pzhgpzmigrod
  Liga Młode
 
                           Klasyfikacja GMP 2017 rok.                           
-------------------------------------------------------------------------------
Lp. Nazwisko, imie Nr Nr Razem
Hod Sek Knk Punkty
-------------------------------------------------------------------------------
1 KURAS MARIUSZ 207 2 23 847.83
2 BOGONOS DANUTA 229 2 22 845.02
3 OLEJNICZAK EDWARD 139 1 22 824.81
4 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIA 319 3 22 813.41
5 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAM 307 3 22 808.03
6 JUREK ANDRZEJ 305 3 22 807.81
7 JANKOWSKI JERZY 129 1 21 794.14
8 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 326 3 22 786.60
9 CIENCIERUK ZDZISŁAW 120 1 20 723.38
10 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 203 2 19 711.75
11 DYK WIKTOR 103 1 19 687.08
12 PIETRZAK WIESŁAW 321 3 19 685.67
13 SUSEŁ KRZYSZTOF 125 1 18 672.72
14 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 302 3 18 655.88
15 PIETRZAK ANDRZEJ 311 3 18 644.08
16 JANKOWSKI PAWEŁ 130 1 18 642.98
17 ZMARZŁY MARIAN 209 2 17 620.52
18 GŁOZOWSKI MICHAŁ 227 2 17 615.06
19 MUSIALIK WOJCIECH 309 3 17 612.96
20 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 308 3 16 577.84
21 PIASECKI R & JURDEC 128 1 16 573.42
22 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNI 105 1 14 495.42
23 KOŚCIELNY ANDRZEJ 115 1 13 456.67
24 BIELAK ANDRZEJ 223 2 13 453.16
25 DOMINIAK ANDRZEJ 410 4 12 420.33
26 MAŁYS DOMINIK 118 1 11 402.67
27 PIETRZAK HENRYK 323 3 11 389.57
28 CHMIELNICKI DARIUSZ 406 4 11 374.57
29 SZTYMER MARIUSZ & DARI 433 4 10 354.77
30 MAŁYS HENRYK 119 1 9 327.32
31 KAZEK JAN 112 1 9 326.90
32 BAZYLEWICZ TADEUSZ 404 4 8 289.17
33 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 110 1 8 287.09
34 ŁUKAWY JAN 117 1 8 284.93
35 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 111 1 8 284.65
36 ADAMCZYK MAREK & JERZ 432 4 8 278.43
37 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 201 2 8 276.97
38 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁG 414 4 8 276.54
39 GRZELEWSKI ŁUKASZ 222 2 7 255.52
40 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 219 2 7 249.28
41 CZARNECKI KRZYSZTOF 407 4 7 245.44
42 KIEL HENRYK 424 4 7 243.18
43 JUREK DARIUSZ 306 3 7 240.98
44 GRABKOWSKI DARIUSZ 106 1 6 222.17
45 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 310 3 6 219.90
46 KASOWSKA KATARZYNA 423 4 6 216.38
47 MYRDZIO STANISŁAW 418 4 6 213.08
48 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 412 4 6 211.34
49 KOWALCZYK ZBIGNIEW 114 1 6 208.76
50 GEREŁO JAROSŁAW & JADW 136 1 5 177.37
51 BINKOWSKI ARKADIUSZ 430 4 5 176.88
52 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 420 4 5 175.74
53 JASIŃSKI JAN 108 1 5 174.39
54 KOZŁOWSKI JAN 415 4 5 171.86
55 LIS MARIAN 116 1 5 170.97
56 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 408 4 5 167.52
57 KRÓLIK ADAM 206 2 4 146.70
58 ANDRZEJEWSKI ARTUR 101 1 4 143.63
59 SZEWCZYK MARCIN 427 4 4 142.67
60 CZERYBA MARIUSZ 425 4 3 112.32
61 GAJEWSKI MATEUSZ 438 4 3 109.07
62 FIL BOGUSŁAW 413 4 3 106.05
63 ZGOBA SEBASTIAN 122 1 3 99.64
64 PROCYSZYN RYSZARD 422 4 2 72.57
65 ROGALA ANDRZEJ & KAMI 131 1 2 69.53
66 MARCINIAK ŁUKASZ 416 4 2 69.02
67 SZALA TOMASZ 419 4 2 68.22
68 DUDZIAK KAROL 102 1 1 37.38
69 DŁUGOSZ ADAM 409 4 1 36.62
70 REMBISZ STANISŁAW 221 2 1 36.17
71 SZABELKOWSKI WOJCIECH 437 4 1 34.36
72 MIARKA ADAM 211 2 1 33.07
73 CHMIELEWSKI DOMINIK 324 3 1 32.50



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Typowane [ 1]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 2 BOGONOS DANUTA 2 8 8 5 6 8 35 675.11 51.7
2 1 KURAS MARIUSZ 2 6 8 7 8 8 37 662.35 44.8
3 5 OLEJNICZAK EDWARD 1 4 8 8 6 8 34 612.40 37.1
4 4 JUREK ANDRZEJ 3 4 6 8 8 6 32 573.62 40.3
5 3 JANKOWSKI JERZY 1 7 7 7 7 5 33 556.62 36.1
6 9 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 8 6 6 5 6 31 511.02 34.0
7 6 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 6 8 8 4 5 31 497.05 35.5
8 7 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 4 8 8 6 4 30 468.09 37.5
9 14 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 7 3 8 3 6 27 440.12 28.0
10 12 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 -- 6 7 5 4 22 416.30 34.1
11 15 ZMARZŁY MARIAN 2 3 7 4 5 5 24 405.88 32.0
12 13 PIETRZAK WIESŁAW 3 6 7 6 4 4 27 402.04 31.9
13 8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 6 8 5 5 2 26 401.42 31.0
14 24 MAŁYS DOMINIK 1 2 3 6 2 8 21 397.65 26.6
15 25 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 1 2 3 6 8 20 390.52 20.4
16 11 DYK WIKTOR 1 5 8 3 6 3 25 379.21 26.8
17 19 PIETRZAK ANDRZEJ 3 5 6 7 2 3 23 332.33 38.5
18 20 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 4 3 3 7 3 20 327.54 16.6
19 10 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 8 7 7 2 0 24 322.33 29.7
20 17 JANKOWSKI PAWEŁ 1 5 6 7 3 2 23 310.37 25.6
21 44 KASOWSKA KATARZYNA 4 2 3 0 2 8 15 298.18 23.0
22 18 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 1 8 2 6 1 18 287.26 19.7
23 16 MUSIALIK WOJCIECH 3 6 4 7 4 -- 21 285.70 31.9
24 47 KIEL HENRYK 4 3 0 3 1 8 15 281.83 19.4
25 26 PIETRZAK HENRYK 3 3 3 5 2 4 17 276.27 28.7
26 23 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 3 5 2 5 2 17 267.88 21.4
27 21 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 3 7 6 3 -- 19 245.59 23.2
28 22 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 7 5 4 2 -- 18 230.47 29.8
29 29 BIELAK ANDRZEJ 2 4 7 1 2 3 17 228.42 20.1
30 36 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 2 3 3 1 4 13 221.37 13.3
31 41 ŁUKAWY JAN 1 0 2 6 0 4 12 213.69 15.3
32 37 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 2 1 2 3 4 12 211.57 14.1
33 39 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 3 1 0 4 4 12 209.39 16.1
34 60 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 0 3 1 0 6 10 195.23 16.5
35 27 DOMINIAK ANDRZEJ 4 4 0 5 3 1 13 187.68 12.1
36 28 MAŁYS HENRYK 1 4 1 2 3 1 11 180.90 11.0
37 54 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 1 0 2 2 4 9 177.53 10.7
38 40 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 1 2 2 2 2 9 161.30 11.6
39 55 CZERYBA MARIUSZ 4 -- 0 1 2 4 7 159.48 12.3
40 51 KOZŁOWSKI JAN 4 1 0 2 2 3 8 149.81 6.6
41 35 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 3 1 2 3 1 10 148.49 8.9
42 43 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 3 2 0 2 2 9 145.82 16.0
43 30 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 4 4 2 2 0 12 144.78 15.1
44 31 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 0 0 1 6 0 7 143.52 13.7
45 32 KAZEK JAN 1 5 2 1 2 0 10 133.37 13.9
46 33 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 0 1 0 5 -- 6 127.72 11.4
47 34 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 1 4 1 3 -- 9 122.39 14.7
48 52 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 1 0 3 1 2 7 115.82 8.2
49 46 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 0 0 2 3 1 6 115.02 6.0
50 38 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 4 2 2 1 -- 9 115.01 19.3
51 57 JASIŃSKI JAN 1 3 1 -- 1 2 7 113.69 11.6
52 48 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 1 2 3 1 1 8 113.16 17.5
53 42 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 4 2 1 2 -- 9 104.07 12.9
54 45 JUREK DARIUSZ 3 1 3 3 1 -- 8 93.45 15.5
55 53 MYRDZIO STANISŁAW 4 3 -- 3 0 1 7 91.33 17.1
56 63 SZALA TOMASZ 4 -- -- 1 1 2 4 79.08 6.4
57 49 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 1 0 2 2 -- 5 78.55 9.9
58 59 SZEWCZYK MARCIN 4 0 2 2 0 1 5 78.21 3.9
59 50 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 3 0 2 1 -- 6 76.06 8.2
60 67 PROCYSZYN RYSZARD 4 2 0 -- 0 2 4 63.03 6.1
61 56 GAJEWSKI MATEUSZ 4 1 0 0 2 0 3 55.34 2.0
62 58 LIS MARIAN 1 1 2 2 -- -- 5 48.56 8.8
63 65 DŁUGOSZ ADAM 4 0 0 0 1 1 2 45.66 1.1
64 61 KRÓLIK ADAM 2 4 0 0 0 0 4 43.37 8.6
65 62 FIL BOGUSŁAW 4 2 -- 0 1 0 3 39.57 5.3
66 71 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 0 1 0 0 1 2 35.04 4.5
67 64 ZGOBA SEBASTIAN 1 1 1 0 1 -- 3 31.55 2.5
68 66 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 -- 1 1 0 -- 2 21.84 10.3
69 68 MARCINIAK ŁUKASZ 4 1 1 -- -- -- 2 16.28 5.0
70 69 REMBISZ STANISŁAW 2 0 -- 1 0 -- 1 15.17 15.6
71 70 DUDZIAK KAROL 1 0 1 0 -- -- 1 11.72 9.5
72 72 MIARKA ADAM 2 -- 1 0 0 0 1 6.34 16.5
73 73 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 1 0 0 -- -- 1 5.63 4.9
74 74 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 0 0 0 0 -- 0 0.00 9.0
75 75 RĘKAS ADAM 2 0 0 0 0 0 0 0.00 23.7
76 76 RÓŻAŃSKI JACEK 2 0 0 0 0 0 0 0.00 20.1
77 77 MOSKALIK MACIEJ 2 0 -- -- -- -- 0 0.00 0.0
78 78 MAZURKIEWICZ PIOTR 2 -- -- 0 0 -- 0 0.00 0.0
79 79 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 0 0 0 0 0 0 0.00 1.8
80 80 BUDREWICZ KAROL 4 0 0 0 -- -- 0 0.00 0.0
81 81 DRĄG AGNIESZKA 4 -- 0 0 0 -- 0 0.00 0.0
82 82 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 0 0 -- 0 0 0 0.00 0.6




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 16.09.17 HALLE
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 BOGONOS DANUTA 2 34 8 22 230.08
2 MAŁYS DOMINIK 1 64 8 22 210.17
3 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 63 8 25 209.68
4 OLEJNICZAK EDWARD 1 73 8 27 208.12
5 KURAS MARIUSZ 2 79 8 37 204.59
6 KASOWSKA KATARZYNA 4 15 8 9 203.16
7 KIEL HENRYK 4 30 8 12 196.00
8 JUREK ANDRZEJ 3 70 6 28 162.32
9 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 29 6 7 159.06
10 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 56 6 13 150.78
11 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 77 6 22 147.36
12 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 33 5 12 133.96
13 JANKOWSKI JERZY 1 77 5 19 123.27
14 ZMARZŁY MARIAN 2 40 5 10 117.69
15 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 57 4 20 110.70
16 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 37 4 8 109.29
17 ŁUKAWY JAN 1 36 4 11 107.82
18 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 24 4 6 107.68
19 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 52 4 9 103.24
20 PIETRZAK HENRYK 3 29 4 6 102.58
21 PIETRZAK WIESŁAW 3 88 4 16 99.66
22 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 42 4 8 95.18
23 CZERYBA MARIUSZ 4 37 4 6 95.13
24 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 59 4 9 93.90
25 BIELAK ANDRZEJ 2 39 3 5 80.87
26 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 41 3 6 77.17
27 KOZŁOWSKI JAN 4 30 3 3 76.14
28 PIETRZAK ANDRZEJ 3 34 3 8 73.38
29 DYK WIKTOR 1 31 3 4 69.43
30 JASIŃSKI JAN 1 30 2 4 58.70
31 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 45 2 5 53.58
32 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 24 2 2 50.24
33 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 15 2 2 47.41
34 SZALA TOMASZ 4 22 2 2 46.88
35 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 62 2 12 44.29
36 JANKOWSKI PAWEŁ 1 44 2 7 43.95
37 PROCYSZYN RYSZARD 4 33 2 4 42.31
38 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 34 2 3 42.28
39 SZEWCZYK MARCIN 4 40 1 1 30.00
40 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 34 1 1 29.25
41 MAŁYS HENRYK 1 47 1 5 27.83
42 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 13 1 1 27.71
43 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 20 1 1 27.09
44 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 20 1 1 26.64
45 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 30 1 3 23.08
46 DŁUGOSZ ADAM 4 21 1 1 22.89
47 DOMINIAK ANDRZEJ 4 34 1 1 21.58
48 MYRDZIO STANISŁAW 4 28 1 3 20.18
49 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 44 0 3 0.00
50 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 59 0 6 0.00
51 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 43 0 6 0.00
52 KAZEK JAN 1 60 0 3 0.00
53 GAJEWSKI MATEUSZ 4 42 0 0 0.00
54 KRÓLIK ADAM 2 40 0 4 0.00
55 FIL BOGUSŁAW 4 42 0 0 0.00
56 MIARKA ADAM 2 26 0 6 0.00
57 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 34 0 1 0.00
58 RĘKAS ADAM 2 55 0 12 0.00
59 RÓŻAŃSKI JACEK 2 27 0 5 0.00
60 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 30 0 0 0.00



PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Całość [ 8]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 1 JUREK ANDRZEJ 3 7 7 7 7 7 35 722.62 40.3
2 4 BOGONOS DANUTA 2 7 7 7 7 7 35 718.14 51.7
3 2 KURAS MARIUSZ 2 7 7 7 7 7 35 718.09 44.8
4 8 OLEJNICZAK EDWARD 1 7 7 7 7 7 35 704.65 37.1
5 5 JANKOWSKI JERZY 1 7 7 7 7 7 35 704.20 36.1
6 7 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 7 7 7 7 7 35 701.44 28.0
7 6 PIETRZAK WIESŁAW 3 7 7 7 7 7 35 700.92 31.9
8 3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 7 7 7 7 7 35 690.70 31.0
9 10 ZMARZŁY MARIAN 2 7 7 7 7 7 35 647.76 32.0
10 11 PIETRZAK ANDRZEJ 3 7 7 7 7 7 35 646.73 38.5
11 18 MAŁYS DOMINIK 1 5 7 7 7 7 33 631.22 26.6
12 13 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 7 7 7 7 7 35 629.23 34.0
13 16 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 7 7 7 7 7 35 625.48 35.5
14 15 JANKOWSKI PAWEŁ 1 7 7 7 7 7 35 609.70 25.6
15 21 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 -- 7 7 7 7 28 606.11 34.1
16 17 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 7 7 7 7 6 34 592.40 37.5
17 22 RĘKAS ADAM 2 7 5 7 7 7 33 586.06 23.7
18 27 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 7 7 7 7 7 35 585.94 20.4
19 25 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 7 7 7 6 7 34 577.60 16.5
20 28 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 7 5 6 7 7 32 560.25 14.1
21 9 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 7 7 7 7 3 31 553.37 29.7
22 24 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 7 7 7 7 6 34 546.10 15.1
23 26 PIETRZAK HENRYK 3 7 7 7 6 6 33 544.63 28.7
24 29 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 7 7 6 7 6 33 527.49 16.6
25 30 RÓŻAŃSKI JACEK 2 7 4 7 7 5 30 517.89 20.1
26 23 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 6 7 6 7 5 31 515.96 21.4
27 32 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 6 7 6 6 6 31 509.63 13.7
28 19 KAZEK JAN 1 7 5 7 7 3 29 500.33 13.9
29 36 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 7 3 5 7 7 29 491.96 16.1
30 33 MAŁYS HENRYK 1 7 2 6 7 5 27 479.14 11.0
31 38 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 7 4 7 3 7 28 473.49 13.3
32 12 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 7 7 7 7 -- 28 461.26 29.8
33 31 DYK WIKTOR 1 7 7 5 6 4 29 454.69 26.8
34 14 MUSIALIK WOJCIECH 3 7 7 7 7 -- 28 447.22 31.9
35 46 KIEL HENRYK 4 7 0 7 4 7 25 425.01 19.4
36 44 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 7 0 4 6 7 24 424.70 10.7
37 53 ŁUKAWY JAN 1 0 6 7 2 7 22 403.55 15.3
38 20 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 7 7 7 7 -- 28 401.65 23.2
39 41 BIELAK ANDRZEJ 2 7 7 1 5 5 25 399.63 20.1
40 42 MIARKA ADAM 2 -- 5 4 7 6 22 399.28 16.5
41 35 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 4 7 3 7 1 22 348.19 19.7
42 58 CZERYBA MARIUSZ 4 -- 4 7 3 6 20 333.78 12.3
43 34 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 7 4 5 7 -- 23 324.82 9.0
44 39 DOMINIAK ANDRZEJ 4 7 2 7 6 1 23 319.53 12.1
45 50 KRÓLIK ADAM 2 7 0 0 6 4 17 315.12 8.6
46 37 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 7 7 5 4 -- 23 305.92 19.3
47 47 MYRDZIO STANISŁAW 4 7 -- 6 5 3 21 300.80 17.1
48 43 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 5 5 4 4 2 20 295.82 11.6
49 59 JASIŃSKI JAN 1 3 3 -- 6 4 16 295.70 11.6
50 64 KASOWSKA KATARZYNA 4 2 3 0 3 7 15 293.77 23.0
51 40 REMBISZ STANISŁAW 2 5 -- 6 7 -- 18 283.42 15.6
52 48 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 4 1 3 7 1 16 264.66 8.9
53 52 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 6 2 4 3 2 17 259.13 16.0
54 45 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 1 3 3 7 -- 14 241.21 11.4
55 60 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 4 1 5 3 3 16 234.80 8.2
56 49 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 -- 6 6 4 -- 16 228.31 10.3
57 56 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 7 5 4 1 1 18 223.15 17.5
58 61 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 1 0 3 4 3 11 216.72 6.0
59 51 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 4 7 2 4 -- 17 212.39 14.7
60 54 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 5 5 1 5 -- 16 200.84 12.9
61 55 JUREK DARIUSZ 3 7 4 6 1 -- 18 199.77 15.5
62 57 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 5 0 2 6 -- 13 195.23 8.2
63 65 PROCYSZYN RYSZARD 4 5 1 -- 2 4 12 189.47 6.1
64 63 KOZŁOWSKI JAN 4 4 1 2 2 3 12 188.93 6.6
65 62 FIL BOGUSŁAW 4 7 -- 2 2 0 11 135.26 5.3
66 67 SZEWCZYK MARCIN 4 2 2 3 1 1 9 132.12 3.9
67 70 SZALA TOMASZ 4 -- -- 3 1 2 6 103.97 6.4
68 66 DUDZIAK KAROL 1 2 4 3 -- -- 9 103.44 9.5
69 68 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 3 0 2 2 -- 7 93.49 9.9
70 69 GAJEWSKI MATEUSZ 4 3 0 0 2 0 5 75.10 2.0
71 72 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 1 0 2 0 1 4 65.71 1.8
72 73 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 1 2 1 0 1 5 62.83 4.5
73 71 LIS MARIAN 1 1 2 2 -- -- 5 48.56 8.8
74 77 DŁUGOSZ ADAM 4 0 0 0 1 1 2 45.66 1.1
75 74 ZGOBA SEBASTIAN 1 1 1 0 1 -- 3 31.55 2.5
76 75 MARCINIAK ŁUKASZ 4 3 1 -- -- -- 4 30.52 5.0
77 76 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 4 0 0 -- -- 4 29.55 4.9
78 78 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 0 0 -- 1 0 1 20.02 0.6
79 79 MOSKALIK MACIEJ 2 0 -- -- -- -- 0 0.00 0.0
80 80 MAZURKIEWICZ PIOTR 2 -- -- 0 0 -- 0 0.00 0.0
81 81 BUDREWICZ KAROL 4 0 0 0 -- -- 0 0.00 0.0
82 82 DRĄG AGNIESZKA 4 -- 0 0 0 -- 0 0.00 0.0





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 16.09.17 HALLE
Całość [ 8]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 BOGONOS DANUTA 2 34 7 22 205.37
2 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 57 7 20 204.46
3 JUREK ANDRZEJ 3 70 7 28 204.00
4 MAŁYS DOMINIK 1 64 7 22 203.76
5 KURAS MARIUSZ 2 79 7 37 203.55
6 OLEJNICZAK EDWARD 1 73 7 27 202.87
7 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 63 7 25 195.41
8 ŁUKAWY JAN 1 36 7 11 195.41
9 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 33 7 12 195.03
10 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 77 7 22 194.30
11 JANKOWSKI JERZY 1 77 7 19 192.37
12 PIETRZAK WIESŁAW 3 88 7 16 191.56
13 RĘKAS ADAM 2 55 7 12 185.08
14 KIEL HENRYK 4 30 7 12 184.71
15 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 37 7 8 182.24
16 KASOWSKA KATARZYNA 4 15 7 9 181.38
17 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 29 7 7 179.61
18 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 56 7 13 179.61
19 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 62 7 12 177.02
20 PIETRZAK ANDRZEJ 3 34 7 8 175.16
21 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 59 7 9 173.15
22 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 52 7 9 172.57
23 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 42 7 8 172.31
24 ZMARZŁY MARIAN 2 40 7 10 170.75
25 JANKOWSKI PAWEŁ 1 44 7 7 167.06
26 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 24 6 6 162.05
27 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 43 6 6 152.72
28 PIETRZAK HENRYK 3 29 6 6 148.87
29 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 59 6 6 147.36
30 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 41 6 6 144.09
31 CZERYBA MARIUSZ 4 37 6 6 142.94
32 RÓŻAŃSKI JACEK 2 27 5 5 138.87
33 MIARKA ADAM 2 26 6 6 129.97
34 BIELAK ANDRZEJ 2 39 5 5 129.11
35 MAŁYS HENRYK 1 47 5 5 123.42
36 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 45 5 5 116.35
37 JASIŃSKI JAN 1 30 4 4 109.33
38 DYK WIKTOR 1 31 4 4 92.49
39 KRÓLIK ADAM 2 40 4 4 89.29
40 PROCYSZYN RYSZARD 4 33 4 4 85.77
41 KOZŁOWSKI JAN 4 30 3 3 76.14
42 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 30 3 3 75.63
43 KAZEK JAN 1 60 3 3 74.07
44 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 44 3 3 64.48
45 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 34 3 3 64.04
46 MYRDZIO STANISŁAW 4 28 3 3 60.64
47 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 24 2 2 50.24
48 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 15 2 2 47.41
49 SZALA TOMASZ 4 22 2 2 46.88
50 SZEWCZYK MARCIN 4 40 1 1 30.00
51 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 34 1 1 29.25
52 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 13 1 1 27.71
53 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 20 1 1 27.09
54 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 34 1 1 26.68
55 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 20 1 1 26.64
56 DŁUGOSZ ADAM 4 21 1 1 22.89
57 DOMINIAK ANDRZEJ 4 34 1 1 21.58
58 GAJEWSKI MATEUSZ 4 42 0 0 0.00
59 FIL BOGUSŁAW 4 42 0 0 0.00
60 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 30 0 0 0.00
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 39 odwiedzający (163 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=