pzhgpzmigrod
  Sekcje - 2016
 

  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. A  od  100 do  400 km                    
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |     869.73    |  20 |  
 |   2  |CHMIELEWSKI          KRZYSZTOF      |   3     |    1325.88    |  20 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
  
                                                                              
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. B  od  300 do  600 km                    
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |     520.28    |  16 |  
 |   2  |CHMIELEWSKI          KRZYSZTOF      |   3     |     660.48    |  16 |  
 |   3  |PIETRZAK             H & W          |   3     |    1623.27    |  16 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
  
                                                                              
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. C  pow.  500 km                          
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |     323.21    |   9 |  
 |   2  |CHMIELEWSKI          KRZYSZTOF      |   3     |     657.93    |   9 |  
 |   3  |LEWANDOWSKI          GRZEGORZ       |   3     |    1295.67    |   9 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
  
                                                                              
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. M  pow.  700 km                          
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |     179.44    |   6 |  
 |   2  |CHMIELEWSKI          KRZYSZTOF      |   3     |     397.03    |   6 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
  
                                                                              
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. M  pow.  700 km                          
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |JUREK                ANDRZEJ        |   3     |     179.44    |   6 |  
 |   2  |CHMIELEWSKI          KRZYSZTOF      |   3     |     397.03    |   6 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  


  PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Borzecin Całość [ 4]                                                          
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 JUREK           ANDRZEJ         3  6  6  6  5  5  6  6  5  6  4  6  4  6  4   75   2816.39  30.7
    2    2 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3  6  6  6  5  5  6  6  5  6  4  6  4  6  4   75   2721.17  29.1
    3    3 PIETRZAK        H & W           3  6  6  6  5  4  4  6  5  1  3  6  4  6 --   62   2015.08  24.0
    4    4 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3  6  6  6  5  5  5  6  5  1  2  4  3  0  1   55   1769.64  19.0
    5    5 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3  6  6  6  5  5  4  5  5  1  2  2  2  0  0   49   1618.09  22.9
    6    6 PIETRZAK        ANDRZEJ         3  3  5  5  4  2  2  2  1 --  1  1 -- -- --   26    729.61  11.9
    7    7 FRĄCKOWIAK      ROMAN           3  6  6  0  3  3 -- -- -- -- -- -- -- -- --   18    484.58  31.6
    8    8 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3  0  0  2  3  0  0  0  3  0  0  1  1  0 --   10    395.95   5.4
    9    9 BŁOŃSKI         MARIAN          3  2  2  1  1 --  1  1 -- --  1  1 --  0 --   10    268.25   8.7
   10   10 JUREK           DARIUSZ         3  1  0  2  0  0  0  0  1  1  1  1  0 -- --    7    219.27   3.7
   11   11 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        3  1  3  2  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    7    155.56   8.0
   12   12 PRYSZMONT T     PISULA M        3  1  0  0 --  1 -- --  0  0  1  1 -- -- --    4    138.99   2.4
   13   13 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3  3  0  1  0  1 --  0  1  0  0  0  0 -- --    6    124.84   4.5
   14   14 NOWACZYK        EDWARD          3 --  0  0  1  1  0  0 --  0 -- -- -- -- --    2     87.77   1.1
   15   15 MUSIALIK        WOJCIECH        3  0  0 -- -- --  0  0  1  0 --  0 -- -- --    1     44.51   1.2
    




                                                       
  PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typowane [ 1]                                                       
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 JUREK           ANDRZEJ         3  2  3  5  3  3  5  5  5  5  5  5  5  5  2   58   2155.88  30.7
    2    2 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3  5  5  5  5  4  3  3  1  4  2  4  3  5  5   54   1914.59  29.1
    3    3 PIETRZAK        H & W           3  5  5  5  1  3  3  3  2  1  2  4  4  4 --   42   1287.54  24.0
    4    4 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3  2  3  4  4  3  4  5  3  1  0  3  3  0  0   35   1141.23  19.0
    5    5 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3  4  5  4  4  4  1  1  3  1  0  2  2  0  0   31    999.84  22.9
    6    6 PIETRZAK        ANDRZEJ         3  0  1  3  3  2  1  2  1 --  1  1 -- -- --   15    517.04  11.9
    7    7 FRĄCKOWIAK      ROMAN           3  4  5  0  3  3 -- -- -- -- -- -- -- -- --   15    431.85  31.6
    8    8 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3  0  0  2  3  0  0  0  3  0  0  1  1  0 --   10    395.95   5.4
    9    9 BŁOŃSKI         MARIAN          3  2  2  1  1 --  1  1 -- --  1  0 --  0 --    9    240.89   8.7
   10   10 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        3  0  0  2  1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    3     90.26   8.0
   11   11 NOWACZYK        EDWARD          3 --  0  0  1  1  0  0 --  0 -- -- -- -- --    2     87.77   1.1
   12   12 JUREK           DARIUSZ         3  0  0  0  0  0  0  0  0  0  1  0  0 -- --    1     64.86   3.7
   13   13 MUSIALIK        WOJCIECH        3  0  0 -- -- --  0  0  1  0 --  0 -- -- --    1     44.51   1.2
   14   14 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3  0  0  0  0  0 --  0  0  0  0  0  0 -- --    0      0.00   4.5
   15   15 PRYSZMONT T     PISULA M        3  0  0  0 --  0 -- --  0  0  0  0 -- -- --    0      0.00   2.4
     



  PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja całość [ 4]                                                         
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 JUREK           ANDRZEJ         3  7  7  7  7  7   35    723.13  29.2
    2    2 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3  7  7  7  7  7   35    699.62  33.3
    3    4 PIETRZAK        H & W           3  7  7  7  7  7   35    633.63  20.9
    4    3 FRĄCKOWIAK      ROMAN           3  7  7  7  7  1   29    585.97  39.0
    5    5 JUREK           DARIUSZ         3  7  7  6  3 --   23    425.85  17.3
    6    6 MUSIALIK        WOJCIECH        3  7  7  6  5 --   25    425.30  15.6
    7    7 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3  7  6  6  5  1   25    423.36  11.3
    8    8 PIETRZAK        HENRYK          3  7  3  6  7  2   25    397.18  15.7
    9    9 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3  7  7  6  2 --   22    355.26  16.2
   10   10 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3  7  7  1  1 --   16    232.09  13.9
   11   11 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3  2  1  4  2 --    9    160.11   8.3
   12   12 NOWACZYK        EDWARD          3  2  3  0  1  1    7     88.82   4.1
   13   13 CHMIELEWSKI     DOMINIK         3  0  0  0  1  0    1     21.42   1.6
   14   14 PIETRZAK        ANDRZEJ         3  1  1 -- -- --    2     21.33   4.0
   15   15 BŁOŃSKI         MARIAN          3  1  1 -- -- --    2     20.87   5.9
   16   16 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW-I      3 --  0  0  0 --    0      0.00   0.0
    


                                                          
  PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typowane [ 1]                                                       
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 FRĄCKOWIAK      ROMAN           3  7  8  8  5  1   29    500.41  39.0
    2    3 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF       3  2  4  5  8  8   27    488.07  33.3
    3    2 JUREK           ANDRZEJ         3  3  3  6  8  5   25    477.45  29.2
    4    4 MUSIALIK        WOJCIECH        3  5  4  5  1 --   15    238.78  15.6
    5    5 PIETRZAK        H & W           3  0  2  3  4  4   13    229.12  20.9
    6    6 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMIAN   3  3  5  2  2 --   12    184.12  16.2
    7    7 PIETRZAK        HENRYK          3  4  2  2  2  2   12    155.49  15.7
    8    8 JUREK           DARIUSZ         3  2  6  0  0 --    8    123.83  17.3
    9    9 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ        3  1  0  3  2 --    6    121.14   8.3
   10   10 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW        3  3  0  1  2  1    7    120.08  11.3
   11   11 CHMIELEWSKI     DOMINIK         3  0  0  0  1  0    1     21.42   1.6
   12   12 BŁOŃSKI         MARIAN          3  1  1 -- -- --    2     20.87   5.9
   13   13 PIETRZAK        ANDRZEJ         3  0  1 -- -- --    1     13.26   4.0
   14   15 NOWACZYK        EDWARD          3  1  0  0  0  1    2     12.40   4.1
   15   14 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ           3  1  0  0  0 --    1     11.19  13.9
   16   16 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW-I      3 --  0  0  0 --    0      0.00   0.0



             PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 14                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-3 z dnia 01.08.16                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  731.641 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    4                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:    94                           
      5.Ilość konkursów.......................:   19                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1563.66                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1511.57                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,15,47                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,31,50                         
     10.Czas trwania konkursu.................:16 min.  3 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EPunktacja Typowane [ 1]F                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |    4   |   94   |   19  |20.21|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    4   |   94   |   19  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------    



 
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 14.           
                                         z lotu HLOLTEN-3, w dniu 01.08.16      
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 JUREK ANDRZEJ                   3   51                  14:15:47     1563.66  10.64  40-  9-  2  728.325   0.000
     2 JUREK ANDRZEJ                   3   65                  14:15:49     1563.54  21.28   2  <   3>  728.325   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     3 JUREK ANDRZEJ                   3   33              G   14:23:07     1539.42  31.91   3  <   5>  728.325   0.000
     4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    4              G M 14:24:09     1536.04  42.55  31-  9-  5  728.313  68.330
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     5 JUREK ANDRZEJ                   3   67                  14:24:34     1534.72  53.19   4  <   5>  728.325   0.000
     5 JUREK ANDRZEJ                   3   16              G M 14:24:34     1534.72  53.19   5  <  12>  728.325  67.780
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   43              G M 14:25:29     1531.73  74.47   2  <   8>  728.313  66.670
     8 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   51                  14:27:45     1524.47  85.11   3  <   9>  728.313   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   19              G M 14:27:58     1523.77  95.74   4  <  10>  728.313  65.560
    10 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    9              G M 14:28:15     1522.87 106.38   5  <  11>  728.313  65.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   45              G M 14:28:19     1522.66 117.02   6  <  13>  728.313  64.440
    12 JUREK ANDRZEJ                   3   15              G M 14:28:30     1522.10 127.66   6  <  14>  728.325  63.890
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    3              G   14:28:45     1521.28 138.30   7  <  15>  728.313   0.000
    14 JUREK ANDRZEJ                   3   58                  14:29:32     1518.82 148.94   7  <  18>  728.325   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   42              G   14:29:47     1518.00 159.57   8  <  16>  728.313   0.000
    16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   38              G   14:30:06     1517.00 170.21   9          728.313   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   15              G   14:35:09     1514.77 180.85  11-  1-  0  734.889   0.000
    18 JUREK ANDRZEJ                   3   62                  14:31:04     1513.98 191.49   8  <  19>  728.325   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 JUREK ANDRZEJ                   3    2              G   14:31:50     1511.57 202.13   9          728.325   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   --------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    20 JUREK ANDRZEJ                   3    8              G   14:35:06     1501.39   0.00  10          728.325   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 JUREK ANDRZEJ                   3    6              G   14:35:31     1500.10   0.00  11          728.325   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 JUREK ANDRZEJ                   3   63                  14:36:11     1498.05   0.00  12          728.325   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   17              G   14:37:07     1495.15   0.00  10          728.313   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    24 JUREK ANDRZEJ                   3   36              G   14:37:15     1494.77   0.00  13          728.325   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                         


                                                 

 
                 PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-6 z dnia 23.07.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  336.971 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    7                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   178                           
      5.Ilość konkursów.......................:   36                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1143.12                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1052.00                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,07,51                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,33,13                         
     10.Czas trwania konkursu.................:25 min. 22 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EPunktacja Typowane [ 1]F                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |    7   |  178   |   36  |20.22|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    7   |  178   |   36  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                    
                
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 13.           
                                          z lotu HALLE-6, w dniu 23.07.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 JUREK ANDRZEJ                   3   12              GSM 11:07:51     1143.12   5.62  58- 15-  5  334.764  30.000
     2 JUREK ANDRZEJ                   3   80                  11:16:40     1109.72  11.24   2  <   3>  334.764   0.000
     3 JUREK ANDRZEJ                   3   73                  11:17:22     1107.15  16.85   3  <   8>  334.764   0.000
     4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   87                  11:18:31     1102.96  22.47  42- 14-  5  334.766   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    3              GSM 11:18:40     1102.41  28.09   2  <   7>  334.766  28.860
     6 PIETRZAK H & W                  3   21              GSM 11:23:23     1102.07  33.71  22-  7-  4  339.861  28.570
     7 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   43              GSM 11:18:52     1101.69  39.33   3  <  10>  334.766  28.290
     8 JUREK ANDRZEJ                   3   41              GSM 11:19:02     1101.08  44.94   4  <   9>  334.764  28.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 JUREK ANDRZEJ                   3   58                  11:19:04     1100.96  50.56   5  <  17>  334.764   0.000
    10 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   44              GSM 11:19:09     1100.66  56.18   4  <  12>  334.766  27.430
    11 PIETRZAK H & W                  3   43              G   11:23:59     1099.93  61.80   2  <  15>  339.861   0.000
    12 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   45              GSM 11:21:25     1092.52  67.42   5  <  13>  334.766  26.860
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   89                  11:22:26     1088.91  73.03   6  <  14>  334.766   0.000
    14 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   36              GSM 11:22:49     1087.55  78.65   7  <  18>  334.766  26.290
    15 PIETRZAK H & W                  3    9              GSM 11:28:40     1083.51  84.27   3  <  16>  339.861  26.000
    16 PIETRZAK H & W                  3   22              GSM 11:28:44     1083.28  89.89   4  <  27>  339.861  25.710
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 JUREK ANDRZEJ                   3   98                  11:24:02     1083.26  95.51   6  <  22>  334.764   0.000
    18 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    4              GSM 11:25:34     1077.92 101.12   8  <  19>  334.766   0.000
    19 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   51                  11:25:40     1077.57 106.74   9  <  20>  334.766   0.000
    20 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   46              G   11:29:08     1065.68 112.36  10  <  21>  334.766   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   16              G   11:29:14     1065.34 117.98  11  <  29>  334.766   0.000
    22 JUREK ANDRZEJ                   3   11              GSM 11:29:15     1065.28 123.60   7  <  23>  334.764  24.000
    23 JUREK ANDRZEJ                   3   15              GSM 11:29:18     1065.11 129.21   8  <  24>  334.764  23.710
    24 JUREK ANDRZEJ                   3   14              G   11:29:36     1064.09 134.83   9  <  25>  334.764   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 JUREK ANDRZEJ                   3   85                  11:29:55     1063.02 140.45  10  <  26>  334.764   0.000
    26 JUREK ANDRZEJ                   3   63                  11:30:24     1061.40 146.07  11  <  28>  334.764   0.000
    27 PIETRZAK H & W                  3    2              GSM 11:35:39     1059.91 151.69   5  <  31>  339.861  22.570
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 JUREK ANDRZEJ                   3   47              GSM 11:30:59     1059.44 157.30  12  <  29>  334.764  22.290
    29 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              G   11:32:11     1055.43 162.92  12  <  34>  334.766   0.000
    29 JUREK ANDRZEJ                   3   16              G   11:32:11     1055.43 162.92  13  <  33>  334.764   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 PIETRZAK H & W                  3    6              G   11:37:06     1055.14 174.16   6  <  32>  339.861   0.000
    32 PIETRZAK H & W                  3   75                  11:37:25     1054.11 179.78   7          339.861   0.000
    33 JUREK ANDRZEJ                   3    2              G   11:32:35     1054.10 185.39  14  <  36>  334.764   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G   11:32:43     1053.66 191.01  13  <  35>  334.766   0.000
    35 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   69                  11:33:00     1052.72 196.63  14          334.766   0.000
    36 JUREK ANDRZEJ                   3   30              G   11:33:13     1052.00 202.25  15          334.764   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   --------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    37 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   53                  11:34:10     1048.88   0.00  15          334.766   0.000
    38 JUREK ANDRZEJ                   3   31              G   11:34:13     1048.71   0.00  16          334.764   0.000
    39 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   50              G   11:40:47     1047.53   0.00  25-  0-  0  341.267   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 JUREK ANDRZEJ                   3   50              G   11:34:48     1046.79   0.00  17          334.764   0.000
    41 PIETRZAK H & W                  3   41              G   11:40:18     1044.76   0.00   8          339.861   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                   


                                            
             PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-2 z dnia 16.07.16                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  730.510 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    8                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   168                           
      5.Ilość konkursów.......................:   34                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1391.67                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1207.00                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,43,21                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:17,08,59                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 25 min. 38 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EBorzecin Całość [ 4]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |    8   |  168   |   34  |20.24|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    8   |  168   |   34  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                             
       
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 12.           
                                         z lotu HOLTEN-2, w dniu 16.07.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 JUREK ANDRZEJ                   3   65                 15:43:21     1391.67   5.95  63- 14-  4  728.330  70.000
     2 PIETRZAK H & W                  3   22              G  16:01:35     1354.77  11.90  25-  5-  4  733.720  69.700
     3 PIETRZAK H & W                  3    7              G  16:07:05     1341.15  17.86   2  <  10>  733.720  69.390
     4 JUREK ANDRZEJ                   3   31              G  16:04:13     1338.31  23.81   2  <   5>  728.330  69.090
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     5 JUREK ANDRZEJ                   3   58                 16:04:15     1338.23  29.76   3  <   7>  728.330  68.790
     6 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   19              G  16:15:22     1323.25  35.71  16-  3-  3  734.890  68.480
     7 JUREK ANDRZEJ                   3    1              G  16:15:05     1312.11  41.67   4  <   8>  728.330  68.180
     8 JUREK ANDRZEJ                   3   13              G  16:15:52     1310.26  47.62   5  <   9>  728.330   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 JUREK ANDRZEJ                   3   57                 16:18:15     1304.67  53.57   6  <  13>  728.330   0.000
    10 PIETRZAK H & W                  3   21              G  16:24:49     1299.04  59.52   3  <  14>  733.720  67.270
    11 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   43              G  16:21:51     1296.27  65.48  38-  9-  4  728.310  66.970
    12 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   44              G  16:26:16     1286.16  71.43   2  <  15>  728.310  66.670
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 JUREK ANDRZEJ                   3   60                 16:26:20     1286.05  77.38   7  <  17>  728.330   0.000
    14 PIETRZAK H & W                  3    2              G  16:30:49     1285.39  83.33   4  <  26>  733.720  66.060
    15 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   19              G  16:29:14     1279.46  89.29   3  <  20>  728.310  65.760
    16 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   10              G  16:35:36     1276.74  95.24   2  <  28>  734.890  65.450
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 JUREK ANDRZEJ                   3   16              G  16:34:38     1267.47 101.19   8  <  18>  728.330   0.000
    18 JUREK ANDRZEJ                   3   45              G  16:37:29     1261.21 107.14   9  <  22>  728.330   0.000
    19 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   19              G  16:44:09     1258.31 113.10  18-  2-  2  735.040  64.550
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    20 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    3              G  16:39:28     1256.86 119.05   4  <  21>  728.310  64.240
    21 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   42              G  16:40:08     1255.42 125.00   5  <  23>  728.310   0.000
    22 JUREK ANDRZEJ                   3   15              G  16:41:19     1252.90 130.95  10  <  25>  728.330   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   39              G  16:41:21     1252.79 136.90   6  <  24>  728.310   0.000
    24 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   20              G  16:48:57     1236.63 142.86   7  <  27>  728.310   0.000
    25 JUREK ANDRZEJ                   3   47              G  16:49:22     1235.78 148.81  11  <  29>  728.330   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 PIETRZAK H & W                  3    9              G  16:55:50     1231.42 154.76   5          733.720   0.000
    27 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   29              G  16:53:44     1226.66 160.71   8  <  33>  728.310   0.000
    28 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   20              G  17:00:40     1223.46 166.67   3          734.890  61.820
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 JUREK ANDRZEJ                   3   96                 16:56:50     1220.32 172.62  12  <  30>  728.330   0.000
    30 JUREK ANDRZEJ                   3   50              G  16:59:14     1215.44 178.57  13  <  32>  728.330   0.000
    31 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3    9              G  16:58:33     1214.08 184.52   3-  1-  1  726.690  60.910
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 JUREK ANDRZEJ                   3   11              G  17:01:06     1211.66 190.48  14          728.330   0.000
    33 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   45              G  17:03:08     1207.54 196.43   9          728.310   0.000
    34 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    7              G  17:08:59     1207.00 202.38   2          735.040  60.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    35 JUREK ANDRZEJ                   3   34              G  17:03:31     1206.81   0.00  15          728.330   0.000
    36 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   10              G  17:04:20     1205.15   0.00  10          728.310   0.000
    37 JUREK ANDRZEJ                   3   12              G  17:04:42     1204.45   0.00  16          728.330   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    38 JUREK ANDRZEJ                   3    9              G  17:06:26     1201.01   0.00  17          728.330   0.000
    39 PIETRZAK H & W                  3    4              G  17:11:09     1200.56   0.00   6          733.720   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------             


                                                

                    PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-5 z dnia 10.07.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  336.970 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   266                           
      5.Ilość konkursów.......................:   54                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1465.86                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1357.45                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,48,21                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,10,22                         
     10.Czas trwania konkursu.................:22 min.  1 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EBorzecin Całość [ 4]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   12   |  266   |   54  |20.30|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  266   |   54  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 11.           
                                          z lotu HALLE-5, w dniu 10.07.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 JUREK DARIUSZ                   3    3              G   9:48:21     1465.86   3.76  11-  1-  1  334.730  30.000
     2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   10              G   9:50:41     1451.21   7.52  47- 14-  6  334.770  29.810
     3 JUREK ANDRZEJ                   3  106                  9:52:17     1441.17  11.28  64- 18-  6  334.760  29.620
     4 JUREK ANDRZEJ                   3   58                  9:52:56     1437.15  15.04   2  <   5>  334.760  29.430
     5 JUREK ANDRZEJ                   3   12              G   9:53:40     1432.64  18.80   3  <   6>  334.760  29.250
     6 JUREK ANDRZEJ                   3   80                  9:53:44     1432.23  22.56   4  <   8>  334.760  29.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 PIETRZAK H & W                  3    5              G   9:57:19     1432.10  26.32  31- 11-  6  339.860  28.870
     8 JUREK ANDRZEJ                   3   67                  9:53:46     1432.03  30.08   5  <  11>  334.760  28.680
     9 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    8              G   9:58:42     1429.37  33.83  21-  4-  4  341.190  28.490
    10 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   29              G   9:54:26     1428.00  37.59   2  <  13>  334.770  28.300
    11 JUREK ANDRZEJ                   3   23              G   9:55:07     1423.80  41.35   6  <  12>  334.760  28.110
    12 JUREK ANDRZEJ                   3   74                  9:55:09     1423.60  45.11   7  <  14>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   44              G   9:55:10     1423.54  48.87   3  <  19>  334.770  27.740
    14 JUREK ANDRZEJ                   3   15              G   9:55:11     1423.40  52.63   8  <  16>  334.760   0.000
    15 BŁOŃSKI MARIAN                  3   17              G   9:55:08     1422.90  56.39  14-  1-  1  334.570  27.360
    16 JUREK ANDRZEJ                   3   11              G   9:55:23     1422.19  60.15   9  <  18>  334.760   0.000
    17 PIETRZAK H & W                  3   17              G   9:59:20     1420.03  63.91   2  <  20>  339.860  26.980
    18 JUREK ANDRZEJ                   3   30              G   9:56:01     1418.37  67.67  10  <  23>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   17              G   9:56:19     1416.62  71.43   4  <  22>  334.770  26.600
    20 PIETRZAK H & W                  3    2              G   9:59:56     1416.48  75.19   3  <  21>  339.860  26.420
    21 PIETRZAK H & W                  3    1              G  10:00:23     1413.83  78.95   4  <  32>  339.860  26.230
    22 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   16              G   9:57:03     1412.23  82.71   5  <  24>  334.770  26.040
    23 JUREK ANDRZEJ                   3   47              G   9:57:54     1407.15  86.47  11  <  29>  334.760   0.000
    24 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   26              G   9:58:00     1406.60  90.23   6  <  28>  334.770  25.660
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 PIETRZAK ANDRZEJ                3    7              G  10:02:50     1406.19  93.98  13-  1-  1  341.470  25.470
    26 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   15              G  10:03:20     1402.15  97.74   2  <  35>  341.190  25.280
    27 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   50              G  10:03:52     1399.41 101.50  18-  2-  2  341.270  25.090
    28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   77                  9:59:30     1397.79 105.26   7  <  31>  334.770   0.000
    29 JUREK ANDRZEJ                   3   32              G   9:59:35     1397.26 109.02  12  <  30>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    30 JUREK ANDRZEJ                   3   78                  9:59:47     1396.09 112.78  13  <  33>  334.760   0.000
    31 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   43              G  10:00:23     1392.65 116.54   8  <  38>  334.770   0.000
    32 PIETRZAK H & W                  3   75                 10:04:13     1391.63 120.30   5  <  36>  339.860  24.150
    33 JUREK ANDRZEJ                   3   16              G  10:00:39     1391.07 124.06  14  <  40>  334.760   0.000
    34 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   11              G  10:05:26     1390.48 127.82   2          341.270  23.770
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    35 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    1              G  10:06:43     1382.92 131.58   3  <  44>  341.190  23.580
    36 PIETRZAK H & W                  3   21              G  10:05:50     1382.48 135.34   6  <  37>  339.860  23.400
    37 PIETRZAK H & W                  3   19              G  10:05:51     1382.39 139.10   7  <  46>  339.860   0.000
    38 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    7              G  10:02:56     1378.03 142.86   9  <  41>  334.770   0.000
    39 PRYSZMONT T     & PISULA M      3   12              G  10:03:50     1372.78 146.62  17-  1-  1  334.730  22.830
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 JUREK ANDRZEJ                   3   77                 10:04:02     1371.78 150.38  15  <  43>  334.760   0.000
    41 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   87                 10:04:26     1369.58 154.14  10  <  42>  334.770   0.000
    42 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G  10:04:30     1369.20 157.89  11  <  49>  334.770   0.000
    43 JUREK ANDRZEJ                   3   41              G  10:04:43     1367.95 161.65  16  <  50>  334.760   0.000
    44 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    3              G  10:09:32     1367.31 165.41   4          341.190  21.890
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   30              G  10:03:15     1366.41 169.17  12-  1-  1  332.380  21.700
    46 PIETRZAK H & W                  3   80                 10:09:34     1361.80 172.93   8  <  47>  339.860   0.000
    47 PIETRZAK H & W                  3   79                 10:09:35     1361.71 176.69   9  <  48>  339.860   0.000
    48 PIETRZAK H & W                  3   55                 10:09:38     1361.44 180.45  10  <  54>  339.860   0.000
    49 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   51                 10:05:54     1361.41 184.21  12  <  52>  334.770   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    50 JUREK ANDRZEJ                   3   64                 10:05:55     1361.27 187.97  17  <  51>  334.760   0.000
    51 JUREK ANDRZEJ                   3    1              G  10:05:57     1361.09 191.73  18          334.760   0.000
    52 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   12              G  10:06:02     1360.67 195.49  13  <  53>  334.770   0.000
    53 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   67                 10:06:08     1360.12 199.25  14          334.770   0.000
    54 PIETRZAK H & W                  3   18              G  10:10:22     1357.45 203.01  11          339.860   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    55 JUREK ANDRZEJ                   3   60                 10:06:39     1357.23   0.00  19          334.760   0.000
    56 PIETRZAK H & W                  3   22              G  10:10:54     1354.56   0.00  12          339.860   0.000
    57 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   19              G  10:05:58     1351.32   0.00   2          332.380   0.000
    58 JUREK ANDRZEJ                   3   72                 10:08:27     1347.39   0.00  20          334.760   0.000
    59 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   30              G  10:13:18     1346.98   0.00   5          341.190   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------               



                                                



                   PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-1 z dnia 03.07.16                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  730.470 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   187                           
      5.Ilość konkursów.......................:   38                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1520.68                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1401.41                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,48,57                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,29,06                         
     10.Czas trwania konkursu.................:40 min.  9 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EBorzecin Całość [ 4]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   11   |  187   |   38  |20.32|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  187   |   38  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
          
        
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 10.           
                                         z lotu HOLTEN-1, w dniu 03.07.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 JUREK ANDRZEJ                   3   65                 13:48:57     1520.68   5.35  41- 17-  4  728.330  70.000
     2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   19              G  14:00:39     1484.38  10.70  36- 10-  4  728.310  69.730
     3 PRYSZMONT T     & PISULA M      3   24              G  14:06:20     1467.42  16.04  17-  1-  1  728.330  69.460
     4 JUREK ANDRZEJ                   3   11              G  14:10:33     1455.06  21.39   2  <   5>  728.330  69.190
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     5 JUREK ANDRZEJ                   3   12              G  14:12:02     1450.76  26.74   3  <   7>  728.330  68.920
     6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   42              G  14:12:20     1449.85  32.09   2  <   9>  728.310  68.650
     7 JUREK ANDRZEJ                   3   64                 14:15:30     1440.81  37.43   4  <   8>  728.330  68.380
     8 JUREK ANDRZEJ                   3   32              G  14:15:32     1440.72  42.78   5  <  10>  728.330   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   45              G  14:15:44     1440.11  48.13   3  <  19>  728.310  67.840
    10 JUREK ANDRZEJ                   3   67                 14:16:23     1438.30  53.48   6  <  11>  728.330   0.000
    11 JUREK ANDRZEJ                   3   51                 14:16:27     1438.11  58.82   7  <  12>  728.330   0.000
    12 JUREK ANDRZEJ                   3   47              G  14:17:21     1435.56  64.17   8  <  13>  728.330   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 JUREK ANDRZEJ                   3   15              G  14:18:13     1433.11  69.52   9  <  14>  728.330   0.000
    14 JUREK ANDRZEJ                   3   31              G  14:18:49     1431.42  74.87  10  <  15>  728.330   0.000
    15 JUREK ANDRZEJ                   3    6              G  14:20:44     1426.05  80.21  11  <  16>  728.330   0.000
    16 JUREK ANDRZEJ                   3   13              G  14:20:55     1425.54  85.56  12  <  21>  728.330   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   30              G  14:25:48     1424.76  90.91  21-  2-  2  734.890  65.680
    18 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    7              G  14:26:17     1423.71  96.26  24-  2-  2  735.040  65.410
    19 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   44              G  14:22:07     1422.16 101.60   4  <  22>  728.310  65.140
    20 JUREK DARIUSZ                   3    2              G  14:23:00     1419.69 106.95   5-  1-  1  728.300  64.860
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 JUREK ANDRZEJ                   3    7              G  14:23:04     1419.56 112.30  13  <  24>  728.330   0.000
    22 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    4              G  14:23:23     1418.65 117.65   5  <  27>  728.310   0.000
    23 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   21              G  14:28:41     1417.13 122.99   2          735.040  64.050
    24 JUREK ANDRZEJ                   3    9              G  14:25:06     1413.96 128.34  14  <  25>  728.330   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 JUREK ANDRZEJ                   3   30              G  14:25:07     1413.91 133.69  15  <  26>  728.330   0.000
    26 JUREK ANDRZEJ                   3   58                 14:25:35     1412.63 139.04  16  <  31>  728.330   0.000
    27 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    9              G  14:26:28     1410.18 144.39   6  <  30>  728.310   0.000
    28 PIETRZAK ANDRZEJ                3    3              G  14:31:49     1408.98 149.73  10-  1-  1  735.230  62.700
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 PIETRZAK H & W                  3   11              G  14:30:45     1408.97 155.08  16-  3-  3  733.720  62.430
    30 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   89                 14:27:12     1408.18 160.43   7  <  32>  728.310   0.000
    31 JUREK ANDRZEJ                   3   19              G  14:27:34     1407.22 165.78  17          728.330   0.000
    32 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   39              G  14:27:45     1406.68 171.12   8  <  35>  728.310   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 PIETRZAK H & W                  3    2              G  14:31:38     1406.58 176.47   2  <  36>  733.720  61.350
    34 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   14              G  14:32:55     1405.37 181.82   2          734.890  61.080
    35 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   43              G  14:28:29     1404.69 187.17   9  <  36>  728.310   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   15              G  14:28:34     1404.47 192.51  10          728.310   0.000
    36 PIETRZAK H & W                  3   43              G  14:32:25     1404.47 192.51   3          733.720  60.540
    38 BŁOŃSKI MARIAN                  3    4              G  14:29:06     1401.41 203.21   8-  1-  1  727.470  60.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    39 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   20              G  14:34:30     1401.13   0.00   3          734.890   0.000
    40 JUREK ANDRZEJ                   3   50              G  14:32:46     1393.22   0.00  18          728.330   0.000
    41 PIETRZAK H & W                  3    9              G  14:37:11     1391.77   0.00   4          733.720   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    42 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   38              G  14:33:56     1390.08   0.00  11          728.310   0.000
    43 PIETRZAK H & W                  3   14              G  14:37:50     1390.06   0.00   5          733.720   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------               



                   PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-4 z dnia 25.06.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  337.190 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   240                           
      5.Ilość konkursów.......................:   48                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1183.84                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1043.41                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,42,47                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,20,50                         
     10.Czas trwania konkursu.................:38 min.  3 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EBorzecin Całość [ 4]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   11   |  240   |   48  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  240   |   48  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
            
         
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  9.           
                                          z lotu HALLE-4, w dniu 25.06.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   16              G  10:42:47     1183.84   4.17  47- 13-  6  334.770  30.000
     2 JUREK ANDRZEJ                   3   47              G  10:45:15     1173.57   8.33  64- 31-  6  334.760  29.790
     3 JUREK ANDRZEJ                   3   78                 10:47:22     1164.92  12.50   2  <   4>  334.760  29.570
     4 JUREK ANDRZEJ                   3   73                 10:52:13     1145.59  16.67   3  <   5>  334.760  29.360
     5 JUREK ANDRZEJ                   3   85                 10:52:19     1145.20  20.83   4  <   6>  334.760  29.150
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 JUREK ANDRZEJ                   3   14              G  10:53:07     1142.07  25.00   5  <   6>  334.760  28.940
     6 JUREK ANDRZEJ                   3  106                 10:53:07     1142.07  25.00   6  <   8>  334.760  28.940
     8 JUREK ANDRZEJ                   3   67                 10:57:24     1125.62  33.33   7  <   9>  334.760   0.000
     9 JUREK ANDRZEJ                   3   58                 10:58:41     1120.79  37.50   8  <  10>  334.760   0.000
    10 JUREK ANDRZEJ                   3   34              G  10:59:39     1117.17  41.67   9  <  11>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 JUREK ANDRZEJ                   3   50              G  11:00:15     1114.94  45.83  10  <  13>  334.760   0.000
    12 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   87                 11:00:34     1113.80  50.00   2  <  19>  334.770  27.660
    13 JUREK ANDRZEJ                   3   15              G  11:00:47     1112.96  54.17  11  <  14>  334.760   0.000
    14 JUREK ANDRZEJ                   3   28              G  11:01:51     1109.03  58.33  12  <  15>  334.760   0.000
    15 JUREK ANDRZEJ                   3   96                 11:03:26     1103.24  62.50  13  <  16>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 JUREK ANDRZEJ                   3   63                 11:04:02     1101.06  66.67  14  <  17>  334.760   0.000
    17 JUREK ANDRZEJ                   3   16              G  11:05:18     1096.50  70.83  15  <  18>  334.760   0.000
    18 JUREK ANDRZEJ                   3   92                 11:05:19     1096.44  75.00  16  <  21>  334.760   0.000
    19 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   46              G  11:05:23     1096.23  79.17   3  <  22>  334.770  26.170
    20 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    8              G  11:13:45     1087.46  83.33  23-  1-  1  341.190  25.960
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 JUREK ANDRZEJ                   3   64                 11:07:57     1087.06  87.50  17  <  24>  334.760   0.000
    22 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   77                 11:09:24     1082.00  91.67   4  <  23>  334.770  25.530
    23 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   26              G  11:10:14     1079.09  95.83   5  <  25>  334.770  25.320
    24 JUREK ANDRZEJ                   3   80                 11:10:23     1078.54 100.00  18  <  27>  334.760   0.000
    25 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              G  11:10:24     1078.51 104.17   6  <  26>  334.770  24.890
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   89                 11:10:41     1077.53 108.33   7  <  32>  334.770   0.000
    27 JUREK ANDRZEJ                   3    7              G  11:11:35     1074.38 112.50  19  <  28>  334.760   0.000
    28 JUREK ANDRZEJ                   3  109                 11:13:23     1068.21 116.67  20  <  29>  334.760   0.000
    29 JUREK ANDRZEJ                   3   90                 11:14:00     1066.12 120.83  21  <  30>  334.760   0.000
    30 JUREK ANDRZEJ                   3   11              G  11:14:04     1065.89 125.00  22  <  36>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 JUREK DARIUSZ                   3   20              G  11:14:25     1064.61 129.17  10-  1-  1  334.730  23.620
    32 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   19              G  11:14:29     1064.51 133.33   8  <  33>  334.770   0.000
    33 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    9              G  11:14:37     1064.06 137.50   9  <  34>  334.770   0.000
    34 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   51                 11:14:41     1063.83 141.67  10  <  35>  334.770   0.000
    35 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   45              G  11:15:00     1062.76 145.83  11  <  39>  334.770   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 JUREK ANDRZEJ                   3   32              G  11:15:01     1062.67 150.00  23  <  37>  334.760   0.000
    37 JUREK ANDRZEJ                   3   20              G  11:15:14     1061.94 154.17  24  <  37>  334.760   0.000
    37 JUREK ANDRZEJ                   3   25              G  11:15:14     1061.94 154.17  25  <  41>  334.760   0.000
    39 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   10              G  11:16:32     1057.61 162.50  12  <  44>  334.770   0.000
    40 PIETRZAK H & W                  3    6              G  11:23:08     1051.76 166.67  20-  1-  1  339.860  21.700
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 JUREK ANDRZEJ                   3   65                 11:18:29     1051.11 170.83  26  <  42>  334.760   0.000
    42 JUREK ANDRZEJ                   3   45              G  11:18:53     1049.79 175.00  27  <  43>  334.760   0.000
    43 JUREK ANDRZEJ                   3   36              G  11:18:54     1049.73 179.17  28  <  45>  334.760   0.000
    44 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   29              G  11:18:56     1049.66 183.33  13          334.770   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 JUREK ANDRZEJ                   3   31              G  11:19:45     1046.94 187.50  29  <  47>  334.760   0.000
    46 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    5              G  11:26:35     1044.97 191.67  24-  1-  1  341.270  20.430
    47 JUREK ANDRZEJ                   3   33              G  11:20:23     1044.87 195.83  30  <  48>  334.760   0.000
    48 JUREK ANDRZEJ                   3   19              G  11:20:50     1043.41 200.00  31          334.760   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    49 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   10              G  11:30:11     1033.58   0.00   2          341.270   0.000
    50 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   57                 11:23:58     1033.35   0.00  14          334.770   0.000
    51 PIETRZAK H & W                  3    4              G  11:29:24     1031.76   0.00   2          339.860   0.000
    52 JUREK ANDRZEJ                   3   30              G  11:24:29     1031.67   0.00  32          334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 JUREK ANDRZEJ                   3    1              G  11:25:19     1029.03   0.00  33          334.760   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                     



                                          


                     PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-3 z dnia 19.06.16                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  560.090 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   257                           
      5.Ilość konkursów.......................:   52                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1381.24                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1271.88                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,33,36                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,07,08                         
     10.Czas trwania konkursu.................:33 min. 32 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EBorzecin Całość [ 4]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   11   |  257   |   52  |20.23|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  257   |   52  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  8.           
                                         z lotu MINDEN-3, w dniu 19.06.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   87                 14:33:36     1381.24   3.89  46-  6-  5  557.470  50.000
     2 JUREK ANDRZEJ                   3   63                 14:35:32     1374.71   7.78  60- 23-  5  557.490  49.800
     3 JUREK ANDRZEJ                   3   14              G  14:38:14     1365.62  11.67   2  <   4>  557.490  49.610
     4 JUREK ANDRZEJ                   3   47              G  14:38:58     1363.17  15.56   3  <   5>  557.490  49.410
     5 JUREK ANDRZEJ                   3   15              G  14:41:10     1355.87  19.46   4  <   7>  557.490  49.220
     6 JUREK DARIUSZ                   3   15              G  14:42:08     1352.65  23.35  21-  1-  1  557.470  49.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 JUREK ANDRZEJ                   3   17              G  14:43:28     1348.33  27.24   5  <   9>  557.490  48.820
     8 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              G  14:45:46     1340.82  31.13   2  <  15>  557.470  48.630
     9 JUREK ANDRZEJ                   3   98                 14:46:22     1338.94  35.02   6  <  11>  557.490   0.000
    10 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   10              G  14:57:42     1319.20  38.91  30-  5-  5  564.220  48.240
    11 JUREK ANDRZEJ                   3   12              G  14:52:38     1319.09  42.80   7  <  12>  557.490   0.000
    12 JUREK ANDRZEJ                   3   20              G  14:53:15     1317.17  46.69   8  <  13>  557.490   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 JUREK ANDRZEJ                   3   11              G  14:53:20     1316.91  50.58   9  <  14>  557.490   0.000
    14 JUREK ANDRZEJ                   3   57                 14:53:23     1316.75  54.47  10  <  18>  557.490   0.000
    15 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   10              G  14:53:29     1316.39  58.37   3  <  20>  557.470  47.250
    16 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    5              G  14:59:25     1313.55  62.26  20-  6-  5  564.060  47.060
    17 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   11              G  14:59:37     1313.31  66.15   2  <  22>  564.220  46.860
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    18 JUREK ANDRZEJ                   3    7              G  14:56:20     1307.64  70.04  11  <  21>  557.490   0.000
    19 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   22              G  14:55:12     1307.57  73.93  11-  3-  3  555.980  46.470
    20 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G  14:56:21     1307.54  77.82   4  <  25>  557.470  46.270
    21 JUREK ANDRZEJ                   3   91                 14:57:26     1304.27  81.71  12  <  24>  557.490   0.000
    22 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   50              G  15:02:39     1304.10  85.60   3  <  35>  564.220  45.880
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 PIETRZAK H & W                  3   48              G  15:01:42     1303.96  89.49  23-  5-  5  562.920  45.690
    24 JUREK ANDRZEJ                   3   67                 14:57:34     1303.87  93.39  13  <  30>  557.490   0.000
    25 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    4              G  14:58:22     1301.39  97.28   5  <  45>  557.470  45.290
    26 PIETRZAK H & W                  3   11              G  15:03:19     1299.10 101.17   2  <  27>  562.920  45.100
    27 PIETRZAK H & W                  3   22              G  15:03:26     1298.75 105.06   3  <  28>  562.920  44.900
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 PIETRZAK H & W                  3   32              G  15:03:36     1298.25 108.95   4  <  42>  562.920  44.710
    29 MUSIALIK WOJCIECH               3   24              G  15:02:49     1297.27 112.84   7-  1-  1  561.480  44.510
    30 JUREK ANDRZEJ                   3   46              G  15:00:38     1294.58 116.73  14  <  33>  557.490   0.000
    31 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    9              G  15:06:22     1292.63 120.62   2  <  34>  564.060  44.120
    32 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3    8              G  15:01:43     1292.51 124.51   6-  1-  1  558.000  43.920
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 JUREK ANDRZEJ                   3   73                 15:02:17     1289.64 128.40  15  <  37>  557.490   0.000
    34 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   21              G  15:07:26     1289.48 132.30   3  <  36>  564.060  43.530
    35 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   40              G  15:07:50     1288.66 136.19   4  <  49>  564.220  43.330
    36 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   25              G  15:07:56     1288.00 140.08   4  <  40>  564.060  43.140
    37 JUREK ANDRZEJ                   3    2              G  15:03:14     1286.81 143.97  16  <  38>  557.490   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    38 JUREK ANDRZEJ                   3   35              G  15:03:17     1286.66 147.86  17  <  39>  557.490   0.000
    39 JUREK ANDRZEJ                   3   25              G  15:03:47     1285.18 151.75  18  <  41>  557.490   0.000
    40 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   15              G  15:09:25     1283.66 155.64   5  <  48>  564.060  42.350
    41 JUREK ANDRZEJ                   3    1              G  15:04:53     1281.93 159.53  19  <  43>  557.490   0.000
    42 PIETRZAK H & W                  3   17              G  15:09:09     1281.84 163.42   5          562.920  41.960
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 JUREK ANDRZEJ                   3    8              G  15:04:55     1281.83 167.32  20  <  44>  557.490   0.000
    44 JUREK ANDRZEJ                   3   80                 15:05:17     1280.75 171.21  21  <  45>  557.490   0.000
    45 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    9              G  15:05:58     1278.70 175.10   6          557.470   0.000
    45 JUREK ANDRZEJ                   3   16              G  15:05:59     1278.70 175.10  22  <  47>  557.490   0.000
    47 JUREK ANDRZEJ                   3   45              G  15:06:32     1277.09 182.88  23          557.490   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    48 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    8              G  15:11:42     1277.02 186.77   6          564.060   0.000
    49 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   12              G  15:12:35     1274.83 190.66   5          564.220  40.590
    50 PIETRZAK ANDRZEJ                3    9              G  15:13:16     1273.27 194.55  14-  1-  1  564.400  40.390
    51 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   13              G  15:07:06     1271.97 198.44   2  <  52>  555.980  40.200
    52 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3    6              G  15:07:08     1271.88 202.33   3          555.980  40.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    53 JUREK ANDRZEJ                   3    6              G  15:08:29     1271.41   0.00  24          557.490   0.000
    54 JUREK ANDRZEJ                   3   30              G  15:08:31     1271.31   0.00  25          557.490   0.000
    55 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   43              G  15:08:39     1270.88   0.00   7          557.470   0.000
    56 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   24              G  15:08:49     1270.39   0.00   8          557.470   0.000
    57 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   12              G  15:14:35     1268.74   0.00   7          564.060   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------           




                  PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-3 z dnia 12.06.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  337.530 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   292                           
      5.Ilość konkursów.......................:   59                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1213.34                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1098.27                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,35,54                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,09,27                         
     10.Czas trwania konkursu.................:33 min. 33 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EBorzecin Całość [ 4]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   12   |  292   |   59  |20.21|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  292   |   59  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  7.           
                                          z lotu HALLE-3, w dniu 12.06.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 JUREK ANDRZEJ                   3   78                 10:35:54     1213.34   3.42  58- 23-  6  334.760  30.000
     2 JUREK ANDRZEJ                   3   80                 10:35:57     1213.12   6.85   2  <   3>  334.760  29.830
     3 JUREK ANDRZEJ                   3   85                 10:38:53     1200.36  10.27   3  <   4>  334.760  29.660
     4 JUREK ANDRZEJ                   3  110                 10:39:02     1199.71  13.70   4  <   7>  334.760  29.480
     5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   77                 10:41:39     1188.60  17.12  43- 11-  6  334.770  29.310
     6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   16              G  10:41:45     1188.18  20.55   2  <  21>  334.770  29.140
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 JUREK ANDRZEJ                   3   67                 10:44:59     1174.67  23.97   5  <   8>  334.760  28.970
     8 JUREK ANDRZEJ                   3   41              G  10:46:43     1167.56  27.40   6  <  10>  334.760  28.790
     9 BŁOŃSKI MARIAN                  3   13              G  10:47:18     1164.53  30.82  20-  1-  1  334.570  28.620
    10 JUREK ANDRZEJ                   3  109                 10:48:10     1161.69  34.25   7  <  12>  334.760   0.000
    11 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   10              G  10:53:48     1161.57  37.67  32-  5-  5  341.270  28.280
    12 JUREK ANDRZEJ                   3   98                 10:49:39     1155.74  41.10   8  <  14>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    8              G  10:56:48     1149.56  44.52  23-  6-  6  341.190  27.930
    14 JUREK ANDRZEJ                   3  106                 10:51:31     1148.34  47.95   9  <  17>  334.760   0.000
    15 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   11              G  10:58:01     1145.14  51.37   2  <  19>  341.270  27.590
    16 PIETRZAK ANDRZEJ                3   27              G  10:58:29     1144.02  54.79  14-  2-  2  341.470  27.410
    17 JUREK ANDRZEJ                   3   63                 10:52:41     1143.76  58.22  10  <  23>  334.760   0.000
    18 PIETRZAK H & W                  3   43              G  10:57:19     1143.09  61.64  22- 11-  6  339.860  27.070
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   38              G  10:58:46     1142.26  65.07   3  <  22>  341.270  26.900
    20 PIETRZAK H & W                  3   22              G  10:58:04     1140.22  68.49   2  <  28>  339.860  26.720
    21 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   17              G  10:53:47     1139.51  71.92   3  <  26>  334.770  26.550
    22 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   27              G  11:00:49     1134.48  75.34   4  <  57>  341.270  26.380
    23 JUREK ANDRZEJ                   3   50              G  10:55:20     1133.50  78.77  11  <  24>  334.760   0.000
    24 JUREK ANDRZEJ                   3   12              G  10:55:22     1133.37  82.19  12  <  27>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    3              G  11:01:05     1133.21  85.62   2  <  34>  341.190  25.860
    26 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   45              G  10:55:43     1132.06  89.04   4  <  30>  334.770  25.690
    27 JUREK ANDRZEJ                   3    1              G  10:56:08     1130.44  92.47  13  <  29>  334.760   0.000
    28 PIETRZAK H & W                  3   21              G  11:00:40     1130.36  95.89   3  <  33>  339.860  25.340
    29 JUREK ANDRZEJ                   3   77                 10:56:10     1130.31  99.32  14  <  32>  334.760   0.000
    30 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    6              G  10:56:11     1130.28 102.74   5  <  31>  334.770  25.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   20              G  10:56:22     1129.58 106.16   6  <  41>  334.770  24.830
    32 JUREK ANDRZEJ                   3   47              G  10:56:57     1127.33 109.59  15  <  37>  334.760   0.000
    33 PIETRZAK H & W                  3   55                 11:01:47     1126.17 113.01   4  <  42>  339.860  24.480
    34 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   10              G  11:03:11     1125.36 116.44   3  <  35>  341.190  24.310
    35 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   15              G  11:03:20     1124.80 119.86   4  <  36>  341.190  24.140
    36 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   31              G  11:03:22     1124.68 123.29   5  <  49>  341.190  23.970
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 JUREK ANDRZEJ                   3   65                 10:57:54     1123.73 126.71  16  <  38>  334.760   0.000
    38 JUREK ANDRZEJ                   3   15              G  10:58:13     1122.54 130.14  17  <  39>  334.760   0.000
    39 JUREK ANDRZEJ                   3    6              G  10:58:15     1122.41 133.56  18  <  39>  334.760   0.000
    39 JUREK ANDRZEJ                   3   11              G  10:58:15     1122.41 133.56  19  <  48>  334.760   0.000
    41 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   87                 10:58:19     1122.20 140.41   7  <  44>  334.770   0.000
    42 PIETRZAK H & W                  3    9              G  11:02:54     1122.02 143.84   5  <  43>  339.860  22.930
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 PIETRZAK H & W                  3   80                 11:03:42     1119.07 147.26   6  <  45>  339.860  22.760
    44 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   89                 10:59:13     1118.82 150.68   8  <  47>  334.770   0.000
    45 PIETRZAK H & W                  3    6              G  11:04:00     1117.96 154.11   7  <  46>  339.860   0.000
    46 PIETRZAK H & W                  3   41              G  11:04:20     1116.74 157.53   8  <  51>  339.860   0.000
    47 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   51                 11:00:31     1113.98 160.96   9  <  50>  334.770   0.000
    48 JUREK ANDRZEJ                   3   69                 11:00:38     1113.52 164.38  20  <  53>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   19              G  11:06:32     1113.06 167.81   6          341.190  21.720
    50 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   19              G  11:01:05     1111.89 171.23  10  <  52>  334.770   0.000
    51 PIETRZAK H & W                  3    4              G  11:06:08     1110.17 174.66   9  <  56>  339.860   0.000
    52 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   26              G  11:01:57     1108.69 178.08  11          334.770   0.000
    53 JUREK ANDRZEJ                   3   17              G  11:01:57     1108.66 181.51  21  <  54>  334.760   0.000
    54 JUREK ANDRZEJ                   3  102                 11:01:58     1108.60 184.93  22  <  55>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 JUREK ANDRZEJ                   3    9              G  11:02:48     1105.55 188.36  23          334.760   0.000
    56 PIETRZAK H & W                  3   68                 11:07:47     1104.22 191.78  10  <  59>  339.860   0.000
    57 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   15              G  11:09:43     1101.88 195.21   5          341.270  20.340
    58 PIETRZAK ANDRZEJ                3   13              G  11:09:58     1101.63 198.63   2          341.470  20.170
    59 PIETRZAK H & W                  3   14              G  11:09:27     1098.27 202.05  11          339.860   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    60 JUREK ANDRZEJ                   3    5              G  11:04:52     1098.05   0.00  24          334.760   0.000
    61 JUREK ANDRZEJ                   3   30              G  11:04:55     1097.87   0.00  25          334.760   0.000
    62 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   13              G  11:10:55     1097.63   0.00   6          341.270   0.000
    63 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   20              G  11:10:56     1097.57   0.00   7          341.270   0.000
    64 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   24              G  11:12:01     1093.76   0.00   8          341.270   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              






                PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-2 z dnia 05.06.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  337.740 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   239                           
      5.Ilość konkursów.......................:   48                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1215.65                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1096.89                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,20,23                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,50,12                         
     10.Czas trwania konkursu.................:29 min. 49 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EBorzecin Całość [ 4]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   11   |  239   |   48  |20.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  239   |   48  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
                                          z lotu HALLE-2, w dniu 05.06.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    3              G  11:20:23     1215.65   4.18  35- 15-  6  334.770  30.000
     2 PIETRZAK ANDRZEJ                3   27              G  11:26:01     1215.12   8.37  14-  2-  2  341.470  29.790
     3 JUREK ANDRZEJ                   3   14              G  11:22:23     1206.85  12.55  40- 17-  6  334.760  29.570
     4 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    8              G  11:30:48     1193.81  16.74  20-  5-  5  341.190  29.360
     5 JUREK ANDRZEJ                   3   77                 11:27:15     1186.04  20.92   2  <   6>  334.760  29.150
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 JUREK ANDRZEJ                   3   50              G  11:27:31     1184.92  25.10   3  <   7>  334.760  28.940
     7 JUREK ANDRZEJ                   3  110                 11:28:18     1181.65  29.29   4  <   8>  334.760  28.720
     8 JUREK ANDRZEJ                   3   58                 11:29:22     1177.21  33.47   5  <   9>  334.760  28.510
     9 JUREK ANDRZEJ                   3   41              G  11:30:39     1171.92  37.66   6  <  15>  334.760  28.300
    10 BŁOŃSKI MARIAN                  3   13              G  11:30:42     1171.05  41.84  16-  1-  1  334.570  28.090
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 PIETRZAK H & W                  3   43              G  11:36:19     1166.63  46.03  14-  4-  4  339.860  27.870
    12 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   10              G  11:38:29     1162.83  50.21  20-  4-  4  341.270  27.660
    13 PIETRZAK H & W                  3   47              G  11:38:21     1158.55  54.39   2  <  22>  339.860  27.450
    14 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   51                 11:34:28     1156.51  58.58   2  <  16>  334.770  27.230
    15 JUREK ANDRZEJ                   3   67                 11:36:47     1147.29  62.76   7  <  21>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   16              G  11:37:33     1144.32  66.95   3  <  17>  334.770  26.810
    17 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G  11:38:02     1142.43  71.13   4  <  20>  334.770  26.600
    18 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   31              G  11:44:15     1140.15  75.31   2  <  24>  341.190  26.380
    19 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   12              G  11:44:42     1138.71  79.50   2  <  34>  341.270  26.170
    20 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   44              G  11:39:34     1136.48  83.68   5  <  27>  334.770  25.960
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 JUREK ANDRZEJ                   3    6              G  11:40:05     1134.46  87.87   8  <  25>  334.760   0.000
    22 PIETRZAK H & W                  3    4              G  11:44:59     1132.93  92.05   3  <  37>  339.860  25.530
    23 PIETRZAK ANDRZEJ                3   15              G  11:46:46     1131.57  96.23   2          341.470  25.320
    24 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   10              G  11:47:03     1129.58 100.42   3  <  36>  341.190  25.110
    25 JUREK ANDRZEJ                   3    9              G  11:41:43     1128.21 104.60   9  <  26>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 JUREK ANDRZEJ                   3  109                 11:41:45     1128.09 108.79  10  <  29>  334.760   0.000
    27 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   29              G  11:41:48     1127.93 112.97   6  <  28>  334.770  24.470
    28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   26              G  11:42:22     1125.78 117.15   7  <  32>  334.770   0.000
    29 JUREK ANDRZEJ                   3   30              G  11:42:29     1125.31 121.34  11  <  30>  334.760   0.000
    30 JUREK ANDRZEJ                   3   80                 11:42:39     1124.68 125.52  12  <  31>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 JUREK ANDRZEJ                   3   65                 11:43:27     1121.66 129.71  13  <  33>  334.760   0.000
    32 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   19              G  11:43:30     1121.51 133.89   8  <  38>  334.770   0.000
    33 JUREK ANDRZEJ                   3    5              G  11:43:53     1120.04 138.08  14  <  35>  334.760   0.000
    34 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   31              G  11:49:53     1119.35 142.26   3  <  43>  341.270  22.980
    35 JUREK ANDRZEJ                   3  102                 11:44:06     1119.22 146.44  15  <  40>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    5              G  11:49:52     1119.15 150.63   4  <  45>  341.190  22.550
    37 PIETRZAK H & W                  3   80                 11:48:42     1119.07 154.81   4          339.860  22.340
    38 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   45              G  11:45:12     1115.16 159.00   9  <  39>  334.770   0.000
    39 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   15              G  11:46:51     1109.06 163.18  10  <  41>  334.770   0.000
    40 JUREK ANDRZEJ                   3   98                 11:46:56     1108.72 167.36  16  <  47>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   38              G  11:48:17     1103.82 171.55  11  <  42>  334.770   0.000
    42 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              G  11:48:18     1103.76 175.73  12  <  44>  334.770   0.000
    43 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   38              G  11:54:34     1102.41 179.92   4          341.270  21.060
    44 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   86                 11:49:00     1101.22 184.10  13  <  46>  334.770   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   20              G  11:55:01     1100.55 188.28   5          341.190  20.640
    46 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   89                 11:49:35     1099.11 192.47  14  <  48>  334.770   0.000
    47 JUREK ANDRZEJ                   3    8              G  11:50:07     1097.15 196.65  17          334.760   0.000
    48 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    4              G  11:50:12     1096.89 200.84  15          334.770   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    49 JUREK ANDRZEJ                   3   11              G  11:50:12     1096.86   0.00  18          334.760   0.000
    50 JUREK ANDRZEJ                   3   72                 11:50:24     1096.14   0.00  19          334.760   0.000
    51 JUREK ANDRZEJ                   3   78                 11:50:41     1095.12   0.00  20          334.760   0.000
    52 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              G  11:51:17     1093.01   0.00  16          334.770   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   20              G  11:51:18     1092.95   0.00  17          334.770   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------               



                                              

                      PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-2 z dnia 29.05.16                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  560.330 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   279                           
      5.Ilość konkursów.......................:   56                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   819.51                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   500.17                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:19,28,29                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 8,35,52                         
     10.Czas trwania konkursu.................:7 godz. 11 min. 12 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EBorzecin Całość [ 4]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   12   |  279   |   56  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  279   |   56  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                         z lotu MINDEN-2, w dniu 29.05.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   15              G  19:28:29      819.51   3.58  33-  9-  5  564.220  50.000
     2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   89                 19:34:17      802.94   7.17  60- 16-  5  557.470  49.820
     3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   23              G  19:48:27      786.89  10.75   2  <   5>  557.470  49.640
     4 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    8              G  20:03:52      779.23  14.34  27-  9-  5  564.060  49.450
     5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   28              G  20:12:30      761.05  17.92   3  <   6>  557.470  49.270
     6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    9              G  20:13:53      759.62  21.51   4  <  15>  557.470  49.090
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 JUREK ANDRZEJ                   3    8              G  20:16:19      757.13  25.09  52- 10-  5  557.490  48.910
     8 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    2              G  20:22:01      754.78  28.67   9-  3-  3  560.060  48.730
     9 JUREK ANDRZEJ                   3   65                 20:30:47    20:34:34  32.26   2  <  12>  557.490  48.550
    10 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   12              G  20:50:43    20:45:44  35.84   2  <  18>  564.060  48.360
    11 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   10              G  21:00:21    21:00:43  39.43   2  <  45>  560.060  48.180
    12 JUREK ANDRZEJ                   3   41              G  21:00:42    21:04:29  43.01   3  <  19>  557.490  48.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   19              G   5:37:37  2   5:32:26  46.59   2  <  14>  564.220  47.820
    14 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   31              G   5:46:02  2   5:40:51  50.18   3  <  21>  564.220  47.640
    15 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              G   5:44:13  2   5:48:02  53.76   5  <  20>  557.470  47.450
    16 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   42              G   5:57:32  2   6:00:38  57.35   9-  1-  1  558.000  47.270
    17 PIETRZAK H & W                  3    1              G   6:06:40  2   6:03:13  60.93  28-  4-  4  562.920  47.090
    18 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   27              G   6:12:46  2   6:07:47  64.52   3  <  28>  564.060  46.910
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 JUREK ANDRZEJ                   3   30              G   6:04:20  2   6:08:07  68.10   4  <  23>  557.490  46.730
    20 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   53                  6:05:17  2   6:09:06  71.68   6  <  22>  557.470   0.000
    21 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   20              G   6:14:32  2   6:09:21  75.27   4  <  29>  564.220  46.360
    22 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    3              G   6:14:24  2   6:18:13  78.85   7  <  25>  557.470   0.000
    23 JUREK ANDRZEJ                   3    5              G   6:20:11  2   6:23:58  82.44   5  <  27>  557.490  46.000
    24 NOWACZYK EDWARD                 3   11              G   6:33:00  2   6:27:35  86.02  10-  1-  1  564.390  45.820
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              G   6:24:42  2   6:28:31  89.61   8  <  26>  557.470   0.000
    26 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   51                  6:30:23  2   6:34:12  93.19   9  <  31>  557.470   0.000
    27 JUREK ANDRZEJ                   3   50              G   6:34:27  2   6:38:14  96.77   6  <  30>  557.490   0.000
    28 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   20              G   6:46:33  2   6:41:35 100.36   4  <  32>  564.060  45.090
    29 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    5              G   6:48:50  2   6:43:39 103.94   5  <  33>  564.220  44.910
    30 JUREK ANDRZEJ                   3    6              G   6:49:14  2   6:53:01 107.53   7  <  43>  557.490   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   17              G   6:51:51  2   6:55:40 111.11  10  <  36>  557.470   0.000
    32 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    4              G   7:04:29  2   6:59:31 114.70   5  <  35>  564.060  44.360
    33 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   55                  7:07:45  2   7:02:34 118.28   6  <  34>  564.220   0.000
    34 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   16              G   7:08:05  2   7:02:54 121.86   7  <  37>  564.220   0.000
    35 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   21              G   7:09:39  2   7:04:41 125.45   6  <  46>  564.060   0.000
    36 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   26              G   7:02:15  2   7:06:04 129.03  11  <  39>  557.470   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   12              G   7:13:24  2   7:08:13 132.62   8  <  44>  564.220   0.000
    38 PIETRZAK ANDRZEJ                3   11              G   7:24:50  2   7:19:25 136.20  21-  2-  2  564.400  43.270
    39 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   29              G   7:16:26  2   7:20:15 139.78  12  <  41>  557.470   0.000
    40 PIETRZAK H & W                  3   22              G   7:40:22  2   7:36:55 143.37   2  <  47>  562.920  42.910
    41 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   20              G   7:42:07  2   7:45:56 146.95  13  <  50>  557.470   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    42 PRYSZMONT T     & PISULA M      3    9              G   7:44:17  2   7:48:04 150.54  20-  1-  1  557.500  42.550
    43 JUREK ANDRZEJ                   3    9              G   7:45:56  2   7:49:43 154.12   8  <  51>  557.490   0.000
    44 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   52                  8:03:00  2   7:57:49 157.71   9          564.220   0.000
    45 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    1              G   7:59:38  2   7:59:59 161.29   3          560.060  42.000
    46 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   15              G   8:05:48  2   8:00:50 164.87   7  <  49>  564.060   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    47 PIETRZAK H & W                  3    9              G   8:17:15  2   8:13:48 168.46   3  <  52>  562.920  41.640
    48 PIETRZAK ANDRZEJ                3   27              G   8:27:13  2   8:21:47 172.04   2          564.400  41.450
    49 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   14              G   8:26:53  2   8:21:55 175.63   8  <  53>  564.060   0.000
    50 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   45              G   8:20:46  2   8:24:35 179.21  14  <  55>  557.470   0.000
    51 JUREK ANDRZEJ                   3   25              G   8:24:17  2   8:28:04 182.80   9  <  54>  557.490   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    52 PIETRZAK H & W                  3   18              G   8:32:29  2   8:29:02 186.38   4          562.920  40.730
    53 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   13              G   8:37:09  2   8:32:11 189.96   9          564.060   0.000
    54 JUREK ANDRZEJ                   3   14              G   8:29:54  2   8:33:41 193.55  10          557.490   0.000
    55 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   74                  8:35:51  2   8:39:40 197.13  15  <  56>  557.470   0.000
    56 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    6              G   8:35:52  2   8:39:41 200.72  16          557.470   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    57 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   86                  8:47:28  2   8:51:17   0.00  17          557.470   0.000
    58 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   76                  8:48:08  2   8:51:57   0.00  18          557.470   0.000
    59 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    9              G   9:06:43  2   9:01:44   0.00  10          564.060   0.000
    60 PIETRZAK H & W                  3    6              G   9:12:12  2   9:08:45   0.00   5          562.920   0.000
    61 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    3              G   9:13:24  2   9:13:46   0.00   4          560.060   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                 



                PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-1 z dnia 22.05.16                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,25,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  559.910 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   386                           
      5.Ilość konkursów.......................:   78                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1032.29                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   903.63                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,25,02                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,49,13                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 24 min. 11 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EBorzecin Całość [ 4]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   13   |  386   |   78  |20.21|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  386   |   78  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                         z lotu MINDEN-1, w dniu 22.05.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   46              G  15:25:02     1032.29   2.59  53- 17-  5  557.470  50.000
     2 JUREK ANDRZEJ                   3   83                 15:37:37     1008.82   5.18  92- 22-  5  557.490  49.870
     3 JUREK ANDRZEJ                   3   50              G  15:40:09     1004.22   7.77   2  <   6>  557.490  49.740
     4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   16              G  15:42:50      999.35  10.36   2  <  16>  557.470  49.610
     5 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   19              G  15:50:28      997.80  12.95  42- 11-  5  564.220  49.480
     6 JUREK ANDRZEJ                   3   48              G  15:44:44      995.99  15.54   3  <   7>  557.490  49.350
     7 JUREK ANDRZEJ                   3   47              G  15:47:02      991.92  18.13   4  <  14>  557.490  49.220
     8 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    3              G  15:50:34      990.26  20.73  24-  3-  3  560.060  49.090
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 PIETRZAK H & W                  3   22              G  15:56:39      984.73  23.32  50-  9-  5  562.920  48.960
    10 PIETRZAK H & W                  3    9              G  15:57:20      983.55  25.91   2  <  33>  562.920  48.830
    11 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   10              G  15:55:41      981.39  28.50   2  <  17>  560.060  48.700
    12 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   31              G  16:00:16      980.80  31.09   2  <  31>  564.220  48.570
    13 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    8              G  16:02:10      977.29  33.68  30-  6-  5  564.060  48.440
    14 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   29              G  15:53:57      977.20  36.27  24-  3-  3  555.980  48.310
    14 JUREK ANDRZEJ                   3   22              G  15:55:30      977.20  36.27   5  <  19>  557.490  48.310
    16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   26              G  15:55:29      977.19  41.45   3  <  18>  557.470  48.050
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    5              G  16:00:03      973.93  44.04   3          560.060  47.920
    18 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    3              G  15:57:32      973.69  46.63   4  <  21>  557.470  47.790
    19 JUREK ANDRZEJ                   3    6              G  15:58:54      971.41  49.22   6  <  20>  557.490   0.000
    20 JUREK ANDRZEJ                   3    3              G  15:58:56      971.35  51.81   7  <  23>  557.490   0.000
    21 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   17              G  15:59:00      971.20  54.40   5  <  27>  557.470  47.400
    22 PIETRZAK ANDRZEJ                3   27              G  16:07:47      968.46  56.99  23-  4-  4  564.400  47.270
    23 JUREK ANDRZEJ                   3   13              G  16:00:45      968.29  59.59   8  <  24>  557.490   0.000
    24 JUREK ANDRZEJ                   3   68                 16:01:21      967.28  62.18   9  <  25>  557.490   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 JUREK ANDRZEJ                   3   64                 16:01:39      966.77  64.77  10  <  28>  557.490   0.000
    26 BŁOŃSKI MARIAN                  3   10              G  16:01:16      965.77  67.36   9-  1-  1  556.540  46.750
    27 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   29              G  16:02:19      965.62  69.95   6  <  30>  557.470   0.000
    28 JUREK ANDRZEJ                   3    5              G  16:04:08      962.63  72.54  11  <  29>  557.490   0.000
    29 JUREK ANDRZEJ                   3   16              G  16:04:09      962.60  75.13  12  <  41>  557.490   0.000
    30 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   43              G  16:04:09      962.57  77.72   7  <  40>  557.470   0.000
    31 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   11              G  16:12:34      960.27  80.31   3  <  32>  564.220  46.100
    32 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    3              G  16:14:04      957.82  82.90   4  <  36>  564.220  45.970
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 PIETRZAK H & W                  3   18              G  16:13:45      956.13  85.49   3  <  37>  562.920  45.840
    34 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   37              G  16:15:14      955.66  88.08   2  <  35>  564.060  45.710
    35 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    2              G  16:15:16      955.60  90.67   3  <  51>  564.060  45.580
    36 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    2              G  16:15:50      954.96  93.26   5  <  49>  564.220  45.450
    37 PIETRZAK H & W                  3    6              G  16:16:06      952.33  95.85   4  <  55>  562.920  45.320
    38 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   10              G  16:09:23      951.40  98.45   2  <  67>  555.980  45.190
    39 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               3    8              G  16:10:25      949.48 101.04  10-  1-  1  555.840  45.060
    40 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   31              G  16:15:34      943.96 103.63   8  <  43>  557.470   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 JUREK ANDRZEJ                   3    8              G  16:16:03      943.22 106.22  13  <  42>  557.490   0.000
    42 JUREK ANDRZEJ                   3   96                 16:16:10      943.03 108.81  14  <  46>  557.490   0.000
    43 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    4              G  16:16:58      941.73 111.40   9  <  44>  557.470   0.000
    44 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   10              G  16:17:35      940.75 113.99  10  <  45>  557.470   0.000
    45 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    6              G  16:17:37      940.69 116.58  11  <  47>  557.470   0.000
    46 JUREK ANDRZEJ                   3   67                 16:18:12      939.80 119.17  15  <  48>  557.490   0.000
    47 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   34              G  16:18:19      939.58 121.76  12  <  53>  557.470   0.000
    48 JUREK ANDRZEJ                   3   34              G  16:19:29      937.77 124.35  16  <  50>  557.490   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   33              G  16:27:21      936.70 126.94   6  <  57>  564.220   0.000
    50 JUREK ANDRZEJ                   3   65                 16:21:13      935.05 129.53  17  <  54>  557.490   0.000
    51 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    4              G  16:29:16      933.46 132.12   4  <  52>  564.060  43.510
    52 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   10              G  16:29:24      933.26 134.72   5  <  78>  564.060  43.380
    53 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   39              G  16:24:18      930.20 137.31  13  <  61>  557.470   0.000
    54 JUREK ANDRZEJ                   3   58                 16:25:48      927.91 139.90  18  <  71>  557.490   0.000
    55 PIETRZAK H & W                  3   33              G  16:32:44      926.26 142.49   5  <  56>  562.920  42.990
    56 PIETRZAK H & W                  3   15              G  16:32:46      926.21 145.08   6  <  60>  562.920   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   22              G  16:35:04      924.85 147.67   7  <  58>  564.220   0.000
    58 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   40              G  16:36:25      922.81 150.26   8  <  65>  564.220   0.000
    59 PIETRZAK ANDRZEJ                3   11              G  16:36:37      922.80 152.85   2  <  66>  564.400  42.470
    60 PIETRZAK H & W                  3   13              G  16:36:28      920.61 155.44   7  <  62>  562.920   0.000
    61 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    9              G  16:30:40      920.42 158.03  14  <  64>  557.470   0.000
    62 PIETRZAK H & W                  3   23              G  16:38:03      918.23 160.62   8  <  77>  562.920   0.000
    63 NOWACZYK EDWARD                 3   47              G  16:40:26      917.06 163.21  10-  1-  1  564.390  41.950
    64 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   87                 16:33:56      915.49 165.80  15  <  69>  557.470   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    65 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    8              G  16:42:26      913.82 168.39   9  <  70>  564.220   0.000
    66 PIETRZAK ANDRZEJ                3    9              G  16:43:34      912.43 170.98   3  <  68>  564.400  41.560
    67 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   13              G  16:34:22      912.39 173.58   3          555.980  41.430
    68 PIETRZAK ANDRZEJ                3    5              G  16:44:32      911.01 176.17   4          564.400  41.300
    69 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   19              G  16:37:14      910.55 178.76  16  <  73>  557.470   0.000
    70 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   24              G  16:44:44      910.42 181.35  10  <  72>  564.220   0.000
    71 JUREK ANDRZEJ                   3   32              G  16:37:36      910.04 183.94  19  <  74>  557.490   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    72 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   50              G  16:45:49      908.84 186.53  11          564.220   0.000
    73 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    1              G  16:39:50      906.70 189.12  17          557.470   0.000
    74 JUREK ANDRZEJ                   3   28              G  16:40:06      906.34 191.71  20  <  75>  557.490   0.000
    75 JUREK ANDRZEJ                   3   98                 16:41:00      905.02 194.30  21  <  76>  557.490   0.000
    76 JUREK ANDRZEJ                   3   14              G  16:41:14      904.67 196.89  22          557.490   0.000
    77 PIETRZAK H & W                  3   46              G  16:47:40      904.05 199.48   9          562.920   0.000
    78 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   14              G  16:49:13      903.63 202.07   6          564.060   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    79 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    9              G  16:48:03      898.90   0.00   4          560.060   0.000
    80 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   12              G  16:53:57      897.08   0.00  12          564.220   0.000
    81 PIETRZAK H & W                  3   10              G  16:54:30      894.23   0.00  10          562.920   0.000
    82 PIETRZAK H & W                  3    1              G  16:54:59      893.55   0.00  11          562.920   0.000
    83 JUREK ANDRZEJ                   3    9              G  16:49:51      892.20   0.00  23          557.490   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                





                   PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-1 z dnia 14.05.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,35,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  336.960 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   494                           
      5.Ilość konkursów.......................:   99                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1717.37                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1631.84                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,53,50                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,04,05                         
     10.Czas trwania konkursu.................:10 min. 15 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EBorzecin Całość [ 4]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   14   |  494   |   99  |20.04|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  494   |   99  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                          z lotu HALLE-1, w dniu 14.05.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 PIETRZAK ANDRZEJ                3   26              G  11:53:50     1717.37   2.02  30-  5-  5  341.470  30.000
     2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   10              G  11:50:13     1714.86   4.05  72- 23-  6  334.770  29.900
     3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   45              G  11:52:03     1698.91   6.07   2  <   4>  334.770  29.800
     4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   51                 11:52:43     1693.18   8.10   3  <   5>  334.770  29.690
     5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    5              G  11:52:44     1693.04  10.12   4  <   6>  334.770  29.590
     6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   66                 11:52:45     1692.90  12.15   5  <  17>  334.770  29.490
     7 PIETRZAK H & W                  3    3              G  11:56:08     1689.73  14.17  56- 12-  6  339.860  29.390
     8 JUREK ANDRZEJ                   3   25              G  11:53:08     1689.57  16.19  94- 33-  6  334.760  29.290
     9 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   49              G  11:57:05     1688.76  18.22  37- 12-  6  341.270  29.180
    10 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   10              G  11:57:09     1688.20  20.24   2  <  12>  341.270  29.080
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 JUREK ANDRZEJ                   3   51                 11:53:21     1687.72  22.27   2  <  13>  334.760  28.980
    12 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   56                 11:57:14     1687.51  24.29   3  <  15>  341.270  28.880
    13 JUREK ANDRZEJ                   3   69                 11:53:28     1686.73  26.32   3  <  16>  334.760  28.780
    14 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    1              G  11:57:23     1685.86  28.34  34-  6-  6  341.190  28.670
    15 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   31              G  11:57:32     1685.01  30.36   4  <  19>  341.270  28.570
    16 JUREK ANDRZEJ                   3    6              G  11:53:49     1683.76  32.39   4  <  20>  334.760  28.470
    17 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   44              G  11:54:06     1681.42  34.41   6  <  23>  334.770  28.370
    18 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   37              G  11:58:00     1680.74  36.44   2  <  21>  341.190  28.270
    19 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   36              G  11:58:10     1679.75  38.46   5  <  27>  341.270  28.160
    20 JUREK ANDRZEJ                   3    3              G  11:54:24     1678.84  40.49   5  <  22>  334.760  28.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    7              G  11:58:35     1675.92  42.51   3  <  49>  341.190  27.960
    22 JUREK ANDRZEJ                   3   20              G  11:54:47     1675.62  44.53   6  <  24>  334.760  27.860
    23 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   43              G  11:54:51     1675.11  46.56   7  <  37>  334.770   0.000
    24 JUREK ANDRZEJ                   3   56                 11:55:07     1672.82  48.58   7  <  28>  334.760   0.000
    25 PIETRZAK H & W                  3   30              G  11:58:22     1671.17  50.61   2  <  40>  339.860  27.550
    26 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   13              G  11:54:06     1669.41  52.63  23-  2-  2  332.380  27.450
    27 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   30              G  11:59:33     1668.39  54.66   6  <  34>  341.270  27.350
    28 JUREK ANDRZEJ                   3   11              G  11:55:41     1668.10  56.68   8  <  29>  334.760   0.000
    29 JUREK ANDRZEJ                   3   98                 11:56:02     1665.20  58.70   9  <  30>  334.760   0.000
    30 JUREK ANDRZEJ                   3   47              G  11:56:05     1664.78  60.73  10  <  31>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 JUREK ANDRZEJ                   3   15              G  11:56:07     1664.51  62.75  11  <  33>  334.760   0.000
    32 PIETRZAK ANDRZEJ                3    4              G  12:00:09     1664.49  64.78   2  <  43>  341.470  26.840
    33 JUREK ANDRZEJ                   3   83                 11:56:09     1664.23  66.80  12  <  35>  334.760   0.000
    34 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   48              G  12:00:15     1662.70  68.83   7  <  36>  341.270   0.000
    35 JUREK ANDRZEJ                   3   73                 11:56:21     1662.58  70.85  13  <  45>  334.760   0.000
    36 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    6              G  12:00:16     1662.57  72.87   8  <  44>  341.270   0.000
    37 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   86                 11:56:30     1661.39  74.90   8  <  38>  334.770   0.000
    38 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   55                 11:56:31     1661.25  76.92   9  <  39>  334.770   0.000
    39 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   58                 11:56:33     1660.98  78.95  10  <  48>  334.770   0.000
    40 PIETRZAK H & W                  3   80                 11:59:38     1660.83  80.97   3  <  41>  339.860  26.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 PIETRZAK H & W                  3    5              G  11:59:41     1660.42  83.00   4  <  42>  339.860  25.920
    42 PIETRZAK H & W                  3   11              G  11:59:44     1660.01  85.02   5  <  46>  339.860  25.820
    43 PIETRZAK ANDRZEJ                3   27              G  12:00:47     1659.37  87.04   3  <  47>  341.470  25.710
    44 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   11              G  12:00:40     1659.34  89.07   9  <  64>  341.270   0.000
    45 JUREK ANDRZEJ                   3   14              G  11:57:00     1657.23  91.09  14  <  53>  334.760   0.000
    46 PIETRZAK H & W                  3   21              G  12:00:13     1656.10  93.12   6  <  59>  339.860  25.410
    47 PIETRZAK ANDRZEJ                3   28              G  12:01:13     1655.88  95.14   4  <  81>  341.470  25.310
    48 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   38              G  11:57:13     1655.50  97.17  11  <  51>  334.770   0.000
    49 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    4              G  12:01:06     1655.46  99.19   4  <  84>  341.190  25.100
    50 BŁOŃSKI MARIAN                  3   13              G  11:57:11     1654.79 101.21  14-  1-  1  334.570  25.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    51 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   12              G  11:57:22     1654.27 103.24  12  <  56>  334.770   0.000
    52 JUREK DARIUSZ                   3   10              G  11:57:24     1653.80 105.26  26-  2-  2  334.730  24.800
    53 JUREK ANDRZEJ                   3   46              G  11:57:31     1653.00 107.29  15  <  54>  334.760   0.000
    54 JUREK ANDRZEJ                   3   34              G  11:57:32     1652.86 109.31  16  <  55>  334.760   0.000
    55 JUREK ANDRZEJ                   3   13              G  11:57:34     1652.59 111.34  17  <  60>  334.760   0.000
    56 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   31              G  11:57:37     1652.23 113.36  13  <  58>  334.770   0.000
    57 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   20              G  11:56:19     1651.03 115.38   2          332.380  24.290
    58 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   39              G  11:57:47     1650.88 117.41  14  <  67>  334.770   0.000
    59 PIETRZAK H & W                  3   35              G  12:01:03     1649.41 119.43   7  <  62>  339.860   0.000
    60 JUREK ANDRZEJ                   3   16              G  11:57:59     1649.20 121.46  18  <  61>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 JUREK ANDRZEJ                   3    1              G  11:58:02     1648.79 123.48  19  <  63>  334.760   0.000
    62 PIETRZAK H & W                  3   18              G  12:01:08     1648.74 125.51   8  <  68>  339.860   0.000
    63 JUREK ANDRZEJ                   3   30              G  11:58:04     1648.52 127.53  20  <  66>  334.760   0.000
    64 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   21              G  12:02:02     1648.38 129.55  10  <  79>  341.270   0.000
    65 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               3   13              G  11:56:40     1647.52 131.58  19-  2-  2  332.250  23.470
    66 JUREK ANDRZEJ                   3   12              G  11:58:15     1647.04 133.60  21  <  73>  334.760   0.000
    67 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   46              G  11:58:35     1644.39 135.63  15  <  69>  334.770   0.000
    68 PIETRZAK H & W                  3   29              G  12:01:43     1644.09 137.65   9  <  70>  339.860   0.000
    69 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   15              G  11:58:40     1643.72 139.68  16  <  74>  334.770   0.000
    70 PIETRZAK H & W                  3    8              G  12:01:47     1643.56 141.70  10  <  72>  339.860   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    71 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3    8              G  11:58:58     1643.46 143.72  13-  1-  1  335.210  22.860
    72 PIETRZAK H & W                  3   31              G  12:01:48     1643.42 145.75  11  <  95>  339.860   0.000
    73 JUREK ANDRZEJ                   3    5              G  11:58:46     1642.86 147.77  22  <  75>  334.760   0.000
    74 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   82                 11:58:47     1642.77 149.80  17  <  76>  334.770   0.000
    75 JUREK ANDRZEJ                   3   22              G  11:58:48     1642.59 151.82  23  <  80>  334.760   0.000
    76 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    6              G  11:58:54     1641.83 153.85  18  <  78>  334.770   0.000
    77 JUREK DARIUSZ                   3   16              G  11:58:57     1641.24 155.87   2          334.730  22.240
    78 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    1              G  11:58:59     1641.16 157.89  19  <  83>  334.770   0.000
    79 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   13              G  12:03:01     1640.59 159.92  11  <  97>  341.270   0.000
    80 JUREK ANDRZEJ                   3   29              G  11:59:08     1639.91 161.94  24  <  86>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    81 PIETRZAK ANDRZEJ                3   13              G  12:03:15     1639.71 163.97   5          341.470  21.840
    82 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               3   30              G  11:57:41     1639.26 165.99   2          332.250  21.730
    83 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    9              G  11:59:14     1639.16 168.02  20  <  85>  334.770   0.000
    84 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   30              G  12:03:09     1639.15 170.04   5  <  99>  341.190  21.530
    85 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   23              G  11:59:17     1638.75 172.06  21  <  89>  334.770   0.000
    86 JUREK ANDRZEJ                   3   18              G  11:59:17     1638.71 174.09  25  <  87>  334.760   0.000
    87 JUREK ANDRZEJ                   3  111                 11:59:23     1637.90 176.11  26  <  88>  334.760   0.000
    88 JUREK ANDRZEJ                   3   96                 11:59:26     1637.50 178.14  27  <  90>  334.760   0.000
    89 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              G  11:59:30     1637.02 180.16  22  <  97>  334.770   0.000
    90 JUREK ANDRZEJ                   3   63                 11:59:51     1634.17 182.19  28  <  91>  334.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    91 JUREK ANDRZEJ                   3   10              G  11:59:56     1633.51 184.21  29  <  92>  334.760   0.000
    92 JUREK ANDRZEJ                   3   26              G  11:59:57     1633.37 186.23  30  <  93>  334.760   0.000
    93 JUREK ANDRZEJ                   3   32              G  11:59:58     1633.24 188.26  31  <  94>  334.760   0.000
    94 JUREK ANDRZEJ                   3   76                 12:00:00     1632.98 190.28  32  <  96>  334.760   0.000
    95 PIETRZAK H & W                  3   61                 12:03:10     1632.63 192.31  12          339.860   0.000
    96 JUREK ANDRZEJ                   3   92                 12:00:03     1632.58 194.33  33          334.760   0.000
    97 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   17              G  12:00:08     1631.96 196.36  23          334.770   0.000
    97 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   40              G  12:04:07     1631.96 196.36  12          341.270   0.000
    99 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   10              G  12:04:05     1631.84 200.40   6          341.190  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   100 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   84                 12:00:14     1631.17   0.00  24          334.770   0.000
   101 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   19              G  12:04:11     1631.06   0.00   7          341.190   0.000
   102 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   14              G  12:00:19     1630.51   0.00  25          334.770   0.000
   103 JUREK DARIUSZ                   3   13              G  12:00:27     1629.25   0.00   3          334.730   0.000
   104 PIETRZAK H & W                  3   23              G  12:03:50     1627.42   0.00  13          339.860   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              





         PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  TORGAU z dnia 08.05.16                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  278.400 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   15                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   598                           
      5.Ilość konkursów.......................:  120                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1163.59                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1003.61                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,50,36                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,30,12                         
     10.Czas trwania konkursu.................:39 min. 36 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  25.0- gradacja                                             
       EBorzecin Całość [ 4]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   15   |  598   |  120  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   15   |  598   |  120  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     




                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                          z lotu TORGAU, w dniu 08.05.16        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   10              G  10:50:36     1163.59   1.67  28- 21-  6  279.960  25.000
     2 JUREK ANDRZEJ                   3   63                 10:50:14     1149.18   3.34  98- 26-  6  276.070  24.920
     3 JUREK ANDRZEJ                   3   77                 10:53:49     1132.29   5.02   2  <   6>  276.070  24.830
     4 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   18              G  10:59:30     1122.08   6.69   2  <   5>  279.960  24.750
     5 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    5              G  11:00:22     1118.20   8.36   3  <  12>  279.960  24.660
     6 JUREK ANDRZEJ                   3   64                 10:57:34     1115.13  10.03   3  <  13>  276.070  24.580
     7 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   31              G  11:05:47     1104.53  11.71  36-  6-  6  282.520  24.500
     8 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   36              G  11:06:04     1103.66  13.38  41- 21-  6  282.610  24.410
     9 BŁOŃSKI MARIAN                  3   13              G  11:00:12     1102.40  15.05  12-  2-  2  275.820  24.330
    10 PIETRZAK H & W                  3   29              G  11:06:16     1097.33  16.72  59- 15-  6  281.210  24.240
    11 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   46              G  11:02:17     1094.29  18.39  84- 21-  6  276.070  24.160
    12 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    2              G  11:06:40     1090.75  20.07   4  <  17>  279.960  24.080
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 JUREK ANDRZEJ                   3   48              G  11:03:08     1090.61  21.74   4  <  19>  276.070  23.990
    14 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   36              G  11:03:21     1089.68  23.41   2  <  30>  276.070  23.910
    15 PIETRZAK ANDRZEJ                3   13              G  11:09:43     1088.92  25.08  34-  5-  5  282.810  23.820
    16 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   10              G  11:10:15     1085.92  26.76   2  <  20>  282.610  23.740
    17 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    6              G  11:08:10     1084.42  28.43   5  <  22>  279.960  23.660
    18 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   37              G  11:10:48     1083.28  30.10   2  <  48>  282.520  23.570
    19 JUREK ANDRZEJ                   3   58                 11:05:36     1080.09  31.77   5  <  23>  276.070  23.490
    20 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    8              G  11:12:05     1078.32  33.44   3  <  21>  282.610  23.400
    21 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   24              G  11:12:27     1076.82  35.12   4  <  33>  282.610  23.320
    22 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   15              G  11:10:10     1076.08  36.79   6  <  24>  279.960  23.240
    23 JUREK ANDRZEJ                   3   23              G  11:06:50     1074.90  38.46   6  <  31>  276.070  23.150
    24 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   23              G  11:11:39     1069.98  40.13   7  <  25>  279.960   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   19              G  11:11:41     1069.84  41.81   8  <  26>  279.960   0.000
    26 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   20              G  11:11:42     1069.78  43.48   9  <  32>  279.960   0.000
    27 PIETRZAK H & W                  3   68                 11:13:03     1069.04  45.15   2  <  29>  281.210  22.820
    28 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               3    8              G  11:06:12     1068.07  46.82  26-  3-  3  273.640  22.730
    29 PIETRZAK H & W                  3    7              G  11:13:18     1068.02  48.49   3  <  41>  281.210  22.650
    30 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   16              G  11:08:42     1067.14  50.17   3  <  38>  276.070  22.560
    31 JUREK ANDRZEJ                   3   49              G  11:08:48     1066.73  51.84   7  <  34>  276.070   0.000
    32 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    3              G  11:12:33     1066.31  53.51  10  <  39>  279.960   0.000
    33 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   27              G  11:15:16     1065.38  55.18   5  <  36>  282.610  22.310
    34 JUREK ANDRZEJ                   3   73                 11:09:09     1065.29  56.86   8  <  35>  276.070   0.000
    35 JUREK ANDRZEJ                   3  109                 11:09:10     1065.22  58.53   9  <  51>  276.070   0.000
    36 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   29              G  11:15:19     1065.18  60.20   6  <  37>  282.610  22.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   56                 11:15:26     1064.71  61.87   7  <  44>  282.610   0.000
    38 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   19              G  11:09:39     1063.24  63.55   4  <  40>  276.070  21.890
    39 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    1              G  11:13:21     1063.07  65.22  11  <  45>  279.960   0.000
    40 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   33              G  11:10:02     1061.67  66.89   5  <  42>  276.070  21.720
    41 PIETRZAK H & W                  3    4              G  11:15:03     1060.97  68.56   4  <  43>  281.210  21.640
    42 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   42              G  11:10:17     1060.65  70.23   6  <  58>  276.070  21.550
    43 PIETRZAK H & W                  3   38              G  11:15:44     1058.24  71.91   5  <  63>  281.210  21.470
    44 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   45              G  11:17:07     1058.00  73.58   8  <  47>  282.610   0.000
    45 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   16              G  11:14:39     1057.85  75.25  12  <  46>  279.960   0.000
    46 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   30              G  11:14:42     1057.65  76.92  13  <  49>  279.960   0.000
    47 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    6              G  11:17:25     1056.82  78.60   9  <  53>  282.610   0.000
    48 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    5              G  11:17:20     1056.81  80.27   3  <  77>  282.520  21.050
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    9              G  11:15:01     1056.39  81.94  14  <  61>  279.960   0.000
    50 PIETRZAK ANDRZEJ                3    4              G  11:17:43     1056.38  83.61   2  <  75>  282.810  20.880
    51 JUREK ANDRZEJ                   3   96                 11:12:08     1053.17  85.28  10  <  52>  276.070   0.000
    52 JUREK ANDRZEJ                   3   16              G  11:12:12     1052.90  86.96  11  <  56>  276.070   0.000
    53 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   31              G  11:18:25     1052.88  88.63  10  <  54>  282.610   0.000
    54 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    7              G  11:18:38     1052.03  90.30  11  <  73>  282.610   0.000
    55 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               3   13              G  11:10:09     1051.86  91.97   2  <  74>  273.640  20.460
    56 JUREK ANDRZEJ                   3   56                 11:12:30     1051.70  93.65  12  <  57>  276.070   0.000
    57 JUREK ANDRZEJ                   3   80                 11:12:42     1050.90  95.32  13  <  65>  276.070   0.000
    58 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   17              G  11:13:42     1046.91  96.99   7  <  59>  276.070   0.000
    59 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   45              G  11:13:54     1046.12  98.66   8  <  60>  276.070   0.000
    60 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   90                 11:14:01     1045.65 100.33   9  <  66>  276.070   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    8              G  11:17:46     1045.54 102.01  15  <  62>  279.960   0.000
    62 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   14              G  11:17:48     1045.41 103.68  16  <  64>  279.960   0.000
    63 PIETRZAK H & W                  3   11              G  11:19:06     1045.00 105.35   6  <  72>  281.210  19.790
    64 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   26              G  11:17:59     1044.69 107.02  17  <  97>  279.960   0.000
    65 JUREK ANDRZEJ                   3  110                 11:14:19     1044.47 108.70  14  <  69>  276.070   0.000
    66 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   10              G  11:14:34     1043.48 110.37  10  <  67>  276.070   0.000
    67 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   48              G  11:14:55     1042.10 112.04  11  <  68>  276.070   0.000
    68 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    5              G  11:15:15     1040.79 113.71  12  <  82>  276.070   0.000
    69 JUREK ANDRZEJ                   3   26              G  11:15:20     1040.47 115.38  15  <  70>  276.070   0.000
    70 JUREK ANDRZEJ                   3   84                 11:15:22     1040.33 117.06  16  <  71>  276.070   0.000
    71 JUREK ANDRZEJ                   3   28              G  11:15:41     1039.09 118.73  17  <  76>  276.070   0.000
    72 PIETRZAK H & W                  3   20              G  11:20:51     1038.25 120.40   7  <  79>  281.210   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   49              G  11:22:26     1037.36 122.07  12  <  78>  282.610   0.000
    74 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               3   14              G  11:13:54     1036.91 123.75   3          273.640  18.870
    75 PIETRZAK ANDRZEJ                3   11              G  11:23:11     1035.24 125.42   3  <  92>  282.810  18.780
    76 JUREK ANDRZEJ                   3    3              G  11:17:18     1032.81 127.09  18  <  81>  276.070   0.000
    77 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    3              G  11:24:01     1031.03 128.76   4  <  83>  282.520  18.610
    78 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   30              G  11:24:49     1028.36 130.43  13  <  80>  282.610   0.000
    79 PIETRZAK H & W                  3   35              G  11:23:30     1028.19 132.11   8  <  87>  281.210   0.000
    80 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    4              G  11:24:53     1028.11 133.78  14  <  89>  282.610   0.000
    81 JUREK ANDRZEJ                   3   12              G  11:18:39     1027.62 135.45  19  <  86>  276.070   0.000
    82 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   77                 11:18:53     1026.73 137.12  13  <  84>  276.070   0.000
    83 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   29              G  11:25:23     1025.92 138.80   5  < 102>  282.520  18.110
    84 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   21              G  11:19:34     1024.13 140.47  14  <  85>  276.070   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    85 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    4              G  11:19:52     1022.99 142.14  15  <  93>  276.070   0.000
    86 JUREK ANDRZEJ                   3   11              G  11:20:02     1022.36 143.81  20  <  88>  276.070   0.000
    87 PIETRZAK H & W                  3   37              G  11:25:17     1021.53 145.48   9  <  94>  281.210   0.000
    88 JUREK ANDRZEJ                   3   60                 11:20:19     1021.28 147.16  21  <  91>  276.070   0.000
    89 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   42              G  11:27:09     1019.70 148.83  15  <  90>  282.610   0.000
    90 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   11              G  11:27:36     1018.05 150.50  16  < 104>  282.610   0.000
    91 JUREK ANDRZEJ                   3   38              G  11:21:15     1017.77 152.17  22  <  95>  276.070   0.000
    92 PIETRZAK ANDRZEJ                3   26              G  11:28:11     1016.63 153.85   4  < 115>  282.810  17.350
    93 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    6              G  11:22:06     1014.59 155.52  16  <  99>  276.070   0.000
    94 PIETRZAK H & W                  3    3              G  11:27:19     1014.04 157.19  10  <  98>  281.210   0.000
    95 JUREK ANDRZEJ                   3   30              G  11:22:16     1013.97 158.86  23  <  96>  276.070   0.000
    96 JUREK ANDRZEJ                   3   50              G  11:22:17     1013.91 160.54  24  < 114>  276.070   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    97 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   12              G  11:26:08     1013.86 162.21  18  < 108>  279.960   0.000
    98 PIETRZAK H & W                  3   46              G  11:27:23     1013.80 163.88  11  < 103>  281.210   0.000
    99 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    1              G  11:22:29     1013.16 165.55  17  < 100>  276.070   0.000
   100 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   15              G  11:22:31     1013.04 167.22  18  < 101>  276.070   0.000
   101 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   60                 11:22:43     1012.30 168.90  19  < 111>  276.070   0.000
   102 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   10              G  11:29:17     1011.59 170.57   6          282.520  16.510
   103 PIETRZAK H & W                  3   13              G  11:28:01     1011.49 172.24  12  < 106>  281.210   0.000
   104 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   19              G  11:29:25     1011.43 173.91  17  < 105>  282.610   0.000
   105 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   37              G  11:29:27     1011.31 175.59  18  < 109>  282.610   0.000
   106 PIETRZAK H & W                  3   24              G  11:28:10     1010.94 177.26  13  < 107>  281.210   0.000
   107 PIETRZAK H & W                  3   31              G  11:28:12     1010.82 178.93  14  < 120>  281.210   0.000
   108 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    7              G  11:27:07     1010.26 180.60  19  < 118>  279.960   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   109 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   12              G  11:29:54     1009.68 182.27  19  < 110>  282.610   0.000
   110 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    1              G  11:29:58     1009.44 183.95  20  < 113>  282.610   0.000
   111 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              G  11:23:36     1009.03 185.62  20  < 112>  276.070   0.000
   112 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   37              G  11:23:50     1008.17 187.29  21          276.070   0.000
   113 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   47              G  11:30:29     1007.58 188.96  21          282.610   0.000
   114 JUREK ANDRZEJ                   3   17              G  11:24:12     1006.82 190.64  25  < 117>  276.070   0.000
   115 PIETRZAK ANDRZEJ                3   32              G  11:31:00     1006.44 192.31   5          282.810  15.420
   116 BŁOŃSKI MARIAN                  3   10              G  11:24:14     1005.79 193.98   2          275.820  15.340
   117 JUREK ANDRZEJ                   3   61                 11:24:30     1005.72 195.65  26          276.070   0.000
   118 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   24              G  11:28:29     1005.30 197.32  20  < 119>  279.960   0.000
   119 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   22              G  11:28:42     1004.52 199.00  21          279.960   0.000
   120 PIETRZAK H & W                  3    5              G  11:30:12     1003.61 200.67  15          281.210   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   121 JUREK DARIUSZ                   3   13              G  11:25:04     1003.54   0.00  30-  0-  0  276.040   0.000
   122 PIETRZAK H & W                  3   36              G  11:30:17     1003.31   0.00  16          281.210   0.000
   123 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   11              G  11:29:15     1002.54   0.00  22          279.960   0.000
   124 BŁOŃSKI MARIAN                  3   26              G  11:25:25     1001.46   0.00   3          275.820   0.000
   125 JUREK ANDRZEJ                   3   22              G  11:25:45     1001.16   0.00  27          276.070   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------               
 



                                                    



                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ŁĘKNICA z dnia 01.05.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,55,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  152.200 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   608                           
      5.Ilość konkursów.......................:  122                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1211.37                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1079.07                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,58,58                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,14,10                         
     10.Czas trwania konkursu.................:15 min. 12 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  12.0- gradacja                                             
       EBorzecin Całość [ 4]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   14   |  608   |  122  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  608   |  122  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                          z lotu ŁĘKNICA, w dniu 01.05.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 JUREK ANDRZEJ                   3  107                 10:58:58     1211.37   1.64 101- 26-  6  150.170  12.000
     2 JUREK ANDRZEJ                   3   76                 10:59:01     1210.89   3.29   2  <   4>  150.170  11.920
     3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    5              G  10:59:42     1204.25   4.93  84- 31-  6  150.170  11.830
     4 JUREK ANDRZEJ                   3   58                 10:59:54     1202.32   6.58   3  <   8>  150.170  11.750
     5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   43              G  10:59:58     1201.68   8.22   2  <   6>  150.170  11.670
     6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   46              G  11:00:09     1199.92   9.87   3  <   7>  150.170  11.590
     7 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   66                 11:00:13     1199.28  11.51   4  <  11>  150.170  11.500
     8 JUREK ANDRZEJ                   3   84                 11:00:31     1196.42  13.16   4  <   9>  150.170  11.420
     9 JUREK ANDRZEJ                   3  109                 11:00:32     1196.26  14.80   5  <  10>  150.170  11.340
    10 JUREK ANDRZEJ                   3   85                 11:00:57     1192.30  16.45   6  <  22>  150.170  11.260
    11 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   37              G  11:01:08     1190.57  18.09   5  <  12>  150.170  11.170
    12 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   86                 11:02:10     1180.89  19.74   6  <  14>  150.170  11.090
    13 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   24              G  11:08:00     1178.50  21.38  50- 19-  6  156.740  11.010
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   29              G  11:02:37     1176.73  23.03   7  <  19>  150.170   0.000
    15 PIETRZAK H & W                  3   18              G  11:07:11     1175.34  24.67  72- 18-  6  155.360  10.840
    16 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   37              G  11:08:43     1172.18  26.32   2  <  20>  156.740  10.760
    17 PIETRZAK H & W                  3   11              G  11:08:25     1164.47  27.96   2  <  18>  155.360  10.680
    18 PIETRZAK H & W                  3   37              G  11:08:28     1164.04  29.61   3  <  42>  155.360  10.600
    19 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   51                 11:04:02     1163.81  31.25   8  <  21>  150.170   0.000
    20 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   50              G  11:09:42     1163.62  32.89   3  <  34>  156.740  10.430
    21 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   36              G  11:04:18     1161.41  34.54   9  <  24>  150.170   0.000
    22 JUREK ANDRZEJ                   3   59                 11:04:19     1161.26  36.18   7  <  26>  150.170   0.000
    23 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   17              G  11:07:54     1158.54  37.83  28-  9-  6  153.970  10.180
    24 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   33              G  11:04:40     1158.12  39.47  10  <  30>  150.170   0.000
    25 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   25              G  11:08:05     1156.95  41.12   2  <  33>  153.970  10.020
    26 JUREK ANDRZEJ                   3   93                 11:04:48     1156.93  42.76   8  <  27>  150.170   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 JUREK ANDRZEJ                   3   49              G  11:04:54     1156.04  44.41   9  <  28>  150.170   0.000
    28 JUREK ANDRZEJ                   3   51                 11:04:55     1155.90  46.05  10  <  29>  150.170   0.000
    29 JUREK ANDRZEJ                   3   78                 11:05:03     1154.71  47.70  11  <  30>  150.170   0.000
    30 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    3              G  11:05:08     1153.97  49.34  11  <  32>  150.170   0.000
    30 JUREK ANDRZEJ                   3   80                 11:05:08     1153.97  49.34  12  <  40>  150.170   0.000
    32 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   60                 11:05:12     1153.38  52.63  12  <  41>  150.170   0.000
    33 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   23              G  11:08:35     1152.61  54.28   3  <  43>  153.970   9.360
    34 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    6              G  11:11:06     1151.65  55.92   4  <  35>  156.740   9.270
    35 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   49              G  11:11:08     1151.37  57.57   5  <  36>  156.740   9.190
    36 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   42              G  11:11:13     1150.67  59.21   6  <  37>  156.740   9.110
    37 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   56                 11:11:23     1149.26  60.86   7  <  39>  156.740   0.000
    38 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    8              G  11:11:37     1146.57  62.50  37-  8-  6  156.640   8.940
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    39 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   36              G  11:11:56     1144.65  64.14   8  <  51>  156.740   0.000
    40 JUREK ANDRZEJ                   3   73                 11:06:20     1143.43  65.79  13  <  56>  150.170   0.000
    41 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    6              G  11:06:26     1142.56  67.43  13  <  45>  150.170   0.000
    42 PIETRZAK H & W                  3   31              G  11:11:11     1140.82  69.08   4  <  45>  155.360   8.610
    43 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    5              G  11:10:28     1136.59  70.72   4  <  43>  153.970   8.530
    43 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    7              G  11:10:28     1136.59  70.72   5  <  50>  153.970   8.530
    45 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   65                 11:07:08     1136.50  74.01  14  <  49>  150.170   0.000
    45 PIETRZAK H & W                  3   41              G  11:11:42     1136.50  74.01   5  <  47>  155.360   8.360
    47 PIETRZAK H & W                  3   30              G  11:11:43     1136.36  77.30   6  <  47>  155.360   8.200
    47 PIETRZAK H & W                  3   38              G  11:11:43     1136.36  77.30   7  <  54>  155.360   0.000
    49 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   42              G  11:07:10     1136.22  80.59  15  <  57>  150.170   0.000
    50 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   11              G  11:10:32     1136.03  82.24   6  <  58>  153.970   7.950
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    51 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   45              G  11:13:16     1133.61  83.88   9  <  52>  156.740   0.000
    52 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    3              G  11:13:18     1133.33  85.53  10  <  53>  156.740   0.000
    53 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   21              G  11:13:21     1132.92  87.17  11  <  74>  156.740   0.000
    54 PIETRZAK H & W                  3    7              G  11:12:19     1131.40  88.82   8  <  55>  155.360   0.000
    55 PIETRZAK H & W                  3    5              G  11:12:30     1129.89  90.46   9  <  64>  155.360   0.000
    56 JUREK ANDRZEJ                   3   25              G  11:08:26     1125.43  92.11  14  <  62>  150.170   0.000
    57 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   81                 11:08:37     1123.89  93.75  16  <  59>  150.170   0.000
    58 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    9              G  11:12:00     1123.87  95.39   7  <  91>  153.970   0.000
    59 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   58                 11:08:43     1123.05  97.04  17  <  60>  150.170   0.000
    60 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   82                 11:08:49     1122.21  98.68  18  <  61>  150.170   0.000
    61 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   49              G  11:08:51     1121.93 100.33  19  <  69>  150.170   0.000
    62 JUREK ANDRZEJ                   3   63                 11:09:01     1120.53 101.97  15  <  77>  150.170   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    63 PIETRZAK ANDRZEJ                3   15              G  11:15:21     1118.20 103.62  46-  3-  3  156.940   6.880
    64 PIETRZAK H & W                  3    4              G  11:14:15     1115.69 105.26  10  <  65>  155.360   0.000
    65 PIETRZAK H & W                  3   20              G  11:14:17     1115.42 106.91  11  <  66>  155.360   0.000
    66 PIETRZAK H & W                  3   47              G  11:14:18     1115.29 108.55  12  <  68>  155.360   0.000
    67 BŁOŃSKI MARIAN                  3   13              G  11:09:22     1115.23 110.20  10-  2-  2  149.850   6.550
    68 PIETRZAK H & W                  3   50              G  11:14:22     1114.76 111.84  13  <  72>  155.360   0.000
    69 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   31              G  11:09:45     1114.43 113.49  20  <  70>  150.170   0.000
    70 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   10              G  11:09:48     1114.02 115.13  21  <  78>  150.170   0.000
    71 BŁOŃSKI MARIAN                  3   14              G  11:09:37     1113.16 116.78   2          149.850   6.210
    72 PIETRZAK H & W                  3   61                 11:14:52     1110.77 118.42  14  <  73>  155.360   0.000
    73 PIETRZAK H & W                  3   76                 11:14:57     1110.11 120.07  15  <  76>  155.360   0.000
    74 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   26              G  11:16:15     1109.66 121.71  12  <  82>  156.740   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    75 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   45              G  11:10:45     1109.61 123.36  37-  3-  3  150.630   5.880
    76 PIETRZAK H & W                  3   15              G  11:15:06     1108.92 125.00  16  <  81>  155.360   0.000
    77 JUREK ANDRZEJ                   3   82                 11:10:30     1108.27 126.64  16  <  97>  150.170   0.000
    78 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   72                 11:10:51     1105.41 128.29  22  <  79>  150.170   0.000
    79 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   67                 11:10:56     1104.73 129.93  23  <  80>  150.170   0.000
    80 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   14              G  11:11:00     1104.19 131.58  24  <  93>  150.170   0.000
    81 PIETRZAK H & W                  3   21              G  11:15:48     1103.41 133.22  17  <  88>  155.360   0.000
    82 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   22              G  11:17:10     1102.51 134.87  13  <  92>  156.740   0.000
    83 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    1              G  11:17:22     1100.26 136.51   2  <  84>  156.640   5.220
    84 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   30              G  11:17:23     1100.13 138.16   3  <  85>  156.640   5.140
    85 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   29              G  11:17:27     1099.61 139.80   4  <  86>  156.640   5.060
    86 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   37              G  11:17:36     1098.46 141.45   5  <  90>  156.640   4.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    87 PIETRZAK ANDRZEJ                3   17              G  11:18:08     1096.46 143.09   2  < 106>  156.940   4.890
    88 PIETRZAK H & W                  3   23              G  11:16:42     1096.40 144.74  18          155.360   0.000
    89 JUREK DARIUSZ                   3   20              G  11:12:01     1095.78 146.38  31-  1-  1  150.140   4.730
    90 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   24              G  11:17:58     1095.64 148.03   6  <  99>  156.640   4.640
    91 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    3              G  11:15:33     1095.48 149.67   8  < 105>  153.970   0.000
    92 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   40              G  11:18:05     1095.45 151.32  14  <  94>  156.740   0.000
    93 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   15              G  11:12:06     1095.33 152.96  25  < 101>  150.170   0.000
    94 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   57                 11:18:06     1095.32 154.61  15  <  95>  156.740   0.000
    95 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   19              G  11:18:08     1095.06 156.25  16  < 100>  156.740   0.000
    96 PRYSZMONT T     & PISULA M      3   12              G  11:12:13     1094.18 157.89  34-  1-  1  150.140   4.150
    97 JUREK ANDRZEJ                   3   47              G  11:12:24     1092.94 159.54  17  <  98>  150.170   0.000
    98 JUREK ANDRZEJ                   3   30              G  11:12:30     1092.15 161.18  18  < 103>  150.170   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    99 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   31              G  11:18:26     1092.08 162.83   7  < 110>  156.640   0.000
   100 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    8              G  11:18:37     1091.38 164.47  17  < 108>  156.740   0.000
   101 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G  11:12:41     1090.69 166.12  26  < 102>  150.170   0.000
   102 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   16              G  11:12:50     1089.50 167.76  27  < 113>  150.170   0.000
   103 JUREK ANDRZEJ                   3   56                 11:12:51     1089.37 169.41  19  < 104>  150.170   0.000
   104 JUREK ANDRZEJ                   3   86                 11:12:52     1089.24 171.05  20  < 111>  150.170   0.000
   105 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    6              G  11:16:44     1086.34 172.70   9          153.970   0.000
   106 PIETRZAK ANDRZEJ                3   13              G  11:19:36     1085.34 174.34   3          156.940   3.320
   107 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               3    8              G  11:11:15     1085.28 175.99  33-  1-  1  147.870   3.240
   108 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    1              G  11:19:33     1084.33 177.63  18  < 109>  156.740   0.000
   109 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   31              G  11:19:34     1084.21 179.28  19          156.740   0.000
   110 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   36              G  11:19:36     1083.26 180.92   8          156.640   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   111 JUREK ANDRZEJ                   3   97                 11:13:42     1082.70 182.57  21  < 113>  150.170   0.000
   112 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3    8              G  11:14:09     1082.50 184.21   2  < 121>  150.630   2.830
   113 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   73                 11:13:49     1081.79 185.86  28  < 119>  150.170   0.000
   113 JUREK ANDRZEJ                   3   57                 11:13:49     1081.79 185.86  22  < 115>  150.170   0.000
   115 JUREK ANDRZEJ                   3   15              G  11:13:50     1081.66 189.14  23  < 116>  150.170   0.000
   116 JUREK ANDRZEJ                   3    1              G  11:13:56     1080.88 190.79  24  < 117>  150.170   0.000
   117 JUREK ANDRZEJ                   3   20              G  11:13:58     1080.62 192.43  25  < 118>  150.170   0.000
   118 JUREK ANDRZEJ                   3  106                 11:14:00     1080.36 194.08  26          150.170   0.000
   119 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   45              G  11:14:04     1079.84 195.72  29  < 120>  150.170   0.000
   120 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   34              G  11:14:09     1079.20 197.37  30  < 122>  150.170   0.000
   121 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   41              G  11:14:35     1079.14 199.01   3          150.630   2.080
   122 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   50              G  11:14:10     1079.07 200.66  31          150.170   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   123 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    8              G  11:17:42     1078.98   0.00  10          153.970   0.000
   124 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   12              G  11:14:11     1078.94   0.00  32          150.170   0.000
   125 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3    2              G  11:12:14     1078.53   0.00  28-  0-  0  148.010   0.000
   126 JUREK ANDRZEJ                   3   14              G  11:14:22     1077.52   0.00  27          150.170   0.000
   127 JUREK ANDRZEJ                   3   75                 11:14:23     1077.39   0.00  28          150.170   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------               


                                               

                PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ŁĘKNICA z dnia 25.09.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  154.498 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    8                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   293                           
      5.Ilość konkursów.......................:   59                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1219.74                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1142.21                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,18,07                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,31,01                         
     10.Czas trwania konkursu.................:12 min. 54 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0- gradacja                                             
       EPunktacja całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |    8   |  293   |   59  |20.14|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    8   |  293   |   59  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------ 

    
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                          z lotu ŁĘKNICA, w dniu 25.09.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 JUREK ANDRZEJ                   3  123              G   11:18:07     1219.74   3.41  82- 23-  7  150.170  15.000
     2 JUREK ANDRZEJ                   3  117              G   11:18:09     1219.41   6.83   2  <   5>  150.170  14.830
     3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   42              GS  11:18:17     1218.09  10.24  59- 21-  7  150.170  14.660
     4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  123              GS  11:18:18     1217.92  13.65   2  <   9>  150.170  14.480
     5 JUREK ANDRZEJ                   3   58              G   11:18:23     1217.10  17.06   3  <   6>  150.170  14.310
     6 JUREK ANDRZEJ                   3   26              G   11:18:31     1215.79  20.48   4  <   8>  150.170  14.140
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 PIETRZAK H & W                  3   50              G   11:23:37     1207.93  23.89  38- 10-  7  155.360  13.970
     8 JUREK ANDRZEJ                   3   56              GS  11:19:25     1206.99  27.30   5  <  10>  150.170  13.790
     9 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   80              GS  11:20:17     1198.64  30.72   3  <  12>  150.170  13.620
    10 JUREK ANDRZEJ                   3  168              G   11:20:26     1197.21  34.13   6  <  17>  150.170  13.450
    11 PIETRZAK H & W                  3   91              GS  11:24:59     1195.23  37.54   2  <  24>  155.360  13.280
    12 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  118              GS  11:20:56     1192.46  40.96   4  <  13>  150.170  13.100
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  135              GS  11:20:59     1191.98  44.37   5  <  14>  150.170  12.930
    14 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   82              G   11:21:00     1191.83  47.78   6  <  14>  150.170  12.760
    14 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   81              G   11:21:00     1191.83  47.78   7  <  16>  150.170  12.760
    16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   86              G   11:21:01     1191.67  54.61   8  <  28>  150.170   0.000
    17 JUREK ANDRZEJ                   3  107              GS  11:21:11     1190.09  58.02   7  <  18>  150.170  12.240
    18 JUREK ANDRZEJ                   3    9              G   11:21:12     1189.94  61.43   8  <  19>  150.170   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 JUREK ANDRZEJ                   3  179              G   11:21:14     1189.62  64.85   9  <  20>  150.170   0.000
    20 JUREK ANDRZEJ                   3   25              G   11:21:17     1189.15  68.26  10  <  21>  150.170   0.000
    21 JUREK ANDRZEJ                   3  108              GS  11:21:18     1188.99  71.67  11  <  22>  150.170   0.000
    22 JUREK ANDRZEJ                   3   51              G   11:21:19     1188.84  75.09  12  <  25>  150.170   0.000
    23 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   68              GS  11:21:46     1188.25  78.50  31-  1-  1  150.630  11.210
    24 PIETRZAK H & W                  3   59              G   11:26:01     1185.80  81.91   3  <  32>  155.360  11.030
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 JUREK ANDRZEJ                   3   11              G   11:22:02     1182.13  85.32  13  <  26>  150.170   0.000
    26 JUREK ANDRZEJ                   3   95              GS  11:22:03     1181.98  88.74  14  <  26>  150.170   0.000
    26 JUREK ANDRZEJ                   3   29              G   11:22:03     1181.98  88.74  15  <  33>  150.170   0.000
    28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   44              G   11:22:06     1181.51  95.56   9  <  29>  150.170   0.000
    29 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   43              G   11:22:07     1181.36  98.98  10  <  29>  150.170   0.000
    29 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  157              G   11:22:07     1181.36  98.98  11  <  31>  150.170   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  161              GS  11:22:08     1181.20 105.80  12  <  39>  150.170   0.000
    32 PIETRZAK H & W                  3  104              GS  11:27:14     1174.89 109.22   4  <  36>  155.360   9.660
    33 JUREK ANDRZEJ                   3   87              GS  11:22:58     1173.51 112.63  16  <  34>  150.170   0.000
    34 JUREK ANDRZEJ                   3   55              G   11:22:59     1173.36 116.04  17  <  34>  150.170   0.000
    34 JUREK ANDRZEJ                   3   43              G   11:22:59     1173.36 116.04  18  <  41>  150.170   0.000
    36 PIETRZAK H & W                  3   84              G   11:27:26     1173.12 122.87   5  <  45>  155.360   8.970
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   22              GS  11:26:27     1171.32 126.28  28-  1-  1  153.970   8.790
    38 PIETRZAK HENRYK                 3   30              GS  11:29:05     1170.84 129.69  26-  2-  2  156.990   8.620
    39 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  129              G   11:23:27     1169.09 133.11  13  <  40>  150.170   0.000
    40 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  154              G   11:23:30     1168.64 136.52  14  <  42>  150.170   0.000
    41 JUREK ANDRZEJ                   3   17              G   11:23:55     1164.86 139.93  19  <  42>  150.170   0.000
    42 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  111              GS  11:23:56     1164.71 143.34  15  <  44>  150.170   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    42 JUREK ANDRZEJ                   3   24              G   11:23:56     1164.71 143.34  20  <  47>  150.170   0.000
    44 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   76              G   11:24:00     1164.11 150.17  16  <  49>  150.170   0.000
    45 PIETRZAK H & W                  3  116              G   11:28:38     1162.58 153.58   6  <  46>  155.360   7.410
    46 PIETRZAK H & W                  3   99              GS  11:28:44     1161.72 157.00   7  <  48>  155.360   7.240
    47 JUREK ANDRZEJ                   3   72              G   11:24:29     1159.76 160.41  21  <  53>  150.170   0.000
    48 PIETRZAK H & W                  3   39              GS  11:29:41     1153.52 163.82   8  <  56>  155.360   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   85              G   11:25:45     1148.53 167.24  17  <  51>  150.170   0.000
    50 NOWACZYK EDWARD                 3    3              GS  11:31:38     1148.48 170.65  22-  1-  1  156.920   6.550
    51 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   45              G   11:25:46     1148.38 174.06  18  <  52>  150.170   0.000
    52 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   97              GS  11:25:47     1148.24 177.47  19  <  53>  150.170   0.000
    53 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  153              G   11:25:49     1147.94 180.89  20  <  55>  150.170   0.000
    53 JUREK ANDRZEJ                   3   70              G   11:25:49     1147.94 180.89  22  <  57>  150.170   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              G   11:25:50     1147.80 187.71  21          150.170   0.000
    56 PIETRZAK H & W                  3   20              G   11:30:23     1147.56 191.13   9  <  59>  155.360   0.000
    57 JUREK ANDRZEJ                   3  161              G   11:25:53     1147.36 194.54  23          150.170   0.000
    58 PIETRZAK HENRYK                 3   12              GS  11:32:10     1144.52 197.95   2          156.990   5.170
    59 PIETRZAK H & W                  3  109              G   11:31:01     1142.21 201.37  10          155.360   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   --------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    60 JUREK ANDRZEJ                   3  113              G   11:26:40     1140.53   0.00  24          150.170   0.000
    61 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   48              G   11:26:48     1139.38   0.00  22          150.170   0.000
    62 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  103              GS  11:26:49     1139.23   0.00  23          150.170   0.000
    63 JUREK ANDRZEJ                   3  106              GS  11:26:50     1139.09   0.00  25          150.170   0.000
    64 PIETRZAK H & W                  3   65              G   11:31:44     1136.23   0.00  11          155.360   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------        
 



                                            



               PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE z dnia 18.09.16                               
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  338.082 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   601                           
      5.Ilość konkursów.......................:  121                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   994.86                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   868.91                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,41,37                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,25,16                         
     10.Czas trwania konkursu.................:43 min. 39 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 15  liczy się pierwszych   8 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EPunktacja Typowane [ 1]F                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   14   |  601   |  121  |20.13|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  601   |  121  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 


                                                                              
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                           z lotu HALLE, w dniu 18.09.16        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 PIETRZAK H & W                  3   50              G   14:41:37      994.86   1.66  67- 17-  4  339.860   0.000
     2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   71              G   14:39:16      986.75   3.33  84- 27-  8  334.770   0.000
     3 JUREK ANDRZEJ                   3   30              GSM 14:39:34      985.85   4.99  99- 37-  8  334.760  29.830
     4 JUREK ANDRZEJ                   3   62              GSM 14:40:37      982.81   6.66   2  <   5>  334.760  29.750
     5 JUREK ANDRZEJ                   3   29              GSM 14:40:38      982.76   8.32   3  <   5>  334.760  29.670
     5 JUREK ANDRZEJ                   3   11              GSM 14:40:38      982.76   8.32   4  <   7>  334.760  29.670
     7 JUREK ANDRZEJ                   3  108              G   14:40:39      982.71  11.65   5  <   8>  334.760   0.000
     8 JUREK ANDRZEJ                   3   83              G   14:44:36      971.45  13.31   6  <  10>  334.760   0.000
     9 PIETRZAK H & W                  3   99              GSM 14:50:52      968.63  14.98   2  <  18>  339.860  29.330
    10 JUREK ANDRZEJ                   3  117              G   14:45:52      967.89  16.64   7  <  13>  334.760   0.000
    11 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    8              G   14:50:39      966.04  18.30  30- 13-  5  338.740   0.000
    12 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  104              G   14:48:23      960.92  19.97   2  <  15>  334.770   0.000
    13 JUREK ANDRZEJ                   3  100              G   14:48:52      959.56  21.63   8  <  22>  334.760   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 JUREK DARIUSZ                   3   11              G   14:49:25      957.97  23.29  52-  3-  0  334.730   0.000
    15 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  136              G   14:49:31      957.81  24.96   3  <  16>  334.770   0.000
    16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  118              GSM 14:49:32      957.76  26.62   4  <  28>  334.770  28.750
    17 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   12              GSM 14:54:01      956.85  28.29   2  <  19>  338.740  28.670
    18 PIETRZAK H & W                  3   91              GSM 14:55:14      956.72  29.95   3  <  21>  339.860  28.580
    19 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   24              G   14:54:06      956.62  31.61   3  <  29>  338.740   0.000
    20 PIETRZAK HENRYK                 3    9              G   14:57:45      954.52  33.28  31-  7-  2  341.480   0.000
    21 PIETRZAK H & W                  3  122              G   14:56:58      952.08  34.94   4  <  25>  339.860   0.000
    22 JUREK ANDRZEJ                   3  157              G   14:51:37      952.06  36.61   9  <  24>  334.760   0.000
    22 JUREK DARIUSZ                   3   45              G   14:51:35      952.06  36.61   2  <  83>  334.730   0.000
    24 JUREK ANDRZEJ                   3   43              G   14:51:38      952.01  39.93  10  <  33>  334.760   0.000
    25 PIETRZAK H & W                  3  123              G   14:57:02      951.90  41.60   5  <  27>  339.860   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 PIETRZAK HENRYK                 3   28              G   14:59:21      950.27  43.26   2  <  43>  341.480   0.000
    27 PIETRZAK H & W                  3   51              G   14:58:06      949.07  44.93   6  <  37>  339.860   0.000
    28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   78              G   14:53:04      948.18  46.59   5  <  38>  334.770   0.000
    29 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   15              G   14:57:41      947.04  48.25   4  <  32>  338.740   0.000
    30 MUSIALIK WOJCIECH               3   57              G   14:58:31      944.84  49.92  37-  5-  1  338.740   0.000
    31 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   77              GSM 14:55:11      943.77  51.58  44-  5-  2  335.210  27.500
    32 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   34              G   14:59:01      943.52  53.24   5  <  36>  338.740   0.000
    33 JUREK ANDRZEJ                   3   41              GSM 14:54:59      943.03  54.91  11  <  34>  334.760  27.330
    34 JUREK ANDRZEJ                   3   52              G   14:55:23      941.97  56.57  12  <  35>  334.760   0.000
    35 JUREK ANDRZEJ                   3  119              G   14:55:25      941.88  58.24  13  <  44>  334.760   0.000
    36 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   32              G   14:59:43      941.69  59.90   6  <  41>  338.740   0.000
    37 PIETRZAK H & W                  3   66              G   15:01:02      941.35  61.56   7  <  46>  339.860   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    38 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  123              GSM 14:55:42      941.16  63.23   6  <  39>  334.770  26.920
    39 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  111              GSM 14:56:07      940.06  64.89   7  <  50>  334.770  26.830
    40 MUSIALIK WOJCIECH               3    7              G   15:00:41      939.16  66.56   2  <  55>  338.740   0.000
    41 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   13              G   15:01:46      936.35  68.22   7  <  42>  338.740   0.000
    42 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   35              G   15:01:59      935.79  69.88   8  <  45>  338.740   0.000
    43 PIETRZAK HENRYK                 3   13              G   15:05:23      934.58  71.55   3  <  47>  341.480   0.000
    44 JUREK ANDRZEJ                   3  125              G   14:58:24      934.04  73.21  14  <  49>  334.760   0.000
    45 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   20              GSM 15:02:54      933.43  74.88   9  < 109>  338.740  26.330
    46 PIETRZAK H & W                  3   70              G   15:05:09      930.74  76.54   8  <  59>  339.860   0.000
    47 PIETRZAK HENRYK                 3    8              G   15:07:57      928.06  78.20   4  <  66>  341.480   0.000
    48 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   75              GSM 15:08:06      926.90  79.87  23-  2-  2  341.190  26.080
    49 JUREK ANDRZEJ                   3   85              G   15:01:50      925.18  81.53  15  <  57>  334.760   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    50 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   52              G   15:02:23      923.80  83.19   8  <  52>  334.770   0.000
    51 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3    5              G   15:03:21      922.55  84.86   2  <  89>  335.210   0.000
    52 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   80              G   15:03:44      920.37  86.52   9  <  53>  334.770   0.000
    53 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  103              GSM 15:05:43      915.38  88.19  10  <  54>  334.770  25.670
    54 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  135              G   15:05:47      915.21  89.85  11  <  56>  334.770   0.000
    55 MUSIALIK WOJCIECH               3   74              G   15:10:32      914.20  91.51   3  <  84>  338.740   0.000
    56 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   42              GSM 15:06:16      914.01  93.18  12  <  64>  334.770  25.420
    57 JUREK ANDRZEJ                   3  127              G   15:06:23      913.69  94.84  16  <  62>  334.760   0.000
    58 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   58              GSM 15:13:40      913.09  96.51   2          341.190  25.250
    59 PIETRZAK H & W                  3   43              G   15:12:37      912.09  98.17   9  <  82>  339.860   0.000
    60 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3    4              G   15:04:32      911.80  99.83  27-  1-  0  332.380   0.000
    61 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   95              GSM 15:14:45      910.66 101.50  40-  2-  2  341.270  25.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    62 JUREK ANDRZEJ                   3   65              G   15:07:42      910.42 103.16  17  <  62>  334.760   0.000
    62 JUREK ANDRZEJ                   3  107              G   15:07:42      910.42 103.16  18  <  68>  334.760   0.000
    64 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  151              GSM 15:08:30      908.47 106.49  13  <  65>  334.770  24.750
    65 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   40              G   15:08:38      908.14 108.15  14  <  70>  334.770   0.000
    66 PIETRZAK HENRYK                 3   20              GSM 15:16:28      907.07 109.82   5  <  87>  341.480  24.580
    67 NOWACZYK EDWARD                 3   18              G   15:16:39      906.55 111.48  34-  1-  0  341.450   0.000
    68 JUREK ANDRZEJ                   3   78              G   15:10:04      904.59 113.14  19  <  69>  334.760   0.000
    69 JUREK ANDRZEJ                   3  106              G   15:10:16      904.11 114.81  20  <  72>  334.760   0.000
    70 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   97              G   15:10:39      903.20 116.47  15  <  71>  334.770   0.000
    71 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  161              GSM 15:10:42      903.08 118.14  16  <  73>  334.770  24.170
    72 JUREK ANDRZEJ                   3  174              G   15:10:53      902.60 119.80  21  <  75>  334.760   0.000
    73 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  124              GSM 15:10:55      902.55 121.46  17  <  74>  334.770  24.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    74 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  122              G   15:10:56      902.51 123.13  18  <  85>  334.770   0.000
    75 JUREK ANDRZEJ                   3  141              G   15:11:05      902.12 124.79  22  <  76>  334.760   0.000
    76 JUREK ANDRZEJ                   3   23              G   15:11:06      902.08 126.46  23  <  77>  334.760   0.000
    77 JUREK ANDRZEJ                   3  179              G   15:11:07      902.03 128.12  24  <  78>  334.760   0.000
    78 JUREK ANDRZEJ                   3  134              G   15:11:09      901.95 129.78  25  <  78>  334.760   0.000
    78 JUREK ANDRZEJ                   3  177              GSM 15:11:09      901.95 129.78  26  <  80>  334.760  23.580
    80 JUREK ANDRZEJ                   3   39              G   15:11:10      901.91 133.11  27  <  81>  334.760   0.000
    81 JUREK ANDRZEJ                   3   58              G   15:11:11      901.87 134.78  28  <  86>  334.760   0.000
    82 PIETRZAK H & W                  3   71              G   15:17:33      900.17 136.44  10  <  94>  339.860   0.000
    83 JUREK DARIUSZ                   3   18              G   15:12:02      899.73 138.10   3          334.730   0.000
    84 MUSIALIK WOJCIECH               3    8              G   15:16:31      899.67 139.77   4  < 105>  338.740   0.000
    85 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   96              G   15:12:07      899.64 141.43  19  <  91>  334.770   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    86 JUREK ANDRZEJ                   3   66              G   15:12:54      897.72 143.09  29  <  88>  334.760   0.000
    87 PIETRZAK HENRYK                 3   33              GSM 15:21:13      895.76 144.76   6  <  90>  341.480  22.830
    88 JUREK ANDRZEJ                   3  138              G   15:13:58      895.16 146.42  30  <  93>  334.760   0.000
    89 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   90              G   15:15:08      893.58 148.09   3  <  96>  335.210   0.000
    90 PIETRZAK HENRYK                 3   11              G   15:22:37      892.49 149.75   7          341.480   0.000
    91 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              G   15:15:28      891.61 151.41  20  <  92>  334.770   0.000
    92 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  157              G   15:15:31      891.49 153.08  21  < 100>  334.770   0.000
    93 JUREK ANDRZEJ                   3  120              GSM 15:15:31      891.47 154.74  31  <  97>  334.760  22.330
    94 PIETRZAK H & W                  3   60              GSM 15:21:16      891.40 156.41  11  <  95>  339.860  22.250
    95 PIETRZAK H & W                  3   62              G   15:21:18      891.32 158.07  12  <  99>  339.860   0.000
    96 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   34              GSM 15:17:33      887.86 159.73   4  < 114>  335.210  22.080
    97 JUREK ANDRZEJ                   3   24              G   15:17:04      887.80 161.40  32  <  98>  334.760   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    98 JUREK ANDRZEJ                   3   25              G   15:17:07      887.68 163.06  33  < 101>  334.760   0.000
    99 PIETRZAK H & W                  3   39              GSM 15:23:17      886.71 164.73  13  < 103>  339.860  21.830
   100 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  160              G   15:18:00      885.64 166.39  22  < 102>  334.770   0.000
   101 JUREK ANDRZEJ                   3   13              GSM 15:18:06      885.37 168.05  34  < 108>  334.760  21.670
   102 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   43              G   15:18:17      884.97 169.72  23  < 106>  334.770   0.000
   103 PIETRZAK H & W                  3  113              G   15:24:41      883.48 171.38  14  < 107>  339.860   0.000
   104 CHMIELEWSKI DOMINIK             3   25              GSM 15:32:31      882.31 173.04  12-  1-  1  346.320  21.420
   105 MUSIALIK WOJCIECH               3   11              GSM 15:24:07      881.87 174.71   5          338.740  21.330
   106 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   14              G   15:19:41      881.71 176.37  24  < 116>  334.770   0.000
   107 PIETRZAK H & W                  3    3              G   15:26:15      879.90 178.04  15  < 113>  339.860   0.000
   108 JUREK ANDRZEJ                   3  104              G   15:21:12      878.17 179.70  35  < 115>  334.760   0.000
   109 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    5              GSM 15:25:49      877.98 181.36  10  < 110>  338.740  21.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   110 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   29              GSM 15:25:53      877.83 183.03  11  < 111>  338.740  20.920
   111 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   27              GSM 15:25:54      877.79 184.69  12  < 112>  338.740  20.830
   112 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   23              G   15:26:30      876.43 186.36  13          338.740   0.000
   113 PIETRZAK H & W                  3  104              G   15:27:47      876.42 188.02  16  < 117>  339.860   0.000
   114 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   20              G   15:23:21      874.42 189.68   5          335.210   0.000
   115 JUREK ANDRZEJ                   3   16              G   15:23:46      872.30 191.35  36  < 121>  334.760   0.000
   116 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    6              G   15:23:50      872.18 193.01  25  < 119>  334.770   0.000
   117 PIETRZAK H & W                  3   69              G   15:29:47      871.92 194.68  17          339.860   0.000
   118 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   89              GSM 15:31:29      871.74 196.34   2          341.270  20.250
   119 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   56              G   15:24:41      870.25 198.00  26  < 120>  334.770   0.000
   120 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    5              G   15:24:57      869.65 199.67  27          334.770   0.000
   121 JUREK ANDRZEJ                   3  161              G   15:25:16      868.91 201.33  37          334.760   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   --------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   122 JUREK ANDRZEJ                   3   88              G   15:25:20      868.75   0.00  38          334.760   0.000
   123 PIETRZAK HENRYK                 3   12              G   15:33:45      867.25   0.00   8          341.480   0.000
   124 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   25              GSM 15:30:39      867.12   0.00  14          338.740   0.000
   125 PIETRZAK H & W                  3  111              G   15:32:59      864.82   0.00  18          339.860   0.000
   126 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  159              G   15:27:52      863.11   0.00  28          334.770   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------         



                                                

                   PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  TORGAU z dnia 11.09.16                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  279.411 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   634                           
      5.Ilość konkursów.......................:  127                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1289.85                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1221.77                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,34,02                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,51,30                         
     10.Czas trwania konkursu.................:17 min. 28 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 15  liczy się pierwszych   8 konkursów                             
       Punkty stałe  27.0- gradacja                                             
       EPunktacja Typowane [ 1]F                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   14   |  634   |  127  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  634   |  127  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                          z lotu TORGAU, w dniu 11.09.16        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 JUREK ANDRZEJ                   3  107              G   11:34:02     1289.85   1.58 109- 32-  6  276.070   0.000
     2 JUREK ANDRZEJ                   3   32              GSM 11:34:04     1289.65   3.15   2  <   3>  276.070  26.920
     3 JUREK ANDRZEJ                   3    8              G   11:34:08     1289.24   4.73   3  <   4>  276.070   0.000
     4 JUREK ANDRZEJ                   3   97              G   11:34:12     1288.84   6.31   4  <  10>  276.070   0.000
     5 MUSIALIK WOJCIECH               3   22              GSM 11:37:38     1286.80   7.89  42-  6-  5  280.050  26.680
     6 PIETRZAK H & W                  3   22              G   11:38:57     1284.36   9.46  67- 15-  3  281.210   0.000
     7 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    4              G   11:39:14     1277.00  11.04  30- 15-  8  279.960   0.000
     8 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   78              G   11:41:25     1276.37  12.62  40-  6-  2  282.610   0.000
     9 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  161              G   11:36:30     1275.15  14.20  88- 30-  5  276.070   0.000
    10 JUREK ANDRZEJ                   3  104              G   11:37:08     1271.43  15.77   5  <  11>  276.070   0.000
    11 JUREK ANDRZEJ                   3  123              G   11:37:09     1271.33  17.35   6  <  12>  276.070   0.000
    12 JUREK ANDRZEJ                   3  150              G   11:37:10     1271.24  18.93   7  <  13>  276.070   0.000
    13 JUREK ANDRZEJ                   3  115              G   11:37:11     1271.14  20.50   8  <  14>  276.070   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 JUREK ANDRZEJ                   3   24              G   11:37:12     1271.04  22.08   9  <  14>  276.070   0.000
    14 JUREK ANDRZEJ                   3  168              G   11:37:12     1271.04  22.08  10  <  16>  276.070   0.000
    16 JUREK ANDRZEJ                   3  154              G   11:37:15     1270.75  25.24  11  <  17>  276.070   0.000
    17 JUREK ANDRZEJ                   3  151              G   11:37:17     1270.55  26.81  12  <  18>  276.070   0.000
    18 JUREK ANDRZEJ                   3  109              G   11:37:33     1269.00  28.39  13  <  19>  276.070   0.000
    19 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  111              G   11:37:34     1268.90  29.97   2  <  26>  276.070   0.000
    19 JUREK ANDRZEJ                   3   29              G   11:37:34     1268.90  29.97  14  <  23>  276.070   0.000
    21 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   30              G   11:40:59     1266.88  33.12   2  <  22>  279.960   0.000
    22 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   16              GSM 11:41:01     1266.69  34.70   3  <  24>  279.960  25.330
    23 JUREK ANDRZEJ                   3   31              GSM 11:37:59     1266.47  36.28  15  <  37>  276.070  25.250
    24 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    9              GSM 11:41:17     1265.17  37.85   4  <  30>  279.960  25.170
    25 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    2              GSM 11:43:34     1264.10  39.43   2  <  56>  282.610  25.100
    26 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   92              GSM 11:38:31     1263.38  41.01   3  <  28>  276.070  25.020
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 PIETRZAK H & W                  3   99              G   11:42:52     1261.79  42.59   2  <  43>  281.210   0.000
    28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   60              G   11:39:02     1260.40  44.16   4  <  31>  276.070   0.000
    29 MUSIALIK WOJCIECH               3   61              GSM 11:43:06     1255.27  45.74   2  <  50>  280.050  24.780
    30 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   25              GSM 11:43:02     1255.24  47.32   5  <  32>  279.960  24.700
    31 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  103              G   11:39:57     1255.15  48.90   5  <  35>  276.070   0.000
    32 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   18              GSM 11:43:04     1255.05  50.47   6  <  32>  279.960  24.540
    32 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   32              G   11:43:04     1255.05  50.47   7  <  36>  279.960   0.000
    32 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3    8              G   11:40:20     1255.05  50.47  48-  6-  1  276.530   0.000
    35 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   79              G   11:39:59     1254.96  55.21   6  <  41>  276.070   0.000
    36 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   38              G   11:43:06     1254.86  56.78   8  <  46>  279.960   0.000
    37 JUREK ANDRZEJ                   3   34              G   11:40:02     1254.67  58.36  16  <  38>  276.070   0.000
    38 JUREK ANDRZEJ                   3  158              G   11:40:05     1254.39  59.94  17  <  39>  276.070   0.000
    39 JUREK ANDRZEJ                   3  127              G   11:40:07     1254.20  61.51  18  <  40>  276.070   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 JUREK ANDRZEJ                   3    6              G   11:40:10     1253.91  63.09  19  <  42>  276.070   0.000
    41 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  125              G   11:40:24     1252.59  64.67   7  <  49>  276.070   0.000
    42 JUREK ANDRZEJ                   3   65              GSM 11:40:46     1250.51  66.25  20  <  44>  276.070  23.750
    43 PIETRZAK H & W                  3   91              G   11:44:54     1250.38  67.82   3  <  51>  281.210   0.000
    44 JUREK ANDRZEJ                   3  174              G   11:41:00     1249.19  69.40  21  <  45>  276.070   0.000
    45 JUREK ANDRZEJ                   3   55              G   11:41:15     1247.77  70.98  22  <  48>  276.070   0.000
    46 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    8              G   11:44:30     1247.04  72.56   9  <  46>  279.960   0.000
    46 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   22              GSM 11:44:30     1247.04  72.56  10  <  55>  279.960  23.430
    48 JUREK ANDRZEJ                   3   70              G   11:41:44     1245.05  75.71  23  <  62>  276.070   0.000
    49 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  128              G   11:41:47     1244.77  77.29   8  <  67>  276.070   0.000
    50 MUSIALIK WOJCIECH               3   36              GSM 11:45:02     1244.48  78.86   3  <  83>  280.050  23.110
    51 PIETRZAK H & W                  3  109              G   11:46:01     1244.20  80.44   4  <  57>  281.210   0.000
    52 JUREK DARIUSZ                   3   45              G   11:42:00     1243.42  82.02  57-  6-  0  276.040   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3    5              G   11:42:26     1243.20  83.60   2  <  81>  276.530   0.000
    54 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    3              GSM 11:47:29     1241.94  85.17  23-  4-  3  282.520  22.790
    55 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   33              G   11:45:35     1241.05  86.75  11  <  94>  279.960   0.000
    56 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   56              GSM 11:47:47     1240.70  88.33   3  < 103>  282.610  22.630
    57 PIETRZAK H & W                  3   37              G   11:46:41     1240.54  89.91   5  <  58>  281.210   0.000
    58 PIETRZAK H & W                  3  103              GSM 11:46:42     1240.45  91.48   6  <  59>  281.210  22.480
    59 PIETRZAK H & W                  3  112              G   11:46:45     1240.18  93.06   7  <  60>  281.210   0.000
    60 PIETRZAK H & W                  3   98              GSM 11:46:46     1240.09  94.64   8  <  61>  281.210  22.320
    61 PIETRZAK H & W                  3   30              G   11:46:48     1239.90  96.21   9  <  63>  281.210   0.000
    62 JUREK ANDRZEJ                   3   83              G   11:42:40     1239.84  97.79  24  <  65>  276.070   0.000
    63 PIETRZAK H & W                  3   31              G   11:46:49     1239.81  99.37  10  <  66>  281.210   0.000
    64 PIETRZAK HENRYK                 3   40              G   11:48:17     1238.99 100.95  33-  6-  2  282.840   0.000
    65 JUREK ANDRZEJ                   3   11              G   11:43:04     1237.61 102.52  25  <  69>  276.070   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    66 PIETRZAK H & W                  3  120              GSM 11:47:16     1237.36 104.10  11  < 106>  281.210  21.840
    67 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  151              G   11:43:07     1237.34 105.68   9  <  68>  276.070   0.000
    68 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   42              GSM 11:43:09     1237.15 107.26  10  <  70>  276.070  21.680
    69 JUREK ANDRZEJ                   3   89              G   11:43:10     1237.06 108.83  26  <  79>  276.070   0.000
    70 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   47              G   11:43:12     1236.87 110.41  11  <  71>  276.070   0.000
    71 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  124              GSM 11:43:15     1236.60 111.99  12  <  72>  276.070  21.440
    72 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   54              G   11:43:16     1236.50 113.56  13  <  73>  276.070   0.000
    73 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  123              G   11:43:17     1236.41 115.14  14  <  74>  276.070   0.000
    74 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  118              G   11:43:18     1236.32 116.72  15  <  75>  276.070   0.000
    75 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  131              G   11:43:22     1235.95 118.30  16  <  76>  276.070   0.000
    76 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  143              GSM 11:43:25     1235.67 119.87  17  <  77>  276.070  21.050
    77 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  112              G   11:43:26     1235.58 121.45  18  <  78>  276.070   0.000
    78 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  126              G   11:43:27     1235.49 123.03  19  <  79>  276.070   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  152              G   11:43:28     1235.40 124.61  20  <  82>  276.070   0.000
    79 JUREK ANDRZEJ                   3  120              G   11:43:28     1235.40 124.61  27  <  91>  276.070   0.000
    81 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   68              GSM 11:43:54     1235.06 127.76   3  <  83>  276.530  20.650
    82 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  159              G   11:43:33     1234.94 129.34  21  <  87>  276.070   0.000
    83 MUSIALIK WOJCIECH               3   39              GSM 11:46:47     1234.88 130.91   4  < 121>  280.050  20.490
    83 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   90              G   11:43:56     1234.88 130.91   4  <  89>  276.530   0.000
    85 JUREK DARIUSZ                   3   85              G   11:43:38     1234.34 134.07   2  <  86>  276.040   0.000
    86 JUREK DARIUSZ                   3   19              G   11:43:39     1234.25 135.65   3  <  90>  276.040   0.000
    87 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   91              G   11:43:57     1232.73 137.22  22  <  88>  276.070   0.000
    88 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              GSM 11:44:00     1232.46 138.80  23  < 100>  276.070  20.100
    89 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   29              G   11:44:31     1231.67 140.38   5  <  99>  276.530   0.000
    90 JUREK DARIUSZ                   3   26              G   11:44:15     1230.95 141.96   4  < 117>  276.040   0.000
    91 JUREK ANDRZEJ                   3   42              G   11:44:17     1230.90 143.53  28  <  92>  276.070   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    92 JUREK ANDRZEJ                   3   62              G   11:44:19     1230.72 145.11  29  <  92>  276.070   0.000
    92 JUREK ANDRZEJ                   3  108              GSM 11:44:19     1230.72 145.11  30  <  95>  276.070  19.780
    94 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    5              G   11:47:32     1230.41 148.26  12  <  97>  279.960   0.000
    95 JUREK ANDRZEJ                   3   41              GSM 11:44:23     1230.35 149.84  31  <  96>  276.070  19.540
    96 JUREK ANDRZEJ                   3  179              GSM 11:44:24     1230.26 151.42  32          276.070  19.460
    97 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   27              GSM 11:47:34     1230.23 153.00  13  <  98>  279.960  19.380
    98 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   11              GSM 11:47:38     1229.87 154.57  14  < 112>  279.960  19.300
    99 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   34              G   11:44:53     1229.66 156.15   6          276.530   0.000
   100 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   48              G   11:44:31     1229.62 157.73  24  < 104>  276.070   0.000
   101 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   57              G   11:49:46     1229.60 159.31   2  < 110>  282.520   0.000
   102 PIETRZAK HENRYK                 3   38              GSM 11:50:02     1229.56 160.88   2  < 118>  282.840  18.980
   103 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   81              G   11:49:52     1229.45 162.46   4  < 109>  282.610   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   104 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   44              G   11:44:33     1229.44 164.04  25  < 105>  276.070   0.000
   105 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   46              G   11:44:34     1229.35 165.62  26  < 113>  276.070   0.000
   106 PIETRZAK H & W                  3   43              G   11:48:46     1229.24 167.19  12  < 107>  281.210   0.000
   107 PIETRZAK H & W                  3   81              G   11:48:47     1229.15 168.77  13  < 124>  281.210   0.000
   108 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   78              G   11:42:45     1229.05 170.35  29-  1-  0  273.770   0.000
   109 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   32              G   11:50:06     1228.21 171.92   5  < 123>  282.610   0.000
   110 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   42              GSM 11:50:02     1228.17 173.50   3  < 111>  282.520  18.350
   111 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   52              GSM 11:50:07     1227.73 175.08   4          282.520  18.270
   112 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   29              GSM 11:48:18     1226.28 176.66  15          279.960  18.190
   113 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   96              G   11:45:21     1225.07 178.23  27  < 114>  276.070   0.000
   114 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   84              G   11:45:22     1224.98 179.81  28  < 115>  276.070   0.000
   115 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  136              G   11:45:23     1224.89 181.39  29  < 116>  276.070   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   116 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   80              G   11:45:25     1224.71 182.97  30          276.070   0.000
   117 JUREK DARIUSZ                   3   40              G   11:45:24     1224.67 184.54   5  < 119>  276.040   0.000
   118 PIETRZAK HENRYK                 3   24              G   11:50:59     1224.50 186.12   3  < 120>  282.840   0.000
   119 JUREK DARIUSZ                   3   57              G   11:45:28     1224.31 187.70   6          276.040   0.000
   120 PIETRZAK HENRYK                 3   11              G   11:51:02     1224.24 189.27   4  < 126>  282.840   0.000
   121 MUSIALIK WOJCIECH               3   79              GSM 11:48:52     1223.64 190.85   5  < 122>  280.050  17.480
   122 MUSIALIK WOJCIECH               3   43              G   11:49:02     1222.75 192.43   6          280.050   0.000
   123 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    4              G   11:51:09     1222.63 194.01   6          282.610   0.000
   124 PIETRZAK H & W                  3   61              G   11:50:04     1222.30 195.58  14  < 124>  281.210   0.000
   124 PIETRZAK H & W                  3   60              G   11:50:04     1222.30 195.58  15          281.210   0.000
   126 PIETRZAK HENRYK                 3    3              G   11:51:27     1222.04 198.74   5  < 127>  282.840   0.000
   127 PIETRZAK HENRYK                 3   34              GSM 11:51:30     1221.77 200.32   6          282.840  17.000
   ----------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   --------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   128 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   12              GSM 11:49:14     1221.29   0.00  16          279.960   0.000
   129 PIETRZAK HENRYK                 3   25              GSM 11:51:38     1221.07   0.00   7          282.840   0.000
   130 PIETRZAK H & W                  3   79              GSM 11:50:23     1220.62   0.00  16          281.210   0.000
   131 PIETRZAK HENRYK                 3   27              G   11:51:44     1220.54   0.00   8          282.840   0.000
   132 MUSIALIK WOJCIECH               3    5              G   11:49:33     1220.00   0.00   7          280.050   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------             




                                                       



                PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  LUCKAU z dnia 03.09.16                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:51:41.4 N 13:44:33.7 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,35,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  227.275 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   16                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   722                           
      5.Ilość konkursów.......................:  145                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1445.50                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1328.67                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,09,52                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,23,30                         
     10.Czas trwania konkursu.................:13 min. 38 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 15  liczy się pierwszych   8 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0- gradacja                                             
       EPunktacja Typowane [ 1]F                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   16   |  722   |  145  |20.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   16   |  722   |  145  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
      


                                                                         
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                          z lotu LUCKAU, w dniu 03.09.16        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              G   11:09:52     1445.50   1.39  91- 24-  4  223.860   0.000
     2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   92              G   11:09:54     1445.19   2.77   2  <   4>  223.860   0.000
     3 JUREK DARIUSZ                   3   89              G   11:10:30     1439.55   4.16  59- 19-  6  223.850   0.000
     4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  107              GSM 11:11:07     1433.93   5.54   3  <  10>  223.860  19.790
     5 JUREK ANDRZEJ                   3  113              G   11:11:33     1430.09   6.93 123- 32-  3  223.880   0.000
     6 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3    4              G   11:10:37     1429.35   8.31  31-  7-  0  222.430   0.000
     7 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   12              G   11:10:40     1428.89   9.70   2  <  12>  222.430   0.000
     8 JUREK DARIUSZ                   3   85              G   11:11:46     1427.92  11.08   2  <  11>  223.850   0.000
     9 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   68              G   11:12:25     1425.45  12.47  56-  6-  0  224.390   0.000
    10 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   10              G   11:12:37     1420.28  13.85   4  <  13>  223.860   0.000
    11 JUREK DARIUSZ                   3    2              GSM 11:12:38     1420.07  15.24   3  <  18>  223.850  19.310
    12 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   27              G   11:11:46     1418.86  16.62   3  <  26>  222.430   0.000
    13 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  137              G   11:12:57     1417.28  18.01   5  <  31>  223.860   0.000
    14 MUSIALIK WOJCIECH               3   39              G   11:16:06     1414.46  19.39  47-  8-  4  227.870   0.000
    15 MUSIALIK WOJCIECH               3   51              G   11:16:15     1413.15  20.78   2  <  41>  227.870   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 JUREK ANDRZEJ                   3   34              G   11:13:28     1412.79  22.16   2  <  17>  223.880   0.000
    17 JUREK ANDRZEJ                   3   65              G   11:13:32     1412.20  23.55   3  <  24>  223.880   0.000
    18 JUREK DARIUSZ                   3   40              G   11:13:31     1412.15  24.93   4  <  19>  223.850   0.000
    19 JUREK DARIUSZ                   3   82              G   11:13:33     1411.86  26.32   5  <  19>  223.850   0.000
    19 JUREK DARIUSZ                   3   38              G   11:13:33     1411.86  26.32   6  <  21>  223.850   0.000
    21 JUREK DARIUSZ                   3   84              GSM 11:13:35     1411.56  29.09   7  <  22>  223.850  18.610
    22 JUREK DARIUSZ                   3   11              G   11:13:37     1411.26  30.47   8  <  23>  223.850   0.000
    23 JUREK DARIUSZ                   3   66              GSM 11:13:39     1410.97  31.86   9  <  35>  223.850  18.470
    24 JUREK ANDRZEJ                   3   97              G   11:13:42     1410.71  33.24   4  <  25>  223.880   0.000
    25 JUREK ANDRZEJ                   3    9              G   11:13:43     1410.56  34.63   5  <  27>  223.880   0.000
    26 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3  176              G   11:12:47     1409.72  36.01   4  <  70>  222.430   0.000
    27 JUREK ANDRZEJ                   3  115              G   11:13:55     1408.79  37.40   6  <  30>  223.880   0.000
    28 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   20              GSM 11:15:53     1407.79  38.78  32- 16-  8  226.490  18.130
    29 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   18              GSM 11:15:54     1407.64  40.17   2  <  45>  226.490  18.060
    30 JUREK ANDRZEJ                   3   86              G   11:14:05     1407.31  41.55   7  <  32>  223.880   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  128              G   11:14:05     1407.19  42.94   6  <  33>  223.860   0.000
    32 JUREK ANDRZEJ                   3  147              G   11:14:08     1406.87  44.32   8  <  36>  223.880   0.000
    33 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  143              G   11:14:08     1406.75  45.71   7  <  34>  223.860   0.000
    34 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   58              G   11:14:09     1406.60  47.09   8  <  56>  223.860   0.000
    35 JUREK DARIUSZ                   3   41              G   11:14:21     1404.77  48.48  10  <  48>  223.850   0.000
    36 JUREK ANDRZEJ                   3   15              G   11:14:47     1401.15  49.86   9  <  38>  223.880   0.000
    37 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    2              G   11:19:36     1401.03  51.25  46- 10-  5  230.610   0.000
    38 JUREK ANDRZEJ                   3   95              G   11:14:48     1401.00  52.63  10  <  38>  223.880   0.000
    38 JUREK ANDRZEJ                   3  169              G   11:14:48     1401.00  52.63  11  <  40>  223.880   0.000
    40 JUREK ANDRZEJ                   3   49              G   11:14:50     1400.71  55.40  12  <  43>  223.880   0.000
    41 MUSIALIK WOJCIECH               3   61              GSM 11:17:41     1400.70  56.79   3  < 115>  227.870  17.220
    42 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   59              G   11:15:12     1400.69  58.17   2  <  81>  224.390   0.000
    43 JUREK ANDRZEJ                   3   77              G   11:14:51     1400.56  59.56  13  <  43>  223.880   0.000
    43 JUREK ANDRZEJ                   3   26              G   11:14:51     1400.56  59.56  14  <  55>  223.880   0.000
    45 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   37              G   11:16:51     1399.38  62.33   3  <  46>  226.490   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   22              GSM 11:16:52     1399.24  63.71   4  <  46>  226.490  16.880
    46 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    3              GSM 11:16:52     1399.24  63.71   5  <  50>  226.490  16.880
    48 JUREK DARIUSZ                   3   26              GSM 11:14:59     1399.21  66.48  11  <  60>  223.850  16.740
    49 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   19              GSM 11:19:49     1399.19  67.87   2  <  51>  230.610  16.670
    50 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   19              G   11:16:53     1399.09  69.25   6  <  72>  226.490   0.000
    51 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   28              G   11:19:56     1398.20  70.64   3  <  62>  230.610   0.000
    52 PIETRZAK H & W                  3   22              G   11:19:04     1397.73  72.02  72- 14-  2  229.320   0.000
    52 PIETRZAK H & W                  3    3              G   11:19:04     1397.73  72.02   2  <  54>  229.320   0.000
    54 PIETRZAK H & W                  3   99              G   11:19:07     1397.30  74.79   3  <  58>  229.320   0.000
    55 JUREK ANDRZEJ                   3   51              G   11:15:26     1395.47  76.18  15  <  59>  223.880   0.000
    56 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  144              G   11:15:41     1393.18  77.56   9  <  57>  223.860   0.000
    57 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   89              GSM 11:15:44     1392.74  78.95  10  <  63>  223.860  16.110
    58 PIETRZAK H & W                  3  121              G   11:19:47     1391.65  80.33   4  <  74>  229.320   0.000
    59 JUREK ANDRZEJ                   3  137              G   11:16:07     1389.55  81.72  16  <  68>  223.880   0.000
    60 JUREK DARIUSZ                   3   14              GSM 11:16:29     1386.21  83.10  12  <  61>  223.850  15.900
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 JUREK DARIUSZ                   3   36              G   11:16:30     1386.07  84.49  13  <  65>  223.850   0.000
    62 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   63              GSM 11:21:32     1384.77  85.87   4  <  71>  230.610  15.760
    63 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   99              G   11:16:42     1384.42  87.26  11  <  64>  223.860   0.000
    64 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  122              G   11:16:44     1384.13  88.64  12  <  66>  223.860   0.000
    65 JUREK DARIUSZ                   3    8              G   11:16:46     1383.78  90.03  14  <  79>  223.850   0.000
    66 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  133              G   11:16:48     1383.56  91.41  13  < 102>  223.860   0.000
    67 BŁOŃSKI MARIAN                  3    7              GSM 11:16:15     1382.51  92.80  14-  1-  1  222.930  15.420
    68 JUREK ANDRZEJ                   3  139              G   11:17:18     1379.42  94.18  17  <  69>  223.880   0.000
    69 JUREK ANDRZEJ                   3   50              G   11:17:19     1379.28  95.57  18  <  85>  223.880   0.000
    70 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   98              G   11:16:50     1374.44  96.95   5  < 116>  222.430   0.000
    71 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   53              G   11:22:50     1374.04  98.34   5  <  91>  230.610   0.000
    72 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   12              GSM 11:19:54     1373.50  99.72   7  <  73>  226.490  15.070
    73 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   16              GSM 11:20:01     1372.53 101.11   8  <  82>  226.490  15.000
    74 PIETRZAK H & W                  3   76              G   11:22:06     1372.35 102.49   5  <  75>  229.320   0.000
    75 PIETRZAK H & W                  3   91              G   11:22:08     1372.08 103.88   6  <  78>  229.320   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    76 NOWACZYK EDWARD                 3    7              G   11:23:22     1370.70 105.26  32-  3-  0  230.780   0.000
    77 NOWACZYK EDWARD                 3   46              G   11:23:24     1370.43 106.65   2  < 139>  230.780   0.000
    78 PIETRZAK H & W                  3   66              G   11:22:32     1368.80 108.03   7  <  80>  229.320   0.000
    79 JUREK DARIUSZ                   3    7              G   11:18:34     1368.56 109.42  15  <  94>  223.850   0.000
    80 PIETRZAK H & W                  3   63              G   11:22:38     1367.99 110.80   8  < 114>  229.320   0.000
    81 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   32              G   11:19:16     1366.01 112.19   3  <  90>  224.390   0.000
    82 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   15              G   11:20:55     1365.08 113.57   9  <  82>  226.490   0.000
    82 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   23              G   11:20:55     1365.08 113.57  10  <  84>  226.490   0.000
    84 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   25              GSM 11:20:56     1364.95 116.34  11  < 104>  226.490  14.240
    85 JUREK ANDRZEJ                   3  118              G   11:19:03     1364.71 117.73  19  <  86>  223.880   0.000
    86 JUREK ANDRZEJ                   3  103              GSM 11:19:06     1364.29 119.11  20  <  87>  223.880  14.100
    87 JUREK ANDRZEJ                   3  117              GSM 11:19:07     1364.15 120.50  21  <  87>  223.880  14.030
    87 JUREK ANDRZEJ                   3  158              G   11:19:07     1364.15 120.50  22  <  89>  223.880   0.000
    89 JUREK ANDRZEJ                   3    4              GSM 11:19:08     1364.01 123.27  23  <  93>  223.880  13.890
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    90 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   49              G   11:19:31     1363.94 124.65   4  <  92>  224.390   0.000
    91 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   52              GSM 11:24:06     1363.75 126.04   6  < 101>  230.610  13.750
    92 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   14              G   11:19:33     1363.66 127.42   5  < 100>  224.390   0.000
    93 JUREK ANDRZEJ                   3   43              G   11:19:15     1363.04 128.81  24  <  95>  223.880   0.000
    94 JUREK DARIUSZ                   3   18              GSM 11:19:15     1362.86 130.19  16  <  99>  223.850  13.540
    95 JUREK ANDRZEJ                   3   83              G   11:19:17     1362.77 131.58  25  <  96>  223.880   0.000
    96 JUREK ANDRZEJ                   3  120              G   11:19:19     1362.49 132.96  26  <  97>  223.880   0.000
    97 JUREK ANDRZEJ                   3   29              G   11:19:20     1362.35 134.35  27  < 105>  223.880   0.000
    98 PIETRZAK ANDRZEJ                3   10              GSM 11:24:28     1361.86 135.73  15-  1-  1  230.790  13.260
    99 JUREK DARIUSZ                   3   67              G   11:19:25     1361.48 137.12  17  < 111>  223.850   0.000
   100 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   51              G   11:19:53     1360.90 138.50   6          224.390   0.000
   101 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   30              GSM 11:24:31     1360.40 139.89   7  < 113>  230.610  13.060
   102 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  156              G   11:19:41     1359.34 141.27  14  < 103>  223.860   0.000
   103 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  104              GSM 11:19:42     1359.20 142.66  15  < 108>  223.860  12.920
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   104 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    9              G   11:21:45     1358.26 144.04  12  < 133>  226.490   0.000
   105 JUREK ANDRZEJ                   3   87              G   11:20:00     1356.85 145.43  28  < 110>  223.880   0.000
   106 PIETRZAK HENRYK                 3   16              GSM 11:25:14     1356.79 146.81  34-  3-  2  230.970  12.710
   107 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   46              G   11:24:52     1356.65 148.20  28-  1-  0  230.450   0.000
   108 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    5              G   11:20:03     1356.32 149.58  16  < 109>  223.860   0.000
   109 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  142              G   11:20:04     1356.18 150.97  17  < 123>  223.860   0.000
   110 JUREK ANDRZEJ                   3  154              G   11:20:07     1355.89 152.35  29  < 125>  223.880   0.000
   111 JUREK DARIUSZ                   3   56              G   11:20:11     1355.16 153.74  18  < 124>  223.850   0.000
   112 PIETRZAK HENRYK                 3   24              G   11:25:29     1354.80 155.12   2  < 129>  230.970   0.000
   113 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   57              G   11:25:16     1354.41 156.51   8  < 141>  230.610   0.000
   114 PIETRZAK H & W                  3   94              G   11:24:23     1353.85 157.89   9  < 118>  229.320   0.000
   115 MUSIALIK WOJCIECH               3   22              GSM 11:23:26     1352.88 159.28   4  < 119>  227.870  12.080
   116 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3  110              G   11:19:25     1352.84 160.66   6  < 117>  222.430   0.000
   117 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   11              G   11:19:30     1352.16 162.05   7          222.430   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   118 PIETRZAK H & W                  3  114              G   11:24:38     1351.86 163.43  10  < 120>  229.320   0.000
   119 MUSIALIK WOJCIECH               3   50              GSM 11:23:35     1351.68 164.82   5  < 131>  227.870  11.810
   120 PIETRZAK H & W                  3   79              GSM 11:24:54     1349.74 166.20  11  < 121>  229.320  11.740
   121 PIETRZAK H & W                  3   68              GSM 11:24:59     1349.07 167.59  12  < 122>  229.320  11.670
   122 PIETRZAK H & W                  3  117              G   11:25:01     1348.81 168.98  13  < 127>  229.320   0.000
   123 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   91              G   11:21:25     1345.18 170.36  18  < 126>  223.860   0.000
   124 JUREK DARIUSZ                   3   12              G   11:21:36     1343.64 171.75  19          223.850   0.000
   125 JUREK ANDRZEJ                   3  156              G   11:21:39     1343.41 173.13  30  < 138>  223.880   0.000
   126 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  126              G   11:21:40     1343.16 174.52  19  < 128>  223.860   0.000
   127 PIETRZAK H & W                  3   98              G   11:25:52     1342.10 175.90  14          229.320   0.000
   128 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   96              G   11:21:53     1341.42 177.29  20  < 130>  223.860   0.000
   129 PIETRZAK HENRYK                 3   33              GSM 11:27:20     1340.25 178.67   3          230.970  11.110
   130 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   71              G   11:22:09     1339.28 180.06  21  < 132>  223.860   0.000
   131 MUSIALIK WOJCIECH               3   11              G   11:25:10     1339.10 181.44   6  < 136>  227.870   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   132 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   44              G   11:22:19     1337.94 182.83  22  < 140>  223.860   0.000
   133 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   29              G   11:24:20     1337.54 184.21  13  < 134>  226.490   0.000
   134 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   27              G   11:24:21     1337.41 185.60  14  < 135>  226.490   0.000
   135 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   11              G   11:24:23     1337.15 186.98  15  < 144>  226.490   0.000
   136 MUSIALIK WOJCIECH               3   77              G   11:25:37     1335.57 188.37   7  < 137>  227.870   0.000
   137 MUSIALIK WOJCIECH               3   57              GSM 11:25:38     1335.44 189.75   8          227.870  10.560
   138 JUREK ANDRZEJ                   3  135              G   11:22:41     1335.14 191.14  31  < 145>  223.880   0.000
   139 NOWACZYK EDWARD                 3   17              G   11:27:56     1334.50 192.52   3          230.780   0.000
   140 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  124              GSM 11:22:47     1334.22 193.91  23  < 142>  223.860  10.350
   141 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   46              G   11:27:55     1333.65 195.29   9  < 143>  230.610   0.000
   142 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  152              G   11:22:52     1333.56 196.68  24          223.860   0.000
   143 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   38              GSM 11:27:57     1333.39 198.06  10          230.610  10.140
   144 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   34              GSM 11:25:16     1330.21 199.45  16          226.490  10.070
   145 JUREK ANDRZEJ                   3  114              G   11:23:30     1328.67 200.83  32          223.880   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   --------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   146 JUREK ANDRZEJ                   3   72              G   11:23:32     1328.40   0.00  33          223.880   0.000
   147 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   78              G   11:23:33     1328.15   0.00  25          223.860   0.000
   148 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   52              GSM 11:28:31     1328.11   0.00   2          230.450   0.000
   149 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  121              G   11:23:55     1325.27   0.00  26          223.860   0.000
   150 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   77              GSM 11:24:28     1324.10   0.00   7          224.390   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                










                  PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ŁĘKNICA z dnia 28.08.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,35,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  152.683 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   877                           
      5.Ilość konkursów.......................:  176                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1152.79                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   967.98                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,49,46                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,10,08                         
     10.Czas trwania konkursu.................:20 min. 22 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 15  liczy się pierwszych   8 konkursów                             
       Punkty stałe  15.0- gradacja                                             
       EPunktacja Typowane [ 1]F                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   14   |  877   |  176  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  877   |  176  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
       

                                                                        
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                          z lotu ŁĘKNICA, w dniu 28.08.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 PIETRZAK H & W                  3   97              G    8:49:46     1152.81   1.07  96- 15-  0  155.360   0.000
     2 PIETRZAK H & W                  3   26              G    8:49:54     1151.67   2.15   2  <  33>  155.360   0.000
     3 JUREK DARIUSZ                   3   89              G    8:45:24     1151.38   3.22  75- 14-  2  150.140   0.000
     4 JUREK ANDRZEJ                   3  151              G    8:45:39     1149.41   4.29 139- 41-  3  150.170   0.000
     5 JUREK ANDRZEJ                   3  117              G    8:45:40     1149.26   5.36   2  <   6>  150.170   0.000
     6 JUREK ANDRZEJ                   3  170              G    8:45:42     1148.97   6.44   3  <   9>  150.170   0.000
     7 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   85              G    8:45:45     1148.53   7.51 102- 43-  2  150.170   0.000
     8 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  107              G    8:45:46     1148.38   8.58   2  <  11>  150.170   0.000
     9 JUREK ANDRZEJ                   3    8              G M  8:45:49     1147.94   9.66   4  <  12>  150.170  14.570
    10 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   98              G M  8:46:18     1147.22  10.73  61-  9-  3  150.630  14.520
    11 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  111              G    8:46:02     1146.04  11.80   3  <  17>  150.170   0.000
    12 JUREK ANDRZEJ                   3  144              G    8:46:03     1145.90  12.88   5  <  15>  150.170   0.000
    13 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   52              G    8:51:55     1144.78  13.95  65- 13-  3  156.740   0.000
    14 MUSIALIK WOJCIECH               3   58              G M  8:50:18     1139.39  15.02  54- 10-  6  154.160  14.300
    15 JUREK ANDRZEJ                   3   38              G    8:46:59     1137.80  16.09   6  <  15>  150.170   0.000
    15 JUREK ANDRZEJ                   3  108              G    8:46:59     1137.80  16.09   7  <  18>  150.170   0.000
    17 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   94              G    8:47:00     1137.65  18.24   4  <  18>  150.170   0.000
    18 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   93              G    8:47:01     1137.51  19.31   5  <  28>  150.170   0.000
    18 JUREK ANDRZEJ                   3    9              G    8:47:01     1137.51  19.31   8  <  20>  150.170   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    20 JUREK ANDRZEJ                   3  177              G    8:47:02     1137.36  21.46   9  <  21>  150.170   0.000
    21 JUREK ANDRZEJ                   3   83              G    8:47:06     1136.79  22.53  10  <  21>  150.170   0.000
    21 JUREK ANDRZEJ                   3   54              G    8:47:06     1136.79  22.53  11  <  24>  150.170   0.000
    23 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   25              G    8:50:32     1136.03  24.68  39- 17-  7  153.970   0.000
    24 JUREK ANDRZEJ                   3  150              G    8:47:13     1135.79  25.75  12  <  27>  150.170   0.000
    25 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    3              G M  8:50:34     1135.75  26.82   2  <  47>  153.970  13.710
    26 JUREK DARIUSZ                   3   19              G    8:47:12     1135.70  27.90   2  <  30>  150.140   0.000
    27 JUREK ANDRZEJ                   3   94              G    8:47:16     1135.36  28.97  13  <  31>  150.170   0.000
    28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  106              G    8:48:24     1125.71  30.04   6  <  29>  150.170   0.000
    29 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   86              G    8:48:25     1125.57  31.12   7  <  32>  150.170   0.000
    30 JUREK DARIUSZ                   3   40              G    8:48:24     1125.49  32.19   3  <  34>  150.140   0.000
    31 JUREK ANDRZEJ                   3  174              G    8:49:42     1114.85  33.26  14  <  39>  150.170   0.000
    32 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              G    8:50:13     1110.59  34.33   8  <  37>  150.170   0.000
    33 PIETRZAK H & W                  3  106              G    8:55:14     1107.87  35.41   3  <  45>  155.360   0.000
    34 JUREK DARIUSZ                   3   88              G    8:51:22     1101.00  36.48   4  <  36>  150.140   0.000
    35 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   97              G    8:49:37     1099.49  37.55  57- 11-  1  148.010   0.000
    36 JUREK DARIUSZ                   3   66              G    8:51:38     1098.85  38.63   5  <  43>  150.140   0.000
    37 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  124              G    8:52:12     1094.53  39.70   9  <  38>  150.170   0.000
    38 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   42              G    8:52:18     1093.74  40.77  10  <  49>  150.170   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    39 JUREK ANDRZEJ                   3   24              G    8:52:38     1091.09  41.85  15  <  57>  150.170   0.000
    40 MUSIALIK WOJCIECH               3   61              G M  8:56:42     1087.93  42.92   2  <  41>  154.160  12.900
    41 MUSIALIK WOJCIECH               3   79              G M  8:56:54     1086.40  43.99   3  < 118>  154.160  12.850
    42 PIETRZAK HENRYK                 3   34              G M  8:59:48     1084.19  45.06  35-  8-  5  156.990  12.800
    43 JUREK DARIUSZ                   3   61              G    8:53:52     1081.18  46.14   6  <  46>  150.140   0.000
    44 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   72              G M  8:54:42     1078.24  47.21   2  <  59>  150.630  12.690
    45 PIETRZAK H & W                  3   47              G    8:59:09     1077.77  48.28   4  <  62>  155.360   0.000
    46 JUREK DARIUSZ                   3   57              G    8:54:36     1075.50  49.36   7  <  50>  150.140   0.000
    47 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   18              G    8:58:20     1074.21  50.43   3  <  48>  153.970   0.000
    48 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   10              G M  8:58:21     1074.08  51.50   4  <  52>  153.970  12.470
    49 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  104              G    8:55:20     1070.10  52.58  11  <  51>  150.170   0.000
    50 JUREK DARIUSZ                   3   56              G    8:55:19     1070.01  53.65   8  <  56>  150.140   0.000
    51 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   89              G M  8:55:39     1067.69  54.72  12  <  58>  150.170  12.310
    52 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   22              G    8:59:39     1064.43  55.79   5  <  53>  153.970   0.000
    53 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   20              G    8:59:42     1064.06  56.87   6  <  72>  153.970   0.000
    54 NOWACZYK EDWARD                 3   47              G    9:02:34     1063.38  57.94  48-  2-  1  156.920   0.000
    55 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   41              G    9:02:27     1063.00  59.01   2  <  84>  156.740   0.000
    56 JUREK DARIUSZ                   3   82              G M  8:56:20     1062.31  60.09   9  <  90>  150.140  12.040
    57 JUREK ANDRZEJ                   3   30              G    8:56:27     1061.65  61.16  16  <  60>  150.170   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    58 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   75              G    8:56:41     1059.90  62.23  13  <  71>  150.170   0.000
    59 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   34              G    8:57:08     1059.78  63.30   3  <  61>  150.630   0.000
    60 JUREK ANDRZEJ                   3   11              G    8:57:06     1056.79  64.38  17  <  63>  150.170   0.000
    61 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   74              G M  8:57:48     1054.83  65.45   4  < 101>  150.630  11.770
    62 PIETRZAK H & W                  3   87              G    9:03:11     1048.43  66.52   5  <  65>  155.360   0.000
    63 JUREK ANDRZEJ                   3   23              G    8:58:15     1048.31  67.60  18  <  63>  150.170   0.000
    63 JUREK ANDRZEJ                   3   81              G    8:58:15     1048.31  67.60  19  <  66>  150.170   0.000
    65 PIETRZAK H & W                  3  120              G    9:03:13     1048.20  69.74   6  < 105>  155.360   0.000
    66 JUREK ANDRZEJ                   3   71              G    8:58:19     1047.82  70.82  20  <  67>  150.170   0.000
    67 JUREK ANDRZEJ                   3    3              G    8:58:25     1047.09  71.89  21  <  69>  150.170   0.000
    68 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   27              G M  8:56:24     1046.75  72.96   2  <  73>  148.010  11.400
    69 JUREK ANDRZEJ                   3   26              G    8:58:28     1046.72  74.03  22  <  70>  150.170   0.000
    70 JUREK ANDRZEJ                   3  131              G    8:58:29     1046.60  75.11  23  <  88>  150.170   0.000
    71 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  109              G    8:58:36     1045.75  76.18  14  <  74>  150.170   0.000
    72 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    2              G M  9:02:27     1044.22  77.25   7  <  77>  153.970  11.180
    73 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3    4              G    8:56:51     1043.43  78.33   3  <  83>  148.010   0.000
    74 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  159              G    8:59:25     1039.84  79.40  15  <  75>  150.170   0.000
    75 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  148              G    8:59:53     1036.49  80.47  16  <  76>  150.170   0.000
    76 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   81              G    8:59:58     1035.89  81.55  17  <  79>  150.170   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    77 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    5              G    9:03:43     1035.32  82.62   8  <  78>  153.970   0.000
    78 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   21              G M  9:03:44     1035.21  83.69   9  <  80>  153.970  10.860
    79 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  137              G    9:00:04     1035.18  84.76  18  <  85>  150.170   0.000
    80 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   26              G    9:03:46     1034.98  85.84  10  <  81>  153.970   0.000
    81 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   31              G    9:03:48     1034.75  86.91  11  <  96>  153.970   0.000
    82 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   47              G M  9:06:48     1031.88  87.98  35-  2-  1  156.640  10.650
    83 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3  124              G    8:58:30     1031.43  89.06   4  < 103>  148.010   0.000
    84 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   87              G M  9:07:10     1030.06  90.13   3  <  89>  156.740  10.540
    85 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   97              G    9:00:54     1029.27  91.20  19  <  86>  150.170   0.000
    86 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   43              G    9:00:55     1029.15  92.27  20  <  87>  150.170   0.000
    87 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  157              G    9:00:56     1029.03  93.35  21  <  91>  150.170   0.000
    88 JUREK ANDRZEJ                   3  119              G    9:01:07     1027.74  94.42  24  <  97>  150.170   0.000
    89 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    4              G    9:07:50     1025.56  95.49   4  < 102>  156.740   0.000
    90 JUREK DARIUSZ                   3   81              G    9:01:47     1022.87  96.57  10  < 100>  150.140   0.000
    91 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  160              G    9:01:57     1021.91  97.64  22  <  92>  150.170   0.000
    92 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  144              G    9:01:59     1021.68  98.71  23  <  93>  150.170   0.000
    93 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   46              G    9:02:02     1021.33  99.79  24  <  94>  150.170   0.000
    94 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  103              G    9:02:04     1021.10 100.86  25  <  95>  150.170   0.000
    95 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    6              G    9:02:05     1020.99 101.93  26  < 106>  150.170   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    96 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   16              G M  9:06:01     1019.56 103.00  12  < 135>  153.970   9.890
    97 JUREK ANDRZEJ                   3   15              G    9:02:18     1019.48 104.08  25  <  99>  150.170   0.000
    98 PIETRZAK HENRYK                 3   33              G    9:09:03     1019.09 105.15   2  < 130>  156.990   0.000
    99 JUREK ANDRZEJ                   3   82              G    9:02:29     1018.22 106.22  26  < 125>  150.170   0.000
   100 JUREK DARIUSZ                   3   84              G M  9:02:28     1018.13 107.30  11  < 112>  150.140   9.680
   101 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   31              G    9:03:20     1015.48 108.37   5  < 133>  150.630   0.000
   102 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   63              G    9:09:27     1014.83 109.44   5  < 115>  156.740   0.000
   103 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3  176              G    9:01:07     1012.96 110.52   5  < 104>  148.010   0.000
   104 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3  116              G    9:01:10     1012.61 111.59   6  < 111>  148.010   0.000
   105 PIETRZAK H & W                  3  101              G    9:08:56     1009.27 112.66   7  < 117>  155.360   0.000
   106 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   45              G    9:03:51     1008.87 113.73  27  < 107>  150.170   0.000
   107 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  118              G    9:03:53     1008.64 114.81  28  < 108>  150.170   0.000
   108 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  125              G    9:03:57     1008.19 115.88  29  < 109>  150.170   0.000
   109 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  126              G    9:04:04     1007.40 116.95  30  < 110>  150.170   0.000
   110 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  136              G    9:04:05     1007.29 118.03  31  < 114>  150.170   0.000
   111 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3  179              G    9:01:57     1007.21 119.10   7  < 113>  148.010   0.000
   112 JUREK DARIUSZ                   3   86              G    9:04:04     1007.20 120.17  12  < 146>  150.140   0.000
   113 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3  167              G    9:02:01     1006.76 121.24   8  < 119>  148.010   0.000
   114 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  117              G    9:04:10     1006.73 122.32  32  < 121>  150.170   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   115 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   58              G    9:10:57     1005.07 123.39   6  < 116>  156.740   0.000
   116 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   35              G    9:11:01     1004.64 124.46   7  < 127>  156.740   0.000
   117 PIETRZAK H & W                  3  103              G    9:09:41     1004.38 125.54   8  < 120>  155.360   0.000
   118 MUSIALIK WOJCIECH               3   22              G    9:08:30     1004.30 126.61   4  < 122>  154.160   0.000
   119 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   98              G    9:02:24     1004.14 127.68   9  < 134>  148.010   0.000
   120 PIETRZAK H & W                  3  116              G    9:09:46     1003.83 128.76   9  < 139>  155.360   0.000
   121 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   10              G M  9:04:38     1003.59 129.83  33  < 150>  150.170   8.550
   122 MUSIALIK WOJCIECH               3   59              G M  9:08:40     1003.21 130.90   5  < 124>  154.160   8.490
   123 PIETRZAK ANDRZEJ                3   46              G    9:11:39     1001.85 131.97  35-  1-  0  156.940   0.000
   124 MUSIALIK WOJCIECH               3   36              G    9:08:53     1001.80 133.05   6  < 159>  154.160   0.000
   125 JUREK ANDRZEJ                   3  104              G    9:05:05     1000.58 134.12  27  < 126>  150.170   0.000
   126 JUREK ANDRZEJ                   3   14              G    9:05:06     1000.47 135.19  28  < 128>  150.170   0.000
   127 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   89              G    9:11:41     1000.36 136.27   8  < 136>  156.740   0.000
   128 JUREK ANDRZEJ                   3   49              G M  9:05:08     1000.24 137.34  29  < 129>  150.170   8.170
   129 JUREK ANDRZEJ                   3  164              G    9:05:13      999.69 138.41  30  < 142>  150.170   0.000
   130 PIETRZAK HENRYK                 3   16              G M  9:12:08      999.09 139.48   3  < 131>  156.990   8.060
   131 PIETRZAK HENRYK                 3   19              G    9:12:15      998.35 140.56   4  < 132>  156.990   0.000
   132 PIETRZAK HENRYK                 3    6              G M  9:12:31      996.66 141.63   5  < 149>  156.990   7.960
   133 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   23              G    9:06:17      995.68 142.70   6  < 144>  150.630   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   134 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3  146              G    9:03:41      995.47 143.78  10  < 165>  148.010   0.000
   135 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   33              G    9:10:18      991.44 144.85  13  < 138>  153.970   0.000
   136 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   19              G    9:13:06      991.40 145.92   9  < 141>  156.740   0.000
   137 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   52              G    9:13:18      989.51 147.00   2          156.640   0.000
   138 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   30              G M  9:10:40      989.10 148.07  14  < 174>  153.970   7.630
   139 PIETRZAK H & W                  3   15              G    9:12:07      988.82 149.14  10  < 140>  155.360   0.000
   140 PIETRZAK H & W                  3   68              G    9:12:08      988.71 150.21  11  < 158>  155.360   0.000
   141 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   74              G    9:13:48      987.03 151.29  10  < 161>  156.740   0.000
   142 JUREK ANDRZEJ                   3  156              G    9:07:13      986.55 152.36  31  < 143>  150.170   0.000
   143 JUREK ANDRZEJ                   3  149              G    9:07:14      986.45 153.43  32  < 145>  150.170   0.000
   144 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   51              G    9:07:46      986.01 154.51   7  < 148>  150.630   0.000
   145 JUREK ANDRZEJ                   3   21              G M  9:07:19      985.91 155.58  33  < 147>  150.170   7.260
   146 JUREK DARIUSZ                   3   65              G    9:07:18      985.82 156.65  13  < 163>  150.140   0.000
   147 JUREK ANDRZEJ                   3  133              G    9:07:22      985.58 157.73  34  < 150>  150.170   0.000
   148 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   39              G    9:07:57      984.83 158.80   8  < 168>  150.630   0.000
   149 PIETRZAK HENRYK                 3   18              G M  9:14:36      983.65 159.87   6  < 153>  156.990   7.040
   150 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   96              G    9:07:55      982.04 160.94  34  < 154>  150.170   0.000
   150 JUREK ANDRZEJ                   3  126              G    9:07:55      982.04 160.94  35  < 152>  150.170   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   152 JUREK ANDRZEJ                   3   52              G    9:07:56      981.93 163.09  36  < 155>  150.170   0.000
   153 PIETRZAK HENRYK                 3   29              G    9:14:57      981.49 164.16   7  < 182>  156.990   0.000
   154 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   78              G    9:08:01      981.40 165.24  35  < 156>  150.170   0.000
   155 JUREK ANDRZEJ                   3   33              G    9:08:16      979.80 166.31  37  < 183>  150.170   0.000
   156 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  129              G    9:08:20      979.37 167.38  36  < 157>  150.170   0.000
   157 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   44              G    9:08:21      979.26 168.45  37  < 164>  150.170   0.000
   158 PIETRZAK H & W                  3   29              G    9:13:42      978.95 169.53  12  < 160>  155.360   0.000
   159 MUSIALIK WOJCIECH               3   15              G    9:12:34      978.38 170.60   7  < 170>  154.160   0.000
   160 PIETRZAK H & W                  3   65              G    9:13:51      978.03 171.67  13  < 172>  155.360   0.000
   161 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   39              G M  9:15:18      977.79 172.75  11  < 166>  156.740   6.400
   162 NOWACZYK EDWARD                 3   28              G M  9:15:30      977.70 173.82   2          156.920   6.340
   163 JUREK DARIUSZ                   3   38              G    9:08:35      977.58 174.89  14          150.140   0.000
   164 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  142              G    9:08:43      976.93 175.97  38  < 177>  150.170   0.000
   165 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   75              G    9:06:48      975.03 177.04  11          148.010   0.000
   166 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   71              G    9:16:00      973.54 178.11  12  < 167>  156.740   0.000
   167 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   38              G M  9:16:02      973.34 179.18  13          156.740   6.080
   168 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW              3   27              G    9:10:04      971.39 180.26   9          150.630   0.000
   169 BŁOŃSKI MARIAN                  3    7              G M  9:09:27      970.22 181.33  20-  1-  1  149.850   5.970
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   170 MUSIALIK WOJCIECH               3   17              G    9:14:04      969.15 182.40   8  < 171>  154.160   0.000
   171 MUSIALIK WOJCIECH               3   57              G M  9:14:07      968.85 183.48   9  < 185>  154.160   5.860
   172 PIETRZAK H & W                  3  112              G    9:15:22      968.78 184.55  14  < 173>  155.360   0.000
   173 PIETRZAK H & W                  3  121              G    9:15:24      968.58 185.62  15          155.360   0.000
   174 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   39              G    9:13:59      968.47 186.70  15  < 175>  153.970   0.000
   175 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   12              G M  9:14:00      968.37 187.77  16  < 176>  153.970   5.650
   176 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   37              G    9:14:02      968.16 188.84  17          153.970   0.000
   177 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    5              G    9:10:07      968.11 189.91  39  < 178>  150.170   0.000
   178 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   60              G    9:10:08      968.01 190.99  40  < 179>  150.170   0.000
   179 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  146              G    9:10:11      967.69 192.06  41  < 180>  150.170   0.000
   180 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   47              G    9:10:13      967.49 193.13  42  < 181>  150.170   0.000
   181 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  135              G    9:10:17      967.07 194.21  43          150.170   0.000
   182 PIETRZAK HENRYK                 3   25              G M  9:17:23      966.79 195.28   8          156.990   5.270
   183 JUREK ANDRZEJ                   3  122              G    9:10:21      966.66 196.35  38  < 184>  150.170   0.000
   184 JUREK ANDRZEJ                   3  120              G    9:10:23      966.45 197.42  39  < 186>  150.170   0.000
   185 MUSIALIK WOJCIECH               3   50              G M  9:14:33      966.22 198.50  10          154.160   5.110
   186 JUREK ANDRZEJ                   3   42              G    9:10:35      965.21 199.57  40  < 187>  150.170   0.000
   187 JUREK ANDRZEJ                   3   61              G    9:10:36      965.10 200.64  41          150.170   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   --------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   188 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3   11              G    9:08:25      964.76   0.00  12          148.010   0.000
   189 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   30              G    9:17:28      964.75   0.00  14          156.740   0.000
   190 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   79              G    9:10:41      964.59   0.00  44          150.170   0.000
   191 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  156              G    9:10:52      963.45   0.00  45          150.170   0.000
   192 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   68              G    9:17:50      962.58   0.00  15          156.740   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------            


 
                                                                               
              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Se|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-14        0  11  1302.53  4842.489 
   2 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0353-14        1  10   632.56  4507.759 
   3 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-14        1  10   828.63  4395.614 
   4 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-13        0  10   965.63  4566.449 
   5 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL0350-14         0   9   869.81  3444.569 
   6 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0353-12        0   9   905.25  3964.024 
   7 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-13        0   9   970.84  4186.749 
   8 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0400-14        0   8   469.37  3910.675 
   9 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ      3 PL-0356-13        0   8   475.71  3213.580 
  10 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        0   8   520.65  2657.556 
  11 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0353-15        0   8   582.04  2657.534 
  12 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-14        1   8   615.49  3896.879 
  13 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0400-14        0   8   621.62  4304.245 
  14 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        0   8   876.49  4022.783 
  15 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-13        0   8  1040.62  3051.104 
  16 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0353-12        0   7   445.20  2900.934 
  17 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-11        0   7   464.44  3391.269 
  18 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0400-14        0   7   566.24  2322.774 
  19 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        0   7   571.93  2545.490 
  20 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-14        1   7   593.35  3123.660 
  21 JUREK           ANDRZEJ       3 PL0356-12         1   7   665.58  3011.514 
  22 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        0   7   727.36  2997.730 
  23 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-11             0   7   812.98  3517.169 
  24 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        0   7   910.93  3798.573 
  25 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0353-15        0   6   355.42  1988.014 
  26 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-14        1   6   358.01  1988.016 
  27 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-14        0   6   396.17  2795.696 
  28 PIETRZAK        H & W         3 PL-0134-14        0   6   442.03  3102.201 
  29 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-12        0   6   490.78  2847.590 
  30 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3 PL-0356-15        1   6   521.80  2250.330 
  31 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-15        0   6   536.71  2454.016 
  32 PIETRZAK        H & W         3 PL-0134-14        1   6   550.80  2248.521 
  33 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3 PL0353-09         1   6   565.22  2434.860 
  34 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-15        0   6   591.99  2454.024 
  35 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        1   6   602.21  2395.320 
  36 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        0   6   651.77  2454.020 
  37 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-15        0   6   692.11  2624.856 
  38 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-12        1   6   796.84  2210.720 
  39 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-10        1   6   799.67  2440.270 
  40 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ      3 PL0260-11         0   6   817.79  2605.040 
  41 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3 PL-0354-14        0   5   173.79  1870.640 
  42 BŁOŃSKI         MARIAN        3 PL0350-14         1   5   299.12  1429.380 
  43 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-14        1   5   314.66  1896.534 
  44 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-15        1   5   333.04  1430.520 
  45 PIETRZAK        ANDRZEJ       3 PL-0356-14        1   5   379.23  2153.210 
  46 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0400-14        1   5   387.70  2231.410 
  47 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 DK-0237-14        0   5   467.48  2611.173 
  48 PIETRZAK        H & W         3 PL-0102-14        1   5   474.58  2073.070 
  49 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3 PL-0436-13        0   5   502.80  2302.830 
  50 PIETRZAK        H & W         3 PL-0102-14        0   5   577.24  2539.281 
  51 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-13        1   5   597.02  1934.670 
  52 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-15        0   5   607.35  2231.410 
  53 PIETRZAK        H & W         3 PL-0134-14        0   5   625.06  1960.920 
  54 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        0   5   663.97  1711.946 
  55 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-14        0   5   674.00  2290.100 
  56 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ      3 PL-0356-11        0   5   718.96  2545.389 
  57 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL0356-12         1   5   815.55  1824.090 
  58 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-14        0   4   137.78  1941.585 
  59 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0353-15        0   4   176.40  1154.450 
  60 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-15        0   4   188.00  1154.454 
  61 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0353-15        1   4   275.64  1280.350 
  62 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-15        0   4   278.31  1154.450 
  63 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ      3 PL-0356-15        0   4   296.07  1344.410 
  64 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0353-12        0   4   304.11  2348.910 
  65 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-15        1   4   351.17  1280.380 
  66 PIETRZAK        H & W         3 PL-0356-15        0   4   361.98  1753.301 
  67 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ      3 PL-0356-14        0   4   373.14  1121.540 
  68 PIETRZAK        H & W         3 PL-0102-14        0   4   400.45  1116.290 
  69 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3 PL-0219-15        1   4   406.52  1626.450 
  70 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-13        1   4   437.82  1377.180 
  71 PIETRZAK        H & W         3 PL-0102-14        1   4   440.53  1116.290 
  72 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-11             1   4   440.83  1784.500 
  73 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-10        1   4   482.09  1725.780 
  74 PIETRZAK        H & W         3 PL-0392-13        0   4   486.68  2147.161 
  75 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-12        0   4   495.28  2007.230 
  76 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-13        0   4   501.01  1561.776 
  77 PIETRZAK        H & W         3 PL-0356-15        0   4   555.97  1359.440 
  78 PIETRZAK        ANDRZEJ       3 PL-0356-13        0   4   562.02  1122.690 
  79 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-14        0   4   562.74  2348.860 
  80 JUREK           ANDRZEJ       3 DV-05357-12       1   4   575.42  1955.340 
  81 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3 PL-0356-10        0   4   585.05  1752.320 
  82 PIETRZAK        H & W         3 PL-0102-14        0   4   590.79  1582.501 
  83 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3 PL-0356-15        1   4   634.13  1626.450 
  84 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0417-14        1   3    69.60  1400.080 
  85 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3 PL-0356-15        0   3   115.98   780.620 
  86 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0417-14        1   3   123.12   993.990 
  87 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0353-12        1   3   128.76   761.010 
  88 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-14        1   3   136.60   761.006 
  89 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3 PL-0354-14        1   3   147.02   780.620 
  90 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-15        1   3   151.69   945.590 
  91 PIETRZAK        H & W         3 PL-0102-14        1   3   155.17  1170.290 
  92 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3 PL-0219-15        1   3   197.86   780.620 
  93 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3 PL-0356-14        1   3   207.39   780.620 
  94 JUREK           ANDRZEJ       3 DV05357-11        0   3   219.39  1168.320 
  95 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0417-13        0   3   223.91   993.990 
  96 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3 PL-0356-15        0   3   237.85  1003.570 
  97 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-14        1   3   275.33  1227.010 
  98 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-15        0   3   278.74   819.710 
  99 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-14        1   3   286.18  1791.420 
 100 LEWANDOWSKI     GRZEGORZ      3 PL-0356-13        0   3   293.16  1187.770



             Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Se|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   4   149.65   858.980 
   2 PIETRZAK        H & W         3 PL-0356-16        0   4   239.19  1005.750 
   3 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   4   245.46   911.170 
   4 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   4   250.69   911.180 
   5 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   4   253.81   911.180 
   6 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   4   261.38   984.880 
   7 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-023-16         0   4   264.26   911.170 
   8 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   4   266.52   984.880 
   9 PIETRZAK        H & W         3 PL-0356-16        0   4   289.36  1005.750 
  10 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   4   305.75   911.180 
  11 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0356-16        0   4   321.57   814.390 
  12 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   4   371.09   911.170 
  13 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   4   469.36   984.870 
  14 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0224-16        0   4   479.31   984.870 
  15 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   4   620.64   800.270 
  16 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   4   667.21   984.870 
  17 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-023-16         0   3   116.49   524.220 
  18 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0356-16        0   3   143.99   660.420 
  19 MUSIALIK        WOJCIECH      3 PL-0356-16        0   3   147.93   662.080 
  20 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   3   158.36   524.220 
  21 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   3   162.76   761.000 
  22 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0356-16        0   3   173.82   719.200 
  23 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0356-16        0   3   189.77   660.420 
  24 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ         3 PL-0356-16        0   3   191.00   702.820 
  25 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   3   192.02   761.010 
  26 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   3   192.96   834.710 
  27 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   3   218.25   708.800 
  28 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW      3 PL-0356-16        0   3   218.73   651.550 
  29 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   3   224.39   761.000 
  30 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0353-16        0   3   238.14   761.010 
  31 JUREK           DARIUSZ       3 PL-0356-16        0   3   243.52   650.030 
  32 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   3   243.79   761.010 
  33 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0356-16        0   3   244.78   660.420 
  34 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   3   284.78   708.810 
  35 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   3   300.21   761.010 
  36 MUSIALIK        WOJCIECH      3 PL-0356-16        0   3   301.11   662.080 
  37 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0356-16        0   3   326.65   719.200 
  38 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   3   331.21   761.010 
  39 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   3   337.35   761.000 
  40 JUREK           ANDRZEJ       3 PL0100-16         0   3   344.39   761.000 
  41 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   3   350.81   635.110 
  42 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   3   366.32   635.110 
  43 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW      3 PL-0356-16        0   3   382.85   762.370 
  44 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   3   390.42   635.110 
  45 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   3   412.31   834.710 
  46 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0356-16        0   3   417.02   772.670 
  47 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   3   421.27   650.100 
  48 MUSIALIK        WOJCIECH      3 PL-0356-16        0   3   433.77   720.770 
  49 PIETRZAK        HENRYK        3 PL-0356-16        0   3   434.67   729.440 
  50 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0356-16        0   3   523.29   845.190 
  51 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0356-16        0   3   543.90   845.190 
  52 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0224-16        0   3   550.16   708.800 
  53 JUREK           DARIUSZ       3 PL-0356-16        0   2     7.57   373.990 
  54 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   2    14.62   374.030 
  55 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-023-16         0   2    14.95   426.240 
  56 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   2    20.76   426.240 
  57 PIETRZAK        H & W         3 PL-0356-16        0   2    25.55   495.220 
  58 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   2    31.35   426.240 
  59 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   2    39.55   499.950 
  60 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   2    43.78   499.930 
  61 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   2    46.17   426.240 
  62 JUREK           DARIUSZ       3 PL-0356-16        0   2    53.76   558.580 
  63 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   2    56.21   426.240 
  64 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   2    57.90   499.950 
  65 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   2    69.69   484.930 
  66 JUREK           DARIUSZ       3 PL-0356-16        0   2    72.72   373.990 
  67 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   2    80.52   499.950 
  68 PIETRZAK        H & W         3 PL-0224-16        0   2    81.48   510.530 
  69 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   2    87.53   300.340 
  70 JUREK           DARIUSZ       3 PL-0356-16        0   2    89.88   373.990 
  71 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3 PL-0347-16        0   2    90.68   513.220 
  72 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0356-16        0   2    90.86   618.700 
  73 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0356-16        0   2    92.09   380.460 
  74 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ         3 PL-0356-16        0   2    93.81   370.440 
  75 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   2   107.68   374.030 
  76 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0417-16        0   2   110.37   618.700 
  77 JUREK           DARIUSZ       3 PL-0356-16        0   2   118.63   610.770 
  78 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   2   120.23   499.930 
  79 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   2   134.05   300.340 
  80 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   2   134.22   484.940 
  81 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   2   136.84   374.030 
  82 LEWANDOWSKI     BOGDAN-DAMI   3 PL-0356-16        0   2   140.80   387.350 
  83 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   2   141.37   374.050 
  84 JUREK           DARIUSZ       3 PL-0356-16        0   2   142.60   373.990 
  85 JUREK           DARIUSZ       3 PL-0356-16        0   2   145.15   499.890 
  86 MUSIALIK        WOJCIECH      3 PL-0356-16        0   2   150.30   507.920 
  87 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0224-16        0   2   151.19   374.030 
  88 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   2   151.27   374.050 
  89 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   2   151.77   610.830 
  90 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   2   151.84   484.930 
  91 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   2   152.48   484.930 
  92 DOBRZAŃSKI      RAFAŁ         3 PL-0224-16        0   2   152.92   370.440 
  93 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   2   156.35   610.830 
  94 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-0356-16        0   2   158.13   484.930 
  95 JUREK           ANDRZEJ       3 PL-023-16         0   2   159.96   374.050 
  96 FRĄCKOWIAK      ROMAN         3 PL-0356-16        0   2   161.82   565.230 
  97 JUREK           DARIUSZ       3 PL-0356-16        0   2   165.16   426.180 
  98 CHMIELEWSKI     KRZYSZTOF     3 PL-0356-16        0   2   165.58   499.930 
  99 OWSIAŃSKI       ZBIGNIEW      3 PL-0356-16        0   2   168.46   611.740 
 100 PIETRZAK        H & W         3 PL-0356-16        0   2   169.59   569.180



SEKCJA ŻMIGRÓD



                                                       
  PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Zmigrod 1 Całośc [ 4]                                                         
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 JASIŃSKI        OLEJNICZAK      1  6  6  6  5  5  6  6  5  6  4  6  4  6  4   75   2769.16  23.4
    2    2 KOWALCZYK       ROBERT          1  6  6  6  5  5  6  6  5  6  4  6  4  6  4   75   2723.19  29.0
    3    3 MAŁYS           DOMINIK         1  6  6  6  5  5  6  6  5  6  4  6  4  6  4   75   2693.77  20.1
    4    4 JANKOWSKI       JERZY           1  6  6  6  5  4  6  6  5  6  4  6  4  6  4   74   2636.64  33.2
    5    5 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  6  6  6  5  5  6  6  5  6  4  6  4  5  3   73   2564.69  20.6
    6    6 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1  5  6  4  5  5  6  6  5  6  4  6  3  6  3   70   2442.36  24.5
    7    7 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  6  6  6  5  5  6  6  4  3  4  1  4  2  4   62   2230.08  21.3
    8    8 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1  6  6  6  5  5 --  3  5  1  4  6  2  3  2   54   1904.72  25.1
    9    9 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT          1  6  6  6  5  2  3  6  5  6  1  6  4  2 --   58   1759.30  13.5
   10   10 ANDRZEJEWSKI A  SZUKALSKI M     1  4  4  6  5  5  6  2  5  4  3  5  3 -- --   52   1736.33  13.1
   11   11 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1  6  6  6  5  5  5  3  5  3  3  2 -- -- --   49   1589.31  36.5
   12   12 JANKOWSKI       JAN             1  6  6  6  1  0  4  3  4  6 --  3 --  6 --   45   1151.77  20.5
   13   13 DYK W         & KUŚNIERZ M      1  6  6  6  2 --  6  6 --  3 --  6 --  6 --   47   1124.74  35.5
   14   14 LIS             MARIAN          1  6  5  0  5 --  5  6  5 --  3  1 -- -- --   36   1064.95  14.1
   15   15 DUDZIAK         KAROL           1  6  6  6  5  0  1  3  5  1 --  1 -- -- --   34    956.98  12.1
   16   16 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  6  6  6  5  1  3  5  1  1 --  2 -- -- --   36    929.24  14.9
   17   17 MAŁYS           HENRYK          1  1  4  1  5 --  2  4  2 -- -- -- -- -- --   19    557.71   7.5
   18   18 FRANKOWIAK      ZYGMUNT         1  6  6  1  5  2 -- -- -- -- -- -- -- -- --   20    552.12  19.3
   19   19 KAZEK           JAN             1  1  6  6  5  0 --  0 -- -- --  1 -- -- --   19    530.99   9.9
   20   20 JAKÓB           BRONISŁAW       1  2  1  4  0  5  4 --  1 --  0  0  0 -- --   17    482.25   6.2
   21   21 ŁUKAWY          JAN             1  5  3  4  4 --  1  1 -- -- -- -- -- -- --   18    413.55  12.4
   22   22 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1  1  0  1  1  2  1  0 -- -- -- -- -- -- --    6    193.03   4.7
   23   23 STAROSTA        KAZIMIERZ       1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
    


                                                        
  PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typowane [ 1]                                                       
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 KOWALCZYK       ROBERT          1  3  5  5  5  0  5  3  5  4  5  4  4  4  5   57   2190.11  29.0
    2    2 JANKOWSKI       JERZY           1  5  5  5  3  2  4  5  5  5  5  3  3  3  4   57   2064.94  33.2
    3    3 MAŁYS           DOMINIK         1  3  4  0  2  4  3  5  3  5  4  5  5  5  5   53   1991.32  20.1
    4    4 JASIŃSKI        OLEJNICZAK      1  3  5  3  4  4  1  4  3  4  5  3  3  4  2   48   1784.93  23.4
    5    5 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  4  4  5  5  4  5  3  3  1  4  1  5  2  2   48   1780.24  21.3
    6    7 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1  4  3  5  3  3 --  2  5  1  4  4  2  3  1   40   1452.96  25.1
    7    8 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  3  2  1  4  3  2  5  3  3  1  3  5  2  2   39   1438.17  20.6
    8    6 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1  3  3  5  5  5  4  3  5  3  3  2 -- -- --   41   1406.17  36.5
    9    9 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1  0  4  0  5  1  3  5  3  4  4  3  0  3  2   37   1351.20  24.5
   10   10 DYK W         & KUŚNIERZ M      1  5  3  5  2 --  4  5 --  3 --  5 --  5 --   37    873.88  35.5
   11   11 ANDRZEJEWSKI A  SZUKALSKI M     1  1  2  1  3  1  2  2  2  2  3  0  1 -- --   20    727.20  13.1
   12   12 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT          1  2  2  0  3  1  1  2  2  1  1  3  2  2 --   22    712.53  13.5
   13   13 LIS             MARIAN          1  0  2  0  2 --  0  4  3 --  3  1 -- -- --   15    570.22  14.1
   14   14 DUDZIAK         KAROL           1  1  4  4  3  0  1  1  4  0 --  0 -- -- --   18    557.81  12.1
   15   15 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  2  3  3  3  0  3  3  1  1 --  1 -- -- --   20    549.06  14.9
   16   16 JANKOWSKI       JAN             1  4  4  2  1  0  1  2  2  2 --  2 --  2 --   22    534.21  20.5
   17   17 MAŁYS           HENRYK          1  0  2  1  5 --  0  1  1 -- -- -- -- -- --   10    348.06   7.5
   18   18 KAZEK           JAN             1  0  2  2  4  0 --  0 -- -- --  0 -- -- --    8    256.43   9.9
   19   19 ŁUKAWY          JAN             1  3  2  0  3 --  1  1 -- -- -- -- -- -- --   10    225.41  12.4
   20   20 FRANKOWIAK      ZYGMUNT         1  4  3  0  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    9    185.97  19.3
   21   21 JAKÓB           BRONISŁAW       1  0  0  1  0  1  3 --  1 --  0  0  0 -- --    6    178.73   6.2
   22   22 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1  0  0  1  0  2  1  0 -- -- -- -- -- -- --    4    142.21   4.7
   23   23 STAROSTA        KAZIMIERZ       1  0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
   


  PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja całość [ 4]                                                         
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 JANKOWSKI       JERZY           1  7  7  7  7  7   35    683.28  34.9
    2    2 JANKOWSKI       JAN             1  7  7  7  7  7   35    678.10  25.0
    3    5 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  7  7  7  7  7   35    667.76  26.8
    4    6 MAŁYS           DOMINIK         1  7  7  7  7  7   35    649.37  23.3
    5    7 ANDRZEJEWSKI A  SZUKALSKI M     1  7  7  7  7  7   35    637.22  20.7
    6    8 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1  7  6  7  7  7   34    613.65  30.7
    7    4 JANKOWSKI       PAWEŁ           1  7  7  7  7  2   30    596.57  27.0
    8    3 JASIŃSKI        OLEJNICZAK      1  7  7  7  7 --   28    591.18  25.6
    9    9 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1  7  3  7  7  4   28    501.07  18.1
   10   12 DYK W         & KUŚNIERZ M      1  5  7  7  5  4   28    487.42  23.6
   11   10 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  7  7  6  6  1   27    473.15  20.6
   12   11 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT          1  7  7  6  5 --   25    446.69  22.4
   13   13 KOWALCZYK       ROBERT          1  7  7  2  7 --   23    411.25  14.4
   14   14 LIS             MARIAN          1  7  7  5  3 --   22    351.54  13.8
   15   15 ŁUKAWY          JAN             1  3  7  5  3  2   20    341.12  11.2
   16   16 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  7  3  7  0 --   17    293.99  14.4
   17   17 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1 --  7  7 -- --   14    277.34  22.2
   18   18 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1  5  5  3  3 --   16    263.49  13.1
   19   19 MAŁYS           HENRYK          1  5  6  4  2  0   17    262.28   6.5
   20   20 STAROSTA        KAZIMIERZ       1  5  0  5  4  0   14    249.22  12.1
   21   21 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1  2  0  1  5  0    8    168.65   8.2
   22   22 KAZEK           JAN             1  2  4  0  2 --    8    124.16   6.7
   23   23 JAKÓB           BRONISŁAW       1  1  0  2  2 --    5    104.36   7.5
   24   24 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1  4 -- -- -- --    4     51.55  16.0
   25   25 DUDZIAK         KAROL           1  4  1  0 -- --    5     44.23   6.5


                                                       
 

                                                              
  PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typowane [ 1]                                                       
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    2 JANKOWSKI       JERZY           1  6  6  5  6  8   31    517.68  34.9
    2    1 CIENCIERUK      ZDZISŁAW        1  7  3  8  7  6   31    516.12  30.7
    3    3 JANKOWSKI       PAWEŁ           1  5  4  7  6  1   23    448.40  27.0
    4    4 JANKOWSKI       JAN             1  5  5  3  6  3   22    409.64  25.0
    5    5 MAŁYS           DOMINIK         1  3  4  6  4  7   24    389.42  23.3
    6   10 KOŚCIELNY       ANDRZEJ         1  6  1  4  5  8   24    371.84  26.8
    7    8 DYK W         & KUŚNIERZ M      1  2  4  8  3  3   20    340.37  23.6
    8    7 GRABKOWSKI      DARIUSZ         1  4  7  4  4  1   20    336.46  20.6
    9    6 JASIŃSKI        OLEJNICZAK      1  7  5  5  3 --   20    326.99  25.6
   10    9 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT          1  5  8  4  2 --   19    303.95  22.4
   11   11 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA         1  3  1  4  5  2   15    268.50  18.1
   12   13 ANDRZEJEWSKI A  SZUKALSKI M     1  3  3  4  2  4   16    261.05  20.7
   13   12 KOWALCZYK       ROBERT          1  3  2  2  5 --   12    228.56  14.4
   14   14 STAROSTA        KAZIMIERZ       1  5  0  4  3  0   12    196.51  12.1
   15   15 SUSEŁ           KRZYSZTOF       1 --  6  4 -- --   10    178.59  22.2
   16   16 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF       1  0  2  7  0 --    9    172.68  14.4
   17   17 KASPEROWICZ     KRZYSZTOF       1  2  0  1  5  0    8    168.65   8.2
   18   18 LIS             MARIAN          1  3  2  3  1 --    9    138.84  13.8
   19   20 ŁUKAWY          JAN             1  0  5  1  1  1    8    131.75  11.2
   20   19 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW        1  3  2  1  2 --    8    129.99  13.1
   21   21 JAKÓB           BRONISŁAW       1  1  0  2  2 --    5    104.36   7.5
   22   22 MAŁYS           HENRYK          1  2  2  1  1  0    6     90.40   6.5
   23   23 KAZEK           JAN             1  0  2  0  1 --    3     57.20   6.7
   24   24 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL           1  3 -- -- -- --    3     36.63  16.0
   25   25 DUDZIAK         KAROL           1  0  1  0 -- --    1     14.75   6.5
   


                                                    
                                                        



                    PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 14                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-3 z dnia 01.08.16                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  727.842 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    8                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   217                           
      5.Ilość konkursów.......................:   44                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1551.86                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1478.91                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,22,24                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,42,28                         
     10.Czas trwania konkursu.................:20 min.  4 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EPunktacja Typowane [ 1]F                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |    8   |  217   |   44  |20.28|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    8   |  217   |   44  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
     


                                                                          
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 14.           
                                         z lotu HOLTEN-3, w dniu 01.08.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KOWALCZYK ROBERT                1   13              G   14:22:24     1551.86   4.61  38- 11-  5  733.099   0.000
     2 KOWALCZYK ROBERT                1    3              G M 14:24:05     1546.35   9.22   2  <   9>  733.099  69.770
     3 MAŁYS DOMINIK                   1    1              G   14:21:00     1544.72  13.82  37- 10-  5  727.562   0.000
     4 MAŁYS DOMINIK                   1    7              G M 14:21:03     1544.55  18.43   2  <   7>  727.562  69.300
     5 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    2              G   14:23:22     1538.59  23.04  57-  7-  2  728.316   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     5 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   55                  14:23:22     1538.59  23.04   2  <  15>  728.316   0.000
     7 MAŁYS DOMINIK                   1   55                  14:23:16     1537.32  32.26   3  <  12>  727.562   0.000
     8 JANKOWSKI JERZY                 1   19              G M 14:26:59     1532.92  36.87  10-  4-  4  731.175  68.370
     9 KOWALCZYK ROBERT                1   58                  14:28:24     1532.40  41.47   3  <  11>  733.099   0.000
    10 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G   14:22:40     1531.48  46.08  23-  3-  2  723.879   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G M 14:29:50     1527.82  50.69   4  <  18>  733.099  67.670
    12 MAŁYS DOMINIK                   1    8              G M 14:27:34     1523.48  55.30   4  <  23>  727.562  67.440
    13 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    5              G M 14:25:20     1521.15  59.91  22-  3-  2  723.055  67.210
    14 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    2              G   14:28:53     1519.11  64.52  16-  2-  1  727.476   0.000
    15 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    4              G M 14:29:44     1518.17  69.12   3  <  16>  728.316  66.740
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  105                  14:29:46     1518.06  73.73   4  <  24>  728.316   0.000
    17 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              G M 14:28:37     1512.44  78.34   2  <  33>  723.879  66.280
    18 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G   14:34:48     1512.17  82.95   5  <  20>  733.099   0.000
    19 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              G M 14:28:27     1511.25  87.56   2  <  27>  723.055  65.810
    20 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G M 14:35:10     1511.03  92.17   6  <  21>  733.099  65.580
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G M 14:35:15     1510.77  96.77   7  <  26>  733.099  65.350
    22 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              G   14:32:58     1507.72 101.38  14-  4-  2  728.177   0.000
    23 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G M 14:32:50     1506.86 105.99   5  <  25>  727.562  64.880
    24 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   12              G   14:34:36     1502.92 110.60   5  <  37>  728.316   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G M 14:34:27     1501.83 115.21   6  <  32>  727.562  64.420
    26 KOWALCZYK ROBERT                1   87                  14:39:41     1497.09 119.82   8  <  28>  733.099   0.000
    27 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    2              G   14:33:00     1497.01 124.42   3          723.055   0.000
    28 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G M 14:39:51     1496.58 129.03   9  <  39>  733.099  63.720
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G M 14:39:27     1493.87 133.64   2  <  35>  731.175  63.490
    30 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G M 14:38:19     1491.20 138.25   2  <  34>  728.177  63.260
    31 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    9              G M 14:38:05     1490.48 142.86   2          727.476  63.020
    32 MAŁYS DOMINIK                   1   78                  14:38:22     1489.79 147.47   7  <  38>  727.562   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    7              G M 14:35:59     1489.51 152.07   3          723.879  62.560
    34 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   26              G   14:39:09     1488.66 156.68   3  <  36>  728.177   0.000
    35 JANKOWSKI JERZY                 1   29              G M 14:41:10     1488.65 161.29   3  <  43>  731.175  62.090
    36 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              G M 14:39:18     1488.20 165.90   4          728.177  61.860
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   93                  14:39:30     1487.88 170.51   6  <  44>  728.316   0.000
    38 MAŁYS DOMINIK                   1   66                  14:40:01     1484.77 175.12   8  <  41>  727.562   0.000
    39 KOWALCZYK ROBERT                1   45              G   14:44:00     1484.01 179.72  10  <  40>  733.099   0.000
    40 KOWALCZYK ROBERT                1   25              G   14:44:21     1482.96 184.33  11          733.099   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G M 14:41:10     1481.29 188.94   9  <  42>  727.562  60.700
    42 MAŁYS DOMINIK                   1   61                  14:41:49     1479.34 193.55  10          727.562   0.000
    43 JANKOWSKI JERZY                 1    2              G M 14:44:18     1479.21 198.16   4          731.175  60.230
    44 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   21              G M 14:42:28     1478.91 202.76   7          728.316  60.000
   ----------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   --------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    45 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   87                  14:42:29     1478.86   0.00   8          728.316   0.000
    46 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    3              G   14:39:42     1478.21   0.00   4          723.879   0.000
    47 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   13              G M 14:39:56     1475.82   0.00   4          723.055   0.000
    48 KOWALCZYK ROBERT                1   63                  14:46:58     1475.15   0.00  12          733.099   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 KOWALCZYK ROBERT                1    7              G   14:47:09     1474.60   0.00  13          733.099   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              



                                                   


                PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-6 z dnia 23.07.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  334.450 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   362                           
      5.Ilość konkursów.......................:   73                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1147.00                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1049.14                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,06,50                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,30,20                         
     10.Czas trwania konkursu.................:23 min. 30 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EPunktacja Typowane [ 1]F                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   11   |  362   |   73  |20.17|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  362   |   73  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
            
                         
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 13.           
                                          z lotu HALLE-6, w dniu 23.07.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   27              GCM 11:06:50     1147.00   2.76  55- 12-  4  334.734  30.000
     2 JANKOWSKI JERZY                 1   19              GCM 11:11:22     1135.87   5.52  28-  8-  3  336.634  29.860
     3 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   10              GSM 11:14:55     1129.60   8.29  15-  6-  5  338.785  29.720
     4 JANKOWSKI JERZY                 1   24              GCM 11:13:30     1127.75  11.05   2  <  12>  336.634  29.580
     5 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   37              GSM 11:11:52     1127.56  13.81   2  <  16>  334.734  29.440
     6 JANKOWSKI JAN                   1   31              G   11:10:55     1122.93  16.57  24-  7-  2  332.294   0.000
     7 MAŁYS DOMINIK                   1   20              GCM 11:13:09     1120.87  19.34  55- 11-  5  334.187  29.170
     8 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              GCM 11:15:42     1115.14  22.10  25-  2-  2  335.323  29.030
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 JANKOWSKI JAN                   1   30              G   11:13:34     1112.96  24.86   2  <  17>  332.294   0.000
    10 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G   11:19:42     1110.88  27.62  42- 11-  4  338.486   0.000
    11 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   18              GSM 11:16:39     1107.65  30.39  21-  3-  3  334.121  28.610
    12 JANKOWSKI JERZY                 1   14              G   11:19:01     1107.29  33.15   3  <  13>  336.634   0.000
    13 JANKOWSKI JERZY                 1    2              GCM 11:19:04     1107.11  35.91   4  <  14>  336.634  28.330
    14 JANKOWSKI JERZY                 1   25              G   11:19:12     1106.62  38.67   5  <  19>  336.634   0.000
    15 KOWALCZYK ROBERT                1   23              GCM 11:20:55     1106.47  41.44   2  <  24>  338.486  28.060
    16 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   83                  11:17:39     1106.01  44.20   3  <  18>  334.734   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 JANKOWSKI JAN                   1   16              G   11:15:30     1105.80  46.96   3  <  31>  332.294   0.000
    18 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   93                  11:19:14     1100.25  49.72   4  <  23>  334.734   0.000
    19 JANKOWSKI JERZY                 1   51                  11:21:47     1097.30  52.49   6  <  33>  336.634   0.000
    20 MAŁYS DOMINIK                   1   10              GSM 11:20:05     1095.40  55.25   2  <  21>  334.187  27.360
    21 MAŁYS DOMINIK                   1   83                  11:20:06     1095.34  58.01   3  <  22>  334.187   0.000
    22 MAŁYS DOMINIK                   1   87                  11:20:52     1092.59  60.77   4  <  32>  334.187   0.000
    23 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   19              G   11:22:13     1089.57  63.54   5  <  28>  334.734   0.000
    24 KOWALCZYK ROBERT                1   82                  11:26:07     1087.97  66.30   3  <  26>  338.486   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   32              GSM 11:28:23     1081.06  69.06   2  <  48>  338.785  26.670
    26 KOWALCZYK ROBERT                1   60                  11:28:12     1080.73  71.82   4  <  27>  338.486   0.000
    27 KOWALCZYK ROBERT                1   10              GSM 11:28:13     1080.68  74.59   5  <  29>  338.486  26.390
    28 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   49              GCM 11:24:56     1080.02  77.35   6  <  38>  334.734  26.250
    29 KOWALCZYK ROBERT                1   35              G   11:28:59     1078.04  80.11   6  <  41>  338.486   0.000
    30 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              GSM 11:25:11     1077.17  82.87   2  <  56>  334.121  25.970
    31 JANKOWSKI JAN                   1   28              GSM 11:24:23     1074.05  85.64   4  <  34>  332.294  25.830
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 MAŁYS DOMINIK                   1  126                  11:27:17     1070.14  88.40   5  <  42>  334.187   0.000
    33 JANKOWSKI JERZY                 1    5              G   11:30:22     1067.44  91.16   7  <  47>  336.634   0.000
    34 JANKOWSKI JAN                   1   60                  11:26:28     1066.87  93.92   5  <  50>  332.294   0.000
    35 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   33              G   11:25:44     1065.93  96.69  29-  6-  3  331.219   0.000
    36 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   63                  11:25:25     1065.76  99.45  37-  5-  2  330.830   0.000
    37 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   36              G   11:25:28     1065.59 102.21   2  <  54>  330.830   0.000
    38 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              GCM 11:25:57     1065.18 104.97   2  <  49>  331.219  24.860
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    38 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   67                  11:29:15     1065.18 104.97   7  <  40>  334.734   0.000
    40 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  105                  11:29:26     1064.56 110.50   8  <  46>  334.734   0.000
    41 KOWALCZYK ROBERT                1    3              GCM 11:33:03     1064.25 113.26   7  <  43>  338.486  24.440
    42 MAŁYS DOMINIK                   1   66                  11:29:03     1064.12 116.02   6  <  44>  334.187   0.000
    43 KOWALCZYK ROBERT                1   43              G   11:33:09     1063.92 118.78   8  <  45>  338.486   0.000
    44 MAŁYS DOMINIK                   1    8              GCM 11:29:26     1062.82 121.55   7  <  51>  334.187  24.030
    45 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G   11:33:32     1062.64 124.31   9  <  61>  338.486   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   82                  11:30:07     1062.25 127.07   9  <  58>  334.734   0.000
    47 JANKOWSKI JERZY                 1   26              G   11:32:03     1061.77 129.83   8          336.634   0.000
    48 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    3              GSM 11:34:06     1061.69 132.60   3  <  53>  338.785  23.470
    49 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   50              G   11:27:00     1061.60 135.36   3  <  64>  331.219   0.000
    50 JANKOWSKI JAN                   1   43              G   11:28:09     1061.13 138.12   6  <  57>  332.294   0.000
    51 MAŁYS DOMINIK                   1   42              GCM 11:30:08     1060.46 140.88   8  <  52>  334.187  23.060
    52 MAŁYS DOMINIK                   1    3              GCM 11:30:09     1060.41 143.65   9  <  65>  334.187  22.920
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    8              G   11:34:37     1059.97 146.41   4  <  55>  338.785   0.000
    54 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   48              G   11:27:42     1057.98 149.17   3  <  67>  330.830   0.000
    55 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    4              GSM 11:35:30     1057.05 151.93   5  <  63>  338.785  22.500
    56 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    5              GSM 11:31:17     1056.40 154.70   3          334.121  22.360
    57 JANKOWSKI JAN                   1   41              GSM 11:29:39     1056.08 157.46   7          332.294  22.220
    58 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  121                  11:32:07     1055.56 160.22  10  <  59>  334.734   0.000
    59 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    5              G   11:32:09     1055.44 162.98  11  <  68>  334.734   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    60 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   60                M 11:30:03     1054.89 165.75  31-  2-  2  332.342  21.810
    61 KOWALCZYK ROBERT                1   79                  11:36:11     1053.87 168.51  10  <  62>  338.486   0.000
    62 KOWALCZYK ROBERT                1   13              GSM 11:36:23     1053.22 171.27  11          338.486  21.530
    63 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   16              GSM 11:37:00     1052.13 174.03   6          338.785  21.390
    64 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   65                  11:29:50     1052.05 176.80   4  <  69>  331.219   0.000
    65 MAŁYS DOMINIK                   1   12              G   11:32:40     1052.01 179.56  10  <  66>  334.187   0.000
    66 MAŁYS DOMINIK                   1    7              G   11:32:42     1051.90 182.32  11          334.187   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   19              GCM 11:29:40     1051.37 185.08   4  <  72>  330.830  20.830
    68 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   46              GCM 11:33:28     1051.08 187.85  12          334.734  20.690
    69 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              GSM 11:30:27     1049.99 190.61   5  <  70>  331.219  20.560
    70 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   22              GSM 11:30:34     1049.60 193.37   6          331.219  20.420
    71 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   39              GCM 11:31:43     1049.34 196.13   2          332.342  20.280
    72 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              GSM 11:34:37     1049.14 198.90   2          335.323  20.140
    72 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    7              GCM 11:30:20     1049.14 198.90   5          330.830  20.140
   ----------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   --------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    74 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    8              GSM 11:34:04     1049.10   0.00  13          334.734   0.000
    75 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    2              G   11:34:06     1048.99   0.00  14          334.734   0.000
    76 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              GCM 11:34:40     1048.98   0.00   3          335.323   0.000
    77 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  122                  11:34:10     1048.78   0.00  15          334.734   0.000
    78 JANKOWSKI JAN                   1   25              G   11:31:59     1048.30   0.00   8          332.294   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                              


     

                 PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-2 z dnia 16.07.16                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  727.790 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   325                           
      5.Ilość konkursów.......................:   65                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1424.96                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1236.52                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,28,00                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,45,25                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 17 min. 25 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EZmigrod 1 Całośc [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   11   |  325   |   65  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  325   |   65  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                 

       
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 12.           
                                         z lotu HOLTEN-2, w dniu 16.07.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              G  15:28:00     1424.96   3.08  36- 11-  4  723.880  70.000
     2 KOWALCZYK ROBERT                1    3              G  16:05:09     1344.77   6.15  45- 12-  4  733.100  69.840
     3 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              G  16:01:33     1344.62   9.23  16-  5-  4  728.180  69.690
     4 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   27              G  16:02:00     1343.76  12.31  60-  9-  4  728.320  69.530
     5 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G  16:10:19     1332.14  15.38   2  <  14>  733.100  69.380
     6 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              G  16:06:47     1330.47  18.46  17-  2-  2  727.480  69.220
     7 MAŁYS DOMINIK                   1    7              G  16:07:07     1329.81  21.54  37- 11-  4  727.560  69.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     8 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   12              G  16:08:28     1327.67  24.62   2  <  12>  728.180  68.910
     9 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              G  16:05:50     1326.19  27.69   2  <  11>  723.880  68.750
    10 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G  16:11:23     1326.08  30.77  19-  4-  4  731.180  68.590
    11 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   15              G  16:06:28     1324.66  33.85   3  <  16>  723.880  68.440
    12 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              G  16:09:55     1324.16  36.92   3  <  39>  728.180  68.280
    13 MAŁYS DOMINIK                   1   78                 16:10:34     1321.48  40.00   2  <  19>  727.560  68.130
    14 KOWALCZYK ROBERT                1   64                 16:14:50     1321.30  43.08   3  <  25>  733.100  67.970
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 JANKOWSKI JERZY                 1    2              G  16:15:48     1315.55  46.15   2  <  30>  731.180  67.810
    16 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   34              G  16:11:31     1312.53  49.23   4  <  21>  723.880  67.660
    17 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   49              G  16:16:54     1307.81  52.31   2  <  20>  728.320  67.500
    18 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              G  16:16:08     1300.16  55.38  24-  3-  3  723.060  67.340
    19 MAŁYS DOMINIK                   1   61                 16:20:11     1298.79  58.46   3  <  22>  727.560  67.190
    20 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  115                 16:22:58     1293.72  61.54   3  <  24>  728.320  67.030
    21 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    2              G  16:20:14     1292.11  64.62   5  <  23>  723.880   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 MAŁYS DOMINIK                   1   12              G  16:23:13     1291.79  67.69   4  <  27>  727.560  66.720
    23 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G  16:20:25     1291.68  70.77   6  <  32>  723.880   0.000
    24 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   12              G  16:24:25     1290.39  73.85   4  <  34>  728.320  66.410
    25 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G  16:28:58     1288.48  76.92   4  <  35>  733.100  66.250
    26 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                 16:21:16     1288.27  80.00   2  <  31>  723.060  66.090
    27 MAŁYS DOMINIK                   1   66                 16:25:15     1287.15  83.08   5  <  28>  727.560   0.000
    28 MAŁYS DOMINIK                   1   77                 16:27:03     1283.06  86.15   6  <  46>  727.560   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   39              G  16:26:26     1282.85  89.23  33-  5-  4  726.650  65.630
    30 JANKOWSKI JERZY                 1   32              G  16:30:30     1281.65  92.31   3  <  38>  731.180  65.470
    31 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    2              G  16:24:19     1281.30  95.38   3          723.060  65.310
    32 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              G  16:25:19     1280.49  98.46   7  <  40>  723.880   0.000
    33 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   32              G  16:27:34     1280.29 101.54   2  <  43>  726.650  65.000
    34 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   67                 16:29:07     1279.74 104.62   5  <  44>  728.320   0.000
    35 KOWALCZYK ROBERT                1   41              G  16:34:45     1275.51 107.69   5  <  36>  733.100   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 KOWALCZYK ROBERT                1   45              G  16:35:17     1274.33 110.77   6  <  41>  733.100   0.000
    37 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   51              G  16:31:04     1274.18 113.85  27-  3-  3  727.640  64.380
    38 JANKOWSKI JERZY                 1   30              G  16:34:57     1271.73 116.92   4          731.180  64.220
    39 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   32              G  16:33:22     1270.01 120.00   4  <  53>  728.180  64.060
    40 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   36              G  16:30:21     1269.19 123.08   8  <  52>  723.880   0.000
    41 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G  16:37:46     1268.85 126.15   7  <  45>  733.100   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    42 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    9              G  16:34:09     1267.06 129.23   2          727.480  63.590
    43 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    2              G  16:33:56     1266.09 132.31   3  <  56>  726.650  63.440
    44 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   74                 16:35:36     1265.32 135.38   6  <  50>  728.320   0.000
    45 KOWALCZYK ROBERT                1   58                 16:39:42     1264.62 138.46   8  <  47>  733.100   0.000
    46 MAŁYS DOMINIK                   1    8              G  16:35:55     1263.31 141.54   7  <  48>  727.560   0.000
    47 KOWALCZYK ROBERT                1   39              G  16:40:55     1261.97 144.62   9  <  60>  733.100   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    48 MAŁYS DOMINIK                   1   10              G  16:38:14     1258.25 147.69   8  <  49>  727.560   0.000
    49 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G  16:38:16     1258.17 150.77   9  <  55>  727.560   0.000
    50 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   88                 16:39:01     1257.86 153.85   7  <  51>  728.320   0.000
    51 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   92                 16:39:22     1257.10 156.92   8  <  62>  728.320   0.000
    52 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              G  16:36:15     1256.19 160.00   9  <  64>  723.880   0.000
    53 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G  16:40:08     1255.19 163.08   5          728.180   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    54 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   70              G  16:39:55     1254.73 166.15   2  <  57>  727.640  61.720
    55 MAŁYS DOMINIK                   1   15              G  16:40:03     1254.31 169.23  10  <  59>  727.560   0.000
    56 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    4              G  16:40:41     1251.37 172.31   4  <  58>  726.650  61.410
    57 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   16                 16:41:57     1250.35 175.38   3          727.640  61.250
    58 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   61                 16:41:43     1249.15 178.46   5          726.650   0.000
    59 MAŁYS DOMINIK                   1   51                 16:43:34     1246.75 181.54  11          727.560   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    60 KOWALCZYK ROBERT                1   29              G  16:48:09     1246.45 184.62  10  <  61>  733.100   0.000
    61 KOWALCZYK ROBERT                1   54                 16:49:08     1244.37 187.69  11  <  63>  733.100   0.000
    62 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  122                 16:45:38     1243.65 190.77   9          728.320   0.000
    63 KOWALCZYK ROBERT                1   53                 16:51:10     1240.09 193.85  12          733.100   0.000
    64 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    7              G  16:44:53     1237.65 196.92  10  <  65>  723.880   0.000
    65 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              G  16:45:25     1236.52 200.00  11          723.880   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    66 KOWALCZYK ROBERT                1    8              G  16:53:20     1235.56   0.00  13          733.100   0.000
    67 MAŁYS DOMINIK                   1   18              G  16:49:10     1234.90   0.00  12          727.560   0.000
    68 MAŁYS DOMINIK                   1   81                 16:49:44     1233.71   0.00  13          727.560   0.000
    69 MAŁYS DOMINIK                   1   20              G  16:51:41     1229.64   0.00  14          727.560   0.000
    70 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   83                 16:52:31     1229.20   0.00  10          728.320   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------            



                                                          

               PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-5 z dnia 10.07.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  333.860 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   18                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   581                           
      5.Ilość konkursów.......................:  117                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1456.98                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1372.07                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,47,20                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,01,07                         
     10.Czas trwania konkursu.................:13 min. 47 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EZmigrod 1 Całośc [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   18   |  581   |  117  |20.14|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   18   |  581   |  117  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 11.           
                                          z lotu HALLE-5, w dniu 10.07.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              G   9:47:20     1456.98   1.72  38- 13-  6  331.220  30.000
     2 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   64                  9:47:24     1456.55   3.44   2  <   3>  331.220  29.910
     3 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   10              G   9:47:34     1455.49   5.16   3  <  31>  331.220  29.830
     4 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   64              G   9:49:52     1455.15   6.88  37-  5-  5  334.490  29.740
     5 MAŁYS DOMINIK                   1  126                  9:50:07     1452.26   8.61  57- 15-  6  334.190  29.660
     6 MAŁYS DOMINIK                   1   10              G   9:50:11     1451.84  10.33   2  <   7>  334.190  29.570
     7 MAŁYS DOMINIK                   1   72                  9:50:12     1451.74  12.05   3  <   9>  334.190  29.480
     8 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   66                  9:50:45     1450.62  13.77  63- 11-  6  334.730  29.400
     9 MAŁYS DOMINIK                   1   75                  9:50:59     1446.82  15.49   4  <  10>  334.190  29.310
    10 MAŁYS DOMINIK                   1   64                  9:51:04     1446.29  17.21   5  <  19>  334.190  29.220
    11 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              G   9:52:02     1445.14  18.93  29-  1-  1  335.320  29.140
    12 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    3              G   9:54:34     1444.32  20.65  15-  7-  6  338.790  29.050
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   28              G   9:51:47     1444.15  22.38   2  <  14>  334.730  28.970
    14 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   34              G   9:51:53     1443.53  24.10   3  <  17>  334.730  28.880
    15 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   25              G   9:49:14     1443.20  25.82  40- 14-  6  330.830  28.790
    15 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   69                  9:49:14     1443.20  25.82   2  <  23>  330.830  28.790
    17 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   27              G   9:52:40     1438.67  29.26   4  <  18>  334.730  28.620
    18 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   37              G   9:52:43     1438.36  30.98   5  <  30>  334.730  28.530
    19 MAŁYS DOMINIK                   1   66                  9:52:47     1435.63  32.70   6  <  20>  334.190  28.450
    20 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G   9:52:51     1435.22  34.42   7  <  22>  334.190   0.000
    21 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    3              G   9:53:59     1432.80  36.14  24-  2-  2  335.250  28.280
    22 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G   9:53:37     1430.51  37.87   8  <  24>  334.190   0.000
    23 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              G   9:51:28     1429.28  39.59   3  <  27>  330.830  28.100
    24 MAŁYS DOMINIK                   1  112                  9:54:21     1426.03  41.31   9  <  38>  334.190   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 KOWALCZYK ROBERT                1   39              G   9:57:23     1425.92  43.03  44- 13-  6  338.490  27.930
    26 KOWALCZYK ROBERT                1   80                  9:57:24     1425.82  44.75   2  <  33>  338.490  27.840
    27 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    9              G   9:52:20     1423.95  46.47   4  <  32>  330.830  27.760
    28 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1    6              G   9:54:55     1423.87  48.19   2  <  73>  334.490  27.670
    29 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              G   9:54:52     1422.59  49.91  24-  6-  6  334.120  27.590
    30 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   83                  9:55:41     1420.25  51.64   6  <  82>  334.730  27.500
    31 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   27              G   9:53:13     1420.22  53.36   4  <  41>  331.220  27.410
    32 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   19              G   9:52:57     1420.18  55.08   5  <  34>  330.830  27.330
    33 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G   9:58:36     1418.65  56.80   3  <  47>  338.490  27.240
    34 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   71                  9:53:21     1417.74  58.52   6  <  35>  330.830  27.160
    35 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              G   9:53:23     1417.54  60.24   7  <  44>  330.830   0.000
    36 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    5              G   9:59:09     1416.64  61.96   2  <  75>  338.790  26.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              G   9:55:58     1415.96  63.68   2  <  38>  334.120  26.900
    38 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G   9:56:09     1414.86  65.40   3  < 110>  334.120  26.810
    38 MAŁYS DOMINIK                   1    4              G   9:56:12     1414.86  65.40  10  <  45>  334.190   0.000
    40 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    2              G   9:54:54     1414.82  68.85  45- 10-  6  332.340  26.640
    41 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   49              G   9:54:14     1414.06  70.57   5  <  42>  331.220  26.550
    42 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   50              G   9:54:24     1413.06  72.29   6  <  48>  331.220  26.470
    43 JANKOWSKI JAN                   1   36              G   9:55:21     1411.90  74.01  24-  3-  3  332.290  26.380
    44 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   67                  9:54:19     1411.89  75.73   8  <  79>  330.830   0.000
    45 MAŁYS DOMINIK                   1   78                  9:56:42     1411.87  77.45  11  <  46>  334.190   0.000
    46 MAŁYS DOMINIK                   1   81                  9:56:45     1411.57  79.17  12  <  63>  334.190   0.000
    47 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G   9:59:58     1410.57  80.90   4  <  49>  338.490  26.030
    48 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   33              G   9:54:53     1410.15  82.62   7  <  87>  331.220   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 KOWALCZYK ROBERT                1   79                 10:00:05     1409.89  84.34   5  <  50>  338.490  25.860
    50 KOWALCZYK ROBERT                1   13              G  10:00:08     1409.59  86.06   6  <  54>  338.490  25.780
    51 JANKOWSKI JERZY                 1   29              G   9:58:49     1409.58  87.78  31- 12-  6  336.630  25.690
    52 JANKOWSKI JERZY                 1   11              G   9:58:52     1409.28  89.50   2  <  53>  336.630  25.600
    53 JANKOWSKI JERZY                 1   43              G   9:58:57     1408.79  91.22   3  <  60>  336.630  25.520
    54 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G  10:00:19     1408.52  92.94   7  <  67>  338.490   0.000
    55 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   13              G   9:56:23     1405.94  94.66   2  <  56>  332.340  25.340
    56 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   73                  9:56:25     1405.74  96.39   3  <  57>  332.340  25.260
    57 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   57                  9:56:27     1405.54  98.11   4  <  58>  332.340  25.170
    58 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   72                  9:56:29     1405.34  99.83   5  <  59>  332.340  25.090
    59 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   61                  9:56:30     1405.24 101.55   6  <  66>  332.340  25.000
    60 JANKOWSKI JERZY                 1    5              G   9:59:34     1405.16 103.27   4  <  62>  336.630  24.910
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 LIS MARIAN                      1   21              G   9:58:36     1404.90 104.99  32-  1-  1  335.210  24.830
    62 JANKOWSKI JERZY                 1   49              G   9:59:51     1403.50 106.71   5  <  69>  336.630  24.740
    63 MAŁYS DOMINIK                   1   15              G   9:58:07     1403.47 108.43  13  <  84>  334.190   0.000
    64 JANKOWSKI JAN                   1   40              G   9:56:47     1403.35 110.15   2  <  98>  332.290  24.570
    65 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   12              G   9:58:54     1403.10 111.88   9-  2-  2  335.200  24.480
    66 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    4              G   9:57:01     1402.18 113.60   7  <  78>  332.340   0.000
    67 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G  10:01:25     1402.10 115.32   8  <  85>  338.490   0.000
    68 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    9              G   9:59:08     1401.94 117.04   2          335.250  24.220
    69 JANKOWSKI JERZY                 1   39              G  10:00:18     1400.87 118.76   6  <  70>  336.630  24.140
    70 JANKOWSKI JERZY                 1   14              G  10:00:20     1400.68 120.48   7  <  70>  336.630   0.000
    70 JANKOWSKI JERZY                 1   41              G  10:00:20     1400.68 120.48   8  <  72>  336.630   0.000
    72 JANKOWSKI JERZY                 1   18              G  10:00:30     1399.71 123.92   9  <  74>  336.630   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   11                  9:59:02     1399.35 125.65   3  < 103>  334.490  23.790
    74 JANKOWSKI JERZY                 1   28              G  10:00:35     1399.22 127.37  10  <  97>  336.630   0.000
    75 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    4              G  10:02:22     1397.84 129.09   3  <  75>  338.790  23.620
    75 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    8              G  10:02:22     1397.84 129.09   4  <  77>  338.790  23.620
    77 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   26              G  10:02:24     1397.65 132.53   5  < 104>  338.790  23.450
    78 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   67                  9:57:51     1397.27 134.25   8  <  93>  332.340   0.000
    79 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   17              G   9:57:17     1394.24 135.97   9  <  80>  330.830   0.000
    80 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   34              G   9:57:21     1393.85 137.69  10  < 100>  330.830   0.000
    81 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   10              G  10:00:46     1392.22 139.41   2          335.200  23.100
    82 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   82                 10:00:31     1391.71 141.14   7  <  83>  334.730   0.000
    83 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  121                 10:00:52     1389.69 142.86   8  < 113>  334.730   0.000
    84 MAŁYS DOMINIK                   1   20              G  10:00:29     1389.66 144.58  14  <  95>  334.190   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    85 KOWALCZYK ROBERT                1   27              G  10:03:39     1389.25 146.30   9  <  86>  338.490   0.000
    86 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G  10:03:44     1388.77 148.02  10  <  92>  338.490   0.000
    87 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   57                  9:58:46     1387.21 149.74   8  <  88>  331.220   0.000
    88 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    1              G   9:58:48     1387.02 151.46   9  <  89>  331.220   0.000
    89 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   54                  9:58:49     1386.92 153.18  10  <  90>  331.220   0.000
    90 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              G   9:58:52     1386.63 154.91  11  <  91>  331.220   0.000
    91 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G   9:58:57     1386.15 156.63  12  <  94>  331.220   0.000
    92 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G  10:04:14     1385.93 158.35  11  <  96>  338.490   0.000
    93 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   54                  9:59:51     1385.62 160.07   9  < 106>  332.340   0.000
    94 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   62                  9:59:03     1385.57 161.79  13          331.220   0.000
    95 MAŁYS DOMINIK                   1    6              G  10:01:13     1385.44 163.51  15          334.190   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    96 KOWALCZYK ROBERT                1   53                 10:04:22     1385.17 165.23  12  < 102>  338.490   0.000
    97 JANKOWSKI JERZY                 1   48              G  10:03:06     1384.74 166.95  11  <  99>  336.630   0.000
    98 JANKOWSKI JAN                   1   61                 10:00:00     1384.54 168.67   3          332.290  21.640
    99 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G  10:03:09     1384.45 170.40  12          336.630   0.000
   100 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   15              G   9:58:59     1384.32 172.12  11  < 107>  330.830   0.000
   101 KAZEK JAN                       1   26              G   9:57:08     1382.64 173.84  31-  1-  1  327.870  21.380
   102 KOWALCZYK ROBERT                1   68                 10:04:56     1381.97 175.56  13          338.490   0.000
   103 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   66              G  10:02:10     1381.24 177.28   4  < 116>  334.490  21.210
   104 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   32              G  10:05:28     1380.19 179.00   6  < 108>  338.790  21.120
   105 DUDZIAK KAROL                   1   28              G   9:57:19     1378.16 180.72  25-  1-  1  327.060  21.030
   106 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   71                 10:01:13     1377.77 182.44  10          332.340   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   107 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    7              G  10:00:08     1377.69 184.17  12  < 109>  330.830   0.000
   108 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   15              G  10:05:59     1377.29 185.89   7          338.790   0.000
   109 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    3              G  10:00:16     1376.93 187.61  13  < 117>  330.830   0.000
   110 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    5              G  10:02:54     1375.55 189.33   4  < 111>  334.120  20.600
   111 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   18              G  10:02:57     1375.26 191.05   5  < 112>  334.120  20.520
   112 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G  10:03:17     1373.38 192.77   6          334.120  20.430
   113 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   12              G  10:03:51     1372.69 194.49   9  < 114>  334.730   0.000
   114 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   87                 10:03:55     1372.31 196.21  10  < 115>  334.730   0.000
   115 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   78                 10:03:57     1372.13 197.93  11          334.730   0.000
   116 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   61              G  10:03:47     1372.08 199.66   5          334.490  20.090
   117 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G  10:01:07     1372.07 201.38  14          330.830   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   118 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   49              G  10:04:35     1368.57   0.00  12          334.730   0.000
   119 KOWALCZYK ROBERT                1   29              G  10:07:26     1368.01   0.00  14          338.490   0.000
   120 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G  10:05:25     1366.33   0.00   2          335.320   0.000
   121 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   33              G  10:03:17     1366.06   0.00  11          332.340   0.000
   122 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   12              G  10:02:11     1366.03   0.00  15          330.830   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                  



                                       

                                               


              PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-1 z dnia 03.07.16                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  727.940 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   350                           
      5.Ilość konkursów.......................:   70                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1508.16                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1397.62                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,49,26                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,34,32                         
     10.Czas trwania konkursu.................:45 min.  6 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EZmigrod 1 Całośc [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   13   |  350   |   70  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  350   |   70  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
            

        
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 10.           
                                         z lotu HOLTEN-1, w dniu 03.07.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              G  13:49:26     1508.16   2.86  26-  6-  4  723.060  70.000
     2 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    4              G  14:00:02     1482.86   5.71  27-  1-  1  726.650  69.860
     3 MAŁYS DOMINIK                   1   81                 14:01:49     1479.33   8.57  40- 11-  4  727.560  69.710
     4 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    5              G  14:02:36     1467.84  11.43   2  <  16>  723.060  69.570
     5 LIS MARIAN                      1   13              G  14:07:10     1464.52  14.29   9-  3-  3  728.110  69.420
     6 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   88                 14:07:34     1463.76  17.14  59- 13-  4  728.320  69.280
     7 MAŁYS DOMINIK                   1    4              G  14:07:30     1462.43  20.00   2  <  13>  727.560  69.130
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     8 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    4              G  14:08:05     1462.25  22.86   2  <  10>  728.320  68.990
     9 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G  14:09:13     1457.24  25.71  16-  4-  4  727.480  68.840
    10 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   60                 14:11:20     1452.77  28.57   3  <  25>  728.320  68.700
    11 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              G  14:11:43     1451.38  31.43  19-  4-  4  728.180  68.550
    12 LIS MARIAN                      1    4              G  14:11:56     1450.61  34.29   2  <  36>  728.110  68.410
    13 MAŁYS DOMINIK                   1   66                 14:11:41     1450.24  37.14   3  <  18>  727.560  68.260
    14 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              G  14:09:34     1449.02  40.00  33-  4-  4  723.880  68.120
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   36              G  14:09:37     1448.87  42.86   2  <  23>  723.880  67.970
    16 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   17              G  14:09:40     1447.09  45.71   3  <  24>  723.060  67.830
    17 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   73              G  14:13:05     1446.36  48.57  37-  3-  3  727.640  67.680
    18 MAŁYS DOMINIK                   1    7              G  14:13:26     1445.20  51.43   4  <  27>  727.560  67.540
    19 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G  14:18:04     1442.92  54.29  41- 13-  4  733.100  67.390
    20 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G  14:18:11     1442.59  57.14   2  <  22>  733.100  67.250
    21 JANKOWSKI JERZY                 1   29              G  14:17:41     1440.23  60.00  20-  5-  4  731.180  67.100
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 KOWALCZYK ROBERT                1   50              G  14:19:09     1439.85  62.86   3  <  37>  733.100  66.960
    23 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    3              G  14:13:00     1439.13  65.71   3  <  68>  723.880  66.810
    24 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   23              G  14:12:51     1437.92  68.57   4  <  51>  723.060  66.670
    25 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   32              G  14:17:13     1435.92  71.43   4  <  28>  728.320  66.520
    26 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              G  14:17:48     1432.61  74.29   2  <  30>  727.480  66.380
    27 MAŁYS DOMINIK                   1   20              G  14:17:57     1432.35  77.14   5  <  35>  727.560   0.000
    28 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   10              G  14:18:34     1432.10  80.00   5  <  29>  728.320   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   27              G  14:19:10     1430.42  82.86   6  <  32>  728.320   0.000
    30 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    9              G  14:18:50     1429.70  85.71   3  <  66>  727.480  65.800
    31 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              G  14:20:26     1429.12  88.57   9-  3-  3  729.470  65.650
    32 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   12              G  14:19:40     1429.01  91.43   7  <  41>  728.320   0.000
    33 JANKOWSKI JERZY                 1   19              G  14:21:50     1428.55  94.29   2  <  48>  731.180  65.360
    34 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   54              G  14:20:35     1425.12  97.14   2  <  39>  727.640  65.220
    35 MAŁYS DOMINIK                   1   18              G  14:20:52     1424.17 100.00   6  <  45>  727.560   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 LIS MARIAN                      1    7              G  14:21:20     1423.94 102.86   3          728.110  64.930
    37 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G  14:25:45     1421.43 105.71   4  <  42>  733.100  64.780
    38 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              G  14:23:40     1420.12 108.57   2  <  67>  729.470  64.640
    39 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   51              G  14:22:36     1419.51 111.43   3          727.640  64.490
    40 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G  14:23:15     1418.76 114.29   2  <  46>  728.180  64.350
    41 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   16              G  14:23:26     1418.53 117.14   8  <  53>  728.320   0.000
    42 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G  14:27:00     1417.99 120.00   5  <  43>  733.100   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 KOWALCZYK ROBERT                1   79                 14:27:05     1417.76 122.86   6  <  44>  733.100   0.000
    44 KOWALCZYK ROBERT                1   41              G  14:27:09     1417.58 125.71   7  <  47>  733.100   0.000
    45 MAŁYS DOMINIK                   1   75                 14:24:15     1414.80 128.57   7  <  55>  727.560   0.000
    46 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              G  14:24:44     1414.67 131.43   3  <  50>  728.180  63.480
    47 KOWALCZYK ROBERT                1   35              G  14:28:46     1413.16 134.29   8  <  49>  733.100   0.000
    48 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G  14:27:41     1412.41 137.14   3  <  54>  731.180  63.190
    49 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G  14:29:05     1412.30 140.00   9  <  57>  733.100   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    50 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   32              G  14:25:55     1411.43 142.86   4          728.180  62.900
    51 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   54                 14:22:31     1410.80 145.71   5  <  52>  723.060   0.000
    52 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    1              G  14:23:14     1408.83 148.57   6          723.060   0.000
    53 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   22              G  14:27:03     1408.61 151.43   9  <  56>  728.320   0.000
    54 JANKOWSKI JERZY                 1    5              G  14:29:16     1408.10 154.29   4  <  65>  731.180  62.320
    55 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G  14:26:46     1407.91 157.14   8  <  63>  727.560   0.000
    56 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   70                 14:28:15     1405.35 160.00  10  <  59>  728.320   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G  14:31:52     1404.77 162.86  10  <  58>  733.100   0.000
    58 KOWALCZYK ROBERT                1   58                 14:32:03     1404.27 165.71  11  <  61>  733.100   0.000
    59 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   21              G  14:28:53     1403.63 168.57  11  <  60>  728.320   0.000
    60 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    8              G  14:29:09     1402.91 171.43  12  <  62>  728.320   0.000
    61 KOWALCZYK ROBERT                1    8              G  14:32:34     1402.88 174.29  12  <  70>  733.100   0.000
    62 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   83                 14:29:19     1402.46 177.14  13          728.320   0.000
    63 MAŁYS DOMINIK                   1    1              G  14:29:12     1401.31 180.00   9  <  64>  727.560   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    64 MAŁYS DOMINIK                   1   62                 14:29:16     1401.13 182.86  10  <  69>  727.560   0.000
    65 JANKOWSKI JERZY                 1   18              G  14:31:58     1400.82 185.71   5          731.180   0.000
    66 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              G  14:29:32     1400.26 188.57   4          727.480  60.580
    67 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              G  14:31:06     1399.87 191.43   3          729.470  60.430
    68 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              G  14:27:46     1398.08 194.29   4          723.880  60.290
    69 MAŁYS DOMINIK                   1   77                 14:30:27     1397.94 197.14  11          727.560   0.000
    70 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G  14:34:32     1397.62 200.00  13          733.100   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    71 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   49              G  14:31:20     1397.03   0.00  14          728.320   0.000
    72 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   53                 14:31:23     1396.90   0.00  15          728.320   0.000
    73 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    7              G  14:28:43     1395.52   0.00   5          723.880   0.000
    74 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              G  14:28:44     1393.90   0.00   7          723.060   0.000
    75 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G  14:32:54     1391.24   0.00   5          727.480   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                                       


                                                  


               PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-4 z dnia 25.06.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  334.060 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   15                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   490                           
      5.Ilość konkursów.......................:   98                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1168.48                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1037.41                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,49,41                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,18,54                         
     10.Czas trwania konkursu.................:29 min. 13 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EZmigrod 1 Całośc [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   15   |  490   |   98  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   15   |  490   |   98  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
     
         
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  9.           
                                          z lotu HALLE-4, w dniu 25.06.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G  10:49:41     1168.48   2.04  42-  8-  6  338.490  30.000
     2 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   97                 10:47:25     1164.62   4.08  66- 13-  6  334.730  29.900
     3 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   79                 10:48:37     1146.26   6.12  46- 16-  6  330.830  29.790
     4 MAŁYS DOMINIK                   1  126                 10:51:48     1145.27   8.16  55-  8-  6  334.190  29.690
     5 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   27              G  10:53:30     1140.48  10.20   2  <  16>  334.730  29.590
     6 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   10              G  10:57:50     1137.52  12.24  13-  3-  3  338.790  29.480
     7 JANKOWSKI JAN                   1    6              G  10:52:40     1135.39  14.29  22-  7-  6  332.290  29.380
     8 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   27              G  10:54:34     1124.43  16.33  34- 11-  6  331.220  29.280
     9 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   12              G  10:55:31     1119.50  18.37   2  <  10>  330.830  29.180
    10 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   63                 10:55:34     1119.31  20.41   3  <  17>  330.830  29.070
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 KOWALCZYK ROBERT                1   60                 11:05:42     1107.26  22.45   2  <  14>  338.490  28.970
    12 JANKOWSKI JERZY                 1   29              G  11:04:19     1106.18  24.49  32- 11-  6  336.630  28.870
    13 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G  11:04:23     1105.94  26.53   2  <  27>  336.630  28.760
    14 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G  11:06:14     1105.33  28.57   3  <  23>  338.490  28.660
    15 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              G  11:03:32     1104.33  30.61  12-  3-  3  335.200  28.560
    16 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   46              G  11:03:08     1104.23  32.65   3  <  21>  334.730  28.450
    17 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   34              G  11:00:01     1102.71  34.69   4  <  30>  330.830  28.350
    18 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   32              G  11:01:40     1101.68  36.73  46-  8-  6  332.340  28.250
    19 JANKOWSKI JAN                   1   30              G  11:01:46     1101.15  38.78   2  <  42>  332.290  28.140
    20 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    5              G  11:00:51     1100.95  40.82   2  <  22>  331.220  28.040
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  120                 11:04:35     1098.98  42.86   4  <  25>  334.730  27.940
    22 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   64                 11:01:28     1098.70  44.90   3  <  26>  331.220  27.840
    23 KOWALCZYK ROBERT                1   42              G  11:08:06     1098.64  46.94   4  <  28>  338.490  27.730
    24 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   72                 11:03:18     1095.75  48.98   2  <  43>  332.340  27.630
    25 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    4              G  11:05:40     1095.08  51.02   5  <  39>  334.730  27.530
    26 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   49              G  11:02:37     1094.52  53.06   4  <  38>  331.220  27.420
    27 JANKOWSKI JERZY                 1    2              G  11:08:03     1092.78  55.10   3  <  31>  336.630  27.320
    28 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G  11:10:52     1088.86  57.14   5  <  29>  338.490  27.220
    29 KOWALCZYK ROBERT                1   13              G  11:10:55     1088.68  59.18   6  <  35>  338.490  27.110
    30 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   60                 11:03:54     1088.62  61.22   5  <  33>  330.830  27.010
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 JANKOWSKI JERZY                 1   41              G  11:09:57     1086.08  63.27   4  <  34>  336.630  26.910
    32 MAŁYS DOMINIK                   1   61                 11:08:39     1082.75  65.31   2  <  41>  334.190  26.800
    33 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    9              G  11:05:34     1082.68  67.35   6  <  49>  330.830  26.700
    34 JANKOWSKI JERZY                 1   32              G  11:11:03     1082.24  69.39   5  <  36>  336.630  26.600
    35 KOWALCZYK ROBERT                1   53                 11:12:54     1081.78  71.43   7  <  54>  338.490   0.000
    36 JANKOWSKI JERZY                 1    5              G  11:11:43     1079.92  73.47   6  <  51>  336.630  26.390
    37 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   22              G  11:10:24     1079.90  75.51   2  <  52>  335.200  26.290
    38 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   61                 11:07:06     1078.54  77.55   5  <  40>  331.220  26.190
    39 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    8              G  11:10:31     1077.98  79.59   6  <  44>  334.730  26.080
    40 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              G  11:07:52     1075.86  81.63   6  <  82>  331.220  25.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 MAŁYS DOMINIK                   1   20              G  11:11:09     1074.05  83.67   3  <  48>  334.190  25.880
    42 JANKOWSKI JAN                   1   26              G  11:09:39     1073.12  85.71   3  <  45>  332.290  25.770
    43 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   28              G  11:10:03     1071.89  87.76   3  <  46>  332.340  25.670
    44 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   26              G  11:12:28     1071.25  89.80   7  <  64>  334.730   0.000
    45 JANKOWSKI JAN                   1   25              G  11:10:22     1070.64  91.84   4  <  53>  332.290  25.460
    46 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    3              G  11:10:26     1070.57  93.88   4  <  65>  332.340  25.360
    47 DUDZIAK KAROL                   1   48              G  11:05:54     1069.17  95.92  27-  1-  1  327.060  25.260
    48 MAŁYS DOMINIK                   1   15              G  11:12:48     1068.38  97.96   4  <  55>  334.190  25.150
    49 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G  11:09:46     1068.00 100.00   7  <  50>  330.830   0.000
    50 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   48              G  11:09:52     1067.65 102.04   8  <  56>  330.830   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    51 JANKOWSKI JERZY                 1   28              G  11:15:19     1067.59 104.08   7  <  59>  336.630   0.000
    52 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   12              G  11:14:30     1065.82 106.12   3          335.200  24.740
    53 JANKOWSKI JAN                   1   28              G  11:11:53     1065.43 108.16   5  <  70>  332.290  24.640
    54 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G  11:17:47     1065.16 110.20   8          338.490   0.000
    55 MAŁYS DOMINIK                   1   42              G  11:14:08     1063.85 112.24   5  <  58>  334.190  24.430
    56 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   36              G  11:11:09     1063.25 114.29   9  <  57>  330.830   0.000
    57 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   66                 11:11:11     1063.14 116.33  10  <  66>  330.830   0.000
    58 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G  11:14:23     1063.00 118.37   6  <  60>  334.190  24.120
    59 JANKOWSKI JERZY                 1   45              G  11:16:50     1062.48 120.41   8  <  71>  336.630   0.000
    60 MAŁYS DOMINIK                   1   10              G  11:14:52     1061.37 122.45   7  <  97>  334.190   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              G  11:14:53     1061.09 124.49  23-  1-  1  334.120  23.810
    62 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   16              G  11:19:24     1060.71 126.53   2  <  73>  338.790  23.710
    63 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   58              G  11:15:29     1060.25 128.57  37-  4-  4  334.490  23.610
    64 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   49              G  11:15:47     1060.00 130.61   8  <  72>  334.730   0.000
    65 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   40              G  11:13:48     1059.08 132.65   5  <  67>  332.340  23.400
    66 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   19              G  11:12:27     1058.83 134.69  11  <  69>  330.830   0.000
    67 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   60                 11:14:02     1058.30 136.73   6  <  80>  332.340  23.200
    68 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G  11:16:52     1058.24 138.78  18-  3-  3  335.320  23.090
    69 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   70                 11:12:52     1057.42 140.82  12  <  74>  330.830   0.000
    70 JANKOWSKI JAN                   1   57                 11:14:15     1057.41 142.86   6  <  92>  332.290  22.890
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    71 JANKOWSKI JERZY                 1   26              G  11:18:29     1056.98 144.90   9  <  79>  336.630   0.000
    72 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   82                 11:17:16     1055.04 146.94   9  <  75>  334.730   0.000
    73 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   32              G  11:21:23     1054.16 148.98   3          338.790  22.580
    74 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   69                 11:13:54     1053.93 151.02  13  <  75>  330.830   0.000
    75 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  121                 11:17:37     1053.88 153.06  10  <  78>  334.730   0.000
    75 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              G  11:13:55     1053.88 153.06  14  <  94>  330.830   0.000
    77 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   50              G  11:17:27     1053.68 157.14   2  <  89>  334.490  22.160
    78 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  122                 11:17:43     1053.55 159.18  11  <  85>  334.730   0.000
    79 JANKOWSKI JERZY                 1   48              G  11:19:51     1052.46 161.22  10  <  95>  336.630   0.000
    80 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   57                 11:15:50     1052.26 163.27   7  <  83>  332.340   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    81 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   24              G  11:18:53     1051.33 165.31  17-  1-  1  335.250  21.750
    82 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   62                 11:15:40     1049.27 167.35   7  <  84>  331.220   0.000
    83 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   52                 11:16:47     1049.11 169.39   8          332.340   0.000
    84 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   54                 11:15:55     1048.44 171.43   8  <  86>  331.220   0.000
    85 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   70                 11:19:20     1048.22 173.47  12  <  91>  334.730   0.000
    86 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   57                 11:16:21     1047.01 175.51   9  <  93>  331.220   0.000
    87 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   15              G  11:20:16     1047.00 177.55   2  <  88>  335.320  21.130
    88 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              G  11:20:29     1046.30 179.59   3          335.320  21.030
    89 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   31                 11:19:42     1046.26 181.63   3  <  90>  334.490  20.930
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    90 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   24              G  11:19:44     1046.15 183.67   4          334.490  20.820
    91 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   22              G  11:20:13     1045.32 185.71  13          334.730   0.000
    92 JANKOWSKI JAN                   1   36              G  11:18:12     1044.28 187.76   7          332.290   0.000
    93 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   23              G  11:17:16     1043.98 189.80  10  <  96>  331.220   0.000
    94 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   35              G  11:17:43     1041.27 191.84  15  <  98>  330.830   0.000
    95 JANKOWSKI JERZY                 1    9              G  11:23:29     1040.64 193.88  11          336.630   0.000
    96 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    1              G  11:18:36     1039.61 195.92  11          331.220   0.000
    97 MAŁYS DOMINIK                   1   12              G  11:21:34     1039.26 197.96   8          334.190   0.000
    98 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              G  11:18:54     1037.41 200.00  16          330.830   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    99 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   29              G  11:18:55     1037.36   0.00  17          330.830   0.000
   100 KOWALCZYK ROBERT                1   38              G  11:26:21     1037.20   0.00   9          338.490   0.000
   101 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   25              G  11:19:00     1037.09   0.00  18          330.830   0.000
   102 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   15              G  11:23:18     1036.81   0.00   4          335.200   0.000
   103 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G  11:22:30     1036.03   0.00   2          334.120   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------            


                                            


                   PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-3 z dnia 19.06.16                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  556.340 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   17                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   542                           
      5.Ilość konkursów.......................:  109                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1396.45                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1278.57                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,31,22                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,59,42                         
     10.Czas trwania konkursu.................:28 min. 20 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EZmigrod 1 Całośc [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   17   |  542   |  109  |20.11|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   17   |  542   |  109  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  8.           
                                         z lotu MINDEN-3, w dniu 19.06.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 JANKOWSKI JERZY                 1   29              G  14:31:22     1396.45   1.85  35-  9-  5  560.490  50.000
     2 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G  14:31:27     1396.16   3.69   2  <  11>  560.490  49.910
     3 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   60                 14:28:27     1395.26   5.54  44-  7-  5  555.940  49.810
     4 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G  14:28:16     1388.47   7.38  49- 11-  5  552.980  49.720
     5 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   82                 14:34:56     1376.72   9.23  65- 15-  5  557.480  49.630
     6 MAŁYS DOMINIK                   1    4              G  14:39:17     1360.18  11.07  59-  8-  5  556.700  49.540
     7 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   33              G  14:36:38     1359.90  12.92   2  <  16>  552.980  49.440
     8 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   63                 14:40:15     1358.88  14.76   2  <  30>  557.480  49.350
     9 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   24              G  14:40:30     1358.00  16.61  23-  1-  1  557.460  49.260
    10 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   17              G  14:39:46     1356.72  18.45   2  <  39>  555.940  49.170
    11 JANKOWSKI JERZY                 1   32              G  14:43:20     1356.02  20.30   3  <  22>  560.490  49.070
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              G  14:41:53     1352.91  22.14  20-  4-  4  557.240  48.980
    13 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G  14:46:39     1349.89  23.99  42- 10-  5  562.430  48.890
    14 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              G  14:44:55     1341.50  25.83  15-  6-  5  556.610  48.800
    15 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    3              G  14:45:40     1339.08  27.68   2  <  48>  556.610  48.700
    16 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   25              G  14:44:03     1335.54  29.52   3  <  26>  552.980  48.610
    17 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G  14:45:05     1329.85  31.37  31-  7-  5  552.000  48.520
    18 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              G  14:51:08     1326.78  33.21  11-  5-  5  558.750  48.430
    19 DUDZIAK KAROL                   1   25              G  14:44:21     1325.93  35.06  20-  7-  5  549.400  48.330
    20 MAŁYS HENRYK                    1   26              G  14:47:10     1324.79  36.90  20-  2-  2  552.660  48.240
    21 LIS MARIAN                      1   21              G  14:51:13     1322.76  38.75  19-  6-  5  557.170  48.150
    22 JANKOWSKI JERZY                 1   18              G  14:54:19     1320.92  40.59   4  <  23>  560.490  48.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 JANKOWSKI JERZY                 1   30              G  14:54:22     1320.77  42.44   5  <  35>  560.490  47.960
    24 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              G  14:48:09     1320.10  44.28   2  <  25>  552.000  47.870
    25 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    5              G  14:48:13     1319.89  46.13   3  <  81>  552.000  47.780
    26 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              G  14:49:02     1319.66  47.97   4  <  34>  552.980  47.690
    27 LIS MARIAN                      1    9              G  14:52:14     1319.58  49.82   2  <  29>  557.170  47.590
    28 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G  14:56:28     1318.81  51.66   2  <  36>  562.430  47.500
    29 LIS MARIAN                      1   10              G  14:52:41     1318.17  53.51   3  <  40>  557.170  47.410
    30 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   44              G  14:53:32     1316.26  55.35   3  <  32>  557.480  47.310
    31 JAKÓB BRONISŁAW                 1   27              G  14:53:46     1316.17  57.20  20-  1-  1  557.750  47.220
    32 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   24              G  14:53:38     1315.95  59.04   4  <  44>  557.480  47.130
    33 MAŁYS HENRYK                    1   25              G  14:50:10     1315.34  60.89   2          552.660  47.040
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   52                 14:50:32     1314.95  62.73   5  <  46>  552.980  46.940
    35 JANKOWSKI JERZY                 1   26              G  14:56:40     1313.65  64.58   6  <  50>  560.490   0.000
    36 KOWALCZYK ROBERT                1   82                 14:58:29     1312.61  66.42   3  <  42>  562.430  46.760
    37 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G  14:54:11     1312.40  68.27   2  <  41>  556.700  46.670
    38 JANKOWSKI JAN                   1   38              G  14:53:40     1312.09  70.11  27-  4-  4  555.890  46.570
    39 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   75                 14:53:49     1311.75  71.96   3  <  64>  555.940  46.480
    40 LIS MARIAN                      1    7              G  14:55:08     1310.58  73.80   4  <  98>  557.170  46.390
    41 MAŁYS DOMINIK                   1   20              G  14:55:09     1309.42  75.65   3  <  72>  556.700  46.300
    42 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G  14:59:59     1308.03  77.49   4  <  55>  562.430  46.200
    43 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              G  14:57:11     1307.99  79.34   2  <  56>  558.750  46.110
    44 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   67                 14:56:17     1307.77  81.18   5  <  45>  557.480  46.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   15              G  14:56:20     1307.62  83.03   6  <  51>  557.480   0.000
    46 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   12              G  14:53:07     1306.92  84.87   6  <  47>  552.980   0.000
    47 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   70                 14:53:11     1306.72  86.72   7  <  49>  552.980   0.000
    48 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   12              G  14:55:58     1306.70  88.56   3  <  59>  556.610  45.650
    49 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   19              G  14:53:22     1306.15  90.41   8  <  76>  552.980   0.000
    50 JANKOWSKI JERZY                 1    9              G  14:59:40     1304.48  92.25   7  <  64>  560.490   0.000
    51 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   60                 14:57:30     1304.05  94.10   7  <  52>  557.480   0.000
    52 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   21              G  14:57:31     1304.00  95.94   8  <  52>  557.480   0.000
    52 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   34              G  14:57:31     1304.00  95.94   9  <  57>  557.480   0.000
    54 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   53              G  14:57:13     1303.20  99.63  42-  6-  5  556.750  45.090
    55 KOWALCZYK ROBERT                1   50              G  15:01:51     1302.37 101.48   5  <  58>  562.430  45.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   10              G  14:59:03     1302.30 103.32   3  <  66>  558.750  44.910
    57 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   89                 14:58:07     1302.17 105.17  10  <  67>  557.480   0.000
    58 KOWALCZYK ROBERT                1    6              G  15:02:05     1301.67 107.01   6  <  60>  562.430   0.000
    59 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              G  14:57:37     1301.66 108.86   4  <  68>  556.610  44.630
    60 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G  15:02:06     1301.62 110.70   7  <  96>  562.430   0.000
    61 DUDZIAK KAROL                   1   18              G  14:52:08     1301.49 112.55   2  <  78>  549.400  44.440
    62 JANKOWSKI JAN                   1   15              G  14:57:25     1300.58 114.39   2  <  63>  555.890  44.350
    63 JANKOWSKI JAN                   1   41              G  14:57:27     1300.48 116.24   3  < 103>  555.890  44.260
    64 JANKOWSKI JERZY                 1    5              G  15:01:02     1300.34 118.08   8  <  69>  560.490   0.000
    64 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   46              G  14:57:32     1300.34 118.08   4  <  74>  555.940  44.170
    66 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   22              G  14:59:46     1300.12 121.77   4  < 100>  558.750  43.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  122                 14:59:20     1298.48 123.62  11  <  70>  557.480   0.000
    68 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G  14:58:52     1297.86 125.46   5  <  77>  556.610  43.800
    69 JANKOWSKI JERZY                 1   38              G  15:01:57     1297.58 127.31   9          560.490   0.000
    70 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   22              G  14:59:55     1296.72 129.15  12  <  71>  557.480   0.000
    71 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   97                 14:59:57     1296.62 131.00  13  <  87>  557.480   0.000
    72 MAŁYS DOMINIK                   1   62                 14:59:40     1295.66 132.84   4  <  85>  556.700  43.430
    73 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   77              G  14:59:47     1295.42 134.69   2  <  75>  556.750  43.330
    74 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    2              G  14:59:27     1294.54 136.53   5  <  84>  555.940  43.240
    75 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   32                 15:00:28     1293.36 138.38   3  <  91>  556.750  43.150
    76 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   65                 14:57:37     1293.17 140.22   9  <  95>  552.980   0.000
    77 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              G  15:00:29     1292.99 142.07   6          556.610   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    78 DUDZIAK KAROL                   1   40              G  14:54:57     1292.86 143.91   3  <  78>  549.400  42.870
    78 DUDZIAK KAROL                   1   35              G  14:54:57     1292.86 143.91   4  <  80>  549.400  42.870
    80 DUDZIAK KAROL                   1   23              G  14:55:01     1292.66 147.60   5  <  97>  549.400  42.690
    81 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   22              G  14:57:07     1292.39 149.45   4  <  82>  552.000  42.590
    82 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   13              G  14:57:15     1291.98 151.29   5  <  83>  552.000  42.500
    83 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   62                 14:57:18     1291.83 153.14   6  <  90>  552.000   0.000
    84 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   65                 15:00:35     1291.13 154.98   6  <  86>  555.940   0.000
    85 MAŁYS DOMINIK                   1   67                 15:01:19     1290.70 156.83   5  <  93>  556.700  42.220
    86 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   11              G  15:01:27     1288.54 158.67   7          555.940   0.000
    87 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   26              G  15:02:50     1287.98 160.52  14  <  89>  557.480   0.000
    88 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    6              G  15:02:43     1287.77 162.36   2  <  92>  557.240  41.940
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    89 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  121                 15:03:10     1286.99 164.21  15          557.480   0.000
    90 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   57                 14:58:57     1286.86 166.05   7          552.000   0.000
    91 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   64              G  15:02:53     1286.14 167.90   4  < 104>  556.750  41.670
    92 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   10              G  15:03:22     1285.84 169.74   3  <  99>  557.240  41.570
    93 MAŁYS DOMINIK                   1   77                 15:03:07     1285.34 171.59   6  <  94>  556.700   0.000
    94 MAŁYS DOMINIK                   1   59                 15:03:11     1285.14 173.43   7  < 101>  556.700   0.000
    95 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   48              G  15:00:21     1284.95 175.28  10  < 108>  552.980   0.000
    96 KOWALCZYK ROBERT                1   25              G  15:07:55     1284.33 177.12   8  < 105>  562.430   0.000
    97 DUDZIAK KAROL                   1    7              G  14:57:48     1284.25 178.97   6  < 109>  549.400   0.000
    98 LIS MARIAN                      1    2              G  15:03:58     1283.90 180.81   5  < 102>  557.170  41.020
    99 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              G  15:04:06     1283.67 182.66   4          557.240  40.930
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   100 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              G  15:05:18     1283.60 184.50   5          558.750  40.830
   101 MAŁYS DOMINIK                   1   97                 15:03:45     1283.46 186.35   8          556.700   0.000
   102 LIS MARIAN                      1    4              G  15:04:31     1282.28 188.19   6          557.170   0.000
   103 JANKOWSKI JAN                   1   28              G  15:03:50     1281.35 190.04   4          555.890  40.560
   104 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1    7              G  15:04:46     1280.57 191.88   5  < 106>  556.750  40.460
   105 KOWALCZYK ROBERT                1   57                 15:09:19     1280.24 193.73   9  < 107>  562.430   0.000
   106 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   11                 15:05:04     1279.69 195.57   6          556.750   0.000
   107 KOWALCZYK ROBERT                1   39              G  15:09:46     1278.93 197.42  10          562.430   0.000
   108 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   60                 15:02:23     1278.91 199.26  11          552.980   0.000
   109 DUDZIAK KAROL                   1    1              G  14:59:42     1278.57 201.11   7          549.400   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   110 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   56                 15:06:24     1277.45   0.00  16          557.480   0.000
   111 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   69                 15:06:29     1277.21   0.00  17          557.480   0.000
   112 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   54              G  15:06:07     1276.61   0.00   7          556.750   0.000
   113 JANKOWSKI JERZY                 1   51                 15:09:18     1275.87   0.00  10          560.490   0.000
   114 JANKOWSKI JERZY                 1   39              G  15:09:21     1275.73   0.00  11          560.490   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              




                                                     

                   PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-3 z dnia 12.06.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  333.230 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   635                           
      5.Ilość konkursów.......................:  127                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1236.75                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1119.95                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,27,30                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,56,42                         
     10.Czas trwania konkursu.................:29 min. 12 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EZmigrod 1 Całośc [ 4]F                                                
            Lot do MP w kat.A, B.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   20   |  635   |  127  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  635   |  127  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  7. Lot do MP w kat.A, B.
                                          z lotu HALLE-3, w dniu 12.06.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   63                 10:27:30     1236.75   1.57  50- 18-  6  330.830  30.000
     1 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G  10:27:30     1236.75   1.57   2  <   6>  330.830  30.000
     3 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   97                 10:31:30     1232.89   4.72  63- 18-  6  334.730  29.840
     4 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   27              G  10:31:36     1232.44   6.30   2  <  14>  334.730  29.760
     5 MAŁYS DOMINIK                   1   20              G  10:31:38     1230.30   7.87  59- 11-  6  334.190  29.680
     6 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   79                 10:30:37     1222.50   9.45   3  <   7>  330.830  29.600
     7 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   52                 10:32:51     1212.50  11.02   4  <  20>  330.830  29.520
     8 LIS MARIAN                      1   35              G  10:37:41     1207.17  12.60  33-  7-  6  335.210  29.440
     9 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    3              G  10:38:04     1205.65  14.17  22-  5-  5  335.250  29.370
    10 KOWALCZYK ROBERT                1   87                 10:40:50     1205.31  15.75  43-  6-  6  338.490  29.290
    11 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   27              G  10:38:40     1203.05  17.32   2  <  58>  335.250  29.210
    12 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   26              G  10:42:07     1200.89  18.90  12-  7-  6  338.790  29.130
    13 JANKOWSKI JERZY                 1   29              G  10:42:32     1191.47  20.47  34-  9-  6  336.630  29.050
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  118                 10:41:21     1189.73  22.05   3  <  17>  334.730  28.970
    15 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   12              G  10:41:48     1189.50  23.62  13-  3-  3  335.200  28.890
    16 DUDZIAK KAROL                   1   67                 10:34:58     1189.45  25.20  28-  3-  3  327.060  28.810
    17 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   65                 10:41:33     1188.88  26.77   4  <  25>  334.730  28.730
    18 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G  10:45:51     1184.15  28.35   2  <  21>  338.490  28.650
    19 JANKOWSKI JERZY                 1    2              G  10:45:24     1179.50  29.92   2  <  84>  336.630  28.570
    20 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G  10:40:33     1179.22  31.50   5  <  23>  330.830  28.490
    21 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G  10:47:16     1178.31  33.07   3  <  29>  338.490  28.410
    22 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   27              G  10:41:50     1175.23  34.65  36- 13-  6  331.220  28.330
    23 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   51                 10:41:37     1174.75  36.22   6  <  36>  330.830  28.250
    24 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G  10:44:51     1173.21  37.80   2  <  37>  334.190  28.170
    25 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   37              G  10:45:41     1171.68  39.37   5  <  26>  334.730  28.100
    26 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   34              G  10:45:43     1171.55  40.94   6  <  34>  334.730  28.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    3              G  10:49:17     1171.14  42.52   2  <  28>  338.790  27.940
    28 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    4              G  10:49:21     1170.87  44.09   3  <  33>  338.790  27.860
    29 KOWALCZYK ROBERT                1   79                 10:49:10     1170.57  45.67   4  <  83>  338.490  27.780
    30 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G  10:45:28     1170.43  47.24  22-  3-  3  334.120  27.700
    31 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   54                 10:43:18     1169.15  48.82   2  <  32>  331.220  27.620
    32 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   17              G  10:43:19     1169.08  50.39   3  <  38>  331.220  27.540
    33 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   31              G  10:49:55     1168.58  51.97   4  <  47>  338.790  27.460
    34 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   82                 10:46:51     1166.92  53.54   7  <  45>  334.730   0.000
    35 DUDZIAK KAROL                   1   28              G  10:40:40     1165.30  55.12   2  <  39>  327.060  27.300
    36 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   81                 10:44:15     1163.87  56.69   7  <  40>  330.830   0.000
    37 MAŁYS DOMINIK                   1   41              G  10:47:11     1163.68  58.27   3  <  44>  334.190  27.140
    38 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                 10:44:39     1163.60  59.84   4  <  48>  331.220  27.060
    39 DUDZIAK KAROL                   1   49              G  10:41:13     1163.02  61.42   3          327.060  26.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   71                 10:45:03     1160.60  62.99   8  <  42>  330.830   0.000
    41 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   50              G  10:48:20     1160.08  64.57  35-  2-  2  334.490  26.830
    42 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   69                 10:45:11     1160.06  66.14   9  <  52>  330.830   0.000
    43 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   42              G  10:49:05     1159.94  67.72  29-  7-  6  335.320  26.670
    44 MAŁYS DOMINIK                   1   10              G  10:48:13     1159.51  69.29   4  <  53>  334.190  26.590
    45 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  107                 10:48:43     1159.37  70.87   8  <  57>  334.730   0.000
    46 JANKOWSKI JAN                   1    6              G  10:46:42     1159.02  72.44  33-  3-  3  332.290  26.430
    47 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    5              G  10:52:30     1158.26  74.02   5  <  49>  338.790  26.350
    48 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   23              G  10:46:13     1157.24  75.59   5  <  60>  331.220  26.270
    49 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   13              G  10:53:37     1153.85  77.17   6  <  56>  338.790  26.190
    50 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              G  10:50:37     1153.82  78.74   2  <  51>  335.320  26.110
    51 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   32              G  10:50:44     1153.36  80.31   3  <  63>  335.320  26.030
    52 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   55                 10:47:08     1152.18  81.89  10  <  55>  330.830   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G  10:50:07     1151.92  83.46   5  <  75>  334.190  25.870
    54 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   64              G  10:50:24     1151.83  85.04   2          334.490  25.790
    55 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   67                 10:47:23     1151.18  86.61  11  <  72>  330.830   0.000
    56 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   15              G  10:54:26     1150.65  88.19   7          338.790   0.000
    57 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   50              G  10:51:30     1148.30  89.76   9  <  59>  334.730   0.000
    58 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   35              G  10:52:02     1147.99  91.34   3  <  74>  335.250  25.480
    59 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   49              G  10:51:48     1147.12  92.91  10  <  64>  334.730   0.000
    60 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   34              G  10:48:48     1146.88  94.49   6  <  68>  331.220  25.320
    61 LIS MARIAN                      1   36              G  10:52:37     1145.56  96.06   2  <  66>  335.210  25.240
    62 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   67                 10:50:12     1145.21  97.64  45-  7-  6  332.340  25.160
    63 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   38              G  10:52:49     1145.15  99.21   4  <  65>  335.320  25.080
    64 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   21              G  10:52:55     1142.75 100.79  11  <  71>  334.730   0.000
    65 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              G  10:53:27     1142.68 102.36   5  <  67>  335.320  24.920
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    66 LIS MARIAN                      1    2              G  10:53:22     1142.63 103.94   3  <  96>  335.210  24.840
    67 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              G  10:53:42     1141.71 105.51   6  <  82>  335.320  24.760
    68 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G  10:50:33     1139.98 107.09   7  <  69>  331.220   0.000
    69 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   33              G  10:50:36     1139.78 108.66   8  <  70>  331.220   0.000
    70 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   61                 10:50:57     1138.41 110.24   9  <  78>  331.220   0.000
    71 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   92                 10:54:03     1138.34 111.81  12  <  98>  334.730   0.000
    72 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   33              G  10:50:38     1138.31 113.39  12  <  73>  330.830   0.000
    73 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   66                 10:50:45     1137.85 114.96  13  <  79>  330.830   0.000
    74 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    4              G  10:54:42     1137.60 116.54   4  < 111>  335.250  24.210
    75 MAŁYS DOMINIK                   1   42              G  10:53:56     1136.96 118.11   6  <  90>  334.190  24.130
    76 MAŁYS HENRYK                    1   45              G  10:50:11     1136.52 119.69  41-  4-  4  329.800  24.050
    77 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   40              G  10:52:32     1136.08 121.26   2  <  87>  332.340  23.970
    78 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              G  10:51:34     1136.00 122.83  10  <  89>  331.220   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    7              G  10:51:17     1135.77 124.41  14  <  80>  330.830   0.000
    80 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    2              G  10:51:19     1135.64 125.98  15  <  81>  330.830   0.000
    81 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              G  10:51:22     1135.44 127.56  16  < 105>  330.830   0.000
    82 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   34              G  10:55:21     1135.33 129.13   7          335.320   0.000
    83 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G  10:58:29     1134.03 130.71   5  <  85>  338.490  23.490
    84 JANKOWSKI JERZY                 1   39              G  10:56:55     1133.75 132.28   3  <  86>  336.630  23.410
    85 KOWALCZYK ROBERT                1    8              G  10:58:38     1133.46 133.86   6          338.490  23.330
    86 JANKOWSKI JERZY                 1    7              G  10:57:08     1132.93 135.43   4  < 106>  336.630  23.250
    87 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   73                 10:53:21     1132.91 137.01   3  <  94>  332.340  23.170
    88 MAŁYS HENRYK                    1   72                 10:51:11     1132.62 138.58   2  <  91>  329.800  23.100
    89 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   11              G  10:52:30     1132.38 140.16  11  < 117>  331.220   0.000
    90 MAŁYS DOMINIK                   1   61                 10:55:10     1132.21 141.73   7  <  92>  334.190   0.000
    91 MAŁYS HENRYK                    1    3              G  10:51:23     1131.84 143.31   3  < 118>  329.800  22.860
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    92 MAŁYS DOMINIK                   1   72                 10:55:17     1131.76 144.88   8  <  95>  334.190   0.000
    93 JANKOWSKI JAN                   1   16              G  10:53:37     1131.71 146.46   2  < 127>  332.290  22.700
    94 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    3              G  10:53:41     1131.63 148.03   4  <  99>  332.340  22.620
    95 MAŁYS DOMINIK                   1   12              G  10:55:20     1131.57 149.61   9  < 101>  334.190   0.000
    96 LIS MARIAN                      1   22              G  10:56:32     1130.43 151.18   4  < 119>  335.210  22.460
    97 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   37              G  10:55:41     1129.99 152.76   2  < 110>  334.120  22.380
    98 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   69                 10:56:19     1129.64 154.33  13  < 100>  334.730   0.000
    99 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   47              G  10:54:13     1129.58 155.91   5  < 112>  332.340  22.220
   100 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   26              G  10:56:22     1129.45 157.48  14  < 115>  334.730   0.000
   101 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G  10:55:59     1129.08 159.06  10  < 102>  334.190   0.000
   102 MAŁYS DOMINIK                   1   75                 10:56:01     1128.96 160.63  11          334.190   0.000
   103 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              G  10:56:59     1128.68 162.20   2  < 109>  335.200  21.900
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   104 ŁUKAWY JAN                      1    2              G  10:51:49     1128.65 163.78  16-  1-  1  329.360  21.830
   105 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   78                 10:53:13     1128.28 165.35  17  < 123>  330.830   0.000
   106 JANKOWSKI JERZY                 1   55                 10:58:22     1128.24 166.93   5  < 107>  336.630  21.670
   107 JANKOWSKI JERZY                 1   45              G  10:58:24     1128.12 168.50   6  < 108>  336.630  21.590
   108 JANKOWSKI JERZY                 1   42              G  10:58:26     1127.99 170.08   7  < 113>  336.630   0.000
   109 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   22              G  10:57:38     1126.22 171.65   3          335.200  21.430
   110 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              G  10:56:56     1125.24 173.23   3          334.120  21.350
   111 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   24              G  10:58:07     1124.56 174.80   5          335.250  21.270
   112 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    4              G  10:55:34     1124.42 176.38   6  < 124>  332.340  21.190
   113 JANKOWSKI JERZY                 1   58                 10:59:31     1123.91 177.95   8  < 114>  336.630   0.000
   114 JANKOWSKI JERZY                 1   19              G  10:59:34     1123.72 179.53   9          336.630   0.000
   115 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   87                 10:57:58     1123.38 181.10  15  < 116>  334.730   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   116 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   53                 10:57:59     1123.32 182.68  16  < 121>  334.730   0.000
   117 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   57                 10:54:53     1123.22 184.25  12  < 126>  331.220   0.000
   118 MAŁYS HENRYK                    1   67                 10:53:42     1122.92 185.83   4          329.800  20.710
   119 LIS MARIAN                      1   13              G  10:58:35     1122.67 187.40   5  < 120>  335.210  20.630
   120 LIS MARIAN                      1    1              G  10:58:36     1122.61 188.98   6  < 125>  335.210  20.560
   121 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    2              G  10:58:18     1122.13 190.55  17  < 122>  334.730   0.000
   122 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   70                 10:58:19     1122.06 192.13  18          334.730   0.000
   123 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   10              G  10:55:12     1120.70 193.70  18          330.830   0.000
   124 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   65                 10:56:33     1120.69 195.28   7          332.340   0.000
   125 LIS MARIAN                      1   24              G  10:59:09     1120.54 196.85   7          335.210   0.000
   126 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G  10:55:40     1120.25 198.43  13          331.220   0.000
   127 JANKOWSKI JAN                   1   41              G  10:56:42     1119.95 200.00   3          332.290  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   128 LIS MARIAN                      1    7              G  10:59:21     1119.79   0.00   8          335.210   0.000
   129 KOWALCZYK ROBERT                1   63                 11:02:17     1119.78   0.00   7          338.490   0.000
   130 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   60                 10:57:03     1118.80   0.00   8          332.340   0.000
   131 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    9              G  10:58:58     1117.58   0.00   4          334.120   0.000
   132 DUDZIAK KAROL                   1   34              G  10:52:39     1117.58   0.00   4          327.060   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------           




                                                   


                 PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-2 z dnia 05.06.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  333.590 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   19                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   541                           
      5.Ilość konkursów.......................:  109                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1232.22                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1127.11                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,13,29                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,45,35                         
     10.Czas trwania konkursu.................:32 min.  6 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EZmigrod 1 Całośc [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   19   |  541   |  109  |20.15|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   19   |  541   |  109  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
                                          z lotu HALLE-2, w dniu 05.06.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G  11:13:29     1232.22   1.85  42- 11-  6  330.830  30.000
     2 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G  11:20:43     1227.67   3.70  27- 12-  6  338.490  29.910
     3 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   27              G  11:19:28     1219.57   5.55  62- 11-  6  334.730  29.810
     4 JANKOWSKI JERZY                 1   29              G  11:22:35     1212.72   7.39  33-  7-  6  336.630  29.720
     5 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              G  11:18:31     1210.97   9.24  26- 10-  6  331.220  29.630
     6 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G  11:24:36     1210.62  11.09   2  <   9>  338.490  29.540
     7 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              G  11:22:03     1209.89  12.94  13-  5-  5  335.200  29.440
     8 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G  11:18:55     1209.20  14.79   2  <  27>  331.220  29.350
     9 KOWALCZYK ROBERT                1   60                 11:25:03     1208.68  16.64   3  <  22>  338.490  29.260
    10 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G  11:24:21     1205.05  18.48   2  <  13>  336.630  29.170
    11 MAŁYS DOMINIK                   1   12              G  11:22:26     1204.58  20.33  43- 10-  6  334.190  29.070
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   63                 11:20:21     1201.49  22.18   2  <  18>  330.830  28.980
    13 JANKOWSKI JERZY                 1    5              G  11:25:22     1200.68  24.03   3  <  23>  336.630  28.890
    14 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G  11:24:34     1199.43  25.88  22-  6-  6  335.320  28.800
    15 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  107                 11:24:52     1196.03  27.73   2  <  24>  334.730  28.700
    16 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   31              G  11:28:18     1195.87  29.57  15-  7-  6  338.790  28.610
    17 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    3              G  11:25:30     1195.19  31.42  20-  3-  3  335.250  28.520
    18 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   66                 11:22:23     1192.68  33.27   3  <  19>  330.830  28.430
    19 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   79                 11:22:27     1192.40  35.12   4  <  44>  330.830  28.330
    20 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   39              G  11:23:56     1191.47  36.97  30-  3-  3  332.340  28.240
    21 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    5              G  11:26:49     1189.60  38.82   2  <  91>  335.250  28.150
    22 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G  11:29:38     1189.21  40.67   4  <  47>  338.490  28.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 JANKOWSKI JERZY                 1   42              G  11:28:40     1186.71  42.51   4  <  33>  336.630  27.960
    24 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   66                 11:27:19     1185.65  44.36   3  <  35>  334.730  27.870
    25 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   10              G  11:30:48     1185.41  46.21   2  <  29>  338.790  27.780
    26 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G  11:27:44     1182.00  48.06   2  <  57>  334.190  27.690
    27 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   62                 11:25:30     1180.82  49.91   3  <  34>  331.220  27.590
    28 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   61              G  11:28:36     1179.44  51.76  32-  6-  6  334.490  27.500
    29 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   15              G  11:32:45     1177.38  53.60   3  <  61>  338.790  27.410
    30 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   11                 11:29:06     1177.37  55.45   2  <  76>  334.490  27.310
    31 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              G  11:30:07     1175.66  57.30   2  <  54>  335.200  27.220
    32 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              G  11:30:24     1174.91  59.15   2  <  38>  335.320  27.130
    33 JANKOWSKI JERZY                 1    7              G  11:31:53     1173.40  61.00   5  <  43>  336.630  27.040
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   17              G  11:28:06     1169.98  62.85   4  <  42>  331.220  26.940
    35 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   37              G  11:31:26     1168.61  64.70   4  <  45>  334.730  26.850
    36 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   67                 11:29:25     1168.50  66.54   2  <  59>  332.340  26.760
    37 JANKOWSKI JAN                   1   28              G  11:29:33     1167.77  68.39  32-  4-  4  332.290  26.670
    38 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   32              G  11:33:18     1163.09  70.24   3  <  94>  335.320  26.570
    39 DUDZIAK KAROL                   1   49              G  11:26:18     1162.67  72.09  21-  1-  1  327.060  26.480
    40 JANKOWSKI JAN                   1   30              G  11:30:53     1162.33  73.94   2  <  71>  332.290  26.390
    41 LIS MARIAN                      1    2              G  11:33:25     1162.24  75.79  34-  5-  5  335.210  26.300
    42 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   52                 11:30:14     1161.23  77.63   5  <  49>  331.220  26.200
    43 JANKOWSKI JERZY                 1   51                 11:35:06     1160.39  79.48   6  <  87>  336.630  26.110
    44 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   58                 11:30:12     1159.99  81.33   5  <  46>  330.830  26.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  105                 11:33:41     1159.51  83.18   5  <  48>  334.730  25.930
    46 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   81                 11:30:21     1159.38  85.03   6  <  52>  330.830  25.830
    47 KOWALCZYK ROBERT                1   57                 11:37:07     1158.75  86.88   5  <  58>  338.490  25.740
    48 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   49              G  11:34:00     1158.24  88.72   6  <  50>  334.730  25.650
    49 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   53                 11:31:33     1155.89  90.57   6  <  65>  331.220  25.560
    50 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   74                 11:34:43     1155.37  92.42   7  <  68>  334.730   0.000
    51 LIS MARIAN                      1    1              G  11:35:09     1155.30  94.27   2  <  92>  335.210  25.370
    52 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   70                 11:31:24     1155.13  96.12   7  <  53>  330.830   0.000
    53 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   44              G  11:31:50     1153.39  97.97   8  <  62>  330.830   0.000
    54 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              G  11:35:52     1152.42  99.82   3  <  55>  335.200  25.090
    55 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   12              G  11:35:54     1152.29 101.66   4  <  85>  335.200  25.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 MAŁYS HENRYK                    1   68                 11:31:14     1152.21 103.51  41-  2-  2  329.800  24.910
    57 MAŁYS DOMINIK                   1   18              G  11:35:18     1151.19 105.36   3  <  60>  334.190  24.810
    58 KOWALCZYK ROBERT                1   25              G  11:39:18     1150.15 107.21   6  <  80>  338.490  24.720
    59 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   46              G  11:34:04     1149.70 109.06   3          332.340  24.630
    60 MAŁYS DOMINIK                   1   72                 11:35:41     1149.67 110.91   4  <  66>  334.190  24.540
    61 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    3              G  11:39:46     1149.35 112.75   4  <  63>  338.790  24.440
    62 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   51                 11:33:02     1148.58 114.60   9  <  64>  330.830   0.000
    63 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   13              G  11:40:00     1148.44 116.45   5  <  82>  338.790  24.260
    64 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   33              G  11:33:05     1148.38 118.30  10  <  70>  330.830   0.000
    65 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   54                 11:33:34     1147.81 120.15   7  <  78>  331.220   0.000
    66 MAŁYS DOMINIK                   1    6              G  11:36:15     1147.43 122.00   5  <  67>  334.190  23.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 MAŁYS DOMINIK                   1   76                 11:36:19     1147.17 123.84   6  <  89>  334.190  23.890
    68 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   46              G  11:36:48     1147.12 125.69   8  <  81>  334.730   0.000
    69 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   35              G  11:34:13     1146.06 127.54   6-  1-  1  331.460  23.700
    70 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   36              G  11:33:42     1145.93 129.39  11          330.830   0.000
    71 JANKOWSKI JAN                   1   43              G  11:35:04     1145.56 131.24   3  <  79>  332.290  23.520
    72 JAKÓB BRONISŁAW                 1   44              G  11:37:56     1145.38 133.09  23-  4-  4  335.520  23.430
    73 JAKÓB BRONISŁAW                 1   27              G  11:37:59     1145.19 134.94   2  <  74>  335.520  23.330
    74 JAKÓB BRONISŁAW                 1   19              G  11:38:01     1145.05 136.78   3  < 107>  335.520  23.240
    75 ŁUKAWY JAN                      1    2              G  11:32:42     1144.80 138.63  19-  1-  1  329.360  23.150
    76 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   53              G  11:37:13     1144.66 140.48   3  <  76>  334.490  23.060
    76 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   50              G  11:37:13     1144.66 140.48   4  <  88>  334.490  23.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    78 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   27              G  11:34:36     1143.72 144.18   8  <  84>  331.220   0.000
    79 JANKOWSKI JAN                   1   48              G  11:35:51     1142.48 146.03   4          332.290  22.780
    80 KOWALCZYK ROBERT                1   29              G  11:41:30     1141.62 147.87   7  <  83>  338.490   0.000
    81 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   69                 11:38:15     1141.45 149.72   9  <  96>  334.730   0.000
    82 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   26              G  11:42:04     1140.45 151.57   6  < 109>  338.790  22.500
    83 KOWALCZYK ROBERT                1   76                 11:41:51     1140.27 153.42   8  < 101>  338.490   0.000
    84 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   57                 11:35:29     1140.24 155.27   9  <  99>  331.220   0.000
    85 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   49              G  11:39:24     1138.59 157.12   5          335.200  22.220
    86 MAŁYS HENRYK                    1   60                 11:34:54     1137.63 158.96   2          329.800  22.130
    87 JANKOWSKI JERZY                 1    9              G  11:40:56     1137.52 160.81   7          336.630   0.000
    88 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   64              G  11:39:10     1137.08 162.66   5  < 105>  334.490  21.940
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    89 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G  11:38:57     1136.89 164.51   7  <  90>  334.190   0.000
    90 MAŁYS DOMINIK                   1   61                 11:38:59     1136.77 166.36   8  <  95>  334.190   0.000
    91 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    4              G  11:39:59     1136.51 168.21   3          335.250  21.670
    92 LIS MARIAN                      1    7              G  11:40:01     1136.24 170.06   3  <  93>  335.210  21.570
    93 LIS MARIAN                      1   23              G  11:40:04     1136.05 171.90   4  < 103>  335.210  21.480
    94 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              G  11:40:10     1136.04 173.75   4  <  97>  335.320  21.390
    95 MAŁYS DOMINIK                   1   75                 11:39:17     1135.61 175.60   9  < 106>  334.190   0.000
    96 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   15              G  11:39:48     1135.45 177.45  10  < 100>  334.730   0.000
    97 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   62                 11:40:28     1134.88 179.30   5  <  98>  335.320  21.110
    98 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              G  11:40:54     1133.22 181.15   6          335.320  21.020
    99 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   22              G  11:37:23     1132.83 182.99  10          331.220   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   100 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    8              G  11:40:32     1132.63 184.84  11          334.730   0.000
   101 KOWALCZYK ROBERT                1   69                 11:44:03     1131.88 186.69   9  < 102>  338.490   0.000
   102 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G  11:44:07     1131.63 188.54  10  < 104>  338.490   0.000
   103 LIS MARIAN                      1   36              G  11:41:24     1130.94 190.39   5          335.210  20.560
   104 KOWALCZYK ROBERT                1   67                 11:44:20     1130.81 192.24  11  < 108>  338.490   0.000
   105 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   77              G  11:41:00     1130.03 194.09   6          334.490  20.370
   106 MAŁYS DOMINIK                   1   65                 11:40:53     1129.47 195.93  10          334.190   0.000
   107 JAKÓB BRONISŁAW                 1   12              G  11:42:12     1128.94 197.78   4          335.520  20.190
   108 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G  11:45:08     1127.80 199.63  12          338.490   0.000
   109 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    5              G  11:45:35     1127.11 201.48   7          338.790   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   110 MAŁYS DOMINIK                   1   45              G  11:41:34     1126.86   0.00  11          334.190   0.000
   111 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   65                 11:40:03     1126.39   0.00   4          332.340   0.000
   112 DUDZIAK KAROL                   1   64                 11:35:35     1125.53   0.00   2          327.060   0.000
   113 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   65                 11:39:06     1124.89   0.00  12          330.830   0.000
   114 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    2              G  11:39:07     1124.83   0.00  13          330.830   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                           


                                               


                  PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-2 z dnia 29.05.16                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  556.620 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   18                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   580                           
      5.Ilość konkursów.......................:  116                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   849.02                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   490.95                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:19,02,27                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,04,03                         
     10.Czas trwania konkursu.................:7 godz. 50 min. 11 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EZmigrod 1 Całośc [ 4]F                                                
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   18   |  580   |  116  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   18   |  580   |  116  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                   Lista konkursowa nr  5. Lot do MP w kat.B, C.
                                         z lotu MINDEN-2, w dniu 29.05.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G  19:02:27      849.02   1.72  61- 11-  5  562.430  50.000
     2 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   10              G  19:16:40      825.74   3.45  19-  5-  5  558.750  49.910
     3 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   66              G  19:48:49      785.46   5.17  47- 15-  5  556.750  49.830
     4 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   52                 19:54:20      772.75   6.90  35- 12-  5  552.000  49.740
     5 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   17              G  20:07:41      758.57   8.62   2  <   6>  552.000  49.650
     6 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   27              G  20:16:18    20:22:28  10.34   3  <   8>  552.000  49.570
     7 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   11              G  20:19:13    20:24:04  12.07  34-  9-  5  552.980  49.480
     8 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   53                 20:18:34    20:24:44  13.79   4  <  13>  552.000  49.390
     9 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              G  20:39:46    20:36:56  15.52   2  <  67>  558.750  49.300
    10 JAKÓB BRONISŁAW                 1    9              G  20:43:55    20:42:25  17.24  37-  6-  5  557.750  49.220
    11 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   32              G  20:43:16    20:42:26  18.97  31-  7-  5  557.240  49.130
    12 MAŁYS DOMINIK                   1   72                 20:44:34    20:44:28  20.69  81- 21-  5  556.700  49.040
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   55                 20:45:18    20:51:28  22.41   5  <  19>  552.000  48.960
    14 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   35              G  20:53:45    20:56:41  24.14  11-  2-  2  554.420  48.870
    15 MAŁYS DOMINIK                   1   55                 21:01:12    21:01:05  25.86   2  <  20>  556.700  48.780
    16 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    9              G  20:57:26    21:02:17  27.59   2  <  34>  552.980  48.700
    17 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    5              G  21:03:30    21:03:31  29.31  28-  5-  5  556.610  48.610
    18 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   27              G  21:11:25    21:10:16  31.03  54- 14-  5  557.480  48.520
    19 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   54                 21:21:35    21:27:44  32.76   6  <  40>  552.000   0.000
    20 MAŁYS DOMINIK                   1   78                 21:41:29    21:41:23  34.48   3  <  21>  556.700  48.350
    21 MAŁYS DOMINIK                   1   75                  4:55:41  2   4:55:35  36.21   4  <  33>  556.700  48.260
    22 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   50              G   4:59:03  2   4:58:53  37.93   2  <  28>  556.750  48.170
    23 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G   5:13:53  2   5:06:08  39.66   2  <  36>  562.430  48.090
    24 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   82                  5:11:55  2   5:10:46  41.38   2  <  29>  557.480  48.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 JANKOWSKI JERZY                 1   18              G   5:35:30  2   5:30:20  43.10  20-  4-  4  560.490  47.910
    26 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              G   5:32:31  2   5:31:41  44.83   2  <  35>  557.240  47.830
    27 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   29              G   5:44:45  2   5:33:20  46.55  18-  2-  2  565.180  47.740
    28 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   58              G   5:45:03  2   5:44:53  48.28   3  <  30>  556.750  47.650
    29 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   69                  5:47:20  2   5:46:11  50.00   3  <  31>  557.480  47.570
    30 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   52              G   5:49:41  2   5:49:31  51.72   4  <  32>  556.750  47.480
    31 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   23              G   5:54:24  2   5:53:15  53.45   4  <  39>  557.480  47.390
    32 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   78              G   5:56:23  2   5:56:13  55.17   5  <  47>  556.750  47.300
    33 MAŁYS DOMINIK                   1   53                  6:01:45  2   6:01:38  56.90   5  <  38>  556.700  47.220
    34 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    1              G   5:58:43  2   6:03:34  58.62   3  <  41>  552.980  47.130
    35 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   12              G   6:05:23  2   6:04:34  60.34   3  <  51>  557.240  47.040
    36 KOWALCZYK ROBERT                1   25              G   6:14:09  2   6:06:24  62.07   3  <  37>  562.430  46.960
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 KOWALCZYK ROBERT                1   79                  6:16:05  2   6:08:20  63.79   4  <  43>  562.430  46.870
    38 MAŁYS DOMINIK                   1   77                  6:10:05  2   6:09:59  65.52   6  <  44>  556.700   0.000
    39 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  115                  6:11:41  2   6:10:32  67.24   5  <  50>  557.480  46.700
    40 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              G   6:04:39  2   6:10:49  68.97   7  <  69>  552.000   0.000
    41 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   17              G   6:06:55  2   6:11:46  70.69   4  <  55>  552.980  46.520
    42 JANKOWSKI JERZY                 1   29              G   6:19:40  2   6:14:31  72.41   2  <  59>  560.490  46.430
    43 KOWALCZYK ROBERT                1   76                  6:26:17  2   6:18:32  74.14   5  <  66>  562.430  46.350
    44 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G   6:21:09  2   6:21:02  75.86   7  <  45>  556.700   0.000
    45 MAŁYS DOMINIK                   1   15              G   6:21:21  2   6:21:14  77.59   8  <  49>  556.700   0.000
    46 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   18              G   6:23:21  2   6:23:22  79.31   2  <  65>  556.610  46.090
    47 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   79              G   6:24:46  2   6:24:35  81.03   6  <  48>  556.750   0.000
    48 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   51              G   6:25:14  2   6:25:04  82.76   7  <  58>  556.750   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 MAŁYS DOMINIK                   1   60                  6:25:42  2   6:25:35  84.48   9  <  54>  556.700   0.000
    50 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   67                  6:28:51  2   6:27:42  86.21   6  <  61>  557.480   0.000
    51 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              G   6:29:54  2   6:29:04  87.93   4  <  78>  557.240  45.650
    52 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   13              G   6:36:34  2   6:39:30  89.66   2          554.420  45.570
    53 JAKÓB BRONISŁAW                 1   37              G   6:41:18  2   6:39:47  91.38   2  <  62>  557.750  45.480
    54 MAŁYS DOMINIK                   1   76                  6:40:38  2   6:40:32  93.10  10  <  57>  556.700   0.000
    55 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   16              G   6:41:35  2   6:46:26  94.83   5  <  56>  552.980  45.300
    56 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   19              G   6:42:02  2   6:46:53  96.55   6  <  63>  552.980   0.000
    57 MAŁYS DOMINIK                   1   12              G   6:53:50  2   6:53:44  98.28  11  <  60>  556.700   0.000
    58 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   77              G   7:05:47  2   7:05:37 100.00   8  <  90>  556.750   0.000
    59 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G   7:11:14  2   7:06:04 101.72   3  < 111>  560.490  44.960
    60 MAŁYS DOMINIK                   1   20              G   7:08:03  2   7:07:56 103.45  12  <  64>  556.700   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  126                  7:11:04  2   7:09:55 105.17   7  <  77>  557.480   0.000
    62 JAKÓB BRONISŁAW                 1   11              G   7:13:14  2   7:11:44 106.90   3  <  68>  557.750  44.700
    63 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              G   7:08:13  2   7:13:04 108.62   7  <  71>  552.980   0.000
    64 MAŁYS DOMINIK                   1   54                  7:13:14  2   7:13:08 110.34  13  <  72>  556.700   0.000
    65 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    9              G   7:13:49  2   7:13:50 112.07   3  <  89>  556.610  44.430
    66 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G   7:27:32  2   7:19:47 113.79   6  <  70>  562.430   0.000
    67 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   12              G   7:22:44  2   7:19:53 115.52   3  <  82>  558.750  44.260
    68 JAKÓB BRONISŁAW                 1   42              G   7:21:47  2   7:20:17 117.24   4  <  87>  557.750  44.170
    69 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   39              G   7:14:09  2   7:20:19 118.97   8  <  86>  552.000   0.000
    70 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G   7:30:58  2   7:23:13 120.69   7  <  85>  562.430   0.000
    71 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              G   7:18:29  2   7:23:20 122.41   8  <  76>  552.980   0.000
    72 MAŁYS DOMINIK                   1    4              G   7:25:54  2   7:25:47 124.14  14  <  75>  556.700   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    4              G   7:26:33  2   7:27:28 125.86  20-  2-  2  555.940  43.740
    74 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   21              G   7:29:26  2   7:30:20 127.59   2          555.940  43.650
    75 MAŁYS DOMINIK                   1  104                  7:31:32  2   7:31:26 129.31  15  <  79>  556.700   0.000
    76 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G   7:27:10  2   7:32:01 131.03   9          552.980   0.000
    77 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    8              G   7:33:33  2   7:32:24 132.76   8  <  84>  557.480   0.000
    78 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              G   7:35:41  2   7:34:52 134.48   5  <  88>  557.240  43.300
    79 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G   7:35:36  2   7:35:29 136.21  16  <  80>  556.700   0.000
    80 MAŁYS DOMINIK                   1   64                  7:35:41  2   7:35:35 137.93  17  <  81>  556.700   0.000
    81 MAŁYS DOMINIK                   1   18              G   7:38:30  2   7:38:23 139.66  18  <  83>  556.700   0.000
    82 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              G   7:45:49  2   7:42:59 141.38   4  < 101>  558.750  42.960
    83 MAŁYS DOMINIK                   1   74                  7:43:42  2   7:43:35 143.10  19  < 107>  556.700   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    84 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   16              G   7:49:53  2   7:48:44 144.83   9  <  93>  557.480   0.000
    85 KOWALCZYK ROBERT                1   31              G   8:00:03  2   7:52:18 146.55   8  <  97>  562.430   0.000
    86 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   38              G   7:46:23  2   7:52:32 148.28   9  <  92>  552.000   0.000
    87 JAKÓB BRONISŁAW                 1   31              G   7:54:40  2   7:53:10 150.00   5  < 102>  557.750  42.520
    88 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    6              G   7:54:12  2   7:53:22 151.72   6  < 114>  557.240   0.000
    89 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    3              G   7:53:58  2   7:53:59 153.45   4  < 104>  556.610  42.350
    90 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   60              G   8:03:13  2   8:03:02 155.17   9  <  91>  556.750   0.000
    91 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   45              G   8:06:15  2   8:06:05 156.90  10  <  95>  556.750   0.000
    92 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    2              G   7:59:56  2   8:06:05 158.62  10  < 106>  552.000   0.000
    93 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   71                  8:08:04  2   8:06:55 160.34  10  <  94>  557.480   0.000
    94 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    4              G   8:08:26  2   8:07:17 162.07  11  < 100>  557.480   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    95 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1    7              G   8:07:35  2   8:07:25 163.79  11  <  96>  556.750   0.000
    96 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   55                  8:08:49  2   8:08:38 165.52  12  <  99>  556.750   0.000
    97 KOWALCZYK ROBERT                1   41              G   8:18:50  2   8:11:05 167.24   9  < 109>  562.430   0.000
    98 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   44              G   8:12:17  2   8:11:10 168.97  23-  1-  1  557.460  41.570
    99 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   18              G   8:19:48  2   8:19:38 170.69  13  < 103>  556.750   0.000
   100 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   28              G   8:23:41  2   8:22:32 172.41  12  < 105>  557.480   0.000
   101 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              G   8:27:30  2   8:24:40 174.14   5          558.750  41.300
   102 JAKÓB BRONISŁAW                 1   12              G   8:28:41  2   8:27:11 175.86   6          557.750   0.000
   103 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   31                  8:27:51  2   8:27:41 177.59  14  < 112>  556.750   0.000
   104 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              G   8:29:35  2   8:29:36 179.31   5          556.610  41.040
   105 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   40              G   8:30:53  2   8:29:44 181.03  13  < 108>  557.480   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   106 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   11              G   8:24:39  2   8:30:49 182.76  11  < 113>  552.000   0.000
   107 MAŁYS DOMINIK                   1   62                  8:34:09  2   8:34:02 184.48  20  < 115>  556.700   0.000
   108 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   20              G   8:35:40  2   8:34:31 186.21  14          557.480   0.000
   109 KOWALCZYK ROBERT                1   67                  8:46:37  2   8:38:52 187.93  10  < 110>  562.430   0.000
   110 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G   8:48:03  2   8:40:18 189.66  11          562.430   0.000
   111 JANKOWSKI JERZY                 1   10              G   8:47:15  2   8:42:05 191.38   4          560.490  40.430
   112 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   63              G   8:42:19  2   8:42:08 193.10  15          556.750   0.000
   113 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   22              G   8:41:27  2   8:47:37 194.83  12          552.000   0.000
   114 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   10              G   8:50:00  2   8:49:10 196.55   7          557.240   0.000
   115 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G   8:51:15  2   8:51:08 198.28  21          556.700   0.000
   116 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   43              G   9:04:03  2   8:52:38 200.00   2          565.180  40.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   117 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              G   8:50:01  2   8:56:11   0.00  13          552.000   0.000
   118 JANKOWSKI JERZY                 1   20              G   9:04:06  2   8:58:56   0.00   5          560.490   0.000
   119 JAKÓB BRONISŁAW                 1   19              G   9:01:54  2   9:00:23   0.00   7          557.750   0.000
   120 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   21              G   9:03:25  2   9:02:18   0.00   2          557.460   0.000
   121 DUDZIAK KAROL                   1    7              G   8:52:47  2   9:02:25   0.00  19-  0-  0  549.400   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              







                 PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-1 z dnia 22.05.16                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,25,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  556.420 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   22                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1063                           
      5.Ilość konkursów.......................:  213                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1048.50                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   888.29                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,12,24                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,46,04                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 33 min. 40 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EZmigrod 1 Całośc [ 4]F                                                
            Lot do MP w kat.B, C.                                               
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   22   | 1063   |  213  |20.04|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   22   | 1063   |  213  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                         z lotu MINDEN-1, w dniu 22.05.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   41              G  15:12:24     1048.50   0.94  78- 15-  5  552.980  50.000
     2 KOWALCZYK ROBERT                1   13              G  15:30:27     1031.13   1.88  75- 30-  5  562.430  49.950
     3 DUDZIAK KAROL                   1   49              G  15:17:56     1030.90   2.82  53- 11-  5  549.400  49.910
     4 KOWALCZYK ROBERT                1   79                 15:32:09     1027.93   3.76   2  <  15>  562.430  49.860
     5 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    7              G  15:24:09     1025.65   4.70   2  <  14>  552.980  49.810
     6 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   69                 15:36:41     1024.47   5.64  52-  6-  5  565.180  49.760
     7 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   10              G  15:24:48     1022.60   6.59  56- 28-  5  552.000  49.720
     8 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G  15:33:37     1021.64   7.53  33-  9-  5  560.490  49.670
     9 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G  15:26:47     1018.86   8.47   2  <  21>  552.000  49.620
    10 JANKOWSKI JERZY                 1   26              G  15:36:47     1015.78   9.41   2  <  20>  560.490  49.580
    11 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G  15:34:01     1013.83  10.35  35-  7-  5  556.610  49.530
    12 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   24              G  15:35:04     1013.44  11.29  35-  5-  5  557.460  49.480
    13 DUDZIAK KAROL                   1   27              G  15:28:35     1010.70  12.23   2  <  49>  549.400  49.430
    14 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   66                 15:32:30     1010.01  13.17   3  <  22>  552.980  49.390
    15 KOWALCZYK ROBERT                1   60                 15:42:19     1009.18  14.11   3  <  16>  562.430  49.340
    16 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G  15:42:25     1008.99  15.05   4  <  18>  562.430  49.290
    17 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   17              G  15:40:56     1005.07  15.99  25- 10-  5  558.750  49.250
    18 KOWALCZYK ROBERT                1   18              G  15:44:56     1004.46  16.93   5  <  25>  562.430  49.200
    19 ŁUKAWY JAN                      1   30              G  15:38:00      998.25  17.87  24-  4-  4  552.030  49.150
    20 JANKOWSKI JERZY                 1    4              G  15:46:34      998.08  18.81   3  <  40>  560.490  49.100
    21 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   61                 15:38:18      997.65  19.76   3  <  24>  552.000  49.060
    22 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   12              G  15:40:30      995.46  20.70   4  <  37>  552.980  49.010
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   12              G  15:46:26      995.22  21.64   2  <  36>  558.750  48.960
    24 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                 15:39:43      995.10  22.58   4  <  44>  552.000  48.920
    25 KOWALCZYK ROBERT                1   47              G  15:51:09      993.43  23.52   6  <  31>  562.430   0.000
    26 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   17              G  15:54:25      992.56  24.46   2  <  34>  565.180  48.820
    27 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   30              G  15:46:43      992.03  25.40  47- 11-  5  557.240  48.770
    28 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   82                 15:47:29      991.11  26.34 101- 13-  5  557.480  48.730
    29 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   32              G  15:47:22      990.88  27.28   2  <  51>  557.240  48.680
    30 KAZEK JAN                       1   23              G  15:42:15      990.02  28.22  45-  9-  5  551.690  48.630
    31 KOWALCZYK ROBERT                1   42              G  15:53:17      989.70  29.16   7  <  32>  562.430   0.000
    32 KOWALCZYK ROBERT                1   49              G  15:53:20      989.61  30.10   8  <  33>  562.430   0.000
    33 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G  15:53:32      989.27  31.04   9  <  39>  562.430   0.000
    34 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   34              G  15:56:44      988.54  31.98   3  <  38>  565.180  48.440
    35 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   27              G  15:50:11      986.37  32.93   2  <  47>  557.480  48.400
    36 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   35              G  15:51:53      985.65  33.87   3  <  43>  558.750  48.350
    37 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    1              G  15:46:09      985.44  34.81   5  <  45>  552.980  48.300
    38 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   23              G  16:00:02      982.87  35.75   4  <  63>  565.180  48.250
    39 KOWALCZYK ROBERT                1    6              G  15:57:22      982.64  36.69  10  <  41>  562.430   0.000
    40 JANKOWSKI JERZY                 1   28              G  15:56:31      980.71  37.63   4  <  46>  560.490  48.160
    41 KOWALCZYK ROBERT                1   76                 15:58:58      979.90  38.57  11  <  48>  562.430   0.000
    42 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   22              G  15:53:56      979.83  39.51   2  <  57>  557.460  48.070
    43 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   38              G  15:55:29      979.43  40.45   4  <  56>  558.750  48.020
    44 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   53                 15:48:48      979.07  41.39   5  <  55>  552.000  47.970
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   29              G  15:50:32      977.80  42.33   6  <  69>  552.980   0.000
    46 JANKOWSKI JERZY                 1    5              G  15:58:41      977.00  43.27   5  <  54>  560.490  47.880
    47 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   34              G  15:55:39      976.92  44.21   3  <  71>  557.480  47.830
    48 KOWALCZYK ROBERT                1   20              G  16:01:18      975.93  45.16  12  <  64>  562.430   0.000
    49 DUDZIAK KAROL                   1   23              G  15:49:27      973.34  46.10   3  <  58>  549.400  47.740
    50 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              G  15:57:03      973.01  47.04   2  <  67>  556.610  47.690
    51 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              G  15:57:54      972.67  47.98   3  <  62>  557.240  47.640
    52 JANKOWSKI JAN                   1   22              G  15:56:36      972.52  48.92  26-  1-  1  555.890  47.590
    53 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   75              G  15:57:44      972.09  49.86  68- 12-  5  556.750  47.550
    54 JANKOWSKI JERZY                 1    9              G  16:02:06      971.22  50.80   6  < 132>  560.490   0.000
    55 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              G  15:53:34      970.86  51.74   6  <  77>  552.000   0.000
    56 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    5              G  16:00:47      970.42  52.68   5  <  60>  558.750  47.410
    57 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    4              G  15:59:51      969.75  53.62   3  < 189>  557.460  47.360
    58 DUDZIAK KAROL                   1   12              G  15:51:35      969.67  54.56   4  <  86>  549.400  47.310
    59 MAŁYS DOMINIK                   1   72                 15:59:43      968.65  55.50 103- 20-  5  556.700  47.260
    60 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              G  16:02:10      968.09  56.44   6  <  74>  558.750   0.000
    61 LIS MARIAN                      1   35              G  16:01:21      966.72  57.38  41-  6-  5  557.170  47.170
    62 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   23              G  16:01:47      966.12  58.33   4  <  85>  557.240  47.120
    63 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   29              G  16:11:08      964.25  59.27   5  < 129>  565.180  47.080
    64 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G  16:08:19      964.19  60.21  13  <  65>  562.430   0.000
    65 KOWALCZYK ROBERT                1    3              G  16:09:03      962.98  61.15  14  <  76>  562.430   0.000
    66 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G  16:03:25      962.46  62.09   2  <  68>  556.700  46.930
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   27              G  16:03:20      962.44  63.03   3  <  87>  556.610  46.890
    68 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G  16:03:31      962.29  63.97   3  <  78>  556.700  46.840
    69 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   15              G  16:00:00      961.70  64.91   7  <  70>  552.980   0.000
    70 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   26              G  16:00:07      961.51  65.85   8  <  75>  552.980   0.000
    71 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   55                 16:04:48      961.50  66.79   4  <  90>  557.480  46.700
    72 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   64              G  16:04:05      961.43  67.73   2  <  73>  556.750  46.650
    73 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   70              G  16:04:07      961.38  68.67   3  <  89>  556.750  46.600
    74 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              G  16:06:33      960.79  69.61   7  <  80>  558.750   0.000
    75 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G  16:00:56      960.15  70.56   9  < 108>  552.980   0.000
    76 KOWALCZYK ROBERT                1   37              G  16:11:23      959.15  71.50  15  <  81>  562.430   0.000
    77 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   33              G  16:00:39      958.92  72.44   7  <  97>  552.000   0.000
    78 MAŁYS DOMINIK                   1  118                 16:05:48      958.51  73.38   4  <  88>  556.700  46.370
    79 LIS MARIAN                      1   42              G  16:08:05      955.56  74.32   2  < 146>  557.170  46.320
    80 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   22              G  16:09:46      955.51  75.26   8  < 128>  558.750   0.000
    81 KOWALCZYK ROBERT                1   69                 16:14:34      953.97  76.20  16  <  82>  562.430   0.000
    82 KOWALCZYK ROBERT                1   58                 16:14:46      953.65  77.14  17  <  95>  562.430   0.000
    83 KAZEK JAN                       1   18              G  16:04:00      952.83  78.08   2  <  92>  551.690  46.130
    84 MAŁYS HENRYK                    1   25              G  16:05:36      951.88  79.02  26-  6-  5  552.660  46.080
    85 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   10              G  16:12:25      948.63  79.96   5  <  94>  557.240  46.040
    86 DUDZIAK KAROL                   1   26              G  16:04:24      948.22  80.90   5  <  91>  549.400  45.990
    87 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G  16:12:11      947.93  81.84   4  < 104>  556.610  45.940
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    88 MAŁYS DOMINIK                   1   35              G  16:12:19      947.87  82.78   5  <  98>  556.700  45.900
    89 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   50              G  16:12:58      946.91  83.73   4  < 103>  556.750  45.850
    90 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    4              G  16:13:55      946.62  84.67   5  < 110>  557.480  45.800
    91 DUDZIAK KAROL                   1   14              G  16:05:57      945.69  85.61   6  <  96>  549.400   0.000
    92 KAZEK JAN                       1   39              G  16:08:23      945.67  86.55   3  < 100>  551.690  45.710
    93 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    3              G  16:13:13      945.13  87.49  61-  7-  5  555.940  45.660
    94 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              G  16:14:41      944.98  88.43   6  < 111>  557.240   0.000
    95 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G  16:20:28      944.52  89.37  18  < 115>  562.430   0.000
    96 DUDZIAK KAROL                   1    1              G  16:07:06      943.82  90.31   7  < 123>  549.400   0.000
    97 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   54                 16:09:58      943.64  91.25   8  < 101>  552.000   0.000
    98 MAŁYS DOMINIK                   1   78                 16:15:05      943.43  92.19   6  < 125>  556.700   0.000
    99 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   57                 16:14:37      942.88  93.13   2  < 105>  555.940  45.380
   100 KAZEK JAN                       1   24              G  16:10:52      941.67  94.07   4  < 134>  551.690  45.330
   101 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   20              G  16:11:30      941.18  95.01   9  < 102>  552.000   0.000
   102 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   62                 16:11:46      940.75  95.95  10  < 106>  552.000   0.000
   103 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   61              G  16:17:32      939.61  96.90   5  < 118>  556.750  45.190
   104 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              G  16:17:32      939.37  97.84   5  < 114>  556.610  45.140
   105 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    8              G  16:17:00      939.09  98.78   3  < 160>  555.940  45.090
   106 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   24              G  16:13:14      938.40  99.72  11  < 107>  552.000   0.000
   107 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    1              G  16:13:17      938.32 100.66  12  < 109>  552.000   0.000
   108 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              G  16:14:24      938.21 101.60  10  < 179>  552.980   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   109 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              G  16:13:26      938.08 102.54  13  < 120>  552.000   0.000
   110 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   13              G  16:19:36      937.57 103.48   6  < 143>  557.480   0.000
   111 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   15              G  16:19:59      936.56 104.42   7  < 112>  557.240   0.000
   112 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              G  16:20:14      936.17 105.36   8  < 144>  557.240   0.000
   113 MAŁYS HENRYK                    1   46              G  16:15:24      936.08 106.30   2  < 126>  552.660  44.720
   114 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   18              G  16:19:42      935.95 107.24   6  < 191>  556.610   0.000
   115 KOWALCZYK ROBERT                1   17              G  16:26:13      935.49 108.18  19  < 124>  562.430   0.000
   116 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   35              G  16:17:42      935.41 109.13  24-  1-  1  554.420  44.580
   117 ŁUKAWY JAN                      1    2              G  16:15:17      935.20 110.07   2  < 202>  552.030  44.530
   118 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   77              G  16:20:26      935.03 111.01   6  < 152>  556.750   0.000
   119 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    5              G  16:24:14      934.73 111.95  22-  2-  2  560.120  44.430
   120 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   57                 16:15:53      934.20 112.89  14  < 120>  552.000   0.000
   120 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    4              G  16:15:53      934.20 112.89  15  < 122>  552.000   0.000
   122 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   51                 16:16:03      933.93 114.77  16  < 130>  552.000   0.000
   123 DUDZIAK KAROL                   1   64                 16:13:26      933.67 115.71   8  < 137>  549.400   0.000
   124 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G  16:27:47      933.06 116.65  20  < 127>  562.430   0.000
   125 MAŁYS DOMINIK                   1   12              G  16:21:42      932.97 117.59   7  < 135>  556.700   0.000
   126 MAŁYS HENRYK                    1   17              G  16:17:26      932.87 118.53   3  < 172>  552.660  44.100
   127 KOWALCZYK ROBERT                1    4              G  16:28:18      932.26 119.47  21  < 131>  562.430   0.000
   128 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   10              G  16:24:44      931.66 120.41   9  < 147>  558.750   0.000
   129 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   51                 16:31:39      931.64 121.35   6          565.180   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   130 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   22              G  16:17:53      931.04 122.30  17  < 140>  552.000   0.000
   131 KOWALCZYK ROBERT                1   67                 16:29:09      930.94 123.24  22  < 133>  562.430   0.000
   132 JANKOWSKI JERZY                 1    2              G  16:27:05      930.92 124.18   7  < 138>  560.490   0.000
   133 KOWALCZYK ROBERT                1   21              G  16:29:16      930.77 125.12  23  < 136>  562.430   0.000
   134 KAZEK JAN                       1   28              G  16:18:18      929.87 126.06   5  < 153>  551.690  43.730
   135 MAŁYS DOMINIK                   1   84                 16:23:42      929.85 127.00   8  < 141>  556.700   0.000
   136 KOWALCZYK ROBERT                1   26              G  16:29:57      929.71 127.94  24  < 139>  562.430   0.000
   137 DUDZIAK KAROL                   1   15              G  16:15:59      929.64 128.88   9  < 169>  549.400   0.000
   138 JANKOWSKI JERZY                 1   20              G  16:28:10      929.25 129.82   8  < 174>  560.490   0.000
   139 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G  16:30:19      929.15 130.76  25  < 145>  562.430   0.000
   140 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   13              G  16:19:45      928.12 131.70  18  < 148>  552.000   0.000
   141 MAŁYS DOMINIK                   1   53                 16:24:56      927.94 132.64   9  < 142>  556.700   0.000
   142 MAŁYS DOMINIK                   1   49              G  16:25:34      926.96 133.58  10  < 151>  556.700   0.000
   143 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   18              G  16:26:41      926.53 134.52   7  < 159>  557.480   0.000
   144 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G  16:26:31      926.39 135.47   9  < 156>  557.240   0.000
   145 KOWALCZYK ROBERT                1   66                 16:32:35      925.68 136.41  26  < 171>  562.430   0.000
   146 LIS MARIAN                      1    3              G  16:27:03      925.46 137.35   3  < 166>  557.170  43.160
   147 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   31              G  16:29:24      924.47 138.29  10          558.750   0.000
   148 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G  16:22:41      923.57 139.23  19  < 149>  552.000   0.000
   149 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    2              G  16:22:44      923.49 140.17  20  < 150>  552.000   0.000
   150 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              G  16:22:49      923.36 141.11  21  < 157>  552.000   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   151 MAŁYS DOMINIK                   1   93                 16:27:55      923.35 142.05  11  < 154>  556.700   0.000
   152 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   51              G  16:27:59      923.33 142.99   7  < 161>  556.750   0.000
   153 KAZEK JAN                       1    5              G  16:22:41      923.05 143.93   6  < 173>  551.690   0.000
   154 MAŁYS DOMINIK                   1   55                 16:28:11      922.94 144.87  12  < 155>  556.700   0.000
   155 MAŁYS DOMINIK                   1   82                 16:28:31      922.43 145.81  13  < 158>  556.700   0.000
   156 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   48              G  16:29:14      922.23 146.75  10  < 167>  557.240   0.000
   157 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              G  16:24:03      921.46 147.70  22  < 164>  552.000   0.000
   158 MAŁYS DOMINIK                   1   45              G  16:29:12      921.38 148.64  14  < 163>  556.700   0.000
   159 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   16              G  16:30:10      921.20 149.58   8  < 177>  557.480   0.000
   160 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    2              G  16:28:54      920.58 150.52   4  < 175>  555.940  42.500
   161 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   10              G  16:29:51      920.48 151.46   8  < 162>  556.750   0.000
   162 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1    4              G  16:31:11      918.45 152.40   9  < 165>  556.750   0.000
   163 MAŁYS DOMINIK                   1  112                 16:31:51      917.36 153.34  15  < 170>  556.700   0.000
   164 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   36              G  16:27:11      916.66 154.28  23  < 168>  552.000   0.000
   165 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   39                 16:33:00      915.71 155.22  10  < 186>  556.750   0.000
   166 LIS MARIAN                      1   16              G  16:33:45      915.27 156.16   4  < 205>  557.170  42.220
   167 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   29              G  16:34:03      914.93 157.10  11          557.240   0.000
   168 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              G  16:28:28      914.72 158.04  24  < 176>  552.000   0.000
   169 DUDZIAK KAROL                   1   11              G  16:26:10      913.89 158.98  10  < 185>  549.400   0.000
   170 MAŁYS DOMINIK                   1   60                 16:34:29      913.40 159.92  16  < 184>  556.700   0.000
   171 KOWALCZYK ROBERT                1   30              G  16:41:00      913.04 160.87  27  < 181>  562.430   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   172 MAŁYS HENRYK                    1   33              G  16:31:06      911.83 161.81   4  < 193>  552.660  41.930
   173 KAZEK JAN                       1   27              G  16:30:36      910.98 162.75   7  < 190>  551.690   0.000
   174 JANKOWSKI JERZY                 1   29              G  16:41:15      909.52 163.69   9          560.490   0.000
   175 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   65                 16:36:16      909.49 164.63   5  < 195>  555.940  41.790
   176 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   55                 16:32:13      909.07 165.57  25  < 178>  552.000   0.000
   177 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   29              G  16:38:20      908.94 166.51   9  < 182>  557.480   0.000
   178 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              G  16:33:07      907.72 167.45  26  < 199>  552.000   0.000
   179 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    6              G  16:34:24      907.42 168.39  11  < 180>  552.980   0.000
   180 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   56                 16:34:27      907.34 169.33  12  < 192>  552.980   0.000
   181 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G  16:45:08      906.95 170.27  28  < 204>  562.430   0.000
   182 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   40              G  16:40:12      906.18 171.21  10  < 183>  557.480   0.000
   183 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   56                 16:40:17      906.05 172.15  11  < 188>  557.480   0.000
   184 MAŁYS DOMINIK                   1   97                 16:39:52      905.40 173.10  17  < 187>  556.700   0.000
   185 DUDZIAK KAROL                   1    6              G  16:31:59      905.13 174.04  11          549.400   0.000
   186 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   32                 16:40:14      904.94 174.98  11  < 200>  556.750   0.000
   187 MAŁYS DOMINIK                   1   62                 16:40:39      904.25 175.92  18  < 197>  556.700   0.000
   188 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   26              G  16:41:33      904.19 176.86  12  < 211>  557.480   0.000
   189 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    9              G  16:41:46      903.84 177.80   4  < 201>  557.460  41.130
   190 KAZEK JAN                       1    1              G  16:36:28      902.24 178.74   8  < 213>  551.690   0.000
   191 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   40              G  16:42:25      901.51 179.68   7          556.610   0.000
   192 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              G  16:39:09      900.40 180.62  13  < 194>  552.980   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   193 MAŁYS HENRYK                    1   16              G  16:39:18      899.66 181.56   5  < 196>  552.660  40.940
   194 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    8              G  16:40:01      899.13 182.50  14  < 210>  552.980   0.000
   195 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   45              G  16:44:09      897.91 183.44   6  < 203>  555.940   0.000
   196 MAŁYS HENRYK                    1    3              G  16:40:48      897.47 184.38   6          552.660   0.000
   197 MAŁYS DOMINIK                   1   76                 16:45:28      897.23 185.32  19  < 209>  556.700   0.000
   198 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   10              G  16:49:19      897.17 186.27   2          560.120  40.710
   199 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              G  16:40:22      897.03 187.21  27  < 206>  552.000   0.000
   200 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   52              G  16:45:41      897.00 188.15  12          556.750   0.000
   201 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    1              G  16:46:37      896.79 189.09   5          557.460  40.570
   202 ŁUKAWY JAN                      1   14              G  16:40:34      896.78 190.03   3  < 207>  552.030  40.520
   203 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   51                 16:45:10      896.44 190.97   7          555.940   0.000
   204 KOWALCZYK ROBERT                1   25              G  16:52:44      895.97 191.91  29  < 212>  562.430   0.000
   205 LIS MARIAN                      1   18              G  16:47:01      895.75 192.85   5  < 207>  557.170  40.380
   206 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              G  16:42:53      893.37 193.79  28          552.000   0.000
   207 LIS MARIAN                      1   45              G  16:49:25      892.31 194.73   6          557.170   0.000
   207 ŁUKAWY JAN                      1    3              G  16:43:39      892.31 194.73   4          552.030  40.280
   209 MAŁYS DOMINIK                   1   18              G  16:49:22      891.62 196.61  20          556.700   0.000
   210 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              G  16:46:01      890.44 197.55  15          552.980   0.000
   211 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  101                 16:51:21      890.05 198.49  13          557.480   0.000
   212 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G  16:58:06      888.38 199.44  30          562.430   0.000
   213 KAZEK JAN                       1   25              G  16:46:04      888.29 200.38   9          551.690   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   214 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G  16:52:05      887.76   0.00  21          556.700   0.000
   215 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G  16:46:59      887.48   0.00  29          552.000   0.000
   216 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   12              G  16:53:02      887.28   0.00  12          557.240   0.000
   217 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   52                 16:47:36      886.61   0.00  30          552.000   0.000
   218 KAZEK JAN                       1    6              G  16:47:44      885.92   0.00  10          551.690   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------             





                   PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-1 z dnia 14.05.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,35,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  333.850 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   22                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1160                           
      5.Ilość konkursów.......................:  232                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1732.33                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1613.12                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,46,49                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,57,45                         
     10.Czas trwania konkursu.................:10 min. 56 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EZmigrod 1 Całośc [ 4]F                                                
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   22   | 1160   |  232  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   22   | 1160   |  232  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  3. Lot do MP w kat.A.  
                                          z lotu HALLE-1, w dniu 14.05.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 JANKOWSKI JAN                   1   20              G  11:46:49     1732.33   0.86  56- 12-  6  332.290  30.000
     2 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   32              G  11:50:14     1716.92   1.72  36- 16-  6  335.200  29.960
     3 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   57                 11:48:46     1715.16   2.59  62-  9-  6  332.340  29.910
     4 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G  11:52:34     1713.30   3.45  75- 31-  6  338.490  29.870
     5 JANKOWSKI JAN                   1   35              G  11:48:58     1713.13   4.31   2  <  34>  332.290  29.830
     6 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   71              G  11:50:33     1710.51   5.17  70- 13-  6  334.490  29.780
     7 KAZEK JAN                       1   10              G  11:47:13     1705.73   6.03  46-  6-  6  327.870  29.740
     8 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    9              G  11:50:53     1705.71   6.90  35- 16-  6  334.120  29.700
     9 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   38              G  11:52:18     1699.54   7.76  46-  9-  6  335.320  29.650
    10 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   10              G  11:50:54     1696.48   8.62   2  <  59>  332.340  29.610
    11 MAŁYS DOMINIK                   1   97                 11:52:00     1696.40   9.48  98- 17-  6  334.190  29.570
    12 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   34              G  11:52:01     1695.90  10.34   2  <  24>  334.120  29.520
    13 MAŁYS DOMINIK                   1   64                 11:52:04     1695.82  11.21   2  <  80>  334.190  29.480
    14 JAKÓB BRONISŁAW                 1   27              G  11:52:57     1694.97  12.07  43-  4-  4  335.520  29.440
    15 JANKOWSKI JERZY                 1   23              G  11:53:45     1693.74  12.93  48- 22-  6  336.630  29.390
    16 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    5              G  11:52:45     1692.69  13.79 106- 31-  6  334.730  29.350
    17 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   47              G  11:52:47     1692.41  14.66   2  <  18>  334.730  29.310
    18 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   80                 11:53:14     1688.57  15.52   3  <  19>  334.730  29.260
    19 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    8              G  11:53:29     1686.44  16.38   4  <  21>  334.730  29.220
    20 KAZEK JAN                       1   35              G  11:49:31     1685.56  17.24   2  < 105>  327.870  29.180
    21 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   63                 11:53:40     1684.88  18.10   5  <  23>  334.730  29.130
    22 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   30              G  11:56:07     1684.54  18.97  27- 11-  6  338.790  29.090
    23 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   46              G  11:53:49     1683.61  19.83   6  <  35>  334.730  29.050
    24 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G  11:53:34     1682.66  20.69   3  <  38>  334.120  29.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 JANKOWSKI JERZY                 1   34              G  11:55:12     1681.47  21.55   2  <  32>  336.630  28.960
    26 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G  11:56:22     1680.96  22.41   2  <  28>  338.490  28.920
    27 DUDZIAK KAROL                   1   11              G  11:49:42     1679.82  23.28  57-  9-  6  327.060  28.870
    28 KOWALCZYK ROBERT                1   43              G  11:56:33     1679.43  24.14   3  <  29>  338.490  28.830
    29 KOWALCZYK ROBERT                1   42              G  11:56:35     1679.16  25.00   4  <  30>  338.490  28.790
    30 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G  11:56:37     1678.88  25.86   5  <  41>  338.490  28.740
    31 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   23              G  11:56:49     1678.70  26.72   2  <  33>  338.790  28.700
    32 JANKOWSKI JERZY                 1   31              G  11:55:32     1678.67  27.59   3  <  39>  336.630  28.660
    33 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   21              G  11:56:50     1678.56  28.45   3  < 101>  338.790  28.610
    34 JANKOWSKI JAN                   1   45              G  11:53:03     1677.81  29.31   3  <  76>  332.290  28.570
    35 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  125                 11:54:34     1677.28  30.17   7  <  60>  334.730   0.000
    36 DUDZIAK KAROL                   1   57                 11:50:01     1677.09  31.03   2  <  65>  327.060  28.480
    37 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   12              G  11:54:53     1676.98  31.90   2  <  45>  335.200  28.440
    38 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    3              G  11:54:15     1676.89  32.76   4  <  46>  334.120  28.400
    39 JANKOWSKI JERZY                 1    2              G  11:55:59     1674.92  33.62   4  <  58>  336.630  28.350
    40 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   11              G  11:55:16     1674.37  34.48   2  <  55>  335.320  28.310
    41 KOWALCZYK ROBERT                1   76                 11:57:16     1673.48  35.34   6  <  44>  338.490  28.270
    42 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   29                 11:54:56     1673.01  36.21   2  <  63>  334.490  28.230
    43 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   36              G  11:53:15     1670.72  37.07  59-  4-  4  331.220  28.180
    44 KOWALCZYK ROBERT                1    8              G  11:57:38     1670.46  37.93   7  <  47>  338.490   0.000
    45 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   17              G  11:55:41     1670.29  38.79   3  <  51>  335.200  28.100
    46 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              G  11:55:04     1670.04  39.66   5  <  67>  334.120  28.050
    47 KOWALCZYK ROBERT                1   39              G  11:57:43     1669.77  40.52   8  <  48>  338.490   0.000
    48 KOWALCZYK ROBERT                1   37              G  11:57:48     1669.08  41.38   9  <  49>  338.490   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 KOWALCZYK ROBERT                1   45              G  11:57:49     1668.95  42.24  10  <  50>  338.490   0.000
    50 KOWALCZYK ROBERT                1   64                 11:57:52     1668.53  43.10  11  <  64>  338.490   0.000
    51 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   43              G  11:55:58     1667.94  43.97   4  <  53>  335.200  27.840
    52 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    8              G  11:56:02     1667.63  44.83  34-  7-  6  335.250  27.790
    53 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   37              G  11:56:01     1667.52  45.69   5  <  54>  335.200  27.750
    54 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   33              G  11:56:03     1667.25  46.55   6  <  87>  335.200  27.710
    55 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G  11:56:12     1666.60  47.41   3  < 103>  335.320  27.660
    56 ŁUKAWY JAN                      1   20              G  11:52:47     1665.26  48.28  24-  4-  4  329.360  27.620
    57 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   17              G  11:56:20     1665.15  49.14   2  <  61>  335.250  27.580
    58 JANKOWSKI JERZY                 1   20              G  11:57:12     1664.84  50.00   5  <  75>  336.630  27.530
    59 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   75                 11:54:38     1664.75  50.86   3  <  97>  332.340  27.490
    60 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   98                 11:56:08     1664.22  51.72   8  <  68>  334.730   0.000
    61 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   21              G  11:56:38     1662.67  52.59   3  < 132>  335.250  27.400
    62 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   17              G  11:54:14     1662.47  53.45   2  < 147>  331.220  27.360
    63 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1    4              G  11:56:14     1662.20  54.31   3  <  66>  334.490  27.320
    64 KOWALCZYK ROBERT                1   18              G  11:58:40     1661.98  55.17  12  <  71>  338.490   0.000
    65 DUDZIAK KAROL                   1   58                 11:51:48     1661.89  56.03   3  < 107>  327.060  27.230
    66 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   18              G  11:56:18     1661.65  56.90   4  < 102>  334.490  27.190
    67 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   31              G  11:56:10     1660.91  57.76   6  <  79>  334.120  27.140
    68 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   23              G  11:56:40     1659.82  58.62   9  <  69>  334.730   0.000
    69 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   21              G  11:56:41     1659.68  59.48  10  <  70>  334.730   0.000
    70 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   49              G  11:56:42     1659.54  60.34  11  <  72>  334.730   0.000
    71 KOWALCZYK ROBERT                1   29              G  11:59:00     1659.27  61.21  13  <  73>  338.490   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    72 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    3              G  11:56:47     1658.86  62.07  12  <  78>  334.730   0.000
    73 KOWALCZYK ROBERT                1   73                 11:59:04     1658.72  62.93  14  <  74>  338.490   0.000
    74 KOWALCZYK ROBERT                1   38              G  11:59:05     1658.59  63.79  15  <  83>  338.490   0.000
    75 JANKOWSKI JERZY                 1   58                 11:58:00     1658.28  64.66   6  <  77>  336.630  26.800
    76 JANKOWSKI JAN                   1   51                 11:55:27     1657.72  65.52   4  < 113>  332.290  26.750
    77 JANKOWSKI JERZY                 1   22              G  11:58:05     1657.60  66.38   7  < 139>  336.630   0.000
    78 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   13              G  11:56:57     1657.49  67.24  13  <  86>  334.730   0.000
    79 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   40              G  11:56:40     1656.79  68.10   7  <  81>  334.120   0.000
    80 MAŁYS DOMINIK                   1   40              G  11:56:45     1656.46  68.97   3  <  82>  334.190  26.580
    81 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              G  11:56:47     1655.84  69.83   8  < 118>  334.120   0.000
    82 MAŁYS DOMINIK                   1   48              G  11:56:52     1655.50  70.69   4  <  85>  334.190  26.490
    83 KOWALCZYK ROBERT                1   16              G  11:59:34     1654.67  71.55  16  <  84>  338.490   0.000
    84 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G  11:59:35     1654.53  72.41  17  <  93>  338.490   0.000
    85 MAŁYS DOMINIK                   1  125                 11:57:01     1654.27  73.28   5  < 127>  334.190  26.360
    86 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   16              G  11:57:21     1654.21  74.14  14  <  89>  334.730   0.000
    87 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   41              G  11:57:39     1654.08  75.00   7  <  91>  335.200   0.000
    88 MAŁYS HENRYK                    1    3              G  11:54:25     1653.82  75.86  45-  1-  1  329.800  26.230
    89 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   71                 11:57:25     1653.67  76.72  15  <  91>  334.730   0.000
    90 ŁUKAWY JAN                      1   23              G  11:54:11     1653.55  77.59   2  <  96>  329.360  26.150
    91 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   82                 11:57:27     1653.40  78.45  16  <  94>  334.730   0.000
    91 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   26              G  11:57:44     1653.40  78.45   8  <  99>  335.200   0.000
    93 KOWALCZYK ROBERT                1   26              G  11:59:45     1653.19  80.17  18  <  95>  338.490   0.000
    94 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   83                 11:57:30     1652.99  81.03  17  <  98>  334.730   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    95 KOWALCZYK ROBERT                1   36              G  11:59:48     1652.78  81.90  19  < 100>  338.490   0.000
    96 ŁUKAWY JAN                      1   32              G  11:54:18     1652.58  82.76   3  < 171>  329.360  25.890
    97 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   54                 11:56:08     1652.34  83.62   4  < 106>  332.340  25.840
    98 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   20              G  11:57:36     1652.17  84.48  18  < 136>  334.730   0.000
    99 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              G  11:57:54     1652.05  85.34   9  < 128>  335.200   0.000
   100 KOWALCZYK ROBERT                1   49              G  11:59:55     1651.84  86.21  20  < 109>  338.490   0.000
   101 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   16              G  12:00:23     1649.55  87.07   4  < 121>  338.790  25.670
   102 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   42              G  11:57:54     1648.55  87.93   5  < 112>  334.490  25.630
   103 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   50              G  11:58:27     1648.17  88.79   4  < 104>  335.320  25.580
   104 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   18              G  11:58:32     1647.50  89.66   5  < 145>  335.320  25.540
   105 KAZEK JAN                       1   41              G  11:54:07     1646.62  90.52   3  < 182>  327.870  25.500
   106 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    7              G  11:56:53     1646.20  91.38   5  < 111>  332.340  25.450
   107 DUDZIAK KAROL                   1    6              G  11:53:45     1645.59  92.24   4  < 108>  327.060  25.410
   108 DUDZIAK KAROL                   1   27              G  11:53:47     1645.31  93.10   5  < 120>  327.060  25.370
   109 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G  12:00:49     1644.62  93.97  21  < 110>  338.490   0.000
   110 KOWALCZYK ROBERT                1   50              G  12:00:51     1644.35  94.83  22  < 119>  338.490   0.000
   111 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   29              G  11:57:10     1643.89  95.69   6  < 160>  332.340  25.240
   112 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   56                 11:58:31     1643.55  96.55   6  < 115>  334.490  25.190
   113 JANKOWSKI JAN                   1   22              G  11:57:13     1643.24  97.41   5  < 117>  332.290  25.150
   114 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              G  11:56:20     1643.20  98.28  80-  8-  6  330.830  25.110
   115 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   62              G  11:58:34     1643.15  99.14   7  < 146>  334.490   0.000
   116 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    2              G  11:56:22     1642.92 100.00   2  < 154>  330.830  25.020
   117 JANKOWSKI JAN                   1   28              G  11:57:16     1642.83 100.86   6  < 123>  332.290  24.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   118 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              G  11:58:25     1642.54 101.72   9  < 134>  334.120   0.000
   119 KOWALCZYK ROBERT                1   53                 12:01:06     1642.36 102.59  23  < 122>  338.490   0.000
   120 DUDZIAK KAROL                   1   55                 11:54:09     1642.28 103.45   6  < 168>  327.060  24.850
   121 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   17              G  12:01:18     1642.22 104.31   5  < 125>  338.790  24.810
   122 KOWALCZYK ROBERT                1   31              G  12:01:08     1642.09 105.17  24  < 126>  338.490   0.000
   123 JANKOWSKI JAN                   1   21              G  11:57:22     1642.02 106.03   7  < 124>  332.290   0.000
   124 JANKOWSKI JAN                   1    6              G  11:57:24     1641.75 106.90   8  < 130>  332.290   0.000
   125 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   10              G  12:01:25     1641.29 107.76   6  < 161>  338.790  24.630
   126 KOWALCZYK ROBERT                1   80                 12:01:16     1641.03 108.62  25  < 135>  338.490   0.000
   127 MAŁYS DOMINIK                   1   76                 11:58:39     1641.00 109.48   6  < 131>  334.190  24.550
   128 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   15              G  11:59:16     1640.99 110.34  10  < 129>  335.200   0.000
   129 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   10              G  11:59:18     1640.72 111.21  11  < 147>  335.200   0.000
   130 JANKOWSKI JAN                   1    1              G  11:57:32     1640.67 112.07   9  < 157>  332.290   0.000
   131 MAŁYS DOMINIK                   1   17              G  11:58:42     1640.60 112.93   7  < 133>  334.190   0.000
   132 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    5              G  11:59:21     1640.57 113.79   4  < 215>  335.250  24.330
   133 MAŁYS DOMINIK                   1   73                 11:58:46     1640.06 114.66   8  < 149>  334.190   0.000
   134 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              G  11:58:48     1639.45 115.52  10  < 140>  334.120   0.000
   135 KOWALCZYK ROBERT                1   15              G  12:01:30     1639.18 116.38  26  < 141>  338.490   0.000
   136 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  103                 11:59:13     1639.09 117.24  19  < 137>  334.730   0.000
   137 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  118                 11:59:14     1638.96 118.10  20  < 153>  334.730   0.000
   138 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   33              G  11:57:15     1638.86 118.97  22-  1-  1  331.460  24.070
   139 JANKOWSKI JERZY                 1   13              G  12:00:25     1638.77 119.83   8  < 142>  336.630   0.000
   140 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   35              G  11:58:54     1638.65 120.69  11  < 174>  334.120   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   141 KOWALCZYK ROBERT                1   68                 12:01:35     1638.52 121.55  27  < 155>  338.490   0.000
   142 JANKOWSKI JERZY                 1   29              G  12:00:27     1638.50 122.41   9  < 143>  336.630   0.000
   143 JANKOWSKI JERZY                 1   48              G  12:00:33     1637.70 123.28  10  < 144>  336.630   0.000
   144 JANKOWSKI JERZY                 1   32              G  12:00:39     1636.91 124.14  11  < 151>  336.630   0.000
   145 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   29              G  11:59:56     1636.24 125.00   6  < 191>  335.320  23.770
   146 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   72              G  11:59:26     1636.18 125.86   8  < 170>  334.490   0.000
   147 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              G  11:57:28     1635.92 126.72   3  < 219>  331.220  23.680
   147 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   47              G  11:59:54     1635.92 126.72  12  < 150>  335.200   0.000
   149 MAŁYS DOMINIK                   1  133                 11:59:17     1635.91 128.45   9  < 152>  334.190   0.000
   150 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   34              G  11:59:58     1635.39 129.31  13  < 165>  335.200   0.000
   151 JANKOWSKI JERZY                 1    5              G  12:00:52     1635.18 130.17  12  < 162>  336.630   0.000
   152 MAŁYS DOMINIK                   1   72                 11:59:26     1634.71 131.03  10  < 156>  334.190   0.000
   153 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   54                 11:59:50     1634.16 131.90  21  < 158>  334.730   0.000
   154 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   11              G  11:57:28     1634.00 132.76   3  < 185>  330.830  23.380
   155 KOWALCZYK ROBERT                1   27              G  12:02:14     1633.38 133.62  28  < 159>  338.490   0.000
   156 MAŁYS DOMINIK                   1   79                 11:59:41     1632.72 134.48  11  < 172>  334.190   0.000
   157 JANKOWSKI JAN                   1   36              G  11:58:33     1632.47 135.34  10  < 181>  332.290   0.000
   158 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   52                 12:00:03     1632.43 136.21  22  < 177>  334.730   0.000
   159 KOWALCZYK ROBERT                1   58                 12:02:23     1632.20 137.07  29  < 183>  338.490   0.000
   160 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   47              G  11:58:41     1631.65 137.93   7  < 163>  332.340   0.000
   161 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   29              G  12:02:39     1631.54 138.79   7  < 167>  338.790   0.000
   162 JANKOWSKI JERZY                 1   43              G  12:01:23     1631.09 139.66  13  < 164>  336.630   0.000
   163 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   46              G  11:58:49     1630.58 140.52   8  < 231>  332.340   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   164 JANKOWSKI JERZY                 1   50              G  12:01:28     1630.43 141.38  14  < 166>  336.630   0.000
   165 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    5              G  12:00:37     1630.22 142.24  14  < 212>  335.200   0.000
   166 JANKOWSKI JERZY                 1   45              G  12:01:31     1630.04 143.10  15  < 175>  336.630   0.000
   167 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   31              G  12:02:51     1629.97 143.97   8  < 169>  338.790   0.000
   168 DUDZIAK KAROL                   1   43              G  11:55:42     1629.60 144.83   7  < 204>  327.060   0.000
   169 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   22              G  12:02:55     1629.45 145.69   9  < 176>  338.790   0.000
   170 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1    8                 12:00:17     1629.41 146.55   9  < 186>  334.490   0.000
   171 ŁUKAWY JAN                      1    9              G  11:57:09     1629.29 147.41   4          329.360  22.640
   172 MAŁYS DOMINIK                   1   65                 12:00:08     1629.14 148.28  12  < 173>  334.190   0.000
   173 MAŁYS DOMINIK                   1    6              G  12:00:11     1628.74 149.14  13  < 180>  334.190   0.000
   174 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G  12:00:09     1628.66 150.00  12  < 207>  334.120   0.000
   175 JANKOWSKI JERZY                 1   54                 12:01:43     1628.46 150.86  16  < 178>  336.630   0.000
   176 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   12              G  12:03:05     1628.15 151.72  10  < 193>  338.790   0.000
   177 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   67                 12:00:37     1627.93 152.59  23  < 197>  334.730   0.000
   178 JANKOWSKI JERZY                 1   25              G  12:01:48     1627.81 153.45  17  < 179>  336.630   0.000
   179 JANKOWSKI JERZY                 1   14              G  12:01:51     1627.41 154.31  18  < 188>  336.630   0.000
   180 MAŁYS DOMINIK                   1  131                 12:00:26     1626.76 155.17  14  < 184>  334.190   0.000
   181 JANKOWSKI JAN                   1   57                 11:59:22     1625.95 156.03  11  < 217>  332.290   0.000
   182 KAZEK JAN                       1   32              G  11:56:39     1625.94 156.90   4  < 190>  327.870  22.160
   183 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G  12:03:17     1625.14 157.76  30  < 198>  338.490   0.000
   184 MAŁYS DOMINIK                   1   83                 12:00:40     1624.91 158.62  15  < 214>  334.190   0.000
   185 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   12              G  11:58:36     1624.90 159.48   4  < 207>  330.830  22.030
   186 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   14                 12:00:53     1624.66 160.34  10  < 187>  334.490   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   187 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   35                 12:00:54     1624.53 161.21  11  < 218>  334.490   0.000
   188 JANKOWSKI JERZY                 1   19              G  12:02:18     1623.88 162.07  19  < 188>  336.630   0.000
   188 JANKOWSKI JERZY                 1    9              G  12:02:18     1623.88 162.07  20  < 196>  336.630   0.000
   190 KAZEK JAN                       1   21              G  11:56:59     1623.25 163.79   5  < 195>  327.870  21.820
   191 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              G  12:01:36     1623.04 164.66   7  < 192>  335.320   0.000
   192 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              G  12:01:37     1622.91 165.52   8  < 194>  335.320   0.000
   193 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    5              G  12:03:46     1622.82 166.38  11          338.790   0.000
   194 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   12              G  12:01:39     1622.65 167.24   9          335.320   0.000
   195 KAZEK JAN                       1   19              G  11:57:08     1622.05 168.10   6          327.870  21.600
   196 JANKOWSKI JERZY                 1   16              G  12:02:33     1621.92 168.97  21  < 200>  336.630   0.000
   197 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   93                 12:01:25     1621.62 169.83  24  < 199>  334.730   0.000
   198 KOWALCZYK ROBERT                1   47              G  12:03:46     1621.38 170.69  31          338.490   0.000
   199 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    4              G  12:01:28     1621.23 171.55  25  < 201>  334.730   0.000
   200 JANKOWSKI JERZY                 1   15              G  12:02:40     1621.01 172.41  22          336.630   0.000
   201 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   60                 12:01:31     1620.84 173.28  26  < 202>  334.730   0.000
   202 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  121                 12:01:39     1619.79 174.14  27  < 203>  334.730   0.000
   203 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  130                 12:01:40     1619.66 175.00  28  < 205>  334.730   0.000
   204 DUDZIAK KAROL                   1    5              G  11:56:57     1619.51 175.86   8  < 232>  327.060   0.000
   205 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   26              G  12:01:42     1619.40 176.72  29  < 227>  334.730   0.000
   206 JAKÓB BRONISŁAW                 1   11              G  12:02:14     1619.05 177.59   2  < 220>  335.520  21.130
   207 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   12              G  12:01:26     1618.54 178.45  13  < 211>  334.120   0.000
   207 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   40              G  11:59:24     1618.54 178.45   5  < 210>  330.830  21.080
   209 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   39              G  12:07:52     1618.43 180.17  49-  1-  1  344.510  21.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   210 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G  11:59:25     1618.41 181.03   6  < 223>  330.830  20.950
   211 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   36              G  12:01:29     1618.15 181.90  14  < 213>  334.120   0.000
   212 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   44              G  12:02:22     1616.46 182.76  15  < 230>  335.200   0.000
   213 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   32              G  12:01:42     1616.45 183.62  15  < 216>  334.120   0.000
   214 MAŁYS DOMINIK                   1  116                 12:01:45     1616.40 184.48  16  < 226>  334.190   0.000
   215 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   22              G  12:02:25     1616.31 185.34   5  < 222>  335.250  20.740
   216 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   39              G  12:01:44     1616.19 186.21  16          334.120   0.000
   217 JANKOWSKI JAN                   1   25              G  12:00:37     1616.07 187.07  12          332.290   0.000
   218 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   27              G  12:02:03     1615.50 187.93  12  < 225>  334.490   0.000
   219 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    5              G  12:00:04     1615.18 188.79   4          331.220  20.560
   220 JAKÓB BRONISŁAW                 1   48              G  12:02:44     1615.15 189.66   3  < 221>  335.520  20.520
   221 JAKÓB BRONISŁAW                 1   47              G  12:02:45     1615.02 190.52   4          335.520  20.480
   222 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   14              G  12:02:35     1615.01 191.38   6  < 228>  335.250  20.430
   223 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    8              G  11:59:51     1614.99 192.24   7  < 224>  330.830   0.000
   224 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   81                 11:59:52     1614.86 193.10   8          330.830   0.000
   225 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   60              G  12:02:08     1614.85 193.97  13          334.490   0.000
   226 MAŁYS DOMINIK                   1  102                 12:01:57     1614.84 194.83  17          334.190   0.000
   227 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   22              G  12:02:19     1614.58 195.69  30  < 229>  334.730   0.000
   228 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    1              G  12:02:44     1613.85 196.55   7          335.250   0.000
   229 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   76                 12:02:25     1613.80 197.41  31          334.730   0.000
   230 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   46              G  12:02:44     1613.61 198.28  16          335.200   0.000
   231 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    2              G  12:00:59     1613.43 199.14   9          332.340   0.000
   232 DUDZIAK KAROL                   1    9              G  11:57:45     1613.12 200.00   9          327.060   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   233 DUDZIAK KAROL                   1   59                 11:57:47     1612.86   0.00  10          327.060   0.000
   234 JANKOWSKI JERZY                 1   27              G  12:03:45     1612.60   0.00  23          336.630   0.000
   235 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              G  12:00:29     1611.91   0.00   5          331.220   0.000
   236 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   25              G  12:01:13     1611.61   0.00  10          332.340   0.000
   237 DUDZIAK KAROL                   1   44              G  11:57:57     1611.53   0.00  11          327.060   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------             




                 PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  TORGAU z dnia 08.05.16                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  275.150 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   22                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1295                           
      5.Ilość konkursów.......................:  259                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1115.36                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   981.34                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,57,59                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,31,51                         
     10.Czas trwania konkursu.................:33 min. 52 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  25.0- gradacja                                             
       EZmigrod 1 Całośc [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   22   | 1295   |  259  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   22   | 1295   |  259  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                          z lotu TORGAU, w dniu 08.05.16        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   42              G  10:57:59     1115.36   0.77  40- 15-  6  276.590  25.000
     2 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   37              G  10:58:13     1114.31   1.54   2  <  20>  276.590  24.960
     3 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  130                 10:58:44     1109.82   2.32 116- 30-  6  276.050  24.920
     4 JANKOWSKI JERZY                 1   29              G  11:00:50     1108.55   3.09  53- 26-  6  278.060  24.880
     5 JANKOWSKI JERZY                 1   35              G  11:00:57     1108.03   3.86   2  <  10>  278.060  24.840
     6 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   27              G  11:00:06     1103.76   4.63   2  <  14>  276.050  24.810
     7 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   16              G  11:04:08     1101.78   5.41  29-  9-  6  280.000  24.770
     8 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   21              G  11:04:09     1101.71   6.18   2  <  11>  280.000  24.730
     9 MAŁYS DOMINIK                   1   42              G  11:00:29     1099.79   6.95 115- 22-  6  275.480  24.690
    10 JANKOWSKI JERZY                 1   26              G  11:03:44     1095.88   7.72   3  <  12>  278.060  24.650
    11 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   10              G  11:05:31     1095.82   8.49   3  < 100>  280.000  24.610
    12 JANKOWSKI JERZY                 1   58                 11:03:47     1095.66   9.27   4  <  18>  278.060  24.570
    13 MAŁYS DOMINIK                   1  128                 11:02:04     1092.89  10.04   2  <  45>  275.480  24.530
    14 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   43              G  11:03:09     1090.46  10.81   3  <  24>  276.050  24.500
    15 JANKOWSKI JAN                   1   14              G  11:01:10     1089.68  11.58  57- 22-  6  273.690  24.460
    16 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G  11:07:09     1088.59  12.36  73- 17-  6  279.930  24.420
    17 KAZEK JAN                       1   23              G  10:58:32     1083.48  13.13  54-  9-  6  269.280  24.380
    18 JANKOWSKI JERZY                 1    2              G  11:06:57     1082.16  13.90   5  <  25>  278.060  24.340
    19 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   52                 11:05:43     1081.55  14.67  58- 14-  6  276.570  24.300
    20 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   33              G  11:06:11     1079.66  15.44   3  <  32>  276.590  24.260
    21 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   23              G  11:02:32     1078.67  16.22  60- 11-  6  272.400  24.220
    22 JANKOWSKI JAN                   1    4              G  11:03:48     1078.37  16.99   2  <  41>  273.690  24.190
    23 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G  11:02:41     1076.80  17.76  88- 15-  6  272.090  24.150
    24 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   46              G  11:06:22     1076.78  18.53   4  <  28>  276.050  24.110
    25 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G  11:09:02     1073.45  19.31   6  <  26>  278.060  24.070
    26 JANKOWSKI JERZY                 1    5              G  11:09:03     1073.38  20.08   7  <  27>  278.060   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 JANKOWSKI JERZY                 1   15              G  11:09:05     1073.25  20.85   8  <  48>  278.060   0.000
    28 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   72                 11:07:13     1073.22  21.62   5  <  33>  276.050  23.950
    29 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   21              G  11:07:45     1072.78  22.39  40- 10-  6  276.510  23.910
    30 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   21              G  11:06:50     1072.33  23.17  37- 13-  6  275.410  23.880
    31 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              G  11:07:01     1071.57  23.94   2  <  49>  275.410  23.840
    32 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   49              G  11:08:18     1070.81  24.71   4  <  37>  276.590  23.800
    33 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   80                 11:08:01     1069.89  25.48   6  <  44>  276.050  23.760
    34 DUDZIAK KAROL                   1   18              G  11:01:01     1068.97  26.25  62-  6-  6  268.330  23.720
    35 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   39              G  11:08:54     1068.25  27.03   2  <  36>  276.570  23.680
    36 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   50              G  11:09:00     1067.84  27.80   3  <  67>  276.570  23.640
    37 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              G  11:09:15     1066.89  28.57   5  <  53>  276.590  23.600
    38 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   25              G  11:17:51     1066.60  29.34  62- 16-  6  285.690  23.570
    39 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   18              G  11:18:08     1065.48  30.12   2  <  42>  285.690  23.530
    40 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   18              G  11:10:09     1062.89  30.89   2  <  47>  276.510  23.490
    41 JANKOWSKI JAN                   1   41              G  11:07:44     1061.91  31.66   3  <  60>  273.690  23.450
    42 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   17              G  11:19:08     1061.52  32.43   3  <  43>  285.690  23.410
    43 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1    4              G  11:19:16     1060.99  33.20   4  <  61>  285.690  23.370
    44 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   91                 11:10:11     1060.98  33.98   7  <  46>  276.050   0.000
    45 MAŁYS DOMINIK                   1   91                 11:09:52     1060.08  34.75   3  <  64>  275.480  23.290
    46 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  105                 11:10:26     1059.96  35.52   8  <  52>  276.050   0.000
    47 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   24              G  11:11:02     1059.29  36.29   3  < 118>  276.510  23.220
    48 JANKOWSKI JERZY                 1   19              G  11:12:43     1058.40  37.07   9  <  63>  278.060   0.000
    49 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    9              G  11:11:08     1054.67  37.84   3  <  54>  275.410  23.140
    50 KOWALCZYK ROBERT                1   53                 11:15:47     1053.23  38.61   2  <  62>  279.930  23.100
    51 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   56                 11:08:48     1051.35  39.38   2  <  56>  272.090  23.060
    52 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  118                 11:12:35     1051.29  40.15   9  <  58>  276.050   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   50              G  11:13:19     1050.41  40.93   6  <  66>  276.590  22.980
    54 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   32              G  11:12:13     1050.31  41.70   4  <  55>  275.410  22.950
    55 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G  11:12:17     1050.05  42.47   5  <  59>  275.410  22.910
    56 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   33              G  11:09:15     1049.53  43.24   3  <  57>  272.090  22.870
    57 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    7              G  11:09:17     1049.39  44.02   4  <  92>  272.090  22.830
    58 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   37              G  11:13:09     1049.02  44.79  10  <  78>  276.050   0.000
    59 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   40              G  11:12:35     1048.85  45.56   6  < 125>  275.410  22.750
    60 JANKOWSKI JAN                   1   26              G  11:11:01     1048.55  46.33   4  <  69>  273.690  22.710
    61 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   33              G  11:22:33     1048.21  47.10   5  <  71>  285.690  22.670
    62 KOWALCZYK ROBERT                1    3              G  11:17:06     1048.03  47.88   3  <  75>  279.930  22.640
    63 JANKOWSKI JERZY                 1   42              G  11:15:45     1046.32  48.65  10  <  65>  278.060   0.000
    64 MAŁYS DOMINIK                   1   22              G  11:13:19     1046.19  49.42   4  <  77>  275.480  22.560
    65 JANKOWSKI JERZY                 1   17              G  11:15:48     1046.13  50.19  11  <  70>  278.060   0.000
    66 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   31              G  11:14:24     1046.10  50.97   7  <  68>  276.590   0.000
    67 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   57                 11:14:27     1045.83  51.74   4  <  76>  276.570  22.440
    68 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   48              G  11:14:33     1045.51  52.51   8  <  88>  276.590   0.000
    69 JANKOWSKI JAN                   1   58                 11:12:08     1044.09  53.28   5  <  81>  273.690  22.360
    70 JANKOWSKI JERZY                 1    4              G  11:16:36     1042.99  54.05  12  <  84>  278.060   0.000
    71 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   26              G  11:24:04     1042.41  54.83   6  < 112>  285.690  22.290
    72 KAZEK JAN                       1   34              G  11:08:28     1041.84  55.60   2  <  94>  269.280  22.250
    73 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   13              G  11:12:46     1041.72  56.37  66-  7-  6  273.730  22.210
    74 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   47              G  11:12:50     1041.46  57.14   2  < 111>  273.730  22.170
    75 KOWALCZYK ROBERT                1   12              G  11:18:49     1041.34  57.92   4  < 101>  279.930  22.130
    76 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              G  11:15:40     1041.04  58.69   5  < 104>  276.570  22.090
    77 MAŁYS DOMINIK                   1   45              G  11:14:44     1040.59  59.46   5  < 106>  275.480  22.050
    78 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   47              G  11:15:20     1040.39  60.23  11  <  79>  276.050   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   33              G  11:15:27     1039.93  61.00  12  <  80>  276.050   0.000
    80 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   60                 11:15:29     1039.80  61.78  13  <  96>  276.050   0.000
    81 JANKOWSKI JAN                   1   18              G  11:13:15     1039.66  62.55   6  <  82>  273.690  21.900
    82 JANKOWSKI JAN                   1   31              G  11:13:18     1039.46  63.32   7  <  95>  273.690   0.000
    83 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   27              G  11:12:04     1039.43  64.09   2  <  90>  272.400  21.820
    84 JANKOWSKI JERZY                 1   55                 11:18:01     1037.47  64.86  13  <  85>  278.060   0.000
    85 JANKOWSKI JERZY                 1   56                 11:18:03     1037.34  65.64  14  <  99>  278.060   0.000
    86 DUDZIAK KAROL                   1   34              G  11:08:59     1036.09  66.41   2  <  89>  268.330  21.710
    87 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   29                 11:16:12     1035.91  67.18  76-  4-  4  275.760  21.670
    88 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   34              G  11:17:04     1035.66  67.95   9  < 103>  276.590   0.000
    89 DUDZIAK KAROL                   1   57                 11:09:07     1035.56  68.73   3  <  92>  268.330  21.590
    90 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                 11:13:10     1035.09  69.50   3  <  91>  272.400  21.550
    91 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G  11:13:11     1035.02  70.27   4  < 102>  272.400  21.510
    92 DUDZIAK KAROL                   1   67                 11:09:16     1034.96  71.04   4  < 113>  268.330  21.470
    92 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   69                 11:12:54     1034.96  71.04   5  < 128>  272.090  21.470
    94 KAZEK JAN                       1   35              G  11:10:16     1034.63  72.59   3  < 115>  269.280  21.400
    95 JANKOWSKI JAN                   1   37              G  11:14:44     1033.83  73.36   8  <  97>  273.690   0.000
    96 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   82                 11:17:07     1033.44  74.13  14  < 105>  276.050   0.000
    97 JANKOWSKI JAN                   1   30              G  11:14:57     1032.99  74.90   9  <  98>  273.690   0.000
    98 JANKOWSKI JAN                   1    1              G  11:15:06     1032.40  75.68  10  < 131>  273.690   0.000
    99 JANKOWSKI JERZY                 1   30              G  11:19:23     1032.21  76.45  15  < 121>  278.060   0.000
   100 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   32              G  11:21:22     1031.81  77.22   4  < 140>  280.000  21.160
   101 KOWALCZYK ROBERT                1   36              G  11:21:26     1031.30  77.99   5  < 107>  279.930  21.120
   102 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   62                 11:14:12     1031.04  78.76   5  < 109>  272.400  21.090
   103 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   32              G  11:18:30     1030.13  79.54  10  < 130>  276.590   0.000
   104 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   29              G  11:18:50     1028.78  80.31   6  < 135>  276.570  21.010
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   105 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   15              G  11:18:22     1028.63  81.08  15  < 108>  276.050   0.000
   106 MAŁYS DOMINIK                   1   24              G  11:17:52     1028.42  81.85   6  < 110>  275.480  20.930
   107 KOWALCZYK ROBERT                1   71                 11:22:19     1027.96  82.63   6  < 117>  279.930  20.890
   108 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   83                 11:18:37     1027.67  83.40  16  < 129>  276.050   0.000
   109 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   10              G  11:15:09     1027.34  84.17   6  < 154>  272.400  20.810
   110 MAŁYS DOMINIK                   1   13              G  11:18:15     1026.95  84.94   7  < 134>  275.480   0.000
   111 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   20              G  11:16:43     1026.30  85.71   3  < 136>  273.730  20.740
   112 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   15              G  11:28:23     1026.25  86.49   7  < 114>  285.690   0.000
   113 DUDZIAK KAROL                   1   27              G  11:11:33     1025.92  87.26   5  < 157>  268.330  20.660
   114 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   34              G  11:28:38     1025.33  88.03   8  < 116>  285.690   0.000
   115 KAZEK JAN                       1   43              G  11:12:40     1025.18  88.80   4  < 187>  269.280  20.580
   116 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   58                 11:28:41     1025.14  89.58   9  < 137>  285.690   0.000
   117 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G  11:23:05     1025.07  90.35   7  < 120>  279.930   0.000
   118 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   11              G  11:19:48     1024.87  91.12   4  < 119>  276.510  20.470
   119 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   35              G  11:19:51     1024.68  91.89   5  < 124>  276.510  20.430
   120 KOWALCZYK ROBERT                1   50              G  11:23:13     1024.57  92.66   8  < 122>  279.930   0.000
   121 JANKOWSKI JERZY                 1   38              G  11:21:27     1024.35  93.44  16  < 145>  278.060   0.000
   122 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G  11:23:18     1024.26  94.21   9  < 149>  279.930   0.000
   123 MAŁYS HENRYK                    1   33              G  11:14:46     1023.96  94.98  56-  4-  4  271.110  20.270
   124 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    3              G  11:20:10     1023.48  95.75   6  < 168>  276.510  20.230
   125 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              G  11:19:06     1023.45  96.53   7  < 126>  275.410   0.000
   126 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   31              G  11:19:09     1023.26  97.30   8  < 156>  275.410   0.000
   127 LIS MARIAN                      1   40              G  11:20:11     1023.23  98.07  45-  5-  5  276.460  20.120
   128 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   42              G  11:15:55     1023.22  98.84   6  < 153>  272.090  20.080
   129 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   49              G  11:19:50     1023.04  99.61  17  < 144>  276.050   0.000
   130 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              G  11:20:31     1022.45 100.39  11  < 132>  276.590   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   131 JANKOWSKI JAN                   1   19              G  11:17:42     1022.38 101.16  11  < 133>  273.690   0.000
   132 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   15              G  11:20:34     1022.26 101.93  12  < 230>  276.590   0.000
   133 JANKOWSKI JAN                   1    9              G  11:17:44     1022.25 102.70  12  < 139>  273.690   0.000
   134 MAŁYS DOMINIK                   1    4              G  11:19:36     1021.81 103.47   8  < 150>  275.480   0.000
   135 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   19              G  11:20:45     1021.50 104.25   7  < 155>  276.570   0.000
   136 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   48              G  11:17:59     1021.44 105.02   4  < 208>  273.730  19.770
   137 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   50              G  11:29:46     1021.17 105.79  10  < 138>  285.690   0.000
   138 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   41              G  11:29:48     1021.05 106.56  11  < 143>  285.690   0.000
   139 JANKOWSKI JAN                   1    6              G  11:18:07     1020.79 107.34  13  < 146>  273.690   0.000
   140 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   23              G  11:24:36     1019.67 108.11   5  < 140>  280.000  19.610
   140 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   17              G  11:24:36     1019.67 108.11   6  < 148>  280.000  19.610
   142 MAŁYS HENRYK                    1   45              G  11:15:54     1019.59 109.65   2  < 178>  271.110  19.530
   143 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   27              G  11:30:18     1019.23 110.42  12  < 185>  285.690   0.000
   144 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   70                 11:20:51     1019.20 111.20  18  < 165>  276.050   0.000
   145 JANKOWSKI JERZY                 1   32              G  11:22:50     1019.16 111.97  17  < 158>  278.060   0.000
   146 JANKOWSKI JAN                   1   61                 11:18:36     1018.95 112.74  14  < 147>  273.690   0.000
   147 JANKOWSKI JAN                   1   53                 11:18:38     1018.82 113.51  15  < 152>  273.690   0.000
   148 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    3              G  11:24:52     1018.68 114.29   7  < 197>  280.000   0.000
   149 KOWALCZYK ROBERT                1   72                 11:24:52     1018.42 115.06  10  < 159>  279.930   0.000
   150 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G  11:20:31     1018.35 115.83   9  < 151>  275.480   0.000
   151 MAŁYS DOMINIK                   1   18              G  11:20:35     1018.10 116.60  10  < 162>  275.480   0.000
   152 JANKOWSKI JAN                   1    5              G  11:19:00     1017.44 117.37  16  < 161>  273.690   0.000
   153 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   26              G  11:17:45     1016.21 118.15   7  < 160>  272.090   0.000
   154 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              G  11:18:21     1015.09 118.92   7  < 167>  272.400   0.000
   155 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    1              G  11:22:31     1014.87 119.69   8  < 169>  276.570   0.000
   156 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   36              G  11:21:26     1014.65 120.46   9  < 179>  275.410   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   157 DUDZIAK KAROL                   1   11              G  11:14:36     1014.10 121.24   6          268.330  18.950
   158 JANKOWSKI JERZY                 1   34              G  11:24:12     1014.08 122.01  18  < 164>  278.060   0.000
   159 KOWALCZYK ROBERT                1   73                 11:26:07     1013.81 122.78  11  < 195>  279.930   0.000
   160 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   12              G  11:18:24     1013.75 123.55   8  < 192>  272.090   0.000
   161 JANKOWSKI JAN                   1   36              G  11:20:01     1013.60 124.32  17  < 173>  273.690   0.000
   162 MAŁYS DOMINIK                   1  131                 11:21:52     1013.29 125.10  11  < 162>  275.480   0.000
   162 MAŁYS DOMINIK                   1  105                 11:21:52     1013.29 125.10  12  < 182>  275.480   0.000
   164 JANKOWSKI JERZY                 1    1              G  11:24:29     1013.03 126.64  19  < 170>  278.060   0.000
   165 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   69                 11:22:31     1012.97 127.41  19  < 166>  276.050   0.000
   166 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   76                 11:22:32     1012.90 128.19  20  < 180>  276.050   0.000
   167 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   11              G  11:19:11     1011.95 128.96   8  < 176>  272.400   0.000
   168 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   22              G  11:23:17     1011.81 129.73   7  < 171>  276.510   0.000
   169 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              G  11:23:23     1011.66 130.50   9  < 225>  276.570   0.000
   170 JANKOWSKI JERZY                 1   16              G  11:24:55     1011.43 131.27  20  < 190>  278.060   0.000
   171 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    1              G  11:23:24     1011.38 132.05   8  < 174>  276.510   0.000
   172 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   35                 11:22:43     1011.16 132.82   2  < 175>  275.760  18.370
   173 JANKOWSKI JAN                   1   16              G  11:20:48     1010.67 133.59  18  < 188>  273.690   0.000
   174 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    4              G  11:23:37     1010.57 134.36   9  < 249>  276.510   0.000
   175 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   79              G  11:22:57     1010.30 135.14   3  < 246>  275.760  18.260
   176 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              G  11:19:48     1009.64 135.91   9  < 198>  272.400   0.000
   177 ŁUKAWY JAN                      1   22              G  11:18:11     1009.24 136.68  29-  3-  3  270.660  18.180
   178 MAŁYS HENRYK                    1   46              G  11:18:42     1008.97 137.45   3  < 229>  271.110  18.140
   179 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   39              G  11:23:02     1008.71 138.22  10  < 184>  275.410   0.000
   180 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   19              G  11:23:46     1008.34 139.00  21  < 181>  276.050   0.000
   181 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   42              G  11:23:49     1008.16 139.77  22  < 185>  276.050   0.000
   182 MAŁYS DOMINIK                   1   84                 11:23:33     1007.06 140.54  13  < 183>  275.480   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   183 MAŁYS DOMINIK                   1  112                 11:23:39     1006.69 141.31  14  < 219>  275.480   0.000
   184 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   33              G  11:23:40     1006.37 142.08  11  < 196>  275.410   0.000
   185 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1    9              G  11:34:01     1005.89 142.86  13  < 221>  285.690   0.000
   185 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   22              G  11:24:26     1005.89 142.86  23  < 189>  276.050   0.000
   187 KAZEK JAN                       1   15              G  11:17:45     1005.71 144.40   5  < 194>  269.280  17.790
   188 JANKOWSKI JAN                   1   22              G  11:22:15     1005.29 145.17  19  < 205>  273.690   0.000
   189 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   48              G  11:24:41     1004.98 145.95  24  < 200>  276.050   0.000
   190 JANKOWSKI JERZY                 1   43              G  11:26:46     1004.67 146.72  21  < 214>  278.060   0.000
   191 ŁUKAWY JAN                      1    2              G  11:19:27     1004.49 147.49   2  < 193>  270.660  17.640
   192 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              G  11:21:05     1003.71 148.26   9  < 201>  272.090   0.000
   193 ŁUKAWY JAN                      1   17              G  11:19:48     1003.19 149.03   3          270.660  17.560
   194 KAZEK JAN                       1   26              G  11:18:26     1003.15 149.81   6  < 199>  269.280  17.520
   195 KOWALCZYK ROBERT                1   48              G  11:29:04     1003.09 150.58  12  < 212>  279.930   0.000
   196 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   34              G  11:24:34     1003.07 151.35  12  < 217>  275.410   0.000
   197 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   12              G  11:29:26     1002.03 152.12   8  < 244>  280.000   0.000
   198 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              G  11:22:03     1001.29 152.90  10  < 253>  272.400   0.000
   199 KAZEK JAN                       1   24              G  11:18:57     1001.23 153.67   7  < 211>  269.280   0.000
   200 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   29              G  11:26:00     1000.18 154.44  25  < 203>  276.050   0.000
   201 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    9              G  11:22:03     1000.15 155.21  10  < 202>  272.090   0.000
   202 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   76                 11:22:04     1000.09 155.98  11  < 206>  272.090   0.000
   203 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  121                 11:26:03     1000.00 156.76  26  < 203>  276.050   0.000
   203 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   66                 11:26:03     1000.00 156.76  27  < 220>  276.050   0.000
   205 JANKOWSKI JAN                   1   20              G  11:23:44      999.84 158.30  20  < 216>  273.690   0.000
   206 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   77                 11:22:12      999.60 159.07  12  < 207>  272.090   0.000
   207 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   40              G  11:22:14      999.47 159.85  13  < 241>  272.090   0.000
   208 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   10              G  11:23:55      999.32 160.62   5  < 209>  273.730  16.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   209 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   11              G  11:23:56      999.26 161.39   6  < 240>  273.730  16.940
   210 JAKÓB BRONISŁAW                 1   23              G  11:27:00      999.24 162.16  48-  1-  1  276.790  16.900
   211 KAZEK JAN                       1   49              G  11:19:31      999.12 162.93   8  < 245>  269.280   0.000
   212 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G  11:30:13      998.98 163.71  13  < 213>  279.930   0.000
   213 KOWALCZYK ROBERT                1    2              G  11:30:14      998.92 164.48  14  < 233>  279.930   0.000
   214 JANKOWSKI JERZY                 1   11              G  11:28:24      998.78 165.25  22  < 234>  278.060   0.000
   215 LIS MARIAN                      1   31              G  11:27:01      997.99 166.02   2  < 218>  276.460  16.710
   216 JANKOWSKI JAN                   1   40              G  11:24:19      997.72 166.80  21  < 232>  273.690   0.000
   217 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   27              G  11:26:04      997.62 167.57  13          275.410   0.000
   218 LIS MARIAN                      1   17              G  11:27:08      997.57 168.34   3  < 223>  276.460  16.590
   219 MAŁYS DOMINIK                   1   97                 11:26:12      997.39 169.11  15  < 228>  275.480   0.000
   220 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   24              G  11:26:47      997.35 169.88  28  < 250>  276.050   0.000
   221 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1    8              G  11:36:29      997.23 170.66  14  < 222>  285.690   0.000
   222 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   53                 11:36:34      996.94 171.43  15  < 224>  285.690   0.000
   223 LIS MARIAN                      1   45              G  11:27:23      996.67 172.20   4  < 231>  276.460  16.400
   224 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   56                 11:36:48      996.13 172.97  16          285.690   0.000
   225 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   12              G  11:27:53      995.27 173.75  10  < 226>  276.570   0.000
   226 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              G  11:27:55      995.15 174.52  11  < 227>  276.570   0.000
   227 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   60                 11:28:02      994.74 175.29  12  < 254>  276.570   0.000
   228 MAŁYS DOMINIK                   1   77                 11:27:07      994.09 176.06  16  < 235>  275.480   0.000
   229 MAŁYS HENRYK                    1    3              G  11:22:50      993.68 176.83   4          271.110  16.160
   230 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   43              G  11:28:25      993.44 177.61  13  < 242>  276.590   0.000
   231 LIS MARIAN                      1   21              G  11:28:22      993.15 178.38   5          276.460  16.090
   232 JANKOWSKI JAN                   1   13              G  11:25:40      992.83 179.15  22          273.690   0.000
   233 KOWALCZYK ROBERT                1   46              G  11:31:58      992.78 179.92  15  < 247>  279.930   0.000
   234 JANKOWSKI JERZY                 1   21              G  11:30:10      992.48 180.69  23  < 237>  278.060   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   235 MAŁYS DOMINIK                   1  115                 11:27:36      992.36 181.47  17  < 236>  275.480   0.000
   236 MAŁYS DOMINIK                   1   94                 11:27:40      992.13 182.24  18  < 243>  275.480   0.000
   237 JANKOWSKI JERZY                 1   48              G  11:30:37      990.89 183.01  24  < 238>  278.060   0.000
   238 JANKOWSKI JERZY                 1   22              G  11:30:40      990.71 183.78  25  < 239>  278.060   0.000
   239 JANKOWSKI JERZY                 1   28              G  11:30:46      990.36 184.56  26          278.060   0.000
   240 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   41              G  11:26:26      990.22 185.33   7          273.730   0.000
   241 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   23              G  11:24:51      989.96 186.10  14  < 255>  272.090   0.000
   242 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              G  11:29:25      989.88 186.87  14  < 259>  276.590   0.000
   243 MAŁYS DOMINIK                   1    6              G  11:28:20      989.75 187.64  19  < 248>  275.480   0.000
   244 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   38              G  11:33:14      988.58 188.42   9          280.000   0.000
   245 KAZEK JAN                       1   19              G  11:22:25      988.49 189.19   9          269.280   0.000
   246 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   33              G  11:29:15      987.50 189.96   4          275.760  15.500
   247 KOWALCZYK ROBERT                1   63                 11:33:49      986.31 190.73  16  < 252>  279.930   0.000
   248 MAŁYS DOMINIK                   1   87                 11:29:31      985.56 191.51  20  < 256>  275.480   0.000
   249 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   13              G  11:30:35      985.48 192.28  10          276.510   0.000
   250 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    5              G  11:30:09      985.37 193.05  29  < 251>  276.050   0.000
   251 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   95                 11:30:13      985.13 193.82  30          276.050   0.000
   252 KOWALCZYK ROBERT                1   27              G  11:34:23      984.34 194.59  17          279.930   0.000
   253 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   66                 11:26:46      984.22 195.37  11          272.400   0.000
   254 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              G  11:31:18      983.19 196.14  13  < 258>  276.570   0.000
   255 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   80                 11:26:57      982.45 196.91  15          272.090   0.000
   256 MAŁYS DOMINIK                   1    8              G  11:30:25      982.40 197.68  21  < 257>  275.480   0.000
   257 MAŁYS DOMINIK                   1  129                 11:30:28      982.22 198.46  22          275.480   0.000
   258 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   48              G  11:31:45      981.62 199.23  14          276.570   0.000
   259 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   44              G  11:31:51      981.34 200.00  15          276.590   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   260 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   47              G  11:31:55      981.03   0.00  15          276.570   0.000
   261 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   21                 11:31:22      980.07   0.00   5          275.760   0.000
   262 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G  11:31:01      980.05   0.00  14          275.410   0.000
   263 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   58                 11:27:59      979.92   0.00  12          272.400   0.000
   264 ŁUKAWY JAN                      1   28              G  11:26:18      979.59   0.00   4          270.660   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                





                                                      
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ŁEKNICA z dnia 01.05.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,55,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  149.330 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   23                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1348                           
      5.Ilość konkursów.......................:  270                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1212.06                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1066.42                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,59,26                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,16,07                         
     10.Czas trwania konkursu.................:16 min. 41 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  12.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całosć [ 1]F                                                
            Lot do MP w kat.A.                                                  
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   23   | 1348   |  270  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   23   | 1348   |  270  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                    Lista konkursowa nr  1. Lot do MP w kat.A.  
                                          z lotu ŁEKNICA, w dniu 01.05.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   12              G  10:59:26     1212.06   0.74  46- 18-  6  150.820  12.000
     2 JANKOWSKI JAN                   1   35              G  10:57:07     1211.30   1.48  63- 14-  6  147.920  11.960
     3 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  107                 10:59:01     1210.64   2.23 122- 48-  6  150.140  11.930
     4 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   79                 10:59:04     1210.16   2.97   2  <  12>  150.140  11.890
     5 JANKOWSKI JERZY                 1   34              GT 11:02:12     1197.88   3.71  53- 19-  6  152.370  11.850
     6 JANKOWSKI JAN                   1    5              GT 10:58:35     1196.93   4.45   2  <  16>  147.920  11.810
     7 JANKOWSKI JERZY                 1    9              G  11:02:23     1196.15   5.19   2  <  21>  152.370  11.780
     8 DUDZIAK KAROL                   1   18              GT 10:54:04     1195.80   5.93  69-  7-  6  142.380  11.740
     9 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              GT 11:00:02     1195.52   6.68  38- 14-  6  149.480  11.700
    10 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              GT 11:00:09     1194.41   7.42   2  <  17>  149.480  11.670
    11 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   48              G  11:01:11     1193.50   8.16  62- 16-  6  150.600  11.630
    12 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   95                 11:01:18     1188.76   8.90   3  <  14>  150.140  11.590
    13 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   23              GT 11:01:47     1187.54   9.64  44-  7-  6  150.560  11.550
    14 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   77                 11:01:26     1187.50  10.39   4  <  19>  150.140  11.520
    15 MAŁYS DOMINIK                   1   18              GT 11:00:57     1187.38  11.13 125- 19-  6  149.550  11.480
    16 JANKOWSKI JAN                   1   60                 11:00:17     1180.68  11.87   3  <  36>  147.920  11.440
    17 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              G  11:01:44     1179.49  12.61   3  <  52>  149.480  11.410
    18 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   14              G  11:02:53     1179.36  13.35   2  <  29>  150.820  11.370
    19 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   82                 11:02:37     1176.49  14.09   5  <  20>  150.140  11.330
    20 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   19              G  11:02:38     1176.34  14.84   6  <  27>  150.140  11.290
    21 JANKOWSKI JERZY                 1   25              G  11:04:49     1173.73  15.58   3  <  22>  152.370  11.260
    22 JANKOWSKI JERZY                 1   29              GT 11:04:57     1172.53  16.32   4  <  23>  152.370  11.220
    23 JANKOWSKI JERZY                 1   23              GT 11:05:01     1171.93  17.06   5  <  24>  152.370  11.180
    24 JANKOWSKI JERZY                 1   49              G  11:05:04     1171.48  17.80   6  <  26>  152.370  11.140
    25 MAŁYS DOMINIK                   1   45              G  11:02:41     1171.26  18.55   2  <  61>  149.550  11.110
    26 JANKOWSKI JERZY                 1    4              G  11:05:09     1170.73  19.29   7  <  42>  152.370   0.000
    27 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   35              G  11:03:28     1168.71  20.03   7  <  38>  150.140   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   33              G  11:11:41     1168.54  20.77  63- 22-  6  159.720  11.000
    29 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   24              G  11:04:31     1164.48  21.51   3  <  30>  150.820  10.960
    30 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              GT 11:04:33     1164.18  22.26   4  <  91>  150.820  10.920
    31 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   42              G  11:04:25     1163.68  23.00   2  <  44>  150.600  10.880
    32 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   38              G  11:12:34     1161.04  23.74   2  <  33>  159.720  10.850
    33 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   55                 11:12:36     1160.76  24.48   3  <  34>  159.720  10.810
    34 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   12              G  11:12:37     1160.62  25.22   4  <  35>  159.720  10.770
    35 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   65                 11:12:38     1160.48  25.96   5  < 108>  159.720  10.740
    36 JANKOWSKI JAN                   1    1              GT 11:02:28     1160.46  26.71   4  <  49>  147.920  10.700
    37 KOWALCZYK ROBERT                1   10              GT 11:07:56     1160.43  27.45  77- 25-  6  154.260  10.660
    38 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   28              G  11:04:39     1158.04  28.19   8  <  39>  150.140   0.000
    39 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   33              G  11:04:41     1157.74  28.93   9  <  40>  150.140   0.000
    40 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   37              G  11:04:43     1157.45  29.67  10  <  41>  150.140   0.000
    41 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   49              G  11:04:44     1157.30  30.42  11  <  54>  150.140   0.000
    42 JANKOWSKI JERZY                 1    2              GT 11:06:53     1155.34  31.16   8  <  45>  152.370   0.000
    43 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   25              G  11:08:36     1152.84  31.90  35- 13-  6  154.020  10.440
    44 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   10              GT 11:05:42     1152.26  32.64   3  <  48>  150.600  10.400
    45 JANKOWSKI JERZY                 1    7              G  11:07:49     1147.22  33.38   9  <  51>  152.370   0.000
    46 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   34              G  11:02:46     1146.15  34.12  63-  5-  5  146.440  10.330
    47 ŁUKAWY JAN                      1   28              G  11:01:22     1145.40  34.87  33-  5-  5  144.740  10.290
    48 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   50              G  11:06:35     1144.52  35.61   4  <  53>  150.600  10.250
    49 JANKOWSKI JAN                   1   46              G  11:04:16     1144.30  36.35   5  <  50>  147.920  10.220
    50 JANKOWSKI JAN                   1   34              G  11:04:19     1143.86  37.09   6  <  55>  147.920  10.180
    51 JANKOWSKI JERZY                 1   16              G  11:08:13     1143.78  37.83  10  <  76>  152.370   0.000
    52 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   34              G  11:05:55     1141.80  38.58   4  <  55>  149.480  10.100
    53 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   29              GT 11:06:54     1141.77  39.32   5  <  92>  150.600  10.070
    54 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   27              G  11:06:32     1141.46  40.06  12  <  57>  150.140   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              GT 11:05:59     1141.21  40.80   5  <  59>  149.480   9.990
    55 JANKOWSKI JAN                   1   29              G  11:04:37     1141.21  40.80   7  <  65>  147.920   0.000
    57 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   96                 11:06:36     1140.88  42.28  13  <  57>  150.140   0.000
    57 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   43              GT 11:06:36     1140.88  42.28  14  <  69>  150.140   0.000
    59 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   36              G  11:06:03     1140.63  43.77   6  < 112>  149.480   9.840
    60 KOWALCZYK ROBERT                1   81                 11:10:15     1140.56  44.51   2  <  62>  154.260   9.810
    61 MAŁYS DOMINIK                   1   19              G  11:06:11     1140.01  45.25   3  <  63>  149.550   9.770
    62 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G  11:10:21     1139.71  45.99   3  <  66>  154.260   9.730
    63 MAŁYS DOMINIK                   1   32              G  11:06:15     1139.43  46.74   4  <  71>  149.550   9.700
    64 LIS MARIAN                      1   40              G  11:07:06     1139.21  47.48  50- 10-  6  150.490   9.660
    65 JANKOWSKI JAN                   1    9              GT 11:04:55     1138.58  48.22   8  <  80>  147.920   0.000
    66 KOWALCZYK ROBERT                1   36              G  11:10:30     1138.45  48.96   4  <  68>  154.260   9.580
    67 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   40              G  11:04:59     1138.38  49.70  67- 10-  6  147.970   9.550
    68 KOWALCZYK ROBERT                1   50              G  11:10:33     1138.03  50.45   5  <  73>  154.260   9.510
    69 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    3              GT 11:07:03     1136.99  51.19  15  <  69>  150.140   0.000
    69 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   63                 11:07:03     1136.99  51.19  16  <  87>  150.140   0.000
    71 MAŁYS DOMINIK                   1    6              G  11:06:34     1136.69  52.67   5  <  72>  149.550   9.400
    72 MAŁYS DOMINIK                   1  112                 11:06:37     1136.25  53.41   6  <  74>  149.550   9.360
    73 KOWALCZYK ROBERT                1   75                 11:10:47     1136.08  54.15   6  <  81>  154.260   9.320
    74 MAŁYS DOMINIK                   1   97                 11:06:42     1135.54  54.90   7  < 105>  149.550   0.000
    75 DUDZIAK KAROL                   1   17              G  11:00:29     1134.65  55.64   2  < 102>  142.380   9.250
    76 JANKOWSKI JERZY                 1   15              G  11:09:23     1133.85  56.38  11  <  84>  152.370   0.000
    77 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   23              GT 11:10:52     1133.61  57.12   2  <  78>  154.020   9.170
    78 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    3              G  11:10:53     1133.47  57.86   3  <  93>  154.020   9.140
    79 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   26              G  11:07:53     1133.02  58.61   2  <  83>  150.560   9.100
    80 JANKOWSKI JAN                   1   15              G  11:05:35     1132.76  59.35   9  < 104>  147.920   0.000
    81 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G  11:11:16     1132.05  60.09   7  <  82>  154.260   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    82 KOWALCZYK ROBERT                1   42              G  11:11:18     1131.77  60.83   8  <  88>  154.260   0.000
    83 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   25              G  11:08:03     1131.61  61.57   3  < 125>  150.560   8.950
    84 JANKOWSKI JERZY                 1   54                 11:09:58     1128.95  62.31  12  < 164>  152.370   0.000
    85 ŁUKAWY JAN                      1   15              GT 11:03:20     1127.84  63.06   2  <  86>  144.740   8.880
    86 ŁUKAWY JAN                      1   25              G  11:03:24     1127.26  63.80   3  < 145>  144.740   8.840
    87 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   72                 11:08:15     1126.75  64.54  17  <  89>  150.140   0.000
    88 KOWALCZYK ROBERT                1    1              GT 11:11:56     1126.53  65.28   9  <  90>  154.260   0.000
    89 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   60                 11:08:21     1125.91  66.02  18  <  94>  150.140   0.000
    90 KOWALCZYK ROBERT                1    3              G  11:12:01     1125.85  66.77  10  <  97>  154.260   0.000
    91 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   36              G  11:08:58     1125.80  67.51   5  < 110>  150.820   8.650
    92 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   18              G  11:08:51     1125.14  68.25   6  < 103>  150.600   8.620
    93 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    8              GT 11:11:54     1125.06  68.99   4  <  95>  154.020   8.580
    94 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    5              G  11:08:29     1124.79  69.73  19  <  96>  150.140   0.000
    95 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   32              G  11:11:57     1124.64  70.47   5  < 117>  154.020   8.510
    96 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   56                 11:08:32     1124.36  71.22  20  <  97>  150.140   0.000
    97 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   38              G  11:08:36     1123.80  71.96  21  < 100>  150.140   0.000
    97 KOWALCZYK ROBERT                1   60                 11:12:16     1123.80  71.96  11  <  99>  154.260   0.000
    99 KOWALCZYK ROBERT                1   34              G  11:12:17     1123.66  73.44  12  < 151>  154.260   0.000
   100 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  102                 11:08:39     1123.38  74.18  22  < 119>  150.140   0.000
   101 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   35                 11:08:43     1120.35  74.93  78-  4-  4  149.810   8.280
   102 DUDZIAK KAROL                   1   33              G  11:02:19     1118.31  75.67   3  < 124>  142.380   8.250
   103 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   52                 11:09:41     1118.18  76.41   7  < 128>  150.600   0.000
   104 JANKOWSKI JAN                   1   40              G  11:07:20     1117.78  77.15  10  < 106>  147.920   0.000
   105 MAŁYS DOMINIK                   1   93                 11:08:49     1117.57  77.89   8  < 107>  149.550   0.000
   106 JANKOWSKI JAN                   1   58                 11:07:23     1117.36  78.64  11  < 143>  147.920   0.000
   107 MAŁYS DOMINIK                   1   42              GT 11:08:51     1117.30  79.38   9  < 126>  149.550   0.000
   108 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   46              GT 11:17:59     1117.05  80.12   6  < 109>  159.720   8.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   109 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   18              G  11:18:01     1116.79  80.86   7  < 116>  159.720   0.000
   110 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   42              G  11:10:08     1116.08  81.60   6  < 111>  150.820   7.950
   111 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   26              G  11:10:10     1115.81  82.34   7  < 123>  150.820   0.000
   112 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   21              G  11:08:59     1115.66  83.09   7  < 113>  149.480   0.000
   113 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   25              GT 11:09:02     1115.25  83.83   8  < 136>  149.480   0.000
   114 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    2              G  11:07:46     1114.51  84.57   2  < 131>  147.970   7.800
   115 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   42              GT 11:06:15     1113.37  85.31  89-  9-  6  146.130   7.760
   116 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   69                 11:18:30     1113.03  86.05   8  < 132>  159.720   0.000
   117 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   12              G  11:13:27     1112.46  86.80   6  < 138>  154.020   7.690
   118 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   34              G  11:06:22     1112.38  87.54   2  < 167>  146.130   7.650
   119 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   23              G  11:09:59     1112.29  88.28  23  < 120>  150.140   0.000
   120 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   66                 11:10:00     1112.15  89.02  24  < 121>  150.140   0.000
   121 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   80                 11:10:06     1111.33  89.76  25  < 121>  150.140   0.000
   121 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   74                 11:10:06     1111.33  89.76  26  < 135>  150.140   0.000
   123 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              G  11:10:45     1111.01  91.25   8  < 140>  150.820   0.000
   124 DUDZIAK KAROL                   1   70                 11:03:17     1109.89  91.99   4  < 127>  142.380   7.430
   125 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   24              G  11:10:42     1109.51  92.73   4  < 130>  150.560   7.390
   126 MAŁYS DOMINIK                   1   87                 11:09:48     1109.42  93.47  10  < 146>  149.550   0.000
   127 DUDZIAK KAROL                   1   60                 11:03:23     1109.02  94.21   5  < 129>  142.380   7.320
   128 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   32              GT 11:10:50     1108.71  94.96   8  < 159>  150.600   0.000
   129 DUDZIAK KAROL                   1   11              G  11:03:28     1108.30  95.70   6  < 165>  142.380   7.240
   130 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   13              G  11:10:53     1108.01  96.44   5  < 177>  150.560   7.200
   131 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   48              G  11:08:33     1107.98  97.18   3  < 139>  147.970   7.170
   132 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   24              G  11:19:11     1107.76  97.92   9  < 134>  159.720   0.000
   133 LIS MARIAN                      1   25              G  11:10:56     1107.09  98.66   2  < 137>  150.490   7.090
   134 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   51                 11:19:18     1106.86  99.41  10  < 149>  159.720   0.000
   135 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  118                 11:10:39     1106.82 100.15  27  < 148>  150.140   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   136 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    2              G  11:10:05     1106.58 100.89   9  < 192>  149.480   0.000
   137 LIS MARIAN                      1   37              G  11:11:02     1106.27 101.63   3  < 142>  150.490   6.940
   138 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   30              G  11:14:23     1105.01 102.37   7  < 154>  154.020   0.000
   139 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   16              G  11:08:57     1104.67 103.12   4  < 141>  147.970   6.870
   140 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   33              G  11:11:34     1104.37 103.86   9  < 170>  150.820   0.000
   141 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   36              G  11:09:01     1104.12 104.60   5  < 144>  147.970   6.800
   142 LIS MARIAN                      1    9              G  11:11:22     1103.57 105.34   4  < 152>  150.490   6.760
   143 JANKOWSKI JAN                   1   24              GT 11:09:04     1103.33 106.08  12  < 186>  147.920   0.000
   144 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   26              G  11:09:07     1103.29 106.82   6  < 239>  147.970   6.680
   145 ŁUKAWY JAN                      1   22              GT 11:06:17     1102.50 107.57   4  < 223>  144.740   6.650
   146 MAŁYS DOMINIK                   1   13              G  11:10:39     1102.47 108.31  11  < 162>  149.550   0.000
   147 MAŁYS HENRYK                    1   46              G  11:06:49     1101.68 109.05  37-  1-  1  145.220   6.570
   148 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   78                 11:11:18     1101.54 109.79  28  < 163>  150.140   0.000
   149 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   36              G  11:20:11     1100.13 110.53  11  < 150>  159.720   0.000
   150 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1    4              GT 11:20:12     1100.00 111.28  12  < 174>  159.720   0.000
   151 KOWALCZYK ROBERT                1   20              GT 11:15:16     1099.76 112.02  13  < 188>  154.260   0.000
   152 LIS MARIAN                      1   30              G  11:11:51     1099.67 112.76   5  < 153>  150.490   6.390
   153 LIS MARIAN                      1   12              G  11:11:53     1099.40 113.50   6  < 180>  150.490   6.350
   154 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   16              GT 11:15:08     1099.10 114.24   8  < 155>  154.020   0.000
   155 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   22              G  11:15:10     1098.83 114.99   9  < 157>  154.020   0.000
   156 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   40              G  11:08:42     1098.80 115.73  27-  1-  1  146.910   6.240
   157 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   15              GT 11:15:11     1098.70 116.47  10  < 251>  154.020   0.000
   158 KAZEK JAN                       1   11              G  11:05:41     1098.53 117.21  42-  1-  1  143.560   6.160
   159 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   49              G  11:12:11     1097.80 117.95   9  < 173>  150.600   0.000
   160 JAKÓB BRONISŁAW                 1   35              G  11:12:26     1097.55 118.69  48-  2-  2  150.840   6.090
   161 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   33              G  11:11:30     1097.51 119.44   2  < 176>  149.810   6.050
   162 MAŁYS DOMINIK                   1   38              G  11:11:18     1097.21 120.18  12  < 204>  149.550   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   163 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   30              G  11:11:53     1096.85 120.92  29  < 182>  150.140   0.000
   164 JANKOWSKI JERZY                 1   42              G  11:14:07     1095.27 121.66  13  < 166>  152.370   0.000
   165 DUDZIAK KAROL                   1   44              G  11:05:01     1095.09 122.40   7          142.380   0.000
   166 JANKOWSKI JERZY                 1   43              G  11:14:15     1094.22 123.15  14  < 169>  152.370   0.000
   167 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   65                 11:08:33     1094.20 123.89   3  < 168>  146.130   5.830
   168 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    9              G  11:08:34     1094.06 124.63   4  < 193>  146.130   5.790
   169 JANKOWSKI JERZY                 1   30              G  11:14:18     1093.83 125.37  15  < 218>  152.370   0.000
   170 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   17              GT 11:12:57     1093.30 126.11  10  < 171>  150.820   0.000
   171 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              G  11:12:58     1093.16 126.85  11  < 172>  150.820   0.000
   172 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              G  11:13:07     1091.98 127.60  12  < 214>  150.820   0.000
   173 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              G  11:13:00     1091.30 128.34  10  < 187>  150.600   0.000
   174 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   42              G  11:21:25     1090.86 129.08  13  < 175>  159.720   0.000
   175 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   52                 11:21:27     1090.61 129.82  14  < 178>  159.720   0.000
   176 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   75              G  11:12:22     1090.59 130.56   3  < 249>  149.810   5.490
   177 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    4              GT 11:13:04     1090.49 131.31   6  < 183>  150.560   5.460
   178 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   22              G  11:21:29     1090.36 132.05  15  < 179>  159.720   0.000
   179 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   37              G  11:21:33     1089.87 132.79  16  < 181>  159.720   0.000
   180 LIS MARIAN                      1   39              G  11:13:05     1089.85 133.53   7  < 210>  150.490   0.000
   181 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   19              G  11:21:35     1089.62 134.27  17  < 231>  159.720   0.000
   182 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   52                 11:12:49     1089.42 135.01  30  < 184>  150.140   0.000
   183 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   22              G  11:13:13     1089.30 135.76   7          150.560   0.000
   184 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  109                 11:12:54     1088.76 136.50  31  < 185>  150.140   0.000
   185 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  125                 11:12:58     1088.23 137.24  32  < 189>  150.140   0.000
   186 JANKOWSKI JAN                   1   18              G  11:10:57     1088.05 137.98  13  < 227>  147.920   0.000
   187 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              GT 11:13:25     1088.02 138.72  11  < 190>  150.600   0.000
   188 KOWALCZYK ROBERT                1   66                 11:16:48     1087.87 139.47  14  < 194>  154.260   0.000
   189 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    1              G  11:13:02     1087.71 140.21  33  < 191>  150.140   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   190 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   57                 11:13:29     1087.50 140.95  12  < 200>  150.600   0.000
   191 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  124                 11:13:07     1087.05 141.69  34  < 195>  150.140   0.000
   192 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   12              G  11:12:31     1087.00 142.43  10  < 232>  149.480   0.000
   193 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   35              G  11:09:28     1086.74 143.18   5  < 197>  146.130   4.860
   194 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G  11:16:58     1086.59 143.92  15  < 201>  154.260   0.000
   195 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  103                 11:13:11     1086.53 144.66  35  < 196>  150.140   0.000
   196 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   93                 11:13:12     1086.40 145.40  36  < 198>  150.140   0.000
   197 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   22              G  11:09:31     1086.33 146.14   6  < 199>  146.130   4.710
   198 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   44              G  11:13:14     1086.14 146.88  37  < 213>  150.140   0.000
   199 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   40              G  11:09:38     1085.39 147.63   7  < 250>  146.130   0.000
   200 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              G  11:13:47     1085.15 148.37  13  < 236>  150.600   0.000
   201 KOWALCZYK ROBERT                1   40              G  11:17:15     1084.43 149.11  16  < 202>  154.260   0.000
   202 KOWALCZYK ROBERT                1   80                 11:17:19     1083.92 149.85  17  < 203>  154.260   0.000
   203 KOWALCZYK ROBERT                1   62                 11:17:22     1083.54 150.59  18  < 205>  154.260   0.000
   204 MAŁYS DOMINIK                   1   25              GT 11:13:04     1083.17 151.34  13  < 206>  149.550   0.000
   205 KOWALCZYK ROBERT                1   73                 11:17:27     1082.91 152.08  19  < 212>  154.260   0.000
   206 MAŁYS DOMINIK                   1   12              G  11:13:07     1082.78 152.82  14  < 206>  149.550   0.000
   206 MAŁYS DOMINIK                   1   86                 11:13:07     1082.78 152.82  15  < 208>  149.550   0.000
   208 MAŁYS DOMINIK                   1   85                 11:13:09     1082.52 154.30  16  < 209>  149.550   0.000
   209 MAŁYS DOMINIK                   1   47              G  11:13:10     1082.39 155.04  17  < 237>  149.550   0.000
   210 LIS MARIAN                      1   41              G  11:14:06     1081.88 155.79   8  < 230>  150.490   0.000
   211 JAKÓB BRONISŁAW                 1   42              G  11:14:29     1081.42 156.53   2          150.840   4.190
   212 KOWALCZYK ROBERT                1   54                 11:17:39     1081.39 157.27  20  < 215>  154.260   0.000
   213 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   29              GT 11:13:51     1081.31 158.01  38  < 220>  150.140   0.000
   214 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   41              G  11:14:31     1081.02 158.75  13  < 216>  150.820   0.000
   215 KOWALCZYK ROBERT                1   16              G  11:17:42     1081.01 159.50  21  < 216>  154.260   0.000
   216 KOWALCZYK ROBERT                1   17              G  11:17:45     1080.63 160.24  22  < 241>  154.260   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   216 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   32              G  11:14:34     1080.63 160.24  14  < 219>  150.820   0.000
   218 JANKOWSKI JERZY                 1   31              GT 11:16:02     1080.38 161.72  16  < 226>  152.370   0.000
   219 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   34              G  11:14:36     1080.37 162.46  15  < 225>  150.820   0.000
   220 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  110                 11:14:05     1079.50 163.20  39  < 221>  150.140   0.000
   221 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   92                 11:14:06     1079.37 163.95  40  < 222>  150.140   0.000
   222 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  115                 11:14:07     1079.24 164.69  41  < 224>  150.140   0.000
   223 ŁUKAWY JAN                      1   16              GT 11:09:08     1079.08 165.43   5          144.740   3.750
   224 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   25              G  11:14:09     1078.98 166.17  42  < 259>  150.140   0.000
   225 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              GT 11:14:47     1078.96 166.91  16  < 228>  150.820   0.000
   226 JANKOWSKI JERZY                 1   56                 11:16:14     1078.85 167.66  17  < 229>  152.370   0.000
   227 JANKOWSKI JAN                   1   49              G  11:12:07     1078.79 168.40  14          147.920   0.000
   228 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   48              G  11:14:50     1078.57 169.14  17  < 265>  150.820   0.000
   229 JANKOWSKI JERZY                 1   12              G  11:16:18     1078.34 169.88  18  < 255>  152.370   0.000
   230 LIS MARIAN                      1   32              G  11:14:34     1078.27 170.62   9  < 270>  150.490   0.000
   231 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1    3              GT 11:23:08     1078.22 171.36  18  < 256>  159.720   0.000
   232 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   38              G  11:13:47     1077.08 172.11  11  < 233>  149.480   0.000
   233 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              G  11:13:48     1076.95 172.85  12  < 234>  149.480   0.000
   234 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G  11:13:52     1076.43 173.59  13  < 235>  149.480   0.000
   235 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   26              G  11:13:53     1076.30 174.33  14          149.480   0.000
   236 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              G  11:14:59     1075.84 175.07  14  < 238>  150.600   0.000
   237 MAŁYS DOMINIK                   1   20              G  11:14:01     1075.77 175.82  18  < 268>  149.550   0.000
   238 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              G  11:15:00     1075.71 176.56  15  < 240>  150.600   0.000
   239 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   11              GT 11:12:37     1075.23 177.30   7  < 242>  147.970   0.000
   240 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   46              G  11:15:04     1075.20 178.04  16          150.600   0.000
   241 KOWALCZYK ROBERT                1   71                 11:18:31     1074.86 178.78  23  < 258>  154.260   0.000
   242 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   34              GT 11:12:42     1074.58 179.53   8  < 243>  147.970   0.000
   243 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   74                 11:12:46     1074.06 180.27   9  < 246>  147.970   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   244 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   27              G  11:11:21     1074.00 181.01   2  < 245>  146.440   2.970
   245 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   66                 11:11:22     1073.87 181.75   3  < 247>  146.440   2.930
   246 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    3              G  11:12:48     1073.80 182.49  10          147.970   0.000
   247 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   41              G  11:11:23     1073.74 183.23   4  < 248>  146.440   2.860
   248 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   57                 11:11:29     1072.95 183.98   5          146.440   2.820
   249 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   38              GT 11:14:46     1071.86 184.72   4          149.810   2.780
   250 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   50              GT 11:11:25     1071.20 185.46   8  < 253>  146.130   0.000
   251 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   10              GT 11:18:49     1070.95 186.20  11  < 252>  154.020   0.000
   252 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    9              G  11:18:53     1070.45 186.94  12  < 254>  154.020   0.000
   253 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              GT 11:11:31     1070.42 187.69   9          146.130   0.000
   254 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   31              G  11:18:55     1070.20 188.43  13          154.020   0.000
   255 JANKOWSKI JERZY                 1   14              G  11:17:23     1070.14 189.17  19          152.370   0.000
   256 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   26              G  11:24:16     1070.03 189.91  19  < 257>  159.720   0.000
   257 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   29              GT 11:24:19     1069.67 190.65  20  < 267>  159.720   0.000
   258 KOWALCZYK ROBERT                1   35              G  11:19:14     1069.52 191.39  24  < 266>  154.260   0.000
   259 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  113                 11:15:27     1068.99 192.14  43  < 260>  150.140   0.000
   260 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   36              G  11:15:28     1068.87 192.88  44  < 261>  150.140   0.000
   261 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   47              G  11:15:29     1068.74 193.62  45  < 262>  150.140   0.000
   262 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  129                 11:15:30     1068.61 194.36  46  < 262>  150.140   0.000
   262 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   24              G  11:15:30     1068.61 194.36  47  < 264>  150.140   0.000
   264 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1  120                 11:15:33     1068.23 195.85  48          150.140   0.000
   265 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   15              G  11:16:12     1068.13 196.59  18          150.820   0.000
   266 KOWALCZYK ROBERT                1   29              G  11:19:33     1067.17 197.33  25          154.260   0.000
   267 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   68                 11:24:43     1066.82 198.07  21  < 269>  159.720   0.000
   268 MAŁYS DOMINIK                   1  130                 11:15:12     1066.69 198.81  19          149.550   0.000
   269 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   34              G  11:24:46     1066.46 199.55  22          159.720   0.000
   270 LIS MARIAN                      1    2              G  11:16:07     1066.42 200.30  10          150.490   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   271 MAŁYS DOMINIK                   1   29              G  11:15:16     1066.18   0.00  20          149.550   0.000
   272 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1    8              G  11:24:51     1065.87   0.00  23          159.720   0.000
   273 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1    7              G  11:24:53     1065.63   0.00  24          159.720   0.000
   274 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   34              GT 11:15:55     1065.45   0.00  49          150.140   0.000
   275 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   14              G  11:13:58     1064.79   0.00  11          147.970   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              







               PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ŁĘKNICA z dnia 25.09.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  148.898 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   424                           
      5.Ilość konkursów.......................:   85                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1220.58                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1133.19                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,13,35                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,30,55                         
     10.Czas trwania konkursu.................:17 min. 20 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  15.0- gradacja                                             
       EPunktacja całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   14   |  424   |   85  |20.05|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  424   |   85  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 


                                                                              
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                          z lotu ŁĘKNICA, w dniu 25.09.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 ŁUKAWY JAN                      1   23              G   11:13:35     1220.58   2.36  30-  2-  2  144.740  15.000
     2 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              G   11:16:21     1204.20   4.72  33- 15-  7  146.130  14.880
     3 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   17              G   11:16:32     1202.39   7.08   2  <   5>  146.130  14.760
     4 MAŁYS DOMINIK                   1   20              G   11:19:52     1197.68   9.43  46- 15-  7  149.550  14.640
     5 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              GS  11:17:02     1197.46  11.79   3  <   6>  146.130  14.520
     6 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   29              G   11:17:03     1197.30  14.15   4  <  12>  146.130  14.400
     7 MAŁYS DOMINIK                   1   77              G   11:19:56     1197.04  16.51   2  <  10>  149.550  14.290
     8 JANKOWSKI JAN                   1   66              GS  11:18:48     1194.83  18.87  36-  7-  7  147.920  14.170
     9 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    2              GS  11:20:15     1193.45  21.23  32- 10-  7  149.480  14.050
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G   11:20:28     1191.95  23.58   3  <  25>  149.550  13.930
    11 JANKOWSKI JAN                   1   76              G   11:19:10     1191.30  25.94   2  <  28>  147.920  13.810
    12 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   55              GS  11:18:01     1187.89  28.30   5  <  27>  146.130  13.690
    13 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    9              GS  11:24:52     1185.99  30.66  19-  4-  4  154.020  13.570
    14 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   42              G   11:24:53     1185.83  33.02   2  <  16>  154.020  13.450
    15 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   36              GS  11:21:04     1185.72  35.38   2  <  17>  149.480  13.330
    16 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   13              GS  11:24:54     1185.68  37.74   3  <  85>  154.020  13.210
    17 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              GS  11:21:05     1185.57  40.09   3  <  30>  149.480  13.100
    18 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   47              GS  11:21:22     1185.52  42.45  54- 11-  7  149.810  12.980
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   61              G   11:21:24     1185.21  44.81   2  <  19>  149.810  12.860
    19 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   33              G   11:21:24     1185.21  44.81   3  <  22>  149.810  12.860
    21 JANKOWSKI JERZY                 1   84              G   11:23:35     1184.99  49.53  38- 14-  7  152.370  12.620
    22 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   10              GS  11:21:26     1184.89  51.89   4  <  24>  149.810  12.500
    23 JANKOWSKI JERZY                 1   52              GS  11:23:40     1184.22  54.25   2  <  35>  152.370  12.380
    24 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   11              G   11:21:31     1184.11  56.60   5  <  41>  149.810  12.260
    25 MAŁYS DOMINIK                   1   64              G   11:21:49     1179.26  58.96   4  <  26>  149.550  12.140
    26 MAŁYS DOMINIK                   1   52              GS  11:21:53     1178.64  61.32   5  <  36>  149.550  12.020
    27 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   58              GS  11:19:05     1177.68  63.68   6  <  32>  146.130  11.900
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 JANKOWSKI JAN                   1   17              G   11:20:41     1176.93  66.04   3  <  29>  147.920  11.790
    29 JANKOWSKI JAN                   1    3              G   11:20:45     1176.30  68.40   4  <  31>  147.920  11.670
    30 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              G   11:22:11     1175.31  70.75   4  <  42>  149.480  11.550
    31 JANKOWSKI JAN                   1    7              GS  11:20:55     1174.75  73.11   5  <  48>  147.920  11.430
    32 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   70              G   11:19:36     1172.79  75.47   7  <  44>  146.130  11.310
    33 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   36              GS  11:23:37     1170.92  77.83  17-  1-  1  150.600  11.190
    34 ŁUKAWY JAN                      1   32              GS  11:18:38     1170.72  80.19   2          144.740  11.070
    35 JANKOWSKI JERZY                 1    8              GS  11:25:10     1170.58  82.55   3  <  39>  152.370  10.950
    36 MAŁYS DOMINIK                   1   75              G   11:22:49     1170.04  84.91   6  <  36>  149.550  10.830
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 MAŁYS DOMINIK                   1   12              GS  11:22:49     1170.04  84.91   7  <  38>  149.550  10.830
    38 MAŁYS DOMINIK                   1    8              G   11:22:52     1169.58  89.62   8  <  40>  149.550   0.000
    39 JANKOWSKI JERZY                 1   20              GS  11:25:17     1169.53  91.98   4  <  49>  152.370  10.480
    40 MAŁYS DOMINIK                   1   96              GS  11:22:53     1169.43  94.34   9  <  58>  149.550   0.000
    41 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   18              GS  11:23:13     1168.41  96.70   6  <  57>  149.810  10.240
    42 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              GS  11:23:05     1167.05  99.06   5  <  43>  149.480  10.120
    43 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   24              GS  11:23:07     1166.75 101.42   6  <  50>  149.480  10.000
    44 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   61              GS  11:20:22     1165.62 103.77   8  <  66>  146.130   0.000
    45 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   48              G   11:20:41     1165.15 106.13  31-  4-  4  146.440   9.760
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   35              GS  11:20:44     1164.69 108.49   2  <  47>  146.440   9.640
    47 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              G   11:20:45     1164.53 110.85   3  <  52>  146.440   9.520
    48 JANKOWSKI JAN                   1   60              GS  11:22:02     1164.42 113.21   6  <  82>  147.920   9.400
    49 JANKOWSKI JERZY                 1   50              GS  11:26:03     1162.69 115.57   5  <  53>  152.370   9.290
    50 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    9              G   11:24:35     1153.54 117.92   7  <  51>  149.480   9.170
    51 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   12              G   11:24:39     1152.95 120.28   8  <  83>  149.480   0.000
    52 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    5              GS  11:22:03     1152.62 122.64   4          146.440   8.930
    53 JANKOWSKI JERZY                 1   53              GS  11:27:15     1152.14 125.00   6  <  53>  152.370   8.810
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 JANKOWSKI JERZY                 1   81              G   11:27:15     1152.14 125.00   7  <  55>  152.370   8.810
    55 JANKOWSKI JERZY                 1   15              G   11:27:18     1151.70 129.72   8  <  56>  152.370   0.000
    56 JANKOWSKI JERZY                 1   40              GS  11:27:19     1151.56 132.08   9  <  60>  152.370   0.000
    57 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   20              G   11:25:11     1150.76 134.43   7  <  63>  149.810   8.330
    58 MAŁYS DOMINIK                   1    9              G   11:25:03     1149.94 136.79  10  <  59>  149.550   0.000
    59 MAŁYS DOMINIK                   1   90              GS  11:25:12     1148.62 139.15  11  <  78>  149.550   0.000
    60 JANKOWSKI JERZY                 1   64              G   11:27:46     1147.65 141.51  10  <  61>  152.370   0.000
    61 JANKOWSKI JERZY                 1   62              G   11:27:56     1146.21 143.87  11  <  62>  152.370   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    62 JANKOWSKI JERZY                 1   78              GS  11:27:58     1145.93 146.23  12  <  76>  152.370   0.000
    63 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   79              G   11:25:46     1145.63 148.58   8  <  63>  149.810   0.000
    63 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   63              G   11:25:46     1145.63 148.58   9  <  65>  149.810   0.000
    65 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   19              G   11:25:51     1144.90 153.30  10  <  67>  149.810   0.000
    66 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   23              G   11:22:39     1144.77 155.66   9  <  68>  146.130   0.000
    67 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1    5              GS  11:25:52     1144.75 158.02  11          149.810   0.000
    68 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    8              G   11:22:41     1144.47 160.38  10  <  69>  146.130   0.000
    69 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   26              GS  11:26:38     1144.32 162.74  23-  2-  2  150.630   6.900
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    69 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   57              GS  11:22:42     1144.32 162.74  11  <  69>  146.130   0.000
    69 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   26              GS  11:22:42     1144.32 162.74  12  <  72>  146.130   0.000
    72 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   43              G   11:26:41     1143.88 169.81   2          150.630   6.550
    72 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G   11:22:45     1143.88 169.81  13  <  74>  146.130   0.000
    74 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              GS  11:22:48     1143.43 174.53  14  <  75>  146.130   0.000
    75 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   35              GS  11:22:51     1142.98 176.89  15          146.130   0.000
    76 JANKOWSKI JERZY                 1   30              G   11:28:30     1141.35 179.25  13  <  77>  152.370   0.000
    77 JANKOWSKI JERZY                 1   94              GS  11:28:33     1140.92 181.60  14          152.370   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    78 MAŁYS DOMINIK                   1   22              GS  11:26:22     1138.42 183.96  12  <  79>  149.550   0.000
    79 MAŁYS DOMINIK                   1   10              GS  11:26:27     1137.70 186.32  13  <  80>  149.550   0.000
    80 MAŁYS DOMINIK                   1   13              GS  11:26:31     1137.12 188.68  14  <  81>  149.550   0.000
    81 MAŁYS DOMINIK                   1   35              G   11:26:35     1136.54 191.04  15          149.550   0.000
    82 JANKOWSKI JAN                   1   25              G   11:25:27     1133.92 193.40   7          147.920   5.360
    83 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   29              GS  11:26:53     1133.43 195.75   9  <  84>  149.480   0.000
    84 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   34              G   11:26:54     1133.28 198.11  10          149.480   0.000
    85 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   41              GS  11:30:55     1133.19 200.47   4          154.020   5.000
   ----------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   --------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    86 JANKOWSKI JERZY                 1   42              GS  11:29:36     1132.02   0.00  15          152.370   0.000
    87 JANKOWSKI JERZY                 1   43              G   11:29:36     1132.02   0.00  16          152.370   0.000
    88 JANKOWSKI JERZY                 1   29              G   11:29:37     1131.88   0.00  17          152.370   0.000
    89 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   48              G   11:28:15     1130.43   0.00   3          150.630   0.000
    90 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   21              GS  11:28:18     1130.01   0.00   4          150.630   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                


                                                          




                 PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE z dnia 18.09.16                               
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  333.662 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   22                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   900                           
      5.Ilość konkursów.......................:  180                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1002.99                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   864.48                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,31,18                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,26,30                         
     10.Czas trwania konkursu.................:55 min. 12 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 15  liczy się pierwszych   8 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EPunktacja Typowane [ 1]F                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   22   |  900   |  180  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   22   |  900   |  180  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 


                                                                              
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                           z lotu HALLE, w dniu 18.09.16        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 JANKOWSKI JAN                   1   66              G   14:31:18     1002.99   1.11  63- 14-  6  332.290   0.000
     2 JANKOWSKI JAN                   1   15              GSM 14:31:19     1002.94   2.22   2  <   3>  332.290  29.940
     3 JANKOWSKI JAN                   1   11              GSM 14:31:21     1002.84   3.33   3  <   9>  332.290  29.890
     4 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   62              G   14:34:02     1002.80   4.44  26- 11-  6  334.970   0.000
     5 MAŁYS DOMINIK                   1   52              GSM 14:33:31     1002.02   5.56  59- 19-  4  334.190  29.780
     6 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   19              G   14:35:59      996.98   6.67   2  <  11>  334.970   0.000
     7 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   13              G   14:36:24      996.79   7.78  33-  6-  4  335.320   0.000
     8 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   35              GSM 14:37:33      990.94   8.89  67- 11-  2  334.490  29.610
     9 JANKOWSKI JAN                   1   79              G   14:35:37      990.09  10.00   4  <  10>  332.290   0.000
    10 JANKOWSKI JAN                   1   21              GSM 14:35:40      989.94  11.11   5  <  16>  332.290  29.500
    11 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   13              GSM 14:39:05      987.87  12.22   3  <  15>  334.970  29.440
    12 MAŁYS DOMINIK                   1    9              G   14:38:40      986.78  13.33   2  <  37>  334.190   0.000
    13 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   29              G   14:40:01      984.45  14.44  69- 18-  3  334.730   0.000
    14 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              G   14:36:34      984.11  15.56  41- 10-  5  331.220   0.000
    15 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   29              GSM 14:40:36      983.47  16.67   4  <  17>  334.970  29.220
    16 JANKOWSKI JAN                   1   60              GSM 14:39:32      978.67  17.78   6  <  27>  332.290  29.160
    17 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   39              GSM 14:42:52      976.97  18.89   5  <  31>  334.970  29.110
    18 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   11              G   14:44:36      971.36  20.00   2  <  21>  334.730   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 KOWALCZYK ROBERT                1   40              GSM 14:48:50      970.35  21.11  57-  7-  5  338.490  28.990
    20 KAZEK JAN                       1   16              GSM 14:38:19      969.12  22.22  26-  2-  1  327.870  28.940
    21 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    2              G   14:45:36      968.55  23.33   3  <  22>  334.730   0.000
    22 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    9              GSM 14:45:39      968.41  24.44   4  <  47>  334.730  28.830
    23 JANKOWSKI JERZY                 1   18              GSM 14:47:59      967.37  25.56  63- 20-  6  336.630  28.770
    24 JANKOWSKI JERZY                 1   56              G   14:48:03      967.19  26.67   2  <  28>  336.630   0.000
    25 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    9              GSM 14:50:23      966.91  27.78  26-  5-  3  338.790  28.660
    26 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   25              GSM 14:42:42      965.36  28.89  60- 18-  5  330.830  28.600
    27 JANKOWSKI JAN                   1    7              GSM 14:44:39      964.14  30.00   7  <  29>  332.290  28.550
    28 JANKOWSKI JERZY                 1   20              GSM 14:50:13      961.21  31.11   3  <  29>  336.630  28.490
    29 JANKOWSKI JAN                   1   69              GSM 14:45:57      960.52  32.22   8  <  42>  332.290  28.440
    29 JANKOWSKI JERZY                 1   94              G   14:50:28      960.52  32.22   4  <  32>  336.630   0.000
    31 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   20              G   14:48:50      960.26  34.44   6  <  78>  334.970   0.000
    32 JANKOWSKI JERZY                 1   53              G   14:51:15      958.38  35.56   5  <  39>  336.630   0.000
    33 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   42              G   14:49:25      957.28  36.67   2  <  35>  334.490   0.000
    34 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1   51              GSM 14:47:08      957.13  37.78  21-  3-  2  332.250  28.160
    35 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   17              G   14:49:29      957.10  38.89   3  <  41>  334.490   0.000
    36 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   15              GSM 14:50:25      956.92  40.00   2  < 113>  335.320  28.040
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 MAŁYS DOMINIK                   1   30              GSM 14:49:56      955.01  41.11   3  <  38>  334.190  27.990
    38 MAŁYS DOMINIK                   1   77              G   14:50:02      954.74  42.22   4  <  40>  334.190   0.000
    39 JANKOWSKI JERZY                 1   73              G   14:52:56      953.81  43.33   6  <  51>  336.630   0.000
    40 MAŁYS DOMINIK                   1   96              GSM 14:50:44      952.83  44.44   5  <  60>  334.190  27.820
    41 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   59              G   14:51:40      951.16  45.56   4  < 101>  334.490   0.000
    42 JANKOWSKI JAN                   1   82              G   14:50:16      948.68  46.67   9  <  50>  332.290   0.000
    43 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   20              GSM 14:52:18      948.40  47.78  39- 12-  7  334.120  27.650
    44 KOWALCZYK ROBERT                1   41              GSM 14:57:18      947.36  48.89   2  <  71>  338.490  27.600
    45 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              GSM 14:53:22      945.53  50.00   2  <  46>  334.120  27.540
    46 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   18              G   14:53:26      945.36  51.11   3  <  72>  334.120   0.000
    47 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   49              G   14:54:20      944.68  52.22   5  <  48>  334.730   0.000
    48 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   26              G   14:54:28      944.32  53.33   6  <  68>  334.730   0.000
    49 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   40              G   14:58:55      943.92  54.44   2  <  64>  338.790   0.000
    50 JANKOWSKI JAN                   1   58              G   14:52:25      942.89  55.56  10  <  75>  332.290   0.000
    51 JANKOWSKI JERZY                 1   80              G   14:57:26      941.80  56.67   7  <  57>  336.630   0.000
    52 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    5              G   14:52:16      940.25  57.78   2  <  58>  331.220   0.000
    53 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   16              GSM 14:53:03      938.85  58.89  18-  5-  5  331.460  27.090
    54 STAROSTA KAZIMIERZ              1   23              G   14:57:57      937.11  60.00  25-  4-  3  335.440   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   35              GSM 14:53:11      936.71  61.11   2  <  67>  330.830  26.980
    56 STAROSTA KAZIMIERZ              1   28              GSM 14:58:14      936.37  62.22   2  < 127>  335.440  26.930
    57 JANKOWSKI JERZY                 1   40              GSM 14:59:42      935.86  63.33   8  <  59>  336.630  26.870
    58 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    9              GSM 14:54:15      934.99  64.44   3  <  61>  331.220  26.820
    59 JANKOWSKI JERZY                 1   68              G   15:00:19      934.26  65.56   9  <  62>  336.630   0.000
    60 MAŁYS DOMINIK                   1   95              G   14:57:50      933.93  66.67   6  <  79>  334.190   0.000
    61 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   23              GSM 14:55:36      931.44  67.78   4  <  63>  331.220  26.650
    62 JANKOWSKI JERZY                 1   58              G   15:02:08      929.58  68.89  10  <  68>  336.630   0.000
    63 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   35              GSM 14:56:31      929.05  70.00   5  <  89>  331.220  26.540
    64 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   43              GSM 15:04:46      928.79  71.11   3  <  66>  338.790  26.480
    65 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   22              GSM 14:57:13      927.90  72.22   2  < 110>  331.460  26.420
    66 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   47              G   15:05:08      927.85  73.33   4  < 168>  338.790   0.000
    67 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    1              G   14:56:34      927.82  74.44   3  <  82>  330.830   0.000
    68 JANKOWSKI JERZY                 1   25              G   15:03:07      927.06  75.56  11  <  70>  336.630   0.000
    68 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   42              G   15:01:04      927.06  75.56   7  <  88>  334.730   0.000
    70 JANKOWSKI JERZY                 1   45              GSM 15:03:09      926.97  77.78  12  <  80>  336.630  26.150
    71 KOWALCZYK ROBERT                1   65              GSM 15:05:14      926.78  78.89   3  <  85>  338.490  26.090
    72 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   34              G   15:00:34      926.65  80.00   4  <  74>  334.120   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 ŁUKAWY JAN                      1   48              G   14:55:28      926.56  81.11  35-  3-  1  329.360   0.000
    74 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   29              G   15:00:41      926.35  82.22   5  <  87>  334.120   0.000
    75 JANKOWSKI JAN                   1   86              G   14:58:59      925.64  83.33  11  < 130>  332.290   0.000
    76 JAKÓB BRONISŁAW                 1    2              GSM 15:02:49      924.77  84.44  13-  2-  2  335.520  25.810
    77 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1   57              G   14:59:27      924.33  85.56   2  <  93>  332.250   0.000
    78 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   58              G   15:02:32      923.97  86.67   7  < 102>  334.970   0.000
    79 MAŁYS DOMINIK                   1   38              G   15:01:54      923.43  87.78   7  <  90>  334.190   0.000
    80 JANKOWSKI JERZY                 1   84              G   15:04:42      923.03  88.89  13  < 111>  336.630   0.000
    81 LIS MARIAN                      1    9              GSM 15:03:26      922.34  90.00  40-  3-  1  335.210  25.530
    82 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   26              G   14:58:49      922.00  91.11   4  <  92>  330.830   0.000
    83 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   14              GSM 15:00:32      921.80  92.22  35-  5-  2  332.340  25.420
    84 KAZEK JAN                       1   19              G   14:56:03      920.85  93.33   2          327.870   0.000
    85 KOWALCZYK ROBERT                1   30              G   15:07:48      920.31  94.44   4  < 107>  338.490   0.000
    86 MAŁYS HENRYK                    1   45              G   14:58:29      919.99  95.56  48-  2-  1  329.800   0.000
    87 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   36              GSM 15:03:16      919.77  96.67   6  <  96>  334.120  25.200
    88 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   24              GSM 15:03:57      919.71  97.78   8  <  95>  334.730  25.140
    89 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   49              G   15:00:41      918.31  98.89   6  < 104>  331.220   0.000
    90 MAŁYS DOMINIK                   1   75              G   15:04:47      916.13 100.00   8  <  91>  334.190   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    91 MAŁYS DOMINIK                   1   53              G   15:04:52      915.92 101.11   9  <  99>  334.190   0.000
    92 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   37              G   15:01:28      915.24 102.22   5  <  94>  330.830   0.000
    93 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1   33              GSM 15:03:07      915.00 103.33   3          332.250  24.860
    94 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   47              G   15:01:34      914.99 104.44   6  < 105>  330.830   0.000
    95 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   78              G   15:05:50      914.98 105.56   9  <  97>  334.730   0.000
    96 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   40              GSM 15:05:17      914.69 106.67   7  < 109>  334.120  24.690
    97 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   33              G   15:06:06      914.31 107.78  10  <  98>  334.730   0.000
    98 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    8              G   15:06:09      914.19 108.89  11  < 100>  334.730   0.000
    99 MAŁYS DOMINIK                   1   22              G   15:05:40      913.92 110.00  10  < 108>  334.190   0.000
   100 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    1              G   15:06:16      913.90 111.11  12  < 117>  334.730   0.000
   101 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   11              G   15:06:30      912.66 112.22   5  < 132>  334.490   0.000
   102 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   24              G M 15:07:30      911.48 113.33   8  < 106>  334.970  24.360
   103 ŁUKAWY JAN                      1   21              GSM 15:01:36      910.84 114.44   2  < 169>  329.360  24.300
   104 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   32              G   15:04:07      909.65 115.56   7  < 138>  331.220   0.000
   105 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   36              GSM 15:03:43      909.58 116.67   7  < 112>  330.830  24.190
   106 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   59              GSM 15:08:31      908.97 117.78   9  < 158>  334.970  24.130
   107 KOWALCZYK ROBERT                1   71              GSM 15:12:36      908.45 118.89   5  < 153>  338.490  24.080
   108 MAŁYS DOMINIK                   1   20              G   15:08:10      907.71 120.00  11  < 122>  334.190   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   109 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              GSM 15:08:10      907.52 121.11   8  < 118>  334.120  23.970
   110 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1    5              GSM 15:05:19      907.32 122.22   3  < 123>  331.460  23.910
   111 JANKOWSKI JERZY                 1   50              G   15:11:16      906.71 123.33  14  < 121>  336.630   0.000
   112 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              GSM 15:05:37      904.86 124.44   8  < 116>  330.830  23.800
   113 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   36              G   15:10:55      904.03 125.56   3  < 128>  335.320   0.000
   114 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    4              G   15:07:44      903.75 126.67   2  < 119>  332.340   0.000
   115 JAKÓB BRONISŁAW                 1    7              GSM 15:11:22      903.47 127.78   2          335.520  23.630
   116 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   27              G   15:06:39      902.31 128.89   9  < 120>  330.830   0.000
   117 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   21              GSM 15:11:10      901.83 130.00  13  < 140>  334.730  23.520
   118 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    5              GSM 15:10:33      901.69 131.11   9  < 125>  334.120  23.460
   119 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   28              GSM 15:09:27      899.55 132.22   3  < 131>  332.340  23.410
   120 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   42              G   15:07:54      899.24 133.33  10  < 124>  330.830   0.000
   121 JANKOWSKI JERZY                 1   64              G   15:14:30      898.88 134.44  15  < 126>  336.630   0.000
   122 MAŁYS DOMINIK                   1   98              G   15:11:50      898.76 135.56  12  < 129>  334.190   0.000
   123 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   11              GSM 15:08:51      898.63 136.67   4  < 178>  331.460  23.180
   124 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G   15:08:26      897.94 137.78  11  < 136>  330.830   0.000
   125 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G   15:12:22      897.29 138.89  10  < 149>  334.120   0.000
   126 JANKOWSKI JERZY                 1   43              GSM 15:15:10      897.28 140.00  16  < 134>  336.630  23.020
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   127 STAROSTA KAZIMIERZ              1    2              GSM 15:13:57      897.02 141.11   3  < 142>  335.440  22.960
   128 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              GSM 15:14:03      896.46 142.22   4  < 135>  335.320  22.910
   129 MAŁYS DOMINIK                   1   35              G   15:12:48      896.43 143.33  13  < 139>  334.190   0.000
   130 JANKOWSKI JAN                   1   77              G   15:10:45      896.26 144.44  12  < 155>  332.290   0.000
   131 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   34              G   15:11:08      895.47 145.56   4  < 133>  332.340   0.000
   132 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   74              G   15:13:42      895.08 146.67   6  < 148>  334.490   0.000
   133 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   27              G   15:11:46      893.95 147.78   5          332.340   0.000
   134 JANKOWSKI JERZY                 1   55              G   15:16:40      893.71 148.89  17  < 151>  336.630   0.000
   135 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    6              GSM 15:15:40      892.60 150.00   5  < 177>  335.320  22.510
   136 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    7              G   15:11:04      891.57 151.11  12  < 136>  330.830   0.000
   136 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    2              G   15:11:04      891.57 151.11  13  < 150>  330.830   0.000
   138 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              G   15:12:17      889.70 153.33   8  < 143>  331.220   0.000
   139 MAŁYS DOMINIK                   1   56              GSM 15:15:51      889.16 154.44  14  < 145>  334.190  22.290
   140 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   72              G   15:16:55      888.07 155.56  14  < 141>  334.730   0.000
   141 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   10              G   15:16:56      888.04 156.67  15  < 147>  334.730   0.000
   142 STAROSTA KAZIMIERZ              1   16              GSM 15:17:54      887.64 157.78   4          335.440  22.120
   143 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   34              GSM 15:13:10      887.59 158.89   9  < 164>  331.220  22.070
   144 LIS MARIAN                      1   62              G   15:17:52      887.11 160.00   2  < 145>  335.210   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   145 LIS MARIAN                      1   54              G   15:17:56      886.96 161.11   3          335.210   0.000
   145 MAŁYS DOMINIK                   1   15              G   15:16:47      886.96 161.11  15  < 172>  334.190   0.000
   147 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   91              G   15:18:15      884.94 163.33  16  < 160>  334.730   0.000
   148 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   16              G   15:18:18      884.19 164.44   7  < 152>  334.490   0.000
   149 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   28              GSM 15:18:32      882.67 165.56  11  < 180>  334.120  21.730
   150 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              G   15:15:03      882.10 166.67  14  < 154>  330.830   0.000
   151 JANKOWSKI JERZY                 1   62              G   15:21:50      881.62 167.78  18  < 161>  336.630   0.000
   152 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   76              G   15:19:31      881.36 168.89   8  < 162>  334.490   0.000
   153 KOWALCZYK ROBERT                1   70              G   15:24:06      881.26 170.00   6  < 163>  338.490   0.000
   154 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   44              G   15:15:28      881.12 171.11  15  < 156>  330.830   0.000
   155 JANKOWSKI JAN                   1   57              G   15:17:11      880.98 172.22  13  < 171>  332.290   0.000
   156 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   72              GSM 15:16:14      879.32 173.33  16  < 157>  330.830  21.340
   157 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   60              G   15:16:50      877.92 174.44  17  < 176>  330.830   0.000
   158 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   26              GSM 15:21:39      877.69 175.56  10  < 159>  334.970  21.230
   159 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   27              G   15:21:42      877.57 176.67  11          334.970   0.000
   160 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   79              G   15:21:56      876.41 177.78  17  < 167>  334.730   0.000
   161 JANKOWSKI JERZY                 1    8              G   15:24:08      876.34 178.89  19  < 170>  336.630   0.000
   162 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   71              G   15:21:43      876.28 180.00   9  < 165>  334.490   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   163 KOWALCZYK ROBERT                1   45              GSM 15:26:51      874.99 181.11   7          338.490  20.950
   164 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              GSM 15:18:35      874.89 182.22  10          331.220  20.890
   165 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   61              G   15:22:36      874.26 183.33  10  < 173>  334.490   0.000
   166 MAŁYS HENRYK                    1   90              GSM 15:17:33      873.53 184.44   2          329.800  20.780
   167 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   57              G   15:23:35      872.64 185.56  18          334.730   0.000
   168 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   13              GSM 15:28:16      872.57 186.67   5          338.790  20.670
   169 ŁUKAWY JAN                      1    1              G   15:18:54      869.25 187.78   3          329.360   0.000
   170 JANKOWSKI JERZY                 1   42              GSM 15:27:19      869.13 188.89  20          336.630  20.560
   171 JANKOWSKI JAN                   1   27              G   15:22:32      868.66 190.00  14          332.290   0.000
   172 MAŁYS DOMINIK                   1   67              G   15:24:47      868.52 191.11  16  < 174>  334.190   0.000
   173 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   21              GSM 15:25:11      868.39 192.22  11          334.490  20.390
   174 MAŁYS DOMINIK                   1   40              G   15:24:53      868.29 193.33  17  < 175>  334.190   0.000
   175 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G   15:25:19      867.31 194.44  18  < 179>  334.190   0.000
   176 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   67              G   15:21:31      867.14 195.56  18          330.830   0.000
   177 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   11              GSM 15:27:06      866.24 196.67   6          335.320  20.170
   178 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   24              GSM 15:22:47      865.92 197.78   5          331.460  20.110
   179 MAŁYS DOMINIK                   1   25              G   15:26:23      864.92 198.89  19          334.190   0.000
   180 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   38              G   15:26:30      864.48 200.00  12          334.120   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   --------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   181 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    5              G   15:27:13      864.45   0.00  19          334.730   0.000
   182 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   12              G   15:22:44      864.39   0.00  19          330.830   0.000
   183 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   57              GSM 15:22:45      864.35   0.00  20          330.830   0.000
   184 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   45              G   15:27:16      864.34   0.00  20          334.730   0.000
   185 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   61              G   15:22:47      864.28   0.00  21          330.830   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------         




                                                    


                  PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  TORGAU z dnia 11.09.16                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  274.715 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   24                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1020                           
      5.Ilość konkursów.......................:  204                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1297.56                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1202.19                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,33,06                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,52,51                         
     10.Czas trwania konkursu.................:19 min. 45 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 15  liczy się pierwszych   8 konkursów                             
       Punkty stałe  27.0- gradacja                                             
       EPunktacja Typowane [ 1]F                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   24   | 1020   |  204  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   24   | 1020   |  204  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
       

                                                                        
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                          z lotu TORGAU, w dniu 11.09.16        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   47              G   11:33:06     1297.56   0.98  39- 10-  7  276.510   0.000
     2 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              GSM 11:30:40     1291.57   1.96  64- 19-  4  272.090  26.950
     3 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   23              GSM 11:34:48     1286.64   2.94  32-  8-  7  276.370  26.900
     4 JANKOWSKI JAN                   1   19              G   11:34:16     1277.33   3.92  70- 11-  3  273.690   0.000
     5 JANKOWSKI JERZY                 1   16              G   11:38:01     1275.41   4.90  69- 22-  5  278.060   0.000
     6 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    8              GSM 11:39:57     1273.02   5.88  30- 12-  8  280.000  26.750
     7 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   16              G   11:40:01     1272.63   6.86   2  <  64>  280.000   0.000
     8 JANKOWSKI JERZY                 1   34              GSM 11:39:23     1267.46   7.84   2  <   9>  278.060  26.660
     9 JANKOWSKI JERZY                 1    1              G   11:39:24     1267.37   8.82   3  <  11>  278.060   0.000
    10 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   13              GSM 11:38:05     1267.27   9.80   2  <  32>  276.370  26.560
    11 JANKOWSKI JERZY                 1   52              GSM 11:39:26     1267.17  10.78   4  <  12>  278.060  26.510
    12 JANKOWSKI JERZY                 1   20              G   11:39:29     1266.88  11.76   5  <  35>  278.060   0.000
    13 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    4              G   11:38:00     1266.28  12.75  69- 20-  5  276.050   0.000
    14 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    2              GSM 11:38:41     1264.71  13.73  31-  6-  4  276.570  26.360
    15 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              GSM 11:38:05     1262.87  14.71  40- 15-  8  275.410  26.310
    16 MAŁYS DOMINIK                   1  104              G   11:38:14     1262.32  15.69  62- 15-  6  275.480   0.000
    17 MAŁYS DOMINIK                   1   37              GSM 11:38:31     1260.68  16.67   2  <  20>  275.480  26.210
    18 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              GSM 11:38:58     1257.77  17.65   2  <  19>  275.410  26.160
    19 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   36              G   11:39:00     1257.58  18.63   3  <  46>  275.410   0.000
    20 MAŁYS DOMINIK                   1   96              G   11:39:13     1256.66  19.61   3  <  34>  275.480   0.000
    21 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   11              GSM 11:39:43     1256.39  20.59   2  <  25>  276.050  26.010
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   23              G   11:39:11     1256.25  21.57  41-  9-  4  275.350   0.000
    23 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   35              GSM 11:36:51     1256.17  22.55  41-  8-  4  272.400  25.920
    24 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   24              G   11:39:32     1256.12  23.53  69- 16-  4  275.760   0.000
    25 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   22              G   11:39:46     1256.11  24.51   3  <  26>  276.050   0.000
    26 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   56              G   11:39:51     1255.63  25.49   4  <  31>  276.050   0.000
    27 ŁUKAWY JAN                      1   21              G   11:35:45     1254.51  26.47  35-  5-  1  270.660   0.000
    28 LIS MARIAN                      1   22              G   11:40:23     1254.45  27.45  50-  5-  3  276.460   0.000
    28 STAROSTA KAZIMIERZ              1    1              G   11:40:35     1254.45  27.45  23-  5-  4  276.710   0.000
    30 JAKÓB BRONISŁAW                 1    3              GSM 11:40:46     1253.77  29.41  16-  2-  2  276.790  25.570
    31 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   28              G   11:40:12     1253.63  30.39   5  <  62>  276.050   0.000
    32 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   56              GSM 11:40:33     1253.10  31.37   3  <  73>  276.370  25.470
    33 JANKOWSKI JAN                   1   11              GSM 11:38:36     1252.01  32.35   2  <  77>  273.690  25.420
    34 MAŁYS DOMINIK                   1   57              GSM 11:40:15     1250.76  33.33   4  <  37>  275.480  25.370
    35 JANKOWSKI JERZY                 1   21              G   11:42:19     1250.74  34.31   6  <  40>  278.060   0.000
    36 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    6              GSM 11:41:09     1250.60  35.29   2  <  94>  276.570  25.280
    37 MAŁYS DOMINIK                   1   12              GSM 11:40:17     1250.57  36.27   5  <  63>  275.480  25.230
    38 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   28              GSM 11:38:54     1250.48  37.25  36-  6-  4  273.730  25.180
    39 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   46              G   11:40:33     1250.33  38.24   2  <  55>  275.760   0.000
    40 JANKOWSKI JERZY                 1   79              G   11:42:30     1249.71  39.22   7  <  75>  278.060   0.000
    41 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   22              GSM 11:38:06     1248.97  40.20   2  <  42>  272.400  25.030
    42 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              G   11:38:08     1248.78  41.18   3  < 108>  272.400   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   29              G   11:38:03     1247.83  42.16   2  <  44>  272.090   0.000
    44 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   66              G   11:38:07     1247.45  43.14   3  <  45>  272.090   0.000
    45 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   35              G   11:38:12     1246.98  44.12   4  <  47>  272.090   0.000
    46 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   13              G   11:40:53     1246.86  45.10   4  <  51>  275.410   0.000
    47 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   32              GSM 11:38:14     1246.79  46.08   5  <  48>  272.090  24.730
    48 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   55              G   11:38:23     1245.93  47.06   6  <  52>  272.090   0.000
    49 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   80              G   11:41:05     1245.46  48.04   2  <  86>  275.350   0.000
    50 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   42              G   11:39:54     1244.79  49.02   2  < 135>  273.730   0.000
    51 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   10              GSM 11:41:19     1244.42  50.00   5  < 114>  275.410  24.540
    52 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   72              G   11:38:57     1242.70  50.98   7  <  53>  272.090   0.000
    53 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   65              G   11:38:59     1242.52  51.96   8  <  56>  272.090   0.000
    54 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   40              G   11:42:33     1242.46  52.94   2  <  57>  276.510   0.000
    55 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   51              G   11:41:57     1242.44  53.92   3  <  60>  275.760   0.000
    56 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   36              G   11:39:01     1242.33  54.90   9  <  83>  272.090   0.000
    57 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   14              GSM 11:42:39     1241.90  55.88   3  <  66>  276.510  24.240
    58 JAKÓB BRONISŁAW                 1   21              GSM 11:42:57     1241.49  56.86   2          276.790  24.190
    59 MAŁYS HENRYK                    1   73              G   11:38:34     1240.40  57.84  54-  4-  1  271.110   0.000
    60 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   63              GSM 11:42:19     1240.39  58.82   4  <  69>  275.760  24.090
    61 LIS MARIAN                      1   49              GSM 11:42:58     1239.92  59.80   2  < 127>  276.460  24.040
    62 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   73              GSM 11:42:46     1239.19  60.78   6  <  72>  276.050  24.000
    63 MAŁYS DOMINIK                   1   30              G   11:42:19     1239.13  61.76   6  <  65>  275.480   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    64 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   30              GSM 11:46:04     1238.57  62.75   3  <  71>  280.000  23.900
    65 MAŁYS DOMINIK                   1    8              GSM 11:42:27     1238.39  63.73   7  <  67>  275.480  23.850
    66 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   27              GSM 11:43:17     1238.38  64.71   4  <  97>  276.510  23.800
    67 MAŁYS DOMINIK                   1   11              G   11:42:28     1238.30  65.69   8  <  81>  275.480   0.000
    68 STAROSTA KAZIMIERZ              1    8              GSM 11:43:37     1237.43  66.67   2  < 113>  276.710  23.700
    69 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   33              G   11:42:55     1237.05  67.65   5  <  70>  275.760   0.000
    70 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   80              GSM 11:42:58     1236.78  68.63   6  < 100>  275.760  23.600
    71 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   13              GSM 11:46:24     1236.75  69.61   4  < 103>  280.000  23.550
    72 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    7              G   11:43:15     1236.51  70.59   7  <  76>  276.050   0.000
    73 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   59              G   11:43:38     1235.82  71.57   4  <  90>  276.370   0.000
    74 ŁUKAWY JAN                      1   48              G   11:39:03     1235.61  72.55   2  < 101>  270.660   0.000
    75 JANKOWSKI JERZY                 1   45              G   11:45:07     1235.18  73.53   8  <  79>  278.060   0.000
    76 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   16              G   11:43:31     1235.03  74.51   8  <  78>  276.050   0.000
    77 JANKOWSKI JAN                   1   54              GSM 11:41:39     1234.79  75.49   3  <  84>  273.690  23.260
    78 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   24              G   11:43:34     1234.76  76.47   9  <  85>  276.050   0.000
    79 JANKOWSKI JERZY                 1   28              GSM 11:45:15     1234.45  77.45   9  <  80>  278.060  23.160
    80 JANKOWSKI JERZY                 1   75              G   11:45:17     1234.27  78.43  10  < 119>  278.060   0.000
    81 MAŁYS DOMINIK                   1   77              G   11:43:15     1233.95  79.41   9  <  82>  275.480   0.000
    82 MAŁYS DOMINIK                   1   41              G   11:43:18     1233.68  80.39  10  <  87>  275.480   0.000
    83 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   11              G   11:40:36     1233.41  81.37  10  <  96>  272.090   0.000
    84 JANKOWSKI JAN                   1   85              G   11:41:55     1233.30  82.35   4  < 111>  273.690   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    85 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   61              G   11:43:57     1232.64  83.33  10  <  89>  276.050   0.000
    86 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   33              GSM 11:43:27     1232.27  84.31   3  < 116>  275.350  22.810
    87 MAŁYS DOMINIK                   1   50              GSM 11:43:37     1231.93  85.29  11  <  92>  275.480  22.760
    88 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1   68              G   11:42:09     1231.78  86.27  21-  3-  1  273.640   0.000
    89 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   53              G   11:44:12     1231.27  87.25  11  <  91>  276.050   0.000
    90 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   26              GSM 11:44:33     1230.77  88.24   5  <  93>  276.370  22.620
    91 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   67              G   11:44:18     1230.72  89.22  12  <  95>  276.050   0.000
    92 MAŁYS DOMINIK                   1   10              GSM 11:43:51     1230.65  90.20  12  < 148>  275.480  22.520
    93 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   41              GSM 11:44:41     1230.04  91.18   6  < 114>  276.370  22.470
    94 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              G   11:44:51     1230.02  92.16   3  < 138>  276.570   0.000
    95 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    8              G   11:44:27     1229.90  93.14  13  <  98>  276.050   0.000
    96 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   25              G   11:41:15     1229.79  94.12  11  <  99>  272.090   0.000
    97 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   35              GSM 11:44:51     1229.75  95.10   5  < 137>  276.510  22.270
    98 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   57              G   11:44:32     1229.44  96.08  14  < 136>  276.050   0.000
    99 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   63              G   11:41:19     1229.42  97.06  12  < 125>  272.090   0.000
   100 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   21              GSM 11:44:19     1229.33  98.04   7  < 106>  275.760  22.120
   101 ŁUKAWY JAN                      1   42              G   11:40:12     1229.16  99.02   3  < 142>  270.660   0.000
   102 KOWALCZYK ROBERT                1   82              GSM 11:47:56     1228.12 100.00  65-  2-  2  279.930  22.020
   103 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   43              G   11:48:01     1227.98 100.98   5  < 103>  280.000   0.000
   103 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   44              GSM 11:48:01     1227.98 100.98   6  < 107>  280.000  21.980
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   105 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1    5              GSM 11:42:12     1227.68 102.94  22-  1-  1  272.790  21.880
   106 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1    6              G   11:44:39     1227.51 103.92   8  < 110>  275.760   0.000
   107 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   11              G   11:48:07     1227.44 104.90   7  < 109>  280.000   0.000
   108 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    2              G   11:41:56     1227.40 105.88   4  < 134>  272.400   0.000
   109 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    6              GSM 11:48:08     1227.35 106.86   8  < 189>  280.000  21.680
   110 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   76              G   11:44:41     1227.33 107.84   9  < 112>  275.760   0.000
   111 JANKOWSKI JAN                   1   21              GSM 11:43:06     1226.76 108.82   5  < 117>  273.690  21.580
   112 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   62              G   11:44:48     1226.69 109.80  10  < 143>  275.760   0.000
   113 STAROSTA KAZIMIERZ              1   26              GSM 11:45:35     1226.64 110.78   3  < 172>  276.710  21.480
   114 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    3              GSM 11:44:32     1226.59 111.76   6  < 118>  275.410  21.430
   114 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   21              GSM 11:45:19     1226.59 111.76   7  < 190>  276.370  21.430
   116 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   11              G   11:44:38     1225.78 113.73   4  < 126>  275.350   0.000
   117 JANKOWSKI JAN                   1    7              G   11:43:17     1225.75 114.71   6  < 129>  273.690   0.000
   118 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   24              GSM 11:44:42     1225.68 115.69   7  < 130>  275.410  21.240
   119 JANKOWSKI JERZY                 1   40              GSM 11:46:53     1225.56 116.67  11  < 120>  278.060  21.190
   120 JANKOWSKI JERZY                 1   56              G   11:46:54     1225.47 117.65  12  < 121>  278.060   0.000
   121 JANKOWSKI JERZY                 1   73              G   11:46:55     1225.38 118.63  13  < 123>  278.060   0.000
   122 MAŁYS HENRYK                    1   18              G   11:41:17     1225.17 119.61   2  < 145>  271.110   0.000
   123 JANKOWSKI JERZY                 1   49              G   11:47:10     1224.04 120.59  14  < 124>  278.060   0.000
   124 JANKOWSKI JERZY                 1   84              G   11:47:11     1223.95 121.57  15  < 132>  278.060   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   125 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G   11:42:28     1223.06 122.55  13  < 128>  272.090   0.000
   126 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    8              GSM 11:45:13     1222.60 123.53   5  < 151>  275.350  20.840
   127 LIS MARIAN                      1   56              GSM 11:46:09     1222.46 124.51   3  < 141>  276.460  20.790
   128 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   60              GSM 11:42:38     1222.14 125.49  14  < 139>  272.090  20.740
   129 JANKOWSKI JAN                   1    9              G   11:44:00     1221.83 126.47   7  < 133>  273.690   0.000
   130 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   21              GSM 11:45:25     1221.78 127.45   8  < 144>  275.410  20.650
   131 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1   29              GSM 11:43:59     1221.70 128.43   2  < 166>  273.640  20.600
   132 JANKOWSKI JERZY                 1   94              G   11:47:43     1221.08 129.41  16  < 146>  278.060   0.000
   133 JANKOWSKI JAN                   1   51              G   11:44:09     1221.01 130.39   8  < 162>  273.690   0.000
   134 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              GSM 11:43:12     1220.43 131.37   5  < 153>  272.400  20.450
   135 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   49              G   11:44:19     1220.28 132.35   3  < 140>  273.730   0.000
   136 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   75              G   11:46:25     1219.21 133.33  15  < 159>  276.050   0.000
   137 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   50              G   11:46:49     1219.09 134.31   6  < 171>  276.510   0.000
   138 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   30              G   11:47:03     1218.10 135.29   4  < 197>  276.570   0.000
   139 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   28              G   11:43:23     1218.04 136.27  15  < 163>  272.090   0.000
   140 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   22              GSM 11:44:45     1217.93 137.25   4  < 168>  273.730  20.150
   141 LIS MARIAN                      1   61              GSM 11:47:01     1217.80 138.24   4  < 174>  276.460  20.100
   142 ŁUKAWY JAN                      1   13              G   11:42:16     1217.73 139.22   4  < 158>  270.660   0.000
   143 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   66              G   11:46:30     1217.48 140.20  11  < 175>  275.760   0.000
   144 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   20              G   11:46:13     1217.46 141.18   9  < 147>  275.410   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   145 MAŁYS HENRYK                    1   25              G   11:42:52     1216.47 142.16   3  < 183>  271.110   0.000
   146 JANKOWSKI JERZY                 1   18              G   11:48:37     1216.27 143.14  17  < 149>  278.060   0.000
   147 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   22              GSM 11:46:30     1215.94 144.12  10  < 152>  275.410  19.810
   148 MAŁYS DOMINIK                   1   64              G   11:46:43     1215.09 145.10  13  < 150>  275.480   0.000
   149 JANKOWSKI JERZY                 1   42              GSM 11:48:53     1214.86 146.08  18  < 154>  278.060  19.710
   150 MAŁYS DOMINIK                   1   52              G   11:46:50     1214.46 147.06  14  < 165>  275.480   0.000
   151 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   47              GSM 11:46:45     1214.33 148.04   6  < 161>  275.350  19.610
   152 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              G   11:46:49     1214.24 149.02  11  < 154>  275.410   0.000
   153 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              GSM 11:44:30     1213.36 150.00   6  < 156>  272.400  19.510
   154 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   12              G   11:47:00     1213.26 150.98  12  < 177>  275.410   0.000
   154 JANKOWSKI JERZY                 1   50              G   11:49:11     1213.26 150.98  19  < 157>  278.060   0.000
   156 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   32              G   11:44:33     1213.09 152.94   7  < 187>  272.400   0.000
   157 JANKOWSKI JERZY                 1   64              G   11:49:15     1212.91 153.92  20  < 180>  278.060   0.000
   158 ŁUKAWY JAN                      1   22              GSM 11:43:10     1212.82 154.90   5          270.660  19.270
   159 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   21              GSM 11:47:39     1212.61 155.88  16  < 160>  276.050  19.220
   160 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   63              GSM 11:47:45     1212.08 156.86  17  < 170>  276.050  19.170
   161 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   31              GSM 11:47:11     1212.02 157.84   7  < 184>  275.350  19.120
   162 JANKOWSKI JAN                   1   69              G   11:45:49     1212.00 158.82   9  < 167>  273.690   0.000
   163 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   22              GSM 11:44:32     1211.80 159.80  16  < 163>  272.090  19.020
   163 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    7              G   11:44:32     1211.80 159.80  17  < 169>  272.090   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   165 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G   11:47:21     1211.70 161.76  15          275.480   0.000
   166 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1   73              G   11:45:53     1211.42 162.75   3          273.640   0.000
   167 JANKOWSKI JAN                   1   78              G   11:45:57     1211.29 163.73  10  < 193>  273.690   0.000
   168 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   41              GSM 11:45:59     1211.28 164.71   5  < 191>  273.730  18.770
   169 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              G   11:44:41     1210.99 165.69  18  < 182>  272.090   0.000
   170 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   33              GSM 11:47:58     1210.92 166.67  18  < 173>  276.050  18.670
   171 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    8              GSM 11:48:22     1210.82 167.65   7  < 196>  276.510  18.630
   172 STAROSTA KAZIMIERZ              1    6              GSM 11:48:40     1210.10 168.63   4  < 181>  276.710  18.580
   173 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   13              G   11:48:10     1209.86 169.61  19  < 186>  276.050   0.000
   174 LIS MARIAN                      1   39              G   11:48:31     1209.80 170.59   5          276.460   0.000
   175 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   18              G   11:47:58     1209.65 171.57  12  < 175>  275.760   0.000
   175 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   78              G   11:47:58     1209.65 171.57  13  < 178>  275.760   0.000
   177 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   30              GSM 11:47:44     1209.35 173.53  13  < 199>  275.410  18.330
   178 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   53              G   11:48:04     1209.12 174.51  14  < 178>  275.760   0.000
   178 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   32              GSM 11:48:04     1209.12 174.51  15  < 195>  275.760  18.280
   180 JANKOWSKI JERZY                 1   65              G   11:50:00     1208.96 176.47  21  < 188>  278.060   0.000
   181 STAROSTA KAZIMIERZ              1    2              GSM 11:48:59     1208.43 177.45   5          276.710  18.130
   182 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   44              G   11:45:10     1208.39 178.43  19          272.090   0.000
   183 MAŁYS HENRYK                    1   15              GSM 11:44:22     1208.34 179.41   4          271.110  18.030
   184 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    1              G   11:47:54     1208.21 180.39   8  < 185>  275.350   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   185 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    7              G   11:47:55     1208.12 181.37   9          275.350   0.000
   186 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   79              G   11:48:30     1208.10 182.35  20          276.050   0.000
   187 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   44              G   11:45:37     1207.36 183.33   8          272.400   0.000
   188 JANKOWSKI JERZY                 1   46              G   11:50:20     1207.21 184.31  22          278.060   0.000
   189 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    7              GSM 11:52:03     1206.64 185.29   9  < 192>  280.000  17.740
   190 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   65              GSM 11:49:03     1206.59 186.27   8          276.370  17.690
   191 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   14              GSM 11:46:52     1206.57 187.25   6          273.730  17.640
   192 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    9              GSM 11:52:06     1206.38 188.24  10  < 194>  280.000  17.590
   193 JANKOWSKI JAN                   1   15              G   11:46:54     1206.21 189.22  11          273.690   0.000
   194 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   26              GSM 11:52:08     1206.20 190.20  11  < 202>  280.000  17.490
   195 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   29              G   11:48:39     1206.04 191.18  16          275.760   0.000
   196 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   48              GSM 11:49:36     1204.31 192.16   8  < 200>  276.510  17.390
   197 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    7              GSM 11:49:48     1203.53 193.14   5  < 198>  276.570  17.340
   198 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   15              GSM 11:49:52     1203.18 194.12   6          276.570  17.300
   199 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   28              G   11:48:55     1203.10 195.10  14  < 201>  275.410   0.000
   200 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   16              GSM 11:49:52     1202.92 196.08   9  < 203>  276.510  17.200
   201 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    2              G   11:48:58     1202.84 197.06  15          275.410   0.000
   202 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   36              G   11:52:48     1202.75 198.04  12          280.000   0.000
   203 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   42              GSM 11:49:55     1202.65 199.02  10          276.510  17.050
   204 KOWALCZYK ROBERT                1   75              GSM 11:52:51     1202.19 200.00   2          279.930  17.000
   ----------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   --------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   205 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   12              GSM 11:50:04     1201.87   0.00  11          276.510   0.000
   206 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   41              GSM 11:52:59     1201.80   0.00  13          280.000   0.000
   207 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   67              G   11:46:30     1201.28   0.00  20          272.090   0.000
   208 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   31              G   11:49:16     1201.27   0.00  16          275.410   0.000
   209 JANKOWSKI JAN                   1    1              G   11:48:01     1200.31   0.00  12          273.690   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------      




              PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ELUCKAUF z dnia 03.09.16                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:51:41.4 N 13:44:33.7 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,35,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  222.496 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   24                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1099                           
      5.Ilość konkursów.......................:  220                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1451.29                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1337.54                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,08,39                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,21,47                         
     10.Czas trwania konkursu.................:13 min.  8 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 15  liczy się pierwszych   8 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0- gradacja                                             
       EPunktacja Typowane [ 1]F                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   24   | 1099   |  220  |20.02|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   24   | 1099   |  220  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
    


                                                                           
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                          z lotu LUCKAU, w dniu 03.09.16        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1 PL-0356-16        G   11:08:39     1451.29   0.91  41-  6-  3  222.990   0.000
     2 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16        G   11:08:53     1449.67   1.82  72- 16-  4  223.080   0.000
     3 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1 PL-0356-16        GSM 11:09:06     1447.11   2.73  49- 11-  6  223.000  19.910
     4 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1 PL-0356-16        G   11:10:00     1444.13   3.64  36-  3-  2  223.840   0.000
     5 LIS MARIAN                      1 PL-0459-16        G   11:09:49     1444.03   4.55  52-  7-  2  223.560   0.000
     6 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1 PL-0277-16        G   11:09:33     1442.90   5.46   2  <  38>  223.000   0.000
     7 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16        G   11:09:37     1442.79   6.37   2  <  45>  223.080   0.000
     8 MAŁYS HENRYK                    1 PL-0353-16        GSM 11:06:50     1442.77   7.28  56-  6-  2  219.060  19.680
     9 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1 PL-0356-16        G   11:10:14     1442.15   8.19  73- 17-  5  223.870   0.000
    10 DYK W         & KUŚNIERZ M      1 PL-0356-16        G   11:12:21     1439.78   9.10  29-  9-  4  226.550   0.000
    11 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0353-16        G   11:12:52     1437.73  10.01  76- 31-  6  226.970   0.000
    12 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        G   11:12:54     1437.43  10.92   2  <  33>  226.970   0.000
    13 DYK W         & KUŚNIERZ M      1 PL-0356-16        G   11:13:01     1433.71  11.83   2  <  75>  226.550   0.000
    14 GRABKOWSKI DARIUSZ              1 PL-0356-16        GSM 11:11:01     1433.37  12.74  36- 10-  7  223.630  19.410
    15 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0356-16        G   11:10:12     1432.60  13.65  73- 24-  5  222.340   0.000
    16 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0356-16        G   11:10:15     1432.14  14.56   2  <  18>  222.340   0.000
    17 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        G   11:10:57     1430.78  15.47  75- 14-  3  223.130   0.000
    18 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0346-16        G   11:10:25     1430.61  16.38   3  <  24>  222.340   0.000
    19 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1 PL-0353-16        G   11:10:37     1428.45  17.29  29-  5-  2  222.290   0.000
    20 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1 PL-0356-16        G   11:10:50     1427.10  18.20  37- 14-  8  222.390   0.000
    21 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1 PL-0356-16        G   11:08:50     1425.96  19.11  67- 10-  1  219.360   0.000
    21 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1 PL-0356-16        G   11:08:50     1425.96  19.11   2  <  23>  219.360   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1 PL-0356-16        G   11:08:57     1424.88  20.93   3  <  29>  219.360   0.000
    24 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0356-16        G   11:11:06     1424.34  21.84   4  <  25>  222.340   0.000
    25 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0356-16        G   11:11:08     1424.04  22.75   5  <  36>  222.340   0.000
    26 JANKOWSKI PAWEŁ                 1 PL-0356-16        G   11:13:11     1422.97  23.66  33- 10-  4  225.090   0.000
    27 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1 PL-0353-16        G   11:11:18     1422.20  24.57   2  <  65>  222.290   0.000
    28 JANKOWSKI PAWEŁ                 1 PL-0356-16        G   11:13:17     1422.07  25.48   2  <  39>  225.090   0.000
    29 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1 PL-0356-16        G   11:09:18     1421.65  26.39   4  <  37>  219.360   0.000
    30 MAŁYS HENRYK                    1 PL-0356-16        GSM 11:09:07     1421.39  27.30   2  <  79>  219.060  18.680
    31 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1 PL-0356-16        G   11:12:03     1419.87  28.21   2  <  44>  222.990   0.000
    32 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1 PL-0356-16        GSM 11:11:41     1419.36  29.12   2  <  34>  222.390  18.580
    33 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-049-16         GSM 11:14:56     1419.15  30.03   3  <  35>  226.970  18.540
    34 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1 PL-0356-16        GSM 11:11:43     1419.06  30.94   3  <  95>  222.390  18.490
    35 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        GSM 11:14:57     1419.01  31.85   4  <  40>  226.970  18.450
    36 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0356-16        G   11:11:46     1418.29  32.76   6  <  41>  222.340   0.000
    37 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1 PL-0356-16        GSM 11:09:42     1417.97  33.67   5  <  74>  219.360  18.360
    38 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1 PL-0356-16        GSM 11:12:35     1415.12  34.58   3  <  42>  223.000  18.310
    39 JANKOWSKI PAWEŁ                 1 PL-0356-16        GSM 11:14:05     1414.92  35.49   3  <  62>  225.090  18.260
    40 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        G   11:15:29     1414.29  36.40   5  <  52>  226.970   0.000
    41 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0356-16        G   11:12:22     1412.88  37.31   7  <  43>  222.340   0.000
    42 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1 PL-0356-16        GSM 11:12:53     1412.44  38.22   4  <  67>  223.000  18.130
    43 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0346-16        G   11:12:29     1411.83  39.13   8  <  46>  222.340   0.000
    44 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1 PL-0356-16        G   11:13:12     1409.55  40.04   3  <  68>  222.990   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16        G   11:13:29     1407.59  40.95   3  <  60>  223.080   0.000
    46 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0356-16        G   11:13:05     1406.47  41.86   9  <  46>  222.340   0.000
    46 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0356-16        GSM 11:13:05     1406.47  41.86  10  <  55>  222.340  17.950
    48 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1 PL-0356-16        GSM 11:14:11     1406.37  43.68   2  <  49>  223.870  17.850
    49 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1 PL-0356-16        G   11:14:15     1405.78  44.59   3  <  50>  223.870   0.000
    50 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1 PL-0356-16        G   11:14:18     1405.34  45.50   4  <  77>  223.870   0.000
    51 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-0356-16        G   11:17:56     1404.93  46.41  69- 12-  2  228.910   0.000
    52 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0346-16        G   11:16:34     1404.81  47.32   6  <  54>  226.970   0.000
    53 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1 PL-0356-16        GSM 11:14:21     1404.71  48.23   2  < 122>  223.840  17.630
    54 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        G   11:16:37     1404.37  49.14   7  <  61>  226.970   0.000
    55 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0346-16        G   11:13:22     1403.96  50.05  11  <  58>  222.340   0.000
    56 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-0356-16        G   11:18:03     1403.93  50.96   2  <  66>  228.910   0.000
    57 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        G   11:13:56     1403.92  51.87   2  <  63>  223.130   0.000
    58 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0356-16        G   11:13:24     1403.66  52.78  12  <  59>  222.340   0.000
    59 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0356-16        G   11:13:27     1403.22  53.69  13  <  88>  222.340   0.000
    60 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16        G   11:14:11     1401.40  54.60   4  <  85>  223.080   0.000
    61 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        G   11:17:00     1401.05  55.51   8  <  64>  226.970   0.000
    62 JANKOWSKI PAWEŁ                 1 PL-0356-16        GSM 11:15:40     1400.98  56.41   4  <  72>  225.090  17.210
    63 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        G   11:14:20     1400.40  57.32   3  <  80>  223.130   0.000
    64 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0346-16        G   11:17:06     1400.19  58.23   9  <  71>  226.970   0.000
    65 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1 PL-0353-16        GSM 11:13:48     1399.81  59.14   3  < 113>  222.290  17.080
    66 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-0356-16        G   11:18:33     1399.63  60.05   3  < 121>  228.910   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1 PL-0356-16        G   11:14:20     1399.58  60.96   5  < 103>  223.000   0.000
    68 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1 PL-0356-16        GSM 11:14:44     1396.01  61.87   4  < 133>  222.990  16.940
    69 ŁUKAWY JAN                      1 PL-0356-16        GSM 11:11:43     1393.73  62.78  35-  7-  5  218.420  16.890
    70 ŁUKAWY JAN                      1 PL-0356-16        GSM 11:11:47     1393.13  63.69   2  <  78>  218.420  16.850
    71 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-049-16         G   11:17:59     1392.60  64.60  10  <  92>  226.970   0.000
    72 JANKOWSKI PAWEŁ                 1 PL-0356-16        G   11:16:46     1391.45  65.51   5  < 102>  225.090   0.000
    73 GRABKOWSKI DARIUSZ              1 PL-0356-16        GSM 11:15:44     1391.31  66.42   2  <  76>  223.630  16.710
    74 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1 PL-0356-16        G   11:12:45     1390.56  67.33   6  < 161>  219.360   0.000
    75 DYK W         & KUŚNIERZ M      1 PL-0356-16        G   11:17:56     1390.45  68.24   3  < 146>  226.550   0.000
    76 GRABKOWSKI DARIUSZ              1 PL-0356-16        GSM 11:15:51     1390.30  69.15   3  <  83>  223.630  16.580
    77 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1 PL-0356-16        GSM 11:16:04     1389.92  70.06   5  <  81>  223.870  16.530
    78 ŁUKAWY JAN                      1 PL-0356-16        GSM 11:12:09     1389.88  70.97   3  < 105>  218.420  16.480
    79 MAŁYS HENRYK                    1 PL-0356-16        G   11:12:44     1388.80  71.88   3  < 140>  219.060   0.000
    80 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1 PL-0224-16        G   11:15:46     1387.91  72.79   4  <  86>  223.130   0.000
    81 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1 PL-0356-16        G   11:16:20     1387.62  73.70   6  <  82>  223.870   0.000
    82 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1 PL-0356-16        G   11:16:28     1386.48  74.61   7  < 124>  223.870   0.000
    83 GRABKOWSKI DARIUSZ              1 PL-0356-16        G   11:16:23     1385.71  75.52   4  <  84>  223.630   0.000
    84 GRABKOWSKI DARIUSZ              1 PL-0356-16        GSM 11:16:26     1385.28  76.43   5  < 110>  223.630  16.210
    85 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16        GSM 11:16:06     1384.73  77.34   5  < 118>  223.080  16.160
    86 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        GSM 11:16:14     1383.90  78.25   5  <  87>  223.130  16.120
    87 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        G   11:16:17     1383.47  79.16   6  <  91>  223.130   0.000
    88 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0346-16        G   11:15:44     1383.29  80.07  14  < 104>  222.340   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    89 KAZEK JAN                       1 PL-0356-16        GSM 11:12:48     1382.70  80.98  30-  4-  2  218.190  15.980
    90 LIS MARIAN                      1 PL-0356-16        GSM 11:16:46     1381.99  81.89   2  <  99>  223.560  15.940
    91 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        GSM 11:16:37     1380.61  82.80   7  < 127>  223.130  15.890
    92 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0346-16        G   11:19:25     1380.46  83.71  11  <  93>  226.970   0.000
    93 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        G   11:19:27     1380.18  84.62  12  <  94>  226.970   0.000
    94 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0346-16        G   11:19:29     1379.90  85.53  13  < 100>  226.970   0.000
    95 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1 PL-0356-16        G   11:16:15     1379.16  86.44   4  <  95>  222.390   0.000
    95 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1 PL-0356-16        GSM 11:16:15     1379.16  86.44   5  <  97>  222.390  15.710
    97 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1 PL-0356-16        GSM 11:16:17     1378.88  88.26   6  <  98>  222.390  15.620
    98 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1 PL-0356-16        G   11:16:18     1378.74  89.17   7  < 106>  222.390   0.000
    99 LIS MARIAN                      1 PL-0356-16        G   11:17:09     1378.72  90.08   3  < 148>  223.560   0.000
   100 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        G   11:19:40     1378.36  90.99  14  < 101>  226.970   0.000
   101 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        G   11:19:44     1377.80  91.90  15  < 112>  226.970   0.000
   102 JANKOWSKI PAWEŁ                 1 PL-0356-16        GSM 11:18:34     1376.14  92.81   6  < 137>  225.090  15.390
   103 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1 PL-0356-16        G   11:17:07     1375.55  93.72   6  < 120>  223.000   0.000
   104 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0346-16        G   11:16:42     1375.02  94.63  15  < 107>  222.340   0.000
   105 ŁUKAWY JAN                      1 PL-0356-16        GSM 11:13:56     1374.29  95.54   4  < 111>  218.420  15.250
   106 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1 PL-0356-16        GSM 11:16:50     1374.19  96.45   8  < 108>  222.390  15.210
   107 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0356-16        G   11:16:48     1374.17  97.36  16  < 142>  222.340   0.000
   108 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1 PL-0356-16        G   11:16:53     1373.77  98.27   9  < 114>  222.390   0.000
   109 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1 PL-0356-16        G   11:14:03     1373.59  99.18  46-  3-  1  218.470   0.000
   110 GRABKOWSKI DARIUSZ              1 PL-0356-16        GSM 11:17:49     1373.51 100.09   6  < 160>  223.630  15.020
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   111 ŁUKAWY JAN                      1 PL-0356-16        G   11:14:04     1373.14 101.00   5  < 147>  218.420   0.000
   112 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0346-16        GSM 11:20:20     1372.80 101.91  16  < 115>  226.970  14.930
   113 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1 PL-0353-16        GSM 11:17:09     1370.89 102.82   4  < 171>  222.290  14.890
   114 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1 PL-0356-16        G   11:17:22     1369.68 103.73  10  < 164>  222.390   0.000
   115 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0346-16        G   11:20:45     1369.35 104.64  17  < 117>  226.970   0.000
   116 DUDZIAK KAROL                   1 PL-0417-16        GSM 11:12:36     1369.23 105.55  24-  1-  1  215.790  14.750
   117 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        G   11:20:48     1368.94 106.46  18  < 132>  226.970   0.000
   118 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16        G   11:17:58     1368.87 107.37   6  < 119>  223.080   0.000
   119 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16        G   11:18:00     1368.59 108.28   7  < 123>  223.080   0.000
   120 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1 PL-0356-16        G   11:17:59     1368.24 109.19   7  < 126>  223.000   0.000
   121 KOWALCZYK ROBERT                1 PL0225-16         G   11:22:19     1368.12 110.10   4  < 136>  228.910   0.000
   122 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1 PL-0356-16        GSM 11:18:37     1368.08 111.01   3          223.840  14.470
   123 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16        G   11:18:05     1367.89 111.92   8  < 134>  223.080   0.000
   124 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1 PL-0356-16        G   11:18:40     1367.84 112.83   8  < 124>  223.870   0.000
   124 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1 PL-0356-16        G   11:18:40     1367.84 112.83   9  < 129>  223.870   0.000
   126 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1 PL-0356-16        GSM 11:18:02     1367.82 114.65   8  < 155>  223.000  14.290
   127 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        G   11:18:08     1367.78 115.56   8  < 128>  223.130   0.000
   128 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        GSM 11:18:10     1367.50 116.47   9  < 131>  223.130  14.200
   129 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1 PL-0356-16        GSM 11:18:44     1367.28 117.38  10  < 130>  223.870  14.160
   130 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1 PL-0356-16        GSM 11:18:51     1366.31 118.29  11  < 138>  223.870  14.110
   131 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        G   11:18:28     1364.99 119.20  10  < 181>  223.130   0.000
   132 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        GSM 11:21:23     1364.14 120.11  19  < 135>  226.970  14.020
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   133 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1 PL-0356-16        GSM 11:18:28     1364.13 121.02   5  < 177>  222.990  13.970
   134 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16        G   11:18:34     1363.85 121.93   9  < 173>  223.080   0.000
   135 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0353-16        GSM 11:21:26     1363.73 122.84  20  < 139>  226.970  13.880
   136 KOWALCZYK ROBERT                1 PL0225-16         G   11:22:52     1363.64 123.75   5  < 152>  228.910   0.000
   137 JANKOWSKI PAWEŁ                 1 PL-0356-16        G   11:20:08     1363.08 124.66   7  < 141>  225.090   0.000
   138 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1 PL-0356-16        G   11:19:16     1362.85 125.57  12  < 143>  223.870   0.000
   139 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        G   11:21:38     1362.09 126.48  21  < 144>  226.970   0.000
   140 MAŁYS HENRYK                    1 PL-0356-16        G   11:15:52     1361.75 127.39   4  < 168>  219.060   0.000
   141 JANKOWSKI PAWEŁ                 1 PL-0356-16        GSM 11:20:18     1361.71 128.30   8  < 179>  225.090  13.610
   142 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0356-16        GSM 11:18:18     1361.54 129.21  17  < 145>  222.340  13.560
   143 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1 PL-0356-16        G   11:19:26     1361.46 130.12  13  < 153>  223.870   0.000
   144 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0346-16        G   11:21:45     1361.14 131.03  22  < 159>  226.970   0.000
   145 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0356-16        G   11:18:21     1361.13 131.94  18  < 149>  222.340   0.000
   146 DYK W         & KUŚNIERZ M      1 PL-0356-16        G   11:21:27     1361.07 132.85   4  < 200>  226.550   0.000
   147 ŁUKAWY JAN                      1 PL-0356-16        G   11:15:34     1360.31 133.76   6  < 184>  218.420   0.000
   148 LIS MARIAN                      1 PL-0459-16        G   11:19:21     1360.27 134.67   4  < 178>  223.560   0.000
   149 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0346-16        GSM 11:18:41     1358.36 135.58  19  < 150>  222.340  13.240
   150 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0356-16        G   11:18:42     1358.22 136.49  20  < 151>  222.340   0.000
   151 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0356-16        GSM 11:18:51     1356.97 137.40  21  < 166>  222.340  13.150
   152 KOWALCZYK ROBERT                1 PL0225-16         G   11:23:48     1356.10 138.31   6  < 157>  228.910   0.000
   153 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1 PL-0356-16        GSM 11:20:07     1355.83 139.22  14  < 154>  223.870  13.060
   154 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1 PL-0356-16        G   11:20:13     1355.01 140.13  15  < 165>  223.870   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   155 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1 PL-0277-16        GSM 11:19:38     1354.53 141.04   9  < 156>  223.000  12.970
   156 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1 PL-0356-16        G   11:19:39     1354.39 141.95  10  < 163>  223.000   0.000
   157 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-047-16         G   11:24:05     1353.83 142.86   7  < 157>  228.910   0.000
   157 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-047-16         G   11:24:05     1353.83 142.86   8  < 162>  228.910   0.000
   159 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        G   11:22:45     1353.03 144.68  23  < 180>  226.970   0.000
   160 GRABKOWSKI DARIUSZ              1 PL-0356-16        GSM 11:20:17     1353.01 145.59   7  < 185>  223.630  12.740
   161 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1 PL-0356-16        G   11:17:11     1352.54 146.50   7  < 190>  219.360   0.000
   162 KOWALCZYK ROBERT                1 PL0225-16         GSM 11:24:18     1352.10 147.41   9  < 203>  228.910  12.650
   163 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1 PL-0356-16        GSM 11:19:57     1351.93 148.32  11          223.000  12.600
   164 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1 PL-0356-16        G   11:19:31     1351.78 149.23  11  < 197>  222.390   0.000
   165 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1 PL-0356-16        G   11:20:38     1351.60 150.14  16  < 212>  223.870   0.000
   166 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0356-16        G   11:19:35     1350.93 151.05  22  < 167>  222.340   0.000
   167 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0356-16        GSM 11:19:36     1350.79 151.96  23  < 215>  222.340  12.420
   168 MAŁYS HENRYK                    1 PL-0353-16        G   11:17:14     1350.28 152.87   5  < 169>  219.060   0.000
   169 MAŁYS HENRYK                    1 PL-0356-16        G   11:17:16     1350.00 153.78   6          219.060   0.000
   170 KAZEK JAN                       1 PL-0356-16        GSM 11:16:38     1349.91 154.69   2  < 176>  218.190  12.280
   171 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1 PL-0353-16        G   11:19:42     1349.67 155.60   5          222.290   0.000
   172 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1 PL-0356-16        G   11:17:01     1348.44 156.51   2  < 219>  218.470   0.000
   173 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16        GSM 11:20:34     1347.37 157.42  10  < 174>  223.080  12.150
   174 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16        G   11:20:37     1346.97 158.33  11  < 175>  223.080   0.000
   175 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16        G   11:20:42     1346.29 159.24  12  < 201>  223.080   0.000
   176 KAZEK JAN                       1 PL-0356-16        G   11:17:05     1346.16 160.15   3  < 182>  218.190   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   177 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1 PL-0356-16        GSM 11:20:40     1346.02 161.06   6          222.990  11.960
   178 LIS MARIAN                      1 PL-0356-16        G   11:21:06     1345.94 161.97   5  < 183>  223.560   0.000
   179 JANKOWSKI PAWEŁ                 1 PL-0356-16        G   11:22:15     1345.83 162.88   9  < 196>  225.090   0.000
   180 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        G   11:23:39     1345.81 163.79  24  < 187>  226.970   0.000
   181 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        G   11:20:48     1345.78 164.70  11  < 186>  223.130   0.000
   182 KAZEK JAN                       1 PL-0356-16        G   11:17:08     1345.74 165.61   4          218.190   0.000
   183 LIS MARIAN                      1 PL-0459-16        G   11:21:10     1345.40 166.52   6  < 216>  223.560   0.000
   184 ŁUKAWY JAN                      1 PL-0356-16        GSM 11:17:21     1345.37 167.42   7          218.420  11.640
   185 GRABKOWSKI DARIUSZ              1 PL-0356-16        GSM 11:21:20     1344.47 168.33   8  < 194>  223.630  11.600
   186 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        G   11:20:58     1344.43 169.24  12  < 209>  223.130   0.000
   187 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        G   11:24:03     1342.62 170.15  25  < 188>  226.970   0.000
   188 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0346-16        G   11:24:04     1342.49 171.06  26  < 189>  226.970   0.000
   189 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        GSM 11:24:05     1342.36 171.97  27  < 191>  226.970  11.420
   190 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1 PL-0356-16        G   11:18:25     1342.34 172.88   8  < 192>  219.360   0.000
   191 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        G   11:24:06     1342.22 173.79  28  < 203>  226.970   0.000
   192 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1 PL-0356-16        G   11:18:26     1342.20 174.70   9  < 193>  219.360   0.000
   193 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1 PL-0356-16        G   11:18:29     1341.79 175.61  10          219.360   0.000
   194 GRABKOWSKI DARIUSZ              1 PL-0356-16        G   11:21:40     1341.78 176.52   9  < 195>  223.630   0.000
   195 GRABKOWSKI DARIUSZ              1 PL-0356-16        G   11:21:44     1341.24 177.43  10          223.630   0.000
   196 JANKOWSKI PAWEŁ                 1 PL-0356-16        G   11:22:52     1340.89 178.34  10          225.090   0.000
   197 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1 PL-0356-16        GSM 11:20:54     1340.51 179.25  12  < 198>  222.390  11.050
   198 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1 PL-0356-16        GSM 11:20:59     1339.83 180.16  13  < 199>  222.390  11.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   199 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1 PL-0356-16        GSM 11:21:01     1339.56 181.07  14          222.390  10.960
   200 DYK W         & KUŚNIERZ M      1 PL-0356-16        GSM 11:24:10     1339.21 181.98   5  < 202>  226.550  10.910
   201 MAŁYS DOMINIK                   1 PL0432-16         G   11:21:36     1339.02 182.89  13  < 210>  223.080   0.000
   202 DYK W         & KUŚNIERZ M      1 PL-0356-16        GSM 11:24:12     1338.95 183.80   6  < 205>  226.550  10.820
   203 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        G   11:24:31     1338.92 184.71  29  < 207>  226.970   0.000
   203 KOWALCZYK ROBERT                1 PL0225-16         G   11:25:58     1338.92 184.71  10  < 214>  228.910   0.000
   205 DYK W         & KUŚNIERZ M      1 PL-0356-16        G   11:24:13     1338.82 186.53   7  < 205>  226.550   0.000
   205 DYK W         & KUŚNIERZ M      1 PL-0356-16        GSM 11:24:13     1338.82 186.53   8  < 211>  226.550  10.680
   207 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        G   11:24:34     1338.53 188.35  30  < 207>  226.970   0.000
   207 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        G   11:24:34     1338.53 188.35  31          226.970   0.000
   209 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        G   11:21:42     1338.51 190.17  13  < 213>  223.130   0.000
   210 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0353-16        GSM 11:21:40     1338.48 191.08  14  < 218>  223.080  10.460
   211 DYK W         & KUŚNIERZ M      1 PL0474-16         GSM 11:24:16     1338.42 191.99   9          226.550  10.410
   212 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1 PL-0356-16        G   11:22:17     1338.27 192.90  17          223.870   0.000
   213 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        G   11:21:44     1338.25 193.81  14          223.130   0.000
   214 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-0356-16        GSM 11:26:04     1338.13 194.72  11  < 217>  228.910  10.270
   215 JANKOWSKI JAN                   1 PL-0346-16        G   11:21:11     1337.92 195.63  24          222.340   0.000
   216 LIS MARIAN                      1 PL-0459-16        GSM 11:22:07     1337.75 196.54   7          223.560  10.180
   217 KOWALCZYK ROBERT                1 PL-0356-16        G   11:26:07     1337.74 197.45  12          228.910   0.000
   218 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16        G   11:21:46     1337.68 198.36  15  < 220>  223.080   0.000
   219 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1 PL-0356-16        GSM 11:18:20     1337.57 199.27   3          218.470  10.050
   220 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16        GSM 11:21:47     1337.54 200.18  16          223.080  10.000
   ----------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   --------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   221 KAZEK JAN                       1 PL-0334-16        GSM 11:18:08     1337.50   0.00   5          218.190   0.000
   222 JANKOWSKI JERZY                 1 PL-0356-16        G   11:24:43     1337.35   0.00  32          226.970   0.000
   223 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16        G   11:21:49     1337.28   0.00  17          223.080   0.000
   224 MAŁYS DOMINIK                   1 PL-0356-16        G   11:21:50     1337.14   0.00  18          223.080   0.000
   225 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1 PL-0356-16        G   11:21:49     1336.74   0.00   7          222.990   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------             







                   PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                           
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ŁĘKNICA z dnia 28.08.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,35,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  148.937 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   23                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1205                           
      5.Ilość konkursów.......................:  241                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1163.11                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   968.33                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,40,38                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,14,18                         
     10.Czas trwania konkursu.................:33 min. 40 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria 15  liczy się pierwszych   8 konkursów                             
       Punkty stałe  15.0- gradacja                                             
       EPunktacja Typowane [ 1]F                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   23   | 1205   |  241  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   23   | 1205   |  241  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                          z lotu ŁĘKNICA, w dniu 28.08.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   29              G    8:40:38     1163.11   0.80  67- 16-  6  146.125   0.000
     2 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   36              G    8:41:16     1157.27   1.59   2  <  10>  146.125   0.000
     3 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              G    8:45:38     1154.55   2.39  25-  4-  3  150.823   0.000
     4 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   48              G    8:45:24     1151.40   3.18  86- 21-  7  150.143   0.000
     5 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   62              G    8:45:26     1151.11   3.98   2  <   6>  150.143   0.000
     6 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   60              G M  8:45:56     1146.71   4.78   3  <   7>  150.143  14.800
     7 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   31              G    8:46:02     1145.84   5.57   4  <  47>  150.143   0.000
     8 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   48              G    8:42:50     1145.52   6.37  51- 13-  3  146.436   0.000
     9 MAŁYS DOMINIK                   1   56              G M  8:47:06     1132.07   7.17  91- 12-  3  149.547  14.680
    10 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   19              G    8:45:38     1118.59   7.96   3  <  54>  146.125   0.000
    11 JANKOWSKI JAN                   1   68              G    8:47:27     1116.81   8.76  82- 25-  5  147.921   0.000
    12 JANKOWSKI JAN                   1   35              G    8:47:29     1116.53   9.55   2  <  14>  147.921   0.000
    13 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   22              G M  8:46:23     1114.57  10.35   2  <  66>  146.436  14.520
    14 JANKOWSKI JAN                   1   42              G    8:47:48     1113.86  11.15   3  <  24>  147.921   0.000
    15 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   41              G    8:50:39     1110.41  11.94  45- 12-  5  150.627   0.000
    16 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G    8:53:58     1110.01  12.74  73- 17-  3  154.255   0.000
    17 JANKOWSKI JERZY                 1   54              G M  8:52:18     1109.75  13.54  78- 26-  6  152.368  14.360
    18 JANKOWSKI JERZY                 1   16              G    8:52:20     1109.48  14.33   2  <  19>  152.368   0.000
    19 JANKOWSKI JERZY                 1   40              G    8:52:21     1109.34  15.13   3  <  20>  152.368   0.000
    20 JANKOWSKI JERZY                 1   78              G M  8:52:24     1108.94  15.92   4  <  21>  152.368  14.240
    21 JANKOWSKI JERZY                 1    2              G M  8:52:25     1108.80  16.72   5  <  23>  152.368  14.200
    22 LIS MARIAN                      1   19              G    8:50:45     1108.60  17.52  61- 13-  3  150.492   0.000
    23 JANKOWSKI JERZY                 1   33              G M  8:52:39     1106.92  18.31   6  <  34>  152.368  14.120
    24 JANKOWSKI JAN                   1   24              G M  8:49:12     1102.24  19.11   4  <  25>  147.921  14.080
    25 JANKOWSKI JAN                   1   47              G M  8:49:15     1101.83  19.90   5  <  27>  147.921  14.040
    26 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   39              G    8:51:47     1100.99  20.70  43- 10-  4  150.597   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 JANKOWSKI JAN                   1   15              G    8:49:23     1100.74  21.50   6  <  30>  147.921   0.000
    28 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    6              G M  8:51:49     1100.72  22.29   2  < 124>  150.597  13.920
    29 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   59              G    8:52:03     1099.07  23.09   2  <  32>  150.627   0.000
    30 JANKOWSKI JAN                   1   45              G    8:49:37     1098.83  23.89   7  <  33>  147.921   0.000
    31 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   31              G M  8:52:18     1098.49  24.68   2  <  77>  150.823  13.800
    32 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    4              G M  8:52:15     1097.46  25.48   3  <  40>  150.627  13.760
    33 JANKOWSKI JAN                   1   59              G    8:49:53     1096.66  26.27   8  <  44>  147.921   0.000
    34 JANKOWSKI JERZY                 1   41              G    8:54:12     1094.60  27.07   7  <  37>  152.368   0.000
    35 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   29              G M  8:50:13     1094.32  27.87  35-  7-  5  147.970  13.650
    36 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    6              G    8:50:17     1093.78  28.66   2  <  51>  147.970   0.000
    37 JANKOWSKI JERZY                 1   43              G    8:54:20     1093.55  29.46   8  <  42>  152.368   0.000
    38 KOWALCZYK ROBERT                1   57              G    8:56:07     1093.10  30.25   2  <  39>  154.255   0.000
    39 KOWALCZYK ROBERT                1    2              G M  8:56:10     1092.72  31.05   3  <  43>  154.255  13.490
    40 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   53              G    8:52:53     1092.42  31.85   4  <  41>  150.627   0.000
    41 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   11              G M  8:52:56     1092.03  32.64   5  <  46>  150.627  13.410
    42 JANKOWSKI JERZY                 1   62              G    8:54:33     1091.85  33.44   9  <  63>  152.368   0.000
    43 KOWALCZYK ROBERT                1   30              G    8:56:22     1091.17  34.24   4  <  58>  154.255   0.000
    44 JANKOWSKI JAN                   1   58              G    8:50:37     1090.73  35.03   9  <  45>  147.921   0.000
    45 JANKOWSKI JAN                   1    8              G M  8:50:38     1090.60  35.83  10  <  56>  147.921  13.250
    46 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   56              G M  8:53:12     1089.92  36.62   6  <  84>  150.627  13.210
    47 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   11              G M  8:52:49     1089.44  37.42   5  <  96>  150.143  13.170
    48 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   15              G M  8:52:42     1087.92  38.22  78- 19-  3  149.806  13.130
    49 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   23              G M  8:50:11     1086.75  39.01  23-  2-  2  146.910  13.090
    50 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    7              G    8:53:35     1086.42  39.81  49- 10-  0  150.559   0.000
    51 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   50              G M  8:51:13     1086.28  40.61   3  <  54>  147.970  13.010
    52 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   21              G M  8:50:15     1086.21  41.40   2          146.910  12.970
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 ŁUKAWY JAN                      1   21              G    8:48:17     1085.94  42.20  43-  3-  0  144.738   0.000
    54 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   28              G M  8:49:42     1084.82  42.99   4  <  83>  146.125  12.890
    54 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   49              G    8:51:24     1084.82  42.99   4  <  90>  147.970   0.000
    56 JANKOWSKI JAN                   1   86              G    8:51:37     1082.75  44.59  11  <  57>  147.921   0.000
    57 JANKOWSKI JAN                   1   85              G    8:51:40     1082.35  45.38  12  <  75>  147.921   0.000
    58 KOWALCZYK ROBERT                1   81              G M  8:57:42     1080.97  46.18   5  <  59>  154.255  12.730
    59 KOWALCZYK ROBERT                1   53              G M  8:57:44     1080.72  46.97   6  < 103>  154.255  12.690
    60 STAROSTA KAZIMIERZ              1   29              G M  8:54:32     1080.40  47.77  26-  5-  5  150.752  12.650
    61 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   15              G    8:53:25     1079.91  48.57  37- 15-  7  149.477   0.000
    62 MAŁYS HENRYK                    1   90              G    8:49:30     1079.70  49.36  71-  5-  2  145.219   0.000
    63 JANKOWSKI JERZY                 1   19              G    8:56:27     1077.19  50.16  10  <  65>  152.368   0.000
    64 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   20              G M  8:54:10     1076.45  50.96   2  <  67>  149.806  12.490
    65 JANKOWSKI JERZY                 1    8              G    8:56:47     1074.65  51.75  11  <  70>  152.368   0.000
    66 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              G    8:51:27     1073.18  52.55   3  < 114>  146.436   0.000
    67 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   28              G    8:54:38     1072.85  53.34   3  <  68>  149.806   0.000
    68 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   46              G    8:54:41     1072.47  54.14   4  <  79>  149.806   0.000
    69 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   40              G    8:55:36     1070.83  54.94   2  <  72>  150.559   0.000
    70 JANKOWSKI JERZY                 1   42              G M  8:57:31     1069.12  55.73  12  <  71>  152.368  12.250
    71 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G    8:57:33     1068.87  56.53  13  <  73>  152.368   0.000
    72 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   36              G    8:55:53     1068.68  57.32   3  <  78>  150.559   0.000
    73 JANKOWSKI JERZY                 1   59              G M  8:57:35     1068.62  58.12  14  <  92>  152.368  12.130
    74 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              G    8:54:53     1068.58  58.92   2  <  87>  149.477   0.000
    75 JANKOWSKI JAN                   1   48              G    8:53:29     1068.15  59.71  13  <  82>  147.921   0.000
    76 LIS MARIAN                      1   24              G    8:56:00     1067.32  60.51   2  < 109>  150.492   0.000
    77 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              G M  8:56:28     1066.14  61.31   3  < 105>  150.823  11.970
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    78 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    8              G    8:56:21     1065.15  62.10   4  <  81>  150.559   0.000
    79 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   35              G    8:55:52     1063.46  62.90   5  <  85>  149.806   0.000
    80 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    9              G M  8:59:53     1063.03  63.69  44-  5-  2  154.015  11.850
    81 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    1              G    8:56:38     1063.02  64.49   5  <  95>  150.559   0.000
    82 JANKOWSKI JAN                   1   89              G    8:54:14     1062.40  65.29  14  <  93>  147.921   0.000
    83 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   54              G M  8:52:36     1061.96  66.08   5  <  91>  146.125  11.730
    84 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   65              G    8:57:20     1058.27  66.88   7  < 101>  150.627   0.000
    85 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   78              G    8:56:35     1058.08  67.68   6  <  86>  149.806   0.000
    86 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   19              G    8:56:37     1057.83  68.47   7  <  97>  149.806   0.000
    87 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   22              G    8:56:33     1056.00  69.27   3  <  88>  149.477   0.000
    88 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   33              G M  8:56:36     1055.63  70.06   4  < 115>  149.477  11.530
    89 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   13              G    9:00:57     1055.26  70.86   2  < 172>  154.015   0.000
    90 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   45              G M  8:55:25     1053.79  71.66   5  < 113>  147.970  11.450
    91 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   51              G M  8:53:51     1052.40  72.45   6  <  94>  146.125  11.410
    92 JANKOWSKI JERZY                 1   15              G    9:00:01     1050.69  73.25  15  < 136>  152.368   0.000
    93 JANKOWSKI JAN                   1   75              G    8:55:51     1050.20  74.04  15  < 112>  147.921   0.000
    94 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   22              G    8:54:13     1049.62  74.84   7  < 123>  146.125   0.000
    95 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   32              G    8:58:31     1049.07  75.64   6  < 154>  150.559   0.000
    96 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   21              G    8:58:18     1047.75  76.43   6  <  99>  150.143   0.000
    97 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   60              G    8:57:59     1047.72  77.23   8  < 106>  149.806   0.000
    98 KAZEK JAN                       1   15              G    8:52:04     1047.40  78.03  36-  2-  0  143.564   0.000
    99 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   55              G    8:58:23     1047.14  78.82   7  < 100>  150.143   0.000
   100 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   29              G    8:58:24     1047.02  79.62   8  < 102>  150.143   0.000
   101 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   35              G    8:59:02     1045.78  80.41   8  < 120>  150.627   0.000
   102 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   92              G    8:58:50     1043.87  81.21   9  < 128>  150.143   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   103 KOWALCZYK ROBERT                1   70              G    9:03:01     1042.15  82.01   7  < 104>  154.255   0.000
   104 KOWALCZYK ROBERT                1   40              G    9:03:04     1041.79  82.80   8  < 108>  154.255   0.000
   105 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   30              G M  8:59:52     1041.12  83.60   4          150.823  10.860
   106 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1    9              G    8:58:54     1041.04  84.39   9  < 107>  149.806   0.000
   107 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   21              G    8:58:55     1040.92  85.19  10  < 127>  149.806   0.000
   108 KOWALCZYK ROBERT                1   63              G    9:03:13     1040.74  85.99   9  < 110>  154.255   0.000
   109 LIS MARIAN                      1    7              G    8:59:42     1040.03  86.78   3  < 116>  150.492   0.000
   110 KOWALCZYK ROBERT                1   43              G    9:03:20     1039.92  87.58  10  < 143>  154.255   0.000
   111 DUDZIAK KAROL                   1   42              G    8:52:06     1038.51  88.38  40-  4-  0  142.379   0.000
   112 JANKOWSKI JAN                   1   54              G    8:57:28     1038.29  89.17  16  < 126>  147.921   0.000
   113 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   22              G M  8:57:32     1038.14  89.97   6  < 174>  147.970  10.540
   114 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   23              G    8:56:10     1037.33  90.76   4  < 117>  146.436   0.000
   115 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   25              G    8:59:06     1037.31  91.56   5  < 133>  149.477   0.000
   116 LIS MARIAN                      1   31              G    9:00:14     1036.21  92.36   4  < 148>  150.492   0.000
   117 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   57              G    8:56:29     1035.01  93.15   5  < 118>  146.436   0.000
   118 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G    8:56:32     1034.64  93.95   6  < 119>  146.436   0.000
   119 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   13              G    8:56:35     1034.27  94.75   7  < 153>  146.436   0.000
   120 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   46              G    9:00:44     1033.58  95.54   9  < 171>  150.627   0.000
   121 MAŁYS DOMINIK                   1   41              G    8:59:54     1032.07  96.34   2  < 122>  149.547   0.000
   122 MAŁYS DOMINIK                   1   66              G    8:59:58     1031.60  97.13   3  < 132>  149.547   0.000
   123 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   38              G M  8:56:43     1031.11  97.93   8  < 125>  146.125  10.140
   124 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   31              G    9:01:10     1030.31  98.73   3  < 130>  150.597   0.000
   125 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   33              G    8:56:50     1030.26  99.52   9  < 145>  146.125   0.000
   126 JANKOWSKI JAN                   1   80              G M  8:58:43     1029.25 100.32  17  < 178>  147.921  10.020
   127 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   75              G    9:00:45     1027.83 101.11  11  < 137>  149.806   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   128 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   72              G M  9:01:10     1027.20 101.91  10  < 129>  150.143   9.940
   129 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   80              G    9:01:11     1027.09 102.71  11  < 144>  150.143   0.000
   130 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   47              G    9:01:40     1026.80 103.50   4  < 161>  150.597   0.000
   131 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1   56              G M  8:59:09     1025.82 104.30  51-  5-  3  147.872   9.820
   132 MAŁYS DOMINIK                   1   40              G    9:01:22     1021.73 105.10   4  < 142>  149.547   0.000
   133 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   29              G    9:01:19     1021.60 105.89   6  < 134>  149.477   0.000
   134 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   34              G    9:01:28     1020.55 106.69   7  < 152>  149.477   0.000
   134 STAROSTA KAZIMIERZ              1   16              G M  9:02:43     1020.55 106.69   2  < 181>  150.752   9.700
   136 JANKOWSKI JERZY                 1   51              G    9:04:19     1020.44 108.28  16  < 139>  152.368   0.000
   137 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   49              G    9:01:55     1019.67 109.08  12  < 138>  149.806   0.000
   138 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1    6              G    9:01:59     1019.20 109.87  13  < 160>  149.806   0.000
   139 JANKOWSKI JERZY                 1   81              G    9:04:42     1017.82 110.67  17  < 140>  152.368   0.000
   140 JANKOWSKI JERZY                 1   68              G    9:04:45     1017.48 111.46  18  < 141>  152.368   0.000
   141 JANKOWSKI JERZY                 1   53              G    9:04:46     1017.37 112.26  19  < 158>  152.368   0.000
   142 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G    9:02:13     1015.83 113.06   5  < 203>  149.547   0.000
   143 KOWALCZYK ROBERT                1   26              G    9:06:55     1015.39 113.85  11  < 147>  154.255   0.000
   144 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    4              G M  9:02:53     1015.28 114.65  12  < 146>  150.143   9.300
   145 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   31              G    8:59:00     1014.76 115.45  10  < 164>  146.125   0.000
   146 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    9              G    9:02:58     1014.71 116.24  13  < 163>  150.143   0.000
   147 KOWALCZYK ROBERT                1   78              G    9:07:12     1013.50 117.04  12  < 187>  154.255   0.000
   148 LIS MARIAN                      1   55              G    9:03:36     1012.73 117.83   5  < 149>  150.492   0.000
   149 LIS MARIAN                      1   22              G    9:03:43     1011.94 118.63   6  < 150>  150.492   0.000
   150 LIS MARIAN                      1   14              G    9:03:46     1011.60 119.43   7  < 151>  150.492   0.000
   151 LIS MARIAN                      1   59              G    9:03:55     1010.58 120.22   8  < 168>  150.492   0.000
   152 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    3              G M  9:03:00     1009.98 121.02   8  < 155>  149.477   8.980
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   153 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    5              G    9:00:00     1009.90 121.82   8  < 162>  146.436   0.000
   154 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   50              G    9:04:07     1009.67 122.61   7  < 186>  150.559   0.000
   155 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              G M  9:03:03     1009.64 123.41   9  < 157>  149.477   8.860
   156 DUDZIAK KAROL                   1   38              G    8:56:02     1009.54 124.20   2  < 251>  142.379   0.000
   157 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   27              G M  9:03:11     1008.73 125.00  10  < 167>  149.477   8.780
   158 JANKOWSKI JERZY                 1   63              G    9:06:04     1008.61 125.80  20  < 159>  152.368   0.000
   159 JANKOWSKI JERZY                 1   21              G    9:06:06     1008.39 126.59  21  < 176>  152.368   0.000
   160 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   61              G    9:03:39     1007.78 127.39  14  < 170>  149.806   0.000
   161 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    1              G M  9:04:34     1006.89 128.18   5  < 165>  150.597   8.630
   162 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              G    9:00:27     1006.78 128.98   9  < 173>  146.436   0.000
   163 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   53              G M  9:04:51     1001.96 129.78  14  < 166>  150.143   8.550
   164 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G M  9:00:52     1001.77 130.57  11  < 195>  146.125   8.510
   165 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   15              G    9:05:21     1001.64 131.37   6  < 175>  150.597   0.000
   166 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   49              G    9:05:02     1000.73 132.17  15  < 202>  150.143   0.000
   167 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   23              G    9:04:23     1000.63 132.96  11  < 220>  149.477   0.000
   168 LIS MARIAN                      1   43              G M  9:05:24     1000.61 133.76   9  < 169>  150.492   8.350
   169 LIS MARIAN                      1   41              G M  9:05:27     1000.28 134.55  10  < 192>  150.492   8.310
   170 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   14              G M  9:04:53      999.48 135.35  15  < 185>  149.806   8.270
   171 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   27              G M  9:05:43      999.41 136.15  10  < 182>  150.627   8.230
   172 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   19              G    9:09:07      999.34 136.94   3  < 191>  154.015   0.000
   173 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    9              G    9:01:37      998.77 137.74  10  < 226>  146.436   0.000
   174 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    4              G M  9:03:21      997.44 138.54   7          147.970   8.110
   175 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   17              G M  9:06:03      997.00 139.33   7  < 210>  150.597   8.070
   176 JANKOWSKI JERZY                 1   66              G    9:07:54      996.52 140.13  22  < 211>  152.368   0.000
   177 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1   16              G    9:03:24      996.44 140.92   2  < 178>  147.872   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   178 JANKOWSKI JAN                   1    5              G    9:03:28      996.33 141.72  18  < 184>  147.921   0.000
   178 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1   67              G    9:03:25      996.33 141.72   3  < 189>  147.872   0.000
   180 MAŁYS HENRYK                    1   77              G M  9:00:46      996.24 143.31   2  < 198>  145.219   7.870
   181 STAROSTA KAZIMIERZ              1   31              G M  9:06:23      995.83 144.11   3  < 216>  150.752   7.830
   182 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   15              G M  9:06:18      995.55 144.90  11  < 230>  150.627   7.790
   183 ŁUKAWY JAN                      1   47              G    9:00:37      993.97 145.70   2  < 188>  144.738   0.000
   184 JANKOWSKI JAN                   1   14              G    9:03:52      993.65 146.50  19  < 196>  147.921   0.000
   185 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   22              G    9:05:47      993.52 147.29  16  < 193>  149.806   0.000
   186 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   35              G    9:06:44      992.26 148.09   8  < 190>  150.559   0.000
   187 KOWALCZYK ROBERT                1   65              G    9:10:28      992.21 148.89  13  < 194>  154.255   0.000
   188 ŁUKAWY JAN                      1    3              G    9:00:53      992.15 149.68   3          144.738   0.000
   189 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1   51              G M  9:04:06      991.76 150.48   4  < 200>  147.872   7.510
   190 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    5              G    9:06:50      991.61 151.27   9  < 199>  150.559   0.000
   191 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   11              G M  9:10:24      991.09 152.07   4  < 236>  154.015   7.430
   192 LIS MARIAN                      1    3              G    9:06:54      990.73 152.87  11  < 235>  150.492   0.000
   193 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   26              G    9:06:18      990.13 153.66  17  < 213>  149.806   0.000
   194 KOWALCZYK ROBERT                1   80              G    9:10:58      989.03 154.46  14  < 205>  154.255   0.000
   195 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   64              G    9:02:46      988.89 155.25  12  < 223>  146.125   0.000
   196 JANKOWSKI JAN                   1   13              G    9:04:44      987.90 156.05  20  < 197>  147.921   0.000
   197 JANKOWSKI JAN                   1    2              G M  9:04:46      987.68 156.85  21  < 221>  147.921   7.190
   198 MAŁYS HENRYK                    1   35              G    9:02:04      987.44 157.64   3  < 201>  145.219   0.000
   199 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   19              G    9:07:32      987.06 158.44  10          150.559   0.000
   200 SZYDEŁKO ZDZISŁAW               1    3              G M  9:04:55      986.36 159.24   5          147.872   7.070
   201 MAŁYS HENRYK                    1   64              G    9:02:19      985.76 160.03   4  < 243>  145.219   0.000
   202 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   34              G    9:07:24      985.19 160.83  16  < 229>  150.143   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   203 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G    9:07:00      983.86 161.62   6  < 204>  149.547   0.000
   204 MAŁYS DOMINIK                   1   86              G M  9:07:02      983.65 162.42   7  < 206>  149.547   6.910
   205 KOWALCZYK ROBERT                1   46              G    9:11:50      983.56 163.22  15  < 212>  154.255   0.000
   206 MAŁYS DOMINIK                   1   26              G    9:07:04      983.43 164.01   8  < 207>  149.547   0.000
   207 MAŁYS DOMINIK                   1   52              G M  9:07:05      983.32 164.81   9  < 207>  149.547   6.790
   207 MAŁYS DOMINIK                   1   57              G    9:07:05      983.32 164.81  10  < 218>  149.547   0.000
   209 KAZEK JAN                       1   41              G    9:01:03      982.98 166.40   2          143.564   0.000
   210 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   12              G    9:08:32      980.88 167.20   8  < 214>  150.597   0.000
   211 JANKOWSKI JERZY                 1   92              G    9:10:22      980.70 167.99  23  < 217>  152.368   0.000
   212 KOWALCZYK ROBERT                1   35              G    9:12:20      980.43 168.79  16  < 246>  154.255   0.000
   213 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   38              G    9:07:51      980.09 169.59  18  < 232>  149.806   0.000
   214 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   11              G    9:08:46      979.39 170.38   9  < 215>  150.597   0.000
   215 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    2              G M  9:08:49      979.07 171.18  10          150.597   6.470
   216 STAROSTA KAZIMIERZ              1   12              G M  9:09:00      978.91 171.97   4  < 227>  150.752   6.430
   217 JANKOWSKI JERZY                 1   80              G    9:10:42      978.60 172.77  24  < 219>  152.368   0.000
   218 MAŁYS DOMINIK                   1    9              G    9:07:51      978.39 173.57  11  < 228>  149.547   0.000
   219 JANKOWSKI JERZY                 1   28              G    9:10:46      978.18 174.36  25  < 231>  152.368   0.000
   220 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   21              G M  9:07:52      977.83 175.16  12  < 222>  149.477   6.270
   221 JANKOWSKI JAN                   1   50              G    9:06:17      977.78 175.96  22  < 240>  147.921   0.000
   222 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G    9:07:54      977.61 176.75  13  < 247>  149.477   0.000
   223 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    3              G M  9:04:30      977.43 177.55  13  < 223>  146.125   6.160
   223 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G    9:04:30      977.43 177.55  14  < 225>  146.125   0.000
   225 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   68              G    9:04:33      977.10 179.14  15  < 245>  146.125   0.000
   226 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   34              G    9:04:53      977.00 179.94  11  < 233>  146.436   0.000
   227 STAROSTA KAZIMIERZ              1   26              G M  9:09:23      976.48 180.73   5          150.752   6.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   228 MAŁYS DOMINIK                   1   98              G    9:08:09      976.47 181.53  12          149.547   0.000
   229 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   61              G    9:08:47      976.33 182.32  17  < 238>  150.143   0.000
   230 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   58              G    9:09:28      975.14 183.12  12          150.627   0.000
   231 JANKOWSKI JERZY                 1   22              G    9:11:16      975.05 183.92  26          152.368   0.000
   232 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   47              G    9:08:40      974.88 184.71  19          149.806   0.000
   233 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   11              G M  9:05:13      974.83 185.51  12  < 234>  146.436   5.760
   234 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   36              G M  9:05:14      974.72 186.31  13          146.436   5.720
   235 LIS MARIAN                      1   42              G    9:09:25      974.58 187.10  12  < 237>  150.492   0.000
   236 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   45              G    9:13:03      974.47 187.90   5          154.015   0.000
   237 LIS MARIAN                      1   13              G M  9:09:28      974.27 188.69  13          150.492   5.600
   238 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   63              G    9:09:11      973.80 189.49  18  < 239>  150.143   0.000
   239 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   87              G M  9:09:14      973.48 190.29  19  < 241>  150.143   5.520
   240 JANKOWSKI JAN                   1   30              G    9:07:06      972.53 191.08  23  < 242>  147.921   0.000
   241 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1   76              G M  9:09:26      972.22 191.88  20  < 248>  150.143   5.440
   242 JANKOWSKI JAN                   1   60              G    9:07:13      971.78 192.68  24  < 244>  147.921   0.000
   243 MAŁYS HENRYK                    1   86              G M  9:04:29      971.47 193.47   5          145.219   5.360
   244 JANKOWSKI JAN                   1   78              G    9:07:16      971.46 194.27  25          147.921   0.000
   245 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   73              G    9:05:47      969.11 195.06  16          146.125   0.000
   246 KOWALCZYK ROBERT                1   67              G    9:14:18      968.33 195.86  17          154.255   0.000
   247 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   32              G M  9:09:24      968.12 196.66  14  < 250>  149.477   5.200
   248 JAKÓB BRONISŁAW                 1    7              G M  9:10:51      967.83 197.45  21-  1-  1  150.836   5.160
   248 JASIŃSKI       & OLEJNICZAK     1    7              G    9:10:08      967.83 197.45  21          150.143   0.000
   250 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   24              G M  9:09:34      967.07 199.04  15          149.477   5.080
   251 DUDZIAK KAROL                   1   32              G    9:02:14      967.03 199.84   3  < 252>  142.379   0.000
   252 DUDZIAK KAROL                   1    9              G    9:02:20      966.37 200.64   4          142.379   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   --------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   253 ANDRZEJEWSKI A  & SZUKALSKI M   1   63              G    9:10:02      966.28   0.00  20          149.806   0.000
   254 KOWALCZYK ROBERT                1   38              G    9:14:43      965.80   0.00  18          154.255   0.000
   255 JANKOWSKI JERZY                 1   57              G    9:12:48      965.58   0.00  27          152.368   0.000
   256 KOWALCZYK ROBERT                1   45              G    9:14:46      965.50   0.00  19          154.255   0.000
   257 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   55              G    9:10:59      965.47   0.00  11          150.597   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------            



                                                                               
              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Se|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-14        0  12   741.19  5257.405 
   2 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-14        0  11   257.89  4671.444 
   3 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-14        0  11   660.26  5499.589 
   4 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL-0453-14        0  11   661.48  5394.809 
   5 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL-0356-12        1  10   378.03  4155.269 
   6 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-15        1  10   712.31  3772.284 
   7 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0346-13        0   9   568.10  3799.799 
   8 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-13        1   9   757.82  3813.374 
   9 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-14        0   9   901.51  4632.842 
  10 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL         1 PL-0353-13        0   8   513.08  2944.320 
  11 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL-0453-14        1   8   584.84  4168.956 
  12 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL0356-15         1   8   632.27  2828.164 
  13 MAŁYS           DOMINIK       1 PL0350-14         0   8   687.52  3327.267 
  14 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-12        0   8   754.46  3511.909 
  15 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-14        0   8   983.84  3327.267 
  16 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-13        0   8   999.95  3682.433 
  17 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1 PL0356-12         1   7   429.64  2992.540 
  18 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL0356-13         0   7   468.58  2745.185 
  19 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-15        0   7   481.53  2701.370 
  20 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1 PL-0219-14        1   7   503.96  2295.720 
  21 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1 PL0356-12         1   7   533.33  3104.701 
  22 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL         1 PL-0353-12        0   7   546.36  3003.390 
  23 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-14        0   7   554.62  3392.080 
  24 DYK W         & KUŚNIERZ M    1 PL-0356-14        0   7   555.46  2349.295 
  25 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-12        0   7   626.83  2948.240 
  26 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL         1 PL-0353-12        0   7   628.76  3352.710 
  27 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL-0453-14        0   7   641.85  3592.969 
  28 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL0356-11         0   7   763.16  3747.737 
  29 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1 PL-0219-14        0   7   763.30  3151.940 
  30 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL0356-13         0   7   873.57  2929.420 
  31 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-12        0   7   905.19  3265.319 
  32 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1 PL-0219-14        0   7  1127.69  2575.320 
  33 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-15        0   6   223.32  1765.114 
  34 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL-0356-12        1   6   304.43  2801.305 
  35 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-14        0   6   475.06  2450.160 
  36 DYK W         & KUŚNIERZ M    1 PL-0356-12        0   6   480.67  1789.175 
  37 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL0225-15         0   6   488.93  2873.426 
  38 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF     1 PL-0356-14        1   6   497.03  2212.490 
  39 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1 PL0356-12         0   6   514.61  3348.576 
  40 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-14        0   6   515.35  2750.309 
  41 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-12        1   6   561.29  3241.056 
  42 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL0356-11         0   6   583.16  2383.230 
  43 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1 PL-0356-14        1   6   611.03  2843.060 
  44 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0346-14        0   6   665.00  2283.240 
  45 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-14        0   6   669.36  2600.180 
  46 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1 PL0219-15         0   6   706.90  2370.060 
  47 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT        1 PL-0356-12        1   6   771.92  2651.180 
  48 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL-0453-14        0   6   807.59  3491.979 
  49 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL0356-15         0   6   951.25  2172.454 
  50 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL0356-12         1   5   196.98  1732.156 
  51 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1 PL-0144-13        0   5   221.02  2268.720 
  52 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL-0453-14        1   5   323.00  2310.995 
  53 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-12        1   5   324.08  2450.630 
  54 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1 PL-0144-11        0   5   347.08  2660.555 
  55 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-14        1   5   356.44  2072.304 
  56 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-14        0   5   379.38  2662.399 
  57 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-15        1   5   384.55  1614.974 
  58 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-14        1   5   391.59  2902.712 
  59 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL0225-15         0   5   402.28  2068.210 
  60 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-14        0   5   405.01  2064.317 
  61 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-12        0   5   406.97  2039.710 
  62 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL-0453-14        0   5   411.35  2534.940 
  63 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0353-14        0   5   418.11  2242.990 
  64 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-12        0   5   421.25  1632.860 
  65 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-14        1   5   423.75  2046.720 
  66 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-15        0   5   437.41  2008.564 
  67 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-14        1   5   444.06  2851.059 
  68 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-15        1   5   457.56  1427.597 
  69 ROGALA ANDRZEJ  KAMIL         1 PL-0353-13        0   5   477.80  2346.650 
  70 ANDRZEJEWSKI A  SZUKALSKI M   1 PL-0356-13        0   5   483.85  2116.970 
  71 ANDRZEJEWSKI A  SZUKALSKI M   1 PL0275-14         1   5   490.21  2116.970 
  72 DYK W         & KUŚNIERZ M    1 PL-0356-15        0   5   507.28  1450.385 
  73 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-14        0   5   511.83  2440.250 
  74 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-14        0   5   516.50  2286.830 
  75 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1 PL-0219-14        0   5   517.06  1818.060 
  76 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-14        0   5   529.57  2512.744 
  77 DYK W         & KUŚNIERZ M    1 PL-0356-15        0   5   544.73  1450.385 
  78 JANKOWSKI       JAN           1 PL-0356-15        1   5   553.09  1885.054 
  79 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL-0356-12        0   5   559.85  3100.219 
  80 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-13        0   5   561.81  2098.450 
  81 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL-0356-09        0   5   571.71  2028.500 
  82 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-12        1   5   585.00  2289.990 
  83 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-15        0   5   592.94  1872.620 
  84 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT        1 PL-0356-12        0   5   593.86  2673.920 
  85 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF     1 PL-0356-12        0   5   604.04  1655.030 
  86 DYK W         & KUŚNIERZ M    1 PL-0356-13        1   5   615.79  1915.280 
  87 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-13        1   5   625.41  2457.692 
  88 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-14        0   5   627.54  2683.576 
  89 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-03        0   5   674.96  1427.600 
  90 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-12        0   5   682.74  2061.690 
  91 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-14        0   5   696.46  2844.000 
  92 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL-0453-14        0   5   722.64  2758.879 
  93 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-14        0   5   730.48  2210.610 
  94 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-14        1   5   761.38  2119.150 
  95 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-14        0   5   804.84  2231.310 
  96 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1 PL-0144-13        0   5   842.94  2318.439 
  97 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-15        0   4   143.61  1323.320 
  98 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL0225-15         0   4   161.93  1393.670 
  99 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF     1 PL-0356-11        0   4   177.48  1282.260 
 100 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-14        0   4   205.19  1784.420



              Najlepsze lotniki wg konkursów+coefi+konk/kilometrów              
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
|LP.| NAZWISKO     IMIE          |NR|NUMER OBRĄCZKI   |P|KNK| CEOFIC.|KONKURSO-|
|   |                            |Se|    RODOWEJ      | |   |        |KILOMETRY|
+---+----------------------------+--+-----------------+-+---+--------+---------+
   1 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-16        0   5   499.18  1146.398 
   2 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0346-16        0   4   218.56   994.030 
   3 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1 PL-0356-16        0   4   224.39   797.357 
   4 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1 PL-0356-16        0   4   227.27   982.000 
   5 DYK W         & KUŚNIERZ M    1 PL-0356-16        0   4   310.37   926.825 
   6 JANKOWSKI       JAN           1 PL-0356-16        0   4   349.76   976.240 
   7 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-16        0   4   353.17   986.117 
   8 DYK W         & KUŚNIERZ M    1 PL-0356-16        0   4   364.88   926.825 
   9 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0346-16        0   4   371.42   868.338 
  10 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-16        0   4   378.75   908.767 
  11 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1 PL-0356-16        0   4   400.31   968.530 
  12 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-16        0   4   436.01   984.793 
  13 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-16        0   4   441.92   986.117 
  14 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-16        0   4   451.55   868.338 
  15 JANKOWSKI       JAN           1 PL-0356-16        0   4   460.16   850.471 
  16 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-16        0   4   461.17   868.338 
  17 ANDRZEJEWSKI A  SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        0   4   472.00   857.236 
  18 JANKOWSKI       PAWEŁ         1 PL-0356-16        0   4   482.95   987.060 
  19 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-16        0   4   510.81   994.028 
  20 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-16        0   4   541.40   908.767 
  21 ANDRZEJEWSKI A  SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        0   4   565.62   983.186 
  22 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-16        0   3    57.11   564.345 
  23 JANKOWSKI       JAN           1 PL-0356-16        0   3    72.99   828.320 
  24 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-16        0   3    78.01   760.923 
  25 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-16        0   3   114.17   657.400 
  26 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0346-16        0   3   121.14   657.398 
  27 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-16        0   3   123.00   648.110 
  28 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0353-16        0   3   138.14   759.220 
  29 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1 PL-0356-16        0   3   150.68   759.010 
  30 JANKOWSKI       JAN           1 PL-0356-16        0   3   152.69   828.320 
  31 MAŁYS           DOMINIK       1 PL0432-16         0   3   158.39   759.220 
  32 JANKOWSKI       PAWEŁ         1 PL-0356-16        0   3   160.80   652.087 
  33 ANDRZEJEWSKI A  SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        0   3   164.33   648.700 
  34 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-16        0   3   173.16   749.045 
  35 ŁUKAWY          JAN           1 PL-0356-16        0   3   183.11   744.758 
  36 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-16        0   3   197.65   650.797 
  37 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1 PL-0356-16        0   3   197.68   759.007 
  38 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-16        0   3   201.31   715.968 
  39 JANKOWSKI       PAWEŁ         1 PL-0356-16        0   3   212.44   761.967 
  40 JANKOWSKI       JAN           1 PL-0356-16        0   3   212.94   753.901 
  41 JANKOWSKI       JAN           1 PL-0356-16        0   3   218.35   643.951 
  42 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-16        0   3   238.95   706.817 
  43 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT        1 PL-0356-16        0   3   256.34   644.090 
  44 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-16        0   3   259.99   767.060 
  45 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0353-16        0   3   261.82   657.398 
  46 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-16        0   3   282.12   749.050 
  47 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-16        0   3   282.89   648.110 
  48 ANDRZEJEWSKI A  SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        0   3   286.19   648.696 
  49 JANKOWSKI       PAWEŁ         1 PL-0356-16        0   3   288.64   652.087 
  50 SZYDEŁKO        ZDZISŁAW      1 PL-0353-16        0   3   291.08   702.412 
  51 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1 PL-0356-16        0   3   302.24   624.096 
  52 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1 PL-0356-16        0   3   305.36   750.060 
  53 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0346-16        0   3   307.61   531.708 
  54 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-16        0   3   312.59   648.110 
  55 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-16        0   3   320.29   531.708 
  56 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL-0356-16        0   3   323.40   721.655 
  57 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-16        0   3   323.69   633.287 
  58 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-16        0   3   324.39   834.650 
  59 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-16        0   3   325.10   841.660 
  60 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0346-16        0   3   331.96   657.398 
  61 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0357-16        0   3   343.23   767.060 
  62 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-16        0   3   350.31   841.660 
  63 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1 PL-0356-16        0   3   364.48   647.877 
  64 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1 PL-0356-16        0   3   364.77   521.947 
  65 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-16        0   3   370.30   708.743 
  66 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1 PL-0356-16        0   3   383.86   633.077 
  67 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1 PL-0356-16        0   3   384.80   633.077 
  68 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-16        0   3   388.97   706.820 
  69 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-16        0   3   389.88   767.060 
  70 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-16        0   3   392.74   834.650 
  71 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-16        0   3   398.32   648.107 
  72 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1 PL-0356-16        0   3   400.70   832.520 
  73 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-16        0   3   407.21   834.650 
  74 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1 PL-0356-16        0   3   410.38   696.126 
  75 CIENCIERUK      ZDZISŁAW      1 PL-0356-16        0   3   416.15   574.367 
  76 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT        1 PL-0356-16        0   3   428.70   828.460 
  77 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-0356-16        0   3   429.87   767.060 
  78 GRABKOWSKI      DARIUSZ       1 PL-0356-16        0   3   436.20   709.547 
  79 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT        1 PL-0356-16        0   3   446.28   702.700 
  80 DYK W         & KUŚNIERZ M    1 PL-0356-16        0   2    17.71   506.550 
  81 JANKOWSKI       JAN           1 PL-0346-16        0   2    19.98   480.210 
  82 JANKOWSKI       PAWEŁ         1 PL-0356-16        0   2    22.02   611.340 
  83 JANKOWSKI       JAN           1 PL-0346-16        0   2    26.38   554.630 
  84 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-16        0   2    38.39   365.490 
  85 JANKOWSKI       JERZY         1 PL-049-16         0   2    46.75   379.338 
  86 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA       1 PL-0356-16        0   2    50.55   418.836 
  87 JANKOWSKI       JAN           1 PL-0356-16        0   2    51.41   370.261 
  88 ZIÓŁKOWSKI      ROBERT        1 PL-0356-16        0   2    58.81   370.360 
  89 LIS             MARIAN        1 PL-0459-16        0   2    64.35   500.020 
  90 ANDRZEJEWSKI A  SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        0   2    71.79   484.296 
  91 KOŚCIELNY       ANDRZEJ       1 PL-0356-16        0   2    75.36   418.220 
  92 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-16        0   2    82.70   499.920 
  93 KARPUSZEWICZ    KRZYSZTOF     1 PL-0356-16        0   2    88.04   374.399 
  94 JANKOWSKI       JAN           1 PL-0356-16        0   2    90.59   480.211 
  95 KOWALCZYK       ROBERT        1 PL-0356-16        0   2    91.10   383.165 
  96 JASIŃSKI        OLEJNICZAK    1 PL-0356-16        0   2    94.06   484.873 
  97 ANDRZEJEWSKI A  SZUKALSKI M   1 PL-0356-16        0   2    96.21   557.620 
  98 LIS             MARIAN        1 PL-0356-16        0   2    99.41   374.052 
  99 MAŁYS           DOMINIK       1 PL-0356-16        0   2   102.87   609.670 
 100 JANKOWSKI       PAWEŁ         1 PL-0356-16        0   2   103.12   426.997




SEKCJA ŻMIGRÓD 2





                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. A  od  100 do  400 km                    
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |     851.10    |  20 |  
 |   2  |GAWŁOWSKI            PRZEMYSŁAW     |   2     |    1260.77    |  20 |  
 |   3  |BAŃKOSZ              WŁADYSŁAW      |   2     |    2100.64    |  20 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+ 
 
                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. B  od  300 do  600 km                    
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |     310.34    |  16 |  
 |   2  |BAŃKOSZ              WŁADYSŁAW      |   2     |     985.01    |  16 |  
 |   3  |GAWŁOWSKI            PRZEMYSŁAW     |   2     |    1003.00    |  16 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  

                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. C  pow.  500 km                          
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |     214.49    |   9 |  
 |   2  |GAWŁOWSKI            PRZEMYSŁAW     |   2     |     601.12    |   9 |  
 |   3  |BAŃKOSZ              WŁADYSŁAW      |   2     |     645.79    |   9 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  

                                                                                
  Klasyfikacja współzawodnictwa w Kat. M  pow.  700 km                          
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 | L.p. | Nazwisko,Imie                      |Nr Sek.  |  Coefficient  |Konk |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  
 |   1  |KURAS                MARIUSZ        |   2     |     176.63    |   6 |  
 |   2  |GAWŁOWSKI            PRZEMYSŁAW     |   2     |     426.14    |   6 |  
 +------+------------------------------------+---------+---------------+-----+  



PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Zmigrod 2 Całość [ 4]                                                         
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 KURAS           MARIUSZ         2  6  6  6  5  5  6  6  5  6  4  6  4  6  4   75   2817.72  42.6
    2    2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2  6  6  6  5  3  6  6  5  6  4  6  2  6  4   71   2440.23  34.6
    3    3 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2  6  6  6  5  5  6  6  5  6  3  6  4  0  1   65   2176.30  25.0
    4    4 MIARKA          ADAM            2  6  6  6  5  5  1  0  4  0  3 -- -- -- --   36   1238.18  26.9
    5    5 ZMARZŁY         MARIAN          2  6  6  6  5  5  4  3  3  4 --  0 -- -- --   42   1143.70  12.4
    6    6 RĘKAS           ADAM            2  6  6  4  4  3  2  0  3  1  1  6  1  1 --   38   1073.37  12.5
    7    7 RÓŻAŃSKI        JACEK           2  6  6  0  5  5 --  0 --  0  2  5  2 -- --   31   1035.61  19.8
    8    8 KRÓLIK          ADAM            2  4  0  2  4  5  0  1  0 --  3  1  1 -- --   21    767.07   6.3
    9    9 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2  6  6  6  5  1  0  1  1  4  0  0  0 -- --   30    733.98  13.6
   10   10 REMBISZ         STANISŁAW       2  2  4  3  1  5 --  0  4 --  0  0 -- --  0   19    587.96   6.8
   11   11 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2  3  4  5  2  1  0 -- -- -- -- -- -- -- --   15    356.17  10.1
   12   12 BIELAK          ANDRZEJ         2  0  0  0  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     82.82   2.9
   13   13 MALESZKA        STANISŁAW       2  1  1  0  0 --  0  0  0  0  0  1 --  0 --    3     44.18   1.6
   14   14 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2  2  1 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    3     32.65   3.9
        



  PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typowane [ 1]                                                       
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|13|14|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 KURAS           MARIUSZ         2  3  5  5  5  5  5  5  5  4  5  5  5  5  5   67   2639.93  42.6
    2    2 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2  5  5  5  3  1  5  5  2  4  5  3  2  3  3   51   1762.76  34.6
    3    3 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2  2  4  5  5  5  3  2  5  5  2  4  2  0  0   44   1523.83  25.0
    4    4 MIARKA          ADAM            2  5  5  3  5  2  1  0  0  0  3 -- -- -- --   24    775.34  26.9
    5    5 ZMARZŁY         MARIAN          2  2  3  3  3  3  3  1  1  1 --  0 -- -- --   20    574.20  12.4
    6    6 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2  2  2  3  2  0  0  1  1  3  0  0  0 -- --   14    366.78  13.6
    7    7 RÓŻAŃSKI        JACEK           2  5  4  0  0  0 --  0 --  0  0  0  2 -- --   11    246.08  19.8
    8    8 REMBISZ         STANISŁAW       2  1  2  0  0  1 --  0  3 --  0  0 -- --  0    7    214.94   6.8
    9    9 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2  1  1  4  2  0  0 -- -- -- -- -- -- -- --    8    206.77  10.1
   10   10 BIELAK          ANDRZEJ         2  0  0  0  1  1 -- -- -- -- -- -- -- -- --    2     82.82   2.9
   11   11 GRZELEWSKI      ŁUKASZ          2  1  1 -- -- --  0 -- -- -- -- -- -- -- --    2     24.83   3.9
   12   12 MALESZKA        STANISŁAW       2  0  0  0  0 --  0  0  0  0  0  1 --  0 --    1     20.43   1.6
   13   13 KRÓLIK          ADAM            2  0  0  0  0  0  0  0  0 --  0  0  0 -- --    0      0.00   6.3
   14   14 RĘKAS           ADAM            2  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0  0 --    0      0.00  12.5
    


                                                   
                                                                  
                                                                
  PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Całość [ 4]                                                         
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 KURAS           MARIUSZ         2  7  7  7  7  7   35    706.88  38.9
    2    2 ZMARZŁY         MARIAN          2  7  7  7  7  7   35    695.67  38.1
    3    4 MIARKA          ADAM            2  7  7  7  7  7   35    578.31  27.5
    4    3 DĄBEK           ROBERT          2  7  6  7  7  5   32    571.46  19.6
    5    5 RĘKAS           ADAM            2  7  7  7  7  2   30    507.25  18.7
    6    6 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2  7  7  7  5 --   26    466.74  22.5
    7    7 KRÓLIK          ADAM            2  7  4  3  7  1   22    345.40   7.6
    8    9 BIELAK          ANDRZEJ         2  7  2  2  6  3   20    317.36  13.1
    9    8 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2  7  3  2  5  1   18    308.81   9.1
   10   10 SIEKIERKA       PIOTR           2  3  3  4  2 --   12    198.95  11.8
   11   11 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2  5  3  4 -- --   12    167.13   5.5
   12   12 REMBISZ         STANISŁAW       2  0  0  3  1 --    4     84.11   4.9
   13   13 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2  3  2 -- -- --    5     46.08   7.6
   14   14 RÓŻAŃSKI        JACEK           2  5 -- -- -- --    5     44.72  20.0
   15   15 MALESZKA        STANISŁAW       2  1 -- -- -- --    1      5.23   4.3
   16   16 MOSKALIK        MACIEJ          2  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
  


 
                                                          
  PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                          
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  Punktacja Typowane [ 1]                                                       
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 KURAS           MARIUSZ         2  5  7  6  7  7   32    580.10  38.9
    2    2 ZMARZŁY         MARIAN          2  8  8  7  2  6   31    516.03  38.1
    3    3 DĄBEK           ROBERT          2  1  1  5  5  3   15    288.95  19.6
    4    5 MIARKA          ADAM            2  3  3  3  2  6   17    239.39  27.5
    5    6 BIELAK          ANDRZEJ         2  3  2  1  4  3   13    204.01  13.1
    6    4 GAWŁOWSKI       PRZEMYSŁAW      2  4  6  1  2 --   13    194.84  22.5
    7    7 SKOWROŃSKI      KRYSTIAN        2  0  2  0  4  0    6    131.16   9.1
    8    8 REMBISZ         STANISŁAW       2  0  0  3  1 --    4     84.11   4.9
    9    9 BAŃKOSZ         WŁADYSŁAW       2  1  2 -- -- --    3     35.09   7.6
   10   10 JAŃCZYK         ANDRZEJ         2  0  0  0 -- --    0      0.00   5.5
   11   11 KRÓLIK          ADAM            2  0  0  0  0  0    0      0.00   7.6
   12   12 MALESZKA        STANISŁAW       2  0 -- -- -- --    0      0.00   4.3
   13   13 RĘKAS           ADAM            2  0  0  0  0  0    0      0.00  18.7
   14   14 RÓŻAŃSKI        JACEK           2  0 -- -- -- --    0      0.00  20.0
   15   15 SIEKIERKA       PIOTR           2  0  0  0  0 --    0      0.00  11.8
   16   16 MOSKALIK        MACIEJ          2  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
 



                                                          

              PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 14                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-3 z dnia 01.08.16                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  728.830 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    4                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:    72                           
      5.Ilość konkursów.......................:   15                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1552.36                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1467.49                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,18,35                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,45,41                         
     10.Czas trwania konkursu.................:27 min.  6 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EPunktacja Typowane [ 1]F                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |    4   |   72   |   15  |20.83|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    4   |   72   |   15  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------    


                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 14.           
                                         z lotu HOLTEN-3, w dniu 01.08.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2    7              G M 14:18:35     1552.36  13.89  26- 10-  5  727.408  70.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   57                  14:24:56     1531.60  27.78   2  <   3>  727.408   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     3 KURAS MARIUSZ                   2   16              G M 14:28:35     1519.92  41.67   3  <   4>  727.408  68.570
     4 KURAS MARIUSZ                   2   14              G M 14:28:52     1519.02  55.56   4  <   5>  727.408  67.860
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     5 KURAS MARIUSZ                   2   74                  14:30:37     1513.49  69.44   5  <   6>  727.408   0.000
     6 KURAS MARIUSZ                   2   40              G   14:32:18     1508.21  83.33   6  <  11>  727.408   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              G M 14:31:23     1507.56  97.22   9-  4-  3  725.716  65.710
     8 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   40              G   14:34:30     1506.29 111.11  20-  1-  0  729.796   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    5              G M 14:35:42     1494.17 125.00   2  <  10>  725.716  64.290
    10 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   59                  14:37:58     1487.23 138.89   3  <  13>  725.716   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 KURAS MARIUSZ                   2   18              G M 14:39:20     1486.53 152.78   7  <  12>  727.408  62.860
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 KURAS MARIUSZ                   2   19              G M 14:41:22     1480.38 166.67   8  <  14>  727.408  62.140
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G M 14:41:13     1477.39 180.56   4          725.716  61.430
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 KURAS MARIUSZ                   2   51                  14:45:16     1468.72 194.44   9  <  15>  727.408   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 KURAS MARIUSZ                   2   48              G   14:45:41     1467.49 208.33  10          727.408   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   --------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    16 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   26              G M 14:47:34     1466.73   0.00   2          729.796   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    7              G M 14:49:56     1459.79   0.00   3          729.796   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    18 KURAS MARIUSZ                   2   25              G   14:49:01     1457.68   0.00  11          727.408   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   11              G M 14:54:09     1447.58   0.00   4          729.796   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    20 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G M 14:54:58     1445.24   0.00   5          729.796   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                    





                     PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-6 z dnia 23.07.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  338.012 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    5                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   116                           
      5.Ilość konkursów.......................:   24                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1146.96                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1060.52                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,05,07                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,27,12                         
     10.Czas trwania konkursu.................:22 min.  5 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EPunktacja Typowane [ 1]F                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |    5   |  116   |   24  |20.69|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    5   |  116   |   24  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
           
                                            
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 13.           
                                          z lotu HALLE-6, w dniu 23.07.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2   31              GCM 11:05:07     1146.96   8.62  30- 17-  5  332.751  30.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   51                  11:05:10     1146.76  17.24   2  <   3>  332.751   0.000
     3 KURAS MARIUSZ                   2   33              G   11:09:17     1130.72  25.86   3  <   4>  332.751   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     4 KURAS MARIUSZ                   2   57                  11:09:18     1130.65  34.48   4  <   5>  332.751   0.000
     5 KURAS MARIUSZ                   2   64                  11:09:29     1129.95  43.10   5  <   7>  332.751   0.000
     6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              GCM 11:08:19     1128.79  51.72  28-  6-  3  331.093  27.830
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 KURAS MARIUSZ                   2   59                  11:10:16     1126.95  60.34   6  <   8>  332.751   0.000
     8 KURAS MARIUSZ                   2   16              GCM 11:10:20     1126.70  68.97   7  <   9>  332.751  26.960
     9 KURAS MARIUSZ                   2   48              G   11:10:48     1124.92  77.59   8  <  10>  332.751   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 KURAS MARIUSZ                   2   70                  11:11:05     1123.84  86.21   9  <  11>  332.751   0.000
    11 KURAS MARIUSZ                   2   19              G   11:15:14     1108.31  94.83  10  <  12>  332.751   0.000
    12 KURAS MARIUSZ                   2   14              GSM 11:15:16     1108.19 103.45  11  <  13>  332.751  25.220
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 KURAS MARIUSZ                   2   18              GCM 11:15:30     1107.32 112.07  12  <  15>  332.751  24.780
    14 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   57                  11:15:07     1103.21 120.69   2  <  18>  331.093   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 KURAS MARIUSZ                   2   39              GCM 11:16:50     1102.43 129.31  13  <  16>  332.751  23.910
    16 KURAS MARIUSZ                   2   25              G   11:17:48     1098.91 137.93  14  <  19>  332.751   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 RĘKAS ADAM                      2   49              G   11:29:40     1089.89 146.55  11-  1-  0  342.951   0.000
    18 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   40              GSM 11:20:07     1085.14 155.17   3  <  21>  331.093  22.610
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 KURAS MARIUSZ                   2    7              GCM 11:22:28     1082.23 163.79  15  <  20>  332.751   0.000
    20 KURAS MARIUSZ                   2   10              G   11:23:22     1079.08 172.41  16  <  22>  332.751   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   67                  11:26:06     1064.27 181.03   4  <  23>  331.093   0.000
    22 KURAS MARIUSZ                   2   40              G   11:28:33     1061.24 189.66  17          332.751   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   41              GCM 11:27:08     1060.74 198.28   5  <  24>  331.093  20.430
    24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   59                  11:27:12     1060.52 206.90   6          331.093   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   --------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    25 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   48              GSM 11:27:14     1060.40   0.00   7          331.093   0.000
    26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   23              GSM 11:30:25     1049.70   0.00   8          331.093   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 KURAS MARIUSZ                   2   63                  11:32:18     1048.70   0.00  18          332.751   0.000
    28 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   16              GCM 11:37:56     1038.73   0.00  37-  0-  0  335.440   0.000
   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              G   11:33:52     1038.34   0.00   9          331.093   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                                  


                                                 

                  PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-2 z dnia 16.07.16                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  730.720 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    7                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   120                           
      5.Ilość konkursów.......................:   24                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1346.18                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1237.72                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:16,00,21                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,49,38                         
     10.Czas trwania konkursu.................:49 min. 17 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EZmigrod 2 Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |    7   |  120   |   24  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    7   |  120   |   24  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                              
         
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 12.           
                                         z lotu HOLTEN-2, w dniu 16.07.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2   18              G  16:00:21     1346.18   8.33  31- 13-  4  727.410  70.000
     2 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    6              G  16:14:48     1325.47  16.67   7-  2-  2  735.370  69.570
     3 KURAS MARIUSZ                   2   65                 16:09:22     1324.09  25.00   2  <   5>  727.410  69.130
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G  16:08:30     1323.10  33.33  13-  2-  2  725.720  68.700
     5 KURAS MARIUSZ                   2    2              G  16:15:56     1308.45  41.67   3  <   6>  727.410  68.260
     6 KURAS MARIUSZ                   2   48              G  16:17:34     1304.62  50.00   4  <   7>  727.410  67.830
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 KURAS MARIUSZ                   2   74                 16:18:53     1301.54  58.33   5  <   9>  727.410   0.000
     8 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   11              G  16:21:26     1299.89  66.67  22-  5-  4  729.800  66.960
     9 KURAS MARIUSZ                   2   16              G  16:19:36     1299.88  75.00   6  <  10>  727.410   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 KURAS MARIUSZ                   2    7              G  16:21:32     1295.40  83.33   7  <  11>  727.410   0.000
    11 KURAS MARIUSZ                   2   45              G  16:25:09     1287.11  91.67   8  <  15>  727.410   0.000
    12 KRÓLIK ADAM                     2   22              G  16:34:35     1282.62 100.00  19-  1-  1  736.970  65.220
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    4              G  16:36:25     1266.10 108.33   2  <  17>  729.800  64.780
    14 RĘKAS ADAM                      2   26              G  16:44:09     1261.61 116.67  16-  1-  1  736.970  64.350
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 KURAS MARIUSZ                   2   57                 16:36:37     1261.51 125.00   9  <  16>  727.410   0.000
    16 KURAS MARIUSZ                   2   14              G  16:37:00     1260.68 133.33  10  <  19>  727.410   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   25              G  16:40:08     1257.99 141.67   3  <  23>  729.800  63.040
    18 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              G  16:45:29     1256.01 150.00   2          735.370  62.610
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 KURAS MARIUSZ                   2   25              G  16:40:22     1253.36 158.33  11  <  20>  727.410   0.000
    20 KURAS MARIUSZ                   2   76                 16:41:00     1252.00 166.67  12  <  22>  727.410   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   20              G  16:40:14     1250.74 175.00   2          725.720  61.300
    22 KURAS MARIUSZ                   2   56                 16:42:44     1248.27 183.33  13          727.410   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   15              G  16:48:48     1239.47 191.67   4  <  24>  729.800  60.430
    24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G  16:49:38     1237.72 200.00   5          729.800   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    25 KURAS MARIUSZ                   2   40              G  16:54:30     1223.57   0.00  14          727.410   0.000
    26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G  16:53:59     1221.79   0.00   3          725.720   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   57                 16:54:02     1221.68   0.00   4          725.720   0.000
    28 KURAS MARIUSZ                   2   81                 17:00:07     1212.11   0.00  15          727.410   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    9              G  17:00:44     1203.16   0.00  12-  0-  0  722.780   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                  


                                              


                   PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-5 z dnia 10.07.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  337.770 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   231                           
      5.Ilość konkursów.......................:   47                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1418.71                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1309.72                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,01,44                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,21,51                         
     10.Czas trwania konkursu.................:20 min.  7 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EZmigrod 2 Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   10   |  231   |   47  |20.35|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  231   |   47  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
             
        
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 11.           
                                          z lotu HALLE-5, w dniu 10.07.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 RĘKAS ADAM                      2   39              G  10:01:44     1418.71   4.33  21-  6-  6  342.950  30.000
     2 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    4              G   9:57:52     1410.20   8.66  39- 12-  6  335.440  29.780
     3 KURAS MARIUSZ                   2   16              G   9:56:24     1407.57  12.99  40- 15-  6  332.750  29.570
     4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   29              G   9:58:26     1406.85  17.32   2  <   6>  335.440  29.350
     5 KURAS MARIUSZ                   2    2              G   9:57:08     1403.22  21.65   2  <  11>  332.750  29.130
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    1              G  10:00:12     1396.50  25.97   3  <   9>  335.440  28.910
     7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   57                  9:57:15     1395.53  30.30  31-  7-  6  331.090  28.700
     8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   41              G   9:57:18     1395.24  34.63   2  <  12>  331.090  28.480
     9 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G  10:00:31     1394.66  38.96   4  <  15>  335.440  28.260
    10 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   37              G  10:04:55     1394.27  43.29  19-  5-  5  341.480  28.040
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 KURAS MARIUSZ                   2   21              G   9:58:53     1392.94  47.62   3  <  13>  332.750  27.830
    12 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   48              G   9:57:49     1392.21  51.95   3  <  22>  331.090  27.610
    13 KURAS MARIUSZ                   2   44              G   9:59:01     1392.16  56.28   4  <  14>  332.750  27.390
    14 KURAS MARIUSZ                   2   76                  9:59:20     1390.32  60.61   5  <  19>  332.750  27.170
    15 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   53                 10:01:44     1387.65  64.94   5  <  18>  335.440  26.960
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 KRÓLIK ADAM                     2   17              G  10:07:18     1386.86  69.26  25-  1-  1  342.970  26.740
    17 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   28              G  10:07:35     1379.25  73.59   2  <  24>  341.480  26.520
    18 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   69                 10:03:48     1375.88  77.92   6  <  23>  335.440  26.300
    19 KURAS MARIUSZ                   2   56                 10:02:13     1373.77  82.25   6  <  21>  332.750  26.090
    20 RĘKAS ADAM                      2   17              G  10:11:52     1361.63  86.58   2  <  32>  342.950  25.870
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 KURAS MARIUSZ                   2   41              G  10:05:59     1352.73  90.91   7  <  25>  332.750   0.000
    22 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   59                 10:04:47     1352.58  95.24   4  <  29>  331.090  25.430
    23 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    9              G  10:08:01     1352.49  99.57   7  <  30>  335.440   0.000
    24 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   41              G  10:14:39     1340.98 103.90   3  <  33>  341.480  25.000
    25 KURAS MARIUSZ                   2   65                 10:08:11     1340.74 108.23   8  <  26>  332.750   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 KURAS MARIUSZ                   2   57                 10:08:19     1340.02 112.55   9  <  27>  332.750   0.000
    27 KURAS MARIUSZ                   2   14              G  10:08:57     1336.61 116.88  10  <  28>  332.750   0.000
    28 KURAS MARIUSZ                   2   31              G  10:08:58     1336.52 121.21  11  <  36>  332.750   0.000
    29 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G  10:07:45     1336.39 125.54   5  <  42>  331.090  23.910
    30 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   16              G  10:11:03     1336.15 129.87   8  <  31>  335.440   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   13              G  10:11:17     1334.91 134.20   9  <  34>  335.440   0.000
    32 RĘKAS ADAM                      2   15              G  10:17:21     1332.62 138.53   3  <  35>  342.950  23.260
    33 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   32              G  10:16:20     1332.17 142.86   4  <  37>  341.480  23.040
    34 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   65                 10:12:00     1331.11 147.19  10  <  38>  335.440   0.000
    35 RĘKAS ADAM                      2   46              G  10:18:07     1328.66 151.52   4  <  43>  342.950  22.610
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 KURAS MARIUSZ                   2   39              G  10:10:35     1327.90 155.84  12  <  39>  332.750   0.000
    37 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   25              G  10:17:19     1327.08 160.17   5          341.480  22.170
    38 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   25              G  10:12:50     1326.72 164.50  11  <  44>  335.440   0.000
    39 KURAS MARIUSZ                   2   25              G  10:11:15     1324.38 168.83  13  <  40>  332.750   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 KURAS MARIUSZ                   2   68                 10:11:18     1324.12 173.16  14  <  41>  332.750   0.000
    41 KURAS MARIUSZ                   2   70                 10:11:40     1322.19 177.49  15          332.750   0.000
    42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   67                 10:10:34     1321.37 181.82   6  <  46>  331.090  21.090
    43 RĘKAS ADAM                      2   51                 10:20:07     1318.45 186.15   5  <  47>  342.950  20.870
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    44 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   15              G  10:15:11     1314.51 190.48  12          335.440   0.000
    45 MALESZKA STANISŁAW              2   28              G  10:24:58     1312.69 194.81  10-  1-  1  347.820  20.430
    46 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   63                 10:12:26     1311.59 199.13   7          331.090   0.000
    47 RĘKAS ADAM                      2   49              G  10:21:51     1309.72 203.46   6          342.950  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    48 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    7              G  10:16:20     1308.61   0.00  13          335.440   0.000
    49 KRÓLIK ADAM                     2   68                 10:22:12     1308.05   0.00   2          342.970   0.000
    50 RĘKAS ADAM                      2   50              G  10:22:48     1304.99   0.00   7          342.950   0.000
    51 KURAS MARIUSZ                   2   46              G  10:15:13     1303.79   0.00  16          332.750   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    52 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   51                 10:17:38     1302.01   0.00  14          335.440   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                  



                                              


                 PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-1 z dnia 03.07.16                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  731.920 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   170                           
      5.Ilość konkursów.......................:   34                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1487.65                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1393.89                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,58,58                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,37,34                         
     10.Czas trwania konkursu.................:38 min. 36 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EZmigrod 2 Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   10   |  170   |   34  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  170   |   34  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                          
        
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 10.           
                                         z lotu HOLTEN-1, w dniu 03.07.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2   25              G  13:58:58     1487.65   5.88  36- 11-  4  727.410  70.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   18              G  14:04:21     1471.45  11.76   2  <   3>  727.410  69.700
     3 KURAS MARIUSZ                   2   16              G  14:04:53     1469.86  17.65   3  <  11>  727.410  69.390
     4 KRÓLIK ADAM                     2   56                 14:17:56     1450.92  23.53  15-  3-  3  736.970  69.090
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     5 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   38              G  14:17:53     1447.91  29.41  21-  2-  2  735.370  68.790
     6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              G  14:12:55     1443.02  35.29  17- 11-  4  725.720  68.480
     7 MIARKA ADAM                     2   14              G  14:16:10     1441.01  41.18  10-  3-  3  729.390  68.180
     8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              G  14:14:03     1439.78  47.06   2  <   9>  725.720  67.880
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    5              G  14:17:45     1429.29  52.94   3  <  12>  725.720  67.580
    10 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   16              G  14:21:28     1426.88  58.82  22-  3-  3  729.800  67.270
    11 KURAS MARIUSZ                   2   39              G  14:20:01     1426.25  64.71   4  <  15>  727.410  66.970
    12 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G  14:19:39     1423.96  70.59   4  <  13>  725.720  66.670
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              G  14:20:21     1422.01  76.47   5  <  13>  725.720   0.000
    13 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   11              G  14:20:21     1422.01  76.47   6  <  16>  725.720   0.000
    15 KURAS MARIUSZ                   2   82                 14:22:03     1420.58  88.24   5  <  17>  727.410   0.000
    16 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   57                 14:21:42     1418.25  94.12   7  <  19>  725.720   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 KURAS MARIUSZ                   2   65                 14:23:07     1417.63 100.00   6  <  23>  727.410   0.000
    18 MIARKA ADAM                     2    8              G  14:24:31     1417.62 105.88   2  <  22>  729.390  64.850
    19 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   20              G  14:22:24     1416.32 111.76   8  <  21>  725.720   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    20 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              G  14:26:12     1413.79 117.65   2  <  30>  729.800  64.240
    21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   27              G  14:23:49     1412.41 123.53   9  <  32>  725.720   0.000
    22 MIARKA ADAM                     2   59                 14:26:43     1411.59 129.41   3          729.390  63.640
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 KURAS MARIUSZ                   2    7              G  14:25:27     1411.21 135.29   7  <  25>  727.410   0.000
    24 KRÓLIK ADAM                     2    4              G  14:32:28     1410.56 141.18   2  <  28>  736.970  63.030
    25 KURAS MARIUSZ                   2   44              G  14:25:55     1409.94 147.06   8  <  27>  727.410   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 RĘKAS ADAM                      2   63                 14:33:48     1406.97 152.94  12-  1-  1  736.970  62.420
    27 KURAS MARIUSZ                   2   64                 14:27:26     1405.80 158.82   9  <  29>  727.410   0.000
    28 KRÓLIK ADAM                     2   10              G  14:34:24     1405.36 164.71   3          736.970  61.820
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 KURAS MARIUSZ                   2   23              G  14:28:59     1401.61 170.59  10  <  31>  727.410   0.000
    30 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   11              G  14:31:46     1398.71 176.47   3          729.800  61.210
    31 KURAS MARIUSZ                   2   74                 14:30:15     1398.19 182.35  11          727.410   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   59                 14:29:40     1396.51 188.24  10  <  33>  725.720   0.000
    33 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G  14:30:15     1394.95 194.12  11          725.720   0.000
    34 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   15              G  14:37:34     1393.89 200.00   2          735.370  60.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    35 KURAS MARIUSZ                   2   76                 14:32:01     1393.46   0.00  12          727.410   0.000
    36 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    8              G  14:34:36     1391.16   0.00   4          729.800   0.000
    37 MALESZKA STANISŁAW              2   36              G  14:44:03     1390.04   0.00   8-  0-  0  742.350   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    38 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   24              G  14:36:49     1385.30   0.00   5          729.800   0.000
    39 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    7              G  14:37:05     1384.60   0.00   6          729.800   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              


                                              

                    PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-4 z dnia 25.06.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  336.900 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    9                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   202                           
      5.Ilość konkursów.......................:   41                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1160.81                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1013.40                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,43,14                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,28,21                         
     10.Czas trwania konkursu.................:45 min.  7 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EZmigrod 2 Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |    9   |  202   |   41  |20.30|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    9   |  202   |   41  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                              
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  9.           
                                          z lotu HALLE-4, w dniu 25.06.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   32              G  10:43:14     1160.81   4.95  12-  4-  4  328.780  30.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   70                 10:48:45     1152.38   9.90  31- 13-  6  332.750  29.750
     3 KURAS MARIUSZ                   2   31              G  10:54:02     1131.68  14.85   2  <   4>  332.750  29.500
     4 KURAS MARIUSZ                   2   18              G  10:56:03     1123.97  19.80   3  <   5>  332.750  29.250
     5 KURAS MARIUSZ                   2   63                 10:56:59     1120.43  24.75   4  <   6>  332.750  29.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 KURAS MARIUSZ                   2   20              G  10:57:05     1120.06  29.70   5  <  10>  332.750  28.750
     7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   46              G  10:55:38     1119.94  34.65  33- 10-  6  331.090  28.500
     8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   32              G  10:55:43     1119.62  39.60   2  <   9>  331.090  28.250
     9 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   67                 10:56:11     1117.86  44.55   3  <  13>  331.090  28.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 KURAS MARIUSZ                   2   46              G  10:57:44     1117.61  49.50   6  <  16>  332.750  27.750
    11 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   40              G  10:58:04     1103.04  54.46   2  <  30>  328.780  27.500
    12 ZMARZŁY MARIAN                  2   60                 11:08:38     1090.97  59.41  35-  4-  4  336.710  27.250
    13 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   41              G  11:03:48     1089.83  64.36   4  <  18>  331.090  27.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    4              G  11:11:00     1078.59  69.31  38-  9-  6  335.440  26.750
    15 RĘKAS ADAM                      2   39              G  11:19:06     1074.74  74.26  16-  1-  1  342.950  26.500
    16 KURAS MARIUSZ                   2   32              G  11:10:41     1071.03  79.21   7  <  23>  332.750   0.000
    17 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   26              G  11:14:48     1065.57  84.16   2  <  22>  335.440  26.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    18 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   61                 11:10:54     1064.94  89.11   5  <  19>  331.090  25.750
    19 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   40              G  11:11:03     1064.43  94.06   6  <  21>  331.090  25.500
    20 ZMARZŁY MARIAN                  2   62                 11:16:51     1062.68  99.01   2  <  24>  336.710  25.250
    21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   59                 11:12:28     1059.60 103.96   7  <  26>  331.090   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G  11:16:40     1059.28 108.91   3  <  28>  335.440  24.750
    23 KURAS MARIUSZ                   2   39              G  11:15:16     1055.46 113.86   8  <  25>  332.750   0.000
    24 ZMARZŁY MARIAN                  2    3              G  11:19:04     1055.30 118.81   3  <  39>  336.710  24.250
    25 KURAS MARIUSZ                   2   44              G  11:15:26     1054.90 123.76   9  <  27>  332.750   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G  11:14:37     1052.36 128.71   8  <  29>  331.090   0.000
    27 KURAS MARIUSZ                   2   16              G  11:18:58     1043.21 133.66  10  <  34>  332.750   0.000
    28 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              G  11:22:03     1041.58 138.61   4  <  32>  335.440  23.250
    29 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   11              G  11:17:58     1041.27 143.56   9  <  35>  331.090   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    30 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   51                 11:15:51     1040.94 148.51   3  <  31>  328.780  22.750
    31 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    6              G  11:16:55     1037.43 153.47   4          328.780  22.500
    32 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   38              G  11:23:42     1036.27 158.42   5  <  33>  335.440  22.250
    33 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   24              G  11:25:23     1030.91 163.37   6  <  36>  335.440  22.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 KURAS MARIUSZ                   2   40              G  11:24:39     1024.95 168.32  11  <  40>  332.750   0.000
    35 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   30              G  11:23:09     1024.57 173.27  10          331.090   0.000
    36 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    8              G  11:28:27     1021.28 178.22   7  <  37>  335.440   0.000
    37 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   40              G  11:28:37     1020.76 183.17   8  <  38>  335.440   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    38 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   13              G  11:29:44     1017.31 188.12   9          335.440   0.000
    39 ZMARZŁY MARIAN                  2   48              G  11:31:54     1014.49 193.07   4          336.710  20.500
    40 KURAS MARIUSZ                   2   64                 11:28:15     1013.71 198.02  12  <  41>  332.750   0.000
    41 KURAS MARIUSZ                   2   76                 11:28:21     1013.40 202.97  13          332.750   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G  11:26:43     1013.39   0.00  11          331.090   0.000
    43 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   58                 11:26:56     1012.71   0.00  12          331.090   0.000
    44 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   39              G  11:37:13     1012.64   0.00  20-  0-  0  341.480   0.000
    45 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   37              G  11:37:20     1012.29   0.00   2          341.480   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 MALESZKA STANISŁAW              2   24              G  11:43:50     1011.60   0.00  12-  0-  0  347.820   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              



                                                   


                   PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-3 z dnia 19.06.16                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  560.790 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   231                           
      5.Ilość konkursów.......................:   47                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1386.26                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1274.20                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,30,24                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,10,52                         
     10.Czas trwania konkursu.................:40 min. 28 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EZmigrod 2 Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   10   |  231   |   47  |20.35|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  231   |   47  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  8.           
                                         z lotu MINDEN-3, w dniu 19.06.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    9              G  14:30:24     1386.26   4.33  34-  7-  5  555.060  50.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   70                 14:32:06     1384.63   8.66  36- 19-  5  556.760  49.780
     3 KURAS MARIUSZ                   2   20              G  14:32:08     1384.52  12.99   2  <   5>  556.760  49.570
     4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   60                 14:32:37     1378.63  17.32   2  <  12>  555.060  49.350
     5 KURAS MARIUSZ                   2   21              G  14:35:27     1373.19  21.65   3  <   6>  556.760  49.130
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 KURAS MARIUSZ                   2   51                 14:39:37     1359.22  25.97   4  <   8>  556.760  48.910
     7 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   26              G  14:42:27     1355.53  30.30  22-  6-  5  559.090  48.700
     8 KURAS MARIUSZ                   2   44              G  14:40:52     1355.09  34.63   5  <  10>  556.760  48.480
     9 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   16              G  14:43:13     1353.02  38.96   2  <  14>  559.090  48.260
    10 KURAS MARIUSZ                   2   14              G  14:41:34     1352.78  43.29   6  <  11>  556.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 KURAS MARIUSZ                   2   25              G  14:41:41     1352.40  47.62   7  <  13>  556.760   0.000
    12 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    7              G  14:42:24     1345.93  51.95   3  <  21>  555.060  47.610
    13 KURAS MARIUSZ                   2   64                 14:44:44     1342.45  56.28   8  <  15>  556.760   0.000
    14 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G  14:47:20     1339.67  60.61   3  <  19>  559.090  47.170
    15 KURAS MARIUSZ                   2    5              G  14:46:43     1336.06  64.94   9  <  17>  556.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   40              G  14:44:03     1333.22  69.26  14-  1-  1  552.020  46.740
    17 KURAS MARIUSZ                   2   59                 14:48:27     1330.53  73.59  10  <  18>  556.760   0.000
    18 KURAS MARIUSZ                   2    7              G  14:50:27     1324.20  77.92  11  <  20>  556.760   0.000
    19 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    4              G  14:52:46     1322.46  82.25   4  <  41>  559.090  46.090
    20 KURAS MARIUSZ                   2   19              G  14:51:15     1321.69  86.58  12  <  22>  556.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   61                 14:50:49     1319.01  90.91   4  <  27>  555.060  45.650
    22 KURAS MARIUSZ                   2   34              G  14:52:23     1318.14  95.24  13  <  25>  556.760   0.000
    23 RĘKAS ADAM                      2   62                 14:59:47     1317.36  99.57  15-  3-  3  566.180  45.220
    24 MIARKA ADAM                     2   56                 14:54:42     1315.45 103.90  22-  4-  4  558.670  45.000
    25 KURAS MARIUSZ                   2   74                 14:54:21     1312.03 108.23  14  <  26>  556.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 KURAS MARIUSZ                   2   76                 14:54:27     1311.72 112.55  15  <  28>  556.760   0.000
    27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   59                 14:53:29     1310.70 116.88   5  <  29>  555.060  44.350
    28 KURAS MARIUSZ                   2   81                 14:54:54     1310.33 121.21  16  <  34>  556.760   0.000
    29 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G  14:54:44     1306.84 125.54   6  <  44>  555.060   0.000
    30 MIARKA ADAM                     2   46              G  14:57:57     1305.46 129.87   2  <  31>  558.670  43.700
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 MIARKA ADAM                     2    9              G  14:58:12     1304.69 134.20   3  <  38>  558.670  43.480
    32 REMBISZ STANISŁAW               2   22              G  15:00:45     1304.12 138.53  26-  4-  4  561.750  43.260
    33 RĘKAS ADAM                      2   63                 15:05:19     1300.62 142.86   2  <  35>  566.180  43.040
    34 KURAS MARIUSZ                   2    2              G  14:59:20     1296.80 147.19  17  <  39>  556.760   0.000
    35 RĘKAS ADAM                      2    9              G  15:07:23     1294.47 151.52   3          566.180  42.610
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 REMBISZ STANISŁAW               2   29              G  15:04:09     1293.91 155.84   2  <  39>  561.750  42.390
    37 ZMARZŁY MARIAN                  2    2              G  15:03:21     1293.57 160.17  37-  3-  3  560.570  42.170
    38 MIARKA ADAM                     2   59                 15:04:00     1287.26 164.50   4          558.670  41.960
    39 KURAS MARIUSZ                   2   63                 15:03:04     1285.62 168.83  18  <  45>  556.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    39 REMBISZ STANISŁAW               2   15              G  15:06:57     1285.62 168.83   3  <  47>  561.750  41.740
    41 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    9              G  15:05:09     1284.82 177.49   5  <  43>  559.090  41.300
    42 ZMARZŁY MARIAN                  2   89                 15:07:54     1280.13 181.82   2  <  46>  560.570  41.090
    43 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    7              G  15:07:12     1278.80 186.15   6          559.090   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    44 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   14              G  15:04:15     1278.20 190.48   7          555.060   0.000
    45 KURAS MARIUSZ                   2   38              G  15:05:36     1278.15 194.81  19          556.760   0.000
    46 ZMARZŁY MARIAN                  2   68                 15:09:31     1275.42 199.13   3          560.570  40.220
    47 REMBISZ STANISŁAW               2   25              G  15:10:52     1274.20 203.46   4          561.750  40.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    48 KURAS MARIUSZ                   2   32              G  15:07:26     1272.79   0.00  20          556.760   0.000
    49 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   48              G  15:07:03     1270.02   0.00   8          555.060   0.000
    50 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   11              G  15:10:28     1269.31   0.00   7          559.090   0.000
    51 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   64                 15:09:37     1262.60   0.00   9          555.060   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    52 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              G  15:09:53     1261.84   0.00  10          555.060   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              



                                               

 
                  PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-3 z dnia 12.06.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  337.530 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   261                           
      5.Ilość konkursów.......................:   53                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1222.61                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1105.35                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,28,55                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,59,32                         
     10.Czas trwania konkursu.................:30 min. 37 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EZmigrod 2 Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   11   |  261   |   53  |20.31|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  261   |   53  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  7.           
                                          z lotu HALLE-3, w dniu 12.06.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   40              G  10:28:55     1222.61   3.83  16-  1-  1  328.780  30.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   44              G  10:32:51     1219.54   7.66  42- 25-  6  332.750  29.810
     3 KURAS MARIUSZ                   2   70                 10:32:55     1219.24  11.49   2  <   4>  332.750  29.620
     4 KURAS MARIUSZ                   2   18              G  10:32:57     1219.09  15.33   3  <   5>  332.750  29.420
     5 KURAS MARIUSZ                   2   64                 10:33:00     1218.86  19.16   4  <   6>  332.750  29.230
     6 KURAS MARIUSZ                   2   21              G  10:33:04     1218.57  22.99   5  <   8>  332.750  29.040
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   41              G  10:32:28     1215.16  26.82  36- 16-  6  331.090  28.850
     8 KURAS MARIUSZ                   2   74                 10:34:50     1210.73  30.65   6  <   9>  332.750  28.650
     9 KURAS MARIUSZ                   2   63                 10:38:55     1193.01  34.48   7  <  11>  332.750   0.000
    10 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   32              G  10:37:36     1192.69  38.31   2  <  18>  331.090  28.270
    11 KURAS MARIUSZ                   2   14              G  10:40:55     1184.52  42.15   8  <  12>  332.750   0.000
    12 KURAS MARIUSZ                   2   31              G  10:41:45     1181.01  45.98   9  <  12>  332.750   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 KURAS MARIUSZ                   2   25              G  10:41:45     1181.01  45.98  10  <  14>  332.750   0.000
    14 KURAS MARIUSZ                   2   46              G  10:42:24     1178.29  53.64  11  <  15>  332.750   0.000
    15 KURAS MARIUSZ                   2   16              G  10:42:30     1177.88  57.47  12  <  16>  332.750   0.000
    16 KURAS MARIUSZ                   2   72                 10:42:33     1177.67  61.30  13  <  17>  332.750   0.000
    17 KURAS MARIUSZ                   2    2              G  10:44:20     1170.28  65.13  14  <  19>  332.750   0.000
    18 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    9              G  10:44:00     1165.81  68.97   3  <  21>  331.090  26.730
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 KURAS MARIUSZ                   2   59                 10:45:36     1165.09  72.80  15  <  22>  332.750   0.000
    20 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G  10:48:07     1164.25  76.63  40-  7-  6  335.440  26.350
    21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G  10:44:36     1163.35  80.46   4  <  23>  331.090  26.150
    22 KURAS MARIUSZ                   2   51                 10:46:24     1161.84  84.29  16  <  28>  332.750   0.000
    23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   46              G  10:45:01     1161.65  88.12   5  <  24>  331.090  25.770
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   50              G  10:45:45     1158.67  91.95   6  <  27>  331.090  25.580
    25 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   38              G  10:49:54     1157.09  95.79   2  <  26>  335.440  25.380
    26 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   47              G  10:50:19     1155.43  99.62   3  <  38>  335.440  25.190
    27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   23              G  10:47:59     1149.69 103.45   7  <  31>  331.090   0.000
    28 KURAS MARIUSZ                   2   83                 10:51:11     1142.75 107.28  17  <  29>  332.750   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 KURAS MARIUSZ                   2   34              G  10:51:12     1142.69 111.11  18  <  30>  332.750   0.000
    30 KURAS MARIUSZ                   2   39              G  10:51:13     1142.62 114.94  19  <  35>  332.750   0.000
    31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   59                 10:49:51     1142.28 118.77   8  <  32>  331.090   0.000
    32 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   81                 10:49:52     1142.22 122.61   9  <  32>  331.090   0.000
    32 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   67                 10:49:52     1142.22 122.61  10  <  34>  331.090   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   48              G  10:50:02     1141.56 130.27  11  <  42>  331.090   0.000
    35 KURAS MARIUSZ                   2    7              G  10:52:35     1137.28 134.10  20  <  37>  332.750   0.000
    36 ZMARZŁY MARIAN                  2   56                 10:56:09     1136.96 137.93  37-  3-  3  336.710  23.270
    37 KURAS MARIUSZ                   2   76                 10:52:54     1136.05 141.76  21  <  39>  332.750   0.000
    38 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   65                 10:55:36     1134.78 145.59   4  <  48>  335.440  22.880
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    39 KURAS MARIUSZ                   2   13              G  10:53:19     1134.44 149.43  22  <  40>  332.750   0.000
    40 KURAS MARIUSZ                   2   19              G  10:53:35     1133.41 153.26  23  <  43>  332.750   0.000
    41 ZMARZŁY MARIAN                  2   40              G  10:58:42     1127.25 157.09   2  <  49>  336.710  22.310
    42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              G  10:53:58     1126.28 160.92  12  <  45>  331.090   0.000
    43 KURAS MARIUSZ                   2   23              G  10:55:50     1124.79 164.75  24  <  44>  332.750   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    44 KURAS MARIUSZ                   2   82                 10:55:51     1124.73 168.58  25          332.750   0.000
    45 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   60                 10:54:32     1124.12 172.41  13  <  46>  331.090   0.000
    46 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    7              G  10:54:35     1123.93 176.25  14  <  47>  331.090   0.000
    47 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   11              G  10:54:37     1123.80 180.08  15  <  53>  331.090   0.000
    48 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   52                 10:58:30     1123.75 183.91   5  <  50>  335.440  20.960
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 ZMARZŁY MARIAN                  2   81                 11:00:00     1122.37 187.74   3          336.710  20.770
    50 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   16              G  10:59:44     1119.13 191.57   6  <  52>  335.440  20.580
    51 KRÓLIK ADAM                     2   17              G  11:08:49     1110.59 195.40  18-  1-  1  342.970  20.380
    52 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   58                 11:03:12     1106.33 199.23   7          335.440   0.000
    53 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   38              G  10:59:32     1105.35 203.07  16          331.090   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    54 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   45              G  11:03:37     1104.81   0.00   8          335.440   0.000
    55 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   26              G  11:05:02     1099.68   0.00   9          335.440   0.000
    56 KURAS MARIUSZ                   2   57                 11:03:38     1095.89   0.00  26          332.750   0.000
    57 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   77                 11:02:08     1095.84   0.00  17          331.090   0.000
    58 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G  11:03:17     1091.69   0.00  18          331.090   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------             


 


               PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE-2 z dnia 05.06.16                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  336.660 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   209                           
      5.Ilość konkursów.......................:   42                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1236.76                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1130.98                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,14,03                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,48,14                         
     10.Czas trwania konkursu.................:34 min. 11 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   6 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EZmigrod 2 Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   11   |  209   |   42  |20.10|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  209   |   42  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
                                          z lotu HALLE-2, w dniu 05.06.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2   31              G  11:14:03     1236.76   4.78  34- 17-  6  332.750  30.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   25              G  11:14:13     1235.99   9.57   2  <   3>  332.750  29.760
     3 KURAS MARIUSZ                   2   70                 11:14:15     1235.84  14.35   3  <   4>  332.750  29.510
     4 KURAS MARIUSZ                   2   18              G  11:16:19     1226.43  19.14   4  <   5>  332.750  29.270
     5 KURAS MARIUSZ                   2   21              G  11:18:04     1218.57  23.92   5  <   8>  332.750  29.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   41              G  11:17:47     1213.75  28.71  25- 12-  6  331.090  28.780
     7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   59                 11:18:44     1209.54  33.49   2  <  10>  331.090  28.540
     8 KURAS MARIUSZ                   2    7              G  11:20:07     1209.49  38.28   6  <   9>  332.750  28.290
     9 KURAS MARIUSZ                   2   16              G  11:20:11     1209.19  43.06   7  <  11>  332.750   0.000
    10 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    7              G  11:20:22     1202.36  47.85   3  <  13>  331.090  27.800
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 KURAS MARIUSZ                   2   51                 11:21:56     1201.55  52.63   8  <  12>  332.750   0.000
    12 KURAS MARIUSZ                   2   63                 11:22:48     1197.80  57.42   9  <  16>  332.750   0.000
    13 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   67                 11:21:25     1197.79  62.20   4  <  14>  331.090  27.070
    14 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              G  11:21:27     1197.65  66.99   5  <  15>  331.090  26.830
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   57                 11:21:35     1197.07  71.77   6  <  18>  331.090  26.590
    16 KURAS MARIUSZ                   2   14              G  11:23:37     1194.29  76.56  10  <  17>  332.750   0.000
    17 KURAS MARIUSZ                   2   64                 11:25:36     1185.85  81.34  11  <  23>  332.750   0.000
    18 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   81                 11:24:14     1185.71  86.12   7  <  19>  331.090   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   77                 11:24:16     1185.57  90.91   8  <  21>  331.090   0.000
    20 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   58                 11:28:51     1181.75  95.69  33-  6-  6  335.440  25.370
    21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   30              G  11:25:31     1180.29 100.48   9  <  30>  331.090   0.000
    22 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              G  11:30:12     1176.16 105.26   2  <  26>  335.440  24.880
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 KURAS MARIUSZ                   2   34              G  11:28:22     1174.27 110.05  12  <  24>  332.750   0.000
    24 KURAS MARIUSZ                   2   46              G  11:28:23     1174.21 114.83  13  <  27>  332.750   0.000
    25 ZMARZŁY MARIAN                  2   28              G  11:32:35     1170.83 119.62  36-  4-  4  336.710  24.150
    26 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    4              G  11:32:00     1168.78 124.40   3  <  28>  335.440  23.900
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 KURAS MARIUSZ                   2   65                 11:29:43     1168.71 129.19  14  <  36>  332.750   0.000
    28 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   65                 11:32:38     1166.21 133.97   4  <  32>  335.440  23.410
    29 ZMARZŁY MARIAN                  2    2              G  11:34:43     1162.20 138.76   2  <  31>  336.710  23.170
    30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   50              G  11:31:24     1156.04 143.54  10  <  33>  331.090   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 ZMARZŁY MARIAN                  2   18              G  11:37:12     1152.33 148.33   3  <  41>  336.710  22.680
    32 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   13              G  11:36:55     1149.10 153.11   5  <  35>  335.440  22.440
    33 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   78                 11:33:57     1145.84 157.89  11  <  34>  331.090   0.000
    34 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   46              G  11:34:11     1144.91 162.68  12          331.090   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    35 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   47              G  11:38:33     1142.70 167.46   6          335.440  21.710
    36 KURAS MARIUSZ                   2   19              G  11:36:26     1141.77 172.25  15  <  37>  332.750   0.000
    37 KURAS MARIUSZ                   2   23              G  11:36:34     1141.25 177.03  16  <  40>  332.750   0.000
    38 MIARKA ADAM                     2    1              G  11:38:41     1141.09 181.82  10-  1-  1  335.120  20.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    39 RĘKAS ADAM                      2   64                 11:46:39     1136.91 186.60  13-  2-  2  342.950  20.730
    40 KURAS MARIUSZ                   2    2              G  11:37:58     1135.80 191.39  17          332.750   0.000
    41 ZMARZŁY MARIAN                  2   72                 11:42:19     1132.50 196.17   4          336.710  20.240
    42 RĘKAS ADAM                      2   17              G  11:48:14     1130.98 200.96   2          342.950  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    43 KURAS MARIUSZ                   2   72                 11:39:52     1128.48   0.00  18          332.750   0.000
    44 KRÓLIK ADAM                     2   16              G  11:49:14     1127.33   0.00  18-  0-  0  342.970   0.000
    45 KURAS MARIUSZ                   2   76                 11:40:12     1127.20   0.00  19          332.750   0.000
    46 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   52                 11:42:52     1126.14   0.00   7          335.440   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    47 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   11              G  11:43:27     1123.94   0.00   8          335.440   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------               





  


                 PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-2 z dnia 29.05.16                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  559.500 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   337                           
      5.Ilość konkursów.......................:   68                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   829.38                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   431.23                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:19,11,18                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,45,20                         
     10.Czas trwania konkursu.................:10 godz. 25 min.  7 sek.         
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EZmigrod 2 Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   12   |  337   |   68  |20.18|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  337   |   68  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                         z lotu MINDEN-2, w dniu 29.05.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2   16              G  19:11:18      829.38   2.97  28- 11-  5  556.760  50.000
     2 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   13              G  19:18:14      824.33   5.93  42- 15-  5  559.090  49.850
     3 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   11              G  19:26:03      822.93   8.90  26-  6-  5  564.570  49.700
     4 KURAS MARIUSZ                   2    7              G  19:43:12      791.75  11.87   2  <  23>  556.760  49.550
     5 RĘKAS ADAM                      2   43              G  21:04:34    20:55:40  14.84  32-  3-  3  566.180  49.400
     6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              G   4:31:01  2   4:36:56  17.80  23-  3-  3  555.060  49.250
     7 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    7              G   5:06:56  2   5:07:29  20.77   2  <  10>  559.090  49.100
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     8 REMBISZ STANISŁAW               2    4              G   5:16:54  2   5:13:54  23.74  35-  7-  5  561.750  48.960
     9 ZMARZŁY MARIAN                  2    2              G   5:29:12  2   5:27:46  26.71  24-  6-  5  560.570  48.810
    10 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    1              G   5:34:40  2   5:35:13  29.67   3  <  13>  559.090  48.660
    11 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   51                  5:36:03  2   5:41:58  32.64   2  <  12>  555.060  48.510
    12 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              G   5:40:10  2   5:46:05  35.61   3          555.060  48.360
    13 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   11              G   5:56:05  2   5:56:38  38.58   4  <  14>  559.090  48.210
    14 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              G   5:56:47  2   5:57:20  41.54   5  <  19>  559.090  48.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 REMBISZ STANISŁAW               2   43              G   6:01:49  2   5:58:49  44.51   2  <  17>  561.750  47.910
    16 KRÓLIK ADAM                     2   54                  6:09:59  2   6:01:04  47.48  39-  8-  5  566.190  47.760
    17 REMBISZ STANISŁAW               2    5              G   6:04:07  2   6:01:07  50.45   3  <  34>  561.750  47.610
    18 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              G   6:11:31  2   6:04:46  53.41   2  <  35>  564.570  47.460
    19 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   25              G   6:07:08  2   6:07:41  56.38   6  <  20>  559.090   0.000
    20 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   38              G   6:09:21  2   6:09:54  59.35   7  <  24>  559.090   0.000
    21 MIARKA ADAM                     2   29              G   6:17:45  2   6:18:52  62.31  39-  6-  5  558.670  47.010
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 KRÓLIK ADAM                     2   16              G   6:29:54  2   6:20:59  65.28   2  <  31>  566.190  46.870
    23 KURAS MARIUSZ                   2   46              G   6:22:17  2   6:25:56  68.25   3  <  26>  556.760  46.720
    24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   70                  6:36:55  2   6:37:28  71.22   8  <  25>  559.090   0.000
    25 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              G   6:38:49  2   6:39:22  74.18   9  <  28>  559.090   0.000
    26 KURAS MARIUSZ                   2   25              G   6:36:23  2   6:40:02  77.15   4  <  27>  556.760  46.270
    27 KURAS MARIUSZ                   2   51                  6:43:09  2   6:46:48  80.12   5  <  43>  556.760  46.120
    28 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   26              G   6:48:00  2   6:48:33  83.09  10  <  37>  559.090   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 MIARKA ADAM                     2    2              G   6:55:13  2   6:56:19  86.05   2  <  30>  558.670  45.820
    30 MIARKA ADAM                     2    8              G   6:59:45  2   7:00:52  89.02   3  <  32>  558.670  45.670
    31 KRÓLIK ADAM                     2   17              G   7:16:29  2   7:07:34  91.99   3  <  33>  566.190  45.520
    32 MIARKA ADAM                     2   11              G   7:06:39  2   7:07:46  94.96   4  <  47>  558.670  45.370
    33 KRÓLIK ADAM                     2   75                  7:17:15  2   7:08:20  97.92   4  <  41>  566.190  45.220
    34 REMBISZ STANISŁAW               2   32              G   7:14:18  2   7:11:18 100.89   4  <  42>  561.750  45.070
    35 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              G   7:19:55  2   7:13:10 103.86   3  <  38>  564.570  44.930
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 ZMARZŁY MARIAN                  2    4              G   7:22:32  2   7:21:07 106.82   2  <  44>  560.570  44.780
    37 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   37              G   7:33:07  2   7:33:40 109.79  11  <  39>  559.090   0.000
    38 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    6              G   7:43:10  2   7:36:25 112.76   4  <  45>  564.570  44.480
    39 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   10              G   7:36:17  2   7:36:50 115.73  12  <  52>  559.090   0.000
    40 RĘKAS ADAM                      2   63                  7:58:50  2   7:49:56 118.69   2  <  53>  566.180  44.180
    41 KRÓLIK ADAM                     2   24              G   8:17:23  2   8:08:28 121.66   5  <  45>  566.190  44.030
    42 REMBISZ STANISŁAW               2   10              G   8:16:52  2   8:13:52 124.63   5  <  49>  561.750  43.880
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 KURAS MARIUSZ                   2   20              G   8:24:00  2   8:27:39 127.60   6  <  60>  556.760   0.000
    44 ZMARZŁY MARIAN                  2   18              G   8:56:15  2   8:54:49 130.56   3  <  56>  560.570  43.580
    45 KRÓLIK ADAM                     2   22              G   9:17:30  2   9:08:35 133.53   6  <  66>  566.190   0.000
    45 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   41              G   9:15:20  2   9:08:34 133.53   5  <  55>  564.570  43.430
    47 MIARKA ADAM                     2   14              G   9:09:59  2   9:11:05 139.47   5  <  50>  558.670  43.130
    48 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   20              G   9:21:47  2   9:17:54 142.43  17-  1-  1  562.410  42.990
    49 REMBISZ STANISŁAW               2   26              G   9:21:42  2   9:18:42 145.40   6  <  67>  561.750   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    50 MIARKA ADAM                     2    6              G   9:23:04  2   9:24:10 148.37   6          558.670   0.000
    51 BIELAK ANDRZEJ                  2   11              G   9:12:44  2   9:24:24 151.34   9-  1-  1  550.750  42.540
    52 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   15              G   9:27:21  2   9:27:54 154.30  13  <  54>  559.090   0.000
    53 RĘKAS ADAM                      2   16              G   9:39:47  2   9:30:53 157.27   3          566.180  42.240
    54 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   58                  9:33:58  2   9:34:31 160.24  14  <  63>  559.090   0.000
    55 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   42              G   9:45:07  2   9:38:22 163.20   6          564.570   0.000
    56 ZMARZŁY MARIAN                  2    3              G   9:40:10  2   9:38:44 166.17   4  <  58>  560.570  41.790
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   36              G   9:30:07  2   9:40:05 169.14  23-  1-  1  552.020  41.640
    58 ZMARZŁY MARIAN                  2   20              G   9:47:20  2   9:45:55 172.11   5  <  59>  560.570  41.490
    59 ZMARZŁY MARIAN                  2   28              G   9:56:06  2   9:54:40 175.07   6          560.570   0.000
    60 KURAS MARIUSZ                   2    2              G   9:51:42  2   9:55:21 178.04   7  <  61>  556.760   0.000
    61 KURAS MARIUSZ                   2   23              G   9:58:12  2  10:01:51 181.01   8  <  62>  556.760   0.000
    62 KURAS MARIUSZ                   2   39              G  10:10:27  2  10:14:06 183.98   9  <  64>  556.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    63 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    4              G  10:26:31  2  10:27:04 186.94  15          559.090   0.000
    64 KURAS MARIUSZ                   2   21              G  10:30:33  2  10:34:12 189.91  10  <  65>  556.760   0.000
    65 KURAS MARIUSZ                   2   19              G  10:32:09  2  10:35:48 192.88  11          556.760   0.000
    66 KRÓLIK ADAM                     2   35              G  10:57:01  2  10:48:06 195.85   7  <  68>  566.190   0.000
    67 REMBISZ STANISŁAW               2   27              G  10:56:45  2  10:53:45 198.81   7          561.750   0.000
    68 KRÓLIK ADAM                     2   56                 11:45:20  2  11:36:25 201.78   8          566.190   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    69 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   28              G  12:04:40  2  11:57:55   0.00   7          564.570   0.000
    70 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   16              G  12:00:21  2  12:00:54   0.00  16          559.090   0.000
    71 RĘKAS ADAM                      2   17              G  12:16:01  2  12:07:07   0.00   4          566.180   0.000
    72 KRÓLIK ADAM                     2    2              G  12:30:11  2  12:21:16   0.00   9          566.190   0.000
    73 KRÓLIK ADAM                     2   14              G  12:33:23  2  12:24:28   0.00  10          566.190   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                                   






              PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.                        
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-1 z dnia 22.05.16                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,25,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  560.440 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   545                           
      5.Ilość konkursów.......................:  109                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1013.19                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   864.02                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,36,24                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:17,12,05                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 35 min. 41 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   5 konkursów                             
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EZmigrod 2 Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   13   |  545   |  109  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  545   |  109  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                          PZHGP ODDZ. ZMIGROD, rok 2016.        
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                         z lotu MINDEN-1, w dniu 22.05.16       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 MIARKA ADAM                     2   31              G  15:36:24     1013.19   1.83  55- 21-  0  558.670   0.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   39              G  15:36:15     1010.00   3.67  52- 18-  0  556.760   0.000
     3 ZMARZŁY MARIAN                  2    7              G  15:42:03     1006.32   5.50  64- 10-  0  560.570   0.000
     4 KURAS MARIUSZ                   2   46              G  15:41:08     1001.13   7.34   2  <   9>  556.760   0.000
     5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   13              G  15:47:23      994.14   9.17  60- 21-  0  559.090   0.000
     6 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    4              G  15:47:25      994.09  11.01   2  <  10>  559.090   0.000
     7 MIARKA ADAM                     2   22              G  15:47:50      992.60  12.84   2  <  14>  558.670   0.000
     8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   45              G  15:44:54      991.36  14.68  55- 10-  0  555.060   0.000
     9 KURAS MARIUSZ                   2   16              G  15:47:26      989.91  16.51   3  <  11>  556.760   0.000
    10 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G  15:52:23      985.38  18.35   3  <  15>  559.090   0.000
    11 KURAS MARIUSZ                   2   25              G  15:50:46      984.08  20.18   4  <  12>  556.760   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 KURAS MARIUSZ                   2   23              G  15:51:55      982.08  22.02   5  <  13>  556.760   0.000
    13 KURAS MARIUSZ                   2   57                 15:53:49      978.80  23.85   6  <  27>  556.760   0.000
    14 MIARKA ADAM                     2    8              G  15:56:03      978.32  25.69   3  <  19>  558.670   0.000
    15 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   24              G  15:56:52      977.66  27.52   4  <  17>  559.090   0.000
    16 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   30              G  16:02:56      976.88  29.36  37- 11-  0  564.570   0.000
    17 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              G  15:57:35      976.43  31.19   5  <  23>  559.090   0.000
    18