pzhgpzmigrod
  Listy konk.-Żmigród 2
 
            PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.                   
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 16, z dnia 30.07.17 HALLE-6
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 28 5 16 143.21
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 15 5 5 113.92
3 MIARKA ADAM 2 20 3 5 75.00
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 0 2 0.00
5 BIELAK ANDRZEJ 2 5 0 0 0.00
6 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 9 0 0 0.00
7 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 19 0 0 0.00
8 KRÓLIK ADAM 2 9 0 0 0.00
9 RĘKAS ADAM 2 10 0 1 0.00
10 RÓŻAŃSKI JACEK 2 8 0 0 0.00


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 16, z dnia 30.07.17 HALLE-6
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 28 6 16 174.64
2 MIARKA ADAM 2 20 5 5 119.64
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 15 5 5 113.92
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 2 2 46.43
5 RĘKAS ADAM 2 10 1 1 21.07
6 BIELAK ANDRZEJ 2 5 0 0 0.00
7 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 9 0 0 0.00
8 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 19 0 0 0.00
9 KRÓLIK ADAM 2 9 0 0 0.00
10 RÓŻAŃSKI JACEK 2 8 0 0 0.00






PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 16.
z lotu HALLE-6, w dniu 30.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 26 G M 11:12:15 1178.92 6.99 28- 16- 5 332.750 30.000
2 KURAS MARIUSZ 2 5 G M 11:15:17 1166.38 13.99 2 < 3> 332.750 29.640
3 KURAS MARIUSZ 2 40 G 11:18:05 1155.05 20.98 3 < 4> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 KURAS MARIUSZ 2 31 G M 11:19:13 1150.52 27.97 4 < 5> 332.750 28.930
5 KURAS MARIUSZ 2 82 11:19:53 1147.88 34.97 5 < 6> 332.750 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 71 11:21:13 1142.62 41.96 6 < 7> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 KURAS MARIUSZ 2 88 11:21:33 1141.31 48.95 7 < 8> 332.750 0.000
8 KURAS MARIUSZ 2 42 G M 11:21:39 1140.92 55.94 8 < 9> 332.750 27.500
9 KURAS MARIUSZ 2 27 G M 11:24:15 1130.84 62.94 9 < 11> 332.750 27.140
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 MIARKA ADAM 2 43 G M 11:26:40 1129.62 69.93 20- 5- 3 335.120 26.790
11 KURAS MARIUSZ 2 36 G 11:24:46 1128.86 76.92 10 < 13> 332.750 0.000
12 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 54 11:29:51 1118.69 83.92 20- 2- 0 335.440 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 KURAS MARIUSZ 2 12 G 11:27:44 1117.61 90.91 11 < 14> 332.750 0.000
14 KURAS MARIUSZ 2 83 11:33:36 1096.01 97.90 12 < 18> 332.750 0.000
15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 G M 11:32:18 1095.24 104.90 15- 5- 5 331.090 25.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 MIARKA ADAM 2 42 G 11:37:38 1089.35 111.89 2 < 16> 335.120 0.000
16 MIARKA ADAM 2 25 G M 11:37:38 1089.35 111.89 3 < 19> 335.120 24.640
18 KURAS MARIUSZ 2 41 G 11:36:29 1085.70 125.87 13 < 22> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 MIARKA ADAM 2 41 G M 11:40:13 1080.28 132.87 4 < 29> 335.120 23.570
20 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 G M 11:37:42 1076.02 139.86 2 < 21> 331.090 23.210
21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 G M 11:37:59 1075.03 146.85 3 < 23> 331.090 22.860
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 KURAS MARIUSZ 2 59 11:40:07 1072.98 153.85 14 < 24> 332.750 0.000
23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 G M 11:39:09 1070.97 160.84 4 < 27> 331.090 22.140
24 KURAS MARIUSZ 2 77 11:42:54 1063.44 167.83 15 < 25> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 KURAS MARIUSZ 2 35 G 11:43:01 1063.04 174.83 16 332.750 0.000
26 RĘKAS ADAM 2 58 11:52:48 1062.42 181.82 10- 1- 0 342.950 0.000
27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 G M 11:41:57 1061.36 188.81 5 331.090 20.710
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 60 11:46:26 1060.07 195.80 2 335.440 0.000
29 MIARKA ADAM 2 29 G 11:46:19 1059.45 202.80 5 335.120 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
30 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 G M 11:46:45 1059.01 0.00 3 335.440 0.000
31 KRÓLIK ADAM 2 19 G 11:54:59 1055.35 0.00 9- 0- 0 342.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
32 MIARKA ADAM 2 47 G 11:48:33 1052.02 0.00 6 335.120 0.000
33 MIARKA ADAM 2 50 G 11:48:41 1051.58 0.00 7 335.120 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
34 MIARKA ADAM 2 28 G M 11:48:55 1050.81 0.00 8 335.120 0.000

D O B R Y L O T !
------------------ PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 15, z dnia 30.07.17 HOLTEN-3
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 MIARKA ADAM 2 17 5 9 340.00
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 14 2 2 129.29
3 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 0 3 0.00
4 KRÓLIK ADAM 2 19 0 7 0.00
5 KURAS MARIUSZ 2 24 0 2 0.00
6 ZMARZŁY MARIAN 2 10 0 0 0.00
7 RĘKAS ADAM 2 20 0 2 0.00
8 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 0 4 0.00
9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 8 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 15, z dnia 30.07.17 HOLTEN-3
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 MIARKA ADAM 2 17 4 9 275.72
2 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 4 4 268.93
3 KRÓLIK ADAM 2 19 4 7 260.71
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 3 3 183.93
5 KURAS MARIUSZ 2 24 2 2 132.85
6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 14 2 2 129.29
7 RĘKAS ADAM 2 20 2 2 126.78
8 ZMARZŁY MARIAN 2 10 0 0 0.00
9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 8 0 0 0.00





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 15.
z lotu HOLTEN-3, w dniu 30.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 MIARKA ADAM 2 20 G M 17:17:28 1092.77 6.94 17- 9- 5 729.390 70.000
2 RÓŻAŃSKI JACEK 2 8 G 17:29:28 1082.28 13.89 12- 4- 0 735.370 0.000
3 MIARKA ADAM 2 4 G 17:32:43 1068.36 20.83 2 < 4> 729.390 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4 MIARKA ADAM 2 1 G M 17:40:22 1056.53 27.78 3 < 8> 729.390 68.930
5 RÓŻAŃSKI JACEK 2 6 G 17:49:38 1051.08 34.72 2 < 10> 735.370 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 2 G 17:42:07 1050.99 41.67 24- 2- 0 727.410 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 KRÓLIK ADAM 2 22 G 17:53:29 1047.60 48.61 19- 7- 0 736.970 0.000
8 MIARKA ADAM 2 2 G M 17:47:07 1046.30 55.56 4 < 9> 729.390 67.500
9 MIARKA ADAM 2 18 G M 17:47:36 1045.57 62.50 5 < 11> 729.390 67.140
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
10 RÓŻAŃSKI JACEK 2 13 G 18:00:30 1035.00 69.44 3 < 18> 735.370 0.000
11 MIARKA ADAM 2 23 G M 17:54:50 1034.84 76.39 6 < 14> 729.390 66.430
12 KRÓLIK ADAM 2 37 G 18:12:13 1020.43 83.33 2 < 19> 736.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 RĘKAS ADAM 2 36 G 18:19:15 1010.59 90.28 20- 2- 0 736.970 0.000
14 MIARKA ADAM 2 7 G M 18:12:08 1010.05 97.22 7 < 21> 729.390 0.000
15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 22 G M 18:19:38 994.64 104.17 14- 2- 2 725.720 65.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 KURAS MARIUSZ 2 75 18:22:01 993.71 111.11 2 727.410 0.000
17 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 1 G M 18:30:04 980.61 118.06 2 725.720 64.290
18 RÓŻAŃSKI JACEK 2 16 G 18:47:06 971.30 125.00 4 735.370 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 KRÓLIK ADAM 2 8 G 18:49:56 969.78 131.94 3 < 20> 736.970 0.000
20 KRÓLIK ADAM 2 23 G 18:54:14 964.33 138.89 4 < 22> 736.970 0.000
21 MIARKA ADAM 2 5 G 18:54:23 954.22 145.83 8 < 25> 729.390 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 KRÓLIK ADAM 2 12 G 19:09:16 945.72 152.78 5 < 27> 736.970 0.000
23 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 16 G 19:14:09 930.69 159.72 20- 3- 0 729.800 0.000
24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 32 G 19:18:12 925.91 166.67 2 < 29> 729.800 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 MIARKA ADAM 2 15 G 19:18:10 925.43 173.61 9 729.390 0.000
26 RĘKAS ADAM 2 6 G 19:32:52 917.92 180.56 2 736.970 0.000
27 KRÓLIK ADAM 2 7 G 19:33:41 916.99 187.50 6 < 28> 736.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
28 KRÓLIK ADAM 2 1 G 19:33:53 916.76 194.44 7 736.970 0.000
29 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 1 G 19:30:43 911.43 201.39 3 729.800 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
30 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 33 G 19:33:57 907.77 0.00 4 729.800 0.000
31 RĘKAS ADAM 2 32 G 19:42:45 906.76 0.00 3 736.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
32 ZMARZŁY MARIAN 2 7 G 19:42:23 900.13 0.00 10- 0- 0 731.250 0.000
33 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 9 G M 19:43:02 897.63 0.00 5 729.800 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
34 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 4 G M 19:46:56 893.34 0.00 6 729.800 0.000

D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 14, z dnia 23.07.17 HALLE-5
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 MIARKA ADAM 2 37 5 14 131.54
2 KURAS MARIUSZ 2 48 2 10 55.08
3 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 40 2 7 51.84
4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 25 2 4 49.08
5 ZMARZŁY MARIAN 2 13 0 3 0.00
6 BIELAK ANDRZEJ 2 6 0 1 0.00
7 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 11 0 0 0.00
8 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 25 0 1 0.00
9 MOSKALIK MACIEJ 2 26 0 2 0.00
10 KRÓLIK ADAM 2 39 0 12 0.00
11 RĘKAS ADAM 2 36 0 8 0.00
12 RÓŻAŃSKI JACEK 2 20 0 4 0.00


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 14, z dnia 23.07.17 HALLE-5
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 MIARKA ADAM 2 37 6 14 170.92
2 KURAS MARIUSZ 2 48 6 10 165.08
3 KRÓLIK ADAM 2 39 6 12 163.85
4 RĘKAS ADAM 2 36 6 8 151.85
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 40 6 7 151.23
6 RÓŻAŃSKI JACEK 2 20 4 4 112.15
7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 25 4 4 100.93
8 ZMARZŁY MARIAN 2 13 3 3 63.38
9 MOSKALIK MACIEJ 2 26 2 2 41.23
10 BIELAK ANDRZEJ 2 6 1 1 29.69
11 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 25 1 1 22.31
12 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 11 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 14
------------------------
z lotu HALLE-5 z dnia 23.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,25,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 335.428 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 12
4.Ilość wysłanych gołębi................: 326
5.Ilość konkursów.......................: 66
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1617.65
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1406.80
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,50,42
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,26,06
10.Czas trwania konkursu.................:35 min. 24 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 12 | 326 | 66 |20.25|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 12 | 326 | 66 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 14.
z lotu HALLE-5, w dniu 23.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 20 GSM 11:50:42 1617.65 3.07 48- 10- 2 332.750 30.000
2 MIARKA ADAM 2 33 GSM 11:52:46 1612.96 6.13 37- 14- 5 335.120 29.850
3 BIELAK ANDRZEJ 2 19 G 11:48:49 1607.18 9.20 6- 1- 0 327.570 0.000
4 KRÓLIK ADAM 2 10 G 11:59:04 1602.16 12.27 39- 12- 0 342.970 0.000
5 MIARKA ADAM 2 35 G 11:54:56 1596.32 15.34 2 < 9> 335.120 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 83 11:56:38 1572.30 18.40 2 < 12> 332.750 0.000
7 RĘKAS ADAM 2 24 G 12:03:47 1567.53 21.47 36- 8- 0 342.950 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 KRÓLIK ADAM 2 4 G 12:07:28 1541.67 24.54 2 < 23> 342.970 0.000
9 MIARKA ADAM 2 25 G 12:02:47 1538.78 27.61 3 < 14> 335.120 0.000
10 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 GSM 12:00:50 1534.01 30.67 25- 4- 2 331.090 28.620
11 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 12:08:40 1526.74 33.74 20- 4- 0 341.480 0.000
12 KURAS MARIUSZ 2 41 G 12:03:04 1525.91 36.81 3 < 22> 332.750 0.000
13 RÓŻAŃSKI JACEK 2 6 G 12:10:48 1512.31 39.88 2 < 15> 341.480 0.000
14 MIARKA ADAM 2 12 G 12:07:58 1503.01 42.94 4 < 17> 335.120 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 RÓŻAŃSKI JACEK 2 5 G 12:12:24 1501.67 46.01 3 < 16> 341.480 0.000
16 RÓŻAŃSKI JACEK 2 4 G 12:12:29 1501.12 49.08 4 341.480 0.000
17 MIARKA ADAM 2 1 GSM 12:08:48 1497.41 52.15 5 < 18> 335.120 27.540
18 MIARKA ADAM 2 15 G 12:10:08 1488.54 55.21 6 < 30> 335.120 0.000
19 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 6 G 12:07:45 1486.38 58.28 2 < 36> 331.090 0.000
20 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 4 G 12:10:47 1485.67 61.35 40- 7- 2 335.440 0.000
21 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 23 GSM 12:10:49 1485.45 64.42 2 < 34> 335.440 26.920
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 KURAS MARIUSZ 2 59 12:09:11 1484.28 67.48 4 < 29> 332.750 0.000
23 KRÓLIK ADAM 2 3 G 12:16:25 1482.05 70.55 3 < 24> 342.970 0.000
24 KRÓLIK ADAM 2 69 12:16:33 1481.19 73.62 4 < 25> 342.970 0.000
25 KRÓLIK ADAM 2 5 G 12:18:53 1466.42 76.69 5 < 27> 342.970 0.000
26 RĘKAS ADAM 2 36 G 12:19:27 1462.79 79.75 2 < 28> 342.950 0.000
27 KRÓLIK ADAM 2 2 G 12:19:33 1462.25 82.82 6 < 40> 342.970 0.000
28 RĘKAS ADAM 2 57 12:19:52 1460.19 85.89 3 < 32> 342.950 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29 KURAS MARIUSZ 2 88 12:12:58 1459.64 88.96 5 < 33> 332.750 0.000
30 MIARKA ADAM 2 41 GCM 12:14:46 1458.52 92.02 7 < 31> 335.120 25.540
31 MIARKA ADAM 2 28 GCM 12:14:57 1457.36 95.09 8 < 41> 335.120 25.380
32 RĘKAS ADAM 2 47 G 12:20:47 1454.51 98.16 4 < 42> 342.950 0.000
33 KURAS MARIUSZ 2 19 GSM 12:14:24 1450.52 101.23 6 < 38> 332.750 25.080
34 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 26 GSM 12:16:27 1449.30 104.29 3 < 35> 335.440 24.920
35 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 31 G 12:16:31 1448.88 107.36 4 < 37> 335.440 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 33 G 12:13:44 1447.49 110.43 3 < 63> 331.090 0.000
37 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 41 G 12:16:45 1447.42 113.50 5 < 46> 335.440 0.000
38 KURAS MARIUSZ 2 30 G 12:14:59 1446.84 116.56 7 < 39> 332.750 0.000
39 KURAS MARIUSZ 2 71 12:15:00 1446.74 119.63 8 < 52> 332.750 0.000
40 KRÓLIK ADAM 2 50 G 12:22:34 1443.68 122.70 7 < 44> 342.970 0.000
41 MIARKA ADAM 2 49 G 12:17:09 1443.55 125.77 9 < 43> 335.120 0.000
42 RĘKAS ADAM 2 46 G 12:22:50 1441.98 128.83 5 < 54> 342.950 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 MIARKA ADAM 2 37 G 12:17:46 1439.73 131.90 10 < 45> 335.120 0.000
44 KRÓLIK ADAM 2 1 G 12:23:15 1439.54 134.97 8 < 48> 342.970 0.000
45 MIARKA ADAM 2 39 GSM 12:17:53 1439.00 138.04 11 < 50> 335.120 23.230
46 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 2 G 12:18:08 1438.83 141.10 6 < 61> 335.440 0.000
47 ZMARZŁY MARIAN 2 3 G 12:19:08 1438.11 144.17 13- 3- 0 336.710 0.000
48 KRÓLIK ADAM 2 6 G 12:24:14 1433.62 147.24 9 < 49> 342.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 KRÓLIK ADAM 2 61 12:24:16 1433.42 150.31 10 < 53> 342.970 0.000
50 MIARKA ADAM 2 20 GCM 12:19:45 1427.56 153.37 12 < 55> 335.120 0.000
51 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 15 G 12:15:42 1425.14 156.44 25- 1- 0 328.780 0.000
52 KURAS MARIUSZ 2 15 G 12:19:03 1421.71 159.51 9 < 59> 332.750 0.000
53 KRÓLIK ADAM 2 8 G 12:26:23 1420.85 162.58 11 < 60> 342.970 0.000
54 RĘKAS ADAM 2 12 G 12:26:23 1420.77 165.64 6 < 57> 342.950 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
55 MIARKA ADAM 2 18 G 12:21:02 1419.80 168.71 13 < 56> 335.120 0.000
56 MIARKA ADAM 2 26 G 12:21:13 1418.70 171.78 14 335.120 0.000
57 RĘKAS ADAM 2 58 12:26:48 1418.32 174.85 7 < 62> 342.950 0.000
58 MOSKALIK MACIEJ 2 5 G 12:24:12 1417.98 177.91 26- 2- 0 339.180 0.000
59 KURAS MARIUSZ 2 76 12:20:19 1414.05 180.98 10 332.750 0.000
60 KRÓLIK ADAM 2 67 12:27:41 1413.24 184.05 12 342.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
61 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 51 12:22:23 1413.07 187.12 7 335.440 0.000
62 RĘKAS ADAM 2 7 G 12:28:19 1409.48 190.18 8 342.950 0.000
63 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GCM 12:20:00 1408.89 193.25 4 331.090 20.460
64 ZMARZŁY MARIAN 2 12 G 12:24:16 1407.26 196.32 2 < 65> 336.710 0.000
65 ZMARZŁY MARIAN 2 11 G 12:24:18 1407.06 199.39 3 336.710 0.000
66 MOSKALIK MACIEJ 2 14 G 12:26:06 1406.80 202.45 2 339.180 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
67 KURAS MARIUSZ 2 10 G 12:21:54 1404.60 0.00 11 332.750 0.000
68 ZMARZŁY MARIAN 2 66 12:25:02 1402.76 0.00 4 336.710 0.000
69 KURAS MARIUSZ 2 42 GSM 12:23:23 1395.86 0.00 12 332.750 0.000
70 RÓŻAŃSKI JACEK 2 38 G 12:29:57 1394.08 0.00 5 341.480 0.000
71 KURAS MARIUSZ 2 49 G 12:24:08 1391.48 0.00 13 332.750 0.000

D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 13, z dnia 15.07.17 HOLTEN-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 48 5 21 329.99
2 MIARKA ADAM 2 38 5 12 329.18
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 27 5 9 322.25
4 BIELAK ANDRZEJ 2 6 1 1 66.53
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 27 1 2 64.49
6 ZMARZŁY MARIAN 2 9 0 0 0.00
7 MOSKALIK MACIEJ 2 6 0 0 0.00
8 KRÓLIK ADAM 2 35 0 0 0.00
9 RĘKAS ADAM 2 32 0 3 0.00
10 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 0 2 0.00


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 13, z dnia 15.07.17 HOLTEN-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 48 4 21 278.78
2 MIARKA ADAM 2 38 4 12 266.32
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 27 4 9 263.47
4 RĘKAS ADAM 2 32 3 3 198.57
5 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 2 2 130.00
6 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 27 2 2 129.59
7 BIELAK ANDRZEJ 2 6 1 1 66.53
8 ZMARZŁY MARIAN 2 9 0 0 0.00
9 MOSKALIK MACIEJ 2 6 0 0 0.00
10 KRÓLIK ADAM 2 35 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 13
------------------------
z lotu HOLTEN-2 z dnia 15.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,00,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 730.832 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 10
4.Ilość wysłanych gołębi................: 247
5.Ilość konkursów.......................: 50
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1420.45
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1310.64
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,32,06
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,16,31
10.Czas trwania konkursu.................:44 min. 25 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 70.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 10 | 247 | 50 |20.24|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 10 | 247 | 50 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 13.
z lotu HOLTEN-2, w dniu 15.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 19 GSM 14:32:06 1420.45 4.05 48- 21- 5 727.410 70.000
2 KURAS MARIUSZ 2 57 14:33:06 1417.68 8.10 2 < 3> 727.410 0.000
3 KURAS MARIUSZ 2 6 G 14:39:25 1400.44 12.15 3 < 4> 727.410 0.000
4 KURAS MARIUSZ 2 44 G 14:41:01 1396.14 16.19 4 < 6> 727.410 0.000
5 RĘKAS ADAM 2 36 G 14:48:10 1395.34 20.24 32- 3- 0 736.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 KURAS MARIUSZ 2 41 G 14:41:50 1393.95 24.29 5 < 7> 727.410 0.000
7 KURAS MARIUSZ 2 40 G 14:42:03 1393.37 28.34 6 < 8> 727.410 0.000
8 KURAS MARIUSZ 2 12 G 14:45:44 1383.61 32.39 7 < 9> 727.410 0.000
9 KURAS MARIUSZ 2 78 14:46:48 1380.81 36.44 8 < 10> 727.410 0.000
10 KURAS MARIUSZ 2 31 GSM 14:46:55 1380.50 40.49 9 < 12> 727.410 68.160
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 MIARKA ADAM 2 1 GSM 14:49:54 1376.47 44.53 38- 12- 5 729.390 67.960
12 KURAS MARIUSZ 2 51 14:50:51 1370.27 48.58 10 < 13> 727.410 0.000
13 KURAS MARIUSZ 2 8 GSM 14:50:53 1370.19 52.63 11 < 16> 727.410 67.550
14 RĘKAS ADAM 2 24 G 14:59:26 1366.19 56.68 2 < 40> 736.970 0.000
15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 13 GSM 14:51:22 1365.76 60.73 27- 9- 5 725.720 67.140
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 KURAS MARIUSZ 2 30 G 14:52:37 1365.73 64.78 12 < 21> 727.410 0.000
17 MIARKA ADAM 2 41 GCM 14:54:57 1363.47 68.83 2 < 20> 729.390 66.730
18 BIELAK ANDRZEJ 2 19 GSM 14:51:00 1358.80 72.87 6- 1- 1 721.520 66.530
19 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 16 G 14:54:56 1356.66 76.92 2 < 24> 725.720 0.000
20 MIARKA ADAM 2 20 GCM 14:58:05 1355.53 80.97 3 < 23> 729.390 66.120
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 KURAS MARIUSZ 2 76 14:57:01 1354.54 85.02 13 < 26> 727.410 0.000
22 RÓŻAŃSKI JACEK 2 8 G 15:03:44 1352.45 89.07 19- 2- 0 735.370 0.000
23 MIARKA ADAM 2 2 GSM 15:00:53 1348.52 93.12 4 < 32> 729.390 65.510
24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 22 GSM 14:58:21 1348.05 97.17 3 < 27> 725.720 65.310
25 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 14 G 15:01:25 1347.95 101.21 27- 2- 1 729.800 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26 KURAS MARIUSZ 2 69 15:01:28 1343.41 105.26 14 < 37> 727.410 0.000
27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 40 G 15:01:15 1340.82 109.31 4 < 30> 725.720 0.000
28 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 GSM 15:04:32 1340.23 113.36 2 729.800 64.490
29 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 G 15:08:43 1340.16 117.41 2 735.370 0.000
30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 1 GSM 15:01:35 1340.00 121.46 5 < 31> 725.720 64.080
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GCM 15:01:37 1339.91 125.51 6 < 34> 725.720 63.880
32 MIARKA ADAM 2 15 G 15:05:23 1337.39 129.55 5 < 33> 729.390 0.000
33 MIARKA ADAM 2 50 G 15:05:27 1337.23 133.60 6 < 35> 729.390 0.000
34 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 G 15:02:53 1336.79 137.65 7 < 38> 725.720 0.000
35 MIARKA ADAM 2 33 G 15:08:01 1330.96 141.70 7 < 36> 729.390 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36 MIARKA ADAM 2 28 GCM 15:08:48 1329.06 145.75 8 < 44> 729.390 62.860
37 KURAS MARIUSZ 2 49 GSM 15:08:57 1325.09 149.80 15 < 39> 727.410 62.650
38 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 46 G 15:08:17 1323.62 153.85 8 < 41> 725.720 0.000
39 KURAS MARIUSZ 2 45 G 15:09:36 1323.53 157.89 16 < 42> 727.410 0.000
40 RĘKAS ADAM 2 20 G 15:17:27 1322.04 161.94 3 736.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 GCM 15:09:18 1321.17 165.99 9 725.720 61.840
42 KURAS MARIUSZ 2 20 GSM 15:11:39 1318.61 170.04 17 < 43> 727.410 61.630
43 KURAS MARIUSZ 2 11 G 15:12:19 1317.02 174.09 18 < 45> 727.410 0.000
44 MIARKA ADAM 2 3 G 15:13:59 1316.63 178.14 9 < 46> 729.390 0.000
45 KURAS MARIUSZ 2 9 G 15:12:36 1316.34 182.19 19 < 47> 727.410 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
46 MIARKA ADAM 2 18 G 15:14:21 1315.76 186.23 10 < 48> 729.390 0.000
47 KURAS MARIUSZ 2 75 15:13:51 1313.37 190.28 20 < 49> 727.410 0.000
48 MIARKA ADAM 2 31 G 15:15:30 1313.03 194.33 11 < 50> 729.390 0.000
49 KURAS MARIUSZ 2 24 G 15:14:47 1311.16 198.38 21 727.410 0.000
50 MIARKA ADAM 2 5 G 15:16:31 1310.64 202.43 12 729.390 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
51 MIARKA ADAM 2 7 G 15:16:46 1310.05 0.00 13 729.390 0.000
52 RĘKAS ADAM 2 40 G 15:23:01 1308.97 0.00 4 736.970 0.000
53 KURAS MARIUSZ 2 85 15:15:51 1308.64 0.00 22 727.410 0.000
54 KRÓLIK ADAM 2 12 G 15:23:22 1308.15 0.00 35- 0- 0 736.970 0.000
55 KRÓLIK ADAM 2 24 G 15:23:36 1307.61 0.00 2 736.970 0.000

D O B R Y L O T !
------------------

PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 12, z dnia 09.07.17 HALLE-4
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 56 5 40 141.52
2 MIARKA ADAM 2 39 5 16 136.81
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 31 5 14 135.41
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 40 0 0 0.00
5 ZMARZŁY MARIAN 2 14 0 0 0.00
6 BIELAK ANDRZEJ 2 8 0 0 0.00
7 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 26 0 0 0.00
8 MOSKALIK MACIEJ 2 27 0 0 0.00
9 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 4 0 0 0.00
10 KRÓLIK ADAM 2 41 0 0 0.00
11 RĘKAS ADAM 2 42 0 0 0.00
12 RÓŻAŃSKI JACEK 2 22 0 3 0.00
13 REMBISZ STANISŁAW 2 13 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 12, z dnia 09.07.17 HALLE-4
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 56 6 40 177.91
2 MIARKA ADAM 2 39 6 16 164.87
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 31 6 14 159.72
4 RÓŻAŃSKI JACEK 2 22 3 3 64.73
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 40 0 0 0.00
6 ZMARZŁY MARIAN 2 14 0 0 0.00
7 BIELAK ANDRZEJ 2 8 0 0 0.00
8 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 26 0 0 0.00
9 MOSKALIK MACIEJ 2 27 0 0 0.00
10 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 4 0 0 0.00
11 KRÓLIK ADAM 2 41 0 0 0.00
12 RĘKAS ADAM 2 42 0 0 0.00
13 REMBISZ STANISŁAW 2 13 0 0 0.00




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 12
------------------------
z lotu HALLE-4 z dnia 09.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,40,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 336.175 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 363
5.Ilość konkursów.......................: 73
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1248.44
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1167.89
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,06,32
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,24,55
10.Czas trwania konkursu.................:18 min. 23 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 13 | 363 | 73 |20.11|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 363 | 73 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 12.
z lotu HALLE-4, w dniu 09.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 27 GSM 11:06:32 1248.44 2.75 56- 40- 5 332.750 30.000
2 KURAS MARIUSZ 2 19 G 11:06:33 1248.36 5.51 2 < 3> 332.750 0.000
3 KURAS MARIUSZ 2 45 G 11:06:40 1247.81 8.26 3 < 4> 332.750 0.000
4 KURAS MARIUSZ 2 31 G 11:06:41 1247.74 11.02 4 < 5> 332.750 0.000
5 KURAS MARIUSZ 2 42 GSM 11:06:42 1247.66 13.77 5 < 6> 332.750 29.440
6 KURAS MARIUSZ 2 76 11:06:43 1247.58 16.53 6 < 6> 332.750 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 25 G 11:06:43 1247.58 16.53 7 < 11> 332.750 0.000
8 MIARKA ADAM 2 41 GCM 11:09:18 1244.41 22.04 39- 16- 5 335.120 29.030
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 MIARKA ADAM 2 24 GCM 11:09:36 1243.03 24.79 2 < 10> 335.120 28.890
10 MIARKA ADAM 2 39 GSM 11:09:37 1242.95 27.55 3 < 21> 335.120 28.750
11 KURAS MARIUSZ 2 64 11:07:47 1242.61 30.30 8 < 14> 332.750 0.000
12 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 GCM 11:06:43 1241.36 33.06 31- 14- 5 331.090 28.470
13 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 13 GCM 11:06:45 1241.20 35.81 2 < 24> 331.090 28.330
14 KURAS MARIUSZ 2 40 G 11:08:06 1241.14 38.57 9 < 15> 332.750 0.000
15 KURAS MARIUSZ 2 82 11:08:11 1240.76 41.32 10 < 16> 332.750 0.000
16 KURAS MARIUSZ 2 41 G 11:08:12 1240.68 44.08 11 < 17> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 KURAS MARIUSZ 2 69 11:08:15 1240.45 46.83 12 < 18> 332.750 0.000
18 KURAS MARIUSZ 2 26 GSM 11:08:18 1240.22 49.59 13 < 19> 332.750 27.640
19 KURAS MARIUSZ 2 20 GSM 11:08:20 1240.06 52.34 14 < 20> 332.750 27.500
20 KURAS MARIUSZ 2 30 G 11:09:31 1234.62 55.10 15 < 22> 332.750 0.000
21 MIARKA ADAM 2 1 G 11:12:25 1230.17 57.85 4 < 33> 335.120 0.000
22 KURAS MARIUSZ 2 44 G 11:10:30 1230.13 60.61 16 < 23> 332.750 0.000
23 KURAS MARIUSZ 2 6 GSM 11:11:28 1225.75 63.36 17 < 25> 332.750 26.940
24 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 GSM 11:10:29 1224.07 66.12 3 < 30> 331.090 26.810
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 KURAS MARIUSZ 2 59 11:12:05 1222.97 68.87 18 < 26> 332.750 0.000
26 KURAS MARIUSZ 2 71 11:12:09 1222.67 71.63 19 < 27> 332.750 0.000
27 KURAS MARIUSZ 2 35 G 11:12:14 1222.30 74.38 20 < 28> 332.750 0.000
28 KURAS MARIUSZ 2 78 11:12:23 1221.62 77.13 21 < 29> 332.750 0.000
29 KURAS MARIUSZ 2 60 11:12:28 1221.25 79.89 22 < 32> 332.750 0.000
30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GCM 11:11:30 1219.48 82.64 4 < 31> 331.090 25.970
31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 GSM 11:11:32 1219.34 85.40 5 < 42> 331.090 25.830
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
32 KURAS MARIUSZ 2 15 G 11:13:09 1218.20 88.15 23 < 36> 332.750 0.000
33 MIARKA ADAM 2 40 G 11:15:25 1216.78 90.91 5 < 34> 335.120 0.000
34 MIARKA ADAM 2 23 G 11:15:31 1216.33 93.66 6 < 35> 335.120 0.000
35 MIARKA ADAM 2 27 GCM 11:15:39 1215.75 96.42 7 < 38> 335.120 25.280
36 KURAS MARIUSZ 2 2 G 11:14:34 1211.91 99.17 24 < 37> 332.750 0.000
37 KURAS MARIUSZ 2 36 G 11:14:35 1211.84 101.93 25 < 39> 332.750 0.000
38 MIARKA ADAM 2 28 GCM 11:16:49 1210.62 104.68 8 < 49> 335.120 24.860
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
39 KURAS MARIUSZ 2 49 G 11:15:16 1208.83 107.44 26 < 40> 332.750 0.000
40 KURAS MARIUSZ 2 46 G 11:15:19 1208.61 110.19 27 < 41> 332.750 0.000
41 KURAS MARIUSZ 2 57 11:15:21 1208.46 112.95 28 < 43> 332.750 0.000
42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 50 G 11:14:04 1208.06 115.70 6 < 50> 331.090 0.000
43 KURAS MARIUSZ 2 8 G 11:15:37 1207.29 118.46 29 < 45> 332.750 0.000
44 RÓŻAŃSKI JACEK 2 18 G 11:23:00 1206.64 121.21 22- 3- 0 341.480 0.000
45 KURAS MARIUSZ 2 10 G 11:15:53 1206.13 123.97 30 < 46> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
46 KURAS MARIUSZ 2 22 G 11:15:55 1205.98 126.72 31 < 47> 332.750 0.000
47 KURAS MARIUSZ 2 75 11:15:56 1205.91 129.48 32 < 48> 332.750 0.000
48 KURAS MARIUSZ 2 63 11:15:59 1205.69 132.23 33 < 56> 332.750 0.000
49 MIARKA ADAM 2 31 G 11:18:16 1204.31 134.99 9 < 53> 335.120 0.000
50 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 28 G 11:14:56 1204.26 137.74 7 < 51> 331.090 0.000
51 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 25 G 11:14:57 1204.18 140.50 8 < 52> 331.090 0.000
52 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 GCM 11:14:59 1204.04 143.25 9 < 54> 331.090 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
53 MIARKA ADAM 2 43 G 11:18:21 1203.95 146.01 10 < 55> 335.120 0.000
54 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 G 11:15:04 1203.67 148.76 10 < 61> 331.090 0.000
55 MIARKA ADAM 2 38 G 11:18:58 1201.29 151.52 11 < 58> 335.120 0.000
56 KURAS MARIUSZ 2 51 11:17:13 1200.33 154.27 34 < 57> 332.750 0.000
57 KURAS MARIUSZ 2 18 G 11:17:27 1199.32 157.02 35 < 64> 332.750 0.000
58 MIARKA ADAM 2 17 G 11:19:42 1198.14 159.78 12 < 59> 335.120 0.000
59 MIARKA ADAM 2 4 G 11:20:33 1194.51 162.53 13 < 60> 335.120 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
60 MIARKA ADAM 2 35 G 11:20:35 1194.37 165.29 14 < 63> 335.120 0.000
61 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 39 G 11:17:14 1194.27 168.04 11 < 62> 331.090 0.000
62 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 16 G 11:17:15 1194.19 170.80 12 < 67> 331.090 0.000
63 MIARKA ADAM 2 34 G 11:21:26 1190.76 173.55 15 < 71> 335.120 0.000
64 KURAS MARIUSZ 2 9 G 11:20:06 1187.97 176.31 36 < 65> 332.750 0.000
65 KURAS MARIUSZ 2 3 G 11:21:12 1183.32 179.06 37 < 66> 332.750 0.000
66 KURAS MARIUSZ 2 4 G 11:21:15 1183.11 181.82 38 < 68> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
67 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 G 11:20:13 1181.55 184.57 13 < 70> 331.090 0.000
68 KURAS MARIUSZ 2 21 G 11:21:59 1180.03 187.33 39 < 73> 332.750 0.000
69 RÓŻAŃSKI JACEK 2 20 G 11:31:11 1172.73 190.08 2 < 72> 341.480 0.000
70 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 14 G 11:22:23 1172.48 192.84 14 331.090 0.000
71 MIARKA ADAM 2 25 G 11:26:28 1169.84 195.59 16 335.120 0.000
72 RÓŻAŃSKI JACEK 2 16 G 11:32:22 1167.99 198.35 3 341.480 0.000
73 KURAS MARIUSZ 2 79 11:24:55 1167.89 201.10 40 332.750 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
74 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 11:32:25 1167.79 0.00 4 341.480 0.000
75 MIARKA ADAM 2 29 GSM 11:27:20 1166.31 0.00 17 335.120 0.000
76 MIARKA ADAM 2 5 G 11:27:20 1166.31 0.00 18 335.120 0.000
77 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 GSM 11:27:53 1165.19 0.00 40- 0- 0 335.440 0.000
78 MIARKA ADAM 2 37 G 11:28:31 1161.53 0.00 19 335.120 0.000

D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 11, z dnia 02.07.17 HOLTEN-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 45 4 15 272.83
2 MIARKA ADAM 2 40 4 11 270.43
3 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 27 4 8 263.05
4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 20 4 4 256.75
5 RĘKAS ADAM 2 24 4 4 252.82
6 KRÓLIK ADAM 2 21 2 2 130.43
7 ZMARZŁY MARIAN 2 15 1 1 70.00
8 MALESZKA STANISŁAW 2 3 1 1 68.70
9 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 1 1 67.17
10 BIELAK ANDRZEJ 2 7 0 0 0.00
11 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 11 0 0 0.00
12 REMBISZ STANISŁAW 2 10 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 11, z dnia 02.07.17 HOLTEN-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 MIARKA ADAM 2 40 4 11 259.13
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 20 4 4 256.75
3 KURAS MARIUSZ 2 45 3 15 197.39
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 27 2 8 124.78
5 ZMARZŁY MARIAN 2 15 0 1 0.00
6 BIELAK ANDRZEJ 2 7 0 0 0.00
7 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 11 0 0 0.00
8 KRÓLIK ADAM 2 21 0 2 0.00
9 MALESZKA STANISŁAW 2 3 0 1 0.00
10 RĘKAS ADAM 2 24 0 4 0.00
11 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 0 1 0.00
12 REMBISZ STANISŁAW 2 10 0 0 0.00





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 11
------------------------
z lotu HOLTEN-1 z dnia 02.07.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:16:51.0 N 06:24:44.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,00,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 730.994 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 12
4.Ilość wysłanych gołębi................: 235
5.Ilość konkursów.......................: 47
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1756.97
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1485.63
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,56,12
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:14,16,04
10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 19 min. 52 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 70.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 12 | 235 | 47 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 12 | 235 | 47 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 11.
z lotu HOLTEN-1, w dniu 02.07.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 ZMARZŁY MARIAN 2 10 G 12:56:12 1756.97 4.26 15- 1- 0 731.250 0.000
2 KRÓLIK ADAM 2 1 G 13:04:41 1735.34 8.51 21- 2- 0 736.970 0.000
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 GSM 13:15:50 1665.13 12.77 20- 4- 4 725.720 69.570
4 MIARKA ADAM 2 7 GSM 13:20:17 1656.64 17.02 40- 11- 4 729.390 69.350
5 KURAS MARIUSZ 2 7 G 13:21:14 1648.58 21.28 45- 15- 3 727.410 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
6 RĘKAS ADAM 2 6 G 13:27:48 1645.76 25.53 24- 4- 0 736.970 0.000
7 MALESZKA STANISŁAW 2 26 G 13:34:33 1633.15 29.79 3- 1- 0 742.350 0.000
8 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 25 G 13:34:35 1605.43 34.04 27- 8- 2 729.800 0.000
9 KURAS MARIUSZ 2 15 G 13:35:33 1596.77 38.30 2 < 11> 727.410 0.000
10 MIARKA ADAM 2 42 G 13:38:08 1592.09 42.55 2 < 16> 729.390 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 KURAS MARIUSZ 2 82 13:38:34 1586.27 46.81 3 < 12> 727.410 0.000
12 KURAS MARIUSZ 2 22 G 13:38:36 1586.15 51.06 4 < 13> 727.410 0.000
13 KURAS MARIUSZ 2 88 13:41:07 1577.50 55.32 5 < 15> 727.410 0.000
14 RÓŻAŃSKI JACEK 2 13 G 13:46:46 1575.46 59.57 12- 1- 0 735.370 0.000
15 KURAS MARIUSZ 2 5 GSM 13:42:01 1574.42 63.83 6 < 20> 727.410 66.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
16 MIARKA ADAM 2 20 GSM 13:45:31 1566.84 68.09 3 < 18> 729.390 66.740
17 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 G 13:46:43 1563.69 72.34 2 < 27> 729.800 0.000
18 MIARKA ADAM 2 46 G 13:47:42 1559.53 76.60 4 < 19> 729.390 0.000
19 MIARKA ADAM 2 2 G 13:48:43 1556.14 80.85 5 < 26> 729.390 0.000
20 KURAS MARIUSZ 2 57 13:49:02 1550.87 85.11 7 < 21> 727.410 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 KURAS MARIUSZ 2 26 GCM 13:49:04 1550.76 89.36 8 < 22> 727.410 65.650
22 KURAS MARIUSZ 2 31 G 13:49:11 1550.38 93.62 9 < 24> 727.410 0.000
23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 1 GSM 13:51:50 1538.09 97.87 2 < 42> 725.720 65.220
24 KURAS MARIUSZ 2 49 G 13:53:01 1537.81 102.13 10 < 25> 727.410 0.000
25 KURAS MARIUSZ 2 33 GCM 13:53:23 1536.62 106.38 11 < 28> 727.410 64.780
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
26 MIARKA ADAM 2 28 G 13:55:13 1534.86 110.64 6 < 29> 729.390 0.000
27 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 9 G 13:56:20 1532.12 114.89 3 < 30> 729.800 0.000
28 KURAS MARIUSZ 2 59 13:56:00 1528.17 119.15 12 < 32> 727.410 0.000
29 MIARKA ADAM 2 25 G 13:57:55 1526.19 123.40 7 < 34> 729.390 0.000
30 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 27 G 13:58:45 1524.39 127.66 4 < 31> 729.800 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 GSM 13:59:28 1522.11 131.91 5 < 33> 729.800 63.480
32 KURAS MARIUSZ 2 25 G 13:58:40 1519.66 136.17 13 < 38> 727.410 0.000
33 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 15 G 14:00:24 1519.15 140.43 6 < 37> 729.800 0.000
34 MIARKA ADAM 2 37 G 14:00:29 1518.03 144.68 8 < 35> 729.390 0.000
35 MIARKA ADAM 2 41 GCM 14:01:18 1515.46 148.94 9 < 45> 729.390 62.610
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36 RĘKAS ADAM 2 19 G 14:09:41 1504.99 153.19 2 < 40> 736.970 0.000
37 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 18 G 14:06:32 1500.00 157.45 7 < 41> 729.800 0.000
38 KURAS MARIUSZ 2 44 G 14:07:12 1493.04 161.70 14 < 39> 727.410 0.000
39 KURAS MARIUSZ 2 11 G 14:07:15 1492.89 165.96 15 727.410 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40 RĘKAS ADAM 2 58 14:13:52 1492.25 170.21 3 < 47> 736.970 0.000
41 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 31 GSM 14:09:32 1490.81 174.47 8 729.800 61.300
42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GCM 14:06:56 1490.39 178.72 3 < 43> 725.720 61.090
43 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 GCM 14:07:38 1488.25 182.98 4 725.720 60.870
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
44 KRÓLIK ADAM 2 18 G 14:15:45 1486.58 187.23 2 736.970 0.000
45 MIARKA ADAM 2 24 GSM 14:10:51 1485.97 191.49 10 < 46> 729.390 60.430
46 MIARKA ADAM 2 50 G 14:10:52 1485.92 195.74 11 729.390 0.000
47 RĘKAS ADAM 2 32 G 14:16:04 1485.63 200.00 4 736.970 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
48 RÓŻAŃSKI JACEK 2 5 G 14:15:35 1483.85 0.00 2 735.370 0.000
49 MIARKA ADAM 2 34 G 14:11:42 1483.41 0.00 12 729.390 0.000
50 KRÓLIK ADAM 2 49 G 14:16:53 1483.19 0.00 3 736.970 0.000
51 KURAS MARIUSZ 2 4 G 14:10:47 1482.14 0.00 16 727.410 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
52 KURAS MARIUSZ 2 27 GSM 14:10:49 1482.04 0.00 17 727.410 0.000

D O B R Y L O T !
------------------ PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 10, z dnia 25.06.17 HALLE-3
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 52 6 33 175.06
2 MIARKA ADAM 2 43 6 18 174.52
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 31 6 9 149.59
4 RÓŻAŃSKI JACEK 2 22 5 5 112.88
5 RĘKAS ADAM 2 39 4 4 90.95
6 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 30 2 2 49.32
7 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 48 2 2 48.50
8 BIELAK ANDRZEJ 2 10 1 1 20.96
9 ZMARZŁY MARIAN 2 16 0 0 0.00
10 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 11 0 0 0.00
11 MOSKALIK MACIEJ 2 21 0 0 0.00
12 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 5 0 0 0.00
13 KRÓLIK ADAM 2 41 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 10, z dnia 25.06.17 HALLE-3
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 52 5 33 139.31
2 MIARKA ADAM 2 43 5 18 123.97
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 31 5 9 120.14
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 48 1 2 28.36
5 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 30 1 2 28.22
6 BIELAK ANDRZEJ 2 10 1 1 20.96
7 ZMARZŁY MARIAN 2 16 0 0 0.00
8 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 11 0 0 0.00
9 MOSKALIK MACIEJ 2 21 0 0 0.00
10 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 5 0 0 0.00
11 KRÓLIK ADAM 2 41 0 0 0.00
12 RĘKAS ADAM 2 39 0 4 0.00
13 RÓŻAŃSKI JACEK 2 22 0 5 0.00






PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 10
------------------------
z lotu HALLE-3 z dnia 25.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,30,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 335.667 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 369
5.Ilość konkursów.......................: 74
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1446.35
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1382.71
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,21,42
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,30,39
10.Czas trwania konkursu.................: 8 min. 57 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 13 | 369 | 74 |20.05|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 369 | 74 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 10.
z lotu HALLE-3, w dniu 25.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 MIARKA ADAM 2 39 GSM 10:21:42 1446.35 2.71 43- 18- 5 335.120 30.000
2 MIARKA ADAM 2 43 G 10:21:51 1445.42 5.42 2 < 3> 335.120 0.000
3 MIARKA ADAM 2 40 G 10:22:00 1444.48 8.13 3 < 11> 335.120 0.000
4 KURAS MARIUSZ 2 46 G 10:22:20 1432.21 10.84 52- 33- 5 332.750 0.000
5 KURAS MARIUSZ 2 27 GSM 10:22:40 1430.16 13.55 2 < 7> 332.750 29.450
6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 33 G 10:21:31 1430.09 16.26 31- 9- 5 331.090 0.000
7 KURAS MARIUSZ 2 21 G 10:22:43 1429.85 18.97 3 < 8> 332.750 0.000
8 KURAS MARIUSZ 2 31 G 10:22:45 1429.65 21.68 4 < 9> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 KURAS MARIUSZ 2 26 GCM 10:22:47 1429.44 24.39 5 < 9> 332.750 28.900
9 KURAS MARIUSZ 2 76 10:22:47 1429.44 24.39 6 < 20> 332.750 0.000
11 MIARKA ADAM 2 11 G 10:24:28 1429.29 29.81 4 < 12> 335.120 0.000
12 MIARKA ADAM 2 28 G 10:24:30 1429.08 32.52 5 < 17> 335.120 0.000
13 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 GSM 10:24:50 1428.42 35.23 48- 2- 1 335.440 28.360
14 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 9 GSM 10:20:12 1428.24 37.94 30- 2- 1 328.780 28.220
15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 GCM 10:22:50 1422.00 40.65 2 < 48> 331.090 28.080
16 RÓŻAŃSKI JACEK 2 11 G 10:30:15 1421.35 43.36 22- 5- 0 341.480 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 MIARKA ADAM 2 27 GCM 10:26:06 1419.40 46.07 6 < 19> 335.120 27.810
18 RĘKAS ADAM 2 5 G 10:31:45 1418.61 48.78 39- 4- 0 342.950 0.000
19 MIARKA ADAM 2 33 G 10:26:34 1416.60 51.49 7 < 30> 335.120 0.000
20 KURAS MARIUSZ 2 30 G 10:25:04 1415.56 54.20 7 < 21> 332.750 0.000
21 KURAS MARIUSZ 2 33 GCM 10:25:19 1414.05 56.91 8 < 22> 332.750 27.260
22 KURAS MARIUSZ 2 42 GSM 10:25:22 1413.75 59.62 9 < 22> 332.750 27.120
22 KURAS MARIUSZ 2 85 10:25:22 1413.75 59.62 10 < 24> 332.750 0.000
24 KURAS MARIUSZ 2 57 10:25:25 1413.45 65.04 11 < 25> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 KURAS MARIUSZ 2 83 10:25:33 1412.65 67.75 12 < 26> 332.750 0.000
26 KURAS MARIUSZ 2 36 GSM 10:25:34 1412.55 70.46 13 < 27> 332.750 26.580
27 KURAS MARIUSZ 2 49 G 10:25:35 1412.45 73.17 14 < 28> 332.750 0.000
28 KURAS MARIUSZ 2 25 G 10:25:36 1412.35 75.88 15 < 29> 332.750 0.000
29 KURAS MARIUSZ 2 19 G 10:25:38 1412.15 78.59 16 < 31> 332.750 0.000
30 MIARKA ADAM 2 42 G 10:27:20 1412.02 81.30 8 < 34> 335.120 0.000
31 KURAS MARIUSZ 2 9 G 10:25:43 1411.65 84.01 17 < 32> 332.750 0.000
32 KURAS MARIUSZ 2 4 G 10:25:46 1411.35 86.72 18 < 33> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33 KURAS MARIUSZ 2 3 GSM 10:25:50 1410.95 89.43 19 < 35> 332.750 0.000
34 MIARKA ADAM 2 30 G 10:27:35 1410.54 92.14 9 < 42> 335.120 0.000
35 KURAS MARIUSZ 2 82 10:26:10 1408.96 94.85 20 < 36> 332.750 0.000
36 KURAS MARIUSZ 2 51 10:26:11 1408.86 97.56 21 < 37> 332.750 0.000
37 KURAS MARIUSZ 2 20 GCM 10:26:12 1408.76 100.27 22 < 37> 332.750 0.000
37 KURAS MARIUSZ 2 5 G 10:26:12 1408.76 100.27 23 < 39> 332.750 0.000
39 KURAS MARIUSZ 2 18 G 10:26:13 1408.66 105.69 24 < 40> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40 KURAS MARIUSZ 2 8 G 10:26:14 1408.57 108.40 25 < 41> 332.750 0.000
41 KURAS MARIUSZ 2 6 G 10:26:16 1408.37 111.11 26 < 42> 332.750 0.000
42 KURAS MARIUSZ 2 69 10:26:18 1408.17 113.82 27 < 42> 332.750 0.000
42 KURAS MARIUSZ 2 24 G 10:26:18 1408.17 113.82 28 < 45> 332.750 0.000
42 MIARKA ADAM 2 49 G 10:27:59 1408.17 113.82 10 < 51> 335.120 0.000
45 KURAS MARIUSZ 2 12 G 10:26:20 1407.97 121.95 29 < 46> 332.750 0.000
46 KURAS MARIUSZ 2 64 10:26:21 1407.87 124.66 30 < 46> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
46 KURAS MARIUSZ 2 2 G 10:26:21 1407.87 124.66 31 < 49> 332.750 0.000
48 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GCM 10:25:12 1407.70 130.08 3 < 50> 331.090 23.560
49 KURAS MARIUSZ 2 45 G 10:26:26 1407.37 132.79 32 < 74> 332.750 0.000
50 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 39 GSM 10:25:16 1407.30 135.50 4 < 54> 331.090 23.290
51 MIARKA ADAM 2 17 G 10:28:18 1406.30 138.21 11 < 52> 335.120 0.000
52 MIARKA ADAM 2 24 GCM 10:28:23 1405.80 140.92 12 < 53> 335.120 23.010
53 MIARKA ADAM 2 46 G 10:28:28 1405.31 143.63 13 < 61> 335.120 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
54 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 GSM 10:25:54 1403.52 146.34 5 < 55> 331.090 22.740
55 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 15 G 10:25:55 1403.42 149.05 6 < 56> 331.090 0.000
56 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 GCM 10:25:57 1403.22 151.76 7 < 58> 331.090 22.470
57 RĘKAS ADAM 2 26 G 10:34:26 1403.04 154.47 2 < 69> 342.950 0.000
58 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 13 G 10:25:59 1403.02 157.18 8 < 65> 331.090 0.000
59 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 10:34:01 1399.41 159.89 2 < 60> 341.480 0.000
60 RÓŻAŃSKI JACEK 2 17 G 10:34:45 1395.22 162.60 3 < 70> 341.480 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
61 MIARKA ADAM 2 41 GCM 10:30:33 1393.14 165.31 14 < 62> 335.120 21.780
62 MIARKA ADAM 2 50 G 10:30:34 1393.04 168.02 15 < 63> 335.120 0.000
63 MIARKA ADAM 2 34 G 10:30:39 1392.56 170.73 16 < 64> 335.120 0.000
64 MIARKA ADAM 2 7 GSM 10:30:42 1392.27 173.44 17 < 68> 335.120 21.370
65 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 16 G 10:28:08 1390.36 176.15 9 331.090 0.000
66 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 57 10:26:38 1389.41 178.86 2 328.780 0.000
67 BIELAK ANDRZEJ 2 19 GSM 10:25:47 1389.28 181.57 10- 1- 1 327.570 20.960
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
68 MIARKA ADAM 2 1 G 10:31:25 1388.14 184.28 18 335.120 0.000
69 RĘKAS ADAM 2 48 G 10:37:23 1386.31 186.99 3 < 72> 342.950 0.000
70 RÓŻAŃSKI JACEK 2 18 G 10:36:34 1384.94 189.70 4 < 71> 341.480 0.000
71 RÓŻAŃSKI JACEK 2 20 G 10:36:41 1384.29 192.41 5 341.480 0.000
72 RĘKAS ADAM 2 12 G 10:37:47 1384.07 195.12 4 342.950 0.000
73 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 G 10:32:33 1382.97 197.83 2 335.440 0.000
74 KURAS MARIUSZ 2 7 G 10:30:39 1382.71 200.54 33 332.750 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
75 ZMARZŁY MARIAN 2 11 G 10:33:53 1380.62 0.00 16- 0- 0 336.710 0.000
76 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 18 GSM 10:28:11 1380.37 0.00 3 328.780 0.000
77 MIARKA ADAM 2 23 G 10:32:51 1379.95 0.00 19 335.120 0.000
78 RĘKAS ADAM 2 37 G 10:38:37 1379.43 0.00 5 342.950 0.000
79 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 G 10:30:05 1379.06 0.00 10 331.090 0.000

D O B R Y L O T !
------------------ PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 9, z dnia 18.06.17 MINDEN-4
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 53 5 33 248.28
2 MIARKA ADAM 2 43 5 13 230.17
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 34 5 7 224.15
4 RÓŻAŃSKI JACEK 2 13 3 3 127.93
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 39 3 3 125.52
6 ZMARZŁY MARIAN 2 18 0 0 0.00
7 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 1 0 0 0.00
8 BIELAK ANDRZEJ 2 12 0 0 0.00
9 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 6 0 0 0.00
10 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 5 0 0 0.00
11 KRÓLIK ADAM 2 33 0 0 0.00
12 MALESZKA STANISŁAW 2 4 0 0 0.00
13 RĘKAS ADAM 2 33 0 0 0.00




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 9, z dnia 18.06.17 MINDEN-4
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 34 5 7 224.15
2 MIARKA ADAM 2 43 5 13 223.44
3 KURAS MARIUSZ 2 53 4 33 190.69
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 39 2 3 81.38
5 ZMARZŁY MARIAN 2 18 0 0 0.00
6 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 1 0 0 0.00
7 BIELAK ANDRZEJ 2 12 0 0 0.00
8 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 6 0 0 0.00
9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 5 0 0 0.00
10 KRÓLIK ADAM 2 33 0 0 0.00
11 MALESZKA STANISŁAW 2 4 0 0 0.00
12 RĘKAS ADAM 2 33 0 0 0.00
13 RÓŻAŃSKI JACEK 2 13 0 3 0.00






PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 9
------------------------
z lotu MINDEN-4 z dnia 18.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 5,50,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 559.923 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 294
5.Ilość konkursów.......................: 59
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1463.49
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1370.87
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,10,26
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,41,50
10.Czas trwania konkursu.................:31 min. 24 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 13 | 294 | 59 |20.07|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 294 | 59 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 9.
z lotu MINDEN-4, w dniu 18.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 33 G 12:10:26 1463.49 3.40 53- 33- 4 556.760 0.000
2 KURAS MARIUSZ 2 45 G 12:17:05 1438.35 6.80 2 < 3> 556.760 0.000
3 KURAS MARIUSZ 2 82 12:17:08 1438.16 10.20 3 < 4> 556.760 0.000
4 KURAS MARIUSZ 2 10 G 12:18:01 1434.89 13.61 4 < 5> 556.760 0.000
5 KURAS MARIUSZ 2 36 G 12:20:16 1426.61 17.01 5 < 6> 556.760 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 26 GCM 12:20:22 1426.25 20.41 6 < 7> 556.760 49.140
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
7 KURAS MARIUSZ 2 72 12:22:23 1418.92 23.81 7 < 8> 556.760 0.000
8 KURAS MARIUSZ 2 42 G 12:22:26 1418.74 27.21 8 < 9> 556.760 0.000
9 KURAS MARIUSZ 2 27 GSM 12:22:52 1417.17 30.61 9 < 10> 556.760 48.620
10 KURAS MARIUSZ 2 18 GSM 12:22:55 1416.99 34.01 10 < 11> 556.760 48.450
11 KURAS MARIUSZ 2 69 12:22:58 1416.81 37.41 11 < 12> 556.760 0.000
12 KURAS MARIUSZ 2 20 G 12:22:59 1416.75 40.82 12 < 13> 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 KURAS MARIUSZ 2 15 G 12:23:00 1416.69 44.22 13 < 14> 556.760 0.000
14 KURAS MARIUSZ 2 76 12:23:11 1416.03 47.62 14 < 15> 556.760 0.000
15 KURAS MARIUSZ 2 85 12:23:15 1415.79 51.02 15 < 17> 556.760 0.000
16 MIARKA ADAM 2 1 GSM 12:25:24 1412.92 54.42 43- 13- 5 558.670 47.410
17 KURAS MARIUSZ 2 59 12:24:17 1412.08 57.82 16 < 18> 556.760 0.000
18 KURAS MARIUSZ 2 3 G 12:24:24 1411.66 61.22 17 < 20> 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
19 MIARKA ADAM 2 50 G 12:26:04 1410.55 64.63 2 < 24> 558.670 0.000
20 KURAS MARIUSZ 2 78 12:25:07 1409.10 68.03 18 < 21> 556.760 0.000
21 KURAS MARIUSZ 2 60 12:25:08 1409.04 71.43 19 < 25> 556.760 0.000
22 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 GCM 12:23:57 1408.96 74.83 34- 7- 5 555.060 46.380
22 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 13 GSM 12:23:57 1408.96 74.83 2 < 32> 555.060 46.380
24 MIARKA ADAM 2 27 GCM 12:27:18 1406.17 81.63 3 < 30> 558.670 46.030
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 KURAS MARIUSZ 2 19 G 12:26:33 1404.01 85.03 20 < 26> 556.760 0.000
26 KURAS MARIUSZ 2 77 12:26:34 1403.95 88.44 21 < 28> 556.760 0.000
27 RÓŻAŃSKI JACEK 2 20 G 12:32:10 1403.82 91.84 13- 3- 0 564.570 0.000
28 KURAS MARIUSZ 2 12 G 12:26:38 1403.72 95.24 22 < 29> 556.760 0.000
29 KURAS MARIUSZ 2 8 G 12:26:48 1403.13 98.64 23 < 33> 556.760 0.000
30 MIARKA ADAM 2 2 G 12:28:58 1400.29 102.04 4 < 31> 558.670 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 MIARKA ADAM 2 24 G 12:29:00 1400.18 105.44 5 < 36> 558.670 0.000
32 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 GCM 12:26:34 1399.66 108.84 3 < 39> 555.060 44.660
33 KURAS MARIUSZ 2 35 GCM 12:28:34 1396.91 112.24 24 < 34> 556.760 44.480
34 KURAS MARIUSZ 2 25 G 12:28:41 1396.50 115.65 25 < 38> 556.760 0.000
35 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 G 12:30:23 1396.39 119.05 39- 3- 2 559.090 0.000
36 MIARKA ADAM 2 29 GSM 12:31:11 1392.56 122.45 6 < 37> 558.670 43.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
37 MIARKA ADAM 2 41 GCM 12:31:17 1392.21 125.85 7 < 42> 558.670 43.790
38 KURAS MARIUSZ 2 64 12:30:01 1391.84 129.25 26 < 43> 556.760 0.000
39 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 GCM 12:29:33 1389.21 132.65 4 < 40> 555.060 43.450
40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 GCM 12:29:49 1388.29 136.05 5 < 41> 555.060 43.280
41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GSM 12:29:52 1388.11 139.46 6 < 57> 555.060 0.000
42 MIARKA ADAM 2 42 G 12:32:30 1388.00 142.86 8 < 44> 558.670 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 KURAS MARIUSZ 2 57 12:31:29 1386.76 146.26 27 < 48> 556.760 0.000
44 MIARKA ADAM 2 17 G 12:33:16 1385.36 149.66 9 < 46> 558.670 0.000
45 RÓŻAŃSKI JACEK 2 8 G 12:37:33 1385.28 153.06 2 < 59> 564.570 0.000
46 MIARKA ADAM 2 31 GSM 12:33:38 1384.10 156.46 10 < 47> 558.670 42.240
47 MIARKA ADAM 2 20 G 12:34:14 1382.05 159.86 11 < 54> 558.670 0.000
48 KURAS MARIUSZ 2 7 G 12:33:15 1380.68 163.27 28 < 49> 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 KURAS MARIUSZ 2 49 G 12:33:18 1380.51 166.67 29 < 50> 556.760 0.000
50 KURAS MARIUSZ 2 34 G 12:33:31 1379.77 170.07 30 < 51> 556.760 0.000
51 KURAS MARIUSZ 2 28 G 12:33:37 1379.43 173.47 31 < 53> 556.760 0.000
52 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 GSM 12:35:38 1378.31 176.87 2 < 58> 559.090 41.210
53 KURAS MARIUSZ 2 51 12:34:00 1378.12 180.27 32 < 55> 556.760 0.000
54 MIARKA ADAM 2 28 G 12:35:41 1377.11 183.67 12 < 56> 558.670 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
55 KURAS MARIUSZ 2 4 G 12:34:47 1375.45 187.07 33 556.760 0.000
56 MIARKA ADAM 2 40 G 12:36:21 1374.85 190.48 13 558.670 0.000
57 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 GCM 12:33:58 1374.02 193.88 7 555.060 0.000
58 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 26 GSM 12:37:42 1371.33 197.28 3 559.090 40.170
59 RÓŻAŃSKI JACEK 2 6 G 12:41:50 1370.87 200.68 3 564.570 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
60 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 41 G 12:38:42 1367.97 0.00 4 559.090 0.000
61 KURAS MARIUSZ 2 9 G 12:38:01 1364.55 0.00 34 556.760 0.000
62 MIARKA ADAM 2 4 G 12:39:50 1363.16 0.00 14 558.670 0.000
63 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 46 G 12:37:12 1363.11 0.00 8 555.060 0.000
64 RĘKAS ADAM 2 21 G 12:45:29 1362.70 0.00 33- 0- 0 566.180 0.000

D O B R Y L O T !
------------------ PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 8, z dnia 11.06.17 MINDEN-3
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 55 5 36 248.49
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 21 5 7 235.14
3 MIARKA ADAM 2 43 5 13 234.85
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 44 4 4 178.33
5 RĘKAS ADAM 2 33 3 3 133.19
6 RÓŻAŃSKI JACEK 2 21 2 2 88.49
7 KRÓLIK ADAM 2 33 2 2 87.88
8 ZMARZŁY MARIAN 2 21 0 0 0.00
9 BIELAK ANDRZEJ 2 12 0 0 0.00
10 MOSKALIK MACIEJ 2 26 0 0 0.00
11 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 7 0 0 0.00
12 MALESZKA STANISŁAW 2 4 0 0 0.00
13 REMBISZ STANISŁAW 2 15 0 0 0.00


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 8, z dnia 11.06.17 MINDEN-3
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 55 5 36 245.00
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 21 5 7 231.36
3 MIARKA ADAM 2 43 3 13 135.01
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 44 1 4 41.82
5 ZMARZŁY MARIAN 2 21 0 0 0.00
6 BIELAK ANDRZEJ 2 12 0 0 0.00
7 MOSKALIK MACIEJ 2 26 0 0 0.00
8 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 7 0 0 0.00
9 KRÓLIK ADAM 2 33 0 2 0.00
10 MALESZKA STANISŁAW 2 4 0 0 0.00
11 RĘKAS ADAM 2 33 0 3 0.00
12 RÓŻAŃSKI JACEK 2 21 0 2 0.00
13 REMBISZ STANISŁAW 2 15 0 0 0.00





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 8
------------------------
z lotu MINDEN-3 z dnia 11.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 5,45,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 561.302 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 335
5.Ilość konkursów.......................: 67
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1250.63
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1162.99
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,10,11
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,43,44
10.Czas trwania konkursu.................:33 min. 33 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 13 | 335 | 67 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 335 | 67 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 8.
z lotu MINDEN-3, w dniu 11.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 26 GSM 13:10:11 1250.63 2.99 55- 36- 5 556.760 50.000
2 KURAS MARIUSZ 2 20 GSM 13:10:49 1248.85 5.97 2 < 3> 556.760 49.850
3 KURAS MARIUSZ 2 27 G 13:10:54 1248.62 8.96 3 < 4> 556.760 0.000
4 KURAS MARIUSZ 2 30 G 13:10:57 1248.48 11.94 4 < 5> 556.760 0.000
5 KURAS MARIUSZ 2 22 G 13:15:57 1234.64 14.93 5 < 8> 556.760 0.000
6 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 13 GSM 13:15:08 1233.10 17.91 21- 7- 5 555.060 49.240
7 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 62 13:19:59 1228.81 20.90 44- 4- 1 559.090 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
8 KURAS MARIUSZ 2 6 GSM 13:19:31 1224.95 23.88 6 < 9> 556.760 48.940
9 KURAS MARIUSZ 2 3 G 13:19:40 1224.55 26.87 7 < 10> 556.760 0.000
10 KURAS MARIUSZ 2 59 13:19:46 1224.28 29.85 8 < 12> 556.760 0.000
11 MIARKA ADAM 2 25 G 13:22:18 1221.67 32.84 43- 13- 3 558.670 0.000
12 KURAS MARIUSZ 2 42 GSM 13:21:20 1220.07 35.82 9 < 13> 556.760 48.330
13 KURAS MARIUSZ 2 57 13:21:56 1218.47 38.81 10 < 14> 556.760 0.000
14 KURAS MARIUSZ 2 32 G 13:22:15 1217.63 41.79 11 < 15> 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
15 KURAS MARIUSZ 2 2 GSM 13:22:16 1217.58 44.78 12 < 16> 556.760 47.880
16 KURAS MARIUSZ 2 18 G 13:22:45 1216.30 47.76 13 < 17> 556.760 0.000
17 KURAS MARIUSZ 2 82 13:22:48 1216.16 50.75 14 < 21> 556.760 0.000
18 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 GCM 13:21:35 1215.68 53.73 2 < 20> 555.060 47.420
19 MIARKA ADAM 2 27 G 13:24:49 1214.98 56.72 2 < 22> 558.670 0.000
20 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GSM 13:22:50 1212.36 59.70 3 < 28> 555.060 47.120
21 KURAS MARIUSZ 2 8 G 13:25:12 1209.82 62.69 15 < 25> 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
22 MIARKA ADAM 2 39 G 13:27:39 1207.54 65.67 3 < 24> 558.670 0.000
23 RĘKAS ADAM 2 5 G 13:33:53 1207.51 68.66 33- 3- 0 566.180 0.000
24 MIARKA ADAM 2 1 GSM 13:28:02 1206.54 71.64 4 < 29> 558.670 46.520
25 KURAS MARIUSZ 2 33 G 13:26:30 1206.41 74.63 16 < 26> 556.760 0.000
26 KURAS MARIUSZ 2 14 G 13:26:35 1206.20 77.61 17 < 27> 556.760 0.000
27 KURAS MARIUSZ 2 72 13:26:46 1205.72 80.60 18 < 30> 556.760 0.000
28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 GSM 13:25:25 1205.56 83.58 4 < 31> 555.060 45.910
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
29 MIARKA ADAM 2 28 G 13:28:34 1205.16 86.57 5 < 34> 558.670 0.000
30 KURAS MARIUSZ 2 11 G 13:27:09 1204.72 89.55 19 < 32> 556.760 0.000
31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 33 G 13:25:49 1204.51 92.54 5 < 56> 555.060 0.000
32 KURAS MARIUSZ 2 78 13:27:31 1203.76 95.52 20 < 33> 556.760 0.000
33 KURAS MARIUSZ 2 83 13:28:14 1201.90 98.51 21 < 40> 556.760 0.000
34 MIARKA ADAM 2 49 G 13:30:15 1200.80 101.49 6 < 35> 558.670 0.000
35 MIARKA ADAM 2 41 GCM 13:30:22 1200.49 104.48 7 < 38> 558.670 44.850
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36 RÓŻAŃSKI JACEK 2 18 G 13:36:12 1198.15 107.46 21- 2- 0 564.570 0.000
37 KRÓLIK ADAM 2 10 G 13:37:53 1197.31 110.45 33- 2- 0 566.190 0.000
38 MIARKA ADAM 2 12 G 13:31:40 1197.15 113.43 8 < 43> 558.670 0.000
39 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 35 G 13:32:03 1197.07 116.42 2 < 46> 559.090 0.000
40 KURAS MARIUSZ 2 49 G 13:30:54 1195.02 119.40 22 < 44> 556.760 0.000
41 RĘKAS ADAM 2 59 13:38:52 1194.81 122.39 2 < 50> 566.180 0.000
42 RÓŻAŃSKI JACEK 2 6 G 13:37:53 1193.89 125.37 2 564.570 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 MIARKA ADAM 2 13 GCM 13:33:06 1193.48 128.36 9 < 48> 558.670 43.640
44 KURAS MARIUSZ 2 85 13:32:00 1192.21 131.34 23 < 47> 556.760 0.000
45 KRÓLIK ADAM 2 37 G 13:39:55 1192.19 134.33 2 566.190 0.000
46 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 22 G 13:34:53 1189.85 137.31 3 < 55> 559.090 0.000
47 KURAS MARIUSZ 2 64 13:33:13 1189.11 140.30 24 < 51> 556.760 0.000
48 MIARKA ADAM 2 20 G 13:35:52 1186.47 143.28 10 < 49> 558.670 0.000
49 MIARKA ADAM 2 31 G 13:35:54 1186.39 146.27 11 < 57> 558.670 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
50 RĘKAS ADAM 2 26 G 13:42:59 1184.52 149.25 3 566.180 0.000
51 KURAS MARIUSZ 2 12 G 13:35:19 1183.80 152.24 25 < 52> 556.760 0.000
52 KURAS MARIUSZ 2 25 G 13:35:21 1183.71 155.22 26 < 53> 556.760 0.000
53 KURAS MARIUSZ 2 35 G 13:35:26 1183.51 158.21 27 < 54> 556.760 0.000
54 KURAS MARIUSZ 2 5 G 13:36:16 1181.41 161.19 28 < 58> 556.760 0.000
55 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 GSM 13:38:25 1180.97 164.18 4 559.090 41.820
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
56 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 GCM 13:36:14 1177.89 167.16 6 < 62> 555.060 41.670
57 MIARKA ADAM 2 29 G 13:39:20 1177.80 170.15 12 < 59> 558.670 0.000
58 KURAS MARIUSZ 2 28 G 13:37:53 1177.37 173.13 29 < 60> 556.760 0.000
59 MIARKA ADAM 2 18 G 13:40:10 1175.74 176.12 13 558.670 0.000
60 KURAS MARIUSZ 2 88 13:38:36 1175.59 179.10 30 < 61> 556.760 0.000
61 KURAS MARIUSZ 2 10 G 13:39:28 1173.44 182.09 31 < 63> 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
62 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 GCM 13:39:05 1170.81 185.07 7 555.060 0.000
63 KURAS MARIUSZ 2 44 G 13:41:42 1167.95 188.06 32 < 64> 556.760 0.000
64 KURAS MARIUSZ 2 79 13:41:52 1167.54 191.04 33 < 65> 556.760 0.000
65 KURAS MARIUSZ 2 9 G 13:43:33 1163.43 194.03 34 < 66> 556.760 0.000
66 KURAS MARIUSZ 2 41 G 13:43:38 1163.23 197.01 35 < 67> 556.760 0.000
67 KURAS MARIUSZ 2 31 G 13:43:44 1162.99 200.00 36 556.760 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
68 RÓŻAŃSKI JACEK 2 11 G 13:50:40 1162.46 0.00 3 564.570 0.000
69 MIARKA ADAM 2 11 G 13:45:43 1162.16 0.00 14 558.670 0.000
70 MIARKA ADAM 2 8 GSM 13:45:46 1162.04 0.00 15 558.670 0.000
71 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 14 G 13:43:24 1160.24 0.00 8 555.060 0.000
72 MOSKALIK MACIEJ 2 40 G 13:51:50 1157.01 0.00 26- 0- 0 563.270 0.000

D O B R Y L O T !
------------------ PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 7, z dnia 03.06.17 HALLE-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 53 6 28 175.92
2 MIARKA ADAM 2 43 6 11 169.48
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 38 6 13 166.33
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 44 6 6 145.13
5 RĘKAS ADAM 2 41 6 6 143.02
6 RÓŻAŃSKI JACEK 2 22 4 4 91.32
7 KRÓLIK ADAM 2 48 3 3 68.15
8 ZMARZŁY MARIAN 2 23 3 3 67.24
9 MOSKALIK MACIEJ 2 25 2 2 48.55
10 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 10 1 1 20.26
11 BIELAK ANDRZEJ 2 10 0 0 0.00
12 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 11 0 0 0.00
13 REMBISZ STANISŁAW 2 16 0 0 0.00


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 7, z dnia 03.06.17 HALLE-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 53 5 28 141.58
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 38 5 13 137.11
3 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 44 4 6 102.37
4 MIARKA ADAM 2 43 2 11 52.90
5 ZMARZŁY MARIAN 2 23 2 3 46.19
6 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 10 1 1 20.26
7 BIELAK ANDRZEJ 2 10 0 0 0.00
8 MOSKALIK MACIEJ 2 25 0 2 0.00
9 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 11 0 0 0.00
10 KRÓLIK ADAM 2 48 0 3 0.00
11 RĘKAS ADAM 2 41 0 6 0.00
12 RÓŻAŃSKI JACEK 2 22 0 4 0.00
13 REMBISZ STANISŁAW 2 16 0 0 0.00





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 7
------------------------
z lotu HALLE-2 z dnia 03.06.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,05,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 336.352 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 384
5.Ilość konkursów.......................: 77
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1116.67
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1000.87
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,02,59
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,40,09
10.Czas trwania konkursu.................:37 min. 10 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 13 | 384 | 77 |20.05|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 384 | 77 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 7.
z lotu HALLE-2, w dniu 03.06.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 36 G 11:02:59 1116.67 2.60 53- 28- 5 332.750 0.000
2 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 26 GSM 11:05:32 1116.15 5.21 44- 6- 4 335.440 29.870
3 KURAS MARIUSZ 2 26 GSM 11:03:42 1113.99 7.81 2 < 4> 332.750 29.740
4 KURAS MARIUSZ 2 20 GSM 11:03:53 1113.31 10.42 3 < 6> 332.750 29.610
5 MIARKA ADAM 2 24 G 11:07:16 1108.69 13.02 43- 11- 2 335.120 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 31 G 11:07:39 1099.46 15.63 4 < 11> 332.750 0.000
7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 40 GSM 11:06:39 1097.60 18.23 38- 13- 5 331.090 29.210
8 MIARKA ADAM 2 40 G 11:10:35 1096.66 20.83 2 < 9> 335.120 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 MIARKA ADAM 2 41 G 11:10:38 1096.48 23.44 3 < 16> 335.120 0.000
10 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 GCM 11:08:13 1091.93 26.04 2 < 15> 331.090 28.820
11 KURAS MARIUSZ 2 14 GSM 11:09:58 1091.10 28.65 5 < 12> 332.750 28.680
12 KURAS MARIUSZ 2 2 G 11:10:59 1087.48 31.25 6 < 14> 332.750 0.000
13 MOSKALIK MACIEJ 2 40 G 11:16:57 1087.29 33.85 25- 2- 0 339.180 0.000
14 KURAS MARIUSZ 2 57 11:12:47 1081.12 36.46 7 < 20> 332.750 0.000
15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 33 G 11:11:16 1081.05 39.06 3 < 23> 331.090 0.000
16 MIARKA ADAM 2 33 GSM 11:15:39 1078.77 41.67 4 < 19> 335.120 28.030
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 RĘKAS ADAM 2 21 G 11:24:35 1073.12 44.27 41- 6- 0 342.950 0.000
18 RĘKAS ADAM 2 24 G 11:24:36 1073.06 46.88 2 < 59> 342.950 0.000
19 MIARKA ADAM 2 42 G 11:17:22 1072.84 49.48 5 < 29> 335.120 0.000
20 KURAS MARIUSZ 2 18 G 11:16:30 1068.22 52.08 8 < 21> 332.750 0.000
21 KURAS MARIUSZ 2 77 11:16:46 1067.31 54.69 9 < 22> 332.750 0.000
22 KURAS MARIUSZ 2 41 G 11:16:51 1067.02 57.29 10 < 25> 332.750 0.000
23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GSM 11:15:54 1064.94 59.90 4 < 27> 331.090 27.110
24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 24 GSM 11:20:43 1062.47 62.50 2 < 35> 335.440 26.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 KURAS MARIUSZ 2 6 GSM 11:18:14 1062.31 65.10 11 < 26> 332.750 26.840
26 KURAS MARIUSZ 2 21 GSM 11:18:27 1061.57 67.71 12 < 30> 332.750 26.710
27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 GCM 11:17:19 1060.11 70.31 5 < 28> 331.090 26.580
28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 48 G 11:17:20 1060.05 72.92 6 < 36> 331.090 0.000
29 MIARKA ADAM 2 12 G 11:21:11 1059.89 75.52 6 < 33> 335.120 0.000
30 KURAS MARIUSZ 2 49 G 11:19:18 1058.70 78.13 13 < 31> 332.750 0.000
31 KURAS MARIUSZ 2 32 G 11:19:20 1058.59 80.73 14 < 32> 332.750 0.000
32 KURAS MARIUSZ 2 85 11:19:22 1058.48 83.33 15 < 34> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33 MIARKA ADAM 2 27 G 11:22:02 1057.05 85.94 7 < 40> 335.120 0.000
34 KURAS MARIUSZ 2 30 G 11:19:49 1056.96 88.54 16 < 37> 332.750 0.000
35 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 GCM 11:22:53 1055.23 91.15 3 < 63> 335.440 25.530
36 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 39 GSM 11:18:46 1055.21 93.75 7 < 41> 331.090 25.390
37 KURAS MARIUSZ 2 63 11:20:25 1054.95 96.35 17 < 42> 332.750 0.000
38 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 11:30:00 1050.71 98.96 22- 4- 0 341.480 0.000
39 KRÓLIK ADAM 2 10 G 11:31:47 1049.53 101.56 48- 3- 0 342.970 0.000
40 MIARKA ADAM 2 7 GSM 11:24:23 1049.27 104.17 8 < 44> 335.120 24.870
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 15 G 11:21:20 1046.65 106.77 8 < 45> 331.090 0.000
42 KURAS MARIUSZ 2 78 11:24:44 1040.71 109.38 18 < 43> 332.750 0.000
43 KURAS MARIUSZ 2 12 G 11:24:50 1040.39 111.98 19 < 46> 332.750 0.000
44 MIARKA ADAM 2 28 G 11:27:10 1040.21 114.58 9 < 65> 335.120 0.000
45 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 G 11:23:24 1039.86 117.19 9 < 55> 331.090 0.000
46 KURAS MARIUSZ 2 40 G 11:25:22 1038.65 119.79 20 < 47> 332.750 0.000
47 KURAS MARIUSZ 2 72 11:26:25 1035.26 122.40 21 < 48> 332.750 0.000
48 KURAS MARIUSZ 2 9 G 11:26:28 1035.10 125.00 22 < 49> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 KURAS MARIUSZ 2 59 11:27:16 1032.53 127.60 23 < 50> 332.750 0.000
50 KURAS MARIUSZ 2 51 11:27:19 1032.37 130.21 24 < 52> 332.750 0.000
51 RÓŻAŃSKI JACEK 2 6 G 11:36:31 1030.05 132.81 2 < 61> 341.480 0.000
52 KURAS MARIUSZ 2 64 11:28:06 1029.87 135.42 25 < 57> 332.750 0.000
53 ZMARZŁY MARIAN 2 7 GSM 11:32:02 1029.59 138.02 23- 3- 2 336.710 23.160
54 ZMARZŁY MARIAN 2 31 GSM 11:32:09 1029.22 140.63 2 < 69> 336.710 23.030
55 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 16 G 11:26:52 1028.66 143.23 10 < 58> 331.090 0.000
56 KRÓLIK ADAM 2 43 G 11:38:31 1028.34 145.83 2 < 74> 342.970 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
57 KURAS MARIUSZ 2 42 G 11:28:35 1028.33 148.44 26 < 67> 332.750 0.000
58 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 GCM 11:27:05 1027.96 151.04 11 < 64> 331.090 0.000
59 RĘKAS ADAM 2 52 11:39:06 1026.49 153.65 3 < 60> 342.950 0.000
60 RĘKAS ADAM 2 11 G 11:39:08 1026.39 156.25 4 < 62> 342.950 0.000
61 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 G 11:38:06 1025.16 158.85 3 < 72> 341.480 0.000
62 RĘKAS ADAM 2 37 G 11:39:37 1024.90 161.46 5 < 71> 342.950 0.000
63 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 G 11:32:26 1024.45 164.06 4 < 70> 335.440 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
64 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 6 G 11:28:19 1024.04 166.67 12 < 66> 331.090 0.000
65 MIARKA ADAM 2 45 G 11:32:29 1023.32 169.27 10 < 68> 335.120 0.000
66 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 G 11:29:57 1018.90 171.88 13 331.090 0.000
67 KURAS MARIUSZ 2 25 G 11:33:22 1013.35 174.48 27 < 73> 332.750 0.000
68 MIARKA ADAM 2 20 G 11:35:58 1012.55 177.08 11 335.120 0.000
69 ZMARZŁY MARIAN 2 4 G 11:37:38 1012.26 179.69 3 336.710 0.000
70 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 35 G 11:36:41 1011.33 182.29 5 < 77> 335.440 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
71 RĘKAS ADAM 2 40 G 11:44:14 1010.96 184.90 6 342.950 0.000
72 RÓŻAŃSKI JACEK 2 16 G 11:43:16 1009.50 187.50 4 341.480 0.000
73 KURAS MARIUSZ 2 15 G 11:35:24 1007.11 190.10 28 332.750 0.000
74 KRÓLIK ADAM 2 73 11:45:50 1006.27 192.71 3 342.970 0.000
75 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 6 GSM 11:35:34 1001.58 195.31 10- 1- 1 331.090 20.260
76 MOSKALIK MACIEJ 2 4 G 11:43:52 1000.93 197.92 2 339.180 0.000
77 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 23 GSM 11:40:09 1000.87 200.52 6 335.440 20.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
78 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 8 GSM 11:41:14 997.64 0.00 7 335.440 0.000
79 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 19 G 11:36:57 997.41 0.00 14 331.090 0.000
80 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 54 11:42:20 994.39 0.00 8 335.440 0.000
81 MIARKA ADAM 2 17 G 11:42:24 993.24 0.00 12 335.120 0.000
82 KURAS MARIUSZ 2 76 11:40:20 992.30 0.00 29 332.750 0.000

D O B R Y L O T !
------------------


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 6, z dnia 28.05.17 MINDEN-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 45 5 18 247.37
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 26 5 9 241.06
3 MIARKA ADAM 2 45 5 16 238.56
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 45 5 9 226.72
5 RÓŻAŃSKI JACEK 2 16 5 6 220.26
6 KRÓLIK ADAM 2 48 5 6 217.25
7 RĘKAS ADAM 2 39 4 4 181.44
8 ZMARZŁY MARIAN 2 30 4 4 173.55
9 MOSKALIK MACIEJ 2 30 4 4 170.39
10 MALESZKA STANISŁAW 2 11 1 1 43.29
11 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 10 0 0 0.00
12 BIELAK ANDRZEJ 2 10 0 0 0.00
13 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 13 0 0 0.00
14 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 13 0 0 0.00


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 6, z dnia 28.05.17 MINDEN-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 45 5 18 242.49
2 MIARKA ADAM 2 45 4 16 183.42
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 26 3 9 138.03
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 45 2 9 90.66
5 ZMARZŁY MARIAN 2 30 2 4 85.00
6 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 10 0 0 0.00
7 BIELAK ANDRZEJ 2 10 0 0 0.00
8 MOSKALIK MACIEJ 2 30 0 4 0.00
9 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 13 0 0 0.00
10 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 13 0 0 0.00
11 KRÓLIK ADAM 2 48 0 6 0.00
12 MALESZKA STANISŁAW 2 11 0 1 0.00
13 RĘKAS ADAM 2 39 0 4 0.00
14 RÓŻAŃSKI JACEK 2 16 0 6 0.00





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 6
------------------------
z lotu MINDEN-2 z dnia 28.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,30,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 560.162 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 14
4.Ilość wysłanych gołębi................: 381
5.Ilość konkursów.......................: 77
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1112.98
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 974.11
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,48,43
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,03,31
10.Czas trwania konkursu.................:1 godz. 14 min. 48 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 14 | 381 | 77 |20.21|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 14 | 381 | 77 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 6.
z lotu MINDEN-2, w dniu 28.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 GCM 14:48:43 1112.98 2.62 26- 9- 3 555.060 50.000
2 KURAS MARIUSZ 2 82 14:56:04 1100.17 5.25 45- 18- 5 556.760 0.000
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 13 G 14:55:53 1097.21 7.87 2 < 16> 555.060 0.000
4 KURAS MARIUSZ 2 5 GSM 14:58:37 1094.66 10.50 2 < 5> 556.760 49.610
5 KURAS MARIUSZ 2 14 GSM 15:02:09 1087.10 13.12 3 < 6> 556.760 49.470
6 KURAS MARIUSZ 2 33 G 15:02:38 1086.08 15.75 4 < 8> 556.760 0.000
7 RĘKAS ADAM 2 24 G 15:11:23 1085.92 18.37 39- 4- 0 566.180 0.000
8 KURAS MARIUSZ 2 58 15:03:56 1083.33 21.00 5 < 11> 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
9 MIARKA ADAM 2 23 GCM 15:06:19 1082.03 23.62 45- 16- 4 558.670 48.950
10 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 26 GCM 15:06:53 1081.66 26.25 45- 9- 2 559.090 48.820
11 KURAS MARIUSZ 2 3 GSM 15:06:31 1077.91 28.87 6 < 12> 556.760 48.680
12 KURAS MARIUSZ 2 26 G 15:09:31 1071.69 31.50 7 < 13> 556.760 0.000
13 KURAS MARIUSZ 2 27 G 15:09:33 1071.62 34.12 8 < 17> 556.760 0.000
14 MIARKA ADAM 2 1 GSM 15:11:35 1071.10 36.75 2 < 15> 558.670 48.290
15 MIARKA ADAM 2 41 G 15:12:54 1068.41 39.37 3 < 22> 558.670 0.000
16 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 15 G 15:10:01 1067.39 41.99 3 < 23> 555.060 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
17 KURAS MARIUSZ 2 6 G 15:13:16 1064.01 44.62 9 < 18> 556.760 0.000
18 KURAS MARIUSZ 2 20 GSM 15:16:19 1057.84 47.24 10 < 19> 556.760 47.760
19 KURAS MARIUSZ 2 88 15:16:52 1056.74 49.87 11 < 20> 556.760 0.000
20 KURAS MARIUSZ 2 42 G 15:18:57 1052.58 52.49 12 < 24> 556.760 0.000
21 KRÓLIK ADAM 2 24 G 15:31:25 1045.76 55.12 48- 6- 0 566.190 0.000
22 MIARKA ADAM 2 35 G 15:24:54 1044.44 57.74 4 < 32> 558.670 0.000
23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 14 G 15:21:50 1043.67 60.37 4 < 30> 555.060 0.000
24 KURAS MARIUSZ 2 12 GSM 15:24:25 1041.81 62.99 13 < 26> 556.760 46.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 RÓŻAŃSKI JACEK 2 15 G 15:33:53 1038.04 65.62 16- 6- 0 564.570 0.000
26 KURAS MARIUSZ 2 49 G 15:27:46 1035.32 68.24 14 < 27> 556.760 0.000
27 KURAS MARIUSZ 2 69 15:28:19 1034.26 70.87 15 < 29> 556.760 0.000
28 RÓŻAŃSKI JACEK 2 13 G 15:36:28 1033.13 73.49 2 < 55> 564.570 0.000
29 KURAS MARIUSZ 2 21 GSM 15:29:09 1032.66 76.12 16 < 35> 556.760 0.000
30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 9 G 15:27:40 1032.35 78.74 5 < 34> 555.060 0.000
31 RĘKAS ADAM 2 54 15:39:04 1031.17 81.36 2 < 43> 566.180 0.000
32 MIARKA ADAM 2 42 G 15:32:36 1029.62 83.99 5 < 37> 558.670 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 62 15:33:14 1029.19 86.61 2 < 41> 559.090 0.000
34 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 G 15:31:07 1025.77 89.24 6 < 40> 555.060 0.000
35 KURAS MARIUSZ 2 22 G 15:33:03 1025.25 91.86 17 < 36> 556.760 0.000
36 KURAS MARIUSZ 2 36 G 15:33:34 1024.27 94.49 18 556.760 0.000
37 MIARKA ADAM 2 47 G 15:36:21 1022.55 97.11 6 < 46> 558.670 0.000
38 MOSKALIK MACIEJ 2 18 G 15:41:12 1021.90 99.74 30- 4- 0 563.270 0.000
39 ZMARZŁY MARIAN 2 16 G 15:38:37 1021.79 102.36 30- 4- 2 560.570 0.000
40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 GSM 15:33:32 1021.21 104.99 7 < 47> 555.060 44.870
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 35 G 15:37:57 1020.33 107.61 3 < 44> 559.090 0.000
42 KRÓLIK ADAM 2 61 15:45:09 1019.89 110.24 2 < 59> 566.190 0.000
43 RĘKAS ADAM 2 27 G 15:46:21 1017.67 112.86 3 < 64> 566.180 0.000
44 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 3 G 15:42:11 1012.51 115.49 4 < 54> 559.090 0.000
45 ZMARZŁY MARIAN 2 31 GSM 15:44:42 1010.58 118.11 2 < 50> 560.570 44.210
46 MIARKA ADAM 2 18 G 15:43:25 1009.49 120.73 7 < 48> 558.670 0.000
47 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 22 G 15:40:57 1007.46 123.36 8 < 53> 555.060 0.000
48 MIARKA ADAM 2 8 G 15:44:38 1007.28 125.98 8 < 49> 558.670 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 MIARKA ADAM 2 7 GSM 15:45:55 1004.95 128.61 9 < 58> 558.670 43.680
50 ZMARZŁY MARIAN 2 3 G 15:48:00 1004.61 131.23 3 < 71> 560.570 0.000
51 MOSKALIK MACIEJ 2 34 G 15:51:14 1003.63 133.86 2 < 68> 563.270 0.000
52 MALESZKA STANISŁAW 2 26 G 16:00:42 1001.67 136.48 11- 1- 0 571.650 0.000
53 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 39 GSM 15:44:34 1000.89 139.11 9 555.060 43.160
54 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 54 15:49:05 1000.01 141.73 5 < 56> 559.090 0.000
55 RÓŻAŃSKI JACEK 2 6 G 15:54:48 999.59 144.36 3 < 61> 564.570 0.000
56 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 41 G 15:49:41 998.94 146.98 6 < 57> 559.090 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
57 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 30 G 15:49:53 998.58 149.61 7 < 63> 559.090 0.000
58 MIARKA ADAM 2 13 GCM 15:49:45 998.07 152.23 10 < 60> 558.670 42.500
59 KRÓLIK ADAM 2 38 G 15:58:31 995.91 154.86 3 < 65> 566.190 0.000
60 MIARKA ADAM 2 33 G 15:51:02 995.79 157.48 11 < 66> 558.670 0.000
61 RÓŻAŃSKI JACEK 2 20 G 15:57:42 994.49 160.10 4 < 62> 564.570 0.000
62 RÓŻAŃSKI JACEK 2 17 G 15:57:47 994.34 162.73 5 < 69> 564.570 0.000
63 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 GCM 15:52:40 993.64 165.35 8 < 74> 559.090 41.840
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
64 RĘKAS ADAM 2 6 G 16:00:07 993.10 167.98 4 566.180 0.000
65 KRÓLIK ADAM 2 10 G 16:00:24 992.62 170.60 4 < 67> 566.190 0.000
66 MIARKA ADAM 2 25 G 15:53:53 990.76 173.23 12 < 70> 558.670 0.000
67 KRÓLIK ADAM 2 40 G 16:02:41 988.66 175.85 5 < 75> 566.190 0.000
68 MOSKALIK MACIEJ 2 32 G 16:03:14 982.62 178.48 3 < 72> 563.270 0.000
69 RÓŻAŃSKI JACEK 2 9 G 16:05:22 981.24 181.10 6 564.570 0.000
70 MIARKA ADAM 2 34 G 16:01:03 978.32 183.73 13 < 73> 558.670 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
71 ZMARZŁY MARIAN 2 6 GSM 16:03:15 977.88 186.35 4 560.570 40.790
72 MOSKALIK MACIEJ 2 26 G 16:06:51 976.46 188.98 4 563.270 0.000
73 MIARKA ADAM 2 40 G 16:02:42 975.50 191.60 14 < 76> 558.670 0.000
74 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 17 G 16:03:23 975.07 194.23 9 559.090 0.000
75 KRÓLIK ADAM 2 53 16:10:45 974.93 196.85 6 566.190 0.000
76 MIARKA ADAM 2 20 G 16:03:17 974.51 199.48 15 < 77> 558.670 0.000
77 MIARKA ADAM 2 24 G 16:03:31 974.11 202.10 16 558.670 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
78 RĘKAS ADAM 2 42 G 16:11:22 973.88 0.00 5 566.180 0.000
79 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 G 16:07:49 967.59 0.00 10 559.090 0.000
80 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 1 G 16:04:00 967.00 0.00 10 555.060 0.000
81 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 16:14:48 965.41 0.00 7 564.570 0.000
82 RĘKAS ADAM 2 36 G 16:16:37 965.16 0.00 6 566.180 0.000

D O B R Y L O T !
------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 21.05.17 MINDEN-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 63 5 30 248.70
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 36 5 15 241.84
3 MIARKA ADAM 2 45 5 16 241.19
4 RĘKAS ADAM 2 44 5 9 234.56
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 46 5 6 213.69
6 ZMARZŁY MARIAN 2 34 5 5 211.52
7 RÓŻAŃSKI JACEK 2 26 4 4 169.25
8 KRÓLIK ADAM 2 52 3 3 127.83
9 REMBISZ STANISŁAW 2 18 2 2 86.09
10 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 35 2 2 85.43
11 BIELAK ANDRZEJ 2 15 1 1 41.74
12 MOSKALIK MACIEJ 2 31 0 0 0.00
13 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 10 0 0 0.00
14 MALESZKA STANISŁAW 2 10 0 0 0.00


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 21.05.17 MINDEN-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 63 5 30 244.89
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 36 5 15 233.79
3 MIARKA ADAM 2 45 5 16 225.01
4 ZMARZŁY MARIAN 2 34 5 5 211.52
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 46 3 6 123.69
6 BIELAK ANDRZEJ 2 15 1 1 41.74
7 MOSKALIK MACIEJ 2 31 0 0 0.00
8 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 10 0 0 0.00
9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 35 0 2 0.00
10 KRÓLIK ADAM 2 52 0 3 0.00
11 MALESZKA STANISŁAW 2 10 0 0 0.00
12 RĘKAS ADAM 2 44 0 9 0.00
13 RÓŻAŃSKI JACEK 2 26 0 4 0.00
14 REMBISZ STANISŁAW 2 18 0 2 0.00




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 5
------------------------
z lotu MINDEN-1 z dnia 21.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 52:17:08.6 N 08:55:30.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,45,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 560.639 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 14
4.Ilość wysłanych gołębi................: 465
5.Ilość konkursów.......................: 93
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1445.44
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1335.03
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,10,11
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,40,46
10.Czas trwania konkursu.................:30 min. 35 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 50.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 14 | 465 | 93 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 14 | 465 | 93 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 5.
z lotu MINDEN-1, w dniu 21.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 5 G 13:10:11 1445.44 2.15 63- 30- 5 556.760 0.000
2 KURAS MARIUSZ 2 14 GSM 13:10:13 1445.32 4.30 2 < 3> 556.760 49.890
3 KURAS MARIUSZ 2 15 GSM 13:11:56 1438.90 6.45 3 < 5> 556.760 49.780
4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 46 G 13:11:19 1436.80 8.60 36- 15- 5 555.060 0.000
5 KURAS MARIUSZ 2 64 13:12:41 1436.12 10.75 4 < 6> 556.760 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 12 GSM 13:13:06 1434.58 12.90 5 < 8> 556.760 49.460
7 MIARKA ADAM 2 50 G 13:15:23 1431.08 15.05 45- 16- 5 558.670 0.000
8 KURAS MARIUSZ 2 35 G 13:16:07 1423.51 17.20 6 < 9> 556.760 0.000
9 KURAS MARIUSZ 2 17 G 13:16:08 1423.45 19.35 7 < 10> 556.760 0.000
10 KURAS MARIUSZ 2 7 G 13:16:11 1423.27 21.51 8 < 14> 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 GCM 13:15:39 1420.86 23.66 2 < 15> 555.060 48.910
12 MIARKA ADAM 2 46 G 13:18:33 1419.57 25.81 2 < 19> 558.670 0.000
13 RĘKAS ADAM 2 19 G 13:24:05 1418.70 27.96 44- 9- 0 566.180 0.000
14 KURAS MARIUSZ 2 21 GSM 13:17:51 1417.23 30.11 9 < 16> 556.760 48.590
15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 42 G 13:16:58 1416.09 32.26 3 < 17> 555.060 0.000
16 KURAS MARIUSZ 2 57 13:18:19 1415.55 34.41 10 < 21> 556.760 0.000
17 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 GCM 13:17:31 1414.11 36.56 4 < 33> 555.060 48.260
18 RĘKAS ADAM 2 5 G 13:25:32 1413.57 38.71 2 < 34> 566.180 0.000
19 MIARKA ADAM 2 27 G 13:20:40 1411.97 40.86 3 < 20> 558.670 0.000
20 MIARKA ADAM 2 23 GCM 13:20:48 1411.50 43.01 4 < 28> 558.670 47.930
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 KURAS MARIUSZ 2 51 13:20:04 1409.28 45.16 11 < 22> 556.760 0.000
22 KURAS MARIUSZ 2 42 G 13:20:06 1409.16 47.31 12 < 23> 556.760 0.000
23 KURAS MARIUSZ 2 54 13:20:07 1409.10 49.46 13 < 24> 556.760 0.000
24 KURAS MARIUSZ 2 31 G 13:20:08 1409.04 51.61 14 < 25> 556.760 0.000
25 KURAS MARIUSZ 2 25 G 13:20:10 1408.93 53.76 15 < 26> 556.760 0.000
26 KURAS MARIUSZ 2 18 G 13:21:17 1404.95 55.91 16 < 27> 556.760 0.000
27 KURAS MARIUSZ 2 8 GSM 13:23:15 1398.02 58.06 17 < 30> 556.760 47.170
28 MIARKA ADAM 2 25 G 13:25:09 1396.15 60.22 5 < 29> 558.670 0.000
29 MIARKA ADAM 2 1 GSM 13:25:31 1394.87 62.37 6 < 32> 558.670 46.960
30 KURAS MARIUSZ 2 32 GSM 13:24:49 1392.54 64.52 18 < 31> 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 KURAS MARIUSZ 2 60 13:24:55 1392.19 66.67 19 < 37> 556.760 0.000
32 MIARKA ADAM 2 43 G 13:26:27 1391.63 68.82 7 < 46> 558.670 0.000
33 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 12 G 13:24:13 1390.37 70.97 5 < 39> 555.060 0.000
34 RĘKAS ADAM 2 12 G 13:33:00 1387.70 73.12 3 < 35> 566.180 0.000
35 RĘKAS ADAM 2 54 13:33:05 1387.41 75.27 4 < 47> 566.180 0.000
36 KRÓLIK ADAM 2 73 13:33:06 1387.38 77.42 52- 3- 0 566.190 0.000
37 KURAS MARIUSZ 2 3 G 13:26:36 1386.36 79.57 20 < 38> 556.760 0.000
38 KURAS MARIUSZ 2 79 13:26:39 1386.18 81.72 21 < 51> 556.760 0.000
39 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 21 G 13:25:26 1386.15 83.87 6 < 40> 555.060 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
40 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 1 G 13:25:28 1386.03 86.02 7 < 41> 555.060 0.000
41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 40 GSM 13:25:48 1384.88 88.17 8 < 42> 555.060 45.650
42 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 GCM 13:25:50 1384.77 90.32 9 < 43> 555.060 45.540
43 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 GCM 13:26:45 1381.61 92.47 10 < 45> 555.060 45.430
44 REMBISZ STANISŁAW 2 6 G 13:31:49 1380.84 94.62 18- 2- 0 561.750 0.000
45 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 22 G 13:27:26 1379.26 96.77 11 < 72> 555.060 0.000
46 MIARKA ADAM 2 28 G 13:30:08 1378.98 98.92 8 < 50> 558.670 0.000
47 RĘKAS ADAM 2 51 13:35:40 1378.69 101.08 5 < 58> 566.180 0.000
48 ZMARZŁY MARIAN 2 31 GSM 13:31:37 1378.62 103.23 34- 5- 5 560.570 44.890
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
49 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 24 G 13:30:49 1377.69 105.38 46- 6- 3 559.090 0.000
50 MIARKA ADAM 2 45 G 13:30:54 1376.37 107.53 9 < 57> 558.670 0.000
51 KURAS MARIUSZ 2 20 GSM 13:29:40 1375.85 109.68 22 < 53> 556.760 0.000
52 ZMARZŁY MARIAN 2 15 GSM 13:32:28 1375.74 111.83 2 < 80> 560.570 44.460
53 KURAS MARIUSZ 2 2 G 13:30:28 1373.13 113.98 23 < 54> 556.760 0.000
54 KURAS MARIUSZ 2 22 G 13:31:04 1371.11 116.13 24 < 56> 556.760 0.000
55 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 G 13:37:02 1370.21 118.28 26- 4- 0 564.570 0.000
56 KURAS MARIUSZ 2 36 G 13:32:28 1366.39 120.43 25 < 61> 556.760 0.000
57 MIARKA ADAM 2 40 G 13:34:21 1364.77 122.58 10 < 59> 558.670 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
58 RĘKAS ADAM 2 21 G 13:39:58 1364.40 124.73 6 < 63> 566.180 0.000
59 MIARKA ADAM 2 6 GCM 13:35:13 1361.89 126.88 11 < 60> 558.670 43.700
60 MIARKA ADAM 2 13 GCM 13:35:19 1361.56 129.03 12 < 66> 558.670 43.590
61 KURAS MARIUSZ 2 27 G 13:34:06 1360.94 131.18 26 < 62> 556.760 0.000
62 KURAS MARIUSZ 2 85 13:34:09 1360.77 133.33 27 < 68> 556.760 0.000
63 RĘKAS ADAM 2 41 G 13:41:08 1360.57 135.48 7 < 78> 566.180 0.000
64 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 54 13:35:59 1360.37 137.63 2 < 70> 559.090 0.000
65 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 19 G 13:31:20 1358.54 139.78 35- 2- 0 552.020 0.000
66 MIARKA ADAM 2 17 G 13:36:35 1357.37 141.94 13 < 67> 558.670 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
67 MIARKA ADAM 2 5 GCM 13:36:50 1356.54 144.09 14 < 88> 558.670 42.830
68 KURAS MARIUSZ 2 82 13:35:48 1355.31 146.24 28 < 69> 556.760 0.000
69 KURAS MARIUSZ 2 19 G 13:35:52 1355.09 148.39 29 < 75> 556.760 0.000
70 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 40 G 13:37:57 1353.89 150.54 3 < 73> 559.090 0.000
71 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 38 G 13:32:48 1353.65 152.69 2 552.020 0.000
72 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 30 G 13:35:08 1353.37 154.84 12 < 79> 555.060 0.000
73 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 31 GSM 13:38:17 1352.80 156.99 4 < 83> 559.090 42.170
74 RÓŻAŃSKI JACEK 2 17 G 13:42:38 1351.83 159.14 2 < 76> 564.570 0.000
75 KURAS MARIUSZ 2 40 G 13:36:52 1351.80 161.29 30 556.760 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
76 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 13:42:39 1351.78 163.44 3 < 82> 564.570 0.000
77 BIELAK ANDRZEJ 2 26 GSM 13:32:45 1350.71 165.59 15- 1- 1 550.750 41.740
78 RĘKAS ADAM 2 60 13:44:18 1350.30 167.74 8 < 85> 566.180 0.000
79 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 39 G 13:36:18 1349.53 169.89 13 < 84> 555.060 0.000
80 ZMARZŁY MARIAN 2 29 GSM 13:40:36 1348.82 172.04 3 < 87> 560.570 41.410
81 KRÓLIK ADAM 2 22 G 13:44:51 1348.55 174.19 2 < 90> 566.190 0.000
82 RÓŻAŃSKI JACEK 2 5 G 13:44:26 1346.03 176.34 4 564.570 0.000
83 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 26 GCM 13:40:31 1345.53 178.49 5 < 89> 559.090 41.090
84 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 25 G 13:37:37 1345.22 180.65 14 < 93> 555.060 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
85 RĘKAS ADAM 2 38 G 13:46:23 1343.62 182.80 9 566.180 0.000
86 REMBISZ STANISŁAW 2 10 G 13:43:09 1343.42 184.95 2 561.750 0.000
87 ZMARZŁY MARIAN 2 6 GSM 13:42:47 1341.77 187.10 4 < 92> 560.570 40.650
88 MIARKA ADAM 2 7 G 13:42:17 1338.83 189.25 15 < 91> 558.670 0.000
89 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 4 GCM 13:43:04 1337.32 191.40 6 559.090 40.430
90 KRÓLIK ADAM 2 2 G 13:48:40 1336.40 193.55 3 566.190 0.000
91 MIARKA ADAM 2 9 G 13:43:03 1336.37 195.70 16 558.670 0.000
92 ZMARZŁY MARIAN 2 7 GSM 13:44:43 1335.59 197.85 5 560.570 40.110
93 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 G 13:40:46 1335.03 200.00 15 555.060 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
94 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 6 GSM 13:38:35 1334.73 0.00 3 552.020 0.000
95 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 16 GSM 13:43:57 1334.50 0.00 7 559.090 0.000
96 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 9 G 13:41:00 1334.28 0.00 16 555.060 0.000
97 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 2 G 13:44:15 1333.55 0.00 8 559.090 0.000
98 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 46 G 13:44:39 1332.28 0.00 9 559.090 0.000

D O B R Y L O T !
------------------

WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 14.05.17 HALLE-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 63 6 40 178.33
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 39 6 19 169.02
3 MIARKA ADAM 2 44 6 12 155.68
4 RĘKAS ADAM 2 43 6 9 141.38
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 48 6 10 140.69
6 RÓŻAŃSKI JACEK 2 27 3 3 73.24
7 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 33 3 3 69.31
8 MOSKALIK MACIEJ 2 33 2 2 44.21
9 KRÓLIK ADAM 2 56 1 1 26.27
10 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 15 1 1 24.51
11 ZMARZŁY MARIAN 2 53 1 1 24.02
12 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 31 1 1 22.25
13 REMBISZ STANISŁAW 2 19 1 1 21.37
14 BIELAK ANDRZEJ 2 11 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 4, z dnia 14.05.17 HALLE-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 63 5 40 140.79
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 39 5 19 126.28
3 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 48 4 10 88.33
4 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 15 1 1 24.51
5 ZMARZŁY MARIAN 2 53 1 1 24.02
6 MIARKA ADAM 2 44 1 12 20.59
7 MOSKALIK MACIEJ 2 33 0 2 0.00
8 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 33 0 3 0.00
9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 31 0 1 0.00
10 KRÓLIK ADAM 2 56 0 1 0.00
11 RĘKAS ADAM 2 43 0 9 0.00
12 RÓŻAŃSKI JACEK 2 27 0 3 0.00
13 REMBISZ STANISŁAW 2 19 0 1 0.00
14 BIELAK ANDRZEJ 2 11 0 0 0.00





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 4
------------------------
z lotu HALLE-1 z dnia 14.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:29:05.9 N 12:05:28.3 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 6,45,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 335.811 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 14
4.Ilość wysłanych gołębi................: 515
5.Ilość konkursów.......................: 103
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1349.53
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1209.53
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,51,34
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,22,04
10.Czas trwania konkursu.................:30 min. 30 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 30.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 14 | 515 | 103 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 14 | 515 | 103 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 4.
z lotu HALLE-1, w dniu 14.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 12 G 10:51:34 1349.53 1.94 63- 40- 5 332.750 0.000
2 KURAS MARIUSZ 2 64 10:51:36 1349.35 3.88 2 < 3> 332.750 0.000
3 KURAS MARIUSZ 2 36 G 10:51:39 1349.08 5.83 3 < 4> 332.750 0.000
4 KURAS MARIUSZ 2 42 G 10:53:09 1340.92 7.77 4 < 6> 332.750 0.000
5 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 G 10:52:56 1335.40 9.71 39- 19- 5 331.090 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 27 G 10:54:31 1333.58 11.65 5 < 7> 332.750 0.000
7 KURAS MARIUSZ 2 71 10:55:39 1327.55 13.59 6 < 9> 332.750 0.000
8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 42 G 10:55:37 1321.10 15.53 2 < 21> 331.090 0.000
9 KURAS MARIUSZ 2 21 G 10:57:12 1319.39 17.48 7 < 10> 332.750 0.000
10 KURAS MARIUSZ 2 2 G M 10:57:13 1319.30 19.42 8 < 11> 332.750 29.120
11 KURAS MARIUSZ 2 49 G 10:57:15 1319.13 21.36 9 < 12> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12 KURAS MARIUSZ 2 32 G 10:57:20 1318.69 23.30 10 < 13> 332.750 0.000
13 KURAS MARIUSZ 2 41 G 10:58:22 1313.31 25.24 11 < 14> 332.750 0.000
14 KURAS MARIUSZ 2 22 G 11:01:14 1298.62 27.18 12 < 15> 332.750 0.000
15 KURAS MARIUSZ 2 25 G 11:01:17 1298.37 29.13 13 < 16> 332.750 0.000
16 KURAS MARIUSZ 2 83 11:02:12 1293.74 31.07 14 < 17> 332.750 0.000
17 KURAS MARIUSZ 2 15 G 11:02:46 1290.90 33.01 15 < 18> 332.750 0.000
18 KURAS MARIUSZ 2 20 G M 11:02:47 1290.81 34.95 16 < 19> 332.750 28.330
19 KURAS MARIUSZ 2 33 G 11:02:49 1290.65 36.89 17 < 20> 332.750 0.000
20 KURAS MARIUSZ 2 75 11:03:54 1285.25 38.83 18 < 22> 332.750 0.000
21 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 15 G 11:02:37 1285.20 40.78 3 < 26> 331.090 0.000
22 KURAS MARIUSZ 2 9 G M 11:03:55 1285.16 42.72 19 < 23> 332.750 27.940
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23 KURAS MARIUSZ 2 63 11:03:59 1284.83 44.66 20 < 24> 332.750 0.000
24 KURAS MARIUSZ 2 8 G M 11:05:04 1279.48 46.60 21 < 25> 332.750 27.750
25 KURAS MARIUSZ 2 5 G M 11:05:20 1278.17 48.54 22 < 28> 332.750 27.650
26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 G M 11:04:12 1277.35 50.49 4 < 27> 331.090 27.550
27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 39 G 11:04:48 1274.40 52.43 5 < 31> 331.090 0.000
28 KURAS MARIUSZ 2 79 11:06:25 1272.87 54.37 23 < 32> 332.750 0.000
29 MIARKA ADAM 2 28 G 11:08:34 1271.48 56.31 44- 12- 1 335.120 0.000
30 MIARKA ADAM 2 39 G 11:08:39 1271.08 58.25 2 < 36> 335.120 0.000
31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 28 G 11:05:31 1270.90 60.19 6 < 37> 331.090 0.000
32 KURAS MARIUSZ 2 10 G 11:07:44 1266.49 62.14 24 < 33> 332.750 0.000
33 KURAS MARIUSZ 2 72 11:08:21 1263.53 64.08 25 < 34> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
34 KURAS MARIUSZ 2 35 G 11:08:25 1263.21 66.02 26 < 40> 332.750 0.000
35 RÓŻAŃSKI JACEK 2 13 G 11:15:30 1262.40 67.96 27- 3- 0 341.480 0.000
36 MIARKA ADAM 2 50 G 11:10:43 1261.19 69.90 3 < 44> 335.120 0.000
37 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 G M 11:07:54 1259.38 71.84 7 < 38> 331.090 26.470
38 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 33 G 11:08:23 1257.07 73.79 8 < 43> 331.090 0.000
39 KRÓLIK ADAM 2 22 G 11:17:53 1256.84 75.73 56- 1- 0 342.970 0.000
40 KURAS MARIUSZ 2 40 G 11:09:52 1256.29 77.67 27 < 41> 332.750 0.000
41 KURAS MARIUSZ 2 34 G 11:09:54 1256.13 79.61 28 < 45> 332.750 0.000
42 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 1 GCM 11:12:07 1255.78 81.55 48- 10- 4 335.440 25.980
43 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 21 G 11:08:46 1255.24 83.50 9 < 54> 331.090 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
44 MIARKA ADAM 2 48 G 11:12:02 1254.97 85.44 4 < 49> 335.120 0.000
45 KURAS MARIUSZ 2 14 G 11:10:12 1254.71 87.38 29 < 46> 332.750 0.000
46 KURAS MARIUSZ 2 17 G 11:10:14 1254.56 89.32 30 < 47> 332.750 0.000
47 KURAS MARIUSZ 2 78 11:10:23 1253.85 91.26 31 < 50> 332.750 0.000
48 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 44 G 11:15:15 1252.69 93.20 33- 3- 0 338.540 0.000
49 MIARKA ADAM 2 43 G 11:12:33 1252.55 95.15 5 < 66> 335.120 0.000
50 KURAS MARIUSZ 2 80 11:11:04 1250.63 97.09 32 < 51> 332.750 0.000
51 KURAS MARIUSZ 2 82 11:11:10 1250.16 99.03 33 < 53> 332.750 0.000
52 RĘKAS ADAM 2 14 G 11:19:26 1249.67 100.97 43- 9- 0 342.950 0.000
53 KURAS MARIUSZ 2 58 11:11:33 1248.36 102.91 34 < 61> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
54 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 16 G 11:10:35 1246.65 104.85 10 < 58> 331.090 0.000
55 RĘKAS ADAM 2 48 G 11:20:36 1244.38 106.80 2 < 68> 342.950 0.000
56 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 G 11:19:32 1243.86 108.74 2 < 83> 341.480 0.000
57 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 13 G M 11:11:16 1243.45 110.68 15- 1- 1 331.090 24.510
58 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 46 G 11:11:25 1242.75 112.62 11 < 59> 331.090 0.000
59 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 36 G M 11:11:35 1241.98 114.56 12 < 60> 331.090 24.310
60 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 5 G M 11:11:36 1241.90 116.50 13 < 65> 331.090 24.220
61 KURAS MARIUSZ 2 88 11:13:00 1241.60 118.45 35 < 63> 332.750 0.000
62 ZMARZŁY MARIAN 2 31 G M 11:16:12 1241.56 120.39 53- 1- 1 336.710 24.020
63 KURAS MARIUSZ 2 11 G 11:13:02 1241.45 122.33 36 < 81> 332.750 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
64 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 G 11:15:24 1240.53 124.27 2 < 69> 335.440 0.000
65 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 G M 11:12:01 1239.96 126.21 14 < 72> 331.090 23.730
66 MIARKA ADAM 2 46 G 11:15:50 1237.37 128.16 6 < 77> 335.120 0.000
67 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 30 G 11:18:49 1236.38 130.10 2 < 99> 338.540 0.000
68 RĘKAS ADAM 2 28 G 11:22:40 1235.11 132.04 3 < 74> 342.950 0.000
69 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 52 11:16:42 1234.60 133.98 3 < 70> 335.440 0.000
70 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 6 G 11:16:49 1234.07 135.92 4 < 71> 335.440 0.000
71 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 49 G 11:16:51 1233.92 137.86 5 < 91> 335.440 0.000
72 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 20 G 11:13:47 1231.81 139.81 15 < 73> 331.090 0.000
73 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 29 G 11:13:48 1231.73 141.75 16 < 90> 331.090 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
74 RĘKAS ADAM 2 24 G 11:23:38 1230.83 143.69 4 < 75> 342.950 0.000
75 RĘKAS ADAM 2 12 G 11:23:40 1230.68 145.63 5 < 76> 342.950 0.000
76 RĘKAS ADAM 2 52 11:23:42 1230.54 147.57 6 < 87> 342.950 0.000
77 MIARKA ADAM 2 27 G 11:18:00 1227.55 149.51 7 < 78> 335.120 0.000
78 MIARKA ADAM 2 7 G 11:18:13 1226.57 151.46 8 < 85> 335.120 0.000
79 MOSKALIK MACIEJ 2 16 G 11:21:45 1225.58 153.40 33- 2- 0 339.180 0.000
80 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 15 G 11:13:21 1225.19 155.34 31- 1- 0 328.780 0.000
81 KURAS MARIUSZ 2 19 G 11:16:36 1225.15 157.28 37 < 82> 332.750 0.000
82 KURAS MARIUSZ 2 77 11:16:37 1225.07 159.22 38 < 86> 332.750 0.000
83 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 11:23:47 1224.89 161.17 3 341.480 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
84 MOSKALIK MACIEJ 2 5 G 11:21:55 1224.85 163.11 2 339.180 0.000
85 MIARKA ADAM 2 45 G 11:18:38 1224.71 165.05 9 < 96> 335.120 0.000
86 KURAS MARIUSZ 2 3 G 11:16:46 1224.40 166.99 39 < 88> 332.750 0.000
87 RĘKAS ADAM 2 36 G 11:25:28 1222.78 168.93 7 < 95> 342.950 0.000
88 KURAS MARIUSZ 2 7 G 11:17:41 1220.28 170.87 40 332.750 0.000
89 REMBISZ STANISŁAW 2 10 G 11:22:07 1218.58 172.82 19- 1- 0 337.690 0.000
90 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 48 G 11:16:50 1217.99 174.76 17 < 101> 331.090 0.000
91 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 31 G 11:20:41 1216.76 176.70 6 < 92> 335.440 0.000
92 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 GCM 11:20:50 1216.10 178.64 7 < 93> 335.440 21.080
93 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 18 G M 11:20:56 1215.66 180.58 8 < 94> 335.440 20.980
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
94 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 44 G 11:21:02 1215.22 182.52 9 < 100> 335.440 0.000
95 RĘKAS ADAM 2 51 11:27:17 1214.91 184.47 8 < 98> 342.950 0.000
96 MIARKA ADAM 2 24 G 11:20:53 1214.72 186.41 10 < 97> 335.120 0.000
97 MIARKA ADAM 2 1 G M 11:20:56 1214.50 188.35 11 < 103> 335.120 20.590
98 RĘKAS ADAM 2 5 G 11:27:49 1212.62 190.29 9 342.950 0.000
99 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 9 G 11:24:23 1211.74 192.23 3 338.540 0.000
100 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 26 G M 11:22:00 1210.98 194.17 10 335.440 20.290
101 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 22 G 11:18:30 1210.57 196.12 18 < 102> 331.090 0.000
102 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 G M 11:18:42 1209.68 198.06 19 331.090 0.000
103 MIARKA ADAM 2 42 G 11:22:04 1209.53 200.00 12 335.120 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
104 RĘKAS ADAM 2 32 G 11:28:41 1208.92 0.00 10 342.950 0.000
105 MIARKA ADAM 2 6 G 11:22:51 1206.12 0.00 13 335.120 0.000
106 MIARKA ADAM 2 41 G 11:23:04 1205.18 0.00 14 335.120 0.000
107 MOSKALIK MACIEJ 2 28 G 11:26:34 1204.62 0.00 3 339.180 0.000
108 KURAS MARIUSZ 2 44 G 11:21:14 1204.60 0.00 41 332.750 0.000

D O B R Y L O T !
------------------

PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 07.05.17 TORGAU
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 53 6 19 142.97
2 MIARKA ADAM 2 45 6 17 139.90
3 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 51 6 11 137.13
4 RÓŻAŃSKI JACEK 2 28 6 10 133.26
5 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 40 6 9 131.78
6 RĘKAS ADAM 2 44 6 12 130.29
7 KRÓLIK ADAM 2 56 6 6 120.89
8 ZMARZŁY MARIAN 2 30 6 7 119.30
9 MOSKALIK MACIEJ 2 34 5 5 85.89
10 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 34 3 3 59.16
11 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 54 2 2 37.92
12 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 14 1 1 20.54
13 MALESZKA STANISŁAW 2 17 0 0 0.00
14 BIELAK ANDRZEJ 2 10 0 0 0.00






PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 3, z dnia 07.05.17 TORGAU
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 51 5 11 110.05
2 MIARKA ADAM 2 45 5 17 107.37
3 KURAS MARIUSZ 2 53 4 19 89.71
4 ZMARZŁY MARIAN 2 30 3 7 57.57
5 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 40 2 9 46.93
6 MOSKALIK MACIEJ 2 34 2 5 35.65
7 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 54 0 2 0.00
8 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 14 0 1 0.00
9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 34 0 3 0.00
10 KRÓLIK ADAM 2 56 0 6 0.00
11 MALESZKA STANISŁAW 2 17 0 0 0.00
12 RĘKAS ADAM 2 44 0 12 0.00
13 RÓŻAŃSKI JACEK 2 28 0 10 0.00
14 BIELAK ANDRZEJ 2 10 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 3
------------------------
z lotu TORGAU z dnia 07.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:31:52.6 N 12:56:09.6 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 11,10,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 277.938 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 14
4.Ilość wysłanych gołębi................: 510
5.Ilość konkursów.......................: 102
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1283.75
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1085.28
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,45,39
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,24,47
10.Czas trwania konkursu.................:39 min. 8 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 25.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 14 | 510 | 102 |20.00|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 14 | 510 | 102 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 3.
z lotu TORGAU, w dniu 07.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 28 G M 14:45:39 1283.75 1.96 51- 11- 5 276.840 25.000
2 RĘKAS ADAM 2 6 G 14:51:58 1280.91 3.92 44- 12- 0 284.320 0.000
3 KURAS MARIUSZ 2 71 14:45:01 1275.20 5.88 53- 19- 4 274.190 0.000
4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 G M 14:44:09 1272.61 7.84 40- 9- 2 272.530 24.700
5 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 14:52:56 1268.72 9.80 28- 10- 0 282.840 0.000
6 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 26 G M 14:48:17 1268.26 11.76 2 < 7> 276.840 24.500
7 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 3 G M 14:48:19 1268.07 13.73 3 < 14> 276.840 24.410
8 KURAS MARIUSZ 2 5 G M 14:46:16 1267.83 15.69 2 < 13> 274.190 24.310
9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 37 G 14:43:54 1262.88 17.65 34- 3- 0 270.130 0.000
10 KRÓLIK ADAM 2 10 G 14:55:26 1261.26 19.61 56- 6- 0 284.330 0.000
11 MIARKA ADAM 2 31 G M 14:49:31 1259.63 21.57 45- 17- 5 276.510 24.010
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
12 MIARKA ADAM 2 23 G M 14:49:38 1258.96 23.53 2 < 17> 276.510 23.910
13 KURAS MARIUSZ 2 22 G 14:47:53 1258.43 25.49 3 < 16> 274.190 0.000
14 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 13 G 14:50:00 1258.36 27.45 4 < 47> 276.840 0.000
15 RÓŻAŃSKI JACEK 2 6 G 14:55:05 1256.60 29.41 2 < 21> 282.840 0.000
16 KURAS MARIUSZ 2 31 G 14:48:23 1255.55 31.37 4 < 18> 274.190 0.000
17 MIARKA ADAM 2 49 G 14:50:48 1252.31 33.33 3 < 20> 276.510 0.000
18 KURAS MARIUSZ 2 35 G 14:49:11 1250.96 35.29 5 < 19> 274.190 0.000
19 KURAS MARIUSZ 2 14 G M 14:49:16 1250.49 37.25 6 < 24> 274.190 23.220
20 MIARKA ADAM 2 25 G 14:51:31 1248.26 39.22 4 < 23> 276.510 0.000
21 RÓŻAŃSKI JACEK 2 13 G 14:57:14 1244.71 41.18 3 < 33> 282.840 0.000
22 ZMARZŁY MARIAN 2 14 G 14:55:20 1234.35 43.14 30- 7- 3 278.140 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
23 MIARKA ADAM 2 41 G 14:55:21 1227.03 45.10 5 < 25> 276.510 0.000
24 KURAS MARIUSZ 2 34 G 14:53:34 1226.44 47.06 7 < 27> 274.190 0.000
25 MIARKA ADAM 2 15 G 14:55:56 1223.86 49.02 6 < 30> 276.510 0.000
26 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 7 G 14:52:51 1222.93 50.98 2 < 29> 272.530 0.000
27 KURAS MARIUSZ 2 15 G 14:54:39 1220.52 52.94 8 < 37> 274.190 0.000
28 RĘKAS ADAM 2 54 15:03:35 1217.21 54.90 2 < 34> 284.320 0.000
29 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 G M 14:54:01 1216.56 56.86 3 < 32> 272.530 22.230
30 MIARKA ADAM 2 5 G M 14:58:33 1209.85 58.82 7 < 31> 276.510 22.130
31 MIARKA ADAM 2 9 G 14:58:55 1207.91 60.78 8 < 55> 276.510 0.000
32 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 6 G 14:57:02 1200.40 62.75 4 < 39> 272.530 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
33 RÓŻAŃSKI JACEK 2 7 G 15:05:53 1199.07 64.71 4 < 38> 282.840 0.000
34 RĘKAS ADAM 2 17 G 15:07:08 1198.99 66.67 3 < 35> 284.320 0.000
35 RĘKAS ADAM 2 9 G 15:07:17 1198.23 68.63 4 < 52> 284.320 0.000
36 ZMARZŁY MARIAN 2 37 G M 15:02:44 1195.10 70.59 2 < 44> 278.140 21.530
37 KURAS MARIUSZ 2 84 14:59:32 1194.55 72.55 9 < 40> 274.190 0.000
38 RÓŻAŃSKI JACEK 2 21 G 15:07:02 1193.25 74.51 5 < 63> 282.840 0.000
39 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 36 G 14:58:35 1192.26 76.47 5 < 60> 272.530 0.000
40 KURAS MARIUSZ 2 2 G M 15:00:00 1192.13 78.43 10 < 41> 274.190 21.140
41 KURAS MARIUSZ 2 8 G M 15:00:04 1191.79 80.39 11 < 41> 274.190 21.040
41 KURAS MARIUSZ 2 49 G 15:00:04 1191.79 80.39 12 < 43> 274.190 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
43 KURAS MARIUSZ 2 3 G 15:00:09 1191.35 84.31 13 < 48> 274.190 0.000
44 ZMARZŁY MARIAN 2 31 G M 15:03:32 1191.01 86.27 3 < 50> 278.140 20.740
45 KRÓLIK ADAM 2 9 G 15:08:58 1189.83 88.24 2 < 51> 284.330 0.000
46 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 10 G 14:59:36 1186.93 90.20 14- 1- 0 272.520 0.000
47 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 8 G M 15:06:16 1171.73 92.16 5 < 61> 276.840 20.450
48 KURAS MARIUSZ 2 28 G 15:05:07 1166.19 94.12 14 < 53> 274.190 0.000
49 MOSKALIK MACIEJ 2 20 G M 15:11:01 1164.40 96.08 34- 5- 2 280.640 20.250
50 ZMARZŁY MARIAN 2 15 G 15:09:03 1163.52 98.04 4 < 78> 278.140 0.000
51 KRÓLIK ADAM 2 26 G 15:14:34 1162.59 100.00 3 < 62> 284.330 0.000
52 RĘKAS ADAM 2 3 G 15:14:46 1161.60 101.96 5 < 54> 284.320 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
53 KURAS MARIUSZ 2 12 G 15:06:25 1159.77 103.92 15 < 58> 274.190 0.000
54 RĘKAS ADAM 2 15 G 15:15:32 1157.97 105.88 6 < 66> 284.320 0.000
55 MIARKA ADAM 2 22 G 15:09:27 1154.77 107.84 9 < 56> 276.510 0.000
56 MIARKA ADAM 2 13 G M 15:09:32 1154.37 109.80 10 < 57> 276.510 19.550
57 MIARKA ADAM 2 45 G 15:09:35 1154.13 111.76 11 < 72> 276.510 0.000
58 KURAS MARIUSZ 2 17 G 15:07:50 1152.87 113.73 16 < 84> 274.190 0.000
59 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 3 G 15:13:36 1149.30 115.69 54- 2- 0 279.970 0.000
60 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 14 G 15:07:18 1148.46 117.65 6 < 81> 272.530 0.000
61 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 23 G 15:11:04 1148.40 119.61 6 < 80> 276.840 0.000
62 KRÓLIK ADAM 2 69 15:18:06 1146.03 121.57 4 < 63> 284.330 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
63 KRÓLIK ADAM 2 11 G 15:18:07 1145.95 123.53 5 < 69> 284.330 0.000
63 RÓŻAŃSKI JACEK 2 4 G 15:16:49 1145.95 123.53 6 < 67> 282.840 0.000
65 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 22 G 15:14:51 1143.44 127.45 2 279.970 0.000
66 RĘKAS ADAM 2 48 G 15:18:53 1142.38 129.41 7 < 68> 284.320 0.000
67 RÓŻAŃSKI JACEK 2 8 G 15:18:05 1140.10 131.37 7 < 77> 282.840 0.000
68 RĘKAS ADAM 2 5 G 15:19:32 1139.41 133.33 8 < 70> 284.320 0.000
69 KRÓLIK ADAM 2 16 G 15:20:16 1136.11 135.29 6 284.330 0.000
70 RĘKAS ADAM 2 55 15:20:31 1134.93 137.25 9 < 71> 284.320 0.000
71 RĘKAS ADAM 2 22 G 15:20:33 1134.78 139.22 10 < 87> 284.320 0.000
72 MIARKA ADAM 2 10 G 15:13:41 1134.71 141.18 12 < 73> 276.510 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
73 MIARKA ADAM 2 16 G 15:13:42 1134.63 143.14 13 < 74> 276.510 0.000
74 MIARKA ADAM 2 29 G M 15:14:10 1132.46 145.10 14 < 89> 276.510 17.770
75 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 20 G 15:09:52 1126.17 147.06 2 < 79> 270.130 0.000
76 MOSKALIK MACIEJ 2 24 G 15:19:43 1123.83 149.02 2 < 83> 280.640 0.000
77 RÓŻAŃSKI JACEK 2 29 G 15:22:03 1122.16 150.98 8 < 85> 282.840 0.000
78 ZMARZŁY MARIAN 2 10 G 15:18:12 1120.63 152.94 5 < 86> 278.140 0.000
79 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 10 G 15:11:14 1119.79 154.90 3 270.130 0.000
80 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 29 G 15:17:49 1117.12 156.86 7 < 82> 276.840 0.000
81 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 45 G 15:14:04 1116.62 158.82 7 < 88> 272.530 0.000
82 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 G 15:18:16 1115.09 160.78 8 < 91> 276.840 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
83 MOSKALIK MACIEJ 2 14 G 15:21:47 1114.61 162.75 3 < 94> 280.640 0.000
84 KURAS MARIUSZ 2 77 15:16:04 1114.29 164.71 17 < 90> 274.190 0.000
85 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 G 15:23:51 1114.20 166.67 9 < 100> 282.840 0.000
86 ZMARZŁY MARIAN 2 28 G 15:19:41 1113.97 168.63 6 < 99> 278.140 0.000
87 RĘKAS ADAM 2 26 G 15:25:45 1111.71 170.59 11 < 92> 284.320 0.000
88 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 19 G 15:15:50 1108.60 172.55 8 < 96> 272.530 0.000
89 MIARKA ADAM 2 18 G 15:19:45 1107.15 174.51 15 < 97> 276.510 0.000
90 KURAS MARIUSZ 2 21 G 15:18:13 1104.64 176.47 18 < 93> 274.190 0.000
91 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 18 G 15:20:56 1103.24 178.43 9 < 95> 276.840 0.000
92 RĘKAS ADAM 2 8 G 15:28:12 1101.16 180.39 12 284.320 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
93 KURAS MARIUSZ 2 20 G 15:19:03 1100.94 182.35 19 274.190 0.000
94 MOSKALIK MACIEJ 2 34 G 15:25:37 1097.89 184.31 4 < 98> 280.640 0.000
95 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 G M 15:23:19 1092.86 186.27 10 < 101> 276.840 15.690
96 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 22 G 15:19:28 1092.45 188.24 9 272.530 0.000
97 MIARKA ADAM 2 12 G 15:23:47 1089.55 190.20 16 < 102> 276.510 0.000
98 MOSKALIK MACIEJ 2 1 G M 15:28:01 1087.68 192.16 5 280.640 15.400
99 ZMARZŁY MARIAN 2 34 G M 15:25:51 1087.12 194.12 7 278.140 15.300
100 RÓŻAŃSKI JACEK 2 39 G 15:30:25 1086.11 196.08 10 282.840 0.000
101 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 16 G 15:25:00 1085.65 198.04 11 276.840 0.000
102 MIARKA ADAM 2 20 G M 15:24:47 1085.28 200.00 17 276.510 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
103 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 60 15:28:33 1082.85 0.00 3 279.970 0.000
104 KRÓLIK ADAM 2 7 G 15:32:40 1082.48 0.00 7 284.330 0.000
105 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 43 G 15:28:53 1081.45 0.00 4 279.970 0.000
106 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 64 15:28:57 1081.17 0.00 5 279.970 0.000
107 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 53 15:28:59 1081.04 0.00 6 279.970 0.000

D O B R Y L O T !
------------------
PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 03.05.17 ŁĘKNICA-2
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 47 6 19 79.91
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 38 6 15 76.66
3 MIARKA ADAM 2 41 6 13 72.16
4 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 44 6 10 65.33
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 38 6 13 59.31
6 ZMARZŁY MARIAN 2 58 6 8 52.67
7 KRÓLIK ADAM 2 59 6 7 52.49
8 RĘKAS ADAM 2 49 6 8 49.50
9 RÓŻAŃSKI JACEK 2 30 3 3 22.61
10 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 39 2 2 15.96
11 BIELAK ANDRZEJ 2 15 1 1 6.65
12 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 14 0 0 0.00
13 REMBISZ STANISŁAW 2 22 0 0 0.00


PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 2, z dnia 03.05.17 ŁĘKNICA-2
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 38 5 15 54.69
2 MIARKA ADAM 2 41 5 13 54.69
3 KURAS MARIUSZ 2 47 5 19 49.08
4 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 38 5 13 41.73
5 ZMARZŁY MARIAN 2 58 4 8 32.53
6 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 44 2 10 25.86
7 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 39 1 2 5.12
8 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 14 0 0 0.00
9 KRÓLIK ADAM 2 59 0 7 0.00
10 RĘKAS ADAM 2 49 0 8 0.00
11 RÓŻAŃSKI JACEK 2 30 0 3 0.00
12 REMBISZ STANISŁAW 2 22 0 0 0.00
13 BIELAK ANDRZEJ 2 15 0 1 0.00





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 2
------------------------
z lotu ŁĘKNICA-2 z dnia 03.05.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 11,05,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 151.203 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 13
4.Ilość wysłanych gołębi................: 494
5.Ilość konkursów.......................: 99
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1205.28
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1019.00
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:13,10,04
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,33,17
10.Czas trwania konkursu.................:23 min. 13 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 14.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 13 | 494 | 99 |20.04|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 13 | 494 | 99 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 2.
z lotu ŁĘKNICA-2, w dniu 03.05.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 MIARKA ADAM 2 23 G 13:10:04 1205.28 2.02 41- 13- 5 150.740 0.000
2 KURAS MARIUSZ 2 14 G M 13:09:03 1197.34 4.05 47- 19- 5 148.530 13.900
3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 G M 13:07:39 1197.31 6.07 38- 15- 5 146.850 13.800
4 KURAS MARIUSZ 2 83 13:09:05 1197.02 8.10 2 < 5> 148.530 0.000
5 KURAS MARIUSZ 2 85 13:09:11 1196.05 10.12 3 < 6> 148.530 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 40 G 13:09:18 1194.93 12.15 4 < 10> 148.530 0.000
7 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 40 G 13:08:09 1192.45 14.17 2 < 15> 146.850 0.000
8 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 22 G 13:14:51 1163.65 16.19 38- 13- 5 151.100 0.000
9 MIARKA ADAM 2 39 G M 13:15:07 1158.50 18.22 2 < 18> 150.740 13.180
10 KURAS MARIUSZ 2 8 G 13:13:36 1154.98 20.24 5 < 19> 148.530 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
11 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 3 G M 13:18:44 1153.64 22.27 44- 10- 2 154.280 12.980
12 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 53 M 13:19:03 1150.91 24.29 2 < 14> 154.280 12.880
13 KRÓLIK ADAM 2 49 G 13:22:44 1150.85 26.32 59- 7- 0 158.510 0.000
14 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 30 G 13:19:42 1145.36 28.34 3 < 34> 154.280 0.000
15 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 G M 13:13:26 1143.40 30.36 3 < 16> 146.850 12.570
16 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 36 G 13:13:31 1142.65 32.39 4 < 17> 146.850 0.000
17 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 10 G 13:13:34 1142.21 34.41 5 < 20> 146.850 0.000
18 MIARKA ADAM 2 29 G M 13:17:27 1138.09 36.44 3 < 25> 150.740 12.270
19 KURAS MARIUSZ 2 4 G M 13:15:57 1134.25 38.46 6 < 21> 148.530 12.160
20 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 G M 13:14:29 1134.12 40.49 6 < 27> 146.850 12.060
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
21 KURAS MARIUSZ 2 62 13:16:20 1130.94 42.51 7 < 22> 148.530 0.000
22 KURAS MARIUSZ 2 82 13:17:53 1117.75 44.53 8 < 24> 148.530 0.000
23 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 G M 13:20:13 1117.47 46.56 2 < 38> 151.100 11.760
24 KURAS MARIUSZ 2 5 G 13:18:24 1113.42 48.58 9 < 26> 148.530 0.000
25 MIARKA ADAM 2 13 G 13:20:46 1110.29 50.61 4 < 33> 150.740 0.000
26 KURAS MARIUSZ 2 63 13:18:52 1109.54 52.63 10 < 29> 148.530 0.000
27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 7 G 13:17:33 1107.88 54.66 7 < 28> 146.850 0.000
28 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 14 G 13:17:34 1107.75 56.68 8 < 30> 146.850 0.000
29 KURAS MARIUSZ 2 75 13:19:41 1102.81 58.70 11 < 48> 148.530 0.000
30 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 12 G M 13:18:18 1101.65 60.73 9 < 31> 146.850 11.040
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
31 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 35 G 13:18:23 1100.96 62.75 10 < 41> 146.850 0.000
32 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 29 G 13:16:22 1098.38 64.78 39- 2- 1 144.290 0.000
33 MIARKA ADAM 2 20 G M 13:22:15 1098.29 66.80 5 < 36> 150.740 10.730
34 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 70 13:25:34 1097.56 68.83 4 < 47> 154.280 0.000
35 ZMARZŁY MARIAN 2 6 G M 13:24:12 1095.12 70.85 58- 8- 4 152.440 10.530
36 MIARKA ADAM 2 42 G 13:22:42 1094.70 72.87 6 < 45> 150.740 0.000
37 RÓŻAŃSKI JACEK 2 10 G 13:28:47 1091.85 74.90 30- 3- 0 156.990 0.000
38 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 28 G M 13:23:52 1088.09 76.92 3 < 58> 151.100 10.220
39 ZMARZŁY MARIAN 2 41 G 13:25:17 1086.66 78.95 2 < 40> 152.440 0.000
40 ZMARZŁY MARIAN 2 35 G 13:25:24 1085.76 80.97 3 < 55> 152.440 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
41 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 38 G 13:20:24 1084.56 83.00 11 < 52> 146.850 0.000
42 KRÓLIK ADAM 2 85 13:31:22 1082.97 85.02 2 < 56> 158.510 0.000
43 RĘKAS ADAM 2 36 G 13:31:59 1078.35 87.04 49- 8- 0 158.500 0.000
43 RĘKAS ADAM 2 32 G 13:31:59 1078.35 87.04 2 < 46> 158.500 0.000
45 MIARKA ADAM 2 35 G M 13:24:52 1077.74 91.09 7 < 50> 150.740 9.510
46 RĘKAS ADAM 2 11 G 13:32:18 1076.04 93.12 3 < 49> 158.500 0.000
47 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 4 G 13:28:25 1075.75 95.14 5 < 71> 154.280 0.000
48 KURAS MARIUSZ 2 19 G 13:23:13 1074.62 97.17 12 < 51> 148.530 0.000
49 RĘKAS ADAM 2 24 G 13:32:38 1073.61 99.19 4 < 81> 158.500 0.000
50 MIARKA ADAM 2 1 G M 13:25:29 1073.01 101.21 8 < 63> 150.740 9.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
51 KURAS MARIUSZ 2 9 G 13:23:30 1072.42 103.24 13 < 53> 148.530 0.000
52 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 6 G 13:22:00 1071.90 105.26 12 < 78> 146.850 0.000
53 KURAS MARIUSZ 2 51 13:23:56 1069.07 107.29 14 < 54> 148.530 0.000
54 KURAS MARIUSZ 2 88 13:23:57 1068.95 109.31 15 < 59> 148.530 0.000
55 ZMARZŁY MARIAN 2 37 G M 13:27:56 1066.51 111.34 4 < 67> 152.440 8.490
56 KRÓLIK ADAM 2 10 G 13:33:38 1066.45 113.36 3 < 57> 158.510 0.000
57 KRÓLIK ADAM 2 30 G 13:33:42 1065.97 115.38 4 < 72> 158.510 0.000
58 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 31 G M 13:27:04 1063.59 117.41 4 < 60> 151.100 8.180
59 KURAS MARIUSZ 2 2 G M 13:24:59 1061.06 119.43 16 < 62> 148.530 8.080
60 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 20 G 13:27:26 1060.85 121.46 5 < 61> 151.100 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
61 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 26 G 13:27:27 1060.72 123.48 6 < 65> 151.100 0.000
62 KURAS MARIUSZ 2 32 G M 13:25:51 1054.53 125.51 17 < 68> 148.530 7.780
63 MIARKA ADAM 2 25 G 13:27:59 1054.25 127.53 9 < 66> 150.740 0.000
64 RÓŻAŃSKI JACEK 2 12 G 13:34:13 1052.09 129.55 2 < 92> 156.990 0.000
65 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 17 G 13:28:40 1051.74 131.58 7 < 79> 151.100 0.000
66 MIARKA ADAM 2 5 G 13:28:29 1050.58 133.60 10 < 69> 150.740 0.000
67 ZMARZŁY MARIAN 2 31 G M 13:30:16 1049.38 135.63 5 < 77> 152.440 7.270
68 KURAS MARIUSZ 2 35 G M 13:26:47 1047.58 137.65 18 < 95> 148.530 7.160
69 MIARKA ADAM 2 17 G 13:28:59 1046.93 139.68 11 < 70> 150.740 0.000
70 MIARKA ADAM 2 41 G 13:29:03 1046.44 141.70 12 < 76> 150.740 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
71 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 35 G 13:32:32 1045.73 143.72 6 < 74> 154.280 0.000
72 KRÓLIK ADAM 2 38 G 13:36:41 1045.01 145.75 5 < 75> 158.510 0.000
73 BIELAK ANDRZEJ 2 12 G 13:21:54 1045.00 147.77 15- 1- 0 143.060 0.000
74 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 49 G 13:32:58 1042.67 149.80 7 < 89> 154.280 0.000
75 KRÓLIK ADAM 2 43 G 13:37:19 1040.66 151.82 6 < 97> 158.510 0.000
76 MIARKA ADAM 2 24 G 13:30:00 1039.59 153.85 13 150.740 0.000
77 ZMARZŁY MARIAN 2 38 G M 13:32:02 1036.77 155.87 6 < 86> 152.440 6.240
78 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 34 G 13:26:50 1035.37 157.89 13 < 87> 146.850 0.000
79 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 8 G M 13:31:08 1033.99 159.92 8 < 80> 151.100 6.040
80 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 27 G 13:31:19 1032.69 161.94 9 < 84> 151.100 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
81 RĘKAS ADAM 2 14 G 13:38:48 1030.56 163.97 5 < 82> 158.500 0.000
82 RĘKAS ADAM 2 12 G 13:38:50 1030.34 165.99 6 < 83> 158.500 0.000
83 RĘKAS ADAM 2 16 G 13:39:33 1025.56 168.02 7 < 85> 158.500 0.000
84 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 54 M 13:32:22 1025.33 170.04 10 < 91> 151.100 5.530
85 RĘKAS ADAM 2 41 G 13:39:36 1025.23 172.06 8 158.500 0.000
86 ZMARZŁY MARIAN 2 15 G 13:33:43 1025.04 174.09 7 < 98> 152.440 0.000
87 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 G M 13:28:16 1025.01 176.11 14 < 89> 146.850 5.220
88 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 23 G M 13:25:47 1024.91 178.14 2 144.290 5.120
89 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 22 G 13:28:17 1024.89 180.16 15 146.850 0.000
89 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 75 13:35:32 1024.89 180.16 8 < 93> 154.280 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
91 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 3 G 13:32:27 1024.75 184.21 11 < 96> 151.100 0.000
92 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 13:38:24 1023.40 186.23 3 156.990 0.000
93 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 55 13:35:48 1023.08 188.26 9 < 94> 154.280 0.000
94 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 56 13:35:50 1022.85 190.28 10 154.280 0.000
95 KURAS MARIUSZ 2 22 G 13:30:14 1022.70 192.31 19 148.530 0.000
96 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 33 G 13:33:01 1020.83 194.33 12 < 99> 151.100 0.000
97 KRÓLIK ADAM 2 48 G 13:40:18 1020.67 196.36 7 158.510 0.000
98 ZMARZŁY MARIAN 2 52 13:34:28 1019.89 198.38 8 152.440 0.000
99 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 11 G 13:33:17 1019.00 200.40 13 151.100 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
100 MIARKA ADAM 2 38 G 13:33:03 1018.17 0.00 14 150.740 0.000
101 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 26 G 13:26:50 1017.32 0.00 3 144.290 0.000
102 RĘKAS ADAM 2 49 G 13:40:59 1016.13 0.00 9 158.500 0.000
103 KRÓLIK ADAM 2 16 G 13:41:18 1014.14 0.00 8 158.510 0.000
104 RĘKAS ADAM 2 22 G 13:41:20 1013.86 0.00 10 158.500 0.000

D O B R Y L O T !
------------------ PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 30.04.17 ŁĘKNICA-1
Całość [ 5]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KURAS MARIUSZ 2 74 6 28 81.57
2 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 36 6 13 78.24
3 ZMARZŁY MARIAN 2 71 6 17 71.40
4 MIARKA ADAM 2 43 6 16 69.87
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 57 6 14 60.50
6 RĘKAS ADAM 2 64 6 9 42.38
7 RÓŻAŃSKI JACEK 2 29 5 5 42.16
8 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 14 3 3 21.37
9 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 10 2 2 14.48
10 KRÓLIK ADAM 2 70 2 2 12.14
11 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 21 2 2 11.24
12 MALESZKA STANISŁAW 2 16 1 1 6.16
13 REMBISZ STANISŁAW 2 28 0 0 0.00
14 BIELAK ANDRZEJ 2 26 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 1, z dnia 30.04.17 ŁĘKNICA-1
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 36 5 13 58.29
2 KURAS MARIUSZ 2 74 5 28 55.15
3 ZMARZŁY MARIAN 2 71 5 17 54.59
4 MIARKA ADAM 2 43 5 16 50.01
5 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 57 4 14 37.54
6 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 14 3 3 21.37
7 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 10 2 2 14.48
8 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 21 1 2 5.71
9 KRÓLIK ADAM 2 70 0 2 0.00
10 MALESZKA STANISŁAW 2 16 0 1 0.00
11 RĘKAS ADAM 2 64 0 9 0.00
12 RÓŻAŃSKI JACEK 2 29 0 5 0.00
13 REMBISZ STANISŁAW 2 28 0 0 0.00
14 BIELAK ANDRZEJ 2 26 0 0 0.00




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.

LISTA KONKURSOWA NR 1
------------------------
z lotu ŁĘKNICA-1 z dnia 30.04.17
Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:32:22.0 N 14:45:06.0 E.

1.Godzina wypuszczenia gołębi...........: 8,30,00
2.Średnia odległość z lotu..............: 152.087 km
3.Ilość członków biorących udział.......: 14
4.Ilość wysłanych gołębi................: 559
5.Ilość konkursów.......................: 112
6.Predkość najszybszego gołębia.........: 1259.61
7.Predkość najwolniejszego gołębia......: 1007.20
8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,26,35
9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,07,22
10.Czas trwania konkursu.................:40 min. 47 sek.
11.Warunki atmosferyczne
w miejscu odlotu :
w miejscu przylotu:
12.System obliczania współzawodnictwa....:
Seria 5 liczy się pierwszych 5 konkursów
Punkty stałe 14.0- gradacja
ETypowane [ 1]F


ROZLICZENIE LOTU
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Nr | Sekcja | ILOŚĆ | WKŁAD. | ZDOB. | % |
| | |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. | |
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| 2 | Zmigrod 2 | 14 | 559 | 112 |20.04|
+----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+
| Razem: | 14 | 559 | 112 | |
+------------------------------+--------+--------+-------+-----+


Opracował: Za Zarząd:
Jan Benedykt

---------------- ------------------




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
- 1 -

Lista konkursowa nr 1.
z lotu ŁĘKNICA-1, w dniu 30.04.17
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
|LP.|NAZWISKO,IMIĘ |Se| NUMER OBRĄCZKI | CZAS |SZYBKOŚĆ|COEFFI| WYNIK |ODLEGŁ. |PUNKTY |
| | | | RODOWEJ |PRZYLOTU | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS | [km] | |
+---+------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
1 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 17 G 10:26:35 1259.61 1.79 36- 13- 5 146.850 0.000
2 KURAS MARIUSZ 2 35 G 10:29:29 1243.10 3.58 74- 28- 5 148.530 0.000
3 KURAS MARIUSZ 2 14 G 10:29:54 1238.78 5.37 2 < 5> 148.530 0.000
4 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 11 G M 10:29:00 1234.03 7.16 2 < 8> 146.850 13.730
5 KURAS MARIUSZ 2 83 10:31:05 1226.68 8.94 3 < 6> 148.530 0.000
6 KURAS MARIUSZ 2 50 G 10:31:14 1225.16 10.73 4 < 7> 148.530 0.000
7 KURAS MARIUSZ 2 60 10:31:18 1224.49 12.52 5 < 10> 148.530 0.000
8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 3 G M 10:30:09 1222.22 14.31 3 < 9> 146.850 13.370
9 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 8 G M 10:30:34 1218.00 16.10 4 < 16> 146.850 13.280
10 KURAS MARIUSZ 2 77 10:32:07 1216.30 17.89 6 < 11> 148.530 0.000
11 KURAS MARIUSZ 2 53 10:32:20 1214.14 19.68 7 < 15> 148.530 0.000
12 ZMARZŁY MARIAN 2 38 G M 10:35:35 1213.86 21.47 71- 17- 5 152.440 13.010
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
13 ZMARZŁY MARIAN 2 45 G M 10:35:40 1213.05 23.26 2 < 20> 152.440 12.920
14 MIARKA ADAM 2 31 G M 10:34:27 1211.25 25.04 43- 16- 5 150.740 12.830
15 KURAS MARIUSZ 2 2 G M 10:33:10 1205.93 26.83 8 < 17> 148.530 12.740
16 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 G 10:32:38 1197.47 28.62 5 < 32> 146.850 0.000
17 KURAS MARIUSZ 2 26 G M 10:34:11 1196.05 30.41 9 < 18> 148.530 12.560
18 KURAS MARIUSZ 2 54 10:34:15 1195.41 32.20 10 < 19> 148.530 0.000
19 KURAS MARIUSZ 2 51 10:34:52 1189.51 33.99 11 < 22> 148.530 0.000
20 ZMARZŁY MARIAN 2 17 G 10:38:29 1186.46 35.78 3 < 21> 152.440 0.000
21 ZMARZŁY MARIAN 2 37 G M 10:39:19 1178.81 37.57 4 < 33> 152.440 12.200
22 KURAS MARIUSZ 2 71 10:36:12 1176.94 39.36 12 < 25> 148.530 0.000
23 MIARKA ADAM 2 20 G 10:38:11 1175.97 41.14 2 < 26> 150.740 0.000
24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 32 G M 10:38:34 1175.27 42.93 57- 14- 4 151.100 11.930
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
25 KURAS MARIUSZ 2 17 G 10:36:35 1173.38 44.72 13 < 27> 148.530 0.000
26 MIARKA ADAM 2 1 G M 10:38:38 1171.86 46.51 3 < 29> 150.740 11.750
27 KURAS MARIUSZ 2 40 G 10:36:50 1171.06 48.30 14 < 35> 148.530 0.000
28 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 10 G M 10:39:11 1169.66 50.09 2 < 49> 151.100 11.570
29 MIARKA ADAM 2 28 G 10:39:31 1163.87 51.88 4 < 30> 150.740 0.000
30 MIARKA ADAM 2 35 G 10:39:39 1162.67 53.67 5 < 41> 150.740 0.000
31 RĘKAS ADAM 2 37 G 10:46:54 1157.78 55.46 64- 9- 0 158.500 0.000
32 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 24 G 10:38:04 1146.67 57.25 6 < 39> 146.850 0.000
33 ZMARZŁY MARIAN 2 59 10:43:08 1145.02 59.03 5 < 47> 152.440 0.000
34 RÓŻAŃSKI JACEK 2 19 G 10:47:12 1144.24 60.82 29- 5- 0 156.990 0.000
35 KURAS MARIUSZ 2 88 10:39:51 1143.86 62.61 15 < 36> 148.530 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
36 KURAS MARIUSZ 2 32 G 10:39:58 1142.83 64.40 16 < 37> 148.530 0.000
37 KURAS MARIUSZ 2 25 G M 10:40:00 1142.54 66.19 17 < 38> 148.530 10.760
38 KURAS MARIUSZ 2 65 10:40:07 1141.51 67.98 18 < 40> 148.530 0.000
39 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 13 G M 10:38:57 1138.81 69.77 7 < 45> 146.850 10.580
40 KURAS MARIUSZ 2 33 G 10:40:52 1134.97 71.56 19 < 42> 148.530 0.000
41 MIARKA ADAM 2 32 G 10:42:49 1134.95 73.35 6 < 44> 150.740 0.000
42 KURAS MARIUSZ 2 80 10:40:59 1133.96 75.13 20 < 43> 148.530 0.000
43 KURAS MARIUSZ 2 57 10:41:00 1133.82 76.92 21 < 46> 148.530 0.000
44 MIARKA ADAM 2 13 G 10:43:04 1132.82 78.71 7 < 52> 150.740 0.000
45 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 38 G 10:39:48 1131.36 80.50 8 < 61> 146.850 0.000
46 KURAS MARIUSZ 2 3 G M 10:42:02 1124.94 82.29 22 < 55> 148.530 9.950
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
47 ZMARZŁY MARIAN 2 29 G 10:45:39 1123.77 84.08 6 < 57> 152.440 0.000
48 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 10 G M 10:40:42 1123.57 85.87 14- 3- 3 146.850 9.770
49 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 54 10:45:01 1119.12 87.66 3 < 50> 151.100 0.000
50 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 57 10:45:26 1115.68 89.45 4 < 51> 151.100 0.000
51 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 8 G M 10:45:32 1114.86 91.23 5 < 65> 151.100 9.500
52 MIARKA ADAM 2 5 G M 10:45:31 1112.34 93.02 8 < 56> 150.740 9.410
53 RĘKAS ADAM 2 27 G 10:52:45 1110.33 94.81 2 < 86> 158.500 0.000
54 RÓŻAŃSKI JACEK 2 30 G 10:51:45 1107.51 96.60 2 < 71> 156.990 0.000
55 KURAS MARIUSZ 2 7 G M 10:44:17 1106.09 98.39 23 < 62> 148.530 9.140
56 MIARKA ADAM 2 27 G M 10:46:41 1102.84 100.18 9 < 59> 150.740 9.050
57 ZMARZŁY MARIAN 2 48 G 10:48:37 1099.72 101.97 7 < 63> 152.440 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
58 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 9 G M 10:41:16 1099.21 103.76 10- 2- 2 144.290 8.860
59 MIARKA ADAM 2 29 G 10:47:34 1095.76 105.55 10 < 60> 150.740 0.000
60 MIARKA ADAM 2 33 G 10:47:36 1095.49 107.33 11 < 70> 150.740 0.000
61 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 16 G 10:44:05 1095.21 109.12 9 < 75> 146.850 0.000
62 KURAS MARIUSZ 2 19 G 10:45:39 1094.95 110.91 24 < 74> 148.530 0.000
63 ZMARZŁY MARIAN 2 6 G 10:49:20 1094.07 112.70 8 < 64> 152.440 0.000
64 ZMARZŁY MARIAN 2 34 G M 10:49:40 1091.46 114.49 9 < 66> 152.440 8.320
65 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 28 G 10:48:51 1088.23 116.28 6 < 69> 151.100 0.000
66 ZMARZŁY MARIAN 2 39 G M 10:50:12 1087.30 118.07 10 < 67> 152.440 8.140
67 ZMARZŁY MARIAN 2 56 10:50:23 1085.88 119.86 11 < 68> 152.440 0.000
68 ZMARZŁY MARIAN 2 31 G 10:50:29 1085.11 121.65 12 < 73> 152.440 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
69 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 46 G 10:49:17 1084.84 123.43 7 < 81> 151.100 0.000
70 MIARKA ADAM 2 39 G 10:49:03 1084.07 125.22 12 < 76> 150.740 0.000
71 RÓŻAŃSKI JACEK 2 15 G 10:54:59 1082.81 127.01 3 < 72> 156.990 0.000
72 RÓŻAŃSKI JACEK 2 10 G 10:55:20 1080.21 128.80 4 < 83> 156.990 0.000
73 ZMARZŁY MARIAN 2 67 10:51:54 1074.28 130.59 13 < 78> 152.440 0.000
74 KURAS MARIUSZ 2 6 G 10:48:18 1073.97 132.38 25 < 89> 148.530 0.000
75 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 1 G M 10:47:16 1069.82 134.17 10 < 84> 146.850 7.330
76 MIARKA ADAM 2 50 G 10:51:36 1064.55 135.96 13 < 79> 150.740 0.000
77 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 5 G M 10:48:03 1063.75 137.75 2 < 107> 146.850 7.150
78 ZMARZŁY MARIAN 2 1 G 10:53:19 1063.66 139.53 14 < 102> 152.440 0.000
79 MIARKA ADAM 2 17 G M 10:51:50 1062.80 141.32 14 < 80> 150.740 6.970
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
80 MIARKA ADAM 2 48 G 10:52:15 1059.68 143.11 15 < 82> 150.740 0.000
81 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 24 G 10:52:52 1057.63 144.90 8 < 85> 151.100 0.000
82 MIARKA ADAM 2 8 G 10:52:37 1056.96 146.69 16 150.740 0.000
83 RÓŻAŃSKI JACEK 2 7 G 10:58:39 1056.11 148.48 5 156.990 0.000
84 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 12 G 10:49:20 1053.95 150.27 11 < 110> 146.850 0.000
85 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 23 G 10:53:27 1053.33 152.06 9 < 90> 151.100 0.000
86 RĘKAS ADAM 2 54 11:00:36 1052.46 153.85 3 < 97> 158.500 0.000
87 KRÓLIK ADAM 2 33 G 11:00:46 1051.36 155.64 70- 2- 0 158.510 0.000
88 MALESZKA STANISŁAW 2 28 G 11:06:03 1048.25 157.42 16- 1- 0 163.580 0.000
89 KURAS MARIUSZ 2 15 G 10:52:02 1045.74 159.21 26 < 98> 148.530 0.000
90 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 18 G 10:54:33 1045.31 161.00 10 < 92> 151.100 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
91 KRÓLIK ADAM 2 49 G 11:01:51 1043.86 162.79 2 158.510 0.000
92 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 41 G 10:55:09 1040.99 164.58 11 < 96> 151.100 0.000
93 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 15 G M 10:58:13 1040.91 166.37 21- 2- 1 154.280 5.710
94 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 6 G M 10:48:38 1040.80 168.16 2 144.290 5.620
95 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 10 G 10:58:20 1040.09 169.95 2 154.280 0.000
96 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 33 G 10:55:18 1039.92 171.74 12 < 99> 151.100 0.000
97 RĘKAS ADAM 2 53 11:02:33 1039.00 173.52 4 < 100> 158.500 0.000
98 KURAS MARIUSZ 2 58 10:53:02 1038.43 175.31 27 < 108> 148.530 0.000
99 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 21 G 10:56:16 1033.05 177.10 13 < 106> 151.100 0.000
100 RĘKAS ADAM 2 28 G 11:04:23 1026.67 178.89 5 < 101> 158.500 0.000
101 RĘKAS ADAM 2 45 G 11:04:25 1026.44 180.68 6 < 103> 158.500 0.000
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
102 ZMARZŁY MARIAN 2 18 G 10:58:53 1023.89 182.47 15 < 104> 152.440 0.000
103 RĘKAS ADAM 2 14 G 11:04:49 1023.79 184.26 7 < 109> 158.500 0.000
104 ZMARZŁY MARIAN 2 16 G 10:58:58 1023.32 186.05 16 < 105> 152.440 0.000
105 ZMARZŁY MARIAN 2 5 G 10:59:09 1022.06 187.84 17 152.440 0.000
106 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 3 G M 10:58:10 1019.80 189.62 14 151.100 4.540
107 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 1 G M 10:54:54 1013.46 191.41 3 146.850 4.450
108 KURAS MARIUSZ 2 4 G 10:56:36 1013.17 193.20 28 148.530 0.000
109 RĘKAS ADAM 2 15 G 11:06:37 1012.03 194.99 8 < 112> 158.500 0.000
110 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 21 G M 10:55:26 1009.74 196.78 12 < 111> 146.850 0.000
111 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 48 G 10:55:28 1009.51 198.57 13 146.850 0.000
112 RĘKAS ADAM 2 61 11:07:22 1007.20 200.36 9 158.500 0.000
------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
113 RÓŻAŃSKI JACEK 2 28 G 11:05:53 1007.10 0.00 6 156.990 0.000
114 RĘKAS ADAM 2 5 G 11:08:03 1002.85 0.00 10 158.500 0.000
115 BIELAK ANDRZEJ 2 10 G 10:52:46 1002.06 0.00 26- 0- 0 143.060 0.000
116 BIELAK ANDRZEJ 2 2 G M 10:52:48 1001.82 0.00 2 143.060 0.000
117 ZMARZŁY MARIAN 2 27 G 11:02:10 1001.80 0.00 18 152.440 0.000

D O B R Y L O T !
------------------



 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 9 odwiedzający (65 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=