pzhgpzmigrod
  Liga Młode
 
                           Klasyfikacja GMP 2017 rok.                           
-------------------------------------------------------------------------------
Lp. Nazwisko, imie Nr Nr Razem
Hod Sek Knk Punkty
-------------------------------------------------------------------------------
1 BOGONOS DANUTA 229 2 24 939.39
2 OLEJNICZAK EDWARD 139 1 24 897.15
3 KURAS MARIUSZ 207 2 24 880.26
4 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIA 319 3 22 813.41
5 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAM 307 3 22 808.03
6 JUREK ANDRZEJ 305 3 22 807.81
7 JANKOWSKI JERZY 129 1 21 794.14
8 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 326 3 22 786.60
9 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 302 3 21 760.86
10 CIENCIERUK ZDZISŁAW 120 1 20 730.47
11 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 203 2 19 711.75
12 DYK WIKTOR 103 1 19 687.08
13 MUSIALIK WOJCIECH 309 3 19 686.33
14 PIETRZAK WIESŁAW 321 3 19 685.67
15 SUSEŁ KRZYSZTOF 125 1 18 672.72
16 PIETRZAK ANDRZEJ 311 3 18 644.08
17 JANKOWSKI PAWEŁ 130 1 18 642.98
18 MAŁYS DOMINIK 118 1 17 627.93
19 ZMARZŁY MARIAN 209 2 17 620.52
20 GŁOZOWSKI MICHAŁ 227 2 17 615.06
21 CHMIELNICKI DARIUSZ 406 4 17 600.58
22 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 308 3 16 577.84
23 PIASECKI R & JURDEC 128 1 16 573.42
24 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNI 105 1 14 497.34
25 BIELAK ANDRZEJ 223 2 14 496.62
26 KIEL HENRYK 424 4 14 494.42
27 KASOWSKA KATARZYNA 423 4 13 468.44
28 KOŚCIELNY ANDRZEJ 115 1 13 456.67
29 ŁUKAWY JAN 117 1 12 435.18
30 PIETRZAK HENRYK 323 3 12 431.92
31 DOMINIAK ANDRZEJ 410 4 12 420.33
32 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 201 2 11 384.09
33 BAZYLEWICZ TADEUSZ 404 4 10 363.68
34 ANDRZEJEWSKI ARTUR 101 1 10 360.06
35 SZTYMER MARIUSZ & DARI 433 4 10 354.77
36 MAŁYS HENRYK 119 1 9 327.32
37 KAZEK JAN 112 1 9 326.90
38 CZARNECKI KRZYSZTOF 407 4 9 315.96
39 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 110 1 8 287.09
40 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 408 4 8 286.08
41 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 111 1 8 284.65
42 JASIŃSKI JAN 108 1 8 283.79
43 ADAMCZYK MAREK & JERZ 432 4 8 278.43
44 GRUSZCZYŃSKI M & MAŁG 414 4 8 276.54
45 GRZELEWSKI ŁUKASZ 222 2 7 255.52
46 CZERYBA MARIUSZ 425 4 7 252.22
47 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 219 2 7 249.28
48 MYRDZIO STANISŁAW 418 4 7 245.11
49 KOZŁOWSKI JAN 415 4 7 241.80
50 JUREK DARIUSZ 306 3 7 240.98
51 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 310 3 6 222.35
52 GRABKOWSKI DARIUSZ 106 1 6 222.17
53 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 412 4 6 211.34
54 BINKOWSKI ARKADIUSZ 430 4 6 211.27
55 KOWALCZYK ZBIGNIEW 114 1 6 210.91
56 GEREŁO JAROSŁAW & JADW 136 1 6 210.67
57 FIL BOGUSŁAW 413 4 5 182.93
58 SZEWCZYK MARCIN 427 4 5 182.67
59 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 420 4 5 175.74
60 LIS MARIAN 116 1 5 170.97
61 KRÓLIK ADAM 206 2 4 146.70
62 GAJEWSKI MATEUSZ 438 4 4 144.28
63 SZALA TOMASZ 419 4 4 137.62
64 PROCYSZYN RYSZARD 422 4 3 106.24
65 ZGOBA SEBASTIAN 122 1 3 99.64
66 SZABELKOWSKI WOJCIECH 437 4 2 72.03
67 DŁUGOSZ ADAM 409 4 2 70.87
68 ROGALA ANDRZEJ & KAMI 131 1 2 69.53
69 MARCINIAK ŁUKASZ 416 4 2 69.02
70 DUDZIAK KAROL 102 1 1 37.38
71 REMBISZ STANISŁAW 221 2 1 36.17
72 MIARKA ADAM 211 2 1 33.07
73 CHMIELEWSKI DOMINIK 324 3 1 32.50

PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Typowane [ 1]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 2 BOGONOS DANUTA 2 8 8 5 6 8 35 675.10 51.7
2 1 KURAS MARIUSZ 2 6 8 7 8 8 37 662.11 44.8
3 5 OLEJNICZAK EDWARD 1 4 8 8 6 8 34 612.20 37.1
4 3 JANKOWSKI JERZY 1 7 7 7 7 5 33 556.35 36.1
5 4 JUREK ANDRZEJ 3 4 6 8 8 5 31 553.60 40.0
6 9 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 8 6 6 5 6 31 510.89 34.0
7 6 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 6 8 8 4 5 31 497.01 35.5
8 7 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 4 8 8 6 4 30 468.08 37.5
9 14 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 7 3 8 3 6 27 439.74 28.0
10 16 MUSIALIK WOJCIECH 3 6 4 7 4 6 27 434.62 30.5
11 12 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 -- 6 7 5 4 22 416.23 34.1
12 15 ZMARZŁY MARIAN 2 3 7 4 5 5 24 405.54 32.0
13 13 PIETRZAK WIESŁAW 3 6 7 6 4 4 27 401.81 31.9
14 24 MAŁYS DOMINIK 1 2 3 6 2 8 21 397.38 26.6
15 25 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 1 2 3 6 8 20 390.43 20.1
16 8 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 6 8 5 5 1 25 381.28 30.4
17 11 DYK WIKTOR 1 5 8 3 6 3 25 379.01 26.8
18 19 PIETRZAK ANDRZEJ 3 5 6 7 2 3 23 332.17 38.5
19 20 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 4 3 3 7 3 20 327.40 16.6
20 10 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 8 7 7 2 0 24 322.33 29.7
21 40 KASOWSKA KATARZYNA 4 2 3 0 3 8 16 315.15 23.0
22 17 JANKOWSKI PAWEŁ 1 5 6 7 3 2 23 310.14 25.6
23 18 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 1 8 2 6 1 18 287.27 19.7
24 47 KIEL HENRYK 4 3 0 3 1 8 15 281.45 19.4
25 26 PIETRZAK HENRYK 3 3 3 5 2 4 17 276.13 28.7
26 23 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 3 5 2 5 2 17 267.87 21.4
27 21 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 3 7 6 3 0 19 245.59 20.9
28 22 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 7 5 4 2 -- 18 230.47 29.8
29 29 BIELAK ANDRZEJ 2 4 7 1 2 3 17 228.32 20.1
30 36 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 2 3 3 1 4 13 221.30 13.0
31 42 ŁUKAWY JAN 1 0 2 6 0 4 12 213.69 15.3
32 37 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 2 1 2 3 4 12 211.31 14.1
33 39 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 3 1 0 4 4 12 209.19 16.1
34 60 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 0 3 1 0 6 10 194.98 16.5
35 27 DOMINIAK ANDRZEJ 4 4 0 5 3 1 13 187.56 12.1
36 28 MAŁYS HENRYK 1 4 1 2 3 1 11 180.88 11.0
37 54 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 1 0 2 2 4 9 177.47 10.7
38 41 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 1 2 2 2 2 9 161.30 11.6
39 55 CZERYBA MARIUSZ 4 -- 0 1 2 4 7 159.21 12.3
40 57 JASIŃSKI JAN 1 3 1 -- 1 4 9 153.03 13.8
41 51 KOZŁOWSKI JAN 4 1 0 2 2 3 8 149.64 6.6
42 35 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 3 1 2 3 1 10 148.51 8.9
43 44 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 3 2 0 2 2 9 145.69 16.0
44 30 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 4 4 2 2 0 12 144.78 15.1
45 31 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 0 0 1 6 0 7 143.52 13.7
46 32 KAZEK JAN 1 5 2 1 2 0 10 133.37 13.9
47 33 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 0 1 0 5 -- 6 127.72 11.4
48 34 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 1 4 1 3 -- 9 122.39 14.7
49 52 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 1 0 3 1 2 7 115.55 8.2
50 38 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 4 2 2 1 -- 9 115.01 19.3
51 46 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 0 0 2 3 1 6 114.93 6.0
52 48 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 1 2 3 1 1 8 113.15 17.5
53 43 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 4 2 1 2 -- 9 104.07 12.9
54 62 FIL BOGUSŁAW 4 2 -- 0 1 2 5 95.67 7.2
55 45 JUREK DARIUSZ 3 1 3 3 1 -- 8 93.45 15.5
56 53 MYRDZIO STANISŁAW 4 3 -- 3 0 1 7 91.19 17.1
57 56 GAJEWSKI MATEUSZ 4 1 0 0 2 1 4 79.36 3.1
58 63 SZALA TOMASZ 4 -- -- 1 1 2 4 78.95 6.4
59 49 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 1 0 2 2 -- 5 78.55 9.9
60 59 SZEWCZYK MARCIN 4 0 2 2 0 1 5 78.21 3.9
61 50 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 3 0 2 1 -- 6 76.06 8.2
62 58 LIS MARIAN 1 1 2 2 -- -- 5 48.56 8.8
63 65 DŁUGOSZ ADAM 4 0 0 0 1 1 2 45.58 1.1
64 61 KRÓLIK ADAM 2 4 0 0 0 0 4 43.37 8.6
65 67 PROCYSZYN RYSZARD 4 2 0 -- 0 1 3 42.81 5.1
66 71 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 0 1 0 0 1 2 35.04 4.5
67 64 ZGOBA SEBASTIAN 1 1 1 0 1 -- 3 31.55 2.5
68 66 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 -- 1 1 0 -- 2 21.84 10.3
69 68 MARCINIAK ŁUKASZ 4 1 1 -- -- -- 2 16.28 5.0
70 69 REMBISZ STANISŁAW 2 0 -- 1 0 -- 1 15.17 15.6
71 70 DUDZIAK KAROL 1 0 1 0 -- -- 1 11.72 9.5
72 72 MIARKA ADAM 2 -- 1 0 0 0 1 6.34 16.5
73 73 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 1 0 0 -- -- 1 5.63 4.9
74 74 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 0 0 0 0 -- 0 0.00 9.0
75 75 RĘKAS ADAM 2 0 0 0 0 0 0 0.00 23.7
76 76 RÓŻAŃSKI JACEK 2 0 0 0 0 0 0 0.00 20.1
77 77 MOSKALIK MACIEJ 2 0 -- -- -- -- 0 0.00 0.0
78 78 MAZURKIEWICZ PIOTR 2 -- -- 0 0 -- 0 0.00 0.0
79 79 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 0 0 0 0 0 0 0.00 1.8
80 80 BUDREWICZ KAROL 4 0 0 0 -- -- 0 0.00 0.0
81 81 DRĄG AGNIESZKA 4 -- 0 0 0 -- 0 0.00 0.0
82 82 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 0 0 -- 0 0 0 0.00 0.6





PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 16.09.17 HALLE
Typowane [ 1]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 BOGONOS DANUTA 2 34 8 22 230.07
2 MAŁYS DOMINIK 1 64 8 22 209.90
3 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 63 8 24 209.59
4 OLEJNICZAK EDWARD 1 73 8 27 207.92
5 KURAS MARIUSZ 2 79 8 37 204.35
6 KASOWSKA KATARZYNA 4 15 8 9 202.76
7 KIEL HENRYK 4 30 8 12 195.62
8 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 29 6 7 158.93
9 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 56 6 13 150.53
10 MUSIALIK WOJCIECH 3 36 6 8 148.92
11 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 77 6 22 146.98
12 JUREK ANDRZEJ 3 70 5 27 142.30
13 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 33 5 12 133.92
14 JANKOWSKI JERZY 1 77 5 19 123.00
15 ZMARZŁY MARIAN 2 40 5 10 117.35
16 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 57 4 20 110.63
17 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 37 4 8 109.23
18 ŁUKAWY JAN 1 36 4 11 107.82
19 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 24 4 6 107.67
20 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 52 4 8 103.17
21 PIETRZAK HENRYK 3 29 4 6 102.44
22 PIETRZAK WIESŁAW 3 88 4 16 99.43
23 JASIŃSKI JAN 1 30 4 7 98.04
24 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 42 4 8 94.98
25 CZERYBA MARIUSZ 4 37 4 6 94.86
26 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 59 4 9 93.64
27 BIELAK ANDRZEJ 2 39 3 5 80.77
28 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 41 3 6 77.03
29 KOZŁOWSKI JAN 4 30 3 3 75.97
30 PIETRZAK ANDRZEJ 3 34 3 8 73.22
31 DYK WIKTOR 1 31 3 4 69.23
32 FIL BOGUSŁAW 4 42 2 4 56.10
33 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 45 2 5 53.57
34 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 24 2 2 50.24
35 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 15 2 2 47.28
36 SZALA TOMASZ 4 22 2 2 46.75
37 JANKOWSKI PAWEŁ 1 44 2 7 43.72
38 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 34 2 3 42.01
39 SZEWCZYK MARCIN 4 40 1 1 30.00
40 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 34 1 1 29.27
41 MAŁYS HENRYK 1 47 1 5 27.81
42 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 13 1 1 27.70
43 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 20 1 1 27.09
44 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 20 1 1 26.65
45 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 62 1 10 24.15
46 GAJEWSKI MATEUSZ 4 42 1 3 24.02
47 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 30 1 3 22.99
48 DŁUGOSZ ADAM 4 21 1 1 22.81
49 PROCYSZYN RYSZARD 4 33 1 2 22.09
50 DOMINIAK ANDRZEJ 4 34 1 1 21.46
51 MYRDZIO STANISŁAW 4 28 1 3 20.04
52 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 44 0 3 0.00
53 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 34 0 3 0.00
54 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 59 0 6 0.00
55 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 43 0 6 0.00
56 KAZEK JAN 1 60 0 3 0.00
57 KRÓLIK ADAM 2 40 0 4 0.00
58 MIARKA ADAM 2 26 0 6 0.00
59 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 34 0 1 0.00
60 RĘKAS ADAM 2 55 0 12 0.00
61 RÓŻAŃSKI JACEK 2 27 0 5 0.00
62 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 30 0 0 0.00




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza
Całość [ 8]
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp. Lp. | Nazwisko Imie |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem |Konk/|
| Pop.| |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
1 1 JUREK ANDRZEJ 3 7 7 7 7 7 35 722.66 40.0
2 4 BOGONOS DANUTA 2 7 7 7 7 7 35 718.20 51.7
3 2 KURAS MARIUSZ 2 7 7 7 7 7 35 718.09 44.8
4 8 OLEJNICZAK EDWARD 1 7 7 7 7 7 35 704.67 37.1
5 5 JANKOWSKI JERZY 1 7 7 7 7 7 35 704.23 36.1
6 7 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 7 7 7 7 7 35 701.46 28.0
7 6 PIETRZAK WIESŁAW 3 7 7 7 7 7 35 700.93 31.9
8 3 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 7 7 7 7 7 35 690.50 30.4
9 10 ZMARZŁY MARIAN 2 7 7 7 7 7 35 647.45 32.0
10 11 PIETRZAK ANDRZEJ 3 7 7 7 7 7 35 646.47 38.5
11 18 MAŁYS DOMINIK 1 5 7 7 7 7 33 631.17 26.6
12 13 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 7 7 7 7 7 35 628.96 34.0
13 14 MUSIALIK WOJCIECH 3 7 7 7 7 7 35 628.14 30.5
14 16 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 7 7 7 7 7 35 625.41 35.5
15 15 JANKOWSKI PAWEŁ 1 7 7 7 7 7 35 609.22 25.6
16 21 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 -- 7 7 7 7 28 606.12 34.1
17 17 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 7 7 7 7 6 34 592.37 37.5
18 27 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 7 7 7 7 7 35 586.01 20.1
19 22 RĘKAS ADAM 2 7 5 7 7 7 33 585.96 23.7
20 25 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 7 7 7 6 7 34 577.42 16.5
21 28 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 7 5 6 7 7 32 559.93 14.1
22 9 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 7 7 7 7 3 31 553.00 29.7
23 24 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 7 7 7 7 6 34 545.80 15.1
24 26 PIETRZAK HENRYK 3 7 7 7 6 6 33 544.36 28.7
25 29 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 7 7 6 7 6 33 527.06 16.6
26 30 RÓŻAŃSKI JACEK 2 7 4 7 7 5 30 517.84 20.1
27 23 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 6 7 6 7 5 31 515.57 21.4
28 32 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 6 7 6 6 6 31 509.38 13.7
29 19 KAZEK JAN 1 7 5 7 7 3 29 500.20 13.9
30 36 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 7 3 5 7 7 29 491.69 16.1
31 33 MAŁYS HENRYK 1 7 2 6 7 5 27 478.82 11.0
32 38 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 7 4 7 3 7 28 473.20 13.0
33 20 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 7 7 7 7 3 31 472.93 20.9
34 12 LEWANDOWSKI GRZEGORZ 3 7 7 7 7 -- 28 461.26 29.8
35 31 DYK WIKTOR 1 7 7 5 6 4 29 454.40 26.8
36 46 KIEL HENRYK 4 7 0 7 4 7 25 424.96 19.4
37 44 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 7 0 4 6 7 24 424.53 10.7
38 53 ŁUKAWY JAN 1 0 6 7 2 7 22 403.59 15.3
39 41 BIELAK ANDRZEJ 2 7 7 1 5 5 25 399.42 20.1
40 42 MIARKA ADAM 2 -- 5 4 7 6 22 398.49 16.5
41 59 JASIŃSKI JAN 1 3 3 -- 6 7 19 359.04 13.8
42 35 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 4 7 3 7 1 22 348.20 19.7
43 58 CZERYBA MARIUSZ 4 -- 4 7 3 6 20 333.38 12.3
44 34 JAŃCZYK ANDRZEJ 2 7 4 5 7 -- 23 324.82 9.0
45 39 DOMINIAK ANDRZEJ 4 7 2 7 6 1 23 319.41 12.1
46 50 KRÓLIK ADAM 2 7 0 0 6 4 17 314.77 8.6
47 37 KARPUSZEWICZ KRZYSZTOF 1 7 7 5 4 -- 23 305.92 19.3
48 47 MYRDZIO STANISŁAW 4 7 -- 6 5 3 21 300.38 17.1
49 43 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 5 5 4 4 2 20 295.82 11.6
50 64 KASOWSKA KATARZYNA 4 2 3 0 3 7 15 293.50 23.0
51 40 REMBISZ STANISŁAW 2 5 -- 6 7 -- 18 283.42 15.6
52 48 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 4 1 3 7 1 16 264.68 8.9
53 52 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 6 2 4 3 2 17 259.00 16.0
54 62 FIL BOGUSŁAW 4 7 -- 2 2 4 15 242.15 7.2
55 45 GRABKOWSKI DARIUSZ 1 1 3 3 7 -- 14 241.21 11.4
56 60 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 4 1 5 3 3 16 234.40 8.2
57 49 ROGALA ANDRZEJ KAMIL 1 -- 6 6 4 -- 16 228.31 10.3
58 56 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 7 5 4 1 1 18 223.14 17.5
59 61 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 1 0 3 4 3 11 216.52 6.0
60 51 KASPEROWICZ KRZYSZTOF 1 4 7 2 4 -- 17 212.39 14.7
61 54 ADAMCZYK MAREK JERZY 4 5 5 1 5 -- 16 200.84 12.9
62 55 JUREK DARIUSZ 3 7 4 6 1 -- 18 199.77 15.5
63 57 DZIUBIŃSKI MIECZYSŁAW 4 5 0 2 6 -- 13 195.23 8.2
64 63 KOZŁOWSKI JAN 4 4 1 2 2 3 12 188.76 6.6
65 65 PROCYSZYN RYSZARD 4 5 1 -- 2 2 10 149.16 5.1
66 69 GAJEWSKI MATEUSZ 4 3 0 0 2 3 8 144.41 3.1
67 67 SZEWCZYK MARCIN 4 2 2 3 1 1 9 132.12 3.9
68 70 SZALA TOMASZ 4 -- -- 3 1 2 6 103.84 6.4
69 66 DUDZIAK KAROL 1 2 4 3 -- -- 9 103.44 9.5
70 68 PAWŁOWSKI ANDRZEJ 4 3 0 2 2 -- 7 93.49 9.9
71 72 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 1 0 2 0 1 4 65.72 1.8
72 73 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 1 2 1 0 1 5 62.83 4.5
73 71 LIS MARIAN 1 1 2 2 -- -- 5 48.56 8.8
74 77 DŁUGOSZ ADAM 4 0 0 0 1 1 2 45.58 1.1
75 74 ZGOBA SEBASTIAN 1 1 1 0 1 -- 3 31.55 2.5
76 75 MARCINIAK ŁUKASZ 4 3 1 -- -- -- 4 30.52 5.0
77 76 CHMIELEWSKI DOMINIK 3 4 0 0 -- -- 4 29.55 4.9
78 78 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 0 0 -- 1 0 1 20.02 0.6
79 79 MOSKALIK MACIEJ 2 0 -- -- -- -- 0 0.00 0.0
80 80 MAZURKIEWICZ PIOTR 2 -- -- 0 0 -- 0 0.00 0.0
81 81 BUDREWICZ KAROL 4 0 0 0 -- -- 0 0.00 0.0
82 82 DRĄG AGNIESZKA 4 -- 0 0 0 -- 0 0.00 0.0




PZHGP okr. WROCLAW oddz. ZMIGROD, rok 2017.
Tabela współzawodnictwa
Lot nr 5, z dnia 16.09.17 HALLE
Całość [ 8]
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
|L.P| Nazwisko Imie |Nr.|Wklad.| Konk.|Razem|Punkty |
| | |Sek| | Pkt. |Konk.| |
+---+-----------------------------+---+------+------+-----+-------+
1 BOGONOS DANUTA 2 34 7 22 205.43
2 SUSEŁ KRZYSZTOF 1 57 7 20 204.47
3 JUREK ANDRZEJ 3 70 7 27 204.04
4 MAŁYS DOMINIK 1 64 7 22 203.71
5 KURAS MARIUSZ 2 79 7 37 203.55
6 OLEJNICZAK EDWARD 1 73 7 27 202.89
7 CHMIELNICKI DARIUSZ 4 63 7 24 195.48
8 ŁUKAWY JAN 1 36 7 11 195.45
9 FRĄCKOWIAK ROMAN-MARIAN 3 33 7 12 194.96
10 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF 3 77 7 22 194.32
11 JANKOWSKI JERZY 1 77 7 19 192.40
12 PIETRZAK WIESŁAW 3 88 7 16 191.57
13 RĘKAS ADAM 2 55 7 12 184.98
14 KIEL HENRYK 4 30 7 12 184.66
15 CZYŻOWICZ ANDRZEJ 4 37 7 8 182.07
16 KASOWSKA KATARZYNA 4 15 7 9 181.11
17 MUSIALIK WOJCIECH 3 36 7 8 180.92
18 ANDRZEJEWSKI ARTUR 1 56 7 13 179.43
19 CIENCIERUK ZDZISŁAW 1 29 7 7 179.34
20 GAWŁOWSKI PRZEMYSŁAW 2 62 7 10 176.82
21 PIETRZAK ANDRZEJ 3 34 7 8 174.90
22 CZARNECKI KRZYSZTOF 4 59 7 9 172.83
23 JASIŃSKI JAN 1 30 7 7 172.67
24 BAZYLEWICZ TADEUSZ 4 52 7 8 172.28
25 BAŃKOSZ WŁADYSŁAW 2 42 7 8 172.04
26 ZMARZŁY MARIAN 2 40 7 10 170.44
27 JANKOWSKI PAWEŁ 1 44 7 7 166.58
28 STĘPIEŃ KRZYSZTOF 3 24 6 6 162.02
29 SKOWROŃSKI KRYSTIAN 2 43 6 6 152.47
30 PIETRZAK HENRYK 3 29 6 6 148.60
31 SZTYMER MARIUSZ DARIUSZ 4 59 6 6 147.06
32 GAWŁÓW IWONA & ZBIGNIEW 1 41 6 6 143.66
33 CZERYBA MARIUSZ 4 37 6 6 142.54
34 RÓŻAŃSKI JACEK 2 27 5 5 138.82
35 MIARKA ADAM 2 26 6 6 129.18
36 BIELAK ANDRZEJ 2 39 5 5 128.90
37 MAŁYS HENRYK 1 47 5 5 123.10
38 KOŚCIELNY ANDRZEJ 1 45 5 5 115.96
39 FIL BOGUSŁAW 4 42 4 4 106.89
40 DYK WIKTOR 1 31 4 4 92.20
41 KRÓLIK ADAM 2 40 4 4 88.94
42 KOZŁOWSKI JAN 4 30 3 3 75.97
43 BINKOWSKI ARKADIUSZ 4 30 3 3 75.43
44 KAZEK JAN 1 60 3 3 73.94
45 PIASECKI R & JURDECZKA P 1 34 3 3 71.28
46 GAJEWSKI MATEUSZ 4 42 3 3 69.31
47 LEWANDOWSKI BOGDAN-DAMIAN 3 44 3 3 64.11
48 GEREŁO JAROSŁAW JADWIGA 1 34 3 3 63.64
49 MYRDZIO STANISŁAW 4 28 3 3 60.22
50 OWSIAŃSKI ZBIGNIEW 3 24 2 2 50.24
51 GRZELEWSKI ŁUKASZ 2 15 2 2 47.28
52 SZALA TOMASZ 4 22 2 2 46.75
53 PROCYSZYN RYSZARD 4 33 2 2 45.46
54 SZEWCZYK MARCIN 4 40 1 1 30.00
55 GRUSZCZYŃSKI M MAŁGORZATA 4 34 1 1 29.27
56 KOWALCZYK ZBIGNIEW 1 13 1 1 27.70
57 SZABELKOWSKI WOJCIECH 4 20 1 1 27.09
58 BAWOROWSKI MICHAŁ 4 34 1 1 26.69
59 GŁOZOWSKI MICHAŁ 2 20 1 1 26.65
60 DŁUGOSZ ADAM 4 21 1 1 22.81
61 DOMINIAK ANDRZEJ 4 34 1 1 21.46
62 SZWECHŁOWICZ MARIUSZ 4 30 0 0 0.00
 
  Dzisiaj stronę odwiedziło już 9 odwiedzający (20 wejścia) tutaj!  
 
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=