.05
10 KRÓLIK ADAM 2 45 0 5 0.00
11 REMBISZ STANISŁAW 2 37 0 3 0.00
12 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 60 0 5 0.00
13 MIARKA ADAM 2 29 0 5 0.00
14 RĘKAS ADAM 2 56 0 9 0.00
15 RÓŻAŃSKI JACEK 2 29 0 8 0.00
16 MAZURKIEWICZ PIOTR 2 13 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 10.09.17 TORGAU
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 81 7 29 181.99
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 70 7 17 174.72
3 BOGONOS DANUTA 2 34 7 13 172.71
4 ZMARZŁY MARIAN 2 42 7 14 163.52
5 RÓŻAŃSKI JACEK 2 29 7 8 157.70
6 RĘKAS ADAM 2 56 7 9 144.66
7 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 23 6 6 128.05
8 KRÓLIK ADAM 2 45 5 5 122.01
9 MIARKA ADAM 2 29 5 5 110.56
10 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 60 5 5 105.72
11 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 15 3 3 70.43
12 REMBISZ STANISŁAW 2 37 3 3 63.74
13 BIELAK ANDRZEJ 2 34 3 3 62.13
14 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 38 3 3 58.34
15 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 18 2 2 47.30
16 MAZURKIEWICZ PIOTR 2 13 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 4
------------------------
z lotu TORGAU z dnia 10.09.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,15,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 275.426 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 16
4.Ilość wysłanych gołębi................: 624
5.Ilość konkursów.......................: 125
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1214.93
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1004.65
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,00,41
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,36,32
10.Czas trwania konkursu.................:35 min. 51 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 27.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 16 | 624 | 125 |20.03|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 16 | 624 | 125 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 4.
z lotu TORGAU, w dniu 10.09.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 23 G 12:00:41 1214.93 1.60 81- 29- 8 274.190 0.000
2 KURAS MARIUSZ 2 17 GSM 12:00:47 1214.39 3.21 2 < 3> 274.190 26.920
3 KURAS MARIUSZ 2 65 G 12:00:51 1214.04 4.81 3 < 4> 274.190 0.000
4 KURAS MARIUSZ 2 54 G 12:00:59 1213.32 6.41 4 < 21> 274.190 0.000
5 KRÓLIK ADAM 2 17 G 12:09:38 1211.81 8.01 45- 5- 0 284.330 0.000
6 ZMARZŁY MARIAN 2 61 GSM 12:05:23 1207.29 9.62 42- 14- 4 278.140 26.600
7 RĘKAS ADAM 2 67 G 12:12:55 1195.04 11.22 56- 9- 0 284.320 0.000
8 MIARKA ADAM 2 11 G 12:06:48 1192.88 12.82 29- 5- 0 276.510 0.000
9 RÓŻAŃSKI JACEK 2 49 G 12:13:42 1184.92 14.42 29- 8- 0 282.840 0.000
10 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 100 GSM 12:03:06 1184.26 16.03 15- 3- 3 270.130 26.270
11 KRÓLIK ADAM 2 83 G 12:15:10 1183.89 17.63 2 < 20> 284.330 0.000
12 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 G 12:06:08 1179.10 19.23 70- 17- 3 272.530 0.000
13 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 24 G 12:06:13 1178.68 20.83 2 < 22> 272.530 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14 BOGONOS DANUTA 2 32 GSM 11:59:17 1171.51 22.44 34- 13- 4 262.750 25.950
15 BOGONOS DANUTA 2 26 G 11:59:26 1170.73 24.04 2 < 16> 262.750 0.000
16 BOGONOS DANUTA 2 3 G 11:59:30 1170.38 25.64 3 < 17> 262.750 0.000
17 BOGONOS DANUTA 2 20 GSM 11:59:31 1170.29 27.24 4 < 48> 262.750 25.710
18 ZMARZŁY MARIAN 2 53 GSM 12:13:26 1166.53 28.85 2 < 35> 278.140 25.630
19 RĘKAS ADAM 2 12 G 12:19:40 1162.07 30.45 2 < 88> 284.320 0.000
20 KRÓLIK ADAM 2 44 G 12:20:04 1160.22 32.05 3 < 58> 284.330 0.000
21 KURAS MARIUSZ 2 49 G 12:11:40 1158.55 33.65 5 < 31> 274.190 0.000
22 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 9 GSM 12:11:29 1152.43 35.26 3 < 29> 272.530 25.310
23 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 45 G 12:18:25 1150.17 36.86 60- 5- 0 279.970 0.000
24 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 27 G 12:09:19 1148.79 38.46 23- 6- 5 269.180 0.000
25 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 38 GSM 12:12:19 1148.34 40.06 18- 2- 1 272.520 25.060
26 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 56 G 12:19:00 1147.42 41.67 2 < 104> 279.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27 BIELAK ANDRZEJ 2 31 G 12:09:51 1145.03 43.27 34- 3- 1 268.910 0.000
28 MIARKA ADAM 2 8 G 12:16:36 1144.50 44.87 2 < 74> 276.510 0.000
29 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 26 G 12:14:31 1137.83 46.47 4 < 30> 272.530 0.000
30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 G 12:14:40 1137.12 48.08 5 < 36> 272.530 0.000
31 KURAS MARIUSZ 2 14 G 12:16:45 1134.19 49.68 6 < 32> 274.190 0.000
32 KURAS MARIUSZ 2 93 G 12:16:51 1133.72 51.28 7 < 33> 274.190 0.000
33 KURAS MARIUSZ 2 26 G 12:16:58 1133.17 52.88 8 < 37> 274.190 0.000
34 REMBISZ STANISŁAW 2 40 G 12:21:53 1130.66 54.49 37- 3- 0 279.140 0.000
35 ZMARZŁY MARIAN 2 64 G 12:22:08 1125.47 56.09 3 < 41> 278.140 0.000
36 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 35 G 12:17:11 1125.31 57.69 6 < 42> 272.530 0.000
37 KURAS MARIUSZ 2 64 G 12:19:34 1121.13 59.29 9 < 38> 274.190 0.000
38 KURAS MARIUSZ 2 55 G 12:19:36 1120.97 60.90 10 < 39> 274.190 0.000
39 KURAS MARIUSZ 2 2 G 12:20:06 1118.69 62.50 11 < 43> 274.190 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40 RÓŻAŃSKI JACEK 2 14 G 12:28:07 1117.43 64.10 2 < 59> 282.840 0.000
41 ZMARZŁY MARIAN 2 15 G 12:24:30 1114.79 65.71 4 < 66> 278.140 0.000
42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 45 G 12:19:45 1113.50 67.31 7 < 56> 272.530 0.000
43 KURAS MARIUSZ 2 76 G 12:22:15 1108.96 68.91 12 < 45> 274.190 0.000
44 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 89 GSM 12:18:43 1108.38 70.51 2 < 80> 270.130 23.530
45 KURAS MARIUSZ 2 95 G 12:22:37 1107.32 72.12 13 < 46> 274.190 0.000
46 KURAS MARIUSZ 2 39 G 12:22:46 1106.65 73.72 14 < 47> 274.190 0.000
47 KURAS MARIUSZ 2 79 G 12:24:42 1098.08 75.32 15 < 52> 274.190 0.000
48 BOGONOS DANUTA 2 14 G 12:15:26 1092.82 76.92 5 < 49> 262.750 0.000
49 BOGONOS DANUTA 2 17 G 12:19:06 1076.40 78.53 6 < 50> 262.750 0.000
50 BOGONOS DANUTA 2 8 G 12:19:26 1074.94 80.13 7 < 67> 262.750 0.000
51 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 G 12:32:37 1074.62 81.73 38- 3- 1 276.840 0.000
52 KURAS MARIUSZ 2 11 G 12:30:34 1072.87 83.33 16 < 53> 274.190 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
53 KURAS MARIUSZ 2 35 GSM 12:31:24 1069.38 84.94 17 < 54> 274.190 22.810
54 KURAS MARIUSZ 2 91 G 12:31:25 1069.31 86.54 18 < 55> 274.190 0.000
55 KURAS MARIUSZ 2 62 GSM 12:31:26 1069.25 88.14 19 < 61> 274.190 22.650
56 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 70 G 12:30:17 1067.56 89.74 8 < 64> 272.530 0.000
57 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 43 GSM 12:27:10 1067.47 91.35 2 < 63> 269.180 22.480
58 KRÓLIK ADAM 2 54 G 12:42:00 1064.91 92.95 4 < 72> 284.330 0.000
59 RÓŻAŃSKI JACEK 2 18 G 12:40:49 1064.04 94.55 3 < 62> 282.840 0.000
60 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 5 G 12:31:09 1063.91 96.15 2 272.520 0.000
61 KURAS MARIUSZ 2 15 G 12:32:56 1063.03 97.76 20 < 68> 274.190 0.000
62 RÓŻAŃSKI JACEK 2 1 G 12:41:07 1062.84 99.36 4 < 65> 282.840 0.000
63 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 35 GSM 12:28:29 1061.92 100.96 3 < 76> 269.180 22.000
64 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 30 GSM 12:31:53 1060.91 102.56 9 < 69> 272.530 21.920
65 RÓŻAŃSKI JACEK 2 28 G 12:41:48 1060.12 104.17 5 < 77> 282.840 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
66 ZMARZŁY MARIAN 2 57 G 12:37:26 1059.85 105.77 5 < 78> 278.140 0.000
67 BOGONOS DANUTA 2 11 G 12:23:03 1059.26 107.37 8 < 82> 262.750 0.000
68 KURAS MARIUSZ 2 20 GSM 12:33:54 1059.06 108.97 21 < 70> 274.190 21.600
69 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 15 G 12:32:33 1058.16 110.58 10 < 71> 272.530 0.000
70 KURAS MARIUSZ 2 37 G 12:35:03 1054.37 112.18 22 < 73> 274.190 0.000
71 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 81 G 12:33:45 1053.26 113.78 11 < 89> 272.530 0.000
72 KRÓLIK ADAM 2 61 G 12:45:02 1052.94 115.38 5 284.330 0.000
73 KURAS MARIUSZ 2 38 GSM 12:35:55 1050.87 116.99 23 < 81> 274.190 21.190
74 MIARKA ADAM 2 20 G 12:38:22 1049.91 118.59 3 < 75> 276.510 0.000
75 MIARKA ADAM 2 37 G 12:38:25 1049.71 120.19 4 < 123> 276.510 0.000
76 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 31 GSM 12:31:48 1048.21 121.79 4 < 98> 269.180 20.950
77 RÓŻAŃSKI JACEK 2 43 G 12:45:03 1047.36 123.40 6 < 83> 282.840 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
78 ZMARZŁY MARIAN 2 74 GSM 12:41:01 1045.57 125.00 6 < 79> 278.140 20.790
79 ZMARZŁY MARIAN 2 70 G 12:41:07 1045.18 126.60 7 < 84> 278.140 0.000
80 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 95 GSM 12:33:38 1044.45 128.21 3 270.130 20.630
81 KURAS MARIUSZ 2 44 GSM 12:37:32 1044.40 129.81 24 < 85> 274.190 20.550
82 BOGONOS DANUTA 2 22 G 12:26:58 1042.80 131.41 9 < 92> 262.750 0.000
83 RÓŻAŃSKI JACEK 2 31 G 12:47:15 1038.90 133.01 7 < 101> 282.840 0.000
84 ZMARZŁY MARIAN 2 75 G 12:42:56 1038.09 134.62 8 < 91> 278.140 0.000
85 KURAS MARIUSZ 2 27 G 12:39:20 1037.29 136.22 25 < 86> 274.190 0.000
86 KURAS MARIUSZ 2 18 G 12:39:22 1037.16 137.82 26 < 118> 274.190 0.000
87 REMBISZ STANISŁAW 2 43 G 12:44:22 1036.28 139.42 2 < 96> 279.140 0.000
88 RĘKAS ADAM 2 24 G 12:49:25 1036.09 141.03 3 < 100> 284.320 0.000
89 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 16 GSM 12:38:15 1035.25 142.63 12 < 90> 272.530 19.900
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
90 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 28 G 12:38:16 1035.19 144.23 13 < 93> 272.530 0.000
91 ZMARZŁY MARIAN 2 3 GSM 12:44:18 1032.83 145.83 9 < 102> 278.140 19.740
92 BOGONOS DANUTA 2 39 G 12:29:31 1032.35 147.44 10 < 95> 262.750 0.000
93 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 46 G 12:39:07 1031.86 149.04 14 < 93> 272.530 0.000
93 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 57 G 12:39:07 1031.86 149.04 15 < 106> 272.530 0.000
95 BOGONOS DANUTA 2 36 GSM 12:29:41 1031.67 152.24 11 < 97> 262.750 19.420
96 REMBISZ STANISŁAW 2 28 G 12:45:41 1031.24 153.85 3 279.140 0.000
97 BOGONOS DANUTA 2 16 GSM 12:30:09 1029.79 155.45 12 < 125> 262.750 19.260
98 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 4 GSM 12:36:33 1029.17 157.05 5 < 109> 269.180 19.180
99 BIELAK ANDRZEJ 2 23 GSM 12:36:22 1028.86 158.65 2 < 111> 268.910 19.100
100 RĘKAS ADAM 2 44 G 12:51:48 1027.17 160.26 4 < 113> 284.320 0.000
101 RÓŻAŃSKI JACEK 2 46 G 12:51:15 1023.86 161.86 8 282.840 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
102 ZMARZŁY MARIAN 2 47 G 12:46:52 1023.08 163.46 10 < 103> 278.140 0.000
103 ZMARZŁY MARIAN 2 44 G 12:47:05 1022.26 165.06 11 < 107> 278.140 0.000
104 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 101 G 12:49:08 1021.29 166.67 3 < 105> 279.970 0.000
105 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 102 G 12:49:14 1020.92 168.27 4 < 110> 279.970 0.000
106 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 25 G 12:41:58 1020.84 169.87 16 < 108> 272.530 0.000
107 ZMARZŁY MARIAN 2 6 G 12:48:14 1017.96 171.47 12 < 114> 278.140 0.000
108 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 2 G 12:42:47 1017.73 173.08 17 272.530 0.000
109 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 40 GSM 12:39:32 1017.57 174.68 6 269.180 18.290
110 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 23 G 12:50:41 1015.55 176.28 5 279.970 0.000
111 BIELAK ANDRZEJ 2 20 G 12:39:48 1015.52 177.88 3 268.910 0.000
112 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 GSM 12:48:02 1013.94 179.49 2 < 121> 276.840 18.050
113 RĘKAS ADAM 2 42 G 12:55:40 1013.02 181.09 5 < 115> 284.320 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
114 ZMARZŁY MARIAN 2 71 G 12:49:44 1012.40 182.69 13 < 124> 278.140 0.000
115 RĘKAS ADAM 2 16 G 12:56:00 1011.82 184.29 6 < 115> 284.320 0.000
115 RĘKAS ADAM 2 23 G 12:56:00 1011.82 184.29 7 < 117> 284.320 0.000
117 RĘKAS ADAM 2 55 G 12:56:10 1011.22 187.50 8 < 119> 284.320 0.000
118 KURAS MARIUSZ 2 21 GSM 12:46:31 1009.85 189.10 27 < 120> 274.190 17.560
119 RĘKAS ADAM 2 19 G 12:56:42 1009.30 190.71 9 284.320 0.000
120 KURAS MARIUSZ 2 24 GSM 12:46:46 1008.92 192.31 28 < 122> 274.190 17.400
121 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 5 G 12:50:03 1006.51 193.91 3 276.840 0.000
122 KURAS MARIUSZ 2 8 G 12:47:27 1006.39 195.51 29 274.190 0.000
123 MIARKA ADAM 2 4 G 12:49:52 1005.98 197.12 5 276.510 0.000
124 ZMARZŁY MARIAN 2 59 G 12:51:46 1004.96 198.72 14 278.140 0.000
125 BOGONOS DANUTA 2 35 G 12:36:32 1004.65 200.32 13 262.750 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
126 BOGONOS DANUTA 2 1 GSM 12:36:37 1004.33 0.00 14 262.750 0.000
127 KRÓLIK ADAM 2 66 G 12:58:13 1003.93 0.00 6 284.330 0.000
128 KURAS MARIUSZ 2 92 GSM 12:48:09 1003.81 0.00 30 274.190 0.000
129 ZMARZŁY MARIAN 2 20 G 12:52:09 1003.57 0.00 15 278.140 0.000
130 RĘKAS ADAM 2 57 G 12:58:26 1003.13 0.00 10 284.320 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 03.09.17 LUCKAU
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 93 7 40 116.78
2 BOGONOS DANUTA 2 35 5 8 87.69
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 72 5 22 87.69
4 ZMARZŁY MARIAN 2 45 5 14 72.51
5 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 24 3 4 40.98
6 BIELAK ANDRZEJ 2 41 2 3 22.80
7 REMBISZ STANISŁAW 2 40 1 6 16.01
8 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 66 1 6 13.71
9 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 20 0 4 0.00
10 KRÓLIK ADAM 2 46 0 0 0.00
11 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 39 0 5 0.00
12 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 67 0 5 0.00
13 MIARKA ADAM 2 32 0 4 0.00
14 RĘKAS ADAM 2 54 0 16 0.00
15 RÓŻAŃSKI JACEK 2 30 0 7 0.00
16 MAZURKIEWICZ PIOTR 2 16 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 03.09.17 LUCKAU
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 72 7 22 133.56
2 KURAS MARIUSZ 2 93 7 40 132.79
3 BOGONOS DANUTA 2 35 7 8 127.34
4 RĘKAS ADAM 2 54 7 16 115.10
5 ZMARZŁY MARIAN 2 45 7 14 112.49
6 RÓŻAŃSKI JACEK 2 30 7 7 103.36
7 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 66 6 6 91.26
8 REMBISZ STANISŁAW 2 40 6 6 89.71
9 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 39 5 5 73.57
10 MIARKA ADAM 2 32 4 4 68.59
11 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 67 5 5 60.78
12 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 20 4 4 55.66
13 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 24 4 4 51.54
14 BIELAK ANDRZEJ 2 41 3 3 32.80
15 KRÓLIK ADAM 2 46 0 0 0.00
16 MAZURKIEWICZ PIOTR 2 16 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 3
------------------------
z lotu LUCKAU z dnia 03.09.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:51:41.4 N 13:44:33.7 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,05,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 224.241 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 16
4.Ilość wysłanych gołębi................: 720
5.Ilość konkursów.......................: 144
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1456.90
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1306.74
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,37,05
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,51,12
10.Czas trwania konkursu.................:14 min. 7 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 20.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 16 | 720 | 144 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 16 | 720 | 144 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 3.
z lotu LUCKAU, w dniu 03.09.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 48 G 10:37:05 1456.90 1.39 72- 22- 5 221.570 0.000
2 KURAS MARIUSZ 2 49 G 10:40:49 1432.90 2.78 93- 40- 7 223.270 0.000
3 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 33 GSM 10:37:12 1428.58 4.17 24- 4- 3 217.430 19.860
4 KURAS MARIUSZ 2 35 G 10:42:00 1422.10 5.56 2 < 5> 223.270 0.000
5 KURAS MARIUSZ 2 21 GSM 10:42:58 1413.40 6.94 3 < 21> 223.270 19.720
6 MIARKA ADAM 2 38 G 10:44:40 1409.88 8.33 32- 4- 0 225.110 0.000
7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 27 GSM 10:42:17 1408.73 9.72 2 < 8> 221.570 19.580
8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 2 G 10:42:19 1408.43 11.11 3 < 10> 221.570 0.000
9 RĘKAS ADAM 2 67 G 10:50:20 1406.79 12.50 54- 16- 0 232.590 0.000
10 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 30 G 10:43:23 1398.95 13.89 4 < 18> 221.570 0.000
11 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 101 G 10:41:13 1398.38 15.28 66- 6- 1 218.450 0.000
12 BOGONOS DANUTA 2 8 G 10:37:51 1398.04 16.67 35- 8- 5 213.690 0.000
13 BOGONOS DANUTA 2 31 GSM 10:38:08 1395.45 18.06 2 < 14> 213.690 19.160
14 BOGONOS DANUTA 2 32 G 10:38:11 1395.00 19.44 3 < 15> 213.690 0.000
15 BOGONOS DANUTA 2 27 GSM 10:38:12 1394.84 20.83 4 < 16> 213.690 19.020
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 BOGONOS DANUTA 2 13 GSM 10:38:24 1393.03 22.22 5 < 17> 213.690 18.950
17 BOGONOS DANUTA 2 12 GSM 10:38:26 1392.72 23.61 6 < 101> 213.690 18.880
18 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 9 GSM 10:44:28 1389.44 25.00 5 < 22> 221.570 18.810
19 MIARKA ADAM 2 16 G 10:47:03 1389.14 26.39 2 < 70> 225.110 0.000
20 RÓŻAŃSKI JACEK 2 43 G 10:51:38 1386.10 27.78 30- 7- 0 230.970 0.000
21 KURAS MARIUSZ 2 19 G 10:46:10 1385.34 29.17 4 < 25> 223.270 0.000
22 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 36 GSM 10:45:28 1380.79 30.56 6 < 33> 221.570 18.530
23 RÓŻAŃSKI JACEK 2 49 G 10:52:25 1379.61 31.94 2 < 41> 230.970 0.000
24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 6 G 10:48:58 1375.52 33.33 39- 5- 0 225.540 0.000
25 KURAS MARIUSZ 2 23 G 10:47:41 1372.42 34.72 5 < 26> 223.270 0.000
26 KURAS MARIUSZ 2 99 G 10:47:45 1371.86 36.11 6 < 27> 223.270 0.000
27 KURAS MARIUSZ 2 68 GSM 10:47:46 1371.72 37.50 7 < 28> 223.270 18.180
28 KURAS MARIUSZ 2 100 G 10:47:47 1371.58 38.89 8 < 29> 223.270 0.000
29 KURAS MARIUSZ 2 45 G 10:47:48 1371.44 40.28 9 < 31> 223.270 0.000
30 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 37 G 10:44:18 1371.31 41.67 2 < 49> 218.450 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 KURAS MARIUSZ 2 88 G 10:47:49 1371.30 43.06 10 < 31> 223.270 0.000
31 KURAS MARIUSZ 2 24 GSM 10:47:49 1371.30 43.06 11 < 34> 223.270 17.900
33 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 1 G 10:46:35 1371.24 45.83 7 < 51> 221.570 0.000
34 KURAS MARIUSZ 2 42 G 10:47:50 1371.16 47.22 12 < 35> 223.270 0.000
35 KURAS MARIUSZ 2 87 G 10:47:51 1371.02 48.61 13 < 36> 223.270 0.000
36 KURAS MARIUSZ 2 52 G 10:47:52 1370.88 50.00 14 < 37> 223.270 0.000
37 KURAS MARIUSZ 2 53 GSM 10:47:53 1370.74 51.39 15 < 38> 223.270 17.480
38 KURAS MARIUSZ 2 61 G 10:47:56 1370.32 52.78 16 < 39> 223.270 0.000
39 KURAS MARIUSZ 2 62 GSM 10:47:58 1370.04 54.17 17 < 42> 223.270 17.340
40 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 31 G 10:49:57 1367.32 55.56 2 < 79> 225.540 0.000
41 RÓŻAŃSKI JACEK 2 9 G 10:54:01 1366.55 56.94 3 < 93> 230.970 0.000
42 KURAS MARIUSZ 2 39 G 10:48:38 1364.45 58.33 18 < 50> 223.270 0.000
43 RĘKAS ADAM 2 23 G 10:55:29 1364.30 59.72 2 < 44> 232.590 0.000
44 RĘKAS ADAM 2 17 G 10:55:30 1364.16 61.11 3 < 45> 232.590 0.000
45 RĘKAS ADAM 2 1 G 10:55:33 1363.76 62.50 4 < 57> 232.590 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
46 ZMARZŁY MARIAN 2 62 GSM 10:51:46 1361.48 63.89 45- 14- 5 227.050 16.850
47 ZMARZŁY MARIAN 2 68 G 10:51:52 1360.67 65.28 2 < 48> 227.050 0.000
48 ZMARZŁY MARIAN 2 59 G 10:51:53 1360.53 66.67 3 < 59> 227.050 0.000
49 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 38 G 10:45:45 1358.94 68.06 3 < 91> 218.450 0.000
50 KURAS MARIUSZ 2 50 G 10:49:34 1356.72 69.44 19 < 53> 223.270 0.000
51 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 16 GSM 10:48:30 1355.17 70.83 8 < 52> 221.570 16.500
52 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 42 G 10:48:34 1354.62 72.22 9 < 62> 221.570 0.000
53 KURAS MARIUSZ 2 65 G 10:49:51 1354.38 73.61 20 < 54> 223.270 0.000
54 KURAS MARIUSZ 2 85 G 10:49:53 1354.11 75.00 21 < 64> 223.270 0.000
55 REMBISZ STANISŁAW 2 45 G 10:53:40 1353.26 76.39 40- 6- 1 228.250 0.000
56 REMBISZ STANISŁAW 2 34 G 10:53:44 1352.73 77.78 2 < 58> 228.250 0.000
57 RĘKAS ADAM 2 68 G 10:56:57 1352.66 79.17 5 < 80> 232.590 0.000
58 REMBISZ STANISŁAW 2 44 GSM 10:53:49 1352.06 80.56 3 < 63> 228.250 16.010
59 ZMARZŁY MARIAN 2 38 G 10:52:57 1351.89 81.94 4 < 65> 227.050 0.000
60 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 11 G 10:48:57 1351.57 83.33 20- 4- 0 221.590 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
61 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 39 G 10:49:01 1351.02 84.72 2 < 100> 221.590 0.000
62 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 G 10:49:08 1349.94 86.11 10 < 75> 221.570 0.000
63 REMBISZ STANISŁAW 2 23 G 10:54:05 1349.93 87.50 4 < 94> 228.250 0.000
64 KURAS MARIUSZ 2 27 G 10:50:26 1349.61 88.89 22 < 66> 223.270 0.000
65 ZMARZŁY MARIAN 2 24 G 10:53:16 1349.35 90.28 5 < 67> 227.050 0.000
66 KURAS MARIUSZ 2 15 G 10:50:29 1349.20 91.67 23 < 69> 223.270 0.000
67 ZMARZŁY MARIAN 2 34 GSM 10:53:18 1349.08 93.06 6 < 68> 227.050 15.380
68 ZMARZŁY MARIAN 2 53 GSM 10:53:20 1348.81 94.44 7 < 76> 227.050 15.310
69 KURAS MARIUSZ 2 14 G 10:50:33 1348.66 95.83 24 < 71> 223.270 0.000
70 MIARKA ADAM 2 52 G 10:51:55 1348.64 97.22 3 < 72> 225.110 0.000
71 KURAS MARIUSZ 2 37 G 10:50:35 1348.38 98.61 25 < 73> 223.270 0.000
72 MIARKA ADAM 2 27 G 10:51:57 1348.37 100.00 4 225.110 0.000
73 KURAS MARIUSZ 2 97 G 10:50:36 1348.25 101.39 26 < 74> 223.270 0.000
74 KURAS MARIUSZ 2 10 G 10:50:38 1347.98 102.78 27 < 78> 223.270 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
75 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 G 10:49:24 1347.75 104.17 11 < 81> 221.570 0.000
76 ZMARZŁY MARIAN 2 1 G 10:53:40 1346.15 105.56 8 < 77> 227.050 0.000
77 ZMARZŁY MARIAN 2 74 GSM 10:53:41 1346.01 106.94 9 < 96> 227.050 14.690
78 KURAS MARIUSZ 2 96 G 10:50:54 1345.81 108.33 28 < 88> 223.270 0.000
79 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 18 G 10:52:43 1344.77 109.72 3 < 108> 225.540 0.000
80 RĘKAS ADAM 2 10 G 10:58:21 1341.74 111.11 6 < 85> 232.590 0.000
81 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 79 G 10:50:17 1340.55 112.50 12 < 82> 221.570 0.000
82 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 88 G 10:50:18 1340.41 113.89 13 < 83> 221.570 0.000
83 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 63 GSM 10:50:21 1340.01 115.28 14 < 84> 221.570 14.270
84 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 12 G 10:50:23 1339.74 116.67 15 < 87> 221.570 0.000
85 RĘKAS ADAM 2 52 G 10:58:46 1338.52 118.06 7 < 97> 232.590 0.000
86 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 78 G 10:56:02 1338.28 119.44 67- 5- 0 228.890 0.000
87 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 22 G 10:50:34 1338.25 120.83 16 < 102> 221.570 0.000
88 KURAS MARIUSZ 2 75 G 10:51:55 1337.61 122.22 29 < 89> 223.270 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
89 KURAS MARIUSZ 2 40 G 10:51:57 1337.35 123.61 30 < 90> 223.270 0.000
90 KURAS MARIUSZ 2 60 G 10:51:59 1337.08 125.00 31 < 92> 223.270 0.000
91 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 90 GSM 10:48:24 1336.90 126.39 4 < 112> 218.450 13.710
92 KURAS MARIUSZ 2 34 GSM 10:52:03 1336.55 127.78 32 < 95> 223.270 13.640
93 RÓŻAŃSKI JACEK 2 31 G 10:57:56 1335.60 129.17 4 < 117> 230.970 0.000
94 REMBISZ STANISŁAW 2 50 G 10:56:01 1334.67 130.56 5 < 113> 228.250 0.000
95 KURAS MARIUSZ 2 55 G 10:52:36 1332.16 131.94 33 < 99> 223.270 0.000
96 ZMARZŁY MARIAN 2 12 G 10:55:34 1331.15 133.33 10 < 116> 227.050 0.000
97 RĘKAS ADAM 2 14 G 11:00:08 1328.07 134.72 8 < 104> 232.590 0.000
98 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 33 G 10:57:23 1327.80 136.11 2 < 123> 228.890 0.000
99 KURAS MARIUSZ 2 67 G 10:53:12 1327.41 137.50 34 < 103> 223.270 0.000
100 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 38 G 10:51:57 1327.28 138.89 3 < 131> 221.590 0.000
101 BOGONOS DANUTA 2 37 G 10:46:01 1327.13 140.28 7 < 120> 213.690 0.000
102 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 64 G 10:51:58 1327.03 141.67 17 < 106> 221.570 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
103 KURAS MARIUSZ 2 51 G 10:53:15 1327.01 143.06 35 < 107> 223.270 0.000
104 RĘKAS ADAM 2 31 G 11:00:28 1325.55 144.44 9 < 114> 232.590 0.000
105 BIELAK ANDRZEJ 2 37 GSM 10:49:00 1324.27 145.83 41- 3- 2 217.180 12.730
106 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 20 G 10:52:25 1323.46 147.22 18 < 111> 221.570 0.000
107 KURAS MARIUSZ 2 43 G 10:53:48 1322.69 148.61 36 < 108> 223.270 0.000
108 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 G 10:55:34 1322.30 150.00 4 < 132> 225.540 0.000
108 KURAS MARIUSZ 2 20 GSM 10:53:51 1322.30 150.00 37 < 110> 223.270 12.520
110 KURAS MARIUSZ 2 26 G 10:53:57 1321.52 152.78 38 < 128> 223.270 0.000
111 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 51 G 10:52:44 1320.97 154.17 19 < 122> 221.570 0.000
112 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 13 G 10:50:24 1320.74 155.56 5 < 124> 218.450 0.000
113 REMBISZ STANISŁAW 2 14 G 10:57:51 1320.51 156.94 6 228.250 0.000
114 RĘKAS ADAM 2 49 G 11:01:14 1319.78 158.33 10 < 115> 232.590 0.000
115 RĘKAS ADAM 2 64 G 11:01:16 1319.54 159.72 11 < 121> 232.590 0.000
116 ZMARZŁY MARIAN 2 18 G 10:57:12 1318.53 161.11 11 < 134> 227.050 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
117 RÓŻAŃSKI JACEK 2 37 G 11:00:11 1318.45 162.50 5 < 118> 230.970 0.000
118 RÓŻAŃSKI JACEK 2 8 G 11:00:13 1318.20 163.89 6 < 119> 230.970 0.000
119 RÓŻAŃSKI JACEK 2 16 G 11:00:16 1317.82 165.28 7 230.970 0.000
120 BOGONOS DANUTA 2 15 GSM 10:47:15 1317.04 166.67 8 213.690 11.680
121 RĘKAS ADAM 2 21 G 11:01:37 1316.92 168.06 12 < 127> 232.590 0.000
122 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 70 G 10:53:16 1316.78 169.44 20 < 125> 221.570 0.000
123 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 113 G 10:58:50 1316.72 170.83 3 < 126> 228.890 0.000
124 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 98 G 10:50:56 1316.49 172.22 6 218.450 0.000
125 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 37 G 10:53:19 1316.39 173.61 21 < 139> 221.570 0.000
126 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 24 G 10:58:55 1316.09 175.00 4 < 133> 228.890 0.000
127 RĘKAS ADAM 2 57 G 11:01:44 1316.05 176.39 13 < 129> 232.590 0.000
128 KURAS MARIUSZ 2 32 G 10:54:42 1315.68 177.78 39 < 138> 223.270 0.000
129 RĘKAS ADAM 2 65 G 11:01:55 1314.69 179.17 14 < 130> 232.590 0.000
130 RĘKAS ADAM 2 36 G 11:01:59 1314.19 180.56 15 < 142> 232.590 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
131 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 33 G 10:53:43 1313.39 181.94 4 221.590 0.000
132 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 33 G 10:56:46 1313.06 183.33 5 225.540 0.000
133 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 111 G 10:59:34 1311.19 184.72 5 228.890 0.000
134 ZMARZŁY MARIAN 2 3 G 10:58:10 1311.17 186.11 12 < 140> 227.050 0.000
135 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 28 GSM 10:50:59 1309.95 187.50 2 < 136> 217.430 10.630
136 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 31 G 10:51:02 1309.56 188.89 3 < 137> 217.430 0.000
137 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 7 GSM 10:51:03 1309.43 190.28 4 217.430 10.490
138 KURAS MARIUSZ 2 11 G 10:55:31 1309.37 191.67 40 223.270 0.000
139 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 34 G 10:54:17 1308.87 193.06 22 221.570 0.000
140 ZMARZŁY MARIAN 2 31 GSM 10:58:33 1308.27 194.44 13 < 141> 227.050 10.280
141 ZMARZŁY MARIAN 2 67 G 10:58:36 1307.89 195.83 14 227.050 0.000
142 RĘKAS ADAM 2 20 G 11:02:55 1307.30 197.22 16 232.590 0.000
143 BIELAK ANDRZEJ 2 28 GSM 10:51:09 1307.13 198.61 2 < 144> 217.180 10.070
144 BIELAK ANDRZEJ 2 15 G 10:51:12 1306.74 200.00 3 217.180 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
145 BIELAK ANDRZEJ 2 25 GSM 10:51:13 1306.61 0.00 4 217.180 0.000
146 BIELAK ANDRZEJ 2 16 G 10:51:16 1306.22 0.00 5 217.180 0.000
147 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 30 G 10:54:39 1306.16 0.00 5 221.590 0.000
148 MIARKA ADAM 2 31 G 10:57:32 1304.73 0.00 5 225.110 0.000
149 MIARKA ADAM 2 46 G 10:57:46 1302.97 0.00 6 225.110 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 26.08.17 ŁĘKNICA-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 BOGONOS DANUTA 2 38 8 25 115.42
2 KURAS MARIUSZ 2 92 7 40 71.24
3 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 27 6 8 68.20
4 ZMARZŁY MARIAN 2 47 7 14 67.57
5 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 72 6 25 64.16
6 BIELAK ANDRZEJ 2 36 5 14 44.31
7 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 21 1 1 10.35
8 KRÓLIK ADAM 2 61 0 0 0.00
9 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 42 0 1 0.00
10 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 76 0 1 0.00
11 MIARKA ADAM 2 52 0 4 0.00
12 RĘKAS ADAM 2 58 0 4 0.00
13 RÓŻAŃSKI JACEK 2 33 0 3 0.00
14 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 70 0 5 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 26.08.17 ŁĘKNICA-2
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 BOGONOS DANUTA 2 38 7 25 103.33
2 ZMARZŁY MARIAN 2 47 7 14 91.89
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 72 7 25 91.65
4 KURAS MARIUSZ 2 92 7 40 87.64
5 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 27 7 8 77.51
6 BIELAK ANDRZEJ 2 36 7 14 69.65
7 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 70 5 5 48.68
8 RĘKAS ADAM 2 58 4 4 33.41
9 MIARKA ADAM 2 52 4 4 31.39
10 RÓŻAŃSKI JACEK 2 33 3 3 28.12
11 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 21 1 1 10.35
12 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 42 1 1 8.82
13 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 76 1 1 6.25
14 KRÓLIK ADAM 2 61 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 2
------------------------
z lotu ŁĘKNICA-2 z dnia 26.08.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 7,15,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 149.510 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 14
4.Ilość wysłanych gołębi................: 725
5.Ilość konkursów.......................: 145
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1239.34
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1073.90
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,06,05
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,36,57
10.Czas trwania konkursu.................:30 min. 52 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 15.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 14 | 725 | 145 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 14 | 725 | 145 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 2.
z lotu ŁĘKNICA-2, w dniu 26.08.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 BOGONOS DANUTA 2 31 GSM 9:06:05 1239.34 1.38 38- 25- 8 137.670 15.000
2 BOGONOS DANUTA 2 36 GSM 9:06:06 1239.15 2.76 2 < 3> 137.670 14.930
3 BOGONOS DANUTA 2 27 GSM 9:06:09 1238.60 4.14 3 < 4> 137.670 14.860
4 BOGONOS DANUTA 2 40 G 9:06:11 1238.23 5.52 4 < 5> 137.670 0.000
5 BOGONOS DANUTA 2 1 G 9:06:13 1237.85 6.90 5 < 6> 137.670 0.000
6 BOGONOS DANUTA 2 30 GSM 9:06:17 1237.11 8.28 6 < 10> 137.670 14.650
7 KURAS MARIUSZ 2 6 GSM 9:16:42 1220.46 9.66 92- 40- 7 148.530 14.580
8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 29 G 9:18:42 1187.15 11.03 72- 25- 6 146.850 0.000
9 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 71 G 9:18:45 1186.67 12.41 2 < 26> 146.850 0.000
10 BOGONOS DANUTA 2 20 G 9:11:07 1185.62 13.79 7 < 11> 137.670 0.000
11 BOGONOS DANUTA 2 16 G 9:11:09 1185.28 15.17 8 < 12> 137.670 0.000
12 BOGONOS DANUTA 2 9 GSM 9:11:11 1184.94 16.55 9 < 12> 137.670 14.240
12 BOGONOS DANUTA 2 3 G 9:11:11 1184.94 16.55 10 < 14> 137.670 0.000
14 BOGONOS DANUTA 2 28 G 9:11:13 1184.60 19.31 11 < 15> 137.670 0.000
15 BOGONOS DANUTA 2 13 GSM 9:11:15 1184.26 20.69 12 < 16> 137.670 14.030
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 BOGONOS DANUTA 2 34 GSM 9:11:17 1183.92 22.07 13 < 17> 137.670 13.960
17 BOGONOS DANUTA 2 18 G 9:11:18 1183.75 23.45 14 < 18> 137.670 0.000
18 BOGONOS DANUTA 2 17 G 9:11:23 1182.90 24.83 15 < 19> 137.670 0.000
19 BOGONOS DANUTA 2 29 GSM 9:11:25 1182.56 26.21 16 < 23> 137.670 13.750
20 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 33 GSM 9:16:21 1181.13 27.59 27- 8- 6 143.330 13.680
21 ZMARZŁY MARIAN 2 6 GSM 9:24:33 1176.69 28.97 47- 14- 7 152.440 13.610
22 KURAS MARIUSZ 2 46 G 9:21:17 1176.17 30.34 2 < 43> 148.530 0.000
23 BOGONOS DANUTA 2 14 G 9:13:20 1163.41 31.72 17 < 24> 137.670 0.000
24 BOGONOS DANUTA 2 15 GSM 9:13:29 1161.94 33.10 18 < 33> 137.670 0.000
25 ZMARZŁY MARIAN 2 34 GSM 9:26:15 1161.45 34.48 2 < 28> 152.440 13.330
26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 28 G 9:21:32 1160.56 35.86 3 < 36> 146.850 0.000
27 BIELAK ANDRZEJ 2 29 G 9:18:22 1159.63 37.24 36- 14- 5 143.060 0.000
28 ZMARZŁY MARIAN 2 53 G 9:26:35 1158.51 38.62 3 < 29> 152.440 0.000
29 ZMARZŁY MARIAN 2 62 G 9:26:47 1156.75 40.00 4 < 30> 152.440 0.000
30 ZMARZŁY MARIAN 2 61 G 9:26:51 1156.16 41.38 5 < 31> 152.440 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 ZMARZŁY MARIAN 2 65 GSM 9:26:54 1155.72 42.76 6 < 32> 152.440 12.920
32 ZMARZŁY MARIAN 2 49 G 9:26:56 1155.43 44.14 7 < 49> 152.440 0.000
33 BOGONOS DANUTA 2 11 G 9:14:17 1154.14 45.52 19 < 37> 137.670 0.000
34 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 28 GSM 9:19:43 1149.25 46.90 2 < 35> 143.330 12.710
35 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 34 GSM 9:19:45 1148.94 48.28 3 < 60> 143.330 12.640
36 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 33 GSM 9:22:56 1147.86 49.66 4 < 39> 146.850 12.570
37 BOGONOS DANUTA 2 8 G 9:15:05 1146.45 51.03 20 < 56> 137.670 0.000
38 RÓŻAŃSKI JACEK 2 46 G 9:32:20 1143.13 52.41 33- 3- 0 156.990 0.000
39 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 83 G 9:23:36 1141.91 53.79 5 < 40> 146.850 0.000
40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 36 GSM 9:23:38 1141.62 55.17 6 < 41> 146.850 12.290
41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 19 G 9:23:39 1141.47 56.55 7 < 41> 146.850 0.000
41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 9 G 9:23:39 1141.47 56.55 8 < 54> 146.850 0.000
43 KURAS MARIUSZ 2 68 G 9:25:18 1139.91 59.31 3 < 44> 148.530 0.000
44 KURAS MARIUSZ 2 31 G 9:25:30 1138.16 60.69 4 < 46> 148.530 0.000
45 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 90 G 9:21:48 1137.93 62.07 70- 5- 0 144.290 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
46 KURAS MARIUSZ 2 29 G 9:25:32 1137.87 63.45 5 < 47> 148.530 0.000
47 KURAS MARIUSZ 2 12 G 9:25:37 1137.14 64.83 6 < 48> 148.530 0.000
48 KURAS MARIUSZ 2 99 G 9:25:58 1134.11 66.21 7 < 53> 148.530 0.000
49 ZMARZŁY MARIAN 2 19 G 9:29:26 1133.95 67.59 8 < 91> 152.440 0.000
50 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 41 G 9:22:15 1133.91 68.97 2 < 52> 144.290 0.000
51 RĘKAS ADAM 2 67 G 9:35:04 1131.60 70.34 58- 4- 0 158.500 0.000
52 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 85 G 9:22:33 1131.24 71.72 3 < 115> 144.290 0.000
53 KURAS MARIUSZ 2 67 GSM 9:26:41 1127.93 73.10 8 < 55> 148.530 11.390
54 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 27 G 9:25:16 1127.30 74.48 9 < 58> 146.850 0.000
55 KURAS MARIUSZ 2 81 G 9:27:03 1124.80 75.86 9 < 57> 148.530 0.000
56 BOGONOS DANUTA 2 10 GSM 9:17:24 1124.76 77.24 21 < 62> 137.670 0.000
57 KURAS MARIUSZ 2 96 G 9:27:04 1124.66 78.62 10 < 66> 148.530 0.000
58 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 65 G 9:25:42 1123.57 80.00 10 < 59> 146.850 0.000
59 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 35 G 9:26:03 1120.57 81.38 11 < 69> 146.850 0.000
60 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 24 GSM 9:23:00 1119.77 82.76 4 < 83> 143.330 10.900
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
61 MIARKA ADAM 2 25 G 9:29:49 1118.11 84.14 52- 4- 0 150.740 0.000
62 BOGONOS DANUTA 2 12 G 9:18:13 1117.30 85.52 22 < 67> 137.670 0.000
63 BIELAK ANDRZEJ 2 28 GSM 9:23:05 1116.93 86.90 2 < 64> 143.060 10.690
64 BIELAK ANDRZEJ 2 38 G 9:23:12 1115.91 88.28 3 < 65> 143.060 0.000
65 BIELAK ANDRZEJ 2 39 GSM 9:23:13 1115.77 89.66 4 < 98> 143.060 10.560
66 KURAS MARIUSZ 2 24 GSM 9:28:13 1114.95 91.03 11 < 72> 148.530 10.490
67 BOGONOS DANUTA 2 23 G 9:18:36 1113.84 92.41 23 < 74> 137.670 0.000
68 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 39 GSM 9:27:00 1112.50 93.79 21- 1- 1 146.850 10.350
69 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 63 G 9:27:01 1112.36 95.17 12 < 70> 146.850 0.000
70 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 45 GSM 9:27:03 1112.08 96.55 13 < 71> 146.850 10.210
71 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 GSM 9:27:04 1111.94 97.93 14 < 79> 146.850 10.140
72 KURAS MARIUSZ 2 19 G 9:28:51 1109.68 99.31 12 < 76> 148.530 0.000
73 RÓŻAŃSKI JACEK 2 37 G 9:36:34 1108.95 100.69 2 < 135> 156.990 0.000
74 BOGONOS DANUTA 2 22 G 9:19:24 1106.67 102.07 24 < 78> 137.670 0.000
75 RĘKAS ADAM 2 65 G 9:38:15 1106.46 103.45 2 < 124> 158.500 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
76 KURAS MARIUSZ 2 20 GSM 9:29:19 1105.82 104.83 13 < 77> 148.530 9.790
77 KURAS MARIUSZ 2 62 GSM 9:29:24 1105.13 106.21 14 < 86> 148.530 9.720
78 BOGONOS DANUTA 2 35 G 9:19:37 1104.75 107.59 25 137.670 0.000
79 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 62 G 9:28:22 1101.10 108.97 15 < 80> 146.850 0.000
80 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GSM 9:28:25 1100.69 110.34 16 < 81> 146.850 9.510
81 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 18 GSM 9:28:27 1100.41 111.72 17 < 82> 146.850 9.440
82 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 80 G 9:28:29 1100.14 113.10 18 < 116> 146.850 0.000
83 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 36 GSM 9:25:26 1098.88 114.48 5 < 84> 143.330 9.310
84 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 3 G 9:25:28 1098.60 115.86 6 < 87> 143.330 0.000
85 MIARKA ADAM 2 43 G 9:32:13 1098.56 117.24 2 < 128> 150.740 0.000
86 KURAS MARIUSZ 2 33 G 9:30:14 1098.32 118.62 15 < 89> 148.530 0.000
87 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 6 G 9:25:30 1098.31 120.00 7 < 88> 143.330 0.000
88 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 7 GSM 9:25:31 1098.17 121.38 8 143.330 8.960
89 KURAS MARIUSZ 2 28 G 9:30:18 1097.78 122.76 16 < 92> 148.530 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
90 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 4 G 9:32:45 1096.92 124.14 42- 1- 0 151.100 0.000
91 ZMARZŁY MARIAN 2 74 GSM 9:34:16 1094.59 125.52 9 < 93> 152.440 8.750
92 KURAS MARIUSZ 2 93 G 9:30:58 1092.40 126.90 17 < 94> 148.530 0.000
93 ZMARZŁY MARIAN 2 54 GSM 9:34:35 1092.11 128.28 10 < 125> 152.440 8.610
94 KURAS MARIUSZ 2 27 G 9:31:02 1091.87 129.66 18 < 95> 148.530 0.000
95 KURAS MARIUSZ 2 16 G 9:31:04 1091.60 131.03 19 < 96> 148.530 0.000
96 KURAS MARIUSZ 2 23 G 9:31:06 1091.33 132.41 20 < 97> 148.530 0.000
97 KURAS MARIUSZ 2 44 GSM 9:31:07 1091.20 133.79 21 < 101> 148.530 8.330
98 BIELAK ANDRZEJ 2 3 G 9:26:07 1091.09 135.17 5 < 99> 143.060 0.000
99 BIELAK ANDRZEJ 2 17 G 9:26:08 1090.95 136.55 6 < 100> 143.060 0.000
100 BIELAK ANDRZEJ 2 20 G 9:26:09 1090.81 137.93 7 < 102> 143.060 0.000
101 KURAS MARIUSZ 2 4 G 9:31:10 1090.80 139.31 22 < 103> 148.530 0.000
102 BIELAK ANDRZEJ 2 23 GSM 9:26:11 1090.54 140.69 8 < 105> 143.060 7.990
103 KURAS MARIUSZ 2 22 G 9:31:12 1090.53 142.07 23 < 103> 148.530 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
103 KURAS MARIUSZ 2 21 G 9:31:12 1090.53 142.07 24 < 106> 148.530 0.000
105 BIELAK ANDRZEJ 2 11 G 9:26:12 1090.40 144.83 9 < 107> 143.060 0.000
106 KURAS MARIUSZ 2 36 G 9:31:15 1090.13 146.21 25 < 108> 148.530 0.000
107 BIELAK ANDRZEJ 2 25 GSM 9:26:14 1090.12 147.59 10 < 109> 143.060 7.640
108 KURAS MARIUSZ 2 88 G 9:31:16 1090.00 148.97 26 < 111> 148.530 0.000
109 BIELAK ANDRZEJ 2 2 G 9:26:16 1089.84 150.34 11 < 110> 143.060 0.000
110 BIELAK ANDRZEJ 2 32 GSM 9:26:18 1089.57 151.72 12 < 113> 143.060 7.430
111 KURAS MARIUSZ 2 56 G 9:31:20 1089.46 153.10 27 < 112> 148.530 0.000
112 KURAS MARIUSZ 2 75 G 9:31:21 1089.33 154.48 28 < 117> 148.530 0.000
113 BIELAK ANDRZEJ 2 37 G 9:26:20 1089.29 155.86 13 < 114> 143.060 0.000
114 BIELAK ANDRZEJ 2 5 G 9:26:21 1089.15 157.24 14 143.060 0.000
115 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 31 G 9:27:31 1088.84 158.62 4 < 122> 144.290 0.000
116 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 15 G 9:29:56 1088.32 160.00 19 < 118> 146.850 0.000
117 KURAS MARIUSZ 2 2 GSM 9:31:29 1088.27 161.38 29 < 129> 148.530 6.940
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
118 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 50 G 9:29:57 1088.18 162.76 20 < 119> 146.850 0.000
119 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 G 9:29:58 1088.05 164.14 21 < 120> 146.850 0.000
120 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 G 9:29:59 1087.91 165.52 22 < 121> 146.850 0.000
121 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 41 G 9:30:05 1087.11 166.90 23 < 123> 146.850 0.000
122 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 18 G 9:27:50 1086.25 168.28 5 144.290 0.000
123 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 52 G 9:30:14 1085.90 169.66 24 < 143> 146.850 0.000
124 RĘKAS ADAM 2 29 G 9:41:03 1085.25 171.03 3 < 137> 158.500 0.000
125 ZMARZŁY MARIAN 2 71 G 9:35:31 1084.85 172.41 11 < 126> 152.440 0.000
126 ZMARZŁY MARIAN 2 44 G 9:35:33 1084.60 173.79 12 < 140> 152.440 0.000
127 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 33 G 9:37:27 1083.05 175.17 76- 1- 0 154.280 0.000
128 MIARKA ADAM 2 3 G 9:34:18 1082.13 176.55 3 < 142> 150.740 0.000
129 KURAS MARIUSZ 2 71 G 9:32:29 1080.35 177.93 30 < 130> 148.530 0.000
130 KURAS MARIUSZ 2 42 G 9:32:30 1080.22 179.31 31 < 131> 148.530 0.000
131 KURAS MARIUSZ 2 51 G 9:32:33 1079.83 180.69 32 < 132> 148.530 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
132 KURAS MARIUSZ 2 76 G 9:32:34 1079.70 182.07 33 < 133> 148.530 0.000
133 KURAS MARIUSZ 2 50 G 9:32:35 1079.56 183.45 34 < 134> 148.530 0.000
134 KURAS MARIUSZ 2 57 G 9:32:36 1079.43 184.83 35 < 136> 148.530 0.000
135 RÓŻAŃSKI JACEK 2 41 G 9:40:32 1078.72 186.21 3 156.990 0.000
136 KURAS MARIUSZ 2 101 G 9:32:51 1077.48 187.59 36 < 138> 148.530 0.000
137 RĘKAS ADAM 2 62 G 9:42:07 1077.38 188.97 4 158.500 0.000
138 KURAS MARIUSZ 2 38 G 9:32:53 1077.22 190.34 37 < 138> 148.530 0.000
138 KURAS MARIUSZ 2 65 G 9:32:53 1077.22 190.34 38 < 141> 148.530 0.000
140 ZMARZŁY MARIAN 2 27 GSM 9:36:33 1076.93 193.10 13 < 145> 152.440 5.350
141 KURAS MARIUSZ 2 74 G 9:32:57 1076.69 194.48 39 < 144> 148.530 0.000
142 MIARKA ADAM 2 10 G 9:35:02 1076.46 195.86 4 150.740 0.000
143 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 40 G 9:31:30 1075.82 197.24 25 146.850 0.000
144 KURAS MARIUSZ 2 63 G 9:33:08 1075.27 198.62 40 148.530 0.000
145 ZMARZŁY MARIAN 2 7 GSM 9:36:57 1073.90 200.00 14 152.440 5.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
146 ZMARZŁY MARIAN 2 2 G 9:37:09 1072.39 0.00 15 152.440 0.000
147 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 113 G 9:38:53 1072.26 0.00 2 154.280 0.000
148 RĘKAS ADAM 2 12 G 9:43:00 1070.95 0.00 5 158.500 0.000
149 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 23 G 9:32:12 1070.34 0.00 26 146.850 0.000
150 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 16 GSM 9:32:13 1070.21 0.00 27 146.850 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 20.08.17 ŁĘKNICA-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 BOGONOS DANUTA 2 33 8 17 96.77
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 82 6 21 67.60
3 KURAS MARIUSZ 2 95 6 39 61.93
4 KRÓLIK ADAM 2 53 4 9 35.21
5 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 32 3 6 31.43
6 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 56 2 9 24.15
7 ZMARZŁY MARIAN 2 51 2 16 23.45
8 BIELAK ANDRZEJ 2 49 2 8 11.00
9 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 33 1 3 7.98
10 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 109 0 10 0.00
11 RĘKAS ADAM 2 64 0 18 0.00
12 RÓŻAŃSKI JACEK 2 45 0 6 0.00
13 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 77 0 5 0.00
14 REMBISZ STANISŁAW 2 45 0 5 0.00
15 MOSKALIK MACIEJ 2 32 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 20.08.17 ŁĘKNICA-1
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 95 7 39 101.78
2 BOGONOS DANUTA 2 33 7 17 100.14
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 82 7 21 98.16
4 ZMARZŁY MARIAN 2 51 7 16 88.03
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 56 7 9 73.77
6 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 109 7 10 73.13
7 RĘKAS ADAM 2 64 7 18 71.32
8 KRÓLIK ADAM 2 53 7 9 64.95
9 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 32 6 6 61.98
10 BIELAK ANDRZEJ 2 49 7 8 59.20
11 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 77 5 5 55.47
12 RÓŻAŃSKI JACEK 2 45 6 6 53.10
13 REMBISZ STANISŁAW 2 45 5 5 45.40
14 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 33 3 3 25.18
15 MOSKALIK MACIEJ 2 32 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 1
------------------------
z lotu ŁĘKNICA-1 z dnia 20.08.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 7,10,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 150.061 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 15
4.Ilość wysłanych gołębi................: 856
5.Ilość konkursów.......................: 172
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1562.65
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1313.90
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,45,03
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,10,38
10.Czas trwania konkursu.................:25 min. 35 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 15.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 15 | 856 | 172 |20.09|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 15 | 856 | 172 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 1.
z lotu ŁĘKNICA-1, w dniu 20.08.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 68 G 8:45:03 1562.65 1.17 95- 39- 6 148.530 0.000
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 12 G 8:44:15 1558.09 2.34 82- 21- 6 146.850 0.000
3 KURAS MARIUSZ 2 26 G 8:45:21 1557.74 3.50 2 < 5> 148.530 0.000
4 BOGONOS DANUTA 2 24 G 8:38:24 1557.35 4.67 33- 17- 8 137.670 0.000
5 KURAS MARIUSZ 2 38 G 8:45:23 1557.19 5.84 3 < 8> 148.530 0.000
6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 18 G 8:44:55 1547.15 7.01 2 < 7> 146.850 0.000
7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 16 G 8:44:58 1546.33 8.18 3 < 25> 146.850 0.000
8 KURAS MARIUSZ 2 101 G 8:46:09 1544.77 9.35 4 < 9> 148.530 0.000
9 KURAS MARIUSZ 2 1 G 8:46:19 1542.10 10.51 5 < 10> 148.530 0.000
10 KURAS MARIUSZ 2 18 G 8:46:21 1541.57 11.68 6 < 26> 148.530 0.000
11 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 36 G 8:48:11 1538.96 12.85 56- 9- 2 151.100 0.000
12 BOGONOS DANUTA 2 27 G 8:39:48 1533.07 14.02 2 < 13> 137.670 0.000
13 BOGONOS DANUTA 2 34 G 8:39:50 1532.51 15.19 3 < 14> 137.670 0.000
14 BOGONOS DANUTA 2 36 G 8:39:51 1532.22 16.36 4 < 15> 137.670 0.000
15 BOGONOS DANUTA 2 32 GSM 8:39:55 1531.08 17.52 5 < 15> 137.670 14.180
15 BOGONOS DANUTA 2 31 GSM 8:39:55 1531.08 17.52 6 < 17> 137.670 14.180
17 BOGONOS DANUTA 2 20 GSM 8:39:59 1529.95 19.86 7 < 21> 137.670 14.060
18 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 94 G 8:44:19 1529.85 21.03 77- 5- 0 144.290 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 4 GSM 8:48:49 1529.09 22.20 2 < 80> 151.100 13.950
20 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 93 G 8:44:22 1529.04 23.36 2 < 22> 144.290 0.000
21 BOGONOS DANUTA 2 13 GSM 8:40:03 1528.82 24.53 8 < 24> 137.670 13.830
22 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 31 G 8:44:24 1528.50 25.70 3 < 118> 144.290 0.000
23 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 40 GSM 8:46:07 1527.83 26.87 32- 6- 3 146.850 13.710
24 BOGONOS DANUTA 2 37 GSM 8:40:16 1525.15 28.04 9 < 35> 137.670 13.650
25 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 GSM 8:46:37 1519.92 29.21 4 < 27> 146.850 13.600
26 KURAS MARIUSZ 2 35 G 8:47:45 1519.49 30.37 7 < 34> 148.530 0.000
27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 31 GSM 8:46:56 1514.96 31.54 5 < 28> 146.850 13.480
28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 68 G 8:46:57 1514.70 32.71 6 < 29> 146.850 0.000
29 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 40 G 8:47:00 1513.92 33.88 7 < 40> 146.850 0.000
30 ZMARZŁY MARIAN 2 65 G 8:50:53 1511.05 35.05 51- 16- 2 152.440 0.000
31 RĘKAS ADAM 2 44 G 8:55:06 1508.09 36.21 64- 18- 0 158.500 0.000
32 RÓŻAŃSKI JACEK 2 29 G 8:54:14 1506.14 37.38 45- 6- 0 156.990 0.000
33 KRÓLIK ADAM 2 6 G 8:55:21 1504.60 38.55 53- 9- 4 158.510 0.000
34 KURAS MARIUSZ 2 55 GSM 8:49:07 1498.54 39.72 8 < 50> 148.530 13.070
35 BOGONOS DANUTA 2 29 G 8:42:10 1493.71 40.89 10 < 60> 137.670 0.000
36 BIELAK ANDRZEJ 2 39 G 8:46:17 1485.82 42.06 49- 8- 2 143.060 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37 BIELAK ANDRZEJ 2 23 G 8:46:20 1485.05 43.22 2 < 63> 143.060 0.000
38 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 33 G 8:54:00 1483.46 44.39 109- 10- 0 154.280 0.000
39 ZMARZŁY MARIAN 2 74 G 8:52:58 1480.48 45.56 2 < 41> 152.440 0.000
40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 54 G 8:49:15 1479.60 46.73 8 < 45> 146.850 0.000
41 ZMARZŁY MARIAN 2 70 G 8:53:02 1479.52 47.90 3 < 42> 152.440 0.000
42 ZMARZŁY MARIAN 2 34 GSM 8:53:10 1477.61 49.07 4 < 43> 152.440 12.600
43 ZMARZŁY MARIAN 2 20 G 8:53:13 1476.89 50.23 5 < 48> 152.440 0.000
44 RĘKAS ADAM 2 12 G 8:57:20 1476.71 51.40 2 < 84> 158.500 0.000
45 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 79 G 8:49:30 1475.88 52.57 9 < 46> 146.850 0.000
46 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 36 GSM 8:49:32 1475.39 53.74 10 < 47> 146.850 12.370
47 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 1 GSM 8:49:37 1474.15 54.91 11 < 85> 146.850 12.310
48 ZMARZŁY MARIAN 2 72 G 8:53:30 1472.85 56.07 6 < 54> 152.440 0.000
49 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 38 G 8:49:43 1472.67 57.24 2 < 58> 146.850 0.000
50 KURAS MARIUSZ 2 23 GSM 8:50:54 1472.05 58.41 9 < 51> 148.530 12.130
51 KURAS MARIUSZ 2 2 G 8:50:57 1471.32 59.58 10 < 52> 148.530 0.000
52 KURAS MARIUSZ 2 20 G 8:51:00 1470.59 60.75 11 < 53> 148.530 0.000
53 KURAS MARIUSZ 2 7 GSM 8:51:03 1469.87 61.92 12 < 59> 148.530 11.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
54 ZMARZŁY MARIAN 2 7 G 8:53:45 1469.30 63.08 7 < 55> 152.440 0.000
55 ZMARZŁY MARIAN 2 18 G 8:53:47 1468.83 64.25 8 < 57> 152.440 0.000
56 REMBISZ STANISŁAW 2 3 G 8:54:44 1465.63 65.42 45- 5- 0 153.500 0.000
57 ZMARZŁY MARIAN 2 38 G 8:54:02 1465.30 66.59 9 < 72> 152.440 0.000
58 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 17 GSM 8:50:15 1464.84 67.76 3 < 82> 146.850 11.670
59 KURAS MARIUSZ 2 91 G 8:51:29 1463.59 68.93 13 < 77> 148.530 0.000
60 BOGONOS DANUTA 2 10 G 8:44:12 1461.47 70.09 11 < 61> 137.670 0.000
61 BOGONOS DANUTA 2 30 G 8:44:24 1458.37 71.26 12 < 62> 137.670 0.000
62 BOGONOS DANUTA 2 40 G 8:44:30 1456.83 72.43 13 < 68> 137.670 0.000
63 BIELAK ANDRZEJ 2 25 G 8:48:20 1454.85 73.60 3 < 162> 143.060 0.000
64 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 32 G 8:48:45 1451.44 74.77 33- 3- 1 143.330 0.000
65 KRÓLIK ADAM 2 15 GSM 8:59:14 1451.11 75.93 2 < 66> 158.510 11.260
66 KRÓLIK ADAM 2 68 GSM 8:59:19 1450.01 77.10 3 < 105> 158.510 11.200
67 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 67 G 8:56:46 1445.02 78.27 2 < 70> 154.280 0.000
68 BOGONOS DANUTA 2 12 GSM 8:45:25 1442.83 79.44 14 < 92> 137.670 11.080
69 REMBISZ STANISŁAW 2 44 G 8:56:24 1442.67 80.61 2 < 106> 153.500 0.000
70 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 71 G 8:56:59 1442.09 81.78 3 < 71> 154.280 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
71 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 117 G 8:57:02 1441.42 82.94 4 < 76> 154.280 0.000
72 ZMARZŁY MARIAN 2 6 GSM 8:55:58 1438.57 84.11 10 < 73> 152.440 10.850
73 ZMARZŁY MARIAN 2 13 G 8:56:13 1435.18 85.28 11 < 74> 152.440 0.000
74 ZMARZŁY MARIAN 2 57 G 8:56:14 1434.96 86.45 12 < 75> 152.440 0.000
75 ZMARZŁY MARIAN 2 78 G 8:56:20 1433.61 87.62 13 < 102> 152.440 0.000
76 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 65 G 8:57:53 1430.06 88.79 5 < 86> 154.280 0.000
77 KURAS MARIUSZ 2 88 G 8:54:00 1428.17 89.95 14 < 78> 148.530 0.000
78 KURAS MARIUSZ 2 75 G 8:54:06 1426.80 91.12 15 < 79> 148.530 0.000
79 KURAS MARIUSZ 2 47 G 8:54:10 1425.89 92.29 16 < 81> 148.530 0.000
80 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 48 G 8:56:09 1423.46 93.46 3 < 83> 151.100 0.000
81 KURAS MARIUSZ 2 72 G 8:54:21 1423.38 94.63 17 < 87> 148.530 0.000
82 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 28 G 8:53:17 1421.82 95.79 4 < 119> 146.850 0.000
83 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 42 GSM 8:56:30 1418.78 96.96 4 < 104> 151.100 10.200
84 RĘKAS ADAM 2 15 G 9:02:06 1413.92 98.13 3 < 94> 158.500 0.000
85 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 G 8:53:54 1413.38 99.30 12 < 111> 146.850 0.000
86 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 2 G 8:59:22 1410.67 100.47 6 < 144> 154.280 0.000
87 KURAS MARIUSZ 2 41 G 8:55:30 1407.87 101.64 18 < 88> 148.530 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
88 KURAS MARIUSZ 2 99 G 8:55:31 1407.65 102.80 19 < 89> 148.530 0.000
89 KURAS MARIUSZ 2 13 G 8:55:33 1407.20 103.97 20 < 90> 148.530 0.000
90 KURAS MARIUSZ 2 62 G 8:55:35 1406.76 105.14 21 < 91> 148.530 0.000
91 KURAS MARIUSZ 2 63 G 8:55:37 1406.31 106.31 22 < 93> 148.530 0.000
92 BOGONOS DANUTA 2 9 GSM 8:47:54 1406.23 107.48 15 < 117> 137.670 9.680
93 KURAS MARIUSZ 2 27 G 8:55:39 1405.87 108.64 23 < 95> 148.530 0.000
94 RĘKAS ADAM 2 5 G 9:03:22 1398.12 109.81 4 < 101> 158.500 0.000
95 KURAS MARIUSZ 2 97 G 8:56:50 1390.30 110.98 24 < 96> 148.530 0.000
96 KURAS MARIUSZ 2 83 G 8:56:52 1389.86 112.15 25 < 97> 148.530 0.000
97 KURAS MARIUSZ 2 16 G 8:56:53 1389.65 113.32 26 < 98> 148.530 0.000
98 KURAS MARIUSZ 2 66 G 8:56:55 1389.21 114.49 27 < 99> 148.530 0.000
99 KURAS MARIUSZ 2 49 GSM 8:56:56 1389.00 115.65 28 < 100> 148.530 9.270
100 KURAS MARIUSZ 2 69 GSM 8:56:58 1388.56 116.82 29 < 103> 148.530 9.210
101 RĘKAS ADAM 2 28 G 9:04:12 1387.92 117.99 5 < 107> 158.500 0.000
102 ZMARZŁY MARIAN 2 8 G 8:59:51 1387.71 119.16 14 < 126> 152.440 0.000
103 KURAS MARIUSZ 2 56 G 8:57:04 1387.27 120.33 30 < 132> 148.530 0.000
104 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 33 G 8:58:57 1386.88 121.50 5 < 115> 151.100 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
105 KRÓLIK ADAM 2 85 G 9:04:22 1385.98 122.66 4 < 138> 158.510 0.000
106 REMBISZ STANISŁAW 2 24 G 9:00:46 1385.80 123.83 3 < 120> 153.500 0.000
107 RĘKAS ADAM 2 54 G 9:04:36 1383.07 125.00 6 < 122> 158.500 0.000
108 RÓŻAŃSKI JACEK 2 11 G 9:03:32 1382.77 126.17 2 < 109> 156.990 0.000
109 RÓŻAŃSKI JACEK 2 13 G 9:03:46 1379.93 127.34 3 < 110> 156.990 0.000
110 RÓŻAŃSKI JACEK 2 24 G 9:03:47 1379.73 128.50 4 < 123> 156.990 0.000
111 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 23 G 8:56:29 1379.09 129.67 13 < 112> 146.850 0.000
112 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 53 G 8:56:30 1378.87 130.84 14 < 113> 146.850 0.000
113 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 64 G 8:56:31 1378.66 132.01 15 < 114> 146.850 0.000
114 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 65 G 8:56:32 1378.44 133.18 16 < 116> 146.850 0.000
115 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 56 G 8:59:41 1377.60 134.35 6 < 129> 151.100 0.000
116 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 26 GSM 8:56:37 1377.36 135.51 17 < 128> 146.850 8.270
117 BOGONOS DANUTA 2 17 G 8:50:24 1371.22 136.68 16 < 153> 137.670 0.000
118 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 9 G 8:55:25 1368.76 137.85 4 < 161> 144.290 0.000
119 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 41 G 8:57:25 1367.11 139.02 5 < 154> 146.850 0.000
120 REMBISZ STANISŁAW 2 39 G 9:02:30 1364.44 140.19 4 < 160> 153.500 0.000
121 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 26 GSM 8:55:07 1363.53 141.36 2 < 157> 143.330 7.980
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
122 RĘKAS ADAM 2 56 G 9:06:17 1363.05 142.52 7 < 124> 158.500 0.000
123 RÓŻAŃSKI JACEK 2 9 G 9:05:13 1362.56 143.69 5 < 155> 156.990 0.000
124 RĘKAS ADAM 2 38 G 9:06:26 1361.29 144.86 8 < 125> 158.500 0.000
125 RĘKAS ADAM 2 52 G 9:06:29 1360.71 146.03 9 < 127> 158.500 0.000
126 ZMARZŁY MARIAN 2 54 G 9:02:03 1360.46 147.20 15 < 168> 152.440 0.000
127 RĘKAS ADAM 2 68 G 9:06:35 1359.54 148.36 10 < 131> 158.500 0.000
128 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 25 GSM 8:58:02 1359.30 149.53 18 < 130> 146.850 7.570
129 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 25 G 9:01:11 1359.02 150.70 7 < 139> 151.100 0.000
130 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 27 G 8:58:04 1358.88 151.87 19 < 158> 146.850 0.000
131 RĘKAS ADAM 2 46 G 9:06:40 1358.57 153.04 11 < 134> 158.500 0.000
132 KURAS MARIUSZ 2 87 G 8:59:22 1358.09 154.21 31 < 133> 148.530 0.000
133 KURAS MARIUSZ 2 43 G 8:59:23 1357.89 155.37 32 < 136> 148.530 0.000
134 RĘKAS ADAM 2 17 G 9:06:44 1357.80 156.54 12 < 135> 158.500 0.000
135 RĘKAS ADAM 2 67 G 9:06:45 1357.60 157.71 13 < 143> 158.500 0.000
136 KURAS MARIUSZ 2 32 G 8:59:26 1357.27 158.88 33 < 137> 148.530 0.000
137 KURAS MARIUSZ 2 64 G 8:59:28 1356.85 160.05 34 < 142> 148.530 0.000
138 KRÓLIK ADAM 2 72 G 9:06:54 1355.95 161.21 5 < 140> 158.510 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
139 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 44 G 9:01:27 1355.77 162.38 8 < 141> 151.100 0.000
140 KRÓLIK ADAM 2 22 G 9:06:56 1355.56 163.55 6 < 145> 158.510 0.000
141 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 6 G 9:01:33 1354.55 164.72 9 151.100 0.000
142 KURAS MARIUSZ 2 28 G 8:59:41 1354.17 165.89 35 < 146> 148.530 0.000
143 RĘKAS ADAM 2 7 G 9:07:11 1352.58 167.06 14 < 147> 158.500 0.000
144 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 111 G 9:04:19 1349.58 168.22 7 < 156> 154.280 0.000
145 KRÓLIK ADAM 2 19 GSM 9:07:31 1348.83 169.39 7 < 151> 158.510 6.580
146 KURAS MARIUSZ 2 50 G 9:00:34 1343.35 170.56 36 < 148> 148.530 0.000
147 RĘKAS ADAM 2 49 G 9:08:02 1342.84 171.73 15 < 149> 158.500 0.000
148 KURAS MARIUSZ 2 34 G 9:00:37 1342.75 172.90 37 < 150> 148.530 0.000
149 RĘKAS ADAM 2 66 G 9:08:05 1342.27 174.07 16 < 171> 158.500 0.000
150 KURAS MARIUSZ 2 22 GSM 9:00:45 1341.13 175.23 38 < 159> 148.530 6.290
151 KRÓLIK ADAM 2 45 G 9:08:24 1338.77 176.40 8 < 152> 158.510 0.000
152 KRÓLIK ADAM 2 32 GSM 9:08:30 1337.64 177.57 9 158.510 6.170
153 BOGONOS DANUTA 2 15 GSM 8:52:56 1337.47 178.74 17 137.670 6.110
154 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 5 GSM 9:00:03 1334.39 179.91 6 146.850 6.050
155 RÓŻAŃSKI JACEK 2 14 G 9:07:39 1334.38 181.07 6 156.990 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
156 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 24 G 9:05:40 1333.83 182.24 8 < 169> 154.280 0.000
157 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 4 G 8:57:31 1333.10 183.41 3 143.330 0.000
158 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 47 G 9:00:21 1330.77 184.58 20 < 167> 146.850 0.000
159 KURAS MARIUSZ 2 39 G 9:02:06 1324.98 185.75 39 148.530 0.000
160 REMBISZ STANISŁAW 2 49 G 9:06:02 1322.90 186.92 5 153.500 0.000
161 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 25 G 8:59:07 1322.35 188.08 5 144.290 0.000
162 BIELAK ANDRZEJ 2 45 G 8:58:13 1321.98 189.25 4 < 163> 143.060 0.000
163 BIELAK ANDRZEJ 2 1 GSM 8:58:14 1321.77 190.42 5 < 164> 143.060 5.530
164 BIELAK ANDRZEJ 2 7 GSM 8:58:15 1321.57 191.59 6 < 165> 143.060 5.470
165 BIELAK ANDRZEJ 2 26 G 8:58:17 1321.16 192.76 7 < 166> 143.060 0.000
166 BIELAK ANDRZEJ 2 32 G 8:58:18 1320.96 193.93 8 143.060 0.000
167 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 89 G 9:01:16 1319.80 195.09 21 146.850 0.000
168 ZMARZŁY MARIAN 2 31 G 9:05:33 1319.26 196.26 16 152.440 0.000
169 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 14 G 9:07:07 1317.32 197.43 9 < 170> 154.280 0.000
170 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 106 G 9:07:10 1316.76 198.60 10 154.280 0.000
171 RĘKAS ADAM 2 26 G 9:10:37 1314.08 199.77 17 < 172> 158.500 0.000
172 RĘKAS ADAM 2 42 G 9:10:38 1313.90 200.93 18 158.500 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
173 BOGONOS DANUTA 2 28 G 8:54:47 1313.85 0.00 18 137.670 0.000
174 RÓŻAŃSKI JACEK 2 15 G 9:09:36 1312.63 0.00 7 156.990 0.000
175 RÓŻAŃSKI JACEK 2 18 G 9:09:42 1311.53 0.00 8 156.990 0.000
176 RĘKAS ADAM 2 11 G 9:11:08 1308.48 0.00 19 158.500 0.000
177 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 110 G 9:07:58 1307.83 0.00 11 154.280 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
SEKCJA BORZĘCIN
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Typowane [ 1]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|15|16|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 1 JUREK ANDRZEJ 3 4 3 5 3 5 5 5 5 4 5 3 5 5 5 1 5 68 2434.08 28.2
2 2 PIETRZAK WIESŁAW 3 5 5 3 5 5 1 3 4 5 5 5 3 2 1 2 0 54 1896.98 28.7
3 3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 4 5 3 2 5 4 3 4 2 4 3 5 1 5 2 1 53 1770.70 21.0
4 4 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 3 3 5 3 3 1 2 1 1 1 0 3 2 1 1 1 31 856.73 13.5
5 5 BŁOŃSKI MARIAN 3 2 2 3 3 1 3 3 1 1 3 1 0 0 0 -- 0 23 680.34 14.6
6 7 PIETRZAK ANDRZEJ 3 -- 0 3 0 -- -- 1 1 2 5 1 2 -- 1 1 2 19 571.08 12.1
7 6 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 1 0 4 4 1 0 1 2 0 0 0 1 0 1 3 -- 18 559.98 10.1
8 8 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 0 3 2 1 1 1 0 1 1 0 3 0 0 0 -- -- 13 454.59 6.8
9 9 SOBOŃ RYSZARD 3 1 1 3 4 0 5 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 15 431.01 23.3
10 10 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 5 5 0 5 2 2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 19 414.69 32.7
11 12 MUSIALIK WOJCIECH 3 2 -- 1 3 0 1 -- -- -- 0 -- 0 -- 2 -- 3 12 261.50 9.8
12 11 JUREK DARIUSZ 3 -- 2 3 0 0 0 0 0 0 4 0 1 0 0 -- -- 10 210.69 7.8
13 13 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 0 1 1 0 1 0 0 0 0 3 0 0 0 1 -- -- 7 160.45 7.3
14 14 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 -- -- 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 3.8
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Całość [ 5]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|15|16|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 1 JUREK ANDRZEJ 3 6 6 6 6 5 5 6 5 5 6 4 6 4 6 3 6 85 3088.64 28.2
2 3 PIETRZAK WIESŁAW 3 6 6 6 6 5 5 6 5 5 6 4 6 4 6 3 5 84 2910.03 28.7
3 2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 6 6 6 6 5 5 6 5 5 6 4 6 4 6 4 2 82 2876.53 21.0
4 4 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 6 4 6 3 5 2 4 2 3 1 0 5 3 5 4 1 54 1640.13 13.5
5 5 BŁOŃSKI MARIAN 3 6 6 3 6 2 3 4 1 1 3 1 0 0 2 -- 0 38 940.17 14.6
6 6 PIETRZAK ANDRZEJ 3 -- 1 4 1 -- -- 1 1 2 6 3 3 -- 4 2 2 30 939.72 12.1
7 7 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 2 0 6 6 3 0 1 2 0 0 0 1 0 1 3 -- 25 739.59 10.1
8 8 SOBOŃ RYSZARD 3 3 1 6 6 0 5 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 22 552.34 23.3
9 9 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 6 6 4 6 2 2 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 26 546.79 32.7
10 10 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 0 3 3 1 1 1 0 1 1 0 3 0 0 0 -- -- 14 474.36 6.8
11 12 MUSIALIK WOJCIECH 3 3 -- 4 4 0 1 -- -- -- 0 -- 0 -- 4 -- 3 19 402.95 9.8
12 11 JUREK DARIUSZ 3 -- 5 6 1 2 0 0 0 0 4 0 1 0 0 -- -- 19 397.29 7.8
13 13 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 3 1 3 4 1 0 0 0 0 3 0 0 0 1 -- -- 16 312.37 7.3
14 14 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 -- -- 1 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- 1 16.62 3.8
Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Se| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 40 0 12 474.13 5044.580
2 JUREK ANDRZEJ 3 23 1 11 641.49 4500.840
3 JUREK ANDRZEJ 3 31 0 11 877.86 5175.830
4 JUREK ANDRZEJ 3 38 0 10 382.90 4409.360
5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 33 0 10 433.78 4840.980
6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 5 0 10 1047.05 4204.140
7 JUREK ANDRZEJ 3 7 0 9 534.89 3215.020
8 JUREK ANDRZEJ 3 45 0 9 556.29 3705.420
9 JUREK ANDRZEJ 3 33 1 9 608.87 3831.320
10 JUREK ANDRZEJ 3 5 1 8 455.32 4133.410
11 JUREK ANDRZEJ 3 44 0 8 467.11 3199.820
12 JUREK ANDRZEJ 3 24 0 8 472.73 2925.200
13 JUREK ANDRZEJ 3 29 0 8 555.48 3896.930
14 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 43 0 8 623.05 2695.660
15 JUREK ANDRZEJ 3 65 0 8 633.69 3332.520
16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 16 0 8 709.35 2754.360
17 JUREK ANDRZEJ 3 3 0 8 714.29 4691.020
18 PIETRZAK WIESŁAW 3 5 1 8 757.77 3367.970
19 PIETRZAK WIESŁAW 3 74 0 8 767.95 3781.920
20 PIETRZAK WIESŁAW 3 93 0 8 797.87 3374.360
21 JUREK ANDRZEJ 3 32 0 8 828.51 3962.570
22 PIETRZAK WIESŁAW 3 29 0 7 315.56 3442.060
23 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 40 0 7 374.54 3353.170
24 JUREK ANDRZEJ 3 43 0 7 433.77 2604.190
25 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 20 0 7 560.79 2642.290
26 JUREK ANDRZEJ 3 22 1 7 615.16 2360.910
27 JUREK ANDRZEJ 3 48 0 7 650.06 3391.330
28 PIETRZAK WIESŁAW 3 6 0 7 735.97 2568.290
29 PIETRZAK WIESŁAW 3 60 0 7 791.41 3442.060
30 PIETRZAK WIESŁAW 3 12 0 7 817.71 2568.290
31 PIETRZAK WIESŁAW 3 54 0 7 1006.72 3442.060
32 PIETRZAK WIESŁAW 3 57 0 7 1087.55 2766.490
33 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 34 1 7 1171.84 2716.330
34 PIETRZAK WIESŁAW 3 42 0 6 431.88 2471.580
35 BŁOŃSKI MARIAN 3 25 1 6 518.57 2429.860
36 JUREK ANDRZEJ 3 36 0 6 527.28 2454.020
37 JUREK ANDRZEJ 3 11 0 6 557.18 3070.320
38 JUREK ANDRZEJ 3 6 0 6 562.41 2604.310
39 JUREK ANDRZEJ 3 27 0 6 565.88 2210.740
40 PIETRZAK WIESŁAW 3 53 0 6 596.21 2879.140
41 PIETRZAK WIESŁAW 3 23 1 6 625.10 2583.730
42 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 24 1 6 760.86 2065.800
43 PIETRZAK WIESŁAW 3 8 1 6 850.94 2917.700
44 PIETRZAK WIESŁAW 3 31 0 5 211.56 2539.280
45 PIETRZAK WIESŁAW 3 22 0 5 223.99 2354.780
46 BŁOŃSKI MARIAN 3 26 1 5 245.53 1932.070
47 PIETRZAK WIESŁAW 3 21 1 5 264.13 1494.710
48 JUREK ANDRZEJ 3 63 0 5 289.41 1837.840
49 JUREK ANDRZEJ 3 71 0 5 299.12 2290.100
50 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 26 0 5 351.57 2454.090
51 PIETRZAK WIESŁAW 3 63 0 5 370.73 2093.160
52 BŁOŃSKI MARIAN 3 17 0 5 386.92 1651.350
53 PIETRZAK WIESŁAW 3 13 1 5 401.24 1947.220
54 JUREK ANDRZEJ 3 19 1 5 410.06 1468.660
55 PIETRZAK WIESŁAW 3 51 0 5 417.02 1737.860
56 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIA 3 4 1 5 454.17 1766.800
57 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 33 1 5 496.94 1954.010
58 PIETRZAK WIESŁAW 3 4 0 5 517.04 2539.280
59 JUREK ANDRZEJ 3 66 1 5 538.68 1245.930
60 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 30 0 5 548.53 1870.640
61 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 44 0 5 591.19 1686.110
62 JUREK ANDRZEJ 3 13 1 5 625.22 2341.990
63 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 25 1 5 637.15 1430.550
64 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 67 0 5 670.04 1653.250
65 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 9 1 5 688.43 2454.090
66 JUREK ANDRZEJ 3 10 1 5 692.75 2119.260
67 PIETRZAK WIESŁAW 3 78 1 5 737.53 2539.280
68 JUREK ANDRZEJ 3 132 0 4 145.62 1725.810
69 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 21 1 4 226.50 1318.480
70 PIETRZAK WIESŁAW 3 48 1 4 307.31 1805.560
71 JUREK ANDRZEJ 3 60 0 4 323.25 1599.910
72 PIETRZAK WIESŁAW 3 32 0 4 323.85 1917.710
73 PIETRZAK ANDRZEJ 3 17 1 4 330.82 1811.740
74 JUREK ANDRZEJ 3 79 1 4 339.08 1561.770
75 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 37 1 4 340.86 1377.180
76 JUREK ANDRZEJ 3 128 0 4 344.58 1503.080
77 PIETRZAK WIESŁAW 3 43 0 4 346.02 1791.860
78 JUREK ANDRZEJ 3 115 1 4 348.90 1280.350
79 PIETRZAK WIESŁAW 3 7 0 4 349.84 1917.710
80 JUREK ANDRZEJ 3 2 0 4 358.52 1725.810
81 JUREK ANDRZEJ 3 52 0 4 360.36 1192.590
82 JUREK ANDRZEJ 3 20 0 4 382.80 2067.490
83 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 98 0 4 384.56 2178.020
84 PIETRZAK WIESŁAW 3 79 0 4 390.03 1398.000
85 PIETRZAK WIESŁAW 3 44 1 4 399.15 1805.560
86 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 22 1 4 400.26 1993.420
87 PIETRZAK WIESŁAW 3 41 0 4 407.93 1733.210
88 BŁOŃSKI MARIAN 3 5 0 4 418.35 910.090
89 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 28 1 4 426.24 1503.080
90 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 4 0 4 429.93 1725.780
91 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 60 0 4 437.35 1377.180
92 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 1 0 4 447.79 1567.790
93 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 6 0 4 466.16 1968.090
94 JUREK ANDRZEJ 3 28 1 4 473.38 1561.770
95 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 39 0 4 478.21 1318.480
96 PIETRZAK WIESŁAW 3 11 0 4 495.78 1384.300
97 PIETRZAK WIESŁAW 3 94 0 4 496.34 1976.360
98 PIETRZAK WIESŁAW 3 15 0 4 503.23 1791.860
99 JUREK ANDRZEJ 3 39 0 4 505.12 1561.770
100 PIETRZAK WIESŁAW 3 80 0 4 510.55 1976.360
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 16, z dnia 30.07.17 HALLE-6
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 62 5 22 139.41
2 MUSIALIK WOJCIECH 3 13 3 3 63.53
3 PIETRZAK ANDRZEJ 3 13 2 2 44.71
4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 22 1 2 26.18
5 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 11 1 1 22.94
6 PIETRZAK WIESŁAW 3 38 0 5 0.00
7 BŁOŃSKI MARIAN 3 14 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 16, z dnia 30.07.17 HALLE-6
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 62 6 22 175.59
2 PIETRZAK WIESŁAW 3 38 5 5 117.36
3 MUSIALIK WOJCIECH 3 13 3 3 63.53
4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 22 2 2 47.94
5 PIETRZAK ANDRZEJ 3 13 2 2 44.71
6 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 11 1 1 22.94
7 BŁOŃSKI MARIAN 3 14 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 16.
z lotu HALLE-6, w dniu 30.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 128 11:13:40 1180.12 5.78 62- 22- 5 334.760 0.000
2 JUREK ANDRZEJ 3 43 G M 11:14:46 1175.56 11.56 2 < 3> 334.760 29.710
3 JUREK ANDRZEJ 3 38 G M 11:14:53 1175.08 17.34 3 < 4> 334.760 29.410
4 JUREK ANDRZEJ 3 65 11:18:11 1161.62 23.12 4 < 5> 334.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 JUREK ANDRZEJ 3 115 11:25:34 1132.60 28.90 5 < 6> 334.760 0.000
6 JUREK ANDRZEJ 3 82 11:27:19 1125.94 34.68 6 < 7> 334.760 0.000
7 JUREK ANDRZEJ 3 63 11:27:25 1125.56 40.46 7 < 8> 334.760 0.000
8 JUREK ANDRZEJ 3 7 G M 11:27:54 1123.73 46.24 8 < 9> 334.760 27.940
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 JUREK ANDRZEJ 3 68 11:28:19 1122.16 52.02 9 < 10> 334.760 0.000
10 JUREK ANDRZEJ 3 45 G 11:30:06 1115.50 57.80 10 < 11> 334.760 0.000
11 JUREK ANDRZEJ 3 32 G M 11:30:07 1115.43 63.58 11 < 12> 334.760 27.060
12 JUREK ANDRZEJ 3 28 G 11:30:38 1113.52 69.36 12 < 13> 334.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 JUREK ANDRZEJ 3 52 11:30:47 1112.96 75.14 13 < 15> 334.760 0.000
14 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 37 G M 11:32:37 1106.25 80.92 22- 2- 1 334.770 26.180
15 JUREK ANDRZEJ 3 39 G 11:33:56 1101.43 86.71 14 < 16> 334.760 0.000
16 JUREK ANDRZEJ 3 47 G 11:34:06 1100.82 92.49 15 < 17> 334.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 JUREK ANDRZEJ 3 22 G M 11:34:12 1100.46 98.27 16 < 20> 334.760 25.290
18 PIETRZAK WIESŁAW 3 83 11:38:59 1099.93 104.05 38- 5- 0 339.860 0.000
19 PIETRZAK WIESŁAW 3 93 11:39:02 1099.75 109.83 2 < 21> 339.860 0.000
20 JUREK ANDRZEJ 3 71 11:34:44 1098.53 115.61 17 < 22> 334.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 PIETRZAK WIESŁAW 3 60 11:39:27 1098.27 121.39 3 < 26> 339.860 0.000
22 JUREK ANDRZEJ 3 114 11:35:50 1094.58 127.17 18 < 24> 334.760 0.000
23 PIETRZAK ANDRZEJ 3 17 G M 11:42:00 1094.46 132.95 13- 2- 2 341.470 23.530
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24 JUREK ANDRZEJ 3 44 G 11:35:55 1094.29 138.73 19 < 27> 334.760 0.000
25 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 9 G M 11:41:53 1094.22 144.51 11- 1- 1 341.270 22.940
26 PIETRZAK WIESŁAW 3 36 G 11:40:39 1094.03 150.29 4 < 32> 339.860 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27 JUREK ANDRZEJ 3 66 11:37:45 1087.77 156.07 20 < 33> 334.760 0.000
28 MUSIALIK WOJCIECH 3 16 G M 11:41:51 1086.23 161.85 13- 3- 3 338.740 22.060
29 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 62 11:38:59 1083.46 167.63 2 334.770 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30 MUSIALIK WOJCIECH 3 49 G M 11:43:45 1079.65 173.41 2 < 35> 338.740 21.470
31 PIETRZAK ANDRZEJ 3 36 G M 11:46:17 1079.63 179.19 2 341.470 21.180
32 PIETRZAK WIESŁAW 3 74 11:44:57 1079.09 184.97 5 339.860 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33 JUREK ANDRZEJ 3 23 G 11:42:01 1072.89 190.75 21 < 34> 334.760 0.000
34 JUREK ANDRZEJ 3 10 G 11:42:03 1072.78 196.53 22 334.760 0.000
35 MUSIALIK WOJCIECH 3 40 G M 11:46:56 1068.81 202.31 3 338.740 20.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
36 JUREK ANDRZEJ 3 127 11:44:01 1066.06 0.00 23 334.760 0.000
37 PIETRZAK WIESŁAW 3 86 11:49:30 1063.73 0.00 6 339.860 0.000
38 JUREK ANDRZEJ 3 134 11:46:07 1058.98 0.00 24 334.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
39 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 59 11:46:08 1058.95 0.00 3 334.770 0.000
40 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 55 11:46:11 1058.78 0.00 4 334.770 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 15, z dnia 30.07.17 HOLTEN-3
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 7 3 3 187.50
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 29 2 6 128.50
3 PIETRZAK WIESŁAW 3 19 2 3 127.50
4 JUREK ANDRZEJ 3 15 1 3 67.50
5 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 16 1 4 64.00
6 PIETRZAK ANDRZEJ 3 16 1 2 63.50
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 15, z dnia 30.07.17 HOLTEN-3
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 29 4 6 274.00
2 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 16 4 4 259.50
3 JUREK ANDRZEJ 3 15 3 3 204.00
4 PIETRZAK WIESŁAW 3 19 3 3 193.00
5 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 7 3 3 187.50
6 PIETRZAK ANDRZEJ 3 16 2 2 126.50
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 15.
z lotu HOLTEN-3, w dniu 30.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 6 G 16:55:28 1128.38 9.80 15- 3- 1 728.330 0.000
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 26 G 17:20:27 1086.30 19.61 29- 6- 2 728.310 0.000
3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 9 G 17:22:57 1082.27 29.41 2 < 4> 728.310 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 40 G M 17:35:09 1062.99 39.22 3 < 7> 728.310 68.500
5 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 6 G 18:01:14 1033.47 49.02 16- 4- 1 735.040 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 JUREK ANDRZEJ 3 29 G M 17:56:07 1031.46 58.82 2 < 8> 728.330 67.500
7 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 22 G 18:03:08 1021.28 68.63 4 < 20> 728.310 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 JUREK ANDRZEJ 3 3 G 18:06:49 1016.06 78.43 3 728.330 0.000
9 PIETRZAK WIESŁAW 3 23 G M 18:15:04 1011.94 88.24 19- 3- 2 733.720 66.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 PIETRZAK WIESŁAW 3 7 G 18:23:07 1000.82 98.04 2 < 18> 733.720 0.000
11 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 3 G 18:27:00 997.34 107.84 2 < 13> 735.040 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 13 G M 18:30:06 992.96 117.65 7- 3- 3 734.890 64.500
13 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 20 G M 18:31:52 990.80 127.45 3 < 16> 735.040 64.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14 PIETRZAK ANDRZEJ 3 7 G M 18:37:33 983.52 137.25 16- 2- 1 735.230 63.500
15 PIETRZAK ANDRZEJ 3 4 G 18:43:46 975.41 147.06 2 735.230 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 14 G 18:45:16 973.22 156.86 4 735.040 0.000
17 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 4 G M 18:57:58 956.93 166.67 2 < 19> 734.890 62.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18 PIETRZAK WIESŁAW 3 4 G M 19:03:09 949.00 176.47 3 733.720 61.500
19 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 14 G M 19:04:47 948.51 186.27 3 734.890 61.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 1 G 18:59:36 946.35 196.08 5 < 21> 728.310 0.000
21 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 5 G M 19:04:10 940.77 205.88 6 728.310 60.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
22 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 32 G 19:10:13 933.47 0.00 7 728.310 0.000
23 JUREK ANDRZEJ 3 2 G 19:15:14 927.53 0.00 4 728.330 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
24 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 24 G M 19:16:18 926.25 0.00 8 728.310 0.000
25 JUREK ANDRZEJ 3 40 G M 19:25:12 915.91 0.00 5 728.330 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26 JUREK ANDRZEJ 3 30 G 19:25:16 915.83 0.00 6 728.330 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 14, z dnia 23.07.17 HALLE-5
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 75 5 20 136.78
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 52 5 13 124.75
3 MUSIALIK WOJCIECH 3 13 2 4 55.59
4 PIETRZAK WIESŁAW 3 54 1 10 28.47
5 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 26 1 5 25.76
6 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 9 1 1 22.71
7 PIETRZAK ANDRZEJ 3 31 1 4 20.17
8 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 10 1 1 20.00
9 BŁOŃSKI MARIAN 3 18 0 2 0.00
10 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 4 0 0 0.00
11 JUREK DARIUSZ 3 4 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 14, z dnia 23.07.17 HALLE-5
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 75 6 20 174.57
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 52 6 13 162.38
3 PIETRZAK WIESŁAW 3 54 6 10 158.98
4 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 26 5 5 127.79
5 MUSIALIK WOJCIECH 3 13 4 4 103.55
6 PIETRZAK ANDRZEJ 3 31 4 4 91.18
7 BŁOŃSKI MARIAN 3 18 2 2 49.66
8 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 9 1 1 22.71
9 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 10 1 1 20.00
10 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 4 0 0 0.00
11 JUREK DARIUSZ 3 4 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 14
------------------------
z lotu HALLE-5 z dnia 23.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,25,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 337.177 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 11
4.Ilość wysłanych gołębi................: 296
5.Ilość konkursów.......................: 60
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1641.43
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1458.70
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,48,57
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,18,54
10.Czas trwania konkursu.................:29 min. 57 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 11 | 296 | 60 |20.27|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 11 | 296 | 60 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 14.
z lotu HALLE-5, w dniu 23.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 16 G 11:48:57 1641.43 3.38 52- 13- 5 334.770 0.000
2 JUREK ANDRZEJ 3 16 G 11:49:33 1636.57 6.76 75- 20- 5 334.760 0.000
3 MUSIALIK WOJCIECH 3 49 GSM 11:55:31 1609.09 10.14 13- 4- 2 338.740 29.660
4 JUREK ANDRZEJ 3 29 GSM 11:53:43 1603.90 13.51 2 < 6> 334.760 29.490
5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 40 GSM 11:53:45 1603.69 16.89 2 < 14> 334.770 29.320
6 JUREK ANDRZEJ 3 63 11:53:45 1603.64 20.27 3 < 7> 334.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 JUREK ANDRZEJ 3 38 GSM 11:53:51 1602.87 23.65 4 < 8> 334.760 28.980
8 JUREK ANDRZEJ 3 40 GSM 11:54:05 1601.08 27.03 5 < 11> 334.760 28.810
9 PIETRZAK ANDRZEJ 3 3 G 11:58:24 1600.14 30.41 31- 4- 1 341.470 0.000
10 PIETRZAK WIESŁAW 3 29 GSM 11:58:13 1593.97 33.78 54- 10- 1 339.860 28.470
11 JUREK ANDRZEJ 3 129 11:55:26 1590.81 37.16 6 < 12> 334.760 0.000
12 JUREK ANDRZEJ 3 23 GSM 11:56:08 1585.54 40.54 7 < 13> 334.760 28.140
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 JUREK ANDRZEJ 3 83 11:56:11 1585.16 43.92 8 < 15> 334.760 0.000
14 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 20 G 11:56:58 1579.35 47.30 3 < 27> 334.770 0.000
15 JUREK ANDRZEJ 3 45 G 11:57:36 1574.60 50.68 9 < 23> 334.760 0.000
16 BŁOŃSKI MARIAN 3 31 G 11:57:37 1573.58 54.05 18- 2- 0 334.570 0.000
17 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 20 G 12:02:31 1568.94 57.43 26- 5- 1 341.270 0.000
18 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 32 G 12:02:33 1568.70 60.81 2 < 26> 341.270 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 PIETRZAK WIESŁAW 3 11 G 12:01:43 1568.22 64.19 2 < 20> 339.860 0.000
20 PIETRZAK WIESŁAW 3 80 12:01:55 1566.78 67.57 3 < 21> 339.860 0.000
21 PIETRZAK WIESŁAW 3 53 12:02:03 1565.81 70.95 4 < 22> 339.860 0.000
22 PIETRZAK WIESŁAW 3 60 12:02:07 1565.33 74.32 5 < 38> 339.860 0.000
23 JUREK ANDRZEJ 3 14 G 11:58:54 1565.03 77.70 10 < 24> 334.760 0.000
24 JUREK ANDRZEJ 3 70 11:59:04 1563.81 81.08 11 < 28> 334.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 MUSIALIK WOJCIECH 3 31 GSM 12:01:49 1562.33 84.46 2 < 30> 338.740 25.930
26 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 30 GSM 12:05:23 1548.53 87.84 3 < 29> 341.270 25.760
27 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 98 12:02:12 1541.30 91.22 4 < 31> 334.770 0.000
28 JUREK ANDRZEJ 3 68 12:02:29 1539.24 94.59 12 < 36> 334.760 0.000
29 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 11 G 12:07:23 1534.60 97.97 4 < 46> 341.270 0.000
30 MUSIALIK WOJCIECH 3 40 G 12:07:10 1524.71 101.35 3 < 43> 338.740 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 33 GSM 12:04:36 1524.45 104.73 5 < 32> 334.770 24.920
32 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 37 G 12:05:57 1515.14 108.11 6 < 33> 334.770 0.000
33 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 67 12:05:58 1515.03 111.49 7 < 34> 334.770 0.000
34 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 11 GCM 12:06:00 1514.80 114.86 8 < 35> 334.770 24.410
35 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 43 GCM 12:06:01 1514.68 118.24 9 < 41> 334.770 24.240
36 JUREK ANDRZEJ 3 32 G 12:06:09 1513.72 121.62 13 < 37> 334.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37 JUREK ANDRZEJ 3 66 12:06:14 1513.15 125.00 14 < 39> 334.760 0.000
38 PIETRZAK WIESŁAW 3 12 G 12:09:49 1511.72 128.38 6 < 40> 339.860 0.000
39 JUREK ANDRZEJ 3 2 G 12:06:34 1510.88 131.76 15 < 42> 334.760 0.000
40 PIETRZAK WIESŁAW 3 93 12:12:04 1496.74 135.14 7 < 53> 339.860 0.000
41 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 4 G 12:09:43 1489.74 138.51 10 < 49> 334.770 0.000
42 JUREK ANDRZEJ 3 24 G 12:10:45 1482.88 141.89 16 < 45> 334.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 MUSIALIK WOJCIECH 3 14 G 12:14:35 1475.46 145.27 4 338.740 0.000
44 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 39 GSM 12:12:29 1473.56 148.65 9- 1- 1 335.210 22.710
45 JUREK ANDRZEJ 3 12 G 12:12:17 1472.88 152.03 17 < 52> 334.760 0.000
46 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 61 12:16:49 1472.16 155.41 5 341.270 0.000
47 BŁOŃSKI MARIAN 3 12 G 12:12:18 1471.93 158.78 2 334.570 0.000
48 PIETRZAK ANDRZEJ 3 2 G 12:17:00 1471.85 162.16 2 < 58> 341.470 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 34 GSM 12:12:29 1471.62 165.54 11 < 50> 334.770 21.860
50 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 18 G 12:12:45 1469.90 168.92 12 < 51> 334.770 0.000
51 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 48 G 12:12:46 1469.79 172.30 13 334.770 0.000
52 JUREK ANDRZEJ 3 7 GSM 12:12:54 1468.89 175.68 18 < 55> 334.760 21.360
53 PIETRZAK WIESŁAW 3 6 G 12:16:30 1468.08 179.05 8 < 54> 339.860 0.000
54 PIETRZAK WIESŁAW 3 87 12:16:32 1467.87 182.43 9 < 56> 339.860 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
55 JUREK ANDRZEJ 3 95 12:13:08 1467.39 185.81 19 < 57> 334.760 0.000
56 PIETRZAK WIESŁAW 3 94 12:16:37 1467.34 189.19 10 339.860 0.000
57 JUREK ANDRZEJ 3 118 12:13:46 1463.33 192.57 20 334.760 0.000
58 PIETRZAK ANDRZEJ 3 35 G 12:18:37 1461.67 195.95 3 < 59> 341.470 0.000
59 PIETRZAK ANDRZEJ 3 11 GSM 12:19:02 1459.07 199.32 4 341.470 20.170
60 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 5 GSM 12:18:54 1458.70 202.70 10- 1- 1 341.190 20.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
61 JUREK ANDRZEJ 3 36 G 12:15:28 1452.53 0.00 21 334.760 0.000
62 PIETRZAK WIESŁAW 3 16 G 12:19:31 1449.19 0.00 11 339.860 0.000
63 PIETRZAK WIESŁAW 3 95 12:19:37 1448.58 0.00 12 339.860 0.000
64 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 7 GSM 12:21:30 1442.66 0.00 2 341.190 0.000
65 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 24 GSM 12:17:31 1441.66 0.00 2 335.210 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 13, z dnia 15.07.17 HOLTEN-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 40 5 15 341.11
2 PIETRZAK WIESŁAW 3 54 2 15 133.89
3 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 20 2 3 125.84
4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 37 1 4 61.11
5 BŁOŃSKI MARIAN 3 10 0 0 0.00
6 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 6 0 0 0.00
7 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 10 0 0 0.00
8 JUREK DARIUSZ 3 4 0 0 0.00
9 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 4 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 13, z dnia 15.07.17 HOLTEN-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 40 4 15 276.94
2 PIETRZAK WIESŁAW 3 54 4 15 273.89
3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 37 4 4 253.61
4 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 20 3 3 193.34
5 BŁOŃSKI MARIAN 3 10 0 0 0.00
6 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 6 0 0 0.00
7 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 10 0 0 0.00
8 JUREK DARIUSZ 3 4 0 0 0.00
9 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 4 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 13
------------------------
z lotu HOLTEN-2 z dnia 15.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,00,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 730.176 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 9
4.Ilość wysłanych gołębi................: 185
5.Ilość konkursów.......................: 37
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1404.96
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1305.33
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,38,24
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,17,58
10.Czas trwania konkursu.................:39 min. 34 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 70.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 9 | 185 | 37 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 9 | 185 | 37 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 13.
z lotu HOLTEN-2, w dniu 15.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 40 GSM 14:38:24 1404.96 5.41 40- 15- 5 728.330 70.000
2 PIETRZAK WIESŁAW 3 93 14:45:01 1397.52 10.81 54- 15- 2 733.720 0.000
3 JUREK ANDRZEJ 3 31 GSM 14:41:51 1395.67 16.22 2 < 4> 728.330 69.440
4 JUREK ANDRZEJ 3 33 GSM 14:44:50 1387.74 21.62 3 < 7> 728.330 69.170
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
5 PIETRZAK WIESŁAW 3 22 GSM 14:53:01 1376.54 27.03 2 < 8> 733.720 68.890
6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 98 14:49:07 1376.46 32.43 37- 4- 1 728.310 0.000
7 JUREK ANDRZEJ 3 11 G 14:49:22 1375.85 37.84 4 < 9> 728.330 0.000
8 PIETRZAK WIESŁAW 3 41 G 14:59:48 1359.24 43.24 3 < 11> 733.720 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 JUREK ANDRZEJ 3 29 GSM 14:57:13 1355.75 48.65 5 < 13> 728.330 67.780
10 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 6 G 15:03:06 1353.42 54.05 20- 3- 2 735.040 0.000
11 PIETRZAK WIESŁAW 3 31 G 15:06:40 1342.17 59.46 4 < 12> 733.720 0.000
12 PIETRZAK WIESŁAW 3 53 15:08:01 1338.86 64.86 5 < 15> 733.720 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 JUREK ANDRZEJ 3 30 G 15:04:39 1337.24 70.27 6 < 14> 728.330 0.000
14 JUREK ANDRZEJ 3 26 G 15:06:34 1332.56 75.68 7 < 20> 728.330 0.000
15 PIETRZAK WIESŁAW 3 32 G 15:11:34 1330.25 81.08 6 < 16> 733.720 0.000
16 PIETRZAK WIESŁAW 3 49 G 15:11:35 1330.21 86.49 7 < 18> 733.720 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 33 GSM 15:12:35 1330.19 91.89 2 < 36> 735.040 65.560
18 PIETRZAK WIESŁAW 3 54 15:12:00 1329.20 97.30 8 < 19> 733.720 0.000
19 PIETRZAK WIESŁAW 3 25 GSM 15:12:34 1327.84 102.70 9 < 22> 733.720 65.000
20 JUREK ANDRZEJ 3 5 GSM 15:08:43 1327.33 108.11 8 < 21> 728.330 64.720
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 JUREK ANDRZEJ 3 15 G 15:10:12 1323.76 113.51 9 < 23> 728.330 0.000
22 PIETRZAK WIESŁAW 3 43 G 15:14:50 1322.42 118.92 10 < 24> 733.720 0.000
23 JUREK ANDRZEJ 3 3 G 15:10:47 1322.35 124.32 10 < 27> 728.330 0.000
24 PIETRZAK WIESŁAW 3 95 15:14:52 1322.34 129.73 11 < 26> 733.720 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 11 G 15:11:05 1321.60 135.14 2 < 33> 728.310 0.000
26 PIETRZAK WIESŁAW 3 12 G 15:15:27 1320.95 140.54 12 < 29> 733.720 0.000
27 JUREK ANDRZEJ 3 23 GSM 15:12:18 1318.72 145.95 11 < 28> 728.330 0.000
28 JUREK ANDRZEJ 3 48 G 15:12:21 1318.60 151.35 12 < 31> 728.330 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29 PIETRZAK WIESŁAW 3 58 15:17:41 1315.66 156.76 13 < 30> 733.720 0.000
30 PIETRZAK WIESŁAW 3 80 15:18:07 1314.64 162.16 14 < 34> 733.720 0.000
31 JUREK ANDRZEJ 3 4 G 15:14:18 1313.96 167.57 13 < 32> 728.330 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
32 JUREK ANDRZEJ 3 20 G 15:14:20 1313.89 172.97 14 < 37> 728.330 0.000
33 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 33 GCM 15:15:55 1310.11 178.38 3 < 35> 728.310 61.110
34 PIETRZAK WIESŁAW 3 63 15:20:40 1308.66 183.78 15 733.720 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 32 G 15:17:25 1306.58 189.19 4 728.310 0.000
36 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 10 GSM 15:22:35 1306.54 194.59 3 735.040 60.280
37 JUREK ANDRZEJ 3 18 G 15:17:58 1305.33 200.00 15 728.330 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
38 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 20 G 15:23:07 1305.31 0.00 4 735.040 0.000
39 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 5 GSM 15:25:53 1298.66 0.00 10- 0- 0 734.890 0.000
40 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 18 G 15:26:11 1298.24 0.00 5 735.040 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 PIETRZAK WIESŁAW 3 83 15:25:34 1297.32 0.00 16 733.720 0.000
42 PIETRZAK WIESŁAW 3 6 GSM 15:25:37 1297.20 0.00 17 733.720 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 12, z dnia 09.07.17 HALLE-4
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 51 5 13 139.84
2 JUREK ANDRZEJ 3 72 5 27 137.59
3 PIETRZAK WIESŁAW 3 57 3 13 78.88
4 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 27 3 5 65.81
5 PIETRZAK ANDRZEJ 3 25 2 3 47.09
6 JUREK DARIUSZ 3 17 1 1 21.94
7 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 14 1 1 20.00
8 BŁOŃSKI MARIAN 3 10 0 0 0.00
9 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 10 0 0 0.00
10 MUSIALIK WOJCIECH 3 17 0 0 0.00
11 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 11 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 12, z dnia 09.07.17 HALLE-4
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 72 6 27 174.68
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 51 6 13 166.78
3 PIETRZAK WIESŁAW 3 57 6 13 162.58
4 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 27 5 5 119.84
5 PIETRZAK ANDRZEJ 3 25 3 3 70.64
6 JUREK DARIUSZ 3 17 1 1 21.94
7 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 14 1 1 20.00
8 BŁOŃSKI MARIAN 3 10 0 0 0.00
9 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 10 0 0 0.00
10 MUSIALIK WOJCIECH 3 17 0 0 0.00
11 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 11 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 12
------------------------
z lotu HALLE-4 z dnia 09.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,40,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 337.177 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 11
4.Ilość wysłanych gołębi................: 311
5.Ilość konkursów.......................: 63
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1238.13
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1132.21
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,10,23
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,41,21
10.Czas trwania konkursu.................:30 min. 58 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 11 | 311 | 63 |20.26|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 11 | 311 | 63 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 12.
z lotu HALLE-4, w dniu 09.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 33 GSM 11:10:23 1238.13 3.22 51- 13- 5 334.770 30.000
2 JUREK ANDRZEJ 3 40 GSM 11:10:47 1236.27 6.43 72- 27- 5 334.760 29.840
3 PIETRZAK WIESŁAW 3 29 GSM 11:16:18 1230.04 9.65 57- 13- 3 339.860 29.680
4 JUREK ANDRZEJ 3 63 11:14:51 1217.97 12.86 2 < 6> 334.760 0.000
5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 43 GCM 11:14:54 1217.79 16.08 2 < 10> 334.770 29.350
6 JUREK ANDRZEJ 3 5 G 11:15:19 1215.91 19.29 3 < 7> 334.760 0.000
7 JUREK ANDRZEJ 3 33 G 11:16:01 1212.83 22.51 4 < 9> 334.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 65 11:21:36 1211.90 25.72 27- 5- 3 341.270 0.000
9 JUREK ANDRZEJ 3 48 G 11:16:41 1209.90 28.94 5 < 11> 334.760 0.000
10 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 40 GCM 11:16:46 1209.58 32.15 3 < 20> 334.770 28.550
11 JUREK ANDRZEJ 3 44 GSM 11:17:20 1207.07 35.37 6 < 12> 334.760 28.390
12 JUREK ANDRZEJ 3 7 GSM 11:18:14 1203.16 38.59 7 < 13> 334.760 28.230
13 JUREK ANDRZEJ 3 79 11:18:25 1202.37 41.80 8 < 14> 334.760 0.000
14 JUREK ANDRZEJ 3 38 GSM 11:20:49 1192.09 45.02 9 < 15> 334.760 27.900
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 JUREK ANDRZEJ 3 23 G 11:20:50 1192.02 48.23 10 < 16> 334.760 0.000
16 JUREK ANDRZEJ 3 65 11:20:51 1191.95 51.45 11 < 18> 334.760 0.000
17 PIETRZAK WIESŁAW 3 79 11:25:09 1191.86 54.66 2 < 21> 339.860 0.000
18 JUREK ANDRZEJ 3 71 11:21:37 1188.71 57.88 12 < 19> 334.760 0.000
19 JUREK ANDRZEJ 3 36 G 11:21:39 1188.57 61.09 13 < 23> 334.760 0.000
20 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 88 11:21:42 1188.39 64.31 4 < 24> 334.770 0.000
21 PIETRZAK WIESŁAW 3 51 11:26:16 1187.22 67.52 3 < 22> 339.860 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 PIETRZAK WIESŁAW 3 60 11:26:19 1187.01 70.74 4 < 25> 339.860 0.000
23 JUREK ANDRZEJ 3 82 11:23:26 1181.09 73.95 14 < 32> 334.760 0.000
24 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 26 GSM 11:23:44 1179.88 77.17 5 < 28> 334.770 26.290
25 PIETRZAK WIESŁAW 3 63 11:28:26 1178.30 80.39 5 < 26> 339.860 0.000
26 PIETRZAK WIESŁAW 3 74 11:28:28 1178.16 83.60 6 < 27> 339.860 0.000
27 PIETRZAK WIESŁAW 3 72 11:28:34 1177.75 86.82 7 < 33> 339.860 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 5 GCM 11:24:30 1176.70 90.03 6 < 29> 334.770 25.650
29 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 16 G 11:25:00 1174.63 93.25 7 < 30> 334.770 0.000
30 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 25 G 11:25:06 1174.22 96.46 8 < 48> 334.770 0.000
31 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 33 G 11:31:05 1172.41 99.68 2 < 36> 341.270 0.000
32 JUREK ANDRZEJ 3 20 G 11:26:30 1168.45 102.89 15 < 37> 334.760 0.000
33 PIETRZAK WIESŁAW 3 39 G 11:31:11 1167.17 106.11 8 < 34> 339.860 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
34 PIETRZAK WIESŁAW 3 42 GSM 11:31:17 1166.77 109.32 9 < 35> 339.860 24.680
35 PIETRZAK WIESŁAW 3 4 GSM 11:31:19 1166.63 112.54 10 < 42> 339.860 24.520
36 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 30 GSM 11:32:37 1166.27 115.76 3 < 58> 341.270 24.350
37 JUREK ANDRZEJ 3 31 G 11:27:25 1164.72 118.97 16 < 39> 334.760 0.000
38 PIETRZAK ANDRZEJ 3 18 GSM 11:33:45 1162.45 122.19 25- 3- 2 341.470 24.030
39 JUREK ANDRZEJ 3 10 G 11:28:33 1160.15 125.40 17 < 40> 334.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40 JUREK ANDRZEJ 3 75 11:30:05 1154.01 128.62 18 < 43> 334.760 0.000
41 PIETRZAK ANDRZEJ 3 34 G 11:36:27 1151.86 131.83 2 < 44> 341.470 0.000
42 PIETRZAK WIESŁAW 3 44 G 11:35:06 1151.68 135.05 11 < 45> 339.860 0.000
43 JUREK ANDRZEJ 3 18 GSM 11:30:50 1151.04 138.26 19 < 46> 334.760 23.230
44 PIETRZAK ANDRZEJ 3 40 GSM 11:36:45 1150.70 141.48 3 341.470 23.060
45 PIETRZAK WIESŁAW 3 18 G 11:35:23 1150.57 144.69 12 < 52> 339.860 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
46 JUREK ANDRZEJ 3 60 11:31:08 1149.85 147.91 20 < 47> 334.760 0.000
47 JUREK ANDRZEJ 3 81 11:32:08 1145.92 151.13 21 < 49> 334.760 0.000
48 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 14 G 11:32:36 1144.12 154.34 9 < 53> 334.770 0.000
49 JUREK ANDRZEJ 3 124 11:32:52 1143.05 157.56 22 < 50> 334.760 0.000
50 JUREK ANDRZEJ 3 95 11:32:54 1142.92 160.77 23 < 55> 334.760 0.000
51 JUREK DARIUSZ 3 45 GSM 11:33:08 1141.90 163.99 17- 1- 1 334.730 21.940
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
52 PIETRZAK WIESŁAW 3 57 11:37:42 1141.62 167.20 13 339.860 0.000
53 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 34 G 11:33:28 1140.74 170.42 10 < 54> 334.770 0.000
54 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 7 G 11:33:30 1140.61 173.63 11 < 60> 334.770 0.000
55 JUREK ANDRZEJ 3 19 G 11:33:30 1140.58 176.85 24 < 56> 334.760 0.000
56 JUREK ANDRZEJ 3 47 G 11:33:35 1140.26 180.06 25 < 57> 334.760 0.000
57 JUREK ANDRZEJ 3 15 G 11:33:46 1139.54 183.28 26 < 62> 334.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
58 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 6 GSM 11:39:50 1138.20 186.50 4 < 59> 341.270 20.810
59 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 9 GSM 11:40:16 1136.56 189.71 5 341.270 20.650
60 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 28 G 11:35:07 1134.37 192.93 12 < 61> 334.770 0.000
61 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 59 11:35:12 1134.05 196.14 13 334.770 0.000
62 JUREK ANDRZEJ 3 115 11:35:35 1132.54 199.36 27 334.760 0.000
63 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 13 GSM 11:41:21 1132.21 202.57 14- 1- 1 341.190 20.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
64 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 16 GSM 11:41:29 1131.97 0.00 6 341.270 0.000
65 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 5 G 11:42:34 1127.92 0.00 7 341.270 0.000
66 JUREK DARIUSZ 3 4 GSM 11:36:57 1127.23 0.00 2 334.730 0.000
67 JUREK ANDRZEJ 3 113 11:37:00 1127.14 0.00 28 334.760 0.000
68 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 26 GSM 11:43:27 1124.63 0.00 8 341.270 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 11, z dnia 02.07.17 HOLTEN-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 PIETRZAK WIESŁAW 3 61 4 20 273.62
2 JUREK ANDRZEJ 3 63 4 16 271.92
3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 31 4 5 265.11
4 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 6 3 3 198.93
5 PIETRZAK ANDRZEJ 3 17 3 3 193.19
6 BŁOŃSKI MARIAN 3 10 1 1 70.00
7 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 23 0 0 0.00
8 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 12 0 0 0.00
9 JUREK DARIUSZ 3 9 0 0 0.00
10 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 5 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 11, z dnia 02.07.17 HOLTEN-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 PIETRZAK WIESŁAW 3 61 5 20 332.13
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 31 3 5 201.71
3 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 6 3 3 198.93
4 JUREK ANDRZEJ 3 63 3 16 193.40
5 BŁOŃSKI MARIAN 3 10 1 1 70.00
6 PIETRZAK ANDRZEJ 3 17 1 3 63.19
7 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 23 0 0 0.00
8 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 12 0 0 0.00
9 JUREK DARIUSZ 3 9 0 0 0.00
10 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 5 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 11
------------------------
z lotu HOLTEN-1 z dnia 02.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,00,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 730.681 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 10
4.Ilość wysłanych gołębi................: 237
5.Ilość konkursów.......................: 48
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1691.86
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1484.52
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,09,59
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,10,37
10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 0 min. 38 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 70.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 10 | 237 | 48 |20.25|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 10 | 237 | 48 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 11.
z lotu HOLTEN-1, w dniu 02.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 BŁOŃSKI MARIAN 3 13 GSM 13:09:59 1691.86 4.22 10- 1- 1 727.470 70.000
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 33 GCM 13:14:40 1675.56 8.44 31- 5- 3 728.310 69.790
3 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 4 GSM 13:14:26 1672.73 12.66 6- 3- 3 726.690 69.570
4 JUREK ANDRZEJ 3 71 13:15:42 1671.63 16.88 63- 16- 3 728.330 0.000
5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 2 GCM 13:16:29 1668.59 21.10 2 < 32> 728.310 69.150
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 PIETRZAK WIESŁAW 3 74 13:29:27 1632.48 25.32 61- 20- 5 733.720 0.000
7 PIETRZAK ANDRZEJ 3 10 G 13:33:43 1620.46 29.54 17- 3- 1 735.230 0.000
8 PIETRZAK WIESŁAW 3 94 13:36:01 1608.98 33.76 2 < 9> 733.720 0.000
9 PIETRZAK WIESŁAW 3 70 13:36:52 1605.98 37.97 3 < 11> 733.720 0.000
10 JUREK ANDRZEJ 3 20 G 13:37:38 1591.51 42.19 2 < 13> 728.330 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 PIETRZAK WIESŁAW 3 42 GSM 13:42:31 1586.36 46.41 4 < 12> 733.720 67.870
12 PIETRZAK WIESŁAW 3 9 G 13:45:34 1575.97 50.63 5 < 17> 733.720 0.000
13 JUREK ANDRZEJ 3 31 G 13:43:48 1570.35 54.85 3 < 15> 728.330 0.000
14 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 7 GSM 13:45:10 1562.21 59.07 2 < 38> 726.690 67.230
15 JUREK ANDRZEJ 3 24 G 13:46:55 1559.87 63.29 4 < 16> 728.330 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 JUREK ANDRZEJ 3 38 GSM 13:47:12 1558.93 67.51 5 < 19> 728.330 66.810
17 PIETRZAK WIESŁAW 3 6 GSM 13:51:05 1557.52 71.73 6 < 18> 733.720 66.600
18 PIETRZAK WIESŁAW 3 13 GSM 13:51:24 1556.47 75.95 7 < 20> 733.720 66.380
19 JUREK ANDRZEJ 3 3 G 13:48:33 1554.43 80.17 6 < 21> 728.330 0.000
20 PIETRZAK WIESŁAW 3 8 GSM 13:52:32 1552.74 84.39 8 < 23> 733.720 65.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 JUREK ANDRZEJ 3 48 G 13:49:13 1552.23 88.61 7 < 22> 728.330 0.000
22 JUREK ANDRZEJ 3 42 G 13:49:16 1552.06 92.83 8 < 25> 728.330 0.000
23 PIETRZAK WIESŁAW 3 29 GSM 13:53:20 1550.11 97.05 9 < 24> 733.720 65.320
24 PIETRZAK WIESŁAW 3 15 G 13:54:33 1546.14 101.27 10 < 28> 733.720 0.000
25 JUREK ANDRZEJ 3 32 G 13:54:03 1536.40 105.49 9 < 26> 728.330 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26 JUREK ANDRZEJ 3 5 GSM 13:55:31 1531.66 109.70 10 < 27> 728.330 64.680
27 JUREK ANDRZEJ 3 40 G 13:55:33 1531.55 113.92 11 < 29> 728.330 0.000
28 PIETRZAK WIESŁAW 3 47 G 13:59:11 1531.19 118.14 11 < 30> 733.720 0.000
29 JUREK ANDRZEJ 3 17 G 13:57:52 1524.13 122.36 12 < 31> 728.330 0.000
30 PIETRZAK WIESŁAW 3 73 14:02:36 1520.35 126.58 12 < 34> 733.720 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 JUREK ANDRZEJ 3 45 G 13:59:09 1520.05 130.80 13 < 39> 728.330 0.000
32 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 34 G 14:00:21 1516.21 135.02 3 < 35> 728.310 0.000
33 PIETRZAK ANDRZEJ 3 9 GSM 14:05:06 1515.63 139.24 2 < 42> 735.230 63.190
34 PIETRZAK WIESŁAW 3 72 14:04:48 1513.45 143.46 13 < 36> 733.720 0.000
35 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 24 GCM 14:02:17 1510.13 147.68 4 < 37> 728.310 62.770
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36 PIETRZAK WIESŁAW 3 23 G 14:06:53 1506.97 151.90 14 < 40> 733.720 0.000
37 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 40 G 14:04:10 1504.26 156.12 5 728.310 0.000
38 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 10 GSM 14:03:17 1503.65 160.34 3 726.690 62.130
39 JUREK ANDRZEJ 3 29 GSM 14:05:18 1500.78 164.56 14 < 44> 728.330 61.910
40 PIETRZAK WIESŁAW 3 78 14:09:47 1498.05 168.78 15 < 41> 733.720 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 PIETRZAK WIESŁAW 3 60 14:09:53 1497.74 173.00 16 < 43> 733.720 0.000
42 PIETRZAK ANDRZEJ 3 22 G 14:11:40 1495.38 177.22 3 735.230 0.000
43 PIETRZAK WIESŁAW 3 11 G 14:11:01 1494.29 181.43 17 < 45> 733.720 0.000
44 JUREK ANDRZEJ 3 65 14:07:25 1494.27 185.65 15 < 48> 728.330 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45 PIETRZAK WIESŁAW 3 58 14:11:10 1493.83 189.87 18 < 46> 733.720 0.000
46 PIETRZAK WIESŁAW 3 49 G 14:12:53 1488.63 194.09 19 < 47> 733.720 0.000
47 PIETRZAK WIESŁAW 3 18 G 14:13:47 1485.92 198.31 20 733.720 0.000
48 JUREK ANDRZEJ 3 95 14:10:37 1484.52 202.53 16 728.330 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
49 PIETRZAK WIESŁAW 3 5 G 14:16:02 1479.18 0.00 21 733.720 0.000
50 PIETRZAK WIESŁAW 3 38 G 14:16:07 1478.93 0.00 22 733.720 0.000
51 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 32 G 14:14:09 1473.86 0.00 6 728.310 0.000
52 PIETRZAK WIESŁAW 3 63 14:19:25 1469.15 0.00 23 733.720 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
53 JUREK ANDRZEJ 3 8 G 14:16:06 1468.11 0.00 17 728.330 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 10, z dnia 25.06.17 HALLE-3
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 PIETRZAK WIESŁAW 3 60 6 21 172.23
2 JUREK ANDRZEJ 3 75 6 17 167.15
3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 55 6 8 150.00
4 PIETRZAK ANDRZEJ 3 23 6 7 148.10
5 JUREK DARIUSZ 3 15 4 4 102.85
6 BŁOŃSKI MARIAN 3 10 3 3 79.52
7 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 11 3 3 70.79
8 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 27 1 1 22.22
9 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 15 0 0 0.00
10 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 11 0 0 0.00
11 MUSIALIK WOJCIECH 3 14 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 10, z dnia 25.06.17 HALLE-3
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 PIETRZAK WIESŁAW 3 60 5 21 134.76
2 JUREK ANDRZEJ 3 75 5 17 123.97
3 PIETRZAK ANDRZEJ 3 23 5 7 118.26
4 JUREK DARIUSZ 3 15 4 4 102.85
5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 55 4 8 101.59
6 BŁOŃSKI MARIAN 3 10 3 3 79.52
7 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 11 3 3 70.79
8 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 27 1 1 22.22
9 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 15 0 0 0.00
10 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 11 0 0 0.00
11 MUSIALIK WOJCIECH 3 14 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 10
------------------------
z lotu HALLE-3 z dnia 25.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,30,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 337.177 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 11
4.Ilość wysłanych gołębi................: 316
5.Ilość konkursów.......................: 64
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1458.73
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1401.10
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,22,59
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,28,56
10.Czas trwania konkursu.................: 5 min. 57 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 11 | 316 | 64 |20.25|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 11 | 316 | 64 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 10.
z lotu HALLE-3, w dniu 25.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 PIETRZAK WIESŁAW 3 29 GSM 10:22:59 1458.73 3.16 60- 21- 5 339.860 30.000
2 BŁOŃSKI MARIAN 3 11 GSM 10:19:22 1458.67 6.33 10- 3- 3 334.570 29.840
3 JUREK ANDRZEJ 3 33 G 10:20:22 1453.16 9.49 75- 17- 5 334.760 0.000
4 PIETRZAK WIESŁAW 3 63 10:24:11 1451.26 12.66 2 < 5> 339.860 0.000
5 PIETRZAK WIESŁAW 3 23 G 10:24:32 1449.09 15.82 3 < 14> 339.860 0.000
6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 40 GSM 10:21:16 1447.55 18.99 55- 8- 4 334.770 29.210
7 JUREK ANDRZEJ 3 40 GSM 10:21:26 1446.46 22.15 2 < 8> 334.760 29.050
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 JUREK ANDRZEJ 3 115 10:21:29 1446.15 25.32 3 < 22> 334.760 0.000
9 BŁOŃSKI MARIAN 3 17 GSM 10:22:18 1440.25 28.48 2 < 58> 334.570 28.730
10 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 24 GSM 10:22:45 1440.22 31.65 11- 3- 3 335.210 28.570
11 JUREK DARIUSZ 3 10 GSM 10:22:32 1439.49 34.81 15- 4- 4 334.730 28.410
12 PIETRZAK ANDRZEJ 3 8 GSM 10:27:55 1435.25 37.97 23- 7- 5 341.470 28.250
13 PIETRZAK ANDRZEJ 3 9 G 10:28:04 1434.35 41.14 2 < 39> 341.470 0.000
14 PIETRZAK WIESŁAW 3 93 10:27:32 1430.79 44.30 4 < 15> 339.860 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 PIETRZAK WIESŁAW 3 43 GSM 10:27:36 1430.39 47.47 5 < 16> 339.860 27.780
16 PIETRZAK WIESŁAW 3 48 G 10:27:37 1430.29 50.63 6 < 17> 339.860 0.000
17 PIETRZAK WIESŁAW 3 84 10:27:38 1430.19 53.80 7 < 17> 339.860 0.000
17 PIETRZAK WIESŁAW 3 83 10:27:38 1430.19 53.80 8 < 19> 339.860 0.000
19 PIETRZAK WIESŁAW 3 31 GSM 10:27:39 1430.09 60.13 9 < 20> 339.860 27.140
20 PIETRZAK WIESŁAW 3 57 10:27:42 1429.79 63.29 10 < 21> 339.860 0.000
21 PIETRZAK WIESŁAW 3 42 G 10:27:44 1429.59 66.46 11 < 31> 339.860 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 JUREK ANDRZEJ 3 128 10:24:24 1428.16 69.62 4 < 23> 334.760 0.000
23 JUREK ANDRZEJ 3 71 10:24:37 1426.84 72.78 5 < 24> 334.760 0.000
24 JUREK ANDRZEJ 3 81 10:24:44 1426.13 75.95 6 < 27> 334.760 0.000
25 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 43 GCM 10:24:51 1425.46 79.11 2 < 26> 334.770 26.190
26 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 16 G 10:24:53 1425.26 82.28 3 < 41> 334.770 0.000
27 JUREK ANDRZEJ 3 36 G 10:24:55 1425.02 85.44 7 < 29> 334.760 0.000
28 JUREK DARIUSZ 3 6 GSM 10:24:58 1424.59 88.61 2 < 33> 334.730 25.710
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29 JUREK ANDRZEJ 3 48 G 10:25:02 1424.31 91.77 8 < 30> 334.760 0.000
30 JUREK ANDRZEJ 3 31 GSM 10:25:04 1424.11 94.94 9 < 37> 334.760 25.400
31 PIETRZAK WIESŁAW 3 79 10:28:39 1424.09 98.10 12 < 32> 339.860 0.000
32 PIETRZAK WIESŁAW 3 5 GSM 10:28:41 1423.90 101.27 13 < 34> 339.860 25.080
33 JUREK DARIUSZ 3 2 GSM 10:25:06 1423.78 104.43 3 < 40> 334.730 24.920
34 PIETRZAK WIESŁAW 3 4 GSM 10:29:09 1421.12 107.59 14 < 35> 339.860 24.760
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35 PIETRZAK WIESŁAW 3 53 10:29:11 1420.92 110.76 15 < 36> 339.860 0.000
36 PIETRZAK WIESŁAW 3 86 10:29:12 1420.82 113.92 16 < 45> 339.860 0.000
37 JUREK ANDRZEJ 3 120 10:25:45 1419.98 117.09 10 < 37> 334.760 0.000
37 JUREK ANDRZEJ 3 39 G 10:25:45 1419.98 117.09 11 < 42> 334.760 0.000
39 PIETRZAK ANDRZEJ 3 18 GSM 10:30:34 1419.44 123.42 3 < 43> 341.470 23.970
40 JUREK DARIUSZ 3 18 GSM 10:25:54 1418.95 126.58 4 334.730 23.810
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 5 GCM 10:26:05 1418.02 129.75 4 < 48> 334.770 23.650
42 JUREK ANDRZEJ 3 38 GSM 10:26:09 1417.57 132.91 12 < 44> 334.760 23.490
43 PIETRZAK ANDRZEJ 3 26 G 10:30:55 1417.38 136.08 4 < 47> 341.470 0.000
44 JUREK ANDRZEJ 3 24 GSM 10:26:29 1415.58 139.24 13 < 46> 334.760 23.170
45 PIETRZAK WIESŁAW 3 32 G 10:30:08 1415.30 142.41 17 < 51> 339.860 0.000
46 JUREK ANDRZEJ 3 43 GSM 10:26:57 1412.79 145.57 14 < 61> 334.760 22.860
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
47 PIETRZAK ANDRZEJ 3 12 GSM 10:31:58 1411.23 148.73 5 < 53> 341.470 22.700
48 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 25 GCM 10:27:28 1409.76 151.90 5 < 49> 334.770 22.540
49 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 60 10:27:29 1409.66 155.06 6 < 57> 334.770 0.000
50 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 44 GSM 10:32:08 1409.43 158.23 27- 1- 1 341.270 22.220
51 PIETRZAK WIESŁAW 3 35 G 10:31:15 1408.75 161.39 18 < 52> 339.860 0.000
52 PIETRZAK WIESŁAW 3 16 G 10:31:17 1408.55 164.56 19 < 56> 339.860 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
53 PIETRZAK ANDRZEJ 3 17 GSM 10:32:33 1407.83 167.72 6 < 54> 341.470 21.750
54 PIETRZAK ANDRZEJ 3 16 GSM 10:32:40 1407.16 170.89 7 341.470 21.590
55 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 22 GSM 10:28:21 1406.38 174.05 2 < 59> 335.210 21.430
56 PIETRZAK WIESŁAW 3 54 10:31:47 1405.64 177.22 20 < 60> 339.860 0.000
57 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 88 10:28:27 1403.94 180.38 7 < 64> 334.770 0.000
58 BŁOŃSKI MARIAN 3 8 GSM 10:28:32 1402.61 183.54 3 334.570 20.950
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
59 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 26 GSM 10:29:04 1402.16 186.71 3 335.210 20.790
60 PIETRZAK WIESŁAW 3 34 G 10:32:27 1401.77 189.87 21 339.860 0.000
61 JUREK ANDRZEJ 3 65 10:28:51 1401.55 193.04 15 < 62> 334.760 0.000
62 JUREK ANDRZEJ 3 79 10:28:52 1401.45 196.20 16 < 63> 334.760 0.000
63 JUREK ANDRZEJ 3 28 G 10:28:54 1401.26 199.37 17 334.760 0.000
64 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 89 10:28:56 1401.10 202.53 8 334.770 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
65 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 24 G 10:28:59 1400.81 0.00 9 334.770 0.000
66 JUREK ANDRZEJ 3 60 10:29:03 1400.38 0.00 18 334.760 0.000
67 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 62 10:29:07 1400.03 0.00 10 334.770 0.000
68 JUREK ANDRZEJ 3 16 G 10:29:10 1399.69 0.00 19 334.760 0.000
69 JUREK ANDRZEJ 3 29 GSM 10:29:14 1399.30 0.00 20 334.760 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 9, z dnia 18.06.17 MINDEN-4
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 74 5 25 246.10
2 PIETRZAK WIESŁAW 3 58 5 20 243.89
3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 58 5 8 225.08
4 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 30 3 3 125.08
5 PIETRZAK ANDRZEJ 3 18 2 2 92.71
6 BŁOŃSKI MARIAN 3 12 1 1 44.07
7 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 8 1 1 40.68
8 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 10 0 0 0.00
9 JUREK DARIUSZ 3 27 0 0 0.00
10 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 5 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 9, z dnia 18.06.17 MINDEN-4
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 PIETRZAK WIESŁAW 3 58 5 20 235.93
2 JUREK ANDRZEJ 3 74 4 25 179.50
3 PIETRZAK ANDRZEJ 3 18 2 2 92.71
4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 58 2 8 92.20
5 BŁOŃSKI MARIAN 3 12 1 1 44.07
6 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 8 1 1 40.68
7 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 30 1 3 40.51
8 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 10 0 0 0.00
9 JUREK DARIUSZ 3 27 0 0 0.00
10 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 5 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 9
------------------------
z lotu MINDEN-4 z dnia 18.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 5,50,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 559.855 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 10
4.Ilość wysłanych gołębi................: 300
5.Ilość konkursów.......................: 60
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1439.56
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1352.32
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,17,15
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,42,14
10.Czas trwania konkursu.................:24 min. 59 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 10 | 300 | 60 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 10 | 300 | 60 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 9.
z lotu MINDEN-4, w dniu 18.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 33 GSM 12:17:15 1439.56 3.33 58- 8- 2 557.470 50.000
2 JUREK ANDRZEJ 3 40 G 12:17:32 1438.56 6.67 74- 25- 4 557.490 0.000
3 JUREK ANDRZEJ 3 65 12:17:45 1437.76 10.00 2 < 5> 557.490 0.000
4 PIETRZAK WIESŁAW 3 53 12:23:05 1432.06 13.33 58- 20- 5 562.920 0.000
5 JUREK ANDRZEJ 3 44 G 12:21:50 1422.77 16.67 3 < 6> 557.490 0.000
6 JUREK ANDRZEJ 3 36 G 12:23:20 1417.35 20.00 4 < 12> 557.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 PIETRZAK WIESŁAW 3 22 GSM 12:27:32 1416.03 23.33 2 < 9> 562.920 48.980
8 PIETRZAK ANDRZEJ 3 17 GSM 12:29:10 1413.95 26.67 18- 2- 2 564.400 48.810
9 PIETRZAK WIESŁAW 3 74 12:28:09 1413.84 30.00 3 < 10> 562.920 0.000
10 PIETRZAK WIESŁAW 3 4 GSM 12:29:15 1409.94 33.33 4 < 11> 562.920 48.470
11 PIETRZAK WIESŁAW 3 31 GSM 12:29:19 1409.71 36.67 5 < 15> 562.920 48.310
12 JUREK ANDRZEJ 3 5 GSM 12:25:44 1408.75 40.00 5 < 13> 557.490 48.140
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 JUREK ANDRZEJ 3 22 G 12:25:47 1408.57 43.33 6 < 14> 557.490 0.000
14 JUREK ANDRZEJ 3 52 12:25:57 1407.98 46.67 7 < 18> 557.490 0.000
15 PIETRZAK WIESŁAW 3 32 G 12:29:53 1407.71 50.00 6 < 16> 562.920 0.000
16 PIETRZAK WIESŁAW 3 7 G 12:29:56 1407.54 53.33 7 < 17> 562.920 0.000
17 PIETRZAK WIESŁAW 3 29 GSM 12:30:59 1403.85 56.67 8 < 24> 562.920 47.290
18 JUREK ANDRZEJ 3 48 G 12:27:12 1403.55 60.00 8 < 19> 557.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 JUREK ANDRZEJ 3 2 G 12:27:53 1401.14 63.33 9 < 20> 557.490 0.000
20 JUREK ANDRZEJ 3 43 GSM 12:28:17 1399.73 66.67 10 < 21> 557.490 46.780
21 JUREK ANDRZEJ 3 3 G 12:28:19 1399.62 70.00 11 < 22> 557.490 0.000
22 JUREK ANDRZEJ 3 132 12:28:40 1398.39 73.33 12 < 26> 557.490 0.000
23 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 88 12:29:28 1395.54 76.67 2 < 39> 557.470 0.000
24 PIETRZAK WIESŁAW 3 87 12:33:25 1395.38 80.00 9 < 25> 562.920 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 PIETRZAK WIESŁAW 3 44 G 12:33:28 1395.21 83.33 10 < 27> 562.920 0.000
26 JUREK ANDRZEJ 3 118 12:29:39 1394.95 86.67 13 < 28> 557.490 0.000
27 PIETRZAK WIESŁAW 3 70 12:33:40 1394.52 90.00 11 < 29> 562.920 0.000
28 JUREK ANDRZEJ 3 14 G 12:30:36 1391.64 93.33 14 < 31> 557.490 0.000
29 PIETRZAK WIESŁAW 3 49 G 12:34:36 1391.30 96.67 12 < 30> 562.920 0.000
30 PIETRZAK WIESŁAW 3 43 G 12:34:37 1391.24 100.00 13 < 32> 562.920 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 JUREK ANDRZEJ 3 60 12:30:45 1391.12 103.33 15 < 33> 557.490 0.000
32 PIETRZAK WIESŁAW 3 60 12:34:44 1390.84 106.67 14 < 43> 562.920 0.000
33 JUREK ANDRZEJ 3 8 G 12:31:13 1389.50 110.00 16 < 34> 557.490 0.000
34 JUREK ANDRZEJ 3 31 GSM 12:31:20 1389.10 113.33 17 < 35> 557.490 44.410
35 JUREK ANDRZEJ 3 109 12:31:21 1389.04 116.67 18 < 38> 557.490 0.000
36 BŁOŃSKI MARIAN 3 25 GSM 12:30:43 1388.86 120.00 12- 1- 1 556.540 44.070
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37 PIETRZAK ANDRZEJ 3 8 GSM 12:36:29 1388.50 123.33 2 564.400 43.900
38 JUREK ANDRZEJ 3 47 G 12:32:37 1384.67 126.67 19 < 40> 557.490 0.000
39 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 37 G 12:32:39 1384.50 130.00 3 < 42> 557.470 0.000
40 JUREK ANDRZEJ 3 81 12:32:57 1383.52 133.33 20 < 41> 557.490 0.000
41 JUREK ANDRZEJ 3 32 G 12:33:49 1380.55 136.67 21 < 49> 557.490 0.000
42 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 43 G 12:33:50 1380.45 140.00 4 < 47> 557.470 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 PIETRZAK WIESŁAW 3 8 GSM 12:37:50 1380.27 143.33 15 < 44> 562.920 42.880
44 PIETRZAK WIESŁAW 3 94 12:37:53 1380.10 146.67 16 < 46> 562.920 0.000
45 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 1 G 12:39:09 1379.01 150.00 30- 3- 1 564.220 0.000
46 PIETRZAK WIESŁAW 3 19 G 12:39:17 1375.38 153.33 17 < 51> 562.920 0.000
47 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 5 GSM 12:35:22 1375.22 156.67 5 < 52> 557.470 42.200
48 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 30 G 12:41:58 1369.58 160.00 2 < 57> 564.220 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 JUREK ANDRZEJ 3 13 G 12:37:15 1368.91 163.33 22 < 50> 557.490 0.000
50 JUREK ANDRZEJ 3 16 G 12:37:20 1368.63 166.67 23 < 53> 557.490 0.000
51 PIETRZAK WIESŁAW 3 54 12:42:32 1364.54 170.00 18 < 55> 562.920 0.000
52 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 66 12:39:20 1361.90 173.33 6 < 54> 557.470 0.000
53 JUREK ANDRZEJ 3 129 12:39:56 1359.95 176.67 24 < 59> 557.490 0.000
54 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 60 12:39:56 1359.90 180.00 7 < 60> 557.470 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
55 PIETRZAK WIESŁAW 3 5 GSM 12:44:56 1356.65 183.33 19 < 58> 562.920 0.000
56 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 4 GSM 12:40:40 1353.85 186.67 8- 1- 1 555.980 40.680
57 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 24 GSM 12:46:46 1353.80 190.00 3 564.220 40.510
58 PIETRZAK WIESŁAW 3 93 12:45:54 1353.50 193.33 20 562.920 0.000
59 JUREK ANDRZEJ 3 33 GSM 12:41:59 1353.19 196.67 25 557.490 40.170
60 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 9 G 12:42:14 1352.32 200.00 8 557.470 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
61 JUREK ANDRZEJ 3 23 GSM 12:42:28 1351.60 0.00 26 557.490 0.000
62 JUREK ANDRZEJ 3 95 12:42:46 1350.62 0.00 27 557.490 0.000
63 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 11 G 12:48:20 1348.73 0.00 4 564.220 0.000
64 BŁOŃSKI MARIAN 3 21 GSM 12:42:45 1348.37 0.00 2 556.540 0.000
65 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 6 G 12:48:29 1348.25 0.00 5 564.220 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 8, z dnia 11.06.17 MINDEN-3
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 84 5 24 246.49
2 PIETRZAK WIESŁAW 3 62 5 17 236.67
3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 51 5 10 231.39
4 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 24 2 2 85.09
5 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 10 2 2 83.86
6 PIETRZAK ANDRZEJ 3 21 1 1 50.00
7 BŁOŃSKI MARIAN 3 10 1 1 46.84
8 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 8 1 1 43.86
9 JUREK DARIUSZ 3 8 0 0 0.00
10 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 9 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 8, z dnia 11.06.17 MINDEN-3
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 84 5 24 235.78
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 51 4 10 186.13
3 PIETRZAK WIESŁAW 3 62 4 17 176.49
4 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 10 2 2 83.86
5 PIETRZAK ANDRZEJ 3 21 1 1 50.00
6 BŁOŃSKI MARIAN 3 10 1 1 46.84
7 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 8 1 1 43.86
8 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 24 1 2 41.05
9 JUREK DARIUSZ 3 8 0 0 0.00
10 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 9 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 8
------------------------
z lotu MINDEN-3 z dnia 11.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 5,45,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 559.855 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 10
4.Ilość wysłanych gołębi................: 287
5.Ilość konkursów.......................: 58
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1247.71
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1164.23
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,17,21
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,43,50
10.Czas trwania konkursu.................:26 min. 29 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 10 | 287 | 58 |20.21|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 10 | 287 | 58 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 8.
z lotu MINDEN-3, w dniu 11.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 PIETRZAK ANDRZEJ 3 17 GSM 13:17:21 1247.71 3.48 21- 1- 1 564.400 50.000
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 33 GSM 13:12:12 1246.58 6.97 51- 10- 4 557.470 49.820
3 JUREK ANDRZEJ 3 7 G 13:12:15 1246.48 10.45 84- 24- 5 557.490 0.000
4 JUREK ANDRZEJ 3 23 GSM 13:13:31 1242.96 13.94 2 < 5> 557.490 49.470
5 JUREK ANDRZEJ 3 36 G 13:13:32 1242.92 17.42 3 < 6> 557.490 0.000
6 JUREK ANDRZEJ 3 43 G 13:13:56 1241.81 20.91 4 < 7> 557.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 JUREK ANDRZEJ 3 60 13:16:24 1235.02 24.39 5 < 8> 557.490 0.000
8 JUREK ANDRZEJ 3 38 GSM 13:20:17 1224.49 27.87 6 < 10> 557.490 48.770
9 PIETRZAK WIESŁAW 3 19 G 13:25:25 1222.63 31.36 62- 17- 4 562.920 0.000
10 JUREK ANDRZEJ 3 33 G 13:21:41 1220.74 34.84 7 < 11> 557.490 0.000
11 JUREK ANDRZEJ 3 44 G 13:22:09 1219.49 38.33 8 < 12> 557.490 0.000
12 JUREK ANDRZEJ 3 45 G 13:23:01 1217.18 41.81 9 < 13> 557.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 JUREK ANDRZEJ 3 31 GSM 13:24:58 1212.02 45.30 10 < 14> 557.490 47.890
14 JUREK ANDRZEJ 3 40 G 13:25:02 1211.85 48.78 11 < 18> 557.490 0.000
15 PIETRZAK WIESŁAW 3 79 13:29:41 1211.41 52.26 2 < 16> 562.920 0.000
16 PIETRZAK WIESŁAW 3 74 13:29:43 1211.32 55.75 3 < 20> 562.920 0.000
17 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 20 GSM 13:26:12 1208.74 59.23 2 < 24> 557.470 47.190
18 JUREK ANDRZEJ 3 48 G 13:27:09 1206.30 62.72 12 < 23> 557.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 BŁOŃSKI MARIAN 3 25 GSM 13:26:33 1205.81 66.20 10- 1- 1 556.540 46.840
20 PIETRZAK WIESŁAW 3 29 G 13:31:53 1205.70 69.69 4 < 21> 562.920 0.000
21 PIETRZAK WIESŁAW 3 54 13:32:15 1204.75 73.17 5 < 22> 562.920 0.000
22 PIETRZAK WIESŁAW 3 93 13:32:17 1204.67 76.66 6 < 25> 562.920 0.000
23 JUREK ANDRZEJ 3 3 G 13:27:47 1204.65 80.14 13 < 26> 557.490 0.000
24 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 5 GSM 13:29:20 1200.58 83.62 3 < 28> 557.470 45.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 PIETRZAK WIESŁAW 3 4 G 13:34:34 1198.81 87.11 7 < 31> 562.920 0.000
26 JUREK ANDRZEJ 3 12 G 13:30:48 1196.84 90.59 14 < 27> 557.490 0.000
27 JUREK ANDRZEJ 3 13 G 13:30:51 1196.72 94.08 15 < 28> 557.490 0.000
28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 67 13:30:52 1196.63 97.56 4 < 40> 557.470 0.000
28 JUREK ANDRZEJ 3 27 GSM 13:30:53 1196.63 97.56 16 < 30> 557.490 45.260
30 JUREK ANDRZEJ 3 4 G 13:31:50 1194.20 104.53 17 < 33> 557.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 PIETRZAK WIESŁAW 3 5 GSM 13:37:13 1192.08 108.01 8 < 32> 562.920 44.740
32 PIETRZAK WIESŁAW 3 41 GSM 13:37:21 1191.74 111.50 9 < 37> 562.920 44.560
33 JUREK ANDRZEJ 3 32 GSM 13:35:10 1185.73 114.98 18 < 34> 557.490 44.390
34 JUREK ANDRZEJ 3 2 G 13:35:43 1184.34 118.47 19 < 42> 557.490 0.000
35 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 33 G 13:41:30 1184.09 121.95 24- 2- 1 564.220 0.000
36 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 8 GSM 13:34:36 1183.94 125.44 8- 1- 1 555.980 43.860
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37 PIETRZAK WIESŁAW 3 48 GSM 13:40:47 1183.14 128.92 10 < 38> 562.920 43.680
38 PIETRZAK WIESŁAW 3 8 GSM 13:40:58 1182.69 132.40 11 < 44> 562.920 43.510
39 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 40 GSM 13:43:08 1179.71 135.89 10- 2- 2 564.060 43.330
40 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 22 GSM 13:37:52 1178.92 139.37 5 < 41> 557.470 43.160
41 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 12 G 13:37:54 1178.83 142.86 6 < 53> 557.470 0.000
42 JUREK ANDRZEJ 3 9 G 13:37:57 1178.75 146.34 20 < 43> 557.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 JUREK ANDRZEJ 3 16 G 13:38:04 1178.46 149.83 21 < 45> 557.490 0.000
44 PIETRZAK WIESŁAW 3 15 G 13:42:51 1178.03 153.31 12 < 47> 562.920 0.000
45 JUREK ANDRZEJ 3 101 13:39:43 1174.36 156.79 22 < 46> 557.490 0.000
46 JUREK ANDRZEJ 3 11 GSM 13:39:47 1174.20 160.28 23 < 50> 557.490 0.000
47 PIETRZAK WIESŁAW 3 60 13:45:04 1172.59 163.76 13 < 48> 562.920 0.000
48 PIETRZAK WIESŁAW 3 58 13:45:12 1172.26 167.25 14 < 49> 562.920 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 PIETRZAK WIESŁAW 3 51 13:45:13 1172.22 170.73 15 < 51> 562.920 0.000
50 JUREK ANDRZEJ 3 10 G 13:40:36 1172.18 174.22 24 557.490 0.000
51 PIETRZAK WIESŁAW 3 12 G 13:45:15 1172.14 177.70 16 < 57> 562.920 0.000
52 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 34 GSM 13:47:02 1170.50 181.18 2 564.220 41.050
53 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 34 G 13:41:22 1170.25 184.67 7 < 54> 557.470 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
54 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 16 G 13:42:09 1168.33 188.15 8 < 56> 557.470 0.000
55 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 4 GSM 13:47:55 1168.03 191.64 2 564.060 40.530
56 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 24 G 13:42:59 1166.30 195.12 9 < 58> 557.470 0.000
57 PIETRZAK WIESŁAW 3 57 13:48:15 1164.86 198.61 17 562.920 0.000
58 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 98 13:43:50 1164.23 202.09 10 557.470 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
59 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 5 GSM 13:49:34 1164.05 0.00 3 564.060 0.000
60 JUREK ANDRZEJ 3 8 G 13:43:56 1164.02 0.00 25 557.490 0.000
61 JUREK ANDRZEJ 3 62 13:44:22 1162.97 0.00 26 557.490 0.000
62 BŁOŃSKI MARIAN 3 19 GSM 13:43:59 1161.92 0.00 2 556.540 0.000
63 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 1 GSM 13:50:43 1161.29 0.00 4 564.060 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 7, z dnia 03.06.17 HALLE-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 91 6 28 177.50
2 PIETRZAK WIESŁAW 3 61 6 19 163.47
3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 63 6 15 160.14
4 BŁOŃSKI MARIAN 3 15 4 4 105.00
5 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 30 4 4 94.17
6 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 17 1 1 26.25
7 SOBOŃ RYSZARD 3 11 1 1 23.47
8 PIETRZAK ANDRZEJ 3 26 1 1 20.69
9 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 13 0 0 0.00
10 JUREK DARIUSZ 3 20 0 0 0.00
11 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 16 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 7, z dnia 03.06.17 HALLE-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 91 5 28 145.00
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 63 3 15 78.33
3 BŁOŃSKI MARIAN 3 15 3 4 76.81
4 PIETRZAK WIESŁAW 3 61 3 19 74.44
5 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 30 2 4 51.39
6 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 17 1 1 26.25
7 SOBOŃ RYSZARD 3 11 1 1 23.47
8 PIETRZAK ANDRZEJ 3 26 1 1 20.69
9 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 13 0 0 0.00
10 JUREK DARIUSZ 3 20 0 0 0.00
11 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 16 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 7
------------------------
z lotu HALLE-2 z dnia 03.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,05,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 337.115 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 11
4.Ilość wysłanych gołębi................: 363
5.Ilość konkursów.......................: 73
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1129.80
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1008.21
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,01,18
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,37,02
10.Czas trwania konkursu.................:35 min. 44 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 11 | 363 | 73 |20.11|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 11 | 363 | 73 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 7.
z lotu HALLE-2, w dniu 03.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 40 G 11:01:18 1129.80 2.75 91- 28- 5 334.760 0.000
2 JUREK ANDRZEJ 3 38 GSM 11:08:47 1101.97 5.51 2 < 3> 334.760 29.860
3 JUREK ANDRZEJ 3 24 GSM 11:08:48 1101.91 8.26 3 < 5> 334.760 29.720
4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 60 11:11:20 1092.83 11.02 63- 15- 3 334.770 0.000
5 JUREK ANDRZEJ 3 75 11:13:41 1084.48 13.77 4 < 6> 334.760 0.000
6 JUREK ANDRZEJ 3 29 G 11:15:27 1078.31 16.53 5 < 7> 334.760 0.000
7 JUREK ANDRZEJ 3 31 GSM 11:15:30 1078.13 19.28 6 < 9> 334.760 29.170
8 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 9 GSM 11:22:07 1076.17 22.04 30- 4- 2 341.270 29.030
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 JUREK ANDRZEJ 3 28 G 11:16:10 1075.82 24.79 7 < 10> 334.760 0.000
10 JUREK ANDRZEJ 3 79 11:18:05 1069.24 27.55 8 < 12> 334.760 0.000
11 PIETRZAK WIESŁAW 3 51 11:24:06 1065.06 30.30 61- 19- 3 339.860 0.000
12 JUREK ANDRZEJ 3 5 GSM 11:19:40 1063.86 33.06 9 < 17> 334.760 28.470
13 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 33 GSM 11:20:00 1062.76 35.81 2 < 15> 334.770 28.330
14 BŁOŃSKI MARIAN 3 25 G 11:19:54 1062.46 38.57 15- 4- 3 334.570 0.000
15 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 40 GSM 11:20:12 1062.09 41.32 3 < 33> 334.770 28.060
16 PIETRZAK WIESŁAW 3 44 G 11:26:17 1057.82 44.08 2 < 20> 339.860 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 JUREK ANDRZEJ 3 22 GSM 11:21:32 1057.58 46.83 10 < 18> 334.760 27.780
18 JUREK ANDRZEJ 3 23 G 11:21:56 1056.25 49.59 11 < 18> 334.760 0.000
18 JUREK ANDRZEJ 3 27 G 11:21:56 1056.25 49.59 12 < 21> 334.760 0.000
20 PIETRZAK WIESŁAW 3 30 G 11:26:52 1055.90 55.10 3 < 22> 339.860 0.000
21 JUREK ANDRZEJ 3 109 11:22:19 1054.97 57.85 13 < 23> 334.760 0.000
22 PIETRZAK WIESŁAW 3 48 GSM 11:28:05 1051.93 60.61 4 < 26> 339.860 27.080
23 JUREK ANDRZEJ 3 65 11:23:15 1051.88 63.36 14 < 25> 334.760 0.000
24 BŁOŃSKI MARIAN 3 26 GSM 11:23:10 1051.56 66.12 2 < 36> 334.570 26.810
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 JUREK ANDRZEJ 3 7 G 11:23:27 1051.22 68.87 15 < 27> 334.760 0.000
26 PIETRZAK WIESŁAW 3 1 G 11:28:33 1050.41 71.63 5 < 30> 339.860 0.000
27 JUREK ANDRZEJ 3 13 G 11:24:07 1049.02 74.38 16 < 29> 334.760 0.000
28 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 9 GSM 11:30:17 1048.90 77.13 17- 1- 1 341.190 26.250
29 JUREK ANDRZEJ 3 8 G 11:24:21 1048.25 79.89 17 < 34> 334.760 0.000
30 PIETRZAK WIESŁAW 3 27 G 11:29:29 1047.39 82.64 6 < 31> 339.860 0.000
31 PIETRZAK WIESŁAW 3 5 GSM 11:29:59 1045.78 85.40 7 < 32> 339.860 25.830
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
32 PIETRZAK WIESŁAW 3 63 11:30:04 1045.51 88.15 8 < 35> 339.860 0.000
33 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 14 G 11:25:51 1043.39 90.91 4 < 40> 334.770 0.000
34 JUREK ANDRZEJ 3 10 G 11:26:51 1040.11 93.66 18 < 38> 334.760 0.000
35 PIETRZAK WIESŁAW 3 13 G 11:31:46 1040.07 96.42 9 < 37> 339.860 0.000
36 BŁOŃSKI MARIAN 3 11 GSM 11:27:04 1038.82 99.17 3 < 38> 334.570 25.140
37 PIETRZAK WIESŁAW 3 21 G 11:32:46 1036.90 101.93 10 < 42> 339.860 0.000
38 BŁOŃSKI MARIAN 3 5 GSM 11:28:10 1035.29 104.68 4 334.570 24.860
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
38 JUREK ANDRZEJ 3 39 G 11:28:21 1035.29 104.68 19 < 41> 334.760 0.000
40 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 20 G 11:29:03 1033.08 110.19 5 < 44> 334.770 0.000
41 JUREK ANDRZEJ 3 33 G 11:29:05 1032.94 112.95 20 < 47> 334.760 0.000
42 PIETRZAK WIESŁAW 3 28 G 11:34:08 1032.59 115.70 11 < 43> 339.860 0.000
43 PIETRZAK WIESŁAW 3 78 11:34:13 1032.33 118.46 12 < 46> 339.860 0.000
44 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 25 G 11:29:20 1032.18 121.21 6 < 45> 334.770 0.000
45 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 54 11:29:33 1031.49 123.97 7 < 49> 334.770 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
46 PIETRZAK WIESŁAW 3 94 11:34:34 1031.23 126.72 13 < 50> 339.860 0.000
47 JUREK ANDRZEJ 3 11 G 11:29:47 1030.72 129.48 21 < 52> 334.760 0.000
48 SOBOŃ RYSZARD 3 7 GSM 11:33:09 1030.20 132.23 11- 1- 1 338.060 23.470
49 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 67 11:29:58 1030.17 134.99 8 < 51> 334.770 0.000
50 PIETRZAK WIESŁAW 3 74 11:35:10 1029.36 137.74 14 < 60> 339.860 0.000
51 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 16 G 11:30:16 1029.22 140.50 9 < 54> 334.770 0.000
52 JUREK ANDRZEJ 3 17 G 11:30:29 1028.50 143.25 22 < 53> 334.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
53 JUREK ANDRZEJ 3 36 G 11:30:47 1027.55 146.01 23 < 65> 334.760 0.000
54 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 80 11:33:28 1019.19 148.76 10 < 57> 334.770 0.000
55 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 4 G 11:40:06 1018.41 151.52 2 < 56> 341.270 0.000
56 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 5 GSM 11:40:18 1017.81 154.27 3 < 71> 341.270 22.360
57 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 34 G 11:34:33 1015.84 157.02 11 < 58> 334.770 0.000
58 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 39 G 11:34:34 1015.79 159.78 12 < 59> 334.770 0.000
59 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 32 GSM 11:34:37 1015.63 162.53 13 < 62> 334.770 21.940
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
60 PIETRZAK WIESŁAW 3 57 11:39:51 1014.96 165.29 15 < 61> 339.860 0.000
61 PIETRZAK WIESŁAW 3 18 G 11:39:53 1014.86 168.04 16 < 62> 339.860 0.000
62 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 76 11:34:54 1014.76 170.80 14 < 67> 334.770 0.000
62 PIETRZAK WIESŁAW 3 3 GSM 11:39:55 1014.76 170.80 17 < 64> 339.860 21.530
64 PIETRZAK WIESŁAW 3 35 G 11:39:58 1014.61 176.31 18 < 70> 339.860 0.000
65 JUREK ANDRZEJ 3 43 G 11:35:26 1013.09 179.06 24 < 66> 334.760 0.000
66 JUREK ANDRZEJ 3 101 11:35:47 1012.02 181.82 25 < 69> 334.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
67 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 2 G 11:36:02 1011.29 184.57 15 334.770 0.000
68 PIETRZAK ANDRZEJ 3 18 GSM 11:42:41 1011.21 187.33 26- 1- 1 341.470 20.690
69 JUREK ANDRZEJ 3 9 G 11:36:10 1010.85 190.08 26 < 72> 334.760 0.000
70 PIETRZAK WIESŁAW 3 54 11:41:42 1009.39 192.84 19 339.860 0.000
71 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 65 11:43:19 1008.73 195.59 4 341.270 0.000
72 JUREK ANDRZEJ 3 129 11:37:00 1008.31 198.35 27 < 73> 334.760 0.000
73 JUREK ANDRZEJ 3 6 G 11:37:02 1008.21 201.10 28 334.760 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
74 BŁOŃSKI MARIAN 3 12 GSM 11:37:20 1006.73 0.00 5 334.570 0.000
75 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 27 G 11:38:12 1004.71 0.00 16 334.770 0.000
76 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 5 GSM 11:39:15 1001.56 0.00 17 334.770 0.000
77 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 26 GSM 11:39:17 1001.46 0.00 18 334.770 0.000
78 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 1 G 11:39:28 1000.91 0.00 19 334.770 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 6, z dnia 28.05.17 MINDEN-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 57 5 22 247.03
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 40 5 10 235.93
3 SOBOŃ RYSZARD 3 12 5 7 233.52
4 PIETRZAK WIESŁAW 3 41 5 7 218.70
5 BŁOŃSKI MARIAN 3 15 3 3 133.33
6 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 20 2 2 93.52
7 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 26 2 2 88.52
8 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 7 1 1 45.93
9 MUSIALIK WOJCIECH 3 15 1 1 42.59
10 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 21 0 0 0.00
11 JUREK DARIUSZ 3 10 0 0 0.00
12 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 8 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 6, z dnia 28.05.17 MINDEN-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 57 5 22 235.54
2 SOBOŃ RYSZARD 3 12 5 7 233.52
3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 40 4 10 178.89
4 BŁOŃSKI MARIAN 3 15 3 3 133.33
5 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 20 2 2 93.52
6 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 26 1 2 48.15
7 PIETRZAK WIESŁAW 3 41 1 7 46.11
8 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 7 1 1 45.93
9 MUSIALIK WOJCIECH 3 15 1 1 42.59
10 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 21 0 0 0.00
11 JUREK DARIUSZ 3 10 0 0 0.00
12 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 8 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 6
------------------------
z lotu MINDEN-2 z dnia 28.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,30,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 559.594 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 12
4.Ilość wysłanych gołębi................: 272
5.Ilość konkursów.......................: 55
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1110.94
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1027.79
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,51,49
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,37,42
10.Czas trwania konkursu.................:45 min. 53 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 12 | 272 | 55 |20.22|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 12 | 272 | 55 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 6.
z lotu MINDEN-2, w dniu 28.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 38 GSM 14:51:49 1110.94 3.68 57- 22- 5 557.490 50.000
2 SOBOŃ RYSZARD 3 1 GSM 14:53:58 1110.07 7.35 12- 7- 5 559.440 49.810
3 JUREK ANDRZEJ 3 31 G 14:53:05 1108.15 11.03 2 < 4> 557.490 0.000
4 JUREK ANDRZEJ 3 7 G 14:55:07 1103.69 14.71 3 < 6> 557.490 0.000
5 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 4 GSM 14:58:38 1101.11 18.38 20- 2- 2 560.060 49.260
6 JUREK ANDRZEJ 3 5 GSM 14:56:25 1100.85 22.06 4 < 7> 557.490 49.070
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 JUREK ANDRZEJ 3 44 G 14:58:03 1097.31 25.74 5 < 8> 557.490 0.000
8 JUREK ANDRZEJ 3 23 GSM 14:58:14 1096.92 29.41 6 < 9> 557.490 48.700
9 JUREK ANDRZEJ 3 45 G 15:00:28 1092.12 33.09 7 < 13> 557.490 0.000
10 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 33 GSM 15:01:21 1090.19 36.76 40- 10- 4 557.470 48.330
11 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 1 GSM 15:07:35 1090.11 40.44 26- 2- 1 564.220 48.150
12 BŁOŃSKI MARIAN 3 26 GSM 15:02:40 1085.58 44.12 15- 3- 3 556.540 47.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 JUREK ANDRZEJ 3 29 G 15:04:10 1084.26 47.79 8 < 18> 557.490 0.000
14 PIETRZAK WIESŁAW 3 31 G 15:10:07 1082.30 51.47 41- 7- 1 562.920 0.000
15 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 26 G 15:06:42 1078.91 55.15 2 < 16> 557.470 0.000
16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 98 15:07:54 1076.41 58.82 3 < 19> 557.470 0.000
17 SOBOŃ RYSZARD 3 21 GSM 15:11:29 1072.79 62.50 2 < 24> 559.440 47.040
18 JUREK ANDRZEJ 3 27 G 15:10:54 1070.24 66.18 9 < 20> 557.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 40 G 15:11:26 1069.11 69.85 4 < 21> 557.470 0.000
20 JUREK ANDRZEJ 3 79 15:12:03 1067.89 73.53 10 < 27> 557.490 0.000
21 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 39 GSM 15:12:11 1067.58 77.21 5 < 31> 557.470 46.300
22 PIETRZAK WIESŁAW 3 5 GSM 15:17:35 1066.98 80.88 2 < 37> 562.920 46.110
23 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 8 GSM 15:11:22 1066.39 84.56 7- 1- 1 555.980 45.930
24 SOBOŃ RYSZARD 3 9 GSM 15:14:49 1065.97 88.24 3 < 25> 559.440 45.740
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 SOBOŃ RYSZARD 3 3 GSM 15:15:37 1064.35 91.91 4 < 26> 559.440 45.560
26 SOBOŃ RYSZARD 3 10 GSM 15:15:48 1063.98 95.59 5 < 33> 559.440 45.370
27 JUREK ANDRZEJ 3 11 G 15:15:28 1060.94 99.26 11 < 28> 557.490 0.000
28 JUREK ANDRZEJ 3 10 G 15:15:54 1060.07 102.94 12 < 29> 557.490 0.000
29 JUREK ANDRZEJ 3 6 GSM 15:16:36 1058.66 106.62 13 < 30> 557.490 44.810
30 JUREK ANDRZEJ 3 15 G 15:16:49 1058.22 110.29 14 < 34> 557.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 4 G 15:17:09 1057.52 113.97 6 < 40> 557.470 0.000
32 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 8 GSM 15:20:24 1055.92 117.65 2 560.060 44.260
33 SOBOŃ RYSZARD 3 5 GSM 15:19:57 1055.65 121.32 6 < 54> 559.440 0.000
34 JUREK ANDRZEJ 3 9 G 15:19:03 1053.76 125.00 15 < 35> 557.490 0.000
35 JUREK ANDRZEJ 3 13 G 15:19:07 1053.62 128.68 16 < 36> 557.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36 JUREK ANDRZEJ 3 25 G 15:19:09 1053.56 132.35 17 < 39> 557.490 0.000
37 PIETRZAK WIESŁAW 3 10 G 15:24:38 1052.91 136.03 3 < 50> 562.920 0.000
38 BŁOŃSKI MARIAN 3 17 GSM 15:18:56 1052.19 139.71 2 < 43> 556.540 43.150
39 JUREK ANDRZEJ 3 22 GSM 15:21:03 1049.79 143.38 18 < 45> 557.490 42.960
40 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 5 GSM 15:22:16 1047.35 147.06 7 < 42> 557.470 42.780
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 MUSIALIK WOJCIECH 3 7 GSM 15:26:07 1047.31 150.74 15- 1- 1 561.480 42.590
42 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 9 G 15:22:46 1046.37 154.41 8 < 44> 557.470 0.000
43 BŁOŃSKI MARIAN 3 25 GSM 15:24:56 1040.39 158.09 3 556.540 42.220
44 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 29 G 15:26:16 1039.54 161.76 9 < 47> 557.470 0.000
45 JUREK ANDRZEJ 3 4 G 15:26:30 1039.12 165.44 19 < 46> 557.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
46 JUREK ANDRZEJ 3 3 G 15:27:08 1037.90 169.12 20 < 48> 557.490 0.000
47 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 20 GSM 15:27:54 1036.38 172.79 10 557.470 41.480
48 JUREK ANDRZEJ 3 32 GSM 15:28:07 1036.00 176.47 21 < 49> 557.490 0.000
49 JUREK ANDRZEJ 3 12 G 15:29:17 1033.76 180.15 22 557.490 0.000
50 PIETRZAK WIESŁAW 3 78 15:35:05 1032.72 183.82 4 < 51> 562.920 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
51 PIETRZAK WIESŁAW 3 57 15:35:11 1032.53 187.50 5 < 52> 562.920 0.000
52 PIETRZAK WIESŁAW 3 74 15:36:24 1030.23 191.18 6 < 55> 562.920 0.000
53 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 14 G 15:37:48 1029.97 194.85 2 564.220 0.000
54 SOBOŃ RYSZARD 3 7 G 15:33:45 1028.86 198.53 7 559.440 0.000
55 PIETRZAK WIESŁAW 3 53 15:37:42 1027.79 202.21 7 562.920 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
56 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 24 G 15:32:55 1026.81 0.00 11 557.470 0.000
57 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 4 G 15:39:28 1026.56 0.00 21- 0- 0 564.060 0.000
58 MUSIALIK WOJCIECH 3 25 G 15:38:01 1024.57 0.00 2 561.480 0.000
59 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 16 GSM 15:34:12 1024.38 0.00 12 557.470 0.000
60 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 89 15:34:57 1022.98 0.00 13 557.470 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 21.05.17 MINDEN-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 82 5 30 247.60
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 74 5 17 245.79
3 PIETRZAK WIESŁAW 3 60 5 20 238.07
4 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 31 5 6 221.21
5 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 22 3 3 134.10
6 BŁOŃSKI MARIAN 3 25 2 2 95.06
7 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 20 2 2 89.76
8 JUREK DARIUSZ 3 12 2 2 80.24
9 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 19 1 1 46.27
10 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 24 1 1 43.49
11 SOBOŃ RYSZARD 3 13 0 0 0.00
12 MUSIALIK WOJCIECH 3 27 0 0 0.00
13 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 8 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 21.05.17 MINDEN-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 82 5 30 243.50
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 74 5 17 228.08
3 PIETRZAK WIESŁAW 3 60 5 20 224.82
4 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 31 3 6 127.59
5 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 20 2 2 89.76
6 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 22 1 3 46.99
7 BŁOŃSKI MARIAN 3 25 1 2 46.63
8 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 19 1 1 46.27
9 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 24 1 1 43.49
10 SOBOŃ RYSZARD 3 13 0 0 0.00
11 MUSIALIK WOJCIECH 3 27 0 0 0.00
12 JUREK DARIUSZ 3 12 0 2 0.00
13 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 8 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 5
------------------------
z lotu MINDEN-1 z dnia 21.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,45,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 560.326 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 417
5.Ilość konkursów.......................: 84
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1437.76
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1352.92
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,12,45
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,37,03
10.Czas trwania konkursu.................:24 min. 18 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 13 | 417 | 84 |20.14|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 417 | 84 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 5.
z lotu MINDEN-1, w dniu 21.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 23 GSM 13:12:45 1437.76 2.40 82- 30- 5 557.490 50.000
2 JUREK ANDRZEJ 3 24 GSM 13:15:04 1429.22 4.80 2 < 5> 557.490 49.880
3 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 19 G 13:20:35 1426.30 7.19 31- 6- 3 564.220 0.000
4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 22 G 13:16:37 1423.51 9.59 74- 17- 5 557.470 0.000
5 JUREK ANDRZEJ 3 5 GSM 13:16:41 1423.32 11.99 3 < 8> 557.490 49.520
6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 5 GSM 13:16:47 1422.90 14.39 2 < 7> 557.470 49.400
7 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 3 G 13:17:21 1420.85 16.79 3 < 11> 557.470 0.000
8 JUREK ANDRZEJ 3 38 G 13:17:30 1420.36 19.18 4 < 9> 557.490 0.000
9 JUREK ANDRZEJ 3 32 GSM 13:17:39 1419.81 21.58 5 < 10> 557.490 49.040
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 JUREK ANDRZEJ 3 91 13:18:33 1416.57 23.98 6 < 13> 557.490 0.000
11 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 33 G 13:18:53 1415.32 26.38 4 < 12> 557.470 0.000
12 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 97 13:20:08 1410.84 28.78 5 < 24> 557.470 0.000
13 JUREK ANDRZEJ 3 40 G 13:20:55 1408.10 31.18 7 < 15> 557.490 0.000
14 BŁOŃSKI MARIAN 3 8 G 13:20:57 1405.58 33.57 25- 2- 1 556.540 0.000
15 JUREK ANDRZEJ 3 71 13:21:49 1404.91 35.97 8 < 16> 557.490 0.000
16 JUREK ANDRZEJ 3 11 G 13:22:30 1402.49 38.37 9 < 17> 557.490 0.000
17 JUREK ANDRZEJ 3 132 13:22:31 1402.43 40.77 10 < 22> 557.490 0.000
18 PIETRZAK WIESŁAW 3 16 G 13:26:29 1402.10 43.17 60- 20- 5 562.920 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 PIETRZAK WIESŁAW 3 42 G 13:26:33 1401.87 45.56 2 < 19> 562.920 0.000
19 PIETRZAK WIESŁAW 3 29 G 13:26:33 1401.87 45.56 3 < 21> 562.920 0.000
21 PIETRZAK WIESŁAW 3 5 GSM 13:26:35 1401.75 50.36 4 < 27> 562.920 47.590
22 JUREK ANDRZEJ 3 8 G 13:23:06 1400.38 52.76 11 < 23> 557.490 0.000
23 JUREK ANDRZEJ 3 33 G 13:23:08 1400.26 55.16 12 < 25> 557.490 0.000
24 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 17 G 13:24:06 1396.82 57.55 6 < 31> 557.470 0.000
25 JUREK ANDRZEJ 3 44 G 13:24:12 1396.52 59.95 13 < 30> 557.490 0.000
26 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 26 GSM 13:28:59 1396.25 62.35 22- 3- 1 564.060 46.990
27 PIETRZAK WIESŁAW 3 13 GSM 13:29:01 1393.31 64.75 5 < 28> 562.920 46.870
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28 PIETRZAK WIESŁAW 3 48 G 13:29:02 1393.25 67.15 6 < 33> 562.920 0.000
29 BŁOŃSKI MARIAN 3 26 GSM 13:24:28 1393.21 69.54 2 556.540 46.630
30 JUREK ANDRZEJ 3 65 13:25:13 1392.97 71.94 14 < 42> 557.490 0.000
31 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 21 GSM 13:26:01 1390.14 74.34 7 < 37> 557.470 46.390
32 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 8 GSM 13:25:04 1389.72 76.74 19- 1- 1 555.980 46.270
33 PIETRZAK WIESŁAW 3 30 G 13:30:51 1387.02 79.14 7 < 34> 562.920 0.000
34 PIETRZAK WIESŁAW 3 60 13:30:54 1386.84 81.53 8 < 35> 562.920 0.000
35 PIETRZAK WIESŁAW 3 21 G 13:30:57 1386.67 83.93 9 < 43> 562.920 0.000
36 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 4 GSM 13:29:03 1386.12 86.33 20- 2- 2 560.060 45.780
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 20 G 13:27:47 1384.04 88.73 8 < 38> 557.470 0.000
38 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 11 GSM 13:28:20 1382.16 91.13 9 < 39> 557.470 45.540
39 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 28 G 13:28:22 1382.04 93.53 10 < 40> 557.470 0.000
40 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 16 GSM 13:28:30 1381.59 95.92 11 < 44> 557.470 45.300
41 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 31 G 13:33:18 1381.48 98.32 2 < 68> 564.060 0.000
42 JUREK ANDRZEJ 3 6 GSM 13:28:52 1380.38 100.72 15 < 45> 557.490 45.060
43 PIETRZAK WIESŁAW 3 34 GSM 13:32:49 1380.33 103.12 10 < 50> 562.920 44.940
44 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 19 G 13:29:12 1379.19 105.52 12 < 64> 557.470 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45 JUREK ANDRZEJ 3 34 G 13:29:24 1378.56 107.91 16 < 46> 557.490 0.000
46 JUREK ANDRZEJ 3 3 G 13:29:30 1378.22 110.31 17 < 47> 557.490 0.000
47 JUREK ANDRZEJ 3 96 13:29:43 1377.48 112.71 18 < 48> 557.490 0.000
48 JUREK ANDRZEJ 3 45 G 13:29:49 1377.14 115.11 19 < 49> 557.490 0.000
49 JUREK ANDRZEJ 3 19 G 13:30:10 1375.95 117.51 20 < 53> 557.490 0.000
50 PIETRZAK WIESŁAW 3 80 13:34:32 1374.54 119.90 11 < 54> 562.920 0.000
51 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 7 GSM 13:33:09 1372.19 122.30 2 560.060 43.980
52 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 18 G 13:36:14 1372.02 124.70 2 < 61> 564.220 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
53 JUREK ANDRZEJ 3 47 G 13:31:38 1370.99 127.10 21 < 58> 557.490 0.000
54 PIETRZAK WIESŁAW 3 22 GSM 13:35:36 1370.97 129.50 12 < 56> 562.920 43.610
55 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 45 GSM 13:32:46 1368.43 131.89 24- 1- 1 558.000 43.490
56 PIETRZAK WIESŁAW 3 78 13:36:29 1368.03 134.29 13 < 57> 562.920 0.000
57 PIETRZAK WIESŁAW 3 44 G 13:36:33 1367.81 136.69 14 < 59> 562.920 0.000
58 JUREK ANDRZEJ 3 17 G 13:32:36 1367.74 139.09 22 < 60> 557.490 0.000
59 PIETRZAK WIESŁAW 3 88 13:36:36 1367.64 141.49 15 < 62> 562.920 0.000
60 JUREK ANDRZEJ 3 63 13:32:43 1367.35 143.88 23 < 66> 557.490 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
61 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 44 GSM 13:37:46 1366.92 146.28 3 < 63> 564.220 42.770
62 PIETRZAK WIESŁAW 3 54 13:36:53 1366.70 148.68 16 < 69> 562.920 0.000
63 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 24 GSM 13:37:53 1366.54 151.08 4 < 65> 564.220 42.530
64 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 62 13:33:12 1365.68 153.48 13 < 71> 557.470 0.000
65 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 13 GSM 13:38:11 1365.54 155.88 5 < 70> 564.220 42.290
66 JUREK ANDRZEJ 3 81 13:33:26 1364.95 158.27 24 < 67> 557.490 0.000
67 JUREK ANDRZEJ 3 134 13:33:27 1364.89 160.67 25 < 75> 557.490 0.000
68 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 1 G 13:38:38 1363.67 163.07 3 564.060 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
69 PIETRZAK WIESŁAW 3 6 GSM 13:37:57 1363.17 165.47 17 < 73> 562.920 41.810
70 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 16 G 13:39:03 1362.69 167.87 6 564.220 0.000
71 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 4 G 13:34:13 1362.29 170.26 14 < 72> 557.470 0.000
72 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 26 GSM 13:34:21 1361.84 172.66 15 < 76> 557.470 41.450
73 PIETRZAK WIESŁAW 3 25 G 13:39:08 1359.27 175.06 18 < 74> 562.920 0.000
74 PIETRZAK WIESŁAW 3 8 G 13:39:14 1358.94 177.46 19 < 78> 562.920 0.000
75 JUREK ANDRZEJ 3 28 G 13:35:20 1358.63 179.86 26 < 77> 557.490 0.000
76 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 23 G 13:35:25 1358.30 182.25 16 < 79> 557.470 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
77 JUREK ANDRZEJ 3 128 13:35:28 1358.19 184.65 27 < 80> 557.490 0.000
78 PIETRZAK WIESŁAW 3 9 G 13:39:42 1357.42 187.05 20 562.920 0.000
79 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 43 G 13:36:21 1355.22 189.45 17 557.470 0.000
80 JUREK ANDRZEJ 3 110 13:36:28 1354.89 191.85 28 < 81> 557.490 0.000
81 JUREK ANDRZEJ 3 31 G 13:36:43 1354.06 194.24 29 < 82> 557.490 0.000
82 JUREK ANDRZEJ 3 39 G 13:36:59 1353.19 196.64 30 557.490 0.000
82 JUREK DARIUSZ 3 3 G 13:36:58 1353.19 196.64 12- 2- 0 557.470 0.000
84 JUREK DARIUSZ 3 1 G 13:37:03 1352.92 201.44 2 557.470 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
85 BŁOŃSKI MARIAN 3 5 GSM 13:36:26 1352.69 0.00 3 556.540 0.000
86 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 2 GSM 13:39:26 1351.39 0.00 3 560.060 0.000
87 BŁOŃSKI MARIAN 3 31 GSM 13:37:04 1350.61 0.00 4 556.540 0.000
88 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 26 G 13:42:49 1350.40 0.00 7 564.220 0.000
89 JUREK DARIUSZ 3 8 G 13:37:54 1350.13 0.00 3 557.470 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 14.05.17 HALLE-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 108 6 22 176.97
2 PIETRZAK WIESŁAW 3 61 6 28 175.51
3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 77 6 14 165.14
4 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 29 6 12 163.95
5 BŁOŃSKI MARIAN 3 26 6 6 160.10
6 SOBOŃ RYSZARD 3 15 6 6 149.44
7 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 23 6 6 136.78
8 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 32 4 4 102.11
9 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 25 4 4 88.26
10 MUSIALIK WOJCIECH 3 28 4 4 86.33
11 PIETRZAK ANDRZEJ 3 27 2 2 45.13
12 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 29 1 1 23.58
13 JUREK DARIUSZ 3 34 1 1 20.73
14 SZYDEŁKO ZDZISŁAW-I 3 25 0 0 0.00
15 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 8 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 14.05.17 HALLE-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 PIETRZAK WIESŁAW 3 61 5 28 136.05
2 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 29 5 12 134.13
3 SOBOŃ RYSZARD 3 15 4 6 98.25
4 JUREK ANDRZEJ 3 108 4 22 94.59
5 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 23 4 6 88.71
6 BŁOŃSKI MARIAN 3 26 3 6 85.41
7 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 32 3 4 82.11
8 MUSIALIK WOJCIECH 3 28 3 4 64.68
9 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 77 2 14 51.56
10 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 29 1 1 23.58
11 JUREK DARIUSZ 3 34 0 1 0.00
12 PIETRZAK ANDRZEJ 3 27 0 2 0.00
13 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 25 0 4 0.00
14 SZYDEŁKO ZDZISŁAW-I 3 25 0 0 0.00
15 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 8 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 4
------------------------
z lotu HALLE-1 z dnia 14.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,45,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 337.621 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 15
4.Ilość wysłanych gołębi................: 547
5.Ilość konkursów.......................: 110
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1329.29
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1203.99
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,56,50
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,28,27
10.Czas trwania konkursu.................:31 min. 37 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
<B>Typowane [ 1]</B>
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 15 | 547 | 110 |20.11|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 15 | 547 | 110 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 4.
z lotu HALLE-1, w dniu 14.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 24 G 10:56:50 1329.29 1.83 108- 22- 4 334.760 0.000
2 PIETRZAK WIESŁAW 3 31 G 11:01:56 1322.76 3.66 61- 28- 5 339.860 0.000
3 PIETRZAK WIESŁAW 3 63 11:04:45 1308.41 5.48 2 < 5> 339.860 0.000
4 JUREK ANDRZEJ 3 43 G 11:00:53 1308.25 7.31 2 < 7> 334.760 0.000
5 PIETRZAK WIESŁAW 3 51 11:04:47 1308.24 9.14 3 < 14> 339.860 0.000
6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 57 11:01:24 1305.66 10.97 77- 14- 2 334.770 0.000
7 JUREK ANDRZEJ 3 103 11:01:27 1305.36 12.80 3 < 8> 334.760 0.000
8 JUREK ANDRZEJ 3 132 11:01:29 1305.19 14.63 4 < 9> 334.760 0.000
9 JUREK ANDRZEJ 3 31 G 11:01:54 1303.08 16.45 5 < 10> 334.760 0.000
10 JUREK ANDRZEJ 3 23 G M 11:01:55 1302.99 18.28 6 < 21> 334.760 29.170
11 BŁOŃSKI MARIAN 3 17 G M 11:02:24 1299.81 20.11 26- 6- 3 334.570 29.080
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 SOBOŃ RYSZARD 3 22 G 11:05:05 1299.81 20.11 15- 6- 4 338.060 0.000
13 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 12 G M 11:05:58 1298.02 23.77 29- 12- 5 338.740 28.900
14 PIETRZAK WIESŁAW 3 84 11:07:59 1292.33 25.59 4 < 15> 339.860 0.000
15 PIETRZAK WIESŁAW 3 93 11:09:28 1285.08 27.42 5 < 16> 339.860 0.000
16 PIETRZAK WIESŁAW 3 6 G M 11:09:35 1284.51 29.25 6 < 19> 339.860 28.620
17 BŁOŃSKI MARIAN 3 3 G M 11:05:43 1283.27 31.08 2 < 25> 334.570 28.530
18 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 96 11:05:54 1283.14 32.91 2 < 30> 334.770 0.000
19 PIETRZAK WIESŁAW 3 19 G 11:10:23 1280.64 34.73 7 < 22> 339.860 0.000
20 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 44 G M 11:11:52 1278.80 36.56 32- 4- 3 341.270 28.260
21 JUREK ANDRZEJ 3 38 G 11:06:48 1278.69 38.39 7 < 33> 334.760 0.000
22 PIETRZAK WIESŁAW 3 22 G M 11:11:00 1277.67 40.22 8 < 23> 339.860 28.070
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23 PIETRZAK WIESŁAW 3 12 G M 11:11:16 1276.39 42.05 9 < 31> 339.860 27.980
24 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 26 G M 11:10:31 1275.78 43.88 2 < 26> 338.740 27.890
25 BŁOŃSKI MARIAN 3 26 G M 11:07:35 1274.15 45.70 3 < 43> 334.570 27.800
26 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 8 G 11:11:25 1271.47 47.53 3 < 29> 338.740 0.000
27 SOBOŃ RYSZARD 3 21 G M 11:11:19 1269.39 49.36 2 < 55> 338.060 27.610
28 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 30 G M 11:14:36 1265.84 51.19 2 < 41> 341.270 27.520
29 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 35 G 11:13:35 1261.21 53.02 4 < 38> 338.740 0.000
30 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 21 G M 11:10:49 1259.40 54.84 3 < 32> 334.770 27.340
31 PIETRZAK WIESŁAW 3 74 11:14:57 1258.97 56.67 10 < 34> 339.860 0.000
32 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 42 G 11:11:06 1258.06 58.50 4 < 37> 334.770 0.000
33 JUREK ANDRZEJ 3 45 G 11:11:25 1256.53 60.33 8 < 35> 334.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
34 PIETRZAK WIESŁAW 3 25 G 11:15:36 1255.95 62.16 11 < 36> 339.860 0.000
35 JUREK ANDRZEJ 3 27 G 11:11:59 1253.86 63.99 9 < 46> 334.760 0.000
36 PIETRZAK WIESŁAW 3 7 G 11:16:20 1252.56 65.81 12 < 40> 339.860 0.000
37 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 84 11:12:47 1250.15 67.64 5 < 45> 334.770 0.000
38 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 2 G M 11:16:01 1249.89 69.47 5 < 51> 338.740 26.610
39 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 36 G 11:18:39 1246.81 71.30 23- 6- 4 341.190 0.000
40 PIETRZAK WIESŁAW 3 58 11:18:05 1244.53 73.13 13 < 42> 339.860 0.000
41 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 24 G M 11:19:19 1244.07 74.95 3 < 110> 341.270 26.330
42 PIETRZAK WIESŁAW 3 35 G 11:18:15 1243.77 76.78 14 < 47> 339.860 0.000
43 BŁOŃSKI MARIAN 3 8 G 11:14:00 1243.76 78.61 4 < 44> 334.570 0.000
44 BŁOŃSKI MARIAN 3 10 G 11:14:01 1243.68 80.44 5 < 83> 334.570 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 23 G 11:14:18 1243.11 82.27 6 < 57> 334.770 0.000
46 JUREK ANDRZEJ 3 32 G 11:14:45 1241.00 84.10 10 < 48> 334.760 0.000
47 PIETRZAK WIESŁAW 3 23 G M 11:19:05 1239.99 85.92 15 < 49> 339.860 25.780
48 JUREK ANDRZEJ 3 11 G 11:15:52 1235.89 87.75 11 < 58> 334.760 0.000
49 PIETRZAK WIESŁAW 3 42 G M 11:20:10 1235.11 89.58 16 < 50> 339.860 25.600
50 PIETRZAK WIESŁAW 3 50 G 11:20:13 1234.88 91.41 17 < 53> 339.860 0.000
51 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 28 G M 11:19:25 1234.40 93.24 6 < 52> 338.740 25.410
52 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 4 G M 11:19:31 1233.95 95.06 7 < 60> 338.740 25.320
53 PIETRZAK WIESŁAW 3 45 G 11:20:36 1233.16 96.89 18 < 54> 339.860 0.000
54 PIETRZAK WIESŁAW 3 15 G 11:20:37 1233.09 98.72 19 < 69> 339.860 0.000
55 SOBOŃ RYSZARD 3 9 G M 11:19:13 1232.82 100.55 3 < 62> 338.060 25.050
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
56 PIETRZAK ANDRZEJ 3 48 G 11:22:19 1231.34 102.38 27- 2- 0 341.470 0.000
57 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 28 G 11:17:04 1230.47 104.20 7 < 59> 334.770 0.000
58 JUREK ANDRZEJ 3 5 G 11:17:08 1230.13 106.03 12 < 65> 334.760 0.000
59 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 32 G 11:17:14 1229.72 107.86 8 < 61> 334.770 0.000
60 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 22 G 11:20:31 1229.47 109.69 8 < 63> 338.740 0.000
61 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 59 11:17:24 1228.97 111.52 9 < 64> 334.770 0.000
62 SOBOŃ RYSZARD 3 7 G M 11:20:08 1228.71 113.35 4 < 87> 338.060 24.400
63 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 24 G 11:20:56 1227.62 115.17 9 < 68> 338.740 0.000
64 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 44 G M 11:17:56 1226.56 117.00 10 < 66> 334.770 24.220
65 JUREK ANDRZEJ 3 7 G M 11:18:00 1226.23 118.83 13 < 75> 334.760 24.130
66 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 72 11:18:05 1225.89 120.66 11 < 67> 334.770 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
67 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 9 G 11:18:08 1225.67 122.49 12 < 98> 334.770 0.000
68 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 7 G M 11:21:37 1224.58 124.31 10 < 72> 338.740 0.000
69 PIETRZAK WIESŁAW 3 78 11:22:34 1224.43 126.14 20 < 70> 339.860 0.000
70 PIETRZAK WIESŁAW 3 53 11:22:37 1224.21 127.97 21 < 74> 339.860 0.000
71 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 11 G M 11:16:39 1223.56 129.80 29- 1- 1 332.380 23.580
72 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 16 G 11:21:54 1223.33 131.63 11 < 80> 338.740 0.000
73 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 26 G M 11:24:08 1222.32 133.46 2 < 79> 341.190 23.390
74 PIETRZAK WIESŁAW 3 91 11:23:04 1222.23 135.28 22 < 76> 339.860 0.000
75 JUREK ANDRZEJ 3 69 11:18:59 1221.83 137.11 14 < 86> 334.760 0.000
76 PIETRZAK WIESŁAW 3 57 11:23:12 1221.64 138.94 23 < 77> 339.860 0.000
77 PIETRZAK WIESŁAW 3 54 11:23:14 1221.49 140.77 24 < 81> 339.860 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
78 MUSIALIK WOJCIECH 3 21 G M 11:22:31 1220.61 142.60 28- 4- 3 338.740 22.940
79 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 13 G M 11:24:44 1219.70 144.42 3 < 93> 341.190 22.840
80 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 14 G 11:23:06 1218.05 146.25 12 338.740 0.000
81 PIETRZAK WIESŁAW 3 75 11:24:16 1216.97 148.08 25 < 84> 339.860 0.000
82 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 26 G 11:20:35 1216.37 149.91 25- 4- 0 335.210 0.000
83 BŁOŃSKI MARIAN 3 21 G 11:20:05 1216.25 151.74 6 334.570 0.000
84 PIETRZAK WIESŁAW 3 80 11:24:28 1216.10 153.56 26 < 89> 339.860 0.000
85 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 44 G 11:20:40 1216.00 155.39 2 < 88> 335.210 0.000
86 JUREK ANDRZEJ 3 13 G 11:20:31 1215.03 157.22 15 < 90> 334.760 0.000
87 SOBOŃ RYSZARD 3 24 G 11:23:37 1213.35 159.05 5 < 97> 338.060 0.000
88 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 22 G 11:21:17 1213.28 160.88 3 < 95> 335.210 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
89 PIETRZAK WIESŁAW 3 8 G 11:25:11 1212.99 162.71 27 < 104> 339.860 0.000
90 JUREK ANDRZEJ 3 56 11:21:11 1212.09 164.53 16 < 91> 334.760 0.000
91 JUREK ANDRZEJ 3 37 G 11:21:15 1211.80 166.36 17 < 100> 334.760 0.000
92 MUSIALIK WOJCIECH 3 14 G 11:24:41 1211.16 168.19 2 < 96> 338.740 0.000
93 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 25 G 11:26:55 1210.25 170.02 4 < 94> 341.190 0.000
94 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 14 G M 11:27:06 1209.47 171.85 5 < 99> 341.190 21.470
95 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 42 G 11:22:12 1209.27 173.67 4 335.210 0.000
96 MUSIALIK WOJCIECH 3 5 G M 11:25:09 1209.14 175.50 3 < 105> 338.740 21.280
97 SOBOŃ RYSZARD 3 12 G M 11:24:37 1209.01 177.33 6 338.060 21.190
98 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 92 11:21:59 1208.63 179.16 13 < 107> 334.770 0.000
99 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 9 G M 11:27:20 1208.47 180.99 6 341.190 21.010
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100 JUREK ANDRZEJ 3 29 G M 11:22:12 1207.65 182.82 18 < 101> 334.760 20.920
101 JUREK ANDRZEJ 3 41 G 11:22:22 1206.92 184.64 19 < 103> 334.760 0.000
102 JUREK DARIUSZ 3 10 G 11:22:21 1206.89 186.47 34- 1- 0 334.730 0.000
103 JUREK ANDRZEJ 3 36 G 11:22:23 1206.85 188.30 20 < 106> 334.760 0.000
104 PIETRZAK WIESŁAW 3 3 G 11:26:49 1205.96 190.13 28 339.860 0.000
105 MUSIALIK WOJCIECH 3 30 G M 11:25:54 1205.91 191.96 4 338.740 20.460
106 JUREK ANDRZEJ 3 33 G M 11:22:54 1204.61 193.78 21 < 109> 334.760 20.370
107 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 40 G 11:22:59 1204.28 195.61 14 334.770 0.000
108 PIETRZAK ANDRZEJ 3 20 G 11:28:36 1204.06 197.44 2 341.470 0.000
109 JUREK ANDRZEJ 3 133 11:23:02 1204.03 199.27 22 334.760 0.000
110 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 4 G 11:28:27 1203.99 201.10 4 341.270 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
111 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 81 11:23:04 1203.92 0.00 15 334.770 0.000
112 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 89 11:23:07 1203.70 0.00 16 334.770 0.000
113 SOBOŃ RYSZARD 3 13 G M 11:25:59 1203.13 0.00 7 338.060 0.000
114 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 37 G 11:26:38 1202.77 0.00 13 338.740 0.000
115 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 98 11:23:38 1201.47 0.00 17 334.770 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 07.05.17 TORGAU
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 112 6 27 146.87
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 84 6 23 145.74
3 PIETRZAK WIESŁAW 3 74 6 13 135.38
4 JUREK DARIUSZ 3 37 6 6 124.88
5 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 37 6 11 119.48
6 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 28 6 7 117.04
7 SOBOŃ RYSZARD 3 16 6 6 112.95
8 MUSIALIK WOJCIECH 3 33 4 4 82.87
9 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 26 4 4 75.39
10 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 28 4 4 72.69
11 PIETRZAK ANDRZEJ 3 20 4 4 72.18
12 BŁOŃSKI MARIAN 3 28 3 3 62.05
13 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 23 3 3 55.09
14 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 10 1 1 16.91
15 SZYDEŁKO ZDZISŁAW-I 3 24 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 07.05.17 TORGAU
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 112 5 27 110.31
2 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 37 5 11 86.82
3 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 28 4 7 80.17
4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 84 3 23 68.04
5 JUREK DARIUSZ 3 37 3 6 65.09
6 PIETRZAK WIESŁAW 3 74 3 13 64.12
7 BŁOŃSKI MARIAN 3 28 3 3 62.05
8 SOBOŃ RYSZARD 3 16 3 6 56.04
9 PIETRZAK ANDRZEJ 3 20 3 4 51.61
10 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 23 2 3 35.13
11 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 28 2 4 33.22
12 MUSIALIK WOJCIECH 3 33 1 4 17.78
13 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 26 0 4 0.00
14 SZYDEŁKO ZDZISŁAW-I 3 24 0 0 0.00
15 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 10 0 1 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 3
------------------------
z lotu TORGAU z dnia 07.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 11,10,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 278.935 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 15
4.Ilość wysłanych gołębi................: 580
5.Ilość konkursów.......................: 116
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1352.51
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1084.18
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,34,07
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,30,40
10.Czas trwania konkursu.................:56 min. 33 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 25.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 15 | 580 | 116 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 15 | 580 | 116 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 3.
z lotu TORGAU, w dniu 07.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 3 G M 14:34:07 1352.51 1.72 112- 27- 5 276.070 25.000
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 43 G M 14:42:31 1299.05 3.45 84- 23- 3 276.070 24.910
3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 21 G 14:46:46 1273.58 5.17 2 < 4> 276.070 0.000
4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 4 G 14:47:29 1269.39 6.90 3 < 14> 276.070 0.000
5 JUREK ANDRZEJ 3 7 G M 14:47:35 1268.80 8.62 2 < 6> 276.070 24.650
6 JUREK ANDRZEJ 3 33 G M 14:49:22 1258.49 10.34 3 < 9> 276.070 24.570
7 JUREK DARIUSZ 3 6 G M 14:49:35 1257.11 12.07 37- 6- 3 276.040 24.480
8 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 34 G 14:55:11 1255.02 13.79 37- 11- 5 282.610 0.000
9 JUREK ANDRZEJ 3 132 14:50:04 1254.48 15.52 4 < 10> 276.070 0.000
10 JUREK ANDRZEJ 3 78 14:50:07 1254.20 17.24 5 < 11> 276.070 0.000
11 JUREK ANDRZEJ 3 19 G 14:50:11 1253.82 18.97 6 < 24> 276.070 0.000
12 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 5 G M 14:56:00 1250.09 20.69 28- 7- 4 282.520 24.040
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 JUREK DARIUSZ 3 5 G M 14:52:27 1240.91 22.41 2 < 16> 276.040 23.960
14 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 31 G 14:52:30 1240.76 24.14 4 < 15> 276.070 0.000
15 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 26 G 14:52:41 1239.74 25.86 5 < 17> 276.070 0.000
16 JUREK DARIUSZ 3 9 G 14:53:13 1236.65 27.59 3 < 54> 276.040 0.000
17 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 28 G 14:53:15 1236.60 29.31 6 < 20> 276.070 0.000
18 PIETRZAK WIESŁAW 3 12 G 14:57:48 1234.46 31.03 74- 13- 3 281.210 0.000
19 SOBOŃ RYSZARD 3 22 G 14:56:26 1233.39 32.76 16- 6- 3 279.280 0.000
20 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 5 G M 14:55:18 1225.34 34.48 7 < 22> 276.070 23.350
21 PIETRZAK WIESŁAW 3 76 14:59:35 1224.87 36.21 2 < 28> 281.210 0.000
22 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 10 G 14:55:30 1224.26 37.93 8 < 29> 276.070 0.000
22 MUSIALIK WOJCIECH 3 23 G 14:58:45 1224.26 37.93 33- 4- 1 280.050 0.000
24 JUREK ANDRZEJ 3 119 14:55:51 1222.36 41.38 7 < 25> 276.070 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 JUREK ANDRZEJ 3 2 G 14:56:09 1220.74 43.10 8 < 26> 276.070 0.000
26 JUREK ANDRZEJ 3 59 14:56:17 1220.02 44.83 9 < 27> 276.070 0.000
27 JUREK ANDRZEJ 3 66 14:56:21 1219.66 46.55 10 < 32> 276.070 0.000
28 PIETRZAK WIESŁAW 3 32 G 15:00:39 1219.21 48.28 3 < 34> 281.210 0.000
29 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 90 14:56:39 1218.05 50.00 9 < 29> 276.070 0.000
29 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 72 14:56:39 1218.05 50.00 10 < 43> 276.070 0.000
31 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 13 G 15:00:16 1215.81 53.45 26- 4- 0 279.960 0.000
32 JUREK ANDRZEJ 3 96 14:57:09 1215.36 55.17 11 < 36> 276.070 0.000
33 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 14 G M 15:03:16 1211.15 56.90 2 < 51> 282.520 22.220
34 PIETRZAK WIESŁAW 3 41 G 15:02:13 1210.98 58.62 4 < 35> 281.210 0.000
35 PIETRZAK WIESŁAW 3 21 G M 15:02:18 1210.55 60.34 5 < 38> 281.210 22.040
36 JUREK ANDRZEJ 3 20 G 14:58:28 1208.36 62.07 12 < 37> 276.070 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37 JUREK ANDRZEJ 3 35 G 14:58:42 1207.13 63.79 13 < 40> 276.070 0.000
38 PIETRZAK WIESŁAW 3 6 G M 15:03:10 1206.05 65.52 6 < 55> 281.210 21.780
39 BŁOŃSKI MARIAN 3 25 G M 14:58:57 1204.72 67.24 28- 3- 3 275.820 21.700
40 JUREK ANDRZEJ 3 63 14:59:58 1200.48 68.97 14 < 41> 276.070 0.000
41 JUREK ANDRZEJ 3 23 G 15:00:03 1200.04 70.69 15 < 45> 276.070 0.000
42 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 44 G 15:00:37 1199.09 72.41 28- 4- 2 276.530 0.000
43 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 27 G 15:00:49 1196.06 74.14 11 < 44> 276.070 0.000
44 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 89 15:00:52 1195.80 75.86 12 < 48> 276.070 0.000
45 JUREK ANDRZEJ 3 6 G 15:00:55 1195.54 77.59 16 < 47> 276.070 0.000
46 MUSIALIK WOJCIECH 3 4 G 15:04:15 1195.52 79.31 2 < 49> 280.050 0.000
47 JUREK ANDRZEJ 3 128 15:01:01 1195.02 81.03 17 < 53> 276.070 0.000
48 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 76 15:01:10 1194.25 82.76 13 < 58> 276.070 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 MUSIALIK WOJCIECH 3 39 G 15:04:30 1194.24 84.48 3 < 84> 280.050 0.000
50 BŁOŃSKI MARIAN 3 17 G M 15:01:41 1190.50 86.21 2 < 63> 275.820 20.740
51 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 6 G 15:07:20 1190.39 87.93 3 < 88> 282.520 0.000
52 PIETRZAK ANDRZEJ 3 14 G 15:08:26 1186.12 89.66 20- 4- 3 282.810 0.000
53 JUREK ANDRZEJ 3 115 15:03:14 1183.66 91.38 18 < 56> 276.070 0.000
54 JUREK DARIUSZ 3 28 G 15:03:53 1180.25 93.10 4 < 97> 276.040 0.000
55 PIETRZAK WIESŁAW 3 5 G M 15:08:17 1180.15 94.83 7 < 62> 281.210 20.300
56 JUREK ANDRZEJ 3 42 G 15:04:01 1179.70 96.55 19 < 76> 276.070 0.000
57 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 22 G 15:07:48 1177.29 98.28 2 < 95> 279.960 0.000
58 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 39 G 15:04:55 1175.18 100.00 14 < 60> 276.070 0.000
59 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 24 G 15:03:18 1173.47 101.72 23- 3- 2 273.770 0.000
60 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 94 15:05:27 1172.52 103.45 15 < 61> 276.070 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
61 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 1 G M 15:06:13 1168.72 105.17 16 < 71> 276.070 19.780
62 PIETRZAK WIESŁAW 3 64 15:10:44 1168.14 106.90 8 < 67> 281.210 0.000
63 BŁOŃSKI MARIAN 3 5 G M 15:06:13 1167.66 108.62 3 275.820 19.610
64 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 2 G M 15:04:28 1167.63 110.34 2 < 109> 273.770 19.520
65 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 24 G M 15:12:36 1164.92 112.07 2 < 66> 282.610 19.430
66 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 10 G 15:12:46 1164.12 113.79 3 < 70> 282.610 0.000
67 PIETRZAK WIESŁAW 3 1 G 15:12:14 1160.91 115.52 9 < 69> 281.210 0.000
68 SOBOŃ RYSZARD 3 12 G M 15:11:28 1156.60 117.24 2 < 74> 279.280 19.170
69 PIETRZAK WIESŁAW 3 69 15:13:21 1155.58 118.97 10 < 72> 281.210 0.000
70 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 65 15:15:00 1153.51 120.69 4 < 73> 282.610 0.000
71 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 18 G 15:09:48 1151.25 122.41 17 < 85> 276.070 0.000
72 PIETRZAK WIESŁAW 3 7 G 15:14:51 1148.50 124.14 11 < 89> 281.210 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
73 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 30 G M 15:16:15 1147.66 125.86 5 < 75> 282.610 18.740
74 SOBOŃ RYSZARD 3 16 G M 15:13:49 1145.45 127.59 3 < 79> 279.280 18.650
75 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 17 G 15:16:49 1145.02 129.31 6 < 80> 282.610 0.000
76 JUREK ANDRZEJ 3 27 G M 15:11:23 1143.70 131.03 20 < 78> 276.070 18.480
77 PIETRZAK ANDRZEJ 3 21 G M 15:17:26 1142.98 132.76 2 < 83> 282.810 18.390
78 JUREK ANDRZEJ 3 92 15:11:52 1141.41 134.48 21 < 86> 276.070 0.000
79 SOBOŃ RYSZARD 3 17 G M 15:14:52 1140.54 136.21 4 < 92> 279.280 18.220
80 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 18 G 15:17:51 1140.25 137.93 7 < 91> 282.610 0.000
81 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 16 G 15:13:12 1137.05 139.66 2 < 82> 276.530 0.000
82 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 14 G M 15:13:46 1134.40 141.38 3 < 113> 276.530 17.960
83 PIETRZAK ANDRZEJ 3 18 G M 15:19:31 1133.43 143.10 3 < 112> 282.810 17.870
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
84 MUSIALIK WOJCIECH 3 30 G M 15:17:06 1133.35 144.83 4 280.050 17.780
85 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 95 15:13:46 1132.52 146.55 18 < 87> 276.070 0.000
86 JUREK ANDRZEJ 3 22 G M 15:14:22 1129.74 148.28 22 < 90> 276.070 17.610
87 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 25 G 15:14:33 1128.89 150.00 19 < 93> 276.070 0.000
88 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 9 G M 15:20:31 1127.75 151.72 4 < 99> 282.520 17.430
89 PIETRZAK WIESŁAW 3 57 15:19:22 1127.70 153.45 12 < 107> 281.210 0.000
90 JUREK ANDRZEJ 3 40 G 15:14:58 1126.97 155.17 23 < 101> 276.070 0.000
91 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 1 G M 15:20:56 1126.24 156.90 8 < 105> 282.610 17.170
92 SOBOŃ RYSZARD 3 28 G 15:18:53 1122.13 158.62 5 < 100> 279.280 0.000
93 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 67 15:16:44 1118.90 160.34 20 < 96> 276.070 0.000
94 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 3 G 15:27:06 1118.83 162.07 10- 1- 0 287.650 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
95 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 31 G 15:21:26 1113.46 163.79 3 < 104> 279.960 0.000
96 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 34 G 15:17:58 1113.34 165.52 21 < 98> 276.070 0.000
97 JUREK DARIUSZ 3 31 G M 15:18:04 1112.77 167.24 5 < 108> 276.040 16.650
98 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 9 G 15:18:10 1112.44 168.97 22 < 111> 276.070 0.000
99 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 3 G M 15:24:01 1112.21 170.69 5 < 102> 282.520 16.480
100 SOBOŃ RYSZARD 3 27 G 15:22:33 1105.84 172.41 6 279.280 0.000
101 JUREK ANDRZEJ 3 113 15:19:44 1105.46 174.14 24 < 103> 276.070 0.000
102 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 12 G 15:25:43 1104.82 175.86 6 < 115> 282.520 0.000
103 JUREK ANDRZEJ 3 15 G 15:19:53 1104.80 177.59 25 < 106> 276.070 0.000
104 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 21 G 15:23:59 1102.28 179.31 4 279.960 0.000
105 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 44 G M 15:26:44 1100.79 181.03 9 < 110> 282.610 15.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
106 JUREK ANDRZEJ 3 56 15:21:28 1097.84 182.76 26 < 114> 276.070 0.000
107 PIETRZAK WIESŁAW 3 23 G 15:26:45 1095.27 184.48 13 281.210 0.000
108 JUREK DARIUSZ 3 33 G 15:22:12 1094.53 186.21 6 276.040 0.000
109 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 3 G M 15:20:43 1091.95 187.93 3 273.770 15.610
110 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 5 G M 15:29:23 1089.55 189.66 10 < 116> 282.610 15.520
111 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 52 15:23:49 1087.68 191.38 23 276.070 0.000
112 PIETRZAK ANDRZEJ 3 11 G M 15:30:15 1086.69 193.10 4 282.810 15.350
113 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 25 G M 15:24:36 1086.14 194.83 4 276.530 15.260
114 JUREK ANDRZEJ 3 69 15:24:33 1084.54 196.55 27 276.070 0.000
115 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 1 G 15:30:34 1084.25 198.28 7 282.520 0.000
116 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 6 G M 15:30:40 1084.18 200.00 11 282.610 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
117 JUREK ANDRZEJ 3 51 15:25:00 1082.63 0.00 28 276.070 0.000
118 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 49 G M 15:25:08 1082.06 0.00 24 276.070 0.000
119 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 14 G 15:25:15 1081.57 0.00 25 276.070 0.000
120 PIETRZAK WIESŁAW 3 94 15:30:03 1081.37 0.00 14 281.210 0.000
121 PIETRZAK WIESŁAW 3 13 G M 15:30:07 1081.09 0.00 15 281.210 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 03.05.17 ŁĘKNICA-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 79 6 25 78.89
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 38 6 11 71.23
3 PIETRZAK WIESŁAW 3 44 6 17 70.11
4 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 33 6 15 55.90
5 BŁOŃSKI MARIAN 3 28 6 6 54.89
6 JUREK DARIUSZ 3 48 6 7 53.54
7 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 31 4 4 39.89
8 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 43 3 3 22.22
9 SOBOŃ RYSZARD 3 18 1 1 13.11
10 PIETRZAK ANDRZEJ 3 20 1 1 6.56
11 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 31 1 1 6.22
12 SZYDEŁKO ZDZISŁAW-I 3 25 0 0 0.00
13 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 14 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 03.05.17 ŁĘKNICA-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 38 5 11 59.67
2 PIETRZAK WIESŁAW 3 44 5 17 46.89
3 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 33 5 15 46.35
4 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 31 3 4 35.11
5 JUREK ANDRZEJ 3 79 3 25 31.11
6 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 43 3 3 22.22
7 JUREK DARIUSZ 3 48 2 7 21.55
8 BŁOŃSKI MARIAN 3 28 2 6 17.78
9 SOBOŃ RYSZARD 3 18 1 1 13.11
10 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 31 1 1 6.22
11 PIETRZAK ANDRZEJ 3 20 0 1 0.00
12 SZYDEŁKO ZDZISŁAW-I 3 25 0 0 0.00
13 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 14 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 2
------------------------
z lotu ŁĘKNICA-2 z dnia 03.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 11,05,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 152.291 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 452
5.Ilość konkursów.......................: 91
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1192.14
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1044.45
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,10,58
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,32,25
10.Czas trwania konkursu.................:21 min. 27 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 14.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 13 | 452 | 91 |20.13|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 452 | 91 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 2.
z lotu ŁĘKNICA-2, w dniu 03.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 43 G 13:10:58 1192.14 2.21 79- 25- 3 150.170 0.000
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 16 G M 13:11:19 1188.84 4.42 38- 11- 5 150.170 13.890
3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 42 G M 13:11:25 1187.90 6.64 2 < 20> 150.170 13.780
4 PIETRZAK WIESŁAW 3 21 G M 13:17:37 1171.50 8.85 44- 17- 5 155.360 13.670
5 JUREK ANDRZEJ 3 78 13:13:22 1169.85 11.06 2 < 6> 150.170 0.000
6 JUREK ANDRZEJ 3 29 G M 13:13:37 1167.58 13.27 3 < 12> 150.170 13.440
7 JUREK DARIUSZ 3 6 G M 13:13:50 1165.38 15.49 48- 7- 2 150.140 13.330
8 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 33 G M 13:19:32 1165.06 17.70 31- 4- 3 156.740 13.220
9 SOBOŃ RYSZARD 3 13 G M 13:17:07 1160.26 19.91 18- 1- 1 153.290 13.110
10 PIETRZAK WIESŁAW 3 16 G 13:19:32 1154.81 22.12 2 < 18> 155.360 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 BŁOŃSKI MARIAN 3 5 G 13:15:09 1151.36 24.34 28- 6- 2 149.850 0.000
12 JUREK ANDRZEJ 3 40 G 13:15:30 1150.73 26.55 4 < 13> 150.170 0.000
13 JUREK ANDRZEJ 3 19 G 13:15:33 1150.29 28.76 5 < 15> 150.170 0.000
14 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 26 G M 13:18:56 1149.60 30.97 33- 15- 5 153.970 12.560
15 JUREK ANDRZEJ 3 65 13:17:09 1136.36 33.19 6 < 19> 150.170 0.000
16 JUREK DARIUSZ 3 50 G 13:17:21 1134.42 35.40 2 < 33> 150.140 0.000
17 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 24 G M 13:23:55 1128.30 37.61 2 < 40> 156.740 12.220
18 PIETRZAK WIESŁAW 3 6 G M 13:23:13 1124.03 39.82 3 < 30> 155.360 12.110
19 JUREK ANDRZEJ 3 21 G 13:18:39 1123.61 42.04 7 < 20> 150.170 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
20 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 20 G M 13:18:40 1123.47 44.25 3 < 26> 150.170 11.890
20 JUREK ANDRZEJ 3 7 G 13:18:40 1123.47 44.25 8 < 22> 150.170 0.000
22 JUREK ANDRZEJ 3 102 13:18:41 1123.33 48.67 9 < 23> 150.170 0.000
23 JUREK ANDRZEJ 3 45 G 13:18:50 1122.07 50.88 10 < 24> 150.170 0.000
24 JUREK ANDRZEJ 3 85 13:18:52 1121.79 53.10 11 < 25> 150.170 0.000
25 JUREK ANDRZEJ 3 119 13:19:21 1117.75 55.31 12 < 27> 150.170 0.000
26 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 35 G 13:19:41 1114.99 57.52 4 < 31> 150.170 0.000
27 JUREK ANDRZEJ 3 6 G 13:19:43 1114.71 59.73 13 < 29> 150.170 0.000
28 BŁOŃSKI MARIAN 3 25 G M 13:19:36 1113.30 61.95 2 < 44> 149.850 11.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29 JUREK ANDRZEJ 3 52 13:20:12 1110.73 64.16 14 < 32> 150.170 0.000
30 PIETRZAK WIESŁAW 3 42 G 13:25:10 1108.40 66.37 4 < 34> 155.360 0.000
31 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 43 G M 13:20:46 1106.09 68.58 5 < 39> 150.170 10.670
32 JUREK ANDRZEJ 3 44 G 13:21:18 1101.76 70.80 15 < 36> 150.170 0.000
33 JUREK DARIUSZ 3 18 G 13:21:57 1096.31 73.01 3 < 53> 150.140 0.000
34 PIETRZAK WIESŁAW 3 43 G 13:26:45 1096.01 75.22 5 < 35> 155.360 0.000
35 PIETRZAK WIESŁAW 3 95 13:26:47 1095.76 77.43 6 < 37> 155.360 0.000
36 JUREK ANDRZEJ 3 103 13:22:05 1095.47 79.65 16 < 38> 150.170 0.000
37 PIETRZAK WIESŁAW 3 23 G 13:26:50 1095.37 81.86 7 < 43> 155.360 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
38 JUREK ANDRZEJ 3 22 G M 13:22:11 1094.67 84.07 17 < 45> 150.170 9.890
39 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 1 G 13:22:14 1094.27 86.28 6 < 42> 150.170 0.000
40 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 1 G M 13:28:17 1093.92 88.50 3 < 84> 156.740 9.670
41 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 6 G M 13:25:46 1093.80 90.71 2 < 48> 153.970 9.560
42 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 5 G M 13:22:31 1092.01 92.92 7 < 54> 150.170 9.440
43 PIETRZAK WIESŁAW 3 3 G 13:27:41 1088.85 95.13 8 < 62> 155.360 0.000
44 BŁOŃSKI MARIAN 3 29 G 13:22:39 1088.63 97.35 3 < 46> 149.850 0.000
45 JUREK ANDRZEJ 3 24 G 13:23:03 1087.79 99.56 18 < 47> 150.170 0.000
46 BŁOŃSKI MARIAN 3 17 G 13:23:20 1083.25 101.77 4 < 66> 149.850 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
47 JUREK ANDRZEJ 3 56 13:23:38 1083.22 103.98 19 < 51> 150.170 0.000
48 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 2 G 13:27:09 1083.15 106.19 3 < 49> 153.970 0.000
49 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 14 G M 13:27:13 1082.64 108.41 4 < 52> 153.970 8.670
50 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 1 G M 13:21:43 1082.60 110.62 43- 3- 3 148.010 8.560
51 JUREK ANDRZEJ 3 68 13:23:44 1082.44 112.83 20 < 56> 150.170 0.000
52 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 38 G 13:27:20 1081.76 115.04 5 < 55> 153.970 0.000
53 JUREK DARIUSZ 3 3 G M 13:24:11 1078.72 117.26 4 < 83> 150.140 8.220
54 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 3 G 13:24:26 1077.00 119.47 8 < 78> 150.170 0.000
55 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 4 G M 13:28:03 1076.34 121.68 6 < 58> 153.970 8.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
56 JUREK ANDRZEJ 3 26 G 13:24:32 1076.23 123.89 21 < 57> 150.170 0.000
57 JUREK ANDRZEJ 3 17 G M 13:24:34 1075.97 126.11 22 < 63> 150.170 7.780
58 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 35 G 13:28:06 1075.96 128.32 7 < 59> 153.970 0.000
59 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 12 G M 13:28:11 1075.34 130.53 8 < 60> 153.970 7.560
60 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 21 G 13:28:15 1074.83 132.74 9 < 69> 153.970 0.000
61 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 7 G M 13:23:00 1072.54 134.96 2 < 70> 148.010 7.330
62 PIETRZAK WIESŁAW 3 15 G M 13:29:53 1072.31 137.17 9 < 64> 155.360 7.220
63 JUREK ANDRZEJ 3 66 13:25:05 1072.01 139.38 23 < 72> 150.170 0.000
64 PIETRZAK WIESŁAW 3 9 G M 13:29:57 1071.82 141.59 10 < 65> 155.360 7.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
65 PIETRZAK WIESŁAW 3 13 G M 13:30:18 1069.24 143.81 11 < 67> 155.360 6.890
66 BŁOŃSKI MARIAN 3 19 G M 13:25:28 1066.80 146.02 5 < 73> 149.850 6.780
67 PIETRZAK WIESŁAW 3 11 G 13:30:39 1066.67 148.23 12 < 79> 155.360 0.000
68 PIETRZAK ANDRZEJ 3 14 G 13:32:09 1066.53 150.44 20- 1- 0 156.940 0.000
69 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 13 G 13:29:38 1064.55 152.65 10 < 74> 153.970 0.000
70 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 14 G M 13:24:07 1063.93 154.87 3 148.010 6.330
71 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 45 G M 13:26:36 1063.77 157.08 31- 1- 1 150.630 6.220
72 JUREK ANDRZEJ 3 18 G 13:26:24 1062.02 159.29 24 < 77> 150.170 0.000
73 BŁOŃSKI MARIAN 3 20 G 13:26:11 1061.39 161.50 6 149.850 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
74 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 23 G M 13:30:09 1060.77 163.72 11 < 75> 153.970 0.000
75 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 17 G 13:30:12 1060.40 165.93 12 < 76> 153.970 0.000
76 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 30 G 13:30:19 1059.55 168.14 13 < 90> 153.970 0.000
77 JUREK ANDRZEJ 3 133 13:26:52 1058.53 170.35 25 150.170 0.000
78 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 22 G 13:27:17 1055.43 172.57 9 < 81> 150.170 0.000
79 PIETRZAK WIESŁAW 3 79 13:32:18 1054.72 174.78 13 < 80> 155.360 0.000
80 PIETRZAK WIESŁAW 3 73 13:32:19 1054.60 176.99 14 < 82> 155.360 0.000
81 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 36 G 13:27:24 1054.57 179.20 10 < 87> 150.170 0.000
82 PIETRZAK WIESŁAW 3 41 G 13:32:21 1054.36 181.42 15 < 85> 155.360 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
83 JUREK DARIUSZ 3 27 G 13:27:24 1054.35 183.63 5 < 88> 150.140 0.000
84 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 5 G 13:34:01 1051.83 185.84 4 156.740 0.000
85 PIETRZAK WIESŁAW 3 93 13:33:16 1047.84 188.05 16 < 86> 155.360 0.000
86 PIETRZAK WIESŁAW 3 12 G M 13:33:29 1046.31 190.27 17 155.360 0.000
87 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 28 G 13:28:35 1045.87 192.48 11 150.170 0.000
88 JUREK DARIUSZ 3 23 G 13:28:39 1045.18 194.69 6 < 89> 150.140 0.000
89 JUREK DARIUSZ 3 17 G 13:28:41 1044.94 196.90 7 150.140 0.000
90 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 34 G 13:32:22 1044.81 199.12 14 < 91> 153.970 0.000
91 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 18 G 13:32:25 1044.45 201.33 15 153.970 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
92 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 16 G M 13:32:37 1043.04 0.00 16 153.970 0.000
93 JUREK ANDRZEJ 3 31 G 13:29:06 1042.12 0.00 26 150.170 0.000
94 JUREK ANDRZEJ 3 37 G 13:29:14 1041.16 0.00 27 150.170 0.000
95 BŁOŃSKI MARIAN 3 24 G M 13:29:04 1040.14 0.00 7 149.850 0.000
96 JUREK ANDRZEJ 3 62 13:29:52 1036.61 0.00 28 150.170 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 30.04.17 ŁĘKNICA-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 PIETRZAK WIESŁAW 3 33 5 13 59.43
2 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 34 5 21 53.91
3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 89 4 22 45.90
4 JUREK ANDRZEJ 3 126 4 24 42.00
5 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 55 3 8 20.66
6 BŁOŃSKI MARIAN 3 30 2 6 19.62
7 MUSIALIK WOJCIECH 3 33 2 3 19.24
8 SOBOŃ RYSZARD 3 18 2 4 12.96
9 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 35 1 2 8.95
10 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 33 0 3 0.00
11 SZYDEŁKO ZDZISŁAW-I 3 25 0 0 0.00
12 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 18 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 30.04.17 ŁĘKNICA-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 PIETRZAK WIESŁAW 3 33 6 13 78.37
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 89 6 22 78.19
3 JUREK ANDRZEJ 3 126 6 24 77.23
4 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 34 6 21 72.20
5 BŁOŃSKI MARIAN 3 30 6 6 44.76
6 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 55 6 8 43.42
7 SOBOŃ RYSZARD 3 18 4 4 27.92
8 MUSIALIK WOJCIECH 3 33 3 3 27.05
9 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 33 3 3 26.86
10 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 35 2 2 17.81
11 SZYDEŁKO ZDZISŁAW-I 3 25 0 0 0.00
12 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 18 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 1
------------------------
z lotu ŁĘKNICA-1 z dnia 30.04.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,30,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 152.238 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 12
4.Ilość wysłanych gołębi................: 529
5.Ilość konkursów.......................: 106
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1231.39
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1011.30
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,36,10
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,02,15
10.Czas trwania konkursu.................:26 min. 5 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 14.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 12 | 529 | 106 |20.04|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 12 | 529 | 106 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 1.
z lotu ŁĘKNICA-1, w dniu 30.04.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 PIETRZAK WIESŁAW 3 22 G M 10:36:10 1231.39 1.89 33- 13- 5 155.360 14.000
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 43 G 10:33:57 1211.54 3.78 89- 22- 4 150.170 0.000
3 PIETRZAK WIESŁAW 3 21 G M 10:38:18 1210.91 5.67 2 < 6> 155.360 13.810
4 JUREK ANDRZEJ 3 24 G 10:34:19 1207.96 7.56 126- 24- 4 150.170 0.000
5 JUREK ANDRZEJ 3 45 G 10:35:52 1193.09 9.45 2 < 10> 150.170 0.000
6 PIETRZAK WIESŁAW 3 13 G 10:40:22 1191.72 11.34 3 < 7> 155.360 0.000
7 PIETRZAK WIESŁAW 3 76 10:40:28 1190.80 13.23 4 < 23> 155.360 0.000
8 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 44 G M 10:36:36 1186.18 15.12 2 < 11> 150.170 13.330
9 BŁOŃSKI MARIAN 3 26 G M 10:36:39 1183.18 17.01 30- 6- 2 149.850 13.240
10 JUREK ANDRZEJ 3 40 G 10:38:06 1172.29 18.90 3 < 14> 150.170 0.000
11 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 37 G 10:39:18 1161.41 20.79 3 < 13> 150.170 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12 MUSIALIK WOJCIECH 3 30 G M 10:43:06 1158.23 22.68 33- 3- 2 154.160 12.950
13 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 61 10:39:47 1157.08 24.57 4 < 15> 150.170 0.000
14 JUREK ANDRZEJ 3 23 G M 10:40:05 1154.41 26.47 4 < 20> 150.170 12.760
15 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 33 G 10:40:26 1151.32 28.36 5 < 18> 150.170 0.000
16 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 32 G M 10:44:08 1147.89 30.25 34- 21- 5 153.970 12.570
17 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 8 G 10:44:37 1143.77 32.14 2 < 19> 153.970 0.000
18 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 20 G M 10:41:21 1143.28 34.03 6 < 26> 150.170 12.380
19 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 12 G 10:44:41 1143.20 35.92 3 < 21> 153.970 0.000
20 JUREK ANDRZEJ 3 22 G M 10:41:58 1137.94 37.81 5 < 24> 150.170 12.190
21 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 14 G M 10:45:22 1137.43 39.70 4 < 22> 153.970 12.100
22 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 28 G 10:45:30 1136.31 41.59 5 < 35> 153.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23 PIETRZAK WIESŁAW 3 3 G 10:46:52 1135.12 43.48 5 < 25> 155.360 0.000
24 JUREK ANDRZEJ 3 60 10:42:21 1134.64 45.37 6 < 31> 150.170 0.000
25 PIETRZAK WIESŁAW 3 5 G M 10:47:42 1128.25 47.26 6 < 40> 155.360 11.710
26 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 80 10:43:12 1127.40 49.15 7 < 27> 150.170 0.000
27 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 78 10:43:25 1125.57 51.04 8 < 28> 150.170 0.000
28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 42 G M 10:43:29 1125.01 52.93 9 < 29> 150.170 11.430
29 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 18 G 10:43:33 1124.45 54.82 10 < 32> 150.170 0.000
30 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 44 G 10:50:09 1118.37 56.71 55- 8- 3 156.740 0.000
31 JUREK ANDRZEJ 3 66 10:45:13 1110.59 58.60 7 < 33> 150.170 0.000
32 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 47 G 10:45:30 1108.27 60.49 11 < 33> 150.170 0.000
33 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 59 10:45:34 1107.72 62.38 12 < 43> 150.170 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33 JUREK ANDRZEJ 3 19 G 10:45:34 1107.72 62.38 8 < 37> 150.170 0.000
35 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 7 G M 10:49:04 1107.17 66.16 6 < 42> 153.970 10.760
36 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 16 G 10:46:09 1106.35 68.05 33- 3- 0 150.630 0.000
37 JUREK ANDRZEJ 3 94 10:45:59 1104.33 69.94 9 < 39> 150.170 0.000
38 SOBOŃ RYSZARD 3 16 G 10:48:51 1104.00 71.83 18- 4- 2 153.290 0.000
39 JUREK ANDRZEJ 3 44 G M 10:46:07 1103.25 73.72 10 < 49> 150.170 10.380
40 PIETRZAK WIESŁAW 3 47 G M 10:50:53 1102.76 75.61 7 < 47> 155.360 10.290
41 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 44 G 10:46:41 1102.04 77.50 2 < 85> 150.630 0.000
42 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 6 G M 10:49:55 1100.44 79.40 7 < 44> 153.970 10.100
43 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 5 G 10:46:35 1099.48 81.29 13 < 45> 150.170 0.000
44 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 27 G 10:50:06 1099.00 83.18 8 < 52> 153.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
45 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 21 G 10:46:42 1098.54 85.07 14 < 46> 150.170 0.000
46 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 60 10:47:13 1094.40 86.96 15 < 50> 150.170 0.000
47 PIETRZAK WIESŁAW 3 12 G M 10:51:58 1094.34 88.85 8 < 47> 155.360 9.620
47 PIETRZAK WIESŁAW 3 11 G 10:51:58 1094.34 88.85 9 < 70> 155.360 0.000
49 JUREK ANDRZEJ 3 26 G 10:47:26 1092.68 92.63 11 < 73> 150.170 0.000
50 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 58 10:47:30 1092.15 94.52 16 < 51> 150.170 0.000
51 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 16 G 10:47:41 1090.69 96.41 17 < 56> 150.170 0.000
52 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 16 G 10:51:17 1089.80 98.30 9 < 58> 153.970 0.000
53 BŁOŃSKI MARIAN 3 19 G 10:47:36 1089.03 100.19 2 < 81> 149.850 0.000
54 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 2 G M 10:53:57 1088.16 102.08 35- 2- 1 156.640 8.950
55 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 25 G 10:54:01 1087.65 103.97 2 156.640 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
56 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 25 G M 10:48:19 1085.70 105.86 18 < 69> 150.170 8.760
57 SOBOŃ RYSZARD 3 10 G M 10:51:18 1084.86 107.75 2 < 101> 153.290 8.670
58 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 24 G 10:52:16 1082.26 109.64 10 < 59> 153.970 0.000
59 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 30 G 10:52:17 1082.14 111.53 11 < 60> 153.970 0.000
60 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 23 G M 10:52:20 1081.76 113.42 12 < 61> 153.970 8.380
61 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 4 G M 10:52:34 1079.99 115.31 13 < 62> 153.970 0.000
62 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 15 G 10:52:52 1077.72 117.20 14 < 63> 153.970 0.000
63 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 17 G 10:53:39 1071.84 119.09 15 < 64> 153.970 0.000
64 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 37 G 10:53:44 1071.22 120.98 16 < 65> 153.970 0.000
65 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 2 G 10:53:49 1070.60 122.87 17 < 68> 153.970 0.000
66 MUSIALIK WOJCIECH 3 20 G 10:54:38 1065.87 124.76 2 < 82> 154.160 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
67 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 4 G M 10:57:13 1064.69 126.65 2 < 71> 156.740 7.710
68 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 38 G 10:55:13 1060.28 128.54 18 < 95> 153.970 0.000
69 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 39 G 10:51:42 1059.77 130.43 19 < 80> 150.170 0.000
70 PIETRZAK WIESŁAW 3 51 10:56:54 1057.59 132.33 10 < 72> 155.360 0.000
71 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 2 G M 10:58:14 1057.39 134.22 3 < 83> 156.740 7.330
72 PIETRZAK WIESŁAW 3 8 G M 10:56:56 1057.35 136.11 11 < 90> 155.360 0.000
73 JUREK ANDRZEJ 3 33 G 10:52:05 1056.92 138.00 12 < 74> 150.170 0.000
74 JUREK ANDRZEJ 3 84 10:52:07 1056.67 139.89 13 < 75> 150.170 0.000
75 JUREK ANDRZEJ 3 27 G 10:52:08 1056.54 141.78 14 < 76> 150.170 0.000
76 JUREK ANDRZEJ 3 133 10:52:11 1056.17 143.67 15 < 77> 150.170 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
77 JUREK ANDRZEJ 3 113 10:52:42 1052.35 145.56 16 < 78> 150.170 0.000
78 JUREK ANDRZEJ 3 30 G M 10:52:50 1051.37 147.45 17 < 79> 150.170 6.670
79 JUREK ANDRZEJ 3 18 G 10:53:02 1049.90 149.34 18 < 84> 150.170 0.000
80 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 67 10:53:03 1049.77 151.23 20 < 94> 150.170 0.000
81 BŁOŃSKI MARIAN 3 24 G M 10:52:47 1049.49 153.12 3 < 87> 149.850 6.380
82 MUSIALIK WOJCIECH 3 5 G M 10:57:00 1048.71 155.01 3 154.160 6.290
83 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 33 G 10:59:57 1045.28 156.90 4 < 89> 156.740 0.000
84 JUREK ANDRZEJ 3 48 G 10:53:45 1044.66 158.79 19 < 86> 150.170 0.000
85 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 24 G 10:54:38 1041.46 160.68 3 150.630 0.000
86 JUREK ANDRZEJ 3 52 10:54:23 1040.08 162.57 20 < 91> 150.170 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
87 BŁOŃSKI MARIAN 3 21 G 10:55:18 1031.32 164.46 4 < 88> 149.850 0.000
88 BŁOŃSKI MARIAN 3 5 G 10:55:25 1030.49 166.35 5 < 100> 149.850 0.000
89 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 6 G M 11:02:23 1028.59 168.24 5 < 92> 156.740 5.620
90 PIETRZAK WIESŁAW 3 6 G 11:01:11 1027.63 170.13 12 < 102> 155.360 0.000
91 JUREK ANDRZEJ 3 21 G 10:56:08 1027.62 172.02 21 < 97> 150.170 0.000
92 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 27 G 11:02:45 1026.12 173.91 6 < 93> 156.740 0.000
93 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 24 G 11:02:52 1025.34 175.80 7 < 104> 156.740 0.000
94 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 34 G 10:56:31 1024.94 177.69 21 < 99> 150.170 0.000
95 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 22 G M 11:00:33 1022.72 179.58 19 < 96> 153.970 0.000
96 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 11 G M 11:00:40 1021.93 181.47 20 < 106> 153.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
97 JUREK ANDRZEJ 3 31 G 10:57:00 1021.57 183.36 22 < 98> 150.170 0.000
98 JUREK ANDRZEJ 3 9 G 10:57:01 1021.45 185.26 23 < 105> 150.170 0.000
99 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 17 G 10:57:24 1018.79 187.15 22 150.170 0.000
100 BŁOŃSKI MARIAN 3 23 G 10:57:19 1017.20 189.04 6 149.850 0.000
101 SOBOŃ RYSZARD 3 22 G 11:00:46 1016.74 190.93 3 < 103> 153.290 0.000
102 PIETRZAK WIESŁAW 3 16 G 11:02:50 1016.53 192.82 13 155.360 0.000
103 SOBOŃ RYSZARD 3 11 G M 11:00:48 1016.51 194.71 4 153.290 4.290
104 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 14 G 11:04:29 1014.61 196.60 8 156.740 0.000
105 JUREK ANDRZEJ 3 56 10:58:10 1013.52 198.49 24 150.170 0.000
106 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 26 G M 11:02:15 1011.30 200.38 21 153.970 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
107 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 12 G 10:59:26 1008.01 0.00 4 150.630 0.000
108 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 24 G M 10:59:06 1007.18 0.00 23 150.170 0.000
109 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 54 11:05:46 1006.25 0.00 9 156.740 0.000
110 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 41 G 10:59:50 1005.32 0.00 5 150.630 0.000
111 JUREK ANDRZEJ 3 17 G 10:59:24 1005.15 0.00 25 150.170 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
MŁODE
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Typowane [ 1]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 1 JUREK ANDRZEJ 3 2 3 5 7 5 22 431.34 28.1
2 2 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 3 8 7 1 5 24 357.76 27.3
3 4 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 1 6 5 3 4 19 306.96 22.8
4 5 MUSIALIK WOJCIECH 3 3 1 6 3 4 17 291.08 19.9
5 7 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 4 2 5 1 4 16 270.42 18.7
6 6 PIETRZAK WIESŁAW 3 4 5 2 3 3 17 259.23 21.9
7 3 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 5 7 4 2 0 18 226.25 16.7
8 10 PIETRZAK HENRYK 3 1 1 3 2 4 11 204.81 19.0
9 9 PIETRZAK ANDRZEJ 3 5 4 1 2 2 14 195.66 26.3
10 8 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 7 0 4 2 -- 13 162.36 19.7
11 11 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 1 1 2 2 2 8 136.53 8.1
12 12 JUREK DARIUSZ 3 1 0 1 1 -- 3 45.47 6.0
13 13 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 0 0 0 -- -- 0 0.00 2.5
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Całość [ 4]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 1 JUREK ANDRZEJ 3 7 7 7 7 7 35 715.88 28.1
2 3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 7 7 7 7 7 35 681.14 18.7
3 2 PIETRZAK WIESŁAW 3 7 7 7 7 7 35 678.18 21.9
4 5 PIETRZAK ANDRZEJ 3 7 7 4 7 6 31 552.77 26.3
5 7 MUSIALIK WOJCIECH 3 7 5 7 7 6 32 536.41 19.9
6 9 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 6 7 7 5 7 32 521.29 27.3
7 8 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 1 7 7 7 6 28 495.68 22.8
8 4 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 7 7 7 7 1 29 482.70 16.7
9 10 PIETRZAK HENRYK 3 7 3 7 5 6 28 440.05 19.0
10 6 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 7 7 7 6 -- 27 394.70 19.7
11 11 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 5 2 2 3 2 14 208.36 8.1
12 12 JUREK DARIUSZ 3 3 0 3 1 -- 7 95.72 6.0
13 13 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 2 0 0 -- -- 2 10.54 2.5
Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO IMIE |NR|NUMER OBRĄCZKI |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
| | |Se| RODOWEJ | | | |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 25 0 4 135.07 984.880
2 JUREK ANDRZEJ 3 135 0 4 219.91 984.880
3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 50 0 4 225.26 984.870
4 JUREK ANDRZEJ 3 33 0 4 351.08 858.980
5 PIETRZAK WIESŁAW 3 60 0 4 362.05 1005.750
6 PIETRZAK WIESŁAW 3 58 0 4 376.05 821.250
7 MUSIALIK WOJCIECH 3 28 0 4 508.49 1000.820
8 PIETRZAK ANDRZEJ 3 29 0 3 107.79 596.690
9 JUREK ANDRZEJ 3 36 0 3 132.33 650.120
10 JUREK ANDRZEJ 3 3 0 3 134.70 761.000
11 JUREK ANDRZEJ 3 130 0 3 152.42 650.120
12 JUREK ANDRZEJ 3 92 0 3 163.27 650.120
13 MUSIALIK WOJCIECH 3 49 0 3 164.00 720.770
14 PIETRZAK WIESŁAW 3 103 0 3 167.62 540.040
15 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 107 0 3 173.40 524.200
16 JUREK ANDRZEJ 3 78 0 3 183.88 761.000
17 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIA 3 15 0 3 191.80 719.200
18 PIETRZAK WIESŁAW 3 90 0 3 217.82 724.540
19 MUSIALIK WOJCIECH 3 62 0 3 247.68 720.770
20 JUREK ANDRZEJ 3 37 0 3 255.49 524.220
21 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 19 0 3 256.51 708.800
22 PIETRZAK ANDRZEJ 3 39 0 3 260.06 544.670
23 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 98 0 3 264.41 544.090
24 JUREK ANDRZEJ 3 42 0 3 280.53 761.000
25 PIETRZAK WIESŁAW 3 57 0 3 286.21 665.890
26 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 18 0 3 288.66 771.090
27 MUSIALIK WOJCIECH 3 36 0 3 292.37 662.080
28 PIETRZAK WIESŁAW 3 84 0 3 292.88 776.430
29 JUREK ANDRZEJ 3 40 0 3 294.03 650.120
30 PIETRZAK WIESŁAW 3 34 0 3 301.75 850.390
31 PIETRZAK ANDRZEJ 3 58 0 3 314.45 670.540
32 PIETRZAK ANDRZEJ 3 22 0 3 319.78 596.690
33 JUREK ANDRZEJ 3 10 0 3 319.95 761.000
34 PIETRZAK ANDRZEJ 3 7 0 3 324.00 655.350
35 PIETRZAK HENRYK 3 8 0 3 329.93 544.950
36 PIETRZAK HENRYK 3 30 0 3 335.10 855.290
37 JUREK ANDRZEJ 3 49 0 3 336.40 834.710
38 PIETRZAK WIESŁAW 3 74 0 3 342.84 776.430
39 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 39 0 3 352.10 576.410
40 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIA 3 36 0 3 363.67 534.430
41 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 95 0 3 375.07 544.090
42 PIETRZAK WIESŁAW 3 59 0 3 377.45 776.430
43 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIA 3 17 0 3 381.71 772.670
44 PIETRZAK WIESŁAW 3 69 0 3 385.23 650.580
45 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 33 0 3 390.45 658.910
46 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIA 3 32 0 3 392.18 719.200
47 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIA 3 8 0 3 420.47 719.200
48 MUSIALIK WOJCIECH 3 37 0 3 467.90 662.080
49 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 66 0 3 533.32 544.090
50 JUREK ANDRZEJ 3 123 0 2 6.94 300.340
51 JUREK ANDRZEJ 3 132 0 2 34.11 484.930
52 JUREK ANDRZEJ 3 110 0 2 36.48 374.050
53 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 46 0 2 36.87 499.930
54 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 78 0 2 49.57 313.480
55 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 42 0 2 53.53 513.220
56 JUREK ANDRZEJ 3 93 0 2 70.39 610.830
57 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 64 0 2 88.39 387.350
58 JUREK ANDRZEJ 3 64 0 2 95.26 610.830
59 JUREK ANDRZEJ 3 47 0 2 97.71 374.050
60 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 51 0 2 100.08 374.030
61 JUREK ANDRZEJ 3 19 0 2 102.64 426.240
62 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 25 0 2 107.66 439.160
63 PIETRZAK ANDRZEJ 3 50 0 2 109.39 313.880
64 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 40 0 2 115.30 387.090
65 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 88 0 2 118.58 558.630
66 JUREK ANDRZEJ 3 111 0 2 120.94 374.050
67 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 116 0 2 120.96 426.240
68 PIETRZAK ANDRZEJ 3 49 0 2 123.02 498.410
69 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 73 0 2 125.07 558.630
70 PIETRZAK ANDRZEJ 3 45 0 2 125.14 313.880
71 JUREK ANDRZEJ 3 99 0 2 125.33 374.050
72 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIA 3 16 0 2 129.39 433.930
73 PIETRZAK WIESŁAW 3 50 0 2 130.47 510.530
74 PIETRZAK ANDRZEJ 3 1 0 2 132.56 439.750
75 JUREK ANDRZEJ 3 21 0 2 133.45 499.950
76 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 79 0 2 137.03 313.480
77 PIETRZAK WIESŁAW 3 51 0 2 137.65 384.680
78 MUSIALIK WOJCIECH 3 59 0 2 138.14 382.030
79 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 102 0 2 138.64 484.940
80 PIETRZAK ANDRZEJ 3 6 0 2 140.13 439.750
81 PIETRZAK WIESŁAW 3 70 0 2 141.84 310.720
82 PIETRZAK WIESŁAW 3 80 0 2 145.22 436.570
83 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMI 3 75 0 2 145.67 313.480
84 JUREK DARIUSZ 3 35 0 2 149.27 373.990
85 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIA 3 33 0 2 150.70 492.710
86 JUREK ANDRZEJ 3 65 0 2 150.78 610.830
87 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 103 0 2 151.31 374.030
88 JUREK ANDRZEJ 3 112 0 2 153.99 300.340
89 PIETRZAK ANDRZEJ 3 44 0 2 154.82 513.600
90 PIETRZAK ANDRZEJ 3 41 0 2 155.01 313.880
91 PIETRZAK ANDRZEJ 3 57 0 2 155.76 387.730
92 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 21 0 2 158.30 484.940
93 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIA 3 5 0 2 163.72 492.710
94 MUSIALIK WOJCIECH 3 23 0 2 176.91 434.210
95 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 22 0 2 178.08 300.340
96 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIA 3 38 0 2 179.75 307.940
97 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 17 0 2 181.80 374.030
98 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 27 0 2 181.97 313.280
99 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 27 0 2 182.33 610.840
100 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 38 0 2 183.18 610.840
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 16.09.17 HALLE
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 70 5 24 140.44
2 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 33 5 12 126.81
3 MUSIALIK WOJCIECH 3 36 4 6 103.74
4 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 24 4 6 103.41
5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 77 4 16 101.32
6 PIETRZAK HENRYK 3 29 4 6 98.13
7 PIETRZAK WIESŁAW 3 88 3 13 75.71
8 PIETRZAK ANDRZEJ 3 34 2 6 49.45
9 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 24 2 2 46.60
10 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 44 0 1 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 16.09.17 HALLE
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 70 7 24 204.06
2 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 33 7 12 188.44
3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 77 7 16 188.23
4 PIETRZAK WIESŁAW 3 88 7 13 184.50
5 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 24 6 6 155.83
6 MUSIALIK WOJCIECH 3 36 6 6 154.62
7 PIETRZAK ANDRZEJ 3 34 6 6 144.18
8 PIETRZAK HENRYK 3 29 6 6 141.21
9 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 24 2 2 46.60
10 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 44 1 1 20.11
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 5
------------------------
z lotu HALLE z dnia 16.09.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,00,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 338.451 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 10
4.Ilość wysłanych gołębi................: 459
5.Ilość konkursów.......................: 92
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1294.51
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1186.08
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,18,36
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,42,15
10.Czas trwania konkursu.................:23 min. 39 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 10 | 459 | 92 |20.04|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 10 | 459 | 92 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 5.
z lotu HALLE, w dniu 16.09.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 25 GSM 12:18:36 1294.51 2.18 70- 24- 5 334.760 30.000
2 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 33 G 12:21:45 1294.14 4.36 33- 12- 5 338.740 0.000
3 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 35 GSM 12:22:02 1290.71 6.54 24- 6- 4 338.210 29.780
4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 50 GSM 12:19:29 1290.14 8.71 77- 16- 4 334.770 29.670
5 JUREK ANDRZEJ 3 3 GSM 12:19:31 1289.94 10.89 2 < 7> 334.760 29.560
6 MUSIALIK WOJCIECH 3 49 GSM 12:23:02 1287.82 13.07 36- 6- 4 338.740 29.450
7 JUREK ANDRZEJ 3 16 G 12:21:18 1281.13 15.25 3 < 8> 334.760 0.000
8 JUREK ANDRZEJ 3 57 G 12:22:25 1275.68 17.43 4 < 9> 334.760 0.000
9 JUREK ANDRZEJ 3 42 G 12:23:30 1270.44 19.61 5 < 15> 334.760 0.000
10 MUSIALIK WOJCIECH 3 2 G 12:27:49 1264.82 21.79 2 < 13> 338.740 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 PIETRZAK WIESŁAW 3 88 GSM 12:28:46 1264.52 23.97 88- 13- 3 339.860 28.900
12 PIETRZAK WIESŁAW 3 74 G 12:29:01 1263.34 26.14 2 < 32> 339.860 0.000
13 MUSIALIK WOJCIECH 3 62 GSM 12:28:18 1262.54 28.32 3 < 56> 338.740 28.680
14 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 22 G 12:28:38 1259.00 30.50 2 < 29> 338.210 0.000
15 JUREK ANDRZEJ 3 132 G 12:25:57 1258.73 32.68 6 < 16> 334.760 0.000
16 JUREK ANDRZEJ 3 64 GSM 12:25:58 1258.65 34.86 7 < 20> 334.760 28.350
17 PIETRZAK HENRYK 3 4 GSM 12:31:22 1258.37 37.04 29- 6- 4 341.480 28.240
18 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 21 G 12:26:16 1257.27 39.22 2 < 19> 334.770 0.000
19 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 27 GSM 12:26:27 1256.41 41.39 3 < 26> 334.770 28.020
20 JUREK ANDRZEJ 3 78 GSM 12:26:40 1255.35 43.57 8 < 21> 334.760 27.910
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 JUREK ANDRZEJ 3 15 G 12:26:41 1255.27 45.75 9 < 22> 334.760 0.000
22 JUREK ANDRZEJ 3 74 G 12:26:44 1255.04 47.93 10 < 23> 334.760 0.000
23 JUREK ANDRZEJ 3 65 G 12:26:45 1254.96 50.11 11 < 24> 334.760 0.000
24 JUREK ANDRZEJ 3 114 G 12:26:46 1254.88 52.29 12 < 28> 334.760 0.000
25 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 24 G 12:30:47 1250.96 54.47 2 < 31> 338.740 0.000
26 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 73 G 12:27:42 1250.54 56.64 4 < 44> 334.770 0.000
27 PIETRZAK HENRYK 3 30 GSM 12:33:08 1250.23 58.82 2 < 72> 341.480 27.140
28 JUREK ANDRZEJ 3 60 G 12:28:05 1248.72 61.00 13 < 30> 334.760 0.000
29 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 18 GSM 12:30:53 1248.55 63.18 3 < 57> 338.210 26.920
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
30 JUREK ANDRZEJ 3 93 G 12:28:12 1248.17 65.36 14 < 38> 334.760 0.000
31 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 30 G 12:31:26 1247.97 67.54 3 < 33> 338.740 0.000
32 PIETRZAK WIESŁAW 3 91 G 12:32:25 1247.57 69.72 3 < 34> 339.860 0.000
33 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 5 GSM 12:31:32 1247.51 71.90 4 < 35> 338.740 26.480
34 PIETRZAK WIESŁAW 3 59 GSM 12:32:32 1247.04 74.07 4 < 43> 339.860 26.370
35 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 15 GSM 12:31:40 1246.90 76.25 5 < 36> 338.740 26.260
36 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 34 GSM 12:31:48 1246.28 78.43 6 < 41> 338.740 26.150
37 PIETRZAK ANDRZEJ 3 31 G 12:34:13 1245.26 80.61 34- 6- 2 341.470 0.000
38 JUREK ANDRZEJ 3 49 G 12:29:22 1242.77 82.79 15 < 39> 334.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
39 JUREK ANDRZEJ 3 4 G 12:29:34 1241.85 84.97 16 < 45> 334.760 0.000
40 PIETRZAK ANDRZEJ 3 49 GSM 12:35:03 1241.48 87.15 2 < 47> 341.470 25.710
41 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 32 G 12:33:24 1238.99 89.32 7 < 42> 338.740 0.000
42 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 19 G 12:33:27 1238.76 91.50 8 < 49> 338.740 0.000
43 PIETRZAK WIESŁAW 3 84 G 12:34:36 1237.66 93.68 5 < 53> 339.860 0.000
44 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 111 G 12:30:56 1235.62 95.86 5 < 46> 334.770 0.000
45 JUREK ANDRZEJ 3 80 G 12:30:56 1235.58 98.04 17 < 50> 334.760 0.000
46 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 102 G 12:31:34 1232.74 100.22 6 < 48> 334.770 0.000
47 PIETRZAK ANDRZEJ 3 48 G 12:37:13 1231.78 102.40 3 < 58> 341.470 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
48 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 88 G 12:31:56 1231.07 104.58 7 < 51> 334.770 0.000
49 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 8 GSM 12:36:03 1227.10 106.75 9 < 63> 338.740 24.730
50 JUREK ANDRZEJ 3 135 GSM 12:32:54 1226.68 108.93 18 < 52> 334.760 24.620
51 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 34 G 12:33:25 1224.40 111.11 8 < 59> 334.770 0.000
52 JUREK ANDRZEJ 3 33 G 12:33:28 1224.14 113.29 19 < 55> 334.760 0.000
53 PIETRZAK WIESŁAW 3 90 G 12:37:40 1223.99 115.47 6 < 54> 339.860 0.000
54 PIETRZAK WIESŁAW 3 111 G 12:37:47 1223.47 117.65 7 < 65> 339.860 0.000
55 JUREK ANDRZEJ 3 10 G 12:33:38 1223.39 119.83 20 < 67> 334.760 0.000
56 MUSIALIK WOJCIECH 3 28 GSM 12:37:03 1222.67 122.00 4 < 75> 338.740 23.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
57 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 32 G 12:36:41 1222.37 124.18 4 < 61> 338.210 0.000
58 PIETRZAK ANDRZEJ 3 7 GSM 12:40:24 1217.80 126.36 4 < 74> 341.470 23.740
59 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 7 G 12:34:56 1217.64 128.54 9 < 66> 334.770 0.000
60 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 40 GSM 12:35:48 1215.41 130.72 24- 2- 2 335.210 23.520
61 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 28 GSM 12:38:20 1215.13 132.90 5 < 62> 338.210 23.410
62 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 5 GSM 12:38:29 1214.47 135.08 6 338.210 23.300
63 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 17 GSM 12:39:10 1213.40 137.25 10 < 68> 338.740 23.190
64 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 9 GSM 12:36:46 1211.17 139.43 2 335.210 23.080
65 PIETRZAK WIESŁAW 3 94 G 12:40:48 1210.33 141.61 8 < 83> 339.860 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
66 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 20 G 12:37:19 1207.18 143.79 10 < 69> 334.770 0.000
67 JUREK ANDRZEJ 3 27 G 12:37:32 1206.20 145.97 21 < 71> 334.760 0.000
68 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 23 G 12:41:18 1204.20 148.15 11 < 90> 338.740 0.000
69 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 19 G 12:38:26 1202.33 150.33 11 < 70> 334.770 0.000
70 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 47 GSM 12:39:27 1197.96 152.51 12 < 79> 334.770 22.420
71 JUREK ANDRZEJ 3 23 G 12:39:29 1197.78 154.68 22 < 78> 334.760 0.000
72 PIETRZAK HENRYK 3 36 G 12:45:45 1195.03 156.86 3 < 73> 341.480 0.000
73 PIETRZAK HENRYK 3 48 GSM 12:45:59 1194.06 159.04 4 < 84> 341.480 22.090
74 PIETRZAK ANDRZEJ 3 37 G 12:46:04 1193.67 161.22 5 < 76> 341.470 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
75 MUSIALIK WOJCIECH 3 20 G 12:43:47 1193.66 163.40 5 < 77> 338.740 0.000
76 PIETRZAK ANDRZEJ 3 11 G 12:46:06 1193.53 165.58 6 341.470 0.000
77 MUSIALIK WOJCIECH 3 17 GSM 12:43:53 1193.24 167.76 6 338.740 21.650
78 JUREK ANDRZEJ 3 13 G 12:40:51 1191.95 169.93 23 < 82> 334.760 0.000
79 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 44 G 12:41:20 1189.94 172.11 13 < 80> 334.770 0.000
80 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 117 G 12:41:34 1188.96 174.29 14 < 81> 334.770 0.000
81 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 38 GSM 12:41:36 1188.81 176.47 15 < 92> 334.770 21.210
82 JUREK ANDRZEJ 3 12 G 12:41:36 1188.78 178.65 24 334.760 0.000
83 PIETRZAK WIESŁAW 3 69 G 12:45:54 1188.74 180.83 9 < 85> 339.860 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
84 PIETRZAK HENRYK 3 40 G 12:47:19 1188.51 183.01 5 < 86> 341.480 0.000
85 PIETRZAK WIESŁAW 3 21 G 12:45:58 1188.46 185.19 10 < 87> 339.860 0.000
86 PIETRZAK HENRYK 3 38 GSM 12:47:22 1188.31 187.36 6 341.480 20.660
87 PIETRZAK WIESŁAW 3 34 G 12:46:02 1188.18 189.54 11 < 88> 339.860 0.000
88 PIETRZAK WIESŁAW 3 60 GSM 12:46:04 1188.05 191.72 12 < 88> 339.860 20.440
88 PIETRZAK WIESŁAW 3 106 G 12:46:04 1188.05 191.72 13 339.860 0.000
90 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 21 G 12:45:27 1186.69 196.08 12 338.740 0.000
91 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 24 G 12:47:35 1186.68 198.26 44- 1- 0 341.270 0.000
92 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 15 G 12:42:15 1186.08 200.44 16 334.770 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
93 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 4 G 12:42:16 1186.01 0.00 17 334.770 0.000
94 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 16 G 12:42:26 1185.31 0.00 18 334.770 0.000
95 JUREK ANDRZEJ 3 73 G 12:43:34 1180.53 0.00 25 334.760 0.000
96 PIETRZAK ANDRZEJ 3 18 G 12:49:23 1179.99 0.00 7 341.470 0.000
97 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 9 G 12:43:44 1179.88 0.00 19 334.770 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 10.09.17 TORGAU
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 77 7 28 158.07
2 MUSIALIK WOJCIECH 3 40 3 8 62.68
3 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 26 3 7 59.48
4 PIETRZAK WIESŁAW 3 94 3 22 57.05
5 PIETRZAK ANDRZEJ 3 39 2 12 46.77
6 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 46 2 6 45.51
7 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 57 2 7 44.84
8 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 30 2 3 44.51
9 PIETRZAK HENRYK 3 32 2 5 44.51
10 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 96 1 16 26.33
11 JUREK DARIUSZ 3 22 1 1 23.55
12 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 37 1 5 21.54
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 10.09.17 TORGAU
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 96 7 16 181.52
2 JUREK ANDRZEJ 3 77 7 28 179.42
3 PIETRZAK WIESŁAW 3 94 7 22 178.08
4 PIETRZAK ANDRZEJ 3 39 7 12 168.41
5 MUSIALIK WOJCIECH 3 40 7 8 160.27
6 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 57 7 7 160.09
7 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 26 7 7 151.76
8 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 46 6 6 136.86
9 PIETRZAK HENRYK 3 32 5 5 105.34
10 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 37 5 5 100.81
11 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 30 3 3 62.43
12 JUREK DARIUSZ 3 22 1 1 23.55
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 4
------------------------
z lotu TORGAU z dnia 10.09.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,15,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 279.678 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 12
4.Ilość wysłanych gołębi................: 596
5.Ilość konkursów.......................: 120
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1196.30
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 998.14
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,10,04
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,51,35
10.Czas trwania konkursu.................:41 min. 31 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 27.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 12 | 596 | 120 |20.13|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 12 | 596 | 120 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 4.
z lotu TORGAU, w dniu 10.09.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 PIETRZAK WIESŁAW 3 23 G 12:10:04 1196.30 1.68 94- 22- 3 281.210 0.000
2 MUSIALIK WOJCIECH 3 9 G 12:10:43 1188.08 3.36 40- 8- 3 280.050 0.000
3 JUREK ANDRZEJ 3 93 G 12:08:31 1182.23 5.03 77- 28- 7 276.070 0.000
4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 38 G 12:08:42 1181.30 6.71 96- 16- 1 276.070 0.000
5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 54 G 12:10:10 1173.93 8.39 2 < 8> 276.070 0.000
6 PIETRZAK ANDRZEJ 3 58 G 12:16:57 1168.88 10.07 39- 12- 2 282.810 0.000
7 PIETRZAK ANDRZEJ 3 44 G 12:16:59 1168.72 11.74 2 < 26> 282.810 0.000
8 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 90 G 12:11:22 1167.97 13.42 3 < 9> 276.070 0.000
9 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 46 GSM 12:11:39 1166.58 15.10 4 < 10> 276.070 26.330
10 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 82 G 12:12:11 1163.95 16.78 5 < 17> 276.070 0.000
11 PIETRZAK WIESŁAW 3 24 G 12:16:52 1162.67 18.46 2 < 15> 281.210 0.000
12 JUREK ANDRZEJ 3 55 G 12:12:53 1160.53 20.13 2 < 13> 276.070 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 JUREK ANDRZEJ 3 25 GSM 12:12:59 1160.04 21.81 3 < 20> 276.070 25.990
14 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 111 G 12:18:41 1159.74 23.49 57- 7- 2 282.610 0.000
15 PIETRZAK WIESŁAW 3 80 G 12:18:07 1156.69 25.17 3 < 24> 281.210 0.000
16 MUSIALIK WOJCIECH 3 23 G 12:17:11 1156.36 26.85 2 < 35> 280.050 0.000
17 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 116 G 12:13:59 1155.19 28.52 6 < 43> 276.070 0.000
18 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 42 GSM 12:19:57 1153.75 30.20 2 < 19> 282.610 25.570
19 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 105 G 12:20:38 1150.54 31.88 3 < 25> 282.610 0.000
20 JUREK ANDRZEJ 3 108 G 12:17:02 1140.63 33.56 4 < 22> 276.070 0.000
21 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 19 G 12:20:41 1137.36 35.23 26- 7- 3 279.430 0.000
22 JUREK ANDRZEJ 3 36 G 12:17:52 1136.71 36.91 5 < 23> 276.070 0.000
23 JUREK ANDRZEJ 3 135 GSM 12:17:53 1136.64 38.59 6 < 28> 276.070 25.150
24 PIETRZAK WIESŁAW 3 50 G 12:22:57 1134.14 40.27 4 < 27> 281.210 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 7 G 12:24:26 1133.01 41.95 4 < 75> 282.610 0.000
26 PIETRZAK ANDRZEJ 3 12 G 12:24:43 1132.52 43.62 3 < 41> 282.810 0.000
27 PIETRZAK WIESŁAW 3 68 G 12:23:32 1131.48 45.30 5 < 29> 281.210 0.000
28 JUREK ANDRZEJ 3 3 G 12:19:41 1128.28 46.98 7 < 33> 276.070 0.000
29 PIETRZAK WIESŁAW 3 97 G 12:24:53 1125.37 48.66 6 < 30> 281.210 0.000
30 PIETRZAK WIESŁAW 3 101 G 12:26:18 1119.02 50.34 7 < 40> 281.210 0.000
31 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 13 G 12:25:41 1114.67 52.01 2 < 37> 279.430 0.000
32 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 42 G 12:28:54 1112.72 53.69 46- 6- 2 282.520 0.000
33 JUREK ANDRZEJ 3 92 GSM 12:23:09 1112.51 55.37 8 < 36> 276.070 24.310
34 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 3 GSM 12:23:56 1110.86 57.05 30- 3- 2 276.530 24.230
35 MUSIALIK WOJCIECH 3 28 G 12:27:12 1110.43 58.72 3 < 39> 280.050 0.000
36 JUREK ANDRZEJ 3 64 G 12:23:43 1109.98 60.40 9 < 38> 276.070 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 2 G 12:27:05 1108.48 62.08 3 < 53> 279.430 0.000
38 JUREK ANDRZEJ 3 53 G 12:24:23 1107.01 63.76 10 < 44> 276.070 0.000
39 MUSIALIK WOJCIECH 3 36 GSM 12:28:51 1103.21 65.44 4 < 68> 280.050 23.810
40 PIETRZAK WIESŁAW 3 34 G 12:30:18 1101.49 67.11 8 < 45> 281.210 0.000
41 PIETRZAK ANDRZEJ 3 29 GSM 12:32:03 1100.21 68.79 4 < 47> 282.810 23.640
42 JUREK DARIUSZ 3 15 GSM 12:26:39 1096.92 70.47 22- 1- 1 276.040 23.550
43 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 39 G 12:27:51 1091.83 72.15 7 < 50> 276.070 0.000
44 JUREK ANDRZEJ 3 19 G 12:27:53 1091.69 73.83 11 < 46> 276.070 0.000
45 PIETRZAK WIESŁAW 3 60 G 12:33:01 1089.89 75.50 9 < 64> 281.210 0.000
46 JUREK ANDRZEJ 3 78 G 12:28:38 1088.46 77.18 12 < 48> 276.070 0.000
47 PIETRZAK ANDRZEJ 3 22 GSM 12:35:13 1086.83 78.86 5 < 62> 282.810 23.130
48 JUREK ANDRZEJ 3 113 GSM 12:29:20 1085.47 80.54 13 < 49> 276.070 23.050
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 JUREK ANDRZEJ 3 115 G 12:31:32 1076.16 82.21 14 < 54> 276.070 0.000
50 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 35 G 12:31:55 1074.55 83.89 8 < 72> 276.070 0.000
51 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 63 GSM 12:38:04 1073.95 85.57 2 < 52> 282.520 22.800
52 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 25 GSM 12:38:08 1073.68 87.25 3 < 55> 282.520 22.710
53 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 33 GSM 12:35:37 1072.19 88.93 4 < 87> 279.430 22.630
54 JUREK ANDRZEJ 3 130 GSM 12:33:34 1067.69 90.60 15 < 60> 276.070 22.550
55 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 37 G 12:40:43 1063.24 92.28 4 < 57> 282.520 0.000
56 PIETRZAK HENRYK 3 10 GSM 12:41:09 1062.71 93.96 32- 5- 2 282.840 22.380
57 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 47 G 12:41:15 1061.11 95.64 5 < 58> 282.520 0.000
58 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 48 G 12:41:55 1058.46 97.32 6 282.520 0.000
59 PIETRZAK HENRYK 3 30 GSM 12:42:25 1057.68 98.99 2 < 69> 282.840 22.130
60 JUREK ANDRZEJ 3 65 G 12:36:08 1057.20 100.67 16 < 61> 276.070 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
61 JUREK ANDRZEJ 3 21 G 12:36:17 1056.59 102.35 17 < 67> 276.070 0.000
62 PIETRZAK ANDRZEJ 3 28 G 12:42:41 1056.51 104.03 6 < 63> 282.810 0.000
63 PIETRZAK ANDRZEJ 3 6 G 12:42:43 1056.38 105.70 7 < 74> 282.810 0.000
64 PIETRZAK WIESŁAW 3 10 G 12:42:03 1053.02 107.38 10 < 65> 281.210 0.000
65 PIETRZAK WIESŁAW 3 48 G 12:42:04 1052.96 109.06 11 < 73> 281.210 0.000
66 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 16 GSM 12:41:51 1049.13 110.74 37- 5- 1 279.960 21.540
67 JUREK ANDRZEJ 3 39 G 12:38:12 1048.90 112.42 18 < 70> 276.070 0.000
68 MUSIALIK WOJCIECH 3 45 GSM 12:42:19 1047.63 114.09 5 < 91> 280.050 21.370
69 PIETRZAK HENRYK 3 38 G 12:45:26 1045.88 115.77 3 < 82> 282.840 0.000
70 JUREK ANDRZEJ 3 42 G 12:39:04 1045.46 117.45 19 < 71> 276.070 0.000
71 JUREK ANDRZEJ 3 68 G 12:39:06 1045.32 119.13 20 < 77> 276.070 0.000
72 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 32 G 12:39:22 1044.27 120.81 9 < 83> 276.070 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
73 PIETRZAK WIESŁAW 3 57 GSM 12:44:19 1044.16 122.48 12 < 80> 281.210 20.950
74 PIETRZAK ANDRZEJ 3 1 G 12:45:53 1044.03 124.16 8 < 76> 282.810 0.000
75 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 48 G 12:45:47 1043.68 125.84 5 < 93> 282.610 0.000
76 PIETRZAK ANDRZEJ 3 18 G 12:46:04 1043.32 127.52 9 < 94> 282.810 0.000
77 JUREK ANDRZEJ 3 49 G 12:40:27 1040.01 129.19 21 < 97> 276.070 0.000
78 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 2 G 12:44:20 1039.46 130.87 2 < 79> 279.960 0.000
79 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 17 G 12:44:23 1039.26 132.55 3 < 88> 279.960 0.000
80 PIETRZAK WIESŁAW 3 74 G 12:46:18 1036.53 134.23 13 < 89> 281.210 0.000
81 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 29 GSM 12:42:33 1033.56 135.91 2 < 109> 276.530 20.280
82 PIETRZAK HENRYK 3 5 G 12:48:46 1033.14 137.58 4 < 92> 282.840 0.000
83 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 79 G 12:42:14 1033.07 139.26 10 < 84> 276.070 0.000
84 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 27 G 12:42:16 1032.94 140.94 11 < 85> 276.070 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
85 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 50 G 12:42:30 1032.04 142.62 12 < 86> 276.070 0.000
86 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 86 G 12:42:42 1031.27 144.30 13 < 104> 276.070 0.000
87 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 4 GSM 12:46:02 1030.98 145.97 5 < 102> 279.430 19.770
88 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 34 G 12:46:58 1029.39 147.65 4 < 101> 279.960 0.000
89 PIETRZAK WIESŁAW 3 112 G 12:48:17 1029.01 149.33 14 < 90> 281.210 0.000
90 PIETRZAK WIESŁAW 3 32 G 12:48:21 1028.75 151.01 15 < 96> 281.210 0.000
91 MUSIALIK WOJCIECH 3 50 G 12:47:33 1027.52 152.68 6 < 98> 280.050 0.000
92 PIETRZAK HENRYK 3 40 G 12:50:20 1027.26 154.36 5 282.840 0.000
93 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 60 GSM 12:50:08 1027.18 156.04 6 < 107> 282.610 19.270
94 PIETRZAK ANDRZEJ 3 34 G 12:50:21 1027.09 157.72 10 < 95> 282.810 0.000
95 PIETRZAK ANDRZEJ 3 40 G 12:50:25 1026.84 159.40 11 < 100> 282.810 0.000
96 PIETRZAK WIESŁAW 3 87 G 12:49:14 1025.44 161.07 16 < 103> 281.210 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
97 JUREK ANDRZEJ 3 9 G 12:44:48 1023.24 162.75 22 < 99> 276.070 0.000
98 MUSIALIK WOJCIECH 3 76 G 12:49:08 1021.58 164.43 7 < 114> 280.050 0.000
99 JUREK ANDRZEJ 3 6 GSM 12:45:23 1021.03 166.11 23 < 105> 276.070 18.760
100 PIETRZAK ANDRZEJ 3 10 G 12:52:14 1020.12 167.79 12 282.810 0.000
101 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 37 G 12:49:38 1019.40 169.46 5 279.960 0.000
102 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 10 G 12:49:07 1019.38 171.14 6 < 119> 279.430 0.000
103 PIETRZAK WIESŁAW 3 59 GSM 12:50:54 1019.25 172.82 17 < 110> 281.210 18.430
104 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 115 G 12:46:01 1018.65 174.50 14 < 105> 276.070 0.000
105 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 59 G 12:46:02 1018.58 176.17 15 < 116> 276.070 0.000
105 JUREK ANDRZEJ 3 40 GSM 12:46:02 1018.58 176.17 24 < 108> 276.070 18.260
107 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 46 G 12:52:32 1018.29 179.53 7 282.610 0.000
108 JUREK ANDRZEJ 3 23 G 12:46:15 1017.77 181.21 25 < 115> 276.070 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
109 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 65 G 12:47:17 1015.60 182.89 3 276.530 0.000
110 PIETRZAK WIESŁAW 3 114 G 12:52:53 1011.97 184.56 18 < 111> 281.210 0.000
111 PIETRZAK WIESŁAW 3 54 G 12:53:28 1009.85 186.24 19 < 112> 281.210 0.000
112 PIETRZAK WIESŁAW 3 58 GSM 12:53:30 1009.73 187.92 20 < 113> 281.210 17.670
113 PIETRZAK WIESŁAW 3 84 G 12:53:32 1009.61 189.60 21 < 118> 281.210 0.000
114 MUSIALIK WOJCIECH 3 37 GSM 12:52:41 1008.52 191.28 8 280.050 17.500
115 JUREK ANDRZEJ 3 10 G 12:48:47 1008.35 192.95 26 < 117> 276.070 0.000
116 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 70 G 12:48:56 1007.80 194.63 16 276.070 0.000
117 JUREK ANDRZEJ 3 20 G 12:50:12 1003.16 196.31 27 < 120> 276.070 0.000
118 PIETRZAK WIESŁAW 3 55 G 12:55:57 1000.93 197.99 22 281.210 0.000
119 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 18 GSM 12:54:43 998.98 199.66 7 279.430 17.080
120 JUREK ANDRZEJ 3 31 G 12:51:35 998.14 201.34 28 276.070 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
121 PIETRZAK WIESŁAW 3 91 G 12:58:17 992.68 0.00 23 281.210 0.000
122 JUREK ANDRZEJ 3 110 GSM 12:53:31 991.22 0.00 29 276.070 0.000
123 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 104 G 13:00:49 988.78 0.00 8 282.610 0.000
124 PIETRZAK HENRYK 3 49 G 13:01:15 988.09 0.00 6 282.840 0.000
125 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 73 GSM 12:54:24 988.08 0.00 17 276.070 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 03.09.17 LUCKAU
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 37 7 9 98.05
2 JUREK ANDRZEJ 3 77 5 20 85.32
3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 97 5 18 85.00
4 MUSIALIK WOJCIECH 3 49 6 12 82.89
5 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 26 5 7 60.70
6 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 57 4 8 59.38
7 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 51 4 14 54.85
8 PIETRZAK HENRYK 3 33 3 10 46.56
9 PIETRZAK WIESŁAW 3 99 2 22 33.67
10 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 34 2 2 28.90
11 PIETRZAK ANDRZEJ 3 39 1 4 14.06
12 JUREK DARIUSZ 3 25 1 3 13.91
13 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 19 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 03.09.17 LUCKAU
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 77 7 20 135.47
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 97 7 18 130.01
3 PIETRZAK WIESŁAW 3 99 7 22 129.85
4 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 51 7 14 121.32
5 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 57 7 8 119.07
6 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 37 7 9 107.97
7 PIETRZAK HENRYK 3 33 7 10 107.65
8 MUSIALIK WOJCIECH 3 49 7 12 99.29
9 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 26 7 7 88.28
10 PIETRZAK ANDRZEJ 3 39 4 4 56.95
11 JUREK DARIUSZ 3 25 3 3 36.88
12 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 34 2 2 28.90
13 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 19 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 3
------------------------
z lotu LUCKAU z dnia 03.09.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:51:41.4 N 13:44:33.7 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,05,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 228.000 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 643
5.Ilość konkursów.......................: 129
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1429.93
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1344.23
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,41,34
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,54,31
10.Czas trwania konkursu.................:12 min. 57 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 20.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 13 | 643 | 129 |20.06|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 643 | 129 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 3.
z lotu LUCKAU, w dniu 03.09.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 135 G 10:41:34 1429.93 1.56 77- 20- 5 223.880 0.000
2 JUREK ANDRZEJ 3 20 G 10:42:31 1421.31 3.11 2 < 4> 223.880 0.000
3 PIETRZAK WIESŁAW 3 114 G 10:46:30 1419.94 4.67 99- 22- 2 229.320 0.000
4 JUREK ANDRZEJ 3 40 G 10:42:53 1418.01 6.22 3 < 5> 223.880 0.000
5 JUREK ANDRZEJ 3 25 G 10:42:55 1417.71 7.78 4 < 17> 223.880 0.000
6 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 11 G 10:47:40 1416.70 9.33 51- 14- 4 230.450 0.000
7 PIETRZAK WIESŁAW 3 14 G 10:46:54 1416.43 10.89 2 < 21> 229.320 0.000
8 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 67 G 10:47:43 1416.27 12.44 2 < 13> 230.450 0.000
9 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 88 G 10:43:20 1413.85 14.00 97- 18- 5 223.860 0.000
9 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 51 G 10:43:20 1413.85 14.00 2 < 11> 223.860 0.000
11 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 107 GSM 10:43:24 1413.26 17.11 3 < 12> 223.860 19.220
12 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 19 GSM 10:43:26 1412.96 18.66 4 < 14> 223.860 19.140
13 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 56 GSM 10:48:06 1412.94 20.22 3 < 34> 230.450 19.060
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
14 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 46 G 10:43:30 1412.37 21.77 5 < 38> 223.860 0.000
15 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 42 G 10:48:24 1411.32 23.33 57- 8- 4 230.610 0.000
16 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 74 G 10:48:27 1410.89 24.88 2 < 39> 230.610 0.000
17 JUREK ANDRZEJ 3 110 GSM 10:43:48 1409.82 26.44 5 < 17> 223.880 18.750
17 JUREK ANDRZEJ 3 106 G 10:43:48 1409.82 26.44 6 < 19> 223.880 0.000
19 JUREK ANDRZEJ 3 129 G 10:43:49 1409.68 29.55 7 < 20> 223.880 0.000
20 JUREK ANDRZEJ 3 21 G 10:43:51 1409.38 31.10 8 < 22> 223.880 0.000
21 PIETRZAK WIESŁAW 3 85 G 10:47:46 1408.89 32.66 3 < 25> 229.320 0.000
22 JUREK ANDRZEJ 3 130 G 10:44:02 1407.76 34.21 9 < 28> 223.880 0.000
23 PIETRZAK HENRYK 3 18 G 10:49:06 1407.50 35.77 33- 10- 3 230.970 0.000
24 PIETRZAK HENRYK 3 17 GSM 10:49:28 1404.36 37.33 2 < 61> 230.970 18.200
25 PIETRZAK WIESŁAW 3 57 G 10:49:04 1397.73 38.88 4 < 25> 229.320 0.000
25 PIETRZAK WIESŁAW 3 60 G 10:49:04 1397.73 38.88 5 < 27> 229.320 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
27 PIETRZAK WIESŁAW 3 4 G 10:49:08 1397.16 41.99 6 < 29> 229.320 0.000
28 JUREK ANDRZEJ 3 99 GSM 10:45:26 1395.47 43.55 10 < 32> 223.880 17.890
29 PIETRZAK WIESŁAW 3 34 G 10:49:22 1395.17 45.10 7 < 30> 229.320 0.000
30 PIETRZAK WIESŁAW 3 103 GSM 10:49:25 1394.75 46.66 8 < 31> 229.320 17.730
31 PIETRZAK WIESŁAW 3 58 G 10:49:33 1393.62 48.21 9 < 53> 229.320 0.000
32 JUREK ANDRZEJ 3 37 G 10:45:40 1393.44 49.77 11 < 36> 223.880 0.000
33 PIETRZAK ANDRZEJ 3 57 G 10:50:59 1390.44 51.32 39- 4- 1 230.790 0.000
34 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 40 G 10:51:21 1385.33 52.88 4 < 35> 230.450 0.000
35 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 76 G 10:51:22 1385.19 54.43 5 < 69> 230.450 0.000
36 JUREK ANDRZEJ 3 33 GSM 10:46:38 1385.11 55.99 12 < 37> 223.880 17.270
37 JUREK ANDRZEJ 3 47 GSM 10:46:40 1384.83 57.54 13 < 47> 223.880 17.190
38 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 108 G 10:46:40 1384.70 59.10 6 < 42> 223.860 0.000
39 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 45 G 10:51:33 1384.63 60.65 3 < 41> 230.610 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 27 G 10:48:16 1384.42 62.21 26- 7- 5 226.030 0.000
41 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 98 GSM 10:51:35 1384.35 63.76 4 < 43> 230.610 16.880
42 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 50 GSM 10:46:43 1384.27 65.32 7 < 44> 223.860 16.800
43 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 64 GSM 10:51:36 1384.21 66.87 5 < 45> 230.610 16.720
44 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 73 G 10:46:46 1383.85 68.43 8 < 46> 223.860 0.000
45 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 39 G 10:51:41 1383.52 69.98 6 < 76> 230.610 0.000
46 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 104 G 10:46:50 1383.28 71.54 9 < 59> 223.860 0.000
47 JUREK ANDRZEJ 3 92 G 10:46:54 1382.83 73.09 14 < 49> 223.880 0.000
48 MUSIALIK WOJCIECH 3 57 G 10:49:52 1382.15 74.65 49- 12- 6 227.870 0.000
49 JUREK ANDRZEJ 3 36 G 10:46:59 1382.12 76.21 15 < 75> 223.880 0.000
50 MUSIALIK WOJCIECH 3 49 GSM 10:49:55 1381.73 77.76 2 < 51> 227.870 16.170
51 MUSIALIK WOJCIECH 3 59 GSM 10:49:56 1381.59 79.32 3 < 86> 227.870 16.090
52 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 12 GSM 10:49:32 1376.56 80.87 37- 9- 7 226.490 16.020
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
53 PIETRZAK WIESŁAW 3 51 GSM 10:51:36 1376.47 82.43 10 < 55> 229.320 15.940
54 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 9 G 10:49:33 1376.42 83.98 2 < 56> 226.490 0.000
55 PIETRZAK WIESŁAW 3 90 G 10:51:37 1376.33 85.54 11 < 58> 229.320 0.000
56 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 13 GSM 10:49:34 1376.28 87.09 3 < 57> 226.490 15.700
57 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 36 GSM 10:49:35 1376.14 88.65 4 < 60> 226.490 15.630
58 PIETRZAK WIESŁAW 3 50 G 10:51:39 1376.06 90.20 12 < 70> 229.320 0.000
59 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 17 G 10:47:44 1375.63 91.76 10 < 63> 223.860 0.000
60 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 28 GSM 10:49:39 1375.59 93.31 5 < 66> 226.490 15.390
61 PIETRZAK HENRYK 3 41 G 10:52:55 1375.50 94.87 3 < 64> 230.970 0.000
62 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 31 GSM 10:48:10 1375.22 96.42 34- 2- 2 224.390 15.230
63 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 128 G 10:47:47 1375.20 97.98 11 < 65> 223.860 0.000
64 PIETRZAK HENRYK 3 13 G 10:52:59 1374.96 99.53 4 < 73> 230.970 0.000
65 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 103 GSM 10:47:49 1374.92 101.09 12 < 67> 223.860 15.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
66 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 15 GSM 10:49:44 1374.89 102.64 6 < 72> 226.490 14.920
67 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 47 GSM 10:47:51 1374.64 104.20 13 < 68> 223.860 14.840
68 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 2 G 10:47:54 1374.22 105.75 14 < 83> 223.860 0.000
69 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 50 G 10:52:42 1374.18 107.31 6 < 81> 230.450 0.000
70 PIETRZAK WIESŁAW 3 120 G 10:51:59 1373.31 108.86 13 < 71> 229.320 0.000
71 PIETRZAK WIESŁAW 3 104 G 10:52:02 1372.90 110.42 14 < 74> 229.320 0.000
72 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 32 G 10:50:09 1371.42 111.98 7 < 126> 226.490 0.000
73 PIETRZAK HENRYK 3 10 GSM 10:53:29 1370.88 113.53 5 < 78> 230.970 14.380
74 PIETRZAK WIESŁAW 3 91 G 10:52:18 1370.71 115.09 15 < 84> 229.320 0.000
75 JUREK ANDRZEJ 3 111 GSM 10:48:21 1370.55 116.64 16 < 80> 223.880 14.220
76 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 95 GSM 10:53:25 1369.28 118.20 7 < 108> 230.610 14.140
77 PIETRZAK ANDRZEJ 3 39 GSM 10:53:34 1369.13 119.75 2 < 92> 230.790 14.060
78 PIETRZAK HENRYK 3 8 GSM 10:53:43 1368.98 121.31 6 < 98> 230.970 13.980
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
79 JUREK DARIUSZ 3 35 GSM 10:48:33 1368.70 122.86 25- 3- 1 223.850 13.910
80 JUREK ANDRZEJ 3 49 G 10:48:35 1368.60 124.42 17 < 99> 223.880 0.000
81 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 63 G 10:53:28 1367.93 125.97 7 < 90> 230.450 0.000
82 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 3 GSM 10:49:03 1367.82 127.53 2 224.390 13.670
83 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 74 G 10:48:41 1367.64 129.08 15 < 110> 223.860 0.000
84 PIETRZAK WIESŁAW 3 116 G 10:52:42 1367.44 130.64 16 < 85> 229.320 0.000
85 PIETRZAK WIESŁAW 3 45 G 10:52:47 1366.76 132.19 17 < 109> 229.320 0.000
86 MUSIALIK WOJCIECH 3 45 GSM 10:51:55 1365.17 133.75 4 < 93> 227.870 13.360
87 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 28 GSM 10:50:36 1364.92 135.30 2 < 88> 226.030 13.280
88 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 20 GSM 10:50:37 1364.78 136.86 3 < 89> 226.030 13.200
89 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 7 GSM 10:50:39 1364.50 138.41 4 < 120> 226.030 13.130
90 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 5 GSM 10:53:55 1364.28 139.97 8 < 91> 230.450 13.050
91 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 34 G 10:53:56 1364.15 141.52 9 < 94> 230.450 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
92 PIETRZAK ANDRZEJ 3 44 G 10:54:13 1363.87 143.08 3 < 97> 230.790 0.000
93 MUSIALIK WOJCIECH 3 37 GSM 10:52:08 1363.40 144.63 5 < 96> 227.870 12.810
94 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 73 G 10:54:09 1362.40 146.19 10 < 101> 230.450 0.000
95 JUREK DARIUSZ 3 8 G 10:49:25 1361.48 147.74 2 < 125> 223.850 0.000
96 MUSIALIK WOJCIECH 3 56 GSM 10:52:23 1361.37 149.30 6 < 104> 227.870 12.580
97 PIETRZAK ANDRZEJ 3 58 G 10:54:37 1360.66 150.86 4 230.790 0.000
98 PIETRZAK HENRYK 3 9 G 10:54:56 1359.18 152.41 7 < 99> 230.970 0.000
99 JUREK ANDRZEJ 3 44 G 10:49:45 1358.91 153.97 18 < 103> 223.880 0.000
99 PIETRZAK HENRYK 3 42 G 10:54:58 1358.91 153.97 8 < 114> 230.970 0.000
101 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 57 G 10:54:38 1358.52 157.08 11 < 102> 230.450 0.000
102 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 41 GSM 10:54:42 1357.99 158.63 12 < 107> 230.450 12.110
103 JUREK ANDRZEJ 3 127 G 10:50:01 1356.71 160.19 19 < 112> 223.880 0.000
104 MUSIALIK WOJCIECH 3 62 G 10:53:15 1354.35 161.74 7 < 105> 227.870 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
105 MUSIALIK WOJCIECH 3 28 G 10:53:17 1354.09 163.30 8 < 105> 227.870 0.000
105 MUSIALIK WOJCIECH 3 36 GSM 10:53:17 1354.09 163.30 9 < 113> 227.870 11.880
107 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 2 G 10:55:15 1353.60 166.41 13 < 121> 230.450 0.000
108 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 66 GSM 10:55:28 1352.82 167.96 8 230.610 11.640
109 PIETRZAK WIESŁAW 3 115 G 10:54:39 1351.72 169.52 18 < 116> 229.320 0.000
110 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 120 G 10:50:39 1351.40 171.07 16 < 110> 223.860 0.000
110 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 110 G 10:50:39 1351.40 171.07 17 < 123> 223.860 0.000
112 JUREK ANDRZEJ 3 120 G 10:50:41 1351.25 174.18 20 223.880 0.000
113 MUSIALIK WOJCIECH 3 58 G 10:53:52 1349.41 175.74 10 < 115> 227.870 0.000
114 PIETRZAK HENRYK 3 30 G 10:56:10 1349.39 177.29 9 < 128> 230.970 0.000
115 MUSIALIK WOJCIECH 3 35 G 10:53:54 1349.14 178.85 11 < 129> 227.870 0.000
116 PIETRZAK WIESŁAW 3 49 G 10:55:07 1348.02 180.40 19 < 117> 229.320 0.000
117 PIETRZAK WIESŁAW 3 25 G 10:55:09 1347.75 181.96 20 < 118> 229.320 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
118 PIETRZAK WIESŁAW 3 89 G 10:55:12 1347.36 183.51 21 < 119> 229.320 0.000
119 PIETRZAK WIESŁAW 3 18 G 10:55:15 1346.96 185.07 22 229.320 0.000
120 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 14 GSM 10:52:51 1346.62 186.63 5 < 121> 226.030 10.700
121 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 20 GSM 10:56:10 1346.35 188.18 14 230.450 10.630
121 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 33 G 10:52:53 1346.35 188.18 6 < 124> 226.030 0.000
123 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 63 G 10:51:17 1346.26 191.29 18 223.860 0.000
124 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 6 GSM 10:52:54 1346.22 192.85 7 226.030 10.390
125 JUREK DARIUSZ 3 3 G 10:51:22 1345.52 194.40 3 223.850 0.000
126 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 11 GSM 10:53:26 1344.69 195.96 8 < 127> 226.490 10.230
127 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 8 GSM 10:53:27 1344.55 197.51 9 226.490 10.160
128 PIETRZAK HENRYK 3 43 G 10:56:49 1344.28 199.07 10 230.970 0.000
129 MUSIALIK WOJCIECH 3 68 G 10:54:31 1344.23 200.62 12 227.870 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
130 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 41 G 10:51:34 1343.97 0.00 19 223.860 0.000
131 PIETRZAK HENRYK 3 19 G 10:56:52 1343.89 0.00 11 230.970 0.000
132 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 44 G 10:51:39 1343.29 0.00 20 223.860 0.000
133 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 57 G 10:51:41 1343.03 0.00 21 223.860 0.000
134 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 19 G 10:56:39 1342.56 0.00 15 230.450 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 26.08.17 ŁĘKNICA-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 38 8 18 93.66
2 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 29 6 10 75.12
3 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 72 7 18 64.56
4 PIETRZAK WIESŁAW 3 96 5 16 54.06
5 PIETRZAK ANDRZEJ 3 43 4 16 43.03
6 JUREK ANDRZEJ 3 86 3 25 28.66
7 MUSIALIK WOJCIECH 3 53 1 5 11.40
8 PIETRZAK HENRYK 3 34 1 3 8.74
9 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 38 1 2 5.07
10 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 54 0 8 0.00
11 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 99 0 19 0.00
12 JUREK DARIUSZ 3 30 0 0 0.00
13 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 25 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 26.08.17 ŁĘKNICA-1
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 86 7 25 101.40
2 PIETRZAK ANDRZEJ 3 43 7 16 92.20
3 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 29 7 10 91.56
4 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 38 7 18 88.30
5 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 72 7 18 88.30
6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 99 7 19 87.66
7 PIETRZAK WIESŁAW 3 96 7 16 85.79
8 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 54 7 8 46.58
9 MUSIALIK WOJCIECH 3 53 5 5 39.39
10 PIETRZAK HENRYK 3 34 3 3 29.81
11 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 38 2 2 17.05
12 JUREK DARIUSZ 3 30 0 0 0.00
13 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 25 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 2
------------------------
z lotu ŁĘKNICA-1 z dnia 26.08.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 7,15,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 154.395 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 697
5.Ilość konkursów.......................: 140
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1196.57
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1090.76
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,20,30
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,37,26
10.Czas trwania konkursu.................:16 min. 56 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 15.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 13 | 697 | 140 |20.09|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 697 | 140 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 2.
z lotu ŁĘKNICA-1, w dniu 26.08.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 132 G 9:20:30 1196.57 1.43 86- 25- 3 150.170 0.000
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 80 G 9:21:01 1191.67 2.87 99- 19- 0 150.170 0.000
3 JUREK ANDRZEJ 3 111 G 9:21:02 1191.51 4.30 2 < 4> 150.170 0.000
4 JUREK ANDRZEJ 3 123 GSM 9:21:06 1190.88 5.74 3 < 5> 150.170 14.780
5 JUREK ANDRZEJ 3 10 G 9:21:08 1190.57 7.17 4 < 7> 150.170 0.000
6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 50 G 9:21:10 1190.25 8.61 2 < 21> 150.170 0.000
7 JUREK ANDRZEJ 3 110 G 9:21:46 1184.62 10.04 5 < 17> 150.170 0.000
8 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 14 GSM 9:24:55 1181.14 11.48 29- 10- 6 153.450 14.500
9 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 15 G 9:25:31 1179.70 12.91 38- 18- 8 153.970 0.000
10 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 4 GSM 9:25:36 1178.94 14.35 2 < 13> 153.970 14.350
11 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 98 G 9:28:00 1178.50 15.78 72- 18- 7 156.740 0.000
12 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 75 GSM 9:28:03 1178.05 17.22 2 < 15> 156.740 14.210
13 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 16 GSM 9:26:06 1174.45 18.65 3 < 14> 153.970 14.140
14 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 38 GSM 9:26:10 1173.85 20.09 4 < 62> 153.970 14.060
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 64 G 9:29:02 1169.41 21.52 3 < 22> 156.740 0.000
16 PIETRZAK ANDRZEJ 3 50 GSM 9:29:32 1166.55 22.96 43- 16- 4 156.940 13.920
17 JUREK ANDRZEJ 3 102 G 9:23:47 1166.07 24.39 6 < 20> 150.170 0.000
18 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 18 GSM 9:26:39 1165.59 25.82 2 < 19> 153.450 13.780
19 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 6 G 9:27:03 1162.06 27.26 3 < 29> 153.450 0.000
20 JUREK ANDRZEJ 3 46 G 9:24:20 1161.11 28.69 7 < 26> 150.170 0.000
21 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 70 G 9:25:26 1151.32 30.13 3 < 35> 150.170 0.000
22 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 78 GSM 9:31:27 1148.70 31.56 4 < 46> 156.740 13.490
23 PIETRZAK ANDRZEJ 3 29 G 9:31:38 1148.62 33.00 2 < 24> 156.940 0.000
24 PIETRZAK ANDRZEJ 3 6 G 9:31:39 1148.48 34.43 3 < 25> 156.940 0.000
25 PIETRZAK ANDRZEJ 3 49 G 9:31:40 1148.34 35.87 4 < 31> 156.940 0.000
26 JUREK ANDRZEJ 3 27 G 9:25:52 1147.50 37.30 8 < 27> 150.170 0.000
27 JUREK ANDRZEJ 3 112 G 9:25:58 1146.63 38.74 9 < 28> 150.170 0.000
28 JUREK ANDRZEJ 3 47 G 9:25:59 1146.48 40.17 10 < 44> 150.170 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 10 GSM 9:28:58 1145.43 41.61 4 < 37> 153.450 12.990
30 PIETRZAK WIESŁAW 3 82 G 9:30:42 1144.88 43.04 96- 16- 5 155.360 0.000
31 PIETRZAK ANDRZEJ 3 30 G 9:32:08 1144.43 44.48 5 < 32> 156.940 0.000
32 PIETRZAK ANDRZEJ 3 45 GSM 9:32:09 1144.30 45.91 6 < 34> 156.940 12.770
33 PIETRZAK WIESŁAW 3 1 GSM 9:30:47 1144.18 47.35 2 < 36> 155.360 12.700
34 PIETRZAK ANDRZEJ 3 7 G 9:32:10 1144.16 48.78 7 < 53> 156.940 0.000
35 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 103 G 9:26:18 1143.72 50.22 4 < 60> 150.170 0.000
36 PIETRZAK WIESŁAW 3 2 GSM 9:30:51 1143.61 51.65 3 < 38> 155.360 12.480
37 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 24 GSM 9:29:19 1142.45 53.08 5 < 41> 153.450 12.410
38 PIETRZAK WIESŁAW 3 89 G 9:31:02 1142.07 54.52 4 < 39> 155.360 0.000
39 PIETRZAK WIESŁAW 3 60 G 9:31:04 1141.79 55.95 5 < 48> 155.360 0.000
40 PIETRZAK HENRYK 3 26 G 9:32:31 1141.61 57.39 34- 3- 1 156.990 0.000
41 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 1 G 9:29:25 1141.60 58.82 6 < 42> 153.450 0.000
42 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 20 GSM 9:29:26 1141.46 60.26 7 < 49> 153.450 12.050
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 37 G 9:27:00 1141.14 61.69 38- 2- 1 150.630 0.000
44 JUREK ANDRZEJ 3 78 G 9:26:44 1139.95 63.13 11 < 45> 150.170 0.000
45 JUREK ANDRZEJ 3 50 G 9:26:45 1139.81 64.56 12 < 54> 150.170 0.000
46 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 68 G 9:32:32 1139.65 66.00 5 < 46> 156.740 0.000
46 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 36 G 9:32:32 1139.65 66.00 6 < 87> 156.740 0.000
48 PIETRZAK WIESŁAW 3 7 G 9:31:31 1138.03 68.87 6 < 50> 155.360 0.000
49 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 31 G 9:29:52 1137.79 70.30 8 < 76> 153.450 0.000
50 PIETRZAK WIESŁAW 3 103 GSM 9:31:35 1137.47 71.74 7 < 52> 155.360 11.470
51 MUSIALIK WOJCIECH 3 49 GSM 9:30:33 1137.29 73.17 53- 5- 1 154.160 11.400
52 PIETRZAK WIESŁAW 3 70 G 9:32:14 1132.09 74.61 8 < 55> 155.360 0.000
53 PIETRZAK ANDRZEJ 3 8 G 9:33:46 1130.96 76.04 8 < 65> 156.940 0.000
54 JUREK ANDRZEJ 3 39 G 9:27:55 1129.81 77.47 13 < 56> 150.170 0.000
55 PIETRZAK WIESŁAW 3 56 GSM 9:32:31 1129.75 78.91 9 < 59> 155.360 11.120
56 JUREK ANDRZEJ 3 58 G 9:28:04 1128.53 80.34 14 < 57> 150.170 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
57 JUREK ANDRZEJ 3 99 G 9:28:11 1127.54 81.78 15 < 58> 150.170 0.000
58 JUREK ANDRZEJ 3 41 G 9:28:12 1127.40 83.21 16 < 72> 150.170 0.000
59 PIETRZAK WIESŁAW 3 112 G 9:33:00 1125.80 84.65 10 < 68> 155.360 0.000
60 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 51 G 9:28:47 1122.49 86.08 5 < 61> 150.170 0.000
61 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 19 G 9:28:50 1122.07 87.52 6 < 63> 150.170 0.000
62 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 36 GSM 9:32:15 1121.82 88.95 5 < 64> 153.970 10.610
63 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 6 G 9:28:55 1121.37 90.39 7 < 69> 150.170 0.000
64 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 5 GSM 9:32:19 1121.28 91.82 6 < 67> 153.970 10.470
65 PIETRZAK ANDRZEJ 3 22 GSM 9:35:01 1120.87 93.26 9 < 66> 156.940 10.400
66 PIETRZAK ANDRZEJ 3 39 G 9:35:04 1120.47 94.69 10 < 98> 156.940 0.000
67 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 19 GSM 9:32:27 1120.19 96.13 7 < 71> 153.970 10.250
68 PIETRZAK WIESŁAW 3 69 G 9:33:44 1119.85 97.56 11 < 90> 155.360 0.000
69 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 9 G 9:29:08 1119.56 99.00 8 < 69> 150.170 0.000
69 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 100 G 9:29:08 1119.56 99.00 9 < 83> 150.170 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
71 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 11 GSM 9:32:38 1118.70 101.87 8 < 73> 153.970 9.960
72 JUREK ANDRZEJ 3 25 G 9:29:30 1116.51 103.30 17 < 74> 150.170 0.000
73 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 9 GSM 9:33:02 1115.46 104.73 9 < 75> 153.970 9.820
74 JUREK ANDRZEJ 3 33 G 9:29:40 1115.12 106.17 18 < 89> 150.170 0.000
75 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 12 G 9:33:06 1114.92 107.60 10 < 77> 153.970 0.000
76 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 7 G 9:32:42 1114.38 109.04 9 < 79> 153.450 0.000
77 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 28 G 9:33:11 1114.24 110.47 11 < 78> 153.970 0.000
78 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 17 G 9:33:12 1114.11 111.91 12 < 79> 153.970 0.000
79 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 1 GSM 9:33:15 1113.71 113.34 13 < 81> 153.970 0.000
79 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 33 GSM 9:32:47 1113.71 113.34 10 153.450 9.390
81 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 8 G 9:33:16 1113.57 116.21 14 < 82> 153.970 0.000
82 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 2 G 9:33:18 1113.30 117.65 15 < 101> 153.970 0.000
83 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 21 G 9:29:56 1112.92 119.08 10 < 83> 150.170 0.000
83 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 107 G 9:29:56 1112.92 119.08 11 < 94> 150.170 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
85 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 27 G 9:35:54 1111.71 121.95 54- 8- 0 156.640 0.000
86 PIETRZAK HENRYK 3 8 G 9:36:14 1111.57 123.39 2 < 88> 156.990 0.000
87 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 95 GSM 9:36:04 1111.11 124.82 7 < 93> 156.740 8.810
88 PIETRZAK HENRYK 3 12 GSM 9:36:27 1109.86 126.26 3 156.990 8.740
89 JUREK ANDRZEJ 3 37 G 9:30:21 1109.49 127.69 19 < 100> 150.170 0.000
90 PIETRZAK WIESŁAW 3 58 G 9:35:02 1109.45 129.12 12 < 91> 155.360 0.000
91 PIETRZAK WIESŁAW 3 59 G 9:35:05 1109.05 130.56 13 < 122> 155.360 0.000
92 MUSIALIK WOJCIECH 3 37 G 9:34:02 1108.80 131.99 2 < 106> 154.160 0.000
93 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 79 GSM 9:36:27 1108.10 133.43 8 < 95> 156.740 8.380
94 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 22 G 9:30:32 1107.99 134.86 12 < 108> 150.170 0.000
95 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 71 G 9:36:29 1107.83 136.30 9 < 96> 156.740 0.000
96 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 23 G 9:36:31 1107.57 137.73 10 < 97> 156.740 0.000
97 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 34 G 9:36:42 1106.14 139.17 11 < 99> 156.740 0.000
98 PIETRZAK ANDRZEJ 3 41 G 9:36:58 1105.47 140.60 11 < 107> 156.940 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
99 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 94 G 9:36:48 1105.36 142.04 12 < 104> 156.740 0.000
100 JUREK ANDRZEJ 3 42 G 9:30:53 1105.14 143.47 20 < 113> 150.170 0.000
101 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 39 G 9:34:20 1105.05 144.91 16 < 102> 153.970 0.000
102 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 33 G 9:34:25 1104.39 146.34 17 < 103> 153.970 0.000
103 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 37 G 9:34:29 1103.86 147.78 18 153.970 0.000
104 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 17 GSM 9:37:09 1102.64 149.21 13 < 115> 156.740 7.590
105 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 18 G 9:37:04 1102.58 150.65 2 < 117> 156.640 0.000
106 MUSIALIK WOJCIECH 3 10 G 9:34:58 1101.41 152.08 3 < 125> 154.160 0.000
107 PIETRZAK ANDRZEJ 3 58 G 9:37:31 1101.21 153.52 12 < 112> 156.940 0.000
108 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 32 G 9:31:24 1100.95 154.95 13 < 108> 150.170 0.000
108 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 118 G 9:31:24 1100.95 154.95 14 < 110> 150.170 0.000
110 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 60 G 9:31:25 1100.82 157.82 15 < 111> 150.170 0.000
111 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 87 G 9:31:28 1100.42 159.25 16 < 116> 150.170 0.000
112 PIETRZAK ANDRZEJ 3 48 G 9:37:41 1099.92 160.69 13 < 127> 156.940 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
113 JUREK ANDRZEJ 3 106 GSM 9:31:32 1099.88 162.12 21 < 113> 150.170 6.940
113 JUREK ANDRZEJ 3 129 GSM 9:31:32 1099.88 162.12 22 < 128> 150.170 6.940
115 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 104 G 9:37:33 1099.54 164.99 14 < 118> 156.740 0.000
116 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 11 G 9:31:35 1099.48 166.43 17 < 121> 150.170 0.000
117 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 16 G 9:37:29 1099.36 167.86 3 < 119> 156.640 0.000
118 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 9 GSM 9:37:35 1099.29 169.30 15 < 120> 156.740 6.580
119 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 45 G 9:37:30 1099.23 170.73 4 < 123> 156.640 0.000
120 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 90 G 9:37:36 1099.16 172.17 16 < 133> 156.740 0.000
121 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 93 G 9:31:39 1098.94 173.60 18 < 124> 150.170 0.000
122 PIETRZAK WIESŁAW 3 86 GSM 9:36:23 1098.86 175.04 14 < 138> 155.360 6.290
123 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 68 G 9:37:35 1098.59 176.47 5 < 134> 156.640 0.000
124 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 39 G 9:31:47 1097.87 177.91 19 150.170 0.000
125 MUSIALIK WOJCIECH 3 13 G 9:35:27 1097.62 179.34 4 < 126> 154.160 0.000
126 MUSIALIK WOJCIECH 3 72 G 9:35:29 1097.35 180.77 5 154.160 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
127 PIETRZAK ANDRZEJ 3 31 GSM 9:38:27 1094.04 182.21 14 < 129> 156.940 5.940
128 JUREK ANDRZEJ 3 85 G 9:32:17 1093.87 183.64 23 < 130> 150.170 0.000
129 PIETRZAK ANDRZEJ 3 43 G 9:38:29 1093.79 185.08 15 < 131> 156.940 0.000
130 JUREK ANDRZEJ 3 98 G 9:32:18 1093.74 186.51 24 < 132> 150.170 0.000
131 PIETRZAK ANDRZEJ 3 53 G 9:38:30 1093.66 187.95 16 156.940 0.000
132 JUREK ANDRZEJ 3 60 G 9:32:21 1093.34 189.38 25 150.170 0.000
133 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 12 GSM 9:38:22 1093.28 190.82 17 < 135> 156.740 5.500
134 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 13 G 9:38:22 1092.58 192.25 6 < 136> 156.640 0.000
135 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 66 G 9:38:29 1092.39 193.69 18 156.740 0.000
136 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 69 G 9:38:24 1092.33 195.12 7 < 137> 156.640 0.000
137 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 48 G 9:38:26 1092.08 196.56 8 156.640 0.000
138 PIETRZAK WIESŁAW 3 17 G 9:37:16 1092.03 197.99 15 < 140> 155.360 0.000
139 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 14 GSM 9:33:01 1091.39 199.43 2 150.630 5.070
140 PIETRZAK WIESŁAW 3 68 G 9:37:26 1090.76 200.86 16 155.360 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
141 PIETRZAK ANDRZEJ 3 52 G 9:39:00 1089.86 0.00 17 156.940 0.000
142 JUREK ANDRZEJ 3 12 G 9:32:50 1089.50 0.00 26 150.170 0.000
143 PIETRZAK WIESŁAW 3 16 G 9:37:39 1089.10 0.00 17 155.360 0.000
144 PIETRZAK WIESŁAW 3 39 G 9:37:43 1088.59 0.00 18 155.360 0.000
145 PIETRZAK WIESŁAW 3 51 G 9:37:47 1088.08 0.00 19 155.360 0.000
D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 20.08.17 ŁĘKNICA-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 67 7 15 62.00
2 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 93 5 20 57.47
3 PIETRZAK ANDRZEJ 3 50 5 16 42.35
4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 113 4 21 40.36
5 PIETRZAK WIESŁAW 3 97 4 31 38.74
6 MUSIALIK WOJCIECH 3 68 3 18 30.37
7 JUREK ANDRZEJ 3 107 2 20 18.85
8 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 38 3 6 17.70
9 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 47 1 5 11.45
10 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 31 1 1 8.25
11 JUREK DARIUSZ 3 39 1 3 8.01
12 PIETRZAK HENRYK 3 46 1 9 6.87
13 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 37 0 2 0.00
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 20.08.17 ŁĘKNICA-1
Całość [ 4]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 PIETRZAK WIESŁAW 3 97 7 31 99.96
2 JUREK ANDRZEJ 3 107 7 20 95.53
3 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 93 7 20 95.13
4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 113 7 21 93.72
5 PIETRZAK ANDRZEJ 3 50 7 16 91.03
6 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 67 7 15 89.94
7 MUSIALIK WOJCIECH 3 68 7 18 82.84
8 PIETRZAK HENRYK 3 46 7 9 56.04
9 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 47 5 5 53.38
10 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 38 6 6 35.77
11 JUREK DARIUSZ 3 39 3 3 35.29
12 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 37 2 2 10.54
13 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 31 1 1 8.25
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
LISTA KONKURSOWA NR 1
------------------------
z lotu ŁĘKNICA-1 z dnia 20.08.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.
1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 7,10,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 154.395 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 833
5.Ilość konkursów.......................: 167
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1532.87
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1346.01
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,47,58
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,01,34
10.Czas trwania konkursu.................:13 min. 36 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 8 liczy się pierwszych 8 konkursów
Punkty stałe 15.0- gradacja
ETypowane [ 1]F
ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 3 | Borzecin | 13 | 833 | 167 |20.05|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 833 | 167 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+
Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt
---------------- ------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -
Lista konkursowa nr 1.
z lotu ŁĘKNICA-1, w dniu 20.08.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 JUREK ANDRZEJ 3 123 G 8:47:58 1532.87 1.20 107- 20- 2 150.170 0.000
2 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 12 GSM 8:53:25 1515.62 2.40 93- 20- 5 156.740 14.940
3 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 79 GSM 8:53:54 1508.57 3.60 2 < 4> 156.740 14.880
4 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 44 G 8:54:01 1506.87 4.80 3 < 13> 156.740 0.000
5 PIETRZAK ANDRZEJ 3 29 G 8:54:14 1505.66 6.00 50- 16- 5 156.940 0.000
6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 63 G 8:50:06 1500.20 7.20 113- 21- 4 150.170 0.000
7 PIETRZAK ANDRZEJ 3 1 G 8:54:41 1499.19 8.40 2 < 12> 156.940 0.000
8 PIETRZAK WIESŁAW 3 84 G 8:53:58 1494.33 9.60 97- 31- 4 155.360 0.000
9 PIETRZAK WIESŁAW 3 58 G 8:54:00 1493.85 10.80 2 < 10> 155.360 0.000
10 PIETRZAK WIESŁAW 3 67 G 8:54:01 1493.61 12.00 3 < 11> 155.360 0.000
11 PIETRZAK WIESŁAW 3 6 G 8:54:14 1490.50 13.21 4 < 14> 155.360 0.000
12 PIETRZAK ANDRZEJ 3 41 G 8:55:28 1488.05 14.41 3 < 38> 156.940 0.000
13 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 9 G 8:55:28 1486.16 15.61 4 < 15> 156.740 0.000
14 PIETRZAK WIESŁAW 3 90 G 8:54:33 1485.99 16.81 5 < 19> 155.360 0.000
15 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 78 G 8:55:29 1485.92 18.01 5 < 55> 156.740 0.000
16 JUREK ANDRZEJ 3 36 G 8:51:04 1485.85 19.21 2 < 23> 150.170 0.000
17 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 25 G 8:55:26 1485.68 20.41 67- 15- 7 156.640 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
18 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 35 G 8:55:46 1481.00 21.61 2 < 26> 156.640 0.000
19 PIETRZAK WIESŁAW 3 53 G 8:55:23 1474.24 22.81 6 < 20> 155.360 0.000
20 PIETRZAK WIESŁAW 3 92 G 8:55:34 1471.68 24.01 7 < 21> 155.360 0.000
21 PIETRZAK WIESŁAW 3 25 G 8:55:40 1470.28 25.21 8 < 39> 155.360 0.000
22 JUREK DARIUSZ 3 35 G 8:52:15 1468.36 26.41 39- 3- 1 150.140 0.000
23 JUREK ANDRZEJ 3 130 G 8:52:21 1467.22 27.61 3 < 24> 150.170 0.000
24 JUREK ANDRZEJ 3 19 G 8:52:22 1466.98 28.81 4 < 29> 150.170 0.000
25 JUREK DARIUSZ 3 1 G 8:52:29 1465.02 30.01 2 < 117> 150.140 0.000
26 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 41 G 8:57:01 1463.70 31.21 3 < 27> 156.640 0.000
27 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 15 G 8:57:05 1462.79 32.41 4 < 50> 156.640 0.000
28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 72 G 8:53:02 1457.49 33.61 2 < 29> 150.170 0.000
29 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 85 G 8:53:05 1456.78 34.81 3 < 31> 150.170 0.000
29 JUREK ANDRZEJ 3 92 G 8:53:05 1456.78 34.81 5 < 34> 150.170 0.000
31 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 107 G 8:53:06 1456.55 37.21 4 < 32> 150.170 0.000
32 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 102 G 8:53:07 1456.31 38.42 5 < 33> 150.170 0.000
33 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 75 G 8:53:09 1455.84 39.62 6 < 35> 150.170 0.000
34 JUREK ANDRZEJ 3 98 GSM 8:53:13 1454.90 40.82 6 < 37> 150.170 13.010
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
35 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 13 G 8:53:32 1450.45 42.02 7 < 36> 150.170 0.000
36 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 22 GSM 8:53:36 1449.52 43.22 8 < 68> 150.170 12.890
37 JUREK ANDRZEJ 3 136 G 8:53:39 1448.82 44.42 7 < 59> 150.170 0.000
38 PIETRZAK ANDRZEJ 3 39 G 8:58:51 1441.80 45.62 4 < 54> 156.940 0.000
39 PIETRZAK WIESŁAW 3 108 G 8:57:55 1439.63 46.82 9 < 40> 155.360 0.000
40 PIETRZAK WIESŁAW 3 102 G 8:57:57 1439.19 48.02 10 < 41> 155.360 0.000
41 PIETRZAK WIESŁAW 3 103 G 8:57:58 1438.96 49.22 11 < 44> 155.360 0.000
42 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 50 G 8:54:47 1437.54 50.42 47- 5- 1 150.630 0.000
43 MUSIALIK WOJCIECH 3 24 G 8:57:35 1432.94 51.62 68- 18- 3 154.160 0.000
44 PIETRZAK WIESŁAW 3 47 G 8:58:39 1429.91 52.82 12 < 46> 155.360 0.000
45 MUSIALIK WOJCIECH 3 17 G 8:57:51 1429.39 54.02 2 < 47> 154.160 0.000
46 PIETRZAK WIESŁAW 3 51 G 8:58:42 1429.26 55.22 13 < 51> 155.360 0.000
47 MUSIALIK WOJCIECH 3 56 G 8:57:53 1428.95 56.42 3 < 48> 154.160 0.000
48 MUSIALIK WOJCIECH 3 62 G 8:57:54 1428.73 57.62 4 < 49> 154.160 0.000
49 MUSIALIK WOJCIECH 3 59 GSM 8:57:55 1428.51 58.82 5 < 53> 154.160 12.110
50 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 27 G 8:59:44 1427.46 60.02 5 < 52> 156.640 0.000
51 PIETRZAK WIESŁAW 3 64 GSM 8:58:51 1427.29 61.22 14 < 56> 155.360 11.990
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
52 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 40 GSM 8:59:47 1426.81 62.42 6 < 67> 156.640 11.930
53 MUSIALIK WOJCIECH 3 36 GSM 8:58:11 1424.99 63.63 6 < 90> 154.160 11.870
54 PIETRZAK ANDRZEJ 3 43 GSM 9:00:10 1424.57 64.83 5 < 57> 156.940 11.810
55 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 17 GSM 9:00:08 1423.18 66.03 6 < 79> 156.740 11.750
56 PIETRZAK WIESŁAW 3 70 G 8:59:13 1422.49 67.23 15 < 58> 155.360 0.000
57 PIETRZAK ANDRZEJ 3 46 G 9:00:23 1421.77 68.43 6 < 66> 156.940 0.000
58 PIETRZAK WIESŁAW 3 83 G 8:59:18 1421.41 69.63 16 < 69> 155.360 0.000
59 JUREK ANDRZEJ 3 135 G 8:55:42 1420.72 70.83 8 < 61> 150.170 0.000
60 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 30 GSM 8:56:02 1420.59 72.03 2 < 70> 150.630 11.450
61 JUREK ANDRZEJ 3 45 G 8:55:44 1420.27 73.23 9 < 63> 150.170 0.000
62 PIETRZAK HENRYK 3 42 G 9:00:47 1417.09 74.43 46- 9- 1 156.990 0.000
63 JUREK ANDRZEJ 3 33 G 8:56:09 1414.70 75.63 10 < 64> 150.170 0.000
64 JUREK ANDRZEJ 3 3 G 8:56:10 1414.47 76.83 11 < 65> 150.170 0.000
65 JUREK ANDRZEJ 3 37 G 8:56:11 1414.25 78.03 12 < 93> 150.170 0.000
66 PIETRZAK ANDRZEJ 3 45 G 9:01:08 1412.18 79.23 7 < 72> 156.940 0.000
67 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 20 G 9:00:57 1411.81 80.43 7 < 80> 156.640 0.000
68 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 79 G 8:56:25 1411.15 81.63 9 < 73> 150.170 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
69 PIETRZAK WIESŁAW 3 110 G 9:00:07 1410.87 82.83 17 < 88> 155.360 0.000
70 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 12 G 8:56:47 1410.61 84.03 3 < 91> 150.630 0.000
71 PIETRZAK HENRYK 3 8 G 9:01:39 1406.09 85.23 2 < 120> 156.990 0.000
72 PIETRZAK ANDRZEJ 3 50 G 9:01:49 1403.55 86.43 8 < 85> 156.940 0.000
73 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 30 G 8:57:04 1402.58 87.64 10 < 74> 150.170 0.000
74 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 78 G 8:57:05 1402.37 88.84 11 < 75> 150.170 0.000
75 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 17 G 8:57:11 1401.06 90.04 12 < 76> 150.170 0.000
76 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 55 GSM 8:57:12 1400.84 91.24 13 < 77> 150.170 10.480
77 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 116 GSM 8:57:15 1400.19 92.44 14 < 78> 150.170 10.420
78 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 98 G 8:57:17 1399.75 93.64 15 < 85> 150.170 0.000
79 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 82 G 9:02:01 1399.26 94.84 7 < 81> 156.740 0.000
80 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 73 G 9:02:03 1397.95 96.04 8 < 82> 156.640 0.000
81 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 20 G 9:02:08 1397.80 97.24 8 < 105> 156.740 0.000
82 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 2 GSM 9:02:05 1397.53 98.44 9 < 83> 156.640 10.120
83 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 50 GSM 9:02:07 1397.12 99.64 10 < 84> 156.640 10.060
84 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 31 GSM 9:02:12 1396.08 100.84 11 < 138> 156.640 10.000
85 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 39 G 8:57:35 1395.85 102.04 16 < 114> 150.170 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
85 PIETRZAK ANDRZEJ 3 34 GSM 9:02:26 1395.85 102.04 9 < 87> 156.940 9.940
87 PIETRZAK ANDRZEJ 3 57 G 9:02:30 1395.02 104.44 10 < 103> 156.940 0.000
88 PIETRZAK WIESŁAW 3 62 GSM 9:01:24 1394.61 105.64 18 < 89> 155.360 9.760
89 PIETRZAK WIESŁAW 3 69 GSM 9:01:32 1392.95 106.84 19 < 92> 155.360 9.700
90 MUSIALIK WOJCIECH 3 42 G 9:00:44 1392.17 108.04 7 < 94> 154.160 0.000
91 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 49 G 8:58:12 1392.14 109.24 4 < 101> 150.630 0.000
92 PIETRZAK WIESŁAW 3 109 G 9:01:36 1392.12 110.44 20 < 98> 155.360 0.000
93 JUREK ANDRZEJ 3 40 G 8:57:57 1391.11 111.64 13 < 95> 150.170 0.000
94 MUSIALIK WOJCIECH 3 57 G 9:00:50 1390.92 112.85 8 < 125> 154.160 0.000
95 JUREK ANDRZEJ 3 44 G 8:57:58 1390.89 114.05 14 < 96> 150.170 0.000
96 JUREK ANDRZEJ 3 112 G 8:57:59 1390.68 115.25 15 < 97> 150.170 0.000
97 JUREK ANDRZEJ 3 38 G 8:58:02 1390.03 116.45 16 < 118> 150.170 0.000
98 PIETRZAK WIESŁAW 3 93 G 9:01:49 1389.42 117.65 21 < 98> 155.360 0.000
98 PIETRZAK WIESŁAW 3 39 G 9:01:49 1389.42 117.65 22 < 100> 155.360 0.000
100 PIETRZAK WIESŁAW 3 80 G 9:01:53 1388.59 120.05 23 < 102> 155.360 0.000
101 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 17 G 8:58:30 1388.30 121.25 5 150.630 0.000
102 PIETRZAK WIESŁAW 3 78 G 9:02:06 1385.91 122.45 24 < 104> 155.360 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
103 PIETRZAK ANDRZEJ 3 23 G 9:03:18 1385.17 123.65 11 < 121> 156.940 0.000
104 PIETRZAK WIESŁAW 3 57 G 9:02:12 1384.67 124.85 25 < 106> 155.360 0.000
105 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 28 G 9:03:12 1384.63 126.05 9 < 107> 156.740 0.000
106 PIETRZAK WIESŁAW 3 41 G 9:02:14 1384.26 127.25 26 < 129> 155.360 0.000
107 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 75 G 9:03:14 1384.22 128.45 10 < 108> 156.740 0.000
108 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 89 GSM 9:03:17 1383.61 129.65 11 < 109> 156.740 8.550
109 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 58 G 9:03:19 1383.20 130.85 12 < 110> 156.740 0.000
110 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 95 G 9:03:30 1380.97 132.05 13 < 111> 156.740 0.000
111 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 71 G 9:03:32 1380.56 133.25 14 < 112> 156.740 0.000
112 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 51 G 9:03:44 1378.14 134.45 15 < 126> 156.740 0.000
113 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 2 GSM 9:01:21 1378.09 135.65 31- 1- 1 153.450 8.250
114 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 77 G 8:59:12 1375.18 136.85 17 < 115> 150.170 0.000
115 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 35 G 8:59:13 1374.97 138.06 18 < 116> 150.170 0.000
116 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 29 G 8:59:19 1373.72 139.26 19 < 141> 150.170 0.000
117 JUREK DARIUSZ 3 16 GSM 8:59:23 1372.60 140.46 3 150.140 8.010
118 JUREK ANDRZEJ 3 61 G 8:59:31 1371.21 141.66 17 < 119> 150.170 0.000
119 JUREK ANDRZEJ 3 73 G 8:59:34 1370.58 142.86 18 < 153> 150.170 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
120 PIETRZAK HENRYK 3 41 G 9:04:36 1369.90 144.06 3 < 136> 156.990 0.000
121 PIETRZAK ANDRZEJ 3 53 G 9:04:37 1369.26 145.26 12 < 121> 156.940 0.000
121 PIETRZAK ANDRZEJ 3 32 GSM 9:04:37 1369.26 145.26 13 < 123> 156.940 7.770
123 PIETRZAK ANDRZEJ 3 22 GSM 9:04:38 1369.06 147.66 14 < 124> 156.940 7.650
124 PIETRZAK ANDRZEJ 3 7 G 9:04:40 1368.66 148.86 15 < 164> 156.940 0.000
125 MUSIALIK WOJCIECH 3 23 G 9:02:45 1367.27 150.06 9 < 127> 154.160 0.000
126 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 32 G 9:04:41 1366.72 151.26 16 < 128> 156.740 0.000
127 MUSIALIK WOJCIECH 3 58 G 9:02:49 1366.47 152.46 10 < 131> 154.160 0.000
128 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 39 GSM 9:04:45 1365.93 153.66 17 < 130> 156.740 7.350
129 PIETRZAK WIESŁAW 3 7 GSM 9:03:49 1365.00 154.86 27 < 148> 155.360 7.290
130 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 104 G 9:04:52 1364.54 156.06 18 < 143> 156.740 0.000
131 MUSIALIK WOJCIECH 3 70 G 9:03:00 1364.25 157.26 11 < 132> 154.160 0.000
132 MUSIALIK WOJCIECH 3 21 G 9:03:03 1363.64 158.46 12 < 134> 154.160 0.000
133 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 38 G 9:02:55 1363.57 159.66 38- 6- 3 153.970 0.000
134 MUSIALIK WOJCIECH 3 66 G 9:03:04 1363.44 160.86 13 < 135> 154.160 0.000
135 MUSIALIK WOJCIECH 3 30 G 9:03:08 1362.64 162.06 14 < 137> 154.160 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
136 PIETRZAK HENRYK 3 24 GSM 9:05:14 1362.37 163.27 4 < 139> 156.990 6.870
137 MUSIALIK WOJCIECH 3 28 G 9:03:10 1362.24 164.47 15 < 144> 154.160 0.000
138 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 22 GSM 9:05:04 1361.30 165.67 12 < 140> 156.640 6.750
139 PIETRZAK HENRYK 3 1 G 9:05:24 1360.40 166.87 5 < 146> 156.990 0.000
140 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 42 GSM 9:05:09 1360.31 168.07 13 < 142> 156.640 6.630
141 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 109 GSM 9:00:28 1359.42 169.27 20 < 167> 150.170 6.570
142 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 3 GSM 9:05:15 1359.13 170.47 14 < 145> 156.640 6.510
143 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 66 G 9:05:27 1357.64 171.67 19 < 154> 156.740 0.000
144 MUSIALIK WOJCIECH 3 50 GSM 9:03:34 1357.44 172.87 16 < 149> 154.160 6.390
145 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 67 G 9:05:25 1357.17 174.07 15 156.640 0.000
146 PIETRZAK HENRYK 3 43 G 9:05:41 1357.07 175.27 6 < 146> 156.990 0.000
146 PIETRZAK HENRYK 3 12 G 9:05:41 1357.07 175.27 7 < 160> 156.990 0.000
148 PIETRZAK WIESŁAW 3 16 G 9:04:30 1356.86 177.67 28 < 152> 155.360 0.000
149 MUSIALIK WOJCIECH 3 55 G 9:03:39 1356.45 178.87 17 < 165> 154.160 0.000
150 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 10 GSM 9:03:31 1356.37 180.07 2 < 151> 153.970 6.020
151 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 31 GSM 9:03:33 1355.97 181.27 3 < 155> 153.970 5.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
152 PIETRZAK WIESŁAW 3 74 G 9:04:35 1355.87 182.47 29 < 157> 155.360 0.000
153 JUREK ANDRZEJ 3 55 GSM 9:00:48 1355.33 183.67 19 < 156> 150.170 5.840
154 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 98 G 9:05:39 1355.30 184.87 20 156.740 0.000
155 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 36 GSM 9:03:39 1354.77 186.07 4 < 158> 153.970 5.720
156 JUREK ANDRZEJ 3 28 G 9:00:51 1354.71 187.27 20 150.170 0.000
157 PIETRZAK WIESŁAW 3 8 G 9:04:42 1354.49 188.48 30 < 166> 155.360 0.000
158 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 13 G 9:03:42 1354.18 189.68 5 < 159> 153.970 0.000
159 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 32 G 9:03:45 1353.58 190.88 6 153.970 0.000
160 PIETRZAK HENRYK 3 13 G 9:05:59 1353.56 192.08 8 < 161> 156.990 0.000
161 PIETRZAK HENRYK 3 7 G 9:06:00 1353.36 193.28 9 156.990 0.000
162 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 32 G 9:09:43 1351.27 194.48 37- 2- 0 161.770 0.000
163 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 35 G 9:09:45 1350.90 195.68 2 161.770 0.000
164 PIETRZAK ANDRZEJ 3 52 GSM 9:06:21 1348.86 196.88 16 156.940 5.180
165 MUSIALIK WOJCIECH 3 13 G 9:04:21 1348.14 198.08 18 154.160 0.000
166 PIETRZAK WIESŁAW 3 48 G 9:05:16 1347.83 199.28 31 155.360 0.000
167 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 84 G 9:01:34 1346.01 200.48 21 150.170 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
168 PIETRZAK ANDRZEJ 3 10 G 9:06:36 1345.97 0.00 17 156.940 0.000
169 MUSIALIK WOJCIECH 3 38 GSM 9:04:36 1345.20 0.00 19 154.160 0.000
170 PIETRZAK ANDRZEJ 3 51 G 9:06:40 1345.20 0.00 18 156.940 0.000
171 PIETRZAK ANDRZEJ 3 6 G 9:06:42 1344.82 0.00 19 156.940 0.000
172 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 5 G 9:06:34 1344.64 0.00 21 156.740 0.000
D O B R Y L O T !
------------------