pzhgpzmigrod
  Sekcje - 2015
 

2015 rok -ŻMIGRÓD 1



        PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 14                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-3 z dnia 26.07.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  727.690 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   17                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   415                           
      5.Ilość konkursów.......................:   83                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1883.86                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1749.49                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,26,15                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,55,55                         
     10.Czas trwania konkursu.................:29 min. 40 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EZmigrod Całość [ 4]F                                                  
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   17   |  415   |   83  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   17   |  415   |   83  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------  



                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 14.           
                                         z lotu HOLTEN-3, w dniu 26.07.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   65              G  12:26:15     1883.86   2.41  30-  9-  3  727.641  70.000
     2 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              G  12:26:35     1883.62   4.82  29- 13-  3  728.177  69.880
     3 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    8              G  12:29:01     1864.96   7.23  11-  3-  3  725.501  69.760
     4 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   26              G  12:30:52     1856.13   9.64   2  <  52>  725.501  69.630
     5 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G  12:34:58     1856.10  12.05  35-  9-  3  733.099  69.510
     6 JASIŃSKI JAN                    1   15              G  12:32:31     1855.50  14.46  56-  5-  3  728.316  69.390
     7 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              G  12:34:16     1850.20  16.87   7-  2-  2  729.472  69.270
     8 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   10              G  12:34:51     1842.41  19.28  42- 12-  3  727.476  69.150
     9 KOWALCZYK ROBERT                1   69                 12:39:07     1836.80  21.69   2  <  12>  733.099  69.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              G  12:34:36     1832.38  24.10  31- 12-  3  723.055  68.900
    11 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   46              G  12:37:21     1831.23  26.51   2  <  37>  727.641  68.780
    12 KOWALCZYK ROBERT                1   68                 12:40:35     1830.08  28.92   3  <  17>  733.099  68.660
    13 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   62                 12:37:43     1829.13  31.33   2  <  21>  727.476  68.540
    14 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              G  12:38:29     1827.37  33.73   2  <  15>  728.177  68.410
    15 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G  12:38:33     1827.07  36.14   3  <  22>  728.177  68.290
    16 LIS MARIAN                      1    4              G  12:39:42     1821.63  38.55  14-  2-  2  728.106  68.170
    17 KOWALCZYK ROBERT                1   17              G  12:43:07     1818.58  40.96   4  <  18>  733.099   0.000
    18 KOWALCZYK ROBERT                1   61                 12:43:08     1818.50  43.37   5  <  30>  733.099   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 JASIŃSKI JAN                    1   61                 12:41:11     1815.42  45.78   2  <  58>  728.316  67.800
    20 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   63                 12:38:44     1813.38  48.19   2  <  34>  723.055  67.680
    21 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   60                 12:41:24     1812.35  50.60   3  <  23>  727.476  67.560
    22 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    1              G  12:41:57     1811.61  53.01   4  <  29>  728.177   0.000
    23 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   23              G  12:42:19     1808.22  55.42   4  <  24>  727.476   0.000
    24 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    7              G  12:42:38     1806.80  57.83   5  <  28>  727.476   0.000
    25 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    2              G  12:41:58     1800.84  60.24  27-  6-  3  723.879  67.070
    26 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              G  12:42:09     1800.02  62.65   2  <  31>  723.879  66.950
    27 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   88                 12:46:23     1799.41  65.06  24-  5-  3  731.249  66.830
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   19              G  12:44:27     1798.68  67.47   6  <  32>  727.476   0.000
    29 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    3              G  12:45:07     1797.45  69.88   5  <  43>  728.177   0.000
    30 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G  12:47:53     1797.33  72.29   6  <  40>  733.099   0.000
    31 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              G  12:43:05     1795.86  74.70   3  <  42>  723.879  66.340
    32 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   36              G  12:45:11     1795.42  77.11   7  <  35>  727.476   0.000
    33 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   13              G  12:47:31     1794.40  79.52   2  <  51>  731.249  66.100
    34 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              G  12:43:18     1792.85  81.93   3  <  36>  723.055  65.980
    35 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   16              G  12:46:26     1789.90  84.34   8  <  39>  727.476   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G  12:44:30     1787.53  86.75   4  <  38>  723.055   0.000
    37 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   34              G  12:47:17     1786.57  89.16   3  <  48>  727.641  65.610
    38 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   30              G  12:44:51     1785.98  91.57   5  <  44>  723.055   0.000
    39 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   53                 12:48:07     1782.52  93.98   9  <  41>  727.476   0.000
    40 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G  12:51:22     1782.11  96.39   7  <  45>  733.099   0.000
    41 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   61                 12:48:29     1780.92  98.80  10  <  69>  727.476   0.000
    42 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   11              G  12:47:05     1778.21 101.20   4  <  50>  723.879   0.000
    43 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    2              G  12:49:47     1776.98 103.61   6  <  46>  728.177   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    44 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   65                 12:47:20     1775.09 106.02   6  <  53>  723.055   0.000
    45 KOWALCZYK ROBERT                1   45              G  12:53:11     1774.27 108.43   8  <  77>  733.099   0.000
    46 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   55                 12:50:30     1773.88 110.84   7  <  47>  728.177   0.000
    47 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    6              G  12:50:41     1773.09 113.25   8  <  49>  728.177   0.000
    48 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   52              G  12:50:25     1772.93 115.66   4  <  72>  727.641   0.000
    49 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   52                 12:50:59     1771.79 118.07   9  <  63>  728.177   0.000
    50 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   45              G  12:48:36     1771.61 120.48   5  <  62>  723.879   0.000
    51 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   16              G  12:52:59     1770.65 122.89   3  <  56>  731.249  63.900
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    52 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   25              G  12:49:56     1769.80 125.30   3          725.501  63.780
    53 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   11              G  12:48:35     1769.66 127.71   7  <  55>  723.055   0.000
    54 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   10              G  12:50:37     1769.65 130.12  30-  2-  2  726.649  63.540
    55 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   24              G  12:48:36     1769.59 132.53   8  <  64>  723.055   0.000
    56 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   21              G  12:53:21     1769.08 134.94   4  <  67>  731.249   0.000
    57 KAZEK JAN                       1   10              G  12:48:26     1768.62 137.35  17-  1-  1  722.364  63.170
    58 JASIŃSKI JAN                    1    7              G  12:52:03     1767.54 139.76   3  <  65>  728.316  63.050
    59 JAKÓB BRONISŁAW                 1   10              G  12:52:17     1767.35 142.17  14-  1-  1  728.649  62.930
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    60 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   23              G  12:52:27     1765.94 144.58  10-  1-  1  728.360  62.800
    61 LIS MARIAN                      1   15              G  12:52:37     1764.61 146.99   2          728.106  62.680
    62 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   42              G  12:50:29     1763.48 149.40   6          723.879   0.000
    63 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   19              G  12:53:17     1761.93 151.81  10  <  66>  728.177   0.000
    64 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              G  12:50:25     1761.76 154.22   9  <  70>  723.055   0.000
    65 JASIŃSKI JAN                    1   52                 12:53:31     1761.27 156.63   4  <  68>  728.316   0.000
    66 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   31              G  12:53:44     1760.02 159.04  11  <  71>  728.177   0.000
    67 ZMARZŁY RADOSŁAW                1    1              G  12:55:34     1759.64 161.45   5          731.249   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    68 JASIŃSKI JAN                    1   24              G  12:54:05     1758.86 163.86   5          728.316   0.000
    69 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    9              G  12:53:45     1758.25 166.27  11  <  82>  727.476   0.000
    70 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    2              G  12:51:31     1757.05 168.67  10  <  75>  723.055   0.000
    71 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   57                 12:54:28     1756.90 171.08  12  <  76>  728.177   0.000
    72 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   88                 12:54:44     1754.48 173.49   5  <  73>  727.641   0.000
    73 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   37              G  12:54:55     1753.70 175.90   6  <  74>  727.641   0.000
    74 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   39              G  12:55:02     1753.21 178.31   7  <  79>  727.641   0.000
    75 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   27              G  12:52:27     1753.07 180.72  11  <  78>  723.055   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    76 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   18              G  12:55:23     1753.02 183.13  13          728.177   0.000
    77 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G  12:58:14     1752.85 185.54   9          733.099   0.000
    78 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   22              G  12:52:32     1752.72 187.95  12          723.055   0.000
    79 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   62                 12:55:13     1752.44 190.36   8  <  83>  727.641   0.000
    80 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   23              G  12:54:45     1752.02 192.77   2          726.649  60.370
    81 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              G  12:56:25     1751.78 195.18   2          729.472  60.240
    82 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   24              G  12:55:45     1749.79 197.59  12          727.476   0.000
    83 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   48              G  12:55:55     1749.49 200.00   9          727.641   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    84 LIS MARIAN                      1    1              G  12:56:11     1749.48   0.00   3          728.106   0.000
    85 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   14              G  12:58:32     1747.17   0.00   6          731.249   0.000
    86 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   42              G  12:58:35     1746.96   0.00   7          731.249   0.000
    87 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   11              G  12:57:38     1746.68   0.00   3          729.472   0.000
    88 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    5              G  12:55:23     1746.58   0.00   4          725.501   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              
 




          PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BURG-5 z dnia 19.07.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:17.1 N 11:54:44.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,25,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  353.420 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   573                           
      5.Ilość konkursów.......................:  115                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   972.69                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   885.13                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,29,06                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,01,50                         
     10.Czas trwania konkursu.................:32 min. 44 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EZmigrod Całość [ 4]F                                                  
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   20   |  573   |  115  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  573   |  115  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 13.           
                                          z lotu BURG-5, w dniu 19.07.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 JASIŃSKI JAN                    1   17              G  13:29:06      972.69   1.75  60-  7-  5  354.158  30.000
     2 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              G  13:26:09      964.31   3.49  35- 14-  5  348.262  29.910
     3 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G  13:37:17      960.21   5.24  30-  7-  5  357.471  29.820
     4 KOWALCZYK ROBERT                1   44              G  13:41:53      953.66   6.98  41- 14-  5  359.418  29.740
     5 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   22              G  13:40:59      945.89   8.73  15- 12-  5  355.639  29.650
     6 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   68                 13:39:46      942.72  10.47  16-  1-  1  353.301  29.560
     7 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   48              G  13:35:18      940.49  12.22   2  <  10>  348.262  29.470
     8 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    9              G  13:43:42      939.11  13.96   2  <  13>  355.639  29.390
     9 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   25              G  13:39:58      936.75  15.71  15-  5-  5  351.249  29.300
    10 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   59                 13:37:38      934.60  17.45   3  <  11>  348.262  29.210
    11 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   10              G  13:37:44      934.35  19.20   4  <  15>  348.262  29.120
    12 MAŁYS DOMINIK                   1  104                 13:43:49      932.69  20.94  55-  5-  5  353.317  29.040
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              G  13:46:19      932.66  22.69   3  <  20>  355.639  28.950
    14 MAŁYS DOMINIK                   1   28              G  13:43:51      932.60  24.43   2  <  44>  353.317  28.860
    15 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              G  13:38:30      932.43  26.18   5  <  19>  348.262  28.770
    16 JASIŃSKI JAN                    1    9              G  13:45:03      931.87  27.92   2  <  27>  354.158  28.680
    17 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   36              G  13:44:21      931.13  29.67  54- 18-  5  353.223  28.600
    18 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   42              G  13:40:26      930.99  31.41  41- 11-  5  349.524  28.510
    19 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G  13:39:06      930.93  33.16   6  <  21>  348.262   0.000
    20 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              G  13:47:02      930.91  34.90   4  <  33>  355.639  28.330
    21 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              G  13:39:11      930.73  36.65   7  <  41>  348.262   0.000
    22 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   32              G  13:44:33      930.64  38.39   2  <  31>  353.223  28.160
    23 LIS MARIAN                      1   24              G  13:46:00      928.23  40.14  18-  2-  2  353.657  28.070
    24 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    7              G  13:43:28      928.08  41.88   2  <  25>  351.249  27.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   19              G  13:43:30      928.00  43.63   3  <  42>  351.249  27.890
    26 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   15              G  13:46:32      927.83  45.38  15-  4-  4  353.999  27.810
    27 JASIŃSKI JAN                    1   90                 13:47:27      926.02  47.12   3  <  64>  354.158  27.720
    28 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   49              G  13:47:28      925.57  48.87   2  < 100>  353.999  27.630
    29 LIS MARIAN                      1    5              G  13:47:07      925.52  50.61   2          353.657  27.540
    30 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G  13:42:59      924.71  52.36   2  <  46>  349.524  27.460
    31 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   96                 13:47:13      924.14  54.10   3  <  32>  353.223  27.370
    32 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   43              G  13:48:04      922.09  55.85   4  <  49>  353.223  27.280
    33 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   33              G  13:51:06      921.11  57.59   5  <  38>  355.639  27.190
    34 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   43              G  13:53:22      920.63  59.34  24-  5-  5  357.543  27.110
    35 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              G  13:49:23      920.21  61.08  41-  5-  5  353.712  27.020
    36 JANKOWSKI JERZY                 1   72                 13:53:36      919.89  62.83   2  <  48>  357.471  26.930
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G  13:55:52      919.54  64.57   2  <  39>  359.418  26.840
    38 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    5              G  13:51:46      919.52  66.32   6  <  47>  355.639   0.000
    39 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G  13:55:56      919.38  68.06   3  <  52>  359.418  26.670
    40 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   12              G  13:53:30      917.52  69.81   9-  1-  1  356.458  26.580
    41 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G  13:44:36      917.45  71.55   8  <  45>  348.262   0.000
    42 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    9              G  13:47:55      917.30  73.30   4  < 115>  351.249  26.400
    43 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   18              G  13:54:47      917.29  75.04   2  <  69>  357.543  26.320
    44 MAŁYS DOMINIK                   1   11              G  13:50:32      916.44  76.79   3  <  70>  353.317  26.230
    45 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              G  13:45:03      916.36  78.53   9  <  67>  348.262   0.000
    46 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   77                 13:46:36      915.94  80.28   3  <  56>  349.524  26.050
    47 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   10              G  13:53:45      914.83  82.02   7  <  58>  355.639   0.000
    48 JANKOWSKI JERZY                 1    2              G  13:56:57      912.03  83.77   3  <  50>  357.471  25.880
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   44              G  13:52:50      910.76  85.51   5  <  55>  353.223  25.790
    50 JANKOWSKI JERZY                 1    8              G  13:57:56      909.75  87.26   4  <  51>  357.471  25.700
    51 JANKOWSKI JERZY                 1   61                 13:58:01      909.56  89.01   5  <  76>  357.471  25.610
    52 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G  14:00:13      909.42  90.75   4  <  54>  359.418  25.530
    53 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    1              G  13:54:27      908.24  92.50   2  <  72>  353.712  25.440
    54 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G  14:01:19      906.90  94.24   5  <  59>  359.418  25.350
    55 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   61                 13:54:35      906.67  95.99   6  <  61>  353.223   0.000
    56 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    7              G  13:51:00      905.50  97.73   4  <  57>  349.524  25.180
    57 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              G  13:51:01      905.46  99.48   5  <  60>  349.524  25.090
    58 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   11              G  13:57:49      905.36 101.22   8  <  66>  355.639   0.000
    59 KOWALCZYK ROBERT                1   42              G  14:02:24      904.42 102.97   6  <  63>  359.418   0.000
    60 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    2              G  13:51:31      904.29 104.71   6  <  74>  349.524   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    7              G  13:55:37      904.27 106.46   7  <  73>  353.223   0.000
    62 JAKÓB BRONISŁAW                 1   36              G  13:57:11      903.38 108.20  26-  1-  1  354.292  24.650
    63 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G  14:03:14      902.53 109.95   7  <  68>  359.418   0.000
    64 JASIŃSKI JAN                    1   22              G  13:57:25      902.51 111.69   4  <  65>  354.158  24.470
    65 JASIŃSKI JAN                    1   84                 13:57:26      902.47 113.44   5  <  75>  354.158  24.390
    66 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              G  13:59:05      902.45 115.18   9  <  87>  355.639   0.000
    67 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   52                 13:50:55      902.43 116.93  10  <  70>  348.262   0.000
    68 KOWALCZYK ROBERT                1   38              G  14:03:18      902.38 118.67   8  <  78>  359.418   0.000
    69 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   16              G  14:01:20      902.13 120.42   3  <  84>  357.543  24.040
    70 MAŁYS DOMINIK                   1   23              G  13:56:39      902.12 122.16   4  <  94>  353.317  23.950
    70 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   43              G  13:51:03      902.12 122.16  11  <  82>  348.262   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    72 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   17              G  13:57:08      902.02 125.65   3  <  85>  353.712  23.770
    73 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    3              G  13:56:55      901.27 127.40   8  <  80>  353.223   0.000
    74 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   14              G  13:52:53      901.11 129.14   7  <  79>  349.524   0.000
    75 JASIŃSKI JAN                    1   19              G  13:58:21      900.36 130.89   6  < 106>  354.158   0.000
    76 JANKOWSKI JERZY                 1    5              G  14:02:08      900.13 132.64   6  <  91>  357.471   0.000
    77 DUDZIAK KAROL                   1   12              G  13:49:36      899.68 134.38  28-  2-  2  346.018  23.330
    78 KOWALCZYK ROBERT                1   81                 14:04:40      899.29 136.13   9  <  90>  359.418   0.000
    79 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   71                 13:53:58      898.60 137.87   8  <  81>  349.524   0.000
    80 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   19              G  13:58:07      898.52 139.62   9  <  86>  353.223   0.000
    81 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   45              G  13:54:14      897.98 141.36   9  <  95>  349.524   0.000
    82 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G  13:53:02      897.51 143.11  12  <  92>  348.262   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    83 JANKOWSKI JAN                   1   43              G  13:58:10      897.35 144.85  13-  1-  1  352.807  22.810
    84 ZMARZŁY RADOSŁAW                1    1              G  14:03:31      897.18 146.60   4  < 104>  357.543  22.720
    85 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              G  13:59:33      896.50 148.34   4  <  98>  353.712  22.630
    86 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   41              G  13:59:19      895.79 150.09  10  <  89>  353.223   0.000
    87 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   49              G  14:02:07      895.55 151.83  10  <  88>  355.639   0.000
    88 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              G  14:02:10      895.44 153.58  11  < 101>  355.639   0.000
    89 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   33              G  13:59:40      894.99 155.32  11  <  99>  353.223   0.000
    90 KOWALCZYK ROBERT                1   76                 14:06:41      894.78 157.07  10  <  96>  359.418   0.000
    91 JANKOWSKI JERZY                 1    9              G  14:05:01      893.64 158.81   7          357.471   0.000
    92 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              G  13:54:44      893.59 160.56  13  < 108>  348.262   0.000
    93 DUDZIAK KAROL                   1   11              G  13:52:28      893.03 162.30   2          346.018  21.930
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    94 MAŁYS DOMINIK                   1   63                 14:00:47      892.70 164.05   5          353.317  21.840
    95 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              G  13:56:36      892.55 165.79  10  < 102>  349.524   0.000
    96 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G  14:07:44      892.45 167.54  11  <  97>  359.418   0.000
    97 KOWALCZYK ROBERT                1   80                 14:07:52      892.15 169.28  12  < 111>  359.418   0.000
    98 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   24              G  14:01:48      891.41 171.03   5          353.712  21.490
    99 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   94                 14:01:19      891.26 172.77  12  < 103>  353.223   0.000
   100 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   12              G  14:02:17      891.05 174.52   3  < 105>  353.999  21.320
   101 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   36              G  14:04:16      890.73 176.27  12          355.639   0.000
   102 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              G  13:57:30      890.51 178.01  11          349.524   0.000
   103 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   60                 14:01:58      889.81 179.76  13  < 107>  353.223   0.000
   104 ZMARZŁY RADOSŁAW                1    3              G  14:07:29      888.34 181.50   5          357.543  20.960
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   105 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    7              G  14:03:33      888.22 183.25   4          353.999  20.880
   106 JASIŃSKI JAN                    1   49              G  14:04:08      887.32 184.99   7          354.158   0.000
   107 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   24              G  14:03:13      887.01 186.74  14  < 109>  353.223   0.000
   108 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   33              G  13:57:46      886.69 188.48  14          348.262   0.000
   109 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   23              G  14:03:32      886.31 190.23  15  < 110>  353.223   0.000
   110 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   65                 14:03:40      886.01 191.97  16  < 112>  353.223   0.000
   111 KOWALCZYK ROBERT                1   35              G  14:10:45      885.81 193.72  13  < 114>  359.418   0.000
   112 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   25              G  14:03:55      885.46 195.46  17  < 113>  353.223   0.000
   113 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   74                 14:04:00      885.27 197.21  18          353.223   0.000
   114 KOWALCZYK ROBERT                1   68                 14:11:03      885.16 198.95  14          359.418   0.000
   115 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    5              G  14:01:50      885.13 200.70   5          351.249  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   116 KOWALCZYK ROBERT                1   45              G  14:11:49      883.49   0.00  15          359.418   0.000
   117 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   53                 14:05:08      882.76   0.00  19          353.223   0.000
   118 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   35              G  14:10:02      882.75   0.00   6          357.543   0.000
   119 KOWALCZYK ROBERT                1   46              G  14:12:11      882.69   0.00  16          359.418   0.000
   120 MAŁYS DOMINIK                   1   22              G  14:05:20      882.56   0.00   6          353.317   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              





          PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-2 z dnia 11.07.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  727.570 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   482                           
      5.Ilość konkursów.......................:   97                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1248.92                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1127.41                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,29,05                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,30,53                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  1 min. 48 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EZmigrod Całość [ 4]F                                                  
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   20   |  482   |   97  |20.12|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  482   |   97  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 12.           
                                         z lotu HOLTEN-2, w dniu 11.07.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              G  15:29:05     1248.92   2.07   9-  6-  3  729.472  70.000
     2 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G  15:32:24     1239.66   4.15  31-  8-  3  728.177  69.900
     3 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              G  15:29:05     1237.93   6.22  34- 13-  3  723.055  69.790
     4 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   32              G  15:32:23     1235.14   8.30  14-  6-  3  725.501  69.690
     5 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   31              G  15:36:08     1231.83  10.37   2  <  26>  728.177  69.580
     6 KOWALCZYK ROBERT                1    5              G  15:41:14     1229.55  12.45  45- 11-  3  733.099  69.480
     7 JASIŃSKI JAN                    1   17              G  15:39:27     1225.19  14.52  27-  6-  3  728.316  69.380
     8 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              G  15:38:11     1220.33  16.60  36- 12-  3  723.879  69.270
     9 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              G  15:40:00     1215.22  18.67   2  <  10>  723.055  69.170
    10 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   48              G  15:40:29     1214.23  20.75   3  <  16>  723.055  69.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   11              G  15:46:24     1212.96  22.82   2  <  21>  729.472  68.960
    12 MAŁYS DOMINIK                   1   22              G  15:45:50     1210.92  24.90  30-  6-  3  727.562  68.850
    13 MAŁYS DOMINIK                   1   23              G  15:46:30     1209.58  26.97   2  <  33>  727.562  68.750
    14 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   16              G  15:48:55     1204.60  29.05  55- 16-  3  727.476  68.650
    15 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   67                 15:49:55     1202.61  31.12   2  <  19>  727.476  68.540
    16 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   63                 15:46:53     1201.32  33.20   4  <  17>  723.055   0.000
    17 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   58                 15:46:54     1201.29  35.27   5  <  29>  723.055   0.000
    18 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   21              G  15:48:50     1198.81  37.34   2  <  34>  723.879  68.230
    19 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    1              G  15:52:48     1196.90  39.42   3  <  28>  727.476  68.130
    20 KOWALCZYK ROBERT                1   38              G  15:58:29     1194.98  41.49   2  <  23>  733.099  68.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              G  15:55:45     1194.39  43.57   3  <  42>  729.472  67.920
    22 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    8              G  15:52:57     1193.36  45.64   2  <  27>  725.501  67.810
    23 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G  16:00:07     1191.81  47.72   3  <  30>  733.099  67.710
    24 JANKOWSKI JERZY                 1    8              G  15:58:41     1191.45  49.79  12-  3-  3  731.175  67.600
    25 JASIŃSKI JAN                    1    9              G  15:57:08     1189.80  51.87   2  <  70>  728.316  67.500
    26 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              G  15:57:51     1188.18  53.94   3  <  39>  728.177  67.400
    27 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   47              G  15:55:57     1187.50  56.02   3  <  32>  725.501  67.290
    28 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    6              G  15:58:54     1185.01  58.09   4  <  31>  727.476   0.000
    29 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   21              G  15:56:06     1183.20  60.17   6  <  35>  723.055   0.000
    30 KOWALCZYK ROBERT                1   69                 16:05:43     1181.05  62.24   4  <  41>  733.099   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   30              G  16:00:58     1181.03  64.32   5  <  38>  727.476   0.000
    32 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   29              G  15:59:23     1180.86  66.39   4  <  79>  725.501   0.000
    33 MAŁYS DOMINIK                   1   11              G  16:02:40     1177.92  68.46   3  <  36>  727.562  66.670
    34 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    7              G  15:59:48     1177.42  70.54   3  <  43>  723.879  66.560
    35 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G  16:02:47     1170.40  72.61   7  <  37>  723.055   0.000
    36 MAŁYS DOMINIK                   1   18              G  16:06:56     1169.84  74.69   4  <  60>  727.562   0.000
    37 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    2              G  16:04:03     1168.01  76.76   8  <  62>  723.055   0.000
    38 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   59                 16:08:04     1167.57  78.84   6  <  46>  727.476   0.000
    39 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              G  16:09:18     1166.39  80.91   4  <  40>  728.177   0.000
    40 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   29              G  16:09:21     1166.30  82.99   5  <  45>  728.177   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 KOWALCZYK ROBERT                1   82                 16:14:06     1165.31  85.06   5  <  49>  733.099   0.000
    42 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              G  16:11:27     1164.45  87.14   4  <  68>  729.472   0.000
    43 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   77                 16:06:52     1164.04  89.21   4  <  48>  723.879   0.000
    43 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   35              G  16:13:12     1164.04  89.21  31-  2-  2  731.249  65.630
    45 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   26              G  16:11:13     1162.82  93.36   6  <  72>  728.177   0.000
    46 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   41              G  16:10:56     1162.23  95.44   7  <  53>  727.476   0.000
    47 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    5              G  16:13:14     1160.94  97.51   7-  2-  2  729.342  65.210
    48 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    8              G  16:08:43     1160.59  99.59   5  <  51>  723.879   0.000
    49 KOWALCZYK ROBERT                1   16              G  16:17:37     1158.84 101.66   6  <  50>  733.099   0.000
    50 KOWALCZYK ROBERT                1   13              G  16:17:41     1158.71 103.73   7  <  59>  733.099   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    51 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   27              G  16:11:16     1155.86 105.81   6  <  52>  723.879   0.000
    52 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   32              G  16:11:21     1155.71 107.88   7  <  55>  723.879   0.000
    53 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   74                 16:14:35     1155.49 109.96   8  <  54>  727.476   0.000
    54 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    9              G  16:14:47     1155.12 112.03   9  <  57>  727.476   0.000
    55 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   16              G  16:11:46     1154.94 114.11   8  <  56>  723.879   0.000
    56 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   19              G  16:11:53     1154.73 116.18   9  <  65>  723.879   0.000
    57 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   10              G  16:15:06     1154.54 118.26  10  <  63>  727.476   0.000
    58 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G  16:19:42     1152.00 120.33   2  <  61>  731.175  64.060
    59 KOWALCZYK ROBERT                1   61                 16:21:23     1151.98 122.41   8  <  64>  733.099   0.000
    60 MAŁYS DOMINIK                   1   12              G  16:16:54     1151.39 124.48   5  <  78>  727.562   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 JANKOWSKI JERZY                 1   19              G  16:20:12     1151.09 126.56   3          731.175  63.750
    62 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   59                 16:14:02     1149.47 128.63   9  <  67>  723.055   0.000
    63 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   65                 16:18:01     1149.22 130.71  11  <  66>  727.476   0.000
    64 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G  16:23:02     1149.00 132.78   9  <  69>  733.099   0.000
    65 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              G  16:15:42     1147.74 134.85  10  <  74>  723.879   0.000
    66 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   33              G  16:19:43     1146.14 136.93  12  <  83>  727.476   0.000
    67 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              G  16:16:03     1145.80 139.00  10  <  84>  723.055   0.000
    68 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              G  16:21:40     1145.77 141.08   5  <  75>  729.472   0.000
    69 KOWALCZYK ROBERT                1   81                 16:25:30     1144.57 143.15  10  <  86>  733.099   0.000
    70 JASIŃSKI JAN                    1    4              G  16:21:45     1143.80 145.23   3  <  71>  728.316  62.810
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    71 JASIŃSKI JAN                    1   22              G  16:21:50     1143.65 147.30   4  <  77>  728.316   0.000
    72 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              G  16:22:25     1142.39 149.38   7  <  97>  728.177   0.000
    73 DUDZIAK KAROL                   1   16              G  16:15:57     1141.57 151.45  17-  1-  1  720.276  62.500
    74 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   17              G  16:19:23     1141.08 153.53  11  <  88>  723.879   0.000
    75 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              G  16:24:27     1140.78 155.60   6          729.472   0.000
    76 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   65              G  16:23:36     1139.43 157.68  38-  2-  2  727.641  62.190
    77 JASIŃSKI JAN                    1   24              G  16:24:13     1139.39 159.75   5  <  93>  728.316   0.000
    78 MAŁYS DOMINIK                   1   56                 16:23:46     1139.01 161.83   6          727.562   0.000
    79 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   25              G  16:22:46     1137.57 163.90   5  <  91>  725.501   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    80 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   74                 16:25:26     1136.17 165.98   2          727.641  61.770
    81 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    7              G  16:26:44     1134.99 168.05  18-  1-  1  728.360  61.670
    82 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    1              G  16:27:41     1134.84 170.12   2          729.342  61.560
    83 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   19              G  16:26:35     1133.88 172.20  13  <  90>  727.476   0.000
    84 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   13              G  16:23:08     1133.08 174.27  11  <  85>  723.055   0.000
    85 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              G  16:23:33     1132.34 176.35  12  <  96>  723.055   0.000
    86 KOWALCZYK ROBERT                1   43              G  16:32:37     1132.00 178.42  11          733.099   0.000
    87 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   20              G  16:31:14     1131.56 180.50   2          731.249  61.040
    88 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    2              G  16:24:47     1131.44 182.57  12          723.879   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    89 KAZEK JAN                       1   14              G  16:23:52     1130.70 184.65  16-  1-  1  722.364  60.830
    90 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   36              G  16:28:39     1130.24 186.72  14  <  92>  727.476   0.000
    91 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   26              G  16:26:57     1130.15 188.80   6          725.501   0.000
    92 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   52                 16:28:43     1130.12 190.87  15  <  95>  727.476   0.000
    93 JASIŃSKI JAN                    1   10              G  16:29:34     1129.93 192.95   6          728.316   0.000
    94 LIS MARIAN                      1   20              G  16:29:27     1129.81 195.02  19-  1-  1  728.106  60.310
    95 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   62                 16:29:21     1129.01 197.10  16          727.476   0.000
    96 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    3              G  16:25:45     1128.45 199.17  13          723.055   0.000
    97 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   54                 16:30:53     1127.41 201.24   8          728.177   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    98 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   15              G  16:31:16     1125.66   0.00  17          727.476   0.000
    99 LIS MARIAN                      1   17              G  16:31:52     1125.59   0.00   2          728.106   0.000
   100 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    7              G  16:31:42     1124.91   0.00  18          727.476   0.000
   101 KOWALCZYK ROBERT                1   86                 16:36:49     1124.70   0.00  12          733.099   0.000
   102 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   57                 16:32:34     1124.48   0.00   9          728.177   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              
 



       PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BURG-4 z dnia 05.07.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:17.1 N 11:54:44.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  353.380 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   699                           
      5.Ilość konkursów.......................:  140                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1181.26                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1092.46                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,19,16                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,31,44                         
     10.Czas trwania konkursu.................:12 min. 28 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EZmigrod Całość [ 4]F                                                  
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   20   |  699   |  140  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  699   |  140  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 11.           
                                          z lotu BURG-4, w dniu 05.07.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KOWALCZYK ROBERT                1   15              G  11:19:16     1181.26   1.43  45- 13-  5  359.418  30.000
     2 MAŁYS DOMINIK                   1   12              G  11:14:50     1178.38   2.86  57-  8-  5  353.317  29.930
     3 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              G  11:18:43     1170.96   4.29  18-  9-  5  355.639  29.860
     4 KOWALCZYK ROBERT                1   30              G  11:23:09     1166.37   5.72   2  <  19>  359.418  29.780
     5 JANKOWSKI JERZY                 1   62                 11:21:42     1165.54   7.15  35- 14-  5  357.471  29.710
     6 JANKOWSKI JERZY                 1   32              G  11:22:24     1162.89   8.58   2  <  46>  357.471  29.640
     7 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              G  11:20:53     1162.66  10.01   2  <   9>  355.639  29.570
     8 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              G  11:20:11     1159.02  11.44  46-  8-  5  353.712  29.500
     9 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              G  11:21:55     1158.75  12.88   3  <  12>  355.639  29.420
    10 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   31              G  11:19:53     1158.55  14.31  66- 21-  5  353.223  29.350
    11 JASIŃSKI JAN                    1   10              G  11:20:50     1158.01  15.74  64-  8-  5  354.158  29.280
    12 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   10              G  11:23:27     1152.99  17.17   4  <  17>  355.639  29.210
    13 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   43              G  11:17:59     1149.44  18.60  45- 14-  5  348.262  29.140
    14 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   37              G  11:22:23     1149.13  20.03   2  <  20>  353.223  29.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              G  11:18:07     1148.94  21.46   2  <  16>  348.262  28.990
    16 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   63                 11:18:09     1148.81  22.89   3  <  18>  348.262  28.920
    17 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              G  11:24:55     1147.53  24.32   5  <  35>  355.639  28.850
    18 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              G  11:18:44     1146.61  25.75   4  <  24>  348.262  28.780
    19 KOWALCZYK ROBERT                1    5              G  11:29:04     1144.40  27.18   3  <  27>  359.418  28.710
    20 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   11              G  11:24:39     1140.72  28.61   3  <  22>  353.223  28.630
    21 MAŁYS DOMINIK                   1   28              G  11:24:49     1140.41  30.04   2  <  31>  353.317  28.560
    22 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    3              G  11:24:55     1139.74  31.47   4  <  23>  353.223  28.490
    23 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   33              G  11:24:58     1139.55  32.90   5  <  30>  353.223  28.420
    24 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G  11:20:38     1139.48  34.33   5  <  33>  348.262  28.350
    25 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   71                 11:21:48     1139.26  35.77  45- 10-  5  349.524  28.270
    26 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   21              G  11:21:56     1138.76  37.20   2  <  28>  349.524  28.200
    27 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G  11:31:18     1136.32  38.63   4  <  29>  359.418  28.130
    28 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              G  11:22:46     1135.68  40.06   3  <  50>  349.524  28.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 KOWALCZYK ROBERT                1   36              G  11:31:35     1135.30  41.49   5  <  54>  359.418  27.990
    30 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   52                 11:26:20     1134.55  42.92   6  <  36>  353.223   0.000
    31 MAŁYS DOMINIK                   1   18              G  11:26:48     1133.15  44.35   3  <  55>  353.317  27.840
    32 DUDZIAK KAROL                   1   17              G  11:20:33     1132.44  45.78  32-  4-  4  346.018  27.770
    33 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56                 11:22:43     1131.76  47.21   6  <  63>  348.262   0.000
    34 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   23              G  11:26:50     1131.56  48.64  33-  4-  4  352.859  27.630
    35 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   11              G  11:29:18     1131.53  50.07   6  <  37>  355.639   0.000
    36 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    4              G  11:27:10     1131.52  51.50   7  <  44>  353.223   0.000
    37 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   30              G  11:29:21     1131.35  52.93   7  <  49>  355.639   0.000
    38 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   10              G  11:26:55     1131.26  54.36   2  <  67>  352.859  27.340
    39 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              G  11:28:03     1129.89  55.79   2  <  52>  353.712  27.270
    40 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   12              G  11:30:37     1129.40  57.22  17-  2-  2  356.458  27.190
    41 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    9              G  11:26:01     1129.36  58.66  19-  5-  5  351.249  27.120
    42 JASIŃSKI JAN                    1   86                 11:28:42     1128.97  60.09   2  <  43>  354.158  27.050
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 JASIŃSKI JAN                    1    3              G  11:28:49     1128.55  61.52   3  <  45>  354.158  26.980
    44 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    9              G  11:28:01     1128.45  62.95   8  <  47>  353.223   0.000
    45 JASIŃSKI JAN                    1   17              G  11:28:51     1128.43  64.38   4  <  92>  354.158  26.830
    46 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G  11:31:49     1128.32  65.81   3  <  60>  357.471  26.760
    47 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   78                 11:28:10     1127.91  67.24   9  <  48>  353.223   0.000
    48 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   25              G  11:28:21     1127.25  68.67  10  <  53>  353.223   0.000
    49 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    5              G  11:30:35     1126.93  70.10   8  <  62>  355.639   0.000
    50 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   29              G  11:25:14     1126.65  71.53   4  <  59>  349.524  26.470
    51 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   18              G  11:27:00     1125.80  72.96   2  <  58>  351.249  26.400
    52 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    3              G  11:29:23     1125.10  74.39   3  <  65>  353.712  26.330
    53 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   19              G  11:29:06     1124.56  75.82  11  <  70>  353.223   0.000
    54 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G  11:34:37     1124.53  77.25   6  <  76>  359.418   0.000
    55 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G  11:29:12     1124.50  78.68   4  <  56>  353.317  26.120
    56 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G  11:29:19     1124.08  80.11   5  <  57>  353.317  26.040
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 MAŁYS DOMINIK                   1   22              G  11:29:24     1123.78  81.55   6  <  68>  353.317   0.000
    58 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    8              G  11:27:39     1123.46  82.98   3  <  78>  351.249  25.900
    59 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   34              G  11:26:07     1123.45  84.41   5  < 103>  349.524  25.830
    60 JANKOWSKI JERZY                 1    1              G  11:33:18     1123.06  85.84   4  <  61>  357.471  25.760
    61 JANKOWSKI JERZY                 1   10              G  11:33:24     1122.71  87.27   5  <  84>  357.471  25.680
    62 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   22              G  11:31:51     1122.42  88.70   9          355.639   0.000
    63 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   30              G  11:25:34     1121.38  90.13   7  <  64>  348.262   0.000
    64 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              G  11:25:37     1121.20  91.56   8  <  75>  348.262   0.000
    65 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   17              G  11:30:29     1121.18  92.99   4  <  69>  353.712  25.400
    66 DUDZIAK KAROL                   1   20              G  11:23:57     1119.98  94.42   2  <  99>  346.018  25.320
    67 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    5              G  11:30:04     1119.95  95.85   3  <  95>  352.859  25.250
    68 MAŁYS DOMINIK                   1   86                 11:30:33     1119.69  97.28   7  <  80>  353.317   0.000
    69 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              G  11:30:57     1119.52  98.71   5  <  91>  353.712  25.110
    70 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    6              G  11:30:34     1119.33 100.14  12  <  71>  353.223   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    71 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   68                 11:30:39     1119.03 101.57  13  <  74>  353.223   0.000
    72 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    7              G  11:31:28     1118.60 103.00  24-  2-  2  353.999  24.890
    73 JANKOWSKI JAN                   1    7              G  11:30:30     1118.25 104.43  27-  3-  3  352.807  24.820
    74 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   46              G  11:30:55     1118.09 105.87  14  <  77>  353.223   0.000
    75 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G  11:26:31     1117.96 107.30   9  <  81>  348.262   0.000
    76 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G  11:36:30     1117.94 108.73   7  <  85>  359.418   0.000
    77 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   36              G  11:30:59     1117.85 110.16  15  <  98>  353.223   0.000
    78 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   32              G  11:29:16     1117.68 111.59   4  <  94>  351.249  24.460
    79 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   11              G  11:34:20     1116.26 113.02   2          356.458  24.390
    80 MAŁYS DOMINIK                   1   11              G  11:31:40     1115.74 114.45   8          353.317   0.000
    81 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   54                 11:27:35     1114.14 115.88  10  <  82>  348.262   0.000
    82 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   43              G  11:36:02     1113.73 117.31  31-  5-  5  357.543  24.170
    82 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   45              G  11:27:42     1113.73 117.31  11  <  86>  348.262   0.000
    84 JANKOWSKI JERZY                 1   48              G  11:36:07     1113.21 120.17   6  <  87>  357.471   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    85 KOWALCZYK ROBERT                1   37              G  11:37:58     1112.86 121.60   8  <  89>  359.418   0.000
    86 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   33              G  11:27:59     1112.72 123.03  12  <  93>  348.262   0.000
    87 JANKOWSKI JERZY                 1    9              G  11:36:25     1112.17 124.46   7  <  96>  357.471   0.000
    88 JANKOWSKI JAN                   1    9              G  11:32:14     1112.14 125.89   2  < 139>  352.807  23.740
    89 KOWALCZYK ROBERT                1   56                 11:38:30     1111.03 127.32   9  < 110>  359.418   0.000
    90 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   35              G  11:36:56     1110.61 128.76   2  < 130>  357.543  23.600
    91 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   12              G  11:33:51     1109.34 130.19   6  < 104>  353.712   0.000
    92 JASIŃSKI JAN                    1   75                 11:34:18     1109.17 131.62   5  < 112>  354.158  23.450
    93 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   23              G  11:29:09     1108.59 133.05  13  < 125>  348.262   0.000
    94 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   47              G  11:32:02     1107.93 134.48   5          351.249  23.310
    95 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   21              G  11:33:30     1107.88 135.91   4          352.859  23.240
    96 JANKOWSKI JERZY                 1   61                 11:37:42     1107.75 137.34   8  <  97>  357.471   0.000
    97 JANKOWSKI JERZY                 1   11              G  11:37:50     1107.29 138.77   9  < 114>  357.471   0.000
    98 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   30              G  11:34:04     1107.05 140.20  16  < 102>  353.223   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    99 DUDZIAK KAROL                   1   11              G  11:27:38     1106.79 141.63   3  < 140>  346.018  22.950
   100 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    8              G  11:34:21     1106.31 143.06  42-  2-  2  353.301  22.880
   101 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   16              G  11:35:07     1105.84 144.49   2          353.999  22.810
   102 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   67                 11:34:31     1105.49 145.92  17  < 105>  353.223   0.000
   103 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   28              G  11:31:14     1105.27 147.35   6  < 119>  349.524   0.000
   104 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   13              G  11:35:04     1105.12 148.78   7  < 132>  353.712   0.000
   105 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   62                 11:34:40     1104.97 150.21  18  < 106>  353.223   0.000
   106 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   27              G  11:34:44     1104.74 151.65  19  < 109>  353.223   0.000
   107 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    5              G  11:37:01     1104.18 153.08   8-  2-  2  355.565  22.370
   108 JAKÓB BRONISŁAW                 1   10              G  11:36:12     1103.03 154.51  29-  6-  5  354.292  22.300
   109 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   13              G  11:35:22     1102.56 155.94  20  < 134>  353.223   0.000
   110 KOWALCZYK ROBERT                1   58                 11:41:01     1102.45 157.37  10  < 110>  359.418   0.000
   110 KOWALCZYK ROBERT                1   67                 11:41:01     1102.45 157.37  11  < 135>  359.418   0.000
   112 JASIŃSKI JAN                    1   85                 11:36:15     1102.44 160.23   6  < 113>  354.158   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   113 JASIŃSKI JAN                    1    8              G  11:36:16     1102.38 161.66   7  < 118>  354.158   0.000
   114 JANKOWSKI JERZY                 1   16              G  11:39:24     1101.95 163.09  10  < 115>  357.471   0.000
   115 JANKOWSKI JERZY                 1    8              G  11:39:28     1101.72 164.52  11  < 116>  357.471   0.000
   116 JANKOWSKI JERZY                 1   69                 11:39:29     1101.66 165.95  12  < 117>  357.471   0.000
   117 JANKOWSKI JERZY                 1   27              G  11:39:30     1101.61 167.38  13  < 122>  357.471   0.000
   118 JASIŃSKI JAN                    1    4              G  11:36:38     1101.12 168.81   8          354.158   0.000
   119 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              G  11:32:56     1099.36 170.24   7  < 127>  349.524   0.000
   120 JAKÓB BRONISŁAW                 1   22              G  11:37:18     1099.26 171.67   2  < 121>  354.292  21.440
   121 JAKÓB BRONISŁAW                 1   35              G  11:37:20     1099.15 173.10   3  < 123>  354.292  21.370
   122 JANKOWSKI JERZY                 1   45              G  11:40:15     1099.07 174.54  14          357.471   0.000
   123 JAKÓB BRONISŁAW                 1   45              G  11:37:24     1098.92 175.97   4  < 128>  354.292  21.220
   124 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   39              G  11:36:39     1098.40 177.40   2          353.301  21.150
   125 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   65                 11:32:23     1097.29 178.83  14          348.262   0.000
   126 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    6              G  11:39:06     1097.08 180.26   2          355.565  21.010
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   127 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   33              G  11:34:00     1095.69 181.69   8  < 136>  349.524   0.000
   128 JAKÓB BRONISŁAW                 1   42              G  11:38:22     1095.64 183.12   5  < 128>  354.292  20.860
   128 JAKÓB BRONISŁAW                 1   43              G  11:38:22     1095.64 183.12   6          354.292   0.000
   130 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   14              G  11:41:23     1095.47 185.98   3  < 131>  357.543  20.720
   131 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   28              G  11:41:27     1095.25 187.41   4  < 133>  357.543  20.650
   132 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    2              G  11:38:15     1094.24 188.84   8          353.712   0.000
   133 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   16              G  11:41:48     1094.07 190.27   5          357.543  20.500
   134 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   38              G  11:37:53     1093.97 191.70  21          353.223   0.000
   135 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G  11:43:47     1093.18 193.13  12  < 138>  359.418   0.000
   136 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   42              G  11:34:45     1093.12 194.56   9  < 137>  349.524   0.000
   137 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              G  11:34:46     1093.06 195.99  10          349.524   0.000
   138 KOWALCZYK ROBERT                1   44              G  11:43:50     1093.01 197.42  13          359.418   0.000
   139 JANKOWSKI JAN                   1   28              G  11:37:50     1092.85 198.86   3          352.807  20.070
   140 DUDZIAK KAROL                   1   19              G  11:31:44     1092.46 200.29   4          346.018  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   141 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   48              G  11:38:31     1092.06   0.00   3          353.301   0.000
   142 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   41              G  11:33:56     1091.96   0.00  15          348.262   0.000
   143 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    3              G  11:33:59     1091.79   0.00  16          348.262   0.000
   144 MAŁYS DOMINIK                   1   85                 11:38:38     1091.72   0.00   9          353.317   0.000
   145 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   29              G  11:41:44     1090.98   0.00   3          356.458   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------               





         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-1 z dnia 28.06.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  727.440 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   529                           
      5.Ilość konkursów.......................:  106                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1445.65                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1309.74                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,23,13                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,18,19                         
     10.Czas trwania konkursu.................:55 min.  6 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EZmigrod Całość [ 4]F                                                  
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   20   |  529   |  106  |20.04|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  529   |  106  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     




                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 10.           
                                         z lotu HOLTEN-1, w dniu 28.06.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   16              G  14:23:13     1445.65   1.89  53- 13-  3  727.476  70.000
     2 KOWALCZYK ROBERT                1   81                 14:31:29     1433.28   3.78  45- 14-  3  733.099  69.900
     3 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   24              G  14:25:46     1429.62   5.67  37-  7-  3  723.055  69.810
     4 JANKOWSKI JERZY                 1    8              G  14:32:28     1426.78   7.56  15-  9-  3  731.175  69.710
     5 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              G  14:33:29     1418.11   9.45  31-  7-  3  728.177  69.620
     6 JANKOWSKI JERZY                 1   16              G  14:36:50     1414.72  11.34   2  <  16>  731.175  69.520
     7 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   63                 14:31:25     1413.83  13.23   2  <  26>  723.055  69.430
     8 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   39              G  14:37:32     1404.06  15.12  22-  5-  3  726.649  69.330
     9 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   32              G  14:38:35     1402.81  17.01   2  <  13>  727.476  69.240
    10 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   26              G  14:36:33     1401.37  18.90  31-  8-  3  723.879  69.140
    11 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G  14:44:08     1398.69  20.79   2  <  12>  733.099  69.050
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 KOWALCZYK ROBERT                1   42              G  14:45:47     1394.30  22.68   3  <  15>  733.099  68.950
    13 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   31              G  14:42:49     1391.46  24.57   3  <  19>  727.476  68.860
    14 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    2              G  14:46:20     1389.10  26.47   6-  2-  2  731.131  68.760
    15 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G  14:48:27     1387.26  28.36   4  <  18>  733.099   0.000
    16 JANKOWSKI JERZY                 1   62                 14:47:41     1385.63  30.25   3  <  31>  731.175  68.570
    17 JASIŃSKI JAN                    1   10              G  14:46:17     1383.89  32.14  57-  8-  3  728.316  68.480
    18 KOWALCZYK ROBERT                1   38              G  14:49:50     1383.64  34.03   5  <  20>  733.099   0.000
    19 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   54                 14:46:57     1380.54  35.92   4  <  23>  727.476   0.000
    20 KOWALCZYK ROBERT                1   13              G  14:51:52     1378.35  37.81   6  <  21>  733.099   0.000
    21 KOWALCZYK ROBERT                1   86                 14:51:54     1378.27  39.70   7  <  41>  733.099   0.000
    22 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   65              G  14:49:22     1374.55  41.59  44-  5-  3  727.641  68.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   23              G  14:49:27     1374.02  43.48   5  <  33>  727.476   0.000
    24 ZMARZŁY RADOSŁAW                1    3              G  14:52:48     1372.46  45.37  32- 10-  3  731.249  67.810
    25 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   25              G  14:49:39     1371.94  47.26   2  <  87>  726.649  67.710
    26 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    2              G  14:47:11     1371.54  49.15   3  <  27>  723.055  67.620
    27 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              G  14:47:23     1371.02  51.04   4  <  29>  723.055   0.000
    28 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    5              G  14:53:41     1369.97  52.93   2          731.131  67.430
    29 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   27              G  14:48:03     1369.29  54.82   5  <  72>  723.055   0.000
    30 JASIŃSKI JAN                    1   16              G  14:52:43     1367.17  56.71   2  <  40>  728.316  67.240
    31 JANKOWSKI JERZY                 1   10              G  14:54:54     1366.94  58.60   4  <  38>  731.175   0.000
    32 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   74                 14:52:36     1366.21  60.49   2  <  52>  727.641  67.050
    33 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   59                 14:52:55     1365.08  62.38   6  <  35>  727.476   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   43              G  14:56:54     1361.98  64.27   2  <  39>  731.249  66.860
    35 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   40              G  14:54:17     1361.59  66.16   7  <  43>  727.476   0.000
    36 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   22              G  14:56:27     1359.81  68.05  10-  4-  3  729.472  66.670
    37 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   11              G  14:56:30     1359.69  69.94   2  <  85>  729.472  66.570
    38 JANKOWSKI JERZY                 1    5              G  14:58:30     1357.80  71.83   5  <  56>  731.175   0.000
    39 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   28              G  14:59:04     1356.51  73.72   3  <  60>  731.249  66.380
    40 JASIŃSKI JAN                    1   26              G  14:57:29     1355.05  75.61   3  <  48>  728.316  66.290
    41 KOWALCZYK ROBERT                1   68                 15:02:24     1351.58  77.50   8  <  46>  733.099   0.000
    42 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G  14:55:43     1351.24  79.40   2  <  45>  723.879  66.100
    43 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   53                 14:58:51     1350.05  81.29   8  <  47>  727.476   0.000
    44 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    6              G  14:59:53     1348.77  83.18   2  <  49>  728.177  65.900
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   21              G  14:57:02     1347.92  85.07   3  <  59>  723.879  65.810
    46 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G  15:04:04     1347.44  86.96   9  <  55>  733.099   0.000
    47 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   61                 15:00:01     1347.14  88.85   9  <  53>  727.476   0.000
    48 JASIŃSKI JAN                    1   51                 15:01:36     1344.75  90.74   4  <  51>  728.316   0.000
    49 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   55                 15:02:24     1342.51  92.63   3  <  50>  728.177  65.430
    50 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   30              G  15:02:32     1342.18  94.52   4  <  68>  728.177   0.000
    51 JASIŃSKI JAN                    1   17              G  15:02:54     1341.53  96.41   5  <  64>  728.316   0.000
    52 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   66              G  15:02:40     1340.86  98.30   3  <  90>  727.641  65.140
    53 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    7              G  15:02:33     1340.85 100.19  10  <  57>  727.476   0.000
    54 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    9              G  15:04:39     1339.10 102.08  10-  2-  2  729.342  64.950
    55 KOWALCZYK ROBERT                1   78                 15:07:29     1339.03 103.97  10  <  73>  733.099   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 JANKOWSKI JERZY                 1   61                 15:06:19     1338.37 105.86   6  <  70>  731.175   0.000
    57 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   65                 15:03:38     1338.17 107.75  11  <  91>  727.476   0.000
    58 MAŁYS DOMINIK                   1   52                 15:03:47     1337.96 109.64  29-  4-  3  727.562  64.570
    59 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   33              G  15:01:11     1337.59 111.53   4  <  62>  723.879   0.000
    60 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   18              G  15:08:03     1334.27 113.42   4  <  77>  731.249   0.000
    61 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   30              G  15:06:02     1333.91 115.31  18-  3-  3  728.360  64.290
    62 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   27              G  15:02:51     1333.48 117.20   5  <  63>  723.879   0.000
    63 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   22              G  15:02:54     1333.36 119.09   6  <  71>  723.879   0.000
    64 JASIŃSKI JAN                    1   25              G  15:06:21     1333.06 120.98   6  <  82>  728.316   0.000
    65 MAŁYS DOMINIK                   1    4              G  15:06:10     1332.12 122.87   2  <  66>  727.562  63.900
    66 MAŁYS DOMINIK                   1   56                 15:06:16     1331.88 124.76   3  <  67>  727.562  63.810
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 MAŁYS DOMINIK                   1   58                 15:06:21     1331.68 126.65   4          727.562   0.000
    68 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   54                 15:06:53     1331.50 128.54   5  <  69>  728.177   0.000
    69 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   29              G  15:06:58     1331.30 130.43   6  <  96>  728.177   0.000
    70 JANKOWSKI JERZY                 1    2              G  15:09:14     1331.27 132.33   7  <  80>  731.175   0.000
    71 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              G  15:04:16     1330.01 134.22   7  <  78>  723.879   0.000
    72 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    3              G  15:03:48     1329.63 136.11   6  <  75>  723.055   0.000
    73 KOWALCZYK ROBERT                1   76                 15:11:26     1329.44 138.00  11  <  74>  733.099   0.000
    74 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G  15:12:00     1328.08 139.89  12  <  79>  733.099   0.000
    75 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    1              G  15:04:28     1328.01 141.78   7          723.055   0.000
    76 ŁUKAWY JAN                      1   39              G  15:04:22     1327.90 143.67  18-  1-  1  722.865  62.860
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    77 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   35              G  15:10:58     1327.21 145.56   5  <  81>  731.249   0.000
    78 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   14              G  15:05:26     1327.16 147.45   8          723.879   0.000
    79 KOWALCZYK ROBERT                1   82                 15:12:34     1326.72 149.34  13  <  84>  733.099   0.000
    80 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G  15:11:44     1325.23 151.23   8  < 100>  731.175   0.000
    81 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   14              G  15:11:58     1324.81 153.12   6  <  83>  731.249   0.000
    82 JASIŃSKI JAN                    1   84                 15:09:59     1324.25 155.01   7  <  89>  728.316   0.000
    83 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   22              G  15:12:48     1322.81 156.90   7  < 102>  731.249   0.000
    84 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G  15:14:18     1322.57 158.79  14          733.099   0.000
    85 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              G  15:11:53     1321.79 160.68   3  <  93>  729.472  62.000
    86 DUDZIAK KAROL                   1   20              G  15:05:02     1321.53 162.57  16-  2-  2  720.276  61.900
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    87 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    9              G  15:10:18     1320.46 164.46   3  <  88>  726.649  61.810
    88 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    3              G  15:10:23     1320.26 166.35   4  <  97>  726.649   0.000
    89 JASIŃSKI JAN                    1   21              G  15:12:01     1319.37 168.24   8          728.316   0.000
    90 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   64                 15:11:51     1318.55 170.13   4  < 101>  727.641   0.000
    91 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   68                 15:12:03     1317.77 172.02  12  < 104>  727.476   0.000
    92 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    7              G  15:12:47     1317.62 173.91   2  < 103>  728.360  61.330
    93 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              G  15:14:17     1316.06 175.80   4          729.472   0.000
    94 DUDZIAK KAROL                   1    5              G  15:07:35     1315.37 177.69   2          720.276  61.140
    95 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    1              G  15:15:07     1313.85 179.58   2          729.342  61.050
    96 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   15              G  15:14:24     1313.45 181.47   7          728.177   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    97 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   23              G  15:13:29     1312.87 183.36   5          726.649   0.000
    98 KAZEK JAN                       1   10              G  15:10:18     1312.67 185.26  13-  2-  2  722.364  60.760
    99 KAZEK JAN                       1    4              G  15:10:24     1312.44 187.15   2          722.364  60.670
   100 JANKOWSKI JERZY                 1    9              G  15:17:20     1311.92 189.04   9          731.175   0.000
   101 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   34              G  15:15:16     1310.44 190.93   5          727.641   0.000
   102 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   13              G  15:18:02     1310.40 192.82   8  < 105>  731.249   0.000
   103 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    3              G  15:15:53     1310.28 194.71   3          728.360  60.290
   104 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   37              G  15:15:18     1310.06 196.60  13          727.476   0.000
   105 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   12              G  15:18:15     1309.90 198.49   9  < 106>  731.249   0.000
   106 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   33              G  15:18:19     1309.74 200.38  10          731.249   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   107 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    3              G  15:16:01     1308.37   0.00  14          727.476   0.000
   108 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   59                 15:16:14     1308.16   0.00   6          727.641   0.000
   109 KOWALCZYK ROBERT                1   45              G  15:20:32     1307.86   0.00  15          733.099   0.000
   110 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              G  15:13:04     1307.36   0.00   8          723.055   0.000
   111 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   68                 15:16:45     1306.94   0.00   7          727.641   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              





         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BURG-3 z dnia 21.06.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:17.1 N 11:54:44.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  353.180 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   22                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   778                           
      5.Ilość konkursów.......................:  156                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1663.53                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1564.52                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,02,20                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,12,36                         
     10.Czas trwania konkursu.................:10 min. 16 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EZmigrod Całość [ 4]F                                                  
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   22   |  778   |  156  |20.05|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   22   |  778   |  156  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  9.           
                                          z lotu BURG-3, w dniu 21.06.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   17              G  11:02:20     1663.53   1.29  68- 30-  5  353.223  30.000
     2 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    5              G  11:02:23     1663.14   2.57   2  <   4>  353.223  29.940
     3 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    7              G  11:03:34     1652.22   3.86  34-  4-  4  352.859  29.870
     4 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   16              G  11:03:49     1651.99   5.14   3  <  18>  353.223  29.810
     5 JANKOWSKI JERZY                 1   62                 11:06:29     1651.26   6.43  38- 11-  5  357.471  29.740
     6 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   79                 11:01:48     1650.26   7.71  42- 12-  5  349.524  29.680
     7 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G  11:01:50     1650.00   9.00   2  <  15>  349.524  29.610
     8 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   34              G  11:03:28     1645.45  10.28  18-  5-  5  351.249  29.550
     9 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    9              G  11:06:19     1644.07  11.57  20-  7-  5  355.639  29.480
    10 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   79                 11:07:31     1643.75  12.85  60-  5-  5  357.543  29.420
    11 JANKOWSKI JERZY                 1   14              G  11:07:46     1641.53  14.14   2  <  35>  357.471  29.350
    12 DUDZIAK KAROL                   1   29              G  11:02:22     1629.34  15.42  32-  4-  4  346.018  29.290
    13 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   49              G  11:08:33     1627.27  16.71   2  <  14>  355.639  29.230
    14 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   24              G  11:08:34     1627.14  17.99   3  <  28>  355.639  29.160
    15 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   45              G  11:05:00     1625.69  19.28   3  <  16>  349.524  29.100
    16 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              G  11:05:02     1625.44  20.57   4  <  17>  349.524  29.030
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    6              G  11:05:12     1624.18  21.85   5  <  27>  349.524  28.970
    18 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    3              G  11:07:36     1623.27  23.14   4  <  19>  353.223  28.900
    19 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   32              G  11:07:39     1622.90  24.42   5  <  20>  353.223  28.840
    20 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   33              G  11:07:42     1622.52  25.71   6  <  21>  353.223   0.000
    21 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   27              G  11:07:45     1622.15  26.99   7  <  22>  353.223   0.000
    22 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   94                 11:07:57     1620.66  28.28   8  <  31>  353.223   0.000
    23 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   26              G  11:06:48     1620.15  29.56   2  <  92>  351.249  28.580
    24 JASIŃSKI JAN                    1   10              G  11:08:37     1620.00  30.85  65- 11-  5  354.158  28.520
    25 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   43              G  11:09:33     1619.52  32.13  26-  3-  3  355.565  28.450
    26 JASIŃSKI JAN                    1   68                 11:08:45     1619.01  33.42   2  <  43>  354.158  28.390
    27 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              G  11:06:04     1617.67  34.70   6  <  67>  349.524   0.000
    28 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              G  11:09:52     1617.52  35.99   4  <  46>  355.639  28.260
    29 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   54                 11:05:26     1616.57  37.28  44-  9-  5  348.262  28.190
    30 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              G  11:08:51     1616.23  38.56  43- 11-  5  353.712  28.130
    31 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   35              G  11:08:40     1615.35  39.85   9  <  34>  353.223   0.000
    32 KOWALCZYK ROBERT                1   77                 11:12:31     1615.24  41.13  40- 15-  5  359.418  28.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 KOWALCZYK ROBERT                1   42              G  11:12:33     1615.00  42.42   2  <  36>  359.418  27.940
    34 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    4              G  11:08:47     1614.49  43.70  10  <  41>  353.223   0.000
    35 JANKOWSKI JERZY                 1    8              G  11:11:25     1614.47  44.99   3  <  38>  357.471  27.810
    36 KOWALCZYK ROBERT                1   68                 11:12:38     1614.40  46.27   3  <  37>  359.418  27.740
    37 KOWALCZYK ROBERT                1   45              G  11:12:39     1614.27  47.56   4  <  42>  359.418  27.680
    38 JANKOWSKI JERZY                 1   26              G  11:11:28     1614.11  48.84   4  <  39>  357.471  27.610
    39 JANKOWSKI JERZY                 1   27              G  11:11:30     1613.87  50.13   5  <  40>  357.471  27.550
    40 JANKOWSKI JERZY                 1    3              G  11:11:32     1613.62  51.41   6  <  73>  357.471   0.000
    41 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   52                 11:08:57     1613.26  52.70  11  <  55>  353.223   0.000
    42 KOWALCZYK ROBERT                1   38              G  11:12:48     1613.19  53.98   5  <  49>  359.418  27.350
    43 JASIŃSKI JAN                    1   41              G  11:09:37     1612.62  55.27   3  <  52>  354.158  27.290
    44 DUDZIAK KAROL                   1   19              G  11:04:37     1612.26  56.56   2  <  91>  346.018  27.230
    45 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   88                 11:11:53     1611.40  57.84   2  <  77>  357.543  27.160
    46 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   20              G  11:10:44     1611.17  59.13   5  < 136>  355.639  27.100
    47 JANKOWSKI JAN                   1   33              G  11:09:06     1610.26  60.41  26-  6-  5  352.807  27.030
    48 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G  11:06:26     1609.10  61.70   2  <  76>  348.262  26.970
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 KOWALCZYK ROBERT                1    5              G  11:13:28     1608.37  62.98   6  <  50>  359.418   0.000
    50 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G  11:13:29     1608.25  64.27   7  <  56>  359.418   0.000
    51 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   52                 11:09:25     1608.17  65.55   2  <  62>  352.859  26.770
    52 JASIŃSKI JAN                    1    5              G  11:10:17     1607.74  66.84   4  <  79>  354.158  26.710
    53 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   17              G  11:10:02     1607.54  68.12   2  <  54>  353.712  26.650
    54 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   13              G  11:10:04     1607.30  69.41   3  <  64>  353.712  26.580
    55 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    9              G  11:09:48     1607.02  70.69  12  <  58>  353.223   0.000
    56 KOWALCZYK ROBERT                1   86                 11:13:40     1606.94  71.98   8  <  70>  359.418   0.000
    57 JANKOWSKI JAN                   1    9              G  11:09:34     1606.83  73.26   2  <  59>  352.807  26.390
    58 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   19              G  11:09:52     1606.53  74.55  13  <  63>  353.223   0.000
    59 JANKOWSKI JAN                   1    4              G  11:09:37     1606.47  75.84   3  <  59>  352.807  26.260
    59 JANKOWSKI JAN                   1    5              G  11:09:37     1606.47  75.84   4  <  61>  352.807  26.260
    61 JANKOWSKI JAN                   1    1              G  11:09:43     1605.74  78.41   5  < 133>  352.807  26.130
    62 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   23              G  11:09:48     1605.36  79.69   3  <  83>  352.859  26.060
    63 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   18              G  11:10:04     1605.07  80.98  14  <  66>  353.223   0.000
    64 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    2              G  11:10:24     1604.86  82.26   4  <  75>  353.712  25.940
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    65 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   87                 11:10:13     1604.33  83.55  42-  3-  3  353.301  25.870
    66 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    8              G  11:10:11     1604.22  84.83  15  <  71>  353.223   0.000
    67 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   47              G  11:07:53     1604.18  86.12   7  <  69>  349.524   0.000
    68 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   48              G  11:10:15     1604.09  87.40   2  <  78>  353.301  25.680
    69 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              G  11:07:54     1604.06  88.69   8  < 104>  349.524   0.000
    70 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G  11:14:05     1603.95  89.97   9  <  95>  359.418   0.000
    71 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   64                 11:10:17     1603.49  91.26  16  <  82>  353.223   0.000
    72 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    7              G  11:10:56     1602.29  92.54  22-  3-  3  353.999  25.420
    73 JANKOWSKI JERZY                 1   76                 11:13:28     1599.66  93.83   7  < 126>  357.471   0.000
    74 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   22              G  11:12:59     1598.59  95.12  12-  3-  3  356.458  25.290
    75 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    3              G  11:11:16     1598.58  96.40   5  <  88>  353.712  25.230
    76 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   38              G  11:07:52     1598.51  97.69   3  < 103>  348.262  25.160
    77 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   86                 11:13:44     1598.08  98.97   3  < 112>  357.543  25.100
    78 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   33              G  11:11:11     1597.32 100.26   3          353.301  25.030
    79 JASIŃSKI JAN                    1   17              G  11:11:44     1597.23 101.54   5  <  84>  354.158  24.970
    79 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   48              G  11:11:38     1597.23 101.54   2  < 113>  353.999  24.970
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    81 MAŁYS DOMINIK                   1   21              G  11:11:15     1596.91 104.11  50- 10-  5  353.317  24.840
    82 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    6              G  11:11:12     1596.85 105.40  17  <  87>  353.223   0.000
    83 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    9              G  11:11:02     1596.41 106.68   4          352.859  24.710
    84 JASIŃSKI JAN                    1   85                 11:11:52     1596.27 107.97   6  <  84>  354.158   0.000
    84 JASIŃSKI JAN                    1    8              G  11:11:52     1596.27 107.97   7  <  86>  354.158   0.000
    86 JASIŃSKI JAN                    1    7              G  11:11:57     1595.67 110.54   8  <  99>  354.158   0.000
    87 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   95                 11:11:22     1595.65 111.83  18  <  89>  353.223   0.000
    88 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   24              G  11:11:42     1595.45 113.11   6  < 123>  353.712   0.000
    89 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   23              G  11:11:25     1595.29 114.40  19  <  93>  353.223   0.000
    90 MAŁYS DOMINIK                   1   86                 11:11:31     1594.99 115.68   2  <  94>  353.317  24.260
    91 DUDZIAK KAROL                   1   11              G  11:07:04     1594.06 116.97   3  < 147>  346.018  24.190
    92 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    7              G  11:10:29     1593.09 118.25   3  < 102>  351.249  24.130
    93 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   37              G  11:11:51     1592.17 119.54  20  < 100>  353.223   0.000
    94 MAŁYS DOMINIK                   1   64                 11:11:59     1591.64 120.82   3  <  97>  353.317  24.000
    95 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G  11:15:51     1591.40 122.11  10  < 114>  359.418   0.000
    96 JAKÓB BRONISŁAW                 1   10              G  11:12:39     1591.25 123.39  26-  1-  1  354.292  23.870
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    97 MAŁYS DOMINIK                   1   69                 11:12:06     1590.80 124.68   4  < 101>  353.317  23.810
    98 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    5              G  11:13:31     1590.78 125.96   2  < 122>  355.565  23.740
    99 JASIŃSKI JAN                    1   35              G  11:12:38     1590.77 127.25   9  < 130>  354.158   0.000
   100 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   72                 11:12:05     1590.50 128.53  21  < 105>  353.223   0.000
   101 MAŁYS DOMINIK                   1   26              G  11:12:09     1590.44 129.82   5  < 119>  353.317  23.550
   102 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    3              G  11:10:55     1589.96 131.11   4  < 146>  351.249  23.480
   103 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   44              G  11:09:03     1589.87 132.39   4  < 108>  348.262  23.420
   104 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    8              G  11:09:53     1589.59 133.68   9  < 109>  349.524   0.000
   105 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   31              G  11:12:13     1589.54 134.96  22  < 106>  353.223   0.000
   106 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   41              G  11:12:14     1589.42 136.25  23  < 107>  353.223   0.000
   107 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   36              G  11:12:15     1589.31 137.53  24  < 111>  353.223   0.000
   108 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              G  11:09:08     1589.27 138.82   5  < 115>  348.262  23.100
   109 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   70                 11:09:56     1589.23 140.10  10  < 110>  349.524   0.000
   110 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   35              G  11:09:57     1589.11 141.39  11  < 132>  349.524   0.000
   111 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   21              G  11:12:17     1589.07 142.67  25  < 117>  353.223   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   112 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   52                 11:15:02     1588.85 143.96   4  < 142>  357.543  22.840
   113 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    4              G  11:12:49     1588.75 145.24   3          353.999  22.770
   114 KOWALCZYK ROBERT                1   43              G  11:16:21     1587.89 146.53  11  < 116>  359.418   0.000
   115 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              G  11:09:20     1587.82 147.81   6  < 118>  348.262   0.000
   116 KOWALCZYK ROBERT                1   37              G  11:16:23     1587.65 149.10  12  < 129>  359.418   0.000
   117 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   39              G  11:12:29     1587.64 150.39  26  < 127>  353.223   0.000
   118 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   11              G  11:09:27     1586.98 151.67   7  < 149>  348.262   0.000
   119 MAŁYS DOMINIK                   1   35              G  11:12:40     1586.75 152.96   6  < 120>  353.317   0.000
   120 MAŁYS DOMINIK                   1   11              G  11:12:42     1586.52 154.24   7  < 121>  353.317   0.000
   121 MAŁYS DOMINIK                   1  104                 11:12:44     1586.28 155.53   8  < 140>  353.317   0.000
   122 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   31              G  11:14:13     1585.81 156.81   3          355.565  22.190
   123 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   22              G  11:13:07     1585.32 158.10   7  < 124>  353.712   0.000
   124 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   64                 11:13:10     1584.97 159.38   8  < 139>  353.712   0.000
   125 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   11              G  11:14:54     1584.96 160.67   2  < 134>  356.458  22.000
   126 JANKOWSKI JERZY                 1   49              G  11:15:44     1583.60 161.95   8  < 128>  357.471   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   127 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   10              G  11:13:06     1583.25 163.24  27  < 138>  353.223   0.000
   128 JANKOWSKI JERZY                 1   11              G  11:15:48     1583.13 164.52   9  < 131>  357.471   0.000
   129 KOWALCZYK ROBERT                1   31              G  11:17:04     1582.87 165.81  13  < 137>  359.418   0.000
   130 JASIŃSKI JAN                    1   62                 11:13:45     1582.83 167.10  10  < 141>  354.158   0.000
   131 JANKOWSKI JERZY                 1   68                 11:16:01     1581.61 168.38  10  < 153>  357.471   0.000
   132 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   29              G  11:11:08     1580.60 169.67  12          349.524   0.000
   133 JANKOWSKI JAN                   1   19              G  11:13:13     1580.56 170.95   6          352.807   0.000
   134 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   28              G  11:15:34     1580.28 172.24   3          356.458  21.420
   135 LIS MARIAN                      1    4              G  11:13:53     1579.65 173.52  22-  3-  3  353.657  21.350
   136 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   11              G  11:15:14     1578.98 174.81   6  < 152>  355.639   0.000
   137 KOWALCZYK ROBERT                1   76                 11:17:44     1578.24 176.09  14  < 145>  359.418   0.000
   138 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   13              G  11:14:11     1575.60 177.38  28  < 148>  353.223   0.000
   139 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   52                 11:14:37     1574.74 178.66   9  < 150>  353.712   0.000
   140 MAŁYS DOMINIK                   1   54                 11:14:26     1574.26 179.95   9  < 154>  353.317   0.000
   141 JASIŃSKI JAN                    1   95                 11:15:05     1573.45 181.23  11          354.158   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   142 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   11              G  11:17:19     1572.89 182.52   5          357.543  20.900
   143 LIS MARIAN                      1   18              G  11:14:53     1572.63 183.80   2  < 144>  353.657  20.840
   144 LIS MARIAN                      1   24              G  11:14:58     1572.04 185.09   3          353.657  20.770
   145 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G  11:18:43     1571.46 186.38  15          359.418   0.000
   146 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   41              G  11:13:34     1571.12 187.66   5          351.249  20.650
   147 DUDZIAK KAROL                   1   17              G  11:10:18     1570.67 188.95   4          346.018  20.580
   148 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   34              G  11:14:57     1570.23 190.23  29  < 155>  353.223   0.000
   149 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              G  11:11:48     1570.16 191.52   8  < 156>  348.262   0.000
   150 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              G  11:15:22     1569.50 192.80  10  < 151>  353.712   0.000
   151 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              G  11:15:25     1569.15 194.09  11          353.712   0.000
   152 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              G  11:16:52     1567.61 195.37   7          355.639   0.000
   153 JANKOWSKI JERZY                 1   67                 11:18:12     1566.48 196.66  11          357.471   0.000
   154 MAŁYS DOMINIK                   1   15              G  11:15:46     1564.97 197.94  10          353.317   0.000
   155 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    1              G  11:15:45     1564.66 199.23  30          353.223   0.000
   156 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              G  11:12:36     1564.52 200.51   9          348.262   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   157 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G  11:12:37     1564.40   0.00  10          348.262   0.000
   158 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   63                 11:12:37     1564.40   0.00  11          348.262   0.000
   159 MAŁYS DOMINIK                   1   56                 11:15:51     1564.39   0.00  11          353.317   0.000
   160 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   58                 11:12:38     1564.29   0.00  12          348.262   0.000
   161 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   18              G  11:17:57     1563.76   0.00   4          356.458   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              
 





        PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-4 z dnia 14.06.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  556.740 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   20                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   631                           
      5.Ilość konkursów.......................:  127                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1585.38                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1365.40                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,03,11                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,05,33                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  2 min. 22 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EZmigrod Całość [ 4]F                                                  
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   20   |  631   |  127  |20.13|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   20   |  631   |  127  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                              
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  8.           
                                         z lotu MINDEN-4, w dniu 14.06.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   63                 13:03:11     1585.38   1.58  49-  8-  4  552.003  50.000
     2 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   71                 13:08:00     1566.51   3.17  50- 16-  4  552.977  49.920
     3 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   19              G  13:09:30     1564.55   4.75  20-  2-  2  554.634  49.840
     4 JASIŃSKI JAN                    1   85                 13:11:53     1562.09   6.34  68- 19-  4  557.482  49.760
     5 JASIŃSKI JAN                    1   10              G  13:12:01     1561.50   7.92   2  <   6>  557.482  49.680
     6 JASIŃSKI JAN                    1   73                 13:12:04     1561.28   9.51   3  <  14>  557.482  49.600
     7 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   74                 13:11:54     1559.57  11.09  59- 21-  4  556.610  49.520
     8 JANKOWSKI JERZY                 1    8              G  13:17:14     1547.33  12.68  30-  8-  4  560.493  49.440
     9 JANKOWSKI JERZY                 1    9              G  13:17:18     1547.04  14.26   2  <  10>  560.493  49.370
    10 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G  13:19:09     1539.18  15.85   3  <  38>  560.493  49.290
    11 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    8              G  13:20:28     1523.01  17.43   2  <  17>  556.610  49.210
    12 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              G  13:22:37     1504.22  19.02   2  <  22>  552.977  49.130
    13 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   54              G  13:25:08     1504.18  20.60  26-  3-  3  556.746  49.050
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 JASIŃSKI JAN                    1   41              G  13:25:45     1503.66  22.19   4  <  15>  557.482  48.970
    15 JASIŃSKI JAN                    1   35              G  13:25:58     1502.78  23.77   5  <  18>  557.482   0.000
    16 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    4              G  13:26:14     1501.64  25.36  15-  3-  3  557.458  48.810
    17 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   27              G  13:26:12     1499.49  26.94   3  <  34>  556.610  48.730
    18 JASIŃSKI JAN                    1   46              G  13:27:51     1495.19  28.53   6  <  20>  557.482   0.000
    19 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   60                 13:26:33     1485.68  30.11   2  <  74>  552.003  48.570
    20 JASIŃSKI JAN                    1   24              G  13:31:01     1482.60  31.70   7  <  26>  557.482   0.000
    21 MAŁYS DOMINIK                   1   22              G  13:31:02     1480.45  33.28  50-  8-  4  556.698  48.410
    22 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   47              G  13:28:57     1478.75  34.87   3  <  29>  552.977  48.330
    23 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   11              G  13:33:48     1478.68  36.45  11-  1-  1  560.124  48.250
    24 MAŁYS DOMINIK                   1   15              G  13:31:37     1478.16  38.03   2  <  25>  556.698  48.170
    25 MAŁYS DOMINIK                   1   37              G  13:31:41     1477.89  39.62   3  <  32>  556.698  48.100
    26 JASIŃSKI JAN                    1   95                 13:32:31     1476.71  41.20   8  <  27>  557.482   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 JASIŃSKI JAN                    1  101                 13:32:32     1476.64  42.79   9  <  46>  557.482   0.000
    28 JAKÓB BRONISŁAW                 1   30              G  13:33:36     1473.19  44.37  32-  4-  4  557.748  47.860
    29 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G  13:30:41     1471.92  45.96   4  <  30>  552.977  47.780
    30 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   32              G  13:30:42     1471.86  47.54   5  <  48>  552.977   0.000
    31 DUDZIAK KAROL                   1   14              G  13:28:17     1471.82  49.13  18-  1-  1  549.404  47.620
    32 MAŁYS DOMINIK                   1   46              G  13:33:26     1471.06  50.71   4  <  52>  556.698  47.540
    33 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   11              G  13:34:51     1470.97  52.30  18-  5-  4  558.747  47.460
    34 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   34              G  13:33:25     1470.89  53.88   4  <  41>  556.610  47.380
    35 LIS MARIAN                      1   17              G  13:33:50     1470.76  55.47  20-  4-  4  557.174  47.300
    36 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   24              G  13:34:32     1468.22  57.05  30-  5-  4  557.240  47.220
    37 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    3              G  13:34:36     1467.97  58.64   2  <  98>  557.240  47.140
    38 JANKOWSKI JERZY                 1    5              G  13:37:24     1465.72  60.22   4  <  62>  560.493  47.060
    39 JAKÓB BRONISŁAW                 1   21              G  13:35:41     1465.12  61.81   2  <  40>  557.748  46.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 JAKÓB BRONISŁAW                 1   49              G  13:35:45     1464.87  63.39   3  < 120>  557.748  46.900
    41 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   59                 13:35:40     1462.20  64.98   5  <  42>  556.610   0.000
    42 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   36              G  13:35:50     1461.56  66.56   6  <  43>  556.610   0.000
    43 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   10              G  13:35:54     1461.30  68.15   7  <  51>  556.610   0.000
    44 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   22              G  13:37:42     1460.01  69.73   2  <  45>  558.747  46.590
    45 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    5              G  13:37:45     1459.82  71.32   3  <  59>  558.747  46.510
    46 JASIŃSKI JAN                    1   62                 13:37:43     1456.64  72.90  10  <  47>  557.482   0.000
    47 JASIŃSKI JAN                    1   89                 13:38:37     1453.23  74.48  11  <  68>  557.482   0.000
    48 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   11              G  13:35:45     1452.34  76.07   6  <  48>  552.977   0.000
    48 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   26              G  13:35:45     1452.34  76.07   7  <  50>  552.977   0.000
    50 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   27              G  13:35:54     1451.76  79.24   8  <  66>  552.977   0.000
    51 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   44              G  13:38:35     1451.08  80.82   8  <  55>  556.610   0.000
    52 MAŁYS DOMINIK                   1   64                 13:39:32     1447.72  82.41   5  <  82>  556.698   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 LIS MARIAN                      1   15              G  13:40:15     1446.27  83.99   2  <  63>  557.174  45.870
    54 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   30              G  13:42:40     1446.00  85.58  31-  8-  4  560.566  45.790
    55 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    4              G  13:40:08     1445.24  87.16   9  <  56>  556.610   0.000
    56 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   11              G  13:40:09     1445.18  88.75  10  <  57>  556.610   0.000
    57 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    9              G  13:40:22     1444.37  90.33  11  <  58>  556.610   0.000
    58 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   40              G  13:40:52     1442.49  91.92  12  <  79>  556.610   0.000
    59 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   10              G  13:43:10     1439.45  93.50   4  <  89>  558.747  45.400
    60 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   13              G  13:41:03     1436.69  95.09   2          554.634  45.320
    61 KOWALCZYK ROBERT                1   76                 13:46:59     1434.82  96.67  55-  6-  4  562.426  45.240
    62 JANKOWSKI JERZY                 1   44              G  13:45:39     1434.77  98.26   5  <  64>  560.493   0.000
    63 LIS MARIAN                      1    6              G  13:43:21     1434.72  99.84   3  <  92>  557.174  45.080
    64 JANKOWSKI JERZY                 1   67                 13:45:55     1433.79 101.43   6  <  67>  560.493   0.000
    65 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G  13:47:29     1432.99 103.01   2  <  71>  562.426  44.920
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    66 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   37              G  13:41:29     1430.79 104.60   9  <  72>  552.977   0.000
    67 JANKOWSKI JERZY                 1   61                 13:46:59     1429.89 106.18   7  <  69>  560.493   0.000
    68 JASIŃSKI JAN                    1   17              G  13:45:04     1429.20 107.77  12  <  73>  557.482   0.000
    69 JANKOWSKI JERZY                 1   62                 13:47:30     1428.01 109.35   8          560.493   0.000
    70 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   35              G  13:48:08     1425.89 110.94   2  <  95>  560.566  44.520
    71 KOWALCZYK ROBERT                1   43              G  13:49:28     1425.79 112.52   3  <  83>  562.426  44.440
    72 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   49              G  13:43:33     1423.18 114.10  10  <  84>  552.977   0.000
    73 JASIŃSKI JAN                    1    9              G  13:46:52     1422.63 115.69  13  <  76>  557.482   0.000
    74 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   54                 13:43:42     1420.13 117.27   3  <  75>  552.003  44.210
    75 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G  13:43:43     1420.07 118.86   4  < 101>  552.003  44.130
    76 JASIŃSKI JAN                    1    2              G  13:47:39     1419.79 120.44  14  <  77>  557.482   0.000
    77 JASIŃSKI JAN                    1   52                 13:47:40     1419.73 122.03  15  <  85>  557.482   0.000
    78 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   48              G  13:47:33     1418.28 123.61   2  < 116>  556.746  43.890
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   21              G  13:47:40     1417.51 125.20  13  <  80>  556.610   0.000
    80 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   58                 13:49:08     1412.24 126.78  14  <  81>  556.610   0.000
    81 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   72                 13:49:15     1411.82 128.37  15  <  90>  556.610   0.000
    82 MAŁYS DOMINIK                   1   58                 13:49:21     1411.69 129.95   6  <  94>  556.698   0.000
    83 KOWALCZYK ROBERT                1   34              G  13:53:36     1411.00 131.54   4  < 102>  562.426  43.490
    84 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   68                 13:47:09     1410.12 133.12  11  <  86>  552.977   0.000
    85 JASIŃSKI JAN                    1   61                 13:51:45     1405.12 134.71  16  <  91>  557.482   0.000
    86 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   10              G  13:49:15     1402.61 136.29  12  <  87>  552.977   0.000
    87 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              G  13:49:18     1402.43 137.88  13  < 104>  552.977   0.000
    88 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    1              G  13:53:35     1401.55 139.46  10-  1-  1  558.635  43.100
    89 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              G  13:53:45     1401.25 141.05   5          558.747   0.000
    90 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   31              G  13:52:22     1400.75 142.63  16  < 100>  556.610   0.000
    91 JASIŃSKI JAN                    1   26              G  13:53:03     1400.53 144.22  17  < 110>  557.482   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    92 LIS MARIAN                      1   10              G  13:53:00     1399.94 145.80   4          557.174  42.780
    93 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   15              G  13:53:31     1398.83 147.39   2  <  97>  557.458  42.700
    94 MAŁYS DOMINIK                   1   54                 13:53:01     1398.68 148.97   7  < 108>  556.698   0.000
    95 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   21              G  13:56:01     1397.86 150.55   3  <  96>  560.566  42.540
    96 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   22              G  13:56:14     1397.11 152.14   4  <  99>  560.566  42.460
    97 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   12              G  13:54:01     1397.08 153.72   3          557.458  42.380
    98 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              G  13:54:42     1394.15 155.31   3  < 122>  557.240  42.300
    99 ZMARZŁY RADOSŁAW                1    9              G  13:57:10     1393.87 156.89   5  < 109>  560.566   0.000
   100 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   19              G  13:54:29     1393.33 158.48  17  < 103>  556.610   0.000
   101 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              G  13:51:11     1393.30 160.06   5  < 112>  552.003   0.000
   102 KOWALCZYK ROBERT                1   86                 13:58:59     1392.20 161.65   5  < 117>  562.426   0.000
   103 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   23              G  13:55:34     1389.56 163.23  18  < 106>  556.610   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   104 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   16              G  13:53:22     1388.11 164.82  14  < 115>  552.977   0.000
   105 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    2              G  13:55:32     1387.99 166.40  19-  4-  4  555.936  41.750
   106 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   22              G  13:56:28     1386.44 167.99  19  < 107>  556.610   0.000
   107 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   18              G  13:56:32     1386.21 169.57  20  < 111>  556.610   0.000
   108 MAŁYS DOMINIK                   1   56                 13:56:45     1385.68 171.16   8          556.698   0.000
   109 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   25              G  13:59:36     1385.48 172.74   6  < 114>  560.566   0.000
   110 JASIŃSKI JAN                    1   47              G  13:57:36     1384.70 174.33  18  < 119>  557.482   0.000
   111 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   65                 13:57:30     1382.88 175.91  21          556.610   0.000
   112 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              G  13:54:26     1381.97 177.50   6  < 113>  552.003   0.000
   113 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   13              G  13:55:19     1378.92 179.08   7  < 126>  552.003   0.000
   114 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   11              G  14:01:41     1378.39 180.67   7  < 127>  560.566   0.000
   115 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              G  13:56:43     1376.54 182.25  15  < 123>  552.977   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   116 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    9              G  13:59:41     1375.76 183.84   3          556.746  40.870
   117 KOWALCZYK ROBERT                1   17              G  14:03:52     1375.57 185.42   6          562.426   0.000
   118 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   23              G  13:59:29     1374.44 187.00   2  < 121>  555.936  40.710
   119 JASIŃSKI JAN                    1   68                 14:00:57     1373.28 188.59  19          557.482   0.000
   120 JAKÓB BRONISŁAW                 1   35              G  14:01:13     1373.03 190.17   4          557.748  40.560
   121 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    4              G  14:00:29     1371.05 191.76   3  < 124>  555.936  40.480
   122 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   55                 14:02:16     1368.24 193.34   4  < 125>  557.240  40.400
   123 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    6              G  13:59:13     1368.02 194.93  16          552.977   0.000
   124 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   24              G  14:01:32     1367.50 196.51   4          555.936  40.240
   125 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    9              G  14:02:37     1367.07 198.10   5          557.240   0.000
   126 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   66                 13:58:53     1366.74 199.68   8          552.003   0.000
   127 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   28              G  14:05:33     1365.40 201.27   8          560.566   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   128 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   18              G  14:06:23     1362.64   0.00   9          560.566   0.000
   129 MAŁYS DOMINIK                   1   26              G  14:04:13     1360.40   0.00   9          556.698   0.000
   130 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              G  14:05:50     1360.03   0.00   6          558.747   0.000
   131 MAŁYS DOMINIK                   1   43              G  14:04:38     1359.02   0.00  10          556.698   0.000
   132 DUDZIAK KAROL                   1   20              G  13:59:17     1358.96   0.00   2          549.404   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              





       PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-3 z dnia 07.06.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  557.420 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   22                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   940                           
      5.Ilość konkursów.......................:  189                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1072.50                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   940.09                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,53,59                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,09,14                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 15 min. 15 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EZmigrod Całość [ 4]F                                                  
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   22   |  940   |  189  |20.11|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   22   |  940   |  189  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                              
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  7.           
                                         z lotu MINDEN-3, w dniu 07.06.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   32              G  14:53:59     1072.50   1.06  77- 23-  4  556.610  50.000
     2 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   34              G  14:57:26     1065.42   2.13   2  <  16>  556.610  49.950
     3 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              G  14:59:43     1064.86   3.19  19-  4-  4  558.747  49.890
     4 LIS MARIAN                      1    5              G  15:00:33     1060.17   4.26  35- 12-  4  557.174  49.840
     5 KOWALCZYK ROBERT                1   37              G  15:07:32     1056.13   5.32  67- 20-  4  562.426  49.790
     6 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   16              G  15:05:49     1055.21   6.38  21-  5-  4  560.124  49.730
     7 LIS MARIAN                      1   14              G  15:06:40     1047.98   7.45   2  <  31>  557.174  49.680
     8 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   47              G  15:03:15     1046.81   8.51  63- 13-  4  552.977  49.630
     9 JASIŃSKI JAN                    1   81                 15:10:14     1041.57   9.57  79- 12-  4  557.482  49.570
    10 JANKOWSKI JERZY                 1   62                 15:14:15     1039.39  10.64  30-  7-  4  560.493  49.520
    11 KOWALCZYK ROBERT                1   27              G  15:16:47     1038.10  11.70   2  <  26>  562.426  49.470
    12 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   11              G  15:15:17     1036.72  12.77   2  <  63>  560.124  49.410
    13 JASIŃSKI JAN                    1   26              G  15:12:46     1036.66  13.83   2  <  22>  557.482  49.360
    14 JANKOWSKI JERZY                 1   16              G  15:17:59     1032.25  14.89   2  <  29>  560.493  49.310
    15 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    6              G  15:16:16     1029.51  15.96  51- 13-  4  557.240  49.260
    16 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    8              G  15:16:26     1028.03  17.02   3  <  27>  556.610  49.200
    17 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   38              G  15:12:01     1027.91  18.09  60- 18-  4  552.003  49.150
    18 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    6              G  15:15:55     1027.77  19.15  41-  6-  4  555.936  49.100
    19 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    8              G  15:17:07     1026.99  20.21  60-  9-  4  556.746  49.040
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    20 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   58                 15:13:18     1025.46  21.28   2  <  21>  552.003  48.990
    21 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   10              G  15:16:21     1019.68  22.34   3  <  23>  552.003  48.940
    22 JASIŃSKI JAN                    1   31              G  15:22:26     1018.36  23.40   3  <  56>  557.482  48.880
    23 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              G  15:17:20     1017.83  24.47   4  <  32>  552.003  48.830
    24 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              G  15:24:12     1017.38  25.53   2  <  33>  558.747  48.780
    25 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   22              G  15:26:06     1017.18  26.60  38-  7-  4  560.566  48.720
    26 KOWALCZYK ROBERT                1   68                 15:28:32     1016.07  27.66   3  <  36>  562.426  48.670
    27 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    5              G  15:23:06     1015.53  28.72   4  <  40>  556.610  48.620
    28 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    7              G  15:23:57     1015.10  29.79   2  <  35>  557.240  48.560
    29 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G  15:27:48     1013.92  30.85   3  <  45>  560.493  48.510
    30 MAŁYS DOMINIK                   1   54                 15:24:10     1013.71  31.91  68- 15-  4  556.698  48.460
    31 LIS MARIAN                      1    4              G  15:25:06     1012.86  32.98   3  <  80>  557.174  48.400
    32 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G  15:20:04     1012.73  34.04   5  <  37>  552.003   0.000
    33 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   11              G  15:26:46     1012.65  35.11   3  < 124>  558.747  48.300
    34 ZMARZŁY RADOSŁAW                1    9              G  15:28:48     1012.22  36.17   2  <  51>  560.566  48.240
    35 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   15              G  15:25:55     1011.48  37.23   3  <  42>  557.240  48.190
    36 KOWALCZYK ROBERT                1   42              G  15:31:04     1011.44  38.30   4  <  50>  562.426  48.140
    37 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   41              G  15:21:45     1009.61  39.36   6  <  53>  552.003   0.000
    38 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   67                 15:28:06     1006.59  40.43   2  <  41>  556.746  48.030
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    39 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   18              G  15:28:25     1004.55  41.49   2  <  71>  555.936  47.980
    40 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   65                 15:29:30     1003.81  42.55   5  <  43>  556.610   0.000
    41 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   51              G  15:29:47     1003.54  43.62   3  <  61>  556.746  47.870
    42 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   18              G  15:30:21     1003.40  44.68   4  <  70>  557.240  47.820
    43 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   75                 15:30:29     1002.03  45.74   6  <  55>  556.610   0.000
    44 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   44              G  15:31:30     1001.72  46.81  37-  3-  3  557.458  47.710
    45 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   32              G  15:28:43     1001.66  47.87  33-  3-  3  554.634  47.660
    45 JANKOWSKI JERZY                 1   28              G  15:34:34     1001.66  47.87   4  <  91>  560.493  47.660
    47 MAŁYS DOMINIK                   1   46              G  15:31:28     1000.42  50.00   2  <  52>  556.698  47.550
    48 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   60                 15:28:06      999.78  51.06   2  <  54>  552.977  47.500
    49 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    5              G  15:33:55      999.50  52.13  12-  3-  3  558.635  47.450
    50 KOWALCZYK ROBERT                1   67                 15:38:05      998.83  53.19   5  <  65>  562.426   0.000
    51 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   28              G  15:36:53      997.66  54.26   3  <  58>  560.566  47.340
    52 MAŁYS DOMINIK                   1    7              G  15:33:11      997.34  55.32   3  <  67>  556.698  47.290
    53 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   34              G  15:29:14      995.98  56.38   7  <  62>  552.003   0.000
    54 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   14              G  15:30:54      994.74  57.45   3  <  68>  552.977  47.180
    55 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   12              G  15:34:51      994.21  58.51   7  <  59>  556.610   0.000
    56 JASIŃSKI JAN                    1   99                 15:35:45      994.17  59.57   4  <  60>  557.482  47.070
    57 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    5              G  15:36:01      993.66  60.64   2  < 149>  557.458  47.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    58 ZMARZŁY RADOSŁAW                1    1              G  15:39:54      992.33  61.70   4  < 104>  560.566  46.970
    59 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   27              G  15:35:59      992.20  62.77   8  <  84>  556.610   0.000
    60 JASIŃSKI JAN                    1   20              G  15:37:13      991.58  63.83   5  <  64>  557.482   0.000
    61 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   86                 15:36:34      991.42  64.89   4  < 120>  556.746  46.810
    62 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   31              G  15:31:52      991.27  65.96   8  <  68>  552.003   0.000
    63 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   30              G  15:40:58      989.68  67.02   3  <  66>  560.124  46.700
    64 JASIŃSKI JAN                    1   70                 15:38:29      989.35  68.09   6  <  81>  557.482   0.000
    65 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G  15:43:40      989.03  69.15   6  <  79>  562.426   0.000
    66 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    5              G  15:41:36      988.57  70.21   4  < 177>  560.124  46.540
    67 MAŁYS DOMINIK                   1   52                 15:38:23      988.13  71.28   4  <  72>  556.698  46.490
    68 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   27              G  15:34:44      987.93  72.34   4  <  76>  552.977  46.440
    68 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              G  15:33:45      987.93  72.34   9  <  77>  552.003   0.000
    70 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   57                 15:39:06      987.84  74.47   5  <  90>  557.240   0.000
    71 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   16              G  15:37:51      987.72  75.53   3  < 116>  555.936  46.280
    72 MAŁYS DOMINIK                   1   80                 15:39:13      986.67  76.60   5  <  73>  556.698   0.000
    73 MAŁYS DOMINIK                   1   91                 15:39:18      986.53  77.66   6  <  78>  556.698   0.000
    74 ŁUKAWY JAN                      1    1              G  15:34:36      986.47  78.72  30-  3-  3  552.030  46.120
    75 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   34              G  15:37:30      986.02  79.79   2  < 175>  554.634  46.060
    76 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   17              G  15:36:00      985.70  80.85   5  <  94>  552.977   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    77 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   45              G  15:35:11      985.40  81.91  10  <  87>  552.003   0.000
    78 MAŁYS DOMINIK                   1   85                 15:40:10      985.02  82.98   7  < 117>  556.698   0.000
    79 KOWALCZYK ROBERT                1   31              G  15:46:25      984.27  84.04   7  <  82>  562.426   0.000
    80 LIS MARIAN                      1   25              G  15:41:07      984.20  85.11   4  <  83>  557.174  45.800
    81 JASIŃSKI JAN                    1   14              G  15:41:29      984.11  86.17   7  < 148>  557.482   0.000
    82 KOWALCZYK ROBERT                1   33              G  15:47:18      982.75  87.23   8  <  86>  562.426   0.000
    83 LIS MARIAN                      1   15              G  15:42:03      982.58  88.30   5  <  89>  557.174   0.000
    84 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   53                 15:41:37      982.34  89.36   9  <  85>  556.610   0.000
    85 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   36              G  15:42:00      981.68  90.43  10  <  88>  556.610   0.000
    86 KOWALCZYK ROBERT                1   15              G  15:47:57      981.63  91.49   9  <  96>  562.426   0.000
    87 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   17              G  15:37:39      981.08  92.55  11  <  99>  552.003   0.000
    88 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   43              G  15:42:34      980.70  93.62  11  <  93>  556.610   0.000
    89 LIS MARIAN                      1   17              G  15:43:18      980.42  94.68   6  <  98>  557.174   0.000
    90 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   12              G  15:43:54      979.50  95.74   6  < 134>  557.240   0.000
    91 JANKOWSKI JERZY                 1   37              G  15:47:19      979.34  96.81   5  < 103>  560.493   0.000
    92 NIEDZIELA WOJCIECH              1    3              G  15:44:18      979.07  97.87  21-  4-  4  557.386  45.160
    93 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   86                 15:43:38      978.86  98.94  12  < 105>  556.610   0.000
    94 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   87                 15:40:10      978.43 100.00   6  <  95>  552.977   0.000
    95 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    8              G  15:40:12      978.37 101.06   7  < 112>  552.977   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    96 KOWALCZYK ROBERT                1    1              G  15:49:57      978.22 102.13  10  <  97>  562.426   0.000
    97 KOWALCZYK ROBERT                1   65                 15:50:27      977.37 103.19  11  < 109>  562.426   0.000
    98 LIS MARIAN                      1    6              G  15:45:30      976.64 104.26   7  < 106>  557.174   0.000
    99 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G  15:40:37      975.93 105.32  12  < 108>  552.003   0.000
   100 JAKÓB BRONISŁAW                 1   30              G  15:46:33      975.85 106.38  37-  4-  4  557.748  44.730
   101 JAKÓB BRONISŁAW                 1   24              G  15:46:36      975.77 107.45   2  < 169>  557.748  44.680
   102 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   38              G  15:57:46      975.36 108.51  37-  5-  4  568.407  44.630
   103 JANKOWSKI JERZY                 1    8              G  15:49:44      975.22 109.57   6  < 130>  560.493   0.000
   104 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   96                 15:50:30      974.05 110.64   5  < 133>  560.566   0.000
   105 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   10              G  15:46:36      973.78 111.70  13  < 115>  556.610   0.000
   106 LIS MARIAN                      1    1              G  15:47:31      973.20 112.77   8  < 113>  557.174   0.000
   107 NIEDZIELA WOJCIECH              1   23              G  15:47:52      972.98 113.83   2  < 167>  557.386  44.360
   108 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   44              G  15:42:29      972.72 114.89  13  < 110>  552.003   0.000
   109 KOWALCZYK ROBERT                1   77                 15:53:19      972.52 115.96  12  < 111>  562.426   0.000
   110 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              G  15:43:21      971.24 117.02  14  < 125>  552.003   0.000
   111 KOWALCZYK ROBERT                1   44              G  15:54:18      970.87 118.09  13  < 119>  562.426   0.000
   112 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   68                 15:45:35      969.14 119.15   8  < 114>  552.977   0.000
   113 LIS MARIAN                      1   23              G  15:50:03      968.91 120.21   9  < 138>  557.174   0.000
   114 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    7              G  15:45:59      968.46 121.28   9  < 155>  552.977   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   115 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   47              G  15:50:09      967.77 122.34  14  < 121>  556.610   0.000
   116 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   24              G  15:49:29      967.72 123.40   4  < 118>  555.936  43.880
   117 MAŁYS DOMINIK                   1   13              G  15:50:44      966.94 124.47   8  < 132>  556.698   0.000
   118 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   10              G  15:49:58      966.90 125.53   5  < 160>  555.936   0.000
   119 KOWALCZYK ROBERT                1   81                 15:56:50      966.65 126.60  14  < 135>  562.426   0.000
   120 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   66              G  15:51:02      966.52 127.66   5  < 123>  556.746   0.000
   121 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   24              G  15:50:56      966.45 128.72  15  < 122>  556.610   0.000
   122 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   85                 15:51:06      966.17 129.79  16  < 127>  556.610   0.000
   123 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   30              G  15:51:43      965.37 130.85   6  < 131>  556.746   0.000
   124 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              G  15:54:03      964.94 131.91   4          558.747  43.460
   125 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   62                 15:47:09      964.79 132.98  15  < 176>  552.003   0.000
   126 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   52                 16:04:17      964.57 134.04   2  < 145>  568.407  43.350
   127 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   30              G  15:52:13      964.30 135.11  17  < 128>  556.610   0.000
   128 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   94                 15:52:15      964.24 136.17  18  < 141>  556.610   0.000
   129 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    1              G  15:54:48      963.50 137.23   2  < 188>  558.635  43.190
   130 JANKOWSKI JERZY                 1   61                 15:56:56      963.16 138.30   7          560.493   0.000
   131 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   52              G  15:53:09      962.98 139.36   7  < 158>  556.746   0.000
   132 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G  15:53:46      961.87 140.43   9  < 137>  556.698   0.000
   133 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   11              G  15:57:57      961.60 141.49   6  < 179>  560.566   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   134 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   22              G  15:54:37      961.39 142.55   7  < 140>  557.240   0.000
   135 KOWALCZYK ROBERT                1   82                 16:01:00      959.77 143.62  15  < 136>  562.426   0.000
   136 KOWALCZYK ROBERT                1   49              G  16:01:02      959.72 144.68  16  < 143>  562.426   0.000
   137 MAŁYS DOMINIK                   1   58                 15:55:25      959.14 145.74  10  < 142>  556.698   0.000
   138 LIS MARIAN                      1    9              G  15:57:04      957.23 146.81  10  < 139>  557.174   0.000
   139 LIS MARIAN                      1   18              G  15:57:06      957.18 147.87  11  < 152>  557.174   0.000
   140 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              G  15:57:36      956.47 148.94   8  < 147>  557.240   0.000
   141 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   67                 15:56:58      956.43 150.00  19  < 144>  556.610   0.000
   142 MAŁYS DOMINIK                   1    4              G  15:57:07      956.33 151.06  11  < 146>  556.698   0.000
   143 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G  16:03:25      955.83 152.13  17  < 163>  562.426   0.000
   144 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   13              G  15:57:36      955.39 153.19  20  < 153>  556.610   0.000
   145 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   55                 16:10:14      954.93 154.26   3  < 154>  568.407  42.340
   146 MAŁYS DOMINIK                   1  103                 15:58:11      954.59 155.32  12  < 157>  556.698   0.000
   147 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   19              G  15:58:49      954.48 156.38   9  < 150>  557.240   0.000
   148 JASIŃSKI JAN                    1   59                 15:59:05      954.46 157.45   8  < 151>  557.482   0.000
   149 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    4              G  15:59:54      953.08 158.51   3          557.458  42.130
   150 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   39              G  15:59:47      952.90 159.57  10  < 173>  557.240   0.000
   151 JASIŃSKI JAN                    1   90                 16:00:33      952.07 160.64   9  < 164>  557.482   0.000
   152 LIS MARIAN                      1   21              G  16:00:32      951.57 161.70  12          557.174   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   153 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   29              G  16:00:10      951.20 162.77  21  < 159>  556.610   0.000
   154 KOBYLSKI MIROSŁAW               1    5              G  16:12:58      950.57 163.83   4  < 170>  568.407  41.860
   155 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   49              G  15:56:47      950.49 164.89  10  < 162>  552.977   0.000
   156 ŁUKAWY JAN                      1   32              G  15:55:51      950.38 165.96   2  < 161>  552.030  41.760
   157 MAŁYS DOMINIK                   1   36              G  16:01:21      949.43 167.02  13  < 165>  556.698   0.000
   158 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   97                 16:01:28      949.32 168.09   8  < 174>  556.746   0.000
   159 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   50              G  16:01:22      949.25 169.15  22  < 181>  556.610   0.000
   160 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    5              G  16:00:47      949.05 170.21   6          555.936   0.000
   161 ŁUKAWY JAN                      1    8              G  15:56:50      948.78 171.28   3          552.030  41.490
   162 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   16              G  15:58:05      948.37 172.34  11  < 172>  552.977   0.000
   163 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G  16:08:15      948.04 173.40  18  < 166>  562.426   0.000
   164 JASIŃSKI JAN                    1    4              G  16:03:21      947.54 174.47  10  < 182>  557.482   0.000
   165 MAŁYS DOMINIK                   1   43              G  16:03:02      946.71 175.53  14  < 168>  556.698   0.000
   166 KOWALCZYK ROBERT                1   35              G  16:09:19      946.34 176.60  19  < 186>  562.426   0.000
   167 NIEDZIELA WOJCIECH              1   19              G  16:04:08      946.11 177.66   3  < 171>  557.386  41.170
   168 MAŁYS DOMINIK                   1   64                 16:03:35      945.83 178.72  15          556.698   0.000
   169 JAKÓB BRONISŁAW                 1    3              G  16:04:44      945.76 179.79   3  < 180>  557.748  41.060
   170 KOBYLSKI MIROSŁAW               1    3              G  16:16:06      945.61 180.85   5          568.407   0.000
   171 NIEDZIELA WOJCIECH              1   32              G  16:04:34      945.42 181.91   4          557.386  40.960
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   172 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   21              G  15:59:56      945.37 182.98  12  < 187>  552.977   0.000
   173 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              G  16:04:27      945.36 184.04  11  < 184>  557.240   0.000
   174 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   34              G  16:04:02      945.19 185.11   9          556.746   0.000
   175 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   37              G  16:02:53      943.44 186.17   3          554.634  40.740
   176 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G  16:00:21      943.03 187.23  16  < 177>  552.003   0.000
   177 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   13              G  16:09:02      942.92 188.30   5          560.124   0.000
   177 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              G  16:00:25      942.92 188.30  17  < 184>  552.003   0.000
   179 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   25              G  16:09:37      942.74 190.43   7          560.566   0.000
   180 JAKÓB BRONISŁAW                 1   19              G  16:06:43      942.59 191.49   4          557.748  40.480
   181 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    9              G  16:05:32      942.56 192.55  23          556.610   0.000
   182 JASIŃSKI JAN                    1   61                 16:06:35      942.36 193.62  11  < 183>  557.482   0.000
   183 JASIŃSKI JAN                    1   29              G  16:06:41      942.20 194.68  12          557.482   0.000
   184 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   28              G  16:07:01      941.26 195.74  12  < 188>  557.240   0.000
   184 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   65                 16:01:27      941.26 195.74  18          552.003   0.000
   186 KOWALCZYK ROBERT                1   72                 16:13:04      940.41 197.87  20          562.426   0.000
   187 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   26              G  16:03:02      940.38 198.94  13          552.977   0.000
   188 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   33              G  16:07:45      940.09 200.00  13          557.240   0.000
   188 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    9              G  16:09:14      940.09 200.00   3          558.635  40.050
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   190 KOWALCZYK ROBERT                1   61                 16:13:20      939.99   0.00  21          562.426   0.000
   191 JANKOWSKI JERZY                 1    5              G  16:11:47      939.19   0.00   8          560.493   0.000
   192 ŁUKAWY JAN                      1    2              G  16:02:55      938.96   0.00   4          552.030   0.000
   193 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   63                 16:03:37      937.80   0.00  19          552.003   0.000
   194 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G  16:08:56      937.31   0.00  16          556.698   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              
 
  


         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BURG-2 z dnia 31.08.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:17.1 N 11:54:44.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  353.610 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   25                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1160                           
      5.Ilość konkursów.......................:  232                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1419.86                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1348.54                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,23,31                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,38,40                         
     10.Czas trwania konkursu.................:15 min.  9 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EZmigrod Całość [ 4]F                                                  
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   25   | 1160   |  232  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   25   | 1160   |  232  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
                                          z lotu BURG-2, w dniu 31.08.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    7              G  12:23:31     1419.86   0.86  43-  8-  5  352.859  30.000
     2 JANKOWSKI JERZY                 1    2              G  12:26:49     1419.57   1.72  55- 24-  5  357.471  29.960
     3 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    6              G  12:24:06     1418.00   2.59  78- 28-  5  353.223  29.910
     4 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   16              G  12:24:12     1417.43   3.45   2  <   8>  353.223  29.870
     5 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   63                 12:20:44     1417.24   4.31  60- 21-  5  348.262  29.830
     6 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   20              G  12:23:24     1414.05   5.17  33- 17-  5  351.249  29.780
     7 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   13              G  12:23:57     1410.92   6.03   2  <  30>  351.249  29.740
     8 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   37              G  12:25:36     1409.51   6.90   3  <  16>  353.223  29.700
     9 DUDZIAK KAROL                   1   29              G  12:20:40     1408.49   7.76  36-  3-  3  346.018  29.650
    10 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              G  12:22:21     1407.97   8.62   2  <  13>  348.262  29.610
    11 JANKOWSKI JERZY                 1   45              G  12:28:55     1407.83   9.48   2  <  60>  357.471  29.570
    12 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   43              G  12:27:40     1407.54  10.34  32- 15-  5  355.639  29.520
    13 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              G  12:22:29     1407.21  11.21   3  <  24>  348.262  29.480
    14 NIEDZIELA WOJCIECH              1   17              G  12:26:33     1407.02  12.07  41-  5-  5  353.937  29.440
    15 NIEDZIELA WOJCIECH              1   39              G  12:26:35     1406.84  12.93   2  <  50>  353.937  29.390
    16 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   34              G  12:26:06     1406.70  13.79   4  <  17>  353.223  29.350
    17 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   35              G  12:26:18     1405.58  14.66   5  <  21>  353.223  29.310
    18 LIS MARIAN                      1   45              G  12:26:45     1404.79  15.52  37- 10-  5  353.657  29.260
    19 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   26              G  12:35:01     1404.48  16.38  38-  5-  5  365.187  29.220
    20 JASIŃSKI JAN                    1   73                 12:27:35     1402.14  17.24  83- 16-  5  354.158  29.180
    21 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   40              G  12:26:58     1401.86  18.10   6  <  31>  353.223   0.000
    22 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   17              G  12:35:31     1401.78  18.97   2  <  36>  365.187  29.090
    23 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   12              G  12:29:24     1401.17  19.83  22- 12-  5  356.458  29.050
    24 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   44              G  12:23:35     1400.99  20.69   4  <  39>  348.262  29.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 JASIŃSKI JAN                    1    9              G  12:28:08     1399.10  21.55   2  <  52>  354.158  28.960
    26 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   64                 12:25:04     1397.72  22.41  70- 17-  5  349.524  28.920
    27 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   26              G  12:25:07     1397.44  23.28   2  <  59>  349.524  28.870
    28 LIS MARIAN                      1   44              G  12:28:21     1395.92  24.14   2  <  45>  353.657  28.830
    29 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              G  12:29:47     1395.85  25.00   2  <  41>  355.639  28.790
    30 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    6              G  12:26:45     1395.23  25.86   3  <  37>  351.249  28.740
    31 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   10              G  12:28:12     1395.04  26.72   7  <  33>  353.223   0.000
    32 MAŁYS DOMINIK                   1   92                 12:28:22     1394.49  27.59  70- 10-  5  353.317  28.660
    33 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    5              G  12:28:28     1393.57  28.45   8  <  35>  353.223   0.000
    34 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   52                 12:28:14     1393.42  29.31   2  <  89>  352.859  28.570
    35 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   32              G  12:28:30     1393.39  30.17   9  <  64>  353.223   0.000
    36 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   27              G  12:37:12     1392.78  31.03   3  <  78>  365.187  28.480
    37 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   47              G  12:27:16     1392.37  31.90   4  <  38>  351.249  28.440
    38 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   23              G  12:27:17     1392.28  32.76   5  <  40>  351.249  28.400
    39 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    1              G  12:25:11     1392.03  33.62   5  <  42>  348.262  28.350
    40 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    8              G  12:27:20     1392.00  34.48   6  <  80>  351.249   0.000
    41 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   24              G  12:30:30     1391.93  35.34   3  <  42>  355.639  28.270
    42 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              G  12:30:31     1391.84  36.21   4  <  44>  355.639  28.230
    42 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G  12:25:13     1391.84  36.21   6  <  55>  348.262   0.000
    44 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   20              G  12:30:33     1391.66  37.93   5  <  48>  355.639  28.140
    45 LIS MARIAN                      1   11              G  12:29:13     1391.16  38.79   3  <  56>  353.657  28.100
    46 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              G  12:29:17     1391.02  39.66  50- 10-  5  353.712  28.050
    47 JANKOWSKI JAN                   1    9              G  12:28:52     1389.73  40.52  28-  5-  5  352.807  28.010
    48 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   29              G  12:31:03     1388.94  41.38   6  <  49>  355.639   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   23              G  12:31:09     1388.40  42.24   7  <  51>  355.639   0.000
    50 NIEDZIELA WOJCIECH              1   16              G  12:29:56     1388.35  43.10   3  <  96>  353.937  27.880
    51 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   10              G  12:31:11     1388.22  43.97   8  <  52>  355.639   0.000
    52 JASIŃSKI JAN                    1   81                 12:30:09     1388.04  44.83   3  < 107>  354.158  27.790
    52 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   49              G  12:31:13     1388.04  44.83   9  <  91>  355.639   0.000
    54 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    4              G  12:30:09     1387.42  46.55  36-  5-  5  353.999  27.710
    55 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   40              G  12:26:12     1386.39  47.41   7  <  68>  348.262   0.000
    56 LIS MARIAN                      1   22              G  12:30:19     1385.17  48.28   4  <  62>  353.657  27.620
    57 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    3              G  12:32:22     1385.02  49.14   2  <  58>  356.458  27.580
    58 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   23              G  12:32:25     1384.75  50.00   3  <  61>  356.458  27.530
    59 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              G  12:27:25     1384.71  50.86   3  <  74>  349.524  27.490
    60 JANKOWSKI JERZY                 1   10              G  12:33:12     1384.47  51.72   3  <  63>  357.471  27.450
    61 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    6              G  12:32:29     1384.39  52.59   4  <  66>  356.458  27.400
    62 LIS MARIAN                      1   33              G  12:30:29     1384.27  53.45   5  < 115>  353.657  27.360
    63 JANKOWSKI JERZY                 1    4              G  12:33:15     1384.21  54.31   4  <  65>  357.471  27.320
    64 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   19              G  12:30:11     1384.19  55.17  10  <  77>  353.223   0.000
    65 JANKOWSKI JERZY                 1   27              G  12:33:18     1383.94  56.03   5  <  67>  357.471  27.230
    66 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    8              G  12:32:37     1383.68  56.90   5  <  70>  356.458  27.190
    67 JANKOWSKI JERZY                 1   62                 12:33:21     1383.67  57.76   6  <  69>  357.471   0.000
    68 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   23              G  12:26:42     1383.64  58.62   8  <  72>  348.262   0.000
    69 JANKOWSKI JERZY                 1   23              G  12:33:23     1383.49  59.48   7  <  71>  357.471   0.000
    70 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   30              G  12:32:42     1383.23  60.34   6  <  79>  356.458   0.000
    71 JANKOWSKI JERZY                 1    9              G  12:33:26     1383.22  61.21   8  <  73>  357.471   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    72 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   65                 12:26:49     1383.00  62.07   9  <  86>  348.262   0.000
    73 JANKOWSKI JERZY                 1   24              G  12:33:30     1382.87  62.93   9  <  97>  357.471   0.000
    74 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   78                 12:27:53     1382.16  63.79   4  <  85>  349.524  26.840
    75 MAŁYS DOMINIK                   1   23              G  12:30:45     1381.49  64.66   2  <  76>  353.317  26.800
    76 MAŁYS DOMINIK                   1   37              G  12:30:48     1381.22  65.52   3  <  83>  353.317  26.750
    77 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   49              G  12:30:49     1380.77  66.38  11  <  95>  353.223   0.000
    78 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   22              G  12:39:34     1380.32  67.24   4  < 223>  365.187  26.670
    79 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   28              G  12:33:19     1379.93  68.10   7  <  87>  356.458   0.000
    80 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   19              G  12:29:35     1379.70  68.97   7  <  81>  351.249   0.000
    81 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   46              G  12:29:37     1379.52  69.83   8  <  92>  351.249   0.000
    82 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   40              G  12:31:48     1378.50  70.69   2  <  88>  353.999  26.490
    83 MAŁYS DOMINIK                   1   69                 12:31:28     1377.63  71.55   4  <  84>  353.317  26.450
    84 MAŁYS DOMINIK                   1   47              G  12:31:31     1377.37  72.41   5  < 108>  353.317  26.410
    85 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              G  12:28:47     1377.25  73.28   5  < 105>  349.524  26.360
    86 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   13              G  12:27:57     1376.80  74.14  10  <  90>  348.262   0.000
    87 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    5              G  12:34:01     1376.20  75.00   8  < 154>  356.458   0.000
    88 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   17              G  12:32:14     1376.18  75.86   3  < 137>  353.999  26.230
    89 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   13              G  12:31:27     1375.94  76.72   3  < 139>  352.859  26.190
    90 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    9              G  12:28:07     1375.90  77.59  11  < 104>  348.262   0.000
    91 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    9              G  12:33:29     1375.87  78.45  10  < 123>  355.639   0.000
    92 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    5              G  12:30:26     1375.11  79.31   9  < 100>  351.249   0.000
    93 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   79                 12:35:03     1374.90  80.17  66-  3-  3  357.543  26.020
    94 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   24              G  12:32:21     1374.44  81.03   2  <  98>  353.712  25.970
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    95 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   33              G  12:32:00     1374.41  81.90  12  < 103>  353.223   0.000
    96 NIEDZIELA WOJCIECH              1    4              G  12:32:37     1373.89  82.76   4  < 179>  353.937  25.890
    97 JANKOWSKI JERZY                 1   61                 12:35:12     1373.83  83.62  10  < 129>  357.471   0.000
    98 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    6              G  12:32:30     1373.64  84.48   3  <  99>  353.712  25.800
    99 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   62                 12:32:32     1373.46  85.34   4  < 110>  353.712  25.760
   100 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    7              G  12:30:52     1372.78  86.21  10  < 125>  351.249   0.000
   101 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G  12:36:51     1372.61  87.07  67-  7-  5  359.418  25.670
   102 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   33              G  12:32:24     1372.58  87.93  61-  6-  5  353.301  25.630
   103 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   47              G  12:32:24     1372.27  88.79  13  < 109>  353.223   0.000
   104 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   26              G  12:28:51     1371.92  89.66  12  < 116>  348.262   0.000
   105 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    6              G  12:29:47     1371.85  90.52   6  < 106>  349.524   0.000
   106 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   32              G  12:29:50     1371.58  91.38   7  < 120>  349.524   0.000
   107 JASIŃSKI JAN                    1   91                 12:33:14     1371.47  92.24   4  < 120>  354.158  25.410
   108 MAŁYS DOMINIK                   1   16              G  12:32:38     1371.40  93.10   6  < 111>  353.317   0.000
   109 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    9              G  12:32:36     1371.21  93.97  14  < 118>  353.223   0.000
   110 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   31              G  12:32:58     1371.15  94.83   5  < 113>  353.712  25.280
   111 MAŁYS DOMINIK                   1  104                 12:32:42     1371.04  95.69   7  < 117>  353.317   0.000
   112 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    5              G  12:34:21     1370.99  96.55  33-  4-  4  355.565  25.190
   113 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   48              G  12:33:00     1370.98  97.41   6  < 126>  353.712   0.000
   114 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G  12:37:14     1370.60  98.28   2  < 153>  359.418  25.110
   115 LIS MARIAN                      1    9              G  12:33:06     1370.23  99.14   6  < 134>  353.657   0.000
   116 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   59                 12:29:11     1370.12 100.00  13  < 119>  348.262   0.000
   117 MAŁYS DOMINIK                   1   45              G  12:32:53     1370.07 100.86   8  < 171>  353.317   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   118 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   31              G  12:32:51     1369.88 101.72  15  < 143>  353.223   0.000
   119 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   18              G  12:29:14     1369.85 102.59  14  < 127>  348.262   0.000
   120 JASIŃSKI JAN                    1   21              G  12:33:37     1369.43 103.45   5  < 122>  354.158  24.850
   120 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G  12:30:14     1369.43 103.45   8  < 123>  349.524   0.000
   122 JASIŃSKI JAN                    1   16              G  12:33:38     1369.34 105.17   6  < 133>  354.158   0.000
   123 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   27              G  12:30:16     1369.25 106.03   9  < 162>  349.524   0.000
   123 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    5              G  12:34:44     1369.25 106.03  11  < 176>  355.639   0.000
   125 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    4              G  12:31:34     1369.04 107.76  11  < 178>  351.249   0.000
   126 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   74                 12:33:24     1368.85 108.62   7  < 128>  353.712   0.000
   127 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   31              G  12:29:32     1368.24 109.48  15  < 130>  348.262   0.000
   128 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   10              G  12:33:45     1367.00 110.34   8  < 132>  353.712   0.000
   129 JANKOWSKI JERZY                 1    8              G  12:36:31     1366.92 111.21  11  < 131>  357.471   0.000
   130 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   20              G  12:29:48     1366.81 112.07  16  < 140>  348.262   0.000
   131 JANKOWSKI JERZY                 1   28              G  12:36:33     1366.74 112.93  12  < 136>  357.471   0.000
   132 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    2              G  12:33:49     1366.65 113.79   9  < 215>  353.712   0.000
   133 JASIŃSKI JAN                    1   10              G  12:34:09     1366.61 114.66   7  < 135>  354.158   0.000
   134 LIS MARIAN                      1    5              G  12:33:50     1366.35 115.52   7  < 145>  353.657   0.000
   135 JASIŃSKI JAN                    1   84                 12:34:13     1366.26 116.38   8  < 155>  354.158   0.000
   136 JANKOWSKI JERZY                 1   38              G  12:36:39     1366.22 117.24  13  < 158>  357.471   0.000
   137 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   48              G  12:34:13     1365.65 118.10   4  < 167>  353.999  24.110
   138 ŁUKAWY JAN                      1   12              G  12:30:23     1365.46 118.97  30-  1-  1  348.715  24.070
   139 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   15              G  12:33:26     1365.38 119.83   4  < 142>  352.859  24.030
   140 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   30              G  12:30:05     1365.29 120.69  17  < 144>  348.262   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   141 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   48              G  12:33:47     1365.24 121.55   2  < 170>  353.301  23.940
   142 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   10              G  12:33:28     1365.20 122.41   5  < 147>  352.859  23.900
   143 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   13              G  12:33:46     1365.03 123.28  16  < 149>  353.223   0.000
   144 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    4              G  12:30:09     1364.93 124.14  18  < 148>  348.262   0.000
   145 LIS MARIAN                      1   49              G  12:34:08     1364.77 125.00   8  < 146>  353.657   0.000
   146 LIS MARIAN                      1   24              G  12:34:14     1364.24 125.86   9  < 202>  353.657   0.000
   147 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   28              G  12:33:47     1363.53 126.72   6  < 161>  352.859   0.000
   148 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              G  12:30:30     1363.06 127.59  19  < 174>  348.262   0.000
   149 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   23              G  12:34:11     1362.83 128.45  17  < 150>  353.223   0.000
   150 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    3              G  12:34:14     1362.57 129.31  18  < 152>  353.223   0.000
   151 JANKOWSKI JAN                   1   12              G  12:33:59     1362.28 130.17   2  < 159>  352.807  23.510
   152 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   71                 12:34:20     1362.04 131.03  19  < 183>  353.223   0.000
   153 KOWALCZYK ROBERT                1   42              G  12:38:54     1361.95 131.90   3  < 160>  359.418  23.420
   154 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    2              G  12:36:45     1361.83 132.76   9  < 200>  356.458   0.000
   155 JASIŃSKI JAN                    1   17              G  12:35:11     1361.19 133.62   9  < 185>  354.158   0.000
   156 DUDZIAK KAROL                   1    6              G  12:29:14     1361.03 134.48   2  < 199>  346.018  23.290
   156 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   43              G  12:37:42     1361.03 134.48   2  < 209>  357.543  23.290
   158 JANKOWSKI JERZY                 1   37              G  12:37:39     1361.02 136.21  14  < 166>  357.471   0.000
   159 JANKOWSKI JAN                   1    7              G  12:34:14     1360.96 137.07   3  < 173>  352.807  23.160
   160 KOWALCZYK ROBERT                1    4              G  12:39:11     1360.49 137.93   4  < 182>  359.418  23.120
   161 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   12              G  12:34:26     1360.12 138.79   7  < 216>  352.859   0.000
   162 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   83                 12:31:59     1360.10 139.66  10  < 163>  349.524   0.000
   163 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              G  12:32:01     1359.93 140.52  11  < 164>  349.524   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   164 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   71                 12:32:03     1359.75 141.38  12  < 164>  349.524   0.000
   164 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   66                 12:32:03     1359.75 141.38  13  < 169>  349.524   0.000
   166 JANKOWSKI JERZY                 1   52                 12:37:54     1359.72 143.10  15  < 168>  357.471   0.000
   167 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    7              G  12:35:21     1359.70 143.97   5          353.999  22.810
   168 JANKOWSKI JERZY                 1   67                 12:37:55     1359.64 144.83  16  < 180>  357.471   0.000
   169 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   34              G  12:32:06     1359.49 145.69  14  < 175>  349.524   0.000
   170 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   68                 12:34:54     1359.37 146.55   3  < 172>  353.301  22.680
   171 MAŁYS DOMINIK                   1   65                 12:34:55     1359.35 147.41   9  < 203>  353.317   0.000
   172 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   47              G  12:34:57     1359.11 148.28   4  < 197>  353.301  22.600
   173 JANKOWSKI JAN                   1   34              G  12:34:36     1359.04 149.14   4  < 222>  352.807  22.550
   174 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   11              G  12:31:17     1358.90 150.00  20  < 220>  348.262   0.000
   175 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              G  12:32:13     1358.87 150.86  15  < 225>  349.524   0.000
   176 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   11              G  12:36:47     1358.52 151.72  12  < 177>  355.639   0.000
   177 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   34              G  12:36:51     1358.18 152.59  13  < 198>  355.639   0.000
   178 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   14              G  12:33:39     1358.01 153.45  12  < 181>  351.249   0.000
   179 NIEDZIELA WOJCIECH              1   12              G  12:35:39     1357.90 154.31   5          353.937  22.290
   180 JANKOWSKI JERZY                 1   48              G  12:38:18     1357.66 155.17  17  < 192>  357.471   0.000
   181 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   34              G  12:33:45     1357.48 156.03  13  < 187>  351.249   0.000
   182 KOWALCZYK ROBERT                1   86                 12:39:49     1357.23 156.90   5  < 184>  359.418  22.160
   183 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   27              G  12:35:17     1357.07 157.76  20  < 186>  353.223   0.000
   184 KOWALCZYK ROBERT                1   49              G  12:39:51     1357.06 158.62   6  < 214>  359.418   0.000
   185 JASIŃSKI JAN                    1  100                 12:35:59     1357.01 159.48  10  < 188>  354.158   0.000
   186 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    1              G  12:35:21     1356.72 160.34  21  < 189>  353.223   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   187 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    2              G  12:33:54     1356.70 161.21  14  < 196>  351.249   0.000
   188 JASIŃSKI JAN                    1   18              G  12:36:04     1356.58 162.07  11  < 190>  354.158   0.000
   189 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   82                 12:35:24     1356.46 162.93  22  < 195>  353.223   0.000
   190 JASIŃSKI JAN                    1   35              G  12:36:07     1356.32 163.79  12  < 191>  354.158   0.000
   191 JASIŃSKI JAN                    1   75                 12:36:09     1356.15 164.66  13  < 211>  354.158   0.000
   192 JANKOWSKI JERZY                 1   16              G  12:38:38     1355.94 165.52  18  < 193>  357.471   0.000
   193 JANKOWSKI JERZY                 1   14              G  12:38:40     1355.77 166.38  19  < 213>  357.471   0.000
   194 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   42              G  12:37:19     1355.48 167.24   2  < 231>  355.565  21.650
   195 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   52                 12:35:40     1355.08 168.10  23  < 201>  353.223   0.000
   196 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    9              G  12:34:15     1354.87 168.97  15  < 204>  351.249   0.000
   197 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   28              G  12:35:48     1354.68 169.83   5  < 207>  353.301  21.520
   198 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              G  12:37:32     1354.64 170.69  14  < 230>  355.639   0.000
   199 DUDZIAK KAROL                   1   22              G  12:30:26     1354.63 171.55   3          346.018  21.430
   200 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   22              G  12:38:09     1354.58 172.41  10  < 206>  356.458   0.000
   201 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   46              G  12:35:46     1354.56 173.28  24  < 205>  353.223   0.000
   202 LIS MARIAN                      1   41              G  12:36:06     1354.49 174.14  10          353.657   0.000
   203 MAŁYS DOMINIK                   1   46              G  12:35:51     1354.48 175.00  10          353.317   0.000
   204 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   10              G  12:34:20     1354.43 175.86  16  < 208>  351.249   0.000
   205 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    7              G  12:35:48     1354.38 176.72  25  < 210>  353.223   0.000
   206 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   10              G  12:38:13     1354.24 177.59  11  < 218>  356.458   0.000
   207 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   78                 12:35:54     1354.16 178.45   6          353.301   0.000
   208 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    3              G  12:34:24     1354.08 179.31  17          351.249   0.000
   209 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   89                 12:39:04     1353.99 180.17   3          357.543  21.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   210 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   36              G  12:35:53     1353.95 181.03  26  < 228>  353.223   0.000
   211 JASIŃSKI JAN                    1   52                 12:36:39     1353.56 181.90  14  < 212>  354.158   0.000
   212 JASIŃSKI JAN                    1    8              G  12:36:42     1353.30 182.76  15  < 226>  354.158   0.000
   213 JANKOWSKI JERZY                 1    7              G  12:39:09     1353.29 183.62  20  < 217>  357.471   0.000
   214 KOWALCZYK ROBERT                1   25              G  12:40:37     1353.15 184.48   7          359.418   0.000
   215 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   72                 12:36:26     1352.97 185.34  10          353.712   0.000
   216 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   21              G  12:35:54     1352.47 186.21   8          352.859   0.000
   217 JANKOWSKI JERZY                 1   31              G  12:39:25     1351.92 187.07  21  < 219>  357.471   0.000
   218 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   18              G  12:38:44     1351.59 187.93  12          356.458   0.000
   219 JANKOWSKI JERZY                 1   20              G  12:39:29     1351.58 188.79  22  < 220>  357.471   0.000
   220 JANKOWSKI JERZY                 1   69                 12:39:34     1351.16 189.66  23  < 224>  357.471   0.000
   220 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   17              G  12:32:45     1351.16 189.66  21          348.262   0.000
   222 JANKOWSKI JAN                   1   17              G  12:36:08     1351.06 191.38   5          352.807  20.430
   223 KOBYLSKI MIROSŁAW               1    9              G  12:45:18     1351.04 192.24   5          365.187  20.390
   224 JANKOWSKI JERZY                 1   76                 12:39:37     1350.90 193.10  24          357.471   0.000
   225 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   75                 12:34:02     1349.34 193.97  16  < 227>  349.524   0.000
   226 JASIŃSKI JAN                    1   66                 12:37:29     1349.26 194.83  16          354.158   0.000
   227 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   53                 12:34:03     1349.25 195.69  17          349.524   0.000
   228 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   95                 12:36:48     1349.21 196.55  27  < 228>  353.223   0.000
   228 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   61                 12:36:48     1349.21 196.55  28          353.223   0.000
   230 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    4              G  12:38:38     1348.99 198.28  15          355.639   0.000
   231 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    1              G  12:38:37     1348.80 199.14   3  < 232>  355.565  20.040
   232 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   15              G  12:38:40     1348.54 200.00   4          355.565  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   233 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   31              G  12:37:00     1348.48   0.00   7          353.301   0.000
   234 LIS MARIAN                      1   25              G  12:37:24     1347.78   0.00  11          353.657   0.000
   235 KOWALCZYK ROBERT                1   78                 12:41:41     1347.73   0.00   8          359.418   0.000
   236 DUDZIAK KAROL                   1   17              G  12:31:45     1347.69   0.00   4          346.018   0.000
   237 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   79                 12:34:22     1347.61   0.00  18          349.524   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                   






        PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-2 z dnia 24.05.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  556.960 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   24                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1138                           
      5.Ilość konkursów.......................:  228                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1331.67                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1207.76                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,14,30                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,55,56                         
     10.Czas trwania konkursu.................:41 min. 26 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EZmigrod Całość [ 4]F                                                  
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   24   | 1138   |  228  |20.04|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   24   | 1138   |  228  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                         z lotu MINDEN-2, w dniu 24.05.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   16              G  14:24:13     1296.80   0.88  84- 32-  4  556.610  50.000
     2 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   32              G  14:26:13     1290.79   1.76   2  <   8>  556.610  49.960
     3 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   26              G  14:36:14     1288.22   2.64  45-  7-  4  568.407  49.910
     4 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    5              G  14:29:45     1285.21   3.51  34- 14-  4  558.747  49.870
     5 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    4              G  14:28:13     1280.27   4.39  38- 16-  4  554.634  49.820
     6 JASIŃSKI JAN                    1    9              G  14:30:39     1279.66   5.27  86- 19-  4  557.482  49.780
     7 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   35              G  14:27:13     1279.40   6.15  70- 19-  4  552.977  49.740
     8 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   65                 14:30:09     1279.12   7.03   3  <  11>  556.610  49.690
     9 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   11              G  14:33:14     1278.14   7.91  11-  3-  3  560.124  49.650
    10 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    4              G  14:33:47     1273.40   8.79   2  <  29>  558.747  49.600
    11 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    5              G  14:32:07     1273.37   9.67   4  <  19>  556.610  49.560
    12 JANKOWSKI JERZY                 1   62                 14:35:33     1272.26  10.54  52- 24-  4  560.493  49.520
    13 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   19              G  14:31:52     1269.57  11.42   2  <  27>  554.634  49.470
    14 JANKOWSKI JERZY                 1    9              G  14:36:39     1269.09  12.30   2  <  16>  560.493  49.430
    15 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   39              G  14:30:38     1267.13  13.18  57- 21-  4  552.003  49.380
    16 JANKOWSKI JERZY                 1    1              G  14:37:33     1266.51  14.06   3  <  18>  560.493  49.340
    17 MAŁYS DOMINIK                   1   92                 14:35:14     1264.55  14.94  80- 14-  4  556.698  49.300
    18 JANKOWSKI JERZY                 1   23              G  14:38:17     1264.41  15.82   4  <  43>  560.493  49.250
    19 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   94                 14:35:16     1264.26  16.70   5  <  20>  556.610   0.000
    20 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   37              G  14:35:33     1263.44  17.57   6  <  25>  556.610   0.000
    21 JASIŃSKI JAN                    1   81                 14:36:40     1262.22  18.45   2  <  22>  557.482  49.120
    22 JASIŃSKI JAN                    1    6              G  14:36:45     1261.99  19.33   3  <  42>  557.482  49.070
    23 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   23              G  14:35:47     1261.25  20.21  27-  3-  3  555.936  49.030
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    24 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   19              G  14:33:28     1261.16  21.09   2  <  49>  552.977  48.990
    25 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   39              G  14:36:50     1259.77  21.97   7  <  26>  556.610   0.000
    26 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   74                 14:36:59     1259.35  22.85   8  <  46>  556.610   0.000
    27 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   20              G  14:36:18     1256.82  23.73   3  <  36>  554.634  48.850
    28 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              G  14:34:31     1255.93  24.60   2  <  41>  552.003  48.810
    29 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              G  14:40:07     1255.28  25.48   3  <  31>  558.747  48.770
    30 MAŁYS DOMINIK                   1   11              G  14:38:38     1254.86  26.36   2  <  32>  556.698  48.720
    31 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   10              G  14:40:20     1254.67  27.24   4  <  33>  558.747  48.680
    32 MAŁYS DOMINIK                   1   23              G  14:38:43     1254.63  28.12   3  <  54>  556.698  48.630
    33 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   19              G  14:40:37     1253.87  29.00   5  <  37>  558.747   0.000
    34 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              G  14:39:31     1253.59  29.88  60- 11-  4  557.240  48.550
    35 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   68                 14:39:13     1253.32  30.76  70-  6-  4  556.746  48.500
    36 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   46              G  14:37:34     1253.22  31.63   4  <  37>  554.634  48.460
    37 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    5              G  14:37:43     1252.80  32.51   5  <  60>  554.634   0.000
    37 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    9              G  14:41:00     1252.80  32.51   6  <  77>  558.747   0.000
    39 KOWALCZYK ROBERT                1   16              G  14:44:05     1252.39  34.27  67- 15-  4  562.426  48.330
    40 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G  14:44:06     1252.34  35.15   2  <  44>  562.426  48.280
    41 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   65                 14:35:51     1252.13  36.03   3  <  62>  552.003  48.240
    42 JASIŃSKI JAN                    1   10              G  14:40:21     1251.78  36.91   4  <  59>  557.482  48.190
    43 JANKOWSKI JERZY                 1   10              G  14:42:47     1251.71  37.79   5  <  45>  560.493   0.000
    44 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G  14:44:20     1251.69  38.66   3  <  99>  562.426  48.110
    45 JANKOWSKI JERZY                 1   28              G  14:42:49     1251.61  39.54   6  <  65>  560.493   0.000
    46 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   29              G  14:39:46     1251.47  40.42   9  <  48>  556.610   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    47 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   35              G  14:43:08     1250.89  41.30  37-  3-  3  560.566  47.970
    48 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    6              G  14:40:06     1250.53  42.18  10  <  55>  556.610   0.000
    49 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   45              G  14:37:14     1250.42  43.06   3  <  50>  552.977  47.890
    50 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    6              G  14:37:18     1250.23  43.94   4  <  51>  552.977  47.840
    51 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   42              G  14:37:27     1249.81  44.82   5  <  52>  552.977   0.000
    52 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   11              G  14:37:37     1249.34  45.69   6  <  53>  552.977   0.000
    53 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   78                 14:37:38     1249.29  46.57   7  <  78>  552.977   0.000
    54 MAŁYS DOMINIK                   1   28              G  14:40:39     1249.18  47.45   4  <  71>  556.698  47.670
    55 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   33              G  14:40:38     1249.03  48.33  11  <  56>  556.610   0.000
    56 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   34              G  14:40:40     1248.94  49.21  12  <  56>  556.610   0.000
    56 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   88                 14:40:40     1248.94  49.21  13  <  61>  556.610   0.000
    58 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   28              G  14:41:13     1248.81  50.97   2  <  82>  557.240  47.490
    59 JASIŃSKI JAN                    1   33              G  14:41:37     1248.23  51.85   5  <  68>  557.482   0.000
    60 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   13              G  14:39:22     1248.15  52.72   6  <  81>  554.634   0.000
    61 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   67                 14:41:20     1247.07  53.60  14  <  67>  556.610   0.000
    62 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G  14:37:51     1246.48  54.48   4  <  63>  552.003  47.310
    63 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    1              G  14:38:18     1245.21  55.36   5  <  64>  552.003   0.000
    64 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              G  14:38:19     1245.17  56.24   6  <  83>  552.003   0.000
    65 JANKOWSKI JERZY                 1    2              G  14:45:13     1244.94  57.12   7  <  66>  560.493   0.000
    66 JANKOWSKI JERZY                 1   36              G  14:45:14     1244.90  58.00   8  <  87>  560.493   0.000
    67 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   17              G  14:42:09     1244.80  58.88  15  <  72>  556.610   0.000
    68 JASIŃSKI JAN                    1   68                 14:42:57     1244.52  59.75   6  <  69>  557.482   0.000
    69 JASIŃSKI JAN                    1   27              G  14:43:02     1244.29  60.63   7  <  70>  557.482   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    70 JASIŃSKI JAN                    1   39              G  14:43:04     1244.19  61.51   8  <  84>  557.482   0.000
    71 MAŁYS DOMINIK                   1   26              G  14:42:29     1244.06  62.39   5  <  75>  556.698   0.000
    72 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    3              G  14:42:47     1243.03  63.27  16  <  80>  556.610   0.000
    73 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   84              G  14:43:05     1242.51  64.15   2  <  73>  556.746  46.830
    73 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   33              G  14:43:05     1242.51  64.15   3  < 123>  556.746  46.830
    75 MAŁYS DOMINIK                   1   65                 14:43:03     1242.49  65.91   6  <  76>  556.698   0.000
    76 MAŁYS DOMINIK                   1   94                 14:43:06     1242.35  66.78   7  <  85>  556.698   0.000
    77 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              G  14:44:57     1241.80  67.66   7  < 109>  558.747   0.000
    78 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              G  14:40:28     1241.34  68.54   8  <  79>  552.977   0.000
    79 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   79                 14:40:33     1241.11  69.42   9  <  95>  552.977   0.000
    80 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   31              G  14:43:34     1240.86  70.30  17  <  88>  556.610   0.000
    81 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    1              G  14:42:04     1240.61  71.18   7  <  86>  554.634   0.000
    82 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    3              G  14:44:39     1239.28  72.06   3  <  91>  557.240  46.430
    83 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   24              G  14:40:27     1239.20  72.93   7  < 103>  552.003   0.000
    84 JASIŃSKI JAN                    1    3              G  14:44:57     1238.99  73.81   9  < 113>  557.482   0.000
    85 MAŁYS DOMINIK                   1   29              G  14:44:34     1238.30  74.69   8  <  94>  556.698   0.000
    86 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   32              G  14:42:57     1238.16  75.57   8  <  92>  554.634   0.000
    87 JANKOWSKI JERZY                 1   20              G  14:47:46     1237.93  76.45   9  <  97>  560.493   0.000
    88 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   30              G  14:44:50     1237.37  77.33  18  <  89>  556.610   0.000
    89 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   47              G  14:45:03     1236.77  78.21  19  < 120>  556.610   0.000
    90 DUDZIAK KAROL                   1   39              G  14:39:17     1236.61  79.09  35-  3-  3  549.404  46.080
    91 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   22              G  14:45:44     1236.30  79.96   4  < 161>  557.240  46.040
    92 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   10              G  14:43:41     1236.14  80.84   9  <  96>  554.634   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    93 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    7              G  14:44:55     1235.64  81.72   2  < 102>  555.936  45.950
    94 MAŁYS DOMINIK                   1   86                 14:45:39     1235.32  82.60   9  <  98>  556.698   0.000
    95 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              G  14:42:49     1234.83  83.48  10  < 135>  552.977   0.000
    96 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   35              G  14:44:18     1234.44  84.36  10  < 110>  554.634   0.000
    97 JANKOWSKI JERZY                 1    7              G  14:49:06     1234.29  85.24  10  < 100>  560.493   0.000
    98 MAŁYS DOMINIK                   1  103                 14:46:11     1233.86  86.12  10  < 169>  556.698   0.000
    99 KOWALCZYK ROBERT                1   78                 14:50:51     1233.80  86.99   4  < 114>  562.426  45.680
   100 JANKOWSKI JERZY                 1   13              G  14:49:20     1233.66  87.87  11  < 107>  560.493   0.000
   101 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   40              G  14:46:59     1233.36  88.75  38-  5-  4  557.458  45.590
   102 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   12              G  14:45:46     1233.31  89.63   3          555.936  45.550
   103 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   42              G  14:42:44     1232.88  90.51   8  < 103>  552.003   0.000
   103 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    6              G  14:42:44     1232.88  90.51   9  < 103>  552.003   0.000
   103 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              G  14:42:44     1232.88  90.51  10  < 110>  552.003   0.000
   106 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   22              G  14:56:04     1232.81  93.15   2  < 115>  568.407  45.370
   107 JANKOWSKI JERZY                 1    4              G  14:49:46     1232.49  94.02  12  < 108>  560.493   0.000
   108 JANKOWSKI JERZY                 1   30              G  14:49:48     1232.39  94.90  13  < 119>  560.493   0.000
   109 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              G  14:48:29     1232.12  95.78   8  < 128>  558.747   0.000
   110 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   47              G  14:45:14     1231.88  96.66  11  < 118>  554.634   0.000
   110 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              G  14:43:06     1231.88  96.66  11  < 112>  552.003   0.000
   112 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   44              G  14:43:13     1231.55  98.42  12  < 126>  552.003   0.000
   113 JASIŃSKI JAN                    1   17              G  14:47:54     1230.92  99.30  10  < 117>  557.482   0.000
   114 KOWALCZYK ROBERT                1   27              G  14:52:04     1230.51 100.18   5  < 131>  562.426   0.000
   115 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   20              G  14:56:57     1230.45 101.05   3  < 116>  568.407  44.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   116 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   25              G  14:57:01     1230.27 101.93   4  < 162>  568.407  44.930
   117 JASIŃSKI JAN                    1   85                 14:48:47     1228.52 102.81  11  < 130>  557.482   0.000
   118 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   18              G  14:46:30     1228.43 103.69  12  < 121>  554.634   0.000
   119 JANKOWSKI JERZY                 1   32              G  14:51:18     1228.34 104.57  14  < 123>  560.493   0.000
   120 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   98                 14:48:10     1228.27 105.45  20  < 148>  556.610   0.000
   121 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   28              G  14:46:35     1228.20 106.33  13  < 135>  554.634   0.000
   122 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   16              G  14:48:58     1227.97 107.21   2  < 129>  557.458  44.670
   123 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   62                 14:48:24     1227.94 108.08   4  < 159>  556.746  44.630
   123 JANKOWSKI JERZY                 1   27              G  14:51:27     1227.94 108.08  15  < 138>  560.493   0.000
   125 DUDZIAK KAROL                   1   20              G  14:42:42     1227.17 109.84   2  < 151>  549.404  44.540
   126 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    2              G  14:44:54     1226.95 110.72  13  < 127>  552.003   0.000
   127 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   17              G  14:45:01     1226.63 111.60  14  < 139>  552.003   0.000
   128 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   23              G  14:50:31     1226.62 112.48   9  < 133>  558.747   0.000
   129 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   23              G  14:49:32     1226.44 113.36   3  < 203>  557.458  44.360
   130 JASIŃSKI JAN                    1   35              G  14:49:34     1226.40 114.24  12  < 132>  557.482   0.000
   131 KOWALCZYK ROBERT                1   45              G  14:53:40     1226.22 115.11   6  < 140>  562.426   0.000
   132 JASIŃSKI JAN                    1   49              G  14:49:39     1226.18 115.99  13  < 154>  557.482   0.000
   133 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   20              G  14:50:44     1226.04 116.87  10  < 143>  558.747   0.000
   134 NIEDZIELA WOJCIECH              1   17              G  14:49:51     1225.43 117.75  49-  3-  3  557.386  44.140
   135 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   16              G  14:46:18     1225.30 118.63  11  < 156>  552.977   0.000
   135 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   37              G  14:47:39     1225.30 118.63  14  < 137>  554.634   0.000
   137 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    8              G  14:47:46     1224.99 120.39  15  < 149>  554.634   0.000
   138 JANKOWSKI JERZY                 1   35              G  14:52:46     1224.41 121.27  16  < 153>  560.493   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   139 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   25              G  14:45:57     1224.09 122.14  15  < 141>  552.003   0.000
   140 KOWALCZYK ROBERT                1   38              G  14:54:28     1224.08 123.02   7  < 141>  562.426   0.000
   141 KOWALCZYK ROBERT                1    4              G  14:54:29     1224.04 123.90   8  < 189>  562.426   0.000
   141 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   21              G  14:45:58     1224.04 123.90  16  < 146>  552.003   0.000
   143 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              G  14:51:30     1223.98 125.66  11  < 144>  558.747   0.000
   144 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   22              G  14:51:31     1223.94 126.54  12  < 157>  558.747   0.000
   145 LIS MARIAN                      1   45              G  14:50:14     1223.93 127.42  38-  7-  4  557.174  43.660
   146 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    7              G  14:46:02     1223.86 128.30  17  < 166>  552.003   0.000
   147 NIEDZIELA WOJCIECH              1   16              G  14:50:40     1223.23 129.17   2  < 224>  557.386  43.570
   148 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   35              G  14:50:04     1223.14 130.05  21  < 152>  556.610   0.000
   149 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    9              G  14:48:42     1222.47 130.93  16          554.634   0.000
   150 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   43              G  14:53:35     1222.39 131.81   2  < 209>  560.566  43.440
   151 DUDZIAK KAROL                   1   19              G  14:44:28     1222.35 132.69   3          549.404  43.390
   152 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   24              G  14:50:24     1222.24 133.57  22  < 158>  556.610   0.000
   153 JANKOWSKI JERZY                 1   26              G  14:53:42     1221.92 134.45  17  < 163>  560.493   0.000
   154 JASIŃSKI JAN                    1   62                 14:51:21     1221.61 135.33  14  < 172>  557.482   0.000
   155 LIS MARIAN                      1   22              G  14:51:09     1221.47 136.20   2  < 191>  557.174  43.220
   156 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   66                 14:47:51     1221.10 137.08  12  < 160>  552.977   0.000
   157 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   43              G  14:52:35     1221.08 137.96  13  < 178>  558.747   0.000
   158 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   71                 14:50:52     1220.99 138.84  23  < 170>  556.610   0.000
   159 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   66              G  14:51:02     1220.85 139.72   5  < 194>  556.746   0.000
   160 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   68                 14:47:58     1220.79 140.60  13  < 164>  552.977   0.000
   161 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              G  14:51:39     1220.28 141.48   5  < 167>  557.240   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   162 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   12              G  15:00:52     1220.11 142.36   5  < 190>  568.407   0.000
   163 JANKOWSKI JERZY                 1   61                 14:54:24     1220.05 143.23  18  < 183>  560.493   0.000
   164 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    8              G  14:48:36     1219.09 144.11  14  < 195>  552.977   0.000
   165 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    1              G  14:53:18     1218.93 144.99  13-  1-  1  558.635  42.780
   166 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   54                 14:47:54     1218.82 145.87  18  < 168>  552.003   0.000
   167 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   13              G  14:52:20     1218.46 146.75   6  < 175>  557.240   0.000
   168 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   22              G  14:48:06     1218.28 147.63  19  < 171>  552.003   0.000
   169 MAŁYS DOMINIK                   1    7              G  14:51:58     1218.25 148.51  11  < 177>  556.698   0.000
   170 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   23              G  14:51:57     1218.10 149.38  24  < 176>  556.610   0.000
   171 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   67                 14:48:11     1218.06 150.26  20  < 179>  552.003   0.000
   172 JASIŃSKI JAN                    1   89                 14:53:02     1217.12 151.14  15  < 173>  557.482   0.000
   173 JASIŃSKI JAN                    1   91                 14:53:08     1216.86 152.02  16  < 174>  557.482   0.000
   174 JASIŃSKI JAN                    1    5              G  14:53:10     1216.77 152.90  17  < 185>  557.482   0.000
   175 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    1              G  14:53:00     1216.68 153.78   7  < 182>  557.240   0.000
   176 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   61                 14:52:34     1216.46 154.66  25  < 180>  556.610   0.000
   177 MAŁYS DOMINIK                   1   40              G  14:52:47     1216.07 155.54  12  < 187>  556.698   0.000
   178 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   35              G  14:54:33     1215.86 156.41  14          558.747   0.000
   179 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   52                 14:49:04     1215.69 157.29  21          552.003   0.000
   180 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    9              G  14:52:55     1215.53 158.17  26  < 192>  556.610   0.000
   181 ŁUKAWY JAN                      1   32              G  14:49:09     1215.52 159.05  29-  1-  1  552.030  42.070
   182 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   10              G  14:53:32     1215.27 159.93   8  < 199>  557.240   0.000
   183 JANKOWSKI JERZY                 1   49              G  14:56:17     1215.07 160.81  19  < 184>  560.493   0.000
   184 JANKOWSKI JERZY                 1   11              G  14:56:21     1214.90 161.69  20  < 198>  560.493   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   185 JASIŃSKI JAN                    1   26              G  14:53:54     1214.82 162.57  18  < 188>  557.482   0.000
   186 KAZEK JAN                       1   23              G  14:49:11     1214.69 163.44  57-  1-  1  551.693  41.850
   187 MAŁYS DOMINIK                   1   63                 14:53:19     1214.66 164.32  13  < 225>  556.698   0.000
   188 JASIŃSKI JAN                    1   16              G  14:53:58     1214.65 165.20  19          557.482   0.000
   189 KOWALCZYK ROBERT                1   43              G  14:58:06     1214.48 166.08   9  < 208>  562.426   0.000
   190 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   17              G  15:03:07     1214.24 166.96   6  < 207>  568.407   0.000
   191 LIS MARIAN                      1   32              G  14:53:55     1214.11 167.84   3  < 192>  557.174  41.630
   192 LIS MARIAN                      1   21              G  14:53:58     1213.98 168.72   4  < 202>  557.174  41.590
   192 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    7              G  14:53:30     1213.98 168.72  27  < 196>  556.610   0.000
   194 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   65              G  14:53:55     1213.17 170.47   6          556.746   0.000
   195 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              G  14:50:50     1213.11 171.35  15  < 197>  552.977   0.000
   196 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   52                 14:53:51     1213.05 172.23  28  < 200>  556.610   0.000
   197 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   14              G  14:50:53     1212.98 173.11  16  < 210>  552.977   0.000
   198 JANKOWSKI JERZY                 1   16              G  14:57:09     1212.80 173.99  21  < 205>  560.493   0.000
   199 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   11              G  14:54:30     1212.71 174.87   9  < 201>  557.240   0.000
   200 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   66                 14:53:59     1212.70 175.75  29  < 213>  556.610   0.000
   201 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    7              G  14:54:38     1212.36 176.63  10  < 211>  557.240   0.000
   202 LIS MARIAN                      1    4              G  14:54:39     1212.17 177.50   5  < 206>  557.174   0.000
   203 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   12              G  14:55:04     1211.69 178.38   4  < 221>  557.458  41.100
   204 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   13              G  14:57:18     1211.60 179.26   2  < 218>  560.124  41.060
   205 JANKOWSKI JERZY                 1   44              G  14:57:46     1211.18 180.14  22  < 219>  560.493   0.000
   206 LIS MARIAN                      1   33              G  14:55:06     1210.99 181.02   6  < 220>  557.174   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   207 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   65                 15:04:29     1210.71 181.90   7          568.407   0.000
   208 KOWALCZYK ROBERT                1   23              G  14:59:36     1210.56 182.78  10  < 212>  562.426   0.000
   209 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   22              G  14:58:04     1210.55 183.66   3          560.566  40.840
   210 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   87                 14:51:51     1210.41 184.53  17  < 214>  552.977   0.000
   211 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   62                 14:55:24     1210.34 185.41  11          557.240   0.000
   212 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G  14:59:46     1210.13 186.29  11  < 215>  562.426   0.000
   213 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   49              G  14:54:59     1210.07 187.17  30  < 223>  556.610   0.000
   214 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   76                 14:52:13     1209.44 188.05  18  < 222>  552.977   0.000
   215 KOWALCZYK ROBERT                1   36              G  15:00:09     1209.13 188.93  12  < 216>  562.426   0.000
   216 KOWALCZYK ROBERT                1    8              G  15:00:11     1209.04 189.81  13  < 217>  562.426   0.000
   217 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G  15:00:15     1208.87 190.69  14  < 226>  562.426   0.000
   218 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    2              G  14:58:28     1208.55 191.56   3          560.124  40.440
   219 JANKOWSKI JERZY                 1   55                 14:58:51     1208.35 192.44  23  < 227>  560.493   0.000
   220 LIS MARIAN                      1   44              G  14:56:07     1208.32 193.32   7          557.174   0.000
   221 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   34              G  14:56:22     1208.28 194.20   5          557.458   0.000
   222 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   28              G  14:52:42     1208.17 195.08  19          552.977   0.000
   223 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   40              G  14:55:47     1207.97 195.96  31  < 228>  556.610   0.000
   224 NIEDZIELA WOJCIECH              1    4              G  14:56:27     1207.90 196.84   3          557.386  40.180
   225 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G  14:55:56     1207.76 197.72  14          556.698   0.000
   226 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G  15:00:42     1207.70 198.59  15          562.426   0.000
   227 JANKOWSKI JERZY                 1    8              G  14:59:07     1207.66 199.47  24          560.493   0.000
   228 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    1              G  14:55:56     1207.57 200.35  32          556.610   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   229 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   15              G  14:56:43     1207.36   0.00   6          557.458   0.000
   230 JANKOWSKI JERZY                 1   38              G  14:59:20     1207.09   0.00  25          560.493   0.000
   231 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   60                 14:56:11     1206.92   0.00  33          556.610   0.000
   232 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   15              G  14:56:13     1206.83   0.00  34          556.610   0.000
   233 JASIŃSKI JAN                    1   59                 14:56:57     1206.80   0.00  20          557.482   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              







         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-1 z dnia 16.05.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  556.750 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   26                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1276                           
      5.Ilość konkursów.......................:  256                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1592.68                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1496.98                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,49,34                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,14,25                         
     10.Czas trwania konkursu.................:24 min. 51 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EZmigrod Całość [ 4]F                                                  
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   26   | 1276   |  256  |20.06|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   26   | 1276   |  256  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                         z lotu MINDEN-1, w dniu 16.05.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 MIARKA ADAM                     2   53                 13:57:38     1562.13   1.55  61- 20-  4  558.668  50.000
     2 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   34              G  14:04:04     1550.73   3.11  43- 15-  4  564.568  49.920
     3 MIARKA ADAM                     2   51                 14:02:06     1542.86   4.66   2  <   5>  558.668  49.840
     4 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   11              G  14:04:54     1541.27   6.21  34-  5-  4  562.411  49.770
     5 MIARKA ADAM                     2   17              G  14:03:23     1537.41   7.76   3  <   9>  558.668  49.690
     6 KURAS MARIUSZ                   2    1              G  14:02:10     1537.29   9.32  42- 17-  4  556.756  49.610
     7 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    3              G  14:06:06     1536.22  10.87   2  <  88>  562.411  49.530
     8 KURAS MARIUSZ                   2   21              G  14:02:43     1534.96  12.42   2  <  13>  556.756  49.450
     9 MIARKA ADAM                     2   22              G  14:04:09     1534.17  13.98   4  <  11>  558.668  49.380
    10 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   40              G  14:04:34     1533.56  15.53  64- 15-  4  559.085  49.300
    11 MIARKA ADAM                     2    4              G  14:04:27     1532.91  17.08   5  <  12>  558.668   0.000
    12 MIARKA ADAM                     2   27              G  14:04:29     1532.77  18.63   6  <  25>  558.668   0.000
    13 KURAS MARIUSZ                   2    6              G  14:03:23     1532.15  20.19   3  <  14>  556.756  49.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 KURAS MARIUSZ                   2   36              G  14:03:27     1531.86  21.74   4  <  18>  556.756  48.980
    15 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   30              G  14:08:48     1530.82  23.29   2  <  16>  564.568  48.910
    16 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   35              G  14:08:50     1530.69  24.84   3  <  20>  564.568  48.830
    17 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   17              G  14:05:26     1529.92  26.40   2  <  23>  559.085  48.750
    18 KURAS MARIUSZ                   2   15              G  14:03:57     1529.76  27.95   5  <  19>  556.756   0.000
    19 KURAS MARIUSZ                   2   42              G  14:03:58     1529.69  29.50   6  <  27>  556.756   0.000
    20 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   11              G  14:09:07     1529.51  31.06   4  <  29>  564.568  48.520
    21 NOWACZYK RYSZARD                2   10              G  14:15:07     1529.48  32.61  67- 13-  4  573.735  48.440
    22 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   60                 14:03:21     1527.63  34.16  55- 15-  4  555.064  48.360
    23 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   15              G  14:06:12     1526.72  35.71   3  <  26>  559.085  48.280
    24 NOWACZYK RYSZARD                2   20              G  14:15:51     1526.50  37.27   2  <  30>  573.735  48.200
    25 MIARKA ADAM                     2   23              G  14:06:07     1525.93  38.82   7  <  28>  558.668   0.000
    26 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   34              G  14:06:44     1524.50  40.37   4  <  51>  559.085  48.050
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 KURAS MARIUSZ                   2   20              G  14:05:17     1524.18  41.93   7  <  31>  556.756   0.000
    28 MIARKA ADAM                     2   25              G  14:06:33     1524.13  43.48   8  <  33>  558.668   0.000
    29 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   40              G  14:10:38     1523.25  45.03   5  <  34>  564.568   0.000
    30 NOWACZYK RYSZARD                2   19              G  14:16:45     1522.85  46.58   3  <  42>  573.735  47.730
    31 KURAS MARIUSZ                   2   59                 14:05:38     1522.72  48.14   8  <  32>  556.756   0.000
    32 KURAS MARIUSZ                   2    5              G  14:05:39     1522.65  49.69   9  <  50>  556.756   0.000
    33 MIARKA ADAM                     2   26              G  14:07:25     1520.53  51.24   9  <  36>  558.668   0.000
    34 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   49              G  14:11:26     1519.97  52.80   6  <  35>  564.568   0.000
    35 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   42              G  14:11:30     1519.70  54.35   7  <  38>  564.568   0.000
    36 MIARKA ADAM                     2   16              G  14:07:40     1519.50  55.90  10  <  39>  558.668   0.000
    37 KRÓLIK ADAM                     2   18              G  14:12:40     1519.28  57.45  57-  2-  2  566.185  47.190
    38 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    6              G  14:11:38     1519.15  59.01   8  <  60>  564.568   0.000
    39 MIARKA ADAM                     2   46              G  14:07:48     1518.95  60.56  11  <  45>  558.668   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 NITA WIESŁAW                    2   57                 14:16:13     1517.92  62.11  83- 14-  4  571.068  46.950
    40 NITA WIESŁAW                    2    4              G  14:16:13     1517.92  62.11   2  <  43>  571.068  46.950
    42 NOWACZYK RYSZARD                2    4              G  14:18:01     1517.75  65.22   4  <  56>  573.735  46.800
    43 NITA WIESŁAW                    2   33              G  14:16:20     1517.45  66.77   3  <  44>  571.068  46.720
    44 NITA WIESŁAW                    2   13              G  14:16:26     1517.05  68.32   4  <  48>  571.068  46.640
    45 MIARKA ADAM                     2    6              G  14:08:17     1516.95  69.88  12  <  63>  558.668   0.000
    46 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   33              G  14:06:05     1516.22  71.43   2  <  47>  555.064  46.480
    47 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   24              G  14:06:09     1515.95  72.98   3  <  49>  555.064  46.410
    48 NITA WIESŁAW                    2   69                 14:16:46     1515.71  74.53   5  <  53>  571.068   0.000
    49 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              G  14:06:18     1515.33  76.09   4  <  52>  555.064  46.250
    50 KURAS MARIUSZ                   2   39              G  14:07:26     1515.26  77.64  10  <  57>  556.756   0.000
    51 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   37              G  14:09:05     1514.79  79.19   5  <  75>  559.085   0.000
    52 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              G  14:06:26     1514.78  80.75   5  <  66>  555.064   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 NITA WIESŁAW                    2   17              G  14:17:00     1514.77  82.30   6  <  58>  571.068   0.000
    54 RĘKAS ADAM                      2   52                 14:13:47     1514.73  83.85  51- 10-  4  566.181  45.860
    55 KRÓLIK ADAM                     2   17              G  14:13:54     1514.27  85.40   2          566.185  45.780
    56 NOWACZYK RYSZARD                2    7              G  14:18:55     1514.15  86.96   5  <  78>  573.735   0.000
    57 KURAS MARIUSZ                   2   46              G  14:07:50     1513.61  88.51  11  <  65>  556.756   0.000
    58 NITA WIESŁAW                    2   79                 14:17:19     1513.50  90.06   7  <  62>  571.068   0.000
    59 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   29              G  14:04:47     1513.27  91.61  24-  2-  2  552.016  45.470
    60 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              G  14:13:10     1512.91  93.17   9  <  61>  564.568   0.000
    61 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   20              G  14:13:18     1512.37  94.72  10  <  81>  564.568   0.000
    62 NITA WIESŁAW                    2   26              G  14:17:46     1511.70  96.27   8  <  93>  571.068   0.000
    63 MIARKA ADAM                     2    8              G  14:09:41     1511.21  97.83  13  <  63>  558.668   0.000
    63 MIARKA ADAM                     2   62                 14:09:41     1511.21  97.83  14  <  74>  558.668   0.000
    65 KURAS MARIUSZ                   2   13              G  14:08:31     1510.80 100.93  12  <  89>  556.756   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    66 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   28              G  14:07:29     1510.45 102.48   6  <  67>  555.064   0.000
    67 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   14              G  14:07:30     1510.38 104.04   7  <  72>  555.064   0.000
    68 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   27              G  14:05:33     1510.10 105.59   2          552.016  44.770
    69 RĘKAS ADAM                      2   18              G  14:15:08     1509.28 107.14   2  <  70>  566.181  44.690
    70 RĘKAS ADAM                      2   27              G  14:15:10     1509.15 108.70   3  <  71>  566.181  44.610
    71 RĘKAS ADAM                      2   41              G  14:15:14     1508.88 110.25   4  <  76>  566.181  44.530
    72 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   23              G  14:07:52     1508.87 111.80   8  <  73>  555.064   0.000
    73 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              G  14:07:57     1508.53 113.35   9  <  90>  555.064   0.000
    74 MIARKA ADAM                     2   10              G  14:10:23     1508.35 114.91  15  <  77>  558.668   0.000
    75 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   14              G  14:10:44     1508.05 116.46   6  <  82>  559.085   0.000
    76 RĘKAS ADAM                      2   23              G  14:15:35     1507.47 118.01   5  < 105>  566.181   0.000
    77 MIARKA ADAM                     2    9              G  14:10:39     1507.27 119.57  16  <  84>  558.668   0.000
    78 NOWACZYK RYSZARD                2   65                 14:20:40     1507.19 121.12   6  <  79>  573.735   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 NOWACZYK RYSZARD                2   54                 14:20:42     1507.05 122.67   7  <  80>  573.735   0.000
    80 NOWACZYK RYSZARD                2    9              G  14:20:43     1506.99 124.22   8  < 100>  573.735   0.000
    81 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   25              G  14:14:39     1506.92 125.78  11  <  92>  564.568   0.000
    82 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   21              G  14:11:05     1506.63 127.33   7  <  83>  559.085   0.000
    83 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              G  14:11:08     1506.43 128.88   8  <  86>  559.085   0.000
    84 MIARKA ADAM                     2   29              G  14:10:54     1506.25 130.43  17  <  98>  558.668   0.000
    85 REMBISZ STANISŁAW               2    6              G  14:12:59     1506.09 131.99  41-  1-  1  561.748  43.440
    86 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   48              G  14:11:14     1506.02 133.54   9  <  86>  559.085   0.000
    86 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   20              G  14:11:14     1506.02 133.54  10  <  91>  559.085   0.000
    88 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    9              G  14:13:51     1504.38 136.65   3  < 119>  562.411  43.200
    89 KURAS MARIUSZ                   2    8              G  14:10:12     1503.93 138.20  13  < 106>  556.756   0.000
    90 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              G  14:09:11     1503.49 139.75  10  <  95>  555.064   0.000
    91 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   13              G  14:11:59     1502.98 141.30  11  < 107>  559.085   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    92 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   27              G  14:15:55     1501.84 142.86  12  < 111>  564.568   0.000
    93 NITA WIESŁAW                    2    1              G  14:20:15     1501.82 144.41   9  <  94>  571.068   0.000
    94 NITA WIESŁAW                    2   36              G  14:20:18     1501.63 145.96  10  <  97>  571.068   0.000
    95 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   49              G  14:09:39     1501.59 147.52  11  <  96>  555.064   0.000
    96 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              G  14:09:40     1501.53 149.07  12  < 109>  555.064   0.000
    97 NITA WIESŁAW                    2   11              G  14:20:20     1501.49 150.62  11  < 101>  571.068   0.000
    98 MIARKA ADAM                     2   42              G  14:12:16     1500.72 152.17  18  <  99>  558.668   0.000
    99 MIARKA ADAM                     2   58                 14:12:20     1500.45 153.73  19  < 124>  558.668   0.000
   100 NOWACZYK RYSZARD                2   26              G  14:22:28     1500.09 155.28   9  < 102>  573.735   0.000
   101 NITA WIESŁAW                    2    6              G  14:20:46     1499.79 156.83  12  < 112>  571.068   0.000
   102 NOWACZYK RYSZARD                2   84                 14:22:34     1499.70 158.39  10  < 103>  573.735   0.000
   103 NOWACZYK RYSZARD                2   21              G  14:22:35     1499.63 159.94  11  < 104>  573.735   0.000
   104 NOWACZYK RYSZARD                2   98                 14:22:37     1499.50 161.49  12  < 123>  573.735   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   105 RĘKAS ADAM                      2   15              G  14:17:36     1499.42 163.04   6  < 110>  566.181   0.000
   106 KURAS MARIUSZ                   2   44              G  14:11:21     1499.28 164.60  14  < 115>  556.756   0.000
   107 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   32              G  14:12:59     1498.96 166.15  12  < 108>  559.085   0.000
   108 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   42              G  14:13:03     1498.69 167.70  13  < 114>  559.085   0.000
   109 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   53                 14:10:27     1498.35 169.25  13  < 125>  555.064   0.000
   110 RĘKAS ADAM                      2   54                 14:18:01     1497.77 170.81   7  < 113>  566.181   0.000
   111 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   41              G  14:17:03     1497.33 172.36  13  < 117>  564.568   0.000
   112 NITA WIESŁAW                    2   23              G  14:21:25     1497.23 173.91  13  < 122>  571.068   0.000
   113 RĘKAS ADAM                      2   20              G  14:18:17     1496.71 175.47   8  < 120>  566.181   0.000
   114 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G  14:13:33     1496.68 177.02  14  < 128>  559.085   0.000
   115 KURAS MARIUSZ                   2    2              G  14:12:11     1495.92 178.57  15  < 115>  556.756   0.000
   115 KURAS MARIUSZ                   2    7              G  14:12:11     1495.92 178.57  16  < 121>  556.756   0.000
   117 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    2              G  14:17:26     1495.81 181.68  14  < 118>  564.568   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   118 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   21              G  14:17:29     1495.61 183.23  15          564.568   0.000
   119 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   15              G  14:16:05     1495.44 184.78   4  < 127>  562.411  40.780
   120 RĘKAS ADAM                      2   37              G  14:18:53     1494.34 186.34   9  < 129>  566.181   0.000
   121 KURAS MARIUSZ                   2   16              G  14:12:44     1493.71 187.89  17          556.756   0.000
   122 NITA WIESŁAW                    2   82                 14:22:29     1493.05 189.44  14          571.068   0.000
   123 NOWACZYK RYSZARD                2   18              G  14:24:18     1492.94 190.99  13          573.735   0.000
   124 MIARKA ADAM                     2   55                 14:14:13     1492.90 192.55  20          558.668   0.000
   125 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   51                 14:11:50     1492.78 194.10  14  < 126>  555.064   0.000
   126 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   38              G  14:11:53     1492.58 195.65  15          555.064   0.000
   127 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    2              G  14:16:55     1492.14 197.20   5          562.411   0.000
   128 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   26              G  14:14:49     1491.62 198.76  15          559.085   0.000
   129 RĘKAS ADAM                      2   25              G  14:19:35     1491.59 200.31  10          566.181   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   130 NITA WIESŁAW                    2   16              G  14:23:00     1491.04   0.00  15          571.068   0.000
   131 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   41              G  14:12:20     1490.77   0.00  16          555.064   0.000
   132 NITA WIESŁAW                    2   40              G  14:23:06     1490.65   0.00  16          571.068   0.000
   133 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   19              G  14:12:22     1490.64   0.00  17          555.064   0.000
   134 KURAS MARIUSZ                   2   51                 14:13:31     1490.58   0.00  18          556.756   0.000
   135 MIARKA ADAM                     2   18              G  14:14:50     1490.44   0.00  21          558.668   0.000
   136 NITA WIESŁAW                    2   20              G  14:23:10     1490.39   0.00  17          571.068   0.000
   137 MIARKA ADAM                     2   19              G  14:14:53     1490.25   0.00  22          558.668   0.000
   138 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   52                 14:12:32     1489.97   0.00  18          555.064   0.000
   139 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   32              G  14:12:34     1489.84   0.00  19          555.064   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------             







          PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BURG-1 z dnia 10.05.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:17.1 N 11:54:44.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 10,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  353.450 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   26                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1343                           
      5.Ilość konkursów.......................:  269                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1964.45                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1821.52                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,45,17                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,58,55                         
     10.Czas trwania konkursu.................:13 min. 38 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EZmigrod Całość [ 4]F                                                  
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   26   | 1343   |  269  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   26   | 1343   |  269  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     




                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                          z lotu BURG-1, w dniu 10.05.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 JASIŃSKI JAN                    1   84                 13:45:17     1964.45   0.74  86- 39-  5  354.158  30.000
     2 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   51                 13:44:41     1963.78   1.49  45- 11-  5  352.859  29.960
     3 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   19              G  13:46:45     1956.75   2.23  36-  9-  5  355.639  29.930
     4 LIS MARIAN                      1   20              G  13:45:46     1956.43   2.98  44-  7-  5  353.657  29.890
     5 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   60                 13:46:28     1949.18   3.72  61- 22-  5  353.712  29.850
     6 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   13              G  13:46:02     1949.14   4.47   2  <  53>  352.859  29.810
     7 KOWALCZYK ROBERT                1   28              G  13:49:28     1948.42   5.21  73- 13-  5  359.418  29.780
     8 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   71                 13:45:37     1935.17   5.96  75- 15-  5  349.524  29.740
     9 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    6              G  13:47:56     1930.88   6.70  89- 36-  5  353.223  29.700
    10 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   25              G  13:47:59     1930.36   7.45   2  <  11>  353.223  29.660
    11 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   94                 13:48:01     1930.00   8.19   3  <  22>  353.223  29.630
    12 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   19              G  13:46:09     1929.47   8.94   2  <  15>  349.524  29.590
    13 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   49              G  13:48:26     1928.29   9.68   2  <  34>  353.712  29.550
    14 JASIŃSKI JAN                    1   42              G  13:48:45     1927.39  10.42   2  <  17>  354.158  29.510
    15 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G  13:46:30     1925.75  11.17   3  <  16>  349.524  29.480
    16 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   16              G  13:46:31     1925.58  11.91   4  <  56>  349.524  29.440
    17 JASIŃSKI JAN                    1   33              G  13:49:15     1922.16  12.66   3  <  18>  354.158  29.400
    18 JASIŃSKI JAN                    1   41              G  13:49:16     1921.99  13.40   4  <  20>  354.158  29.370
    19 JANKOWSKI JERZY                 1   69                 13:51:04     1921.20  14.15  59- 20-  5  357.471  29.330
    20 JASIŃSKI JAN                    1   46              G  13:49:21     1921.12  14.89   5  <  21>  354.158  29.290
    21 JASIŃSKI JAN                    1   18              G  13:49:28     1919.90  15.64   6  <  23>  354.158   0.000
    22 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   16              G  13:49:02     1919.34  16.38   4  <  29>  353.223  29.220
    23 JASIŃSKI JAN                    1   53                 13:49:37     1918.34  17.13   7  <  25>  354.158   0.000
    24 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   61                 13:55:25     1917.83  17.87  47-  9-  5  365.187  29.140
    25 JASIŃSKI JAN                    1   17              G  13:49:40     1917.82  18.62   8  <  26>  354.158   0.000
    26 JASIŃSKI JAN                    1   61                 13:49:41     1917.65  19.36   9  <  27>  354.158   0.000
    27 JASIŃSKI JAN                    1   57                 13:49:42     1917.48  20.10  10  <  62>  354.158   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   11              G  13:50:31     1917.02  20.85   2  <  59>  355.639  28.990
    29 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   34              G  13:49:19     1916.39  21.59   5  <  44>  353.223  28.960
    30 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    7              G  13:48:21     1915.73  22.34  40- 15-  5  351.249  28.920
    31 KOWALCZYK ROBERT                1   38              G  13:52:37     1915.70  23.08   2  <  37>  359.418  28.880
    32 JANKOWSKI JERZY                 1   77                 13:51:45     1914.17  23.83   2  <  38>  357.471  28.840
    33 JAKÓB BRONISŁAW                 1   50              G  13:50:13     1912.85  24.57  46-  2-  2  354.292  28.810
    34 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   17              G  13:49:56     1912.65  25.32   3  <  64>  353.712  28.770
    35 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    4              G  13:50:07     1912.30  26.06  42- 10-  5  353.999  28.730
    36 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   46              G  13:50:15     1910.93  26.81   2  <  67>  353.999  28.690
    37 KOWALCZYK ROBERT                1   24              G  13:53:12     1909.77  27.55   3  <  39>  359.418  28.660
    38 JANKOWSKI JERZY                 1   27              G  13:52:14     1909.23  28.29   3  <  43>  357.471  28.620
    39 KOWALCZYK ROBERT                1    5              G  13:53:23     1907.91  29.04   4  <  47>  359.418  28.580
    40 JANKOWSKI JAN                   1   40              G  13:50:03     1906.55  29.78  29-  7-  5  352.807  28.540
    41 JANKOWSKI JAN                   1    5              G  13:50:05     1906.21  30.53   2  <  81>  352.807  28.510
    42 NIEDZIELA WOJCIECH              1   66                 13:50:44     1905.62  31.27  60-  6-  5  353.937  28.470
    43 JANKOWSKI JERZY                 1   36              G  13:52:38     1905.16  32.02   4  <  46>  357.471  28.430
    44 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   40              G  13:50:26     1904.85  32.76   6  <  50>  353.223   0.000
    45 LIS MARIAN                      1   19              G  13:50:40     1904.80  33.51   2  <  86>  353.657  28.360
    46 JANKOWSKI JERZY                 1    4              G  13:52:48     1903.47  34.25   5  <  54>  357.471  28.320
    47 KOWALCZYK ROBERT                1    7              G  13:53:51     1903.19  35.00   5  <  47>  359.418  28.280
    47 KOWALCZYK ROBERT                1   45              G  13:53:51     1903.19  35.00   6  <  49>  359.418   0.000
    49 KOWALCZYK ROBERT                1   37              G  13:53:53     1902.86  36.49   7  <  70>  359.418   0.000
    50 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   80                 13:50:39     1902.63  37.23   7  <  57>  353.223   0.000
    51 ŁUKAWY JAN                      1    5              G  13:48:17     1902.60  37.97  33-  6-  5  348.715  28.130
    52 ŁUKAWY JAN                      1   16              G  13:48:22     1901.74  38.72   2  < 140>  348.715  28.100
    53 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   15              G  13:50:37     1901.01  39.46   3  <  77>  352.859  28.060
    54 JANKOWSKI JERZY                 1   20              G  13:53:05     1900.60  40.21   6  <  55>  357.471   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 JANKOWSKI JERZY                 1   26              G  13:53:13     1899.25  40.95   7  <  80>  357.471   0.000
    56 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   82                 13:49:04     1898.90  41.70   5  <  87>  349.524  27.950
    57 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   10              G  13:51:08     1897.69  42.44   8  <  60>  353.223   0.000
    58 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   12              G  13:52:24     1897.36  43.19  32-  3-  3  355.565  27.870
    59 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   22              G  13:52:29     1896.91  43.93   3  <  61>  355.639  27.840
    60 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    4              G  13:51:14     1896.67  44.68   9  <  69>  353.223   0.000
    61 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   13              G  13:52:31     1896.57  45.42   4  <  71>  355.639  27.760
    62 JASIŃSKI JAN                    1   22              G  13:51:47     1896.09  46.17  11  <  63>  354.158   0.000
    63 JASIŃSKI JAN                    1   47              G  13:51:48     1895.92  46.91  12  <  66>  354.158   0.000
    64 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   64                 13:51:34     1895.90  47.65   4  <  91>  353.712  27.650
    65 MAŁYS DOMINIK                   1   85                 13:51:26     1895.14  48.40  84- 16-  5  353.317  27.610
    66 JASIŃSKI JAN                    1   64                 13:51:56     1894.57  49.14  13  <  67>  354.158   0.000
    67 JASIŃSKI JAN                    1    9              G  13:51:58     1894.23  49.89  14  <  74>  354.158   0.000
    67 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   12              G  13:51:53     1894.23  49.89   3  <  73>  353.999  27.540
    69 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   74                 13:51:31     1893.79  51.38  10  <  76>  353.223   0.000
    70 KOWALCZYK ROBERT                1    9              G  13:54:48     1893.67  52.12   8  < 116>  359.418   0.000
    71 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   47              G  13:52:50     1893.38  52.87   5  < 111>  355.639  27.390
    72 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   11              G  13:50:32     1893.19  53.61   2  <  75>  351.249  27.350
    73 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   25              G  13:52:00     1893.04  54.36   4  < 102>  353.999  27.310
    74 JASIŃSKI JAN                    1   71                 13:52:07     1892.71  55.10  15  < 103>  354.158   0.000
    75 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   14              G  13:50:39     1892.00  55.85   3  <  79>  351.249  27.240
    76 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    2              G  13:51:42     1891.93  56.59  11  <  82>  353.223   0.000
    77 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   17              G  13:51:32     1891.67  57.33   4  < 101>  352.859  27.160
    78 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   46              G  13:58:07     1891.02  58.08   2  < 117>  365.187  27.130
    79 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    9              G  13:50:48     1890.47  58.82   4  < 106>  351.249  27.090
    80 JANKOWSKI JERZY                 1   53                 13:54:08     1890.05  59.57   8  < 118>  357.471   0.000
    81 JANKOWSKI JAN                   1   23              G  13:51:41     1889.87  60.31   3  < 157>  352.807  27.010
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    82 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   54                 13:52:01     1888.72  61.06  12  <  83>  353.223   0.000
    83 MAŁYS DOMINIK                   1   28              G  13:52:09     1887.88  61.80   2  <  85>  353.317  26.940
    83 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   21              G  13:52:06     1887.88  61.80  13  <  99>  353.223   0.000
    85 MAŁYS DOMINIK                   1   65                 13:52:14     1887.04  63.29   3  <  89>  353.317  26.870
    86 LIS MARIAN                      1   47              G  13:52:26     1886.84  64.04   3  < 125>  353.657  26.830
    87 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G  13:50:15     1886.77  64.78   6  <  88>  349.524   0.000
    88 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   13              G  13:50:16     1886.60  65.52   7  <  90>  349.524   0.000
    89 MAŁYS DOMINIK                   1  101                 13:52:18     1886.37  66.27   4  < 128>  353.317  26.720
    90 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   31              G  13:50:20     1885.92  67.01   8  <  93>  349.524   0.000
    91 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    8              G  13:52:34     1885.79  67.76   5  <  92>  353.712  26.640
    92 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   48              G  13:52:37     1885.29  68.50   6  <  95>  353.712   0.000
    93 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   52                 13:50:25     1885.07  69.25   9  <  98>  349.524   0.000
    94 NIEDZIELA WOJCIECH              1   39              G  13:52:46     1884.98  69.99   2  < 177>  353.937  26.530
    95 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   26              G  13:52:39     1884.96  70.74   7  <  96>  353.712   0.000
    96 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   28              G  13:52:40     1884.79  71.48   8  <  97>  353.712   0.000
    97 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   40              G  13:52:43     1884.29  72.23   9  < 100>  353.712   0.000
    98 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   33              G  13:50:30     1884.23  72.97  10  < 162>  349.524   0.000
    99 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   52                 13:52:29     1884.02  73.72  14  < 123>  353.223   0.000
   100 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              G  13:52:45     1883.95  74.46  10  < 126>  353.712   0.000
   101 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    4              G  13:52:27     1882.42  75.20   5  < 104>  352.859  26.270
   102 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   40              G  13:53:14     1880.64  75.95   5  < 138>  353.999  26.230
   103 JASIŃSKI JAN                    1   26              G  13:53:29     1878.99  76.69  16  < 105>  354.158   0.000
   104 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   43              G  13:52:49     1878.74  77.44   6  < 122>  352.859   0.000
   105 JASIŃSKI JAN                    1   62                 13:53:34     1878.16  78.18  17  < 107>  354.158   0.000
   106 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   37              G  13:52:04     1877.67  78.93   5  < 120>  351.249  26.080
   107 JASIŃSKI JAN                    1   36              G  13:53:37     1877.66  79.67  18  < 110>  354.158   0.000
   108 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   68                 13:53:11     1877.43  80.42  77-  5-  5  353.301  26.010
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   109 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   30              G  13:53:20     1875.94  81.16   2  < 115>  353.301  25.970
   110 JASIŃSKI JAN                    1   75                 13:53:53     1875.01  81.91  19  < 112>  354.158   0.000
   111 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              G  13:54:42     1874.74  82.65   6  < 113>  355.639   0.000
   112 JASIŃSKI JAN                    1   66                 13:54:00     1873.85  83.40  20  < 114>  354.158   0.000
   113 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   34              G  13:54:48     1873.76  84.14   7  < 158>  355.639   0.000
   114 JASIŃSKI JAN                    1   19              G  13:54:04     1873.19  84.88  21  < 144>  354.158   0.000
   115 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   66              G  13:53:41     1872.46  85.63   3  < 121>  353.301  25.750
   116 KOWALCZYK ROBERT                1   46              G  13:57:04     1871.32  86.37   9  < 168>  359.418   0.000
   117 KOBYLSKI MIROSŁAW               1    7              G  14:00:09     1871.31  87.12   3  < 119>  365.187  25.670
   118 JANKOWSKI JERZY                 1    5              G  13:56:07     1870.43  87.86   9  < 139>  357.471   0.000
   119 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   12              G  14:00:15     1870.36  88.61   4  < 204>  365.187  25.600
   120 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    6              G  13:52:49     1870.17  89.35   6  < 149>  351.249   0.000
   121 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   64                 13:53:56     1869.98  90.10   4  < 221>  353.301  25.520
   122 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    7              G  13:53:44     1869.62  90.84   7  < 142>  352.859   0.000
   123 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   91                 13:54:00     1868.91  91.59  15  < 124>  353.223   0.000
   124 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   32              G  13:54:01     1868.74  92.33  16  < 128>  353.223   0.000
   125 LIS MARIAN                      1    9              G  13:54:15     1868.73  93.08   4  < 148>  353.657  25.370
   126 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   45              G  13:54:17     1868.69  93.82  11  < 131>  353.712   0.000
   127 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   15              G  13:55:18     1868.45  94.56   2  < 255>  355.565  25.300
   128 MAŁYS DOMINIK                   1   13              G  13:54:06     1868.41  95.31   5  < 135>  353.317  25.260
   128 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   31              G  13:54:03     1868.41  95.31  17  < 128>  353.223   0.000
   128 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   95                 13:54:03     1868.41  95.31  18  < 133>  353.223   0.000
   131 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   19              G  13:54:19     1868.36  97.54  12  < 132>  353.712   0.000
   132 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    6              G  13:54:23     1867.70  98.29  13  < 152>  353.712   0.000
   133 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   29              G  13:54:08     1867.59  99.03  19  < 141>  353.223   0.000
   134 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   79                 13:56:28     1867.39  99.78  78-  4-  4  357.543  25.040
   135 MAŁYS DOMINIK                   1   53                 13:54:13     1867.26 100.52   6  < 136>  353.317   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   136 MAŁYS DOMINIK                   1   37              G  13:54:16     1866.77 101.27   7  < 137>  353.317   0.000
   137 MAŁYS DOMINIK                   1   43              G  13:54:21     1865.95 102.01   8  < 143>  353.317   0.000
   138 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   16              G  13:54:44     1865.77 102.76   6  < 146>  353.999   0.000
   139 JANKOWSKI JERZY                 1   45              G  13:56:39     1865.23 103.50  10  < 153>  357.471   0.000
   140 ŁUKAWY JAN                      1    8              G  13:52:07     1863.62 104.24   3  < 184>  348.715  24.810
   141 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   37              G  13:54:34     1863.32 104.99  20  < 151>  353.223   0.000
   142 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   32              G  13:54:30     1862.05 105.73   8  < 224>  352.859   0.000
   143 MAŁYS DOMINIK                   1   23              G  13:54:48     1861.52 106.48   9  < 145>  353.317   0.000
   144 JASIŃSKI JAN                    1   12              G  13:55:17     1861.21 107.22  22  < 147>  354.158   0.000
   145 MAŁYS DOMINIK                   1   18              G  13:54:50     1861.20 107.97  10  < 236>  353.317   0.000
   146 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    3              G  13:55:14     1860.87 108.71   7  < 173>  353.999   0.000
   147 JASIŃSKI JAN                    1   72                 13:55:21     1860.56 109.46  23  < 161>  354.158   0.000
   148 LIS MARIAN                      1    4              G  13:55:05     1860.54 110.20   5  < 183>  353.657  24.510
   149 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   23              G  13:53:50     1860.10 110.95   7  < 150>  351.249   0.000
   150 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   28              G  13:53:53     1859.61 111.69   8  < 154>  351.249   0.000
   151 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   79                 13:54:57     1859.56 112.43  21  < 172>  353.223   0.000
   152 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   11              G  13:55:15     1859.20 113.18  14  < 156>  353.712   0.000
   153 JANKOWSKI JERZY                 1   16              G  13:57:20     1858.60 113.92  11  < 164>  357.471   0.000
   154 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    8              G  13:54:02     1858.13 114.67   9  < 174>  351.249   0.000
   155 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    4              G  13:56:52     1857.84 115.41  19-  5-  5  356.458  24.250
   156 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   27              G  13:55:27     1857.24 116.16  15  < 160>  353.712   0.000
   157 JANKOWSKI JAN                   1   16              G  13:54:59     1857.04 116.90   4  < 194>  352.807  24.180
   158 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   20              G  13:56:40     1855.51 117.65   8  < 159>  355.639   0.000
   159 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    4              G  13:56:44     1854.86 118.39   9          355.639   0.000
   160 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   57                 13:55:43     1854.65 119.14  16  < 163>  353.712   0.000
   161 JASIŃSKI JAN                    1   25              G  13:55:58     1854.55 119.88  24  < 175>  354.158   0.000
   162 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   79                 13:53:29     1854.40 120.63  11  < 165>  349.524   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   163 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              G  13:55:45     1854.32 121.37  17  < 166>  353.712   0.000
   164 JANKOWSKI JERZY                 1   21              G  13:57:47     1854.26 122.11  12  < 181>  357.471   0.000
   165 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   80                 13:53:30     1854.24 122.86  12  < 169>  349.524   0.000
   166 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    7              G  13:55:46     1854.16 123.60  18  < 171>  353.712   0.000
   167 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   65                 13:57:51     1854.00 124.35   2  < 229>  357.543  23.810
   168 KOWALCZYK ROBERT                1   55                 13:58:56     1853.31 125.09  10  < 170>  359.418   0.000
   169 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   72                 13:53:39     1852.76 125.84  13  < 260>  349.524   0.000
   170 KOWALCZYK ROBERT                1   11              G  13:59:00     1852.67 126.58  11  < 182>  359.418   0.000
   171 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   13              G  13:55:57     1852.38 127.33  19  < 201>  353.712   0.000
   172 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   51                 13:55:45     1851.76 128.07  22  < 209>  353.223   0.000
   173 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   43              G  13:56:11     1851.62 128.82   8  < 213>  353.999   0.000
   174 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   40              G  13:54:49     1850.46 129.56  10  < 214>  351.249   0.000
   175 JASIŃSKI JAN                    1   14              G  13:56:25     1850.19 130.31  25  < 176>  354.158   0.000
   176 JASIŃSKI JAN                    1   35              G  13:56:27     1849.87 131.05  26  < 178>  354.158   0.000
   177 NIEDZIELA WOJCIECH              1   34              G  13:56:20     1849.85 131.79   3  < 180>  353.937  23.430
   178 JASIŃSKI JAN                    1    5              G  13:56:29     1849.55 132.54  27  < 179>  354.158   0.000
   179 JASIŃSKI JAN                    1    3              G  13:56:32     1849.07 133.28  28  < 191>  354.158   0.000
   180 NIEDZIELA WOJCIECH              1   17              G  13:56:26     1848.88 134.03   4  < 187>  353.937  23.320
   181 JANKOWSKI JERZY                 1   62                 13:58:21     1848.83 134.77  13  < 190>  357.471   0.000
   182 KOWALCZYK ROBERT                1   77                 13:59:25     1848.70 135.52  12  < 258>  359.418   0.000
   183 LIS MARIAN                      1   28              G  13:56:26     1847.42 136.26   6  < 192>  353.657   0.000
   184 ŁUKAWY JAN                      1    7              G  13:53:50     1846.68 137.01   4  < 185>  348.715  23.170
   185 ŁUKAWY JAN                      1   33              G  13:53:55     1845.87 137.75   5  < 188>  348.715  23.130
   186 DUDZIAK KAROL                   1   12              G  13:52:30     1845.43 138.50  39-  3-  3  346.018  23.100
   187 NIEDZIELA WOJCIECH              1   15              G  13:56:56     1844.06 139.24   5  < 219>  353.937  23.060
   188 ŁUKAWY JAN                      1   40              G  13:54:10     1843.43 139.99   6          348.715   0.000
   189 KAZEK JAN                       1   13              G  13:54:15     1842.59 140.73  36-  2-  2  348.710  22.990
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   190 JANKOWSKI JERZY                 1   28              G  13:59:01     1842.48 141.47  14  < 198>  357.471   0.000
   191 JASIŃSKI JAN                    1   21              G  13:57:15     1842.17 142.22  29  < 193>  354.158   0.000
   192 LIS MARIAN                      1    2              G  13:56:59     1842.12 142.96   7          353.657   0.000
   193 JASIŃSKI JAN                    1   49              G  13:57:16     1842.01 143.71  30  < 195>  354.158   0.000
   194 JANKOWSKI JAN                   1   35              G  13:56:36     1841.37 144.45   5  < 196>  352.807  22.800
   195 JASIŃSKI JAN                    1   97                 13:57:24     1840.74 145.20  31  < 198>  354.158   0.000
   196 JANKOWSKI JAN                   1   24              G  13:56:40     1840.73 145.94   6  < 243>  352.807   0.000
   197 DUDZIAK KAROL                   1   11              G  13:53:01     1840.36 146.69   2  < 249>  346.018  22.690
   198 JASIŃSKI JAN                    1   31              G  13:57:27     1840.26 147.43  32  < 200>  354.158   0.000
   198 JANKOWSKI JERZY                 1   29              G  13:59:15     1840.26 147.43  15  < 202>  357.471   0.000
   200 JASIŃSKI JAN                    1   86                 13:57:29     1839.94 148.92  33  < 225>  354.158   0.000
   201 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   29              G  13:57:15     1839.85 149.66  20  < 207>  353.712   0.000
   202 JANKOWSKI JERZY                 1   17              G  13:59:18     1839.79 150.41  16  < 203>  357.471   0.000
   203 JANKOWSKI JERZY                 1   22              G  13:59:19     1839.63 151.15  17  < 206>  357.471   0.000
   204 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   10              G  14:03:31     1839.58 151.90   5  < 208>  365.187  22.430
   205 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   16              G  13:58:49     1839.15 152.64   2  < 234>  356.458  22.390
   206 JANKOWSKI JERZY                 1   30              G  13:59:23     1839.00 153.39  18  < 252>  357.471   0.000
   207 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              G  13:57:21     1838.90 154.13  21  < 247>  353.712   0.000
   208 KOBYLSKI MIROSŁAW               1    4              G  14:03:36     1838.81 154.88   6  < 211>  365.187   0.000
   209 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   35              G  13:57:07     1838.59 155.62  23  < 210>  353.223   0.000
   210 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   61                 13:57:09     1838.27 156.37  24  < 212>  353.223   0.000
   211 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   17              G  14:03:43     1837.73 157.11   7  < 259>  365.187   0.000
   212 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   84                 13:57:19     1836.67 157.86  25  < 216>  353.223   0.000
   213 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    7              G  13:57:45     1836.57 158.60   9  < 242>  353.999   0.000
   214 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   34              G  13:56:16     1836.44 159.34  11  < 215>  351.249   0.000
   215 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   46              G  13:56:19     1835.96 160.09  12  < 217>  351.249   0.000
   216 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   24              G  13:57:28     1835.24 160.83  26  < 218>  353.223   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   217 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   17              G  13:56:24     1835.16 161.58  13  < 241>  351.249   0.000
   218 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    7              G  13:57:32     1834.61 162.32  27  < 220>  353.223   0.000
   219 NIEDZIELA WOJCIECH              1    3              G  13:58:05     1833.08 163.07   6          353.937   0.000
   220 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   70                 13:57:42     1833.02 163.81  28  < 222>  353.223   0.000
   221 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   77              G  13:57:46     1832.79 164.56   5          353.301  21.790
   222 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   13              G  13:57:44     1832.70 165.30  29  < 226>  353.223   0.000
   223 JAKÓB BRONISŁAW                 1   10              G  13:58:22     1832.23 166.05   2          354.292  21.720
   224 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   34              G  13:57:38     1831.77 166.79   9  < 239>  352.859   0.000
   225 JASIŃSKI JAN                    1   73                 13:58:24     1831.22 167.54  34  < 228>  354.158   0.000
   226 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   90                 13:57:55     1830.96 168.28  30  < 226>  353.223   0.000
   226 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   38              G  13:57:55     1830.96 168.28  31  < 238>  353.223   0.000
   228 JASIŃSKI JAN                    1  100                 13:58:26     1830.91 169.77  35  < 230>  354.158   0.000
   229 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   13              G  14:00:17     1830.89 170.51   3  < 251>  357.543  21.490
   230 JASIŃSKI JAN                    1   54                 13:58:27     1830.75 171.26  36  < 233>  354.158   0.000
   231 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    3              G  13:55:15     1830.55 172.00  60-  4-  4  348.262  21.420
   231 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   20              G  13:55:15     1830.55 172.00   2  < 256>  348.262  21.420
   233 JASIŃSKI JAN                    1   44              G  13:58:31     1830.12 173.49  37  < 261>  354.158   0.000
   234 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   10              G  13:59:48     1829.87 174.24   3  < 235>  356.458  21.310
   235 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   23              G  13:59:52     1829.24 174.98   4  < 237>  356.458  21.270
   236 MAŁYS DOMINIK                   1   58                 13:58:10     1829.08 175.73  11  < 245>  353.317   0.000
   237 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   21              G  13:59:54     1828.93 176.47   5          356.458  21.190
   238 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   78                 13:58:08     1828.91 177.22  32  < 240>  353.223   0.000
   239 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   29              G  13:57:57     1828.76 177.96  10  < 265>  352.859   0.000
   240 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   98                 13:58:11     1828.43 178.70  33  < 265>  353.223   0.000
   241 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   29              G  13:57:07     1828.31 179.45  14  < 244>  351.249   0.000
   242 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   21              G  13:58:38     1828.19 180.19  10          353.999   0.000
   243 JANKOWSKI JAN                   1    7              G  13:58:00     1828.02 180.94   7          352.807   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   244 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    5              G  13:57:09     1827.99 181.68  15          351.249   0.000
   245 MAŁYS DOMINIK                   1   41              G  13:58:17     1827.98 182.43  12  < 246>  353.317   0.000
   246 MAŁYS DOMINIK                   1   74                 13:58:19     1827.66 183.17  13  < 248>  353.317   0.000
   247 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   39              G  13:58:34     1827.34 183.92  22          353.712   0.000
   248 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G  13:58:22     1827.19 184.66  14  < 250>  353.317   0.000
   249 DUDZIAK KAROL                   1   53                 13:54:24     1826.92 185.41   3          346.018  20.750
   250 MAŁYS DOMINIK                   1   36              G  13:58:30     1825.93 186.15  15  < 257>  353.317   0.000
   251 ZMARZŁY RADOSŁAW                1    6              G  14:00:49     1825.91 186.90   4          357.543  20.670
   252 JANKOWSKI JERZY                 1    3              G  14:00:49     1825.54 187.64  19  < 253>  357.471   0.000
   253 KAZEK JAN                       1   31              G  13:56:04     1825.07 188.38   2          348.710  20.600
   253 JANKOWSKI JERZY                 1   42              G  14:00:52     1825.07 188.38  20          357.471   0.000
   255 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   35              G  13:59:50     1824.97 189.87   3          355.565  20.520
   256 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   60                 13:55:51     1824.79 190.62   3  < 263>  348.262  20.490
   257 MAŁYS DOMINIK                   1   39              G  13:58:42     1824.04 191.36  16          353.317   0.000
   258 KOWALCZYK ROBERT                1   19              G  14:02:03     1823.99 192.11  13          359.418   0.000
   259 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   22              G  14:05:17     1823.35 192.85   8  < 268>  365.187   0.000
   260 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   34              G  13:56:44     1822.97 193.60  14  < 262>  349.524   0.000
   261 JASIŃSKI JAN                    1   99                 13:59:17     1822.90 194.34  38  < 264>  354.158   0.000
   262 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   26              G  13:56:45     1822.81 195.09  15          349.524   0.000
   263 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   45              G  13:56:04     1822.73 195.83   4          348.262  20.220
   264 JASIŃSKI JAN                    1   30              G  13:59:19     1822.58 196.57  39          354.158   0.000
   265 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   62                 13:58:51     1822.15 197.32  34  < 267>  353.223   0.000
   265 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   19              G  13:58:39     1822.15 197.32  11          352.859   0.000
   267 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    1              G  13:58:53     1821.83 198.81  35  < 269>  353.223   0.000
   268 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   29              G  14:05:29     1821.53 199.55   9          365.187   0.000
   269 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    9              G  13:58:55     1821.52 200.30  36          353.223   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   270 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   36              G  13:57:53     1821.04   0.00  16          351.249   0.000
   271 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   16              G  13:57:55     1820.73   0.00  17          351.249   0.000
   272 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   29              G  13:56:19     1820.34   0.00   5          348.262   0.000
   273 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    2              G  13:57:59     1820.10   0.00  18          351.249   0.000
   274 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   92                 13:59:11     1819.42   0.00   6          353.301   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                         






       PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  LUCKAU z dnia 03.05.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:13:45.9 N 07:36:28.6 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  647.260 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   24                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1263                           
      5.Ilość konkursów.......................:  253                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  3517.13                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  3180.40                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,03,19                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,24,00                         
     10.Czas trwania konkursu.................:20 min. 41 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  20.0- gradacja                                             
       EZmigrod Całość [4]F                                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   24   | 1263   |  253  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   24   | 1263   |  253  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------  



                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                          z lotu LUCKAU, w dniu 03.05.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   88                 11:04:28     1208.85   0.79  92- 38-  5  222.993   0.000
     2 JASIŃSKI JAN                    1   75                 11:06:10     1202.53   1.58  84- 32-  5  223.871   0.000
     3 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   37              G  11:06:14     1197.39   2.38   2  <   6>  222.993   0.000
     4 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   31              G  11:03:36     1194.77   3.17  80- 15-  3  219.359   0.000
     5 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   44              G  11:03:19     1191.76   3.96  61- 19-  5  218.469   0.000
     6 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   84                 11:07:30     1189.30   4.75   3  <   9>  222.993   0.000
     7 JASIŃSKI JAN                    1   62                 11:08:17     1189.01   5.54   2  <  18>  223.871   0.000
     8 NIEDZIELA WOJCIECH              1   39              G  11:08:15     1188.68   6.33  54-  3-  0  223.768   0.000
     9 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   44              G  11:07:43     1187.92   7.13   4  <  14>  222.993   0.000
    10 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   19              G  11:10:57     1186.43   7.92  23- 10-  4  226.548   0.000
    10 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    8              GT 11:10:57     1186.43   7.92   2  <  86>  226.548  19.640
    12 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    5              GT 11:10:22     1182.93   9.50  42- 12-  5  225.191  19.560
    13 MAŁYS DOMINIK                   1  101                 11:08:59     1180.43  10.29  85- 24-  5  223.082   0.000
    14 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   21              G  11:08:57     1180.17  11.08   5  <  19>  222.993   0.000
    15 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   46              G  11:07:28     1178.97  11.88  42- 18-  5  221.017   0.000
    16 KOWALCZYK ROBERT                1   23              GT 11:14:12     1178.74  12.67  76- 12-  5  228.912  19.400
    17 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    8              G  11:07:36     1178.13  13.46   2  <  23>  221.017   0.000
    18 JASIŃSKI JAN                    1   73                 11:10:09     1177.34  14.25   3  <  30>  223.871   0.000
    19 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   34              GT 11:09:39     1175.81  15.04   6  <  20>  222.993  19.290
    20 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   20              G  11:09:48     1174.88  15.84   7  <  22>  222.993   0.000
    21 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              GT 11:11:41     1174.81  16.63   2  <  35>  225.191  19.210
    22 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   33              G  11:09:51     1174.58  17.42   8  <  25>  222.993   0.000
    23 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   23              GT 11:08:16     1173.96  18.21   3  <  24>  221.017  19.130
    24 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   34              GT 11:08:18     1173.75  19.00   4  <  26>  221.017  19.090
    25 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    6              GT 11:10:02     1173.44  19.79   9  <  32>  222.993  19.050
    26 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   41              G  11:08:24     1173.13  20.59   5  <  34>  221.017   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46              G  11:07:07     1172.31  21.38   2  <  44>  219.359   0.000
    28 MAŁYS DOMINIK                   1   93                 11:10:19     1172.16  22.17   2  <  55>  223.082   0.000
    29 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    8              G  11:06:23     1172.15  22.96   2  <  49>  218.469   0.000
    30 JASIŃSKI JAN                    1   17              G  11:11:01     1172.00  23.75   4  <  42>  223.871   0.000
    31 JANKOWSKI JERZY                 1    2              GT 11:13:45     1171.47  24.54  65- 19-  5  226.972  18.810
    32 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   70                 11:10:27     1170.87  25.34  10  <  33>  222.993   0.000
    33 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   78                 11:10:31     1170.46  26.13  11  <  38>  222.993   0.000
    34 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   35              G  11:08:53     1170.13  26.92   6  <  36>  221.017   0.000
    35 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   10              GT 11:12:34     1169.42  27.71   3  <  45>  225.191  18.650
    36 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   32              GT 11:09:00     1169.40  28.50   7  <  41>  221.017  18.610
    37 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   40              G  11:11:34     1167.36  29.30  66- 17-  4  223.628   0.000
    38 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   31              GT 11:11:04     1167.10  30.09  12  <  39>  222.993  18.530
    39 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   24              G  11:11:06     1166.89  30.88  13  <  40>  222.993   0.000
    40 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   93                 11:11:13     1166.18  31.67  14  <  47>  222.993   0.000
    41 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   13              G  11:09:38     1165.50  32.46   8  <  57>  221.017   0.000
    42 JASIŃSKI JAN                    1    9              G  11:12:06     1165.39  33.25   5  <  43>  223.871   0.000
    43 JASIŃSKI JAN                    1   13              GT 11:12:14     1164.58  34.05   6  <  50>  223.871  18.330
    44 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   42              GT 11:08:34     1163.30  34.84   3  < 103>  219.359  18.290
    45 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   49              G  11:13:45     1162.28  35.63   4  <  76>  225.191   0.000
    46 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   64                 11:12:36     1161.10  36.42   2  <  51>  223.628   0.000
    47 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   64                 11:12:05     1160.92  37.21  15  <  47>  222.993   0.000
    47 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   23              GT 11:12:05     1160.92  37.21  16  <  60>  222.993  18.170
    49 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              GT 11:08:13     1160.73  38.80   3  <  77>  218.469  18.100
    50 JASIŃSKI JAN                    1   33              G  11:12:53     1160.66  39.59   7  <  62>  223.871   0.000
    51 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   31              G  11:12:44     1160.30  40.38   3  <  56>  223.628   0.000
    52 JANKOWSKI JERZY                 1   11              GT 11:15:40     1159.99  41.17   2  <  63>  226.972  17.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 JANKOWSKI JAN                   1   16              GT 11:11:52     1158.82  41.96  26-  6-  4  222.339  17.940
    54 KOWALCZYK ROBERT                1   11              GT 11:17:49     1157.19  42.76   2  <  66>  228.912  17.900
    55 MAŁYS DOMINIK                   1   15              GT 11:12:47     1157.17  43.55   3  <  58>  223.082  17.860
    56 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    1              GT 11:13:16     1157.10  44.34   4  <  73>  223.628  17.820
    57 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   33              G  11:11:06     1156.55  45.13   9  <  72>  221.017   0.000
    58 MAŁYS DOMINIK                   1  107                 11:13:07     1155.17  45.92   4  <  88>  223.082   0.000
    59 LIS MARIAN                      1   14              G  11:13:38     1154.56  46.71  45-  6-  2  223.561   0.000
    60 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   51               T 11:13:11     1154.31  47.51  17  <  71>  222.993  17.660
    61 LIS MARIAN                      1   22              G  11:13:41     1154.26  48.30   2  <  92>  223.561   0.000
    62 JASIŃSKI JAN                    1   45              G  11:14:03     1153.68  49.09   8  <  67>  223.871   0.000
    63 JANKOWSKI JERZY                 1   44              G  11:16:46     1153.51  49.88   3  <  64>  226.972   0.000
    64 JANKOWSKI JERZY                 1   22              G  11:16:48     1153.31  50.67   4  <  65>  226.972   0.000
    65 JANKOWSKI JERZY                 1   26              G  11:16:49     1153.22  51.46   5  <  68>  226.972   0.000
    66 KOWALCZYK ROBERT                1   30              GT 11:18:35     1152.73  52.26   3  <  69>  228.912  17.420
    67 JASIŃSKI JAN                    1   20              G  11:14:22     1151.80  53.05   9  <  78>  223.871   0.000
    68 JANKOWSKI JERZY                 1   10              GT 11:17:05     1151.66  53.84   6  <  93>  226.972  17.340
    69 KOWALCZYK ROBERT                1    4              GT 11:18:54     1150.89  54.63   4  <  97>  228.912  17.300
    70 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   49              G  11:14:42     1149.67  55.42  43-  4-  1  223.840   0.000
    71 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   27              G  11:14:04     1149.05  56.22  18  <  74>  222.993   0.000
    72 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   19              G  11:12:29     1148.24  57.01  10  < 126>  221.017   0.000
    73 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    5              G  11:15:01     1146.71  57.80   5  < 119>  223.628   0.000
    74 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   97                 11:14:31     1146.40  58.59  19  <  75>  222.993   0.000
    75 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   19              G  11:14:42     1145.32  59.38  20  <  82>  222.993   0.000
    76 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    4              GT 11:16:43     1144.75  60.17   5  <  80>  225.191  17.020
    77 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   32              GT 11:10:54     1144.42  60.97   4  <  90>  218.469  16.980
    78 JASIŃSKI JAN                    1   10              GT 11:15:42     1143.95  61.76  10  <  79>  223.871  16.940
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 JASIŃSKI JAN                    1   46              G  11:15:49     1143.27  62.55  11  <  81>  223.871   0.000
    80 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    9              GT 11:16:59     1143.20  63.34   6  < 167>  225.191  16.870
    81 JASIŃSKI JAN                    1   85                 11:15:53     1142.88  64.13  12  <  85>  223.871   0.000
    82 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   85                 11:15:08     1142.77  64.92  21  <  82>  222.993   0.000
    82 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   17              G  11:15:08     1142.77  64.92  22  < 100>  222.993   0.000
    84 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   37              G  11:14:37     1142.71  66.51  49-  4-  1  222.391   0.000
    85 JASIŃSKI JAN                    1   15              GT 11:15:58     1142.39  67.30  13  <  87>  223.871  16.670
    86 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   18              GT 11:18:21     1142.16  68.09   3  < 101>  226.548  16.630
    87 JASIŃSKI JAN                    1   29              GT 11:16:01     1142.10  68.88  14  <  89>  223.871  16.590
    88 MAŁYS DOMINIK                   1   28              GT 11:15:23     1141.77  69.68   5  <  91>  223.082  16.550
    89 JASIŃSKI JAN                    1   21              G  11:16:06     1141.62  70.47  15  < 102>  223.871   0.000
    90 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    9              GT 11:11:25     1141.33  71.26   5  < 110>  218.469  16.470
    91 MAŁYS DOMINIK                   1   14              GT 11:15:40     1140.11  72.05   6  <  94>  223.082  16.430
    92 LIS MARIAN                      1   19              G  11:16:18     1138.87  72.84   3  < 157>  223.561   0.000
    93 JANKOWSKI JERZY                 1    3              GT 11:19:27     1137.99  73.63   7  <  95>  226.972  16.350
    94 MAŁYS DOMINIK                   1   31              GT 11:16:02     1137.98  74.43   7  <  96>  223.082  16.310
    95 JANKOWSKI JERZY                 1   23              G  11:19:30     1137.70  75.22   8  < 108>  226.972   0.000
    96 MAŁYS DOMINIK                   1   44              G  11:16:05     1137.69  76.01   8  < 106>  223.082   0.000
    97 KOWALCZYK ROBERT                1   81                 11:21:14     1137.55  76.80   5  < 112>  228.912   0.000
    98 JANKOWSKI JAN                   1   36              GT 11:15:28     1137.48  77.59   2  < 139>  222.339  16.150
    99 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   17              G  11:26:27     1137.41  78.38  50-  4-  1  234.819   0.000
   100 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   13              G  11:16:09     1136.85  79.18  23  < 111>  222.993   0.000
   101 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   14              G  11:19:17     1136.81  79.97   4  < 118>  226.548   0.000
   102 JASIŃSKI JAN                    1   36              GT 11:17:00     1136.40  80.76  16  < 115>  223.871  15.990
   103 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   33              G  11:13:03     1136.28  81.55   4  < 104>  219.359   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   104 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G  11:13:04     1136.18  82.34   5  < 105>  219.359   0.000
   105 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   10              G  11:13:05     1136.09  83.14   6  < 107>  219.359   0.000
   106 MAŁYS DOMINIK                   1   32              GT 11:16:23     1135.95  83.93   9  < 125>  223.082  15.830
   107 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   79                 11:13:07     1135.89  84.72   7  < 127>  219.359   0.000
   108 JANKOWSKI JERZY                 1   30              G  11:19:54     1135.43  85.51   9  < 109>  226.972   0.000
   109 JANKOWSKI JERZY                 1   28              G  11:19:56     1135.24  86.30  10  < 128>  226.972   0.000
   110 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   63                 11:12:27     1135.20  87.09   6  < 129>  218.469   0.000
   111 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   92                 11:16:34     1134.44  87.89  24  < 114>  222.993   0.000
   112 KOWALCZYK ROBERT                1    5              G  11:22:03     1132.95  88.68   6  < 116>  228.912   0.000
   113 KOBYLSKI MIROSŁAW               1    6              GT 11:27:18     1132.75  89.47   2  < 136>  234.819  15.560
   114 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    9              G  11:16:55     1132.42  90.26  25  < 117>  222.993   0.000
   115 JASIŃSKI JAN                    1   57                 11:17:46     1132.00  91.05  17  < 120>  223.871   0.000
   116 KOWALCZYK ROBERT                1   55                 11:22:23     1131.08  91.84   7  < 143>  228.912   0.000
   117 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   60                 11:17:17     1130.32  92.64  26  < 124>  222.993   0.000
   118 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   17              G  11:20:33     1129.63  93.43   5  < 148>  226.548   0.000
   119 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              GT 11:18:15     1128.01  94.22   6  < 122>  223.628  15.320
   120 JASIŃSKI JAN                    1   25              G  11:18:29     1127.91  95.01  18  < 121>  223.871   0.000
   121 JASIŃSKI JAN                    1   35              G  11:18:31     1127.72  95.80  19  < 123>  223.871   0.000
   122 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   67                 11:18:20     1127.54  96.60   7  < 130>  223.628   0.000
   123 JASIŃSKI JAN                    1   89                 11:18:33     1127.53  97.39  20  < 130>  223.871   0.000
   124 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   65                 11:17:52     1126.99  98.18  27  < 133>  222.993   0.000
   125 MAŁYS DOMINIK                   1  103                 11:17:57     1126.96  98.97  10  < 142>  223.082   0.000
   126 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   14              G  11:16:15     1126.20  99.76  11  < 137>  221.017   0.000
   127 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   77                 11:14:47     1126.17 100.55   8  < 150>  219.359   0.000
   128 JANKOWSKI JERZY                 1    4              GT 11:21:36     1125.85 101.35  11  < 132>  226.972  14.960
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   129 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   40              G  11:14:04     1125.74 102.14   7  < 168>  218.469   0.000
   130 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   21              G  11:18:40     1125.64 102.93   8  < 141>  223.628   0.000
   130 JASIŃSKI JAN                    1   18              G  11:18:53     1125.64 102.93  21  < 135>  223.871   0.000
   132 JANKOWSKI JERZY                 1   73                 11:21:39     1125.57 104.51  12  < 151>  226.972   0.000
   133 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    8              G  11:18:09     1125.38 105.30  28  < 134>  222.993   0.000
   134 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   38              G  11:18:12     1125.09 106.10  29  < 140>  222.993   0.000
   135 JASIŃSKI JAN                    1   91                 11:19:01     1124.89 106.89  22  < 144>  223.871   0.000
   136 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   10              G  11:28:50     1124.43 107.68   3  < 213>  234.819   0.000
   137 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    3              GT 11:16:36     1124.20 108.47  12  < 138>  221.017  14.600
   138 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   36              GT 11:16:38     1124.01 109.26  13  < 147>  221.017  14.560
   139 JANKOWSKI JAN                   1    5              G  11:17:51     1123.78 110.06   3  < 185>  222.339   0.000
   140 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   80                 11:18:32     1123.20 110.85  30  < 170>  222.993   0.000
   141 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   26              G  11:19:07     1123.10 111.64   9  < 146>  223.628   0.000
   142 MAŁYS DOMINIK                   1   90                 11:18:38     1123.09 112.43  11  < 151>  223.082   0.000
   143 KOWALCZYK ROBERT                1   82                 11:23:51     1122.94 113.22   8  < 159>  228.912   0.000
   144 JASIŃSKI JAN                    1   80                 11:19:22     1122.91 114.01  23  < 188>  223.871   0.000
   145 NIEDZIELA WOJCIECH              1    7              G  11:19:18     1122.77 114.81   2  < 249>  223.768   0.000
   146 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   33              G  11:19:11     1122.73 115.60  10  < 149>  223.628   0.000
   147 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    5              G  11:16:54     1122.48 116.39  14  < 160>  221.017   0.000
   148 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   16              G  11:21:51     1122.36 117.18   6  < 182>  226.548   0.000
   149 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   70                 11:19:18     1122.07 117.97  11  < 161>  223.628   0.000
   150 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              G  11:15:31     1121.95 118.76   9  < 154>  219.359   0.000
   151 MAŁYS DOMINIK                   1   18              G  11:18:52     1121.77 119.56  12  < 156>  223.082   0.000
   151 JANKOWSKI JERZY                 1   52                 11:22:20     1121.77 119.56  13  < 172>  226.972   0.000
   153 JAKÓB BRONISŁAW                 1   32              GT 11:19:49     1121.68 121.14  33-  1-  1  224.131  13.970
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   154 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   34              G  11:15:34     1121.66 121.93  10  < 163>  219.359   0.000
   155 DUDZIAK KAROL                   1   53                 11:12:27     1121.26 122.72  42-  4-  2  215.787   0.000
   156 MAŁYS DOMINIK                   1   29              G  11:19:00     1121.02 123.52  13  < 164>  223.082   0.000
   157 LIS MARIAN                      1    9              GT 11:19:27     1120.89 124.31   4  < 158>  223.561  13.810
   158 LIS MARIAN                      1   47              G  11:19:40     1119.67 125.10   5  < 215>  223.561   0.000
   159 KOWALCZYK ROBERT                1   77                 11:24:34     1119.01 125.89   9  < 177>  228.912   0.000
   160 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   45              G  11:17:34     1118.70 126.68  15  < 179>  221.017   0.000
   161 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   68                 11:19:55     1118.61 127.47  12  < 169>  223.628   0.000
   162 DUDZIAK KAROL                   1   11              GT 11:12:55     1118.55 128.27   2  < 165>  215.787  13.610
   163 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   64                 11:16:07     1118.51 129.06  11  < 180>  219.359   0.000
   164 MAŁYS DOMINIK                   1  104                 11:19:29     1118.30 129.85  14  < 166>  223.082   0.000
   165 DUDZIAK KAROL                   1    6              G  11:12:59     1118.16 130.64   3  < 234>  215.787   0.000
   166 MAŁYS DOMINIK                   1   45              G  11:19:31     1118.11 131.43  15  < 194>  223.082   0.000
   167 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   22              GT 11:21:42     1116.47 132.22   7  < 183>  225.191   0.000
   168 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   33              GT 11:15:42     1116.35 133.02   8  < 171>  218.469  13.370
   169 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              G  11:20:21     1116.19 133.81  13  < 184>  223.628   0.000
   170 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   53                 11:19:49     1115.99 134.60  31  < 186>  222.993   0.000
   171 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   59                 11:15:46     1115.97 135.39   9  < 174>  218.469   0.000
   172 JANKOWSKI JERZY                 1   68                 11:23:26     1115.71 136.18  14  < 181>  226.972   0.000
   173 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   46              G  11:19:20     1115.67 136.98   2  < 176>  222.391   0.000
   174 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   58                 11:15:50     1115.59 137.77  10  < 174>  218.469   0.000
   174 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   15              G  11:15:50     1115.59 137.77  11  < 190>  218.469   0.000
   176 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   51                 11:19:23     1115.39 139.35   3  < 251>  222.391   0.000
   177 KOWALCZYK ROBERT                1   57                 11:25:14     1115.38 140.14  10  < 187>  228.912   0.000
   178 ŁUKAWY JAN                      1   12              GT 11:15:52     1115.15 140.93  31-  1-  1  218.420  12.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   179 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   26              G  11:18:13     1115.03 141.73  16  < 192>  221.017   0.000
   180 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   61                 11:16:44     1115.01 142.52  12  < 211>  219.359   0.000
   181 JANKOWSKI JERZY                 1   58                 11:23:34     1114.98 143.31  15  < 189>  226.972   0.000
   182 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    2              G  11:23:17     1114.45 144.10   7  < 205>  226.548   0.000
   183 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   21              G  11:22:06     1114.26 144.89   8  < 193>  225.191   0.000
   184 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              GT 11:20:42     1114.24 145.68  14  < 198>  223.628  12.740
   185 JANKOWSKI JAN                   1   28              GT 11:19:35     1114.02 146.48   4  < 217>  222.339  12.700
   186 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   12              G  11:20:12     1113.85 147.27  32  < 191>  222.993   0.000
   187 KOWALCZYK ROBERT                1   44              GT 11:25:34     1113.57 148.06  11  < 228>  228.912  12.620
   188 JASIŃSKI JAN                    1    2              G  11:21:05     1113.33 148.85  24  < 207>  223.871   0.000
   189 JANKOWSKI JERZY                 1   38              G  11:23:55     1113.06 149.64  16  < 229>  226.972   0.000
   190 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   62                 11:16:18     1112.93 150.44  12  < 195>  218.469   0.000
   191 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   67                 11:20:22     1112.92 151.23  33  < 206>  222.993   0.000
   192 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   40              G  11:18:36     1112.88 152.02  17  < 237>  221.017   0.000
   193 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   11              G  11:22:24     1112.60 152.81   9  < 209>  225.191   0.000
   194 MAŁYS DOMINIK                   1   84                 11:20:46     1111.15 153.60  16  < 197>  223.082   0.000
   195 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   11              G  11:16:38     1111.05 154.39  13  < 196>  218.469   0.000
   196 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              GT 11:16:51     1109.83 155.19  14  < 201>  218.469  12.260
   197 MAŁYS DOMINIK                   1   99                 11:21:13     1108.67 155.98  17  < 212>  223.082   0.000
   198 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   22              G  11:21:44     1108.53 156.77  15  < 199>  223.628   0.000
   199 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              GT 11:21:45     1108.44 157.56  16  < 204>  223.628  12.140
   200 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   78                 11:21:20     1108.25 158.35  83-  3-  0  223.128   0.000
   201 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              GT 11:17:12     1107.86 159.14  15  < 202>  218.469   0.000
   202 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   22              G  11:17:20     1107.11 159.94  16  < 203>  218.469   0.000
   203 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   50              G  11:17:23     1106.83 160.73  17  < 214>  218.469   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   204 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   19              G  11:22:03     1106.80 161.52  17          223.628   0.000
   205 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    5              GT 11:24:47     1106.28 162.31   8  < 241>  226.548  11.900
   206 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   35              G  11:21:38     1105.93 163.10  34  < 208>  222.993   0.000
   207 JASIŃSKI JAN                    1    8              GT 11:22:31     1105.45 163.90  25  < 224>  223.871   0.000
   208 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   29              G  11:21:44     1105.39 164.69  35  < 233>  222.993   0.000
   209 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   43              G  11:23:45     1105.23 165.48  10  < 210>  225.191   0.000
   210 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              G  11:23:48     1104.96 166.27  11  < 227>  225.191   0.000
   211 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   22              G  11:18:36     1104.53 167.06  13  < 222>  219.359   0.000
   212 MAŁYS DOMINIK                   1   43              G  11:22:01     1104.28 167.85  18  < 216>  223.082   0.000
   213 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   57                 11:32:39     1104.25 168.65   4          234.819   0.000
   214 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1    4              G  11:17:52     1104.12 169.44  18  < 223>  218.469   0.000
   215 LIS MARIAN                      1   42              GT 11:22:29     1104.10 170.23   6          223.561  11.510
   216 MAŁYS DOMINIK                   1   56                 11:22:03     1104.09 171.02  19  < 218>  223.082   0.000
   217 JANKOWSKI JAN                   1   34              G  11:21:23     1104.06 171.81   5  < 247>  222.339   0.000
   218 MAŁYS DOMINIK                   1   13              G  11:22:04     1104.00 172.60  20  < 219>  223.082   0.000
   219 MAŁYS DOMINIK                   1  102                 11:22:06     1103.82 173.40  21  < 220>  223.082   0.000
   220 MAŁYS DOMINIK                   1   68                 11:22:08     1103.64 174.19  22  < 221>  223.082   0.000
   221 MAŁYS DOMINIK                   1   72                 11:22:10     1103.46 174.98  23  < 239>  223.082   0.000
   222 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              GT 11:18:51     1103.14 175.77  14  < 232>  219.359  11.230
   223 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              GT 11:18:06     1102.82 176.56  19          218.469   0.000
   224 JASIŃSKI JAN                    1   16              G  11:23:06     1102.27 177.36  26  < 225>  223.871   0.000
   225 JASIŃSKI JAN                    1   90                 11:23:09     1102.00 178.15  27  < 226>  223.871   0.000
   226 JASIŃSKI JAN                    1   43              G  11:23:11     1101.82 178.94  28  < 246>  223.871   0.000
   227 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              G  11:24:23     1101.81 179.73  12          225.191   0.000
   228 KOWALCZYK ROBERT                1   43              G  11:27:46     1101.77 180.52  12          228.912   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   229 JANKOWSKI JERZY                 1   59                 11:26:02     1101.63 181.31  17  < 231>  226.972   0.000
   230 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   25              GT 11:23:13     1101.48 182.11   2  < 245>  223.840  10.910
   231 JANKOWSKI JERZY                 1   69                 11:26:04     1101.45 182.90  18  < 244>  226.972   0.000
   232 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    7              GT 11:19:14     1101.02 183.69  15          219.359  10.830
   233 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   14              G  11:22:35     1100.75 184.48  36  < 234>  222.993   0.000
   234 DUDZIAK KAROL                   1   16              GT 11:16:06     1100.39 185.27   4          215.787  10.750
   234 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   47              G  11:22:39     1100.39 185.27  37  < 238>  222.993   0.000
   236 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   63                 11:22:47     1100.33 186.86   2  < 242>  223.128   0.000
   237 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   18              G  11:20:58     1099.77 187.65  18          221.017   0.000
   238 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   58                 11:22:51     1099.30 188.44  38          222.993   0.000
   239 MAŁYS DOMINIK                   1   12              GT 11:22:56     1099.29 189.23  24          223.082   0.000
   240 KAZEK JAN                       1   13              GT 11:18:30     1099.17 190.02  30-  1-  1  218.186  10.520
   241 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   28              G  11:26:08     1099.04 190.82   9  < 243>  226.548   0.000
   242 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   48              G  11:23:02     1098.97 191.61   3          223.128   0.000
   243 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   12              GT 11:26:13     1098.59 192.40  10          226.548  10.400
   244 JANKOWSKI JERZY                 1   42              G  11:26:38     1098.43 193.19  19          226.972   0.000
   245 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   40              G  11:23:48     1098.33 193.98   3  < 253>  223.840   0.000
   246 JASIŃSKI JAN                    1    4              G  11:23:51     1098.21 194.77  29  < 248>  223.871   0.000
   247 JANKOWSKI JAN                   1    7              GT 11:22:30     1097.97 195.57   6          222.339  10.240
   248 JASIŃSKI JAN                    1   72                 11:23:54     1097.95 196.36  30  < 250>  223.871   0.000
   249 NIEDZIELA WOJCIECH              1   35              G  11:23:51     1097.71 197.15   3          223.768   0.000
   250 JASIŃSKI JAN                    1   97                 11:23:58     1097.59 197.94  31  < 251>  223.871   0.000
   251 JASIŃSKI JAN                    1   79                 11:24:00     1097.41 198.73  32          223.871   0.000
   251 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   19              GT 11:22:39     1097.41 198.73   4          222.391  10.080
   253 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   45              G  11:24:00     1097.26 200.32   4          223.840   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   254 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   21              G  11:19:56     1097.16   0.00  16          219.359   0.000
   255 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   23              GT 11:19:57     1097.07   0.00  17          219.359   0.000
   256 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   12              GT 11:23:25     1096.90   0.00   4          223.128   0.000
   257 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    8              G  11:20:01     1096.70   0.00  18          219.359   0.000
   258 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   87               T 11:20:03     1096.52   0.00  19          219.359   0.000
   259 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              GT 11:24:00     1096.22   0.00  18          223.628   0.000
   260 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   11              GT 11:26:44     1095.85   0.00  11          226.548   0.000
   261 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   38              G  11:20:17     1095.24   0.00  20          219.359   0.000
   262 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   11              GT 11:20:18     1095.15   0.00  21          219.359   0.000
   263 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   26              G  11:23:40     1094.89   0.00  39          222.993   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              







         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Lubsko z dnia 26.04.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:46:52.0 N 14:59:04.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  137.660 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   25                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1424                           
      5.Ilość konkursów.......................:  285                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1607.76                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1417.84                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,14,14                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,25,31                         
     10.Czas trwania konkursu.................:11 min. 17 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  12.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [1]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   25   | 1424   |  285  |20.01|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   25   | 1424   |  285  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                              
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                          z lotu Lubsko, w dniu 26.04.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   34              G   9:14:14     1607.76   0.70  45- 17-  5  135.427  12.000
     2 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   23              GT  9:16:47     1588.79   1.40  71- 21-  5  137.880  11.960
     3 MAŁYS DOMINIK                   1   64                  9:16:34     1588.31   2.11  99- 28-  5  137.495  11.930
     4 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   51                  9:16:32     1587.83   2.81  92- 44-  5  137.400  11.890
     5 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   41              G   9:16:33     1587.52   3.51   2  <   7>  137.400  11.860
     6 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   82                  9:14:13     1587.46   4.21  82- 32-  5  133.691  11.820
     7 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   10              G   9:16:34     1587.22   4.92   3  <  10>  137.400  11.790
     8 MAŁYS DOMINIK                   1   98                  9:16:39     1586.79   5.62   2  <  13>  137.495  11.750
     9 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   77                  9:14:18     1585.90   6.32   2  <  12>  133.691  11.720
    10 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   82                  9:16:47     1583.25   7.02   4  <  14>  137.400  11.680
    11 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   48              G   9:17:20     1582.04   7.72  50-  5-  5  138.165  11.650
    12 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   19              G   9:14:47     1576.86   8.43   3  <  16>  133.691  11.610
    13 MAŁYS DOMINIK                   1   28              G   9:17:17     1575.27   9.13   3  <  24>  137.495  11.580
    14 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   17              G   9:17:20     1573.28   9.83   5  <  15>  137.400  11.540
    15 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   86                  9:17:27     1571.18  10.53   6  <  20>  137.400   0.000
    16 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   11              GT  9:15:08     1570.37  11.24   4  <  33>  133.691  11.470
    17 GERŁO  JAROSŁAW & JADWIGA       1   28              GT  9:14:32     1567.67  11.94  67- 17-  5  132.520  11.440
    18 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              GT  9:19:19     1566.85  12.64  48- 13-  5  139.946  11.400
    19 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    3              G   9:18:01     1566.52  13.34   2  <  29>  137.880  11.370
    20 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   79                  9:17:44     1566.11  14.04   7  <  21>  137.400   0.000
    21 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   81                  9:17:48     1564.92  14.75   8  <  23>  137.400   0.000
    22 GERŁO  JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              GT  9:14:42     1564.58  15.45   2  <  34>  132.520  11.260
    23 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   72                  9:18:02     1560.77  16.15   9  <  51>  137.400   0.000
    24 MAŁYS DOMINIK                   1   11              G   9:18:07     1560.37  16.85   4  <  25>  137.495  11.190
    25 MAŁYS DOMINIK                   1  104                  9:18:12     1558.90  17.56   5  <  43>  137.495  11.150
    26 LIS MARIAN                      1   13              G   9:18:30     1557.33  18.26  48-  8-  5  137.824  11.120
    27 LIS MARIAN                      1    1              G   9:18:33     1556.45  18.96   2  <  49>  137.824  11.080
    28 NIEDZIELA WOJCIECH              1   28              G   9:18:56     1552.89  19.66  50-  8-  5  138.104  11.050
    29 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   37              G   9:18:50     1552.12  20.37   3  <  30>  137.880  11.010
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    30 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   70                  9:18:53     1551.25  21.07   4  <  65>  137.880  10.980
    31 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    4              GT  9:20:21     1548.93  21.77   2  <  32>  139.946  10.940
    32 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    9              GT  9:20:23     1548.36  22.47   3  <  92>  139.946  10.910
    33 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   45              G   9:16:21     1548.25  23.17   5  <  36>  133.691  10.870
    34 GERŁO  JAROSŁAW & JADWIGA       1    9              GT  9:15:37     1547.83  23.88   3  <  38>  132.520  10.840
    35 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   26              G   9:17:32     1547.15  24.58   2  <  40>  135.427  10.800
    36 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   42              G   9:16:25     1547.05  25.28   6  <  36>  133.691   0.000
    36 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   61                  9:16:25     1547.05  25.28   7  <  39>  133.691   0.000
    38 GERŁO  JAROSŁAW & JADWIGA       1   30              G   9:15:42     1546.32  26.69   4  <  72>  132.520  10.700
    39 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G   9:16:28     1546.16  27.39   8  <  46>  133.691   0.000
    40 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    3              G   9:17:38     1545.38  28.09   3  <  42>  135.427  10.630
    41 DUDZIAK KAROL                   1   12              G   9:14:17     1544.75  28.79  50-  5-  5  130.197  10.590
    42 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   41              G   9:17:42     1544.21  29.49   4  <  45>  135.427  10.560
    43 MAŁYS DOMINIK                   1   32              GT  9:19:06     1543.15  30.20   6  <  46>  137.495   0.000
    44 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    7              GT  9:18:55     1542.93  30.90  51- 10-  5  137.192  10.490
    45 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   30              GT  9:17:48     1542.45  31.60   5  <  48>  135.427  10.450
    46 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              GT  9:16:41     1542.29  32.30   9  <  52>  133.691   0.000
    46 MAŁYS DOMINIK                   1   63                  9:19:09     1542.29  32.30   7  <  71>  137.495   0.000
    48 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    2              G   9:17:50     1541.86  33.71   6  <  69>  135.427   0.000
    49 LIS MARIAN                      1   42              G   9:19:25     1541.37  34.41   3  <  50>  137.824  10.310
    50 LIS MARIAN                      1   45              G   9:19:27     1540.79  35.11   4  <  67>  137.824  10.270
    51 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    2              GT  9:19:16     1539.21  35.81  10  <  55>  137.400   0.000
    52 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   49              G   9:16:52     1539.04  36.52  10  <  53>  133.691   0.000
    53 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   48              GT  9:16:56     1537.86  37.22  11  <  54>  133.691   0.000
    54 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   71                  9:16:57     1537.56  37.92  12  <  63>  133.691   0.000
    55 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   44              G   9:19:22     1537.49  38.62  11  <  56>  137.400   0.000
    56 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   16              G   9:19:24     1536.91  39.33  12  <  59>  137.400   0.000
    57 KOWALCZYK ROBERT                1   15              G   9:23:35     1536.52  40.03  62- 10-  5  143.793  10.030
    58 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    5              GT  9:19:18     1536.31  40.73   2  <  87>  137.192   9.990
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    59 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   39              G   9:19:30     1535.20  41.43  13  <  74>  137.400   0.000
    60 ŁUKAWY JAN                      1    3              GT  9:16:41     1533.34  42.13  36-  3-  3  132.915   9.920
    61 JASIŃSKI JAN                    1   10              GT  9:20:16     1532.70  42.84  91- 16-  5  138.352   9.890
    62 NIEDZIELA WOJCIECH              1   64                  9:20:13     1530.80  43.54   2  <  90>  138.104   9.850
    63 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    8              G   9:17:21     1530.52  44.24  13  <  63>  133.691   0.000
    63 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              G   9:17:21     1530.52  44.24  14  <  66>  133.691   0.000
    65 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    7              GT  9:20:08     1529.73  45.65   5  <  68>  137.880   9.750
    66 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   35              G   9:17:26     1529.06  46.35  15  <  82>  133.691   0.000
    67 LIS MARIAN                      1   11              G   9:20:09     1528.83  47.05   5  <  88>  137.824   9.680
    68 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   16              G   9:20:12     1528.60  47.75   6  <  80>  137.880   0.000
    69 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   32              G   9:18:45     1525.94  48.46   7  <  69>  135.427   0.000
    69 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    9              G   9:18:45     1525.94  48.46   8  < 113>  135.427   0.000
    71 MAŁYS DOMINIK                   1   43              G   9:20:07     1525.74  49.86   8  <  73>  137.495   0.000
    72 GERŁO  JAROSŁAW & JADWIGA       1   65                  9:16:52     1525.56  50.56   5  <  75>  132.520   9.500
    73 MAŁYS DOMINIK                   1   90                  9:20:10     1524.90  51.26   9  <  77>  137.495   0.000
    74 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    5              GT  9:20:07     1524.69  51.97  14  <  76>  137.400   0.000
    75 GERŁO  JAROSŁAW & JADWIGA       1   17              G   9:16:56     1524.39  52.67   6  <  96>  132.520   0.000
    76 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   21              G   9:20:11     1523.56  53.37  15  <  78>  137.400   0.000
    77 MAŁYS DOMINIK                   1   67                  9:20:17     1522.93  54.07  10  < 115>  137.495   0.000
    78 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   64                  9:20:16     1522.16  54.78  16  <  79>  137.400   0.000
    79 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   93                  9:20:19     1521.31  55.48  17  <  83>  137.400   0.000
    80 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   31              G   9:20:41     1520.46  56.18   7  <  80>  137.880   0.000
    80 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   63                  9:20:41     1520.46  56.18   8  <  85>  137.880   0.000
    82 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    6              GT  9:17:57     1520.08  57.58  16  < 108>  133.691   0.000
    83 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   27              G   9:20:24     1519.91  58.29  18  <  83>  137.400   0.000
    83 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   90                  9:20:24     1519.91  58.29  19  < 103>  137.400   0.000
    85 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   25              GT  9:20:45     1519.34  59.69   9  <  86>  137.880   0.000
    86 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    1              GT  9:20:49     1518.22  60.39  10  < 104>  137.880   0.000
    87 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   25              GT  9:20:23     1517.89  61.10   3  <  91>  137.192   8.970
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    88 LIS MARIAN                      1    9              G   9:20:50     1517.33  61.80   6  < 102>  137.824   0.000
    89 KOWALCZYK ROBERT                1    9              GT  9:24:51     1516.00  62.50   2  < 100>  143.793   8.900
    90 NIEDZIELA WOJCIECH              1   12              G   9:21:08     1515.41  63.20   3  < 142>  138.104   8.870
    91 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   21              G   9:20:36     1514.26  63.90   4  <  98>  137.192   8.830
    92 JANKOWSKI JERZY                 1    1              GT  9:23:41     1514.02  64.61  66- 13-  5  141.838   8.800
    92 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   23              G   9:22:26     1514.02  64.61   4  <  95>  139.946   8.800
    94 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   58                  9:23:44     1513.96  66.01  80-  4-  4  141.908   8.730
    95 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              GT  9:22:27     1513.75  66.71   5  < 101>  139.946   8.690
    96 GERŁO  JAROSŁAW & JADWIGA       1   33              GT  9:17:35     1513.07  67.42   7  < 140>  132.520   0.000
    97 JANKOWSKI JERZY                 1   51                  9:23:46     1512.67  68.12   2  < 149>  141.838   8.620
    98 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    8              GT  9:20:42     1512.59  68.82   5  < 129>  137.192   8.580
    99 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   44              G   9:20:55     1512.03  69.52  83- 12-  5  137.469   8.550
   100 KOWALCZYK ROBERT                1   22              G   9:25:07     1511.75  70.22   3  < 135>  143.793   8.510
   101 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              GT  9:22:39     1510.48  70.93   6  < 131>  139.946   0.000
   102 LIS MARIAN                      1   33              G   9:21:15     1510.40  71.63   7  < 211>  137.824   0.000
   103 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   34              G   9:21:03     1509.06  72.33  20  < 107>  137.400   0.000
   104 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    4              G   9:21:28     1507.43  73.03  11  < 118>  137.880   0.000
   105 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   49              GT  9:21:42     1506.71  73.74   2  < 157>  138.165   8.340
   106 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   38              G   9:21:17     1505.96  74.44   2  < 177>  137.469   8.300
   107 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   23              GT  9:21:18     1504.93  75.14  21  < 110>  137.400   0.000
   108 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   79                  9:18:52     1504.40  75.84  17  < 109>  133.691   0.000
   109 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   80                  9:18:54     1503.84  76.54  18  < 111>  133.691   0.000
   110 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    8              G   9:21:22     1503.83  77.25  22  < 114>  137.400   0.000
   111 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   22              G   9:18:55     1503.55  77.95  19  < 112>  133.691   0.000
   112 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   78                  9:19:02     1501.58  78.65  20  < 117>  133.691   0.000
   113 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   35              G   9:20:13     1501.13  79.35   9  < 124>  135.427   0.000
   114 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   59                  9:21:33     1500.82  80.06  23  < 116>  137.400   0.000
   115 MAŁYS DOMINIK                   1   31              GT  9:21:38     1500.49  80.76  11  < 119>  137.495   0.000
   116 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   95                  9:21:36     1500.00  81.46  24  < 128>  137.400   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   117 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   43              G   9:19:09     1499.62  82.16  21  < 120>  133.691   0.000
   118 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   52                  9:21:57     1499.51  82.87  12  < 155>  137.880   0.000
   119 MAŁYS DOMINIK                   1   73                  9:21:42     1499.40  83.57  12  < 121>  137.495   0.000
   120 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    7              GT  9:19:10     1499.34  84.27  22  < 162>  133.691   0.000
   121 MAŁYS DOMINIK                   1   59                  9:21:45     1498.58  84.97  13  < 121>  137.495   0.000
   121 MAŁYS DOMINIK                   1   92                  9:21:45     1498.58  84.97  14  < 123>  137.495   0.000
   123 MAŁYS DOMINIK                   1   23              GT  9:21:46     1498.31  86.38  15  < 127>  137.495   0.000
   124 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   36              G   9:20:26     1497.54  87.08  10  < 125>  135.427   0.000
   125 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   18              G   9:20:27     1497.26  87.78  11  < 126>  135.427   0.000
   126 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    8              G   9:20:28     1496.98  88.48  12  < 171>  135.427   0.000
   127 MAŁYS DOMINIK                   1   38              GT  9:21:51     1496.95  89.19  16  < 152>  137.495   0.000
   128 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   13              G   9:21:50     1496.19  89.89  25  < 130>  137.400   0.000
   129 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    4              G   9:21:43     1495.82  90.59   6  < 159>  137.192   0.000
   130 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   32              G   9:21:52     1495.65  91.29  26  < 133>  137.400   0.000
   131 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   19              G   9:23:37     1494.88  91.99   7  < 131>  139.946   0.000
   131 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   10              GT  9:23:37     1494.88  91.99   8  < 137>  139.946   0.000
   133 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   49              G   9:21:56     1494.56  93.40  27  < 134>  137.400   0.000
   134 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   58                  9:21:57     1494.29  94.10  28  < 136>  137.400   0.000
   135 KOWALCZYK ROBERT                1   44              G   9:26:14     1494.21  94.80   4  < 172>  143.793   7.280
   136 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   52                  9:21:59     1493.75  95.51  29  < 138>  137.400   0.000
   137 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   39              G   9:23:43     1493.29  96.21   9  < 168>  139.946   0.000
   138 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   92                  9:22:02     1492.94  96.91  30  < 139>  137.400   0.000
   139 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   38              G   9:22:03     1492.67  97.61  31  < 141>  137.400   0.000
   140 GERŁO  JAROSŁAW & JADWIGA       1   14              GT  9:18:55     1490.38  98.31   8  < 146>  132.520   0.000
   141 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   53                  9:22:12     1490.24  99.02  32  < 145>  137.400   0.000
   142 JASIŃSKI JAN                    1   29              G   9:22:51     1490.06  99.72   2  < 144>  138.352   7.040
   142 NIEDZIELA WOJCIECH              1    7              G   9:22:41     1490.06  99.72   4  < 150>  138.104   7.040
   144 JASIŃSKI JAN                    1   65                  9:22:52     1489.79 101.12   3  < 147>  138.352   6.960
   145 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   19              G   9:22:16     1489.16 101.83  33  < 148>  137.400   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   146 GERŁO  JAROSŁAW & JADWIGA       1   32              G   9:19:00     1488.99 102.53   9  < 170>  132.520   0.000
   147 JASIŃSKI JAN                    1   43              G   9:22:59     1487.92 103.23   4  < 153>  138.352   6.860
   148 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   45              G   9:22:21     1487.82 103.93  34  < 214>  137.400   0.000
   149 JANKOWSKI JERZY                 1    8              G   9:25:20     1487.81 104.63   3  < 151>  141.838   6.790
   150 NIEDZIELA WOJCIECH              1   19              GT  9:22:50     1487.66 105.34   5  < 231>  138.104   6.750
   151 JANKOWSKI JERZY                 1    4              GT  9:25:21     1487.55 106.04   4  < 174>  141.838   6.720
   152 MAŁYS DOMINIK                   1   76                  9:22:28     1486.97 106.74  17  < 197>  137.495   0.000
   153 JASIŃSKI JAN                    1   13              GT  9:23:04     1486.59 107.44   5  < 154>  138.352   6.650
   154 JASIŃSKI JAN                    1    8              GT  9:23:05     1486.33 108.15   6  < 169>  138.352   0.000
   155 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   58                  9:22:46     1486.31 108.85  13  < 156>  137.880   0.000
   156 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   17              GT  9:22:53     1484.44 109.55  14  < 158>  137.880   0.000
   157 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    7              G   9:23:05     1484.32 110.25   3  < 196>  138.165   6.510
   158 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   12              G   9:22:56     1483.65 110.96  15  < 165>  137.880   0.000
   159 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   10              GT  9:22:30     1483.16 111.66   7  < 160>  137.192   0.000
   160 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   16              G   9:22:32     1482.62 112.36   8  < 161>  137.192   0.000
   161 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   51                  9:22:35     1481.82 113.06   9  < 204>  137.192   0.000
   162 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   23              GT  9:20:21     1479.70 113.76  23  < 162>  133.691   0.000
   162 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   31              G   9:20:21     1479.70 113.76  24  < 162>  133.691   0.000
   162 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   10              G   9:20:21     1479.70 113.76  25  < 173>  133.691   0.000
   165 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   13              G   9:23:16     1478.34 115.87  16  < 166>  137.880   0.000
   166 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   14              G   9:23:20     1477.29 116.57  17  < 188>  137.880   0.000
   167 DUDZIAK KAROL                   1    5              G   9:18:12     1476.16 117.28   2  < 194>  130.197   6.150
   168 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   37              G   9:24:50     1475.71 117.98  10  < 213>  139.946   0.000
   169 JASIŃSKI JAN                    1    5              G   9:23:48     1474.97 118.68   7  < 193>  138.352   0.000
   170 GERŁO  JAROSŁAW & JADWIGA       1   16              G   9:19:55     1473.81 119.38  10  < 181>  132.520   0.000
   171 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   31              GT  9:21:54     1473.63 120.08  13  < 199>  135.427   0.000
   172 KOWALCZYK ROBERT                1   18              G   9:27:35     1473.54 120.79   5  < 195>  143.793   5.980
   173 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   20              G   9:20:51     1471.56 121.49  26  < 182>  133.691   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   174 JANKOWSKI JERZY                 1   11              G   9:26:24     1471.35 122.19   5  < 176>  141.838   5.910
   175 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   23              G   9:25:40     1470.40 122.89  28-  4-  4  140.668   5.870
   176 JANKOWSKI JERZY                 1   43              G   9:26:28     1470.33 123.60   6  < 178>  141.838   0.000
   177 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   10              G   9:23:30     1470.26 124.30   3  < 184>  137.469   5.800
   178 JANKOWSKI JERZY                 1    3              G   9:26:29     1470.08 125.00   7  < 240>  141.838   0.000
   179 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    5              G   9:25:44     1469.37 125.70   2  < 212>  140.668   5.730
   180 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   16              GT  9:31:44     1468.71 126.40  61-  8-  5  149.417   5.700
   181 GERŁO  JAROSŁAW & JADWIGA       1   49              G   9:20:14     1468.64 127.11  11  < 205>  132.520   0.000
   182 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   14              G   9:21:02     1468.59 127.81  27  < 183>  133.691   0.000
   183 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   21              G   9:21:03     1468.33 128.51  28  < 198>  133.691   0.000
   184 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   12              G   9:23:43     1466.86 129.21   4  < 185>  137.469   5.560
   185 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   51              G   9:23:44     1466.60 129.92   5  < 186>  137.469   5.520
   186 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   73              G   9:23:47     1465.82 130.62   6  < 187>  137.469   0.000
   187 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   40              G   9:23:49     1465.29 131.32   7  < 189>  137.469   0.000
   188 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   15              G   9:24:06     1465.25 132.02  18  < 261>  137.880   0.000
   189 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   94              G   9:23:51     1464.77 132.72   8  < 190>  137.469   0.000
   190 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   61                  9:23:54     1463.99 133.43   9  < 191>  137.469   0.000
   191 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   72                  9:23:55     1463.73 134.13  10  < 226>  137.469   0.000
   192 ŁUKAWY JAN                      1    8              GT  9:20:52     1462.75 134.83   2  < 274>  132.915   5.270
   193 JASIŃSKI JAN                    1   19              G   9:24:38     1461.98 135.53   8  < 201>  138.352   0.000
   194 DUDZIAK KAROL                   1   22              G   9:19:06     1461.25 136.24   3  < 207>  130.197   5.200
   195 KOWALCZYK ROBERT                1   23              GT  9:28:25     1461.06 136.94   6  < 251>  143.793   0.000
   196 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   13              G   9:24:34     1461.03 137.64   4  < 202>  138.165   5.130
   197 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G   9:24:07     1460.90 138.34  18  < 208>  137.495   0.000
   198 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   36              G   9:21:34     1460.04 139.04  29  < 200>  133.691   0.000
   199 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   47              GT  9:22:46     1459.87 139.75  14  < 225>  135.427   0.000
   200 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              G   9:21:37     1459.24 140.45  30  < 203>  133.691   0.000
   201 JASIŃSKI JAN                    1   48              G   9:24:49     1459.15 141.15   9  < 234>  138.352   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   202 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    8              GT  9:24:42     1458.98 141.85   5          138.165   4.920
   203 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   12              G   9:21:39     1458.71 142.56  31  < 224>  133.691   0.000
   204 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   23              G   9:24:09     1457.16 143.26  10          137.192   0.000
   205 GERŁO  JAROSŁAW & JADWIGA       1   62                  9:20:59     1456.53 143.96  12  < 206>  132.520   0.000
   206 GERŁO  JAROSŁAW & JADWIGA       1   58                  9:21:00     1456.26 144.66  13  < 227>  132.520   0.000
   207 DUDZIAK KAROL                   1    7              G   9:19:25     1456.07 145.37   4  < 221>  130.197   4.750
   208 MAŁYS DOMINIK                   1   13              G   9:24:26     1456.00 146.07  19  < 209>  137.495   0.000
   209 MAŁYS DOMINIK                   1   12              GT  9:24:29     1455.23 146.77  20  < 210>  137.495   0.000
   210 MAŁYS DOMINIK                   1   39              G   9:24:33     1454.20 147.47  21  < 223>  137.495   0.000
   211 LIS MARIAN                      1   41              GT  9:24:49     1453.58 148.17   8          137.824   0.000
   212 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   16              G   9:26:48     1453.18 148.88   3  < 281>  140.668   4.570
   213 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   24              G   9:26:20     1452.73 149.58  11  < 215>  139.946   0.000
   214 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   14              G   9:24:37     1452.18 150.28  35  < 217>  137.400   0.000
   215 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   20              G   9:26:23     1451.97 150.98  12  < 216>  139.946   0.000
   216 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   11              G   9:26:27     1450.97 151.69  13          139.946   0.000
   217 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   20              G   9:24:45     1450.13 152.39  36  < 218>  137.400   0.000
   218 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   25              GT  9:24:46     1449.88 153.09  37  < 219>  137.400   0.000
   219 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1    1              G   9:24:47     1449.62 153.79  38  < 220>  137.400   0.000
   220 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   73                  9:24:49     1449.11 154.49  39  < 222>  137.400   0.000
   221 DUDZIAK KAROL                   1   49              G   9:19:53     1448.51 155.20   5          130.197   4.250
   222 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   54                  9:24:52     1448.35 155.90  40  < 230>  137.400   0.000
   223 MAŁYS DOMINIK                   1   54                  9:24:59     1447.57 156.60  22  < 229>  137.495   0.000
   224 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    3              G   9:22:22     1447.39 157.30  32          133.691   0.000
   225 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   24              G   9:23:36     1446.87 158.01  15  < 279>  135.427   0.000
   226 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   63                  9:25:02     1446.54 158.71  11  < 242>  137.469   0.000
   227 GERŁO  JAROSŁAW & JADWIGA       1   44              G   9:21:42     1445.15 159.41  14  < 228>  132.520   0.000
   228 GERŁO  JAROSŁAW & JADWIGA       1   46              G   9:21:43     1444.88 160.11  15  < 235>  132.520   0.000
   229 MAŁYS DOMINIK                   1   68                  9:25:11     1444.53 160.81  23  < 236>  137.495   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   230 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   35              G   9:25:10     1443.78 161.52  41  < 233>  137.400   0.000
   231 NIEDZIELA WOJCIECH              1   29              G   9:25:41     1443.35 162.22   6  < 232>  138.104   0.000
   232 NIEDZIELA WOJCIECH              1   34              G   9:25:44     1442.59 162.92   7  < 237>  138.104   0.000
   233 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   60                  9:25:15     1442.52 163.62  42  < 248>  137.400   0.000
   234 JASIŃSKI JAN                    1   88                  9:25:55     1442.42 164.33  10  < 247>  138.352   0.000
   235 GERŁO  JAROSŁAW & JADWIGA       1   41              G   9:21:55     1441.74 165.03  16  < 273>  132.520   0.000
   236 MAŁYS DOMINIK                   1   42              G   9:25:25     1441.00 165.73  24  < 245>  137.495   0.000
   237 NIEDZIELA WOJCIECH              1   32              G   9:25:51     1440.84 166.43   8          138.104   0.000
   238 JANKOWSKI JAN                   1   11              G   9:25:11     1440.80 167.13  30-  3-  3  137.140   3.650
   239 KOBYLSKI MIROSŁAW               1    4              G   9:33:43     1440.63 167.84   2  < 243>  149.417   3.620
   240 JANKOWSKI JERZY                 1   59                  9:28:28     1440.47 168.54   8  < 240>  141.838   0.000
   240 JANKOWSKI JERZY                 1   10              G   9:28:28     1440.47 168.54   9  < 245>  141.838   0.000
   242 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   74                  9:25:28     1439.97 169.94  12          137.469   0.000
   243 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   26              G   9:33:46     1439.93 170.65   3  < 259>  149.417   3.480
   244 JANKOWSKI JAN                   1   35              GT  9:25:15     1439.79 171.35   2  < 250>  137.140   3.440
   245 MAŁYS DOMINIK                   1   14              G   9:25:30     1439.74 172.05  25  < 257>  137.495   0.000
   245 JANKOWSKI JERZY                 1   32              GT  9:28:31     1439.74 172.05  10  < 254>  141.838   0.000
   247 JASIŃSKI JAN                    1    1              G   9:26:06     1439.67 173.46  11  < 249>  138.352   0.000
   248 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   37              G   9:25:31     1438.49 174.16  43  < 260>  137.400   0.000
   249 JASIŃSKI JAN                    1   20              GT  9:26:11     1438.42 174.86  12  < 258>  138.352   0.000
   250 JANKOWSKI JAN                   1    9              G   9:25:21     1438.28 175.56   3          137.140   3.230
   251 KOWALCZYK ROBERT                1   71                  9:29:59     1438.17 176.26   7  < 264>  143.793   0.000
   252 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   12              GT  9:27:20     1437.32 176.97  40-  1-  1  139.899   3.160
   253 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   49              GT  9:24:14     1436.85 177.67  29-  2-  2  135.399   3.130
   254 JANKOWSKI JERZY                 1   15              G   9:28:45     1436.33 178.37  11  < 255>  141.838   0.000
   255 JANKOWSKI JERZY                 1   69                  9:28:49     1435.37 179.07  12  < 256>  141.838   0.000
   256 JANKOWSKI JERZY                 1   40              GT  9:28:51     1434.88 179.78  13          141.838   0.000
   257 MAŁYS DOMINIK                   1    7              G   9:25:50     1434.73 180.48  26  < 263>  137.495   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   258 JASIŃSKI JAN                    1   21              G   9:26:27     1434.44 181.18  13  < 262>  138.352   0.000
   259 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   54                  9:34:11     1434.17 181.88   4  < 266>  149.417   2.920
   260 OLEJNICZAK   & CIENCIERUK       1   18              G   9:26:00     1431.25 182.58  44          137.400   0.000
   261 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   24              G   9:26:23     1430.54 183.29  19  < 269>  137.880   0.000
   262 JASIŃSKI JAN                    1   49              G   9:26:44     1430.24 183.99  14  < 271>  138.352   0.000
   263 MAŁYS DOMINIK                   1   86                  9:26:16     1428.27 184.69  27  < 265>  137.495   0.000
   264 KOWALCZYK ROBERT                1   49              G   9:30:42     1427.93 185.39   8  < 268>  143.793   0.000
   265 MAŁYS DOMINIK                   1   10              G   9:26:18     1427.78 186.10  28          137.495   0.000
   266 KOBYLSKI MIROSŁAW               1   67                  9:34:40     1427.55 186.80   5  < 276>  149.417   2.670
   267 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   49              G   9:29:27     1426.93 187.50   2  < 277>  141.908   2.630
   268 KOWALCZYK ROBERT                1   53                  9:30:47     1426.75 188.20   9  < 280>  143.793   0.000
   269 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   20              G   9:26:42     1425.85 188.90  20  < 275>  137.880   0.000
   270 MAŁYS HENRYK                    1   34              G   9:23:43     1425.72 189.61  44-  1-  1  133.614   2.530
   271 JASIŃSKI JAN                    1   15              GT  9:27:09     1424.11 190.31  15  < 272>  138.352   0.000
   272 JASIŃSKI JAN                    1    3              G   9:27:10     1423.86 191.01  16          138.352   0.000
   273 GERŁO  JAROSŁAW & JADWIGA       1    5              G   9:23:06     1423.42 191.71  17          132.520   0.000
   274 ŁUKAWY JAN                      1   27              G   9:23:31     1421.30 192.42   3          132.915   2.390
   275 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   51                  9:27:02     1420.96 193.12  21          137.880   0.000
   276 KOBYLSKI MIROSŁAW               1    7              G   9:35:12     1420.31 193.82   6  < 278>  149.417   0.000
   277 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   18              GT  9:29:55     1420.26 194.52   3  < 282>  141.908   2.280
   278 KOBYLSKI MIROSŁAW               1    8              GT  9:35:14     1419.86 195.22   7  < 284>  149.417   0.000
   279 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    6              G   9:25:24     1419.57 195.93  16  < 285>  135.427   0.000
   280 KOWALCZYK ROBERT                1    4              GT  9:31:22     1418.54 196.63  10          143.793   0.000
   281 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    1              G   9:29:10     1418.50 197.33   4          140.668   2.140
   282 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   90                  9:30:03     1418.37 198.03   4          141.908   2.110
   283 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   44              G   9:25:28     1418.29 198.74   2          135.399   2.070
   284 KOBYLSKI MIROSŁAW               1    6              G   9:35:22     1418.07 199.44   8          149.417   0.000
   285 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   16              G   9:25:31     1417.84 200.14  17          135.427   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   286 LIS MARIAN                      1    5              G   9:27:21     1415.76   0.00   9          137.824   0.000
   287 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   53                  9:27:24     1415.61   0.00  22          137.880   0.000
   288 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   29              G   9:27:27     1414.88   0.00  23          137.880   0.000
   289 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   18              G   9:27:28     1414.64   0.00  24          137.880   0.000
   290 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   43              G   9:27:32     1413.67   0.00  25          137.880   0.000
   291 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   34              G   9:27:18     1412.84   0.00  13          137.469   0.000
   292 ŁUKAWY JAN                      1   14              GT  9:24:05     1412.74   0.00   4          132.915   0.000
   293 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    9              G   9:24:41     1411.98   0.00  33          133.691   0.000
   294 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    2              GT  9:29:07     1411.93   0.00  14          139.946   0.000
   295 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   28              G   9:24:44     1411.24   0.00  34          133.691   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------             


MŁODE



         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE z dnia 19.09.15                               
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  334.740 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   19                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   694                           
      5.Ilość konkursów.......................:  139                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1374.51                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1289.84                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,33,21                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,49,31                         
     10.Czas trwania konkursu.................:16 min. 10 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  7  liczy się pierwszych   7 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   19   |  694   |  139  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   19   |  694   |  139  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 


         
                              PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                    -   1 -                     
                                                                                
                                            Lista konkursowa nr  5.             
                                         z lotu HALLE, w dniu 19.09.15          
+---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
|   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
+---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
   1 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   28              GT 11:33:21     1374.51   1.44  48-  9-  4  334.488  30.000
   2 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   18              G  11:31:28     1370.09   2.88  47- 12-  5  330.830   0.000
   3 JASIŃSKI JAN                    1    6              G  11:34:36     1368.50   4.32  68- 25-  7  334.734   0.000
   4 JASIŃSKI JAN                    1   60               T 11:34:42     1367.94   5.76   2  <   5>  334.734  29.780
   5 JASIŃSKI JAN                    1   41                 11:34:45     1367.66   7.20   3  <   6>  334.734   0.000
   6 JASIŃSKI JAN                    1   71                 11:34:56     1366.63   8.65   4  <  12>  334.734   0.000
   7 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   60                 11:43:13     1360.52  10.09  65- 15-  4  344.507   0.000
   8 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   20              GT 11:43:27     1359.27  11.53   2  <  17>  344.507  29.490
   9 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   10              GT 11:39:33     1357.58  12.97  30- 11-  7  338.785  29.420
  10 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1  112                 11:36:40     1356.03  14.41   2  <  18>  334.488   0.000
  11 MAŁYS DOMINIK                   1   73                 11:36:28     1355.91  15.85  85-  7-  2  334.187   0.000
  12 JASIŃSKI JAN                    1   45                 11:36:53     1355.84  17.29   5  <  33>  334.734   0.000
  13 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              GT 11:36:35     1355.01  18.73  18-  6-  6  334.122  29.130
  14 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              GT 11:36:40     1354.55  20.17   2  <  34>  334.122  29.060
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   30              GT 11:40:40     1351.54  21.61   2  <  51>  338.785  28.990
  16 KOWALCZYK ROBERT                1   30              G  11:41:50     1344.09  23.05  29-  7-  6  338.486   0.000
  17 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   57                 11:46:24     1343.63  24.50   3  <  26>  344.507   0.000
  18 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   72              G  11:39:15     1341.98  25.94   3  <  19>  334.488   0.000
  19 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   43              GT 11:39:18     1341.71  27.38   4  <  30>  334.488  28.700
  20 KOWALCZYK ROBERT                1   22              GT 11:42:17     1341.69  28.82   2  <  48>  338.486  28.620
  21 JANKOWSKI JAN                   1   33              GT 11:37:41     1341.61  30.26  42- 15-  7  332.294  28.550
  22 JANKOWSKI JAN                   1   10              GT 11:37:43     1341.43  31.70   2  <  24>  332.294  28.480
  23 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              G  11:36:41     1341.11  33.14   2  <  56>  330.830   0.000
  24 JANKOWSKI JAN                   1    9              G  11:38:03     1339.63  34.58   3  <  25>  332.294   0.000
  25 JANKOWSKI JAN                   1    3              GT 11:38:07     1339.27  36.02   4  <  41>  332.294  28.260
  26 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   23              GT 11:47:28     1338.06  37.46   4  <  27>  344.507  28.190
  27 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   40              G  11:47:37     1337.29  38.90   5  <  32>  344.507   0.000
  28 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   70                 11:41:54     1336.69  40.35  64-  6-  1  336.711   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29 MAŁYS DOMINIK                   1   96                 11:40:08     1336.04  41.79   2  <  31>  334.187   0.000
  30 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   74                 11:40:26     1335.64  43.23   5  <  63>  334.488   0.000
  31 MAŁYS DOMINIK                   1   93                 11:40:13     1335.59  44.67   3  <  36>  334.187   0.000
  32 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   35              GT 11:48:02     1335.13  46.11   6  <  42>  344.507  27.750
  33 JASIŃSKI JAN                    1   70                 11:40:49     1334.58  47.55   6  <  40>  334.734   0.000
  34 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   21              GT 11:40:23     1334.44  48.99   3  < 106>  334.122  27.610
  35 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   30              G  11:42:20     1334.39  50.43   2  <  37>  336.711   0.000
  36 MAŁYS DOMINIK                   1   87               T 11:40:28     1334.26  51.87   4  <  65>  334.187  27.460
  37 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   31              G  11:42:22     1334.21  53.31   3  <  60>  336.711   0.000
  38 JANKOWSKI JERZY                 1   62               T 11:42:28     1333.38  54.76  20-  9-  7  336.634  27.320
  39 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56               T 11:38:31     1332.78  56.20  31-  2-  1  331.219  27.250
  40 JASIŃSKI JAN                    1   42                 11:41:20     1331.83  57.64   7  <  45>  334.734   0.000
  41 JANKOWSKI JAN                   1   53                 11:39:34     1331.48  59.08   5  <  43>  332.294   0.000
  42 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   17              GT 11:48:47     1331.26  60.52   7  <  66>  344.507  27.030
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43 JANKOWSKI JAN                   1   23              GT 11:39:46     1330.42  61.96   6  <  76>  332.294  26.960
  44 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1    3              GT 11:39:15     1329.84  63.40  18-  4-  4  331.463  26.880
  45 JASIŃSKI JAN                    1   83               T 11:41:49     1329.28  64.84   8  <  47>  334.734  26.810
  46 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   12              G  11:39:11     1329.22  66.28   2          331.219   0.000
  47 JASIŃSKI JAN                    1  102                 11:41:51     1329.10  67.72   9  <  50>  334.734   0.000
  48 KOWALCZYK ROBERT                1   17              GT 11:44:46     1328.61  69.16   3  <  92>  338.486  26.590
  49 JANKOWSKI JERZY                 1   22              GT 11:43:53     1325.94  70.61   2  <  80>  336.634  26.520
  50 JASIŃSKI JAN                    1   69                 11:42:35     1325.24  72.05  10  <  52>  334.734   0.000
  51 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    5              GT 11:45:41     1325.02  73.49   3  <  58>  338.785  26.380
  52 JASIŃSKI JAN                    1   56               T 11:42:38     1324.98  74.93  11  <  53>  334.734  26.300
  53 JASIŃSKI JAN                    1    3              G  11:42:50     1323.93  76.37  12  <  57>  334.734   0.000
  54 LIS MARIAN                      1   24              G  11:43:13     1323.82  77.81  25-  4-  3  335.213   0.000
  55 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1    9              GT 11:40:26     1323.56  79.25   2  <  77>  331.463  26.090
  56 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              GT 11:40:18     1321.73  80.69   3  <  72>  330.830  26.010
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57 JASIŃSKI JAN                    1   91                 11:43:16     1321.67  82.13  13  <  73>  334.734   0.000
  58 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    3              GT 11:46:20     1321.66  83.57   4  <  59>  338.785  25.870
  59 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   23              GT 11:46:23     1321.40  85.01   5  <  61>  338.785  25.800
  60 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   81                 11:44:56     1320.78  86.46   4  <  79>  336.711   0.000
  61 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   11              GT 11:46:31     1320.71  87.90   6  <  70>  338.785  25.650
  62 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   10              GT 11:41:39     1320.65  89.34  32-  2-  2  332.342  25.580
  63 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   51              G  11:43:17     1320.61  90.78   6  <  64>  334.488   0.000
  64 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   71                 11:43:21     1320.26  92.22   7  < 102>  334.488   0.000
  65 MAŁYS DOMINIK                   1   45                 11:43:20     1319.16  93.66   5  <  87>  334.187   0.000
  66 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   72                 11:51:13     1318.86  95.10   8  <  67>  344.507   0.000
  67 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   48                 11:51:18     1318.44  96.54   9  <  68>  344.507   0.000
  68 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   56                 11:51:21     1318.18  97.98  10  <  68>  344.507   0.000
  68 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   52                 11:51:21     1318.18  97.98  11  <  95>  344.507   0.000
  70 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   17              G  11:47:07     1317.63 100.86   7  <  71>  338.785   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   21              GT 11:47:26     1316.01 102.31   8  <  94>  338.785  24.930
  72 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    1              G  11:41:37     1314.82 103.75   4  <  75>  330.830   0.000
  73 JASIŃSKI JAN                    1   15              GT 11:44:40     1314.40 105.19  14  <  74>  334.734  24.780
  74 JASIŃSKI JAN                    1   37              G  11:44:41     1314.32 106.63  15  <  83>  334.734   0.000
  75 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              GT 11:41:59     1312.90 108.07   5  <  77>  330.830  24.640
  76 JANKOWSKI JAN                   1   45               T 11:43:11     1312.46 109.51   7  <  87>  332.294  24.570
  77 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1    2              GT 11:42:37     1312.12 110.95   3  <  82>  331.463  24.490
  77 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   57               T 11:42:08     1312.12 110.95   6  < 104>  330.830  24.490
  79 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   14              GT 11:46:45     1311.44 113.83   5  <  86>  336.711  24.350
  80 JANKOWSKI JERZY                 1   30              GT 11:46:46     1311.05 115.27   3  <  81>  336.634  24.280
  81 JANKOWSKI JERZY                 1   39              GT 11:46:47     1310.97 116.71   4  <  97>  336.634  24.200
  82 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   40              GT 11:42:52     1310.82 118.16   4          331.463  24.130
  83 JASIŃSKI JAN                    1   67               T 11:45:56     1307.90 119.60  16  <  85>  334.734  24.060
  84 STAROSTA KAZIMIERZ              1   22              GT 11:46:30     1307.76 121.04  13-  1-  1  335.441  23.990
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  85 JASIŃSKI JAN                    1   54               T 11:46:00     1307.56 122.48  17  <  93>  334.734  23.910
  86 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   16              G  11:47:48     1306.09 123.92   6          336.711   0.000
  87 JANKOWSKI JAN                   1   50               T 11:44:29     1305.76 125.36   8  <  89>  332.294  23.770
  87 MAŁYS DOMINIK                   1   23              GT 11:45:56     1305.76 125.36   6  <  96>  334.187  23.770
  89 JANKOWSKI JAN                   1   55               T 11:44:31     1305.59 128.24   9  <  90>  332.294  23.620
  90 JANKOWSKI JAN                   1    4              G  11:44:32     1305.50 129.68  10  < 123>  332.294   0.000
  91 LIS MARIAN                      1   23              GT 11:46:53     1304.92 131.12   2  < 120>  335.213  23.480
  92 KOWALCZYK ROBERT                1   14              GT 11:49:27     1304.63 132.56   4  < 111>  338.486  23.410
  93 JASIŃSKI JAN                    1   90               T 11:46:35     1304.58 134.01  18  < 108>  334.734  23.330
  94 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   43                 11:50:08     1302.35 135.45   9  < 116>  338.785   0.000
  95 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   25              G  11:54:33     1302.24 136.89  12  < 100>  344.507   0.000
  96 MAŁYS DOMINIK                   1   46                 11:46:38     1302.20 138.33   7          334.187   0.000
  97 JANKOWSKI JERZY                 1   15              GT 11:48:32     1302.09 139.77   5  <  98>  336.634  23.040
  98 JANKOWSKI JERZY                 1   26              GT 11:48:41     1301.34 141.21   6  <  99>  336.634  22.970
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99 JANKOWSKI JERZY                 1   42               T 11:48:44     1301.09 142.65   7  < 101>  336.634  22.900
 100 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   49                 11:54:49     1300.93 144.09  13  < 117>  344.507   0.000
 101 JANKOWSKI JERZY                 1   27              G  11:48:47     1300.83 145.53   8  < 130>  336.634   0.000
 102 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   25               T 11:47:18     1299.99 146.97   8  < 105>  334.488  22.680
 103 KAZEK JAN                       1   20              GT 11:42:13     1299.97 148.41  16-  1-  1  327.874  22.610
 104 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    2              GT 11:44:30     1299.92 149.86   7  < 114>  330.830  22.540
 105 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    8               T 11:47:27     1299.24 151.30   9          334.488  22.460
 106 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   12              GT 11:47:12     1299.08 152.74   4  < 107>  334.122  22.390
 107 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              GT 11:47:14     1298.91 154.18   5  < 109>  334.122  22.320
 108 JASIŃSKI JAN                    1   23              G  11:47:44     1298.76 155.62  19  < 112>  334.734   0.000
 109 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              GT 11:47:16     1298.74 157.06   6          334.122  22.170
 110 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    1              GT 11:48:10     1298.39 158.50  20-  2-  2  335.201  22.100
 111 KOWALCZYK ROBERT                1   35              GT 11:50:42     1298.37 159.94   5  < 133>  338.486  22.030
 112 JASIŃSKI JAN                    1  105               T 11:47:56     1297.75 161.38  20  < 113>  334.734   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 113 JASIŃSKI JAN                    1   32              G  11:48:02     1297.25 162.82  21  < 131>  334.734   0.000
 114 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    9              G  11:45:04     1297.03 164.27   8  < 121>  330.830   0.000
 115 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   17              GT 11:48:31     1296.63 165.71   2          335.201  21.740
 116 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   16              G  11:51:19     1296.45 167.15  10  < 118>  338.785   0.000
 117 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   41                 11:55:45     1296.36 168.59  14  < 119>  344.507   0.000
 118 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    7              G  11:51:21     1296.29 170.03  11          338.785   0.000
 119 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   32              G  11:55:46     1296.28 171.47  15          344.507   0.000
 120 LIS MARIAN                      1   18              GT 11:48:39     1296.01 172.91   3  < 121>  335.213  21.380
 121 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   23              G  11:45:19     1295.76 174.35   9  < 126>  330.830   0.000
 121 LIS MARIAN                      1   30              GT 11:48:42     1295.76 174.35   4          335.213  21.300
 123 JANKOWSKI JAN                   1   27              G  11:46:57     1293.22 177.23  11  < 124>  332.294   0.000
 124 JANKOWSKI JAN                   1   30              G  11:46:59     1293.06 178.67  12  < 124>  332.294   0.000
 124 JANKOWSKI JAN                   1    1              G  11:46:59     1293.06 178.67  13  < 135>  332.294   0.000
 126 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    6              G  11:45:52     1292.98 181.56  10  < 127>  330.830   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 127 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              G  11:45:54     1292.81 183.00  11  < 129>  330.830   0.000
 128 JAKÓB BRONISŁAW                 1   14              GT 11:49:38     1292.29 184.44  23-  1-  1  335.521  20.800
 129 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   55               T 11:46:03     1292.05 185.88  12          330.830  20.720
 130 JANKOWSKI JERZY                 1   50                 11:50:43     1291.19 187.32   9          336.634   0.000
 131 JASIŃSKI JAN                    1    9              GT 11:49:15     1291.16 188.76  22  < 132>  334.734   0.000
 132 JASIŃSKI JAN                    1   31              G  11:49:16     1291.08 190.20  23  < 134>  334.734   0.000
 133 KOWALCZYK ROBERT                1   21              GT 11:52:11     1291.03 191.64   6  < 136>  338.486  20.430
 134 JASIŃSKI JAN                    1   13              G  11:49:19     1290.83 193.08  24  < 139>  334.734   0.000
 135 JANKOWSKI JAN                   1   24              G  11:47:28     1290.63 194.52  14  < 137>  332.294   0.000
 136 KOWALCZYK ROBERT                1   11              GT 11:52:16     1290.62 195.97   7          338.486  20.220
 137 JANKOWSKI JAN                   1    7              G  11:47:30     1290.46 197.41  15          332.294   0.000
 138 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   29              GT 11:47:39     1289.90 198.85   2          332.342  20.070
 139 JASIŃSKI JAN                    1    4              G  11:49:31     1289.84 200.29  25          334.734   0.000
 ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
 140 JASIŃSKI JAN                    1   18              G  11:49:37     1289.34   0.00  26          334.734   0.000
 141 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   10              G  11:51:12     1289.09   0.00   7          336.711   0.000
 142 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   42               T 11:51:16     1288.76   0.00   8          336.711   0.000
 143 JANKOWSKI JAN                   1   61                 11:47:59     1288.05   0.00  16          332.294   0.000
 144 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    5                 11:49:43     1287.90   0.00  10          334.488   0.000
                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                
                                              ------------------                 





          PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  TORGAU z dnia 13.09.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  275.450 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   24                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   931                           
      5.Ilość konkursów.......................:  187                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1054.47                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   925.04                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,40,56                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,07,48                         
     10.Czas trwania konkursu.................:26 min. 52 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  7  liczy się pierwszych   7 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   24   |  931   |  187  |20.09|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   24   |  931   |  187  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     





                              PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                    -   1 -                     
                                                                                
                                            Lista konkursowa nr  4.             
                                        z lotu TORGAU, w dniu 13.09.15          
+---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
|   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
+---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
   1 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   31              G  13:40:56     1054.47   1.07  74- 35-  7  285.691   0.000
   2 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   30              G  13:41:03     1054.02   2.15   2  <   5>  285.691   0.000
   3 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   10              GT 13:36:15     1051.64   3.22  33- 11-  4  279.998  29.890
   4 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   23              G  13:36:50     1049.34   4.30   2  <  39>  279.998   0.000
   5 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   22              G  13:42:43     1047.57   5.37   3  <   6>  285.691   0.000
   6 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   57                 13:42:49     1047.19   6.44   4  <  16>  285.691   0.000
   7 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   56               T 13:32:00     1039.68   7.52  32-  6-  3  272.397  29.680
   8 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   25               T 13:36:24     1035.13   8.59  55- 16-  6  275.759  29.620
   8 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   28              G  13:36:24     1035.13   8.59   2  <  10>  275.759   0.000
  10 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   10              G  13:36:28     1034.87  10.74   3  <  19>  275.759   0.000
  11 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   32              GT 13:34:50     1032.58  11.82  39- 18-  7  273.461  29.460
  12 MAŁYS DOMINIK                   1   73                 13:37:51     1028.48  12.89  94- 20-  2  275.478   0.000
  13 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              GT 13:37:49     1028.35  13.96  18- 10-  7  275.410  29.350
  14 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   13              G  13:36:23     1026.57  15.04   2  <  21>  273.461   0.000
  15 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   32              GT 13:40:49     1021.33  16.11  29-  7-  4  276.592  29.250
  16 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   16              G  13:50:53     1017.12  17.19   5  <  17>  285.691   0.000
  17 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   23              G  13:50:55     1017.00  18.26   6  <  18>  285.691   0.000
  18 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   20              G  13:50:57     1016.88  19.33   7  <  22>  285.691   0.000
  19 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1  108                 13:41:18     1016.44  20.41   4  <  50>  275.759   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20 MAŁYS DOMINIK                   1  106                 13:41:07     1016.09  21.48   2  <  45>  275.478   0.000
  21 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   47               T 13:39:19     1015.39  22.56   3  <  23>  273.461  28.920
  22 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   72                 13:51:30     1014.89  23.63   8  <  24>  285.691   0.000
  23 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   51                 13:39:28     1014.82  24.70   4  <  25>  273.461   0.000
  24 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   35              GT 13:51:33     1014.71  25.78   9  <  27>  285.691  28.760
  25 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    4              G  13:39:46     1013.69  26.85   5  <  26>  273.461   0.000
  26 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   29              G  13:39:53     1013.26  27.93   6  <  34>  273.461   0.000
  27 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   33              G  13:52:13     1012.31  29.00  10  <  29>  285.691   0.000
  28 JANKOWSKI JERZY                 1   26              GT 13:45:14     1010.28  30.08  26-  6-  4  278.062  28.550
  29 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   47                 13:53:04     1009.27  31.15  11  <  32>  285.691   0.000
  30 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   40              GT 13:39:50     1008.36  32.22  50-  8-  3  272.088  28.440
  31 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   33              G  13:39:51     1008.29  33.30   2  < 109>  272.088   0.000
  32 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   24              GT 13:54:03     1005.78  34.37  12  <  37>  285.691  28.330
  33 JASIŃSKI JAN                    1   26              G  13:44:35     1005.32  35.45  73-  9-  1  276.045   0.000
  34 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   54               T 13:42:11     1004.69  36.52   7  <  40>  273.461  28.230
  35 STAROSTA KAZIMIERZ              1   22              GT 13:45:28     1004.51  37.59  13-  1-  1  276.708  28.170
  36 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   81                 13:47:35     1002.00  38.67  71-  7-  2  278.138   0.000
  37 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   34              G  13:55:50      999.50  39.74  13  <  43>  285.691   0.000
  38 LIS MARIAN                      1    2              GT 13:46:46      998.90  40.82  28-  2-  1  276.463  28.010
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  39 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    5              GT 13:50:31      998.15  41.89   3  <  52>  279.998  27.960
  40 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    8              GT 13:44:26      996.46  42.96   8  <  48>  273.461  27.900
  41 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    3              GT 13:46:36      995.70  44.04   2  <  42>  275.410  27.850
  42 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              GT 13:46:41      995.40  45.11   3  <  87>  275.410  27.800
  43 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   42                 13:57:01      995.38  46.19  14  <  44>  285.691   0.000
  44 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   40              G  13:57:20      994.28  47.26  15  <  54>  285.691   0.000
  45 MAŁYS DOMINIK                   1   55                 13:47:17      993.49  48.34   3  <  56>  275.478   0.000
  46 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1    2              GT 13:44:45      992.86  49.41  18-  2-  2  272.789  27.580
  47 JAKÓB BRONISŁAW                 1    3              GT 13:48:59      992.14  50.48  23-  7-  5  276.790  27.530
  48 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   35              G  13:45:43      991.82  51.56   9  <  58>  273.461   0.000
  49 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   38              G  13:50:28      991.70  52.63   2  <  68>  278.138   0.000
  50 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   43              G  13:48:10      991.34  53.71   5  <  62>  275.759   0.000
  51 JANKOWSKI JAN                   1   53                 13:46:19      990.48  54.78  48-  5-  1  273.685   0.000
  52 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   29              GT 13:53:03      989.22  55.85   4  <  67>  279.998  27.260
  53 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   10              G  13:46:55      988.51  56.93  36-  5-  1  273.734   0.000
  54 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   13              G  13:59:11      987.92  58.00  16  <  55>  285.691   0.000
  55 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   45                 13:59:14      987.75  59.08  17  <  64>  285.691   0.000
  56 MAŁYS DOMINIK                   1   31              GT 13:49:14      986.55  60.15   4  <  73>  275.478  27.040
  57 MAŁYS HENRYK                    1    7              GT 13:44:57      986.05  61.22  42-  3-  1  271.114  26.990
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   16              GT 13:47:22      985.92  62.30  10  <  60>  273.461  26.940
  59 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   36              G  13:50:38      985.60  63.37   2  <  90>  276.592   0.000
  60 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    6              G  13:47:43      984.68  64.45  11  <  72>  273.461   0.000
  61 KOWALCZYK ROBERT                1   44               T 13:54:27      984.10  65.52  32-  5-  4  279.926  26.770
  62 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   15              GT 13:50:13      984.09  66.60   6  <  64>  275.759  26.720
  63 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   35              GT 13:46:53      983.80  67.67   2  < 127>  272.397  26.670
  64 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   26                 13:50:21      983.62  68.74   7  <  77>  275.759   0.000
  64 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   29              G  14:00:27      983.62  68.74  18  <  69>  285.691   0.000
  66 KOWALCZYK ROBERT                1   22              GT 13:54:36      983.58  70.89   2  < 170>  279.926  26.510
  67 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   30              G  13:55:00      982.45  71.97   5  <  78>  279.998   0.000
  68 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   28              GT 13:53:36      980.74  73.04   3  < 100>  278.138  26.400
  69 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   15              GT 14:01:23      980.47  74.11  19  <  70>  285.691  26.340
  70 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   17              G  14:01:25      980.35  75.19  20  <  71>  285.691   0.000
  71 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   56               T 14:01:33      979.90  76.26  21  <  85>  285.691  26.240
  72 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   31              GT 13:49:35      978.10  77.34  12  < 103>  273.461  26.180
  73 MAŁYS DOMINIK                   1   79                 13:51:39      978.09  78.41   5  <  79>  275.478   0.000
  74 JANKOWSKI JAN                   1   10              G  13:49:50      978.03  79.48   2  < 120>  273.685   0.000
  75 LIS MARIAN                      1   18              G  13:52:54      977.25  80.56   2          276.463   0.000
  76 JANKOWSKI JERZY                 1    2              GT 13:54:40      976.80  81.63   2  <  98>  278.062  25.970
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   31              G  13:52:23      976.54  82.71   8  <  84>  275.759   0.000
  78 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   38              G  13:56:52      976.06  83.78   6  <  86>  279.998   0.000
  79 MAŁYS DOMINIK                   1   91                 13:52:19      975.78  84.85   6  <  88>  275.478   0.000
  80 JAKÓB BRONISŁAW                 1   13              GT 13:53:42      975.64  85.93   2  <  82>  276.790  25.750
  81 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   22              GT 13:53:27      975.53  87.00  17-  2-  2  276.514  25.700
  82 JAKÓB BRONISŁAW                 1   12              GT 13:53:45      975.47  88.08   3  < 112>  276.790  25.650
  83 JASIŃSKI JAN                    1    1              G  13:53:03      975.25  89.15   2  < 104>  276.045   0.000
  84 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   14                 13:52:48      975.10  90.23   9  <  95>  275.759   0.000
  85 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   53                 14:03:23      973.78  91.30  22  <  91>  285.691   0.000
  86 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   42                 13:57:39      973.40  92.37   7  <  99>  279.998   0.000
  87 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   12              GT 13:53:09      972.67  93.45   4  <  97>  275.410  25.380
  88 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G  13:53:34      971.48  94.52   7  <  94>  275.478   0.000
  89 MAŁYS HENRYK                    1   33              G  13:49:07      971.33  95.60   2  < 129>  271.114   0.000
  90 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              GT 13:54:54      970.84  96.67   3  < 146>  276.592  25.220
  91 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   27              GT 14:04:50      968.99  97.74  23  <  92>  285.691  25.160
  92 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1    4              G  14:04:53      968.83  98.82  24  <  93>  285.691   0.000
  93 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   78                 14:04:56      968.66  99.89  25  < 114>  285.691   0.000
  94 MAŁYS DOMINIK                   1   88                 13:54:24      968.63 100.97   8  <  96>  275.478   0.000
  95 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   20              GT 13:54:48      968.26 102.04  10  < 107>  275.759  24.950
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96 MAŁYS DOMINIK                   1  114                 13:54:58      966.70 103.11   9  < 105>  275.478   0.000
  97 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   28              GT 13:54:54      966.69 104.19   5  < 125>  275.410  24.840
  98 JANKOWSKI JERZY                 1   39              G  13:57:43      966.44 105.26   3  < 101>  278.062   0.000
  99 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   16              G  13:59:47      966.23 106.34   8  < 128>  279.998   0.000
 100 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   71                 13:57:53      966.15 107.41   4  < 130>  278.138   0.000
 101 JANKOWSKI JERZY                 1   27              GT 13:57:56      965.72 108.49   4  < 102>  278.062  24.620
 102 JANKOWSKI JERZY                 1   50               T 13:58:01      965.44 109.56   5  < 144>  278.062  24.570
 103 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   39              G  13:53:24      964.93 110.63  13  < 108>  273.461   0.000
 104 JASIŃSKI JAN                    1   54                 13:56:06      964.86 111.71   3  < 111>  276.045   0.000
 105 MAŁYS DOMINIK                   1   63                 13:55:31      964.84 112.78  10  < 121>  275.478   0.000
 106 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   16              GT 13:56:36      964.81 113.86   2          276.514  24.350
 107 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   13               T 13:56:01      964.14 114.93  11  < 117>  275.759  24.300
 108 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   55               T 13:54:05      962.61 116.00  14  < 110>  273.461  24.250
 109 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   57               T 13:52:42      962.46 117.08   3  < 136>  272.088  24.190
 110 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   26              G  13:54:09      962.38 118.15  15  < 119>  273.461   0.000
 111 JASIŃSKI JAN                    1   20              G  13:57:00      961.83 119.23   4  < 115>  276.045   0.000
 112 JAKÓB BRONISŁAW                 1   31              GT 13:57:52      961.52 120.30   4  < 113>  276.790  24.030
 113 JAKÓB BRONISŁAW                 1   19              GT 13:57:55      961.35 121.37   5  < 133>  276.790  23.980
 114 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   86               T 14:07:21      960.79 122.45  26  < 122>  285.691  23.920
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 115 JASIŃSKI JAN                    1   60                 13:57:20      960.71 123.52   5  < 116>  276.045   0.000
 116 JASIŃSKI JAN                    1   56                 13:57:54      958.82 124.60   6  < 143>  276.045   0.000
 117 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   99                 13:57:37      958.77 125.67  12  < 123>  275.759   0.000
 118 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    7              G  13:55:52      957.56 126.75   2  < 151>  273.734   0.000
 119 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   19              G  13:55:37      957.44 127.82  16  < 154>  273.461   0.000
 120 JANKOWSKI JAN                   1   23              G  13:55:56      957.16 128.89   3  < 165>  273.685   0.000
 121 MAŁYS DOMINIK                   1   80                 13:58:08      956.08 129.97  11  < 126>  275.478   0.000
 122 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   83                 14:08:55      955.76 131.04  27  < 134>  285.691   0.000
 123 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   81              G  13:58:34      955.62 132.12  13  < 124>  275.759   0.000
 124 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   32              G  13:58:36      955.51 133.19  14  < 148>  275.759   0.000
 125 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              GT 13:58:18      955.29 134.26   6  < 152>  275.410  23.330
 126 MAŁYS DOMINIK                   1   97                 13:58:45      954.04 135.34  12  < 135>  275.478   0.000
 127 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   19              G  13:55:49      953.05 136.41   3  < 131>  272.397   0.000
 128 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    9              G  14:03:57      952.54 137.49   9  < 164>  279.998   0.000
 129 MAŁYS HENRYK                    1   16              G  13:54:39      952.45 138.56   3          271.114   0.000
 130 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   29              GT 14:02:03      952.36 139.63   5  < 157>  278.138  23.060
 131 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   44                 13:56:07      952.05 140.71   4  < 168>  272.397   0.000
 132 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   25              GT 14:00:42      950.70 141.78  17-  1-  1  276.369  22.960
 133 JAKÓB BRONISŁAW                 1   30              G  14:01:11      950.57 142.86   6  < 138>  276.790   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   64                 14:10:33      950.56 143.93  28  < 137>  285.691   0.000
 135 MAŁYS DOMINIK                   1   76                 13:59:51      950.42 145.01  13  < 140>  275.478   0.000
 136 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              G  13:56:28      949.81 146.08   4  < 158>  272.088   0.000
 137 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   49               T 14:11:13      948.46 147.15  29  < 139>  285.691  22.690
 138 JAKÓB BRONISŁAW                 1   29              G  14:02:01      947.86 148.23   7          276.790   0.000
 139 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   66                 14:11:48      946.62 149.30  30  < 141>  285.691   0.000
 140 MAŁYS DOMINIK                   1   28              GT 14:01:20      945.58 150.38  14  < 142>  275.478  22.530
 141 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   54                 14:12:41      943.86 151.45  31  < 145>  285.691   0.000
 142 MAŁYS DOMINIK                   1   60                 14:02:05      943.15 152.52  15  < 150>  275.478   0.000
 143 JASIŃSKI JAN                    1   83               T 14:02:51      942.62 153.60   7  < 176>  276.045  22.370
 144 JANKOWSKI JERZY                 1   38              G  14:05:04      942.37 154.67   6          278.062   0.000
 145 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   18              G  14:13:11      942.31 155.75  32  < 147>  285.691   0.000
 146 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    5              G  14:03:39      941.91 156.82   4  < 149>  276.592   0.000
 147 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   59                 14:13:21      941.79 157.89  33  < 156>  285.691   0.000
 148 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   21              GT 14:02:50      941.69 158.97  15  < 178>  275.759  22.100
 149 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   39              GT 14:03:49      941.38 160.04   5  < 153>  276.592  22.040
 150 MAŁYS DOMINIK                   1   23              G  14:02:43      941.11 161.12  16  < 162>  275.478   0.000
 151 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   38              G  14:01:01      940.61 162.19   3  < 160>  273.734   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 152 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   13              GT 14:02:51      940.45 163.27   7  < 155>  275.410  21.880
 153 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   19              GT 14:04:10      940.26 164.34   6  < 179>  276.592  21.830
 154 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   20              G  14:00:51      940.21 165.41  17  < 180>  273.461   0.000
 155 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    1              GT 14:02:58      940.07 166.49   8  < 161>  275.410   0.000
 156 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   55                 14:14:17      938.90 167.56  34  < 167>  285.691   0.000
 157 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   63                 14:06:46      937.23 168.64   6  < 163>  278.138   0.000
 158 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    8              G  14:00:28      936.73 169.71   5  < 174>  272.088   0.000
 159 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1    9              GT 14:01:13      936.72 170.78   2          272.789  21.510
 160 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   20              G  14:02:14      936.70 171.86   4  < 173>  273.734   0.000
 161 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    7              G  14:04:09      936.29 172.93   9  < 172>  275.410   0.000
 162 MAŁYS DOMINIK                   1   89                 14:04:25      935.67 174.01  17  < 166>  275.478   0.000
 163 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   44                 14:07:20      935.44 175.08   7          278.138   0.000
 164 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   11              GT 14:09:20      935.41 176.15  10  < 177>  279.998  21.240
 165 JANKOWSKI JAN                   1   50                 14:02:36      935.36 177.23   4  < 186>  273.685   0.000
 166 MAŁYS DOMINIK                   1   56                 14:04:56      934.04 178.30  18  < 169>  275.478   0.000
 167 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   68                 14:15:58      933.73 179.38  35          285.691   0.000
 168 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   62                 14:01:45      933.67 180.45   5  < 183>  272.397   0.000
 169 MAŁYS DOMINIK                   1   36              G  14:05:09      933.35 181.53  19  < 187>  275.478   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 170 KOWALCZYK ROBERT                1   35              GT 14:10:05      932.83 182.60   3  < 171>  279.926  20.910
 171 KOWALCZYK ROBERT                1   50                 14:10:12      932.47 183.67   4  < 185>  279.926   0.000
 172 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G  14:05:22      932.43 184.75  10          275.410   0.000
 173 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    2              GT 14:03:40      932.13 185.82   5          273.734  20.750
 174 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46                 14:02:08      931.38 186.90   6  < 182>  272.088   0.000
 175 DUDZIAK KAROL                   1    9              GT 13:58:13      931.01 187.97  38-  1-  1  268.332  20.650
 176 JASIŃSKI JAN                    1   81                 14:06:41      930.44 189.04   8  < 181>  276.045   0.000
 177 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   21              G  14:10:57      930.38 190.12  11          279.998   0.000
 178 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   56               T 14:06:44      929.32 191.19  16          275.759  20.480
 179 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    7              G  14:07:40      929.20 192.27   7          276.592   0.000
 180 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   42                 14:04:18      929.19 193.34  18          273.461   0.000
 181 JASIŃSKI JAN                    1   63                 14:07:39      927.42 194.41   9          276.045   0.000
 182 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   55               T 14:03:24      927.36 195.49   7  < 184>  272.088  20.270
 183 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   13              GT 14:03:45      927.31 196.56   6          272.397  20.220
 184 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   27              G  14:03:33      926.89 197.64   8          272.088   0.000
 185 KOWALCZYK ROBERT                1   21              GT 14:12:13      926.24 198.71   5          279.926  20.110
 186 JANKOWSKI JAN                   1   35              GT 14:05:35      925.92 199.79   5          273.685  20.050
 187 MAŁYS DOMINIK                   1   49                 14:07:48      925.04 200.86  20          275.478   0.000
 ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
 188 LIS MARIAN                      1   41                 14:08:56      924.83   0.00   3          276.463   0.000
 189 LIS MARIAN                      1   21              G  14:08:59      924.68   0.00   4          276.463   0.000
 190 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   67                 14:19:44      922.38   0.00  36          285.691   0.000
 191 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   60                 14:19:45      922.33   0.00  37          285.691   0.000
 192 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   25              G  14:19:47      922.23   0.00  38          285.691   0.000
                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                
                                              ------------------                



           PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  LUCKAU z dnia 05.09.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:51:41.4 N 13:44:33.7 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  223.060 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   26                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   987                           
      5.Ilość konkursów.......................:  198                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1622.16                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1540.44                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,02,28                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,07,24                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 4 min. 56 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  20.0- gradacja                                             
       ECałość [ 4]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   26   |  987   |  198  |20.06|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   26   |  987   |  198  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------   


     
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                          z lotu LUCKAU, w dniu 05.09.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              G  11:02:28     1622.16   1.01  18- 11-  7  222.993  20.000
     2 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   30              G  11:00:41     1616.70   2.03  51- 14-  7  219.359  19.950
     3 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   55                 11:00:53     1614.32   3.04   2  <   5>  219.359  19.900
     4 MAŁYS DOMINIK                   1   87                 11:03:18     1613.03   4.05  90- 26-  7  223.082  19.850
     5 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   42                 11:01:00     1612.93   5.07   3  <  27>  219.359  19.800
     6 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   24              G  11:05:56     1611.01   6.08  73- 23-  7  227.045  19.750
     7 KAZEK JAN                       1    6              G  11:00:31     1610.03   7.09  22-  1-  1  218.186  19.700
     8 ZMARZŁY RADOSŁAW                1    2              G  11:06:03     1609.68   8.11   2  <   9>  227.045  19.640
     9 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   83                 11:06:07     1608.92   9.12   3  <  10>  227.045  19.590
    10 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   64                 11:06:08     1608.73  10.13   4  <  11>  227.045  19.540
    11 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   68                 11:06:11     1608.16  11.14   5  <  12>  227.045  19.490
    12 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   56                 11:06:12     1607.97  12.16   6  <  12>  227.045  19.440
    12 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   69                 11:06:12     1607.97  12.16   7  <  15>  227.045  19.440
    14 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   17              G  11:03:42     1607.74  14.18   2  <  16>  222.993  19.340
    15 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   31              G  11:06:14     1607.59  15.20   8  <  42>  227.045   0.000
    16 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   13              G  11:03:44     1607.35  16.21   3  <  58>  222.993  19.240
    17 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   26              G  11:02:45     1604.48  17.22  40-  5-  5  221.017  19.190
    18 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   15              G  11:04:11     1603.12  18.24  54- 22-  7  223.128  19.140
    19 KOWALCZYK ROBERT                1   17              G  11:07:49     1602.84  19.25  31-  6-  6  228.912  19.090
    20 JANKOWSKI JERZY                 1    9              G  11:06:37     1602.72  20.26  47- 10-  7  226.972  19.040
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 MAŁYS DOMINIK                   1   54                 11:04:12     1602.60  21.28   2  <  24>  223.082  18.980
    22 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   78              G  11:04:15     1602.36  22.29   2  <  23>  223.128  18.930
    23 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   44                 11:04:17     1601.97  23.30   3  <  47>  223.128  18.880
    24 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G  11:04:17     1601.64  24.32   3  <  52>  223.082  18.830
    25 JASIŃSKI JAN                    1   84                 11:04:47     1601.56  25.33  68- 12-  7  223.871  18.780
    26 JASIŃSKI JAN                    1   37              G  11:04:49     1601.18  26.34   2  <  31>  223.871  18.730
    27 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   26              G  11:02:20     1597.28  27.36   4  <  28>  219.359  18.680
    28 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              G  11:02:25     1596.31  28.37   5  < 115>  219.359  18.630
    29 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   27              G  11:06:14     1594.46  29.38  34- 10-  7  225.191  18.580
    30 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   30              G  11:06:16     1594.08  30.40   2  <  77>  225.191  18.530
    31 JASIŃSKI JAN                    1    9              G  11:05:40     1591.50  31.41   3  <  34>  223.871  18.480
    32 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   39              G  11:06:27     1591.33  32.42  18-  3-  3  225.093  18.430
    33 JANKOWSKI JAN                   1   42                 11:04:51     1589.84  33.43  49- 10-  7  222.339  18.380
    34 JASIŃSKI JAN                    1   70                 11:05:50     1589.62  34.45   4  <  36>  223.871  18.320
    35 JANKOWSKI JAN                   1    1              G  11:04:54     1589.27  35.46   2  <  69>  222.339  18.270
    36 JASIŃSKI JAN                    1   46                 11:05:53     1589.05  36.47   5  < 143>  223.871  18.220
    37 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   34              G  11:07:41     1587.77  37.49  33-  5-  5  226.548  18.170
    38 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    5              G  11:07:43     1587.40  38.50   2  <  39>  226.548  18.120
    39 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   42                 11:07:47     1586.66  39.51   3  < 137>  226.548  18.070
    40 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   24              G  11:11:14     1584.37  40.53  76- 19-  7  231.687  18.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   72                 11:11:16     1584.00  41.54   2  <  43>  231.687  17.970
    42 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   76                 11:08:21     1583.85  42.55   9  < 100>  227.045   0.000
    43 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   86                 11:11:17     1583.82  43.57   3  <  44>  231.687  17.870
    44 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   12              G  11:11:19     1583.46  44.58   4  <  48>  231.687  17.820
    45 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   20              G  11:04:47     1581.14  45.59   2  <  97>  221.017  17.770
    46 DUDZIAK KAROL                   1    9              G  11:01:34     1580.09  46.61  40-  1-  1  215.787  17.720
    47 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1  102                 11:06:16     1579.48  47.62   4  <  51>  223.128  17.660
    48 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   49                 11:11:42     1579.33  48.63   5  <  49>  231.687  17.610
    49 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   48                 11:11:45     1578.79  49.65   6  <  70>  231.687  17.560
    50 JAKÓB BRONISŁAW                 1    7              G  11:07:10     1576.54  50.66  23-  1-  1  224.131  17.510
    51 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   65              G  11:06:34     1576.13  51.67   5  <  53>  223.128  17.460
    52 MAŁYS DOMINIK                   1   26              G  11:06:36     1575.44  52.68   4  <  55>  223.082  17.410
    53 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    9                 11:06:38     1575.39  53.70   6  <  54>  223.128  17.360
    54 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   17                 11:06:40     1575.02  54.71   7  <  57>  223.128  17.310
    55 MAŁYS DOMINIK                   1   59                 11:06:39     1574.88  55.72   5  <  56>  223.082  17.260
    56 MAŁYS DOMINIK                   1    6              G  11:06:40     1574.70  56.74   6  <  59>  223.082  17.210
    57 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   81              G  11:06:43     1574.47  57.75   8  <  60>  223.128   0.000
    58 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   11              G  11:06:38     1574.44  58.76   4  <  62>  222.993  17.110
    59 MAŁYS DOMINIK                   1   67                 11:06:42     1574.33  59.78   7  <  79>  223.082  17.060
    60 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   74                 11:06:45     1574.10  60.79   9  <  60>  223.128   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    60 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    1                 11:06:45     1574.10  60.79  10  <  65>  223.128   0.000
    62 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   21              G  11:06:43     1573.51  62.82   5  <  67>  222.993  16.900
    63 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   13              G  11:06:21     1573.34  63.83  37-  7-  7  222.391  16.850
    64 JANKOWSKI JERZY                 1   25              G  11:09:16     1573.28  64.84   2  <  68>  226.972  16.800
    65 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   11              G  11:06:52     1572.80  65.86  11  <  84>  223.128   0.000
    66 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    8              G  11:06:24     1572.78  66.87   2  <  75>  222.391  16.700
    67 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    8              G  11:06:50     1572.22  67.88   6  <  81>  222.993  16.650
    68 JANKOWSKI JERZY                 1   79                 11:09:25     1571.65  68.90   3  <  72>  226.972  16.600
    69 JANKOWSKI JAN                   1   27              G  11:06:30     1571.30  69.91   3  <  71>  222.339  16.550
    70 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   82                 11:12:28     1571.11  70.92   7  <  87>  231.687  16.500
    71 JANKOWSKI JAN                   1   43                 11:06:32     1570.93  71.94   4  < 129>  222.339  16.450
    72 JANKOWSKI JERZY                 1   68                 11:09:30     1570.74  72.95   4  <  73>  226.972  16.400
    73 JANKOWSKI JERZY                 1   29              G  11:09:33     1570.20  73.96   5  < 134>  226.972  16.350
    74 KOWALCZYK ROBERT                1   52                 11:11:02     1567.53  74.97   2  < 155>  228.912  16.290
    75 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   29              G  11:06:55     1567.05  75.99   3  <  76>  222.391  16.240
    76 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   15              G  11:06:58     1566.50  77.00   4  < 140>  222.391  16.190
    77 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   17              G  11:08:46     1566.36  78.01   3  <  78>  225.191  16.140
    78 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   42                 11:08:47     1566.18  79.03   4  <  80>  225.191  16.090
    79 MAŁYS DOMINIK                   1  106                 11:07:27     1566.04  80.04   8  <  82>  223.082   0.000
    80 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   44                 11:08:51     1565.46  81.05   5  <  90>  225.191  15.990
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    81 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              G  11:07:28     1565.23  82.07   7  < 142>  222.993  15.940
    82 MAŁYS DOMINIK                   1   97                 11:07:32     1565.12  83.08   9  <  83>  223.082   0.000
    83 MAŁYS DOMINIK                   1  114                 11:07:36     1564.39  84.09  10  <  89>  223.082   0.000
    84 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   29                 11:07:39     1564.16  85.11  12  <  85>  223.128   0.000
    85 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   31              G  11:07:41     1563.80  86.12  13  <  86>  223.128   0.000
    86 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   25                 11:07:42     1563.62  87.13  14  <  91>  223.128   0.000
    87 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   73                 11:13:11     1563.52  88.15   8  <  92>  231.687   0.000
    88 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   33              G  11:08:12     1563.13  89.16  16-  3-  3  223.840  15.580
    89 MAŁYS DOMINIK                   1   14              G  11:07:43     1563.11  90.17  11  <  93>  223.082   0.000
    90 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   12              G  11:09:04     1563.10  91.19   6  < 124>  225.191  15.480
    91 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   21              G  11:07:45     1563.07  92.20  15  <  94>  223.128   0.000
    92 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   69                 11:13:15     1562.81  93.21   9  <  99>  231.687   0.000
    93 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G  11:07:45     1562.75  94.22  12  <  95>  223.082   0.000
    94 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1  108                 11:07:47     1562.70  95.24  16  < 104>  223.128   0.000
    95 MAŁYS DOMINIK                   1   23              G  11:07:46     1562.56  96.25  13  < 101>  223.082   0.000
    96 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    4              G  11:09:04     1562.42  97.26   2  < 158>  225.093  15.180
    97 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   13              G  11:06:29     1562.14  98.28   3  <  97>  221.017  15.130
    97 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   55                 11:06:29     1562.14  98.28   4  < 192>  221.017  15.130
    99 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   33              G  11:13:19     1562.11 100.30  10  < 111>  231.687   0.000
   100 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   28              G  11:10:21     1562.06 101.32  10  < 103>  227.045   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   101 MAŁYS DOMINIK                   1   30              G  11:07:49     1562.02 102.33  14  < 102>  223.082   0.000
   102 MAŁYS DOMINIK                   1  120                 11:07:52     1561.47 103.34  15  < 109>  223.082   0.000
   103 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   29              G  11:10:25     1561.34 104.36  11  < 105>  227.045   0.000
   104 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   76              G  11:07:55     1561.25 105.37  17  < 149>  223.128   0.000
   105 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   84                 11:10:27     1560.98 106.38  12  < 107>  227.045   0.000
   106 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    8              G  11:08:24     1560.95 107.40   2  < 125>  223.840  14.670
   107 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   62                 11:10:28     1560.80 108.41  13  < 108>  227.045   0.000
   108 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   79                 11:10:30     1560.45 109.42  14  < 110>  227.045   0.000
   109 MAŁYS DOMINIK                   1   71                 11:07:58     1560.38 110.44  16  < 121>  223.082   0.000
   110 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   67                 11:10:31     1560.27 111.45  15  < 127>  227.045   0.000
   111 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1    8              G  11:13:37     1558.96 112.46  11  < 112>  231.687   0.000
   112 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   17              G  11:13:40     1558.43 113.48  12  < 113>  231.687   0.000
   113 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   40              G  11:13:43     1557.91 114.49  13  < 114>  231.687   0.000
   114 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   79                 11:13:45     1557.56 115.50  14  < 120>  231.687   0.000
   115 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   15              G  11:05:52     1557.21 116.51   6  < 116>  219.359  14.210
   116 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   36              G  11:05:53     1557.03 117.53   7  < 116>  219.359  14.160
   116 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   32              G  11:05:53     1557.03 117.53   8  < 116>  219.359   0.000
   116 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   14              G  11:05:53     1557.03 117.53   9  < 126>  219.359   0.000
   119 ŁUKAWY JAN                      1   15              G  11:05:18     1556.81 120.57  21-  1-  1  218.420  14.010
   120 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   52                 11:13:53     1556.17 121.58  15  < 122>  231.687   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   121 MAŁYS DOMINIK                   1  133                 11:08:22     1556.02 122.59  17  < 165>  223.082   0.000
   122 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   54                 11:13:56     1555.64 123.61  16  < 123>  231.687   0.000
   123 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   55                 11:13:58     1555.29 124.62  17  < 129>  231.687   0.000
   124 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   40              G  11:09:49     1555.01 125.63   7  < 193>  225.191  13.760
   125 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1   27              G  11:08:57     1554.98 126.65   3          223.840  13.710
   126 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              G  11:06:06     1554.64 127.66  10  < 135>  219.359   0.000
   127 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   14              G  11:11:07     1553.86 128.67  16  < 131>  227.045   0.000
   128 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1    6              G  11:07:07     1553.83 129.69  18-  1-  1  220.825  13.550
   129 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   36              G  11:14:07     1553.73 130.70  18  < 133>  231.687   0.000
   129 JANKOWSKI JAN                   1    7              G  11:08:06     1553.73 130.70   5  < 132>  222.339  13.500
   131 ZMARZŁY RADOSŁAW                1    1              G  11:11:09     1553.51 132.73  17  < 135>  227.045   0.000
   132 JANKOWSKI JAN                   1   13              G  11:08:09     1553.19 133.74   6  < 148>  222.339  13.350
   133 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   50                 11:14:11     1553.04 134.75  19          231.687   0.000
   134 JANKOWSKI JERZY                 1    8              G  11:11:09     1553.01 135.76   6  < 151>  226.972  13.250
   135 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   49                 11:06:15     1552.98 136.78  11  < 138>  219.359   0.000
   135 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   82                 11:11:12     1552.98 136.78  18  < 141>  227.045   0.000
   137 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   27              G  11:10:53     1552.94 138.80   4  < 175>  226.548  13.100
   138 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   16              G  11:06:16     1552.80 139.82  12  < 138>  219.359   0.000
   138 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   37              G  11:06:16     1552.80 139.82  13  < 198>  219.359   0.000
   140 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    1              G  11:08:14     1552.65 141.84   5  < 144>  222.391  12.940
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   141 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   26              G  11:11:18     1551.91 142.86  19  < 168>  227.045   0.000
   142 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G  11:08:42     1551.80 143.87   8  < 145>  222.993   0.000
   143 JASIŃSKI JAN                    1   61                 11:09:16     1551.79 144.88   6  < 146>  223.871  12.790
   144 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    2              G  11:08:19     1551.75 145.90   6  < 197>  222.391  12.740
   145 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   12              G  11:08:44     1551.44 146.91   9  < 147>  222.993   0.000
   146 JASIŃSKI JAN                    1    7              G  11:09:19     1551.25 147.92   7  < 153>  223.871  12.640
   147 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    3              G  11:08:46     1551.08 148.94  10  < 150>  222.993   0.000
   148 JANKOWSKI JAN                   1   47                 11:08:22     1550.84 149.95   7  < 152>  222.339  12.540
   149 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   98                 11:08:53     1550.76 150.96  18  < 156>  223.128   0.000
   150 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    6              G  11:08:48     1550.72 151.98  11          222.993   0.000
   151 JANKOWSKI JERZY                 1   50                 11:11:22     1550.71 152.99   7  < 187>  226.972  12.390
   152 JANKOWSKI JAN                   1    4              G  11:08:23     1550.66 154.00   8  < 154>  222.339   0.000
   153 JASIŃSKI JAN                    1   17              G  11:09:23     1550.53 155.02   8  < 157>  223.871   0.000
   154 JANKOWSKI JAN                   1   30              G  11:08:24     1550.48 156.03   9  < 172>  222.339   0.000
   155 KOWALCZYK ROBERT                1   14              G  11:12:39     1550.37 157.04   3  < 174>  228.912  12.180
   156 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   19                 11:08:56     1550.22 158.05  19  < 160>  223.128   0.000
   157 JASIŃSKI JAN                    1   23              G  11:09:25     1550.17 159.07   9  < 159>  223.871   0.000
   158 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   38              G  11:10:13     1550.05 160.08   3          225.093  12.030
   159 JASIŃSKI JAN                    1   32              G  11:09:26     1550.00 161.09  10  < 162>  223.871   0.000
   160 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   20              G  11:08:58     1549.86 162.11  20  < 160>  223.128   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   160 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1  107                 11:08:58     1549.86 162.11  21  < 164>  223.128   0.000
   162 JASIŃSKI JAN                    1   57                 11:09:30     1549.28 164.13  11  < 195>  223.871   0.000
   163 LIS MARIAN                      1   14              G  11:09:20     1548.92 165.15  25-  7-  7  223.561  11.780
   164 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   51              G  11:09:04     1548.78 166.16  22          223.128   0.000
   165 MAŁYS DOMINIK                   1   28              G  11:09:03     1548.64 167.17  18  < 176>  223.082   0.000
   166 LIS MARIAN                      1   16              G  11:09:22     1548.56 168.19   2  < 167>  223.561  11.620
   167 LIS MARIAN                      1   35              G  11:09:29     1547.31 169.20   3  < 169>  223.561  11.570
   168 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   17              G  11:11:46     1546.98 170.21  20  < 170>  227.045   0.000
   169 LIS MARIAN                      1    3              G  11:09:31     1546.96 171.23   4  < 178>  223.561  11.470
   170 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   12              G  11:11:47     1546.80 172.24  21  < 171>  227.045   0.000
   171 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   74                 11:11:49     1546.45 173.25  22  < 173>  227.045   0.000
   172 JANKOWSKI JAN                   1   52                 11:08:47     1546.35 174.27  10          222.339   0.000
   173 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   16              G  11:11:50     1546.28 175.28  23          227.045   0.000
   174 KOWALCZYK ROBERT                1    8              G  11:13:03     1546.18 176.29   4  < 179>  228.912  11.220
   175 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   11              G  11:11:32     1546.05 177.30   5          226.548  11.170
   176 MAŁYS DOMINIK                   1   31              G  11:09:21     1545.42 178.32  19  < 177>  223.082   0.000
   177 MAŁYS DOMINIK                   1   36              G  11:09:22     1545.25 179.33  20  < 180>  223.082   0.000
   178 LIS MARIAN                      1    2              G  11:09:41     1545.18 180.34   5  < 181>  223.561  11.020
   179 KOWALCZYK ROBERT                1   37              G  11:13:09     1545.14 181.36   5  < 189>  228.912  10.960
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   180 MAŁYS DOMINIK                   1   58                 11:09:23     1545.07 182.37  21  < 182>  223.082   0.000
   181 LIS MARIAN                      1   34              G  11:09:42     1545.00 183.38   6  < 185>  223.561  10.860
   182 MAŁYS DOMINIK                   1   13              G  11:09:24     1544.89 184.40  22  < 183>  223.082   0.000
   183 MAŁYS DOMINIK                   1   79                 11:09:26     1544.53 185.41  23  < 184>  223.082   0.000
   184 MAŁYS DOMINIK                   1   44                 11:09:29     1544.00 186.42  24  < 186>  223.082   0.000
   185 LIS MARIAN                      1   22              G  11:09:48     1543.93 187.44   7          223.561  10.660
   186 MAŁYS DOMINIK                   1   60                 11:09:30     1543.82 188.45  25  < 191>  223.082   0.000
   187 JANKOWSKI JERZY                 1    3              G  11:12:03     1543.50 189.46   8  < 188>  226.972   0.000
   188 JANKOWSKI JERZY                 1   51                 11:12:06     1542.98 190.48   9  < 190>  226.972   0.000
   189 KOWALCZYK ROBERT                1   10              G  11:13:22     1542.88 191.49   6          228.912  10.460
   190 JANKOWSKI JERZY                 1   56                 11:12:08     1542.63 192.50  10          226.972   0.000
   191 MAŁYS DOMINIK                   1   94                 11:09:37     1542.57 193.52  26          223.082   0.000
   192 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   21              G  11:08:20     1541.98 194.53   5          221.017  10.300
   193 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              G  11:11:03     1541.88 195.54   8  < 194>  225.191   0.000
   194 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   35              G  11:11:05     1541.53 196.56   9  < 196>  225.191   0.000
   195 JASIŃSKI JAN                    1    6              G  11:10:16     1541.10 197.57  12          223.871   0.000
   196 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   15              G  11:11:08     1541.00 198.58  10          225.191   0.000
   197 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   33              G  11:09:21     1540.64 199.59   7          222.391  10.050
   198 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   45                 11:07:24     1540.44 200.61  14          219.359   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   199 JASIŃSKI JAN                    1   60                 11:10:20     1540.40   0.00  13          223.871   0.000
   200 JASIŃSKI JAN                    1   96                 11:10:20     1540.40   0.00  14          223.871   0.000
   201 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   41                 11:15:25     1540.30   0.00  20          231.687   0.000
   202 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   80                 11:15:28     1539.79   0.00  21          231.687   0.000
   203 GEREŁO JAROSŁAW & JADWIGA       1   17              G  11:06:54     1539.60   0.00  27-  0-  0  218.469   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------             





        PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ŁĘKNICA-2 z dnia 30.08.15                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  149.430 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   26                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1107                           
      5.Ilość konkursów.......................:  222                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1190.51                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1034.52                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,56,07                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,15,08                         
     10.Czas trwania konkursu.................:19 min.  1 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  14.0- gradacja                                             
       ECałość [ 4]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   26   | 1107   |  222  |20.05|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   26   | 1107   |  222  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 


      
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                         z lotu ŁĘKNICA-2, w dniu 30.08.15      
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 JASIŃSKI JAN                    1   53                  9:56:07     1190.51   0.90  85- 13-  7  150.143  14.000
     2 MAŁYS DOMINIK                   1   31              G   9:55:43     1189.56   1.81 101- 35-  7  149.547  13.950
     3 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   21              G   9:56:30     1184.24   2.71  51- 22-  7  149.806  13.910
     4 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1  112                  9:56:32     1183.93   3.61   2  <   6>  149.806  13.860
     5 JANKOWSKI JAN                   1    2              G   9:55:20     1180.22   4.52  50- 13-  7  147.921  13.820
     6 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   28              G   9:57:24     1175.87   5.42   3  <   7>  149.806  13.770
     7 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1  102                  9:57:35     1174.18   6.32   4  <   8>  149.806  13.730
     8 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   98                  9:57:36     1174.03   7.23   5  <  21>  149.806  13.680
     9 JANKOWSKI JERZY                 1    3              G  10:00:01     1171.91   8.13  45- 20-  7  152.368  13.640
    10 JANKOWSKI JERZY                 1   26              G  10:00:04     1171.46   9.03   2  <  18>  152.368  13.590
    11 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   32              G   9:56:07     1169.73   9.94  39- 15-  7  147.523  13.550
    12 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   17              G   9:56:26     1166.81  10.84   2  <  52>  147.523  13.500
    13 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              G   9:56:02     1159.42  11.74  52- 17-  7  146.125  13.460
    14 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   25              G   9:58:35     1136.42  12.65   2  <  15>  146.125  13.410
    15 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   26              G   9:58:36     1136.28  13.55   3  <  15>  146.125  13.370
    15 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   12              G   9:58:36     1136.28  13.55   4  <  48>  146.125  13.370
    17 JANKOWSKI JAN                   1   64                 10:00:13     1135.96  15.36   2  <  19>  147.921  13.280
    18 JANKOWSKI JERZY                 1   34              G  10:04:09     1135.80  16.26   3  <  25>  152.368  13.230
    19 JANKOWSKI JAN                   1    5              G  10:00:18     1135.23  17.16   3  <  33>  147.921  13.190
    20 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   17              G  10:02:54     1134.86  18.07  39-  4-  4  150.823  13.140
    21 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   71                 10:02:01     1134.75  18.97   6  <  31>  149.806  13.100
    22 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   15              G  10:02:45     1134.67  19.87  20-  2-  2  150.627  13.050
    23 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   19              G  10:02:46     1134.52  20.78   2          150.627  13.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    24 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   40              G  10:02:57     1134.43  21.68   2  <  41>  150.823  12.960
    25 JANKOWSKI JERZY                 1    4              G  10:04:28     1133.13  22.58   4  <  27>  152.368  12.910
    26 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   64                 10:04:48     1130.89  23.49  74-  9-  7  152.444  12.870
    27 JANKOWSKI JERZY                 1   71                 10:04:46     1130.61  24.39   5  <  30>  152.368  12.820
    28 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   81                 10:04:53     1130.19  25.29   2  <  58>  152.444  12.780
    29 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    4              G  10:07:19     1121.60  26.20  38- 14-  7  154.015  12.730
    30 JANKOWSKI JERZY                 1   84                 10:06:24     1117.07  27.10   6  <  37>  152.368  12.690
    31 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   47                 10:04:40     1112.42  28.00   7  <  43>  149.806  12.640
    32 MAŁYS DOMINIK                   1    3              G  10:04:48     1109.40  28.91   2  <  34>  149.547  12.600
    33 JANKOWSKI JAN                   1   22              G  10:03:40     1106.64  29.81   4  <  63>  147.921  12.550
    34 MAŁYS DOMINIK                   1  121                 10:05:17     1105.44  30.71   3  <  35>  149.547  12.510
    35 MAŁYS DOMINIK                   1   94                 10:05:18     1105.30  31.62   4  <  35>  149.547  12.460
    35 MAŁYS DOMINIK                   1  113                 10:05:18     1105.30  31.62   5  <  39>  149.547  12.460
    37 JANKOWSKI JERZY                 1   13              G  10:07:52     1105.18  33.42   7  <  38>  152.368  12.370
    38 JANKOWSKI JERZY                 1   56                 10:07:54     1104.92  34.33   8  <  40>  152.368   0.000
    39 MAŁYS DOMINIK                   1   65                 10:05:21     1104.89  35.23   6  <  42>  149.547  12.280
    40 JANKOWSKI JERZY                 1   58                 10:07:55     1104.78  36.13   9  <  46>  152.368   0.000
    41 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   33              G  10:06:32     1104.66  37.04   3  <  80>  150.823  12.190
    42 MAŁYS DOMINIK                   1   29              G  10:05:23     1104.62  37.94   7  <  55>  149.547  12.140
    43 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   76              G  10:05:38     1104.49  38.84   8  <  44>  149.806   0.000
    44 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   25                 10:05:40     1104.22  39.75   9  <  45>  149.806   0.000
    45 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   15              G  10:05:47     1103.27  40.65  10  <  60>  149.806   0.000
    46 JANKOWSKI JERZY                 1   25              G  10:08:11     1102.65  41.55  10  <  47>  152.368   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    47 JANKOWSKI JERZY                 1   31              G  10:08:13     1102.39  42.46  11  <  56>  152.368   0.000
    48 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    3              G  10:02:34     1102.28  43.36   5  <  51>  146.125  11.870
    49 JASIŃSKI JAN                    1    9              G  10:06:16     1101.83  44.26   2  <  50>  150.143  11.830
    50 JASIŃSKI JAN                    1   73                 10:06:18     1101.56  45.17   3  <  71>  150.143  11.780
    51 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   45                 10:02:40     1101.44  46.07   6  <  88>  146.125  11.740
    52 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    2              G  10:03:57     1101.33  46.97   3  <  53>  147.523  11.690
    53 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   56                 10:03:59     1101.06  47.88   4  <  81>  147.523  11.650
    54 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1    4              G  10:05:51     1100.31  48.78  17-  2-  2  149.477  11.600
    55 MAŁYS DOMINIK                   1   28              G  10:06:02     1099.34  49.68   8  <  65>  149.547   0.000
    56 JANKOWSKI JERZY                 1   30              G  10:08:58     1096.44  50.59  12  <  64>  152.368   0.000
    57 KAZEK JAN                       1   51                 10:00:57     1096.33  51.49  28-  1-  1  143.564  11.470
    58 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   37              G  10:09:06     1095.93  52.39   3  < 120>  152.444  11.420
    59 LIS MARIAN                      1   28              G  10:07:24     1095.28  53.30  32-  7-  7  150.492  11.380
    60 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   78              G  10:06:57     1093.87  54.20  11  <  68>  149.806   0.000
    61 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   21              G  10:16:09     1092.87  55.10  80- 22-  7  159.723  11.290
    62 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   20              G  10:11:01     1092.18  56.01   2  <  69>  154.015  11.240
    63 JANKOWSKI JAN                   1   53                 10:05:29     1091.80  56.91   5  <  83>  147.921  11.190
    64 JANKOWSKI JERZY                 1    5              G  10:09:34     1091.72  57.81  13  < 108>  152.368   0.000
    65 MAŁYS DOMINIK                   1  137                 10:07:04     1091.05  58.72   9  <  71>  149.547   0.000
    66 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   29              G  10:06:00     1088.02  59.62  37-  7-  7  147.970  11.060
    67 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    1              G  10:06:02     1087.75  60.52   2  < 107>  147.970  11.010
    68 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   36              G  10:08:03     1085.16  61.43  12  <  94>  149.806   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    69 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   23              G  10:11:58     1084.87  62.33   3  <  79>  154.015  10.920
    70 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   43                 10:17:31     1082.75  63.23   2  <  74>  159.723  10.880
    71 JASIŃSKI JAN                    1   89                 10:08:45     1082.11  64.14   4  < 100>  150.143  10.830
    71 MAŁYS DOMINIK                   1   67                 10:08:12     1082.11  64.14  10  <  73>  149.547   0.000
    73 MAŁYS DOMINIK                   1  126                 10:08:14     1081.85  65.94  11  <  82>  149.547   0.000
    74 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   86                 10:17:45     1081.04  66.85   3  <  75>  159.723  10.700
    75 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   35              G  10:17:46     1080.91  67.75   4  <  76>  159.723  10.650
    76 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   34              G  10:17:47     1080.79  68.65   5  <  77>  159.723  10.610
    77 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   12              G  10:17:49     1080.55  69.56   6  <  86>  159.723  10.560
    78 LIS MARIAN                      1    5              G  10:09:18     1080.35  70.46   2  <  87>  150.492  10.520
    79 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   34              G  10:12:34     1080.30  71.36   4  <  84>  154.015  10.470
    80 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   27              G  10:09:49     1078.72  72.27   4          150.823  10.430
    81 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   50                 10:06:51     1077.99  73.17   5  < 110>  147.523  10.380
    82 MAŁYS DOMINIK                   1  131                 10:08:45     1077.82  74.07  12  < 115>  149.547   0.000
    83 JANKOWSKI JAN                   1   55                 10:07:15     1077.75  74.98   6  < 103>  147.921  10.290
    84 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   42                 10:13:01     1076.90  75.88   5  < 118>  154.015  10.240
    85 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   44                 10:09:59     1075.83  76.78  32-  4-  4  150.598  10.200
    86 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   49                 10:19:01     1071.85  77.69   7  <  89>  159.723  10.150
    87 LIS MARIAN                      1   23              G  10:10:25     1071.75  78.59   3  < 126>  150.492  10.110
    88 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   34              G  10:06:23     1071.43  79.49   7  <  91>  146.125  10.060
    89 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   79                 10:19:06     1071.25  80.40   8  <  93>  159.723   0.000
    90 DUDZIAK KAROL                   1    7              G  10:02:56     1071.06  81.30  35-  7-  7  142.379   9.970
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    91 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   50                 10:06:26     1071.04  82.20   8  < 112>  146.125   0.000
    92 JAKÓB BRONISŁAW                 1   14              G  10:10:50     1071.03  83.11  27-  3-  3  150.836   9.880
    93 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   48                 10:19:08     1071.01  84.01   9  <  95>  159.723   0.000
    94 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   81              G  10:09:53     1070.94  84.91  13  < 113>  149.806   0.000
    95 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   56                 10:19:10     1070.77  85.82  10  <  96>  159.723   0.000
    96 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   42                 10:19:12     1070.53  86.72  11  <  98>  159.723   0.000
    97 DUDZIAK KAROL                   1   52                 10:03:00     1070.52  87.62   2  < 157>  142.379   9.660
    98 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   32              G  10:19:14     1070.29  88.53  12  <  98>  159.723   0.000
    98 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   18              G  10:19:14     1070.29  88.53  13  < 101>  159.723   0.000
   100 JASIŃSKI JAN                    1   90                 10:10:19     1070.03  90.33   5  < 105>  150.143   9.520
   101 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   65                 10:19:17     1069.93  91.24  14  < 102>  159.723   0.000
   102 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   50                 10:19:21     1069.45  92.14  15  < 162>  159.723   0.000
   103 JANKOWSKI JAN                   1   43                 10:08:22     1069.05  93.04   7  < 104>  147.921   9.380
   104 JANKOWSKI JAN                   1   36              G  10:08:24     1068.79  93.95   8  < 114>  147.921   0.000
   105 JASIŃSKI JAN                    1  100                 10:10:29     1068.76  94.85   6  < 106>  150.143   9.290
   106 JASIŃSKI JAN                    1    4              G  10:10:33     1068.25  95.75   7  < 125>  150.143   9.250
   107 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   37              G  10:08:36     1067.61  96.66   3  < 129>  147.970   9.200
   108 JANKOWSKI JERZY                 1   27              G  10:12:44     1067.50  97.56  14  < 109>  152.368   0.000
   109 JANKOWSKI JERZY                 1   41                 10:12:52     1066.51  98.46  15  < 111>  152.368   0.000
   110 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   47                 10:08:20     1066.43  99.37   6  < 141>  147.523   9.070
   111 JANKOWSKI JERZY                 1   45                 10:12:54     1066.26 100.27  16  < 166>  152.368   0.000
   112 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   29              G  10:07:07     1065.70 101.17   9  < 119>  146.125   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   113 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   20              G  10:10:35     1065.60 102.08  14  < 135>  149.806   0.000
   114 JANKOWSKI JAN                   1    4              G  10:08:51     1065.33 102.98   9  < 116>  147.921   0.000
   115 MAŁYS DOMINIK                   1   46                 10:10:23     1065.28 103.88  13  < 117>  149.547   0.000
   116 JANKOWSKI JAN                   1   10              G  10:08:52     1065.20 104.79  10  < 178>  147.921   0.000
   117 MAŁYS DOMINIK                   1   27              G  10:10:35     1063.76 105.69  14  < 121>  149.547   0.000
   118 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   48                 10:14:50     1063.40 106.59   6  < 150>  154.015   8.710
   119 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   38              G  10:07:27     1063.11 107.50  10  < 127>  146.125   0.000
   120 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   82                 10:13:24     1063.07 108.40   4  < 124>  152.444   8.620
   121 MAŁYS DOMINIK                   1   51                 10:10:43     1062.75 109.30  15  < 121>  149.547   0.000
   121 MAŁYS DOMINIK                   1   82                 10:10:43     1062.75 109.30  16  < 133>  149.547   0.000
   123 JAKÓB BRONISŁAW                 1   17              G  10:11:56     1062.73 111.11   2  < 181>  150.836   8.480
   124 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   68                 10:13:28     1062.57 112.01   5  < 143>  152.444   8.430
   125 JASIŃSKI JAN                    1   63                 10:11:23     1061.96 112.92   8  < 170>  150.143   0.000
   126 LIS MARIAN                      1   12              G  10:11:43     1061.92 113.82   4  < 132>  150.492   8.340
   127 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   42                 10:07:45     1060.80 114.72  11  < 128>  146.125   0.000
   128 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   46                 10:07:46     1060.67 115.63  12  < 130>  146.125   0.000
   129 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    8              G  10:09:31     1060.59 116.53   4  < 131>  147.970   8.210
   130 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   31              G  10:07:47     1060.54 117.43  13  < 137>  146.125   0.000
   131 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   33              G  10:09:40     1059.45 118.34   5  < 149>  147.970   8.120
   132 LIS MARIAN                      1   18              G  10:12:05     1059.18 119.24   5  < 153>  150.492   8.070
   133 MAŁYS DOMINIK                   1   89                 10:11:12     1059.12 120.14  17  < 144>  149.547   0.000
   134 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    9              G  10:12:14     1058.81 121.05   2  < 159>  150.598   7.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   135 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1  107                 10:11:30     1058.70 121.95  15  < 135>  149.806   0.000
   135 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   74                 10:11:30     1058.70 121.95  16  < 152>  149.806   0.000
   137 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   19              G  10:08:04     1058.37 123.76  14  < 138>  146.125   0.000
   138 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   40              G  10:08:06     1058.11 124.66  15  < 139>  146.125   0.000
   139 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    5              G  10:08:12     1057.34 125.56  16  < 158>  146.125   0.000
   140 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   23              G  10:09:04     1056.40 126.47  18-  3-  3  146.910   7.710
   141 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   57                 10:09:40     1056.25 127.37   7  < 142>  147.523   7.670
   142 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   51                 10:09:41     1056.13 128.27   8  < 145>  147.523   0.000
   143 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   70                 10:14:21     1056.07 129.18   6  < 155>  152.444   7.570
   144 MAŁYS DOMINIK                   1  129                 10:11:38     1055.88 130.08  18  < 145>  149.547   0.000
   145 MAŁYS DOMINIK                   1   43                 10:11:39     1055.75 130.98  19  < 148>  149.547   0.000
   145 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   45                 10:09:44     1055.75 130.98   9  < 147>  147.523   0.000
   147 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    1              G  10:09:45     1055.62 132.79  10  < 171>  147.523   0.000
   148 MAŁYS DOMINIK                   1   97                 10:11:41     1055.50 133.69  20  < 163>  149.547   0.000
   149 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    6              G  10:10:13     1055.30 134.60   6  < 165>  147.970   7.300
   150 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   10              G  10:16:04     1054.42 135.50   7  < 151>  154.015   7.260
   151 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   36              G  10:16:06     1054.18 136.40   8  < 167>  154.015   0.000
   152 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   56                 10:12:07     1054.11 137.31  17  < 156>  149.806   0.000
   153 LIS MARIAN                      1   20              G  10:12:50     1053.62 138.21   6  < 174>  150.492   7.120
   154 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    2              G  10:13:01     1052.74 139.11  19-  1-  1  150.559   7.080
   155 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   38              G  10:15:00     1051.34 140.02   7  < 182>  152.444   7.030
   156 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    5                 10:12:34     1050.78 140.92  18  < 160>  149.806   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   157 DUDZIAK KAROL                   1   66                 10:05:30     1050.77 141.82   3  < 161>  142.379   6.940
   158 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    9              G  10:09:04     1050.76 142.73  17          146.125   0.000
   159 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    7              G  10:13:23     1050.32 143.63   3  < 214>  150.598   6.850
   160 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1    1                 10:12:39     1050.17 144.53  19  < 180>  149.806   0.000
   161 DUDZIAK KAROL                   1   40              G  10:05:35     1050.12 145.44   4  < 173>  142.379   6.760
   162 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1    4              G  10:22:11     1049.54 146.34  16  < 176>  159.723   0.000
   163 MAŁYS DOMINIK                   1    4              G  10:12:34     1048.96 147.24  21  < 164>  149.547   0.000
   164 MAŁYS DOMINIK                   1    2              G  10:12:37     1048.59 148.15  22  < 177>  149.547   0.000
   165 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   13              G  10:11:07     1048.57 149.05   7          147.970   6.580
   166 JANKOWSKI JERZY                 1   17              G  10:15:21     1048.28 149.95  17  < 168>  152.368   0.000
   167 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    6              G  10:16:56     1048.20 150.86   9  < 169>  154.015   0.000
   168 JANKOWSKI JERZY                 1    6              G  10:15:23     1048.04 151.76  18  < 184>  152.368   0.000
   169 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   17              G  10:16:59     1047.84 152.66  10  < 174>  154.015   0.000
   170 JASIŃSKI JAN                    1   66                 10:13:18     1047.75 153.57   9  < 172>  150.143   0.000
   171 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   13              G  10:10:49     1047.62 154.47  11  < 204>  147.523   0.000
   172 JASIŃSKI JAN                    1  105                 10:13:20     1047.51 155.37  10  < 186>  150.143   0.000
   173 DUDZIAK KAROL                   1   57                 10:05:56     1047.42 156.28   5  < 188>  142.379   6.220
   174 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   24              G  10:17:11     1046.42 157.18  11  < 202>  154.015   0.000
   174 LIS MARIAN                      1   45                 10:13:49     1046.42 157.18   7          150.492   6.170
   176 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   19              G  10:22:46     1045.54 158.99  17  < 187>  159.723   0.000
   177 MAŁYS DOMINIK                   1   48                 10:13:10     1044.57 159.89  23  < 179>  149.547   0.000
   178 JANKOWSKI JAN                   1   60                 10:11:37     1044.52 160.79  11  < 196>  147.921   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   179 MAŁYS DOMINIK                   1   75                 10:13:16     1043.84 161.70  24  < 185>  149.547   0.000
   180 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   30                 10:13:38     1042.98 162.60  20  < 183>  149.806   0.000
   181 JAKÓB BRONISŁAW                 1   12              G  10:14:38     1042.89 163.50   3          150.836   5.860
   182 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   24              G  10:16:11     1042.83 164.41   8  < 197>  152.444   0.000
   183 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   11              G  10:13:40     1042.73 165.31  21  < 205>  149.806   0.000
   184 JANKOWSKI JERZY                 1   40              G  10:16:08     1042.66 166.21  19  < 215>  152.368   0.000
   185 MAŁYS DOMINIK                   1  120                 10:13:32     1041.90 167.12  25  < 191>  149.547   0.000
   186 JASIŃSKI JAN                    1   11              G  10:14:08     1041.70 168.02  11  < 218>  150.143   0.000
   187 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   47                 10:23:23     1041.33 168.93  18  < 189>  159.723   0.000
   188 DUDZIAK KAROL                   1   89                 10:06:44     1041.29 169.83   6  < 198>  142.379   5.540
   189 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   52                 10:23:31     1040.43 170.73  19  < 190>  159.723   0.000
   190 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   51                 10:23:32     1040.32 171.64  20  < 199>  159.723   0.000
   191 MAŁYS DOMINIK                   1   79                 10:13:51     1039.60 172.54  26  < 203>  149.547   0.000
   192 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   35              G  10:11:28     1038.48 173.44   2  < 193>  146.910   5.360
   193 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1    3              G  10:11:30     1038.23 174.35   3          146.910   5.310
   194 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   21              G  10:14:01     1037.91 175.25   2          149.477   5.270
   195 KOWALCZYK ROBERT                1   30              G  10:18:40     1037.59 176.15  32-  1-  1  154.255   5.220
   196 JANKOWSKI JAN                   1   33              G  10:12:36     1037.31 177.06  12  < 201>  147.921   0.000
   197 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   18              G  10:16:59     1037.15 177.96   9          152.444   0.000
   198 DUDZIAK KAROL                   1    8              G  10:07:17     1037.12 178.86   7          142.379   5.090
   199 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   31              G  10:24:01     1037.05 179.77  21  < 200>  159.723   0.000
   200 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   23              G  10:24:03     1036.83 180.67  22          159.723   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   201 JANKOWSKI JAN                   1   52                 10:12:42     1036.59 181.57  13          147.921   0.000
   202 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   43                 10:18:35     1036.56 182.48  12  < 207>  154.015   0.000
   203 MAŁYS DOMINIK                   1   36              G  10:14:18     1036.36 183.38  27  < 205>  149.547   0.000
   204 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   41                 10:12:22     1036.22 184.28  12  < 210>  147.523   0.000
   205 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   14                 10:14:37     1035.88 185.19  22          149.806   0.000
   205 MAŁYS DOMINIK                   1   80                 10:14:22     1035.88 185.19  28  < 208>  149.547   0.000
   207 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   12              G  10:18:41     1035.86 186.99  13  < 209>  154.015   0.000
   208 MAŁYS DOMINIK                   1   99                 10:14:23     1035.76 187.90  29  < 211>  149.547   0.000
   209 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   21              G  10:18:42     1035.74 188.80  14          154.015   0.000
   210 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   33              G  10:12:26     1035.73 189.70  13  < 212>  147.523   0.000
   211 MAŁYS DOMINIK                   1   84                 10:14:24     1035.64 190.61  30  < 216>  149.547   0.000
   212 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   30              G  10:12:27     1035.61 191.51  14  < 213>  147.523   0.000
   213 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   29              G  10:12:29     1035.37 192.41  15          147.523   0.000
   214 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   47                 10:15:28     1035.28 193.32   4          150.598   4.360
   215 JANKOWSKI JERZY                 1    7              G  10:17:11     1035.23 194.22  20          152.368   0.000
   216 MAŁYS DOMINIK                   1   57                 10:14:28     1035.17 195.12  31  < 217>  149.547   0.000
   217 MAŁYS DOMINIK                   1   15              G  10:14:29     1035.05 196.03  32  < 219>  149.547   0.000
   218 JASIŃSKI JAN                    1   83                 10:15:04     1034.99 196.93  12  < 222>  150.143   0.000
   219 MAŁYS DOMINIK                   1  110                 10:14:31     1034.81 197.83  33  < 220>  149.547   0.000
   220 MAŁYS DOMINIK                   1   78                 10:14:32     1034.69 198.74  34  < 221>  149.547   0.000
   221 MAŁYS DOMINIK                   1  111                 10:14:33     1034.57 199.64  35          149.547   0.000
   222 JASIŃSKI JAN                    1   59                 10:15:08     1034.52 200.54  13          150.143   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   223 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              G  10:14:37     1033.61   0.00   3          149.477   0.000
   224 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   27              G  10:19:01     1033.54   0.00  15          154.015   0.000
   225 JANKOWSKI JAN                   1    9              G  10:13:10     1033.21   0.00  14          147.921   0.000
   226 JANKOWSKI JAN                   1   61                 10:13:11     1033.09   0.00  15          147.921   0.000
   227 JANKOWSKI JAN                   1   48                 10:13:11     1033.09   0.00  16          147.921   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              

   


          PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ŁĘKNICA-1 z dnia 23.08.15                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  149.730 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   24                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1261                           
      5.Ilość konkursów.......................:  253                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1098.68                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   924.66                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,03,41                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,29,47                         
     10.Czas trwania konkursu.................:26 min.  6 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  14.0- gradacja                                             
       ECałość [ 4]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | Zmigrod 1               |   24   | 1261   |  253  |20.06|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   24   | 1261   |  253  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                         z lotu ŁĘKNICA-1, w dniu 23.08.15      
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 JANKOWSKI JERZY                 1    3              G  10:03:41     1098.68   0.79  43- 11-  7  152.368  14.000
     2 JANKOWSKI JERZY                 1   71                 10:03:42     1098.54   1.59   2  <   3>  152.368  13.960
     3 JANKOWSKI JERZY                 1   30              G  10:03:48     1097.75   2.38   3  <   4>  152.368  13.920
     4 JANKOWSKI JERZY                 1   44                 10:03:58     1096.44   3.17   4  <  45>  152.368  13.880
     5 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    5              G  10:02:56     1093.45   3.97  41- 16-  7  150.823  13.840
     6 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   98                 10:03:13     1083.85   4.76  70- 17-  7  149.806  13.800
     7 LIS MARIAN                      1   14              G  10:03:58     1082.94   5.55  37- 10-  7  150.492  13.760
     8 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   21              G   9:59:58     1082.67   6.34  51- 20-  7  146.125  13.720
     9 MAŁYS DOMINIK                   1   35              G  10:03:19     1081.19   7.14 109- 32-  7  149.547  13.680
    10 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   54                 10:01:52     1077.86   7.93  60- 12-  7  147.523  13.640
    11 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   37              G  10:05:09     1074.55   8.72  55-  7-  7  150.598  13.600
    12 MAŁYS DOMINIK                   1   87                 10:04:23     1072.92   9.52   2  <  18>  149.547  13.560
    13 KOWALCZYK ROBERT                1   44                 10:09:41     1066.16  10.31  56-  3-  3  154.255  13.520
    14 JASIŃSKI JAN                    1   11              G  10:06:12     1063.34  11.10  70- 13-  7  150.143  13.480
    15 DUDZIAK KAROL                   1   16              G   9:58:59     1062.66  11.90  80-  9-  7  142.379  13.440
    16 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   14              G  10:10:07     1061.32  12.69  50- 21-  7  154.015  13.400
    17 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   50                 10:08:51     1059.74  13.48  84- 13-  7  152.444  13.370
    18 MAŁYS DOMINIK                   1   94                 10:06:13     1058.99  14.27   3  <  19>  149.547  13.330
    19 MAŁYS DOMINIK                   1  137                 10:06:17     1058.49  15.07   4  <  34>  149.547  13.290
    20 JASIŃSKI JAN                    1   83                 10:07:21     1054.75  15.86   2  <  21>  150.143  13.250
    21 JASIŃSKI JAN                    1  105                 10:07:27     1054.01  16.65   3  <  25>  150.143  13.210
    22 DUDZIAK KAROL                   1   35              G  10:00:11     1053.23  17.45   2  <  99>  142.379  13.170
    23 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   32              G  10:09:00     1045.82  18.24   2  <  24>  150.598  13.130
    24 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   44                 10:09:05     1045.22  19.03   3  <  96>  150.598  13.090
    25 JASIŃSKI JAN                    1   16              G  10:09:15     1040.85  19.83   4  <  28>  150.143  13.050
    26 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   20              G  10:13:12     1039.24  20.62   2  <  59>  154.015  13.010
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   20              G  10:09:27     1037.08  21.41   2  <  43>  149.806  12.970
    28 JASIŃSKI JAN                    1   65                 10:09:56     1035.95  22.20   5  <  41>  150.143  12.930
    29 JANKOWSKI JAN                   1   23              G  10:08:16     1032.49  23.00  54- 10-  7  147.921  12.890
    30 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   31              G  10:19:47     1031.91  23.79  83- 36-  7  159.723  12.850
    31 JANKOWSKI JAN                   1   11              G  10:08:26     1031.29  24.58   2  <  72>  147.921  12.810
    32 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   10              G  10:08:31     1031.03  25.38  39-  6-  6  147.970  12.770
    33 LIS MARIAN                      1   46                 10:11:39     1026.20  26.17   2  <  65>  150.492  12.730
    34 MAŁYS DOMINIK                   1   73                 10:10:56     1024.76  26.96   5  <  35>  149.547  12.690
    35 MAŁYS DOMINIK                   1   45                 10:10:57     1024.65  27.76   6  <  37>  149.547  12.650
    36 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   35              G  10:12:13     1024.50  28.55   2  <  38>  150.823  12.610
    37 MAŁYS DOMINIK                   1   41                 10:11:00     1024.30  29.34   7  <  75>  149.547  12.570
    38 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   44                 10:12:17     1024.03  30.13   3  <  51>  150.823  12.530
    39 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   24              G  10:13:59     1023.23  30.93   2  <  56>  152.444  12.490
    40 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   22              G  10:09:39     1022.95  31.72   2  <  54>  147.970  12.450
    41 JASIŃSKI JAN                    1   60                 10:11:49     1022.66  32.51   6  <  83>  150.143  12.410
    42 JAKÓB BRONISŁAW                 1   17              G  10:12:34     1022.16  33.31  32-  3-  3  150.836  12.370
    43 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   53                 10:11:53     1019.90  34.10   3  <  74>  149.806  12.330
    44 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   44                 10:08:26     1018.77  34.89   2  <  53>  146.125  12.290
    45 JANKOWSKI JERZY                 1   31              G  10:14:45     1017.48  35.69   5  <  71>  152.368  12.250
    46 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   30              G  10:22:22     1014.97  36.48   2  <  57>  159.723  12.210
    47 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   17              G  10:10:35     1013.32  37.27   2  <  47>  147.523  12.170
    47 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   58                 10:10:35     1013.32  37.27   3  <  49>  147.523  12.170
    49 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1    2              G  10:10:38     1012.98  38.86   4  <  49>  147.523  12.100
    49 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   32              G  10:10:38     1012.98  38.86   5  <  70>  147.523  12.100
    51 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   33              G  10:13:54     1012.92  40.44   4  <  52>  150.823  12.020
    52 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   41                 10:13:55     1012.80  41.24   5  <  67>  150.823  11.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   24              G  10:09:29     1011.36  42.03   3  <  55>  146.125  11.940
    54 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   20              G  10:11:19     1011.30  42.82   3  < 189>  147.970  11.900
    55 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    2              G  10:09:33     1010.90  43.62   4  <  58>  146.125  11.860
    56 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   14              G  10:15:52     1010.46  44.41   3  <  69>  152.444  11.820
    57 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   56                 10:23:05     1010.37  45.20   3  <  77>  159.723  11.780
    58 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   19              G  10:09:51     1008.80  46.00   5  <  66>  146.125  11.740
    59 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   17              G  10:17:43     1008.50  46.79   3  <  60>  154.015  11.700
    60 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    4              G  10:17:57     1006.96  47.58   4  <  61>  154.015  11.660
    61 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   27              G  10:17:58     1006.85  48.37   5  <  62>  154.015  11.620
    62 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   11              G  10:18:02     1006.42  49.17   6  <  63>  154.015  11.580
    63 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   10              G  10:18:08     1005.76  49.96   7  <  64>  154.015  11.540
    64 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   29              G  10:18:11     1005.43  50.75   8  <  86>  154.015   0.000
    65 LIS MARIAN                      1   42                 10:14:43     1005.18  51.55   3  < 104>  150.492  11.460
    66 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   40              G  10:10:24     1004.99  52.34   6  < 117>  146.125  11.420
    67 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   38              G  10:15:15     1003.81  53.13   6  <  68>  150.823  11.380
    68 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   34              G  10:15:16     1003.70  53.93   7  <  73>  150.823  11.340
    69 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   78                 10:17:17     1001.06  54.72   4  <  94>  152.444  11.300
    70 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   26              G  10:12:23     1000.95  55.51   6  < 110>  147.523  11.260
    71 JANKOWSKI JERZY                 1   40              G  10:17:21     1000.12  56.30   6  < 211>  152.368  11.220
    72 JANKOWSKI JAN                   1   55                 10:13:01      999.35  57.10   3  <  87>  147.921  11.180
    73 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   32              G  10:16:22      996.41  57.89   8  <  97>  150.823   0.000
    74 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   13                 10:15:59      992.20  58.68   4  <  80>  149.806  11.100
    75 MAŁYS DOMINIK                   1    5              G  10:15:49      991.58  59.48   8  <  81>  149.547   0.000
    76 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    2              G  10:16:51      991.50  60.27  42-  2-  2  150.559  11.020
    77 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   25              G  10:26:11      990.94  61.06   4  <  78>  159.723  10.980
    78 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   22              G  10:26:13      990.74  61.86   5  <  79>  159.723  10.940
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   60                 10:26:14      990.63  62.65   6  < 114>  159.723  10.900
    80 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   99                 10:16:15      990.45  63.44   5  <  82>  149.806  10.870
    81 MAŁYS DOMINIK                   1    4              G  10:16:03      990.05  64.23   9  <  88>  149.547   0.000
    82 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   49              G  10:16:20      989.91  65.03   6  <  95>  149.806  10.790
    83 JASIŃSKI JAN                    1   81                 10:16:43      989.63  65.82   7  <  84>  150.143  10.750
    84 JASIŃSKI JAN                    1   15              G  10:16:46      989.30  66.61   8  <  93>  150.143   0.000
    85 KAZEK JAN                       1   51                 10:10:10      988.96  67.41  51-  1-  1  143.564  10.670
    86 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   36              G  10:21:07      986.54  68.20   9  <  92>  154.015   0.000
    87 JANKOWSKI JAN                   1   48                 10:15:00      986.14  68.99   4  < 109>  147.921  10.590
    88 MAŁYS DOMINIK                   1   99                 10:16:56      984.29  69.79  10  <  89>  149.547   0.000
    89 MAŁYS DOMINIK                   1   65                 10:17:01      983.75  70.58  11  <  90>  149.547   0.000
    90 MAŁYS DOMINIK                   1   67                 10:17:04      983.43  71.37  12  < 130>  149.547   0.000
    91 JAKÓB BRONISŁAW                 1   10              G  10:18:24      983.29  72.16   2  < 196>  150.836  10.430
    92 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   39              G  10:21:40      983.07  72.96  10  < 103>  154.015   0.000
    93 JASIŃSKI JAN                    1   89                 10:17:44      983.04  73.75   9  < 101>  150.143   0.000
    94 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   30              G  10:20:10      982.45  74.54   5  < 106>  152.444  10.310
    95 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   67                 10:17:37      981.58  75.34   7  < 102>  149.806  10.270
    96 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    1              G  10:18:44      979.61  76.13   4  < 138>  150.598  10.230
    97 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   30              G  10:19:00      979.37  76.92   9  <  98>  150.823   0.000
    98 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   12              G  10:19:01      979.26  77.72  10  < 129>  150.823   0.000
    99 DUDZIAK KAROL                   1   86                 10:10:29      978.66  78.51   3  < 151>  142.379  10.110
   100 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   56                 10:18:55      978.63  79.30  30-  4-  4  150.627  10.070
   101 JASIŃSKI JAN                    1   46                 10:18:26      978.56  80.10  10  < 123>  150.143   0.000
   102 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   76              G  10:18:07      978.38  80.89   8  < 139>  149.806   0.000
   103 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   24              G  10:22:29      977.98  81.68  11  < 105>  154.015   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   104 LIS MARIAN                      1   33              G  10:18:55      977.75  82.47   4  < 111>  150.492   9.910
   105 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   30              G  10:22:33      977.56  83.27  12  < 169>  154.015   0.000
   106 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   69                 10:20:57      977.52  84.06   6  < 160>  152.444   9.830
   107 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   21              G  10:17:58      977.19  84.85  25-  5-  5  149.477   9.790
   108 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   16              G  10:18:02      976.76  85.65   2  < 115>  149.477   9.750
   109 JANKOWSKI JAN                   1   45                 10:16:27      976.70  86.44   5  < 112>  147.921   9.710
   110 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   42                 10:16:03      976.65  87.23   7  < 183>  147.523   9.670
   111 LIS MARIAN                      1   16              G  10:19:06      976.59  88.03   5  < 113>  150.492   9.630
   112 JANKOWSKI JAN                   1   50                 10:16:32      976.16  88.82   6  < 181>  147.921   9.600
   113 LIS MARIAN                      1    6              G  10:19:14      975.74  89.61   6  < 141>  150.492   9.560
   114 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   47                 10:28:46      975.31  90.40   7  < 116>  159.723   9.520
   115 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   20              G  10:18:17      975.17  91.20   3  < 119>  149.477   9.480
   116 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   48                 10:28:49      975.01  91.99   8  < 118>  159.723   0.000
   117 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   33              G  10:14:53      974.93  92.78   7  < 130>  146.125   9.400
   118 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   29              G  10:28:52      974.71  93.58   9  < 120>  159.723   0.000
   119 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   19              G  10:18:22      974.64  94.37   4  < 137>  149.477   9.320
   120 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   13              G  10:28:56      974.32  95.16  10  < 121>  159.723   0.000
   121 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   32              G  10:28:57      974.22  95.96  11  < 122>  159.723   0.000
   122 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   21              G  10:28:58      974.12  96.75  12  < 125>  159.723   0.000
   123 JASIŃSKI JAN                    1   13              G  10:19:09      974.01  97.54  11  < 124>  150.143   0.000
   124 JASIŃSKI JAN                    1  104                 10:19:11      973.80  98.33  12  < 128>  150.143   0.000
   125 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   57                 10:29:02      973.72  99.13  13  < 126>  159.723   0.000
   126 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   20              G  10:29:03      973.62  99.92  14  < 126>  159.723   0.000
   126 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1    1              G  10:29:03      973.62  99.92  15  < 157>  159.723   0.000
   128 JASIŃSKI JAN                    1   24              G  10:19:13      973.59 101.51  13          150.143   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   129 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    3              G  10:20:00      973.05 102.30  11  < 155>  150.823   0.000
   130 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    8              G  10:15:11      972.98 103.09   8  < 136>  146.125   0.000
   130 MAŁYS DOMINIK                   1   82                 10:18:42      972.98 103.09  13  < 132>  149.547   0.000
   132 MAŁYS DOMINIK                   1   78                 10:18:43      972.87 104.68  14  < 132>  149.547   0.000
   132 MAŁYS DOMINIK                   1  106                 10:18:43      972.87 104.68  15  < 134>  149.547   0.000
   134 MAŁYS DOMINIK                   1  126                 10:18:44      972.77 106.26  16  < 135>  149.547   0.000
   135 MAŁYS DOMINIK                   1   66                 10:18:49      972.24 107.06  17  < 139>  149.547   0.000
   136 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   35              G  10:15:23      971.68 107.85   9  < 152>  146.125   0.000
   137 CIENCIERUK ZDZISŁAW             1   14              G  10:18:54      971.26 108.64   5          149.477   8.600
   138 GRABKOWSKI DARIUSZ              1    9              G  10:20:06      970.97 109.44   5  < 171>  150.598   8.560
   139 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   11              G  10:19:21      970.56 110.23   9  < 142>  149.806   0.000
   139 MAŁYS DOMINIK                   1   61                 10:19:05      970.56 110.23  18  < 147>  149.547   0.000
   141 LIS MARIAN                      1   22              G  10:20:10      969.87 111.82   7  < 143>  150.492   8.440
   142 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   30                 10:19:28      969.83 112.61  10  < 144>  149.806   0.000
   143 LIS MARIAN                      1   34              G  10:20:14      969.46 113.40   8  < 177>  150.492   0.000
   144 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   35                 10:19:32      969.41 114.20  11  < 145>  149.806   0.000
   145 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   56                 10:19:47      967.84 114.99  12  < 146>  149.806   0.000
   146 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   14                 10:19:49      967.64 115.78  13  < 176>  149.806   0.000
   147 MAŁYS DOMINIK                   1  131                 10:19:37      967.21 116.57  19  < 149>  149.547   0.000
   148 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1    3              G  10:16:56      966.94 117.37  43-  2-  2  146.910   8.170
   149 MAŁYS DOMINIK                   1   12              G  10:19:40      966.90 118.16  20  < 150>  149.547   0.000
   150 MAŁYS DOMINIK                   1  111                 10:19:41      966.80 118.95  21  < 154>  149.547   0.000
   151 DUDZIAK KAROL                   1   46                 10:12:17      966.70 119.75   4  < 188>  142.379   8.050
   152 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   39              G  10:16:10      966.65 120.54  10  < 152>  146.125   0.000
   152 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   32              G  10:16:10      966.65 120.54  11  < 158>  146.125   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   154 MAŁYS DOMINIK                   1   81                 10:19:55      965.34 122.13  22  < 156>  149.547   0.000
   155 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   16              G  10:21:17      965.06 122.92  12  < 174>  150.823   0.000
   156 MAŁYS DOMINIK                   1   29              G  10:19:59      964.92 123.71  23  < 172>  149.547   0.000
   157 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   11              G  10:30:47      963.44 124.50  16  < 164>  159.723   0.000
   158 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   49                 10:16:57      961.67 125.30  12  < 159>  146.125   0.000
   159 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   55                 10:16:59      961.45 126.09  13  < 168>  146.125   0.000
   160 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   80                 10:23:49      959.87 126.88   7  < 161>  152.444   7.690
   161 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   43                 10:23:50      959.77 127.68   8  < 162>  152.444   0.000
   162 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   83                 10:23:53      959.47 128.47   9  < 163>  152.444   0.000
   163 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   15              G  10:24:01      958.67 129.26  10  < 227>  152.444   0.000
   164 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   12              G  10:31:41      958.24 130.06  17  < 165>  159.723   0.000
   165 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   40              G  10:31:44      957.96 130.85  18  < 166>  159.723   0.000
   166 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1    9              G  10:31:45      957.86 131.64  19  < 167>  159.723   0.000
   167 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   49                 10:31:46      957.76 132.43  20  < 170>  159.723   0.000
   168 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1    4              G  10:17:35      957.67 133.23  14  < 182>  146.125   0.000
   169 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   34              G  10:25:51      957.51 134.02  13  < 195>  154.015   0.000
   170 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   69                 10:31:49      957.48 134.81  21  < 178>  159.723   0.000
   171 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   43                 10:22:18      957.39 135.61   6  < 175>  150.598   7.250
   172 MAŁYS DOMINIK                   1   96                 10:21:13      957.31 136.40  24  < 191>  149.547   0.000
   173 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF          1    8              G  10:22:21      956.84 137.19   2          150.559   7.170
   174 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1    6              G  10:22:39      956.70 137.99  13  < 179>  150.823   0.000
   175 GRABKOWSKI DARIUSZ              1   29              G  10:22:25      956.68 138.78   7          150.598   7.100
   176 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   60              G  10:21:36      956.62 139.57  14  < 209>  149.806   0.000
   177 LIS MARIAN                      1   24              G  10:22:21      956.42 140.36   9  < 190>  150.492   0.000
   178 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   33              G  10:32:01      956.33 141.16  22  < 201>  159.723   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   179 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   27              G  10:22:44      956.19 141.95  14  < 180>  150.823   0.000
   180 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   25              G  10:22:45      956.09 142.74  15  < 184>  150.823   0.000
   181 JANKOWSKI JAN                   1   15              G  10:19:44      955.97 143.54   7  < 185>  147.921   6.860
   182 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   14              G  10:17:52      955.90 144.33  15  < 194>  146.125   0.000
   183 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   41                 10:19:20      955.87 145.12   8  < 186>  147.523   0.000
   184 ROGALA ANDRZEJ  & KAMIL         1   18              G  10:22:48      955.79 145.92  16          150.823   0.000
   185 JANKOWSKI JAN                   1   13              G  10:19:46      955.77 146.71   8  < 207>  147.921   0.000
   186 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   45                 10:19:22      955.67 147.50   9  < 187>  147.523   0.000
   187 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   13              G  10:19:23      955.56 148.30  10  < 205>  147.523   0.000
   188 DUDZIAK KAROL                   1    3              G  10:14:06      954.92 149.09   5  < 197>  142.379   6.580
   189 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   25              G  10:19:59      954.75 149.88   4  < 221>  147.970   6.540
   190 LIS MARIAN                      1    8              G  10:22:38      954.70 150.67  10          150.492   0.000
   191 MAŁYS DOMINIK                   1   75                 10:21:41      954.45 151.47  25  < 192>  149.547   0.000
   192 MAŁYS DOMINIK                   1   28              G  10:21:43      954.25 152.26  26  < 193>  149.547   0.000
   193 MAŁYS DOMINIK                   1   31              G  10:21:47      953.85 153.05  27  < 199>  149.547   0.000
   194 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   42                 10:18:22      952.78 153.85  16  < 206>  146.125   0.000
   195 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   19              G  10:26:44      952.28 154.64  14  < 213>  154.015   0.000
   196 JAKÓB BRONISŁAW                 1    9              G  10:23:29      951.75 155.43   3          150.836   6.260
   197 DUDZIAK KAROL                   1   40              G  10:14:50      950.25 156.23   6  < 198>  142.379   6.220
   198 DUDZIAK KAROL                   1    8              G  10:14:51      950.14 157.02   7  < 217>  142.379   6.180
   199 MAŁYS DOMINIK                   1  128                 10:22:58      946.70 157.81  28  < 222>  149.547   0.000
   200 KOWALCZYK ROBERT                1   56                 10:27:57      946.64 158.60   2  < 210>  154.255   6.100
   201 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   76                 10:33:49      946.13 159.40  23  < 202>  159.723   0.000
   202 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   39              G  10:33:53      945.76 160.19  24  < 203>  159.723   0.000
   203 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   63                 10:33:57      945.39 160.98  25  < 204>  159.723   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   204 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   53                 10:33:58      945.29 161.78  26  < 212>  159.723   0.000
   205 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   25              G  10:21:08      944.85 162.57  11  < 219>  147.523   0.000
   206 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   11              G  10:19:41      944.67 163.36  17  < 225>  146.125   0.000
   207 JANKOWSKI JAN                   1   27              G  10:21:36      944.58 164.16   9  < 208>  147.921   0.000
   208 JANKOWSKI JAN                   1    2              G  10:21:38      944.38 164.95  10          147.921   0.000
   209 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   15              G  10:23:46      943.56 165.74  15  < 223>  149.806   0.000
   210 KOWALCZYK ROBERT                1   35              G  10:28:31      943.36 166.53   3          154.255   5.710
   211 JANKOWSKI JERZY                 1   29              G  10:26:33      943.16 167.33   7  < 229>  152.368   5.670
   212 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   71                 10:34:25      942.78 168.12  27  < 233>  159.723   0.000
   213 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    2              G  10:28:25      942.47 168.91  15  < 214>  154.015   0.000
   214 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   15              G  10:28:28      942.18 169.71  16  < 215>  154.015   0.000
   215 DYK W         & KUŚNIERZ M      1    3              G  10:28:32      941.80 170.50  17  < 216>  154.015   0.000
   216 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   25              G  10:28:35      941.51 171.29  18  < 230>  154.015   0.000
   217 DUDZIAK KAROL                   1   60                 10:16:18      941.04 172.09   8  < 220>  142.379   0.000
   218 KASPEROWICZ KRZYSZTOF           1   10              G  10:21:15      940.22 172.88   2          146.910   5.390
   219 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   57                 10:22:00      939.64 173.67  12          147.523   0.000
   220 DUDZIAK KAROL                   1   25              G  10:16:48      937.94 174.46   9          142.379   0.000
   221 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   35              G  10:22:50      937.51 175.26   5  < 232>  147.970   5.270
   222 MAŁYS DOMINIK                   1   43                 10:24:33      937.31 176.05  29  < 226>  149.547   0.000
   223 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   31              G  10:24:53      936.97 176.84  16  < 224>  149.806   0.000
   224 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   26                 10:25:01      936.19 177.64  17          149.806   0.000
   225 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   26              G  10:21:07      936.00 178.43  18  < 228>  146.125   0.000
   226 MAŁYS DOMINIK                   1   91                 10:24:48      935.84 179.22  30  < 244>  149.547   0.000
   227 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   76                 10:28:00      935.24 180.02  11  < 239>  152.444   0.000
   228 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   37              G  10:21:15      935.20 180.81  19  < 238>  146.125   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   229 JANKOWSKI JERZY                 1   41                 10:27:56      935.16 181.60   8  < 235>  152.368   0.000
   230 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   16              G  10:30:15      932.01 182.39  19  < 243>  154.015   0.000
   231 JANKOWSKI PAWEŁ                 1   58                 10:26:38      931.91 183.19   2  < 247>  150.627   4.870
   232 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1   33              G  10:23:50      931.61 183.98   6          147.970   4.830
   233 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   51                 10:36:28      931.51 184.77  28  < 234>  159.723   0.000
   234 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   23              G  10:36:30      931.33 185.57  29  < 236>  159.723   0.000
   235 JANKOWSKI JERZY                 1    7              G  10:28:37      931.25 186.36   9  < 248>  152.368   0.000
   236 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   42                 10:36:33      931.06 187.15  30  < 237>  159.723   0.000
   237 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1    5              G  10:36:46      929.88 187.95  31  < 241>  159.723   0.000
   238 KOŚCIELNY ANDRZEJ               1   41                 10:22:17      929.06 188.74  20          146.125   0.000
   239 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   49                 10:29:12      928.40 189.53  12  < 240>  152.444   0.000
   240 ZMARZŁY RADOSŁAW                1   67                 10:29:15      928.12 190.33  13          152.444   0.000
   241 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   38              G  10:37:07      927.99 191.12  32  < 242>  159.723   0.000
   242 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   64                 10:37:09      927.81 191.91  33  < 250>  159.723   0.000
   243 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   21              G  10:31:06      927.24 192.70  20  < 245>  154.015   0.000
   244 MAŁYS DOMINIK                   1   19              G  10:26:20      926.94 193.50  31  < 246>  149.547   0.000
   245 DYK W         & KUŚNIERZ M      1   42                 10:31:15      926.41 194.29  21          154.015   0.000
   246 MAŁYS DOMINIK                   1  138                 10:26:26      926.37 195.08  32          149.547   0.000
   247 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    4              G  10:27:39      926.08 195.88   3  < 249>  150.627   4.240
   248 JANKOWSKI JERZY                 1   18              G  10:29:32      926.06 196.67  10  < 253>  152.368   0.000
   249 JANKOWSKI PAWEŁ                 1    2              G  10:27:43      925.70 197.46   4          150.627   4.160
   250 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   86                 10:37:39      925.13 198.26  34  < 251>  159.723   0.000
   251 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1   79                 10:37:40      925.04 199.05  35  < 252>  159.723   0.000
   252 FRANKOWIAK ZYGMUNT              1    2              G  10:37:43      924.77 199.84  36          159.723   0.000
   253 JANKOWSKI JERZY                 1   51                 10:29:47      924.66 200.63  11          152.368   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   254 JANKOWSKI JERZY                 1   52                 10:29:53      924.10   0.00  12          152.368   0.000
   255 JANKOWSKI JERZY                 1   47                 10:29:56      923.82   0.00  13          152.368   0.000
   256 ANDRZEJEWSKI ARTUR              1   36              G  10:27:10      923.78   0.00  18          149.806   0.000
   257 ZIÓŁKOWSKI ROBERT               1    6              G  10:25:51      919.93   0.00   7          147.970   0.000
   258 SUSEŁ KRZYSZTOF                 1   47                 10:25:27      919.43   0.00  13          147.523   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              







2015 - ŻMIGRÓD 2






       PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 14                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu HOLTEN-3 z dnia 26.07.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  735.040 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   204                           
      5.Ilość konkursów.......................:   41                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1875.48                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1738.19                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,36,59                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,06,49                         
     10.Czas trwania konkursu.................:29 min. 50 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   10   |  204   |   41  |20.10|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  204   |   41  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------   



                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 14.           
                                         z lotu HOLTEN-3, w dniu 26.07.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 NOWACZYK RYSZARD                2    8              G  12:36:59     1875.48   4.90  25-  4-  3  744.534  70.000
     2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              G  12:32:54     1847.08   9.80  17-  4-  3  725.716  69.750
     3 NOWACZYK RYSZARD                2    4              G  12:45:25     1836.47  14.71   2  <   4>  744.534  69.500
     4 NOWACZYK RYSZARD                2    9              G  12:46:29     1831.65  19.61   3  <  13>  744.534  69.250
     5 KURAS MARIUSZ                   2   35              G  12:38:50     1823.84  24.51  17-  7-  3  727.408  69.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 KURAS MARIUSZ                   2   29              G  12:39:44     1819.73  29.41   2  <   8>  727.408  68.750
     7 NITA WIESŁAW                    2   18              G  12:49:00     1813.91  34.31  48- 19-  3  741.887  68.500
     8 KURAS MARIUSZ                   2    1              G  12:42:09     1808.80  39.22   3  <  18>  727.408  68.250
     9 NITA WIESŁAW                    2   17              G  12:50:28     1807.42  44.12   2  <  10>  741.887  68.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 NITA WIESŁAW                    2   36              G  12:51:43     1801.94  49.02   3  <  11>  741.887  67.750
    11 NITA WIESŁAW                    2   42              G  12:52:42     1797.64  53.92   4  <  12>  741.887   0.000
    12 NITA WIESŁAW                    2   19              G  12:54:13     1791.06  58.82   5  <  16>  741.887   0.000
    13 NOWACZYK RYSZARD                2   15              G  12:55:43     1790.97  63.73   4          744.534   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 MIARKA ADAM                     2    6              G  12:47:35     1789.55  68.63  11-  2-  2  729.392  66.750
    15 MIARKA ADAM                     2    3              G  12:47:40     1789.19  73.53   2          729.392  66.500
    16 NITA WIESŁAW                    2  104                 12:56:36     1780.81  78.43   6  <  17>  741.887   0.000
    17 NITA WIESŁAW                    2   86                 12:56:52     1779.67  83.33   7  <  19>  741.887   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    18 KURAS MARIUSZ                   2   11              G  12:48:48     1779.37  88.24   4  <  23>  727.408   0.000
    19 NITA WIESŁAW                    2   92                 12:57:23     1777.47  93.14   8  <  20>  741.887   0.000
    20 NITA WIESŁAW                    2    9              G  12:57:24     1777.40  98.04   9  <  21>  741.887   0.000
    21 NITA WIESŁAW                    2   10              G  12:58:45     1771.67 102.94  10  <  22>  741.887   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 NITA WIESŁAW                    2   13              G  12:58:48     1771.46 107.84  11  <  30>  741.887   0.000
    23 KURAS MARIUSZ                   2    2              G  12:50:44     1771.00 112.75   5  <  26>  727.408   0.000
    24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    5              G  12:49:55     1770.40 117.65   2  <  28>  725.716  64.250
    25 KRÓLIK ADAM                     2   19              G  12:56:42     1768.59 122.55  29-  3-  3  736.971  64.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 KURAS MARIUSZ                   2   22              G  12:51:25     1768.06 127.45   6  <  32>  727.408   0.000
    27 KRÓLIK ADAM                     2   26              G  12:57:53     1763.58 132.35   2  <  33>  736.971  63.500
    28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    4              G  12:51:52     1762.02 137.25   3  <  29>  725.716  63.250
    29 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              G  12:52:05     1761.09 142.16   4          725.716   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    30 NITA WIESŁAW                    2    4              G  13:01:35     1759.76 147.06  12  <  31>  741.887   0.000
    31 NITA WIESŁAW                    2   12              G  13:01:36     1759.69 151.96  13  <  35>  741.887   0.000
    32 KURAS MARIUSZ                   2   57                 12:55:26     1750.96 156.86   7          727.408   0.000
    33 KRÓLIK ADAM                     2    6              G  13:01:10     1749.83 161.76   3          736.971  62.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 RĘKAS ADAM                      2   44              G  13:01:19     1749.20 166.67  17-  1-  1  736.965  61.750
    35 NITA WIESŁAW                    2   61                 13:04:37     1747.19 171.57  14  <  36>  741.887   0.000
    36 NITA WIESŁAW                    2  103                 13:05:28     1743.70 176.47  15  <  37>  741.887   0.000
    37 NITA WIESŁAW                    2   77                 13:05:48     1742.34 181.37  16  <  38>  741.887   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    38 NITA WIESŁAW                    2    5              G  13:05:56     1741.79 186.27  17  <  39>  741.887   0.000
    39 NITA WIESŁAW                    2   15              G  13:05:58     1741.66 191.18  18  <  41>  741.887   0.000
    40 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    3              G  13:02:41     1739.77 196.08   5-  1-  1  735.370  60.250
    41 NITA WIESŁAW                    2    8              G  13:06:49     1738.19 200.98  19          741.887   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    42 KURAS MARIUSZ                   2   16              G  12:58:45     1737.09   0.00   8          727.408   0.000
    43 RĘKAS ADAM                      2   18              G  13:04:31     1736.01   0.00   2          736.965   0.000
    44 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   34              G  13:00:34     1735.27   0.00  25-  0-  0  729.796   0.000
    45 RĘKAS ADAM                      2   21              G  13:04:44     1735.12   0.00   3          736.965   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 KRÓLIK ADAM                     2   55                 13:04:55     1734.39   0.00   4          736.971   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              





              PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BURG-5 z dnia 19.07.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:17.1 N 11:54:44.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,25,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  360.170 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   341                           
      5.Ilość konkursów.......................:   69                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   962.12                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   856.43                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,32,44                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,34,24                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  1 min. 40 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   10   |  341   |   69  |20.23|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  341   |   69  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                              
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 13.           
                                          z lotu BURG-5, w dniu 19.07.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2 PL-0356-12        G  13:32:44      962.12   2.93  23-  6-  5  353.802  30.000
     2 MIARKA ADAM                     2 PL-0356-12        G  13:35:08      960.64   5.87  37- 13-  5  355.563  29.850
     3 KURAS MARIUSZ                   2 PL-0356-12        G  13:39:01      945.95   8.80   2  <  41>  353.802  29.710
     4 MIARKA ADAM                     2 PL-0356-14        G  13:42:14      942.56  11.73   2  <   5>  355.563  29.560
     5 MIARKA ADAM                     2 PL-0356-14        G  13:44:34      936.76  14.66   3  <  14>  355.563  29.410
     6 NITA WIESŁAW                    2 PL-0356-14        G  13:57:57      935.88  17.60  56- 13-  5  367.752  29.260
     7 NITA WIESŁAW                    2 PL-0356-13        G  13:59:56      931.18  20.53   2  <   8>  367.752  29.120
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     8 NITA WIESŁAW                    2 PL-0356-14           14:00:52      928.98  23.46   3  <   9>  367.752  28.970
     9 NITA WIESŁAW                    2 PL0356-12         G  14:02:57      924.12  26.39   4  <  20>  367.752  28.820
    10 NOWACZYK RYSZARD                2 PL-0356-14           14:06:11      923.40  29.33  54- 14-  5  370.453  28.680
    11 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2 PL-0356-14        G  13:52:02      919.83  32.26  40-  5-  5  356.005  28.530
    12 NOWACZYK RYSZARD                2 PL-0356-14        G  14:08:01      919.20  35.19   2  <  15>  370.453  28.380
    13 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2 PL-0356-14        G  13:49:31      915.73  38.12  34-  7-  5  352.112  28.240
    14 MIARKA ADAM                     2 PL-0356-12        G  13:53:42      914.75  41.06   4  <  16>  355.563  28.090
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 NOWACZYK RYSZARD                2 PL-0356-09        G  14:10:28      913.65  43.99   3  <  18>  370.453  27.940
    16 MIARKA ADAM                     2 PL-0356-14        G  13:55:32      910.46  46.92   5  <  17>  355.563  27.790
    17 MIARKA ADAM                     2 PL-0356-12        G  13:55:36      910.30  49.85   6  <  19>  355.563   0.000
    18 NOWACZYK RYSZARD                2 PL-0356-12        G  14:12:09      909.87  52.79   4  <  22>  370.453  27.500
    19 MIARKA ADAM                     2 PL-0356-13        G  13:56:57      907.16  55.72   7  <  23>  355.563   0.000
    20 NITA WIESŁAW                    2 PL-0356-14           14:10:29      906.95  58.65   5  <  21>  367.752  27.210
    21 NITA WIESŁAW                    2 PL-0356-12        G  14:11:05      905.61  61.58   6  <  25>  367.752   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 NOWACZYK RYSZARD                2 PL-0356-12        G  14:14:56      903.69  64.52   5  <  30>  370.453  26.910
    23 MIARKA ADAM                     2 PL-0356-12        G  13:59:06      902.22  67.45   8  <  24>  355.563   0.000
    24 MIARKA ADAM                     2 PL-0356-13        G  13:59:09      902.10  70.38   9  <  29>  355.563   0.000
    25 NITA WIESŁAW                    2 PL-0356-14        G  14:13:16      900.76  73.31   7  <  42>  367.752   0.000
    26 KRÓLIK ADAM                     2 PL-0356-13        G  14:09:04      898.23  76.25  30-  5-  5  362.943  26.320
    27 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2 PL0356-13         G  14:02:09      896.40  79.18   2  <  49>  356.005  26.180
    28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2 PL-0356-11        G  13:58:25      895.01  82.11   2  <  34>  352.112  26.030
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 MIARKA ADAM                     2 PL-0356-13        G  14:02:25      894.69  85.04  10  <  36>  355.563   0.000
    30 NOWACZYK RYSZARD                2 PL-0356-14        G  14:19:55      892.84  87.98   6  <  31>  370.453   0.000
    31 NOWACZYK RYSZARD                2 PL-0356-14           14:20:19      891.98  90.91   7  <  35>  370.453   0.000
    32 KRÓLIK ADAM                     2 PL-0356-13        G  14:12:44      890.15  93.84   2  <  38>  362.943  25.440
    33 RÓŻAŃSKI JACEK                  2 PL-0349-13        G  14:11:00      889.90  96.77  21-  5-  5  361.298  25.290
    34 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2 PL-0356-13        G  14:00:41      889.88  99.71   3  <  40>  352.112  25.150
    35 NOWACZYK RYSZARD                2 PL-0356-14        G  14:21:49      888.77 102.64   8  <  43>  370.453   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 MIARKA ADAM                     2 PL-0356-14           14:05:22      888.09 105.57  11  <  37>  355.563   0.000
    37 MIARKA ADAM                     2 PL-0356-14        G  14:05:23      888.06 108.50  12  <  39>  355.563   0.000
    38 KRÓLIK ADAM                     2 PL-0356-11        G  14:13:59      887.43 111.44   3  <  63>  362.943  24.560
    39 MIARKA ADAM                     2 PL-0356-14        G  14:06:10      886.32 114.37  13          355.563   0.000
    40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2 PL-0356-11        G  14:02:52      885.00 117.30   4  <  46>  352.112  24.260
    41 KURAS MARIUSZ                   2 PL-0356-14        G  14:05:45      882.85 120.23   3  <  54>  353.802  24.120
    42 NITA WIESŁAW                    2 PL-0356-13           14:22:14      881.41 123.17   8  <  45>  367.752   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 NOWACZYK RYSZARD                2 PL-0356-12        G  14:25:39      880.67 126.10   9  <  48>  370.453   0.000
    44 RÓŻAŃSKI JACEK                  2 PL-0356-14        G  14:15:20      880.50 129.03   2  <  53>  361.298  23.680
    45 NITA WIESŁAW                    2 PL-0356-12        G  14:23:46      878.18 131.96   9  <  47>  367.752   0.000
    46 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2 PL-0356-14        G  14:06:02      878.01 134.90   5  <  55>  352.112  23.380
    47 NITA WIESŁAW                    2 PL-0356-14           14:23:51      878.00 137.83  10  <  59>  367.752   0.000
    48 NOWACZYK RYSZARD                2 PL-0356-12        G  14:27:36      876.60 140.76  10  <  51>  370.453   0.000
    49 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2 PL-0356-12        G  14:11:47      875.17 143.70   3  <  56>  356.005  22.940
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    50 RĘKAS ADAM                      2 PL-0356-11        G  14:20:13      874.10 146.63  19-  1-  1  362.942  22.790
    51 NOWACZYK RYSZARD                2 PL-0356-12        G  14:29:12      873.30 149.56  11  <  52>  370.453   0.000
    52 NOWACZYK RYSZARD                2 PL-046-13         G  14:30:24      870.84 152.49  12  <  60>  370.453   0.000
    53 RÓŻAŃSKI JACEK                  2 PL-0356-14        G  14:20:25      869.72 155.43   3  <  64>  361.298  22.350
    54 KURAS MARIUSZ                   2 PL-0356-14        G  14:12:20      868.58 158.36   4  <  57>  353.802  22.210
    55 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2 PL-0356-12        G  14:10:53      867.52 161.29   6  <  58>  352.112   0.000
    56 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2 PL-0356-12        G  14:15:47      866.65 164.22   4  <  60>  356.005  21.910
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 KURAS MARIUSZ                   2 PL-0356-14        G  14:13:28      866.17 167.16   5  <  67>  353.802  21.760
    58 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2 PL-0356-13        G  14:11:57      865.25 170.09   7          352.112   0.000
    59 NITA WIESŁAW                    2 PL-0356-13        G  14:30:23      864.52 173.02  11  <  65>  367.752   0.000
    60 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2 PL-0356-12        G  14:16:56      864.23 175.95   5          356.005  21.320
    60 NOWACZYK RYSZARD                2 PL0356-11         G  14:33:39      864.23 175.95  13  <  62>  370.453   0.000
    62 NOWACZYK RYSZARD                2 PL-0356-13        G  14:33:50      863.86 181.82  14          370.453   0.000
    63 KRÓLIK ADAM                     2 PL-0356-12        G  14:25:36      862.92 184.75   4  <  68>  362.943  20.880
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    64 RÓŻAŃSKI JACEK                  2 PL-0356-14        G  14:24:17      861.70 187.68   4  <  66>  361.298  20.740
    65 NITA WIESŁAW                    2 PL-0356-11        G  14:32:58      859.30 190.62  12  <  69>  367.752   0.000
    66 RÓŻAŃSKI JACEK                  2 PL-0356-14        G  14:25:30      859.21 193.55   5          361.298  20.440
    67 KURAS MARIUSZ                   2 PL-0356-13        G  14:16:48      859.16 196.48   6          353.802   0.000
    68 KRÓLIK ADAM                     2 PL-0356-13        G  14:27:52      858.29 199.41   5          362.943  20.150
    69 NITA WIESŁAW                    2 PL-0356-12        G  14:34:24      856.43 202.35  13          367.752   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    70 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2 PL-0356-14           14:20:55      855.95   0.00   6          356.005   0.000
    71 MIARKA ADAM                     2 PL-0356-14        G  14:20:44      855.27   0.00  14          355.563   0.000
    72 NOWACZYK RYSZARD                2 PL-046-13            14:38:45      854.07   0.00  15          370.453   0.000
    73 RÓŻAŃSKI JACEK                  2 PL-0356-14        G  14:28:12      853.73   0.00   6          361.298   0.000
    74 KURAS MARIUSZ                   2 PL-0356-12        G  14:20:50      850.83   0.00   7          353.802   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              




  

         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-2 z dnia 11.07.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  733.380 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   312                           
      5.Ilość konkursów.......................:   63                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1233.26                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1104.50                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,46,34                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,45,23                         
     10.Czas trwania konkursu.................:58 min. 49 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   10   |  312   |   63  |20.19|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  312   |   63  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 12.           
                                         z lotu HOLTEN-2, w dniu 11.07.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 NITA WIESŁAW                    2  105                 15:46:34     1233.26   3.21  63- 16-  3  741.887  70.000
     2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    7              G  15:39:42     1220.31   6.41  31-  4-  3  725.716  69.840
     3 NITA WIESŁAW                    2   19              G  15:55:03     1216.11   9.62   2  <  12>  741.887  69.680
     4 KURAS MARIUSZ                   2   29              G  15:48:03     1206.22  12.82  29- 11-  3  727.408  69.520
     5 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   35              G  15:56:47     1202.01  16.03  25-  5-  3  735.370  69.350
     6 KURAS MARIUSZ                   2   33              G  15:53:39     1195.12  19.23   2  <  11>  727.408  69.190
     7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              G  15:52:21     1194.89  22.44   2  <  17>  725.716  69.030
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     8 MIARKA ADAM                     2    9              G  15:57:59     1189.91  25.64  21-  7-  3  729.392  68.870
     9 KRÓLIK ADAM                     2   26              G  16:04:31     1189.59  28.85  42-  8-  3  736.971  68.710
    10 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   28              G  16:04:47     1186.50  32.05   2  <  32>  735.370  68.550
    11 KURAS MARIUSZ                   2    7              G  16:00:47     1181.27  35.26   3  <  15>  727.408  68.390
    12 NITA WIESŁAW                    2    3              G  16:14:43     1178.13  38.46   3  <  13>  741.887  68.230
    13 NITA WIESŁAW                    2   36              G  16:14:45     1178.07  41.67   4  <  14>  741.887   0.000
    14 NITA WIESŁAW                    2   17              G  16:16:15     1175.27  44.87   5  <  22>  741.887   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 KURAS MARIUSZ                   2   45              G  16:04:45     1173.71  48.08   4  <  20>  727.408   0.000
    16 MIARKA ADAM                     2   49              G  16:07:53     1170.99  51.28   2  <  29>  729.392  67.580
    17 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    5              G  16:04:54     1170.70  54.49   3  <  36>  725.716  67.420
    18 KRÓLIK ADAM                     2   22              G  16:15:21     1169.15  57.69   2  <  19>  736.971  67.260
    19 KRÓLIK ADAM                     2   30              G  16:16:43     1166.62  60.90   3  <  41>  736.971  67.100
    20 KURAS MARIUSZ                   2   17              G  16:09:03     1165.63  64.10   5  <  21>  727.408   0.000
    21 KURAS MARIUSZ                   2   22              G  16:09:07     1165.50  67.31   6  <  24>  727.408   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 NITA WIESŁAW                    2   92                 16:23:00     1162.83  70.51   6  <  23>  741.887   0.000
    23 NITA WIESŁAW                    2   14              G  16:23:29     1161.95  73.72   7  <  27>  741.887   0.000
    24 KURAS MARIUSZ                   2   11              G  16:11:09     1161.72  76.92   7  <  28>  727.408   0.000
    25 NOWACZYK RYSZARD                2    8              G  16:28:36     1156.83  80.13  40-  3-  3  744.534  66.130
    26 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   70                 16:16:36     1155.47  83.33  33-  7-  3  729.796  65.970
    27 NITA WIESŁAW                    2   64                 16:27:34     1154.57  86.54   8  <  30>  741.887   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 KURAS MARIUSZ                   2   10              G  16:15:12     1154.25  89.74   8  <  44>  727.408   0.000
    29 MIARKA ADAM                     2   62                 16:19:05     1150.31  92.95   3  <  46>  729.392  65.480
    30 NITA WIESŁAW                    2   80                 16:30:05     1150.06  96.15   9  <  34>  741.887   0.000
    31 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   29              G  16:20:02     1149.23  99.36   2  <  43>  729.796  65.160
    32 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   29              G  16:25:51     1147.49 102.56   3  <  40>  735.370  65.000
    33 NOWACZYK RYSZARD                2    2              G  16:35:03     1145.35 105.77   2  <  35>  744.534  64.840
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 NITA WIESŁAW                    2    6              G  16:32:52     1145.12 108.97  10  <  39>  741.887   0.000
    35 NOWACZYK RYSZARD                2   70                 16:35:13     1145.06 112.18   3          744.534  64.520
    36 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              G  16:18:55     1144.81 115.38   4          725.716   0.000
    37 RĘKAS ADAM                      2    1              G  16:30:15     1142.14 118.59  23-  2-  2  736.965  64.190
    38 RĘKAS ADAM                      2   21              G  16:30:20     1141.99 121.79   2          736.965  64.030
    39 NITA WIESŁAW                    2    8              G  16:35:44     1140.08 125.00  11  <  48>  741.887   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    6              G  16:32:59     1134.86 128.21   4  <  63>  735.370   0.000
    41 KRÓLIK ADAM                     2   19              G  16:34:58     1133.86 131.41   4  <  42>  736.971   0.000
    42 KRÓLIK ADAM                     2   14              G  16:35:01     1133.77 134.62   5  <  51>  736.971   0.000
    43 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    9              G  16:29:32     1132.29 137.82   3  <  53>  729.796  63.230
    44 KURAS MARIUSZ                   2    1              G  16:28:02     1131.21 141.03   9  <  45>  727.408   0.000
    45 KURAS MARIUSZ                   2    2              G  16:29:33     1128.55 144.23  10  <  56>  727.408   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 MIARKA ADAM                     2    3              G  16:31:19     1128.54 147.44   4  <  47>  729.392   0.000
    47 MIARKA ADAM                     2   12              G  16:31:51     1127.61 150.64   5  <  59>  729.392   0.000
    48 NITA WIESŁAW                    2   13              G  16:44:30     1124.92 153.85  12  <  49>  741.887   0.000
    49 NITA WIESŁAW                    2   21              G  16:47:21     1120.08 157.05  13  <  50>  741.887   0.000
    50 NITA WIESŁAW                    2   86                 16:48:35     1118.00 160.26  14  <  55>  741.887   0.000
    51 KRÓLIK ADAM                     2   41              G  16:44:54     1116.79 163.46   6  <  52>  736.971   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    52 KRÓLIK ADAM                     2    8              G  16:44:56     1116.74 166.67   7  <  60>  736.971   0.000
    53 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   25              G  16:39:39     1114.79 169.87   4  <  54>  729.796   0.000
    54 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   18              G  16:40:12     1113.85 173.08   5  <  57>  729.796   0.000
    55 NITA WIESŁAW                    2   49              G  16:52:14     1111.89 176.28  15  <  58>  741.887   0.000
    56 KURAS MARIUSZ                   2   35              G  16:40:09     1110.29 179.49  11          727.408   0.000
    57 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              G  16:42:51     1109.37 182.69   6  <  61>  729.796   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    58 NITA WIESŁAW                    2   77                 16:54:11     1108.65 185.90  16          741.887   0.000
    59 MIARKA ADAM                     2   20              G  16:43:06     1108.33 189.10   6  <  62>  729.392   0.000
    60 KRÓLIK ADAM                     2   11              G  16:50:08     1108.01 192.31   8          736.971   0.000
    61 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   26              G  16:44:56     1105.86 195.51   7          729.796   0.000
    62 MIARKA ADAM                     2   14              G  16:45:23     1104.50 198.72   7          729.392   0.000
    63 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    7              G  16:51:09     1103.91 201.92   5          735.370   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    64 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   22              G  16:52:11     1102.20   0.00   6          735.370   0.000
    65 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   18              G  16:44:38     1100.18   0.00   5          725.716   0.000
    66 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   14              G  16:49:31     1098.24   0.00   8          729.796   0.000
    67 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              G  16:46:07     1097.71   0.00   6          725.716   0.000
    68 NOWACZYK RYSZARD                2   26              G  17:03:24     1097.49   0.00   4          744.534   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              




  

          PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BURG-2 z dnia 05.07.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:17.1 N 11:54:44.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  358.810 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   382                           
      5.Ilość konkursów.......................:   77                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1168.56                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1070.62                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,32,01                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,01,01                         
     10.Czas trwania konkursu.................:29 min.  0 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   11   |  382   |   77  |20.16|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  382   |   77  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------    


                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 11.           
                                          z lotu BURG-2, w dniu 05.07.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 NOWACZYK RYSZARD                2   67                 11:32:01     1168.56   2.62  43-  7-  5  370.453  30.000
     2 NITA WIESŁAW                    2   17              G  11:33:45     1153.73   5.24  66- 12-  5  367.752  29.870
     3 MIARKA ADAM                     2    8              G  11:24:05     1150.38   7.85  46- 18-  5  355.563  29.740
     4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   60                 11:21:35     1148.50  10.47  44- 16-  5  352.112  29.610
     5 MIARKA ADAM                     2   14              G  11:24:37     1148.40  13.09   2  <   8>  355.563  29.470
     6 NOWACZYK RYSZARD                2   30              G  11:37:36     1148.34  15.71   2  <  21>  370.453  29.340
     7 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   48              G  11:25:36     1146.19  18.32  49-  5-  5  356.005  29.210
     8 MIARKA ADAM                     2   27              G  11:25:17     1145.93  20.94   3  <   9>  355.563  29.080
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 MIARKA ADAM                     2   50              G  11:28:28     1134.29  23.56   4  <  10>  355.563  28.950
    10 MIARKA ADAM                     2   49              G  11:28:45     1133.27  26.18   5  <  11>  355.563  28.820
    11 MIARKA ADAM                     2    1              G  11:29:06     1132.01  28.80   6  <  15>  355.563   0.000
    12 NITA WIESŁAW                    2    6              G  11:40:28     1129.92  31.41   2  <  26>  367.752  28.550
    13 KURAS MARIUSZ                   2   24              G  11:28:45     1127.66  34.03  33-  6-  5  353.802  28.420
    14 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   56                 11:27:35     1126.46  36.65   2  <  16>  352.112  28.290
    15 MIARKA ADAM                     2    9              G  11:30:46     1126.03  39.27   7  <  19>  355.563   0.000
    16 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   42              G  11:27:43     1125.98  41.88   3  <  23>  352.112  28.030
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   43              G  11:36:56     1122.28  44.50  28-  8-  5  361.298  27.890
    18 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    1              G  11:36:59     1122.10  47.12   2  <  32>  361.298  27.760
    19 MIARKA ADAM                     2   25              G  11:32:19     1120.53  49.74   8  <  20>  355.563   0.000
    20 MIARKA ADAM                     2   62                 11:32:37     1119.47  52.36   9  <  40>  355.563   0.000
    21 NOWACZYK RYSZARD                2   20              G  11:46:14     1118.41  54.97   3  <  42>  370.453  27.370
    22 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    7              G  11:33:26     1117.99  57.59   2  <  27>  356.005  27.240
    23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              G  11:30:01     1117.76  60.21   4  <  24>  352.112  27.110
    24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G  11:30:02     1117.70  62.83   5  <  28>  352.112  26.970
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 KURAS MARIUSZ                   2   35              G  11:31:36     1117.51  65.45   2  <  30>  353.802  26.840
    26 NITA WIESŁAW                    2  104                 11:44:31     1116.03  68.06   3  <  36>  367.752  26.710
    27 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              G  11:34:01     1115.95  70.68   3  <  48>  356.005  26.580
    28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   54                 11:30:39     1115.51  73.30   6  <  29>  352.112   0.000
    29 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   12              G  11:30:43     1115.28  75.92   7  <  31>  352.112   0.000
    30 KURAS MARIUSZ                   2   43              G  11:32:22     1114.81  78.53   3  <  33>  353.802  26.180
    31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   21              G  11:30:57     1114.46  81.15   8  <  34>  352.112   0.000
    32 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   12              G  11:39:21     1113.91  83.77   3  <  39>  361.298  25.920
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 KURAS MARIUSZ                   2   45              G  11:32:44     1113.52  86.39   4  <  47>  353.802  25.790
    34 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              G  11:31:41     1111.87  89.01   9  <  38>  352.112   0.000
    34 REMBISZ STANISŁAW               2   47              G  11:37:41     1111.87  89.01  24-  1-  1  358.782  25.660
    36 NITA WIESŁAW                    2   33              G  11:46:01     1110.98  94.24   4  <  37>  367.752  25.390
    37 NITA WIESŁAW                    2   80                 11:46:09     1110.53  96.86   5  <  43>  367.752  25.260
    38 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   30              G  11:32:16     1109.83  99.48  10  <  41>  352.112   0.000
    39 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   28              G  11:40:57     1108.45 102.09   4  <  51>  361.298  25.000
    40 MIARKA ADAM                     2   59                 11:36:03     1107.50 104.71  10  <  46>  355.563   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              G  11:33:01     1107.21 107.33  11  <  44>  352.112   0.000
    42 NOWACZYK RYSZARD                2    4              G  11:50:20     1104.73 109.95   4  <  45>  370.453  24.610
    43 NITA WIESŁAW                    2   58                 11:47:55     1104.64 112.57   6  <  52>  367.752   0.000
    44 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   19              G  11:33:47     1104.55 115.18  12  <  50>  352.112   0.000
    45 NOWACZYK RYSZARD                2   32              G  11:50:36     1103.85 117.80   5  <  73>  370.453  24.210
    46 MIARKA ADAM                     2   20              G  11:37:31     1102.46 120.42  11  <  49>  355.563   0.000
    47 KURAS MARIUSZ                   2    2              G  11:36:07     1101.79 123.04   5  <  59>  353.802  23.950
    48 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              G  11:38:09     1101.67 125.65   4  <  75>  356.005  23.820
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 MIARKA ADAM                     2   56                 11:39:24     1096.06 128.27  12  <  60>  355.563   0.000
    50 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              G  11:36:46     1094.31 130.89  13  <  53>  352.112   0.000
    51 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    6              G  11:45:10     1094.29 133.51   5  <  61>  361.298  23.420
    52 NITA WIESŁAW                    2   47              G  11:51:34     1092.66 136.13   7  <  53>  367.752   0.000
    53 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   52                 11:37:17     1092.55 138.74  14  <  56>  352.112   0.000
    53 NITA WIESŁAW                    2   54                 11:51:36     1092.55 138.74   8  <  55>  367.752   0.000
    55 NITA WIESŁAW                    2   14              G  11:51:57     1091.41 143.98   9  <  67>  367.752   0.000
    56 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              G  11:37:41     1091.20 146.60  15  <  71>  352.112   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 RĘKAS ADAM                      2   16              G  11:47:48     1090.57 149.21  26-  4-  4  362.942  22.630
    58 RĘKAS ADAM                      2   47              G  11:47:50     1090.46 151.83   2  <  62>  362.942  22.500
    59 KURAS MARIUSZ                   2   42              G  11:39:35     1090.02 154.45   6          353.802   0.000
    60 MIARKA ADAM                     2   16              G  11:41:18     1089.68 157.07  13  <  65>  355.563   0.000
    61 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   35              G  11:48:11     1084.38 159.69   6  <  63>  361.298   0.000
    62 RĘKAS ADAM                      2    7              G  11:49:59     1083.46 162.30   3  <  64>  362.942  21.970
    63 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   11              G  11:49:03     1081.57 164.92   7  <  72>  361.298   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    64 RĘKAS ADAM                      2    8              G  11:50:41     1081.20 167.54   4          362.942  21.710
    65 MIARKA ADAM                     2    6              G  11:44:11     1080.14 170.16  14  <  66>  355.563   0.000
    66 MIARKA ADAM                     2   26              G  11:44:12     1080.08 172.77  15  <  68>  355.563   0.000
    67 NITA WIESŁAW                    2   34              G  11:56:01     1078.40 175.39  10  <  69>  367.752   0.000
    68 MIARKA ADAM                     2   19              G  11:44:46     1078.23 178.01  16  <  74>  355.563   0.000
    69 NITA WIESŁAW                    2   65                 11:56:06     1078.14 180.63  11  <  70>  367.752   0.000
    70 NITA WIESŁAW                    2   43              G  11:56:15     1077.66 183.25  12          367.752   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    71 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              G  11:42:40     1074.60 185.86  16          352.112   0.000
    72 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    2              G  11:51:20     1074.23 188.48   8          361.298   0.000
    73 NOWACZYK RYSZARD                2   87                 11:59:53     1074.14 191.10   6  <  77>  370.453   0.000
    74 MIARKA ADAM                     2   53                 11:46:23     1072.97 193.72  17  <  76>  355.563   0.000
    75 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    6              G  11:47:14     1071.55 196.34   5          356.005  20.260
    76 MIARKA ADAM                     2   11              G  11:47:05     1070.70 198.95  18          355.563   0.000
    77 NOWACZYK RYSZARD                2   16              G  12:01:01     1070.62 201.57   7          370.453   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    78 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   22              G  11:53:07     1068.56   0.00   9          361.298   0.000
    79 RĘKAS ADAM                      2   20              G  11:55:05     1067.22   0.00   5          362.942   0.000
    80 RĘKAS ADAM                      2   18              G  11:55:07     1067.11   0.00   6          362.942   0.000
    81 KURAS MARIUSZ                   2   10              G  11:46:43     1066.58   0.00   7          353.802   0.000
    82 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   44              G  11:54:44     1063.48   0.00  10          361.298   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------               
 





         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-1 z dnia 28.06.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:15:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  733.690 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   301                           
      5.Ilość konkursów.......................:   61                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1430.12                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1290.51                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,28,33                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,34,48                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz.  6 min. 15 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   12   |  301   |   61  |20.27|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  301   |   61  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 10.           
                                         z lotu HOLTEN-1, w dniu 28.06.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2   29              G  14:28:33     1430.12   3.32  24- 11-  3  727.289  70.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   18              G  14:36:15     1408.79   6.64   2  <   3>  727.289  69.830
     3 KURAS MARIUSZ                   2   11              G  14:41:06     1395.68   9.97   3  <   4>  727.289  69.670
     4 KURAS MARIUSZ                   2   14              G  14:47:46     1378.05  13.29   4  <   5>  727.289   0.000
     5 KURAS MARIUSZ                   2   45              G  14:48:49     1375.31  16.61   5  <   9>  727.289   0.000
     6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              G  14:47:55     1374.46  19.93  24-  8-  3  725.598  69.170
     7 MIARKA ADAM                     2   19              G  14:51:14     1372.81  23.26  24-  9-  3  729.281  69.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     8 NITA WIESŁAW                    2   14              G  15:01:05     1370.93  26.58  51- 13-  3  741.785  68.830
     9 KURAS MARIUSZ                   2    2              G  14:50:42     1370.43  29.90   6  <  13>  727.289   0.000
    10 NITA WIESŁAW                    2   12              G  15:02:16     1367.93  33.22   2  <  11>  741.785  68.500
    11 NITA WIESŁAW                    2   17              G  15:03:02     1366.00  36.54   3  <  15>  741.785  68.330
    12 REMBISZ STANISŁAW               2   25              G  14:58:08     1360.78  39.87  24-  1-  1  732.282  68.170
    13 KURAS MARIUSZ                   2    1              G  14:55:58     1356.97  43.19   7  <  22>  727.289   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 RĘKAS ADAM                      2   21              G  15:03:52     1354.85  46.51  28-  6-  3  736.860  67.830
    15 NITA WIESŁAW                    2   10              G  15:07:34     1354.69  49.83   4  <  16>  741.785   0.000
    16 NITA WIESŁAW                    2    8              G  15:09:40     1349.52  53.16   5  <  20>  741.785   0.000
    17 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    5              G  15:01:00     1341.22  56.48   2  <  19>  725.598  67.330
    18 RĘKAS ADAM                      2    3              G  15:11:11     1336.87  59.80   2  <  23>  736.860  67.170
    19 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   18              G  15:02:48     1336.77  63.12   3  <  26>  725.598  67.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    20 NITA WIESŁAW                    2   21              G  15:15:28     1335.43  66.45   6  <  39>  741.785   0.000
    21 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    3              G  15:11:08     1334.10  69.77  12-  3-  3  735.266  66.670
    22 KURAS MARIUSZ                   2   17              G  15:05:36     1333.01  73.09   8  <  35>  727.289   0.000
    23 RĘKAS ADAM                      2    4              G  15:13:02     1332.40  76.41   3  <  30>  736.860  66.330
    24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   29              G  15:08:35     1330.12  79.73  34-  6-  3  729.684  66.170
    25 MIARKA ADAM                     2    7              G  15:08:18     1330.08  83.06   2  <  27>  729.281  66.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    4              G  15:06:00     1328.93  86.38   4  <  31>  725.598   0.000
    27 MIARKA ADAM                     2    1              G  15:09:25     1327.37  89.70   3  <  28>  729.281  65.670
    28 MIARKA ADAM                     2    3              G  15:09:32     1327.09  93.02   4  <  32>  729.281   0.000
    28 NOWACZYK RYSZARD                2    9              G  15:20:57     1327.09  93.02  25-  2-  2  744.430  65.500
    30 RĘKAS ADAM                      2   27              G  15:15:35     1326.28  99.67   4  <  46>  736.860   0.000
    31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              G  15:09:05     1321.47 102.99   5  <  33>  725.598   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 MIARKA ADAM                     2   11              G  15:11:55     1321.36 106.31   5  <  43>  729.281   0.000
    33 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              G  15:10:40     1317.67 109.63   6  <  40>  725.598   0.000
    34 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   38              G  15:18:20     1316.89 112.96   2  <  48>  735.266  64.500
    35 KURAS MARIUSZ                   2   15              G  15:12:19     1316.80 116.28   9  <  36>  727.289   0.000
    36 KURAS MARIUSZ                   2   42              G  15:13:27     1314.10 119.60  10  <  50>  727.289   0.000
    37 KRÓLIK ADAM                     2   14              G  15:21:34     1312.16 122.92  38-  2-  2  736.865  64.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    38 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              G  15:16:25     1311.40 126.25   2  <  41>  729.684  63.830
    39 NITA WIESŁAW                    2   80                 15:26:25     1309.61 129.57   7  <  49>  741.785   0.000
    40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              G  15:14:22     1308.88 132.89   7  <  51>  725.598   0.000
    41 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   73                 15:17:53     1307.95 136.21   3  <  47>  729.684  63.330
    42 NOWACZYK RYSZARD                2    2              G  15:29:16     1307.70 139.53   2          744.430  63.170
    43 MIARKA ADAM                     2   12              G  15:17:55     1307.15 142.86   6  <  44>  729.281   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    44 MIARKA ADAM                     2    9              G  15:18:11     1306.53 146.18   7  <  52>  729.281   0.000
    45 KRÓLIK ADAM                     2   28              G  15:24:29     1305.38 149.50   2          736.865  62.670
    46 RĘKAS ADAM                      2   18              G  15:24:49     1304.60 152.82   5  <  53>  736.860   0.000
    47 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   24              G  15:19:27     1304.29 156.15   4  <  57>  729.684   0.000
    48 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   35              G  15:25:25     1300.40 159.47   3          735.266  62.170
    49 NITA WIESŁAW                    2   77                 15:30:33     1300.12 162.79   8  <  54>  741.785   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    50 KURAS MARIUSZ                   2   59                 15:20:13     1298.23 166.11  11          727.289   0.000
    51 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   52                 15:19:02     1297.95 169.44   8          725.598   0.000
    52 MIARKA ADAM                     2   16              G  15:22:51     1295.69 172.76   8  <  56>  729.281   0.000
    53 RĘKAS ADAM                      2    9              G  15:28:58     1295.09 176.08   6          736.860   0.000
    54 NITA WIESŁAW                    2   15              G  15:33:15     1294.00 179.40   9  <  55>  741.785   0.000
    55 NITA WIESŁAW                    2  103                 15:33:40     1293.06 182.72  10  <  59>  741.785   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 MIARKA ADAM                     2   62                 15:24:21     1292.25 186.05   9          729.281   0.000
    57 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   14              G  15:24:57     1291.59 189.37   5  <  58>  729.684   0.000
    58 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   25              G  15:25:00     1291.48 192.69   6          729.684   0.000
    59 NITA WIESŁAW                    2   59                 15:34:44     1290.66 196.01  11  <  60>  741.785   0.000
    60 NITA WIESŁAW                    2   30              G  15:34:47     1290.55 199.34  12  <  61>  741.785   0.000
    61 NITA WIESŁAW                    2   58                 15:34:48     1290.51 202.66  13          741.785   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    62 NOWACZYK RYSZARD                2   15              G  15:37:07     1289.91   0.00   3          744.430   0.000
    63 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              G  15:22:32     1289.88   0.00   9          725.598   0.000
    64 NITA WIESŁAW                    2   66                 15:35:13     1289.58   0.00  14          741.785   0.000
    65 RĘKAS ADAM                      2    7              G  15:31:26     1289.49   0.00   7          736.860   0.000
    66 KRÓLIK ADAM                     2   15              G  15:31:46     1288.75   0.00   3          736.865   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              




  

         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BURG-3 z dnia 21.06.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:17.1 N 11:54:44.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  359.160 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   455                           
      5.Ilość konkursów.......................:   91                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1652.38                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1554.04                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,04,07                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,17,40                         
     10.Czas trwania konkursu.................:13 min. 33 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   12   |  455   |   91  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  455   |   91  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  9.           
                                          z lotu BURG-3, w dniu 21.06.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2    1              G  11:04:07     1652.38   2.20  35- 19-  5  353.802  30.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2    5              G  11:05:04     1645.08   4.40   2  <   3>  353.802  29.890
     3 KURAS MARIUSZ                   2   14              G  11:05:10     1644.32   6.59   3  <   4>  353.802  29.780
     4 KURAS MARIUSZ                   2   18              G  11:05:11     1644.19   8.79   4  <   5>  353.802  29.670
     5 KURAS MARIUSZ                   2   45              G  11:05:17     1643.43  10.99   5  <  11>  353.802  29.560
     6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   42              G  11:05:15     1635.83  13.19  42- 12-  5  352.112  29.440
     7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              G  11:05:17     1635.58  15.38   2  <   8>  352.112  29.330
     8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    7              G  11:05:19     1635.32  17.58   3  <  24>  352.112  29.220
     9 NOWACZYK RYSZARD                2   67                 11:17:20     1629.56  19.78  62- 17-  5  370.453  29.110
    10 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G  11:09:02     1625.35  21.98  47-  8-  5  356.005  29.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 KURAS MARIUSZ                   2   32              G  11:07:46     1624.68  24.18   6  <  28>  353.802   0.000
    12 NITA WIESŁAW                    2   17              G  11:16:36     1622.91  26.37  70-  8-  5  367.752  28.780
    13 KRÓLIK ADAM                     2   15              G  11:13:44     1622.21  28.57  44-  3-  3  362.943  28.670
    14 MIARKA ADAM                     2    6              G  11:09:29     1620.00  30.77  48- 19-  5  355.563  28.560
    15 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   29              G  11:09:46     1619.92  32.97   2  <  16>  356.005  28.440
    16 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   17              G  11:10:05     1617.59  35.16   3  <  22>  356.005  28.330
    17 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   22              G  11:13:23     1617.39  37.36  18-  2-  2  361.298  28.220
    18 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    6              G  11:13:28     1616.79  39.56   2          361.298  28.110
    19 MIARKA ADAM                     2   63                 11:10:15     1614.36  41.76   2  <  20>  355.563  28.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    20 MIARKA ADAM                     2   31              G  11:10:24     1613.26  43.96   3  <  21>  355.563  27.890
    21 MIARKA ADAM                     2   53                 11:10:29     1612.65  46.15   4  <  23>  355.563  27.780
    22 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              G  11:10:56     1611.37  48.35   4  <  37>  356.005  27.670
    23 MIARKA ADAM                     2   51                 11:10:49     1610.22  50.55   5  <  26>  355.563  27.560
    24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   26              G  11:08:42     1610.02  52.75   4  <  25>  352.112  27.440
    25 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   18              G  11:08:45     1609.66  54.95   5  <  27>  352.112  27.330
    26 MIARKA ADAM                     2   22              G  11:10:56     1609.37  57.14   6  <  40>  355.563   0.000
    27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              G  11:08:53     1608.68  59.34   6  <  30>  352.112   0.000
    28 KURAS MARIUSZ                   2   11              G  11:09:59     1608.31  61.54   7  <  29>  353.802   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 KURAS MARIUSZ                   2   40              G  11:10:01     1608.07  63.74   8  <  32>  353.802   0.000
    30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   11              G  11:09:19     1605.50  65.93   7  <  47>  352.112   0.000
    31 NOWACZYK RYSZARD                2   43              G  11:20:57     1604.04  68.13   2  <  36>  370.453  26.670
    32 KURAS MARIUSZ                   2    7              G  11:10:43     1602.97  70.33   9  <  33>  353.802   0.000
    33 KURAS MARIUSZ                   2   19              G  11:10:45     1602.73  72.53  10  <  34>  353.802   0.000
    34 KURAS MARIUSZ                   2    9              G  11:10:51     1602.00  74.73  11  <  35>  353.802   0.000
    35 KURAS MARIUSZ                   2    2              G  11:10:53     1601.76  76.92  12  <  43>  353.802   0.000
    36 NOWACZYK RYSZARD                2   28              G  11:21:17     1601.73  79.12   3  <  38>  370.453  26.110
    37 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   34              G  11:12:21     1601.10  81.32   5  <  53>  356.005  26.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    38 NOWACZYK RYSZARD                2   30              G  11:21:24     1600.92  83.52   4  <  49>  370.453  25.890
    39 NITA WIESŁAW                    2    8              G  11:19:50     1600.08  85.71   2  <  52>  367.752  25.780
    40 MIARKA ADAM                     2   19              G  11:12:35     1597.44  87.91   7  <  41>  355.563   0.000
    41 MIARKA ADAM                     2   32              G  11:12:37     1597.20  90.11   8  <  42>  355.563   0.000
    42 MIARKA ADAM                     2    9              G  11:12:39     1596.96  92.31   9  <  44>  355.563   0.000
    43 KURAS MARIUSZ                   2   28              G  11:11:39     1596.22  94.51  13  <  46>  353.802   0.000
    44 MIARKA ADAM                     2    8              G  11:12:46     1596.12  96.70  10  <  45>  355.563   0.000
    45 MIARKA ADAM                     2   18              G  11:12:48     1595.88  98.90  11  <  67>  355.563   0.000
    46 KURAS MARIUSZ                   2   44              G  11:11:44     1595.62 101.10  14  <  54>  353.802   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    47 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   32              G  11:10:59     1593.39 103.30   8  <  48>  352.112   0.000
    48 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G  11:11:01     1593.15 105.49   9  <  60>  352.112   0.000
    49 NOWACZYK RYSZARD                2   75                 11:22:58     1590.15 107.69   5  <  50>  370.453  24.670
    50 NOWACZYK RYSZARD                2   45              G  11:22:59     1590.04 109.89   6  <  57>  370.453   0.000
    51 KRÓLIK ADAM                     2   26              G  11:18:19     1589.65 112.09   2  <  74>  362.943  24.440
    52 NITA WIESŁAW                    2   90                 11:21:21     1589.59 114.29   3  <  58>  367.752  24.330
    53 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   13              G  11:14:02     1589.07 116.48   6  <  56>  356.005   0.000
    54 KURAS MARIUSZ                   2   39              G  11:12:48     1587.98 118.68  15  <  55>  353.802   0.000
    55 KURAS MARIUSZ                   2   59                 11:12:56     1587.03 120.88  16  <  62>  353.802   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   37              G  11:14:21     1586.83 123.08   7  <  81>  356.005   0.000
    57 NOWACZYK RYSZARD                2   60                 11:23:52     1584.04 125.27   7  <  64>  370.453   0.000
    58 NITA WIESŁAW                    2   19              G  11:22:40     1580.60 127.47   4  <  59>  367.752  23.670
    59 NITA WIESŁAW                    2   92                 11:22:53     1579.13 129.67   5  <  71>  367.752  23.560
    60 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              G  11:13:00     1578.98 131.87  10  <  61>  352.112   0.000
    61 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   50              G  11:13:04     1578.51 134.07  11  <  63>  352.112   0.000
    62 KURAS MARIUSZ                   2   38              G  11:14:10     1578.30 136.26  17  <  90>  353.802   0.000
    63 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   56                 11:13:09     1577.92 138.46  12          352.112   0.000
    64 NOWACZYK RYSZARD                2   42              G  11:25:03     1576.06 140.66   8  <  65>  370.453   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    65 NOWACZYK RYSZARD                2   16              G  11:25:09     1575.39 142.86   9  <  66>  370.453   0.000
    66 NOWACZYK RYSZARD                2   44              G  11:25:10     1575.28 145.05  10  <  77>  370.453   0.000
    67 MIARKA ADAM                     2   50              G  11:16:02     1573.06 147.25  12  <  68>  355.563   0.000
    68 MIARKA ADAM                     2   14              G  11:16:04     1572.82 149.45  13  <  69>  355.563   0.000
    69 MIARKA ADAM                     2   27              G  11:16:06     1572.59 151.65  14  <  70>  355.563   0.000
    70 MIARKA ADAM                     2   58                 11:16:07     1572.48 153.85  15  <  76>  355.563   0.000
    71 NITA WIESŁAW                    2   15              G  11:24:18     1569.58 156.04   6  <  72>  367.752   0.000
    72 NITA WIESŁAW                    2  104                 11:24:22     1569.13 158.24   7  <  80>  367.752   0.000
    73 RĘKAS ADAM                      2   34              G  11:21:23     1568.58 160.44  30-  2-  2  362.942  22.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    74 KRÓLIK ADAM                     2   28              G  11:21:41     1566.55 162.64   3          362.943  21.890
    75 RĘKAS ADAM                      2   48              G  11:21:44     1566.21 164.84   2          362.942  21.780
    76 MIARKA ADAM                     2   41              G  11:17:11     1565.09 167.03  16  <  83>  355.563   0.000
    77 NOWACZYK RYSZARD                2    5              G  11:26:55     1563.64 169.23  11  <  78>  370.453   0.000
    78 NOWACZYK RYSZARD                2   41              G  11:26:56     1563.53 171.43  12  <  79>  370.453   0.000
    79 NOWACZYK RYSZARD                2   72                 11:26:57     1563.42 173.63  13  <  82>  370.453   0.000
    80 NITA WIESŁAW                    2   22              G  11:25:36     1560.92 175.82   8          367.752   0.000
    81 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   26              G  11:18:09     1560.40 178.02   8          356.005   0.000
    82 NOWACZYK RYSZARD                2   87                 11:27:28     1560.02 180.22  14  <  84>  370.453   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    83 MIARKA ADAM                     2   30              G  11:18:00     1559.49 182.42  17  <  86>  355.563   0.000
    84 NOWACZYK RYSZARD                2   85                 11:27:40     1558.71 184.62  15  <  85>  370.453   0.000
    85 NOWACZYK RYSZARD                2    8              G  11:27:45     1558.16 186.81  16  <  89>  370.453   0.000
    86 MIARKA ADAM                     2   12              G  11:18:19     1557.32 189.01  18  <  88>  355.563   0.000
    87 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   16              G  11:20:51     1556.77 191.21  20-  1-  1  359.381  20.440
    88 MIARKA ADAM                     2   59                 11:18:41     1554.83 193.41  19          355.563   0.000
    89 NOWACZYK RYSZARD                2   24              G  11:28:18     1554.57 195.60  17          370.453   0.000
    90 KURAS MARIUSZ                   2   29              G  11:17:39     1554.15 197.80  18  <  91>  353.802   0.000
    91 KURAS MARIUSZ                   2   36              G  11:17:40     1554.04 200.00  19          353.802   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    92 RĘKAS ADAM                      2    7              G  11:23:34     1553.91   0.00   3          362.942   0.000
    93 REMBISZ STANISŁAW               2   50              G  11:20:59     1553.28   0.00  24-  0-  0  358.782   0.000
    94 RĘKAS ADAM                      2   40              G  11:23:43     1552.91   0.00   4          362.942   0.000
    95 KURAS MARIUSZ                   2   31              G  11:17:52     1552.67   0.00  20          353.802   0.000
    96 KRÓLIK ADAM                     2   23              G  11:23:48     1552.37   0.00   4          362.943   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------               
 



  

         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  8                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-4 z dnia 14.06.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  563.010 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   429                           
      5.Ilość konkursów.......................:   86                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1573.17                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1358.97                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,19,42                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,17,11                         
     10.Czas trwania konkursu.................:57 min. 29 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   13   |  429   |   86  |20.05|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  429   |   86  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  8.           
                                         z lotu MINDEN-4, w dniu 14.06.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 NOWACZYK RYSZARD                2   67                 13:19:42     1573.17   2.33  58- 14-  4  573.735  50.000
     2 NITA WIESŁAW                    2   92                 13:21:00     1560.30   4.66  66- 18-  4  571.068  49.880
     3 NITA WIESŁAW                    2   86                 13:21:01     1560.22   6.99   2  <  10>  571.068  49.760
     4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G  13:15:05     1552.66   9.32  51- 12-  4  559.085  49.650
     5 KURAS MARIUSZ                   2   36              G  13:13:39     1552.37  11.66  28-  7-  4  556.756  49.530
     6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G  13:13:11     1549.67  13.99  30- 10-  4  555.064  49.410
     7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   18              G  13:14:21     1544.63  16.32   2  <   9>  555.064  49.290
     8 KURAS MARIUSZ                   2   40              G  13:16:01     1542.19  18.65   2  <  26>  556.756  49.180
     9 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   21              G  13:21:06     1516.15  20.98   3  <  11>  555.064  49.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 NITA WIESŁAW                    2    2              G  13:31:43     1515.91  23.31   3  <  20>  571.068  48.940
    11 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    5              G  13:24:57     1500.38  25.64   4  <  19>  555.064  48.820
    12 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   13              G  13:28:57     1495.08  27.97   2  <  13>  559.085  48.710
    13 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   46              G  13:28:59     1494.95  30.30   3  <  16>  559.085  48.590
    14 NOWACZYK RYSZARD                2   47              G  13:39:24     1492.55  32.63   2  <  18>  573.735  48.470
    15 MIARKA ADAM                     2   49              G  13:29:29     1491.84  34.97  35-  9-  4  558.668  48.350
    16 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   25              G  13:30:04     1490.63  37.30   4  <  17>  559.085  48.240
    17 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   11              G  13:30:08     1490.36  39.63   5  <  28>  559.085   0.000
    18 NOWACZYK RYSZARD                2   41              G  13:40:19     1489.00  41.96   3  <  24>  573.735  48.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   52                 13:27:55     1488.44  44.29   5  <  51>  555.064   0.000
    20 NITA WIESŁAW                    2   28              G  13:39:05     1486.83  46.62   4  <  21>  571.068  47.760
    21 NITA WIESŁAW                    2   31              G  13:39:09     1486.58  48.95   5  <  25>  571.068   0.000
    22 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   12              G  13:35:23     1484.21  51.28  28-  6-  4  564.568  47.530
    23 MIARKA ADAM                     2   62                 13:31:47     1482.73  53.61   2  <  30>  558.668  47.410
    24 NOWACZYK RYSZARD                2   30              G  13:43:32     1476.67  55.94   4  <  35>  573.735  47.290
    25 NITA WIESŁAW                    2   17              G  13:42:11     1474.93  58.28   6  <  31>  571.068   0.000
    26 KURAS MARIUSZ                   2   19              G  13:32:34     1474.59  60.61   3  <  27>  556.756  47.060
    27 KURAS MARIUSZ                   2    1              G  13:32:36     1474.46  62.94   4  <  39>  556.756  46.940
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    28 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   37              G  13:35:00     1471.28  65.27   6  <  29>  559.085   0.000
    29 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   42              G  13:35:15     1470.31  67.60   7  <  43>  559.085   0.000
    30 MIARKA ADAM                     2   11              G  13:35:09     1469.60  69.93   3  <  55>  558.668  46.590
    31 NITA WIESŁAW                    2   34              G  13:44:28     1466.28  72.26   7  <  32>  571.068   0.000
    32 NITA WIESŁAW                    2   46              G  13:44:29     1466.22  74.59   8  <  33>  571.068   0.000
    33 NITA WIESŁAW                    2   66                 13:44:30     1466.16  76.92   9  <  36>  571.068   0.000
    34 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   28              G  13:41:00     1462.61  79.25   2  <  42>  564.568  46.120
    35 NOWACZYK RYSZARD                2   15              G  13:48:28     1458.15  81.59   5  <  40>  573.735   0.000
    36 NITA WIESŁAW                    2    3              G  13:47:40     1454.33  83.92  10  <  38>  571.068   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 RĘKAS ADAM                      2   27              G  13:44:29     1453.67  86.25  24-  3-  3  566.181  45.760
    38 NITA WIESŁAW                    2   49              G  13:47:54     1453.47  88.58  11  <  44>  571.068   0.000
    39 KURAS MARIUSZ                   2   59                 13:38:05     1453.36  90.91   5  <  48>  556.756   0.000
    40 NOWACZYK RYSZARD                2   42              G  13:51:03     1448.64  93.24   6  <  41>  573.735   0.000
    41 NOWACZYK RYSZARD                2   80                 13:51:06     1448.46  95.57   7  <  46>  573.735   0.000
    42 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    4              G  13:46:19     1442.74  97.90   3  <  62>  564.568  45.180
    43 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   52                 13:43:21     1439.64 100.23   8  <  74>  559.085   0.000
    44 NITA WIESŁAW                    2   15              G  13:51:43     1439.49 102.56  12  <  47>  571.068   0.000
    45 KRÓLIK ADAM                     2   21              G  13:48:46     1437.87 104.90  44-  5-  4  566.185  44.820
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 NOWACZYK RYSZARD                2   95                 13:54:22     1436.61 107.23   8  <  50>  573.735   0.000
    47 NITA WIESŁAW                    2   77                 13:53:03     1434.66 109.56  13  <  49>  571.068   0.000
    48 KURAS MARIUSZ                   2    6              G  13:43:38     1432.60 111.89   6  <  76>  556.756   0.000
    49 NITA WIESŁAW                    2   69                 13:54:02     1431.13 114.22  14  <  52>  571.068   0.000
    50 NOWACZYK RYSZARD                2   60                 13:57:32     1425.31 116.55   9  <  58>  573.735   0.000
    51 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              G  13:44:27     1425.25 118.88   6  <  56>  555.064   0.000
    52 NITA WIESŁAW                    2   44              G  13:58:25     1415.58 121.21  15  <  53>  571.068   0.000
    53 NITA WIESŁAW                    2    4              G  14:00:48     1407.27 123.54  16  <  70>  571.068   0.000
    54 RĘKAS ADAM                      2   14              G  13:57:49     1405.56 125.87   2  <  80>  566.181  43.760
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    55 MIARKA ADAM                     2   12              G  13:53:42     1401.22 128.21   4  <  60>  558.668  43.650
    56 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              G  13:51:16     1400.73 130.54   7  <  57>  555.064   0.000
    57 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   31              G  13:51:22     1400.38 132.87   8  <  67>  555.064   0.000
    58 NOWACZYK RYSZARD                2   57                 14:05:29     1397.71 135.20  10  <  59>  573.735   0.000
    59 NOWACZYK RYSZARD                2    9              G  14:05:37     1397.25 137.53  11  <  61>  573.735   0.000
    60 MIARKA ADAM                     2   45              G  13:54:51     1397.19 139.86   5  <  64>  558.668   0.000
    61 NOWACZYK RYSZARD                2   37              G  14:05:39     1397.14 142.19  12  <  75>  573.735   0.000
    62 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   27              G  13:59:24     1396.06 144.52   4  <  69>  564.568  42.820
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    63 KRÓLIK ADAM                     2    9              G  14:00:38     1395.81 146.85   2  <  65>  566.185  42.710
    64 MIARKA ADAM                     2    1              G  13:56:05     1392.90 149.18   6  <  71>  558.668   0.000
    65 KRÓLIK ADAM                     2   18              G  14:01:54     1391.46 151.52   3  <  68>  566.185  42.470
    66 REMBISZ STANISŁAW               2   25              G  14:00:39     1384.81 153.85  29-  2-  2  561.748  42.350
    67 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   53                 13:55:50     1384.78 156.18   9  <  72>  555.064   0.000
    68 KRÓLIK ADAM                     2   26              G  14:03:57     1384.49 158.51   4  <  83>  566.185  42.120
    69 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    8              G  14:03:11     1383.12 160.84   5  <  77>  564.568   0.000
    70 NITA WIESŁAW                    2    8              G  14:08:14     1381.95 163.17  17  <  79>  571.068   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    71 MIARKA ADAM                     2   27              G  13:59:32     1381.02 165.50   7  <  78>  558.668   0.000
    72 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    4              G  13:57:29     1379.10 167.83  10          555.064   0.000
    73 REMBISZ STANISŁAW               2   45              G  14:02:29     1378.58 170.16   2          561.748  41.530
    74 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    5              G  14:00:40     1378.19 172.49   9  <  81>  559.085   0.000
    75 NOWACZYK RYSZARD                2   24              G  14:12:00     1375.86 174.83  13  <  86>  573.735   0.000
    76 KURAS MARIUSZ                   2   11              G  14:01:15     1370.48 177.16   7          556.756   0.000
    77 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   47              G  14:07:18     1369.31 179.49   6          564.568   0.000
    78 MIARKA ADAM                     2    6              G  14:03:03     1369.12 181.82   8  <  84>  558.668   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 NITA WIESŁAW                    2   13              G  14:12:31     1367.77 184.15  18          571.068   0.000
    80 RĘKAS ADAM                      2   11              G  14:08:59     1367.64 186.48   3          566.181  40.710
    81 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   29              G  14:04:17     1366.01 188.81  10  <  82>  559.085   0.000
    82 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   14              G  14:04:19     1365.90 191.14  11  <  85>  559.085   0.000
    83 KRÓLIK ADAM                     2   51                 14:09:50     1364.85 193.47   5          566.185   0.000
    84 MIARKA ADAM                     2   22              G  14:04:27     1364.44 195.80   9          558.668   0.000
    85 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   73                 14:06:13     1359.59 198.14  12          559.085   0.000
    86 NOWACZYK RYSZARD                2   25              G  14:17:11     1358.97 200.47  14          573.735   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    87 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    9              G  14:07:25     1355.63   0.00  13          559.085   0.000
    88 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              G  14:12:58     1350.75   0.00   7          564.568   0.000
    89 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   38              G  14:08:57     1350.61   0.00  14          559.085   0.000
    90 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   55                 14:06:22     1349.32   0.00  11          555.064   0.000
    91 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   19              G  14:07:24     1345.94   0.00  12          555.064   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              




 

        PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  7                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-3 z dnia 07.06.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  563.220 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   11                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   481                           
      5.Ilość konkursów.......................:   97                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1077.88                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   944.59                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,07,17                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,19,34                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 12 min. 17 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   11   |  481   |   97  |20.17|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   11   |  481   |   97  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  7.           
                                         z lotu MINDEN-3, w dniu 07.06.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 NOWACZYK RYSZARD                2    4              G  15:07:17     1077.88   2.08  32-  7-  4  573.735  50.000
     2 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   42              G  15:14:08     1047.18   4.16  34- 10-  4  564.568  49.900
     3 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   39              G  15:15:37     1044.30   6.24   2  <  16>  564.568  49.790
     4 NOWACZYK RYSZARD                2    6              G  15:25:06     1042.97   8.32   2  <  20>  573.735  49.690
     5 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   12              G  15:15:57     1039.67  10.40  25-  4-  4  562.411  49.580
     6 MIARKA ADAM                     2   20              G  15:13:07     1038.19  12.47  57- 16-  4  558.668  49.480
     7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              G  15:09:55     1037.66  14.55  37-  6-  4  555.064  49.380
     8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   19              G  15:14:05     1029.64  16.63   2  <  28>  555.064  49.270
     9 KURAS MARIUSZ                   2    9              G  15:16:49     1027.57  18.71  45-  8-  4  556.756  49.170
    10 NITA WIESŁAW                    2   93                 15:30:45     1027.56  20.79  90- 20-  4  571.068  49.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   32              G  15:19:10     1027.42  22.87  58- 14-  4  559.085  48.960
    12 NITA WIESŁAW                    2   17              G  15:31:41     1025.84  24.95   2  <  23>  571.068  48.850
    13 MIARKA ADAM                     2   25              G  15:20:19     1024.48  27.03   2  <  21>  558.668  48.750
    14 KURAS MARIUSZ                   2    4              G  15:18:51     1023.73  29.11   2  <  40>  556.756  48.650
    15 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   11              G  15:21:55     1022.25  31.19   2  <  18>  559.085  48.540
    16 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    1              G  15:27:26     1021.97  33.26   3  <  17>  564.568  48.440
    17 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   44              G  15:28:16     1020.43  35.34   4  <  33>  564.568  48.330
    18 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   64                 15:23:33     1019.21  37.42   3  <  19>  559.085  48.230
    19 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   71                 15:24:24     1017.63  39.50   4  <  24>  559.085  48.130
    20 NOWACZYK RYSZARD                2   25              G  15:38:49     1017.59  41.58   3  <  26>  573.735  48.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 MIARKA ADAM                     2   55                 15:24:28     1016.75  43.66   3  <  22>  558.668  47.920
    22 MIARKA ADAM                     2   45              G  15:24:30     1016.68  45.74   4  <  25>  558.668  47.810
    23 NITA WIESŁAW                    2   31              G  15:38:00     1014.33  47.82   3  <  29>  571.068  47.710
    24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G  15:26:31     1013.72  49.90   5  <  35>  559.085   0.000
    25 MIARKA ADAM                     2   27              G  15:27:32     1011.10  51.98   5  <  30>  558.668   0.000
    26 NOWACZYK RYSZARD                2    9              G  15:42:32     1010.93  54.05   4  <  57>  573.735  47.400
    27 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   16              G  15:31:58     1009.78  56.13   2  <  60>  562.411  47.290
    28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   30              G  15:26:00     1007.38  58.21   3  <  72>  555.064  47.190
    29 NITA WIESŁAW                    2   18              G  15:42:15     1006.73  60.29   4  <  42>  571.068  47.080
    30 MIARKA ADAM                     2   39              G  15:30:39     1005.43  62.37   6  <  31>  558.668   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 MIARKA ADAM                     2    4              G  15:31:55     1003.15  64.45   7  <  36>  558.668   0.000
    32 REMBISZ STANISŁAW               2   45              G  15:35:23     1002.44  66.53  32-  3-  3  561.748  46.770
    33 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   36              G  15:38:13     1002.40  68.61   5  <  34>  564.568   0.000
    34 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   10              G  15:38:17     1002.28  70.69   6  <  39>  564.568   0.000
    35 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    7              G  15:33:36     1000.87  72.77   6  <  43>  559.085   0.000
    36 MIARKA ADAM                     2   31              G  15:33:27     1000.39  74.84   8  <  37>  558.668   0.000
    37 MIARKA ADAM                     2   26              G  15:33:33     1000.21  76.92   9  <  38>  558.668   0.000
    38 MIARKA ADAM                     2   53                 15:34:18      998.87  79.00  10  <  48>  558.668   0.000
    39 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    3              G  15:40:21      998.62  81.08   7  <  59>  564.568   0.000
    40 KURAS MARIUSZ                   2    2              G  15:33:22      997.12  83.16   3  <  41>  556.756  45.940
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 KURAS MARIUSZ                   2   59                 15:33:54      996.16  85.24   4  <  54>  556.756  45.830
    42 NITA WIESŁAW                    2   69                 15:48:41      995.44  87.32   5  <  44>  571.068   0.000
    43 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   53                 15:37:01      994.78  89.40   7  <  45>  559.085   0.000
    44 NITA WIESŁAW                    2   56                 15:49:05      994.75  91.48   6  <  50>  571.068   0.000
    45 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   12              G  15:37:06      994.64  93.56   8  <  47>  559.085   0.000
    46 KRÓLIK ADAM                     2   12              G  15:44:24      994.35  95.63  39-  3-  3  566.185  45.310
    47 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   24              G  15:38:24      992.34  97.71   9  <  49>  559.085   0.000
    48 MIARKA ADAM                     2   56                 15:41:01      987.02  99.79  11  <  64>  558.668   0.000
    49 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   18              G  15:43:14      983.90 101.87  10  <  56>  559.085   0.000
    50 NITA WIESŁAW                    2  100                 15:55:29      983.78 103.95   7  <  52>  571.068   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    51 REMBISZ STANISŁAW               2    9              G  15:47:08      981.85 106.03   2  <  91>  561.748  44.790
    52 NITA WIESŁAW                    2   92                 15:56:38      981.84 108.11   8  <  53>  571.068   0.000
    53 NITA WIESŁAW                    2   10              G  15:56:47      981.58 110.19   9  <  55>  571.068   0.000
    54 KURAS MARIUSZ                   2   41              G  15:42:27      981.15 112.27   5  <  67>  556.756   0.000
    55 NITA WIESŁAW                    2   36              G  15:57:35      980.23 114.35  10  <  58>  571.068   0.000
    56 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              G  15:45:51      979.39 116.42  11  <  62>  559.085   0.000
    57 NOWACZYK RYSZARD                2    7              G  16:01:03      978.99 118.50   5  <  61>  573.735   0.000
    58 NITA WIESŁAW                    2   87                 15:58:21      978.95 120.58  11  <  66>  571.068   0.000
    59 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   34              G  15:52:29      977.64 122.66   8  <  78>  564.568   0.000
    60 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   32              G  15:50:33      977.17 124.74   3  <  75>  562.411  43.850
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 NOWACZYK RYSZARD                2    2              G  16:03:54      974.25 126.82   6  <  69>  573.735   0.000
    62 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   13              G  15:49:10      973.73 128.90  12  <  63>  559.085   0.000
    63 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   25              G  15:49:29      973.20 130.98  13  <  90>  559.085   0.000
    64 MIARKA ADAM                     2   12              G  15:49:55      971.74 133.06  12  <  74>  558.668   0.000
    65 RĘKAS ADAM                      2   34              G  15:58:35      970.18 135.14  32-  6-  4  566.181  43.330
    66 NITA WIESŁAW                    2   49              G  16:04:14      969.17 137.21  12  <  79>  571.068   0.000
    67 KURAS MARIUSZ                   2   36              G  15:50:14      967.88 139.29   6  <  68>  556.756   0.000
    68 KURAS MARIUSZ                   2   53                 15:50:43      967.07 141.37   7  <  70>  556.756   0.000
    69 NOWACZYK RYSZARD                2   20              G  16:08:30      966.70 143.45   7          573.735   0.000
    70 KURAS MARIUSZ                   2   61                 15:50:58      966.65 145.53   8          556.756   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    71 RĘKAS ADAM                      2    1              G  16:01:07      965.99 147.61   2  <  77>  566.181  42.710
    72 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   14              G  15:51:42      962.48 149.69   4  <  85>  555.064  42.600
    73 KRÓLIK ADAM                     2   70                 16:03:36      961.92 151.77   2  <  76>  566.185  42.500
    74 MIARKA ADAM                     2   14              G  15:55:55      961.70 153.85  13  <  86>  558.668   0.000
    75 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   13              G  16:00:20      960.84 155.93   4          562.411  42.290
    76 KRÓLIK ADAM                     2    6              G  16:04:20      960.72 158.00   3          566.185  42.190
    77 RĘKAS ADAM                      2    6              G  16:04:35      960.31 160.08   3  <  84>  566.181  42.080
    78 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   35              G  16:03:00      960.15 162.16   9  <  81>  564.568   0.000
    79 NITA WIESŁAW                    2   25              G  16:10:09      959.54 164.24  13  <  80>  571.068   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    80 NITA WIESŁAW                    2   63                 16:10:18      959.29 166.32  14  <  82>  571.068   0.000
    81 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    7              G  16:05:14      956.52 168.40  10          564.568   0.000
    82 NITA WIESŁAW                    2   11              G  16:12:38      955.55 170.48  15  <  83>  571.068   0.000
    83 NITA WIESŁAW                    2   12              G  16:12:59      954.99 172.56  16  <  88>  571.068   0.000
    84 RĘKAS ADAM                      2   40              G  16:08:29      954.00 174.64   4  <  93>  566.181  41.350
    85 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    5              G  15:57:03      953.64 176.72   5  <  95>  555.064   0.000
    86 MIARKA ADAM                     2   17              G  16:02:37      950.74 178.79  14  <  87>  558.668   0.000
    87 MIARKA ADAM                     2    8              G  16:02:40      950.66 180.87  15  <  89>  558.668   0.000
    88 NITA WIESŁAW                    2   46              G  16:15:45      950.59 182.95  17  <  92>  571.068   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    89 MIARKA ADAM                     2   51                 16:02:43      950.57 185.03  16          558.668   0.000
    90 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   29              G  16:03:49      949.51 187.11  14          559.085   0.000
    91 REMBISZ STANISŁAW               2    5              G  16:07:26      948.21 189.19   3          561.748  40.630
    92 NITA WIESŁAW                    2   59                 16:18:16      946.63 191.27  18  <  96>  571.068   0.000
    93 RĘKAS ADAM                      2   10              G  16:13:08      946.58 193.35   5  <  94>  566.181   0.000
    94 RĘKAS ADAM                      2    3              G  16:13:12      946.47 195.43   6          566.181   0.000
    95 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G  16:01:45      946.00 197.51   6          555.064   0.000
    96 NITA WIESŁAW                    2   21              G  16:19:30      944.70 199.58  19  <  97>  571.068   0.000
    97 NITA WIESŁAW                    2   90                 16:19:34      944.59 201.66  20          571.068   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    98 MIARKA ADAM                     2    1              G  16:08:00      942.11   0.00  17          558.668   0.000
    99 REMBISZ STANISŁAW               2   36              G  16:11:53      941.14   0.00   4          561.748   0.000
   100 KURAS MARIUSZ                   2    1              G  16:06:40      941.00   0.00   9          556.756   0.000
   101 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   34              G  16:09:42      940.11   0.00  15          559.085   0.000
   102 NITA WIESŁAW                    2   62                 16:23:21      938.72   0.00  21          571.068   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              
  



 

        PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BURG-2 z dnia 31.05.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:14.1 N 11:54:44.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  359.310 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   606                           
      5.Ilość konkursów.......................:  122                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1419.12                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1341.86                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,25,51                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,38,39                         
     10.Czas trwania konkursu.................:12 min. 48 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   14   |  606   |  122  |20.13|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  606   |  122  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
                                          z lotu BURG-2, w dniu 31.05.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   38              G  12:25:51     1419.12   1.65  58- 10-  5  355.986  30.000
     2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              G  12:23:13     1418.48   3.30  46- 15-  5  352.091  29.920
     3 MIARKA ADAM                     2   35              G  12:26:12     1415.38   4.95  59- 24-  5  355.544  29.830
     4 MIARKA ADAM                     2   63                 12:26:13     1415.29   6.60   2  <   5>  355.544  29.750
     5 MIARKA ADAM                     2   53                 12:26:15     1415.10   8.25   3  <   9>  355.544  29.670
     6 KURAS MARIUSZ                   2   18              G  12:26:08     1408.74   9.90  50- 38-  5  353.781  29.590
     7 KURAS MARIUSZ                   2   47              G  12:26:23     1407.34  11.55   2  <  12>  353.781  29.500
     8 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G  12:28:10     1406.13  13.20   2  <  47>  355.986  29.420
     9 MIARKA ADAM                     2   22              G  12:27:59     1405.41  14.85   4  <  10>  355.544  29.340
    10 MIARKA ADAM                     2   58                 12:28:39     1401.71  16.50   5  <  11>  355.544  29.260
    11 MIARKA ADAM                     2    9              G  12:28:42     1401.44  18.15   6  <  24>  355.544   0.000
    12 KURAS MARIUSZ                   2   40              G  12:27:43     1399.91  19.80   3  <  14>  353.781  29.090
    13 NOWACZYK RYSZARD                2   67                 12:39:51     1398.66  21.45  68- 10-  5  370.435  29.010
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 KURAS MARIUSZ                   2   36              G  12:28:01     1398.25  23.10   4  <  16>  353.781  28.930
    15 NITA WIESŁAW                    2   17              G  12:38:32     1395.40  24.75  89-  9-  5  367.734  28.840
    16 KURAS MARIUSZ                   2   22              G  12:28:34     1395.22  26.40   5  <  17>  353.781  28.760
    17 KURAS MARIUSZ                   2   11              G  12:28:40     1394.67  28.05   6  <  18>  353.781   0.000
    18 KURAS MARIUSZ                   2    1              G  12:29:07     1392.20  29.70   7  <  19>  353.781   0.000
    19 KURAS MARIUSZ                   2    3              G  12:29:36     1389.56  31.35   8  <  20>  353.781   0.000
    20 KURAS MARIUSZ                   2   20              G  12:29:39     1389.28  33.00   9  <  23>  353.781   0.000
    21 NITA WIESŁAW                    2   92                 12:39:58     1387.85  34.65   2  <  33>  367.734  28.350
    22 NOWACZYK RYSZARD                2   21              G  12:42:12     1386.36  36.30   2  <  49>  370.435  28.260
    23 KURAS MARIUSZ                   2   14              G  12:30:22     1385.38  37.95  10  <  25>  353.781   0.000
    24 MIARKA ADAM                     2   44              G  12:31:45     1384.79  39.60   7  <  44>  355.544   0.000
    25 KURAS MARIUSZ                   2   51                 12:30:37     1384.03  41.25  11  <  26>  353.781   0.000
    26 KURAS MARIUSZ                   2   15              G  12:31:11     1380.97  42.90  12  <  27>  353.781   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 KURAS MARIUSZ                   2   53                 12:31:27     1379.53  44.55  13  <  28>  353.781   0.000
    28 KURAS MARIUSZ                   2   52                 12:31:28     1379.44  46.20  14  <  29>  353.781   0.000
    29 KURAS MARIUSZ                   2   58                 12:31:29     1379.35  47.85  15  <  35>  353.781   0.000
    30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   41              G  12:30:36     1377.51  49.50   2  <  31>  352.091  27.600
    31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   21              G  12:30:38     1377.33  51.16   3  <  32>  352.091  27.520
    32 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G  12:30:41     1377.06  52.81   4  <  50>  352.091  27.440
    33 NITA WIESŁAW                    2   19              G  12:42:09     1376.51  54.46   3  <  34>  367.734  27.360
    34 NITA WIESŁAW                    2   14              G  12:42:24     1375.22  56.11   4  <  65>  367.734  27.270
    35 KURAS MARIUSZ                   2   46              G  12:32:44     1372.66  57.76  16  <  36>  353.781   0.000
    36 KURAS MARIUSZ                   2    6              G  12:32:45     1372.57  59.41  17  <  37>  353.781   0.000
    37 KURAS MARIUSZ                   2    8              G  12:32:48     1372.31  61.06  18  <  38>  353.781   0.000
    38 KURAS MARIUSZ                   2   17              G  12:32:50     1372.13  62.71  19  <  39>  353.781   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    39 KURAS MARIUSZ                   2   42              G  12:32:52     1371.95  64.36  20  <  40>  353.781   0.000
    40 KURAS MARIUSZ                   2    7              G  12:32:55     1371.69  66.01  21  <  41>  353.781   0.000
    41 KURAS MARIUSZ                   2    4              G  12:32:58     1371.42  67.66  22  <  42>  353.781   0.000
    42 KURAS MARIUSZ                   2   33              G  12:33:10     1370.36  69.31  23  <  43>  353.781   0.000
    43 KURAS MARIUSZ                   2   32              G  12:33:20     1369.48  70.96  24  <  56>  353.781   0.000
    44 MIARKA ADAM                     2   27              G  12:34:47     1368.62  72.61   8  <  45>  355.544   0.000
    45 MIARKA ADAM                     2   47              G  12:34:49     1368.44  74.26   9  <  46>  355.544   0.000
    46 MIARKA ADAM                     2   39              G  12:34:52     1368.18  75.91  10  <  48>  355.544   0.000
    47 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   37              G  12:35:16     1367.77  77.56   3  <  51>  355.986  26.200
    48 MIARKA ADAM                     2   36              G  12:34:58     1367.65  79.21  11  <  54>  355.544   0.000
    49 NOWACZYK RYSZARD                2   14              G  12:46:01     1366.84  80.86   3  <  62>  370.435  26.030
    50 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   32              G  12:32:42     1366.28  82.51   5  <  52>  352.091  25.950
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    51 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   34              G  12:35:34     1366.20  84.16   4  <  74>  355.986  25.870
    52 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              G  12:32:43     1366.19  85.81   6  <  61>  352.091   0.000
    53 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   41              G  12:39:27     1366.15  87.46  37-  7-  5  361.279  25.700
    54 MIARKA ADAM                     2   18              G  12:35:16     1366.08  89.11  12  <  57>  355.544   0.000
    55 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   48              G  12:39:30     1365.89  90.76   2  <  57>  361.279  25.540
    56 KURAS MARIUSZ                   2   59                 12:34:01     1365.86  92.41  25  <  59>  353.781   0.000
    57 MIARKA ADAM                     2   49              G  12:35:19     1365.81  94.06  13  <  68>  355.544   0.000
    57 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   35              G  12:39:31     1365.81  94.06   3  <  79>  361.279  25.370
    59 KURAS MARIUSZ                   2   21              G  12:34:03     1365.69  97.36  26  <  60>  353.781   0.000
    60 KURAS MARIUSZ                   2   61                 12:34:07     1365.34  99.01  27  <  63>  353.781   0.000
    61 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   11              G  12:32:54     1365.22 100.66   7  <  67>  352.091   0.000
    62 NOWACZYK RYSZARD                2    2              G  12:46:31     1364.32 102.31   4  <  80>  370.435  24.960
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    63 KURAS MARIUSZ                   2   57                 12:34:19     1364.28 103.96  28  <  64>  353.781   0.000
    64 KURAS MARIUSZ                   2    2              G  12:34:24     1363.84 105.61  29  <  91>  353.781   0.000
    65 NITA WIESŁAW                    2  104                 12:44:40     1363.66 107.26   5  <  66>  367.734  24.710
    66 NITA WIESŁAW                    2   50              G  12:44:48     1362.99 108.91   6  <  71>  367.734   0.000
    67 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   42              G  12:33:22     1362.76 110.56   8  <  69>  352.091   0.000
    68 MIARKA ADAM                     2   26              G  12:35:55     1362.67 112.21  14  <  76>  355.544   0.000
    69 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   29              G  12:33:27     1362.32 113.86   9  <  83>  352.091   0.000
    70 RĘKAS ADAM                      2    7              G  12:41:30     1361.81 115.51  36-  3-  3  362.923  24.300
    71 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    7              G  12:38:57     1361.47 117.16  30-  5-  5  359.361  24.210
    71 NITA WIESŁAW                    2  105                 12:45:06     1361.47 117.16   7  <  89>  367.734   0.000
    73 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   41              G  12:38:58     1361.39 120.46   2  <  75>  359.361  24.050
    74 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   15              G  12:36:31     1361.24 122.11   5  <  78>  355.986  23.970
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    75 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   32              G  12:39:04     1360.87 123.76   3  <  84>  359.361  23.880
    76 MIARKA ADAM                     2    3              G  12:36:20     1360.50 125.41  15  <  77>  355.544   0.000
    77 MIARKA ADAM                     2   38              G  12:36:22     1360.33 127.06  16  <  81>  355.544   0.000
    78 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   32              G  12:36:45     1360.02 128.71   6  <  97>  355.986   0.000
    79 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   43              G  12:40:59     1358.28 130.36   4  <  86>  361.279  23.550
    80 NOWACZYK RYSZARD                2   22              G  12:48:03     1356.66 132.01   5  <  99>  370.435  23.470
    81 MIARKA ADAM                     2   62                 12:37:19     1355.40 133.66  17  <  81>  355.544   0.000
    81 MIARKA ADAM                     2   41              G  12:37:19     1355.40 133.66  18  <  95>  355.544   0.000
    83 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              G  12:34:47     1355.33 136.96  10  <  85>  352.091   0.000
    84 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   11              G  12:40:13     1354.97 138.61   4  < 120>  359.361  23.140
    85 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   24              G  12:34:52     1354.89 140.26  11  < 103>  352.091   0.000
    86 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    6              G  12:41:39     1354.88 141.91   5  <  87>  361.279  22.980
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    87 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   27              G  12:41:42     1354.63 143.56   6  <  88>  361.279   0.000
    88 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              G  12:41:46     1354.29 145.21   7          361.279   0.000
    89 NITA WIESŁAW                    2   32              G  12:47:00     1351.96 146.86   8  < 121>  367.734   0.000
    90 RĘKAS ADAM                      2    4              G  12:43:29     1351.75 148.51   2  < 109>  362.923  22.640
    91 KURAS MARIUSZ                   2   28              G  12:36:49     1351.26 150.17  30  <  92>  353.781   0.000
    92 KURAS MARIUSZ                   2   25              G  12:36:51     1351.08 151.82  31  <  93>  353.781   0.000
    93 KURAS MARIUSZ                   2   10              G  12:36:52     1351.00 153.47  32  <  94>  353.781   0.000
    94 KURAS MARIUSZ                   2   31              G  12:36:54     1350.83 155.12  33  <  96>  353.781   0.000
    95 MIARKA ADAM                     2   11              G  12:38:18     1350.34 156.77  19  < 104>  355.544   0.000
    96 KURAS MARIUSZ                   2   29              G  12:37:19     1348.68 158.42  34  < 100>  353.781   0.000
    97 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   49              G  12:39:04     1348.09 160.07   7  <  98>  355.986   0.000
    98 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   69                 12:39:05     1348.01 161.72   8  < 118>  355.986   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    99 NOWACZYK RYSZARD                2   12              G  12:49:58     1347.20 163.37   6  < 112>  370.435   0.000
   100 KURAS MARIUSZ                   2   41              G  12:37:38     1347.05 165.02  35  < 101>  353.781   0.000
   101 KURAS MARIUSZ                   2    5              G  12:37:39     1346.97 166.67  36  < 102>  353.781   0.000
   102 KURAS MARIUSZ                   2   43              G  12:37:42     1346.71 168.32  37  < 122>  353.781   0.000
   103 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   26              G  12:36:27     1346.69 169.97  12  < 105>  352.091   0.000
   104 MIARKA ADAM                     2   56                 12:39:01     1346.67 171.62  20  < 110>  355.544   0.000
   105 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   33              G  12:36:28     1346.60 173.27  13  < 106>  352.091   0.000
   106 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   50              G  12:36:30     1346.43 174.92  14  < 106>  352.091   0.000
   106 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   31              G  12:36:30     1346.43 174.92  15          352.091   0.000
   108 KRÓLIK ADAM                     2   70                 12:44:39     1345.91 178.22  53-  1-  1  362.924  21.160
   109 RĘKAS ADAM                      2    9              G  12:44:40     1345.82 179.87   3          362.923  21.070
   110 MIARKA ADAM                     2   30              G  12:39:12     1345.74 181.52  21  < 111>  355.544   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   111 MIARKA ADAM                     2    4              G  12:39:13     1345.65 183.17  22  < 113>  355.544   0.000
   112 NOWACZYK RYSZARD                2   15              G  12:50:20     1345.41 184.82   7  < 114>  370.435   0.000
   113 MIARKA ADAM                     2   33              G  12:39:16     1345.40 186.47  23  < 115>  355.544   0.000
   114 NOWACZYK RYSZARD                2   19              G  12:50:21     1345.32 188.12   8  < 116>  370.435   0.000
   115 MIARKA ADAM                     2   25              G  12:39:17     1345.31 189.77  24          355.544   0.000
   116 NOWACZYK RYSZARD                2   37              G  12:50:24     1345.08 191.42   9  < 117>  370.435   0.000
   117 NOWACZYK RYSZARD                2    3              G  12:50:27     1344.84 193.07  10          370.435   0.000
   118 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              G  12:39:52     1344.02 194.72   9  < 119>  355.986   0.000
   119 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   52                 12:39:55     1343.77 196.37  10          355.986   0.000
   120 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   14              G  12:42:33     1343.16 198.02   5          359.361  20.170
   121 NITA WIESŁAW                    2   39              G  12:49:00     1342.10 199.67   9          367.734   0.000
   122 KURAS MARIUSZ                   2    9              G  12:38:39     1341.86 201.32  38          353.781   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   123 MIARKA ADAM                     2   16              G  12:39:58     1341.84   0.00  25          355.544   0.000
   124 MIARKA ADAM                     2   29              G  12:40:07     1341.09   0.00  26          355.544   0.000
   125 NITA WIESŁAW                    2   69                 12:49:13     1341.03   0.00  10          367.734   0.000
   126 NOWACZYK RYSZARD                2   25              G  12:51:14     1341.02   0.00  11          370.435   0.000
   127 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    9              G  12:40:28     1340.98   0.00  11          355.986   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                   

 



 

          PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-2 z dnia 24.05.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  563.010 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   646                           
      5.Ilość konkursów.......................:  130                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1291.58                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1198.68                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,26,04                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,01,25                         
     10.Czas trwania konkursu.................:35 min. 21 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   13   |  646   |  130  |20.12|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  646   |  130  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                         z lotu MINDEN-2, w dniu 24.05.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2   25              G  14:26:04     1291.58   1.55  52- 27-  4  556.756  50.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   27              G  14:26:05     1291.53   3.10   2  <   3>  556.756  49.920
     3 KURAS MARIUSZ                   2    1              G  14:26:06     1291.48   4.64   3  <   3>  556.756  49.840
     3 KURAS MARIUSZ                   2   28              G  14:26:06     1291.48   4.64   4  <   5>  556.756  49.840
     5 KURAS MARIUSZ                   2   52                 14:26:07     1291.43   7.74   5  <   6>  556.756   0.000
     6 KURAS MARIUSZ                   2   36              G  14:26:08     1291.38   9.29   6  <   7>  556.756   0.000
     7 KURAS MARIUSZ                   2   15              G  14:26:09     1291.33  10.84   7  <   8>  556.756   0.000
     8 KURAS MARIUSZ                   2   42              G  14:26:12     1291.18  12.38   8  <   9>  556.756   0.000
     9 KURAS MARIUSZ                   2    4              G  14:30:05     1279.65  13.93   9  <  11>  556.756   0.000
    10 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G  14:29:16     1278.16  15.48  52- 14-  4  555.064  49.300
    11 KURAS MARIUSZ                   2    5              G  14:33:43     1269.06  17.03  10  <  12>  556.756   0.000
    12 KURAS MARIUSZ                   2   53                 14:33:45     1268.96  18.58  11  <  13>  556.756   0.000
    13 KURAS MARIUSZ                   2    2              G  14:34:27     1266.94  20.12  12  <  14>  556.756   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 KURAS MARIUSZ                   2   11              G  14:34:29     1266.84  21.67  13  <  15>  556.756   0.000
    15 KURAS MARIUSZ                   2   13              G  14:34:35     1266.55  23.22  14  <  23>  556.756   0.000
    16 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   18              G  14:33:22     1266.21  24.77   2  <  17>  555.064  48.840
    17 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              G  14:33:25     1266.07  26.32   3  <  18>  555.064  48.760
    18 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   53                 14:33:27     1265.97  27.86   4  <  22>  555.064  48.680
    19 MIARKA ADAM                     2   58                 14:36:55     1264.19  29.41  61- 29-  4  558.668  48.600
    20 MIARKA ADAM                     2    8              G  14:37:03     1263.81  30.96   2  <  21>  558.668  48.530
    21 MIARKA ADAM                     2   13              G  14:38:54     1258.55  32.51   3  <  28>  558.668  48.450
    22 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              G  14:37:23     1254.71  34.06   5  <  38>  555.064   0.000
    23 KURAS MARIUSZ                   2   58                 14:38:48     1254.52  35.60  15  <  30>  556.756   0.000
    24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G  14:41:10     1253.09  37.15  62- 12-  4  559.085  48.220
    25 NOWACZYK RYSZARD                2    3              G  14:52:57     1252.83  38.70  81- 14-  4  573.735  48.140
    26 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   38              G  14:45:48     1252.37  40.25  42-  8-  4  564.568  48.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   15              G  14:41:28     1252.24  41.80   2  <  32>  559.085  47.980
    28 MIARKA ADAM                     2   36              G  14:42:36     1248.14  43.34   4  <  29>  558.668  47.910
    29 MIARKA ADAM                     2   10              G  14:42:48     1247.58  44.89   5  <  34>  558.668   0.000
    30 KURAS MARIUSZ                   2   32              G  14:41:29     1246.98  46.44  16  <  41>  556.756   0.000
    31 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   11              G  14:46:05     1246.80  47.99  32-  8-  4  562.411  47.670
    32 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   70                 14:43:39     1246.15  49.54   3  <  39>  559.085  47.600
    33 NOWACZYK RYSZARD                2   14              G  14:55:35     1245.67  51.08   2  <  54>  573.735  47.520
    34 MIARKA ADAM                     2   22              G  14:45:08     1241.12  52.63   6  <  37>  558.668   0.000
    35 RĘKAS ADAM                      2   50              G  14:51:15     1240.95  54.18  49-  5-  4  566.181  47.360
    36 NITA WIESŁAW                    2  105                 14:55:17     1240.69  55.73  86- 11-  4  571.068  47.290
    37 MIARKA ADAM                     2   35              G  14:45:34     1239.92  57.28   7  <  40>  558.668   0.000
    38 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   21              G  14:42:45     1239.67  58.82   6  <  42>  555.064   0.000
    39 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   20              G  14:46:12     1239.11  60.37   4  <  87>  559.085  47.050
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 MIARKA ADAM                     2   16              G  14:47:03     1235.85  61.92   8  <  43>  558.668   0.000
    41 KURAS MARIUSZ                   2    8              G  14:45:36     1235.59  63.47  17  <  46>  556.756   0.000
    42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    7              G  14:44:16     1235.49  65.02   7  <  65>  555.064   0.000
    43 MIARKA ADAM                     2   39              G  14:47:28     1234.72  66.56   9  <  44>  558.668   0.000
    44 MIARKA ADAM                     2   40              G  14:47:30     1234.63  68.11  10  <  45>  558.668   0.000
    45 MIARKA ADAM                     2   51                 14:47:37     1234.31  69.66  11  <  49>  558.668   0.000
    46 KURAS MARIUSZ                   2    3              G  14:46:48     1232.31  71.21  18  <  57>  556.756   0.000
    47 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   14              G  14:51:24     1232.28  72.76   2  <  48>  562.411  46.430
    48 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    7              G  14:51:25     1232.23  74.30   3  <  56>  562.411  46.360
    49 MIARKA ADAM                     2   19              G  14:48:31     1231.86  75.85  12  <  52>  558.668   0.000
    50 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   40              G  14:53:30     1231.34  77.40   2  <  51>  564.568  46.200
    51 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   21              G  14:53:34     1231.16  78.95   3  <  53>  564.568  46.120
    52 MIARKA ADAM                     2   62                 14:48:49     1231.04  80.50  13  <  58>  558.668   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   18              G  14:53:38     1230.98  82.04   4  < 101>  564.568  45.970
    54 NOWACZYK RYSZARD                2    4              G  15:01:18     1230.40  83.59   3  <  61>  573.735  45.890
    55 NITA WIESŁAW                    2   17              G  14:59:32     1229.34  85.14   2  <  64>  571.068  45.810
    56 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    8              G  14:52:56     1228.15  86.69   4  <  63>  562.411  45.740
    57 KURAS MARIUSZ                   2   10              G  14:48:20     1228.14  88.24  19  <  60>  556.756   0.000
    58 MIARKA ADAM                     2   26              G  14:49:57     1227.98  89.78  14  <  59>  558.668   0.000
    59 MIARKA ADAM                     2   29              G  14:50:02     1227.75  91.33  15  <  62>  558.668   0.000
    60 KURAS MARIUSZ                   2   46              G  14:48:34     1227.51  92.88  20  <  66>  556.756   0.000
    61 NOWACZYK RYSZARD                2   28              G  15:02:24     1227.50  94.43   4  <  73>  573.735  45.350
    62 MIARKA ADAM                     2    3              G  14:50:09     1227.44  95.98  16  <  69>  558.668   0.000
    63 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   15              G  14:53:21     1227.03  97.52   5  <  84>  562.411   0.000
    64 NITA WIESŁAW                    2   19              G  15:00:25     1227.00  99.07   3  <  89>  571.068  45.120
    65 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   14              G  14:48:19     1224.45 100.62   8  <  67>  555.064   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    66 KURAS MARIUSZ                   2   29              G  14:49:44     1224.36 102.17  21  <  68>  556.756   0.000
    67 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   57                 14:48:22     1224.32 103.72   9  <  76>  555.064   0.000
    68 KURAS MARIUSZ                   2    9              G  14:49:46     1224.27 105.26  22  <  70>  556.756   0.000
    69 MIARKA ADAM                     2   43              G  14:51:40     1223.36 106.81  17  <  75>  558.668   0.000
    70 KURAS MARIUSZ                   2   18              G  14:50:13     1223.06 108.36  23  <  79>  556.756   0.000
    71 REMBISZ STANISŁAW               2   47              G  14:54:50     1221.63 109.91  35-  1-  1  561.748  44.570
    72 RĘKAS ADAM                      2   48              G  14:58:30     1221.53 111.46   2  <  78>  566.181  44.500
    73 NOWACZYK RYSZARD                2    2              G  15:05:01     1220.67 113.00   5  <  74>  573.735   0.000
    74 NOWACZYK RYSZARD                2   44              G  15:05:03     1220.58 114.55   6  <  85>  573.735   0.000
    75 MIARKA ADAM                     2   34              G  14:53:09     1219.40 116.10  18  <  82>  558.668   0.000
    76 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   56                 14:50:41     1218.09 117.65  10  <  77>  555.064   0.000
    77 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   61                 14:50:51     1217.65 119.20  11  <  81>  555.064   0.000
    78 RĘKAS ADAM                      2   10              G  15:00:06     1217.33 120.74   3  <  80>  566.181  44.030
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 KURAS MARIUSZ                   2   17              G  14:52:23     1217.26 122.29  24  <  91>  556.756   0.000
    80 RĘKAS ADAM                      2    7              G  15:00:08     1217.25 123.84   4  <  98>  566.181  43.880
    81 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              G  14:51:10     1216.80 125.39  12  <  88>  555.064   0.000
    82 MIARKA ADAM                     2   38              G  14:54:09     1216.74 126.93  19  <  83>  558.668   0.000
    83 MIARKA ADAM                     2   25              G  14:54:16     1216.44 128.48  20  <  92>  558.668   0.000
    84 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   20              G  14:57:21     1216.42 130.03   6  < 105>  562.411   0.000
    85 NOWACZYK RYSZARD                2   73                 15:06:45     1216.18 131.58   7  <  96>  573.735   0.000
    86 KRÓLIK ADAM                     2   15              G  15:00:43     1215.73 133.13  49-  1-  1  566.185  43.410
    87 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   12              G  14:54:53     1215.71 134.67   5  <  90>  559.085   0.000
    88 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    4              G  14:51:40     1215.47 136.22  13  < 123>  555.064   0.000
    89 NITA WIESŁAW                    2  103                 15:04:57     1215.17 137.77   4  < 103>  571.068  43.180
    90 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   35              G  14:55:18     1214.61 139.32   6  <  99>  559.085   0.000
    91 KURAS MARIUSZ                   2   59                 14:53:28     1214.39 140.87  25  <  95>  556.756   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    92 MIARKA ADAM                     2    7              G  14:55:19     1213.66 142.41  21  <  93>  558.668   0.000
    93 MIARKA ADAM                     2   18              G  14:55:22     1213.53 143.96  22  <  94>  558.668   0.000
    94 MIARKA ADAM                     2   14              G  14:55:23     1213.49 145.51  23  <  97>  558.668   0.000
    95 KURAS MARIUSZ                   2   21              G  14:53:51     1213.37 147.06  26  < 129>  556.756   0.000
    96 NOWACZYK RYSZARD                2   26              G  15:08:20     1212.12 148.61   8  < 102>  573.735   0.000
    97 MIARKA ADAM                     2   47              G  14:56:06     1211.60 150.15  24  < 107>  558.668   0.000
    98 RĘKAS ADAM                      2   18              G  15:02:33     1210.95 151.70   5          566.181   0.000
    99 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   17              G  14:56:42     1210.93 153.25   7  < 100>  559.085   0.000
   100 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              G  14:56:46     1210.75 154.80   8  < 106>  559.085   0.000
   101 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   11              G  15:01:28     1210.31 156.35   5  < 112>  564.568   0.000
   102 NOWACZYK RYSZARD                2   98                 15:09:13     1209.86 157.89   9  < 104>  573.735   0.000
   103 NITA WIESŁAW                    2   42              G  15:07:49     1207.80 159.44   5  < 111>  571.068   0.000
   104 NOWACZYK RYSZARD                2   42              G  15:10:05     1207.65 160.99  10  < 110>  573.735   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   105 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   16              G  15:00:47     1207.45 162.54   7  < 120>  562.411   0.000
   106 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   22              G  14:58:06     1207.27 164.09   9  < 108>  559.085   0.000
   107 MIARKA ADAM                     2    1              G  14:57:47     1207.19 165.63  25  < 109>  558.668   0.000
   108 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   32              G  14:58:10     1207.09 167.18  10  < 119>  559.085   0.000
   109 MIARKA ADAM                     2   12              G  14:57:50     1207.06 168.73  26  < 116>  558.668   0.000
   110 NOWACZYK RYSZARD                2   67                 15:10:20     1207.02 170.28  11  < 114>  573.735   0.000
   111 NITA WIESŁAW                    2   18              G  15:08:20     1206.48 171.83   6  < 113>  571.068   0.000
   112 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              G  15:03:01     1206.30 173.37   6  < 117>  564.568   0.000
   113 NITA WIESŁAW                    2   26              G  15:08:31     1206.01 174.92   7  < 121>  571.068   0.000
   114 NOWACZYK RYSZARD                2   19              G  15:10:49     1205.79 176.47  12  < 115>  573.735   0.000
   115 NOWACZYK RYSZARD                2   43              G  15:10:50     1205.75 178.02  13  < 118>  573.735   0.000
   116 MIARKA ADAM                     2   31              G  14:58:33     1205.20 179.57  27  < 124>  558.668   0.000
   117 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   10              G  15:03:28     1205.14 181.11   7  < 126>  564.568   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   118 NOWACZYK RYSZARD                2   18              G  15:11:29     1204.10 182.66  14          573.735   0.000
   119 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   71                 15:00:21     1201.43 184.21  11  < 130>  559.085   0.000
   120 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   12              G  15:03:23     1200.75 185.76   8          562.411   0.000
   121 NITA WIESŁAW                    2   25              G  15:10:37     1200.69 187.31   8  < 122>  571.068   0.000
   122 NITA WIESŁAW                    2  101                 15:10:44     1200.40 188.85   9  < 127>  571.068   0.000
   123 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   51                 14:57:29     1200.18 190.40  14          555.064   0.000
   124 MIARKA ADAM                     2   48              G  15:00:40     1199.72 191.95  28  < 125>  558.668   0.000
   125 MIARKA ADAM                     2   49              G  15:00:45     1199.50 193.50  29          558.668   0.000
   126 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   17              G  15:05:41     1199.47 195.05   8          564.568   0.000
   127 NITA WIESŁAW                    2   30              G  15:11:09     1199.35 196.59  10  < 128>  571.068   0.000
   128 NITA WIESŁAW                    2   15              G  15:11:12     1199.22 198.14  11          571.068   0.000
   129 KURAS MARIUSZ                   2   35              G  14:59:25     1198.83 199.69  27          556.756   0.000
   130 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   28              G  15:01:25     1198.68 201.24  12          559.085   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   131 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   44              G  14:58:11     1198.37   0.00  15          555.064   0.000
   132 KRÓLIK ADAM                     2   21              G  15:07:37     1197.98   0.00   2          566.185   0.000
   133 MIARKA ADAM                     2   28              G  15:01:37     1197.27   0.00  30          558.668   0.000
   134 NITA WIESŁAW                    2   92                 15:12:00     1197.21   0.00  12          571.068   0.000
   135 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              G  14:58:42     1197.03   0.00  16          555.064   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                





  



         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  MINDEN-1 z dnia 16.05.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  563.010 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   644                           
      5.Ilość konkursów.......................:  129                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1562.13                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1490.77                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,57,38                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,12,20                         
     10.Czas trwania konkursu.................:14 min. 42 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   4 konkursów                               
       Punkty stałe  50.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   13   |  644   |  129  |20.03|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  644   |  129  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                         z lotu MINDEN-1, w dniu 16.05.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 MIARKA ADAM                     2   53                 13:57:38     1562.13   1.55  61- 18-  4  558.668  50.000
     2 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   34              G  14:04:04     1550.73   3.11  43- 15-  4  564.568  49.920
     3 MIARKA ADAM                     2   51                 14:02:06     1542.86   4.66   2  <   5>  558.668  49.840
     4 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   11              G  14:04:54     1541.27   6.21  34-  5-  4  562.411  49.770
     5 MIARKA ADAM                     2   17              G  14:03:23     1537.41   7.76   3  <   9>  558.668  49.690
     6 KURAS MARIUSZ                   2    1              G  14:02:10     1537.29   9.32  42- 17-  4  556.756  49.610
     7 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    3              G  14:06:06     1536.22  10.87   2  <  86>  562.411  49.530
     8 KURAS MARIUSZ                   2   21              G  14:02:43     1534.96  12.42   2  <  13>  556.756  49.450
     9 MIARKA ADAM                     2   22              G  14:04:09     1534.17  13.98   4  <  11>  558.668  49.380
    10 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   40              G  14:04:34     1533.56  15.53  64- 15-  4  559.085  49.300
    11 MIARKA ADAM                     2    4              G  14:04:27     1532.91  17.08   5  <  12>  558.668   0.000
    12 MIARKA ADAM                     2   27              G  14:04:29     1532.77  18.63   6  <  25>  558.668   0.000
    13 KURAS MARIUSZ                   2    6              G  14:03:23     1532.15  20.19   3  <  14>  556.756  49.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 KURAS MARIUSZ                   2   36              G  14:03:27     1531.86  21.74   4  <  18>  556.756  48.980
    15 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   30              G  14:08:48     1530.82  23.29   2  <  16>  564.568  48.910
    16 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   35              G  14:08:50     1530.69  24.84   3  <  20>  564.568  48.830
    17 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   17              G  14:05:26     1529.92  26.40   2  <  23>  559.085  48.750
    18 KURAS MARIUSZ                   2   15              G  14:03:57     1529.76  27.95   5  <  19>  556.756   0.000
    19 KURAS MARIUSZ                   2   42              G  14:03:58     1529.69  29.50   6  <  27>  556.756   0.000
    20 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   11              G  14:09:07     1529.51  31.06   4  <  29>  564.568  48.520
    21 NOWACZYK RYSZARD                2   10              G  14:15:07     1529.48  32.61  67- 13-  4  573.735  48.440
    22 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   60                 14:03:21     1527.63  34.16  55- 16-  4  555.064  48.360
    23 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   15              G  14:06:12     1526.72  35.71   3  <  26>  559.085  48.280
    24 NOWACZYK RYSZARD                2   20              G  14:15:51     1526.50  37.27   2  <  30>  573.735  48.200
    25 MIARKA ADAM                     2   23              G  14:06:07     1525.93  38.82   7  <  28>  558.668   0.000
    26 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   34              G  14:06:44     1524.50  40.37   4  <  49>  559.085  48.050
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    27 KURAS MARIUSZ                   2   20              G  14:05:17     1524.18  41.93   7  <  31>  556.756   0.000
    28 MIARKA ADAM                     2   25              G  14:06:33     1524.13  43.48   8  <  37>  558.668   0.000
    29 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   40              G  14:10:38     1523.25  45.03   5  <  33>  564.568   0.000
    30 NOWACZYK RYSZARD                2   19              G  14:16:45     1522.85  46.58   3  <  40>  573.735  47.730
    31 KURAS MARIUSZ                   2   59                 14:05:38     1522.72  48.14   8  <  32>  556.756   0.000
    32 KURAS MARIUSZ                   2    5              G  14:05:39     1522.65  49.69   9  <  48>  556.756   0.000
    33 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   49              G  14:11:26     1519.97  51.24   6  <  34>  564.568   0.000
    34 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   42              G  14:11:30     1519.70  52.80   7  <  36>  564.568   0.000
    35 KRÓLIK ADAM                     2   18              G  14:12:40     1519.28  54.35  57-  2-  2  566.185  47.340
    36 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    6              G  14:11:38     1519.15  55.90   8  <  58>  564.568   0.000
    37 MIARKA ADAM                     2   46              G  14:07:48     1518.95  57.45   9  <  43>  558.668   0.000
    38 NITA WIESŁAW                    2   57                 14:16:13     1517.92  59.01  83- 15-  4  571.068  47.110
    38 NITA WIESŁAW                    2    4              G  14:16:13     1517.92  59.01   2  <  41>  571.068  47.110
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    40 NOWACZYK RYSZARD                2    4              G  14:18:01     1517.75  62.11   4  <  54>  573.735  46.950
    41 NITA WIESŁAW                    2   33              G  14:16:20     1517.45  63.66   3  <  42>  571.068  46.880
    42 NITA WIESŁAW                    2   13              G  14:16:26     1517.05  65.22   4  <  46>  571.068  46.800
    43 MIARKA ADAM                     2    6              G  14:08:17     1516.95  66.77  10  <  61>  558.668   0.000
    44 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   33              G  14:06:05     1516.22  68.32   2  <  45>  555.064  46.640
    45 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   24              G  14:06:09     1515.95  69.88   3  <  47>  555.064  46.560
    46 NITA WIESŁAW                    2   69                 14:16:46     1515.71  71.43   5  <  51>  571.068   0.000
    47 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    8              G  14:06:18     1515.33  72.98   4  <  50>  555.064  46.410
    48 KURAS MARIUSZ                   2   39              G  14:07:26     1515.26  74.53  10  <  55>  556.756   0.000
    49 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   37              G  14:09:05     1514.79  76.09   5  <  73>  559.085   0.000
    50 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              G  14:06:26     1514.78  77.64   5  <  64>  555.064   0.000
    51 NITA WIESŁAW                    2   17              G  14:17:00     1514.77  79.19   6  <  56>  571.068   0.000
    52 RĘKAS ADAM                      2   52                 14:13:47     1514.73  80.75  51- 10-  4  566.181  46.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    53 KRÓLIK ADAM                     2   17              G  14:13:54     1514.27  82.30   2          566.185  45.940
    54 NOWACZYK RYSZARD                2    7              G  14:18:55     1514.15  83.85   5  <  76>  573.735   0.000
    55 KURAS MARIUSZ                   2   46              G  14:07:50     1513.61  85.40  11  <  63>  556.756   0.000
    56 NITA WIESŁAW                    2   79                 14:17:19     1513.50  86.96   7  <  60>  571.068   0.000
    57 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   29              G  14:04:47     1513.27  88.51  24-  2-  2  552.016  45.630
    58 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              G  14:13:10     1512.91  90.06   9  <  59>  564.568   0.000
    59 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   20              G  14:13:18     1512.37  91.61  10  <  79>  564.568   0.000
    60 NITA WIESŁAW                    2   26              G  14:17:46     1511.70  93.17   8  <  91>  571.068   0.000
    61 MIARKA ADAM                     2    8              G  14:09:41     1511.21  94.72  11  <  61>  558.668   0.000
    61 MIARKA ADAM                     2   62                 14:09:41     1511.21  94.72  12  <  72>  558.668   0.000
    63 KURAS MARIUSZ                   2   13              G  14:08:31     1510.80  97.83  12  <  87>  556.756   0.000
    64 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   28              G  14:07:29     1510.45  99.38   6  <  65>  555.064   0.000
    65 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   14              G  14:07:30     1510.38 100.93   7  <  70>  555.064   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    66 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   27              G  14:05:33     1510.10 102.48   2          552.016  44.920
    67 RĘKAS ADAM                      2   18              G  14:15:08     1509.28 104.04   2  <  68>  566.181  44.840
    68 RĘKAS ADAM                      2   27              G  14:15:10     1509.15 105.59   3  <  69>  566.181  44.770
    69 RĘKAS ADAM                      2   41              G  14:15:14     1508.88 107.14   4  <  74>  566.181  44.690
    70 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   23              G  14:07:52     1508.87 108.70   8  <  71>  555.064   0.000
    71 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              G  14:07:57     1508.53 110.25   9  <  88>  555.064   0.000
    72 MIARKA ADAM                     2   10              G  14:10:23     1508.35 111.80  13  <  75>  558.668   0.000
    73 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   14              G  14:10:44     1508.05 113.35   6  <  80>  559.085   0.000
    74 RĘKAS ADAM                      2   23              G  14:15:35     1507.47 114.91   5  < 103>  566.181   0.000
    75 MIARKA ADAM                     2    9              G  14:10:39     1507.27 116.46  14  <  82>  558.668   0.000
    76 NOWACZYK RYSZARD                2   65                 14:20:40     1507.19 118.01   6  <  77>  573.735   0.000
    77 NOWACZYK RYSZARD                2   54                 14:20:42     1507.05 119.57   7  <  78>  573.735   0.000
    78 NOWACZYK RYSZARD                2    9              G  14:20:43     1506.99 121.12   8  <  98>  573.735   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    79 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   25              G  14:14:39     1506.92 122.67  11  <  90>  564.568   0.000
    80 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   21              G  14:11:05     1506.63 124.22   7  <  81>  559.085   0.000
    81 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              G  14:11:08     1506.43 125.78   8  <  84>  559.085   0.000
    82 MIARKA ADAM                     2   29              G  14:10:54     1506.25 127.33  15  <  96>  558.668   0.000
    83 REMBISZ STANISŁAW               2    6              G  14:12:59     1506.09 128.88  41-  1-  1  561.748  43.590
    84 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   48              G  14:11:14     1506.02 130.43   9  <  84>  559.085   0.000
    84 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   20              G  14:11:14     1506.02 130.43  10  <  89>  559.085   0.000
    86 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    9              G  14:13:51     1504.38 133.54   3  < 117>  562.411  43.360
    87 KURAS MARIUSZ                   2    8              G  14:10:12     1503.93 135.09  13  < 104>  556.756   0.000
    88 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   10              G  14:09:11     1503.49 136.65  10  <  93>  555.064   0.000
    89 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   13              G  14:11:59     1502.98 138.20  11  < 105>  559.085   0.000
    90 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   27              G  14:15:55     1501.84 139.75  12  < 109>  564.568   0.000
    91 NITA WIESŁAW                    2    1              G  14:20:15     1501.82 141.30   9  <  92>  571.068   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    92 NITA WIESŁAW                    2   36              G  14:20:18     1501.63 142.86  10  <  95>  571.068   0.000
    93 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   49              G  14:09:39     1501.59 144.41  11  <  94>  555.064   0.000
    94 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              G  14:09:40     1501.53 145.96  12  < 107>  555.064   0.000
    95 NITA WIESŁAW                    2   11              G  14:20:20     1501.49 147.52  11  <  99>  571.068   0.000
    96 MIARKA ADAM                     2   42              G  14:12:16     1500.72 149.07  16  <  97>  558.668   0.000
    97 MIARKA ADAM                     2   58                 14:12:20     1500.45 150.62  17  < 122>  558.668   0.000
    98 NOWACZYK RYSZARD                2   26              G  14:22:28     1500.09 152.17   9  < 100>  573.735   0.000
    99 NITA WIESŁAW                    2    6              G  14:20:46     1499.79 153.73  12  < 110>  571.068   0.000
   100 NOWACZYK RYSZARD                2   84                 14:22:34     1499.70 155.28  10  < 101>  573.735   0.000
   101 NOWACZYK RYSZARD                2   21              G  14:22:35     1499.63 156.83  11  < 102>  573.735   0.000
   102 NOWACZYK RYSZARD                2   98                 14:22:37     1499.50 158.39  12  < 121>  573.735   0.000
   103 RĘKAS ADAM                      2   15              G  14:17:36     1499.42 159.94   6  < 108>  566.181   0.000
   104 KURAS MARIUSZ                   2   44              G  14:11:21     1499.28 161.49  14  < 113>  556.756   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   105 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   32              G  14:12:59     1498.96 163.04  12  < 106>  559.085   0.000
   106 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   42              G  14:13:03     1498.69 164.60  13  < 112>  559.085   0.000
   107 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   53                 14:10:27     1498.35 166.15  13  < 123>  555.064   0.000
   108 RĘKAS ADAM                      2   54                 14:18:01     1497.77 167.70   7  < 111>  566.181   0.000
   109 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   41              G  14:17:03     1497.33 169.25  13  < 115>  564.568   0.000
   110 NITA WIESŁAW                    2   23              G  14:21:25     1497.23 170.81  13  < 120>  571.068   0.000
   111 RĘKAS ADAM                      2   20              G  14:18:17     1496.71 172.36   8  < 118>  566.181   0.000
   112 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G  14:13:33     1496.68 173.91  14  < 126>  559.085   0.000
   113 KURAS MARIUSZ                   2    2              G  14:12:11     1495.92 175.47  15  < 113>  556.756   0.000
   113 KURAS MARIUSZ                   2    7              G  14:12:11     1495.92 175.47  16  < 119>  556.756   0.000
   115 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    2              G  14:17:26     1495.81 178.57  14  < 116>  564.568   0.000
   116 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   21              G  14:17:29     1495.61 180.12  15          564.568   0.000
   117 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   15              G  14:16:05     1495.44 181.68   4  < 125>  562.411  40.940
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   118 RĘKAS ADAM                      2   37              G  14:18:53     1494.34 183.23   9  < 127>  566.181   0.000
   119 KURAS MARIUSZ                   2   16              G  14:12:44     1493.71 184.78  17          556.756   0.000
   120 NITA WIESŁAW                    2   82                 14:22:29     1493.05 186.34  14  < 128>  571.068   0.000
   121 NOWACZYK RYSZARD                2   18              G  14:24:18     1492.94 187.89  13          573.735   0.000
   122 MIARKA ADAM                     2   55                 14:14:13     1492.90 189.44  18          558.668   0.000
   123 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   51                 14:11:50     1492.78 190.99  14  < 124>  555.064   0.000
   124 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   38              G  14:11:53     1492.58 192.55  15  < 129>  555.064   0.000
   125 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    2              G  14:16:55     1492.14 194.10   5          562.411   0.000
   126 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   26              G  14:14:49     1491.62 195.65  15          559.085   0.000
   127 RĘKAS ADAM                      2   25              G  14:19:35     1491.59 197.20  10          566.181   0.000
   128 NITA WIESŁAW                    2   16              G  14:23:00     1491.04 198.76  15          571.068   0.000
   129 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   41              G  14:12:20     1490.77 200.31  16          555.064   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   130 NITA WIESŁAW                    2   40              G  14:23:06     1490.65   0.00  16          571.068   0.000
   131 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   19              G  14:12:22     1490.64   0.00  17          555.064   0.000
   132 KURAS MARIUSZ                   2   51                 14:13:31     1490.58   0.00  18          556.756   0.000
   133 MIARKA ADAM                     2   18              G  14:14:50     1490.44   0.00  19          558.668   0.000
   134 NITA WIESŁAW                    2   20              G  14:23:10     1490.39   0.00  17          571.068   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              






 

        PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BURG-1 z dnia 10.05.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:17.1 N 11:54:44.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 10,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  359.330 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   671                           
      5.Ilość konkursów.......................:  135                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1952.91                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1819.87                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,46,10                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,04,26                         
     10.Czas trwania konkursu.................:18 min. 16 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [ 4]F                                                
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   14   |  671   |  135  |20.12|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  671   |  135  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                          z lotu BURG-1, w dniu 10.05.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2   14              G  13:46:10     1952.91   1.49  54- 20-  5  353.802  30.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2    2              G  13:46:18     1951.47   2.98   2  <   6>  353.802  29.930
     3 NOWACZYK RYSZARD                2   16              G  13:55:34     1943.96   4.47  84- 33-  5  370.453  29.850
     4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G  13:48:12     1943.26   5.96  58-  9-  5  356.005  29.780
     5 NITA WIESŁAW                    2   17              G  13:55:06     1934.52   7.45  78- 17-  5  367.752  29.700
     6 KURAS MARIUSZ                   2   37              G  13:48:01     1933.17   8.94   3  <   9>  353.802  29.630
     7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              G  13:47:27     1929.91  10.43  57- 14-  5  352.112  29.550
     8 NOWACZYK RYSZARD                2   12              G  13:56:59     1929.61  11.92   2  <  10>  370.453  29.480
     9 KURAS MARIUSZ                   2    6              G  13:48:22     1929.48  13.41   4  <  13>  353.802  29.400
    10 NOWACZYK RYSZARD                2   10              G  13:57:08     1928.10  14.90   3  <  11>  370.453  29.330
    11 NOWACZYK RYSZARD                2   21              G  13:57:09     1927.94  16.39   4  <  12>  370.453  29.250
    12 NOWACZYK RYSZARD                2   64                 13:57:10     1927.77  17.88   5  <  15>  370.453  29.180
    13 KURAS MARIUSZ                   2   18              G  13:48:33     1927.55  19.37   5  <  16>  353.802  29.100
    14 NITA WIESŁAW                    2   21              G  13:56:27     1920.88  20.86   2  <  34>  367.752  29.030
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 NOWACZYK RYSZARD                2   86                 13:57:59     1919.61  22.35   6  <  17>  370.453   0.000
    16 KURAS MARIUSZ                   2   11              G  13:49:52     1913.82  23.85   6  <  18>  353.802   0.000
    17 NOWACZYK RYSZARD                2   89                 13:58:35     1913.66  25.34   7  <  29>  370.453   0.000
    18 KURAS MARIUSZ                   2    3              G  13:49:55     1913.31  26.83   7  <  19>  353.802   0.000
    19 KURAS MARIUSZ                   2    1              G  13:49:56     1913.13  28.32   8  <  20>  353.802   0.000
    20 KURAS MARIUSZ                   2   16              G  13:49:57     1912.96  29.81   9  <  21>  353.802   0.000
    21 KURAS MARIUSZ                   2    5              G  13:49:59     1912.62  31.30  10  <  22>  353.802   0.000
    22 KURAS MARIUSZ                   2   20              G  13:50:00     1912.44  32.79  11  <  24>  353.802   0.000
    23 MIARKA ADAM                     2    9              G  13:50:56     1912.32  34.28  62- 15-  5  355.563  28.360
    24 KURAS MARIUSZ                   2   42              G  13:50:04     1911.75  35.77  12  <  37>  353.802   0.000
    25 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   34              G  13:54:00     1911.63  37.26  42- 15-  5  361.298  28.210
    26 MIARKA ADAM                     2   46              G  13:51:02     1911.29  38.75   2  <  27>  355.563  28.130
    27 MIARKA ADAM                     2   42              G  13:51:06     1910.60  40.24   3  <  33>  355.563  28.060
    28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   28              G  13:49:27     1908.98  41.73   2  <  39>  352.112  27.990
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 NOWACZYK RYSZARD                2   63                 13:59:05     1908.73  43.22   8  <  30>  370.453   0.000
    30 NOWACZYK RYSZARD                2   75                 13:59:11     1907.75  44.71   9  <  41>  370.453   0.000
    31 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   29              G  13:54:26     1907.26  46.20   2  <  32>  361.298  27.760
    32 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   38              G  13:54:30     1906.59  47.69   3  <  40>  361.298  27.690
    33 MIARKA ADAM                     2    7              G  13:51:36     1905.48  49.18   4  <  35>  355.563  27.610
    34 NITA WIESŁAW                    2   26              G  13:58:01     1905.29  50.67   3  <  43>  367.752  27.540
    35 MIARKA ADAM                     2    8              G  13:51:40     1904.80  52.16   5  <  36>  355.563  27.460
    36 MIARKA ADAM                     2   28              G  13:51:41     1904.63  53.65   6  <  38>  355.563   0.000
    37 KURAS MARIUSZ                   2   13              G  13:50:46     1904.55  55.14  13  <  44>  353.802   0.000
    38 MIARKA ADAM                     2   29              G  13:51:44     1904.12  56.63   7  <  57>  355.563   0.000
    39 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   31              G  13:50:55     1893.92  58.12   3  <  49>  352.112  27.160
    40 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   35              G  13:55:47     1893.76  59.61   4  <  47>  361.298  27.090
    41 NOWACZYK RYSZARD                2   88                 14:00:46     1892.32  61.10  10  <  42>  370.453   0.000
    42 NOWACZYK RYSZARD                2   28              G  14:00:47     1892.16  62.59  11  <  46>  370.453   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 NITA WIESŁAW                    2   86                 13:59:22     1892.05  64.08   4  <  63>  367.752  26.870
    44 KURAS MARIUSZ                   2   35              G  13:52:01     1891.82  65.57  14  <  86>  353.802   0.000
    45 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   11              G  13:55:05     1890.65  67.06  36-  1-  1  359.381  26.720
    46 NOWACZYK RYSZARD                2    4              G  14:01:08     1888.78  68.55  12  <  50>  370.453   0.000
    47 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    9              G  13:57:14     1879.48  70.04   5  <  48>  361.298  26.570
    48 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   49              G  13:57:26     1877.52  71.54   6  <  61>  361.298   0.000
    49 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   38              G  13:52:35     1877.10  73.03   4  <  54>  352.112  26.420
    50 NOWACZYK RYSZARD                2   55                 14:02:41     1873.97  74.52  13  <  52>  370.453   0.000
    51 KRÓLIK ADAM                     2   37              G  13:58:44     1873.42  76.01  53-  6-  5  362.943  26.270
    52 NOWACZYK RYSZARD                2   14              G  14:02:53     1872.08  77.50  14  <  53>  370.453   0.000
    53 NOWACZYK RYSZARD                2   70                 14:02:55     1871.76  78.99  15  <  55>  370.453   0.000
    54 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   29              G  13:53:16     1870.28  80.48   5  <  76>  352.112  26.040
    55 NOWACZYK RYSZARD                2   87                 14:03:08     1869.72  81.97  16  <  55>  370.453   0.000
    55 NOWACZYK RYSZARD                2    5              G  14:03:08     1869.72  81.97  17  <  58>  370.453   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 MIARKA ADAM                     2   13              G  13:55:11     1869.58  84.95   8  <  59>  355.563   0.000
    58 NOWACZYK RYSZARD                2   47              G  14:03:12     1869.09  86.44  18  <  68>  370.453   0.000
    59 MIARKA ADAM                     2   22              G  13:55:16     1868.76  87.93   9  <  60>  355.563   0.000
    60 MIARKA ADAM                     2   14              G  13:55:17     1868.60  89.42  10  < 103>  355.563   0.000
    61 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   10              G  13:58:33     1866.69  90.91   7  <  62>  361.298   0.000
    62 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   22              G  13:58:39     1865.73  92.40   8  <  65>  361.298   0.000
    63 NITA WIESŁAW                    2   92                 14:02:10     1865.18  93.89   5  <  64>  367.752  25.370
    64 NITA WIESŁAW                    2    9              G  14:02:11     1865.03  95.38   6  <  71>  367.752   0.000
    65 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   11              G  13:58:49     1864.12  96.87   9  <  75>  361.298   0.000
    66 KRÓLIK ADAM                     2   21              G  13:59:46     1863.48  98.36   2  <  72>  362.943  25.150
    67 RĘKAS ADAM                      2    9              G  13:59:48     1863.15  99.85  53-  4-  4  362.942  25.070
    68 NOWACZYK RYSZARD                2   40              G  14:03:55     1862.35 101.34  19  <  69>  370.453   0.000
    69 NOWACZYK RYSZARD                2   71                 14:03:58     1861.88 102.83  20  <  70>  370.453   0.000
    70 NOWACZYK RYSZARD                2   19              G  14:04:02     1861.26 104.32  21  <  73>  370.453   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    71 NITA WIESŁAW                    2   39              G  14:02:40     1860.47 105.81   7  <  79>  367.752   0.000
    72 KRÓLIK ADAM                     2   57                 14:00:27     1856.96 107.30   3  <  93>  362.943  24.700
    73 NOWACZYK RYSZARD                2   22              G  14:04:30     1856.91 108.79  22  <  77>  370.453   0.000
    74 RĘKAS ADAM                      2    5              G  14:00:29     1856.64 110.28   2  < 101>  362.942  24.550
    75 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   39              G  13:59:37     1856.46 111.77  10  <  77>  361.298   0.000
    76 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   35              G  13:54:43     1855.99 113.26   6  <  87>  352.112   0.000
    77 NOWACZYK RYSZARD                2   84                 14:04:36     1855.98 114.75  23  <  80>  370.453   0.000
    77 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    4              G  13:59:40     1855.98 114.75  11  <  83>  361.298   0.000
    79 NITA WIESŁAW                    2   23              G  14:03:10     1855.77 117.73   8  <  81>  367.752   0.000
    80 NOWACZYK RYSZARD                2   57                 14:04:38     1855.67 119.23  24  <  84>  370.453   0.000
    81 NITA WIESŁAW                    2   46              G  14:03:15     1854.99 120.72   9  <  82>  367.752   0.000
    82 NITA WIESŁAW                    2   36              G  14:03:16     1854.84 122.21  10  < 100>  367.752   0.000
    83 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   28              G  13:59:59     1852.97 123.70  12  < 118>  361.298   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    84 NOWACZYK RYSZARD                2   77                 14:05:33     1847.19 125.19  25  <  89>  370.453   0.000
    85 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   17              G  13:57:47     1846.66 126.68   2  <  90>  356.005  23.730
    86 KURAS MARIUSZ                   2    4              G  13:56:37     1846.41 128.17  15  <  88>  353.802   0.000
    87 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              G  13:55:51     1844.97 129.66   7  <  90>  352.112   0.000
    88 KURAS MARIUSZ                   2   47              G  13:56:59     1842.88 131.15  16  < 114>  353.802   0.000
    89 NOWACZYK RYSZARD                2   13              G  14:06:15     1840.76 132.64  26  <  94>  370.453   0.000
    90 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   15              G  13:58:37     1838.71 134.13   3  < 111>  356.005  23.360
    90 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    7              G  13:56:30     1838.71 134.13   8  <  92>  352.112   0.000
    92 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   33              G  13:56:35     1837.91 137.11   9  <  96>  352.112   0.000
    93 KRÓLIK ADAM                     2   24              G  14:02:31     1837.53 138.60   4  < 107>  362.943  23.130
    94 NOWACZYK RYSZARD                2   18              G  14:06:38     1837.26 140.09  27  <  95>  370.453   0.000
    95 NOWACZYK RYSZARD                2   56                 14:06:39     1837.11 141.58  28  <  97>  370.453   0.000
    96 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G  13:56:41     1836.95 143.07  10  < 104>  352.112   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    97 NOWACZYK RYSZARD                2   37              G  14:06:41     1836.81 144.56  29  <  98>  370.453   0.000
    98 NOWACZYK RYSZARD                2   35              G  14:06:42     1836.65 146.05  30  <  98>  370.453   0.000
    98 NOWACZYK RYSZARD                2   73                 14:06:42     1836.65 146.05  31  < 129>  370.453   0.000
   100 NITA WIESŁAW                    2   14              G  14:05:24     1835.09 149.03  11  < 102>  367.752   0.000
   101 RĘKAS ADAM                      2   14              G  14:02:50     1834.59 150.52   3  < 135>  362.942  22.540
   102 NITA WIESŁAW                    2   18              G  14:05:36     1833.26 152.01  12  < 110>  367.752   0.000
   103 MIARKA ADAM                     2   43              G  13:59:06     1831.86 153.50  11  < 105>  355.563   0.000
   104 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              G  13:57:13     1831.85 154.99  11  < 106>  352.112   0.000
   105 MIARKA ADAM                     2    4              G  13:59:08     1831.54 156.48  12  < 108>  355.563   0.000
   106 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   47              G  13:57:16     1831.37 157.97  12  < 120>  352.112   0.000
   107 KRÓLIK ADAM                     2   14              G  14:03:11     1831.35 159.46   5  < 109>  362.943  22.090
   108 MIARKA ADAM                     2   18              G  13:59:11     1831.07 160.95  13  < 131>  355.563   0.000
   109 KRÓLIK ADAM                     2   30              G  14:03:20     1829.97 162.44   6          362.943   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   110 NITA WIESŁAW                    2   89                 14:06:00     1829.61 163.93  13  < 112>  367.752   0.000
   111 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    4              G  13:59:36     1829.42 165.42   4  < 113>  356.005  21.790
   112 NITA WIESŁAW                    2    2              G  14:06:06     1828.70 166.92  14  < 124>  367.752   0.000
   113 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   25              G  13:59:43     1828.32 168.41   5  < 115>  356.005  21.640
   114 KURAS MARIUSZ                   2   21              G  13:58:31     1828.28 169.90  17  < 116>  353.802   0.000
   115 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   11              G  13:59:45     1828.01 171.39   6  < 121>  356.005   0.000
   116 KURAS MARIUSZ                   2   48              G  13:58:33     1827.96 172.88  18  < 117>  353.802   0.000
   117 KURAS MARIUSZ                   2   32              G  13:58:34     1827.80 174.37  19  < 119>  353.802   0.000
   118 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   18              G  14:02:41     1827.66 175.86  13  < 122>  361.298   0.000
   119 KURAS MARIUSZ                   2   33              G  13:58:35     1827.65 177.35  20          353.802   0.000
   120 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   55                 13:57:40     1827.57 178.84  13  < 134>  352.112   0.000
   121 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   39              G  13:59:48     1827.54 180.33   7  < 127>  356.005   0.000
   122 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   30              G  14:02:44     1827.20 181.82  14  < 123>  361.298   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   123 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   17              G  14:02:48     1826.58 183.31  15          361.298   0.000
   124 NITA WIESŁAW                    2    4              G  14:06:24     1825.98 184.80  15  < 126>  367.752   0.000
   125 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   27              G  13:56:05     1825.68 186.29  26-  1-  1  348.857  20.750
   126 NITA WIESŁAW                    2   28              G  14:06:27     1825.53 187.78  16  < 130>  367.752   0.000
   127 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   68                 14:00:10     1824.11 189.27   8  < 128>  356.005   0.000
   128 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   48              G  14:00:12     1823.80 190.76   9          356.005   0.000
   129 NOWACZYK RYSZARD                2   83                 14:08:13     1822.95 192.25  32  < 133>  370.453   0.000
   130 NITA WIESŁAW                    2    1              G  14:06:47     1822.51 193.74  17          367.752   0.000
   131 MIARKA ADAM                     2   40              G  14:00:11     1821.69 195.23  14  < 132>  355.563   0.000
   132 MIARKA ADAM                     2    1              G  14:00:15     1821.07 196.72  15          355.563   0.000
   133 NOWACZYK RYSZARD                2   52                 14:08:26     1821.01 198.21  33          370.453   0.000
   134 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    5              G  13:58:26     1820.33 199.70  14          352.112   0.000
   135 RĘKAS ADAM                      2   28              G  14:04:26     1819.87 201.19   4          362.942  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   136 NITA WIESŁAW                    2   77                 14:07:10     1819.05   0.00  18          367.752   0.000
   137 MIARKA ADAM                     2   20              G  14:00:31     1818.58   0.00  16          355.563   0.000
   138 RĘKAS ADAM                      2   34              G  14:04:36     1818.35   0.00   5          362.942   0.000
   139 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              G  13:58:46     1817.20   0.00  15          352.112   0.000
   140 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   23              G  13:58:52     1816.26   0.00  16          352.112   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                  






 



           PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  LUCKAU z dnia 03.05.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:13:45.9 N 07:36:28.6 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  652.160 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   695                           
      5.Ilość konkursów.......................:  139                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  3571.26                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  3169.21                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,00,53                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,22,37                         
     10.Czas trwania konkursu.................:21 min. 44 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  20.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [4]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   14   |  695   |  139  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  695   |  139  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------    




                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                          z lotu LUCKAU, w dniu 03.05.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G  11:02:11     1237.98   1.44  59- 12-  5  225.540  20.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   20              G  11:00:53     1234.30   2.88  57- 35-  5  223.265  19.930
     3 KURAS MARIUSZ                   2   51                 11:00:56     1233.96   4.32   2  <   4>  223.265  19.860
     4 KURAS MARIUSZ                   2    7              G  11:01:42     1228.76   5.76   3  <   5>  223.265  19.780
     5 KURAS MARIUSZ                   2    3              G  11:01:47     1228.19   7.19   4  <   6>  223.265  19.710
     6 KURAS MARIUSZ                   2    1              G  11:02:48     1221.36   8.63   5  <   6>  223.265  19.640
     6 KURAS MARIUSZ                   2   28              G  11:02:48     1221.36   8.63   6  <   8>  223.265   0.000
     8 KURAS MARIUSZ                   2    4              G  11:02:51     1221.03  11.51   7  <   9>  223.265   0.000
     9 KURAS MARIUSZ                   2   43              G  11:03:49     1214.61  12.95   8  <  10>  223.265   0.000
    10 KURAS MARIUSZ                   2   22              G  11:04:10     1212.30  14.39   9  <  11>  223.265   0.000
    11 KURAS MARIUSZ                   2   19              G  11:05:32     1203.37  15.83  10  <  12>  223.265   0.000
    12 KURAS MARIUSZ                   2    8              G  11:05:43     1202.18  17.27  11  <  15>  223.265   0.000
    13 MIARKA ADAM                     2    9              G  11:07:34     1200.18  18.71  61- 24-  5  225.114  19.130
    14 MIARKA ADAM                     2   63                 11:07:36     1199.97  20.14   2  <  25>  225.114  19.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    15 KURAS MARIUSZ                   2   32              G  11:06:29     1197.24  21.58  12  <  17>  223.265   0.000
    16 NOWACZYK RYSZARD                2    2              G  11:21:51     1189.67  23.02  74- 21-  5  240.134  18.910
    17 KURAS MARIUSZ                   2   13              G  11:07:44     1189.27  24.46  13  <  19>  223.265   0.000
    18 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   18              G  11:06:20     1189.12  25.90  58- 19-  5  221.573  18.770
    19 KURAS MARIUSZ                   2   27              G  11:07:46     1189.06  27.34  14  <  21>  223.265   0.000
    20 NOWACZYK RYSZARD                2   28              G  11:22:06     1188.19  28.78   2  <  29>  240.134  18.620
    21 KURAS MARIUSZ                   2   11              G  11:08:12     1186.32  30.22  15  <  22>  223.265   0.000
    22 KURAS MARIUSZ                   2   58                 11:08:16     1185.90  31.65  16  <  23>  223.265   0.000
    23 KURAS MARIUSZ                   2   25              G  11:08:34     1184.01  33.09  17  <  28>  223.265   0.000
    24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G  11:07:14     1183.41  34.53   2  <  26>  221.573  18.330
    25 MIARKA ADAM                     2   53                 11:10:21     1182.63  35.97   3  <  27>  225.114  18.260
    26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   41              G  11:07:24     1182.35  37.41   3  <  50>  221.573  18.190
    27 MIARKA ADAM                     2   29              G  11:10:27     1182.01  38.85   4  <  33>  225.114  18.120
    28 KURAS MARIUSZ                   2   36              G  11:08:54     1181.92  40.29  18  <  31>  223.265   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 NOWACZYK RYSZARD                2   67                 11:23:23     1180.70  41.73   3  <  45>  240.134  17.970
    30 NITA WIESŁAW                    2    4              G  11:21:38     1177.68  43.17  89-  9-  5  237.460  17.900
    31 KURAS MARIUSZ                   2   46              G  11:10:01     1174.98  44.60  19  <  34>  223.265   0.000
    32 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   31              G  11:12:11     1173.57  46.04   2  <  53>  225.540  17.750
    33 MIARKA ADAM                     2   46              G  11:11:59     1172.57  47.48   5  <  35>  225.114  17.680
    34 KURAS MARIUSZ                   2   61                 11:10:26     1172.41  48.92  20  <  36>  223.265   0.000
    35 MIARKA ADAM                     2   16              G  11:12:02     1172.27  50.36   6  <  38>  225.114   0.000
    36 KURAS MARIUSZ                   2    9              G  11:10:47     1170.25  51.80  21  <  48>  223.265   0.000
    37 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   40              G  11:17:34     1169.06  53.24  42-  9-  5  230.968  17.390
    38 MIARKA ADAM                     2    7              G  11:12:35     1168.92  54.68   7  <  39>  225.114   0.000
    39 MIARKA ADAM                     2   40              G  11:12:37     1168.72  56.12   8  <  41>  225.114   0.000
    40 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   29              G  11:17:50     1167.49  57.55   2  <  71>  230.968  17.170
    41 MIARKA ADAM                     2   26              G  11:13:05     1165.89  58.99   9  <  42>  225.114   0.000
    42 MIARKA ADAM                     2   14              G  11:13:06     1165.79  60.43  10  <  54>  225.114   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 RĘKAS ADAM                      2    7              G  11:19:32     1165.66  61.87  52-  2-  2  232.588  16.960
    44 NITA WIESŁAW                    2   86                 11:23:55     1164.50  63.31   2  <  62>  237.460  16.880
    45 NOWACZYK RYSZARD                2   40              G  11:26:13     1164.47  64.75   4  <  45>  240.134  16.810
    45 NOWACZYK RYSZARD                2   42              G  11:26:13     1164.47  64.75   5  <  47>  240.134  16.810
    47 NOWACZYK RYSZARD                2   30              G  11:26:15     1164.29  67.63   6  <  55>  240.134   0.000
    48 KURAS MARIUSZ                   2   30              G  11:12:02     1162.64  69.06  22  <  49>  223.265   0.000
    49 KURAS MARIUSZ                   2   10              G  11:12:06     1162.23  70.50  23  <  52>  223.265   0.000
    50 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   14              G  11:11:18     1158.25  71.94   4  <  51>  221.573  16.450
    51 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   56                 11:11:21     1157.95  73.38   5  <  58>  221.573  16.380
    52 KURAS MARIUSZ                   2    5              G  11:13:21     1154.72  74.82  24  <  65>  223.265   0.000
    53 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   70                 11:15:36     1153.07  76.26   3  <  63>  225.540  16.230
    54 MIARKA ADAM                     2    6              G  11:15:18     1152.66  77.70  11  <  56>  225.114   0.000
    55 NOWACZYK RYSZARD                2   63                 11:28:23     1152.37  79.14   7  <  57>  240.134   0.000
    56 MIARKA ADAM                     2   28              G  11:15:21     1152.36  80.58  12  <  59>  225.114   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    57 NOWACZYK RYSZARD                2   89                 11:28:24     1152.27  82.01   8  <  72>  240.134   0.000
    58 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   37              G  11:12:18     1152.23  83.45   6  <  60>  221.573   0.000
    59 MIARKA ADAM                     2   49              G  11:15:27     1151.77  84.89  13  <  84>  225.114   0.000
    60 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   26              G  11:12:24     1151.63  86.33   7  <  61>  221.573   0.000
    61 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              G  11:12:26     1151.43  87.77   8  <  68>  221.573   0.000
    62 NITA WIESŁAW                    2   50              G  11:26:17     1151.14  89.21   3  <  98>  237.460  15.580
    63 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   14              G  11:16:13     1149.44  90.65   4  <  79>  225.540  15.510
    64 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   41              G  11:10:21     1147.58  92.09  28-  2-  2  218.441  15.430
    65 KURAS MARIUSZ                   2    2              G  11:14:43     1146.62  93.53  25  <  66>  223.265   0.000
    66 KURAS MARIUSZ                   2   26              G  11:14:58     1145.14  94.96  26  <  67>  223.265   0.000
    67 KURAS MARIUSZ                   2   14              G  11:14:59     1145.05  96.40  27  <  73>  223.265   0.000
    68 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   46              G  11:13:32     1144.88  97.84   9  <  69>  221.573   0.000
    69 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   61                 11:13:34     1144.69  99.28  10  <  77>  221.573   0.000
    70 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   20              G  11:20:19     1142.63 100.72  38-  3-  3  228.887  15.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    71 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   41              G  11:22:28     1140.77 102.16   3  <  94>  230.968  14.930
    72 NOWACZYK RYSZARD                2   84                 11:30:38     1140.06 103.60   9  <  81>  240.134   0.000
    73 KURAS MARIUSZ                   2   39              G  11:15:54     1139.69 105.04  28  <  74>  223.265   0.000
    74 KURAS MARIUSZ                   2   44              G  11:15:57     1139.40 106.47  29  <  89>  223.265   0.000
    75 REMBISZ STANISŁAW               2   46              G  11:20:33     1138.14 107.91  49-  3-  3  228.253  14.640
    76 REMBISZ STANISŁAW               2   55                 11:20:34     1138.04 109.35   2  < 106>  228.253  14.570
    77 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   24              G  11:14:50     1137.24 110.79  11  <  77>  221.573   0.000
    77 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   21              G  11:14:50     1137.24 110.79  12  <  80>  221.573   0.000
    79 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   15              G  11:18:23     1136.89 113.67   5  <  98>  225.540  14.350
    80 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    7              G  11:14:57     1136.56 115.11  13  <  81>  221.573   0.000
    81 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              G  11:14:59     1136.37 116.55  14  <  83>  221.573   0.000
    81 NOWACZYK RYSZARD                2   10              G  11:31:19     1136.37 116.55  10  <  88>  240.134   0.000
    83 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   62                 11:15:02     1136.08 119.42  15  < 117>  221.573   0.000
    84 MIARKA ADAM                     2   38              G  11:18:14     1135.60 120.86  14  <  85>  225.114   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    85 MIARKA ADAM                     2    3              G  11:18:15     1135.51 122.30  15  <  86>  225.114   0.000
    86 MIARKA ADAM                     2   23              G  11:18:17     1135.32 123.74  16  <  87>  225.114   0.000
    87 MIARKA ADAM                     2   22              G  11:18:22     1134.84 125.18  17  < 104>  225.114   0.000
    88 NOWACZYK RYSZARD                2   26              G  11:31:42     1134.31 126.62  11  <  95>  240.134   0.000
    89 KURAS MARIUSZ                   2   42              G  11:16:56     1133.71 128.06  30  <  90>  223.265   0.000
    90 KURAS MARIUSZ                   2   35              G  11:16:59     1133.42 129.50  31  <  91>  223.265   0.000
    91 KURAS MARIUSZ                   2   15              G  11:17:02     1133.13 130.94  32  <  92>  223.265   0.000
    92 KURAS MARIUSZ                   2   33              G  11:17:14     1131.98 132.37  33  < 119>  223.265   0.000
    93 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    1              G  11:12:59     1131.92 133.81   2          218.441  13.330
    94 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   30              G  11:24:16     1130.72 135.25   4  <  97>  230.968  13.260
    95 NOWACZYK RYSZARD                2   88                 11:32:23     1130.66 136.69  12  < 100>  240.134   0.000
    96 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   32              G  11:22:31     1130.21 138.13   2  < 127>  228.887  13.120
    97 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   22              G  11:24:22     1130.17 139.57   5  < 108>  230.968  13.040
    98 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              G  11:19:36     1129.96 141.01   6  < 101>  225.540   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    98 NITA WIESŁAW                    2   95                 11:30:09     1129.96 141.01   4  < 128>  237.460  12.970
   100 NOWACZYK RYSZARD                2   25              G  11:32:35     1129.60 143.88  13  < 102>  240.134   0.000
   101 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    4              G  11:19:40     1129.58 145.32   7  < 103>  225.540   0.000
   102 NOWACZYK RYSZARD                2   71                 11:32:37     1129.42 146.76  14  < 107>  240.134   0.000
   103 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   17              G  11:19:50     1128.64 148.20   8  < 114>  225.540   0.000
   104 MIARKA ADAM                     2   47              G  11:19:28     1128.58 149.64  18  < 105>  225.114   0.000
   105 MIARKA ADAM                     2    2              G  11:19:29     1128.49 151.08  19  < 109>  225.114   0.000
   106 REMBISZ STANISŁAW               2   36              G  11:22:17     1128.38 152.52   3          228.253  12.390
   107 NOWACZYK RYSZARD                2    6              G  11:32:55     1127.83 153.96  15  < 111>  240.134   0.000
   108 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   28              G  11:24:50     1127.59 155.40   6  < 113>  230.968   0.000
   109 MIARKA ADAM                     2   25              G  11:19:43     1127.17 156.83  20  < 110>  225.114   0.000
   110 MIARKA ADAM                     2   20              G  11:19:45     1126.98 158.27  21  < 116>  225.114   0.000
   111 NOWACZYK RYSZARD                2   14              G  11:33:07     1126.77 159.71  16  < 112>  240.134   0.000
   112 NOWACZYK RYSZARD                2   43              G  11:33:08     1126.69 161.15  17  < 125>  240.134   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   113 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   39              G  11:25:00     1126.67 162.59   7  < 123>  230.968   0.000
   114 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   37              G  11:20:13     1126.48 164.03   9  < 115>  225.540   0.000
   115 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   11              G  11:20:25     1125.36 165.47  10  < 120>  225.540   0.000
   116 MIARKA ADAM                     2   59                 11:20:05     1125.10 166.91  22  < 121>  225.114   0.000
   117 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   38              G  11:16:59     1124.83 168.35  16  < 124>  221.573   0.000
   118 RĘKAS ADAM                      2   57                 11:26:47     1124.79 169.78   2          232.588  11.520
   119 KURAS MARIUSZ                   2   17              G  11:18:30     1124.76 171.22  34  < 122>  223.265   0.000
   120 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    6              G  11:20:33     1124.61 172.66  11  < 136>  225.540   0.000
   121 MIARKA ADAM                     2   45              G  11:20:11     1124.54 174.10  23  < 131>  225.114   0.000
   122 KURAS MARIUSZ                   2   53                 11:18:33     1124.48 175.54  35          223.265   0.000
   123 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    3              G  11:25:28     1124.11 176.98   8  < 129>  230.968   0.000
   124 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   12              G  11:17:11     1123.69 178.42  17  < 138>  221.573   0.000
   125 NOWACZYK RYSZARD                2   27              G  11:33:54     1122.65 179.86  18  < 125>  240.134   0.000
   125 NOWACZYK RYSZARD                2   57                 11:33:54     1122.65 179.86  19  < 130>  240.134   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   127 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    8              G  11:23:55     1122.45 182.73   3          228.887  10.870
   128 NITA WIESŁAW                    2   32              G  11:31:39     1121.95 184.17   5  < 133>  237.460  10.800
   129 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   36              G  11:26:12     1120.12 185.61   9          230.968   0.000
   130 NOWACZYK RYSZARD                2   97                 11:34:24     1120.03 187.05  20  < 132>  240.134   0.000
   131 MIARKA ADAM                     2   48              G  11:21:14     1118.67 188.49  24          225.114   0.000
   132 NOWACZYK RYSZARD                2   55                 11:34:40     1118.64 189.93  21          240.134   0.000
   133 NITA WIESŁAW                    2   42              G  11:32:35     1117.02 191.37   6  < 134>  237.460   0.000
   134 NITA WIESŁAW                    2   39              G  11:32:38     1116.76 192.81   7  < 135>  237.460   0.000
   135 NITA WIESŁAW                    2   99                 11:32:40     1116.58 194.24   8  < 137>  237.460   0.000
   136 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   32              G  11:22:05     1116.07 195.68  12          225.540   0.000
   137 NITA WIESŁAW                    2   22              G  11:32:49     1115.80 197.12   9          237.460   0.000
   138 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              G  11:18:41     1115.21 198.56  18  < 139>  221.573   0.000
   139 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   40              G  11:18:42     1115.11 200.00  19          221.573   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   140 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   60                 11:18:49     1114.46   0.00  20          221.573   0.000
   141 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    4              G  11:27:19     1114.08   0.00  10          230.968   0.000
   142 KURAS MARIUSZ                   2    6              G  11:20:28     1113.73   0.00  36          223.265   0.000
   143 NOWACZYK RYSZARD                2   47              G  11:35:38     1113.62   0.00  22          240.134   0.000
   144 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    1              G  11:19:01     1113.34   0.00  21          221.573   0.000
   145 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   43              G  11:26:04     1110.74   0.00   4          228.887   0.000
   146 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   27              G  11:19:31     1110.55   0.00  22          221.573   0.000
   147 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   35              G  11:19:35     1110.18   0.00  23          221.573   0.000
   148 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    1              G  11:26:15     1109.76   0.00   5          228.887   0.000
   149 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   48              G  11:28:15     1109.09   0.00  11          230.968   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              







         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  LUBSKO z dnia 26.04.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:46:52.0 N 14:59:04.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  143.640 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   720                           
      5.Ilość konkursów.......................:  144                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1570.84                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1414.07                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,18,00                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,32,54                         
     10.Czas trwania konkursu.................:14 min. 54 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  12.0- gradacja                                             
       EPunktacja Całość [1]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   14   |  720   |  144  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  720   |  144  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                          z lotu LUBSKO, w dniu 26.04.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2    3              GT  9:18:00     1570.84   1.39  56- 27-  5  138.234  12.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   22              G   9:18:01     1570.54   2.78   2  <   2>  138.234  11.930
     2 KURAS MARIUSZ                   2   38              G   9:18:01     1570.54   2.78   3  <   4>  138.234  11.930
     4 KURAS MARIUSZ                   2    1              GT  9:18:02     1570.25   5.56   4  <   5>  138.234  11.790
     5 KURAS MARIUSZ                   2   16              G   9:18:31     1561.67   6.94   5  <  10>  138.234  11.720
     6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   13              G   9:18:03     1550.84   8.33  58- 20-  5  136.551  11.650
     7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   45              G   9:18:04     1550.54   9.72   2  <  14>  136.551  11.580
     8 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   17              G   9:20:35     1549.19  11.11  65-  7-  5  140.331  11.510
     9 MIARKA ADAM                     2   50              G   9:20:39     1542.99  12.50  59- 18-  5  139.872  11.440
    10 KURAS MARIUSZ                   2   11              G   9:19:38     1542.22  13.89   6  <  11>  138.234   0.000
    11 KURAS MARIUSZ                   2   58                  9:19:46     1539.93  15.28   7  <  20>  138.234   0.000
    12 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   38              G   9:21:36     1532.00  16.67   2  <  19>  140.331  11.230
    13 RĘKAS ADAM                      2    7              G   9:26:08     1530.84  18.06  55- 10-  5  147.165  11.160
    14 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   42              G   9:19:13     1530.55  19.44   3  <  15>  136.551  11.090
    15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    7              GT  9:19:16     1529.70  20.83   4  <  16>  136.551  11.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   44              G   9:19:19     1528.84  22.22   5  <  17>  136.551  10.950
    17 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    6              GT  9:19:25     1527.13  23.61   6  <  36>  136.551   0.000
    18 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   11              GT  9:25:22     1525.77  25.00  45- 10-  5  145.508  10.810
    19 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              GT  9:21:59     1525.61  26.39   3  <  46>  140.331  10.740
    20 KURAS MARIUSZ                   2   10              G   9:20:57     1519.89  27.78   8  <  21>  138.234   0.000
    21 KURAS MARIUSZ                   2   59                  9:20:58     1519.61  29.17   9  <  22>  138.234   0.000
    22 KURAS MARIUSZ                   2   61                  9:21:00     1519.06  30.56  10  <  23>  138.234   0.000
    23 KURAS MARIUSZ                   2   32              G   9:21:01     1518.78  31.94  11  <  23>  138.234   0.000
    23 KURAS MARIUSZ                   2    7              GT  9:21:01     1518.78  31.94  12  <  25>  138.234   0.000
    25 KURAS MARIUSZ                   2   17              GT  9:21:02     1518.50  34.72  13  <  25>  138.234   0.000
    25 KURAS MARIUSZ                   2   30              G   9:21:02     1518.50  34.72  14  <  25>  138.234   0.000
    25 KURAS MARIUSZ                   2    5              G   9:21:02     1518.50  34.72  15  <  28>  138.234   0.000
    28 KURAS MARIUSZ                   2   45              G   9:21:03     1518.22  38.89  16  <  29>  138.234   0.000
    29 KURAS MARIUSZ                   2   47              G   9:21:04     1517.94  40.28  17  <  47>  138.234   0.000
    30 MIARKA ADAM                     2   40              G   9:22:09     1517.87  41.67   2  <  33>  139.872   9.970
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 NOWACZYK RYSZARD                2   64                  9:32:01     1515.98  43.06  86- 26-  5  154.655   9.900
    32 NOWACZYK RYSZARD                2   89                  9:32:03     1515.48  44.44   2  <  40>  154.655   9.830
    33 MIARKA ADAM                     2   12              GT  9:22:18     1515.41  45.83   3  <  34>  139.872   9.760
    34 MIARKA ADAM                     2   13              G   9:22:21     1514.59  47.22   4  <  38>  139.872   9.690
    35 RĘKAS ADAM                      2    4              G   9:27:16     1513.01  48.61   2  <  42>  147.165   9.620
    36 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   63                  9:20:16     1512.75  50.00   7  <  37>  136.551   0.000
    37 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   62                  9:20:18     1512.19  51.39   8  <  39>  136.551   0.000
    38 MIARKA ADAM                     2   53                  9:22:32     1511.59  52.78   5  <  41>  139.872   9.410
    39 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   18              GT  9:20:21     1511.36  54.17   9  <  79>  136.551   0.000
    40 NOWACZYK RYSZARD                2    7              G   9:32:34     1507.85  55.56   3  <  49>  154.655   9.270
    41 MIARKA ADAM                     2    3              G   9:22:47     1507.51  56.94   6  <  43>  139.872   0.000
    42 RĘKAS ADAM                      2   25              G   9:27:40     1506.81  58.33   3  <  65>  147.165   9.130
    43 MIARKA ADAM                     2   29              G   9:22:50     1506.70  59.72   7  <  73>  139.872   0.000
    44 NITA WIESŁAW                    2   58                  9:31:03     1503.64  61.11  93- 20-  5  151.943   8.990
    45 NITA WIESŁAW                    2   50              GT  9:31:04     1503.39  62.50   2  <  61>  151.943   8.920
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              GT  9:23:21     1503.28  63.89   4  <  66>  140.331   8.850
    47 KURAS MARIUSZ                   2   44              G   9:22:06     1500.91  65.28  18  <  52>  138.234   0.000
    48 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   48              GT  9:27:00     1500.08  66.67   2  <  71>  145.508   8.710
    49 NOWACZYK RYSZARD                2   92                  9:33:10     1499.08  68.06   4  <  50>  154.655   8.640
    50 NOWACZYK RYSZARD                2   24              G   9:33:12     1498.60  69.44   5  <  51>  154.655   8.570
    51 NOWACZYK RYSZARD                2   50              G   9:33:13     1498.35  70.83   6  <  56>  154.655   0.000
    52 KURAS MARIUSZ                   2    4              GT  9:22:40     1491.73  72.22  19  <  53>  138.234   0.000
    53 KURAS MARIUSZ                   2   20              GT  9:22:42     1491.20  73.61  20  <  54>  138.234   0.000
    54 KURAS MARIUSZ                   2   53                  9:22:45     1490.39  75.00  21  <  60>  138.234   0.000
    55 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    7              G   9:19:26     1488.70  76.39  33-  2-  2  133.139   8.220
    56 NOWACZYK RYSZARD                2   18              G   9:34:06     1485.64  77.78   7  <  57>  154.655   0.000
    57 NOWACZYK RYSZARD                2    2              G   9:34:07     1485.40  79.17   8  <  58>  154.655   0.000
    58 NOWACZYK RYSZARD                2    3              G   9:34:08     1485.16  80.56   9  <  59>  154.655   0.000
    59 NOWACZYK RYSZARD                2   12              G   9:34:09     1484.93  81.94  10  <  62>  154.655   0.000
    60 KURAS MARIUSZ                   2   14              G   9:23:07     1484.52  83.33  22  <  70>  138.234   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 NITA WIESŁAW                    2    5              G   9:32:25     1483.58  84.72   3  <  63>  151.943   7.800
    62 NOWACZYK RYSZARD                2   19              G   9:34:16     1483.26  86.11  11  <  64>  154.655   0.000
    63 NITA WIESŁAW                    2   72                  9:32:27     1483.09  87.50   4  <  72>  151.943   7.660
    64 NOWACZYK RYSZARD                2   75                  9:34:17     1483.03  88.89  12  <  67>  154.655   0.000
    65 RĘKAS ADAM                      2   12              G   9:29:14     1483.02  90.28   4  <  94>  147.165   7.520
    66 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   14              G   9:24:38     1482.89  91.67   5  <  76>  140.331   7.450
    67 NOWACZYK RYSZARD                2   25              G   9:34:20     1482.32  93.06  13  <  68>  154.655   0.000
    68 NOWACZYK RYSZARD                2   29              G   9:34:22     1481.84  94.44  14  <  69>  154.655   0.000
    69 NOWACZYK RYSZARD                2   74                  9:34:26     1480.90  95.83  15  <  87>  154.655   0.000
    70 KURAS MARIUSZ                   2   29              G   9:23:22     1480.55  97.22  23  <  83>  138.234   0.000
    71 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   35              GT  9:28:24     1478.74  98.61   3  <  75>  145.508   7.100
    72 NITA WIESŁAW                    2   36              G   9:32:47     1478.29 100.00   5  <  82>  151.943   7.030
    73 MIARKA ADAM                     2    4              GT  9:24:39     1477.78 101.39   8  <  74>  139.872   0.000
    74 MIARKA ADAM                     2   47              GT  9:24:40     1477.52 102.78   9  <  78>  139.872   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    75 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   34              GT  9:28:29     1477.49 104.17   4  <  77>  145.508   6.830
    76 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    8              G   9:25:02     1476.65 105.56   6  < 111>  140.331   0.000
    77 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   45              G   9:28:34     1476.24 106.94   5  < 103>  145.508   6.690
    78 MIARKA ADAM                     2   44              G   9:24:49     1475.18 108.33  10  <  89>  139.872   0.000
    79 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GT  9:22:35     1474.90 109.72  10  <  80>  136.551   0.000
    80 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              G   9:22:42     1473.04 111.11  11  <  96>  136.551   0.000
    81 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2    1              G   9:27:35     1472.99 112.50  43-  1-  1  143.739   6.410
    82 NITA WIESŁAW                    2   40              GT  9:33:10     1472.79 113.89   6  <  84>  151.943   0.000
    83 KURAS MARIUSZ                   2    9              G   9:23:54     1472.14 115.28  24  <  88>  138.234   0.000
    84 NITA WIESŁAW                    2   25              G   9:33:17     1471.13 116.67   7  <  85>  151.943   0.000
    85 NITA WIESŁAW                    2   19              G   9:33:21     1470.18 118.06   8  <  86>  151.943   0.000
    86 NITA WIESŁAW                    2   68                  9:33:24     1469.47 119.44   9  <  93>  151.943   0.000
    87 NOWACZYK RYSZARD                2   26              G   9:35:27     1466.62 120.83  16  <  91>  154.655   0.000
    88 KURAS MARIUSZ                   2    2              G   9:24:24     1464.34 122.22  25  < 120>  138.234   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    89 MIARKA ADAM                     2   10              G   9:25:41     1461.82 123.61  11  <  90>  139.872   0.000
    90 MIARKA ADAM                     2   11              GT  9:25:44     1461.06 125.00  12  < 107>  139.872   0.000
    91 NOWACZYK RYSZARD                2    6              G   9:35:53     1460.62 126.39  17  <  95>  154.655   0.000
    92 KRÓLIK ADAM                     2   24              G   9:30:46     1460.45 127.78  53-  2-  2  147.165   5.640
    93 NITA WIESŁAW                    2   86                  9:34:05     1459.82 129.17  10  < 121>  151.943   0.000
    94 RĘKAS ADAM                      2   18              G   9:30:49     1459.73 130.56   5  < 127>  147.165   5.500
    95 NOWACZYK RYSZARD                2   84                  9:36:05     1457.86 131.94  18  < 105>  154.655   0.000
    96 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   41              G   9:23:46     1456.29 133.33  12  <  97>  136.551   0.000
    97 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   33              G   9:23:49     1455.51 134.72  13  <  98>  136.551   0.000
    98 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   32              G   9:23:51     1454.99 136.11  14  <  99>  136.551   0.000
    99 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   38              G   9:23:52     1454.73 137.50  15  <  99>  136.551   0.000
    99 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   24              G   9:23:52     1454.73 137.50  16  <  99>  136.551   0.000
    99 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   11              G   9:23:52     1454.73 137.50  17  < 102>  136.551   0.000
   102 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   53                  9:23:57     1453.44 141.67  18  < 130>  136.551   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   103 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    4              G   9:30:12     1452.18 143.06   6  < 109>  145.508   0.000
   104 KRÓLIK ADAM                     2   37              G   9:31:26     1450.86 144.44   2          147.165   4.800
   105 NOWACZYK RYSZARD                2    5              G   9:36:36     1450.80 145.83  19  < 105>  154.655   0.000
   105 NOWACZYK RYSZARD                2   95                  9:36:36     1450.80 145.83  20  < 110>  154.655   0.000
   107 MIARKA ADAM                     2    8              G   9:26:25     1450.70 148.61  13  < 112>  139.872   0.000
   108 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   26              G   9:21:47     1450.58 150.00   2          133.139   4.520
   109 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   49              G   9:30:22     1449.76 151.39   7  < 124>  145.508   0.000
   110 NOWACZYK RYSZARD                2   70                  9:36:51     1447.40 152.78  21  < 113>  154.655   0.000
   111 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   25              G   9:27:01     1446.46 154.17   7          140.331   0.000
   112 MIARKA ADAM                     2    1              G   9:26:48     1444.96 155.56  14  < 114>  139.872   0.000
   113 NOWACZYK RYSZARD                2   69                  9:37:05     1444.25 156.94  22  < 116>  154.655   0.000
   114 MIARKA ADAM                     2    7              GT  9:26:52     1443.96 158.33  15  < 115>  139.872   0.000
   115 MIARKA ADAM                     2   26              G   9:26:54     1443.47 159.72  16  < 125>  139.872   0.000
   116 NOWACZYK RYSZARD                2   21              G   9:37:11     1442.90 161.11  23  < 117>  154.655   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   117 NOWACZYK RYSZARD                2   42              GT  9:37:12     1442.68 162.50  24  < 118>  154.655   0.000
   118 NOWACZYK RYSZARD                2   45              G   9:37:13     1442.45 163.89  25  < 119>  154.655   0.000
   119 NOWACZYK RYSZARD                2   28              G   9:37:14     1442.23 165.28  26          154.655   0.000
   120 KURAS MARIUSZ                   2   12              G   9:25:54     1441.44 166.67  26  < 143>  138.234   0.000
   121 NITA WIESŁAW                    2    1              G   9:35:43     1437.27 168.06  11  < 122>  151.943   0.000
   122 NITA WIESŁAW                    2   70                  9:36:05     1432.30 169.44  12  < 123>  151.943   0.000
   123 NITA WIESŁAW                    2  104                  9:36:06     1432.07 170.83  13  < 128>  151.943   0.000
   124 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    2              GT  9:31:44     1430.29 172.22   8  < 131>  145.508   0.000
   125 MIARKA ADAM                     2   18              G   9:27:48     1430.18 173.61  17  < 126>  139.872   0.000
   126 MIARKA ADAM                     2   16              GT  9:27:52     1429.21 175.00  18          139.872   0.000
   127 RĘKAS ADAM                      2    5              G   9:33:01     1428.56 176.39   6  < 129>  147.165   0.000
   128 NITA WIESŁAW                    2   61                  9:36:26     1427.59 177.78  14  < 133>  151.943   0.000
   129 RĘKAS ADAM                      2    2              G   9:33:08     1426.94 179.17   7  < 138>  147.165   0.000
   130 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   52                  9:25:42     1426.87 180.56  19  < 132>  136.551   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   131 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   29              G   9:31:59     1426.78 181.94   9  < 144>  145.508   0.000
   132 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              GT  9:25:43     1426.62 183.33  20          136.551   0.000
   133 NITA WIESŁAW                    2   16              GT  9:36:48     1422.69 184.72  15  < 134>  151.943   0.000
   134 NITA WIESŁAW                    2   53                  9:36:51     1422.02 186.11  16  < 136>  151.943   0.000
   135 REMBISZ STANISŁAW               2   41              GT  9:30:42     1421.96 187.50  43-  1-  1  143.191   2.630
   136 NITA WIESŁAW                    2   54                  9:36:52     1421.80 188.89  17  < 137>  151.943   0.000
   137 NITA WIESŁAW                    2   22              GT  9:36:54     1421.36 190.28  18  < 139>  151.943   0.000
   138 RĘKAS ADAM                      2   39              G   9:33:35     1420.74 191.67   8  < 140>  147.165   0.000
   139 NITA WIESŁAW                    2   56                  9:36:57     1420.69 193.06  19  < 142>  151.943   0.000
   140 RĘKAS ADAM                      2   26              G   9:33:36     1420.51 194.44   9  < 141>  147.165   0.000
   141 RĘKAS ADAM                      2   17              G   9:33:48     1417.78 195.83  10          147.165   0.000
   142 NITA WIESŁAW                    2   14              G   9:37:12     1417.38 197.22  20          151.943   0.000
   143 KURAS MARIUSZ                   2   28              G   9:27:41     1415.12 198.61  27          138.234   0.000
   144 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   30              G   9:32:54     1414.07 200.00  10          145.508   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   145 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   39              G   9:32:58     1413.16   0.00  11          145.508   0.000
   146 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   28              GT  9:32:59     1412.93   0.00  12          145.508   0.000
   147 NOWACZYK RYSZARD                2   40              G   9:39:44     1409.37   0.00  27          154.655   0.000
   148 NOWACZYK RYSZARD                2   71                  9:39:46     1408.94   0.00  28          154.655   0.000
   149 NOWACZYK RYSZARD                2    8              G   9:39:47     1408.73   0.00  29          154.655   0.000
   150 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   19              GT  9:27:21     1402.68   0.00  21          136.551   0.000
   151 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   40              G   9:27:21     1402.68   0.00  22          136.551   0.000
   152 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   20              GT  9:27:24     1401.96   0.00  23          136.551   0.000
   153 KURAS MARIUSZ                   2   37              G   9:28:50     1398.66   0.00  28          138.234   0.000
   154 MIARKA ADAM                     2   22              G   9:30:07     1397.09   0.00  19          139.872   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------                        

MŁODE


                                                     
  

         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HALLE z dnia 19.09.15                               
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  339.340 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   12                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   391                           
      5.Ilość konkursów.......................:   79                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1354.28                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1278.33                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,32,46                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,57,08                         
     10.Czas trwania konkursu.................:24 min. 22 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  7  liczy się pierwszych   7 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   12   |  391   |   79  |20.20|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   12   |  391   |   79  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
  

      
                              PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                    -   1 -                     
                                                                                
                                            Lista konkursowa nr  5.             
                                         z lotu HALLE, w dniu 19.09.15          
+---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
|   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
+---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
   1 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   44               T 11:32:46     1354.28   2.56  30-  6-  6  328.775  30.000
   2 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   43                 11:42:55     1350.18   5.12  32- 12-  0  341.484   0.000
   3 KURAS MARIUSZ                   2   21              G  11:37:55     1342.19   7.67  51- 19-  7  332.751   0.000
   4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   37              GT 11:37:01     1340.33  10.23  46- 13-  5  331.083  29.620
   5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   28              GT 11:40:35     1338.64  12.79  31-  6-  5  335.440  29.490
   6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              GT 11:39:45     1325.66  15.35   2  <   7>  331.083  29.360
   7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    3              GT 11:39:49     1325.30  17.90   3  <  19>  331.083  29.230
   8 NITA WIESŁAW                    2    8              GT 11:52:37     1325.23  20.46  38-  8-  5  348.028  29.100
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   9 KURAS MARIUSZ                   2   61                 11:41:11     1324.73  23.02   2  <  11>  332.751   0.000
  10 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   45                 11:47:50     1324.44  25.58   2  <  21>  341.484   0.000
  11 KURAS MARIUSZ                   2   20              GT 11:41:15     1324.38  28.13   3  <  16>  332.751  28.720
  12 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   40              G  11:52:01     1324.16  30.69  17-  2-  0  346.953   0.000
  13 NOWACZYK RYSZARD                2   46                 11:54:52     1323.39  33.25  38-  5-  3  350.521   0.000
  14 NOWACZYK RYSZARD                2  107               T 11:55:35     1319.82  35.81   2  <  15>  350.521  28.330
  15 NOWACZYK RYSZARD                2   27              GT 11:55:42     1319.24  38.36   3  <  42>  350.521  28.210
  16 KURAS MARIUSZ                   2   31              GT 11:42:20     1318.70  40.92   4  <  20>  332.751  28.080
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17 MIARKA ADAM                     2    7              GT 11:44:12     1318.31  43.48  20-  1-  1  335.115  27.950
  18 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    7              GT 11:44:32     1317.86  46.04   2  <  25>  335.440  27.820
  19 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   64               T 11:41:15     1317.74  48.59   4  <  34>  331.083  27.690
  20 KURAS MARIUSZ                   2   67               T 11:42:42     1316.78  51.15   5  <  26>  332.751  27.560
  21 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    8              G  11:49:22     1316.61  53.71   3  <  22>  341.484   0.000
  22 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    7              G  11:50:08     1312.73  56.27   4  <  36>  341.484   0.000
  23 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    9              GT 11:40:49     1310.82  58.82   2  <  33>  328.775  27.180
  24 RĘKAS ADAM                      2   77                 11:51:56     1309.31  61.38  49-  7-  0  342.951   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              GT 11:46:17     1308.86  63.94   3  <  64>  335.440  26.920
  26 KURAS MARIUSZ                   2   60                 11:44:16     1308.67  66.50   6  <  27>  332.751   0.000
  27 KURAS MARIUSZ                   2   53                 11:44:19     1308.41  69.05   7  <  28>  332.751   0.000
  28 KURAS MARIUSZ                   2   88                 11:44:20     1308.33  71.61   8  <  29>  332.751   0.000
  29 KURAS MARIUSZ                   2   64               T 11:44:32     1307.30  74.17   9  <  35>  332.751  26.410
  30 NITA WIESŁAW                    2   71                 11:56:14     1307.23  76.73   2  <  31>  348.028   0.000
  31 NITA WIESŁAW                    2   58                 11:56:26     1306.25  79.28   3  <  36>  348.028   0.000
  32 RĘKAS ADAM                      2   57                 11:53:18     1302.51  81.84   2  <  44>  342.951   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  33 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   60               T 11:42:32     1301.91  84.40   3  <  45>  328.775  25.900
  34 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   35              G  11:44:28     1301.09  86.96   5  <  43>  331.083   0.000
  35 KURAS MARIUSZ                   2   73               T 11:45:48     1300.83  89.51  10  <  38>  332.751  25.640
  36 NITA WIESŁAW                    2   35              GT 11:57:45     1299.82  92.07   4  <  39>  348.028  25.510
  36 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   29              G  11:52:43     1299.82  92.07   5  <  41>  341.484   0.000
  38 KURAS MARIUSZ                   2   32              GT 11:46:00     1299.81  97.19  11  <  47>  332.751  25.260
  39 NITA WIESŁAW                    2   43               T 11:57:47     1299.66  99.74   5  <  55>  348.028  25.130
  40 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   29              G  11:57:01     1299.37 102.30   2          346.953   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   31              G  11:52:51     1299.16 104.86   6  <  58>  341.484   0.000
  42 NOWACZYK RYSZARD                2   65               T 12:00:00     1298.23 107.42   4  <  73>  350.521  24.740
  43 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   30              G  11:45:03     1298.11 109.97   6  <  48>  331.083   0.000
  44 RĘKAS ADAM                      2   59                 11:54:18     1297.58 112.53   3  <  46>  342.951   0.000
  45 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   21              GT 11:43:23     1297.54 115.09   4  <  54>  328.775  24.360
  46 RĘKAS ADAM                      2   56                 11:54:23     1297.17 117.65   4  <  56>  342.951   0.000
  47 KURAS MARIUSZ                   2   51                 11:46:41     1296.35 120.20  12  <  52>  332.751   0.000
  48 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   67                 11:45:24     1296.33 122.76   7  <  49>  331.083   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   32              G  11:45:25     1296.25 125.32   8  <  50>  331.083   0.000
  50 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   17              G  11:45:30     1295.82 127.88   9  <  51>  331.083   0.000
  51 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   18              G  11:45:33     1295.57 130.43  10  <  61>  331.083   0.000
  52 KURAS MARIUSZ                   2   35              GT 11:46:57     1295.00 132.99  13  <  53>  332.751  23.460
  53 KURAS MARIUSZ                   2   43                 11:46:59     1294.84 135.55  14  <  57>  332.751   0.000
  54 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   27              GT 11:44:23     1292.44 138.11   5  <  62>  328.775  23.210
  55 NITA WIESŁAW                    2   20              GT 11:59:22     1292.02 140.66   6  <  68>  348.028  23.080
  56 RĘKAS ADAM                      2   79                 11:55:27     1291.96 143.22   5  <  70>  342.951   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57 KURAS MARIUSZ                   2   29              GT 11:47:35     1291.82 145.78  15  <  63>  332.751   0.000
  58 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              G  11:54:27     1291.30 148.34   7  <  59>  341.484   0.000
  59 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   32              G  11:54:28     1291.22 150.90   8  <  60>  341.484   0.000
  60 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   19              G  11:54:30     1291.06 153.45   9  <  77>  341.484   0.000
  61 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   52                 11:46:29     1290.86 156.01  11  <  69>  331.083   0.000
  62 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   11              GT 11:44:49     1290.24 158.57   6          328.775  22.180
  63 KURAS MARIUSZ                   2   56               T 11:47:55     1290.15 161.13  16  <  67>  332.751   0.000
  64 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   11              GT 11:50:02     1289.99 163.68   4  <  65>  335.440  21.920
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    5              GT 11:50:03     1289.91 166.24   5  <  66>  335.440  21.790
  66 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   16              G  11:50:05     1289.74 168.80   6          335.440   0.000
  67 KURAS MARIUSZ                   2   22              G  11:48:33     1286.99 171.36  17  <  74>  332.751   0.000
  68 NITA WIESŁAW                    2   30              GT 12:00:30     1286.61 173.91   7  <  76>  348.028  21.410
  69 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   34              GT 11:47:20     1286.59 176.47  12  <  72>  331.083  21.280
  70 RĘKAS ADAM                      2   41                 11:56:34     1286.55 179.03   6  <  71>  342.951   0.000
  71 RĘKAS ADAM                      2   32              G  11:56:35     1286.47 181.59   7          342.951   0.000
  72 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   15              G  11:47:24     1286.26 184.14  13          331.083   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  73 NOWACZYK RYSZARD                2  120                 12:02:52     1284.59 186.70   5          350.521   0.000
  74 KURAS MARIUSZ                   2   48                 11:49:46     1280.96 189.26  18  <  75>  332.751   0.000
  75 KURAS MARIUSZ                   2   49                 11:50:09     1279.07 191.82  19          332.751   0.000
  76 NITA WIESŁAW                    2   86                 12:02:07     1278.97 194.37   8          348.028   0.000
  77 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   42                 11:57:03     1278.73 196.93  10  <  78>  341.484   0.000
  78 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              G  11:57:06     1278.49 199.49  11  <  79>  341.484   0.000
  79 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   37              G  11:57:08     1278.33 202.05  12          341.484   0.000
 ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
  80 NOWACZYK RYSZARD                2   77               T 12:04:20     1277.72   0.00   6          350.521   0.000
  81 NOWACZYK RYSZARD                2   15              GT 12:04:21     1277.64   0.00   7          350.521   0.000
  82 RĘKAS ADAM                      2   10              G  11:58:33     1277.05   0.00   8          342.951   0.000
  83 KURAS MARIUSZ                   2   55                 11:50:54     1275.40   0.00  20          332.751   0.000
  84 KURAS MARIUSZ                   2   11              G  11:50:55     1275.32   0.00  21          332.751   0.000
                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                
                                              ------------------                




 


          PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  TORGAU z dnia 13.09.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  9,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  281.010 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   469                           
      5.Ilość konkursów.......................:   94                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1005.59                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   889.08                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,42,40                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,18,24                         
     10.Czas trwania konkursu.................:35 min. 44 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  7  liczy się pierwszych   7 konkursów                             
       Punkty stałe  25.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   13   |  469   |   94  |20.04|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   13   |  469   |   94  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 


     
                              PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                    -   1 -                     
                                                                                
                                            Lista konkursowa nr  4.             
                                        z lotu TORGAU, w dniu 13.09.15          
+---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
|   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
+---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
   1 KURAS MARIUSZ                   2   22              G  13:42:40     1005.59   2.13  70- 30-  6  274.191   0.000
   2 KURAS MARIUSZ                   2   54                 13:43:05     1004.06   4.26   2  <   3>  274.191   0.000
   3 KURAS MARIUSZ                   2   11              G  13:46:13      992.67   6.40   3  <   6>  274.191   0.000
   4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   37              GT 13:45:38      988.69   8.53  50- 10-  4  272.517  24.680
   5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   15              G  13:50:52      985.67  10.66  16-  3-  0  276.841   0.000
   6 KURAS MARIUSZ                   2   87                 13:48:18      985.24  12.79   4  <   9>  274.191   0.000
   7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   61                 13:46:59      983.88  14.93   2  <  34>  272.517   0.000
   7 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   74                 14:03:06      983.88  14.93  20-  2-  0  288.376   0.000
   9 KURAS MARIUSZ                   2   51                 13:49:26      981.24  19.19   5  <  13>  274.191   0.000
  10 MIARKA ADAM                     2    7              GT 13:53:40      974.76  21.32  28-  4-  2  276.506  24.030
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  11 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   37              G  13:47:09      974.65  23.45  37-  6-  3  270.125   0.000
  12 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   44               T 13:47:46      972.49  25.59   2  <  14>  270.125  23.820
  13 KURAS MARIUSZ                   2   86                 13:53:07      968.47  27.72   6  <  15>  274.191   0.000
  14 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   61               T 13:49:04      967.96  29.85   3  <  25>  270.125  23.600
  15 KURAS MARIUSZ                   2   41                 13:57:22      954.15  31.98   7  <  16>  274.191   0.000
  16 KURAS MARIUSZ                   2   10              GT 13:57:40      953.16  34.12   8  <  18>  274.191  23.390
  17 NOWACZYK RYSZARD                2  112               T 14:16:25      952.62  36.25  43-  9-  4  291.897  23.280
  18 KURAS MARIUSZ                   2   35              G  13:58:48      949.42  38.38   9  <  30>  274.191   0.000
  19 NITA WIESŁAW                    2   43               T 14:14:49      949.37  40.51  40- 10-  6  289.384  23.060
  20 NOWACZYK RYSZARD                2    6              GT 14:17:55      947.97  42.64   2  <  27>  291.897  22.960
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  21 NITA WIESŁAW                    2   23              GT 14:15:21      947.71  44.78   2  <  23>  289.384  22.850
  22 RĘKAS ADAM                      2    1              G  14:10:06      947.41  46.91  50- 10-  0  284.319   0.000
  23 NITA WIESŁAW                    2   33              G  14:16:05      945.44  49.04   3  <  47>  289.384   0.000
  24 RĘKAS ADAM                      2   44                 14:11:32      942.91  51.17   2  <  26>  284.319   0.000
  25 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   52                 13:57:02      941.09  53.30   4  <  44>  270.125   0.000
  26 RĘKAS ADAM                      2   61                 14:12:38      939.48  55.44   3  <  49>  284.319   0.000
  27 NOWACZYK RYSZARD                2  102                 14:20:46      939.28  57.57   3  <  45>  291.897   0.000
  28 MIARKA ADAM                     2   11              G  14:04:32      938.79  59.70   2  <  88>  276.506   0.000
  29 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    8              G  14:11:30      938.09  61.83  33-  6-  0  282.835   0.000
  30 KURAS MARIUSZ                   2   55               T 14:02:53      936.18  63.97  10  <  31>  274.191  21.880
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31 KURAS MARIUSZ                   2   80                 14:02:54      936.13  66.10  11  <  32>  274.191   0.000
  32 KURAS MARIUSZ                   2   73                 14:02:55      936.07  68.23  12  <  33>  274.191   0.000
  33 KURAS MARIUSZ                   2   20              GT 14:02:56      936.02  70.36  13  <  35>  274.191  21.560
  34 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   49                 14:01:11      935.90  72.49   3  <  39>  272.517   0.000
  35 KURAS MARIUSZ                   2   53                 14:03:05      935.54  74.63  14  <  36>  274.191   0.000
  36 KURAS MARIUSZ                   2   43                 14:03:16      934.95  76.76  15  <  36>  274.191   0.000
  36 KURAS MARIUSZ                   2   24              G  14:03:16      934.95  76.76  16  <  38>  274.191   0.000
  38 KURAS MARIUSZ                   2   26              G  14:03:24      934.53  81.02  17  <  40>  274.191   0.000
  39 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   46               T 14:02:27      931.84  83.16   4  <  59>  272.517  20.910
  40 KURAS MARIUSZ                   2    4              G  14:04:27      931.20  85.29  18  <  41>  274.191   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41 KURAS MARIUSZ                   2   69               T 14:05:21      928.36  87.42  19  <  42>  274.191  20.700
  42 KURAS MARIUSZ                   2   71                 14:05:27      928.05  89.55  20  <  43>  274.191   0.000
  43 KURAS MARIUSZ                   2   83                 14:05:38      927.47  91.68  21  <  50>  274.191   0.000
  44 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   43               T 14:01:17      927.36  93.82   5  <  57>  270.125  20.380
  45 NOWACZYK RYSZARD                2   27              GT 14:24:48      927.25  95.95   4  <  46>  291.897  20.270
  46 NOWACZYK RYSZARD                2    9              G  14:24:51      927.10  98.08   5  <  58>  291.897   0.000
  47 NITA WIESŁAW                    2   81                 14:22:25      926.28 100.21   4  <  52>  289.384   0.000
  48 GRZELEWSKI ŁUKASZ               2   15              GT 14:04:31      925.38 102.35  32-  4-  4  272.539  19.950
  49 RĘKAS ADAM                      2   75                 14:17:35      924.36 104.48   4  <  51>  284.319   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50 KURAS MARIUSZ                   2   57                 14:07:12      922.58 106.61  22  <  60>  274.191   0.000
  51 RĘKAS ADAM                      2   16              G  14:18:19      922.17 108.74   5  <  55>  284.319   0.000
  52 NITA WIESŁAW                    2    8              G  14:24:14      920.92 110.87   5  <  71>  289.384   0.000
  53 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   25              G  14:17:15      920.54 113.01   2  <  61>  282.835   0.000
  54 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G  14:11:19      918.77 115.14   2  <  89>  276.841   0.000
  55 RĘKAS ADAM                      2   32              G  14:19:34      918.44 117.27   6  <  56>  284.319   0.000
  56 RĘKAS ADAM                      2   12              G  14:20:04      916.96 119.40   7  <  74>  284.319   0.000
  57 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   59                 14:05:38      913.72 121.54   6          270.125   0.000
  58 NOWACZYK RYSZARD                2   22              G  14:29:55      912.42 123.67   6  <  63>  291.897   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   35              GT 14:08:51      911.89 125.80   5  <  62>  272.517  18.760
  60 KURAS MARIUSZ                   2   21              G  14:11:20      909.93 127.93  23  <  67>  274.191   0.000
  61 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    9              G  14:21:09      909.00 130.06   3  <  66>  282.835   0.000
  62 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   62                 14:09:51      908.84 132.20   6  <  70>  272.517   0.000
  63 NOWACZYK RYSZARD                2  122               T 14:31:40      907.45 134.33   7  <  68>  291.897  18.330
  64 GRZELEWSKI ŁUKASZ               2    9              GT 14:10:25      907.20 136.46   2  <  64>  272.539  18.230
  64 GRZELEWSKI ŁUKASZ               2   19              GT 14:10:25      907.20 136.46   3  <  84>  272.539  18.230
  66 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   45                 14:21:58      906.62 140.72   4  <  77>  282.835   0.000
  67 KURAS MARIUSZ                   2   65                 14:12:37      906.07 142.86  24  <  69>  274.191   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68 NOWACZYK RYSZARD                2  114                 14:32:10      906.04 144.99   8  <  91>  291.897   0.000
  69 KURAS MARIUSZ                   2   33              G  14:12:47      905.57 147.12  25  <  79>  274.191   0.000
  70 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   19              GT 14:11:26      904.07 149.25   7  <  72>  272.517  17.580
  71 NITA WIESŁAW                    2   20              GT 14:30:39      902.49 151.39   6  <  73>  289.384  17.470
  72 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   67                 14:11:59      902.42 153.52   8  <  75>  272.517   0.000
  73 NITA WIESŁAW                    2   71                 14:30:42      902.35 155.65   7  <  76>  289.384   0.000
  74 RĘKAS ADAM                      2   40              G  14:25:06      902.31 157.78   8  <  85>  284.319   0.000
  75 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   20              G  14:12:04      902.18 159.91   9  <  78>  272.517   0.000
  76 NITA WIESŁAW                    2   14              GT 14:30:46      902.16 162.05   8  <  83>  289.384  16.940
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   42                 14:23:31      902.14 164.18   5  <  82>  282.835   0.000
  78 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   28              G  14:13:21      898.36 166.31  10          272.517   0.000
  79 KURAS MARIUSZ                   2    9              GT 14:15:14      898.30 168.44  26  <  80>  274.191  16.610
  80 KURAS MARIUSZ                   2   64                 14:15:18      898.10 170.58  27  <  81>  274.191   0.000
  81 KURAS MARIUSZ                   2   88                 14:15:24      897.81 172.71  28  <  87>  274.191   0.000
  82 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   11              G  14:25:37      896.13 174.84   6          282.835   0.000
  83 NITA WIESŁAW                    2   35              GT 14:32:58      896.02 176.97   9  <  90>  289.384  16.180
  84 GRZELEWSKI ŁUKASZ               2    4              GT 14:14:17      895.68 179.10   4          272.539  16.080
  85 RĘKAS ADAM                      2    6              G  14:27:47      894.70 181.24   9  <  86>  284.319   0.000
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  86 RĘKAS ADAM                      2    2              G  14:27:52      894.46 183.37  10          284.319   0.000
  87 KURAS MARIUSZ                   2   72               T 14:17:16      892.36 185.50  29  <  94>  274.191  15.750
  88 MIARKA ADAM                     2    2              GT 14:20:06      891.67 187.63   3  <  93>  276.506  15.650
  89 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   28              G  14:20:43      890.98 189.77   3          276.841   0.000
  90 NITA WIESŁAW                    2   11              GT 14:34:51      890.82 191.90  10          289.384  15.430
  91 NOWACZYK RYSZARD                2   53                 14:37:55      890.16 194.03   9          291.897   0.000
  92 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   29              G  14:34:04      889.87 196.16   2          288.376   0.000
  93 MIARKA ADAM                     2   37              G  14:20:44      889.85 198.29   4          276.506   0.000
  94 KURAS MARIUSZ                   2   67                 14:18:24      889.08 200.43  30          274.191   0.000
 ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
  95 KRÓLIK ADAM                     2   33              G  14:30:19      887.66   0.00  35-  0-  0  284.332   0.000
  96 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   46                 14:35:18      886.49   0.00   3          288.376   0.000
  97 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   25              G  14:23:39      882.64   0.00   4          276.841   0.000
  98 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   29              G  14:31:04      880.92   0.00   7          282.835   0.000
  99 MIARKA ADAM                     2   33              GT 14:24:04      880.41   0.00   5          276.506   0.000
                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                
                                              ------------------                 



          PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  LUCKAU z dnia 05.09.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:51:41.4 N 13:44:33.7 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  228.870 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   15                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   538                           
      5.Ilość konkursów.......................:  108                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1605.07                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1527.20                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,04,06                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,08,02                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 3 min. 56 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  7  liczy się pierwszych   7 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   15   |  538   |  108  |20.07|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   15   |  538   |  108  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------  



                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                          z lotu LUCKAU, w dniu 05.09.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 KURAS MARIUSZ                   2   13              GT 11:04:06     1605.07   1.86  74- 34-  7  223.265  20.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   81                 11:04:10     1604.30   3.72   2  <   3>  223.265   0.000
     3 KURAS MARIUSZ                   2   55                 11:04:16     1603.15   5.58   3  <   4>  223.265   0.000
     4 KURAS MARIUSZ                   2   77                 11:04:18     1602.76   7.43   4  <  12>  223.265   0.000
     5 NOWACZYK RYSZARD                2  112               T 11:15:12     1598.76   9.29  41- 10-  7  240.134  19.630
     6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              GT 11:03:42     1597.50  11.15  48- 21-  7  221.573  19.530
     7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   41               T 11:03:43     1597.31  13.01   2  <   8>  221.573  19.440
     8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   51                 11:03:47     1596.54  14.87   3  <   9>  221.573   0.000
     9 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    7              GT 11:03:49     1596.16  16.73   4  <  11>  221.573  19.250
    10 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   26              G  11:10:30     1587.41  18.59  30-  9-  0  230.968   0.000
    11 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   34              GT 11:04:39     1586.63  20.45   5  <  16>  221.573  19.070
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    12 KURAS MARIUSZ                   2   28              G  11:05:57     1584.00  22.30   5  <  14>  223.265   0.000
    13 MIARKA ADAM                     2   21              G  11:07:24     1580.86  24.16  29-  4-  3  225.114   0.000
    14 KURAS MARIUSZ                   2   72                 11:06:16     1580.45  26.02   6  <  17>  223.265   0.000
    15 MIARKA ADAM                     2    4              GT 11:07:29     1579.93  27.88   2  < 101>  225.114  18.690
    16 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   36              GT 11:05:19     1579.09  29.74   6  <  24>  221.573  18.600
    17 KURAS MARIUSZ                   2   26              G  11:06:25     1578.77  31.60   7  <  18>  223.265   0.000
    18 KURAS MARIUSZ                   2   15              GT 11:06:26     1578.59  33.46   8  <  20>  223.265  18.410
    19 RĘKAS ADAM                      2   41                 11:12:21     1578.47  35.32  45-  5-  0  232.588   0.000
    20 KURAS MARIUSZ                   2    5              GT 11:06:27     1578.40  37.17   9  <  21>  223.265  18.220
    21 KURAS MARIUSZ                   2    3              G  11:06:32     1577.47  39.03  10  <  22>  223.265   0.000
    22 KURAS MARIUSZ                   2   47                 11:06:35     1576.92  40.89  11  <  25>  223.265   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 DĄBEK ANNA                      2   29              G  11:11:13     1574.62  42.75  45-  4-  0  230.236   0.000
    24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   20              GT 11:05:45     1574.23  44.61   7  <  29>  221.573  17.850
    25 KURAS MARIUSZ                   2   67                 11:06:55     1573.21  46.47  12  <  26>  223.265   0.000
    26 KURAS MARIUSZ                   2    7              GT 11:06:57     1572.84  48.33  13  <  27>  223.265  17.660
    27 KURAS MARIUSZ                   2   48                 11:06:59     1572.47  50.19  14  <  30>  223.265   0.000
    28 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    9              G  11:03:55     1572.46  52.04  37-  4-  3  218.441   0.000
    29 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   30              GT 11:05:56     1572.18  53.90   8  <  31>  221.573  17.380
    30 KURAS MARIUSZ                   2   63                 11:07:01     1572.10  55.76  15  <  35>  223.265   0.000
    31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              G  11:05:57     1572.00  57.62   9  <  32>  221.573   0.000
    32 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   22              G  11:05:58     1571.81  59.48  10  <  33>  221.573   0.000
    33 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   14              G  11:06:10     1569.58  61.34  11  <  44>  221.573   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   34              GT 11:16:10     1568.34  63.20  22-  4-  4  237.080  16.920
    35 KURAS MARIUSZ                   2   54                 11:07:30     1566.77  65.06  16  <  36>  223.265   0.000
    36 KURAS MARIUSZ                   2   56                 11:07:32     1566.41  66.91  17  <  37>  223.265   0.000
    37 KURAS MARIUSZ                   2   24              G  11:07:33     1566.22  68.77  18  <  37>  223.265   0.000
    37 KURAS MARIUSZ                   2   59                 11:07:33     1566.22  68.77  19  <  40>  223.265   0.000
    39 KRÓLIK ADAM                     2    1              G  11:13:36     1565.22  72.49  35-  4-  0  232.591   0.000
    40 KURAS MARIUSZ                   2   64                 11:07:39     1565.12  74.35  20  <  41>  223.265   0.000
    41 KURAS MARIUSZ                   2   70                 11:07:40     1564.94  76.21  21  <  42>  223.265   0.000
    42 KURAS MARIUSZ                   2   74                 11:07:42     1564.58  78.07  22  <  55>  223.265   0.000
    43 RĘKAS ADAM                      2   59                 11:13:58     1561.34  79.93   2  <  73>  232.588   0.000
    44 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   68                 11:06:56     1561.11  81.78  12  <  45>  221.573   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    45 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   52                 11:06:58     1560.74  83.64  13  <  46>  221.573   0.000
    46 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   44                 11:07:00     1560.37  85.50  14  <  47>  221.573   0.000
    47 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   37              G  11:07:01     1560.19  87.36  15  <  48>  221.573   0.000
    48 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   26              G  11:07:18     1557.08  89.22  16  <  84>  221.573   0.000
    49 MALESZKA STANISŁAW              2   40              GT 11:17:58     1556.54  91.08  13-  1-  1  238.099  15.510
    50 NOWACZYK RYSZARD                2   66               T 11:19:19     1556.11  92.94   2  <  52>  240.134  15.420
    51 DĄBEK ANNA                      2    8              G  11:12:59     1555.82  94.80   2  <  70>  230.236   0.000
    52 NOWACZYK RYSZARD                2   98               T 11:19:21     1555.78  96.65   3  <  53>  240.134  15.230
    53 NOWACZYK RYSZARD                2   24              GT 11:19:22     1555.61  98.51   4  <  60>  240.134  15.140
    54 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   44               T 11:05:33     1554.19 100.37   2  < 106>  218.441  15.050
    55 KURAS MARIUSZ                   2   88                 11:08:45     1553.15 102.23  23  <  56>  223.265   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    56 KURAS MARIUSZ                   2   78               T 11:08:47     1552.79 104.09  24  <  57>  223.265  14.860
    57 KURAS MARIUSZ                   2   43                 11:08:48     1552.61 105.95  25  <  58>  223.265   0.000
    58 KURAS MARIUSZ                   2    2              GT 11:08:49     1552.43 107.81  26  <  62>  223.265  14.670
    59 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   33              G  11:13:58     1550.47 109.67   2  <  63>  230.968   0.000
    60 NOWACZYK RYSZARD                2   13              GT 11:19:53     1550.42 111.52   5  <  96>  240.134  14.490
    61 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   11              GT 11:17:56     1550.22 113.38   2  <  88>  237.080  14.390
    62 KURAS MARIUSZ                   2   32              GT 11:09:04     1549.73 115.24  27  <  71>  223.265  14.300
    63 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   29              G  11:14:03     1549.60 117.10   3  <  64>  230.968   0.000
    64 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    9              G  11:14:07     1548.91 118.96   4  <  65>  230.968   0.000
    65 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   43                 11:14:08     1548.74 120.82   5  <  66>  230.968   0.000
    66 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   13              G  11:14:10     1548.39 122.68   6  <  67>  230.968   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    67 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   20              G  11:14:14     1547.70 124.54   7  <  68>  230.968   0.000
    68 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    1              G  11:14:18     1547.01 126.39   8  <  69>  230.968   0.000
    69 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    5              G  11:14:20     1546.66 128.25   9          230.968   0.000
    70 DĄBEK ANNA                      2   68                 11:14:00     1545.21 130.11   3  <  89>  230.236   0.000
    71 KURAS MARIUSZ                   2   35              G  11:09:41     1543.13 131.97  28  <  76>  223.265   0.000
    72 BIELAK ANDRZEJ                  2   29              GT 11:06:33     1543.06 133.83  10-  1-  1  218.420  13.360
    73 RĘKAS ADAM                      2   28              G  11:15:45     1542.87 135.69   3  <  75>  232.588   0.000
    74 NITA WIESŁAW                    2    2              GT 11:18:55     1542.78 137.55  40-  4-  3  237.460  13.180
    75 RĘKAS ADAM                      2   61                 11:15:46     1542.70 139.41   4  <  95>  232.588   0.000
    76 KURAS MARIUSZ                   2    4              G  11:09:45     1542.42 141.26  29  <  77>  223.265   0.000
    77 KURAS MARIUSZ                   2   61                 11:09:48     1541.89 143.12  30  <  82>  223.265   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    78 NITA WIESŁAW                    2   49                 11:19:03     1541.45 144.98   2  <  81>  237.460   0.000
    79 KRÓLIK ADAM                     2   28              G  11:15:55     1541.19 146.84   2  <  80>  232.591   0.000
    80 KRÓLIK ADAM                     2    8              G  11:15:58     1540.68 148.70   3  <  83>  232.591   0.000
    81 NITA WIESŁAW                    2   34              GT 11:19:12     1539.95 150.56   3  <  94>  237.460  12.520
    82 KURAS MARIUSZ                   2   14              G  11:09:59     1539.94 152.42  31  <  86>  223.265   0.000
    83 KRÓLIK ADAM                     2   57                 11:16:15     1537.79 154.28   4          232.591   0.000
    84 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   35              G  11:09:08     1537.28 156.13  17  <  85>  221.573   0.000
    85 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   46                 11:09:09     1537.10 157.99  18  <  87>  221.573   0.000
    86 KURAS MARIUSZ                   2   73                 11:10:16     1536.93 159.85  32  <  92>  223.265   0.000
    87 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   66                 11:09:10     1536.92 161.71  19  <  90>  221.573   0.000
    88 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   42               T 11:19:16     1536.82 163.57   3  < 105>  237.080  11.870
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    89 DĄBEK ANNA                      2   80                 11:14:50     1536.61 165.43   4          230.236   0.000
    90 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   56                 11:09:12     1536.57 167.29  20  <  91>  221.573   0.000
    91 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   33              G  11:09:13     1536.39 169.14  21          221.573   0.000
    92 KURAS MARIUSZ                   2   42                 11:10:20     1536.23 171.00  33  <  93>  223.265   0.000
    93 KURAS MARIUSZ                   2   76                 11:10:23     1535.70 172.86  34          223.265   0.000
    94 NITA WIESŁAW                    2   30              GT 11:19:55     1532.82 174.72   4          237.460  11.310
    95 RĘKAS ADAM                      2   32              G  11:16:51     1531.70 176.58   5          232.588   0.000
    96 NOWACZYK RYSZARD                2   71                 11:21:53     1530.65 178.44   6  <  96>  240.134   0.000
    96 NOWACZYK RYSZARD                2   15              GT 11:21:53     1530.65 178.44   7  <  98>  240.134  11.120
    98 NOWACZYK RYSZARD                2    6              G  11:21:54     1530.49 182.16   8  <  99>  240.134   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    99 NOWACZYK RYSZARD                2   20              G  11:21:58     1529.84 184.01   9  < 107>  240.134   0.000
   100 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   12              GT 11:12:26     1529.78 185.87  37-  3-  2  225.540  10.750
   101 MIARKA ADAM                     2    7              GT 11:12:11     1529.48 187.73   3  < 102>  225.114  10.650
   102 MIARKA ADAM                     2   28              GT 11:12:12     1529.31 189.59   4          225.114  10.560
   103 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    5              GT 11:12:30     1529.09 191.45   2  < 103>  225.540  10.470
   103 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   42                 11:12:30     1529.09 191.45   3          225.540   0.000
   105 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   28              GT 11:20:04     1528.89 195.17   4          237.080  10.280
   106 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   28              GT 11:07:56     1528.27 197.03   3  < 108>  218.441  10.190
   107 NOWACZYK RYSZARD                2   27              GT 11:22:12     1527.57 198.88  10          240.134  10.090
   108 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   61               T 11:08:02     1527.20 200.74   4          218.441  10.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   109 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   54               T 11:08:03     1527.03   0.00   5          218.441   0.000
   110 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   21              GT 11:08:04     1526.85   0.00   6          218.441   0.000
   111 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   27              G  11:08:04     1526.85   0.00   7          218.441   0.000
   112 KURAS MARIUSZ                   2   25              G  11:11:31     1523.82   0.00  35          223.265   0.000
   113 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   31              G  11:16:36     1523.54   0.00  10          230.968   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              





          PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ŁĘKNICA-2 z dnia 30.08.15                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,50,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  154.780 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   14                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   576                           
      5.Ilość konkursów.......................:  116                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1162.90                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   987.54                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,05,00                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,20,24                         
     10.Czas trwania konkursu.................:15 min. 24 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  7  liczy się pierwszych   7 konkursów                             
       Punkty stałe  14.0- gradacja                                             
       ETypowane [ 1]F                                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   14   |  576   |  116  |20.14|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   14   |  576   |  116  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
 

     
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                         z lotu ŁĘKNICA-2, w dniu 30.08.15      
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    3              G  10:05:00     1162.90   1.74  34- 13-  0  156.991   0.000
     2 KURAS MARIUSZ                   2   77                 10:00:37     1137.11   3.47  83- 25-  7  148.526   0.000
     3 KURAS MARIUSZ                   2   10              GT 10:00:41     1136.53   5.21   2  <   4>  148.526  13.830
     4 KURAS MARIUSZ                   2   74                 10:01:02     1133.50   6.94   3  <   9>  148.526   0.000
     5 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   61                  9:59:55     1130.29   8.68  55- 14-  7  146.843   0.000
     6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              GT  9:59:56     1130.14  10.42   2  <  27>  146.843  13.570
     7 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   40              G  10:15:42     1116.40  12.15  31-  8-  0  162.659   0.000
     8 DĄBEK ANNA                      2   17              G  10:10:39     1104.91  13.89  55- 12-  0  155.405   0.000
     9 KURAS MARIUSZ                   2   41                 10:05:06     1099.38  15.63   4  <  10>  148.526   0.000
    10 KURAS MARIUSZ                   2   16              GT 10:05:14     1098.30  17.36   5  <  20>  148.526  13.220
    11 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   21              GT 10:01:54     1093.91  19.10  46-  9-  5  144.287  13.130
    12 RĘKAS ADAM                      2   44                 10:15:03     1092.74  20.83  47-  8-  0  158.502   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 NOWACZYK RYSZARD                2   24              GT 10:22:02     1092.45  22.57  42-  6-  4  166.089  12.960
    14 RĘKAS ADAM                      2   29              G  10:15:11     1091.74  24.31   2  <  32>  158.502   0.000
    15 DĄBEK ANNA                      2   57                 10:12:34     1090.05  26.04   2  <  17>  155.405   0.000
    16 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   26              G  10:14:02     1089.96  27.78   2  <  18>  156.991   0.000
    17 DĄBEK ANNA                      2   29              G  10:12:45     1088.65  29.51   3  <  41>  155.405   0.000
    18 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   29              G  10:15:38     1077.99  31.25   3  <  22>  156.991   0.000
    19 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   11              GT 10:04:22     1073.83  32.99   2  <  43>  144.287  12.430
    20 KURAS MARIUSZ                   2   58                 10:08:26     1072.91  34.72   6  <  21>  148.526   0.000
    21 KURAS MARIUSZ                   2   78               T 10:08:32     1072.13  36.46   7  <  23>  148.526  12.260
    22 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   21              G  10:16:30     1071.61  38.19   4  <  33>  156.991   0.000
    23 KURAS MARIUSZ                   2   21              GT 10:08:37     1071.49  39.93   8  <  30>  148.526  12.090
    24 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   42                 10:22:11     1068.84  41.67   2  <  35>  162.659   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   36              G  10:11:29     1067.94  43.40  37- 11-  5  151.095   0.000
    26 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   21              GT 10:11:32     1067.56  45.14   2  <  42>  151.095  11.830
    27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   41               T 10:07:50     1065.37  46.88   3  <  28>  146.843  11.740
    28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   14              G  10:07:51     1065.24  48.61   4  <  29>  146.843   0.000
    29 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              GT 10:07:52     1065.11  50.35   5  <  59>  146.843  11.570
    30 KURAS MARIUSZ                   2    5              GT 10:09:28     1064.96  52.08   9  <  31>  148.526  11.480
    31 KURAS MARIUSZ                   2   34              G  10:09:34     1064.19  53.82  10  <  38>  148.526   0.000
    32 RĘKAS ADAM                      2   16              G  10:19:06     1063.06  55.56   3  <  48>  158.502   0.000
    33 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   43                 10:17:59     1060.87  57.29   5  <  50>  156.991   0.000
    34 NITA WIESŁAW                    2   86               T 10:24:17     1060.01  59.03  43-  5-  1  163.542  11.130
    35 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   36              G  10:24:28     1053.04  60.76   3  <  36>  162.659   0.000
    36 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   73                 10:24:40     1051.67  62.50   4  <  40>  162.659   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 KRÓLIK ADAM                     2    5              G  10:20:45     1051.50  64.24  39-  3-  0  158.514   0.000
    38 KURAS MARIUSZ                   2   62                 10:11:26     1050.15  65.97  11  <  39>  148.526   0.000
    39 KURAS MARIUSZ                   2   69                 10:11:29     1049.78  67.71  12  <  51>  148.526   0.000
    40 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   74                 10:25:20     1047.16  69.44   5  <  47>  162.659   0.000
    41 DĄBEK ANNA                      2   26              G  10:18:34     1046.03  71.18   4  <  45>  155.405   0.000
    42 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    5              G  10:14:39     1044.56  72.92   3  <  49>  151.095   0.000
    43 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   60               T 10:08:31     1041.66  74.65   3  <  46>  144.287  10.350
    44 NOWACZYK RYSZARD                2  112               T 10:29:31     1041.20  76.39   2  <  71>  166.089  10.260
    45 DĄBEK ANNA                      2   44                 10:19:16     1041.12  78.13   5  <  52>  155.405   0.000
    46 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    4              GT 10:08:40     1040.53  79.86   4  <  54>  144.287  10.090
    47 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   35              G  10:26:22     1040.24  81.60   6  <  65>  162.659   0.000
    48 RĘKAS ADAM                      2   32              G  10:22:23     1040.15  83.33   4  <  55>  158.502   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   28              GT 10:15:21     1039.53  85.07   4  <  56>  151.095   9.830
    50 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   40              G  10:21:05     1039.10  86.81   6  <  61>  156.991   0.000
    51 KURAS MARIUSZ                   2   71                 10:13:02     1038.40  88.54  13  <  53>  148.526   0.000
    52 DĄBEK ANNA                      2   68                 10:19:42     1038.11  90.28   6  <  67>  155.405   0.000
    53 KURAS MARIUSZ                   2    1              GT 10:13:13     1037.07  92.01  14  <  57>  148.526   9.480
    54 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   12              G  10:09:15     1036.17  93.75   5  <  58>  144.287   0.000
    55 RĘKAS ADAM                      2   26              G  10:22:59     1036.07  95.49   5  <  85>  158.502   0.000
    56 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    7              GT 10:15:53     1035.73  97.22   5  <  73>  151.095   9.220
    57 KURAS MARIUSZ                   2   72                 10:13:25     1035.63  98.96  15  <  60>  148.526   0.000
    58 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   28              G  10:09:20     1035.55 100.69   6  <  68>  144.287   0.000
    59 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   53                 10:12:09     1033.01 102.43   6  <  63>  146.843   0.000
    60 KURAS MARIUSZ                   2   14              G  10:13:55     1032.03 104.17  16  <  64>  148.526   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    61 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   18              G  10:22:16     1031.03 105.90   7  <  77>  156.991   0.000
    62 GRZELEWSKI ŁUKASZ               2    9              GT 10:12:31     1030.52 107.64  28-  2-  2  146.866   8.700
    63 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   52                 10:12:36     1029.76 109.38   7  <  66>  146.843   0.000
    64 KURAS MARIUSZ                   2   65                 10:14:32     1027.63 111.11  17  <  70>  148.526   0.000
    65 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   17              G  10:28:29     1026.35 112.85   7  <  97>  162.659   0.000
    66 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   28              GT 10:13:28     1023.53 114.58   8  <  81>  146.843   8.350
    67 DĄBEK ANNA                      2  111                 10:21:50     1023.52 116.32   7  <  72>  155.405   0.000
    68 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    1              G  10:11:02     1023.07 118.06   7  <  84>  144.287   0.000
    69 KRÓLIK ADAM                     2   57                 10:25:06     1022.01 119.79   2  < 112>  158.514   0.000
    70 KURAS MARIUSZ                   2   26              G  10:16:07     1016.49 121.53  18  <  76>  148.526   0.000
    71 NOWACZYK RYSZARD                2   66                 10:33:30     1015.84 123.26   3  <  75>  166.089   0.000
    72 DĄBEK ANNA                      2   97                 10:23:18     1013.73 125.00   8  <  74>  155.405   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    73 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   15              G  10:19:03     1013.72 126.74   6  <  89>  151.095   0.000
    74 DĄBEK ANNA                      2   59                 10:23:19     1013.62 128.47   9  <  87>  155.405   0.000
    75 NOWACZYK RYSZARD                2  120                 10:33:52     1013.56 130.21   4  <  82>  166.089   0.000
    76 KURAS MARIUSZ                   2   44                 10:16:33     1013.48 131.94  19  <  78>  148.526   0.000
    77 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   16              G  10:24:58     1013.06 133.68   8  <  96>  156.991   0.000
    78 KURAS MARIUSZ                   2   61                 10:16:47     1011.87 135.42  20  <  79>  148.526   0.000
    79 KURAS MARIUSZ                   2    7              G  10:16:50     1011.53 137.15  21  <  86>  148.526   0.000
    80 GRZELEWSKI ŁUKASZ               2   12              GT 10:15:27     1009.74 138.89   2          146.866   7.130
    81 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   46               T 10:15:30     1009.23 140.63   9  <  90>  146.843   7.040
    82 NOWACZYK RYSZARD                2   39              GT 10:34:37     1008.94 142.36   5  <  92>  166.089   6.960
    83 NITA WIESŁAW                    2    1              G  10:32:08     1008.69 144.10   2  < 104>  163.542   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    84 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   53               T 10:13:12     1007.59 145.83   8  <  95>  144.287   6.780
    85 RĘKAS ADAM                      2   57                 10:27:20     1007.43 147.57   6  <  91>  158.502   0.000
    86 KURAS MARIUSZ                   2   79               T 10:17:29     1007.07 149.31  22  <  88>  148.526   6.610
    87 DĄBEK ANNA                      2   27              G  10:24:25     1006.40 151.04  10  <  94>  155.405   0.000
    88 KURAS MARIUSZ                   2   25              G  10:17:38     1006.05 152.78  23  < 100>  148.526   0.000
    89 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   23              GT 10:20:15     1005.62 154.51   7  < 102>  151.095   6.350
    90 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   38              GT 10:16:14     1004.17 156.25  10  < 111>  146.843   6.260
    91 RĘKAS ADAM                      2   40              G  10:27:57     1003.50 157.99   7  <  93>  158.502   0.000
    92 NOWACZYK RYSZARD                2  122               T 10:35:50     1001.54 159.72   6          166.089   6.090
    93 RĘKAS ADAM                      2   61                 10:28:16     1001.49 161.46   8          158.502   0.000
    94 DĄBEK ANNA                      2  119                 10:25:18     1000.68 163.19  11  <  99>  155.405   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    95 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   57                 10:14:13     1000.49 164.93   9          144.287   0.000
    96 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   17              G  10:26:56     1000.37 166.67   9  <  98>  156.991   0.000
    97 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   54                 10:32:39     1000.06 168.40   8          162.659   0.000
    98 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   47                 10:26:59     1000.05 170.14  10  < 101>  156.991   0.000
    99 DĄBEK ANNA                      2   42                 10:25:37      998.64 171.88  12          155.405   0.000
   100 KURAS MARIUSZ                   2   43                 10:18:46      998.38 173.61  24  < 116>  148.526   0.000
   101 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    8              G  10:27:22      997.61 175.35  11  < 103>  156.991   0.000
   102 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   27              G  10:21:33      997.00 177.08   8  < 106>  151.095   0.000
   103 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   12              G  10:27:31      996.66 178.82  12  < 110>  156.991   0.000
   104 NITA WIESŁAW                    2   19              G  10:34:13      995.89 180.56   3  < 105>  163.542   0.000
   105 NITA WIESŁAW                    2   25              G  10:34:18      995.39 182.29   4  < 109>  163.542   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   106 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   11              G  10:21:51      995.03 184.03   9  < 107>  151.095   0.000
   107 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    6              G  10:21:52      994.92 185.76  10  < 107>  151.095   0.000
   107 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   12              GT 10:21:52      994.92 185.76  11          151.095   4.780
   109 NITA WIESŁAW                    2   83                 10:34:30      994.18 189.24   5          163.542   0.000
   110 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    7              G  10:28:04      993.20 190.97  13          156.991   0.000
   111 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   50                 10:17:56      992.63 192.71  11  < 113>  146.843   0.000
   112 KRÓLIK ADAM                     2   22              G  10:29:43      992.47 194.44   3          158.514   0.000
   113 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   34              GT 10:17:58      992.41 196.18  12  < 113>  146.843   4.260
   113 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   44                 10:17:58      992.41 196.18  13  < 115>  146.843   0.000
   115 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   64                 10:17:59      992.29 199.65  14          146.843   0.000
   116 KURAS MARIUSZ                   2   33              G  10:20:24      987.54 201.39  25          148.526   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   117 RĘKAS ADAM                      2   19              G  10:31:20      982.45   0.00   9          158.502   0.000
   118 DĄBEK ANNA                      2    1              G  10:28:37      979.75   0.00  13          155.405   0.000
   119 DĄBEK ANNA                      2   34              G  10:28:40      979.44   0.00  14          155.405   0.000
   120 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   26              G  10:20:00      978.95   0.00  15          146.843   0.000
   121 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   20              G  10:30:35      977.63   0.00  14          156.991   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              





         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  ŁĘKNICA-1 z dnia 23.08.15                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  154.500 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   16                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   793                           
      5.Ilość konkursów.......................:  159                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1090.18                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   794.57                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,07,33                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,00,35                         
     10.Czas trwania konkursu.................:53 min.  2 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   7 konkursów                               
       Punkty stałe  14.0- gradacja                                             
       ECałość [ 4]F                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 2  | Zmigrod 2               |   16   |  793   |  159  |20.05|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   16   |  793   |  159  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                         z lotu ŁĘKNICA-1, w dniu 23.08.15      
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 DĄBEK ANNA                      2   68                 10:07:33     1090.18   1.26  82- 16-  7  155.405  14.000
     2 RĘKAS ADAM                      2   44                 10:12:51     1072.05   2.52  77- 11-  7  158.502  13.940
     3 KURAS MARIUSZ                   2   79                 10:09:18     1029.29   3.78  38- 13-  7  148.526  13.870
     4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   18              G  10:11:35     1001.77   5.04  34- 10-  7  146.843  13.810
     5 DĄBEK ANNA                      2   17              G  10:20:35      998.85   6.31   2  <   8>  155.405  13.750
     6 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   25              G  10:17:19      991.98   7.57  46- 18-  7  151.095  13.680
     7 KRÓLIK ADAM                     2   15              G  10:25:19      988.76   8.83  82- 11-  7  158.514  13.620
     8 DĄBEK ANNA                      2   15              G  10:22:28      986.91  10.09   3  <  19>  155.405  13.560
     9 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   21              G  10:24:14      985.92  11.35  42- 12-  7  156.991  13.490
    10 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    3              G  10:24:17      985.61  12.61   2  <  11>  156.991  13.430
    11 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   43                 10:24:20      985.30  13.87   3  <  30>  156.991  13.370
    12 NITA WIESŁAW                    2   49                 10:31:26      982.63  15.13  49- 27-  7  163.542  13.300
    13 NOWACZYK RYSZARD                2   27              G  10:34:33      979.59  16.39  57- 19-  7  166.089  13.240
    14 BIELAK ANDRZEJ                  2   24              G  10:12:18      977.96  17.65  32-  2-  2  144.053  13.180
    15 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   35              G  10:19:59      974.91  18.92   2  <  16>  151.095  13.110
    16 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   32              G  10:20:17      973.03  20.18   3  <  17>  151.095  13.050
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    9              G  10:21:16      966.91  21.44   4  <  32>  151.095  12.990
    18 KRÓLIK ADAM                     2   24              G  10:30:06      960.11  22.70   2  <  34>  158.514  12.920
    19 DĄBEK ANNA                      2   26              G  10:27:07      958.60  23.96   4  <  22>  155.405  12.860
    20 NOWACZYK RYSZARD                2  112                 10:38:50      955.45  25.22   2  <  21>  166.089  12.800
    21 NOWACZYK RYSZARD                2   98                 10:38:53      955.18  26.48   3  <  41>  166.089  12.730
    22 DĄBEK ANNA                      2   38              G  10:28:19      951.56  27.74   5  <  26>  155.405  12.670
    23 RĘKAS ADAM                      2   41                 10:31:49      950.16  29.00   2  <  29>  158.502  12.610
    24 KURAS MARIUSZ                   2   78                 10:21:50      947.03  30.26   2  <  27>  148.526  12.540
    25 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   39              G  10:20:33      944.02  31.53   2  <  53>  146.843  12.480
    26 DĄBEK ANNA                      2    8              G  10:29:41      943.66  32.79   6  <  36>  155.405  12.420
    27 KURAS MARIUSZ                   2   10              G  10:22:30      943.02  34.05   3  <  86>  148.526  12.350
    28 GRZELEWSKI ŁUKASZ               2   15              G  10:21:37      937.74  35.31  34-  2-  2  146.866  12.290
    29 RĘKAS ADAM                      2   51                 10:34:07      937.23  36.57   3  <  77>  158.502  12.230
    30 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   33              G  10:32:31      937.17  37.83   4  <  33>  156.991  12.160
    31 JAŃCZYK ANDRZEJ                 2   89                 10:30:23      932.89  39.09  45-  1-  1  154.284  12.100
    32 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   23              G  10:27:50      927.91  40.35   5  <  44>  151.095  12.040
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    33 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   12              G  10:34:48      924.56  41.61   5  <  55>  156.991  11.970
    34 KRÓLIK ADAM                     2    7              G  10:36:29      924.37  42.88   3  <  35>  158.514  11.910
    35 KRÓLIK ADAM                     2   46                 10:36:40      923.38  44.14   4  <  51>  158.514  11.850
    36 DĄBEK ANNA                      2  105                 10:33:21      923.11  45.40   7  <  37>  155.405  11.780
    37 DĄBEK ANNA                      2   13              G  10:34:07      918.92  46.66   8  <  43>  155.405   0.000
    38 NITA WIESŁAW                    2   58                 10:43:05      918.35  47.92   2  <  39>  163.542  11.660
    39 NITA WIESŁAW                    2   43                 10:43:10      917.92  49.18   3  <  40>  163.542  11.590
    40 NITA WIESŁAW                    2   62                 10:43:12      917.74  50.44   4  <  48>  163.542  11.530
    41 NOWACZYK RYSZARD                2   15              G  10:46:02      917.45  51.70   4  <  47>  166.089  11.470
    42 MALESZKA STANISŁAW              2   21              G  10:43:19      917.35  52.96  50-  3-  3  163.579  11.410
    43 DĄBEK ANNA                      2   88                 10:34:35      916.39  54.22   9  <  54>  155.405   0.000
    44 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   45                 10:29:54      916.28  55.49   6  <  45>  151.095  11.280
    45 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   42                 10:29:56      916.10  56.75   7  <  46>  151.095  11.220
    46 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   33              G  10:30:00      915.73  58.01   8  <  59>  151.095   0.000
    47 NOWACZYK RYSZARD                2   42                 10:46:57      912.83  59.27   5  <  49>  166.089  11.090
    48 NITA WIESŁAW                    2   86                 10:44:10      912.79  60.53   5  <  50>  163.542  11.030
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 NOWACZYK RYSZARD                2  104                 10:47:00      912.58  61.79   6  <  52>  166.089  10.960
    50 NITA WIESŁAW                    2   38              G  10:44:13      912.54  63.05   6  <  66>  163.542  10.900
    51 KRÓLIK ADAM                     2   33              G  10:38:46      912.22  64.31   5  <  65>  158.514  10.840
    52 NOWACZYK RYSZARD                2   35              G  10:47:10      911.74  65.57   7  <  62>  166.089  10.770
    53 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   38              G  10:26:09      911.22  66.83   3  < 107>  146.843  10.710
    54 DĄBEK ANNA                      2   69                 10:35:43      910.31  68.10  10  <  68>  155.405   0.000
    55 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    1              G  10:38:45      903.55  69.36   6  <  57>  156.991  10.580
    56 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   35              G  10:45:03      903.41  70.62  62-  4-  4  162.659  10.520
    57 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    8              G  10:38:59      902.33  71.88   7  <  80>  156.991  10.460
    58 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   40              G  10:45:22      901.82  73.14   2  <  97>  162.659  10.390
    59 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   28              G  10:32:46      900.63  74.40   9  <  60>  151.095   0.000
    60 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   30              G  10:32:58      899.55  75.66  10  <  63>  151.095   0.000
    61 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   49                 10:25:39      898.15  76.92  22-  4-  4  144.287  10.200
    62 NOWACZYK RYSZARD                2   77                 10:50:23      895.92  78.18   8  <  64>  166.089   0.000
    63 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   19              G  10:33:50      894.94  79.45  11  <  70>  151.095   0.000
    64 NOWACZYK RYSZARD                2   12              G  10:50:36      894.88  80.71   9  <  69>  166.089   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    65 KRÓLIK ADAM                     2   79                 10:42:17      894.13  81.97   6  <  75>  158.514   9.950
    66 NITA WIESŁAW                    2   81                 10:48:06      893.18  83.23   7  <  66>  163.542   9.890
    66 NITA WIESŁAW                    2   63                 10:48:06      893.18  83.23   8  <  71>  163.542   0.000
    68 DĄBEK ANNA                      2   29              G  10:39:06      892.62  85.75  11  <  76>  155.405   0.000
    69 NOWACZYK RYSZARD                2   65                 10:51:19      891.43  87.01  10  <  90>  166.089   0.000
    70 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   37              G  10:35:08      888.10  88.27  12  <  81>  151.095   0.000
    71 NITA WIESŁAW                    2    8              G  10:49:54      884.49  89.53   9  <  72>  163.542   0.000
    72 NITA WIESŁAW                    2   71                 10:49:56      884.33  90.79  10  <  73>  163.542   0.000
    73 NITA WIESŁAW                    2   45                 10:49:57      884.25  92.06  11  <  74>  163.542   0.000
    74 NITA WIESŁAW                    2   20              G  10:49:59      884.09  93.32  12  <  78>  163.542   0.000
    75 KRÓLIK ADAM                     2   36              G  10:44:25      883.50  94.58   7  <  98>  158.514   9.320
    76 DĄBEK ANNA                      2   51                 10:40:55      883.40  95.84  12  < 123>  155.405   0.000
    77 RĘKAS ADAM                      2   75                 10:44:33      882.77  97.10   4  <  85>  158.502   9.190
    78 NITA WIESŁAW                    2   26              G  10:50:17      882.66  98.36  13  <  84>  163.542   0.000
    79 MALESZKA STANISŁAW              2   29              G  10:50:22      882.46  99.62   2  <  95>  163.579   9.060
    80 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    6              G  10:43:36      879.01 100.88   8  <  83>  156.991   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    81 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   46                 10:37:01      878.37 102.14  13  < 109>  151.095   0.000
    82 BIELAK ANDRZEJ                  2   26              G  10:29:41      874.73 103.40   2          144.053   8.870
    83 RÓŻAŃSKI JACEK                  2    2              G  10:44:37      874.03 104.67   9  <  87>  156.991   0.000
    84 NITA WIESŁAW                    2   59                 10:52:19      873.08 105.93  14  <  88>  163.542   0.000
    85 RĘKAS ADAM                      2   67                 10:46:38      872.65 107.19   5  < 104>  158.502   8.680
    86 KURAS MARIUSZ                   2   30              G  10:35:41      870.19 108.45   4  <  93>  148.526   8.620
    87 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   37              G  10:45:30      869.76 109.71  10  < 112>  156.991   0.000
    88 NITA WIESŁAW                    2    4              G  10:53:12      868.98 110.97  15  <  89>  163.542   0.000
    89 NITA WIESŁAW                    2   15              G  10:53:14      868.83 112.23  16  <  92>  163.542   0.000
    90 NOWACZYK RYSZARD                2   89                 10:56:11      868.74 113.49  11  <  91>  166.089   0.000
    91 NOWACZYK RYSZARD                2    3              G  10:56:16      868.36 114.75  12  <  94>  166.089   0.000
    92 NITA WIESŁAW                    2   56                 10:53:25      867.98 116.02  17  <  96>  163.542   0.000
    93 KURAS MARIUSZ                   2   72                 10:36:10      867.73 117.28   5  < 108>  148.526   8.180
    94 NOWACZYK RYSZARD                2    9              G  10:56:44      866.25 118.54  13  <  99>  166.089   0.000
    95 MALESZKA STANISŁAW              2   40              G  10:54:10      864.74 119.80   3          163.579   8.050
    96 NITA WIESŁAW                    2   55                 10:56:06      855.79 121.06  18  < 103>  163.542   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    97 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   29              G  10:55:09      855.43 122.32   3  < 102>  162.659   7.920
    98 KRÓLIK ADAM                     2   40              G  10:50:29      854.60 123.58   8  < 101>  158.514   0.000
    99 NOWACZYK RYSZARD                2   90                 11:00:00      851.74 124.84  14  < 100>  166.089   0.000
   100 NOWACZYK RYSZARD                2   73                 11:00:02      851.59 126.10  15  < 113>  166.089   0.000
   101 KRÓLIK ADAM                     2   65                 10:51:16      851.01 127.36   9  < 115>  158.514   0.000
   102 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   68                 10:56:09      850.95 128.63   4          162.659   7.610
   103 NITA WIESŁAW                    2   33              G  10:57:25      849.94 129.89  19  < 105>  163.542   0.000
   104 RĘKAS ADAM                      2   47                 10:51:31      849.80 131.15   6  < 116>  158.502   7.480
   105 NITA WIESŁAW                    2    2              G  10:57:28      849.72 132.41  20  < 121>  163.542   0.000
   106 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2    9              G  10:34:53      849.33 133.67   2  < 120>  144.287   7.350
   107 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    7              G  10:37:54      849.29 134.93   4  < 117>  146.843   7.290
   108 KURAS MARIUSZ                   2   67                 10:40:01      848.64 136.19   6  < 111>  148.526   7.230
   109 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   44                 10:43:05      848.45 137.45  14  < 110>  151.095   0.000
   110 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   47                 10:43:42      845.52 138.71  15  < 145>  151.095   0.000
   111 KURAS MARIUSZ                   2   48                 10:40:46      845.02 139.97   7  < 125>  148.526   7.040
   112 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   26              G  10:51:02      843.89 141.24  11  < 149>  156.991   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   113 NOWACZYK RYSZARD                2   13              G  11:01:57      843.31 142.50  16  < 114>  166.089   0.000
   114 NOWACZYK RYSZARD                2  122                 11:02:03      842.88 143.76  17  < 126>  166.089   0.000
   115 KRÓLIK ADAM                     2   57                 10:53:26      841.22 145.02  10  < 158>  158.514   0.000
   116 RĘKAS ADAM                      2   58                 10:53:29      840.93 146.28   7  < 118>  158.502   6.720
   117 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   28              G  10:39:45      840.30 147.54   5  < 124>  146.843   6.660
   118 RĘKAS ADAM                      2   52                 10:53:40      840.12 148.80   8  < 133>  158.502   0.000
   119 MIARKA ADAM                     2   37              G  10:44:56      837.75 150.06  41-  6-  6  150.739   6.530
   120 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   35              G  10:37:22      837.09 151.32   3  < 138>  144.287   6.470
   121 NITA WIESŁAW                    2   83                 11:00:32      836.39 152.59  21  < 122>  163.542   0.000
   122 NITA WIESŁAW                    2    3              G  11:00:37      836.03 153.85  22  < 130>  163.542   0.000
   123 DĄBEK ANNA                      2   96                 10:51:22      833.87 155.11  13  < 128>  155.405   0.000
   124 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2    2              G  10:41:09      833.63 156.37   6  < 127>  146.843   6.220
   125 KURAS MARIUSZ                   2   15              G  10:43:38      831.46 157.63   8  < 129>  148.526   0.000
   126 NOWACZYK RYSZARD                2  107                 11:05:10      829.75 158.89  18  < 156>  166.089   0.000
   127 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   25              G  10:41:59      829.70 160.15   7  < 134>  146.843   6.030
   128 DĄBEK ANNA                      2   81                 10:52:43      827.87 161.41  14  < 148>  155.405   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   129 KURAS MARIUSZ                   2    2              G  10:44:28      827.60 162.67   9  < 131>  148.526   0.000
   130 NITA WIESŁAW                    2   12              G  11:03:13      825.07 163.93  23  < 139>  163.542   0.000
   131 KURAS MARIUSZ                   2    5              G  10:45:03      824.92 165.20  10  < 132>  148.526   0.000
   132 KURAS MARIUSZ                   2   88                 10:45:15      824.00 166.46  11  < 152>  148.526   0.000
   133 RĘKAS ADAM                      2   77                 10:57:35      823.03 167.72   9  < 141>  158.502   0.000
   134 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   51                 10:43:32      822.50 168.98   8  < 140>  146.843   0.000
   135 MIARKA ADAM                     2   43                 10:49:00      819.23 170.24   2  < 136>  150.739   5.520
   136 MIARKA ADAM                     2   39              G  10:49:15      818.12 171.50   3  < 137>  150.739   5.460
   137 MIARKA ADAM                     2   10              G  10:49:19      817.83 172.76   4  < 144>  150.739   5.390
   138 SKOWROŃSKI KRYSTIAN             2   11              G  10:41:31      817.41 174.02   4          144.287   5.330
   139 NITA WIESŁAW                    2   30              G  11:05:20      816.35 175.28  24  < 143>  163.542   0.000
   140 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   36              G  10:45:17      814.51 176.54   9  < 142>  146.843   0.000
   141 RĘKAS ADAM                      2   40              G  11:00:07      812.35 177.81  10  < 153>  158.502   0.000
   142 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW            2   64                 10:45:47      812.26 179.07  10          146.843   0.000
   143 NITA WIESŁAW                    2   29              G  11:06:21      812.23 180.33  25  < 146>  163.542   0.000
   144 MIARKA ADAM                     2   15              G  10:51:36      807.82 181.59   5  < 150>  150.739   4.950
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   145 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   10              G  10:52:04      807.71 182.85  16  < 154>  151.095   0.000
   146 NITA WIESŁAW                    2   13              G  11:08:21      804.24 184.11  26  < 151>  163.542   0.000
   147 GRZELEWSKI ŁUKASZ               2    2              G  10:47:40      804.01 185.37   2          146.866   4.760
   148 DĄBEK ANNA                      2   21              G  10:58:36      802.71 186.63  15  < 159>  155.405   0.000
   149 RÓŻAŃSKI JACEK                  2   17              G  11:01:08      800.43 187.89  12          156.991   0.000
   150 MIARKA ADAM                     2   38              G  10:53:33      799.46 189.16   6          150.739   4.570
   151 NITA WIESŁAW                    2   35              G  11:09:42      798.94 190.42  27          163.542   0.000
   152 KURAS MARIUSZ                   2   64                 10:50:55      798.89 191.68  12  < 157>  148.526   0.000
   153 RĘKAS ADAM                      2   78                 11:03:27      798.70 192.94  11          158.502   0.000
   154 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    7              G  10:54:12      798.60 194.20  17  < 155>  151.095   0.000
   155 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2    8              G  10:54:13      798.53 195.46  18          151.095   0.000
   156 NOWACZYK RYSZARD                2  120                 11:13:26      796.85 196.72  19          166.089   0.000
   157 KURAS MARIUSZ                   2   32              G  10:51:37      795.89 197.98  13          148.526   0.000
   158 KRÓLIK ADAM                     2    1              G  11:04:22      795.09 199.24  11          158.514   0.000
   159 DĄBEK ANNA                      2   27              G  11:00:35      794.57 200.50  16          155.405   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   160 RĘKAS ADAM                      2    1              G  11:04:48      793.30   0.00  12          158.502   0.000
   161 MIARKA ADAM                     2   27              G  10:55:12      792.53   0.00   7          150.739   0.000
   162 WOZNIAK ANDRZEJ                 2   28              G  11:10:28      791.66   0.00   5          162.659   0.000
   163 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW               2   12              G  10:56:33      788.80   0.00  19          151.095   0.000
   164 DĄBEK ANNA                      2  118                 11:02:59      784.94   0.00  17          155.405   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              








2015 - BORZĘCIN











        PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 14                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-3 z dnia 26.07.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  730.990 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    7                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   166                           
      5.Ilość konkursów.......................:   34                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1850.34                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1744.71                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,33,37                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,00,33                         
     10.Czas trwania konkursu.................:26 min. 56 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EBorzecin Całość [ 4]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |    7   |  166   |   34  |20.48|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    7   |  166   |   34  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------    



                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 14.           
                                         z lotu HOLTEN-3, w dniu 26.07.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 JUREK ANDRZEJ                   3   25              G  12:33:37     1850.34   6.02  48- 15-  3  728.325  70.000
     2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   81                 12:33:59     1848.59  12.05  46-  8-  3  728.313  69.700
     3 JUREK ANDRZEJ                   3    2              G  12:37:15     1833.42  18.07   2  <   5>  728.325  69.390
     4 PIETRZAK H & W                  3   34              G  12:40:24     1832.51  24.10  17-  3-  3  733.738  69.090
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     5 JUREK ANDRZEJ                   3  123                 12:37:55     1830.35  30.12   3  <   6>  728.325  68.790
     6 JUREK ANDRZEJ                   3    1              G  12:38:40     1826.90  36.14   4  <   9>  728.325   0.000
     7 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   21              G  12:38:40     1826.87  42.17   2  <  17>  728.313  68.180
     8 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   16              G  12:43:52     1820.00  48.19  24-  5-  3  735.036  67.880
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     9 JUREK ANDRZEJ                   3   36              G  12:40:58     1816.42  54.22   5  <  10>  728.325   0.000
    10 JUREK ANDRZEJ                   3   57                 12:43:03     1807.03  60.24   6  <  11>  728.325   0.000
    11 JUREK ANDRZEJ                   3   35              G  12:43:05     1806.89  66.27   7  <  12>  728.325   0.000
    12 JUREK ANDRZEJ                   3  121                 12:43:26     1805.32  72.29   8  <  13>  728.325   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 JUREK ANDRZEJ                   3   42              G  12:44:03     1802.56  78.31   9  <  15>  728.325   0.000
    14 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    9              G  12:48:31     1799.28  84.34   2  <  22>  735.036  66.060
    15 JUREK ANDRZEJ                   3  119                 12:45:07     1797.82  90.36  10  <  18>  728.325   0.000
    16 BŁOŃSKI MARIAN                  3    4              G  12:46:09     1791.14  96.39   9-  2-  2  727.472  65.450
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    17 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  101                 12:48:51     1781.37 102.41   3  <  24>  728.313  65.150
    18 JUREK ANDRZEJ                   3   21              G  12:48:53     1781.25 108.43  11  <  20>  728.325   0.000
    19 PIETRZAK H & W                  3   13              G  12:52:28     1778.90 114.46   2  <  34>  733.738  64.550
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    20 JUREK ANDRZEJ                   3    9              G  12:49:45     1777.49 120.48  12  <  23>  728.325   0.000
    21 PIETRZAK ANDRZEJ                3   21              G  12:53:57     1776.12 126.51  17-  1-  1  735.225  63.940
    22 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   14              G  12:54:20     1774.02 132.53   3  <  27>  735.036  63.640
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    23 JUREK ANDRZEJ                   3   20              G  12:52:44     1764.64 138.55  13  <  30>  728.325   0.000
    24 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  104                 12:54:18     1757.94 144.58   4  <  25>  728.313   0.000
    25 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   35              G  12:54:19     1757.87 150.60   5  <  26>  728.313   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   58                 12:54:24     1757.51 156.63   6  <  28>  728.313   0.000
    27 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   28              G  12:58:46     1755.24 162.65   4  <  32>  735.036   0.000
    28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    5              G  12:55:58     1750.89 168.67   7  <  31>  728.313   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    29 BŁOŃSKI MARIAN                  3   11              G  12:55:51     1749.36 174.70   2          727.472  61.520
    30 JUREK ANDRZEJ                   3   50              G  12:56:35     1748.33 180.72  14  <  33>  728.325   0.000
    31 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   13              G  12:56:36     1748.23 186.75   8          728.313   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    32 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    5              G  13:00:42     1747.17 192.77   5          735.036   0.000
    33 JUREK ANDRZEJ                   3   48              G  12:57:18     1745.33 198.80  15          728.325   0.000
    34 PIETRZAK H & W                  3    1              G  13:00:33     1744.71 204.82   3          733.738  60.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    35 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   32              G  13:01:24     1744.27   0.00   6          735.036   0.000
    36 PIETRZAK ANDRZEJ                3   10              G  13:01:57     1742.45   0.00   2          735.225   0.000
    37 JUREK ANDRZEJ                   3  100                 12:58:28     1740.46   0.00  16          728.325   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    38 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   39              G  12:58:34     1740.02   0.00   9          728.313   0.000
    39 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   23              G  13:02:26     1740.01   0.00   7          735.036   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              



 


         PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 13                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BURG-5 z dnia 19.07.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:17.1 N 11:54:44.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,25,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  357.000 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    9                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   201                           
      5.Ilość konkursów.......................:   41                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   964.43                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   873.81                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,31,03                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,10,18                         
     10.Czas trwania konkursu.................:39 min. 15 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EBorzecin Całość [ 4]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |    9   |  201   |   41  |20.40|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    9   |  201   |   41  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 13.           
                                          z lotu BURG-5, w dniu 19.07.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 BŁOŃSKI MARIAN                  3 PL0219-13         G  13:31:03      964.43   4.98   5-  2-  2  353.031  30.000
     2 JUREK ANDRZEJ                   3 PL-0400-14           13:33:04      962.21   9.95  53- 12-  5  354.157  29.750
     3 JUREK ANDRZEJ                   3 PL-0353-12        G  13:40:47      942.45  14.93   2  <   7>  354.157  29.500
     4 FRĄCKOWIAK ROMAN                3 PL-0417-13        G  13:45:01      937.84  19.90  12-  2-  2  356.395  29.250
     5 PIETRZAK H & W                  3 PL-0102-14        G  13:54:12      924.12  24.88  21-  6-  5  359.668  29.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 PIETRZAK ANDRZEJ                3 PL-0356-11        G  13:58:05      918.61  29.85  29-  5-  5  361.091  28.750
     7 JUREK ANDRZEJ                   3 PL-0353-12        G  13:53:10      912.38  34.83   3  <   8>  354.157  28.500
     8 JUREK ANDRZEJ                   3 PL-0356-13        G  13:53:49      910.86  39.80   4  <   9>  354.157  28.250
     9 JUREK ANDRZEJ                   3 PL-0356-13        G  13:54:34      909.11  44.78   5  <  15>  354.157  28.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    10 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3 PL-0356-14           13:56:12      905.26  49.75  44- 10-  5  354.139  27.750
    11 PIETRZAK H & W                  3 PL-0102-14        G  14:02:20      905.21  54.73   2  <  24>  359.668  27.500
    12 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3 PL-0356-14           13:56:28      904.65  59.70   2  <  13>  354.139  27.250
    13 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3 PL0356-13         G  13:57:28      902.34  64.68   3  <  16>  354.139  27.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    14 PIETRZAK ANDRZEJ                3 PL-0356-12        G  14:05:27      901.71  69.65   2  <  18>  361.091  26.750
    15 JUREK ANDRZEJ                   3 PL-0356-12        G  13:57:56      901.32  74.63   6  <  21>  354.157   0.000
    16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3 PL-0356-14           13:58:36      899.74  79.60   4  <  17>  354.139  26.250
    17 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3 PL-0356-14           13:59:03      898.72  84.58   5  <  20>  354.139  26.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    18 PIETRZAK ANDRZEJ                3 PL-0356-11        G  14:06:51      898.57  89.55   3  <  25>  361.091  25.750
    19 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3 PL-0356-13        G  14:06:40      898.54  94.53  16-  3-  3  360.912  25.500
    20 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3 PL-0356-13        G  13:59:21      898.03  99.50   6  <  22>  354.139   0.000
    21 JUREK ANDRZEJ                   3 DV05357-11        G  14:00:02      896.52 104.48   7  <  23>  354.157   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    22 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3 PL-0356-13        G  14:00:02      896.48 109.45   7  <  28>  354.139   0.000
    23 JUREK ANDRZEJ                   3 DV-05357-12       G  14:00:04      896.45 114.43   8  <  29>  354.157   0.000
    24 PIETRZAK H & W                  3 PL-0392-13        G  14:06:31      895.77 119.40   3  <  31>  359.668  24.250
    25 PIETRZAK ANDRZEJ                3 PL-0356-13        G  14:08:11      895.60 124.38   4  <  26>  361.091  24.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 PIETRZAK ANDRZEJ                3 PL-0356-13        G  14:11:13      888.91 129.35   5          361.091  23.750
    27 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3 PL-0356-10        G  14:11:49      887.16 134.33   2  <  40>  360.912  23.500
    28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3 PL-0356-13        G  14:04:40      886.09 139.30   8  <  34>  354.139   0.000
    29 JUREK ANDRZEJ                   3 PL-0356-10        G  14:04:44      885.98 144.28   9  <  32>  354.157   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    30 BŁOŃSKI MARIAN                  3 PL0350-14         G  14:03:57      884.90 149.25   2          353.031  22.750
    31 PIETRZAK H & W                  3 PL-0134-14        G  14:11:33      884.68 154.23   4  <  33>  359.668  22.500
    32 JUREK ANDRZEJ                   3 PL-0356-12        G  14:06:11      882.78 159.20  10  <  35>  354.157   0.000
    33 PIETRZAK H & W                  3 PL-0134-14        G  14:12:51      881.86 164.18   5  <  39>  359.668  22.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    34 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3 PL0350-14            14:06:49      881.35 169.15   9  <  38>  354.139   0.000
    35 JUREK ANDRZEJ                   3 PL-0356-13        G  14:07:14      880.48 174.13  11  <  41>  354.157   0.000
    36 FRĄCKOWIAK ROMAN                3 PL-0417-14        G  14:09:52      880.28 179.10   2          356.395  21.250
    37 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3 PL-0356-12        G  14:15:41      878.38 184.08   9-  1-  1  360.734  21.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    38 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3 PL-0356-12        G  14:08:21      877.99 189.05  10          354.139   0.000
    39 PIETRZAK H & W                  3 PL-0102-14        G  14:15:18      876.60 194.03   6          359.668   0.000
    40 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3 PL-11             G  14:16:45      876.53 199.00   3          360.912  20.250
    41 JUREK ANDRZEJ                   3 PL-0356-13        G  14:10:18      873.81 203.98  12          354.157   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    42 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3 PL-0436-13        G  14:18:05      873.70   0.00   4          360.912   0.000
    43 JUREK ANDRZEJ                   3 PL-0356-13        G  14:10:23      873.64   0.00  13          354.157   0.000
    44 FRĄCKOWIAK ROMAN                3 PL-0417-14        G  14:13:26      872.59   0.00   3          356.395   0.000
    45 JUREK ANDRZEJ                   3 PL-0400-14           14:11:17      871.70   0.00  14          354.157   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3 PL0350-14            14:13:54      866.08   0.00  11          354.139   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              






               PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.               
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 12                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-2 z dnia 11.07.15                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  730.770 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    9                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   249                           
      5.Ilość konkursów.......................:   50                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1235.65                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1086.96                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,34,25                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:17,01,14                         
     10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 26 min. 49 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       <B>Borzecin Całość [ 4]                                              
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |    9   |  249   |   50  |20.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    9   |  249   |   50  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     


                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 12.           
                                         z lotu HOLTEN-2, w dniu 11.07.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   87                 15:34:25     1235.65   4.02  53- 19-  3  728.313  70.000
     2 JUREK ANDRZEJ                   3   35              G  15:46:38     1210.58   8.03  77- 14-  3  728.325  69.800
     3 JUREK ANDRZEJ                   3    6              G  15:51:26     1201.00  12.05   2  <   4>  728.325  69.590
     4 JUREK ANDRZEJ                   3    4              G  15:53:17     1197.35  16.06   3  <   7>  728.325  69.390
     5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   65                 15:54:49     1194.32  20.08   2  <   6>  728.313  69.180
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    5              G  15:56:39     1190.74  24.10   3  <   9>  728.313  68.980
     7 JUREK ANDRZEJ                   3   59                 15:59:43     1184.81  28.11   4  <   8>  728.325   0.000
     8 JUREK ANDRZEJ                   3   22              G  16:01:03     1182.25  32.13   5  <  10>  728.325   0.000
     9 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   21              G  16:02:01     1180.38  36.14   4  <  13>  728.313   0.000
    10 JUREK ANDRZEJ                   3  120                 16:04:54     1174.91  40.16   6  <  11>  728.325   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 JUREK ANDRZEJ                   3   50              G  16:06:04     1172.70  44.18   7  <  18>  728.325   0.000
    12 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   16              G  16:11:58     1172.37  48.19  40-  7-  3  735.036  67.760
    13 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   14              G  16:11:44     1162.08  52.21   5  <  16>  728.313   0.000
    14 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    1              G  16:18:15     1160.74  56.22   2  <  20>  735.036  67.350
    15 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    8              G  16:15:16     1159.94  60.24  11-  6-  3  731.074  67.140
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   71                 16:12:56     1159.86  64.26   6  <  17>  728.313   0.000
    17 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   80                 16:13:26     1158.93  68.27   7  <  19>  728.313   0.000
    18 JUREK ANDRZEJ                   3   25              G  16:13:30     1158.83  72.29   8  <  22>  728.325   0.000
    19 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   23              G  16:14:20     1157.28  76.31   8  <  21>  728.313   0.000
    20 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   32              G  16:22:20     1153.30  80.32   3  <  31>  735.036  66.120
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    1              G  16:17:20     1151.79  84.34   9  <  24>  728.313   0.000
    22 JUREK ANDRZEJ                   3   36              G  16:17:35     1151.35  88.35   9  <  23>  728.325   0.000
    23 JUREK ANDRZEJ                   3  127                 16:21:04     1145.05  92.37  10  <  29>  728.325   0.000
    24 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   28              G  16:22:15     1142.90  96.39  10  <  25>  728.313   0.000
    25 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   39              G  16:27:37     1133.36 100.40  11  <  26>  728.313   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   43              G  16:28:15     1132.24 104.42  12  <  32>  728.313   0.000
    27 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   10              G  16:31:08     1131.46 108.43   2  <  30>  731.074  64.690
    28 PIETRZAK ANDRZEJ                3   29              G  16:36:35     1128.37 112.45  24-  2-  2  735.225  64.490
    29 JUREK ANDRZEJ                   3   14              G  16:30:49     1127.76 116.47  11  <  36>  728.325   0.000
    30 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   39              G  16:35:53     1123.20 120.48   3  <  33>  731.074  64.080
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   21              G  16:39:40     1122.76 124.50   4  <  38>  735.036   0.000
    32 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   58                 16:36:40     1117.62 128.51  13  <  34>  728.313   0.000
    33 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    2              G  16:39:25     1117.14 132.53   4  <  35>  731.074   0.000
    34 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   24              G  16:37:26     1116.30 136.55  14  <  39>  728.313   0.000
    35 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    9              G  16:40:56     1114.56 140.56   5  <  41>  731.074   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 JUREK ANDRZEJ                   3   12              G  16:38:54     1113.82 144.58  12  <  43>  728.325   0.000
    37 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   21              G  16:44:51     1113.72 148.59  27-  1-  1  734.889  62.650
    38 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    9              G  16:45:38     1112.62 152.61   5  <  45>  735.036   0.000
    39 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G  16:40:22     1111.31 156.63  15  <  44>  728.313   0.000
    40 BŁOŃSKI MARIAN                  3    5              G  16:42:46     1105.97 160.64   6-  1-  1  727.472  62.040
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   40              G  16:46:08     1105.79 164.66   6          731.074   0.000
    42 PIETRZAK ANDRZEJ                3    9              G  16:51:27     1103.20 168.67   2          735.225  61.630
    43 JUREK ANDRZEJ                   3   20              G  16:48:04     1098.42 172.69  13  <  48>  728.325   0.000
    44 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   89                 16:48:24     1097.85 176.71  16  <  46>  728.313   0.000
    45 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   14              G  16:55:40     1095.98 180.72   6  <  50>  735.036   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    7              G  16:50:00     1095.21 184.74  17  <  47>  728.313   0.000
    47 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  103                 16:50:55     1093.70 188.76  18  <  49>  728.313   0.000
    48 JUREK ANDRZEJ                   3   41              G  16:52:59     1090.33 192.77  14          728.325   0.000
    49 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   60                 16:53:36     1089.31 196.79  19          728.313   0.000
    50 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   28              G  17:01:14     1086.96 200.80   7          735.036   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    51 JUREK DARIUSZ                   3    3              G  16:55:19     1086.50   0.00   2-  0-  0  728.301   0.000
    52 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   35              G  16:59:00     1080.58   0.00  20          728.313   0.000
    53 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   30              G  16:59:53     1079.17   0.00  21          728.313   0.000
    54 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              G  17:03:46     1073.00   0.00  22          728.313   0.000
    55 PIETRZAK ANDRZEJ                3   17              G  17:20:45     1056.74   0.00   3          735.225   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              





       PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 11                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BURG-4 z dnia 05.07.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:17.1 N 11:54:44.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  357.000 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:    9                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   290                           
      5.Ilość konkursów.......................:   58                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1163.49                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1093.62                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,21,19                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,45,01                         
     10.Czas trwania konkursu.................:23 min. 42 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   5 konkursów                               
       Punkty stałe  30.0- gradacja                                             
       EBorzecin Całość [ 4]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |    9   |  290   |   58  |20.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |    9   |  290   |   58  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 11.           
                                          z lotu BURG-2, w dniu 05.07.15        
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    9              G  11:21:19     1163.49   3.45  16-  7-  5  356.395  30.000
     2 JUREK ANDRZEJ                   3   32              G  11:19:41     1162.38   6.90  81- 23-  5  354.157  29.820
     3 JUREK ANDRZEJ                   3    6              G  11:20:28     1159.40  10.34   2  <   4>  354.157  29.650
     4 JUREK ANDRZEJ                   3  138                 11:20:47     1158.20  13.79   3  <  10>  354.157  29.470
     5 BŁOŃSKI MARIAN                  3   19              G  11:21:42     1151.06  17.24   2-  2-  2  353.031  29.300
     6 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   29              G  11:28:55     1149.14  20.69  28-  4-  4  360.734  29.120
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     7 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   10              G  11:29:21     1148.12  24.14  43-  6-  5  360.912  28.950
     8 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   10              G  11:26:49     1142.96  27.59   2  <  17>  356.395  28.770
     9 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   89                 11:25:10     1141.77  31.03  54-  9-  5  354.139  28.600
    10 JUREK ANDRZEJ                   3   22              G  11:25:38     1140.11  34.48   4  <  12>  354.157  28.420
    11 BŁOŃSKI MARIAN                  3   20              G  11:24:56     1139.06  37.93   2          353.031  28.250
    12 JUREK ANDRZEJ                   3   21              G  11:26:05     1138.46  41.38   5  <  13>  354.157  28.070
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    13 JUREK ANDRZEJ                   3   17              G  11:26:08     1138.28  44.83   6  <  14>  354.157   0.000
    14 JUREK ANDRZEJ                   3   52                 11:26:11     1138.10  48.28   7  <  16>  354.157   0.000
    15 PIETRZAK ANDRZEJ                3    8              G  11:32:19     1137.95  51.72  24-  3-  3  361.091  27.540
    16 JUREK ANDRZEJ                   3   69                 11:26:18     1137.67  55.17   8  <  20>  354.157   0.000
    17 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   40              G  11:29:37     1132.79  58.62   3  <  18>  356.395  27.190
    18 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   23              G  11:29:42     1132.49  62.07   4  <  28>  356.395  27.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    19 PIETRZAK H & W                  3   27              G  11:32:39     1132.28  65.52  24-  4-  4  359.668  26.840
    20 JUREK ANDRZEJ                   3  127                 11:27:54     1131.85  68.97   9  <  21>  354.157   0.000
    21 JUREK ANDRZEJ                   3   94                 11:28:33     1129.51  72.41  10  <  22>  354.157   0.000
    22 JUREK ANDRZEJ                   3   12              G  11:28:35     1129.39  75.86  11  <  25>  354.157   0.000
    23 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   21              G  11:34:34     1128.82  79.31   2  <  39>  360.734  26.140
    24 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   17              G  11:28:52     1128.31  82.76   2  <  26>  354.139  25.960
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    25 JUREK ANDRZEJ                   3   35              G  11:29:34     1125.86  86.21  12  <  27>  354.157   0.000
    26 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    2              G  11:29:42     1125.32  89.66   3  <  33>  354.139  25.610
    27 JUREK ANDRZEJ                   3   25              G  11:29:49     1124.96  93.10  13  <  29>  354.157   0.000
    28 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    8              G  11:31:51     1124.81  96.55   5  <  38>  356.395  25.260
    29 JUREK ANDRZEJ                   3  107                 11:29:52     1124.78 100.00  14  <  31>  354.157   0.000
    30 PIETRZAK H & W                  3   13              G  11:34:49     1124.61 103.45   2  <  37>  359.668  24.910
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 JUREK ANDRZEJ                   3  133                 11:30:04     1124.07 106.90  15  <  33>  354.157   0.000
    32 PIETRZAK ANDRZEJ                3   14              G  11:36:29     1123.20 110.34   2  <  48>  361.091  24.560
    33 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    8              G  11:31:11     1120.04 113.79   4  <  36>  354.139  24.390
    33 JUREK ANDRZEJ                   3  123                 11:31:12     1120.04 113.79  16  <  35>  354.157   0.000
    35 JUREK ANDRZEJ                   3    4              G  11:31:14     1119.92 120.69  17  <  40>  354.157   0.000
    36 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G  11:31:20     1119.51 124.14   5  <  41>  354.139  23.860
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    37 PIETRZAK H & W                  3   11              G  11:36:18     1119.42 127.59   3  <  57>  359.668  23.680
    38 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    2              G  11:33:39     1118.45 131.03   6  <  45>  356.395   0.000
    39 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    4              G  11:37:56     1117.05 134.48   3  <  46>  360.734  23.330
    40 JUREK ANDRZEJ                   3  120                 11:32:38     1114.99 137.93  18  <  43>  354.157   0.000
    41 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   35              G  11:32:45     1114.52 141.38   6  <  42>  354.139   0.000
    42 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   91                 11:33:12     1112.95 144.83   7  <  54>  354.139   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    43 JUREK ANDRZEJ                   3   89                 11:33:29     1112.01 148.28  19  <  44>  354.157   0.000
    44 JUREK ANDRZEJ                   3   79                 11:33:32     1111.84 151.72  20  <  47>  354.157   0.000
    45 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   12              G  11:35:43     1111.25 155.17   7          356.395   0.000
    46 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    1              G  11:39:46     1110.75 158.62   4          360.734  22.110
    47 JUREK ANDRZEJ                   3   20              G  11:34:18     1109.17 162.07  21  <  49>  354.157   0.000
    48 PIETRZAK ANDRZEJ                3   24              G  11:40:35     1109.06 165.52   3          361.091  21.750
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    49 JUREK ANDRZEJ                   3   64                 11:35:15     1105.88 168.97  22  <  56>  354.157   0.000
    50 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    9              G  11:41:31     1105.34 172.41   2  <  51>  360.912  21.400
    51 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    3              G  11:41:33     1105.23 175.86   3  <  52>  360.912  21.230
    52 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   38              G  11:41:48     1104.38 179.31   4  <  53>  360.912  21.050
    53 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   65                 11:41:57     1103.88 182.76   5  <  58>  360.912  20.880
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    54 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   80                 11:36:43     1100.78 186.21   8  <  55>  354.139   0.000
    55 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    5              G  11:37:06     1099.47 189.66   9          354.139   0.000
    56 JUREK ANDRZEJ                   3   92                 11:37:08     1099.41 193.10  23          354.157   0.000
    57 PIETRZAK H & W                  3   26              G  11:42:25     1098.50 196.55   4          359.668  20.180
    58 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   33              G  11:45:01     1093.62 200.00   6          360.912   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    59 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   66                 11:45:02     1093.56   0.00   7          360.912   0.000
    60 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   72                 11:45:04     1093.45   0.00   8          360.912   0.000
    61 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   11              G  11:41:12     1092.57   0.00   8          356.395   0.000
    62 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3  102                 11:40:31     1087.93   0.00  10          354.139   0.000
    63 DOBRZAŃSKI RAFAŁ                3    2              G  11:39:25     1087.81   0.00  18-  0-  0  352.903   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              
 




           PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR 10                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  HOLTEN-1 z dnia 28.06.15                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  6,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  730.220 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   10                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   249                           
      5.Ilość konkursów.......................:   50                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1414.68                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1297.95                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,34,50                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,21,08                         
     10.Czas trwania konkursu.................:46 min. 18 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               
       Punkty stałe  70.0- gradacja                                             
       EBorzecin Całość [ 4]F                                                 
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Oddzial         | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 3  | Borzecin                |   10   |  249   |   50  |20.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |   10   |  249   |   50  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Jan Benedykt                                                              
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     



                                                                               
                                PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr 10.           
                                         z lotu HOLTEN-1, w dniu 28.06.15       
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Od|    NUMER OBRĄCZKI  | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |   PUNKTY    |
  |   |                              |  |       RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |             |
  +---+------------------------------+--+--------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+-------------+
     1 JUREK ANDRZEJ                   3  121                 14:34:50     1414.68   4.02  80- 23-  3  728.325  70.000
     2 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    5              G  14:41:12     1410.28   8.03  39-  6-  3  735.036  69.800
     3 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   53                 14:37:24     1407.64  12.05  48- 11-  3  728.313  69.590
     4 JUREK ANDRZEJ                   3   69                 14:38:23     1404.99  16.06   2  <   7>  728.325  69.390
     5 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   99                 14:40:53     1398.23  20.08   2  <   6>  728.313  69.180
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     6 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   21              G  14:43:02     1392.48  24.10   3  <  14>  728.313  68.980
     7 JUREK ANDRZEJ                   3   97                 14:47:54     1379.67  28.11   3  <   8>  728.325  68.780
     8 JUREK ANDRZEJ                   3    1              G  14:53:48     1364.42  32.13   4  <  10>  728.325   0.000
     9 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   14              G  15:00:57     1358.79  36.14   2  <  35>  735.036  68.370
    10 JUREK ANDRZEJ                   3   20              G  14:56:46     1356.87  40.16   5  <  11>  728.325   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    11 JUREK ANDRZEJ                   3  117                 14:57:19     1355.49  44.18   6  <  12>  728.325   0.000
    12 JUREK ANDRZEJ                   3  116                 14:57:24     1355.28  48.19   7  <  13>  728.325   0.000
    13 JUREK ANDRZEJ                   3   57                 14:58:22     1352.84  52.21   8  <  15>  728.325   0.000
    14 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   88                 14:59:02     1351.15  56.22   4  <  26>  728.313   0.000
    15 JUREK ANDRZEJ                   3   17              G  15:00:06     1348.50  60.24   9  <  16>  728.325   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    16 JUREK ANDRZEJ                   3   21              G  15:00:43     1346.96  64.26  10  <  17>  728.325   0.000
    17 JUREK ANDRZEJ                   3   88                 15:02:07     1343.48  68.27  11  <  18>  728.325   0.000
    18 JUREK ANDRZEJ                   3   35              G  15:03:20     1340.48  72.29  12  <  20>  728.325   0.000
    19 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   19              G  15:10:25     1335.15  76.31  28-  7-  3  734.889  66.330
    20 JUREK ANDRZEJ                   3   52                 15:06:23     1332.99  80.32  13  <  21>  728.325   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    21 JUREK ANDRZEJ                   3   18              G  15:06:24     1332.95  84.34  14  <  23>  728.325   0.000
    22 FRĄCKOWIAK ROMAN                3    9              G  15:09:18     1330.92  88.35  16-  2-  2  731.074  65.710
    23 JUREK ANDRZEJ                   3  119                 15:08:05     1328.86  92.37  15  <  24>  728.325   0.000
    24 JUREK ANDRZEJ                   3   11              G  15:08:25     1328.05  96.39  16  <  27>  728.325   0.000
    25 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    9              G  15:14:17     1325.84 100.40   2  <  31>  734.889  65.100
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    26 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   58                 15:09:39     1325.05 104.42   5  <  28>  728.313   0.000
    27 JUREK ANDRZEJ                   3  141                 15:10:52     1322.14 108.43  17  <  29>  728.325   0.000
    28 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   18              G  15:11:03     1321.68 112.45   6  <  30>  728.313   0.000
    29 JUREK ANDRZEJ                   3   36              G  15:11:10     1321.42 116.47  18  <  33>  728.325   0.000
    30 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   39              G  15:11:13     1321.28 120.48   7  <  32>  728.313   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    31 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   30              G  15:16:35     1320.36 124.50   3  <  37>  734.889  63.880
    32 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   22              G  15:11:44     1320.05 128.51   8  <  40>  728.313   0.000
    33 JUREK ANDRZEJ                   3    4              G  15:12:56     1317.20 132.53  19  <  39>  728.325   0.000
    34 FRĄCKOWIAK ROMAN                3   40              G  15:15:30     1316.07 136.55   2          731.074  63.270
    35 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   23              G  15:19:39     1313.39 140.56   3  <  36>  735.036  63.060
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    36 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    1              G  15:20:22     1311.71 144.58   4  <  38>  735.036   0.000
    37 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3    4              G  15:20:46     1310.51 148.59   4  <  47>  734.889   0.000
    38 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   32              G  15:22:26     1306.89 152.61   5  <  42>  735.036   0.000
    39 JUREK ANDRZEJ                   3   38              G  15:17:40     1306.02 156.63  20  <  43>  728.325   0.000
    40 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   91                 15:17:48     1305.69 160.64   9  <  41>  728.313   0.000
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    41 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3    8              G  15:17:54     1305.45 164.66  10  <  44>  728.313   0.000
    42 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3    3              G  15:23:08     1305.26 168.67   6          735.036   0.000
    43 JUREK ANDRZEJ                   3   68                 15:18:18     1304.54 172.69  21  <  46>  728.325   0.000
    44 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF           3   25              G  15:18:38     1303.74 176.71  11          728.313   0.000
    45 PIETRZAK H & W                  3   13              G  15:23:07     1303.00 180.72   9-  1-  1  733.738  61.020
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    46 JUREK ANDRZEJ                   3    8              G  15:19:38     1301.43 184.74  22  <  50>  728.325   0.000
    47 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   20              G  15:24:53     1300.96 188.76   5  <  48>  734.889   0.000
    48 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   18              G  15:25:16     1300.08 192.77   6  <  49>  734.889   0.000
    49 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   28              G  15:25:18     1300.00 196.79   7          734.889   0.000
    50 JUREK ANDRZEJ                   3   25              G  15:21:08     1297.95 200.80  23          728.325   0.000
   ------------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
    51 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   38              G  15:26:42     1297.05   0.00   7          735.036   0.000
    52 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   16              G  15:27:00     1296.36   0.00   8          735.036   0.000
    53 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   13              G  15:27:43     1294.46   0.00   8          734.889   0.000
    54 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN       3   58                 15:28:17     1293.43   0.00   9          735.036   0.000
    55 LEWANDOWSKI GRZEGORZ            3   27              G  15:28:28     1292.76   0.00   9          734.889   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              
  




        PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD (0356), rok 2015.              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  9                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  BURG-3 z dnia 21.06.15                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:11:17.1 N 11:54:44.9 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  356.060 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   13                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   337                           
      5.Ilość konkursów.......................:   68                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1652.92                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1563.59                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,04,15                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,17,56                         
     10.Czas trwania konkursu.................:13 min. 41 sek.                  
     11.W