Klasyfikacja GMP 2020 rok.
-------------------------------------------------------------------------------
Lp. Nazwisko, imie Nr Nr Razem 285-475 475-700 pow.700
Hod Sek Knk Punkty Knk Pkt Knk Pkt Knk PkT
-------------------------------------------------------------------------------
1 KOWALCZYK ROBERT 134 1 35 1,814.22 15 579.15 15 853.77 5 381.30
2 CHMIELNICKI D & B 406 4 34 1,720.03 15 555.82 14 786.09 5 378.12
3 PIETRZAK WIESŁAW 142 1 32 1,652.76 14 533.20 13 750.42 5 369.14
4 KOWALCZYK Z & B 114 1 33 1,647.46 15 565.04 13 713.35 5 369.07
5 KOŚCIELNY ANDRZEJ 115 1 33 1,611.30 15 560.86 14 760.35 4 290.09
6 ROGALA ANDRZEJ & KAMI 217 2 32 1,557.79 15 552.40 13 725.15 4 280.24
7 GEREŁO JAROSŁAW & JADW 136 1 31 1,551.19 14 521.05 12 666.27 5 363.87
8 MAŁYS DOMINIK 118 1 30 1,526.59 13 476.53 12 675.28 5 374.78
9 DRAGOSZ JANUSZ 231 2 31 1,517.17 13 468.21 15 821.53 3 227.43
10 MAŁYS HENRYK 119 1 30 1,514.88 10 355.01 15 816.80 5 343.07
11 ZMARZŁY MARIAN 209 2 29 1,490.26 11 413.26 13 704.93 5 372.07
12 CIENCIERUK ZDZISŁAW 120 1 29 1,464.28 12 430.47 12 671.88 5 361.93
13 OLEJNICZAK EDWARD 139 1 30 1,455.68 15 563.82 12 665.80 3 226.06
14 SUSEŁ KRZYSZTOF 125 1 30 1,449.95 15 570.54 11 594.04 4 285.37
15 KASOWSKA KATARZYNA 423 4 30 1,432.92 15 553.96 12 664.46 3 214.50
16 JUREK ANDRZEJ 305 3 30 1,414.23 15 540.07 11 586.88 4 287.28
17 GRABKOWSKI DARIUSZ 106 1 27 1,259.82 15 559.47 8 422.01 4 278.34
18 RÓŻAŃSKI JACEK 216 2 26 1,220.93 15 569.32 8 435.30 3 216.31
19 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNI 105 1 24 1,213.00 10 374.48 10 548.85 4 289.67
20 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 203 2 26 1,188.32 13 459.25 11 582.26 2 146.81
21 ADAMCZYK MAREK & JERZ 432 4 23 1,159.40 9 332.33 10 534.44 4 292.63
22 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAM 307 3 25 1,157.60 14 515.58 8 426.33 3 215.69
23 ANDRZEJEWSKI ARTUR 101 1 23 1,099.73 11 400.81 10 548.21 2 150.71
24 MIARKA ADAM 211 2 23 1,062.44 12 412.57 8 421.32 3 228.55
25 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 302 3 21 1,052.21 10 373.28 7 378.34 4 300.59
26 RĘKAS ADAM 215 2 23 1,028.62 14 503.77 7 378.81 2 146.04
27 CZARNECKI KRZYSZTOF 407 4 20 1,011.19 9 337.49 7 385.58 4 288.12
28 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 412 4 21 1,010.72 9 331.83 10 532.80 2 146.09
29 MYRDZIO JERZY 417 4 22 998.62 12 416.39 7 374.48 3 207.75
30 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 201 2 21 969.89 11 396.75 8 424.04 2 149.10
31 DYK WIKTOR 103 1 18 813.25 10 361.53 7 379.39 1 72.33
32 KIEL HENRYK 424 4 17 795.86 9 331.04 5 255.92 3 208.90
33 PIETRZAK ANDRZEJ 311 3 17 792.71 9 328.98 6 327.42 2 136.31
34 BŁOŃSKI MARIAN 301 3 17 768.56 11 404.26 4 211.43 2 152.87
35 BIELAK ANDRZEJ 223 2 14 745.89 5 186.22 5 271.62 4 288.05
36 ARDELI MARTA 431 4 16 735.88 8 282.64 6 312.60 2 140.64
37 KAZEK JAN 233 2 17 733.51 11 372.13 3 158.20 3 203.18
38 LIS MARIAN 116 1 14 719.18 3 106.30 8 413.21 3 199.67
39 ŁUKAWY JAN 117 1 17 703.73 12 439.50 5 264.23 0 0.00
40 SICIAK MARIAN 141 1 15 700.72 8 289.07 5 261.15 2 150.50
41 CZERYBA MARIUSZ 425 4 14 601.60 8 277.40 5 256.08 1 68.12
42 BĄK ZDZISŁAW 230 2 12 542.81 7 252.22 4 214.15 1 76.44
43 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 308 3 11 483.25 8 287.20 1 56.49 2 139.56
44 MUSIALIK WOJCIECH 309 3 11 439.19 8 284.76 3 154.43 0 0.00
45 PROCYSZYN RYSZARD 422 4 8 431.13 4 136.19 0 0.00 4 294.94
46 SZALA TOMASZ 419 4 6 395.21 0 0.00 2 102.77 4 292.44
47 CHMIELEWSKI DOMINIK 324 3 9 388.84 6 208.17 2 105.30 1 75.37
48 KOBYLSKI MIROSŁAW 113 1 10 386.01 8 285.25 2 100.76 0 0.00
49 JANKOWSKI PAWEŁ 205 2 8 331.37 7 256.18 0 0.00 1 75.19
50 KRÓLIK ADAM 206 2 5 288.81 0 0.00 3 154.62 2 134.19
51 DUDZIAK KAROL 102 1 7 281.16 5 174.68 2 106.48 0 0.00
52 MIŁUCH ZDZISŁAW 430 4 6 269.49 3 105.48 2 96.57 1 67.44
53 MOSKALIK MACIEJ 226 2 7 239.36 7 239.36 0 0.00 0 0.00
54 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 318 3 6 234.29 5 180.11 1 54.18 0 0.00
55 GŁOZOWSKI MICHAŁ 227 2 5 202.33 4 145.52 1 56.81 0 0.00
56 DŁUGOSZ ADAM 409 4 2 123.74 0 0.00 1 52.99 1 70.75
57 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 310 3 2 104.44 1 33.73 0 0.00 1 70.71
58 PIASECKI RADOSŁAW 232 2 1 34.81 1 34.81 0 0.00 0 0.00
59 ARDELI DAWID 402 4 1 32.40 1 32.40 0 0.00 0 0.00
Klasyfikacja InterMistrzostwo 2020 rok.
--------------------------------------------------------------------------------
Lp. Nazwisko, imie Nr Nr Razem 285-475 475-700 pow.700
Hod Sek Knk Punkty Knk Pkt Knk Pkt Knk PkT
--------------------------------------------------------------------------------
1 KOWALCZYK ROBERT 134 1 18 1009.775 9 586.304 6 264.444 3 159.027
2 ROGALA ANDRZEJ & 217 2 17 1321.469 8 428.053 6 500.421 3 392.995
3 SUSEŁ KRZYSZTOF 125 1 16 1295.242 9 590.685 5 597.553 2 107.004
4 GEREŁO JAROSŁAW & 136 1 16 1344.694 9 774.790 5 402.458 2 167.446
5 MAŁYS DOMINIK 118 1 15 905.955 6 318.954 6 358.751 3 228.250
6 CHMIELNICKI D & B 406 4 15 1189.451 8 662.095 4 273.848 3 253.508
7 OLEJNICZAK EDWARD 139 1 14 753.599 8 367.138 4 177.317 2 209.144
8 PIETRZAK WIESŁAW 142 1 14 759.982 8 415.755 4 58.913 2 285.314
9 KOŚCIELNY ANDRZEJ 115 1 14 956.017 7 473.482 5 406.763 2 75.772
10 RÓŻAŃSKI JACEK 216 2 14 1004.835 8 399.855 4 446.420 2 158.560
11 DRAGOSZ JANUSZ 231 2 14 1131.146 6 485.866 6 547.031 2 98.249
12 GAWŁOWSKI PRZEMYS 203 2 14 1385.399 7 599.030 6 645.318 1 141.051
13 CIENCIERUK ZDZISŁ 120 1 14 1664.737 6 697.141 5 530.826 3 436.770
14 KASOWSKA KATARZYN 423 4 13 1264.638 7 587.220 5 487.729 1 189.689
15 GRABKOWSKI DARIUS 106 1 13 1319.377 9 691.686 3 452.761 1 174.930
16 KOWALCZYK Z & B 114 1 13 1368.899 7 583.201 5 599.543 1 186.155
17 MAŁYS HENRYK 119 1 12 1169.083 5 518.677 6 620.471 1 29.935
18 GAWŁÓW IWONA & Z 105 1 11 535.027 4 178.280 5 297.813 2 58.934
19 ANDRZEJEWSKI ARTU 101 1 11 793.698 7 566.132 4 227.566 0 0.000
20 CHMIELEWSKI KRZYS 302 3 11 1067.475 5 412.994 4 553.452 2 101.029
21 ZMARZŁY MARIAN 209 2 11 1109.264 4 235.708 4 507.794 3 365.762
22 BIELAK ANDRZEJ 223 2 11 1167.237 4 390.811 4 459.307 3 317.119
23 ADAMCZYK MAREK & 432 4 10 756.330 7 463.480 2 135.694 1 157.156
24 JUREK ANDRZEJ 305 3 10 894.349 6 715.094 3 174.391 1 4.864
25 LEWANDOWSKI BOGDA 307 3 10 1030.943 6 473.667 3 404.552 1 152.724
26 BŁOŃSKI MARIAN 301 3 10 1074.062 7 821.787 1 139.435 2 112.840
27 CZARNECKI KRZYSZT 407 4 9 621.536 5 239.698 2 147.040 2 234.798
28 RĘKAS ADAM 215 2 9 704.160 6 479.911 2 113.865 1 110.384
29 MIARKA ADAM 211 2 9 768.770 3 240.753 3 346.539 3 181.478
30 ŁUKAWY JAN 117 1 8 732.750 7 611.706 1 121.044 0 0.000
31 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 201 2 8 807.437 4 377.527 3 327.946 1 101.964
32 SICIAK MARIAN 141 1 7 672.000 3 239.019 2 283.176 2 149.805
33 PIETRZAK ANDRZEJ 311 3 7 690.114 5 548.877 1 77.626 1 63.611
34 KIEL HENRYK 424 4 7 742.871 5 496.846 0 0.000 2 246.025
35 LEWANDOWSKI GRZEG 308 3 6 643.026 5 463.065 0 0.000 1 179.961
36 JANKOWSKI PAWEŁ 205 2 5 446.545 4 370.670 0 0.000 1 75.875
37 DYK WIKTOR 103 1 5 521.139 4 400.465 0 0.000 1 120.674
38 MUSIALIK WOJCIECH 309 3 5 613.184 4 479.737 1 133.447 0 0.000
39 KOBYLSKI MIROSŁAW 113 1 5 636.872 4 436.701 1 200.171 0 0.000
40 CHMIELEWSKI DOMIN 324 3 5 677.260 3 407.956 1 196.347 1 72.957
41 PROCYSZYN RYSZARD 422 4 4 424.738 1 135.827 0 0.000 3 288.911
42 KAZEK JAN 233 2 4 693.543 4 693.543 0 0.000 0 0.000
43 MYRDZIO JERZY 417 4 3 290.847 0 0.000 3 290.847 0 0.000
44 DUDZIAK KAROL 102 1 3 291.739 2 245.118 1 46.621 0 0.000
45 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 318 3 3 309.689 3 309.689 0 0.000 0 0.000
46 ARDELI MARTA 431 4 3 313.924 2 214.101 1 99.823 0 0.000
47 BĄK ZDZISŁAW 230 2 3 322.091 1 2.587 2 319.504 0 0.000
48 LIS MARIAN 116 1 3 386.581 2 198.555 0 0.000 1 188.026
49 GŁOZOWSKI MICHAŁ 227 2 2 110.278 2 110.278 0 0.000 0 0.000
50 DZIUBIŃSKI MIECZY 412 4 2 129.043 2 129.043 0 0.000 0 0.000
51 SZALA TOMASZ 419 4 2 279.760 0 0.000 1 176.647 1 103.113
52 KRÓLIK ADAM 206 2 2 303.442 0 0.000 1 114.726 1 188.716
53 OWSIAŃSKI ZBIGNIE 310 3 2 342.125 1 196.194 0 0.000 1 145.931
54 CZERYBA MARIUSZ 425 4 1 103.507 0 0.000 1 103.507 0 0.000
55 PIASECKI RADOSŁAW 232 2 1 162.354 1 162.354 0 0.000 0 0.000
56 MIŁUCH ZDZISŁAW 430 4 1 196.498 0 0.000 0 0.000 1 196.498
PZHGP okr. WROCŁAW 0356 Żmigród, rok 2020.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Całość [ 8]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 1 OLEJNICZAK EDWARD 1 6 6 6 5 6 6 6 4 5 4 5 6 65 2299.70 39.9
2 2 KOWALCZYK ROBERT 1 6 6 6 5 6 6 6 4 5 4 5 6 65 2293.01 41.8
3 3 PIETRZAK WIESŁAW 1 6 6 6 5 6 6 6 4 5 4 5 6 65 2291.37 32.1
4 4 MAŁYS DOMINIK 1 6 6 6 5 6 6 6 4 5 4 5 6 65 2161.90 23.6
5 5 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 6 6 6 5 6 6 6 4 5 4 5 6 65 2156.39 34.6
6 6 CHMIELNICKI D & B 4 6 4 6 5 6 5 6 4 5 4 5 6 62 2122.08 28.5
7 8 ZMARZŁY MARIAN 2 6 6 5 5 6 6 6 4 5 4 5 6 64 2104.21 25.5
8 7 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 1 6 6 5 6 6 6 4 5 4 5 6 60 2085.03 22.1
9 10 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 2 6 6 6 5 6 6 6 4 5 3 4 6 63 2050.09 31.4
10 9 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 6 6 6 5 6 5 6 4 5 4 5 4 62 2031.98 23.1
11 11 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 6 2 6 5 6 4 6 4 5 4 5 6 59 2028.13 26.1
12 12 DRAGOSZ JANUSZ 2 6 6 6 5 6 6 6 3 5 3 5 4 61 1966.05 28.7
13 13 KOWALCZYK Z & B 1 -- 6 6 5 6 1 6 4 5 4 5 2 50 1936.15 26.3
14 15 MAŁYS HENRYK 1 6 6 6 5 4 6 5 4 5 3 5 6 61 1935.24 14.3
15 14 MIARKA ADAM 2 6 6 6 5 6 6 6 4 5 3 3 6 62 1934.42 26.4
16 16 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 6 6 6 5 6 6 6 -- 5 4 5 5 60 1896.79 26.3
17 18 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 6 6 6 5 6 6 6 4 5 2 3 5 60 1895.58 27.2
18 17 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 6 6 6 5 6 5 6 4 3 4 4 6 61 1895.31 13.5
19 19 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 6 6 6 5 6 6 6 3 5 3 3 0 55 1805.60 22.0
20 20 RÓŻAŃSKI JACEK 2 6 6 6 5 6 6 6 4 3 3 2 3 56 1802.42 35.7
21 21 JUREK ANDRZEJ 3 4 6 6 5 6 6 6 4 3 3 3 -- 52 1735.50 21.8
22 23 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 6 6 6 5 6 5 5 4 5 1 1 6 56 1664.64 23.4
23 22 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 6 6 6 5 6 5 6 1 5 4 1 -- 51 1640.01 26.5
24 24 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 6 6 6 5 6 6 6 2 5 0 2 5 55 1616.33 25.3
25 26 KASOWSKA KATARZYNA 4 6 6 6 4 6 0 6 3 5 2 2 6 52 1569.21 28.5
26 25 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 4 6 6 4 4 6 6 2 5 4 1 -- 48 1556.27 15.0
27 27 RĘKAS ADAM 2 6 6 6 5 6 6 5 2 3 2 1 1 49 1461.10 17.4
28 29 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 6 6 6 5 3 1 2 4 3 3 1 6 46 1442.34 17.2
29 28 MYRDZIO JERZY 4 1 6 6 5 6 2 5 4 3 2 2 2 44 1419.38 8.8
30 30 LIS MARIAN 1 6 6 6 5 6 -- 6 0 5 2 0 -- 42 1204.28 14.2
31 31 DYK WIKTOR 1 -- 6 6 5 1 3 6 -- 5 1 1 5 39 1186.53 17.5
32 32 ARDELI MARTA 4 6 3 6 2 2 2 1 3 2 4 2 1 34 1116.05 11.1
33 33 BIELAK ANDRZEJ 2 5 5 0 3 3 0 3 3 3 4 2 1 32 1086.34 9.8
34 34 BŁOŃSKI MARIAN 3 5 6 4 5 5 4 5 2 0 1 0 0 37 1023.66 16.9
35 35 SICIAK MARIAN 1 2 1 6 5 4 3 6 2 0 2 1 0 32 1021.28 13.2
36 36 PIETRZAK ANDRZEJ 3 6 6 6 2 0 5 3 1 3 2 -- -- 34 926.92 14.3
37 37 CZERYBA MARIUSZ 4 1 3 2 4 3 1 5 3 0 3 -- -- 25 890.81 9.2
38 39 KIEL HENRYK 4 3 1 5 2 5 1 3 1 3 2 1 4 31 858.53 8.2
39 38 ŁUKAWY JAN 1 6 6 6 5 6 0 5 -- -- -- -- -- 34 836.43 20.6
40 40 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 3 2 5 3 6 0 0 0 3 2 2 -- 26 815.73 9.0
41 41 MUSIALIK WOJCIECH 3 6 6 6 4 2 3 2 0 0 0 -- -- 29 651.82 13.1
42 42 KAZEK JAN 2 1 6 2 2 5 1 5 2 0 -- 0 0 24 647.28 7.4
43 43 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 4 6 3 2 2 1 3 1 1 0 1 -- 24 590.30 12.6
44 44 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 1 6 5 1 1 3 1 2 0 0 -- -- 20 550.25 13.0
45 45 PROCYSZYN RYSZARD 4 1 2 0 1 2 2 2 4 0 1 0 0 15 547.82 2.7
46 46 BĄK ZDZISŁAW 2 6 4 3 4 1 2 0 1 -- -- -- -- 21 529.04 15.2
47 47 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 6 6 6 2 2 0 0 -- 1 0 -- 0 23 515.61 11.9
48 48 JANKOWSKI PAWEŁ 2 6 6 2 -- 2 2 5 1 -- -- -- -- 24 515.51 15.0
49 49 SZALA TOMASZ 4 2 3 0 1 1 0 0 4 1 0 -- -- 12 435.92 6.6
50 50 MOSKALIK MACIEJ 2 6 2 1 4 0 4 2 -- 0 0 0 1 20 425.08 8.5
51 51 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 6 6 3 2 0 -- 3 -- -- -- -- -- 20 405.12 10.1
52 52 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 1 6 1 1 1 3 1 0 0 0 0 -- 14 322.34 8.1
53 53 DUDZIAK KAROL 1 4 2 4 1 3 -- -- -- -- -- -- -- 14 297.55 8.5
54 54 KRÓLIK ADAM 2 1 3 0 0 -- 0 1 1 3 0 -- -- 9 275.92 2.8
55 55 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 4 6 4 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 14 269.54 14.6
56 56 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 2 6 1 1 0 1 0 0 0 1 0 -- 12 261.92 5.0
57 57 MIŁUCH ZDZISŁAW 4 4 2 2 0 2 -- 0 1 0 -- 0 0 11 212.13 4.2
58 58 DŁUGOSZ ADAM 4 0 4 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0 7 200.68 2.6
59 59 PIASECKI RADOSŁAW 2 6 3 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 10 122.86 16.1
60 60 GAJEWSKI MATEUSZ 4 0 2 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 2 39.26 1.3
61 61 ARDELI DAWID 4 0 2 0 0 0 0 -- -- -- -- -- -- 2 32.81 1.6
62 62 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 0 0 0 -- 0 -- -- -- 0 -- 0 0 0 0.00 0.0
63 63 BULAK SZYMON 4 0 -- 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0
PZHGP okr. WROCŁAW 0356 Żmigród, rok 2020.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 12, z dnia 01.08.20 BAUTZEN
Całość [ 8]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 OLEJNICZAK EDWARD 1 75 6 35 86.84
2 KOWALCZYK ROBERT 1 68 6 41 86.36
3 PIETRZAK WIESŁAW 1 61 6 23 85.64
4 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 36 6 10 83.40
5 CHMIELNICKI D & B 4 41 6 14 78.64
6 ZMARZŁY MARIAN 2 28 6 8 69.72
7 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 2 25 6 9 69.08
8 KASOWSKA KATARZYNA 4 24 6 7 69.00
9 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 23 6 6 67.08
10 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 36 6 11 63.88
11 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 30 6 8 62.76
12 MAŁYS HENRYK 1 72 6 8 61.20
13 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 25 5 5 58.76
14 MIARKA ADAM 2 29 6 8 57.56
15 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 63 6 8 56.76
16 DYK WIKTOR 1 25 5 5 55.68
17 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 45 5 5 48.92
18 MAŁYS DOMINIK 1 38 6 6 46.44
19 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 57 6 6 41.64
20 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 27 5 5 36.64
21 DRAGOSZ JANUSZ 2 20 4 4 36.12
22 KIEL HENRYK 4 30 4 4 35.24
23 RÓŻAŃSKI JACEK 2 16 3 3 34.44
24 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 28 4 4 31.28
25 RĘKAS ADAM 2 19 1 1 14.88
26 KOWALCZYK Z & B 1 30 2 2 14.20
27 MYRDZIO JERZY 4 34 2 2 10.88
28 BIELAK ANDRZEJ 2 28 1 1 10.88
29 MOSKALIK MACIEJ 2 22 1 1 6.68
30 ARDELI MARTA 4 22 1 1 5.60
31 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 33 0 0 0.00
32 BŁOŃSKI MARIAN 3 16 0 0 0.00
33 SICIAK MARIAN 1 10 0 0 0.00
34 KAZEK JAN 2 13 0 0 0.00
35 PROCYSZYN RYSZARD 4 41 0 0 0.00
36 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 16 0 0 0.00
37 DŁUGOSZ ADAM 4 18 0 0 0.00
38 MIŁUCH ZDZISŁAW 4 19 0 0 0.00
39 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 10 0 0 0.00
PZHGP okr. WROCŁAW 0356 Żmigród, rok 2020.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Typowane [ 1]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10|11|12|konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 1 KOWALCZYK ROBERT 1 5 4 5 5 5 5 5 3 5 5 5 5 57 1985.89 41.8
2 2 CHMIELNICKI D & B 4 2 0 4 5 5 2 5 5 3 5 5 4 45 1733.59 28.5
3 4 PIETRZAK WIESŁAW 1 5 4 5 5 5 4 3 0 5 5 3 5 49 1611.02 32.1
4 3 MAŁYS DOMINIK 1 3 5 5 4 4 1 1 4 4 5 4 2 42 1575.78 23.6
5 5 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 2 5 4 5 4 3 1 5 2 4 5 1 41 1542.94 34.6
6 7 OLEJNICZAK EDWARD 1 5 5 5 3 5 2 4 3 5 2 4 5 48 1498.48 39.9
7 6 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 2 5 3 5 5 4 2 5 3 5 2 3 5 47 1491.53 31.4
8 8 ZMARZŁY MARIAN 2 3 2 2 5 3 5 1 3 4 5 3 2 38 1462.14 25.5
9 9 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 0 5 5 5 5 3 4 2 2 4 4 2 41 1442.14 22.1
10 10 KOWALCZYK Z & B 1 -- 2 5 4 4 0 5 0 4 4 5 1 34 1269.30 26.3
11 13 KASOWSKA KATARZYNA 4 2 2 4 3 5 0 5 3 5 2 2 5 38 1253.67 28.5
12 11 DRAGOSZ JANUSZ 2 3 4 2 5 3 4 4 3 3 0 5 2 38 1251.68 28.7
13 12 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 0 4 4 4 5 5 4 -- 1 3 5 1 36 1214.05 26.3
14 14 MAŁYS HENRYK 1 0 1 3 5 1 2 3 2 5 2 5 2 31 1179.96 14.3
15 16 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 1 1 3 2 5 1 4 3 3 4 2 5 34 1171.70 26.1
16 17 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 2 5 2 4 4 4 5 2 4 1 1 4 38 1154.25 27.2
17 15 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 1 5 4 3 5 5 3 2 5 0 1 1 35 1125.22 25.3
18 19 RÓŻAŃSKI JACEK 2 2 3 5 2 4 5 5 2 3 1 2 2 36 1110.88 35.7
19 20 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 3 2 3 3 3 1 2 4 3 3 1 3 31 1106.35 17.2
20 18 JUREK ANDRZEJ 3 0 4 2 2 4 5 4 2 3 3 2 -- 31 1088.22 21.8
21 21 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 3 0 5 2 2 2 1 3 2 3 4 3 30 1066.31 23.1
22 22 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 5 5 5 3 5 1 4 0 2 4 0 -- 34 1010.28 26.5
23 23 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 3 5 1 3 4 3 3 1 4 2 1 -- 30 965.55 15.0
24 25 MIARKA ADAM 2 4 5 2 3 1 2 1 3 1 3 2 3 30 959.50 26.4
25 24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 5 4 0 3 2 5 2 2 3 2 1 0 29 929.10 22.0
26 27 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 4 5 3 4 2 2 4 2 4 0 0 3 33 919.68 23.4
27 26 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 1 1 2 4 5 2 1 2 1 4 0 1 24 913.24 13.5
28 28 RĘKAS ADAM 2 4 2 3 2 4 3 4 1 2 2 1 1 29 876.81 17.4
29 29 BIELAK ANDRZEJ 2 1 1 0 3 3 0 2 3 1 4 1 1 20 830.00 9.8
30 30 MYRDZIO JERZY 4 0 0 3 5 4 1 2 2 2 1 1 0 21 759.67 8.8
31 31 BŁOŃSKI MARIAN 3 1 1 2 3 2 4 5 2 0 1 0 0 21 679.19 16.9
32 34 DYK WIKTOR 1 -- 5 2 2 1 1 5 -- 2 1 1 4 24 676.30 17.5
33 32 SICIAK MARIAN 1 0 1 2 3 3 2 2 2 0 2 1 0 18 664.50 13.2
34 33 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 3 0 2 2 5 0 0 0 3 2 2 -- 19 650.64 9.0
35 35 PIETRZAK ANDRZEJ 3 3 2 4 2 0 3 1 1 3 1 -- -- 20 614.23 14.3
36 36 KIEL HENRYK 4 0 0 3 2 4 0 2 1 2 2 0 1 17 592.57 8.2
37 37 ŁUKAWY JAN 1 5 3 5 3 4 0 2 -- -- -- -- -- 22 509.91 20.6
38 38 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 0 4 3 1 1 3 1 2 0 0 -- -- 15 444.28 13.0
39 39 BĄK ZDZISŁAW 2 3 2 2 4 1 2 0 1 -- -- -- -- 15 442.62 15.2
40 40 ARDELI MARTA 4 3 0 3 0 1 0 1 0 1 2 2 1 14 412.24 11.1
41 41 KAZEK JAN 2 0 3 1 1 3 1 3 2 0 -- 0 0 14 405.70 7.4
42 42 PROCYSZYN RYSZARD 4 0 0 0 0 0 2 1 4 0 1 0 0 8 393.35 2.7
43 43 JANKOWSKI PAWEŁ 2 4 4 1 -- 2 1 4 1 -- -- -- -- 17 372.69 15.0
44 44 SZALA TOMASZ 4 0 1 0 1 0 0 0 4 1 0 -- -- 7 363.35 6.6
45 45 CZERYBA MARIUSZ 4 0 2 1 2 1 1 4 1 0 0 -- -- 12 356.65 9.2
46 46 LIS MARIAN 1 1 3 1 1 0 -- 1 0 3 1 0 -- 11 351.82 14.2
47 47 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 1 2 0 0 1 1 2 1 1 0 1 -- 10 289.29 12.6
48 48 MUSIALIK WOJCIECH 3 1 2 3 2 1 2 0 0 0 0 -- -- 11 280.88 13.1
49 49 KOBYLSKI MIROSŁAW 1 4 2 3 1 0 -- 3 -- -- -- -- -- 13 248.71 10.1
50 50 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 4 1 3 1 1 0 0 -- 1 0 -- 0 11 238.57 11.9
51 51 DOBRZAŃSKI RAFAŁ 3 1 2 0 1 1 3 1 0 0 0 0 -- 9 211.91 8.1
52 52 DUDZIAK KAROL 1 1 1 1 1 2 -- -- -- -- -- -- -- 6 154.05 8.5
53 53 DŁUGOSZ ADAM 4 0 1 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0 4 149.68 2.6
54 54 MIŁUCH ZDZISŁAW 4 0 2 1 0 1 -- 0 1 0 -- 0 0 5 145.36 4.2
55 55 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 1 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 -- 5 128.64 5.0
56 56 KRÓLIK ADAM 2 0 1 0 0 -- 0 0 1 1 0 -- -- 3 124.24 2.8
57 57 MOSKALIK MACIEJ 2 0 1 1 0 0 2 1 -- 0 0 0 0 5 113.18 8.5
58 58 PIASECKI RADOSŁAW 2 2 2 1 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 5 71.01 16.1
59 59 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 0 2 0 -- -- -- -- -- -- -- -- -- 2 32.06 14.6
60 60 ARDELI DAWID 4 0 0 0 0 0 0 -- -- -- -- -- -- 0 0.00 1.6
61 61 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 0 0 0 -- 0 -- -- -- 0 -- 0 0 0 0.00 0.0
62 62 BULAK SZYMON 4 0 -- 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 0.0
63 63 GAJEWSKI MATEUSZ 4 0 0 0 0 -- -- -- -- -- -- -- -- 0 0.00 1.3
PZHGP okr. WROCŁAW 0356 Żmigród, rok 2020.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 12, z dnia 01.08.20 BAUTZEN
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 KOWALCZYK ROBERT 1 68 5 41 72.40
2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 36 5 10 59.32
3 OLEJNICZAK EDWARD 1 75 5 35 58.08
4 PIETRZAK WIESŁAW 1 61 5 23 57.56
5 KASOWSKA KATARZYNA 4 24 5 7 54.24
6 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 2 25 5 9 49.24
7 CHMIELNICKI D & B 4 41 4 14 48.68
8 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 25 4 5 47.80
9 DYK WIKTOR 1 25 4 5 44.56
10 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 23 3 6 31.00
11 MIARKA ADAM 2 29 3 8 30.48
12 ZMARZŁY MARIAN 2 28 2 8 27.60
13 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 30 3 8 25.00
14 RÓŻAŃSKI JACEK 2 16 2 3 23.52
15 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 28 3 4 23.04
16 MAŁYS HENRYK 1 72 2 8 20.36
17 DRAGOSZ JANUSZ 2 20 2 4 18.12
18 MAŁYS DOMINIK 1 38 2 6 17.16
19 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 57 2 6 15.36
20 RĘKAS ADAM 2 19 1 1 14.88
21 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 36 1 11 13.20
22 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 63 1 8 12.84
23 BIELAK ANDRZEJ 2 28 1 1 10.88
24 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 45 1 5 8.52
25 KOWALCZYK Z & B 1 30 1 2 6.92
26 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 27 1 5 6.84
27 KIEL HENRYK 4 30 1 4 6.44
28 ARDELI MARTA 4 22 1 1 5.60
29 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 33 0 0 0.00
30 MYRDZIO JERZY 4 34 0 2 0.00
31 BŁOŃSKI MARIAN 3 16 0 0 0.00
32 SICIAK MARIAN 1 10 0 0 0.00
33 KAZEK JAN 2 13 0 0 0.00
34 PROCYSZYN RYSZARD 4 41 0 0 0.00
35 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 16 0 0 0.00
36 DŁUGOSZ ADAM 4 18 0 0 0.00
37 MIŁUCH ZDZISŁAW 4 19 0 0 0.00
38 MOSKALIK MACIEJ 2 22 0 1 0.00
39 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 10 0 0 0.00
|